Aug. 24th, 2016 @ 11:53 am lalalalalala
Par šo pukstu
[info]jojo
Aug. 24th, 2016 @ 11:19 am (no subject)
ПАМЯТКА ПО ВЫЖИВАНИЮ СРЕДИ ЕНОТОВ

http://www.liveinternet.ru/users/bahit/post396686396/

( ja nu gadās)
Par šo pukstu
[info]str
Aug. 24th, 2016 @ 11:04 am Interesanti.
Ir cilvēki, kuri tiešām iegulda daudz darba, lai apkārtējie viņus uztvertu kā nepatīkamus. Tiešām ir tā vērts, kur fiška?
Par šo pukstu
[info]unpy
Aug. 24th, 2016 @ 09:57 am Lēta automazgātuve Skanstes rajonā
Sveiki!

Pirms kāda laika uz līdzīgu jautājumu par lētu automazgātuvi Skanstes rajonā tika atbildēts apstiprinoši. Tāda esot - neafišēta taksometru -, bet diemžēl nepiefiksēju, bet nu dzīvojot tajā galā lieti noderētu precīzāka atrašanās vieta.
Par šo pukstu
[info]brr, posting in [info]pajautaa
Aug. 24th, 2016 @ 06:45 am +32
sēžu no sešiem, visas durvis uz dārzu līdz kājai vaļā, visi logi vaļā - vēdinu un dzesēju māju. cerams, mani susliki, abi dzīvosies mājās, pa dienu visus manus labos nakts darbus nepadarīs par nebijušiem un sēdēs aiz aizvilktiem aizkariem un aiztaisītiem logiem. vakar bija līdzējis, vakar vakarā iekšā bija vēsāk nekā ārā.

pateicības:
silts, otro reizi patiešām silts šovasar (un man parasti siltums ne pārāk),
māja, un līdz darbam vēl joprojām desmit minūtes ar auto (ak, viss drīz mainīsies - brīvdienas iet uz beigām),
Agneseei kāja dzīst labi,
šodien vingrošana,
mašīna

a propus par mašīnu, liekas, ātrumkārba jāmaina (automāts).
Par šo pukstu
[info]jojo
Aug. 23rd, 2016 @ 11:18 pm ***
Jēziņ, pirms laika bija diskusija par to, vai labāk trenēt personīgo izturību pret visa veida apvainojumiem, vai labāk trenēt sabiedrību, lai visa veida apvainojumus neizsaka. Man arvien šķiet, ka pirmais variants ir labāks, sāku trenēties pirms daudziem gadiem un, ziniet, mana subjektīvā pasaule kļūst ar katru gadu arvien labāka.
Par šo pukstu
[info]unpy
Aug. 23rd, 2016 @ 10:37 pm (no subject)
Ā, un es šodien caur biroja logu redzēju debesīs lidmašīnu, kuru pavadīja divi iznīcinātāji.
Izrādās, ka nevis nolaupīta, bet gan nīderlandiešu olimpieši atgriežas mājās no Rio un iznīcinātāji šos sagaida/pavada/apsargā:

https://www.facebook.com/KLM/videos/10153909457075773/
Par šo pukstu
[info]mazeltov
Aug. 23rd, 2016 @ 10:24 pm gumijnieki 29
pirms nopērku no kada cita, jums nav par mazu gumijnieki 29 izm? krokši vai prastāki.
Par šo pukstu
[info]virginia_rabbit, posting in [info]vajag
Aug. 23rd, 2016 @ 08:48 pm (no subject)
Bet zin, kas būtu vissmieklīgāk? Ja es varētu pārliecināt mammu uzņemt savā mājā bēgļu pāri (un pārliecināt bēgļu pāri), kuriem es varētu maksāt par to, lai viņi strādā mammas mājā lauku darbus - mēž kūti, slauc govis, palīdz rudens sējas darbos. Viņiem būtu jumts virs galvas un piķis ik mēnesi, savukārt mammai - palīgi smagajos darbos.

Prīmā integrācijas eksperiments, ne? Labākais realitātes šovs LV!
Par šo pukstu
[info]mazeltov
Aug. 23rd, 2016 @ 08:37 pm Laika vērotāja piezīmes.
Labi, ka uznāca gabaliņš zilu debesu, varēju aiziet līdz veikalam.
Par šo pukstu
[info]unpy
Aug. 23rd, 2016 @ 08:19 pm (no subject)
Bet vispār, Amsterdamā šonedēļ 25-30 grādi katru dienu, pat IRL no cepiena neizvairīties.
Par šo pukstu
[info]mazeltov
Aug. 23rd, 2016 @ 07:42 pm dindinIZPĀRDOŠANA iet vaļā!
iPad, Millet ziemas jaka, Crocs apavi, Nike Air botiņas, lina pirtssvārki, LowePro fotosoma, Lonely planet ceļvedis & 100 citu iekārojamu lietu, kas jāķer ciet ar steigu :) 
Visi labumi & kā pieteikties - šeku reku.
Par šo pukstu
[info]aiz, posting in [info]pa_leeto
Aug. 23rd, 2016 @ 05:28 pm 3d printēšana
Iesakiet, lūdzu, kādu 3d printēšanas kantori izvēlēties.

Also, aptuveni kā var saprast cenas? Man nav ne mazākās nojēgas, cik ilgs laiks nepieciešams, lai izprintētu mani interesējošo modeli, bet kur skatos, cenas ir par stundām.
Par šo pukstu
[info]zetinja, posting in [info]pajautaa
Aug. 23rd, 2016 @ 04:15 pm Meniska operācija
Pastāstiet, lūdzu, par labiem ceļa locītavas ārstiem un/vai pieredzi ar iestādēm un ārstiem, kas veic meniska artroskopiju. Diagnoze ir meniska plīsums.
Par šo pukstu
[info]scorpse, posting in [info]pajautaa
Aug. 24th, 2016 @ 10:56 am (no subject)
145. Kāds laiks Bērtulī, tāds visu rudenī.
/J. Jansons, Smiltene./

3146. Ja Bērtuļa dienā lietus nelīst, tad to rudeni ir
daudz ugunsgrēku. /H. Laimiņš, Druviena./
Par šo pukstu
[info]str
Aug. 23rd, 2016 @ 01:47 pm (no subject)
redzu tos cepienus, un man gribas tikai atkārtot to, ko ne pārāk sen jau rakstīju pie [info]french_mime - man liekas, pats svarīgākais šajā ir apzināties, ka pasaulē ir tik daudz problēmu un netaisnību, pret kurām cīnīties, ka nevienam cilvēkam, pat tad, ja viņš tam ziedo visu savu mūžu, nav iespējams aptvert tās visas, un vienmēr ir kaut kas jāizvēlas. mēs katrs izvēlamies, kuras cīņas uzņemties, un kuras - nē. tāpēc varbūt labāk tā vietā, lai tērētu savu enerģiju, mēģinot pārliecināt citus, ka viņu cīņa ir bezjēdzīga un stulba vai ka mana cīņa ir labāka, vai ka vislabāk ir necīnīties par neko, varētu biežāk vienkārši pieņemt savas un citu izvēles un darīt labāko, kas paša spēkos, lai strādātu sava izvēlētā mērķa labad. vajadzības gadījumā citiem īsi paskaidrojot, kāpēc esi izvēlējies tieši šo problēmu (bet bez nepieciešamības šo skaidrojumu nostādīt universālas patiesības, kas der un jāpieņem visiem, lomā), apzinoties, ka par spīti visiem pamatojumiem, izšķirošais faktors tomēr ir personiskā izvēle.

es daudz domāju par to, cik izplatīta ir vēlēšanās problēmas kaut kā salikt hierarhijā, pierādīt, ka ir kaut kāda viennozīmīga, objektīva secība, kādā tās vajadzētu prioretizēt. nezinu, kāda ir atbilde uz šo, bet man šķiet, ka tādu algoritmu ir grūti nodrošināt, jo neviena no šīm problēmām neeksistē vakuumā, bet gan mainīgā sociopolitiskajā un vēsturiskajā kontekstā.

tomēr reizēm ir vieglāk identificēt problēmu, kas kādā brīdī kļūst aktuālāka - kaut vai vienkārši tāpēc, ka noticis kaut kas kontekstā, kas to smagi pasliktina vai padara redzamāku, vai arī ir izdevies veiksmīgi samazināt kādu citu problēmu ietekmi uz cilvēku dzīvi. protams, arī šī aktualitāte var būt ļoti relatīva, piemēram, gadījumos, kad konteksts ierobežo cilvēka redzesloku, rīcībspēju un citus apsvērumus. teiksim - jā, bēgļu krīze visdrīzāk nav aktuālākā problēma dienvidamerikas kalnu iedzīvotāju kopienu vidū. bet mūsu priviliģētajā pozīcijā - atrodoties ES, dzīvojot samērā brīvā un plašā informācijas telpā, lielā mērā drošos apstākļos - lielākoties, izmatojot tādus dažādus kritērijus kā skarto cilvēku skaits, viņu pašu rīcībspēja vai tās ierobežojumi problēmas risināšanai, sistēmiska palīdzības potenciāla esamība vai tā trūkums, problēmas ilgtspējība (t.i. - vai tā ir problēma, kura ar laiku var saasināties tiktāl, ka risināšana būs nesamērīgi sarežģītāka, nekā iejaucoties tūlītēji; šeit man uzreiz prātā nāk salīdzinājumi ar slimībām, kuru ārstēšana kļūst neiespējama, kad tās progresējušas līdz konkrētam stāvoklim, kuru būtu bijis iespējams novērst, laicīgi sākot ārstēšanu) un citi aspekti, kuri uzreiz tagad neienāk prātā, var nonākt pie ne objektīvas ranžēšanas sistēmas, bet visai pamatota un vērā ņemama "problēmas aktualitātes pastiprinātāja" efekta. kas, protams, automātiski nenozīmē, ka obligāti visiem jāizvēlās uzreiz cīnīties šīs problēmas novēršanas labā, jo katram ir savi apsvērumi un situācija, kas var nepieļaut aktīvu iesaistīšanos, bet domāju, ka varētu būt izmantojams kā skaidrojums biežākai cilvēku izvēlei konkrētajai problēmai pievērsties un varbūt arī pietiekams pamatojums vismaz netraucēt tiem, kas izvēlējušies tā darīt.

protams, viens nav cīnītājs un katram gribas piepulcēt sev sekotājus atbalstam, bet man ir aizdomas, ka vislabāk to izdarīt caur personisko piemēru, jo, kā rāda liela daļa diskusiju, tās bieži vien tik un tā nav pārāk produktīvas sapratnes veidošanā.

māja
Par šo pukstu
[info]saccharomyces
Aug. 23rd, 2016 @ 02:31 pm Redz, kā.
Malacis Kristaps, šitā ir jācīnās par publicitāti! Astrologs iesaka 1.septembrī bērnus uz skolu nevest.
Par šo pukstu
[info]unpy
Aug. 23rd, 2016 @ 01:47 pm Ķīm. tīrītava "Nereta"
Sveika, tauta!
Vai jums ir pieredze ar šo uzņēmumu? Gribu nest tīrīt smalku (dārgu) dūnu guļammaisu, var viņiem tādu uzticēt? Pieņemu arī ierosinājumus citām uzticamām vietām. Tencinu!
Par šo pukstu
[info]malafemmina, posting in [info]pajautaa
Aug. 23rd, 2016 @ 12:24 pm jautājumu diena

klau, a serčikus kur jūs velkat? eztv, piemēram, transparent nav, ieeju torrentz.eu ,ko esmu lietojusi gadiemmm, un ciet, atā.

UPD. online neder,otrā stāvā wifi vispār nenāk
Par šo pukstu
[info]mufs
Aug. 23rd, 2016 @ 11:13 am mēness dārznieki

labu dien, cibgudrie!
kāds, lūdzu, var ieteikt, sakarīgu un vienkāršu (internetālu) kalendāri, kur rakstīts kādi dārzu darbi darām saskaņā ar mēness fāzem un tādam lietām?
kad labāk sēt, kad pārstādīt, kad vākt.
verī senkjū.
Par šo pukstu
[info]saikne_neochin, posting in [info]pajautaa