Tue, Jun. 28th, 2022, 11:26 pm
[i]mazeltov:

Resnie hiphopa mākslinieki ir rieperi.

Tue, Jun. 28th, 2022, 10:15 pm
[i]mazeltov:

auksts gaiss pa kalna namiņa logu iekšā, orgasms laukā

Tue, Jun. 28th, 2022, 09:18 pm
[i]missalise:

Es jūtos tā, it kā kāds būtu iedevis man ar bomi pa galvu. Staigāju apdullusi.

Tue, Jun. 28th, 2022, 05:04 pm
[i]martcore:

viena no galvenajām futbola kluba atbalstītāja privilēģijām - pirms sezonas iet un pafanot par bandas trešo kreklu
kas ir ārpus kanona krāsām, pilnīgi brīva improvizācija

karoče
nē, nevienā momentā nav volfsburga vai senetjēna vai tereka
es jau veicu izpēti, viņiem ir daudz gaišāks zaļais
nu, tipa, mums ir "arābu zaļais", lai ko tas arī nenozīmētu
taču tādās krāsās it kā neviens āzijā nespēlē, al-ahly ir , teiksim, red-white, ja kāds nezināja
emirātu karogs, moš

izskatās svaigi un draivīgiTue, Jun. 28th, 2022, 02:28 pm
[i]au:

pēdējo traģisko notikumu sakarā domāju par lamatām ar saukli "svešu bērnu nav", un ka pie ūdeņiem visi bērni vienmēr jāuzpasē.
jā, ir vērts būs modriem, bet nav nekā trakāka par kolektīvo atbildību, jo tad īsti atbildīgs nav neviens.
jo "gan jau kāds cits pieskatīs",
"gan jau cits"

Tue, Jun. 28th, 2022, 02:31 pm
[i]pavisam: Tu esi vasarā!

Atkal šis burvīgais laiks, kad, ejot uz ķemertiņu, izsvīsti iemeslu turp doties...
Ej dušā, lai noskalotu sviedrus, kas sakrājās no tās izejot.
Kad kokosriekstu eļļa attaisno savu nosaukumu.
Un veikalā nav ne marinētu biešu, ne diļļu.

Tue, Jun. 28th, 2022, 02:14 pm
[i]martcore:

Viena no jautrākajām lietām nesen notikušajā Sankt-Pēterburgas bēdīgi slavenajā ekonomikas forumā bija tās spēcīgais video intro - ar galveno ideju "neskatieties, kas notiek apkārt, Krievija ir tilts starp austrumiem un rietumiem".

Tilts? Ķīnai un ASV ir ilgstošas savstarpēji izdevīgas ekonomiskas attiecības. Kāda ir Krievijas loma tajās? Japānai un ASV ir ilgstošas savstarpēji izdevīgas ekonomiskas attiecības. Kāda ir Krievijas loma tajās? Dienvidkorejai un ASV ir ilgstošas savstarpēji izdevīgas ekonomiskas attiecības. Kāda ir Krievijas loma tajās?
Emirātiem, Taivānai un Malaizijai ar ASV ir ilgstošas savstarpēji izdevīgas ekonomiskas attiecības. Kāda ir...

Respektīvi, Krievija cenšas sevi pozicionēt kā mediatoru starp divām pusēm. Tas ir lieliski, mēs arī vadājam nozāģētos kokus turp-šurp. Kas ir mediators (ne tas, kas ģitāras)? Subjekti A un B diršas savā starpā. Atnāk subjekts C, kas mēģina izvērtēt situāciju, atvēsināt iekarsušos prātus, un maksimāli pozitīvi atrisināt domstarpības.

Tad, nolādēts, šīs ir ģeniālākais kombo pasaulē. Kad A ar B nediršas, toties C iziet ārpus kontroles un hujārī visu sev apkārt. Tipa, it kā tiesnesis hokeja laukumā sāktu dedzināt skatītājus ar liesmu metēju. Tas ir vienkārši labākais priekšlikums, uz kuru, diemžēl, neparakstās Ķīna caur Tokajevu - "Kāds tilts? Mums viņu laikam nevajag? Visiem rokas asinīs? Par bipolāro pasauli? Psihiatrs pieņem no vieniem līdz astoņiem."

Tue, Jun. 28th, 2022, 10:34 am
[i]daria:

Šorīt brokastīs èdu saldējumu

Tue, Jun. 28th, 2022, 08:47 am
[i]mazeltov:

Es: Tevi nevar laist pie plīts!
Viņš: Pārāk lielas pēdas?

Tue, Jun. 28th, 2022, 01:13 am
[i]inese_tk: jūnijs

tā kā nezinu, kā man tālāk dzīvē ies - ar internetiem un visu pārējo, iepostēšu jūniju jau tagad. un atlikušās dienas papildināšu kaut kad. varbūt.

jūnijs )

Mon, Jun. 27th, 2022, 09:29 pm
[i]mazeltov:

Starp citu, pēdējais MotoGP Assenā bija ahujennijs ar vnk milzīgāko cherry on top pēdējā apļa pēdējā līkumā!

Vispār, ik pa laikam atceros par Marko Simončelli. Diemžēl, mēs nekad neuzzināsim, kā būtu, ja būtu. Es laikam arī vienmēr atcerēšos, ka ziņu par viņa nāvi man iekomentēja helvetica.

Mon, Jun. 27th, 2022, 08:44 pm
[i]daria: Nora runā

Ja es būtu pica, es pati sevi ēstu.

Mon, Jun. 27th, 2022, 08:01 pm
[i]inese_tk: jūnijs

rīt agri no rīta lidoju prom. vispār labprāt pārceltu šo ceļojumu uz rudeni vai ziemu. man dārzā ir tik labi. tik skaisti un smaržīgi un mierīgi. man žēl, ka nesatikšu ziedošas vecāsmammas lilijas un nepiesūkšos ar viņu smaržu. domāju varbūt jāpamēģina sagriezt pumpuri un nolikt pagrabā. kādreiz mamma tā darīja, kad veda tirgot uz kapusvētkiem. stāvēja diezgan ilgi. šobrīd zied lielais jasmīns (filadelfs) un meža zemenīšu jasmīns (filadelfs) un pojenes un pagalms smaržo vienkārši grandiozi. ja nebūtu tik daudz odu, es gulētu ārā filadelfos. nupat sākas zemenes, tās ar baigi nedabūšu noēsties. uztraucos vai K tiks galā ar augiem, vai nenokaltēs vai nenoslīcinās vai pamanīs kāda ausis nokāruša auga, trešās dobes tālākajā stūrī, saucienus pēc palīdzības. pēc treniņa ilgi glaudīju zirgam galvu. tikai divas nedēļas, bet es ļoti ilgošos pēc viņa un es zinu, ka viņam arī manis pietrūks. Rikardo arī būs bēdīgs. K visu šo nedēļu strādā Lampā un kaķis dzīvos pa māju pavisam viens. šogad arī drošvien būs maz tēju - gan apjoma, gan daudzveidības ziņā. daudz kas, ko parasti vācu, tik tagad sāk lēnām ziedēt. pēc 2 nedēļām būs jau noziedējis. līdz šim neko daudz neesmu paspējusi ievākt. eh.

taisnā līnijā no Smiltenes līdz Minesotai ir 7201 km.

bet nevar čīkstēt, citādi pierunāšu vēl nepatikšanas. mums ir maz laika Amsterdamas lidostā, lai pārsēstos un ziņo, ka tur streiki un garas rindas un trūkst darbinieku.

Mon, Jun. 27th, 2022, 06:50 pm
[i]mazeltov:

Esmu Robins Hujuds

Mon, Jun. 27th, 2022, 03:17 pm
[i]simamura:

O, šo es nezināju -- britu Pārstāvju palātas zālē visiem locekļiem nemaz nepietiekot vietas. Un Čerčils uzstājis, ka tā arī jāpaliek, kad pēc kara postījumiem bija doma to paplašināt un mainīt izkārtojumu. Jo uz tehniskajām ikdienas debatēm tāpat nenākot visi, un lielas zāles pustukšība tās tad darītu vēl nomācošākas, savukārt, pārbāzts kambaris, kad jāstrīdas par patiešām būtisko, vēl vairāk pasvītrojot situācijas svarīgumu.

Mon, Jun. 27th, 2022, 02:04 pm
[i]au:

un vēl. lauku mājas ir labākais karstā laika izgudrojums - guļamspārnā joprojām ir knapi pāri 20 grādiem un guļu ar segām. virtuves un dzīvojamā zonā ir pat vēl aukstāks! (flīžu grīda, logi uz ziemeļiem, jesssss)

Mon, Jun. 27th, 2022, 11:56 am
[i]217: Ūdens rēķins 2

Es jau rakstīju, ka sīkā saplīsušā poda dēļ mums kanalizācijā aiztecēja diezgan daudz ūdens pa taisno, un pēdējais rēķins bija £899.
R. tik ilgi zvanījās pa telefonu un pielietoja savas apvārdošanas spējas, kamēr mums samazināja rēķinu līdz £369(!!), kas joprojām ir nepatīkams cipars, bet tuvāk tam, ko tāpat būtu nācies maksāt par pusgadu bez saplīsušā poda :)

Šorīt sīkais kavēja skolu, jo nevarēja atrast skolas bikses. Piektdien atnākot no skolas ar dubļainām biksēm, jo ar draugiem vazajās pa upi pēc stundām, viņas nevis ielika veļas maisā, bet uzmeta uz sava skapja, aizmirsa, šorīt pilnīga panikā nevarēja atrast, prasījām, kur otras skolas bikses, viņš arī pat nezināja, ka viņam vispār tādas ir, lol, es beigās atradu arī otras uz viņa skapjaugšas, blakus pirmajām, arī visas dubļainas, lol :D, nu neko, gāja ar dubļainām, galvenais, vēl vakar viņam smuki mācīju, kā lietot veļasmašīnu, visas pārējās viņa drēbes izmazgājām :D cirks gatavais :D

Mon, Jun. 27th, 2022, 01:21 pm
[i]au:

šodien ārā ir izcili:
karsts, vējains, ēnains.

Mon, Jun. 27th, 2022, 10:51 am
[i]klusais_okeans:

Tik brīnišķīgi laikapstākļi. Ja redzat no manis birstam zvaigžņu puteklīšus, tad ziniet, ka tas no siltuma radītajiem laimes viļņiem.

Mon, Jun. 27th, 2022, 10:48 am
[i]vilibaldis: Kaķītis

Bet toties kaķīša dzīvi mums ir izdevies drusku pastiept garumā un par to katru jaunu rītu prieks. Pie kam pietiekami kvalitatīvi, lai tās nebūtu nepamatotas ciešanas.
Lūk!

20 most recent