LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

27. Februāris 2015

ex_silentio @ 06:50: Un man, kopš vakardienas, ir pašam sava Ļeņina kepka! Un es viņu valkāšu pat tad, ja taisnība būs tai gudrelei kas solīja, ka man vairāk seksa nebūs - ja es tādu uzvilkšu. :P

zivs @ 05:44: To, ka mūsu mazo planētu lielā mērā apdzīvo aprobežoti un margināli tipi, parāda kaut vai Kardašjanas popularitāte.
Šoreiz savēmos atverot game-debate.com, nevis guglējot sys requirements, bet atverot galveno lapu, un ieraugot tur spēļu topu.
Jāsaka, nepārsteidza, tikai trekni pasvītroja to, ko domāju par lielu daļu cilvēces:Apaļi idiņi.

uldy @ 00:53: A Parīze tīri tā neko. Naktsdzīve uzrunā, būtu 10-15 gadus jaunāks un neprecēts, būtu vēl aizraujošāk....

nulle @ 01:14: Sakāpa domas par pišuku.

Nu, ne jau tā, bet .

Tags:
sveetaa_seeta @ 01:02: Esmu nonākusi pie 1 jautājuma un 1 atbildes.

Jautājums - vai ir iespējams būt jautram cilvēkam, bet nebūt pāķim?

Atbilde - Jānis Stībelis ir bossa nova. Nevis tāpēc, ka viņš dziedātu to bossa novu, bet gan tāpēc, ka gan Jānis Stībelis, gan bossa nova ir neizteiksmīguma etaloni (nejaukt ar etalonu).

Diemžēl manam jautājumam nav nekāda sakara ar atbildi.

dooora @ 23:56: can u jah
kafejnīcā Ļeņingrada šobrīd uz grīdas ir nedaudz kandžas. to bez veselības riska var izdzert, bet karafi gan nogdādājiet mājup. divupe divi divi, dooris vaļā, ļā ļā

usne @ 00:43: domāju par to, kā dzīvot tālāk.
varbūt iziet miršanas kursus? tā pat vien prikola pēc.
nebaidīties iepazīties ar jauniem cilvēkiem. tomēr atvērtos jaunas neiepazītas pasaules. būtu motivācija neiznīcināt ķermeni ar bulciņām, cigaretēm un alkoholu. sākt interesēties par eksotiskām valstīm. smelot sev, lai izdzīvotu, kā kāds vīrs sameloja kolibrī, kurš negribēja dzert no plasmasas korķīša, kamēr tur nebija ievietota plastmasas puķīte ar caurumiņu, kas kolibrī atgādināja pazīstamo realitāti.
vai izgulēties, izlasīt iekārotās grāmatas, minimizēt kontaktus ar cilvēkiem un vairāk zīmēt. tobiš saņemties darbam.
varbūt jāsāk ar izveseļosanos?

simamura @ 00:06: "Te mēs visi vienādi esam,
Vai tad būs tā vēl citur kaut kur?"

Māris Čaklais, Lilioma dziesma

Saprāts un tā iedvesmotie slēdzieni, protams, ir konstrukts. Nav nekāda pamata šībrīža caurmēra spriestspēju uzskatīt par evolūcijas galaproduktu. Tādā ziņā mēs visi vienādi esam. Tikpat maz pamata ir pretnostatīt mītiski maģisko jūtīgumu un skeptisko racionalitāti. Paspekulēt varētu vienīgi par to, vai visiem mūsu sugas pārstāvjiem nervu gali ir vienādi asi. Bet bez augstprātības to varētu izpētīt tikai no malas, kas nevienam no mums nav dots. Ir bijuši mēģinājumi konstruēt tādu vērotāju no malas, kas varētu būt atskaites sistēma mūsu sugas attīstībai, bet nav nekāda pamata tos neuzskatīt par kārtējo spekulāciju. Turklāt visi šie hipotētiskie lineāli līdz šim ir radījuši vairāk ciešanu nekā mierinājuma. Pārāk daudz biliarda bumbiņu ir uz galda, kā saka, lai spētu izkalkulēt visas iespējamās kombinācijas. Taču tik daudz mēs gan zinām, ka dzīvības saglabāšanai būtiska ir sadarbošanās gan savas sugas ietvaros, gan ar citām sugām. Augstāks individuālais intelekts vai mazāk attīstītais, caurmēra trulums vai sakāpināts jūtīgums - tas viss ir tikai instrumenti, kuri var tikt izmantoti sadarbībai un var netikt.

darkjedi @ 00:43: Folkklubs Ala
Šo ceturdien biju Alā. Jau izkāpjot no takša pie Alas mani sagaidīja Bondars kurš bija iznācis uzpīpēt un apskāvies ar Seilu kaut ko sirsnīgi pavasarīgas noskaņās, skatoties viens otram acīs, čaloja. Man pirmā reakcija bija - WTF? Bet nu ar akmens-seja izteiksi piegāju, sasveicinājos un pārmijis dažus vārdus devos iekšā Alā, lai abiem foruma balodīšiem netraucētu pavasarīgos virpuļos pīto sarunu.

Well, tālak man bija visnotaļ normāls Alas pasākums. Satiku virkni random parastos Alas dzērājus, satiku Lauru (Alises draudzeni no Auces) kuru pagājušo nedēļ satiku Mākslas akadēmijā un viņa tur atcerējas, ka tā arī nav izmaksajusi man apsolīto alu par vešanu no larpa uz mājām rudenī un sarunājām, ka nākamo ceturdien viņa atnāks uz Alu un izmaksās man apsolīto alu. To viņa godam dotajam vārdam, dzimtenei, Saulei-Pērkonam-Daugavai un Bauskas gaišajam alum arī izdarīja un drīz vien devās tālāk savās gaitās.

Satiku Amandu, 100 gadus neredzētu meiteni ar kuru normāli biju ietusējis Larpā kas bija noticis divus gadus agrāk un visādi citādi Alā pievilka manu sirdi.

Vakars gāja tālāk, alus tika dzerts, ēdiens tika ēsts, Bondars atvadījās no savas mūža mīlas un devās mājas pie neatvairāmās Oksanas.

Seila, kuru Bondars tik nelietīgi bez čaukstoša skūpsta uz lūpām pameta, pieversās daudz cēlākam ilgadējam partnerim – Axelam. Tā nu viņi tur threesomā Seila-Axels-Rūta vairākas stundas ņēmās patiesu emociju viļnos, līdz Axels nolēma, ka nav gana spēcīgs čalis, lai to visu paceltu uz sava 100 kilodžoulu spēcīgā donkrata, tādēļ nodziedājis tautas dziesmu „Kur tu teci gailīti mans” pasauca pāri galdam vārdu „DJ”?

____

Ok, ja iepriekš aprakstītais bija ļoti tuvu patiesībai tomēr gana izspušķoti, tad tagad sākas serious part where everything is true un neesmu neko pieupušķojis. Nav redzama nekāda DJ troļļu sejas un pie Dartha Vadera maskas zvēru, ka tā totāla patiesība. Man ir legit liecinieki if you do not trust me.
____

Iegrimis sarunās ar Madaru, Raini un Kseniju, sadzirdēju pāri galdam Axela balsi kas sauca mani. Man jau bija nelaba nojausma, ka nevajag reaģēt un skatīties uz to pusi, bet tomēr paskatījos uz Axelu ar izteiksmi „kas ir?”.

Axels sagaidījis manu skatienu, pievērsās Seilai un teica „DJ ir tev kas sakāms”. Seila uzmetusi somiņu plecos pasmaidīja, atnāca apkārt galdam, apsēdas man blakus un jautāja ko es viņai esmu gribējis teikt. Es viņai atbildeju, ka man nav nekas sakāms un Axels viņu ir totāli piedirsis, lai tiktu vaļā un atsūtītu pie manis. Seila atbildēja, ka tā jau viņai likās un sāka man kaut ko stāstīt-stāstīt un stāstīt. Es ar plaukstu saķēris savu labo vaigu skatījos pretī sēdošās Raines ēdiena šķīvī kas šajā mirklī likās visnotaļ interesants aplūkošanas objekts. Tā nu es tur labu laiku sēdēju un blenzu šķīvī ar maksimālu skābu ģīmi līdz pamanīju Alas apsargu galda pretējā pusē kas uzdeva man nopietnu jautājumu „vai jums viss ir kārtībā?”. Mana pirmā domā galva bija, ka „vēl tikai apsargs kas piesienas man pietrūkst”, taču īpaši nedomājot sērīgi atbildēju tā kā jutos tajā brīdī „nē, nav man viss kārtībā”.

Nākamie notikumi bija diezgan zibenīgi. Apsargs pamāja blakus sedošajai Seila kustību „get over here”, Seila diezgan ātri piecēlas un piegāja pie apsarga, apsargs uzreiz viņu diezgan ātri izvadīja-izstūma ārā no Alas zāles.

Mēs parējie pie galda saskatījāmies ar sejas izteiksmi „Lol” un ņēmāmies kādu laiku apspriest atgadījumu. Tā nu sprieduši, labu laiku, nolēmām, ka ir laiks doties uzpīpēt. Nonākuši pie trepēm uz izeju, pamanījām kā divi apsargi katrs aiz savas rokas paņēmuši Seilu pūsdami un stenēdami velk viņu augšā pa trepēm.

Nolēmam, ka tomēr nav gana labs mirklis, lai dotos uzpīpēt, devāmies atpakaļ pie galdiem, lai bazarētu tālāk.

Kad bija pagājis vēl kāds laiks devāmies uzpīpēšanas mēģinājumā nr2. Apsargi bija dabūjusi Seilu ārā no Alas un varēja redzēt, kā viņa Peldu ielas tālumā bija aizpeldējusi un atspiedusies pret sienu sarunājas ar kaut kadu random krievu parīti.

Parējais vakars turpinājas as usual, ja neskaita, ka mums bija hot topic par ko parunāt.


Enyway +100 punkti Alas apsardzes dienestam.

usne @ 00:16: vakara sarunas
klausijāmies ar Baņutu zāles šūpuļdziesmu
https://www.youtube.com/watch?v=n2NY7KxIJPw
un Baņuta teica, ka zinot stāstu par bērnu, kurš aizlidojis un nekad nav pamodies, es teicu, ka tad jau tas ir stāsts par mirušu bērnu. Nē, teica Baņuta, tas ir stāsts par sapņu bērnu.

mindbound @ 00:15: Just had my first kernel panic in at least 10 years. Caused by godsdamned Skype, no less.

Garastāvoklis:: headachey
Mūzika: Kammarheit - The Starwheel: Klockstapeln
Tags: , ,
krii @ 00:06: Neliels manas privātās attieksmes paskaidrojums iepriekšējā ieraksta sakarā - lai izvairītos no pārpratumiem un sev adresētām apsūdzībām.
Tātad - pret parādnieka-rudzīša tipa večiem, t.i, nedaperētiem vanckarmačo un vonnabī alfa-meiļiem, kuri nav spējīgi apliecināties, kādā jomā godīgi konkurējot ar citiem tēviņiem - kaut vai kaujoties krogā - un tā vietā izvēlas glumas manipulācijas ar sievietēm un savu patriarhālo statusu, es izjūtu tikai bezgalīgu riebumu un naidu.
Savukārt, pret sievietēm, kurām nelaimīgi ir gadījies ar viņiem saistīties, es izjūtu nožēlu. Bez mazākās augstprātības.
Tam visam nav sakara ar monogāmiju-poligāmiju, vai ticību laulības institūcijas neesošajam svētumam.

usne @ 00:02: zāle - mašīnīte
https://www.youtube.com/watch?v=GU8k1tBaoqA

atgādina "mantu" (ja klausīšos vēl pat atcerēšos precīzi, kuru dziesmu), bet neskaitāmas reizes labāks.

26. Februāris 2015

mafia @ 23:27: Man vēmiens nāk no tiem pozitīvdomātājiem, kuriem viss ir puķains un rožains tā, it kā nekad dzīvē nebūtu saskārušies ar realitāti.

dominika @ 22:46: Tam ir vārds!
Šovakar uzzināju, ka eksistē tāda lieta kā pseidobulbārais afekts. Man šķiet, ka beidzot, pēc 30 nodzīvotiem gadiem šajā pasaulē, kaut kas izskaidro manu raudāšanu - asaras, kas var sākt krist neparedzami un nevietā un ko es nevaru pati apturēt, bet kas pāriet tikpat pēkšņi kā sākušās. Un kaut gan pēdējos gados esmu ārstējusies no depresijas un raudāšana ir bijusi saistīta ar skumju emocijām, nepamatotas (brīžos, kad nejūtos ne bēdīga, ne aizvainota utt.) vai pārspīlētas raudāšanās epizodes man ir kopš es sevi atceros (ir bijuši arī pretēji gadījumi, kad sāku smieties bez iemesla, vai jūtu, ka seja savelkas smaidā, saņemot nepatīkamas/skumjas ziņas) un es nekad neesmu varējusi saprast, kāpēc, bet zinājusi - tā ar mani ir. Man ir bijis par to kauns, un apkārtējie ir jutušies neērti, bet es neko neesmu varējusi ar to iesākt. Un, re, iespējams, tā ir neiroloģiska, nevis psiholoģiska rakstura problēma! Sirds (prāta?) dziļumos es jutu, ka ir jābūt izskaidrojumam.
Visinteresantākais ir tas, ka viena no lietām, ar ko šis sindroms tiek sasaistīts, ir smadzeņu trauma; un es uzreiz atcerējos, ka apmēram piecu gadu vecumā nožāvos no diezgan liela augstuma. Pieaugušie klāt nebija un pati nekā slikti nejutos, piecēlos kājās un gāju mājās, droši vien ka nekādu acīmredzamu seku arī vēlāk nebija, jo neatceros, ka mamma būtu vedusi mani pie ārstiem šajā sakarā. Rīt jāpiezvana un jāpavaicā, vai viņa neatceras, kad man sākās tās raudāšanas.


nomirusi @ 23:24: Tu drīksti justies tā, kā tu jūties. Jā, neatkarīgi no tā, kā tieši tu jūties. Tu drīksti justies tā, kā tu jūties.

sickboy @ 23:16: Tagad viss skaidrs - teokrātijas ienaidnieki radīja masonus un citas sektas, lai celtu cilveķu pašapziņu un atbrīvotu cilvēkus no teokrātijas. Pirms simts gadiem bija vieglāk cilvēkus padarīt par ateistiem un agnostiķiem nekā uzreiz izstāstīt visas garīgās patiesības. Nīčes filosofija šodienā ir novecojusi, jo ir pārāk materiālistiska un pesimistiska. Tā iederējās racionalitātes laikmetā. Pēc tam nāca būtisks nākamais solis - hipiju filosofija un ieteikums lietot psihedēliju bez izšķirības. Kas tālāk? Un kad?

katodstars @ 23:10: Tā pat kā [info]almighty_j es ar šovakar remontēju aparātus. Vnk uznāca tāds, ē, man taču ir čupa ar beigtu, bet potenciāli normālu audio aparatūru, kā dēļ to beidzot nesākt pārstrādāt naudā? Nu, neko, sāku ar mikserpulti, kurai beigti divi kanāli. Nedaudz pabakstot ar taustu pa plati, paliek skaidrs, ka problēma ir šo divu kanālu slaideros. OK, nu nav liela bēda, gan jau tos slaiderus var dabūt, vien aizdomīgi tas, ka pults samērā nesena, visi slaideri kustas bez kādas čerkstēšanas, bet divi - pilnīgi klusi. Nedaudz pievērsa uzmanību tas, ka korpusā ir tādi kā plastmasīgi - papīrīgi aplīši, kuri manāmi nav no pults nākuši. Jau taisoties vilkt ārā lielo plati lai saprastu kādi tad slaideri jāmeklē vietā, pamanu vienu aplīti arī vienā slaiderī. Ē, paga, vēl viens un vēl. Kā izskatās, kāds tusiņā ir šāvis plaukšķenes, to saturs sabiris pultī, diviem slaideriem ticis zem kontaktiem un licis visam apklust. Haha, vienam slaiderim tos izvilku ārā caur priekšpaneli, otram gan nenācās tik viegli, nācās tomēr raut nost visus 100500 kloķīšus un lodēt ārā un izjaukt poci lai izvilktu vienu aplīti. Nu tik atliek salikt kopā un tikt no tās vaļā.
Tā nu ir, divas mācības kārtējo reizi apstiprinās - gan tas, ka remontos redzēsi tādus brīnumus kādi pat sapņos nerādās un tas, ka lētā gala aparatūrai tomēr visādas tizlas situācijas var būt liktenīgas. Dārgākai pultij ap slaideriem būtu mīksta maliņa, kas neļautu nekam tajos sabirt, bet te - viss vaļā, kaut baro ar auzām.


lmr @ 22:51: otrdien jutos slikti, pieturā sēdēju uz sola ar pelēku kaķi. sniedzu roku, lai glāstītu, bet viņš uzšņāca un aizbēga. pēc tam atlīda atpakaļ un apsēdās man otrā pusē.

mājās apvēmos un pusotru stundu zem segas drebēju drudzī, tad attapos ar 39 grādiem, atraugām un sajūtu, ka mirstu.
trešdien bija 38. aizgāju uz krievu valodām, vajag atzīmi, vajag stipendiju. divas stundas skatījos 12. klases eksāmena lasīšanas uzdevumā, no kura sapratu kādus piecus vārdus. nošpikoju no montas un aizgāju prom.

divpadsmitos naktī pamodos viss nosvīdis, jutos ļoti labi. aizgāju pačurāt un pirms atkārtotas iemigšanas uztrāpīju uz kaimiņu pišanos. mīlīgi - tāds mazs kunkstienu motoriņš un gultas čīksti. smaidot pie tā arī aizmigu.

kad man ir milzu apnikums, es domāju par atomiem, un tad viss kļūst brīnums. nu, viss lielums. pēkšņi viss izstiepjas milzīgā perspektīvā, mana roku āda kā sahāras tuksnesis. un tikties ar cilvēkiem ir brīnums. viņi ierodas ar visiem saviem atomiem, ar visu sevi, un neko nav atstājuši mājās, un viņos ir tik daudz un viņi ir tik lieli un tik tuvu apskatāmi.

Mūzika: Peaches - Diddle My Skittle
ingmars @ 22:05: hm2


nesshux @ 23:02: Zāļu instrukcijā: "Palīdz adoptēties..." (pēc laika zonu maiņas vai kaut kas tamlīdzīgs, vairs neatceros, izlasīju uz svešas kastītes)

almighty_j @ 22:49: ElectronicArts: repair EEEEVVVVRYTHING.
Šovakar esmu uz viļņa.
Mikro-viļņa.
No [info]turbund aizgūtā mikrene parādījusi vājo vietu - izblieztu augstsprieguma drošinātāju. Tik nez, vai kāds durtiņas bij' aizmirsis aizvērt, vecums vai nopietnāka problēma.


Kāpēc?
Tāpēc ka dārzeņdienās vislabākais ir nebāzt savu purnu ārā no mājas un kaut ko remontēt. Par vienu mehānisku dzīvību uz šīs planētas vairāk.

Tags: ,
mufs @ 22:47: viss sūds, lai dzīvo xanax
Draudzenes mamma atzvanīja brīdī,kad jau runāju ar policiju

ze fak, tikai 13 un man jau jācīnās ar laišanos no mājām pa logu?
mož es uzreiz pārvācos uz dzīvi hihenē?

Tags:
sintetika @ 22:42: es šodien sacerēju dziesmu. tas ir veltījums vienam trakam cilvēkam.

zemā balsī: vai tu eeesiiii vēeeeesēeeeels?
augstā balsī: jāaa es ēeeesu vēeeeseels

zemā balsī: vai tu eeesiiii nooormāaaaals?
augstā balsī: nēee es neēeeesu nooooormāaaaaaals

inese_tk @ 22:34: februāris
pēdējās trīs dienas klimstam ar zirgiem pa Zilajiem kalniem. šodien likās jau pietiekami sačākstējis ledus uz takām, lai rīt varētu mēģināt jāt.
visai necilas kvalitātes ilustrācejas )

Tags: ,
sintetika @ 22:29: kāds varētu veidoties trialogs 1. galīga-loša, 2. robota-ar-superintelektu un 3. normālā-cilvēka vidū?

bozena @ 21:44: kļūdas manā matriksā
Dakter, šitas man arī jums jāizstāsta, lai klīniskā bilde būtu pilnīga. Tātad, bez tā, ka maza būdama sapnī redzēju dronus, man bija vēl, lūk, kāds sapnis.

Es it kā biju tādā sarkanīgā tunelī vai alā, kas tiecās šašaurināties un mani nospiest. Lai dzīve nebūtu kā medusmaize, ausīs visu laiku skanēja bum-bum, bum-bum. (pēc loģikas tai vajadzētu būt asins plūsmas dunai ausīs) un radās tāda īpaša , ne pārāk jauka sajūta, it kā es nevarētu aptvert savas robežas (kur sākos un īpaši, kur beidzos, šo es vispār nevaru aprakstīt, es domaju, ka to var sajust vienīgi mazliet piepaplašinot apziņu).
Laiku pa laikam ala pārstāja gāzties man virsū, un tad bija gana labi. Tad priekšā es redzēju tādu kā gaismu un skanēja mūzika un dziedāšana, ko brīnišķi aprakstījis Tolkīns, kad viņš raksta par pārpasaulīgām elfu dziesmām, tāpec to es pat nemēģināšu ilustrēt kā glītāk. Gaismā tuneļa galā kāds dejoja, pēc manām nepieredzējuša īpatņa domām tā bija meitene baltā kleitā, es domāju, ka goč pendel kāda princese.
Tad, kad bija šī gaisma, skanēja mūzika un tā tur būtne dejoja, viss bija labi, nedodiet ēst un dzert, dodiet tik šitā pasapņot, bet vai tad es neteicu, ka drīz ala atkal sāka gāzties man virsū, un viss sākās no jauna? Tas bija nepatīkami pēc suņa. Loģiski, ka es pamodos un raudāju!
Vēlāk gudri ļaudis sacīja, ka es droši vien skatījos atmiņu video par to, kā es piedzimu.
Šo home video es skatījos līdz apmēram 3-4 gadu vecumam. Pēc tam es to redzēju tikai vienu reizi, kad man bija kādi divdesmit trīs gadi. Neilgi pēc tam mani vēlreiz piemeklēja šī sapņa Īpašā Nepatīkamā Sajūta (it kā es nevarētu aptvert savas robežas). Dīvainā kārtā, tas notika tieši tad, kad es sēdēju fakultātes dekanātā un kārtoju kaut kādus papīrus.
Kaut kā es tos papīrus sakārtoju, iztenterēju no dekanāta un tā arī nesapratu, kāda šaize tajā brīdī gadījās matriksā.

adinkra @ 21:49: Bija taču pirms kādiem 25 gadiem standarts, ka mētelim jābūt garākam par svārkiem? Manā ciemā bija. Skaitījās nelāga stila kļūda.
Mūsdienās kas tāds laikam nemaz vairs nav aktuāls, var džemperi par biksēm vilkt, ja ir iekša.

reinulitis @ 21:33: pārsteigums
es neprotu vairs normāli izlikt uz āru emocijas. tās patiesās, kas man ir. ikdienas gājienā ir jau TIK ļoti ierasts būt tai, kam nekas nekaiš, ka izrādās man kā dzērājiem, kad iedzer, tad nāk ārā visi sūdi, kas nu bija.

tikai es nedzeru. ne šovakar, ne kādu citu vakaru, līdz ar to es esmu tā, kura visu var, par neko nepārdzīvo, tikai nezkapēc kādā forumā sāk pēkšņi gvelzt visādas muļķības, nav spējīga normāli randiņu sarunāt, jo ir jāpasaka kaut kas lieks un nevajadzīgs un ļoti emocionāli pārdzīvo, ja laicīgi nesaņem atbildi.

dusmojas un gvelž stulbības. uzvelk pati sevi un tad... beidzot, tikai tad sāk raudāt. par neko it kā. absolūti par neko. pēc tam, kad muterīte piezvanīja, parunājās. viņai viss ir labi, cik nu labi var būt.


bet iespējams par visu, ko vajadzēja raudāt bik iepriekš, bet tad es biju tā, kurai viss pofigs, jo pārējiem visu vajag. par daudz sakrājās. stulbi kaut kā sanāca.

nekas, paraudāju un atlaida. bet šis man ir pārsteigums. es vairs neprotu laicīgi apstāties savā "es visu varu, man nekas nekaiš, es nepārdzīvoju, viss būs labi".

sūdīgi. patiešām.

usne @ 21:09: tikko savilku viena sava sapņa personāžus ar reālās dzīves asociācijām un man palika baisi, jo draugu jau pietiek, bet iemīlēties ir lieki un apgrūtinoši.
savukārt šonakt sapņoju, ka esmu sarīkojusi ballīti jaunajā dzīvoklī, kurš ļoti līdzīgs tam kāds Ivei bija baldones ielā, ir atnākuši promenentie kursabiedri, kolēģi un draugi no 2007 gada pagātnes. man ir stilīgs birojs, kruts draugs, jā jā tieši no statusa viedokļa un tad kāda no pagātnes draudzenēm saka otrai, viņai tas tak nav vajadzīgs, viņa tam netic un padirsīs pie pirmās iespējas un tad saka man ka visa šī spozme ir maskarāde un nav uztverama nopietni. tu esi lūzere pēc pārliecības, tev piestāv dzert čomskī, tev jau tagad šis viss ir apnicis. ja tu spētu kaut ko sasniegt tu būtu jau sasniegusi, tagad ir par vēlu sistēmu vairs neapmuļķosi, tev vienkārši nav dots tāds powers un griba, čau mēs ejam tālāk.

sickboy @ 20:40: Tagad man arī sāka nedaudz gribēties noskatīties "Fifty shades of grey", ja jau visi par to tā runā. Uz mani iedarbojas grupas apziņa - ko tie citi, to es ar. Un kāpēc viņi visi runā par filmu, ko visi zināmie cilvēki, kas to redzējuši, novērtējuši kā sliktu? JO TUR ESOT SEKSS. Bet come on, tur taču nav seksa un seksu var pa brīvu atrast iekš porno, tāpēc nav jāmaksā 15 vai cik tur tie eiro. EJIET DIRST, ES NESKATĪŠOS TO FILMU!

15 @ 20:29: runāju šodien ar lietuvas kolēģi. viņš saka, leiši gatavojoties nopietni karam. vaicāja ko es, mēs, latvijā. sēžam un gudri diršam, kā vienmēr, tā arī pateicu. krievijas kolēģos (maskava, pēterburga) arī var just, nojaust attieksmes maiņu, pat augsti profesionālos un citādi gudros. ukraiņu kolēģe tikai par savu grivnu satraucas. attiecībā uz profesionālo, 2 mēn. un domino kauliņš jau būs uzkritis arī tev, manu draudziņ.

Garastāvoklis:: predatory
Mūzika: Reigani-Pele saka Pī
mufs @ 20:29: kā cīnīties ar lepnības grēku? mm?

Tags:
neraate @ 20:30: es, protams, esmu hormonāla un no dzīves vispār neko nesaprotu, bet šodienas fleima sakarā varu teikt vienu. abi labi - psihs un dura
skjūz mai frenč

planeeta @ 19:51: Man šķiet, ka pirmsskolas izglītības iestādes kvalitātes svarīgākais rādītājs ir nevis tas, ka bērni 5 gados jau glīti rokrakstā savu vārdu raksta, bet gan tas, ka, ejot pakaļ 18:30, viņi spēlējas ārā.
Gan pašlaik, gan ziemā, kad bija dziļāki mīnusi.

Pavisam, pavisam maziņi atstarojošās vestēs maršēja apkārt ēkai, skaitot kopā 86, 87, 88...

punkts @ 19:29: Trīs puvuši kartupeļi. Ārprāts!
Yikes•chewing gum in church.

kaarl @ 18:27: darbs un darbafrīks

bozena @ 19:25: Pie ārdurvīm sajutu ļoti pazīstamu svaigi piesvilināta sautējuma(mana sautējuma, kas man ledusskapī!) smaržu. Skaidra bilde, abas jaunkudzes ir normālas dedzinātājas. Sevišķi Līze. Man liekas, viņas pašas labā būtu ēst nesildītu. Pilna virtuve ar dūmiem un guļamistabā smuki zem segām saritinājusies Līžele ir ikdienišķa parādība.
Nekā nebij! Mans stūķis mierīgi dusēja, kur atstāts. Iedomājieties, mūsu mājā dzīvo citi svilinātāji. Ar līdzīgiem stūķiem.

begemots @ 19:12: 4. studija deliverē
... tomēr ceram, ka svētdienas vakarā pievienosieties mūsu kanālam[LTV1?], kurā izcili un spējīgi mūziķi sacentīsies par galveno balvu... [grūsna pauze] tūkstots eiro.

Tags:
solipse @ 19:02: "Imants zina arī, ko nozīmē vienlaikus mīlēt divas sievietes un nebaidās par to runāt." (c)ieva

fedrs @ 18:57: Atradu vienu interneta resursu, kur palasīt par aktualitātēm krievu valodā.
Http://ej.ru/
Man šķiet, mēs arī būtu pelnījuši kaut ko tamlīdzīgu.

usne @ 18:15: Sāp galva, salst, tad nu beidzot būs temperatūra, varēs izslimot un sākt atdzīvoties.
Nekur neaizgāju, uztaisiju gardas pusdienas, sildos pie gravīras, baņuta spēlē kompi, dzeram rīsa sēnes dzērienu un tas mums iet uz urrā.
Nesmēķējas, kas ir skaidra norāde, ka esmu slima.
Pabeigšu lasīt muļķu skolu, tad atņemšu B. Kompi un pastrādāšu.
Vakarvakarā noskatijāmies Orfeja testamentu, pats Orfejs atstāja lielāku iespaidu, bet viss tāpēc ka pati sadomājos.
Man prasās kāda nedēļa mežā, kur bez pašpārmetumiem par izjauktu režīmu var cauru dienu gulēt, lasīt, pastaigāties, gatavot un apēst ēdienu. Dienām palikt rītasvārkos un tikai ārā ejot uzmest kažoku, tas ir tas, kas pieteūkst.

reinulitis @ 18:08: ko es gribu?
sodien braucot mājās un mēģinot neielekt nevienā asajā bedrē, domāju - nu ko tā pa īstam es gribu? tieši no vīriešiem. un ceļa galā es sapratu, ka tas, ko es gribu ir radikāli pretējs līdz šim domātajam.

pēkšņi man pieleca, ka es vēl pēc inerces tak it kā mēģinu dabūt scenāriju : iepazinās, iemīlējās, ligzda, bēŗni, kopdzīve un kas nu tur vēl. Da labi. nē, man tas viss tak jau ir bijis. un ilgi. un pat labi bijis.

nē, nekādas ligzdas, nekādi bērni un nekādas...saistības vai? vnk cilvēku, kas būtu ar mani kopā brīžos, kad varam būt kopā, kad tas ir forši, patīkami un jauki, iespējami un brīvi.

nē, ne tā, ka galīgi brīvās attiecības, kur katrs drāžās kur un ar ko vien spēj un laiku pa laikam saskrienas, lai arī nodrāztos. Bet tādas... vieglas attiecības, kurās var arī zeķes otram izmazgāt, bet tas nav ikdienas pienākums.

nu jā un tas pēc idejas ir radikāli pretēji tam, ko es līdz šim esmu pazinusi un sapratusi.

doma vismaz ir. un tas nav maz. vismaz man :)

pelnufeja @ 17:04: Cik labi ir atkal atcerēties, ka es principā esmu priecīgs cilvēks. Proti, es sev patīku, un man patīk mana dzīve, un cilvēki man apkārt. (ar visu to, ka daudz kas nepatīk gan sevī, gan pasaulē), drīzāk tas ir tā, ka prieks ir izvēle. Un es to grasos izvēlēties un kultivēt, cik vien iespējams.

paarpratums @ 17:54: jaunais dreika miksteips iisteniibaa ir ljoti labs

Mūzika: https://soundcloud.com/sir-rez-1/13-now-forever-1?in=sir-rez
surrender @ 17:41: gribu, lai viss beidzas.

nezinu, kas ir viss

ingmars @ 16:41: ha ha ha ha joks
Kurām zodiaka zīmēm ir raksturīga māņticība?

surrender @ 17:18: gribu vasaru, basām kājām brist pa jūrmalas smiltiņām vai ūdeni, sēdēt pļaviņā un vākt puķītes herbārijam

vēl es gribu nejusties tā, it kā kuru katru brīdi varētu nojūgties

perkons @ 17:06: Ak jā!
Mēs jau varam uzmeikot arī otro un trešo (īstenībā, vienu gonku laikā es nomainu kādus sešus kreklus) kreklu ar īpašajo sponsõru reklāmām.

Visas iespējas!

Tags:
perkons @ 16:58: Tas darbojās! Cibā ir spēks!

Vairs 840€!

Tags:
Powered by Sviesta Ciba