Sat, Oct. 20th, 2018, 11:19 pm
[i]daria: grūti

Grūti labot tos darbus tomēr. Gribas iedot punktus, īpaši, kad students saka: "Es tik daudz darba ieguldīju."
Bet nu ja nav.
Jānoķer abi profi, jāparunā ar viņiem, kā rīkoties.
Cold hearted bitch.

P kopš ceturtdienas nakts orientējas kaut kur otrā Amerikas pusē, kas nozīmē, ka es viena ar visiem trim. Šodien bijām ķirbjoties kapsētā, rīt brauksim uz Lego veikalu. Kad lai pilda mājasdarbus un labo darbus? Tikko gan pabeidzu ANN: Hebb Rule (un pseidoinverso), skriptēšanai vēl neesmu pat pieķērusies, kur nu vēl menedžmentam. Menedžmentu nemaz arī neaiztiktu, ja pirmdien nebūtu paredzēts tests.

Sun, Oct. 21st, 2018, 01:35 am
[i]dienasgramata:

Es to nebiju izstāstījis, bet pirms nedēļas es redzēju sapnī Getsbiju, tā bija pirmā reize pēc viņa nāves, pirmā reize, kad es viņu redzēju sapnī, bija pagājušas tieši deviņas dienas, es viņu redzēju kādā man nezināmā lauku mājā, viņš no rīta nocieties izskrēja ārā un uzreiz kakāja turpat pie lieveņa, pēc tam vēlreiz un tad arī pačurāja, bet tad aizskrēja priecīgs projām, pēc tam es viņu vairs ne reizi neesmu redzējis.

Sat, Oct. 20th, 2018, 11:43 pm
[i]bozena:

Es nepastāstīju, ka vakar bija mans Simpsona vakars. Nedēļa bija tāda pasmagāka. Tāpēc piektdienas vakaru es atzīmēju pagalam smalki - pa ceļam uz mājām nopirku 4 virtuļus (taisni pirms virtuļkioska slēgšanas no Virtuļu Sievietes ar blondo copi, kura vienmēr izskatās dusmīga, bet patiesībā ir zelta sirds, sevišķi,ja paslavē viņas virtuļus). Mājās bija aizķēries viens alus, Miķeļa, ja precīzi. Es pārģērbos rasnačkā un pelēkajās koledžbiksēs. Ieslēdzu televizoru. Dakter, jūs tak pat negribēsiet pat dzirdēt, ko tur rādīja, tomēr nāksies. Tur rādīja Krēslu, dāmas un kungi, pie tam divos dažādos kanālos.
Tā nu es ēdu virtuļus, piedzēru alu un ķiķināju par Krēslu. Tiešām labi atpūtos, sen nebiju tā izpriecājusies, katra kalorija bija tā vērta, rīt svēršu kādus 100 kg, bet man pie kājas.

Sat, Oct. 20th, 2018, 08:59 pm
[i]biezpientaure: “Ancient Japan was a strange place”

atkal kautko nesaprotu. kāpēc man vispār bija jāpilda e-iesniegums par B-lapas pabalstu, ja viņiem jau ir visi mani dati? tiešām tikai jāļauj piekļūt e-veselības datiem?

Sat, Oct. 20th, 2018, 08:26 pm
[i]vakardiena:

-Kā Tu jūties?
-Es jūtos seksīgs!

Sat, Oct. 20th, 2018, 08:13 pm
[i]helvetica:

Kā parasti, kad ieslēdz TV (man ļoti patīk radio un TV) - kādā no kanāliem atrodas kkas, kam piesiet aci tā, ka paliek sastindzis kājās stāvot un visu pārraides laiku tā arī nenolaižot roku, kurā pults - Mezzo-Mocarts-Burvju flauta. Beigu titriem rullējoties steigšus jāpaskata, kas tieši tas bija un, hahā - Romeo Kasteluči. Tik glauni uztaisīts, nevienu mirkli nebija garlaicīgi.

Sat, Oct. 20th, 2018, 06:38 pm
[i]kisswithafist posting in [i]pajautaa:

Labs vakars!

Kur Rīgā ir liela nokareno/kāpelējošo istabas augu izvēle?

Paldies!

Sat, Oct. 20th, 2018, 06:08 pm
[i]teja:

es gribu arī rīgā sarīkot indie ballīti ar vislabākajiem dīdžejiem un grupām, kur uzlūgti tikai garīgi atpalikušie (tikko tādā biju), bet tur būs tikai īstie mākslinieki nevis tie kam interesē tēlot krutos

Sat, Oct. 20th, 2018, 05:55 pm
[i]rasbainieks:

viņnakts salna manās dobēs nokoda ko visnotaļ negaidītu, kā jums šķiet, kas tas varētu būt?
Poll #21256
Open to: All, results viewable to: All

ko nokoda?

View Answers

matiolas
1 (5.0%)

akmeņsēkles
0 (0.0%)

dālijas
4 (20.0%)

čilīšus
1 (5.0%)

citronzāli
4 (20.0%)

raurāmu
2 (10.0%)

lauvmutītes
3 (15.0%)

mētras
5 (25.0%)

Sat, Oct. 20th, 2018, 04:47 pm
[i]chimera:

caur ērkšķiem uz... skatīšanās negaidīti beidzās ar tvinpīkas t-kreklu iepirkšanu, jo kāpēc anetei ir, bet mums nav?! sākumā, loģiski, nesarunājuši izvēlējāmies vienādus, bet tad tomēr diferencējāmies, jo nu zb, jau tā regulāri nesarunājuši velkam vienas krāsas drēbes vai nejauši tiekamies, jo izvēlamies identiskus maršrutus.

tāpat tiekam visai bieži noturēti par brāli un māsu (es gan neuzskatu, ka esam līdzīgi; pirmkārt jau, m. ir cmukāks), kas ir creepy, bet nu jā - m., iespējams, ir ietekmējis manu vizuālo tēlu vairāk nekā jebkas cits, jo kāpēc man krāsoties/frizēties/tērpties ne džinsās un t-kreklā, ja mans dzīves un dzīvokļa biedrs to nedara? slikts piemērs, karoče

Sat, Oct. 20th, 2018, 03:18 pm
[i]klusais_okeans:

kad ir mēreni slikti, prāts no šiem stāvokļiem meklē dažādas izejas iespējas, kas laika gaitā jau kļuvušas par automātisku refleksu un nav pat īpaši jāmeklē. Kad ir ļoti slikti, kaut kāds dzīvniecisks instinkts tiecas visu padarīt vēl maksimālu sliktāk, novest to visu līdz galējai robežai. Varbūt tajā visā ir kaut kāda loģika no sērijas "gaišākā stunda seko tumšākajai", nevis trula pašdestrukcija.

Šonakt sapnī piedzīvoju apokaliptisku vientulības sajūtu apstākļos, kad viss ir, un blakus it kā ir daudzi.

Sat, Oct. 20th, 2018, 10:12 am
[i]helvetica:

Gobzems kā premjerministra kandidāts; zeme - atveries!

Sat, Oct. 20th, 2018, 08:20 am
[i]dienasgramata:

pamodos sešos, izdzēru divas krūzes pu ehr tējas, apēdu mango, kas bija stāvējis ledusskapī kādas trīs nedēļas vismaz, uzrakstīju trīs šķirkļus vienai grāmatai, atradu sludinājumu par dzīvokli, kādā gribētu dzīvot, viena istaba 54 kvadrātmetri, tur gan ir tās dekoratīvās veco ķieģeļu sienas, bet to jau var aizsegt ar grāmatplauktiem, it kā dārgāks par to, kurā dzīvoju šobrīd, taču, iespējams ekonomiskāks uz apkuri un elektrību, nezinu gan, vai saņemšos uz vēl vienu pārvākšanos - piektais stāvs, šķiet, ka bez lifta, vajadzētu aizbraukt uz jūru

Fri, Oct. 19th, 2018, 11:23 pm
[i]yeux_glauques: #daily discovery

1

Fri, Oct. 19th, 2018, 10:18 pm
[i]remisija posting in [i]pajautaa: Izlietoto tetrapaku šķirošana

Vai un kur Rīgā ir kāds atkritumu šķirošanas konteiners tetrapakām?

Fri, Oct. 19th, 2018, 09:43 pm
[i]begemots: Migrācija

Fri, Oct. 19th, 2018, 07:52 pm
[i]au:

no ikejas man nevajag daudz, vien bezalkoholisko karstvīnu. paldies sezonai!

Fri, Oct. 19th, 2018, 05:57 pm
[i]honeybee:

- Iedod man telefonu, vai arī es tevi nogalināšu!
- Kā tad tu to izdarīsi?
- Aiziesim mājās, es paņemšu virtuvē nazi un nogriezīšu tev galvu.
- Un tad?
- Tad es aprakšu tevi kapā. Ar sirsniņu virsū.
- Un kas tad notiks ar tevi?
- Es arī nomiršu.
- Kāpēc?
- Es sevi nogalināšu. Jo es gribēšu būt kopā ar tevi. Miršanas pasaulē.

Fri, Oct. 19th, 2018, 05:54 pm
[i]fedrs:

Runājot par māksliniekiem, jau esmu lejuplādējis 2.9 GB, un neizskatās, ka tas kādreiz varētu beigties. Viņam pašam savu laiku nemaz nebija žēl?

Fri, Oct. 19th, 2018, 05:47 pm
[i]di_wine: Kārtējais intelekts

Griezt labo pagriezienu ar savu celtnieka busu no lielveikala stāvvietas, lūrot pa kreisi, knaši spiežot gāzes pedāli un pēdējā brīdī palūrot pa labi, ka vispār tajā "pa labi griezt" ceļā gājējs pāri ielai iet - tā vietā, lai atlaistu savu gāzi, stūrētājs pīpina tauri, it kā tā taure ir kāds maģiskais līdzeklis, kas visus šķēršļus no ceļa nozudinās, debilā govs. Un ja cilvēka vietā tur būtu noparkota mašīna vai jebkāda cita mašīna, kas uzsākusi kustību? Arī pīpinātu, ietesoties pakaļā?
Really, brauciet atpakaļ uz savām anglijām, kur ierastie ceļu noteikumi (ja tie vispār ir zināmi, jo LV tie acīmredzami nav zināmi), kur katru dienu jāslāj uz darbu un nav laika regulāri buhāt un dzīvot kā pa miglu, kur ir pienākumi, konkurence un nedaudz jāiespringst, lai kaimiņpolis neizkonkurē tevi no darbavietas. Vai arī paņemiet sagrābstiet kaut kur sava intelekta paliekas un savu celtnieka līmeni iebāziet dziļi... zem spilvena savā midzenī un nenesiet laukā aiz nama durvīm.

20 most recent