Mar. 23rd, 2018 @ 03:02 pm Pasaule ir pārsteigumu pilna
Katram ir savas pasaules skatījuma īpatnības, un es nebūt nemēģinu apgalvot, ka manējais ir vienīgais iespējamais. Tāpat šis nav veltīts nevienam konkrēti, tiešām nē. Bet tomēr -- ļoti gribētos, lai arī es mācētu skatīties uz pasauli tā, it kā dažādas pavisam regulāras un cikliskas lietas notiktu pirmo reizi.

Es te pat nerunāju tādā "Everybody knows" līmenī, tādā man joprojām šad tad uznāk izbrīns par it kā pierastām lietām. Nēnē, es te runāju par tādu jauna kucena vai Nila Ušakova cienīgu izbrīnu par pavisam neizbēgamām lietām. Par to, ka Latvijā, izrādās, ir sniegs. It kā taču vajadzētu pierast, bet nē, katras ziemas sākumā noteikti būs cilvēki, kas ar patiesu neizpratni skatīsies uz pasauli un skaļi prātos -- kas tas tāds, kāpēc tā notiek, vai mēs esam saērcinājuši kādas dievības, ka viņi mūs tā soda, vai tas kādreiz beigsies, ko mums tagad darīt. Par to, ka veikalā par pirkumiem ir jāmaksā -- ir tāda cilvēku grupa, kas naudasmaku sāk meklēt tikai tad, kad viņiem paziņo, ka jāmaksā tik un tik (un vienmēr tas naudasmaks ir dziļākajā somas stūrī). Vai, kas tagad aktuāli -- ka, izrādās, dienas visu gadu nav vienāda garuma. Nu jā, ir jau forši, ka dienas paliek gaŗākas, nav vārdam vietas. Bet mazliet mulsina dažu cilvēku patiesā sajūsma un pat tāda kā neizpratne par šo faktu. Tā katru gadu notiek, ziniet.

Droši vien pie visa vainojamas semītu reliģijas ar viņu absurdo lineārā laika uztveri.
Par šo pukstu
[info]kautskis
Mar. 23rd, 2018 @ 02:44 pm (no subject)
patiesībā, piedalīties izstādē ir ļoti interesanti, un pirkumi uztur enerģiju, bet tā slodze uz kājām! man kā ofisa planktonam atliek tikai apskaust tos, kas tur ir visas dienas. vakar vien visa diena pagāja, lai mēs ar bračku divatā izvietotu produkciju, saliktu cenas, saslēgtu iekārtas (printeris vispār pieteica streiku un tā arī nepadevās) un iekārtotu stendu.
Par šo pukstu
[info]f
Mar. 23rd, 2018 @ 08:28 am (no subject)
Mana jaunā šujmašīna iet kā tāda bitīte. Klusa, ātra, saprotama. Jūtos ļoti, ļoti apmierināta. :) Īsta bauda šūt ar tādu.
Par šo pukstu
[info]missalise
Mar. 22nd, 2018 @ 08:00 pm Endzelīna joki
Te stāv rakstīts: "Par Endzelīna jaunvārdiem klīst anekdoti un tenkas. Žēl, ka šie seklie joki daudziem ir vienīgais, ko tie vispār zina par Endzelīnu."
Vai jums ir zināms kāds sekls anekdots par Endzelīna jaunvārdiem? Lūdzu, padalieties!

(Man ir zināms tikai tas, kur Endzelīna sieva viņu ierauga kniebjamies ar mīļāko un iesaucas: "Jāni, kā tad tā!? Es esmu pārsteigta!", un viņš atbild: "Nē, pārsteigts esmu es, tu esi izbrīnīta."
Ā, un vēl tas, ka sasvīdis vīrietis un sasvīdusi sieviete pēc viņa ierosinājuma esot svimpis un svīzda.)
Par šo pukstu
[info]marle, posting in [info]pajautaa
Mar. 22nd, 2018 @ 06:04 pm (no subject)

Tā mazo brāļu māsu mijiedarbība ir baigi interesanta.
Par šo pukstu
[info]vacatio
Mar. 22nd, 2018 @ 05:45 pm Teritorijas uzkopšana
Meklēju kādu (uzņēmumu/personu), kas varētu sakopt ~1400 kvadrātmetru teritoriju. Tur ir kā minimums šai pavasarī jānojauc pussabrukusi stikla siltumnīca un dārza mājele, jāizved būvgruži u.c draza, jāiztīra krūmi. Vaig lai ir sava tehnika un transports būvgružiem, jo ir sarežģīti ar konteinera novietošanu (2x tālāk nekā ar auto var piebraukt). Ir kādam pieredze? Variet ko ieteikt?
Par šo pukstu
[info]zetinja, posting in [info]pajautaa
Mar. 22nd, 2018 @ 04:21 pm (no subject)
Ronīši are asking for it!
Jo kāds gan var būt cits iemels, lai izskatītos tik super mīļojami un murcāmi?


(Es ironizēju).
Par šo pukstu
[info]mazeltov
Mar. 22nd, 2018 @ 02:27 pm Par dzīvokļiem
Steidzami tiek meklēts dzīvoklis Rīgā, labajā krastā , centrs +, izmeri m2 35+, saulains un tā lai uzreiz, nu tā ka gandrīz rīt, var vākties iekšā. Ir arī mazs sunītis. Paldies. Un tas tiešām ir steidzami.
Par šo pukstu
[info]racoon
Mar. 22nd, 2018 @ 12:49 pm Beidzot.
Šobrīd latviešu dzejas pasaulē panākts līdzsvars
Par šo pukstu
[info]unpy
Mar. 22nd, 2018 @ 10:33 am Likumdošanas vērotāja piezīmes.
Manuprāt, mūsu likumdošanu kopumā spilgti ilustrē šodien Saeimā izskatāmie grozījumi Latvijas valsts karoga likumā. Grozījumi paredz ne tikai rūpīgāk vaktēt izplatāmo karogu un vimpeļu atbilstību Latvijas valsts karoga likumam un Latvijas valsts karoga likuma piemērošanas noteikumiem, bet arī izstrādāt jaunus kvalitātes kritērijus, tagad normatīvajos aktos karogam tiks definēti "biezums, virsmas blīvums, krāsnoturība, karoga kā telpu dekoratīvā tekstila ugunsizturība un citi Latvijas valsts karoga izgatavošanas tehniskie parametri".

Vienvārdsakot, ir sēdējuši cilvēki juridiskajā komisijā un, kaut kādu iemeslu vadīti, izdomājuši, ka mūsu karogs ir par maz standartizēts. Uzrakstījuši ierosinājumus grozījumiem likumā, tos gan jau pieņems, tad būs pamatīgs darbs pie MK noteikumu grozījumiem, gan jau tiks iesaistīti eksperti(kā gan savādāk tiks skaidrībā ar vajadzīgo virsmas blīvumu un citiem tehniskajiem parametriem?), kas finalizēsies papildus pienākumos PTAC un Heraldikas komisijai. Visi nodarbināti, visiem prieks.

Galvenais, visiem neatbilstošo karogu īpašniekiem pēc tam prasties un ievērot esošo likuma normu "Lietošanai nederīgu Latvijas valsts karogu iznīcina diskrētā veidā".
Par šo pukstu
[info]unpy
Mar. 22nd, 2018 @ 09:58 am Cik mēs viens par otru zinām
Apskatījos, ko feisbuks domā, kādas ir manas intereses reklāmu saņemšanas jomā. (settings > ads > your interests)

Nēnu pārsvarā jau puslīdz pareizi, lai gan, ja godīgi, to varētu izsecināt arī ar pavisam elementāru informāciju (piemēram, feisbuks uzskata, ka man ļoti interesē nauda). Savdabīgākas personības nianses viņš nav uzķēris, piemēram, nekur neparādās, ka man patiktu kodolfizika. Bet!!!!!

BET!!! Viņš nez kāpēc ļoti prominenti domā, ka mani interesē -- riteņbraukšana. Ej tu ellē, Feisbuk. Tas ir, es gribēju teikt, jā, mani totāli interesē riteņbraukšana, es tuvākajā laikā grasos kļūt par mamilu, kur ir manas bikses ar popēto stakli un aerodinamiskā ķivere. Riteņbraukšana, protams. Mark Cukerberg, turpini domāt, ka man interesē riteņbraukšana, un par pārējo neinteresējies.
Par šo pukstu
[info]kautskis
Mar. 21st, 2018 @ 08:03 pm #766
Tags:

apnīk is the keyword.
Par šo pukstu
[info]ugga
Mar. 21st, 2018 @ 07:01 pm (no subject)
Aizgāju nobalsot pašvaldību vēlēšanās. Balsošana notiek šādi - iedod milzu lapu ar visiem sarakstiem un kandidātiem un ar sarkanu zīmuli jāaizkrāso aplītis pie atbalstītā kandidāta vārda.
Par šo pukstu
[info]mazeltov
Mar. 21st, 2018 @ 04:02 pm Par dzivokļiem
Kā es varu sazināties ar user=sara?
Par šo pukstu
[info]racoon
Mar. 21st, 2018 @ 03:36 pm Sevis vērotāja piezīmes.
Visvairāk sevi mīlu tomēr par to, ka sasodīti garšīgi gatavoju ēst. Sev.
Par šo pukstu
[info]unpy
Mar. 21st, 2018 @ 02:59 pm tīneidžeri
kas, jūsuprāt, ir krutākais muzons, ko radījuši tīneiedžeri? (pieņemsim, ka līdz 20 gadiem)
Par šo pukstu
[info]riids, posting in [info]muzons
Mar. 21st, 2018 @ 02:31 pm (no subject)
Viena biļete uz ''Pēru Gintu'' šovakar septiņos, parters pa labi, 12. rinda. Biļete maksā 21, atdošu par 15.
Par šo pukstu
[info]banderlogs, posting in [info]paardod
Mar. 21st, 2018 @ 01:53 pm Mārketingu vērotāja piezīmes.
Visu cieņu darboņiem, kuri ņemas ar PTACu, teicami trollē soctīklos:

Par šo pukstu
[info]unpy
Mar. 21st, 2018 @ 01:25 pm (no subject)
Mežaparka pārtikas bodītē ir nopērkami Limbažu radziņi ar ieceptām ķimenēm! Un garšo tikpat lieliski kā tad, kad es tos mēdzu pirkt studiju laikā - piemājas bodītē, kuru pēc tam nomainīja Maxima. Limbažos patiešām prot cept maizi. :)
Par šo pukstu
[info]missalise
Mar. 21st, 2018 @ 01:14 pm : nav ziemassvētku vecīša, bet kinderola bez lelles?
tikko mani aizķēra kinderola veikalā, un es skatos, ka tur var dabūt kādu no powerpuff girls, well, why the hell not, vai ne, bet tad es izlasīju, ka kolekcijas lelle ir noslēpta tikai katrā piektajā olā! jēzus tu marija, kas tās par svētām šausmām?! nabaga bērni. un vecāki. un es!
Par šo pukstu
[info]f