Sasper velns to zaļo krūzi [entries|archive|friends|userinfo]
Neversettle

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Sep. 21st, 2017|09:45 am]
mīļo pasaules okeān, vai es, lūdzu, drīkstu būt smilšu graudiņš sahārā
link3 registered|register

[Sep. 21st, 2017|06:26 am]
izdomāju sev jaunu hobiju skatīšanās kā žūst krāsa uz sienas vietā

turpmāk vērošu kā korozija saēd metālu
link3 registered|register

Kā es vienkreiz iekāpu kaut kur pati nezinu kur [Sep. 20th, 2017|11:25 pm]
Man nemaz toreiz ij prātā neienāca, ka tās ir kaut kādas ākstības. Pie saviem izlaidīgajiem megakatoļiem pieradusi, ka džekiem viena no iecienītākajām kreklu krāsām ir rozā, ka visapkārt brīvi defilē diosas, dievieši un visāda kalibra tranši, ka valstī populārākā tv zvaigzne un arī nešpetnākais trollis ir Vice Ganda (viceskaistule), ka matus eju griezt uz frizētavu, kur strādā tikai femboji, un ne jau speciāli pie viņiem eju, bet tāpēc, ka tā ir tuvākā frizētava un es tur gāju vēl pirms to pārņēma femboji, bet, protams, fanoju par fembojiem un kā viņi aiztiek un griež man matus. Man pat prātā neienāca, ka kāds ākstītos un ķēmotos, un izsmietu manus mīļos rozīšus - jo nu kas tur ko izsmiet, es nesaprotu. Smuki taču. Raustu plecus, protams, noticu uz vārda pikseļa. Turklāt jau izsenis tipinu līdzi katram onkulim, kas parāda konfekti, īstajā brīdī aizšmaucu pačurāt un atpakaļ neaizeju, un atgriežos mājās ar stāstiem. Tāpēc visi filigrāni viltīgie un izmanīgie tamborējumi man kā koka suķim pērles, jo, kā šodienas sērijā varone teica: "Ja es sapnī redzu banānu, tad es par to arī domāju kā par banānu." Uz ko varonis stipri vēlāk: "Tu bieži sapņos redzi banānus?"
linkregister

[Sep. 20th, 2017|06:59 am]
Gribu sunīti. Lai citiem riekstiņš pīrādziņš bērniņi vīriņi, es gribu sunīti. Bet šitajā muižā nevar. Varbūt kādreiz izlūgšos atļauju mājas saimniekiem - ja te palikšu un neaizblandīšos kaut kur pasaulē. Sapnis par žako uz pleca gan jāatstāj nākamajai dzīvei. Tie skaistuļi pieķeras vienam cilvēkam un var novilkt līdz kādiem aptuveni 80 gadiem, bet man palikuši tikai kādi 20.
link10 registered|register

[Sep. 17th, 2017|09:18 pm]
ko es šodien saķēru skrienot.

kaut kādu saaukstēšanās huiņu. bvē.
linkregister

[Sep. 17th, 2017|11:23 am]
Nez kāpēc jūtos neērti, kad tūristi Ar Attieksmi un No Skatpunkta viskaukur dalās iespaidos par Tāmzemēm. Ķipa ne jau baigā vietējā - galīgi nē - biju diezgan neintegrants - bet tas Skatpunkts. Man, piemēram, tāda vispār nav - vss izplūdis un saplūdis. Laikam draņķīgās redzes dēļ.
link2 registered|register

[Sep. 17th, 2017|06:59 am]
Besons gan ir viens frukts : noportretējis vai visu blakusmājas trešo poģiku: "Ņikitu , "Ļoņu", "Ļusju", "Vaļeru",
link1registered|register

[Sep. 17th, 2017|06:05 am]
esi tu esi tu raibā cūka esi tu
linkregister

[Sep. 17th, 2017|06:05 am]
kis kis kauns biksēs auns
linkregister

[Sep. 17th, 2017|06:03 am]
Kamēr mirubetnenomiru, cīnījos (lai kā tas arī izpaustos) citreiz par, citreiz ar survaivalu, tikmēr man viņa ņerkstēšana likās mērena nekaunība: es taču tev atstāju visu, aizbraucu ar pāris vasaras drēbēm, kuras tāpat te nemaz nevaru uzvilkt; tev palika mājas, viss kopīgi sarūpētais un iesāktais, tev palika pilsēta, un tev ir tava ģimene un draugi - kas tev ko ņerkstēt, kamēr es te agonēju, un visi mani mēģinājumi parāpot uz priekšu beidzas ar saļimšanu un izmirkšanu rāvā. Tagad, kad sēžu pie sava galda (ko es teicu par desku? gan drīz piepirkšu tam arī topu) muižas burvju tornī, par kuru vasaras lielā eiforija jau noplakusi - pierasts, mājas, taken for granted utt -, varu sākt saprast arī viņa ņerkstēšanu. Arī viņam būtībā pie D, kas nav dirsa, bet Domingo, ir pieaudzis B - tāpat kā man pie B pieaudzis D, un savā ziņā bija tā, it kā tur pēkšņi un nesagatavota būtu palikusi es. B bija tas, kas ņerkstēja un kam tur klājās tik briesmīgi grūti. D tikmēr bezgaumīgi, toties ļoti skaļi brēca (Labās Gaumes Ordnungatoram bija lielie prieki un jautrība, Ordnungatoram vispār bija jautrības un atriebes saldmes pilns gads, bet lai jau katram tiek tas, pēc kā visvairāk tiecas), toties turpināja celties uzreiz pēc pamošanās, dzīvot un kruķīties. Viņā tomēr ir tik daudz B. Vakar viņš man stāstīja par vienu dīlu, un sanāca tā, ka es viņu mudināju nebūt tik apzinīgi prātīgam, es viņu drusku filipinizēju un ķīnizēju. Tikmēr es uz ielām dažreiz izdaros kā filipīnisks sivēns šejienes izpratnē vai arī austrumnieciski pārpieklājīgi. Mums nav bipolāro traucējumu. Mēs esam Ziemeļrietumi-Dienvidaustrumi. Un ceru tāda arī palikt.
link1registered|register

[Sep. 16th, 2017|10:34 pm]
Bet vispār gribēju piefiksēt, ka sabombītā zeme, kur savulaik ziedēja krāšņais dārzs, nu pārklājusies ar mīkstu, maigu sūnu paklājiņu. Mēs aizvien katru dienu mazliet sarunājamies - tagad pavisam mierīgi un rāmi īsi apmaināmies dienas aktualitātēm, viņš kā parasti aicina mani atpakaļ - tā ikdienišķi -, es tikpat ikdienišķi vēlreiz īsi atkārtoju, kāpēc atgriešanās nav iespējama - tāds rituāls. Ir ok, ir miers, ir ok, ir tikai nu jau mazdrusciņ žēl, ka mums tā (ne)sanāca. Sanāca jau, bet beidzās kā nu beidzās.

Manilas gan reizēm pietrūkst - līdz kaukšanai. Reizēm es šejienes spīdīgi metāliskajā ordnungā kā tāds pumpains, muļkīgi spītīgs pusaudzis bezjēgā ienesu Manilas bezpreģeliņu. Ir ok, esmu samērā te reiedzīvojusies, mīlu dzimteni, mīlu draugus, mīlu dabu, pat klimats ir visnotaļ paciešams, ja labi norūdās, bet man pietrūkst mana desmitmiljonu dvakojošā tropu bezpreģela, jā, ļoti. Žēl, ka tas atrodas tik ārprātīgi tālu.
linkregister

[Sep. 16th, 2017|09:37 pm]
Netieku gudra kāpēc seksa esamība/neesamība ir kaut kāds sasniegums/lūzerība un dzīves kvalitātes rādītājs. Viņa visa tāda zied - re, ko dara regulārs sekss. Vai - re, kāda neganta - sen nav dabūjusi. Nez, esmu bijusi neganta ar visu regulāro seksu, un gan jau varētu uzziedēt bez seksa, ja būtu iekšēja vajadzība ziedēt. Laikam esmu tik neganta un izmisusi, jo imaginārajā uzskaites kladītē neesošā aile "sekss" kopš Manilas ir tukša, bet paga - kā tad nesenā priecīgā cibricība arī neesošā seksa apstākļos? Šī ir viena no tām laikam jau visiem elementāri pašsaprotamajām lietam, kas man ir ķīniešu ābece. Ka sekss ir baigā štelle, un tā esamība/neesmība kaut ko baigi ietekmē. Sekss, un nevis tas, kas ir pirms un arī pēc seksa, un kas seksu vispār padara iespējamu.
link1registered|register

[Sep. 16th, 2017|03:57 am]
Skatos, manā dzēstajā žurcī parādās kaut kādi ieraksti. Neko nezinu - mani tas dzēstais mēsls vispārībā simts gadus neinteresē.
linkregister

[Sep. 16th, 2017|03:57 am]
ļoti negribētos, lai kādreiz dzīvē (ne jau manā, ha) gadītos tā, ka mani risinātu kā skolas uzdevumu; un tas notiktu bez manas līdzdalības, mani pašu pie uzdevuma risināšanas nepieaicinot pat ne novērotāja, kur nu vēl viesmākslinieka vai, pasarg dies, štata statusā. Un beigās izrisinātu.
linkregister

[Sep. 15th, 2017|07:21 pm]
sen nav manīts Aurorčiks - [info]eos
linkregister

zārks jau nevar palikt tukšā, un kas var būt galvenāks par to [Sep. 15th, 2017|05:15 pm]
visādīgi ieriktējot savu solo māju atslēgu čemuru skriešanas laikā, izrādījās, ka atslēgu rinķis der vienīgi uz zeltneša, un pie tam vēl ideāli der. ha ha. baigi simboliski
linkregister

[Sep. 14th, 2017|10:23 am]
droši vien tāpēc, ka lietām nav nolūka. tās nevis pašas nesanāk no ļauna vai kāda citāda prāta, bet man pašai nesanāk skriet kā slaikiem stirnu bukiem no runner's world fb sienas, pati klumpačoju. cilvēkiem ir attieksme un nolūki. lietas reaģē, cilvēki atbild. es negribu savā dzīvē atbildes. pietiek ar reakcijām. laikam tā.
linkregister

[Sep. 14th, 2017|09:10 am]
kāpēc tā nav ar cilvēkiem?
linkregister

[Sep. 13th, 2017|12:38 pm]
bieži prātoju, vai viņi kaut ko sajūt arī, vai tikai kaut kā auksti metāliski cipariski zina. šķiet, ka tikai zina, bet nesaprot. vispār neko. bet zina. varbūt pat uzskata, ka saprot.


un ja šis būtu smuki izkrāsots projekts nevis vecā Yannel tur kaut ko murgo, tad pat sanāktu baigā māksla, un neviens ibumetīnu sarijies indivīds neraidītu šķēpus'n'bultas "hā hā a tev nav vīrabērnuģimeneskarjeras nekas neskan go dū samsing jūsful viz jor laif, smadzenēs uz mūžiem iegravētā apsveikuma kartiņa ar noindēto lapsu"
linkregister

[Sep. 13th, 2017|11:59 am]
nav ne vieglāk, ne patīkamāk, kā noraut, teiksim, aknu cirozi, vai ko nu panki ap šo vecumu norauj, bet vismaz interesantāk nekā aknu ciroze. un citiem arī jautrāk/"jautrāk" nekā kaimiņa aknu ciroze.
linkregister

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]