Par šo cibkasti
Esošais mēnesis
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Apr. 23rd, 2014 @ 03:50 pm .
Tags: ,

darbā šodien svilinu savas nogurušās smadzenes, kuras divas naktis nav normāli izgulējušās, jo viņu saimniecei tā labpatīkas. tāpēc gribētos pačīkstēt. bet slinkums. un daudz darba.
tomēr nedaudz šķiet, ka es sevi šeit atražoju. pat ja ko jaunu apgūstu, salīdzinoši ar visām iepriekšējām vietām, temps ir tik.. normāls :) no otras puses, stress ir tikai tik, cik pati sataisu, ja to izdaru. visādi citādi rāmi. jāpadomā, kā sev uzlabot sajūtu par attīstību arī darbā, vienlaikus saglabājot to mierīgumu, kas ir, jo to nu es negribu vairs pazaudēt. challenge accepted.
Par šo pukstu
Apr. 22nd, 2014 @ 10:27 pm .
Tags: ,

šodien dikti pastrādāju, saņēmos pirmoreiz vello izvilkt no ziemas guļas un vēl noskrēju 3 km, pie tam bez pauzēm un visnotaļ izbaudot. es tomēr esmu naktsputns. man patīk ilgi gulēt, strādāt es vislabprātāk sāku ap kādiem 4iem pēcpusdienā un ap 10iem man šķiet, ka vakars tikai sākas. galīgi neiet kopā ar darba grafiku :D
Par šo pukstu
Apr. 22nd, 2014 @ 01:43 pm .

es laikam esmu pārāk pragmatiska, bet, ejot garām mildai, katrreiz iedomājos, kāpēc tiem diviem vīrišķiem pašā spēku briedumā jāstāv un jāsargā, ja tur drošībnieki tāpat apkārt staigā un tie džeki gan jau varētu daudz labāk celt ikp un demogrāfiju. godasardze laikam man šķiet tikpat arhaisks pasākums kā autokolonnu sataisītais bardaks uz ielām, kad 'augsti viesi' vizinās un tāpēc visiem jāstājas.
Par šo pukstu
Apr. 22nd, 2014 @ 01:17 pm .
Tags: ,

vasara noteikti ir sākusies - nupat vienai tūristei skaidroju, kur lido, un cita pienāca klāt, lai noskaidrotu, kur nopirkt kurpes. visādi citādi es tomēr nespēju tādā ātrumā pārorientēties no 'auksti!' uz 'kur ir mans peldkostīms?'. man šķiet, ka pirms divām nedēļām vēl vilku silto mēteli un manī dzīvo vēl kādi 25%, kam ir aizdomas, ka varbūt tomēr uzsnigs... :)
Par šo pukstu
Apr. 21st, 2014 @ 02:03 pm .
Skaņa: pieci.lv atklājumi

beidzot ir brīvdiena kā brīvdiena.. un beidzot var mazgāt traukus, mazgāt un gludināt veļu un darīt tamlīdzīgas lietas :D pēdējais tests nolikts, visnotaļ ok nolikts [30/35] un pēc manas matemātikas beigās būs 'a Statement of Accomplishment with Distinction'. bija ļoti interesanti un katru no tēmām gribētos pētīt vēl, milzumdaudz informācijas izgāja cauri un sliktākajā gadījumā pensijas vecumā izmācīšos psiholoģiju klātienē. ja sanāks citādi un kādreiz vajadzēs, vismaz zinu, ka angliski mācīties man nebūtu nekādas problēmas. nākamais plānā - sagrābstīt kādu sajēgu par to, kā orientēties un to izdarīt līdz 6d. 3 km jau šodien noskrieti.
Par šo pukstu
Apr. 20th, 2014 @ 11:13 pm .
Tags: ,

kaut kur ieraudzīju par pieciem attiecību posmiem (ne no kkādiem zinātniskiem avotiem, bet tāpat interesanti). darbs, darbs un vēlreiz darbs. un glāze šampanieša kaut kur pa vidu. 

Par šo pukstu
Apr. 19th, 2014 @ 10:31 pm .
Skaņa: George Ezra - Budapest

burvīga vakara dziesma. jau pāris dienas priecājos :) 
Par šo pukstu
Apr. 19th, 2014 @ 10:09 pm .
Tags: , , ,

brokastīs atkal 3 km noskrieti, vakariņās 1,5 km nopeldēti. no pēdējā es varu dabūt daudz kaifa - ķermenis slīd pa ūdeni, ūdens slīd apkārt, no prieka murrāju. bet skrienot tikai čortojos par to, kā man riebjas skriet. nekad nav paticis. tātad jāatrod kaut kas, kas varētu iepatikties arī šajā procesā. un līdz 6d jāpamēģina noskriet arī 5 km. būtu forši savus puikus xrace milzonīgi nebremzēt un negribētos pēc 3 km apstāties ar tekstu 'nesiet vai mirstu!' :D
Par šo pukstu
Apr. 18th, 2014 @ 01:12 pm .
Skaņa: pieci.lv
Tags: ,

apkārt citiem laikam party un daba. es vakar biju aizmigusi jau 10os un brokastīs šorīt bija 3 km skrējiens. un pašai prieks, cik žirgts gurķītis jūtos, kā reiz priekš mācīšanās turpmākās 72 h :)
Par šo pukstu
Apr. 17th, 2014 @ 10:55 am .
Tags:

pēdējās dienās kaut kāds nemiers. gan jau no tā, ka 7d termiņš gala eksim coursera. vai darbā slinkoju un daudz kas neiet uz priekšu. tādas lietas kaut kur kaulos sēž, pat ja apzināti neko nedomāju. trinos apkārt, nervozi grozos, no viena darba metos pie otra un pa vidu vēl trešā. bija taču tik labi vienubrīd.
Par šo pukstu
Apr. 17th, 2014 @ 10:05 am .
Tags:

friendlistē stāv trīs nostrīpoti jūzeri. pavasara tendence kaut kāda laikam.
Par šo pukstu
Apr. 17th, 2014 @ 09:18 am .
Skaņa: 'Bonafied Lovin' Chromeo

arī chromeo openerī :) īstie ritmi šodienas brīvdienīgajam noskaņojumam.
Par šo pukstu
Apr. 17th, 2014 @ 09:02 am .

ja nedaudz par kultūru, tad vakar biju uz 'četrdesmit' - dejas teātra izrāde. bija skaisti un man laikam šitādi patīk. tie ķermeņi un kā viņi kustās, nice. un pēc tam meitenīga pasēdēšana pie vīna glāzes, kas arī kādu brīdi nebija bijusi šādā formātā. 
iepriekš brīvdienās biju arī uz teātri, tāds gana nepretenciozs - trīs vīri kūrortā. diezgan viegli, labi aktieri un bija ok.  tagad domāju, ka, kamēr vēl sezona, jāaizdodas arī uz ko nopietnāku, tikai jāizdomā, ko tieši. osedžas zeme vai izraidītie vai kaut ko no jrt. 
Par šo pukstu
Apr. 16th, 2014 @ 12:17 pm .
Tags: ,

beidzām pārvākties uz citu kabinetu, pilns ar putekļiem un jāpierod, beet - man vismaz uz brīdi tuvumā vismaz 2 m attālumā nav neviena cilvēka. kabinetā ar vēl trīs sieviešu kārtas tas ir ļooti forši. vēl tikai jāsastiepj visādas puķes, lai varu uztaisīt zaļo sienu un tad vispār man būs mana karaļvalstība. neciešu open-space izkārtojumus ar caureju pa vidu. tāpēc tagad happy, happy.
upd. happy beidzās, tāpat kā iepriekš pie auss viens runās. bu.
Par šo pukstu
Apr. 14th, 2014 @ 03:41 pm .
Skaņa: The Black Keys - Too Afraid To Love You [Live]

laikam līdz openerim man arī tie black keys iepatiksies. ik pa brīdim skan pēc kaut kā veca, tikai nez, kā.
Par šo pukstu
Apr. 14th, 2014 @ 10:38 am .
Skaņa: Royal Blood - Little Monster (Official Video)

pagājušonedēļ iepatikās arī ne tik tuc tuc dziesma.
Par šo pukstu
Apr. 13th, 2014 @ 10:49 pm (no subject)

šonedēļ par psychological disorders. ļoti interesants šķiet learned helplessness koncepts - žurciņas, kas saņēma elektrošoku un nevarēja no tā aizbēgt, vēlāk pat necentās pārlekt pāri barjerai, lai no tā izvairītos. šis kādreiz jāpapēta vairāk. no tā arī izriet - kontrole pār situāciju dod daudz labai pašsajūtai. šizofrēnija, OSD, PSTSD and stuff nav tiik interesanti, bet pie personal disorders* (axis II) jau izdomāju, ka šeldons (pirmais, kas nāk prātā :) pie schizoid ierakstās un bik kas no obsessive-compulsive. tiesa, šitie apraksti ir no dsm-IV, nu jau kādu laiku ir dsm-V, bet diez vai tas ko maina.
vēl interesants: Borderline personality disorder (BPD) is a psychological disorder characterized by a prolonged disturbance of personality accompanied by mood swings, unstable personal relationships, identity problems, threats of self-destructive behavior, fears of abandonment, and impulsivity. BPD is widely diagnosed—up to 20% of psychiatric patients are given the diagnosis, and it may occur in up to 2% of the general population. About three-quarters of diagnosed cases of BPD are women. Pie iemesliem gan genetics, tātad heritable, gan nepareizs attachment ar vecākiem, gan arī may be due to imbalances in the fast and slow emotional pathways in the brain. Specifically, they hypothesized that the fast emotional pathway through the amygdala is too active, and the slow cognitive-emotional pathway through the prefrontal cortex is not active enough in those with BPD. interesants tīri dēļ izplatības daudzuma. 
kā jau parasti, ja dikti gribās, var mēģināt sev visu pierakstīt, bet vienmēr vērts palasīt aprakstus par tiem, kas patiešām ar ko no tā visa sasirguši, un tad ātri vien var saprast, ka pašam vnk nav bijusi īstā diena vai reizēm slikts raksturs un tas arī viss. šodien braucu troļļukā un blakus onkulis ar sevi skaļi sarunājās un smējās. uzskates līdzeklis, tā teikt. 
/You submitted this quiz on Sun 13 Apr 2014 12:36 PM PDT. You got a score of 10.00 out of 10.00./ Nice. 
*From Flat World Knowledge, Introduction to Psychology, v1.0. Source: American Psychiatric Association. (2000). Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders (4th ed., text rev.). Washington, DC: Author.
Par šo pukstu
Apr. 11th, 2014 @ 03:49 pm .
Skaņa: Brazilian Dinner - Samba, Bossa Nova, Background Music, Best

ir 5dienas mūzika, kas uzradās, youtube ierakstot 'samba bossa nova'. kaifoju no portugāļu valodas. par to atcerējos, klausoties poļu repu :D 
Par šo pukstu
Apr. 11th, 2014 @ 09:07 am .
Tags:

ar puikām ir forši. un pie reizes atrisinās visādi praktiskas un organizatoriskas dabas jautājumi.
Par šo pukstu
Apr. 10th, 2014 @ 02:24 pm .
Tags:

iemetu acis latest post un tur pasmaidīju par pēdējiem diviem, ko sākumā izlasīju kopā:

Apr 10 13:57 [info]pe: normālas cenas un kvalitāte
Apr 10 13:56 [info]psihs: nopirku bocmani un vanagu
Par šo pukstu