Sun, Oct. 23rd, 2016, 08:59 pm

Prieka un cerības dziesma, iedvesmota no latviešu neticamajām dēkām Itālijā.

https://www.youtube.com/watch?v=JP42y28GTqc

Sat, Oct. 22nd, 2016, 06:08 pm

Es nesapratu, kur jūra Kolkā palika? Tur Ktulhu mostas un ceļ augšā Kolkas ragu, vai arī semīti izdzēruši visus krānus un ķērušies pie jūras izstrēbšanas?

Sat, Oct. 22nd, 2016, 04:58 pm

vai pielikt antenu televizoram?
aha, lai zibens iesper!
vai likt naudu kastē?
aha, lai visu uzreiz nozog! daudz labāk turēt to aploksnē.
vai likt zarus zemē?
ā, kā tu spēj ko tādu pateikt!
bet taisnība ir, neeju.
guļu lieliski.

Sat, Oct. 22nd, 2016, 10:06 am

Kreisās rokas pirksti notirpuši jau stundas četras. Tējkanna nomira. Viss iet uz galu.

Tue, Oct. 18th, 2016, 07:45 am

Kāpēc tu pārstāji būt par vegānu/veģetārieti?

Mon, Oct. 17th, 2016, 01:11 pm

Atkal pie virpas. Esmu vesels kā rutkis, izņemot momentus, kad mani ķer mežonīga klepus lēkmes, kuru laikā es ķērkdams un vemdams vārtos pa grīdu, bet tas neskaitās, jo, ticamākais, ir zāļu blakusefekts, nekādi nesaistīts ar infekcijas procesiem manā orgānismā.

Wed, Oct. 12th, 2016, 09:09 pm

Būšana neveselam ir visai veselīga. Organismam ir interesantākas nodarbes par ēšanu, apetīte pazūd un es vadu savas dienas kā labākajos detoksikācijas kūrortos.

Tue, Oct. 11th, 2016, 08:54 am

11.oktobris - starptautiskā meiteņu diena. Es nezinu...iedzeriet kaut ko?

Starptautiskās zēnu dienas nav. Ibo vienlīdzība.

Fri, Oct. 7th, 2016, 09:09 am

Pateicības:

a)apkure ofisā;
b)vaimanas par aukstumu no cilvēkiem, kam apkure nav pieslēgta, ļoti silda sirdi;
c)krāsns.

Wed, Oct. 5th, 2016, 11:56 pm

Cik daiļi nokāries vēders kādā fotogrāfijā...toties izdzenāju nekrietnās baumas, ka esmu nekulturāls cilvēks un biju Zvaigznē uz grāmatas atvēršanu, jānudien, pie tam tā, pa riktīgo, ar sarunāšanos ar cilvēkiem un rabarberu rausi.

Mon, Oct. 3rd, 2016, 04:16 pm

Bezmiega karjera nav priekš manis. Kaut kad ap trijiem naktī izdevās atslēgties, lai sešos celtos jaunai dienai, sajūsmai un uzplauktnei, te es gribēju nolamāties, bet sekss ar māti likās nepiemērota tēma, mani viņa nekad nav uzbudinājusi, latviešu tradicionālie anālie lāsti arī kaut kā nepavilka, un tā nu es paliku bez nekā savos lamuvārdos. Tā ir, kad noguļ īstos brīžus, tādi nenāks vairs nekad.

Galvas vietā slapja vate. Izsūdzēju savas skumjas LMT zvanu meitenei, kura man mēģināja iesmērēt 4G internetu par nieka 71 (73?) centiem diennnaktī. Kas, ja apskatām tādu laika nogriezni, kā mēnesis, nav romantiski nevienā vietā. Viņa tā kā drusku apmulsa, kad es padalījos ar savu dzīvesstāstu un iemesliem, kāpēc es ne šodien un pat ne tuvākā gada rādiusā neņemšu to baigi foršo verķi, vot, nē un viss, tomēr novēlēja man jauku dienu un pateicās par sarunu.

Ciktāl par sarunu var saukt viņas monologu, kura laikā es skrāpēju stikla krātiņa matētās sienas un baudīju šīs neparastās izjūtas.

Tradicionālais ugunsgrēks aiz šķūņiem, otrais noteikti, bet var būt arī, ka trešais manā esamībā par Āgenskalna apdzīvotāju. Vienā un tai pašā vietā. Ko viņi tur dara otrā pusē un kāpēc? Ugunsdzēsēji gan ir forši cilvēki, man viņi vienmēr ir patikuši.

Pusdienās uzstājīgi pieprasīju "tos tur" salātus, ar ko izpelnījos ēstuves personāla patiesu cieņu - griķus ar siļķu tīteņiem un sīpolu ripiņām ne katrs ir spējīgs paņemt priekšā un apēst. Beigās es arī noraustījos un paņēmu kaut ko citu, kas izrādījās jūras kāposts, nekrietns un morāli sadalījies dārzenis. Varētu būt laiks ieviest sev kārtīgas brilles, šitās rāda metra attālumā, bet salāti bija tālāk.

Mugura bija izdomājusi sāpēt, tāpēc ārstējos ar gumijlācīšiem, tie salienot starp skriemeļiem un balstot skeletu, tā man mācījā. Forši lācīši, simpātiski un veselīgi, mums vajag vairāk tādu lācīšu. Gribu gulēt, vārdu sakot. Ceru, ka izdosies.

Fri, Sep. 30th, 2016, 03:13 pm

Tā kā 6/7 no cibas ir tulkotāji, tad apsveicu jūsu aroda svētkos, svētais Hieronīms lai jums stāv klāt no aizvēja puses.

Wed, Sep. 28th, 2016, 12:36 pm

Atkārtošos, bet tas nekas. Atkārtošanos par drausmīgu noziegumu uzskata tikai sevišķi inteliģenti un garīgi attīstīti cilvēki, tā ka vairums šejienes publikas pat nepamanīs.

Tātad - kaltētie tomāti ir cilvēces labākais izgudrojums, tūlīt aiz uguns un interneta.

updāte - Tramps. Tīri tā, uzmanības pievēršanai. Tramps. Trampa. Trampam. Trampu. Ar Trampu. Trampā. Tramp!

Mon, Sep. 26th, 2016, 02:01 pm

— Izglītība! — rūgti nopūtās I-ā, sabradādams savus sešus sprunguļus.
— Kas ir Mācības? — jautāja I-ā, aizsperdams savus divpadsmit sprunguļus pa gaisu.
— Tas, ko Visi Truši zina! Ha!


Poll #20829 Grādi
Open to: All, results viewable to: All

Man ir!

View Answers

Vairāki (>1) doktora grādi
1 (1.4%)

1 doktora grāds
1 (1.4%)

Maģistra grāds un esmu procesā uz doktora grāda saņemšanu
6 (8.5%)

Maģistra grāds ir, ar to arī apmierināšos
24 (33.8%)

Esmu bakalaurs un esmu ceļā uz maģistrību
4 (5.6%)

Mans bakalaurs ir, manam ar to pietikt.
17 (23.9%)

Vēl neesmu bakalaurs, bet būšu!
7 (9.9%)

Nav man nekāda grāda un nez vai būs.
11 (15.5%)

Tev arī liekas, ka "bakalaurs" ir stulbs vārds un skan pretīgi?

View Answers


17 (32.7%)

Tieši tā
5 (9.6%)

Absolūti piekrītu.
3 (5.8%)

Nē, es nemāku lasīt.
27 (51.9%)

Mon, Sep. 26th, 2016, 10:49 am

No otras puses - ko var cirst? Tas, ka Lembergam iedeva svētā svētmocekļa ordeni (lai arī kāds gramatisks feils nebūtu "svētais svētmoceklis") viņu par svētmocekli padara tieši tik daudz, cik Lāčplēša ordeņa saņēmējus tas padarījis par Lāčplēšiem un Bikšu lentes ordenis tā saņēmējus padarījis par bikšu lentēm.

Fri, Sep. 23rd, 2016, 12:21 pm

Gribu mājās un zem segas. Man tur šorīt viens sapnis palika nenosapņots.

Thu, Sep. 22nd, 2016, 01:47 pm

Anyway, cik eņģeļu tad gala beigās satilpa uz adatas smailes?

Un, ja jau iesākām par to runāt, cik grēcinieku ietilpst vienā elles katlā?

Thu, Sep. 22nd, 2016, 11:15 am

Par konditoreju runājot, jūs zinājāt, ka prjaņikiem nav jābūt akmenscietiem, bet tajos var tīri normāli iekost cilvēks bez hidraulikas žokļos?

Manā vētrainajā bērnībā (PSRS, uzvarējušamais sociālisms un piecgade trijos gados) es grauzu viskautko, nekādas stiklenes vai cukurgraudi man nelikās par cietu, bet prjaņiki bija Izaicinājums. Atceros, bija atsevišķi eksemplāri, kurus es ar nopūtu noliku nost, jo...nu...nevar tajā objektā iekost. Pat ne kripatiņu nevar noskrubināt.

Droši vien, ka padomju prjaņiki bija gatavoti bez tām sātaniskajām E-vil piedevām, bet pa taisno no tīra ģipša, kurš, gods, kam gods, nav ne konservants, ne irdinātājs, ne krāsviela, ne emulgators, ne garšas pastiprinātājs, kaloriju tajā nav un tauki pa nullēm. Diētisks līdz beidzamam.

Wed, Sep. 21st, 2016, 02:00 pm

Ieklīdu santehnikas veikalā, lai iegādātos priekšmetu, par kuru es zināju tikai funkciju. Es aprakstīju funkciju un vēlamo rezultātu pārdevējam un dabūju zināt, ka man vajadzīga puscollīgā zagluška.

Es tā saprotu, ka mežonīgajā santehnikas pasaulē neatzīst ne metrisko sistēmu, ne valsts valodu, ne vispār neko. Toties ar šo nieciņu esmu iecerējis iegūt tekošu ūdeni no krāna un darbojošamos veļas mašīnu, kas ir diezgan ievērojams sasniegums priekš 64 centus vērta bleķa podiņa ar vītni.

updāte. OK, latviski tas saucas misiņa korķis ar vītni. Kaut kā neromantiski.

20 most recent