Wed, May. 23rd, 2018, 01:00 pm

Lūk, pagāja daži gadi un es konstatēju, ka man patīk vēl viena Akvārija dziesmiņa:
https://www.youtube.com/watch?v=LjIoOvrYPfE

Sun, May. 6th, 2018, 08:19 pm

Hm, nujā, kā tad klājas, ko interesantu esat lasījuši pēdējā laikā?

Fri, Apr. 27th, 2018, 09:01 pm

Pirms 13 dienām iesētie pipareļi sāk dīgt, un mans iekšējais zemnieks gavilē. Kajēnas pipari, halapenjo un skorpioni.

Thu, Apr. 26th, 2018, 09:21 am

Šodienas kultūras programmā paklausījos diletantu pārspriedumus par krievu alfabēta vēsturi, kurš un kad to glagoļicu izdomāja, un no kurienes kirilica izdīga, un tādā garā.

Diletanti sprieda, ka kirilicas izcelsme esot neskaidra, tomēr zināms, ka pirmais tā riktīgi to esot pielietojis senākais slāvu hronists (daži gan saka, ka šis esot bijis zviedrs), kāds Novgorodas pops.

Tas viss būtu štrunts, bet šī popa, viena no krievu rakstības pamatlicējiem, vārdiņš no sirds uzjautrināja kādu mēreni nobarotu tēvoci labākajos gados, kurš minūtes 15 spurca, ķiķināja, slaucīja asaras, nopūtās un smējās atkal.

Лихой Упырь.

Tas ir skaisti, tas ir brīnišķīgi! :)

True story.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BF%D1%8B%D1%80%D1%8C_%D0%9B%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%B9

Tue, Apr. 24th, 2018, 11:36 pm

Punktiņš, punktiņš, komatiņš, domu zīme, aplociņš. Vēl kaut kas tur (divi stabi, ritentiņš?), iznāk gatavs cilvēciņš, vai kaut kas tamlīdzīgs. Vārdu sakot, cilvēkus taisīt ir viegli un vienkārši. Vam, bam, paldies jaunkundz. Vismaz tāda ir teorija.

Mon, Apr. 23rd, 2018, 03:11 pm

Laiciņš šodien jauks!

Tas ir, saulīte spīd samērā ciešami un nav nežēlīgas tveices, kura izdedzina dvēselē caurumus. Visi zina, ka karstums cilvēkos veicina tieksmi uz kanibālismu un reliģiskām halucinācijām. Vai eskimosi ir izdomājuši kaut jel kādu kverplīgu baptismu un apēduši kaut vienu angļu kapteini, kuri tur vazājās apkārt, atklādami to, ko visi jau tāpat zināja? Nē. Toties karstās zemēs iedzimtie ēda angļu kapteiņus katliem vien un prasīja piedevas. Un kāpēc viņi tā darīja? Tāpēc, ka eskimosi ēda roņus un zivis, un tāds kapteinis šiem bijis nebijis. Savukārt dienvidsalās ēda mango smūtijus un rīsus, bet no veģetārisma cilvēki top nekrietni un kāri uz angļu kapteiņu karbonādēm.

Apēd šašliku, neļauj sev degradēties!

Nujā, un priecīgu pavasari jums visiem.

Sat, Apr. 14th, 2018, 11:29 am

Iesēju piparus, redzēs, kas izlīdīs ārā.

Bet labā ziņa ir tā, ka tajās skorpionu sēklās kaut kas ir. Dažas sakaltušas sēkliņas paturēju pirkstos, tad nolaizīju pirkstu. Tagad mute svilst.

Fri, Apr. 13th, 2018, 12:06 pm

OK, svaigākajām tenkām par pastardienu (23.aprīlis - https://www.express.co.uk/news/weird/945306/end-of-the-world-april-2018-rapture-prediction-will-world-end) varētu būt pamats, jo es šorīt pamanīju neapstrīdamu pazīmi, ka laika gals tuvojas. Pakasīju muguru un ierastā kažoka vietā sataustīju pamatīgu pliku laukumu.

Tātad.

Vai nu, kamēr es gulēju, kāds/kāda ir noskuvis man muguru - šāds fakts jau pats par sevi rada virkni papildus jautājumu. Vai arī man ir izbirušas spalvas, kas, saskaņā ar tēti Yahoo (māti gūgli lieto tikai nūģi un lūzeri) nozīmē virkni lietu, no pagultē paslēpta plutonija līdz menopauzei, pa vidu ietverot arī pasaules galu.

Tā ka tā, esmu jūs brīdinājis.

Fri, Mar. 16th, 2018, 07:49 pm

Dīvaini, Patrika diena ir rīt, bet leprekonu ievēl parīt.

(informācijai - leprekons ir sīks riebeklis ar zelta podu).

Thu, Mar. 15th, 2018, 12:33 pm

Saeima sabalsojusi, ka 11.novembri derētu noteikt par svētku dienu.

Sajūtas divējādas. Brīvdiena, tas, protams, ir jauki. No otras puses - žēl, ka man pie kājas un uzskatu to par muļķošanos.

Mon, Mar. 12th, 2018, 02:27 pm

Runājot par pavasari un suņiem, man jums ir sakāma tikai viena lieta.

Hitlers mīlēja suņus.

Fri, Mar. 9th, 2018, 09:16 am

re, atradu universālu personu, kura sēdēja RIMI kasē un izskatījās pēc vienas slepkavnieciskas kundzes bērnības filmās par barbaru Konanu. Rindā bija daudz laika (pieņemu, ka persona bija nogurusi un nesteidzās) un es pie sevis nospriedu, ka persona vismaz teorijā ir vīrietis, neskatoties uz līdzību ar Konanieni. Izrādījās, ka esmu švaks ģendera assūmētājs, jo šilte pie personas krūškurvja nesa sieviešu dzimtes vārdu un arī personas balss vairāk izklausījās pēc sievietes.

Jap, esmu redzējis Konana filmas.

Thu, Mar. 8th, 2018, 09:31 am

No tulpēm man vislabāk patīk tās ar oranžām ziedlapām ar dzeltenām maliņām, mhm.

Mon, Mar. 5th, 2018, 09:40 am

Skaitļi mulsina.

Rakņājos pa kabatām labākas nākotes meklējumos, atrodu čeku. No čeka izriet, ka esmu uzdzīvojis iestādē, kura saucas "3 frikadeles". Teikšu kā ir, man nav nekādu aizspriedumu pret frikadelēm un daži mani labākie draugi ir frikadeles, bet nudien nespēju atcerēties, ka būtu tādā vietā spēris kāju.

Bet tad atcerējos. Izrādās, ka "3 frikadeles" = "5 vilki", iestāde, kurā tiešām biju un patērēju produktus.

Nosaukumi jums tādi viltīgi, ziniet.

Wed, Feb. 28th, 2018, 09:59 am

OK, labi, teikšu kā ir - šorīt beidzot bija vēsi.

Mon, Feb. 26th, 2018, 09:45 pm

Pirms mēneša ieviesu svaigu telefonu. Pie viena padevos ļaunajai pasaulei, Windows telefona vietā man tagad ir Androīds.

Piezīmes.

Plusi. Telefons ir jaudīgāks, programmas lido straujāk un ir visādas spēlītes. Waze un citas programmas, kuras Windows videi bija pamestas pusratā ar gļuku kaudzi, beidzot strādā.

Mīnusi. Pēc pin koda ievadīšanas jānospiež OK poga. Besī ārā. Telefona skaļrunis ir izsmiekls, ne skaļrunis. Komplektā ar to, ka tas krāms nejēdz sajūgties ar mašīnas Bluetooth - audiogrāmatu klausīšanās mašīnā atkrīt, jo tā mēslu vabole nejaudā pietiekami skaļi pastenēt, bet caur Bluetooth neskan vispār nekas.

Nekā izcila nesaskatu ne tai aparātā, ne operētājsistēmā.

Sat, Feb. 10th, 2018, 02:30 pm

Par augsto mākslu runājot, esmu uz nāvi slims un īsinu pirmskrematorija laiku, blenzdams uz seriāliem.

Uzgūglēju ko svaigu, Altered Carbon. Noskatījos 10 minūtes un nospriedu - sūds. Pēc desmit minūtēm mainīju viedokli uz "galīgs sūds". Pirmās sērijas 32.minūtē izdarīju kopsavilkumu - absolūts sūds un totāls apkaunojums jebkam, kas ar to saistīts. I mean, tikai Colony vietām šo pārsita savā stulbumā un tikai pateicoties tām šausmām, kuras attēloja galveno varonieni.

Bet es, protams, noskatīšos visu, kas vien ir iznācis, ar vāru cerību, ka kāds sīks mazbrīdis nebūs galīgs draņķis. Also, es tāpat lielāko daļu laika nogulēšu, bet kā fona troksnis šis būs pa pirmo.

Fri, Jan. 26th, 2018, 12:49 pm

Pārfrāzējot prezidentu Kenediju - mēs to nedarīsim nevis tāpēc, ka tas ir grūti. Mēs to nedarīsim tāpēc, ka ir piektdiena!

"Aāāaaa!!!" pūle (1) sajūsmā rēc, vicina karogus un gavilē.


(1) - jo "pūlis" ir seksisms, it kā sievietes šai laikā vergotu pa mājām un/vai baznīcām. Laiks atzīt, ka viņas ir tikpat slinkas sušķes kā skaistākā cilvēces daļa.

Tue, Jan. 2nd, 2018, 03:38 pm

Laiks iet un iet un neapstājas, zemes virsū nav tam mājas, karoč, lietas ir jāsaplāno, pirms jau ir par vēlu.

Piemēram, manu bēru noslēgumam (ja nu tādas netīšām notiek, par ko man nav īstas pārliecības, bet nu drošs paliek nedrošs) liekas piemērota šāda dziesma.
https://www.youtube.com/watch?v=jrXP5zoFxss

A jums jau viss sagatavots? Akmenis noskatīts, uzraksts sacerēts, urna ielikta bukmārkos interneta pārlūkā, zārka materiāls jau nolemts un mirstamkleita pašūdināta?

Ak jā, priecīgu visiem Jauno Gadu!

Mon, Dec. 18th, 2017, 11:00 am

Manā galvā (laikam jau jūsējā arī) dzīvo kādas sešdesmit apakšpersonības. Ir apzinīgais departaments. Tas atbild par mošanos laikā no rītiem, ielien jebkurā sapnī un paziņo, ka prieki beigušies un jālien laukā no gultas. Vēl ir pāris enciklopēdistu, kuri izraks laukā jebkuru atmiņu, bet ne uzreiz. Ja es kaut ko nevaru atminēties, es saku - veči, ir tāda lieta, vajag. Pameklējiet. Jūs mani zināt, es parādā nepalikšu. Un pēc dienas vai divām, hops, ir, atrada arhīvos, nopūta putekļus un izcēla gaismā. Paldies, es viņiem saku, baigie malači jūs esat, un šie tādi laimīgi un lepni iet atpakaļ uz saviem ofisiem, tetri spēlēt līdz nākamai reizei.

Tad ir juridiskais departaments, viņiem liekas, ka viņi dara labu un noderīgu darbu. Tur ir kādi trīs likumu tārpi, kuri atbild par to, lai es nekad neaizmirstu netaisnības, kuras man nodarītas pirms 40 gadiem. Katram sava pieeja un argumenti, viens ir eksperts iekš romiešu, otrs iekš anglosakšu tiesībām un trešais ir eksperts по понятиям. Visus trīs vienlaicīgi pieveikt un pierādīt, ka šodien ir cits gadu tūkstotis, man pagaidām nav izdevies.

Tad ir Omnicentrs, kantoris, kurš gādā par izklaidi. Operatori vāc informāciju - kādi trīs uztver valodu, vēl pāris ķer vizuālos tēlus un trīsdesmit interni paniskā steigā dragā pa klaviatūrām. Tas viss nonāk Omnimetrā, lieljaudas superdatorā, kurš iespaidus un tēlus izmētā pa plauktiem un mēra spriegumu starpības starp dažādiem objektiem, atlasa labākos un tur pa rokai buferī. Tad, gadījumos, kad juridiskais departaments atkal pārcenšas, man pa rokai ir svaigs joks, ko pastāstīt pašam sev. Ja spriegumu starpība ir pareizā, es pasmīkņāju un varbūt vēl kāds blakus, un tad Omnicentrā ir lieli svētki, visi klapē cits citam pa plecu, dala prēmijas, svin un sēž ar plikiem dibeniem uz kopējamā aparāta. Bet tikai uz pussekundi, jo šis darbs nedrīkst apstāties.

Vēl ir ekspertu komisija, kura ik pēc desmit sekundēm klasificē telpā esošās sievietes un tad notur debates un vēlēšanas par to, kuru šoreiz definēt par pašu labāko. Juridiskais departaments pieprasa šo pasākumu slēgt pie velna vecāsmātes, jo par tādām izdarībām pienākas ne ar ko neaprakstāmi sodi.

Vispār, liela jezga.

20 most recent