Jul. 3rd, 2015 @ 08:28 am 10 padomu lasītāja piezīmes.
Paldies cien. [info]antons_v, biju kaut kā aplami iepriekšpieņēmis, ka interneti mūs, vīriešus, īsti nelutina ar padomiem, ko ar sievietēm iesākt randiņos tak jau tamdēļ, lai šīs gultā ievilktu. Tā nav, padomus atrast var. Lielākā daļa izskatīto rakstu bija pagalam pavirši, padomi tādi nekvalitatīvi, piemēram "aizved to jaunuvi nevis uz kino un kafetēriju, bet kaut kur citur" vai "ir labie signāli un sliktie signāli, ko sūta sieviete, par labajiem ta vēl tā, bet ja tu pamanītu sliktos, tas gan būtu labi", to, kas tad tie signāli vispār ir, paturot noslēpumā.

Taču viens raksts izskatās sakarīgs, lasīju vairākas reizes, uzskatu, ka visu nepieciešamo tagad esmu apguvis. 10 padomi vīrietim: kā fiziski satuvināties ar sievieti. Esmu švaks randiņotājs ar visai nelielu pieredzi, daudz kas no vienkāršā nudien nebija ienācis prātā.

Piemēram:
"Nākamreiz, kad kopīgi ieturēsiet maltīti, nejauši uzziediet viņai uz rokas putukrējumu no deserta vai mērci no makaroniem. Tad ar nelielu ironiju atvainojieties un lēni nolaiziet uzziesto ēdienu, skatoties viņai acīs."
Šiten man vajadzēs drusku patrennēties. Jau iepriekš lūdzu atvainot visas tās jaunietes, kurām man nesanāks nejauši to mērci uzziest tieši uz rokas ar pirmo mēģinājumu, būsim reāli, gan jau, ka arī ar trešo ne, esmu diezgan patizls, bet tas nekas, gan jau kaut kādā brīdī arī uz rokas trāpīšu. Līdz ar to, uzreiz brīdinu, iespējams, nav jēga uz randiņu ar mani apvilkt savas pašas smalkākās drēbes, ka nesanāk man pēc tam jau citām jaunietēm skatīties acīs caur vienu savu ļoti uzpampušu aci.

Labs padoms ir arī "Tā vietā, lai uzreiz sniegtu skūpstu, pamēģiniet apburt ar vārdiem. Sacītajam nav nozīmes(izcēlums mans) – vienkārši dariet to mierīgā balsī, runājiet lēnām un ļaujiet savām lūpām viegli skart dāmas auss ļipiņu."
Nu, jā, bet tik labs improvizators arī neesmu, kaut kāds teksts tomēr jāizdomā. Ko jūs man ieteiktu tādiem gadījumiem, kad sacītajam šā kā tā nav nekādas nozīmes?
Par šo pukstu
[info]unpy
Jul. 2nd, 2015 @ 11:49 pm (no subject)
Tas ir apbrīnojami, kā cilvēki prot aizdirst ēteru ar bezjēdzīgu huiņu (vai zemi ar akmeņu stādīšanas perdormancēm). Lai gan, ko var gaidīt no filosofa? Tiešām, mēstules no nigēriešu prinča ir degošākais temats, ko Svece izdomāja neturēt zem pūra (see what I did here)?
Par šo pukstu
[info]mazeltov
Jul. 2nd, 2015 @ 10:10 pm (no subject)
Tags: ,

Par pāris iemesliem vairāk uzmīt kalnā (šoreiz Makenzijā). )
Par šo pukstu
[info]mazeltov
Jul. 3rd, 2015 @ 01:35 am ya

Нападающий «Баффало» Джек Айкел прокомментировал подписание трехлетнего контракта новичка с клубом.

«Я чрезвычайно рад стать игроком этой команды. Сегодня я подписал контракт. Таким образом, я ухожу из университета и начинаю карьеру профессионального хоккеиста. Я очень этому рад.

Я смотрю на клуб «Баффало», и вижу, что его ждет блестящее будущее. В этом нет никаких сомнений. Я всегда мечтал играть в профессиональный хоккей, и я сделаю все, чтобы помочь команде уже в следующем сезоне.

Я рассматривал оба варианта, в каждом есть плюсы и минусы. Я посчитал, что мне надо ставить перед собой максимальные задачи. Я мечтал об этом с четырех лет. Я всю свою жизнь посвятил тому, чтобы стать профессиональным хоккеистом. Я очень рад, что «Сэйбэрс» дал мне шанс, которым я не мог не воспользоваться. Я хочу быть здесь», – сказал Айкел.

--------------------------------------------


(slavenais demotivators no čempionu runām publikai savā pilsētā)
Par šo pukstu
[info]martcore
Jul. 3rd, 2015 @ 01:09 am (no subject)
japutmas thru the space viena no manām mīļākajām dziesmām pasaulē
we have fallen from the stars
Par šo pukstu
[info]martcore
Jul. 3rd, 2015 @ 12:27 am (no subject)
/pēc nedaudz iedzertā vermuta ieslīgstot pārdomās/
a, teiksim, ja terminators un sāra konora būtu nevis no amērikas, bet no luksemburgas, tur terminators pjērs un fransuāza dahuā, tas daudz ko mainītu pasaules ģeopolitikā
Par šo pukstu
[info]martcore
Jul. 3rd, 2015 @ 12:21 am Vīriešu porfeļsomas
Kur Rīgā varētu atrast smukas un ne pārāk traki dārgas (labāk dabīgas ādas) vīriešu portfeļsomas?
Par šo pukstu
[info]ganesha, posting in [info]kur_nopirkt
Jul. 2nd, 2015 @ 11:47 pm Reklāmas pauze.
Par šo pukstu
[info]unpy
Jul. 2nd, 2015 @ 09:33 pm (no subject)
Вытри сопли и иди бухай. Это твоя жизнь, за тебя никто бухать не будет.
Par šo pukstu
[info]str
Jul. 2nd, 2015 @ 07:00 pm Yes
Nez kāpēc izpildīju facebook "testiņu un maģiju", paņēmu pirmo grāmatu, kas vistuvāk, uzšķīru 45.lpp, lai uzzinātu, kāda ir mana mīlas dzīve.
Pirmais teikums: "Yes."
Padomāju, padomāju...
Ģeniāli un patiesi. Labāk nepateiksi. Īsi un kodolīgi, un pilnīgi patiesi.
Es saku jā, man saka jā, mēs sakām jā...
Tas, protams, nenozīmē, ka es nekad nesaku nē, bet jāsaka, ka man reti gadās negribēta uzmanība. Ja es kaut ko vai kādu gribu, es parasti arī vismaz kādā līmenī dabūju. Parasti nenozīmē vienmēr. Taču man reti kāds staigā pakaļ iemīlējies un neliek mieru.
Kaut kā ir tā sakritība parasti. Tāds "yes".
Par šo pukstu
[info]tethys_
Jul. 2nd, 2015 @ 11:31 am (no subject)
Vakardien bija Kanādas diena, kam par godu uzvilku kleitu. Un kedas. Un kad namatēvs ieraudzīja kedas, viņam ieslēdzās fashion nazi un viņš lika man tās kedas pārvilkt. Nācās pārvarēt slinkumu un iet uz pagrabstāvu izrakt no ceļojuma somas vasaras kurpes.
Pēc tam jau tikai laiskošanās vien ar koncertu pilsētas centrā, baltvīnu, takosiem (tako neskan forši) un koktēli "Vienradža asaras", kas garšoja pēc kompota.
Par šo pukstu
[info]mazeltov
Jul. 2nd, 2015 @ 11:22 am (no subject)
Ak jā - iepriekš biju braukusi tikai ar 250cc močiem, bet vakardien nācās braukt ar 350-nieku. Atšķirība diezgan jūtama - kā mazliet uzdod gāzi, tā uzreiz iebubinās dobjāk un rauj līdzi. Jāuzraksta atsauksme nomai tripadvisor un jāiesaka iegādāties vienu mazāku moci beibēm. Jo šo es viena pati uzcelt nevarēju, kad divreiz uz līdzenas vietas apkritu (tas mans signature kritiens).
Par šo pukstu
[info]mazeltov
Jul. 2nd, 2015 @ 06:07 pm Vīza
Vai, lidojot uz Āziju caur Maskavu, ir vajadzīga kāda veida vīza? Laiks starp lidojumiem pāris stundas, ārā no lidostas nav domāts iet.
Un - kādas atsauksmes par Aeroflot garajos lidojumos? Ērtība, vieta kājām, ēšana, atcelšanās riski un jebkas cits.
Par šo pukstu
[info]gwendolina, posting in [info]pajautaa
Jul. 2nd, 2015 @ 05:58 pm Kad būs "tālāk", tad brēciet, liekuļi!
Šausmīgi kaitina tie cilvēku izteikumi pret homoseksuāļiem, ka viņiem jau nekas nav pret viņiem, kopumā jau lai darās, bet tad jau drīz arī pedofīli ies gājienā, un zoofīli, un izvarotāji... Visu laiku tas jautājums - kas tālāk, kas tālāk???
Kad būs tas "tālāk" un pedofīli ies gājienā un pieprasīs sev tiesības, tad arī bļaujiet un ejiet pretdemonstrācijās, nevis liekuļojiet, ka jums jau it kā nav iebildumu pret tādiem cilvēkiem, bet "kas tad būs tālāk".
Apnicis jau līdz nelabumam. Patīk - patīk, nepatīk - nepatīk, nu cik var ņergāties uz visām pusēm un izlocīties, lai tikai būtu labiņais it kā no visām pusēm.
Arī tas, ka "man jau nav pret tevi iebildumu, tu jau normāls cilvēks", es jau tikai par tiem... nu, zini, tiem... nu... nu tiem citiem. Par tevi jau es to nesaku.
Nu tad kas tur ir, ar ko es esmu izņēmums? Ar to, ka tu mani pazīsti? Un ja nu tu to tur, "pidaru" arī pazītu? Vai visus viņus pazītu?
Idiotisms.
Par šo pukstu
[info]tethys_
Jul. 2nd, 2015 @ 05:54 pm Valsts ķengātāja piezīmes.
Kā jau daudziem, man patīk ķengāt mūsu valsti un visas iespējamās tās institūcijas. Taču šis tas mums mēdz negaidot nostrādāt manā izpratnē ļoti pareizā virzienā. Šodien, piemēram, Satversmes tiesa atzinusi, ka administratīvajā kodeksā paredzētais sods par Latvijas karoga nepacelšanu pie mājas neatbilst Satversmei.
Par šo pukstu
[info]unpy
Jul. 2nd, 2015 @ 05:03 pm Impulse purchase
Pārlieciniet mani, ka man nevajag pirkt tramvaju. Kur es viņu likšu, vai ne? Ko es ar viņu darīšu, pareizi? Viņš tak tāpat izrūsējis un nobraukts, ko? Nu, tādā garā.
Par šo pukstu
[info]kautskis
Jul. 2nd, 2015 @ 04:51 pm Atslābums.
Šonedēļ es nespēju savākties kaut kādā kopumā. Un pat negribu. Gribu, lai mani nes lēni pa straumi, neņemot vērā ne laika, ne telpas, ne pieredzes robežas. Sestdien tā varēšu, rīt arī, tik jātiek līdz straumei vēl pašai. Šodien es sapņoju. Par vieglumu, bezrūpību un robežu izšķīšanu. Ak, pasaule, kāpēc tu esi tik noteikta?
Par šo pukstu
[info]nomirusi
Jul. 2nd, 2015 @ 04:56 pm (no subject)
Ok, nākamais darba uzteikšanas jautājums - darba likumā rakstīts, ka pēc darba uzteikšanas jānostrādā mēnesis.

Kā definējas mēnesis darba likuma izpratnē?

Piemēram, vai mēnesis ir 20 darba dienas vai tomēr kalendārā mēneša mēnesis? Negribu nostrādāt vairāk kā vajag.
Par šo pukstu
[info]no_saules_zemes, posting in [info]pajautaa
Jul. 2nd, 2015 @ 04:40 pm Zobārsts Ventspilī
Varbūt kāds var ieteikt labu zobārstu Ventspilī? Lūgums uzreiz ar kontaktiem un pavisam ideāli, ja ir zināms, ka jūlijā strādā, bet to jau varu noskaidrot arī pati, zvanot.
Par šo pukstu
[info]smille, posting in [info]pajautaa
Jul. 2nd, 2015 @ 04:23 pm Padomu vērotāju piezīmes.
Man tomēr šķiet, ka šī ir haltūra, proti, tēma nav pietiekoši plaši izvērsta. Arī topošā akcija "katram savu tautastērpu" šķiet aizdomīga, varu derēt, ka piedāvājumā nebūs nedz poļu, nedz ebreju tautastērpi.
Par šo pukstu
[info]unpy