LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

26. Jūlijs 2014

kini @ 14:01: .
'Ay, que linda!' bija tas, ko man šodien patika dzirdēt ļoti :)

heda @ 12:52: Pestīšana
Divi sludinātgatavi, nopietni puiši melnos uzvalkos un bībelītēm rokās uzrunā uz Tērbatas ielas - kā man klājoties? No sajūsminātās atbildes, ka brīnišķīgi, satrūkstas un visai īgni novēl, lai tā tik turpinoties. Vai viņiem kādos kursos māca, ka pestīt vērts tikai noskumušos?

tvarj @ 13:54: Atvaljinaajums pagarinaats veel pa nedeelju

Wuptiduptiduu!!!

kants @ 13:50: neticami!
ubtelektuālā duiskusija zombijfilmās parasti ir novietota metalīmenī, tādējādi ar prāta neapbruņotu aci pašas filmas var nešķist īpaši asas. savukārt the coed and the zombie stoner (2014) ir tik neticami tupa, ka droši varu to pasludināt par tupāko šī gada filmu ne tikai žanrā, bet vispār (ja nu vienīgi kāda ādama sandlera komedija var konkurēt)


Tags: , ,
virginia_rabbit @ 13:35: Eiženam vēders esot nopūties un tur vairs nevarot ielikt bēbīti

ravejsledzejs @ 13:37: Poll #20122 karstums
Open to: All, results viewable to: All

kas atbils Tavam viedoklim?

View Answers

izslēdziet beidzot to centrālapkuri tur ārā!!! ir vasara, ja neesat pamanījuši.
0 (0.0%)

kur ir tuvākais leduspagrabs, kurā izzīrē vasarošanas lāviņas līdz rudenim
1 (50.0%)

pieprasu cilvēka cienīgus klimatiskos apstākļus! +20..21 pēc Celzija saulē un kādu mākonīti pie debesīm
0 (0.0%)

man vēl vairāk Vanaga, protams, par pārējo pofig.
0 (0.0%)

es gaidu, kad kļūs vēl karstāks un varēs beidzot novilkt šallīti un cimdus
1 (50.0%)P.S. variācijām par tēmu ir brīva vieta komentāros.

spotty_flyer @ 12:27: Viens bērns pie kaimiņiem tusēt, otrs mierīgi augšā čuč. Onlainā ejamajā kursā jāpilda mājasdarbs un es jūtos uzkārusies. Laikam jāiet palasīt vēl kādu rakstu par tēmu, lai saprastu labāk ko darīt.
Pagaidām ceru, ka dvieļi un halāti paspēs izžūt līdz negaisam, kurš te draudīgi pie pamales tusē. Tā negribētos vasarsvidū žāveni darbināt.

p.s. šis posts noteikti ir viens jauks prokrastinācijas piemērs. pļeķ.

lmr @ 13:01: nevarēju aizmigt, bija karsti un jau otro nakti pēc kārtas tukšumam rej kaimiņu suns un nevar aizvērties.
grozoties atcerējos sirmo jāni. vecmammas vai vectēva radinieks, neatceros.
agrāk brauca no ventspils palīgā krāmēt šķūnī malku. brīvbrīžos sēdēja dzīvojamajā istabā, mutē turot neaizsmēķētu cigareti, un skatījās televizorā porno. kad kāds gāja garām, viņš ļoti lēni paslēdza kanālu atpakaļ, kurš bija GOD TV (par šo kanālu blakus esamību vienmēr esmu smējies)

vienu tādu dienu viņš bija viens pats. vakarā visi atbraucām mājās, viņš skumīgs sēdēja dīvānā - televizors nedarbojoties, viņam pults nokritusi. iedeva man sataisīt, kamēr pārējie sēdēja virtuvē. viņš pultī bija ielicis otrādi bateriju. saliku visu pareizi, ieslēdzu.

ah ahhh uuu jēee kam in mī, jess jess ah ahh ahh miesa pret miesu skaņas

- hohohoho, jancīt, šito jau nu gan es neskatos, uzslēdz man kādu ltv1 ;)

istabā nebija neviena, kam varētu samelot, tāpēc viņš mēģināja melot man - vienīgajam, kurš skaidri un gaiši redz, ka tieši to viņš skatās.

dažkārt vecmamma arī redzēja, kā viņš tur aizrautīgi sēž, un tad ķiķināja, kamēr viņai aiz muguras brunete tuvplānā ar mēli apmierina blondīni.

kendra sapisusi savu muguriņu. kaut kas ar skriemeli un nervu. visu laiku skrien pustupus.

Mūzika: patti smith - horses
putnupr @ 13:11: Staigājiet vēl ar austiņām, klausoties mūziku uz pillu klapi. Pazaudēsiet maku, ja vien es jums neskriešu pakaļ un neiebakstīšu ar minerālūdens pudeli, jo saucienu tak nedzird.

ravejsledzejs @ 13:05: Laziest people in the world:ravejsledzejs @ 12:30: nu zajibis!

es atnāku uz darbu, lai kā pie sestdienas dienas mierīgi vienatnē bez ārējiem traucēkļiem pastrādātu. bet kas to deva! atkal lopaizstāvjterroristi priekšā un taurē. miera nemaz nav. ar šādu nepārtrauktu terrorisma aktu izveikšanu manas dzirdamības zonā pienāks vēl brīdis, kad es nojūgšos un paņemšu pannu un iešu gatavot sev pusdienas no svaigi kautiem lopaizstāvjiem.

jan09 @ 10:19: ...
jai bija rīta ekskursija uz krāmu tirgu (priekš meitenes domāta),
laiks braukt pēc gaļas šašļikam,
nedaudz jāpārkrāmē nepieciešamo instrumentu kaste,
vakarā pasēdiens ar draugiem un varbūt ballītes ar dzīvo mūziku apmeklējums,
vajadzētu pasauļoties un iedzert ;)

ninona @ 12:15: Vakar nenoturējos un savācu (nu labi, atnesa A) no atkritumu laukuma vecu stāvlampu ar galdiņu.
Man ļoti patīk, bet jāizdomā, kā mazliet atsvaidzināt un pielāgot mūsu mājokļa iekārtojumam. Hmm...

Kaut kad varbūt ielikšu bildi.

jan09 @ 09:56: sviests
ietekmējos no meiteņu sarunām kādā tēmā, bet izteikšos šeit:
- vadītāja apliecība nozīmē daudz (man fūres un busa tiesības inženiera darbā noder);
- ir zināmas meitenes no aprūpes jomas, bet tas darbs ir smags (īpaši garīgi), es neieteiktu labiem cilvēkiem,
- priekšrocības ārzemēm - lielāka iespēja strādāt interesantu darbu tehniskajiem cilvēkiem 100%, ntie ražojošie un apkalpojošie uzņēmumi, utt
jā, kvalifikācijas var nākties pārlikt, bet pieredze tiek ļoti novērtēta!
- laimīgie un starojošie cilvēki - nu tak parādiet man tādus vairumā LV, lūdzu!
es varu smaidīt, ja man blakus ir mīļi cilvēki, nav jāskaita kapeikas līdz algai, un nākotnē nav tikai bezcerība!
- jā, sākt visu no nulles ir grūti, bet tas pa lielam neatšķiras no laucinieka pārcelšanās uz Rīgu, vai armijas karjeras ;)

/pie mana apakšīrnieka pirms mēneša atbrauca meitene, ir pēc medicīnas skolas, šobrīd strādā par skrūvētāju, ir apmierināta, iepazīs apkārtni un valsti - izvēlēsies citus variantus, varbūt medicīnu.
//Kūm, ja izvēlēsies UK - brauc šurp, sākumam jumts virs galvas, ēdiens un nepieciešamā informācija tiks nodrošināta (vīns un šņabis arī būs pieejams). paskatīsies, kas un kā, mosh iepatiksies ;)
///jā, patiesībā es pārāk maz rakstu par labajām lietām te, un izceļu negatīvo, to laiks mainīt.

virginia_rabbit @ 12:12: biju šorīt uz kapiem. aplaistījām, krūmus apgriezām. un pa Čiekurkalna līnijām atbraucām pie Reiņa.

daciiit @ 12:41: Ak dies, ak dies, cik gruuti dirsu piecelt un kaut ko izdariit. Un traki, ja tas prasa vairaak kaa vienu dienu-taa tak var nomirt. Riebjas chiikstulji

bumsis @ 11:41: ...
Diezgan drudžaini uzsāku atvaļinājumu.Ar pilnu krūti,kā sacīt jāsaka.
Pēc ilgiem laikiem piesēdos pie stūres.Piespiedu kārtā gan.Bet patīk.Ļoti.
Ir šauts ar gaiseni.
Ir rīts sākts ar iemērkšanos ezerā.Kolosāli.Rīta kafijas baudīšana,sēžot mīzeņu pūznī.Un rāmas brokastis.

virginia_rabbit @ 09:37: vakar atcerējos par vienīgo cilvēku, kurš ar mums draudzējās Islandē. cienāja ar savu reto viskiju un izsmēja norvēģu klīnerus. stāstīju enai par viņa fotoprojektu, gribēju iegooglēt kādu bildi un oppā! uzzināju, ka viņš ir izkritis pa logu Londonas modes nedēļas ballītē: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2203930/Photographer-Peter-Alexander-dies-plunging-window-fashion-week-party.html

lara @ 09:23: Mājai visas durvis, visi logi vaļā - visi, kurus var atvērt. Ārā klusums. Vēja nav, kokiem ne zariņš nekustas. Nenopļautajā pagalma stūrī smilgas un aveņu krūmi nekustīgi kā fotogrāfijā.
Klusa iela. Ne mašīnu, ne gājēju. Nav arī rīta skrējēju pie upītes. Neviens neiet pastaigā ar suni. Nav nevienas mammas ar bērnu ratiņiem.
Nedzird pilsētu, nedzird Ulmaņa gatvi, kas parasti šalc tālumā kā upe. Nedzird vilcienus, pat lidostu nedzird. Viss apstājies. Esam mēs divi vien ar kaķīti pagalmā, ēnā zem kļavas zariem.

iokaste @ 09:27:

Tags:
biezpientaure @ 08:58:

ninona @ 08:25: Mana Kaija ir atlidojusi.
Arī iemēģināju. To mīt ir tik viegli un šuj tik klusi un auduma padeve iet tik taisni*! Un līdzi ir DAUDZ adatas (ap 100 varētu būt) un rezerves kuģīši ar ligzdiņām (šitā padarīšana salūza mammas Kaijai). Arī instrukcija lieliskā stāvoklī.

Nu tik varēšu šujīt!
Tad, kad būs laiks...

*Salīdzinājumā ar pie mammas esošo Babuškas Singerīti.

//P šonakt labi gulēja un nakts bija gara. Esmu nogulējusies stīva.

lavametender @ 07:40: es smējos un līdz ar mani mani draugi (ne laiviņš)
homeopātiskais airis un veģetārais pimpis.

Tags:
daria @ 19:45: Mācos aizņemties kindle grāmatas no bibliotēkas.
Mana mazā patērētāja sirsniņa grib jaunu kindli - paperwhite, ar 3g. Nekādas vajadzības jau nav, šis vēl kalpo, bet gribas, gribas iebūvēto gaismu un gribas to 3g. Droši vien jāpaciešas - līdz iekšējais žīds samierināsies ar izdevumiem.

daria @ 19:13: a.g.riddle
Tā vien liekas, ka visi tagad raksta vienas triloģijas.

Tags:
hedera @ 04:19: Praktiskas piezīmes ar pārdomu piedevu
Smiltsērkšķu krems palīdz dziedēt brūces, skrāpējumus, un pat kukaiņu kodumus, dažreiz. Nu, šovakar pietika tikai sakostajām un saskrāpētajām kājām, ņēma un izbeidzās.
Ak, jā, mani vecāki cerēja, ka no manis varētu sanākt kāda daudz-pelnoša ofisa žurka. Skuju, sanācis mazs, mežonīgs dzīvnieciņš, kam jau muskuļi lomkās trīc, kā gribas atkal kārtīgi pie lāpstas pieķerties.

Nedaudz skaužu sievu, bet labdabīgi. Es jau pati arī drīz metīšos kultūrslānī.

Bet vēstījums galvenais: kamēr Spodra (atvainojiet, Seal) ražo to kremu, ķeriet un lietojiet.

alcoholic @ 01:33: Es buus ieksh Goldingen no sveetdien uz desmit dien, ja kaads Kurzem pusee pado zinj uz 008666689956. Vareet kauko iedzert.

noisiite @ 02:57: Mazā dūda šodien (nu jau precizāk būtu teikt, ka vakar) pamodās nedaudz pirms septiņiem un sāka treniņu velšanās disciplīnā. Pfff, vairāk kā divas stundas ņēmās un ņēmās, jau tāds mazs knipucītis palicis, lai pati apveltos uz vēdera. Bet nu pa dienu es viņu tagad mazāk lieku uz grīdas, vairāk iekš bb krēsliņa, galu galā, tāpat iemācīsies velties, citādāk viņa ir gatava pusi dienas nobļaustīties un novelties līdz spēku izsīkumam. Reizēm vienkāši uzreiz uzlieku uz vēdera un tā paklājiņa. Kopumā sanāk viņai kādas trīs reizes pa dienu pacīnīties.
Jā, sen bija tie laiki, kad bērnu varēja paņemt no vietas, kur viņš bija nolikts.

Pa dienu man tāāāā nāca miegs, ka, vīra iedrošināta, nogulēju vispār līdz četriem dienā. Helme no kādiem desmitiem arī rāmi blakus čučēja, papupojās un pagulēja, papupojās un pagulēja, vien pa vidu autiņu nomaiņas bija. Izgulējos un vakarā sāku rosīties, uztaisīju ķiršu/putukrējuma torti (rīt (šodien) ciemiņi), pamatīgi iztīrīju māju un tagad trijos naktī vēl īsti nenāk miegs, bet praktiski viss ir izdarīts, tik vien kā rīt grīdas pārmazgāt.

jojo @ 00:34: es kaut kā pamanos sadomāties viskautko

jojo @ 00:33: biju pie Thierry, friziera, izskatos pēc tā meitēna bildē. sanāks, uzrakstīšu par viņu, viņš patiešām ir Baigais Tips.

siltavieta @ 01:18: biju uz koncertu pie baznīcas, tagad nenāk miegs

deloveja_kundze @ 01:05: you were tracing the lines
of a globe with your fingers:
cool rivers, white wastes
desert shores, and the forest green
and a limitless life
in the breath of each tide
and each bright mountain, rising


Mūzika: shearwater - home life
Tags:
paarpratums @ 00:58: t. gribergs: womans milk is the tastiest thing i 've ever tasted
t. gribergs: pec piena negarsho tochna
t. gribergs: garsho pec konchaam!!!!!!
★★★★★

mazeltov @ 17:39: Šodien centāmies nobraukt Seven Summits, uzkārpījāmies kaut kur pāri pusceļam uz pirmo virsotni un tad atklājās, ka vienam ričukam ir megaaplaisa svarīgā savienojumā un nācās griezties atpakaļ. Par laimi, attiecīgais savienojumsūds ir līdzi, tā kā tagad galvenais ir paspēt to nomainīt līdz vakara downhill šatlam.
Vakar mūs kopā ar vēl četriem Nelsonā uzveda kalna galā un tad nu mēs laidām lejā. Mans draugs brauca visiem pa priekšu un tad vienā brīdi pāri viņa takai pārskrēja grizli lācis. Visi saķērām nedaudz paniku un, cik vien ātri varējām, kratījāmies tālāk. Man liekas, ka es konkrēto posmu nobraucu tik ātri kā vēl nekad. Tie lāči arī diezgan regulāri noliek savus ekskrementus takas vidū - laikam lai cilvēki zina, kurš tur mežā ir galvenais. Bija arī pirmais kaut cik nopietnais kritiens, jo aizķēru ar stūres ragu koku takas malā un tad nu lidoju krūmos - par laimi, nosēdiens bija diezgan mīksts un dibenvaigi palīdzēja visu noamortizēt. Apsitu potīti, bet tā pārstāja sāpēt diezgan drīz, bet rokas gan vēl kādu laiku drusku trīcēja.
Atvaļinājums iet uz beigām, kas nozīmē, ka drīz būsim atpakaļ Toronto un varēsim atpūsties.

pelnufeja @ 00:34: Ja es būtu ar bišķiņ vairāk iekšām un vēl mazāk kauna, nekā man jau tagad ir palicis, kaut kur sadabūtu balto spieķi un ietu izmēģināt, vai tie transporti tiešām apstātos un vadītāji pie manis izkāptu un pavaicātu, vai tas nav transports, ko man vajag, vienk. tas "vadītāja amata aprakstā ir teikts, ka viņiem tā jādara" , izklausījās tā, ka viņi paši šaubās, ka tie vadītāji to vispār zina un varētu realziēt. Plus, man grūti iztēloties, kā, piemēram, centrāltirgus pieturā vai tajā, kas pretī lu, kur nemitīgi apstājas vairāki transporti, varētu notikt. Bet nu, pat ja tas strādātu, par ko es ļoti, ļoti šaubos, es spieķi tāpēc vazāt līdzi enīvej negrasos.

(es vispār domāju, ka ar to, cik neveikla es esmu, es sevi un citus ar to varētu normāli apdraudēt).

ingmars @ 23:28: spalvaini dinozauri


wasted @ 00:20: Gandrīz tautasdziesma

str @ 00:15: sezona
http://www.absolutsed.lv/2014/07/kabacu-nudeles-ar-cuku-pupam.html
http://www.absolutsed.lv/2014/07/cepti-kabaci-ar-cuku-pupam.html

Tags:
psihs @ 23:41: bustin makes me feel good :D


ingmars @ 22:38: tttttt


daria @ 13:00: Notvaicēju burkānu, iedevu Miķim. Sajūsmas nebija nemaz.

Tags:
santech, posting in gribam_zinaat @ 22:36: provaiderz
Pronets vs Lattelekoms
plz padalieties ar persōnīgo vai citu pieredzi, tur plusi, mīnusi utt.
jo šobrīd ir pronets ar kkādu vecu izcenojumu un derētu atrast kko izdevīgāku. un pastkastē iespamojas Lattelekoma piedāvājums. vienīgais, ka tajā optika ir visu laiku kopā ar interaktīvo televīziju, bet vai to var skatīties arī kompī? vai tad, ja grib tikai optisko netu, tas nav kā lieks pakalpojums,. par kuru pārmaksā? kā tur īsti ir?

neraate @ 22:16: atbraucu sakarsusi, samocījusies, kāju pirkstiem kā kāju cīsiņiem, izmērcēju kājas vēsā ūdenī, mēģināju pasnaust (ne sū), piezvanīju zivju ekspertam jo mēs te divi čaiņiki pirmo reizi ever tīrījām zivis (t.i. viņš tīrīja es skatījos) un tagad, kamēr vārās kartupeļi, viņš tās saceps
es visu laiku nevaru nobrīnīties par to ka a) tādi džeki pastāv
b) tāds tiek man

un vispār man iet lieliski, tikai uz komentāriem gan neceriet, neesmu bijusi cibā mēnesi un šajās dienās diez vai paspēšu izlasīt visu, ko jūs te esat sarakstījuši

zvirbuleens @ 22:26: Lapa www.diena.lv/latvija atgādina ziņas no kaujas lauka:

Āfrikas cūku mēris Latgalē skāris vēl divas saimniecības
Glābēji ceturtdien atraduši divus noslīkušos
Sieviete palīdz mediķiem no nāves izglābt savu vīru
LRA vienojas ar Atdzimšanas partiju par kopīgu startu Saeimas vēlēšanās
Vīrietis gūst barības vada ķīmiskos apdegumus, ēdot ogas
Madonas policija lūdz palīdzību bezvēsts pazuduša vīrieša meklēšanā
Repšes partija ar Šleseru kopā neies

zivs @ 22:25: poļiķika
Lūk saite petīcijai, ko iesniegt ANO, lai atzītu Vladimiru Putinu par kara noziedznieku:
http://www.avaaz.org/ru/petition/Sovet_Bezopasnosti_OON_Priznat_Prezidenta_RF_Putina_VV_voennym_prestupnikom/?chilufb

Vajadzīgie 100 000 parakstu ap šo laiku jau droši vien ir, bet dubults neplīst.

missalise @ 22:20: Paldies, miilie cibini par sveicieniem un laba veeleejumiem. Man tie daudz noziimee. Paldies, ka juus - tik forsi un atbalstosi esat manaa dziivee. :)

santech @ 22:15: nedienas ar stikliem
Nesen nomazgāju logus. Kā jau tovakar izteicos - izskatās ja ne tīrāki, tad savādāki.
Tagad atkal - iemēģināju jauno briļļu tīrāmo šķidrumu. Instrukcija - uzpūst uz lēcām un ar tam paredzēto lupatiņu tīrīt kamēr tīrs stikls. Nu labi, ka tiem stikliem ir pretskrāpējumu pārklājums, citādi būtu caurumu izberzis. Tagad vnk atstāju lai iesūcas stiklā vai varbūt vnk pazūd. Vai arī vnk atstāšu pleķāinus stiklus ar domu, ka tik tuvu jau acs nefokusējas un vispārējai redzei pārāk netraucēs.

zvirbuleens @ 22:13: Latgale ir apstrādāta ar kādu ķīmisku šķīdumu :)
Ceturtdien, 24.jūlijā, kāds 72 gadus vecs vīrietis Latgalē guvis barības vada ķīmiskos apdegumus, ēdot ogas, portālam Diena.lv v pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Vīrietis mediķiem pastāstīja, ka ēdis ogas un nav zinājis, ka iepriekš minētā vieta ir apstrādāta ar kādu ķīmisku šķīdumu.

lennay @ 03:07: Pašapsveikums
Gads bez pīpēšanas. Neticami.

25. Jūlijs 2014

uks @ 21:59: Pie dirsas mazas ragutiņas

Powered by Sviesta Ciba