LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

24. Jūlijs 2016

reinulitis @ 19:21: būs
es ar savu intuīciju varēšu naudu pelnīt 100%. Principā jau tagad varētu, tikai esmu par slinku ko tādu bīdīt un darīt. un arī nav nekādas vajadzības.

cilvēki netic, brīnās un tā, bet fakts, šodien satiku cilvēku par kuru nekļūdījos ne grama !!! neviena grama, nu labi, vienīgi nebiju domājusi, ka būs TIK sūdīgi, tomēr gribējās ticēt labajam. Lai gan nebija arī slikti.

Es gribu augusta vidu. konkrēti. lai beidzas mans albatrosu lidojums smadzenēs. ārdīšu ārā tās ligzdas. bet augustā. tagad ne, tagad es vēl pabarošu savus albatrosus, lai pēc tam ar lielāku kaifu varu izmest nahren.

negaisiic @ 19:14: Burtnīca. Sešgadniekiem. Ķīnas ābece.

(c) septiņgadnieks Ernesto

nervukamolis @ 19:11: "šito vau ūdzu pīz?"
un kā tu tik daiļrunīgam lūgumam atteiksi, ko :)

Tags:
penny_lane @ 19:09: hotdogs ar šampanieti pēckāzu vakariņās. un, kad es saku šampanietis,es domāju šampanieti. kleita novilkta, bračka precēts. silti.

negaisiic @ 19:04: Kāpēc gāze vienmēr beidzas vārīšanas laikā, nevis cepšanas?

apjukums @ 17:57: Iešļūcenēs nekur nebraukt
Izdomāt, ka pusdienās jābrauc uz vietējo Bruklinu (aka Breukelen), pa ceļam sakasīties, pašķirties un drīz atkal salabt, uzskriet uz apmales, ar asiņojošu īkšķi dzīties tālāk, saprast, ka Bruklina nu nepavisam nevilina, mīties mājās, pa ceļam uzēdot kazenes. Mājas, sidrs. Visi laimīgi.

neraate @ 18:55: rīt esmu Rīgā un man ir drusku brīva laika. moš kāds grib kompāniju kafijai vai piknikam parciņā?

sinusoid @ 18:41: kinōaptauja: ку!
Poll #20782 кин-дза-дза!
Open to: All, results viewable to: None

vērtējums&attieksme

View Answers

ку!
1 (50.0%)

кю!
0 (0.0%)

nesaprotu krieviski
1 (50.0%)Garastāvoklis:: @work
Mūzika: isabelle courroy - kalduk 9/8, mode saba
Tags: ,
str @ 18:49: dzīve ir skaista, jā

intenormal @ 18:23: .
nav alus, tāpēc nākas dzert kolu!

Mūzika: David Bowie - Rebel Rebel
huinja @ 18:18:

yeux_glauques @ 19:19: #daily discovery
divedivedive "festivāls" - huiņa, tanī skaitā arī huiņa no latvijas.

kalamaaja ir mīlīga, toties, un igauņu craft alus - labs.

yeux_glauques @ 18:18: #daily dromomania
bär linn

taani linn

and farther north i will go, crossing the waters.

Garastāvoklis:: back to the root directory
kakjux @ 15:27: man ir fantastisks weekends. tiešām. un tas, jo Marlīne ir lieliska. (te ir sirsniņa.)

bet I can't give her what she wants. jo es esmu es. man viss vienkāršais ir sarežģīts un viss sarežģītais - vienkāršs. un vēl - divas tikšanās reizes divās nedēļās liekas ļoti bieži.

Tags: ,
bozena @ 16:16: Atvedu no Ēvas tantas divas astilbes, rozā un lillā, vienu sazinko ar sarkanām lapām un vienu lielu anemoni. Vī, kvī!! Puķītes!
Papus skatījās uz stādu maisu ar tādu "ja hujeju" skatienu. Tad sacīja, nu tu dulla, tāda pati kā mana māte. Un ja vēl kāds plānojums būtu!
Es pilnībā noraidu apgalvojumu, ka dārzs būtu kā babuškai. Viņai dārzā vispār zālāja nebija, tikai puķes, bet jau būt, ka man ir kāds babuškas puķugēns, un bērnībā es no viņas vienmēr mājās braucu ar stādiem. Kā tikai aizbraucu, tā tūlīt vajadzēja uz dārzu skatīt augus. Puķes viņa gan pirka, gan pārdeva, gan mainīja.
Mūsu miestā ir viens īstens babuškas dārzs, nav zālāja nemaz, tikai puķu kolekcija un daudz dārza gaismiņu. Mājiņas vietā tas pārvadājamais vagoniņš - māja uz riteņiem, ko pārdod kopā ar visiem mežģīņu aizkariņiem, atzveltnes krēsliem un naftalīna smaciņu.

chimera @ 16:22: VAZL piefiksēja mūs pieturā un parāva līdz jūrai (paldies!). pa ceļam stāstīja, kā viņam noriebusies šī māja. nabaga māja, vai ir kaut viens cilvēks, kam patīk tevī dzīvot?

***

piejūras kafē, kur mēs mēdzam piestāt pēc picas, bezalkoholiskā mojito un cita džanka, kompānija nodirsa oficianti, sakot, ka nedrīkst staigāt ar tādu ģīmi un tādā biznesā cilvēkam jābūt pozitīvam. kā man ir izbesījuši šī mūžīgā vietējo čīkstēšana par pozitīvisma iztrūkumu (sevi spogulī nav aizmirsuši aplūkot?), jo sevišķi ne pa tēmu, meitenei feiss bija pilnīgi normāls, turklāt piesolīja mums atlaidi nākamreiz, es tā arī nesapratu par kādiem nopelniem vai grēkiem. bet srsly, es piesaku pozitīvismam karu. nākamais, kurš teiks: pasmaidi, dabūs pa purnu.

Tags:
krishjaanis @ 15:07: Vai "narkomāns" tiešām ir tik smags, lādēts, tiesājošs un aizvainojošs apzīmējums?

laielais, posting in paardod @ 14:43: Velosipēds
Pārdodu BMX velosipēdu Hoffman Bike Dekko. Velosipēds labā tehniskā stāvoklī. Vizuāli nedaudz krāsa apbružāta. Velosipēdam aizmugurē kasešrumba ar 10 zobiem, bet priekšējais zobrats ar 27 zobiem.
Sīkāk par velo lauris091 gmailā.

v567e41n2bmic68irdzr.jpg
krr29vnc39hsnz9z86mb.jpg

gnidrologs @ 13:34: Latvijā un Eiropā vispār tiešām ir lērums cilvēku, kas patiesi tic, ka Eiropā pastāv labā spārna radikāļu partijas. Gribu paprovēt, ko viņi tur ēd.

src @ 13:31: Vakar noriju lapseni, nezinu dzīvu vai nē, bet bija tāda spiedīga sajūta pakrūtē.

Sekoju Neatliekamās medicīnas palīdzības dienesta norādēm, piezvanīju konsultatīvajam tālrunims, sūkāju ledu, aizvizinājos uz Ludzas slimnīcu, dabūju divus dūrienus dibenā un tagad esmu kā jauns.

P.S. Kids, ja siltā laikā atstājiet saldus dzērienu bez uzraudzības, piesargājieties!

barbala @ 12:49: ļ. labs raksts
"The people who see that open societies, being nice to other people, not being racist, not fighting wars, is a better way to live, they generally end up losing these fights. They don’t fight dirty. They are terrible at appealing to the populace. They are less violent, so end up in prisons, camps, and graves."
- https://medium.com/@theonlytoby/history-tells-us-what-will-happen-next-with-brexit-trump-a3fefd154714#.qlvbaida3

punkts @ 12:29: Ko tesla, zinu, ka man vajag tesli. Nezinu gan, kā sauc pārējos divus instrumentus. Viens ir tāds kā kalts ar garu kātu, bet otrs ieapaļš asmenis ar diviem rokturiem.

ingmars @ 12:10: #HowItShouldBe
Hei, kamēr tu biji projām, Latvijā ir mazinājies bezdarbs, radušās darbavietas, lai tev būtu iespēja strādāt tavai izglītībai atbilstošā profesijā, ir ievērojami paaugstinājušās algas, pabalsti un līdz ar to arī cilvēku pirktspēja, ir pieejami bērnudārzi, sakārtota infrastruktūra, ir uzlabojusies sabiedrības iecietība pret dažādām minoritātēm un praktiski izskausta korupcija. Es tikai saku, ja nu tu nezināji, varbūt ir vērts apsvērt atgriešanos.

sinusoid @ 11:55: daniel serva чайникс


Garastāvoklis:: brokaste
Mūzika: rajeswari padmanabhan - pranamamyaham
Tags: ,
helvetica @ 11:34: turpina nepatikt - lasu "My lightpaintings have been called the first unique art form of the twenty-first century" un pat nespēju saprast, no kuras tieši vietas sākt, lai uzrādītu, kāds sūds ir šāds apgalvojums.

adinkra @ 10:52: Man likās, ka Poļa izstāde atjaunotajā muzejā jau beigusies un nav tur ko satraukties. Bet nē, vakar izlasīju, ka beigsies šodien, un nu man atkal ir problēma. Neaiziešu, būs žēl (jo kad atkal būs, kad M.P. atstās šo pasauli), bet tāds slinkums, zaļi melnas ekstremitātes jāatmazgā, lai nešokētu tīriņos, un tos nagus jau vispār nav iespējams iztīrīt bez mērcēšanās ziepjūdenī.

ingmars @ 10:58: ~~~~


ingmars @ 10:57: -w
Slikts ceļš.

mazeltov @ 09:46: Gatavojos trešajai downhill dienai. Pirmajās divās trāpīju lietusgāzēs dienas beigās, kad pārrodies mājās kā slapja kalnu žurka. Cerams, ka šodien mākoņus izdosies izprast labāk.
Šodien turpināšu mācīties lekt arvien tālāk un mazāk bremzēt pirms table-top uzmetieniem.
Un vēl man šodien jānobrauc pa to vienu akmens sienu, pa kuru bez bruņām bail braukt, lai gan nekas traks jau tur nav. Tieši tāpat kā todien, kad pēkšņi pamanīju, ka priekšā ir drops, bet bija par vēlu sabremzēties, līdz ar to nācās vienkārši atlaist bremzes un braukt pāri un pēc tam sajust adrenalīna šotu.

anonymous @ 10:23: Meteoreports
Nevaru teikt, ka man būtu kas iebilstams, un tomēr šis ir jocīgs laiks. Telefona laika prognoze gan uzstādītajā mūsu atrašanās vietā, gan tajā, ko telefons nosaka automātiski un kas nezināmu iemeslu dēļ no mums atrodas labā attālumā, jau trešo dienu uzrāda mainīgu mākoņu daudzumu ar saules parādīšanos. Sauli neesam redzējuši vispār. Debesis ir vienmērīgi apmākušās zaļas - laikam izkliedētās gaismas dēļ plakanais meža zaļums pielīp arī tām, un rīta gaismu nu dienas un vakara gaismas tikpat kā neatšķirt. Ir silts un diezgan mitrs, vēja tikpat kā nav, un savādā kārtā arī odu nav pārāk daudz.

almighty_j @ 09:33: Motormuzejs.
Ir lietas, kas runā tūkstošreiz skaļāk kā vārdi. Un atjaunotā Motormuzeja ekspozīcija ir viena no tām, cita starpā pastāvīgi dzenot naglas arī Padomju kultūras zārkā.
Visvairāk, šķiet, ar vienu spilgu ekspozīcijas eksemplāru divās versijās - BMW 326:Viens kā bildē, otrs - kā Padomju savienībā. Šķiet, ka tāds kļūst viss, kam tikušas klāt līkās padomju roķeles. Sākotnēji ir grūti aptvert, ka tas, uz ko skaties, ir viens un tas pats auto! Pobedas (Paražeņijas?) motora reste, Moskviča lukturi, oriģinālie BMW hromētie elementi aizstāti ar Zaporožeca daļām, pakaļa izgriezta no kkādas Volgas. Respektīvi, frankenšteins. But the devil is in the details - varētu ticēt leģendai, ka, redz, pēc kara jau grūti, pēc kara nekā nav, tāpēc katru Kurzemes katlā palikušo transportlīdzekli ekspluatēja, cik ilgi vien bija iespējams, to kaut kā pielabojot, un akmēsmazie nabadziņi. Ja vien tas būtu tā. Instrumentu panelis šajā ķēmā ir no Žiguļa, vidū pārzāģēts pušu, lai atbilstu pēc izmēriem! Tā kā Žiguļi Padomju savienībā parādījās 70to beigās, tas ir darīts ne ātrāk kā tajā desmitgadē, nevis uzreiz pēc kara. Kādam ir jābūt naidam, lai pēc šādām ķirurģiskām operācijām tomēr saglabātu draņķa fašistu BMW oriģinālās emblēmas un pasi motortelpā.

Katru dienu šo stendu apmeklē desmitiem un simtiem cilvēku. Un katru dienu tas stāsta savu stāstu. To pašu stāstu, kas man visspilgtāk iespiedies atmiņā no [kādreiz] greznā Stabu ielas dzīvokļa, kurā remontējoties, zem griestu kaļķa kārtām aklājās kādreiz nodauzīto, krāšno dekoru pēdas. Un pastāstiņš par krievu virsniekiem, kas tos vijebonus metodiski esot dauzījuši nost visur, kur vien izmitināti.

Kaut kas fascinējošs ir USSR melu impērijas sistemātiskajā absurdumā. Bet naids pret visu un visiem, kas vien var, prot, grib un pat varbūt tikai iedomājas, ka var dzīvot labāk, šķiet visuresošs.Respektīvi, še jums bilde ar tramvaju Jāņa Asara ielā pie Pērnavenes.Tags:
vilibaldis @ 09:52: Kā mums noveicā, kā mums noveicās. Vakar laiks kā uz pasūtījuma ne par karstu, ne par aukstu. Rēnajā gaisā nosēdējām ārā pāri pusnaktij.
A šodien ta līst.

chimera @ 09:20: kāds atceras vēl filmu "tārps"? nez, kas notika/notiek ar varoņiem tagad? cik zinu, vīrietis īsi pēc pirmizrādes nomira, bet sieviete, iespējams, izmēģināja algotu darbu. bet tas bērns (kurš nenožņaudzās)? utt utml?

punkts @ 08:51: Es cibā nezinu nevienu cietu lietotāju. Ja man ir jātaisa šķērskoki stropam no cieta koka, tad es nezinu, no kā lai tos taisa. Kurpes es, piemēram uztaisīju no skukas. Genči gebutsu.

kristiana @ 07:12: Tikai četras dienas kopā būšanas, taču es par to nebēdāju. Jo agrā rīta stundā viņu pavadīju un sveicu ar sena sapņa piepildīšanos - šodien sākas motobrauciens uz Nordkapu, augsto klinti Eiropas galējos ziemeļos, kur saule vasarā nenoriet pat pusnaktī.

Kad Tu, sieviete, iemācies kļūt par atbalstu vīrieša sapņu piepildījumā, Tu kļūsti par vis, vis, vis..la femme fatale. Un pēc tam seko Tava spožā stunda.

telefontubbie @ 01:52: katastrofāla uzdzīve
Tiku atstāta uz 2 nedēļām viena pate un man besī ārā būt vienai pašai, jo tad es saprotu, ka es esmu katastrofa. Ko es darīju?
*braucu ar riteni pa 9stāvenes jumtu
*nez cik ilgi vazājos ar četrām ziepēm mugursomā.
*ēdu tikai un vienīgi džunkfood (veselīgākais laikam bija cēzara salāti ar supersāļo fitaki)
*krāsoju krāsojamo grāmatu bārā, dzerot frišu
*apspriedu Sofi Oksanenas grāmatas ar somu kaučserferēm un somu filmas,pastaigājāmies pa Rīgas alus pagalmu.
*sagaidīju industriālo saullēktu virs dzelzceļa ar fotoaparātu vienā rokā un vermuta pudeli otrā rokā
*sāku lasīt grāmatu par depresijas slimnieci, kuras talismans ir crap taxidermy stila jenots
*ar brāļiem un māsu spēlējām okupantu spēlīti "8 minute empire"
*fotografēju vairāk figņas nekā parasti
*skatījos sudrabainos mākoņus no AB dambja
*uzdāvināju panda taxi šoferim 40 centus, jo panda taxi jau tā ir lēts
*aizgāju uz švaku blūza koncertu kalnciema kvartālā un pēc tam spēlēju ričuraču ar fonā dejojošiem 50gadniekiem
*sniedzu A. bezjēdzīgus padomus un radās doma, ka ja apraud lupatas un tās paliek slapjas, tās vēl joprojām paliek lupatas.
*radīju pasaulē labākos grāmatu nosaukumus, aizvietojot vārdus nosaukumā ar vārdu "metāls/metālists". Liekas, ka "izcirtumā metālists kliedz" bija viens no vistr000
*pārmērīgi lietoju facebook
*izmetu no skapja divas pusapēstas maizes un no ledusskapja divus pusapēstus tunčus,traukus mazgāju tikai tad, kad neatradās tīra krūze.
*palaidu garām pieteikšanos maģistra studijām,depresojoties par to, ka nav dzīves plāns.
*aizpildīju to briesmīgi garo anketu,lai vinnētu biļetes uz Labadaba, labi zinot, ka tas ir tikai mārketinga triks un nekādas biļetes ņehuja nedabūšu, galvenais bija pateikt,ka Nabaklabā biežāk jātīra toletes un jānomaina teju, ē, viss. :D
utt utt

Rīt atbrauks D. un es viņam čīkstēšu, ka man bija garlaicīgi,toties nekavējoties atsākšu ēst veselīgi,laicīgi iet gulēt un plānot ģēlas. :D

Mūzika: Vejopatis
rkktzd @ 02:28: pacietība pieticība pateicība

krishjaanis @ 01:53: balsojiet par mani, jo es pašidentificējos kā sieviete
https://wikileaks.org/dnc-emails/
http://www.breitbart.com/tech/2016/06/14/wikileaks-plans-release-hillary-clintons-emails/

"Assange believes that Clinton is starting to feel the pressure from organizations like Wikileaks who have demanded her to be more transparent. “She has pushed for the prosecution of Wikileaks,” Assange noted about Clinton. “We do see her as a bit of problem for freedom of the press more generally.”

krishjaanis @ 01:40: Man drīzāk lielais jautājums skan šādi: vai Tramps ir valstists (statist, big goverment, centralization)? Par Hilariju nav šaubu, bet Tramps?
Viņš, piemēram, saka "radical tax reduction & simplification", kas vienmēr izklausās pretēji valstismam.

https://www.donaldjtrump.com/positions/tax-reform - "zemākie kopš 2. pk."

saccharomyces @ 01:02: yeah it's just a phase - still, feels terrible )

bozena @ 00:18: Gājām ar Sīko suņstaidzē un noķērām vienu poksi. Tūlīt aiz tilta, pie akmeņkaļa darbnīcas. Tāds ar kuplu asti, droši vien vāverpokemons kaut kāds. Vispār garlaicīgi, mēs tāpat mākam pastaigāties.
Ārā skaisti šovakar; silts, klusums, tikai cikādes dzied.

intenormal @ 00:31: tā tā dzeive paiet...
es tā nupat piefiksēju, ka man takš nākamgad apaļais jubilēums. būs kaut kas inčīgs jāsaštuko. teiksim, alus degustācija rundāles pilī vai tamlīdzīgi. 

Mūzika: Crazy Dolls - Par Aliem
krishjaanis @ 00:10: Kur ir tavs dienišķais dzimto zemi un tautiešus izsmejošais tvīts, oikofob?

krishjaanis @ 00:09: Nu, kas ir, oikofobi?

23. Jūlijs 2016

chaika @ 23:20: no comments/it wasn't (could be) me )

Mūzika: Foto, pciems, beer
heda @ 23:18: Kur vasaras apmierā iztraucēto eskeipistu klaigas, ka tagad paranoiķis un atpakaļrāpulis ir ne tikai Hermanis, bet arī Āboliņš?

inese_tk @ 23:01: Jūlijs
Pēc nelielas iziešanas vakarvakarā (nekas liels - kaņepe, 2 ali un viens negaršīgs kokteilis, nedaudz tehnotresīšanās), šodien evakuējos uz Smilteni. Apmēram aiz Siguldas jutu kā Rīgas taustekņi sāk atlaisties un var atkal dzirdēt galvā savas domas. Visu atlikušo ceļu konstanti nāca raudiens. Par to, cik viss aiz loga skaisti un par to, ka, lai gan es vienmēr esmu zinājusi, ka šai galā jūtos pa īstam labi, nekad neesmu meklējusi ceļu uz šejieni

Pa taisno braucu iemērkties Niedrājā un jutu kā milzu čaumala nokrīt nost un izšķīst ūdenī. Sēdēju krastā un tērzēju ar svešu tanšu famīliju. Vecākā tante stāstīja, ka Niedrājā esot vēži (naktīs ar lukturīti varot redzēt kā šie pie krasta rosās), zuši, vieta, kurā varot pāriet ezeram ar kājām (t.i. ūdens nav pāri galvai). Tai galā esot jāņtārpiņu kolonija, bet no rīta visas kopā tepat esot salasījušas pāris spaiņu baraviku, apšu beku, gaileņu un melleņu.

Ļoti jocīgi liekas, ka es pirmo reizi mūžā esmu atbraukusi uz šo māju viena. Saēdos cukurzirņus, guļu gultā, lasu un graužu sēmenes. Ilgojos pēc kādiem 7ha zemes un maza namiņa, kaut kur Igaunijas pierobežas mežos.

Garastāvoklis:: Audēju iela 8
Mūzika: Pulkstens tikšķ
Tags:
bridget @ 23:12: pēc visa, visa, nu, pirmdien ir jābrauc uz Munich. zibens taču nesper divreiz vienā vietā, ne? vismaz ne ar mazu laika intervāla starpību?

bljanna @ 23:13: ķipara baltā diena
Tās krustabas bija awesome! Tik gaišs un sirsnīgs, un jautrs pasākums! Mazais vaininieks krustabu galvenās ceremonijas brīdī klēpī cieši un saldi aizmiga. Nepamodās pat, kad blakus skanēja dūdas, tika iesvētīts ar ūdeni un kad metām trīs reizes viņu gaisā, saucot jauniegūtajā vārdā.
Viņš ieguva sešas dižkūmas un divus dižkūmus :) Būs bagāts vīrs!

Mūzika: Miedziņš sēdi,miedziņš gaida
Tags: ,
investors @ 23:03: Paukš
Viskautko biju pieredzejis, bet to, ka, uz galda stāvoša, neattaisīta, stikla olīveļļas pudele ar tipisku skaņu "paukš" bez acīmredzama iemesla ieplaisātu visā garumā un eļļa sāktu līt ārā gan vēl nebiju.

Powered by Sviesta Ciba