Sat, Aug. 30th, 2014, 08:12 pm
[i]mazeltov:

Izmēģināju veikošanu aiz troses - bija riktīgi forši, taču kāds brīdis pagāja, kamēr uzķēru, kā pagriezties un nekrist, kad trose aizvilkusies līdz tālākajam punktam un pārslēdzas, lai vilktu atkal atpakaļ. Pēc tam vēl foršas vakariņas japāņu restorānā. Pirmo reizi pagaršoju tataki tunci un gandrīz noriju mēli.

Sun, Aug. 31st, 2014, 12:06 am
[i]courty: bijām vakar

un vispār, ja. mūsu meža vietās nebija baravikas. nevienas. nebija!

Sat, Aug. 30th, 2014, 11:04 pm
[i]shelly: "Le Roi Danse" (2000)

Sat, Aug. 30th, 2014, 10:48 pm
[i]zirka:

man ir brīnišķīgi kaimiņi, brīnišķīga gulašzupa un brīnišķīgs anouar brahem tāfelmūzikai pie gulaša

Sat, Aug. 30th, 2014, 10:19 pm
[i]observer:

Visu laiku idiotiskākais priekšvēlēšanu sauklis ir "krievi nav problēma". Izskatās pēc īpaši padlas "komunikāciju stratēģijas" - saucējs pats izdomā, ka ir tāda problēma, liek noprast, ka tā domā citi (patiesībā, dod mājienu, ka citi domā, ka viņš ir problēma), un sāk saukt, ka tā nav problēma. Šis ir daudz atbaidošāk par krievi nāk un latvieti nepadodies, kuriem apakšā nekādu slāņu vispār nav. Tas tā, starp citu, pēc apmēram mēneša ir vēlēšanas, saeimas vēlēšanas. Saprotams tak, problēma nav krievi, problēma ir krievija, bet tāda problēma ir diezgan daudzām valstīm tuvām un ne tik tuvām (un mums te lokāli pagaidām rādās diezgan pieciešams sadalījums).

Tas ir ķecerīgs domu gājiens, bet, iespējams, Labāka Cerība uz ilgu un laimīgu nākotni būtu ja tā valsts sabruktu. Cerams, par sarkano podziņu paspēs parūpēties baraks, mums atliks vien pastāvēt uz robežas, lai kāds pūlītis izbadējušos pleskavas desantnieku te nejauši neieklīst. Un tad jau galvenais būs nenogulēt pleskavas apgabala valsts mežu privatizāciju (skvažinas jau būs savācis baraks kopā ar sarkano podziņu). Tad vēl svarīgi piezīmēt, ka šobrīd par šo jocīgo scenāriju pilnīgi nekas neliecina, vien skaidrs, ka pēc 20+ gadu pārtraukuma gaisā ož pēc kaut kā. Toreiz neviens nenojauta, ar ko viss beigsies, bet tā arī vienīgā analoģija ar tekošo.

Tātad pēc mēneša vēlēšanas, un šoreiz sajūta, ka "nav par ko balsot" nozīmē pamatīgu soli kādā pavisam nelāgā virzienā.

Sat, Aug. 30th, 2014, 10:28 pm
[i]unpy: Visa kā vērotāja piezīmes.

Šodien gandrīz visu dienu pavadīju mežā, nemanīju nevienu baraviku.

Pēdējā laikā ļoti aktivizējušies ir visi tie, kuri, nebūdami necik militarizēti, no visas sirds apgalvo, ka, ja kas, ar ieročiem rokās aizstāvēs savas tēvutēvu ežas līdz pat pēdējam kaut kam tur. Nudien interesanti, kā šie cilvēki to iedomājas, vai arī daudz ko nezinu par mūsu sabiedrības ēnas pusēm un ikvienam šādam aizstāvim ir padomā kāds tumšs un putekļains kakts, kurā glabājas labi saeļļots kaujas ierocis ar lērumu patronu un maksimas maisiņā ietīta grāmata "War For Dummies".

Sat, Aug. 30th, 2014, 10:04 pm
[i]martcore:

interesanti skatīties uz ešliju koulu romas krāsās
un ko visi paniko, ka anglijas spēle'tājs neiedzīvosies itālijā
vot tajā pašā romā no anglijas premjerlīgas pēdējos gados bija divi spēlētāji, rīse un maiks bredlijs, un abi kļova spēlēja

Sat, Aug. 30th, 2014, 10:00 pm
[i]x_f: LAASEs apdeits

Karte datoram: spacenear.us/tracker/?filter=RASA;LAASE*;x-f
Karte datoram vai mobilam: habhub.org/mt/?filter=RASA;LAASE*;x-f
SSDV attēli: ssdv.habhub.org/RASA
(Rīt būs, tagad ne.)

Laivstrīms, ja būs, – youtube.com/watch?v=LjvsM3m2xGY

Sat, Aug. 30th, 2014, 09:17 pm
[i]rasbainieks:

ačīvments anlokots: uztaisīju divus septiņminūšu vorkautus pēc kārtas, meitenes, tas ir iespējams /visstādslepns/

Sat, Aug. 30th, 2014, 09:13 pm
[i]chaika:

reminderis - septembris jau parīt!

Sat, Aug. 30th, 2014, 09:07 pm
[i]kuminjsh: Meiteņu lietas

Es vispār nesaprotu, kāpēc vēl joprojām neesmu jums palielījusies! Šis te dizains saucas "jau pīlādžogas sārtojas" (starp citu - uz nagiem jau trešo nedēļu, ievērtējiet!).
... tālāk ... )

Sat, Aug. 30th, 2014, 08:54 pm
[i]zivs posting in [i]pajautaa: kompis dzesē un iesalst

Iespējams, ka nepareizi ieklāta termopasta starp proci un radiatoru.
Dažkārt procesora ventilators mēdz ieskrieties kā putekļsūcējs, bet HWmonitor rāda temp. normas robežās.
Jautājums:
Vai tas (iespējami sliktā procesora dzesēšana) var būt par iemeslu, vienkāršu darbību (piem. chrome tab atvēršana) iestrēgšanai uz pusminūti?
Kompis pēc pārinstalēšanas nav daudz lietots, lai aizdomās turētu OS (Win XP).

Sat, Aug. 30th, 2014, 08:22 pm
[i]biezpientaure:

"Порошенко заявил перед европейскими лидерами, что Украина защищает границы Европы"
http://www.unian.net/politics/957305-poroshenko-zayavil-pered-evropeyskimi-liderami-chto-ukraina-zaschischaet-granitsyi-evropyi.html

Vai tiešām eiropa ir tik ļoti ieslīgusi komfortā un apātijā, ka piespieda ukraiņus šo acīmredzamo frāzi izrunāt skaļi? Neorientējos diplomātijā, bet šis paziņojums pēc vairākkārtējiem lūgumiem pēc palīdzības jau izklausās gluži nelāgi. Izklausās pēc palīdzības lūguma, kamēr uzrunātais aizņemts ar pastmarku kārtošanu.

Piekāst diplomātiju, šeit patiesībā kas notiek - tumšā pagalmā botāniķim vaicā uzsmēķēt, viņš visā nopietnībā sāk stāstīt ka nepīpējot vai pat sāk rakāties kabatās. Nu jūs saprotat. Muļķīga vilcināšanās situācijā, kad vienīgā racionālā darbība būtu šķilt vai bēgt, atkarībā no sagatavotības. Eiropai un NATO blokam jau sen bija jāpiegādā ukraiņiem turisma un sporta inventārs no īpašā lielveikala, publiski atkrustoties no jebkādas saistības, ja to prasa hartas, konvencijas un pārējie pekstiņi. Uz Lavrova relīzēm būtu jāatbild ar vienmuļu "NATO neko nezin, kādi ir jūsu pierādījumi?" - akurāt viņam saprotamā veidā. Jo neatgriešanās punkts ir šķērsots, šobrīd vairs nav laika skrupulozi turēties pie noteikumiem un regulām. Notiek tesiņš, nevis godīga boksa cīņa.

Jeb Eiropa ir tik gļēva, ka tiešām ir pelnījusi pārformatizēšanu teritoriālā un citos kontekstos?

upd: 21:12 Украина начала получать военно-техническую помощь со стран ЕС. Aprīkojums galvenokārt, bet nu cerams, ka process ir sācies.
Vēl laba ziņa - Tusks ir EP prezidents.

Sat, Aug. 30th, 2014, 08:17 pm
[i]shelly:

Liekas, ka viss b-dārzam vajadzīgais sapirkts. Man gan tā liekas jau kādu trešo reizi vismaz.

Sat, Aug. 30th, 2014, 06:39 pm
[i]chaika:kalnciema iela |phonefoto

to frizētavas skatlogu jau sen gribēju nofoķēt, bet arī tagad baigi pa gabalu vien sanāca, bet tas skatlogs ir fantastisks - 2 ķemmes logā, no kurām vienai (sudrabotajai!) sašķiebies sars un no tā nokarājas tāds neestētisks pakulu ērkulis. frizētavas skatlogs. otrai no comments.

Sat, Aug. 30th, 2014, 06:00 pm
[i]str:

dzelteni arbūzi izskatās tik dīvaini

Sat, Aug. 30th, 2014, 04:55 pm
[i]217:

man ir ļoti maz laika šeit lasīt kkādas ziņas un es neesmu Ukrainā, tapēc neņemos spriest par to, kas īsti tur notiek, bet šodien palasot tvnetu patiešām šķiet, ka šī varētu būt "vasara pirms kara", kā nesen satori rakstīja [info]dienasgramata

Sat, Aug. 30th, 2014, 05:28 pm
[i]honeybee:

1. Tātad Linda Curika, vienīgā latviešu feministe, feisbukā uzbrauca kādai dāmai par to, ka viņa nevalkājot krūšturi uz grāmatas prezentāciju (dāmai mugurā bija sarkans topiņš, rūpīgi ieskatoties, varēja ieraudzīt krūšu galiņu apveidus). Es padomāju tipa wtf wtf wtf.
2. Pērku sev jaunu džemperīti, padomāju "baigi gaišs un plāns, droši vien šis ir tas keiss, kad vajag krūšturi".
3. Uzvelku jauno džemperīti, konstatēju, ka krūštura lencītes ir redzamas.
4. Saprotu, ka šovakar dodos uz ballīti, kurā būs Linda Curika.
5. Novelku to fakino krūšturi, normāls džemperītis, ja. Un man krūtis arī tikpat smukas kā tai meitenei ar sarkano topiņu.

Plāns: piedzerties, piedzirdīt Lindu Curiku, plūstoši pāriet pie krūštura jautājuma. :)

Sat, Aug. 30th, 2014, 02:01 pm
[i]zirka:

brūtgāns piezīmēja, ka es esot izmazgājusi viņa vilnīgo džemperi vašmašīnē un šis esot tā, emm, pamatīgi sarucis. nu jā, mana vaina, atzīstu, lūdzu piedošanu, es tiešām esmu briesmīga vešerene
nupat pielaikoju - ideāli, mans izmērs, par vienu džemperi vairāk

Sat, Aug. 30th, 2014, 03:34 am
[i]daria: mocha moka moca

Mazo zaķi moka zobi vai kas cits, bet viņš moka mani.
Sapņoju par rīta kafiju un varbūt nedaudz ibuprofēna.

20 most recent