Rider's Club
KILL ALL HUMANS!!!
tiesibsargs
[info]tiesibsargs
Add to Memories
Tell A Friend
vēsture un tagadne, migranti un bēgļi
Kariņš ir dzimis ASV, Pensilvānijas štatā. Viņa vecāki ir Otrā pasaules kara bēgļi no Latvijas, kas abi kā bērni pametuši Latviju un vēlāk iepazinušies Zviedrijā.

Vēl pēc laika jaunā ģimene pārcēlusies uz ASV. Topošajam premjeram ir vēl divas māsas.
indulgence
[info]indulgence
Add to Memories
Tell A Friend
vidi vērojot
Ceturto mēnesi dzīvoju bērnības vietās, Āgenskalnā. Akurāt 30m bites lidojumā no Bišu ielas namiņa, kur tālajos 1880. gados apmetās mani senči, ienākuši pilsētā no Kalnmuižas. No dzīves pilsētā šejienes vide visai krasi atšķiras ar to, ka nekur pie namu sienām nav miskastes (visā Nometņu ielas garumā no Slokas ielas līdz tirgum būs labi ja kādas 3). Otrais punkts: mīlīgie koka namiņi ir jauki un uomulīgi tikai no ārpuses... Principā tos vai nu jājauc nost, vai visus jārenovē un jāsiltina. Tā perspektīvā raugoties izskatās, ka pēc gadiem Āgenskalns būs tāds pats "mirušais kvartāls" kā Ķīpsala, kuru savulaik padarīja par centram vistuvāko guļamrajonu. Divas maximas viena otrai blakus nozīmē mazbodīšu neizbēgamu bankrotu. Nekādu citādu vērojumu nav.

Tags:

indulgence
[info]indulgence
Add to Memories
Tell A Friend
Iz klasiskās literatūras sižetiem (kā vēsta interneti, lasīšana darot labāku un empātiskāku
Dzīvoja reiz galvaspilsētā sīkuzņēmējs, mikrouzņēmuma nodokļa maksātājs, kuram piederēja apģērbu un higiēnas preču bodīte. Bizness gāja no rokas, sieva piepelnījās kā istabene, bankā maziņš uzkrājumiņš, un nu jau palēnām kalt plānus par paplašināšanos un bērnu laišanu pasaulē. Vēl viņam piederēja arī dzīvoklis - par nākotni domājot, bija izmantiojis iespēju un ieguldījies nekustamā īpašuma iegādē, - kuru viņš nolēma izīrēt, lai vismaz NĪN un komunālos maksājumus segtu. Diemžēl tieši ar šo dzīvoklīti, kas bija ieplānots kā "drošības spilvens" katram gadījumam, sākās viņa problēmas.

Izīrēja uzņēmējs to kādam jaunam cilvēkam - it kā solīds, strādā "spēka struktūrās" (tātad likuma kalps ar stabiliem ienākumiem), nupat ieradies no provinces. Kā visai drīz izrādījās, tā bija kļūda. Īrnieks, kā lai to tā politkorektāk pateikt, nu nebija pats likumbijīgākais pilsonis šaipus Himalajiem. "Orgānos" iekārtojies par "blatu", pateicoties tēva draudzībai ar ietekmīgiem ļaudīm uzplečos. Izturējās derdzīgi: rupjš, netīrīgs, mēnešiem nemaksāja īri, toties regulāri pļēguroja ar draudziņiem, postīja īpašumu, traucēja kaimiņiem. Nu nelaime, ne īrnieks!

Kad nu saimnieks vairs nevarēja izturēt un sāka uzstājīgāk prasīt, lai īrnieks pilda savus pienākumus, sākās it kā nejaušu nelaimju virkne. Vispirms tika arestēta viņa sieva, kuru apsūdzēja valsts nodevībā. Valsts nodevībā, Karl! Istabeni! Gan veikalā, gan dzīvesvietā notika kratīšana, viss izvandīts, spoguļi sadaudzīti, skaidrā nauda no lādītes pazudusi. Pēc tam arestēja arī pašu uzņēmēju – izmisumā šis aizskrēja pēc palīdzības pie sava uzplečotā īrnieka, taču tas pats viņu arī nodeva dienesta kolēģiem. Un ko domājat? Arī nabaga sīkuzņēmējam "piešuva" valsts nodevību!

Ciešanu mērs bija pilns: apcietinājumā viņu dauzīja, pazemoja, turēja vienā kamerā ar recidīvistiem, kas par viņu augu diennakti ņirgājās, stiepa uz konfrontāciju ar kaut kādu uzplečoto, kas beigu beigās izrādījās ne tas, par ko uzdevās. Pie tam kamēr viņu mērdēja karcerī, tikmēr īrnieks piespieda viņa sievu stāties seksuālos sakaros.
Beigu beigās, izsistiem zobiem un sagrautu veselību palaida vaļā, pirms tam liekot parakstīties par brīvprātīgu sadarbošanos ar izmeklētājiem un kļūšanu par ziņotāju.

Taču ne uz ilgu laiku. Visai drīz atkal arestēja gan viņa sievu, kura bija cerējusi ar savu ķermeni paglābt ģimeni, gan viņu pašu. Sabija ieslodzījumā vairākus gadus, tā arī bez apsūdzības uzrādīšanas un tiesas. Viņu vienkārši mērdēja iepriekšējās izmeklēšanas izolatorā. Kad beigu beigās palaida brīvībā, tad mūsu sīkuzņēmējs bija pilnībā izputināts: veikals bankrotējis, dzīvoklis atņemts. Tā visai īsā laika sprīdī stabils vidusslāņa pārstāvis tika padarīts par bomzi, kas nu pārtika no žēlastības dāvanām. Savukārt viņa īrnieks īstenoja spožu karjeru apsardzes dienestā. Bet uzņēmēja sievu vienkārši nogalināja, lai nemaisās pa kājām un lieku nerunā.

Kas tālāk notika ar bijušo galantērijas bodnieku Bonasjē, Dimā vecākais klusē.

Tags:

indulgence
[info]indulgence
Add to Memories
Tell A Friend
Iz sarunas pie konjaka glāzes
- Interesanti, ka neviens filosofs nav bijis dendijs.
- Nu nevispārināsim. Par hellēņiem mēs tomēr nezinām nekā. Visnotaļ iespējams, ka Platōns špacierēja rūpīgi pomādētām ūsām, tērpies krāšņā no Austrumiem importētā stīmpanku zīda kimono. Bet tendence uz noplukumu, ko šie par atbrīvošanos no konvencionālisma dažkārt dēvē, vērojama gan. Taču drīzāk tas suns aprakts pašos cilvēkos. Dendijs, kā jau to norāda Hosē Ortega i Gasets, ir dzīvespriecīga personība ar tendenci uz hedonismu, līdz ar er kaifu no dzīves sīkumiem un stila. Savukārt ar filosofiju, tāpat kā ar dzeju un psiholoģiju, tendēti aizrauties ļaudis ar kādām nebūt dvēseles traumām. Nu tie, kas nespēj atrast sevi, cītīgi taustās pa pašrefleksijas tumsu un meklē, bet tā kā Maslova piramīda ir arī viņu pamatu pamats, tad arī ar nepārvaramu vēlmi misionāriski dalīties ar apkārtējiem ar tām nedaudzajām sevis druskām, ko atraduši.

Tags:

black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Sarkanais vilka mēness
Šonakt murgoju kaur ko šausmīgi depresīvu, tāpēc pamodos pirms modinātāja ar diezgan riebīgu sajūtu. Pēc piecām minūtēm septiņos iezvanījās modinātājs, un ar vārdiem "nu, bļeģ" es viņu izslēdzu. Pēc pusstundas zvanīja otrs modinātājs, un tad bez variantiem bija jāceļas. Krāmējot mantas, es paskatījos pa logu uz mēnesi, un biju mazliet pārsteigts, jo vakar pēc diezgan garas dienas piefiksēju, ka ir pilnmēness, tāpēc sāku gūglēt "mēness aptumsums". Jā, modinātājs septiņos man būtu sniedzis kaut ko vairāk par nepatīkamām emocijām.

Un tad uzreiz pārlecos uz vakaru, pilnmēness laukos patiesībā ir jauki, ļoti gaišs. Diezgan atsvaidzinoši pēc totālās tumsas. Un ārpus Rīgas ir diezgan vēss, tā ka pat ar siltajiem darba cimdiem rokas salst. Gāju barot suņus, satiku kaķus, un notika kaut kas, ko es nebiju pieredzējis: man izdevās paņemt Junkuru (aka balts kaķis) rokās. Viņam var uzgulties virsū ar visu svaru, lai iepotētu kaut kādas zāles, bet paņemt rokās pēc tam neasiņojot, līdz šim nav sanācis. Es pat baigi nemēģināju un necerēju, vairāk stūmu viņu nost no suņa konserviem, jo... you know... kaķis, un tad kaut kādā desmitajā mēģinājumā viņu pacelt man par pārsteigumu sanāca. Un tad es teicu: "Vecīt, ejam siltumā." Un es viņu aiznesu. Kāpēc es šo visu rakstu? Pēc visām operācijām, potēm un "trompetēm", pēc dusmām un izmisuma, pirmo reizi viņš man uzticējās. Protams, bija arī pirmā reize, kad viņš pēc vairāku mēnešu dzīvošanas dzīvoklī pirmo reizi ielēca gultā, un ļāvās sevi paglaudīt, bet šis kaut kā bija citādāk. Kaut kā visu pagātnes izmisumu un dusmas atlaida vienā mirklī.

Un visbeidzot, ar ko atrašanā meža vidū vienam ir laba? Metāls. Es esmu pieslēdzis ierīcēm kaut kādu Panasonic... kāds bija pareizais vārds... magnetolu (?), un sev par pārsteigumu secinājis, ka viņai ir ļoti labas tumbas. Nu tā ka super skaņa. Un vienīgi šobrīd mājā esošie pieci kaķi man liedz uzgriezt skaļumu uz maksimiumu, jo tuvākie kaimiņi ir pēc dažiem simtiem metru.
tiesibsargs
[info]tiesibsargs
Add to Memories
Tell A Friend
power
visnotaļ cool - zviedrijas jaunā kultūras ministre ir ar drediem. kas ir bijis mums? parādnieks ar savu nu jau nošķipelēto asti laikam.
martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
nezkāpēc šodien atcerējos vienu storiju, droši vien daudzi no jums to zin, bet nu tomēr
par to, kā kādu dienu kinorežisoram alehandro hodorovskim (kas visā panteonā ieņem ļoti īpašu un specifisku vietu, gluži kā linčs) esot pazvanījis kanje vests
nu un kanje vests saka, es ļoti novērtēju jūsu darbus, tie man ir ļoti ietekmējuši
o, paldies, atbild alehandro
ziniet, saka kanje, man liekas, ka mums vajadzētu satikties. es nopirkšu jums lidmašīnas biļeti līdz kalifornijai un apmaksāšu luksa numuru viesnīcā, tur arī saskriesimies.

maestro aizlido uz LA un dodas uz viesnīcas numuru pie kanjes, a tas tur sēž aiz milzīga rakstāmgalda, visapkārt svinīgi stāv brāļu afroamerikāņu svīta, kaut kāds arhitekts vēl tuso
nu un yeezus sāk malt savu klasisko maļamo par ietekmi un kosmogoniju, vārdsakot, tie, kas ir dzirdējuši viņa sarunu ar doņiku trampu, saprot, par ko ir runa
kad pēkšņi iestājas atslēgas brīdis, un hodorovskis uzdod viņam jautājumu
pardon, a kas jūs vispār tāds esat pēc profesijas?
neveikla pauze, mellie stāv ahu..apmulsumā

te jāpaskaidro, ka alehandro hodorovskis, lai arī ir aizvien mundrs onka, taču vecs kā pterodaktila ekskrements, viņam ir kaut kur ap 90, un pēdējā atpazīstamā popzvaigzne, ar kuru viņš tusoja kopā, laikam bija salvadors dalī. protams, ka nekādos modernajos hiphopa un visa pārējā strāvojumos viņš neorientējas. viņš vispār dzīvo čīlē. un tā nav viņa vaina, ka no "santa sangre" tik ļoti toščījas dažādi rokmūziķi

reiz viņam esot piezvanījis merilins mensons.
- hello, mr jodorowsky. i'm marilyn manson.
- WTF???!!!!!
varu tikai iedomāties, kādas domas šajā brīdī izskrēja caur alehandro galvu, tipa, daspēlējos ar savām taro kārtīm
tiesibsargs
[info]tiesibsargs
Add to Memories
Tell A Friend
just sayin
milzīgs sarkans "asins" mēness - kara priekšvēstnesis?
brookings
[info]brookings
Add to Memories
Tell A Friend
England [Concise Rant]
The mendacious mindfuck being made manifest in England has a personal sadness for me. You see, I made the mistake in the polite company of old friends of saying "yeah, but some things Tommy Robinson says are right'. Will I ever make it right with them?

Tommy Robinson is a Z...ist (see the Guardian - who couldn't join the dots). He gets money from them. He wore a badge saying 'I am a Z...ist'. He became politicized for demonstrating against muslims who spat at returning British soldiers. He became a public figure (got a role on the public stage). He formed the English Defence League, and in one of his first TV appearances he burned a Nazi flag. He talked about Muslim rape gangs and most people thought he was vile and crazy. Later, when the truth came out, the Labour MP for one of the affected cities, said, "yeah it is true. we have a problem with Pak...... M....m men raping English girls'. The Labour Party hate her. She has 24-hour police protection.

The soldiers who were spat at had returned from Iraq. This was a war started by NeoConservatives. What do Z...ists and NeoConservatives have in common? One of the Abrahamic religions... possibly.

The soldiers were sent by Tony Blair of the Labour Party - the workers' party - who my old friends vote for. The Labour Party hate Tommy Robinson.

Meanwhile under the Labour Party, muslim immigration boomed (over half UK Muslims weren't born there according to the Muslim Council of Britain). After the war George Galloway formed the political party 'Repsect' and stood in Muslim areas. He won. The Labour Party hate George Galloway.

"How can we fight extremism epitomized by the likes of Tommy Robinson?" They ask... Ban criticism of the other two Abrahamic religions? Draw up a list of things you can't say - yeah, that seems to be the policy.

I am just about confident I am sane.

Paldies.
tiesibsargs
[info]tiesibsargs
Add to Memories
Tell A Friend
draudzības pakts ar faktiem - pievienojies arī tu
satori diskusijā
No zāles: Paldies, es gribētu izteikt vienu mazu piebildi, kas šoreiz ļoti iztrūkusi. Pirms dažām dienām Strasbūrā cilvēki gāja bojā tieši tāpēc, ka tādi kā jūs importējat Eiropā milzīgas cilvēku masas. Tas nav nekādā saistībā ar bēgļiem, un es gribētu lūgt atļauju piedalīties diskusijā tiem vairāk nekā 70% Latvijas iedzīvotāju, kas ir pret uzspiestajiem imigrantiem, ko sauc par bēgļiem un patvēruma meklētājiem!

fakti
The perpetrator was Chérif Chekatt (French pronunciation: ​[ʃɛʁif ʃɛkat]),[15][42][43] a 29-year-old Strasbourg-born man of Algerian ancestry and French citizenship,[41][44] characterised as a "hardened criminal" who "converted to rigorous Islam".[45] He was known to security services for a total of 27 convictions in France, Germany, and Switzerland, arising from 67 recorded crimes in France alone.[46][47] His criminal activities started with petty crime, robbery and drug dealing.[48]
tiesibsargs
[info]tiesibsargs
Add to Memories
Tell A Friend
par valdībām
interesanta detaļa, ko nebiju pamanījis iepriekš. zviedrijā parlaments apstiprina premjeru - tālāk jau tiek rakstīta valdības deklarācija un nozīmēti ministri. latvijā savukārt parlaments apstiprina visu ministru kabineta sastāvu.
unpy
[info]unpy
Add to Memories
Tell A Friend
Laika vērotāja piezīmes.
Pirms diviem gadiem tika inaugurēts pašreizējais ASV prezidents Donalds Tramps. Jau pusi termiņa nolauzis.
[info]kramers
Add to Memories
Tell A Friend
Cenas Lietuva/Latvānija
Chesterfied Blue
3,15/3,75
Dīzelis
1,03/1,19
pljecka
[info]pljecka
Add to Memories
Tell A Friend
Kaut kā pēdējās piektdienas pavadīju ar bērniem skrienot, tā stiprinot un rūdot savu veco miesu, kura trešdien sabruka. Trīs dienas gultas režīmā, un es biju gatava beidzot piektdienas vakaru pavadīt divatā ar vīru, pamatīgi iztrakoties, tā teikt.
Deviņos bijām mājās, desmitos jau saldi gulēju. Tagad pulkstenis ir pieci no rīta, un man liekas, ka vajag celties un iet kaut ko patīrīt.
iokaste
[info]pa_leeto
[info]iokaste
Add to Memories
Tell A Friend
pārdodu 2 biļetes uz JRT izrādi "Ciniķi"
29.01.2019. mazā zāle, 7.rinda
15 eiro (maksāja 30)
black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Man stacionārais dators nav bijis no kāda 2004. vai 2005. gada. Tagad man ir stacionārais dators. Kaut kas no sērijas, ja dod, kāpēc nepaņemt, vismaz man būs pašam savs Windows. Tagad tāds sīkums kā viņu sainstalēt. Stacionārajiem datoriem ir tāda īpatnība, ka viņi grib, lai viņiem piesprauž monitoru, peli un klaviatūru, un man labākajā gadījumā ir pele. Iespējams laukos ir tāds televizors, kuram var piespraust VGA vadu. Bet es iedomājos, tā taču varētu nebūt unikāla problēma, ka cilvēkam ir kaste, kuru vajag vadīt, bet apkārt ir vieni vienīgi laptopi. Es tā intensīvi vēl neesmu gūglējis, bet pirmajos divos sagūglētajos rezultātos akurāt nebija risinājuma tam, kā laptopu izmantot kā perifēro iekārtu. Pēc loģikas taču vajadzētu būt risinājumam? Ja cilvēks nelieto fotošopu, fainalkatu vai negeimo, viņš taču neiekārtos sev darba vietu ar stacionāro datoru?

Tags:

black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Dzīve pilna ar galvu reibinošiem notikumiem
Atnācu mājās pēc treniņa, attaisīju alu. Netīšām atvēru telefona ekrānā to... nu to ekrānu, kas ir visvairāk pa kreizi, kur ir kalendārs un laikapstākļi. Up next: treniņš. Vērtīgs atgādinājums.
tiesibsargs
[info]tiesibsargs
Add to Memories
Tell A Friend
raduraksti
sen jau brīnījos, kur odisejs kostanda dabūja tādu vārdu, ko viņa vecāki pīpēja vai dzēra... izrādās, šim tēvs esot grieķu izcelsmes. lūk, pat te tie ļaunie imigranti rēgojas!
black_data
[info]black_data
Add to Memories
Tell A Friend
Daudziem šķiet, ka es eju uz boksu, lai izlāsētu dusmas. Tāda mērķa nav, un dusmas arī paliek: par sīkumiem, par to kas nesanāk, par cilvēkiem kopumā. Tās tur saspringumā un neļauj naktīs gulēt. Tik pat labi es varētu gleznot.
tiesibsargs
[info]pajautaa
[info]tiesibsargs
Add to Memories
Tell A Friend
maikla mūra filmas
man ir radusies vajadzība noskatīties visu maikla mūra daiļradi. biju domājis, ka tajos liberastiskajos strīming servisos visas viņa filmas būs izliktas goda vietā. tak nē. pagaidām esmu atradis "roger and me" un "where to invade next".

vai ir kādi ieteikumi, kur viņa filmām var ērti un legāli piekļūt? godīga samaksa nav šķērslis. torentus lūdzu nepiedāvāt.
profilz
osinsh
User: [info]osinsh
Name: osinsh
Website: olafsosh.com
my own flying circus
I've got two legs from my hips to the ground

And when I move them, they walk around,

When I lift them, they climb the stairs,

And when I shave them, they ain't got hairs.
saites
kalendārs
Back August 2016
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
pēdējie ieraksti