Sun, Oct. 22nd, 2017, 08:09 pm
[i]santech posting in [i]pa_leeto: maxla pa lēto

Zem kata 8 bildes, kuras ir izdrukātas un uzlīmētas uz putukartona. Izmēri pirmajai ir apmēram A2, pārējām apmēram A3. Kaut kas ir ķepināts klāt, lai nostiprinātu pie sienas, bet nekas nopietns. Kādi stūrīši minimal iemīcīti transportējot, bet nekas traks.

Bildes ir no autostopu ekskursijas pa Skrundas militāro pilsētiņu pāris gadus atpakaļ.

Respektīvi - gribu tikt vaļā pret atlīdzību. Naudā vai graudā. Novērtē un nokritizē un, ja patīk, taisam barteri.

Rīgas centrs vai Brasa šonedēļ. Vēlāk tikai centrs.

... tālāk ... )

Sun, Oct. 22nd, 2017, 07:02 pm
[i]apjukums:

Nopirku vingrošanas bumbu, uzreiz mugursāpes pārgāja.

Sun, Oct. 22nd, 2017, 06:02 pm
[i]pogagaa posting in [i]pajautaa:

Sveiki,
Vajag labus un galvenais ātrus latviešu valodas kursus ārzemniekiem, lai dabūtu a1. Bet jāsāk tikpat kā no nulles.

Der labas, ātrās skolas vai privātskolotāji (da jebkas, kas noved pie mērķa) Rīgā, jeb superperfekti - Jelgavā.

Laika ziņā ap divi mēneši, brīvs laiks mācībām ir kaut katru dienu rītu, vakaru.

Liels paldies!

Sun, Oct. 22nd, 2017, 05:37 pm
[i]bozena:

Šodiena ir tāda smeldzīgi skaista un šodienīga, kad gribas palikt šajā brīdī un nedomāt par rītdienu. Rītdienas var būt bīstamas un var mūs sāpināt. Bet mežā bija apsarmojusi sūna, pilnīgi balti izcirtumi un līdz sirds dziļumiem sasalušas gailenes un baravikas, kas sasalušas ar visiem tārpiem, nu labi, sēņodiņu kāpuriem. Velciet uz mežu pieklājīgas un smukas drēbes, citādi tādās pašās sēņu drēbēs varat attapties Siguldā ēdot bulciņas un pīrādziņus vistūristainākajā kalniņā, apcerīgi raugoties uz gandrīz pilnīgi plikiem kokuem.
Pagalmā toties ar lapām spēlējas neiedomājami mazs brūns kucēntiņš. Visi pagalma bērni un lielie suņi sanāk viņu apbrīnot. Mazais dažkārt ielec drošībā saimnieces mazuļa ratiņos.
Otrpus mājai sētniece ar vīru iemēģina jauno lapu pūtēju. Lapu pūtējs ir mantiņa, kas spēj izdot iespaidīgu troksni un vienlaikus paveikt apšaubāma apjoma darbu.

Sun, Oct. 22nd, 2017, 05:41 pm
[i]martcore:

vovo, man arī liekas, ka psihopātijas pirmais punkts ir par savu izredzētību

Sun, Oct. 22nd, 2017, 05:37 pm
[i]penny_lane:

vispār ir vēderā tāda jocīga sajūta. es ceru, ka no pāris bļodiņas gabaliņiem nemirst.

Sun, Oct. 22nd, 2017, 05:17 pm
[i]crescendo: Blade Runner 2049

Filma par to, kā bērnu labā var upurēt visu. (Kā tas sasaucas ar implicēto briestošo revolūciju....kas nekad nenotiek bez dažu olu sasišanas, grūti pateikt).

tālāk spoiler )

Sun, Oct. 22nd, 2017, 05:00 pm
[i]penny_lane:

d., mīļumiņš: penij, lūdzu, izvelc saspraužamo adatu no auss, pietiek, jau, ka tu pusdienās noriji gabaliņu bļodiņas.

Sun, Oct. 22nd, 2017, 01:58 pm
[i]217: Off to never-never land

pirmais koncis nosacīti trijatā :D

Sun, Oct. 22nd, 2017, 02:12 pm
[i]martcore:

kā cilvēkam, kas klausās ikdienā youtube kanālu grime daily, man ir tikai viens jautājums ar savu vienveidību nedaudz nogurdinošajiem ārtistiem
kāpēc jūs nepārtraukti izmantojat autotjūnu?
nav sūkājošāka andergraunda par tiem, kas izmanto autotjūnu

Sun, Oct. 22nd, 2017, 12:03 pm
[i]kakjux:

šopēcpusdien būs tas brīdis, kad es beidzot atkal iešu pie frizieres, lai viņa man nogriež ļoti īsus matus. nogriež to asimetriju priekšā, visu visādi nost. jo man pienākas īsi mati.
iespējams arī, ka tie vairs netiks krāsoti. jo nu tiešām. I kind of think I could rock my grays. bet nu, vispirms lai nogriež un tad izdomās tālāk.

also, aiz loga kaimiņš pāri ielai atkal centīgi motorzāģē.

Sun, Oct. 22nd, 2017, 01:42 pm
[i]zvirbuleens:

Pārdaugavā miglājs, otrā pusē saule.
#meteo
Ok, pie viena arī #metoo

Sun, Oct. 22nd, 2017, 11:06 am
[i]217: idiotiskie skrienošie cilvēki un metāls

Man patīk, ja citi cilvēki skrien, man nekas nav pretī parasti, lai jau, bet šogad Great South Run iekritis kkā debīli, vakar R. pabeidza darbu ap pusvieniem, bija mājās ap diviem, aizgājam gulēt ap trijiem, un deviņos no rīta mūs pamodināja mūzika un kliegšana no Common puses, kur sākas/beidzas tas skrējiens, man šķiet, viņiem tur uzliktas kkādas milzīgās koncertu tumbas un mikrofoni, f****** svētdienas rītā pirms desmitiem, nu kā tā var :/, man viņus reāli gribas apsaukāt sliktiem vārdiem. Kā reiz dienā, kad gribējās izgulēties un būt žirgtiem, jo vakarā jāiet Londonā uz Metallica konci. Un tā vietā tagad jāstrebj kafija, un jācer, ka vispār pamodīsimies :/

Bet nu vismaz koncis vakarā :), varbūt sanāks atžirgt līdz tam...

Sun, Oct. 22nd, 2017, 09:50 am
[i]watt:

Iesāku skatīties Mindhunter (iekš netflix). Produced by Fincher un pirmās 2 sērijas arī directed by. Jāāaaa... tas ir viens no tiem, kas ievelk. "Vēl vienu sēriju. OK, nē, nu vienu vēl var." Iesaku.

Sun, Oct. 22nd, 2017, 10:17 am
[i]str:

Suns par aukstumu gan nesūdzējās , bet man būtu ko teikt

Sun, Oct. 22nd, 2017, 03:44 am
[i]dienasgramata posting in [i]iztulko:

kā latviski sauc šo ierīci (angliski - callipers) bet sadzīvē, nevis medicīniski?

Sun, Oct. 22nd, 2017, 01:00 am
[i]kakjux:

it was over, it was done. it was forgotten. or is it?
fuck.

Marlīne.

Sat, Oct. 21st, 2017, 10:44 pm
[i]vistu_zaglis: Happy anniversary, motherfucker

Āāāāāā, cilvēki, es gan jau, protams, uzzinu_priekšpēdējais, bet k/f The Hitman's Bodyguard ir brīnišķīgi brīnišķīga skatāmviela, es pat neatceros, kad pēdējo reizi kaut ko tik ārkārtīgi jestru un izklaidējošu būtu ekrānā raudzījis un viens pats savā nodabā skaļi ķiķinājis. Nē, man te pat nav ko teikt vai komentēt, jo ja es sākšu – es pusi filmas te citātos nocitēšu, ņemiet skatīties pie laiska brīvdienas vakara, thank me later.

Lūk šiem cilvēkiem bija jauno Kingsman jādod rakstīt, nevis!

Sat, Oct. 21st, 2017, 03:49 pm
[i]heda:

Mazliet vīlos Agneškas Holandas "Pokot (Spoor)". Vai tās ir bailes savu vēstījumu nepaust pietiekami skaidri, kas liek taisnas un bargas tiesas spriešanai atvēlēt neproporcionāli lielu filmas daļu? Končalovska "Рай (Paradise)" tas pats - puse filmas laika atvēlēta stāstam, otra puse burtiskai šķirošanai, kuru sūtīt uz debesīm, kuru uz elli. Agrāk viņu filmās šādu baiļu nebija.

Sat, Oct. 21st, 2017, 05:08 pm
[i]panacea: Spoki istabā

Hmm, skatos Greiema Nortōna šovu ar Hilāriju Klintōni, kur viņa stāsta par to, kā sarakstījusi savu jauno grāmatu. Protams, ka neko jau viņa nav sarakstījusi, tāpat kā Tramps nav sarakstījis Ārt of ze Dīl. Tam ir domāti spok-rakstītāji.

Bet jāsaka, pavisam skrāpējoši manām ausīm izklausījās, kā viņa lepojās ar saviem foršajiem tvitera jokiem. Ņemot vērā, ka Hilārija vispār nemāk pat iedarbināt kompjūteri un viņas augstākais mūsdienu tehnoloģiskais sasniegums ir pagājušā gadsmita Blackberry izmantošana, kuru personālam jāpērk eBay, jo to vairs neražo.

Es īsti nesaprotu, kāpēc politiķiem ir tik nepieņemami teikt, ka viņi paši neraksta tās savas grāmatas un netvīto, bet vnk sniedz kkādu inputu. Vai tiešām tas viņus padarītu mazāk pievilcīgus potenciālo vēlētāju acīs? Jo reāli sanāk, ka neatzīstot spokrakstīšanu viņi tā kā melo, un vai vajag to darīt brīdī, kad jau tā ir tik daudz fake news.

20 most recent