LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

24. Oktobris 2014

f_g @ 10:31: Лаванда, горная лаванда...
Tie, kas vakarā iedzer lavandas tēju, tie visu vakaru jūtas tik pūkaini, pūkaini un naktī tik saldi guļ! :)
Laikam būs šovakar jāiedzer vēl! :D

BT63Qp4IMAAFCeV large

Tags: , ,
f_g @ 10:31: Garfield
garfield

Tags:
_re_ @ 10:27: es priecājos par jūsu saulaino prieku tur, ārā, biedri.
bet man taču arī, ļoti patīk, ka rīta pusē istabu gaismas izskatās ieslēgtas, tomēr ne, tikai saules iežilbinātas.

citronz @ 10:17: Šorīt drusku stilbi sala, braucot uz darbu, prasās kaut kādu windstopperi. Naudu žēl.

Rīt jāskrien Siguldas kalnu maratons. It kā mazā distance (15km), bet tā esot pielīdzināma vismaz asfalta pusmaratonam. Mhm... Gandrīz divas nedēļas neesmu skrējusi dēļ slimošanas, galīgi neesmu formā. Mazliet bail. Bet kontrollaiks 7 stundas, tā kā, ja nevarēšu paskriet, būs rudenīgs pārgājiens :)

Tags: ,
nomirusi, posting in n_komentari @ 10:22: Lol. Prõtams, tie bija merkantili apsvērumi. Tas, ka tu tīšām čakarē smadzenes, ir nenozīmīgi.

ld @ 09:18: Aizvedu Annu uz b/d. Nekādu drāmu, viņa ar prieku palika pie Klaudijas un ziņkārīgi ķīķerēja, ko Vikija ar citiem bērniem dziedāja. Kopš pāris nedēļām viņai ir liela interese par visādām pirkstiņspēlēm. Es zinu gan tikai putriņas vārīšanu, badīgo kazu un zeķu adīšanu vilkam. Pēdējais Annao vēl par grūtu. Ja viņa nevar izdarīt līdz, tad negrib arī skatīties.
Lidmašīnā sastapām vecu vācu kundzi, kas Annas uzmanību pievērsa ar ļoti vienkāršu dziesmiņu.

Nu jā, vispār par to es negribēju rakstīt! Bet gan par to, ka man tagad ir brīvs!!! Kādas 5h tikai man! No iespēju bagātības nezinu ko pasākt. Jau biju pie itāļa, kur padzēru kafiju piekožot mandeļu-marcipāna smalkmaizīti. Tagad gribēju vest orhidejas pārstādīt, bet pamanīju, ka divām jau ir jaunie dzinumi! Kārtot S saliktās kaudzes negribu. Laikam sakārtošu bildes, pasūtīšu no gaisa bildētās skolas bildes zinātnes naktij un gludināšu vārda uzlīmes mazajam bērnam. Suņa darbs, bet viss, kas nav aprakstīts mēdz pazust :(

lord @ 09:54: par mākslu
kādreiz lielākajai daļai nejaušo vai apzināto skatītāju manas bildes bija vienaldzīgas, ja bija komentāri, mani lamāja par morbīdumu... pēdējā laikā viedokļi sāk parādīties arvien biežāk un samērā bieži sanāk saņemt pārmetumus par tēmu "kur tad šeit māksla", "tie jau astoņdesmitie", un bla bla bla ar domu, ka tas, ko es daru nav māksla, un izskatās, ka daudziem šis jautājums patiešām ir dikti svarīgs un sāp... ar to, ka es piekrītu, ka tā nav māksla nepietiek, man bez maz ir jāapsola, ka es nekad tā vairāk nedarīšu - pārdošu fotoaparātus un ja arī vēl nākotnē domāšu par kādu hobiju, tad labāk, lai tas būtu saistīts ar makšķerēšanu vai pastmarku vākšanu... interesanti ir tas, ka cilvēki, kuriem parasti ir svarīgs "mākslas" jautājums parasti ir kaut kādā veidā ar mākslu saistīti - ne vienmēr tie ir mākslinieki, tie var būt arī mākslas preču pārdevēji vai vizuālās mākslas skolotāji.... no vienas puses man vienmēr ir licies dīvaini, ka naturālistiskas ainavas ir māksla un ir mūsdienīga un tas ko es daru ir nemāksla un astoņdesmitie, man jau domāt, ka reālisms ir 19. gadsimts, bet ok, es jau arī fotogrāfijā vietām sāku nolaisties līdz 19. gadsimtam, tāpēc no savas puses nekritizētu... ja šie te mākslinieki jūtas moderni un viņiem šķiet, ka viņi rada mākslu, tad jau jāstrādā laikmetīgos žanros, ar laikmetīgiem materiāliem, bet nē - gleznojam ceriņus un jūru saulrietā un lamājamies par to, ka kaila meitene mežā ir 80-tie gadi un nemāksla...

kad šiem cilvēkiem lūdzu parādīt fotogrāfiju, kas ir māksla, man rāda tos pašus astoņdesmitos gadus vai atsevišķus mūsdienu fotoprojektus, daļu no kuriem es neuztveru kā mākslu nu necik necik... no vienas puses fotogrāfija vispār nevar būt māksla, no otras puses, mūsdienās par mākslu vispār ir smieklīgi runāt, māksla jau sen ir pārgājusi no estētisko vērtību nesēja uz līdzekli, ar kuru tiek paustas attieksmes, veidots dialogs, mūsdienās māksla cilvēkiem liek domāt un runāt (no "liek runāt" aspekta sanāk, ka arī tas, ko es daru, ir māksla, ja jau ļaudis lamājas :D).... un par tiem astoņdesmitajiem runājot, ja šodien kāds vēlas būt moderns, es drīzāk ieteiktu mest mākslu pie malas, tā ir novecojusi disciplīna, un sākt, teiksim, programmēt... tas būs moderni un mūsdienīgi...

izlēju žulti un tā arī nesapratu par ko uzrakstīju :D

Tags:
missalise @ 09:47: Starp citu, šonedēļ piekopoju tādu praksi, ko ieteica viena dziedniece, pie kuras biju aizgājusi - vakaros apleju vienu ēdamkaroti linsēklu ar glāzi silta (ne karsta) vārīta ūdens. Un no rīta izēdu. Nezinu, vai tikai no šī - bet ir sajūta, ka enerģijas un vēlmes darboties ir kļuvis vairāk. Un veselīgi kuņģim (kas manā gadījumā bija svarīgi). Protams, vairāk piedomāju pie tā, lai ēstu mazāk ar e-vielām piebāztus produktus.

kautskis @ 09:54: To prieku!
Cik skaists laiks šodien un vakar patrāpījies! Ej no rīta uz darbu, vakarā no viņa, un dvēsele gavilē.

Man riebjas lielpilsētas, un, lai kā jūs ar sprauslātu, phe, kas ta nu tā par lielpilsētu — Rīga tomēr ir lielpilsēta. Es Rīgā dzīvoju tikai un vienīgi naudas dēļ, ja man te nebūtu jāstrādā, es te nedzīvotu (un kad man te nebija jāstrādā, es te nedzīvoju). Esat redzējuši Koyaanisqatsi? Ja neesat, noskatieties, tur ir lieliski pastāstīts, kāpēc man nepatīk lielpilsētas. Vispār tāpat noskatieties, brīnišķīga filma. Dzīve lielpilsētā ir dzīve ārpus līdzsvara, dzīve, kas pieprasa citu dzīves veidu. Viņā ir šausmīgi maz tādu lietu, kas atgādina, ka mēs vispār esam dabas sastāvdaļa — un tā mēs varam aizdomāties līdz tādām muļķībām, ka mēs spējam pakļaut dabu vai (kas īpaši uzjautrina) ka mums jāglābj Māte Zeme. Mums Māte Zeme nav jāglābj, zemei viss būs bumbās, mums jārūpējas, lai mēs uz viņas varētu dzīvot. Ja mēs esam pieraduši, ka visām dabas īpatnībām vienīgā atbilde ir — nolīdzināt, normālizēt, kondicionēt, pielāgot savam standartam, — tad mums var rasties tāds muļķīgs priekšstats, ka mēs tā varēsim mūžam. Ne vella, dārgie draugi, tas (kā mēs, finansisti, sakām, ha) svārstību koridors, kuŗā mēs varam lietas pabīdīt, ir gauži niecīgs. Protams, tajā koridorā mēs varam darboties un to arī vajag, bet nevajag sadomāties, ka viņš ir bezgala plašs.

Lūk, un tieši tādēļ šis laiks ir tik burvīgs! Šāds negaidīts aukstums atgādina, ka arī Rīga ir uz zemes, nevis kaut kādā mākslīgā mikrokosmā. Ja tu izej no mājas, aiztusnies līdz mašīnai, pusstundu nosēdi korķī (jo visi pārējie arī šādā laikā brauc ar mašīnām) un pēc tam aizvelies no mašīnas līdz darbam, tev tiešām šķiet, ka ir bezgala auksts. Bet tad, ja tu ej ar kājām, jau pēc kāda pusotra kilometra paliek pat ļoti silts, tu vari priecāties par saulaino laiku, sajust patīkami nekondicionētu gaisu uz savas sejas un, ja tā ir piektdiena, berzēt rokas priecīgā priekšnojautā, ka jau rīt tevi atkal sveiks meži, purvi, Gaujmala un piecdesmit zaļā nokrāsas.

zin @ 09:42: dienas ziņa

nez_kas @ 09:29: Ja vien šo būtu tik viegli ievērot...Tags:
grizzly_bear @ 09:18: ārā -4, mums joprojām nav apkures.

likvidet @ 08:59: svaigi
kopš pēdējās reizes kad šeit ierakstīju man liekas šeit viss smako, bet šodien tik dzestrs jauns gaiss ārā ka tomēr pavēru lai ienāk

heishy @ 08:52: Solar Eclipse 23.10.14
Born in your tiny prison cell
A million times smaller than you are
One single drop and you're risen up
Afraid of the dark

You crack up through the pavement,
In super, super slow-motion
Though your back is gently breaking
You reach for the light

We can see everything
We can hear everything

Weakness is not your weakness

You are what you grow into
You're not what you were

Mūzika: John Gomm - passionflower
kaukau @ 08:50: es jau tagad zinu, ka svētdienas vakarā man vajadzēs vēl vienu dienu, kad atpūsties siltumā. sēdēt mājās pidžamā un dzert kakao, ieritināties azotē zem segas, nevis vienai guļammaisā nekurienes vidū. bet laikam jau reizēm vajag gan to, gan to.

heishy @ 08:43: nelaist visu caur katru nervu šūnu, kas tev ir
The ultimate breakdown ? or maybe even a breakthrough .. Solar eclipse. Nezinu. Bet ir labi, ka tādos brīžos, dienās ..kāds ir blakus.
Rīt būs jauna diena - labāka.

santech @ 08:39: Šķiet, ka atkal sanāca ziepes. Laikam iedevu kurjeram nepareizo telefoan nr. Tā ir, ka slinko un pasūta pa telefonu. Un tā visa dēļ pēdējo stundu pirms modinātāja nevarēju aizmigt.

chaika @ 08:25:

labrīt |phonefoto

Tags: , ,
quasi @ 08:19: idiotisms tie alkoholiskie vakari pie datora :D

ninona @ 08:02: Programmatūras izstrādātāji ar datorražotājiem uz vienu roku!
Nu, kāāāpēc mans purms 7 gadiem pirktais kompis tāāā bremzē kā tie, kas dažās iestādēs bija pirms 20 gadiem?
(Jūs atceraties savu pirmo izmēģināto datoru? Un pirmo datoru, kas jums bija mājās?)

Pirms 10 gadiem 256MB RAM bija labi, bet tagad ar gigabaitu nepavelk un arī 2 ir "nu tā..."

Mani tracina apziņa, ka jāpērk jauns dators, jo 7g.v. ieguldīt naudu nav vērts. Piem., A krutais Dell maķenīt jaunāks un jau agonē.

heishy @ 07:08: atkal sapnī bēguļoju no viesuļiem


khosmos @ 03:06: 6,66 %
Jau vēstīts, ka 12.Saeimas vēlēšanās, kas notika 4.oktobrī, «Saskaņa» ieguvusi 23% balsu, «Vienotība» - 21,87%, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) - 19,53%, Nacionālā apvienība (NA) - 16,61% balsu, «No sirds Latvijai» - 6,85% bet Latvijas Reģionu apvienība (LRA) - 6,66% balsu.

Garastāvoklis:: (h) (h) (h)
Mūzika: Zombie Ritual
Tags: , , ,
usne @ 02:03: Aizraujoša nedēļa!

sw, posting in iztulko @ 01:23: Cibiņi, kādam nav pazīstams kāds tulkošanas tirgus insaideris no aģentūru puses, kurš varētu (un būtu ar mieru) man apskaidrot, kā veidojas tulkotāju darba samaksa, kādi faktori to visvairāk ietekmē LV reģistrēto aģentūru gadījumā un kāpēc tā ir tāda, kāda ir? Doma ir nevis "nolikt", bet saprast. Akadēmiskām vajadzībām cepu augšā biznesa plānu, kuru nav nolūka īstenot, tāpēc konkurences nebūs, tomēr labprāt tajā izmantotu nozarē pamatotu argumentāciju. Varētu kaut kur kopā papusdienot, aprunāties, un es uzsauktu pusdienas :)

silentwings.ciba pie gmail.com

traffico @ 00:22: Sanāca tāda un giorno all'italiana- espresso, pusdienās pica, vakariņās pasta, tagad skrubinu gorgonzola, vēl bija vermuts...

tikko_pamodos @ 23:51: kāpēc nevajag lasīt ziņu komentārus
Ja kādam izdodas tā viegli, pa virsu, lai. Nekad neesmu to mācējusi un arī šobrīd iestiegu pie ziņām par Krieviju, uz kurām mani draugi liek atsauces visās malās. Vabūt viņiem izdodas tā viegli, izlasīt, pašausmināties, pasmieties, asprātīgi pakomentēt, pēc tam uz papēža apgriezties un domas jau citā virzienā. Es tā nemāku, es lasu un man ir bail. Nevis tā mazliet, bet ļoti bail, jo es nezinu, kā rīkoties, ja turpināsies skolas vēstures stundās iepazītie scenāriju koveri mūsdienu versijā. Jo vēsture neatkārtojas, jā, bet cilvēku nežēlība gan un visvairāk bail par to, ka es varētu izrādīties nežēlīgo pusē. No tiem, kas nodod. Viegli domāt par ideāliem neitrālos apstākļos, kad kruasāni brokastīs un svaigas mellenes veikalā, kad iegribas. Kad dažbrīd vakari pēc darba dienas tik harmoniski kā krāsainos seriālos vai žurnālā Deko. Kad neviens neprasa nodot, kad mīļie drošībā un regulārā alga nav atkarīga no nostučīto kolēģu skaita. Man ir bail, ka es izvēlētos sadarboties, viltīgi pakļautos apstākļiem, uzvilktu prātā to ādas mēteli un vēl nagulaku pieskaņotu, lai izdzīvotu. Man ir ļoti bail kļūt par kara paaudzi, kuras pilsētā tu jebkurā brīdī vari kļūt par nepareizo vai mirušo.

blond @ 00:02:

23. Oktobris 2014

scorpse @ 23:54: dark wossnames
Tas Dark Places gabals ir viens tumšs, tumšs lasāmais. Ārā auksts un tumšs, vilcienos drūmi un elektriskās gaismas spiedīgi, bet es lasīju un lasīju, līdz izlasīju to grāmatu trijos piegājienos, jo citādi tomēr par traku bija. [Man, starp citu, mājās saka, ka tad, kad es lasu visādas drūmas grāmatas, piemēram, Trešā reiha vēsturi vai ko tādu, es pati kļūstu par briesmoni, ak es viegli iespaidojamā dvēsle. Bet es taču nevaru visu laiku lasīt tikai krinolīna kleitu lubenes, tas tomēr maitā galvu.]
Nu, jā, Dark Places, tātad, liku nost un pa starpām lasīju Pračetu. Kādus divus vilcienus un vienu tramvaju palasu Dark Places [un vispār, jā, es lasu visos sabiedriskos transportos, citādi es jūtos fiziski slikti, tiešām], tad izlasu vienu gab. Pračetu, tad atkal kādu dienu dārkpleisu, tad atkal Pračetu. Bet pie laba gala tas nevarēja novest, vai ne, un es sajaucu Pračetam secību!! [krīt lustra uz galvas] Viena no izlasītajām grāmatām bija tāda, kas man bija jālasa pēdējāk, sasodīta būšana. Bet tas nozīmē, ka Pračeta grāmatas man ir kļuvušas par tādu kā comfort reading. Senāk tas bija Vinnijs Pūks, ko es pagrābu no Sprīdīšu plaukta, kad biju salasījusies Kūnca šausmenes par prusaku pilniem pagrabiem.
Gone Girl noteikti ir, hmm, vieglāka, pieejamāka, bet Dark Places ir, wossname, tiešām vienkārši tumša, lejupvelkoša, vietām mēs-zinām-kā-tas-ir nožēlojami tuva.

kaukau @ 23:39: ja šodiena iesākās baigi labi, ar reālu apsveikumu, ko sazīmēja (un pantiņu sadzejoja) abi divatā, sarkanbaltsarkano latviešu zīmīšu bufu dāvanā un vispār daudz foršu emociju, tad pa dienu noķēru stresiņu, jo neko atkal nesaprotu... un gandrīz aizbraucu mājās kurnēt par netaisnībām. saņēmos, man pat atveda peldbrilles, un devos nezināmajā a.k.a. savā pirmajā peldēšanas treniņā (izņemot to vienu test režīmā ar ironman.lv). nereāli. 45min, un ūdens aizskalo un ar hloru izdezinficē visas figņas, kas nāk prātā un krājas viena virs otras. priecīga. un brīvdienas atkal būs mežā :)

quasi @ 23:37: man viens pazīstams reiz teica, ka esot ar savām kolēģēm izčamdījies un ar dažām arī nogrūdies.

viņš zina sīkret kraš, bet nezina ka viņa ir mana sīkret kraš. kolēģe.

jautājums.

es to izdarīšu tikai tad, ja būs, teiksim 2/3 vai 4/3 "par" = jā, un balsotāju skaits būs vismaz 2/3 vai 3/4 no maniem cibas draugiem vai skeotājiem. kā Satversmē, lai varētu grozīt Latvijas konstitūciju.

Poll #20192 Vai man vajadzētu nogrūsties ar sīkret kraš?
Open to: All, results viewable to: All

Vai man vajadzētu nogrūsties ar sīkret kraš?

View Answers


3 (100.0%)


0 (0.0%)

Tikai kādreiz uzgrūzties viņas dibenam vai cicim
0 (0.0%)bozena @ 23:19: aprēķini
Skolu jaunatne fizikas mājasdarbā jo viegli aprēķināja, ka Zēns (kaut kāds, mēs viņu nepazīstam, ja), braucot ar ragutiņām no kalna, tā lejasdaļā sasniedz ātrumu 80 m/ s.
Man kā cilvēkam ar pieredzi likās, ka kaut kas te neštimm, tālabad es arī nolēmu parēķināt un aplēsu, ka, pirms šis Turbozēns kalna lejā apstājās, viņa kamanas sabremzējā ar 120 m/s2 dižu paātrinājumu (palēninājumu).

Mūzika: Speed (ir tak kādam tāda dziesma)
krii @ 23:09: Ienācu mājās, gaidu, kad atkusīs seja.

miss_sixty, posting in vajag @ 23:01: Grāmata "Tantra: sievišķā vara"
Labvakar!

Vajag Andrē van Līzbeta grāmatu "Tantra: sievišķā vara".
Varbūt kādam ir, vairs nav vajadzīga un būtu gatavs atdot/iemainīt/pārdot par simbolisku summu?


Paldies!

never_know @ 22:45: Šodien indiešiem Diwali, festival of lights. Jau stundas 4 bliež no visām pusēm uguņošanu, tikko arī zem mana loga un izskatās, ka lielais vairums tajā ir ieguldījuši diezgan nopietnus līdzekļus. Lai gan kolēģe stāstīja, ka viņiem tas esot ļoti svarīgi uztaisīt pēc iespējas krutāku un lielāku uguņošanu, aicināja arī mani ciemos, jo viņi katra ģimene atzīmē savās mājās un, lai vairak tautas, neatliek nekas cits kā vien aicināt ciemos savus baltos draugos. Tieši tā man arī paskaidroja.

qgmr101 @ 22:47: organizācijas (patiesā) hierarhija


Garastāvoklis:: sleepy
Tags: , , ,
grizzly_bear @ 22:44: konceptalbums par heroīna atkarību 'wrong side of the spoon'

putnupr @ 22:41: pagājušajā nedēļā nodzīvojos pa Barselonu +25 grādos vismaz, tagad grūti būt aukstā rudenī, lai gan patikt patīk.
atkal parastais ritms.

mes @ 20:41: Nakts bija drrrrrausmīga. Vispār negulēju. Mazajai par daudz ar ciemiņiem. Bet tā jau gan vakar, gan šodien pa tiesas namu 5h +4h ceļā visu cieņu, ne pīkstiena. Nu tikai pašā atbildīgākajā brīdī šodien sāka raudāt. Nācās uz maiņām. Un īsi pirms iebraukšanas pilsētā.

Redzēs kā būs nakts. Atkal gan jau traka, nedomāju, ka visi tie cilvēki, trokšņi, telpas.. paliks bez sekām. Nebija jau variantu. Negribējās jau ņemt līdzi.

Nu redzēs. Bet nu touching dr dara brīnumus. Necerēju, ka tā baigi palīdzēs.

Un ciemiņi nogurdina. ĻOTI.

Tags:
hesse @ 20:30: Feels like 90's
Turpinot manu nepatiku pret visu moderno, no Gnome 3/Shell pārgāju uz Xfce. Jūtos daudz labāk. Ja man būtu planšete, tad jau Gnome 3 būtu ok, bet uz darba datora man apnika visa tā staipīšanās un slīdēšana.

huinja @ 20:50:

pepija @ 21:56: lauku ainiņas
kas par zvaigznēm ārā !!! (ar lielajiem burtiem, nudien) tikai tas nejēdzīgais temperatūrs, tas gan mokošs

chimera @ 21:51: feisbuks rekomendē man apmeklēt dažādu draudžu saietus, juglas kaut kādas tur skolas skolotāju/skolēnu vakaru, kā arī svingeru kluba grupņiku (gang bang!).

zirka @ 21:47: jūtu viscaur, kā mani uzlādē skaidras debesis, caurspīdīgs gaiss un saules gaisma, štrunts ar tiem mīnusiem

Tags:
lidaka @ 14:44: Ieprieksheejais priekshnieks gribot mani atpakalj. Bet diez vai laidiis.

Tags:
vilibaldis @ 21:40: mazkaķis un co
Visu vasaru kaķu starpā valdīja diezgan izteikts konflikts - pagalms par šauru, pārtika izsniegta nepareizā secībā utt. Aukstums pāris dienu laikā abus kaķus saliedējis vienotā komandā, loga bungāšana, lai tiktu atpakaļ mājā, notiek sinhroni un pēc vienotas metodikas, pārtikas izdīkšana arī.

planeeta @ 21:37: Bērns uztaisījis savu pirmo animācijas filmiņu. Sūta pa skaipu
Tikai 4,41 Gb

yoko @ 21:37: sadaliet man, lūdzu, reizinātājos,
pasniedziet ar citronu un ledu

ld @ 20:15: Nupat risināju iedomu dialogu ar kādu sev netīkamu personu un pateicu viņam teikumu, kas man pašai jāatceras:
Nav liela māksla nopelnīt tūkstoti, ja starta kapitāls ir divi tūkstoši. Ir jāmāk vinnēt ar tām kārtīm, kas iedalītas!

Jā, fatāliste manī atkal pamodusies un visur saskatu cēloņus un sekas un jēgu.

ld @ 20:03: Šorīt atskanēja 2 bļāvieni:
M: Mammū-ū! Man nav mazo biksīšu!
L: man nav nevienas zeķes!!!

Kā uz burvju mājienu izcēlu no vakar mazgātās vešas trūkstošos atribūtus un pie sevis nodomāju, cik interesanti, ka tikai tagad ir kaut kas aptrūcies...

Anni atstāju vēl šodien mājās. Visu rītu viņa nogulēja, tad devāmies šopingā - meklējām rudens zābaciņus, kas nav gumijnieki.

Vakars ar izdevās jauks. Es smējos par S nesmieklīgajiem jokiem, bet Maksis spēlēja ar Annu paslēpes. Ļoti radoši! Toties Līna aizgāja uz veikalu pēc piena un kolas. Pirms gulēt iešanas vēl visi mielojāmies ar šokopudiņu un vaniļas mērci.

grizzly_bear @ 20:46: Mečislavs Veinbergs, Ervins Šulhofs.
piezīmēju, lai pats neaizmirstu.

Powered by Sviesta Ciba