Sat, Feb. 10th, 2018, 02:30 pm

Par augsto mākslu runājot, esmu uz nāvi slims un īsinu pirmskrematorija laiku, blenzdams uz seriāliem.

Uzgūglēju ko svaigu, Altered Carbon. Noskatījos 10 minūtes un nospriedu - sūds. Pēc desmit minūtēm mainīju viedokli uz "galīgs sūds". Pirmās sērijas 32.minūtē izdarīju kopsavilkumu - absolūts sūds un totāls apkaunojums jebkam, kas ar to saistīts. I mean, tikai Colony vietām šo pārsita savā stulbumā un tikai pateicoties tām šausmām, kuras attēloja galveno varonieni.

Bet es, protams, noskatīšos visu, kas vien ir iznācis, ar vāru cerību, ka kāds sīks mazbrīdis nebūs galīgs draņķis. Also, es tāpat lielāko daļu laika nogulēšu, bet kā fona troksnis šis būs pa pirmo.

Fri, Jan. 26th, 2018, 12:49 pm

Pārfrāzējot prezidentu Kenediju - mēs to nedarīsim nevis tāpēc, ka tas ir grūti. Mēs to nedarīsim tāpēc, ka ir piektdiena!

"Aāāaaa!!!" pūle (1) sajūsmā rēc, vicina karogus un gavilē.


(1) - jo "pūlis" ir seksisms, it kā sievietes šai laikā vergotu pa mājām un/vai baznīcām. Laiks atzīt, ka viņas ir tikpat slinkas sušķes kā skaistākā cilvēces daļa.

Tue, Jan. 2nd, 2018, 03:38 pm

Laiks iet un iet un neapstājas, zemes virsū nav tam mājas, karoč, lietas ir jāsaplāno, pirms jau ir par vēlu.

Piemēram, manu bēru noslēgumam (ja nu tādas netīšām notiek, par ko man nav īstas pārliecības, bet nu drošs paliek nedrošs) liekas piemērota šāda dziesma.
https://www.youtube.com/watch?v=jrXP5zoFxss

A jums jau viss sagatavots? Akmenis noskatīts, uzraksts sacerēts, urna ielikta bukmārkos interneta pārlūkā, zārka materiāls jau nolemts un mirstamkleita pašūdināta?

Ak jā, priecīgu visiem Jauno Gadu!

Mon, Dec. 18th, 2017, 11:00 am

Manā galvā (laikam jau jūsējā arī) dzīvo kādas sešdesmit apakšpersonības. Ir apzinīgais departaments. Tas atbild par mošanos laikā no rītiem, ielien jebkurā sapnī un paziņo, ka prieki beigušies un jālien laukā no gultas. Vēl ir pāris enciklopēdistu, kuri izraks laukā jebkuru atmiņu, bet ne uzreiz. Ja es kaut ko nevaru atminēties, es saku - veči, ir tāda lieta, vajag. Pameklējiet. Jūs mani zināt, es parādā nepalikšu. Un pēc dienas vai divām, hops, ir, atrada arhīvos, nopūta putekļus un izcēla gaismā. Paldies, es viņiem saku, baigie malači jūs esat, un šie tādi laimīgi un lepni iet atpakaļ uz saviem ofisiem, tetri spēlēt līdz nākamai reizei.

Tad ir juridiskais departaments, viņiem liekas, ka viņi dara labu un noderīgu darbu. Tur ir kādi trīs likumu tārpi, kuri atbild par to, lai es nekad neaizmirstu netaisnības, kuras man nodarītas pirms 40 gadiem. Katram sava pieeja un argumenti, viens ir eksperts iekš romiešu, otrs iekš anglosakšu tiesībām un trešais ir eksperts по понятиям. Visus trīs vienlaicīgi pieveikt un pierādīt, ka šodien ir cits gadu tūkstotis, man pagaidām nav izdevies.

Tad ir Omnicentrs, kantoris, kurš gādā par izklaidi. Operatori vāc informāciju - kādi trīs uztver valodu, vēl pāris ķer vizuālos tēlus un trīsdesmit interni paniskā steigā dragā pa klaviatūrām. Tas viss nonāk Omnimetrā, lieljaudas superdatorā, kurš iespaidus un tēlus izmētā pa plauktiem un mēra spriegumu starpības starp dažādiem objektiem, atlasa labākos un tur pa rokai buferī. Tad, gadījumos, kad juridiskais departaments atkal pārcenšas, man pa rokai ir svaigs joks, ko pastāstīt pašam sev. Ja spriegumu starpība ir pareizā, es pasmīkņāju un varbūt vēl kāds blakus, un tad Omnicentrā ir lieli svētki, visi klapē cits citam pa plecu, dala prēmijas, svin un sēž ar plikiem dibeniem uz kopējamā aparāta. Bet tikai uz pussekundi, jo šis darbs nedrīkst apstāties.

Vēl ir ekspertu komisija, kura ik pēc desmit sekundēm klasificē telpā esošās sievietes un tad notur debates un vēlēšanas par to, kuru šoreiz definēt par pašu labāko. Juridiskais departaments pieprasa šo pasākumu slēgt pie velna vecāsmātes, jo par tādām izdarībām pienākas ne ar ko neaprakstāmi sodi.

Vispār, liela jezga.

Wed, Dec. 13th, 2017, 04:24 pm

Še tev nu bija. Izrādījās, ka sniegpārslas ne joda nav unikālas. Tas ir, molekulārā līmenī jā, bet, ja labi ieskatās, un ir cilvēki, kuri var izsist piķi ieskatīšanās apmaksai, tad jamie saskaitīja, ka ir 35 dažādi sniegpārslu veidi.

https://www.huffingtonpost.com/2015/01/03/snowflakes-35-different-shapes-infographic_n_6401274.html

Tue, Dec. 12th, 2017, 04:12 pm

Klusi priecājos, ka ir vēl tēmas, kuras var ģenerēt 150 un vairāk komentārus, tas ir jauki.

Fri, Dec. 8th, 2017, 03:12 pm

Mūsu piektdiena kalendārā! Svētīts lai top tavs vārds un tavs prāts lai notiek kā debesīs, tā arī virs zemes. Nāc un atpestī mūs no visa ļaunā, un ieved drusku kārdināšanā, pavisam mazliet, daudz nevajag. Mūsu dienišķo alu dod mums šodien, un atliec savus darbus uz pirmdienu, kā arī mēs atliekam savējos. Jo tev pieder šis vakars, sestdiena un svētdiena, āmen.

Thu, Dec. 7th, 2017, 10:02 am

"Šis ir apzeltīta nefrīta ceļš, kurš ved pāri vienīgajam mistiskās Ro planētas kontinentam," pārmetoši teica ķirzaka, "vismaz dubļus būtu nomazgājis no sava sarūsējušā vāģa!" /Troļļa Nātana atmiņas/

Fri, Dec. 1st, 2017, 10:54 am

Hm, laikam es zinu, no kurienes tā sērga ar Ziemassvētku trakošanu jau no novembra. Leiši Paņevēžā šausmīgi izsamist, jo pilsētas galvenā egle vēl nav saslieta, jesusmarija, advents bez egles, negerai! Pilsēta ir šokā, ēdnīcas aizvērtas, pa ielām skraida traki suņi.

http://www.delfi.lv/news/arzemes/pirmssvetku-tracis-lietuva-panevezas-iedzivotajus-satrauc-egles-uzstadisana.d?id=49502913

Thu, Nov. 30th, 2017, 11:31 am

Visas ciešanas rodas no salīdzināšanas. Ieeju Spirits un Vainā, tur mērķa produktam ir atlaide. Prieks, kur rodies, es iekšēji gavilēju, nopērku mērķa produktu un laimīgs dodos pasaulē, iztēlē jau pielējis seju līdz stadijai "ar rozā banti pārsiets sivēns". Bet tad es ieeju blakus lielveikalā un arī tur mērķa produktam ir atlaide, un gala cena ir par Vienu Eiro zemāka, nekā Spiritā. Viss, mana diena, nedēļa un pusgads ir sagandēti, posts un izmisums ir mani otrie vārdi, neveiksmes mani vajā un harpijas ķērc ausīs, un nav man laimes ne šajā, ne nākamā, ne aiznākamā dzīvē.

Wed, Nov. 29th, 2017, 05:04 pm

Mani šodien nosauca par antropomorfu ķēmu.

Un ko tu esi sasniedzis dzīvē?

Wed, Nov. 29th, 2017, 11:32 am

Ek. Moš, pieķerties pie kristietības, kļūt glābtam un rakstīt aizgrābtīgus rakstus par garīgo gaismu, ērkšķaino grēka ceļu un citām foršām štellēm? Vismaz nebūtu garlaicīgi. Varētu Bībeli pa gaisu vicināt un visādus psalmus citēt, un tad ar to, blaukš! pa galdu, nu, tā lai visiem ir skaidrs, ka šitas ir tā pa nopietno.

Kā arī netīšām nošņāpu sev pusi bārdas, nācās pielāgot seju.

Tue, Nov. 28th, 2017, 01:06 pm

Pēcdzimšanas dienas pārdomas, šūpojoties uz klinšu kraujas malas šūpuļkrēslā un vērojot, kā saulrietā aizlido odžu kāsis.

https://www.youtube.com/watch?v=xIo4eVCgAFs

Mon, Nov. 27th, 2017, 12:07 am

Poll #21110 Novembris, ziniet
Open to: All, results viewable to: All

Dārgais Sirdna!

View Answers

Kas ir, ko atkal vajag?
12 (16.7%)

Jezuss, gandrīz aizmirsu! Daudz laimes dzimšanas dienā!
19 (26.4%)

Dauct lamu, ser, dauct lamu.
21 (29.2%)

Ak tu, vecais razbainieks! Nāc šu! /cieši apskauj/
20 (27.8%)

Tu vēl dzīvs?! Nē, nu labi, labi...ok, čau, man jāskrien!
5 (6.9%)

Jes! Daudz laimes, daudz visa, še rublis tortei!
18 (25.0%)

Visa kolektīva vārdā mani piespieda nolasīt šo tautas dziesmu:"Pati māte dubļus brida, daudz laimes!"
6 (8.3%)

Ak ta 45 gan, ko? Hehe. Sīkais!
19 (26.4%)

Ak ta 45 gan, ko? Bļins, tu gan esi izraktenis!
6 (8.3%)

Cits variants komentāros.
6 (8.3%)

Fri, Nov. 24th, 2017, 04:08 pm

Teravata budisms.

Kā arī Gigavata, Megavata, Kilovata, Hektovata, Dekavata un vienkārši Vata, priekš lohiem.

Fri, Nov. 24th, 2017, 12:43 pm

Kāpēc Instagrama logo ir veļas mašīna?

Fri, Nov. 24th, 2017, 09:30 am

Novembris, kas var būt foršāks par novembri, e? Galīgi nekas. Visi pārējie gada mēneši nobāl un mēģina izlikties, ka tie nav viņi, kad istabā ienāk novembris un apjautājas, nu, zvēruļi, kurš te ir visvājākais? Visi mēneši viņu apskauž un visas mēneses grib ar viņu kniebties.

Tue, Nov. 21st, 2017, 07:02 am

Brīvdienas, kā jau ierasts, bija drusku par īsu. Man tieši vēl kādas septiņdesmit trīs noderētu. Nē, nu labi, kādas divsimt.

Sat, Nov. 18th, 2017, 11:01 am

Kaut kad pamēģināju lasīt tās 50 nokrāsas, bet kaut kā nesanāca, pārdesmit lappuses izlasīju un pametu. Klāt garie rudens novakari, pamēģināšu vēlreiz.

Jāpalasa tak, ko tādos simtos miljonu ir sapirkušas patriarhālās sabiedrības un vīriešu dominances nomocītās dāmas. Laikam aizraujošs stāsts par savstarpēju cieņu starp dzimumiem un vienlīdzību.

Thu, Nov. 16th, 2017, 05:45 pm

Tā kā man pietika attapības paņemt kabatas nazi līdzi uz lidostu, tas tika man atņemts un ceru, ka drošības darbinieks, kurš to piesavinājās, nogriezīs sev kaut ko ļoti vērtīgu un briesmīgi noskums.

Bet vīrs bez kabatas naža ir kā zirgs bez lietussarga, tāpēc devos sagādāt jaunu. Sagādāju. Un, vai nu tas nav gluži Victorinox ražojums, vai arī tie Šveices naži ir autsorcēti uz Krakovu, vai vēl kaut kas, bet senākos laikos pirktie nazīši bija rūpīgāk nostrādāti nekā šitas. Bet ko tur daudz. Ja korķu viļķis neiztaisnosies pie otrās pudeles, tad būs gana labs arī šitāds.

20 most recent