Par šo cibkasti
Esošais mēnesis
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Sep. 3rd, 2015 @ 11:15 am .
Tags:

laikam neoma. šodien kaitina:
a) mašīnas, kurām šķiet, ka stāvēt uz velopārbrauktuves arī tad, kad man zaļais, ir forši (jo taču sava pakaļa jāiespiež tur, priekšā, nevar pagaidīt nākamo luksaforu)
b) cilvēki, kas zvana uz telefonu minūti, divas un vēl. it kā telefonu ceļošais cilvēks nedrīkstētu iziet un pēc 10 signāliem kāds pacels. figu, kā reiz tādēļ neceļu.
Par šo pukstu
Sep. 3rd, 2015 @ 09:22 am .

eh, jāsāk domāt, ko ntās stundas sadarīt lidostā un vispār, ko es tur uz vietas darīšu. man ir plāns tikai darba dienām 9-13, bet viss pārējais laiks brīvs un tātad aizbraukšu uz porto un tad varēšu gūglēt, kas tas vispār tāds ir. bet tikmēr - jāsaliek ceļafilmas, grāmatas, seriāli, varbūt pat kāda datorspēle. you never know how bored you can get alone.
bet nu pie virpas, vēl kādas 19 h darba turpmāko 48 h laikā, saraujam, saraujam.
Par šo pukstu
Sep. 2nd, 2015 @ 12:01 pm .
Skaņa: Sam Hunt - Take Your Time

laikam jau boybandu trūkums organismā, ka dikti iepatikās šis.
Par šo pukstu
Aug. 31st, 2015 @ 10:31 pm .

jānoseivo sev arī šodienas topaptauja. par tēmu, man šķiet, zinot mūsmāju straujo dabu, visi pirmie sapatikšanās asni, kas vien tiktu pamanīti, tiktu tā atrunāti un atreaģēti, ka vairs negribētos un visi būtu atpakaļ mājās. bet tā jau skaisti, ka ar lielāko daļu cilvēku šeit pietiek tikai sarunāt, kas un kā, un aidā. interesanti, teiksim tā. 
Par šo pukstu
Aug. 31st, 2015 @ 02:50 pm .
Tags:

trīs labas lietas: varbūt spīd tikt vienā vietā, kur ikdienai gribēju tikt; interesantas lietas par mentally strong; skan arcade fire un pieteicos čuķ pagleznot vai kko tādu. sanāca četras. nav slikti pirmdienai.
Par šo pukstu
Aug. 30th, 2015 @ 11:01 pm .
Tags:

vēl 5 dienas. gala beigās es te skaitīšu stundas līdz atvaļinājuma sākumam.. tad 9 dienas prom un tad būs tā mana nedēļa. kas saīsināsies uz 5 dienām, un, noņemot obligāti darāmos, gan jau vēl. bet to vienu, kurā bez sirdsapziņas pārmetumiem darīšu neko, gan sev atstāšu. ir pelnīta.
un pēc tam.. bet kāda starpība. tagad ir tagad un vienīgais, par ko jādomā, ka jāiet gulēt un kas šobrīd labs. now is all that matters. enjoy.

prātinieki bija labi. tikai man kādā brīdī arī apnika un iedomājos, ka teksts"Sen jau ir sakārtots viss/ Ja sauc 'bravo', tad jādzied 'uz bis'/ Tu prasi, kurā es būšu pusē?/ Es būšu tajā, kur lielgabali klusē" man kaut kā saslēdzas ar pv - ru un ukrainu. un nez kuram ārzemniekam īsti ir skaidrs, ko latvieši saprot ar 'kaķēns kurš atteicās no jūrasskolas'. jo kur modernajā eiropā kaķēnus met maisā un piesien akmeni, un to vēl sauc par jūrasskolu..
Par šo pukstu
Aug. 28th, 2015 @ 02:38 pm .

vai nu aizej un pasaki, ka nevari to izdarīt, vai aizveries. nevis gāz to visu laukā uz visu apkārt, kas kustās.

kaza.
Par šo pukstu
Aug. 27th, 2015 @ 10:13 pm .
Skaņa: london grammar

vēl sešas dienas līdz atvaļinājumam. ja es varētu saņemties un visu laicīgi pabeigt, tad piecas, bet īsti neticas. jo man ir tik ļoti viss pieriebies un apnicis, ka maz ticams milzīgs entuziasma uzplūdums uz 5x10 h. varbūt izgulēšos un tad. vairs pat īsti nezinu, kā lai sevi piespiež kustēt un kko darīt. un, protams, es labāk risinu citu čp, nekā savējos. a bet kādam taču jāsāk domāt par to, ko es tajā porto vispār darīšu un kā gludi tikšu līdz pludmalei un šoreiz it neviens neko manā vietā nedomās. vienbraukšanas spožums un posts.
Par šo pukstu
Aug. 26th, 2015 @ 04:53 pm .
Tags: , ,

kad man pāriet nogurums vai ļoti piespiež, pasekoju, kas apkārt notiek. ik pa brīdim kādas glābjamas situācijas, kur varu pasist sev pa plecu, ka, nepadomājot tos 3 soļus uz priekšu, mums būtu nepatikšanas. un tad tā iedomājos, kas gan notiek visā tajā laikā, kad es uzlieku mūziku un atslēdzos no visa. kurš ko nepamana un neizdara utt. bēēt - tā joprojām ir katra paša atbildība. darba kontekstā man ir ļoti liels čelendžs tā atbildības saprašana.
.
cik nodomāju, tik aizmirstu ierakstīt. ik pa brīdim sevi kā tādu gražīgu zirgu jāuzved uz ceļa ar jautājumiem "nu, mīļā, ko tev tagad vajag, lai tu justos labi? paēst? pagulēt? kādu telefona zvanu mīļam cilvēkam? pastaigu? kā tu šobrīd vari vislabāk par sevi parūpēties?"
Par šo pukstu
Aug. 26th, 2015 @ 12:02 am .
Skaņa: Yann Tiersen - La valse d'amelie (accordion)

beidzot uzšazamoju to dziesmu, ko vecrīgas akordeonists spēlē, - amēlijas valsis. tur iekšā ir viss. un ielas versija man patīk vislabāk. 
Par šo pukstu
Aug. 25th, 2015 @ 09:12 am .
šorīt melns kaķis tā lēni un cēli gāja pāri ielai man priekšā. skaists kaķis.
Par šo pukstu
Aug. 24th, 2015 @ 09:38 pm .
Tags:

'kā tev patīk visu sarežģīt!'. pirms laika man to teica vienā kontekstā, bet piemērojams arī daudzos citos.
un vēl - kā man patīk neko nepabeigt līdz galam. šobrīd esmu absolūti uz tā viļņa. viss pa gaisu un bez beigām, tur kaut kur paliek karājoties, kaut ko gaidot.
Par šo pukstu
Aug. 24th, 2015 @ 10:36 am .

biju dikti foršās un mīļās kāzās, no kurām daudz ko sev noseivot. un vakarā redzēju, kā Briedis noliek Čerru. pirms tam kko biju atkal par spoguļneironiem lasījusi vai skatījusies. un doma, ka ir bars ar cilvēkiem, kas daudz un dikti uz boksu skatās, lika justies neomulīgi.
Par šo pukstu
Aug. 22nd, 2015 @ 12:51 am .
Tags: ,

no steihena man patika vienlaikus tīrais bet plūstošais. vakara acu mitrināšanai still alice. un ja nu. un kā būtu. šodien niķīgums. uģis kuģis fb raksta 'Sievieti nav iespējams pāraudzināt. Viņa spēj tikai kā jūras vilnis nomierināties pie klints, kura saucas “īsts vīrietis”.' nepatika man tajā filmā tas viņas vīrs. un kkad gribu noskatīties the intern. rītdien nebūšu niķīga.
Par šo pukstu
Aug. 19th, 2015 @ 11:38 am .

iedomājos, ka ļoti dārgi sev izmaksāju. principā, pat nevaru sevi atļauties. 
.
joprojām walk the moon shut up and dance ļoti patīk. tas puika ir foršs, tāds mīļš, priecīgs un kautrīgs. 
Par šo pukstu
Aug. 17th, 2015 @ 06:21 pm .
Tags: ,

šodienas gardums - apceptas (grauzdētas) kaņepju sēklas. vakar nopirku likšanai klāt pie brokastu putras, bet nu jau graužu tāpat vien.
Par šo pukstu
Aug. 17th, 2015 @ 12:11 pm .
Tags:

kad netīšām youtube ieskanas Ziedonis. pie-vienoties )
Par šo pukstu
Aug. 17th, 2015 @ 11:08 am .
Tags: ,

ja pasākuma ievadā topošajai līgavai noskan svītriņas autora izpildījumā, tālāk jau pēc definīcijas visam jābūt skaisti :) viņa bija laimīga, ar gandrīz balti pelēku zirgu, jūru, smukām meitenēm, fotogrāfi, pikniku etc. viss, kā jau pienākas. 
šitie jaunieši sadomāja gredzenoties jau kādu gadu pēc iepazīšanās, pie tam bez to be bērniem etc spiedošiem apstākļiem. prieks par drosmi, foršas man draudzenes :)
Par šo pukstu
Aug. 15th, 2015 @ 01:12 am .
Skaņa: Russell Brand
Tags: ,

you know, an immigrant is just someone who used to be somewhere else..?
Par šo pukstu
Aug. 13th, 2015 @ 10:34 pm .
Tags: , ,

biju piemirsusi pa vasaru, cik man ir forši dejojošie savējie, ka es tur esmu, mani gaida un atceras, piesaka nākt, bauda apskaušanos. maziņš brīnums, kopā ar to sevis ļaušanās sajūtu. "es" grupā atkal uzjundīja vēlmi rakt ģimenes vēsturi. lai ar mīļumu un pieņemšanu var redzēt visas tās sāpes un to, kā radies spēks. saknes iet dziļi un bez viņām nepalidosi, bez tā es tos lielos savējos pamatus, šķiet, nemācēšu uzcelt.
Par šo pukstu