Sun, Oct. 26th, 2014, 10:50 am
[i]klusais_okeans:

Pornofestivāla noslēguma ballīte bija brīnišķīga, daudz kailu cilvēku, vēl daudzāk labas mūzikas, tā, ka pie katras otrās dziesmas gribas raustīt dīdžeju aiz bārdas "eu, kas tas par gabalu", ko es tomēr nedarīju, jo cenšoties izlauzties līdz skatuvei droši vien paliktu iesprūdusi starp cilvēkiem vēl līdz šim brīdim. Manas ar alkoholu nolietās kājas gan nav baigajā sajūsmā par šo braucienu, tāpat kā ēstgriba, jo naudas vienkārši ņau.

Sun, Oct. 26th, 2014, 09:29 am
[i]biezpientaure:

...на следующем параде на Красной площади, на параде 9 мая в составе войск ПВО должны ехать снегоуборщики – мощное российское оружие.

Sun, Oct. 26th, 2014, 09:13 am
[i]simamura:

Par latviešiem daudz pasaka arī viņu manierīgā valoda un tās izruna. Kaut vai ar lietuviešu salīdzinot.
(Vēl Straupē. Lasu paģiru kolu.)

Sun, Oct. 26th, 2014, 08:34 am
[i]shelly:

Rīta pirmais jautājums: cik pulkstens.
Rīta otrais jautājums: vai mans dēls tagad celsies piecos (viņa atriebība par pazudušajiem knupīšiem bija izsmalcināta, touché, celsies, māte, sešos).

Sun, Oct. 26th, 2014, 07:50 am
[i]str:

Neguļās jau,
Bet brokastis gatavojas

Bet es kkur esmu saķērusi sāpošu kaklu

Sun, Oct. 26th, 2014, 02:50 am
[i]perkons posting in [i]diskoteka:

video

Sun, Oct. 26th, 2014, 01:42 am
[i]kaplacis:

džordža stīla varonim "ēnu spēlēs", protams, ir jādod vārds rūdolfs švarcs.

Sun, Oct. 26th, 2014, 12:37 am
[i]black_data: MTV Unplugged

MTV Unplugged, patiesībā, ir sasodīti... bija... bija sasodīta laba fīča. Caur formāta uzstādījumu liek nodziedāt dziesmas, nevis nospēlēt, liek izvēlēties samu mīļāko kaverversiju, atrast guest ārtistu. Kā Sound City tika minēts, skaties, kas taviem mīļākajiem mūziķiem bija mīļākie mūziķi, un tā tu tiksi pie dziesmas sacerēšanas saknēm.

Sun, Oct. 26th, 2014, 12:29 am
[i]zirka:

tik reti kāds pie mums atbrauc ciemos, bet, kad atbrauc, ir tādi svētki - no viena tāda brālēna, piemēram

Sun, Oct. 26th, 2014, 12:11 am
[i]martcore:

Sat, Oct. 25th, 2014, 11:47 pm
[i]kuminjsh:

Vakar, kamēr gludināju, noskatījos 2 filmas:
http://filmix.net/trejlery/87428-zhenschina-vo-dvore-dans-la-cour-2014.html
Tipiski franciska: viss kaut kas notiek, aktieri labi, bet doma - a par ko bija dziesma? - īsti nav skaidra. Bet jebkurā gadījumā nejūtos laiku zemē nometusi ;)

http://filmix.net/dramy/93442-belye-nochi-pochtalona-alekseya-tryapicyna-2014.html
Jaunākā Končalovska filma. Godīgi sakot, man pēc visām viņa filmām ir tāds: "E? Un tas bija viss? Točna viss? Nu tomēr korifejs un tā... Eeee..., nu labi...", šī nebija izņēmums. Un man ir viens lūgums visiem topošajiem/esošajiem kinomeikeriem: es jūs lūdzu, sirsnīgi lūdzu, nerakstiet skaņu celiņā dzeguzes kūkošanu, ja bildē rāda, ka cilvēki lasa kartupeļus! Tas abnormāli kaitina!

Sat, Oct. 25th, 2014, 11:18 pm
[i]le_minga: pulksteņi...

- Šonakt tikai neaizmirst... - vien' maz' stunduņ' būs ko vairāk gulēt ... -
-
- Griežam (cik lustīgs vārds konkrētā kontekstā) pulksteņus! - Par to vienu stundiņ', ko ilgāk pagulēt -
- Atpakaļ -

Sat, Oct. 25th, 2014, 10:56 pm
[i]str:

Prismā jau eglīšu mantiņas izliktas

Sat, Oct. 25th, 2014, 10:47 pm
[i]almighty_j:

"..Life and death, the money that's left
And the vultures dive to intercept.."

Principā jau 10 gadus es sistemātiski ik pa laikam pakaros uz tā paša vecā Need For Speed skaņu celiņa.

Dažādās vietās.

Sat, Oct. 25th, 2014, 10:49 pm
[i]dienasgramata:

DELFI. Romā vairāk nekā miljons cilvēku protestē pret valdības plāniem reformēt darba tirgu
DELFI. Vairāki simti aktīvistu Rīgā iebilst pret viendzimuma attiecībām

Sat, Oct. 25th, 2014, 10:40 pm
[i]yoko: Atkārtojums

Kā rodas jūtas un kā rodas sūdi

Vispirms ir bēdu ieleja - izdomāta vai pat pusreāla. Tad bēdu ielejā nejauši ienāk apmaldījies ceļinieks. Viņu uzņem atsaucīgi, viņam pasniedz ūdens krūzi un viņš uzklausa, izrāda sapratni. Pat ne pārcilvēciski, vienkārši iejūtīgi. Tas ir patīkami un, iespējams, patika vēl paturpinās, jo ir taču jauki, viegli, droši un aizraujoši. Pat aizmirstas bēdu ieleja. Tā rodas jūtas.
Tad cilvēks aiziet. Paliek ainava un laiks pārdomām, ja tās neaizdzen citas neatliekamas rūpes un domas. Tad šo radušos patiku var uzbriedināt, piepildīt ar dažādām izdomātām enerģijām, uzkarsēt, izskaistināt un dramatizēt.
Tik tālu viss vēl ir labi, bet tad uzpūstā realitāte kļūst par augsni dabas likumu pārkāpšanai. Sāk veidoties gaidas, lai šo jaunizveidoto iekšējo realitāti apstiprinātu arī ārējā pasaule un lai ilgi maisītais un karsētais brūvējums tiktu papildināts arī no otras puses. Diemžēl reizēm izrādās, ka otrā pusē cilvēks nav atradis laiku un vēlēšanos sildīt ilūziju sautējumu, un līdz ar to viņam nav nekā, ko tur piemest un nav pie rokas karotes, ar ko pamaisīt. Un pasaulei vienkārši ir vienalga. Un tad sākas sūdi.

/Es, protams, netaisos ne ar ko tādu nodarboties. Tieši tāpēc uzrakstīju, lai nenodarbotos./

Sat, Oct. 25th, 2014, 10:38 pm
[i]mufs:

mums šodien skolā bija individuālās sarunas ar klases audzinātāju un priekšmetu pasniedzējiem.
tagad man ir daudz,ko pārdomāt, pirms es Jums NOTEIKTI kauko pajautāšu.

Sat, Oct. 25th, 2014, 10:17 pm
[i]rasbainieks:

es varbūt jau arī esmu pārvērtusies par superegoistisku un nejūtīgu ledus gabalu (kā noteikti arī ir, taču plašākā kontekstā), bet ir atšķirība, vai, kaķim aizejot, mājās paliek viens kaķis vai nulle kaķu
kad nobrauca ēriku, kuru mēs aukstākajā ziemas dienā plēsām nost no ceļmalas ledus, kur garā spalva bija iesalusi, un man tas fiziski sāpēja, un vārījām padsmit tējkannas ūdens, lai atkausētu zemi, kur viņu aprakt, es raudāju nedēļu, iekšā bija šausmīgs tukšums, un uz kaķpārtikas stūri paskatīties vispār nebija iespējams
kad nobrauca pētersonu, karstā vasaras dienā, es ilgi rādīju pokerseju, jo māja bija pilna ar cilvēkiem, un nevarēja tā staigāt raudādams, iekšā bija šausmīgs tukšums, raudāju es vēlāk
kad iemidzināja pusparalizēto rūdi, iekšā bija šausmīgs tukšums, bet es biju londonā, man neko no aiziešanas šausmām nenācās pieredzēt nepastarpināti, līdz mājāsbraukšanai biju tādā suspended state, raudāju laikam nepiedodami maz, un mājās ir rita, tāpēc uz kaķpārtikas stūri paskatīties ir iespējams un pat obligāti, un mēs pat varam par šo to pajokot
ka es jums saku, ņemiet divus kaķīšus uzreiz, nu vai arī neņemiet nevienu, jo viņi mirst, un tas ir šausmīgi

Sat, Oct. 25th, 2014, 09:37 pm
[i]klusais_okeans:

Mana pēdējā laika mīļākā izstāde ir maziņa ekspozīcija "Gay Museum" par aktieriem, kas Pirmā Pasaules kara laikā frontes izrādēs tēloja sieviešu lomas, pa ilgiem laikiem pat manīju savus pētniecības gēnus priecīgi rosāmies, bet izstāde forša arī ārpus šī aspekta, ļoti patika panaivums, ar kādu tika modelēts konteksts, pat ja ne līdz galam profesionāli (bet varbūt tieši tādēļ arī patika, ziniet, tas "nogurušais profesionālisms" u.tml.). Kultūras margināliju cienītāji, atzīmējiet savos "must see" sarakstos.


Sat, Oct. 25th, 2014, 08:26 pm
[i]rasbainieks:

esmu mājās jau trešo vakaru, joprojām gaidu, kad no kāda stūra izlīdīs rūdītis un teiks, ka tas viss bija ļauns joks

20 most recent