Nov. 27th, 2014 @ 02:56 pm (no subject)
Vajag jebkādu strādājošu telefonu, kas pildītu zvanu saņemšanas un veikšanas funkcijas, būtu labi arī, ja varētu nosūtīt/saņemt īsziņas un būtu iebūvēts telefons ar modinātāja funkciju. Vajag tā, ka deg, bet šobrīd esmu bez naudas, tā ka par samaksu varētu vienoties, bet to uz vēlāku laiku. Ja nu kādam mājās atvilktnē mētājas kāds telefons, kurš netiek izmantots, būtu ļoti pateicīgs, ja varētu to saņemt lietošanā. Bez telefona ir baigi slikti gan meklēt darbu, gan būt normāli sasniedzamam, to jau esmu pamanījis.
Par šo pukstu
[info]sakaarnis, posting in [info]vajag
Nov. 27th, 2014 @ 02:33 pm ziemas kopšanas līdzekļi
Sveiki, iesakiet lūdzu kādu ziemas sējas krēmu un kādu balzāmu/koncionieri matiem, kas novērš to elektrizēšanos.Paldies
Par šo pukstu
[info]amberss, posting in [info]pajautaa
Nov. 27th, 2014 @ 02:31 pm (no subject)
a vienu aci skatos kaimiņu ūsainā krēslas ģēnija jaunāko fruktozi, 3 stundas, un vai no mārtiņa kalitas ir sanācis leo de kaprio - господа офицеры, вот моя аплиециба! - uzreiz varu pateikt, ka nav, viņš tur drīzāk pēc vinila plašu spekulanta no kohtlajarves izstās
nu bet pats tetānegs arī vairāk pēc terensa malika grib prezentēties
Par šo pukstu
[info]martcore
Nov. 27th, 2014 @ 02:15 pm Dzimšanas diena Nr. 18
Ko lai uzdāvina puisim uz 18. dzimšanas dienu?
Varbūt kāds ir dāvinājis/pats saņēmis ko foršu un atmiņā paliekošu? Jādāvina brālim, tamdēļ, lūdzu, pieklājības robežās.
Par šo pukstu
[info]cheshiras_kakis, posting in [info]pajautaa
Nov. 27th, 2014 @ 01:21 pm ēdiena ziņas
Sataisīju sev darba pusdienu kārbiņā lēcu salātus. Mērce no eļļas, zemesriekstu sviesta, apelsīna sulas un vēl šādiem tādiem niekiem. Rezultāts garšīgs, vispār pēdējā laikā esmu sapratusi, ka man patīk saldas garšas, tā sauktajos sāļajos ēdienos.
Par šo pukstu
[info]santa_be
Nov. 27th, 2014 @ 01:05 pm Ху(д)еем вместе
Jūs taču vienmēr esat uzdevuši sev jautājumu — vai Dievs mani var padarīt tievu? Izrādās, var. Tiesa, neatbaidošas frizūras gan Dievs nemāk taisīt, bet matu sakārtojumi vispār Dievam ir sāpīgs tēmats, paskatieties jebkuŗu Jehovas liecinieku bukletu.
Par šo pukstu
[info]kautskis
Nov. 27th, 2014 @ 01:00 pm (no subject)
Neeksistē tāda lieta kā privāta izvēle.
Par šo pukstu
[info]nomirusi
Nov. 27th, 2014 @ 12:20 pm žurnāli
uzkrājušies un atdodu

ir nauda: dec13/jan14, feb14, apr14
shape: mai13, nov13, feb14, mar14, mai14, aug14, okt14, nov14
deko: nov02, jan05, jan06, apr06, jun06, sep06, nov06, okt08, jun12
cosmo: aug14
una: jul14
lilit: mar13
forbes: feb14
joy: jun13
mēbeles un interjers: nr 3. 2004
ieva: 2014. g. 30. jūlijs
latvijas architektūra: okt/nov10
Par šo pukstu
[info]tiga, posting in [info]par_velti
Nov. 27th, 2014 @ 12:07 pm Kā tas laiks skrien
Ak nē, nupat tik pamanīju, ka pirmdien taču sākas decembris. Šitā te nemanot piezagties, zini, ziema, to es no tevis negaidīju. Mēs tak parasti pa draugam, un pēkšņi tu šitā.
Par šo pukstu
[info]kautskis
Nov. 27th, 2014 @ 11:01 am Rausties, ja?
Kā jūs noteikti zināt, bencīns beidzamā laikā maksā pārsteidzoši maz. Tāpat jūs noteikti zināt, ka tas tāpēc, ka nafta maz maksā. Ne pa jokam maz: trīs mēnešu laikā nokritusi par ceturto daļu un nu maksā 76 dolārus barelā. Diezgan vērtīgus dolārus, ņemiet vērā, bet tomēr.

Kad naftas cenas krītas, naftas eksportētājkartelis drudžaini vācas kopā un gudro, kā nu viņas noturēt gana augstas. Tā arī šoreiz, šodien trauc nu viņi uz Vīni, kur viņiem ir hedkvōrteri (plaši pazīstamā naftas eksportētājvalsts Austrija, vai ne) un gudro, ka vajadzētu piegriezt ražošanu, lai noturētu cenas. Bet! Krievija (kas nemaz nav eksportētājkarteļa locekle) paziņo, nekā nebūs, es neko negriezīšu.

What the fuck, Krievija, brēc naftas eksportētājkartelis, tu ko, galīgi saspiedusies?! Padomā tak ar galvu, lai nu kam, kam, bet tev jau nu vajadzētu apjēgt, cik svarīgi noturēt augstas naftas cenas. Mēs jau nekā nesakām, bet, ja visu ekonomiku būvē uz naftas, tad viņas cenu svārstības tomēr ir diezgan no svara.

Zināt, ar ko Krievija pamato savu domu? Mēs savas atradnes esam jau sabūvējuši, mums po barabanu zemas cenas, mazāka cena vienkārši atsijās tos, kas savas atradnes būvē vai ir sabūvējuši, pamatojoties uz augstām cenām. Praksē tas nozīmē Amuriku un viņas vareno hidrauliskās laušanas (angliski pazīstama kā fracking) bumu. Vēl Krievijai zināmā mērā palīdz tas, ka par vienu naftas dolāru tagad var dabūt veselu kaudzi ar rubļiem, tātad Krievija par lētāko naftu dabū pretī vairāk vietējo naudiņu un, rupji rēķinot, viens otru atsveŗ. Krievu pensionāri joprojām var saņemt tādu pašu rubļu kaudzīti. Tik vien tās bēdas, protams, ka par to kaudzīti tagad var nopirkt mazāk visādu mantu. Bet tādi aprēķini paredzēti mīkstajiem! Eku tev tieši tāda pat kaudzīte ar rubļiem, naļetaj, krievu pensionār, kamēr ir. Un pērc Krievijas preces, ja imports pēkšņi par dārgu.

Vārdu sakot, Krievija Ameriku mēģina paņemt uz izbīli. Kā tie ādas jakās tērptie jaunieši piecdesmito gadu filmās, kas trauc viens otram pretī ar mašīnām, gaidot, kuŗš pirmais noraustīsies. Šādā gājienā jūtama pat zināma vēlme atriebties, kā savulaik Ādolfam, kas īpaši uzmeklēja to pašu vagoniņu, kur Francijai parakstīt padošanos. Zemas naftas cenas savulaik bija tas vagoniņš (vai vismaz viens no tiem), kur savu padošanos parakstīja PSRS. Nu arī pie Pūķina namdurvīm pieripojis šis pats vagoniņš, un viņš cer, ka šoreiz viņā varēs iestumt Amuriku.

Kā amurikāņi teiktu, that's a really long shot. Bet, protams, tas Pūķinu vairs neattur.
Par šo pukstu
[info]kautskis
Nov. 27th, 2014 @ 10:50 am 4.30-16.30
es esmu tik ilgi jau nomodā, man riktīgi gribas tagad iet mājās un gulēt, nevis vadīt stundas un pēc tam vēl sēdēt līdz četriem, gaidot uz konsultāciju bērnus, kuri, gandrīz garantēts, ka neatnāks. un man vienmēr ir bail, ka es tajā konsultāciju laikā, mēģinot neiemigt un kaut ko plānot, kabinetā sākšu raudāt, un tieši tad atnāks skolēni. līdz šim par laimi nav atnākuši.
Par šo pukstu
[info]saccharomyces
Nov. 27th, 2014 @ 09:56 am (no subject)
sūdu būšana. ienīstu to mašīnu. jābrauc ar velosipēdu.
Par šo pukstu
[info]f
Nov. 27th, 2014 @ 09:10 am (no subject)
Bioloģiskās šķēres laikam beidzot sākušas darboties, pagaidām tās ir nodrošinājušas zināmu harmoniju. Man ir iespēja sākt gribēt.

Šonakt es nevarēju gulēt. Parasti guļu kā ruksis, bet tagad esmu nojaukusi ritmu, plus alkohols. Miegs nevienā acī, toties libido kāpj, bet viņš čuč, un man ir neērti modināt. Beigās tomēr piespiedos un viegli uzliku roku uz pimpja. Tas bija vēss un slābans, tomēr pieskaroties uzreiz sakustējās, un viņš pagriezās pret mani. Es atceros, kā es kādreiz tādos brīžos mēdzu dusmoties, ka mani modina. Taču viņš vienkārši sāka mani aiztikt.
Par šo pukstu
[info]tereeze
Nov. 27th, 2014 @ 07:49 am (no subject)
lūk, un izdomājuši cilvēki tomēr, kā arī "īstajā dzīvē" iepīt kaut kādus eksāmenus, lai pirms tiem tu varētu kārtīgi panervozēt, cerēt uz veiksmi un eksāmena pieņēmēju pielaidību.
8.55 jābūt uz tehnisko apskati.
krustojam īkšķus.
Par šo pukstu
[info]f
Nov. 27th, 2014 @ 12:11 am (no subject)
guys these days have so many emotions. they cry, they want to be held. i just don't know what to do with them.
Par šo pukstu
[info]az
Nov. 26th, 2014 @ 10:36 pm (no subject)
Čau, zinat varbūt Rīgā kādu veikalu/krāmu tirgu/whatever, kur pārdod jaunas/lietotas/vecas lietas, apmēram no tādām kategorijām, kā Tigerā? Tur visādas burciņas un nieki, un trauciņi, un interjera priekšmeti un citi štrunti.
Par šo pukstu
[info]antijahve, posting in [info]pajautaa
Nov. 26th, 2014 @ 07:30 pm mm bask
ar špidrilkas basketbolu bija tā.
sargies bērni )
Par šo pukstu
[info]kihelkonna
Nov. 26th, 2014 @ 07:19 pm (no subject)
Par šo pukstu
[info]str
Nov. 26th, 2014 @ 05:35 pm laikam visi
šodien cita starpā stipri pievērsos bērnkopībai.

vedu mazzaķi uz nodarbībām. pirms pēdējās pusstundas atskrien mazzaķis, esot bijis tualetē, kaut kas biksēs gadījies. nu neko darīt, saost nevar (vēlāk izrādījās mazs triepiens), bet uz dejošanu tāds iet nevar.

ejam uz garderobi. šinī laikā tur nevienam nevajadzētu būt, bet tur rindā sēž divgadnieki, kam beigušās viņu īsās divgadnieku nodarbības.

"tie laikam arī visi ir piekakājuši bikses", saka mazzaķis.

(neatceros, indukcija vai dedukcija tas saucās.)
Par šo pukstu
[info]kihelkonna
Nov. 26th, 2014 @ 03:40 pm (no subject)
Šķiet, ka mākslīgā intelekta radītais eksistenciālais risks tiešām ir sasniedzis mainstream infotelpu. Elons Masks, Stīvens Hokings, Sjuarts Rasels (respektablu mācībgrāmatu autors šajā jomā)... Idejas aiziet arī popkultūrā, kur līdz šim viss bija 3 robotikas likumu un terminatoru līmenī. Un kam par šo risku atpazīšanu pateikties? Filozofijai. Tai skaitā gluži akadēmiskajai.
Šis gan arī ir iemesls, ka man liek šaubīties par risku idejas izredzēm kaut ko ietekmēt reālajā dzīvē. Lēmumu pieņēmēji parasti ir praktiski cilvēki. Un neko nav tik grūti "aiznest" līdz praktiķiem kā jaunas abstraktas idejas. Sevišķi, ja nepietiek tās vienkārši zināt, bet vajag arī izmantot.
Par šo pukstu
[info]gedymin