Par šo cibkasti
Esošais mēnesis
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Jul. 31st, 2015 @ 04:20 pm .
Tags: , ,

divas citiem mērķiem paredzētās brīvdienas ir mm, cik patīkamas, arī izmantojot ne tam mērķim. vienkārši darot, ko sagribās/vajag. ja no dzīves aizvāc darbu, me happy. aizgāju līdz dakteriem, aizbraucu līdz draudzenei-topošajai māmiņai (kvī, man tagad arī tāda ir:), waze pa tumsu izdzina cauri garumgariem grantsceļiem, bet redzēju lapsu, ir auksts, slapjš, zaļš un ir labi. jāizdomā, kā vecaimātei padarīt pieejamas audiogrāmatas, jo vairs lāga neredz, bet internets, telefons un tehnoloģijas ir bubulis un fui. brailu jau nemācīsies tāpat vien. dzīve ir garšīga, kad paceļ acis no virpas.
Par šo pukstu
Jul. 27th, 2015 @ 10:41 pm .
Tags: ,

For 100 years now, we've been singing war songs about addicts. I think all along we should have been singing love songs to them, because the opposite of addiction is not sobriety. The opposite of addiction is connection. Jauks video par adiktiem.
Par šo pukstu
Jul. 27th, 2015 @ 10:07 pm f*ing unbelievable
Tags: , ,

pēc 2 (!) gadu pārtraukuma biju uz jogu. viņa - mazliet novecojusi, vēl slaidāka un smējīgāka. es - ar galīgi vājiem muskuļiem, bet kādreiz iemācītais nebija zudis, tehnika paliek.
bija tieši tik grūti, lai būtu ļoti labi.
ļoti gribās atpakaļ to sajūtu par savu ķermeni, kad viss ir spēcīgs. mm. spēka sajūta mani uzlādē.
Par šo pukstu
Jul. 26th, 2015 @ 10:01 pm .
Tags: ,

šorīt gulēt ap 5iem, pagājušosvētdien ap 7iem no rīta. man ir aizdomas, ka šīs negulētās naktis un vēl dažas bonusā rada to manu zobijnogurušo noskaņojumu, vienalga, cik pēc tam guļu. pat piekritu atteikties no laivu brauciena, lai varētu ilgāk pagulēt un māju sakārtot. where's my joy. un, jo vairāk es atpūšos no darba, jo mazāk man gribas iet atpakaļ. kaut kādā brīdī mēs izdomāsim, ko labāku es varētu darīt, lai man ir laiks [un spēks] arī vakariņas uztaisīt un grāmatu palasīt.
Par šo pukstu
Jul. 22nd, 2015 @ 06:48 pm .
Tags: ,

palasīju par aktuālo, bet, tā kā mani ieraksti, kur pajautrinos, cik smuki pēc kalendāra man gribas skumt un nošauties un vissirslikti, ir pietiekami regulāri, nav pat ko pateikt. ja nejustu, varbūt neticētu. bet tā jau dzīvē ar visu. zinu, pierodu, pielāgojos, ja vajag, painformēju.
atcerējos rudzīša tekstu, cik ļoti sabiedrībā šādas lietas ir tabu. "sieviešu lietas". tik vienkārši kā par plutonu vai isis nerunājam gan. ir taču interesanti pavērot, cik ērti jūtamies, lietojot vārdus "mēnešreizes", "dzemde" etc.
Par šo pukstu
Jul. 22nd, 2015 @ 01:05 pm .
Tags: ,

vispārējā darba sajūta - problēmas taisāt jūs, bet risinājumi jādomā man. no otras puses, tas jau ir tas, ko juristi dara. nav pat par ko čīkstēt.
bet no tēmas - Стрелец - отличный начальник: ему плевать на других, он подозревает окружающих во всех смертных грехах, и ему, в общем, плевать, что его никто не любит. mūsdienu anekdotes http://www.mixnews.lv/mixer/14404_gryaznaya-pravda-o-vsex-znakax-zodiaka
Par šo pukstu
Jul. 21st, 2015 @ 10:12 pm .
Skaņa: tom odell - another love
Tags:

šodien dāmai pie 70mit stāstīju, ka būs jau labi. cepās par darbu. teica, ja nebūs labi, būs vismaz savādāk. man ir kaut kāda naiva fantāzija, ka visiem cilvēkiem uz vecumu jāpaliek gudrākiem, mierīgākiem un dzīvi/sevi as it is pieņemošākiem. un ziniet, tā nemaz i nav. un kamēr es visa tā [parasti] pūlos iet tai virzienā, citi to nedara un nodarbojas gan jau ar jautrākām lietām.
bet labi, piedošu sev, kaut kāds izaugsmes atslābums piemeties. ne dejošana, ne psht, ne meditācija, ne sports, nekā, nekā. gan jau saņemšos. vismaz laicīgi aiziet gulēt. like, celšos tagad un iešu.
un par to, kādu mūziku lai tagad klausās, kad nav festi plānā, domāšu rīt.
Par šo pukstu
Jul. 20th, 2015 @ 04:18 pm .

tā kā šogad positivus daļēji izskatījās pēc zvēru parādes, uz nākamo gadu būšu panda. vai jenots. vai ķengurs. ir variācijas, pie tam ļoti praktiski - par apģērbu vairs nav jādomā, jo īpaši, ja ārā ir vēss. tā nu pēc gadiem varētu tur būt konkrēts zoodārzs. ne tikai pārnestā, bet pat tiešā nozīmē :)
upd. un vēl takš - tur ir pilns ar igauņiem. ja kādreiz šķita, ka tur ir pilns ar sīčiem, mūsu brāļu tauta viņus ir izkonkurējusi un liekas, ka lv valodu dzirdēju pat retāk. everti pēc aplausiem teica to pašu.
Par šo pukstu
Jul. 20th, 2015 @ 01:11 pm .
Tags:

visnotaļ mīļš un jauks fests sanāca. es gan šonedēļ esmu bik kašķīga, jo nogurusi un te ir auksts. bet nu kādu brīdi nebija arī sanācis tā dancāt, ka dj no rīta vairs mūziku neliek. toties taksists diviem skaļi dziedošiem uzliek dziesmu, ko viņi dungo, lai var vēl skaļāk. tagad jāseko līdzi, kad rīgas modēm būs koncis, mums ir jauns mīļbands.
Par šo pukstu
Jul. 18th, 2015 @ 11:15 pm .
Oma: :D
Skaņa: charlie xcx

'Es redzu, esi viena. Tiksi gala?' Best pick-up line ever.
Par šo pukstu
Jul. 16th, 2015 @ 12:55 am .

mīļā jaunā mīļākā dziesma.. vispār, lipīga gan :D
un tas prikols ar pērkona dziesmām ir jauks. momend, piemēram.
Par šo pukstu
Jul. 15th, 2015 @ 05:48 pm .
Tags:

nu labi, centīšos )
Par šo pukstu
Jul. 14th, 2015 @ 01:05 pm .
kad es mājās sāku bārstīt tekstus par dzīves bezjēdzību, skaidrs, ka pms. tik smieklīgi pašai par sevi un tām dikti smagajām pārdomām par to, ka viss dzīvē ir galīgi garām.
Par šo pukstu
Jul. 11th, 2015 @ 11:09 pm .
Tags:

pierakstiem par tikšanu galā ar zemenēm. tā nu iesākumam sambuka (kura nesanāks, jo olu baltumi nesakūlās stingrās putās un kurai jāpietaisa vēl vaniļas mērce ), nākamais bija zemeņu ievārījums ar 1 kg zemeņu, 500 g dansuker ievārījuma cukura un 50 ml ūdens, kurš varbūt sanāca, pēc tam tapa viņu kkāds dīvainais ievārījums un vēl zemeņu sīrups
vasaras nodeva paveikta. 
Par šo pukstu
Jul. 10th, 2015 @ 06:10 pm .
Tags: ,

var tīri labi pierast neko nerakstīt.
bija silti, ļoti silti. tas ir priekš manis, ap 27 grādi vakarā, pa dienu ap 30, citiem "karsts!", man "hm, patīkami!". un atbraucu, bet te jau taisni vai cepure jāvalkā.
un tāpēc radās ķecerīgā doma par porto septembrī, kur apvienojas patīkamais ar lietderīgo. bet nu, tikšana uz turieni mani nesajūsmina un tas ir tik drīz, ja ļoti, ļoti gribu, tad sausiņus jāsāk ēst ar šo pašu brīdi.
Par šo pukstu
Jun. 19th, 2015 @ 10:22 am .

viena diena līdz atvaļinājuma sākumam un es gaidu, kad visi aiztīsies, lai varētu sākt kārtot papīrus un strādāt. I'm not a morning person.
bet man ļoti patīk mana ideja ceļojuma kofera krāmēšanai - plānoju 14 dienu ceļojumam ņemt drēbes tā, it kā būtu 7 dienu ceļojums. ja ko vēl vajadzēs, varēs visur dabūt. jāaudzina minimālisms un jāatstāj vieta smukām lietām no Turienes. kvī, kvī. so excited.
Par šo pukstu
Jun. 18th, 2015 @ 09:59 am .
Tags:

šo es būšu iemācījusies šajā darbā - ar tekstu 'es esmu profesors!' un vecuma pārsvaru tiek uzskatīts, ka vispārējie savstarpējās cieņas principi paiet malā, mani var pārtraukt, neklausīties un teikt, ko grib.
fun fact - es pēc tām vēl rāmu garu varu domāt un piedāvāt risinājumus etc, lai situācijai būtu rezultāts. [who's the man now..] bet nu adrenalīnu uzsita.
Par šo pukstu
Jun. 17th, 2015 @ 02:10 pm .
Tags: ,

vakardien pēc friziera izejot uz ielas pirmā doma bija - eu, salst galva! bet nu viņam jau patīk ar mašīnīti pa pakausi man darboties.
un foo fighters atcēlās, tāda škrobe. vajadzēja grolam to savu kāju sabojāt..
Par šo pukstu
Jun. 15th, 2015 @ 11:25 am .

dēļ robin schulz sāk gribēties uz weekend festu. patīk man tā viegli hausīgā vasaras chill mūzika, un tur vēl pludmale un tā. eh, ka netikšu. 
mierināšu sevi ar bdejas dziesmām. 
Par šo pukstu
Jun. 11th, 2015 @ 10:47 pm .

forši par pms. jāuztaisa laikam pētījumiņš pašai par sevi, vai objektīvi ir tā, kā man šķiet. ķermenis gan tā kā konkrēti rāda, ka ir, ar visādām sāpītēm un jūtīgumiem, bet par galvu jau nevar zināt. 
Par šo pukstu