LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

29. Novembris 2015

kakjux @ 00:45: Randiņošana ir kļuvusi par izklaidi. Kaut kā parasti neradu "otrā randiņa materiāla" iespaidu. Bet visiem cibā zināms, ka afēras ir mana specialitāte. Anyway. Šovakara randiņš likās dikti jauks. Vienbrīd vēroju viņas lūpas un apsvēru domu iztēloties viņu kailu. Bet nu savācos. Nevaru viņai ātrumā cibvārdu izdomāt. Ā, viņa ir no polijas. Un es tikai tagad braucu mājās. Rīt jāstrādā.

Tags: , , ,
inese_tk @ 00:23: rudens
lai beidzot tiktu līdz Indijas atskaitei (un ieviestu arī kaut kādu kārtību uz desktopa), jūsu uzmanībai piedāvāju rudens ilustrācijas no pirms un pēc Indijas periodiem.

ilustrētais rudens )

Mūzika: Jānis Krūzītis
Tags:
po @ 00:25:Tags: , ,

28. Novembris 2015

inese_tk @ 23:57: fundametālists

Tags:
inese_tk @ 23:50: labāk būt bailīgam, nekā gļēvam

Mūzika: Jānis Krūzītis - Atmiņu Lietus
Tags:
putnupr @ 23:30: Rīt brauksim skatīties zelta rudeni, jo uz Siguldu

shiry @ 23:12: Un ir tikai ceturtā diena, bet es jau esmu izdzērusi vairāk kafijas, nekā pa visu iepriekšējo dzīvi kopā ņemot. Te vienkārši nav dzeramas tējas. Nekur. Fucking savages, nu, kā citādi lai to nosauc.

Bet toties, izejot pa durvīm, ir šitā.

nrk @ 22:50: Lasāmlampa
Es pat nesaprotu, kāpēc es nelasu vairāk? Kad ielasos, tik ļoti patīk, un gandarījums, un omulība. Bet tad noliec to grāmatu blakus gultai un paiet mēneši, un neesmu atvērusi. Kas tas par slinkumu? Kā sevi motivēt? Noteikti tas arī ir jau kaut kur izpētīts fenomens ar visiem secinājumiem...

nrk @ 22:34: Bendžijs
Beidzot pabeidzu lasīt Benji Knewman pirmo daļu, ko nočiepu vasarā, atstātu skolas garderobē. Pirmdien nolikšu vietā.
Par lasīšanas ieradumu uz poda, double income toddler twins fenomenu, mūziku un valodu, arī seksuālo Jāzepu. Mīļais caunītes stāsts.
Gribētu sev tā Stevie Gee plakātu uz sienas. Dance like you dont need money.
Toties kā tukša muca izlikās saruna ar Flēru par viņas Nepālas braucieniem zīmēt tankas - aizraušanās, protams, savdabīga, bet ko no tā paņemt?..
Bet nu pirkt to Bendžiju neradās iekāriens. Cerams, varēs vēl kaut kur nočiept.

virginia_rabbit @ 22:39: life
ziņas, ziņas, šampūni, šampūni, slikta filma un jāiet gulēt.

punkts @ 22:25: ielikšu sev piecinieku. tik daudz punkti pieminēti, ka varētu padomāt, kodekss sanāk. sakodiens labs, skatiens skaidrs. sāk aptaukoties aiz spalvām, bet tas no viedās mānijas, kas vada savas dienas atejas vēstniecībā par cehu strādā solhoznieks, bet maizi ber ar traku steigu, ka nesagrūst tas, kurš grūdējs vislielākais, tas, kuram spalva visvieglākā, paspēs pa durvīm ar galvu pa priekšu ar rokām kabatās ar nāsi pa trosi noturi rumuli, vai tas bija tas, vai slengs bija cits, tauta to sajūt, ja vien tā nav mānija. ja visa šī nācija nav no vienas piltuves paņemta, es jums radio pārraidē pastāstīt gribētu par kādu neredzētu tarkovska filmu, kuras gaitā atgadās tā, ka nevar pat runāt, ja mute nav atmatā. ja runāt tu vari, tas nozīmē - klusē. ja runa ir māksla, tad kabatas pusē ir ielidot vējā, pastiepties pēc filmiņas un dublēt atmuguriski vai arī salto stilā varbūt tu gribētu runāt pilī? vai tu gribētu pīli silē. ja tu rastu savu stāju šajā pasaulē, tu noteikti to gribētu aizmirst, lai citi cilvēki neielaužas tavā uzmanības laukā ar savu būtisko ārpātu nekontrolētu spītību un ilksts, kas velk uz savu pusi, noteikti uzvilks ozolā, ja tam būs it serviss kaut viens no iecerētā tas pazudīs žalūzijās un staipīs saviem garajiem pirkstiem visu, kas nekustās kaut vai sālstabiņš būtu sērkokiem kasti atņēmis un nogrimis jūrā pēc oreola sarkans, bet roku locītavās gatavais prātiņš ir lejā pa lenti laidis sev priekšu uz iekšu vien nāci tu iekšā pa durvīm kā sālītie āboli redeles skaita ar mušām un pelēm pa pērlēm un rasu nāk jau tas gadskaitlis sirpi kas rīvē pret redeļu žogu ar atomkara spožu pogu sālstabs ir sācis rīvēt rokas detonēt molbertus un sacīkšu zirgus ar gariem šļauku galiem savērpis dzijas kamolu no vienas pasaulītes, kas nemaz negrib zināt, kurai nemaz nevajag.

punkts @ 22:12: vijole, akordeons, cepšanas un vārīšanas skaņa. kāpēc mūs vēl nav iekarojuši inbox? es ticēju velnam, bet tas izskatās ir pašapmāns. tur jau drīzāk kaut kāda zemapziņa uzbruks savā uzglūnošajā dabā, kad neskaties platām acīm uz ceļu, bet izdomā veltīt kādu savu laiku pašsajūtai. tā fiziskā vazāšanās sāk apnikot, bet ne stilot. šodien pie jūras kaijas bija divdesmit rūtiņas, bet iekāpa kuģī kāds kungs pa taisno no viļņiem, jo viņam vajadzēja kabatslakatus un sēra figūras, jo viņš bija ģēniju ķēniņš, kurš sacer šūpuļdziesmu jēzum, kā to deklamēja mārīte no senās romas. es viņam ķēdītē iesēju to mutautu, un viņš uz diviem riteņiem sāka griezties apkārt un apkārt, kamēr nokreņķējās līdz kliņķim, kad viņam vēl tā fiziskā ekselence bijusi tik tīra, kad ciešanas nevis attīra, bet saāmuro caur visu to gaļu es redzu lidmašīnas, kas ir vadāmas acis, kas ar ābolu ķerrām ved un dala tās acis visām aubēm, kas galvā grib kaut ko prātīgu, kā rēgu, kuram vajadzētu uzcepties zupai pa virsu, bet viņš tikai naikī, naikī. es viņam tai acī ielēju vienu pusābolu, un tad viņš man pastāstīja ērmotu sāgu, par sniega zābakiem, kuriem pie kurbuļa ir piena sēne, un ja to berzē ar porcelāna snīpi, tajā izveidojas ogļskābā gāze, kuras piedevas izvēlēsies mūsu nākamais viesis? vai tās būs pātagas par piecdesmit santīmiem gabalā vai arī bumbieru krūšu galus, kas ēdot atdalās no augslējām un paķerot pa zaram aiz loga tāds putenis, ka puto lūpas, atceroties sauriešus, pa kuru garo un taisno ielu piecpadsmitsantīmnieks ripoja ar tanka gribu un klepu kā piedevu rosolam izraudzījās stīgu instrumentālists emka jeb svētais mičulis, kuram tēvs spēlēja kopjūteru, bet mamma mācīja matemātiku jeb spēlēja matemātiku un mācījās dejot tautiskās devas. te tev bija tauriņš, prieve un atskaite namsaimniekam, kā tu iztērē savu bruģī izmazgāto galvu, savu nācereju, ko tu tur vispār raudi.

virginia_rabbit @ 21:51: mobilo ierīču kaķsargs


romija, posting in n_komentari @ 21:37: narkomāni - kroplīši?

neraate @ 21:22: šitie kapeiku pisēji mani ir noveduši līdz ārprātam, gārgšanai un necenzētiem vārdiem. pirms desmit dienām uzlika slēdzamas durvis, jo kodu durvis tāpat stāvēja nahuj vaļā un šodien man zvana, ka netiek iekšā, jo 'pilsēta ir aizslēgta un atslēga ir nolauzta'. ne ka normālu slēdzeni uzlikt

nulle, posting in n_komentari @ 21:03: :)

lux_y @ 20:33: small talk
Un sūda small talk man nepadodas nemaz.

po @ 20:28:

Tags: , , , ,
lux_y @ 20:15: endomondo
1450 km nostaigāti šogad meža pastaigās. Vēl mēnesis staigāšanas.

lux_y @ 19:40: rakstīt introverts nemīž nemaz
Savas nespējas runāt publikas priekšā esmu sev diagnosticējusi vairākas kaites, piemēram, autismu vieglā formā ar nedaudz šizofrēnisku pieskaņu. Esmu vainojusi nenormālo audzināšanu par iebiedētu paraugteicamnieku bērnu, kurš katru reizi nosvīda pirms labdien pateikšanas vai sava vārda nosaukšanas.
Neviena no šīm kaitēm gan nav traucējusi rakstīt. Esmu rakstījusi tādas stulbumus kā dzejoļus padsmit gadu vecumā, kurus parakstīju kā Lība Ketlere. Tad man bija tik neglīts rokraksts kā ar dibenu rakstītu. Drusku vēlāk es izlēmu, ka man būs cits rokraksts. Un sāku rakstīt kaut ko līdzīgu Tahoma. Joprojām rakstu un joprojām pa brīdim kāds apbrīno. Skolas sacerējumi bija mans prieks ar 10/10 vērtējumu. Un bija ārpusskolas rakstījumi, ar kuriem daudz sūdīgāk sanāca - sākumā papīra vēstules, kuras izlasīja nepareizie adresāti, kuri daļu introverta izfantazējumu noturēja par īstenību, mamma, kura rakājas pa manām mantām, meklējot nezinko, mamma, kura atplēsa man vai māsai atsūtītas vēstules. Atceros, ka bērnības bērnu laikrakstos bija sludinājumi, kur varēja kļūt par vēstuļu draugu. Regulāri rakstīju vēstules nepazīstamiem cilvēkiem, tagad pat aptuveni nespēju iztēloties, kas tieši bija rakstīts tajās vēstulēs. Dažreiz mamma izprašņāja par vēstuļu draugiem un teica, ka nevajag sarakstīties ar tādiem, kuriem ir tikai viens vecāks. Tie, kas auga nepilnā ģimenē, jau uzreiz tika ieklasificēti pie nelabvēlīgiem. Bļe. Viens no maniem vidusskolas laika puišiem rakstīja dienasgrāmatu, kurā detalizēti aprakstīja katru dienu glītā tantes rokrakstā. Dienasgrāmatu es neesmu rakstījusi. Bet esmu aprakstījusi tik daudz papīru stulbās vēstulēs, kas stulbo saņēmēju dēļ nokļuvušas pilnīgu nepareizu lasītāju rokās.
1995.gadā kā introvertam atklājās ideālā interneta pasaule - sākumā ar, hmm, kā to sauca, vēstkopām, tad ar čatiem. Kļūšana par advancētu mirca lietotāju. pat sapņus sāku redzēt zilās, zaļās un sarkanās rindiņās. Un, pateicoties internetam, mainījās pilnīgi viss.

lux_y @ 19:06: introvertais nomīzējs
Tik ļoti sūdā liekas, ja bez trīsdesmit dienām četrdesmit gadus vecs cilvēks mīž uzstāties publikas priekšā. Tieši tāpat kā pamatskolā, vidusskolā, augstskolā un visos darbos, kuros sanācis pastrādāties. Nav jau tā, ka nebūtu izgājusi priekšā un, balsij un galvai trīcot, norunājusi tekstu. Bez atmiņām par publikas priekšā pavadīto brīdi. Ar stresu, kurš robežojas ar panikas lēkmēm. Apsverot un izvērtējot, kas būtu ļaunāk - salauzt kāju, lai nebūtu jāuzstājas, sasist mašīnu un pateikt, ka cietu avārijā, izlikties par neārstējami slimu, dabūt ārsta izziņu ar publiskas runāšanas aizliegumu. Jau doma vien par runāšanu cilvēku priekšā neļauj ēst, dzert, gulēt, liek pīpēt cigareti pēc cigaretes. Vidusskolā varēju atļauties starp ļoti sekmīgajām atzīmēm dabūt pa vieniniekam par nerunāšanu, augstskolās kaut kā izdevās sarunāt rakstu darbus runāšanas vietā vai grupu darbā būt rakstītājam. Pirms vairākiem gadiem kādā no darbā vietām tika dots uzdevums uzstāties ārzemēs konferencē, runājot ne cilvēku valodā. Akdiees, biju gatava izdzert visas pretsāpju un jebkuras citas tabletes. Pēc katras izdarītās runāšanas nekad nav atvieglojums, prieks vai gandarījums, ka tas ir izdarīts, parasti ir asaras un doma, ka nekadnekadnekad vairs.

heishy @ 18:54: Apstāties uz mirkli dzīves steigā ..
Vakardienas The Sound Poets koncerts un blakus sēdošais Bondars ar savu kundzi. Mūsu celīši saskārās, hah! Gandrīz apsēdos uz žaketes. Izdzerdams trīs alus glāzes un gaismām nodziestot, ''džeks'' atraisījās.
BET ja nopietni, patīkami redzēt ''iebalzamētos'' un joprojām čubinoties it kā tas būtu noticis tikai vakar.
Tik smuki izdabāja savai dāmai, ka prieks. :) Augums bij priekšrocība.

Bet ja par pašu koncertu, tad skudriņas lielākas noķēru vasarā Carnikavā, jo tomēr biju grupai pie kājām. Šeit zvilnot un pieverot acis ļāvos. Protams, ka ie-pulsēja. protams, ka joprojām aizkustina. Varbūt, kā twitterī kāds izteicās Coldplay latviešu variants ar vienādi letarģiskajām dziesmām kaut kur, un tomēr nē, Kazāks ir letarģiskāks..

Vakars noslēdzās ar Jack un Bim pa glāzei un ar daudz mīlestību. Pēc šādas piektdienas, kur esi klausījies, ieklausījies un ļāvies arī pie lieliskiem sapņiem aizved. Ar ērgli, kas sēž Tev uz rokas, pie ezera rīta agrumā. iztulkojās, kā ļoti ambiciozs un ''tīrs'' sapnis, ko piedeva vēl vīzīte gaišajā mājā ar balto dāmu, tā teikt, sarunās par astroloģiju un numeroloģiju, pie kafijas tases.

Skaists Tavs gadsimts :)

Mūzika: TSP - Tūkstošiem
shiry @ 19:08: Viskrāšņāk un sulīgāk izlamāties var krievu valodā, bet domāju, ka pat tajā nepietiktu vārdu, kuros aprakstīt te visapkārt esošo un notiekošo. Faking fak, nu, kā jūs te vispār dzīvojat kā tādi ambīļi.

wowow @ 18:59: Apmēram 40 pitch emaili un kādas 20 aizpildītas webformas, tāda, lūk, brīvdiena.
(bet vakar ienācās jaunais āboltv gadžets un dzīve vispār ir jauka, ja?)

dooora @ 18:42: pastoj, paravoz.
ņistučiķe, koļenanulle @ 18:30:

po @ 17:35: Cigaretes, tas ir tā kā kaķi - pilnīgi bezjēdzīgs, smirdīgs, veselību bojājošs un atkarību izraisošs nonsenss. Ja mēs neiztēlotos, ka esam ar jēgu, tīrību, veselību un brīvību apsēsta racionāla suga, mēs droši vien lieliski iztiktu bez šādām atkāpēm no sevis.

iokaste @ 17:22:
domāju, ka latvijai daudz ērtāk būtu izstāties nah no eiropas savienības.

ja tā paskatās, tad neko labu tā ES nedod. nu labi, dažiem ierēdņiem iedod papīrus pagrauzt, rakstveida ubagiem atmet kādu monētiņu. tās fonda naudas aiziet nevajadzīgām lietām un aprij līdzfinansējumu - tā radot tikai zaudējumus.
piedevām parādās tāds ubadzīgais uzstādījums - re, es uztaisīju sūdu, bet tas ir draudzīgs invalīdiem un gejiem, znač esmu malacis, dodiet naudu. konkrēti vēl tā krīze - ja nebūtu ES tad varētu tāpat kā islande tikt cauri sveikā.
man jau īpaši nepatīk tas moments, ka birokrāti nokaun demokrātiju. piem - grieķijā bija referendums, kurā tauta noraidīja plānu glābt franču bankas, bet birokrāti uzlika mīksto uz rezultātiem. tas jau padara to bandu nelikumīgu.
vienīgais arguments par labu ES - izvilkt no miskastes kalnieti, pagrabināt auskarus un brilles un likt pabrēkt - krievija, krievija.

ja nebūtu ES, tad nebūtu krīzes, būtu lēti dzīvokļi, veselīgāka paika, patiesāka un interesantāka dzīve, mazāk resno un neglīto ubagu ar svešiem sapņiem līzingā.


f_g @ 17:18: par Adventa vainagu
Vēl pāris dienas atpakaļ teicu, ka negribu vainagus.
Šodien no skapja izcēlu pagājušā gada čiekuru-apelsīnu-kanēļa vainagu un sapratu, ka riebjas tādi. Šogad tie noteikti nav man domāti. Pastaigāju pa tirgu, tur arī daudz vainagu. Visādi, gan ar skujām, gan bez skujām, pat paegļu nelielus zaļus vainadziņus redzēju. Bet.. neuzrunāja!
Sapratu, ka šogad man būs nelatvisks vainags. Viss spīguļos un mirdzēs! Sapirkos bumbuļus un nolīmeju putuplasta apaļās sagataves ar tiem. Vispirms vienu mājām, bet tad otru - darbam.
Šogad man būs bling-bling Adventa laiks.

Tags:
f_g @ 17:17: Garfield
garfield

Tags:
mmd @ 16:40: Stories We Tell (2012) - par to, cik maz mēs viens par otru zinām.

huinja @ 16:15:

inese_tk @ 16:04: kad zāle bija zaļāka
LEDUS

Tags:
quizer @ 15:20: Šonakt sapņoju, ka FRSPR spēlē uz milzīgas brīvdabas skatuves kopā ar Prāta Vētru. Pa TV tiek rādīta tiešraide un šova vadītāji skatītājiem komentē, ka tā ir šī brīža populārāka mūzika, kurai būs liela nākotne. Dziesmā par Biedriņu Kaupers pievienojas kā viesmākslinieks, kamēr pārējie dejo uz flīģeļa. Vispār foršs sapnītis.

watt @ 14:30: lūk, ASV iekšējais terorisms par kuru mēdz noklusēt: jo tas ir kristīgā fundamentālisma ideoloģijas vadīts. un vai tad kristieši var būt teroristi!

Tags:
virginia_rabbit @ 15:30: grandma 79
Malka sakrauta, varam sākt trimpelēt. būs mielasts ar desām, šķovētiem dārzeņiem, alu, rabarberu vīnu un pīrāgu.


never_know @ 13:02: Pārvākties nesanāca. Toties par iekrāto naudu nopirkām dīvānu un bāra leti. Un jaunus aizkarus, kas liek man justies mazliet labāk.

virginia_rabbit @ 14:14:
brūklenītes vislabāk garšo decembrī. līdz tam tās vispār ne pēc kā negaršo. brūklenes sasniedz garšas pilnību, kad ir pāris reizes sasalušas, atkusušas un pašas birst mutē ar ziemas meža (ziemassvētku) garšu.

usne @ 13:57: visus burkānus būšu izspiedusi sulā
vienīgais, no kā patiešām grūti atteikties ir cukurs, bet tas drīz beigsies un tas nav iepriecinoši
domāju par visiem tiem, kas aizstāv visādas idejas, tā vietā, lai paši godīgi tām sekotu, tajos brīžos, kad izdodas uzreiz skaļi kliedz, redz kā mēs varam cik mēs forši. nožēlojami.
bet ideja ir paša klusa dzīve ar to, nevienam virsū nebāžoties.

dooora @ 12:42: synchronicity ii
vo tā viš i. pirms nedēļas, vērojot kā podiņos dīgst citrōnzāle, pakčojs, rukola, kinza, tabaka, redīsi, taju vasiliks un piparotā piparmētra, atgriezos pie Madernieka burtiem. un vispār pamanīju, ka neiesākto un nepabeigto darbu mapē sarkanām acīm guļ kādi pārpadsmit prožektdōri. hmm, es nodomāju un aizvēru lodziņu.
šorītu pats āžuāzis mani dīdīja ar burtiem iesākt, tālab nav nekāds brīnums, ka dažas stundas vēlāk saņemu sekojoša rakstura vēstuli no Estimājas:
Tērē, viņš raksta, sōber. nu, tērēt mēs mākam, bet sōber taču ir skaidrā; to mēs detaļās nepārvaldām, pārvietojamies ar karti, ķerru un ķekatām.

bet nenovirzīsimies no galvenā. tātad. pirmdien/otrdien Rīgā viesosies igauņu burtu ķēniņš un al-ķēmiņš Marts Andersōns un plakātu pavēlnieks, kā arī Hāpsalas grafiskā dizaina festivāla tētis Markō Kekiševs. pirmdienas vakarā burtu un plakātu entuāzisti varētu sapulcēties neformālās vakariņās, bet otrdien Architektūras muzejā atklās igauņu kultūrplakātu (neprasi man, kas tie ir) izstādi, un pie reizes abi no kādiem plkst. 4iem noturēs lekcijas savās jomās.

padodiet ziņu tālāk vai paši labprāt piesakās. janis anarhija elvē

unpy @ 13:09: Klimata vērotāja piezīmes.
Ir tā sanācis, ka diezgan labi atceros laika apstākļus šajā datumā. Pēdējos padsmit gadus bija diezgan stabils slapjdraņķis, šogad izskatās pēc nepatīkamiem mīnusiem, kas ir diezgan bailīgi, jo bērnībā parasti bija ap -15C. It kā bija jautri, slidkalniņi un tā, bet nē, paldies, nevajag.

virginia_rabbit @ 13:13:

attacker-defender

Tags:
neraate @ 13:03: piecēlos pirms divdesmit minūtēm paēst un iedzert kafiju. man nav ne jausmas kā tiek galā vientuļie vecāki. pēc vakardienas vakara un šīsdienas rīta es tikai tagad esmu knapi runājama (nu, būšu kad putriņa apmīcīsies puncīti un kafija pacels asinsspiedienu). bet nu jāsaka gan arī, ka ir tomēr baigā atšķirība - 38 grādi ar gadu vecu bērnu vai pāris mēnešus vecu zīdaini

jojo @ 11:52: Hot Dogs and Croissants: The Culinary Misadventures of the French Women who Moved to America, ..
Lasu šo:
Sen neesmu redzējusi grāmatu ar melīgāku virsrakstu, labi, ka paškirstīju amazones priekšskatu logu un noklausījos audible izvilkumu. Jā, receptes ir, dažas izklausās lieliskas, tomēr tas nav tuklēšanas un tievēsanas stāsts, kā varētu sagaidīt. Grāmata ir lielisks, viegli lasāms apraksts par mazākzināmo Ameriku, par indiāņiem, rasismu, kukluksklanu, sektām, Ņujorkas pazemes mājokļiem. Un mazliet par ēdienu. Memuāra zupā. Viegla, interesanta un informējoša grāmta. Ļoti šarmanta. No sirds iesaku.Tags:
au @ 12:52: Vegānisma 28.diena
Šorīt izbeidzās, stāvot pie Rēzeknes viesnīcas brokastu piedāvājuma.

teja @ 11:46: visi manas personības attīstībai nozīmīgākie notikumi ir notikuši ar interneta starpniecību

nav jau tā ka es pirms tam nebiju, vienkārši internets savieno punktus

manas dvēseles ilgām pēc skaistuma, patiesības un rakstīśanā balstītām attiecībām, un ārējiem objektiem, kas šīs ilgas remdē, vismaz uz laiku

par pagājušā gada nozīmīgākajiem notikumiem es uzskatu šo mākslinieku iepazīšanu: amalia ulman, audrey wollen, chris kraus, tao lin. man viņu vārdus neviens nepateica, es tos izdzirdēju internetā

par rakstīšanā balstītām attiecībām es vēl neesmu gatava runāt, es tikai varu pateikt to, ka man realitāte bieži vien ir pārāk spēcīgs kairinājums: es nevaru nosargāt sava prāta robežas pret otra cilvēka prāta izplešanos, tas ir par stipru, man ir vajadzīgs laiks un vēstuļu apmaiņa un pastaigas parkā dienasgaismā

teja @ 11:30: nošēroju ielūgumu uz prozas brokastīm. sākumā domāju, vai tā nebūs tāda lielīšanās un pašreklāma, pēc tam domāju - tomēr nē, es to varētu pasniegt kā iespēju neredzētiem draugiem kas grib atnākt. Uzrakstīju Hey ho un nošēroju. Pēc tam pāŗdomāju, izlaboju uz hei ho nāciet bērni brokastīs ar 3 izskaukuma zīmēm. pēc tam vēlreiz pārdomāju izlaboju uz to pašu tikai vispār bez nevienas izsaukuma zīmes... varbūt vienu tomēr atstāt... varbūt nē... nē, vienu tomēr atstāšu, es negribu arī izskatīties pārāk atsaldēta, un kas stilo, bet nevēlos arī izskatīties stulba. domāju ka viena izsaukuma zīme būs pašā laikā. 5 minutes, divi laiki, divas labas draudzenes. paldies meitenes.

nejauši pamanīju, ka nošērota tā bilde, ko viņiem aizsūtīju. es tur neesmu ietagota bet es labprāt sevi ietagotu, jo, manuprāt, es tur izskatos diezgan normāli. izrādās, ka ietagot nevar, nekādā veidā. un neviens no dalībniekiem nav ietagots. es nolēmu - viens no diviem, vai nu šī pasākuma organizatori nezina par to ietagošanas iespēju, jo ietagots vsp nav neviens, vai arī viņi seko kādam īpaši augstam ētikas kodeksam. kad pabeigšu iegūglēšu par tagošanas sociālpsiholoģisko ietekmi

dramatic accidents caused by tagging

pagājusi diennakts
ierakstam ir tikai pieci laiki
nevarētu teikt, ka mani tas uztrauc, bet perifēri piefiksēju
nevarētu teikt, ka es to izdzīvoju kā īstu noraidījumu, bet nevarētu arī teikt, ka neuztveru kā zaudējumu
lai gan pašlaik par to jau rakstu daudz ilgāk, nekā es to atceros, tāpēc likšu punktu. man nepatīk mākslīga atcerēšanās
lietas dzīvē un internetā mani stipri ietekmē bet es negribu pārspīlēt, par to izsakoties
es tikko pārspīlēju

iemāca prātā frāze 'cilvēks internetā izdzīvo savus kompleksus un skatās kaķīšu video'

mana latviešu valoda ir ievērojami pasliktinājusies, šajos 5 gados, kopš nekas īsti nav rakstīts

vēl es izlasīju foršu definīciju postinterneta mākslai: cilvēks rada mākslu pēc tam, kad ir lietojis internetu

_re_ @ 12:06: ko es šodien lasu. Meistars un Margarita
ieraksts dāvinātā grāmatā – "Sargā sevi, lai nav jālasa grāmatas...!!! Gunita"

lmr @ 11:34: pohu rīts
nospied modinātāju trīs reizes, atver acis, skaties uz griestiem un bildēm pie sienas, uz lindas taisīto oskaru, uz salijušiem ceļgaliem, uz freida zēna portretu, uz skici, kurā braucu ar trīsriteni, tikko ar rokturi mašīnai norāvis spoguli, uz švankmajera alises pastkartēm, uz šagāla levitējošo dzimšanas dienas buču, uz gogēna ēģiptiskajām sievietēm, uz modiljānī mandeļacīm, uz karavadžo gorgonu, uz lindas pie rozā papīra pielīmēto pieneni, uz el greko, uz igauņu dabas aizsardzības plakātu, uz savu bērnudārza fotogrāfiju, kur esmu baltās zeķbiksēs un dzeltena kartona saulīti ap galvu, uz pasaules karti, ko nekad neiemācos un kurā pārsvarā vertikāli braukāju ar pirkstu, iztēlojoties visus dabas ekstrēmus, uz aizmigušu lindu pidžamā, viņai apkārt izmētātas aliasa kārtis, viena pidžamas kabatā, uz smieklīgi restaurēto ecce homo, uz mazu balinātu matu brāli, kas kā šausmenē iepletis rokas pie vecāku istabas sienas, uz no muminu adventes kalendāra izgriezto morru galvgalī. izbīdi vienu kāju no segapakšas, tad pārējo ķermeni. ieštepselē sildītāju, uzvelc zeķes, garās apenes, caurumainu tēkreklu. aizej uz tualeti, pa ceļam kāp pāri lina atgriezumiem, zeķēm, skumjam pašportretam un plikam pašportretam. skaties piecas minūtes spogulī. tas esi tu - taukainiem matiem, taukainu pieri, plakstiņiem un degungalu, vaigus svītro ēnas no skropstām, vēnas uz rokām izspiedušās, fonā slikti uzvilkts audekls koridorā, kas jāpaspēj nogruntēt līdz otrdienai. uztaisi kumelīšu tēju ar pašu sviesto medu, uzpīpē pēdējo cigareti, nobriesti dienai un apskauj sildītāju.

penny_lane @ 11:46: mans absolūti mīļākais gabaliņš no ausmas recenzijām citās valodās:

Other key characters include Mirdza (Liena Šmukste), the portly, terminally tired chairwoman of the collective farm; and the nameless messianic chairman of the village council (Jēkabs Kalniņš).

Powered by Sviesta Ciba