Fri, Oct. 6th, 2017, 10:50 am

Kafija ir ģifte, nedzeriet kafiju un cukurs arī ir ģifte, nāvīga, vēzis klāt, atkarība un nesaturēšana. Toties zaļā tēja ir eliksīrs, kurš uzceļ miroņus un Vēdu eksperti arī cienīgi māj ar bārdām, jā, zaļā tēja ir mūsu viss, Višnu mans liecinieks.

Dārgā Ciba, kas dzeri zaļo tēju caurām dienām, atbildi man, jele.

Kā to suslu bez cukura var dabūt iekšā?

Ievērojāt, kā es to pretīgo žurgu nenosaucu sešstāvīgiem vārdiem? Tas tāpēc, ka brokastīs neēdu cukuru, un tagad esmu rimts un labestīgs.

Thu, Oct. 5th, 2017, 04:57 pm

Terminoloģiju prasās uzlabot.

Piemēram, tam vecajam zābakam, kurš Amerikā apšāvis lērumu cilvēku un durakiem par prieku nav izrādījies arābs, esot bijusi "girlfriend".

Girlfriend, my ass. Par girlu tā madama varēja saukties Reigana prezidentūras pašā sākumā. Bušu laikos viņa bija stabila "ladyfriend", bet šodien pavelk labi, ja uz "cronefriend".

Wed, Sep. 27th, 2017, 01:22 pm

Kā laiks skrien...līdz dzimšanas dienai palicis mēnesis un dažas dienas.

Tue, Sep. 26th, 2017, 10:27 am

Dārgie gramatikas eksperti.

Kā/vai loka ielu nosaukumus, vai ir kādi īpaši nosacījumi? Pieņemsim, ka manas dzīvesvietas adrese ir Dižā Kāpostu iela 17.

Vai es dzīvoju "Dižā Kāpostu ielā 17" vai "Dižajā Kāpostu ielā 17"?

Sun, Sep. 24th, 2017, 10:18 pm

Nē, nu laiks jau labs un sestdiena arī izdevās kā personība, bet solītais pasaules gals, kā jau parasti. Fe.

Wed, Sep. 20th, 2017, 10:38 am

Sestdien sola jauku laiku un pasaules galu. Planēta X jau trešo reizi trieksies iekšā Zemē un būs traki. Vispār, man tās pasaules galu ziņas patīk, es sajūtu, ka uz pasaules ir vēl stulbāki ļaudis par mani. Tas priecē. Sestdien, ja izdosies izvilkt savu asi no mājas, aizrāpošu uz kādu mežu, laikam.

Mon, Sep. 18th, 2017, 11:10 am

Wink, wink. Nudge, nudge ;)

Sat, Sep. 16th, 2017, 08:27 am

Pagaršoju slaveno čurčhelu.

Atgādina slavenos turku saldumus.

Rieksts bezgaršas receklī.

Wed, Sep. 13th, 2017, 02:27 pm

Nupat atcerējos vienu momentu, kurā padomju laiki bija labāki, nekā mūsu dienās. Vispār, arī mūsu dienās un šajā apkaimē cilvēki vēl nav galīgi ķerti šai ziņā...laikam...nezinu. Palasot Delfu komentārus, tā neliekas, bet nu tīkls ir tīkls, tur pat dieva putniņi ķengājas.

Vārdu sakot, trenējām ierinas mācību, soļodami pa skolas koridoriem un aurodami Sieg Hail! Jo tā bija jautri. Nu, mums pateica, lai tā nedarām, jo tomēr stundas notiek un mēs traucējam. Tas viss. Paldies Providencei, ka sociālo tīklu un mobilo sakaru tad nebija. Mūs tak personīgi misters Putins piesauktu kā fašisma atdzimējus. Mēs tak būtu progresīvās cilvēces kauns un negods. Mūs tak Mossada aģenti ar cērtēm pa vienam vien apsistu.

Mon, Sep. 11th, 2017, 02:37 pm

Čīzas kraist, es šitā uz dienas beigām ieraudzīšu ne tikai antikristu spogulī! Mēģināju notīrīt kaut kādu piekaltušu puņķi no datora touchpad'a, abet tas nav piekaltis puņķis, tā ir poga. I mean, es jau jau vairāk nekā divus gadus ar to krāmu strādāju, un tikai tagad pamanu? Kas notiek? Kas ir šie cilvēki? Kāds šodien gads? Vai čingizīdi vēl aizvien valda Belgradā?! Kā sauc Imperatoru?!

Mon, Sep. 11th, 2017, 11:48 am

Kantoris piegādā.

Konkrēti, kantora labierīcība ir sadalīta divās telpās, vienā, tā sakot, ir pods un notiek process, un otrā ir izlietne ar spoguli, kurā ieskatīties un saskumt. Ienāku labierīcībā, ieslēdzu gaismu un dodos uz poda telpu pildīt pienākumu. Pienākumu izpildu bez problēmām, atveru durvis uz priekštelpu un tur notiek konkrēta Dantes elle, jo spuldze izdomājusi mirgot. Ja es būtu epileptiķis, būtu gar zemi uz vietas, bet laikam neesmu. Gaisma raustās neregulāri un bieži, spilgta gaisma mijas ar pilnīgu tumsu pāris reizes sekundē, tad uz kādu sekundi ir gaišs/tumšs, tad atkal haotiska raustīšanās.

Kas mani dīdīja šausmenes tukšā dūšā skatīties? Skaloju rokas, skatos spogulī un gaidu, kad pēc kārtējā tumsas mirkļa man aiz muguras parādīsies Antikrists personīgi, viņiem patīk pa atejām dzīvoties.

Neomulīgi!

Thu, Sep. 7th, 2017, 03:29 pm

Mazs kaķīts, mazs samurajs uz ceļa satikās un brīnījās. Labu brīdi. Klusums ieilga.

Samurajs bija maziņš, toties trenēts izturēt neizturamo, tāpēc pirmais nenocietās kaķītis.

"Kur zaķītis?" viņš jautāja.

Samuraja sirdī atplauka nevis viens, bet divi ķiršu koki. Pirmais tāpēc, ka viņš tomēr bija izturējis neveiklo klusuma brīdi. Otrais tāpēc, ka viņam bija iespēja parādīt, cik ļoti pieklājīgs viņš ir. Senču gari noteikti ar viņu tagad briesmīgi leposies un kaitinās citu samuraju senču garus - re, kāds mans sīkais tikumīgs, a ko tavs nīkulis, e? E? Hahaha!

"Labdien," samurajs nīgri teica.

"Labdien," kaķītis atbildēja, mulsi vērodams samuraja ķiršus. "Zaķīti neredzējāt?"

"Kā izskatās zaķītis?" jautāja samurajs, kuram viss dzīvais bija vienots un viņš lāgā neatšķīra zirnekli no govs.

Diemžēl kaķītim pa rokai nebija zaķīša, ar kura palīdzību varētu nodemonstrēt, kā zaķīši izskatās. Sajutis neatrisināmu problēmu, kaķītis mēģināja noslēgt sarunu un aizlaisties no šī dīvainā, ar ķiršiem piebāztā subjekta.

"Tad neko...es tad tā lēnītēm uz pelītēm, ja?" viņš nedroši teica un sāniski tipināja prom.

Samurajs Zaķis noskatījās, kā aiz kaķīša šūpojas smilgas un apzinājās, ka beidzot ir patiesi brīvs no savas pagātnes. Tūkstošiem reižu satiktais kaķītis viņu neatpazina, kāpostiņi bija pilnīgi vienaldzīgi, bet sunītis, kad mēģināja skriet viņam pakaļ, tika apstādināts ar skatienu vien.

Zaķis būtu pasmaidījis, bet brīvajiem smaidīt nav vajadzības. Viņš vienkārši devās uz jebkurieni.

Sun, Sep. 3rd, 2017, 10:21 am

A šodien Twin Peaks beigsies. Tādi, lūk, pīrādziņi.

Fri, Sep. 1st, 2017, 08:58 am

Hm, biju domājis, ka ielas būs pilnas trakojošu vecāku un bērnu, bet laikam visi vēl guļ, kā arī pusei pilsētas bērni iet pirmajās klasītēs. Satiksme kā brīvdienas rītā, vismaz tad, kad es braucu. Viens pats meitene ar ziediem klīda pa ielu.

Thu, Aug. 3rd, 2017, 03:20 pm

Ko ārsti tev nestāsta par godu Latvijas simtgadei:
1)Latvija no 1956.gada 9.aprīļa līdz 1977.gada 8.martam oficāli skaitījās Brazīlijas teritorijā. Pēc tam Latviju okupēja Skotija, kura meta mieru tikai 2003.gadā;
2)rūpnīca VEF ir mīts, nav ne mazāko pierādījumu, ka tā jebkad ir eksistējusi. Visi esošie "pierādījumi" ir paviršs safabricējums;
3)īstajā latviešu valodā patiesībā runā igauņi. Valodu, kurā šis teksts ir sarakstīts, izgudroja bīskaps Alberts, lai šķeltu Livonijas tautas;
4)Peipusa ezers sākotnēji bija pie Ludzas, bet Aleksandrs Ņevskis to pārcēla tālāk uz ziemeļiem, lai tas aizsaltu un Livonijas ordeņa bruņinieki uzdrošinātos uzkāpt uz ledus, kas bija šausmīga kļūda;
5)Brīvības pieminekļa figūrās ir iekodēts asīriešu alfabēts, Dantes nokāpšana ellē, kartupeļu ražas prognoze 2032.gadam un skābputras recepte, gadījumam, ja kāds to tiešām taisās dzert;
6)Ciparu 6 Latvijas teritorijā atļāva lietot tikai ar īpašu Pētera I ukazu;
7)un vēl daudz patiesu faktu!

Fri, Jul. 28th, 2017, 08:54 pm

Atklāju tādu Jordan Peterson, šausmīgi mīlīgs onkulis.

Nokārtoju vienu no sertifikācijas eksāmeniem. Divas stundas blenzu ekrānā un pārcilāju dažādus variantus, kā es pēc iespējas nevērīgi, bet ar ciešu apņēmību un ar tādu vīrišķu dzirksti kreisajā acī stāstīšu, cik ļoti man noderēja un daudz deva izgāšanās eksāmenā (nu, kā visi tie daiļdirsēji, kuri stāsta, ka visi sūdi, un jo īpaši viņu dirstie, mums doti, lai mācītos, mhm, ka tik ne arī), tomēr beigās izrādījās, ka esmu nokārtojis, tāpēc visu atlikušo dienu īsti nezināju, ko iesākt. Tāpēc čakli pastrādāju.

Wed, Jul. 26th, 2017, 12:42 pm

Dzīres tuvojas. Pēc vairākkārtējiem brutāliem noteikumu pārkāpumiem, kuru laikā es riskēju ar savu un līdzcilvēku veselībām un dzīvībām, man ir apsolīta bezmaksas pārtika, tas ir jauki.

Tas ir, K-aplī esmu izveicis kādus 7-8 pirkumus un nu beidzot ir pienākusi reize, kad man pienākas bezmaksas hotdogs, zupa, sendvičs vai arī kas nu mājās atradīsies.

Abet noteikumu pārkāpums ir tāds, ka tur ir uz to stingrāko aizliegts lietot pārejas verķi starp gāzes iepildes bistoli un gāzes tvertni. Tā kā man bez pārejas verķa neizdodas neko ieliet tvertnē, es izvēlos nelasīt šos noteikumus un pildīt gāzi tā, kā pildīja tēvi un vectēvi un, kad eksplozija izsitīs apkaimes māju logus, varēsiet vainot mani. Ja atradīsiet pietiekami lielu fragmentu, kuru būtu vērts vainot.

Mon, Jul. 24th, 2017, 11:59 am

Kā ir pareizi - "119 gadu" vai "119 gadus"?

Tas ir - "Kristīne - nolād savu stulbo izvēli jau 119 gadus" vai "Kristīne - noliek savas vieglās dienas jau 119 gadu"?

Thu, Jul. 20th, 2017, 03:00 pm

You are just a shell with demons in it.

Wed, Jul. 19th, 2017, 12:15 pm

Iekāpju liftā 1.stāvā, braucu uz ceturto, izkāpju, dodos pa trepēm uz leju, uz piekto stāvu. Norma.

#ir_stulbeņi_ir_galīgi_stulbeņi_un_tad_ir_arhitekti

20 most recent