ierindnieks
Recent Entries 
13th-Feb-2018 10:47 pm
uz svaru zāli sācis nākt jauns, akls džekiņš un viņu visur pieķērušos pie elkoņa pavada vēl viens draugs vai visticamāk viņa brālis, viņš rāda un pastāsta par hantelēm, ierāda trenažierus, pārbauda vai no skapīša viņš ir savācis visas drēbes, iedod fēnu matiem un pieregulē pareizu attālumu.

Un itkā kas gan tur tāds, jo zinu ka dzīve ir tik ļoti dažāda un arī pašam nebūt ne garantēta, bet kaut kā tas liek man būt kaut uz mirkli nedaudz pazemīgākam, nesmieties par sevi un citiem, kuri atnākuši uz sporta zāli tik vien kā pacilāt hanteles.
13th-Feb-2018 09:26 pm - Singapūras Satīn: "Kuces grib, lai vedu mājās – Ulubele"
jau otro dienu klausos Singapūras Satīns un es nezinu, ko tas liecina par manu dvēseles stāvokli.

"Kuces grib, lai vedu mājās – Ulubele"
1st-Feb-2018 12:00 am - kāpēc visus šos gadus neviens neapdirš Gustavo un Dūli jeb Arstarulsmirusu un Zuargusu
Es godīgi sakot nesaprotu, kāpēc visus šos gadus neviens neapdirš Gustavo un Dūli jeb Arstarulsmirusu un Zuargusu, kuri liekas jau drīz pusei Latvijas iedzīvotāju būs paspējuši novadīt ne ta kaut kādus youtube veidīgus menedžmenta kursus, ne ta kaut kādu ievadu jaunā reliģijā. Vai tiešām nevienam neliekas smieklīgi visi šie Augsta Emocionālā Intelekta Centrs, radošo procesu virzības un pašizaugsmes treneri.

Viens skaidrojums man ir tāds, ka mūsu visa veida intiliģence kam to vajadzētu darīt, tam visam arī tic. Vai arī paši domā, ka tādā veidā varētu kādu eiro nopelnīt.
25th-Jan-2018 11:50 pm
kā palasu cibu tā sāk gribēties dzert, jo visādi citadi es cibu vispār nelasu, dzīvoju sev youtubē iekšā, ēdu veselīgi, vingroju un esmu priekšzīmīgs. Bet kā palasu cibu, tā saproti, cik visi te interesanti, uzreiz gribās kādus dzejolīšus palasīt, filmas paskatīties un dzert
25th-Jan-2018 11:11 pm
sēžu internetā un domāju, ka varētu nopirkt šos te lūk džinsus un tad varētu arī šos te zābakus utt., un tad atcerējos, ka lielākais pierādījums par Vaškeviča ļaunumu bija viņa lielais kurpju daudzums. Saprotat liels, labu un dārgu kurpju daudzums. Un tad vēl tā spridzināšana.

Tagad vairs nesaprotu ko pasākt, vai tiešām man tos zābakus un džinsus vajag
14th-Jan-2018 10:34 pm
šodien izdomāju, ka dzīvošu tā kā man vienmēr ir gribējies. Tā arī izdarīju, no rīta izdzēru kafiju un brokastīs apēdu omleti, pusdienlaikā sakārtoju dzīvokli un pēcpusdienā aizgāju uz kačalku. Tāda lūka man tā neatliktā tagadne.
13th-Jan-2018 10:04 pm - rindas
Daudzi alpīnisti, kāpjot Everestā, iet bojā, jo nākas apstāties un gaidīt rindā. Tikmēr beidzas skābeklis un spēki.
10th-Jan-2018 12:06 am
vakar pims iet gulēt zemē pie galda nokrita brilles, negribējās pacelt un es tikai paspēju nodomāju, ka gan jau no rīta uzkāpšu virsū. Šorīt tā arī notika, brilles ir izmetamas.

Tā lūk es paredzēju nākotni, redzēju gara acīm!
27th-Nov-2017 05:01 pm
Nesen biju izgājis ārā bez mobila telefona kabatā un sajūta bija jocīga, liekas tas pat nav īsti pieļaujams iet ārā bez telefona, jo tas jau ir kaut kāds pussolis lai pazustu uz visiem laikiem un Tevi vairs neviens nevarētu atrast.
27th-Nov-2017 04:58 pm
parasti stāvēšanu garā rindā pie RIMI kases es uztveru kā sava veida meditāciju un rakstura rūdīšanu. Bet dažreiz tomēr man liekas, ka kāds speciāli kaut ko dara, lai tika mani kaitinātu. Kā piemēram tagad, kad apkopējs izdomājis tīrīt grīdu tieši zem manām kājām, kad es esmu gribējis mierīgi apsēsties un neviena netraucēts pastrādāt. Un kā lai cīnās ar šīm dusmām, var jau būt ka patiesais dusmu iemesls ir meklējams kaut kur citur, piemēram bērnībā
This page was loaded Feb 19th 2018, 5:51 am GMT.