Nov. 26th, 2015 @ 11:44 pm (no subject)
Rīt būs kalns un kalnu namiņš. Un vēl rīt būs jāceļas piecos no rīta, jo līdz kalnam vēl 3h jābrauc un jābūt klāt rīta pusē. Tas tā, lai dzīve neliktos pārlieko rožaina. Pieci no rīta, bļin!
Par šo pukstu
[info]mazeltov
Nov. 26th, 2015 @ 11:08 pm Khajiit has wares if you have coin
Par šo pukstu
[info]martcore
Nov. 26th, 2015 @ 07:24 pm (no subject)
šī bija tik brīnisķīga diena. gāju mācīties, un uzgāju studentu kultūras dienas. nesaskaitīju, bet man šķiet, kādi 20 stendi vismaz, kur studenti, kas te mācās, stāsta par savu valsti ar sustainability ideju apakšā un dod ēdienus un dzērienus (turku autentiskās tējas lapas, surinamiešu saldais rozā piens ar spices, beļģu alus, rumāņu stiprie dzērieni) un beigās pasludina uzvarētāju. nezinu kāpēc, bet uzvarēja south africa ar visgarlaicīgāko ēdienu piedāvājumu - kukurūzas nūjiņas un cornflake ar balto šokolādi
toties itālija mani sagrāva pilnībā, izrādās, nutella un viss tas ferrero bizness ir itāļu (un es nekādi nevarēju saprast, kāpēc itālijā kefejnīcās vienmēr dod pankūkas ar nutellu). tad vēl viņiem bija magnētiņi ar dažādām vietām/lietām, kas bija jāizvieto uz kartes (nu, Pizas tornis un Romas kolizejs, un pica (neapole) un "cannoli" (sicīlija)
ēģiptiešu puisis stāstīja un rādīja par vietējo kompāniju "sekem", pilnīgs brīnums, viņi fertilize deserts un apmāca arī vietējos to darīt un viņiem ir skolas un slimnīcas un ļoti plaša profila uzņēmējdarbība, bet viss ar tādu sustainability caurvīts (Alternative Nobel Prize in 2003, Business for Peace Award in 2012). beigās viņi cienāja ar "semuškām" - ķirbju sēklām. un rādīja, kā tās jāēd. tieši kā krievu jaunieši to dara, viss caur zobiem. viņiem tas ir very traditional.
indonēzieši (viņi uzvarēja divus iepriekšējos gadus pēc kārtas) piedāvāja fotogrāfēties ar autentisku indonēziešu modeli autentiskā noformējumā, zaļas pankūkas ar vistu un baltas ar kaut ko saldu, bet visvairāk man patika food challenge - bija jāiziet vairākas kārtas, sākot ar ne tik briesmīgiem ēdieniem, beidzot ar tīru čilli un patiesi ļoti smirdošo durian augli. nice ;]]]
ungāri mācīja dejot un deva desas. slovākiem bija kāpostu tīteņi ar skābu krējumu. man ļoti patika rumāņu cienasts - baklažānu pastēte. sākumā baklažānu ar visu mizu apcep (viņiem nebija krāsns, vienkārši uz plīts riņķiem pa taisno, kamēr miza sačervēlējas), tad notīra un smalki sagriež, pievieno sīpolu un home-made majonēzi, daudz vienkāršāku, nekā omīte mēdza taisīt (olas dzeltenums ar mustard, lēnām pievieno eļļu un gatavs). liek uz maizes un ēd, ai, brīnišķīgi. un visi tie viņu skaistie kalni un sāls ezeri un neskaitāmie zinātnieki. nu labi.
morocco (2. vieta) savos tajine traukos servēja pavisam īpašas porainas pankūkas no miltiem, kas aug tikai marokā.
afganistānas ēdienus es pat vairs neatceros, tikai zeltīto stikliņu zobenu gleznu
asv stenda centrā bija mikroviļņu krāsns un visa veida candy
somija, kas dabūja trešo dalīto vietu ar brazīliju, deva lakricu un lācenēm līdzīgo ogu ievārījumu, beļģija ar alu un šokolādēm bija izteikti populāra, es tā arī nepiegāju pie vācijas, viņiem arī gan bija alus.
tikmēr brazīlija man gandrīz vai garšoja vislabāk - kondensētais piens ar šokolādi (BRIGADEIRO!!!!) vai kokosu, bet ne tāds negaršīgs, bet neaprakstāmi garšīgs. nu, kā tādu vāra??? vēl viņiem bija mīkla no kartupeļa brālēna cietes ar sieru kopā, tas bija ļoti. cietains.
ķīnai bija dumplings ar vistas gaļu un konfektītes.
ai, nu visādi mazi, intersanti saldumi bija gandrīz visur
un cilvēki, tik skaisti un dažādi un. nu jā.

lai nu kā, vēlāk programmā bija paredzētas south africa dejas un dzērieni, gan jau tāpēc viņiem piešķīra uzvaru, par papildus iniciatīvu. vismaz tā mēs visi nospriedām.
Par šo pukstu
[info]az
Nov. 26th, 2015 @ 08:42 pm (no subject)
- neliec tos tomātus, viņi nav labi. viņus vajag izmest pa balkonu.
- man šķita, ka parasti mēs bojātus produktus metam miskastē, nevis uz ielas.
- nu, bet kādam tas ir jādara.
Par šo pukstu
[info]saccharomyces
Nov. 26th, 2015 @ 03:17 pm (no subject)
Tags:

nure, tik patīkami pavadīju gada siltos mēnešus ieaijājošā pārliecībā,ka no jaunā gada spēkā stāsies noteikumi,kas vairs neprasīs no privātmāju īpašniekiem trotuāru tīrīšanu/sālīšanu/marinēšanu un tml izklaides

man šķita,ka kāds Satversmes tiesā bija panācis,ka šāda pašvaldības prasība tiek atzīta par negodīgu.

nutad, es tagad iegūgelēju tos simtčēssestos noteikumiņus.
paldies budam, neesmu ne vientuļš pensionārs, ne invalīds. gan jau to sniegu,kura, būsim godīgi, pēdējos gados tapat nava, notīrīsim. Man visvairāķ besī tas,ka kāds var nožauties uz trotuāra, kurš ir ieslīps,jā - piemēram, 16.00 pēcpusdienā,kad tas,kas vēļ 7 no rīta nebija slidens, nu tāds ir. nu, un tad vainot mani. jo mīlīgie līdzpilsoņi sūta sūdzības pašvaldībai.

es savukārt gribētu iešaut sāļi pakaļā visiem,kas to kaisa uz ielām. sūds par zābakiem, suņi paiet nevar.
Par šo pukstu
[info]mufs
Nov. 26th, 2015 @ 02:58 pm Vajag īrnieku
Sveiki! Tā kā šeit ir 1085 pielūkotāji, bet userinfodziivo_te 318, atļaušos info publicēt arī te:

Meklēju īrnieku dzīvoklim Hospitāļa ielā. Līdz Valdemāra ielas RIMI 3min., transporti 3-5min. Platība 25m2 (istaba, duša/tualete, virtuve), pirmais stāvs, bet logi uz norobežotu, sakoptu pagalmu, kurā vasarās var rīkot pasēdēšanas. Dzīvoklis ar visām ērtībām (ledusskapis, plīts, veļas mazgājamā mašīna, centrālā apkure, gulta, sienas skapis, galds, internets utt, utt) - nāc un dzīvo! Cena 340€ - viss (arī komunālie izdevumi, elektrība, internets) iekļauts. Līgums uz gadu + drošības nauda. 

zvanīt - 28811871 
rakstīt - mugursomam@inbox.lv
Par šo pukstu
[info]mugursoma, posting in [info]vajag
Nov. 26th, 2015 @ 02:32 pm Dzīvoklis Hospitāļa ielā.
Sveiki!

Meklēju īrnieku dzīvoklim Hospitāļa ielā. Līdz Valdemāra ielas RIMI 3min., transporti 3-5min. Platība 25m2 (istaba, duša/tualete, virtuve), pirmais stāvs, bet logi uz norobežotu, sakoptu pagalmu, kurā vasarās var rīkot pasēdēšanas. Dzīvoklis ar visām ērtībām (ledusskapis, plīts, veļas mazgājamā mašīna, centrālā apkure, gulta, sienas skapis, galds, internets utt, utt) - nāc un dzīvo! Cena 340€ - viss iekļauts. Līgums uz gadu + drošības nauda.

zvanīt - 28811871
rakstīt - mugursomam@inbox.lv
Par šo pukstu
[info]mugursoma, posting in [info]dziivo_te
Nov. 26th, 2015 @ 02:46 pm (no subject)
Tags:

Kādreiz jāpamēģina picas variācija: http://www.kalynskitchen.com/2012/08/zucchini-crust-pizza-margherita.html
Par šo pukstu
[info]smille
Nov. 26th, 2015 @ 02:16 pm Beidzot galīgi sapiņķerējos latviešu gramatikā.
Kā jau jebkuram nelatvietim, arī man latviešu gramatika šķiet diezgan grūta un nemaz ar šo tik labi neiet. Jau tā sarežģītā latviešu gramatika un literārā valoda mainās un visādi tiek uzlabota tikpat bieži un strauji, cik lokālie nodokļi un nu jau jūtos galīgi atpalicis, neliegšos, pat drusku tā kā izmisis. Apstāstiet man lūdzu, ja šeit ir kaut viens labs cilvēks - virsrakstā "Rīgā vīrietis ar cirvi pamatīgi 'apskādē' guļošo draudzeni" - kas ir tās pieturzīmes abpus vārdam "apskādē" un kādos gādījumos šīs jālieto?

UPD. Paldies, viss skaidrs, varu gulēt mierīgi, nekādas pārāk radikālas izmaiņas latviešu valodā nav notikušas, "Delfu" žurnālisti ir lohi un galvenais redaktors - mīkstais, kurš nevar vienreiz pa visām reizēm uzsist ar dūri pa kurieni jau nu tur jāsit, lai izsistu tiem darbiniekiem tieksmi šādi izpendrīties:))

UPD2. Izrādās, stila grāmata, ne latviešu valoda pie vainas.
Par šo pukstu
[info]unpy
Nov. 26th, 2015 @ 01:59 pm uz ielas noklausītas sarunas
- es neuzskatu sevi par zaudētāju tikai tāpēc, ka esmu kaut ko zaudējis
Par šo pukstu
[info]saccharomyces
Nov. 26th, 2015 @ 01:02 pm (no subject)
Skaņa: Hugh Wilson & Lindsay Jehan - Falling Away

draugi iedvesmo, paldies viņiem par to. 
jau vakardien jutu vieglumu, lūgšanas darbojas, tā kā darbojamies mīļie. 
šodien vieglums vēl vieglāks, pat tad kad prāts jaucas un kāpuri tur graužas.
rīta adorācija, vieglā vingrošana un visu apmaldījušos augļu smūtijs.
smaidi draugs, smaidi!
un priecē apziņa, ka tuvākās nedēļas laikā izdosies satikties ar vēl un vēl mīļiem, sen neredzētiem cilvēkiem.
paldies, paldies, paldies.
neaizmirsti pateikt paldies!
Par šo pukstu
[info]liktens_humors
Nov. 26th, 2015 @ 12:27 pm Lielais brālis, sekotājs.
Pēc žuļicīgā silikātielas masonu pakalpiņa [info]sirdna nevērīga ieteikuma, ieklīdu slavenajā Google+ apskatīties, kas tur notiek. Šie uzreiz sarosījušies, nav atstājuši šo faktu bez ievērības un iemetuši pastkastē vēstuli ar intriģējošu nosaukumu "pakalpojumā Google+ ir izliktas ziņas, kas varētu jūs interesēt". Ar patīkamu kņudu pakrūtē vēru vaļā un izrādījās, ka mani interesē "Čiekurvainags Nr. 21 ar sniega bumbiņām (35 cm, pieejams)".

Šķiet, viņiem vēl nedaudz par agru uz viņu rīcībā esošās informācijas bāzes mani interesējošās lietas uzreiz sūtīt pa pastu ar klātpievienotu rēķinu.
Par šo pukstu
[info]unpy
Nov. 26th, 2015 @ 11:55 am Tagad ir skaidrs, no kā nomiršu.
Kā esot izziņojis vismaz tikpat pasaulslavens Hruščovs kā citi hruščovi, medicīnas zinātņu kandidāts, ārsts - naturopāts(no marketingu viedokļa tomēr ieteiktu citu nosaukumu) Viktors Hruščovs - baisākais mūsdienu izgudrojums ir šitā modernā maize, jo tajā ir sevišķi viltīgs raugs, kurš iekapsulējas, nevis atstiepjas cepšanas laikā, kā to dara normāli raugi, un, kad maizi apēd, šis izkapsulējas ārā, tiek asinīs, plazmā, taisnajā zarnā un visur citur, tur aprij pilnīgi visu lietderīgo un mums pašiem vajadzīgo un tik vairojas, pumpurodamies uz nebēdu, pārbāzdams mūsu organismu ar saviem toksīniem, kamēr tas plīst pa vīlēm kā pārpumpēta velosipēda riepa. Detaļās par šo cilvēces traģēdiju var izlasīt šeit.

Kas mums bija raugu pētnieks? [info]ezss? Lūk, tā tie zinātnieki, slēpdami savus mefistofeliskos vaibstus aiz zinātkāres maskas, laiž tautās masu iznīcināšanas ieročus vienu aiz otra. Kaunējušies būtu.

Nu, jā, un man bērnībā vecmamma vispār deva ēst tīru raugu. Gan jau, ka kādās koncentrācijas nometņu laboratorijās neuzspēja pabeigt savus eksperimentus un te es pa rokai trāpījos.
Par šo pukstu
[info]unpy
Nov. 26th, 2015 @ 11:12 am : clueless
tas brīdis, kad līdz darba nodošanai ir palikušas dažas dienas,
tu turpini kaut ko rakstīt,
un ceri, ka ar dievu uz pusēm tas brīnumainā kārtā beigās savilksies kaut kādā vienumā.

tas ir apmēram kā vakar, kad onkulis no servisa brauca ar mani uz veikalu meklēt eļļu ātrumkārbai,
un pēc četru ekspertu apspriedes nobalsoja par to, ka vajadzīgā eļļa ir sarkana, nevis dzeltena,
kaut arī tā, kas bija iekšā, vispār izskatījās brūna,
un mēs ar servisa onkuli cerējām,
ka ar dievu uz pusēm tā būs īstā eļļa.
Par šo pukstu
[info]f
Nov. 26th, 2015 @ 11:03 am (no subject)

Oliveram ir jauns triks kā izmānīt no mums kaut ko nopērkamu veikalā.
- Nopērc man to pašizgāzēju
-Nepirkšu, Tev jau ir daudz traktori, spēlējies ar tiem.
- Nu tad nopērc sev dzimšanas dienā to pašizgāzēju un tad, kad Tev apniks spēlēties, tad varēsi iedot man un tad mēs mainīsimies.

vakar viss tika arī video piefiksēts. par to, ka man sev jānopērk pašizgāzējs, lai varētu pēc tam ar mainīties.
Par šo pukstu
[info]vacatio
Nov. 26th, 2015 @ 09:02 am (no subject)
pasūtīju ipad pro no apple.de. tak šo šie no ķīnas ved.OrtDatumOrtszeitAktivität
Berlin, Germany26.11.20157:47Wird zugestellt
26.11.20155:28Ankunfts Scan
Koeln, Germany26.11.20154:02Abfahrts Scan
26.11.20150:21Import Scan
Chek Lap Kok, Hong Kong25.11.201511:17Abfahrts Scan
Shenzhen, China24.11.201522:01Abfahrts Scan
24.11.201520:40Herkunfts Scan
China24.11.20157:59Auftrag verarbeitet: Für UPS bereitGewicht: 1.80 Kg
Produkt: WORLD EASE
Typ: Paket
Versandt bzw. in Rechnung gestellt am: 24.11.2015

upd: 11:37 - piegādāts!
Par šo pukstu
[info]watt
Nov. 26th, 2015 @ 09:57 am (no subject)
tūlīt gaudos
Par šo pukstu
[info]str
Nov. 26th, 2015 @ 12:51 am (no subject)
Vai ir kādas reālas iespējas mainīt seksuālo orientāciju? No hetero uz homo šoreiz. Bet nevajag dirst, ka ar pamēģināšanu pietiek, esmu mēģinājis kontaktus ar savu dzimumu, bet esmu hetero. Varbūt kāds sertificēts ārsts var palīdzēt?
Par šo pukstu
[info]sickboy, posting in [info]pajautaa
Nov. 25th, 2015 @ 11:49 pm (no subject)
Tā skumjā sajūta, kad esi pieļāvis tizlu gramatikas kļūdu. Un nemanāmi izlabot arī to vairs nevar. Un pamatskolas gramatika pamazām aizmirstas! Un to, ka par šo tēmu šodien sākas vienas mācības, tu uzzini... šodien. Gramatika, es tevi mīlu! Nāc atpakaļ!! :(
Par šo pukstu
[info]nomirusi
Nov. 25th, 2015 @ 09:26 pm (no subject)
"All tourist agencies in Russia have canceled chartered flights to Turkey and suspended the sale of all trips to Turkey."

Tā - krievi nebrauc uz Ēģipti, un, sagadīšanās pēc, uz Turciju arī vairs nē.
Par šo pukstu
[info]watt