Fri, Dec. 9th, 2016, 05:23 pm
[i]str:

bet es varu piemiegt tikai kreiso aci..

Fri, Dec. 9th, 2016, 05:13 pm
[i]bozena:

Domāju, nopirkšu Zsv egli. 2,48 eur. Man tās egles žēl, tāpēc arī nopirkšu. Varēs egle augt upmalā. Ja nepaveiksies, viņu nograuzīs bebrs.
Tā nu es stāvu Rajona Maximā, rinda līdz pat desu nodaļai, bet man taču jāpērk egle.

Fri, Dec. 9th, 2016, 11:05 pm
[i]penny_lane:

es pēdējā laikā esmu apsēsta ar random informāciju. šrilankā - par radikālā budisma iemesliem un izpausmēm, pilsoņu karu, musulmaņu lomu utt. šodien radās jautājums, vai vīrieši, kas guļ ar leidībojiem, sevi uzskata par homoseksuāliem vai heteroseksuāliem (pārsvarā -otrais variants) - un tāpēc pētīju visa veida saitus, no pētījumiem līdz deitingsaitiem. kaut kad vakar bija malaizijas premjerministri un viņu savdabīgā radniecība. šķiet, divi ir brāļi, bet man radās sajūta, ka no divām mammām, bet šito čekojot samira telefons. un šodien vēl nāvessodi dažādās valstīs - kā un par ko. tās ir jocīgas lietas, kas ienāk prātā un neliek mieru. that said, tagad iešu gūglēt, kāpēc es varu piemiegt tikai vienu aci (labo), bet otru neparko. a bet labā acs, tā man vispār tāda pusacs, lasāmacs, tālumā neredz ne nieka.


p.s. arī otrais autobuss kancelējās. mums ir autobusu veiksmju diena.

Fri, Dec. 9th, 2016, 04:51 pm
[i]au:

aizbraucu līdz poliklīnikai, noparkojos slikti, atmetu ar roku, izkāpu ārā, gāju prom, pārdomāju, iekāpu mašīnā un noparkojos labi.

Fri, Dec. 9th, 2016, 04:26 pm
[i]unpy: Cibas vērotāja piezīmes.

Paldies lietotājam [info]krishjaanis, pateicoties viņam uzzināju, ka ciba ir kristīgāka, nekā iepriekš bija šķitis, nav jau tā, ka būtu pārāk daudz cilvēku, kuri būtu ar kristietību pārņemti, bet tie kādi seši, kuri ik pa laikam pie augšminētā lietotāja ir dažādu kritietības šķautņu satraukti un, kuriem, acīmredzot, Dievs no prāta neiziet tik ļoti, ka reizēm šķiet pilnībā piemeklējis, ir gana izteiksmīgi, īsti Dieva kalpi.

Fri, Dec. 9th, 2016, 10:45 pm
[i]morraa:

Ar firmas direktoru mums ir kas tāds, ko varētu saukt par mentālo saderību.
Viņš tikai sāk joku, man jau pielec un es vārtos smiedamies. Es tikai sāku runāt un viņš jau skrien pa priekšu atbildēt uz jautājumu, kurš netika uzdots.
Mūsu darba intervijā mēs apsveicinājāmies, apsēdāmies viens otra priekšā un pāris minūtes klusi sēdējām vērodami viens otru. Tad viņš pajautāja kaut ko diezgan specifisku, es atbildēju, tad pastāstīju par to ko daru un viņš tikai teica: "Tev nu gan sūdīga firma. Nāc pie manis.".
Tā viņš ir un tas ir jāsaudzē.

Fri, Dec. 9th, 2016, 03:19 pm
[i]dunduks:

Attiecībā uz pasaules galu manu vērtību sistēmu veidoja kāds Krievijas izcelsmes kanādiešu ķīmiķis, kuram pasen bija izglītojoša rakstu sērija.

No jaunākiem rakstiem interesanti par saules enerģiju, kur arī parādās citur iepriekš paustā doma par to, ka spēles ar CO2 ilgtermiņā ir nulles summas spēle, piemēram, koku iestāda, augot tas patērē CO2, beigās oksidējas un CO2 atdod atpakaļ vai jaukās idejas ar CO2 sūknēšanu okeāna dzīlēs, no kurām tāpat vēlāk izlīdīs ārā. Всё суета сует.

Fri, Dec. 9th, 2016, 03:02 pm
[i]rasbainieks:

civilizācija ir milzīgs trūkumu un kompromisu jūklis (c) biezpientaure

Fri, Dec. 9th, 2016, 02:44 pm
[i]mako: Murmurācija

Nupat uzzināju jaunu terminu, par kuru nebiju neko savos 47 gados dzirdējis. Palūgšu atturēties tos, kas profesionālu prasmju dēļ šo terminu jau zin un nemeklēt Googlē, ja nezinat.
Pamēģiniet vienkārši uzminēt - kas ir MURMURĀCIJA?

Fri, Dec. 9th, 2016, 02:20 pm
[i]martcore:

vai var uzcelt sniegavīru no sausa, nevis slapja sniega? nevar?

Fri, Dec. 9th, 2016, 02:10 pm
[i]chimera:

tātad biju izmēģinājumizbraukt ar normundu.

afigeķ! diena pret nakti! sākumā gan pamatīgi nobiedēja, liekot uzreiz sēsties pie stūres un braukt no zinātņu akadēmijas pāri salu tiltam, manus vārgos pīkstienus neņēma vērā.
braucām visu pusotru stundu. visu pusotru stundu patiešām braucām. ja arī mans lieliskais braukšanas stils viņu tracināja, viņš to neizradīja nekādi. sākumā ātri apstāstīja šādas tādas tehniskas lietas, tas aizņēma 5 minūtes (genadijs to pamanījās izvilkt līdz 35 min, fak, es tikai tagad pa īstam saprotu, KĀ viņš vilka laiku).
uz jautājumiem atbildēja par tēmu, nevis sākumā izstāstot anekdoti (piemēram, kā matemātikas skolotāja atnāk uz autoskolu un prasa, par cik grādiem jāgriež stūre...) un tad viedi nosakot - tas ir JĀSAJŪT, tāpat kā šņabis ar rupjmaizi pēc pirts, bļ.

karoče, ej dirst, genadij; ja es šodien rakstītu par tevi sūdzību, tā būtu bijusi daudz krāšņāka.

Fri, Dec. 9th, 2016, 02:07 pm
[i]taisni_banani:

Smieklīgs kašķis Briseles latviešiem - apvainojušies uz Ilzi Naglu par viņas sižetu, bet, nevis par pašu sižetu kā tādu, jo tur nav neviens mels iekšā, bet gan par to, ka tas izraisījis lielu šūmēšanos latvijas latviešu vidū, ka briseles latvieši nav pietiekami patriotiski. Tagad mēģina vainot Ilzi, ka sižets ir tendenciozs. Protams, ka ir arī tendenciozs, piemēram, salīdzinājums ar leišiem un igauņiem - pārbaudīta banalitāte, kas garantēti uzsit asinis latvietīšiem. tagad nezina, uz ko tieši dusmoties. Bet vienalga, kašķis ir smieklīgs no visām pusēm un ļoti atgādina manu kašķi ar Jaunkalsnavas ciemata iedzīvotājiem. Man personiski liekas stulba gan vietējo latviešu nespēja sadzīvot ar patiesību, gan ilzes mēģināšana izlikties, ka viņa neapzinās ne vārdu izvēli, ne stāstījuma konstrukciju un liek tikai pliku patiesību. Es viņas vietā, ja godīgi teiktu - ejiet dirst, šeit ir preses brīvība, man ir tiesības uz savu skatījumu, es jums neko neesmu parādā.
Kaut kas šajā visā man atgādina latvijas vīr.dz. intelektuāļu absurdo argumentāciju, kad viniem norāda uz neapzinātu seksismu izteikumos.
http://www.lsm.lv/lv/raksts/arpus-etera/ilze-nagla-ka-dazs-latvietis-apliecina-patriotismu-brisele-jeb-iss-ievads-liekulibas-maciba.a213610/

Fri, Dec. 9th, 2016, 02:05 pm
[i]biezpientaure:

Ukraina cenšas mainīt likumdošanu, lai sāktu maksāt nodokļus par sūtījumiem no ārzemju inetbodēm sākot ar eur22, nevis 150 kā līdz šim. Kitajfonu pircēji ir šokā, bet tā ir maksa par ceļu uz Eiropu, arī uz ilgi gaidīto bezvīzu režīmu, ko teju-teju viņiem atvērs. Var tikai iztēloties, kas gāzīsies iekšā no Donbasa, šobrīd tur neviens neatšķirs cietušos no kara noziedzniekiem un krimināliem elementiem. Labāk jau es kļūdītos. Nez, kāds tieši ir paredzēts bezvīzu anulēšanas mehānisms, teiksim, cik un kādas pakāpes incidentiem ir jānotiek, un arī jautājums, kurš un kā apstiprina incidentus. Viegli ir kaut ko atļaut, un otrādi - viegli ir aizliegt, nemeklējot citus risinājumus. Civilizācija ir milzīgs trūkumu un kompromisu jūklis, tā es teikšu.

Fri, Dec. 9th, 2016, 02:13 pm
[i]krii: :)

Domājot par kādu senu vīriešdzimuma paziņu, allaž nāk prātā Lielais Kombinators. Laikam tāpēc, ka "... Его любили домашние хозяйки, домашние работницы, вдовы и даже одна женщина — зубной техник."
Tomēr labāk palikt kāda atmiņu sarakstā kā Sievietei-Zobu Tehniķei, nevis Gricacujevas madāmai, vai ne?

Fri, Dec. 9th, 2016, 11:12 am
[i]kakjux:

Fantastiski. Esmu mazliet high no painkilleriem, bet galva sāp kā sāpējusi. Tas šajā radošajā kolektīvā ir diez gan normāli.

Vēl gribēju tā kā mazliet pateikt, ka Didi mani mulsina. Ar ko? Ar to, ka es viņai patīku. Seems a bit unnatural to me.

Fri, Dec. 9th, 2016, 12:06 pm
[i]martcore:

kaut arī piekrītu, ir elektriskās spēles, kuras es neprotu spēlēt, piemēram, age of empires, gan otro, gan trešo
es it kā visu daru pareizi, uzreiz būvēju mājas, skauts skraida pa karti, cenšos saglabāt parasto iedzīvotāju un armijas skaitliskās attiecības 50/50, bet beigās ierodas AI ar astoņiem zirgiem, kas tupa rašo, a kā vēl to nosaukt, un mums ir pizģec

Fri, Dec. 9th, 2016, 12:02 pm
[i]str:

šorīt gadījās gar skolu iet.
kāds bērns tika atvests ar katafalka auto...

Fri, Dec. 9th, 2016, 11:10 am
[i]str:

pirms 4 gadiem Munameģī bija
bet Rīgā ar bija līdzīgi

Fri, Dec. 9th, 2016, 04:37 pm
[i]penny_lane:

note to future self: "ietaupīt" nevajag mēģināt. tas vienmēr ir feils. ja tērēt naudu, tad- tērēt. ja netērēt, tad it nemaz.

piemēram, vakar visa tā izšķērdīgā vakariņa, padomā tikai, piecreiz dārgāk nekā apbrīnojami jūras velšu makaroni pie stūra arāba (man liekas,ka tas ir izcili pagatavots roltons, kam piemestas garneles, astoņkājīši un citkājīši), vardītes un gliemezīši čupām vien pa ķīniskam un ar alu no mazākajām pasaules glāzītēm - fuck it, tas bija ļoti prātīgi. ļoti prātīgi ir arī nobukot airbnb bruņurupuču ligzdā un ja bezgalības baiseins uz jumta nav prātīgi, tad es nezinu, kas tas ir. un pa vidu dzīvot kā kārtīgam bomzim pienākas.

bet mēģināt ietaupīt, tas ir pizģec, ku slikti. te nu mēs sēžam, nenopirkām dārgās autobusa biļetes uz otru valsts galu, un - guess what - nenopirkām nevienas, nē, sliktāk, nopirkām vienas, bet tās nepārdevās līdz galam. naudu paņēma, biļetes neiedeva, vienvārdsakot. un tagad d. kaut kur lamājas pa telefonu, es sēžu septīto stundu autoostā, un visticamāk mēs atgriezīsimies galvaspilsētā tūlīt pat, ņemsim viesnīcu, ņemsim jaunas biļetes, ņemsim vērā.

vispār tas viss droši vien ir drusku mana vaina, bet tā ir arī d. jaukākā īpašība - ja viņš varētu tagad, kā pienākas, močīt mani pret sienu ar visādiem "a bet es taču teicu", tad viņš to nemaz nedara. tā daru tikai es. jātrenējas tā nedarīt, ja tā nedara, tas izskatās gaužām eleganti.


p.s. man patīk, kā šeit smaržo. nemaz nehinduistindīgi, nemaz ne pēc netīrumiem, uz katra stūra degunā kaut kas jauns, un pilsēta ierakstās degunā tā - delikāti.

20 most recent