Fri, Sep. 23rd, 2016, 12:21 pm

Gribu mājās un zem segas. Man tur šorīt viens sapnis palika nenosapņots.

Thu, Sep. 22nd, 2016, 01:47 pm

Anyway, cik eņģeļu tad gala beigās satilpa uz adatas smailes?

Un, ja jau iesākām par to runāt, cik grēcinieku ietilpst vienā elles katlā?

Thu, Sep. 22nd, 2016, 11:15 am

Par konditoreju runājot, jūs zinājāt, ka prjaņikiem nav jābūt akmenscietiem, bet tajos var tīri normāli iekost cilvēks bez hidraulikas žokļos?

Manā vētrainajā bērnībā (PSRS, uzvarējušamais sociālisms un piecgade trijos gados) es grauzu viskautko, nekādas stiklenes vai cukurgraudi man nelikās par cietu, bet prjaņiki bija Izaicinājums. Atceros, bija atsevišķi eksemplāri, kurus es ar nopūtu noliku nost, jo...nu...nevar tajā objektā iekost. Pat ne kripatiņu nevar noskrubināt.

Droši vien, ka padomju prjaņiki bija gatavoti bez tām sātaniskajām E-vil piedevām, bet pa taisno no tīra ģipša, kurš, gods, kam gods, nav ne konservants, ne irdinātājs, ne krāsviela, ne emulgators, ne garšas pastiprinātājs, kaloriju tajā nav un tauki pa nullēm. Diētisks līdz beidzamam.

Wed, Sep. 21st, 2016, 02:00 pm

Ieklīdu santehnikas veikalā, lai iegādātos priekšmetu, par kuru es zināju tikai funkciju. Es aprakstīju funkciju un vēlamo rezultātu pārdevējam un dabūju zināt, ka man vajadzīga puscollīgā zagluška.

Es tā saprotu, ka mežonīgajā santehnikas pasaulē neatzīst ne metrisko sistēmu, ne valsts valodu, ne vispār neko. Toties ar šo nieciņu esmu iecerējis iegūt tekošu ūdeni no krāna un darbojošamos veļas mašīnu, kas ir diezgan ievērojams sasniegums priekš 64 centus vērta bleķa podiņa ar vītni.

updāte. OK, latviski tas saucas misiņa korķis ar vītni. Kaut kā neromantiski.

Wed, Sep. 21st, 2016, 10:15 am

Šodien ir starptautiskā miera diena, tāpēc būsim jauki un iecietīgi līdz pulksten 00:00.

Tue, Sep. 20th, 2016, 10:31 am

OK, autiņa motoram ir mistiska kaite, servisā to pārbūvē jau trešo reizi un visu laiku kaut kas paliekot pāri. Tad vakar eksplodēja boileris un nolēja visu, kas vien nolejams, pusi mājas un, iespējams, kaķi.

Attiecīgi, es jūtos ļoti pateicīgs par to, ka man vēl ir elektrība, internets un, ja nedaudz papūlas, arī auksts ūdens. Kā arī pilns pagalms barojošu un vitamīniem bagātu ozolzīļu.

update. Un tīri lietojama atmiņa, atcerējos, ka man ir temporāls suns, kam jāpaskraida pa pagalmu.

Mon, Sep. 19th, 2016, 10:21 am

Godīgi sakot, Zvaigžņu karos es vienmēr esmu bijis valdības pusē, lai kāda tā būtu, Republika, Impērija, whatever. Jādomā, tā ir mana verga dvēsele, kas kāro ōrdnunga un auzu biezputras bļodiņas, svētkos - ar zapti.

Sat, Sep. 17th, 2016, 11:18 am

Agrāk gan taisīja mantas.

Krāmējos pa dzīves gruvešiem un uzgāju kartiņu, kura tika saņemta 2000.gadā. Ziniet, no tām, kuras sāk pīkstināt melodiju, kad tās atver? Es nezināju un palēcos diezgan augstu, kad šis senatnes izstrādājums diezgan skaļi sāka pīkstēt Mendelsona kāzu maršu. Ilgi gan tur lādiņu, jāsaka.

Sat, Sep. 17th, 2016, 08:50 am

Palasīju cibas sarunu par dievu. Saruna kā jau saruna. Neatbildēšana uz uzdotajiem jautājumiem, atbildēšana uz neuzdotajiem, toties iedomātajiem, piesiešanās vārdiem un apsaukāšanās. Man liekas, par dievu labāk runāt personīgā sarunā, nevis internetā un drukātā tekstā. Lasītais teksts galvās atskan pašu balsī un intonācijās, tāda saruna ir vēl vairāk saruna ar sevi pašu, nekā saruna parastā, ar skaņu un attēlu, un 3d.

Fri, Sep. 16th, 2016, 05:04 pm

Kā jau minēju, dzeja man lielos tramvajos nepatīk, bet ir atsevišķi ģeniāli gabali, Haijams un vēl daži.

Piemēram, šis - sens un tikpat burvīgs pat pēc visiem šiem gadiem.

а третий ангел вынул флейту
и тихо заиграл буррэ.
и ясно, что грядет нестрашный,
доброжелательный пиздец.

Wed, Sep. 14th, 2016, 03:02 pm

Darba diena sākas, kad es izvelkos no mājas uz ofisu un beidzas, kad es ievelkos mājās atpakaļ, pa taisno no ofisa.

Tas ir, man ir 11 stundu darba diena.

Tue, Sep. 13th, 2016, 11:01 am

Kā arī, ar alus iepakojumu kaut kas jāizdomā. Tikai drusku pasēdējām, bet smagu, šķindošu pudeļu pilns maiss. Alu vajadzētu pildīt plastmasas kulītēs - izdzēri, sarullēji un miers.

Tue, Sep. 13th, 2016, 10:56 am

Kā vecs vispārējas nozīmes eksperts teikšu, ka islams ir garām.

Tāpēc, ka islams, lai cik foršs nebūtu, ir kristietības mazais, īpašais brālītis, kas nācis pasaulē 500 gadus vēlāk. Kristietība jau pati gāja uz podiņa un prata gandrīz visus burtus, kamēr islams knapi čurāja autiņos. Tagadīgā kristietības nostaļģija pēc islama ir drusku paaugušamies cilvēka ilgas pēc bezrūpīgās bērnības, kad viss bija vienkārši un skaisti. Skatāmies uz islamu un apskaužam, bet ko tur apskaust sīku duraku?

Thu, Sep. 8th, 2016, 01:46 pm

Pārskaitīju uzacu matus, palikuši kādi trīs, toties ļoti gari.

Wed, Sep. 7th, 2016, 01:45 pm

Ārzemju kolēģi ir sajūsmā par VID. Viss tik ātri, tik vienkārši, visi smaida un palīdz, vī un kvī!

Tue, Sep. 6th, 2016, 12:16 pm

Runājot par Trako Zirgu, atcerējos, kur biju viņu iepriekš saticis. Tas bija vienā no sūrākajiem BDSM tekstu krājumiem latviešu valodā, Sakses "Pasakās par ziediem". Ar šo gribu aizrādīt, ka Sakse, imho, ir salaidusi lietas grīstē, jo stāstā "Orhideja" ir nodēvējusi T.Zirgu par "Tasanke Uitke" ("Tasanke Uitke jeb Trakais Zirgs auļos aizdrāzās uz medību apgabala pusi...")

Tasanke Uitke bija Trakā Zirga kolēģis un dzīru biedrs Sēdošais Bullis (Sitting Bull), flegmatiskas dabas kungs, kurš arī piedalījās ASV kavalērijas pulka iznešanā pirms iekavām. Līdzīgi Zirgam, Bullis, kašķēdamies ar policiju, ņēma nelabu galu.

Mon, Sep. 5th, 2016, 02:48 pm

Kā tās tautiņas mēģina no sevis kādu vēsturi izspiest, tas ir kas traks. 1877.gada 5.septembrī esot nosists ASV indiāņu virsaitis Dullais Zirgs (Crazy Horse). Ar ko bija slavens Dullais Zirgs? Ar to, ka pirms kāda gada, kopā ar citiem tādiem pašiem virsaišiem, sametās kopā un sasita George Armstrong Custer vadīto kavalērijas pulku pa tīro lupatās. Tā esot bijusi baisākā, trakākā un smagākā ASV armijas sakāve visā indiāņu sišanas vēsturē. Bojā gāja, laidiesnogrābstās, 268 karavīri. Nē, nu maz jau nav, bet es atvainojos, 268 tēvaiņu zaudējums būtu pamanāma sagrāve, sacīsim, Liepājas zemessardzei, nevis ASV armijai. Viņi tur grāmatvedības kļūdās vien gan jau tūkstošiem vīru gadā zaudēja, kamōn...

Lai nu kā, 1877.gada 5.septembrī Trako Zirgu bija paņēmuši aiz pakaviem un mēģināja iebāzt kamerā, kungs esot protestējis, un, vārds pa vārdam, bijis pagalam.

Mon, Sep. 5th, 2016, 09:28 am

Aizgāju aplūkot Promo Cash&Carry veikalu Mūkusalas ielā. Kaut kādu iemeslu pēc bode ir aicināta apjāt likumus, mol, pārdodam tikai juridiskām personām, bet te jums vienreizējā pircēja karte, laipni lūgti. Ja laipni, tad laipni, iegāju novērtēt piedāvājumu.

Principā ir jēga tur aizbraukt un sapirkt vezumu ar lietām, šis tas lēts tur ir atrodams, bet nu jāskatās līdzi cenām. Pie sevis nosmīkņāju par produktiem, kuru cenas man bija skaidri zināmas un kurus es salīdzināju ar citu veikalu piedāvājumu. Nez, ko par mani liecina tas, ka es zinu, ka Roltoni tur ir lēti - 19 centi, abet Ardbeg 10gadīgais viskijs - bezdievīgi dārgs, 53 eiro?

Sat, Sep. 3rd, 2016, 02:27 pm

Veiksmīga izpildīšanās brīvā dabā. Palēkājām pa dambi un metām mieru tieši pirms lietus.

Sat, Sep. 3rd, 2016, 10:15 am

Sapnī kāds onkulis tramvajā man mēģināja nospert mobilo telefonu. Izjutu taisnīgu sašutumu un sapratu, ka, manis pēc, varat manas dzimtās mājas nodedzināt, uzvārīt kaķi un piesmiet dzimteni, ja jums tā labpatīk, un es visu sapratīšu un piedošu, bet, ja grābstīsies gar manu mobilo, manas čangaļu asinis uzvārīsies un vainīgais taps iznīdēts līdz desmitai paaudzei!

Dvēseli neaiztieciet, lopi.

20 most recent