Sun, Jul. 5th, 2015, 10:03 pm

Fuh, festivālu beigas. Piektdien, sestdien Bauskas kantrī mūzikas festivāls (septiņpadsmitais pēc kārtas, astotais, kuru apmeklējam). Šodien gan ļoti mierīgi, bet tomēr izbraukums, jūra, viļņi un mājupceļš. Garais vīkends uzskatāms par izbeigtu un tagad atliek uzvarēt slinkumu, aiziet līdz virtuvei iejaukt lielu krūzi tējas ar pienu, lai tas būtu galīgi pienaglots pie sienas.

Fri, Jul. 3rd, 2015, 04:06 pm
Elementi - Blondīne, ātrvilciens, trīs gliemeži un granāta

Pārdomas.

a)blondīne un trīs gliemeži brauc ātrvilcienā, vienam no viņiem ir granāta. Pirmais gliemezis saka - da nu jūs visus, un izlec pa logu.

b)blondīne vada ātrvilcienu, pa sliedēm rāpo trīs gliemeži. Vienam no viņiem ir granāta. Blondīne met pa mēmajiem un sabrauc pārējos divus.

c)trīs gliemeži ir nospēruši ātrvilcienu un tagad bēg uz Vjetnamu. Te pēkšņi viens no viņiem izrauj granātu, sprādziens. Visi lido pa gaisu, pārējie prasa, wtf?! granātgliemezis novelk čaulu un purina blondos matus;

šitais varētu pavilkt:

d)blondīne nokavēja ātrvilcienu, garām rāpo trīs gliemeži. Blondīne saka, veči parausiet līdz Ķegumam? OK, kāp virsū. Jūs lēni rāpojat, saka blondīne. A kas, mēs esam gliemeži! A man ir granāta, saka blondīne un gliemeži panāk ātrvilcienu pie Ogres. Ā, nē, man sajuka, tas ir granātābols, saka blondīne.

Fri, Jul. 3rd, 2015, 09:55 am

OK, vasara oficiāli sākusies, pārejam no segšanās ar dūnu segu pie segšanās ar palagu.

Thu, Jul. 2nd, 2015, 03:09 pm

Jebšu neba smakris teju spēkratā, bet zustrene doršā.

Thu, Jul. 2nd, 2015, 01:31 pm

Jauki.

A terrifying message of hope! /Homērs Simpsons/

Thu, Jul. 2nd, 2015, 07:42 am

Neciešu, kad lieto lielos burtus. Lasu tekstu, ok, autors tāds jauks cilvēks liekas, blabla, tiripiri un tad pēkšņi - "Cilvēks"! Vai "Dvēsele!". Vai vēl sliktāk "Tauta"! Pavisam drausmīgi -"Latvietis"!

Uzreiz top skaidrs, ka cilvēks nav jauks, bet ir visādām ļaunām īpašībām apveltīts un piens viņa/viņas klātbūtnē saskābst.

Tas atvieglo dzīvi visādos sasprindzinātos dzīves momentos, piemēram, vēlēšanas, iknedēļas pasaules ekonomiskā katastrofa vai visādu bēdubrāļu uzņemšanas kvotas Dānijā. Kā tekstā ieraugu nevietā, bez pamatojuma un izskaidrojuma lietotu lielo burtu, tā uzreiz saprotu, ka to rakstījis nejēga un pārstāju lasīt.

Tue, Jun. 30th, 2015, 02:19 pm

Good news, everyone! /profesora Farnsworth balsī/

Jau šogad septembrī mūs ķers objekts iz kosmosa.
https://www.facebook.com/pages/A-Call-and-Warning-from-the-Lord-Asteroid-Prophecy/692795807400214

Tue, Jun. 30th, 2015, 01:45 pm

Dots - kaut kādas sasodītas kamenes vai citi riebīgi oranžstrīpaini ķēmi, kuri pamanās iepīties manos 1 cm garajos matos, spirināties un dzelt kā vājprātīgas, vārdu sakot, lidojošas mucas vai kas cits ir apsēdis māju. No ārpuses neko pūžņveidīgu neredz, bet var puslīdz uzminēt, pa kurām šķirbām tie lopi lien laukā.

Aizdevos uz veikalu, tur ir 10 līdzekļi pret skudrām, 1 pret zemesvēzi un kaut kas pret laputīm. Izmisumā nopirku kaut kādu saindētu cukuru un nosmidzināju ar to nozieguma vietu. Man pašam pēc brīža notirpa pirkstu gali un lūpas, tā ka kaut kas tai visā ir.

Tomēr jautājums, vai ir padomā kāds labāks līdzeklis pret lapsenēm/bitēm/kamenēm, kuras dzīvo kaut kādā šķirbā? Benzīnu un sērkociņus nepiedāvāt, tas neko neatrisina.

Mon, Jun. 29th, 2015, 11:27 am

Par reitūzenēm.

Imho, galvenais, lai cilvēks labs.

Sat, Jun. 27th, 2015, 10:03 am

Swedbanka svilina.

"Vasaras saulgriežu svētku dienās 23.jūnijā, 24.jūnijā un 27.jūnijā tiks apstrādāti tikai iekšbankas maksājumi.
Maksājumi uz citām bankām tiks izsūtīti 22.jūnijā."

Tas ir, šodienas maksājums tika apstrādāts 22.jūnijā. Tencinu!

Fri, Jun. 26th, 2015, 10:19 am

Fe. Pieslēdzos no Windows Phone pie gmaila, šis man atsūta ziņu - mums tikko pieslēdzās no Androīda, is this normal?

Nē, es pie jums neslēdzos no nekāda tur plebejiska Androīda!

Mon, Jun. 22nd, 2015, 11:42 pm

Vakardiena un šodiena aizritēja augstsfēru diskusijās, kas sevī ietvēra literatūru, farmāciju, bioloģiju, arhitektūru, sporta un literatūras vēsturi, būtisko, mazbūtisko un lēveni citu aizraujošu tematu. Kā arī pudeli ruma un pudeli "dzimtenītes", un tikai ap šo momentu es pārstāju justies kā organisms un sāku apjaust sevi kā personību.

Jauka Jāņu ieskaņa, tā teikt.

Fri, Jun. 19th, 2015, 11:35 am

Man ir kaut kāda organisma īpatnība, ka es nejaudāju ilgi runāt pa mobilo. Desmit minūtes ir spīdzināšana, ziniet. Un ne jau garīgu problēmu dēļ, lai gan kā nu bez tām. Vienkārši neesmu ieviesis brīvroku sistēmu, mea culpa, un tāpēc runāju pa telefonu pa vecu ļaužu modei - turēdams to pie auss.

Varbūt pie vainas ir mana kleinā stāja (tajā es vainoju pundurus, kuru dēļ uz planētas neražo manam augumam piemērotas mēbeles un vispār neko, ok, mēbeles jātaisa pašam, ko arī darīšu garos ziemas vakaros, apledojušiem punduriem grabot pret loga rūtīm), lūk, vai arī esmu neticami stiprs un mani muskuļi no tā sametas kunkuļos, bet es fiziski nejaudāju noturēt telefonu pie auss ilgāk par minūtēm piecām. Pēc tam man sāk sāpēt roka, aizvien baisāk un mokošāk, tad es to atbalstu ar otru roku, es atspiežos pret mājas sienu, galdu, grīdu vai kaudzē sakrautiem punduriem. Es mēģinu turēt telefonu pie otras auss, bet otra auss nav radusi dzirdēt telefonu un atsakās uztvert informāciju.

Tādas, lūk, 21.gadsimta problēmas.

Thu, Jun. 18th, 2015, 03:20 pm

Nācija, piesprādzējies, tu tūlīt būsi šokā.

Es pirmo reizi eksistences vēsturē esmu pārmuldējis pāri savam limitam mobilajā telefonā. Mēnesī atvēlētas 100 minūtes, a man jau 103.

Thu, Jun. 18th, 2015, 09:20 am

Vai nebūtu jauki siltā vasaras dienā sēdēt ēnā, sūkt saldējuma kokteili un skatīties, kā citi strādā?

Mon, Jun. 15th, 2015, 06:49 am

Pirmdiena. Priekšā vesela nedēļa nepārtrauktu, neizzināmu, neaptveramu, ārprātīgu šausmu un, varbūt, iespējams, lai gan diez vai, nē, nu, ticamākais, ka ne, bet cerēt jau var, cerība ir muļķu mierininājums, nu, ka būs kādas trīs patīkamas sekundes pa visu nedēļu. Vai pat desmit. Lai gan diez vai, desmit sekundes ir labiem cilvēkiem, kuri daudz un smagi pie tā ir strādājuši. Vai mums to vajag?

updāte - jauks rakstiņš, cita starpā.

Thu, Jun. 11th, 2015, 11:12 am

Toties jaunās darbavietas kafijas automāts prot frapučīno. Tīri dzerams, tīri dzerams. Tagad vēl jātiek pie īsta frapučīno, kurš, cik saprotu, ir dabonams Stārbakšos.

Wed, Jun. 10th, 2015, 12:19 pm

Par skaisto. Cik sapratu, kaut kāds Gerhards ir maķenīt uzbraucis kādai kundzei, kura izdomājusi sēdēt ceļa vidū. Fuj Gerhardam, protams, ja nejūt sava vāģa gabarītus, nevajag manevrēt šauros apstākļos. Un vispār, nav glīti tā darīt, dzīvam cilvēkam gar pakausi ritināties. It kā varēja pagaidīt, diemžēl katoļu dievkalpojumi ilgst nedēļām ilgi, un pa to laiku var izbeigties pārtika, ūdens un sākties kanibālisms.

No šejienes jautājumi. Kāpēc, piesakot masu psihozi, nav norādīts, ka ies vaļā satiksmes traucēšana? Ja ir pieteikts, kāpēc lēdijai priekšā nestāvēja policijas ekipāža ar mirgojošu bākuguni? Ja nav pieteikts, tad kurš bīskaps tagad par to atkāpsies un kādu strāpi dabūs baznīca?

Wed, Jun. 10th, 2015, 10:00 am

Labdien, desmitais jūnij, prieks tevi atkal satikt.

Mon, Jun. 8th, 2015, 07:46 am

Zīmīgi datumi no vienas vietas. Šodien atgriežos darba frontē pēc kādu 2 mēnešu bezdarbības. Kā arī tieši pirms gada braucām pa Gauju ar smailīti no Līgatnes līdz Siguldai. Bija ļoti jauki, paldies [info]pucei par sarīkoto braucienu.

Nu, ko. Jānoskuj seja un mugura un jādodas pie virpas. Vēl 22,5 gadi līdz tuvākajai atpūtai.

20 most recent