Tue, Dec. 12th, 2017, 04:12 pm

Klusi priecājos, ka ir vēl tēmas, kuras var ģenerēt 150 un vairāk komentārus, tas ir jauki.

Fri, Dec. 8th, 2017, 03:12 pm

Mūsu piektdiena kalendārā! Svētīts lai top tavs vārds un tavs prāts lai notiek kā debesīs, tā arī virs zemes. Nāc un atpestī mūs no visa ļaunā, un ieved drusku kārdināšanā, pavisam mazliet, daudz nevajag. Mūsu dienišķo alu dod mums šodien, un atliec savus darbus uz pirmdienu, kā arī mēs atliekam savējos. Jo tev pieder šis vakars, sestdiena un svētdiena, āmen.

Thu, Dec. 7th, 2017, 10:02 am

"Šis ir apzeltīta nefrīta ceļš, kurš ved pāri vienīgajam mistiskās Ro planētas kontinentam," pārmetoši teica ķirzaka, "vismaz dubļus būtu nomazgājis no sava sarūsējušā vāģa!" /Troļļa Nātana atmiņas/

Fri, Dec. 1st, 2017, 10:54 am

Hm, laikam es zinu, no kurienes tā sērga ar Ziemassvētku trakošanu jau no novembra. Leiši Paņevēžā šausmīgi izsamist, jo pilsētas galvenā egle vēl nav saslieta, jesusmarija, advents bez egles, negerai! Pilsēta ir šokā, ēdnīcas aizvērtas, pa ielām skraida traki suņi.

http://www.delfi.lv/news/arzemes/pirmssvetku-tracis-lietuva-panevezas-iedzivotajus-satrauc-egles-uzstadisana.d?id=49502913

Thu, Nov. 30th, 2017, 11:31 am

Visas ciešanas rodas no salīdzināšanas. Ieeju Spirits un Vainā, tur mērķa produktam ir atlaide. Prieks, kur rodies, es iekšēji gavilēju, nopērku mērķa produktu un laimīgs dodos pasaulē, iztēlē jau pielējis seju līdz stadijai "ar rozā banti pārsiets sivēns". Bet tad es ieeju blakus lielveikalā un arī tur mērķa produktam ir atlaide, un gala cena ir par Vienu Eiro zemāka, nekā Spiritā. Viss, mana diena, nedēļa un pusgads ir sagandēti, posts un izmisums ir mani otrie vārdi, neveiksmes mani vajā un harpijas ķērc ausīs, un nav man laimes ne šajā, ne nākamā, ne aiznākamā dzīvē.

Wed, Nov. 29th, 2017, 05:04 pm

Mani šodien nosauca par antropomorfu ķēmu.

Un ko tu esi sasniedzis dzīvē?

Wed, Nov. 29th, 2017, 11:32 am

Ek. Moš, pieķerties pie kristietības, kļūt glābtam un rakstīt aizgrābtīgus rakstus par garīgo gaismu, ērkšķaino grēka ceļu un citām foršām štellēm? Vismaz nebūtu garlaicīgi. Varētu Bībeli pa gaisu vicināt un visādus psalmus citēt, un tad ar to, blaukš! pa galdu, nu, tā lai visiem ir skaidrs, ka šitas ir tā pa nopietno.

Kā arī netīšām nošņāpu sev pusi bārdas, nācās pielāgot seju.

Tue, Nov. 28th, 2017, 01:06 pm

Pēcdzimšanas dienas pārdomas, šūpojoties uz klinšu kraujas malas šūpuļkrēslā un vērojot, kā saulrietā aizlido odžu kāsis.

https://www.youtube.com/watch?v=xIo4eVCgAFs

Mon, Nov. 27th, 2017, 12:07 am

Poll #21110 Novembris, ziniet
Open to: All, results viewable to: All

Dārgais Sirdna!

View Answers

Kas ir, ko atkal vajag?
12 (16.7%)

Jezuss, gandrīz aizmirsu! Daudz laimes dzimšanas dienā!
19 (26.4%)

Dauct lamu, ser, dauct lamu.
21 (29.2%)

Ak tu, vecais razbainieks! Nāc šu! /cieši apskauj/
20 (27.8%)

Tu vēl dzīvs?! Nē, nu labi, labi...ok, čau, man jāskrien!
5 (6.9%)

Jes! Daudz laimes, daudz visa, še rublis tortei!
18 (25.0%)

Visa kolektīva vārdā mani piespieda nolasīt šo tautas dziesmu:"Pati māte dubļus brida, daudz laimes!"
6 (8.3%)

Ak ta 45 gan, ko? Hehe. Sīkais!
19 (26.4%)

Ak ta 45 gan, ko? Bļins, tu gan esi izraktenis!
6 (8.3%)

Cits variants komentāros.
6 (8.3%)

Fri, Nov. 24th, 2017, 04:08 pm

Teravata budisms.

Kā arī Gigavata, Megavata, Kilovata, Hektovata, Dekavata un vienkārši Vata, priekš lohiem.

Fri, Nov. 24th, 2017, 12:43 pm

Kāpēc Instagrama logo ir veļas mašīna?

Fri, Nov. 24th, 2017, 09:30 am

Novembris, kas var būt foršāks par novembri, e? Galīgi nekas. Visi pārējie gada mēneši nobāl un mēģina izlikties, ka tie nav viņi, kad istabā ienāk novembris un apjautājas, nu, zvēruļi, kurš te ir visvājākais? Visi mēneši viņu apskauž un visas mēneses grib ar viņu kniebties.

Tue, Nov. 21st, 2017, 07:02 am

Brīvdienas, kā jau ierasts, bija drusku par īsu. Man tieši vēl kādas septiņdesmit trīs noderētu. Nē, nu labi, kādas divsimt.

Sat, Nov. 18th, 2017, 11:01 am

Kaut kad pamēģināju lasīt tās 50 nokrāsas, bet kaut kā nesanāca, pārdesmit lappuses izlasīju un pametu. Klāt garie rudens novakari, pamēģināšu vēlreiz.

Jāpalasa tak, ko tādos simtos miljonu ir sapirkušas patriarhālās sabiedrības un vīriešu dominances nomocītās dāmas. Laikam aizraujošs stāsts par savstarpēju cieņu starp dzimumiem un vienlīdzību.

Thu, Nov. 16th, 2017, 05:45 pm

Tā kā man pietika attapības paņemt kabatas nazi līdzi uz lidostu, tas tika man atņemts un ceru, ka drošības darbinieks, kurš to piesavinājās, nogriezīs sev kaut ko ļoti vērtīgu un briesmīgi noskums.

Bet vīrs bez kabatas naža ir kā zirgs bez lietussarga, tāpēc devos sagādāt jaunu. Sagādāju. Un, vai nu tas nav gluži Victorinox ražojums, vai arī tie Šveices naži ir autsorcēti uz Krakovu, vai vēl kaut kas, bet senākos laikos pirktie nazīši bija rūpīgāk nostrādāti nekā šitas. Bet ko tur daudz. Ja korķu viļķis neiztaisnosies pie otrās pudeles, tad būs gana labs arī šitāds.

Tue, Nov. 14th, 2017, 01:30 pm
Viss, ko jūs gribējāt uzzināt par mani, bet jums bija slinkums pajautāt.

It's toltektime!

Tolteku kalendārs, noskatīts no [info]missalise

Let's paskatīsimies, ko mums stāsta tolteki, kuri, kā zināms, cirta gigantisku zivi lietās, kas attiecas uz kalendāriem.
... tālāk ... )
Tas pagaidām viss.

Fri, Nov. 10th, 2017, 10:39 am

Re, Zadornovs paņēma un nomira.

Tā gadās.

Thu, Nov. 9th, 2017, 11:12 am

Visu uzzinu pēdējais.

Tomēr jautri bija uzzināt, ka ir tāds Marvel supervaronis kā Cilvēks - Gludeklis.

(Iron Man)

Sun, Nov. 5th, 2017, 06:31 pm

Apskatīju Tora filmu, ielīdu gūglē.

Tas viņiem tāds smalks trollējiens? Nu, ka Heimdālu, kurš esot definēts, kā baltākais no dieviem, attēlo nebalts aktieris.

Wed, Nov. 1st, 2017, 02:33 pm

Rūpīgi pārlasot pēdējā mēneša ierakstus cibā, es pārsteigts atklāju neparastu faktu - tādu ierakstu nebija. Aušīgs un paviršs cilvēks nospriestu, ka esmu atklājis kaut ko līdzīgu dzīves aicinājumam un/vai man ir labākas nodarbes, nekā grabēt šai skumju ielejā. Nāciet, pasmiesimies par aušām un paviršām(?), kādas aplamības gan šie ļautiņi reizēm neizdomā!

Sāku domāt - a varbūt tiešām esmu? Nu, kas zina. Providences ceļi ir neizdibināmi un nebūs pirmā reize, kad es laižu muļķi un urbinu degunu, lai pēcāk uzzinātu, ka esmu bijis fantastiski slīpēts un rafinēts kā nezin kas.

Tomēr, vēlreiz pārlasot pēdējā mēneša ierakstus cibā un ar pārsteigumu konstatējot, ka tiešām, ne pušu plēsta vārdiņa, ne zilbītes, ne pieturzīmītes, es sapratu, ka šim lietu stāvoklim jādara gals.

No otras puses, ir sakrājies tik daudz lietu, ka nav, ko teikt. Baurojošais dzērājs, kurš Varšavas centrālajā stacijā trijos naktī izpildīja Go West ir saplūdis ar manu piparu maniakālo tieksmi augt, par spīti salam, sausumam un kaķim, kuri tos apkaro caurām dienām. Un jūs zināt, ko es atradu zem linoleja dzīvojamā istabā? Es arī nezinu, un kuru tas vispār interesē, izņemot manus nākotnes biogrāfus?

Viss ir nieki un dzīšanās pēc vēja, un novembris ir vēss un pelēks.

Līdz nākamai reizei!

20 most recent