rugetta
19 Jūlijs 2018 @ 22:34
successfully converted  
oficiāli paziņoju, ka esmu kļuvusi par pūci. protams, ka saulrietu laikā var ņemties ar draugiem un mīļākajiem, bet var arī pie rakstāmgalda zubrīties ceļu satiksmes noteikumus, ņemt priekšā tematisko uzdevumu burtnīcu un justies it kā zem saviem pilnīgi visiem mīļākajiem stimulantiem un substancēm.
 
 
rugetta
16 Jūlijs 2018 @ 21:23
 
no rīta tik grandiozi atdauzīju kājas pirkstu pret naktsskapīša stūri, ka tas nu ir zili lillā. ja man nebūtu zilumu fetišs, es raizētos, bet laikam par fetišu jāraizējas.
 
 
rugetta
15 Jūlijs 2018 @ 13:49
 
šī tveice mani dzen skumjās un es jau tā esmu ļoti skumja. kā apmaldījusies staigāju pa dzīvokli bez biksēm un pinkšķu. ieskatījos nākamās nedēļas prognozē un tur redzamie celsija skaitļi arī īpaši noskaņojumu neuzlabo. vienīgais, nākamsvētdien salacgrīvā būs mazlietmazliet, tiešām tikai mazliet vēsāks. un nākamsvētdien salacgrīvā keivs!
 
 
rugetta
12 Jūlijs 2018 @ 17:38
 
gaidīt lietus mitēšanos ir daudz briesmīgāk kā gaidīt jebko citu. un man šodien pat nav kleitu velkamais garastāvoklis.
 
 
jūtos: gribu ar velo laist uz labieti
 
 
rugetta
09 Jūlijs 2018 @ 17:47
 
man ir tik neizsakāmi skumji, ka dziesmu svētki ir beigušies! gribēju šodien doties fotoplenērpastaigā, bet nevaru piecelties no gultas un "manai dzimtenei" nepārstāj skanēt galvā. protams, ka vēlākais parīt dziesmoto pandēmiju jau būšu aizmirsusi.
 
 
rugetta
06 Jūlijs 2018 @ 18:09
 
ļoti izbaudu šīs lietainās, vējainās dienas, kad no labsajūtas viedokļa ir pārāk bīstami kaut kur braukt ar riteni, bet beidzot bez raizēm var vilkt kleitas un svārkus. būs jāiegulda riteņbraucamajās kleitās.
Tags:
 
 
rugetta
05 Jūlijs 2018 @ 13:18
 
šorīt iepirku acetonu un kafiju, pilnīgi visa acetona pudelīte izlija somā un laikam lieki piebilst, ka es daudz labprātāk smaržotu pēc kafijas nekā acetona.
 
 
rugetta
01 Jūlijs 2018 @ 22:36
 
no rīta pamostoties, to vispār nebiju plānojusi, bet kaut kā sanāca uz brīvības ielas stāvēt no diviem līdz pusdesmitiem un noskatīties dziesmu svētku gājienu no sākuma līdz beigām. nevarēju aiziet prom, ja neskaita dāmistabas meklējumus un karstā upeņu balzama pauzes. atbrīvojos no visādām aizkustinājuma asarām, kuras visvairāk izraisīja diasporu kolektīvi, un tagad esmu pilna mīlestības. esmu gatava nākamo nedēļu apskaust pilnīgi visus pretimnācējus tautastērpos. kopš šī rīta man kabatā ir pēdējā vienvirziena biļete trimdā, bet es īsti neskumstu, jo manas main skumjas šovakar ir par to, ka pirms desmit gadiem pametu dejošanu.
 
 
rugetta
28 Jūnijs 2018 @ 17:11
 
šodien tik daudz kas notiek, ka cilāju glāzes jau kopš vienpadsmitiem rītā - bet ir arī ārkārtīgi nesvarīga (man ļoti mīļa) gadadiena un tad es tās glāzes, klusībā pie sevis, par to. ja nav ar īsto. bučas īstajam.
 
 
rugetta
27 Jūnijs 2018 @ 20:55
 
tiem, kam ir attaisnojumi kaut ko nedarīt, ir šausmīgi viegli bakstīt tos, kam to nav. atskaitot vienkāršu negribēšanu, protams.
 
 
jūtos: pms
 
 
rugetta
26 Jūnijs 2018 @ 15:42
 
jau biju ļoti tuvu universitātes uzmešanai, bet tad mani palūdza tā nedarīt un pavisam neilgi pēc tam simboliski piedzima jaunās komūnas grupveida čats.
 
 
rugetta
24 Jūnijs 2018 @ 21:32
tā ir tikai filma, vai ne?  
tas "ak, mirta, mirta, kam man mašīna? kam man mašīna, kad tu otrreiz jau aizej pie sava jāņa?" man vienmēr tik ļoti sirdi rauj laukā, es nevaru. un vēl es šausmīgi pārdzīvoju tajā ainā, kur mirttante lūdz dagnijai ielikt zārkā pastkartīšu saini - es ļoti ceru, ka viņa nenolohojās un to arī izdarīja.
 
 
rugetta
23 Jūnijs 2018 @ 21:47
 
tik sen nav būts dāčā, ka mana guļamistaba pārtaisīta par tualeti. bet man īsti nav kur piesieties, jo smukas marokāņu flīzītes un tā. vēl random kaimiņmāju jumti apauguši ar saules baterijām. vismaz bērnības pludmale ir turpat vietā un tikpat forša kā agrāk.
 
 
rugetta
22 Jūnijs 2018 @ 22:42
 
man tā kā riebjas jāņi, bet bez šiem riebīgajiem svētkiem nebūtu manas vismīļākās filmas
 
 
rugetta
20 Jūnijs 2018 @ 15:09
 
atsaucoties uz iepriekšminēto "bezkaunību fotogrāfijā" - vakarvakarā uz vienas mazas āgenskalna ieliņas apstājās mašīna un ļāva man uztaisīt normālu kadru. nu labi, iespējams, vadītājs domāja, ka es šķērsošu mazo ieliņu, bet es absolūti pieklājīgi stāvēju uz trotuāra. tik un tā pēc tam gribējās skriet pakaļ un saukt paldiesus.
 
 
rugetta
19 Jūnijs 2018 @ 16:51
netaisnīgā dzīve  
ir dienas, kurās es nīkstu bezdarbībā, un tad ir tādas dienas kā šī, kad man vienā vakarā jābūt četrās vietās vienlaicīgi. un es pat labprātāk paliktu mājās, jo baidos no lietus.
 
 
jūtos: čīk čīk čīk
 
 
rugetta
19 Jūnijs 2018 @ 11:53
 
pēc ilgāka pārtraukuma esmu atsākusi bindžot parks and recreation un biju piemirsusi, ka no šī brīnišķīgā seriāla nāk visi mani mīļākie izteicieni un ka vispār tas veido lielāko daļu mana leksikona.
 
 
rugetta
18 Jūnijs 2018 @ 12:28
 
vakar ap 23:20 iestājās vasara. minos cauri visai rīgai un klausījos raimonda paula vecās dziesmas (noteikti ne jaunās un noteikti ne eoliku).
 
 
rugetta
17 Jūnijs 2018 @ 14:04
 
pa nabu pēdējā laikā pārāk bieži skan cigarettes after sex. tas laikam mājiens, ka man jādod šim ansamblim otrā iespēja. man īpaši labi nesanāk, aizveru acis un esmu septiņpadsmitā gada februārī, kojās un nožēlojami bimbāju.
 
 
skan: crush
 
 
rugetta
16 Jūnijs 2018 @ 09:48
 
jaunais tetovējums man vislabāk izskatās, kad esmu tikai apakšveļā vai, nu, kaila. nāciet apskatīt.