Par šo cibkasti
Esošais mēnesis
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Oct. 1st, 2015 @ 10:43 pm .
Tags: , ,

kaut kā foršs tas septembris. vai nu tas, ka darbs mazāk, vai kā, bet atvaļinājuma apņemšanās katru nedēļu satikt kādu, ar kuru man gribētos papļāpāt, izdodas ar uzviju, meitenes pašas piesakās, tik es esmu tā, kas sarunā konkrētus datumus pēc pāris nedēļām, jo ātrāk nav kad. un vakari ir tik dzīvīgi. draudzeņu, cilvēku, krāsu laiks. akrila krāsas ir tik taustāmas. ar aizvērtām acīm un pirkstiem pa papīru. un tik košas, pilnīgas krāsas. skaidrs, ka akvareļi man nepatīk. es po žizņi visu pārspīlēju un daru intensīvi. krāsošana. tas ir tas, ko daru. lapu nokrāsot. un skatīties, kas notiek. kā patīk. kā šķiet, ka jābūt kkā citādāk. simetriski, pareizi, kaut kam. bet ļaut tālāk būt nepareizi. man sev daudz jāļauj nepareizi. iekšējais vecāks lai iet uzpīpēt.
Par šo pukstu
Sep. 29th, 2015 @ 10:12 pm .
Skaņa: moby
Tags: ,

nesaprotu, pa kuru laiku atnāca aukstums. vēl sestdien gāju svārkos bez zeķubiksēm un bija tikai mazliet vēsi. šodien mētelī drebinos un gribu cepuri.

sākās vēl viens darbs, process. interesants. ilgstošs. būs labi un dziļi. aizķēra tas teksts, ka psihe ir lēna. prāts ir ātrs un tāpēc šķiet, ka viss notiks fiksi, bet psihe tik ātri nevar, tai vajag gadus (minēja vismaz 2), kamēr procesi notiek un izmainās. tāpēc jābūt iejūtīgam ar sevi. pacietīgam.
reizēm man šķiet, ka visi man apkārt ir tādi, iet pie terapeitiem, uz semināriem, lasa viskko par sevi utt, jo brīvais laiks pārsvarā kaut kur tur noris. un tad aizmirstu, ka citiem tā nav. un ir tādi, kam tāda sevis pētīšana ir pavisam pie kājas. arī tā ir ok, nav ne labi, ne slikti.
vēl patika teksts par to, ka pieņemšana nav piekrišana. tā ir tikai pieņemšana zināšanai, ka jā, ir arī tāds variants un būšana mierā ar to. un viss.
Par šo pukstu
Sep. 28th, 2015 @ 11:04 pm .
Skaņa: James Bay - Let It Go - Dance | A Breakup Story
Tags: ,

skaists deju video.
Par šo pukstu
Sep. 28th, 2015 @ 06:02 pm .
Tags:

nfs spēlēšana nozīmē to, ka ssā paskatījos uz porche. kādreiz jau man būs maza, fiksa mašīnīte, kad vajadzēs. tik diez vai šī, jebšu man jākļūst par baigo karjeristi vai, hm, kā šito sauca, jā, dievieti, kas tā iedvesmo, ka nu tik. kā raksta uģis kuģis pēdējā shape, sievietei jāpasniedz siltas vakariņas, klusējot jānovāc un tad jāapsēžas vīram blakus, tad var sākt runāt, jo viņš ir atpūties. tā, lūk. neizklausās mašīnas vērts :D 
Par šo pukstu
Sep. 28th, 2015 @ 11:34 am .
Tags: ,

nezinu, kāpēc man radās ģeniālā doma, ka vajag uz datora uzlikt need for speed. bet brīvdienās pāris stundas pavadītas tur. ne tā, ka baigi daudz, bet tomēr, pāris stundas, kuras varētu arī kko palasīt vai pazīmēt. man laikam šāda laika pavadīšana vienmēr radīs vainīguma pēcgaršu par izšķiesto laiku un neko tur padarīt, pat ja kaut kas tur tajā ātrumā ir (tāpat kā man patīk ar velo traukties, vai mašīnu dzīvē). tiesa, varbūt kkas tipa brain training (1, 2)jāgūglē, smadzeņu uzlabošana vienmēr iet listē 'noderīgi'.
Par šo pukstu
Sep. 24th, 2015 @ 10:48 pm .
Skaņa: jessie ware
Tags: ,

dikti forša nedēļa. rītdienas 8 darba stundas neskaitās, visi mani pilnie vakari noslēdzās ar šīvakara ķēpāšanos, dabūju sev special uzdevumu brīvdienām, tik jānopērk papīrs un akrila krāsas - ar aizvērtām acīm izvēlēties krāsas un ķēpāties (pie tam ar rokām). un tik forša bija jogošana, frizieris, draudzene un pastaiga, tik foršs seminārs un šis vakars. ja vien es mācēšu sevi laicīgi pietiekami daudz nolikt gulēt, tad vienīgais, kas pilnai laimei pietrūks, būtu kāda dāma, kurai samaksāt, lai iztīra dzīvokli. par šo aspektu būs jāpadomā. jo brīvdienām man ir pavisam citi lieliski plāni.
Par šo pukstu
Sep. 22nd, 2015 @ 10:47 pm .
Oma: grumpy
Skaņa: ewert and the two dragons
Tags: , ,

jē, sagurums jau otrdienā, un pavadošs nīgrulis.
gāju gar brīvības pieminekli un tajā brīdī kāds gudri stāstīja, ka vajag grozījumus imigrācijas likumā, kas nosaka, ka, ja kādi starptautiski normatīvie akti ir pretēji lr, tad prioritāte ir lr normatīvajiem aktiem, uz ko man galvā skanēja 'idiots' un man to ļoti gribējās pateikt kādam no tiem, kas tur klausījās, bet tā labāk nedarīt. tas, ka starptautiskie ir prioritāri (nu, izņemot mambodžambo utml valstīs), sunim skaidrs, pie tam tas konkrēti ir ierakstīts arī apl un vēl šur tur gan jau. un būtu smieklīgi šādas idejas bīdīt, sēžot es un kāri ēdot fondu naudiņas. un vispār, man turpina krist uz nerviem, ka gar normatīvajiem aktiem grābstās visi, kam nav slinkums. nez kāpēc citās lietās tomēr prasa kkādu profesionālu saprašanu. darbā čortojamies par pēdējo bezjēdzību mūsu likumā, kas tika uztaisīta vienkārši ar domu "paskatīsimies, kā tas izskatās". un es teikšu, ka izskatās slikti. bet sēžot savā ziņā barības ķēdes neizdevīgākajā un neaizsargātākajā posmā, laikam jau citādāk nevar būt. 

un kad draudzenei mājās atnāk vīrs, tad ir diezgan skaidrs, we're getting older, my love. pagājušonedēļ uķināju citas sīci (laikam pirmais tikai mēnesi vecais, kas man ticis rokās, pat izdevās nesaraudināt). tagad laikam visām jāaprecas, tad pēc storija ir bērni un tad kkad rindā visi šķirsies. ja šādi uz dzīvi paskatās, nekā interesanta. 

man šodien ir tāpat par daudz enerģijas, ja jau vēl ir, lai par kko pukstētu. 
Par šo pukstu
Sep. 22nd, 2015 @ 11:36 am .
Tags:

šodien mana pacietība un iecietība lēni mirst. interesanti, ka abi vārdi saistīti ar "cietība", kkad par šo jāpadomā, vai tas ir par būšanu cietam jeb ciešanām. jebkurā gadījumā, no tā, ka man riebjas kļūdīšanās, gan citu (un nafig tik daudz!!), gan sava, man vēl jāārstējas.
Par šo pukstu
Sep. 21st, 2015 @ 11:00 pm .
Skaņa: jessie ware - champagne kisses

izrādās, man bija čuķ vairāk enerģijas, kā likās. un darbā nebija nemaz tik slikti, pat ja no rīta atkal trūka elpa, ar kuru viss bija lieliski pēdējās 2 nedēļas. bišķin tikai gribējās kādu iepurināt par feiliem, dēļ kuriem var būt problēmas, bet mēs taču esam labi cilvēki un citiem teikt, cik viņi ir stulbi, nav pedagoģiski, vai ne..
vakarā biju vēl lielāks varonis - joga, veicis, velo riepu piepumpēšana un eparaksta atjaunošana (speciāli nopirku +id), kas priekš manis kā nelietotāja bija visnotaļ patīkama, ar mazu mulsuma brīdi pēc pirmās pārbaudes, bet pēc tam jau ok. ak, jā, un vēl virtuves degli piepildīju ar gāzi [kas iet garām un izgaist..)un pasvilināju creme brulee. ir izdarīts daudz par daudz vienam vakaram, nedēļa būs krietni laba.
Par šo pukstu
Sep. 20th, 2015 @ 08:45 pm .
Tags: ,

5d noņēmos virtuvē, īstenojot vienu brīvdienu apņemšanos - uztaisīt creme brulee. recepte šitā, rezultāts normāls, bet gribās labāku. pieļauju, ka pavisam svaigas olas būtu izdarījušas ko labāk, jo no esošajām dzeltenums sataisīja tādus mazus krikumus, bet baltumi atsacījās sasisties putās un tapt par bezē [kas laikam ir must have, taisot šo creme brulee, jo kur gan likt to čupu ar olu baltumiem]. un tagad ēdu, šķiet bik pa saldu, pa treknu, pie tam nupat tik dadomājos, ka nopirktajam plīts deglim nav iekšā degšķidrums [kurš gan to būtu domājis, ne]. izmēģināšu, vai strādā plītī ielikšana. 
meklēju un atradu arī vegānisko variantu, kuru gribētu pamēģināt, tikai agars jānopērk.
paralēli tam uztaisīju džeimija o vistu ar kartupeļiem, bet tas jau otro reizi, so, nav interesanti. 
a bet tagad, back to work, un aizmirstam par ēst taisīšanu. 
Par šo pukstu
Sep. 18th, 2015 @ 11:36 am .
Tags:

biju tur, kur smaržo pēc pūstošiem āboliem, pagraba un mitriem suņiem. un uzlika man smagumu, ka braucu prom un domāju, kur lai lieku. tā tālāk padošana strādā tikai mazliet, pašai viņš viss jāpārstrādā kompostā. labi, ka vakarā bija milzu lapa, guaša un akrila krāsas un otas, papīrs dabūja trūkties, palika zili sarkans.
joprojām iekšā prasās attālumu no visa un palikšanu ar sevi, dienām. bet laiks iztērēts. visiem citiem un mazliet sev. bet enerģija un gribēšana nav atpakaļ. varbūt tik lēti es no sevis vairs nevaru atpirkties.
Par šo pukstu
Sep. 15th, 2015 @ 08:39 pm .
Tags: , ,

home sweet home tiek baudītas, jo tūlīt jau tāpat jādodas uz laukiem un pēc tam vēl šur tur. kopējais kopums - I can do it. bija forši, tā pludmale mani paņēma, bet visas tūristu lietas gan atstāju nākamajai reizei.
vakar tā priecājos, ka esmu savā gultā, savā dušā un pēc tam pavisam liels kaifs par pabraukāšanu ar velo. šodien tas kaifs gan bija nedaudz slapjāks, tāpēc sapratu, ka jāsāk googlēt kkas tāds kā bicycle eyewear (bet priekš lietus.. lai nelīst acīs.. tātad, varbūt ar baseina brillītēm jābrauc? :) un vēl kkas par knees, jo tie salīst un neforša sajūta. vēl zem lietusmēteļa laikam noder kepka. beigās skats gan jau pa rubli šādi savelkot visu :D
Par šo pukstu
Sep. 10th, 2015 @ 11:13 pm .
Skaņa: snow patrol - Set The Fire To The Third Bar

vakar bija burvīga diena. smidzināja, okeāns trakoja un vējš pūta, ieliku ausīs snow patrol un staigāju gar malu. es tur varu stundām dzīvot. tās klintis, akmeņi, akmeņainās smiltis. neko citu īpaši man nevajag. esmu te jau ntās dienas, bet līdz porto centram tā arī neesmu aizbraukusi. negribu uz 'vidieni'. gribu klintis, sauli, šalkoņu. viņiem te ir milzums suņu un skrējēju. pirmos gribās saglaudīt, ļoti. par otrajiem vienalga. par viļņus ķerošajiem smaidīju, no prieka par to brīvību un viņu prieku, gaidot un traucoties pa ūdeni. tas laikam arī varētu būt man. nezinu, cik daudz vienbūšanas varētu būt tik daudz, lai man pietiktu. gribās vēl lielākā mērā. vēl vairāk brīvības visās izpausmēs. atēsties, lai pietiek spēka.
Par šo pukstu
Sep. 8th, 2015 @ 12:16 am .
Skaņa: Tori Kelly - Should've Been Us (VMA Performance)

šodienas popsa no mtv. melnā žaketīti, kostīms un blondie mati, mm. 
Par šo pukstu
Sep. 6th, 2015 @ 11:02 pm .
Skaņa: Justin Bieber - What Do You Mean?
Tags: , ,

gandrīz noskatījos mtv music awards, diezgan briesmīgi, bīvers raud, kanje runā kko dīvainu, mailija iedomājas, ka ir smieklīga.. līdzsvaram izlasīju trīs vīrus laivā. bija jauki. un no j fallon priekšpēdējā šova uzzināju, ka salmans rušdi sarakstījis ground beneath her feet, un, protams, jānoklausās vēlreiz bīvera jaunais hits.
Par šo pukstu
Sep. 5th, 2015 @ 05:32 am .
Skaņa: dimiters (?) - lr2
Tags: ,

ai, ku 'jauki' lv gāž lietus.
varu sākt domāt, ko esmu aizmirsusi paņemt līdzi, bet vispār jau bez visa var iztikt un to, bez kā nevar, var nopirkt. nedaudz biedē tā sava 'būs ok, ja nebūs, tikšu galā' attieksme, jo, ja nu kaut kas. bet taču tikšu galā.
Par šo pukstu
Sep. 3rd, 2015 @ 11:15 am .
Tags:

laikam neoma. šodien kaitina:
a) mašīnas, kurām šķiet, ka stāvēt uz velopārbrauktuves arī tad, kad man zaļais, ir forši (jo taču sava pakaļa jāiespiež tur, priekšā, nevar pagaidīt nākamo luksaforu)
b) cilvēki, kas zvana uz telefonu minūti, divas un vēl. it kā telefonu ceļošais cilvēks nedrīkstētu iziet un pēc 10 signāliem kāds pacels. figu, kā reiz tādēļ neceļu.
Par šo pukstu
Sep. 3rd, 2015 @ 09:22 am .

eh, jāsāk domāt, ko ntās stundas sadarīt lidostā un vispār, ko es tur uz vietas darīšu. man ir plāns tikai darba dienām 9-13, bet viss pārējais laiks brīvs un tātad aizbraukšu uz porto un tad varēšu gūglēt, kas tas vispār tāds ir. bet tikmēr - jāsaliek ceļafilmas, grāmatas, seriāli, varbūt pat kāda datorspēle. you never know how bored you can get alone.
bet nu pie virpas, vēl kādas 19 h darba turpmāko 48 h laikā, saraujam, saraujam.
Par šo pukstu
Sep. 2nd, 2015 @ 12:01 pm .
Skaņa: Sam Hunt - Take Your Time

laikam jau boybandu trūkums organismā, ka dikti iepatikās šis.
Par šo pukstu
Aug. 31st, 2015 @ 10:31 pm .

jānoseivo sev arī šodienas topaptauja. par tēmu, man šķiet, zinot mūsmāju straujo dabu, visi pirmie sapatikšanās asni, kas vien tiktu pamanīti, tiktu tā atrunāti un atreaģēti, ka vairs negribētos un visi būtu atpakaļ mājās. bet tā jau skaisti, ka ar lielāko daļu cilvēku šeit pietiek tikai sarunāt, kas un kā, un aidā. interesanti, teiksim tā. 
Par šo pukstu