LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

26. Aprīlis 2018

ena @ 10:33: Es apsveru iedzert theraflu ar miega efektu un paguleet dienas viduu

lavendera @ 10:18: Ļoti, ļoti klasisks grābeklis, uz kura es nepārtraukti kāpju, ir laikus nenoorganizēt sev ceļojumu uz garajām brīvdienām.
No aktuālajiem dēku piedāvājumiem nekas tā sevišķi nevilina, savukārt Taizemē jau līst.
Atkal būs nobumbulēts laiks, ko varēja izmantot lietderīgi.

dooora @ 09:42: no mercy sometimes is the grandest, merci [cf. crurifragium]
pirms pāris naktīm ne pārāk slapjā sapnī viens mīļš cibiņš savai mammai bezkaislīgi un bišku nežēlastīgi izklāstīja, kāpēc mani uz pāris gadiem būtu jāieliek cietumā.
pieļauju tas tālab, ka pārāk ilgi biju skatījies uz AAB ceļgala magn. rezonanses rezultātiem: Labās ceļa locītavas pilna platuma un pilna biezuma mediālās kolaterālās saites plīsums. Daļējs priekšējās krustveida saites plīsums proksimālā galā. Femur laterālā kondiļa perifērās zōnas kontūzija ar sīku subhondrālu, subkortikālu impresiju. Patellāra hondropātija. Sinovīts.
nu lūk, nepagāja i trīs mēneši pēc kropļošanas akta, kad uzstādīta diagnōze un var sākt tērapiju. tiesa, internetos var atrast divu dažādu čehu cietumu „ārstu” diagnōzes – simulants, simulakls un simulakrs. vienvārdsakot, nekas tāds, ko cietums nespētu darīt mīkstu.
šai sakarā atcerējos arī viena cita drauga un cibeņa reiz teikto, kad mēs ar miju gatavojāmies savai tiesai un taisnībai: ja tu pārāk leksies, tev vienkārši salauzīs ceļus, puisīt!
es vēl toreiz nodomāju: paskat, kāds poēts man līdzās soļo. a viņš vienkārši asfalta reijalitāti pulka labāk par mani pārzina.
kaut ko jau te gribēj' pagalam citu pateikt, bet pavilka atkal uz morbīdo un moribundo, tsk tsk…

Kaiju kåsis galvå zhvadz

You keep stopping when you could be walking
Looking at the pictures on the wall
You keep quiet when you should be talking
You just don't make any sense at all
Remember when you were much younger
And you were lying in your bed
Among the satin sheets and pillows
Your mother there to ease your head
Mama Mama I keep having nightmares
Mama Mama Mama am I ill?
Mama Mama Mama hold me tightly
Mama Mama Mama do you love me still?
But now it's different you are older
There's no one here to hold your hand
Your Mama's gone beyond the veil, joan
There's no one left who understands
Mama Mama I keep having nightmares
Mama Mama Mama am I ill?

ā, atcerējos! man priekšā uz galda saldi dus trīs legāli tenderi, Jauneirōpas naudas zīmes, brāļa Mariō Dragī parakstītas.
(diez, nauda arī sapņo, kad guļ? vai piecītim, cēnerim un dvaccāram, teiksim, katram ir savi sapņi?)
vakar pirmoreiz pieaugušajā dzīvē guvu munetāru labumu no savām dzīvokļa fermas aktivitātēm – uzsitu gaisā veselus 9 podiņus ar čillīšiem! turklāt burvīgiem cilvēkiem. tā ka rīta fingerošanu var beigt uz policizitīvas notes.

saccharomyces @ 09:43: šobrīd es patiešām ļoti gaidu brīvdienas

heishy @ 09:44: apāC
Hah. Ieiet savā interešu sadaļā ir kā apmeklēt krāmu muzeju. Tas bija sen un tā vairs nav taisnība.
Jānomaina dekorācijas. Lai citas vibrācijas nāk un dzīvo.
Jap, šādi sīkumi ir visai svarīgi.

sirdna @ 09:21: Šodienas kultūras programmā paklausījos diletantu pārspriedumus par krievu alfabēta vēsturi, kurš un kad to glagoļicu izdomāja, un no kurienes kirilica izdīga, un tādā garā.

Diletanti sprieda, ka kirilicas izcelsme esot neskaidra, tomēr zināms, ka pirmais tā riktīgi to esot pielietojis senākais slāvu hronists (daži gan saka, ka šis esot bijis zviedrs), kāds Novgorodas pops.

Tas viss būtu štrunts, bet šī popa, viena no krievu rakstības pamatlicējiem, vārdiņš no sirds uzjautrināja kādu mēreni nobarotu tēvoci labākajos gados, kurš minūtes 15 spurca, ķiķināja, slaucīja asaras, nopūtās un smējās atkal.

Лихой Упырь.

Tas ir skaisti, tas ir brīnišķīgi! :)

True story.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BF%D1%8B%D1%80%D1%8C_%D0%9B%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%B9

zum @ 07:17: Un vispār, savāca pļaujmašīnu, no kuras man pienākas ceturtdaļa, savācis autopiekabi, no kuras man pienākas ceturdaļa, jāskatas vai augstspiediena pūtēju arī nav pa ziemu nofenderējuši, jo vismaz urbjmašīnas koferītis ir tukšs. Lai nāk sava dzimenē, kas pēc divām dienām pļaut to zāli.

zum @ 06:07: Šodien pildīšu nodokļu deklarācijas un īgņošos uz divām, gan Latvijas, gan Vācija valdībām, tādēļ labāk man tuvumā nerādīties.

heishy @ 06:53: rutīna
Šobrīd dienas rit nomācoši vienādas. Bet ir uzdevums - ZOBI. Labi, ka tie Jums vēl atšķiras.

Mūzika: radioTEV
ttp @ 06:13: labi, ka tādā rīta gaismā nevar pagulēt
pilna pļava briežiem

Mūzika: Ghost capsules-fm4
kakjux @ 23:23: cilvēk, tu aizej uz lokālo barčiku un bārmene uzreiz tāda tev durvīs jau saka, ka labi, ka tu vēl te. viņa ar Rāžu esot abi domājuši, vai es jau pavisam prom, bet izrādās, ka ne. turpina ar sūdzību par to, ka jau divas dienas sāp galva. vispār tas un šitas. un maiņa par lēnu velkas. piebalsoja man, ka futbols teļikā huiņa. nu vispār viss, nu! arī sasodīti nīgra visa, bet mēs ar viņu par visu atkal nosmējāmies. īpaši, kad viņa iebēra sāli sev kurpē. arvien pārliecinos, ka nīgrums nekā netraucē smieties par visu.
barčiks, vane, trešdienās veras ciet 23:00. 22:50 ierodas vesels bars. Džemma lej un taisa uz mani acis, ka viss besī. salej tāda un nāk pie manis, saka: "I should have locked the door!" es, protams, piekritu, jo kas tur kam nepiekrist ta.

rumāņi toties nu turas no manis tomēr pa gabalu. pienāca tur pieklājīgi small talkot, bet vispār turas pa gabalu.

tagad nesaprotu, kā rīkoties. rīt uz actual ofisu plānā bija iet. bet man te buzz.

Tags: ,
es_esmu_dzhims @ 01:13: tikko gandrīz divas nedēļas dzīvojām panikā un diezgan crazy apstākļos dēļ kaķa, kam bija urīnceļu infekcija. ko man tas lika saprast: osis būs best papiņš, ja tā stunda nāks; es totāli neesmu gatava bēbītim. toties stundas, ko pavadījām klīnikā, man liek neiedomājami gribēt sunīti. taksīti vai korgiju vai kādu citu maziņo, kas var tusēt arī pilsētā

25. Aprīlis 2018

dzhindzhera @ 22:08: kopš 2016 gada 23 oktobra ir nopīpēta apmēram puscigarete.

vēl es augustā pārvācos. uz lielākām telpām bet mazliet ārpus okša. bet ir dārzs. un divi kamīni un divas krāsnis un arī parastā gāzes apkure. mazais prieks.

nākamnedēļ šaušu apsildīt pēcpusi dienvidos. būs feini.

bozena @ 23:33: Vakar toties biju brīvdienā un skatījos, kā uz Mangaļsalas mola vīriešu un sievietes ķer reņģes. (Vīrieši un sievietes ne tāpēc, lai būtu politkorekti, lai gan doma ironizēt bija, bet gan tāpēc, ka tur patiešām daudz vīriešu un dažas sievietes ķēra reņģes).
Reņģes ķeroties uz plikiem āķiem, vajagot tikai atvēzieties un mest.
Man patīk Mangaļsala. Īpaši darbdienās.

kapnutelpa @ 23:04: tāda aizņemtība, ka pēkšņi gribas atriebties visiem, kas necienījuši manu laiku, un piedzīt to parādu
tās visas stundas, gaidot kaut kādas jobanas īsziņas un zvanus
to darbu un pūles, kas pa tukšo
es ļauju tam notikt vēl un vēl, jo ticu, ka katru moka sava sirdsapziņa, bet pārsteigums- visi jau nejūtas par to slikti!

10m_zem_uudens @ 19:49: vajadzēja remontu istabā. šodien. un gan jau vēl nākamās dienas. paralēli eksāmenkoncim un tā.
ja nevar pārvākties, tad var remontu.

pagaidām vēl neviens ar vīnu nav atnācis ciemos, bet būtu tik jaukiņi. rūmijs pārāk nopietns.

Mūzika: la traviata
cetykire @ 22:37: #19 Proza
Nopirku sev gardu sieru un tad par to aizmirsu. Paldies Man No Trīs Stundu Senas Pagātnes. Un piedošanu, bet rītdienas pusdienas es gatavošu ap ļoti agru brokastu laiku.
Siers ir burvīgs un lieliski garšo, ja nekaunīgi lauž gabalos. No rīta celties vajadzētu būt viegli. Tas arī, laikam, viss.

santech @ 22:35: Feispuka skrollēšanas vietā labāk pagraindot fallout šelter. Virtuvē. Kamēr rītdienas pusdienām cepās cūka.

kini @ 21:39: .
joprojām darbā vislaik ir -1 diena, tieši par tik kavēju visu ko. jāsaņemas sadarīt šo to vēl šovakar, lai mazliet mazinās tas mīnuss. bet tad pēc tam tāpat ir darāmie. likās nice, ka 1d biju tik ļoti sparīga, laikam 7d besis, kad daļu laika vnk gulēju dīvānā un pat gribēdama nespētu neko vairāk, bija labs. nez, nekas nemainās, es tik nezinu, kur tad īsti eju [te es pārrakstījos un uzrakstīju 'deju', jā, tas ir tas, ka gribās :D]. jāpadomā par virzieniem, mērķiem. priekš kam ir kas. un tā, lai tas mani arī paķer. we are purpose seaking mechanisms, tā nesen dzirdēju. jo var jau ņemties, strādāt etc, bet vajag saprast, priekš kam. 

 vakara dziesma. certain things.


Mūzika: Certain Things by James Arthur
Tags: ,
kjiimikjis @ 20:55: Produktu idejas.
Kaut kā ar vismīļāko sākām spriest par dažādajiem vīriešu un sieviešu higiēnas preču nosaukumiem. Nu, tur vīriešu dezodorantu nosaukumos allaž būs kaut kādas stihijas - avalanche, tornado, utt. Sievietēm paredzētajiem produktiem atkal visādi augļi, un klāt pielikts kaut kāds termins iz sērijas "delicate", "mild", "invisible". Tad nu, radās ideja - varētu ņemt dažādu produktu nosaukumus vai saukļus, un otram dzimumam paredzēto analogu nosaukt, izmantojot oriģinālā produkta antonīmu.
Piemēri:

"Invincible man" - "vulnerable woman"
"Goji color resist fortifying conditioner" - "Candy black and white attack weakening shampoo"
"Aroma sensations so relaxed" - "Stench thoughts somewhat bothered"
"Active oral care" - "Passive rectal indifference"
"Total repair" - "partial destruction"
"Dove go fresh" - "Eagle stay stale"

iguaana @ 20:26: pavisam drīz sprāgs balti rozā ziedu kupenas. ieelpoju tikko izplaukušu plūmi. trausla, maiga.
tāda es arī gribu būt. trausla, maiga mamma.
kā man iet? labāk. mati krīt,līdz presei vēl tālu un drīz būs tricārs. ir lietas, kuras nemainās un nezinu, kā mainīt. vecais labais, ka jāsāk ar sevi pašu. labi, ka ir tie retie trenniņi. tās trīs četras stundas pa nedeļu sev pašai.
bet viņš ir tik mīļs un mazs un var smieties un ironizēt,bet kaut kas tajās mazajās acīs ir tiiiik dziļš.
veci brūtgāni gandrīz neraksta, nekur netieku un bieži jūtos ieslodzīta un ierobežota. man vēl kaut kam jākāpj pāri. nu nemāku es ar mazu bērnu iet veikalos un kafejnīcās vēl mazāk. nepatīk tā sajūta, kā visa tā lielveikala huiņa bliež uz to mazo cilvēku. par daudz iespaidu un liekas info.
toties katru dienu redzu parkos kā pa centimetram lapas aug. nogaidu , kad iemieg un tad vannā nemierīgi, bet tomēr.
gribas dabu un harmoniju. skaistu, mierīgu vidi un nepazaudēt sevi. lai neesmu garlaicīga savam bērnam un vīram.

romija @ 19:21: OMG OMG OMG
Domāju, ka ar švakiem nerviem tomēr nevajadzētu sēdēt žūrijā.

...


heda @ 18:05: Tiek tiesāti pāris kārtējie izvarotāji, meinstrīma medijā tas aprakstīts, ievērojot visus nepārkāpjamos politkorektuma likumus, bet šoreiz beigās ļoti empātiska piebilde, ka kungi diemžēl nevarēs piedalīties izvarotāju probācijas programmā, jo tā pieejama tikai zviedriski.
Vai to rakstījis īsts vientiesis vai kāds, kurš beidzot mācās runāt caur puķēm?

kakjux @ 15:51: cik tālu esam nonākuši.
man atsūtīja epastu no online grocers, kur es ik pa laikam (apmēram reizi mēnesī) iepērkos, kad vajag smagas lietas dabūt mājās. viņi saka, ka viņi vispār piedāvā servisu, kur "Each week, we'll place a suggested order for you based on what you usually buy."

es drošvien peldētos tonikā un tad ietu atpūsties kaķu smiltīs. jo pārējie produkti nu jau pārāk variē. ā nē, vēl tualetes papīra pilis varētu taisīt, kamēr pa tām smiltīm dzīvojas.

plāns kā māja, protams.

Garastāvoklis:: shopping
Mūzika: Radiohead - 15 Step
Tags:
ravejsledzejs @ 17:30: izgāju laukā pēc cigaretēm. nē, es šitā nespēlējos! neesmu šodien tā apģērbies, lai vazātos apkārt pa lietu...

snauts @ 17:26: Pēdējās dienās mani pamatīgi sevī ir ievilkusi Mad Max 2015. gada datorspēle.

zum @ 15:53: Un veel paliek jautaajums, vai laime un apmierinaatiiba ir viens un tas pats. Varbuut cilveeks ir neapmierinaats, bet laimiigs savaa neapmierinaatiiba un ar to lieliski sadziivo. Vai dodoties mekleet Ziemelmeitu, mees nenonakam pie Rungja un netiekam baroti ar ceptaam lakstiigalaam?

apjukums @ 15:43: Kā dāvanu dzimšanas dienā saņēmu pašvaldības uzaicinājumu piedalīties dzemdes kakla vēža pārbaudē.

zum @ 15:38: Laimes sajuuta var arii buut sociaali un kulturaali noteikta. ASV par gandriiz pilsonja pienaakumu ir sevi pozicioneet, kaa laimiigu (happy) cilveeku. Bet izraadaas peec laimes skalas klusie un nopietnie sveiciesi ir daudz laimiigaaki ar savu dziivi kaa amerikaani. Taatad arii smaids spogulii katru dienu, pozitiivisms un optimisms issti nepaliidz.

zum @ 15:28: Civeekiem, kuriem ir aktiivaaka labaa smadzenu puslode ir pesismistiskaaki, skeptiskaaki un liidz ar to mazaak laimiigi. Tie ir radosie cilceeki, kuri vadaas no savaam sajuutaam, ar speecoiigu intuiiciju, muzikaalo dzirdi, ritma izjuutu un kuri domaa par pagaatni un naakotni. Labaa puslode analizee situaaciju kopuma, kurpertim kreisaa puslode pieveersas sikkumiem un detaljaam. Taa ir verbala un analiitiskaa puslode, kas atbild par logiku. taadel, cilveeki ar labaak atistiitu kreiso puslodi ir vieglaak uztver informaaciju, speej to analizeet un kuriem vieglaak padodas darbs ar skaitliem. Taatad faktu cilveeki ir laimiigaaki.

meljkje @ 16:09: Šķirstīju IMDb, lai atrastu kādu filmu, ko noskatīties, te pretī apraksts - "A waifish prostitute wanders the streets of Rome looking for true love but finds only heartbreak." (viss). Yep, this'll do.

avralavral @ 16:06: Kāds trāpīgs atgādinājums par Darvina interpretāciju vēsturi, tādā postnietzschean rezignācijā:

Creationism is the best thing that could have happened to Darwinism. The caricature of religion that has seemed to justify Darwinist contempt for the whole of religion. Creationism has tended to obscure the fact that religion (…) has indeed come under determined attack by people who have claimed the authority of science, and that Darwin’s work was quite rightly seized upon by antireligionists who had other fish to fry than the mere demystification of cosmogony. I am speaking -- as I know it is rude to do -- of the Social Darwinists, the eugenicists, the Imperialists, the Scientific Socialists who showed such firmness in reshaping civilization in Eastern Europe, China, Cambodia, and elsewhere, and, yes, of the Nazis. Darwin influenced the nationalist writer Heinrich von Treitschke and the biologist Ernst Haeckel, who influenced Hitler and also the milieu in which he flourished.

Marilynne Robinson, The Death of Adam

Starp citu, nesen vadīju apaļo galdu ar četriem vēsturniekiem par Latvijas 18.-19.gs. reliģisko ideju vēsturi (ļoti patīkama pēcpusdiena, bet pēc tam daudz darba jāiegulda, lai to novestu līdz kaut kam lasāmam) un tur pavisam nedaudz pieskārās šim jautājumam -- kā un kāpēc tie jaunieši, kuriem vecāki paaudžu paaudzēs bija bijuši brāļu draudzēs un lokālajās kopienās ar visiem tiem skaistajiem morālajiem uzstādījumiem, 19.gs. otrajā pusē pa taisno iegāzās jaunstrāvnieku marksismā, sociālajā darvinismā un noraidīja pilnīgi visu to iepriekšējo kārtību un kultūru, visu nah*j. vienas dekādes laikā.

avralavral @ 15:41: No Mērtona pēcdzīves:

Margie Smith went back to Ohio and married a doctor and raised sons. In all these years she has never once spoken publicly of Merton. Even Michael Mott, the authorized biographer, with access to all the Merton papers, with his prodigious research, never met her. (They spoke on the phone.)
She has painted, she has taken advanced studies in nursing, she has kept up with the Louisville friends who were close to Merton. She has declined to become part of a culture in America that would reward somebody with millions for writing a book titled "I Was Thomas Merton's Secret Love."

217 @ 13:30: Cīsiņš laika paātrinājumā
Es reāli nezinu, kur palika šīs nu jau gandrīz sešas nedēļas. Sajūta, ka tikai tagad kkā lēnām sāku mosties no kkādas komas, bet arī ne katru dienu. Ja nebūtu pusmiegā taisījusi kkādas fočas, tad vispār neko neatcerētos.


Un arī bailes, ka nekad neatgūšu/neiegūšu savu kkādu es, nu viegli jau nebija arī pirms tam pie viņa turēties, bet tagad laika trūkumā ir gandrīz neiespējami apstāties un padomāt par kko vairāk kā tābrīža nākamo soli.

Un nedaudz vainas apziņa, ka neģērbju viņu kkādās smukās drēbēs un kleitās, un nesienu bantes, peer pressure, vnk paskatos, kas skapī tīrs, un ar to pietiek.

Un pārāk daudz dzīvoju nākotnē - viss notiek kategorijās "kad es nolikšu tiesības vasarā/rudenī", "kad mēs aizbrauksim uz Franciju", "kad viņa naktī celsies nevis 3-4, bet tikai 1 vai nevienu reizi".

Moš kādu mandalu krāsojamo grāmatu jāievieš :D

Šonedēļas prieks - atsācies Westworld un Handmaid’s tale

Garastāvoklis:: publiskā grēksūdze
mazeltov @ 14:16: Vakar mēle pār plecu, lai kaut cik turētu līdzi pārējiem pa visām trasēm. Vismaz bija iedvesma nobraukt pēc iespējas vairāk. Lai gan bruņukrekls arī palīdz saņemties nobraukt tehniskākas vietas. Daudz akmeņu, sakņu.
Un vakarā restorāns. Lai gan man arī visnotaļ garšo vītinātā desa, kurai piekož zaļas (nevārītas) cūku pupas un piedzer vīnu.

heishy @ 15:04: Professional overthinker.
Ar labu.
Zzz ..

ravejsledzejs @ 14:49: šorīt uz darbu atnācu daudz agrāk nekā ierasts. kolēģis afigel. kādu stundu vēlāk ieradās načaļņiks. i po šučemuviņa veļeņiju izdzērām Amaretto... kad izmetām pudeli, vēl ne tuvu nebija dienvidus.

_re_ @ 14:40: paskatījos savu limitēto cibas draudziņu sarakstu, puse tur ir nerakstoša, kliegt gribas un sapurināt viņus - eu nu, ieklabiniet taču!

jūs mums trūkstat, biedri

_re_ @ 14:28: vakardien, gandrīz nedēļu pēc maka aizmiršanas veikalā, pamanīju, ka man fb rakstīts.
gandrīz vilnis vējš. lūk, vilnis viesulis neatejot no kases man ziņojis par atradumu un norādījis sazināšanās kontaktus.
tagad, visticamāk, zināma tā sabiedrības daļa, kurai aizgājis mans ziedojums.

drukns rimi apsargs, ar rakstīt kļūmēm un, smieklīgi, no valmieras


virginia_rabbit @ 14:27: dibens tvīkst, kā gribas iemēģināt jauno velo

Tags: , ,
santech @ 14:06: 9. maija ieskaņās
https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/vesture/uldis-neiburgs-ka-psrs-izturejas-pret-legionariem-pec-kara.a271492/

iokaste @ 13:45: tūrisms ir sociāli bezatbildīga padarīšana. līdzīgi kā cūku spīdzināšana karbonādes nolūkos.
ceļotājs - faktiski cilvēks, kuram ir laiks un nauda, kurš to tērē, radot problēmas citiem cilvēkiem. vietas kā vecrīga, venēcija, amsterdama utt. tiek pārtaisītas par butoforijām. cietēji ir vietējās kopienas - iedzīvotāji, vide un atmosfēra. ieguvēji - maza saujiņa viesnīcnieku, krogus turētāju, narkotiku dīleri, suteneri, taksisti utml.
saprastu vēl, ja konferences, kvadrināles vai kvēls anglofīls beidzot ticis londonā, turpat, kur konandoils atstutējies savulaik. bet garlaikota seja dedzina benzīnu un aizbrauc uz prāgu, kas ir tīrs vietas nosaukums - seja neko nezin par šo vietu. un čehu rūķi padzen no pilsētas un boženku par mauku pataisa, lai biznesa tirgonim būtu naudiņš.
tā kā godīgs un labdabīgs ceļotājs ir tas, kurš staigā kājām pa un ap savu dzimto pagastu.

penny_lane @ 13:58: Es dzēšu "to do" piezīmes, nevis tāpēc, ka izdarītas, bet tāpēc, ka neatceros, ko tās nozīmē.

pinjons, posting in n_komentari @ 13:29: Kaķa lāsti.

artis @ 10:28: https://www.icds.ee/publications/article/the-geopolitics-of-power-grids-political-and-security-aspects-of-baltic-synchronization/

chimera @ 12:31: nabaga armēnija. visiem ir tik ļoti pohuj par to, ka pat par currento revolūciju cilvēkiem ir slinkums formulēt viedokli.

Mūzika: Ginnungagap - Duel Ravens
special_k, posting in n_komentari @ 12:16: nu vispār jau pareizi ir barot līdz 6 gadu vecumam

zum @ 11:08: Apskatiijos spogulii. Fizioterapeite Latvijaa teica, ka man nav dibena. Kas tad manam dibenam vainas? Man ir mazs, sportisks dibentins, nu labi, drusku plakans noseedeets.

phz @ 11:46: In case you didn't notice


Tags: , ,
zum @ 10:31: Labs piemeers ir VDR peec apvienosanaas. Cilveeki saaka dziivot labaak, nekaa ieprieks, bet jutaas nelaimiigaki, jo saliidzinaaja savu dziivi ar Rietumvaacijas (bagaato) iedziivotaaju dziives liimeni, nevis ar austrumu (nabadziigaako) valsu iedziivotaajaajiem.
Veel cilveekiem ir iestaastiits, ka ienaakumiem stabili nepaartraukti jaapalielinaas, ja tas nenotiek tiek uzskatiits, ka nav attiistiibas. Raapsanaas pa karjeras kaapneem, izaicinaajumu, sacensiiba laimes izjuutas palielina tikai nedaudziem indiviidiem um parasti nav ilglaiciiga.

Powered by Sviesta Ciba