Par šo cibkasti
Esošais mēnesis
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Apr. 18th, 2014 @ 01:12 pm .
Skaņa: pieci.lv
Tags: ,

apkārt citiem laikam party un daba. es vakar biju aizmigusi jau 10os un brokastīs šorīt bija 3 km skrējiens. un pašai prieks, cik žirgts gurķītis jūtos, kā reiz priekš mācīšanās turpmākās 72 h :)
Par šo pukstu
Apr. 17th, 2014 @ 10:55 am .
Tags:

pēdējās dienās kaut kāds nemiers. gan jau no tā, ka 7d termiņš gala eksim coursera. vai darbā slinkoju un daudz kas neiet uz priekšu. tādas lietas kaut kur kaulos sēž, pat ja apzināti neko nedomāju. trinos apkārt, nervozi grozos, no viena darba metos pie otra un pa vidu vēl trešā. bija taču tik labi vienubrīd.
Par šo pukstu
Apr. 17th, 2014 @ 10:05 am .
Tags:

friendlistē stāv trīs nostrīpoti jūzeri. pavasara tendence kaut kāda laikam.
Par šo pukstu
Apr. 17th, 2014 @ 09:18 am .
Skaņa: 'Bonafied Lovin' Chromeo

arī chromeo openerī :) īstie ritmi šodienas brīvdienīgajam noskaņojumam.
Par šo pukstu
Apr. 17th, 2014 @ 09:02 am .

ja nedaudz par kultūru, tad vakar biju uz 'četrdesmit' - dejas teātra izrāde. bija skaisti un man laikam šitādi patīk. tie ķermeņi un kā viņi kustās, nice. un pēc tam meitenīga pasēdēšana pie vīna glāzes, kas arī kādu brīdi nebija bijusi šādā formātā. 
iepriekš brīvdienās biju arī uz teātri, tāds gana nepretenciozs - trīs vīri kūrortā. diezgan viegli, labi aktieri un bija ok.  tagad domāju, ka, kamēr vēl sezona, jāaizdodas arī uz ko nopietnāku, tikai jāizdomā, ko tieši. osedžas zeme vai izraidītie vai kaut ko no jrt. 
Par šo pukstu
Apr. 16th, 2014 @ 12:17 pm .
Tags: ,

beidzām pārvākties uz citu kabinetu, pilns ar putekļiem un jāpierod, beet - man vismaz uz brīdi tuvumā vismaz 2 m attālumā nav neviena cilvēka. kabinetā ar vēl trīs sieviešu kārtas tas ir ļooti forši. vēl tikai jāsastiepj visādas puķes, lai varu uztaisīt zaļo sienu un tad vispār man būs mana karaļvalstība. neciešu open-space izkārtojumus ar caureju pa vidu. tāpēc tagad happy, happy.
upd. happy beidzās, tāpat kā iepriekš pie auss viens runās. bu.
Par šo pukstu
Apr. 14th, 2014 @ 03:41 pm .
Skaņa: The Black Keys - Too Afraid To Love You [Live]

laikam līdz openerim man arī tie black keys iepatiksies. ik pa brīdim skan pēc kaut kā veca, tikai nez, kā.
Par šo pukstu
Apr. 14th, 2014 @ 10:38 am .
Skaņa: Royal Blood - Little Monster (Official Video)

pagājušonedēļ iepatikās arī ne tik tuc tuc dziesma.
Par šo pukstu
Apr. 13th, 2014 @ 10:49 pm (no subject)

šonedēļ par psychological disorders. ļoti interesants šķiet learned helplessness koncepts - žurciņas, kas saņēma elektrošoku un nevarēja no tā aizbēgt, vēlāk pat necentās pārlekt pāri barjerai, lai no tā izvairītos. šis kādreiz jāpapēta vairāk. no tā arī izriet - kontrole pār situāciju dod daudz labai pašsajūtai. šizofrēnija, OSD, PSTSD and stuff nav tiik interesanti, bet pie personal disorders* (axis II) jau izdomāju, ka šeldons (pirmais, kas nāk prātā :) pie schizoid ierakstās un bik kas no obsessive-compulsive. tiesa, šitie apraksti ir no dsm-IV, nu jau kādu laiku ir dsm-V, bet diez vai tas ko maina.
vēl interesants: Borderline personality disorder (BPD) is a psychological disorder characterized by a prolonged disturbance of personality accompanied by mood swings, unstable personal relationships, identity problems, threats of self-destructive behavior, fears of abandonment, and impulsivity. BPD is widely diagnosed—up to 20% of psychiatric patients are given the diagnosis, and it may occur in up to 2% of the general population. About three-quarters of diagnosed cases of BPD are women. Pie iemesliem gan genetics, tātad heritable, gan nepareizs attachment ar vecākiem, gan arī may be due to imbalances in the fast and slow emotional pathways in the brain. Specifically, they hypothesized that the fast emotional pathway through the amygdala is too active, and the slow cognitive-emotional pathway through the prefrontal cortex is not active enough in those with BPD. interesants tīri dēļ izplatības daudzuma. 
kā jau parasti, ja dikti gribās, var mēģināt sev visu pierakstīt, bet vienmēr vērts palasīt aprakstus par tiem, kas patiešām ar ko no tā visa sasirguši, un tad ātri vien var saprast, ka pašam vnk nav bijusi īstā diena vai reizēm slikts raksturs un tas arī viss. šodien braucu troļļukā un blakus onkulis ar sevi skaļi sarunājās un smējās. uzskates līdzeklis, tā teikt. 
/You submitted this quiz on Sun 13 Apr 2014 12:36 PM PDT. You got a score of 10.00 out of 10.00./ Nice. 
*From Flat World Knowledge, Introduction to Psychology, v1.0. Source: American Psychiatric Association. (2000). Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders (4th ed., text rev.). Washington, DC: Author.
Par šo pukstu
Apr. 11th, 2014 @ 03:49 pm .
Skaņa: Brazilian Dinner - Samba, Bossa Nova, Background Music, Best

ir 5dienas mūzika, kas uzradās, youtube ierakstot 'samba bossa nova'. kaifoju no portugāļu valodas. par to atcerējos, klausoties poļu repu :D 
Par šo pukstu
Apr. 11th, 2014 @ 09:07 am .
Tags:

ar puikām ir forši. un pie reizes atrisinās visādi praktiskas un organizatoriskas dabas jautājumi.
Par šo pukstu
Apr. 10th, 2014 @ 02:24 pm .
Tags:

iemetu acis latest post un tur pasmaidīju par pēdējiem diviem, ko sākumā izlasīju kopā:

Apr 10 13:57 [info]pe: normālas cenas un kvalitāte
Apr 10 13:56 [info]psihs: nopirku bocmani un vanagu
Par šo pukstu
Apr. 10th, 2014 @ 10:40 am .
Skaņa: Gary Barlow – Small Town Girls

lilly allen and similar artists last fm izpratnē ir gary barlow uz riņķi vien.. nu nez, nez :D
Par šo pukstu
Apr. 9th, 2014 @ 01:30 pm .

dziesma: bokka - reason
Par šo pukstu
Apr. 8th, 2014 @ 10:19 pm .
Tags: , ,

no citiem mācīties būt pašam. man vienmēr gribējies kustēties ritmā, bet vispār ir forši arī māžoties. skatos uz citiem un mācos. bet lēni kustēties gan man ir grūti, es esmu strauja, visur kur vien var būt. tāda daba. pasen bija vēlmīte sapazīties ar kādu no āzijas, lai pasalīdzinātu intravertumus. un kā reiz tur viens tāds ir. pie izdevības pieiešu klāt un noskaidrošu, no kurienes viņš un kāpēc. tiešām šķiet, ka pēc šīm astoņām nodarbībām draudzēties kļuvis vieglāk. ir pavasaris un viss ir skaisti ;) pat filozofiskās pārdomas, ka šobrīd ar savu dzīvi nedaru absolūti neko jēdzīgu. ne mācos kādam papildu grādam, ne strādāju vaiga sviedros, ne audzinu bērnus. pilnīga bezjēga. kas tai pat laikā mācās visu tā salīdzsvarot, lai ir labi. lai nenāk miegs, lai prieks par padarīto, lai sanāk pabaudīt un sanāk papūlēties. un lai prieks pašai par sevi tagad, nevis kaut kad sazin kad. tā, lūk.
Par šo pukstu
Apr. 8th, 2014 @ 03:52 pm .
Tags: ,

konstatēju, ka darbā visa tā čupa ar lietām, kas nav pabeigtas, patiesībā nav pabeigtas tikai mazliet. ir palicis tieši tas mazais gabaliņš, lai visu sakārtotu un noliktu, lielais darbs jau ir paveikts. bet nē, es tai brīdī, kad viss ir svaigs un darāms, nesaņemos to izdarīt, atlieku uz kaut kādu mistisku laiku nākotnē, kad tam būs laiks. interesants novērojums par sevi. varu domāt, kur vēl tā daru. un piesēsties, lai novestu līdz galam. kā reiz tas ir tas, ko tagad daru. jo darbi dzīs darbus vienmēr, tas vienkārši ir jāpieņem kā nemainīgs fakts. un jāatrod savs komforts starp to visu.
Par šo pukstu
Apr. 8th, 2014 @ 12:47 pm .
Tags: , ,

GoT 4.sezonas pirmā sērija noskatīta. vispār jau priekš manis tīri labi, ka varu skatīties visas iepriekšējās, jau zinot, kurš neizdzīvos :D kā rādās, ar neatlaidību mani var ievilkt visur, pat GoT...
Par šo pukstu
Apr. 7th, 2014 @ 01:00 pm .
Tags: ,

pagājušajā nedēļā vienreiz dzirdēju, vienreiz lasīju - 'visu kontrolējot, neko nevar izbaudīt'. vai kaut kā šādi te: )
Par šo pukstu
Apr. 7th, 2014 @ 12:33 pm .
Skaņa: Misia Ff - Pie in the Sky

last fm opener listē ir vēl viena jauka polietes (?) dziesma, kas nedaudz pat izklausās pēc skunk anansie un tamlīdzīgām dusmīgām meitenēm.
Par šo pukstu
Apr. 7th, 2014 @ 09:41 am .

ak, jā, un dabūju savu pusstundu uz balkona. tiesa, ne saulainā dienas vidū, bet vakarā ap 8iem. un bez vīna glāzes, toties ar bērzu sulu. un grāmata bija par 5 lietām, ko cilvēki nožēlo pirms miršanas. tā bija vienīgā bez GoT manā plauktā, kas nebija par psiholoģiju, vēsturi, suņiem vai receptēm. tātad, viss gandrīz bija, kā gribēju :)
Par šo pukstu