LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

30. Jūlijs 2014

beatrixe @ 01:16: Kā tāds kārtīgs liepājnieks es tikai šovakar pirmoreiz iebridu jūrā, līdz kaklam, tik labi. Ūdens atkal mani atbrīvo. Kādu krietnu pusstundu abas ar krustmeitu brīvojāmies, aizmirsu par visu, tikai es un viņa, abas iedomu balerīnas izmirkušiem matiem uz pirkstu galiem. Viņa saka, ka man jāraksta, tie varētu būt tādi mazi mūsu stāsti.
Pēcāk virtuvē viņa saka mammai- ja tu tā neņemtos, tad par ko jūs abas runātu? Gudra viņa tāda.

skazhy @ 20:37: o, vēl viens dokumentārijs par ēdiena industriju iznācis. jāmēģina sazīmēt pilnā garuma filma, jo treilerītis daudzsološs.

Mūzika: ruined families - easy livin'
tipa75 @ 01:02: Kāds dikti centīgs cilvēciņš draugu lapā Armija bija izlicis šo :http://www.youtube.com/watch?v=ZRuSS0iiFyo#t=244 (The Cannibal Warlords of Liberia )
Noskatījos.
Pirmkārt apbrīnoju tā žurnālista drosmi līst ellē iekšā. No viņa vēsi varēja palikt slapja, neatrodama vieta.
Otrkārt atkal guvu apstiprinājumu savām sajūtām, ka Āfrikā viss ir nejēgā baisi. Es biju vēl maza meitenīte, kad tur notika baisas šausmas, ārpus saprāta iedomu spējām. Un tās nerimstas. Citos kontinentos uzpeld un norimst, bet Āfrikā ir un ir.
Treškārt, diezgan skumji apzināties, ka mega draņķi var paslēpties zem reliģijas bālā paladziņa. Bet tas jau ir kā itvisur šai nabaga pasaulē.

Iešu palasīties kaut ko skaistu un nomierinošu. Lai arī šitā Blikstenas grāmata man ne visai. Neatstāj sajūta, ka nepateiktā daļā paralēli noriss desadiska Justīne.

es_esmu_dzhims @ 00:44: diāna tikko atsūtīja īsziņu: "izskatās ka esi taisījusi līdzņemamo mantu saraxtu aizsaulei jo beigtā vestēva somā atradu zīmīti "papīrīši, gandža, pelkostīms"". izdzīvošanas komplekts

klusais_okeans @ 23:55: jo vairāk sevi aplūkoju, jo cītīgāk apsveru iespēju ielikt savu siflisa motīviem rotāto kāju kaut kādā rotten.com.
Pagaidām attur vien pietāte pret draudziņiem, kas šonedēļ ļāvušies kaulu lauzumiem un mežģījumiem.

turpinot par pretīgo - tuvojoties labai dabai, saprotu, cik daudz netīkamu cilvēku tur būs piespiedu kārtā jāsatiek (tādu purnu skaits vairojas ģeometriskā progresijā)un arvien mazāk gribas veltīt savu klātbūtni. Varbūt jāuztver kā pacietības treniņš.

Mani neiecietības, nedraudzīguma, izsmējības un lecīguma rādītāji sāk sasniegt kritiskās robežas, vien Glens Gūlds maigi atgādina par kaut kādu sen justu, neskaidru, bet spēcīgu un (kas svarīgāk) motivējošu ticību labajam un skaistajam.

_re_ @ 00:01: pēc šīvakara izvazāšanās pa ceļa granti, mālu un pļančkām šovasar baltākas pēdas nav redzētas

wench @ 00:02: Kuņģī ir krampis.
Pēc lieliem uztraukumiem brālis ir satikts. Pilnīgi cits cilvēks. Wow.

29. Jūlijs 2014

augsne @ 23:17: Pirmā diena.
Lietus dēļ cilvēki apkārt daudz nestaigā, tāpēc var justies kā puspamestā nomalē. Kad pirmoreiz gāju peldēties, lāses krita tik smagi, ka ūdens šļakatas bija vismaz 5 cm augstumā - it kā lītu arī uz augšu. Milzīgi burbuļi izmetās uz ūdens ādas kā alerģiska reakcija. Spēcīgā straume stūma prom no krasta, es ļoti baidījos, līdz atcerējos, ka straumes virzienā pa ceļam ir vismaz pāris izejas uz sauszemi (ja to tā var saukt tādā lietū).
Otrreiz peldvietā priekšā bija pārdevēja ar savu nūdistu dēlu; man jau sen skaidrots, ka tas ir klasisks komplekts šajā vietā. Nemaz nav slikta sabedrība, bet kad abi bija devušies prom, niedres sāka čabēt un izklausīties kā asmeņi, ko trin vienu pret otru. Ūdensrožu ķetnas tumšajā dzelmē kļuva arvien garākas, glumākas un izveicīgākas mani saķert aiz kājām un rokām; es padevos, man nācās bēgt.
Jau tagad kāds iekodis kājā, sāpīgs sapampums - kādi 4 cm diametrā. Neviesmīlīgi.
Ceru, ka rīt no rīta gan nelīs, man ziemas drēbju līdzi nav.

Tags:
black_data @ 23:19: Monsters
http://youtu.be/SwvQJc97Ooo

We've been here, at the Hate Hotel
We're living together, we're living in hell
You know one day it's gonna stop
or we'll kill each other for sure

Cause I'm a Monster
And you know it so well
Cause you're a Monster too
And you're doing it swell
We're Monsters
It's just our genetic composure

ave @ 23:06:
Man nepatīk, ka kvantu fiziku manās smadzenēs pārstāv tumša bilde, taču nervozi eju ar līkumu (noglabāju "kādreiz izlasīt" folderī) visiem laipnajiem informācijas piedāvājumiem. Jo mana fizikas (kā arī ķīmijas) izglītība beidzās mazpilsētas pamatskolā ar "gandrīz labu" rezultātu. Būtu forši kādreiz kādā rāmā novakarē pie ezera satikt laisku fiziķi, kuram es teiktu "pastāsti stāstu par kvantu fiziku, no paša sākuma" un tad viņš, pīpēdams labas cigaretes un lēni pūsdams smaržīgus dūmus, stāstītu. Stundu. Kā tas bija toreiz, kad klausījos neaizmirstamu un neatkārtojamu programmēšanas stāstu. Stāstīšana - tā ir pieradināšana.

rudais_rudens @ 23:12: Šis karstums ir piespiedis mani pastāvīgi lietot mazgrādīgos alkaholus. Ali, sidri, jā. Agrāk es pret šiem izturējos skeptiski, bet šobrīd viņi palīdz pārvarēt karstās dienas un tropiskās naktis. Nakts zibeņo.

Mūzika: Ventilators
deloveja_kundze @ 23:00: ar Līvu dzīvoju kopā jau kopš janvāra, un pirms tam vēl dzīvojām Ventspilī. šajā laikā esmu apguvusi visādas dzīves gudrības no Līvas, kuras reizi pa reizei ir nepieciešams pierakstīt:
1) dzīve ir pārāk īsa, lai skaistu drēbju un skaistu lietu nēsāšanu un vilkšanu atliktu uz kādu nenoteiktu ''īpašo brīdi'' (hence gliteri, puķainas kleitas, (mākslīgās) ādas žaketes un masīvi auskari)
2) ja vīrietis tev sūta sava ēdiena bildes, viņš noteikti ir labs cilvēks (mierinājuma vārdi pirms mana ceļojuma uz Somiju, kad mani pēkšņi pārņēma panika, ka soms ir maniaks)
3) ir jāizvairās no Starojuma, tāpēc ir jāvalkā folija cepurītes. šodien arī izdomājām, ka, tā kā es nedēļas nogalē sev uztaisīju folija cepurīti, kuru arī kādu laiku panēsāju, un vēl nogriezu matus, kas atbrīvo no saziņas ar citplanētiešiem, mans prāts šobrīd ir īpaši skaidrs. jeb, citiem vārdiem sakot, esam diezgan drošas, ka uz vecumdienām vai pat krietni ātrāk sāksim pavadīt savas dienas, staigājot pa pilsētu un kladzinot par to, kā ilumināti kontrolē pasauli. in other news, plānoju sazvērestības teoriju youtube video ballīti, kurā vienkārši pavadītu vakaru, skatoties dažādus lieliskus video par to, kā pasauli pārvalda ķirzakas un kā viss ir viena liela sazvērestība. 


Tags:
black_data @ 23:01: Ja jau darba diena, tad pēc pilnas programmas.

Tags:
katze @ 22:47: .forštates sarunas, garāmejot:
nekā tev nebūs, ja nezagsi

klusais_okeans @ 22:41: em, kur lai Liepājā vegāniem draudzīgi papusdieno un ko tur vispār bez Raida Kalniņa izstādes vēl lai apskata (ar mazu bērnu)?

tipa75 @ 22:41: Beidzot elpojams laiks.

yulungu @ 22:28: I'm full of crap .

kristiana @ 22:15: Ak jel, mans sapnis, kurš viegli izvirpuļojis šī gada klusākajās fantāzijās, ir piepildījies.
Cilvēki, ar kuriem esmu gribējusi satikties, paši mani uzmeklējuši.

Tagad pats grūtākais - kad mednis rokā, jāsaprot, vai spēju šo dāvāto izaicinājumu panest.

krii @ 22:16: Atceros, ka V.Zariņš (lai viņam vieglas smiltis) savulaik teica, ka ar reliģisko pārliecību esot tāpat kā ar valodu - vai nu tā ir tava dzimtā, vai arī visu mūžu būs jūtams akcents.

f_g @ 22:00: jo īpaši sākot ar 19:43


Mūzika: Евгений Гришковец и "Мгзавреби" - "Я с вами"
Tags: ,
virginia_rabbit @ 21:47: es neesmu mīkstā attiecībā uz lietu un negaisiem, bet tomēr no Babītes dīķa nevedu bērnu uz riteņa atpakaļ līdz centram. negaiss sākās drīz pēc tam, kad bijām ieradušies peldvietā. vēl kādu stundu nosēdējām zem kokiem, gaidot, kad pāries. tad pilnīgi slapji iegājām apžāvēties vienos ciemos un pēc tam braucām uz Zolitūdi pa pašu labumu, kad mežā tur viss zibeņoja, brīkšķēja un gāzās. uz ceļa bija sakrituši koki. bērns neko - tīri omulīgs sēdēja krēslā absolūti slapjā togā.

quizer @ 21:48: Man vajag vairāk!

putnupr @ 21:46: aizvakar pa 4. stāva logu izkrita kaķīt's. bija pie ārsta gan vakar, gan šodien, sadotas kaut kādas zāles, tagad nevar saprast, vai apātisks medikamentu vai traumas dēļ

aknu un nieru rādītāji slikti, nez, vai izdzīvos

es_esmu_dzhims @ 21:29: ar rīgas bomžiem nu jau sazinos bez vārdiem - tērbatas ielas madāmai vakar cigareti iedevu bez prasīšanas un šodien samājāmies.

noisiite @ 21:33: Šajā karstumā sanāk dzert vēl vairāk šķidruma, rezultātā man tagad ir tāāādas piena upes, ka esmu pat sākusi taisīt piena banku.
šodien sataisīju veselu lērumu ar burciņām, jāņogu džems, ķiršu ievārījums un nedaudz arī no krūmu mellenēm. Skatos skapī, sāk izskatīties, ka mēs jau ziemai gatavi esam. :>
Rīt gan vizināsimies uz Saulkrastiem, Helmei būs tusiņš ar citiem mazbēbīšiem viņas vecumā.

mafia @ 21:24: To, ko es kādreiz mocījos Photoshopā stundām ilgi, Corelī var izdarīt 5 sekunžu laikā!! Šī patreiz ir noderīgākā lieta, ko esmu izvēlējusies apgūt! /uzsitu sev pa plecu par turēšanos pie lēmumiem

src @ 21:02: varbūt rītvakar pēc futbola sanāks uz četriem baltiem krekliem (filmu, ja!) aiziet.

punkts @ 21:00: I have become what i have always despised. how come is that!

darkness, posting in dziivo_te @ 20:33: :)
Sveiki!
Ko es meklēju? Izolētu istabu Rīgas centrā vai pietiekami tuvu tam. Istabas lielumam nav nozīmes, jo ļoti ērti jūtos sērkociņa kastītes lieluma telpās - tā mājīgāk. Galvenais, lai ir sava vieta, kur pārlaist naktis, pasapņot vai reizēm uzaicināt kādu labu draugu uz tasi tējas. Protams, lieli prieki būs par foršiem kaimiņiem.
Kas esmu es? Strādājoša, jauka jauniete ar māksliniecisku dzīves uztveri un nelielu bohēmas piesitienu pelēkajai ikdienai.
Ko es piedāvāju? Vienmēr laicīgu rēķinu apmaksu, tīrību un savu kompāniju reizēs, kad tā būs vēlama. Un vēl man ļoti patīk mazgāt traukus.
Īpašās prasības - vēlams, lai īres maksa kopā ar komunālajiem pakalpojumiem nepārsniegtu 170 EUR robežu. Bet, protams, tiks izskatīts ikviens variants.
Mana e-pasta kastīte dikti priecāsies par ikvienu vēstulīti: the_darkness6@inbox.lv
:)

f_g @ 19:54: 207., 208., 209. un 210.gada diena
bildes un teksts lasīšanai )

Tags: , , , , , , ,
inese_tk @ 20:01: jūlijs
manam blodziņam šodien deviņu gadu jubileja. tikpat cik manam veģetārismam (tas gan nesākās konkrēti šajā datumā, bet kādā citā, vēstures miglā tītā, 2005. gada dienā). apmēram trešdaļa no manas dzīves cibā un neēdot gaļu. nezinu, kāpēc man šobrīd šīs divas lietas tā salikās kopā.
foršs negaiss bija. un foršs DIY falafels arī.

Garastāvoklis:: melanholisks
Mūzika: Kārlis spēlē elektriskās ērģeles
Tags:
f_g @ 19:53: Garfield
garfield

Tags:
quizer @ 19:31: Šodien nopirku vairākas jaunas bikses, jo vecās vairāk neder. Pedējās nedēļās domāju tikai par savu svaru, un esmu kļuvis tik smags, ka pa naktīm galīgi neguļu. Vienīgais, kas mani mierina ir Laba Daba, zināms, ka šogad esmu nolēmis debitēt futbola čempionātā un varbūt arī izcīnīt kādu medaļu, šajā sakarā par dārgām naudām iegādājos Brazīlijas izlases kreklu, pieredze rāda, ka tā ir gandrīz puse no uzvaras. Komandu esam jau nokomplektējuši (visi, izņemot mani un Juri būs profesionāli futbolisti) vienīgais, kas vēl vajadzīgs būtu kruts treneris, viņam būtu jāzin visas fiškas un protams jāprot skaļi bļaut uz tiesnesi, tas gadījumā, ja sataisam sūdus. Varbūt varat kaut ko ieteikt?

wench @ 19:26: Zvanīju tētim. Viņš bija skrienošs. Mamma teica, ka viņam vienmēr skrejamais. Es teicu, ka man arī.
Un tas vēl ir tikai sākums.

Varbūt, ka šovakar uz lidostu bračkam pretī braukšu ar autobusu. Mh...

zimbabve @ 19:23: Salīdzinājumā ar vakardienu (http://klab.lv/users/zimbabve/947123.html) ir zināms progress. Paspēju aizbraukt uz baseinu, nopeldēties un tad ietrāpīt negaisā un vēlreiz izmirkt līdz pēdējai vīlītei atpakaļceļā. Sāk izskatīties pēc tradīcijas.

mazeltov @ 11:37: Vakar kaut kas atvērās vai arī arī kaut kas aizkrita, jo atvaļinājuma pirmspēdējā diena, tāpēc sanāca visādi skaisti nobraucieni. Skaisti un stāvi!

Četri kadri )

Tags: , ,
vacatio @ 18:38: Vajag drusku pie jūras padzīvot.
Nu kaut vai pie dīķa.

Tags: ,
kakjux @ 16:35: 44

Tags:
missalise @ 18:31: Man ir jauns dators! Vareesu atkal aktiivi socializeeties. :)

rasbainieks @ 18:12:
paldies sponsorētajiem linkiem gūglē
es tagad zinu, ka ir tādi mormoņu transhumānisti
http://transfigurism.org/ (enter at your own risk)


dooora @ 17:42: kūns un popers, merry poppings
ārkārtīgi lēna paradigmu nomaiņa man diafilmas stilā aizņirbēj gar acēm kafejnīcā Gauja, kad sarunā ar čomu (kā nepārliecināts Čomska ģeneratīvists, kā knapi pārspējams satīvists, kā sangvīnisks lingvīnists ar nelielu grādu un pašiecelts lokālo burtliču kāralis) dvesu tādu skaņvirteni: varbū tomē tā rakstībs izgdrošn bi jevoļucionārs gļuks? ēnas, kas sadedzina bibleōtēku. kruķis, kas sapiš sapiens:u. drošība, balstīta bailēs.
lietus līst pār lietām. putekļi, tiš.
der tīš, das tiš, ōlavjū, tiš

courty @ 18:07: vēl līst
Esmu viena, mājās, pie datora. Ieklausos. Baigais klusums! Bērni noteikti KAUT KO DARA TĀDU! Un tad attopstos, ka nav jau viņu mājās. Interesantā sajūta un tā.

lidaka @ 10:59:

Tags: , ,
liljabrik @ 16:55: vēl mani dzīve ir pārliecinājusi negulēt ar cilvēkiem, kuri mani nemīl.

bet es nedz nosodu, nedz apskaužu cilvēkus, kas dara citādi.

ravejsledzejs @ 18:00: tie trakie ziloņu aizstāvji atkal plosās. jābeidz strādāt un jāiet mājās. tie vājpratīgie taurētāji taču nav vairs izturami.

usne @ 17:52: uzliku drosmei šo:
https://www.youtube.com/watch?v=Ui7e2bIO6mY

un segloju kumeliņu
(mīļie cibas dievi dzirdiet, miedzu jums ar aci)

a lietuss ta nepāriet
johaidī!!

vienreiz jau tur ierados, kā izlijusi žurka, otreiz negribas

hedera @ 17:52: Reklāma Ģertrūdes ielas smukumsalona logā: "Zīdaini tonējošs krēms".

dooora @ 17:42: Ģe Gevara? Vam huja! {во мхy я}
vakar zvana čoms un prasa, kā tur īsti bija jeb kā es domājot — vai lielajam Ģē diakritika jāliek augšā kā jumtiņš vai apukšā kā komatiņš, un vai es atceroties, ka hotlainā šī vekdōra diskusija esot novedusi pie autoritatīva avota, kas paziņo, kas un kā, no kā draugs arī ņēmies spēka un ņēmies, un ņēmies, un akurāt vakar cehā akkal diskusija uztūkst par tēmu, un kåds [ideøts] liek priekšā zvanīt man, un es akurāt esmu izpsihojies laukā no sava kokosrieksta par kādu citu kā-ir-pareizi-jājautājumu, dievs jau nav mazais bērzs.
un kā tu domā, uz ko es liku:?
-augšā/apukšā:jumtiņš/kumatiņš

kants @ 17:24: consumer erotics
vai playboy, fhm u.tml plaša patēriņa vīr. dz. mērķaud. orientētos žurnālos publicēto kailo sieviešu attēlu funkcija ir vēlmes socializācija, atspoguļojot un veidojot hegomonisko seksualitātes modeli?

(mākslas darbi kā institucionalizēts diskurss stāv atsevišķi, pers. reprezentācijas soc. tīklos arī, citi masu mediju attēli ir kaut kam ilustrācijas. kā mulsinoša marginālija paliek tikai kaķīšu un kucēnu bildes....)

Tags: , , ,
dooora @ 17:28: skoltā, skoltā, a tā drīxt?
Rainis ar garo eņņ

Powered by Sviesta Ciba