Apr. 26th, 2017 @ 09:46 pm lovecraftica
ļauni auni glaunām žaunām
Par šo pukstu
[info]martcore
Apr. 26th, 2017 @ 06:56 pm (no subject)
Neziņa ir konstants manis stāvoklis pēdējā laikā. Es esmu nomaldījusies un man nav ne jausmas kā tikt atpakaļ.
Es nezinu.
Man vajadzētu būt spārnos, un varēt, bet es nevaru, gluži parasti – nevaru.
Pasaule pie manis nāk kadru pa kadram, ainām slīdot garām bez īstas jēgas. Ja es aizveru acis un ieklausos, es dzirdu orķestri, kas spēlē par godu pasaules galam.
Es smaidu Miro, bužinu viņa mīkstos matus, noglaudu auss ļipiņu, skūpstu viņa rociņas un galvu, mīļoju un auklēju viņu, jo man liekas, ka viņam tas varētu patikt, lai gan es nezinu.
Viens mazs cilvēciņš var iesākt vienu lielu jezgu. Es un Stass, un mūsu dzīves vietas nav ideālas. Ženēva man ir tik sveša, un arī garlaicīga, bet tur dzīvo Miro tētis, vismaz tuvākajā nākotnē, kamēr mamma dzīvo Londonā.
Es esmu nogurusi, tik ļoti, ļoti.
Par šo pukstu
[info]mrs
Apr. 26th, 2017 @ 05:34 pm (no subject)
Es zinu, ka izklausās nožēlojami, but still :D- iz jūsu pieredzes, cik ilgā laika posmā esat saņēmuši atmaksu no VID/ Valsts kases par gada deklarāciju/ attaisnojamajiem izdevumiem? (medicīnas)
Par iepriekšējiem gadiem saņēmu precīzi pēc trim mēnešiem, kā teikts (1-3 mēn laikā), viņi vienmeŗ velk līdz pēdējam ? :D

paldies!
Par šo pukstu
[info]livia, posting in [info]pajautaa
Apr. 26th, 2017 @ 04:53 pm Bluetooth FM modulator
Skaņa: Nahko And Medicine For The People

Sveiki, kur_nopirkt komūna acīmredzot vairs neeksistē.
Meklēju kvalitatīvu Bluetooth FM modulatoru automašīnai. Apzvanītie elektroveikali saka, ka nav. Vienu atradu Cenu Klubā, bet skaņas kvalitāte šausmīga.
Par šo pukstu
[info]pichshsh, posting in [info]pajautaa
Apr. 26th, 2017 @ 02:41 pm Laika prognožu vēotāja piezīmes.
Šitik nu jau varbūt arī izcietīšu.

Par šo pukstu
[info]unpy
Apr. 26th, 2017 @ 01:38 pm (no subject)
"old millennials [..], who were born around 1988 or earlier (meaning they’re 29 and older today), really have lived substantively different lives than young millennials, who were born around 1989 or later".
kāds beidzot arī manā acu lokā pievērsis uzmanību tam, cik lielu atšķirību vienā paaudzē rada kaut tikai dažu gadu atšķirība. es arī neuzskatu sevi par ar sociālajiem medijiem apmātu personu, kaut arī man ir gan twitter, gan instagram konts. social media savvy? not me. snapčats man ir melna bilde. nupat jau esmu arī zaudējusi interesi par feisbuku, un tviteri izmantoju vienas sfēras ziņu lasīšanai, bet instagrama bonuss ir filtri.

"the financial collapse of 2008 and the rise of smartphones around that same time (the iPhone was introduced in 2007). Their impact can’t be overstated, and because of precisely when they hit, it really might be the case that in 2017 a 33-year-old is more different from a 23-year-old than at any other point in recent history. [..] younger millennials “are more practical — they are more attracted to industries with steady work and are more likely to say they are willing to work overtime” than older ones. old millennials could afford to develop views on work and work-life balance that were a bit more idealistic." (par pēdējo teikumu man vajadzēja aizdomāties, un sāku salīdzināt sevi ar jaunākajiem brālēniem un māsīcām, lai tiktu skaidrībā).


Par šo pukstu
[info]f
Apr. 26th, 2017 @ 01:01 pm Cenu vērotāja piezīmes.
Kaut kur manīju, ka būšot, esot vai jau bijis sociālais eksperiments, kurā jaunietis mēģina iztikt ar 2EUR dienā. Man jau šķiet, ka mierīgi:

Par šo pukstu
[info]unpy
Apr. 26th, 2017 @ 12:21 pm Pārdevējs/konsultants veikalā "Abra"
Aicinām darbā komunikablu, enerģisku un atraktīvu pārdevēju/konsultantu darbam uz nepilnu/pilnu slodzi veikalā "Abra".
Darbu noteikti var apvienot ar mācībām!

No Tevis sagaidām:
+ pozitīvu attieksmi
+ godīgumu un augstu atbildības sajūtu
+ interesi par veikala produkciju un darbību
+ valodu zināšanas: latviešu - ļoti labi, angļu - labi, krievu - vēlams pamatzināšanas

Mēs piedāvājam:
+ draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu
+ motivējošu atalgojuma sistēmu

Gaidīsim tavu CV un pieteikuma vēstuli e-pastā - info@veikalsabra.lv.
Lai jauka diena!

Veikals "Abra" Rīgā - Kr. Valdemāra ielā 17a (pretī LNMM).
Par šo pukstu
[info]escimo, posting in [info]darbs
Apr. 26th, 2017 @ 12:21 pm (no subject)
Tāks. Varbūt kāds zina. Kad Rīgas satiksme uzliek sodu par parkošanos un laicīgu nesamaksāšanu, vai cilvēks var uzlikt mīksto, ja auto ir reģistrēts Lietuvā un tur cilvēks arī dzīvo? Vai arī viņi pēc tam sameklē un sūta vēstules?
Par šo pukstu
[info]huinja, posting in [info]pajautaa
Apr. 26th, 2017 @ 12:03 pm ko es šodien uzzināju
esmu dzīvojusi ilūzijās par velosipēdu sociālo struktūru!

lūk, līdz šim es zināju, ka velosipēdi, līdzīgi kā cilvēki, dalās dzimumos - ir sieviešu velospēdi un vīriešu velosipēdi. tāpat man bija zināms priekšstats par velosipēdu, mm, sauksim tās par rasēm - ir kalnu velosipēdi, šosejas velosipēdi, bmx velosipēdi un velosipēdi vulgaris. un tad vēl, pēc manas saprašanas, velosipēdus varēja zortēt pēc dzīvesvietas - lauku velosipēdi, ar kuriem braukā ārpus pilsētas, un pilsētas velosipēdi, ar kuriem braukā pa ielām. un tajās dzīvesvietās tad var būt jebkura dzimuma un rases velo. ak, kā es maldījos! šodien pēc dažām aptaujas atbildēm izpētot internetus, sapratu, ka pilsētas velosipēds arī ir rase, un ka vispār to rasu ir daudz vairāk, nekā man likās. apskatoties vikipēdijā "list of bicycle types", man vispār galva sagriezās. ir pat kaut kas tāds, ko sauc par miesnieku velo!!! mūžu dzīvo, mūžu mācies.
Par šo pukstu
[info]saccharomyces
Apr. 26th, 2017 @ 11:25 am Ātri uztaisāmas fotogrāfijas dokumentiem.
Kaut kur galvaspilsētas centrā ir tie smalkie aparāti, kuros ieej, samet šķirbā monētas, tevi safotografē un pēc brīža no citas šķirbas izlien fotogrāfijas?
Par šo pukstu
[info]unpy, posting in [info]pajautaa
Apr. 26th, 2017 @ 10:54 am Vai nu tiešām citu problēmu nav
Pizģec, kā mani tracina "Āfrikā bērni badā mirst" latviskā versija "vai mēs varam atļauties ____ , kamēr latviešu tauta ir trūkumā." Man vienmēr gribas šiem vieddirsējiem apjautāties: "Vai mēs varam atļauties gudri muldēt par latviešu tautas trūkumu, kamēr latviešu tauta ir trūkumā?!"

Tiešām brīžam šķiet, ka tad, ja latviešu tautas trūkuma nebūtu, viņu vajadzētu izgudrot. Kur citur atradīsi tik ērtu veidu, kā noriet pilnīgi jebkādu iniciātīvu. Vai mēs drīkstam rīkot dziesmu svētkus, kamēr latviešu tauta ir trūkumā? Protams, ka nedrīkstam. Vai mēs drīkstam iespringt par cirku bez zvēriem? Nekādā gadījumā. Vai mēs drīkstam tīrīt toksisko atkritumu dīķus? Kā vispār to var iedomāties.

Ko niekus, vai mēs drīkstam pirkt tūka svārkus, kamēr latviešu tauta ir trūkumā? Braukt ar automašīnām? Ēst trīsreiz dienā? Nē, kamēr kaut viens latviešu tautietis būs trūkumā, mēs drīkstam tikai sēdēt toksisko dīķu krastā nātnās drānās, grauzt cietu pelavmaizi [avotāi nepamērcēdami, jo avots toksisks] un mūžīgi mūžos reflektēt uz mūsu sūro vietu dzīvē.

Mudaki, goda vārds.
Par šo pukstu
[info]kautskis
Apr. 26th, 2017 @ 10:01 am (no subject)
Vai kāds zina, kurā pusē Spicei ir tas Lego pasākums? Pie kuras ieejas labāk?
Par šo pukstu
[info]smille
Apr. 26th, 2017 @ 09:57 am (no subject)
Poll #20994 svarīgie velo
Open to: All, results viewable to: All

cik sver Tavs pilsētas velosipēds?

Par šo pukstu
[info]saccharomyces
Apr. 26th, 2017 @ 12:37 am Domuzīme afigeļi
Labdien!

Cik saprotu, Domuzīmes redaktori pēdējā laikā ir paveikuši teju neiespējamo - to, kas nav izdevies Karogam 70 gadu ilgajā mūžā, proti, viņus literātu vidē dēvē par miskasti un pat atklāti ienīst.

Zinu, ka Zēgners ir nosaucis žurnālu par miskasti, Konstes rakstu viņi izkropļoja, tāpat viņi regulāri "papildina" dzeju un prozu, kā arī daudzu jaunu rakstītāju recenzijas.

Man ir tikai viens jautājums - WTF?
Par šo pukstu
[info]cabeverde, posting in [info]pajautaa
Apr. 25th, 2017 @ 10:49 pm (no subject)
Jo vairāk es pelnu, jo mazāk saņemu.
#nodokļi
Par šo pukstu
[info]mazeltov
Apr. 25th, 2017 @ 10:32 pm (no subject)
Vai jums nāk prātā kādi palindromu teikumi?
Par šo pukstu
[info]grizzly_bear, posting in [info]pajautaa
Apr. 25th, 2017 @ 10:03 pm (no subject)
nedaudz par kino
ja jums patīk linkleiters, vess andersons un klasiskās padomju coming-of-age filmas (pirmk., plumbums un kurjers), tad noteikti nepalaidiet garām brīnišķīgu krievu kino "labs puika"
Par šo pukstu
[info]martcore
Apr. 25th, 2017 @ 09:47 pm (no subject)
atceros, pirms pāris gadiem es vienā no vietējiem veikaliņiem bieži un regulāri mēdzu vakariņām iegādāties sveramos dārzeņu salātus ar šampinjoniem
pēc mēnešiem četriem salāti man par lielu sarūgtinājumu no sortimenta pazuda
kā tad tā, es pavaicāju nu jau labi pazīstamajam pārdevējam
redzi, viņš saka, tu bija vienīgais, kas šos salātus pirka. iznāk, visus četrus mēnešus mēs tos gatavojām speciāli tev. boss izlēma, ka tas ir dīvaini...

tagad, kopš gada sākumā esmu sev atklā vichy apelsīnu-mango frešu (reāli dievinu frešu ideju - bez gāzes un ar daudz vājinātāku aromātu nekā parastajām limonādēm), tieši šis freša paveids mazajā veikaliņā piedāvājumā ir divreiz vairāk par citiem višī frešu paveidiem. varbūt es arī esmu vienīgais, kas viņu dzer...varu uzturēt veselas industrijas...

bet vispār vajag sākt viņiem gluži vienkārši teikt, ko lai viņi pasūta, es iegādāšos. druvas pērli, piemēram.
Par šo pukstu
[info]martcore
Apr. 25th, 2017 @ 07:54 pm (no subject)
title or description
Par šo pukstu
[info]saccharomyces