Par šo cibkasti
Esošais mēnesis
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Dec. 22nd, 2014 @ 09:12 am .
Tags: , ,

šķiet, tagad pusi dienas sēdēšu un domāšu, kāpēc es te esmu un kas jādara. otrajā pusē to sapratīšu, vienlaikus ar to, ka nereāli padarīt, un, nu jā. gribu mājās, jo plānā arī uztaisīt piparkūku mīklu un ko tik vēl ne. 
izlasīju 'būda'. filozofiski reliģiski, jauki, man patika. būtu laikam gribējies izlasīt mierīgāk, bez tik biežas pārtraukšanas etc., bet nu tāpat labi, ka vismaz kko kkā lasu. 
Par šo pukstu
Dec. 19th, 2014 @ 02:29 pm .
Skaņa: snow patrol - chasing cars
Tags: ,

kaut kad nesen sapriecājos par sevi, ka beidzot gana elastīgi spēju reaģēt uz visādām mainīgām situācijām un nepieķerties tam, ko biju izdomājusi un gaidījusi. dzīvot tā ir viennozīmīgi vieglāk. visvieglāk vispār ir tā, neko negaidot un necerot.
.
bet tagad es gribu mājās un suni. un grāmatu. un varbūt tēju. atpūsties un sevi.
Par šo pukstu
Dec. 19th, 2014 @ 09:17 am .
Tags: ,

morning pic. iedvesmai.
Par šo pukstu
Dec. 18th, 2014 @ 11:13 pm .
Skaņa: dod pieci
Tags: ,

atkal ēdienu saraksti, kas kkad jāapskata. pirmais  - inflammatory. otrais - anti-inflammatory. bet nekā padarīt, kad palasās, tad kaut kā turpinās lasīties. 
jau kādu laiku atnāku mājās un taisu sev ēst. nevis tāpēc, ka otram. nevis vēl kaut kāpēc. bet tāpēc, lai pati paēstu tā, kā gribās un ir laba sajūta. pat ja tas prasa krietnu laiku un tas nav viens ēdiens vienā katlā, nē, tie ir vismaz divi, kur jāgriež, jāmazgā etc.  šod. atkal kičari ar sasautētiem dārzeņiem un tofu. un tad tur aiziet ķimenes, kanēlis, krustnagliņas, ingvers, šitas kā viņu tur, asafetīda un vēl dilles pieliku, gan jau kko aizmirsu nosaukt.  ņam, ņam, ņam. tāpēc gribās vēl. un jo vairāk ēd ko tādu, kas patīk, jo grūtāk ko tādu, kas nē. 
.
mana dodpieci dziesmiņa jau atskaņota, varbūt jānopērk vēl kāda. 
Par šo pukstu
Dec. 18th, 2014 @ 09:32 am .
Tags: ,

saņemamies, saņemamies, viss nav tik bezjēdzīgi, kā liekas.
bdeja uzbūstoja. un bija izvēle iet uz intelektuālo pasākumu, bet sapratu, ka kaifpunktos [izdomāju turpmāk izvēlēties pēc tādiem - kas sajūtu ziņā dos vairāk patīkamas sajūtas] bdeja pārsita to viennozīmīgi. vienlaikus tāpat sapratu, ka baudīšanas muskulis ir jātrenē. ļaušanās mirklim un kaifošana no tā arī nenāk tā, vienkārši. tāpat kā saprašana/sajušana, ko īsti gribās. un nevar censties necensties. nesanāks.
Par šo pukstu
Dec. 16th, 2014 @ 10:32 pm .
Skaņa: viegli

kaut kas starp Instrumentu 'Lēna uguns' un Kaupera/(Zanderes) 'Divi prāti', kas gan jūtubē nav. 
pirmo konci knapi izturēju, otrs izskatījās pārguris Viegli koncī, kas, kā parasti, bija tiiik skaists. tik tiešām. es viņus gribēšu redzēt arī pēc 5, 10 utt gadiem un gribēšu, lai bērni redz un dungo pie sevis Ziedoņa dziesmiņas. var gan līvu versijā, gan Viegli Jāņa versijā
Par šo pukstu
Dec. 15th, 2014 @ 01:05 pm .
Tags: , ,

man laikam beidzot ir 'parādījušās smadzenes', kā es to jauki nokomentēju mīļajam. ierasto 'gribu izdarīt šito!', ko parasti par visām varītēm eju un daru, tagad sākumā nobombardēju ar 'a vajag? laiks tagad ir? varbūt tomēr ir slinkums? varbūt labāk ko citu tagad izdarīt? varbūt atlikt un apvienot ar ko? varbūt tas nemaz nav svarīgi? un nauda tam ir? ..'. rezultātā kāda trešdaļa pazūd/ atliekas. tā izpalika andele mandele, divu kkur atlikto kleitu nopirkšana un vēl visādi nieki.
visu noveļu uz vecumu, jo taču skaidrs, ka laika vairāk nepaliek, tātad tā vērtība pieaug, tātad par to varbūt ir pēdējais laiks domāt, ka nav vērts tērēt lietām, kas nav ļoti vajadzīgas/nesagādā milzīgu baudu etc. un jā, slinkums arī :D
Par šo pukstu
Dec. 10th, 2014 @ 07:46 pm .
Skaņa: Hozier - Take Me To Church

kaut kā šodien šī balss.
Par šo pukstu
Dec. 9th, 2014 @ 05:35 pm .
Skaņa: You+Me - You and Me
Tags: ,

sēžu un galvā cilāju visādas kandidatūras, kuram nu pirmajam teikšu, ka sorry, nespīd, nevaru, nepaspēšu. nekas briesmīgs jau tas nav. tikai nez kāpēc iekšā iegājies, ka tā taču nedara, āda pār acīm, bet vajag un viss. nevajag, neviens nenomirs, visiem viss būs labi. termiņi bīdās un trīslitra burkā piecus neiespiedīsi. 
 pinkulim [t.i., P!nk :] jauns albums, nomaskējusies, kļuvusi dikti lēna un rōmantiska. nu bet skaisti :) 
Par šo pukstu
Dec. 4th, 2014 @ 10:41 pm .
Tags:

tā iedomājos, ka ar laiku apnīk citiem teikt sliktas ziņas un to, kā atkal ir kkādas problēmas, kaut kas nav iesniegts, uzrakstīts etc kā vajag un tāpēc nekāda tikšana pie rezultāta nespīd. gribās par kaut ko priecīgu.
Par šo pukstu
Dec. 4th, 2014 @ 09:32 pm .
Tags: , ,

ak, un vairāk neklausos mūziku. nav laika. šobrīd nav nevienas mīļākās dziesmas. bez tā ir tāda pavisam štruntīga sausuma/tukšuma sajūta.
kaut kad jau tas beigsies. viss taču beidzas.
Par šo pukstu
Dec. 4th, 2014 @ 09:29 pm .

sanāca garšīgs vakariņpaēdiens - savārīju kvinoju kopā ar saldā kartupeļa [batātes] gabaliņiem un garšvielām (kanēļa standziņa, sarīvēts ingvers, lauru lapa, pipari utt utjp), piemetu vēl klāt kkādus riekstus, gī un ņam ņam vakariņas. ja es vēl nebūtu vienīgā, kas mājās šitādus brīnumus ēd, būtu pavisam labi :D
Par šo pukstu
Dec. 4th, 2014 @ 09:56 am .
hm, interesanti, Job authority may increase depression symptoms in women. burvīga opcija. 
Par šo pukstu
Dec. 3rd, 2014 @ 09:42 pm .
Skaņa: samba bossa nova
Tags:

murmurmur :)
Par šo pukstu
Dec. 3rd, 2014 @ 05:27 pm .
Tags:

sacepos, bet nav jau brīnums. nevar režīmu darbs/vakariņas/darbs/gulēt/darbs/biodeja/vakariņas/darbs/gulēt.. vislaik laist uz riņķi. mierinājumam mēs tādi divi mājās. bet nu besis tāpat. nogurums. gribu mājās sēdēt, lasīt prastus romānus (kgan bik tomēr labākus par 'laimīgie sēž kafejnīcā un lasa' vai kkā tamlīdzīgi, kur savīlos) un lakot nagus, tā, lūk.
darbs nokauj sievieti, ja vien tas nav saistīts ar kaut ko skaistu un radošu, tā man šķiet.
Par šo pukstu
Dec. 2nd, 2014 @ 05:03 pm .
Tags:

varētu kaut ko par aktuālo [vr], kuru tā īsti nav laika lasīt, bet principā diezgan vienalga, ir viņam labi jautājumi, ir mazāk izdevušies, šito liktu pie otrajiem. vēl no kaut kādas puses, nav stulbu jautājumu, pat ja tie šķiet emocionāli un jebkā citādi nepieņemami. reakcija publiskajā telpā liecina, ka kaut kas par tēmu ir sakāms, tātad jautājums ir vietā, kaut vai lai sev atgādinātu, kur mēs katrs esam šajā pozīcijā, ja nu par to nav sanācis domāt, un varbūt ar tādu lielu publisko 'fui' to parādītu arī kādiem 'slēptajiem' kadriem, kam varbūt ir cits viedoklis. no šāda aspekta pat apsveicams pasākums sanācis. 
izdomāju, ka šogad ievērošu gavēni, vismaz attiecībā uz gaļu, atturēšanās no saldumiem man ir fail, par alko vēl domāju, jo to tāpat it kā nelietoju. esmu sīki un smalki apskaidrota, kas un kā jāēd, lai visu ko aizvietotu olbaltumvielu ziņā, ir visādas receptes and stuff. un arī paskaidrojums, ka pāriet uz veģetārismu ir vērts tikai tad, ja apziņa saprot, kāpēc. ja, skatoties uz žāvētu vistiņu, tā izraisa tikpat emociju un siekalu tecēšanu, cik vecs zābaks, tad var. par sevi piekrist varu par procentiem 70. un var jau būt, ka man nav tik slikti tā 'sazemēšanās', ko dod gaļa, bet to var gana labi aizstāt ar sēnēm etc. vakardien sēņu mērcei izmēģināju auzu krējumu parastā krējuma vietā un jāsaka, nevar pamanīt atšķirību.
Par šo pukstu
Dec. 1st, 2014 @ 02:38 pm .

geste par strēlniekiem. tie vārdu virknējumi nu burvīgi viņam, kā parasti, piemēram, "Vispār tagad jūs paliksiet ellīgi garšīgas un garšīgi. Nu iedomājaties, jūs debesjums, vienkāršoti runājot, drāž, bet jūs uztaisiet mūka cienīgu ciešanu seju un bez pīkstiena pārvarat grūtības. Da viss Zodiaks tagad skraidīs jums pakaļ!" :D sēdēt un ņirgt. 
Par šo pukstu
Nov. 27th, 2014 @ 06:35 pm .
Tags:

šitas izskatās interesanti, būs jāpalasa (brain and gut).
Par šo pukstu
Nov. 27th, 2014 @ 09:25 am .
Tags:

šīs nedēļas atklājums - to sexy aizsmakušo balsi var dabūt arī vienkārši no neizgulēšanās, vismaz es.
Par šo pukstu
Nov. 26th, 2014 @ 06:44 pm .

man šodien kkāda vēlme ietriekt smadzenēs visādus crap, jo pārgurušas. tā nu - ko alko izvēle saka par skaisto dzimumu. par sevi jāsaka, ka laikam vairs neko, jo tieši tas garšo jeb pareizāk, nekas vairs negaršo. lielākā laika periodā no šņabja posma nedaudz pāriets uz liķiera posmu. how true.
Par šo pukstu