Fri, Apr. 29th, 2016, 12:32 pm
[i]penny_lane:

kad dailē skatījos dzeguzi, bija skaidrs, ka viss, kas man patīk te, ir tikai vāja atblāzma no filmas. jūtas pret filmu liek uzskatīt šo diezgan 1:1 nokopēto izrādi, par ok.

bet amadejs, amadejs, vienīgā īsteni labā dailes teātra izrāde, viņa arī ir šitā ņemta un... pfū, dailes teātri, nekā prātīga tevī nav.

Fri, Apr. 29th, 2016, 10:11 am
[i]neoplasm: algas paaugstinājums angļu stilā

 priekšniece izsauca uz vienu intimu piecminūti:

- you've probably noticed an increase in your salary. i made a mistake handing in our pay reviews as i'd forgot you've not worked here a full year yet, but the director has already signed the papers and it'd be too much trouble for me to reverse it now. besides, you work well anyway, so i don't really mind you getting that raise. sorry for the mistake, just keep it to yourself.

- lol. i forgive you :)

Fri, Apr. 29th, 2016, 12:11 pm
[i]unpy posting in [i]pajautaa: Elektriskie caurplūdes ūdens sildītāji.

Esiet tik mīļi un padalieties ar savu vai sev uzticamu cilvēku pieredzi, ja tāda ir, par elektriskajiem caurplūdes ūdens sildītājiem, kas varētu nodrošināt silto ūdeni dušai un izlietnei. Ja iespējams, pieminot konkrētus modeļus. Pamatā interesē divi jautājumi:

1.Vai sasilda ūdeni pietiekamā apmērā arī diezgan salīgiem cilvēkiem?
2.Vai neiedzen tūlītējā bankrotā mērena apjoma siltā ūdens lietotājus - vecpuišus bez visādiem bērniem, suņiem, sievām, zupas terīnēm un citiem bieži mazgājamiem priekšmetiem?

Fri, Apr. 29th, 2016, 12:06 pm
[i]penny_lane:

jānoskatās beidzot chi-raq atkal un līdz galam. toreiz TĀ sajūsminājos.

līdz mums vispār kinotejāteriem vispār atnāk kāda nebaltādaina ASV filma?

Fri, Apr. 29th, 2016, 11:52 am
[i]vikuks posting in [i]pajautaa: lombards

Sveiki! vai ir kāds cibiņš vai arī kādam cibiņam tuvs draugs/paziņa, kas strādā lombardā? Gribētu uzdot pāris jautājumu viena projekta sakarā!

Fri, Apr. 29th, 2016, 11:11 am
[i]rasbainieks:

paldies, mīļie, par līdzjūtībām

Fri, Apr. 29th, 2016, 09:56 am
[i]ninona:

Vakarvēluvakarāi beidzot iestājās enerģija. Bija skaidrs, ka šodien beidzot iešu skriet.
Nodevu darbus, sameklēju skrienamdrēbes un... "labdien, vai varat paņemt..?" tā paņemt, ka skrējiens pārvirzās uz pēcpusdienu. Varbūt...

Un man vēl tieši nočakarējās internets...

Fri, Apr. 29th, 2016, 09:47 am
[i]ripp posting in [i]pajautaa: bērnudārzs

meklēju bērnudārzu, kurš būtu labi pārvaldīts, ar labiem pedagogiem/auklītēm, ne pārāk mežonīgi tālu no baltezera (labāk, ja rīgā, bet nav obligāti), resp, uz centru vai ķengaragu vest negribētu) un kur ir vietas uz doto brīdi.
Ja kāds no jums ko tādu zina, lūdzu, padalieties.

Fri, Apr. 29th, 2016, 09:10 am
[i]fedrs:

Ja saruna jau uzreiz iegriežas tā, ka jānosauc vēlamais atalgojums, var ietaupīt veselu lērumu laika uz pašslavināšanu un ekskursiju pa uzņēmumu.

Fri, Apr. 29th, 2016, 08:45 am
[i]au:

es esmu bučojusies z-scars koncerta laikā.

nebiju pilngadīga, un mani randiņot vēlējās vīna bāra bārmenis. lai arī viņš man pārāk simpātisks nelikās, tomēr jaunība un iespēja vienmēr par brīvu dabūt vīnu darīja savu. piekritu iet uz randiņu, un šis randiņš, surprise surprise, labākajā iespējamā vietā - Dzintaru pludmalē uz grupas Chumbawamba (vai tā to rakstīja?) koncertu.
un, lūk, pie iesildītājiem, kas bija šī slavenā Kiviča grupa, bārmenis mani bučoja.

tas arī bija vienīgais, kas starp mums abiem bija. protams, zēns dusmīgs, izdevis 5 latus par koncerta biļeti dāmai, bet viņa - tikai bišiņ pabučojas pie z-scars!

Fri, Apr. 29th, 2016, 08:52 am
[i]martcore:

klasiskais skečs

Fri, Apr. 29th, 2016, 08:26 am
[i]mufs:

izlasot šo rindkopu, ko izlasiet jūs?

Nav grūti aprēķināt, ka šādu uzskaites sistēmas kļūdu rezultātā "Rīgas satiksme" gada laikā var nesaņemt ieņēmumos virs 100 eiro no viena pasažiera. Pēc dažām aplēsēm, piemēram, 2013.gadā "Rīgas satiksme" pārvadāja 150 miljonus pasažieru, kas zaudējumus padara prātam grūti aptveramus.

es tajā izlasu,ka Pulkaprāt ir prātīgi sareizināt 100 eiro,kas ir summa,kādu viens gruntīgs sabtransporta lietotājs ir itkā uzdāvinājis RS trīs mēnešu laikā, ar tiem simpieēsmit miļoniem

jebtomēŗ pulka prātam grūti aptverama ir summa, kādu iegūst, sareizinot daļēji no gaisa pagrābto ciparu ar līdzīgi aktīvi braukājošiem pilsoņiem. ņemot vērā,ka tā rīgas karte ir izsniegta 222 160 subjektiem (bet diezinvai visi to lieto,ne? man,piemēram,arī ir sporta kluba karte,bet tapēc vien jau es neeju vingrot) un es varu derēt,ka lielākā daļa ir pensionāri,kas tapat neko nemaksā, un tad man atkal jābrīnās par tiem politiķiem un to,ko viņi spēj vai nespēj aptvert,jo,
protams,arī miljons nav nekāds sūds uz tā kunga vaiga,īpaši,ja ar to jāapmētā sušņakovs, bet, esnez, grūti aptvert?

Fri, Apr. 29th, 2016, 07:50 am
[i]sieviete_tanks:

Pirmā nakts un rīts jaunajā dzīvoklī. Forši!

Fri, Apr. 29th, 2016, 07:41 am
[i]dienasgramata:

ā, es taču aizmirsu izstāstīt anekdoti:

Spēlēju pirms nedēļas KKC diseni, ap četriem naktī izeju pagalmā uzsmēķēt, skatos - sēž režisors N. un pīpē. Pienāku klāt un prasu:
- Nu, ko skumsti?
- Es neskumstu. Man vienkārši seja tāda,- viņš atbild.
- Bet ko tad nedejo?
- Ilmār,- viņš saka.- Tu mani jau otrreiz apvaino un pilnīgi ne par ko. No sākuma pasaki, ka es esmu skumjš, un tagad vēl - ka es nedejoju. Es veselas divas dejas dejoju. Tikko.

Fri, Apr. 29th, 2016, 07:35 am
[i]dienasgramata:

DELFI. Nepelnīti pelto pārtikas produktu tops:

Kartupeļi
Olas
Popkorns
Kafija
Asi ēdieni ...

Fri, Apr. 29th, 2016, 07:02 am
[i]penny_lane:

vēl tikai četras stundas. tad vēl pusotra- un tad intervija. un tad drīkstēs gulēt. i'm too old for this shit.

Fri, Apr. 29th, 2016, 04:33 am
[i]black_data: Z-Scars

Bučošanās Z-Scars koncertā nekad nav bijusi manā baketlistā, bet tagad varu nāvei droši skatīties acīs, nu tas ir paveikts. Koncerts varbūt ir skaļi teikts, bet tomēr. Vēl pārmaiņas pēc ir patīkami vilties cilvēku stulbumā. Andris nav nemaz tik stulbs, kā varētu likties.

Fri, Apr. 29th, 2016, 04:03 am
[i]unpy: Tehnoloģiju vērotāja piezīmes.

Kārtējo reizi sāka vilkties pārlūks, izdomāju apskatīties, kā tad darbojas savulaik cien. [info]vistuzaglis ieteiktais vivaldi. Tad kaut kad kaut kas man viņā īsti nepatika, neatceros tieši, kas. Tagad atjaunināju uz jaunāko versiju, saliku vajadzīgos pluginus un, jā, ir! Interneti lido kā bezdelīgu pūznis un arī visādi citādi ļoti ērts rīks.

Fri, Apr. 29th, 2016, 01:29 am
[i]black_data: Mazie kaķēni zem ozola...

Nopietna štelle ir tie konkursi. Negulētas naktis, nopietns darbs.

"Es gribu pateikt paldies saviem vecākiem. Īpaši mammai un tētim."

"Kāda ir atšķirība starp sporta žurnālistu un trīs nedēļas vecu kucēnu? Kucēns pēc sešām nedēļām beigs čīkstēt!"

"Abas komandas var uzvarēt vai zaudēt. Var būt arī neizšķirts."

"Neraugoties uz izdzertām 2 alus pudelēm, mūsu vārtsargam izdevās atstāt vārtus sausus!"

Fri, Apr. 29th, 2016, 12:33 am
[i]bozena:

Kad sensenos laikos es un Manu Meitu Tēvs vēl bijām jauni, skaisti un viens otram patikām, mēs izdzerstījāmies pa visiem toreizējiem Rīgas krogiem, cik nu viņu bija, un es allaž raudzīju maksāt par katriem otrajiem dzērieniem. Vienus viņš, nākamos es. Kaut kā sanāca pēc gadiem atcerēties šo Saldējuma un Kino periodu, un MMT bija pilnīgi pārliecināts, ka vienmēr man izmaksājis. :)

20 most recent