LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

18. Novembris 2017

ulvs @ 04:18: Mans pamatojums, kāpēc es šeit rakstu visu par savām pārmaiņām ir ļoti vienkāršs - es vēlos būt pēc iespējas publiskāks šajos savos secinājumos, jo es vēl sev pilnībā neuzticos, tāpēc mazliet gļēvi paļaujos, ka, jo vairāk cilvēki taps informēti par to, ka esmu diezgan stingri nolēmis atrast sev mugurkaulu, jo lielāka iespēja, ka tas piebildīsies.

Embrace thyselves, children of god.

ulvs @ 04:07: Music has never sounded so good. Esmu sev atklājis ļoti daudz pēdējā laikā. Ļoti patīk šis post-black metal/blackgaze grupas Deafheaven ieraksts. Taču to spēka un kvalitātes ziņā pārspēj norvēģu eksperimentālā blekmetāla grupas Ved Buens Ende ierkasts. Abus ierakstus iesaku visiem saviem draugiem. 

ulvs @ 03:31: Lēmums pieņemts. Es nekur nebraukšu. Braukt prom ir kā bēgt no sevis. Man nahuj nav jābēg no sevis, tad jau labāk iegādāties abonomentu uz Ķīpsalas lielo baseinu. Es agrāk (ļoti sen gan) biju regulārs klients, un man nekur nevajadzēja bēgt, lol.

ulvs @ 03:10: Kungi un dāmas, tas ir noticis (pieņemot, ka informācija ir drošticama) - ir veikta pirmā galvas transplantācija. Mūs kā sugu sagaida fantastiska nākotne, to es jums galvoju! Esmu anti-transhumānists, taču šis atklājums, manuprāt, nemaz tik izteikti nevirza transhumānisma attīstību. Tā vietā es sapņoju par vivisecētiem cilvēku un dzīvnieku hibrīdiem a la Velsa "Dr. Moro sala". 

ulvs @ 02:35: Zinet, kas man liek smaidīt? Tas, ka Dž.Pītersona dēļ es tik ļoti daudz ko pēkšņi vienā dienā sapratu. "Don't escape your moral obligations. Living wrong sucks. Stop saying things that violate your conscience. Stop saying things that make you feel weak.". Viņš ir viens no reatajiem cilvēkiem, kurš tiešām dzīvošanas jomā ir tuvu dieva statusam (izpratnes jomā)" un tā tālāk. Mana jaunatklātā filosofija balstās uz faktu, ka es tagad regulāri tīrīšu savu istabu un izveidošu nelielu ikdienas rutīnu. Jaunnedēļ nopirkšu jaunas botas un sākšu naktīs atkal skriet. Un, protams, vingrošana ik pēc noteikta pie datora pavadīta laika, plus, ikdienā regulāra piepumpēšanās un vēdera preses vingrinājumi, līdzās ar primitīvu izstaipīšanos. Un tā tālāk. Sākumā think small, vēlāk do big. Cilvēkam ikdienā vajag struktūru, citādāk prāts vienkārši atrofējas. Mans prāts bija daļēji atrofējies, nezinu, apmēram 5-6 gadus.

Ja man izdosies atkal neiegrimt tajā pasaulē, kurā biju es, goda vārds, nākošreiz, kad aizpisīšu uz Kanādu, satikšu viņu iedošu viņam, nezinu, kādu savu neatvairāmo mākslas darbu (ņirdzu) un/vai pudeli kvalitatīva grādīgā (diez viņš malko?). Gan jau viņš manu pateicību novērtēs vairāk.

ulvs @ 01:44:
Wall Street is freaking out as EA caves again to social media outrage over its ‘Star Wars’ game. Neticami. Internets šoreiz apvienojās un gāza no troņa greedy spēļu kompāniju EA. Kāpēc? Visiem apnika, ka viņi čakarē klientus ("čakarē" ir maigi teikts, drīzāk būtu jālieto vārdu "piš"). Tās akciju cenas strauji krītas, visi tur ir panikā, un es apmierināti smaidu. 


ulvs @ 00:45: Bobijs Fišers par M.Džeksonu

ulvs @ 00:35: Daudzi relatīvi gudri cilvēki (lai gan pārsvarā tie ir tie mentāli neattīstītākie mūsu brāļi) uzvedas diezgan stulbi, kad runa ir par afroamerikāņiem un viņu english tendencēm, saucot to kolektīvi par "ebonics" un uzskatot, ka tā ir runas maniere, kas radusies intelekta trūkuma dēļ. Patiesībā tas ir dialekts, ko sauc African American Vernacular English. Šajā video cilvēks uzksatāmi izklāsta info par šo dialektu. 

17. Novembris 2017

ulvs @ 23:58: Es kaut kur atkal esmu radis iedvesmu spēlēt labu muzonu. Tāpēc nākošreiz, kad Didzis atbrauks uz Latviju (Feb/Mar), Lokators uztaisīs le grande concerto (vairākus) - tā, lai pašiem un klausītājiem vismaz uz pusstundu nobrauktu pilnībā jums. Izlēmu, ka "jāparizdod" mūsu albums (links uz to), jo tas ir pārāk ģeniāls, lai to turētu pūrā, tāpēc mūsu koncerti būs kā albuma prezentācija. Tagad jāizdomā kāds gimmick, uz ko visi varētu pavilkties vēl vairāk (kā minēju, vēlos sarīkot beidzot ko tādu, kas patiesi visiem norauj jumtu, gribi vai negribi). 

udensroze @ 23:50: Uzpūtenis ledusskapī tak pa 60 stundām nesabojāsies? Vai tomēr?

ulvs @ 23:42: Trollēšanas mīnuss ir tāds, ka if you troll to many times people of the interwebz can't understand whether you're trolling or not. Man šķiet, ka es vēl kādu laiku izbaudīšu šādu attieksmi, hehe (been doing it for too long)!

ena @ 23:37: Es biju budapestaa un patureeju savu plaukstu deimona albarna plaukstaa triis sekundes un atbraucu maajaas un sapratu ka beerniem laimei pietiek ar ziepju burbuljiem un briinumsveciiteem

methodrone @ 20:33: You know it feels unfair, there's magic everywhere.
Šodien es jūtos tā, ka mana dzīve ir noslēgusies, mani meklējumi ir noslēgušies. Es esmu pilnībā atdevusi sevi visu liktenīgumam. Liktenīgums var no manis paņemt jebkuru lietu, prasīt no manis jebko, neko no manis neprasīt nekad vairs, un es teiktu "Lai tā ir." Es laikam domāju, ka nav vairs nekas, pret ko es varētu potenciāli protestēt. Jo es visur redzu tikai "Jā." un nevienu "Nē." Uzreiz izķeru, kad man prātā pavīd jebkas greizs. I seen it. Tas ir kā es varētu griezties uz jebkuru pusi un tur pretī stāv pilnīgums, liktenīgums, viss ir legit, viss ir "Jā.". Man ir ērgļa acis un haizivs zobi, es notveru nepatiesību, jau metos to uzšķērst, bet tad kā maigs, pelēks trusītis aizļepatoju projām, jo nepatiesība ir nepatiesība un tā izgaist pati no sevis. Pendulum coming to rest, each unrest comes to rest if I do not suspend it, if I do not hold it in an unnatural angle, and I don't hold it. Esam palikuši tikai mēs ar laiku. Vēl tikai uz neilgu brīdi, kas jutīsies kā sapnis, kurā katrs moments būs krāšņs un dzīvs, kā ieelpa, kā smarža.

usne @ 21:46: bet vispār, lepojos un lielos ar pēdējo latvijas arhitektūras nr.!

alefs @ 21:07: Mana savulaik iemīļotā vokāli instrumentālā ansambļa Anathema jaunākais albums ir šā gada jūnijā izdotais The optimist. Tā kā pēdējos pāris gadus mūziku diemžēl vairs īpaši daudz neklausos, šis bija fakts kaut kad ap to laiku slīdējis garām bija, taču nevarētu teikt, ka tam biju piešķīris īpašu nozīmi. Tik vien tā, ka pazibēja kaut kur albuma vāciņš ar mašīnas starmešiem un nosaukumu. Optimists, ne.

Anathema sāka kā death/doom grupa, bet 90. gadu vidū pamazām, bet stabili aizgāja no šī žanra prom — uz gōtisko metālu/roku, alternatīvo roku, postroku. Bet pat tad, kad viņi jau bija stabili pametuši savas sākotnējās skaniskās inkarnācijas, viņu veikums idejiski, konceptuāli nereti bija, teiksim tā, pasmags.

Labākā ilustrācija — 2001. gadā izdotais A fine day to exit. Nosaukums kopā ar albuma vāciņu — un šis ir viens no viskrutākajiem vāciņiem starp tiem albumiem, kas ir manā kolekcijā —, man šķiet, ir gana izsmeļošs.

izskatās šādi )

brood @ 20:58: Kevins Speisijs esot kādu seksuāli apvainojis, tb vienkāršā valodā runājot - uzmācies un tas kāds tagad par to sūdzās un kaunina Speisiju medijos. Esot uzmācies 14 gadīgam zēnam. Nu, jā, ir nepatīkami, ka uzmācās veci onkuļi, bet uzmākšanās ir absolūta vaniļa salīdzinājumā ar reālu vardarbību, kuru ļoti šaubos kāds no šiem sūdzmaņiem ir piedzīvojis. Kāda ir šo cilvēku motivācija iet un publiski apsūdzēt nosacīto kevinu speisiju - jebkuru citu celebrity - tikai par to, ka tas mazliet ar tevi ir pakoķetējis, nesaprotu. Ir taču tādi zemcilvēki, kas visu savu eksistences paradigmu būvē uz šo lēto spekulāciju, vai, man uzmācās, ak, es upuris, netaisnīgā pasaule. Cilvēkam viekārši nav nekā cita ar ko pašapliecināties. Un parasti izskatās, ka šie pseidoupuri patiesībā lepojās, redziet, man uzmācās pats Kevins Speisijs! Būšu slavens uz 5 sekundēm.

miligrami @ 21:21: techno gangst
T uzskata, ka miksteipu taisīšana is a form of self-harm, ko vajadzētu iekļaut DSM reģistrā. Lai vai kā, ja nu gadījumā kāds šovakar nestaro pāķus, tad esat mīļi aicināti paklausīties, kā es čanelēju savas vissliktākās enerģijas. Sales menedžerīte no manis laikam gan nesanāks, bet nu pofig - ko jāuzrunā, tos uzrunās.

https://www.mixcloud.com/rhodograd/13-low-dependencies-blow-me/

Tags:
nrk @ 18:37: Poll #21105 Mimmis
Open to: All, results viewable to: All

Mimmis..

View Answers

Zinu, kas ir
1 (20.0%)

Nezinu, kas ir
4 (80.0%)ulvs @ 20:22: Populisms ir ļoti svarīgs politikas elements, lai uzrunātu vairākumu cilvēku. Uzskatu, ka to var izmantot ļoti labiem mērķiem, ja līdzās tam politiķi rada tādu informatīvo lauku, kas savā ziņā ir pretstats populismam - esot atklātiem par to, kas ir Latvija, kas ir latvieši, kas ir mūsu potenciālie ienaidnieki un kā mums būtu jārīkojas, lai nepielaistu to, ka viņi reāli ņem virsroku. Ja populismu izmanto līdzās inteliģentai, atklātai diskusijai par to, kas mēs esam un par ko mums jātop, tas sevī iemieso nenormālu spēku - iespēju uzrunāt un vienot simtiem tūkstošus un miljonus cilvēku.

Taču diemžēl realitātē populismu vairākums pasaules politiķu izmanto, lai pakļautu un iedibinātu savai partijai ekonomiski izdevīgu kārtību (tā teikt, rīkotos pretēji tam, kā būtu jārīkojas normālam politiķim - tas gan runājot par LR; ASV ir pavisam cits frukts, ASV gandrīz nevienā jomā nevar salīdzināt un vilkt politiskās paralēles ar LR).

ulvs @ 20:08: Kāpēc man un tev būtu jāmīl Latvija un jābūt saliedētiem kopējā mīlestībā
Kāpēc es visu mūžu esmu nīdis LR politiku? Tāpēc, ka tajā figurē tikai retais cilvēks, kurš reāli rubī fišku valsts zinību, starptautisko tiesību un vēstures jomā. Kā arī militārās filosofijas jomā. Tur figurējošie cilvēki lielā mērā atrodas, lai lobētu savas grupas intereses.

Ko es piedāvāju, kā alternatīvu? Politiķi, kurš veidotu dialogu ar visiem latviešiem - arī krievvalodīgajiem. Kurš apzinātos, ka tikai vienota tauta ir spēcīga un spējīga pastāvēt cauri gadsimtiem un pretoties citu nāciju agresijai. Tādu politiķi, kurš mazāk nodarbojas ar populismu un demagoģiju, bet vairāk ar reālpolitiku. Kā tas izpaustos? Pirms vēlēšanām viņš un viņa hipotētiskā partija runātu par to, ka mums ir jāatmet visi aizspriedumi, kas iesakņojušies dekāžu laikā, aizspriedumi, kuri liedz latviešu tautai būt garīgi vienotai, spēcīgai, tautai, kura redz savu mērķi, tautai, kura zina savu vēsturi un zina savu potenciālo ienaidnieku un tāpēc dara visu, lai neatkārtotos latviešu teju 700 gadus ilgā vēsture - fakts, ka bijām kalpi citai, lielākai tautai. Un tikai tad būtu viss pārējais - politideoloģija, ekonomika, reformas.

Tā kā šāds cilvēks politikā, cik man zināms, nav bijis, es visus šos gadus esmu bijis absolūti apātisks un disillusioned attiecībā pret ideju par Latviju. Es nicināju šo valsti. Uzskatīju, ka tai nav iemesls pastāvēt. Ka mēs esam tikai pirdiens laiktelpā. Taču patiesība ir tāda, ka mums ir teju 700 gadu ilga vēsture un teju tikpat ilgi mēs esam cietuši un vēlējušies panākt to, ko panāca mūsu pirmstēvi, radot valsti against all odds, sakaujot divu nāciju karaspēkus (krievu un vācu) - paveicot ko tādu, ko NEVIENA TAUTA NEKAD IEPRIEKŠ PASAULES VĒSTURĒ NAV PAVEIKUSI. Okej, piedodiet par populismu pēdējos teikumos, taču ideja ir skaidra - mums ir jāciena un jāsargā tas mazumiņš, kas mums ir, pretēji mēs patiesi būsim tikai kā pirdiens laiktelpā.

neraate @ 19:53: piektajā zāļu iepakojumā šodien izlasīju 'Paraleli importētas zāles'. vairākkārt. un tad sapratu, ka nepārlasījos, ka tur tiešām tā rakstīts

gnidrologs @ 19:09: Multikulturālisms strādā līdzīgi kā salāti. Teiksim, Šveice ir multikulturāls analogs salātiem, kuru sastāvā ir gurķi, tomāti, sīpoli, varbūt redīsi, visādi zaļumi, pat baziliks, kuru es personīgi neciešu, bet tas var nostrādāt ar attiecīgajām garšvielām un lubrikantiem mērču veidā. Pievienojam tam klāt ķilavas, aronijas un vaniļas cukuru un šis monstrs vairs nav glābjams lai vai ko tam tālāk pievienotu un kā apstrādātu. Tas ir metams podā un jāsāk visu no jauna. Tāpat ar civilizācijām.

scaramouche @ 19:02: I'm barely at 19:00, but it feels like 23:00 at least.

jebalaitung @ 17:35: sverige bad
balansam pasūdzēsimies nedaudz par zviedriju. ar šito ir arī daži mani kolēģi saskārušies, īpaši tie, kuriem īslaicīgi kontrakti.

scaramouche @ 18:28: - You broke my fuckin' beans!
- You stomped over mine first...

ulvs @ 17:46: Iesaku svētkos noskatīties The Latvian Identity: Vaira Vike Freiberga at TEDxRiga

ulvs @ 17:41: Pēdējos 10 gadus eksistēju ārpus visa, uz sava mākoņa. Nu, esmu nokāpis, vismaz ar vienu kāju. Man patīk tas, ko es redzu. Pirmo reizi mūžā es nejutos sliki par to, kas esmu un kas man notiek apkārt. Jā, ir dirsā, bet tāpēc ir jāmočī.

kakjux @ 15:27: pateikt, ka es ienīstu šo dienu, būtu nepateikt neko.

viena no tām dienām, kad Tenisists dažādos čata logos mani trollē par dažādām hujetām. nevienu darbu nepagūstu pat iesākt, kad jau jāķeras pie nākamā. visi uzdod dīvainus jautājumus. priekšpusdienā 3 stundu laikā bija 4 meetingi. gaidu, kad beigsies darbalaiks, lai varētu mierīgi pastrādāt.

un mūziku šodien lieku tā, lai arī kaimiņi var izbaudīt. citādi viņi tur jau pie motorzāģiem atkal ķērušies.

*nopūšas, aiziet*

Garastāvoklis:: pat domāt negribas, kāds man mūds
Mūzika: Nick Cave - Disco 2000 (Pulp cover)
Tags: , ,
chimera @ 17:14: ik pa brīdim manu cilvēkus, kuri agrāk latviju cīši mīlēja, bet tagad tikpat cīši heito. es, savukārt, kā parasti esmu remdena. man nav nekādu jūtu un pārliecību (ja man būtu ahūna pārliecība, es moš nemaz nebūtu iemācījusies latviešu valodu. bet še kā re kā). maksāju nodokļus, īpašu nepārkāpju likumus un ignorēju visus salūtus (pāris reizes mūžā cilvēki man ir prasījuši ar baigo padjobku, vai es iešot uz salūtu? sak, ko krieve teiks. nē, krieve neies, krievei besī balagāni). izvēlos latvijas preci (un, ja tagad pārceltos uz ungāriju, momentā sāktu izvēlēties ungārijas preci, racionālu, ne sentimentālu iemeslu dēļ). šajā sakarā vēlos izstāstīt, kā es pagājušovasar nodevu latviju.

kad izdomāju, ka beidzot gribu guļamtīklu, lai karātos kokos, ilgi nedomājot uzmeklēju modern nomad hammocks, jo viņi ir ne tikai ražoti latvijā, bet ražoti cēsīs (like, atbalsti provinci!). bet sapratusi, ka 2 tīkli izmaksās man 120 eiras, sāku šaubīties. kaut kādā virsotnē vai gandrā pieejamie tīkli ir mazliet lētāki, bet, ja jau pērkam ķīniešu ražojumu, tas ir jāpērk no pašiem ķīniešiem un par ķīniešu cenu. iegāju bomžu veikalā banggood un pasūtīju tīklus, kuri ar visu piegādi izmaksāja man 25 eiras. turklāt tie izrādījās lieliski. karājāmies kokos kā dieva ausī. m. tādā pat nakšņoja, ejot ar kājām uz salacgrīvu. es gluži neuzticētos smaguma limitam 300 kg, bet, tā kā neviens no mums tam pat netuvojas, nestresoju par to.

un kā lai tagad aizliedz bērnu ekspluatāciju un what not? :(

ulvs @ 16:45: īsi par Latviju
Man ir parādījušās iepriekš nebijušas patriotiskas jūtas. Es nopietni. Mums visiem ir jāsargā Latvija. Es diezgan daudz esmu lasījis par starptautiskajām tiesībām, valstu rašanās cēloņiem un tautu pašnoteikšanās filosofiskajiem principiem. Es uzskatu, ka tas ir brīnums, ka ir tāda Latvija (reizē uzkatu, ka Latvijai varētu arī nebūt). Man ir nenormāli skumji par visu, kas ir noticis pēc VVF. Ja es nebūtu mīkstais, es noteikti pieteiktos armijā, vismaz rezervistos. Latvijai, starp citu, ir ļoti, ļoti kvalitatīvs aizsardzības plāns un bruņotie spēki šobrīd nomaina savu kaujas doktrīnu uz kaut ko nenormāli krutu, no Somiem inspirētu, kur karavīra dzīvība ir galvenais (jo mums ir tikai 5000 karavīru), tāpēc jāpērk krutākais ekipējums un jābalsta aizsardzība uz Latvijas pamatpilāriem - mežu, neizbrienamiem purviem un neizbrienamām takām. Principā ideja ir tāda - mums jānotur iebrukuma pirmo vilni, kas ir izdarāms, pateicoties mūsu ģeogrāfijai un jaunajai doktrīnai. Jānotur, līdz pievienojas koalīcijas spēki.

usne @ 16:15: persiešu valodas nodarbībām būtu pieticis, ja tēli vienkārši lasītu grāmatu kaut lomās un varbūt nedaudz uzdziedātu.
prātā jukšana uz skatuves manai uztverei šķiet slima padarīšana un atstāj slimnīcas/trako nama garšu, kas mākslā ir pilnīgi lieka.
taču stāsts ir ļoti loti kruts. ļoti vaig tādu tekstu mājās , lai var citēt skumjā brīdī.
mūsdienās ebreji vairs nav viena tauta, nacionalitāte. viņi ir visu bēgļu, brīvo, gudro cilvēku, no valstīm neatkarīgo, nepakļaujamo simbols
burvīgs stāsts par attiecībām, kuras nosaka sabiedrības normas, ko veido divu cilvēku meli viens otram par katram vissvarīgāko dzīvē.

missalise @ 16:05: Šodien es aizbraucu uz centru, domāju, ka jāieiet Rimi nopirkt mammai kaut ko garšīgu, kad pēkšņi konstatēju, ka telefons palicis darbā. Līdz autobusam stunda. Nu, ko, ķēru pirmo taksi un braucu uz darbu un pēc tam uz Teiku, jo uz centru vairs nepaspētu. Mammai tik nesanāca viņas iecienīto sieru un zivi nopirkt.:/ Bet nu tāpat labāk, ka sēžu autobusā. Taksists izrādījās bijušais opers- tāds sakarīgs, viņam kaut kad bijis insults un tagad taksis ir viens no darbiem, ko viņš vēl var darīt. Paņēmu viņa vizītkarti, jo lai gan mašīna drusku sagrabējusi, cilvēks foršs. Veiksmīgi nokļūt savos galamērķos, mīļie cibiņi.:)

santech @ 15:55: rzr kraken pro v2 - spiež uz galvas augšu, slāpēta skaņa
hyperx cloud revolver - nespiež, skaņa ļoti ok. bet papurinot galvu, leikas, ka nokritīs. nu jā, nokritīs. jo smaguma centrs kaut kāds augšā.

Mūzika: AND ONE - Zerstörer
az @ 14:55: rudens, ūdens
dažas dienas saulē pie okeāna, pavisam īsas dienas ar vēl īsākām naktīm high-end klubos, jā, tas tagad piederas pie darba pienākumiem, un kas jādara, jādara (zelta sofa, oh well, bet dejot jau var jebkur)
un šodien jau sēdēju pilsētas centrā kanāla malā un šūpoju kājas, kamēr iešūpoju atslēgas laivā pilnā ar rudens lapām
skatījos un nespēju noticēt
aizgāju uz tuvējām durvīm pēc slotas, domāju, izslaucīšu
sāku slaucīt un ieslaucīju atslēgu dziļi ūdenī
izrādās, zem lapām bija ūdens. daudz ūdens.
tāds. ar smaržu. kā mūžību vecs puķūdens
loģiski, protams, laiva tomēr. kanālā tomēr.
bezjēdzīgi peldināju birsti pa laivas dibenu, atslēgu vairs ne redzu, ne jūtu, laiva ar ne pārāk maza. bet tagad jau nu vairs nevarēja padoties.
vilku nost drēbes un kurpes, lecu iekšā. kājas atslēdzās, viņas man tādas izlepušas, neko darīt, mērcu rokas un peldinos, peldinos, neko nejūtu, visa tikai pati tāda melna, smaržīga, bet tad tāds spīts pamodās, pacēlu acis uz augšu un teicu, tā nedrīkst, atdod, dzīve, atslēgu
tikko kā pateicu, atslēga pati iepeldēja rokās
tā arī braucu, kā no ūdens izkāpusi, bez kurpēm un drēbēm, labi, ka nebija jābrauc tālu, labi, ka ļaudis tādi rūdīti, nekas viņus te vairs neizbrīna.

jebalaitung @ 14:47: tēta stāsta sekas
kā jau bija gaidāms, auditorijas dikti mīlētais justīnes stāsts par tēti, kurš pārbraucis mājās no īrijas, komentāros pie publikācijām tiek apspriests šķērsgriezumā "vot napaciņš latvietītis cieš, bet ļaunie politikāņi nepalīdz viņam, tā vietā latvijā plāno ievest lēto nēģeru darbaspēku".

arvien vairāk sāku nesaprast, kāda jēga veidot šādu stāstu un tieši šādā mērcē to pasniegt. kārtējais latviski latviskais gaudulīgums.

jebalaitung @ 14:39: es aicinātu šadurski iet dirst - un noslaucīt pakaļu ar to preambulu
Šadurskis aicināja visus lasīt mūsu valsts Satversmi, īpaši preambulu. "Visi mēģinājumi izveidot šeit kādu analogu Doņeckas Tautas Republikai, domāju, ir pilnīgi lieki," uzsvēra politiķis.
"Piedāvājums [par krievu skolu autonomiju] ir absolūti antikonstitucionāls - tur nav, ko izskatīt. Tas ir kaut kas līdzīgs, manuprāt, kā mums kādreiz bija aģitācija par referendumu par otru valsts valodu," vērtēja Šadurskis.
Šadurskis attiecās komentēt, vai par šādu protestētāju piedāvājumu viņš varētu vērsties drošības iestādēs. "Droši vien, ka manas sarunas ar drošības iestādēm lai paliek sarunu biedru starpā. Negribētu to padziļināti komentēt. Bet jebkurā gadījumā, protams, ka mēs ar visiem, kas ir procesā tā vai citādi iesaistīti, diskutējam un analizējam situāciju," teica ministrs.

blond @ 15:04: Mīļie draugi, varbūt starp jums ir kāds etiķetes pārzinātājs - kā varētu ielūgumā latviskot "dress code: optional black tie"? Vai varbūt vispār raksta otrādi "Black tie optional"?

jebalaitung @ 13:53: vēl par lāpām
ja kāds jūtas dikten drosmīgs savā nacionālismā un patriotismā, tad es ieteiktu pamēģināt sarīkot lāpu gājienu 18. novembrī stokholmā, iesaistot vietējo letiņu kopienu.

tas tik būtu numurs!

deloveja_kundze @ 14:20: Amsterdama šoreiz liek man justies kā Džonam Travoltam tajā gifā, kur viņš ir apmaldījies. tā sajūta, ka es *zinu* šo vietu, bet vienlaikus - nav ne jausmas, kur atrodos. bet tā sajūta kaut kur dziļi, dziļi iekšā, ka I should know this.

citās ziņās - ļoti priecīga. diezgan aizņemtas divas dienas Amst., proti - šorīt mēs ar Mat. vienkārši sēžam viņa dzīvoklī un dziedam līdz kaut kādam radio skonto, bet vispār jāiet uz muzejiem vai vismaz nopirkt jaunu somu. un vakar man mat. iedeva savu visbiezāko, vissmagāko segu, un es gulēju kādas 11 stundas no vietas, un tas liekas tieši tā, kā tam ir jābūt - šīs senās draudzības, ko mēs tomēr esam saglabājuši cauri laikiem, ir kā tāda liela, bieza sega, kurā ieritināties.
jeb, citiem vārdiem sakot, daudz domāju par to, ko lasīju kaut kur - ka 7 gadu laikā tava dzīve parasti nomainās tik pamatīgi, ka ir tikai dažas lietas, ka paliek nemainīgas, un daži cilvēki, kas nemainās. un es esmu reāli priecīga, ka mēs tagad ieejam otrajā fāzē, ja tā var teikt. otrais draudzības cikls, ha, zero waste policy un tamlīdzīgi. kaut kas ļoti silts tajā visā.

tati @ 14:47: Kā atvērt uzņēmumu? Pilnmēnesī apskriet piecreiz ap ozolu, pieklauvēt pie vietējās bidlas durvīm un aizsvilināt papīrā ietītu sūdu. Kautkā tā jā!
Bet ja nopietni, jāiet uz UR, lai viņu notārs apstiprina dokumentus, kurus es uz vietas (nevis pa pastu) iesniedzu, uzrādot savu personu apliecinošo dokumentu (VATAFAK???). Par to, protams 7 EUR (kas ir pa lēto). A par to, ka tu aizej uz balli uz UR, arī jāsamaksā 4 EUR. Par to, ka gribu atvērt godīgo biznesu vēl 20 EUR. Par to, lai visa tauta (tobiš, cilvēki, kuri ver vaļā vestnesis.lv) zina par manu izturību pret UR un apņemšanos būt miljonāram, jāsamaksā vēl 14.23 EUR. Par to, ka man būs miljõns, par pamatkapitālu jāieskaita vismaz 1 EUR (man sanāca 10 EUR).
Tātad....55.23 EUR pretī satraucošajai nodokļu maksāšanai.
Būtu sanācis glīts sporta tērps...


Garastāvoklis:: nahui
jebalaitung @ 13:00: maksimāli antiintelektuāla bulšita paraugs
Tikai Latvijas valstī mēs saprotamies no pusvārda un mums nav jāskaidro, kādēļ mums garšo tik melna maize un patīk tik balta saule. Kur mūsu vārdus un uzvārdus saprot uzreiz un tie nav jāsauc pa burtiem. Kur mēs nekad nejutīsimies sveši, neiederīgi un atšķirīgi.
(Sanita Upleja)

neraate @ 13:26: i has dumb. izrakstīja sīcim Amoksicilīna preparātu, ielēju ūdeni līdz atzīmei, tieši kā farmaceite teica, sakratīju un palika mazāk un tagad nesaprotu - ir drusku jāpapildina vai tas ir tā kā tam jābūt. pēc šīs un iepriekšējās nakts kad gāja 'jautri' priecājos, ka vispār varu kaut makaronus izvārīt. ja nebūtu bijis auklītes.. (negribu domāt kā būtu bijis ja nebijis auklītes)
lielākajam bronhīts, vienai ~38 un puņķi un domāju moš vakarā pie dežūrārsta jo uz akūto stundu cilvēciņš tikko bija aizmidzis un karsts un negribēju uz to poliklīniku vest

jebalaitung @ 12:24: bļem bļem 100
var kāds izskaidrot man, kā tieši šis murgainais un neko neizsakošais savārstījums (skat. tekstu zemāk) ir saistīts ar latvijas republikas proklamēšanas dienu un neatkarības simtgadi? kā var pieaudzis humanoīds radīt šādu huiņu? un kā var pieauguši humanoīdi vienkārši noskatīties un neko neteikt par šādu ākstīšanos?

biju domājis, ka kūku sūtīšana kaimiņiem ir debilākā iespējamā izdarība simtgades pasākumu ietvaros. tomēr nē, izskatās, ka jo tuvāk simtgades datumam, jo lielāka debilizācijas pakāpe.

Katra Latvijas cilvēka dzimšanas diena ir arī Latvijas dzimšanas diena! Ivars savu dzimšanas dienu nesvin. Tam nav īpašu iemeslu, bēdu vai sakritību. Vienkārši nav svinētājs. Retu reizi gan kādu apaļu ciparu atzīmē, bet pārsvarā tā ir parasta diena. Tikai kolēģi arhitektu birojā saorganizē kādu gardumu. Visbiežāk dzimšanas dienu Ivars pavada dabā, jo viņš aizrāvies ar putnu vērošanu. Arī šajā fotogrāfijā Ivars ieklausās putnu skaņās. Tie straumēm dodas prom uz dienvidiem. Viņš putnus vēro, gredzeno, fotogrāfē, dalās ar attēliem un informāciju ar citiem. Putnu vērošana ir viņa mīļākā nodarbe dzimšanas dienā, jo tā iekrīt rudenī. Tam gan vajadzīgs laiks, to Ivars ļoti novērtē: “Lielākā brīvība brīvā valstī ir laiks. Man ir laiks savām domām un citām lietām. Nav jānodarbojas ar pašsaprotamu lietu slēpšanu, centieniem palikt pelēcībā. To gan var darīt, bet aiz brīvas gribas. Jā, laiku var reducēt uz gribu.”

santech @ 13:17: https://www.facebook.com/RDzintars/videos/2058431961104067/?hc_ref=ARQ-Wb17pl2tZJgNOM43qMVO5AOyKURliwh2deqIHASUGsVH4qSA6rCciVbAHJU9bOA
tāpēc, ka, velns parāvis, prezidents nav nekāds totalitārais vadonis, kā Dzintara pielūgtais Ulmanis. Tāpēc, ka uguns ir bīstama stihija. Un vispār - pirmīt vēl lasīju arī, ka gājiens ir no O. Kalpaka pieminekļa un bez lāpām sācies kā tradīcija. Ko tad viņi nepirž no Jelgavas, kur Čakstes piemineklis? Un visiem pārējiem? Sasodītie naciķi, maisa tik gaisu, kad tāpat jau situācija apkārt nav diez ko stabila.

missalise @ 12:51: Izrādījās, ka es šogad neesmu paņēmusi visu atvaļinājumu. Tā iet, kad aizraujas ar darbu un mīļais visu laiku pa ārzemēm dzīvojas. Būs man pa vienai nedēļai novembra beigās un pēc Ziemassvētkiem.

dooora @ 12:12: ta'tas Bachs vai Laibachs vakar uzstājās?
https://youtu.be/fRj34o4hN4I

jebalaitung @ 10:51: ir arī tādi viedokļi mūsu varenajā tautā. neņemos spriest, cik lielā mērā tāds skatījums ir izplatīts. tomēr pat vienas valdības partijas ģenseks ir diezgan atklāts diktatoriskās tautvaldības mīlētājs.

es domāju, ka šis ir īstais laiks atdzīvināt latvijas universitātes paspārnē mītošo cilvēktiesību institūtu. 


chimera @ 11:49: par ideālo diētu.

pēc garas un īpaši piepildītas dienas:

es: kāda velna pēc tu vēl esi tik mundrs?
m: es ēdu daudz cukura!

brookings @ 11:40: 'So What?'
Seconds out: Round One

watt @ 10:28: Iain M. Banks citaati
"[...] it is willed into actuality."

"[...] three thousand years of ruthless oppression, cultural imperialism, economic exploitation, systematic torture, sexual tyranny and the cult of greed ingrained almost to the point of genetic inheritability."

"We incinerated the plundered bodies in solar furnaces, our offering to the insatiable sky gods of Race and Purity."

Powered by Sviesta Ciba