Oct. 20th, 2014 @ 11:54 pm arlabunakti
xxx
Par šo pukstu
[info]martcore
Oct. 20th, 2014 @ 11:26 pm (no subject)
Ko labu latviešu tautai ir izdarījusi Nacionālā apvienība?
Par šo pukstu
[info]huinja, posting in [info]pajautaa
Oct. 20th, 2014 @ 11:01 pm (no subject)
Rītdienas plāns autobusam - rēķināt fizikas uzdevumus.
Par šo pukstu
[info]nesshux
Oct. 20th, 2014 @ 09:41 pm (no subject)
tā uztraucos, ka centos izturēties nevērīgi un aizvainoju cilvēku.
saņēmos un aizgāju atvainoties. tik neērti pēc tam sajutos, ka piedzēros.
šoreiz izskatās, ka mani tas vairāk uzjautrina nekā apbēdina.
Par šo pukstu
[info]neverklever
Oct. 20th, 2014 @ 07:44 pm (no subject)
uzcepu ābolkūku
to pašu
bet pavisam citādāku
Par šo pukstu
[info]str
Oct. 20th, 2014 @ 07:12 pm (no subject)
Nopirku sev mazu, melnu kleitiņu. Nu, labi, divas mazas, melnas kleitiņas. Kritiski nopētīju sevi spogulī un nolēmu, ka es esmu šausmīgi resna (priekš balerīnas). Bet priekš operdziedātājas - tīri tā neko...
Par šo pukstu
[info]shelly
Oct. 20th, 2014 @ 06:09 pm #40
Tags:

Sen nebiju redzējis ko tādu, ka gribas no kauna (citu vietā) galvu zemē iebāzt.
Par šo pukstu
[info]ugga
Oct. 20th, 2014 @ 06:05 pm viens, divi
šodien autobusā dzirdēju, ka keita midltone grasoties aprīlī dzemdēt otru karalisko bērneli. man tas liekas mazliet jocīgi tāpēc, ka, lai gan tā speciāli nesekoju līdzi karaļnama aktualitātēm, pat es atceros, ka ap to iepriekšējo bija visādas "ak, nē, keita slimnīcā ar kaut ko bīstamu, vaivaivai kādas šausmīgas grūtniecības komplikācijas!" ziņas. man intuitīvi liktos, ka tad diez vai gribētos tā, līdzko pirmajam apritējis gads, uzreiz ķerties pie vēl vienām gaidībām. nav jau mana darīšana, protams, bet nevaru izvairīties no domas - nez, vai tā nav kaut kāda karaļnama politika, uzdot tempu. cerams, ka ne.
Par šo pukstu
[info]saccharomyces
Oct. 20th, 2014 @ 05:37 pm (no subject)
Kā jums šķiet, metodes, ar ko diagnozticē dažādas uroloģiskas kaites, teiksim, STS, visās klīnikās ir vienādas? Teiksim, ARS'ā agrāk, lai diagnozticētu noteiktas STS uretrā bāza žiletes, ar ko noņēma iekšējos paraugus analīzēm. Bet tad šī barbariskā metode tika aizvietota ar vienkāršu urīna analīzi. Un tā kā paraugs pēc tam tāpat visur (pieņemu, arī citās Rīgas klīnikās) tiek sūtīts uz Gulbja labarotoriju, tad iedomājos, ka varbūt arī citās klīnikās vairs netiek izmantota šī barbariskā metode.

Jūsu domas, dāmas un kungi?
Par šo pukstu
[info]ulvs, posting in [info]pajautaa
Oct. 20th, 2014 @ 03:39 pm (no subject)

“The best things in life are free. The second best are very, very expensive.” Coco Chanel
Par šo pukstu
[info]f
Oct. 20th, 2014 @ 03:01 pm (no subject)
Par šo pukstu
[info]str
Oct. 20th, 2014 @ 02:44 pm Sveķi
Ar ko vislabāk dabūt sveķus ārā no apģērba?
Kādā temperatūrā mazgāt un ar ko?
Par šo pukstu
[info]salviz, posting in [info]pajautaa
Oct. 20th, 2014 @ 02:02 pm Purva rāva un citas izklaides
Ak, cik burvīgi pavadīt nedēļas nogales tā, ka pēc viņām gribas atpūsties! Tā arī vajag, jo darbs, kā zināms, ir labākā atpūta.

Še piebildīsim, ka mums, kā rādās, ir tāda neliela mežu/purvu atkarība. Ja mēs kādu mēnesi neesam bijuši kaut kur nekurienes vidū, mums ir nelielas lomkas. Mēs īsti nezinām, kā to aprakstīt tā, lai neizklausītos pēc kaut kādiem kaktu pagāniem, kas pliki skraida ap kokiem (mēs tādi neesam), bet aizdomājieties. Kad jūs stāvat meža vidū, jūs elpojat ar viņu vienu elpu — ko izelpo viņš, ieelpo tu, un otrādi. Un ij nemaz nesāksim aprakstīt to, ka jums virs galvas nieka 100 kilometrus augstāk sākas pilnīgs kosmoss, un katrs atoms jūsu miesā savulaik nācis no turienes. Ja ir iespējamas kādas transcendentālākas sajūtas, mēs nespējam iedomāties, kas tās būtu.

Tā nu šosestdien transcendentālās izjūtas smelt devāmies uz Ķemeŗiem un, aizsteidzoties notikumiem priekšā, sasmēlāmies tās veseliem spaiņiem. Ķemeŗi gan savā ziņā ir Seda Light, bez nolemtības sūruma, kūdras kalniem un izmisušiem krievu pensionāriem, taču tur ir gan ruin porn, gan slīkšņas, gan brīnumdaiļi purva ezeri ar putniem viņos un visvisādas tamlīdzīgas izpriecas, pēc kuŗām Rīga izskatās dzīvei vēl nepiemērotāka, nekā parasti.

Savukārt svētdien brīnumjaukā sabiedrībā apmeklējām Rundāles pili, kas ir bezgala bezgaumīga vieta. Taču, pateicoties dižajai filmai Berijs Lindons, mēs tagad apzināmies, ka arī šajā bezgaumībā dzīvoja īsti, dzīvi ļaudis, nevis tikai kaut kādi manekeni ar skruļļotām parūkām un uzzīmētām dzimumzīmēm (ar nožēlu esam spiesti atzīt, ka tikai tagad mums atausa, ka taču arī mums ir skruļļota parūka, ak, kamdēļ mēs to nepaņēmām līdzi). Un, cik var spriest no gana skopām biogrāfijas detaļām, šīs pils sākotnējais īpašnieks savā vēlmē pakāpties pa sabiedrības kāpnītēm bij ne mazāk apņēmīgs un izveicīgs par Redmondu Beriju. Padomājiet paši: viņš pamanījās uzcelt pili par savas mīļākās un vienlaikus arī Krievijas ķeizarienes naudu, pēc viņas nāves pārdzīvot nelielu ekskursiju pa Sibīriju un pēc tam atkārpīties atpakaļ līdz savai pilij un negodīgā darbā saraustajiem labumiem.

Un ir jau, ir jautri paskatīties, kā dzīvo viena procenta ļaudis, lai arī šajā gadījumā to var redzēt ar kādu divsimt piecdesmit gadu nobīdi. Kamīniņi, mākslīgais marmoriņš, spogulīši, ģērbtuvītes un mazgātuvītes, mīlīgi, mīlīgi. Mēs apzināmies, ka esam naivi, bet mums ir cerība, ka kaut kad pensijas vecumā mēs dabūsim apskatīties arī Pūķina rezidences, kas būs atvērtas kā mūzeji. Tiešām būs interesanti redzēt botoksa kabinetu, paštīksmes istabu ar spoguļiem un avīžu izgriezumiem un tamlīdzīgas izpriecas.
Par šo pukstu
[info]kautskis
Oct. 20th, 2014 @ 01:36 pm naksnosana Daugavpils vai Kraslavas apkartnee
Vai zinat kadu vietu, kur varetu naksnot 5 cilveki Kraslavas vai Daugavpils apkartnee?
Sovakar vai ritvakar?
Paldies visiem?
Par šo pukstu
[info]hokai, posting in [info]pajautaa
Oct. 20th, 2014 @ 11:58 am (no subject)
Esmu mazliet kaut kāda pazuadējusies. Nevaru atrast savu pazaudēto iedvesmu. Nevaru arī šobrīd citiem kalpot par iedvesmas avotu. Nav slikti, bet... Kādreiz mēs ar draudzenēm katru nedēļu gājām dejot uz Četriem baltiem krekliem. Izdejojāmies un pēc tam no tā guvām tādu enerģijas devu, ka pēc tam veselu nedēļu dzīvojām, strādājām, darbojāmies u.t.t. Nevaru saprast, ko man darīt, lai atkal to atgūtu. Zinu tikai, ka maršrutā "mājas - darbs" es to neatgūšu.
Par šo pukstu
[info]missalise
Oct. 20th, 2014 @ 12:19 pm (no subject)
Brīvdienas bija pasākums gandrīz bez bildēm. Gan tādēļ, ka rokas aizņemtas ar trases marķējamām lentām, gan tādēļ, ka lielāko tiesu tumšs, gan tādēļ, ka labāko jau nekad nav iespējams nobildēt.
Uzspēlējām augstāk par zemi un nakti pavadījām augstākajā LV punktā, Lielā Liepukalna skatu tornī zem miljoniem miljardiem zvaigžņu un asa, auksta mēnessirpja, ko redzejam tikai un vienīgi tādēļ, ka nakts vidū modāmies. Nakts vidū iepūta vējš tā uz -10`C, dabūjām celt sieniņu, bet vispār viss veiksmīgi. Kāpt lejā, ja savajagas nokāpt, gan ir liels izaicinājums un 'vai patiešām vajag???' :) Bet tā viss bez starpgadījumiem, tikai vajag foršu guļammaisu, daudz labu drēbju un karstu guļammaisa biedru. Nākamajā nedēļas nogale sola vēsāku, jāmēģina izmantot survival blanket, jo biedra nebūs.
Sestdien ilgi vazājāmies pa mežu ar lentām, svētdien cēlamies tā paagrāk. 5:30. skan modinātājs. 15min darbību secības pārrunāšana un apēsts prjaņiks, 20min novācam visas mantas, nosienam aizslietni un nokāpjam lejā. Plānošana ir visa pamatā. Kolēģe viesnīcā neesot varējusi izlīst no gultas, jo auksti. Bija jau arī vēsumiņš, toties, braucot uz Rēzekni, redzejām nereāli skaistu saullēktu. Uzvilku 45.izm. pārgajienu zābakus ar kamieļvilnas zeķēm iekšā un pa apsarmojušu mežu savilkām pēdējās lentas, uhh un ahhh.. un reizē ar startu, 12:00, sāka līt lietus. Pasaka, no vienas puses beidzās, bet arī tāds mežs ir ļoti, ļoti skaists. Aukstais, svaigais gaiss un smidzeklis, un tās krāsas, tās krāsas...
Bet visvairāk jau tās sarunas, kas risinās, braucot mājās un cenšoties neaizmigt. Esmu pārsteigta, patīkami pārsteigta. Un viss ir nereāli labi.
nakts )
Par šo pukstu
[info]kaukau
Oct. 20th, 2014 @ 12:22 pm (no subject)
darba dienas rutīnu spilgti iezīmē moments, kad kolēģis tevi atrauj no maskavas-gailīšu šķirstīšanas ar jautājumu, kāpēc uz tualetes papīra ir uzzīmēti ziedi

sākām apspriest

vispār, saku, raugoties no etniskās mērķauditorijas viedokļa, jautājums ir kontroversāls
no vienas puses, lūk, latvietis iet pa ceļu, un savajagas viņam pēkšņi paveikt operāciju numur divi. ko viņs dara? viņš skrien mežā. a tur tikai egles un priedes, katrs par sevi un dievs pret visiem. a vot būtu maijpuķīšu lauki...
no otras puses pēc visām tām dzirdētajām epopejām ar latvāņiem, khm.

nujā, nolemjam, etniskās mērķauditorijas viedoklis ir gaužām svarīgs. teiksim, varētu taisīt igauņu tualetes papīra dizainu ar uzrakstiem "līdz lāča atnākšanai atlikušas divas minūtes un četrdesmit piecas sekundes". var mēģināt tomēr pamēģināt iekarot bezcerīgo arābu tirgu - zīmēt uz papīra pamīšus roku un sešstūrainu zvaigzni. vai, teiksim, ierosinu, var palaist modernu trendu, apartamentu sanitārajos mezglos klasisko vaterklozetu vietā atgriežoties pie padomju stacijas tualešu dizaina principiem, tikai tur zelts ar marmoru, nu, bijušajām kriminālajām autoritātēm varētu patikt. vēl to zinātniski pamatot, tipa, lai cilvēki nebojā sev stāju, lasot uz poda grāmatas.
Par šo pukstu
[info]martcore
Oct. 20th, 2014 @ 12:02 pm Reāli nepieciešama palīdzība vai tomēr krāpšana? vol.2
http://klab.lv/community/pajautaa/9497101.html

Kāds no linkā aprakstītās sāgas atceras kas bija rakstīts tanī bēdu stāstā. Dies pasarg, moš ir arī kāds skrīnšots? Visi lapu kešotāji man nespēj palīdzēt.
Par šo pukstu
[info]black_data, posting in [info]pajautaa
Oct. 20th, 2014 @ 11:59 am (no subject)
jā, par ekstremālajiem ziemas sporta veidiem runājot
nezinat, kāds vēl tirgo čukus un gekus
kamēr stilīgākā tautas daļa aizraujas ar bodīdaivingu kaitsērfingu plastmasas zābakos, mums nav lielāka prieka, kā intoksikācijas augstākajā pakāpē sašķaidīt kārtējo mehānisko spēkratu pret kādu celmu astoņdesmit astoņu kilometru ātrumā
Par šo pukstu
[info]martcore
Oct. 20th, 2014 @ 11:12 am (no subject)
mēs, toties, draudzējamies tagad ar vārītiem dārzeņiem. katru vakaru nupat kā nedēļu no vietas pēc vakariņām (kurās arī ir vārīti dārzeņi ar kādu sviestmaizi) es esmu pasākusi vārīt kāpostus ar puķkāpostiem, burkāniem un brokoļiem, un, ja godīgi, nesaprotu, kur es biju agrāk. vēders kļuvis plakanāks, krūšturi var aiztaisīt ar nākamo āķīti, pašsajūta arī staltāka stāv. manējais saka, ka turpmāk vakariņās arī ēdīšot to pašu, citādi bikšu poga par ciešu kļuvusi. nu i ko, vakar, protams, tas viss tika kompensēts ar kārtīgu porciju frī, bet tikai tāpēc, ka man nebija ne spēka, ne vēlēšanās tur virtuvē kaut ko kaševariķ.
Par šo pukstu
[info]f