Wed, Aug. 5th, 2020, 04:18 pm
[i]kisswithafist:

A ja par aktuālo – re, var apskatīties, cik paaugstinātas bīstamības objektiem tuvumā dzīvojat. Mums ir 5 A kategorijas objekti! Karoč, kaut kas notiek, was nice knowing ya :D

Īpaši tas mani nesatrauc, jo, cik šādos objektos ir būts, tomēr tur lietas tiek tīri labi kontrolētas. Nav tā, ka kurš katrs lohs var ienākt un darīt, ko grib. Tāpēc sevišķi nesatraucos. Pagaidām.

Wed, Aug. 5th, 2020, 02:56 pm
[i]kakjux:

The Prosecco Story

3 weekendus atpakaļ, tajā Chrudim gājienā kaut kur pa ceļam kaut kas tur par prosecco sanāca runāt.

kaķ: nu viss. tagad man gribas prosecco...
VZ: ...es labāk pivci.
kaķ: un pivci.
VZ: wut?
kaķ: divos dažādos traukos, ja kas!
visi noņirdzas
VZ: vispār tagad es arī gribu. prosecco un pivci, divos dažādos traukos.
...

kaķ: bet nu nav tā, ka pudele prosecco būtu starp tām lietām, kuras es nēsāju līdzi janukas, kā inhalatoru vai elastīgo saiti
VZ: nu kaut kā nav iegājies, jā.
kaķ: bet tagad drusku nožēloju. jo gribas!
VZ: bet tak paliktu silts!
kaķ: tur ir downsides. un tas svars.
VZ: bet gribas gan to prosecco tagad.
...

kad sēdējām vlakā un braucām uz Zbraslavice, pirmais vlak bija actually uz Kutna Hora, kas bija tas ļoti jocīgais Brno vlak, ar tām mega dīvainajām kupejām. tur iekāpj famīlija ar kinderu. kinderam uz mugursomas uzsiets tukšs spainis.

VZ: labi, ka spainis!
kaķ: nu tā toč nav nekāda pudele prosecco!
visi noņirdzas
VZ: spainis prosecco, vo līdzi nesamais!
...

ejam tagad uz Kutna Hora, kaut kur tur jākāpelē bija.

kaķ: nē nu tagad man prieks, ka nav tā spaiņa ar prosecco līdzi, te viss izšļakstītos.
VZ: jā, tik daudz izveistota alkohola būtu!
kaķ: un pats aplējies.
VZ: nekādā jēgā!
kaķ: varbūt tomēr pudelē jēdzīgāk?
VZ: bet spainis ta?

un man nav miera, man gribas plūmes.

kaķ: jā, plūmes, kur ir jau?! kāpēc nekur nav plūmes?
VZ: vai ne? nu vajadzēja tak jau būt tām plūmēm!
kaķ: nu viss, tagad man gribas plūmes UN prosecco!
VZ: jā, to spaini ar...
kaķ: varētu pat nodzert pa ceļam jau drusku no virsas, lai var sabērt plūmes.
VZ: jā, pārmaiņas pēc tiešām var vienā traukā!

Wed, Aug. 5th, 2020, 03:45 pm
[i]virginia_rabbit:

noklausīts Lielajos kapos: "un tad viņa man rakstīja kaut kādu vārdu, ko es nesapratu, ka vajadzīga kaut kāda "eitanāze" vai "eitānija", bet nu karoče.."

Wed, Aug. 5th, 2020, 03:41 pm
[i]gnidrologs: lewl

hirs

Wed, Aug. 5th, 2020, 02:33 pm
[i]martcore:

meklējot variantus, kā tuvākajos piecos gados pārvākties no pašas rīgas uz rīgas nomali, kur kļova, zaļš un vispār kaifs
secināju, ka tādā carnikavā, kur ir jūra, priedes, tuvu pilsētai tas ir bezmaz divreiz lētāk, nekā otrajā pusē, piņķos un uz priekšu, kur globāli vispār nav ņihuja, izņemot tuvumu rīgai
saulkrastos hrušcovka un nehruščovka ir 40k

moš vaig paskatīties vēl nedaudz tālāk, ja nav jāstrādā rīgā, rūjienā ir 25k, taču rūjiena ir pizģec tālu
valmiera uzreiz nē, cēsīs 30 (kurš bez alkohola sāks dzīvot cēsīs)
turpināšu izpētes sesijas

Wed, Aug. 5th, 2020, 01:23 pm
[i]kakjux:

... nē nu. kādas ir opcijas? mēģināt izlīst cauri rožu laukam ir nereāli. tur var tikai sapīties staipekņos un nomirt, jo nekur netiec. iet atpakaļ liekas neproduktīvi nupat. so - paliek lauzties cauri egļārijam. tas tā, runājot par to, ka vienmēr ir izvēles, īpaši, ja rožu romantika. aaa! mirstiet.

neko, laužamies un lavamies cauri egļārijam. laužamies tā un šitā. besis upon besis. kāpt pāri, līst zem, līst cauri, līst cauri un kāpt pāri, dažādas darbības tajā izteikti biezajā egļārijā. WTF is with people, kā var egļāriji vispār patikt? tur.. skujas duras visur, pilns kukaiņu un zirnekļu tīkli vienmēr ir acu augstumā, viss skrāpē un au. kad beidzot pamanam taku, tad starp mums un taku ir nātru lauks. šajā brīdī tiešām gribas visu un visus pasūtīt nahuj. bet nu, kur tu meža vidū kādu aizsūtīsi? ies pa taku, vai.

atvieglojums par iešanu pa taku bija salīdzinoši īss, jo drīz vien taka kļuva par aizaugušu šausmu. pret šo brīdi VZ jau ir uz kaut kādas izmisuma robežas, savās ilgās pēc asfalta. un man arī ir sajūta, ka kājām vairs nav ādas, viss ir totāli saskrāpēts un sadurts un au. neko, brieniet, ļauži, brieniet BRAVE ļauži atpakaļ zālē. tad taka... well. pazūd. vispār. skatoties kartēs, būtu jāizdara pagrieziens pa kreisi. skatoties uz to, tur ir tikai un vienīgi jauns, bļaģ, fucking biezs egļārijs. ballītes brave orgkomiteja nolamājas, paskatās apkārt un secina, ka blakus egļārijam ir labības lauks.

es atvainojos labības lauka īpašniekiem, bet mēs, godvārds, gājām pa pašu malu, cik nu varējām. jo, lai kā nesūrstētu kājas pa zāli un labību, vēliens egļārijs te nevienam vairs nebija pa spēkam. tas būtu bijis jau way above "brave". gājām gājām, domīgi domājot par to, ka kaut kā atpakaļ uz takas nāksies tikt. un tad tur bija izgāzies bērzs! o! un aiz bērza, izrādās, norm taka atpakaļ uz taku, kas arī jau bija atkal norm taka. fuck me, tā arī varēja?

vispār, viss šis exp noved mani atkal pie padomiņa - ja jūs apmaldaties mežā un nav diez ko obvious nekas par, kā tikt uz takas, jaysus, Ejiet Atpakaļ, kur pēdējoreiz točna bijāt uz trases. un work from there. nedariet kā mēs. ticiet man, egļārija exp nav tā damage vērta.

bet nu, taka, zāle. zemāka zāle, nav vairs līdz ceļiem. uhh. tas vien jau liekas uzvara. lauks, kalns, purvs, upes, strauti, purvs, nesaprotamās irrigation systems. lauki upon lauki un pļavas, visapkārt, bļaģ, pļavas ar purviem kalnā 450 m augstumā. kas visiem nahuj kaiš? kas tas par lokālo hobiju? bet nu, kaut kādā brīdī tiekam iet pa ceļu. jūs nespējat iztēloties VZ grimasi un... neaprakstāmo emociju gammu. hello, miests Poděbaby.

tur kādu brīdi jāiet pa ielu, bet trase dzen ieiet mežā, izmest līkumu. aizejot līdz līkumam, saprotam, ka nevis mežā, bet pa pļavu nobristies dzen. no. not today. ejam lepni pa ielu. asfalts! asfalts ir bliss. (tho, my fave ceļa segums ir milzu betona plāksnes, not even sure why, just like walking on them.) tad atkal mūs dzen mežā, bet tur draud vēl pļavas. visi nolemj, ka ir noguruši, viss besī, kājas tiek sajustas aktīvi un vairāk nekā gribētos. vairāk nekā pierasts, pat. un lepni iesoļojam Havlíčkův Brod, urā.

kaut kādā brīdī trase grib, lai mēs metamies pāri sētai uz vilciena sliedēm. visi nopūšas. gribētos, lai tie trašu zīmētāji tomēr savācas un reizēm pačeko, kas nu kur mainījies un izdara corrections kartē un uzzīmētajās strīpiņās / bultiņās. ok? var? ok, es arī varu, bet par ļoti adekvātu samaksu, ja!

un te pienāk tas brīdis, kurā, ejot pa pilsētu uz lokālo Žižkovu, kur ir mūsu paliktuve, es saprotu, ka asinis un skrāpējumi ir huiņa un pffft no big deal. es te esmu efektīvi sapisusi vienu saiti virs potītes. this. šī ir tā trauma, uz kuru es te atsaucos pie jaunāko gājienu aprakstiem. un, jūs uzminējāt, protams, ka lokālā Žižkova ir fucking kalnā. un vecpilsēta, kur iesim malkot dzērienus pēc nomazgāšanās, ir lejā. good luck to me, you, and be kind to animals. eh.

28.62 km saka Strava. Elevation gain 463 m. moving time 4:51:31---
tātad, current cibpostu parādu liste up to date: Havlíčkův Brod barčiku exp, Olomouc trips, Kutna Hora barčiki, sestdienas gājiens uz Dobřichovice, svētdienas gājiens ar salīšanu apkārt kalnam un stāsts par prosecco spaini.

Wed, Aug. 5th, 2020, 01:35 pm
[i]f_g: Ziņas par slimību

Kopumā ar Covid-19 inficētie pašlaik reģistrēti 28 Latvijas pašvaldībās - Gulbenes, Salaspils, Ogres, Ādažu, Babītes, Garkalnes, Ikšķiles, Jelgavas, Kocēnu, Kokneses, Ķekavas, Līvānu, Mārupes, Olaines, Siguldas, Skrīveru, Sējas, Talsu, Tukuma un Viļakas novados, kā arī Rīgā, Daugavpilī, Jūrmalā, Jelgavā, Jēkabpilī, Liepājā, Rēzeknē un Valmierā.
Visaugstākais pacientu skaits joprojām novērojams galvaspilsētā, kur zināms par 79 inficētajiem. Otrais augstākais Covid-19 inficēto skaits ir Gulbenes novadā, kur inficēšanās ir apstiprināta kopumā 16 iedzīvotājiem. Tikmēr Salaspils un Ogres novados katrā reģistrēti septiņi Covid-19 pacienti. Pārējās pašvaldībās inficēto skaits nepārsniedz piecus, tādējādi konkrēts sasirgušo skaits netiek atklāts.

Wed, Aug. 5th, 2020, 01:28 pm
[i]hedera:

Ar gandarījumu ziņoju, ka čilli piparus uz palodzes izaudzēt var, un sanākuši krietni asāki par rimčikā nopērkamajiem.

Wed, Aug. 5th, 2020, 01:12 pm
[i]f_g: par kaķīšiem

Vakar vakarā konstatēju, ka Pušai deguns saskrāpēts. Tātad ir bijis pamatīgs kautiņš, ja jau Triša Pušai degunā iecirtusi savu nagu.
Šorīt Triša nolēma iekarot vannas istabas durvis. Tā arī nesapratu, kā viņa tur uzlēca. Nu, un, protams, ķepu nospiedumi tika atstāti uz tīra vannas istabas skapīša arī.
Bet vispār..kad esmu mājās, kaķi visu dienu nespēj normāli aiziet gulēt. Kad esmu darbā, tad dienas lielāko daļu abas guļ.

Wed, Aug. 5th, 2020, 12:24 pm
[i]martcore:

noskatoties uz rasbainieka traumatoloģijas vēstures epopeju, centīšos vēlreiz mēģināt aptvert, kāpēc es 44 gados tā arī neko neesmu sev salauzis, lai arī iespēju biju pietiekoši daudz

kaut vai lokālajās alkosacīkstēs FXTRM-1 pirms gadiem 20, kad ar nanosistēmas čuks-un-geks sniega formulu veiksmīgi iekaroju vietējo elles kalnu, 888 km/h ātrumā pusi trases atrodoties brīvā lidojumā un pēc tam skaidrojot organizatoriem, ka bolīds jau sākumā sašķīda pret egli, a pilotam dēļ ārkārtējas piezemēšanās tagad ir traumēta kreisā sēžas puslode, un ko gan tagad tālāk iesākt

te vēl jāpiemin, ka man nav šīs pumas vai jaguāra pašaizsardzības grācijas vai refleksu, kādi ir daudziem maniem draugiem - ja es kaut kur gāžos, tad svinīgi, kā ukraiņu ledusskapis vai šveiciešu bankas seifs
es atsitu galvu pret visām iespējamajām zemajām griestu arkām un dauzu sev ceļus pret visiem zemu stāvošo kafijas galdiņu stūriem

jūs teiksiet, ka iespēja bija basketā, kur es esmu dažādās rīgas vietās smagnēji piezemējies uz dažādiem laukuma segumiem, sākot no parketa un beidzot ar asfaltu? ka tik ne tā. viss, ko esmu izspiedis no basketa - elkoņa plīsums. kas nav lūzums, un vispār ir herņa, kura pāriet pēc pāris nedēļām ģipsī.

futene? futenē man ir vienmēr konkrēti sačakarēta labās kājas potīte (es par to nežēlojos - da visiem kaut kas parasti sāp sportā), gan dēļ plakanās pēdas, gan dēļ tā, ka bez regulāras prakses es pēkšņi aizmirstu, kā pareizi pārlikt svaru uz balsta kāju (zinu, tas izklausās tā, it kā tu aizmirstu elpot, bet tā ir reāla figņa). no vienas puses, not a big deal, no otras - es vienreiz pamodos un sapratu, ka nevaru paiet uz priekšu tālāk par trīs metriem. taču man uz visām problēmām ir viena atbilde - sākt vairāk staigāt pa trotuāru, vēl superīgāk ir staigāt pa smiltīm, uzskatu, ka savulaik man tenisa mežonīgie lielupes smilšu krosi ļoti daudz palīdzēja šajā ziņā. tagad problēmas ar potīti ir sen jau izzudušas, taču tās tiešām ir smieklīgas, salīdzinot ar artrītu un tādām lietām.

vēl kas? vienreiz mani notrieca automašīna uz divriteņa, bet man tas bija pilnīgi poh.
kojās vienreiz izkritu pa ceturtā stāva logu, tas vispār nevar būt nopietni.

tā, ka neizdodas. neizdodas neko salauzt sevī.

Wed, Aug. 5th, 2020, 08:37 am
[i]f_g: par mākslu jeb esmu kašķīga vecene pusmūžā

cepiens un bildes )

Wed, Aug. 5th, 2020, 05:59 am
[i]zum:

Kaimiņš pie ceļa tādas grabažas ir izkrāmējis, ka pat rumāņi, vai kas tur, drusku parakājās, atzina par nevērtīgiem un aizbrauca prom.

Wed, Aug. 5th, 2020, 02:30 am
[i]vakardiena:

Man liekas svarīgi saglabāt atmiņā to sajūtu, ka es esmu gan šodiena, gan mana ikdiena.
I am both

Tue, Aug. 4th, 2020, 11:57 pm
[i]neraate:

Tā, kam te muižiņu? Lūk, iespēja par 1 eiro nopirkt sev galvassāpes, seksu un piedzīvojumus daudzu gadu garumā

http://www.edonet.lv/muiza.html

Tue, Aug. 4th, 2020, 10:23 pm
[i]missalise:

Lienu laukā no savām komforta zonām. Kāda daļa no manis iekšā brēc pēc ikdienas rutīnas, bet es sakožu zobus un cenšos pārvarēt savu diskomfortu. Ko lai dara? Pastāvēs, kas pārvērtīsies.

Tue, Aug. 4th, 2020, 09:16 pm
[i]bozena: Tas brīdis tuvojas

https://rd2020.cvk.lv/pub/kandidatu-saraksti

Jūzera helvetica iedvesmota metos lasīt RD vēlēšanam pieteikušos partiju programmas.
Saku lasīt no apakšas, pagaidām pieveicu pirmās trīs apvienības.
Ilgi ķiķināju. Naudu, protams, paņems no tumbočkas. Pārliecība par saviem spēkiem iedvesmo apmēram kā svēto dzīves apraksti.

Tue, Aug. 4th, 2020, 09:05 pm
[i]az:

rudens kā rudens
ūdens atdziest
viss tik sakuplojis un skaists, tikai saules nav
varbūt sēnes augs
ēdu mellenes karotēm

Tue, Aug. 4th, 2020, 08:37 pm
[i]rasbainieks:

lauztās rokas hronikās
labdien, mani sauc rasbainieks, man ir četrdesmit (kā, gumijas zābaku? nē, gadu), un es šodien pirmoreiz biju uz profesionālu pedikīra procedūru

20 most recent