LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

5. Jūlijs 2015

antons_v @ 01:04: Sex on Fire - by Kings of Leon, cover by The Flavour

Tags: ,

4. Jūlijs 2015

saldumi @ 23:05: Šodien bija divas situācijas, kad vispirms, ejot pa ielu, un vēlāk arī vilcienā mums ar draudzeni piesējās kaut kādi tipi, kas visai neforšā veidā, pārtraucot mūsu sarunas, mēģināja uzsākt kaut kādu pseidokomunikāciju. Gan abas šīs situācijas, gan tas, ko mēs pēcāk pārrunājām, man lika sākt domāt par to, ka šāda tipa vīriešu mēģinājumi pievērst sev uzmanību tomēr sabiedrībā kopumā tiek ļoti tolerēti; es laikam nevaru iedomāties nevienu sev pazīstamu sievieti, kura par šāda tipa situācijām būtu īpaši priecīga, tomēr principā valda kaut kāds uzskats, ka, nu jā, neviens jau baigi priecīgs par šo visu nav, bet nu vīrieši jau tādi ir. Bet patiesībā tā nav - sakarīgi vīrieši tā neuzvedas, un vispār, pat tik daudz neizvēršot to, ka tieši vīrieši piekopj šāda veida uzvedību, manuprāt, sakarīgi cilvēki apzināti neliek citiem justies slikti - pieņemsim, tu tiešām neesi iedomājies, ka komentēt svešu cilvēku izskatu vai pārtraukt viņu sarunas nav pati jaukākā lieta, ko darīt, bet tad, kad tu redzi, ka cilvēki, kuru virzienā šī uzmanība tiek mērķēta, jūtas slikti (un es domāju, ka šodienas gadījumnos tas bija skaidri redzams), tu taču to nenturpini. Es visai nožēloju, ka otrajā gadījumā neko nepaguvu pateikt, jo viņi sēdēja mums blakus tikai vienu pieturu, tad es jau biju sadusmojusies pietiekami, un patiesībā, šobrīd analizējot situāciju, es saprotu, ka vairāk šajā kontekstā dusmojos pati uz sevi tāpēc, ka es šādās situācijās vienmēr jūtos ļoti, ļoti slikti, bet salīdzinoši reti tiešām pasaku, ka šis nav ok. Pat tad, kad tu saproti, ka nav nekādu objektīvu apstākļu, lai nepateiktu, ka šī komunikācija ir nevēlama (nu, tur tumšs nostūris, apkārt neviena cilvēka utt., kad ir saprātīgāk neprovocēt potenciālu agresiju), tāpat ir kaut kāda muļķīga iekšēja pasivitāte, kas liek justies "bet, kā tad es te tagad teikšu, viņš taču neko tādu nedara", un pieredze arī rāda, ka šie nabaga vīrieši, kad viņiem pieklājīgi, bet skaidri pasaka, ka viņu sabiedrība nav vēlama, reaģē no sērijas "kāpēc jāizturas tik nelaipni?". Es nesaprotu, kāpēc tas, ka tu informē svešus cilvēkus par to, ka tu nevēlies ar viņiem sarunāties, skaitās nepieņemami, kamēr tas, ka tu ej un iejaucies svešu cilvēku sarunās vai komentē viņu izskatu, nerunājot nemaz par mēģinājumiem pieskarties, skaitās normāli un akceptējami.
Un man arī šķiet, ka daļēji sievietes pašas ir vainīgas, jo bieži ar visu attieksmi, ka īsti forši jau šis nav, tiek reaģēts kaut kādā "lalalā, vispār jau smieklīgi" veidā (es gan pati mēdzu šādās situācijās sasmieties, bet tāpēc, ka smiekli ir mana automātiskā coping reakcija, nonākot stresa situācijā - es esmu smējsuies arī, kad pazuda lidmašīnas biļetes - bet man patiešām smieklīga šāda piesiešanās neliekas nekad).
Un jā, es galīgi nedomāju, ka nekad nekādos apstākļos vīrieši nedrīkstētu uzsākt sarunu ar svešām sievietēm vai uz ielas kādai no viņām izteikt komplimentus par izskatu, bet, ja tiešām mērķis ir bijis komplimentēt izskatu, tad ok, forši, tu pateici to, ko gribēji pateikt, un vari iet tālāk, šāda veida situācijas, kas tiešām rada sajūtu par vienkāršu vēlešanos pateikt kaut ko foršu bez vajadzības pēc obligātas reakcijas, man arī neliek justies slikti, bet, ja reakcija tiek "pieprasīta", tad patiešibā tā ir otra cilvēka pazemošana, jo tu kļūsti par kaut kādu objektu, kuru citiem, nez kāpēc, ir tiesības komentēt vai paģērēt kaut kādu konkrētu attieksmi vai vismaz reakciju.

sickboy @ 00:07: Un vēl par Jēzu Kristu. Kad viņu piesita krustā, viņš esot izsaucies: "Tēt, kāpēc tu mani esi atstājis?!", ar to, acīmredzot, domājot savu Augstāko Es. Lai gan viņš piedeva saviem krustā sitējiem un bija ļoti līdzsvarots, viņš tomēr izjuta ciešanas un nepretojās tām, bet izdzīvoja šīs skumjas. Un tā izpaužas beznosacījumu mīlestība pret sevi. Kad tevi kāds sāpina, neizjūti pretestību, bet patiešām paliec skumjš un pieņem šīs skumjas. Kristus nebija tajā apziņas stāvoklī, kurā citi tiek uzskatīti par problēmu cēloni, tā kā citus un visu pārējo Kosmosu vada Radītājs (mūsu visu Augstākie Es kopā). Ja ir skumjas, tad tieši Augstākajam Es ir jāizkliedz savas ciešanas.

kramers @ 23:39: Я офигеваю, мама!
https://www.youtube.com/watch?v=HU9RVVoFUBs

mazeltov @ 16:19: Un, ja jums nav, ko darīt vai arī, ja nepaspējāt nodot savus vēstījumus akmeņiem, kurus O. Feldbergs veda stādīt uz Šveici mirušajiem Rainim un Aspazijai par prieku, tad aizbrauciet līdz Pedvālei nodot savus vēstījumus akmeņiem, kurus O. Feldbergs vedīs stādīt uz Skotiju.

zaralustra @ 23:12: viva la rainis

via [info]chaika

Garastāvoklis:: akmens
zvirbuleens @ 23:09: karstums
Man prieks par vasaru un brīnišķīgo karstumu. Arī portāla "Diena" lasītāji to ir pamanījuši un, kā ierasts, sveic ar pārliecinošu "nepatīk".

mazeltov @ 15:31: Par laimi, mājās jau bija auksts alus un es vairs neesmu tik izbesījusies kā pirms dažām stundām, kad pēc trīs stundu kārpīšanās augšup kalnā līdz garākajai trasei, nonācu pie secinājuma, ka konkrētā trase man ir par grūtu + nebija līdzi bruņu un lielās ķiveres (ar riteni tāpat kalnā neuzvestu), lai nobrauktu vismaz daļu no stāvumiem un dropiem. Lielākā problēma, ka karstuma dēļ trases ir reāli sausas, putekļainas un riepas slīd un galīgi negribas nolikt slīpi, jo aizvakar jau gadījās, par laimi, ne nobrāzumu, ne zilumu, bet riteņa priekša izslīdēja un es ielidoju krūmos.
Trešdien mūsu namatēvs iedos auto uz dienu un beidzot brauksim uz riteņu parku, Sperošā zirga kalnā. Droši vien redzēsim arī tur dzīvojošo bāreņgrizlilāci Bū (viņa mammu nošāva un viņš bija pārāk mazs, lai izdzīvotu un priekš viņa uz kalna uzcēla rezervātu un ta kā pacēlāja līnija iet tieši pāri tam iežogojumam, tad jau cerams, ka šo pamanīsim, ja vien nebūs kaut kur paslēpies no svelošās saules).

Tags: ,
chaika @ 22:27: par bezkaunīgajiem strazdiem: sencis ir izdomājis, ka strazdi baidās no cd un sakāris tos gatavoties sākušā ķirsī. pamanīju, ka viens tāds mētājas zemē zālājā un gāju celt augšā - izrādās, ka tie strazdi ne tikai noplēsuši to disku, bet arī apdirsuši (es atvainojos). lai nekož acīs, kā saka.

Mūzika: Pciems, home
sickboy @ 22:28: Mana mamma teica, ka Linda teica, ka meitu vedusi pie neirologa, jo tas ir neparasti aktīvs (7 mēnešos). Ārsti teica, ka bērns ir pilnīgi normāls, bet ļoti attīstīts un, ka mātei ar tādu būšot grūti. Septiņos mēnešos jau bez maz staigāt grib.
Pirms bērna radīšanas ir daudzas reizes veicu afirmācijas (maģiskus rituālus - apgalvojumus), lai man atnāk dievišķs bērniņš, kura dvēsele būtu man sens draugs un skolotājs, un ieņemšanas brīdī mana sirds bija pilna ar beznosacījumu mīlestību. Tā ir jārada bērni.

salty @ 22:25: Ielaidu E pirmo reizi piepūšamajā baseiniņā. Uj, kādi prieki! Smilšu kastē arī smiltis pa gaisu, bērns pārlaimīgs :)

Tags:
chaika @ 22:22:

mišas brodskis |phonefoto


Tags: ,
samta @ 21:34: ģerevņa, bļin, gatavā ģerevņa. rīgā vismaz pa nakti varēja atstāt logu vaļā, bet šeit jaunieši, saulei rietot, dzen ielās savas nāvīgi rūcošās automašīnas un drošvien tusē pieturā.

reinulitis @ 21:10: arī to
nu ko, šodien tika pārbaudīts, ka arī ar aizdirsušos kanalizācijas trubu virtuvē varu tikt galā pati. protams, man palīdzēja, bet būtībā, arī tas ir uz mani .

nogurums šodien, maz gulēts vakardien. ak jā, gadi ar bik vairāk nekā aizvakar :)

pilnmēness mazliet jūtams sajūtās šodien, bet principā ir ok :)

romija @ 20:09: Patiešām nesaprotu to sašutumu par I. Kalniņu. Viņš tak jau toreiz izmanījās uzrakstīt oratoriju Ļeņinam. Kāpēc gan lai viņš būtu mainījies? Var jau teikt, ka bija "tādi laiki". Ņefiga. Visi nelīda bez sviesta arī toreiz.

krii @ 20:02: Lai laime nebūtu pilnīga un es nesajuktu prātā, gādīgie sargeņģeļi mani šodien ievirzīja bedrainajā A.Kalniņa ielā, kur es, saules apreibināta, piemiegtām acīm, slāju, līdz vienā no daudzajām bedrēm iekāpu, sazvārojos, nogrīļojos un sastiepu potīti. Tagad esmu kliba, skriet rīt nevarēšu, jāsteberē vien uz pagalmu saplūkt ceļmallapas un dadžu lapas. Fui, Rīgas Dome, liels, liels fui!

zin @ 20:02: dzīvojos pa Saldu un līdzorganizēju mazu gaisa balonu pasākumiņu. ir iestājies viegls, patīkams čiliņš. šovakar vēl plānā lidojums un nakts spīdēšana.
lai arī šīs nav true sacensības, dažus uzdevumus katrā lidojumā uzliekam. jaunie observeri, kuri šoreiz palīdz kā mērķu komanda, jau izlidināti un tikuši pie grāfu tituliem.
vasara un auksts alus :)

neraate @ 19:57: atcerieties to basņu par balodi. šodien tas nekauņa gandrīz ielidoja istabā. kamēr dzīvesbiedrs neko ļaunu nenojauzdams blakus istabā mierīgi guļ!

intenormal @ 19:56: jaut.
kāpēc tas alus tik ātri dzeras?


Mūzika: Pulp - Something Changed
spisok_korablei @ 19:46: ja kāds gribētu man atņemt šo dienu, es šo cilvēku saprastu. :)

liljabrik @ 18:42: man karstumā ir viss tas pats kas depresijā, ieskaitot to, ka, unlike me, ne ar vienu negribas runāt, nekur iet, nesmejos par jokiem, neredzu cerību

mindbound @ 19:31:

Atgriežoties pie dziļo perceptronu “sapņu” tēmas — tagad ir pieejams arī oriģinālais kods attiecīgā veida attēlu ģenerēšanai. Tiem, kas nevēlas nodarboties ar palielas bibliotēku pakas instalēšanu (kur daļa no tām, iespējams, nedarbosies uz Windows), reizēm (lapa nav stabila) ir pieejams arī online serviss ar to pašu.

... )

Garastāvoklis:: awake
Mūzika: Inade - The Crackling Of The Anonymous: Titan In Shivering Sand
Tags: , , , ,
intenormal @ 19:16: psc
man ezītī pie ieejas prasīja dokumentus. parādīju lža karti. tipa nederot. es teicu - nu vispār es te gandrīz tā ap stūri dzīvoju, varu jau aiziet pēc pases, bet man tak tik un tik gadu jau, jopta. ielaida.

bet piebilda, lai citureiz ņemot pasīti līdz. un vispār jau tā kontrole esot laba štelle, es varot būt pārliecināts, ka visas čiksas tur iekšā ir pilngadīgas.

nu jā, arguments ibiopeso...

Mūzika: Kent - Svart Snö
kaplacis @ 18:22:

Tags:
ttp @ 18:21: Caught in a stasis, feel like I've wasted all this time
With people and places who've never related or desired


jojo @ 17:08: esmu sasilusi. un piepampusi kā cīsiņš.

ttp @ 17:42: pa pliko
paejot pārsimts metrus no akmens pāvilostas jūrmala atklāj katra nūdista sapni

shiry, posting in paardod @ 17:22: Sandales
Dabīgās ādas Bronx sieviešu sandales, jaunas, nevalkātas, 39. izmērs.

Bildes un info. )

apjukums @ 16:10: Tour de France baby
Publika svelmē ļoti draudzīga, tiku gan pie aukstas dušas, gan ūdens, gan saldējuma. Tāpat vien, jo tik karstā dienā kā šī pārmaiņas pēc svešinieks var kļūt tavs draugs.

khosmos @ 17:06: ja man vasarā ir jādzīvo pilsētā, brīžiem gribas, lai mani apēd skudras un vaboles. vasara nudien ir visgotiskākais gadalaiks.

Tags: , , ,
mazeltov @ 10:07: Nācās celties pusseptiņos, lai brauktu ar riteņiem, jo pēcpusdienā te ir kā Taškentā - 41 grāds. Pēc Celsija.
Mājās nav kondiškas, tāpēc jāguļ ar dušā saslapinātu virspalagu.

neraate @ 16:34: nu, vakar vēl varbūt varēja ari mīlēties. šodien te (pat ar visiem aizvilktajiem aizkariem, jo citādāk saule vispār mūs izcepītu) ir 29 grādi. sekasu? kādu sekasu? gulēt kā amēbai un skatīties kā zāle aug. vai varbūt tupēt vēsā vannasistabā. diemžēl tas nav iespējams, tā nu daudz dzeru un kausēju taukus.
lai kaut drusciņ vieglāk, junioram izsniedzu ūdens pudelīti, nav man tik daudz spēka, lai vēl papildus vairāk piena ražotu

deloveja_kundze @ 15:58: atradu rakstu par to, kā vasara un karstums cilvēkiem, kas pie tā nav pieraduši, krietni apgrūtina spriestspējas. sen nebiju lasīju ko tādu, kas man lika piekrītoši māt pie katra paragrāfa - arī šodien katru reizi, kad izvelkos ārā no šī ledusskapja, kas ir mūsu Vecrīgas birojs, jūtu, kā domāšanas spējas vienkārši pazūd. bet nu tā kā pēc darba ir paredzēts lekt autobusā un braukt spēlēt futbolu un peldēt jūrā, tas drošvien ir labi.

tāda tīri fiziska eksistence. kad visas nebūšanas un sarežģījumi vienkārši izkūp no galvas.

teiksma_ragana @ 15:38: Plutons un Hārons
Es reiz biju uzrakstījusi dzejoli par Plutonu un Hāronu... toreiz es nezināju par četriem citiem pavadoņiem. Taču Hārons ir tik liels, ka veido bināro sistēmu ar Plutonu. Riņķo viens ap otru tālu, tālu no saules...
Toreiz es nezināju, ka viņiem ir daudz mazāku draugu/bērnu/dejas biedru - Hidra, Stiksa, Niksa un Cerbers.
Pēc divām nedēļām notiks manis sen gaidītais notikums - civilizācija pasniegs savu garo roku pēc šī pārīša un viņu mazajiem pavadonīšiem.
Dzejolis par šiem abiem, tur tālu, kur saule ir tādā izmērā, kā mums Venēra, tikai daudz spožāka, ir viens no retajiem maniem senajiem dzejas darbiem, kurš man vēl arvien patīk.
Gaidu tuvāku iepazīšanos ar viņiem!

sickboy @ 14:51: https://www.youtube.com/watch?v=UZAhL-KeK_w

intenormal @ 14:49: trū
kur ir alus
tur ir alus

Mūzika: Refused - Useless Europeans
porcupine @ 14:33: Jostu, dodiet man Lielvārdes jostu
Ar pasi, saldējumu u.c. par maz, tagad aužam arī
asiņu Lielvārdes jostu )

Tags:
samta @ 14:30: vakar es pirmo reizi peldējos. jūrā beidzot ir ciešams ūdens.


dooora @ 14:27: Baal
bāze Bāzelē
BIS

Tags:
dooora @ 13:51: more promising, sing halleluJah
A total of 150 confirmed and suspected suicides among active-duty soldiers last year is down from the record-breaking 185 in 2012, when the number of suicides surpassed the number of troops killed in Afghanistan.
"I'm not declaring any kind of victory here," Lt. Gen. Howard Bromberg, chief of Army personnel commented on the fresh figures. "It's looking more promising."Think positive

dhonass @ 13:29: "Do you think about her when you masturbate? Well, you should."

Mūzika: Stereophonics - Indian Summer
zum @ 12:09: Tveice padara dažus zvēruļus sevišķi rosīgus.
Kamēr brokastojām, zirneklis pamanījās pārsteipt daužus pavedienus pāri brokastu paplātei.
Atcerējos: Kamēr stāvēju,
Zirneklis tĪklu
Akas vindai pāri noaudis
Iešu meklēt ūdeni citur

rasbainieks @ 13:17:
rubrikā "rasbainieka padomi rokenrolā"
ja jums jāiet uz koncertiem mazos smacīgos pārpildītos pagrabos, paņemiet līdzi vēdekli, vai, pat labāk, divus


rasbainieks @ 13:09:
aurora ir arvien vēl vairāk ņumetāls (no vienas puses, heli vajadzētu turēt no auroras labi tālu, lai spēlē savu ņumetālu kaut kur citur, bet no otras, bez viņa mums nebūtu vispār neviena auroras koncerta, tā ka nevar jau arī spļaut tai akā)
ir jauns gabals, tāds ņumetāla šlāgeris, kas pamanījās izklausīties labi pat tai dziļajā dirsā, kas šoreiz bija aptiekas skaņa
ir vinila preōrders, ko izpilda, iegādājoties tēkreklu (es savu vinilu izmantošu kā paplāti, jo ir skaidrs, ka tādu ņumetālu ierakstā klausīties nebūtu saprātīgi)
bet pat ņumetāls netraucē rokzvaigznēm aiziet pilnīgā susuriņā, un vispār aurora ir sinonīms vārdam kandža, tā nu rīts jasmīnkrūmā pienāca nenovēršami strauji (hint, ja pār visu māras dīķi skan dievišķais skots vōkers, tad viesītim ir dzimšanas diena)
vārdsakot esmu aizgājis pilnīgā aurorā un pamodies štīmī


almighty_j @ 12:48: R.I.P. "Skrunda-1"
Due to recent events
(-Robs precas?
-Nuēējā, Ieva esot gribējusi.
-....nuprotams, haha.)

Nācās sperties, šķiet, vēl pēdējo reizi uz Skrundu-1. Nils, vandāļi un Laika Zobs to jau sasniedzis. Pilsētiņu vairs neapsargā, vietējie jaunieši nodarbojas ar metodisku logu sišanu, podu mešanu pa tiem, durvju laušanu un visa, kas vēl palicis, brutālu iznīcināšanu. Pārējo padara laika zobs un metāla zagļi. Poliklīnikas 1. stāvā par liecību no tūristiem atradām Nila etalonu.

Un vispār ilustratīvs piemērs bildē.pārējās bildes te. )

Tādas, lūk, skumjas vēstis man jums. :((

daria @ 02:57: Kà es sāku ticēt homeopātijai
Nopirku bērniem homeopātisko pēc-odu kodiena smēri, lai nekasās. Sastāvdaļas: aktīvās homeopātiskās- visāda figņa; neaktīvās homeopātiskās sastāvdaļas: alkohols un glicerīns.
Tā taču ir varena ideja - varētu pārdot arī, piemēram, homeopātiskās antibiotikas, kam būtu aktīvs homeopātisks apvalciņš no cukura un 'neaktīvs' h. vidiņš no amoksicilīna vai kas nu tur vajadzīgs. Redzu reālu biznesa iespēju

ingmars @ 11:57: diētu
Kopš vakardienas ievēroju diētu.

never_know @ 10:27: Atcerējos. Ar topošo vīru iepazinos cibā nu jau sanāk pirms 8 gadiem. Ļoti ilgi viņš mēģināja mani piekoļīt aiziet kaut kur iedzer alu, kad es beidzot piekritu, izrādījās, ka viņš ir nolēmis vairs nelietot alkoholu.

porcupine @ 11:58: Ελλάδα, Ελλάδα
Uzzinu pēdējā: Latvijā ir ierasta prakse, ka sieva pēc laulībām pieņem vīra uzvārdu, taču kopš 1983.gada Grieķijā ir ar likumu aizliegts pāriet vīra uzvārdā.
Arī Grieķija plāno atļaut viendzimuma pāru attiecību reģistrēšanu, Dace Komseli, © LSM.lv

Tags:
dooora @ 11:56: Iowa grew shitoads of corn
http://www.rutherford.org/publications_resources/john_whiteheads_commentary/the_emergence_of_orwellian_newspeak_and_the_death_of_free_speech

Powered by Sviesta Ciba