Feb. 10th, 2016 @ 02:19 am (no subject)
bet zini, patiesībā tev vienkārši jābeidz iedomāties un jāsāk domāt par to, kas ir, un kā lai ar to visu tiek galā
Par šo pukstu
[info]az
Feb. 10th, 2016 @ 02:15 am (no subject)
nezinu, bet es tagad mazliet domāšu par sragde. kaut kā drošāk no tā, ka tu kaut kur esi. bet tā, neko nezogot, tikai atomu līmenī
Par šo pukstu
[info]az
Feb. 10th, 2016 @ 02:11 am (no subject)
bail no sevis. tik tālu nu mēs esam. ja mēs būtu tuvāk, nebūtu jābaidās.
un var būt tas viss ir. vēl vairāk saistīts. nekā tu pat gribi iedomāties. y cant u just let it all go. let all the fear be at peace.
Par šo pukstu
[info]az
Feb. 10th, 2016 @ 02:07 am (no subject)
i never thought u will become like that. but i may have feared. will u go all the way down? will u losi it all? will u never just be. clean?
there must be a better way, love.
can't u hear anything. there must be something real.
Par šo pukstu
[info]az
Feb. 10th, 2016 @ 02:01 am (no subject)
mani kaut kā sāk biedēt tas, kā es eju arvien tālāk un dziļāk. nu jau katru dienu. agrāk es vismaz jutu, ka tas kaut ko piesārņo. bet tagad tā ir tikai izdzīvošanas dienišķā deva. un man nav neviena, kam atzīties. te nekas neskaitās. te var visu. tāpat kā tur.
Par šo pukstu
[info]az
Feb. 10th, 2016 @ 12:23 am (no subject)
brūkingu ar burbuļiem, rasbainieku ar klopu
Par šo pukstu
[info]martcore
Feb. 9th, 2016 @ 11:08 pm (no subject)
Kādu profesiju tu gribētu ēnot?
Par šo pukstu
[info]str
Feb. 9th, 2016 @ 10:46 pm (paš)kontrole
Visvairāk šajā visā mani kaitina nespēja kontrolēt savu noskaņojumu. Es nekad nezinu, vai pamodīšos neitrālā noskaņojumā, kas pa dienu variēsies no neitrāli laba līdz pilnīgam sūdam, vai arī noskaņojums būs pretīgs jau no paša rīta, bet vakarā spēs uzlaboties, tikai pateicoties dažādiem noskaņojuma uzlabošanas palīglīdzekļiem, kaut arī ne vienmēr legāliem. Mans noskaņojums var mainīties dažu sekunžu laikā un es to nespēju kontrolēt! Tāpat kā domas, kas parādās manā galvā. Piemēram, par vīrieti darbā, kurš nosacīti ir viens no maniem priekšniekiem. Puspliku galvvidu un ne pārāk pievilcīgs, bet pēdējā laikā esmu pamanījusi pāris epizodes, kurās mani viņa klātbūtne mulsina. Vienreiz viņš bija ienācis manā kabinetā un sarunas kontekstā pieliecās pie manis, lai es varētu paostīt viņa smaržas, bet šodien, kad biju aizgājusi pēc kafijas uz viņa kabinetu, viņš uzdeva nebūtisku jautājumu par temperatūru telpā un lika man pataustīt viņa plaukstas, lai tādā veidā ilustrētu to, ka kabinetā pie loga patiešām ir auksts. Es nesaprotu, tas ir vienkārši atšķirīga ķermeniskā pasaules uztvere, vai varbūt tomēr šis vīrietis man fiziski tuvojas. Tas gan pagaidām nespēj ietekmēt manu noskaņojumu.
Par šo pukstu
[info]tikko_pamodos
Feb. 9th, 2016 @ 07:45 pm (no subject)
Ienāk kolēģis: "Is Dean..."
Es: "He's booked on 29th as requested.:
Kolēģis: "No more questions Your Honour!"
Par šo pukstu
[info]mazeltov
Feb. 9th, 2016 @ 08:37 pm (no subject)
Par šo pukstu
[info]martcore
Feb. 9th, 2016 @ 04:33 pm (4g5m)
Tags:

man palūdza uzrakstīt atspēkojumu iespējamām aizdomām par to ka mēs tikai sēņojam un nerūpējamies par bērna attīstību.
kāds tad ir mazajai nedēļas ritums?

dārziņā mazā ir no 9:00 līdz 16:00. (var vest agrāk, darbu sāk 7:30, bet 16:30 dārziņš darbu beidz.)

pirmdien, otrdien 8:00 vispirms pie logopēda*. tur palīdz mācīties vācu valodu, jo tik cik bērnudārzā no citiem bērniem sagrābsta pavisam nepietiek.

trešdienās no rīta dārziņš bērnus ved uz baseinu (peldēšana).
vēl trešdienās 13:00 ergoterapija. tāpēc ka mazā ir nedroša un dažreiz atsakās runāt. vēsturiski, piemēram, šādiem bērniem ir bijis konflikts ar autoritāra stila skolotājiem, kas izsauc klases priekšā atbildēt, vai arī prasa piecelties lai atbildētu utt., bērns vnk klusē - bet skolotājis liek divniekus.

ceturtdienās dārziņa bērni iet pastaigā rīta pusē, vakarā katru otro nedēļu ir muzicēšana un dziedāšana.

piektdienās mazā iet vakarā uz dejām (tāds kā balets mazajiem - krievi ļoti daudz iet). viņai ļoti patīk, lai gan ir bieži tā ka nodarbībā neiesaistās, stāv malā un visu noskatās. tad mājās dejo un visu atkārto. es par baletu biju ļoti skeptisks, bet fakts uz sejas... mazā ļoti smuki danco.

katru* otro sestdienu ejam uz latviešu skoliņu.

svētdienās vakarā ir peldēšanas skoliņa (vēl baseins). mazā peld samērā ņipri.


__________________
* nu, ne katru. logopēds un ergoterapija arī ir tā kā ar ārsta nosūtījumu. tā kā Vācijā medicīna ir publiski/privātā, tad visus pakalpojumus apmaksā slimokase. Mūsu gadījumā - AOK.
Par šo pukstu
[info]watt
Feb. 9th, 2016 @ 03:30 pm (no subject)
Tags:

ausīs sīc, bet 106kg pietupienus pacēlu (=86kg uz stieņa). nu domāšu par 87, 88. ik pēc piegājiena atpūšos 5 minūtes. ar treniņu partneri atkal uzmetiens: šoreiz man pašam jāpaliek otrdien/ceturtdien pa mājām. jo A. eksāmeniem gatavojas, un iet kursos tajās dienās. divas nedēļas.

nu, es it kā pa mājām patrenēties varu: redz, 15:00 tieši spēku briedumā. sēniskuma/slinkuma dēļ gan tikai divus vingrinājumus, pietupienus (squat) un spiešanu stāvus (OHP - over head press). vai šodien izdosies 52,5kg (=32,5kg uz stieņa) pieveikt? taisu micro-loading: lieku pa 500g klāt katrā treniņā (divas 250g šaibiņas). atbilde ta vienkārša - ja pareizi ēdi, ja pietiekami gulēji, ja nav vīruss ciemojies: tad gan jau varēsi.

sestdien, piemēram, bija tāds nesaprotams sagurums - pietupienus knapi ar 70kg uz stieņa uztaisīju, guļus spiedu 40kg (uz sieņa), un gāja smagi. to tad sauc par pastiprinātas gravitācijas dienu.


guļus spiešana vispār mans vājais punkts. maksimums bijis 47,5kg uz stieņa, un tad ir čau. micro-loading vēl nav mēģināts, bet teorētiski taču ja 47,5 ceļ, tad 48kg arī vajag varēt. teorētiski!

OHP šobrīd esmu uzcēlis līdz standarta ripu komplekta: uz stieņa 10kg ripa, 5kg ripa, 1.25kg. kopā 16.5kg - tas x2. iet nedroši, bet paceļu. pēc piegājiena jāatpūšas arī gana ilgi, lai nākošo arī visus 5 atkārtojumus izdodas uztaisīt: bija vienreiz ka minūti atpūšoties noskaudu - elpošana nostabilizējas, sirdspuksti it kā arī, bet kā pēdējo (15to) atkārtojumu uztaisīt vairs nesanāk: vnk spēciņa iekšā nav, un cauri. pulksteni ir jāskatās.

treniņu partnerim ar OHP iet izteikti sūdīgi: ceļ 11kg,12kg, 13kg. kaut kas ar plecu neesot kārtībā. es atceros man 17,5kg bija tāds kā plato, tad ilgi ap 20kg ņēmos. bet - proteīns un kreatīns, tas ir mūsu vitamīns.
Par šo pukstu
[info]watt
Feb. 9th, 2016 @ 04:54 pm Par ko jums nestāsta Latvijas pediatru asociācija.
Izrādās, vārds "dzintars" esot pretīgs aizguvums no lietuviešu valodas, latviskais nosaukums ir "zītars".

Par šo pukstu
[info]unpy
Feb. 9th, 2016 @ 04:06 pm kas tad nu
esmu pamanījusi, ka neesmu vienīgā, kam šodiena ir *ievietot izmisīgi neapmierinātu neartikulētu skaņu virkni* diena
Par šo pukstu
[info]saccharomyces
Feb. 9th, 2016 @ 02:55 pm (no subject)

( vakar gan)


https://en.wikipedia.org/wiki/Miranda_warning#History_of_Miranda_rights

The concept of "Miranda rights" was enshrined in U.S. law following the 1966 Miranda v. Arizona Supreme Court decision, which found that the Fifth and Sixth Amendment rights of Ernesto Arturo Miranda had been violated during his arrest and trial for armed robbery, kidnapping, and rape of a mentally handicapped young woman. (Miranda was subsequently retried and convicted.)

The circumstances triggering the Miranda safeguards i.e. Miranda rights are "custody" and "interrogation". Custody means formal arrest or the deprivation of freedom to an extent associated with formal arrest. Interrogation means explicit questioning or actions that are reasonably likely to elicit an incriminating response. The Supreme Court did not specify the exact wording to use when informing a suspect of his/her rights. However, the Court did create a set of guidelines that must be followed. The ruling states:

...The person in custody must, prior to interrogation, be clearly informed that he/she has the right to remain silent, and that anything the person says will be used against that person in court; the person must be clearly informed that he/she has the right to consult with an attorney and to have that attorney present during questioning, and that, if he/she is indigent, an attorney will be provided at no cost to represent him/her.

As a result, American English developed the verb Mirandize, meaning "read the Miranda rights to" a suspect (when the suspect is arrested)
Par šo pukstu
[info]str
Feb. 9th, 2016 @ 12:57 pm akimenkovs
- Некоторые радуются. А вот скажите. Вы ведь представляете левые силы, да? За возврат к ленинским нормам и всё такое? Насколько вы считаете большевиков своими предшественниками? Вы ведь понимаете, наверное, масштаб политических репрессий, которые они организовали? Просидев в тюрьме полтора года, вы укрепились в своих левых убеждениях или наоборот?

- Я и всё больше моих товарищей перестаём ассоциировать себя с так называемыми "левыми": многие из этих "левых" - это либо какие-то книжные сектанты, субкультурщики из кафе, либо размахивающие красными флагами реакционеры. Мы с друзьями называем себя анархо-коммунистами и выступаем за бесклассовое безгосударственное общество, основанное на прямой демократии, территориальной и производственной. А с анархистами боролись и самодержавие, и большевизм, и все фашистские и плутократические режимы... И да, именно в тюрьме я укрепился в своих антиавторитарных убеждениях. Кстати говоря, из последних политузников Пётр Павленский и уже освободившийся Алексей Полихович разделяют примерно те же взгляды, ясно и чётко описывают сущность государственной машины, репрессивного механизма, страха людей перед карательными органами.
--------------------
tieši tā arī vajag
Par šo pukstu
[info]martcore
Feb. 9th, 2016 @ 11:16 am (no subject)

Izrediģēju un nopublicēju savas 2014. gada nogales pārdomas par Basic Income, naudu kā enerģiju, un naftas cenām...
(oriģinālais raksts te)
Par šo pukstu
[info]watt
Feb. 9th, 2016 @ 12:09 pm (no subject)
nedēļas šoks: kad es izlasīju, cik patiesībā chvrches dziedātājai ir gadu
man liekas, konkursu viktorīnu par šo tēmu var zamuķīt
bez skatīšanās gūglēs un citos jahūinternetos, pamēģiniet uzminēt
Par šo pukstu
[info]martcore
Feb. 9th, 2016 @ 10:43 am (no subject)
Tags:

Besis.

Beidzot saņēmos cept maizi, nopirku grauda spēkā tomātu bazilika maizes maisījumu, bet sūds vien sanāca.
Tādu kukuli žēl mest ārā (āfrikā bērni cieš badu), bet ieēst ar nav iespējams.
To, ka es kaut ko nočakarēju ar cepšanu, pieļauju, tāpēc laikam bišķi ķepeklis pa vidu, bet nu garšas ar nekādas. Par kaut kādu tomātu bazilika garšu nemaz nerunājot.
pfff. nikna.

a jums tās grauda spēka maizes sanāk pufīgas?
Par šo pukstu
[info]vacatio
Feb. 9th, 2016 @ 10:08 am : pretty hair, don't care
dry shampoo, kāpēc gan es agrāk ļāvos sliktām runām par tevi?
šodien staigāju ar naktī no piektdienas uz sestdienu mazgātiem matiem, un pēc skata mūžam nepateiksi.
Par šo pukstu
[info]f