Mon, Oct. 24th, 2016, 04:56 pm
[i]digna posting in [i]pajautaa: Grāmatu plaukts

Kur iegādāties apmēram metru platu, vismaz pusotru metru augstu piecdesmito gadu grāmatu plauktu? Bez durvīm, bez nekā, vienkārši plauktu grāmatām.

Mon, Oct. 24th, 2016, 04:27 pm
[i]meness_berns: ---

Rozes izsludināja Dubaju 3. martā. Viņi tuvojas Eiropai...

Mon, Oct. 24th, 2016, 02:22 pm
[i]meness_berns: ---

Šodien policijas dienišķajā svodkā:

===========

21.oktobrī, Gulbenes novadā, Daukstu pagastā saņemta informācija no kāda
1954.gadā dzimuša vīrieša, ka pagaidām nenoskaidrotas personas no viņa īpašuma
nozagušas desu un maizi. Noskaidrojot apstākļus zādzības faktam netika gūts
apstiprinājums, jo, secināts, ka desa un maize apēsta iepriekšējā vakarā alkohola
koplietošanas laikā ar kaimiņiem.

Mon, Oct. 24th, 2016, 02:09 pm
[i]lavendera posting in [i]pajautaa: lukturīša remonts

kur varētu smuki salabot velo lukturīti, kam jūk ārā ieslēgšanas poga un pazudusi kaut kāda atsperīte? un cik tas varētu maksāt?

vai arī vienkāršāk ir pasūtīt jaunu?...
(Tas ir mans līdz šim visspožākais lukturis; 2300 lūmeni, bet drusku par smagu. Ja jums ir labāks, spožāks, ārā nejūkošs izstrādājums ieteicams par mazu naudu, uzklausīšu norādes.)

Mon, Oct. 24th, 2016, 01:58 pm
[i]meness_berns: ---

Vīkendā paspēju milzum daudz – biju uz divām filmām, vienu izstādi, vienu krogu, vienu etīžu teātra uzvedumu, diviem brančiem, izvedu rehabilitējamu rokmūziķi ratiņkrēslā svaigā gaisā, un vēl izlasīju dažas nodaļas no Dionīsija Fabrīcija "Livonijas vēstures".

Galvenā atziņa no tā visa ir tāda: ļoti labs paņēmiens, ja tu esi režisore ar lielām krūtīm un taisi autobiogrāfisku filmu, kuru redzēs tavi paziņas – ņem galvenajai lomai aktrisi ar mazām krūtīm, jo tādējādi visi gan sapratīs, ka tev tas dzīvē ir gadījies, bet tevi tur ievizualizēt iekšā nekādi nespēs.

Mon, Oct. 24th, 2016, 12:49 pm
[i]penny_lane:

reizēm ir tik viegli aizmirst, ka tava dzīve ir tavi lēmumi, tava atbildība, tavas spējas un nespējas. visiem citiem pa lielam ir pohuj, tomēr tik fakin daudz laika tiek tērēts apmierinot savas iedomātās sajūtas par to, ko tipa sagaida citi. šī muļķīgā ieaudzinātā vēlme atbilst ekspektācijām.

Mon, Oct. 24th, 2016, 12:38 pm
[i]chimera:

oooo, zem virtuves grīdas, izrādās, ir slepenais tunelis, kas aizved laikam līdz pat otrai kāpņutelpai, bet tas tā, svarīgākais ir, ko, nez, ar to iesākt? izīrēt ekstrēmo izjūtu cienītājiem?

Mon, Oct. 24th, 2016, 11:45 am
[i]mufs:

uz gada nesmēķēšanas jubileju rumpis izdomājis mani aplaimot ar vēl izteiktājām ožas , kas tās ir, kārpiņas ne, spalvas laikam aŗī ne.. hmm. nu,vārdaskot, visa pasaule smird vēl baisāk
no rītiem rajona skaideņu un citu sūdu dūmi kāpj no skursteņiem ar vienu vienīgu mērķi- mani nosmacēt.
katram auto izpūtējs smird savadāk un smēķētāji un pārsmaržojušās dāmītes izaicina ne pa jokam.

bet es skatos no pozitīvās puses, man nav jābrauc ar sabtransportu.

Mon, Oct. 24th, 2016, 11:33 am
[i]penny_lane:

es neatceros, kad man pēdējoreiz būtu bijušas paģiras. vairāk tāds laboratorijas žurciņas efekts- vērot un brīnīties. ejot pa ielu, vēl visai tādai pūkainai, mani apturēja jauns džeks un palūdza viņam palīdzēt samaksāt par pārkingu. nebija kartes līdzi, iedeva skaidru naudu. garlaikoti nodomāju, ka esmu ļoti apšmaucamā stāvoklī, bet, šķiet, viņš tiešām gribēja, lai samaksāju par pārkingu. jo karte man vēl ir, maks vēl ir, viss ir. parasti cilvēki, kas uz ielas lūdz kaut ko saistībā ar naudu, aiziet prom ar visu, kas man pieder, tāpēc intuitīvi gribas bēgt vienmēr. bet, ja es beigšu ticēt cilvēku godīgumam, var jau uzreiz iet pakārties.

katrā ziņā es nevarēju palikt guļam blakus, un mēs nevarējām divatā ciest un brīnīties, kāpēc cilvēki dzer. maucība. bet, nē, tiešām, es nesaprotu, kā var sadzīvot ar paģirām, tas ir, atceros, ka esmu sadzīvojusi labi ilgi. vienīgais nedzeršanas mīnuss - ir jānodarbojas ar dzīvošanu, tas gan.

Mon, Oct. 24th, 2016, 10:50 am
[i]chimera:

roltonadāna ir kā ramadāna, tikai gavēņa vietā ir ķipa roltoni, līdz pēc saulrieta ierodas m. ar normālo paiku.

Mon, Oct. 24th, 2016, 10:17 am
[i]sirdna:

Izlēmu "palutināt sevi" un saldi gulēt až līdz septiņiem. Pamodos piecos. Iesnaudos. Pamodos piecos trīsdesmit. Iesnaudos. Pēc sešiem sāku mosties ik pēc 15 minūtēm. 6:57 man viss apnika un cēlos augšā, ar pateicību atzīmēdams jaunās dienas sākumu.

Mon, Oct. 24th, 2016, 08:38 am
[i]zirka: 27

nu tad tā, mans cienīts personīgais jaunais gad, es uz tevi lieku lielas cerības. nu tad par tiem trejdeviņiem! visiem dzirkstošos dzērienus brokastīs! jokus par rokzvaigznēm studijā! smailiji un izsaukuma zīmes!! lai tā būda rūc!!!

[info]fjoklai, [info]neraatei un [info]usnei īpašie sveicieni, bučas un konfeti, lai visa nedēļa vienos svētkos!

Mon, Oct. 24th, 2016, 07:33 am
[i]jojo:

vakar bija laba diena. visu nepaspējām, Pikaso muzejā nemaz iekšā, vājprātīgas rindas. T.saka, ka esot atradis savu sapņu pilsētu. Nospriedām, ka brauksim vēl, tāpēc pārāk nepārdzīvoju. Daudz staigājām pa vecpilsētu. vecpilsēta skaista. mans vakardienas pārsteigums bija modernās mākslas muzejs, gaisma un telpa, visas tās baltās plaknes - pievakarē ielecām tūristu busā, apmetām loku. šodien brauksim tālāk, caur Zaragozu uz Madridi.
Sola lietu.

Mon, Oct. 24th, 2016, 08:05 am
[i]begemots posting in [i]darbs: Bērna pieskatīšana

Sveiki.

Meklējam kādu, kas var pēc vajadzības ik pa brīdim atnākt pa dienu pieskatīt 1,5g.v. bērnu.
Centrā.
Samaksa pēc vienošanās.

Rakstīt uz profila epastu.

Mon, Oct. 24th, 2016, 07:46 am
[i]bozena: Tumšie rīti

Sešos pamodos, nē, pat vēl nepamodos, bet jau zināju, ka jāklausās Keiva Skeleton Tree.
Tā arī darīju.
No mentālās veselības viedokļa droši vien pareizāk un labāk bija sākt dienu ar Mazo putniņu deju.

Mon, Oct. 24th, 2016, 04:42 am
[i]lennay:

Ja, kamēr rumpis guļ, mēs dzīvojam citu dzīvi (apmēram kā mītiskie veči, kuri pamanās paralēli slepeni havot divas ģimenes), tad miegā zaudētais laiks nemaz tik zaudēts vairs neliekas. Tas arī izskaidro, kādēļ cilvēkiem, kas cieš no depresijas, gribas tikai gulēt un gulēt, un vienā laidā tikai gulēt. Jo skaidrs tak, ka tā otra dzīve ir daudz foršāka.

Mon, Oct. 24th, 2016, 01:40 am
[i]kochka posting in [i]diskoteka: Krāsiņas

Keep smiling

Sun, Oct. 23rd, 2016, 10:26 pm
[i]mazeltov:

Kad ir laiks posties mājās? Kad pežas ezis sāk durties cauri peldtrusenēm.
Bet vispār, kosmētiku nelietoju it nemaz, jo tāpat viļņi visu noskalos, staigāju apkārt brīva un sāļa.

20 most recent