Sat, Nov. 1st, 2014, 12:30 am

Pirmais novembris ir iestājies.

Lai Dievs mums visiem ir žēlīgs.

Thu, Oct. 30th, 2014, 06:07 pm

Šodien pie manis pieķērās modernā medicīna un pilnīgi negaidot atzina, ka nemaz tik beigts es neesmu. Nu, ka acis man, iespējams, nevis iet boja, bet ir ar tādu pabiezāku čaumalu un tāpēc rada mānīgu iespaidu, ka tūdaļ sabruks. Visādas smalkas uzpariktes, zodiņu te, pierīti šite (es mulstu, kad attiecībā uz mani lieto deminutīvus), gaismas zibšņi un zili mirdzošs futūristisks sprungulis iesprausts acī.

Kā arī uzzināju, ka esmu vēl tīri jauns cilvēks, man vēl dzīvot un dzīvot, lūk.

Tas viss par nieka 37 eiro.

Thu, Oct. 30th, 2014, 09:12 am

Atvarinājums, tas ir jauki. Var gulēt až līdz astoņiem rītā. Ilgāk nevaru, ēst gribas un mugura sāp. Es jūtos īsti piemērots šādam dzīves veidam. Ja maitas kapitālisti nebūtu visu izjaukuši, mums tagad būtu komunisms, katram taptu dots pēc vajadzībām, un es šitā varētu pavadīt tuvākos 20 gadus vismaz. Kāpēc maitas kapitālisti visu izmaitāja?

Thu, Oct. 23rd, 2014, 08:04 pm

tēja, viskejs - ček.
temperatūra 38.4 - ček.
suns -ček.
sirsniņa dauzās - mierīgi sēžot uz 120 minūtē.

Thu, Oct. 23rd, 2014, 02:20 pm

OK, man uzklupis puņķis necilvēcīgais un, iespējams, kāds lieks temperatūras grāds.

Projekts.

1)centīgi nostrādāt noliktās stundas;
2)iegādāties melno tēju;
3)ripināties mājās un šķaudīt trolejbusā;
4)mājās palīst zem deķa un dzert daudz šķidruma (melnā tēja + viskijs + cukurs + melnā tēja + viskijs + cukurs + melnā tēja + viskijs + cukurs);
5)pūst elpu sejā sunim un vērot reakciju;
6)sarunāties ar rūķiem, kuri dzīvo pie griestiem;
7)skatīties lidmašīnas drošības instrukciju un apraudāties no aizkustinājuma;
8)pamosties tualetē un nezināt, kā es te nokļuvu.

Thu, Oct. 23rd, 2014, 12:10 pm

Vai tikai man katrā tīkla lapā bāž acīs tās nolādētās Japānas dzelzceļa mēnešbiļetes? Aļļo, Internet! Es nebraukšu uz Japānu un ja arī braukšu, es to sūda biļeti nopirkšu pirmajā Nārvesena kioskā, vai nu kas tur Japānā tirgo visādus štruntus. Atšujās ar tām mēnešbiļetēm, idritvaipakreisi, cik stulbam ir jābūt, lai piedāvātu dzelzceļa biļetes otrā pasaules galā? Un es nemaz negribu uz Japānu, es neko labu par to valsti neesmu dzirdējis un cilvēki tur esot fantastiski truli un nepieklājīgi pūšļi.

Thu, Oct. 23rd, 2014, 11:01 am

Reizēm ieklimstu Amazonē un papētu atsauksmes par to vai citu grāmatu. Svētīgākās atsauksmes parasti ir tās, kuras ir tā, ap trim vai četriem, vai diviem punktiem. Vienpunktnieki apbrīnojami bieži raksta par problēmām ar grāmatas piegādi, kas, imvho, ir viņu stulbuma pietiekamais un nepieciešamais pierādījums. Piecpunktnieku sajūsmas pilnie kviecieni par viņu mainītajām dzīvēm un norautajiem jumtiem sevī satur ārkārtīgi maz tā, ko varētu dēvēt par informāciju.

Mon, Oct. 20th, 2014, 12:40 pm

Skat, pat Dalailama atzīst, ka laimīgas dzīves obligāta sastāvdaļa ir naudas čupa. "Lai dzīvotu laimīgi, vajag ne tikai naudu", saka vecais skinheds. Tobiš, vajag vēl šo to, bet bez naudas nekādi.

Mon, Oct. 20th, 2014, 09:35 am

Bijām uz kino apskatīt Annabelle.

Pieņemsim, ka seko spoileris, lai gan, ko tur var piespoilēt, es nezinu...

... tālāk ... )

Filmai dodu vienu aci, jo ar otru es gulēju.

Sat, Oct. 18th, 2014, 09:19 am
Par augsto politiku

Kādu brīdi pastāvēju Supergeto rindā. Spriežot pēc avīžu virsrakstiem, mūsu draugi no paralēlās realitātes (Vesķi Sevodņa) par Krievijas izgājieniem sajūsmā lēkā kā mazi kucēntiņi un steidzīgi ražo aizvakar izdomātās valsts novorosijas vēsturi. Laikam no tiem ļaužiem, kuri Stradiņos uzmeklē ievainotus ukraiņus un apsaukājas. Tfu, atklāti sakot.

Fri, Oct. 17th, 2014, 03:46 pm

Nāk siema un augstums. Suņam pirmie Ziemassvētki, cerams, ka viņam negaršo egles. Viss pārējais, sākot ar kaķa kakučiem, turpinot ar sapuvušām ūdenszālēm, uzkožot pa zaļam kartupelim, beidzot ar liellopu trahejām, šim garšo.

Šai sakarā, vai suņiem vispār eksistē garšas izjūta? Cilvēkam, ja es pareizi saprotu, garšas sajūtas ir visai trulas - sāļš, salds, skābs, rūgts un nātrija glutamāts. Visas marinēto persiku, šokolādes un vītušu citronu nianses nāk caur degunu. Turpinot domu, salīdzinājumā ar suņiem mūsu deguns ir truls bluķis. Attiecīgi, suņiem it kā būtu jājūt vēl miljons smalkāku nianšu un, kas zina, varbūt par jāspēj atšķirt vīna šķirnes. A jamais ķeselē kaķa kakučus no kastes laukā un labprāt izmanto iespējas ielīst uz galvas miskastē. Man liekas, ka suņiem garšas izjūtas nav vispār. Vai arī ļoti perversa gaume.

Thu, Oct. 16th, 2014, 09:53 am

Sajūta kā tajās bildēs, kur attēlots novērojamais kosmoss, kur viena maza uguntiņa ir vesela galaktiku kopa, kurā viena maza uguntiņa ir mūsu galaktika, kurā viena maza uguntiņa ir mūsu saules sistēma, kur uz vienas mazas planētiņas mazā valstiņā stāv maza mazītiņa ateja, uz kuras sēdeklīša pielipis mazs, mazītiņš brūns pikucītis, jūsu padevīgais kalps.

Wed, Oct. 15th, 2014, 11:48 am

Viena no bīstamākajām pasaules organizācijām ir plaši izplatītā vanabītu sekta. Vanabīti mēģina tapt par politiķiem, vilcienu vadītājiem, dakteriem un pavāriem, kā rezultātā ik sekundi sagādā apmēram 1,5 triljonu ASV dolāru zaudējumus pasaules ekonomikā un nomaitā vismaz piecus kaķēnus, cilvēkus ij neskaitot, nav jēgas. Baidieties vanabītu!

Fri, Oct. 10th, 2014, 10:32 am

Вот тут-то у меня карта и пошла.

Thu, Oct. 9th, 2014, 04:26 pm

Pirmkārt - es Cibā esmu briesmīgi sen.

Otrkārt - treškārt.

Pirms gadiem deviņiem Ciba spēja atkost šo uzdevumu. Vai spēs arī tagad?

Uzmini melodiju: titi titi titi TĪ, tititī tititī, titi titi titi TĪ, titidritititī!

Mon, Oct. 6th, 2014, 03:30 pm

Ciba, tu, kas visu zini.

Kāda mums te, Latvijā, ir politiskā sistēma? Satversme saka, ka "demokrātiska republika", tā tiešām ir?

Izlasiet rūpīgi jautājumu, ja.

Mon, Oct. 6th, 2014, 02:09 pm

0

Kabum!

Paldies visiem par piedalīšanos.

Mon, Oct. 6th, 2014, 07:53 am

Nujā.

Bērni, kas ir kaitinoša un stulba operētājsistēma? Pareizi, Windows 7.
Kas ir Windows 7? Pareizi, kaitinoša un stulba operētājsistēma.

Kāpēc? Ejam pa punktēm.

1. Windows 7 nepazīst bezvadu internetu. Vot, nepazīst, un viss. Mans netbooks ar WinXP dzīvoja laimē un mierā, pumpēja lietas un viss bija skaisti. Uzliekot Windows 7, visa laime aizgāja bojā, pieslēgums sāka mirt nost ik pēc dažām minūtēm, ik pēc brīža jamais pārstāja spēt atšifrēt rūtera drošības protokolus un paziņoja, ka viņš vispār neslēgsies tam krāmam klāt, ibo parole nav pareizā garuma. Pēc piecām minūtēm attopas, ka ir gan. Tad atkal ne.

2. Monitors. Sekundi pēc tam, kad es uzliku Win7, monitors sāka patvaļīgi savā nodabā mainīt spilgtumu. Tā ir cūcība.

3. Failu sistēmas eksploreris smird uz debesīm. Man iestājas panika, kad es mēģinu nodzēst failu, jo tad Win7 mēģina to "diskaverēt". Mēģina atrast, eta ko ta mūsu jūzeris mēģina nodzēst? Reizēm "diskverēšana" aizņem kādu minūti. Vienu tūda failu. Also, mani iedzen šausmās mēģinājums atvērt direktoriju ar bildēm vai video, jo tā pusmuļķība mēģina salasīt man simts gadus nevajadzīgu mēdiju failu informāciju un zaudē samaņu, ja tur ir, gāsp, 200 - 300 bildes. Fu.

Sun, Oct. 5th, 2014, 02:33 pm

... tālāk ... )

20 most recent