Fri, Mar. 20th, 2015, 12:10 pm

Mākoņi pat uzlabo redzamību, var ar neaizlīmētu aci skatīties aptumsumus.

Thu, Mar. 19th, 2015, 11:33 am
Pāris teikumos.

Man te nekas nav rakstīts ilgāku laiku un, kā lai saka, neko tādu arī negribas rakstīt, izņemot "zeme, atveries!", bet es zinu, ka ne nu atvērsies, ne kā, un projekts "cibas_killeris", kad kopienā var iepUOstēt (kā man riebas šitie "uo", kad katrs, kam Dievs devis kaut pusi bungādiņas, var skaidri dzirdēt un saprast, ka izrunā "oa", iepOAstēt, bet nē, vot, ja Endzelīns ar to Mjūlenbachu šito izdOAmāja, tad es viņiem piedošu, baigi prikolīgo grāmatiņu sarakstīja, nu, to vārdnīcu, par to daudz ko var piedot un vēl krogā uzsaukt 0.3 litrus Aldara Zelta, vairāk nē, ja viņi vispār dzer, Endzelīns tak pliks pa māju staigājis, kas ir praktiski, jo drēbes nedilst, bet ādas mēbeles nav tik patīkamas, nujā, un tādi plikstaidzekņi vispār ir pilni ar novirzēm no normas, piemēram, ēd tikai sautētas bērzlapes vai taisa kausēta sviesta klizmas, nujā, vārdu sakot, Endzelīnam un tam vācietim, kurš, man liekas, gan to alu izdzertu, lai gan tas var būt tikai mīts par tiem vāciešiem, ka šie alu dzer, varbūt viskiju lej rīklēs, teitoņi sasodītie, bet nav svarīgi, karoč, Endzelīnam un tam Mīlenbaham es vēl varbūt to piedotu, bet, ja kāds cits to izdomāja, manis pēc, kaut vai Rainis, kuram tāpat jau daudz visādu grēku uz dvēseles, piemēram, sarakstīt visādas garlaicīgas glupības, ar kurām bērnus skolās spīdzināt, Lellītis Lollītis, riorasā, nē, pat Raiņam es šito "uo" padarīšanu nepiedotu, ni un ni, un nemaz nenāciet man lūgties, vienalga nepiedošu, ne par kādu naudu...ē, atceļam, par naudu piedošu, graudus man nevajag, bauda, hehe, ja nu vienīgi estētiskā, un tad man vajadzēs jaunas brilles, kuras man ne par kādu estētiku nepārdos, tikai par nicināmo metālu, bet jā, par naudu varētu šo to piedot, vēl Makiavellis norādīja, ka cilvēki jums piedos visu, nopietni, dajebko, izņemot mantas un zelta sudrabiņa konfiskāciju, šito nekad, karoč, materiālie līdzekļi ir kolosāls piedošanas instruments jau kopš laikiem, kad pasaules galvaspilsēta bija Neandertālē) tātad, ka kopienā var iepOAstēt (haha!) lūgumu tapt nomušītam un raugi, nepaspēj vēl tu, cilvēks, aiziet no Kleistiem uz Purvciemu, kad jau Āgenskalnā esi pagalam, lūk, bet projekts neaizgāja un rakstīt arī nav sevišķas iedvesmas.

Kaut kā tā.

Thu, Mar. 12th, 2015, 05:45 pm

Terijs Prečets tavo.

Lakijs bastards.

Wed, Mar. 11th, 2015, 12:06 pm

Kādā askēzē ir devies [info]unpy, ka Cibā nemaz nemana?

Thu, Mar. 5th, 2015, 04:07 pm

Šodien ir visai pretrunīgs svētks, saucas, es pat nezinu, kā. "World Book Day". Pasaules grāmatas diena? Rodas jautājums, kas ir pasaules grāmata un kā ar to cīnīties? Planetārā grāmatas diena, lai ir skaidrāk, bet baisāk? Lūk, tā ir pirmā problēma.

Otrkārt, vārds "pasaules" implicē kaut ko vairāk par dzimto rajona slimnīcu. Bet Planetāro grāmatas dienu katrā valstī atzīmē pēc saviem brīviem ieskatiem, it nemaz nemulstot, ka tepat ap stūri Planetāro dienu nemaz ij netaisās atzīmēt. Tā ir nākamā problēma.

Treškārt, valdība no mums slēpj patiesību. Pilnais it kā planetārās, it kā grāmatas, it kā dienas nosaukums ir "World Book and Copyright Day", aha! Lūk, ko masoni svin savās ložās un parteros! Autortiesības, ha.

Lai vai kā, apsveicu visus Starptautiskajā (?) Grāmatas dienā!

Tue, Mar. 3rd, 2015, 12:57 pm

Ak, Žāklīti, tas agrais pavasaris.

Oficiāli pasludinu martu par gada ļaunāko mēnesi. Pie tam mēnesim ir tik stulbs nosaukums. M-a-r-t-s. Fe.

Mon, Mar. 2nd, 2015, 01:43 pm

Reizēm ilgojos pēc Dauna sindroma.

a)tā ir ģenētiska problēma, un neviens, lai kā censtos, nevar tev piešūt "pats vainīgs", "saņemies taču vienreiz" un "beidz izlikties";
b)Dauna sindroma aplaimotie ir lādzīgi pēc dabas, kas padara murgudzīvi ar viņiem daudz patīkamāku, nekā ar visādiem nīgriem šizofrēnijas vai depresijas piemeklētajiem, uz kuriem ir daudz ērtāk attiecināt punktu a);
c)vismaz ir zināms, kur ir problēma.

Sun, Mar. 1st, 2015, 11:09 pm

Dienas varonis ir Alberts Kivlenieks. Goda nosaukums ir piešķirts par frāzi: "Paņemt aiz Lieldienām".

Hehe...8)

Fri, Feb. 27th, 2015, 10:14 pm

Spoks pagalam. Škrobe.

Thu, Feb. 26th, 2015, 02:12 pm

Šī nav sevišķi īpaša diena, toties rītdiena būs visnotaļ īpaša. Speciāla, nebaidos šī vārda.

Pirmkārt, piektdiena.
Otrkārt, algas diena.
Treškārt, mana dzimšanas diena.

Vai tas nav jauki?

Tos, kuri nupat sāka auļot uz skapjiem un pagultēm, kur savu stundu gaida vērtīgās un pārdomātās dāvanas, kuras jūs akurāt priekš manis sagādājāt, es gribētu nomierināt un paskaidrot, ka man katru nedēļu ir vismaz viena dzimšanas diena. Esmu dzimis pirmdienā, 27.datumā.

Thu, Feb. 26th, 2015, 12:25 pm

Kā klājas, samaksāju par pusdienām. Atlikumā saņēmu vācu, franču, īru, grieķu un lietuviešu monētas. 20 leptas, tas mani sevišķi uzrunāja.

Wed, Feb. 25th, 2015, 12:39 pm

Poll #20335
Open to: All, results viewable to: All

Viltotais zaķis iraid:

View Answers

Puisis, kuram izdarīta operācija, lai izskatās pēc meitenes
7 (12.5%)

Meitene, kurai izdarīta operācija, lai izskatās pēc puiša
2 (3.6%)

Maltas gaļas klaipiņš
42 (75.0%)

Cits (komentāros)
3 (5.4%)

Pavisam cits! (nekādu komentāru)
6 (10.7%)

Bet ar mani vienreiz bija tāds gadījums (komentāros)
2 (3.6%)

Wed, Feb. 25th, 2015, 12:10 pm

Kompim nomainīja klaviatūru. Tagad viss, ko es rakstu, ir tāds tīrs, nenospeķots, bez drupačām, kafijas traipiem un izkritušu spalvu kumšķiem. Skaisti!

Fri, Feb. 20th, 2015, 05:07 pm

kā teica Raņevskas tante, тогда это был марципанчик.

Fri, Feb. 20th, 2015, 11:25 am

Cilvēki senos laikos dzīvoja daudz veselīgāk un pareizāk. Par to vēl Avicenna pirms 1000 gadiem rakstīja, ka senos laikos cilvēki ir dzīvojuši daudz veselīgāk un pareizāk. Ne tā, kā modernās civilizācijas sajātajā 11.gadsimtā.

Wed, Feb. 18th, 2015, 05:02 pm

Sasodīts, es esmu pārāk nabadzīgs, lai dzīvotu nekurienes pakaļā (5500 kilometrus no Jaunzēlandes, ja gribam būt precīzi). Lai pieteiktos, vajag uz rokām apmēram 20000 eiras.

updāte: esmu pārāk nabadzīgs, lai dzīvotu seksuālu maniaku apsēstā nekurienes pakaļā. Labā ziņa ir tā, ka sala slienas až 30 metrus virs jūras līmeņa. Reptiļcilvēku sazvērestības rezultātā okeāna līmenis trakoti ceļas (pēdējo 100 gadu laikā - 20 centimetru). Tobiš, ja jūs 200 gadus stāvēsiet Pitkērnas salas pludmalē, jums samirks šorti. No tādām lietām jāuzmanās.

updāte2: maniakus atceļam, es viņiem neesot pievilcīgs.

updāte3: mani negrib pat seksuāli maniaki. Dzīve ir izdevusies.

Tomēr, ja kādam ir aizķērusies tāda sīcene un ir vēlme dzīvot burvīgā salā ar internetu, mīlīgu klimatu un tā tālāk, tad velkamoti uz Pitkērnu.

Tue, Feb. 17th, 2015, 05:03 pm

Re, MarsOne kantoris nešpetnā priekšvēlēšanu cīņā ir izfiltrējis 100 kandidātus, kuri 2025.gadā laidīšot uz Marsu. Also, 2025.gadā būšot gatava vilciena trase Tallina - Rīga - Kauņa. No savas puses apņemos līdz 2025.gadam nomest 10 kilogramus svara.

Paskatīsimies, kurš no šiem projektiem ir reālāks.

Tue, Feb. 17th, 2015, 06:56 am

Atnāca vēstule no Skolas ielas, kurā sazīmēti teorētiski iespējamie dzelzceļa varianti. Nu, varbūtīgā būvēšanās uz lidostu, lai no lidmašīnas var aizbraukt uz Rail Baltica un otrādi, vai kaut kā tā.

Pirmajā sajūsmā izskatījās, ka dzelzceļš tiks palaists akurāt šķērsām pāri mūsu fazendai, tobiš, valsts atpirks fazendu par miljonu un es būšu stāvus bagāts. Ieejot tīklos un iezūmējoties, izrādās, ka tur ir domāts tunelis un ne nu pirks, ne kā.

Paliek jautājums par ietekmi uz apkārtējo vidi. Senās dienās, kad autobusi brauca gar fazendu, visi šķīvji plauktos grabēja. Nez, kā būs, kad palaidīs vilcienu?

Sun, Feb. 15th, 2015, 11:01 pm

Pusnakts mūzika

Someday soon I’ll leave this world of pain and toil and sin
The Lord will take me by the hand to join all of me kin
Me only wish is, when the Savior comes for me and you...


He kills the cast of Riverdance and Michael Flatley too!

Fri, Feb. 13th, 2015, 09:20 am

Sapnī biju detektīvs, kas cēlu mēŗķu vārdā paslēpās zārkā kopā ar visu līķi. Rūmes bija maz, tāpēc es izgrebu līķi tādu tukšāku un iekārtojos viņa, emm, krūšvēdera dobumā, pie sevis apmierināti konstatēdams, ka nelaiķis ir bijis visai būdīgs kungs un man ir daudz vietas. Es sapnī biju tāds sīkāks augumā.

20 most recent