May. 30th, 2015 @ 10:24 pm Piedāvājumā sieviešu drēbes
Sakrājusies kaudzīte drēbju, ko labprāt nodotu jaunās rokās. Ar apģērbu klāstu var iepazīties šeit.
Uzklikšķinot uz katras lietas attēla, var noskaidrot izmēru (lielākoties derēs 36.-40. izmēra nēsātājām) un cenu.

Saziņa iespējama komentāros vai pukjiite991 at gmail.com, esmu pieejama "Spices" rajonā un centrā, bet, ja nepieciešams, visu ko var sarunāt.
Par šo pukstu
[info]klingklang, posting in [info]pa_leeto
May. 30th, 2015 @ 09:51 pm wow:wod plakāts
Skaņa: Skyforger - Divi BrāļiOriģinālais plakāts, nav vēl nekur līmēts, tikai satīts plēvē. Tāpēc nav oriģinālā eksemplāra bilde, jo negribu pakot vaļā un ciet lai lieki negumzītu.
Pats neesmu wow fans, tāpēc labprātīgi kādam iemainītu pret diviem Piebalgas Lux aliem.

Lokācija - klusais centrs līdz rītdienai, pēc tam uz Andrejsalas pusi.
Par šo pukstu
[info]santech, posting in [info]pa_leeto
May. 30th, 2015 @ 08:47 pm (no subject)
lasu ienaidnieku presi, dienas prikoļnākā ziņa par selfijiem
В ночь на пятницу жительница Москвы, решив сделать эффектный кадр с пистолетом, не учла, что тот был заряжен, и прострелила себе голову.
[...]
Инцидент произошел ночью в офисе одной из фирм на Есенинском бульваре. Сотрудница фирмы решила сфотографироваться с травматическим пистолетом ИЖ калибра 9 мм, который оставил на работе охранник.
Делая селфи, она случайно нажала на курок. Резиновая пуля срикошетила от стены и попала ей в голову.

-----------------

jūs trajektoriju saprotat? kā vajag šaut, lai iešautu no rikošeta sev galvā? šaujot taisni, cilvēks vienmēr tur ieroci nedaudz zem acu līmeņa, tobiš, stobrs iznāk kaut kur ap muti, iespējamais rikošets kaut kur ap kaklu

Par šo pukstu
[info]martcore
May. 30th, 2015 @ 08:21 pm (no subject)
kaķi čiepj no šķīvja vegānēdienu?
Par šo pukstu
[info]nenoteiksme, posting in [info]gribam_zinaat
May. 30th, 2015 @ 07:50 pm (no subject)
nosauļots degungals
Par šo pukstu
[info]str
May. 30th, 2015 @ 07:43 pm Esmu blakņu karaliene
Pat visparastākās un maigākās zāles man izsauc blaknes, kas it kā sastopamas "ļoti reti", bet hardcore zāles, protams, manu dzīvi padara nožēlojamu. Protams, es beidzot guļu. Visu laiku. Guļu gultā 12h, simulēju nomodu otras 12. Apdegu no nelielas saulītes. Ģībstu. Acis tek ārā bez iemesla. Nespēju apēst pat diētisku dienas kaloriju skaitu (ES, kas esmu rīma). Domāju tik lēni, cik sliņķis kustās. Kustos tik lēni, kā slims sliņķis. Sirds toties uzvedas tā, it kā mēģinātu kompensēt visu šo lēnumu.
Ak, es vairs neraudu (atskaitot to asaru tecēšanu), neesmu bezmiegā, nemurgoju, nedomāju drūmas domas, neuztraucos par niekiem un patiesībā arī ne par nopietnām lietām.
Cirtu ar asu trejzaru kapli zemē, un tur sāk kaut kas kārpīties. Likās - zemesvēzis. Ko es? Ņemu rokās, lai apskatītos, vai neesmu savainojusi. Izrādās krupis. Rūpīgi appētīju, vai nav kas nodarīts, krupim paveicies, biju viņu tikai izrakusi, ne uzdūrusi uz iesma. Pārliku pār sētu neitrālā teritorijā. Ko īstā es būtu darījusi - šausmās pielēkusi kājās, bļāvusi, tad saņēmusies apskatīties, vai neesmu ko nodarījusi dzīvnieciņam, bet pa to laiku droši vien vairs no satraukuma nespētu nostāvēt kājās. Pa galvu maltos domas - ja nu krupis ir nāvīgi savainots, kā es viņu nogalināšu? Ja nu viņš izrādīsies nav bijis nāvīgi savainots un būtu izdzīvojis? Ko es darīšu, ja būšu nocirtusi tam kāju? Kā es vispār dzīvošu tālāk?
Nē, es esmu kļuvusi par pilnīgi citu cilvēku. Normālāku. Ja tikai varētu aizvākt tās blaknes, viss būtu daudz labāk. Es rīkojos loģiski, saprātīgi un normāli, jo no satraukuma taču patiešām nav jēgas. Jēga ir vienīgi no bailēm un arī tikai retos gadījumos mūsdienu situācijā.
*
Bet tagad nāk visšausmīgākā blakne - man šausmīgi patīk tas cukuriņš, kas uzvarēja Eirovīzijā. Tas nu reiz ir vienkārši briesmīgi. Vai es kļūstu nevis līdzsvarotāka, bet tieši "normālāka"? Nu, normām atbilstošāka? Popsīga? Caca? Vai man sāks gribēties dārgas šmotkas un toiterjeru?
Bet tas dziedātājs mani padara traku. Viņš izskatās pēc seksa.
Ak jā, tās blaknes man nav, TIK stipras zāles vēl nav izgudrotas, lai man negribētos mesties virsū katram un katrai, kas iepatīkas :P
Par šo pukstu
[info]tethys_
May. 30th, 2015 @ 06:16 pm (no subject)
labi
via [info]wowow
Par šo pukstu
[info]martcore
May. 30th, 2015 @ 10:03 am (no subject)
Jāiebaksta arī cibas svētajā govī - bērnkopībā - ar šo rakstu: http://qz.com/273255/how-american-parenting-is-killing-the-american-marriage/
Par šo pukstu
[info]mazeltov
May. 30th, 2015 @ 10:08 am Stikla šķirošana
Kad izmet stiklu šķirošanas konteineros, vai vāciņi pudelēm/burkām jānoskrūvē?
Par šo pukstu
[info]pichshsh, posting in [info]pajautaa
May. 29th, 2015 @ 09:08 pm (no subject)
Pagājušā gada 4. oktobra agrā rītā es ierados Amsterdamā. Nogurusi un smago un lielo ~23 kg somu nesot un velkot (jo tai nav riteņu). Lai piedalītos Saeimas vēlēšanās bija jābrauc uz Hāgu, ko, diemžēl, noguruma dēļ neizdarīju, taču, ja būtu, es būtu balsojusi par Kaimiņu,

Neskatoties uz viņa daudzajiem trūkumiem un absolūtu diplomātijas trūkumu, es viņu cienu par to, ka viņš nenoguris filmē to, cik sapuvusi ir Saeima, valsts iestāžu darbinieki, cik ļoti politika ir saaugusi ar biznesu, radu-draugu būšanām un kā šis bezpriģels turpinās un to ir gandrīz neiespējami apturēt. Es viņu cienu par to, ko viņš dara, lai netiktu aizmirsta Maksimas sagrūšana un tie, kas pie tā vainīgi gan tieši, gan netieši. Es viņu cienu par to, ka viņš panāca Pupeles atlaišanu.
Kaimiņš ir bīstams tāpēc, ka viņam nav ko zaudēt. Un tas ir iemesls, kāpēc arī es atļaujos šeit rakstīt to, ko atļaujos - man nav bērnu, par kuru labklājību būtu jāuztraucas, man nav ne ar vienu speciāli jādraudzējas, lai es varētu tikt kādā darbā, man ir plāns, b, c un d un nevienam nav nepieciešami kaut kādi tur sakari Latvijā.

Tas nekas, ka daži labi radošie, garīgi, ēteriskie un augstie par viņu vīpsnā un viņu nievā. Labāk būt par kaimiņu nevis ļaunupu batplagu. Lai cik skaisti un gudri daži labi neprastu izteikties un uzvesties, radošie un izglītotie inteliģenti ir pārāk atkarīgi no Latvijas vareno labvēlības un pasviestā kumosa, ko iebāzt mūžam tukšajā un izsalkušajā vēderā.

Es nebaidos, ka par mani smejas, apņirdz, aprunā, nebaidos, ka būšu te, cibā, bez atbalsta, viena ar karogu vai sūdu dakšu rokā. Te ir mans haidparks, mana iela, mans stacijas tunelis, kaste, uz kuras pakāpties un izteikties brīvajā mikrofonā.

"Ja gribi tikt pie labas vietas,
Tad klanies, lokies, rokas laizi!
Gan citi sauc tās kauna lietas.
Par to nekas, kad nāk tik maize.

Pie bagātnieku lepniem galdiem
Tu pazemīgi klātu lieni
Un glaimošanas vārdiem saldiem,
Cik vien ir spējas, katru cieni.

Bet, dieva dēļ, ar zemākajiem
Nekad lai kopā neredz tevi!
Min labāk kāju virsū vājiem,
Jo prātīgs gādā tik par sevi.

Tā drīz tu augstā vietā tiksi,
Tev slavēs, teiks par lielu garu;
Tu līdzbiedrus zem kājām liksi,
Un katris bīsies tavu varu."

Veidenbaums
Par šo pukstu
[info]mazeltov
May. 29th, 2015 @ 10:12 pm Pietrūkst
Man tik ļoti pietrūkst viņu.
Par šo pukstu
[info]tethys_
May. 29th, 2015 @ 09:50 pm многоходовочка
šovakar iepērkos maksimā, man priekšā iepērkas inteliģenta paskata vīrs ar zelta acenēm un sirmiem deniņiem
orks martcore pēc ellē nopašītajām divarpus nedēļām piegdienas vakaru uzsāk nedaudz omulīgā garastāvoklī
vīrs jau iet ārā pa durvīm, taču izrādās, ka viņš ir aizmirsis visas nopirktās preces un šobrīd determinēti pamet namu kā elviss

cilvēces glābšanas vārdā kā brūss viliss brienu viņam pakaļ
- eu, mister! (nekādas reakcijas) kungs! (nekādas reakcijas) šef, slāpē motoru! (inteliģentajā pilsonī pēkšņi ieslēdzas lukturi)
kad sklerotiskais pārpratums ir atrisināts, visi draudzīgi nosmejas, brienu prom no veikala
imantā ir visskaistākais saulriets rīgas mikrorajonos, to nevajag nokavēt
aiz muguras
- aļo! (tas man?) molodoj čelovek! (nē, noteikti ne man) pareņ v džinsah! (no šī aburdistiskā manifesta tagad man ieslēdzas fāras)
sieviete, kas stāvēja aiz manis:
- вы забыли сдачу!

skatos, stāv tiešām atstāts piečuks, saku, paldies, visi draudzīgi nosmejas, brienu prom no veikala
atnāku mājā, skatos - nē, finanses jau minēto džinsu kabatā ir par pieciem eiro lielākas
tātad tas laikam nebija mans piecītis

šī bloga redakcijas mīļākais īsās prozas autors reimonds kārvers noteikti izdomātu kaut kādu morāli šim visam, bet es nespēju
Par šo pukstu
[info]martcore
May. 29th, 2015 @ 01:22 pm (no subject)
Lai panāk uz priekšu tie, kuriem liekas, ka lauksaimnieki ir vainīgi pie piena cenām veikalā.
Tiem es varētu iebāzt sejā screenshotu no Skype sarunas ar mammu, kur viņa saka, ka vietējais piena pārstrādes kombināts viņai maksā 14 centus par litru govs piena.

Sveika, piena lopkopība pēc piena kvotu atcelšanas!
Par šo pukstu
[info]mazeltov
May. 29th, 2015 @ 06:47 pm Šodien jūtos izcili nelaimīga, paldies, smadzene!
Skaņa: https://youtu.be/GBoXBDFRo2c

Sēžu un gudroju ko pašdestruktīvu izdarīt. Self-injury man nepatīk, laikam palieku veca. Un vai iešana cilvēkos skaitās. Secināju gan, ka neskaitās, nekur neiešu un jāizdomā sev beidzot "slikti jušanās" algoritmi. Sociālajām situācijām izdomātā struktūra man ļoti, ļoti patīk. Noder arī. Nu tur trīs līmeņi - pūlis, sociālās grupas, personiskie cilvēki. Pēdējai grupai, katram indivīdam ir "atrunāts" savs mērķis/uzdevums/šībrīža statuss un ko darīt vai ne. Ērti, vienkārši, personiski.

Man gan šobrīd šķiet, ka emocionālos stāvokļus nomenedžēt būs baigais čakars, bet es to pašu domāju arī pirms sociālo algoritmu izstrādes. Bij te cibā arī pāris haotiski ieraksti.

gari muldos par uzstādīto tēmu, var mierīgu sirdi ignorēt )
Par šo pukstu
[info]nomirusi
May. 29th, 2015 @ 07:52 pm (no subject)
Тебе в дверь стучат свидетели иеговы, а ты спешишь побыстрее открыть, ведь ты консультант орифлейм.
Par šo pukstu
[info]str
May. 29th, 2015 @ 12:34 pm (no subject)
Tags:

Ak, kā man patīk visādi šādi mājokļa risinājumi (žēl, ka vēl nav zināma cena): http://qz.com/413081/portable-solar-powered-ecocapsules-mean-you-can-live-rent-and-electric-bill-free-globally/

Pēc kādiem 25 gadiem varētu noderēt.
Par šo pukstu
[info]mazeltov
May. 29th, 2015 @ 10:58 am (no subject)
Šodien laikam jāpasaka kaut kas vieds, ņemot vērā sasniegto jauno vecuma slieksni.

Galvenais ir saprast, kas tevi dara laimīgu - pēc tam viss ir vienkārši. Un otrs galvenais ir neatlikt dzīvi (kad nopelnīšu naudu, kad bērni izaugs, kad uztaisīšu karjeru, kad uzcelšu māju, kad būs vairāk laika). Un trešais galvenais ir tas, ka laiks ir visdārgākā lieta pasaulē un man jāsāk celties agrāk, savādāk es ik dienas mēdzu pakāst veselu bagātību (rakstīja mazeltov zvilnot gultā zem segas plkst. 11:41 no "rīta" pēc vietējā laika).
Par šo pukstu
[info]mazeltov
May. 29th, 2015 @ 04:31 pm (no subject)
Tags:

jo,protams, kas gan var būt labāks priekš brīvdienu plāniem kā puslitrs kalvadosa,lai atkautos no MR agonijas

nu,vēl nē, pagaidām es vēl guļu darbā sazāļojusies ar solpadeīnu, pēc stundas. un rīt.

es nez,vai jums atskaitījos - bet man gin pateica,ka tur neko nevar darīt,ja es negribu hormonalizēties. ka viņa kā gin-endo nav saskatījusi pierādījumus visās aptiekās pārdotajās "simnptomu atvieglošanas"bundžiņās un ka neko labāku kā manu metodi - konjaks+pretsāpenes, iteikt nevar. nu,viņa,protams, runāja par glāzi, nevis puspudeli.

tā nu es klusu ciešu.

nu,labi, ne klusu.
bet ciešu.
Par šo pukstu
[info]mufs
May. 29th, 2015 @ 03:56 pm (no subject)
Karmīns E120 ir sarkana krāsviela, ko iegūst no kaktusos dzīvojošiem kukaiņiem. Lieto pārtikā un kosmētikā.
Par šo pukstu
[info]str
May. 29th, 2015 @ 02:59 pm (no subject)
“Keep an open mind, but no so open that your brains fall out”

― James Edward Oberg
Par šo pukstu
[info]str