rugetta
21 Oktobris 2020 @ 09:04
 
man nav kovids! un no mieža grauda arī ļoti veiksmīgi tiku vaļā. tikai manas jaunās kurpes ir mani novedušas līdz briesmīgām tulznām un klibošanai, turklāt man likās, ka tulznas ir tikai vasaras apavu blakusparādība.
 
 
rugetta
18 Oktobris 2020 @ 19:08
cibā jāraksta arī priecīgas lietas  
vakarvakarā papildus mūsu parastajiem sestdienu sviesta randiņu rituāla elementiem pievienojās kāsis un "pulp fiction." es jau tā esmu jocīgi pacilātā garastāvoklī, bet šī vienkāršā kombinācija tieši šajā izpildījumā mani padarīja par murrājošu kaķīti. ļoti gribu saglabāt šo sajūtu.
 
 
rugetta
17 Oktobris 2020 @ 11:56
 
es neesmu pirkusi teātra biļetes kopš februāra, bet nu tagad decembrī ieplānots jrt apmeklējums. ambiciozi.
 
 
rugetta
15 Oktobris 2020 @ 11:47
 
pārmaiņas pēc esmu šorīt ieslēgusi swh rock, kas, protams, spēlē tikai tās vecās dziesmiņas, kas man rauj sirdi laukā. sēžu pie aukstas kafijas un domāju, kuru no savām visnīstākajām nodarbēm es varētu pasākt šodien - tīrīšanu vai tulkošanu?
 
 
rugetta
13 Oktobris 2020 @ 14:38
vakar atsākās antropologu tālmācība  
vakar es uztaisīju sev lētas un garšīgas (un pat visnotaļ veselīgas, uzdrošināšos sacīt) pusdienas visai nedēļai, bet tāpat vakariņās bija smalkmaizītes un sidriņš. šodien lekciju klausījos austiņās un aizgāju uz veikalu pēc aliņa. pagājušonedēļ cītīgi visu darīju, bet ar šī režīma atsākšanos esmu uzmetusi visus pienākumus, domāju tikai par ēdienu un alkoholu, skumstu par aizliegtajām disenēm.
 
 
skan: credo - kad es tev pēkšņi ienācu prātā
 
 
rugetta
12 Oktobris 2020 @ 11:09
 
man tomēr daudz labāk patīk strādāt ar cilvēkiem nekā ar tekstiem.
 
 
rugetta
10 Oktobris 2020 @ 18:38
 
ironiski, ka tieši pasaules garīgās veselības dienā sarīkoju tādu histēriju, ka nudien palika vieglāk. vēl es nopirku divus vienādus kurpju pārus, jo, ja man būtu tikai viens tāds un saplīstu, tas arī galīgi nenāktu par labu manai garīgajai veselībai.
 
 
rugetta
06 Oktobris 2020 @ 21:45
 
ļoti sakarīgas pārdomas pēdējā laikā - kaut kādā veidā man izdodas teju viss, ko es daru, tomēr es gribētu darīt kaut ko citu un mazliet mierīgākos tempos. ja vien es zinātu, kas tas ir, būtu vēl sakarīgāk.
 
 
rugetta
02 Oktobris 2020 @ 12:14
 
man sāk atgriezties ticība tam, ka es no pasaulē nabadzīgākā frīlancera varbūt tomēr varētu uzkačāties līdz ne pārāk nabadzīgam frīlancerim.
 
 
rugetta
01 Oktobris 2020 @ 12:10
 
šorīt mājās beidzies cukurs un dzīve nav pietiekami salda.
 
 
rugetta
27 Septembris 2020 @ 22:02
 
neticami, bet tiešām gribas atkal trimdā braukt mācīties. gribas atkal pašizaugsmi caur ārzemju pieredzes spektru, tikai šoreiz tā vismaz varētu būt jauka un priecīga avantūra, ne jau kā toreiz jūrmalā.
 
 
rugetta
26 Septembris 2020 @ 16:58
 
vakardien aizbraucu uz balli laukos, uz kuru īsti negribēju doties, bet nu tomēr jāizmanto katra iespēja doties uz laukiem, lai arī tikai pavisam nesen piedzīvoju to lielisko atklāsmi, ka nav obligāti jāpiedalās visās ballēs, arī draugu rīkotajās. vismaz atsvaidzināju atmiņā, kā ir izdzert šausmīgi daudz. un tomēr lauki bija šausmīgi skaisti, no rīta paģiraini lasījām ābolus, es rāpos ābelē, izbildēju pusi filmiņas un atkal sajutos kā mazs mākslinieks, kā arī stenēdama atvedu mājās piecus litrus svaigas ābolu sulas. šobrīd esmu pieņēmusi revolucionāru lēmumu šovakar sēdēt mājās. lai gan man ir žēl foršus septembra brīvdienu vakarus nosēdēt mājās. vēl vairāk žēl par savas sociālās baterijas izlietošanu kam tādam, par ko jau zināju, ka nav īsti vērts.
 
 
rugetta
24 Septembris 2020 @ 13:22
 
viss, kas man nav, ir sociāls konstrukts. šobrīd jēga ir sociāls konstrukts.
 
 
rugetta
22 Septembris 2020 @ 08:14
 
gribētu iemācīties nedomāt pirmajās pāris stundās pēc pamošanās. mehāniska brokastošana ir viss, ko es pieļautu.
 
 
rugetta
20 Septembris 2020 @ 20:09
 
šajā gadalaikā gan miesa, gan gars jūt ārkārtīgu nepieciešamību pēc martas asiņu koncertiņa.

upd.: hahā, izziņoja arī!
 
 
rugetta
17 Septembris 2020 @ 12:02
 
man šobrīd laikam gandrīz viss patīk. ir tikai dažas lietas, kas mani neapmierina.
 
 
rugetta
15 Septembris 2020 @ 17:13
 
tu sarīko pirmkursniekiem dažus pasākumus, un tad viņi tev nāk klāt tavās svētajās pīppauzēs un taisa ar tevi smalltalku par lietām, kas tevi neinteresē. wtf. es gribēju, lai mani pārstāj uzskatīt par draudīgu, intimidating un iedomīgu būtni, bet nu šis variants arī neiet krastā.
 
 
rugetta
13 Septembris 2020 @ 12:22
 
es gribētu vienmēr izskatīties tik skaista kā vannasistabas spogulī. tur vienmēr ir pareizais apgaismojums un vislabākais leņķis. arī tad, kad man ir notecējusi skropstu tuša vai esmu sarkana pēc dušas. tas spogulis noslīpē un projicē vispatiesāko un vislabāko attēlu. es nezinu, kā pa dzīvi darīt to vispatiesāko un vislabāko, bet gribētu vismaz tā izskatīties bez sēdēšanas mazajā vannasistabā. un vēl es gribu būt kā tās skaistās meitenes, uz kurām es vienmēr blenžu un domāju, cik viņām notiekti ir izdevusies dzīve un cik labi viss viņām izdodas, jo viņas ir skaistas.
 
 
rugetta
11 Septembris 2020 @ 12:14
 
es tiešām esmu kļuvusi produktīvāka un uzcītīgāka vai arī tas tikai septembris?
 
 
rugetta
07 Septembris 2020 @ 21:32
 
kāds pārsteigums, protams, ka es šodien apraudājos pirmajās lekcijās. kā saka, we're here for a good time, not for a long time, bet es priecājos par katru brīdi.
Tags:
 
 
jūtos: happy