Mon, May. 29th, 2017, 08:38 am
[i]zirka posting in [i]arii_cirsliitis: you've got to crack a few eggs to make an omelette

itin labi izgulējies, tak vēl nepamodies cirslītis brīvdienas rītā aplej kafiju un ķeras pie brokastu gatavošanas
sagatavo bļodiņu olu kulteņa jaukšanai, izņem no ledusskapja kartona kastīti ar olām, paņem vienu olu, pāršķeļ ar nazi... un olas saturu rūpīgi ielej atpakaļ, no kurienes izņēmis - olu kastītē

Fri, May. 26th, 2017, 01:10 pm
[i]snauts posting in [i]es_shobrid_lasu:

Fri, May. 26th, 2017, 09:28 am
[i]nebukadnecars posting in [i]pajautaa:

Labrīt!

Vai ir kāda vieta Rīgā vai tās tuvumā, kur cilvēks bez autovadītāja tiesībām (bet pilngadīgs un ar auto māk braukt), var izbraukāties ar automobīli? Kaut kādi laukumi vai kaut kas tāds, vai trases?

Thu, May. 25th, 2017, 07:09 pm
[i]ulvs posting in [i]pajautaa:

Kāds nezina, kā lai noskaidro, vai kino "Bizē" vēl kaut kad tiks demonstrēta filma "Atbrīvošanas diena"? Viņiem nav tel.nr., un ir nepieciešamība noskaidrot tagad.

Thu, May. 25th, 2017, 04:24 pm
[i]kochka posting in [i]diskoteka: I'm not yours, I'm mine

Slacks

Thu, May. 25th, 2017, 10:36 am
[i]santech posting in [i]gribam_zinaat:

Kurš ir vislētākais taksis pasaulē, lai aizvestu veļas mašīnu no sludinājuma adreses līdz manam miteklim? Rīgas robežās. Vai arī kāds var izpalīdzēt ar savu vāģi par simbolisku(10e) smaksu? Un piepalīdzēt ar ie/iz kraušanu? Jo eseskā ir visādas lētas veļenes, bet visur samovivoz.
Ledusskapīti arī vajag. Varbūt tev ir kāds lieks un maziņš?

labojums: tagad vajag tikai ledusskapīti

Thu, May. 25th, 2017, 01:05 am
[i]samantta posting in [i]pajautaa: Automatizēti epasti

Jautājums no pilnīga iesācēja visā, kas saistīts ar internetu un automātiskiem e-pastiem.

Labu laiku atpakaļ uzsāku organizēt ikmēneša pasākumu. Sūtu divus e-pastus mēnesī, precizējot laikus un vietas utml. Sākumā bija viegli to darīt manuāli, jo nebija daudz apmeklētāju, taču ar laiku epastu liste ir uzaugusi un manuāli to darīt sāk likties par traku.

Kādi ir ieteikumi šo procesu automatizēt? Esmu lūkojusies uz Mailchimp, bet man ir bail vai uzņēmumu (epasta adreses parasti ir uzņēmumu adreses) epasti kļūst aizvien labāki spama bloķēšanā un ir radies priekšstats, ka visādi automātiskie epasti iekrīt spama filtru melnajos caurumos. Vai tā ir?
Izpētīju, ka ir nedaudz drošāk, ja izdodas palūgt visiem adresātiem 'pierakstīties' un apstiprināt, ka viņi vēlas saņemt attiecīgos epastus, bet tas atkal čakars un negribas to uzņemties, ja vien nav citu variantu.

Kādas ir līdzīgas alternatīvas? Kā un ko labāk/efektīvāk darīt?

Liels paldies par jebkādiem padomiem un ieteikumiem lai šo visu saprotu mazliet labāk!

Thu, May. 25th, 2017, 12:57 am
[i]masha_nje_vasha posting in [i]pajautaa: Pieneņu pļava

Lūdzu, pastāstiet, kur Rīgā vai tuvumā ir pļava, kur šobrīd zied pienenes. Jo vairāk jo labāk. Vēlams tālāk no putekļiem, jo mērķis ir vārīt pieneņu medu.

Wed, May. 24th, 2017, 09:34 pm
[i]gribu_gribu posting in [i]pajautaa: RAMSTEIN 11.06.17

Sveiki Cibiņi,

Jautājums Nr.1.: Vai kāds no jums vai jūsu paziņām,draugiem,radiem dodas uz Tallinu 11.06 (dodas uz Ramstein konci vai citās darīšanās, un ir iespēja paņemt divus vai vairāk līdzbraucējus? Par ceļu maksāsim!

Jautājums Nr.2.: Vai kādam no jums ir kāds paziņa,draugs,rads Tallinā kurš būtu ar mieru uzņemt pie sevis un izguldīt ,minim.2, max 4 cilvēkus Tallinā pa nakti no 11.06 uz 12.06? Par naktsmājām dosim naudiņas.

Wed, May. 24th, 2017, 08:02 pm
[i]panacea posting in [i]pajautaa: Čīk-čīk-čīkstoša grīda

Augšējiem kaimiņiem pirms pāris mēnešiem ārkārtīgi skaļi sāka čīkstēt grīda (iet cauri aktīvi skaņu bloķējošām austiņām), visu laiku zinu, kur kaimiņš augšstāvā atrodas. Internetā izlasīju, ka dažreiz čīkstošai grīdai palīdz talka pūderis. Kā jums liekas, būtu vērts iet pie kaimiņa ar talka pudelīti un lūgt lai saber? Varbūt ir vēl kādas kreatīvas idejas?

Wed, May. 24th, 2017, 03:21 pm
[i]miiljo_stundinj posting in [i]pajautaa: Nodot pudeles Rīgā

Sveiki, interesē, vai šobrīd vēl notiek stikla alus pudeļu nodošana pretī saņemot naudu? Tad kur Rīgā, varbū pat Teikā to var izdarīt? Vai var nodot jebkuru alus pudeli vai tikai konkrētu ražotāju?

Wed, May. 24th, 2017, 01:44 pm
[i]malafemmina posting in [i]pajautaa: Старая Площадь Maskavā

Varbūt kādam ir pie rokas kāds Maskavas ceļvedis latviski? Šim laukumam nespēju atrast latvisku ekvivalentu, Gūgle neatrod ne Veco laukumu, ne Staraja laukumu, ne Staraja ploshad laukumu... varbūt ir kāds variants?

Tue, May. 23rd, 2017, 02:27 pm
[i]zzk posting in [i]dziivo_te: Izolēta istaba Daugavpils ielā

No 15.jūnija tiek izīrēta 8 m2 izolēta istaba Daugavpils ielā (2 istabu dzīvoklis) īrniekam, kurš nesmēķē un nenāk komplektā ar mājdzīvniekiem vai bērniem. Dzīvoklī ir gāzes apkure, veļasmašīna, ledusskapis, gāzes plīts, internets. Istabā pieejams 160x200cm matracis. WC atdalīti no vannas telpas.
Katru mēnesi jāmaksā 115 EUR + komunālie maksājumi. Ievācoties jāmaksā par pirmo un pēdējo mēnesi.
Apskatīties var darba dienās, iepriekš vienojoties par laiku.

Tue, May. 23rd, 2017, 11:40 am
[i]livia posting in [i]pajautaa:

Labas dienas!

Varbūt kāds var ieteikt kādu šūšanas darbnīcu/ šuvēju, kur varētu pa lēto pāris biksēm pāršūt izrautus rāvējslēdzējus? Tiešām tas maksā 7 eur rāvējslēdzējs + 10 eur darbs ?- daļa bikšu nemaksā tik daudz :D
(protams, protams, gan jau,ka standartā pakalpojums tā arī maksā, bet moš kaut kur ir pa lēto)

PALDIES!

Tue, May. 23rd, 2017, 11:16 am
[i]santech posting in [i]gribam_zinaat:

No kā baidās cibas lietotājs gnidrologs, ja pēc sava viedokļa paušanas tulīt arī izdzēš komentāru ar savu viedokli? Komunikācija ar dzēstu komentāru palīdzību ir diezgan tizla metode.

Mon, May. 22nd, 2017, 10:24 pm
[i]redrum posting in [i]pajautaa: Auto īre

Nepieciešams uz nedēļu noīrēt auto braucienam ārpus Latvijas. Vai kādam ir kādi ieteikumi, kas balstīti uz pozitīvu pieredzi vai arī ieteikumi no kuriem uzņēmumiem izvairīties?

Mon, May. 22nd, 2017, 02:25 pm
[i]brr posting in [i]pajautaa: Autoserviss Miera ielā (pretī Lielajiem kapiem)

Vai kāds ir izmantojis Miera ielas autoservisa (pretī Lielajiem kapiem) pakalpojumus (vēlams izvairīties no turienes vai kā reiz ir vērts)?

Paldies!

Mon, May. 22nd, 2017, 01:17 pm
[i]koks posting in [i]vajag:

Sveiki, vai kāds cibiņš jau ir atradis, kur var noskatīties Twin Peaks 3 sezonas 1 sēriju?

Mon, May. 22nd, 2017, 11:26 am
[i]kvarks posting in [i]iztulko: 101 dalmacietis

Vai kadam nav majas Egmont vai Jumavas izmotas gramatinas par 101 dalmaciesiem? Galveno varonju vardiem figure dazadi latviskojumi, tapec interesejos, kadi ir drukatie varianti. Biblo dabuju tikai "Spridisa" 2000.g. izdoto gramatinu. Paldies!

Mon, May. 22nd, 2017, 10:21 am
[i]hekate posting in [i]pajautaa: Vienkārša mūsdienu latviešu virtuve Rīgā?

Vai kaut kur Rīgā (vislabāk centrā) ir vieta, kur var paēst ēdienus, kas +/- līdzīgi Lido piedāvājumam, bet kur būtu apkalpošana pie galdiņa, vai vismaz, ja bistro, tad bez tās milzīgās drūzmēšanās un bez apdullinošiem šlāgeriem? Var būt arī dārgāk nekā Lido, bet neinteresē "seno latviešu virtuve" ne arī pārizsmalcināti, oriģināli šefpavāru eksperimenti uz latviešu ēdienu bāzes. Vienkārši labs, garšīgs, tipisks mūsdienu Lv ēdiens.

20 most recent