Par šo cibkasti
Esošais mēnesis
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Jul. 31st, 2014 @ 04:47 pm .
šīrīta doma braukt uz darbu ar velo ir dienas stulbākā ideja. pilnīgi un absolūti dumja.
Par šo pukstu
Jul. 31st, 2014 @ 03:30 pm .

gājiens pie friziera bija lielisks, jo man vairs nav karsti :) tik maz matu nav bijuši kopš.. hm, kad viņi sāka augt? :D bet vispār nabaga frizieris, ja pagājušoreiz teicu, ka gribu tumšākus, tad tagad - īsus un gaišus. kad būšu kļuvusi blonda, paziņošu. vēl ne.
Par šo pukstu
Jul. 31st, 2014 @ 09:27 am .
Tags:

hm. gribās uz Otras puses konci 14 aug., uz Dona konci 28.08., uz Lindas Leen konci kkad septembrī laikam un vēl Sound poets 16.08. un vēl Lādezers šovakar... spīd labi ja viens :( visi viņi vienā laikā sadomājuši taisīt..
Par šo pukstu
Jul. 30th, 2014 @ 11:38 pm .

brīvdienās konstatēju, ka man vairs nav bail lēni un ilgstoši skatīties acīs un nejūtos slikti, kad uz mani skatās. vēl ne tik sen tēvam vislaik prasīju 'kas ir?', kad viņš tāpat vien skatījās virsū.
un man ir pāris riktīgi krāsaini plastikāta auskari un gredzeni, ko nopirku. arī brīvdienās. nu es no rīta izvēlos gribamākos un ielieku. es, kas visu dzīvi ir turējusies tikai pie sudraba un kā uzlikusi ko vienu, tā nēsājusi līdz pazušanai... šo principu pārkāpjot labi ja 1x pusgadā, kad pucējoties jāuzliek pērles. nekādi grabuļi un bižutērijas. ha ha.
tas 'es' ir tāds relatīvs jēdziens, izrādās. kad skrubina nost uzdzīvoto, laikam jau katram apakšā varētu būt kaut kas dzīvs, pulsējošs, krāsains, viegls.
Par šo pukstu
Jul. 30th, 2014 @ 04:53 pm .
Tags: ,

šodien esmu pieveikusi 1,5 l ūdens. priekš manis tas ir wow. laikam jau kompensēju rīta netikšanu dušā, jo nebijām pamanījuši, ka šodien tur tikai aukstais ūdens.
Par šo pukstu
Jul. 30th, 2014 @ 03:02 pm .
Tags:

sistemātisks bardaks. tā kaut kā.
Par šo pukstu
Jul. 30th, 2014 @ 09:11 am .

fun strēlnieku horoskops )
Par šo pukstu
Jul. 29th, 2014 @ 01:39 pm .
Tags:

sāp galva un vissirslikti. pirmo reizi manā strādāšanas laikā bija ienākusi pavisam, pavisam lielā vadība pastāstīt, kā ar mums ir problēmas un viss pret mums atduras. juristi esot burta kalpi. ko neteiksi.
Par šo pukstu
Jul. 28th, 2014 @ 10:18 pm .
Tags: , ,

ļoti forši uzrakstīts - Never try to help someone unless they are ready to be helped. kaut kā labi iet pie visām citām pārdomām. vispār, mazāk runāt vajag. tad citus nemācīt ir vēl vieglāk :D to es sev. 

jūzerpikča.. sagribējās. ne jau dēļ dūres. bet dēļ spurainajiem matiem :) 
Par šo pukstu
Jul. 28th, 2014 @ 12:53 pm .
Skaņa: bruno mars
Tags: ,

man pēdējo pusgadu ir kaut kāda problēma ar neapmierinātām sievietēm. tā ir tā suga, kurām kā ieradums viss ir slikti un par to informē skaļi un emocionāli. visās situācijās tiek parādīti negatīvākie scenāriji un kur pagriežas, tur svēts sašutums. visu laiku man viņas sagadās kaut kur blakus, cik nu tuvu var. un kaitina tā, ka līdz kaulam. protams, tas arī tīri objektīvi nav diez ko iedvesmojoši. bet kaitināt jau var tikai tas, kas pašam iekšā sēž un ar ko nav mierā. tātad pavisam nespēju pieņemt savu ņerkstošo daļu. kura, atzīsim, ir vienmēr bijusi visnotaļ spēcīga. un es jau gana ilgi viņai mēģinu bliezt ar bomi pa galvu, lai aizvācas un tie ieradumi tinās. savā ziņā jau šajā procesā ļoti varētu palīdzēt arī tāds krietns skats no malas par to, kā tas viss izskatās (man nepārtraukti citi dara tā, kā es esmu kādā brīdī darījusi :), tādā kontekstā jau šis ir super. nedaudz mieru dabūju tik ar to, ka pēc gana tiešas pateikšanas, kā tas no malas izskatās, sakaunējos un pēc tam centos izturēties mīļi, jauki un ieinteresēti. kaut kur iekšās laikam sapratu, ka ne jau no labas dzīves cilvēki tādi ir. tāpēc nekāda jēga pret to negatīvo attieksmi iet ar tikpat negatīvu nav, tur var tikai ar mīļumu un ieinteresētību, maigi parādot, ka vispār jau nav nemaz tik slikti. arī sev, kad nu uznāk niķis. būs vien tie personāži jāpieņem, diži daudz jāuzklausa, jāatbalsta un jāapskauj. it may work.
Par šo pukstu
Jul. 28th, 2014 @ 11:51 am .
Tags: ,

ir tīri jauki arī darbā, ja sanāk no kāda padzirdēt kko ne īsti foršu, iesaistītajam aiziet un palūgt turpmāk nākt pa tiešo pie manis un kaut vai sist dūri uz galda, nevis kaut kur kaut ko runāt sliktu. varēju jau to necelt augšā, bet tomēr daudz lielāks miers ir tad, kad viss ir skaidri un gaiši izrunāts, sava problēma izteikta un akmens no sirds novelts. forši tas strādā. tiešā runa. kaitina man šitie slēptie aizvainojumi un citi sūdi, kas tiek grūsti zem ūdens līdz brīdim, kamēr nosmok pats.
Par šo pukstu
Jul. 28th, 2014 @ 10:31 am .
Skaņa: Gloria Gaynor - I Am What I Am
Tags: , ,

vakar ap 10iem mājās, lai izkravātu somas, kuras 5d no rīta krāmēšu atkal. ak, vasara, skrienošā meitene. brūniem pleciem un smilšu pilniem matiem. tagad jāpievēršas kleitas meklēšanai kāzu viesa statusam. frizieris un manikīrs jau nobukots, kurpes un soma ir. nav slikti. 
 pēc nometnes šī burvīgā dziesma ir tapusi zināma. pie tās var skraidīt pa māju un skaļi dziedāt līdzi, lai visi vārdi ieiet smadzenes :)
Par šo pukstu
Jul. 26th, 2014 @ 02:01 pm .
'Ay, que linda!' bija tas, ko man šodien patika dzirdēt ļoti :)
Par šo pukstu
Jul. 25th, 2014 @ 02:59 pm .

noskatījos vakar 50 shades of grey treileri. nu tāds sū šķita. aktieris pēc skata nepatīk, meitene neizskatās pēc vsk beigusi, drīzāk pēc tādas sagurušas 30mitgadnieces ar lokiem zem acīm. grāmatu gan tā arī neesmu izlasījusi, tikai iesākusi, bet laikam filmu toč neskatīšos. pat ja beyonce dziesma tai treilerī smuki pārtaisīta.
Par šo pukstu
Jul. 25th, 2014 @ 09:58 am .
Tags: ,

čuķ gaidu rudeni. kad vairs nebūs viskaut kur jābūt un varēšu mēģināt atsākt kaut kādu ikdienas režīmu. domāju par tiem 7iem no rīta, kad piecelties, noskriet knapkilometriņu, patrenēt presi un pameditēt. tā būtu ļoti skaisti un mans ķermenis būtu sajūsmā. bet tas maita slinkums šobrīd stāsta, ka nav vērts tagad pat sākt. un gribasspēks, kā parasti, klibo. jāizdomā kāds viltīgs veids, kā sev šito tomēr iemānīt, jo tajās dienās, kad sanāca, bija forši. dzīvi taču veido mazie ieradumi.
Par šo pukstu
Jul. 25th, 2014 @ 08:57 am .

čemodāni kārtējo reizi sakrāmēti. šitā vasara izceļas ar nebūšanu mājās pa brīvdienām.
Par šo pukstu
Jul. 24th, 2014 @ 05:54 pm .
kā dzirdu to reklāmu par jauno vilni, tā iedomājos, ka gribētos viņus boikotēt. bet nevar, es pat viņus neskatos..
Par šo pukstu
Jul. 24th, 2014 @ 05:10 pm .
Skaņa: pv - tā nogurt var tikai no svētkiem
Tags: ,

vakardienas biodeja nepalīdz, sāp galva no darba sarunām. un praktiski nekas nav izdarīts. bet es vismaz strīdoties esmu pasākusi ievilkt elpu un ļaut otrai pusei izteikt visas muļķības, nevis cīņas sparā mesties pa vidu. tas jau ir daudz :)
Par šo pukstu
Jul. 23rd, 2014 @ 10:22 am .
Tags: ,

papīrs pacieš visu.
Par šo pukstu
Jul. 23rd, 2014 @ 09:07 am .
Skaņa: Chet Faker - Talk Is Cheap

Talk is cheap, my darling 
chet faker ir mmm. 
.
kad prasīju viedokli, vai uzņemties vienu lietu, mīļais teica, ka nevajag, lieks stress. ja es ko vīriešos apbrīnoju, tas ir viņu enerģijas taupīšanas mehānisms. mācīšos no tā. neuzņemšos. 
Par šo pukstu