Wed, Apr. 16th, 2014, 02:49 pm

Iemesls mazām svinībām. 1986.gada 16.aprīlī lībiešu labietis palkavnieks Muamars Kadāfi televīzijā parādīja mēli un paziņoja, ka baumas par viņa nāvi esot stipri pārspīlētas, ka riebīgie imperiālisti viņu nemūžam nenomočīs un lībieši par savu palkavnieku galvas uz ežām gatavi nolikt kaut tūlīt.

Tad nu iedzersim par likteņa ironiju!

Mon, Apr. 14th, 2014, 04:46 pm

Iemesls mazām svinībām. 1912.g.14.aprīlī nogrima transatlantiskā pasta liellaiva Titāniks. Filma ar kāda pārīša jandalēšanu pa kuģi pagaidām ienesusi 2,18 miljardus ASV dolāru. Mums no šī pīrādziņa nekas netiks. Prozit!

Mon, Apr. 14th, 2014, 10:22 am

Noskatīta Grenholma metode JRT. Drusku par maz vardarbības, imho. Tāpat arī nesapratu, kāpēc galvenais izvaronis visu spēles laiku uzvedās, kā psihopātam pieklājas, bet beigās, kad kārtis nonāca uz galda, tā kā novīta un uz dažām minūtēm drusku apkaunējās. Imho, jamam bija jāpaņem rokā taburete un jāpaskaidro, kurš te ir priekšnieks un kurš te būs invalīds.

Also, vēl dažas biezpienmaizes un es vairs nevarēšu apmeklēt JRT.

Thu, Apr. 10th, 2014, 10:33 am

I told you, I was sick!

... tālāk ... )

Thu, Apr. 10th, 2014, 10:07 am

Garšas kārpu un ožas receptoru vēstis.

Nesenā pagātnē tika pagaršots Wild Turkey 81 burbons. Es jau neesmu pirmo reizi ar vardi zemūdenē, burbonu esmu ostījis. Pa druskai sāku atšķirt burbonus no šmurboniem, ļurboniem un citām šmigām.

Skaitlis 81 nozīmē apgriezienus. Amerikāņiem aiz kaut kāda nezināma principa viss jāmēra savādāk, nekā pārējai planētai, tāpēc alkohola procentu vietā viņi saka proof. Kas ir akurāt divreiz vairāk, nekā alkohola procenti. Tas ir, 81 prūfs ir 40,5 grādi.

Burboniem, kā esmu secinājis pēc divu burbonu paostīšanas, ir raksturīga smarža, kas nāk iz zemes dziļumiem, iz tumsas un bezapziņas, kur mīt neredzētas un baisas būtnes. Makafija Benčmārks nesa pēc dziļas akas, kurā plunčājas greipfrūti. Ar Savvaļas Tītaru gāja grūtāk, jo tas sivēns man izdvesa kaut kādu senu smaržu, kuru es labu brīdi nespēju atcerēties. Smaržu atmiņa ir kaut kas visai spēcīgs, jo deguns ir pa taisno ieštepselēts visādos smadzeņu centros, atšķirībā no acīm vai ausīm, tāpēc bieži ir tā, ka smarža ir, bet bildes nav.

Ar laiku bilde atausa un es sapratu, pēc kā smaržo Wild Turkey 81 - prcīzi pēc sālīto sēņu spaiņa, kurš bērnības laikos stāvēja mūsu mājas pagrabā, un uz kuru mani reizēm sūtīja pašā ziemas spelgonī, lai izgrābtu kādu sauju sālītu cūceņu un bērzlapju vakariņām.

Ja viskejam piepilina ūdeni, tas beidz nest pēc sālītu sēņu spaiņa tumšā un baisā pagrabā, bet mēģina izdvest kaut ko viskejam piedienīgāku, kaut kādu ozolainu karameli, vai, es nezinu, zvērīgi stipru melno tēju. Nekādas dižās buķetes tur nav, ko mēs arī negaidām no ekonomiskās klases viskeja. Kā vienmēr, ar kolu pavilks.

Tue, Apr. 8th, 2014, 12:28 pm

Šodienas iemesls iedzert - Windows XP atbalsts ir svinīgi beidzies.

Upd: tobiš vēl nav - https://www.microsoft.com/en-us/windows/enterprise/end-of-support.aspx

11 stundas tagad palikušas.

Mon, Apr. 7th, 2014, 01:30 pm

Medicīna skaitās humanitāra nozare, vai kā? Nu, izglītības ziņā? Sacīsim, ķirurgs vai endokrinologs, jamie ir humanitārie vai eksaktie?

Mon, Apr. 7th, 2014, 09:38 am

CirslimOfisa Herkulesam visu svētdienu sāp rokas, augšdelmi. Tāda sajūta, it kā būtu ilgi un sirsnīgi atpumpējies, bet neatceros tādas fiziskas aktivitātes. Kāpēc man tā sāp rokas, es vaicāju gūglei, pētot buboņu mēra, meningīta un multiplās sklerozes simptomus. Jā, teica gūgle.

Šorīt sapratu, kas par lietu. Sestdien gatavojām tā saucamo skudru pūzni - saberztu cepumu, vārīta kondensētā piena un sviesta miksli. Nu, un es ar stampu saberzu kādu kilogramu cepumu, kas arī piebeidza manu muskulatūru, cik nu viņas bija.

Cita starpā, skudru pūznis jau gandrīz apēdies. Tas ir konkrēts pusspainis cepumu, sviesta un kondiķa.

Fri, Apr. 4th, 2014, 03:48 pm

Gūgles tulkotājs.

Thank God it's Friday -> Paldies Dievam, tas ir piektdiena.

Man patīk tāds variants.

Thu, Apr. 3rd, 2014, 03:02 pm
Kafiju padzert, vai?

Gan cūkganam, gan cūkganam,
Ar cūku tēva ziņu
Pa norām un pa birztalām
Vilks pumpē sivēntiņu.

Also, pareizā atbilde uz pagājušās nedēļas jautājumu ir c)pekanrieksts un dundurs.

Vispār, šitā noteikti ir alegorija par Ukrainu, Krieviju un Krimu, es tikai nevaru izdomāt, kas ir cūkgans un kuru te pumpē...

Wed, Apr. 2nd, 2014, 02:24 pm

Augstu Andu kalnos, stāvas kraujas malā aug melnais žultskoks. Tā augļi ir mazi kucēntiņi. Kad tie nogatavojas, tie apmēram 20 sekundes brēkdami krīt aizā un tad sašķīst uz akmeņiem. Šai laikā ap žultskoku pulcējas kazuāri, ēd popkornu un smejas.

Mon, Mar. 31st, 2014, 10:03 am

Svētdien notika Ekspotīcija uz Ziemeļblāzmu. Parks viss tāds no sevis smuks un sapucēts, saulīte un vieta, kur nolikt mašīnu, kas var būt labāks? Sirreāla estrāde, kur marmora betona kolonnu pakājē jaunatne trenkā bumbas. Ēka ir īsta pils, glīta un nesaskrāpēta, visādas zāles un daiļi griesti, viss gods godam. Nekādu piezīmju, izņemot nolauzto poda vāku.

Atturībnieka un mecenāta iekārtotajā namā mēdz rīkot korporatīvas balles. Pie viņa kapa, ja ieklausās, var dzirdēt svelpjošu skaņu, kāda rodas, kad nelaiķis strauji rotē zārkā.

Uzbraucam tornī un apskatām apkaimi. Trīs eiras no ģimenes, ja ģimenē ir divi bērni. Izrādās, apkārt ir ļoti daudz meža.

Ieturamies izklaides centrā Bilera. Kā liecina bildes pie sienām, vieta ir saņēmusi pelnītas godalgas šansona kultūras popularizēšanā. Paldies Žāklītim, šansona kultūru neviens nemēģināja reāli piekopt. Viesmīlis pieklājīgi apvaicājās, vai garšoja, mēs pieklājīgi atbildējām ka jā, un šķīrāmies kā draugi.

Tālāk aizbraucam līdz Austrumu molam. Atšķirībā no pils tur nekas nav glīts un sapucēts, bet to var saprast, glītu un sapucētu purvu šaipus Kordiljeriem ir ļoti maz. Piebraukšana ir visai interesanta, jāspraucas pa pusmetru platu dambīti bezgalīga tīreļa centrā, uz kura jau stāv trīs kārtās noparkotas mašīnas. Toties mols ir pat ļoti staigājams, atšķirībā no Rietumu mola, līdz kura galam līdzīgā Ekspotīcijā pat nenonācām, jo tur jālēkā pār nevērīgi izmētātiem betona bluķiem.

Atzīmējamies mola galā un braucam mājās. Tagad drusku svilst seja, laikam no saules.

Mon, Mar. 31st, 2014, 09:46 am

Poll #20009
Open to: All, results viewable to: All

Cibiņ - līdz kādam vecumam tu gatavojies nodzīvot? Nu, tā aptuveni?

View Answers

20
0 (0.0%)

30
0 (0.0%)

40
3 (4.5%)

50
2 (3.0%)

60
5 (7.6%)

70
10 (15.2%)

80
17 (25.8%)

90
12 (18.2%)

100
8 (12.1%)

110
3 (4.5%)

120
0 (0.0%)

130 un vairāk
6 (9.1%)

Fri, Mar. 28th, 2014, 08:58 am

Atgādinājums sev - pirms gulētiešanas neēst treknus saldumus - šokolādi un kūkas, un tamlīdzīgas lietas. Ne jau lieka svara dēļ, protams. Bet tāpēc, ka pēc neilga miega brīža jamie atnāks atpakaļ, tikai šoreiz komplektā ar kuņģa skābi, kas nav it nemaz nav garda, kā arī kož kaklā.

Wed, Mar. 26th, 2014, 12:37 pm

Iz dzīvnieku valsts ziņām.

Kaķītis ir ļoti pieklājīgs un 5:45 no rīta brēc pēc brokastīm diezgan klusi un tādā kā jautājošā intonācijā, mol, varbūt tā kā varētu pa vienam, ko? Ja jums nav reālu iebildumu, protams.

Toties nezināmas sugas putni (moš strazdi, moš erickiņi, moš kazuāri) aiz loga brēc daudz skaļāk un nekaunīgāk. Labā ziņa ir tā, ka žagatu famīlija vēl nav apbērnojusies, žagatas dziesma piecos no rīta nomāc garu un vairo žulti.

Tue, Mar. 25th, 2014, 07:28 pm

Cita starpā.

Latvijā ir ap 90 tūkstoši cilvēku, kuriem ir 80 un vairāk gadu.

Tue, Mar. 25th, 2014, 05:49 pm

Tā, izrādās, ka šodien tie karogi ir nevis par godu Tanzānijas prezidenta vizītei aiz pārskatīšanās (jamie vispār uz Ungāriju brauca, bet no augšas viss tik vienāds...), bet gan sēras un genocīds.

Tad nu jautājums, cienījamie tautieši. Jūs vai kāds jūsu paziņa šodien SĒRO? Televizors un balsu zvejnieki tajā neskaitās. Tu, personīgi, jebkad dzīvē esi redzējis kaut vienu eksemplāru, kurš par šito te visu SĒROTU? Lietu asaras, lauzītu rokas, kliegtu uz debesīm: "Ēli, Ēli, lamā zabahtani?", e? Vai vismaz uzvilktos goda drānas, aizietu uz kapiem un brīdi sastindzis stāvētu pie kaut kā apsūnojuša, tad nopūstos un ietu mājās? Pie tam nebūdams politiķis vai cits nelaimīgais, kam tā jādara, lai nekristu nežēlastībā.

E?

Mon, Mar. 24th, 2014, 11:57 am

784 lietas, kuras jums gadiem ilgi ir bijis bail izdarīt, bet jūs tomēr tās izdarījāt un tagad, viss tāds adrenalīnā izmircis, elšat kaut kur paslēptuvē.

1.Ieiet veikalā, neko nenopirkt un iziet laukā. Izturēties dabiski, it kā tu nupat nebūtu izdarījis apkaunojošu noziegumu. Ček.

Tagad izpildīju punktu 2. Ar savu putras kasti aizbraukt uz ēdnīcu, savākt šķīvi, ar visu putru iebāzt mikrenē, izvilkt laukā un apēst. Putru, fsmisļe. Ček.

Punkts 3 varētu būt nopirkt tirgū cūkas ribiņas. Es pirms kādiem dažiem gadiem to pamēģināju un cietu kaunpilnu sagrāvi. Vot, viendien piedzeršos viskiju lielākai varonībai un iešu atkal!

Sun, Mar. 23rd, 2014, 09:08 pm

Sveika, ciba. Jautājums par WiFi rūteriem un Wifi iekārtām.

Dots TP-LINK rūteris.

Problēma - wifi lietotājiem ir stipri dažāda pieredze ar sakariem. Desktop kompim pieslēgums strādā tīri OK. Laptops blakus istabā pēc pamodināšanas apmēram desmit minūtes nespējot piekļūt pie wifja. Android planšete pēc pamodināšanas paziņo, ka ir pieslēgusies pie wifja, bet tie ir meli un reāls pieslēgums notiek tikai tad, kad rūteris tiek pārstartēts.

Piešķīru planšetei fiksētu IP adresi rūterī, tas neko nedeva. Firmware viņam nav pati jaunākā, bet gandrīz pati jaunākā, un pēc aprakstiem skatoties, neredzu jēgu to apgreidot.

Ir kādas idejas, kā/vai situāciju iespējams uzlabot un kur ir posta sakne, rūterī vai datoros?

20 most recent