LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

23. Jūnijs 2018

spisok_korablei @ 15:49: Шёл дождь. Я рвал яблоки.
Ты не накажешь меня-
Я далеко.
Но непонятно мне
Стало вдруг отчего
Я такой.


varētu būt tāda profesija: cilvēks-sapurinātājs, kurš atbrauc ciemos, saņem aiz pleciem un sparīgi sapurina. un lai neko nesaka, to darot. tikai lai ienāk dzīvoklī (durvis būtu atstātas vaļā), iejūtas, saplūstot ar mēbelēm, paklāju, dziesmu, kas tobrīd skan, un tad, kad jau esmu par šī cilvēka klātbūtni piemirsusi, lai pēkšņi pienāk klāt, sapurina un klusi aiziet, atstājot mani ar vaļā muti un kādu negaidītu atklāsmi, ko apdomāt vēl ilgi pēc tam. un lai neatskatās. šis cilvēks noteikti nedrīkstētu atskatīties.

citādi - man no vasaras saulgriežiem tikai tik, cik no vakardienas darba sapulces, uz kuru bija jāierodas visiem un jāklausās līgodziesmas. dziesmas bija par sieru, par alu, bet ne ar vienu, ne ar otru nepacienāja. pat kvasa nebija. tas bija tā savādi. bet, nu, nez, mēs varbūt par vēlu atnācām.

vakar ļoti patika braukt ar vilcienu. patika kombinācija ar jakas kapuci, kurpēs sabirušajām smiltīm un to, ka austiņas bija samudžinājušās, bet beigās atmudžinājās un īstā dziesma galu galā tomēr atskanēja. tik daudz kas dzīvē atkarīgs no īstās dziesmas īstajā brīdī, manuprāt. bet, jā.

chimera @ 15:45: 8. Disney’s The Lion King: Why do I class this as a Pagan/Heathen friendly movie? Primarily I do so because so much of the film deals with interconnectedness to the natural world, and moreover with ancestor veneration. We even have a shaman figure. There’s a fine thread of reverence and respect for the ancestors running throughout this film and moreover, when that balance is upset, when that thread is broken by neglect for tradition and the natural order of things, it shows the devastation (in the form of famine and drought) that may ensue. Plus, it’s especially nice in that it’s one you can watch with your kids. That’s not the case with many of my favorite Pagan/Heathen movies!

smille @ 15:22: Izrādās mums šogad nebūs neviena ciemiņa te Ikšķilē. Un noteikti pēc svētkiem uzzināšu kādu, kas būtu bijis priecīgs atbraukt.

zum @ 14:18: Ak Knuts ar savu veceni zvaniijis, lai savas beernu no maates. Preteklis.

gnidrologs @ 15:04: tagadne progresīvā, ateistiskā Eiropā
Atceros, kad pirmās reizes spēlēju FIFA vai PES futbola simulatorus, tur vienmēr bija anglija ar savu ierasto balto karogu, kam sarkans krusts pa vidu. Tas bija normāli. Tas bija Anglijas karogs. Nepastāvēja nekāda doma, ka tas nav Anglijas karogs vai, ka tur ir kaut kāda zakavika. Šobrīd Anglijas karogs (jeb St. George's flag) skaitās nacisma un white supremacisma izpausme. UK policija pavēl mājas, kas ar tiem izdekorētas, novākt tos vai auto, kas nokrāsots tā krāsās "to respray".
Beisiklī tas pats šits, kas:


Senāk angļu fudbola fani nebūtu iedomājami bez sava džordža iekš feisa, tagad laikam policija sāks kontrolēt vai gadienā kādam bigotam nav viņa valsts nacionālā simbolika prikidā un veikt arestus. "OI, ya got licence fo' 'at, sunshine?" Droši vien tam patērēsies tik daudz resursu, ka nepietiks apskatīt kārtējo abdullahu pedofīlu bandu vai "sīkos" noziegumus, kā rezultātā izrādīsies, ka noziedzība iet uz leju un viss ir čiki-puki.:D

Btw, viens smiekls no manis bija uzzināt, ka milzīgs pienesums kāpēc Vācijas oficiālā kriminālstatistika pēc kopējā kvantuma sanāk ar lejupejošu līkni kopš 2015ā ir tāpēc, ka vairs netiek reģistrēti nelegāli mēģinājumi pārkāpt robežu. :trollface:

kakjux @ 13:46: kā cibas festivāls gāja uz festivālu.

protams, ka vakar bija (un šodien turpina būt) ļ pretīgi laikapstākļi. tomēr, radošie kolektīvi Zrní un Massive Attack piedabūja mūs ar VZ un EtF saņemties un aizdoties uz to tur parku. piezīmēšu, ka festivāla organizatori laikam nekad nebija bijuši nevienā masu pasākumā, kur nu vēl actual festivālā. ierodoties nācās pamatīgi noskumt, jo iekšā laišanas procedūra bija ne tikai lēna, bet arī ļ lēna, līdz ar ko rinda bija gara un ļ masīva. bet nu neko. izstāvējām.

nokavējām Zrní sākumu, bet nu to, ko nu tur redzējām, tas ļ priecēja. iešūpoja nelielā dejā un bija līksmi. stāvējām salīdzinoši tuvu skatuvei un vērojām vijolnieku. patika, nu tā patika. uhti!

pēc nelielas tehniskās pauzes bija arī headlineri.
Massive Attack taču ir tik ļ uhti! nu tur bija tik epic. nu āāā! tiešām labi cilvēki. ekrānā arī rādīja diez gan jestras lietas. tur grūti kaut kā jebkā atstāstīt, tāpēc vēlreiz teikšu uhti un viss.

toties tā tīri esot publikā, nācās daudz un dikti secināt, ka cilvēki ir.. nu. kā to pateikt? neciešami. gan visi tie randomie staigātāji, gan dzērieniem pakaļ gājēji, gan visi tie hipiji, kas nezināja, kur nokļuvuši. gan arī visi, visi pārējie. drusku bojāja experience brīžiem. bet tad es pamanīju vienu dredainu jaunieti, kurš bija redzami aizgājis astrālā un vispār viss exp gāja uz augšu.

nu un pēc tam jau aizgājām pie Jiržika (bez Jiržika un bez Daniškas). atkal attapāmies ieslēgti barčikā. tad kaut kad jau nācās iet uz tuvāko diennaktnieku, vai nu kas tur bija. bija neaprakstāmi dīvaini tas, ka bija jau gaišs, kad nokļuvām atpakaļ rezidencē. don't ask. hehe.

a ko nu?

Garastāvoklis:: ko darīt aukstā sestdienā?
Mūzika: Zrní
Tags: , ,
az @ 13:46: sit still and let life win

anna @ 12:05: Man tik ļoti patīk Charlie Mackesy, tam ir kaut kādi personīgi, dziļi, man pašai līdz galam nesaprotami iemesli, es vienkārši viņam un viņa radītajam tiešām ticu kā īstam, godīgam; varbūt tāpēc, ka uztveru viņu kā tiešām lielu ciešanu un lielas mīlestības veidotu cilvēku. Tāpēc tik jocīgi pēkšņi saprast, ka ar neitrālu skatu no malas citi viņu varētu ielikt vienā plauktiņā ar, nezinu, Koelju, piemēram, t.i., kādu no autoriem, par ko smīkņāju.


spisok_korablei @ 12:50: pa istabu staigā caurs vējš.
suns kāri lok vakardienu.
es atgriežos vietā, no kurienes sāku.
kur Tu esi, ja Tevis nav šeit?
tā paiet dienas. kā pastkastītē mestas.
un naktis.
un naktis jau arī.santech @ 12:45: beidzot! sen jau gribēju šādu bildīti ielikt.


shanietis @ 10:48: Var pa mierīgo, bet var arī šādi :)


Kā sanāks šovakar?

Tags:
, ,
heishy @ 10:51: " Es ar vien svinu tos cilvēkus un draudzību, kas ir pilna ar jēgu un saturu un priekā iekustina sirds muskuli. Nav daudz tādu, bet tās, kas kā dadzis pieķeras un pieturas pie ādas, izrādās īstākās un top svētīgas no sākuma līdz epilogam."

shanietis @ 10:27: Šogad pa mierīgo, maks otrās biksēs palika


Tags:
, ,
melnbaltalapsa @ 10:20: Blakussēdētājam ir garākas skropstas nekā man.

Pretī sēž meitene ar nolupušu nagu laku melnā krāsā. Mākslīgo ziedu vainagu un gaiši brūniem matiem. Tā varētu būt es jaunībā.

unpy @ 09:18: Masu pasākumu vērotāja piezīmes.
Vidēji reizi trijos gados atgados kādā publiskā pasākumā. Vakar Mēness atkal bija aizgājis aiz Tukuma un Šaitans mani ievilināja Doles salā uz Dabas koncertzāli. Sev par lielu brīnumu atzinu, ka šis, iespējams, ir man pats piemērotākais masu tusiņa formāts - daudz vietas, iespēja pirms koncerta apskatīt visādas sīkas populārzinātniskas performances par tēmu "hloroplasts", tiešām patīkama, netraucējoša publika. Pašam koncertam arī nebija ne vainas, pieteicēji vien bija ko vērts - dāma ar Kanādas latvieša akcentu un kungs, kas bija varbūt rokeris, varbūt zinātnieks, runāja kaut ko par hloroplastu apmēram tā, kā to dara cilvēki, kuri tikko pētījuši, kas notiek, ja specifiskas hloroplasta formas spēcīgi sapīpējas. Tiešām bija mīlīgi un ne tik ilgi, lai sāktu krist uz nerviem. Muzikālā pasākuma daļa arī tīri tā neko, tajos senajos laikos, kad vēl klausījos muzīku, itin bieži liku pašmāju projektu, kura nosaukumu neatceros, kaut kas bija par putniem, apmēram tas pats, gan jau mūziķi tie paši. Faktiski, vienīgā neērtība bija paša radīta, nebiju sagatavojies tam, ka temperatūra strauji nokritīs līdz +10C, kas manā izpratnē ir jau dziļi mīnusi, tālab pamatīgi nosalu. Toties, tā milzīgā apmierinājuma sajūta, kad pamet pasākumu, lai dotos mājās, siltumā! Un tas brīdis, kad esi vai gatavs apraudāties no laimes, jo siltumā esi tomēr nokļuvis! Ikdienā, parastiem līdzekļiem tādu nedabūt gatavu.

Kopsavilkums - tāpat, protams, nesaprotu, kālab ļaudis vācas kopā uz šādiem pasākumiem, bet, ja jau ir tāda nepārvarama tieksme vākties baros, tad šis formāts ir viens no patīkamākajiem starp kopumā piedzīvotajiem.

iokaste @ 07:28:
"Laptevam bija patīkami doties viņai līdzi, pakļauties viņai un klausīties viņas ņurdēšanā. Viņš gāja un domāja: kādam gan jābūt šīs sievietes dvēseles spēkam, ja, būdama tik neglīta, stūraina, nemierīga, neprazdama kārtīgi apģērbties, allaž nekārtīgi izspūrusi un vienmēr tāda kā lempīga, viņa tomēr ir burvīga." Polīna no Čehova 'Trīs gadiem'.
---
vakar bija tik vējains, es iegāju veikalā, nopirku koši krāsainu kreklu, turpat uzvilku un aizgāju uz vienu sanākšanu. tad sēžu ar to kreklu un pēkšņi redzu - cik visi ir pelēki pelēki apģērbušies. un pirms tam nekad neredzēju.


f_g @ 05:21: e?
Jau pusstunda kā pamodos. Vārtos pa gultu.. Toties Triša un Puša šorīt ir paraugkaķi - Puša, piespiedusies manām kājām, guļ gultā, Triša klusi uz palodzes vēro pagalmu.
Nu, kāpēc? Kāpēc brīvdienas rītā pamostos bez modinātāja tik agri? Un kāpēc darba dienas rītā kaķi nevar uzvesties kā eņģelīši?

Tags:
kisswithafist @ 03:33: Esam burtiski vienā līmenī ar koku galotnēm. Kaijas, protams, dienu un nakti lidinās un brēkuļo, bet tas pieder pie lietas. Pamale sārtojas. Tālumā dzird vietējo krogu Bermudas. Romaņķika, koroče.

acidkitteh @ 03:01: Johannes Heil - Scene Four [EXILE]
BLACK LIGHT ir elbūms kurš ir tik proper techno kanons ka to varētu ievietot muzejā. Šis ir viens no maniem mīļākajiem trackiem. Vislabāk klausīties visu albūmu kopumā.

gnidrologs @ 01:33: Un vēl ir tā, ka The Moody Blues ir starp manām top 5 komandām iekš to veco roka mūzik'. Pilnīgi viss līdz kaut kādiem 80ajiem un pat tur bija dažas pērles. Tagad klausos Question Of Balance, kas īstenībā ir sentimentāla pošļaķina mājsaimniecēm, bet tik talantīgi uztaisīts, kas nevar mazliet giltī nepapležarot.

inese_tk @ 00:40: jūnijs
ārā ļoti skaisti sudrabainie mākoņi

Tags:
gnidrologs @ 00:00: Takers Karlsons laikam ir personīgais Putina džesters. Man ne visai patīk Fox News un viņu eksaltētā pro-republikāņu huiņa, kas ir tik pat stulba kā CNN infantilie meli, bet tas cilvēks ir kaut kas cits. Kā savā laikā Kreigs Fergusons savā Late Late Nigt Showā.

22. Jūnijs 2018

saccharomyces @ 23:37: viss forši, bet
es reāli nemāku brīvdienas

gnidrologs @ 23:05: sofija
Filoz(s)ofija vienmēr ir bijis pirmais solis metafizikas virzienā. Metafizika ir galvenā zinātne un filozofija ir tramplīns uz to. Ir grūti nenonākt metafiziskā debatē, kad pietiekami ilgi tiek diskutēti filozofiski, politiski un ētiski jautājumi. Pat pašticīgi materiālisti/scientismisti sāk apelēt pie aksiomātiskām patiesībām un ezotēriem, tikai viņu doktrīnā pazīstamiem jēdzieniem, kad saruna aiziet debatē.

yoko @ 21:48: izpētīju, ka manā pilsētā ir viena 50/50 bilinguālā skola un divas early english skolas, kur 30% mācību satura jau no pirmā gada māca angliski, tas mani ļoti iepriecināja, pieteikt var no 2 gadu dzimšanas dienas un kādu brīdi pirms tās pieteikšos abās skolās ekskursijās

nistagms @ 22:07: pamēģiniet papīpēt un pēc tam pa karti pietuvinājumā izsekot Gaujai pa visiem tās līkločiem no iztekas jūrā līdz Alaukstam. ceļojums garantēts!

la_cumparsita @ 21:24: Līgo bija vakar.
Viss pārējais ir kaut kāda parodija un tautas nodzirdīšana.

virginia_rabbit @ 20:53: Talsu rajonā vēl nav iestājusies datu aizsardzības regula, var čakarēties

az @ 18:40: labākais ceļš un ceļa biedrs, visskaistākās dienas
rīts ezerā, vakars ezerā, dienas kalnos un lejās, un vistīrākais ēdiens, un sievietes tur ir vislabākās, pat visu redzējušais otrs cilvēks tā teica, viņas visu uzreiz zin un saprot, un tev nav jādomā vai jāmokās. kad es pasūtu ēdienu, viņa man saka, nē, šito tev tagad nevajag, ēd šito, un ar visu pārējo arī tāpat. tik siltas dienas un naktis laikam nav nekur, un cilvēki arī.
skaistākais mirklis pirmajā dienā bija beķerējā, nakts vidū, nekuriene, ceļa malā ceptuve, durvis vaļā, gaisma deg, desmit minūtes mēs tur pabijām, un tad man teica - es tev iedošu nadu, iedod man maizīti, tā arī mēs nospēlējām etīdi, un tā es tiku pie beķerejas pirmajā naktī jau
to maizīti mēs vēl ilgi ēdām.
un tad saskaitījām visus stabiņus, atradām million star hotel, un no rīta gotiņas jau tur bija, un aitu zvani, un ezers miglā pašā lejā
otrajā dienā skaistākais bija tas ēdiens, jā, tieši tā maizīte ar vietējo sieru, tikko cepta, karsta, pieūkusies, un zivis un ķiploki, un ar tādu maizi, ai, un vēl tie tomāti, kā mājās
tad bija visskaistākā diena ar vecum veco pasaku ciemu, un babuška man atdeva savu sarkano cepurīti, un 50 lāči, kurus mēs tā arī neatradāqm, toties atradām sveķus un malkas klēpjus. tāpēc vakarā bija visskaistākie pirmssaulgrieži, ar saldo ēdienu un dzīvu uguni mājas vidū, un uguns bija liela un silta
un tad skaistākais mirklis bija zvaigznes augšā un lidojošās zvaigznes lejā, es nebiju redzējusi lidojošos jāņtārpiņus, bet tur viņi bija
un tad bija saldējums kā virtulis
un tad tu teici, ka ēdiens jāēd, nevis jāmīlējas ar ēdienu, un tad tu smējies
un tad bija ceļš tālāk, un ceļa malā bija traktors, un tu apmeti riņķī un teici ej, piedzīvojums, un tā mēs tikām pie aveņu kastes, tā, par vienu grasi
un tad tu atradi restorānu upes vidū, tā, sajūtot vien, mēs šūpojāmies un ēdām, un tā mēs vēl nebijām ēduši, bet es biju klusa
un tad bija pilsēta un manas itālijas mīļā soma tur bija, un tagad viņa ir te
un tad bija vīna pils ar koncertu, ko mēs atstājām neiesāktu, jo filozofu ielā puiši dziedāja EDM acapella, tur mēs dejojām un mums nesa sarkano saldo vīnu ar peldošām avenēm
un tad bija torte ar ķiršiem negaisā septītajā stāvā pāri visiem jumtiem, tu lasīji vēstuli un es raudāju, jo tas varbūt arī ir ceļa gals
un tu smējies, un tad man arī bija jāsmejas
un nu ir ceļa gals, un es iešu gulēt

tu esi vislabākais ceļa biedrs, ko mans ceļš ir saticis, lai tev vislabākais ceļš tālāk

jebalaitung @ 18:37: nu tad parunāsim, biedri
ir alus.

no jaunzēlandes un kanādas.


jebalaitung @ 18:36: atlikušais laiks
12 dienas.

virginia_rabbit @ 19:27: ZR galā nav nemaz tik slikts laiksTags: ,
missalise @ 19:22: Štukoju, kur varētu svinēt Jāņus. Sāku pat drusku skatīties uz Dzegužkalna pusi - tur būs tie tradicionālie Jāņi - te sīkāk - http://travelnews.lv/index.php?m_id=18571&i_id=5&pub_id=111291
.
Un kur jūs svinēsiet?

zum @ 17:48: Gribeeju sev uz Jaaniem nopirkt fotoaparaatu, bet nopirku kruumgriezi. Redzees, ko sis zviedru amerikaanu koprazojums spees.

ingmars @ 18:46: D.M.I.S.
Doom Marine's incorruptible soul.

gnidrologs @ 18:38: par labām lietām
Neesmu pēdējā laikā vairs tik cītīgi sekojis līdzi jaunai mūzikai, bet viena no tām lietām, kas iekritusi dvēselē pēdējo pāris gadu laikā ir grupa King Gizzard & The Lizard Wizard, kas manā skatījumā sāk kļūt par labāko austrāļu rokbandu ever. Un viņi ir tikai tikko sākuši, bet saražojuši jomajo. Un neticami, ka ne būt ne fillera pilnu vipendronu. Kvalitāte/kvantitāte koeficienti ļoti labi. Protams ne viss izcils, bet ļoti augsts līmenis viscaur. Kā Frenkam Zappam apmēram.
Viņi it kā būtu jāpieskaita pie oldskūlīgas psihodēlijas, bet tikai formāli. Visi tie revaivalisti, kas tikai citē vecos ir boooring. Šitiem ozijiem piemīt ļoti distinct skanējums un idejas pamatā jaunas. High energy skābes piesātināta mūzikas siena. Silti iesaku nobaudīt, īpaši zaļumballē.

muzik

vairāk:
https://www.youtube.com/watch?v=G5Z4bma_tUM&t=443s
vai agrāk postētais https://www.youtube.com/watch?v=Qxxz7Tgfsv4
Viņi ir awesome laivā, kas ir reta fīča mūsdienu bandām.

Tags:
nulle, posting in n_komentari @ 18:28: Atnāc vakarā uz siena šķūni!

lidaka @ 11:09: Kaut kaa negaidiiti aatri paarveertaamies par veseliigi funkcioneejoshiem pieaugushajiem.

Tags: ,
gnidrologs @ 17:55: Denijs Trejo man šonakt neuzbruka. Tā vietā sapņoju, ka strādāju? :(

zazis @ 17:50: Mums tagad ir itālieši un brazīlieši. Gaidu franciešus, angliešus un krieviešus.

black_data @ 17:33: Internetu gaidot (un treniņu kavējot)
Nekas nepasaka "nu, bļeģ, nu" labāk kā DPD kurjeru pakalpojumi.

begemots @ 17:04: Nightingale ftw
Ko darīt, ja kaķim nieru mazspēja?

Izrādās, ka šai gadījumā par laimi pamatā neko, tikai divreiz nedēļā mājā pašrocīgi laist sistēmu līdz mūža galam.

Pirmajās reizēs bija strjomna, bet by now visi iesaistītie ir pieraduši, un vairs nevajag šotiņu pirms eksekūcijas.

Tories kaķīšs žiperīgs atkal.

Priekā!

kants @ 16:36: dīvainas izstādes latvijā un itālijā
kamēr biennāle karājas kā sulīgs, piebriedis auglis uz zema zara, citās telpās spokojas parastā māksla.
neapšaubāmi labākais - golfKlayderman pilnasinīgā 90to dekonstrukcija aresenāla otrajā stāvā, rotaļīgs avangards pēc klasiskā postmodernisma.
arsenāla pirmajā stāvā - liela un dīvaina tekstila izstāde, kur daži darbi ir smuki un atjautīgi, daži pat laikmetīgi, bet liela daļa novecojusi līdz ar autoriem, kas ieslīguši materiālā formālismā un nespēj atspoguļot laikmeta progresīvo īstenību. un koncepts 'identitāte'? *&^$$# nu, kas tā dara? un vēl tie līdzjūtību izraisošie darbu apraksti.
krietni vairāk prieka sagādāja cita kura-putra, virspusēji saistot rituāla un mākslas jēdzienus plašā, anonīmā grupas izstādē nongrata/museum.lv tik daudz sliktas mākslas nebija redzēts kopš ainavu izstādes pētera baznīcā, bet vecie, apgleznotie šķīvji - priceless! pa vidu arī šis tas cits aizraujošs un smuks.
gluži kā padziļinot jaunās erotikas fotoizstādi fotomuzejā, mākslinieciskus jaunu sieviešu aktus viena fotogrāfe maigas soc. kritikas aizsegā ir izlikusi baznīcas ielā 9/11. smuki iepakots viens izteikums vienā interpretācijā. kāpēc lai tāds nebūtu kaut kur mākslas tirgus privātajā pusē?
privātais mecenātisms un erotiski motīvi bieži vien uzkrītoši saistās (vai nauda nav fallogocentriska?), ko labi ilustrē kārtējais privātais laikmetīgās mākslas muzejs - katānijas pilsētā, sicīlijā. kā kasiere brīdināja - tāda figurāla viņiem māksla. īpašnieka gaumes manifests ar nolieci un okultismu, fotoreālismu un heteroseksuālo kanonu.
cita veida dīvainība gaida laisku ceļotāju puļas rajona bari pilsētiņas pinakotēkā - pasaulē puritāniskākā mākslas kolekcija ar sešām kailām krūtīm, no kurām divas pie tam ir jaunavām marijām. ēka toties varens musolīnī māniju tīrradnis.

Tags: , , , , , , ,
heishy @ 16:52: Ak. mans. dievs. How long I have been blind.


Viss šovakar prom.
Man vajag izvēdināt galvu un varbūt pat pamatīgajās lietus šaltīs izmazgāt dvēseli.
Nu tik tik tik.

fedrs @ 16:36: https://www.dailymotion.com/embed/video/x2avh1n

mazeltov @ 15:14: Runājot par kultūras apropriāciju. Lūk, Kima Kardašjana uztaisa frizūru pēc kādas Āfrikas cilts modes. Kultūras apropriācija!
Savukārt, ja jūs aizbrauktu uz Dominikānas Republiku un spertu soli ārpus sava all-inclusive iežogojuma, jūs apsēstu vietējās sievietes, lai pierunātu sapīt ciešas bizītes, kuras, kā varētu domāt, apropriē gan lokālo frizūru kultūru, gan pie reizes arī ķīniešu kultūru, jo bizes ir tik ciešas, ka acis paliek visnotaļ šauras. Tomēr nē, šajā gadījumā tā nav kultūras apropriācija, bet gan bizness, kas uztur pie dzīvības vietējos!

Nu tad plīz, velciet to līniju, kur beidzas bizness un sākas kultūras apropriācija!

Piemēram, ja es uzliktu galvā amerikas iedzimto ērgļa pakaļas spalvu kroni, OK, apropriācija. Bet ja es uzvelku kājās mokasīnus un pie sienas piekaru ķīnā ražotu sapņu ķērāju un ap roku apsienu ādas siksniņu, kas darināta amerikas iedzimto rotu stilā - es jau apropriēju vai vēl ne?

Vispār, šajā pasaulē paliek dzīvot diezgan grūti, ja nemitīgi jāuztraucas, ka tik neaizvainotu kāda jūtas.

Smieklīgi, bet, starp citu, ja visādi apģērbu zīmoli sāk ražot apģērbu un aksesuārus ar varavīksnēm - tas ir OK vai tomēr LGBT kultūras apropriācija? Man tas izskatās tā - bizness saož, ka šobrīd iecietība un iekļaušanās sit augstu vilni, cilvēki grib parādīt, cik viņi ir atvērti nšit, tad kāpēc gan nedot viņiem iespēju par dažiem simtiem iegādāties rokassomiņu ar izlijušu varavīksni? Bizness nopelna, SJW ir parādījis savu nostāju, savukār ko no tā iegūst LGBT? Tas tāpat kā politiķi cenšas pievilināt vēlētājus piedaloties Praidos. Let's milk the trendy LGBT cow while we can!

kisswithafist @ 16:12: Sākumā krāvēji teica, ka kavēs pusstundu, tagad jau pusotru. This isn't fun at all.

lavendera @ 16:01: nu vai tad nu tik nicīgi vajadzēja, par spīti rezultātam...

Krievijas futbolisti izcīnījuši 5:0 uzvaru pret Sūda Arābiju.

Tags:
ena @ 15:36: Vai kaads gribeetu piedaliities manaa projektaa kura meerkjis ir man satikt kianu riivu un esmu atveerta priekslikumiem un runaaju nopietni jo es ticu ka tas ir iespeejams

zum @ 14:34: Esmu visādi nodēvēta, par polieti, somieti, igaunieti, lietuvieti. Šodien polis pajautājām, vai neesmu no Ungārijas. Abi nikni apspriedām Ukrainas jautājumu, cik daudzi ukraiņu bēg uz Poliju.

Powered by Sviesta Ciba