Sun, Dec. 21st, 2014, 12:08 am
[i]zuzanna: Certainty

Man ir apmēram 13 stundas līdz mājas pamešanai. Vēl žūst līdzi ņemamās drēbes, tiek iesaiņotas dāvanas. Bet es pārāk neiespringstu. Tikko noskatījos jau kuro reizi Medisonas apgabala tiltus un domāju par šo frāzi, ko Roberts saka Frančeskai:

This kind of certainty comes but just once in a lifetime.

Un es domāju, vai tā tiešām ir, vai tā ir tikai jauka frāze no filmas.
Es apmēram zinu, kad es esmu bijusi vistuvāk tāda veida noteiktībai, bet ne līdz galam. Un mani uztrauc visi tie kadri, kuri deklarē šādu pārliecību/noteiktību attiecībā uz mani.

Vēl šodien noskatījos Before Midnight (2013) http://www.imdb.com/title/tt2209418/ - kā jau citi bija izteikušies - pirmās divas filmas ir foršākas. Vai arī man filmas problemātika nav pārāk tuva sirdij.

Sun, Dec. 21st, 2014, 01:35 am
[i]diegabixis: Es neesmu ļoti labs cilvēks, bet man piemīt humora izjūta :)

Tā kā manas otrās puses radi nez vai jebkad lasīs latviski, atļaušos publiski izstāstīt manu pēdējo dienu vēderkrampju iemeslu.

Zvana man aizvakar manas otrās puses brāļasieva.
Tā un tā... neticēsi! :))) Bijusi savas firmas Ziemassvētku pasākumā un izmantojusi iespēju pačalot ar kolēģiem arī no citām nodaļām utt. (Tā kā viņa šobrīd ir dekrēta atvaļinājumā, viņai tā pačalošana bija sevišķi aktuāla, lai "neizkristu no aprites".) Kādā brīdī viņa esot pamanījusi vienā telpas stūrī lielāku cilvēku skaitu stāvam ap vienu runātāju. Runātājs izteiksmīgi žestikulējis un pārējie locījušies, vēderus turēdami. Tad nu arī viņa piegājusi paklausīties un izdzird to visu no šādas vietas: "...nu jā... un katru reizi kad manas sievas vecāki kaut ko dara dārzā, piemēram, izsaukuši dārznieku, lai aprunātos par iespējamiem apstādījumiem, vai arī atnācis kāds meistars, tas viņu kaimiņš kā lode izšaujas no savas mājas, stāv blakus sievas vecākiem un dārzniekam/meistaram, neļauj viņiem sarunāts un aktīvi visu komentē, pilnīgi visām situācijām sniedzot savu risinājumu un padomu. Tā kā sievas vecāki tur ir ievākušies nesen, tad viņi pāris mēnešus pieklājīgi šim kungam bija ļāvuši darīties. Vasaras beigās viņu pacietības mērs bija pilns un viņi palūdza kaimiņu nejaukties. Tagad katru reizi, kad viņu sētā kaut kas notiek, kaimiņš - tā kā mazi bērni, kas pa logu skatās, kā ārā, piemēram, snieg - ir pielipis loga (paldies Dievam savā mājā) un vēro notiekošo."

Labi, tiktāl vēl nekā TĀDA. Izņemot to, ka stāsts atgādina tādas viduvējas amīšu filmeles...
TAČU... kolēģis nerimstas.

"Un tad jau nāca labākais! Kaimiņš dzīvo ielas mājā un caur viņa zemi iet ceļš uz manas sievas vecāku māju! Līdz ar to vārti un zvans pie tiem ir "kaimiņa teritorijā". Kaimiņš, visu lietu labākais meistars būdams, ir sameistarojis durvju zvanu un pievilcis to gan savā, gan manas sievas vecāku mājā. Viss jau būtu skaisti, TIKAI!!! katru reizi, kad ārā līst, šis zvans zvana pats no sevis. Gan kaimiņa mājās, gan manas sievas vecāku mājās."

...šajā brīdī manas otrās puses brāļasieva sāk ausīties...

"Sievas vecāki gribējuši izsaukt speciālistu, teikuši to kaimiņam, kaimiņš paziņojis, ka viņu absolūti tas netraucējot, ka viņš esot šo zvanu ievilcis jau pirms 10 gadiem un tas ir ļoooooti labs zvans, un vispār!!! iepriekšējiem sievas vecāku mājas īpašniekiem arī viss esot ļoti labi paticis! Tad nu sievas vecāki izsauca meistaru, kura uzdevums bija ievilt zvanu no vārtiem vismaz uz sievas vecāku māju kārtīgi. Kaimiņš kā bulta un miets iznesās un stāvēja, protams, blakus meistaram un konsultēja viņu pilnīgi visos jautājumos, kurus viņam neviens neuzdeva. Un vispār, kā tā var būt, ka tagad to labo zvanu raus nost un nafig tas ir vajadzīgs utt. Kaimiņš meistaru noved tik tālu, ka tas palūdz viņu tuliņ atstāties un aizvākties prom."

Klausītāji praktiski vārtās pa zemi.
Brāļasieva viegli ietvīkusi meklē kontaktu ar vareno stāstnieku, lai pajautātu viņam, kur tad tie sievas vecāki dzīvo, jo viņai stāsts par to vārtu zvanu šķiet pazīstams...

Vārds pa vārdam... un nez vai tā ir sakritība, ka stāstnieka sievas vecāku māja atrodas tajā pat ielā, kurā atrodas mana dzīvesbiedra vecāku mājas...

Atklājumu par tematu, cik pasaule ir maza, stāstnieks esot nobeidzis ar:
"Kas tam tavam vīratēvam galīgi garlaicīgi ir?"

Savukārt es pēdējās dienas nevaru savākties ik pa brīdim nepairgojoties par "to labo zvanu".

Bet vispār... tas ir drausmīgi...

Sun, Dec. 21st, 2014, 01:55 am
[i]rasbainieks:

12 kastes ar grāmatām, un kicīts pie sava plaukta vēl nemaz nav ķēries

Sat, Dec. 20th, 2014, 10:57 pm
[i]jojo:

Esam Sal, Īrējam dzīvokli, dienas rimtas un nesteidzīgas, Ārā +27, okeãnā +22. Peldamies, daudz staigājam, eju iepirkties, taisu ēst, tas ir, pērku zivis no zivju sievām un cepu, daudz lasu, daudz meditēju, drusku raudu. Itāļu boss neļauj man mierīgi un bez skandāla notīties, liekas, būs karš, bet es esmu Kristus un Gandija un Mandela un Karlsons, gribu mieru, piedošanu, apzinātu prieku un mīlestību, daudz prasīts, ko? Nerakstu. Tas ir, tikko uzbakstīju ierakstu cibā, bet netīšām izdzēsu un ir jau vēls un tumšs. Daudz zvaigžņu. Izsēžam saullēktus un saulrietus.

Noīrējām riteņus. Rit sēdināšu Agnesi uz bagāžnieka un tad jau redzēs, kur deguns rādīs. Jūras bruņurupuči jau izšķīlušies un šodien uz galvenās ielas izlika Ziemassvētku rotājumus.

Par jauna darba meklēšanu uztraukšos, kad būšu Briselē. Dievs gādās, arī tad, ja boss nepagarinās manu gandrīz bezalgas atvaļinajumu un laika būs pavisam maz.

Sat, Dec. 20th, 2014, 10:08 pm
[i]etalonfunkcija:

Esmu uz spēku izsīkuma robežas. Pārāk daudz vienai nedēļai.

Sat, Dec. 20th, 2014, 09:22 pm
[i]ld:

Visi 3 sīkie bija pie omas pusi dienas. Anna pirmo reizi. Es sajutos kā toreiz kad nogriezu savus garos matus. Lidojumā. Ejam 5 cm virs zemes. It kā važas, kāds nezināms smagums būtu noņemts.

Pavadījām laiku divatā, satikām exkolēģus, draugus, iepazinos ar jaunu lv meiteni un beigās šikajā restorānā apēdām divas milzu foreles. Blakus sēdēja itāļi un es klausījos viņos kā mūzikā.

Sat, Dec. 20th, 2014, 10:18 pm
[i]almighty_j: un vēl bildītes.

Sat, Dec. 20th, 2014, 09:24 pm
[i]almighty_j: Nahren es pēkšņi nevaru embedd'ot video!?

Tā kā [info]morphinei patīk Mielavs...

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iVa97oAz5jg

Sat, Dec. 20th, 2014, 09:16 pm
[i]antuanete:

   Darba Ziemassvētku pasākumi ar katru gadu kļūst labāki. Šoreiz okupējām visu restorānu un ēšanu organizējām furšeta formātā, līdz ar to nesanāca pārēsties un varēja figurēt no viena galdiņa pie otra, papļāpājot ar visiem kolēģiem. Rezultātā tālāk devāmies tikai pēc pusnakts, un bijām neierasti kuplā sastāvā. Kolēģis, kuram uzticējām atrast nākamo pieturvietu, saķēra galvu, ka piektdienas vakarā Vecrīgā nebūs iestādes, kur brīvi ievietoties 16 cilvēkiem, taču tāda atradās. Mūzika bija laba, kokteiļi arī, un pēc brīža sākās mežonīgas dejas, kas turpinājās gandrīz līdz puščetriem, kad vairums devās mājās. Pieļauju, ka tradicionāli pēdējie noslēdza vakaru sešos no rīta, tā notiek vienmēr, neskatoties uz sākuma daļas scenāriju.

Sat, Dec. 20th, 2014, 08:41 pm
[i]begemots: Krievijas 1. kanāls par dolāra krahu... kopš 2001. gada.

Riiiiiiight...

Sat, Dec. 20th, 2014, 08:16 pm
[i]heishy posting in [i]es_shobrid_lasu:

Sat, Dec. 20th, 2014, 07:56 pm
[i]mako: Pīrādziņi

Pirmo reizi dzīvē pamēģināju uzcept kārtainās mīklas pīrādziņus. Un ziniet - sanāca labi! Vairāk ar rauga mīklu neķīzgāšos, šitā bija garšīgāk. Un aprijās mērkaķa ātrumā.

Sat, Dec. 20th, 2014, 06:47 pm
[i]ninona:

Izrijam končas, ko izlasīju no oriģinālās M paredzētās saldumu paciņas.
Sūkstamies ar A viens otram, ka daļai konču pielietota kaut kāda jauna iesaiņošanas metode ar aizlīmēšanu, tagad nevar normāli vaļā attaisīt.
Un fanķiks rezultātā saplīst!!!

Sat, Dec. 20th, 2014, 06:35 pm
[i]mufs: paliec sveika,mana dzīve, man ar Tevi bija labi...

šodien bērns pārvācas atpakaļ.

fakts,ka man jau kuro dienu sāp galva, ir temperatūra un šodien tam vēl pievienojusies sapūsta , nejēgā smeldzoša spranda, nekādi nevairo cilvēkmīlestību...

Sat, Dec. 20th, 2014, 06:02 pm
[i]15 posting in [i]vajag:

baltu ausauni 2 gadīgam bērnam. tādas ir vispār?

Sat, Dec. 20th, 2014, 05:12 pm
[i]ninona:

Kad P pamodās, M un viņas draudzenīte jau bija prom, kur nu kura.

Jau pusstunda, bet viņa ir painteresējusies tikai, kur ir draudzenīte nevis M.

Draudzenītes mamma ir vietējā šuvēja, kura šuj man kleitu. Reāli pirmdien tikai plānota pirmā piemērīšana. Es ceru, ka tās stundas, ko atbrīvoju viņu no bērna (vakar 2,5h viņa tika atstāta mums eglītē [aizvedām arī mājās] un šodien 4h ar pusdienām), būs palīdzējušas efektīvāk izstrebt uzkrājušos darbu kaudzi un mana kleita taps gatava ātri.

Altruisma patiesā daba - darīt citiem labu, jo pašam tā labāk (vai nu praktiski vai sirdī priecīgāk).

Sat, Dec. 20th, 2014, 03:09 pm
[i]ninona:

Liku P gulēt un klusiņām pateicos mūsu ģimenes sargeņģeļiem.

M lēkāja pa lielo gultu un P pamanījās pavelties zem viņas. M uzleca P uz galvas.
Uz galvas! Uz galvas, bļa!

Paraudāja, bet nekādu pazīmju, ka būtu kas nopietns.

Pēc vakarvakara eglītes totāls nogurums un gribas nebūt pieejamai. Bet vēl bija šodien jāuzņem ciemos viena M grupasbiedrene, tagad jāsagaida vēl mani vecāki un jāatdod viņiem uz dažām dienām M. Un pēc tam es, protams, nekur nebraukšu (piedod Ripp), beidzot strādāšu un vakarā kopā ar A dzeršu īru kafiju (vienīgais sakarīgais veids, kā izlietot daudz putukrējumu).

Sat, Dec. 20th, 2014, 01:08 pm
[i]zuzanna: All I want now

Man ir tik slikti, ka nespēju neko ieēst. Pēdējo reizi kaut ko normālu ēdu vakar brokastīs. Pēc tam tikai kādi greifrūti, trīs laikam.
Tā kā kuņģis tukšs, tad arī tās zirgu galināmās tabletes nevar lietot.
Es gribu paēst un sākt pakoties. Ja nē, tad lidmašīna uz Rīgu aizlidos bez manis.

Sat, Dec. 20th, 2014, 12:31 pm
[i]martcore:

jāsaka, ka pestīšanas armijas orķestris ir krutāks par jūsu Instrumentiem
vienīgais, a kāpēc pestīšanas armija
tur, ja kāds nepiekrīt pestīties, var iemaukt ar haubici?!

20 most recent