Par šo cibkasti
Esošais mēnesis
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Nov. 20th, 2015 @ 09:07 am lu open minded
Tags: ,

I.Austera sociālā psiholoģija online, pirmās 2 nodarbības jau pieejamas.
Par šo pukstu
Nov. 17th, 2015 @ 10:39 pm .

kkad cibā redzēju recepti saldējumam - zemesriekstu sviests + banāns, nopirku sastāvdaļas, līdz uztaisīšanai neesmu tikusi, toties esmu sev atklājusi zemesriekstu sviestu. vēl meklēju, kurš vislabāk garšo, pagaidām starp barneys best crunchy un meridian (bez nekā, crunchy), labāk otrais (100% rieksti!), bet bik ķēpīgs. toties ar galeti, banāniem un kanēli tiešām garšo labi. ja pasākšu šito ēst, tad, pievienojot ikdienas avokado, drīz sastāvēšu tikai no šitiem labajiem taukiem un būšu taukaina, taukaina. un rīt būs eko vista eko apelsīnu mērcē ar abavas rabarberu brutu :)) 
bet tagad pie vienas burvīgas grāmatas - gut: the inside story of our body's most under-rated organ. ļoti, ļoti forša, varu vakariņu laikā lasīt nodaļu 'How does pooing work?..' un pēc tam visu vakaru runāt, cik ļoti daudz interesantu lietu esmu uzzinājusi :D
Par šo pukstu
Nov. 17th, 2015 @ 09:59 pm .
Tags: , ,

no pagātnes esmu uztaisīta, pie turienes esmu nonākusi. ir ļoti interesanti mēģināt tikt kaut kādā skaidrībā par bērnību. jo īpaši cilvēkam, kas neko īsti neatceras. lēnā garā velku ārā visu ko, spīdzinu līdzcilvēkus [tā vien šķiet, ka tā ir mana bērnības sajūta - kā vienīgais bērns starp pieaugušajiem kritu uz nerviem ar runāšanu, jautāšanu, būšanu bērnam]. kaut ko saprotu, kaut ko nesaprotu. viss ir ķermenī, viss paliek iekšā. [un to ir tik interesanti vērot, kā tas ritinās nost dejā] un kaut kā mierina tā doma, ka es ar to visu ņemos tagad. principā, tāpēc arī ņemos. lai daļu tarakānu piejaucētu, pirms kaut kādā sazinkādā nākotnē [tuvākie 5-10 gadi] ierodas kāds mazs katalizators. lēnā garā pieņemt bērnus kā parādību. ka no viņiem nav jābaidās. un ka es ar to gan teorētiski, gan praktiski varētu tikt galā tādā veidā, ka uz sevi nevajadzētu lamāties pārāk bieži. jo man riebjas cilvēki, kas slikti izturas pret dzīvniekiem un bērniem. kaut kā gribās samazināt iespēju būt vienam no tiem. kad apošņāšu bērnību, būs jākāpjas arī atpakaļ, ar dzimtu, helingeru etc. grūti iedomāties kaut ko foršāku un interesantāku :)
Par šo pukstu
Nov. 16th, 2015 @ 06:03 pm .
Tags:

lasāmais: mothers of isis.
Par šo pukstu
Nov. 16th, 2015 @ 02:48 pm :D
Tags: , ,

google translate savā spožumā.. dargais Kunga, )
Par šo pukstu
Nov. 14th, 2015 @ 01:00 am .
Oma: :(

noskatīties Amy un pēc tam lasīt par Franciju ir vairāk kā pietiekami, lai sēdētu dīvānā un šņukstētu. sāpīgi un skumji. 
Par šo pukstu
Nov. 13th, 2015 @ 05:58 pm .

jācer, ka ies: paneļdiskusija "Vai zinātne ir apglabājusi Dievu?" tiešraide.
Par šo pukstu
Nov. 7th, 2015 @ 03:16 pm .
Skaņa: Little Big Town- Little White Church
Tags: ,

izrādās, kaut kas, ko man patīk skatīties, ir the voice. x factor izturēju 2 dziesmas, bet tur pilns ar dejotājiem, bekvokālu, milzumdaudz gaismām un visādas drazas apkārt. the voice ir vienkārši balss un tas, kas nu tam cilvēkam sanāk. šī meitene ir skaisti. un tur daudz nezināmu dziesmu, vismaz priekš eiropieša, kas kantrī neklausās, piem., little white church, kas priekš manis it kā izlien ārpus country, bet, izrādās, ir vnk an up-tempo country song.  
Par šo pukstu
Nov. 7th, 2015 @ 01:05 pm .
Tags: ,

dilans vakar bija atkal jauks, pat par spīti tam, ka nebiju paēdusi, tāpēc man bija auksti un es dīdījos, sāpēja kakls un ar aizrautīgu smiešanos pēdējos gadus neaizraujos praktisku apsvērumu dēļ. galvā vēl jāpārcilā, kas patika vislabāk. nupat atcerējos, ka pēc 'izvēlies, kurā krīzē vēlies būt' un imigrantu stāsta nāca tas, ka ir jāpieņem visi cilvēki, jo tevī pašā visi dzīvo. tas bija labs. viņš joprojām ir foršs puika.
šod gribēju uz laukiem, bet deguna dobumos vēljoprojām kkāda zaraza dzīvo un tur sāp un spiež, apnicis jau. būs atkal pie lora. ļoti jau nu ķermenis pret kko protestē jeb vnk gaida, kad beidzot iešķiebšu kādu devu ar antibiotikām, no kā pagaidām biju atturējusies. šodien gulta, pica un kkā uz raudāšanu viskas pavelk. zabavno.
Par šo pukstu
Nov. 5th, 2015 @ 10:35 pm .
Skaņa: lana del rey

izsitos no līdzsvara. aizgāju uz savām iekšējām mājām, bet tur viss svešs, visi jauni un kāds pretējais dzimums tik ļoti līp klāt, ka nemana izvairīšanos un ignoranci. jūtos briesmīgi, kad tā dara. bēgu, izvairos. man jau nav ar dūri pretī jāiet, lai saprastu, ka nea. (bet tomēr vajadzētu. bēgot paliek sajūta, ka jāskatās pār plecu, bet konkrēti skarbi novelkot robežu, nav vairs nekas jādara, tik ne vienmēr situācija to ļauj.) klubos, kad kāds piesienas, parasti, pat ja tur esmu viena, ir kāds lāga zēns, kas, pat zinot, ka ar mani nekas nespīd, norāda tam citam arī to pašu, ko es jau gana skaidri norādu. protected. un te jau mazliet arī, tikai apstākļi neļauj.
iekšējā komforta jautājums, kā sevi gribu sargāt un cik ļoti uzticos izjūtai, ka vajag, cik stipri to darīt un tam, ka to varu izdarīt un neviens neko nedrīkst pārkāpt. man par sevi un šo tēmu vēl jāpadomā, it īpaši pašai sevi liekot situācijās, kur tik tuvu jābūt. sievietēm kaut kā citādāk tas viss šai pasaulē. un, ja papraktizē un padzīvojas pa to iekšējā miera un maiguma sajūtu, tad pavisam grūti sanāk atcerēties, ka var arī skarbāk. tā kā varbūt labāk tur nemaz nelīst.
tīri smieklīgi tas pašai priekš sevis, kad situācijas izraisa kkādas iekšējās izjūtas, tik interesanti.
Par šo pukstu
Nov. 5th, 2015 @ 12:26 am .
Skaņa: lana del rey
Tags: ,

jo labāks garastāvoklis, jo sliktāk man sanāk nolikties gulēt. jo iedvesmo pat semināri, kuri nemaz tik ļoti neiedvesmo. tagad sevi jāpabaksta, ka jārūpējas par sevi ir, to māca visur un visi. pie tam par tā darīšanu pat nauda nav jāmaksā, reizēm. tā ka bezmaksas gulētiešana, aidā. [es naudu spēju iztērēt tik mega ātri, ka pati nesaprotu, kā. neviena jauna drēbe. tikai kaut kādas mācības un sevis tehniskās apkopes. eh.] 
aizmiegam ar I just wanna get high by the beach, get high by the beach, get high... /beach interesē, high neinteresē, un kad vēl pavisam dzīvošu bez cukuriem un alko, pat izslēdzot mazās, neapzinātās reizes, tad glaudīšu sev galvu ilgi un kārtīgi. liriska atkāpe./ 
Par šo pukstu
Nov. 3rd, 2015 @ 11:43 pm .
jāatzīst, ka neviens no tiem 8 rīgas logučiem tā īsti nepatīk. izbrāķētie gan varenjautri.
Par šo pukstu
Nov. 3rd, 2015 @ 10:46 pm .

ai, cik forši, ka tuvojas viegli koncerti, tagad klausos šo to no jaunā albuma. biju paklausīties prof.Danilānu, iedvesmo mani šitādas lietas un tad vakarā varētu vēl kalnus gāzt, ja vien nebūtu jāiet gulēt. tik labs noskaņojums un tīri tikai no sēdēšanas un kaut kā jauna klausīšanās. 
bet man ļoti, ļoti nepatīk būt mājās vienai. nezinu no kā esmu kļuvusi (vai palikusi) baisi bailīga. čaukst kaut kas, tad iebūkšķas. bet neviena taču nav. vakar bija muša, šodien vairs nav. žēl, ne uz vienu nevaru norakstīt tos būkšķus. 
upd: jej, muša ir atpakaļ, bija tikai izlidojusi uz balkona :D un potenciāli vainīgais miskastes maiss arī tika iznest. mājās miers un laime.
Par šo pukstu
Nov. 2nd, 2015 @ 07:42 pm .
jej - uz darbu aizvilkos, nej - uz jogu nē. bet to nākamnedēļ. mans savārgušais ķermenis, kas joprojām ik pa brīdim dzīvo ar ap 37, tik daudz nespēj celt vienas dienas laikā. pēc šitās sēdēšanas pa mājām tā vien šķiet, ka galvā ir ievākusies kkāda neforša tante, kas vislaik tur par visu ņerkst un krīt man uz nerviem, komentējot cilvēkus un visu ko, kas apkārt notiek, tāpēc viss besī. un galva arī sāp, līdz ar to tik daudz iemītniekus paciest kļūst jau grūti.
Par šo pukstu
Nov. 1st, 2015 @ 03:21 am .
Skaņa: Joni Mitchell - Help Me

miega dziesma no the voice klausīšanās. interesants vokāls. 
Par šo pukstu
Oct. 31st, 2015 @ 04:37 pm halo-vīns.
liftā bija uzraksts, ka jānopērk konfektes sīčiem, kas ies izspiest. uzraksts bija tikai krieviski. mēs neesam mājās.
Par šo pukstu
Oct. 31st, 2015 @ 01:04 am .
Skaņa: Can’t Sleep Love – Pentatonix

miega dziesma no j.fallon šova.
Par šo pukstu
Oct. 29th, 2015 @ 05:17 pm .

pie jebkādiem nenoskaņojumiem vienkāršais risinājums - sākt kko kārtot, slaucīt etc. labi strādā un gandarījums pēc tam arī ir.
Par šo pukstu
Oct. 28th, 2015 @ 11:28 pm .

kkur fb bija rakstīts, "The secret to a clean kitchen is simple. Don't cook." neievēroju, uztaisīju raw laima-avokado kūku. nebiju domājusi, ka tie abi divi tik labi draudzēsies un sanāks tik interesanta garša :) jānopērk gan normālāks blenderis, citādi ar rokas štruntiņu ir grūti uztaisīt, jo īpaši mandeles samalt. kāpēc šī recepte - nepatīk man dateles, vīģes, ar ko parasti aizvieto saldumu šādās raw kūkās. toties kļavu sīrups man garšo, un principā viss, kas tur ir, garšo. tikai laikam maliņu uztaisīju par biezu, grūti salauzt, un pagaidām nav vēl nekas sacietējis, varbūt nemaz nesacietēs, nez, rīt redzēs. bet patīk šitas veidojums. 
nesen uztaisīju arī to veģetāro creme brulee, bet novelšu vainu uz pārāk lieso kokosriekstu pienu, ka negaršoja ne pēc kā un izlidināju ārā. nopirku treknāku pienu, kkad pamēģināšu vēlreiz. 
UPD: nekas tai kūkai nesacietēja (jo kas gan tur var to izdarīt, loģiski domājot, tikai mitrums riekstos sasūkties, kas notika un ir garšīgāk, bet ne tik ļoti sasūcās, lai zaļā masa kļūtu saturīgāka). toties kļuva brūnāka. oksidējās avokado, pat ar visu laima sulu.
Par šo pukstu
Oct. 25th, 2015 @ 03:33 pm .
Tags: , ,

kā rādās, slimošana mani pārvērš par totālu mājsaimnieci. taisu ēst, kārtoju māju, pieķēros drēbju čupai "jālabo" (uzradās jaunas drēbes :), lasu grāmatas un domāju, kā smukāk lai sazīmē peonijas, praktiski gan vairāk to meklējot par rozēm, jo tās šķiet vienkāršākas. protams, visvienkāršāk ir tās peonijas paņemt un nopirkt, gan jau kāds cits ir sazīmējis un sakrāsojis tieši tā, kā es gribu. esmu pārāk nepacietīga, lai tagad ņemtu un trenētu roku, mācītos par kompozīciju un vēl simts lietas, lai tikai dabūtu to vienu bildi.
anyway, kur es paliku. ā, jā, mājsaimniece, kas ir vispār aizmirsusi par darba eksistenci un līdz ar to ir visnotaļ happy. mīļais teica, ka kādā laboratorijā sameklēs vīrusu, lai es vislaik šitāda esmu. smadzenes gan mēģina kko sačakarēt, stāstot, ka vajag izdarīt to un šito un vēl kko, nevis baudīt procesu. ja tic prisjolkovai, tad tas ir vīrišķās enerģijas ceļš, uz rezultātu. jāsaka, ka man viņa kopumā kaitina mazāk kā citi vēdiskā tipa bla bla, jo te vēl ir šis tas iepīts, kas smuki saskan ar citās, nopietnākās vietās, saņemto. un tā nu tas ir, ka, staigājot pa māju, un darot miljons sīkumus vienlaicīgi, jūtos labāk, nekā 8 h darbā mēģinot sataisīt 1 perfektu dokumentu uz x lpp.
nekur negribās skriet un neko negribās darīt. nez, cik tur slinkums, cik slimošana, cik tā saucamā sievišķība..
Par šo pukstu