Jan. 26th, 2015 @ 10:20 am (no subject)
a ja kāds grib jautri pavadīt laiku
var iepazīties ar Baltijas Diskursu fricmorgena anālajā izgāztuvē, kur vietām jau smieklīgi paliek
(uz paša autora personību var nereflektēt, kremļa opinionfišers un botu ganāmpulka rančero)
kā saka, TAM ETOGO MNOGO!
Par šo pukstu
[info]martcore
Jan. 26th, 2015 @ 09:48 am Don't cha wish your girlfriend was hot like me?
Sakiet, lūdzu, kāpēc īstenajiem Latvijas patriotiem nepatīk Putins?

Tāpēc, ka viņš apspiež savu pilsoņu tiesības? Bet īstenam Latvijas patriotam taču arī pienākas nievājoši izteikties par cilvēktiesībām, phe. Vienbrīd īstenie patrioti pat vāca parakstus, lai Latvijā ieviestu Putina likumus. Varbūt tāpēc, ka viņš uzbrūk citām valstīm? Bet ja Putins būtu ukrainis un uzbruktu Krievijai — vai arī tad īstenie Latvijas patrioti viņu gānītu pēdējiem vārdiem? Vai tomēr drīzāk teiktu, o, kāds tam krievam beidzot sadod pa muti? Tāpēc, ka viņš pataisījis Krieviju par nedēmokrātisku valsti? Ja man kāds maksātu piecīti par katru reizi, kad īstenais Latvijas patriots gāna "pārprasto dēmokrātiju", es būtu jaunietis ar stabiliem un augstiem ienākumiem. Turklāt Krievija taču skaitās dēmokrātija, tur pat vēlēšanas ir. Vispār tagad nav pieklājīgi sevi atklāti nosaukt par nedēmokrātisku valsti, ij Ziemeļkoreja ir ne tikai dēmokrātija, bet arī tautas.

Putins aizstāv krievu valodas intereses. Tiesa, viņš to dara, močījot citādi runājošos, bet tas taču ir pat atzīstami. Putins stājas pretī homoseksuālistu patvaļai. Putins modernizē armiju. Putins ir spēcīgs vadonis, kas noliek pie vietas jebkādu opozīciju. Krievijas TV kanāli audzina savu pilsoņu nācionālo stāju. Pret ko no šī saraksta iebilst īstenie Latvijas patrioti?

Ka tik nav tā, ka vienīgais iemesls, kāpēc īstenajiem Latvijas patriotiem nepatīk Putins, ir tas, ka viņš ir krievs. Daži vēl īstenāki patrioti ir spējuši tam pārkāpt pāri un atklāti dzied slavas dziesmas Putinam. Citi vēl nespēj un pie sevis purpina, ka mums arī vajadzētu īstu Vadoni, nu, tādu kā Putins, tad gan mums ietu glauni.

Tad varbūt saņemieties? Īsteni nācionālas partijas varētu mest kaunu pie malas un sākt draudzēties ar Putinu. Viņam jau tā ir īsteni nācionālo Eiropas partiju fanu klubs, vēl viena būtu tieši laikā. Citādi kaut kā muļķīgi izskatās — nīst kādu par to, ka viņš dara tieši to, ko gribat darīt jūs.
Par šo pukstu
[info]kautskis
Jan. 26th, 2015 @ 01:02 am (no subject)
sieviete, tev ir trīīsčetri, bet tu sēdi augšā līdz vieniem naktī, jo epilē kājas, jo savādāk kautrējies korī pārģērbties???

ej ratatā
Par šo pukstu
[info]mufs
Jan. 25th, 2015 @ 11:39 pm Fat Bastard
Vai šim kinotēlam iz filmām par Ostinu Paueru ir ieviesies kāds latvisks vārds?
Par šo pukstu
[info]lemurs, posting in [info]pajautaa
Jan. 25th, 2015 @ 11:33 pm (no subject)
Nolakoju nagu. Koši sarkanus.
Man liekas, nagus es nebiju lakojusi kopš 2011. gada.
Nu, labi, varbūt kopš 2012. gada paša sākuma...
Par šo pukstu
[info]shelly
Jan. 25th, 2015 @ 09:10 pm (no subject)
Tags:

http://www.imdb.com/title/tt3140100/?ref_=fn_al_tt_1
grāmata bija ok, paskatīsies

( pirmā no http://www.imdb.com/title/tt2438644/?ref_=nm_flmg_act_9 )
Par šo pukstu
[info]str
Jan. 25th, 2015 @ 01:27 pm (no subject)
Tags:

Vakar atradu foršu rīku, ar kuru veidot notikumu hronoloģijas grafikus.

EXPO skandāls mani iedvesmoja uz pirmā notikumu hronoloģijas grafika izveidi: http://www.dipity.com/raiva/EXPO2015-s-ga/

Uzbraucot ar kursoru uz reģistrētajiem notikumiem ir pieejams sīkāks apraksts, kā arī saite uz resursu internetā (dibināšanas gadus varat pārbaudīt Lursoft.lv).

Vai varat ieteikt bezmaksas inforgrafika templeitu, ar kuru uztaisīt šāda veida grafiku smukāk? Grafika piemērs:


Par šo pukstu
[info]mazeltov
Jan. 25th, 2015 @ 07:45 pm par aktuaalo
Ja es vinjam noliegshot churaat staavus, vinjs uzaudzeeshot baardu.
Diskusija sleegta.
Par šo pukstu
[info]oblica
Jan. 25th, 2015 @ 06:28 pm ko es šodien izmetu + tusē ar kihelkonnu
1. pavisam jau neizmetu, tikai sakrāmēju daļu no grāmatplaukta. sausais atlikums ir 1 pilns superneto maiss ar bērnu zīmējumiem. apmēram tik daudz viņi saražo 1 gada laikā. es tos zīmējumus bāžu plauktā un reizi gadā pirms izmešanas pāršķiroju. vēsturiskos gabalus saglabāju.

2. mums ir daudz tādu grāmatu, kas piemērotas viengadniekiem, divgadniekiem, nu vabūt vēl trīsgadniekiem, bet lielākus bērnus neaizrauj. kaut kad ielikšu bildi. lai iet labumā kādam citam.

3. vēl man visu laiku liekas, ka vajag atjaunot projektu "tusē ar kihelkonnu", apakšvirsraksts "redzēt kihelkonnu un mirt" http://klab.lv/users/kihelkonna/412453.html. vispirms man jāsatiek jau san aizrunātā mirdza un vīnogas, tālāk vēl kaut ko.

3.1. no februāra divām trešdaļām līdz marta beigām laulenis sestdienās brauc uz ventspili, mēs pilnīgi noteikti sēžam mājās, esam ciemojami ģimenēm ar bērniem. ķipa kā jūzeris vīnogas atnāca, palaida savu trīsgadnieku vaļā, viņš ar maniem bērniem kaut ko skraidīja un darīja, mēs tikmēr virtuvē lējām sevī kafiju, sitām klačiņu un aizmirsām par bērnu eksistenci.

3.2. tuvākais trešdienas vakars jau ir aizsists (chaj, ja sīči būs veseli), bet turpmāk trešdienu vai dažreiz ceturtdienu vakari varētu būt brīvi. jā, varam tā un šitā. i laulenis ir ielāgojis, ka trešdienās tusēju, un cenšas nākt mājās vēlu un pa ceļam paēst :D
Par šo pukstu
[info]kihelkonna
Jan. 25th, 2015 @ 05:36 pm (no subject)
>Grave of the Fireflies is on my list of absolutely fantastic movies that I'm never going to watch again.
>>Every time a thread about depressing/soul-destroying movies comes on, Grave of the Fireflies and Requiem for a Dream are mentioned.
I've seen Requiem for a Dream multiple times and own the book.
Grave of the Fireflies? One time only. Never again. Never ever ever. It was beautiful, but I just can't.
Par šo pukstu
[info]watt
Jan. 25th, 2015 @ 06:22 pm (no subject)
american sniper man galīgi ne visai
es saprotu, ka katru filmu par snaiperiem gribas salīdzināt ar enemy at the gates - bet te drīzāk ir vēl viens the hurt locker, tikai ar daudz dzērvenēm un vispār neaļo
Par šo pukstu
[info]martcore
Jan. 25th, 2015 @ 06:21 pm datora mape
http://www.aliexpress.com/snapshot/6413431002.html?orderId=65148689639614

Viss būtu pat ļoti ok, ja neskaita to, ka nepiefiksēju, ka tiešām der tikai ultra bookiem. Manam Lenovo datoriņam tuč tuč pa šauru un pogas netaisās ciet. Tā, ja nu kādam noderētu- tad droši, atdošu par 8 euro. Savākšana Rīgas centrā, Teikā, Zemitānu stacijas apgabalā, vai pie ap Ekonomikas un vadības fakultātes ēku.
Par šo pukstu
[info]santa_be, posting in [info]pa_leeto
Jan. 25th, 2015 @ 03:45 pm vecums
Oma: bored
Skaņa: gossip girl
Tags:

man vajag terapiju. tikai jaizdoma kadu terapiju. fizio es jau gaidu, tik jaizvelas psihoterapiju.

ta kaa atmetu dzersanu no svetdienas vakara lidz piektdienas vakaram, tad man vajag jaunas izklaides. un kops seksaa nekas jauns nav izdomats, jaiet parunaties ar psihoterapeitiem,
Par šo pukstu
[info]insommnia
Jan. 25th, 2015 @ 05:18 pm (no subject)
Pa lēto 3 apģērbi pirkti ebay un kurpes )
Par šo pukstu
[info]sieviete_tanks, posting in [info]pa_leeto
Jan. 25th, 2015 @ 04:58 pm (no subject)
Varbūt kāds zina, ko nozīmē šī zīme un cipars uz zelta gredzena ar ļoti mazu rozā akmentiņu? Gredzens visdrīzāk izgatavots Padomju Savienībā.pieļauju, ka fotogrāfijā zīme varētu būt arī apgriezta kājām gaisā
Par šo pukstu
[info]aleja, posting in [info]pajautaa
Jan. 25th, 2015 @ 04:45 pm Pārdodu vecās kafijas dzirniņas
Vecas, padomju, viens asmenītis nedaudz galā nolūzis, bet maļ, tikko vēl malu garšvielas, ilgāk jāpamaļ, bet strādā. Pārdodu, jo dabūju jaunas un vecās žēl mest ārā, ja nu kādam vajag.
Zinu, ka ir dzirdēts, ka kādam vajag alumīnija skaidiņu malšanai vai citām līdzīgām lietām, garšvielām īsti nebūs forši, jo, kā jau teicu, viens asmenītis ir puslūzis un tāpēc ilgi maļas, tomēr visādām apšaubāmām nodarbēm taisni laikā.
5eur, Rīga, Jugla, varbūt var sarunāt kur citur tikties. Rakstīt uz liga@wicca.lv.
Par šo pukstu
[info]nefermerita, posting in [info]pa_leeto
Jan. 25th, 2015 @ 03:08 pm Terapijas virzieni
Tags:

Ir plānā beidzot sākt iet pie terapeita, bet no psihoterapija.lv netieku gudra, kurš terapijas novirziens ir īstais un derēs labāk. Problēmas nav lielas, bet tik un tā gadu laikā ir sakrājies visādu sūdu, ar kuriem gribētu tikt galā.
Tas, ko es pašlaik skatos, ir eksistenciālā vai psihodinamiskā terapija. Vai kāds gudrāks cilvēks varētu apskaidrot, kā tie abi novirzieni izpaužas realitātē? Vikipēdija šajā gadījumā man diez ko lielu skaidrību neieviesa.

UPD: Liels paldies visiem!
Par šo pukstu
[info]banderlogs, posting in [info]pajautaa
Jan. 25th, 2015 @ 02:58 pm Briivdienas
Tags:

Vakar ieveerteeju centraaltirgus zivju paviljonu. Nu, taa - ieveerteeju uz kaadiem cheesmit eiro.
Pirmo reizi muuzhaa cepu siljkes. (Chau, kaiminji! :-D )
Galjas paviljonu ieveerteeju pagaajushaa nedeeljaa.
Jaaatziist, peedeejos 10 gados tur tomeer shis tas ir mainiijies.
Uz labo pusi.

Pie reizes ieveerteeju desa & co un bezmaksas slidotavu. Pirmajaa izbriiniijos par cenaam, otrajaa shodien ar BB izpaudaamies darbiibaa. Prieksh pirmaas reizes BB tika galaa lieliski. Iipashi tajos briizhos, kad aizpljaapaajaas un piemirsa, ka neprot slidot. Reekinaajos ar apmeeram 10 min izpildiijuma, tad draamu, jo nekas nesanaak, slidas miskastee un viss ir suuds, bet par lielu paarsteigumu man, noslidoja 1 h 15 min un no ledus nodabuuju tikai ar draudiem.
Iesim veel.
Par šo pukstu
[info]oblica
Jan. 25th, 2015 @ 01:21 pm Matraču līstes
2 gab., izmēros 80x200 cm, par 20 €.

Bilde. (Kaķis komplektā neietilpst.)

Pašsavākšana no Rīgas centra.

Pieteikties komentāros vai uz shiry.ciba gmail com.
Par šo pukstu
[info]shiry, posting in [info]pa_leeto
Jan. 25th, 2015 @ 01:17 pm (no subject)
Какая хорошая погода! Надо пододвинуть компьютер к окну.
Par šo pukstu
[info]str