Par šo cibkasti
Esošais mēnesis
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Feb. 22nd, 2017 @ 09:54 pm .
Skaņa: Solange - Lovers In The Parking Lot

man tā sāk rādīties, ka uztaisīšu sev pa vasaru piedzīvojumu un uz openeri braukšu. pie tam baigi centīgi nemeklējot kompāniju, tātad, moš viena. daži draugi gan brauks, bet tas būs tur, galā. un man jau ir kvī kvī, cik forši. ar autobusu var aizlaist līdz gdaņskai un gdiņa turpat tuvumā. šitas jau būs ceļošanas vienai next level. 
no citām ziņām, par spīti tam, kā man negribētos ēst cukuru, bet tieši saldumi ir tie, kas visilgāk stāv un tāpēc ir gandrīz vienīgais, kas mājās no ēdamajiem vēl ir. tā kā, ja gribās paēst, var salasīt vismaz puskilo konfekšu :D 
un par godu opener, lai iet solange.

upd. un tomēr, ir arī tāda lieliska lieta kā saldētava, un tur ir zemenes un avenes :)
Par šo pukstu
Feb. 22nd, 2017 @ 12:40 am .
Skaņa: bishop briggs - river

šodienas dziesma, noklausījos jau kādas padsmit reizes. piefiksēju gan bačatas remiksa formā, oriģināls pavilka vēl vairāk, ka kādreiz gribētos pat horeogrāfiju uztaisīt, kā šitie izdarījuši.. bet līdz tam vēl pāris gadi. 

-shut your mouth and run me like a river-
Par šo pukstu
Feb. 19th, 2017 @ 11:11 pm .
Skaņa: beyonce - sandcastles

beidzot ir bey sandcastles oficiālais video. skaists. if we're gonna heal, let it be glorious.
Par šo pukstu
Feb. 18th, 2017 @ 05:19 pm .
Tags:

saņemties izdarīt to, kas noteikti jāizdara, lai ātrāk varētu darīt to, ko gribās. un gribēties ta man protams gribās sapucēties un laist dejot, smieties un visu, kas ar to saistīts.
man ir tik daudz mantu. bet tur ir viskaut kas no visām dzīvēm. un es vēl nezinu, vai un ko man vajadzēs šajā. un es vēl nezinu, kāda šī būs. bet šogad gan ar to vajadzētu tikt lielākā skaidrībā. un šobrīd es laikam arī spēju palikt mierā ar šo neskaidrību un akli neskriet nekur iekšā. tas labi.
Par šo pukstu
Feb. 13th, 2017 @ 09:48 pm .
Skaņa: rihanna - work
Tags:

ai, nu, sākās mjau mjau laiks, kad ieritināties kaut kur un pašņukstēt, bonusā vēl apslimums viegls. pabarot sevi, palasīt biš un gulēt, praktizējot visādi labu pašmīlestību un rūpes, pat ar to domu, ka nevaru sagremot vienu darba feilu [kārtējo], bet tas vēl izstrādājams pasākums. daudz tādi, patiesībā. kaut vai mans 'hit and run'. ir tik interesanti vērot savas reakcijas uz visu ko. nevar saprast, vai ir jādzīvo tā, lai ir vienkārši un labi, jeb tomēr tā, lai ir interesanti (kas man laikam skaitās visādas tarakānu dresēšanas). gan jau abi divi.
Pateicības: draudzenes; uzķeru iekšējo kkādu miera fīlingu un dabūnu atpakaļ, kad pazaudēju; trenējos pieņemt sevi visādu, kāda nu tai brīdī esmu, sagurusi, sastresojies vai ko safeilojusi, saskumusi, dusmīga, pārreaģējusi kko, tāpat; viss pa lielam ir labi.
Par šo pukstu
Feb. 11th, 2017 @ 11:58 am .

mailijas mazās māsas dziesma pavilka, klips gan ne īsti. domāju, ko atgādina, un laikam jau visus tos zemā balsī runājošos duetus, kā we won't, you and me etc.  
Par šo pukstu
Feb. 11th, 2017 @ 11:37 am .
Skaņa: grey, bahari - I miss u

it kā lieliska diena, kad beidzot izgulēties, un es pat aizmigu un gulēju. tikai sapnī vislaik kaut kas vajāja un bija jābaidās, jāslēpjas, jābēg. nonstop stress. un arī pēc tam, kad no rīta pamodos un aizmigu vēlreiz, tieši tas pats turpinājās. zemapziņa spēlējas.
Par šo pukstu
Feb. 9th, 2017 @ 10:14 pm .
Skaņa: bahamas
Tags: ,

mani viskaut kas satrauc vai nu par daudz vai par maz, un tā tā uzmanība klejo no vienām lietām pie otrām. mēģinu pieslēgt smadzenes, lai tur augšā paliek darbs un mācības. pārāk bieži sāk nesanākt un es visu atkal norakstu uz vecumu. un, kad paskatos dzimšanas gadu kārtējam piefeisbukotajam paziņam, par kuru esmu domājusi, ka ir vecāks vai vismaz ap mana gada, bet izrādās jaunāks, tik tiešām kaut kā sajūtos sena. bet viss relatīvi.
un man drīz jau būs diezgan nojaušams six-pack. laikam jau ir vienalga, ka meitenēm ir jābūt "mīkstām un pufīgām" un vīrieši nav suņi, kas krīt uz kauliem etc, man pašai patīk tā sajūta, ka presīte ir un pavisam kvī būs tad, kad varēs redzēt vēl labāk. working on it. tik fit neesmu bijusi sen :)
Par šo pukstu
Feb. 8th, 2017 @ 11:09 am .
Skaņa: DVBBS & CMC$ ft. Gia Koka - Not Going Home

un atkal pleilistē pavilka hausiņš. vasara nāk :)
Par šo pukstu
Feb. 7th, 2017 @ 12:38 pm .
Skaņa: Lauv - The Other

šodien pavilka dziesmiņa, ne miega pagaidām.

Who wrote the book on goodbye?
There's never been a way to make this easy
When there's nothing quite wrong but it don't feel right
Either your head or your heart, you set the other on fire
 

Par šo pukstu
Feb. 6th, 2017 @ 09:21 pm .
Skaņa: lady gaga - million reasons
Tags: ,

visādi nogurusi un priecīga, tik šodien nevarēju dejošanā novaldīties un nevadīt.. šausmīgi skan, bet, kad partnerim lēnais temps, brīžiem sanāca ieraut savējā, jo man garlaicīgi tur ņuņņāties un es pati zinu kustības :D acīmredzami, ka man vajag gana stipru satvērienu, lai 'savāktu'. varu jau pielāgoties, pēc īsa brīža sanāca, bet iesākumā ne. jāmācās. tāpēc citas dejas ir tik interesantas, kur man šitādas opcijas ir atslēgtas pavisam un es 'labi vadoties', jau n reizes dzirdēts pārsteidzošs [pretrunā ar ievadu] kompliments.
Par šo pukstu
Feb. 2nd, 2017 @ 11:23 pm .
Skaņa: Fleetwood Mac - Seven Wonders (Live Video)

fleetwood mac man vienmēr būs maģītis, kurā uz riņķi iet viņu '87 gada disks 'tango in the night', kamēr mēs ar tēti krāsojam sienas manā dzīvoklī. ir vasara un viņi dzied. neatceros, vai tad biju laimīga, bet zinu, ka sienas bija dzeltenas.
tāpēc miega dziesma - seven wonders, kādu gadiņu vecāka par mani. 
Par šo pukstu
Jan. 30th, 2017 @ 10:29 pm .
Skaņa: james arthur
Tags: , ,

joprojām karos augšā, kopā ar datoru un mobilo. tā arī neatpūtos, pat grūti pateikt, kāpēc. jo, hm, vēl taču kustos.

fun lietas: spotify latino pleiliste, kuras beigās autors ielicis ac/dc gabalu un deju pasniedzējas teksts ~ 'meitene vadīsies, ja vīrietis turēs rāmi'.
labi, darbiņš, miegs, darbiņš, atslābt, mācīties, dejot, gulēt. and repeat.
Par šo pukstu
Jan. 28th, 2017 @ 01:45 pm .

ir interesanti atcerēties sapni, kurā biju kkādā svešā pilsētā un kkāda sociāli iedvesmojošā pasākuma ietvaros entonijs hopkinss uz ielas pienāca, apskāva un kaut ko teica. un kaut kur pēc brīža tika apskauta arī kkāda dziedošā daiļava. manos sapņos nemēdz dzīvot aktieri etc, jo ikdienā uz viņiem maz skatos un sapņi tomēr lielākoties ir iepriekšējo dienu pieredzes samiksējums citā mērcē. žēl tik, ka neatceros to messidžu, kas bija no viņa jāuztver. gan jau kaut kas labs un skaists.
Par šo pukstu
Jan. 25th, 2017 @ 10:17 am .
Tags:

gribās kaut kur piefiksēt, ka man rumba šķiet zeme. un es esmu tik pa gaisu, tāpēc man viņu vajag, bet grūti iet. ārpus komforta zonas. kustības, kas nesanāk, sajūtas, kas nenāk. tāda viegli kaifīga laušanās ar sevi un ķermeni. atcerējos baudu no muskuļu piepūles.
Par šo pukstu
Jan. 23rd, 2017 @ 09:06 pm .
Tags: ,

pa nakti pamodos ar īsteni drudžainu sajūtu un visu dienu dur ausī un sāp kaklā. ķermenis laikam protestēt pret manu nevērību. pareizi, malacis. nevar šitā nerūpēties un nedot mieru.
viņš vispār ar mani ļoti konkrēti runājas, kaut vai ar to pāris nedēļu klepu, kuru gana loģiski savilku ar visa kā noklusēšanu dzīvē. somatika, mana dārgā. laikam laimīgi tie cilvēki, kuriem fiziskais uz galvu nereaģē un kuri pa lielam spēj būt čuķ atsaldēti. mazliet apskaužu.
fun fact: gadās pa kādam spānim, kam ķermenis izklausās kā germany un tad sanāk gardi nosmieties.
Par šo pukstu
Jan. 23rd, 2017 @ 12:03 am .
Skaņa: Jon Bellion - Maybe IDK
Tags: ,

brīvdienas ir beigušās un es esmu vēl vairāk piekususi kā no darba dienām, jo te vēl bonusā bija dejojami vēli, vēli vakari. nesen pirms gulētiešanas domāju par dejošanu, kāpēc tā esmu [atkal, joprojām] aizrāvusies. kaut ko kaut kur esmu darījusi šai jomā jau no kādu 7 gadu vecuma, bet vienmēr kaut kas pārtrūka, pirms kļuva nopietni. bet tā, ka ir nopietni un es varu a la profesionāli to darīt [vismaz kustēties tā], ir bijis tāds paralēlais sapnītis visu apzinīgo dzīvi, jo vienmēr ir labi sanācis. and that's it. uz turieni es šoreiz arī došos un nu jau galvā ir gana liels briedums, lai spētu uzņemties saistības pret sevi arī ilgtermiņā un sasniegt gribamo. damn, I feel good :)
Par šo pukstu
Jan. 22nd, 2017 @ 01:21 am .
Skaņa: Jon Bellion - All Time Low

foršs bīts dziesmai un tas tekstiņš 'I've been trying to fix my pride but that shit's broken'. nejūtos gan related ar to, vecums vairs nav tas, bet kādreiz dzīvē noteikti bijis un vienkārši skaisti skan. miegam.
Par šo pukstu
Jan. 21st, 2017 @ 12:36 am .
Skaņa: Coldplay - Fix You

miegam.
Par šo pukstu
Jan. 18th, 2017 @ 12:16 am .
Skaņa: Chino y Nacho - Andas En Mi Cabeza ft. Daddy Yankee

atkal latino popsa galvā, pie tam pavisam salda, bet ko lai dara, iesildīšanās mūzika kaut kā pieķeras. bet galvai labāk vakardienas miega dziesma. sleep tight. 
Par šo pukstu