rugetta
22 Marts 2019 @ 09:55
 
atvēru plānotāju un konstatēju, ka pēc divām nedēļām atkal brīvlaiks. atkal jābrauc uz rīgu izklaidēties! varbūt brīvlaiks šobrīd nav laba ideja, jo palikušas tikai četras nedēļas, kurās būšu piesieta skolai. ir diezgan traki.
 
 
rugetta
20 Marts 2019 @ 17:05
 
"I'm so thoughtful it hurts," es grūtsirdīgi nopūtos, par pēdējo naudu nopērkot tuvai draudzenei izcili piemērotu dzimpuka dāvanu. pēdējos trīs gadus neesmu bijusi mājās uz viņas dzimpukiem, tāpēc patērēties laikam ir tikai piedienīgi. bet ja jau, tad jau, un piemetu grozā vēl ilford filmiņu savam priekam.
 
 
rugetta
19 Marts 2019 @ 21:34
 
jābeidz tik izmisīgi pārbaudīt ēpastu spama plaukts, jo laikam tiešām ar mani tomēr neviens strādāt negrib. vismaz man ir vēl divi mēneši, lai panikotu par citām lietām.
 
 
rugetta
18 Marts 2019 @ 15:24
uzmanību, paštīksmināšanās!  
vakarvakarā š man ar virtuves šķērēm apgrieza matus. protams, sanāca īsāk nekā īsti gribēju, bet tagad esmu priecīga un izskatos ļoti labi. pēc atvadīšanās no matiem vienmēr atnāk baigais spars, tā nu beidzot saņēmos aiziet salabot brilles, biju morāli gatava atdot £10, bet jaukais optikas darbonis to minūtes laikā bez maksas izdarīja manu acu priekšā. šodien man viss izdodas un veikalā uz mani sāņus skatās jaunēkļi, kas atnākuši iepirkties ar saviem meičukiem. man šķiet, es vispār pēdējā laikā izskatos ļoti labi, lai gan ļoti grūti saprast, kā tas iespējams un kāpēc. vienmēr taču esmu sev riebusies. nekad nav bijis patīkami skatīties spogulī, bet tagad man teju vai gribas spoguļa priekšā izbildēt filmiņu ar sevi apakšveļā. dīvaini, bet jauki, bet dīvaini!!!
 
 
rugetta
16 Marts 2019 @ 16:31
 
"literatūre" ir ārkārtīgi laba skatāmviela uz paģirām (protams, ne tikai), man visu laiku gribas apraudāties no aizkustinājuma.
 
 
rugetta
13 Marts 2019 @ 11:28
 
āāāāā, vēl divi mēneši. divi mēneši un būšu laukā no šejienes. toties šodien atnācu uz bibliotēku tēlot čaklīti, man ir atvērts jauns melnraksts, kurā pagaidām uzrakstīts tikai viens vārds ("aspazija"), bet blakus datoram stāv maza, glīta, dārga pudelīte ar kefīru. "bio-tiful."
 
 
rugetta
12 Marts 2019 @ 19:11
 
šodien lekcijā rādīja ļoti pretīgu deviņdesmito gadu zombijfilmu. prom iet nevarēju, jo lekcijas beigās bija jāiesniedz kopsavilkums par redzēto un dzirdēto. ļoti centos, bet vienalga vienmēr pacēlu acis un paskatījos tieši tad, kad nevajadzēja. beigās visi jau apradām ar to nebeidzamo sarkano šļuru.
Tags:
 
 
rugetta
11 Marts 2019 @ 13:45
 
man likās, ka nav nekā skumjāka par ieripošanu fratonas stacijā, bet tad atcerējos "circenīša ziemassvētkus."
 
 
rugetta
11 Marts 2019 @ 08:23
 
lidostā vēroju glītu sniedziņu, nenormāli žēl, ka tieši tik skaistā rītā jābrauc prom. man prātā nāk stulbas fantāzijas par sniedziņa un lidojuma iespējamo nesaderību, nu tā, ka lidojums, piemēram, varētu notikt rītdien, bet es varētu pa to laiku aiziet pie savas ārstes (es tiešām mīlu savu ģā). man sejas rajonā pēkšņi uzradies nelabs draugs, kas uztūka un pagājušajā naktī neganti sāpēja. es nevarēju aizmigt, ļoti pinkšķēju, manas lūgšanas aprobežojās ar “es tikai gribu, lai viss ir kārtībā.” izmisumā beidzot atcerējos par ibumetīnu, kas, kā vienmēr, visu atrisināja. es tikai turpināšu pie visa vainot stresu.
 
 
rugetta
08 Marts 2019 @ 11:12
obligātā atskaite pēc "blakus" noskatīšanās  
man ļoti patika
 
 
rugetta
07 Marts 2019 @ 15:39
 
vakar man bija sekss un spīdēja saule, šodien esmu skumja un līst lietus. sakritība? nedomāju vis!
man jābūt priecīgai, tad arī visi pārējie būs priecīgi.
 
 
rugetta
05 Marts 2019 @ 15:35
 
sācies brīnišķīgais laiks, kad viena pēc otras uzzied Kolosālās Vakances, Kurās Noteikti Mani Nepaņems. šogad viss norit tāpat kā pagājušo un aizpagājušogad, es turpinu pieteikties, ignorēju savas minimālās neatbilstības, bet tas nekas, jo tagad man vairs nav iemeslu domāt, ka šis risks neattaisnosies. man tikai bail, ka pienāks tā diena, kurā saņemšu normālu, ar "iemācies lasīt, dura" pamatotu atteikumu.
 
 
rugetta
05 Marts 2019 @ 12:39
 
mums tagad ir jauns mājdzīvnieks, viņu sauc fredijs, kā gan citādi, viņš ir jau liels puika, divus gadus vecs. es šobrīd nodarbojos ar fredija rehabilitāciju, jo viņš neprot dzert ne no bļodiņas, ne no pudelītes, un mani tas ļoti satrauc. toties fredijs daudz čurā. viņš dzīvo virtuvē, kur es neatrodos pastāvīgi un nevaru viņu nemitīgi vaktēt, tomēr ļoti bieži pieķeru viņu kompromitējošā pozā tuvu ūdens traukiem. varbūt viņš vienkārši par mums visiem ņirgājas.
 
 
rugetta
04 Marts 2019 @ 16:53
 
šodien nopirku trīs grāmatas un savu pēdējo vienvirziena lidmašīnas biļeti.
 
 
jūtos: visnotaļ priecīgs
 
 
rugetta
02 Marts 2019 @ 14:51
 
nevaru saprast, vai tā ir pati alkohola lietošana vai arī vienkārši mana vājā tolerance, kas man sāk nepatikt. vakarvakarā pasūtīju dzērienu un viens blakusstāvošs prātvēders man veltīja nesmuku komentāru, tā nu es tagad visu dienu domāju, ka man tomēr vajadzēja teikt kaut ko tikpat nesmuku pretī.
 
 
rugetta
28 Februāris 2019 @ 22:18
 
bļaģ, kur ir problēma lietas uzrakstīt laicīgi pirms brīvdienām, nevis pirmās divas dienas pavadīt blenžot datorā un lietuviešu projektos aiz loga? mokoša brīvdienu uvertīra. vakar biju šausmīgi pārgurusi, ātri atlūzu un uzmodos ap vieniem, kad viens no komūnas meičukiem bija uzrakstījis man ļoti jauku brīvdienu novēlējumu, ar rozā sirsniņu emodžijiem un tā. es paspēju tikai nodomāt "wtf" un atkal atlūzu, to pašu redzēju sapnī, tad pamodos deviņos, neparasti labi izgulējusies savā mazajā gultiņā. negribēju skatīties telefonā un pārbaudīt, vai man tiešām ir atnākusi jauka īsziņa vai tas bija tikai sapnis, jo tad jau pienāktos atbildēt un tas ir sarežģīti. cenšos pierast pie citu cilvēku rūpēm, cenšos beidzot savā prātā iegravēt to, ka cilvēkiem patīk ar mani pavadīt laiku, bet tas ir ļoti smags un mulsinošs darbs.

līdz kursadarba nodošanai apmēram sešpadsmit stundas, bet pēc tam centīšos neattapties savā mīļākajā rīgas kvartālā. esmu sailgojusies, bet mentālais edžings un tā.
 
 
rugetta
28 Februāris 2019 @ 11:50
 
rugetta ieiet fotolaboratorijā un saka: "man ko parasti."
 
 
rugetta
27 Februāris 2019 @ 21:22
 
ielidoju rīgā, atbraucu mājās, uzpumpēju riteņa riepas un aši aizminos noskatīties "7 miljardus." draugus pa šīm dienām samīļot paspēšu, bet es uztraucos, vai sanāks noskatīties ViSaS FiLmAs.
 
 
rugetta
24 Februāris 2019 @ 17:22
 
veikalā sniedzos pēc aliņa, nejauši aizsniedzos pēc bezglutēna, kas laikam nav nekas slikts, vismaz nav bezalkoholiskais. aliņus dzērām parciņā, londonā jau absolūts pavasaris. nākamnedēļ beidzot maziņš brīvlaiciņš, cerams, rīgas mūžīgais sasalums man par godu pazudīs.
 
 
rugetta
23 Februāris 2019 @ 12:15
 
braucu vilcienā uz balli, bet man jau blakus sēž balle - dāmas gliterkleitās, ar deguniem džintoniku skārdenēs. gliteru sauleszaķīši krīt man virsū, man sāp galva un es lasu pseidointelektuālas lubenes un cenšos nejust vainas apziņu, ka trešo dienu neesmu atvērusi bakalaura failu.