rugetta
06 Februāris 2023 @ 15:07
 
ar administratīvo darbu vislabāk palīdz iztēlošanās, ka esmu kādā harmsa miniatūrā.
 
 
rugetta
26 Janvāris 2023 @ 18:47
 
pilnīgi bezjēdzīgi šodien aizbraucu uz ofisu, bet nu vismaz trāpīju tieši tajā brīdī, kad daži bija izdomājuši ēst eklērus un dzert šampi. ja jau, tad jau, un pie reizes aizbraucu uz pavisam tuvu esošo dekatlonu, kur siekalojos ap pārgājienu ekipējuma plauktiem. man vajadzēja jaunu termosu, jo sestdien, cerams, dosimies visnotaļ ekstrēmā piedzīvojumā, bet ieķēru vēl pāris sūdiņus, lai gan gribēju vēl daudz sūdiņu, tai skaitā normālu jaku šīssezonas pārgājieniem. šovasar es gribētu saņemties viena pati doties ar telti uz muguras, ļoti gribētu aiziet no pāvilostas līdz jūrkalnei, jo tajā pusē ļoti maz būts. visticamāk, ka šis man arī būtu jāiet vienai pašai, jo neviens negribētu tik ilgi un tālu pisties, lai vnk ietu gar dižjūru, bet es gan būtu tam gatava. es būtu gatava nopirkt sev plītiņu un katliņu, un ar šo visu dīlot kā stipra, neatkarīga sieviete, lai arī tas būtu burtiski ļoti smagi, man būtu problēmas šo visu sastūķēt somā un es noteikti apraudātos miljons reižu. bet izklausās ļoti skaisti. ja nesanāks pāvilosta-jūrkalne, tad toč jāaizbrauc uz kaut kādiem tuvākajiem kalniem.
 
 
rugetta
25 Janvāris 2023 @ 10:00
 
vakar saņēmos atvērt mammas iešķiebto serhija žadana grāmatu, tiku līdz 10. lappusei un sapratu, ka, akdies, nebūs. es neesmu spējīga šobrīd lasīt par karu, lai gan vajadzētu spēt. kaut vai ar mērķi atšķaidīt tikko izlasīto "where the crawdads sing", kuras paredzamo salkanumu es vienkārši dievināju un apriju. tā vietā ķēros klāt "my year of rest and relaxation", nez kādēļ domājot, ka tas būs nonfiction. nesen izlasīju citu romānu par artsy and nasty female character un mani māc aizdomas, ka varbūt šis jaunais arhetips man krīt uz nerviem.
 
 
rugetta
16 Janvāris 2023 @ 09:42
 
pagājušonakt murgoju gan par līķu maisiem, ar kuriem man bija jātiek galā, gan bijušajiem mīlniekiem, kas nopietni mainījuši savu imidžu uz vissliktāko pusi. nesaistīti, bet vienlīdz šausminoši.
 
 
rugetta
31 Decembris 2022 @ 14:42
 
apkaunojoši vēlu saslimu ar kovidu
saņēmos aiziet uz sporta zāli un kitkat
sāku iet pārgājienos ar telti uz muguras
apkaunojoši maz reižu biju uz teātrī
biju vienā ļoti sliktā un vienā ļoti labā randiņā
zaudēju divus tuvus, bet tālus ģimenes locekļus
atsāku terapiju
sāku redzēt gaismu tuneļa galā
tiku pāri divus gadus vecām sirdssāpēm
beidzu eksistēt kā kultūras darbinieks, kas, pārsteidzošā kārtā, bija a blessing in disguise
ieguvu grādu socantropoloģijā :')
 
 
rugetta
18 Decembris 2022 @ 20:55
 
vislabākās meitenes vienmēr ir gribējušas viņu
vislabākās meitenes vienmēr ir gaidījušas uz viņu
vislabākās meitenes vienmēr ir skumušas dēl viņa
vislabākās meitenes vienmēr ir nīdušas sevi
vislabākās meitenes vienmēr ir nicinājušas viņu
vislabākās meitenes vienmēr ir izvēlējušās citus
vislabākās meitenes vienmēr ir brīnījušās par sevi
vislabākās meitenes vienmēr klusām ir ar viņu
 
 
skan: baložu pilni pagalmi
 
 
rugetta
14 Decembris 2022 @ 11:26
 
šonedēļ esmu noskatījusies abas "the white lotus" sezonas un "triangle of sadness". tagad man ļoti gribas kaut kur siltumā pie jūras zilzaļos toņos. nākamgad plānā ir tikai pilsētas, kur jau esmu bijusi, jo gribas redzēt savas mīļākās grupas ceturto reizi. varbūt vēl izdosies pierunāt r. uz tatriem. famīlija runā, ka beidzot varētu uz austrāliju, bet nu kāda iespēja. taču viens no nākamā gada mērķiem varētu būt aizceļot kaut kur, kur nav būts. piemēram, uz itāliju. man ļoti patīk tā doma, ka varētu piebāzt sevi ar glutēnu, aperolu un skaistiem skatiem. kur var forši aizlidot no rīgas, kas nav roma vai venēcija? man gan ļoti gribētos tās divas, bet laikam totāli nevaru atļauties. vai arī varu? es nezinu, no kura gala sākt researchu.
 
 
rugetta
13 Decembris 2022 @ 10:32
 
man tomēr labāk patīk mēreni laikapstākļi, pusotru stundu garas filmas un misionāru poza.
 
 
rugetta
01 Decembris 2022 @ 15:53
 
nevaru saprast, vai man patiešām patīk mans administratīvais darbs, vai arī sajūsmināšanās par šo absurdo birokrātijas grotesku ir kaut kāds jauns coping mechanism. kad būšu izbūrusies cauri šiem normatīviem, jutīšos kā atklājusi noziegumu vai atrisinājusi vienādojumu no "matemātika 12. klasei".
 
 
rugetta
22 Novembris 2022 @ 17:24
rudens filmu maratona tops no visšvakākās un visforšāko  
"suflieris" (vismaz beidzot redzēju znotiņa dibenu, 17-gadīgā rugetta būtu ļoti priecīga)
"neona pavasaris"
"janvāris"
"māsas" (man vienkārši ir drausmīgi grūti šo vērtēt kaut kādā patikas spektrā, lai gan, protams, nebija, kur piekasīties, bet mani filmas laikā pārņēma šausmīgas skumjas un bezpalīdzība, un pārņem joprojām, kad atceros. tikai tāpēc lieku pa vidu)
"upurga"
"mans laulību projekts"
"mamma vēl smaida"
 
 
rugetta
18 Novembris 2022 @ 11:09
 
lai arī pēdējās dienās izturos kā atkritienā pēc vissintētiskākā tripa, paldies, ka tu esi manas mājas, Latvija.
 
 
rugetta
07 Novembris 2022 @ 09:33
 
man pirmoreiz mūžā ir īsts atvaļinājums, nav jāraksta skolas parādi vai kursa darbi. varu nesteidzīgi izdzert divas kafijas, klausīties zem segas murrājošā kaķītī, aizbraukt uz sporta zāli, pārstādīt augus, iztīrīt dzīvokli, nopirkt tīkliņzeķes. pilnīgi gribētos, lai būtu vairāk dienu nekā nedarīšanai, bet trešdien dodos uz berlīni.
 
 
rugetta
20 Oktobris 2022 @ 10:47
 
nevaru sagaidīt, kad nedēļas nogalē ar draugiem varēšu pārrunāt savas šīsnedēļas refleksijas :)
 
 
rugetta
15 Oktobris 2022 @ 07:44
 
fomo ir ļoti savāda un trausla lieta. vienu dienu par kaut ko ļoti pārdzīvo, jo nevarēsi dalīt vienu pieredzi ar citiem, šausmīgi skumsti, šausmīgi skumja aizej gulēt un skaudība traucē aizmigt, bet, no rīta pamostoties, viss jau ir palaists garām, nav par ko skumt un tu to vairs nekad nepiedzīvosi. līdz atkal nāks nākamais.
 
 
rugetta
01 Septembris 2022 @ 14:55
 
pilnīgi mētelis jāuzvelk, ejot ārā uzpīpēt
 
 
rugetta
14 Augusts 2022 @ 15:14
 
mana mīļākā lieta, ko darīt, kad pusbeigta atgriežos mājās no pārgājiena, ir uzreiz plānot nākamo.
 
 
rugetta
03 Augusts 2022 @ 11:36
 
gribas iemīlēties kādā, kurš man liktu justies tāpat kā mdma vai vismaz escitaloprāms.
 
 
rugetta
12 Jūnijs 2022 @ 18:29
 
man jāgatavojas aizstāvēšanai, bet es arī nakts vidū vai pālī varētu mierīgi norunāt, ko atklāju savā ģeniālajā diplomdarbā. tā vietā gribu pačīkstēt, ka pavisam drīz jau ir stulbie jāņi, kas ir stulbi, jo man nekad nav bijis jauku svinību. ar r. gribam doties pārgājienā, mums jau sen ir izplānots maršruts, bet tas būs besīgi un bezjēdzīgi, jo daudz cilvēku pie jūras ar savām stulbajām mašīnām un skaļo mūziku, gan labiekārtotās maksas telšu vietās un kempingos, gan neatļautās, nu, arī maksas vietās. 531km gara krasta līnija šai zemītē, bet nav ne jausmas, kur varētu būt mierīga iešana un gulēšana. pret ugunskuriem 2km attālumā nav iebildumu.
 
 
rugetta
09 Jūnijs 2022 @ 21:07
 
sāku skatīties "conversations with friends". man ļoti patīk sallijas rūnijas varoņi, jo viņi netaisa pārspīlētu drāmu, bet vnk nespēj vienmēr veselīgi nokomunicēt savas vēlmes un vajadzības, tieši tāpat kā es un vēl miljons citu cilvēku. bet nu jebal, man arī daudz labāk patiktu nestrādāt ar savām attiecību problēmām kaut kādā dienvideiropas villā.
 
 
rugetta
08 Jūnijs 2022 @ 08:55
 
iesniedzu diplomdarbu, pēdējās divās dienās uzvedos tāpat kā pirmajā kursā.
 
 
skan: peter gabriel - solsbury hill