Fri, Aug. 26th, 2016, 09:06 am

Tehnoloģiju ceļi ir neizdibināmi. Nomira kaut kas sakarā ar aizdedzi, tā bija interesanta informācijas ķēde pati par sevi.

Meitene pie galda: Jums tur nomira krāms X, mums jāpasūta no kaut kurienes, būs jāpagaida.
Es: OK

Vēlāk sarunā ar autobūves ekspertu es mēģinu mētāties ar terminiem, kuru nozīmi, kā man liekas, es nojaušu. Ievelku pierē diezgan komplicētu rievu, kurai vajadzētu paust vēsti, ka esmu-šo-to-pieredzējis-dzīvē-un-guvis-pieredzi-un-zināšanas-un-liktens-triecieni-mani-tikai-viegli-uzjautrina, un tā nevērīgi piezīmēju, ka man, ziniet, ir palidojis krāms X. Nu, lai izliktos, ka man ir normāla mašīna, kurai viss lūzt un brūk, un tāpēc es to lamatu pazīstu caur un cauri, hehe, vēl vienu viskiju.

Autobūves eksperts man dara zināmu, ka krāms X dabā neeksistē.

Lai gan man šķiet, ka eksperta prasmes pārsvarā plaukst auto uzbūves slāviskajā versijā (perģikalka, ujobina un fiņķifļuška kā detaļu apzīmējumi), tomēr izvēlos atkāpties parastajās pozīcijās, kurās esmu iegaumējis, no kuras puses mašīnā lej degvielu un viss.

Lai nu kā, auto man tiek atdots, un tas pārvietojas bez rīstīšanās un noslēpumainām indikatoru paneļa gaismām. Bet tagad tas ieguvis citu nelāgu niķi. Senās dienās, ieliekot lietas atpakaļgaitā, atpakaļskata spogulī iemirdzējās bilde no autiņa aizmugurē novietotas kameras, aplam praktiska padarīšana, un man vēl tagad skan ausīs divu daiļu dāmu sajūsmas spiedzieni, kad viņas pamanīja šo mazo tehnoloģiju brīnumu. Lūk, un mans beibju magnēts tagad principā darbojas, tikai ar dažu sekunžu aizturi, kas stipri bojā efektu un viegli kaitina.

Kāds sakars aizdedzei ar kameru? Kas zina. Tā ir kā susliks stepē - tu viņu neredzi, bet viņš tur ir.

Thu, Aug. 25th, 2016, 01:58 pm

Šodien braucu ar taksi. Liekas, pirmo reizi mūžā. Ļoti satraucoši.

Wed, Aug. 24th, 2016, 03:38 pm

Vai tikai man liekas, ka ciba pēdējās nedēļas laikā ir cepusies vairāk nekā citreiz gada laikā?

Wed, Aug. 24th, 2016, 11:22 am

Runājot par cilvēku pievilcību, tā ir ļoti mainīga.

Sacīsim, spēlējot kārtis, ja man uz rokām ir divi pāri, bet oponentam trīs divnieki, tad oponents strauji zaudē pievilcīguma punktus un kļūst neglīts kā miskastes aizmugure. No otras puses, tirgus pārdevēja, kura man no pieciem eiro mēģināja izdot 15 eiro atlikumā, jo bija izkūkojusi prātu, kļuva simpātiska, tīri platoniskā nozīmē, bet tomēr.

Tue, Aug. 23rd, 2016, 04:01 pm

Eu, man vajag epitāfiju.

Pagaidām varianti:

"Nu, vai tev jau arī tā kā nebūtu laiks?"
"Es jūs no zemes apakšas dabūšu rokā!"

Būs jāpastaigā pa kapiņiem, jāpasmeļas iedvesma.

Tue, Aug. 23rd, 2016, 03:45 pm

Reiz pieķeksējos kaut kādā taro saitē, un tagad šie pāris reizes nedēļā sūta vēstis, ka manā dzīvē tuvojas Lūzuma Punkts, viss tāds ar lieliem burtiem un zvārguļiem. Nevis tāds parastais, bet kaut kas epohāls, kvantu lēciens ar trīskāršo salto, pa nopietno, tātad. Bet nu uz to ir riktīgi jāsataisās, savādāk no pārslodzes var aizbraukt jumts vai, vēl trakāk, lielā iespēja paliks neizmantota un vilciens aizbrauks, sliedes novāks un klauni pametīs pilsētu. Neatceros, laikam atlaižu sezonā par 39.99 dolāriem varēja pakonsultēties un sagatavoties zelta siekiem, kuri birs man virsū pa vidu starp romantiku un panākumiem.

Forši, ka tik bieži notiek tādas fantastiskas iespējas. Tas vieš manī optimismu un dzīvesprieku.

Tue, Aug. 23rd, 2016, 10:50 am

Gauži slavenajam Godvina likumam (jo garāka ir diskusija tīklā, jo lielāka iespēja, ka tiks piesaukts Hitlers un nacisms) vajadzētu lokālo variāciju, piemērotu Latvijas unikālajam kultūrvēsturiskajam mantojumam un dzīvesziņai. Kas mums tāds Hitlers, sīka ute.

Putins un Krievija liekas piemēroti kandidāti - jo ilgāk runājam, jo lielāka iespēja, ka oponentam taps piedēvēta VVP dibena laizīšana un kalpošana Krievijas interesēm.

Sun, Aug. 21st, 2016, 10:59 pm

Laiciņš šodien jauks, tāds mīlīgs un silts vasaras vakars, Vecrīga, dzeltena laternu gaisma, gadsimtiem vecie mūri, mūzika un ļaužu sarunas daudzās valodās. Jauki.

Sun, Aug. 21st, 2016, 02:07 pm

Par lietām prātojot, ir samērā vienkārši bēgt, ja tavā virzienā ripo tanku divīzija, ik pa brīdim no gaisa met bumbas un visādi blēņdari uz ielām griež cilvēkiem nost galvas. Kāpēc gan neaizbēgt no šādas ikdienas? Var jau būt, ka manī pamostos orks un es nīdētu okupantus tā, ka man pēc tam medaļas ar ķerru no pakaļas vadātu līdzi, visas man nesatilptu uz varonīgās krūts. Bet nu diez vai, diez vai. Tāpēc jau viss ir tik vienkārši, kad iet pavisam traki.

Bet, ja pie Rīgas nostādītu virkni dižgabalu un tad teiktu - labie, dārgie, zelta, vienīgie! Mēs visi esam patīkami un saprātīgi cilvēki, mums visiem patīk pasēdēt pie galda, papļāpāt par mākslu un politiku, un vēl šādi tādi sīki dzīves prieki. Kāpēc jums tā satraukties par dižgabaliem? Jūs gājāt uz darbu? Nu, tad tā arī turpiniet! Vakaros iesūcāt pa aliņam? Labucīši, re, atlaide sešpakām! Jums patīk domāt, ka esat seni un unikāli? Protams, esat! Līgo, līgo! Vai tad mēs jums traucējam? It nemaz! Lai tie dižgabali te pastāv, un, ja jūs rātni uzvedīsieties, tie nekad neizšaus, vai tas nav jauki, ko?

Lūk, šādā te apgaismotā okupācijā, vai plakāta ļaudis tā uzreiz ņemtu un bēgtu? No kā? Vai nikni cīnītos pretī? Kā tad, muša pret aisbergu.

Re, pie šādas okupācijas bēgšana kļūst sarežģītāka.

Fri, Aug. 19th, 2016, 11:32 am

Mēnestiņš, čigāniņš, caur eglēm sāk vērties...fuj.

Mēnestiņš romiņš.

Wed, Aug. 10th, 2016, 02:05 pm

ek, varētu piemest kādu pagali diskriminācijā, tak jums tas tik labi sanāk, lasi tik un priecājies.

Tas ir jauki, ka cenšaties ko dzīvē sasniegt, un sāncenšu nepelnītie panākumi pret jūsu nepelnītajiem zaudējumiem jums tā sāp, tas nozīmē, ka jums ir sirsniņa, ne tikai asins pumpis. Plēsieties vien tālāk. Kad piekusīsiet, es pievienošos ar svaigiem spēkiem, lai aizvainojuma karogs nenolaižas.

Sat, Aug. 6th, 2016, 02:33 am

Awright, sestdiena var sākties!

Fri, Aug. 5th, 2016, 05:01 pm

Jauki, ka Ciba vēl spēj piegādāt lasāmvielu.

Fri, Aug. 5th, 2016, 01:07 pm

Tele 2 piegādā.

Zvana kaut kāds numurs. Labdien, te no Tele2, ar ko es runāju?

E? Es esmu jūsu klients, jūs man zvanāt ar savu spamu, un jūs paši nezināt, ar ko mēģināt runāt? E? Vai arī pasūtījāt man killeri, kuram ap šito laiku jau bija jābūt nodarījušam savu asiņaino darbu, un tagad cerat, ka trubu pacels viņš un aizkapa balsī teiks: "Cūka ir cepeškrāsnī, es atkārtoju, cūka ir cepeškrāsnī"?

Fri, Aug. 5th, 2016, 09:28 am

Senās dienās vasarās es mēdzu cierēt uz ciema bibliotēku paņemt 4 grāmatas (standarta procedūra, lai nebūtu jāmocās pārdomās, vai vēl ko paņemt, vai nē - 4 grāmatas, punkts). Atceļā standarta procedūra bija lasīt vienu no grāmatām, lēnām brienot pa pazīstamām parka takām un pa brīdim pašķielējot, vai vēl esmu uz pareizā ceļa. Mūsdienās ir modīgi bradāt pa parkiem, dzenājot pokemonus, bet to jau katrs tagad māk. Es jūs visus ignorēju jau tad, kad tas vēl nebija stilīgi.

Thu, Aug. 4th, 2016, 01:11 pm

Skolā vēsturē mums mācīja, ka visu uz pasaules ir izgudrojuši talantīgi krievu dzimtcilvēki, bet pašu svarīgāko nepastāstīja.

Piemēram, ka Padomju Krievija bija pirmā valsts pasaulē, kurā legalizēja abortus.

Kādu valsti padirsām, e?

Thu, Aug. 4th, 2016, 09:47 am

Augusts iezīmējas aizņemts un sasprindzināts, kas, baidos, nozīmē to, ka kaķītis skraidīs pa māju galīgi nepaijāts, nekārtība.

Also, laiciņš šodien pa pirmo!

Wed, Aug. 3rd, 2016, 09:43 am

Re, visādi graudaugu ražotāji sludina, ka novāc rekordiskas ražas, kādu Latvijā nav bijis vienkārši nekad. Ne labajos Ulmaņa, ne saldajos padomju laikos, kad visiem bija darbs, kolchozi no vienas vietas, lauku cilvēki kā baltas dūjas, un vispār. Ne tā, kā šodien, kad ir bezdarbs, ārprāts un izputēšana, un posts.

Tue, Aug. 2nd, 2016, 01:30 pm

Manā natālajā kartē Venēra ir Skorpiona zīmē, tas nozīmē, ka mana mīlestība ir intensīva, uzticīga, kaislīga, dziļa, slēpta un tumša. Es pievilinu upurus ar savu noslēpumaino dzīvniecisko magnētismu.

Tā es prātoju pie sevis, spogulī pētīdams kuplos, daudzkrāsainos matus savās nāsīs.

Tue, Aug. 2nd, 2016, 08:39 am
Vot, Ulmaņa laikos...

Kā raksta tīklos, Pokemon Go tomēr ir fufelis salīdzinājumā ar pokeru.

20 most recent