Mon, Jun. 27th, 2016, 07:25 am

Par augsto politiku runājot, cik nu redzu, UK atskan vismaz daži pīkstieni, ka "mēs tā gluži negribējām" un "mēs tagad ilgi domāsim". No ES puses lielkungi ir asi un strikti, viss, cauri, jājiet pa trasi un tūlīt pat.

ES lielkungi to dara tāpēc, lai, kamēr UK lielkungiem ir aste bluķī, izsistu labākus bonusus, nevis ļautu sagrupēties un saprast, kas īsti notiek?

Wed, Jun. 22nd, 2016, 05:37 pm

OK, zvēruļi. Tiekamies otrā pusē.

Mon, Jun. 20th, 2016, 01:28 pm

Un noslēgumā, reizēm man pietrūkst iespējas ieiet vietējā krogā (sacīsim, Degvielā), uzmeklēt galdu, pie kura sēž meitene ar smailām ausīm, kārns večuks izrakstītā apmetnī un ar biezu grāmatu padusē un strups, metru garš vīrelis ar tikpat garu bārdu, un pie alus kausa pateikt, ziniet, biedri, man jānogādā analīzes uz Gulbja laboratoriju, 50 eksperiences punkti garantēti, un šie tā uz pirkstiem ātri sarēķina, kā sadalīs punktus, papriecājas, ka nākamais levelis tuvojas un aizskrien, meitene ar uzvilktu loku vēro briesmas no priekšpuses, vecais ar uguns bumbu rokā pieskata arjergardu un pa vidu rūķis, viss tāds ar kastroļiem un pannām apkāries, riktējas uz vakariņām un uzlasa zarus no ielām ugunskuram, jā, šitas man pietrūkst.

Mon, Jun. 20th, 2016, 01:11 pm
Laifhaki no Sirdnas

Ja jums kādreiz tā vajag, tad vienkārši uzmeklējiet to, pielieciet vajadzīgajā vietā un gatavs!

Nevajag lieki sarežģīt lietas.

Mon, Jun. 20th, 2016, 12:35 pm

Hm. Saskaņā ar to, ko visi zina, mēs esam ļoti pagrimuši, pilnīgs zaņķis, fuj, skatāmies telefonos, daudz ēdam un vispār patērējam, slinkojam, lūram uz sieviešu krūtīm un vīriešu kaut ko, es nezinu, dibeniem?, daži pat aiztiek, karoč, esam netikli un riebīgi.

Bet cilvēku skaits uz Zemes palielinās.

Un tas ir aizdomīgi, jo, saskaņā ar senām mācībām (Vēdas), dzīvieka iespēja piedzimt par cilvēku ir gauži zema. Tev jābūt traki tikumīgai govij (bullim ni un ni!) un jāiznes no degošas mājas vismaz pusducis zīdaiņu, lai reinkarnācijas ritenis izdomātu, nu, okēj, labi, ja tev tik traki vajag, dzimsti tad par cilvēku, paskatīsimies, kā tu aplauzies. Bet vairums dzīvieku ir pārāk stulbi un bez īkšķiem, tāpēc viņiem ir maz iespēju dedzināt mājas un stiept no tām ārā zīdaiņus, lai izpelnītos.

Toties cilvēka kritiens lejup ir fikss un viegls, solis pa labi vai pa kreisi, saldējums desertā, un viss, piedzimsti par latvāni neradošā kolektīvā ar nekādām karjeras izaugsmes iespējām.

Tātad, saskaņā ar visu, mums vajadzētu novērot apstākli, ka dzīvnieku skaits strauji palielinās, toties cilvēki izzūd kā šķira.

Manuprāt, tāda apstākļa nav.

Vai tas nozīmētu, ka reinkarnācijas teorija, ir, kā lai saka...aplama? Vai arī jāpiemeklē kāds ērtāks variants no daudzajām teorijām (tu pārdzimsi par cilvēku, ja bramīna ēna kritīs pār tevi pusdienlaikā vai kas tamlīdzīgs).

Thu, Jun. 16th, 2016, 11:56 am

Saskaņā ar labas uzvedības etiķeti, ja cilvēks nošķaudās, viņam jāatvainojas, bet apkārtējiem jāizliekas, ka viņi neko nav dzirdējuši.

Fe.

Šitas ir pēdējais piliens, goda vārds. Strutaināku idiotismu iedomāties nevar, pat ar visu manu iztēli. Es atsakos no tik stulbas sabiedrības.

Mon, Jun. 13th, 2016, 11:01 am

Polterkukainis.

Vakar, tātad, pēc smagiem dienas darbiem laižos laimīgā luterāņa dusā, kad sadzirdu istabā negantu kukaiņa dūkšanu. Nu, it kā apkārt lidinātos kāda no tām zilajām sūdumušām, vai arī kārtīgs pilnsvara sirsenis. Ieslēdzu gaismu, istabā neviena nav, trobelis turpinās. Pie tam izklausās tā, it kā tas lops būtu kaut kur iesprūdis un dauzītos pret kādiem šķēršļiem. Pie loga neviena nav, gaisā nav, nekur nekā, tikai troksnis. Sāk likties, ka tas nāk no pagultes. Izmētāju mēbeles pa istabu, troksnis tā kā kļūst skaļāks. Uz grīdas ir žurnālu čupa, varbūt sirsenis iesprūdis tajā? Es dauzu pa čupu ar pabiezu grāmatu, kurai neviens irsis cauri neizkodīsies. Kukainis aiz cieņas pret manām pūlēm paklusē, tad atkal sāk savu dūkšanu. Liekas, ka skaņas nāk no sienām, drošības pēc piekauju tapetes. Troksnis turpinās, neviena kukaiņa redzes lokā, jau trešo reizi izpētu visu istabu, nekā. Pārdomāju, kura psihiskā kaite ar kukaiņiem man labāk patiktu, atminos filmas, kurās nelaimīgie nodīrā sev ādu, jo domā, ka zem tās ir kukaiņi. Uz atvadām piekauju tapetes, žurnālus un naktsskapīti, sastumju mēbeles vietā, un pēc īsas lūgsnas ("Mīļais debesu tēvs, sasper to mūdzi lupatās, paldies, ar cieņu, sirdna") eju gulēt, lai nāk, kas nākdams.

It kā pamodos.

Mon, Jun. 13th, 2016, 08:46 am

Je suis [info]unpy

Fri, Jun. 10th, 2016, 11:11 am

Labi ir zināt izskaņas, jo tad var spriest par vārdiem.

-īts, piemēram, ir iekaisums. Dermatīts, stomatīts, apendicīts, meningīts. Īsti nezinu, kur cilvēkam ir meninga, bet forša kaite, ja paveicas un neviens neatrod.

-cīds, atkal, ir slepkavība. Suicīds, patricīds, matricīds, regicīds. Ministricīda mums pietrūka.


Also, spriežot pēc gavilēm, Latvijā ir jāizsludina spontāna svētku diena, visi iziet ielās, lec, dejo, cienā garāmgājējus ar seksu un kolektīvi uzelpo.

Thu, Jun. 9th, 2016, 09:48 am

Mistērija šī liela iraid.

Situācija: galds, dators, telefons, feisbuks.

Uz galda stāv dators un telefons.

a)datorā atvērts feisbuks, pienāk vēsts mesendžerī. Telefons kviec, rēc un tirinās, informēdams mani par vēsti, kuru es tāpat redzu datora ekrānā;

b)datorā aizvērts feisbuks, pienāk vēsts mesendžerī. Telefons klusē kā Raiņa kaps. Vēsts viņā ir, bet telefons izvēlas par to neinformēt.

Kāda ir šī dizaina spriedumu ķēde, man nav skaidrs.

Wed, Jun. 8th, 2016, 12:51 pm

Pēc kādiem 19 darba gadiem industrijā es beidzot uzzinu, kas ir strupsaķere.

Also, akurāt viens gads, kopš liecu muguru tekošā labieša druvā.

Tue, Jun. 7th, 2016, 01:37 pm

A kāpēc musulmaņi ramadānā nedrīkst ēst? Sacīsim, kristietībā gavēnis ir, bet tas tomēr ir izrauts, laikam jau, no "apustuļa" Pāvila saulē pārkarsušās galvas. Bībelē nav ne plika vārda, kad gavēnim būt, un, kurš negavēs, tam spert pa potītēm.

Vai Korānā ramadāns ir kaut ar vienu pusķeburu pieminēts, vai to arī izdomāja kaut kādi nesvaigu rakiju pārdzērušies eksperti jautājumos?

Mon, Jun. 6th, 2016, 09:19 am

Klimata normalizēšanās nāk ar savām problēmām. Vēsumā miedziņš salds kā cukura mākonītis, nepakam negribas mosties.

Sat, Jun. 4th, 2016, 06:36 pm

Štrunts ar Song of Ice and Fire, laikam tā arī nesaņemšos skatīties seriālu, bet kāpēc netiek uzņemtas The Chronicles of Amber? Tās labprāt noskatītos, mhm.

Sat, Jun. 4th, 2016, 01:39 pm

Vārkrāfta filma tīri laba, man patika. Pārlieku nodrāztās tēmas: a)upē iemestais zīdainis un b)nēģe orcienes iztaisīšanās par skarbo kuci.

Bet kopumā skaisti, ar piedienīgo bezjēdzību devu, protams, bet filma piegādāja to, ko solīja.

Thu, Jun. 2nd, 2016, 07:10 am

OK, un tagad par pirmo zeķturi.

Wed, Jun. 1st, 2016, 11:55 am

Par krūšturiem.

Kārtējie pētītāji ir nopētījuši, ka sievietēm un vīriešiem viņu āriene riebjas puslīdz vienādi.

Wed, Jun. 1st, 2016, 09:11 am

Par augsto kulināriju.

Tie kaltētie tomāti ir tīri garšīgi.

Mon, May. 30th, 2016, 08:59 am

Sapnī aizgulējos uz darbu. Pamodos 14:27. Tas bija jauki.

Realitātē mobilais telefons ar bezizmēra interneta pieslēgumu ir laba lieta. Kantorī tīkls atmira, a mēs ieslēdzam mobilo un cibojamies tik uz priekšu.

Sat, May. 28th, 2016, 10:03 am

Šogad atvēzējos izlasīt 40 grāmatas (http://www.goodreads.com), un pusi jau pieveicu, 20 gabalas.

Galvenais, izvēlēties plānākas grāmatas.

20 most recent