Sat, Jul. 30th, 2016, 09:43 pm
[i]martcore:

es te vēl padomāju
ja cilvēka galvā strādā elektrība, nu elektriskie impulsi smadzenēs caur neironu tīkliem
varbūt vajadzētu jau kaut kādas vismaz advancētas diodes pie pieres pievienot
sarkanu un zaļu
cilvēkam uz galvas degtu zaļš - laba ideja, sarkans - slikta ideja
kaut kā tā

Sat, Jul. 30th, 2016, 08:51 pm
[i]sirdna:

Tas Kungs esot mūs radījis pēc sava ģīmja un līdzības.
Also, Viņa prāts esot neizdibināms.
Loģiski, ka manējais arī diezgan liela miskaste, kurā neko ne nolikt, ne atrast, un pilns ar nevienam nevajadzīgo.

Sat, Jul. 30th, 2016, 07:00 pm
[i]fedrs:

No kinofilmām mēs visi labi zinam, ka ir sliktie zagļi un labie zagļi, sliktie slepkavas un labie slepkavas, sliktie narkodīleri un labie narkodīleri. Tāpat ir arī sliktie hakeri, kuri to vien vēlas, lai mēs nepalaižam garām iespēju kaut ko apārstēt ar kādu jaunu zāļu reģistrā nerģistrētu līdzekli vai vinnēt lielo piķi tiešaites kazino, un ir labie, kuriem nav nekas pretīm mūs no tā atpestīt. Tas tā, atgriežoties pie vakardienas sūkstīšanās par nedienām ar neliešiem, kuri čeko, vai nelietoju adblokeri. Tad lūk, ar šo: https://github.com/reek/anti-adblock-killer atkal var skatīties filmix HD kvalitātē. Neteiksim, ka tas viss darbojas ideāli, taču vēlamo ir iespējams panākt.

Sat, Jul. 30th, 2016, 06:16 pm
[i]martcore:

"nu tu jau aizej kaut kādās sīkās detaļās, turklāt ar personīgām pretenzijām."
raksta intenormal

"ir dažādi viedokļi par irākas karu"
raksta pārējie

bļaģ, šie žurnālisti, kuriem laikam nepietiek metāla pautu (bet it kā nozarē būtu jāizstrādājas) atzīt acīmredzamo - kārlis streips ir labs un brīnišķīgs žurnālists, kuru es dziļi sirdī mīlu, bet viņš vēl turklāt ir tāds amerikāņu ārpolitikas koksakers, kādu pameklēt vēl vajag. un es nekad neesmu lasījis Tieši Pret Viņu rakstīto vai teikto vērstu polēmiku liberāļu vidū. varbūt esmu palaidis ko garām

Sat, Jul. 30th, 2016, 06:17 pm
[i]hurt posting in [i]gribam_zinaat: Fotošops.

Es jau ļoti ilgu laiku nevaru sagremot šo jautājumu - kāpēc ir pieņemts, ka fotošops digitālai fotografēšanai ir MUST?

Sat, Jul. 30th, 2016, 05:44 pm
[i]fedrs:

Kādam varbūt vajag no rīta iedzert, lai diena neskaitītos, bet man - aiziet paskriet. Pēc tam, viens, divi, attopies vēlā pēcpusdienā, pamostoties ar grāmatu uz vēdera. Diena pa galam, un drīz atkal jāiet gulēt.

Sat, Jul. 30th, 2016, 05:09 pm
[i]penny_lane:

bet es esmu tāda meitene, kurai var nopirkt ikrus, mencu ikrus, protams, piestūķēt visus vaigus ar avenēm, izskriet caur lietu no paviljona uz paviljonu, un viss- esmu laimīgs un caur un caurēm iemīlējies. un tagad ir rauda, asaris, kalmārs, plekste un kaut kas vēl viskaut kas, un tagad mēs kurināsim grillu un dzersim visādus kāzu vīnu pārpalikumus un būsim ļoti priecīgi, jo ir vasara, un tūlīt būs augusts, un zeme smaržo, un dzīve ir laba un maiga.

Sat, Jul. 30th, 2016, 04:23 pm
[i]penny_lane:

man ir nopietnas jūtas pret centrāltirgu, un zivju paviljons vispār mani dara visu tādu laimīgi apreibushu.

Sat, Jul. 30th, 2016, 03:59 pm
[i]fedrs:

- Bucīt?! Man darbā garlaicīgi, nav ko darīt.
- Nolako nagus!
- Jau nolakoju.
- Nu, tad piezvani uz tipogrāfiju. Saki, ka gribam uzlabot mūsu brošūras dizainu, lai viņu dizainers pamēģina, kā izskatīsies, ja logotipu ieliks trīs citos lappuses stūros!
- Viņu dizainers teica, ka brošūras izskats ievērojami uzlabotos, ja mēs nefotografētu savus brokerus ar Nokiju. Nopirksim Alcatel?

Sat, Jul. 30th, 2016, 03:42 pm
[i]ripp:

Tagad tās atlaides. Saku vakar A., nopērkam tev skriešanas kurpes. Labi, viņš saka, jo kurpju skriešanai viņam patiešām nav. Un atlaides. Kāds zinātu, cik neapmierināts bija pārdevējs, kad teicām, ka gribam kurpes ar atlaidi, par 60eur, nevis principā tādas pašas par 120 :D

Sat, Jul. 30th, 2016, 02:42 pm
[i]watt: (4g11m)

vairs neskrien bļaujot "buču un samīļot" koridorā kad taisies iziet vienkārši uz veikalu. bērniņš pieaug...

***

dzimšanas dienām tagad pieeja šāda: vecāki paši nopērk kādas dāvanas grib, un izsniedz turziņas tiem kas nāks ciemos. pretī saņemot apmēram 20 eiro. piemēram, mums nāks 4 ciemiņi, un mēs nopirksim katram apdāvināšanai lego kasti ap 20-30 vērtībā, un katrs ciemiņš saņems jau sagatavotu dāvināmo (lai ciemiņiem pašiem nav jādomā ko un kā, un lai nenopērk nejauši vienādus lego komplektus utt), pretī dodot 20 eur. ļoti pragmatiski!

citādi ir tradīcija apdāvināt ar visādiem lētiem sūdiem kas jau pēc nedēļas būtu jāizmet, dirsā darbs un materiāls. bet lego nekad nav par daudz.

piemēram, to masīvo kaudzi ar Duplo klucīšiem kas mums ir, varētu kādam mazākam bērniņam atdāvināt pēc pāris gadiem...

Sat, Jul. 30th, 2016, 03:14 pm
[i]unpy: Nedaudz par pokemoniem.

Ir vēl viens pozitīvs blakusefekts tai pokemonu padarīšanai. Jo mazāk pokemonu vari atrast, jo lieliskākā vietā atrodies. Šobrīd esmu tur, kur pokemonu galīgi neesot, nu tā, ka neviena, kā bēdīgi atzīmēja viens no līdzbraucējiem.

Vēl atausa atmiņā sens gadījums. Pirms gadiem padsmit bērniem bija populāri vākt pokemonu(cik saprotu, arī kaut kādu pseidopokemonu) attēlus. Ar senu cīņubiedru bijām iebraukuši paciemoties pie vienas paziņas, kurai bija sešvaipiecgadīgs knēvelis, kurš riktīgi izlielījās ar to, ka savācis žūksni to pokemonu, laikam kādus divdesmi, vai varbūt pat gandrīz trīsdesmit. Tā kā mums pokemonu nebija, mūsu sociālais statuss viņa acīs noslīdēja kaut kur līdz absolūtajai nullei. Kamēr šis ar māti bija devies kaut kādās darīšanās, aizdevāmies līdz tuvējam avīžu kioskam, kur tādus pokemonu attēlus varēja až loksnēm iegādāties. Nopirkām kādu paciņu ar tām pokemonu loksnēm un kādas stundas divas ar šķērēm dalījām gabalos. Kad jaunskungs atgriezās, palūdzām vēlreiz uzrādīt savus pokemonus, kad šis ar lepnumu uzrādīja, sākām vilkt ārā savas paciņas. Puikas sejas izteiksme bija to divu stundu rokdarbu vērta.

Sat, Jul. 30th, 2016, 02:28 pm
[i]martcore:

pēc tam, kad esi izmetis trīsdemit gigabaitus no foldera ar vairs nekur nederīgām lietām, paliek tikai vēl sliktāk
tu nezini, kur tagad nobāzt trīsdesmit atlikušos, kuri, protams, ir būtiski, svarīgi un gan jau kādreiz nākotnē noderēs, nu, tajā nākotnē, kad cilvēce jau normāli lidos kosmosā

Sat, Jul. 30th, 2016, 01:56 pm
[i]anonymous: Arborists

Atcerējos rīta puses sapni. Ieradāmies laukos un jau pa gabalu pļavā pamanījām svešu auto ar vaļā atstātām durvīm, pēc tam arī cilvēku lielajā ozolā. Viņš bez jebkādām alpīnistu palīgierīcēm veikli kāpelēja pa zariem, zāģēja nokaltušo vai citādi nepareizo un lieko, turklāt to visu veica ar parastu fuksīti (šķiet, to pašu, ko pavasarī nopirku, tik kā viņš pie tā bija ticis, jo māja ciet - es vēl nodomāju). Piedevām šis te arborists bija ģērbies tādā smilšu krāsas "kamieļvilnas" mētelī, kādi bija cieņā vienubrīd deviņdesmitajos un bija aizdomīgi līdzīgs Benešam Aijo.
Kad vaicājām, kas par lietu, viņš apstiprināja, ka esot profesionālis, turklāt jāmaksā nebūšot ne centa - viņa pakalpojumus A. kā īpašu pateicību par kaut kādu darījumu esot uzsaucis trimdas latvietis Valters Kļava (vai tml., bija kaut kāds tāds vārds un uzvārds).

Sat, Jul. 30th, 2016, 01:33 pm
[i]bozena:

Tā kā izgājšnedēļa man bija amorāli smaga, 4 (!) projektiem dedlaini (es tiešām nesaprotu, vai ta vasarā neviens neatpūšas?), Jums, dakter, nevajadzētu man pārmest, ka dzeru jau otro ruma dzērienu, ja. Es arī izstāstīšu, kā man šodien iet. Pamodos tikai 7.28, jo kāds nebija izslēdzis pokšu ķeramo, kas noēda visu telefona bateriju, līdz ar to telefonam un modinātājam tutū. Bet tas nekas, astoņos ar kapeikām mēs ar Agņešku jau bijām mežām. Mežs te ir daiļš un pat tāds kā mežonīgs par spīti visai lielajam apmeklējumam, un mēs zinām brīnumvietas, kur iet tikai mežacūķi. Divpadsmitos mums jau bija gandrīz pilns karpeļu grozs ar sēnēm. Baravikas gan beigušās, tā mums sacīj arī viens tēvocis veikalā.
Tagad mazgāšu veļu (ar rokām) un gatavošu barību, un stādīšu rozi, un braukšu uz jūru un nedarīšu neko. Nu vārdsakot, pilna diena.

Sat, Jul. 30th, 2016, 12:26 pm
[i]penny_lane:

mums kaut kā izcili izdodas būt pēdējiem kāzu viesiem. kāzās #1 pie vainas bija bezgala jēgpilna saruna ar jauku homofobu līdz 11 rītā par gejiem "bet tas nav godīgi, jūs par šo esat pārāk daudz domājuši, jums IR argumenti", šoreiz visi vienkārši aizplūda prom kā pēc komandas, kamēr mēs vēl bijām tikko pamodušies, un sākuši divatā spēlēt strīdos par ļoti random lietām, ieskaitot, vai tomēr kādreizīt var samisēties, samutēties un gadīties, ka identiski dvīņi ir dažāda dzimuma, vai dvīņi vispār ir gēnos un vai bērna dzimumu patiesībā var noteikt ātrāk, bet nedrīkst, jo ne tikai ķīnieši un indieši ir āpši, bet arī eiropietis parastais var sagribēt mantinieku ar pautiem. kāpēc šis bija svarīgi, to neatceros.

bija silti un mīlīgi, it sevišķi otrajā nīkuļrītā un tad jau arī pēcpusdienā un ezers un vasara un i. ļoti daiļa, bet kādam laikam man laikam kāzu pietiks, citādi hanībī pēkšņi jautāja man, vai es gadījumā netaisos precēties, jo tik daudz cibinu pa kāzām, uz ko reaģēju ar nebūt ne panisku: nē, nē, nē, nē, nē, nē. diespasarg, nē, nē, nē, nē, nē, nē, nē.

kaut gan esmu izdomājusi vairākas vērtīgas idejas. piemēram, tematiskās kāzas ar asins nodošanu, jo varētu šausmīgi daudz ietaupīt uz šmigu, un pasākumam būtu dziļāka jēga.

Sat, Jul. 30th, 2016, 12:25 pm
[i]martcore: pocket books

pie tam faulza "burvis" (šoreiz īstais) man negaidīti izrādījās mājās, kaut kā ugārā biju laikam nopircis, tur sorī, man ir diezgan daudz grāmatu, kā arī bieži vien es neatceros, kas esmu un ko es daru
khm, pocket book formātā
pēc kā man ienāca prātā, a nevar pocket book formātā izdot, teiksim, v.i.ļeņina kopotos rakstus, nu, pa sējumam uz kabatas grāmatu
vispirms būtu jāiegādājas speciāls apģērbs un tā
nē, man 800 lappušu miniatūrais foliants nelien totāli nekādā kabatā, ziemas jakā viņu varbūt var ietūcīt

Sat, Jul. 30th, 2016, 12:15 pm
[i]martcore:

vai arī, džeki, nu ko jūs domājat ar vārdu salikumu "viņa ir simpātiska meitene"
kādas izjūtas jūs ieliekat šajā vārdā "simpātiska"?
ģefkām nejautāšu, jums jau tā galvā ir kosmoss un zvaigznes no acīm

Sat, Jul. 30th, 2016, 10:43 am
[i]jojo:

p.s. esmu apvainojusies. torā rakstīts, ka seksam jābūt katru piektdienu, nebija, cibā rakstīts, ka būs pasaules gals, arī nebija, un tagad man ir māja ar nekārtīgu virtuvi, aizaudzis dārzs, nemazgātas veļas kaudze un nav neviena, it neviena cita, kam šito visu deleģēt -

Sat, Jul. 30th, 2016, 10:22 am
[i]jojo:

vispār jau es apmēram ticu, ka ar gadiem iekšiņas uz āru izvēršās. es tikai gribētu, lai manām iekšiņām būtu mazliet tvirtāks kakls. viss pārējais ir O.K.

upd. iekšiņas uz āru izvēršās apzīmē procesu, kura rezultātā ierastās sejas izteiksmes, emocijas u.t.t. veido ģīmi, ar kuru dzīvo tālāk (raksturīgās krunkas un tamlīdzīgi). piem., allaž nīgriem un neapmierinātiem ļaudīm nošļūk lūpu kaktiņi, dusmīgiem ļautiņiem ir raksturīgs skatiens caur pieri un acu krunkas un krunkas uz leju no lūpu kaktiņiem, labvēlīgiem ļautiņiem ir smaida vārnu kājiņas un raksturīgās rievas no deguna uz lūpu kaktiņiem un tā tālāk. jo vecāks cilvēks, jo vieglāk viss sadzivotais nolasāms, apmēram tā. mans kakls, piem., visdrīzāk rāda, ka daudzas stundas ir pavadītas ar kūkumu mugurā un zodu krūtežā ieurbušai grāmatā vai nepareizi novietota datora ekrānā. un, ka ne tik sen esmu bijusi pamatīgāku miesasbūvi, tā teikt.

20 most recent