Mon, May. 25th, 2015, 12:30 pm

Alcheimers, vai kas tas ir?

Vispirms es pazaudēju spēju rakstīt ar roku. Tie drausmonīgie ķeburi, kunkskristus! Pirmajā klasītē skolā es tik smuki rakstīju, lai arī glītrakstīšanā man lika tikai 4, ko uzskatu par nekrietnību. Tagad pazūd spēja rakstīt ar klavieri. Sevišķi kretinē poga, kura mums sniedz latviešu burtus. Tieši tai blakus ir Enter poga, kurai regulāri uzsitu ar savām implantētajām asinsdesām, kas man ir pirstu vietā. Šī teksta klabēšanas laikā divas reizes. Fe. Te vēl nekas, bet Feisbuks šito uzskata par zīmi, ka ziņa gatava. Aclheimers, citas izejas nav.

Tue, May. 19th, 2015, 03:39 pm

Padomju laikos nekā nebija, bet visu varēja dabūt. Piemēram, mango sula. Kad tētuks pēc kārtējā plosta pamodās Jelgavas ātrajā palīdzībā ar sašūtu galvu (mēs tolaik pie Kuldīgas dzīvojām, mhm) un steidzīgi (imho, pa logu) emigrēja mājās, viņš tomēr tika iespundēts slimnīcā. Māmuļa, savukārt, nezkāpēc un es nestādos priekšā, no kurienes, sagādāja viņam mango sulu.

Kur viņa, ellē, to dabūja? Es tajos laikos biju divreiz mūžā redzējis banānu, kādi vēl mango mūsu nekurienē pa kreisi?. Kā arī, piezīmēšu, tā bija īsta sula, nevis tas ābolu un apelsīnu sulas atjauktenis, ko viņi mūsu dienās uzdod par mango sulu.

Sun, May. 10th, 2015, 11:50 am
Gramatikas fašisms

Uzrakstus veikalos un ēstuvēs liek veidot tiem, kurus izdodas piespiest strādāt. Tas ir, pašiem mazākajiem, dumjākajiem un mentāli atpalikušākajiem, tāpēc "piegdiena", "gūlta", "madracis" un "pirāg ar bezpeni" ir totāli normāli, tos sūdus mēs tolerējam. Neviens nav perfekts, cilvēki vien esam, saprast jau var un citi nieki.

Bet, ja plakāts pie grāmatu veikala sludina, ka te ir dabūjams "brančš", tad nu, es teikšu, nācija iet bojā.

Wed, May. 6th, 2015, 03:02 pm

Sludinājumi ir interesanta lieta. Ieskanētos sešdesmito gadu amerikāņu žurnālos ir reklāmas par brīnumlīdzekļiem, kuri palīdz novērst pārmērīgu tievumu.

Tue, May. 5th, 2015, 11:46 am

Kāpēc kā atsevišķa sociāla kategorija ir izdalīti vēnu dakteri? Vēnas te un vēnas šite? Ar ko vēna ir izcilāka par nieri vai plaušu, ka vēnu dakterim vajag atsevišķu klīniku, māsiņu, recepciju un feisbuka lapu, bet pārējie iztiek bez?

Also, tā sociālo pakalpojumu daļa, kas nodarbojas ar večukiem, viņu ārstēšanu miršanas pagarināšanu un aprūpi, ir kaut kas absolūti burvīgs, Kafka nervozi pīpē koridorā.

Mon, May. 4th, 2015, 11:01 pm

Great news, everyone, eju gulēt.

Mon, May. 4th, 2015, 07:21 am

Varētu aiziet uz ķini, bet tur ne velna nav. Tas Ex Machina reklāmas plakāts maz uzdzen šermuļus, bet varbūt nav tik ļauni? Plīz, sakiet, ka kādā momentā meitene nesāks taujāt "what is this love" un tad galvenais varonis jamai neparādīs septiņpadsmit dažādos veidos, plīz, sakiet, ka tā nebūs!

Fri, May. 1st, 2015, 04:23 pm

Piecas minūtes intensīvi gūglēju, bet tā arī neatradu, kas ir noslēpumainie "Latvijas alpīnisti", kuri bija iesprūduši Nepālā. Man ir ciniskas aizdomas, tomēr jautājums, varbūt kaut kur var uzzināt, kas tie tādi ir?

Wed, Apr. 29th, 2015, 03:59 pm

Moš aizkāpt uz to "Āgenskalns - mūsu mājas" sanākšanu? Vismaz pieredzes pēc, kā kaut kas tik aizdomīgs norisinās tuvplānā.

Mon, Apr. 27th, 2015, 01:22 pm

Heh, ja apklust un ieklausās, var dzirdēt svilpšanu, ar kādu es laižos lejā...8)

Wed, Apr. 22nd, 2015, 11:25 am

Gandrīz šī diena vēsturē.

1999.gada 4.aprīlī ēterā (kura nemaz nav) iznāca Futurāmas pirmās sezonas otrā sērija, kurā visu bērnu draugs netiklis Benders apņēmās būvēt izklaides parku ar blekdžeku un šļuhām (un varbūt bez parka). Šodien bez tā neiztiek neviens normāls projekts ar budžetu virs 10 000 eiro.

Mon, Apr. 20th, 2015, 02:58 pm
Sporta jaunumi

Tā kā pēdējā laikā esmu koncentrējies uz Bretaņas hercogistes nosargāšanu pret visādiem mūdžiem (tak nenosargāju, pēdējais de Renē mantinieks, bīskaps, tļa, līda kauties un letāli atrāvās, nepamanīju, mea culpa, tagad Valuā mūs paņems un tutū dinastija), vārdu sakot, strādāju garīgumentālu darbu, mana otrā daļa aizvilka mani uz fitnesa klubu, kā personu, kuru reizi mēnesī var vest tāpat vien patusēt. Pirmo pusstundu es jutos ļoti varonīgs, bet tad viņas sāka pievērsties presei un muguras muskuļiem, abet man šai jomā nav nekā tāda īpaša. Bet vismaz izvēdināju organismu un tagad jūtos aplam sportisks. Štrunts ar Bretaņu, iestāšos par kādu īru hercogu un tad jau kaut kā.

Also, Coherence (2013) izrādījās tīri jauka filma. Mani aplam kaitina tā mode filmēt ar kameru drebošā roķelē, bet ar laiku filma kļuva gana interesanta, lai šī stulbā izdarība man pārstātu krist uz atlikušā nerva. Nu, vārdsakot, atlidojusi ellīga komēta, a pa to laiku mājā savācas draugu (bugege! zinām tādus draugus!) kompānija, nu, un nodziest gaisma. Gaisma parādās, toties ļoti mīlīgi un patīkamā tempā attīstās elle zemes virsū, un arī nākamais saulainais rīts neatnes laimi, un tas viss, imho, bez neviena specefekta, izņemot to brīnumsveci debesīs.

Sun, Apr. 5th, 2015, 10:09 pm

Hm. Vakar sanāca pavairāk degvīna iedzert [info]puces brāļa dižjubilejā, šorīt modos ar zināmām bažām, kā nu būs, bet sajūtas, teikšu kā ir, it kā būtu skaidras bērzu sulas dzēris. Jauki. Pierakstīšu to pie leģendām par labo šņabi. Jauks pasākums bija.

Fri, Apr. 3rd, 2015, 12:05 pm
Universālā blogera piezīmes

a)1997.gada filma Event Horizon. Kā nākotnes vīziju piedāvā pastāvīgu cilvēku koloniju uz Mēness 2015.gadā. He;
b)ja putrai vārot pieliek rozīnes, jārēķinās, ka tās izdzers daļu šķidruma un auzu pārslām pietrūks;
c)rozīnes auzu pārslu biezputrā patiesībā ir liekas un ar savu saldeno skābumu bojā to lieglaimes simfoniju, kas ir auzu pārslu biezputra.

Fri, Apr. 3rd, 2015, 11:22 am

Kāpēc flomāsterus sauc par flomāsteriem?

Tue, Mar. 31st, 2015, 11:11 am

OK, tiktāl nu būtu. Pēdīgā cibošanās no dzimtā kantora un sekojošas brīvdienas, kurās varēs ar visu ko jauku nodarboties, piemēram, meklēt jaunu dzimto kantori, staidzināt suneni, kad viņai pāries TAS, cept kartupeļu pankūkas un vārīt zapti ar viskiju pēc senas vecmāmiņas receptes.

Fri, Mar. 20th, 2015, 12:10 pm

Mākoņi pat uzlabo redzamību, var ar neaizlīmētu aci skatīties aptumsumus.

Thu, Mar. 19th, 2015, 11:33 am
Pāris teikumos.

Man te nekas nav rakstīts ilgāku laiku un, kā lai saka, neko tādu arī negribas rakstīt, izņemot "zeme, atveries!", bet es zinu, ka ne nu atvērsies, ne kā, un projekts "cibas_killeris", kad kopienā var iepUOstēt (kā man riebas šitie "uo", kad katrs, kam Dievs devis kaut pusi bungādiņas, var skaidri dzirdēt un saprast, ka izrunā "oa", iepOAstēt, bet nē, vot, ja Endzelīns ar to Mjūlenbachu šito izdOAmāja, tad es viņiem piedošu, baigi prikolīgo grāmatiņu sarakstīja, nu, to vārdnīcu, par to daudz ko var piedot un vēl krogā uzsaukt 0.3 litrus Aldara Zelta, vairāk nē, ja viņi vispār dzer, Endzelīns tak pliks pa māju staigājis, kas ir praktiski, jo drēbes nedilst, bet ādas mēbeles nav tik patīkamas, nujā, un tādi plikstaidzekņi vispār ir pilni ar novirzēm no normas, piemēram, ēd tikai sautētas bērzlapes vai taisa kausēta sviesta klizmas, nujā, vārdu sakot, Endzelīnam un tam vācietim, kurš, man liekas, gan to alu izdzertu, lai gan tas var būt tikai mīts par tiem vāciešiem, ka šie alu dzer, varbūt viskiju lej rīklēs, teitoņi sasodītie, bet nav svarīgi, karoč, Endzelīnam un tam Mīlenbaham es vēl varbūt to piedotu, bet, ja kāds cits to izdomāja, manis pēc, kaut vai Rainis, kuram tāpat jau daudz visādu grēku uz dvēseles, piemēram, sarakstīt visādas garlaicīgas glupības, ar kurām bērnus skolās spīdzināt, Lellītis Lollītis, riorasā, nē, pat Raiņam es šito "uo" padarīšanu nepiedotu, ni un ni, un nemaz nenāciet man lūgties, vienalga nepiedošu, ne par kādu naudu...ē, atceļam, par naudu piedošu, graudus man nevajag, bauda, hehe, ja nu vienīgi estētiskā, un tad man vajadzēs jaunas brilles, kuras man ne par kādu estētiku nepārdos, tikai par nicināmo metālu, bet jā, par naudu varētu šo to piedot, vēl Makiavellis norādīja, ka cilvēki jums piedos visu, nopietni, dajebko, izņemot mantas un zelta sudrabiņa konfiskāciju, šito nekad, karoč, materiālie līdzekļi ir kolosāls piedošanas instruments jau kopš laikiem, kad pasaules galvaspilsēta bija Neandertālē) tātad, ka kopienā var iepOAstēt (haha!) lūgumu tapt nomušītam un raugi, nepaspēj vēl tu, cilvēks, aiziet no Kleistiem uz Purvciemu, kad jau Āgenskalnā esi pagalam, lūk, bet projekts neaizgāja un rakstīt arī nav sevišķas iedvesmas.

Kaut kā tā.

Thu, Mar. 12th, 2015, 05:45 pm

Terijs Prečets tavo.

Lakijs bastards.

Wed, Mar. 11th, 2015, 12:06 pm

Kādā askēzē ir devies [info]unpy, ka Cibā nemaz nemana?

20 most recent