Par šo cibkasti
Esošais mēnesis
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Jun. 19th, 2015 @ 10:22 am .

viena diena līdz atvaļinājuma sākumam un es gaidu, kad visi aiztīsies, lai varētu sākt kārtot papīrus un strādāt. I'm not a morning person.
bet man ļoti patīk mana ideja ceļojuma kofera krāmēšanai - plānoju 14 dienu ceļojumam ņemt drēbes tā, it kā būtu 7 dienu ceļojums. ja ko vēl vajadzēs, varēs visur dabūt. jāaudzina minimālisms un jāatstāj vieta smukām lietām no Turienes. kvī, kvī. so excited.
Par šo pukstu
Jun. 18th, 2015 @ 09:59 am .
Tags:

šo es būšu iemācījusies šajā darbā - ar tekstu 'es esmu profesors!' un vecuma pārsvaru tiek uzskatīts, ka vispārējie savstarpējās cieņas principi paiet malā, mani var pārtraukt, neklausīties un teikt, ko grib.
fun fact - es pēc tām vēl rāmu garu varu domāt un piedāvāt risinājumus etc, lai situācijai būtu rezultāts. [who's the man now..] bet nu adrenalīnu uzsita.
Par šo pukstu
Jun. 17th, 2015 @ 02:10 pm .
Tags: ,

vakardien pēc friziera izejot uz ielas pirmā doma bija - eu, salst galva! bet nu viņam jau patīk ar mašīnīti pa pakausi man darboties.
un foo fighters atcēlās, tāda škrobe. vajadzēja grolam to savu kāju sabojāt..
Par šo pukstu
Jun. 15th, 2015 @ 11:25 am .

dēļ robin schulz sāk gribēties uz weekend festu. patīk man tā viegli hausīgā vasaras chill mūzika, un tur vēl pludmale un tā. eh, ka netikšu. 
mierināšu sevi ar bdejas dziesmām. 
Par šo pukstu
Jun. 11th, 2015 @ 10:47 pm .

forši par pms. jāuztaisa laikam pētījumiņš pašai par sevi, vai objektīvi ir tā, kā man šķiet. ķermenis gan tā kā konkrēti rāda, ka ir, ar visādām sāpītēm un jūtīgumiem, bet par galvu jau nevar zināt. 
Par šo pukstu
Jun. 10th, 2015 @ 02:32 pm .
Tags:

man joprojām brīžiem ir ļoti neērta sajūta kādu labot, ja ikdienā attiecīgajai personai to nedaru. neērtība un adrenalīniņš par sazinko. laikam jau bailes no feila un tā, ka nepatiks un protestēs.

un kkad nesen izdomāju - es ilgāk strādāju, jo 1) man ir priekšstats, ka vajadzētu tās 8 h nonstopā arī 'raut' (tā, ka 100% naturāli strādāt), bet tā īsti nesanāk, ir jāuztaisa tēja, kādam kkas jāpasaka, jāatver nets etc; 2) es uzskatu, ka es strādāju lēnāk par visiem citiem, jo es lasu tā, ka tiešām lasu, un visā iedziļinos un pārlasu, kas prasa laiku un nesanāk 'maukt'. rezultātā palikšana ilgāk par stundu vai divām vai vatever man šķiet tikai 'godīgi'.

urķējos par domāšanas deformācijām, laikam jau.
Par šo pukstu
Jun. 10th, 2015 @ 10:35 am .
sirdi silda biļete uz dylan moran, rudens būs jauks. pat ja galīgi negribās domāt par tik tālu laiku kā novembris, jo tad ir auksts.
Par šo pukstu
Jun. 8th, 2015 @ 05:59 pm .
tā vien šķiet, ka kaut kas ir iemitinājies galvā, jo jau kādu nedēļu kkāda vates sajūta, iesnas, šķaudīšana. it kā kaut kas ir, bet tā īsti nekā jau nav. tikai nedomājas un numb.
Par šo pukstu
Jun. 7th, 2015 @ 02:35 am .
Tags: , ,

labs darbiņš, kas padarīts.

ļoti riebjas tās dienas, kad man viss riebjas. un jūtos nelaimīga just because. no otras puses, tas pāriet. 

turpinu lasīt par atkarīgo domāšanu. ļoti interesants topiks un man vienkārši patīk, kā viņš raksta. bez kaut kādas gaudulīgas ņemšanās, īsi un skaidri. 
domāju par "Sidleks raksturo atkarīgo domāšanu kā personas nespēju konsekventi pieņemt veselīgus lēmumus attiecībā pret sevi." un kas ir veselīgi lēmumi attiecībā pret sevi. kaut kā šis vārdu savienojums ļoti iepatikās. un veselīgs lēmums pret sevi tagad būs iet gulēt. 
Par šo pukstu
Jun. 5th, 2015 @ 12:52 pm .
Tags:

domāju par emocijām. tās pastāv. nav ne labas, ne sliktas. un no viņām rodas vēlmes kko darīt/nedarīt. problemātiskais - ar negatīvajām. tā vien šķiet, ja viņām pievērš uzmanību, viņas aug vai vismaz galīgi nemazinās. bet nepievērst uzmanību arī neder, jo iemesls ir un par kaut ko liecina. kaut kur tur šobrīd piņķerējos, ar visām meditācijām etc. dusmās sadot brāzienu reizēm der. bet pašai nekas veselīgs nav tur ilgāk dzīvot. tad varbūt pieņemt zināšanai, paprātot, kā novērst iemeslus, un 'šķīdināt' ar uzmanības pievēršanu kaut kam labam. klausos flautiņas, piemēram.
Par šo pukstu
Jun. 4th, 2015 @ 11:50 am .
Tags:

uzvilkos, uzvilkos.. kaitina, ja atkārtoti ir jāprasa, jo pēc pirmās reizes nekas nav izdarīts un izpētīts. tad es kļūstu neiecietīga un asa. vīrieši laikam to labāk panes.
Par šo pukstu
Jun. 2nd, 2015 @ 03:23 pm .
Tags:

protams, ka darbs pieriebās jau pusstundā. bet kaut kā slīdu cauri. uzvilku gubainos svārkus un viņi diezgan labi tajā procesā palīdz, ka nevajag steigties. steiga un ātrums nav viens un tas pats, tā teica Svirskis. jāatzīst, ka man šodien nepiemīt ne viens, ne otrs. bauda joprojām ir lēna. pat ja tie ir tikai sīkumi.
Par šo pukstu
Jun. 1st, 2015 @ 10:37 pm .
teica, ka vajagot uz pilnmēness dienām padungot aizsardzības mantru. man jau viņa tāpat vien patīk, tāpēc dungoju pati. 
rīt darbs. ka tik smadzenes pieslēdzas un neprasa ātru atslēgšanos, un viss neapriebjas jau pirmajās stundās. 
lēni, rāmi, ar gaišumu.
Par šo pukstu
May. 30th, 2015 @ 01:09 am .
Tags:

Tad apstājas laiks,
Un tā bija mīlestība.
Jo tikai mīlestības priekšā tas apstājas.
Un sekundes varēja grābt kā smiltis
Un sviest uz vienu vai otru pusi –
Tam nebija nozīmes./Z./

un nav par laiku, un nav par mīlestību. bet, ja tev kāds patīk, nepakautrējies uzsmaidīt un to pateikt. it might be worth it ;) /tas brīdis, kad šķiet - wow, es viņai arī./
Par šo pukstu
May. 27th, 2015 @ 01:57 pm .
Tags: ,

ni, ni, tur nav gaiša ziedēšana.
savirknējās vārdi no rīta, braucot. labs 'nē' iemesls jebkam, ko nevajag.
Par šo pukstu
May. 26th, 2015 @ 10:17 pm .
Tags:

no brīvdienām "creation. intelligence. love" es atceros ar lielāku prieku nekā "ļoti organizēta sieviete". ko lai dara, ka man tas vējš galvā tik ātri neiestājas. mea culpa, mea maxima culpa.
Par šo pukstu
May. 26th, 2015 @ 09:56 pm .
Skaņa: ben howard
Tags:

ja būtu iekšā, varētu stresot par darbu, bet nu. nav tam enerģijas. aizsargmehānisms vai kas, bet tik iekšēji mierīgi uztveru visu, ka prieks. 'jo vairāk tev iekšējā miera, jo lielāks ārējais ātrums.' tā arī cerēšu, attiecībā uz padarāmo apjomu. un vakar smadzenes vienkārši nespēja salikt kopā loģiski lietas. nez. rīt darbs un tad pāris dienas atpūta. vēl nezinu, cik atpūtīšos. man ir tā slimība, ka no attāluma viss izskatās citādāk kā no tuvuma. pieteicos pasākumam uz 4 dienām jau kādu laiku atpakaļ. tikai tagad sāku domāt, ka pietiktu ar 2 -3. un pārējās varētu sev, mums. joprojām reizēm aizmirstu to, cik visam ir daudz variantu. ne tikai tie, kas galvā stāv. loku galvu, lai elastīgāk domā. jāmācās. jāmācās gan. bet tāpat prieks, cik bieži tā sanāk izdarīt, citādāk.
Par šo pukstu
May. 20th, 2015 @ 04:11 pm .
Tags:

njā. jau kuro reizi šodien radio 'Tev' runāšanas džeks nepārzina tēmu - kkad pa dienu pateica, ka strēlnieci izpilda one republic [yeah, right, kaut gan re:public var būt lepni, ka viņus ar ārzemniekiem jauc), tagad - ka charlie xcx lv bijusi tikai 1 reizi [bet nu tač šitās, kā viņu tur, keitijas, iesildīšanas arī skaitās, ne tikai positivus]. nu kā var tik štrunīgi darīt savu darbu. ja nezina, tad vismaz nerunā.
Par šo pukstu
May. 19th, 2015 @ 11:17 pm .
Tags:

aplēju acāliju un kamēliju ar citronūdeni un izšvirņīju uz balkona. tāpat abas izskatās nosprāgušas, sliktāk nebūs.
bet tas mandarīnkociņš, tas zied kā traks. un smaržo, ļoti, ļoti. nebija man bijis tāds augs, kas tik ļoti visu māju piesmaržinātu. skaisti.
Par šo pukstu
May. 19th, 2015 @ 09:56 pm .
Skaņa: hozier - Arsonist's Lullabye
Tags: ,

noskaņojums vispārēji beidzot uzlabojās, home alone vakars brīvai, kas sen nebija bijis, trauki nomazgāti, jē. 
bet tāpat prasās kaut kur tur, ārā, mežā, pļavā, pie jūras, uz dienu, divām. skatīties uz saullēktiem un saulrietiem. pieskarties kādam zirga purnam. pasmaržot egles. smoku nost. jeb smacēju sevi. who knows. Par šo pukstu