rugetta
23 Septembris 2018 @ 13:25
nesvarīgas piezīmes par atgriešanos jūrmalā  
četru mēnešu laikā te nekas nav mainījies, mani joprojām sveicina tie paši bomži.

bet tomēr pati esmu mazliet mainījusies, pārmērīgais konsūmerisms manī ir miris. pirms pāris stundām bez īpašas savaldīšanās skaisto kleitu atstāju veikalā. waterstones eksistenci vispār ignorēju.

es atkal dzīvoju kopā ar smēķētāju, tā kā mērķis kaut nedaudz atmest ir izlidojis laukā pa manas istabas logu, kuru ir ļoti grūti aizvērt un tā nu es te mazliet salstu.

mums vannasistabā ir koka grīda, kuras funkcionalitāti mana saprāta balss nedaudz apšauba, bet pagaidām esmu sajūsmā, jo ļoti stilīgi.

pāris dienu adaptācijas periods ir pārāk gauss. es jau nevaru sagaidīt, kad būs iestājusies mana dīvainā rutīna.
 
 
rugetta
20 Septembris 2018 @ 21:37
 
laiks atvadīties, ir rudens, joprojām jobani citēt prāta vētru

(laid savus putnus ārā no būra, uz kurieni tie lidos, tur arī es)
 
 
rugetta
20 Septembris 2018 @ 11:48
it begins  
izrādās, ja tev kādreiz ir anormāli garlaicīga vieslektore ar sākumskolnieku pedagoģijas metodēm, kas pēc lekcijas laipni piedāvā pierakstīt savas kontaktdetaļas, bet tu to nedari, jo tev ir problēmas ar autoritātēm un tu domā, ka tev nekad ar šo personu vairs nebūs nekādu darīšanu, tu ļoti smagi kļūdies, jo viņa ir nozīmēta kā tava bakalaura vadītāja. un tev ir pēc pāris stundām ar viņu jātiekas, bet tu vēl dienu esi latvijā, simtreiz pāršķirsti pagājušā gada pierakstus, ja nu gadījumā tur pēkšņi kaut kas uzmirdzas.
Tags:
 
 
rugetta
19 Septembris 2018 @ 17:29
 
es kādreiz gribētu būt dīdžejs kaut vai tik tāpēc, lai nospēlētu vaidavas "tu būsi vēl." vismaz es gribētu disenē pie tās dejot, varbūt citiem arī patiktu.
 
 
rugetta
18 Septembris 2018 @ 18:30
 
iebļerkšķējās jaunās komūnas grupveida čats, kas man ziņoja, ka manas ievākšanās vakarā jaunajā rezidencē notiks balle. tieši par šo es murgoju pagājušonedēļ.
Tags:
 
 
rugetta
16 Septembris 2018 @ 17:10
 
ķipa rudens un man tik ļoti salst, ka tūlīt likšos diendusā ar džinsiem mugurā. salst un traki sāp galva, lai gan pēc pagājušās nakts biju gatava šodienu veltīt raudāšanai, bet tādas vēlmes tomēr nav. pēkšņi mans prāts stulbiem kreņķiem pieiet ļoti racionāli, bet man šķiet, ka tā es vienkārši turpinu sev melot un dzīvot sapnīšos. vismaz tā es redzu kreņķīgu situāciju, kas patiesībā nav tik kreņķīga, ja tā padomā. varbūt tiešām nav. man ļoti nāk miegs.
 
 
rugetta
12 Septembris 2018 @ 17:11
 
pilnīgi nejauši iepūtu dūmus bijušās priekšnieces sejā. es laikam vienmēr turēšu stulbu kreņķi par to senseno dienu, kad nejauši izlasīju ne-man domātu skaipa saraksti (lai gan tajā darbā lasīt ne-man domātas skaipa sarakstes bija viena no jēdzīgākajām nodarbēm astoņu stundu nosišanai), kurā viņa rakstīja, ka neuzticas man, lai es novāktu kaut kādu, gan jau overpriced veikala plauktu. un man tolaik tajā vietā jau bija diezgan jēdzīgs stāžs. bet es laikam vienmēr jutīšos nekompetenta visās jomās, mani vienmēr pārņem profesionālā paralīze, vienalga, vai strādāju veikalā, redakcijā vai mākslas kantorī. man gan šķiet, ka viņa mani nemaz neatpazina, cik nu mums tolaik tas kontakts bija. es pilnīgi noteikti nepamanīju, ka viņa tuvojas man no kreisās puses.
 
 
rugetta
10 Septembris 2018 @ 15:13
 
man likās, ka puķu tantiņas pie maximas dežurē 24/7, bet tikko kā es izmetu līkumu, lai iegādātos kaut ko liekamu savā jaunajā, skaistajā vāzē, beņķīši un spainīši ir pazuduši.
 
 
rugetta
09 Septembris 2018 @ 12:51
 
izrādās, ka mans zilumu fetišs uzņem jaunus apgriezienus, ja tos atstājis ļoti iekarsis otrs. vislaik skatos uz saviem augšstilbiem un priecājos.
 
 
rugetta
08 Septembris 2018 @ 14:51
 
pagājušajā naktī, pa ceļam uz hard bass reivu, ar mīlulīti ieklīdām shady bārā, lai morāli sagatavotos šādam pasākumam. kamēr sēdējām pie letes, tukšojām skrūves un smējāmies, jaukais bārmenis pie sevis nomurmināja "paga, jāuzliek depeche mode" un ieslēdza man tik mīļo gabalu par klusuma izbaudīšanu. es apklusu un smaidīju. es negribu aizmirst šo absolūti nenozīmīgo, bet tik brīnišķīgo mirkli.
 
 
rugetta
06 Septembris 2018 @ 23:04
 
es mazliet apraudājos, kad gundars āboliņš lindā vistā uznāca uz skatuves. vispār gribējās sveikt viņu ar ovācijām, mazliet nobrīnījos, kāpēc neviens tik mīlošajā publikā tā nedara. vajadzēja piemēru rādīt.
 
 
rugetta
02 Septembris 2018 @ 19:07
 
aizgāju ekskursijā uz ikea, bet, pārnākusi mājās, pasūtīju jaunu krēslu un naktsskapīti no jyska, viņu skaudīgās atlaides ir pārāk labas.
 
 
rugetta
01 Septembris 2018 @ 21:17
 
cenšos sev apsolīt, ka šis ir pēdējais skumjais septembris manā mūžā.
 
 
rugetta
31 Augusts 2018 @ 19:55
 
smiekli nāk atceroties, es domāju, tā vienkārši vasarā varēšu nolikt tiesības. šodien pirmoreiz izbraucu ar automātisko kārbu (brīnišķīgs izgudrojums, tagad tikai pārāk nepierast) un tas bija tik jauki un forši un stress pazuda, pat tajā brīdī, kad pretimbraucošā fūre vējstiklā ielaida okeānu un es sekundi neredzēju ceļu. diemžēl viss jaukais un foršais izgaist tajā brīdī, kad atceries, ka esi maziņš lohs un tavi nervi pagaidām netiek galā ar sajūgu. pagaidām! es tikšu galā, ja!
 
 
rugetta
24 Augusts 2018 @ 22:49
 
baltijas filmu dienas ir tik brīnišķīgs pasākums! tik brīnišķīgs, ka es pat nepārdzīvoju (tikai mazliet) naudas trūkumu rodžeram votersam. mana nesen uzplaukusī kinomīlas fāze arī brīnišķīgi mulsinoša.
 
 
rugetta
22 Augusts 2018 @ 14:55
 
uz halātu birkām vajadzētu drukāt brīdinājumus "šis apģērba gabals ievērojami pasliktina jūsu produktivitātes spējas!"
 
 
rugetta
20 Augusts 2018 @ 14:45
 
man, protams, ļoti patīk, ja par mani iedomājas nakts vidū, bet, ja par mani iedomājas dienas vidū, tas arī ir ne mazāk aizkustinoši.
 
 
rugetta
19 Augusts 2018 @ 19:49
 
es ļoti ceru, ka nastavševs + ezeri kādreiz arī ierakstīsies, jo to kombo es varētu klausīties katru dienu
 
 
rugetta
18 Augusts 2018 @ 11:01
 
man ir smuks rumpis, bet ne visai smuka seja, un ar šo kombināciju ir diezgan grūti sadzīvot.
 
 
rugetta
16 Augusts 2018 @ 21:05
 
augusta vidus ir riktīgi skumji. tomēr es diezgan priecīga konstatēju, ka splendid palace (kas tomēr nav mana mīļākā rīgas kultūriestāde, drīzāk kultūriestāde, uz ko man pēdējā laikā ir liels crush) drīz atsāks sezonu un teju nopirku biļeti uz vienu no baltijas pērles seansiem (kuri man vispār nekad agrāk nav interesējuši), bet tad pamanīju, ka tas notiek vienlaikus ar manu došanos atpakaļ trimdā. vēl mazliet vairāk par mēnesi un atsāksies manu drūmo klabes ierakstu gūzma, lol. nu labi, apsolu, ka šoreiz nebūs tik traki, bet noteikti būs daudz hešteg bakalaurs, jo pēdējais gads (!), kā arī nupat nopirku aviobiļetes uz vienu mazu brīvlaiku rīgā semestra vidū. ja man būtu līdz decembrim jāgaida, kad varēšu tajā pašā splendidā noskatīties "homo novus", es vienkārši nomirtu. būs hujova, bet būs arī ok.