LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

11. Februāris 2016

gnidrologs @ 03:25: te var būt arī bilde

inese_tk @ 01:54: februāris
"Ja kāds nepateiks, kas tas ir, es sākšu kliegt un izlekšu pa logu" O. Lāms
"Alus notur pie dzīvības 3. deklināciju" I. Lokmane

tā vispār, šis semestris solās būt hc, salīdzinājumā ar iepriekšējo. turklāt, 8 no 10 nedēļā paredzētajām lekcijām, būs jāsēž šādos solos.

Tags:
mazaa_mija @ 01:31: I need one more trip
šodien visu dienu kaut kādā miglā, nav saprotams, ko tur nobuldurēju taj radio, biju tā sakocentrējusies pēc trīs gulētām stundām, ka apstulbu katru reizi, kad vērsās pie manis, nebija ko teikt, bet, kad borgs sāka runāt par suņa kaciņu arhivēšanu bija skdrs, ka iebraukt auzās nav iespējams, tikai bija jau par vēlu, tad vēl fr. val eksī runāju ātrāk ar domu, ka neviens nepamanīs kļūdas (cik smieklīgi) un visu laiku putrojos, nu labi normas līmenī, un tagad pusdivos naktī esmu atžirgusi, dzeru vīnu un uzkožu peperoni un lūru visadus sūdus, gribu atpakaļ to taizemes jetlagu, kad miegs sāka nākt pirms pusnakts un cēlos pieklājīgā laikā

kaarl @ 00:55: kluss mīnuss

usne @ 00:18: notikumu intensitāte tāda, ka dienas, kas nedēļu atpakaļ, šķiet miljons gadu attālumā.

10. Februāris 2016

kakjux @ 21:58: Čau, tinderi, vecais draugs. Man ir aizdomas, ka Dūjiņa nav mans sērkociņš (match) tomēr. Un tā applikācija HER arī sāk bik besīt ar saviem bugiem. Protams, ir jau iespēja iet ārā un actually iepazīties, bet nu nemāku tomēr pietiekami atbrīvoties tam. Interņeti tomēr liekas mazāk biedējoši, funnily enough, par spīti paranojai.

Tags:
saccharomyces @ 23:39: kur beidzas mana atbildība?
bet es tagad iešu gulēt, un ar visu tikšu galā rīt, kad būšu nogulējusi luksusa 5h. būs jāpaspēj un jāspēj. jo tagad es galīgi nespēju.

krii @ 23:35: Man ļoti nepatīk, ja gadalaiki ķēmojas un iztaisās par to, kas viņi nav. Piemēram, ziema tēlo it kā vēlu rudeni, it kā agru pavasari. Izskatās pēc vecas palaistuves, kura mēģina uzdoties par nimfeti. Vai pēc maza puisīša, kurš neveiksmīgi parodē vectētiņu. Vai arī pēc nelaimīgas amerikāņu meitenītes, kuru psiha māte saģērbusi un sakrāsojusi skaistumkonkursam.
Lūk, tāpēc man nepatīk šis februāris, kurš mēģina sevi pārdot par martu. Vai novembri, ej nu šo saproti.

krii @ 22:13: Kādu vakaru, staidzinot Ričmondu, ielas pretējā pusē pamanīju divus neliela auguma cilvēkus. Viens no tiem bija stabils un balstīja otru, kurš gāzelējās, krita un nespēja saglabāt līdzsvaru. Ieskatījusies ciešāk, sapratu, ka pirmā - stabilākā - figūriņa ir apmēram desmit gadus vecs puika. Otrā - grīļīgā - bija apmēram mana vecuma sieviete (kaut gan sievietēm manā rajonā noteikt vecumu mēdz būt sarežģīti. Vīriešiem arī.)
Puika, turēdams sievieti zem elkoņa, visbeidzot atslēja viņu pret mājas sienu. Viņa mēģināja nostāties taisni, taču ceļu locītavas bija pārāk ļenganas, un viņa nošļuka sēdus uz ietves, murminādama kaut ko, kas izklausījās pēc lūguma visai pasaulei likt viņu mierā, atpisties un iet dirst. Tikmēr puika bija atvēris ārdurvis, nostiprinājis tās pavērtas, un, lietišķi nolamājies, atkal satvēra sievišķi un iestiepa kāpņutelpā.
Durvis aizcirtās, un tālākās abu vakara gaitas man palika nezināmas.
Visticamāk - šī sieviete (kuru es nekādi negribu nosodīt) ir mazā puikas māte. Tādā gadījumā viņai - saskaņā ar mūsu Saeimas un valdības viedokli - piemīt īpašā maternitātes apjēga un empātijas spējas, kuras atšķir dzemdējušu sievieti no nedzemdējušas, un pēc kurām neviena klostermāsa, māti Terēzi ieskaitot, nekad nevarētu pat tiekties...

saldumi @ 22:04: Cik forši, ka Zvaigznes e-grāmatas tagad ir normāls e-pubs, ko var mierīgi konvertēt. Viņiem vajadzētu šito reklamēt.

solipse @ 21:38: klausīties&skatīties Sandru Kalnieti ("Tieša runa", diskusija par Okupācijas muzeju)ir reāls risks saķert trieku. kad taurē viduvējības kataklizmas, tad pat iesalnieki nestāv līdzās.

silpurene @ 17:53: šodien darba kolēģe uzzinot,ka es pie kafijas lietoju sojas nevis govs pienu, jautāja bet vai tu zini,ka visa soja ir ģenētiski modificēta? ,manuprāt, tādejādi gribot mani glābt no tūlītējas indes vai kāda potenciāla drauda nākotnē. Es,protams, varēju sākt filozofēt par pārtikas kvalitāti, drīzāk ne-kvalitāti mūsdienās un runāt par antibiotiku pārbarotiem lopiem un nobeigt to mūžseno patiesību,ka mēs tāpat visi mirsim, bet negribēju tērēt savu enerģiju,tādēļ vienkārši paraustīju plecus un uz jā/nē jautājumu atbildēju ar -nū,es ceru,ka nav gan visa.

Tags:
helvetica @ 20:45: uzzinu pēdējais
a jūs zinājāt, ka bēgļu nometni Olainē dēvēja par "Kurdaini"?

digna @ 20:30: .
Šodien man nav labs garastāvoklis.

Un reizēm atliek tikai nobrīnīties par savu stulbumu.

Garastāvoklis:: Slikts
yeux_glauques @ 21:21: #daily video
that konstantin bronzit's critically acclaimed new animated short is, like, gay. like, sooooo gaaaay. i hope it gets an oscar.

Garastāvoklis:: the final frontier
yeux_glauques @ 20:20: #daily link
gravitational waves and how they distort space

Garastāvoklis:: good news, everyone
f_g @ 20:17: noklausīta saruna saistībā ar naudu
Šķirstot Rīgas Laiku, jauniešu pāris pārrunā svaigākā žurnāla saturu, bet beigās, apskatījusi cenu meitēns puisim izspļāva: "Es nevaru atļauties būt intelektuāla".

Tags:
f_g @ 20:16: stadija...
Veikalā skatījos Santai dāvanu. Ilgi mocījos, bet izdevās beidzot atrast dāvanu. Pie kases man jautā, vai bērnam šodien nav dzimšanas diena. Automātiski gribēju pateikt nē, bet tad attapos, ka dāvanu taču šīs dienas jubilāram pērku. Galvā pārāk daudz visa, tāpēc neliela 'koma'. ;) Un tā es pie krietnas atlaides arī tiku pateicoties jubilārei. :D

Tags:
bozena @ 19:36: Mīļie brāļi un māsas! Kā jūs tiekat galā ar neķītro tieksmi sacīt Davaj vārdu.
Es,pavej, vakar pateicu 2 davajvārdus un šon' vienu. Viņi mani dažkārt piemeklē neformālās telefonsarunās, ksd zaudēju modrību. Nekad ne formālās par laimi.
Es saprotu, ka tas ir grēks, kauns un atavisms, apmēram kā rudimentāra aste un trešā krūts.

217 @ 17:28: nasas retro plakātiņi


oblica @ 19:19: šodien
Man bija ēna. Un, ļoti iespējams, ka nu ir par vienu potenciālo konkurentu mazāk. :D

dejavu @ 16:38: Es nekādi nevaru saprast, kāpēc gan Dienas infografikā par jaunās valdības sastāvu kā pirmie parametri (un kāpēc gan vispār) ir atzīmēti laulības esamība un bērnu skaits.
Kā gan tas nosaka viņu piemērotību amatam? Arī tāds parametrs kā automašīnu skaits mani izbrīna.
Savukārt tā informācija, kas man ļautu novērtēt, vai šis ministrs tiešām ir izvelēts atbilstoši viņa turpmākajiem pienākumiem netiek sniegta, piemēram iepriekšējie sasniegumi politiskajā darbībā un politiskā nostāja, kā arī ne tikai pēdējā darba vieta, bet arī iepriekšējās, kas demonstrētu pieredzi attiecīgajā nozarē vai darbības laukā.
Izglītības specialitāte tiek pieminēta, bet tas man nepaskaidro, kāpēc, piemēram Raimonds Bergmanis būdams inženieris ķīmiķis un sporta pedagogs ir izvēlēts aizsardzības ministra amatam.

Nu saņemas, latvijas mediji, pieejiet lietām profesionālāk!
marle @ 18:28: Pasaulīgo prieku dārzs
The Garden of Earthly Delights by Jheronimus Bosch

detaļas )

virginia_rabbit @ 17:18: Dzmedībnams šodien feisbukā lepni raksta: Šodien 23 mūsu speciālistiem ir dubultās ēnas (..) visi "ēnotāji" jau aktīvi rosās dažādās Dzemdību nama nodaļās #Ēnudiena2016

es pajautāju: "bet kā tad ar gripas karantīnu?"

jo jau kopš janv. beigām karājas paziņojums, ka apmeklētaji nedrīkst nākt (max. 1 cilv bez infekcijas pazīmēm, bet bērniem kategoriski aizliegts viesoties...)

komentāra tur vairs nav

teja @ 15:52: to jūs visi eirokrāti
vienmēr gribat
lai latvieši
kā paklausīgi jēriņi uzcītīgi
danco pēc Eiropas stabules
un vēl pilnā ticībā
izpilda mājasdarbus uz priekšdienām

ma-zis-kums
un mazvērtības komplekss
un nemitīga baiļu politika a la
"kas notiks, ja eiropa atraus mums savu roku"

gara verdziskums

(c) komentaarietis

Tags:
ravejsledzejs @ 16:16: Esmu noēnots. Es tà dzīvs. Bērns laikam arī. Tagad jāgaida atsauksmes.

sirdna @ 16:08: Man kā vecūksnim ir no svara kārtīga veselības aprūpe. Raugi, nopirku Euroaptiekā drapītes, aptieķniece katrai kārbiņai uzlipināja glīti izdrukātu papīrīti ar piezīmēm, cik bieži un kādos apstākļos drapītes būs lietot. Mīļi. Mēness aptieka, ar kuru uzturēju biznesa attiecības pēdējos gados, ar šādu servisa līmeni neizcēlās.

Nāksies turpmāk savu neķītro, antivēdisko, bezsirdīgo un bezfenšuja Rietumu medicīnu iepirkt Euroaptiekā.

punkts @ 15:45: Punktiešu ordenis.

wowow @ 15:39: Paskatījos īres piedāvājumu ssā.
Ja hujeju dorogaja redakcija.

watt @ 14:40: ES dibinātājvalstu [...] ārlietu ministri neformālās sarunās Romā, iegrūduši pāris kilogramu kanapē rīklē, nāca klajā ar kopīgu komunikē [...]

scaramouche @ 15:28: Manowar. Jo es esmu tā vērts.

intenormal @ 15:14: zajebis
Poll #20618 zbis
Open to: All, results viewable to: All

vai jums viss ir zajebis?

View Answers

jā bļaģ
6 (40.0%)

nē, viss zajebala
3 (20.0%)

tu jau zajebal ar šādiem jautājumiem
0 (0.0%)

konfidenciāla bļaģ informācija
6 (40.0%)Mūzika: Рубль - Меняться
zin @ 14:45: Sneaker Pimps- Half Life

Tags:
rasbainieks @ 14:42:
ko es atrodu par ironisku tajā, ka šodien satori nonākusi 2 gadus veca ziņa
šo: http://klab.lv/users/dienasgramata/4394675.html


10m_zem_uudens @ 12:39: o-ou!

ninona @ 14:34: Sabija pie mums ciemiņi.
Vairākas stundas.

Tagad man vajag smadzeņu transplantāciju, lai spētu pieslēgties darbam.

/M man 10 minūtes pirms solfedžo sākuma atgādināja, ka viņai jāiet uz solfedžo...

missalise @ 11:56: Piezvanīja saimniece, lai es deklarējoties Rīgā. :( Baigi negribas. Neizjūtu es sevi kā šejienieti. :(

virginia_rabbit @ 14:06: Latvijas Pasts beidzot piegādāja lugu, kuras tulkojuma nodošanas termiņš bija 10. janvāris.

milda @ 13:27: Rīgas ziņas
Jaunākajās ziņās vīram viens paziņa žēlojies, ka sakarā ar Nila ņemtni ar NĪN, tagad par mazdārziņa būdu, kurā, protams, neviens nav deklarējies, dabūs maksāt 7-kārtīgu nodokli, jo nu jā - tā būda ar mazdārziņu atrodas Rīgas administratīvajā teritorijā un nebija ienācis prātā, ka uz šito būdu ar attiekšoties likums par nedeklarēšanos.

Ušakova karš pret autostāvvietām manī ar rada bažas, jo tajā, kur turam tagad, toč cietā seguma nav un tur vispār tā stāvvieta tāda mistiska. Ja privātās stāvvietas aizkolpēs ciet, tad es nezinu, kur mums to mašīnu turēt.

Rekonstruētā Barona iela izskatās šausmīga, manuprāt, un situācija, kad vienā pusē tramvajs, bet otrā pusē spītīgs riteņbraucējs, kurš nesaprot, ka mašīnai nav kur likties, ir ļoti "omulīga". Mašīna jau brauc ar to ierobežoto ātrumu, bet lūk velosipēdists vēlas apdzīt mašīnu, neskatoties uz to, ka otrā pusē mašīnai brauc tramvajs. Kas būs vasarā, kad viņu būs vairāk, bail domāt. Kad tramvajs stāv pieturā, protams, riteņbraucēji nestāv, bet lepni turpina ceļu, kamēr pasažieri iekāpjot un izkāpjot lavierē starp viņiem.

Nākamā priecīgā ziņa, ka, neskatoties uz zaudējumiem, šovasar būs atkal Kubana. Vēl viens ievēlēts iesaukums Nilam un Rīga būs kļuvusi par pilntiesīgu sādžu. Un nebrīnīšos, ka ievēlēs, jo tak tepat cibā atradās cilvēki, kuri vēlēja par Nilu.

Gaidu savus paziņojumus par NĪN, jo nesparotu, cik bērni tiks ņemti vērā, sarēķinot nodokli.

unpy @ 13:48: Vecā druka.
Ienācā prātā apskatīt, kā cibiņiem ar veco druku. Tātad.


Poll #20617 Vecā druka
Open to: All, results viewable to: All

Šo gaumīgo joku

View Answers

izlasīji bez aizķeršanās
21 (28.0%)

izlasīji ar ieķeršanos, intuitīvi
28 (37.3%)

izlasīji ar piepūli
16 (21.3%)

mēģināji lasīt, bet apnika
10 (13.3%)

lasīt pat nemēģināji
0 (0.0%)

komentēsi komentāros
0 (0.0%)helvetica @ 13:15: informācijai: http://www.iem.gov.lv/lat/patveruma_mekletaji_es_un_latvija/?doc=31035

Muceniekos paplašinās bēgļu izmitināšanas centra infrastruktūru. Ceru, ka saglabās zemes nosaukumu. Cibiņi apspriež, kā bēgļi ienākas bundulīšos un tad saspiežas muciņās; latviska dzīvesziņa jau no pirmā soļa, thh.

f_g @ 13:11: pārāk tālu neatliekot..
MR - 12.02.
EEG - 19.02.
Duplex - 22.02.

Ar to mūsu polisi esmu šaurā bezizejā. VC4 un ARS ar visām viņu filiālēm mūsu polisi neapkalpo. Bet, paskatoties cenu lapu attiecībā uz atmaksu, secinu, ka atmaksās mazāk, nekā būšu samaksājusi. Meklēju iestādes, kur apkalpojas mana polise un kur var puslīdz normāli nokļūt. Stulbi, ka tā ir to polisi, bet no otras puses, nez vai es tā vienkārši atļautos uzreiz visus trīs izmeklējumus par teju 250 euro. Protams, tā kā ir nosūtījums, tad varētu "iestāties rindā", bet.. kad tas vēl būtu?? Ir labi tā, kā ir, jo varēja būt sliktāk.
Ņemot vērā to, ka šobrīd vairāk sāku apmeklēt dažādas medicīnas iestādes, nemitīgi uzdodu sev jautājumu, kā tiek gala ar to visu cilvēki, kuriem ir mazāka alga nekā man un nav nekādas veselības apdrošināšanas? Zinu arī atbildi - neiet pie ārsta vai gaida bezgala garās rindās..

Bet vispār, pēdējos trīs rītus pamostos ar tādu nesaprotamu stāvokli galvā. It kā sāp, it kā nesāp. Pa dienu te nemaz nekā nav, te atkal iečīkstas... Galva - dīvainīte. Lai gan viss noteikti ir vienkāršāk izskaidrojams - lielāka slodze un galva, kā jau parasti tādos gadījumos, kļūst niķīga.

Tags:
mafia @ 12:54: Ak nē, bēgļu mentors saņems 1000-1400 pirms nodokļiem! Ak, kāda netaisnība, jo tās īgnās bābas panstionātos saņem uz pusi vai vēl mazāk! Tas nekas, ka pilnīgi citas prasības, prasmes vajadzīgas un ka to vispār sponsorē 85% Eiropa. Galvenais piekliegt portālus ar rasistiskiem komentāriem par netaisnību. Man no šiem tautiešiem gribas vemt. Kā var būt tik stulbi, aprobežoti, tumsonīgi kretīni??!

chaika @ 12:59:

ir |phonefoto

Tags: ,
wowow @ 12:23: Iedziļinājos Rīgas jaunā dzīvojamās platības NĪ aprēķina plānos. Not amused at all. Tas papildus zemes nodokļa celšanai par 50%.

Vienai dzīvesvietu deklarējušai personai piekrītošā platības daļa par ko tiks piemērota samazinātā nodokļa likme 2016.gadā ir 50m2, 2017.gadā - 40m2, bet 2018.gadā - 30m2. Pārējai ēkas platībai (ja tāda ir) piemērojama nodokļa likme 1,5% apmērā no kadastrālās vērtības.

Šķiet, īres cenas Rīgā turpinās celties - ja agrāk NĪ nodoklis par dzīvojamo platību bija 0.2%, tagad par platību ārpus deklarētā minimuma būs 1.5%. Plus NĪ zemei kāpums. Plus atcelts fiksētais saimnieciskās darbības nodoklis.

teja @ 11:24: man jau liekas, ka būs OK ar tiem bēgļiem, jo latviešiem jau dabiski patīk "mazais cilvēks". vīkendā biju LV un man šķita tik aizkustinoši kā pa radio vairākas reizes stāstīja par pirmajiem sešiem bēgļiem, kādās valodās viņi runā, un par ko viņi strādā. turklāt ar pareizajiem uzsvariem. "brīvi runā angliski" awww
nav ilgi jāgaida, kad būs lielie stāsti IR, Ievā, kā arī laikmetīgās mākslas projekti. iespējams ka būs pat izstādīti survival kit. viņiem būs jāstāv saspiedušamies mazā koka laiviņā.

copy @ 11:45: teātra mēnesis
februāri oficiāli pasludinu par savu teātra mēnesi. katru nedēļu pa izrādei gandrīz visos iespējamos rīgas teātros.

uldris @ 11:43: psihā pavārgrāmata [kam gavēnis]
tā kā savas kaprīzās ādas un visādu citādu iemeslu dēļ mēnesi cenšos atteikties no miltiem un pieniem un cukuriem un alko, top ļoti grūti (jo man nepatīk gari gatavot, nav cepeškrāsns un visādi citādi miljons šķēršļi) sevi mierināt dēmonu dienās (jo esmu hedonists un mani interesē tikai baudas, viss cits dzīvē garlaiko un priekš kam tas viss vispār!!??!! (lomkas)).

bet tas paver ceļu jauniem un drosmīgiem mēģinājumiem un atklājumiem.

kulinārijā:
turku zirņu bundžu (jo slinkums vārīt) atver un izlej slapjo ārā, zirņus samet uz sakarsētas pannas sakarsētā eļļā, apcep, pievieno visu, ko vien var, no garšvielu plauktiņa (bārbeļu ogas, zaļumus, čilli pārslas, sinepju sēklas, sezamu...) un pacep vēl un ēd šausmīgi laimīgs.

Tags: ,
intenormal @ 11:48: !
zajebis vispār. 
nu tā kaut kā.


Mūzika: Refused - Rather Be Dead
snauts @ 11:00: Today's code of contemplation:
int value;

Powered by Sviesta Ciba