Par šo cibkasti
Esošais mēnesis
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Jan. 22nd, 2017 @ 01:21 am .
Skaņa: Jon Bellion - All Time Low

foršs bīts dziesmai un tas tekstiņš 'I've been trying to fix my pride but that shit's broken'. nejūtos gan related ar to, vecums vairs nav tas, bet kādreiz dzīvē noteikti bijis un vienkārši skaisti skan. miegam.
Par šo pukstu
Jan. 21st, 2017 @ 12:36 am .
Skaņa: Coldplay - Fix You

miegam.
Par šo pukstu
Jan. 18th, 2017 @ 12:16 am .
Skaņa: Chino y Nacho - Andas En Mi Cabeza ft. Daddy Yankee

atkal latino popsa galvā, pie tam pavisam salda, bet ko lai dara, iesildīšanās mūzika kaut kā pieķeras. bet galvai labāk vakardienas miega dziesma. sleep tight. 
Par šo pukstu
Jan. 16th, 2017 @ 11:51 pm .
Skaņa: Bahamas - Lost In The Light

kaut kādā brīdī likās, ka smuki eju ārā un viss forši, bet tagad atpakaļ pie sevis. un atkal tas liekas slikti, kas ir slikti. varbūt ap gadiem 40mit pieņemšu šito sevis sadaļu, daudz darba vēl cilvēka radīšanā. 
vajag izgulēties, pakustēties, atpūsties, un tad varēšu domāt. šī ir lieliska lieta, kas palīdz vienmēr - ja kaut kas ne tā, pirmie jautājumi - izgulējusies, paēdusi, atpūtusies? ja ne, tad sākumā saved kārtībā fizioloģiskās sadaļas un tad viss pārējais. 

klausos predictably irrational. daļa jau zināma info un eksperimenti, brīžiem kkas apnīk (pamācoši pārāk), bet idejas labas. par tirgus ekonomiku, sociālajām normām etc. mēs nu nepavisam neesam racionāli, ko jau sen zinu, bet vienmēr noderīgi atgādināt savai 'saprātīgajai' sadaļai.  

Par šo pukstu
Jan. 15th, 2017 @ 12:47 am .
Skaņa: Fragilidad - Sting

fragilidad.
Par šo pukstu
Jan. 12th, 2017 @ 09:56 pm .
Skaņa: Gavin James - Nervous

šodienas ņaudīgumu norakstīšu uz kaut kādu tur pilnmēnesi, visa tāda trauksmaina, jūtīga un besīga. nekas, jāieslēdz pa kādai gaudu dziesmai (piemēram, ļoti atbilstošs nosaukums :)) un jāsazemējas uz gulētiešanu.
Par šo pukstu
Jan. 12th, 2017 @ 12:13 am .
Skaņa: DAGAMBA & Sinfonietta Riga - Ballad

žēl, youtube neatradu 'viss skaidri redzams' no viegli, gribējās par vakara dziesmu.  
/Par kliegšanu, par klusēšanu piedod, Par lielību, par to, ka biju sīks. Šī dzīve savās driģenēs un ziedos Kā mušas spārns tik plāns un caurspīdīgs. /ziedonis//

būtu wknd earned it, bet nē, balāde. ļoti skaisti viņi uztaisījuši. 
Par šo pukstu
Jan. 10th, 2017 @ 10:55 pm .
Tags:

singltona dzīves priekšrocības - pusstundu pirms nodarbības varu izdomāt, ka iešu, un gala rezultātā var sanākt, ka nedēļā būs pieci vakari, kad eju dejot. un bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem, jo nevienam neko neatņemu un neviens nečīkst (izņemot mācības, tas gan, ai, ai, ai, bet tās jau klusē).
Par šo pukstu
Jan. 5th, 2017 @ 09:43 pm .
varu tikai brīnīties par to, cik ļoti var nākt miegs. pēdējo pusstundu klanos virs mācību materiāliem. neko padarīt, jāiet gulēt. baisi. ir tas vecums, kad vairs nevar sevi piespiest negulēt.
Par šo pukstu
Dec. 31st, 2016 @ 01:08 pm .
dziesma šodienai. tipa salsas ietekmē, bet nav salsa. dejošanas zīmē paies arī viss nākamais gads, nav šaubu.
Par šo pukstu
Dec. 29th, 2016 @ 09:23 am .
Tags:

galvā skan 'pilni vižņu mani mati' jau pamostoties. un dīvains sapnis. nezinu, no kurienes uzpeldējis.

Par šo pukstu
Dec. 27th, 2016 @ 04:25 pm .
Skaņa: Fist Fighting A Sandstorm - SIA

man patīk nedēļas pirmās dienas, pēc kurām nākamā jau ir trešdiena. 
šodien atkal sia.
Par šo pukstu
Dec. 27th, 2016 @ 12:01 am .
Tags: , ,

dikti, dikti attiecību dienas ar ģimeni un draugiem. es kaut kā biju piemirsusi vai arī nebiju mēģinājusi tā diskutēt ar onkuli, pavadīt tik daudz laika ar māsīcu un brālēnu (un bāc, viņi beidzot ir tik lieli, ka var mazliet jēdzīgi parunāt un viņi ir sakarīgi, vienlaikus mīļi un kautrīgi, kā jau bērni), un tad vēl visādi labi draugu mirkļi un atgriešanās. tā pateicības sajūta ikdienā arvien vairāk parādās, darot arī random lietas. laikam jau taisnība, ka apzināta piefiksēšana kaut ko tur trenē un izdodas ieraudzīt tos mazos, skaistos brīžus, kad ir aww. piemēram, dzirdēt to, kā otrs priecājas, ka varēs mani satikt, ir tiik forši, kwī.
Par šo pukstu
Dec. 13th, 2016 @ 10:32 pm nieki
Skaņa: beyonce - sandcastles
Tags:

klepus sāk apnikt, tāds tizls, it kā nav, nav, un tad kkāds dziļais klepojiens. atdzisusi islandes ķērpju tēja arī fui, bet būs jāpadzer. visādi dzīves nieki, bet kaut kā viss liekas labi. vajadzētu šo to izdarīt, kas uz sirdsapziņas stāv jau labu laiku, bet, nu, negribās sevi mocīt. nāk miegs un ir slinkums. jāatzīstas sev reizi par visām reizēm, ka esmu slinka, tad sirdsapziņa tā nemocīs :D
turpinās beyonce laiks. tas, kā viņa tur brīžiem kā lauvene izrūc tekstu, mm. bet klipa dziesmai nav, sandcastles paliks manā ekrāna pusē.
Par šo pukstu
Dec. 12th, 2016 @ 09:45 pm .
Skaņa: beyonce - all night
Tags:

Always go with the choice that scares you the most, because that's the one that is going to help you grow. /Caroline Myss/
Par šo pukstu
Dec. 12th, 2016 @ 09:34 am .
foo fighters latvijā.. am I dreaming or what :D
Par šo pukstu
Dec. 12th, 2016 @ 01:07 am .
Tags: ,

tāsks numur divi done. man bija slinkums, nebija spēka savākties un pa lielam jūtos dranķīgi šodien. jācer, ka nebūs galīgs izblamējiens, bet arī tad, ja būs, gadās. tagad man vajag brīvdienas. līdz tām vēl 5 dienas. meh.
Par šo pukstu
Dec. 10th, 2016 @ 11:53 pm .
Skaņa: Birdtalker - Heavy

the song of the day before the day. 

Par šo pukstu
Dec. 10th, 2016 @ 06:33 pm .
Skaņa: Beyoncé - Hold Up

apmierināta kaķe. ar visu pofigu sanāca dziļāk kā bijām domājušas, niansēs kļūda, bet noderīga, no tādām mācās un kā citādāk. man par sevi jāpadomā, ka es 'norauju' beigas, visādas un dažādi. un tas mīļais lācis... man, lūdzu, tādu, tikai par ~ 20 gadiem jaunāku, ar to sevis apzinātību, gudrību, emocionālo spēku un visu to pārējo, kādēļ cienu un patīk būt tuvumā. 
pārslēdzamies uz nākamo tāsku bey pavadībā, hold up one more time.
Par šo pukstu
Dec. 9th, 2016 @ 07:18 pm .
Skaņa: P!nk - Try

tā mēģināšana sevi pieņemt kā ir un mīlēt biš traucē praktiskām lietām. tad nevar līdz rītam mācīties, stresot par ne ideāli izdarīto un patiesībā pavisam neizdarīto, negulēt etc. nē, tad, pat ja rīt ir viena the diena, parīt otra, ir tāpat skaidrs, ka tajās visās var nofeilot un izdarīt vienkārši labāko, ko šobrīd var un vairāk nevajag, jo no tā visa neviens nemirst, būs tieši tik labi un slikti, cik vajag, dzīve turpinās. un man būs ok un nesatrauc. arī slikti un kļūdas un viss pārējais. I'm not striving for perfection, just excellence. tā es gribētu nomainīt sev, bet šobrīd pēdējais vārds patiesībā ir 'good enough' vai vienkārši - 'done'. reizēm vajag arī tā, ķeksītim. pēc tam dzīvē jāatgriež mazliet garšas un sulīguma.  

šovakar mazais indiānis p!nk.
Par šo pukstu