Par šo cibkasti
Esošais mēnesis
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Oct. 30th, 2014 @ 12:27 pm .
Skaņa: Fall Out Boy - Centuries (Hyperlapse Edition)

dziesma
Par šo pukstu
Oct. 29th, 2014 @ 05:29 pm .
Tags:

pēc atslodzes brīža brovzošanas pa portāliem sēžu un domāju, kāds gan sakars vīra attiecībām ar sievasmāti un laimīgai laulībai. pagaidām neviena jēdzīga ideja nav ienākusi prātā... tiesa, neesmu arī meklējusi statistiku, kurš vairāk iesniedz šķiršanās. ja nu tās ir sievas, tad jau it kā loģiski, ka atbalstoši vecāki dara savu.. 
Par šo pukstu
Oct. 29th, 2014 @ 04:24 pm .
Tags: ,

ja es kaut ko tur čīkstēju pirms tam, ka man darbā garlaicīgi, visas sūdzības atsaucu, no interesantuma jau kūp galva, viņš var beigt birt no pārpilnības raga.
Par šo pukstu
Oct. 29th, 2014 @ 12:40 pm .
Tags:

brīvdienās kkur aizmirsu cepuri un cimdus, aizvakar pin kodu, tagad domāju, ko vēl varētu. aizmāršības līmenis aug, jāmeklē vainīgais :D
Par šo pukstu
Oct. 29th, 2014 @ 09:00 am .
Skaņa: Sigma ft Paloma Faith - Changing

kādu brīdi ar velo uz darbu nebija braukts, tā nu šorīt viegls grūtums kājās un sagurums.
jauka rīta dziesma
Par šo pukstu
Oct. 27th, 2014 @ 10:13 pm .
reizēm apbrīnoju, kā problēmas rodas no nekā. pēkšņi aizmirsu mobilajam pin kodu pēc viņa kārtējās pašiniciētās restartēšanās. un nenovaldījos uzspiest nepareizi 3 reizes, ta ka tagad bez puk cauri netikšu. a kur tāds man ir, kas to lai zina.
Par šo pukstu
Oct. 27th, 2014 @ 04:23 pm .
Tags:

sāku [pareizāk - turpinu] novērtēt sistēmas nozīmi [un arī trūkumu] liela informācijas apjoma aprites gadījumā. no zila gaisa viņa nerodas un ierokoties steidzamajos darbos arī nē. sistēmu var veidot/ redzēt, tikai atkāpjoties pāris soļus atpakaļ. jāaudzē profesionalitāte tādā līmenī, lai var bez aizķeršanās grozīt savu prāta aparātu no mikro uz makro līmeņiem un atpakaļ.
Par šo pukstu
Oct. 26th, 2014 @ 11:21 am .

kaut kā līdz šim nebiju iedomājusies, ka bērnu, laulībriņķa un kredīta neesamība varētu mani padarīt tik ļoti 'not on the same page' un apgrūtināt iesaistīšanos sarunās. cita pasaule. bet labi, ka ir tā otra. ar vīriem, kas uz visu to saņemās un grib. citādi taču mēs izmirtu.
Par šo pukstu
Oct. 23rd, 2014 @ 03:20 pm .
Tags:

atkal sapratu - nedrīkst man ļaut kaut kur ļoti iedziļināties. es tur atradīšu tik daudz problēmu un jautājumu, ka varēs tikai noplātīt rokas, un atbildēt uz tiem īsti arī nemācēšu.
Par šo pukstu
Oct. 22nd, 2014 @ 01:49 pm .

nu ja, jāpiefiksē par tiem cukuriem sev, gan alcheimera sakarā, gan izmēģinājums par gadu bez cukura. way to go. ja tas gribasspēks tikai neklibotu. 
un video par džeimiju un govīm mcdonaldā. 
Par šo pukstu
Oct. 22nd, 2014 @ 11:35 am .

vakar džeimija recepte beidzot prasīja čuķ mazāk laika - pat bez virtuves kombaina [funkciju pildiju es], grilpannas un tikai ar little help from my friends, sanāca iekļauties kādā stundā, nebija mega ķēpīgi, tik vienā brīdī, kad vienlaikus jāmaisa rīsi, cūķis un mērce trīs traukos, uznāca 'āāā!'. tiesa, nav ne jausmas, kā tad garšo tas oriģinālais ēdiens, jo koriandru neēdam, fenheli neēdam, atsevišķi rukolu skajā neatradu un svaigas lauru lapas arī nē. so, who knows.
Par šo pukstu
Oct. 22nd, 2014 @ 09:27 am .

atkal cītīgi domāju, ka kaut kādas biļetes ir pērkamas un jebkas ārpus mājas darāms tik tad, kad būšu 'atēdusies' dzīvošanos pa mājām, bet.. šodien ir čigākas impro teātris (gan jau vēl kas labs tā festa ievaros), tagad ir Bildes (kuras laikam šogad izlaidīšu gan), bet vēl, vēl arī Everlast ar akustisko programmu, un man viņa balss un black jesus.. mmm. 
kārdinājumi ir briesmīga lieta. 
Par šo pukstu
Oct. 20th, 2014 @ 05:06 pm .
Tags:

biš tāds grr. nu tik sakarīgs džeks, bet ka nevar vienu lietu ieskaidrot, tad nevar. nesaprotu, kas tas tāds par smadzeņu gļuku visādi citādi jēdzīgiem cilvēkiem. bet pieņemu, ka katram kāds tāds gļuks ir.
Par šo pukstu
Oct. 20th, 2014 @ 04:34 pm .
Tags:

vakar tā iedomājos, ja es biežāk pati lakotu nagus, biežāk arī lasītu grāmatas.. jo, nu, neko citu tad nevar padarīt, kamēr žūst. bet saistība starp skaistumu un grāmatām ir jauka.
Par šo pukstu
Oct. 17th, 2014 @ 02:25 pm .
Tags:

gribās teikt, ka viss iet pēc plāna. pat ja man tāda plāna nemaz i nebija :) tātad - iet vēl labāk.
šovakar david guetta. ja neaizmigšu, tad izlēkāšos :)
Par šo pukstu
Oct. 16th, 2014 @ 12:43 pm .
Tags:

šodien ir atvainošanās diena, kad darbā katru stundu kādam par kaut ko [ko gan neesmu izdarījusi es] stāstu, ka piedodiet, atvainojiet par sagādātajām neērtībām. interesantā kārtā man absolūti nav problēmu to izdarīt, ja vien redzu, ka tā cilvēka pūcīgums ir norimis un parādās kāda apmierinājuma pazīme.
Par šo pukstu
Oct. 16th, 2014 @ 01:15 am .
Tags:

pāris dienas jau sirgstu ar pms 'vissirslikti' un pārprastu atbildības sajūtu. it kā viss, viss tagad būtu jāizkontrolē, jāizdara un jāzina, pa galvu nonstop riņķojot 'vajag izdarīt x.. y..z..' un pumpējot sistēmā adrenalīnu. atcerējos šito stāvokli, cik tas ir savā ziņā vilinošs, cik grūti apstāties. bet aizgāju uz bdeju un atlaida. iestājās mieriņš un pārslēdzos uz šeit un tagad. atgādināja, ka vajag baudīt. mirkli. sevi. gaisu. otru. visu. tas aizmirstās, ja joņo. jo baudīšanai vajag laiku un telpu. kā jau visam. vajag dejot. un gulēt. un ēst.
Par šo pukstu
Oct. 15th, 2014 @ 09:15 am .
Tags: , ,

kā jau kuro reizi, iesākot home alone dienas, uztaisīju sev kabaču sacepumu, jo kabačus ēdu tikai es. jāatzīst, ka šoreiz sanāca visgaršīgāk, bez nekādām īpašām receptēm. es tā kaut kā rāmi cerēšu, ka kaut kā garšīga un laba taisīšana tikai sev nozīmē nelielu, bet neatlaidīgu vērtību maiņu. ir kaut kāds mazais sapnītis, ka varētu ne tikai gribēt, bet arī darīt tā, lai mājās ir labs ēdiens. tikai ar gribēšanu nepietiek, tam jāvelta laiks un enerģija. iesākumam varētu saņemties uz tiešo pirkšanu (vai arī nē, jo tuvumā esošās grupas pilnas..).
Par šo pukstu
Oct. 14th, 2014 @ 03:06 pm .
Tags:

vispār, mani sāk interesēt, kuras ir labas grāmatas par organizāciju psiholoģiju/personāla vadību. jāsāk iepazīties.
Par šo pukstu
Oct. 14th, 2014 @ 08:48 am .
Skaņa: Regina Spektor - You've Got Time

beidzot noskatījāmies pirmo sēriju no orange is the new black. tā arī nevaru saprast, vai patīk. bija pa kādam jokam, bet laikam lielāko skatīšanās laika daļu man saglabājās tā galvenās varones sejas izteiksme. un viņa vislaik raudāja.
bet.. skanēja burvīga spektores dziesma. tāpēc otro sēriju arī kkad noskatīšos. citādi man paliek tikai bbt.
Par šo pukstu