Par šo cibkasti
Esošais mēnesis
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Apr. 24th, 2015 @ 10:44 am .
Skaņa: Sons and Daughters - Triana Park

jau sen gribēju ielikt, triānas parkam smuka dziesma.
un te forši victory gifi. šodienai der ;) 
Par šo pukstu
Apr. 19th, 2015 @ 07:34 pm .
Tags:

nedod lasīt pilno research, bet man bija šāda aizdoma: Research shows that the frequency of magical thinking and superstitious behavior increases under conditions of stress. A possible explanation for this finding is that stress reduces the individual’s sense of control and that to regain control she or he engages in magical rituals or superstitions.
šo gan dod lasīt un interesants, par kontroli etc In this review, we present evidence that suggests the desire for control is not something we acquire through learning, but rather, is innate, and thus likely biologically motivated. We are born to choose. 
Par šo pukstu
Apr. 19th, 2015 @ 05:39 pm .
Tags:

"vienmēr" un "nekad" parasti nav nekādas saistības ar reālo dzīvi. to es pati izdomāju. turpmākais ir citāti no grāmatas par atkarīgo domāšanu. burvīgi precīzi raksta. 

 "Sidleks raksturo atkarīgo domāšanu kā personas nespēju konsekventi pieņemt veselīgus lēmumus attiecībā pret sevi. Viņš norāda, ka tas nav cilvēka gribasspēka ētiska rakstura trūkums, bet gan drīzāk gribas saslimšana un nespēja lietot gribu." 
"Trīs raksturīgākie elementi atkarīgo domāšanā ir 1) noliegums, 2) racionalizācija un 3) projicēšana. [..] Racionalizācija nozīmē sagādāt "labus" iemeslus viena patiesā cēloņa vietā."
"Atkarīgo domāšanu bieži raksturo domas stingrība, ko varētu dēvēt par "viens no diviem/kā likums". Atkarīgais visbiežāk domā galējībās un nespēj saprast, ka problēmu risināšanā ir jābūt elastīgam."
Par šo pukstu
Apr. 16th, 2015 @ 10:26 am .
Tags:

yogi lapiņas ir jaukas. 'say it straight, simple and with a smile.'. perfekts formulējums komunikācijai.
rudrā gribēto chai neatradu, toties dzeru choco cilli, tīri jauks.
Par šo pukstu
Apr. 12th, 2015 @ 09:46 pm .
Skaņa: The War on Drugs - Red Eyes

war on drugs dziesma kaut kā atgādina breakfast club. tāda džinsu jaku un tizlo bikšu noskaņa ar vēju galvā.
un mamfordiem beidzot dziesma, kas man aizķērās, believe. piedziedājums, tas laikam sanācis tik ritmiski patīkams, ka ir. 


Par šo pukstu
Apr. 8th, 2015 @ 01:21 pm .

klausos Robiju ar Gaudeamus un jā, skaisti, ietrīsas.
vispār, ļoti foršs vīrietis, ar tādu pareizu asā humorīgā džeka un papucīša devu (viņa sīces teksts 'Yes, I can keep my s**t in!' bija fun story :). 
Par šo pukstu
Apr. 6th, 2015 @ 06:59 pm .
Skaņa: robbie williams - come undone
Tags: ,

viena laba lieta no delisnack apmeklēšanas - viņiem ir chai bundžā un garšo pēc tīri labas chai latte, pagūglēju, tātad david rio tiger spice. zinu, ko amazone man drīzumā vedīs :) tiesa, no 1 porcijas 35 g tur 23 g ir cukura.. but then again, garšo ļoti labi, ja negribās taisīt ar visām īstajām garšvielām etc, tātad slinkot, tad ir labi. un našķi jau visi ir par slinkošanu. būs gan jāatrod kāds maisījums, kurš ir čuķ mazākiem sliņķiem, tātad nav iekšā cukurs un piena pulveris, bet tikai tēja un garšvielas.  
Par šo pukstu
Apr. 2nd, 2015 @ 04:42 pm .
Tags: ,

sajutos kā Grinčs - sēžu darbā, sūtu epastus par to, ka nē, nekā nebija, es tomēr sagaidu atbildes un komentārus, jo man bija jautājumi.
Par šo pukstu
Apr. 2nd, 2015 @ 02:50 pm .
Tags:

nupat dzirdēju hozier nākamo dziesmu radio, tā kā reiz bija tā pati, ko šeit biju likusi kā patīkošu. tad nu varu noprognozēt, ka no tove lo, savukārt, kkur drīzumā vajadzētu parādīties "moments" vai "not on drugs", kas šķita lipīgākās. bet var jau būt, ka visu esmu nokavējusi un jau pa radio rotē. 
Par šo pukstu
Mar. 31st, 2015 @ 10:43 pm .
Skaņa: Angus and Julia Stone - You're The One That I Want (cover)

multivarkā uztaisīju plovu (zsv dāvana beidzot bija jāpamēģina) un vid eds aizpildīju deklarāciju. viss fiksi un jauki, lai būtu vairāk laika.. pastrādāt :) tas noteikti kkad beigsies, ja ne pats no sevis, tad ar manu palīdzību. tāpat kā auzas beidzās. un gan jau arī tie pāris ilgie procesi, kas ir kā ilgais ceļš kāpās, kkad beigsies. gaidu vasaru, rudeni un visu ko citu kaut kur tur, tālumā, kur ir silti. 
Par šo pukstu
Mar. 29th, 2015 @ 11:43 pm .
Skaņa: Foo Fighters - I Am A River

foo fighteri ripo pa galvu
Par šo pukstu
Mar. 28th, 2015 @ 02:40 am .
Tags:

ar cik smagu sajūtu šī diena iesākās, ar tikpat smagu beigsies. it kā atšķirīgu iemeslu dēļ. un ļoti subjektīvu, iekšēju, bet tas smagums ir tik fizisks, ka raudāt.
Par šo pukstu
Mar. 26th, 2015 @ 08:37 pm .
Oma: tired

kkad ap 7iem vakarā sāku tīt filmu atpakaļ un domāt, ko es šodien apēdu. vairāk par brokastu lielo chai latte tā arī neizdomāju. un nav jau tā, ka visa šodienas kustība būtu dikti rezultatīva. kad pārņemos, laiks pazūd, bet jēga relatīva. protams, vajag arī ar cilvēkiem parunāt, bet. to laiku laikam es ļoti reti augstu vērtēju. jebkurā gadījumā, vakariņas it is.
Par šo pukstu
Mar. 23rd, 2015 @ 10:36 pm (no subject)

dziesma šim vakaram, par ziemeļiem.
Par šo pukstu
Mar. 23rd, 2015 @ 05:53 pm .
Skaņa: raining man
Tags: ,

kkāds plānošanas/motivācijas feils, kuru ar sevi atkārtoju atkal un atkal - ja nosaku darāmos uzdevumus, tad gadījumā, ja rodas sajūta, ka izdarīšu ātrāk [vai arī vnk ieslēdzas wishful thinking], piemetu vēl ko klāt. un tā vislaik. never enough. galīgi demotivējoši. jāpalasa un jāpaskaidro prātam, ka tā ar sevi nedrīkst. ja kas izdarīts, ir jāseko balvai, nevis vēl darāmajam.
Par šo pukstu
Mar. 22nd, 2015 @ 06:16 pm .
Skaņa: Ewert And The Two Dragons:Getting Older

un vēl noskaņai no evertiem, jo. nu jā, ir tāda sajūta. 

We're getting older 
We're getting older, my love

Par šo pukstu
Mar. 22nd, 2015 @ 04:55 pm .
Skaņa: foo fighters - pretender

everti bija jauki, tikai es biju nogurusi. pirms tam vēsā mierā nogulēju 12arpus stundas, nepamostoties. tas tā, pavasaris nokauj, darbi nogalina.
laikam lēnā garā apgūstu klasiku. pagājušajās brīvdienās murrāju pie koena. šajās iepazinos ar foo fighters vēsturi back and forth, lai festā man viņi nebūtu pavisam pie kājas. īsta ziepju opera viņiem bijusi cauri laikiem, tiešām interesanti. 
no tā tad:
David Grohl: I feel bad about the bad things, I feel good about the good things, but I wouldn't change a thing.
un viņa pretender.  


Par šo pukstu
Mar. 18th, 2015 @ 10:23 pm .
Tags:

tā ļoti ar baudu un maigumu. kusu laukā. un fantastiski ir tas, ka ar laiku spēja uzvert kļūst tikai labāka.
Par šo pukstu
Mar. 17th, 2015 @ 03:49 pm .
Tags: , , ,

pildu, cik gribu, nekas cits kā intj man nesanāk. un nevaru teikt, ka nepiekrītu. jo domas par sistēmas kārtošanu liek manām asinīm ritēt straujāk :D  
Par šo pukstu
Mar. 15th, 2015 @ 11:58 pm .
Tags: ,

do twice, think once. tā man šodien mācīja gudri cilvēki.
Par šo pukstu