rugetta
16 Jūlijs 2019 @ 10:41
 
šodien it kā absolvēju jūrmalu ar upper second class honours, lai gan jau vakar tiku oficiāli pieskaitīta savai jaunākajai augstākās izglītības avantūrai. tas gan nebūs maģistrs, kas drusku sit pa manu it kā neievainojamo ego, toties pa ļoti ilgiem laikiem man ir kaut kas līdzīgs sajūtai, ka esmu uz pareizā ceļa. hujzin, kur tas ceļš aizvedīs, bet tā jau ir daļa jautrības.
 
 
rugetta
14 Jūlijs 2019 @ 19:30
 
beidzot ir nauda princešu gultai. veikalā princešu gulta šobrīd nav pieejama. stulbums. es tikai gribu gulēt kā princese. bez zirņa, bet ar princi moš.
 
 
rugetta
10 Jūlijs 2019 @ 15:32
oblomovs  
"kaislība! tas viss labi skan dzejā un uz skatuves, kur apmetņos un bruņoti ar zobeniem staigā aktieri, bet pēc izrādes nodurtie kopā ar saviem slepkavniekiem dodas vakariņās. būtu labi, ja arī kaislības tā beigtos. taču pēc tām paliek tikai dūmi, smirdoņa, bet laimes nav. vienīgās atmiņas ir kauns un matu plēšana."
 
 
rugetta
08 Jūlijs 2019 @ 21:26
 
vakarvakarā drusku aizgāja ciet un sāku reminiscēt par jūrmalu un nupat kā pabeigto universitāti, lai gan nav pat divi mēneši kopš beidzot tiku no turienes prom. ir diezgan bēdīgi, bet nav arī tik bēdīgi, jo šodien saņēmu pirmo kārtīgo algu trīs gadu laikā, izskatās, ka varēšu piepildīt savu sapni par antropoloģijas studijām, turklāt vēl budžetā, un vispār nākamnedēļ jau jābrauc klausīties metallicu. bet vienalga ir ļoti, ļoti bēdīgi. mani apbēdina pat tas, ka tallinas kvartālā nebūs spožā "labrīt, pupsik" neona zīme, ko mēs visi varētu likt instagramos. es gribēju feisbukā iekomentēt ar "imant, pupsiks pazudis" gifu, bet tāda gifa jau nemaz nav, biju nepatīkami pārsteigta. jebkurā gadījumā, uz jūrmalu atpakaļ tomēr noteikti negribu.
 
 
rugetta
07 Jūlijs 2019 @ 15:49
 
mani sapņi ir absolūti ikdienišķi un vienkārši - pagājušonakt biju literatūras stundā, ārkārtīgi iedegusies visiem sejā kliedzu, ka ES MĪLU RAINI.!
 
 
rugetta
02 Jūlijs 2019 @ 14:41
 
skumjā ieskrietuvē štopēju vaigos picu, kamēr fonā skan “let’s talk about sex”

upd.: man šodien vairākas tādas jocīgas un jaukas mozaīkas gadījās
 
 
skan: salt-n-pepa
 
 
rugetta
01 Jūlijs 2019 @ 20:22
vasarā  
- ļoti lēni lasās, kas ir mazliet dīvaini. laikam jābrauc uz to dāču, kur ir gan sūdīgi ar sakariem, gan jūra.
- ļoti ātri bildējas lomochrome purple filma. ar to var nodarboties gan pilsētā, gan dāčā.
 
 
rugetta
30 Jūnijs 2019 @ 16:11
 
pēc reiva sāp visas maliņas, ieskaitot sirsniņu.
 
 
rugetta
23 Jūnijs 2019 @ 12:17
 
vakar braucot uz piejūras dāču, ceļā apēdu gandrīz kilogramu melleņu. šorīt braucot atpakaļ, pa vilciena logu redzēju stirniņu. idillisko latvijas vasaras sīkumu vērošanu pārtrauca draudzenes īsziņa ar jautājumu, vai priekš svinēšanas labāk nepirkt vienreizlietojamos traukus.
 
 
rugetta
17 Jūnijs 2019 @ 12:20
 
divas dienas liepājā bez cigaretēm! sasniegums! toties daudz džankfūda, tas palīdzēja. bijām uz "ķiršu dārzu," kas ir lielākais sviests, ko es jebkad esmu redzējusi. pirmoreiz mūžā biju morāli gatava doties prom pēc pirmā cēliena, bet tās četras autobusā pavadītās stundas tomēr noteica kaut kādu atbildību. ak, un liepājas teātrī šajā tropu klimatā nedrīkst zālē ienest savu ūdens pudeli. pēc tam gājām pakaļ šampim, skaļi nodiršot nupat redzēto, un pretī nāca laukšteins, strauji pieklusām.
 
 
rugetta
13 Jūnijs 2019 @ 14:49
 
pagājis mēnesis kopš manas jaunās, skaistās dzīves sākuma un, lai arī baigi labi šobrīd neiet, vienalga esmu laimīgāka kā jebkad un tas ir jocīgi. manu jauno frīlancera dzīvi vislabāk raksturo tikšanās, uz kurām ierodos, bet par mani jau ir aizmirsts. esmu saņēmusi ieteikumus nenodirst savu studiju programmu, bet obligāti uzsvērt to, ka mana nelaimīgā augstākās izglītības iestāde kaut kādā svarīgā britu universitāšu topā uzrāpusies līdz divdesmit pirmajai vietai. smieklīgi ir tas, ka es pilnīgi nejauši esmu nobukojusi ierašanos uz savu izlaidumu, bet to var viegli izlabot. toties arī sāku skatīties "chernobyl."
 
 
rugetta
09 Jūnijs 2019 @ 10:04
 
vakarvakarā biju spiesta darīt lietu, kas ir pret manu reliģiju, proti, nopeldējos ķīpsalas pludmalē. īstenībā pēc saulrieta tur bija diezgan jauki, bet vairs tā nedarīšu.
 
 
rugetta
07 Jūnijs 2019 @ 15:46
 
csdd strādā nenormāli jauki cilvēki, bet es tur vienmēr gatavojos kaut kādam vid scenārijam.

“labo rādītājpirkstu uz ekrāna, lūdzu.” ... “nē, tas ir īkšķītis.” (es nebiju šajā situācijā iesaistīta, ja.)
 
 
rugetta
07 Jūnijs 2019 @ 10:29
 
šodien jāpabeidz divi svarīgi darbi, par kuriem stresoju jau trešo stundu, nekad vairs nedrīkstu ielaist divus svarīgus dedlainus vienā dienā. bet ir arī salds mierinājums, jo kabatā beidzot ielidoja biļete uz metallicu. daudz labprātāk to naudu būtu atstājusi izpārdotajam ramštainam, jo tā ekspektācijas tiks attaisnotas, pimpji un uguņi, bet pagaidām nekritīšu panikā. kaut kādu iemeslu dēļ ir ļoti bail vilties metallicā, lai gan šo mirkli teorētiski esmu gaidījusi desmit gadus, tomēr savu seno mīlestību neesmu klausījusies kopš, es nezinu, devos trimdā. taču arī labi zinu, ka tā man atraus vaļā visu, ko vien var atraut, un es atkal jutīšos kā divpadsmitgadīgā rugetta, kas toreiz nejauši iekļuva arēnā.
 
 
rugetta
04 Jūnijs 2019 @ 21:23
 
kad es beidzot saņemos nobindžot labu seriālu, šoreiz runāju par "killing eve," es jūtos ļoti produktīva un tas ir ne mazāk bīstami. tiesa, nupat noskatījos "rocketman," kas dažbrīd bija tik krindž, ka gribējās palīst zem krēsla un vēlēties, kaut es būtu palikusi mājās strādāt vai dzert, vai aizbraukusi nopeldēties.
 
 
rugetta
01 Jūnijs 2019 @ 16:20
 
pēdējo pusgadu esmu ļoti pavilkusies uz reiva pasākumiem un tomēr diezgan vīlusies kontaktorā. :/
 
 
rugetta
30 Maijs 2019 @ 12:58
 
kindle store man iesaka
- "how to be a grown up"
- "feel the fear and do it anyway"
- "this is going to hurt"

gadžeti jūt, ka jau divas nedēļas atlieku svarīgu telefona zvanu, kas man bojā dzīvi. brīnos, ka pats telefons nav uz savu galvu saspaidījies un piezvanījis.
 
 
rugetta
29 Maijs 2019 @ 22:37
 
beidzot biju jrt paskatīties, ko mans mīļākais režisors izdarījis ar manu mīļāko dramaturgu. jāatzīst, ka daudz lielāku baudu guvu vakar no "blues brothers" hitlerjokiem un mašīnu dauzīšanas, tie gan man ārkārtīgi patika.
 
 
rugetta
28 Maijs 2019 @ 23:41
 
kad manos stāstos figurē blondas meitenes, man viņas visas gribas saukt par gunām.
 
 
rugetta
27 Maijs 2019 @ 13:01
 
man ir grāmatnīca pāri ielai, bet ļoti gribas uz kādu tālāku grāmatnīcu aizmīties ar riteni. tracina gaidīt lietus mitēšanos.