Mar. 26th, 2017 @ 01:51 am (no subject)
lai arī seriālā par boshu pirmajā sezonā mani ļoti interesē divas lietas
1.kur slepkava ņēma lāpstu, lai izraktu kapu?
2.vai tiešām džūlijai pēc incidenta garāžā neatmirdzēja gaisma pēc tam apskatoties, ka no viņas ieroča nav izšauta neviena patrona? šis moments neieinteresēja arī iekšējo izmeklēšanu?

vispār ar šādu figņu ļoti bagāts seriāls. scenāriju rakstīja vistas, palīdzēja govs.
Par šo pukstu
[info]martcore
Mar. 25th, 2017 @ 07:39 pm (no subject)
Tags:

Pirmais pārskats ieripojis Lursoftā.

Nekas tāds īpaši aizraujošs fonda "Mākslai vajag telpu" (dārgu) pārskatā par 2016. gadu īpaši nav, izņemot to, ka no kopumā saziedotajiem 104,739.00 EUR 75 tūkstošu ir ziedojis SIA "Ventspils Nafta Termināls".

Pārējie kā parasti - tēti, māsas, vīri, drugāni, ar 54 nogalinātiem cilvēkiem saistītie, par ES fondu krāpšanas mēģinājumu notiesātais, amatpersona no kādas par naudas atmazgāšanu apsūdzētas bankas, utt.

Gaidu nākamo. Vēl tikai 5 darbdienas atlikušas! Jo vai tad godīga politiķa sieva var atļauties neiesniegt gada pārskatu laikā?

Upd. Tomēr nē, var vilkt līdz 30. aprīlim.
Par šo pukstu
[info]mazeltov
Mar. 25th, 2017 @ 06:07 pm (no subject)
Sveiki!

Man īrētā dzīvoklī izīrētājs liek maksāt par saplīsuša boilera nomaiņu, aizbildinoties ar to, ka līgumā tas atrunāts. Man tas liekas kaut kāds absurds.
Vai kādam ir līdzīga pieredze?

Līgumā ir punkts par pienākumu uzturēt telpas un aprīkojumu kārtībā un punkts par to, ja notiek kāda avārija, jāveic pasākumi tās likvidēšanai. Vairāk gan nekas.
Par šo pukstu
[info]paarpratums, posting in [info]pajautaa
Mar. 25th, 2017 @ 06:04 pm (no subject)
kā ir eneselčiks daily - reičelas dretčas zvaigžņu stunda, je suis monica
(bonusā: līdz asarām smieklīga skeču sērija par the bee gees, šai tēmai, kuru varbūt nedaudz labāk saprot cibas oldskūls, taču kādreiz bija jābūt paceltai, un tā tika pacelta!)
Par šo pukstu
[info]martcore
Mar. 25th, 2017 @ 05:59 pm (no subject)
viena no darba homicide nodaļā priekšrocībām ir tāda, ka detektīvi, aplūkojot nozieguma scēnu upura mājās, var palēnām izlakt viņa vairs nekam nevajadzīgos alhola krājumus
Par šo pukstu
[info]martcore
Mar. 25th, 2017 @ 12:38 pm Par biedrībām
Jautājums tiem, kam bijusi pieredze ar biedrību darbību: vai kaut kur likumos ir noteikts, cik bieži biedrībā jāpārvēl valde, revīzijas komisija u.c.? Vai arī to nosaka biedrība pati savos statūtos?
(google jau izmantoju. bet atbildi uz šo jautājumu nevaru atrast.)
Par šo pukstu
[info]tiga, posting in [info]pajautaa
Mar. 25th, 2017 @ 11:21 am (no subject)
Pie manas gultas uz naktsgaldiņa stāv riteņa ķēde.
Par šo pukstu
[info]mazeltov
Mar. 25th, 2017 @ 11:14 am (no subject)
Iesniedzu pieteikumun internetā pārmaksāto nodokļu atmaksai par 2016. gadu.
Tas man aizņēma desmit minūtes. Ja nevajadzētu izmantot google translate, tas aizņemtu piecas.
Par šo pukstu
[info]mazeltov
Mar. 25th, 2017 @ 11:03 am : atpūta un sports, značit
par izstādi, tātad. visgrūtākais bija stenda iekārtošana un (laikam) neapkurinātās ķīpsalas telpas ceturtdienas vakarā. piektdien, kad viss jau bija sakārtots un izlikts, un cenas atrastas un salīmētas, sviestmaizes iepakotas(ar gudru ziņu vairāk, nekā iepriekš, jo neviens negrib palīgu ar pazeminātu cukura līmeni), un apmeklētāji sāka nākt un ne tikai pļāpāt, bet arī pirkt, laiks pagāja krietni patīkamāk. vienīgi kājas tam nepiekrīt - tās pamanīja netipiski garās darba stundas. un neatlika laika paskatīties citus stendus - ne jahtas, ne laivas, ne trenažierus, ne velosipēdus. visu tikai garām skrienot. nobeigumā varu teikt, ka man būtu paticis vēl vairāk, ja es zinātu visu par izliktajām precēm. tas būtu riktīgs laifhaks.
Par šo pukstu
[info]f
Mar. 25th, 2017 @ 09:42 am balts sniedziņš snieg uz skujiņām
pavasaris šogad ir kā tas džeks no keitijas perijas dziesmas - you're hot then you're cold, you're yes then you're no, you're in then you're out...
Par šo pukstu
[info]saccharomyces
Mar. 24th, 2017 @ 10:40 pm (no subject)
Well. Man atkal sanāks lidināties darba dēļ un kolēģe, kura atgriežas no bērna kopšanas atvaļinājuma, jau visu ir, bļin, saplānojusi. Kurā viesnīcā mēs nakšņosim, kurā firmā auto īrēsim.

Un tas, ka es pateicu, ka taisos dzīvot ofisam tuvākajā hotelī un ka man negribas braukt ar auto svešā zemē - to viņa laida gar ausīm.

Lai gan viņa ir OK, man negribas katru vakaru iet ar viņu tusēt, vazāties pa veikaliem un iet kopā broskatīs. Es gribu izvairīties no visādiem bezjēdzīgiem small talkiem.

Es gan norezervēju to viesnīcu, kuru gribēju, bet kā lai tagad pasaka viņu neaizvainojot.

Lūk, tas ir iemesls, kāpēc man tomēr besī saskarē ar sievietēm- es nekad nezinu, kas viņas aizvainos, tas ir kā staigāt pa plānu ledu. Tā gan ir mana problēma, protams.

Un man vispār patīk būt vienai un nebūt atkarīgai ne no viena auto vadīšanas prasmēm un vispār, neielaisties nekādos kompromisos, bet darīt visu pa savam, vienatā.

Meh, meh, meh.
Par šo pukstu
[info]mazeltov
Mar. 24th, 2017 @ 07:43 pm (no subject)
Nez, LV pārdod strausu olas, kas ir perējamas (gan jau, ka inkubatorā)? Vai strausu cāļus?
Par šo pukstu
[info]kaukau, posting in [info]pajautaa
Mar. 24th, 2017 @ 06:22 pm (no subject)
beautiful
crushingly so
you look like the rest of my life
Par šo pukstu
[info]az
Mar. 24th, 2017 @ 01:39 pm (no subject)

Man ļoti patīk šī te virtuve - krāsu salikums u.t.t. - citas bildes te - http://ogarskaya.livejournal.com/89867.html .

 
Par šo pukstu
[info]missalise
Mar. 24th, 2017 @ 01:00 pm (no subject)

vai nu man ir palielinājusies seismiskā jūtelība, vai arī kāds dragā pārkrautus vilcienus katru otro nakti vai arī man jūk ārā māja, bet šo varinatu es atsakos izskatīt

ap 2-3 naktī es mostos no tā,ka dricelējas gulta. Dricelējās arī grāmatplauktu augšas keramikas izstrādājumi, bet tos es tikmēr pa naktīm stumdīju,kamēr ir nedaudz miers. Vienu nakti pat atsprāga sekretāra duris, jo neviens nav salabojis atslēgu.

mēģināju gūglēt, bet,protams, nav jau nekur pieejamas informācijas, kam sūdzēties,ja man liekas,ka prečinieki ir overweight. Bet es nez, ja man otrajā stāvā metrus 400 no sliedēm kratās, kā ir tiem,kas dzīvo tuvāk un augstāk?!
Par šo pukstu
[info]mufs
Mar. 24th, 2017 @ 12:39 pm (no subject)

Bērnībā es sapņus redzēju par kaut kādām viduslaiku tēmām. Kad man bija pieci gadi, es biju sanatorijā Krimuldā. Un laikam tajā iespaidā man fantāzija kādu nakti uzbūra sapni, kurā es biju kaut kāda nolaupīta jaunkundze, kuru ar slēgtu karieti ved uz pili, kas atrodas mežu vidū - augsta kalna galotnē. Viss tas notiek šausmīgi slepeni - pat zirgi zviedz pieklusināti, bet tumšajās drēbēs tērptie sulaiņi sarunājas gandrīz nesadzirdami un viņu sejas klāj melnas sejas maskas. Un pēc tam nākošais attēls ir par to, ka es pamostos gaišā gultā - apkārt baldahīns, grezna apkārtne. Bet es esmu pieķēdēta, lai nevarētu aizbēgt. Un tad bija vairāki šī sapņa atkārtojumi ar dažādām variācijām, kā es no tās pils bēgu.

Otrs sapnis ir mans pirmais apzinātais bērnības murgs - sapnī es ieraudzīju ilustrāciju kā no savas bērnības mīļākās grāmatas "Divi brāļi". Tur bija tas pūķis labajā pusē, bet kreisajā pusē bija uzzīmēti mani vecāki. Tad gan es pamodos raudādama un auklīte nāca mani mierināt.
Par šo pukstu
[info]missalise
Mar. 24th, 2017 @ 10:45 am Krāsu vērotāja piezīmes.
Latviešiem allaž sirdij tuvs ir bijis pastaltonis.
Par šo pukstu
[info]unpy
Mar. 24th, 2017 @ 06:27 am (no subject)
Tags:

sapņoju, ka ar vecākiem bijām ciemos pie kāda indiešu kunga, kurš bija ļoti draudzīgs un kuram bija meita, ar kuru mēs, sēžot pie galda un ēdot vakariņas, sarakstījāmies ar vēstulēm uz salvetēm. tad pienāca laiks braukt prom, un mēs nevarējām visi satilpt vienā mašīnā, tāpēc indietis ar savu šoferi brauca ar mani citā mašīnā, un pēc kādām 10min ceļā es sapratu, ka mēs nebraucam tur, kur vajag. izrādījās, ka viņi grib mani notirgot orgānos, un es biju nedaudz panikā, jo, nu, mēs bijām kaut kādā ārzemē, man kaut kāpēc nebija līdzi vai nestrādāja telefons, un es īsti negribēju tikt sagraizīta gabalos (lai gan tieši nodomāju, ka, ja jau nolaupīšana, tad labāk būt notirgotai orgānos, nekā attapties kā verdzenei). es mēģināju cīnīties un kaut kādā mistiskā veidā man izdevās tam indietim ielauzt žokli, bet tas neapturēja mūsu neizbēgamo virzību uz orgānu tirdzniecības punktu.

tad sapnis pārtrūka, un sākās cits,

es viena pati braucu ciemos pie savas māsīcas, kurā dzīvoja kaut kādā jocīgā privātmāju rajonā bez ielu numuriem un bez norādēm, viss, kas man bija, lai viņu atrastu, bija viena WhatsApp atsūtīta bilde, kur viņa kopā ar diviem bērniem (kaut kāds mikslis no Ilzes puikām un māsīcas brāļadēliem) stāv pie vārtiņiem. gāju pa tādu izdangātu mīkstu smilšu ceļu, kas knapi kvalificētos kā ceļš, garām vecai rūpnīcai ar izdauzītiem stikliem, kur spēlējās seši mazi puikas, kaut kāpēc es zināju, ka šis notiek Skotijā, un viņi man uzsauca, who goes there, es atbildēju - you wouldn't know me (mazliet satraucos, kā būs, vai nebruks man virsū kā skaidrai svešiniecei), viņi nosmēja un teica, tad jau būsi tā ināras māsīca, un es vairs nebiju nobijusies, lai gan man likās ļoti dīvaini, kāpēc lai viņi to zinātu. tad es pavisam viegli atradu pareizos vārtiņus, viņi mani tur jau gaidīja, un tur bija arī mans suns, un tad mēs kopā gājām filmēt ludziņu, ko iestudējuši tie seši puikas rūpnīcā.
Par šo pukstu
[info]saccharomyces
Mar. 23rd, 2017 @ 05:59 pm Busiņa mazgāšana
Skaņa: Relient K - Pressing On

Vai kāds zina, vai šāda izmēra busiņu var nomazgāt Statoilā? Zinu, ka augstums un platums ir ok, bet Statoils pats nevar atbildēt par pieļaujamo garumu. Kādam ir pieredze?
Par šo pukstu
[info]pichshsh, posting in [info]pajautaa
Mar. 23rd, 2017 @ 05:11 pm pilates
Meklēju pilates Rīgas centrā.

Biju uz piyo un sapratu, ka man riktīgi besī tas yogas piesitiens. Tb gribu lai ieejot telpā vīraks neaizsit elpu un lai man neliek slaucīt nost un mest svecē sliktās emocijas un veikt visādus citādus tralalā. Drīzāk tad jau tādu standarta sporta kluba atmosfēru.

Iesakiet, lūdzu, variantus, kur ir neyogainas pilates ar labu pasniedzēju Rīgas centrā.
Par šo pukstu
[info]zetinja, posting in [info]pajautaa