Wed, Jul. 1st, 2015, 12:13 am
[i]black_data: Mūzika: Three Days Grace - I Am Machine

https://youtu.be/8Zx6RXGNISk

Tue, Jun. 30th, 2015, 11:44 pm
[i]anonymous:

"Gulbis Vimbldonā piekāpjas Rosolam"

Tue, Jun. 30th, 2015, 11:43 pm
[i]rasbainieks:

kicīts iepriecināja ar pilnīgi nopietnu jautājumu
"kādu vīnu ir pareizi dzert pie sardelēm?"
(fakts, ka tuvākā vieta, kur iegādāties pārtiku, ir tirgus, virtuvi iespaido vairākos diametrāli pretējos veidos, un pie liela bada kā fāstfūdu es ielieku mazsālīties gurķus)

Tue, Jun. 30th, 2015, 11:30 pm
[i]black_data: Mūzika: Lindemann - Skills In Pills

Divreiz noklausījos jauno albumu, un jāsaka - tīri tā neko. Nē, nav nekāds šedevrs, vinilā nepirktu, bet tā uzlikt paklausīties nav slikti. Nav tik tukšs un lineārs kā viņu promo akcija. Un, jā, laikam tomēr vairāk tur ir Rammstein, nevis Pain, vai Hypocrisy.

Tue, Jun. 30th, 2015, 11:23 pm
[i]confusius posting in [i]pajautaa: Tehniskais spirts

Kur Rīgā iegādājams spirts (kaut vai denaturētais, bet ~tīrs)?
Aptiekās laikam īsti vairs nedod, tāpēc gribu noskaidrot, kur točna ir vērts meklēt bez pārlieku liela čakara (no sērijas "pasūtīt 20l kannās no Ķīnas").
Pateicos.

Tue, Jun. 30th, 2015, 11:03 pm
[i]komentators: debate starp mācītāju un Brazīļu LGBT asociācijas prezidentu

Tue, Jun. 30th, 2015, 10:44 pm
[i]pzrk: par vīnu

“Nav ko te pērlēm cūkas bārstīt,” norūca [info]pzrk un sāka skaitīt “Oliņ boliņ džimpiņ rimpiņ kājiņ vējiņ bums! viens divi trīs – nu tu esi brīvs!” pie ledusskapja, kas piekrauts ar krutiem atvēsinātiem baltvīniem — jo nevarēja izdomāt citu atlases kritēriju.

Man jau liekas, ka būs jāievieš savs lēto vīnu plauktiņš, citādi prātā ir tik vien kā “Black Books” epizode “Grapes of Wrath” par dārgo vīna pagrabu un dialogiem tādiem kā:
- Old wine... is good wine.
- Yes. But... expensive wine is good wine also.
- Yes! But... the older the wine is... the gooder it is.
- Ah. But by the same token, the more expensive the wine, then the gooder it is also.

Bet vispār es te atpūšos. Jeij!

Tue, Jun. 30th, 2015, 10:00 pm
[i]zanhu: Iemīlēt Sarkandaugavu

Kamēr internets mudž no visādiem stulbiem, ne tik stulbiem, mazdrusciņ stulbiem, garlaicīgiem, ironiskiem vai vienkārši man absolūti nepiemērotiem izaicinājumiem, tikmēr es (ne)mierīgi vadu savas dienas, mainot darbus un dzīvesvietas, attiecību statusus un principus. Mans iepriekšējais ieraksts bija par to, kā es viena aizbraucu uz Parīzi. Turpinot tēmu, šis ieraksts būs par to, kā es tagad viena dzīvoju. Un turpinot to tēmu, kas skarta pirmajā teikumā, par to, kā es atradu savu personīgo izaicinājumu: iemīlēt Sarkandaugavu.

Es tā dzirdu, ka Sarkandaugava ir visai nemīlēts rajons, gluži kā Ķengarags vai Bolderāja. Pirmais, kas ļaudīm nāk prātā, ir Tvaika ielas iestādījums un neglītās rūpnīcas, kuras vispār arī smird un piesārņo ūdeni. Vai kāds kādreiz ir teicis, cik jauka vai forša ir Sarkandaugava? Manā klātbūtnē nē. Un ja nu tomēr kāds pluss ļaudīm būtu jānosauc, tad lielākais laikam ir tas, ka atrodas blakus Mežaparkam. Tas gan, protams, ir tāds apšaubāms pluss. Drīzāk norāde uz to, ka sarkandaugavieši īstenībā gribētu būt mežaparkieši. Tas no tās pašas sērijas, kur Igaunija priecājas, ka ir blakus Somijai, bet īstenībā vienkārši grib būt Somija. Man pašai nav bijis nekādu principiālu un/vai uz stereotipiem balstītu aizspriedumu pret Sarkandaugavu (atšķirībā no Bolderājas un Ķengaraga), bet nav arī bijusi nekāda mīlestība vai vēlme aizstāvēt šo rajonu. Līdz šim brīdim. Redziet, man ir tendence iemīlēt vietas, kurās dzīvoju. Iemīlēt ne tikai līdz tādam līmenim, lai pozitīvie faktori pārspētu negatīvos, bet pat līdz tādam, lai arī negatīvie manās acīs kļūtu par pozitīvajiem. Es skatos kalendārā, ka man te pagājis jau vairāk kā mēnesis, bet īstās sajūtas kā nerodas, tā nerodas. Tāpēc neatliek nekas cits, kā pieņemt to kā izaicinājumu.

Es domāju, ka sākšu ar tām sajūtam un tiem faktoriem, kas mani pārņem pat neizejot no dzīvokļa. Mana māja atrodas kalnā, kā rezultātā otrais korpuss atrodas kādus divus trīs metrus augstāk nekā pirmais korpuss. Un mans dzīvoklis atrodas pirmajā korpusā tieši blakus otrajam korpusam, kā rezultātā perpendikulāri tai sienai, kur ir mani logi, atrodas ķieģeļu siena, virs kuras sākas otrais korpuss. Man paveicās, ka es ievācos pavasarī. Līdz ar to, viena no pirmajām lietām, ko pamanīju, bija patīkamais stūrītis tieši aiz maniem logiem. Ar ceriņiem, akāciju, rožu krūmiem un dažiem vēl neidentificētiem zaļumiem. Tikai vēlāk es uzzināju, ka tajā pašā stūrītī bērni spēlē spēli "kurš efektīvāk nolēks no sienas", savukārt pieaugušie ietur pīppauzes, eleganti nometot izsmēķus tieši zem mana virtuves loga. Vēl viena tīri patīkama lieta, ir baznīca, kas katru stundu nozvana, cik ir pulkstenis, plus ar vienu zvanu iezvana arī katru pusstundu. Skaņa ir ideālā attālumā - pietiekami tālu, lai netraucētu un nekristu uz nerviem, bet pietiekami tuvu, lai dzirdētu un sekotu līdzi laikam, lieki necilājot telefonu, lai paskatītos pulkstenī. Tas, protams, ja paveicas, ka tieši tajā brīdī garām nebrauc kāds no n-tajiem vilcieniem, kas bezkaunīgi noslāpē visas tuvumā esošās skaņas.

Nākamais faktors sasintezējas ar to "dzīvoju viena" tēmu: Baiļu faktors. Tas ir tad, kad kāpņutelpas elektroniskā kodu atslēga izlemj paņemt pauzīti un nestrādāt, liekot man bailēs un aukstumā trīcēt, jo nav neviena, kas mani ielaistu mājās, vai ko varētu sagaidīt pārnākam mājās. Un ja vēl tā ir svētdiena plkst 22:30, tad zūd arī cerība, ka kāds kaimiņš kuru katru brīdi gan jau ka nāks ārā. Vai tad, kad darbadienā 23:15 īsi noskan durvju zvans (turklāt tieši tajā brīdī, kad es iznāku no vannasistabas, tātad atrodos tieši zem zvana), jo nav neviena, ar ko pasmieties par to, kā es sabijos, un ka visticamāk, kādam sajuka zvana poga ar blakus esošā lifta pogu (jā, dzīvokļu izkārtojums manā mājā ir tieši tik dīvains, ka mans tuvākais kaimiņš ir lifts).

Un noslēgumā nacionālu naidu kurinoša piezīme par vietvārdu tulkošanu: Kāda velna pēc cilvēki mēdz saukt Sarkandaugavu par Krasnaja Dvina?!. Es nekad neesmu dzirdējusi vai redzējusi tādus brīnumus kā Posjolok Bolota vai Ļesopark, bet Krasnaja Dvina, vot eto da.

Tue, Jun. 30th, 2015, 09:19 pm
[i]young_heart posting in [i]pajautaa:

Varbūt Kādam/kādai ir aizlienējams kempinga katls ugunskuram uz kādiem 6L ??

Tue, Jun. 30th, 2015, 02:10 pm
[i]mazeltov:

Jūtos iederīga Revelstoukas beibju vidē - kedas, šorti, tkrekli, maz kosmētikas, uz kājām zilumi un skrambas no pedāļiem.

Tue, Jun. 30th, 2015, 09:02 pm
[i]huinja posting in [i]pajautaa: Garas kokvilnas zeķes

Sveiciens! Tā kā Lindex ir akcentus pārbīdījis no foršām apenēm un zeķēm uz to pašu sintētikas huiņu, kas ir visos veikalos, pastāstiet, lūdzu - kuros neinterneta veikalos Rīgā meklēt labas, garas kokvilnas zeķes?

Tue, Jun. 30th, 2015, 08:09 pm
[i]dienasgramata:

LETA. Kādas Austrālijā dzīvojošas putnu sugas pārstāvji izmanto dažādas skaņu kombinācijas, lai sazinātos cits ar citu, 29. jūnijā paziņojuši vācu zinātnieki.

Tue, Jun. 30th, 2015, 07:14 pm
[i]ninona:

Tikusi mājās ar kaifu noāvu kurpes, novilku svārkus, blūzi, krūšturi, lai uzrautu vien kleiteli un sastaigātajās kājās zeķes.

Diena gandrīz galā.
Paldies par šo dienu!

Tue, Jun. 30th, 2015, 07:13 pm
[i]fedrs:

Nu ko, piektdien visi uz kino?

Tue, Jun. 30th, 2015, 06:46 pm
[i]str:

saprotu, ka tagad mani visi atdraugos, bet atzīstos, ka 11.klasē kopā ar klasesbiedriem zagām puķes svešos mazdārziņos un ciema dobēs, lai izgreznotu telpas vidusskolas izlaidumam

Tue, Jun. 30th, 2015, 05:34 pm
[i]martcore:

nau its reining mor zan ever, ciba vī still hev īč azer

Tue, Jun. 30th, 2015, 05:13 pm
[i]virginia_rabbit:

piem, aizliegusi sev dušā skaļi dziedāt Bohemian rapsodie

Tue, Jun. 30th, 2015, 04:11 pm
[i]vistu_zaglis:

Kaut kā biju pārliecināts, ka viss būs kā ierasts, visu nedēļu virpošu, žēli skatīdamies uz aiz loga notiekošo vasaru, kas vīkendā nomainīsies pret lietu, vētru, krusu, salnām un visām citām iespējamām kaķaklizmām.

Tak nē, Māte Daba™ lietai pieiet daudz radošāk un izsmalcinātāk, vīkends draud uzsilt līdz +37 grādiem, lai pat tie, kas sēž mājās, varētu pilnvērtīgi ciest.

Vai tiešām nevar vienreiz kaut kā normāli?

Tue, Jun. 30th, 2015, 04:51 pm
[i]annu posting in [i]pa_leeto:

Bump!
Pārdodu superskaistu vasaras kleitiņu. Uzvilkta vienreiz, derēt der, bet uz mana auguma nu galīgi neizskatās.
bk1tnu0g5no1d5b4e7.jpg
Izmērs: S-M (pieņemu, ka vislabāk izskatīsies uz slaidas 34-36-38 izmēra meitenes)
Cena: 15 Eur
Bildes:
http://www.bildites.lv/viewer.php?file=bk1tnu0g5no1d5b4e7.jpg
http://www.bildites.lv/viewer.php?file=ap0rn2qnbopa2h3dndl.jpg
http://www.bildites.lv/viewer.php?file=xt75p6kzlrpx0iemcf0.jpg

20 most recent