LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

20. Decembris 2014

siltavieta @ 01:08: ienirt liepājā

laielais, posting in dubultnieki @ 00:35: Jānis Vādons un edward herrmann


19. Decembris 2014

kakjux @ 22:05: 8 stundas dzeršanas. ar kolēģiem. piedalījos tik daudz dīvainās sarunās. tik daudzās!

Tags: ,
kaarl @ 23:56: kafija un bulkas mani pārvērš par hulku

inese_tk @ 23:41: afišu stabs
Dārgie Duetas Kjū cienītāji - ļaujiet man jums padevīgi ziņot, ka rītvakar krogā Aptieka, grupas Biezoknis koncerta laikā būs neliels, bet cerams patīkams pārsteigums visiem jums.Tags: ,
15 @ 23:41: un jā: http://thanuka.com/ nu kā var tā noķert

pelnufeja @ 23:21: Night Vale
The Greater Night Vale Medical Community, in conjunction with the mayor’s office, announced the new city-wide campaign for Meatless Mondays. Each week, in recognition of the immense impact of meat on the environment and public health, Meatless Mondays will be the days we all set aside to try not to be made of meat. We will all sit quietly, and attempt to will ourselves into a state of inorganic bliss, seeking to turn our feeble bodies into metal, or silicon, or stone. When we fail to do this, as is likely (according to the most recently issued laws of physics), we will all engage in a group denouncing circle to try to understand whose betrayal is causing the continued failure of this important day.

Tags:
15 @ 23:16: gribu tev sūtīt neķītras bildes no interneta

lemurs @ 23:01: MAS
pārslēgšanās grūtības. kāpēc februārī ir jāmigrē uz valsts rietumiem? spotifaja radio sadomāja man spēlēt Pērta "de profundis", un beidzot appinkšķējos arī es. savu mūžu neesmu darījusi neko tik dīvainu un aizraujošu: pārrediģēju savas, ēēē, jaunības diždarbu. pelnu diena. mirdzošas zilspāres lidinās krustu šķērsu pa dārzu. klausos Baha fūgas, un tā, zaķīši, manā katalogā ir novembra mūzika. un, kad tie pērkoni staigā apkārt, tad man deniņus ieķīlē skrūvspīlēs. ķēniņam midam ir ēzeļa ausis. ak šī Rīgas dzīve, ak kā man patīk šī jaunā Rīgas dzīve, tikko no dančiem pārtakšojos, guļu vēkšpēdus un mēģinu mazliet atpūsties, citādi nav spēka aizmigt. hmm, cik smuki dažādiem cilvēkiem, kurus es necienīju jau iepriekš, aizpildās arī ailīte ar ierakstu "homofobs". nē, es tomēr darīšu citādi.

15 @ 23:06: pierakstījos tajā ello. nu pagaidām viss skaidrs. https://ello.co/justinmaller.

nulle @ 22:30: Iesakiet kādu bojeviku no 80-tajiem, gribas atslābināties! "Terminatorus" un "Rembo" nē. Kādi vēl bija hiti?

black_data @ 22:29: Game of Thrones Dragonclaw Goblet
Kādu vīnu?http://www.geeksaresexy.net/2014/12/12/game-of-thrones-dragonclaw-goblet-replica/

Tags: , ,
courty @ 22:26: tieši tā
balzāms, ararat, šampanietis, vīns. atvaļinājum, esi sveicināts!

15 @ 22:21: gandrīz vai kā par cibiņiem: http://www.imdb.com/title/tt3179568/

vineta @ 22:07: Literārais kalendārs.
Interesants kalendārs.
http://kommersant.ru/doc/2634814#jan
Pieglabāju priekš sevis - izpētīt.

P.S. Man ļoti patīk dienu noplēšamie kalendāri, bet ar visiem (ko es esmu apzinājusi) to izdevējiem ir viena liela šaize - katru gadu teju viens un tas pats. Uz rokas pirkstiem var saskaitīt tos, kas tiešām bijuši interesanti. Es trīs tādus atceros - viens bija latviešu izdots priekš angļu valodas apguves. Otrs - ar Garfilda komiksiem pasūtīts spešalī man no ārvalsts. Trešais krievu produkts ar interesantiem uzdevumiem un testiem... es vēl togad liku cibā. Ā, un vēl vienu es gadu vai divus atpakaļ mammai uzdāvināju - ar sudoku mīklām - sauksim to par ceturto. U sjo. A izvērsties tad tur būtu kur tb visu ko interesantu varētu sadomāt.

Tags: ,
bikini_kill @ 19:55: Prieeeaaaaacīgi Ziemassvētki nāk!
Draudziņam haimorīts, man bronhīts. Māja izskatās pēc kūts. Gulta ir mans labākais draugs, spēju pārtikt tikai no mandarīniem. Draudziņu moka vājprātīgs klepus (as i'm writing this). Happy times!

Garastāvoklis:: Ugh
Tags: ,
mafia @ 21:56: Aizdomājos nupat, ka jānopērk Baileys, lai svētku laikā rītus var sākt ar nedaudz garšīgāku kafiju...un priecīgāku prātu! :D

pelnufeja @ 21:40: Runājot par fil. eseju, tik gari termiņi nekam neder, jo tad beigās tev paliek viens vakars (nu, man tie ir pāris vakari. jo uz pēdējo es gluži neatstāju principā neko). Es šī darba sakarā esmu gājusi cauri fāzēm: "tiešām, nedēļas nogalē jāuzraksta", "man ir idejas tai esejai, žēl, ka nav laika rakstīt, jo simts neforšāki, bet svarīgāki darbi" un "drīz jāsāk rakstīt tā stulbā eseja, man viss ir apriebies". Pēdējā es arī diemžēl esmu palikusi, tagad ceru atgūt prieku un kaut kādas idejas, jo lietu atro darba rakstīšana tad, kad es ierakstījos, man sagādāja milzīgi daudz prieka. Varētu taču sevi iedvesmot ar domu, ka, pirmkārt, var rakstīt latviski, otrkārt, nav jāizlasa nekādi akadēmiski avoti.

rasbainieks @ 21:44:
ja tā padomā, tas, protams, nav sevišķi pārsteidzoši, bet visās islandiešu filmās spēlē viens un tas pats aktieris


karaganda @ 21:43: krill minima - kronen dab

ulvs @ 21:30: msk depo un šausmīgā/patīkam;a
Biju jau aizmirsis, kā grupa (mēs) varam nospēlēt tik drausmīgu koncertu brīdī, kas prasa pretējo - bija atnākuši, manuneciloprāt, priekš konkrētā kluba diezgan daudz cilvēki, no kuriem daudzi, iespējams, alka dzidēt. Jāatzīst, ir kauns, ka pieņēmām (niecīgo, bet tomēr...) honorāru pēc nospēlēšanas.

Toties bija ļoti patīkami satikt [info]dooora. Viņš ir ļoti krietns cilvēks. Es zinu, ka kaut kādiem (negribu minēt konkrētus jūzerus, jo tas nav nepieciešams) cilvēkiem vai pat cilvēku grupām viņš (tāpat kā es un kās cits Jānis) noteikti nepatiktu (ja vien netiek izmantots the power of persuation and the skill of speech). Viņš atstāja tiešām sweet iespaidu (no homo, hehehe), pacienājot mani diezfkārtīgi brīdī, kad tas bija ļoti nozīmīgs solis, manas perspektīvas. Jā, es nemaz neiedziļināšos viņa personības sķautņu aprakstā. Tas nav nepieciešams.

Es ļoti priecājos par visiem tiem, kuri kaut kāda iemesla dēļ netika uz koncertu. God bless you! Un reizē priecājos par visiem, kuri ieradās, jo, sasodīts, es TIK SEN nebiju saticis kadus pāris cilvēkus, ka daži bija tik ļoti mainījušies (izskatoties tik ļoti labi, ka biezā šokā par to vienkārši ar savu uzmanības un tās pastiprinātu pievēršanu vienkārši nogalināju; tādējādi, īsti negribot to, man nācās pavadīt ar viņiem pārāk ilgu laiku, paralēli tādējādi nepavadot ar citiem tikpat jaukiem vai pat jaukāiem cilvēkiem laiku - paradokss kaut kāds, kad sakrīt tā [man nekad tā nebija bijis, godīgi sakot], ka gandrīz visi kaut cik nozīmīgie [labi, ne tuvu "visiem"] atrodas vienās premisēs).

Vel es gribēju pateikt, ka sūdigs koncis. Jā.

pelnufeja @ 21:10: Vietējā mego, par kura darbinieku izturēšanās stilu es no sākta gala esmu bijusi šausmās, viss tomēr nav tik slikti, šķiet, ka viena no pārdevējām ir izfigurējusi, ka es neredzu, jo, kopš es viņai reiz pie kases palūdzu nosaukt summu, viņa to dara vienmēr pati pēc savas iniciatīvas. Es, protams, nezinu, cik lietas maksā un pērku visu, ko man gribas, nu, labi - visu, par ko man liekas, ka es to varu atļauties.

8 @ 19:04: Re-cap(s)
1/3 no gada gymaa aizvadiita, kas to buutu domaajis, ka 4 meneshi sitaadaa tempaa paskries... Viss normaali, aizvakar nozhaavos pa trepeem, bakstijos telefonaa un lai nokaptu no otraa staava gymaa jakapj pa tadam diezgan staavaam kaapneem, kuram ir tadas rievotas apmalites, man zoles ari rievotas un jauzmanas, lai neaizkjertos, bet labi, ka nenolidoju, tikai nosluuchu uz visam chetraam, bisku plecu saraava un celji saap, bet nekas, dziiva un paldies dievam vienaa gabalaa!
Viss Ziemassvetku projekts iet pec plaana, visiem kartinas aizsuutiitas, bernam skola beigusies, rit sakshu cept pirmo kaudzi ar piparkukam, kopaa man laikam sanak ir 2 kg miiklas, sakshu ar sirsninjaam prieksh daavanaam Ziemassvetku pusdienu viesiem - gimenes locekljiem, es tikai ceru, kad taisishu glazuru, ka lai nedrup nost, laikam ar olu smeret tad nevar, jo es gribeju visiem vardus rakstit uz piparkukam, nu tadas kaa personigas piparkukas, vel ir plaanaa trifeles sataisiit, bet to kad sikais gulj, jo vinjam shoko alergija, te bija easy peasy recepte: http://www.jamieoliver.com/recipes/chocolate-recipes/chocolate-surprise-truffles/
te bija ari pats vizualais process: https://www.youtube.com/watch?v=IeqQuZRYn58
Svetdien pieteicos speelet, jo maz cilveeku buus, sovakar vel treninjs, bet es nezinu, vai paliksu uz dzeku ledu, baigais nogurums, tomer daudz japadara pa tuvaako nedelju, nu skatisies, ka ies...

dhonass @ 20:48: Uz manas grīdas ir svešas asinis [nē, nekā tāda, te tikai nokrita jēgu pārdzēris ciemiņš], un tagad es iešu gulēt.

Mana anakonda neko negrib, ja vien tev nav bulciņu, mediņ [Jāzep Mediņ].

nomirusi @ 19:41: Dakters brīvu dienu dos.
Noskatījos šo te Teda runu (baismojoši iedvesmojošā izteiksmē, brīdinu). Kāda dāma (ārste) iekš ASV izdomājusi, ka ārsti varētu būt atklāti par to, kas viņi ir, ko dara un kā pelna, piemēram, kādas farmācijas kompānijas viņiem maksā. Citādi cilvēkiem ir grūti ārstam uzticēties.

[Nogurusi nopūta.] Viss ir baigi kruta un to obligāti vajag, tas pilnīgi noteikti ir arī tas, kas man pietrūkst. (Ja pasaki ko labu, tad vienmēr to visu vari sabojāt iespraužot vārdiņu "bet".) Bet. Man jau sen ar to ir par maz. Protams, ir sasodīti nozīmīgi uzzināt, ka tās zāles, kuras ārsts izraksta ir dēļ tā, ka tās ir vislabākās, nevis dēļ tā, ka ārsts pārstāv kādu konkrētu zāļu ražotāju, kurš arī maksā šim ārstam. (Vispār kādu laiku atpakaļ iekš Lv mēģināja ar šo cīnīties, varbūt kāds zin likumisko pusi apstāstīt?) Taču. Man ir arī svarīgi zināt, ka zāles, kuras ārsts izraksta, ir man arī vislabākās, nevis dēļ tā, ka ārsts ir saņēmis daudzus bukletiņus, pildspalvas, sabijis konferencēs un vārdsakot viņam ir piereklamēta pilna galva. Reklāmas darbojas. Punkts. Reklāmas darbojas arī uz ārstiem. Zāles tiek reklamētas.

Nevaru aprakstīt savu izjūtu gammu, kad pērkot zāles aptiekā, farmaceite man ieteica kādas zāles, kuras esot baigi labās, bijusi uz viņu konferenci un ko tur. Sazvērnieciski un nepamatoti varu piebilst, ka zāles, kuras galu galā nopirku bija, nepārspīlējot, 5x lētākas. Un darbojās tieši tam mērķim, kam paredzētas. Lūk, es neuzticos ārstiem, tāpēc no tiem izvairos, bet visticamāk kaitēju tikai pati sev.

Un es pat nesākšu iebraukt tēmā par interešu konfliktu, kas rodas dēļ tā, ka farmācija ir bizness. (kamōn! man tač nav jāatgādina, ka biznesa mērķis ir pelnīt? un, ka cilvēki reizēm naudas dēļ ir gatavi pievērt savas sirdsapziņas acis?) Un to, ka arvien vairāk pētījumu norāda uz fiziskās un psiholoģiskās veselības/labsajūtas saistību. Un to, ka cilvēki ir sareklamēti pilnām galvām bezatbildīgi bojāt savu veselību pēc tam lāpot to ar tabletīti.

Un to, ka viena galējība rada citas galējības. Bet vidusceļu grūti atrast, jo dabūtajai informācijai nevar uzticēties.

Tags:
black_data @ 20:30: Tā, nu man arī asins analīzes ir kārtībā. Vienvārdsakot, saliekot visu kopā - asins ainu, redzi, spiedienu, sirdi, esmu vesels kā zirgs... pat kā kumeļš, un dzīvošu vēl vismaz 100 gadus. Pilnīgi žēl būtu tādu materiālu nolaist podā. Nezinu, moš kļūt par olimpieti?

Tags:
never_know @ 18:06: Ai tā filma bija kaut kāds meh. Varbūt tāpēc, ka zināju, kas notiks. Un vispār es laikam neesmu tas cilveks, kurš prot objektīvi salīdznāt grāmatu ar filmu. Man vienmēr kaut kā pietrūkst. Bet varbūt vienkarši laiks atzīt, ka man lasīt patīk stipri vairak kā skatīties, uzrasktītais dod lielāku wiggle room manai iztēlei.
Bet nu atpakaļ pie tā, kas kļuvis par manis dievinātu pēdējo nedēļu skatāmvielu, The Borgias.

c3po @ 19:40: Përkons par Satiksmes traucējumiem : http://youtube.com/watch?v=EHBW3f8vtfY 

mena @ 19:45: Rozmarijas bērns
Es īsti nezinu, ko tas nozīmē, bet mums tāds aug. Tēvam pusi zoba izsita, man gandrīz aci izbakstīja.

c3po @ 19:15: sen nebiju lūkojusies astronomijas pic of the day


mes @ 16:39: Kaut kā runājot ar drušku, parasti ievelkas sarunas uz vismaz 2h. Tad nu šodienas kontā gandrīz 11km un 2,5h nogulējis, izgulējies bērns, kas pat nepamodās ar lielu brēcienu kā parasti, bet pamodies bolījās apkārt un sāka runāties. Kāds atkal manu bēbi samainījis, smaidīgs, priecīgs, runātīgs un visādi citādi ne tas kašķis, kas bija pēdējās dažas dienas. Un klepus šķiet, ka paliek vieglāk un atkāpjas lēnām. Ļoti lēnām. Un zvanīja no slimnīcas, mūsu vizīte ir atcelta viņu kaut kādas glupas kļūdas pēc, par jauno vizītes laiku zvanīšot 24.dec.


p.s. čakli pastrādāts, egle izpušķota - tagad bērnam otra mīļākā vieta aiz vannas istabas lielajiem spoguļiem, kur arī var notusēt 15min runājoties un smejoties ar sevi. Vēl tik paliek medus podus sataisīt. Un kartiņas. Visiem kartiņas vajag. Nav laika pieķerties un sataisīt. Bet šovakar, šovakar, ja vīrs atnāks ar zobu mutē, ja bez, tad atliksies atkal.. nu kādu stundiņu gan jau vajadzēs, lai sataisītu 10 kartiņas.

ravejsledzejs @ 18:30: tātad biju uz to konsultāciju. nu ko... ārsts izlasīja visus papīrus, kurus aiznesu, izbakstīja manu roku, izlocīja un vēl visādi izdarījās. pateica, ka nu līdz svētkiem jau neko nedarīs, bet pēc tam skatīsies. pastāstīja, ko man darīt, lai stāvoklis uzlabotos. izrādās vēl nekas labāks par frotē dvieli nav izgudrots. nu labi, bet, ja tas nelīdzēs, tad esmu pierakstīts rindā uz valsts apmaksātu plānveida operāciju. janvārī man viņām vēlreiz ir jāatrādās un, ja nekas nebūs mainījies, mani februārī uzšķērdīs. bļins, šitie valsts apmaksātie medicīnas pakalpojumi tā sit pa maku, bļins!

vilibaldis @ 17:46: pusaudzis
un tagad pusaudzis gatavošot vakariņas... iecirst stenderē robu vai kā

devian @ 15:42: Zinot to, ka nākamgad lietas būs tikai grūtākas, es visu uzmanību pievēršu notikumiem sava degungala attālumā, piemēram, aiz stūra esošo Ziemassvētku svinēšana.

fedrs @ 17:30: Mīļās meitenes, kad pie jums uz darbu atnāk fotogrāfs, lai ar savu platleņķa objektīvu uztaisītu grupas bildi, nekādā gadījumā nestājieties malā!
Nemīļās meitenes, stāviet vien maliņā! LOL!

simamura @ 17:26: Tie, kas komentē procesus no akdēmiskajām pozīcijām, iespējams, neliekuļo, atgādinādami, ka vajagot izvairīties no vispārināšanas un diagnožu uzstādīšanas sabiedrībai, jo trūkstot pētījumu, vai arī tie esot pārāk šauri, un ka nedrīksot par "visu sabiedrību" spriest pēc interneta komentāru kvalitātes, mediju patēriņa rādītājiem un arī ne pēc personīgās pieredzes no sava šaurā paziņu loka skatupunkta. Neliekuļo tādā ziņā, ka katrreiz to atgādinādami, viņi netieši norāda, ka tādas sabiedrības nemaz nav. Ir dažādu izvēļu un viedokļu mijiedarbība (un troļļi), bet sabiedrības nav. Tāpēc tai nemaz nevar būt viedokļa un interešu, ar kurām tad katram vienam vajadzētu rēķināties vai nerēķināties.
Par troļļiem runājot, līdz nesenam laikam neviens trollis šo vārdu uz sevi neattiecināja, jo nesaprata tā nozīmi, vai arī - ja saprata, tad vēl jo vairāk to neattiecināja uz sevi. Bet tagad ir atradusies viena vienīgā troļļu definīcija, ko viņi paši aktīvi izplata un ko atbalsta akadēmiskie komentētāji - troļļi ir tie, kas to dara par naudu, lai izplatītu propagandu, tāpēc es tas neesmu, urā!

klusais_okeans @ 16:18: "darbiņā":
ielej prosecco vēl pirms rīta kafijas un datora ieslēgšanas,
oficiālo zsv dāvanu ietinamo papīru rotā zīmējumi ar sniegavīru seksu. Piemēram, briedītis Rūdolfs sūkā sniegavīra burkānu. Priekšniecība sajūsmā, es arī.

dooora @ 16:42: neatvadotiers


dejavu @ 14:18: Dzives lielako misteriju un neizskaidrojamo paradibu sarakstam ari ir pievienojusas tadas lietas, ka, piemeram, ka gan vispar ir iespejams uzsakt braukt ar masinu kalna stavuma (velams uz prieksu augsa kalna), vienlaicigi sturejot ara no parkinga un taja pasa laika vairakkart apstajoties dazadu gaiditu un negaiditu skerslu prieksa. Beats me.

never_know @ 14:16: Patiesībā es gribēju lasīt Gone Baby Gone un pēc tam skatīties filmu, bet saputrojos un netīšām izlasīju Gone Girl, tā arī nesagaidot bērnu pazušanu. Nu neko, izrādījās tīri cērtams gabals, būs vien jāskatās arī filma. Tiesa gan jāskatās vienatne, jo kādam no mums ir nepamatots (gan jau pamatotu, ja paprasītu) pre Afleka kungu. Bet smieklīgi, ka GBG režisējis ir Afleks, lol, viņš ir visur.

klusais_okeans @ 15:34: sarežģīti un diskomfortabli sabiedrības margināļu mīlas stāsti ir viens no maniem mīļākajiem kino žanriem (kā man bērnībā patika aklā Žiljeta Binoša mīlētājos no jaunā tilta!). Šis bija lielisks veids, kā apmierināt savas alkas pēc krīpīgiem mīlstāstiem: http://www.imdb.com/title/tt2534648/

dejavu @ 13:24: Driving challenge
Braukt macisanas ir kaut kadi amerikanu kalnini: lenam cuncinu augsa lidz 'hmm, nu varbut kadreiz es tiesam spetu patstavigi savaldit sito dzelzs masu' un tad zvaaaks leja uz 'I'm never gonna drive...mweeee'.....

Nav te nekadas pakapeniskas vai saudzigas pieejas. Nekadas pirmas nodarbibas treninu laukuma vai kada klaja vieta bez skersliem Ne, no pirmas reizes bez aizspriedumiem met mani ieksa ielas, pasas grutakajas situacijas, neko daudz nepaskaidrojot. Es, piemeram, vel joprojam nemaku isti apstaties (t.i. es varu apstaties, bet ne tad un tur, kur vajag), bet tas jau netrauce instruktoram likt man braukat pa visadiem intensivas satiksmes krustojumiem un autobaniem un vietam, kur visu laiku gajeji pa ielu maisas... jeez.... godigi sakot, pec pirmajam reizem man bija vairak bail neka pirms, jo man bija pilnigi skaidrs, ka kads no ta visa dzivs ara neiznaks, un labakaja gadijuma ta busu es.

Tagad es pie tam saku braukt bez tulka, kas nozime to, ka mes ar instruktoru nevaram komunicet (tiesa, komunikacija ar tulku ari nav diezko efektiva). Es tik varu protestet 'no entiendo, no entiendo', bet vins tak nekadi nesaprot, ko es nesaprotu. Es nevaru uzdot nekadus neskaidros jautajumus vai pasudzeties par grutibam. Butiba komunikacija aprobezojas ar dazam pamatinstrukcijam no instruktora puses, kuras es kaut cik esmu apguvusi ('pa labi', 'pa kreisi','atrak, lenak') un dazadam neartikuletam skanam no manas puses, no kuram instruktors megina nojaust, kas par lietu.

Es speju ideali noregulet spogulus un sedekli, slegt ieksa un ara virziena raditajus, ka ari noparkoties. Viss parejais paiet tahofobijas lekmju murgos.

noisiite @ 15:45: Ceturtais arī šodien jau klāt. Četri zobi divās nedēļās. Tagad gan lūdzu man nelielu atelpu dodiet.

virginia_rabbit @ 15:22: sēdēju ar E japāņu kafejnīcā, ēdām ūdonus, viņš ar mani mīļi runājās - franciski un latviski - un man negribot ir jārezumē, ka šis bija interesants gads. jo tieši gads tūlīt būs pagājis, kopš Ingmārs aizbrauca uz Beļģiju, un mums sākās visas tās ciešanas, trūkums, bailes un sadzīves sūdi. tie ilgi krājās lielā kaudzē un tad kā tetrī uz gada beigām noīsinājās. atēdušies lēto līniju nagetus un noplēsuši pēdējos apavu pārus, mēs beidzot varam atkal kaut ko atļauties, piemēram, pasēdēt kafejnīcā un ieēst ūdonus. visi "mazie sapņi" (par norasojušu alus glāzi āra kafejnīcā, teātra biļetēm, beļģu šallēm, dutchbaiku, plateau tournant un ryanair atgriešanos Briseles maršrutā) ir piepildījušies. pat ja bez tā visa varēja arī iztikt, tomēr man sāka kļūt morāli mokoši nezināt, vai un vai vispār kādreiz es varēšu atļauties "dzīvot kā cilvēks". tagad zinu, ka varu, un uz to var atkal pajāt. īstenībā jau lielākais atbalsts bija no Reiņa, Riharda un Tējas. viņiem arī manas lielākās bučiņas!

inese_tk @ 14:49: decembris
pēdējā laikā ar mani notiek jocīgas lietas. pati jocīgākā, protams bija neierašanas darbā, bet ir arī citas.
piemēram - uz 365. Garo dzīvi viss izrādes personāls saņēma ziedus no teātra. tādas mazas rozītes. es atbraucu mājās, palūdzu Kārlim nocelt vāzi no augšējā plaukta, ieliku tajā puķes un ienesu mūsistabā. pēc dažām dienām ievēroju, ka puķes aizdomīgi ātri nokaltušas. pacilāju vāzi un konstatēju, ka esmu aizmirsusi ieliet ūdeni (kas nav pārāk tipiski man). tā kā rozītes bija dabiski glīti sakaltušas, es atstāju tās, lai vēl pastāv. šodien nolēmu, ka viņu mūžam laiks beigties, piegāju un... vāze pilna ar ūdeni (Kārlis dievojas, ka neesot nekādu ūdeni tur klāt lējis). paldies dievam, vismaz puķes neizskatījās, kā svaigi grieztas, citādi tiešām prasītos zvanīt uz Sarkandaugavu.

Tags:
kini @ 14:29: .
kaut kad nesen sapriecājos par sevi, ka beidzot gana elastīgi spēju reaģēt uz visādām mainīgām situācijām un nepieķerties tam, ko biju izdomājusi un gaidījusi. dzīvot tā ir viennozīmīgi vieglāk. visvieglāk vispār ir tā, neko negaidot un necerot.
.
bet tagad es gribu mājās un suni. un grāmatu. un varbūt tēju. atpūsties un sevi.

Mūzika: snow patrol - chasing cars
Tags: ,
sirdna @ 14:20: Katru koku būs pazīt pēc tā mēneša pirmajiem ierakstiem cibā.
Labrīt vai labvakar,kā nu kuram.
Murkšķa diena ir apmākusies -> agrs pavasaris -> gut.
Sirdna bija parasts lodveida planktons, kad pilnīgi negaidot te pēkšņi!
Augstu Andu kalnos, stāvas kraujas malā aug melnais žultskoks.
Brīvdienas pagāja.
Ik pa brīdim mēģinu uztaisīt kaut ko apēdamu.
Tāda pelēka diena. Taisni prasās pēc viena.
Zinājāt, ka PIV = rape?
Veltīju trīs minūtes pētījumiem un izskatās, ka Rīgas skolnieki kaut kur pazuduši.
3
Pirmais novembris ir iestājies.
hme.

Tags:
kautskis @ 14:15: If you could hie to Kolob
Labi, parunāsim par lietām, kas ir pārāk obskūras, lai kādu interesētu.

Parunāsim par tiem jampampiem, kas skraida pa Rīgas ielām sliktos uzvalkos, muļķīgu smaidu sejā un lauzītā latviešu valodā mēģina savervēt jaunus sekotājus savai sektai. Atzīšos godīgi: man šī sekta šķiet bezgala fascinējoša. Ne tādā nozīmē, ka es nevaru vien nobrīnīties, cik lieliski ļaudis viņi ir un cik augsta ir viņu morālā stāja — tā nav vai vismaz tas nav neizbēgami, — bet gan tāpēc, ka viņi kopā ar saentoloģiju pārliecinoši dala pirmo vietu aizraujošajā konkursā "Jēziņ saldais, iedomājieties tikai, kādiem brīnumiem cilvēki tic!" Ja es jelkad sagribēšu pievērsties reliģijai, mormonisms būs manā šortlistē. Jo kāpēc ticēt vienkārši dīvainām lietām, ja var ticēt bezjēgā dīvainām lietām!

Bet šai reliģijai ir kāda īpatnība. Viņi paši sevi uzdod par pavisam normālu vidusmēra kristīgo baznīcu, kas, aizsteidzoties notikumiem priekšā, viņi arī ir. Tas, ka viņas biedri tic tam, ka dievs dzīvo uz planētas vārdā Koloba ar daudzām jo daudzām sievām un mēs visi esam dieva bērni pavisam burtiskā nozīmē, īpaši neietekmē viņu uzvedību. Piemēram, viņi neskraida apkārt ar folijas cepurītēm, lai labāk uztvertu signālus no dievišķās planētas. Ir tiešām atzīstami, cik prasmīgi viņu smadzenēs iekārtots stūrītis "Pilnīgs sikspārņsūdu ārprāts" — salīdzinoši niecīgam procentam šīs kustības biedru tas ārprāts izplatās arī uz citiem smadzeņu stūŗiem (lai gan, kad izplatās, rezultāti ir spektakulāri).

Nu lūk, un kāds asprātīgs jaunietis Soltleiksitijā (kas mormoņiem ir apmēram tas, kas Putinam, kā izrādās, Krima) uztaisījis ļoti piemīlīgu skulptūru, kas, man ir lielas aizdomas, tā mazliet velk uz zoba savdabīgos mormoņu uzskatus — lidojošo šķīvīti, kuŗā lido pārītis šo te augstāki minēto jampampu, viens no tiem daiļi zilā krāsā, spicām ausīm un antenām uz galvas.

Un tad, kad vietējais iedzīvotājs vārdā Zogs ņēmās iebilst pret šo mākslas darbu, ak, es no sajūsmas novēlos no krēsla. Kad viņš stāstīja, "šis mākslas darbs aizskar gan mormoņus", es pilnībā sagaidīju, ka tūliņ sekos "gan mūsu citplanētu brāļus". Diemžēl nē, bet visviens burvīgi.

chaika @ 14:07:

vakar vecrīgā |phonefotoTags: ,
barbala @ 14:02: zobārtsiņš sveicina?
Sakiet, jums nepatīk urbšana blakusdzīvokļos?
Ko tiksiet par čuguna radiatoru tīrīšanu, skrapstināšanu, skaņa, kas pēc noskaņas ir pielīdzināma zobu kanālu tīrīšanai, kas transēta radio tiešraidē un tiek bliezta tieši ausī. Man ir notirpis žoklis un mugurkauls to dzirdot, āāaā.

Powered by Sviesta Ciba