Fri, Aug. 28th, 2015, 09:35 am

Šonakt nelāgi gulēju, laikam tas no tā Marsa, traki tuvu pienācis un nepierastā gravitācija traucē saldi dusēt. Kas tā par gulēšanu pie griestiem, vai ne?

Wed, Aug. 26th, 2015, 10:30 pm

Atziņa no gudrās grāmatas: "Laime ir nedabiska".

Tobiš, lai būtu laimīgs, pie tā ir jāpiestrādā, laime pati no sevis nevienu nepiemeklē.

Tue, Aug. 25th, 2015, 10:30 pm

Aizprātojos.

Kāpēc "pipele" ir sieviešu dzimtē?

Also in the news - Kentucky Fried Chicken dod laukā produkciju un es ar savām paša mirstīgajām acīm redzēju spaini ar spārniem.

Laime bija tuvu, bet tur bija karsts un cilvēku pilns, tā ka atlikšu spaini līdz mierīgākam laikam.

Sun, Aug. 23rd, 2015, 01:46 pm

Lielā Brāļa tieksme vākt informāciju un zināt par mani visuvisuvisu mani nebiedēs tik ilgi, kamēr viszinošais Brālis kā defaultos uzstādījumus liks Fārenheita grādus un jūdzes. Neticu, ka Brālis zina manis pirkto detonatoru, seksa verdzeņu un nelegālo migrantu parametrus, ja šim nav pielēcis, kurā planētas pusē es atrodos un kādas mērvienības te varētu izmantot.

Wed, Aug. 19th, 2015, 10:12 am

Uz Rīgu pamazām riktējoties Kentukijas Fraidie Čikeni, tas jauki (viņi gan riktējas kopš 2008.gada, bet, pieņemu, ka laime vienkārši ir liela un nāk maziem solīšiem). Southern Fried Chicken, lai arī tīri ēdami, tomēr sagrāva manus sapņus, jo viņiem nebija vistu spārnu spaiņa, un bez vistu spārnu spaiņa es nespēju pienācīgi deģenerēties. Kārtīgam deģenerātam vajag vistu spārnu spaini un trīslitru kolas glāzi, tad process notiek kā labākajās filmās. Stereotips. It kā ar griķiem un paniņām nevarētu uzēst treknu kuņģi. Var gan.

Turpinot par filmām, viņdien redzēju aizgrābjošu video rulli par to, kā puisis skatās telefonā, garām iet meitene un maucas pret zemi, puisis neko nemana un nabadzīte lasa savus izbirušos sapņus, citronus un frančmaizes kukelīti pa bruģi, posts un negals. Toties variantā, kad puisis vienkārši skatās atmosfērā un pārdomā grafu teoriju, apkritušamā meitene rada viņam iespēju mesties šai klāt, salasīt abus citronus un momentā doties kopā ar viņu dzīvē.

No šejienes man ir doma par stereotipiem, pirmkārt, kāpēc digitāls video ir jāsauc par rulli, un kāpēc iepirkumu turzās vienmēr un mūžīgi ir jāatrodas frančmaizes kukelim? Es saku, ka ir laiks lauzt sterotipus, laiks pagrimt ar sklandraušiem un pelēkajiem zirņiem un iepirkumu turzās nest pelmeņus un majonēzi!

Kuri, protams, sašķīstu uz bruģa, telefonu nepētošais puisis paslīdētu uz majonēzes un ielauztu pakausi uz bruģa. Toties, ja blenztu telefonā, paliktu sveiks un vesels.

Blenziet telefonos, biedri.

Tue, Aug. 18th, 2015, 12:46 pm

Reizēm datorspēlēs gadās labi teksti. Blīvākais darbs šai ziņā, imho, ir Planescape: Torment.

Un no 199...8.gada(?) kaulu smadzenēs ir palicis Manuel Calavera un Velasco duets:

"It shone, pale as bone
As I stood there alone
And I thought to myself how the moon,
That night, cast its light
On my heart's true delight,
And the reef where her body was strewn."

Tue, Aug. 18th, 2015, 08:58 am

Kad visādas lapeles par visu varu grib uzzināt manu vārdu, uzvārdu un ēpastu, bet man liekas, ka viņi mierīgi iztiks bez šādiem datiem, es stādos priekšā kā mister Sodoff ar ēpastu notyourfucking@business.com. Attapīgākās lapas saka, ka tādas adreses nav (dīvaini, kāda vaina adresei?) Nujā, tādos gadījumos es topu kreatīvs un pēc tam mulstu, kad negaidīti pienāk sirsnīga vēstule, kurās milzīgu uzņēmumu ģenerālsuperprezidenti mani familiāri uzrunā par Mironi.

Mon, Aug. 17th, 2015, 10:55 am

Ilgi sludinātā pirmdiena ir pienākusi.

Ja nu par filozofiju aizrunājāmies, tad man reizēm teicami padodas turēties pie principa - septiņreiz nomēri, tad vēl septiņreiz nomēri, tad pēkšņi aizmiedz acis un mauc ar trulu cirvi pa kurieni Žāklītis devis.

Citās ziņās, dzīve ir skaista, apkārtējās vides temperatūra ir atgriezusies cilvēciskām būtnēm pieņemamās robežās un man vajag jaunu siksnu, jo šitā ir a)mākslīgās ādas sūc un b) par garu, hehe.

Fri, Aug. 14th, 2015, 10:06 am

Pulkstenis ir pusčetri no rīta, es savā džipā (ir gana tumšs, lai Hjundaja krosoveri varētu uzdot par džipu, turklāt tas piešķir stāstam papildus dramatismu, karoč, atšujās, džips un cauri), vārdu sakot, savā limuzīnā pārvedu mājās apburbelīgu blondīni, kuras sabiedrībā ir nomēļotas un noķiķinātas vairākas stundas (ok, tur bija vēl krietns bars, kurš daļēji sastāvēja no dažādu matu krāsu daiļavām, bet tas nav būtiski, jo mēs tiecamies iegūt dramatisku efektu, jo šis ir kaut arī maziņš, tomēr stāsts, un māksla prasa maķenīt pārspīlēt lietas).

Tātad.

Pulkstenis ir pusčetri no rīta (šis gan ir balta patiesība), es savā džipā pārvedu mājās burvīgu blondīni, kuras sabiedrībā ir nomēļotas un noķiķinātas vairākas stundas.

Jamā iztraušas no mašīnas un saka: "Paldies, Andronkul!"

Braucu uz savām mājām un prātoju par visa esošā bezjēdzīgumu.

Wed, Aug. 12th, 2015, 11:38 pm

Sound tripping.

Sāksim ar Tower of Song /Leonard Cohen/ Lielisks sākums jebkam.

Tue, Aug. 11th, 2015, 01:40 pm

Dzimtajā kantorī uz galda mētājas 2014.gada augusta "Kapitāla" numurs ar Magoni uz vāka. Nē, ne Burku. To, kam pusmiļons bija līdzi.

Mon, Aug. 10th, 2015, 09:53 pm

Windows 10 chronikas. Ar prieku atzīmējam, ka ir vērtības, kas nemainās, piemēram, Windows Explorer.

Gan Windows XP, gan Windows 7, gan Windows 10 eksplorers, mēģinot atvērt dēla Desktop folderi, nosprāgst kā veca stulbeņa sapņi par dzīvi.

FAR menedžeris attaisa uz skaitli viens.

Mon, Aug. 10th, 2015, 04:26 pm

AS nav ne dakteris, ne kas tamlīdzīgs, tomēr interesanti palasīt.

“It is too often the quality of happiness that you feel at every moment its fragility, while depression seems when you are in it to be a state that will never pass. Even if you accept that moods change, that whatever you feel today will be different tomorrow, you cannot relax into happiness like you can into sadness. For me, sadness has always been and still is a more powerful feeling; and if that is not a universal experience, perhaps it is the base from which depression grows. I hated being depressed, but it was also in depression that I learned my own acreage, the full extent of my soul.”
― Andrew Solomon, The Noonday Demon: An Atlas of Depression

Mon, Aug. 10th, 2015, 11:17 am

Dienas negatīvs. Desmitās vindozes tieksme, ieslēdzot datoru, automātiski censties (paroli vismaz neievada, paldies par to pašu) ielogoties pēdējā lietotāja profilā ir nosodāma un kretīniska maucība. Ar cieņu, patērētājs.

Mon, Aug. 10th, 2015, 10:59 am

Deju fests ir jauks pasākums, kurā var izdejoties ar viskautko un piepumpēt organismu ar endorfīniem, kas ir mūsu viss. Ha, un man ir laba ritma izjūta, kā izrādījās.

Fri, Aug. 7th, 2015, 12:51 pm

Dialohs.

Piedalās:
Bezvainīgi jēriņi - privāts kantoris
Nācija - nācija.

Bezvainīgie jēriņi - Diženā un pie laba vēja arī lieliskā Nācija! Mums tev ir smalks reklāmas jautājums - kā saukt privātu restorāciju, gar kuru jums nekādas darīšanas nav? Latvieti, mosties!!

Nācija - /aiz priekiem, ka tai kaut kas pajautāts, pamostas un metas virsū ar variantiem, cits par citu ģeniālāks/.

Bezvainīgie jēriņi - paldies, Nācija, nevīstoši tev pateicamies, vari būt brīva...nopietni, ej dirst. Restorāciju turpmāk sauksim "Shamrock-pie-Dvinas"

Nācija - KOA?! Tikai pār mūsu kolektīvo līķi!

Bezvainīgie jēriņi - Nē, jūs dzirdējāt? Lohu varza, kas jēdz tikai kaimiņam govi skaust, jauksies privāta kantora darīšanās...nu labi..."Shamrock on Daugava"...labāk palika? Dauņi visi kā viens.../aiziet, purpinādami/

Fri, Aug. 7th, 2015, 10:02 am

Ir jauki pavērot Rīgu un apkaimi no malas, piemēram, pāris aizgrābtu baltkrievu jauniešu izpildījumā, viens no kuriem pirmo reizi mūžā bijis pie jūras, otrs pusi dienas klimtis pa Vecrīgu.

Fri, Aug. 7th, 2015, 07:31 am

Nieki par Windows 10.

Pastāvīgi kliedzieni par diska problēmām, the sky is falling, the sky is falling, bekaps un fiksi pēc jauna diska! Diska pārbaudes rīki neko nesaka, disks kā disks, viss kārtībā.

Windows 10 instalācijas gaitā pataisīja savu Edge par defaulto browseri. Palaižu Firefox, šis tāds, viegli apvainojies, kā tad tā, es vairs neesmu defaultais? Esi, protams, es klikšķinu uz "make Firefox default browser", vai nu kas tur teikts, neatceros. Nākamreiz palaižot, atkal tas pats. Mums tagad ir Windows saraksts ar visādiem defaultiem un, kamēr es tajā sarakstā nenorādīšu, kas tagad ir defaultais browseris, tikmēr tādi klikšķi uz Firefox pogas neko nemaina. Gauži ceru, ka tas tikai tāds sīkums, kas pa to jezgu nav pielabots.

Thu, Aug. 6th, 2015, 07:17 am

Pirmie trīs samulsumi par Windows 10:
a)kāpēc balti, es pat latviski nezinu, windows title bars?
b)kāpēc bez apvaicāšanās un atļaujas bija jānomaina mans Windows lietotāja vārds?
c)ko vispār lien visur bez ziepēm ar to mākoni, konnektivitāti un strīmlainingu?

Toties pie tā, ka vairs nav programmas, bet appes, es jau pieradu.

Wed, Aug. 5th, 2015, 11:48 pm

OK, šitas jau no desmitās vindozes. Papētīsim, papētīsim, kas te mums jauks.

20 most recent