entries friends calendar user info Previous Previous
batteria
Add to Memories
Tell A Friend
Šodien apglabāju ne vairāk, ne mazāk kā piecus pusaugu stārķus. Īsāk sakot milzīga ligzda smaguma dēļ nojobņīja zemē. Stārķi, tas figņa,bet tos sūdus šitai saulē vest... piecas piekabes, piecas kvadracikla piekabes. Rīt bendēšu nost lapseņpūzni.
Add to Memories
Tell A Friend
Okatsune ļoti kruts vārds sunenei. Vēl kāds gads, divi, ta gan jāiet uz sunno patverzmi pakaļ. Šobrīd nāvītes un bardaks bišķ pa daudz. Jābrauc apskatīt kā Rudei aste zied.
Add to Memories
Tell A Friend
Izmazgāju aptuveni 7kg veļu par aptuveni 350 naudām. Nezināju par transportskrūvēm jaunai veļenei. Atšķirībā no jauna motorzāģa iegādes šoreiz neuzskatīju par vajadzīgu sīki,smalki izlasīt instrukciju.Blakusistabā uzlecu gaisā, kad rodeo jau gāja pilnā sparā. Jāpiebilst, ka biju skaidrā, tas to visu padara vēl stulbāk. Nu neko, skrūvēs to veļeni tā kārtīgi pie grīdas... lai tā būda rūc!

Current Music: zālespļāvējs kaimiņsētā.

Add to Memories
Tell A Friend
Back to the rehab. Šoreiz pa nopietno. Un kā tas tā, ka Red Fang gan Viļņā, gan Tallinā būs, bet Latvijā nekur?
Add to Memories
Tell A Friend
Dublinā gandrīz zem trama,tas bij sen un tieši 28tā augustā., Diseldorfā lamināts galvu pāršķēla tas pavisam nesen. Bet Rīgā... vakarrīta pusē gandrīz neskaitās, biju tuvu zem Rīgas apbedīšanas mašīnas riteņiem. Ja tā sāk vilkt filmu kopā, brīnos ka vispār esmu dzīvs. Laigan ko tur daudz brīnīties.

Current Mood: awake
Current Music: man te saka Somu un Kanādas himnas skanēja

Add to Memories
Tell A Friend
Ričuks mammai tāds kā vaig nopirkts - darīts. Mugursoma ar visu saturu otrajā tramvajā aizmirsta, pazudusi ar galiem - darīts. Novēlots pavasara siņaks, šogad uz lūpas - darīts.
Add to Memories
Tell A Friend
Iepirku nedaudz Nē daudz Čehu pivčus, dažus sūdīgus Lettiņu alus, jo dārgos Lettiņu alus sakarīgs cilvēks negrib atļauties, jeb nauda notriekta ziemeļvalstu jēdzīgos šnabos... Paskatīšos ka es ar vienu hoķa spēli šovakar.

Ānuja, ieteikto fringe seriālu takā laikam piebeidzu bolīties, ik pa laikam gan pirmās iks fail sezonās gribējās un skatījos.
Add to Memories
Tell A Friend
Tāds saguris papētīju tatuhu uz rokas, nolēmu... jānoklausās Boris - W, jo W is for Wata, nevis grupa Whores, vai Melvins.

Bet, tā savādāk besis, ka nevar jēdzīgu ričuku mammai nopirkt, toč besis un Koskenkorva, diezgan daudz Koskenkorva.
Add to Memories
Tell A Friend
āber šodien fein dien bīj. Sākām pamazām naffigizēt senča gadugadiem krātos metāllūžnus, nolēmām , ka , mammai jāsagādā jauns ričuks, jo ar esošo ir bīstami braukt, kas tā ari ir. Vecais ričuks ar metāllūžnos, vecā indesit veļene ar metāllūžnos. Vienkārši kaudze , liela kaudze metāllūžnu.

Current Music: Rūsa - trakās cūkas un sūdu eversests

Add to Memories
Tell A Friend
Ērik atnāc.
Ēriks saka, ka jānāk uz dzimeni, aizgāju, nenožēloju. Pēc tam gan iegāju veicītī, atjēdzos gaudodams BORIS`a ģitāras soļņikiem līdz. Kompostkaudze nav tapusi.
profile
batteria
User: [info]zeme
Name: batteria
calendar
Back June 2022
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930