Wed, Apr. 23rd, 2014, 10:43 am

Runājot par literatūru, Astrīda Lindgrēna zināmā mērā rullē. "Brālītis un Karlsons" bērnībā mani tā aizgrāba, ka es izrakstīju no grāmatas laukā fragmentus, lai varētu nesāt līdzi kabatās, pati grāmata bija par lielu. Kaut kādi seši gadeļi tad bija. Sālsvārnas salas vasarnieki mani aizgrāba dažus gadus vēlāk, līdz pārrakstīšanai gan lietas nenonāca.

No otras puses, Ronju vecenīte varēja arī izlaist, brāļi Lauvassirdis bija pārlieku gōtiski un makābri, savukārt pie Mio, manu Mio man uznāca vēlēšanās dedzināt mājas un dziedāt jautras dziesmiņas. Nebija jau tik slikti, īvulais bruņinieks Kato un visas štelles, par to nekādu pretenziju. Moments, kas mani sarūgtināja, bija metode, kā to sīko murmuli apmācīja spēlēt Pāna flautu, vai nu kā to grabažu sauc. "Pajem to ķetnās un sasildi ar savu elpu". A pa purnu? Vēl varēja ieteikt "atrast Savu Centru", "ļaut sevī Uzplaukt Varavīksnes Dārzam" vai "Dabas Gari parādīs tev Pareizo Ceļu", idiots.

Tue, Apr. 22nd, 2014, 12:12 pm

Lūk, tagad ir ideāla vasara. Nevajag karstāk.

Mon, Apr. 21st, 2014, 07:56 pm

Pēc kolēģa [info]fedrsa grāvēja motīviem.

Stāsts, kurš izmainīs visu jūsu dzīvi:... tālāk ... )

Mon, Apr. 21st, 2014, 07:12 pm

Interesanti, vai valstīs, kur kustība notiek pa ceļa kreiso pusi, vīrieši iet čurāt pa kreisi, kā pie mums, vai arī pāri ceļam, kā pie mums?

Mon, Apr. 21st, 2014, 07:01 am

Kuldīgas vimba ir attieksmes jautājums.

Wed, Apr. 16th, 2014, 02:49 pm

Iemesls mazām svinībām. 1986.gada 16.aprīlī lībiešu labietis palkavnieks Muamars Kadāfi televīzijā parādīja mēli un paziņoja, ka baumas par viņa nāvi esot stipri pārspīlētas, ka riebīgie imperiālisti viņu nemūžam nenomočīs un lībieši par savu palkavnieku galvas uz ežām gatavi nolikt kaut tūlīt.

Tad nu iedzersim par likteņa ironiju!

Mon, Apr. 14th, 2014, 04:46 pm

Iemesls mazām svinībām. 1912.g.14.aprīlī nogrima transatlantiskā pasta liellaiva Titāniks. Filma ar kāda pārīša jandalēšanu pa kuģi pagaidām ienesusi 2,18 miljardus ASV dolāru. Mums no šī pīrādziņa nekas netiks. Prozit!

Mon, Apr. 14th, 2014, 10:22 am

Noskatīta Grenholma metode JRT. Drusku par maz vardarbības, imho. Tāpat arī nesapratu, kāpēc galvenais izvaronis visu spēles laiku uzvedās, kā psihopātam pieklājas, bet beigās, kad kārtis nonāca uz galda, tā kā novīta un uz dažām minūtēm drusku apkaunējās. Imho, jamam bija jāpaņem rokā taburete un jāpaskaidro, kurš te ir priekšnieks un kurš te būs invalīds.

Also, vēl dažas biezpienmaizes un es vairs nevarēšu apmeklēt JRT.

Thu, Apr. 10th, 2014, 10:33 am

I told you, I was sick!

... tālāk ... )

Thu, Apr. 10th, 2014, 10:07 am

Garšas kārpu un ožas receptoru vēstis.

Nesenā pagātnē tika pagaršots Wild Turkey 81 burbons. Es jau neesmu pirmo reizi ar vardi zemūdenē, burbonu esmu ostījis. Pa druskai sāku atšķirt burbonus no šmurboniem, ļurboniem un citām šmigām.

Skaitlis 81 nozīmē apgriezienus. Amerikāņiem aiz kaut kāda nezināma principa viss jāmēra savādāk, nekā pārējai planētai, tāpēc alkohola procentu vietā viņi saka proof. Kas ir akurāt divreiz vairāk, nekā alkohola procenti. Tas ir, 81 prūfs ir 40,5 grādi.

Burboniem, kā esmu secinājis pēc divu burbonu paostīšanas, ir raksturīga smarža, kas nāk iz zemes dziļumiem, iz tumsas un bezapziņas, kur mīt neredzētas un baisas būtnes. Makafija Benčmārks nesa pēc dziļas akas, kurā plunčājas greipfrūti. Ar Savvaļas Tītaru gāja grūtāk, jo tas sivēns man izdvesa kaut kādu senu smaržu, kuru es labu brīdi nespēju atcerēties. Smaržu atmiņa ir kaut kas visai spēcīgs, jo deguns ir pa taisno ieštepselēts visādos smadzeņu centros, atšķirībā no acīm vai ausīm, tāpēc bieži ir tā, ka smarža ir, bet bildes nav.

Ar laiku bilde atausa un es sapratu, pēc kā smaržo Wild Turkey 81 - prcīzi pēc sālīto sēņu spaiņa, kurš bērnības laikos stāvēja mūsu mājas pagrabā, un uz kuru mani reizēm sūtīja pašā ziemas spelgonī, lai izgrābtu kādu sauju sālītu cūceņu un bērzlapju vakariņām.

Ja viskejam piepilina ūdeni, tas beidz nest pēc sālītu sēņu spaiņa tumšā un baisā pagrabā, bet mēģina izdvest kaut ko viskejam piedienīgāku, kaut kādu ozolainu karameli, vai, es nezinu, zvērīgi stipru melno tēju. Nekādas dižās buķetes tur nav, ko mēs arī negaidām no ekonomiskās klases viskeja. Kā vienmēr, ar kolu pavilks.

Tue, Apr. 8th, 2014, 12:28 pm

Šodienas iemesls iedzert - Windows XP atbalsts ir svinīgi beidzies.

Upd: tobiš vēl nav - https://www.microsoft.com/en-us/windows/enterprise/end-of-support.aspx

11 stundas tagad palikušas.

Mon, Apr. 7th, 2014, 01:30 pm

Medicīna skaitās humanitāra nozare, vai kā? Nu, izglītības ziņā? Sacīsim, ķirurgs vai endokrinologs, jamie ir humanitārie vai eksaktie?

Mon, Apr. 7th, 2014, 09:38 am

CirslimOfisa Herkulesam visu svētdienu sāp rokas, augšdelmi. Tāda sajūta, it kā būtu ilgi un sirsnīgi atpumpējies, bet neatceros tādas fiziskas aktivitātes. Kāpēc man tā sāp rokas, es vaicāju gūglei, pētot buboņu mēra, meningīta un multiplās sklerozes simptomus. Jā, teica gūgle.

Šorīt sapratu, kas par lietu. Sestdien gatavojām tā saucamo skudru pūzni - saberztu cepumu, vārīta kondensētā piena un sviesta miksli. Nu, un es ar stampu saberzu kādu kilogramu cepumu, kas arī piebeidza manu muskulatūru, cik nu viņas bija.

Cita starpā, skudru pūznis jau gandrīz apēdies. Tas ir konkrēts pusspainis cepumu, sviesta un kondiķa.

Fri, Apr. 4th, 2014, 03:48 pm

Gūgles tulkotājs.

Thank God it's Friday -> Paldies Dievam, tas ir piektdiena.

Man patīk tāds variants.

Thu, Apr. 3rd, 2014, 03:02 pm
Kafiju padzert, vai?

Gan cūkganam, gan cūkganam,
Ar cūku tēva ziņu
Pa norām un pa birztalām
Vilks pumpē sivēntiņu.

Also, pareizā atbilde uz pagājušās nedēļas jautājumu ir c)pekanrieksts un dundurs.

Vispār, šitā noteikti ir alegorija par Ukrainu, Krieviju un Krimu, es tikai nevaru izdomāt, kas ir cūkgans un kuru te pumpē...

Wed, Apr. 2nd, 2014, 02:24 pm

Augstu Andu kalnos, stāvas kraujas malā aug melnais žultskoks. Tā augļi ir mazi kucēntiņi. Kad tie nogatavojas, tie apmēram 20 sekundes brēkdami krīt aizā un tad sašķīst uz akmeņiem. Šai laikā ap žultskoku pulcējas kazuāri, ēd popkornu un smejas.

Mon, Mar. 31st, 2014, 10:03 am

Svētdien notika Ekspotīcija uz Ziemeļblāzmu. Parks viss tāds no sevis smuks un sapucēts, saulīte un vieta, kur nolikt mašīnu, kas var būt labāks? Sirreāla estrāde, kur marmora betona kolonnu pakājē jaunatne trenkā bumbas. Ēka ir īsta pils, glīta un nesaskrāpēta, visādas zāles un daiļi griesti, viss gods godam. Nekādu piezīmju, izņemot nolauzto poda vāku.

Atturībnieka un mecenāta iekārtotajā namā mēdz rīkot korporatīvas balles. Pie viņa kapa, ja ieklausās, var dzirdēt svelpjošu skaņu, kāda rodas, kad nelaiķis strauji rotē zārkā.

Uzbraucam tornī un apskatām apkaimi. Trīs eiras no ģimenes, ja ģimenē ir divi bērni. Izrādās, apkārt ir ļoti daudz meža.

Ieturamies izklaides centrā Bilera. Kā liecina bildes pie sienām, vieta ir saņēmusi pelnītas godalgas šansona kultūras popularizēšanā. Paldies Žāklītim, šansona kultūru neviens nemēģināja reāli piekopt. Viesmīlis pieklājīgi apvaicājās, vai garšoja, mēs pieklājīgi atbildējām ka jā, un šķīrāmies kā draugi.

Tālāk aizbraucam līdz Austrumu molam. Atšķirībā no pils tur nekas nav glīts un sapucēts, bet to var saprast, glītu un sapucētu purvu šaipus Kordiljeriem ir ļoti maz. Piebraukšana ir visai interesanta, jāspraucas pa pusmetru platu dambīti bezgalīga tīreļa centrā, uz kura jau stāv trīs kārtās noparkotas mašīnas. Toties mols ir pat ļoti staigājams, atšķirībā no Rietumu mola, līdz kura galam līdzīgā Ekspotīcijā pat nenonācām, jo tur jālēkā pār nevērīgi izmētātiem betona bluķiem.

Atzīmējamies mola galā un braucam mājās. Tagad drusku svilst seja, laikam no saules.

Mon, Mar. 31st, 2014, 09:46 am

Poll #20009
Open to: All, results viewable to: All

Cibiņ - līdz kādam vecumam tu gatavojies nodzīvot? Nu, tā aptuveni?

View Answers

20
0 (0.0%)

30
0 (0.0%)

40
3 (4.5%)

50
2 (3.0%)

60
5 (7.6%)

70
10 (15.2%)

80
17 (25.8%)

90
12 (18.2%)

100
8 (12.1%)

110
3 (4.5%)

120
0 (0.0%)

130 un vairāk
6 (9.1%)

Fri, Mar. 28th, 2014, 08:58 am

Atgādinājums sev - pirms gulētiešanas neēst treknus saldumus - šokolādi un kūkas, un tamlīdzīgas lietas. Ne jau lieka svara dēļ, protams. Bet tāpēc, ka pēc neilga miega brīža jamie atnāks atpakaļ, tikai šoreiz komplektā ar kuņģa skābi, kas nav it nemaz nav garda, kā arī kož kaklā.

Wed, Mar. 26th, 2014, 12:37 pm

Iz dzīvnieku valsts ziņām.

Kaķītis ir ļoti pieklājīgs un 5:45 no rīta brēc pēc brokastīm diezgan klusi un tādā kā jautājošā intonācijā, mol, varbūt tā kā varētu pa vienam, ko? Ja jums nav reālu iebildumu, protams.

Toties nezināmas sugas putni (moš strazdi, moš erickiņi, moš kazuāri) aiz loga brēc daudz skaļāk un nekaunīgāk. Labā ziņa ir tā, ka žagatu famīlija vēl nav apbērnojusies, žagatas dziesma piecos no rīta nomāc garu un vairo žulti.

20 most recent