Jul. 28th, 2015 @ 10:25 pm tulks
Meklēju kādu, kas varētu iztulkot puslapu garu tekstu

1) no angļu uz vācu
2) no latviešu uz krievu

par atalgojumu galvot īsti nevaru, bet ja tomēr gribas meitenei palīdzēt,
piesakies uz lyncharlin at gmail :)
Par šo pukstu
[info]psychokiss, posting in [info]pajautaa
Jul. 28th, 2015 @ 10:16 pm Trakumi
Traks seksa maniaks vēlas braukt uz Latviju no Tallinas, kur viesosies no mājām Islandē, speciāli mācīties manis dēļ kā "atbloķēt či" un izārstēt manu depresiju ar masāžu.
Es nesaku, ka tas nav jauki, bet tas ir ļoti jocīgi :D Viņš saka, ka mīl mani un vēl man labu, ka esam dvēseles radinieki.
Nē nu mēģināt jau var... :D Interesanti, kādu masāžu viņš domā pielietot?
Par šo pukstu
[info]tethys_
Jul. 28th, 2015 @ 08:58 pm 13. gadsimta sinkrētisms
Tags:

Vai kāds nav uzdūries plašākam aprakstam par to, kā Zobenbrāļu ordeņa bruņinieki pēc kaujas ziedoja zirgus un ieročus? Kādas analoģijas citur Eiropā šajā laikā? Fakts ir minēts Atskaņu hronikā, bet interesē detalizētāks apraksts..
Par šo pukstu
[info]kants, posting in [info]pajautaa
Jul. 28th, 2015 @ 06:59 pm bio skruļļi - ilgviļņi
meklēju pieredzi un atsauksmes saistībā ar dabīgajiem/bio ilgviļņiem! Kādas domas? Patīk/nepatīk? Nenožēlojiet? CIk maksā? Kurā vietā Rīgā vislabāk TO darīt?
Par šo pukstu
[info]marmara, posting in [info]pajautaa
Jul. 28th, 2015 @ 06:07 pm (no subject)
Gailenes, kuras nopirku sestdien pie vecāka pāra, kas tepat tuvumā tirgoja savus lauku labumus, izrādījās ļoti labas. Šodien uztapa gaileņu zupa ar burkāniem, kartupeļiem, kabaci un burkānu, lokiem un dillēm. Garšīgi. :)
Par šo pukstu
[info]missalise
Jul. 28th, 2015 @ 04:59 pm (no subject)
Vergilijs vai Vergīlijs?
Par šo pukstu
[info]dzeina, posting in [info]pajautaa
Jul. 28th, 2015 @ 03:14 pm (no subject)
Ak, vai. Priekšnieks vēl vienu darbu man atsūtījis. Man ir aizdomas, ka piektdiena, kura ir mana pēdējā diena pirms atvaļinājuma, kurā man ir jānodod divi pretīgi darbi, kā arī jāaizvieto kolēģe, uztaisot atskaites, kurā man vēl būs vārda diena un kurā man vēl vakarpusē ir jāspēlē kāzās 200 km no Rīgas, būs visai jautra.
Par šo pukstu
[info]missalise
Jul. 28th, 2015 @ 03:10 pm (no subject)
jūs te visi mīdijas ēdat, es vispār nezinu, kas tas tāds ir
nē, es zinu, ka latvieši jau galīgi jobnuļisj un dienišķā kartupelīša, krējumiņa un siļķītes vietā sākuši rīt vardes, gliemežus un sliekas, bet drīzumā ēdīs arī kurmjus, zalkšus un sikspārņus, tas nav īpašs noslēpums

intereses vadīts tomēr palasījos par subjektu

Svaigām mīdījām jābūt aizvērtām un patīkami smaržojošām, savukārt pēc vārīšanas notiek pretējais
raksta dining.lv
nezkāpēc nepārsteidz
Par šo pukstu
[info]martcore
Jul. 28th, 2015 @ 11:44 am (no subject)
darba diena šodien ir tāda, ka ofisā esmu tikai es.
principā, šodien esmu apsargs.
Par šo pukstu
[info]f
Jul. 28th, 2015 @ 11:15 am Gari mati, īss prāts
Tags:

Kur Rīgā ir iespējams iegādāties normālas, kvalitatīvas matadatas? Tādas, kurām, atšķirībā no Drogās/ Rimi/ whatever nopērkamajām, nenāk nost krāsa, nenāk nost aizsargbumbiņas un kuras vispār ir cienījams, viengabalains priekšmets?
Par šo pukstu
[info]dzeina, posting in [info]pajautaa
Jul. 28th, 2015 @ 11:09 am Jēī!
Spontāni sāka strādāt. Vispirms nocīnījos ar kaut kādu pretīgu Linux, kas negribēja atstāties, līdz tiku pie windows. Nesaprotu, kas datoram bija uznācis. Jau biju padevusies, bet kaut kas iekšā teica - nu norestartē vēlreiz... Tā darīju un tomēr kaut kas te aizgāja.
Par šo pukstu
[info]tethys_
Jul. 28th, 2015 @ 10:54 am (no subject)
Tags:

šonakt sapnī biju saderinājusies ar citplanētieti, kā arī manam tēvam piederēja visskaistākais bunkurs, kādu jebkad esmu redzējusi.
tas atradās uz citas planētas (ne tās, no kuras mans līgavainis - kurš sapņa gaitā tā arī pats neparādījās), un, lai tajā nokļūtu, bija jābrauc ar tādu savādu pacēlāju (milzīga, kustīga betona konstrukcija, kas pārvietojas, slīdot vairākos virzienos un tranformējoties, fiziski mainot izmērus, leņķus, ai, ja es būtu arhitekts, varbūt mācētu izskaidrot), kura iedarbināšana prasīja bāzt roku duļķainā, aļģēm aizaugušā pančkā, lai parautu kaut kādu kloķi. toties braukšana pacēlājā bija lieliska, un vai es jau minēju, ka tas bija skaistākais bunkurs ever?
Par šo pukstu
[info]saccharomyces
Jul. 28th, 2015 @ 10:59 am (no subject)
vakardien pa ilgiem laikiem sagribējās uzmočīt kādu šūteri, tas lai es neietu uz ielas un nesāktu nogalināt cilvēkus realitē
apskatījos aizgājušo gadu piedāvājumu
nu, teiksim, medal of honor: airborne ir labs, nav tāds šujmašīnas ar gaļasmašīnu hibrīds kā jūsu slavenā kodla aka call of duty, lai arī par modern warfare ir labas atsauksmes

bet gribējās kaut ko intelektuālāku

lūk, swat 4
o jā, aizraujoša dažādu automātisku, pusautomātisku un pavisam neautomātisku letālo ierīču izvēle, plāni, brīfingi, misijas!
realitātē viss kaut kā nonivelējās līdz tam, ka pie jebkurām durvīm nobļaujies "open, gas and clear!", pēc kā viss nelaimīgais specnaza bataljons iebrūk telpā, pilns ar dūmiem, redzēt neko nevar, pa kājām maisās kaut kādi padoties griboši teroristi, kuriem uztriecies virsū, tad viņi atkal pazūd miglā, tad atkal grib padoties, rāpo kaut kur apkārt, slikti viņiem esot
a tie, kas negrib padoties, uzvedas vēl dīvaināk, viņi vienkārši atsakās šķirties no sava uzi, bet šaut no viņa arī lāgā negrib
"hosē, nomet ieroci!" - hosē turpina stāvēt kā piemineklis ģenerālim atenboro, skaidrs, ka cilvēks nav apguvis angļu valodu

puslīdz strādā RoE. ļoti dīvaini strādā savējie mākslīgie intelektuāļi, kuriem nav paredzētas komandas "atvērt durvis, bet nelīst zem lodēm", viņi kā atver, tā pīlenu bariņua pāri gājēju pārejai stilā un ar ķērcieniem uz lūpām dodas neizpētītā teritotijā, šādi izšķērdējot mūsu taktisko pārsvaru, pirmais garantēti noķer lodi. pesec

varbūt beidzot tomēr esmu izaudzis līdz rainbow six, te taču nekādu spēku vairs nepietiek
Par šo pukstu
[info]martcore
Jul. 28th, 2015 @ 10:57 am Bezjēga
Vīrs uz trim dienām aiztesies uz Londonu, paņēmis manu datoru. Teica, ka paskatīšoties savējo, vai viss kārtībā ar kameru. Aha, tā ir paskatījies, ka man ir tikai zilais ekrāns. Šodien bija jāstrādā, vakarā skype videokoference, bet nekā. Sēdēšu trīs dienas bez datora, bļe. Nemaz nerunājot, ka man datoru vajag darbam, man arī tur ir grāmata, ko lasu un tā, kuru rakstu.
Tagad varu nošauties, visi darba, konferences un literārie plāni vējā. Gribēju šīs dienas veltīt rakstīšanai un darbam, un, protams, Fb tīšanai utt, bet nekā. Tagad pat nesaprotu, kur likties, visi plāni vējā.
Par šo pukstu
[info]tethys_
Jul. 28th, 2015 @ 10:46 am Vārdadienu vērotāja piezīmes.
Un tiešām pazīstat arī pa kādai Cecīlijai vai Cildai?
Par šo pukstu
[info]unpy
Jul. 28th, 2015 @ 01:26 am (no subject)
Tags: ,

Uzbraucu/uzstūmos kalnā. 8 km. Atkal.

Bet lejā braukt bija ļoti forši )
Par šo pukstu
[info]mazeltov
Jul. 28th, 2015 @ 07:47 am Biļetes uz krāsu festivālu
Hei! Tā kā tomēr netikšu pati, pārdodu biļetes uz krāsu festivālu "Holi" šajā nedēļas nogalē.
17. EUR/GAB Gribētāji rakstiet uz dzeina.verdi@gmail.com
Par šo pukstu
[info]enia, posting in [info]paardod
Jul. 28th, 2015 @ 12:24 am (no subject)
cherophobia: an attitude towards happiness in which individuals may deliberately avoid experiences that invoke positive emotions or happiness due to belief that when one becomes happy, a negative event will soon occur that will taint their happiness, as if that individual is being punished for satisfaction
Par šo pukstu
[info]saccharomyces
Jul. 27th, 2015 @ 11:41 pm a self-fulfilling prophecy has come to pass
Tags:

Eventually her sulk burned out. Eventually she calmed enough to realize the truth. You couldn’t fight the tide or change the wind. And if there was a storm? Well, a girl should batten down and bail, not run the rigging. How could she help but make a mess of things, the state that she was in? She’d strayed from the true way of things. First you set yourself to rights. And then your house. And then your corner of the sky. And after that . . . Well, then she didn’t rightly know what happened next. But she hoped that after that the world would start to run itself a bit, like a gear-watch proper fit and kissed with oil. That was what she hoped would happen. Because honestly, there were days she felt rubbed raw. She was so tired of being all herself.

//Patrick Rothfuss, The Slow Regard of Silent Things, 2014
Par šo pukstu
[info]saccharomyces
Jul. 27th, 2015 @ 10:18 pm misija kaķi
Pagalmā tusē māte ar 3 bērniem: pūkaini pelēku, un diviem dažādu kombināciju rižikiem. Baigā vēlme tērēt laiku, kura man nav un naudu, kuras tad attiecīgi vairs nebūs- to trīs mazo savešanai kārtībā (potty training, atparazītošana un cilvēku mīlēšana). Nu un tad jaunu saimnieku meklēšanai. Kā pamatu savas labdarības sekmēm redzu to, ka rižie joprojām ir diezgan ļoti modē un cilvēki tos salīdzinoši labprātāk ņem, kā kaut kādus raibuļus.

Pareizais jautājums: kā neredzēt to, ka būs barga ziema un visi tie jaukumiņi nomirs kā bomži?
Par šo pukstu
[info]santa_be