Thu, Aug. 3rd, 2017, 03:20 pm

Ko ārsti tev nestāsta par godu Latvijas simtgadei:
1)Latvija no 1956.gada 9.aprīļa līdz 1977.gada 8.martam oficāli skaitījās Brazīlijas teritorijā. Pēc tam Latviju okupēja Skotija, kura meta mieru tikai 2003.gadā;
2)rūpnīca VEF ir mīts, nav ne mazāko pierādījumu, ka tā jebkad ir eksistējusi. Visi esošie "pierādījumi" ir paviršs safabricējums;
3)īstajā latviešu valodā patiesībā runā igauņi. Valodu, kurā šis teksts ir sarakstīts, izgudroja bīskaps Alberts, lai šķeltu Livonijas tautas;
4)Peipusa ezers sākotnēji bija pie Ludzas, bet Aleksandrs Ņevskis to pārcēla tālāk uz ziemeļiem, lai tas aizsaltu un Livonijas ordeņa bruņinieki uzdrošinātos uzkāpt uz ledus, kas bija šausmīga kļūda;
5)Brīvības pieminekļa figūrās ir iekodēts asīriešu alfabēts, Dantes nokāpšana ellē, kartupeļu ražas prognoze 2032.gadam un skābputras recepte, gadījumam, ja kāds to tiešām taisās dzert;
6)Ciparu 6 Latvijas teritorijā atļāva lietot tikai ar īpašu Pētera I ukazu;
7)un vēl daudz patiesu faktu!

Fri, Jul. 28th, 2017, 08:54 pm

Atklāju tādu Jordan Peterson, šausmīgi mīlīgs onkulis.

Nokārtoju vienu no sertifikācijas eksāmeniem. Divas stundas blenzu ekrānā un pārcilāju dažādus variantus, kā es pēc iespējas nevērīgi, bet ar ciešu apņēmību un ar tādu vīrišķu dzirksti kreisajā acī stāstīšu, cik ļoti man noderēja un daudz deva izgāšanās eksāmenā (nu, kā visi tie daiļdirsēji, kuri stāsta, ka visi sūdi, un jo īpaši viņu dirstie, mums doti, lai mācītos, mhm, ka tik ne arī), tomēr beigās izrādījās, ka esmu nokārtojis, tāpēc visu atlikušo dienu īsti nezināju, ko iesākt. Tāpēc čakli pastrādāju.

Wed, Jul. 26th, 2017, 12:42 pm

Dzīres tuvojas. Pēc vairākkārtējiem brutāliem noteikumu pārkāpumiem, kuru laikā es riskēju ar savu un līdzcilvēku veselībām un dzīvībām, man ir apsolīta bezmaksas pārtika, tas ir jauki.

Tas ir, K-aplī esmu izveicis kādus 7-8 pirkumus un nu beidzot ir pienākusi reize, kad man pienākas bezmaksas hotdogs, zupa, sendvičs vai arī kas nu mājās atradīsies.

Abet noteikumu pārkāpums ir tāds, ka tur ir uz to stingrāko aizliegts lietot pārejas verķi starp gāzes iepildes bistoli un gāzes tvertni. Tā kā man bez pārejas verķa neizdodas neko ieliet tvertnē, es izvēlos nelasīt šos noteikumus un pildīt gāzi tā, kā pildīja tēvi un vectēvi un, kad eksplozija izsitīs apkaimes māju logus, varēsiet vainot mani. Ja atradīsiet pietiekami lielu fragmentu, kuru būtu vērts vainot.

Mon, Jul. 24th, 2017, 11:59 am

Kā ir pareizi - "119 gadu" vai "119 gadus"?

Tas ir - "Kristīne - nolād savu stulbo izvēli jau 119 gadus" vai "Kristīne - noliek savas vieglās dienas jau 119 gadu"?

Thu, Jul. 20th, 2017, 03:00 pm

You are just a shell with demons in it.

Wed, Jul. 19th, 2017, 12:15 pm

Iekāpju liftā 1.stāvā, braucu uz ceturto, izkāpju, dodos pa trepēm uz leju, uz piekto stāvu. Norma.

#ir_stulbeņi_ir_galīgi_stulbeņi_un_tad_ir_arhitekti

Tue, Jul. 18th, 2017, 09:01 am

Ek, dzīve. Palicis pēdējais roltons.

Mon, Jul. 17th, 2017, 05:04 pm

Arhghhh! Stulbais softs, stulbā planēta, stulbais es!

Labprāt ar pieri pārsistu galdu, bet a)pamēģināju, galdam ne skrambas, bet man galva sāp un b)arī tas nepalīdz.

Thu, Jul. 13th, 2017, 05:19 pm

Hoho, saulīte, putniņi, sirdī pavasars, visa cilvēce ir lieliska un pasaule visa tik rāma, tik jauka!

Citiem vārdiem, dzīvs izspruku no zobārsta. Uzņemšana glauna, pat izpelnījos vispārēju cieņu un apbrīnu (ok, es izvēlos zobārstes izplestās acis interpretēt kā cieņu un apbrīnu), jo zobs, kurš nupat pateica uz redzīti, jau tālajā, laikam, 2009.gadā bija atzīmēts kā bojāgājējs. Vai kaut kad tad, es vēl plaši izrakstījos par saviem piedzīvojumiem protēžu un inleju pasaulē. Kopš tās reizes nekādus zobārstus neesmu apmeklējis un laikam labi vien bija. Bet nu atkal esmu klāt, atkal meitenes par naudu manī stūķē savus nerātnos pirksteļus un visādas interesantas uzpariktes. Aizplombēja mani, nu esmu labāks, nekā jebkad.


Bet nu tagad uz kādu stundu man ir brīnišķīgs garastāvoklis un toverītis ar karstiem virtuļiem; pa ceļam no zobārsta ir virtuļnīca, un es sev teicu, ka esmu tā vērta, un vēlos iekšā pēc lielā komplekta.

Lai mums visiem!

Thu, Jul. 13th, 2017, 10:10 am

OK, lokālais Arkham Horror ir pašausminājies vēl par Dunwich Horror vairāk. Citās ziņās - iešu pie zobārsta. Nepieminiet ar ļaunu.

Sat, Jul. 1st, 2017, 04:10 pm
par klimatu runājot

Pagaidām tīri ok.

Fri, Jun. 30th, 2017, 04:43 pm

This is the water and this is the well.

Jaunā Tvinpīkas sezona ir diezgan bēdīga, tomēr vietām drusku sanāk. Šitas, manuprāt, sanāca.

Fri, Jun. 30th, 2017, 12:17 pm
īsi par laika prognozi.

Vasara tuvojas...OK, jūnijs, lielās šaibās, ir pagājis, būsim aizķeipuši līdz jūlijam. Tajā sagaidāmas tādas pastardienas, kā pirmais, otrais un visi sekojošie jūliji, kopā 31 diena cilvēka eksistencei absolūti nepiemērotā klimatā. I mean, senie balti brēkdami aizbēga no Indijas, jo tur jūlijs ir cauru gadu, bveh. Būtu aizbēguši tālāk, bet Latvijā nonāca oktobrī, kad te ir iespējams ieelpot, un savā neapdomībā uzslēja telti, un tad bija slinkums vākt nost, un tā mēs te palikām, jūlija sniedzamības zonā.

Pirmajās jūlija dienās liksies, ka no karstuma un negulēšanas noliksiet karoti, bet nekas, no piektā datuma viss kļūs daudz sliktāk. Desmitajā notiks strauja pasliktināšanās, kura mitēsies apmēram divdesmitajā, kad tā kļūs reizes trīs straujāka.

Tad pienāks augusts, un tie būs meli, tas būs vēl viens jūlijs.

Wed, Jun. 28th, 2017, 11:49 am

Tie ģimenes ārsti tad streikos vai kā?

Mon, Jun. 26th, 2017, 10:25 am

Man patīk tās oligarhu sarunas. Prātīgi cilvēki normāli runā par lietu. Viss ir skaidrs, saprotams, mērķtiecīgs, pārdomāts. Nekādas vāvuļošanas un muldēšanas riņķī un apkārt.

Wed, Jun. 21st, 2017, 02:53 pm

Kad nomainīšu dzimumu, mans vārds būs Domicella, jā.

Tue, Jun. 20th, 2017, 10:20 am

Mani vajā paraksti par Brīvības ielas pārzīmēšanu. Es gan kaut kā neticu skaistajam dzīvē, attiecīgi neparakstīšu ne velna. Atstāt ielu tikai lisapēdiem un sabiedriskajam ir burvīga ideja, ja būtu kādas padsmit citas ielas, ka kurām braukt, jo mašīnu ta mazāk nepaliks.

Saukļi, kuri atbalsta šo lielisko ideju pirmkārt, lieto uzbāzīgi falšu statistiku, kas automātiski izraisa vēlmi sūtīt dirst, otrkārt, piesauc kaut kādus pētījumus, par kuriem neatzīstas, kas tie tādi, kur tie tādi un kāpēc tie tādi. Jā, varu pats iet un meklēt, bet skat. punktu viens - jūsu salkanās stulbības man noriebās jau pirmajās sekundēs, tāpēc nejūtu nekādu vēlmi pūlēties, lai jums tiktu mans parakstelis.

Mon, Jun. 19th, 2017, 04:56 pm

Vai tad tagad spēles taisa, ech.

gog.com meta par brīvu Fantasy General spēli. Nostalģijas mocīts, es to uzinstalēju un aplūkoju plašās iespējas, ko spēle piedāvā. Starp iespējām bija iespēja spēlēt PBEM variantā. Bērni, jūs maz atceraties, ko nozīmē PBEM, e?

Mon, Jun. 19th, 2017, 01:49 pm

Laime ir iespējama. Ofisā iekurbulēja kondicionierus un viens pūš taisni uz mani.

Atnākot no pārkarsušās elles, kura valda pilsētas ielās, nav nekā labāka par izgāšanos vēsa gaisa strūklā un laimīgu kunkstēšanu.

Mon, Jun. 19th, 2017, 10:01 am

Vīkends bija lielisks. Gatavojos kārtējam eksāmenam, urbos datu bāzu vadības dzīlēs un jutos apskaidrots un rimts kā Jandzi upe, ja nebūtu ķīniešu.

20 most recent