Sat, May. 28th, 2016, 10:03 am

Šogad atvēzējos izlasīt 40 grāmatas (http://www.goodreads.com), un pusi jau pieveicu, 20 gabalas.

Galvenais, izvēlēties plānākas grāmatas.

Wed, May. 25th, 2016, 09:38 pm

Ek, kā viens cilvēks var no sevis nogurt.

Tue, May. 24th, 2016, 03:34 pm

Ach, mācību gada beigas, vasara, un kas tik ne vēl.

Būdams puisis, kuram, skolu beidzot, iedeva medāli, es ļoti labi apzinos vidējās un dajbkuras citas izglītības vērtību.

Kvadrātsakne no -1 desmit ballu sistēmā.

Tue, May. 24th, 2016, 09:09 am

Nopirku kaķeni, iešu mežā medīt.

Mon, May. 23rd, 2016, 09:08 am

Sen nebija redzēts aptītā dzīvokļa sapnis. Kad mājās atrodas nelietotas durvis, aiz kurām ir istabu virtene, kuras aplenc reāli esošās telpas, ar logiem uz tām.

Manās telpās ir daudz piebāztu skapju un guļvietu, kad es eju cauri istabām, es vienmēr domāju, kur tajās varēs gulēt. Šoreiz tur pat kāds bija, ietinies segā gulēja uz dīvāna un skatījās televizoru.

Fri, May. 20th, 2016, 12:23 pm

Ja salūzīs aparāts, kļūšu par pirātu.

Līnijkuģi nodzert nespēšu, bet kādu kuterīti varētu mēģināt.

Thu, May. 19th, 2016, 03:35 pm

Informācija universam.

Dārgais univers. Ja tu vēlies, lai es kaut ko uztaisu ēst, lūdzu, nepiegādā man receptes, kurās kaut vienu reizi ir lietots vārds "krepte". Vai "krefte". Nekad. Aizmirsti. Izslēgts. Taisi pats.

Thu, May. 19th, 2016, 07:27 am

Šorīt piecēlos.

Diena sākusies ar panākumu!

Mon, May. 16th, 2016, 09:50 am

Sestdien sākās vasara. Lapu kļuva vairāk nekā zaru un Liepājas ielā pie Stradiņiem, kur ielas abās pusēs aug koki, izveidojās tā zaļā krēsla, kura iezīmē vasaras vakarus un atgriešanos mājās pēc gara ceļa.

Laiks arī, paldies Ķērpītim, uzlabojās.

Medicīna turpina ietiepīgi apgalvot, ka esmu vesels kā mārrutks, ne man cukuri, ne holesterīni, ne krabji. Vispār, nācija atveseļojusies, pie ģimenes ārstes praktiski neviena cilvēka.

Fri, May. 13th, 2016, 10:59 am

Runājot par mākslu un/vai kultūru, man nedaudz traucē apstāklis, ka tualetes pods darbojas kā rezonators. Visklusāko pasta balodīti pārvērš gaudojošā virsskaņas iznīcinātājā, tā sacīt.

Ja kāds (japāņi, es skatos uz jums!) izgudrotu skaņas slāpējošu tulates poda materiālu, tas kļūtu stāvus bagāts un visu iemīļots.

Wed, May. 11th, 2016, 12:49 pm

Nav nekā svēta zem Saules. Linkedinā piesakās kaut kāda ThisAndThat kantora HR madama par lieldraudzeni. Izskatās tā starp Keriju Bredšovu un Prževaļska zirgu, bet CEO jau zobos neskatās. Piedraugoju. Šī uzreiz vēstulīti, dear sir i have urgent business proposal, my mail address _sdfscfv@outlook.com. A, un kamēr es sariktējos nosūdzēt šo kontu kā krāpniecisku, tāda profila vairs nav. Ātri gan.

Par slaveno Stambulas konvenciju (es šodien až izlasīju, par ko īsti ir runa). Es saku, ka masoni mums neļaus to parakstīt, jo raugi!

Kamēr mēs to neparakstām, visas tās barbaru apsēstās provinces (Vācija, Apvienotā Karaliste un citas Francijas) var klaigāt, ka jā, mēs jau nu labprāt tās konvencijas ievērotu, ka vaidieniņ, bet nivaram, Latvija nav pavilkusi savus trīs krustiņus, tāpēc mums arī rokas saistītas, mēs te Eirosojuzā visi kā viens esam, mhm.

A paši pa kluso - neparakstiet, neparakstiet, mēs jums par to konču iedosim, tikai neparakstiet, Kristus un Muhameda vārdā!

Tue, May. 10th, 2016, 11:42 am

Cik tev pilnu gadu, jautā māsiņa, cīnoties ar elektrodiem, kuri neturas pie manas spalvainās krūts. Četrdesmit trīs, es godīgi atbildu. A bārda galīgi sirma! piezīmē otra māsiņa, jo ar vienu nepietiek, lai noturētu uz manis visus elektrodus vienlaicigi.

Also, izskatos pēc tukla sērkociņa, jo galva brūna, bet viss pārējais organisms ir koši balts.

Mon, May. 9th, 2016, 01:03 pm

Jums kādam ir ģedi vojevājuši? Manos priekštečos nav sanācis. Bija par vecu un/vai lēģerī nomirušu, lai cīnītos par dajebko.

Mon, May. 9th, 2016, 12:51 pm

Izslēdziet sauli...karsts!

Sun, May. 8th, 2016, 02:38 pm

Būdams rīta cilvēks, es sevišķi neprotestēju, kad 7:35 viesnīcas numurā no griestiem sāka gāzties ūdens. Shit happens, pie tam es tāpat negulēju jau stundas trīs.

Izbaudīju rītu Kandavā, kura šai diennakts laikā atklājās visā pilnībā, neaizsedzoties ar cilvēkiem un citiem neglītiem objektiem. Stundas laikā satiku tikai trīs kungus, bet glāžainās acis un nedrošā gaita viņus raksturoja kā augstākā astrāla iemītniekus, un pie kandavniekiem viņus pieskaitīt būtu nekorekti.

Latvijas neskaitāmo pilsētu ģerboņi man nekad nav bijuši saprotami, bet Kandavas treju ozolzīļu fetišs nu ir iegaumēts uz mūžu. Ozolzīles bruģī, ozolzīļu ceļojums, Informatīvā Ozolzīle, ozolzīles kontūra, caur kuru blenž ļoti neglīta un ļauna veča, Ozolkalns un ozolzīļu kafija, līdz kurai es netiku, jo es neesmu desmit personu grupa.

No ozolzīļu ritma nedaudz izlec Gvadelupes dievmāte, kuru nekādi nebiju cerējis satikt šai kontinentā, bet nu te viņa tai Kandavā ir, ar visu katoļu baznīcu un kokgriezumu, kurš demonstrē brīnumaini stipru zīdaini, kurš kā štruntu notur dievmāti izstieptās rokās.

Kas cilvēkus ir trencis būvēt miestu tieši tur, es nesaprotu. Tur nav neviena horizontāla metra, ielas ir praktiski vertikālas un 20 centimetru platās ietves nerada drošības sajūtu. Toties bruņinieku pils makets, kuru sponsorēja SIA Kandavas ceļi, uzrunā, sevišķi krievvalodīgais apraksta variants, kur pēc uzņēmējdarbības formas krievu valodā - OOO kāds ir drošības pēc uzrakstījis "СИА", vēl kāds cits ir atzīmējis "(nevajag)" un tā šis nevajags nostāvēs vismaz gadus desmit, es ceru.

Foršs kakts, tā Kandava.

Thu, May. 5th, 2016, 02:33 pm

9.maijs ir kaut kas līdzīgs Jāņiem. Svētki, tautisks gars un pacilātība, un nekādu dāvanu, no kuru meklēšanas un gādāšanas rodas nevajadzīgs stress un sāpe sēdvietā. Pikniks, uzkodas, padzērieni, līksme un pavasaris. Pat vēl labāk, nekā Jāņi, jo papildus dāvanu murgam atkrīt arī kautrēšanās par pareizās pārtikas nelietošanu (nu, kā tad jūs tā, bez siera, ojoj, senie latvieši Šambalā pārmetoši krata galvas).

Mon, May. 2nd, 2016, 09:12 am

Man liekas, Rīgas Zoo to kazuāru tomēr būs nomaitājuši. Kur viņi liek beigtos lopus? Izbaro maitu ērgļiem?

Thu, Apr. 28th, 2016, 05:38 pm

4096 klucis.

It's full of stars!

Fri, Apr. 22nd, 2016, 10:50 am

Bija tumša negaisa nakts. Kaut kur. Pils apkaimē nebija nekāda negaisa, tikai mērens vējelis dzenāja pērnās lapas pa zālāju un gādāja man darbu rītdienai. Apkārtējie kalni un milzīgā, tukšā ēka gulēja savu bezgalīgo miegu, bet es savā "darbistabā" risināju problēmu, kā lai izdzer no svaigi noslaucītās pudeles ārstu rekomendētos pirmsmiega 200 gramus vīna ar antioksidantiem. Es visu laiku mēdzu pārsniegt normu un rītos no antioksidantiem mutē bija nelāga garša. Svārstījos starp trim un četriem kārtīgiem malkiem kā pareizo dozu, kad ...

Poll #20693
Open to: All, results viewable to: All

.

View Answers

saklausīju, kā pie pils vārtiem kāds klauvē. Tas ir, ticamākais, ka dauza ar akmeni, vārti ir diezgan tālu no mana kabineta. "Kāpēc man nepasūtīt tevi pie velna? Tev ir desmit sekundes, lai mani pārliecinātu," es teicu neredzamajam viesim.
4 (10.8%)

atdzīvojās signalizācija un manā balsī drūmi noteica: "Golfa laukums. Tūristi. Goda vārds, nometīšu no kraujas". To es pats biju ierakstījis un lepojos ar to.
7 (18.9%)

zem sliekšņa parādījās ūdens tērcīte un durvis redzami ieliecās uz iekšpusi. Siena nepatīkami iekrakšķējās. "Ko, atkal?", es pārmetu Visumam. No sienas nokrita bilde ar suni lejkannā.
9 (24.3%)

izlēmu, ka pieci malki būs tieši laikā, aizrāvos un pēc brīža noliku tukšo pudeli uz grīdas ar pretrunīgu uzvaras un zaudējuma sajūtu vienlaikus. Rīt man izdosies, es cieši nolēmu un uz šīs pozitīvās nots iemigu turpat krēslā.
9 (24.3%)

"Līksmo, mirstīgais, jo tev ir izrādīts liels gods!" ierēcās tējkanna, kura desmit gadus bija uzticīgi vārījusi man kafijūdeni un iztikusi bez tik grandioziem paziņojumiem. Laikam trauka mērs bija pilns.
8 (21.6%)

Thu, Apr. 21st, 2016, 11:09 am

Zvērudārzs. Aligators Kalkulators. Dzeloņcūka Ābolkūka. Pitons Sifons. Tritons Ļifons. Un lemurs bez vārda.

20 most recent