Par šo cibkasti
Esošais mēnesis
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Nov. 19th, 2020 @ 09:33 pm .

pa ilgiem laikiem ir vakara dziesma: you should probably leave. labi, ka tā, citādi likās, ka ne tikai dejošana, bet arī mūzikas patikšana mani ir pametusi un tad būtu pavisam, pavisam skumji. dziesma patiesībā jau paveca, bet jaunā albumā ielikta. 

/no youtube komentiem 'For y’all who say this sounds like John Mayer...CORRECTION: sounds like the legend Chris Stapleton!' varētu būt par mani.. pirmā asociācija bija ar slow dancing in a burning room :)/
Par šo pukstu
Nov. 16th, 2020 @ 09:17 pm .
Tags:

brīvdienu iesākumā noskatījos the blues brothers. pēc tam, lai saprastu šo un to, palasīju wiki par filmu. koka daudzums filmēšanas laikā izskaidro daudz :) pēc tam kaut ko sāku par mačas tēju skatīties, izrādās, tur vesels rituāls un pribambasu klāsts, kā pareizi uztaisīt (puisis jauki stāsta). vienvārdsakot, ļoti izglītojošs vīkends. ja vislaik nestrādā, var uzzināt kko jaunu.
Par šo pukstu
Nov. 7th, 2020 @ 01:07 pm .
svētdienas pirmā jēdzīgā lieta izdarīta, izmēģināju pasaules diktātu latviešu valodā. laikam jau fakts, ka mana darba leksika ir specifiska un ierobežota, tādēļ lielu daļu no vārdiem, kas izmantoti diktātā, pēc skolas pabeigšanas vairs neesmu rakstījusi. tāpat absolūti neizmantoju nekādus izsauksmes vārdus un tiešās runas. jurista ikdienā pavisam neietilpst. uun - man beidzot ir brīvdiena, kad varētu pamācīties, jej :) tagad varēs sākt baidīties, ka neko nevaru izdomāt, nemāku mācīties un viss prasa daudz vairāk laika nekā gribētos. jej.
Par šo pukstu
Oct. 25th, 2020 @ 12:58 pm .
Tags:

foršs video par mācīšanos pēc 30mit un daudz ko citu - Joe Rogan Experience #1513 - Andrew Huberman (pavisam īsais kopsavilkums rakstā, bet ir vērts klausīties garo, vismaz tiem, kam interesē, kā smadzenes strādā)
Par šo pukstu
Oct. 8th, 2020 @ 10:48 pm .
atkal vecais stāsts, ka viss kaut kā nemanāmai uzkraujas un termiņš ir vienlaicīgi n lietām un vissirsvarīgiundegjauvakar. tikai šoreiz man ir tāds samērīgs pofig, tipa, nu, kaut kā tiksim galā un, pat ja netiksim, kaut kā tiksim, kur likšos. jo visādi citādi man dikti patīk šis brīdis dzīvē.
Par šo pukstu
Sep. 6th, 2020 @ 03:14 pm .
Matcha tēja laikam ir mans lielākais glābējs, jo kafija ir no-no, no tās iekšā viss strojmā, bet no tējas vienkārši aktīva darbošanās. Tiesa, tik aktīva, ka, tā vietā lai fiksi pa minimumu izdarītu to, ko vajag, pa ceļam noklīstu, pētot visādas interesantas lietas, pasākumus etc, reģistrējos jau divos vebināros un skatos uz online konferenci. Tas viss ir pa tēmu un forši, tikai ne par matu nepavirza mani tuvāk darba pabeigšanai.
Par šo pukstu
Aug. 23rd, 2020 @ 09:31 pm .
jāsaņemas sevi audzināt un neļaut tā sauktās atpūtas laikā sēdēt fb vai tamlīdzīgi, tā vietā liekot vienkārši darīt neko. jo diez vai soctīkli dod milzīgu atpūtu, tāpat info gāžas iekšā, pat ja tikai par smieklīgiem suņiem.
Par šo pukstu
Jul. 31st, 2020 @ 12:49 pm .
Tags:

laikam jau tās 2as pirmsmiega vīna glāzes ir pie vainas tam, ka šodien un vakar tāds miegainums, jo fitbit stāsta, ka ir veseli 84 miega punkti. miegoties, meklēt motivāciju un spiest sevi ko padarīt. the story of my life. a bet gribās vnk dīvānā lasīt grāmatu. jāpagaida dažas dienas. viss būs, un vēl vairāk, vēl labāk.
Par šo pukstu
May. 10th, 2020 @ 08:58 pm .
Tags: ,

turpinot savus kūku eksperimentus, secināju, ka mans napoleons bija čuķ līdzīgs īstajam, toties medus kūka sanāca jau visnotaļ pēc medus kūkas. sev mierinājumam - gan vakar, gan šodien kārtīgi izpildīju gan 15 min cardio workout, gan sixpack+booty, tā kā kkas tiek arī dedzināts :D
vēl es izdomāju patīrīt laptopa klaviatūru, izdevās tur šo to arī salauzt, tā nu gaidu jaunas eņģītes taustiņiem. cerams, derēs. jo biš čakars. 
Par šo pukstu
May. 2nd, 2020 @ 08:57 pm .
Tags:

šitas pamazām kļūst jau par tādu kā brīvdienu ieradumu - pienāk vakars, ielejam vīna glāzi un eksplorojam kādu jaunu saldumu recepti. bija napoleons, pēc tam kkāda grieķu jogurta/banānu kūka, šodien kārta pastel de nata. nupat vairāk kā stundu vingroju, tā kā drīkst :D čin čin. 
Par šo pukstu
Apr. 29th, 2020 @ 01:44 pm .
ir dienas, kas ir nesazvona dienas. neviens neceļ, zvani, kam gribi.
Par šo pukstu
Apr. 24th, 2020 @ 05:02 pm .
vakar tā diezgan skaidri apzinājos, ka, domājot par atpūtu, es gribu kaut ko, kur es neuzņemu informāciju. jo brīžiem sajūta, ka tas tagad notiek 24/7. tā vietā gribās vai nu kaut ko praktisku/fizisku [trauku mazgāšana ir nice :] vai arī likt kaut ko ārā no sevis [jāpamēģina pazīmēt or smth]. tāpēc pagaidām vēl online semināru liste nerūk un grāmatas arī biš stāv. nogurums no burtiem, teksta un online, manām acīm sāk apnikt, smadzenēm arī. pietrūkst dejošanas.
Par šo pukstu
Apr. 19th, 2020 @ 09:15 pm .
Skaņa: Shelby Lynne - I Got You
Tags:

skatījos new releases, uzliku iepriekš neklausītu Shelby Lynne un ņam, nice vibe. 
Par šo pukstu
Feb. 27th, 2020 @ 07:36 pm .
Tags:

lv mūzikas one (ok, two) hit wonder jeb mans šodienas jauni vecais atklājums ir mazais arbūzs no popkornu lietus. šodien dzirdēju pirmo reizi. bet lipīgi. 
Par šo pukstu
Dec. 27th, 2019 @ 06:20 pm .
Tags:

as usual, jo sliktāk jūtos, jo vairāk gribās pucēties. līdzsvaram. pēcpusdienā uznāca kkāda neveselīguma sajūta un baigais nogurums. mājās nākot nopirku lūpukrāsu :D
Par šo pukstu
Dec. 22nd, 2019 @ 10:32 pm .
ieviesās bonsai kociņš, ko jau sen, sen gribēju, pāris youtube video utml un skaidrs, ka pavilkšos uz šito pasākumu, stāv priekša un jau domāju, kā pārstādīšu, kuru zaru vajadzētu nošņikāt, kuru ar stieplēm iztaisnot etc Fun, fun, fun :) varbūt man tomēr vajadzētu dzīvot mājā ar dārzu, jo velk pie tās zemes, citādi nebūtu tik mežonīgi daudz istabas augu.
Par šo pukstu
Dec. 16th, 2019 @ 11:36 pm .
Skaņa: Lianne La Havas - Green & Gold

vakara dziesma. sen nav bijusi. šeit viņai tāda balss, kurā gribās ietīties. zemie tembri man ir īpaši mīļa parādība. zemi, silti, mīksti. varbūt mazliet raupji, piesmakuši. 
Par šo pukstu
Sep. 11th, 2019 @ 10:10 pm .

atgādinājumam jāieliek - never touch things twice. pret manu vēlmi vislaik atlikt lietas, lai varētu 'padomāt' :)
Par šo pukstu
Aug. 12th, 2019 @ 02:14 pm .
Tags:

saglabāju vēlākai lasīšanai, par to, cik visa tā ēšana ir sarežģīta.
Par šo pukstu
Jul. 17th, 2019 @ 09:09 pm .
Tags:

nupat pēc nodarbības garastāvoklis uz urrā, atkal izbaudīju dejošanu. 5d bijām arī omē, tur brīvā vaļā padejoju, arī super. tā es vislaik kā pa viļņiem - it kā nogurstu, it kā izdomāju, ka par daudz, ka apnicis, ka nav kaifa, un tad atnāk atpakaļ. love it. 
visādi citādi, meaning of life ir diezgan svarīga. it kā man ir kaut kāda noformulēta, bet tajā neliekas pietiekami taustāmi un nopietni, stipri. jādomā vēl.
Par šo pukstu