Rider's Club
KILL ALL HUMANS!!!
tapetes_puksts
[info]pajautaa
[info]tapetes_puksts
Add to Memories
Tell A Friend
Vai ir kaut kur internetā iespējams lasīt Bodlēra "Ļaunuma puķes" latviešu valodā?
martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
99,6% of all people in Iceland watching TV during #ARGISL at @FIFAWorldCup were watching the match. That is some statistic.

tas ir pizģec, es nesaprotu, ar ko pārējie 0,4% islandiešu bija nolēmuši tajā laikā nodarboties? kādas svarīgas lietas tur islandē var būt? čurāt aisbergā, pielūgt efajaskaktulhu, moš, kāds sivēns vēl pamanījies pielieties un aiziet gulēt?
tikko_pamodos
[info]pajautaa
[info]tikko_pamodos
Add to Memories
Tell A Friend
apvainošanās
Padoms vaig. Tuvs cilvēks ģimenē jau kopš bērnības sirgst (nezinu, kā to citādi apzīmēt) ar apvainošanos, kas pakāpeniski laika gaitā ievērojami progresējusi.

Vai jūs varat, lūdzu, ieteikt teorētisko literatūru (rakstus, grāmatas, pētījumus, intervijas u.tml.) par šo tēmu? No psiholoģijas, attiecību veidošanas, personības izaugsmes, nezinu, kāda vēl skatpunkta. Kā cīnīties, ko un cik daudz var palīdzēt ģimene, lai palīdzētu mazināt šo sakāpināto pasaules uztveri. Pie kādiem speciālistiem vērsties, ja tas vispār var ko līdzēt. Cilvēkam drīz būs 25 gadi. Pēdējā laikā kļūst neiespējami kontaktēties, tikko kā kaut kas nenotiek pa prātam, pirmā reakcija - sapūšas un nerunā. Apvainojas pat par pavisam ikdienišķiem sīkumiem, piemēram, ja kāds no mājiniekiem uzreiz nevar pacelt telefonu un atzvana pēc mirkļa. Paldies par ieteikumiem un komentāriem.
teja
[info]pajautaa
[info]teja
Add to Memories
Tell A Friend
vai kāds var ieteikt reprezentablu un sirsnīgu tai-či vai cigun skolotāju, kas varētu vadīt publisku nodarbību cilvēkiem, kam nav bijusi saskare ar "šādām lietām" / nesabaidīt ar pārāk lielu ezotēriku, bet gan nodemonstrēt to darbībā?
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Valstiski zinātnisko vērtību vērotāja piezīmes.
Ar pirkstu ne uz vienu nerādīšu, taču atsevišķi cilvēki brīnās, ka tā saucamajā Pasaules latviešu zinātnieku IV kongresā uzstājas Zbigņevs Stankevičs, kurš pats, protams, arī ir zinātnieks, teoloģijas zinātņu doktors tomēr un runā dažādas it kā dīvainības par to, ka zinātne pārāk daudz sasniegusi un Dievs dabu radījis. Es gan nesaprotu, par ko tur brīnīties, pats vairāk brīnos par to, ka vēl arvien notiek kaut kādi Pasaules latviešu zinātnieku kongresi, kuros skaidrs, ka uzsvars ir nevis uz to, ka esi zinātnieks, bet gan uz to, ka esi latviešu. Mūsdienās termins "zinātne" jau tā ir stipri aizplūdis ezotērikas virzienā, bet kombinācijā ar pērnā gadsimta kvalitātēs ieturētu nacionālismu, kas balstīts no pirksta izzīstā etnogrāfijā, nekas vairāk par lokālpatriotisku balagānu, kura laikā tie, kuri ir vairāk latviešu, nekā zinātnieki, var pa lēto nopelnīt ķeksi "uzstājies konferencē", nesanāk. "LATVISKĀ DZĪVESZIŅA - DROŠS PAMATS DZĪVEI EMIGRĀCIJĀ: BRAZĪLIJAS PIEMĒRS".
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
***
"Labdarības organizācija “Caritas Latvija” sadarbībā ar laikrakstu “Katoļu Baznīcas Vēstnesis” aicina sagatavot dāvanu pāvestam Franciskam – uzadīt rakstainas zeķes. Kā uzsver iniciatīvas idejas autori, tā būs sirsnīga, silta un tautiska dāvana Svētajam tēvam."
krii
[info]pajautaa
[info]krii
Add to Memories
Tell A Friend
Dārgie cibdraugi!
Ja kādam ir pie rokas šī grāmata: http://www.ibook.lv/BD_uz-slieksna-simona-de-bovuara.aspx?BID=4725e813-def6-4099-a09d-cab872bd7db7 , vai varat būt tik mīļi un apskatīties:
1) kā sauc tulkotāju;
2) vai kaut kur titullapā (vai kur citur) nevīd titulstāsta nosaukums oriģinālvalodā, un ja vīd - kāds tas ir?

Būšu ļoti pateicīga!
kisswithafist
[info]pajautaa
[info]kisswithafist
Add to Memories
Tell A Friend
feta
Sveika, ciba!

Padalieties, lūdzu, ar ieteikumiem, ko darīt ar fetas sieru, neliekot salātos. Cepeškrāsns arī nav, citādi nejautātu :) paldies!
black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Kamēr citi sajūsminājās par Zobens un Lemess festivālu Bauskā, un mans Feisbuks indīd ir reāli piespamots ar festivāla bildēm apmēram tāpat kā ar Praidu nedēļu agrāk, bija uznācis nīgrums par to, kā es esmu nonācis līdz tam, ka es vairs nedaru lietas, ko man patika darīt agrāk. Melonholiskā noskaņojumā skatījos Netflix, aizgāju apgrieztg matus un nopirku sev jaunas kedas beidzot. Un tad visu svētdienu, kas gan emocionāli un praktiski sākās jau sestdienas vakarā, piedalījos mākslas tapšanā. Un tā ir aizraujoša lieta ko darīt. Šodien jau esmu imūns pret sajūsmas pilniem aprakstiem par to, cik festivāls šogad ir bijis lielisks, jo lielajā bildē visi festivāli pa lielam ir vienādi.

Bet par mākslu. Mana pieredze, protams, ir kā Disnejlendas apmeklējums, ja salīdzina to ar tiem, uz kuru pleciem gulstas īsta atbildība par to, lai taptu kino. Vienā brīdī es pļāvu zāli un palīdzēju izvilkt ārā mašīnu no bedres, citā jau tēloju muļķi ar piepūšamu haizivi. Un pusdienu pārtraukumā es klausījos stāstus par citām filmēšanas pieredzēm, un man mazliet skauda. Mazliet mazāk tajos brīžos, kad saruna sākas par maizes darbiem, kur sirds un dvēsele ir jāatstāj mājās. Katrā ziņā, ja atmet naudas aspektu, doma par strādāšanu no saullēkta līdz saulrietam mani fascinē, kaut kādā emocionālā līmenī atgādināja brīvprātīgo darbus Āzijā. Protams, kaut kādā brīdī parādās arī nogurums un no tā izrietoša paviršība, bet es pieņemu tas ir arī profesionalitātes jautājums. Ja uz mani gultos atbildība par notiekošiem procesiem, es visdrīzāk zinātu, kur atrodas katrs striķītis, kurā kārbiņā man ir plastmasas ērces, un kā es plānoju nodrošināt telts sabrukšanu piecas reizes. Un tad vēl visa tā improvizācijas iespējamība kad kaut kas tomēr nenotiek pēc plāna, vai tev rodas sajūta, ka ar šo monotono darbību kaut kas nav īsti kārtībā.

Lūk, par celšanos katru dienu pirms saullēkta es gan varētu vairs nebūt tik bravurīgs. Šorīt galva plīsa uz pusēm gan piecos, gan deviņos no rīta. Var jau gadīties, ka tam nav sakars ar miegu, bet ar faktu, ka man ir nosvilušas visas vietas, kas nav bijušas apsegtas ar drēbēm, ieskaitot seju.

Tags:

rasbainieks
[info]rasbainieks
Add to Memories
Tell A Friend
kā pašu galveno no cibas kāzām varu reportēt, ka krogam pāri ielai beidzot ir īstais nosaukums atnācis
eglītis mizā
vakardiena
[info]pajautaa
[info]vakardiena
Add to Memories
Tell A Friend
MADARA atlaižu kods
Labdien!
Vai kāds būtu tik laipns un padalītos ar pēdējās MADARA Labo cenu diennakts drauga kodu, kas parasti nāk līdzi pasūtijumam?
Paldies!
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Viss bumbās.
Poll #21212 Fūtbōls
Open to: All, results viewable to: All

Seko līdz futbola čempionātam?

View Answers

jā, bet protams!
12 (25.5%)

ik pa brīdim neviļus tas čempionāts seko man
14 (29.8%)

da nu, sekoju tam, kā kalst kabači dobēs
6 (12.8%)

futbols ir deģenerātiem, punctummagazine ir gudrajiem un attapīgajiem
3 (6.4%)

man viss ir pavisam savādāk
12 (25.5%)

pljecka
[info]pljecka
Add to Memories
Tell A Friend
Labrīt, pamostos un saprotu, ka šī ir pirmā nakts, kad bebe nav naktī ne reizi modusies. Vot to es saucu par brīnišķīgu atvaļinājuma sākumu!
jebalaitung
[info]jebalaitung
Add to Memories
Tell A Friend
7diena
ja kaut kas no anarhijas manī vispār ir palicis, tad tas ir alus.

un arī tā man šovakar nav.
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Kulinārijas vērotāja piezīmes.
Lai gan ik pa brīdim izskan apgalvojumi, ka cilvēki paliek dumjāki, tomēr visās nozarēs vērojams acīmredzams progress. Kulinārijā, piemēram. Sevišķi izsmalcinātiem gardēžiem man ir tas gods celt priekšā neparastā pīrāga recepti.
pljecka
[info]pljecka
Add to Memories
Tell A Friend
Jūnijs. 2 nedēļas - 101 km līdz darbiņam. Veselība ir atgriezusies, jūtu, ka varu aiziet līdz darbam un justies kā cilvēks. Drīz pat varēšu atsākt skriet.
jebalaitung
[info]jebalaitung
Add to Memories
Tell A Friend
fakti
labākais pīārs ir tāds, kurā nav nekāda pīāra.
black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Kad Kobeins vēl bija dzīvs, un mūziku pirka diskos (vai zaga internetā)
Ak, atcerējos tos laikus, kad mp3 failiem klāt bija pievienota diska vāciņa aizmugure, iekšiņa un pats disks. Jo tas bija tik svarīgi.

Tags:

martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
arg - ice
islande ir brīnišķīga, taču es mazliet sāku pagurt skatīties uz visu šo karu pret autobusiem
martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
spa - por
beidzot mēs redzam spēlētājus, kas bez nervozitātes spēj atdot piespēli uz trīs metriem partnerim
profilz
osinsh
User: [info]osinsh
Name: osinsh
Website: olafsosh.com
my own flying circus
I've got two legs from my hips to the ground

And when I move them, they walk around,

When I lift them, they climb the stairs,

And when I shave them, they ain't got hairs.
saites
kalendārs
Back August 2016
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
pēdējie ieraksti