sirualsirual's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Monday, July 6th, 2020
  ingmars
  12:04p
  parāds
  Arets atdeva parādu.
  lilja_brik 8:35a
  Hei starp citu esmu sakārtojusi miega režīmu
  Sunday, July 5th, 2020
  de_profundis
  7:40p
  Darkness
  by David Whyte
  When your eyes are tired the world is tired also.
  When your vision has gone
  no part of the world can find you.
  Time to go into the dark where the night has eyes to recognize its own.
  There you can be sure you are not beyond love.
  The dark will be your womb tonight.
  The night will give you a horizon further than you can see.
  You must learn one thing.
  The world was made to be free in.
  Give up all the other worlds
  except the one to which you belong.
  Sometimes it takes darkness and
  the sweet confinement of your aloneness to learn
  anything or anyone
  that does not bring you alive is too small for you.
  ingmars
  3:33p
  EKMP
  Ezītis, kurš mīlēja peni.
  neetiski
  4:57a
  Vortex

  Current Music: Aerosmith - Dream On
  Saturday, July 4th, 2020
  zeme
  5:52p
  Dopethrone.
  kants
  6:23p
  vafeļu torte 'vāverīte'
  martcore
  6:17p
  Nosūtīju "Latvijas Gāzei" (kompānijai, ne Andra Indāna projektam, tas būtu savādi) īsziņu ar patēriņa rādījumiem, un padomāju, ka manam skaitītājam ir reāli ķeizarisks numurs, viegli atcerēties.

  Man nav automašīnas, varbūt tāpēc karaliskos numurus vajag nopirkt arī aukstā un karstā ūdens skaitītājiem? Lai tur uzreiz "VALDIS666", vai kas tamlīdzīgs. Un pēc tam lepoties ar viņiem ciemiņiem, nu, lai uzreiz arī būtu pamanāmi jāievieš īpašs neona apgaismojums, nāciet, paskaties visi, man ir skaitītāji ar lietuviešu numuriem.
  Friday, July 3rd, 2020
  ingmars
  3:22p
  item
  Reeks of item.
  sirena
  12:47p
  Vakar mēģināju pati salabot šujmašīnu. Šujmašīnas galdam apakšā ir eļļas vanna, eļļas sadales sistēma šo eļļu uzsūc caur filtru un aizgādā uz svarīgām, kustīgām šujmašīnas daļām tās iekšienē un tāda kā blīve gar vannas malu nodrošina, ka tā eļļa netiek pie kuģīša un augšā uz šujmašīnas korpusa. Lūk šī blīve vecuma un (????) ietekmē ir sacietējusi un palikusi poraina un vairs nepilda savu funkciju, kas vēl būtu ok korpusa eļļainībai jo to es varu atcerēties noslaucīt, bet tas ka tā tiek pie kuģīša ir totāls dizāsters, tur pastiprināti krājas putekļi, kas tagad ir eļļaini, reizēm eļļa iekļūst arī kuģīša mehānismā un tad saeļļojas mazais zīdpapīriņš kas man nodrošina ka kuģītis nedaudz bremzējas un mašīna sataisa eļļainu diega čupu. Mēģināju šito izstāstīt mūsu meistaram uz izsaukuma, bet kā jau bieži vien viņš pateica ka neko nevar izdarīt (piemēram adatas lampu es arī pati pieliku jo viņš pateica ka to nevar izdarīt, bet es tomēr izdarīju). Apdomāju dažas iespējas un atradu kreiso risinājumu. Lai izņemtu veco blīvi man būtu jāiztecina visa eļļa no tās vannas un pati vanna iespējams jāizmazgā ar benzīnu (?) Bet tas šobrīd nav iespējams jo mūsu viduslaiku projekts jau tā paņem no manis pārdivpadsimt stundas darbā katru dienu un dīkstāve nepieļaujami nozīmētu kavēšanos, īsāk sakot, madariņa atstiepa savas loga blīves un es tur tās ieklāju gar maliņu, šodien pagāzu šujmašīnu un izskatās ka būs nostrādājis, vismaz tā vannas daļa kas ir zem kuģīša ir sausa, bet nu redzēs, kā arī skaidrs ka šāds risinājums nav ilglaicīgs, tapēc draugi, radi un citi zvēriņi, iesakiet labāku.
  dooora
  3:42a
  Thursday, July 2nd, 2020
  rasbainieks
  8:52p
  runājot par sasniegumiem dzīvē
  vakar filmējos mis sarajevo filmā, 30 sekundes slavas, urā (nu, ja nepaliks uz montāžas galda)
  un grimētavā uzzināju, ka man ir milzīgs "plakstiņu perimetrs", kur var superīgi izzīmēties un izkrāsoties
  tagad žēl, ka nemāku meikapu, vot
  zilnezal
  7:28p
  es vairs neko tur nevaru iesakt
  esmu iemilejusies
  zilnezal
  6:05p
  draudzene nesen izlika taro ka man esot jaapaljaujas liktenim. taa nu es te seezhu un paljaujos. tik jautri un forsi man nav bijis jau sen...
  spect_actor
  4:54p
  Man patīk ūdens
  Šobrīd visa ir daudz, un es stāvu laivā, gan jau kādā brīdī iekritīšu ūdenī, bet es gribētu visu mainīt tikai nedaudz.

  Visvairāk gribētos paspēt mierīgi palasīt un paskatīties filmas, pavadīt laiku ar draugiem bez misijas un pienākuma apziņas.
  kants
  12:59p
  dienišķas pārdomas par vēsturiskumu
  īsumā:
  1. vispārējā digitalizācija radīs bio-bibliogrāfiskas pētniecības leģitimitātes krīzi;
  2. (linēara) vēsturiskuma fokuss padara vairumu hum. zin par nabaga māsīcu citām zin., jo šī modeļa pamatā ir gandrīz tikai lauka/personāla atražošanās (burdjē homo academicus nozīmē).

  garāk, tālāk:
  1. dig.teh. padara neaptveramu liecību apjomu par jebkuru aktīvu mūsdienu personu - sākot jau ar e-pastu gigabaitiem. pretstatā senākam pētījumu objektam, piemēram, veidenbaumam, no kura paliek 4 raksti, 40 dzejoļi, 5 vēstules un 3 atmiņas. kā rezultātā ir iespējams pretendēt uz visaptverošu interpretāciju, pētījumu. pie bezgalīga informācijas apjoma (resp. tuvāka reālai dzīvei) būtu jāsāk meklēt jauna metodoloģija.
  2. būtu jauki izmēģināt eksperimentālu modeli, kur a) nozare tiek mācīta vai nu sākot ar pamatkonceptiem (tāpat kā matemātika, piem.) un nozares vēsture ir iesaistīta tikai maģistratūrā, kad ir puslīdz nobriedusi saprašana. piemēram, filozofijā. labs piemērs, ar ko sākt, ir kognitīvā semantika. b) ja nozare ir neizbēgami vēsturiska, tad sākt ar mūsdienām - kas tuvāka audzēkņu dzīvespasaulei, un pēc tam regresēt dziļākā pagātnē - piemēram, mācot latvijas vēsturi, avotu pētniecību vai ko. tas varētu gan efektivitāti palielināt, gan ievērojami samazināt neizbēgamo senākas pagātnes primitivizāciju.
  neetiski
  2:09p
  Es esmu Zen G.
  avralavral 12:28p
  Freudian slip and legitimate book burning example:

  In 1631, some London printers did a reprint of the King James Bible with a small printing error. They accidentally left out the word “not” in one of the Ten Commandments. Thus, it read “Thou shalt commit adultery.” This Bible was widely called The Wicked Bible. Copies were confiscated and burned.

  Šis pats "Freudian slip" atkārtojas, bet citā vietā, Deivida B. Hārta Jaunās Derības (2017) tulkojumā (apsūdzēts netaisnā anti augustīniešu-reformātu ievirzītībā, lietot piesardzīgi):

  Pāvils: “So then, brothers, we are indebted to the flesh, to live according to flesh.” (Romans 8:12). Tur ir jābūt NOT pirms abiem darbības vārdiem.

  Kas atgādina ebreju anekdoti:
  Mozus nokāpj no Sīnāja kalna, noslauka sviedrus no pieres un saka:
  - Izraēļi, izrunājos ar Ja*vi, ir viena laba ziņa un viena slikta ziņa.
  - Sāc ar labo.
  - Izdevās nospiest baušļu skaitu lejā līdz desmit.
  - Un sliktā?
  - Fornikācija joprojām aizliegta.
  Wednesday, July 1st, 2020
  ingmars
  11:43p
  13
  Pabeidzu Final Fantasy XIII.
  pajautaa
  [ mazaa_zive ]
  9:05p
  Laivošanas pieredze
  Sveiki, gribam tā čilīgi(padsmit km dienā)palaivot 2 dienas ar gumijlaivām skaistā upē, bet ļoti slinki uz bagātīgā piedāvājuma pētīšanu, varbūt ir kāds pašu baudīts maršruts, nakšņošanas vietas, mājiņas, kempings utt.
  pajautaa
  [ presiite ]
  8:11p
  datora upgrade
  Darbam (cad utml) lietoju pirms ~7 gadiem komplektētu galda datoru ar šādiem parametriem: Asus B85M-E plate ar 4. paaudzes i5-4670 CPU @3.4GHz / 16gb ram / iebūvētā videokarte / ssd diski. Vai ir jēga domāt par tāda komplekta uzlabošanu? Ja jā, ko vajadzētu uzlabot?
  Datora ātrums priekš manis kopumā ir ok, dažreiz gribētos nedaudz ātrāku.
  pajautaa
  [ kisswithafist ]
  5:45p
  VPN?
  Gribu izlikties par britu, lai varētu piekļūt visādam straumēšanas saturam. Es pareizi saprotu, man VPN vajag? Kādus iesakāt? Varu maksāt saprāta robežās (nu tur līdz 8 eu/mēn or so).
  kants
  1:52p
  eirovīzija
  lieliska kultūrkomēdija Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga (netflix, 2020) apliecina, ka paraoidijas efektivitāte slēpjas detaļu līdzībā ar parodēto.

  Real fans know there’s one small country that has fully embraced the spirit of modern Eurovision, where ideas like “quality” or “taste” simply do not apply. They know that no nation has embraced the absurdity, stylistic inconsistency, and terrible artistic choices that have come to define the European song contest like Latvia.

  tas kontekstā īpaši latvietēm: sulīgs raksts An Ode to Latvia, the Overlooked Gem of Eurovision (vulture.com).
  lilja_brik 11:31a
  viens no maniem laif-hakiem ir tāds, ka ēst veselīgi un intuitīvi ir daudz lielāka bauda nekā novājēt.
  tāpat kā - strādāt līdzsvaroti ir lielāka bauda nekā sasniegt krutus rezultātus.
  lēnām kļūstu par cilvēku, kuru interesē tikai procesi, vērtības un sarunas.
  mērķis, rezultāts - not for me.
  martcore
  11:52a
  nu ko es teicu
  laiks ieviest tirgū manis dizainēto šortu modeli (eskīzs jau ir gatavs) ar pokrasa lampasa japāņu hieroglifa printu un vienu izkārušos olu
  ANTIHAIP!
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba