Wed, Jul. 27th, 2016, 02:55 pm

Jūtu sevī briestam pensionāru.

Uz vienu manu vēstuli Rīgas domes pašvaldības ieņēmumu pārvalde neatbild vispār nemaz un nekādi, Rīgas ūdens man atbild tādā līmenī, ka atsūta ēpastu, tikai tā saturs ir par dajebko, izņemot uzdoto jautājumu. Nu, nu.

Wed, Jul. 27th, 2016, 02:03 pm

Krāmēju krāmus, atradu kadiķa pildspalvas korpusu, kuru kaut kad astoņdesmitajos nopirku Sāmsalā un pārvedu mammai kā suvenīru. Māmuļa, būdama īsta sieviete, to nekavējoties izmantoja, lai apvainotos uz tēvu, kurš nebija atvedis suvenīra.

Korpusam kā pīrāgam, abi gali apdeguši. Liekas, kādā brīdī kadiķa sprungulis ir tapis izmantots nelabo garu izdzīšanai, cerams, ka ar panākumiem.

Wed, Jul. 27th, 2016, 12:39 pm

Reiz apņēmos piesūkties ar pasaules kultūru un izskatīt Marvel komiksus. Sāku no senām dienām un kādā mirklī man apnika, bet vienu lietu visā tai kaudzē tā arī neatradu.

Teikumu, kurš beigtos ar punktu.

Wed, Jul. 27th, 2016, 09:01 am

ok, laikā no 6:20 līdz 9:02 šī bija lieliska diena.

Mon, Jul. 25th, 2016, 09:15 am

Morgen, "visi pārējie", kuriem nav nekādu problēmu, un, ja tādas parādās, tās atrisināt efektīvi, eleganti, bez piepūles, ar rimtu smaidu pirms un iekšķīgu bagātināšanos pēc.

Teh pirmdiena ir nākusi pār mums, cerams, ka rīta lūgsnas noskaitījāt.

Wed, Jul. 20th, 2016, 02:05 pm

OK, līdz pirmdienai. Uzvedieties.

Tue, Jul. 19th, 2016, 10:17 am

Izgulējos (až sešas stundas!) un no negaidītā enerģijas pārpalikuma mani pavilka uz daiļajām mākslām. Braucu mašīnā un aranžēju PSRS un Vācijas himnas svilpošanas tehnikā. Pie viena aptvēru, ka PSRS himnu vēl kaut kā atceros, bet LPSR himnas (bija tak himna, ne?) melodija un vārdi man pilnīgi pagaisuši no atmiņas.

Update. Jap, himna mums bija. Intereses pēc izveicu visu pārējo brālīgo republiku himnu analīzi. Nonācu pie secinājuma, ka pašas neatkarīgākās republikas tolaik bija Igaunija un Gruzija, jo to himnās nav pieminēts, ka bez krieviem tās štelles galīgi neietu. Pārējās himnās skan vairāk vai mazāk nevīstoša pateicība kaimiņu nācijai.

Fri, Jul. 15th, 2016, 10:32 am

Nu, ko, laiks zaudēt nevainību?

Kolēģi piemin kaut ko par Nicu, feisbukā runā par Nicu, klabā runā par Nicu, Nica te, Nica tur, Nica viskautkur. Kas tieši tur noticis - nezinu, par to nerunā. Notikušas nedefinētas šausmas.

Tagad esmu izvēles priekšā - vai man līst ziņu portālos un izlasīt kārtējās šausmas un pašausmināties, vai nē? Ko man dos pašausmināšanās? Padarīs bailīgāku? Bitch, please...:) Padarīs informētāku? Hm, es tāpat zinu, ka tur pilns ar plānprātīgiem galvu griezējiem, nekā jauna. Padarīs gudrāku? Mhm /sarkastiski/

Slavenie sūfiju/Sokrāta/Ēzopa/Brahmaputras/ filtri. Vai tas, ko vēlies teikt ir labs? Patiess? Noderīgs?

Ja pielietojam šos filtrus ziņām, ka kādiem kaut kur kaut kad kaut kā ir sūdīgi, ko mēs iegūstam? OK, ar zināmu pielaidi varētu pieņemt, ka tās ziņas ir patiesas. Bet tās noteikti nav labas un ne noderīgas. Varbūt tās padarīs mani par labāku cilvēku, iedegs manā sirdī līdzcietību? Ne, neiedegs un nepadarīs.

Bet ziņkārība, protams. Gribas datus, kas pastiprinātu kaut kādus manus uzskatus, piemēram, ka "tie tur", nu, rasu un tautību pārstāvji, kuri parasti nodarbojas ar šādām lietām, ir slikti cilvēki un tiem ir jādara pāri.

Es padomāšu, vai man lasīt, vai ne.

updāte. OK, izlasīju. Patīkami, jo tagad man ir vismaz kaut kāds iemesls negribēt vazāties pa pūļiem un troksni. Bet ziņām ir komentāri, lūk, tur glabājas zelts. Jo raksta, kuru lasīju, beigās, bija saraksts ar "pasaules līderiem", kuri izteikuši līdzjūtības (vēl viens iemesls, kāpēc negribu būt pasaules līderis, jāizsaka līdzjūtības, veh). Nu lūk, pasaules līderu saraksts sastāv no Obamas, Sarkozī, Justin Trudeau, kaut kāda klerka Londonā, kur nav priekšniecības, un tadamm - Donalda "Blondā Grēka" Trampa.

Vot, tās ir šausmas.

updāte 2 Pozitivus. Daudz cilvēku. Troksnis. Alkohols. Pagrimums un Izvirtība Allāh acīs. Šoseja. Fūres. Nu, nu.

Thu, Jul. 14th, 2016, 12:20 pm

Redakciju slēdzot - paēdiet mušmires, iedodiet datoram palasīt Hariju Poteru un palūdziet šim uzcept kādu improvizāciju par tēmu.
Lasiet rezultātu un aizpeldiet astrālā.

https://medium.com/deep-writing/harry-potter-written-by-artificial-intelligence-8a9431803da6#.sxt6ifngh

Thu, Jul. 14th, 2016, 10:06 am

Nākamais pie realitātes papildināšanas (augmentation) varētu būt virtuālie mājdzīvnieki. Ieskaties ekrānā/VR brillēs - re, pa dzīvokli skraida pokemons/gārfīlds/homērs simpsons/buldogs. Virtuāls kaķītis ķersta virtuālu bumbiņu, murrā un guļ uz radiatora. Nekādu spalvu, kaku un smaku. Tāds tamagočis, kas dzīvo nevis aparātā, bet mājās. Pa smuko, manuprāt.

Thu, Jul. 14th, 2016, 07:33 am

Rīta kontemplācijās par lietu dabu apskatīju kāršu paciņu, kura divas reizes bija izmantota zoles spēlēšanai. Tas ir, daļa kāršu nebija lietotas nemaz, ar otru daļu pāris vakarus bija spēlēta zole. Atšķirība ir visai jūtama.

Kontemplāciju turpinājumā vēroju Rīgas ūdens rēķinu par lietus nodokli, kurā paziņots, ka, tā kā manu īpašumu nebija iespējams (vārdi pasvītroti) apsekot, par koeficientu taps ņemts tas un tas. Pakontemplēju par savu neieņemamo cietoksni, pret kuru trīs mēnešus bez ēdiena, dzēriena un sievietēm dauzījās Rīgas ūdens inspektori, nesekmīgi pūloties to apsekot. Pakontemplēju par visiem tiem paziņojumiem papīra, papirusa, pergamenta un elektronu formātā, kuri, laikam, nāca straumēm vien, bet kaut kā aizskalojās garām. Tad aizvizinājos uz darbu, turpinādams prātot par apziņu un superego, un citām lietām, par kurām piedienas kontemplēt neapsekojamas pils īpašniekam.

Tue, Jul. 12th, 2016, 10:53 am

Kāds franču psihoanalītiķis (jo man jau neviens netic, toties kaut kādam sen nobeigušamies miglumērkaķim kaut kur ellē gan jā, tas gan cirta zivi piecos veidos pirms brokastīm, kā tad), karoč, teica, ka Jēzus bijis visai ironisks, kad ieteicis mīlēt savu tuvāko, kā sevi pašu. Jo, ziniet, cilvēki sevi ienīst.

Fun fact - minēto psycho-the-rapist'u neņēma armijā, jo viņs bija, hehe, pārāk tievs. Mūsu dienās džeks būtu supermodelis!

Mon, Jul. 11th, 2016, 02:14 pm

Dienas vilšanās - visu laiku domāju, ka Polijas galvaspilsēta saucas Kaujas Cūku Māte, bet ir daudz garlaicīgāk - Kaujas Zāģis.

Mon, Jul. 11th, 2016, 12:46 pm

Berlīnē poliči plūcas ar skvoteriem. Mūsējie smagi atraujas no tiem mūdžiem.

Sun, Jul. 10th, 2016, 10:38 pm

Nu, ko, kāpnes nokrāsotas, jāgaida, kas pa nakti saķersies un pielips.

Fri, Jul. 8th, 2016, 12:28 pm

Nācijas ir šokā pēc nēģeru futbola izlases negaidītās uzvaras pār turkiem.

Thu, Jul. 7th, 2016, 09:59 am

Runājot par drošības sajūtu, šodien IR žurnālī bija karte ar mūsu adekvātāko kaimiņu austrumos un viņa armiju no vienas puses un Baltijas valstu armijām + NATO bataljoniem no otras puses. Bilde, protams, dramatiski nesabalansēta, bet neko saprotamu nesniedz.

Nezinu par kaimiņiem, bet vismaz Latvijai tajā infografikā ir piezīmēti 13 000 cilvēciņu, kas ir "aktīvajā dienestā". Hoho, es domāju, 13 tūkstoši līdz zobiem apbruņotu tēviņu, mātīšu un transpersonu, idritvaikoks, tas tak ir spēks! Tāda sajūsma liekas nedabiska, tāpēc palūrēju tīklos. Aizsardzības ministrijas un NBS veblapa demonstrē informācijas neeksistenci vispār par dajebko. Vismaz minūtēs trijās neatradu neviena plika cipariņa, informācija par struktūrvienībām sastāv no fotogrāfijas "zollis plivina rokas, skatīdamies gaisā". Laikam lapa taisīta špijonu maldināšanai.

Gūgle arī neko prātīgu, izņemot vikipēdiju, nepiedāvā. Vikipēdija ir tīri ok izziņas avots, kamēr runa nav par lietām, kuras es zinu, tas nu tā. Resurss saka, ka mums aktīvajā dienestā ir 5 350 karavīru, kas ir nedaudz mazāk, nekā 13 000. Hme.

Tālāk, mūsu aizstāvji sastāv no sauszemes, gaisa un jūras spēkiem un Ērmanīša zemessardzes. OK

Tālāk: "NBS kā miera, tā arī kara laikā sastāv no Apvienotā štāba un Sauszemes, Gaisa un Jūras spēkiem." A zemeņsargi kur?

Tālāk: "NBS dien 5052 profesionālā militārā dienesta karavīri... Sauszemes spēkos dien 952 karavīri, Jūras spēkos dien 552, bet Gaisa spēkos — 291. Latvijas Republikas Zemessardze sastāv no 550 karavīriem un 10 642 zemessargiem."

Hme 2: Hme atgriešanās.

Kā no šīs puzles dabon 13 000 aktīvā dienesta karavīrus? Kā no tās dabū dajebko? Kas tas par informācijas vājprātu? Ieskatos vikipēdijas angliskajā daļā, labāk nebūtu skatījies : "Active personnel - 4600 regular and 8000 National Guard".

Resurss http://www.globalfirepower.com/country-military-strength-detail.asp?country_id=latvia mums dod 13 000, ok, gan bez sīkākiem paskaidrojumiem, no kurienes skaitļi un kāds ienaidnieks tos ir izgūglējis.

Armijas skaits ir liels noslēpums, čtoļe?

Wed, Jul. 6th, 2016, 07:52 pm

Reizēm dzīvē neveicas, piemēram, vakara laikā uz galda divas reizes ir kreicene un pīķene, un abas reizes es neesmu tas, kurš tās paceļ.

Toties reizēm paveicas, piemēram, kad es ēdu vakariņas un man Grūti Aizsniedzamā Vietā ieniezas mugura. Liekas, viss pagalam, bet nē - man rokās ir dakšiņa un es bez rūpēm varu pakasīt muguru ar to.

Dzīve ir skaista.

Wed, Jul. 6th, 2016, 10:57 am

Hm, es tagad esmu tāds Straumes dzirnavnieks un šis statuss man rada dažas idejas.

Ja es samaltu cigareti vai cigāru, vai man sanāktu šņaucamtabaka?

Wed, Jul. 6th, 2016, 10:15 am

OK, pazaudēju savu single malt jaunavību ar 10 gadus vecu Ardbeg viskiju.

Garšo pēc sālītas, ar gruzdošu kūdru apbērtas gotiņkonfektes.

Dzēriens man neliekas īsteni piemērots jautrām viesībām, kur izvērst visu, ko nu dievs devis un tapt ar katru brīdi asprātīgākam un zinošākam starptautiskajā politikā un ginekoloģijā. Tas vairāk derēs novembra pievakara sēdēšanai mājās kāda purva malā, pasaules aukstuma un pelēcības vērošanai un apcerei par visa esošā niecīgumu.

20 most recent