Tue, Mar. 21st, 2017, 08:40 am

Lietus lāses koku zaros iezīmē vietas, kur nāks laukā pumpuri.

Fri, Mar. 17th, 2017, 04:00 pm

Sāku lasīt par loģikas un retorikas fallācijām. Ahdies, cik daudz fallāciju. Soli nevar paspert, lai neizfallētos piecpadsmit dažādos veidos.

Fri, Mar. 17th, 2017, 12:52 pm

Humanitāri izglītotie un vienkārši izglītotie, un "es esmu stūlbs stūlbenis, bet Marks Aurēlijs (lai šim viegla smilts, šodien akurāt nāves diena) par šo teica tā - " cibiņi, sniedziet palīdzīgu roku.

Rau, tēlotājā mākslā ir negatīvās telpas jēdziens. Kad mēs attēlojam lietas, iezīmējot telpu ap tām, bet ne pašas lietas.
Piemēram, kā vāzīte šitajā bildē: https://en.wikipedia.org/wiki/Negative_space#/media/File:Rubin2.jpg

Kā sauc līdzīgu paņēmienu demagoģijā? Kad runātājs runā par visu, izņemot par to, ko patiesībā vēlas pateikt, un jebkuram ir skaidrs, kādu vēstījumu runātājs vēlas nodot (piemēram - Patagonijas indiāņi ir maitas!) , tomēr paturot jebkurā brīdī tiesības paziņot - es tak nekā tāda neesmu teicis!

Jo tiešām, nevienā brīdī nav teicis, ka Patagonijas indiāņi ir maitas. Bet izteiktie vārdi veido tieši riebīga Patagonijas indiāņa formas caurumu peizāžā, un visiem viss skaidrs un arī runātājs saglabā savu poliktorekto reputāciju.

Zo, kā to sauc?

Wed, Mar. 8th, 2017, 10:28 am

Hme, es tak esmu viens maitasgabals dziļi sirdī. Tikko pārstāju baidīties, topu Riebīgs un Ļauns.

Wed, Mar. 1st, 2017, 02:35 pm

Runājot par matu krāsu. Viņdien iebraucu nomazgāt autiņu Statoilī. Pēc ceremonijas automāts laipni atver izejas vārtus, kuru priekšā daiļi stāv noparkota mašīna.

Man ir pavāja iztēle, tāpēc pat nevaru iedomāties, cik epohālam kretīnam ir jābūt, lai tur noparkotos. Pie tam pustukšā laikā, kad apkārt ir hektāriem brīvas vietas, kurās noparkots autiņš netraucē nevienam.

Pēc brīža pie mašīnas parādās divas blondīnes un lietas kļūst nedaudz skaidrākas. Bet meitenes ielien mašīnas aizmugurē, pie stūres novietojas plikpaurains kungs.

No kā mēs varam secināt, ka blondīgums ir lipīgs. Also, es ceru, ka kungu piemeklēs briesmīga slimība.

Mon, Feb. 27th, 2017, 11:02 am

Katru reizi sanāk savādāk. Sestdien trijatā mēģinājām piesist mošķi, tak tas mani trīs reizes apēda un ceturtajā noēda pavisam un pēdējais varonis knapi paguva mošķim iespļaut vienā no divpadsmit acīm, kad arī pazuda nebūtībā, vāri izkliegdams Marseljēzas pirmās rindas.

Vakar tas pats mošķis tika iebradāts stāvus komposta kaudzē viegli, ātri un efektīvi, ar ko arī visus apsveicu, jo, ziniet, Yog-Sothoth jums nav nekāds Sīrijas migrants no Albānijas, kurš atnāk uz Latviju un steidzīgi aizbēg, jo te tādi neizdzīvo.

Mon, Feb. 20th, 2017, 09:50 am

Tā saule ir viens traks objekts. Vakar izklimtu laukā no mājas un pēc kādas stundas likās, ka atpakaļ vairs nepārvilkšos, tāds bezspēks visā organismā. Šodien, kad to Lucifera zvaigzni aizsedz pūkaini mākonīši, esmu spirgts un līgsms.

Fri, Feb. 17th, 2017, 02:44 pm

Palasīju skolas laiku dienasgrāmatas (nu, kur stundas un uzdotais, un atzīmes sarakstītas).

Ak.

Cik daudz sevī slēpj vienkārši vārdi - "Pirmdien atnest kastīti".

Laik un šēr, ja zināt, ko tas nozīmē :)

Thu, Feb. 16th, 2017, 07:23 pm

Pieslēdzos masu kultūrai, paskatījos John Wick, otro filmu. Pirmo nebiju redzējis, bet principā atvilku paskatīties.

Var tak uzņemt garlaicīgus mēslus, ja pacenšas.

Tas, kas mani pilnīgi piebeidza, bija krievu valoda, sevišķi pirmajā filmā. Holivudas režisori un producenti, es zinu, ka jūs cītīgi lasāt manu augstvērtīgo un slaveno blogu un tāpēc lūdzu, ļoti lūdzu - patrieciet to cilvēku, kurš aktieriem māca krievu valodu. Viņš ir bezdievīgs melis. Tā nav krievu valoda, kādā mēģina runāt aktieri. Labākajā gadījumā tā ir klingonu valoda. Bez subtitriem nemūžam nesaprastu.

Pie tam štrunts par izrunu, nudien. Bet teksti! John Wick ir baisīgs superslepkavnieks, kurš sava baisīguma dēļ angliski tiek saukts par Boogeyman, šausminošu baisuli. Krieviski viņu arī sauc.

Par Baba Jaga.

Viņi ūberslepkavu, kurš teorētiski māk krievu valodu, sauc par bābu. Mhm. Tieši skatoties viņa aktiermākslas neskartajās acīs.

Bet kronis visam bija krievu mafiozās jaunatnes orģija, kad šie deģenerāti, kuri pazaudējuši pēdējās cilvēciskās pazīmes, plunčājās baseinā un bauroja: "Baju, bajuški, baju!". Nu, un tālāk pēc teksta, vilciņš, kodiens sānos, viss absolūti nesaprotamā Krievijas klingonu dialektā.

Iet takš galīgi.

Mīnus trīs acis.

Wed, Feb. 15th, 2017, 04:50 pm

Kā tur īsti palika, ir uz Marsa dzīvība vai tomēr nav, ko?

Wed, Feb. 15th, 2017, 10:21 am

Laiciņš šodien ir īsteni jauks, bet kāpēc es nevaru nomainīt jūzerpikču pret piemērotāku? Tas ir, ieraksts jāizdara ar defaulto bildi, pēc tam var rediģēt un nomainīt. Dīvaini.

Fri, Feb. 10th, 2017, 12:21 pm

Latvju "America First, Latvia Second":

a)"Latvia Second" uzraksts ir šķībi novietots, vienīgajiem no visiem asprāšiem:
b)tiešām neatradās neviens, kurš mācētu runāt angliski UN drīkstētu pirkt šņabi un cigaretes?
c)par Latvijas koordināšu norādīšanu kara gadījumā smējos ilgi un gauži.

Fri, Feb. 10th, 2017, 10:58 am

Cilvēki maksā bargu naudu, lai aizbrauktu uz kaut kādām sāls raktuvēm, nobrauktu kilometru dziļi pazemē un tur elpotu sasālīto gaisu, speleoterapija saucas.

A mums tāda speleoterapija tepat pa rokai, izej uz ielas un esi dziedināts uz līdzenas vietas.

Prieks dzīvot, biedri!

Tue, Feb. 7th, 2017, 05:20 pm

Dānija, Zviedrija, Norvēģija, Beniluksa valstis...skaitās pie bagātām un laimīgām, un sociāli vienlīdzīgām valstīm. Also, tās visas ir monarhijas.

Pieņemu, ka strēķītis konstitucionālas monarhijas nāk tikai par labu.

Kur te pieņem darbā par Latvijas karali?

Mon, Feb. 6th, 2017, 10:58 pm

Padzīvoties pa danču festivāliem reizēm nāk par labu, lai cik gauži sākumā gribas nevis dzīties uz elli, bet gan ierakties zem segas un mierīgi nosprāgt. Vides maiņa ir svētīga. Plus vēl dabūju tumsā spīdošu ķinķēziņu kā atzinību par otro vietu trumuļu divīzijā, tas uzlabo garastāvokli. Also, paklimst pa bērnības tekām, kuras minu pirms, bļins, 30 gadiem, izdzīvot mikrobusa avārijā un paelpot vienu gaisu ar priecīgiem jauniem cilvēkiem, tas viss bija jauki.

Tiesa, kad tuvosies nākamais fests, man tikpat stipri gribēsies ierakties zem segas.

Mon, Jan. 30th, 2017, 11:20 pm

Vispār, krutākie dievi ir kalēji.

Tiem seko krāsotāji, pēc tam atslēdznieki, tad galdnieki un namdari.

Dievišķo amatu reģistra apakšā mitinās skroderi.

Mon, Jan. 30th, 2017, 03:03 pm

Cita starpā, kā gāja ar Tēzē izguldinātajiem divu kvadrātmetru svētceļniekiem? Cik lasīju, atsauksmes ir pilnas sajūsmas un pacilājuma. Tiešām neviena sāpju stāsta "es viņiem pašu labāko, a jamie piesmēja un pameta"?

Mon, Jan. 30th, 2017, 02:08 pm

Ielīdu internetā. Jezuss! Steidzīgi iebēgu atpakaļ.

Visi tik gudri un dusmīgi.

Kas ir "daiļliteratūras garīgā sūtība"?

Mon, Jan. 30th, 2017, 12:15 pm

Runājot par augsto politiku (man patīk gvelzt par lietām, kurās neko nesajēdzu) - visu cieņu Trumpauskim. No priekšvēlēšanu solījumiem neatkāpjas, dara visu to sviestu, ko bija samuldējis. Respekt un uvažuha!

Fri, Jan. 27th, 2017, 01:20 pm

Visu uzzinu pēdējais.

Izrādās, pa visu Ķīnu ir viena pati laika josla.

Tas rada zināmu drošības sajūtu, pat ķīnieši neizturēs Rīgā pēc Pekinas laika.

20 most recent