Par šo cibkasti
Esošais mēnesis
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829
Feb. 5th, 2016 @ 12:20 pm .
šodien ļoti cītīgi izmantoju vārdu 'pirmdien' un līdz šim nebiju piefiksējusi, cik bīstams ir šis vārds. jau pārbijos, vai tikai neesmu izlaidusi burtu 'm' darba epastā. viss bija ok, bet diena vēl nav galā, ir laiks aizmirst.
Par šo pukstu
Feb. 4th, 2016 @ 10:29 pm .
pat ja man likās, ka smadzenes neatslēdzās, viss labi atslēdzās, iekšā dejoju :) vēl rītdiena, vakars būs darbīgs, bet burvīgs, es jau jūtu. un tad gulēt. un izdomāt, kā pabaudīt laiku un sevi vismaz pāris stundas. mur.
Par šo pukstu
Feb. 3rd, 2016 @ 11:26 pm saguruša cilvēka pieraksti.
Tags:

kolēģe šodien labi pateica - gribās ziemu vai pavasari, nevis šito rudeni. 
ziema vai mammas dzimene, vai vēl sazinkas, bet galvā ik pa brīdim ieskanas evertu we're getting older, my love. veselība ieklibojas tad tur, tad tur, sagurums. un jā, novecošanas sajūta savos vēl ne 30. es zinu, ka viss ir relatīvi. bet tas nemaina sajūtu, ka dzīvē tā kā jāsāk arī kaut ko nopietnu. tikai nezinu, ko. varbūt. un man šķiet, par to pašu teikšu arī pēc gadiem 10 vai 20. tas varbūt ir tas neomulīgākais. no otras puses, diezgan cītīgi eju kaut kur tur, kas ir projām no minētā. ieritināsimies drīz ar mīļo zem segas, pačīkstēsim par to, kas kuram iesāpējies, pasmiesimies par to un rīt būs atkal jauna diena. 2 more days to go until friday. 
Par šo pukstu
Jan. 31st, 2016 @ 07:04 pm .
pirmoreiz sēžu scopus un web of science, meklēju noderīgus rakstus, bet maz, tur nav priekš juristiem. ja es kādreiz kļūšu akadēmiska, varēšu sevi iepļaukāt par to, ka priekš kam.
Par šo pukstu
Jan. 31st, 2016 @ 12:10 am .
Skaņa: Jaymes Young & Phoebe Ryan - We Wont

šovakar ausīs iekrita šī pārīša balsis. patīk man tādas.
Par šo pukstu
Jan. 30th, 2016 @ 12:41 am .
darba tikums ir lielisks izdomājums, aiz kura bez sirdsapziņas pārmetumiem paslēpties no visa un visiem. un tīri trauki bija tas, kas var likt justies labi un apmierināti. viss pārējais, vārdos izteiktais un neizteiktais, lai rit savu gaitu. es kādreiz par šo visu padomāšu vairāk.
Par šo pukstu
Jan. 28th, 2016 @ 10:43 pm .
īsti nezinu, kāpēc, bet nostresoju visu dienu. varbūt dēļ tā sīkuma, ko vakar kārtīgi neizdarīju līdz galam un bija jāatstāj citiem izdarīt. varbūt dēļ tā, ka likās, ka šodien jābūt kaut kam vairāk. tomēr tāda trauksmaina un saraustīta nedaudz pabiju arī tur, kur jābūt.
iekšas dīda kaut kāda neapmierinātība, ambīcijas, kaut kāda upe, kas saskārusies ar šķērsli un tagad ūdens tik plūst klāt, viļņojas un dīdās, uz priekšu netiek, bet zina, ka vajag. nemiera gars. reizēm sava intensitāte nogurdina. nokauj?
Par šo pukstu
Jan. 27th, 2016 @ 10:41 pm .
Tags:

osc mājaslapā pirmā bilde rādās skaists skats uz galvenajām durvīm, bildēts ar peļķi pašā priekšā. daiļi jau, bet vai tiešām vajadzēja un ko tieši tas man stāsta.
Par šo pukstu
Jan. 27th, 2016 @ 10:02 am vasara nāk.
joga bija burvīga, nez kāpēc spēju labi visu izturēt, tikai locītavas vārgas, muskuļi jāuzaudzē, un celis sāp, as always. toties, ja turpināšu ēst brokastīs zemesriekstu sviesta maizītes un vakariņās pa 1-2 avokado, tad, lai arī cik tie abi būtu veselīgi un garšīgi, drīz kļūšu pavisam resna. ja mājās būtu svari, varētu pārbaudīt (kaut gan tauki jau ir viegli). pagaidām ideja vakariņās ēst pusporciju līdz galam nesanāk, jo mēs vienmēr sataisām tā, ka sanāk vēl trešajam. tātad jāievieš kāda fiziskā aktivitāte brīvdienās. tikai pagaidām nekas cits kā baseins vai skvošs prātā nenāk..
Par šo pukstu
Jan. 25th, 2016 @ 08:48 pm .
tas ir ļoti interesanti, kā tiešā tulkošana dažu stundu laikā izkausē smadzenes un pēc tam tur ir ķīselis. novērojumi priekš sevis un bija tik tiešām jauki, ka to tik pozitīvi novērtēja. tagad izturēt vēl arī 4 dienas darbā un tad gulēt, gulēt un nekā nedarīt. ja nu vienīgi rakstīt kko gudru.
Par šo pukstu
Jan. 22nd, 2016 @ 09:07 pm .

Lea Rue - Sleep/For The Weak (Lost Frequencies Remix)
5dienai ļoti piemēroti, pat ja man rīt nav brīvs. bum bum bum. 
Par šo pukstu
Jan. 21st, 2016 @ 11:34 pm .
Tags:

gribās pačīkstēt par to, ka bose noise cancelling ausīm nav bezvadu versijas. ar aktīvu cs spēlētāju mājās ļoti labi noderētu. bet ar vadu arī ir labāk kā nekas. un man beidzot ir spotify. jau kādu mēnesi, sadzīvojam labi.
Par šo pukstu
Jan. 20th, 2016 @ 08:25 pm .
Tags:

un netīšām šis puisis laikam izskaidro vairāk to 'bet' pie fizikas spēkiem.
Par šo pukstu
Jan. 20th, 2016 @ 07:06 pm .
vai nu pēc Austera socioloģijas noklausīšanās vai kaut kā vēl, bet traucē tā relatīvisma sajūta, ka nekādai informācijai nevar uzticēties, nekam, un sev jo mazāk. papīrs pacieš visu un tad, ja vien neesi stāvējis blakus, nevari neko apgalvot, bet pat tad taču nevar, jo tas tāpat būs tīri subjektīvi un jebkurš eksperiments kaut kādā veidā var nofeilot. nekas nav absolūts, viss ir relatīvs. un kā lai ar to dzīvo. heiristikas taču ir tik viegli, ticēt ir tik viegli. pat tie it kā skeptiķi man bieži šķiet ticīgāki par dažiem ticīgajiem, tikai neredz no malas to degsmi un nepamana. un nekas nav un nevar būt perfekts. un viss var būt dažāds, mainīgs utt. it kā fizikas likumi vismaz šķiet kaut kas 'ciets', pie kā pieturēties, bet. nepārzinu tik ļoti smalki, lai pieliktu 'bet', tomēr šķiet, ka arī tur tam ir jābūt. izrādē kopenhāgena bija kaut kāds teksts, par burvīgo lietu nenoteiktību vai tamlīdzīgi. jāaiziet uz to izrādi vēlreiz. bet šobrīd, dienu pēc Life of Brian noskatīšanās, padungosim pie šīs dziesmas.
Par šo pukstu
Jan. 20th, 2016 @ 04:44 pm .
par vēlu, bet tomēr. jāaizveras. nav ko burtus tērēt par suņiem. jo pa lielam cilvēki, kuriem nepatīk suņi, mani neinteresē un nepatīk.
Par šo pukstu
Jan. 19th, 2016 @ 10:59 pm .

skaņa.
Par šo pukstu
Jan. 14th, 2016 @ 10:54 pm .
domāju kko par spēku un robežām, lasu par krav-maga. būtu laiks, aizietu pamācīties. dzīvē var noderēt. 
Par šo pukstu
Jan. 11th, 2016 @ 11:37 am .
kad nomira viens savējais, uz riņķi liku space oddity. tagad rest in peace Bovijam.
Par šo pukstu
Jan. 10th, 2016 @ 02:25 am .
Tags:

suni vajag tāpēc, lai kāds priecātos arī par to, ka es apģērbjos, ne tikai par to, ka izģērbjos.
labs teikums man sanāca šovakar.
Par šo pukstu
Jan. 10th, 2016 @ 01:02 am .
Skaņa: deep house
Tags: ,

šogad man nez kāpēc ir silti. iepakojums - crocs kosmobūti (jānopērk jaunāka versija, bet kaut kā open24 neatrodu) + virs 100 den zeķubikses + biezie gubainie svārki ar oderi + getras starp zābakiem un svārkiem + vilnas džemperītis + žakete + dūnu mētelis (šeit varētu updeitot) + cepure + millet dūnu cimdi no gandra. un par aukstumu nečīkstu, bet brīžiem ir par karstu, kad saskrienos. par tuntulēšanos, 5d pretīmnākošs jkungs teica 'privet, klasno vigļaģiš'. so, ir labi. ja ne tas sāls, es šitā varētu ilgi dzīvoties (brīvajā laikā mainot svārkus uz slēpošanas biksēm).
Par šo pukstu