Sat, Feb. 25th, 2017, 12:58 pm
[i]vakardiena: Spotted

pirmie vasaras raibumi

Sat, Feb. 25th, 2017, 12:31 pm
[i]mufs:

man ir uzradies favorīts, artūrs viņu sauc. abzolūti katrs viņa komentārs vegānu grupā izraisa acu nekontrolētu riņķošanu un vēlmi skriet ar pieri sienā, un saukt kosmosā "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"

Sat, Feb. 25th, 2017, 12:18 pm
[i]martcore:

vo, varu jūs vēl izklaidēt ar kaut ko šādu (a.indāns/m.korsietis, vairs jau neatceros, kurš gads)

Sat, Feb. 25th, 2017, 11:29 am
[i]tipa75 posting in [i]vajag:

STEIDZAMI!!!
ĻOTI STEIDZAMI meklēju DARBNĪCU LIEPĀJĀ!
Derēs arī plaša garāža. Reklāmas klipa filmēšanai 26.februārī.
Būsim pateicīgi un parādā nepaliksim, pateicība būs izvērsta eirās.
Ja tev tādas nav, lūdzu, dalies ar šo ziņu - lai izdodas sasniegt lieliskās darbnīcas īpašniekus.

Kontakti par tēmu caur FB profilu: http://ej.uz/u3ix

Sat, Feb. 25th, 2017, 11:14 am
[i]au:

laikapstāklis ir tāds aprīļains

Sat, Feb. 25th, 2017, 08:53 am
[i]chimera:

overheard in mikriņš: portugālē joprojām ir dzīvs če gevara un komunisms, jo manekeni ar rokām rāda tāpat kā padomju savienībā.

Sat, Feb. 25th, 2017, 05:52 am
[i]jojo: four (bio) types of depression

http://www.nature.com/articles/nm.4246.epdf?referrer_access_token=JxH2o7pOvZw3Yhu2Npq_qdRgN0jAjWel9jnR3ZoTv0PfCsRp9TbZ9t7hiPoiMtvYT4juKJBfJe2HRkhf2wKWi4qnxjcrt4P-QvHwPrX01kUX4EqDHNy5IkmWnf6ymISfkzRm-HKSdk_7bF9s_eeANAv3J9vhqo2FwSok84u3FQ2ig1IsgMJn427g1RBvnkXZ4YjqumLouBKfzIZyEP5IUq2FTyRSyfVMleiwvUDvoS3nJJ0C_J8hUpt_ZJlapG3m9F0G2M4h8DEHK8IAkjAWPw%3D%3D&tracking_referrer=www.scientificamerican.com

links uz rakstu augšā - lietojiet copy-paste.


īsumā, pētot (magnētiski rezonējot) 1188 ļaužu lielu grupu un datus iebarojot mākslīgajam intelektam, izdalīti četri atsevišķi depresijas tipi, katrs saistīts ar citu smadzeņu daļas abnormāli samazinātu vai palielinātu konektivitāti. depresijas pamatsimptomi visiem pacientiem ir līdzīgi, atsevišķi simptomi variē. zinot šo, pamatojoties uz disfunkcijas veidu, izskatās, ka nākotnē būs vieglāk diagnosticēt depresijas tipu un piemeklēt pareizās zāles simptomu mazināšanai/ārstēšanai.

Sat, Feb. 25th, 2017, 05:35 am
[i]jojo:

pateicības:
nogulēju gandrīz līdz pieciem. score!
grāmatas
trauku mašīna
ashwagandha
ome
tulpes vāzē

Sat, Feb. 25th, 2017, 02:59 am
[i]kakjux:

[info]austrinjsh labākā īpašība ir tas, ka viņa ir ļoti lielisks cilvēks, sarunu biedrs un viss tas. un fokusē manas domas ar savu klātbūtni. globāls prieks.
un Dārta ir lielisks kaķis, kurš grib daudz mīļoties, bet needs play time without me.
vispār, šodien laikam pie vakariņām ar lielu nopūtu tika secināts, ka nu jau varētu pielikt punktu MP mēģinājumiem uzdejot ar maniem tarakāniem. pat tarakāniem sāk likties, ka nav ok.
ā, es te tā padomāju un secināju, ka ja nu man būs mēnešreize šas, tad man ir nedabisks PMS. nedabisks kā? jo jūtos sasodīti labi. un tas ir nedabiski. btw, atgādiniet pirmdien piezvanīt uz psihu kantori un pateikt, ka 1.martā nenākšu, nav laika.

gribu sev pierakstīt vēl rīta ep, ka es ieraugu ābolu uz galda, paķeru rokā, skaļi nosajūsminos, ka ābols. neliela pauze. nolieku ābolu uz galda ar tekstu, ka vispār negribas ābolu.

ar labunakti, cibdraugi.

Sat, Feb. 25th, 2017, 01:48 am
[i]etalonfunkcija:

Mācos dzīvot tā, it kā man piederētu sava dzīve, it kā man piederētu tikai mana dzīve un it kā tā būtu bijis vienmēr. Nav vienkārši, ja esi pieradis domāt par vairākiem. Pirms pāris dienām kaut kas "noklikšķēja" - pamodos pēc murgainas nakts - un pēkšņi atkal bija vieglāk.

Pusnaktī uz metro eskalatora, cīnoties ar visu laiku no pleca nost šļūkošo piena pudeli, 10 olām un mikroviļņu krāsnī uzsildāmajām nūdelēm vakariņām, pacēlu acis un sastapos ar pretim braucošu ļoti nepārprotamu smaidu man. Aizspriņģoju mājās palēcienā. Patīkami, ziniet.

Sat, Feb. 25th, 2017, 12:37 am
[i]wowow:

Vēl viens uzmanības vērts seriāls - Legion. Kopā ar Mr. Robot, OA un Westworld, manuprāt liekams pēdējo gadu oriģinālāko seriālu plauktā.

Sat, Feb. 25th, 2017, 12:10 am
[i]martcore:

klausos kartāgas "tik tālu, tik prom" albumu

Fri, Feb. 24th, 2017, 10:51 pm
[i]martcore:

viena no labākajām idejām literatūrā varētu būt esošu fizikālu efektu apraksta pielietojamība galvenā varoņa raksturā

paklausieties:
Kodolsprādziena izplatīšanos var iedalīt piecos posmos. Tie ir – elektromagnētiskais impulss, caurspiedīgā reakcija, radioaktīvais saindējums, triecienvilnis un gaismas starojums.(wiki)

tas ir teicams sižets viena cilvēka iekšējā pasaulē, daudz labāks par matrixu

Fri, Feb. 24th, 2017, 10:25 pm
[i]bozena: kādā dīvainā sulā savas lūpas tu mērc

Viens no lielākajiem planētas noslēpumiem ir, kādā substancē kantoru apkopējas mērc savas lupatas, ka tās dvako kā visbaisākā purva rāva.

Fri, Feb. 24th, 2017, 08:50 pm
[i]martcore:

starp citu, vienmēr, kad spēlēju jagged alliance 2, mani pirmajā aerodromā sāk vilkt uz kaut kādu avangardu
davai, izmetīsim mūsējos blakus centrālajam angāram, nevis pārkodīsim žogu sākumā kā visi normāli cilvēki to dara, un paskatīsimies, kas sanāks
nu kas sanāk
sanāk tā, ka jobanā lidmašīna, kas stāv pie angāra, nav nekāds aizsegs, visiem ieroči "out of range", pretinieki ir kaut kur septiņsimts metrus no mums, sagrupējušies trijatā, šauj un TRĀPA
šajā brīdī mani FPS norūdītie nervi nedaudz neiztur - čuvaki, drīkst pajautāt, a ar ko īsti jūs tagad šaujiet*? ar snaiperšautenēm? mēs jūs ta vispār pēc spēles loģikas tā kā īsti neredzam. lai arī jūsu trio atrodas uz absolūti visiem vējiem atklāta aerodroma tukša un pamesta asfalta. zem klajas debess. kakova hu...
es zinu, lietotājs kosmo šādā brīdī sāk piļīt pa visiem ar burst automātu.

nē, nu saprotu, ka no ļotenes šajā gadījumā ir aši jāskrien aiz centrālā angāra un pēc tam jāvirzās pa noliktavām kreisjā pusē. bet tomēr. ļaujiet mums nomirt kā varoņiem!

*ar beretām, viens ar koltu

Fri, Feb. 24th, 2017, 07:55 pm
[i]martcore:

jautājumā "vai jums kādreiz ir ienācis galvā pielaikot sieviešu drēbes", man prātā nāk zābaki, respektīvi, jautājuma matemātiskā puse. jo 35+35 izmērs, tātad septiņdesmit, un ja es vilkšu vienā kājā divus sieviešu zābakus uzreiz, tam vajadzētu darboties. oh, wait...

Fri, Feb. 24th, 2017, 07:17 pm
[i]begemots: pseudo quasi

lasu tumana interviju sestdienā, un nesaprotu, vai smieties vai izteikt nožēlu.

Fri, Feb. 24th, 2017, 04:50 pm
[i]hessin: awww

I think one of the problems when talking about these issues is the frame of reference. I have lived in the most dangerous part of our town (Linköping) for several years. I come from Latvia where a 'dangerous' part of a town meant that you do not go there because you will be robbed / knifed / shot in broad daylight. It was absolutely not the case with the most dangerous part of Linköping, even though people who had not had a direct experience with the place kept talking about it in the same way as I would talk about a true 'no-go' zone in Latvia. The worst thing that happened to me there was that my bicycle got stolen because I had forgotten to lock it overnight. My kid was playing outside unsupervised every day, I was coming home alone in the middle of night etc. Never had a single unpleasant experience.
- - https://news.ycombinator.com/item?id=13723252

Fri, Feb. 24th, 2017, 06:14 pm
[i]martcore:

/turpinot skatīties vēsturiskus latviešu popmūzikas klipus/
rajeckai viss kļuva sliktāk tad, kad viņa izbalināja matus
ja neizbalinātu, kļūtu par primadonnu un sekssimbolu, nevis sāktu vadīt bērniem diskotēkas, kā arī komunistisko sadzīvi ar grāveru
garām palaistas iespējas

Fri, Feb. 24th, 2017, 11:16 am
[i]lidaka:

Un ir dienas, kad man ir darbaa vissmukaakaa kleita muguraa.

20 most recent