Par šo cibkasti
Esošais mēnesis
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
May. 26th, 2015 @ 10:17 pm .
Tags:

no brīvdienām "creation. intelligence. love" es atceros ar lielāku prieku nekā "ļoti organizēta sieviete". ko lai dara, ka man tas vējš galvā tik ātri neiestājas. mea culpa, mea maxima culpa.
Par šo pukstu
May. 26th, 2015 @ 09:56 pm .
Skaņa: ben howard
Tags:

ja būtu iekšā, varētu stresot par darbu, bet nu. nav tam enerģijas. aizsargmehānisms vai kas, bet tik iekšēji mierīgi uztveru visu, ka prieks. 'jo vairāk tev iekšējā miera, jo lielāks ārējais ātrums.' tā arī cerēšu, attiecībā uz padarāmo apjomu. un vakar smadzenes vienkārši nespēja salikt kopā loģiski lietas. nez. rīt darbs un tad pāris dienas atpūta. vēl nezinu, cik atpūtīšos. man ir tā slimība, ka no attāluma viss izskatās citādāk kā no tuvuma. pieteicos pasākumam uz 4 dienām jau kādu laiku atpakaļ. tikai tagad sāku domāt, ka pietiktu ar 2 -3. un pārējās varētu sev, mums. joprojām reizēm aizmirstu to, cik visam ir daudz variantu. ne tikai tie, kas galvā stāv. loku galvu, lai elastīgāk domā. jāmācās. jāmācās gan. bet tāpat prieks, cik bieži tā sanāk izdarīt, citādāk.
Par šo pukstu
May. 20th, 2015 @ 04:11 pm .
Tags:

njā. jau kuro reizi šodien radio 'Tev' runāšanas džeks nepārzina tēmu - kkad pa dienu pateica, ka strēlnieci izpilda one republic [yeah, right, kaut gan re:public var būt lepni, ka viņus ar ārzemniekiem jauc), tagad - ka charlie xcx lv bijusi tikai 1 reizi [bet nu tač šitās, kā viņu tur, keitijas, iesildīšanas arī skaitās, ne tikai positivus]. nu kā var tik štrunīgi darīt savu darbu. ja nezina, tad vismaz nerunā.
Par šo pukstu
May. 19th, 2015 @ 11:17 pm .
Tags:

aplēju acāliju un kamēliju ar citronūdeni un izšvirņīju uz balkona. tāpat abas izskatās nosprāgušas, sliktāk nebūs.
bet tas mandarīnkociņš, tas zied kā traks. un smaržo, ļoti, ļoti. nebija man bijis tāds augs, kas tik ļoti visu māju piesmaržinātu. skaisti.
Par šo pukstu
May. 19th, 2015 @ 09:56 pm .
Skaņa: hozier - Arsonist's Lullabye
Tags: ,

noskaņojums vispārēji beidzot uzlabojās, home alone vakars brīvai, kas sen nebija bijis, trauki nomazgāti, jē. 
bet tāpat prasās kaut kur tur, ārā, mežā, pļavā, pie jūras, uz dienu, divām. skatīties uz saullēktiem un saulrietiem. pieskarties kādam zirga purnam. pasmaržot egles. smoku nost. jeb smacēju sevi. who knows. Par šo pukstu
May. 19th, 2015 @ 08:52 am .
Tags:

kāda no tevis jēga, ja šodien neesi jaukāks, labāks, mierīgāks, gaišāks cilvēks kā biji vakar.
Par šo pukstu
May. 18th, 2015 @ 03:31 pm .
Tags:

kaut kad brīvdienās iedomājos, ka šis pavasaris ir aptuveni tāds pats kā iepriekšējais. dzīvoju turpat un ar to pašu, strādāju turpat un brīvo laiku pavadu arī tāpat. neierasti man. bet ne slikti.
Par šo pukstu
May. 15th, 2015 @ 11:44 pm .
Tags:

domāju par potītēm. jau no tās meitenes, ko redzēju pa ziemu, botiņās un šaurajām biksēm, potītes plikas. tagad tas trendī. kaut kā šādi.  un domāju, kāpēc. kaut kas trausls, tai pat laikā ļoti nozīmīgs, jo notur visu. sexy un stiprs. tā toreiz nodomāju. es par to, ka tagad biksēm gali atlokāmi un tā viņas tur spīd, tās potītes, kaut kur virs nike air vai new balance, kā kurā gadījumā. un zem boifriend džinsām, uz kurām gan nespēju parakstīties.
Par šo pukstu
May. 13th, 2015 @ 05:41 pm .
Tags:

bdeja dara savu, gribās atrast laiku tam, lai pazīmētu. un iemācīties to darīt arī ar eļļas krāsām. pagājušonedēļ pieķēros pie eļļas krītiņiem, dikti foršas, intensīvas krāsas, kaut kā šķiet, ka ar eļļas krāsām būs tāpat. next level vēl būtu iemācīties neiesaistīt tajā procesā prātu, lai var normāli ķēpāties.
Par šo pukstu
May. 13th, 2015 @ 09:42 am .
Tags: , ,

ir tāda dīvaina sajūta rītos, kad šķiet, ka nemaz neesmu pa nakti aizmigusi, bet sapņus atceros. tātad gulējusi esmu. bet nu izcili slikti un nemierīgi.

un man ir izdomājusi uzziedēt maranta un mandarīnkociņš, bet kamēlija un acālija gan mirst nost, jo nu ir te pārāk karsts, pati zinu. būs jāliek uz balkona un jāskatās, varbūt atžirgst.
Par šo pukstu
May. 11th, 2015 @ 10:27 pm .
Skaņa: GEMS - Never Age
Tags:

and once again - skan dziesma.
Par šo pukstu
May. 8th, 2015 @ 10:34 pm .
Tags:

šovakar atkal pieķēros džeimija 15 min receptēm. izlasīju recepti, secināju, ka neko nesaprotu, atradu video un tālāk jau viss skaisti. laikam kaitina tas veids, kā konkrētās receptes uzrakstītas. skatoties, kā ko dara, viss krietni citādāk sanāk, ar vairāk baudas un fun. garšīgi arī.
Par šo pukstu
May. 8th, 2015 @ 12:15 am .
Tags:

vakar pēc dejošanas kaut ko pie sevis filozofēju,bet, ja uzreiz neierakstu, tās gudrās domas kkur noblāv. domāju. )
Par šo pukstu
May. 7th, 2015 @ 09:25 am .
Skaņa: Carly Rae Jepsen - I Really Like You

mans šobrīd visvisvismīļākais klips
Par šo pukstu
May. 4th, 2015 @ 09:48 pm .

kaut kā aprīlī galīgi palaidos ar meditāciju. toties nedaudz atsāku skriet. meditēt arī atsākšu, jāatsvaidzina teorētiskās zināšanas, varbūt tādēļ negāja ikdienas ritms, ka zinu, tūlīt nekur tāpat nelikšos, vingrināšos. ideālajā variantā būtu 5 min no rīta, 5 min vakarā + 10 min skriešana. šobrīd sanāk labi ja puse no tā, slinkās dienās - nekas. bet ko esmu sapratusi sevis audzināšanā - pirmkārt, nav jēga sevi par kaut ko vainot. no tā absolūti nav nekāda ieguvuma un savus mērķus nosaku pati, līdz ar to pati arī varu uzņemties atbildību nepildīt, tātad nav par ko vainoties. otrkārt, jāliek sev mazi, sasniedzami mērķīši. tādā veidā nodrošinot sev uzvaru, nevis garantējot zaudējumu (kas galīgi nav sevis mīlestība). sevi pierunāt uz 5 min meditēšanu ir daudz vieglāk, nekā mēģināt sevi piespiest uz 15 vai 20 min, kas būtu grūti un negribētos otrreiz. tā nu jāturpina šādā pašā garā, varbūt ieaudzināšu sev kādu ritmu :)
Par šo pukstu
May. 4th, 2015 @ 08:05 pm .
Tags:

tīri jauks ugunsskolas Lauras video, skatāms līdz rītdienai.
Par šo pukstu
May. 1st, 2015 @ 12:12 am .
Tags: ,

laikam tas tā, ar laiku. ka, lai saglabātu kaut kādu sajēgu par apkārtnotiekošo, ir jātiek vaļā no visa liekā. viss jāmet prom, nost, ārā. lai paliek tikai būtiskais, jo tikai to var aptvert. ir tik viegli visu piesārņot, lai tikai to neredzētu. 
 tīru cieto disku. varbūt. vismaz noskatījos [uz beigām sapratu, ka otrreiz] french film. un tagad - dzēst.
Par šo pukstu
Apr. 30th, 2015 @ 05:12 pm .
Tags:

lēnā garā plūstot uz dienas beigu pusi - šis ir skaisti.
Par šo pukstu
Apr. 30th, 2015 @ 03:25 pm .
Tags:

koku lielākie ienaidnieki ir perfekcionisti ar ērgļa aci.
Par šo pukstu
Apr. 29th, 2015 @ 07:57 pm .
Skaņa: Future Islands – Doves

tūlīt aprīlīs beigsies un Gestes tekstu strēlniekiem aizgājušajam mēnesim varu ielikt tagad. par tūlītējo sodu varu piekrist, jo par katru ne pozitīvu darbību esmu šomēnes atrāvusies momentā. bet visu pārējo esmu darījusi aptuveni uz nulli. 'neatpūsties ir grēks', tā kā grēkojusi esmu ļoti. tāpēc šomēnes palikšu pie tā, ka tas nav par mani.  txt )
Par šo pukstu