LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

6. Oktobris 2015

pogagaa, posting in dziivo_te @ 12:33: Nu re, no galīgi iemīļotā, lutinātā dzīvokļa ir jāizvācas novembrī/decembrī.
Meklēju ko šādu:
-Rīg-centrīgu,
-2 izolētas istabas, (ja nāk arī studio virtuve vispār perfekti).

Varbūt kāds vācas ārā no savējā, un tieši nezina, kam piedāvāt?
Jā, SSi jau tiek skatīts daudz un dikti.

gribētos simtos piecos iekļauties ziemā.

veed_logs @ 12:18: Kamēr citi strādā, tikmēr citi uzdzied:
https://twitter.com/LatvijasBanka
"No šodienas monēta "Melanholiskais valsis" jau pārdošanā. Pirmos pircējus sveica @LatvijasBanka koris"

Forša iestāde tā Latvijas Banka. Ja līdz šim, kamēr bija lats, tad viņi vēl imitēja kaut kādu darbību, tad pēc eiro ieviešanas vispār nav skaidrs, ar ko viņi nodarbojas. Jā, izdod piemiņas monētas un dzied. Agrāk laikam tikai izdeva piemiņas monētas.

Man vispār tās eiro piemiņas monētas šķiet kaut kas perverss. Lats bija kaut kāda piemiņa, bet piemiņas eiro monētas ir kaut kāda bezjēga. Formāli piemiņas lati tirdzniecības vietās bija jāpieņem kā maksāšanas līdzeklis, domāju, ka Latvijā [tīri teorētiski] pamēģinot maksāt ar šādām monētām pārdevēji tomēr atpazītu, kas tas tāds ir, ko viņiem mēģina iegrūst, bet paņem šos LV piemiņas eiro un pamēģini iedot veikalā kaut kādā Portugālē un paskaidro, ka tas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, nevis kaut kādi jocīgi spīguļi. Paņemt gan jau paņems, jo tie ir no sudraba, bet ar tikpat labām sekmēm tu vari mēģināt samaksāt par preci ar laulības gredzenu, rokaspulksteni vai kādiem neķītriem pakalpojumiem. Ākstu izklaides ir tie piemiņas eiro, pie tam, labi apmaksātas izklaides.

vilibaldis @ 12:22: pastrādāts ir, varētu iet brokastīs.

deloveja_kundze @ 12:20: es šodien jau mazliet padevos un uzvilku ziemas zābakus - bet tos smukos, ne tos brutālos. laikam jāpadodas vēlreiz un pa ceļam uz akadēmiju jāizvelk cimdi un ziemas mētelis.

lavendera @ 11:54: No kurienes tas bzdings ar tām pateicībām cibā izdīdzis?
Man, protams, arī ir par ko priecāties.
Piemēram, par to, ka man ir modinātājlampa, jo par rudens pienākšanu signalizē tas, ka bez gaismas es no rītiem nespēju pamosties. Vakar pirmoreiz pēc vasaras uzstellēju lampu, šorīt jau spēju izlīst no gultas kā cilvēks, nevis kā zombijs.
Vai par to, ka lld pilnīgi nejauši sarunā par stokmanu, ebaju un sejas krēmiem ieminas, ka tibetieši taisot superkrutos krēmus par mazu naudiņu un ka es tos varot dabūt ... novembra beigās. Nu lūk, visas dilemmas "kuru pirkt" atrisinātas.
Vēl es iegāju šodien fotosalonā un sapratu, ka nekas labāks tur nebūs kā pasu daļā uz vietas. Lai es izskatītos skaisti, man ir vajadzīgs vai nu fotogrāfs ar mīlas pilnām acīm, vai arī fotošops. Vai superkrutais tibetiešu krēms :)

au @ 11:10: cik labi, ka birojā apvienojas šādi lielumi:
krāsns, malka un sajēga iekurināt.

_whisper @ 10:47: ilgstoši.
Sapnī es biju kaila un Tu pūlī satvēri manu roku. Pamodos fiziski jūtot Tavu silto roku un maigu tiekšanos doties līdzās. Taču tas nav tas, kur eju dzīvē. Dzīvē es mācos un attīstos un mans cilvēks kaut kur dara to pašu. Mēs tiksimies, kad naivums būs izārstēts un mācība pieņemt dažādus cilvēkus būs apgūta.
Visskaistākais uzdevums būt šeit un tagad, būt pastāvīgā komunikācijā ar notiekošo. Tā ir dzīves bauda. Tā ir virzība un piepildījums.

Mūzika: dzestruma skaņa
zirka @ 11:06: visu pagatavojusī un zinošā ciba, kur jūs pēdējoreiz esat redzējuši tirgojam citronzāli? gūgle saka, ka stokmanī esot, bet gribētos apgādāties ar rezerves variantiem, ja nu stokmanī nav

Tags:
fleur @ 11:06: Birojā parādījies siltumiņš

sickboy @ 10:50: Visiem 4d iesaku noklausiities sho interviju! https://www.youtube.com/watch?v=AC3f5-C7Z-w

penny_lane @ 10:36: nav tā, ka džonijam nebūtu līdzīgu lomu, teiksim, rango ir ļoti līdzīga loma. vizuāli šī ir pat visnotaļ kopēta no rango, es pat teiktu.

visādi citādi, tā nebūt nav, manuprāt, ka džonijs spēlē savu mūža lomu vai vispār dara kaut ko šokējošu, vienkārši tik daudz mēslu bijis pa vidu, ka ir atsvaidzinoši, ka viņš neietur savu ierasto pajoliņa flirtu, kas tik ļoti raksturīgs visiem pirātiem. filma ir ok. ne laba, ne slikta, filma ir ok, vairāk tā dvesma ap viņu liek gribēt noskatīties visādus once uponus un krustēvus vēlreiz, vai varbūt es pārspīlēju, visādus departed, teiksim. te trūkst stāsts par apčakarēšanu, mazs tvists ik pa brīdim, kas visu sasviež kājām gaisā, kas tā par gangsterfilmu, ja viss pa lielam ir skaidrs?

*Black Mass, 2015, Scott Cooper


no citām kinoziņām, Welcome To Me (2014, Shira Piven) ir šarmants indie gabaliņš, par meiteni, kas nokāpj no tabletēm, vinnē miljonus un izdomā taisīt tv šovu tikai par sevi, ļoti šizofrēnisku, ļoti skumju un ļoti komisku tv šovu. par egocentriska vājprāta virsotnēm, bez īpašas morāles, bez īpašas jēgas, kas laikam uz beigām sāk garlaikot, bet pirmā pusstunda ir žoklis līdz grīdai un tie neveiklie smiekli, it kā tev būtu kauns kāda cita vietā.

Tags:
chaika @ 10:42: Mums darbā jau pieslēgta apkure!

Tags:
prtg @ 10:20: The future? nobody knows
Yet history shows

kautskis @ 10:19: Какие люди
Šī diena vēsturē izceļas ar to, ka viņā dzimuši visādi nozīmīgi ļaudis (nu, vispār visās dienās ir dzimuši visādi nozīmīgi ļaudis, bet nu!!) Tātad sveicam (dzimšanas kārtībā):

šveiciešu arhitektu Šarlu Eduāru Žanerē Grī, plašāk pazīstams kā Lekorbizjē, devis pasaulei dzīvokļus ar zemiem griestiem un apjēgu, ka cilvēkam pienākas minimālā dzīvojamā platība;

latvju grafiķi un gleznotāju Niklāvu Strunki, savulaik viens no tiem bezjēgā stilīgajiem latvju māksliniekiem, kam visi gribēja līdzināties (aizbrauciet uz Igaunijas mākslas mūzeju un apskatieties viņu divdesmito stūrīti, ietekme ir tik aizkustinoši acīmredzama);

norvēģu piedzīvojumu meklētāju Tūru Heijerdālu, kas izvirzīja visādas apšaubāmas hipotēzes un pēc tam devās neaprakstāmi lieliskās ekspedīcijās — it kā lai pierādītu savas apšaubāmās hipotēzes, bet vispār jau šķiet, ka vienkārši tāpēc, ka viņš tā varēja. Starp citu, man savulaik ir bijis tas neaprakstāmais gods šim kungam paspiest roku;

sīriešu diktātoru Hafezu al-Asadu, Bašara papucīti, kas savulaik vairāku valsts apvērsumu rezultātā kļuva par Sīrijas vadoni un sāka vest Sīriju pretī tai gaišajai un saulainajai rītdienai, kas nu ir pienākusi;

daču narkobaronu Klāsu Brēnsmā, kas sāka kā mazs narkodīlerītis, bet visnotaļ drīz jau izauga līdz overlordam, kas tirgoja Pakistānas hašišu daudzos Eiropas tirgos. Padomājiet, ja tolaik Nīderlandē būtu tikpat vaļīga attieksme pret hašišu, droši vien nebūtu pat sācis!;

un, visbeidzot, amurikāņu kinoaktrisi Elizabeti Šū, kas vienīgā no šī saraksta vēl ir ar mums un guva plašu slavu astoņdesmitajos, kad visādās filmās spēlēja galvenā varoņa love interest.

Protams, ja jums ir vēlme, varat papildināt šo sarakstu ar citiem nozīmīgiem ļaudīm, kas arī dzimuši šajā dienā :)

chaika @ 10:00:

soda bread |phonefoto


Tags: , ,
chimera @ 09:55: izrādās, "veļas mazgāšanas interešu pulciņa audzinātājs" ir reāls darbs.

neoplasm @ 07:48: sezonālajiem čīkstuļiem
zin' kā bija? draudziņš te kaut ko krekstēja pa māju un 5dien jau stenēja ķisenos uz darbu nemaz neaizgājis, un ta' es ka' nācu 5dienas vakarā ar iepirkumu ķeselēm bruņojusies! uzrotīju piedurknes un tādu ķirbjojaģerno zupu uzhujārīju, ka visam rajonam korķus izsita, vo recept:
1) paņem to ķirbi [sviesta ķirbi?] un sahujārī kubiņos, ka šņakst, iemet kādā nebūt karstumizturīgā traukā bez vāka, uzšpricē oliveļļu un lejamo medu un uz tādu treknu pusstundu iestumj cepeškrāsnī. pa vidam var ķirbi apskatīt, pabikstīt, pamāt tam ar ķepiņu, pagaršot, ja nu ikurāt nav nekā labāka darāma;
2) ta' paņem uzmet uz plīts kastroli, pielaiž špicku un tā paskopi noklāj viņam, tam kastrolim, dibenu ar olīveļļu, kurā apzeltina sahujārītu sīpolu, ķiploku un čili piparus. es šoreiz, zarazai par sodu, tur iemetu veselu saspiestu ķiploku un vēl pusīti svaiga vēlāk un 2 čili pipariņus - kamēr draudziņš pie ēšanas spļāva uguņus, es raudāju un bļāvu pret debesi, lai vpestu atpestī;
3) ielej katlā glāzi smalka baltvīna vai, kas reālistiskāk, izosta visus plauktus, atvilknes un kambarus līdz tiek uziets ledskapī mazs kripatiņš pusglāzes atšālējušās proseko. apmaisa to katlā nelabi šņācošo virumu un uzgāž tam pa virsu visu no plīts izkāpušo ķirbi, pavāra kādu momentu;
4) izspiež vienu citronu sausu, iegāž sulu zupā, ta' paņem nost no uguns un sablenderedenderē. kad visa virtuve un pats vienmērīgi noklāts ar zupas visur aizlidojušo šrapneli, tad kastrolī atlikušajai zupai, un tai, kas izgriezta no priekšautiņa, piehujārī saldo krējumu. es minu vegānisko taku un liku lazduriekstu pienu, der arī kokosriekstu vai jelkāds cits "piens". pablendelerē vēl mazu strēķi un pasniedz neko ļaunu nenojautošajam vājiniekam, vēro reakciju no slēpņa.

draudziņa organisms tagadiņ tiktāl iebiedēts, ka neklepo vairs principiāli [t.i. neuzdrīkstas].


Garastāvoklis:: vesels
Mūzika: Radiohead - Melatonin
au @ 09:43: kā šorīt salst AUSIS!
"
Jo vairāk
SNIEG — tidlī-bums —,
Jo vairāk
TIEK — tidlī-bums —,
Jo vairāk
TIEK — tidlī-bums —
Mums
Sniega.
Kas zin to
GAN — tidlī-bums—,
Cik ļoti
Man — tidlī-bums —,
Cik ļoti
MAN — tidlī-bums —
Salst
Kājas.

No jauna un šādā veidā dziesma izklausījās vēl labāk, un, kad Pūks bija beidzis, viņš gaidīja, lai Sivēns iesaucas, ka no visām Āra un Sniegaina Laika Dziesmām, ko viņš jebkad dzirdējis, šī ir visskaistākā. Bet Sivēns, krietni padomājis, pateica pavisam ko citu.
— Pūk,— viņš nopietni sacīja,— kājas nemaz tik briesmīgi nesalst kā ausis.
"

windrider @ 08:44: Šķita, ka šis gads darbā pagājis tā diezgan laiski un nekas prātīgs nav izdarīts. Bet kad tā sāk domāt, tad tomēr izdarīts ir diezgan daudz, pat daži labi kursi ir apmeklēti. Un vēl jau gads nav galā. Tikai daudz vairāk ir sanācis iesaistīties kolēģu projektos nekā pašam savos. Tā gan ir lieta, kas jālabo.

Tags:
porcupine @ 07:51: Giltijie pležēri
Noskatījos interviju ar musulmani Klimoviču. Islāms izklausās gluži debešķīgs, risinājums visām pasaules problēmām. Un arī hidžābs un abaija nemaz tik sveši neizskatās, ja papēta etnogrāfiskos suitu kāzu apģērbus:

"Kāzas Alsungā"(1935)

Suitu kāzu uzvedums Alsungā (2011)

Tags:
fedrs @ 07:34: Pirms pāris dienām lasīju, ka Rīgā pirmā māja pieslēgta apkurei. Tagad tādas varbūt jau ir divas, vai pat daudz. Bet mums aizvien vēl rok, un vakarā, pa tumsu mājās nākot, nekad nezini kur tapušas jaunās lamatas milzu lempjiem. Nu, un labi, lai pagaidām tā paliek - būs mazāks rēķins! Vismaz kamēr iesnas nav ķērušās klāt.

punkts @ 07:23: - tell me why i don't like mondays?
- because your jumper is green as a mohair sun.

kinskis @ 07:09: Jirgens Klops taisās uz Anfieldu? Hoohooo, kāds reāli nopriecāsies.

kas_tad_te @ 11:46: Tulks.
Vakar bija ļoti interesanta situācija. Es un abas manas ķīniski runājošās palīdzes gājām uz autobusa pieturu, lai brauktu atpakaļ uz universitāti, kad man pienāca klāt kāds puisis un angliski jautāja, kā nokļūt uz metro. Es, to, protams, nezināju, bet pajautāju savām palīdzēm krieviski, viņas ķīniski apspriedās, krieviski atbildēja man, un es angliski pārtulkoju tālāk.
Abas meitenes pēc tam izdarīja secinājumu, ka jāmācās angļu valoda, jo situācija, kad viņu valstī viņas tulko uz citu valodu izraisot ļoti jokainas sajūtas. Mans stāsts, ka Latvijā lielākā daļa cilvēku teju no bērnības zina trīs valodas pēc noklusējuma un pēc tam piemācās vēl kādu klāt, viņas atstāja uz pauzes, jo kā gan tā var būt, vai ne? Turklāt, man grūti iedomāties liela uzņēmuma lielu klientu apkalpošanas centru, kurā runātu tikai vienā valodā, bet šeit, lai izlasītu manu pasi un saprastu, kurš ir vārds, bet kurš - uzvārds, darbiniecei vajadzēja palīdzību no manām palīdzēm. Viņa brīnījās, kas ir Latvija un gandrīz vai tā maz ir valsts.

almighty_j @ 06:32: Vārdu laiks ir beidzies.
Lai runā darbi.

kramers @ 06:17: Ģimenes ārsti ir medmāsa.
Pamati datorprasmes.


https://www.ss.lv/msg/ru/work/are-required/med-nurse/mfxnl.html

sickboy @ 05:27: "Viirietim nepatiik zaudeet, kur nu veel sievietei. Jaa, attieciibas nav nekaada sacensiiba, tomeer nevar noliegt arii faktu, ka striideeshanaas ir sports, kur bumba vienmeer nonaak sievietes laukumaa. Turklaat vinja pieprot arii dazhu labu aizliegtu panjeemienu, kaa speeji asaru pluudi, caur pukjeem izteiktas dzeeliibas, senu aizvainojumu izvilkshana no atminjas (kas sievietei shajaa zinjaa ir fenomenaala!) visnegaidiitaakajaa briidii.
Nu sakiet, kaa lai dodas duelii ar sho virtuozo nindzju, ja labi zini, ka vinja ciiniisies liidz peedeejam, turklaat kaujas lauku pametiis pashpaarlieciibaa paceltu galvu? Un veel viegli aizvainota. Turklaat tas jau nav tikai pashlepnums, ko viirietis ar partizaana cieniigu kluseeshanu sargaa - taa ir visa gjimene. Jo kas naak peec tam, kad sieviete viirieti ir uzvareejusi? Aizvainojums, ruugtums, nicinaajums, atsveshinaashanaas. Tad jau labaak kluseet." (zhurnaalinjsh "Ieva")

kas_tad_te @ 10:15: Vakar laikam bija labāka diena zinātnei..
..jo šodien gaisa kvalitātes indekss ir 297. Prieks, kur tu rodies?!
Priekšpēdējā brīvdiena (1.-7.10. viņiem National Day Holiday Golden Week) un ārā jāelpo draņķis. Ja atvēršu logu, arī iekšā būs jāelpo draņķis. Latvijā ekvivalenta situācija noteikti būtu lietusgāzes, ass vējš un saaukstēšanās - uz darbu/skolu jāiet nav, bet ārā no mājsa kāju spert arī negribas/īsti nevar.
Jāsāk rakstīt to do saraksts Latvijas brīvdienām janvārī/februārī: punkts Nr.1 - aizbraukt uz mežu/uz jūru pastaigāties un paelpot!!!

Updt.: 15:49 jau 320. Ziemā mēdzot būt līdz 700. Par to visu lasīt ir viens, izjust uz savas ādas (plaušām) - pavisam kas cits.

khosmos @ 04:54: Bez komentāriem
Ik pārdienas mani zibeņi šķeļ
Es - vētras saplosīts knislis
Ar sirseņu draudīgo dūkoņu ausīs
Es klaigāju izmisīgi:
"SĀTAN, KUR IR MANI ĀBOLI?
Antonovkas
Baltie dzidrie
Cukuriņi
Sīpoliņi
Bumbierāboli
KUR IR MANI ĀBOLI?"

Garastāvoklis:: Biju parkā
Tags: , , , ,
zeme @ 03:43: Grupa LOW !

P.S.
pirms sasist telefonu izņem savu sd ntos gadus veco sdkarti.
laba muzika palikusi.

jimmy @ 03:30: kaut kad astoņdesmito pašās beigās
kad tētis mani ragavās vilka
kad nepratu pats sev sasiet kurpes
un poličus citādi sauca
tur astoņdesmito pašās beigās, skaitot no kristus,
mani nekas neuztrauca

_re_ @ 01:44: par spīti šonakt nogāju 5komā7 kilometrus augstos, pirmoreiz kājās papēžos. un biju 2x virs Rīgas horizonta. vispirms savaņģoju onkuliņu, lai pirms laika uzved trīskāja 100 metru platformā, viņu un mūs gan noņēma pa ceļam no trases, bet augšā tikām. žēl, ka daudz pēc saulrieta. pēc tam no zemākas, bet tuvākas un dzidrākas un spilgtākas debesu līnijas zemes gaismas.

virginia_rabbit @ 01:49: vecās labās aukstuma sajūtas

wowow @ 00:16: Uzsetupoju vpn tuneli caur amsterdamu uz netflixu. Esmu vīlies, tur faktiski nav nekā tāda, ko man baigi gribētos redzēt un neizskatās, ka katalogs būtu baigi plašais (piem nav pat visu Krusttēva daļu). Nu varbūt pārītis seriālu (un pie tam tiem nebūtu jāmedī normāli sasinhronizēti titri). Vai tas ir 10 eiro mēnesī vērts? It kā jau labāk kā maksāt Lattelekom 7.90 par paku ar krievu un latviešu reklāmkanāliem ar krievu ekstasensu cīņām.

virginia_rabbit @ 00:19: eu, bet tas medus palīdz! vai vismaz liek justies jocīgi.

shiry @ 00:14: I ne mēnesis nav pagājis, kā esmu tos otros avendžerus noskatījusies.
Jāsaka, kā ir — a bit meh-ish.

Visādi citādi, kamēr man pagājšnakts sapņos visādas glupības rādījās, vīram kaut ko stipri vien jauku izsnieguši — nakts vidū pamodos no tā, ka man blakus viens miegā smejas. So cute.

Tags:
saccharomyces @ 00:14: neveiklās intervijas
take that, tikumība - rīt 9.kl angļu valodas stundā izmantošu fragmentu no 50 shades of grey filmas :D

kants @ 23:59: kinonaids
ne velti lielais kristaps ir rada sumpurņu svētajam kristoforam. filmu vērtēšanai varētu pievienot arī kādu kritisko kategoriju, piemēram:
- visnoželojamākā nespēja pārvaldīt žanru un mediju
- pati bezjēdzīgākā filma
- visgarlaicīgākā filma
- kā mēs ieguvām finansējumu un labi pavadījām laiku
- filma, kurai nekad nebūtu jāparādās nevienā kinofestivālā

Garastāvoklis:: hate, hate, hate
Tags: , ,
chimera @ 00:00: to-do: līdz 5dienai veidot par āķiem dažādus priekšmetus, lai dabūtu no kokles ārā kaut kādu hiperdārgu teātra mikrofona sūdu

5. Oktobris 2015

sirdna @ 23:53: Sveiki.

Es esmu pateicīgs par kurpju pucējamo iekārtu darbā, kurai par godu mani apavi bez liekas piepūles mirdz un laistās.
Es esmu pateicīgs, ka ir cilvēki, ar kuriem var parakt zemi. padzert viskiju un parunāt tiešsaistes režīmā.
Es esmu pateicīgs, ka šodien pāris...dažas?...stundas spēju savākties un darīt to, kas jādara, nevis sapņot un baidīties no visa.
Un par to, ka paguvu uz veikalu tieši pirms slēgšanas.

Paldies.

kini @ 23:46: .
un tad atnāk tumsiņa, uzsēžas uz pleca un iečukst, ka esmu zaķpastala, un varu tam riņķī apkārt spēlēties, cik gribu.

artis @ 22:41: Polijas zemessardze https://www.youtube.com/watch?v=yzbCkHxNxvc

krii @ 23:37: Ričmonds neparasti ilgi bija uzvedies labi. Lai pasaule atgūtu līdzsvaru, šovakar atradu vannasistabā uz grīdas sagrauzta skuvekļa atliekas. Par laimi galviņa ar asmenīti atradās zem vannas, taču, iekams to sameklēju, paguvu vairākkārt pārklāties aukstiem sviedriem.

unpy @ 23:36: Laika skaitītāja piezīmes.
212

saccharomyces @ 23:04: take out the trash from your heart
"This song is to inspired and motivate people..."

take out the trash

deloveja_kundze @ 22:31: kamēr es te sēžu ar savu remontējamo istabu un pussākto referātu, kas jāprezentē trešdien, prokrastinējot ieklīdu tajā youtube galā, kurā ir Leonards Koens un viņa koncertieraksti. un viņam ir viena versija, kurā viņš dzied Hallelujah ar tekstu ''love is not a victory march, it's a cold and very lonely hallelujah''. un tas kaut kā iedeva pa galvu. tieši tas cold and very lonely. jo tas taču visu padara vēl, nezinu, skaidrāku. un vispār, hallelujah būtu jāaizliedz kaverēt cilvēkiem, kuri šo dziesmu izmanto tikai tam, lai parādītu savas vokālās spējas.

I did my best, it wasn't much
I couldn't feel, so I tried to touch
I've told the truth, I didn't come to fool you
And even though it all went wrong
I'll stand before the Lord of Song
With nothing on my tongue but Hallelujah 


Mūzika: leonard cohen - hallelujah
kini @ 22:08: .
grūši bija jogā. nezinu, kāpēc. bet klausīties visu to par nebūšanu ķermenim, prātam, domām, bet gan mūžīgajai apziņai, kas visu to vēro, viegli. tomēr sajūtu ziņā man to vairāk palīdz sajust dejošana. joprojām galva pilna ar puķēm un sarunām. tikai es tāda, viegla, nemāku pastrādāt, jādzen sevi zemē un smagumā, bet tur tik viegli sadusmoties. pat ja mani personīgi neskar, ka kāds savu darbu dara sūdīgi vai bļaustās uz maniem cilvēkiem. veļļojot no jogas galvā bija spilgta fantāzija, kā kādu tādu izlieku aiz durvīm, izdzenu ārā. viela sev pārdomām, par robežām, ko gribās vēl vairāk novilkt tur, laikam. jo ir iekšā aizstāvēt un neļaut taisīt sviestu, ar tādu klusu un dziļu spēku, fūriju. tik mācīties man viņu mierīgi un ar cieņu vadīt arī tad, kad adrenalīns ripo asinīs. kaut ko jogā atvēra.

Tags:
virginia_rabbit @ 22:01: es taisījos skatīties filmu, bet tad atcerējos iesākto HuniePop spēli, kurā koncentrējos uz achievmentiem.
Ingmārs atkal aizbraucis uz Briseli, bet mēs ar Eiženu ārstējam saaukstēšanos, pa dienu nekāda skatīšanās vai strādāšana īsti nesanāk. tagad uz vakaru esam apēduši pa lielai medus karotei, izdzēruši siltu tēju. E guļ, es uzliešu vēl vienu, bet tomēr filmu neskatīšos, paspēlēšu.

teiksma_ragana @ 21:55: Černobiļas rezervāts
Mēs esam kaitīgāki par radiāciju. Černobiļā ir izveidojies dabas rezervāts. Dzīvība plaukst un zeļ, jo tur nav cilvēku. Radiācija? Pupu mizas. Cilvēks ir daudz kaitīgāks.

nulle @ 21:13: Jādara tikai tas, ko darītu arī par velti. Bet kas tas ir, nezinu. "Roķīša" gadi sen garām.

Powered by Sviesta Ciba