Wed, Nov. 25th, 2015, 09:46 am

Hm. Pārskaitīju savas beidzamā laika dziesmas, kuras klausos padsmit reizes pēc kārtas, ir man tāds jauks paradums. 6 gab. dziesmu. Visas par dzeršanu. Hm 2.

Also, kājas nesalst vairs nemaz, sasodīts. Atkal esmu silts kā pīrādziņš un imūns pret aukstumu.

Tue, Nov. 24th, 2015, 09:22 am

Es esmu vēl dzīvs, nevajag tā uztraukties. Kājas salst mazāk, baidos, ka tā tomēr nebija zīme, ka tuvojas kaulainā ar izkapti.

Mon, Nov. 23rd, 2015, 10:15 am

Also, jau pāris dienas salst kājas. Eju bojā. Ardievu, ļaunā pasaule.

Mon, Nov. 23rd, 2015, 09:17 am

Noteikti, ka ir racionāls, saprātīgs un visādi slavējams iemesls, kāpēc tiek lietoti šie eifēmismi, tomēr man tas nav zināms un nezināšana man sagādā kreņķus un svīšanu naktīs.

Tobiš, kāpēc Jekatetrīna Petrovna no Daugavpils, kura aptīrījusi veikalu Londonā, saucas "Latvijas valstspiederīgā", bet šis nelaimes putns tiek saukts par latvieti?

Mon, Nov. 23rd, 2015, 07:48 am

Šodien svinīgi atzīmējam režīma "Rukāt, Saulītes neredzēdamam" uzsākšanu. Uz darbu pa tumsu, no darba pa tumsu.

Wed, Nov. 18th, 2015, 10:24 am

Šai dienā savu jubileju svin Susurins ArCepuri, ļoti patīkams tēls Facebookā, kurš savulaik kopā ar citiem uzticamiem draugiem, Snifu Snufu un Bizam Zurku, ir piegādājis manai Farmvilles fermai ne vienu vien baļķi, ūdens spaini un visādas citādas vajadzīgas lietas, kuras no reāliem cilvēkiem negribējās prasīt. Šo un citu draugu klātbūtne Facebookā liek nedaudz skeptiski izturēties pret paziņojumu, ka tur darbojas miljards+ cilvēku.

Wed, Nov. 18th, 2015, 08:47 am

dienas pateicības

a)pateicība par to, ka man ir darbs un esmu tik gauži vajadzīgs, ka jāstrādā arī šodien, par ko pienāksies papildus maksa un tas ir labi;
b)par sabiedrisko transportu, par kuru man jāmaksā tikai vienu reizi, nodokļos, nevis nodokļos + biļetē;
c)par lēnprātības un atvērtības paraugstundu, jo autobuss iesprūda pirms studentu korporāciju gājiena un man labu brīdi bija jāklausās jauna, ļoti pašpārliecināta, šķiet, Madonas apkaimes jaunieša, skaļās pārdomas par Latvijas valsts stāvokli, patiesajiem notikumiem Sīrijas karā, notikumiem Parīzē un politiku vispār. Vecuma demencei nav izredžu pret jaunieti, stulbāks kļūt viņš nevar, un man par to ir prieks.

Tue, Nov. 17th, 2015, 01:52 pm

Modes blogera piezīmes.

Joseph Seibel apavus nepirkšu un aicinu uz to visus un visas, ibo draņķis ir tie viņu apavi. Otro reizi viens un tas pats. Pusgada laikā zole lupatās.

Pērciet Clarks un laime jums skries pa priekšu, gavilēdama un rožu ziedlapas kaisīdama.

Mon, Nov. 16th, 2015, 09:31 am

Tas viss ir štrunts. Toties, kā pārvēršas pasaule, kad es reizi divās dienās noslauku brilles!

Thu, Nov. 12th, 2015, 01:24 pm

Hm, a kur īsti sākas kalns, ir tādas skaidras līnijas? Savādāk palasīju dienišķo Bībeli un raugi, 2.Mozus grāmatā, 19.nodaļā Moiše saņem instrukcijas, ka trešdien ieradīsies Dieskungs personīgi, un tāpēc, lai visi nomazgājas un galvenais, vot, ne ar pirkstu nepieskarties Sinaja kalnam, kas pieskarsies, to uzreiz ar akmeņiem nomētāt.

Kamōn, a kā var zināt, kur kalns sākas? Un, vot, ja es tam robežpārkāpējam metu ar akmeni un tad pilnīgi dabiski aizmetu garām un trāpu pa kalnu, ko tad? Labi, akmens nav dzīvs, a ja es uzmetu kaķi uz kalna? Aitu? Kamieli? Un kā es zinu, ka tas ir pareizais kalns? Labi, Sinaja kalnu visi zināja, a ja es tagad dodos mājās un uz Torņakalna kāds sāk ebrejiski (hrgalghhhhšš'hhharglhtktktkšš'hghghh!!) bļaustities, tad ko, man tam kalnam ir brīv pieskarties? A ja nu uzreiz ar akmeni? A ja nu tam augšā vienkārši ir slikti?

Dzīve ir baisa, kad uz katra paugura pa Mozum.

Thu, Nov. 12th, 2015, 09:00 am

Neviens jau mums neļaus izvēlēties tos albāņus, kuri izliksies par sīriešiem, lai mēģinātu no šejienes ar kaujām izlauzties Hitlerijas virzienā, tomēr gribētos, lai viņi būtu no kultūrām, kur ir pieņemts sabiedriskajā transportā turēt muti ciet. Stundu klausīties ārzemju meitenes, kuras, protams, daudz strādā, viņas ir slimas, bet daudz strādā, viņu partneres un kolēģes saļimst ar dzīvībai svarīgu orgānu atteikšanos funkcionēt, bet viņas turpina strādāt, viņas vārtās koridoros uz grīdām, jo paiet nespēj, bet turpina strādāt, un viņas strādās vēl un aizrautīgi stāstīs par to pilnā rīklē, un samērīsies ar izdegšanas simptomiem, kurai kurš ir briesmīgāks, tas ir kaifs zem vidējā.

Hme, ja es tā pārdomāju, beidzamā laikā ir kritis acī kārtējais dzimumu sadalījums, puisēni mērās ar krāniņiem un gadžetiem, meitenes mērās ar to, cik daudz strādā un cik gauži tas viņas ir nomocījis, vinnē tās, kuras ir pārmocījušās vairāk, un tas nav īvulais sovjetisms, vai latviskā dzīvesziņa, šīrīta mademuazelles bija tālas ij no PSRS, ij no Dainu skapja.

Wed, Nov. 11th, 2015, 10:22 am

Vakar aplūkoju Latvijas karoglentēm izpušķojušamos jauniešus un atminējos, pareizi, rīt tak patriotisms ies vaļā! Jaunieši par manu piezīmi smējās gaiši un sirsnīgi, nevis tā, kā es to biju domājis. Likās, ka viņiem tas patriotisms ir katru dienu. Es apkaunējos un no jauna sāku ilgoties uzsākt jaunu, skaistu dzīvi, pārdzimstot par zebieksti.

Wed, Nov. 11th, 2015, 10:16 am

Nu, ko, sveiciens patriotisma dienā, kad pirms 100 gadiem Lāčplēsis iesviedis Bermontu Ventā un tā radusies Ventas rumba. Slavenais 21.autobuss par godu tādiem svētkiem brauc laikā.

Mon, Nov. 9th, 2015, 09:00 am

Latvenergo nolaida cenas. Vīkvī, es teicu, tirgus situācija uzlabojas, konkurence par mani, karsti mīļoto patērētāju. Paskatoties uz absolūtajiem cipariem, nolaiž pa pamatīgo, procentus neizrēķināju, bet nujā.

Tagad atsūta izdevīgo piedāvājumu. Izrādījās, ka elektrības cena, sastāv no x komponentēm, cena nolaižas tikai vienai. Sensacionālā cenu kritiena rezultātā mans ikmēneša rēķins kritīsies par /bungu rīboņa un jumpravu ģībšana!/ 75 centiem.

Mon, Nov. 9th, 2015, 08:37 am

āāāāāāā, cik gauži esmu piekusis...

Sun, Nov. 8th, 2015, 08:53 pm

Hme. Jāpiestrādā pie laika strukturēšanas. Piemēram, apgulties gultā tikai ar mērķi aizmigt, jo, kā izrādās, varu mēbelē pavadīt neparasti daudz bezjēdzīga laika.

Sat, Nov. 7th, 2015, 04:31 pm

Khme! /atkrekstas un pārdomā, kurā orgānā tagad sāp, aknās vai aklajā zarnā? Abos?/ Par mūsdienu jaunatni, tātad.

Vakar biju iemaldījies cilvēku pūlī, kurš nezkāpēc sastāvēja no vairākiem simtiem jauniešu. No tādas jaunības koncentrācijas man sapampa gļotādas, tāpēc es paslēpos aiz šokolādes automāta un piesardzīgi vēroju sabiedrību.

Daudzi jaunskungi uzaudzējuši cienījama garuma bārdas un matos uztaisījuši to modīgo pričeni, kad sānus izskuj un priekšmatus pārķemmē pļeškai pāri. Pie sevis pasmīkņāju, kā šamie pēc pārdesmit gadiem brēks, lai izdzēš viņu fotogrāfijas, jo nespēs uz sevi paskatīties, bet tas ir normāli, tā piedienas. Mani vairāk samulsināja jaunietes, kuras savā vairumā izskatījās pēc sitienam atvēzta cirvja. Efektīvas un skarbas, jamās nēsājās pa apkaimi, šķeldamas gaisu ar savām nešpetnajām un negantajām brillēm.

Visi runā par darbu. Blabla, es daudz strādāju, rīt, vakar un šodien, blabla, trīsdesmit stundas bez miega, blabla, vēl trīsdesmit palikušas. Tāds iespaids, ka jamās strādājušas pēdējos desmit gadus bez miega, kaut kādas fantastiskas mahinācijas rezultātā izkarojušas sev pāris brīvas stundas, pēc kurām metīsies pa taisno pie virpas. Bet tas nav teikts ar nožēlu vai nogurumu, hoho, šīs ledus un betona valkīras nepazīst nogurumu, nedrošību un neziņu, hā, viņas to vien gaida, lai mestos liktenim pie rīkles, izrautu no, iespļautu viņam kaklā un uzvaroši vicinātu pa gaisu viņa nevarīgo ķermenīti.

Karoč, kaut kādi neganti tie jaunieši mūsu dienās. Vai arī tas bija tā saucamais nācijas krējums, kurš a)saprot pa angliskam un b)neuzskata, ka smiekli ir stulbības pazīme?

Fri, Nov. 6th, 2015, 08:58 pm

Koncertā jūtos iederīgāks, nekā vairums pārējās publikas, jo Dylan Moran runā par sevi un mani - veciem, resniem un mirstošiem...8)

Cerams, ka tas īru rupucis nemēginās aizšmaukt ātrāk, sāka 20 minūtes vēlāk.

Fri, Nov. 6th, 2015, 12:28 pm

Klauni ir štrunts, bet ir viena lieta, kas man liek justies traki neomulīgi. Manekeni. Tās cilvēkveida lelles veikalos.

Nē, kamēr šie ir aiz stikla un drošā attālumā, tikmēr nekas. Bet cieši blakus tādam atrasties negribas nemaz, un būt ieslēgtam telpā ar manekeniem man varētu izraisīt mazu, toties nejauku paniku.

Fri, Nov. 6th, 2015, 09:42 am

Minjoni, Šreks, Karlsons un Vinnijs Pūks - visi pozitīvie tēli ir resni.

Lai gan par minjoniem es kaut ko lāga nesaprotu. OK, viņi ir mazi un jocīgi vervelē, bet viņu virsuzdevums tomēr ir aizdomīgs un nesaprotams - atrast lielāko maitasgabalu un ielīst viņā dziļi un bez ziepēm. Ja atmet viņu jocīgo valodu un neatvairāmi pievilcīgo tuklumu, viņi ir galīgi...es nezinu, kas, bet galīgi.

20 most recent