Sat, Sep. 23rd, 2017, 03:56 pm
[i]iive posting in [i]pajautaa: Confessionalism

Kā latviskot confessionalism stilu mākslā? Var teikt grēksūdzisms vai grēksūdziskums?

Thu, Sep. 21st, 2017, 04:11 pm
[i]burzj posting in [i]pajautaa: pagulēt un iztīrīt zobus Berlīnē

Čau! :)

Vai kāds no jūsu paziņām, draugiem, māsām var palīdzēt ar naktsmājām Berlīnē no 27. līdz 30.oktobrim? Neesmu cimperle, varu pārnkšņot uz matracīša uz grīdas, vēlētos tikai vannasistabas opciju un varbūt kaut ko ātri pagatavot virtuvē. Esmu tīrīga un netrokšņoju, Berlīnē būšu pirmo reizi, tāpēc visas dienas plānoju pavadīt ārā.

Neuzticos kaučsērferim un dzīvot hostelī ar astoņiem bekpekeriem negribu, bet Tavai draudzenei vai draugiem varu samaksāt n naudiņas par katru nakti.

Laiks līdz braucienam vēl ir, ja ir piedāvājumi, lūdzu, feliticeira pie gmail

Kristīne

Thu, Sep. 21st, 2017, 03:17 pm
[i]ninona posting in [i]iztulko: Apgreidot Trados Studio?

Kolēģi, ko domājat - ir vērts tagad apgreidot savu Studio? Kārtējo reizi dod ar atlaidi un tā. Vai turpināt gaidīt un cerēt uz akciju, kad tuvosies nākamā versija?
Pirms 17tā palaišanas bija "apgreido uz aktuālo un automātiski dabū jaunāko, kad tā iznāk".

Man ir Studio 2014. Tas noteikti līdz ar jauno versiju (par kuru gan vēl nekādas ziņas neesmu manījusi, man vienkārši priekšlaicīgā nervozēšana) kritīs tādā pat nežēlastībā kā 2011 līdz ar 2017, to jau vairs apdeitot "pa lēto" nevar, jāpērk jauna licence.

Šobrīd tādu prieku varu atļauties. Kas zina, vai varēšu, kad pienāks pēdējais brīdis (diez vai līdzekļus atlikšu :D)

Thu, Sep. 21st, 2017, 02:33 pm
[i]malfor posting in [i]pajautaa:

cik dienas ir ok ledusskapī uzglabāt ceptas bekas (ne burkā)?

Thu, Sep. 21st, 2017, 08:06 am
[i]dominika posting in [i]pajautaa: Lapaspušu numerācija Open Office Word dokumentā

Jau vairākas reizes Open Office Wordā saskaros ar šadu problēmu - ieliekot footerī lappušu numurus, tie iet nevis pēc kārtas, bet šķietami randomi. Piemēram, šobrīd man piecu lapaspušu dokuments ir sanumurēts 1, 2, 3, 1, 0. Kur ir problēma un kā man to novērst?

Thu, Sep. 21st, 2017, 04:23 am
[i]ulvs posting in [i]pajautaa:

Manam superdārgajam velo vajag tādu kā lietussargu/plēvi (kaut ko starp abiem, jo es negribu katru reizi čakarēties ar plēvi, un standarta lietussargs nenosedz visu; varbūt ir hibrīds?), kamēr es to atstāju pieslēgtu kādā vietā, kur nav jumta. Vai varat, lūdzu, norādīt uz kādu komercvariantu, kam varu ineternetos uzmest aci? Atzīšos: man vajag ne tikai veļukam, bet, lai pabarotu savas smadzenes ar info par šo konkrēto tirgu. Pateicos.

Wed, Sep. 20th, 2017, 09:52 pm
[i]versatile posting in [i]pajautaa: Rīgas Modes

Rokas, viscaur notetovētas līdz pleciem, ir kaut kāds pēdējā laika jauniešu trends, jeb es esmu krietnu laiku sabijis tankā?

Wed, Sep. 20th, 2017, 05:29 pm
[i]kants posting in [i]pajautaa: čeks

amrikāņi atsūtīja bankas čeku ar dolāriem. 1.x tādu redzu, tagad neizpratne, kur lai viņu atkešo? vai ir būtiska starpība, vai to dara LV vai kambodža?

Wed, Sep. 20th, 2017, 02:27 pm
[i]sirualsirual posting in [i]pajautaa: tulkojuma traumas

no kādiem, piemēram, tehnoloģiju latviskojumiem jums bijušas sliktākās sajūtas? kādas lietas jūs ir aizskārušas daiļliteratūras tulkojumos?

Tue, Sep. 19th, 2017, 05:32 pm
[i]andris_k posting in [i]gribam_zinaat:

'garšīga sperma' nav oksimorons?

Tue, Sep. 19th, 2017, 08:37 am
[i]violets_t posting in [i]pajautaa: Veğetāri+glutenfree paēst?

Komandējumā atbraukusi kolēğe ir veğetāriete un viņai ir glutēna nepanesamība. Kur tādam cilvēkam Rīgā laba pusdienu/vakariņu izvēle? :) Būs te divas nedēļas un pašai gatavot iespēju nav.

Mon, Sep. 18th, 2017, 07:25 pm
[i]nomirusi posting in [i]pajautaa: Lietussargs. Caurspīdīgs.

Vai ir ieteikumi, kur meklēt caurspīdīgu lietussargu bez apdrukas Rīgas centrā? Rīt, interneta veikali nederēs, kaut arī tur nemanīju nekādu spīdošo piedāvajumu.

(Un kur vispār pārdod lietussargus, nopietni, man nav ne mazākās nojausmas, tādus neizmantoju, šo man palūdza, jo Liepājā nevar atrast, ja ir ieteikumi kur Vēju pilsētā atrast, arī der.)

Mon, Sep. 18th, 2017, 01:38 am
[i]kochka posting in [i]diskoteka: Rudens melanholija

Fool

Sun, Sep. 17th, 2017, 03:35 pm
[i]khosmos posting in [i]vajag:

Dārgie automīļi un senlietu kolekcionāri!
Steidzami nepieciešams iegūt īpašumā funkcionālu (tehniskajai apskatei derīgu) 1997. gada Honda Civic hatchback kreiso aizmugurējo durvju ārējo rokturi.
Atlīdzība un mūžīga cieņa un pateicība garantēta, jo apskate jau pavisam drīz. Maxāsim, cik vajadzēs.

Sat, Sep. 16th, 2017, 10:01 pm
[i]goddes posting in [i]es_shobrid_lasu:

a

Fri, Sep. 15th, 2017, 08:48 pm
[i]mare_team posting in [i]pajautaa: alga noliktavas darbiniekam interneta veikalā

Dārgā sviesta ciba, kas zina visu un kam ar viskautko bijusi pieredze. Ir darba piedāvājums. Amats teiksim tā.. kancelejas preču bāzē vai tml. apstrādāt internetveikala pasūtījumus, salasīt, sagatavot sūtīšanai. pamatalga 500 eiro uz rokas pārbaudes laikā un 650 pēc tam, kas sastāda 1 procentu klāt no kopējā apgrozījuma, kas veikalam esot ap 15 000 mēnesī.tas izklausās ok, vai mani čakarē? jo pie stulbā jautājuma, kādu algu gribētu, minēju, ka 500 ir totāls minimums...un man ir aizdoma, ka kāds ir pieķēries šiem maniem vārdiem. cenšas izbraukt uz to, ka varu piesaistīt jaunus klientus, tad attiecīgi mana peļņa augs. man ir baža, ka darba apjoms būs tik liels, ka man atkal nebūs personīgās dzīves un būs tikai darbs, darbs, darbs. vēršos pie jums, jo nekad neesmu spējusi sevi adekvāti finansiāli novērtēt. iepriekšējā darbā man bija 3 amati vienā,-pārdevēja līdzīgā veikalā, administratore, jo tur bija arī paralēli nodarbības un viskautkas un, protams, apkopēja.:)) paldies.

Thu, Sep. 14th, 2017, 02:04 pm
[i]sodienliist posting in [i]pajautaa:

Kāds varbūt var ieteikt interesantas pasakas (jebkura autora) ? Kaut ko mazliet nestandarta, ko varbūt varētu uzvest uz skatuves.

Wed, Sep. 13th, 2017, 05:06 pm
[i]svens posting in [i]iztulko: Народоволец

Biedri vēsturnieki, kāds ir vārda Народоволец "oficiālais", akadēmiskās aprindās atzītais tulkojums?

Tue, Sep. 12th, 2017, 03:19 pm
[i]qgmr101 posting in [i]pa_leeto: Kino biļetes pa lēto

Pa lēto vai par velti (kā sanāks) piedāvāju 2 biļetes uz dokumentālajām filmām, jo paši netiekam. Rakstīt var uz qgmr101 pie gmail.com jeb komentāros... Labāk -pastu.

Mani iepriecinātu kōlas vai Borjomi minerālūdens pudele Rīgas centrā :-)

Biļetes ir elektrōniskas, izdrukājis neesmu.

2017-09-13 18:30 KINO BIZE

#SHORT_RIGA
FESTIVAL DARLINGS

PERSONA
AK, MĀT!
ĪSA PRINCESES X VĒSTURE
RAKSTĪTS/NERAKSTĪTS
VĀVERĪTE

Subtitri ANGĻU
IETEICAMAIS VECUMS: 16+

Oriģinālā cena bija 4 eiro par biļeti.

http://www.rigaiff.lv/2017/lv/calendar/

Tue, Sep. 12th, 2017, 11:51 am
[i]piecis posting in [i]darbs: Meklēju kopīraiteiri!

Vienam darbiņam ir nepieciešams Copywriter. 
Darba apraksts - vajadzīgi ~30 bloga ieraksti par profesionāliem tīrīšanas līdzekļiem, apjoma ziņā kādas 2 lapas par katru produktu (450-550 vārdi). Katrs raksts jāveido kā interesants stāsts, salīdzinājums, pieredze vai jebkā citādāk interesanti lasāmi. Ja ir prasmes, tad foto un video pievienošana tiks novērtēta ļoti atzinīgi. 
Klients ir jauns Latvijas ražotājs, specializējas profesionālos tīrīšanas līdzekļos. Samaksu piedāvā gan naudā, gan graudā. Graudā tiks doti līdzekļi par ko rakstīt. Pēc savas pieredzes varu teikt, ka vismaz grīdas spīd un laistās, pārējos produktus neesmu testējis. 
Savukārt par vēlamo samaksu naudā vai citiem jautājumiem var rakstīt PM šeit vai arī uz martins@mmagency.eu

20 most recent