Dieva ausī
bet Citi saka tā 
17th-Feb-2020 05:32 pm
viņi viu dienu saka kaut ko tādu kā: vai tev patīk iet uz skolu, piekakāt savas bikses, piekakāt tavas bikses, sadot sev pa seju, sadot tev pa seju un iet mājās?
17th-Feb-2023 02:12 pm
nobukoju Veneciju - Burano karnevals 20. februari !! un pie tam hotelis ebreju kvartaalaa !!!
17th-Feb-2020 12:41 pm - visāda politika
Pirmais ir tas Misānes gadījums, kur Latvija nevarēja pārņemt savu pilsoni tiesāšanai, jo Latvijas likumi par konkrēto pārkāpumu neparedz gana bargus sodus.
Nez, vai par zālītes glabāšanu sīkos apjomos arī izdotu pārkāpēju uz valstīm, kur par jebkuru narkotiku paredzēts nāvessods; vai arī par laulības pārkāpšanu - pātagošana?

Savukārt koronavīrusa psihoze arī man liekas dīvaina, ņemot vērā tikai štrunta nepilnus divus tūkstošus mirušo uz Ķīnas miljarda fona. Var jau būt, ka es kaut ko nesaprotu, ja speciālisti galvo, ka ar šo vīrusu var aši vien inficēties divas trešdaļas cilvēces.

Šobrīd mani drīzāk nodarbina tikai jautājums, vai patlaban pasūtīt kaut ko no aliexpresa :)
17th-Feb-2020 10:22 am
man šonedēļ jātiek galā ar 3-4 rakstiem. es slēpjos zem segas.
lai atvieglotu startu, izvilku no ledusskapja pārpalikušo (apspļautās) Cielaviņas gabalu, kam virsū ir 4, un iesāku ar vārdiem "šī nav recenzija"
17th-Feb-2020 12:33 am
Virtuves boileris (ķipa tas mazais caurteces ūdens sildītājs) kaut kad sāka pilēt, kad bija sasniedzis garantijas termiņa beigas. Atslēdzu viņam strāvu, pilēšana mitējās, nolēmu, ka jāpērk jauns, bet nav steigas. Sarunāju ar Daini, ka kaut kad aizbrauksim uz Depo, viņš palīdzēs nopirkt jaunu, atvest mājās un pielikt, tāpat kā iepriekšējo. Tas bija kaut kad pagājušajā vasarā vai pat pavasarī, paguvu pierast dzīvot virtuvē ar auksto ūdeni.

Kad pagājšnedēļ biju ārzemēs, boileris piepeši bija sācis tecēt ar straumi un šī jautājuma risināšana vairs nebija atliekama. Sajutu lielu nevēlēšanos apgrūtināt superaizņemto divu bērnu tēvu Daini ar savām steidzamajām mājsaimniecības problēmām, tā nu es nolēmu ķerties pie plāna

kā būt par stipru un neatkarīgu sievieti 33 soļos:

1. Aizeju uz Depo, pati izraugos boileri, stenot to aizstiepju līdz taksim un no takša līdz mājām. Success.
2. Ūdens padevi virtuvē līdz galam var nogriezt tikai ar plaķenēm un paralēli kliedzot. Atrodu plaķenes un kliegdama nogriežu ūdeni. Success.
3. Atsitu galvu pret pagaldi, kurā norisinās visa šī ballīte. Jobanā maucība.
4. Atskrūvēju no ūdens pievadiem un noņemu no stiprinājuma veco boileri. Success.
5. Man neizprotamu iemeslu dēļ šādi boileri nāk bez elektrības vada, kas pašam jāpievieno. Noņemu pārsegu vecajam boilerim, izfiškoju, kā tam pievienots vads un noņemu viņam vadu. Success.
6. Noņemu pārsegu jaunajam boilerim un pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem pievienoju viņam elektrības vadu. Viss strādā. I'm a fucking pro.
7. Pārsegu vairs neizdodas normāli uzlikt atpakaļ, jo mans elektrības vads ir resnāks nekā boilera inženieri plānojuši. Bļaģ, fak, maucība.
8. Pēc vairākkārtīgiem mēģinājumiem pierunāju vadu iegult pareizajās boilera struktūras ielocēs, lai izdotos uzlikt boilerim pārsegu. Success.
9. Pieskrūvēju boilera ievadam T veida savienojumu. Uzkarinu boileri uz stiprinājuma. I'm a fucking queen of santehnika.
10. Atsitu otru galvas pusi pret pagaldi. Faking piece of shit.
11. Pieskrūvēju ūdens pievadus. I'm so successful. I should do this professionally.
12. Ar plaķenēm kliedzot atgriežu ūdens pievadu.
13. No T veida savienojuma ar Niagāras intensitāti laukā gāžas ūdens, veselīgi mitrinot manu sejasādu un virtuves grīdu. Iepišu ar galvu pagaldes naglā. Ar plaķenēm aiztaisu ūdens pievadu. Bļaģ, nahuj, maucība.
14. Kādu brīdi apceru plānu pārvākties dzīvot uz mežu prom no civilizācijas, ja šāda vilšanās ir viss, ko tā man var piedāvāt.
15. Ar stellatslēgu pievelku abas T veida savienojuma skrūves tiktāl, ka liekas, tās tūlīt nolauzīšu. Ar plaķenēm atveru ūdens padevi. Sejasāda un grīda atkal tiek bagātīgi mitrināta, jo nahuj bļaģ nekas, protams, nav mainījies.
16. Atguļos gultā, lai raudzītos griestos un apcerētu savu sakāvi un pazemojumu. Apsveru, vai nezvanīt tomēr Dainim. Sadzirdu, ka apakšstāvā Dāvis spēlē muzāru. Aizrakstu Dāvim.
17. Dāvis laipni uznāk augšā sniegt savu konsultāciju. Viss esot izdarīts brīnišķīgi, bet tam savienojumam laikam vajadzētu blīvīti. BLĪVĪTI, BĻAĢ. Kāpēc tad jūs tās blīvītes nepievienojat komplektācijā, dirsā nahuj,
18. Izpētu, ka vecais boileris ir ticis blīvēts vienkārši ar izolenti. Nolemju aplīmēt T savienojumu ar izolenti, moš nostrādā. Atrodu izolenti. Rūpīgi aplīmēju savienojumu.
19. Ar plaķenēm atgriežu ūdens padevi. Saņemu vēl vienu veselīgu mitrināšanas seansu. Nobrīnos, cik mans lamuvārdu krājums ir repetitīvs.
20. Zaudēju ticību cilvēcei un iekrātos traukus nomazgāju vannā.
21. We are not descended from fearful men, saku sev. Atskrūvēju ūdens pievadus un noceļu boileri no stiprinājuma.
22. Boileris nu ir piepildījies ar 15 litriem ūdens un noņemšanas procesa laikā gandrīz sadragā pats sevi un manas tuvākās ekstremitātes. Man vairs nav enerģijas lamāties.
23. Noņemu T veida savienojumu un aplīmēju ar izolenti skrūves sadaļu. Ar vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem visbeidzot uzskrūvēju T savienojumu pa virsu blīvējumam ar līmlenti.
24. Mēģinu pielikt boileri atpakaļ pie stiprinājuma. Boileris ir tik smags, ka atsakās sadarboties.
25. Mēģinu izliet boilera saturu bļodā. Procesa laikā boileris apgāž bļodu. Tās saturs veselīgi mitrina virtuves grīdu.
26. Atmetu ar roku un nolemju izlekt pa logu, lai vairs uz šo neveiksmi nebūtu jāskatās.
27. Atceros, ka pa logu nedrīkst lekt, jo ciemos nāk M. strādāt pie scenārija. Sagaidu M. un piedāvāju viņai patīkamu workautu boilera celšanas disciplīnā.
28. Veselīgā unisonā kliedzot un lamājoties pieliekam boileri pie stiprinājuma.
29. Pieskrūvēju ūdens pievadus.
30. Ar plaķenēm atgriežu ūdens padevi.
31. NEKAS NETEK.
32. I'm a fucking queen of santehnika, bitches
33. Yo, kur palika scenārija rakstīšanai ieplānotais vīkends, nez
17th-Feb-2020 12:09 am - Kütioru
kaut kā maz sanāk ekskursēt pēdējos gadus. vakar aizlaidām līdz Igaunijai.

Kutioru taka )

kopumā ļoti forši un jau tagad ļoti gribas braukt nākamajā eckursijā.
16th-Feb-2020 08:16 pm
THE HOME SPA EXCLUSIVE DISCOVERY BOX
https://www.naturisimo.com/products.cfm?id=1819
16th-Feb-2020 03:02 pm
savdabīgi, ka mediji, lai kaut kā cīnītos jūtubē ar reģionāliem un citiem ierobežojumiem
publicējot materiālus, ka viņiem pašiem nepieder
nerīkojas ārkārtīgi vienkārši

a) pārlaudot video uz jebkādu savu personisko kanālu
b) uzrakstīt zem tā diskleimeri, ka mēs te nenodarbojamies ar reklāmu un neesam jūsu monetizācijas programmās (brīnums, cik daudz ļaužu neraksta šos diskleimerus un pēc tam cieš - es vienmēr cenšos rakstīt)
c) medijā iedot saiti uz šo materiālu

najobka, protams, taču pret robotisko birokrātiju vai not
16th-Feb-2020 01:46 pm
jāsaka, man ārkārtīgi patika strādāt piņķos, kas, tipa, ir rīga, bet, tipa, gluži arī nav
piņķi, pirmkārt, manā uztverē ir kolosāli skaista vieta, daudz skaistāka par visiem klusajiem centriem vai āgenskalnu
kaut kādā ziņā tā ir latvijas taizeme
kur, piemēram, vienlaicīgi pastāv akadēmiskais habs ar trīs internacionālām skolām un neorganizēti pilsoņi, kas slaistās no rīta ap veikalu lats
bezcerība sadzīvo ar universālām iespējām
pirmā latvijas skrituļdēļu rūpnīca ripo, piecstāvenes, mazdārziņi
slavenā piņķu baznīca kā visu ignorēts pīķis debesīs
taču tajā visā var sajust sirdi un garu - mani nekur rīgā nepārņem tik spēcīgas emocijas, kā tur

nopietni apsveru iespēju pārvākties kādreiz
16th-Feb-2020 10:23 am
Ar seru Ričmondu bijām kārtējā Maskavas forštates ekspedīcijā. Atradām forštati visu sniegpulksteņos, pūpolos un ausaianos, plaukt gatavos pumpuros.
Sapratu, cik ļoti mani nogurdinājusi pat šī - tik maigā un saudzīgā - ziema.
16th-Feb-2020 12:05 am
apsveicu ar 1 kg kultūras [info]dienasgramata
15th-Feb-2020 10:43 pm - sludinahjums
apprecēšos ar sievieti, kurai padusē ir mikrosuns, un mikrosuni sauc nanki-pū
15th-Feb-2020 09:59 pm - nu tad iedzersim par sofiju annu

labs un daudzsološs starts, poga rīklē varēja iekļūt tikai pašnāvības gadījumā, vajag labu nozieguma ģeometriju, pēc iespējas lakoniskāku (ja neesat pamanījuši - tad agatei ir ļoti lakoniskas būtībā grāmatas, rakstnieka svētība), beigās cirks ar zirgiem, pūdelis jāj uz ponija, lācis uz motocikla un begemots uz deltaplāna, bārdainas sievietes un anālie akrobāti, čurā roņi, lido rozes


zajebisj, es ļoti ātri sapratu, ka čuvaks nav slims (tāpēc, ka neviens neticēja, ka rakstniece taisās drīzumā nomirt, tur bija konkrēti teikumi, kuros es apspēlēju puaro), taču tālāk viss pavērsās drusku neparedzami - es biju palaidis garām vienu savdabīgu tendenci (uz kuru mājienus, manuprāt, tomēr iedeva pārāk maz), nē, pusē es sapratu pēc visiem maindgeimiem, kas ir noziedzniegs, taču motivācija un pārējais vēlāk izvērsās daudz savādāk. vispār, ļoti labs hūdanits varētu būt, ja saglabātu lakonismu beigās, un izvairītos no aizliegtiem paņēmieniem dilemmās (klasiskos detektīvos nepieļaujami). taču patika un bija aizraujoši. 
15th-Feb-2020 05:40 pm
14th-Feb-2020 02:56 pm
gads bez darba
14th-Feb-2020 10:47 am - Zarezans. Trifons Zarezans.
Valentīns šo, Valentīns to, Valentīns bučiņas, pūkainus lācīšus un plīša pikucīšus. Un tā ļaudis aizmirst citu šodienas aizbildni, iespējams, daudz lustīgāku vīru.

"Три́фонов день — день в народном календаре славян, приходящийся на 1 (14) февраля; полупраздник у восточных и южных славян, связанный с приближением весны. Особо широко отмечается в Болгарии, Северной Македонии и Сербии, где имеет характер праздника с многочисленными обрядами. Считается предвесенним праздником виноградарей, поскольку святой Трифон считается их покровителем. (...)

На Трифона в болгарских храмах звучит особая молитва. В ней прихожане называются «лозой Господней», а мольба обращается о том, чтобы «благодать снизошла на каждую лозу», то есть на каждого прихожанина. В храмах освящается вода, в некоторых местах, читают специальную молитву от вредителей. В этот день вино льётся без ограничений. На трапезу каждый несёт флягу с вином, в которую опускаются виноградные веточки. В конце угощения развеселившиеся и хорошо угостившиеся мужчины отправляются в село. В соответствии с обрядом обходят дома, где их снова угощают вином. «Царя» несут на руках, при этом постоянно поливая вином. «Как вино льётся, так пусть лозы растут», — приговаривают все. В церковной живописи сербских и болгарских этнических районов святой изображается в виде юноши, который держит специальный нож для подрезания лозы. Болгарский праздник виноградарей считается остатком культа фригийско-фракийского бога плодородия и природы Сабазия (Диониса)."
(Avots - Vikipēdija)

Lai Svētais Trifons ar jums šodien, mani mīļie!
14th-Feb-2020 10:38 am
На горе стоит овин,
Под горою свинка.
Мой миленок Валентин,
А я Валентинка.
14th-Feb-2020 01:15 am - Februāris
Ir daudz vieglāk būt un dzīvot, kad dienā ir gaišs un spīd saule!
13th-Feb-2020 10:31 pm
liepajniekiem.lv: “Oskara” laureātes seansu apmeklē tikai Luijs Fonteins
tvnet: Vīrietis ASV dedzinājis baznīcas, lai veicinātu savu karjeru mūzikā
13th-Feb-2020 08:43 pm
13th-Feb-2020 04:42 pm
Protopavasaris.
Aiz logiem kaķi un zvirbuļi nevaldāmi kliedz pēc seksa, baloži riesto, sniegpulksteņi zied, krūmiem pumpuri piebrieduši.
Gribētos ticēt, ka uz palikšanu.

Solo la pace del mio cuore non ritorna da me.
13th-Feb-2020 03:56 pm
"Mēs esam ļoti veci, mēs esam ļoti, ļoti veci – pat tik veci, ka dažs vairs neatceras, cik viņam īsti gadu, - tālab reiz, kad mēģināju sarēķināt mūsu kopējo vecumu, rezultāts iznāca pagalam neprecīzs, tomēr bija skaidrs, ka mūsu kopējais gadu skaits pārsniedz tūkstoti” (Guntis Berelis "Mēs bijām ļoti veci").
13th-Feb-2020 02:29 pm
es piemēram nezinu, vai man šodien ir brīvdiena, bet es neko neesmu izdarījusi
This page was loaded Feb 18th 2020, 11:24 am GMT.