Mon, Oct. 5th, 2015, 03:28 pm

Hm. Kad intensīvi sūkāju dzērveņu+melleņu Lockets tableti un paralēli ošņāju karstu melno kafiju (jā, labdien, mani sauc Sirdna un es ošņāju lietas) rezultātā pasākums smaržo pēc cepta bekona.

Ļoti interesanti!

Mon, Oct. 5th, 2015, 01:13 pm

OK, Windows 10 bija sen un nav patiesība, tomēr dažas lietas turpina kaitināt.

a)video pleijeris. OK, katram sunim sava aste jāceļ. Uzinstalējot Windows 10 tas rupucis pārlika visu multimēdiju failu atvēršanu uz savām defaultajām programmelēm. Es visu saprotu, visi esam cilvēki, mums visiem jāizliekas, ka no mums ir kaut kāda jēga. Man bija slinkums visu atlikt atpakaļ uz Media Player Classic, tāpēc lāpīju slinkumu (uz ko tie rupuči arī cerēja) un skatījos filmas ar jauno pleijeri. Pēc daždesmit minūtēm slinkums man pārgāja un es žigli vien pārliku failu asociācijas tālāk prom no grēka. Es visu varu piedot, bet ne to, ka es noregulēju skaņas līmeni uz šitik te un ne vairāk un ne mazāk!, bet, kad atveru vai no pauzes palaižu filmu, pirmo sekundi vai divas tā sātana tecīla kauc pilnā rīklē un tikai tad attopas, ka ir noregulēta uz divreiz klusāku brēkāšanu. Fui.

b)Parental Controls ir, maigi sakot, FUBAR.

Sun, Oct. 4th, 2015, 07:25 pm

OK, it's the pateicību time.

Esmu pateicīgs par to, ka šodien bija Skolotāju diena un bija iemesls/iespēja sazināties ar maniem daudzajiem skolotājiem.
Esmu pateicīgs par to, ka až līdz kādiem pieciem vakarā nodzīvoju mierīgi, bez stindzinošām šausmām.
Esmu pateicīgs par šodienas sauli un silto vēju.
Esmu pateicīgs par youtube servisā sadzītajiem TV šoviem.

Sat, Oct. 3rd, 2015, 09:48 pm

un vēl labā ziņa ir tāda, ka man ir nedēļa lai uzceptu mazu stāstiņu. Atliek tikai izdomāt, par ko.

Sat, Oct. 3rd, 2015, 08:42 pm

OK, es pajokoju par tām pateicībām, bet nu papateikšos vēl, grāmatās saka, ka tas ir svētīgi. Uz dančiem vasarā bija tas amerikāņu pasniedzējs, daudz un ātri klaigāja un beigās arī šito izmeta, ziniet, cik humble viņš jūtoties un grateful, ka viņam ir iespēja vizināties pa pasauli un aizrādīt cilvēkiem, ka viņi neprot dejot.

Bet tas kļūst sarežģīti, atrast svaigas tēmas pateicībai. Kas nekaitēja kara laikā. Nedabūji šrapneli zarnās - diena ir izdevusies. Laikam tāpēc tos karus rīko, aprūkstas pateicības materiāla.

Anyway.

Esmu pateicīgs kaķītim, kurš mani neuzbļāva augšā kā parasti, sešos no rīta, bet ļāva izgulēties až līdz pusdeviņiem.
Esmu pateicīgs tam vīram, kurš man pārdeva mobilā telefona akumulatoru un ar šo vienkāršo un cildeno rīcību mani ļoti nomierināja un iepriecināja.
Esmu pateicīgs par (te ir pauze uz minūtēm 20, jo viena ideja man ir, bet to es nerakstīšu, jo tā nav nogatavojusies un es arī ne) to, ka ir sestdiena un rīt ir vēl vesela brīvdiena priekšā.

Fri, Oct. 2nd, 2015, 09:36 pm

Zo, šīsdienas pateicības. Grūti nostāties pateicīgā režīmā, jo es pēc praktiski negulētas nakts pa dienu esmu bijis tādā apziņas stāvoklī, ka tagad esmu ļoti neapmierināts ar sevi un vispār, šo dienu esmu pavadījis, būdams pussabrucis un galīgi nepateicīgs. Pateicības, ommm...

Es noteikti esmu pateicīgs par gultiņu, kurā ievelšos, sedziņu, kurā ievīkstīšos un spilventiņu, uz kura šņākuļošu.
Esmu pateicīgs par to, ka apkārt ir daudz cilvēku, kuri ir daudz labāki, nekā es par viņiem domāju.
Trīs lietas labas lietas, ē...ok, tad es būšu pateicīgs par kanēļa bundžiņu kantora virtuvē, baigi labais pie kafijas. Un, ja jau nonācām pie sīkajiem dzīves priekiem, atsevišķa pateicība par vakar drusku pajukušo skaņas tehniku un manu izdevīgo pozīciju visā tai pasākumā...8)

Thu, Oct. 1st, 2015, 11:00 pm

Tā, značit, pateicības šodien, hemmmmm...

Esmu pateicīgs par beta blokatoriem, kuri, es pieņemu, šodien vairākas reizes atturēja mani no sabrukšanas kaudzītē un izmisumā.
Esmu pateicīgs, ka atradu austiņas, kuru štekeris ielien mana telefona vāciņa attiecīgajā caurumā.
Esmu pateicīgs tiem jaukajiem cilvēkiem, kuri šovakar sanāca uz deju nodarbību un ļāva man justies dikti gudram.

Wed, Sep. 30th, 2015, 08:00 pm

Awright, visi raksta pateicības, man ar vajag.

Tātadiņās, par ko jūtos pateicīīgs...? Hemm...

a)ledusskapī atradās speķa klucis, un ceptās olas ar viņu bija ļoti ok;
b)es neesmu pazaudējis pēdējo sajēgu un šodien patstāvīgi atradu mājas;
c)ar dažām piezīmēm organisms principā funkcionē un veselība, lai gan atbaidoša, tomēr vēl turas.

Wed, Sep. 30th, 2015, 07:51 pm

Fantastiskās notievēšanas formulas pamatā, protams, ir princips, ka zaudēt var tikai to, kas uzkrāts. Dažas dienas nedzēru zināmas tabletes un organisms nekavējoties uzsāka mērenu tūsku. Tad atsāku dzert tabletes un tūska, burzguļodama kā pavasara strauts, kura krastos zied vizbuļi, gavilē strazdi un mīlētāji attiecīgi mīlējas, mani pameta. Trīs kilogrami plusā, tad atkal trīs mīnusā. Tāda tā ikdienas maģija.

Wed, Sep. 30th, 2015, 02:59 pm

Nupat viegli un ātri divās dienās tiku vaļā no 3 kilogramiem svara, turpinot štopēt visu, kas ir sniedzamības attālumā un sportojot tik daudz, kā uzrāpties 3.stāvā ar gārgšanu, tusnīšanu un turēšanos pie sienas.

Vai nav jauki?

Tue, Sep. 29th, 2015, 10:07 pm

Nu, tuklā vālodze? Dodu tev 10 - 30 - 60 dienas laika rezultātam.

Kurš variants piepildās?

October 9, 2015
October 29, 2015
November 28, 2015.

Tue, Sep. 29th, 2015, 12:53 pm

Vakar atpogāju kolas bundžiņu, druscīt nostrēbu un pielēju viskiju. Bet tajā bundžā neko nevarēja lāga saprast, tāpēc piegāzu par daudz un atradu rezultātu par negaršīgu esam būt. Piedzerties nebija manos plānos, manos plānos bija čakli strādāt līdz trijiem naktī, tāpēc rūgto suslu izgāzu izlietnē.

Skatījos brūnajā straumē un prātoju, ka nu gan esmu pieaudzis puisis. Nepatika dzēriens - nu i rauj viņu jupis, neiešu mocīties. Dzīve ir pārāk īsa. To sevišķi labi ilustrē deadlines, kuras lido man garām ar raksturīgu "vvvuuušššš!!!" skaņu.

Tue, Sep. 29th, 2015, 11:40 am

Cik sapratu pēc 45 sekunžu investīcijas internetā, nekādu ūdeni uz tā Marsa viņi nav atklājuši. Viņi atklāja vietu, kur tas ūdens kaut kad nupat ir tecējis un, labticīgi pieņemu, ka tecēs vēl. Bet nevis tā, ka tas Curiosity roveris būtu iebraucis peļķē.

Mon, Sep. 28th, 2015, 08:21 am

Iekš šād rīt man nāk iekš prāt mans nelaiķa onkulis, kas pasniedza visādas matemātiskas lietas. Kad studenti mocījās ap kādu ne visai sarežģītu uzdevumu, viņš teica, ka tas izskatās tā, it kā trīs būdīgi tēviņi mēģinātu piekaut pirmklasnieku un viņiem tas nekādi neizdodas.

Konkrētā asociācija rodas, jo:
a)stīvējos ap ne visai sarežģītu uzdevumu;
b)gribu pie onkuļa.

Thu, Sep. 24th, 2015, 05:02 pm

Nevainīgākās šīs pasaules izklaides ir pačurāt pēc stundas ciešanās un Feisbuka testi. Esmu viss iekš nevainības, mhm.

Your personality just oozes charm. You seem to have a calming effect on almost every person you meet. Somehow they seem to leave all of their troubles behind as they get drawn in by your hilarious anecdotes and fascinating stories about all the exciting things that have happened to you. In a world where almost everything seems forced and fake, it's a blessing to find someone who is so funny and personable but at the same time so genuine. And that's you!

Mon, Sep. 21st, 2015, 10:54 pm

OK, pieņemsim, ka man sašķīda priekšpēdējās brilles, vakars ir lietaini pelēks un pa serveriem klejo bēdīga pļeka, kura man vēl iekodīs pakaļā, bet es atklāju šito https://www.youtube.com/watch?v=MuvwKoYpSMc un klausīšos to septiņdesmit reizes, un tad vēl maķenīt, jo tas silda un ielīgsmo manu caurumaino dvēseli...8)


updāte, nē, nu, BG man patīk labāk un tomēr. https://www.youtube.com/watch?v=ssjsfuVzhIs

updāte, un lielveikalā pie kases ratos sēdēja mazs knēvelis un smaidīja uz mani pilnīgā laimē.

Sun, Sep. 20th, 2015, 04:52 pm

Izlauzu dzīvokļa durvis un uz brīdi sajutos kā varen smalks un varens kungs. Man liekas, pirmās uzlauztās durvis manā mūžā. Pie tam tā samērā glīši sanāca, durvis veselas. Pie tam tās nebija manas durvis, tāpēc varu gozēties apmierinātībā, pagaidām sekmīgi atvairot domas, ka īsti vīrieši būtu tās kaut kā labāk vaļā dabūjuši.

Sat, Sep. 19th, 2015, 02:21 pm
Sēru vēsts

Kentucky Fried Chicken ir beigušies SPAIŅI!

Apokalipse šodien.

Fri, Sep. 18th, 2015, 09:44 am
Atskaite par projektu "Fizālis 17" jeb, kas notiek galvā, kad zīmēju temperatūru grafikus.

Manā galvā ir septiņas kameras, trijās no tām deg gaisma, vidējā, blakus pa labi un vēl kaut kur, es tikai nekādi nevaru atrast, kaut kur labajā pusē, tur gaiss ir biezs un zaļš.

Pumpumrum purum purum, es dungoju nedabiskajā septembra tveicē, tipu tapu, iela, bruģis, stabi, velosipēdi, pumpurum, sadalāmies, ja lido virsū velosipēds, sastingsti, pirmā trāpīs riepa, riepa ir mīksta, manējā noteikti, pumpurum...

bumba data, bumba data, mugura zem somas nosvīda, neciešu nosvīdušu muguru, kas par klimatu...bumba data, luksofors, ir 35, tas ir, vēl desmit un nē, nu, divdesmit, jāiet ātrāk, bumba data, bumba data, heart and soul, hop, uzlēkt uz apmales, ielas malā sasistas mašīnas, ja man būtu sirds, tā sāpētu par to, kas noparkojusies ielas malā, tai kāds pilots uzgāzis virsū ceļazīmi, bumba data, bumba data, kāpēc ir tik karsts? Policists raksta uz papīra, bumba data, bumba data...20 latus paņēma, pirksti virpinās pie stūres.

sviš, sviš, dzeltenas lapas, bet nesmaržo, kā lai uztver lietas bez smaržas, nav vēl rudens un ir tik karsti, āāā!...bumba data, punkti uz kastaņu lapām, es sev stāstu par kaitēkļiem, pats sev aizrādu, ka tās ir muļķības, apvainojos uz sevi, apvainojos uz otru sevi, pārstāju ar sevi sarunāties un man ir žēl...bumba data, piecsimt metri nodzīvoti nemanot, score, bumba data, sirds dauzās nepamatoti ātri, vēderā dzīvo pitons un galvā pūķis pifs, bumba data, skriešus, kamēr neviena nav. Gandrīz paspēju, bumba data, stulbā mugura, stulbā priekša, stulbais vidus, stulbā augša, stulbā apakša, gaiss.

bumba data, ož pēc bibliotēkas, kas te nekad nav bijusi, ko lai dara, kur mans plāns un piezīmes, nav, bumba data un atkal tas bezjēdzīgais troksnis, pirmo nekad, nekad ne pirmo, savādāk padomās, padomās, pateiks, divi. Swish and flick, step ahead, turn turn, kick, pain, elbow, elbow as a sign on eternal, impossible, painful death, nē te būs zārks, rombs, trijstūris, svastika, dodekaedrs un atkāpe par milimetru visā epidermas perimetrā, džī - haus! Vēdera pitonam nav ko ēst, pūķim pifam ir histērija un histerēze. toties man kaut kad iespers, urā!

bumba data, vēlreiz, vēlreiz, punduri zaudē gigantiem, bet gigants izrādās punduris un zaudē visiem, pazaudē Lieni un kompasu, kā tas varēja notikt? Viss atrodas, solis skaņās, katrs solis ir skaņa, arrrr...sadalīšanās, atkal klusums, atkal kaut kur tālu tepat acu prieksā žņaudz uzvarētājus, stella stellaris, bumba faking data, tveice nepāriet, tumsa, bumba data, brrrrr, kling, vai tev ir centi, tu esi tik smuks? Aww, otrais kompliments šodien, must be my lucky day!

Ilgs monotons----------------------------------------------------------------------------------------- un miegs, miega miega miegs, stomp, pelēks siltbetons, bumba data, heart and soul, gaismas pārceļas uz kameru nr II.

Tue, Sep. 15th, 2015, 01:11 pm

Klau, vecās grabažas (vecāki par 23 gadiem).

Vai frāzē "Plankings - visu laiku vingrinājums, kurš nav atkarīgs ne no kādām modes tendencēm" jums viss liekas pieņemams?

Piemēram, ja spējat stādīties priekšā, ka eksistēja gadaskaitlis, kas nesākas ar 2, vai atceraties visu laiku ne no kā neatkarīgo supervingrinājumu plankingu?

20 most recent