LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

31. Oktobris 2014

kramers @ 07:14: Ierakstiet Google translate:
веселая дружная семья
un pārtulkojiet uz vācu valodu.

gaka @ 06:53: gau-gau-gau vai gaud-gaud-gaud.

Mūzika: Elkupe - Skārda Cilvēks
gaka @ 06:32: miegs? kur Tu esi?
kad beidzot nāksi pie prāta un atgriezīsies?

nedaudz jau sāk apnikt.
un ja vēl decembrī atkal uzradīsies tā nedēļa ar pilnīgu bezmiegu..
(pēdējos 4 gadus vienu no pēdējām decembra nedēļām nespēju aizmigt ātrāk kā tikai rīta pusē)

Mūzika: Elkupe - Viss atstumtais ir viss esošais
10m_zem_uudens @ 05:20:

Tags: ,
heda @ 02:01: An IKEA flat pack
Izraēlas ārlietu ministrs pēc tam, kad Zviedrija oficiāli atzinusi Palestīnas valsti: "The Swedish government needs to understand that relations in the Middle East are more complicated than a piece of furniture from IKEA that you assemble at home."
Zviedrijas ārlietu ministres Margotas Valstrēmas atbilde: "I will be happy to send Israel Foreign Minister Lieberman an IKEA flat pack to assemble. He’ll see it requires a partner, cooperation and a good manual."

217 @ 02:14: vietsēži vs nomadi nr2345
kkā filma par Lucavsalu atgādināja ļoti spēcīgi to iekšējo sajūtu par Zemi, kas kkur fonā joprojām ir
nu, par to, ka gribas zemespleķi, kkur apmesties, šķirot atkritumus (vai, labāk, tādus nemaz netaisīt), salikt saulespaneļus, uzrīkot kompostkaudzi, audzēt ķirbjus un ko tik tur vēl nē. ar kokiem. un ūdeni. zemi, mālus, sliekas, granteni, grābekļus, svaigi sacirstu malku un dubļus.
nu, un tad, protams, no otras puses, iekšā ir jau arī tas, kurš grib vazāties pa pasauli un īsti neapmesties nekur
kkāda mūžīgā, neatrisināmā iekšējā cīņa

nord @ 02:05: Man ir bail no sava bērna.
Brīvlaiks. Temperatūra 37.5. Nakts, 22:30. Es ienāku istabā un pieķeru, ka bērns neguļ, bet sēž pie rakstāmgalda un (nē, es nevaru, man pa acīm pil upeņu balzāms) mācās! Pilda uzdevumus darba burtnīcās (pa ne skolas. tajās, ko es pagājušajā ziemā grāmatnīcā tāpat vien nopirku). Man ir piedzimusi manas māsa jaunāka, apgreidota versija.

Vēl man uzdāvināja lapu, uz kuras rakstīts: "es milu tevi mamma un citus gimjenes pieaugoušos (pieaugušos?). lūdzu. paldies"

pelnufeja @ 01:23: When I asked Sukey why the Hmong community accepted her so readily, she said, "The Hmong and I have a lot in common. I have an anarchist sub-personality. I don't like coercion. I also believe that the long way around is often the shortest way from point A to point B. And I am not very interested in what is generally called the truth. In my opinion, consensual reality is better than facts.

(Anne Fadiman "The Spirit Catches You and You Fall Down")

Tags:
15 @ 01:25: Kas taja nilājangā tāds ir, ka vienmēr vienatnē klausoties, nepatīkami pārvarama vilkme vienā rokā lēnām cilāt hanteli, otrā ar lielo, aso kasīt no vaiga sarus. Un skatīties kā lēnām, klusiem sprakšķiem, izdeg cīga lielā stikla pelnutraukā. Ievilkt vienu divus trīs, varbūt četrus dūmus. Uzdzert viskiju vai rumu. Kas tās arī tad par ... domām baigām pavada, liekas plakstiņi vairs nekustas, acis sausas paliek.

kants @ 00:52: klātbūtne
lēni, rāmi izšķīst pretestība pret darbu, jo viss tāpat sueta, tāpat pats, tāpat šobrīd.

Tags:
unintended @ 22:31: Gaidu, kad iestāsies otrā jaunība, citādi visšokējošākie jaunumi manā dzīvē ir tādi, ka Sofija ir stāvoklī, un izskatās, ka es nebraukšu ne uz kādu Šrilanku.

16 dienas līdz Latvijai.

šodien man paprasīja, kādā valodā es domāju, un es nespēju atbildēt, tātad laikam es nedomāju nemaz.

kaarl @ 00:16: garlaicīgākais pasaku tēls pasaulē varētu būt pele vārdā egita

usne @ 23:54: jāguļ
jādzer piens
jāēd normāls ēdiens un vitamīni

smille @ 23:41: M pastūma veļasmašīnu
M (2g10m) šodien pastūma veļasmašīnu!!!
Iemels - es teicu, ka knupis palika istabā, izmazgāsim zobus un iesim pēc knupja.
Bet knupi vajadzēja tūlīt un tagad.
Pēc tās mašīnas pastumšanas es pārdomāju. Nu netiek viņa ar to galā un tā stumšana nebija 100% apzināta, viņa vnk nezin kur likties.

Man bija jāmeklē internetā jauns telefons, bet es aizmigu midzinot M.

helvetica @ 22:10: Lasot prātā virpināju visādus izsakošus viltīgus apzīmējumus, sākot no žuļavska Fidelite līdz Bukowskim, māmiņas, sievietes, literatūras kanoni, dvēseles, nacionalitātes u.tml.
bet, nu, lasiet paši. Man šķiet, ka lasīšu vēlreiz. nekas īpašs varbūt, bet

otra literatūra ir stāsts par Tolstoju ģimenes karu. Sofija un Ļevs. Es nemaz nezināju. tik jocīgi. zināju par mendelsonu, kurš cīši runājis ar savas māsas vīru, lai šis pievalda savu sievu, lai šī savukārt neapkauno ģimeni ar saviem muzikālajiem izklupieniem. Vai Polu Klodēlu un viņa māsu. u.c., u.c.

kisswithafist @ 22:55: izlasīju Žoludes "Santa Biblia". Sākās kā "jauka post-apo noskaņa, man patīk stacijveida koncepts", izgāja cauri "galvenās varones haotiskie domu atainojumi ir kaitinoši" un beidzās ar "kaut kā bija jābeidz, žēl, ka es tā arī nesapratu".

bet es mums galīgi neesmu asākais zīmulis kastītē, vaine

rasbainieks @ 22:52: kā frīlanceris sliedē koda
es taču biju attīstījusi disciplīnu, pa dienu intensīvi kapāt, vakarā nolikt visu malā un apzināti atslābt
tagad atkal viss vienā putrā, galā netieku, velku sliedi rītā vakarā un sapņos, rītā vakarā un sapņos


bozena @ 22:07: Vakara pusē migla acīmredzot bija salīdusi Kapos. Kad gāju cauri, tur bija daudz, daudz miglas. Tik daudz, ka bija pat grūti elpot. Ziniet, dakter, kā pirtī, tikai aukstā. Es taisni brīnos, kālabad tur visādi emoļaudis nerīk bēdīguma seansus, un visādi kapu estētu pulciņi - kapu estētu fotosesijas.
Migla. Sašķiebušies un nesašķiebušies krusti. Aizaugušas, vientuļas kopiņas. Pieminekļi. Aizmirstsa kapličas. Kaili zari. Starp tiem mēness sirpītis. Skaisti taču!

mazeltov @ 20:42: Pa starpu ieroču un uzturēšanās atļauju tirgošanai, uzcels arī Laikmetīgās Mākslas Muzeju par privātajiem līdzekļiem.
Un tomēr, izlasot šo ziņu, prātā ienāca tā pasaka "we'll see". It īpaši par to maksāšanas daļu. Jo šobrīd runa ir par "uzcels", bet es gribētu zināt, kas būs ar pārējām izmaksām - apsaimniekošanu, darbinieku, ekspertu komosiju algām/atalgojumiem, vai pastāv iespēja, ka par valsts naudu pēkšņi vajadzēs īrēt sienas un nagliņas , kur uzkārt bildītes, utt.
Tad jau redzēs pēc 7-10 gadiem.

217 @ 22:03: Lucavsala
aizlidojām uz ipstēr'centru un noskatījāmies film' par Lucavsalu. negribētos, ka pārdod, ja tiks atkal rīkota izsole. mīļa peldvieta un pilsētai plauša

p.s. https://v4.manabalss.lv/saglabasim-lucavsalu-pilsetas-ipasuma/show


Mūzika: Haim - Don't Save Me
f_g @ 22:03: vakars
Vakars bija lielisks. Pozitīvu emociju kaudze.
Un vēl ir sajūta, ka tomēr nedaudz mazuma sajūta ir.
Jāuztaisa kāds meiteņu vakars ar nakšņošanu un vīna glāzi, lai nav steigas un sajūtas, ka nokrāp sev tās dažas stundas miega.
Nevis kaut kad..bet vēl šogad.

Tags:
f_g @ 22:01: Garfield
garfield

Tags:
antons_v @ 21:52: Вышла в свет книга Виктора Пелевина «Любовь к трем цукербринам»


Пародия то ли на священный текст, то ли на самого себя, написанная от лица юноши-ясновидца.

Pilna recenzija šeit.

Tags: ,
zeme @ 21:38: koki
Esot zaros četrstāvu mājas augstumā kājas nedaudz trīc.  Dienas beigās jau bija aptuveni saprasts un aprasts kas un kā jādara. 

No augstuma nav jābaidās , tas esot jāciena . Tā mums te mācīja šodien. 

zin @ 04:39: sabēru dažas iekrātās bildītes instagramos da bik feisbukos.
vakar bija pieņemšana poe pilsētas mēra.
un 2 lidojumu, kuros observēju japāņus bez specifiskās sporta apdrošināšanas, kas ļautu vizināt ārzemniekus.
bet tā pat bija forši.
kas nedaudz pārsteidza bija lielais skatītju skaits jau uz rīta lidojuma kopējo startu (5os).
sacensību direktors pirmajā brīfā teica, ka mēģinās visu uzturēt īsi un skaidri, to viņš arī veiksmīgi dara. ļoti īsas pirmslidojumu sapulces.
mēģinu pavilkties uz zaļās tējas mocha izstrādājumiem. īsti nesanāk. nav tā, ka nepatīk, bet sajūsmu nerada. lai gan zaļā tēja kā tāda patīk ļoti.
toties jūraszvēri jūraszvēri! (nav tā, ka te būtu tikai jūraszvēri. es gluži vienkārši pie iespējas tos speciāli izvēlos. jo murrr).
jālaiž uz brīfu. 4.37 no rīta (naktī)

murxxe @ 21:32: Pēc mēneša beidzas skaistie prakses laiki. Jāmeklē darbu. Jūtos nomākta un apsveru domu atgriezties NorAir.

tvarj @ 21:29: likās, ka šovakar būs labs vakars, lai iedzertu vīnu. es pat nopirku pudeli un noglabāju drošībā.

bet atnākot no dārziņa Lūcei uzleca temperatūra un tagad, kad viņa pēc drāmas pilna vakara ir nolikta gulēt, es sāku šaubīties.

vīns vs izgulēties?

hmmmmm

hestia @ 21:15: Bija tāda bieza bāla migla tumsā Juglā, pretī skolai, sporta laukumā. Tāda pienaina kārta virs zemes, spokaina, kad gāju uz savu vilcienu. Vakari tagad ir kļuvuši vairāk ar tausti tverami. Bet dzīve kā tajā Тату dziesmā "Клоуны" — на четыре стороны, все четыре левые. Bet labi. Man pieder mana brīvība, un manai brīvībai ir viskija glāze rokās vakaros. Patiesi dārgs alkohols sasilda ar papildus eleganci. Pārmiju labdabīgus labrīt ar savas draudzenes vīru, saskrienoties rīta vilcienā. Kādu brīdi aizkustināti viņu vēroju. Viņam vienmēr ir tāda maiga un labestīga balss, ļoti pieklājīga. Bet lija. Un tūska, kas sabiezēja pa dienu, ietina visu manu dzīvi savos miklajos un tumīgajos tīklājos. Strīdi darbā, mācību procesa formalitāšu kaitnieciskums, sīkumu pa sīkumam samilzt kaut kāda savāda mieļu dzīve, kurā vairs nav motivācijas nekam, jo nekā vairāk jau arī nav. Patiesi esmu nodzīvojusi līdz tam brīdim, kad droši varu atzīt, ka nekā vairāk nav, un realitāte ir ļoti reāla, nekādu izdomājumu, fantāziju vairs. Un nekā cēla un jēgpilna. Nav.

pinjons, posting in erebush @ 21:24: fmylife.com motīvs
Jau kuro reizi šovakar sanāk noslīcināt marinētu gurķīti paštaisītajā Asiņainajā Mērijā. FML

dhonass @ 21:19: 'Nights are long when one can't sleep
The road is long for those exhausted'


mes @ 19:14: Un kad atnāca daddy mājās, meita nodemonstrēja vēl divas reizes ko prot. Šoreiz bez dusmošanās :)

zin @ 04:00: par māj(ne)tīrīšanu: http://klab.lv/users/barbala/553594.html

Tags:

30. Oktobris 2014

planeeta @ 20:46: Informācija jāliek cālī! īstā dzīve notiek Cālī! - tā šodien konferencē svinīgi paziņoja viena no latvju megakorporāciju vadītājām

alefs @ 20:32: Ko es šodien redzēju
jeb veltījums [info]vistu_zaglim

... tālāk ... )

deloveja_kundze @ 20:14: "Es feisbukā stalkoju tikai sevi"
(c) es, tikko telefonsarunā

es_esmu_dzhims @ 19:27: life changing decisions

santech @ 19:23: Velvet Acid Christ – Subconscious Landscapes (2014)


15 @ 19:18: Jayne Mansfield's Car (2012)

vacatio @ 19:01: Aizmirsu pateikt - tas prieks un svētku sajūta atnāca tad, kad palaidu lapu un saņēmu tik daudz "patīk".
Tad arī nopirku burbuļūdeni un kūkas. Un tad arī bija sajūta, ka ir par ko.

Tags:
likewise @ 19:00: fuck, I love my surface pro 3 )))

str @ 18:20: nolūrēju pie racoona
bet ir ok
http://www.imdb.com/title/tt3552338/?ref_=fn_al_tt_1

un
http://www.imdb.com/title/tt1687471/?ref_=fn_al_tt_2

Tags:
scaramouche @ 18:16: "Of all the things I've lost, I miss my mind the most"

- M.T.

sirdna @ 18:07: Šodien pie manis pieķērās modernā medicīna un pilnīgi negaidot atzina, ka nemaz tik beigts es neesmu. Nu, ka acis man, iespējams, nevis iet boja, bet ir ar tādu pabiezāku čaumalu un tāpēc rada mānīgu iespaidu, ka tūdaļ sabruks. Visādas smalkas uzpariktes, zodiņu te, pierīti šite (es mulstu, kad attiecībā uz mani lieto deminutīvus), gaismas zibšņi un zili mirdzošs futūristisks sprungulis iesprausts acī.

Kā arī uzzināju, ka esmu vēl tīri jauns cilvēks, man vēl dzīvot un dzīvot, lūk.

Tas viss par nieka 37 eiro.

samta @ 17:57: man gan oktobrī viss baigi iet no rokas. pirms trīs dienām nedaudz sāka smelgt zobs. nekas īpašs, bet šorīt pamodos ar sapampušu vaigu. tā kā man rīt nav, kur atstāt bērnu, pie zobārsta braucu tikai sestdien. nu, ja līdz sestdienai vispār izdzīvošu.
un labajās ziņās šodien tas, ka, ja nenogulēšu lētās biļetes, tad 13. eju uz auroru. mēģināšu ar pēdējo vilcienu paspēt atpakaļ uz mājām.

ulvs @ 17:22: Ar ko man asocējas Latvija. 

redz @ 17:00: ar kaklu pret kaklu
beigu nebeigas

mes @ 14:54: 2min vēlāk(pēc iepriekšējā ieraksta) meita to paveica - apvēlās pirmo reizi pati uz punča. Caur kreiso sānu. Urrā! ;)

Tags:
mes @ 14:48: Meita dusmodamās, rūkdama un bļaudama cīnās, lai apveltos uz punča. Gan šā, gan tā. Gan uz labo, gan kreiso sānu(lai gan jā, kā no dzimšanas mīļāka tomēr kreisā puse meitai). Drīz. Paklājiņš jau par mazu paliek, 2min un kājas uz zemes jau. Nu un labi, ka tikai kājas, jo tomēr flīžu grīda. Jāliek kopā visi pužļi(pagaidām sadalīti uz 3 telpām) + jāmeklē lielo segu pa virsu likt. Vismaz virtuvē/viesistabā.

Tags:
kramers @ 16:51: Сегодня слышал, как блондинка, переходя дорогу, кричала светофору:
- Подожди, я на каблуках!

saccharomyces @ 16:41: uzdāvini brīnumu!
o, mikriņos reklamē iespēju kļūt par olšūnu donoru. un tāds mistisks sauklis, viņi saka - "bezmaksas veselības pārbaude un citi bonusi...". es ceru, ka tie bonusi ir, piemēram, ekskursija uz melno stārķu ligzdu vai 50kg kāpostu bez maksas.

Powered by Sviesta Ciba