 |
 |
rugetta | |
 |
 |
 |
 |
vispirms es izdomāju, ka gribētu kādu side hustle, lai vnk iemācītos jaunas prasmes. tad es iedomājos, ka varētu paskatīties vakancītes. tam sekoja doma, ka varētu vispār nomainīt darbiņu, bet nu pagaidām palikt, jo jāsaglabā ienākumi un bezdarbnieka trauma no 2018-2021 ir pārāk spilgta. tagad, kamēr visi ir atvaļinājumos un konferencēs, man jārisina kārtējā harmsa miniatūra, kas vienkārši uzdzen vēlmi likt atlūgumu galdā. un ja es atkal būtu bezdarbnieks, tad varbūt būtu lielāks spars sūtīt cv, nevis, kā šobrīd, naivi cerēt, ka man atzvanīs par to pieteikumu, ko nosūtīju pirms mēneša. who the fuck knows.
pēc mēneša man pašai konference, par ko biju ļoti excited pirms dažiem mēnešiem un kas bija mans vienīgais motivācijas stariņš, ambīciju un cerību simboliņš, jo tā ir tiešām ļoti kruta konference, bet nu whatever.
|
 |
 |
 |
 |
|
 |
 |



 |
methodrone | |
 |
 |
 |
 |
Ok heatwave life is definitely worse in the city. Jo aaraa ir little solace - vareetu nosleepties parka eenaa zem koka tajos 35C un priecaaties par veesminjaam, bet tad ir sviedrainais celjsh maajup, kur uzacis izraucaas cauri galvaskausam no dusmiigaas raukshanaas pret sauli (jaa, es neneesaaju saullesbrilles jo esmu Aleks Dzhouns). Plus beernus aaraa palaist nevar, jo vinji nesaprot, kas ir heatwave, liidz vienaa briidii vienkaarshi attapsies vemjot no heatstroke (me as a child).
Bet dziivoklis.. dziivoklis ir cita velna vobla..
Pashreizeejaas temperatuuras:
Dziivojamaa istaba: 29.6 Gaitenis: 28.4 Vannasistaba: 27.3 Virtuve: 27.1 Guljamistabas 27.5 and the day is not over yet.
Liidz ko tu izsleedz ventilatoru, taa kjermenis paarklaajas ar sviedriem, kas nenozhuust, tu vienkaarshi leenaam kuusti un vaaries kaa varde katlaa. Tad katru riitu tu pamosties ceriibaa, ka aaraa gaiss buus pietiekami atdzisis, lai atrautu visus logus valjaa un izlaistu sho saatana dvashu. Bet shoriit piemeeram, aaraa laikam bija kaadi 25C par spiiti tam ko Alexa vai BBC apgalvo, un iekshas temperatuura nokritaas tikai liidz 25-26C. Tad saulleekts knapi aktualizeejies un tev jau jaataisa ciet visi logi un visas zhaluuzijas, lai Mordoras acs tevi nepamana. Tad tu taads sviedrains un bezmeerkjiigs visu dienu seedi maajaas un refresho BBC Weather London simts reizes ceriibaa, ka kaads graads buus panjemts nost, vai kaadam no naakotnes maakoniishiem paraadiisies lietuslaase apakshaa, bet protams nee - the heatwave gets unlimited extensions. Tad ap 4-5pm kad saule aiziet aiz maaju bloka, tad es varu beidzot attaisiit zhaluuzijas un redzeet, ka aaraa iisteniibaa ir zalji koki un zilas debesis - looks kinda nice. Tad naivaa miiliibaa es atveru loga shkjirbinju un izbaazhu pirkstu just to check - well, fuck me.
|
 |
 |
 |
 |
|
 |
 |

|
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
|
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
|
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
|
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
June 2026 |
 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | | 28 | 29 | 30 |
|
 |
 |
 |
 |
 |
|
 |