LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

3. Augusts 2015

chimera @ 09:08: "čau, jāni", tā uzrunāja m. kāds padzīvojis vīrietis vecāķu pludmalē, "kā gāja vakardienas koncertā kaņepes kultūras centrā?" pēc vēl dažām mazāk būtiskām frāzēm vīrietis devās tālāk pa vecāķu pludmali, vicinādams rokas, imitējot peldēšanu kraulā un citos stilos, kā arī reizi pa reizei palēkdamies.

tante, kas ietipināja badmintona mačam tieši pa vidu, pastiepa zirkai mobilo un nokomandēja: наберите аллу.

tante, kas samulsināja zirku, rakājoties zem un ap pārģērbšanas kabīni, bet kuru pašu it nemaz nemulsināja zirkas plikumi,

un citi ne mazāk interesanti cilvēki.

Tags:
mazeltov @ 01:37:
It's only rock'n'rocks but I like it )

Tags: ,
actuale @ 07:24: uzmanība uzreiz tika pievērsta burkai (ne jau saturam, protams), saņemts apstiprinājums, ka varēs patiešām paturēt un nebūs jādod atpakaļ. ietītās pagalītes esot pa cietu, melnais vēl nav nogaršots, bet lielais ar riekstiem esot prātam neaptverami garšīgs!

khosmos @ 04:20: L:D
Labā Dabā menti gribēja man atņemt godu un lepnumu, bet es viņiem neļāvos un spītīgi gulēju komatozā miegā. no longer, I swear! nākamgad uzvilkšu atstarojošu outfitu, paņemšu līdzi savas 3 suņu meitenes un iešu pārmeklēt mentus. varu derēt uz cielavas spalvu, ka viņiem labumu ir vairāk nekā man jelkad ir bijis mugursomā.
on an unrelated note, bieži vien atceros pasakaino dabas taku, kuru pilnībā izstaigāju pirmo reizi. tur viss bija kā mājās - papardes, ogu mētras un nebeidzama mūzika. atradu arī savu jauno dzīvokli, tikai māc šaubas, ka skursteņa celtniecībai piešķirs atļauju, turklāt ne tikai mutisku, bet arī daudzmaz oficiālu. APSOLU KA BŪS EKO (bio, zaļais nevis literāts) - sienas siltināšu ar salmiem, jumtu noklāšu ar sūnām, un par televīziju vienalga. gulta jau ir, ja esi tur bijis, zināsi, ka pulkstens atkal divdesmit pāri. tā es arī vakar līgojos pie rastamanu mūzikas un pat dabūju pasveicināt bosu pilnīgā Kosmosā.

Garastāvoklis:: kāda mūzika, ja ir EMOCIJAS
Mūzika: Geomatic
Tags: , , , ,
cimone, posting in iztulko @ 03:39: Sakiet, lūdzu, kā Francijas komūna Méaulte būtu izrunājama latviešu valodā?
https://en.wikipedia.org/wiki/M%C3%A9aulte

saldumi @ 02:32: "And in the past few years, we've been able to propagate this lie even further via social media. You may have seen images like this one: "The only disability in life is a bad attitude." Or this one: "Your excuse is invalid." Indeed. Or this one: "Before you quit, try!" These are just a couple of examples, but there are a lot of these images out there. You know, you might have seen the one, the little girl with no hands drawing a picture with a pencil held in her mouth. You might have seen a child running on carbon fiber prosthetic legs. And these images, there are lots of them out there, they are what we call inspiration porn. (Laughter) And I use the term porn deliberately, because they objectify one group of people for the benefit of another group of people. So in this case, we're objectifying disabled people for the benefit of nondisabled people. The purpose of these images is to inspire you, to motivate you, so that we can look at them and think, "Well, however bad my life is, it could be worse. I could be that person."

But what if you are that person? I've lost count of the number of times that I've been approached by strangers wanting to tell me that they think I'm brave or inspirational, and this was long before my work had any kind of public profile. They were just kind of congratulating me for managing to get up in the morning and remember my own name. (Laughter) And it is objectifying. These images, those images objectify disabled people for the benefit of nondisabled people. They are there so that you can look at them and think that things aren't so bad for you, to put your worries into perspective.

And life as a disabled person is actually somewhat difficult. We do overcome some things. But the things that we're overcoming are not the things that you think they are. They are not things to do with our bodies. I use the term "disabled people" quite deliberately, because I subscribe to what's called the social model of disability, which tells us that we are more disabled by the society that we live in than by our bodies and our diagnoses.

So I have lived in this body a long time. I'm quite fond of it. It does the things that I need it to do, and I've learned to use it to the best of its capacity just as you have, and that's the thing about those kids in those pictures as well. They're not doing anything out of the ordinary. They are just using their bodies to the best of their capacity. So is it really fair to objectify them in the way that we do, to share those images? People, when they say, "You're an inspiration," they mean it as a compliment. And I know why it happens. It's because of the lie, it's because we've been sold this lie that disability makes you exceptional. And it honestly doesn't."

(Stella Young)

Tags:
mazeltov @ 18:00:
Kalni, puķes, trusenes )

Tags:
inese_tk @ 00:49: tikmēr ziņās
TVNET: Blondīne saskumdina veikala stāvvietas apmeklētājus
TVNET: Vecrīgas kafejnīcā nepamatoti sakliedz uz garāmgājēju

Tags:
black_data @ 00:36: KINO: New York, I Love You
Skatīties "New York, I Love You" pie loga un pīpējot bija interesanta pieredze. Grīziņkalnam, protams, nav tā vēriena, bet savas drāmas, sava eiforija. Anyway, droši var skatīties vēlreiz. Ā, nu, ja, nojauta bija pareiza - filmai ir daudz režisoru.

Tags:
ingmars @ 22:42: (ಠ益ಠ )


taa_iznaak @ 22:32: Circle of 5th's
Būšu noslinkojis divas brīvās dienas, ja neskaita kāzu apmeklējumu piektdienā, ko nevar uzskatīt par brīvdienu. Ja tā padomā vēl neesmu bijis kāzās kur baigi patīkami laiks pavadās, vairāk vai mazāk es gaidu kad tas viss beigsies, neliekas īsti pareizi. Kaut kā neizdodas izbaudīt un dalīt prieku.

Esmu viegli iebraucis galdnieku darbos un man ļoti patīk tā ņemšanās. Ja varētu piemestos šim arodam, bet zināšanu nav, paziņu tādu nav. Varētu iepīties kādā galdniecībā un zāģēt, slīpēt. Domas par savu mazā amatnieka darbnīcu.

Neesmu nekāds pozitivus fans, bet šo to jaunu klausāmu gan ieguvu. Rival sons ir patīkams jaunums manā listē. Pietrūkst jauna klausāmā.

Mūzika: Rival Sons - Electric Man
black_data @ 21:46: Par kultūru sadursmēm
Kas varētu būt par iemeslu, lai rietumnieciska "kristīga" sieviete precētu ortodoksālu ebreju? Nu, to, kas tur melnās drēbēs un pūkainu cepuri lec āzī, ja jāprecizē.

Tags:
f_g @ 21:39: svētdiena
Aizbraucām līdz zemei. Salasījām četrus litrus aveņu, apskatījām zemi.. un atkal nedaudz atgriezāmies pie sarunas par māju.

Tags:
f_g @ 21:39: Garfield
garfield

Tags:
usne @ 21:39: Vasara mūs tomēr noķēra

krii @ 21:28: Piezīmes, lasot rediģējamo tekstu
Septiņi kontroles elementi, kas ļauj definēt attiecības kā vardarbīgas:
draudi, ekonomiskā kontrole, privilēģiju un soda princips, manipulēšana ar bērniem, izolēšana, apvainošana (emotional abuse) un seksuālā kontrole.
(M.Johnson)

inese_tk @ 21:31: Laba daba 2015
es teicu, ka gribu sēdēt mājās un asocializēties? hmmm. trešdien es nosēdēju bārā(os) no 14:59-23:11 (un nesēdēju viena, protams) nu un vakar/aizvakar biju Labā dabā (kur arī, protams, nebiju viena).

*sākās viss ar to, ka braucot ārā no Saļika sabojājās Golfs. ātrumkloķis sāka ļurkāties, ielikt varēja tikai 3. un 4. ātrumā, attiecīgi uzsākt kustību, braukt ātrāk par 65 km/h vai atpakaļgaitā bija visai problemātiski. paķēru tēvu uz izbrīnu, aizmocījos pie viņa uz darbu, nometu viņam savu sabojājušos Golfu, sagrābu viņa Volvo un braucu prom;
*laikam līdz šim nevienā festivālā neesmu darījusi tik daudz citu lietu, apārt form dzeršana - es uztaisīju lietus koku no latvāņa un sapņu kērāju, 2x izstaigāju dabas taku, noskatījos teātra izrādi, noklausījos netipiski daudz grupas un protams, arī piedzēros, toties neizēdu pat vienu sēmeņu paku. ā un pirmajā vakarā dabūju necerēti labu veģetāro burgeri;
*biju sajūsmā par plašo sūdiņu ar latviešu zīmēm piedāvājumu tirdziņā. tur bez tradicionālajiem koka sūdiņiem ar latviešu zīmēm, bija arī ādas, plastmasas, stikla, keramikas, auduma un metāla sūdiņi ar latviešu zīmēm. sāk jau drusku nākt vēmiens no tām latviešu zīmēm priekšā un pakaļā, īpaši tāpēc, ka liela daļa piedāvājuma ir bezgaumīgi štrunti;
*dzirdēju - Skandiniekus, Vilkačus, Auroru, Biezokni, Dzelzs Vilku, Inokentiju, Zāli un mazliet Baložu Pilnus Pagalmus (vēl mazliet arī Gapoljerus, bet man viņi tik ļoti nepatīk, ka man kauns atzīties, ka es kādu brīdi viņus klausījos). Topa augšgalā laikam ir Biezoknis un Zāle. Baložu pilni pagalmi bija aizraujoši pateicoties neparastajam sastāvam. Dzelzs vilks ir totāli nebaudāms (tas gan sen jau bija zināms), Inokentijs garlaicīgs, Aurora bija forša, bet izskatījās drusku samulsusi;
*teātra izrāde - "Pasaka par veco nāvi" bija so so. Mani drusku īgņoja arī attieksme pret skatītājiem - ja tu atved uz festivālu izrādi, ko rādi 2:30 naktī ar sūdīgu gaismošanu un gribi, lai kāds to skatās, būtu jau jauki padomāt par to, lai cilvēkiem ir kur apsēsties. nē nu es jau sēdēju un man, to darot, dieviņš vēl iedāvināja divlitrīgu kōlas pudeli, kurā iekšā bija viskijkola (laikam. varbūt rumkola. es tā arī līdz galam nesapratu), kas ļāva dziedēt sāpes par mājās aizmirsto Jēgermeistara pudeli;
*laikapstākļi gan man nepatika. manā pasaulē Labā dabā ir vai nu karsti vai vismaz silti. un sausi. es gan nenosalu un nesaliju arī, bet man riebjas vasaras festivālā tā tuntulēties un gulēt vilnas zeķēs un flīsa jakā. un es nemazam nedabūju uzvilkt savu jauno kleiti, jo tajā būtu nosalusi piecās minūtēs. kad es vispār varēšu viņu vilkt?

mans personīgais festivāla tops:
#uztaisīt lietus koku
#dabas taka
#Biezoknis un Zāle
#Ikšķiles mājas saldējums (viņiem ir arī vegan sorberti)
#piedzerties pirmajā vakarā

Tags: , , , ,
khosmos @ 21:02: CIEST
lielāko daļu manas dzīves aizņem sekošana vienam konkrētam draivam - kur Sātans ar Dievu ir in love un vienā laidā sūta debesu dāvanas, un, pat ja neveicas, tas tiek norakstīts uz nu jā, light would be impossible without the sweet taste of Death. I mean, mērenība ir domāta mērenām personām, I mean, I would love to, bet manas smadzenes ir wired in black and white. atliek tikai CIEST

Garastāvoklis:: postfeast
Mūzika: Tactical Sekt - Not Entertained
Tags: , , , , ,
morraa @ 02:49: Pēc aukstā jūnija, kad domāju, ka vasara šogad atcelta un vasaru ir apēdis el niño, atnāca jūlijs un jau nu augusts ar visiem vasaras atribūtiem: svelmi, histeriskajām cikādēm un vasaras festivāliem, kur ēd gurķus uz kociņa.
Blakus kādreiz bija strauts, kurā apkārtnes bērni ķerstīja vēžus, bet dažs labs novēlās strautā un savainojās, bet vainīgs bija atkal strauts un tagad tas ir pazemē. Tek pa caurulēm, kamēr virszemē ir palikuši akmens tilti ieauguši zemē un vecu ķirškoku un dzelzs koku aleja gar to, kas agrāk bija strauta gultne. Kokos ganās cikāžu bari un tarkšķ tā, itkā dzīvo pēdējo mēnesi. Bet tā jau arī ir. Var dzirdēt pa labu gabalu.
Mājai priekšā auk sakaki koks, uz kura cikādes neparādās tik bieži un tādos daudzumos kā gar strauta gultni, bet daži eksemplāri, kuriem bija nelaime piedzimt ap šo koku, tomēr ir. Viena nabaga cikāde piedzimusi ar trobelēm un nevar kārtīgi patarkšķēt. Sēž kokā viena pati un klikšķina cauru diennakti kā strāvas izlāde sabojātā transformatorā. Skaļi un neatlaidīgi.

Gājām naktī uz māju pusi un pamanījām rudu radībiņu uz ļodzīgām kājām uz ceļa. Sākumā domāju ka civets, kuri šeit pēdejā laikā vairs nav eksotika, bet izrādījās, ka kaimiņu suns, vecs un slims. Kaimiņi guļ ar ieejas durvīm vaļā, nabaga suņpensionārs izkāpa ārā un bez saprašanas kur atrodas staigāja apļus ap nezināmas izcelsmes ūdens peļķi. Megumi palūkojās pa durvīm iekšā un vairākas reizes pasauca iekšā, bet izskatījās ka neviens nedzird. Uzmanīgi pavadījām suni mājā iekšā un gājām savās darīšanās. Pēc pāris minūtēm ejot pa to pašu ielu redzam, ka suns atkal klīst un aizgājām līdz policijas iecirknim, lai tie tiek galā ar kaimiņiem. Policists izskatījās ļoti norūpējies bet bez īpašas vēlēšanas ņemties ar suni, bet apsolīja aiziet un paskatīties.

Ejot no iecirkņa uz mājām klausījāmies traumētās cikādes klikšķos un izdomājām stāstus par to, ka to cikādi arī būtu jānodod policijai. Lai viņi tiek galā.

2. Augusts 2015

zin @ 20:53: nomazgāt no sevis festivālu tomēr ir trakoti forši.
un trakoti foršu festivālu, ar visu to, ka siltais un saulainais laiks sākās tad, kad festivāls beidzās un gulējām mēs nepieklājīgi daudz.
no rīta pārsteidzu sevi ar 0 promillēm (iepūt trubiņā par 4 eur). gandrīz nenosalu. nopirku koka sūdiņus ar rakstu zīmēm auskarus. pārējais puslīdz kā parasti.
tagad gribas tik vien kā aukstu vīnu un vēsu arbūzu. saldējums ar mellenēm jau bija.

spic @ 20:46: morgen morgen nur nicht heute
Bumbulējoša piektdiena + nedēļas nogale laivās un upēs = skat, skat, jau trīs dienas neesmu zīmējis. Rīt vajadzētu.

neraate @ 20:44: jūtos gandrīz tikpat visvarena kā tad, kad ķemmēju matus kailām krūtīm labības lauka malā. atklāju peldsezonu. pa pliko aukstā ūdenī
uh!

oblica @ 20:43: atvaļinājums
Sāksim ar dzimto kraju - rīt uz Ventspili.

apjukums @ 19:17: Saldēti banāni sablenderēti ar zemesriekstu sviestu.
Es nudien neticēju, ka kaut kas no tā iznāks, bet JĀ! Revolūcija saldummīļu plauktiņā!

aborigens @ 19:10: Es negribu aizmirst kā ir būt citur. Ko nozīmē nepateikt paldies. Kā runāties ar sevi un šūpoties turpuatpakaļ elpas ritmā. Kā ziemā bez cimdiem salst rokas. Kā sūrst karsta metāla pieskāriens ādai un smaga metāla pieskāriens ausīm. Kā dzīst brūces. Kā grūti elpot. Kā svelpj čuksti es neesmu nekas. Kā nevar pieiet klāt.

Es negribu aizmirst kā katra elpa paliek tik viegla, ka beidzas smieklos. Kā realitātes pieskārieni ādai šķiet glāsti. Kā ikviens īgnais pretimnācējs ir kaķēns. Kā laiks palēcieniem lido uz nedēļas nogali, bet tik un tā pirmdienu rīti ir tie paši svētdienu rīti. Kā neviens neprot man nesmaidīt pretī.

Es negribu aizmirst kā ir dalīties ar stāstu un kā ir klausīties to. Kā pēc darīta darba ļoti gribas ēst un no noguruma viss ķermenis viegli vibrē. Kā padot roku pirmajai. Kā neizdzert līdz galam vīna glāzi. Kā pieskatīt bērnus. Kā atrast sakarības. Kā piecelties un neņemt ļaunā. Kā pavērties apkārt un mainīties. Un pēc tam to visu negribēt aizmirst.

vilibaldis @ 18:39: ēdiens
Turpinam tīrīt ledusskapi, sanāca sāļie mafini

9 ēd.k. milti
2 tk. cepampulvera
100 g sviesta
1 ola
glāze kazas rūgušpiena

2 šķēles mīksta biezpiena siera
6 vītināti tomāti eļļā
4 resnas olīves

sāls šķipsna, 1 tk. cukurs, malti pipari

milti + cepampulveris + iemīca aukstu sviestu. olu sakuļ ar cukuru + sāls, pipari + iemaisa rūgušpienā. sajauc miltu daļu ar olām. + iemaisa sakapātu sieru, tomātus un olīves.

25 min. 180C

uzpurne, posting in n_komentari @ 18:47: Jūsu bēbis izskatās retardēts. Bet nekas, pedofiliem internetā jau visādi patīk.

nomirusi @ 18:33: Fak. Es tomēr iespējams nemaz netikšu mācīties, to, ko noskatīju. Stulbi, jo tad, kad mēģināju iestāties ziemā, grupa nenokomplektējās, bet tagad strādāju un tas nederot, bet vēlāk jau būšu par vecu. Forši? Nē.
Es gan vēl parunāšu, jo ir kaut kādas neatbilstības manā info noteikumi vs ko cilvēki stāsta.

Un ja šitā turpināsies, kļūšu māņticīga un es nevienam nekad vairs neteikšu par saviem nākotnes plāniem.

black_data @ 18:18: Par tīrību
Ir kāds cilvēks universā, kam patīk māju tīrīt?

Tags:
black_data @ 17:31: Par izvēlēm
Kamēr internetos cilvēki brēc, ka pagalam Larvijas nācija, tikko te iebrauks saujiņa citādo, te pa ielu staigā čigāni. Māte ar diviem bērniem. Runā viņi savā es pat nezinu kādā valodā. Un neko, būs jauna paaudze, kuriem tā būs dzimtā. Tapa skaidrs, cik ļoti noslēgta kopiena tā ir. Līdz ar to radās jautājums - vai tiešām cilvēks ir tik ierobežots savās izvēlēs?

Tags:
tikko_pamodos @ 17:22: your doors are all shut
Ir tieši tik slikti, lai klausītos visu Bjorku.

ingmars @ 15:57: prob
Es gribētu tādu risinājumu, ar kuru ūdenī var klausīties mūziku ar austiņām.

almighty_j @ 16:58: Pašiem savi jāņi. 1. augustā.


Tags:
ingmars @ 15:56: fun
OK, eju slīcināties baseinā (joks).

black_data @ 16:43: KINO: Mr Robot
Mr. Robot otrās sērijas sākums ir kosmoss. Mūzika.

Tags: ,
zazazumm @ 15:58:

ar vīriešiem kā filmās - man ir trīs, kurus es negribu, bet ir divi, kurus es gribu...Tags:
udensroze @ 15:40: man jau ir par karstu un nakamas nedeljas prognoze omu sabojaa veel vairaak.

unpy @ 15:01: 1932. gada tvitera tēmas


1932.08.28. "Ugunskrusts"

spisok_korablei @ 15:03: visi raksta par kaut kādiem festivāliem, par kādiem man vispār nav ne jausmas, ka tādi ir.

ja par mūziku, tad man eimiju vainhausu gribētos dievam izlūgties, lai atdod atpakaļ. varbūt Coldplay dzīvajā dzirdēt. bet arī tad tikai tās viņu vecās dziesmas. "Yellow". "The Scientist".

vai stāstīju? vakar Kleistos startēja zirgs, kuram bija dots vārds Life Is Life. lietuvietei, šķiet, piederēja. ja nemaldos, rezultāts bija stipri viduvējs. un vēl man viena meitenīte izstāstīja, ka tās vietas staļļos, kurās mitinās zirgi, sauc par boksiem. tagad es zinu.

tā kaut kā. vēl joprojām pidžamā. stāvu pie loga, ēdu ceptus kartupeļus un skatos pa logu, kā skolas pagalmā bērni sarīkojuši badmintona čempionātu. vēlāk skatīšos tiešraidi no Kleistiem, ja vēl būs noskaņojums attiecīgs. pamazām mēģinu noskaņoties nākošai nedēļai. tinu ap mazo pirkstiņu redzētā sapņa pavedienu. tik trauslu kā mats.

domāju - life is life is life. tādā ābolaini sirmā krāsā. viss ir skumji un skaisti vienlaikus. viss cenšas tev kaut ko pateikt. bet tu tikai aizspied ausis ar rokām. es negribu. negribu zināt.

putnupr @ 14:32: Pavasaris vol.2 - zied pienenes, lido balti un dzelteni taureņi.

ingmars @ 12:46: sadamoto 3


ingmars @ 12:44: sadamoto 2


ingmars @ 12:33: sadamoto 1


deloveja_kundze @ 13:15: vispārēju dzīves attīrīšanu sāku ar to, ka no FB draugiem izmetu gandrīz 60 cilvēkus, un es pat nezināju, ka ir tik daudz cilvēku šajā portālā, ar kuriem negribu dalīt savu virtuālo telpu.

un tā, solīti pa solītim, atvilktni pa atvilktnei, gribu visu iztīrīt.

ctulhu @ 13:16: Tuvojas kopēšanas iespējai
http://www.cell.com/cell/abstract/S0092-8674%2815%2900824-7

//We describe automated technologies to probe the structure of neural tissue at nanometer resolution and use them to generate a saturated reconstruction of a sub-volume of mouse neocortex in which all cellular objects (axons, dendrites, and glia) and many sub-cellular components (synapses, synaptic vesicles, spines, spine apparati, postsynaptic densities, and mitochondria) are rendered and itemized in a database. //

Automatizēta konnektomas iegūšana. Solis nemirstības virzienā.

krii @ 13:06: Tas, ko es jau sen esmu gribējusi, bet vienmēr kautrējusies pajautāt...
Dekupāža - tas tiešām ir tas, ka mēbeles un traukus aplīmē ar vecām salvetēm un skaitās briesmīgi skaisti, vai tur ir vēl kāds āķis?

ingmars @ 11:43: filozzzzzzzz (it means darkness)
Domāju, ka būšana par filozofu man var nākt tikai par labu. Kopš šīs dienas varat mani saukt "filozofs Ingmārs Freimanis".

psihs @ 12:24: Inese

ttp @ 12:22: elvi/dunian ventspilī - teicama skaņa, teicams priekšnesums, bet kur tik lielā pilsētā var būt tik maz attiecīgās mūzikas cienītāji. neticu ka visis labdabojas. nav jau pirmais mazapmeklētais pasākums. jaunnedēļ mēģināsim vēlreiz.

vaarna @ 12:09: Pliks paldies
Paldies Dardegai, Andrejam, Edgaram un visiem, kas bija ar mums Labdabīgajā notikumā! ROKS NAV MIRIS!!!

Tas Jums: https://www.youtube.com/watch?v=IoyToHOWSV8

Mūzika: Blind Guardian - Nightfall
Tags: ,
Powered by Sviesta Ciba