Sat, Jul. 22nd, 2017, 09:46 am
[i]brokolis posting in [i]pajautaa:

Labdien,

Vēršos pie Jums, jo tiešām nevarēju internetā atrast.

Kur var nopirkt šķidro parafīnu (lakas cietēšanai) ?

Paldies

Fri, Jul. 21st, 2017, 05:47 pm
[i]aai posting in [i]pajautaa: Patoss vs Pathos

Vienkārši moka ziņkāre (un arī pieļautā kļūda sarunā ar angli, smadzenēm tobrīd domājot latviski (rakstot WhatsApp ziņu latviski), bet esot angliskā vidē) - svešvārdam "patoss" un pathos (angliski) taču ir vienāda izcelsme, ne? Taču nozīmes pielietojumā ir teju pretējas:

Pathos is a quality of an experience in life or a work of art that stirs up emotions of pity, sympathy and sorrow.
Patoss - kaislīga jūsma, aizgrābtība, ļoti liela pacilātība.

Kā nākas?

Fri, Jul. 21st, 2017, 06:17 pm
[i]blond posting in [i]pajautaa:

Hei! Atceros kādu runājam, ka Ventspilī jauns krogs esot atvēries? Ka tik pat ne "hipsterkrogs"? Vai kāds kaut ko zina un var ieteikt?

Fri, Jul. 21st, 2017, 02:18 pm
[i]lemurs posting in [i]pajautaa: perniones

visu zinošā Ciba, saki, kā latviski sauc tos niezīgos, sarkanos pampumus, kas no aukstuma parādās galvenokārt uz roku un kāju pirkstiem un locītavām. (nē, tie nav gluži apsaldējumi, jo parādās aukstumā un mitrumā arī temperatūrās virs nulles). latīniski perniones, angliski chilblains, itāliski gelloni, leitiski nuožvarba, krieviski цыпки utt.
izdodas atrast tikai apzīmējumu “sala puni”, bet jābūt taču vēl kādam. mums tak te mēdz būt auksts!
ir "dzērvju zābaki", bet to lieto tikai par ielaistu stadiju kājām. bet rokām?
paldies jau iepriekš!

Fri, Jul. 21st, 2017, 09:09 am
[i]kalevala posting in [i]pajautaa: jautājums mazu bērnu (līdz 6–7 gadiem) vecākiem vai citām bērniem tuvu stāvošām personām

Kā mūsdienu bērni sauc tualeti?

Thu, Jul. 20th, 2017, 09:55 pm
[i]kochka posting in [i]diskoteka: Song of of self undoing, karma, death, endings, struggle

Šis ir viens no retajiem gadījumiem, kad man labāk patīk dziesmas teksts, nevis skanējums. Kad vēl nebiju noklausījusies visu albumu par planētām, šī dziesma šķita neiederīga un garlaicīga. Nevar jau gaidīt, lai elektroniskā popsa būtu oriģināla. Jo ilgāk klausos, jo vairāk šķiet, ka tas darīts ar nodomu, jo Sufjans Stīvenss parasti tāda veida mūziku neizpilda.

Dziesma par to, kā pagātne ietekmē bezapziņas stāvokli, kad jūties vainīgs, nevērtīgs, nomākts, trauksmains.


Saturn

Thu, Jul. 20th, 2017, 08:31 pm
[i]prtg posting in [i]pajautaa:

Vai jūsuprāt ir atrodams pamatojums tam, kādēļ valsts noslēpuma statuss ticis piešķirts pierādījumiem par tirgošanos ar ietekmi? Likumā valsts noslēpuma jēdziens traktēts šādi: "..informācija, kuras nozaudēšana vai nelikumīga izpaušana var nodarīt kaitējumu valsts drošībai, ekonomiskajām vai politiskajām interesēm". Valsts ir visi tās pilsoņi, tātad manā izpratnē valsts noslēpuma statusa Rīdzenes sarunām piešķiršanas fakts ir nevis valsts intereses sargājis (kā to paredz likums), bet gan tiešā veidā tām kaitējis.

Thu, Jul. 20th, 2017, 01:12 pm
[i]anima_de_nera posting in [i]pajautaa: placis

vai un kur Gulbenē vai tās tuvumā ir kāds placis, stāvvieta vai skatu laukums, kur ar mašīnu var nolikties un pārnakšņot bez apkārtējo sašutuma un arī bez vietējo jauniešu bariņiem apkārt? ne gluži statoilā varbūt.
Paldies!

Thu, Jul. 20th, 2017, 12:12 pm
[i]yeux_glauques posting in [i]pajautaa:

vai ir kāds medicīnisks vai specifisks termins, kā saucas mūsu pleznu pārpalikumi - ādas krokas starp rokas pirkstiem? angliski hand web

Wed, Jul. 19th, 2017, 04:20 pm
[i]far_away posting in [i]pajautaa: Pārtikas kodes

Atvedu no omes kaltētus ābolus, izrādījās, ka tajos dzīvo pārtikas kodes. Ābolus izmetu, bet kodes jau paspējušas savairoties, lidinās virtuvē ap skapīšiem, un tiktāl izķert nav izdevies ne man, ne kaķiem, pie tam, ir aizdomas, ka jau tikušas pie miltiem un citiem produktiem, šodien skapītī pāris lidinājās. :( Kā tikt no kodēm vaļā? Apsveru domu izmest visas miltu, mannas, tējas paciņas un likt jaunos produktus tikai ledusskapī, bet ir kaut kādi tautas vai veikalos atrodami efektīvi līdzekļi, kā viņas apturēt? Ja viņām nebūs nekā ēdama (mana pārtika), dzīvos tik un tā pie manis?

Internets pilns ar padomiem, bet gribu praksē pārbaudītas receptes.

Wed, Jul. 19th, 2017, 05:19 pm
[i]silpurene posting in [i]pa_leeto: apaļš galdiņš

Vēlos atbrīvoties no apaļa galda, kurš turas uz 3 kājām.  Baltā virsma piedzīvojusi pāris balītes, bet krāsu var nokasīt, dekupēt vai citādi radoši izpausties. Augstums 61 cm, diametrā 65 cm. 
Čemodāni jau paņemti!.
Bildes te
Cenu nosauc Tu un lietas savāc Ģertrūdes ielā.
ja interesē, raskti lūdzu uz esmu punkts silpurene at džīmeils kom

Wed, Jul. 19th, 2017, 12:31 pm
[i]deloveja_kundze posting in [i]pajautaa:

ļoti vajadzētu sakontaktēties ar Anriju Kavalieri, kura apraksts goodreads.com ir šāds: "Prof., dr.habil.iur Anrijs Kavalieris divdesmit astoņus gadus strādājis par izmeklētāju. bijis gan Rīgas Milicijas pārvaldes izmeklēšanas daļas priekšnieks un priekšnieka vietnieks operatīvajā darbā, gan Iekšlietu ministra vietnieks. No 1984.gada Anrijs Kavalieris vadījis Minskas leM augstskolas Rīgas fakultāti, bet kopš Latvijas Policijas akadēmijas dibināšanas ir šīs augstskolas Kriminālistikas katedras vadītājs."

internets ļoti sazvērnieciski klusē, ieskaitot par to aspektu, vai, lai sazinātos ar Kavaliera kungu, nu jau ir jāizmanto garu izsaukšana. vai kādam no jums ir kādas ziņas? ļoti priecātos, nepieciešama intervija.

Wed, Jul. 19th, 2017, 10:06 am
[i]digna posting in [i]vajag: Telefonz

Lūdzu, kaut kādu androīdu, kam darbojas zvanu funkcija, internets un rakstīšana, apmēram uz mēnesi.

Wed, Jul. 19th, 2017, 07:14 am
[i]aai posting in [i]pajautaa: Eko-šmeko

Vai vācvalodu zemēs (šoreiz - tieši Austrijā) vārdu salikumam "eko-šmeko" arī ir tā (mazliet) nievājošā pieskaņa, kas latviešu valodā? Jebšu tas neko specifisku nenozīmē? Tieši tā "šmeko" daļa..

Tue, Jul. 18th, 2017, 09:09 pm
[i]kochka posting in [i]diskoteka: Videoklipa beigās ir mana mīļākā bērnības spēle ar sauleszaķīšiem

Dziesmiņa

Tue, Jul. 18th, 2017, 11:45 am
[i]gary_crant posting in [i]gribam_zinaat: cik ādas plēš matu meistari

labdien!

mani interesē, cik tu savam frizierim maksā par griešanu.
mans strādā brīnišķīgi, bet par vidēja garuma griezumu ņem 45 eur, prātoju, vai tomēr tāda pati kvalitāte nav pieejama drusku lētāk.


/matu dzenamā mašīnīte, dzirkles u.tml. varianti varbūt šoreiz lai paliek noklusēti kā pasaulē ģeniālākās apslēptās asprātības, paldies/

Tue, Jul. 18th, 2017, 06:55 am
[i]versatile posting in [i]pajautaa: Love me tinder

Vai ir tāds "Tinder" variants priekš diezgan depresīviem vientuļniekiem, un citiem dīvaiņiem? Savādāk, parastajā Tinderī sāk smacēt normālo cilvēku īpatsvars.

Mon, Jul. 17th, 2017, 04:54 pm
[i]french_mime posting in [i]pajautaa:

Cik ilgi jāgaida, kamēr sadzīst salauzta sirds?

Mon, Jul. 17th, 2017, 06:25 pm
[i]pelnufeja posting in [i]pajautaa: Mērfijs

Ne uz ko īpaši neceru, bet es meklēju citātu no Semjuela Beketa grāmatas "Mērfijs", ko esmu lasījusi pirms daudziem gadiem. Āķis ir tāds, ka man nav šīs grāmatas un es nevaru pateikt, kāds tieši bija tas citāts, bet tas bija nodaļā par psihiatrisko slimnīcu, un tur bija teikts kaut kas par to, ka, ja citi cilvēki meklē veidus, kā izārstēties un izkļūt ārā, tad viņš nē, jo šis beidzot ir glābiņš no dzīves (bet, jā, es tiešām lasīju varbūt pirms desmit gadiem, tāpēc varu būt arī kaut ko sajaukusi :D). Lapaspuse man nav vajadzīga, jo tas nav akad. darbam, bet tikai pats teksts, varētu būt pāris teikumi.

Anyone?

Mon, Jul. 17th, 2017, 04:26 pm
[i]aborigens posting in [i]pajautaa:

Vai Dschinghis Khan dziesmai Moskau apakšā ir kaut kāds politiskais vēstījums?

20 most recent