Par šo cibkasti
Esošais mēnesis
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Mar. 29th, 2017 @ 10:05 pm .
Skaņa: Machine Gun Kelly - At My Best (Audio) ft. Hailee Steinfeld

kaut kur šodien izkaisījos. vispār, diezgan bieži atnākoša sajūta. viss apkārt kaut kādos mazos gabaliņos un nav skaidrs, kur esmu es. kaut kur vajag sazemēties, bet tas jau tāds globāls jautājums. mājas, dzīve. viss kaut kur gaisā. šobrīd stabilās vērtības ir darbs, ģimene un dejošana. arī nav maz, patiesībā. 

mamma teica, ka man vislaik ēst un saldumus gribās, jo par maz olbaltumvielu, lai ēdu zaļos zirnīšus. kā kārtīgs bērns nupat nopirku un loku iekšā. laikam jau nav gudri krietni pamainīt fizisko slodzi, bet gribēt nemainīt ēšanas paradumus. ēst taisīšana gan laikam ir kaut kas, ar ko man tagad ir problēma un tur ir kaut kāda pretestība. tā tomēr ir tāda māju lieta, bet tur vēl ir izārdītības sajūta. labāk netuvojos. kaut gan arī tai kādā brīdī sēdēšu blakus un ļaušu būt un rādīt sevi. 

tas viens līgums man šodien kaut kā galvu samežģīja. nekas jēdzīgs nenāk laukā, kaut kāda plūsma. dziesma man. dziesma dejošanai.

I shout, I swear, I get angry, I get scared
I fall, I break, I mess up, I make mistakes
But if you can't take me at my worst
You don't deserve me at my best

patīk man tā Byron Katie pieeja, visu pagriežot otrādāk. to, ko gribās pateikt otram, pasakot sev. 
Par šo pukstu
Mar. 26th, 2017 @ 11:15 pm .
Tags: ,

domāju, kurā brīdī izdevās no sevis izdauzīt to nīgro latvieti, dzimtas mantojumu etc, kas radīja tik lielas bailes otram pateikt ko labu. pamazām, bet tas kaut kā ir mainījies un nav nekādu problēmu ne saviem tuvajiem, ne visādiem tālākiem pateikt, kādi malači, cik kas forši sanācis u.c. pai, pai sev. noup, nīgrums, atsaldētība un sprēgāšana is not cool, lai tas paliek kaut kādiem veciem laikiem. spēt otram pateikt foršās lietas, priecāties un spēt pieņemt arī to, kas ir viegli, saldi un rozā, tas ir virziens.
Par šo pukstu
Mar. 26th, 2017 @ 10:03 pm .
Skaņa: something just like this - coldplay & the chainsmokers
Tags:

atkal un atkal atgriežos pie tā 'find what you love and let it kill you'. pēc divām negulētām naktīm tāpat negāju gulēt, jo gribēju pamēģināt šopēcpusdien vienu jaunu deju nodarbību. redzēju daudz cilvēkus, kas dejo lieliski, un redzu, cik daudz darba vēl jāiegulda, lai spētu kustēties tā, lai man pašai patīk. ceru ar šo intensitāti kāda gada laikā nokļūt vismaz līdz vidēji apmierinošam līmenim. gaidu to brīdi, kad ķermenis sāks lūzt un pielāgoties tam, ko mēģinu no viņa izdabūt, pamazām dažas vietas 'atlaižas', bet gurni un krūšukurvis ir vēl krietni vien jātrenē. kā viens teica, involved. tas par mani un maniem bērnības sapņiem.
Par šo pukstu
Mar. 22nd, 2017 @ 10:18 pm .
Skaņa: beyonce - sandcastles
Tags:

mans ir tāds 'malacītis' pēdējā laikā.. daru to, kas patīk un kam pietiek spēka, a to, ko vajadzētu, kaut kur aizgrūžu tālāk. gan jau, ka ilgi šitas tā nestrādā :)
Par šo pukstu
Mar. 20th, 2017 @ 06:01 pm .
Skaņa: KYLE - iSpy ft. Lil Yachty | King Imprint

nu kā var tik dumja dziesma iekrist galvā un visu dienu skanēt. bet kkas sweet tur ir :D 
Par šo pukstu
Mar. 18th, 2017 @ 08:48 pm .
Skaņa: Kygo, Selena Gomez - It Ain't Me

It Ain't Me. tāpat vien, vakara doma un dziesma ;) 
Par šo pukstu
Mar. 17th, 2017 @ 06:15 pm .
Skaņa: Mighty Sam McClain - When The Hurt Is Over

friday blues
Par šo pukstu
Mar. 17th, 2017 @ 12:45 pm .
Tags: ,

kkur vakar lasīju joku - meitene, katru reizi, kad tu atsaki randiņu labam puisim, kaut kur pasaulē piedzimst kaķēns, ar kuru kopā tu pavadīsi savu dzīvi, kad tev būs 40. labi, ka izdzēsos no tindera, šis jautājums ir mazāk aktuāls, bet tāpat smieklīgi. jā, laikam gribās mājdzīvnieku :)
no citas perspektīvas, domāju, vai labāk mazāk tarakāni, bet nulle nojēgas par tiem, jeb vairāk tarakānu un apzinātība, daudz maz skaidrība par to sugu un uzvedību, un vēlme ar tiem rotaļāties. tādā filozofiskā aspektā šķiet, ka otrais variants tomēr vērtīgāks un dod vairāk dzīves mācības vielas. trešais variants, kad ir daudz tarakāni un tupums viņu izprašanā gan būtu vistraģiskākais. labi, nieki, jāstrādā, situācijas dziļi teorētiskas.
Par šo pukstu
Mar. 16th, 2017 @ 10:51 pm .
Skaņa: tracy chapman
Tags: ,

novelšu vainu uz dejošanu un pms, bet tāā gribās vislaik ēst.. graužu sausiņus un ēdu šokolādes, tad ko nopietnu, un tad atkal kaut ko, kas nu pa rokai. šausmas.
Par šo pukstu
Mar. 15th, 2017 @ 10:29 pm .
Tags:

šodien domāju par to pabistu/līdzatkarīgo pazīmi, kas bija ~ atkarība no satraukuma (oriģināli gan - excitement, bet šis arī šķiet gana precīzi un biš plašākā nozīmē). kaut kā apzināti jādomā par tām visām jomām, kur esmu sevi nolikusi ļoti nedrošās pozīcijās un tādas ir ne mazums. iesākumam reāli jāuztaisa sev finansiālā drošība. kaut kā taisu repeat šim jautājumam, bet nu šitā impulsīvā tendencīte iztērēt visu, kamēr ir, un pēc tam lauzīt galvu, galīgi neder šim vecumam, un pa lielam visur citur es vēl spēju nokompensēties, bet šite braucu auzās. divas nedēļas, ko padomāt par šo jautājumu, un tad smuki nolikt algu nodokļos, kredītkartē un krājkontā. 
Par šo pukstu
Mar. 14th, 2017 @ 03:17 pm .
Skaņa: Keep On Loving You - Cigarettes After Sex

kaut kā darbā esmu uzsēdusies uz cigarettes after sex, kas būs pozītī. viņi jau kaut kur bija un es tāpat, gatavojoties festam, klausījos un bija pilnīgi vienalga, gan jau likās par gaudulīgu, lēnu etc. bet tagad šķiet lieliska darba fona mūzika. piemēram, iedūdojot klasiku (oriģināls senajās noskaņās).
Par šo pukstu
Mar. 13th, 2017 @ 11:49 pm .
Skaņa: She's Got Her Ticket - Tracy Chapman 1988(live)

vakara dziesma.
Par šo pukstu
Mar. 12th, 2017 @ 04:41 pm .
Skaņa: tracy chapman
Tags:

kaut kā vēl brīžiem iedomājos, ka nu jau iet pusē piektais mēnesis bez neviena randiņa un tamlīdzīgām lietām. varbūt jāpārvērš par challenge, ar termiņu uz kādu pusgadu vai gadu. varbūt ne. anyway, fakts paliek fakts un pašai priekš sevis interesants.
Par šo pukstu
Mar. 12th, 2017 @ 04:02 pm .
kā jau bija aizdomas, šī nedēļa beidzās tāpat kā sākusies, dejojot un laikam mums abām vēl ik pa brīdim ir par maz. tagad jāmēģina sevi pievērst atpakaļ arī ikdienas dzīvei, praktiskām un kārtojamām lietām, neviens manā vietā viņas kaut kā neizdara. un vajag sevi kaut kad arī izvest ārā, citādi dzīvoju tikai pa vakariem un naktīm, saules gaismu neredzot.
Par šo pukstu
Mar. 9th, 2017 @ 11:08 am .
Tags:

šī nedēļa sāk šķist aizdomīga. bija sarunātas, bet atcēlās aizvakardienas pusdienas, vakardienas pusdienas tika pārceltas uz šodienu un tāpat atcēlās, šodienas teātris tāpat, nedēļas sākumā tika paziņots par viena dejošanas festa atcelšanos, vakardienas darba saruna tika pārcelta uz šodienu un vēl ir laiks tur arī kkam notikt. es varu derēt, ka rītdienas plānotā pasēdēšana arī ies visa šī pēdās un nenotiks. nav nekādu iebildumu, tik jā, weird.
laikam jau pārmaiņas pēc vakarā vnk jāiet mājās.
Par šo pukstu
Mar. 9th, 2017 @ 12:25 am .
Tags: ,

sieviešu dienā sēdējām ar draudzeni, triecām cuba libre un pļāpājām. un es nevaru atcerēties lieliskāku sieviešdienu, kad nāku mājās ar totāli pārlaimīgu smaidu, jo man no zila gaisa ir uzkritusi viņa, ar kuru runāties un dejot, un mums ir plāni tuvāki un tālāki, būs daudz kokteiļi un dejošanas, visa nauda pazudīs, bet es pavisam pārlaimīga nākšu kaut kad pa nakti mājās un priecāšos par sevi, viņu un visu to, kas ir. es baudu saskarsmi un sevi. un pa lielam nekā diži daudz cita jau nemaz arī nav šai dzīvē, visu lieko atmetot.
Par šo pukstu
Mar. 8th, 2017 @ 05:37 pm .
Tags:

'mīlu' vācu valodu. vārds: unbedenklichkeitsbescheinigung. noteikti nav vienīgais tik burvīgais un forši izrunājamais, bet nu, tāpat, lielisks.
Par šo pukstu
Mar. 2nd, 2017 @ 10:43 pm .
Skaņa: g-eazy some kind of drug
Tags: ,

tuvāko pāris mēnešu plāns varētu būt savest kaut kādā kārtībā finanses (vismaz nodokļus un kredītkarti) un iekārtot jauno dzīvesvietu tā, lai tik ļoti neizskatās pēc noliktavas :) un jā, vēl jānoķert mācību iekavētās lietas.
ja visa nauda ir pa nullēm [pozitīvajā variantā, kad es kko impulsā neiztērēju tā, ka ir mīnusā], tas vispār priekš manis ir dikti labi - es beidzot tērēju tās lietas, kuras vnk bija kaut kad ieviestas un stāvēja. ar visādīgu sevis piebremzēšanu un saiešanu mazliet askētiskākā režīmā varbūt pat pēc kāda laika noreducēšos tikai uz to, kas tik tiešām ir vajadzīgs un patīk, bez mantu 'drošības bufera'. drošību drīzāk vajag kontā. visur citur pietiks ar patikšanu un jēgu. tā pieaugšana paģēr baigo disciplīnu, meh.
Par šo pukstu
Mar. 1st, 2017 @ 12:51 pm .
Skaņa: the xx - say something loving

no rīta pieceļos un galvā kaut kas skan. šorīt - the xx. uz pavasari kaut kādi rozā taureņi galvā laikam ieviešas, romaņķika. 
tā viņu jaunieviestā gregoriāniskā gaudošana gan nedaudz kaitina, jo īpaši dziesmā Lips. un lai viņi man piedod, nemaksāšu es par siguldas konci 40 eur, labāk to ielikt opener biļetē.
Par šo pukstu
Feb. 27th, 2017 @ 11:14 pm .

beigta no dienas, beidzot tā ir beigusies. varētu vēl pāris reizes atkārtot visādus beigšanās vārdus, bet nedēļa taču tikai sākas. ne man. man viss sākas 6dien ar ballīti. 
vakara dziesma. vakar klausījos un šodien uzpeldēja no pavisam cita virziena tieši šī dziesma ar skaistu video. 
Par šo pukstu