Fri, Aug. 1st, 2014, 02:04 am
[i]dienasgramata:

BNN. Pētījums atklāj, ka Latvijā sievietes ar seksu nodarbojas tikpat bieži kā vīrieši.

Thu, Jul. 31st, 2014, 06:43 pm
[i]mazeltov:

Izlēmu, ka pēdējais laiks izmantot Lursfot demo versiju, lai iečekotu biedrības X gada pārskatus par 2012. un 2013. gadu.

Biedrības X ziedojumu vācējiem mēle īstajā vietā - Rietumu Banka divu gadu laikā ir dāsni iešķiņķojusi 90 taukšķus, 4Finance 100 stabus un kur nu vēl visādas ceļu būves, celtniecības un azartspēļu biznismeņu ziedojumi.

Sarkanie krusti, ziedot.lv un citas tamlīdzīgas organizācijas, droši vien, nervozi pīpē stūrī, kad biedrības X ziedojumu vācējus ierauga rindā pie potenciālo ziedotāju durvīm :)

Zivs pūst no galvas, jopcik.

Fri, Aug. 1st, 2014, 01:48 am
[i]dienasgramata:

Fri, Aug. 1st, 2014, 01:37 am
[i]brookings:

Lai saprastu Ukrainu - Rolandas PaulauskasThu, Jul. 31st, 2014, 04:54 pm
[i]mazeltov: Man pieminekli neceļiet, man automātisko ātrumkārbu nedodiet

Viena no ceļojuma spilgtajām atmiņām būs arī tā, kur es gandrīz ar mašīnu iemaucu akmens sētā cenšoties to novietot stāvvietā. Nevaru izstāstīt, cik daudz un dažādos veidos mani kaitina automātiskās kārbas. Pirmkārt jau fakinās bremzes - par laimi, tas notika uz klusa meža ceļa pa kuru gandrīz vispār neviens nebrauc un vienīgais, ko tu apdraudi, ir pašas iekšas, kuras lido un atsitas pret krūšukurvi, kad tu atkal nejauši esi uzdevusi no sirds un no rajona pa bremzēm sajūgu pieminot. Savukārt ar akmens sētu bija tā, ka mašīna jānovieto stāvvietā, kas ir mikroskopiskā stāvumā un man šķita, ka auto nepietiks spēciņa uzkārpīties, tāpēc piespiedu gāzi. Kad siena sāka tuvoties izteikti strauji, iestājās panika, bet kādus 20cm no apdrošināšanas gadījuma tomēr sanāca bremžu pedāli atrast.
Protams, ka pārsvarā esmu braukājusi tikai ar manuālo un iebilstiet, cik tik gribat, sauciet par īstu sievieti pie stūres un izmantojiet citus stereotipiskus štempeļus (tas jau nekas, ka avārijas biežāk vīrieši izraisa, kuru tas piš, viņi joprojām ir labākais autovadītāju dzimums vai ne (kas gan uzreiz strauji mainās, ja vīrieši piesēžas pie divriteņa vai moča stūres, tur gan uzreiz viss transportlīdzekļu vadīšanas prestižs un spējas krītas)), bet man šķiet, ka auto ar manuālo kārbu ir vieglāk kontrolēt un vadīt.

Thu, Jul. 31st, 2014, 11:30 pm
[i]sieviete_tanks:

Mans pornoaktrises pseidonīms būtu Mince Mur

Thu, Jul. 31st, 2014, 11:09 pm
[i]shelly:

Divas ļ. krutas dienas Plieņciemā ar brīnišķīgiem draugiem - lieliem un maziem, karstām smiltīm, aukstu jūru, garšīgiem ēdieniem, trāpīgiem novērojumiem ("Kad tu esi bērns, tu sapņo kļūt par kosmonautu vai balerīnu, vai čempionu, vai sunīti. Kad tu izaudz, tu sapņo apsēsties") un "Čornij bumer" frīstailu un melniem jokiem līdz Coja piemiņas vietai.
Tad atpakaļ uz Rīgu, sapirkt produktus sestdienas Bērnu ballei, mājas lapa gļuko un trīs reize uzkaras, toties remonts mūsmājās, izrādās, sākas jau rīt, kamēr S-krastos remonts vēl turpinās, Lauva lēkā apkārt, kaķis ņaud, atrakciju līgums ir atsūtīts, dažiem radiem sākas pirmssvētku drudzis, vārdu sakot, man kūp galva...
Es nelidoju, es vēl tikai ieskrienos.

Thu, Jul. 31st, 2014, 11:14 pm
[i]biezpientaure:

Water Skiiers (MSA)

Thu, Jul. 31st, 2014, 10:37 pm
[i]biezpientaure:

47-летний гражданин России шел пешком через поле с тесаком, ножом и сигнальной ракетой, а после задержания заявил, что поддерживает "ДНР" и "ЛНР" и идет в Донецк "посмотреть обстановку".

Thu, Jul. 31st, 2014, 10:31 pm
[i]str:

sagriež visus zaļumus, sarkanumus un mazliet dzeltenumus, kas atrodaS, pieber mazliet gaŗšvielas, eļļu un vārītu kvinoju

Thu, Jul. 31st, 2014, 10:28 pm
[i]anonymous:

"With at least the tacit backing of U.S. Central Intelligence Agency officials, operatives linked to anti-Castro terrorists allegedly introduced African swine fever virus into Cuba in 1971 for the purposes of destabilizing the Cuban economy and encouraging domestic opposition to Fidel Castro."

Thu, Jul. 31st, 2014, 10:26 pm
[i]kemune:

Cik gadu pagājis, bet šis joprojām sēž galvā. Nesen atradu, ka tas tomēr ir ierakstīts un iekonservēts: http://www.mixcloud.com/ilmarsslapins/raidijums-karmabanda-2005/ un http://www.mixcloud.com/ilmarsslapins/karmabandha/
Klausīties rudenī, rezervēt stundu un vēl nenormētu laika posmu pēc tam (man - 9 gadi un turpinās).

Thu, Jul. 31st, 2014, 10:24 pm
[i]str:

Thu, Jul. 31st, 2014, 08:08 pm
[i]jan09: interesanti

šodien telefoniski saskāros ar iespējamo tautieti Sandri Č., no aģentūras, kas ne vārda nesaprata latviski, krieviski nerunāja labāk par mani, bet angliski tikai mazliet labāk... ;)

Thu, Jul. 31st, 2014, 09:40 pm
[i]mufs:

pēkšņi palika tik sklikti, mož jau tas ir mēnešreižu izraisīts uztveres saasinājums, bet tikuntā

Thu, Jul. 31st, 2014, 08:09 pm
[i]auksts_entelekt:

nespēju noticēt, ka tā var būt, ka tā ir patiesība. Mans prāts atsakās to pieņemt.
https://www.youtube.com/watch?v=pZL6ZVlTCWg
https://www.youtube.com/watch?v=wrqutoqRJ8Y

Thu, Jul. 31st, 2014, 08:46 pm
[i]krii: Par neapsēstību

Ā, un ja kas, man riebjas labi domātie komplimenti par "vīrišķīgi loģisku domāšanu" utml., ko reizēm abu dzimumu personas izsaka sievietēm. Es esmu piedzimusi ar sievietes ķermeni, un visu, ko es daru, (arī saku vai domāju), es daru, saku un domāju, būdama sieviete. Brīdī, kad es rēķinu matemātikas uzdevumus, analizēju zinātniskus tekstus vai plānoju stratēģiju, tā joprojām esmu es, sieviete, nevis kaut kāda mītiskā "personības vīrišķā daļa", tas mīklainais, inkubam līdzīgais dēmons, kuru Freids ar Jungu savulaik palaida psihologu diskursā.

Thu, Jul. 31st, 2014, 06:39 pm
[i]jan09: alķīmija mazajiem

pie otreizējas destilācijas iespējams patiesi novērtēt, cik ļoti kaļķains ir ūdensvada ūdens... ar pirmreizējo tādu efektu nevar novērot...
bija iekrājies 1-2 gadus uz Jim Beam mucu ozola skaidām nostāvējies destilāts - nieka 20 litri - aiziet uz pārdestilāciju, par rezultātiem tiks ziņots ;)
organismam 2x destilāts liekas labs esam, kolona ar pildījumu tā arī nav izmēģināta.

Thu, Jul. 31st, 2014, 07:54 pm
[i]chimera:

rajons dzejo:

Вецмилгравис это сила,
Говорят тут всем могила,
Тут вагоны с рельсов сходят,
Люди ночью не выходят.
Жгут машины тут ночами,
Машут гопники ножами,
Вот обменник грабанули*,
Химовоз перевернули,
Вырывают сумки суки,
Угоняют, жгут маршрутки,
И такая дребедень,
Происходит через день.
Но не глядя на все это,
Лучше ведь района нету...

*šitais svaigs, pirms pāris stundām

Thu, Jul. 31st, 2014, 07:18 pm
[i]krii: mizogīniskās māsas

Nez kādēļ, kad sievišķis sev piedēvē "veča domāšanu", tajā vienmēr izskan atklātāks vai slēptāks lepnums, kuru nekādi nevaru iedomāties vīrišķa balsī, kurš atzīstas, ka viņam piemīt "bābas domāšana".

20 most recent