Sat, Sep. 5th, 2015, 12:41 pm
[i]oblica:

Kad man ir poha, man ir miiliiba. Viirs juuraa, beerns internetos, tad nu miileeshu juus kaadu briidi.
Vakar es, alus nedzeeraajs, biju labietii, sadzeeros kaut kaadu ne ta dzidrinju, ne ta gaidinju, beigaas piemaajas eedinaatavaa uzraavu pa virsu kir royal un atpliisu momentaa, tikko ienjeemu sliipu poziiciju, pat ne savaa gultas, jo laulenis aaraa piipeeja ar kaiminjiem, bet es negribeeju klaat gultu.
Satiku simtu gadu neredzeetus cilveekus, lielaakaa dalja bija ja ne ljoti izaugushi, tad krietni paaugushies, lodzinsh gan taads baigi stiliigs un glauns un black data viss taads tiiri neko, mazeks sejaa praatiigaaks un uzkacaajies, un vinjam un jenotam ir smukas sievas, un lee smaidiiga, kaa vienmeer. Pa sapnjiem tusinjs turpinaajaas kaut kaadaa krogaa ar unpy un peerkonu.
Es tagad cieshu, bet mierinu sevi ar domu, ka laulaatajam veel gruutaak - shuupeleejas.
Nez, vai uz to balto naktisanemsos.

Sat, Sep. 5th, 2015, 12:43 pm
[i]rasbainieks:

kas mani šodien mulsina
ir divi apģērba gabali, uz katra rakstīts, ka 100% zīds
mazgāšanas instrukcija vienam ir vešmašīn 40°, otram do not wash
stundu stāvu domādama, ņemt par pilnu to nemazgāt nemūžam, vai neņemt

Sat, Sep. 5th, 2015, 11:24 am
[i]jojo:

es domāju, ka pilnai laimei man šobrīd pietrūkst peņuāra, piena putotāja un apteksnes.

Sat, Sep. 5th, 2015, 10:34 am
[i]krii:

Ko jūs skatīsities Baltajā naktī?

Sat, Sep. 5th, 2015, 10:00 am
[i]nrk:

Ir daži tēli serčikos, kas kaut kā dīvaini uzrunā.
Bens Zajacs Bosā un Tirels Veliks Mr. Robotā.

Sat, Sep. 5th, 2015, 09:52 am
[i]fjokla:

Šodien Merkūrijam dzimene!

Sat, Sep. 5th, 2015, 08:35 am
[i]jojo:

pirmais draugu listē ieraksts (bija) par kafiju un brokastīm gultā vai virtuvē - mīlīgi, paldies userinfonovai . 

man, ja godīgi, arī labāk patīk virtuvē/ēdam un dzīvojamajā istabā, brokastis noteikti. man patīk piecelties, pa pusei saģērbties, nokāpt lejā, uztaisīt kafiju, un, ja gaišs, kamēr kafija vārās, attaisīt aizkarus uz dārza pusi. var skatīties kā gaisma aust un saule lec. 
radio nav. televizors ir, bet to es nekad no rītiem neslēdzu iekšā, man nepatīk kafija un ziņas, man vispār nepatīk ziņas. beidzamā laikā, kādi pāris mēneši būs, dzeru kafiju un daru 750words.com. pērn ar visu kafiju kāpu augšā uz omes istabu/biroju un kafiju dzēru tur.

Sat, Sep. 5th, 2015, 09:24 am
[i]adinkra posting in [i]norakstiits:

"Pieaugušos vienalga nevar pāraudzināt, viņiem var tikai pavēlēt kaut kā izturēties." (c)[info]kaszczejs

Sat, Sep. 5th, 2015, 08:36 am
[i]biezpientaure:

Nezinu, no kura gala sākt un vai vispār vajag, bet gribās uzskicēt, lai kaut kad vēlāk būtu atskaites punkts. Protams es negribu, lai Latvija kļūtu pārapdzīvota, droši vien to negrib arī aziāti kuri tagad jau dzīvo vai uzturās Latvijā, apdulluši no brīvās vietas daudzuma uz personu. Jā, es esmu notrulis pret abstraktām ciešanām ziņu portālos un TV ziņās. Jo to ir tik daudz, ka pretējā gadījumā man pašam vajag palīdzību, bet es vēl gribu padzīvot ar daudzmaz nepilošu jumtu. Tā teikt - nekā personīga, tikai pašsaglabāšanās instinkts.

Tātad, par lielajām lietām. Ja cilvēkam savā zemē ir no kā pārtikt un negriež nost galvu - kāpēc lai viņš kaut kur bēgtu? Vajag radīt apstākļus, lai cilvēki neskraidītu apkārt zemeslodei.

Situāciju, kad kāds mēģina pārdalīt teritorijas, var risināt pagalam vienkārši. Nav iespējams pārdalīt to, kā nav. Tātad, sanāk ka jābūt pavisam citai sociālajai struktūrai. Ja nav valsts, ko sagraut, nevienam neienāks prātā rīkot revolūciju. Ja kāds nogalina apkārtējos un rezultātā viņš pats dzīvo sliktāk, jo kāds vairs nerada labumus - fiziska iznīcināšana kā ietekmes līdzeklis izzudīs. Tātad, ideāli būtu apstākļi ka nav iespējams izdzīvot, pašam neko neradot un nesadarbojoties ar pārējiem.

Būtībā jau tagad visādos izolētos režīmos pietiktu iemest personālos evakuācijas līdzekļus un visi veselie indivīdi no turienes notītos. Tādā veidā diktatori un tie, kas vēlas par tādiem iztaisīties, sēdētu kautkādas teritorijas viducī bez 86% elektorāta. Ja to pareizina ar ekonomisko izolāciju, kuras dēļ šim nesanāk nekāda tirgošanās un ienākumi, sanāk norūpējies vientuļnieks, kuru vai nu novaktē no drona vai ļauj tam nomirt no vecuma brikšņu vidū. Tieši brikšņu, jo bez naudas nekādus stikla torņus neuzbūvēsi.

Vai gadījumā, ja visa Zemei būtu viena valsts, kautkādi nemieri būtu nevis kukaiņu skraidīšana tur tālu aiz robežām, bet valsts iekšējā lieta un risināma tūlīt, nevis nogrūžama ano drošības padomēm u.c. nogurušu onkuļu biedrībām. Totalitāra sabiedrība, ko jūs sakāt - kā kas, tā zlaukt! ar mušu pletni. Toties nebūtu gremšanās, ka padomes vieniem atļauj bombardēt nemierniekus, kuri veic masu genocīdu, bet citiem neļauj. Mušu pletnei būtu pielietojums tikai līdz noteiktam laikam, kamēr cilvēce apgūst globālās sadzīvošanas noteikumus.

Dzīvojot valstī ar brīnišķīgu klimatu, kurā ir pietiekoši dzeramā ūdems, ir jāsaprot ka mēs bez lielas piepūles izmantojam labumus, par kuriem daudzi būtu gatavi cīnīties. Asinsizliešana ir bezjēdzīga, labāk sarīkojam konkursu. Spējīgākie lai dabū labākus apstākļus, neatkarīgi no ādas krāsas un dzimšanas vietas. Pļēguri, narkomāni, hroniskie sliņķi un destruktīvie elementi lai dabū sliktākus apstākļus. Atkal dzirdu vaimanas par totalitārismu, bet šodien jūs jau tāpat neesat bezgalīgi brīvi savās izvēlēs. Nu tad kāpēc neiekārtot tā, lai jūsu izvēles vēl vairāk ietekmētu dzīves apstākļus?

Tas viss nedarbosies, ja 80%+ joprojām dzīvos reliģiju ietekmē. Tātad, vajag naudu izglītībai, lai cilvēki ticētu dabas likumiem, nevis leģendām. No otras puses - ja tie daži procenti izglītoto izgudroja atombumbu, kas notiktu ja izglītoti būtu 80%. Man gan šķiet, ka tad nostrādātu vairākuma likums un cilvēce vienkārši nedarītu dažas lietas, cauri kurām tā ir gājusi.

Katrā ziņā ir sajūta, ka manas dzīves nogalē daudz kas izskatīsies krietni savādāk, kā tas bija un ir tagad. Galu galā, vienu sociāli tektonisko nobīdi esmu jau piedzīvojis, neredzu iemeslus lai nebūtu vēl citas.

Sat, Sep. 5th, 2015, 03:00 am
[i]martcore:

interesanti, vārdi "trīs vītušas rozes un mazs smaidošs foto" tikai man ar kapiem asociējas

Sat, Sep. 5th, 2015, 01:34 am
[i]kinskis:

Krokši kājās simbolizē atmešanu sev ar roku.

Sat, Sep. 5th, 2015, 01:21 am
[i]summer_dream posting in [i]dziivo_te: Meklēju izolētu istabu Rīgā!

Sveiki!
Esmu strādājoša, kārtīga, mieru un klusumu mīloša jauniete. Sākot ar šī gada oktobri meklēju izolētu istabu Rīgas centrā vai Purvciemā (taču izskatīšu visus variantus). Priecātos par gados jauniem dzīvokļa biedriem un drošības naudu, kura nebūtu nesamērīgi augsta. Garantēju savlaicīgu rēķinu apmaksu, tīrību un mieru. Kopējais budžets (ar iekļautiem komunālajiem maksājumiem) - līdz 150eur mēnesī.
Ļoti priecāšos par kādu ziņu savā e-pasta kastītē: summer.dream@inbox.lv

Sat, Sep. 5th, 2015, 12:17 am
[i]sii:

Meliņu pilna pastkastīte.

Fri, Sep. 4th, 2015, 11:21 pm
[i]martcore:

un ja reiz angloameriķāniem dāmai var būt vārds norma, varbūt džekiem varētu būtu vārds nuokejs. āzijā vārds - taneko. tā neko.
kaut arī refnam vienu no varoņiem draivā sauca standarts

Fri, Sep. 4th, 2015, 11:10 pm
[i]rasbainieks:

ļ. patika mantas koncerta tiešraide, mājās omulīgi, lai arī pie virpas, bet bez spaidīšanās un saviesīgajiem aurotājiem un viņu kebabiem
survivalkitā apmeklējām tikai āfterpārtiju, doddies pagūt arī uz pašu māgslu aiziet
saturies, baltā nakts

Fri, Sep. 4th, 2015, 10:34 pm
[i]kaplacis:

šis bija fucking episki. es, kurš vidusskolā ģība pēc 800 noskrietiem metriem, šodien pirmo reizi mūžā pieveicu 10 kilometrus. es vispār nesapratu, kas tas bija? vēl vakar četri kilometri un es biju izbesījies, a šodien? pure medžik, pēc ceturtā kilometra ieslēdzas kkāda otrā elpa, pazuda sāpes vienā no ceļiem, pazuda elpas trūkums, pazuda vēlme apstāties un pazuda laika izjūta. es aizmirsu, ka skrienu, austiņās skanēja gangsta hiphops un sūra elektronika paralēli mijoties ar 'kalniem pāri' un 'neraudi, susuriņ', un es slīdēju. slīdēju garām vietējiem gangsteriem, kuri grauza semočkas, tantēm, kas veda pastaigā suņus un onkuļiem, kas mēģina paspēt uz veikalu. sāka spēcīgi līt un, es skrienot smaidīju, pats to neapzinādamies, un jūtoties kā tāds rokijs, pārstājis izvairīties no peļķēm, jo vairs nav nevienas sausas vietas. es saprotu, ka cilvēkiem, kuri skrien regulāri, 10 km ir nieks, bet man tas ir kkas totāli jauns un neticams. skriešana ir jocīga štelle. ejot uz dzīvokli, uztaisīju selfiju.

 p.s. es nodedzināju ~900 kalorijas, cik daudz čipšu es tagad drīkstu apēst?


iesit man ar selfī stiku )

Fri, Sep. 4th, 2015, 10:37 pm
[i]unpy: Muzīkas klausītāja piezīmes.

Abba, šmaba. Bītli, šmītli. Lūk, kur spēks - https://youtu.be/EGFrWNELHxo .

Fri, Sep. 4th, 2015, 08:46 pm
[i]mazeltov:

Mūsu mājā jau esot pirmie sīriešu bēgļi. Kuriem nevajadzēja gaidīt 11 gadus uz sociālo (zemāka īre nekā privātajā īres tirgū) dzīvokli kā džekam, no kura šobrīd īrēju istabu, kamēr sagaidīšu Amsterdamas īres līguma sākšanos.

Un jā, cilvēciski var saprast tos bēgļus, patvēruma meklētājus un arī ekonomiskos migrantus, jo, nu kurš gan negrib dzīvot labāk, taču lielākā problēma ir viņu ticība, kas viņiem neļauj pilnvērtīgi integrēties Eiropā. Nepilnu piecu minūšu gājienā no mājām jau ir pirmā megamošeja, kuras torņi vakaros spīžo zaļā disko gaismā un kaut kad pagājušajā nedēļas nogalē no kaut kurienes pa pusrajonu skanēja kaut kādi mullu dziedājumi. Tāpat, kad meklēju dzīvokli, man ieteica izvairīties no dažiem rajoniem tikai tāpēc, ka tur lielākoties dzīvo musulmaņi.
Es cilvēciski saprotu tos bēgļus, bet ja viņi turpinās ieplūst esošajos apmēros, problēmas (arvien lielākas) ir neizbēgamas. It īpaši Nīderlandē, Vācijā, Zviedrijā - tur, uz kurieni viņi lielākoties plēstin plēšas.

Man liekas, ka dažiem cilvēkiem ir pārāk aizkritis šīberis no līdzjušanas un kaut arī uzskatu, ka bēgļiem ir jāpalīdz, palīdzība un atbalsts nav bezizmēra. It īpaši, ja valstīm pašām katru gadu arvien vairāk jāsavelk jostas un jācērpj pamatiedzīvotāju sociālais atbalsts.

Fri, Sep. 4th, 2015, 09:49 pm
[i]blondulla:

Pasaule pārvēršas par bēgļu ieleju. Vai bēdu ieleni.
Laikam jāielej.

... tālāk ... )

20 most recent