Oct. 23rd, 2016 @ 01:43 am murakami taisnība
dejo
dejo
DEJO!

💚💚💚 queer party
Par šo pukstu
[info]saccharomyces
Oct. 22nd, 2016 @ 09:25 pm (no subject)
Draugs, uzklājot alvejas gelu man uz muguras, bija lakonisks: "50 shades of red".
Par šo pukstu
[info]mazeltov
Oct. 22nd, 2016 @ 09:03 pm (no subject)

surf )
Par šo pukstu
[info]mazeltov
Oct. 22nd, 2016 @ 07:53 pm #750
Tags:

Sen jau esmu jutis, ka vecumā gribēšu sev blakus kādu, ar ko varēšu daudz jo daudz par visu ko runāties. To jau var redzēt vairumā senioru.
Tagad kaut kā ļoti spligti izpaužas tas, ka gribās ar kādu parunāt, jo lielākoties vakarus pavadu runājoties ar sevi un vienā brīdī galvā ir tik daudz domu un sakāmā....

Noveco ar mani.
Parunājies ar mani.
Un klausies ar mani Fat Freddy's Drop - Blackbird - https://www.youtube.com/watch?v=aVN4IyBXCWo
Par šo pukstu
[info]ugga
Oct. 22nd, 2016 @ 08:35 pm par fudbolu
var daudz strīdēties par mūsdienu ofsaida traktējumu, taču barsas pirmā gola gadījumā, es saprotu par ko sapsihojās valensijas aizsargi un vārtsargs - tas ir ofsaids
kad uzbrucējs sāk skrīnot vārtsargu kā hoķī un lekt pāri bumbai, viņš ļoti konkrēti piedalās epizodē. un tas ir noteikti jāklasificē kā aizmugure
Par šo pukstu
[info]martcore
Oct. 22nd, 2016 @ 08:12 pm (no subject)
Kāds ir labākais gaisa mitruma savācējs dažu kvadrātmetru dušas telpai bez ventilācijas ar biežu dušas lietošanu, attiecīgi daudz tvaika?
Par šo pukstu
[info]kaukau, posting in [info]pajautaa
Oct. 22nd, 2016 @ 07:32 pm Suņu lietas.
Labvakar.
Varbūt kāds no jums bieži/plāno brauc/-kt uz suņu patversmi un būtu ar mieru turp nogādāt 1 krūšu siksnu suņiem līdz 20 kg un šāds "iemaukts" lieliem suņiem (50 kg), kā arī helovīnu kostīmīņš - apmetnis "bizbizmārīte" sunītim līdz 15kg. Tāds nieks vien ir, bet tomēr varbūt noder.
Saziņa komentāros.
Par šo pukstu
[info]feita_kleita, posting in [info]par_velti
Oct. 22nd, 2016 @ 06:50 pm Adidas Pure Boost X skriešanas apavi
Adidas Pure Boost X sieviešu skriešanas apavi, 41.izmērs, bet drīzāk derēs kādai ar 39.-40., jo man ar 41.spiež
Jaunas. Veikalā bija 85 eur, atdošu par 50 eur, izskatās tā: http://www.prodirectsoccer.com/productimages/V3_1_Main/135271.jpg
Uzmērīt var Rīgā.
Par šo pukstu
[info]illumine, posting in [info]pa_leeto
Oct. 22nd, 2016 @ 06:37 pm (no subject)
ar ko ir labs teniss, šahs, tas pats skvošs, un kādēļ man šķiet, ka katram, kas trenējas komandu sporta veidos, vajadzētu paralēli paspēlēt tur kaut vai galda tenisu
tādēļ, ka tas ļoti labi attīsta kritisko domāšanu
komandu sportā pēc zaudētas spēles bieži vien mācas virsū domas par to, ka nolēja tur tie desmit džeki, vai basketā tupais saspēles vadītājs, a es spēlēju, kā dievs un brīžiem staigāju pa ūdens virsmu
individuālajā sportā pretenzijas ir tikai konkrēti pret sevi, vainot vairāk nav ko, jā, tenisā mēdz tur atrast kaut kur malā tiesnesi un pabļaut uz viņu, bet tas drīzāk tāpēc, lai nelauztu raketi
komandu sportā šāda psiholoģija rezultējas svarīgā atklāsmē "nu jā, es ne pārāk nospēlēju. pārējie arī, nu bet es arī. jāiet nopietnāk trenēties laikam"
Par šo pukstu
[info]martcore
Oct. 22nd, 2016 @ 05:34 pm par dotu
jaunajā dotas sezonā ilgi gaidīju, kas pirmais sāks spēlēt innovatīvi un ar jaunām idejām, vispār viss bija metā ļoti tradicionāli, bija cerība uz ķīniešu jaunatnes sastāviem - nu bet kāda tur viņiem jaunatne īsti spēlē
tādēļ ne uz mirkli neizbrīnījos, kad pirmie ar futūrismu sāka nodarboties team secret, vispār bija ļoti interesanti, kā mūsu igauņu draugs kopā ar diviem korejiešiem un vienu malaizieti figačīs (aizsteidzoties notikumiem priekšā - izskatās šī komanda, manuprāt, vienkārši brīnišķīgi)

sākotnējais piks faceit invitational finālā pret vegu


ko mēs šeit redzam? ka apzināti atdod tev drow ranger, lai pret viņu uzreiz paņemtu kombo fantomka + pudžs, kas viņu momentā uz vieglās līnijas nogalinās. pudža huks, pa rīkli un dagers mugurā, tā arī viss notiks. kāpēc lai uz vieglās līnijas notiktu kaut kā savādāk?  vega pēc tam ņem orākulu. tas ir kruts un pozitīvs plāksteris pret aids. jo no sākuma viņi nositīs tavu drovku, nu un pēc tam arī orākulu. 

kas ir jādara šajā situācijā? šajā situācijā ir gluži vienkārši jāaizmirst par drow uz vieglās līnijas. pārvietojiet viņu uz midu, var arī kopā ar visu bļadsko orākulu, lai viņa tur stāv pret timbersaw, īpaši labi nebūs, bet galvenais, īpaši slikti jau arī nē, nu kad traksa nav varējusi normāli pret kaut ko nostāvēt midā. it sevišķi ar bļadsko orākulu pie sāniem. tālāk vieglajā ir jāņem kaut kas (uz pēdējo piku, lai visu apgrieztu ar kājām gaisā) pat nevis pret pudžu, bet pret fantomku. visvieglākais variants ir laikam paņemt kādu mežonīgu gaļu, ko viņa tupa nevarēs nosist, taču vēl labāk, domāju, kaut kādu moš clinkzu (es šo aizvien vairāk un vairāk propagandēju), kas tur skraidīs apkārt, noķert viņu ir grūti, un ap desmito minūti jau individuāli būs spējīgs aizraidīt šos divus brīnišķīgos hārdleinerus pie olimpa dieviem. konkrēti izdomāt šeit katrs var pats, taču galvenais - aizvāciet drow ranger no līnijas.

kā, lūdzu, drovkas aura šeit aiziet nekurienē, jo nav citu ranged personāžu? nu, biedri no vegas atstāja mūsu varoni uz vieglās līnijas, un pēc tam sāka pikot dūmu ar invokeru. kagbe tur šī aura arī aizgāja nekurienē. ja tev atdod drow ranger, tad tev droši vien nobanos uzreiz miranu (un, kā izrādījās, pirms tam vēl wr bano), tā nav īpaši traģēdija, ar sinerģiju ir draņķīgi, jā, bet ir iespējams izdarīt tā, lai ar sinerģiju pretiniekiem būtu vēl draņķīgāk.  
Par šo pukstu
[info]martcore
Oct. 22nd, 2016 @ 06:06 pm (no subject)
sestdienas vakars.
mājās.
bez kokčikiem.
whoa!
Par šo pukstu
[info]f
Oct. 22nd, 2016 @ 03:59 pm (no subject)
talantīgi, pie "я - психолог!" es jau arī vairs nenoturējos
Par šo pukstu
[info]martcore
Oct. 22nd, 2016 @ 01:47 pm #749
Tags:

savas dzīves man vienam pašam ir par daudz.
Par šo pukstu
[info]ugga
Oct. 22nd, 2016 @ 10:30 am pasaule ir bēdu leja
Tags: , , ,

rīts. kafija gatava. meklēju savu krūzi.
nav.
žāvētājā nav, plauktā nav. izlietnē nav. nevienā istabā nav, priekšnamā nav, otrajā stāvā nav. sāku domāt - neesmu dzērusi mājās kafiju kopš pirms Itālijas brauciena, dārzā značit nebūs.
pārmeklēju visu vēlreiz. jau rit piecpadsmitā minūte izmisuma.
zvanu vīram, brēcu- kur mana krūze. saka,ka neesot neko izdarījis, viegli šaubos, bet izklausās,ka nemelo.
zvanu mātei, saucu "linča tiesa, nav neviena cita,ko vainot!" ar domu,ka viņa pateiks "oi,ielēju/iebēru tur kautko,noliku tur un tur"
bet mana sirds salūst sīkās druskās - māte saka, jā, uz flīzēm nokrita un čušs. aizmirsu tev pateikt.
normāli cilvēki noteikti,ka neraud, kad saplīst kafijas krūze, bet kā man tagad būt, mēs bijām kopā tik sen, gadus padsmit. mana krūze, kuru neviens cits neņēma, no kuras un tikai dzēru kafiju. kā vispār lai atrod citu vietā?

R.I.P )
Par šo pukstu
[info]mufs
Oct. 22nd, 2016 @ 09:17 am (no subject)
Taisāmies uz lnmm
Par šo pukstu
[info]smille
Oct. 22nd, 2016 @ 03:01 am Vai mūsdienās ir vairāk retardētu bērnu?
Man neizdodas sagūglēt, jo grūti definēt jautājumu tā, lai gūglei pielec.

Tātad, vai tas ir mūsdienu fenomens, ka (šķiet, ka ir?) vairāk mazu bērnu ar visādām problēmām - līkām kājām, šķībiem žokļiem un acīm, augšanas grūtībām, nebeidzamu slimošanu, atpalicību? Vai arī vienkārši manā apkārtnē tādu ir šķietami daudz? Vai arī liela daļa šo mazo retardētību ir pārejoši fenomeni? Kur ir sameklējama kāda statistika un saistīta infa?


Upd.: Paldies par informatīvajiem un neretardētajiem komentāriem!
Par šo pukstu
[info]huinja, posting in [info]pajautaa
Oct. 22nd, 2016 @ 02:11 am tējas un sarunas
laimīgs zvēriņš
Par šo pukstu
[info]saccharomyces
Oct. 21st, 2016 @ 10:08 pm (no subject)
Tags:

Šovakar pabeidzu vienus garos melnos tilla svārkus. Nu tādus riktīgi līdz zemei. Un kuplus.
Bet ir pasūtīti vēl vieni - balti. Vilkšot uz kāzām, cik sapratu, tad apakšā baltu kokteiļkleitu un pa virsu baltus, garus tilla svārkus. Laikam būs ekonomiskais kāzu/princeš kleitas variants.

Un vēl viena māte nopirka meitai uz deju nodarbībām 3 (!!!) gb dažādas krāsas svārkus.

Ir ko darīt.
Par šo pukstu
[info]vacatio
Oct. 21st, 2016 @ 08:24 pm (no subject)

Uzrāpos vulkānā )
Par šo pukstu
[info]mazeltov
Oct. 21st, 2016 @ 09:19 pm (no subject)
mūžsens atklājums - 
piedošana, piedošana, piedošana - 
ir vienīgais patiesais ceļš uz laimi.
/Šri Činmojs/

Piedot. Bet tā patiesi un no visas sirds. Sajust brīvību savā sirdī. Neturēt aizvainojumu, neturēt skumjas, neturēt iestrēgušas domas. 
Mācīties piedot. Mācīties nepieķerties. Mācīties pateikties, jo viss mums tiek dots, lai mēs augtu.
/Valdis Svirskis/
Par šo pukstu
[info]adore