Fri, Nov. 21st, 2014, 10:42 am

snieks snāk snikt.

šādās reizēs gribas dzīvot laukos, kur sniegs ir sniegs, nevis Rīgā, kur sniegs ir neērtība.

updāte. Interesanti būs pavērot, ko par pirmo sniegu saka sunnic, kurš no vienas puses ir totālais medību sunis, ziniet, trīs dienas dzīs pēdas lācim pa purviem, kalniem un biezokņiem, no otras puses, ir dīvāna caca.

Wed, Nov. 19th, 2014, 12:26 pm

Par šokolādi.

Staro Rīgas ietvaros ieklīdām Laimas veikalā Šķūņu ielā un pasūtinājām pa glāzei šokolādes. Izrādās, ka viņi tur pasniedz nevis karstā ūdenī atšķaidītu pulveri ar aromātu, identisku dabiskajam, bet konkrētu kausētu šokolādi. Jūtīgākie no ģimenes to nespēja pieveikt, tāpēc es principā izdzēru divas glāzes. Domāju, ka vairāk tā nekad nedarīšu. Kausēta šokolāde, tas ir spēks, ziniet.

Kas zīmējas uz starorīgas obdžektiem, viss bija ļoti jauki, izņemot to, ko radīja "ekstravagantā un drosmīgā Francijas māksliniece ORLAN". Man ir aizspriedumi pret nebeidzamu murmulēšanu franču valodā, jo tā man liek justies kā idejotam, bet es to ļoti labi varu izdarīt mājās, siltumā.

Tue, Nov. 18th, 2014, 09:53 am

Par praktisko latvieti un viņa zārku bēniņos.

Zārks aizņem traki daudz vietas un tikai putekļus krāj, bet glītai urnai gan vienmēr atradīsies vieta un pielietojums. Kamēr dzīvs, tajā var likt ziedus, jaukt saldējuma kokteiļus, bērt iekšā vīnogas un dzijas kamolus. Un, kad, tā sacīt, mūs Pērkons parauj, to var izmazgāt, piebērt ar mūsu atliekām un iegravēt Aveņu zapte 2016 Jānis Bērziņš.

Thu, Nov. 13th, 2014, 02:56 pm

Ar sāpēm un cildenas asaras notecināšanu man jāatzīst, cik daudz visapkārt ir šaurpierainu homofobu, kuri, jādomā, pārvietojas, velkot augškāju pirkstus pa zemi, sazinās ar rēcieniem un neprot pareizi ēst picu.

Kā liecina starptautiskas aģentūras pētījums, sabiedrībā mīt arhaisku troglodītu trulie aizspriedumi pret Joniem Pluntiem, pelēkās civilizācijas augļotājiem. Fuj.

Thu, Nov. 13th, 2014, 11:10 am

Šonakt mani nošāva, lode pierē. Bet sāpīgi nebija un es nomiru ļoti apmierināts.

Wed, Nov. 12th, 2014, 02:05 pm

Par maz godinām nacionālos varoņus, es teikšu.

Tas pats Lāčplēsis. Mums akurāt tuvojas totālais bezsvētks, kā janvārī pie virpas, tā knapi aprīlī vai martā var atrauties.
Kaut kad pa vidu, es teikšu, ka februārī, vajadzētu iemānīt, piemēram, Lāčplēša Daugavā Iemešanas dienu un pēc tam uzreiz Ārā Izlīšanas dienu. Valsts svētkus. Pieņemsim, ka februārī Daugava var būt aizsalusi, bet tas ir mazbūtiski. Varētu atzīmēt ar "roņu" peldēm, zemledus makšķerēšanas olimpiādi un tamlīdzīgām zemledus aktivitātēm. Vai arī sviest ūdenstilpnēs mazus, melnus bruņinieķeļus.

Toties būtu jauki svētki, kas iezīmētu ziemas beigu tuvošanos (vot, jāapvieno ar Murkšķa dienu!) un stiprinātu nacionālo garu tautudēlos un zeltenēs.

Wed, Nov. 12th, 2014, 01:13 pm

Poll #20214 Drinking traditions in the Forgotten Realm
Open to: All, results viewable to: All

Vai tu iedzertu kopā ar...

View Answers

muitnieku
26 (54.2%)

augļotāju
21 (43.8%)

prostitūtu
37 (77.1%)

spoguli
25 (52.1%)

veģetārieti
33 (68.8%)

veli
31 (64.6%)

pelēkās civilizācijas spiegu
21 (43.8%)

ķīnieti
30 (62.5%)

filatēlistu
27 (56.2%)

patologanatomu
36 (75.0%)

kaktusu
23 (47.9%)

Jonu Pluntu
21 (43.8%)

kaķi
29 (60.4%)

cilvēku, kura seksuālā orientācija tev nav zināma
37 (77.1%)

cilvēku, kura seksuālā orientācija tev ir zināma
37 (77.1%)

Wed, Nov. 12th, 2014, 12:32 pm

Patriotu testā es izrādījos nabagmājas komendante.

Tue, Nov. 11th, 2014, 04:04 pm

Šī diena vēsturē.

1918.gada 11.novembrī Francijā, dzelzceļa vagonā Kompjenas mežā kaut kādi ārzemnieki parakstīja vienošanās protokolu, ka pirmais pasaules karš klātesošos ir stipri nogurdinājis, no rīta vēl drusku var pašaudīties, bet nu ap vienpadsmitiem vajadzētu mest mieru un iet mājās.

Slepenajā pielikumā kungi atzīmēja, ka vienkārši vajag palaist zaldātus mājās dūšīgi nokniebties, lai uz nākamo pasaules karu pēc 20 gadiem būtu gatava jauna dižgabalu gaļa. Visi paspieda viens otram rociņas un devās mājup vislabākajā garastāvoklī.

Mon, Nov. 10th, 2014, 01:30 pm

Mēs te, ziniet, tūlītās būsim Eiropas Savienības prezidējošā valsts. Tas, protams, nozīmē, ka mūsu īpašumā būs miļards cilvēku, treknākās pasaules ekonomikas, kodolieroči, aviācijas bāzes kuģi, reptiloīdu kontaktpersonas, kemtreilu formulas un patiesība par Kenedija slepkavību. Hoho, tad gan mēs padzīvosim zaļi!

Bet pirmais uzdevums, protams, būs nomainīt ES himnu.

Novecojušā teksta

Prieks, tu gaisma dievišķīgā,
Paradīzes lolojums!
Ugunīgi noreibuši,
Templī tavā ienākam.

vietā liksim daudz aktuālāko:

Augsta dziesma, skani, skani,
Zilā zvaigžņu haosā!
Nemirstīgu dari mani
Tautas vīru eposā!
Apkamp visu firmamentu,
Univerzums nu ir tavs,
Tērp ar violetu lentu
Visus mūs, kad Pikols raus!

Fri, Nov. 7th, 2014, 11:08 am

Šodien Saule ir 148,251 miljona kilometru attālumā no Rīgas Pasažieru stacijas. Esiet uzmanīgi un piesardzīgi, nestāviet tuvu perona malai.

Wed, Nov. 5th, 2014, 10:11 am

Lillā kvadrātiņi.

Tue, Nov. 4th, 2014, 05:23 pm

Par gulēšanu.

Vislabākais miegs, kā zināms, ir tā minūtīte pēc tam, kad ir nobrēcies modinātātājs. Daļa smadzeņu filtrē realitāti, atceras, kur atrodas, kā sauc, personas kods, īpašās pazīmes, sodāmība, apeņu iespējamās koordinātes, uz kuru pusi ir tuvākā izeja un citas vitāli būtiskas lietas. Pārējā daļa kaifā vārtās pa gultu un izbauda eksistenci.

Ja man vajag aizmigt cieši un fundamentāli, tad teicami palīdz grāmata vai mazais komputators, kuru var uzsēdināt uz vēdera. Komputatora labā īpašība ir austiņas, kuras bloķē suņa rējienus, bērnu kaušanos un zvanus pie durvīm "ziniet, mums tur šausmīgi tek/nekas netek". Komputatora trūkums ir tā trauslums. Grāmata iemidzina tikpat labi, turklāt grāmatu var bez bažām nomest zemē vai gulēt uz tās, toties tai nav skaņu atslēgšanas funkcijas.

Galvenais, ir neizlaist no rokām grāmatu vai komputatoru, lai daļā smadzeņu paliek šī neatliekamā trauksme, vaimandieniņ, bet man taču jālasa grāmata/jāskatās Quite Interesting. Šī trauksme padara snaudienu īpaši saldu un iemidzina ar garantiju.

Sun, Nov. 2nd, 2014, 01:56 pm

Nebija redzēta gadus 20. Jauka multenīte ar ļoti vērtīgiem citātiem.

Mūsdienās sevišķi uzrunā brīvā pieeja pie cara un vispār tādas diezgan demokrātiskas attiecības starp zemniekiem un ameperatoru.

Sat, Nov. 1st, 2014, 12:30 am

Pirmais novembris ir iestājies.

Lai Dievs mums visiem ir žēlīgs.

Thu, Oct. 30th, 2014, 06:07 pm

Šodien pie manis pieķērās modernā medicīna un pilnīgi negaidot atzina, ka nemaz tik beigts es neesmu. Nu, ka acis man, iespējams, nevis iet boja, bet ir ar tādu pabiezāku čaumalu un tāpēc rada mānīgu iespaidu, ka tūdaļ sabruks. Visādas smalkas uzpariktes, zodiņu te, pierīti šite (es mulstu, kad attiecībā uz mani lieto deminutīvus), gaismas zibšņi un zili mirdzošs futūristisks sprungulis iesprausts acī.

Kā arī uzzināju, ka esmu vēl tīri jauns cilvēks, man vēl dzīvot un dzīvot, lūk.

Tas viss par nieka 37 eiro.

Thu, Oct. 30th, 2014, 09:12 am

Atvarinājums, tas ir jauki. Var gulēt až līdz astoņiem rītā. Ilgāk nevaru, ēst gribas un mugura sāp. Es jūtos īsti piemērots šādam dzīves veidam. Ja maitas kapitālisti nebūtu visu izjaukuši, mums tagad būtu komunisms, katram taptu dots pēc vajadzībām, un es šitā varētu pavadīt tuvākos 20 gadus vismaz. Kāpēc maitas kapitālisti visu izmaitāja?

Thu, Oct. 23rd, 2014, 08:04 pm

tēja, viskejs - ček.
temperatūra 38.4 - ček.
suns -ček.
sirsniņa dauzās - mierīgi sēžot uz 120 minūtē.

Thu, Oct. 23rd, 2014, 02:20 pm

OK, man uzklupis puņķis necilvēcīgais un, iespējams, kāds lieks temperatūras grāds.

Projekts.

1)centīgi nostrādāt noliktās stundas;
2)iegādāties melno tēju;
3)ripināties mājās un šķaudīt trolejbusā;
4)mājās palīst zem deķa un dzert daudz šķidruma (melnā tēja + viskijs + cukurs + melnā tēja + viskijs + cukurs + melnā tēja + viskijs + cukurs);
5)pūst elpu sejā sunim un vērot reakciju;
6)sarunāties ar rūķiem, kuri dzīvo pie griestiem;
7)skatīties lidmašīnas drošības instrukciju un apraudāties no aizkustinājuma;
8)pamosties tualetē un nezināt, kā es te nokļuvu.

Thu, Oct. 23rd, 2014, 12:10 pm

Vai tikai man katrā tīkla lapā bāž acīs tās nolādētās Japānas dzelzceļa mēnešbiļetes? Aļļo, Internet! Es nebraukšu uz Japānu un ja arī braukšu, es to sūda biļeti nopirkšu pirmajā Nārvesena kioskā, vai nu kas tur Japānā tirgo visādus štruntus. Atšujās ar tām mēnešbiļetēm, idritvaipakreisi, cik stulbam ir jābūt, lai piedāvātu dzelzceļa biļetes otrā pasaules galā? Un es nemaz negribu uz Japānu, es neko labu par to valsti neesmu dzirdējis un cilvēki tur esot fantastiski truli un nepieklājīgi pūšļi.

20 most recent