Par šo cibkasti
Esošais mēnesis
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Jun. 27th, 2016 @ 09:07 pm .
Tags: ,

pirmās atvaļinājuma dienas sausais atlikums: smuks pedikīrs, noņemtas augšējās breketes (dabūta kape; tas viss ir tik lieliski, pat ja pazūd starp visu - es varbūt atsākšu smaidīt), gandrīz uzvaras un finiša taures vienā darba projektā, fizioterapeits mugurai un labs cilvēks galvai. ceru, ka visai manai milzonīgi lielajai iztērētajai enerģijai arī ir kāda jēga, skaista un liela. pagaidām gan viss izskatās diezgan triviāli. toties nobraucu arēna -> stomatoloģijas institūts -> centrs -> ziedoņdārzs -> stomatoloģijas institūts -> miera iela -> mājas. kādi 25 km būs.
jāsadabū spēki vēl priekš mantu sakravāšanas ceļojumam un darba lietām čuķ, čuķ, lai tie procesi tur kaut kur kustās, jo es taču solīju. turpmāk jātur mute vai vismaz jāsola pats, pats sliktākais un ilgākais termiņš.
Par šo pukstu
Jun. 24th, 2016 @ 11:01 pm .
jāņos pārbaudīju, talsi vēl vietā, tagad vēl smukāki kā kādreiz. tādas īstas relax dienas dikti foršā kompānijā. tagad miedziņu. saules nogurdinātie.
Par šo pukstu
Jun. 22nd, 2016 @ 08:38 pm .

kaut kas tai beyonce ir. sorry. kaut kas no vilcenēm. 
Par šo pukstu
Jun. 22nd, 2016 @ 08:18 pm .
Tags:

negribās [slinkums] atspringt, jo pēc tam enerģija būs jātērē, lai atkal saspringtu. tāpēc labāk vislaik tā.

interesanti vērot domas un pieņēmumus savā galvā. šis varētu būt neelastīguma un noguruma cēlonis. kaut gan pēdējo gadu jūtos tik elastīga dažādās situācijās kā nekad iepriekš savā dzīvē un tā ir tik ērti. necepties un nedomāt, ka bija taču paredzēts šitā vai tā. katrā situācijā taču ir ntie varianti.
Par šo pukstu
Jun. 15th, 2016 @ 10:27 pm .
Tags: , ,

nevaru saprast, vai vēl nedaudz sevi paspīdzināt ar strādāšanu, jeb taisīties gulēt. 
šodien izmēģināju tos gandra lietus sargus ceļiem, ne baigi ilgi gan un vilku jau uz slapjām biksēm, bet vispār bija labi, uzreiz kļuva silti un forši braukt pa to gāzienu, kas bija ap 8iem.
un vēl man galvā top nīgrs ieraksts par vecrīgu un bruģi. kas varbūt būs šis. jeb nē, jo slinkums un nāk miegs. 
Par šo pukstu
Jun. 10th, 2016 @ 09:59 am .
Tags:

nozaimoju vasaru, uzvilku cepuri. bet nu, ja rāda 6 grādus telefonā, tad jautājums vēl, kurš kuru.
Par šo pukstu
Jun. 9th, 2016 @ 09:24 pm .
Skaņa: Feist - The Bad In Each Other

nav nekā jauna pleilistē, feist un atkal feist, ar jessie ware un nouvelle vague piejaukumu. līdzīgās noskaņās vēl kas jāpieliek klāt. 

Par šo pukstu
May. 25th, 2016 @ 06:32 pm .

pa galvu blandās rindiņas no jimmy carr un brodska. nice mix. un man ir žēl, ka krievu valodu jau esmu piemirsusi un īsti nevarēju nokoncentrēties uz barišņikova lasīšanu, jo acis lipa klāt tekstam [angļu valodā]. bet pēc izrādes tas viņa lasīšanas ritms vēl skanēja iekšā. gribētos audio versijā to visu dabūt un tad, kad gribēsies skumt un domāt pat vecumu, vēl paklausīties. un skatīties uz to lieliski veidoto vīrieti viņa 68 un domāt, ka forši izskatā tiem gadiem, arī ir nice.
Par šo pukstu
May. 23rd, 2016 @ 11:07 pm .
Tags:

interesanti, ka jimmy carr patika vairāk kā biju domājusi un neērti vai kkā tamlīdzīgi nevienā brīdī nejutos. nav tik slikti ar to humora izjūtu, vēl. (galvā palicis joks par to, ka piedošanu no sievietes ir vieglāk dabūt nekā piekrišanu, protams, tas bija kkādā jokā par seksu :D
Par šo pukstu
May. 22nd, 2016 @ 11:30 pm .
Tags: ,

atkal tik intensīvas brīvdienas, ka vajadzētu atpūsties. kā 5d vakarā prom, tā šovakar tik atpakaļ, pa vidam izbraukāju ar auto diezgan lielus gabalus, pie tam pa ceļiem, kurus nepārzinu, un it kā jau tā nejūtos komfortabli, bet laikam ir nonācis līdz tam, ka bez ceļu trīcēšanas varu pabūt pie stūres un vienkārši ir pierasts. tā ir pozitīvā lieta no tā, ka man pašai visur jābrauc, kur es gribu tikt, un mīļais tur nepiedalās. waze ir lieliska un spotify, kurā varēju salikt savu offline auto pleilisti ar dziesmām no (lielā mērā) 90ajiem, lai varētu skaļā balsī mašīnā bļaut līdzi mereditas bitch, aww, cik daudz tur kaifa.
Par šo pukstu
May. 19th, 2016 @ 02:33 pm .
Tags:

'katru reizi, kad tu pasaki, ka nebrauksi ar velo, nomirst viena laumiņa'. šī reklāma mani laikam sajūsmina vairāk par csdd :)
Par šo pukstu
May. 18th, 2016 @ 10:17 pm back on track
Tags: ,

gari, par velo un brauktuvēm )
Par šo pukstu
May. 17th, 2016 @ 10:21 pm .
Tags:

trauku mazgāšana joprojām ir labākais veids, kā sasildīties. protams, aiz karstas vannas un karstas vistas zupas. bet nu, ja šo nav, tad labākais.
Par šo pukstu
May. 16th, 2016 @ 12:27 am .
vakardien viss vakars pavadīts, skatoties lv cīņas visādās frontēs, kopumā jau mums labi gāja. pārējais ir slimošana un domāšana par darbu, bet gribēšana gulēt. nezinu, kad iesākšu vasaru un pieslēgšos tam zaļumam tur, aiz loga. šobrīd deguna dobumos ir ziema un viss ir aizsnidzis, ausis aizkritušas.
Par šo pukstu
May. 14th, 2016 @ 05:53 pm .
Tags: ,

braukšanai pa festiem un iešanai uz končiem ir viens slikts blakusefekts - tik daudzi jau ir dzirdēti, ka kādā brīdī par visiem line-up ir tā 'phe, šitos mēs jau dzirdējām tur un tur'. tomēr uz szigetu nākamgad tāpat gribēšu.
Par šo pukstu
May. 12th, 2016 @ 11:51 pm .
Skaņa: Miley Cyrus - The Backyard Sessions - "Jolene"
Tags: ,

kaut kā šķiet, ka the voice cilvēki labāk dzied kā eurovision :) un mailija kādreiz bija tāds smuks, mīļš meitēns normālās drēbēs.
Par šo pukstu
May. 12th, 2016 @ 10:12 am .
Skaņa: gems - never age
Tags: , ,

vakar kaut kā aizrāvos ar WP info lasīšanu, ka neieliku ikgadējo datuma dziesmu. never age.
un vienā blogā bija links uz lapu, kur skaistas bildes. tik tiešām patika. 
Par šo pukstu
May. 10th, 2016 @ 11:42 pm .
Tags:

pēc vakardienas got jāsameklē, varbūt jau ir gifs ar snovu un 'Jon Snow would be like.. eh, whatever... I'm goin' home!'. tagad ir tik galīgi nesmieklīgs
Par šo pukstu
May. 8th, 2016 @ 12:48 pm .
dadzīvojos līdz vakardienai [kad vajadzēja vienu testiņu kārtot, un tas nozīmē, ka visu laiku līdz tam dzīvoju kā ar kkādu dzelzs bumbu pie kājas], lai pēc tam gulētu gandrīz 20 h un varētu priecāties par to, ka kaut kas iemitinājies degunā un kaklā, pašsajūta štruntīga. blakus mīļais šīs nedēļas laikā ir sevi izklepojis un īdējis par temperatūru, now could be my turn. un tas viss šajā burvīgajā laikā.
Par šo pukstu
May. 6th, 2016 @ 08:12 pm .
Tags: ,

jau neliela izlīšana ārpus lv dod man thrills un ir lielais prieks. jānodrošina sev vairāk. gan jau ir cilvēki, kuriem tā nav, bet man visādi jauni iespaidi ir kā ņam ņam ņam. es tikai to pavēlu esmu sapratusi, citādi jau sen būtu sev nodrošinājusi atbilstošu nodarbošanos un dzīvesvietu.
Par šo pukstu