Wed, Jul. 29th, 2015, 08:33 am

Ņu, kāds dabūja to desmito Vindozi?


Nē, beta versijas neskaitās, paliek takš mierā.

Wed, Jul. 29th, 2015, 08:29 am

Es izskatoties pēc biļešu kontroliera, teica kāds sabiedriski apzinīgs pilsonis, kura draugam kaut ko tur nav iedevuši, jo jamais palicis 40 eiro parādā par vizināšanos bez biļetes, tāpēc, gaidot pēdējo 7.tramvaju Ķengaragā, ir jānoskaidro, vai es arī neesmu no tās šlakas?

Tue, Jul. 28th, 2015, 10:16 am

Heh, vakar pasēdējām ar bijušiem kursa biedriem, pamēļojām par dzīvi kā šitādu.

Esmu no visiem pats jaunākais, bet vienīgais ar sirmiem matiem. Fe.

Mon, Jul. 27th, 2015, 12:03 am

Nu, re, Viļuma tusis ir pievinnēts, ar visu, kas piedienas + dārza pāviljons , druscītis lietus un maķenīt kultūras Bārdu dzimtas formā.

Paldies [info]aizliegts_v, un aiciniet ciemos vēl!..8)

Thu, Jul. 23rd, 2015, 01:14 pm

Saskaņā ar telefonu, es nosvilinu ap 3600 kalorijas diennaktī, tas ir bāzes metabolisms + smagais vōrkauts, kāpjot uz trešo stāvu un atpakaļ. Tas izskaidro mežonīgo svīšanu, un tomēr, kāpēc es nepalieku liess kā niedre?

updāte - Ja jums ir atliekusies Microsoft Health aplikācija, nebēdājiet nenieka. Pielieciet telefonam English(UK) valodu un lietas nokārtosies. Bet tieši UK, citu paveidu angļu valodas neģeld.

updāte divi - mani iedzen samulsumā tas, ka ir pieejamas aplikācijas, kuras darbojas tikai uz Windows 10. Tas ir, šobrīd nedarbojas vispār.

Thu, Jul. 23rd, 2015, 11:50 am
Dzeja

Kas lēni nāk, tas labi nāk. Vairākas nedēļas centos atcerēties, kurš no komandas tad beigās satika snarku. Beidzot biju izdomājis, ka tas laikam būs bijis Bebrs. Bet šodien pavēros internetā (paldies Dieviņam, Dodžsons ir miris jau vairāk nekā 70 gadus) un izrādījās, ka tas bija Maiznieks.

"It's a Snark!" was the sound that first came to their ears,
And seemed almost too good to be true.
Then followed a torrent of laughter and cheers:
Then the ominous words "It's a Boo—"

Then, silence. Some fancied they heard in the air
A weary and wandering sigh
That sounded like "-jum!" but the others declare
It was only a breeze that went by.

They hunted till darkness came on, but they found
Not a button, or feather, or mark,
By which they could tell that they stood on the ground
Where the Baker had met with the Snark.

In the midst of the word he was trying to say,
In the midst of his laughter and glee,
He had softly and suddenly vanished away—
For the Snark was a Boojum, you see.

Lai jums jauka atlikusī diena un izdodas atrisināt neskaidros jautājumus.

Mon, Jul. 20th, 2015, 03:50 pm

Prokrastinācijai veltītās desmitgades pasākumu ietvaros pabiju internetā un palasīju par lietām. Turpmāk labprāt ēdīšu lietas, kurās atrodas nātrija glutamāts un/vai palmu eļļa.

Fri, Jul. 17th, 2015, 04:46 pm

Dienas paradokss - šai klimatā esmu daudz sausāks nekā ekvatoriālo salamandru iecienītajos +28 grādos, jo tās trīs lietus piles izžūs, bet sviedru spainis - nekad. Jau tāpat visas drēbes baltos plankumos.

Fri, Jul. 17th, 2015, 02:44 pm

Kad es izgāju uz ielas, vēl drusku pilināja, bet tad lietus pārstāja līt pavisam. Es ieskatījos pulkstenī un tur bija precīzi 14:10...8)

No kā mēs secinām, ka Žāklītis mani mīl un vēlas, lai es justos labi.

Esmu atgiezies ofisā un no 15:00 ir pieļaujams mērens taifūns, kuram ap 17:30 vajadzētu aprimt. Paldies par uzmanību.

Fri, Jul. 17th, 2015, 01:12 pm

Šodien pats galvenais, biedri un biedrenīcas, ir tas, lai lietus un krusa nepiemeklētu mūsu dārgo galvaspilsētu laikā no 14:10 līdz 15:00, kad es svētīšu šo zemi, to personīgi pārstaigādams.

Fri, Jul. 17th, 2015, 10:18 am

Mazliet mulsina daudzu webssaišu un servisu dīvainās dizaina idejas par to, ka piereģistrēšanās poga (sign up) ir milzonīga, stāv ekrāna centrā un uz to rāda ašpadsmir bultas un uzraksti "spied šite!!!", bet login poga (sign in) ir maza, bēdīga un pelēka, sēž ekrāna stūrītī un ir grūti atrodama.

Thu, Jul. 16th, 2015, 04:52 pm

Lieta, man patīk tekošajos (puns intendēts) laika apstākļos ir tāda, ka var nepārspīlēt ar zālāja laistīšanu.

Thu, Jul. 16th, 2015, 02:18 pm

Kāpēc izvairos no karjeras veidošanas?

(Salamana pamācības 3.35) Gudrie mantos godu, bet, ja arī ģeķi izvirzītos uz augšu, viņi tomēr kļūs apkaunoti
Jo (Salamana pamācības 26.1) Kā sniegs neder vasarai un lietus ražas novākšanas laikam, tā nepiederas gods ģeķim.
Tomēr neuztveriet šo nopietni, jo (Salamana pamācības 26.9) Kā ērkšķu zars, kas nonācis piedzēruša rokā, tāds ir gudrs izteiciens neprāša mutē.

Mon, Jul. 13th, 2015, 11:18 am

Dziļākajā bērnībā, kad interneta nebija, telefoni bija ar ripām un pie drāts, un televizorā rādīja stundām garās Brežņeva runas, es lasīju grāmatas un šķendējos par to neticami garlaicīgo vietu, kurā atrodos. Mērenās klimatiskās zonas mērenais centrs.

Kas mums te ir, es jautāju? Kalni ir? Mhm, desmit metrus augsti vismaz. Pat smiekli nenāk. Jūra ir? OK, ir kaut kāda plančka. Kad pietiku pie jūras klāt, gaidīju, kad tas paisumbēgums iestāsies. Jūra pakāpās tuvāk par kādu trešdaļsprīdi un tas bija viss? Garlaicība. Kas mums te aug? Egles...tās pašas, kuras aug tuvāko xtūkstoš kilometru apkaimē, izmisums. Kādā brīdī ieraudzīju dialektu karti. Re, kaut kādi ventiņi, Sēlijas - Aizmalēnijas izloksnes un kas ir dzimtajā ciemā? Dzimtais ciems atrodas nekādās izloksnes nekādajā akcentā, akurāt pa vidu. Mēs pat runājam nekādi. Koki mums ir tādi, kā visur, akmeņi visparastākie un zaķi bez brenda.

Un nekas pie mums nenotika, sevišķi vasarās. Grāmatās rakstīja par kaut kādām LOTOS vienībām, kurās piedalās visi pogolovno, rukā kā vājprātīgi eži un piekopj visādus piedzīvojumus. Atbildu - nekādu LOTOSu pie mums nebija, pat smakas no tiem nebija un ne mazākās eksistences pazīmes ar sajūtām uztveramajā apkārtnē, kura gan neko lielu neietvēra, bet nu, nebija un viss. Obligātā literatūra ir leģenda, teiksma un vecu bābu muldoņa, nevienā skolā, nevienā vasarā nekā tāda nekad nav bijis, nevienam. Grāmatās par to rakstīja, bet realitātē - nekā tamlīdzīga. Nolāpīts, es teicu, vasarās klunkurēdams uz ciema bibliotēku pēc kārtējām 4 grāmatām par aizraujošām lietām, kuras atrodas visur, bet ne šeit.

Tie paši Dziesmu svētki, kuros kārtīgi latvieši iet, stāv un krīt veselām pūrvietām. Nu, no kurienes tas viss, grhhh, no kurienes tie visi cilvēki rodas, ja minētajā dzimtajā ciemā neviens nekad un neko pat ar vārdu neieminējās, ka kaut kas tāds vispār eksistē? Nu, nebija nekādu Dziesmu svētku, nebija nemaz. Televizorā bija, grāmatā bija, realitātē - e? Pirmā dzirdēšana. Kaut kādi teorētiski svētki, kuros piedalās kaut kādi cilvēki no vietām, kuru, ticamākais, nemaz nav.

updāte. Par vasarām runājot, vai jūs cīruļus iemīlējāt vai ienīdāt? +30 grādi, biešu lauks no apvāršņa līdz apvārsnim, vientuļš resns puisēns ar trulu kapli, kuru nedrīkst uzasināt, jo iemesls, un kapa klusums, kuru vēl baisāku padata nolādētā, nebeidzamā, pretīgā pļirkstēšana, kad tas mērglis skrien pa gaisu pilnīgā bezjēgā.

Fri, Jul. 10th, 2015, 11:48 am

Pumpudrumpumpum - pum!

Polārās mitrenes salasās zem papardēm, dzer olu liķierus un smīkņā.

Thu, Jul. 9th, 2015, 01:05 pm

Nupat piezvanīja no numura +371 67650326. Neko neteica, pārtrauca sarunu. Atzvanot neatbild. Gūgle saka, ka ne man vienam tā notiek. Kas tas par numuru un ko tam vajag?

Sun, Jul. 5th, 2015, 10:03 pm

Fuh, festivālu beigas. Piektdien, sestdien Bauskas kantrī mūzikas festivāls (septiņpadsmitais pēc kārtas, astotais, kuru apmeklējam). Šodien gan ļoti mierīgi, bet tomēr izbraukums, jūra, viļņi un mājupceļš. Garais vīkends uzskatāms par izbeigtu un tagad atliek uzvarēt slinkumu, aiziet līdz virtuvei iejaukt lielu krūzi tējas ar pienu, lai tas būtu galīgi pienaglots pie sienas.

Fri, Jul. 3rd, 2015, 04:06 pm
Elementi - Blondīne, ātrvilciens, trīs gliemeži un granāta

Pārdomas.

a)blondīne un trīs gliemeži brauc ātrvilcienā, vienam no viņiem ir granāta. Pirmais gliemezis saka - da nu jūs visus, un izlec pa logu.

b)blondīne vada ātrvilcienu, pa sliedēm rāpo trīs gliemeži. Vienam no viņiem ir granāta. Blondīne met pa mēmajiem un sabrauc pārējos divus.

c)trīs gliemeži ir nospēruši ātrvilcienu un tagad bēg uz Vjetnamu. Te pēkšņi viens no viņiem izrauj granātu, sprādziens. Visi lido pa gaisu, pārējie prasa, wtf?! granātgliemezis novelk čaulu un purina blondos matus;

šitais varētu pavilkt:

d)blondīne nokavēja ātrvilcienu, garām rāpo trīs gliemeži. Blondīne saka, veči parausiet līdz Ķegumam? OK, kāp virsū. Jūs lēni rāpojat, saka blondīne. A kas, mēs esam gliemeži! A man ir granāta, saka blondīne un gliemeži panāk ātrvilcienu pie Ogres. Ā, nē, man sajuka, tas ir granātābols, saka blondīne.

Fri, Jul. 3rd, 2015, 09:55 am

OK, vasara oficiāli sākusies, pārejam no segšanās ar dūnu segu pie segšanās ar palagu.

Thu, Jul. 2nd, 2015, 03:09 pm

Jebšu neba smakris teju spēkratā, bet zustrene doršā.

20 most recent