Sun, Nov. 29th, 2015, 12:45 am
[i]kakjux:

Randiņošana ir kļuvusi par izklaidi. Kaut kā parasti neradu "otrā randiņa materiāla" iespaidu. Bet visiem cibā zināms, ka afēras ir mana specialitāte. Anyway. Šovakara randiņš likās dikti jauks. Vienbrīd vēroju viņas lūpas un apsvēru domu iztēloties viņu kailu. Bet nu savācos. Nevaru viņai ātrumā cibvārdu izdomāt. Ā, viņa ir no polijas. Un es tikai tagad braucu mājās. Rīt jāstrādā.

Sat, Nov. 28th, 2015, 10:41 pm
[i]217: The Expanse (2015-...)

Tikko noskatījos pilotu, pirmās sezonas turpinājums iznāks tik decembrī. Vizuāli nereāli aizķeroši, redzēs, kā būs ar sižeta līnijām turpmākajās sērijās. Vienīgais, kas ne līdz galam patika - ļoti daudz asteroīdu joslas iedzīvotāju slenga, kas brīžiem pārāk apgrūtināja sekošanu līdzi. Bet tā, visnotaļ daudzsološi :)

Sat, Nov. 28th, 2015, 10:50 pm
[i]nrk: Lasāmlampa

Es pat nesaprotu, kāpēc es nelasu vairāk? Kad ielasos, tik ļoti patīk, un gandarījums, un omulība. Bet tad noliec to grāmatu blakus gultai un paiet mēneši, un neesmu atvērusi. Kas tas par slinkumu? Kā sevi motivēt? Noteikti tas arī ir jau kaut kur izpētīts fenomens ar visiem secinājumiem...

Sat, Nov. 28th, 2015, 10:34 pm
[i]nrk: Bendžijs

Beidzot pabeidzu lasīt Benji Knewman pirmo daļu, ko nočiepu vasarā, atstātu skolas garderobē. Pirmdien nolikšu vietā.
Par lasīšanas ieradumu uz poda, double income toddler twins fenomenu, mūziku un valodu, arī seksuālo Jāzepu. Mīļais caunītes stāsts.
Gribētu sev tā Stevie Gee plakātu uz sienas. Dance like you dont need money.
Toties kā tukša muca izlikās saruna ar Flēru par viņas Nepālas braucieniem zīmēt tankas - aizraušanās, protams, savdabīga, bet ko no tā paņemt?..
Bet nu pirkt to Bendžiju neradās iekāriens. Cerams, varēs vēl kaut kur nočiept.

Sat, Nov. 28th, 2015, 10:39 pm
[i]virginia_rabbit: life

ziņas, ziņas, šampūni, šampūni, slikta filma un jāiet gulēt.

Sat, Nov. 28th, 2015, 09:51 pm
[i]virginia_rabbit:

mobilo ierīču kaķsargs

Sat, Nov. 28th, 2015, 09:22 pm
[i]honeybee:

Bet vispār "laimīgs" - tas ir tad, kad dzīve pasviež tev visādus kārtējos sūdus, un tev pietiek karotīšu, lai tos izsmeltu un pēc tam vēl uztaisītu tēju un samīļotu visus, kas jāsamīļo, un, ja atnāktu kāds, kas nav jāsamīļo, arī to varētu samīļot

Sat, Nov. 28th, 2015, 08:11 pm
[i]martcore:

klausos agrīno mudhoney
čo, kruts

Sat, Nov. 28th, 2015, 06:59 pm
[i]wowow:

Apmēram 40 pitch emaili un kādas 20 aizpildītas webformas, tāda, lūk, brīvdiena.
(bet vakar ienācās jaunais āboltv gadžets un dzīve vispār ir jauka, ja?)

Sat, Nov. 28th, 2015, 04:31 pm
[i]fjokla:

kaspar, ja Tu mani tagad lasi, tad es Tevi vakar arī ieběru tai tūtińā!

Sat, Nov. 28th, 2015, 03:56 pm
[i]fjokla:

kad man ir paģiras, es vienmēr runāju mīklās, pārfrazējot tuksneša priscillu, tur gan bija mēnešreizes. ko mēs zinājām par Bartu? Neko, jo slinkums gūglēt.Vai pēc visa šī, kas vakar notika, mēs pagūglējām? Ņefiga! Bet, ja tā var teikt, tagad mēs visu saprotam bez gūglēšanas un pat vairāk.Draugi ir mūsu viss, tāpēc mēs katru dienu kautkur vanckājamies riņķī un šausminamies par visu, kas notiek, lai paģiru rītā, pamostoties blakus, siltam, mīļam draugam varētu aizjokoties un aizsmieties līdz cukurs sāk lēkāt. Vislabākie joki, protams, simja, kad vaidēju zem segas, ka takša saukšana gaišā dienas laikā, lai aizved aplipušu, neķemmētu un šķību pa fikso mājās, laikam būtu visbezjēdzīgāk iztērētā nauda, viņšsaka, jā, tastākā bajāriene kalpam - "Uztin man kāsi no šitā čirika!". aaa. fak, tagad pārējos neatceros, blee.
Nu, vārdu sakot, citiem draugi kā draugi, bet manējie ir rūpīgi atlasīti, arpūķiem kaujoties, babām jagām nolaupīti un viskādākāse citkādākās varonīgās un ārkārtīgi stratēģiskās cīņās izkaroti vizuļi.Lai gana izteiksmīgi ietušētu, daram tagad šitā, tu man netici un saki, para. Essaku, sūds jautājums. Izvelku no krūškabatas melnu samta tūtiņu, attinu dzeltenu bantīti un izbirdinu sauju viskautkādīgu vizuļu pa galdu, izkatā kā tādi karalisko ģimeņu juvelierizstrādājumi, bet gaumīgi tādi, par kādiem novērtētāji parasti noklakšķina mēli un saka "smalks darbiņš", katrs savādāks, katru cits kāds augstas klases meistars gadiem slīpējis un čubinājis, ah, ah. Un tas viss krāšņums tagad steigšus jāsaber tūtiņā apakaļ un jānoliek tai drošā un siltā vietā, nav ko slienāties te. Vizuļi nav visiem jārāda arī, tā tu ej tāds skumjš pa ielu, visi iet garām un nemaz nezina kādus dārgumus tu viens un bez apsardzes riņī nēsā. Un tā tūtiņa, tā samta tūtiņa, viņa tumsā spīd!

Sat, Nov. 28th, 2015, 03:03 pm
[i]juuuda: sākums

"novēlu Jums kā kristietei brīnumskaistu Adventes laiku."
lūdzu, nē.

Sat, Nov. 28th, 2015, 02:30 pm
[i]watt:

lūk, ASV iekšējais terorisms par kuru mēdz noklusēt: jo tas ir kristīgā fundamentālisma ideoloģijas vadīts. un vai tad kristieši var būt teroristi!

Sat, Nov. 28th, 2015, 03:30 pm
[i]virginia_rabbit: grandma 79

Malka sakrauta, varam sākt trimpelēt. būs mielasts ar desām, šķovētiem dārzeņiem, alu, rabarberu vīnu un pīrāgu.

Sat, Nov. 28th, 2015, 03:30 pm
[i]fjokla:

par cik grašiem jūdass to jězu pārdeva?

Sat, Nov. 28th, 2015, 02:58 pm
[i]dunduks: Porziņģa skaitīšana

Labi, ka viņš spēlē NYK, kuru bieži rāda TV, līdz ar to pat, ja kādu spēli izlaiž, tad drīz tiek dota nākamā iespēja novērtēt viņa sniegumu laukumā un redzētais atkal ļoti, ļoti patika. Jā, šī bija spēle, kur beidzot sodu ziņā izpaudās viņa rookie-ness - trīs sodi bija galīgi muļķīgi, tāpat pāris reizes pazaudēja Bošu uz trīspunktu līnijas pārāk mēģinot palīdzēt iekšā, kādu reizi pārāk riskēja ejot uz pārtveršanu un pazaudējot pretinieku pretkustībā. Tomēr kopumā tas iespaids, ko atstāj uz spēli, t.sk. lietas, kas protokolā neparādās, bija varens - 1) ar savu klātbūtni vien viņš ietekmē metienus un vai vispār pretinieks met vai atdod ārā (un tad, kad pretinieks nenobīstas, tad bloķē to), 2) aktivitāte cīņā par bumbām, pieskaršanās, pasišana, cīņa, kur pats neizcīna, bet panāk, ka partneri paņem vai no pretinieka iziet autā, 3) regulārā divu un pat trīs spēlētāju iešana uz viņu sedzot, 4) divas brīnišķīgas epizodes (lai arī bez rezultāta) uzbrukumā - atstāts izolācijā pret Bošu uz trīs punktu līnijas 45 grādus pret grozu kreisajā pusē, spēle ar muguru un dribls un tiek pie brīva metiena no gala līnijas tuvu grozam, ar muguru pret grozu iespiež Vaitsaidu dziļāk iekšā un metiens no metra.

Es sen neesmu par kaut ko tā fanojis, bet šajā gadījumā patiešām gribas turēt visus īkšķus, lai ir veselība, jo tādā gadījumā pēc gadiem piecpadsmit stāstīs par Novicki kā par senāku un vājāku Porziņģa versiju.

Sat, Nov. 28th, 2015, 02:45 pm
[i]ripp:

alga tomēr būs nākamnedēļ, nevis šonedēļ, tādēļ red velvet kūku atliekam uz nākošo nedēļas nogali. šodien ķērāmies lētākai receptei -
http://happyhooligans.ca/best-ever-banana-cake-with-cream-cheese-icing/
es gan izvēlējos neveiksmīgu trauku sviesta/cukura/olu kulšanai un, tā kā kūlējs bija a., tad viss pamatīgi lidoja pa gaisu. visas virsmas/priekšmeti/cilvēki pusmetra diametrā bija cukura/sviesta/olu kārtā un pilēs.
a. acu priekšā ieliku krāsnī kūku, cerams, ka viņa (a., nevis kūka) pagulēs gana, lai kūka pagūst gan izcepties, gan atdzist, gan arī noklāties ar krēmsiera krēmu. bet to redzēs.

Sat, Nov. 28th, 2015, 02:14 pm
[i]virginia_rabbit:


brūklenītes vislabāk garšo decembrī. līdz tam tās vispār ne pēc kā negaršo. brūklenes sasniedz garšas pilnību, kad ir pāris reizes sasalušas, atkusušas un pašas birst mutē ar ziemas meža (ziemassvētku) garšu.

Sat, Nov. 28th, 2015, 01:09 pm
[i]unpy: Klimata vērotāja piezīmes.

Ir tā sanācis, ka diezgan labi atceros laika apstākļus šajā datumā. Pēdējos padsmit gadus bija diezgan stabils slapjdraņķis, šogad izskatās pēc nepatīkamiem mīnusiem, kas ir diezgan bailīgi, jo bērnībā parasti bija ap -15C. It kā bija jautri, slidkalniņi un tā, bet nē, paldies, nevajag.

Sat, Nov. 28th, 2015, 01:13 pm
[i]virginia_rabbit:attacker-defender

20 most recent