Sun, Feb. 14th, 2016, 04:14 pm
[i]chaika:

6 dienas nebiju lietojusi kafiju - svētbrīdis!
tempetarūra jau otro dienu - apaļi 36.

Sun, Feb. 14th, 2016, 03:26 pm
[i]ninona:

Pārbraucām no piesātinātām brīvdienām.
A uzreiz "aizskrēja" uz tuvāko pilsētu pēc sava jaunā velosipēda, ko bija piektdien nolūkojis - viņam no noliktavas aizmugures izraka visādos parametros simpātisku, sportisku, bet pārdošanai vēl nesagatavotu Gazeli. Tagad "berzējamies" gar to un priecājamies.
Tam ritenim gandrīz viss ir. Tik jānopērk sēdeklis "pēc sava ģīmja un līdzības" un jānomaina stūre, jo to pamanījušies saliekt. Bet citādi - riepas ļoti labā stāvoklī un ar atstarojošo malu, bremzes saregulētas perfekti, oriģinālais bagāžnieks un dubļusargi un daudz visādu citu prieciņu.

Drīz sākšu apskaust un arī domāt par velosipēda nomaiņu...

Sun, Feb. 14th, 2016, 02:56 pm
[i]martcore:

lestera norauj jumtu

Sun, Feb. 14th, 2016, 12:53 pm
[i]mazeltov:

Ienāca prātā, ka mani vecāki ir tā paaudze, kuri piedzīvoja iespēju redzēt kā nestrādā ne komunisms, ne kapitālisms, izbaudot to uz savas ādas.
Es biju pārāk sīka, lai atcerētos komunisma daļu. Es neatceros neko par Latvijas ceļu*, par barikādēm un par Latvijas neatkarības iegūšanu es atceros tikai to, ka, skatījāmies TV un tante teica "tagad Gorbačovs Jeļcinam kājas bučo", nezinu, kādā sakarā.

*Ar ko es domāju Baltijas ceļu, protams.

Sun, Feb. 14th, 2016, 01:48 pm
[i]martcore:

par miku jau sen zināja balto tēvu priekšteči

upe nesa ozoliņu
ar visām i bitītēm
dravinieka līgaviņa
tek gar malu raudādam'

Sun, Feb. 14th, 2016, 12:38 pm
[i]nrk: HG2G

Klausos triloģiju piecās daļās The Hitchhiker's Guide to the Galaxy, un šķiet, ka pat mana dzīvā fantāzija met kūleņus un šad tad iebuksē. Tik ļoti bagātīgi kā būtu, ja būtu, korporatīvās pasaules un ikdienas sadzīves ačgārnīguma sakārtošana pa izfantazētiem plauktiņiem (kā lai netic "restorāna matemātikai"?) un sižeta klejojumu, ka būs jāieliek savu mīļāko grāmatu sarakstā.

Sun, Feb. 14th, 2016, 10:21 am
[i]heda:

Brokastis ēdot, paskatījos jauno tv izstrādājumu "Saplēstā krūze". Izskatās, tv filmiņu ražotāji, vairs neprot pat radīt laikmetam atbilstošu vidi un butaforiju, vienīgo, ko līdz šim prata. Toties vaikstīšanās pārspēj iepriekšējos wtf sasniegumus un dialogu teksti arī.
Starp citu, vai kāds zina, kas noticis ar Martinsona un Ēķa filmu projektiem par Nameju? Pat komiskais video ar lupatu lāčplēsīšiem pazudis no tīkla.

Sun, Feb. 14th, 2016, 08:51 am
[i]217: Dārziņš

Šorīt klausos Melanholisko valsi.
Ļoti labi pārceļ no Londonas nomales uz kkādiem balti zaļiem ābeļdārziem.

Sun, Feb. 14th, 2016, 10:00 am
[i]helvetica:

o! Valentīns vēl nav godam aizvadīts, kad jau pirmie 8.marta pasākumu piedāvājumi ripo iekšā!

Sun, Feb. 14th, 2016, 01:39 am
[i]honeybee:

And the man came out and said, "We have to go now"
And the woman did not want to go
Because she was a hothead
Because she was a woman in love

Anyway, we got into their boat and left the island
But they never stayed anywhere very long
Because the woman was restless, she was a hothead
She was a woman in love

And this is not a story people tell
It is something I know myself
And when I do my job, I am thinking about these things
Because when I do my job, that is what I think about

https://youtu.be/Ae9fZz8Poks

Sat, Feb. 13th, 2016, 10:53 pm
[i]vistu_zaglis:

A par cigarešu paciņu buržuju cūkas jau 100,- prasa. Simts kronas!, nav dieva viņu sirdīs. Nē nē, viss, brendus Davidoff un Rothmans mūsu dzīvē nomaina Golden Virginia un Drum, tinamā tabaka FTW.

Sat, Feb. 13th, 2016, 10:33 pm
[i]dunduks: Zanudstvuju

Skatos mīlīgā "Inspektora Lūisa" kārtējo sēriju, nevienu neaiztieku, bet viņiem nepietiek, ka šaha simultānspēles seansu rāda it kā tur spēlētu kretīns (izdara gājienu ar vienu roku, nospiež pulksteni ar otru, piedevām to sitot ar spēku), nē, viņiem ar to ir par maz, seansa sniedzēja izdara gājienu 1. ... D:a6, pasaka, ka ir mats un pretinieks piekrīt, noliekot karali guļus, vienīgi - kur te ir mats baltajiem, kamōn?!?!?!

Sat, Feb. 13th, 2016, 10:25 pm
[i]kaarl posting in [i]pajautaa:

Čau

Ko darīt apslimušam cilvēkam, kam svētdienā jāiet uz darbu? Kā šādā gadījumā var dabūt slimības lapu?

Paldies!

Sat, Feb. 13th, 2016, 07:39 pm
[i]mazeltov:

Izgāju garā pastaigā pa Amsterdamu uz saviem iemīļotajiem tirgiem, atradu frizētavu (ar pirmo piegājienu), kur nebija aizņemts un varēju apšķērēt savus pusgadu brīvi augošos matus (to var tikai tad, ja nav kaut kāds speciālais griezums un krāsojums) un vēl pavadīju kādu pusstundu foršā sarunā ar Kimu no Revelstoukas pie kuras dzīvoju pagājušajā ziemas un vasaras sezonā.
Kaut arī ar draugiem sazinos ļoti reti, man patīk tas, ka tad, kad mēs satiekamies/sazvanamies, tad vienmēr ir sajūta, ka it kā pēdējo reizi būtu tikušies tikai vakar. Vienmēr ir par ko runāt un viemēr ir ļoti forša sajūta pēc šādām tikšanās/sazvanīšanās reizēm. Arī ar ģimeni - mammu, vecvecākiem, māsu parasti sazinos apmēram reizi mēnesī - es totāli nojūgtos, ja šie paģērētu saziņu katru dienu vai ik pārdienas. Pat reizi nedēļā man jau liktos pārāk liels kontrolings. Bet, par laimi, maniem radiem ir gan piepildīta dzīve, gan arī viņi ir iemācījušies, ka visi cilvēki nav vienādi un respektē to, ka man dzimšanas brīdī iedalītā komunikācijas kvota bija ļoti minimāla un nav centušies mani pārtaisīt un justies vainīgai par to.

Sat, Feb. 13th, 2016, 08:40 pm
[i]tikko_pamodos: fiziskā spēka pasaule

Ja es būtu mazāk izglītota un ne tik iejūtīga, regulāri piekautu cilvēkus. Sistu viņus, līdz kamēr roku kauliņi asinīs un otra seja neatpazīstama. Fiziska ietekmēšana dažbrīd šķiet tik pievilcīga, tāda kā trieciendeva kaut kā risināšanā. Līdz šim manā kautiņu CV ierakstu nebūs pārāk daudz, pārsvarā pļaukas. Vienai meitenei skolas gados un pēc tam esmu pļaukājusi tikai vīriešus. Ar dūri nekad, bet domās, labāk pat nestāstīt, ko esmu darījusi domās.

Sat, Feb. 13th, 2016, 08:06 pm
[i]tikko_pamodos: rakstiet

Lieta, ko visvairāk novērtēju Cibā, ir skumju neslēpšana. Es nerunāju par tiem, kas nedrīkst izkrist no lomas arī šeit, ciki caki, pa virsu vien un atvainošanās, ja savs viedoklis nesakrīt ar pārējo. Nē, velciet un krāsojiet, slēpiet tāpat kā visur citur, bet tie, kas var, māk, drīkst un spēj, jūsu skumjas man palīdz. Rakstiet par tām, jo sevišķi par neglītāko, kad seja grumbās raudāšanas dēļ, kad jānoslīd gar koridora sienu uzreiz pēc pārnākšanas mājās un jāgaudo, kad naktīs murgi un dienās tumši loki zem acīm, kad saproti, bet negribas, kad nesanāk un sirdij priekšā filtrs jebkam labam, tas labais paslīd garām nemanīts un visu skumjo, neglīto, sāpīgo palielina vairākkārt. Jūsu godīgums man nozīmē ļoti daudz, it īpaši dienās kā šī, kad saule nav uzlekusi.

Sat, Feb. 13th, 2016, 10:27 am
[i]grells posting in [i]es_shobrid_lasu: Kurzemes dzejnieks Kristofors Fīrekers

Jauka grāmatiņa ar ieskatu metrikā, stilā, īsa bio- un bibliogrāfija, 16 dziesmas, lielākā daļa arī ar notīm. Daudz mīlīgas kristīgas eksaltācijas:

Laid ļaudis dusmo, lai man virsū spiežās,
Laid trako velns, lai pati nāve griežās:
Es gribu apsmiet visu kaun' un vaidu:
Es tevis gaidu.

Sat, Feb. 13th, 2016, 06:32 pm
[i]vakardiena:

Sabesijos, nedaudz apgriezu sev matus un palika labāk. Es nezinu, kāpēc tas man tā strādā. Ne pirmo reizi iekšējo nervozumu ar šķērēm ārstēju.

Sat, Feb. 13th, 2016, 04:09 pm
[i]barbala: sistēma, kas uz mirāžas uzrāvās

Satriecoši kruts pastāsts – par tukšajiem nesējiem, skaļiem vārdiem, sakruķītiem pētījumiem un neticami teicamu blefu; par (ne-paš)kritisku redzējumu prestižās augstskolās.


Iesaku lasīt apmēram šādā secībā:


1 )http://www.dn.se/debatt/i-resign-from-my-position-as-vice-chancellor-of-karolinska-institutet/
2) http://www.sciencemag.org/news/2016/02/top-nobel-prize-administrator-resigns-wake-macchiarini-scandal
3) http://www.sciencemag.org/news/2016/02/karolinska-institute-has-lost-confidence-paolo-macchiarini-says-it-wont-renew-his
4) http://www.vanityfair.com/news/2016/01/celebrity-surgeon-nbc-news-producer-scam (šis vispār ir ļoti paedogoģisks materiāls visu zemju sapņotājām un sapņotājiem, teicami izvērpts. Oh, Benita, Benita.).

In the recent discussion Karolinska Institutet has also been criticised for a culture of self-sufficiency, unhealthy elitism and prestige thinking. This may be true, I don’t know. What is, however, true is that we have high ambitions in our endeavour to use research and education to improve people’s health and at the same time contribute to medical breakthroughs and innovation in the field of life sciences which will benefit the whole of society in Sweden.

20 most recent