Par šo cibkasti
Esošais mēnesis
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Sep. 30th, 2014 @ 03:41 pm .
Tags:

psc, saskaņai 17% rādās. un sudrabai 9,9%. jā, mīļie, davai ieliekam ušakovu un sudrabu, piekabinam lembi klāt un vispār super blice sanāks. laikam nav bijušas citas tik nomācošas vēlēšanas :(.
dziesmiņa jau jauka par to visu. bet nu, tāpat. nav labi, nav labi. 
Par šo pukstu
Sep. 29th, 2014 @ 03:38 pm .
Tags: ,

sēžu un čīkstu pie sevis, kā gribās mājās. the day has come, kad es ar prieku skatos uz turpmākajiem vakariem, kur tikai vienā b-deja sēž un pārējie visi man, man, tikai man.
likšu nost vasaras drēbes, pucēšu rudens zābakus, laistīšu puķes (man ir orhideja! pirmā! nav ne jausmas, ko ar viņu iesākt :) un lasīšu visu to, ko esmu paspējusi sagrābties. varbūt noskatīšos bbt. un varbūt uztaisīšu pāris presītes un kko no tiem ajūrvēdas brīnumiem sameistarošu. moš savākšu suni uz ķemmēšanas sesiju. jeb vnk sēdēšu dīvānā un skatīšos griestos. kvī :)
Par šo pukstu
Sep. 29th, 2014 @ 09:51 am .

jāpiefiksē nākamā mēneša [A.Gestes] jautrīšhoroskops strēlniekiem )
Par šo pukstu
Sep. 29th, 2014 @ 08:57 am .

sestdien vakarā gulēju un čīkstēju, ka negribu nekur ārā, pilsētā (!). rezultātā bija the edge of tomorrow. pat patika. tikai palika tāda liela nospiestības sajūta, jo no filmas es laikam paņēmu tikai to atkārtošanās un noguruma sajaukumu, kad viņam viss bija jau pieriebies un nekam neredzēja jēgu. vakar mani vajadzēja pierunāt (!), ka vajag uz mašina vremeni iet. tā ar mani reti gadās.
par ko milzīgs prieks - biju uz pavārkursiem, par ajūrvēdu un olbaltumvielām. man tur viss garšoja un tie filozofiskie aspekti arī. ideja par gaļas neēšanu un meditāciju man ik pa brīdim uzbumsī virsū. un tad es tā padomāju, ka jā, vajadzētu. un tur tas arī paliek. laikam tā gribēšana un motivācija vēl nav tik stipra. 
Par šo pukstu
Sep. 26th, 2014 @ 02:14 pm .
Tags: ,

nav labu/sliktu hobiju/interešu/patikšanu, ir tikai vairāk vai mazāk savstarpēji saderīgas.
Par šo pukstu
Sep. 26th, 2014 @ 09:12 am .
Tags:

hm. ja es kādā brīdī kkad čīkstēju, ka draudzenes pazudušas un vispār, komunicēju pārsvarā ar džekiem, tad tagad jāsaka, ka draudzīgi noskaņoto sievišķu apjoms ir daudzkāršojies ievērojami. nice.
Par šo pukstu
Sep. 24th, 2014 @ 11:10 pm .
kkā sev noformulējās, ka iekšā pēc brīvdienām sajūta it kā pa manu cītīgi noblietēto zemi būtu pārbraucis arkls un tagad tur viss tāds uzplēsts un vārīgs. jānozemējas atkal, jāsalīdzsvarojas.
Par šo pukstu
Sep. 24th, 2014 @ 02:22 pm .
Skaņa: nouvelle vague

man vajag, lai pret mani izturas maigi un uzmanīgi. jo īpaši zobu higiēnists :D tāpēc esmu vnk sajūsmā par šodienas aiziešanu pie savējās, jo iepriekšējā svešā bija mocības stundas garumā un jau likās, ka viss, must have dēļ breketēm biežos apmeklējumus vienkārši izlaidīšu. ar to man patīk šis vecums. savs mīļais frizieris, kosmetoloģe, zobārsts, higiēnists, ginekologs. vēl vajag šuvēju un manikīrētāju, kam tā arī bijis slinkums pievērsties, bet bija kādi labi ieteikumi te. līdz gadiem 40 būs pilns komplekts ar 'saviem speciālistiem'.
Par šo pukstu
Sep. 24th, 2014 @ 09:24 am .
Tags: ,

par aktuālo (ik pa brīdim jau nomainās, tad skaļi bērni, tad vellapēdisti, tad vēl kāds). man personīgi šķiet, ka liela daļa vēlāko negāciju nebūtu tad, ja tajā brīdī, kad tas traucējošais elements ir aktīvs, tad arī par to tam (ar pašcieņu un cilvēcīgi) saņemās un tā arī pasaka un risina jautājumu. reizēm fiziski tas nav iespējams, bet gana bieži - ir. un tad nav pēc tam jācepās vai par to jādomā. bija dusmas, enerģija tika iztērēta, risinot situāciju, end of the story, aizmirstam. protams, ka jābūt līdzjūtīgam un saprotošam, bet vienlaikus jāatrod tās iekšas, lai rūpētos par sevi ar tādu gana lielu devu cieņas.
ar 100% pārliecību varu apgalvot, ka tuvākajā laikā dabūšu 'iekšā' no situācijas, kur šo 'gudrību' būs sasodīti grūti izmantot. pēc konkrētiem viedokļiem dzīvei parasti ir vēlme pastāstīt man arī par visiem citiem viedokļiem :D
Par šo pukstu
Sep. 24th, 2014 @ 09:15 am .

kaut kad aizvakar galvā bija šāda dance me to the end of love versija. rudens un tās samtainās balsis iet kopā. 
Par šo pukstu
Sep. 23rd, 2014 @ 01:38 pm .
Tags: ,

jāpieraksta dažas brīvdienu lietas, lai neaizmirstās.
nav labu vai sliktu emociju. ir tikai patiesas/īstas emocijas (un tad jau laikam arī - nepatiesas).
un dzīves krējums ir īstās emocijas īstajā brīdī (kad tās ir) pret īsto personu (pret kuru tās ir), es vēl piebilstu, ka atbilstošā formā. laikam tik tiešām tas būtu pavisam skaisti.
vēl interesanti esot, ka pateikt 'nē' ir visgrūtāk tiem, kam to ir grūti arī saņemt. tas kaut kā esot saistīts. 'nē/jā' vispār šķiet tāda plaša un spēcīga tēma.
Par šo pukstu
Sep. 22nd, 2014 @ 09:52 am .
kaut kā ķermenis neklausa. es tik dikti gribēju iemeslu, lai šodien gulētu mājās, bet nekas vairāk par klepu, galvas un kakla sāpēšanu nav, nekādas temperatūras. varēju jau vnk pateikt, ka ir. bet tā es joprojām nemāku. šitas kaitinošais pareizums.
Par šo pukstu
Sep. 21st, 2014 @ 11:12 pm .
Tags: ,

biju aizmirsusi, cik daudz enerģijas iztērē emocijas. izdzīvotas, līdzdzīvotas bailes un uzdrošināšanās, prieki un sāpes, maigums un dusmas, viss kārtu kārtām. kādu laiku staigāšu domīga un ar interesi vērošu, vai un kas no tā mainījies. ļoti spēcīga un interesanta pieredze.
Par šo pukstu
Sep. 19th, 2014 @ 09:55 pm .
Tags: ,

pagaidām tikai bauda, vēl bailes ir kaut kur tālu. bet man laikam gribētos pastrādāt ar bailēm sev nepiedot. ik pa brīdim galvā vīzija par to, kā varētu justies cilvēki, kas netīšām kādu ir nogalinājuši (šoferis autoavārijā u.tml.). kas tā ir par briesmīgu sajūtu negribot izdarīt ko tādu, ko nekādi nespēj sev piedot.
no citām domām: you can have joy only if you're soft. then you can feel more. and your guideline is pleasure and joy. more bauda.
ko viņa kaut kad iepriekš teica jokojot - 'you will always be my friend. you know too much.' :D pie tā arī paliksim, skanot capital cities safe and sound.
Par šo pukstu
Sep. 18th, 2014 @ 03:16 pm .
Tags:

kļūst arvien grūtāk darīt to, ko negribās. tādās reizēs ir tāda kā sevis indēšanas sajūta.
jāatzīst, šodien tam ir bonusiemesls - galva kko ir saķērusi, kakls sāp un ir temperatūrīga sajūta, tāpēc neko un nevienu negribās redzēt, tikai gultu. bet varbūt viss noraustījies no turpmākajām 3 dienām. braucu tur, kur pirms došanās bija jāaizpilda pāris lpp, smalki un detalizēti atzīmējot savas bailes krustu šķērsu. nu, tad ar viņām arī pastrādāsim. scary.
Par šo pukstu
Sep. 17th, 2014 @ 08:26 pm .
Tags: ,

nācu mājās, ieraudzīju, ka policisti liek štrāfi kkam par auto stāvēšanu vietā, kur es arī varētu būt likusi, jo īsti nezināju, ka tur nedrīkst un kāpēc. aizgāju pie policijas auto, pajautāju, kāpēc nedrīkst. puisis man ļoti laipni un detalizēti paskaidroja par nepārtraukto līniju ceļa vidū un to, ka drīkst stāvēt, ja ir 3 m no auto līdz tai, ko es jau sen biju aizmirsusi. pateicu lielu paldies un priecīga gāju tālāk, jo pa galvu nemaisījās jautājums, kāpēc tur tā. forši, nu.
Par šo pukstu
Sep. 17th, 2014 @ 09:07 am .
Tags: , ,

šodien turpat pie kkc dabūju pildspalvu par to, ka ar velo uz darbu. izrādās, nordea šito tur dara. kādus 10 m pirms tam piedāvāja kko ēdamu, bet nu, you know, par rociņām un darba kavēšanu.
jebkurā gadījumā interesanti. un izskatos es pēc steve jobs - bītlenē un botās. kas ir fun.
Par šo pukstu
Sep. 16th, 2014 @ 07:29 pm .

ai, kā man patīk tā sajūta, kad pēc friziera laižu roku pār pakausi un tur tāds 5 mm ezītis :) neko jau nevar redzēt, neviens jau nezina, ja neparādu, bet mur pašai. un atkal - tikai pusblondīne no manis. gaiši jebkurā gadījumā ir labi priekš manis. tā es izdomāju, lai vasara turpinās.
Par šo pukstu
Sep. 16th, 2014 @ 10:02 am .
Tags: ,

katru reizi, kad dzirdu 'vienoti latvijai' reklāmu par šausmīgo vienotību, kas grib pārdot citadeli, kaut kā gribās pajautāt - vai tad gadījumā nosacījums banku pārdot nebija iekšā tās 'glābšanas' nosacījumos, pie tam ar gana skaidru termiņu? divi klikšķi un saņemu apstiprinošu atbildi. dirsējlāči laikam jau nebija politikai ne tuvumā, kad nosacījumus izstrādāja.  
Par šo pukstu
Sep. 16th, 2014 @ 09:11 am .
Tags: , ,

šorīt uz skolas ielas veloceliņa, pa kuru es saulainās dienās ripoju uz darbu, pie kkc piedāvāja tēju/kafiju. un man galvā ir 'wtf?', kad man uz velo esot piedāvā kaut ko paņemt. tajos brīžos paskatos uz sevi, ka nē, trešā roka vēl nav izaugusi, kruīza kontrole velo arī nav parādījusies un hmm, kur gan es to tēju varētu iebāzt.. varbūt tikai uzliet kādam, turpinot tikpat fiksi ripot uz darbu, jo kaut kā parasti neierēķinu rīta dzēriena malkošanas pieturu. nav rociņu, nav cepumiņu, tāds ir mārketinga 'triks' ar velosipēdistiem.
Par šo pukstu