rugetta
18 Janvāris 2019 @ 12:47
 
ziņkāre uzvarēja, beidzot pasūtīju lomochrome purple filmiņu. drusku sāp, ka jāpasūta uzreiz piecas (vai desmit) filmiņas, drusku sāp tie piecdesmit eiro, drusku nezinu, kā tieši norisināsies mani lillīgie eksperimenti. tomēr šis pirkums mani ātrāk par pavasari nesasniegs, es drusku degu nepacietībā, sāpe pāries pirms janvāra beigām.
 
 
rugetta
16 Janvāris 2019 @ 10:36
 
vēl viena papīra dienasgrāmata, kladīte pierakstīta pilna. ciba ir laba, bet kladītēs arī vajag rakstīt, tas ir ļoti svarīgi. par šo ir īpašs prieks un pašapmierināts ģīmis, jo tajā dokumentēta svarīgākā pašizaugsme, kādai jebkad esmu gājusi cauri. kladīti iesāku ar ļoti skumju "man nesanāk lieta x," pēc tam daudz turpināju par savu straglu ar lietu x, bet mistiskā kārtā pēdējās kladītes lapās beidzot izdevās uzrakstīt "PAVEICU LIETU X!!!! AHUJEL!!!!!"
 
 
rugetta
15 Janvāris 2019 @ 15:42
 
kad biju uz pašu pirmo nn nakti, man likās, ka esmu nokļuvusi maģiskā pasākumā kā izredzētā. pēc tam virtuvē dzēru šampi, ēdu mafinus un jutos ļoti pateicīga. šogad pārmaiņas pēc joprojām esmu rīgā, interese aiziet bija milzīga, lai gan biju noraizējusies, vai nejutīšos kā perverss lūriķis svešā tusiņā. mazliet jau arī cerēju uz to maģiju, bet vakarvakara pasākuma vadītājs, šībrīža smieklīgākais cilvēks latvijā, to visu pamatīgi atšķaidīja.

ak jā, šodien atkal pusdienoju hesburgerā. :( tas nav speciāli, vienkārši gadās izsalkums un gadās hesburgers tepat blakus.
 
 
rugetta
12 Janvāris 2019 @ 17:26
 
viss plūst, viss mainās, bet es joprojām bieži mēdzu ieturēt jocīgas un skumjas pusdienas hesburgerā. ceru, ka pēc šī ieraksta veikšanas, manas dīvainās nodarbes ies mazumā, un es varbūt pat kļūšu par to savu slapjo sapņu versiju.
 
 
rugetta
08 Janvāris 2019 @ 18:31
 
aliņa atvēršana un plašu uzlikšana palīdz bakalaura rakstīšanā, bet pavisam prastajam kursadarbam par britu televīziju no tā gan nekāda labuma nav.
 
 
rugetta
07 Janvāris 2019 @ 12:19
 
tik ļoti negribas rakstīt darbus, ka jāpasūdzas cibā. nav jau tik slikti, man ir jānobindžo seriāls, varbūt vēl kādas pāris filmas un par to visu jāuzraksta feministiska eseja. bet tā vietā es pārkārtošu un kārtīgi izkūrēšu savu pastkartīšu galeriju pie sienas un saēdīšos zaptsmaizes.
 
 
rugetta
06 Janvāris 2019 @ 17:24
 
vienīgā lieta, kas man nākamnedēļ ierakstīta plānotājā, ir esejas dedlains un tas mani dzen izmisumā. man vajag labi pastrādāt pie tās esejas, bet man arī vajag labi daudz seksa, narkotiku un rokenrola.
 
 
rugetta
02 Janvāris 2019 @ 19:53
 
diezgan nepacietīgi gaidīju, kad sāksies pirmā septiņdienu kontraceptīvās ripas pauze, jo biju mazliet sagurusi no hormonālā plīvura, bet kopš deviņiem rītā pinkšķu ne pa jokam, lai gan nekas jau nav noticis!!!1 nokrāsoju matus prieciņam, bet tagad bail skatīties uz rezultātu, jo saraudināšu sevi jebkurā gadījumā.
 
 
rugetta
01 Janvāris 2019 @ 16:06
 
jauno gadu sagaidīju pie kaķīšiem, kuri izlaka pie gultas tālredzīgi nolikto ūdens krūzīti, kamēr gulēju. bet skaistas, paģirainas meitenes samta kleitās pie skumjām, nebeidzamām rasola bļodām šodien ir visjaukākais skats.
 
 
rugetta
27 Decembris 2018 @ 12:13
 
pavasara minibrīvlaika aviobiļešu cenas vislētāk iekrīt tieši tajos datumos, kas man ļautu rīgā paskatīties uz dilanu moranu. skan uzvaras smiekli.
 
 
jūtos: priecīgs
 
 
rugetta
26 Decembris 2018 @ 20:12
 
man bija tik jauki un mīlīgi svētki, ka apņemšanos to laikā nesmēķēt bija pavisam viegli īstenot.
 
 
skan: van halen - can't stop lovin' you
 
 
rugetta
24 Decembris 2018 @ 15:41
 
atteicos cept piparkūkas un griezt rasolu, jo man gribas tikai gulšņāt un lasīt "oblomovu." savai aizstāvībai varu sacīt, ka vakarā uztaisīšu famīlijai burgerus, jo tas būtu ideālais papildinājums gulšņāšanai un "oblomova" lasīšanai. famīlija neiebilst.
 
 
rugetta
21 Decembris 2018 @ 20:18
 
un vēl es tikai gribu patīt laiku uz otro janvāri. šis nebija slikts, toties ļoti nogurdinošs gads.
 
 
rugetta
21 Decembris 2018 @ 16:28
pirmās pasaules skuķu problēmas II  
būt solveigai vai meklēt reboundu? nevaru iedomāties, kura no šīm opcijām prasītu kaut nedaudz mazāk enerģijas.
 
 
rugetta
20 Decembris 2018 @ 21:42
 
biju uz "klubs paradise" ddt. ļoti priecājos, ka ddt tagad dzīvo talsu ielā, jo spīķeri man ne visai. tā priecājos par šo iederīgo un saderīgo vietu, jo aizmirsu, ka kādreiz un pat ļoti nesen talsu ielā dzīvoja jrt, kur redzēju savas vissvarīgākās izrādes, kur pirmoreiz iemīlējos teātrī, kur pirmoreiz teātris salauza man sirdi un tādā garā. laikam dzīvoju kaut kādā maģiskā burbulī, jo aizmirsu arī to, ka šajā pasaulē eksistē man tik neizprotama huiņa kā skolēnu grupu vešana uz teātri.
 
 
rugetta
19 Decembris 2018 @ 16:14
 
vakarvakaru pavadīju suņa un trīs kaķu kompānijā, nejutu absolūti nekādu diskomfortu un nu esmu pārliecināta, ka mana alerģija pret kaķiem ir atkāpusies. nav variantu, būs jānes kāds mājās. šorīt siguldas humpalās nopirku ļoti skaistu oliver bonas kleitu pa sešiem eirikiem, mana veiksme turpinās. bet vilcienā uz rīgu vienalga pinkšķēju, turpinot arī bezkaunīgo cerēšanu, ka kārtējo reizi mani kāds nomierinās, mani uztraukumi būs bijuši velti, nopaijās un labi nopērs.
 
 
rugetta
17 Decembris 2018 @ 09:36
 
nepatīkams aukstums, kad biju cerējusi uz kādu brītiņu siltuma, pat ļoti bezkaunīgi biju cerējusi arī mazliet nosvīst un nopisties.
 
 
rugetta
14 Decembris 2018 @ 18:11
 
aizvakar biju pie ārsta, kurš izrakstīja antibiotikas, vakar biju pie ārsta, kurš šausminājās par to, ka man ir izrakstītas antibiotikas, bet šovakar man ir skaista kleita un pat nedaudz naudas un es iešu dejot. antibiotikas, protams, nedzeršu.
 
 
jūtos: rumkolas un cigaretes
 
 
rugetta
10 Decembris 2018 @ 16:16
 
pirmā bakalaura puse nodota, rīt jābrauc uz rīgu, jāapciemo ārsti un draugi, jādzer rumkolas, jāatīsta filmiņas, viss notiek!
 
 
skan: vaidava - tu būsi vēl
 
 
rugetta
09 Decembris 2018 @ 17:45
 
man galvā kaut kāda seksuālā revolūcija, bet gribās, lai ir arī ārpus galvas, hmm.