Tue, Jul. 10th, 2018, 09:16 am

Nu, ko, Dziesmu svētki beigušies, lai dzīvo Dziesmu svētki.

Bet man atkal ir sūdzības par organismu. Tas mērkaķis vakarā negrib aizmigt neparko, beidzot kādos divos naktī zaudē samaņu, kuru atgūst piecos ar kategorisku kuņģa paziņojumu, ka viņš grib ēst. Tagad.

Iesviedu kuņģim sejā banānu un glāzi piena, šis aizrijās un man izdevās vēl kādu stundu nosnausties.

Mon, Jul. 2nd, 2018, 10:47 pm

Es esmu šokā, manas vecuma plankumiem klātās rokas trīc un pilina korvalolu garām cukura karotei.

Iedomājieties, cilvēki ir skatījušies padomju propagandas raidījumu "Vremja" un uzskatījuši to par ziņām un ir ņēmuši par pilnu.

Mana pasaules aina sabruka, viss, es vairs nezinu, ne rīta ne vakara, es mēģinu aizpīpēt cigaretes filtru un saku kaķim - labs sunītis!

Fri, Jun. 22nd, 2018, 01:40 pm

Ielīdu tīklos meklēt sevi un, ko domājiet, atradu. Dzimis 1783.gadā, viss kā pieklājas. Manā prātā tais laikos latviešiem uzvārdus nedeva...kamēr šitam kungam vēl ir atzīmēti senči, no kuriem senākais ar visu savu uzvārdu ir dzimis Latvijas teritorijā vēl 17.gadsimtā. Tas drusku iesit bukti teorijai, ka manu mazlatvisko uzvārdu uz Latviju atnesa Napoleons, hm.

Mana dubultnieka kontu regulē kāda kundze, kura, kā izrādījās, ir mana visai tuva radiniece. Serviss nepaslinkoja un pat radīja mūsu radniecības precīzu aprakstu : your ex-wife's great aunt's ex-husband's niece's ex-husband's ex-wife's father's wife's ex-husband's first cousin once removed's ex-husband's sister's husband's sister's husband's niece.

Thu, Jun. 21st, 2018, 11:51 am

Interesanti pastudēt kaimiņvalsts iedzīvotāju argumentāciju sakarā ar piepeši sabrukušo komunisma iekarojumu, pensijas vecumu.

Wed, Jun. 20th, 2018, 11:58 am

Urugvaja un tagad arī Kanāda. Jauki.

Ja vēl sēnes aizietu, dzīve kļūtu skaistāka.

Skāde, ka ilgi būs jāgaida,līdz partijas sāks zvejot balsis ar psilocibīna dekriminalizāciju vai pat, gāsp, legalizāciju. Vismaz tad es zinātu, kam atdoties politiskā ziņā.

Sun, Jun. 17th, 2018, 12:32 pm

Viņdien man pieauguši cilvēki visā nopietnībā stāstīja, ka Ciba ir aplam elitārs kultūras iestādījums, kur gudri ļaudis literāri daiļi izpildās. Es biju netaktisks un smējos par šādu apgalvojumu.

Thu, Jun. 7th, 2018, 09:40 am

Da nu visu.

Pazudušās ekspedīcijas izmeklēšanas komisijas materiāli, teltī atrastās nesēja Jurkas piezīmes.

... tālāk ... )

Wed, May. 23rd, 2018, 01:00 pm

Lūk, pagāja daži gadi un es konstatēju, ka man patīk vēl viena Akvārija dziesmiņa:
https://www.youtube.com/watch?v=LjIoOvrYPfE

Sun, May. 6th, 2018, 08:19 pm

Hm, nujā, kā tad klājas, ko interesantu esat lasījuši pēdējā laikā?

Fri, Apr. 27th, 2018, 09:01 pm

Pirms 13 dienām iesētie pipareļi sāk dīgt, un mans iekšējais zemnieks gavilē. Kajēnas pipari, halapenjo un skorpioni.

Thu, Apr. 26th, 2018, 09:21 am

Šodienas kultūras programmā paklausījos diletantu pārspriedumus par krievu alfabēta vēsturi, kurš un kad to glagoļicu izdomāja, un no kurienes kirilica izdīga, un tādā garā.

Diletanti sprieda, ka kirilicas izcelsme esot neskaidra, tomēr zināms, ka pirmais tā riktīgi to esot pielietojis senākais slāvu hronists (daži gan saka, ka šis esot bijis zviedrs), kāds Novgorodas pops.

Tas viss būtu štrunts, bet šī popa, viena no krievu rakstības pamatlicējiem, vārdiņš no sirds uzjautrināja kādu mēreni nobarotu tēvoci labākajos gados, kurš minūtes 15 spurca, ķiķināja, slaucīja asaras, nopūtās un smējās atkal.

Лихой Упырь.

Tas ir skaisti, tas ir brīnišķīgi! :)

True story.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BF%D1%8B%D1%80%D1%8C_%D0%9B%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%B9

Tue, Apr. 24th, 2018, 11:36 pm

Punktiņš, punktiņš, komatiņš, domu zīme, aplociņš. Vēl kaut kas tur (divi stabi, ritentiņš?), iznāk gatavs cilvēciņš, vai kaut kas tamlīdzīgs. Vārdu sakot, cilvēkus taisīt ir viegli un vienkārši. Vam, bam, paldies jaunkundz. Vismaz tāda ir teorija.

Mon, Apr. 23rd, 2018, 03:11 pm

Laiciņš šodien jauks!

Tas ir, saulīte spīd samērā ciešami un nav nežēlīgas tveices, kura izdedzina dvēselē caurumus. Visi zina, ka karstums cilvēkos veicina tieksmi uz kanibālismu un reliģiskām halucinācijām. Vai eskimosi ir izdomājuši kaut jel kādu kverplīgu baptismu un apēduši kaut vienu angļu kapteini, kuri tur vazājās apkārt, atklādami to, ko visi jau tāpat zināja? Nē. Toties karstās zemēs iedzimtie ēda angļu kapteiņus katliem vien un prasīja piedevas. Un kāpēc viņi tā darīja? Tāpēc, ka eskimosi ēda roņus un zivis, un tāds kapteinis šiem bijis nebijis. Savukārt dienvidsalās ēda mango smūtijus un rīsus, bet no veģetārisma cilvēki top nekrietni un kāri uz angļu kapteiņu karbonādēm.

Apēd šašliku, neļauj sev degradēties!

Nujā, un priecīgu pavasari jums visiem.

Sat, Apr. 14th, 2018, 11:29 am

Iesēju piparus, redzēs, kas izlīdīs ārā.

Bet labā ziņa ir tā, ka tajās skorpionu sēklās kaut kas ir. Dažas sakaltušas sēkliņas paturēju pirkstos, tad nolaizīju pirkstu. Tagad mute svilst.

Fri, Apr. 13th, 2018, 12:06 pm

OK, svaigākajām tenkām par pastardienu (23.aprīlis - https://www.express.co.uk/news/weird/945306/end-of-the-world-april-2018-rapture-prediction-will-world-end) varētu būt pamats, jo es šorīt pamanīju neapstrīdamu pazīmi, ka laika gals tuvojas. Pakasīju muguru un ierastā kažoka vietā sataustīju pamatīgu pliku laukumu.

Tātad.

Vai nu, kamēr es gulēju, kāds/kāda ir noskuvis man muguru - šāds fakts jau pats par sevi rada virkni papildus jautājumu. Vai arī man ir izbirušas spalvas, kas, saskaņā ar tēti Yahoo (māti gūgli lieto tikai nūģi un lūzeri) nozīmē virkni lietu, no pagultē paslēpta plutonija līdz menopauzei, pa vidu ietverot arī pasaules galu.

Tā ka tā, esmu jūs brīdinājis.

Fri, Mar. 16th, 2018, 07:49 pm

Dīvaini, Patrika diena ir rīt, bet leprekonu ievēl parīt.

(informācijai - leprekons ir sīks riebeklis ar zelta podu).

Thu, Mar. 15th, 2018, 12:33 pm

Saeima sabalsojusi, ka 11.novembri derētu noteikt par svētku dienu.

Sajūtas divējādas. Brīvdiena, tas, protams, ir jauki. No otras puses - žēl, ka man pie kājas un uzskatu to par muļķošanos.

Mon, Mar. 12th, 2018, 02:27 pm

Runājot par pavasari un suņiem, man jums ir sakāma tikai viena lieta.

Hitlers mīlēja suņus.

Fri, Mar. 9th, 2018, 09:16 am

re, atradu universālu personu, kura sēdēja RIMI kasē un izskatījās pēc vienas slepkavnieciskas kundzes bērnības filmās par barbaru Konanu. Rindā bija daudz laika (pieņemu, ka persona bija nogurusi un nesteidzās) un es pie sevis nospriedu, ka persona vismaz teorijā ir vīrietis, neskatoties uz līdzību ar Konanieni. Izrādījās, ka esmu švaks ģendera assūmētājs, jo šilte pie personas krūškurvja nesa sieviešu dzimtes vārdu un arī personas balss vairāk izklausījās pēc sievietes.

Jap, esmu redzējis Konana filmas.

Thu, Mar. 8th, 2018, 09:31 am

No tulpēm man vislabāk patīk tās ar oranžām ziedlapām ar dzeltenām maliņām, mhm.

20 most recent