rugetta
01 Marts 2021 @ 10:17
 
lai dzīvo pirmais marts! ignorējot tuvāko desmit dienu laika prognozi, pie durvīm pakārtos biezākos ziemas mēteļus naivi iemainīju pret ādas un džinsa jakām.
 
 
rugetta
27 Februāris 2021 @ 19:59
 
šodien atklājām aliņš saulainā parciņā sezonu. es vēl biju burciņā paņēmusi auzu pārslas pīlēm, bet, protams, ka manu cienastu izkonkurēja indivīdi ar maizi.
 
 
rugetta
23 Februāris 2021 @ 20:47
 
šovakar lasu savas trimdas skolas pierakstu klades un priecājos par lietām, kas tur sarakstītas. naivas, mīļas, labas lietas, par kurām nabaga divdesmitgadīgā rugetta semināros vienmēr tā svīda, jo 10 minūšu laikā taču nevar uzrakstīt neko ģeniālu. tur ir tik daudz labu lietu, ko es tagad vairs neuzrakstītu. daži teikumi liek mest kladi pāri istabai, jo tie ir tik skaisti. man ļoti gribas samīļot nabaga divdesmitgadīgo rugettu, kas marinējas savās trimdas istabiņās un basto seminārus. viņa bija diezgan stulba, bet man viņa ļoti patika.
 
 
skan: deutsche wertarbeit - auf engelsflügeln
 
 
rugetta
21 Februāris 2021 @ 14:29
 
būtu ļoti vērtīgi, ja to enerģiju, ko no manis ņem domas par fotografēšanu, es veltītu pašai fotografēšanai.
 
 
rugetta
18 Februāris 2021 @ 17:20
 
man tāda smaga galva pēdējās dienas, kaut kas visu laiku šausmīgi traucē un uztrauc. vakardiena gan solījās būt jauka un mierīga, tā vienubrīd arī bija, es varēju sasveikt draudziņu dzimšanas dienā un vēl sniegā paspēlēties ar suni, kas vispār ir serotonīna trieciendeva. izrādās, ka pa vidu tam visam priekam es arkādijas parkā gandrīz padirsu izbildētu filmiņu, tā nu vēl dabūju divreiz skriet cauri apsnigušajam un saulainajam rajonam, pa ceļam lamājot savu pieķeršanos analogajiem procesiem, bet tomēr atradu. izglābu kaut kādas garlaicīgas mājsēdes bildes, vēl nav attīstītas, bet pēc šī bezjēdzīgā uztraukuma gan jau tur nekas tik kruts nebūs izdevies. uztraucos arī par studijām. ir tikai otrā semestra nedēļa, bet es jau vairs nevaru. un es pat varēju sesiju. ja sestdien atkal neizdosies jau mēnesi atliktais gājiens gar jūru, tad es pat vairs netēlošu, ka varu.
 
 
rugetta
17 Februāris 2021 @ 09:09
 
man patīk agri celties, bet agrās lekcijas gan ir pilnīgi garām.
 
 
rugetta
14 Februāris 2021 @ 17:23
 
gibsons’ mentioned “anxieties about talking to an unfamiliar adult” (p2) is also what I feel being a student who conducts interviews
Tags:
 
 
rugetta
13 Februāris 2021 @ 12:17
 
cerēt uz iespēju uzkrāsot lūpas un doties kaut kur dejot nu jau šķiet absolūti naivi un muļķīgi, tāpēc tagad gaidu saulīti, +15 un aliņu andrejostā. vienīgā reālā uzlabošanās ir laikapstākļu uzlabošanās, un es par šo jūtos ļoti optimistiski arī februāra vidū.
 
 
rugetta
12 Februāris 2021 @ 08:56
 
protams, ka atlec kaut kāds labums no atceltajiem pasākumiem - ģimnāzijas salidojums ir to starpā. daudz laimes, mana mīļā skola, bet es vēl neesmu atguvusies no mūsu toksiskajām attiecībām.
 
 
rugetta
10 Februāris 2021 @ 19:01
 
izdomāju būt labākā meita pasaulē un savam sencim dzimšanas dienā sagādāt pastnieku "bolderājas dzelzceļu". maza nelaime, ka senča dzimšanas diena ir pēc mēneša, un tagad visiem spēkiem cenšos sevi savaldīt, lai neizplēstu to plati no jaunavības plēves un savā nodabā nenoklausītos.
 
 
rugetta
07 Februāris 2021 @ 18:52
 
"tu čipsus pērc neironiski?" laikam ir sliktākais, ko man jebkad jautājis vīrietis.
 
 
rugetta
05 Februāris 2021 @ 13:44
 
viena no manām mīļākajām lietām dzīvē ir pa vilciena logu ieraudzīt stirniņas. vakar ar vilcienu izbraucu gan no rīgas, gan no sava samocītā prāta.
 
 
rugetta
01 Februāris 2021 @ 16:34
 
sestdienas vakarā sanāca īpaši pārforsēt ar alkoholu un kopš tā brīža es nejūtos labi savā ķermenī. jūtos tramīga savā foršajā, sarkanajā džemperī, kas man šobrīd mugurā. jūtos bēdīga, kad sarkanais mētelis nokrāso citu foršu džemperi un vienu no maniem mīļākajiem krekliem. jūtos bezspēcīga, beržot grīdu ar dīvaini smakojošu šķidrumu. tīru ne tikai dzīvokli, arī sevi, bet bez rezultātiem. apnicis tīrīt, bet vajag tīrību.
 
 
rugetta
25 Janvāris 2021 @ 20:48
 
ja es būtu normāls cilvēks un pēc trimdas būtu aizgājusi uz maģistriem, man jau šovasar beigtos augstākās izglītības gaitas. bet nē, tagad tikai esmu šīs avantūras pusē. vismaz ceru, ka man būs pienācīgs izlaidums pieelpotā un pārbāztā lielajā aulā.
 
 
rugetta
24 Janvāris 2021 @ 15:42
 
vakarvakarā bija jānoskatās "ziedoņa un visuma" ieraksts, kuram, protams, formāta dēļ sākumā bija grūti koncentrēties, bet ievilka tāpatās un atgādināja par laika periodu, kurā pārsvarā domāju par mākslu, nevis cilvēkiem, un tagad kaut kas tāds šķiet tik skaists un tik vienkāršs, ka gribētu savu prātu atkal stūrēt tādā pašā plūsmā.
 
 
rugetta
22 Janvāris 2021 @ 17:41
 
šorīt, labojot pēdējā darbiņa pēdējās lietas, atvieglojumu par kārtējās sesijas izdzīvošanu nomāca raizes, ko tieši es darīšu nākamās divas nedēļas līdz jaunā semestra sākumam. izberzu dzīvokli, kas pēdējās divas nedēļas izskatījās briesmīgi, un tagad gaidu, kad man atvedīs suši. cenšos sev iestāstīt, ka esmu pelnījusi dārgu suši, ko man atved līdz durvīm.
 
 
rugetta
21 Janvāris 2021 @ 09:26
 
man likās, ka es ar sevi vispār nesarunājos, kad esmu viena, bet patiesībā daru ko daudz sliktāku. prātā ienāk kaut kāda doma un tad iztēlojos sarunu ar kaut kādiem interesantiem cilvēkiem, kurā iepazīstinu viņus ar šo ļoti svarīgo domu, kas patiesībā ir random huiņa no manas ikdienas. protams, tas galīgi nav tik slikti kā tie brīži, kad es vienatnē izdomāju gan ārprātīgi smieklīgu joku, gan perfekto sarunu, kurā mans dzirkstošais humors būtu kā ķirsītis uz kūkas, izsmejos līdz asarām un tad esmu bēdīga, jo tāds brīdis nekad nepienāks.
 
 
rugetta
20 Janvāris 2021 @ 16:51
 
ja nu gadījumā nekļūšu par pētnieku vai jebkādu citu nenovērtētu darbinieciņu, man ir rezerves plāns doties uz austrāliju un pastrādāt kādā no tālās ģimenes kafenēm. viņi jau vislaik saka, lai es to daru, arī tie, kurus vispār nekad neesmu satikusi, bet tad nu es varbūt to izdarīšu un tad viņi redzēs. es varētu iepazīties un iemīlēties kādā inteliģentā un seksīgā austrālijas latvietī, kurš man iemācītu sērfot un pēc tam mēs tā drāztos okeāna krastā, ka smiltis visās iespējamās ķermeņa šķirbās vēl ilgi par to atgādinātu (bet nu arī tā, lai nesākas kaut kādi iekaisumi un tamlīdzīgi). no sākuma mūsu ģimene būtu suņi, kaķi un jūrascūciņas, bet gan jau no tiem pludmales piedzīvojumiem uzrastos arī kāds bēbītis. mēs atvērtu savu alus brūzi lornā un pēcāk arī barčiku. es vēl nezinu, kā tieši sauktos pats brūzis, bet logo varētu būt koala un auseklītis, paši aliņi sauktos kā "coolmanis", "vef", "speedola", "radiotehnika", "vaira" un tamlīdzīgi, tāds punny labietis. man gan vienā brīdī pieriebtos tas dienvidu klimats un mēs pārvāktos uz rīgu. un uztaisītu barčiku arī šeit. mēs varētu liet 0,5 fosters pa pusotru eiro, lai visiem jautrāk un lētāk.
 
 
rugetta
18 Janvāris 2021 @ 09:17
 
sagaidīju statīvu, kuru varētu izmantot pašrefleksīviem eksperimentiem, sagaidīju fotofilmiņas, kurām vajadzētu pietikt līdz pavasarim, tagad jāsagaida tā iedvesma.
 
 
rugetta
17 Janvāris 2021 @ 16:16
 
man ļoti, ļoti, ļoti patīk aukstā ziema, bet es arī nevaru sagaidīt, kad varēšu siltā saulītē sēdēt kaut kādā franču terasē, ēst dārgas bulkas un, galvu atgāzusi, smieties par dzīves ironiju.