Par šo cibkasti
Esošais mēnesis
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
May. 25th, 2017 @ 11:57 pm .
Skaņa: 4G - ЗВОНКИ

.
Par šo pukstu
May. 19th, 2017 @ 02:19 am .
Skaņa: Morcheeba - Dive Deep [2008] (Full Album)

kaut kāds tāds ļoti skaits un dažāds albums, bet vienlaikus ļoti saskanīgs. 
Par šo pukstu
May. 18th, 2017 @ 11:38 pm .
Skaņa: morcheeba
Tags:

kaut kā fiziski jūtu, cik daudz ir nepadarāmā līdz x un x laikam. noignorēšu miegu, jo solīju pabeigt darbu rītdienas pirmajā pusē. vienmēr jāsola vismaz par trešdaļu vēlāk, kā gribās, labāk uz pusi.

nav konteksta, bet galvā skanēja - 'ja tu nedaudz izkāptu no saviem kompleksiem un nolaistos no savas augstprātības, varbūt realitāte tevi tīri labi iepriecinātu'.
kaut kā man tās līknes šķiet savstarpēji saistītas.

bet citādi, iestrēguma sajūta. kaut kādās jomās. kaut kur citur, savukārt, patīkama kustība. es kaut kur esmu palaidusies ar darbu ar sevi visā savā skrējienā. jāpadisciplinējas bik un jāatsāk, besī pa vieniem un tiem pašiem riteņiem malties. jāidentificē un jāstrādā pie saviem uzkārieniem.
Par šo pukstu
May. 17th, 2017 @ 10:27 pm .
Tags: ,

diezgan tizli, ka kaut kādus panākumus smadzeņu atslēgšanā un neiespringšanā esmu sākusi redzēt tagad, kad tas būtu stulbākais, ko darīt. un to līmeni, kur man tas būtu vienalga, vēl neesmu sasniegusi. kaut kā jāmēģina noturēt latiņu, bet mazliet žēl par to, kādus profesionālos apgriezienus varētu dabūt, sevi izžmiedzot kā agrāk. a vairs nesanāk, nespēju sevi spiest dēļ kā cita kā tikai dejošanas. bet kaut kā jau vislaik izšmaucu.
Par šo pukstu
May. 15th, 2017 @ 11:43 am .
Skaņa: Salvador Sobral - Amar Pelos Dois

manai kizombas saslimšanai klāt vēl nāk portugāles saslimšana, tā valoda paņem kaut kā tā, īpaši. perfect combination of sweet and sour. un nupat noklausījos eirovīzijas uzvarētāju. ja es vēl skatos to klipu, tad sariešas asaras acīs. skaisti. 
šodien uz repeat būs šī dziesma un mil pasos. ar vienu aiziet, ar otru atgriezties. 
Par šo pukstu
May. 6th, 2017 @ 11:37 pm .
Skaņa: ZAYN - Still Got Time (Lyric) ft. PARTYNEXTDOOR

manu fomo ballītes kontekstā šobrīd aptur pārgurums un labi, ka tā. tā staigāšana un saule varbūt pat mazāk nogurdināja kā mazie bērni, kuri vislaik kaut ko runā, prasa uzmanību, kaujas un visādi citādi ņemas, divas lielās savā starpā un mazā vienkārši tāpēc, ka maza. apbrīnoju viņu māti. bet jā, man arī vienai esot ir neplānoti zaļumi, skaistas sarunas, daudz foršu cilvēku apkārt un vispār, labi. tik, sasodīts, vispār bija jāmācās. 

šodien tāda skaista vasaras sajūta mežā. gribētos vēl.

Par šo pukstu
May. 2nd, 2017 @ 11:28 pm .
Skaņa: Agnese Rakovska - Vienaldzības

mani joprojām hipnotizē rakovskas 'vienaldzības'.
Par šo pukstu
May. 1st, 2017 @ 11:52 pm .
Skaņa: Harry Styles - Sign Of The Times

celīši biš trīc, nobukoju sev ļoteni un gultu openerim, palicis tik uz pašu festu nopirkt biļeti. domāju, vai vajadzēja, varbūt būtu bijis gudrāk to visu ietaupīt, darīt kaut ko citu. noīrēt mājiņu un dzīvot mežā nedēļu. samaksāt nodokļus. ielikt krājkontā. es jau mazliet esmu aizmirsusi, kā man patīk koncerti. un tad jau liekas, ka vienalga un var iztikt bez, un ka nevajadzēja. bet. ne jau bez iemesla es esmu gājusi uz tik daudziem, braukusi uz festiem un kaifojusi. ntos gadus tā esmu bijusi es. negribu, ka tagadējais dejošanas maratons pavisam to pazudina. man patīk tai pūlī stāvēt un klausīties. un es dzirdēšu radiohead creep. un the weeknd. foo fighteri būs jau 1x dzirdēti, bet gan jau būs iespaidīgi tāpat, xx būs jauki, g-eazy ok, un james blake lielisks. un nākamgad vajag sziget. 

 no šodienas citiem hitiem katrreiz ieklausos šajā dziesmā. skaista. 
Par šo pukstu
Apr. 27th, 2017 @ 01:41 am .
Tags: ,

kā rādās, pirms svarīgiem pasākumiem, kur jābūt tip top, es laikam uztaisu baigi viltīgo gājienu - pāris dienas nevaru aizmigt, esmu piekususi tā rezultātā un secīgi man jau kļūst tik vienalga, ka es pat nestresoju par to, par ko visi jau neprasot izdara secinājumu, ka man būtu jāstreso. vai nu es rīt nolaidīšu pilnīgu lažu un stress uznāks kā kaut kas pilnīgi nekontrolējams. vai arī paliks mans esošais pofig un es tādā pat vēsā mierā spēšu novadīt to pasākumu. jo jāceļas ir agri un tagad ir vēls. un pa 4-5 h gulēt jau nez cik ilgi nav gudri. man ir bail par to, ka man nav bail.
bet jā, man kaut kāda kontroles sistēma ir izsitusies no sliedēm, racionālais ir aizgājis pastaigāties un tik ilgstoša nenākšana atpakaļ mani sāk uztraukt. nevar takš vislaik dzīvot kā tāds students (darbs/ ballītes/ vēli vakari un maz miega) manos gandrīz 30. jeb var? paskatīšos. ja es būtu vīrietis, man šķiet, ka es justos tomēr globāli mazāk vainīga pret sevi par šo visu.
Par šo pukstu
Apr. 20th, 2017 @ 05:57 pm .
Tags:

nice idejas - 13 Things You Should Give Up If You Want To Be Successful
Par šo pukstu
Apr. 19th, 2017 @ 05:46 pm .
Skaņa: Gabrielle Aplin - Miss You

labi, šī dziesmiņa arī dikti skaista, un vēl tas video. jaunkundze ir arī smuka, ne tikai labi dzied. 
Par šo pukstu
Apr. 19th, 2017 @ 05:39 pm .
Skaņa: Gabrielle Aplin - Night Bus

es ar savu detalizāciju sevi nogalināšu, taisot prezentāciju. bet nu labi, pieredze nāk ar darīšanu un pirmie kucēni jāslīcina būs, un man vienkārši nebūs laika izdarīt visu tik ļoti, kā gribētos. jo man parasti gribās pavisam ļoti. 

pusi dienas dungoju pie sevis, pēc tam beidzot dziesmu atradu. night bus. skaista balss jaunkundzei.
Par šo pukstu
Apr. 16th, 2017 @ 12:17 pm .
Tags:

ir lasīts, ka miegu nevar izgulēt pēc tam, bet es ar savām pēdējo 3 nakšu miega stundām 11-0-18 jūtos samērā cilvēcīgi. laikam vēl joprojām spītīgi negribu domāt ilgtermiņā un saprātīgi, jo to, ko gribās, darīt ir foršāk. lai tas tā arī paliek. kad tad vēl.
Par šo pukstu
Apr. 12th, 2017 @ 11:07 pm .
Tags:

vai nu ēdu, vai dejoju, un pa vidu kaut kad ir darbs, bet tajā arī pārsvarā ēdu un domāju par dejošanu. un, tā kā man šobrīd patīk, ko daru, tad tas pat īsti nav darbs. vēl tikai man jāiemācās gulēt.

tā, globāli, jūtos kā klaidonis, un nevaru saprast, kuros līmeņos esmu ar to mierā, kuros skumstu pēc mājām, māju sajūtas. bet ir grūti par to satraukties, jo es kaut kā nojaušu, ka viņas savā tempā nāk pie manis.
Par šo pukstu
Apr. 11th, 2017 @ 11:57 pm .
Tags: ,

I need you to love me a little louder [today]. 

 jau kādu laiku galvā ieskanas.
Par šo pukstu
Apr. 3rd, 2017 @ 11:41 pm .
Tags:

joprojām sāp visi muskuļi, kājas no skriešanas, mugura no tarraxa (tipa šis,), rokas no cīkstēšanās ar velkošo suni, spranda no šodienas kkādas pārāk straujas kustības, un ceļa sāpes pamazām sāk atgriezties, bitch. we're getting old, my love. toties dabūju divas mini plecu masāžas divu dienu laikā, nice puiši. viņi vēl mani cilā, gāž zemē un visādus citādus trikus taisa, kas ir brīžiem fun, brīžiem, kad pavisam pazūd līdzsvars zem kājām, es pat aizmirstu nobīties. 

esmu atkal ierotējusi negulēšanas režīmā, kad tas zombijainais stāvoklis liekas kā normālais un aizmirstu, ka kaut kā bija arī citādāk. un šobrīd es laikam vnk samierināšos ar savu skriešanu un vēlmi visu ko izdarīt. es esmu mēģinājusi sevi stopēt un līdzsvarot un būt saprātīga, bet mani 'gribās'  un aizrautības šausmīgi slikti pakļaujas manai kontrolei, tāpēc būs vēl dejošana. iekšējais vecāks atmet ar roku un saka - ej, skrien, dari, ko es ar tevi te mēģinu cīkstēties, tāpat bezjēga.
Par šo pukstu
Apr. 2nd, 2017 @ 11:42 pm .
Tags:

jāpiefiksē sev daži brīvdienu vārdi: suņi, draudzene, rueda, saldējums, opera, dejošana, komplimenti, tarraxa, sāp muskuļi, tērēšanās.

dejoju labāk, naudu tērēju traģiskāk, ārā ir silts un sākas jauns mēnesis. neizgulēšanās mani dara mazliet niķīgu, mazliet skumju, un noteikti pavisam neproduktīvu.
Par šo pukstu
Mar. 31st, 2017 @ 03:45 pm .
mūžību nebiju besījusies par kkādām praktiskām lietām, bet tagad laicīga algas neieskaitīšana kontā, kad man vēl jāpaspēj viskko samaksāt un ir superskrienamais vakars, lēnā garā ved mani ārā. varu tik filozofiski sev stāstīt, ka tas, ko gribu, tātad man nav vajadzīgs etc visuma sadošanās rokās stāstus. pie sevis vnk domājot 'bitch'.
Par šo pukstu
Mar. 29th, 2017 @ 10:05 pm .
Skaņa: Machine Gun Kelly - At My Best (Audio) ft. Hailee Steinfeld

kaut kur šodien izkaisījos. vispār, diezgan bieži atnākoša sajūta. viss apkārt kaut kādos mazos gabaliņos un nav skaidrs, kur esmu es. kaut kur vajag sazemēties, bet tas jau tāds globāls jautājums. mājas, dzīve. viss kaut kur gaisā. šobrīd stabilās vērtības ir darbs, ģimene un dejošana. arī nav maz, patiesībā. 

mamma teica, ka man vislaik ēst un saldumus gribās, jo par maz olbaltumvielu, lai ēdu zaļos zirnīšus. kā kārtīgs bērns nupat nopirku un loku iekšā. laikam jau nav gudri krietni pamainīt fizisko slodzi, bet gribēt nemainīt ēšanas paradumus. ēst taisīšana gan laikam ir kaut kas, ar ko man tagad ir problēma un tur ir kaut kāda pretestība. tā tomēr ir tāda māju lieta, bet tur vēl ir izārdītības sajūta. labāk netuvojos. kaut gan arī tai kādā brīdī sēdēšu blakus un ļaušu būt un rādīt sevi. 

tas viens līgums man šodien kaut kā galvu samežģīja. nekas jēdzīgs nenāk laukā, kaut kāda plūsma. dziesma man. dziesma dejošanai.

I shout, I swear, I get angry, I get scared
I fall, I break, I mess up, I make mistakes
But if you can't take me at my worst
You don't deserve me at my best

patīk man tā Byron Katie pieeja, visu pagriežot otrādāk. to, ko gribās pateikt otram, pasakot sev. 
Par šo pukstu
Mar. 26th, 2017 @ 11:15 pm .
Tags: ,

domāju, kurā brīdī izdevās no sevis izdauzīt to nīgro latvieti, dzimtas mantojumu etc, kas radīja tik lielas bailes otram pateikt ko labu. pamazām, bet tas kaut kā ir mainījies un nav nekādu problēmu ne saviem tuvajiem, ne visādiem tālākiem pateikt, kādi malači, cik kas forši sanācis u.c. pai, pai sev. noup, nīgrums, atsaldētība un sprēgāšana is not cool, lai tas paliek kaut kādiem veciem laikiem. spēt otram pateikt foršās lietas, priecāties un spēt pieņemt arī to, kas ir viegli, saldi un rozā, tas ir virziens.
Par šo pukstu