Wed, Apr. 22nd, 2015, 11:25 am

Gandrīz šī diena vēsturē.

1999.gada 4.aprīlī ēterā (kura nemaz nav) iznāca Futurāmas pirmās sezonas otrā sērija, kurā visu bērnu draugs netiklis Benders apņēmās būvēt izklaides parku ar blekdžeku un šļuhām (un varbūt bez parka). Šodien bez tā neiztiek neviens normāls projekts ar budžetu virs 10 000 eiro.

Mon, Apr. 20th, 2015, 02:58 pm
Sporta jaunumi

Tā kā pēdējā laikā esmu koncentrējies uz Bretaņas hercogistes nosargāšanu pret visādiem mūdžiem (tak nenosargāju, pēdējais de Renē mantinieks, bīskaps, tļa, līda kauties un letāli atrāvās, nepamanīju, mea culpa, tagad Valuā mūs paņems un tutū dinastija), vārdu sakot, strādāju garīgumentālu darbu, mana otrā daļa aizvilka mani uz fitnesa klubu, kā personu, kuru reizi mēnesī var vest tāpat vien patusēt. Pirmo pusstundu es jutos ļoti varonīgs, bet tad viņas sāka pievērsties presei un muguras muskuļiem, abet man šai jomā nav nekā tāda īpaša. Bet vismaz izvēdināju organismu un tagad jūtos aplam sportisks. Štrunts ar Bretaņu, iestāšos par kādu īru hercogu un tad jau kaut kā.

Also, Coherence (2013) izrādījās tīri jauka filma. Mani aplam kaitina tā mode filmēt ar kameru drebošā roķelē, bet ar laiku filma kļuva gana interesanta, lai šī stulbā izdarība man pārstātu krist uz atlikušā nerva. Nu, vārdsakot, atlidojusi ellīga komēta, a pa to laiku mājā savācas draugu (bugege! zinām tādus draugus!) kompānija, nu, un nodziest gaisma. Gaisma parādās, toties ļoti mīlīgi un patīkamā tempā attīstās elle zemes virsū, un arī nākamais saulainais rīts neatnes laimi, un tas viss, imho, bez neviena specefekta, izņemot to brīnumsveci debesīs.

Sun, Apr. 5th, 2015, 10:09 pm

Hm. Vakar sanāca pavairāk degvīna iedzert [info]puces brāļa dižjubilejā, šorīt modos ar zināmām bažām, kā nu būs, bet sajūtas, teikšu kā ir, it kā būtu skaidras bērzu sulas dzēris. Jauki. Pierakstīšu to pie leģendām par labo šņabi. Jauks pasākums bija.

Fri, Apr. 3rd, 2015, 12:05 pm
Universālā blogera piezīmes

a)1997.gada filma Event Horizon. Kā nākotnes vīziju piedāvā pastāvīgu cilvēku koloniju uz Mēness 2015.gadā. He;
b)ja putrai vārot pieliek rozīnes, jārēķinās, ka tās izdzers daļu šķidruma un auzu pārslām pietrūks;
c)rozīnes auzu pārslu biezputrā patiesībā ir liekas un ar savu saldeno skābumu bojā to lieglaimes simfoniju, kas ir auzu pārslu biezputra.

Fri, Apr. 3rd, 2015, 11:22 am

Kāpēc flomāsterus sauc par flomāsteriem?

Tue, Mar. 31st, 2015, 11:11 am

OK, tiktāl nu būtu. Pēdīgā cibošanās no dzimtā kantora un sekojošas brīvdienas, kurās varēs ar visu ko jauku nodarboties, piemēram, meklēt jaunu dzimto kantori, staidzināt suneni, kad viņai pāries TAS, cept kartupeļu pankūkas un vārīt zapti ar viskiju pēc senas vecmāmiņas receptes.

Fri, Mar. 20th, 2015, 12:10 pm

Mākoņi pat uzlabo redzamību, var ar neaizlīmētu aci skatīties aptumsumus.

Thu, Mar. 19th, 2015, 11:33 am
Pāris teikumos.

Man te nekas nav rakstīts ilgāku laiku un, kā lai saka, neko tādu arī negribas rakstīt, izņemot "zeme, atveries!", bet es zinu, ka ne nu atvērsies, ne kā, un projekts "cibas_killeris", kad kopienā var iepUOstēt (kā man riebas šitie "uo", kad katrs, kam Dievs devis kaut pusi bungādiņas, var skaidri dzirdēt un saprast, ka izrunā "oa", iepOAstēt, bet nē, vot, ja Endzelīns ar to Mjūlenbachu šito izdOAmāja, tad es viņiem piedošu, baigi prikolīgo grāmatiņu sarakstīja, nu, to vārdnīcu, par to daudz ko var piedot un vēl krogā uzsaukt 0.3 litrus Aldara Zelta, vairāk nē, ja viņi vispār dzer, Endzelīns tak pliks pa māju staigājis, kas ir praktiski, jo drēbes nedilst, bet ādas mēbeles nav tik patīkamas, nujā, un tādi plikstaidzekņi vispār ir pilni ar novirzēm no normas, piemēram, ēd tikai sautētas bērzlapes vai taisa kausēta sviesta klizmas, nujā, vārdu sakot, Endzelīnam un tam vācietim, kurš, man liekas, gan to alu izdzertu, lai gan tas var būt tikai mīts par tiem vāciešiem, ka šie alu dzer, varbūt viskiju lej rīklēs, teitoņi sasodītie, bet nav svarīgi, karoč, Endzelīnam un tam Mīlenbaham es vēl varbūt to piedotu, bet, ja kāds cits to izdomāja, manis pēc, kaut vai Rainis, kuram tāpat jau daudz visādu grēku uz dvēseles, piemēram, sarakstīt visādas garlaicīgas glupības, ar kurām bērnus skolās spīdzināt, Lellītis Lollītis, riorasā, nē, pat Raiņam es šito "uo" padarīšanu nepiedotu, ni un ni, un nemaz nenāciet man lūgties, vienalga nepiedošu, ne par kādu naudu...ē, atceļam, par naudu piedošu, graudus man nevajag, bauda, hehe, ja nu vienīgi estētiskā, un tad man vajadzēs jaunas brilles, kuras man ne par kādu estētiku nepārdos, tikai par nicināmo metālu, bet jā, par naudu varētu šo to piedot, vēl Makiavellis norādīja, ka cilvēki jums piedos visu, nopietni, dajebko, izņemot mantas un zelta sudrabiņa konfiskāciju, šito nekad, karoč, materiālie līdzekļi ir kolosāls piedošanas instruments jau kopš laikiem, kad pasaules galvaspilsēta bija Neandertālē) tātad, ka kopienā var iepOAstēt (haha!) lūgumu tapt nomušītam un raugi, nepaspēj vēl tu, cilvēks, aiziet no Kleistiem uz Purvciemu, kad jau Āgenskalnā esi pagalam, lūk, bet projekts neaizgāja un rakstīt arī nav sevišķas iedvesmas.

Kaut kā tā.

Thu, Mar. 12th, 2015, 05:45 pm

Terijs Prečets tavo.

Lakijs bastards.

Wed, Mar. 11th, 2015, 12:06 pm

Kādā askēzē ir devies [info]unpy, ka Cibā nemaz nemana?

Thu, Mar. 5th, 2015, 04:07 pm

Šodien ir visai pretrunīgs svētks, saucas, es pat nezinu, kā. "World Book Day". Pasaules grāmatas diena? Rodas jautājums, kas ir pasaules grāmata un kā ar to cīnīties? Planetārā grāmatas diena, lai ir skaidrāk, bet baisāk? Lūk, tā ir pirmā problēma.

Otrkārt, vārds "pasaules" implicē kaut ko vairāk par dzimto rajona slimnīcu. Bet Planetāro grāmatas dienu katrā valstī atzīmē pēc saviem brīviem ieskatiem, it nemaz nemulstot, ka tepat ap stūri Planetāro dienu nemaz ij netaisās atzīmēt. Tā ir nākamā problēma.

Treškārt, valdība no mums slēpj patiesību. Pilnais it kā planetārās, it kā grāmatas, it kā dienas nosaukums ir "World Book and Copyright Day", aha! Lūk, ko masoni svin savās ložās un parteros! Autortiesības, ha.

Lai vai kā, apsveicu visus Starptautiskajā (?) Grāmatas dienā!

Tue, Mar. 3rd, 2015, 12:57 pm

Ak, Žāklīti, tas agrais pavasaris.

Oficiāli pasludinu martu par gada ļaunāko mēnesi. Pie tam mēnesim ir tik stulbs nosaukums. M-a-r-t-s. Fe.

Mon, Mar. 2nd, 2015, 01:43 pm

Reizēm ilgojos pēc Dauna sindroma.

a)tā ir ģenētiska problēma, un neviens, lai kā censtos, nevar tev piešūt "pats vainīgs", "saņemies taču vienreiz" un "beidz izlikties";
b)Dauna sindroma aplaimotie ir lādzīgi pēc dabas, kas padara murgudzīvi ar viņiem daudz patīkamāku, nekā ar visādiem nīgriem šizofrēnijas vai depresijas piemeklētajiem, uz kuriem ir daudz ērtāk attiecināt punktu a);
c)vismaz ir zināms, kur ir problēma.

Sun, Mar. 1st, 2015, 11:09 pm

Dienas varonis ir Alberts Kivlenieks. Goda nosaukums ir piešķirts par frāzi: "Paņemt aiz Lieldienām".

Hehe...8)

Fri, Feb. 27th, 2015, 10:14 pm

Spoks pagalam. Škrobe.

Thu, Feb. 26th, 2015, 02:12 pm

Šī nav sevišķi īpaša diena, toties rītdiena būs visnotaļ īpaša. Speciāla, nebaidos šī vārda.

Pirmkārt, piektdiena.
Otrkārt, algas diena.
Treškārt, mana dzimšanas diena.

Vai tas nav jauki?

Tos, kuri nupat sāka auļot uz skapjiem un pagultēm, kur savu stundu gaida vērtīgās un pārdomātās dāvanas, kuras jūs akurāt priekš manis sagādājāt, es gribētu nomierināt un paskaidrot, ka man katru nedēļu ir vismaz viena dzimšanas diena. Esmu dzimis pirmdienā, 27.datumā.

Thu, Feb. 26th, 2015, 12:25 pm

Kā klājas, samaksāju par pusdienām. Atlikumā saņēmu vācu, franču, īru, grieķu un lietuviešu monētas. 20 leptas, tas mani sevišķi uzrunāja.

Wed, Feb. 25th, 2015, 12:39 pm

Poll #20335
Open to: All, results viewable to: All

Viltotais zaķis iraid:

View Answers

Puisis, kuram izdarīta operācija, lai izskatās pēc meitenes
7 (12.3%)

Meitene, kurai izdarīta operācija, lai izskatās pēc puiša
2 (3.5%)

Maltas gaļas klaipiņš
43 (75.4%)

Cits (komentāros)
3 (5.3%)

Pavisam cits! (nekādu komentāru)
6 (10.5%)

Bet ar mani vienreiz bija tāds gadījums (komentāros)
2 (3.5%)

Wed, Feb. 25th, 2015, 12:10 pm

Kompim nomainīja klaviatūru. Tagad viss, ko es rakstu, ir tāds tīrs, nenospeķots, bez drupačām, kafijas traipiem un izkritušu spalvu kumšķiem. Skaisti!

Fri, Feb. 20th, 2015, 05:07 pm

kā teica Raņevskas tante, тогда это был марципанчик.

20 most recent