rugetta
22 Aprīlis 2018 @ 22:31
 
es te pirms kāda laika rakstīju par "kolosālo vakanci, kurā mani noteikti nepaņems," bet nu smieklīgi, paņēma.
 
 
rugetta
21 Aprīlis 2018 @ 13:31
 
visu laiku būt morāli gatavai ļaunākajam ir visnogurdinošākais stāvoklis jebkad un beigās tāpat tā ir velti izšķiesta enerģija (par laimi), bet es tiešām vēl neesmu iemācījusies cīnīties ar to biezo raižu darvu, ko ražo manas smadzenes. vakarvakarā izdzēru daudzus aliņus ar saviem diviem mīļākajiem cilvēkiem - vispirms ar vienu, un pēc tam tas mani pieveda pie pašām bāra durvīm, lai varu turpināt ar otru - un būtu arī daudz dejojusi, ja vien man nebūtu mistiski kliba un sāpīga kāja. bet es esmu ļoti priecīga, par spīti tam, ka esmu negulējusi, bet šodien jāiet uz nacionālo teātri (divām izrādēm pēc kārtas! bet nu negribu uzmest mammu), jākrāmē koferītis, jāuzraksta tūkstoš vārdu eseja un rīt līdz ar saullēktu jādodas atpakaļ trimdā. uz trim pēdējām nedēļām - kas gan ir trīs nedēļas salīdzinājumā ar trim mēnešiem.
 
 
jūtos: high
 
 
rugetta
19 Aprīlis 2018 @ 13:15
 
saņēmu ēpastu no mātes, ka viņai pa ielu pretī nācis a. dīcis un to viņa iztulkojusi kā zīmi iegādāt biļetes visai famīlijai uz "arī vaļiem ir bail"
 
 
rugetta
18 Aprīlis 2018 @ 22:39
 
piemājas rimčikā vairs nav manas mīļākās, lētākās saldētās picas - laikam tas bija rimi own brand, virtuoso? saskumu. toties piemājas jānī rozē sācis strādāt ārkārtīgi glīts jaunēklis. win some, lose some.
 
 
rugetta
17 Aprīlis 2018 @ 00:50
 
klau, ir jau tāda vasara. vismaz rīgā ir stipri siltāks par jūrmalu, kur man svētdien jāatgriežas. satiku draudzenīti, ar kuru esam baigi satuvinājušās pēdējā gada laikā, lai gan vidusskolā gariem zobiem piecietām viena otru. raudājām par to, kā vakar piedzērāmies (katra atsevišķi) un nokavējām savus svarīgos dedlainus (katra savu). viņa apsolīja, ka varēšu piedalīties viņas dokumentālajā filmā un būt komandas sastāvdaļa, par ko esmu baigajā starā, lai gan līdz tam vēl krietns brīdis. un vispār ceru, ka tiešām tas notiks, ka tas nepaliks tikai čē sarunu līmenī - bet es nudien atcerēšos un vislaik prašņāšu. minos mājup un nebija īpašu iebildumu salīt. esmu paspējusi iesauļot pulksteni uz rokas.
 
 
rugetta
15 Aprīlis 2018 @ 12:22
 
es kādu nedēļu cenšos pabeigt vienu stāstu (kura working title ir #LV100), bet jo ilgāk skatos tam virsū, jo lielāks mēsls man tas liekas. varbūt šī iemesla dēļ ir vērts pievērsties microfiction.
 
 
rugetta
14 Aprīlis 2018 @ 10:38
 
everytime the sun comes up i'm in trouble
 
 
rugetta
13 Aprīlis 2018 @ 16:17
 
no tiesas brīnos par sevi, kad pieķeru ļoti priecājamies par kāda cita prieku. laikam neesmu tik briesmīgs cilvēks, kā agrāk likās.
 
 
rugetta
13 Aprīlis 2018 @ 10:31
 
līdz pavasara brīvlaika beigām ir vēl desmit dienas, bet pēc mēneša man sāksies vasaras brīvlaiks! ak kungs!
 
 
rugetta
12 Aprīlis 2018 @ 15:46
 
šodien uz maiņām galvā skan "kur tad tu nu biji, āzīti manu" un "a нам всё равно"
 
 
rugetta
12 Aprīlis 2018 @ 12:37
 
parasti man gribas, lai kāds paspaida dupsīti, bet šobrīd ļoti vēlos uzmanības pievēršanu krūtīm
 
 
rugetta
12 Aprīlis 2018 @ 12:00
 
kad man bija četrpadsmit vai piecpadsmit gadiņi, ļoti daudz klausījos radio skonto, tā bija mana mīļākā raidstacija. manu vecāku virtuvē joprojām skan skonto, bet, kad šorīt taisīju pirmo kafiju (šobrīd dzeru trešo), valdis melderis runāja kaut kādu huiņu, es iesaucos "ak dievs!" un demonstratīvi izslēdzu. lai gan virtuvē biju viena pati, nebija īsti kam izrādīties. vispār jau tā ir daļēji arī kā mana virtuve, šīs tā kā būtu manas mājas, bet esmu pasākusi to dēvēt par vecāku dzīvokli. manā istabā ir sajūta, ka ciemojos pie vidusskolas es, kura bija jauka meitene, lai gan ar acīmredzamu šķembu galvā. kad izvākšos no šejienes, noteikti negribēšu ņemt līdzi zuzi, lai gan man viņas ļoti pietrūks.

pagājušonedēļ biju noskatīties "lady bird" un ļoti sailgojos pēc trauslās jaunības, pēc divpadsmitās klases. kad vēl nebiju pieteikusies universitātēm un samīlējusies kaut kādā pastulbā džekā.
 
 
rugetta
11 Aprīlis 2018 @ 21:18
 
gribas izdarīt kaut ko stulbu un bīstamu. neviens jau nebrīnīsies, pat uzmanību nepievērsīs. tie, kas pamanīs, tikai pie sevis nopurpinās, ka jā, nu viņa jau vienmēr tāda tizla bijusi. bet viņi jau nezinās, ka tas viss bijis inscenēts un apzināts lēmums!!!
 
 
rugetta
11 Aprīlis 2018 @ 20:28
 
šodien biju neizsakāmi tizla un ne tikai šodien
 
 
rugetta
10 Aprīlis 2018 @ 15:04
nesaprotu, ko daru, tātad adultoju  
jāpiesakās vienai kolosālai vakancei, kur mani noteikti nepaņems, bet cerību ezers aizsalst pēdējais un mana motivācijas vēstule varētu izklausīties apmēram šādi: "es ne īpaši labi atbilstu jūsu prasībām un esmu diezgan tizla po žizņi, bet man riktīgi patiktu ar jums sadarboties un ļoti gribas sakarīgi pavadīt vasaru."

vēl rīt jāapciemo vids, jo pirms pāris mēnešiem atnāca vēstule, kuru, protams, esmu padirsusi un neatceros detaļas, bet galvenā doma bija tāda, ka es varētu dabūt atpakaļ kaut kādu naudu. ar tādu tekstu tad arī griezīšos pie tiem ļaudīm: "labdien, es tā dzirdēju, ka pie jums varot dabūt naudu."
 
 
rugetta
09 Aprīlis 2018 @ 21:47
 
tuvākajā laikā jānopērk 'songs of faith and devotion' plate, ja nu gadījumā kādreiz izdodas ievilināt kādu jaunēkli savā guļamistabā un tad varētu tā forši pamīlēties, tai skanot fonā. bet man tiešām ļoti patīk tas albums, vienīgi būs neveikli celties un mainīt puses. ai, un vispār jau ir vajadzīgs arī jauns atskaņotājs, jo mana vecā, mīļā radiotehnikas kaste skrāpē jaunās plates. minimums septiņdesmit eiro vienas fantāzijas piepildīšanai. ak.
 
 
rugetta
06 Aprīlis 2018 @ 12:02
 
hei, tiešām, kas notiek ar labajām rīgas humpalām? no rīta ļoti apcerīga devos izlūkgājienā, bet tur tak nekā laba nav un visas foršās bodes aizklapētas :( visparastāko, garlaicīgāko un bezformīgāko melno kleitu nācās pirkt h&m, kur par to atstāju piecpadsmit eirikus :( biju cerējusi par to naudu nākamnedēļ bāros sēdēt :(

turklāt varu oficiāli apstiprināt, ka vakardien iegādātās tumši sarkanās, bezgala skaistās kurpes tiešām ir izmēru par mazu :(
 
 
jūtos: sāp
 
 
rugetta
05 Aprīlis 2018 @ 12:33
 
laikam tomēr man ir 41. kājas izmērs, viņa nodomāja, klibojot cauri vērmanītim savās tikko iegādātajās, tumši sarkanajās, bezgala skaistajās 40. izmēra kurpēs.
 
 
rugetta
04 Aprīlis 2018 @ 20:00
 
don't you wanna know how we keep starting fires?!
 
 
rugetta
04 Aprīlis 2018 @ 15:26
 
otro gadu pēc kārtas muļķīgi sagadās tā, ka liepāja aprīlī ir neviesmīlīga. neviens negribēja iet ar mani uz jūru. vismaz liepājas teātris ir nu redzēts, "precības" bija lieliskas.