Par šo cibkasti
Esošais mēnesis
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Jul. 24th, 2017 @ 01:43 am .
atļaušu ka nu sev justies mazliet laimīgai.
Par šo pukstu
Jul. 23rd, 2017 @ 01:40 am .
Skaņa: the last shadow puppets - my mistakes were made for you
Tags: , ,

mans gribasspēka muskulis kaut kur ir pazudis, vajag mācīties kā trakai, bet es pa dienu izgāju paskriet, aizbraucu pie mammas paēst, tagad filozofēju pie sevis par saviem tarakāniem. paralēli jau biš mācos, bet nu. man galvā ir aina ar non-stop robotu, kas baigi pūlas, bet nesaskan ar realitāti.

tāds vispārīgais šī laika prieks ir suns - viņš izskatās visnotaļ izveseļojies. pēc tā, ka bija ģindenis, nu jau pamazām sāk iešļūkt otrā galējībā, apvēlies. priecīgs mani redzot, rej kā traks, lēkā un vispār, normāls suns. laikam vnk tāds pats simulants, kā es. mēs esam vispārīgi atžirguši, tikai viņš ir resns, es vēl ne.
Par šo pukstu
Jul. 22nd, 2017 @ 12:23 am .

jauks rakstiņš. The most important quality? Relational self-awareness. kkā saistītā tēma un vārds, kas stāv galvā, ir 'meta-emotions'. Meta-emotions are how you feel about your feelings. interesants koncepts. 
Par šo pukstu
Jul. 17th, 2017 @ 11:14 am .
Tags:

it kā gulēju gana, it kā neko daudz nedarīju, dzert arī - 1 aliņš dienā nav nekas daudz, bet šodien galva ir kkādā vatē, nevar nekam pieslēgties un viss palēninātā tempā. laikam man vajag nedēļā to vismaz 1 reizi, kad ir nepārtraukts 8-9 h miegs mājās un būšana ārpus pasmeļ enerģiju.
Par šo pukstu
Jul. 10th, 2017 @ 02:46 pm .
Skaņa: Dua Lipa 'Room For 2'

pavisam popsojos. no sākuma patika tikai balss,  dziesmas likās pārsvarā mēsls, bet tagad jau pieradu un patīk. viss ir par atrašanos tuvumā. un viņa dzīvajā dzied tieši tikpat labi kā ierakstā. 
Par šo pukstu
Jul. 5th, 2017 @ 05:34 pm .
Skaņa: Мария Чайковская

skaistās balss īpašniecei ir dziesmas ar nosaukumiem Поговори со мнойЦелуй меняЗабери Меня... baigi skarbi, uz visu ir jāgaida. za to gan jau vēdiski. 
Par šo pukstu
Jun. 19th, 2017 @ 05:12 pm .
Tags: ,

atkal nogurusī, 'ielīstgultāunnekonedarīt' pirmdiena, bet es jau esmu iemanījusies, ka ir posmi, kad sevi nevajag mocīt, kad moody grumpy vnk ir blakus esošs un es esmu visādi vārga un nogurusi. un pat neizgulēšanās nav pie vainas, vnk tāds laika sprīdis atkal atnācis, un es esmu tik fking piekāpīga un aijājama, ka tomēr brīžiem sariebjas. bet neko, pasaudzēt sevi, viss plūst un pulsē, this shall pass too [and come back again]. toties man ir zemenes un ķirši.
Par šo pukstu
Jun. 6th, 2017 @ 11:59 pm .
Skaņa: Fleurie - Hurts Like Hell | OurVinyl Sessions
Tags: ,

kaut kā lēnā garā šodienu izkuģoju un paldies sev par to, ka man ir tik labi draugi. plānu un aviobiļešu maiņa, viss dārgi, budžets iekrita aizā, bet kaut kā katrreiz nokrītu uz ķepām. deviņas dzīvības un vienmēr uz ķepām. būs reize, kad vairs tā nebūs. 

Par šo pukstu
May. 31st, 2017 @ 11:06 pm .
Skaņa: jessie ware

es noteikti kaut kad beigšu dzīvot šitajā ugunsdzēšanas režīmā, kad katrs darāmais tiek izdarīts pēdējā iespējamajā brīdī, un viņi visi dzen viens otru. noteikti, nākammēnes. rītdien. visi laiki, kas ir kaut kur tur, priekšā, der. un arī konta stāvokli kādreiz savedīšu kārtībā. nākammēnes. man viss sākas ar nākamo mēnesi, šoreiz gan skaitot no jūlija.
Par šo pukstu
May. 30th, 2017 @ 11:53 am .
Skaņa: Мария Чайковская

gribēju ielikt tikai Забери Меня, bet в этой комнате цветных пелерин tikpat skaista. nedaudz atgādina zemfiru, bet trauslāka. 
Par šo pukstu
May. 25th, 2017 @ 11:57 pm .
Skaņa: 4G - ЗВОНКИ

.
Par šo pukstu
May. 19th, 2017 @ 02:19 am .
Skaņa: Morcheeba - Dive Deep [2008] (Full Album)

kaut kāds tāds ļoti skaits un dažāds albums, bet vienlaikus ļoti saskanīgs. 
Par šo pukstu
May. 18th, 2017 @ 11:38 pm .
Skaņa: morcheeba
Tags:

kaut kā fiziski jūtu, cik daudz ir nepadarāmā līdz x un x laikam. noignorēšu miegu, jo solīju pabeigt darbu rītdienas pirmajā pusē. vienmēr jāsola vismaz par trešdaļu vēlāk, kā gribās, labāk uz pusi.

nav konteksta, bet galvā skanēja - 'ja tu nedaudz izkāptu no saviem kompleksiem un nolaistos no savas augstprātības, varbūt realitāte tevi tīri labi iepriecinātu'.
kaut kā man tās līknes šķiet savstarpēji saistītas.

bet citādi, iestrēguma sajūta. kaut kādās jomās. kaut kur citur, savukārt, patīkama kustība. es kaut kur esmu palaidusies ar darbu ar sevi visā savā skrējienā. jāpadisciplinējas bik un jāatsāk, besī pa vieniem un tiem pašiem riteņiem malties. jāidentificē un jāstrādā pie saviem uzkārieniem.
Par šo pukstu
May. 17th, 2017 @ 10:27 pm .
Tags: ,

diezgan tizli, ka kaut kādus panākumus smadzeņu atslēgšanā un neiespringšanā esmu sākusi redzēt tagad, kad tas būtu stulbākais, ko darīt. un to līmeni, kur man tas būtu vienalga, vēl neesmu sasniegusi. kaut kā jāmēģina noturēt latiņu, bet mazliet žēl par to, kādus profesionālos apgriezienus varētu dabūt, sevi izžmiedzot kā agrāk. a vairs nesanāk, nespēju sevi spiest dēļ kā cita kā tikai dejošanas. bet kaut kā jau vislaik izšmaucu.
Par šo pukstu
May. 15th, 2017 @ 11:43 am .
Skaņa: Salvador Sobral - Amar Pelos Dois

manai kizombas saslimšanai klāt vēl nāk portugāles saslimšana, tā valoda paņem kaut kā tā, īpaši. perfect combination of sweet and sour. un nupat noklausījos eirovīzijas uzvarētāju. ja es vēl skatos to klipu, tad sariešas asaras acīs. skaisti. 
šodien uz repeat būs šī dziesma un mil pasos. ar vienu aiziet, ar otru atgriezties. 
Par šo pukstu
May. 6th, 2017 @ 11:37 pm .
Skaņa: ZAYN - Still Got Time (Lyric) ft. PARTYNEXTDOOR

manu fomo ballītes kontekstā šobrīd aptur pārgurums un labi, ka tā. tā staigāšana un saule varbūt pat mazāk nogurdināja kā mazie bērni, kuri vislaik kaut ko runā, prasa uzmanību, kaujas un visādi citādi ņemas, divas lielās savā starpā un mazā vienkārši tāpēc, ka maza. apbrīnoju viņu māti. bet jā, man arī vienai esot ir neplānoti zaļumi, skaistas sarunas, daudz foršu cilvēku apkārt un vispār, labi. tik, sasodīts, vispār bija jāmācās. 

šodien tāda skaista vasaras sajūta mežā. gribētos vēl.

Par šo pukstu
May. 2nd, 2017 @ 11:28 pm .
Skaņa: Agnese Rakovska - Vienaldzības

mani joprojām hipnotizē rakovskas 'vienaldzības'.
Par šo pukstu
May. 1st, 2017 @ 11:52 pm .
Skaņa: Harry Styles - Sign Of The Times

celīši biš trīc, nobukoju sev ļoteni un gultu openerim, palicis tik uz pašu festu nopirkt biļeti. domāju, vai vajadzēja, varbūt būtu bijis gudrāk to visu ietaupīt, darīt kaut ko citu. noīrēt mājiņu un dzīvot mežā nedēļu. samaksāt nodokļus. ielikt krājkontā. es jau mazliet esmu aizmirsusi, kā man patīk koncerti. un tad jau liekas, ka vienalga un var iztikt bez, un ka nevajadzēja. bet. ne jau bez iemesla es esmu gājusi uz tik daudziem, braukusi uz festiem un kaifojusi. ntos gadus tā esmu bijusi es. negribu, ka tagadējais dejošanas maratons pavisam to pazudina. man patīk tai pūlī stāvēt un klausīties. un es dzirdēšu radiohead creep. un the weeknd. foo fighteri būs jau 1x dzirdēti, bet gan jau būs iespaidīgi tāpat, xx būs jauki, g-eazy ok, un james blake lielisks. un nākamgad vajag sziget. 

 no šodienas citiem hitiem katrreiz ieklausos šajā dziesmā. skaista. 
Par šo pukstu
Apr. 27th, 2017 @ 01:41 am .
Tags: ,

kā rādās, pirms svarīgiem pasākumiem, kur jābūt tip top, es laikam uztaisu baigi viltīgo gājienu - pāris dienas nevaru aizmigt, esmu piekususi tā rezultātā un secīgi man jau kļūst tik vienalga, ka es pat nestresoju par to, par ko visi jau neprasot izdara secinājumu, ka man būtu jāstreso. vai nu es rīt nolaidīšu pilnīgu lažu un stress uznāks kā kaut kas pilnīgi nekontrolējams. vai arī paliks mans esošais pofig un es tādā pat vēsā mierā spēšu novadīt to pasākumu. jo jāceļas ir agri un tagad ir vēls. un pa 4-5 h gulēt jau nez cik ilgi nav gudri. man ir bail par to, ka man nav bail.
bet jā, man kaut kāda kontroles sistēma ir izsitusies no sliedēm, racionālais ir aizgājis pastaigāties un tik ilgstoša nenākšana atpakaļ mani sāk uztraukt. nevar takš vislaik dzīvot kā tāds students (darbs/ ballītes/ vēli vakari un maz miega) manos gandrīz 30. jeb var? paskatīšos. ja es būtu vīrietis, man šķiet, ka es justos tomēr globāli mazāk vainīga pret sevi par šo visu.
Par šo pukstu
Apr. 20th, 2017 @ 05:57 pm .
Tags:

nice idejas - 13 Things You Should Give Up If You Want To Be Successful
Par šo pukstu