Par šo cibkasti
Esošais mēnesis
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Sep. 18th, 2014 @ 03:16 pm .
Tags:

kļūst arvien grūtāk darīt to, ko negribās. tādās reizēs ir tāda kā sevis indēšanas sajūta.
jāatzīst, šodien tam ir bonusiemesls - galva kko ir saķērusi, kakls sāp un ir temperatūrīga sajūta, tāpēc neko un nevienu negribās redzēt, tikai gultu. bet varbūt viss noraustījies no turpmākajām 3 dienām. braucu tur, kur pirms došanās bija jāaizpilda pāris lpp, smalki un detalizēti atzīmējot savas bailes krustu šķērsu. nu, tad ar viņām arī pastrādāsim. scary.
Par šo pukstu
Sep. 17th, 2014 @ 08:26 pm .
Tags: ,

nācu mājās, ieraudzīju, ka policisti liek štrāfi kkam par auto stāvēšanu vietā, kur es arī varētu būt likusi, jo īsti nezināju, ka tur nedrīkst un kāpēc. aizgāju pie policijas auto, pajautāju, kāpēc nedrīkst. puisis man ļoti laipni un detalizēti paskaidroja par nepārtraukto līniju ceļa vidū un to, ka drīkst stāvēt, ja ir 3 m no auto līdz tai, ko es jau sen biju aizmirsusi. pateicu lielu paldies un priecīga gāju tālāk, jo pa galvu nemaisījās jautājums, kāpēc tur tā. forši, nu.
Par šo pukstu
Sep. 17th, 2014 @ 09:07 am .
Tags: , ,

šodien turpat pie kkc dabūju pildspalvu par to, ka ar velo uz darbu. izrādās, nordea šito tur dara. kādus 10 m pirms tam piedāvāja kko ēdamu, bet nu, you know, par rociņām un darba kavēšanu.
jebkurā gadījumā interesanti. un izskatos es pēc steve jobs - bītlenē un botās. kas ir fun.
Par šo pukstu
Sep. 16th, 2014 @ 07:29 pm .

ai, kā man patīk tā sajūta, kad pēc friziera laižu roku pār pakausi un tur tāds 5 mm ezītis :) neko jau nevar redzēt, neviens jau nezina, ja neparādu, bet mur pašai. un atkal - tikai pusblondīne no manis. gaiši jebkurā gadījumā ir labi priekš manis. tā es izdomāju, lai vasara turpinās.
Par šo pukstu
Sep. 16th, 2014 @ 10:02 am .
Tags: ,

katru reizi, kad dzirdu 'vienoti latvijai' reklāmu par šausmīgo vienotību, kas grib pārdot citadeli, kaut kā gribās pajautāt - vai tad gadījumā nosacījums banku pārdot nebija iekšā tās 'glābšanas' nosacījumos, pie tam ar gana skaidru termiņu? divi klikšķi un saņemu apstiprinošu atbildi. dirsējlāči laikam jau nebija politikai ne tuvumā, kad nosacījumus izstrādāja.  
Par šo pukstu
Sep. 16th, 2014 @ 09:11 am .
Tags: , ,

šorīt uz skolas ielas veloceliņa, pa kuru es saulainās dienās ripoju uz darbu, pie kkc piedāvāja tēju/kafiju. un man galvā ir 'wtf?', kad man uz velo esot piedāvā kaut ko paņemt. tajos brīžos paskatos uz sevi, ka nē, trešā roka vēl nav izaugusi, kruīza kontrole velo arī nav parādījusies un hmm, kur gan es to tēju varētu iebāzt.. varbūt tikai uzliet kādam, turpinot tikpat fiksi ripot uz darbu, jo kaut kā parasti neierēķinu rīta dzēriena malkošanas pieturu. nav rociņu, nav cepumiņu, tāds ir mārketinga 'triks' ar velosipēdistiem.
Par šo pukstu
Sep. 15th, 2014 @ 09:19 pm .
Skaņa: Ed Sheeran - i see fire

kā stāsta vietējie zinātāji, hipsteri gana drīz beigšot būt hipsteri. un jaunais trends esot normcore. ir gan bažas, ka tas ir liels joks, bet vairs jau nav pat starpības. dzīvosim, redzēsim. pabriesmīgs nosaukums. un skats vispār arī so-so. bet viena lieta varētu būt ērta - botas. tik tiešām ir doma ieviest, citādi kā vēl pārvietoties visus tos gabalus, kurus noeju/noveļļoju. ērti un, ja vēl izrādās, ka trendīgi, nu tad jau vispār jauki. tas nekas, ka man ir aizspriedumi pret botām, jo tās redzu tikai sporta zālē. ja stilīgi, tad stilīgi, tātad drīkst :D    
Par šo pukstu
Sep. 15th, 2014 @ 09:34 am .
Skaņa: Ed Sheeran - Don't
Tags: ,

andeli mandeli iemainīju pret mācīšanos par biodeju. prioritātes.. ir ļoti interesanti, ka es šoreiz eju dziļumā, jo parasti ar savām ārpusskolas/darba nodarbēm esmu tik ilgi, kamēr neprasa pārāk daudz enerģijas un laika jeb papildu saistības. tagad rādās, ka es varētu 'pavilkties', pat par spīti tam visam. pat ja tas prasa daudz līdzekļu, laika un to darīt it kā ir jēga tikai tad, ja gribu iesaistīties ilgtermiņā. pasmaidīšu par savām bailēm un gan jau, ka ļaušos. nav teikts, ka neapniks, nav teikts, ka vairs negribēšu. bet tās jau arī ir tikai attiecību sastāvdaļas un kaut kā jau tiksim galā. [in love with this attitude :]
Par šo pukstu
Aug. 15th, 2014 @ 10:33 am .
paskaties uz saulīti, susuriņ :)
Par šo pukstu
Aug. 14th, 2014 @ 06:12 pm .
Tags: , ,

domāju par lasīto 'sievietes ievainojamību' un kas tas ir par zvēru. man ir stereotips, ka tas nozīmē tikai ģībšanu publiskās vietās, redzot kādu skarbu skatu :D bet saskāros ar situāciju, kur sieviete varētu lūgt sev tuvam vīrietim, ar kuru attiecības kļuvušas sliktas, aizsardzību. bet tikai atklājot savu sāpīgo vietu. es ticu, ka viņš noteikti to darītu ar prieku. bet viņai tam vajadzētu lielu drosmi. un lūgt ar maigumu un paļāvību, nevis aizsargreakcijām un apvainojumiem, uzreiz viņu noniecinot vai paredzot sliktu galu [kā tik bieži tas tiek darīts..]. cik interesanti, ka dzīvs piemērs tieši priekš manis.
Par šo pukstu
Aug. 14th, 2014 @ 03:25 pm .
Tags: ,

jūtos tik laimīga atguvusi vienu senu mīļu cilvēku. tik ļoti aizrautīgi un emocionāli priecīga. tik skaista saruna arī šodien. dāvana :)
/un es to uzskatīju par tik svarīgu sajūtu, ka otram to arī paziņoju. ai, cik netipiski man :D varbūt beidzot nav žēl sevi dot./
Par šo pukstu
Aug. 14th, 2014 @ 12:11 pm .
Skaņa: Jenny Lewis - Just One Of The Guys

man atsūtīja kā foršu dziesmu. sensitīva, teiksim tā :D.
Par šo pukstu
Aug. 14th, 2014 @ 10:53 am .
Tags: ,

bišķiņ pšš par jrt jauno biļešu tirgošanas sistēmu. pirmo pusstundu vispār netiku tur iekšā, pēc tam piefiksēju, ka vienīgā internetbanka ir seb un ar mastercard šodien norēķināties nevar. paldies par kūkām. (bet man ir burvīga mamma, kas stāv rindā, lai man dabūtu 'ilgu tramvaju', jo viņai bija pa ceļam :)
Par šo pukstu
Aug. 14th, 2014 @ 09:15 am .
Skaņa: Harry Belafonte-Banana Boat Song/Michel Teló - Ai se eu te p

izvēlēties starp divām dziesmām rītam. banana vai ai se eu te pego
Par šo pukstu
Aug. 14th, 2014 @ 09:09 am .
Tags:

ai, ku forši mani vakar samīļoja. baudīju pilnām saujām. un viena dziesma iekšā pavilka tādu milzīgu.. pilnasinīguma sajūtu. kā rokas iebāzt bagātīgā melnzemē. kā ēst pavisam gatavu augli un izbaudīt sulu tekam pār lūpām. kā skatīties uz melnām, puskailām āfrikānietēm, kas dejo pie ugunskura. tik dzīvi, spēcīgi un no lejas nākoši.
Par šo pukstu
Aug. 13th, 2014 @ 02:07 pm .
Tags:

cik ļoti interesanti netīšām sākt pļāpāt ar cilvēku un secināt, ka esam vienlīdz aizrautīgas uz visādām dejošanām etc un varam otrai stāstīt kur kura bijusi un par pasniedzējiem dzirdēt 'jā, zinu!'. tas viss pavisam nejauši un gaiši.
Par šo pukstu
Aug. 13th, 2014 @ 09:26 am .
Skaņa: otra puse
Tags: ,

viņi ir radio un atcerējos, ka rīt taču eju uz otru pusi. skaisti viņi dzied. romaņķika :)
vakar sapratu, ka jauno grāmatu nedrīkstu iesākt. jo ir pusiesāktas ntās citas un vismaz viena no tām jāpabeidz. šitas ir mans klikšķis, neko nepabeigt līdz galam, bet iesākt miljons lietas. un savā ziņā man ir bail pabeigt kaut ko, jo tad viss.
Par šo pukstu
Aug. 12th, 2014 @ 07:43 am .
uzvilku bikses. pat tas, ka gaišas un ar puķēm, nepalīdz. aptuveni tā, ka pusdienlaikā jāiet uz veikalu pēc svārkiem :D
upd. tā vietā pusdienlaikā aizgāju pēc 'pilni pagrabi partizānu'. vakarā pa ilgiem laikiem savākšu suni, izķemmēšu, uztaisīšu kakao un ķeršos klāt.
Par šo pukstu
Aug. 11th, 2014 @ 09:57 pm .
Skaņa: Laura Mvula - Can't Live with the World
Tags: , ,

Viens fragmentiņš, kurš rosās galvā. Kuru izlasot nedaudz nokaunos. Un šķiet, ka tas jāpārlasa katrreiz, kad izdomāju laiskošanās vietā darīt kaut ko 'vajadzīgu', kaut arī esmu piekususi. Jo kaut kas tur ir.

"Tieši to saka skaistums - Viss būs labi
Un tieši tāpēc tas ir līdzīgs sievietei atpūtā, sievietei, kura jūtas ērti savā sievišķīgajā skaistumā. Ar viņu ir patīkami būt kopā. Viņa ir jauka. Viņas klātbūtnē jūsu sirds pārstāj aizturēt elpu. Jūs atslābstat un atkal ticat, ka viss būs labi. Un tas ir arī iemesls, kāpēc sieviete, kura pārlieku rosās, ir tik traucējoša, jo sieviete, kuras sirdī nav atpūtas, pasaulei saka: "Viss nav labi. Notiekošais vis labi nebeigsies." 
/Valdzinošās/

par to arī vakara dziesma
Par šo pukstu
Aug. 11th, 2014 @ 05:23 pm .

pēc atvaļinājuma (nu jau tās būs 3 ned) uz darbu nācu tikai svārkos, jo karsts un tā ērtāk ar velo [man vienmēr šķiet, ka braukšana ar velo izstaipa bikses :]. sākot ar šodienu būs pārdomas, kā lai tiek uz darbu un ko lai velk. riebīgais lietus un aukstums :(.
Par šo pukstu