Rider's Club
KILL ALL HUMANS!!!
feita_kleita
[info]vajag
[info]feita_kleita
Add to Memories
Tell A Friend
Lūdzu, lūdzu....
http://klab.lv/community/vajag/1868197.html

Apm 30-35cm garumā.
Šņuk, cibas diev...
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Svētku vērotāja piezīmes.
Tiešām nav nekas pret visu šo jancīgo ņemšanos ap Latvijai 100, šis tas pat tīri labi izklaidē un tiešām nav žēl, ja šogad mākoņos izšaus riktīgi vairāk, nekā citus gadus. Visapkārt, cik var saprast, ir svētku sajūtas pārpilni cilvēki, vispārēja līksme un patriotisms dzirksteļo, valstiskais lepnums plūst, pat brāžas kā sabangota upe un uzticības valstij apliecinājuma rituāli savā dažādībā varētu šokēt pat pašu izsmalcinātāko kultu piekopējus visas cilvēces vēsturē. Man šīs svētku sajūtas nav, nedaudz dziļāk aizdomājos, kamdēļ.

Pats esmu dzimis Latvijas PSR. Mani vecāki ir dzimuši Latvijas PSR, patēvs - Ostlandes reihskomisariātā. No vecvecākiem viens dzimis pirmās Latvijas Republikas laika parlamentārajā iekārtā, viens - autoritārajā režīmā, bet divi - Krievijas impērijas Vitebskas guberņā. Tas viss ir tā mana Latvijai 100, kam par godu būtu jābūt tādai visaptverošai svētku sajūtai. Nu, nav, nesanāk man šo visu aptvert kā kaut ko svinamu.

Vienīgie svētki, kas veltīti pārvaldei un ko vēl varētu saprast, būtu, ja, piemēram, nākamā gada 18. martā svinētu "parlamentārajai demokrātijai 28", bet tas jau pārāk sīki, pragmatiski un klasiskajām reliģiskajām fantāzijām nepiemēroti, bučojamo karogu šim nepašūsi, svētsvinīgu dziesmu nesacerēsi un stulbību par negrozāmo valstsgribu neuzpreambulēsi.
lavendera
[info]vajag
[info]lavendera
Add to Memories
Tell A Friend
Varbūt te ir kāds, kas regulāri braukā uz Latviju no Līdsas?
tiesibsargs
[info]tiesibsargs
Add to Memories
Tell A Friend
breksic
black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Suspiria
Atnācu pēc Suspiria pirmizrādes uz Aleponiju iedzert alu, lai nedaudz noskalotu redzēto. Man arī pirms tam bija plāns noskatītos arī veco versiju, bet tagad to vajadzētu izdarīt pēc iespējas ātrāk, pirms sākt lasīt kaut kādas recenzijas. Visām metaforām bez TV pults nav iespējams izsekot pirmajā skatīšanās reizē, kā arī ir grūti izsekot, kurā brīdī mēs no pirmatnējiem instinktiem pārlecam līdz sociālām sadursmēm, bet iespējams es tur sāku saskatīt pārāk daudz līmeņus. Pirms filmas Timoņins stāstīja, ka vecā un jaunā versija diezgan atškiroties, un ja man būtu jāliek nauda uz kaut ko, tad es minētu, ka vecajā versijā uz ekrāna neparādās Lufthansa 181 reiss. (Ok, paskatījos datumus wikipēdijā, man pat nav jāredz filmas vecā versija. Filma iznāca februārī, lidmašīnu ieņēma oktobrī. Žēl, ka nebija ar ko saderēt. Bet ja jūs šo joku kaut kur izspēlēsiet, es gribu procentu no summas.) Un arī RAF (Red Army Faction) visdrīzāk bija tā laika avīžu virsraksti, kad iznāca filma, līdzīgi kā tagad Parīzes šaušanas. Nu jā, un vīrieši ir cūkas, bet arī sievietes ir cūkas, un vispār dzīve ir ciešanas, īpaši tāpēc ka... vienvārdsakot mums visiem bērnībā darīja pāri, un visi radītāji visos līmeņos mums dara pāri.

Bet jā, man dažu konkrētu cilvēku recenzijās patīk tie brīži, kad tiek citētas sarunas, kas dzirdētas ejot ārā no filmas. Manis dzīrdētās sarunas bija par to, ka uz beigām filma galīgi pārstāja meikot sensu, bet suspension tika bildots labi. Es reizēm nesaprotu, vai Sergeji šādas filmas pārdod kā šausmenes ar cinisku aprēķinu, vai sirsnīgu sajūsmu par šo filmu dīvainību. Es atceros, ka man arī kādreiz patika skatīties "jocīgas" filmas, principā joprojām patīk.

Tags:

martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
Poll #21258 jwgjasdkjaashdla
Open to: All, results viewable to: All

kad es nomiršu, es nokļūšu...

View Answers

paradīzē
4 (14.3%)

ellē
1 (3.6%)

abās kopā
1 (3.6%)

viss vienkārši beigsies
22 (78.6%)

feita_kleita
[info]vajag
[info]feita_kleita
Add to Memories
Tell A Friend
Vecu čemodānu
par velti vai simbolisku barteri "mākslai". Nelielu. Var būt sliktā vizuālā stāvoklī.attēls informatīvam ieskatam
tiesibsargs
[info]tiesibsargs
Add to Memories
Tell A Friend
apsveicu! #latvijavar
cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisiju vadīs artuss kaimiņš 
martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
sk. šaha pasaules čempionāta fināla piekto partiju

karuanas zirgs, kas nav izdarījis nevienu gājienu, tagad cementē bezmaz visu aizsardzību, un, nē, attīstīt viņu no b1 nav iespējams, jo uzreiz sejā aizlidos karlsena Ta3
nebūtu slikti apmainīt bandinieku atpakaļ pret tempu, bet kurš tādam piekritīs
tiesibsargs
[info]tiesibsargs
Add to Memories
Tell A Friend
feministiska analīze
Šķiet, liela daļa no analfabētiem, grafomāniem, šķirteņiem, alkoholiķiem un vientuļniekiem bija bezdarbnieki, kas krīzes dēļ zaudējuši darbu, tomēr kaut kā jau kuļas un meklē atspēriena punktu. Un kāpēc gan ne jaunu sievieti?
tiesibsargs
[info]tiesibsargs
Add to Memories
Tell A Friend
nu kā tā var būt?!
Kā tas var būt, ka Latvijas valsts dibināšanas atceres simtgadē klusējam par vīru, kurš stāvēja pie Latvijas valsts šūpuļa un kapa – Kārli Ulmani?! Patriotu, kurš savu dzīvi piepildīja, sekojot Kronvalda vārdiem: ‘’Mans augstākais prieks, manas lielākās bēdas stāv latviešu tautas laimē un nelaimē.”
tiesibsargs
[info]tiesibsargs
Add to Memories
Tell A Friend
dievs un latvija
Dievs, radot cilvēkus, kā pirmo uzdevumu tiem lika kopt un sargāt (1 Mozus 2, 15) viņiem uzticēto zemi – Ēdeni. Mums tāda ir Latvija, tāpēc šodien apliecinām cieņu visiem tās zināmajiem un nezināmajiem kopējiem un jo īpaši sargātājiem – visiem, kuri militārās un nemilitārās cīņās un karos iestājās un dara to joprojām – par kādu no mūsu vērtībām – tautu, zemi, valodu, kultūru, suverenitāti, vēsturi, varoņgaru.
tiesibsargs
[info]tiesibsargs
Add to Memories
Tell A Friend
skumjas
ja jūs zinātu, kā es esmu noilgojies pēc alus...
black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Par pasaules pretīgāko jautājumu
Man ļoti patīk mana pašreizējā trenera iejūtība, viņš vispār ir saulesstariņš, kurš ir sajūsmā par savu meitu, māca džekiem žonglēt ar tenisa bumbiņām n'stuff, bet tas jautājums: "Tev viss labi?" Nē nu, es nāku uz treniņiem trīs reizes nedēļā, vakar atkal dzēru, ne daudz, bet tomēr dienu pirms treniņa, esmu gulējis četras stundas, un tomēr atvilkos uz sparingiem, kā tev liekas, vai man viss ir labi? Un es atbildu: "Jā, viss labi." Pieņemu, ka jautājums ir par treniņu, vai šodien viss ir bijis bez starpgadījumiem un traumām, un, protams, tādā ziņā viss ir labi.

UPD. Un, protams, viņš šēro tādus citātus kā: "There are people who try to make you happy, and there are some people who can make you happy without trying."

Tags: ,

zazis
[info]zazis
Add to Memories
Tell A Friend
Katru dienu svētki.
Runā, ka vidēji katra cilvēka draugu, radu, paziņu pulks esot ~ 150 īpatņi.
Ir iespējams, ka pastāv indivīds, kura pulkā visiem ir dažādi vārdi, un dzimšanas dienas dienās, kad nevienam nav vārda dienas. un dažiem ir divi vārdi. + valsts svētki.
365 dienas vienās dzīrēs.
tiesibsargs
[info]tiesibsargs
Add to Memories
Tell A Friend
x stunda
atlaist saeimu!!!
tiesibsargs
[info]tiesibsargs
Add to Memories
Tell A Friend
100
svētku salūts sācies nedaudz priekšlaicīgi. tev mūžam dzīvot latvija, tra tatatata tata tā!

Trešdienas, 14. novembra, rītā izjukušas valdības veidošanas sarunas, ko vadīja Jaunās konservatīvās partijas (JKP) līderis Jānis Bordāns, un trīs partijas – “Attīstībai/ Par!”, Nacionālā apvienība un “Jaunā Vienotība” – aicina Valsts prezidentu Raimondu Vējoni izvirzīt citu kandidātu premjera amatam.

Minēto partiju pārstāvji paziņoja, ka sarunas ir izjukušas, jo nav izdevies vienoties par nākamās valdības veicamajiem darbiem. Par lēmumu ir informēts Valsts prezidents, kuru aicina pēc valsts svētkiem un konsultācijām ar partijām nominēt citu premjera kandidātu.
santa_be
[info]pajautaa
[info]santa_be
Add to Memories
Tell A Friend
apsaimniekošanas maksa
Sveiciens,

Tā nu ir sanācis ka pēdējos 7 gadus esmu dzīvojusi nemaksājot apsaimniekošanas maksu. Jautājums, kādas ir cenas Rīgā km2 un kam tur būtu jābūt ieļautam. Kas parasti nav, ko uzprasīt skatoties dzīvokļa apsaimniekošanas rēķinus?
tiesibsargs
[info]tiesibsargs
Add to Memories
Tell A Friend
я директор, идите вы все нахуй!
latvijā viens kadrs ir baigi sapriecājies un publiksi slavē sevi par to, ka esot nodibinājis libertāriešu biedrību. tipa beidzot.

viss jau būtu skaisti, tikai tiek paziņots arī sekojošais:

" Ja kas, es kā biedrības direktors varu prasīt jebkādus dokumentus, kādus es uzskatu par nepieciešamiem, potenciālais biedrs, protams, var atteikties tos sniegt, bet tad viņš netiek uzņemts."

lai nu kas šitas menedžmenta stils būtu, tas nudien nav libertārisms.
pljecka
[info]pljecka
Add to Memories
Tell A Friend
mans bērns visu laiku kaut kur kaut ko aizmirst vai pazaudē. šorīt gribēja iet uz skolu, bet nevarēja atrast zābakus. izrādās vakar atnācis bez, bet zābaciņi stāv pie skolas dežuranta.
tā pazaudēšanas lieta mani tik nenormāli kaitina. katru reizi, kad pie manis pienāk tā mazā balstiņa, kas klusiņām kaut ko dūc man aiz muguras, es jau zinu, ka atkal kaut kas ir padirsts, bet to mēģina pateikt tieši tik klusi, lai tas būtu pateikts, bet es to nedzirdētu.
bet šorīt man bija vienalga, vispār šorīt tas bija smieklīgi.
profilz
osinsh
User: [info]osinsh
Name: osinsh
Website: olafsosh.com
my own flying circus
I've got two legs from my hips to the ground

And when I move them, they walk around,

When I lift them, they climb the stairs,

And when I shave them, they ain't got hairs.
saites
kalendārs
Back August 2016
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
pēdējie ieraksti