Mon, Jan. 26th, 2015, 09:57 am

Pa virsu visam savam nevaldāmajam dzīvespriekam un dzirkstošajai vitalitātei es tīri aiz skopuma izdzēru alu, kas man bija uzdāvināts dzimšanas dienā.

Tā ir novembrī. Alus best before bija norādīts kā 9.janvāris.

Teiksim tā. Pēc kādu 200 gramu izdzeršanas sajūta bija kā pēc 200 gramiem viskija. Pēc kāda litra sagribējās mirt un es atlikušo izgāzu ārā. Stundu pavadīju bezsamaņā, tad iestājās paģiras.

Nedzeriet vecu alu. Tas nepalīdz.

Fri, Jan. 23rd, 2015, 04:25 pm

Par medicīnu runājot.

Biju dzirdējis, ka šokolāde suņiem ir indīga, attiecīgi, ja mājās parādījās šokolāde, es, klukstēdams kā slima vista, skraidīju pa māju, sludinādams, ka suņam šokolādi nedot. Jutos bezgala muļķīgi, bet esmu pie tādas sajūtas pieradis.

Protams, ka pienāca brīdis, kad tas sivēns pieklupa pie šokolādes un aprija kādus gramus 100. Izdarīju dažus pētījumus un atradu tīklos kalkulatoru, kurš apgalvoja, ka 11 kg smags sunis, apēdot 100 gramu piena šokolādes, ir saģiftējies tā pavisam drusku, un, ticamākais, būs dzīvotājs.

Tā arī notika. Sunīts pēc dažām stundām sāka intensīvi dzert un intensīvi čurāt, maķenīt pavēma un tad pa nakti, viss trīcēdams un sirsniņu dauzīdams, ielīda pie mums gultā un par godu ārkārtas situācijai netika izmests ārā.

Akurāt, kā pēc kalkulatora.

Laba lieta, internets.

Fri, Jan. 23rd, 2015, 11:07 am

Nu, ko. Pēc ilgas un grūtas slimības Sauda Arābijas karalis atliecās, bet [info]sirdna izķepurojās, lai gan labāk laikam būtu bijis otrādi. Bet fakts paliek fakts. Karalis ir miris, lai dzīvo, kas pāri palicis. Gandrīz visu janvāri novāļājos pa mājām, ziema gandrīz pagājusi. Rentgenā atzina, ka esmu bez redzamām patoloģijām. Šausmas. Neredzamās patoloģijas ir daudz bīstamākas, un arī tablešu pret tām nav.

Izlīst ārā no mājas ir labi, izrādās, ka pasaulē ir vēl kādi cilvēki. Pie ārsta rindā trako pūlis. Es ar lepnumu viņus apskatu un pie sevis plātos, ka biju slims jau tad, kad tas vēl nebija stilīgi. Pirmo reizi aizejot pie ārsta, tur gandrīz neviena nebija.

Mon, Jan. 19th, 2015, 06:53 pm

Ваша жизнь словами из песен "Агаты Кристи"

Твое имя
О тебе:Да, я сытая свинья!
Дело твоей жизни:Чтобы солнышку светить, нужно пить, и пить, и пить...
Девиз:Слева заросли диалектики - это солнце сгорело вчера, справа поросли экзистенции и луна, и луна, и луна...
Как ты отдыхаешь:Зеленые глюки сползают по стенам, медленно-медленно, плавно-плавно...
И каково по утрам?Во сне, но из другого сна, во сне у сумасшедшей сказки
Твоя эпитафия:Глубоко тебя зарыли - до свиданья, милый, милый. Бывай.

Sat, Jan. 17th, 2015, 10:59 am

Lietas, kuru lietotāji izvēlas drīzāk nosprāgt, nekā paskaidrot, kas tas ir:

a)fufciks;
b)marža.

Wed, Jan. 14th, 2015, 08:22 pm

Lūk, ja pie ārsta aiziet pirmdienā, dabū jau daudz labākas diagnozes un, attiecīgi, stiprākas zalbes. Vienīgi apnicis katru nakti murgot par klepu. Tie bija LEGO kluči, kuri pie katras ieelpas krājās kaudzē, līdz sabruka krampjos un ķērcienos, vidēji pēc 4,5 ieelpām. Tad tās bija sīkas lodītes, kuras ripoja pa 1000x1000 rūtiņu lielu, upē iegremdētu rāmi, es klepoju un tad meklēju, kur visas palikušas, tad klepus darbināja ierīci, kura teica tikai patiesību un spļāva ārā burtu virknes, kurās varēja izlasīt gan to, kurš nogalināja misis Hadsoni, gan atbildi uz Visuma svarīgāko jautājumu (ne 42), burti satinās segā un es atkal klepoju un klepoju, ievīstījies sasvīdušos, nesakarīgos burtos, un mēģināju izlīst no tā visa ārā, lai konstatētu, ka ir 1:38 un nakts vēl ir tikai sākusies.

Mon, Jan. 12th, 2015, 08:24 am

Pravieša [info]unpy iedvesmots pārlasu Bībeli. Taisni žēl paliek to Bībeles personāžu, tā paša Jeremijas kaut vai, kurš mēģina lamāties, nezinādams krievu valodu. Vārgi kunksti.

Fri, Jan. 9th, 2015, 08:55 am

Ok, man uzstādīja diagnozi "iesnas". Mazliet kremt. Jau cik gadus eju pie dahtera, bet plauškarsoni iedeva tikai vienreiz. Kas, žēl, vai?

Fri, Jan. 9th, 2015, 07:31 am

Aiziešu pie dahtera, ceru, ka man uzstādīs diagnozi "iesnas" un palaidīs mājās. Bet baidos, ka aizdzīs uz rentgenu. Negribu vilkties uz to sūda rentgenu. Also, vajag kaut ko iesākt ar muskuļiem. No klepošanas sāp viss, kas uz un ap vēderu.

Thu, Jan. 8th, 2015, 01:42 pm

Izraisījās pārrunas par izteicieniem latviešu un krievu valodās.

Par šito man ātrumā nekas neienāca prātā - дорога ложка к обеду. Ar domu, ka lietām jābūt gatavām tad, kad tās ir vajadzīgas.

Vai latviski ir kaut kas tamlīdzīgs?

Wed, Jan. 7th, 2015, 10:55 am

Jūs zinājāt, ka, ja no dūnu segas izsūc gaisu, tā kļūst smaga kā ozola pagale? Nu, lūk.

Ar šo es oficiāli atzīstu ziemu par iestājušamos. Dūnu sega? Ček. Klepus? Ček. Viss, esmu gatavs vāļāties gultā ar 39 grādu temperatūru, kas ir normāls veids, kā pavadīt šo gadalaiku.

Mon, Jan. 5th, 2015, 11:10 am

Mošanās pēc tik ilgām brīvdienām nenotiek ar pirmo reizi, toties sapņus var paskatīties. Piemēram, šorīt ar veselu baru kosmoskuģu laidām skatīties, kas tā par anomāliju plivinās pa mūsu Saules sistēmu, un ko neteiksi, baigais klucis lido, pilns ar citplanētiešiem. Mēs tā kā drusku pietauvojāmies pie tā kluča un ap stūri paskatījāmies, kas tie tādi, tak šie mūs pamanīja un sāka ar kaut ko šaut, bet tā diezgan negribīgi. Tad vēl pārītis pienāca tuvāk un ieteica mest mieru, varam tak normāli parunāties, galu galā. Šitais klucis viņiem esot milzonīgs atomreaktors, kas lidinās apkārt un piegādā enerģiju pēc vajadzības, megakruta tehnoloģija. Es aizrādīju, ka švaki apsargājat savu tehnoloģiju, katrs duraks ar spaini var pielidot tuvāk un sabērt smiltis zobratos, bet šie nosmīkņāja, ka mēs esam pietauvojušies pie attāla nostūra, kur gadu desmitiem neviens nav bijis, tā ka šiem nav bijis laika izsaukt īsto zonderbrigādi, kura mūs dezintegrētu lupatās, bet tad vispār pārdomājuši, ko tur kašķi meklēt.

Es atkal teicu, ka mums uz Zemes arī ir šitāds kruts reaktors, tikai nelido, bet tas ir štrunts. Cik tā darba, apliet visu ar betonu, lai turas kopā, un pie viena gala pielikt izpūtēju, lai lidinās. Un tak izdevās arī, mēs ar citplanētiešiem vēl atzīmējām sekmīgo mūsu betona reaktora pārlidināšanos pāri Rīgai, akurāt virs 13.janvāra ielas pieturas pāri pārsvilpa kādu divsimts metru augstumā, un vēl bija galds ar sagrieztiem dārzeņiem, tur, bietes, burkāni, selerijas, un es vēl teicu, lai citplanētieši uzmanās, ka nedabū kādu alerģiju, bet šie tik sukāja iekšā selerijas.

Tad es pamodos, nosnaudis apmēram 15 minūtes.

Fri, Jan. 2nd, 2015, 10:06 am

Viens no būtiskākajiem vēža dabūšanas faktoriem esot ņepruha, kā apgalvo kaut kādi pētnieki.

Jauku jums visiem veselību arī šogad. Neizkaisiet sāli piektdienās, bēdziet no sievām ar tukšiem spaiņiem un nesitiet spoguļus, un viss jums dzīvē būs labi.

Thu, Jan. 1st, 2015, 12:19 am
2015.

nu, nu.

Tue, Dec. 30th, 2014, 03:47 pm

Nu, ja man līdz janvārim nesanāk ieklīst šai bēdu lejā, tad laimīgu visiem jauno gadu.

Peace.

Me out.

Mon, Dec. 29th, 2014, 12:47 pm

Ziema, diemžēl, iesākās. Sola, ka būs siltāks. Tas varētu nozīmēt Latvijas ziemu klasisko, kur sals mijas ar atkusni, un pavasaris ir gadalaiks, nevis pāris dienas kaut kad aprīļa beigās, pēc kurām iestājas vasara un +31 grāds.

Suns Fēbe pa sniegu aulekšo reizes divas vairāk, nekā pa nesniegu. Vai nu tāpēc, ka sniegs ir kruti, vai arī tāpēc, ka tad mazāk salst ķepas.

Gada beigās ir visādi tuseņi, un tas ir labi.

Tue, Dec. 23rd, 2014, 07:21 am

Vai arī jums liekas, ka vislabākās lietas dzīvē ir par brīvu? Es nesaku, ka es par to jūs izbanošu nahren, vienkārši interesanti.

Fri, Dec. 19th, 2014, 02:20 pm
Katru koku būs pazīt pēc tā mēneša pirmajiem ierakstiem cibā.

Labrīt vai labvakar,kā nu kuram.
Murkšķa diena ir apmākusies -> agrs pavasaris -> gut.
Sirdna bija parasts lodveida planktons, kad pilnīgi negaidot te pēkšņi!
Augstu Andu kalnos, stāvas kraujas malā aug melnais žultskoks.
Brīvdienas pagāja.
Ik pa brīdim mēģinu uztaisīt kaut ko apēdamu.
Tāda pelēka diena. Taisni prasās pēc viena.
Zinājāt, ka PIV = rape?
Veltīju trīs minūtes pētījumiem un izskatās, ka Rīgas skolnieki kaut kur pazuduši.
3
Pirmais novembris ir iestājies.
hme.

Fri, Dec. 19th, 2014, 12:29 pm

McDonalds 20 gadu laikā ir uzsaukuši 4 bērniem biļetes uz futeni. Jauki.

Thu, Dec. 18th, 2014, 04:01 pm

Savā ziņā man ir paveicies ar neveselīgajām tieksmēm. Piemēram, rijība. No vienas puses, nāves grēks (oder cita tipa grēks, man slinkums meklēt precīzu reliģiozo definīciju, tur to grēku daudz un dažādi, bet nu grēks tas ir, jā), no otras - liela muiža. Par rijību cietumā liek? Neliek. Administratīvo aktu par atrašanos sabiedriskā vietā aptaukotā stāvoklī sastāda? Nesastāda. Drīkst ēst desmit metru attālumā no ieejas valsts un pašvaldību iestādēs? Da kaut piecu metru attālumā, ēd, dārgais. Neviena pensionēta grūtniece man neuzbruks ar ķērcieniem aizvākt manu speķmaizi, drīzāk pati paprasīs nokosties. Protams, ka nedabūs, tomēr šķirsimies bez naida.

Man dzīvē veicas.

20 most recent