Wed, Sep. 17th, 2014, 07:23 pm
[i]mazeltov:

Interesanti, ja pēkšņi pazustu visi šobrīd pastāvošie šķēršļi tam, kur dzīvot, strādāt un darīt pārējās lietas, kas nu kuram svarīgas, tad kuras būtu lielākās migrācijas plūsmas un virzieni?

Thu, Sep. 18th, 2014, 12:10 am
[i]planeeta:

sen nebiju saņēmusi no darba meklētājiem CV ar juteklisku e-pasta adresi.
Šovakar atnāca tāds no playdoll@...
Turklāt tikko - īsi pēc pusnakts

Thu, Sep. 18th, 2014, 12:00 am
[i]zvirbuleens: no strings attached

Ar pārsteigumu konstatēju, ka tuvojas jau divu gadu jubileja, kopš cibā var ievietot video. Tad nu atzīmēšu to ar savu pirmo un varbūt arī pēdējo mēģinājumu.
FreeLove

Wed, Sep. 17th, 2014, 10:30 pm
[i]tikko_pamodos: jādibina pretbērnu partija

Katru reizi, kad esmu spiesta uzturēties vienā publiskā telpā ar kliedzošu bērnu, kura vecāki par to nelikas ne zinis (jo visticamāk jau ieguvuši imunitāti pret šmurguļa radītajām attiecīgajām skaņām), klusībā pie sevis domāju sliktas domas. Ļoti sliktas.

Wed, Sep. 17th, 2014, 10:11 pm
[i]scope:

Otrdienas rīts Cenas tīrelī.
Būs jau redzēti skati, bet šis tas iepriekš nebijis arī.
... )

Wed, Sep. 17th, 2014, 10:11 pm
[i]courty: pirmās reizes

- paņēmu stopētāju (sieviete ap 50 gadiem no Ogres uz Tīnūžiem). chek
- Otis viens pats iepirkās veikalā (konditorijā, smilšu mīklu). chek
- meita saslimst pēc nepilnas nedēļas dārziņā (tagad ir pieplusojušās iesnas). chek

Wed, Sep. 17th, 2014, 09:46 pm
[i]mufs:

uz briežutīm neiedarbojas NEVIENS, pat ne ūberkrutākais repelents.
esmu izberzusies dušā, bet tikuntā sajūta,ka viņas LIENNNNNNN.......

Wed, Sep. 17th, 2014, 09:12 pm
[i]wowow:

aseksuārs

Wed, Sep. 17th, 2014, 08:49 pm
[i]str:

par vēlēšanām- mistkastē uzreiz ielido visi, kas iemet pastkastītē savu spamu
( jo uz pastkastes man uzlīme- politisko drazu nemest)

Wed, Sep. 17th, 2014, 08:42 pm
[i]str:

un vispār
man kaut kāliekas, ka šis varētu būt labs rudens
lai rīkotu pārgājienu
Pretim zelta rudenim.

( kā reiz ir apaļi 10 gadi ( 02.10.2014) kopš iepriekšējā cibas pārgājiena pagājuši)

Wed, Sep. 17th, 2014, 08:43 pm
[i]ninona:

Pēc divapus nedēļām vēlēšanas.

OMFG!

Es teiktu, ka šoreiz pat ir ko izvēlēties. Nu, salīdzinoši.

Wed, Sep. 17th, 2014, 08:16 pm
[i]bozena: sūdu būšana

Veci ļaudis zina parunu, ka, raug, slikti ir tad, ja kaka nokļūst ventilatorā. Mīļo Garkājtētiņ, es gribēju uzrakstīt, ka ļoti slikti ir arī tad, ja kakucis nokļūst zālespļāvējā. Kā viņreiz mauru pļaujot Līzei gadījās. Kaka bija milzīga un gaiši brūna un visticamāk suņa. Vairāk es neteikšu ne vārda. Neko par to, cik tālu spēj lidot suņusūda daļiņas un uz kā nosēsties. Varat minēt trīs reizes, kuram vajadzēja veikt zālespļāvēja apkopi, ja.
Es domāju, dārgo dakter, ka tas bērniš tagadīt būs jums pacients ar ticamu potenciālu, jo šito kakas sapļāvumu viņa daudzina jau divas nedēļas.

Wed, Sep. 17th, 2014, 08:17 pm
[i]feita_kleita posting in [i]pa_leeto: Starpsezonas.

Janet D brīnišķīgi rudens apavi! 40 (7) izm, āda, papēdis 6 cm. Vienreiz iziets ielās un saprasts, ka manai pleznai par šauru pirkstiņos, lai gan diezgan brīvi. 25 Eur. Centrs. Saziņai feita_kleita@inbox.lv

bildes )

Wed, Sep. 17th, 2014, 08:16 pm
[i]kuminjsh:

Tie Sakārnīša rūķi galīgi samīlējušies meistarībā: nu jau vairāk kā 2 nedēļas nav bijis nevienas dienas, kad es dabūtu atpūsties un nodarboties ar nekonedarīšanu, un izskatās, ka tas turpināsies vēl savas 2 nedēļas (vismaz). Es tak viņiem NAUDU prasīju, nevis DARBU šitādā biezā slānī! ;/

Wed, Sep. 17th, 2014, 07:23 pm
[i]kartona_kaste posting in [i]pajautaa: PowerPoint ķibele

Sveiki Cibiņi,

kā var PowerPoint prezentāciju uztaisīt tā, ka atvērot PP, Tev uzreiz ir šis dizains saglabāts? Jautājums Wordam arī var kko tādu izdarīt?
Ticu, ka kāds šīm ir urbies cauri. Lūdzu, palīdziet!

Wed, Sep. 17th, 2014, 07:06 pm
[i]rasbainieks:

atvadās no londonas trāpīju uz citu bārmeni tai pašā kokteiļbārā, tam saidkārs nebija nekas jauns (beidzot! tieši to es gribēju pierādīt!), un vēl viņš mani pierunāja uz vienu nakti parīzē (nē, tas nav tas, ko jūs padomājāt, tas ir desertīgs kokteilis ar atraitnīšu ziediem)
tad mēs izdzērām melno caurumu un arī viesnīcas numurus, slepenais kods ir "there's no wine in my room", un tā nu mēs dzeram to vīnu, kura nav, nu un tad pēc kāda laika viņa tiešām nav
paģiras mani pamodināja kaut kur virs vācijas 1300 (vai 10300?) metru augstumā
un kicīts sagaidīja mājās ar pankūkām un lucavsalas ābolu zapti

Wed, Sep. 17th, 2014, 06:26 pm
[i]ninona:

Ar P daudz apzinātāk novēroju, kā notiek bērna runas attīstība. Kā tie mazie dzird, kā iegaumē vārdus, kā mācās gramatiku, laikus.

Sanāka! - tā P paziņo, kad kaut kas izdevies. Iespējamo saka nākotnes formā - stāv uz ļodzīga ķeblīša un sauc palīdzēt, ko pamato ar "nokita" (nokrita).
(M savulaik, lietoja "mammu, nāc man palīgāt".)

Sākusi aktīvi lietot "baidos", viņas gadījumā "baido", piemēram, no niknā kaimiņmājas suņa, kurš trakoti rej, kad ejam gar sētu, vai no motocikla, kas skaļi aizrūcina pa ielu.

Tos vārdus, kas vārdkrājumā parādās tagad, izrunā gandrīz pilnībā un vispār kā papagailis atkārto katru jauno vārdu. Savukārt vecos vārdus uzlabot īpaši necenšas - tā pat saka "cinjcommm" (motocikls) vai "ķēje" (šķēres) un "kajo" (karote) utt.

Aktīvi sakarīgi runā, tik vien, ka jāzina raksturīgā vārdu "atveide".
- Papa/tēti vanī. Keklī netī man! (Papa zvanu. Krekliņš netīrs man.)
Es diezgan labi varu ar P sarunāties, neesot vienā telpā.

Ko ar to gribēju pateikt?
Nu, ka man ir foršs bērns. T.i. esmu laba māte. Kurš sunim asti cels, ja ne pats?

Šodien, neskatoties uz to, ka M skoliņā bija 20 minūtes uz praktiskajām nodarbībām (pēcāk baseins un nekas vairāk, bet viņai puņķi, sāpošs kakls utt.), sanākusi ražīga diena, un meitenes pat nav nonīkušas pie multenēm. Vēl nupat, kamēr pievācu virtuvi, viņas vienkārši divatā dzīvistabā ražoja bardaku.
Varēšu A nostādīt dilemmas priekšā - KUR viņš vairāk grib kārtību, jo visur paspēt nevaru un joprojām vispār gribu traukmašīnu (citādi A katru rītu 20+ minūtes mazgā traukus).

M vakar skoliņā uz diendusu esot gauži raudājusi. Audzinātāja novērojusi,ka darbiņus veic teju pārcentīgi, zīmuli kontrolē ar spēku, neesot ok.

Wed, Sep. 17th, 2014, 05:57 pm
[i]martcore: par fudbolu

lasu speciālistu pārdomas par to, ka balotelli ir neveiksmīgs transfērs
starp citu, vakardien arī skatījos bulgāru (a man ļoti patika ludogorecs, bez jokiem!) traģēdiju drāmu

balo ir ahujenns uzbrucējs, kuram tīri tehniski bez psihošanas laukumā ir tikai viens mīnuss - ik pa laikam viņam galvā ieslēdzas tāds kā taimers, ka tagad ir jāsit pa kasti. klikš, un viss. pie tam pašam mario ir dziļi pohuj, kur viņš šobrīd laukumā atrodas, un kas viņam notiek apkārt. rezultātā tas ir drausmīgs (un aukstas klases uzbrucējam totāli nepieļaujams) neprecīzu sitienu procents, nemaz nerunājot par to, ka tas ir arī drausmīgs izniekotu uzbrukumu koeficients, un par šo faktu milānā nevis vienkārši kakāja ķieģeļus, tur bija vesela cementa rūpnīca. taču pie rodžersa viņš kaut kā gan mazāk psiho, gan minētais relejs galvā ieslēdzas retāk - lūk, vakardien es atceros tikai vienu tādu epizodi, kad 40 metrus no vārtiem kosmoss mario paziņoja, ka pienācis laiks močīt, balo pacēla galvu, ieraudzīja sev priekšā kādus piecus bulgārus, bet vai tad tādi sīkumi attur, nu, divus organiskos šķēršļus viņš apspēlēja un bumbu iepisa tikai trešajā. tomēr, tomēr. ja viņš turpinās progresēt šādā virzienā, tas ar laiku varētu būt ļiveram ļoti produktīvs spēlētājs.

no otras puses mājinieki vakardien atstāja ļoti šizofrēnisku iespaidu organizācijas ziņā. lūk, moments ar horizontālajām piespēlēm sterlings-koutinjo-lallana (kurš tā vietā, lai tupa ieripinātu bumbu tukšajā vārtu stūrī iegrima pārdomās par pasauli un savu vietu tajā), tā bija tīra pagājšgada liverpūle. a situācijas, kad balo nāk kaut kur dziļumos palīdzēt bezmaz džerārdam uzsākt uzbrukumus (a kas paliek priekšā? ē, koutinjo? aū, koutinjo?!) jau ir kaut kas pavisam cits. un ļoti atgādināja to pašu milānu, kas brīžiem nesaprata, kā ar tādu centrforvardu spēlēt. un viņus ļoti no tā trjasīja.

un daži vārdi par arsenālu
uzskatu, ka arsenāls dortmundē aizvadīja teicamu maču. es šo to zinu par jurgena klopa ar katru gadu aizvien progresējošajām fošistiskajām doktrīnām un to, kas notiek, ja borusija mājās un vienalga kādā sastāvā sāk spēlēt uz simts procentiem. tā nav madrides atletiko "uguns, kas jūs izdedzinās no iekšienes". tas ir nahuj autogēns, kas nosvilina visu savā ceļā. tas šobrīd nosvilina, piemēram, pietiekoši enerģētisko un fiziski spēcīgo bavāriju. a te atbrauc kaut kādi hļupiki ar mikelu artetu balsta pussardzības titāna lomā. "ņemam bērnudārzu un lēēēēnām ieliekam to gaļasmašīnā".... a rezultātā neslikti. ja vēl pārējie spēlētu apmeram tā, kā vakardien spēlēja vilkšīrs, un ja tik imbecīlisku maču neaizvadītu koselnī (par pēru mertesakeru nerunāsim, tur jau sen viss ir skaidrs) varēja būt pat labāk.

Wed, Sep. 17th, 2014, 04:34 pm
[i]santa_be posting in [i]pajautaa: melleņu mafini

Grasos šovakar cept melleņu mafinus, tādēļ rokos pa receptēm. Pārsteidz tas, ka dažās tiek lietots piens/paniņas/ūdens/cits šķidrums, bet daudzās ir tīri sviests, cukurs, olas, cepamais pulveris, mellenes. Kā ir labāk, kur ir galvenā atšķirība un vai bez papildus šķidruma nav cieti kluči? Varbūt iesakiet savu labāko recepti.

Wed, Sep. 17th, 2014, 02:48 pm
[i]str:

Я очень, очень стараюсь следить за своей фигурой. Но, блин, только отвлекусь, она уже что-то жрет!

20 most recent