Rider's Club
KILL ALL HUMANS!!!
martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
starp citu, kā liecina man planšetē pašrocīgi ieoperētie muzikālie kvizi (pēdējā laikā iecienīta tēma), es tēmā orientējos samērā labi
vislabāk no fragmentiem izdodas atpazīt mārvinu geju, queen un nezkāpēc demisu rusosu (vispār jau grūti ar kaut ko sajaukt)
visgrūtāk klājas ar modernajiem klubu skaņdarbiem, es nesaprotu, kāpēc dzied meitene, a man jāizvēlas starp variantiem, vai nu "david guetta", kāda hujetta, vai nu "alan walker", jebal es jau to jūsu transprodjuserismu kopā ar visu avicii

melnākais joks šodien - kad nevaru izdomāt, vai tas ir cranberries vai the corrs gabals, nedaudz alttabojos uz pasaules ziņām, a tur izrādās, ka doloresa čau, nu es i vēsi spiežu - the corrs, oh, grifidorai mīnus pieci punkti
kranberijiem taču ģitārists ir drusku labāks, vajag domāt ar galvu

a nē, vēl man melnais omens ir teilore svifta, es ar dūkulīti jau reizes piecas esmu iepisies mīnusā, moš viņas "albums" kādreiz jānoklausās
toties ļoti viegli ir atšifrēt šakiru - pēc bīta

kas vēl? neatpazinu this mortal coil. es domāju, ka tā ir enja
martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
paskatījos pēdējo oxxxy interviju vladtv, tad tur aizgāja runa par to, ka hiphops ir tumšādaino cilvēku kultūra, kuru baltie ir piesavinājušies
un oksijs saka - jā, no vienas puses tā arī ir
saprotams, ka gribas izteikt pretenzijas, ka neviens mūzikas žanrs nevienam nepieder, un kā aziāti uzdrošinas spēlēt rokenrolu
taču šajā gadījumā runa nav par kultūru, runa ir par naudu
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Īsi par traģisko mūsu folklorā.
Tā padomāju, mūsu folklorā, ja neskaita melodijas un nesaprotamās izcelsmes suitu sievas, ir diezgan maz traģiskā, bāreņu asaras un akmeņu mūži tāds štrunts vien, vienīgās reāla, satriecoša traģisma apdvestās rindas ir "...uuun stāāāda pujenes, pidi ridi ridi rallallā".
martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
Miers virs zemes un cilvēkiem labs aparāts
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Apokalipšu vērotāja piezīmes.
Pavisam nemanot ir pagājis gads, kopš Trampa kungs ir amatā. Apokalipse nav iestājusies, ļoti pareizi, ka visi tie, kuri Trampa ievēlēšanu uztvēra kā dziļu, personīgu traģēdiju, nesteidza griezt vēnas. Ja pasteidzās, tad gan vairs neko.
pljecka
[info]pljecka
Add to Memories
Tell A Friend
Kad es cilvēkiem izstāstu, ka man tagad ir cits amats, viņi visi mani apsveic. Es nesaprotu, kāpēc viņi tā dara, jo, ja es būtu gribējusu citu amatu, es 13 gadus nebūtu sēdējusi tur kur es sēdēju.
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Patēriņa vērotāja piezīmes.
Patēriņš ir mūsu viss, mūsu civilizācijas alfa, beta un pārējie pieci grieķu alfabēta burti. Likumsakarīgi, ka feisbūkos ir liels īpatsvars ierakstu, kuros cilvēki tiecas gan iegādāties ko ļoti vajadzīgu, gan no tā vajadzīgā steigšus atbrīvoties. Pateicoties šiem ierakstiem, esmu izzinājis tos mūsu civilizācijas nostūrus, kuros savādāk nu nekādi nebūtu sanācis iemaldīties. Ir vismaz viena lieta, kuras pirkšana, pārdošana un mainīšana pret ko garšīgu ir kas tik kosmiski sakrāls, kaut kāda tāda pilnīgi visa esence, ka katru reizi godbijīgi notirpstu, ieraugot šo patēriņa tēvu, dēlu un garu. )
[info]kramers
Add to Memories
Tell A Friend
Betmens atlidoja
black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Uzzinu pēdējais, also cirslītis: es nezināju, ka smalki rīvēta šokolāde elektrizējas. Iespējams tāpēc ka tumšā, iespējams tāpēc, ka plastmasas trauciņš. Katrā ziņā es pakratīju trauciņu, lai vienmērīgi izlīdzinātu tā saturu, rezultātā piedzīvoju šokolādes puteni.

Tags:

black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Kino: par mīlas dēkām ar precētiem cilvēkiem
Ir miljons un viena filma par to, ka kādam ir dēka ar kādu precētu cilvēku, kur neprecētā puse mēģina otru piespiest actually šķirties, kamēr otrs stāsta kaut ko par to, ka viņš jau ir izdomājis brīdi un apstākļus kad to izdarīt, bet vajag vēl mazliet paciesties, jo bērni raudās, laulātais partneris sajuks prātā, vecāki izlēgs no mantojuma, vecmāmiņa nomirs no sirdstriekas. Vienvārdsakot, sižets ir tik banāls, ka bērni tādus varētu iekļaut skolas ludziņās.

Ņemot vērā, ka kino šo klišeju drāž jau gadu desmitiem, nez, dzīvē tā tiešām arī notiek? Pat pieņemot, ka kāds visu šo bulšitu tiešām pērk, tad sacerēt pasakas par to, kā mēs tūlīt sāksim jaunu, skaistu dzīvi, visi "es tevi mīlu" un "piedod, es esmu muļķis, nāc atpakaļ" nav pārāk ķēpīgi? Un kas notiktu, ja viekārši pateiktu, ka tu nemaz neplāno šķirties? Kas svarīgāk, tie kas uzsāk dēkas ar precētiem cilvēkiem, tiešām sagaida, ka otrs viņa dēļ tagad visu pametīs, ja viņš to vēl nav izdarījis? Varbūt nav tik viegli izrēķināt, kā tu iziesi no šādas dēkas, bet, uzsākot to, man šķiet, ka tu drīzāk rēķinies, ka tā eventuāli beigsies.

Vienvārdsakot, šī kino klišeja šķiet mazliet nodrāzta, un tai ir grūti noticēt, bet tas ka tā tiek izspēlēta pirmajās četrās minūtēs, dod cerību, ka tā speciāli tiek atrādīta kā klišeja, un tas atmaksāsies kaut kur filmas turpinājumā.

Tags:

lidot
[info]pajautaa
[info]lidot
Add to Memories
Tell A Friend
Labrīt, biedri!
Vai uz Ķīšezera ledus jau var slidot?
(Ja tur nevar, tad kur var?)
[info]digna
Add to Memories
Tell A Friend
*
Dzīvot atkal ir ļoti interesanti. Man tagad ir ļoti foršs darbs un ļoti foršs vīrietis.

mood: Ļoti labs

iive
[info]pajautaa
[info]iive
Add to Memories
Tell A Friend
Vēmiens uz Baronielas
Vai ir kāds izskaidrojums tam, ka vakarā ejot prom no centra pa Barona ielu gar Tokio City, īsi pirms krustojuma ar Lāčplēša ielu, vienmēr nosmird pēc vēmekļiem? Eju pārsvarā vakaros ap pusdesmitiem, pa dienu tur, šķiet, nav tādas smakas, bet varbūt neesmu ievērojusi.
black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Mūzika: The Man Who Built The Moon
Mēģinājumi mūzikā atrast kaut ko jaunu un interesantu, ko klausīties, ir izmisuma pilni, bet es mēģinu. Ja šī mūzika ir sakārtota žanros vai, diespasarg, populāra, tad tā mani ne tikai neaizrauj, bet diezgan objektīvi ir ļoti vienmuļa un vienveidīga. Tādā ziņā iet cauri jaunākajiem albumiem ir drusku vērtīgāk, jo vismaz tur ir kaut kāds pārsteiguma moments. Lai vai kā, iemesls šādi sevi spīdzināt ir dažas dziesmas, kas noved pie albumiem, kas noved pie diskogrāfijām utt. vienvārdsakot kaut kas, kas patīkami pārsteidz.

Lai man piedod visi Oasis fani (Kurā filmā, Treinspotingā cilvēki kāzās dziedāja Wonderwall?), bet Noel Gallagher vārds man neko labu nesolīja, es pat uzreiz skipoju tās dziesmas, ja piefiksēju. Bet šoreiz nepiefiksēju, un jāsecina, ka dziesma The Man Who Built The Moon ir much wow. Way to go Noel Gallagher, visu vieņu indīd. Bet labi, līdzīgi bija ar Foo Fighters dziesmu Sky is a Neighborhood. Lai nu kas, bet Foo Fighters. Vienīgais mīnuss ir tāds, ka diskogrāfijas gan es šinī gadījumā nepētīšu.

https://youtu.be/B98vH_OGGLg

Tags:

chanteuse62
[info]paardod
[info]chanteuse62
Add to Memories
Tell A Friend
pilsētas velosipēds
sakarā ar pārvākšanos meklē jaunas mājas. 
x 3 ātrumi 
x rokas bremzes un kājas(!) bremzes 
x ražots Vācijā
x 80 Eur (cena runājama, kā saka)
x atrodas Sarkandaugavā (varam tikties arī posmā līdz centram)
x konkrētāk - chanteuse62@gmail.com

darkz
[info]pajautaa
[info]darkz
Add to Memories
Tell A Friend
Labdien,
zinu, ka šitais vairāk piestāv [info]kur_nopirkt, bet tā vieta izskatās pārāk neaktīva manai presējošajai vajadzībai.
tātad kā lv sastāv ar standing deskiem? preferrably būtu tāds, kas ir ar motoru, liekās uz jau esošā rakstāmgalda un pie vajadzības "pieplok" un paliek par normālu galdu, gribu lai viņš paaugstinās par kautkur 60cm, ja vajag pasūtīšu amazonā vai kur citur. Īsāk sakot man vajag standing desku asap.
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Dzimšanas dienu vērotāja piezīmes.
Cita starpā, šodien sešdesmit devītā dzimšanas diena ir augsti god. Haruki Murakami. Viņa vectēvs bija budistu...hmmm...priesteris, arī tēvs brīvajos no japāņu filoloģijas pasniegšanas brīžos nodarbojās ar budisma...eeee...propagandu. Gan jau tālab Murakami stāsti, noveles un romāni ir, kādi ir. Izcili.
[info]kramers
Add to Memories
Tell A Friend
Isa pamācība mīlēšana, jeb kā jāgatavojās randiņam.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=185&v=wx7Lyuk7uKo
black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Mūzika: All Time Low
But that shit’s broken...

https://youtu.be/AXnqkVTFUqY

Tags:

degeneralis
[info]pa_leeto
[info]degeneralis
Add to Memories
Tell A Friend
Molly´s Game, Sestdien, 21:15
Ir - divas biļetes uz Molly's Game (http://www.imdb.com/title/tt4209788/) šo sestdien, Cinnamon Kino Alfā, plkst. 21:15.

Pirktas par 15,80 EUR, atdošu par 10,00 EUR.
profilz
osinsh
User: [info]osinsh
Name: osinsh
Website: olafsosh.com
my own flying circus
I've got two legs from my hips to the ground

And when I move them, they walk around,

When I lift them, they climb the stairs,

And when I shave them, they ain't got hairs.
saites
kalendārs
Back August 2016
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
pēdējie ieraksti