LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

3. Decembris 2016

eos @ 04:08: Kam ir, tam būs, kam nav, no tā ņems.
Šonakt es saprotu, ka esmu spējusi visu savu nākotni izstāstīt tikai Merilinai un Šeilijai. Abas ir ārprātā mīļas meitenes, kuras ar mani ikdienā nekontaktējas dzīvē vispār.

Viena ir Ventspilī, otra Mārupē. Tas ir ļoti tālu.

Prātā nāk doma, ka LDR strādā, līdz uznāk fizioloģiska vēlme otru cilvēku apskaut. Tā, ka zarnas jūt. Tā, ka to apskāvienu ilgi atcerēsies (labā nozīmē).

Viņas abas vēl vieno tas, ka abām ir labs pašvērtējums. Viņas dara, apzinas, ko var izdarīt, ko vēl ne, bet nekad nav kompleksojušas tā ilgstoši. Viņām abām šobrīd nav darba, viņas mācās augstskolā, bet ir strādājušas pirms tam. Viņām abām ir ilgstošas, monogāmas attiecības.

Man ir aizdomas, ka viņām abām ir ļoti labas attiecības ar vecākiem, bet tādas lietas jautāt no zila gaisa ir netaktiski.

Protams, es nebūtu es, ja šajā postā nebūtu kas par seksu. Tātad, cosmo.lv meitenēm taisnība: "Regulāri apskāvieni, sekss, mīļošanās uzlabo sievietes veselību. Mīliet un mīlējieties!"

inese_tk @ 02:24: decembris
man Rīgā jau sen pietrūkst labas diennakts bulanžērijas. kur nakts vidū, jebkurā nedēļas dienā, iet un apēst perfektu Napoleonu (vai kaut ko citu maigi glutēnīgu un mutē kūstošu, pufīgu un kraukšķīgu vienlaicīgi) un izdzert labu kakao (vai kaut ko stiprāku). tāda vieta ar vegan opcijām vispār būtu pilnīgs kosmoss.

p.s. šo rakstot atminējos, ka mēs ar [info]digna pirms gandrīz precīzi 10 gadiem jau gājām naktī kvestā pēc kūciņas&karstās šokolādes.

Tags:
inese_tk @ 01:57: decembris
fantastic beasts and where to find them bija tieši, tieši, tieši tas, kas bija nepieciešams

Tags:
sirualsirual @ 00:29: visas grāmatas, ko esmu izlasījis 2016. gadā pt. 1/3
VISAS GRĀMATAS, KO LIETOTĀJS SIRUALSIRUAL IZLASĪJIS 2016. GADĀ. PIRMĀ NO TRĪS DAĻĀM. ŠAJĀ DAĻĀ APSKATU: Richard Yates - Tao Lin, Baltic Byline - Mike Collier, Honored Guest - Joy Williams, Zāles pret nemirstību - Rolands Briedis, The Body Artist - Don Delillo, Islāms iztulkots latviski - Māris Bergholds, Privāta lieta - Kenzaburō Ōe, Krišjānis Zeļģis - Zvēri, you are a little bit happier than i am - Tao Lin, Ill Nature - Joy Williams, Bērnība - Agnese Krivade, Bed - Tao Lin )

2. Decembris 2016

edzinsh @ 23:47: Un ir reizes, kad vienkārši gribas režisoram palūgt izkāpt. Vispār.

Mūzika: Слыхали ль вы
phz @ 23:16: Runājot par mīļākajiem ēdieniem
Tikko aprēķināju, ka paštaisīti grieķu salāti no Rimī pirktām sastāvdaļām izmaksā drusciņ vairāk par 4 € kilogramā, t.i., tikpat, cik minētajā gastronomā ar atlaidi, tikai divreiz garšīgāk.Tags:
lmr @ 22:54: uzvaras parks naktī sastāv no punktiem un svītrām, no laternu gaismas punktiem un to atspīdumu svītrām ūdenī.

baiba vakar stāstīja, kā viņai vienreiz vilcienā tā vajadzējis čurāt, ka viņa gājusi čurāt tajā mazajā ejā starp vagoniem. un nu bāc, man tas šķiet tāds adrenalīns, tur taču viss kustas, spraugās var redzēt ārpasauli, tur jebkurš var pēkšņi atvērt durvis, un tur viņa, parasts cilvēks, tupus čurā. un tas taču ir arī drausmīgi pazemojoši. un nu ko, ja šausmīgi vajag - čurāt biksēs vai arī kāpt ārā pieturā, kurā tev nevajag kāpt ārā, gaidīt stundu nākamo vilcienu un pirkt biļeti vēlreiz tikai tādēļ, ka bija nepieciešamība izdarīt ko tik cilvēcīgu kā pačurāt, vai nu arī iet tajā vagonu starpā un riskēt. pēc tam viņa esot redzējusi konduktores mitro zoļu nospiedumus, gājusi caur viņas čurām.

kapēc vilcienā nav neviena pati tualete? arī man ir gadījies tā, ka jāsēž aizturētu elpu un sakrustotām kājām, domājot tikai par to, kā lai neapčurājas.

šodien apgleznoju trīs porcelāna šķīvjus, sastūmām aulā vairogus, skraidīju šurpu turpu. esmu ļoti noguris, bet vēl šovakar vajadzētu nokrāsot maliņas pašportretam. nogurums gan ir ļoti patīkams, jo pamatots.

ugga @ 21:47: #44
Atradu šo Dzelzs Vilka dziesmu. Paklausījos, n-reizes un sapratu, ka jāpiezvana Kaukulim. Piezvanīju un pateicu, ka man šeit Vācijā tas ir tieši tas gabals, kas vajadzīgs. Juris bija priecīgs - UN IR PAR KO! Parunājām kādu laiciņu, novēlējām priecīgus svētkus un atvadījāmies.

Dzelzs Vilks - Bīstami Vārdi

Tags:
punkts @ 22:31: Ich hasse dem anglese.

punkts @ 22:28: Kāpēc pēc reiha vācu valoda vispār vēl ir?

lennay @ 22:24: Vispār jau es esmu diezgan pinkšķe, bet ir kaut kādi periodi, kad jūt, ka pienācis laiks noliet, bet asaras ārā nenāk. Vajadzētu paskatīties kādu filmu vai multeni, bet slinkums, un laikam drusku jāveic strādāšanai līdzīgas darbības.

Un tad es iedomājos, ka no prieka vai saviļņojuma dzīvē esmu raudājusi tikai divas reizes. Pirmā bija pamatskolā, kad klavieru eksāmenā, kuram galīgi nebiju gatava, izvilku biļeti ar vienīgo gammu, kuru puslīdz biju patrenējusies. Un otrā reize bija tad, kad Sers Džons Pīls pa radio BBC spēlēja manu grupu. Mūs, kā vēlāk ķiķinājām, iesildīja viena no manām mīļākajām supergrupām Pavement, un tad Pīls uzlika mūs, es sastingusi kā koka dieviņš sēdēju un klausījos, un nez kāpēc man pār vaigiem ritēja asaras. Dziesmas beigās jau biju galīgi nopuņķojusies.

f_g @ 22:25: Grāmatvežu konference beidzās mierīgi.
Goran Gora koncerts patika.
Ir tomēr labi!

nistagms @ 22:05: visiem iesaku pagaršot mildronātu. ļoti laba štelle, zēni (un meitenes, aizmirstās un apspiestās)

punkts @ 21:59: Gandrīz katrā kazarmā bija tāds arestants, kurš turēja pie sevis 71 centimetru garu, tieviņu paklājiņu, svecīti un līdz neiespējamībai sasālītas, taukainas kārtis. Tas viss kopā saucās: maidans.

ttp @ 21:42: Partisan (2015)


Tags:
kini @ 21:29: .
vakara klausāmais no romanķikas apgabala. dikti patīk teksts un ideja.

Mūzika: John Legend - Love Me Now
Tags: ,
gnidrologs @ 21:01: Ko nozīmē, ja bārda aug asimetriski? Tobiš, vienā sejas pusē kupla un vienmērīga, otrā šķidra un randoma?
Gribēju paeksperimentēt ar purna spalvu audzēšanu, bet skatos, ka nebūs aršanas. Plus vēl izrādās, ka attiecībā pret matiem, mana bārdiņa izskatās nedaudz riža. Kā Messi. Varbūt arī esmu ģēnijs, tikai neatklāts.

ugga @ 19:37: #224
You are just an argument between your future and past selves.

Tags:
ena @ 20:32: I promise to plant kisses like seeds on you body so in time you can grow to love yourself as i love you

tyler knott gregson

gnidrologs @ 19:49: atklājums
Bļin, klausos Intara Busuļa 2010ā gada elbumu ''Akts'' un jāsaka, ka tā patiesībā ir kruta mūzika no it kā popstāra. Kas viņam raksta mūziku? Ja pats, tad visu cieņu.
Man jau jams sen patika aiz savas ''diversās'' balss un dziedāšanas. Tāds vokāls hameleons. Bet catchy gabaliņi, kas pa rādžiņu iet nopūšās, skatoties uz tiem, kas netiek afišēti.

gnidrologs @ 19:15: Dievs saka upei, ''atceries - tu teci''.

gnidrologs @ 18:39: Mans ezers kalna galā
Mans ezers
Visdziļāko atvaru rok

phz @ 18:22: Pārtikas tehno
Ā, un, kad izaugšu liels un varēšu darīt, ko gribu, tad noteikti izgudrošu zirņu zupu ar ruma garšu.

Tags:
phz @ 18:21: Reizēm gadās apskaidrības brīži
Aizpildi testu «Cik labi tavs suns prot izmantot instrumentus»!


Tags:
phz @ 17:36: Daylight Shaving Time
Kad apnīk turēt otru monitoru priekšā tumbai, tad BF jāpāriet uz hārdkōr modi, kur kartes nav vispār. Nu labi, ir, bet nevar reizē skriet un skatīties kartē.

Citās ziņās beidzot izcīnīju atpakaļ no Jūtūbes iespēju komentārēt (izrādās, ka triks bija atļaut pārlūkā svešos cepumus, tad tukšā loga vietā parādījās iespējas). Nu jauki, vienīgais, ko pazaudēju, ir ielaikoto video saraksts.

Tags: , ,
zin @ 18:00: kad ir piektdiena un tu gribi doties mājās izklaidēties, bet visi uzgrūž tev savus sīkos darbiņus...

gnidrologs @ 17:31: Visi, kas vēlas, lai šos nosauktu par mērgli - piesakās ŠEIT!
BEZ DZĒŠANAS. TIKAI PIECI ZLOTI STUNDĀ! TIKAI ŠOVAKAR!

vikuks @ 15:11: Putekļi un zelts
Dažu objektu izstāde vēl dažas dienas būs apskatāms Aleponijā! Aicinu apskatīt! Paldies visiem, kas vakar apmeklēja “Putekļi un zelts” pasākumu! Vēl lielāks paldies visiem, kas palīdzēja pasākuma tapšanā!!!!!!biezpientaure @ 14:32: inets šūmējas, ka no 01012017 ax pārdevēji netirgos tēju.
pat nav saprotams, vai saistīts ar ax lēmumu, vai valdības iejaukšanos.
bet par to informē pārbaudīti pārdevēji, tas nav uz viena pārdevēja mārketingu balstīts.

eos @ 13:47: ***
Labdien!

Mani sauc Mārtiņš. Es mācos Anrī Barbisa Rīgas 11. vidusskolā. Man patīk filma “Motociklu vasara”. Es klausos radiofonā Margaritu Vilcāni un Lolitu Vambuti. Vēl es pēc skolas spēlēju simts lauciņu dambreti, bet vispār es gribu pastāstīt par savu vecāko brāli.

Viņu sauc Stefans. Viņš mācās ar mani vienā skolā, bet iet 11. klasē. Viņš pēc skolas beigšanas būs architekts. Viņam ļoti patīk zīmēt.

Viņš draudzējas ar zēnu no Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas. Viņi abi varētu kopā studēt architektūru. Taču pagaidām viņi tikai apmeklē izstādes, dzejas lasījumus, kino izrādes un koncertus.

Mēs dzīvojam trīs istabu dzīvoklī Ļeņina ielā. Mums ir diezgan šauri, jo esam es, mamma, tētis un brālis. Mammai un tētim ir katram sava istaba, bet mums ar Stefanu jādzīvo vienā istabā.

Tētis ir Stefanam atļāvis pīpot, un tas mani kaitina. Man liekas, ka viņš ir aizrāvies ar dekadentisko literatūru. Lasa aizliegtās grāmatas arī. Man ir bail par viņu.

Man pašam skolā ir simpātija vārdā Baiba. Viņa ir līdzjūtēju komandā mūsu grozbumbas izlasei, kas piedalās vidusskolu kausā katru gadu.

Es apzinos, ka esmu sīks tizlenis, un Baiba mani nekad neievēros. Viņa ir ar staltu stāju, daudz smaida, un viņai vienmēr mirdz acis. Viņa ir ļoti pašpārliecināta, kamēr es sēžu pēdējā solā un ceru, ka mani visi liks mierā.
Starpbrīžos es lasu Puškina dzeju, jo tā nav aizliegta.

Vēl es mēdzu skatīties tālrādē, kā Ojārs Vācietis runā. Viņā ir tas tautas gars, ko tikai čukstus var pieminēt. Viņam 1977. gadā piešķīra tautas dzejnieka nosaukumu. Es nezinu, ko tas nozīmē, bet tētis teica, ka tas ir ļoti labi.

Dažreiz Stefans atdod man savu kabatas naudu, lai es aizvāktos no istabas. Tad viņš aicina ciemos savu draugu. Es nezinu, ko viņi dara. Man nav jāzina.

Tad es eju uz bibliotēku lasīt par aviāciju. Man ļoti patīk doma, ka es varētu kļūt par avio inženieri. Es zinu, ka man daudz jāmācās fizika un matemātika. Studijās es satikšu daudz ačkariku. Ja man no tēta nebūtu tik labi gēni, man sen jau arī būtu brilles. Ļoti biezas.

Dažreiz es domāju sliktas domas. Par to, ka Baiba satiekas ar puišiem no grozbumbas un uzdzīvo. Viņa nāk uz skolu acīmredzami neizgulējusies. Es zinu, ka daudzi pieaugušie mēdz dzert, bet mēs ar Baibu mācāmies astotajā klasē. Tas būtu skandāls, ja atklātos, ka kāds pieaugušais viņai, vai viņas draugiem, būtu devis alkoholu.

Man nav draugu, jo esmu kautrīgs. Es ceru, ka studijās būs citi, vēl kautrīgāki par mani, tad es nejutīšos par sevi tik slikti.

Stefans gan cenšas labi ģērbties un nav kautrīgs nemaz. Viņi ar draugu ir ļoti švītīgi, kaut tētis Stefanam ir nopircis tikai vienu uzvalku. Es nezinu, kur Stefans dabū naudu, lai apmeklētu tik daudz kultūras pasākumu. Tas ir aizdomīgi, bet man par to nevajag domāt.

Kā noprotat, skolotāj, man ir ļoti bail par savu vecāko brāli. Lūdzu, padomājiet par viņu. Es vēlu viņam to labāko.

khosmos @ 13:28: "Extrasensu cīņas" 16. sezonā mans mīļākais mags, protams, ir Namtars - šumeru pusdievs, kas nēsā līdzi galvaskausu kā mobilo telefonu saziņai ar citpasaulēm. godavārds, esam radniecīgas dvēseles, lai arī uzskatu, ka maģijai tik milzīgs axesuārs nav nepieciešams. žēl tikai, ka viņš neapstiprina manu uzaicinājumu feisgļukā (viņam to droši vien ir simtiem ik dienas), jo, zinkā, pirmajā vietā taču ir ģimene, un ģimenei ir jāturas kopā, lai tur vai lūst vai plīst.

Garastāvoklis:: dead tired
Mūzika: Morgenstern
Tags: , , , ,
teja @ 13:36: Godinot holokausta upurus: make falafel not war (bilingvāls tracks)
https://youtu.be/RQ4ykGRQdxA

punkts @ 13:35: Priļička.

kautskis @ 13:15: Gribu
Vai kādam no jums ir piena pudeles korķis (vai varbūt drīzāk vāciņš)? Nu tāds vintāžīgs priekšmets, ar kuŗu varēja aizvākot vintāžīgas piena pudeles. Labprāt tādu nopirktu.

PS Nē, tas nav nuostaļģisku apsvērumu dēļ.

kakjux @ 10:28: Neskatoties uz totāli bipolāro šito te, par galvu to laikam sauc, vakar vakars bija sasodīti izdevies. Ar čehu alu, bezmaksas Jägermaistera degustēšanu (starpības starp samples nebija nekādas, es jums saku), jautrām sarunām un visu to. Jūdžins ir lielisks drinking enabler. Got to love that! Nu vot, jā. Izsmējāmies par visu ko, piemēram, "homophobia doesn't discriminate" attiecībā uz to, ka arī heteropersonas var izjust pret sevi vērtu homofobiju. Un tad kas geju vīriešiem ir par dīvaino ziņkārību par biešu seksu? Pie tam, tieši ar mani runājot. Ar citām neesmu novērojusi. Bet atliek man palikt vienīgajai bietei pie galda ar gejiem, šis jautājums noteikti uzpeldēs. Nu lūk, tā.

Šorīt piegāju pie priekšnieka, lai pateiktu, ka weekendā būšu laukos, tāpēc var strādāšu no mājām pirmdien? Vai būs ballīte, viņš interesējās. Atbildēju, ka neverending! Viņš teica, labi, tad pirmdien strādā no mājām. FTW.

Tags: , , , ,
ninona @ 12:08: Iemetu A skaipā linku uz info par asa sižeta komēdiju, ko varētu brīvdienās noskatīties.
Un viņš man atbild: "čalis ir smuks :)".
Mans vīrs man cauri redz, viņš zina, ka man nevis asais sižets interesē, bet gan tā ietvaros redzamais spēcīgi veidotais galvenā aktiera torss :D
Nekas, puslīdz līdzsvaram tur ir arī viena seksī beibe, par ko A atbilstoši arī informēju.

gnidrologs @ 12:02: ragaiņi ar galvām
Tiem kuriem bērni vai varbūt tādi būs. Jūs sūtītu savējos bērnudārzā, kur uz sienām šādas bildes?saccharomyces @ 11:58: duh
praktiskas problēmas ir vieglāk atrisināt, nekā psiholoģiskas

bet diez vai tādēļ ir vērts apgādāties ar iluzorām praktiskām problēmām, ko risināt "pa priekšu", vai arī mēģināt psiholoģiskas problēmas pārdefinēt par praktiskām

klusais_okeans, posting in iztulko @ 11:49: Vai varētu būt kāds poētisko jēgu nezaudējošs vārda "Dievaine" ekvivalents angļu valodā?

ulvs @ 11:19: Nāciet uz Židrūna konci šovakar Liepājā, "Ideju bodē" . Es gan neticu, ka šeit kāds ir no tās puses. 

krishjaanis @ 11:04: Tomass Džefersons un Bendžamins Franklins uzbrūk atkal

Franklina sākotnējā piedāvātā versija ASV lielajam zīmogam/ģērbonim. Džefersonam frāze patikusi tik ļoti, ka iekļāvis savā personīgajā ģerbonī. Atskaņas rodamas arī Virdžīnijas ģērbonī: 


Attēlā Virtus uzkāpj tirānam. Virtus - tas pats grieķu aretē - krietnums, spēks, gods, drošsirdība, principā arī tikums utml. 


santech @ 11:02: Tā sajūta, kad vairs nezini, ko iesākt ar savu dzīvi.

Garastāvoklis:: depresija
krishjaanis @ 10:52: national reciprocity
(Nov. 30, 2015) A Washington state mother shot an alleged home invader to save her children.

(Dec. 8, 2015) A veteran confined to walker used a gun to stop home invasion.

(Dec. 9, 2015) Antioch, California, homeowner opened fire on two home invaders.

(Dec. 19, 2015) A 14-year-old shot and killed an intruder to save grandparents.

(Dec. 20, 2015) A man used a handgun in self-defense when confronted by an armed robber outside an Ohio mall. He killed the would-be robber, ending the attack.

(Dec. 26, 2015) A Good Samaritan witnessed domestic attack, pulled pistol, and held the man at gunpoint until police arrived.

(Dec. 27, 2015) A home invader put a gun to a woman’s neck in Memphis. The invader was shot and killed by the homeowner.

(Dec. 28, 2015) A Bucks County, Pennsylvania, resident shot an intruder who broke through the glass door on her apartment.

(Dec. 29, 2015) A home invader was shot and killed after a pregnant woman helped fight him off.

(Dec. 30, 2015) A pastor shot a man who attacked him inside the church.

(Dec. 30, 2015) A Texas fireworks stand owner used a gun to shoot and stop armed robbers.

(Jan. 9, 2016) Four armed robbers stormed a women’s gun store in Shawnee, Kansas, and the co-owner’s life was spared when her husband intervened by opening fire on the suspects.

(Jan. 10, 2016) A California homeowner survived an initial attack by a home invader, retrieved gun, and held the suspect at gunpoint until police arrived.

(Jan. 11, 2016) A man put a gun to a Papa John’s Pizza delivery woman’s head; she pulled her own gun and shot him in the face.

(Jan. 12, 2016) An armed robber in a Milwaukee barber shop was shot and killed by a patron with a concealed carry license/handgun.

(Jan. 13, 2016) An armed Taco Bell robber ordered would-be victim to drop his pants, but the victim pulled his gun instead and shot the robber dead

helvetica @ 10:49: If you change your mind, I'm the first in line
Cheer up! :D

ulvs @ 10:25: good citizen
Kasieris pirmo reizi mūžā izdeva 20 centus vairāk (nevis mazāk).
Es pagriezos atpakaļ un pateicu, ka viņš ir kļūdījies. Un atdevu veikalam piederošo (jo, saprotams, viņa dzīvē šis kases iztrūkums var izraisīt lielākas problēmas, nekā man guvumu).
Tikai ārā sapratu, ka šai īpašībai arī katram ir sava cena. Ja es būtu bomžalkāns, es būtu savācis tos 20 centus uzreiz. Ja būtu es, tad es būtu savācis, ja tur būtu, nezinu, man gribas ticēt, ka vismaz vairāki eiro. Pieci.

unpy @ 09:25: Par samodificēto.
Poll #20887 Cienīgi lēnīgais, durstīgi dzēlīgais un ģenētiski modificētais
Open to: All, results viewable to: All

Tavs viedoklis ir, ka

View Answers

no pārtikas ar ĢMO jāturas pa gabalu
16 (30.2%)

pārtika ar ĢMO ir nekaitīga
26 (49.1%)

pats muļķis
11 (20.8%)ninona @ 09:11: No gultas piecēlos, kad dzirdēju kaimiņu ar pašvaldības traktoriņu piebraucamo ceļu šķūrējam (cik labi, ka mūsmājā tāds kaimiņš dzīvo). Ievilku elpu, padomāju un saģērbusies devos norakt valni, kas piedzīts A mašīnai priekšā.
Izrādījās, ka kaimiņš bijis uzmanīgs - nekāda vaļņa nebija. Notīrīju ap mašīnu un durvjupriekšu. Vienīgi, kad P vedu uz dārziņu bija jau atkal 5cm uzsniguši, pēcpusdienā atkal jādodas rakt.
Priecīgu jums ziemu!

dooora @ 08:42: ikpārdienas rīta rituāls – iet uz Bieti ar vēl siltu, tikko izskalotu Absolūta pudeli pēc svaiga piena.
sniegotā laikā man tas vēl vairāk patīk. baltā pudele tad vairāk saplūst ar vidi, un cilvēkiem par to nav tik dikti jābrīnās. neticēsiet, bet daudzi laikabiedri piena pudeli manās rokās uzlūko, it kā es kosmonauta ķiveri būtu padusē pasitis vai nestu VEF rādiōaparātu ar izbīdītu antentu uz pleca.

zin @ 08:50: iz sab.trans. ainiņām
mēdz būt cilvēki, kuri sabiedriskajā aizņem savu blakusvietu ar dažādām mantām, vai vnk apsèžas priekšā tukšai vietai.
man parasti nesagādā problēmas pslūgt apsēsties tieši tajā vietā.
un parasti palaiž, cits gan uztaisa neapmierinàtu ģīmi, cits gadsimtu vàc savas pekales, daži pat pasmaida kā atvainodamies.
bet šādi man gadijās pirmo reizi :)
tante sāka skaļi pukstēt par to, vai tad autobusā citu vietu neesot. palaida, protams, bet nu cammon, tante.

dumshputns @ 00:25: Aizvakar redzēju Niku Keivu sapnī, kamerkoncertā, kur viņš/ mana zemapziņa signalizēja, ka guļu, nomainot uz skatuves gultā esošo aktrisi ar mani, un man sakot, ka es esmu gulošā meitene. Tas nelīdzēja, lucid dreaming neizdevās, es iepinos vairāk un vairāk sapnī.

Šovakar viņa 3D One More Time With Feeling, palūdzu Ben Whishaw un PJ Harvey pabīdīties par vienu vietu, lai varam visi apsēsties.
Filma skaista.

Powered by Sviesta Ciba