Rider's Club
KILL ALL HUMANS!!!
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Sevis vērotāja piezīmes.
Visvairāk sevi mīlu tomēr par to, ka sasodīti garšīgi gatavoju ēst. Sev.
banderlogs
[info]paardod
[info]banderlogs
Add to Memories
Tell A Friend
Viena biļete uz ''Pēru Gintu'' šovakar septiņos, parters pa labi, 12. rinda. Biļete maksā 21, atdošu par 15.
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Mārketingu vērotāja piezīmes.
Visu cieņu darboņiem, kuri ņemas ar PTACu, teicami trollē soctīklos:

es_esmu_dzhims
[info]paardod
[info]es_esmu_dzhims
Add to Memories
Tell A Friend
vai kāds negrib iet uz teātri šodien? ''Cerību ezers aizsalis'' JRT, 19.00. 12. rinda, 3.&4. vieta. divi bileti par 30, atdošu par 20
klibaa_egle
[info]pajautaa
[info]klibaa_egle
Add to Memories
Tell A Friend
Brilles
Vai varat ieteikt, kur Rīgā vislabāk iegādāties brilles? Ar plašu izvēli un draudzīgām cenām.
martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
indulgence
[info]indulgence
Add to Memories
Tell A Friend
Kūpinot rīta cigu aizdomājos...
Sakarā ar valsts 100gadi aizvien vairāk pasākumu ar atsauci uz pagātni. Tak mani mulsina, ka pat ja ko raksta par 19. gadsimtu, veido tematiskās izstādes, tad obligāti ilustrē ar seniem foto, kur redzami ļaudis tikai zemnieku apģērbā (t.s. tautastērpos). Man gan šķiet, ka, pirmkārt, arī zemnieki ikdienā tā nestaigāja, bet vilka ārā no lādēm tikai uz godiem (t.i. attēls neilustrē ikdienu nu nekādi), otrkārt, zemnieki bija tikai daļa no tā segmenta, kas saplūstot, izveidoja mūsdienu latviešu tautu. Man īsti nesaprotamu iemeslu dēļ (varu vien to skaidrot ar nacionālmarksistiski tautībniecisko tradīciju) citi tautas sociālie slāņi tiek ignorēti.

Nu tas ir tā, ka ja pēc gadiem divsimts, lai atspoguļotu latviešus 21. gs. sākumā, muzejos eksponēs un ilustrācijām izmantos tikai un vienīgi attēlus no Maskačkas, Zolitūdes vai Bolderājas iemītnieku godiem... nu tur adidas treniņbiksēs un lakkurpēs (ļoti smukās) un divlitrenēm rokā. Ar lepnumu.

Tags: ,

unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Vārdadienu vērotāja piezīmes.
Šodien vārdadienas ir Madēm un Irbēm, kas ir veiksmīgi izspiedušas no kalendāra, manuprāt, ļoti glītu vīriešu vārdu Ruperts. Rupertu Latvijā šobrīd ir tikai divi, no kuriem viens nav vienkārši Ruperts, bet gan Adrians Ruperts. Tā kā, ja meklējat savam bērnam retu, bet izsenis pieņemtu un visnotaļ starptautiski pazīstamu vārdu, šis būs īstais.
samantta
[info]pajautaa
[info]samantta
Add to Memories
Tell A Friend
Ziedu piegāde Rīgā
Labrīt,

Lūdzu iesakiet, kur vislabākā ziedu piegāde Rīgā? Vēlams lai var pasūtīt internetā un apmaksāt ar karti (dzīvoju ārzemēs).

Liels paldies!
santech
[info]pajautaa
[info]santech
Add to Memories
Tell A Friend
šitais vairs nedarbojas? http://cu.serveris.lv/ciba/santech kur rāda kas tevi piedraugojis nodraugojis?
man šitādu rāda:
XML Parsing Error: syntax error
Location: http://cu.serveris.lv/ciba/santech
Line Number 3, Column 1:Invalid query: Table 'cu_db_0.sc_users' doesn't exist
sql: select id from sc_users where nick = 'santech'
^
[info]pajautaa
[info]9h8p26gv
Add to Memories
Tell A Friend
Es zinu, daži mani nievā, Es zinu, daži mani nīst. Bet kā lai tieku zināt, kurš?
Vai te ir tāds rīks, ar ko cibiņš var uzzināt, pie kuriem cibiņiem viņam ir bans?
santa_be
[info]pajautaa
[info]santa_be
Add to Memories
Tell A Friend
laba planšete omai no budžeta gala
Iesakiet sakarīgu Android planšeti ar max labu ekrānu no budžeta ierīču gala. Oma grib spēlēt spēlītes un zipāt internetus, internetbanku un youtube.

Plus, kas būtu minimālās tehnikās prasības pēc kā atlasīt? RAM piemēram? Svarīgi, lai baigi nebremzē ikdienas darbos un nedarbos.
vilks_vienacis
[info]arii_cirsliitis
[info]vilks_vienacis
Add to Memories
Tell A Friend
"Kas gan var būt labāks par svaigi spiestu burkānu-ābolu sulu?!" savā veikumā raugoties nodomāja cirslītis. Iedzerot pirmo malku, radās arī atbilde - sula, kurai eļļas vietā nav pielieta šļuciņa sojas mērces.
[info]pajautaa
[info]anna
Add to Memories
Tell A Friend
ko tu lasi internetā
Kādi ir jūsu kvalitatīvas ikdienas lasāmvielas guilty pleasures internetā? Nu, lapas, portāli, ko lasāt prokrastinējot, vienlaikus kaut ko derīgu uzzinot. Vienalga, pavisam īsi vai drusku garāk, ne obligāti 100% nopietni (100% "vērtīgi").
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Sabiedrības attīstības tendenču vērotāja piezīmes.
Nav tā, ka viss ir slikti, vienlaikus ar sarežģītajām diskusijām par ģimenes termina pārskatīšanu mantkārības kontekstā, tiekot strādāts pie likuma izmaiņām, kas paredzēšot, ka visi līķi, kuru īpašnieki savas dzīves laikā nav to strikti nolieguši, kļūst par orgānu donoriem. Lai cik tas dīvaini neizklausītos no pirmā skata, šie abi jautājumi ir cieši saistīti, lietas būtība ir tajā, kam tad īsti pieder dzīves laikā uzkrātais kapitāls pēc īpašnieka nāves, šajā gadījumā līķis - kaut kādiem mantiniekiem vai sabiedrībai kopumā valsts izpausmē. Ja aizdomājas, ir divi principiāli atšķirīgi sabiedrības attīstības ceļi - indivīda dzīves laikā uzkrātais paliek "ģimenes"(lai ko tas tobrīd nozīmētu) vai "sabiedrības"(kādā no tās pārvaldes formām) īpašumā. Ja konsekventi iet vienā vai otrā virzienā, tad arī līķu utilizācijai vajadzētu šim virzienam atbilst - vai nu šī izmantošana ir "ģimenes" rūpe, attiecīgi, "ģimene" šo var izmantot, kā vien vēlas, tajā skaitā notirgojot orgānos, lopbarībai vai kādiem zinātniskiem eksperimentiem, vai nu šīs ar īpašnieka nāves iestāšanos pāriet "sabiedrības" īpašumā un tā tālāk uzņemas visu atbildību par tā izmantošanu, ieskaitot uzglabāšanas, pārvadāšanas un apbedīšanas izdevumus, ja tādi nepieciešami.

Jā, labi apzinos, ka tā ir tāda teorētiska spriedelēšana, būt konsekventiem nav cilvēku iedabā un, būsim reāli, nekad nebūs :)
brr
[info]pajautaa
[info]brr
Add to Memories
Tell A Friend
Kaktusu izvēle un māla podi
Kur Rīgā izņemto Depo un Lakstos būtu plaša (gan veidu, gan izmēru) kaktusu izvēle?

Vajadzētu arī dažādu izmēru māla podus, Depo un Krauta no neglazētiem podiem ir visai maz stila variāciju.
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Vēlēšanu vērotāja piezīmes.
Tā ir liela veiksme, vērot Krievijas hanātā notiekošos procesus, esot ļoti tuvu visādās nozīmēs, bet ne tik tuvu, lai konkrētajā vēsturiskajā periodā būtu tajā iekšā. Tas ir kā būvobjektā redzēt kolēģi krītam no sastatnēm. Var jau būt, ka, atšķirībā no neprātīgā kolēģa, esi ķiverē un tev pat ir atsaite, bet stalažas tieši tās pašas, tieši tikpat nestabilas. Skaidrs, ka kolēģim labi nebūs, bet cik ļoti un vai neparaus līdz, skaidrs nav.
zazis
[info]zazis
Add to Memories
Tell A Friend
Purngrāmatā visi laiko kaķīšbildes, es, savukārt, aizraušos ar bulterjeru laikošanu un šērošanu, un aizraušos aizvien vairāk.
Jau iepriekš atvainojos, ka nemaz netaisos par to atvainoties. Ha!
kants
[info]pajautaa
[info]kants
Add to Memories
Tell A Friend
kolhozs vs. sovhozs
kāda īsti starpība starp sovhozu un kolhozu?

Tags:

atheist
[info]pajautaa
[info]atheist
Add to Memories
Tell A Friend
EDS attaisnoto izdevumu atgūšana
Sākšu ar to, ka VID jau zvanīju un tur tante atbildēja no sērijas "tur kaut kur ir kaut kāda poga lejā, man tagad tas ekrāns nav priekšā, dariet tā un šitā", un, protams, man tur nekāda poga un nekā tamlīdzīga. Epastu arī jau nosūtīju, uz kuru man neviens nereģē, jo Latvija. Vai nu nemāku meklēt vai arī gūgle klusē par tik specifiskiem gadījumiem.

Situācija - par vecmammu par 2015. un 2016. gadu biju sniegusi viņas attaisnotos izdevumus, bet tur kaut kā daudz savācās un rezultātā manā šī gada deklarācijā rāda, ka ir joprojām kaut kāda pārceltā summa gan par 2015., gan 2016.gadu. 2017.gadā Latvijā nestrādāju, tāpēc to summu man neviens nemaksās, gribētu to pārpalikumu pārcelt uz māti (kas esot iespējams), bet nesaprotu, kā to izdarīt - kā dabūt to pārcelto summu nost no manis un piekabināt mammai?

Paldies milzīgs jau iepriekš!

Tags: ,

profilz
osinsh
User: [info]osinsh
Name: osinsh
Website: olafsosh.com
my own flying circus
I've got two legs from my hips to the ground

And when I move them, they walk around,

When I lift them, they climb the stairs,

And when I shave them, they ain't got hairs.
saites
kalendārs
Back August 2016
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
pēdējie ieraksti