Wed, Aug. 27th, 2014, 05:34 pm

Nav daudz lietu, kuras būtu vieglākas, plūstošākas un graciozākas par kompi ar svaigi pārinstalētu operētājsistēmu, uz kura vēl nav pat antivīrusa.

Tue, Aug. 26th, 2014, 12:11 pm

Rīt būs mana dzimšanas diena. Man būs apaļš 501 gads.

Thu, Aug. 21st, 2014, 02:51 pm

Pirms pāris mēnešiem es papētīju, cik tad esmu sakrājis pensijai. Šodien papētīju vēlreiz, cik tad man tās bagātības būs klāt pieripojis. Un tad pilnīgi negaidot!

Izrādījās, ka mana pensija ir sarāvusies sīkāka. Daudz ne, pāris eiro, bet tomēr. Es šausmās norasoju un sāku meklēt, kur tad aizplūduši mani kapitāli. Izrādījās, ka visa posta sakne ir pieaugušais dzīves līmenis, ka viņu rāvis.

Formula ir šāda: pensijas apmērs = (sākuma kapitāls + pensijas kapitāls) /G /12

G - plānotais laika posms gados, par kuru no pensijas piešķiršanas gada tiek plānota vecuma pensijas izmaksa personām, kuras sasniegušas 65 gadu vecumu

Jūnijā mans paredzamais eksistences ilgums pēc 65 gadu iestāšanās bija 16.23 gadi.
Augustā Latvijas tautas veselība, kā par nelaimi, uzlabojās, un man piesprieda 16.45 gadus.

Nu, un ja tu, cilvēk, dzīvo par 0.22 gadiem (80 dienas, ja nekļūdos) ilgāk, tad, diemžēl, arī pensija tev ir mazāka. Tādi ir aritmētikas likumi.

Wed, Aug. 20th, 2014, 10:57 am
Šī diena vēsturē.

1741.gadā talantīgais krievu dzimtcilvēks Ivans Ivanovičs Berings, kuru buržuāziskā viltusvēsture neveiksmīgi mēģina mums iemānīt kā dāņu virsnieku Vitusu Jonassenu Beringu (smiekli nāk!) atklāja Aļasku, no kā jebkuram, izņemot absolūtus fašistus, ir skaidrs, ka Aļaskai no Dieva un cara ir lemts mūžīgi mūžos krievu zemei būt.

Āmen, biedri!

Tue, Aug. 19th, 2014, 09:07 am
Uzmanību svarīgam paziņojumam

Šodien Rīgā ir labs laiks!

Un arī vakar bija pa pirmo!

Retvītojiet.

Mon, Aug. 18th, 2014, 04:57 pm

Labs vārds - komentariāts.

Sabiedrības daļa, kura ir izteikusi savu viedokli par tēmu.

Fri, Aug. 15th, 2014, 12:17 pm
Trakas lietas

No tirdzniecības atsauc nedrošu stumjamo vāveri.

Fri, Aug. 15th, 2014, 09:12 am

Šī diena vēsturē.

Galilejas ceļu satiksmes drošības departaments ziņoja par nelaimes gadījumu, kad aizdegušies rati uzskrēja virsū vientuļai pensionārei M. Ratos atradās vairāki pustukši eļļas podi, kuri eksplodēja un aculiecinieki šausmās novēroja, kā ugunīga lode parauj kundzes ķermeni debesīs. Viņas pēdējie, jau gaisā izbļautie, vārdi bija: "Nu, pagaidi, sīkais, kad es tev tikšu klāt, nedēļu uz vēdera gulēsi, nekāds tētis tev nepalīdzēs!"

Thu, Aug. 14th, 2014, 05:04 pm

Tās Krievijas sankcijas pašiem krieviem neko dižu neskādēs. Arī PSRS laikos veikalos ne velna nebija, i nekas, kamēr naftas cenas nenokrita, varēja dzīvot.

Thu, Aug. 14th, 2014, 10:49 am

Sunnic Fēbe uzrāda labas audzināšanas pazīmes:

a)brēkdama gāžas istabas durvīs tieši tad, kad man jāceļas, nevis trijos naktī;
b)nelien pie manis dušā, bet stāv pie dušas un kunkst.

Wed, Aug. 13th, 2014, 02:38 pm

Hme. Kad vienam no maniem vectētukiem bija tikpat, cik man tagad, pie mums spruka vaļā 2.pasaules karš. Vectētuku atzina par sirmu kraķi, kurš nekādam dienestam nav derīgs, un norīkoja Kurzemē kokus cirst armijas vajadzībām.

Nez, man arī nospīdēs tikt atzītam par antīku izrakteni, vai arī es izsprukšu uz tā punkta pamata, ka man nevienu bruņu vesti nevarēs uzdabūt virsū?

Šai sakarā jāpiezīmē, ka redzamības attālumā ir atvērts jauns Hesburgers, kur jebkurš interesents var uzbarot tādu miesas būdu, kura atbrīvos no jebkādas karaklausības.

Wed, Aug. 13th, 2014, 10:52 am
Ārprāta robeža

Interesanti, kur mēs katrs novelkam robežu starp racionālo, puslīdz racionālo un galīgo sviestu.

Piemēram, seno dienu reklāmas ar bebra kungu, zobu pastu un sniegbaltajiem zobiem. Bebrs runā? Normāli, protams, visi runā, bebri, šmebri, govis un tējkannas. Bērni nevis krīt histērijā, bet gan sarunājas ar uzzīmēto bebru? Parasta lieta, bērni vispār sarunājas ar dajebko, mhm. Bebrs tīra zobus ar zobu pastu? Protams, kādam jau tas jādara, es netīru, tu netīri, nu, tad vismaz bebrs. Bebram ir balti zobi? Nē, nekādā gadījumā, no pasaran. Te mēs novelkam strīpu un sakām, ka šitas neies cauri, aiz mums ir Dainu skapis un Kaspars Dimiters un atkāpšanās te nebūs. Uzzīmētam runājošam bebram, kurš tīra zobus ar pastu, baltu zobu nevar būt!

Vai tas begemoc ar sunnici, kuri kādā nepabeigtā šedevrā izpilda ziņģi par lauvas gulēšanu. Begemots stāv uz pakaļas kājām, dzied skaidrā cilvēku valodā un ar šķību aci blenž uz suni, kurš izpilda visādas piedauzības? Mhm, protams, viss normas robežās. Begemotam ir nepāra skaits zobu, pie tam vidējais katrā žoklī tur arī atrodas - pa vidu? Nope, nevar būt, mūs cenšas apmānīt, Gēbelss, VVH, ilumināti, palīgā!

Zobiem ir liela nozīme ārprāta kontrolē.

Tue, Aug. 12th, 2014, 10:50 am

Poll #20141 Jautājums vīriešu dzimtes humanoīdiem
Open to: All, results viewable to: All

Tu proti gatavot ēdienu?

View Answers

Tu par ko MANI uzskati? Ēst gatavošana ir Sievietes Darbs. Es cērtu zivi un kauju mamutus, ibo īsti Vīrieši to vien dara
1 (3.1%)

Ē...nu...es protu uzvārīt ūdeni elektriskā tējkannā. Un paņemt maizes šķēlīti, ja tā ir iepriekš nogriezta. Vai atvērt čipsu paku.
6 (18.8%)

Protu cept kartupeļus. Protu necept kartupeļus. Es jau teicu, ka protu cept kartupeļus?
9 (28.1%)

Cepu, vāru. Nekas īpašs, bet ēst var. Reizēm kotletes sanāk šķidras, vai zupa sakaltusi, bet vēderā viss tāpat sajaucas, vai ne?
20 (62.5%)

Mana paika ir leģendāra! Kurš ir ēdis manu izcilo [blablabla], tas var droši mirt. Es esmu labākais pavārs universā un izklaidējos, iedams uz restorāniem un skaļi ņirgādamies par to lempju gatavotajām samazgām.
9 (28.1%)

Mon, Aug. 11th, 2014, 02:27 pm

Kaut kā nekad nav sanācis dziedāt. Dungot zem deguna, jā, to labprāt. Trumpumpum, tidlībum.

Abet dziedāšana man, lai arī pasaulē megadziedošākās ūbernācijas pārstāvim, kaut kā nepadodas. Skolas laikā es to racionalizēju, skaidrodams sev, ka dziesmu teksti ir idiotiski un melodijas ir pretīgas. Lai arī tā ir tīra patiesība, un Imants Kalniņš, manis pēc, varēja likties baļļā ar visiem saviem neizdziedamajiem meldiņiem, tomēr, imho, parādības sakne nav meklējama tikai tautasdziesmu apdaru neglābjamajā riebīgumā.

Arī "vieglā jestrādes" mūzika mani neuzrunāja, un Aijas Kukules nebeidzamā gaudošana mani kaitināja vairāk par Brežņeva runām.

Sun, Aug. 10th, 2014, 08:12 pm

Zinājāt, ka PIV = rape? Nu, lūk.

Thu, Jul. 24th, 2014, 05:10 pm
17F nodaļa, pagabstāvs, telpa bez logiem.

Visā pasaulē apmēram piecdesmit cilvēku nodarbojās ar Šlīmaņa kunga lietu. Nodarbošanās kaulus nelauza un nekam tā nebija vajadzīga, tāpēc šie izredzētie piecdesmit nebija ne asākie tuteņi virtuvē, ne cietākie rieksti lazdājā un pat ne spožākie lāzeri disenē. 170 gadu laikā viņu mainīgais kolektīvs bija izdomājis iesauku kungam rūtainā žaketē, kurš mēdza mīklaini parādīties dažādās zemeslodes vietās un, nujā, tas arī bija viss.

Par pirmo Šlīmaņa kunga parādīšanos tradicionāli uzskata 1844.gada 9.jūniju, kad Zviedrijas Karaliskās akadēmijas naturālistu grupa, skaitā seši cilvēki, airu laivā piestāja pie kādas no neskaitāmajām klinšu salām, lai aplūkotu ārkārtīgi neparastu jūras putnu koloniju. Pēc kādām pāris stundām ekspedīcija bija saēdusies asinsdesu un pielējusies līdz mērenam ķēmam, kas, godīgi sakot, arī bija jauno zinātnieku mērķis. Pie viena viņi bija izbradājuši Baltijā pēdējo plakanpleznas albatrosa ligzdu, bet tas notika pilnīgi netīšām, tāpēc neskaitījās.

Lai vai kā, kad seši jaunie naturālisti salīda laivā, lai dotos mājup, viņi pārsteigti konstatēja, ka pa vientuļo klinti, bļaustīdamies nesaprotamā valodā, skraida kāds neredzēts kungs un svaida pa gaisu maizes drupačas, kuras ar lielu brēku rij kaijas. Nepazīstamais kaut ko uzsauca naturālistiem, pēc toņa spriežot, gribēdams, lai viņu paņem līdzi. Apjukušie jaunieši ielaida kungu laivā, kur viņš apsēdās priekšgalā un sāka ņurdēdams ēst karameles, kuras vilka ārā no saķepušas papīra turzas.

Viņš piedāvāja tās naturālistiem, bet visi atteicās, izņemot Arvidu Arvidsenu, kurš aprakstīja konfektes garšu kā "violončells" un no nākamās piedāvātās konfektes noteikti atteicās.

Savādais kungs bija ģērbies pelēkās biksēs un brūnā rūtainā mētelī, viņa apģērbs un melnie zābaki bija diezgan stipri novazāti un saplīsuši, gaišie mati izspūruši un seja iedegusi, pelēkas acis. Viņš daudz smaidīja un kaut ko runāja, bet jaunieši nespēja saprast nevienu vārdu. Tā nebija nedz vācu, ne franču, ne spāņu, ne krievu, ne zviedru valoda, par to viņi, vēlāk sniedzot liecības, bija droši. Valodu raksturoja "rukšķoši svilpieni", "ūjināšana kā slimai bitei" un "skaņa, kas rodas, kad uz čuguna pannas apmaisa plūmju mērci".

Bet, kad laiva bija jau gandrīz piestājusi pie krasta, Arvids Arvidsens piepeši uzlēca aptuveni piecu metru augstumā, kur aizdegās un palika karājoties vismaz pusstundu. Pārbiedētie naturālisti no laivas priekšgala sadzirdēja kārtējo rukšķošo svilpienu, atrāva acis no šausminošā skata un noskatījās, kā svešinieks paklanās un izzūd gaisā.

Tā bija pirmā dokumentos fiksētā Šlīmaņa kunga parādīšanās.

Wed, Jul. 23rd, 2014, 01:40 pm

Kaķis savu sajūsmu par kucēnu pagaidām rūpīgi slēpj.

Tue, Jul. 22nd, 2014, 10:31 pm

Sunnic pasmilkstēja un noplīsa.

Tue, Jul. 22nd, 2014, 08:01 pm

Āfrikas kūku mēris. Ievazāts ar putukrējumu.

Latgalē nodedzināti desmit konditorejas cehi.

Mon, Jul. 21st, 2014, 11:00 am

Pieķeru sevi meklējot Cibas loga augšējā labajā stūrī linku uz krievu versiju, kur būtu izklāstīts alternatīvs skats uz lietām un notikumi paralēlajā realitātē.

20 most recent