Tue, Aug. 4th, 2015, 10:00 am
[i]racoon: Par pulksteņiem

Sabozies par "radošajiem" ieslīdēju feisītī galvu pavēdināt. Savukārt tur visādi dīvānu revolucionāri un kaktu liberāļi izgaismo netikļus gan Dievzemītē, gan aiz tās robežām.

Te rekur Ģimkam piepisušies:
https://navalny.com/p/4379/

Kaut kad atpakaļ tādus pašus pētījumus par mūsu sabiedrības ziedu veica Lato Lapsa.

A kur ir teikts, ka tie pulksteņmīļi dzīvo virs savām iespējām un korumpējas pa kreisi un pa labi? Moš viņi kā lielākā daļa LV vanabiju bliež pa aliekspressu, jebaju vai pat "autorizētajiem firmas veikaliem" ?

http://www.swiss-clock.me/other-brands/richard-mille.html

Tue, Aug. 4th, 2015, 09:53 am
[i]sirdna:

Senos laikos, 18.jūnijā, es internetā pasūtināju mobilā telefona vāciņu šokprūfo defenderi. Kāda runa, teica internets, pēc Jāņiem būs klāt, kaujiet trekno teļu.


Attapīgākie no lasītājiem droši vien nojauš, ka ne nu pēc Jāņiem, ne Pēteriem tas defenderis neieradās, savādāk jau es negrabinātu šos blaugznu nokaisītos taustiņus.

Tātad, paiet jūnijs, iestājas jūlijs, es tvīkstu un ilgojos, bet defendera nav. Rakstu pārdevējam, ziniet, es jūs cienu kā personību, bet kur mans šokprūfais, e? Pārdevējs dziļdomīgi klusē.

31.jūlijā es grūši nopūšos un nopērku to defenderi vēlreiz. Un raugi. Šorīt pasta kastē gozējas divas daiļas paketītes. Pirmā, spriežot pēc štempoga, ir pienākusi "Piegādes punktā Rīga-2" 4.augustā, tas ir, šodien. Ļoti jauki un operatīvi, es priecājos, stūķēdams telefonu šokfrūfā defendera apskāvienos. Nez, kas ir otrajā paketītē? Pareizi, vēl viens defenderis.

Otrā pakete ir pienākusi 31.jūlijā un šo laiku, es tā pieņemu, ir pavadījusi ekskursijās pa mūsu ziemeļu Parīzi. Paketē ir papīrs, kas apgalvo, ka tā ir pirkta 18.jūnijā.

Nu, ko, man tagad ir divi Nokia Lumia 830 šokprūfie defenderi daiļi zilā krāsā. Kādam vienu nevajag?

Tue, Aug. 4th, 2015, 09:57 am
[i]au: dienas prieks no labas dabas foruma

"Liela vilšanās bija 'Baložu pilni pagalmi' uzstāšanās, kur solists (Šverns) nodziedāja tikai pirmo dziesmu un aizgāja, visu atstājot meitenei, kurai tas negāja viegli. Ļoti gaidīju tieši viņu uzstāšanos, žēl par tādu Šverna attieksmi."

:D

Tue, Aug. 4th, 2015, 09:49 am
[i]chimera:

man ļ. patīk, ka attiecības vairs nav populārākā un lētākā izklaides forma, un jaunatne nodarbojas ar citām foršām lietām (nu tur skrien no āgenskalna uz vecmīlgrāvi, brauc uz mongoliju un what not), neiztērējot savu laiku bezjēdzīgā seriālā monogāmijā, poligāmijā un citās gāmijās (a tādas ir?)

paskaitīju, ka no ~15 gadu vecuma neesmu pavadījusi nevienu (!) dienu ārpus tādām vai citādām attiecībām. viedi un stilīgi būtu teikt, ka katra pieredze clvēkam kaut ko Dod un ir Svētīga. sure sure, tas ir kā pateikt, ka vienā vakarā es izdzēru deviņus aliņus, un Neviens no tiem nav bijis lieks.

pat tad, kad tu esi stabilās un laimīgās attiecībās, kad tava galva un personīgā telpa nav aizņemta ar dažnedažādām emocionālām huiņām un tev ir pietiekoši daudz laika savām ģēlām, ņemt un aizbraukt uz mongoliju ir problemātiski, jo a) visādi laika un citi menedžmenti, b) ja skipo menedžmentus un brauc viens, tad tomēr tāda patukšuma sajūta, jo no stabilām un laimīgām attiecībām negribas ņemt atvaļinājumu. bļā, kad es beidzot mācēšu sevi klonēt.

Tue, Aug. 4th, 2015, 09:49 am
[i]lmyth posting in [i]pajautaa: Rīga vai Latvija un metāllējēji

Ja ir vajadzība atliet kapa pieminekļa burtus un nelielu cilni, kur atrast metāla liešanas meistarus?
Rīga būtu ļoti ērti, bet der arī citas vietas.

Gūglei jau paspēju apjautāties, bet tā nebija pārāk atsaucīga.

Tue, Aug. 4th, 2015, 09:40 am
[i]unpy: Nedaudz skumji sametās.

Vakar noskatījos šo jauniešu uzrunu daudzcietušajai latvju tautai un tiešām saskumu. Jaunieši taču šādā vecumā parasti nemēdz liekuļot, nevajadzētu tā būt visādā ziņā, tātad šiten šie bliež ārā savu sevišķi ciešo jaunības pārliecību. Kādā gan baisā šausmu atmosfērā šiem jādzīvo un jāpieaug, lai šādā te vecumā skatītos uz apkārtējo pasauli nevis ar interesi, bet ar klajām bailēm un nepatiku?

Var jau būt, protams, ka šie visi ir savākti no kaut kādiem atbalsta centriem tiem, kuriem svešie nodarījuši gauži, katram aiz muguras kāds drūms dzīves posms kādā bēgļu geto, taču nezinu, nezinu, ja Latvija ir viņu valsts, labāk šiem to atņemt, kamēr maziņi.

Tue, Aug. 4th, 2015, 09:18 am
[i]tikko_pamodos: skaistās skumjas

Ak, jā, biju aizmirsusi par gadījumiem, kad lēmumu manā vietā pieņem kāds cits. No vienas puses, tas ļoti atvieglo uzdevumu vismaz vienā no jomām, bet no otras puses - doties ikdienā ar salauztu sirdi nav īpaši ērti. Tā sāp un liek par sevi manīt lēkmjveidīgā veidā, jo nav nekā pretīgāka, redzot, ka atrodos vietā, kur mani negaida. Kur nepasaka nē, skatoties acīs, nepasaka neko galēju, bet pamazām jūtams, kā pazūd smaidi, pieskārieni un viss pārējais, kas iedvesmoja vēl pirms pavisam neilga laika. Vai ir arī kas pozitīvs šajā visā? Man piestāv skumjas, nu tas ir pilnīgi skaidrs. Es kļūstu tik skaista, kad skumstu, pretēji priekam, kas rada vēlmi smaidīt, viebties, ākstīties, nedaudz ieslīgt pašapmierinātībā. Skumjas tādas nav, skumjas attīra un šķīstī, ja tikai pietiktu spēka šo šķīsto skaistumu izturēt. Ja godīgi, nezinu par to izturēšanu, bet skaistums paliek.

Tue, Aug. 4th, 2015, 07:39 am
[i]fedrs:

Kā varētu skanēt XXI gadsimta tautasdziesmas? Kaut kā tā:
Velosipēdiņ, velosipēdiņ,
Tu man kaunu padarīj... utt.
pimajā rindiņā nav īsti labi ar zilbju skaitu, bet, ja tai lietai pieietu nopietnāk, gan jau kaut kā situāciju varētu atrisināt.
Savukārt, ja pārejam pie populāru meldiņu aktualizēšanas, tad varētu šādi:
Mīļā,
Mans kaitbords tālu jūrā,
Mans kaitbords tālu jūrā,
Un apkārt viļņi vien.
Šitā pērn būtu savākusi muzikālo banku, šlāgerparādi, lielo raču un kādas nu prīzes vēl mums te piešķir!

Mon, Aug. 3rd, 2015, 11:54 pm
[i]mazeltov:

Keystone Standard Basin Trail )

Mon, Aug. 3rd, 2015, 07:02 pm
[i]mazeltov:

Noskatījos "The True Cost" - dokumentālo filmu par apģērbu ražošanas aizkulisēm, kurās īpaši ieskatīties neviens nevēlas, jo nekā īpaši skaista jau tur nav (atšķirībā no skaistajiem korporāciju code of conduct dokumentiem). Filma aizskar tādas tēmas kā apģērbu šuvēju sliktie darba apstākļi, atalgojums, dabas piesārņošana, cilvēku veselības apdraudējums cenšoties parādīt apģērbu industrijas ēnas pusi.
Īpaši pēdējā pusstunda dod pa nerviem.

Izskatās, ka nekas cits neatliks, kā turpmāk mest līkumu zarām, h&m, viktorijas sekrētiem, gapiem, topshopiem un citām lielajām ķēdēm, kamēr viņu biznesa modelis ievērojami nemainīsies.

http://www.imdb.com/title/tt3162938/

Tue, Aug. 4th, 2015, 12:26 am
[i]scaramouche posting in [i]pajautaa:

Kaut kur ir atrodama Menueta versija Balādei par Johanu?

Tue, Aug. 4th, 2015, 12:01 am
[i]rasbainieks:

nezinu, kāpēc man šāds fails ir arhīvos, bet tieši šodien es viņu atradu
mark e smith wanted in the us )

Mon, Aug. 3rd, 2015, 09:52 pm
[i]kakjux:

ļoti daudz pārdomu galvā. gan par attiecībām, gan psihu, gan darbu, gan ballītēm un dzeršanu, gan arī kādu konkrētu personu tāltālās zemēs, kuru vārdā nevar minēt, bet kurš nav Voldemorts, jo Voldis ar Dārtu skraida pa māju un taisa milzu trobeli. un ir pārdomas arī par to manu sapisto "īstās realitātes" neuztveršanu līdz galam. bet nav vērts, nav vērts, jāiet gulēt.

Mon, Aug. 3rd, 2015, 11:38 pm
[i]martcore:

lūk, rasb tēma - desmit labākās pasaules ģitāristes pēc "žurnāla", atvainojos, mojo, khm, versijas (kad kāds ierosināja izvirzīt topā ingvi malstīnu neviens nezkāpeč nesmējās, ko nevarētu teikt par mani)
orianti - fagiem.
kerija honorablajos menšenos, kerča mojo lasītājiem ir par grūtu, kāds pieminēja poison ivy - bet tad jau daudz ko var, donita ar sjūziju, ne kvatro
pīdžeja laikam skaitās pārāk hipsters, lai kakātu vienā tualetē ar kādu no dire straits vai no kā tur viņi jūk prātā,  kaut arī viņa ir laba ģitāriste, sk, me-jane, piemēram

cita starpā pēdējos pāris mēnešos esmu noskatījies trubā trīs via metalika konservus (tas tāpēc, ka mūsdienu artisti tādi pavārgi reizēm un gribas kaut ko možāku) - vienu simfonisko (sūds), vienu kaut kādu rokšovu šāgada un sietlu'89
patika tikai sietla - konstatēju, ja no bandas pleilistes livē izmet ārā visu popšņagu, tipa, enter sandmanus, sedbattrū, nasing else maters un pat unforgivenu, kolektīvs sāk spēlēt muzonu ar žanram pienācīgu ātrumu, enerģiju un draivu, un to ir interesanti klausīties. nu laikam ap to gadu viss labais, kas saistīts ar metāliku, arī beidzās

Mon, Aug. 3rd, 2015, 11:40 pm
[i]rasbainieks:

labadaba izvērtās tiešām episka
ja kaskadierēt baložos šverna vietā nav episki, tad kas vispār ir?

labdien, es esmu māris, un šis ir šverns )

viss pārējais festivāls )

un arī daži foto )
paldies par uzmanību, studijā beidzot bija festivālu ziņas ar rasbainieku (divas dienas rakstīju)

Mon, Aug. 3rd, 2015, 11:26 pm
[i]fedrs:

Mon, Aug. 3rd, 2015, 10:50 pm
[i]lemurs: ikdienas Koeļju vai kas tāds

šīvakara skrējiens, ietērpts gludās frāzēs, iederētos kādā pamācošo un ilustrējošo nostāstu krājumā.

par nepamatotu nepareizo mantru skandēšanu )

Mon, Aug. 3rd, 2015, 10:42 pm
[i]black_data: Par sportu un alternatīvāmNu, tā, sārtvaidzis ir noskrējies līdz tādam kliņķim, ka vairs nevar paiet, kur nu vēl paskriet. Protams, ka ahileja cīpslas. Slavenās. Solis numur viens - trešdien mēģināšu teipoties. Solis numur divi, aizstāt daļu bizošanas ar diezgan statiskiem spēka vingrinājumiem. Potenciālais treneris atrakstīja, ka gatavs uzņemties mentoringu. Drošvien rīt jāsazvanās. Tad nu atgriezīšos pie dzelža pumpēšanas. Nu, vai ko nu viņš liks darīt.

Mon, Aug. 3rd, 2015, 10:12 pm
[i]reportiere:

Par spīti visam - šodien ir laba diena.
Vienā dienā ļoti daudz atsaucības.
Sarunātas 2 speciālistu konsultācijas, 1 drauga tikšanās un 1 dūla. Un cilvēki neļauj atslābt, raksta, runā, interesējas. Notur pie saprāta.

Pateicīga pašsaprotamu iemeslu dēļ. Un lepna, ka esmu ko mācījusies, un ka izdodas meklēt palīdzību.

Mon, Aug. 3rd, 2015, 08:50 pm
[i]honeybee:

Ar Stellu iebraucu veikalā
Aizskatos uz kaut kādiem niekiem
Bērns no malas, perfektā dikcijā: "Mammu! Tas nav vajadzīga lieta!"

(es reāli nosarku un metos pie kases, kamēr pārdevēja pat necentās valdīt smieklus)

20 most recent