Sep. 4th, 2015 @ 03:18 pm (no subject)
Jūs te - nahuj, nevajadzīgi, bezjēdzīgi. A es jums godīgi saku, man šis polls (kopā ar visu, ko izdomāju fonā) aiztaupīja vismaz divas terapijas sesijas, i togo, apmēram 120 Euro, un varbūt pat vairāk.
Par šo pukstu
[info]up
Sep. 4th, 2015 @ 02:04 pm Drusku politinformācijas.
Teikšu godīgi, mani nespēj asarās iedzīt pat noklīdis kaķis, kur nu vēl kaut kādi tur sīrieši, noklīduši vai nea. Tālab arī galīgi neinteresējos, kas tur pie viņiem vispār notiek, ko viņi tur ālējas un kālab pašiem tik ļoti tā ālēšanās nepatīk, ka no normāliem plusiem tūdaļ atskries uz šejieni 700 gadus paverdzinātajiem latviešiem februāri atņemt. Taču neviļus uztrāpījos vienam mazam bilžu stāstam ar versiju par notiekošo, apskatījos, izrādās, atkal globālā sasilšana pie vainas, laikam jāzvana mātei un jāsaka, lai izmet ārā beidzot tos 80to gadu matu lakas baloniņus.
Par šo pukstu
[info]unpy
Sep. 4th, 2015 @ 02:02 pm Balkāni un Grieķija ziemā
Labas!
Zinu, ka Balkāni ir plaša teritorija, bet tomēr, ieskatam - tie, kas tur dzīvojuši vai ceļojuši novembra - februāra posmā, cik tur ir auksti/tumši/lietaini? Ir doma par ceļojumu ar velosipēdu tajā krajā un tajā laikā. Man te jau saka, ka teltī gulēšanai būs par aukstu, bet to var risināt ar hosteļiem, tagad galvenais - saprast, vai pašai braukšanai nav par aukstu, vējainu un lietainu, un vai dienasgaismas pietiek.
Par šo pukstu
[info]malafemmina, posting in [info]pajautaa
Sep. 4th, 2015 @ 01:21 pm (no subject)
Labdien. Vai es Tevi besīju? Par cik %? :)
Par šo pukstu
[info]romija
Sep. 4th, 2015 @ 12:56 pm (no subject)
ievingrinu roku celtniecībā. jeibogu, es tagad jau zinu, kas ir melnās skrūves, dībeļi un, galvenais, armatūra. bet tagad mēs esam osb, puķika un vates stadijā. un ja jūs kādreiz izstiepjat celtniecības darbus pa divām vasarām, silti iesaku jumta plāksnes pasūtīt otrajā, nevis pirmajā, un pēc tam atklāt, ka divu pietrūkst, jo pasūtīt divas ir, maigi izsakoties, neizdevīgi. piegāde no rīgas 70 eiro, bet no ādažiem - 20. sanāk cietā rieksta jautājums. uzmini nu, uz kurieni jāpiegādā? nē, ne uz kamčatku.
Par šo pukstu
[info]f
Sep. 4th, 2015 @ 12:31 pm lopkopības ziņas
Sen nav bijušas ziņas par kaķiem. Lūk, tagad viena ir: Lemūram garšo svaigi gurķi. Tā nu tagad katru reizi: gurķis man un gurķis kaķim. Vai arī gurķis man un mizas, gali kaķim.
Par šo pukstu
[info]santa_be
Sep. 4th, 2015 @ 12:28 pm (no subject)
Nav kādam ieskenēta angļu-latviešu frazeoloģismu vārdnīca? Vai fiziska, ko var atdot vai iemainīt pret semkām?
tenxč
Par šo pukstu
[info]blutzeuge, posting in [info]vajag
Sep. 4th, 2015 @ 11:53 am ko jūs vēl par mani nezinājāt
Tad, kad es jūtos ļoti slikti, es ļoti rūpīgi uzkrāsojos.
Šodien uzkrāsojos ļoti, ļoti, ļoti rūpīgi.

Un nespēju noticēt, ka apkārt dzīco cilvēki, kas man piedāvā 50 eur mēnesī maksāt, lai es iemitinu pie sevis bomzi, jo atļāvos iestāties par bēgļu uzņemšanu. Ir vēl tādi, kas iesaka labāk amnestēt 250 kriminālnoziedzniekus to 250 bēgļu uzņemšanas vietā. Cilvēki, man kļūst bail no jums. Un nāk vēmiens.
Par šo pukstu
[info]oblica
Sep. 4th, 2015 @ 11:49 am (no subject)
Portugāle ir piemērota vieta ekvatoriālajām sausenēm.😉
Par šo pukstu
[info]missalise
Sep. 4th, 2015 @ 10:59 am Atcerējos, ka ir tāds žanrs kā "paskvila".
Jūs neticēsit, bet jūsu cītīgā brēkāšana par aptrakušajiem kristiešiem un homofobiem, kam pretī stāv Liberālie Transhumānisti, kas uzdrošinās būt neiecietīgi, ir sasniegusi savu mērķi. Esmu nolēmis pievērsties tautasdejām un tālab tās te riktīgi nolikšu.
Par šo pukstu
[info]unpy
Sep. 4th, 2015 @ 09:48 am Labi, es saprotu
Jūs neticēsit, bet jūsu cītīgā brēkāšana par aptrakušajiem liberastiem un dzimtenes nodevējiem, kam pretī stāv Drošie, kas uzdrošinās nīst, ir sasniegusi savu mērķi. Esmu nolēmis pievērsties kristīgajām vērtībām.

Tā, kādas nu viņas bija? Pirmām un galvenām kārtām, protams, neiecietība pret visu un visiem, kas atšķiŗas no tevis. Kristīgās vērtības ir absolūtas un nemaldīgi pareizas, un, ja kāds tās noliedz, tad labākajā gadījumā viņš ir akls liberasts, bet sliktākajā -- acīmredzams kaitnieks, kas apzināti izvēlējies ļauno. Galu galā, patiesība nav tas, kas atbilst realitātei, patiesība ir tas, kas atbilst maniem a priori patiesajiem priekšstatiem.

Kas vēl? Precēšanās ar pretējā dzimuma pārstāvjiem un stingra dzimumu lomu ievērošana, kā nu bez tā. Tikumiskā audzināšana, tādā nozīmē, ka bērniem māca ievērot dzimumu lomas un precēties ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Piedzimšana pareizajā etniskajā grupā, tā noteikti ir kristīga vērtība. Ja es nebūtu tik taisns, es taču nebūtu piedzimis par baltādaino, vai ne?! Veselīga paranoja arī ir vēlama, jo noteikti visi vienmēr grib mums nodarīt gauži. Es pat domāju, ka mums vajadzētu būt modriem un visu laiku meklēt mūsu starpā liberastu spiegus, kas grib uzspridzināt mūsu rūpnīcas, dezinformēt mūsu ļaudis un ziņot saviem saimniekiem pareizos ķīmtrašu maršrutus. Lai gan vispār ķīmtrases ir advancēta kristīgā vērtība, varbūt ar to gluži nebūtu jāsāk.

Ā, un vēl kristīgā vērtība, protams, ir cīņa par kristīgajām vērtībām.

Tā, tā, es tak nebūšu neko būtisku palaidis gaŗām? Laikam taču nē. Nekas cits taču Bībelē sarakstīts nav, vai ne?

Lūk, un tad, kad mēs beidzot atjēgsimies un pieturēsimies pie šīm vērtībām, tad mēs zaļosim un plauksim! Jo Eiropa ar savām liberastiskajām vērtībām ir bankrotējusi. Piebildīsim, ļoti laicīgi bankrotējusi, mēs vēl paguvām iešmaukt Eiropā. Deviņdesmito sākumā mēs bijām tie skarbie čaļi, kas staigāja ādas jakās un nepaklausīgus uzņēmējus baroja ar baterijām, nevis tāds maigi barots ofisa planktons kā tagad. Bet liberastiskie Eiropas loši noticēja, ka šitos jauniešus drīkst laist Eiropā. Nu ko, paldies par salabotajiem ceļiem un saremontētajām skolām, Eiropa, nu tu vari bankrotēt!

Eiropas nākotne pieprasa, lai mēs nīstu. Tāpēc drosmīgi rakstīsim komentārus, šērosim bildes un brēksim "Melnajiem nē!" pie Ministru kabineta. Kādam taču tas ir jādara!!!
Par šo pukstu
[info]kautskis
Sep. 4th, 2015 @ 09:04 am (no subject)
Lasu un domāju par to, ka tajā ir kaut kas izmisīgi traģisks. Tieši izmisīgi. Visa tā sāpīgā atklātība griežas miesā abpusēji. Un sāp - abpusēji. Un man sāp to lasot.
Galvā pēkšņi skan kaut kāda krievu dziesma. Tai nav nekā kopīga ar lasīto. Ja nu vienīgi tas izmisums.
https://www.youtube.com/watch?v=g2yKULigv2M
Par šo pukstu
[info]romija
Sep. 4th, 2015 @ 08:08 am meklēju kolēģi
Skaņa: dj koze

varbūt kāds vēlas pastrādāt par viesmīli? darba vieta ļoti ok, centrs, alga arī normāla, kas svarīgi - jāvar strādāt dienas maiņas, jo vakari un brīvdienas ir nosegtas.
uz kasti-te inbox vai 29238131 (sūtīt sms, sazvanīt mani varēs pēc 18.00)
Par šo pukstu
[info]zefiirs, posting in [info]darbs
Sep. 3rd, 2015 @ 10:59 pm (no subject)
Man jau bija aizdomas, bet tikko pārliecinājos ar google translate - nudien, es dzīvošu Čūsku ielā!
Par šo pukstu
[info]mazeltov
Sep. 3rd, 2015 @ 11:48 pm semantics
"the sure and certain hope that.." - bah! humbug! hope cannot be sure and certain. that's why it's called hope instead of certainty.
Par šo pukstu
[info]saccharomyces
Sep. 3rd, 2015 @ 11:36 pm (no subject)
atsaucoties uz iepriekš minēto, izradās L-jā ir brīva biznesa niša

http://www.wurststrauss.de/
Par šo pukstu
[info]str
Sep. 3rd, 2015 @ 10:58 pm (no subject)
Tas, ko es šodien "pēkšņi sapratu", ir, ka es esmu gadiem pievērsusi uzmanību izteikti šauram cilvēku lokam. Esmu gatava šo ņeuvjazočku labot un iepazīties, iedziļināties, veltīt savu laiku. Piesakamies komentāros, komentāri skrīnoti. šodien maiņu beidzu, peace out!
Par šo pukstu
[info]up
Sep. 3rd, 2015 @ 10:39 pm Manipulācijas ar masām.
Mazais, izskalotais bēglēns kļuvis par spēcīgu trumpi bēgļu uzņemšanas atbalstītāju rokās, no tā nabaga ķermenīša jau nav kur likties, visos pakšos guļ un atrodas uzmanības centrā viss tāds lēnīgs pats un, protams, arī variācijas, piemēram:Tas tomēr kaut kā ļoti nav fenšuj, ja jāargumentē šādi, no citas puses, emocionālie argumenti pret emocionālajiem, evolūcija nestāv uz vietas, saprotamu iemeslu dēļ grūti pamanīt, ka Homo Sapiens Sapiens jau pirms laika pārtapis par Homo Sapiens Stupidus.
Par šo pukstu
[info]unpy
Sep. 3rd, 2015 @ 09:53 pm (no subject)
phz ietekmē arī sāku klausīties mākslinieku edavārdi
man viss baigi patīk
Par šo pukstu
[info]martcore
Sep. 3rd, 2015 @ 09:29 pm Laika vērotāja piezīmes.
Šodien bija, iespējams, pēdējā kaut cik sakarīgā diena, ko tad arī izmantoju, pļaujot zāli. Par turpmāko visu ir pateicis LVMĢC - tuvākajā nedēļā gaidāms lietains laiks, pakāpeniski pazemināsies gaisa temperatūra.
Par šo pukstu
[info]unpy