LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

25. Maijs 2016

217 @ 06:01: guardian par telegraph :)
"Telegraph Media Group's chief executive Murdoch MacLennan is showing how to manage modern newspapers with compassion.

Day one, memo to staff: We're introducing "smart working", and hot-desking and "employee-friendly" flexible working practices.

Day two, memo to staff: We're introducing flexible non-working practices for a selected number of staff that will require no desks at all."

Tags:
zirka @ 05:50: kam tas miegs vasarā vispār vajadzīgs, ja tā padomā. esmu šorīt pagatavojusi kafiju, raizējusies, pabarojusi kaķus, paraizējusies, iemērkusi tējas maisiņus acu maskām, paraizējusies, uzslaucījusi virtuves grīdu, paraizējusies, sastādījusī iepirkumu sarakstu un vispār gatava jaunai brīnišķīgai dienai!

Tags:
bozena @ 04:00: Mājās atvizināja igauņu šoferis, parunājām par brīnišķīgo saullēktu. Sāp galva, citādi viss bija skaisti.

inese_tk @ 02:20: maijs
akmeņi manās kabatās )

Tags: , ,
chaika @ 23:20: Kad jau likās, ka pēc 3 viskiju degustācijas, kur kā pēdējais trāpijās Teachers, sliktāk vairs būt nevar - no visiem pieejamiem īru aliem, es uzrāvos uz tieši tiem pašiem negaršīgākajiem

Tags: ,
santech @ 01:28: Viss gļuko. Jāguļ. Igo jāpalasa vēl.

santech @ 01:16: Mja, viltus trauksme. Tikai slēdzot ārā kompi pamanīju, ka pelei cits klikāšanas režīms ieslēdzies. Krāsu indikācija. Meh. Viss labi. Bet tās sānu podziņas gan tomēr kaitina. Par daudz uz āru izvirzītas, tā arī neesmu pie tām pieradis. Nav jau tomēr vienīgā pele pasaulē, ko lietoju.

neoplasm @ 22:07: people are people and boys will be boys
uzzināju, ka vincents kādreiz bija meitene, kas mani mazliet pārsteidza. par anju puikas man pateica īsi pirms iepazīstināšanas, līdz ar to nebija iespējas vai vajadzības pašai spekulēt. vincents ar anju ir mājasbiedri un kādu laiku bija arī iesaistījušies viens ar otru attiecībās, bet man nebija ienācis prātā, ka bārdainais vincents kādreiz būtu varējis būt sieviete. kas interesanti, izrādās, ka arī lgbt komūnā diskriminācija nav sveša [es tiešām nezināju] un vincents, kā ieinteresēts biseksuālis, mēdz niekoties ar grinder'i, kas ir geju tinderis, un tur viņu mēdzot diezgan rupji atšūt un lamāt taisni aiz tam, ka viņš ir transgender. bet tas ir mans persōnīgais ideālistes naivums, kas līdz šim bija licis domāt, ka apspiestajiem vajadzētu zināt un kultivēt līdzcietību un toleranci. būtu jau jauki, vai ne.

bet man patīk tā nesaudzīgā atklātība, kas starp mums valda. roudtripa laikā bijām piestājuši atpūsties un, kamēr pārējie puikas aizskrēja pēc kafijas un bulciņām, kriss sēdēja pie stūres un stenēja kamēr es no muguras viņam masēju plecus un spogulī skatījos uz viņa baudkārē pavērto muti un aizvērtajām acīm [un teicu don't worry, i won't tell ross you're actually straight hahā]. man liekas, mēs tur sēdējām un gaidījām veselu mūžību un viņš man tikmēr izstāstīja, kā ziemassvētkos viņa ģimene atradusi viņa vectēva līķi. krisam ir traks onkulis, kurš bija aizbraucis vectēvam pakaļ, lai vestu tradicionālajās z-svētku vakariņās zem eglītes, bet atradis viņa kādas 3 dienas veco [nepārprotami] līķi un meties to glābt, tur masēt sirdi un elpināt. cilvēki mēdz būt tiešām jocīgi, piemēram, iepazinos ar džeku, kas nesen iznācis no cietuma, jo bija sašņaucies kokaīnu un sakodis policistam seju. ross ir tik saudzīgs, ka kādā momentā pa kluso man piedāvāja mašīnā sēdēt priekšā nevis blakus tam džekam, jo es biju palikusi tāda klusa un viņš domāja, ka man varbūt bail. es vienkārši biju bēdīga, jo esmu nodrāzusi savu dēli, kā rezultātā jāmaina pāris detaļas, un smējos par viņa piedāvājumu, lai arī žestu ļoti novērtēju, mani tik sen neviens nav sargājis. bet no džeka man nebija bail, jo viņš no manis ļoti kautrējās un acīmredzami nervozēja, un/vai man varbūt ir salūzis pašsaglabāšanās instinkts.

vispār skatos uz puikām un priecājos, vienkārši par to, ka mīlestība, acīmredzot, vēl kaut kur pastāv. bet tad skatos uz sevi un domāju, ka man vairs nekad nebūs attiecību, jo es nezinu, vai es vēl kādreiz spēšu kādam piekāpties un vai manī pietiktu maiguma sevi kādam atdot. un šajās pārdomās nav vispār nekādu skumju, man nekā netrūkst, man drīzāk kaut kā nemanot ir nobrukušas visas attiecību idejiskās konstrukcijas un es pēkšņi vairs nesaprotu, kāpēc cilvēki to dara un nafig savulaik arī es. tā nav kaut kāda kategōriska nostāja, es vienkārši neatceros. cik dīvaini.


Garastāvoklis:: daudz jautājumu nāk.gadam
Mūzika: Kate Bush - Running Up That Hill
santech @ 01:09: Velotikšanās. No rīta, uz darbu dodoties, satiku draugu. Vakarā, no darba dodoties, satiku paziņu. (atsevišķi cilvēki). Veloceliņš vieno.
Bet pelīte gan laikam sāk mirt. Izskatās pēc doubleclick viena vietā. Ir kkāds bekaps, arī gaming, bet tāpat gribas to mazulīti, kurai uzmesta ace. Bet tie ir 50 euro. Līdz ziemassvētkiem, cerams, būs vēl dabonama. Un ka nenobirs pa visam tās, kas man tagad.
Un kad garām brauc vilciens, tad dreb māja. Tas ir kaut kā neomulīgāk kā kad bija uz baržas, kad šūpoja atbraucot un aizbraucot tankeriem. Cik tāda panelene var turēt. Rudenī meklēsim jaunas mājas.
Jā, kreisais klikšķis reāl igļuko. Cerams, ka tomēr kkāds softisks gļuks un restarts palīdzēs. Rīt redzēs. Labunakti.

Mūzika: The Prodigy - Rok-Weiler
virginia_rabbit @ 01:04: tā kā es ilgi midzināju mazo, Eiženīts aizgāja gulēt ar grāmatiņu - atšķīra atvērumu par skudrām, maigi piespieda vaidziņu un guļ uz tā.

Tags:
krii @ 01:08: Ričmondam ļoti patika "Čomskis". Baidos, ka turpmāk mēs vakara pastaigās tam vairs tik vienkārši nepaiesim garām.

wowow @ 23:32: Paliek labāk. Šodien aizgāju aprunāties ar gandrīz visiem konferences spīkeriem (pirms gada līdzīgā situācijā ar lielu piespiešanos tikai ar diviem) un diezgan daudziem dalībniekiem. Ar dažiem pat sanāca jēdzīga saruna, lai gan tādu kā es te ir mazākums - lielākā daļa strādā lielākās un mazākās korporācijās un dīlo ar cita veida šitu, līdz ar to sarunas ir mazliet vienpusējas.

scaramouche @ 00:05: Huffington post jau izsenis ir bijis starp taisnības cīnītājiem, kas citiem pārmet daudzveidības trūkumu, rasismu, patriarhātu un citas lietas.

Nesen gan viņi tikai pie savu zāļu izgaršošanas.

24. Maijs 2016

gedymin @ 23:20: pasenas pārdomas par to, kā šizoīdie cilvēki virza cilvēces progresu.
ja ir tā, ka savus uzskatus cilvēks paņem no savas in-grupas, nevis nonāk pie tiem racionālā, emocionālā vai kādā citā ceļā - tad sanāk, ka visobjektīvākos spriedumus var izdarīt tie cilvēki, kuriem in-group viedoklis ir mazāk svarīgs nekā citiem. Citiem vārdiem sakot, šizoīdās personības. Utināns arī, šķiet par to rakstīja, bet tikai kā par cilvēces garīgajiem vadoņiem - var vispārināt to uz humanitāri-akadēmiskajiem "viedokļu līderiem" vispār. (un man stipri liekas, ka tā ir - cilvēku personiskie uzskati parasti nefiltrētā veidā rodas no in-grupas uzskatiem, nevis viņi pie tiem nonāk personisku pārdomu ceļā, citādi būtu grūti izskaidrot nereti absurdos mēģinājumus aizstāvēt tādus uzskatus, kuru realizācija pašam subjektam nāktu par sliktu, sevišķi gadījumā ja viņš nespēj argumentēti pamatot savu viedokli)

es te kādreiz rakstīju, ka progresu virza out-grupa establišmentam (citiem vārdiem sakot, "lūzeri"), jo tie ir cilvēki, kuriem ir iemesls būt neapmierinātiem. bet - bez iemesla ir vajadzīga arī vīzija, un vīziju dod šizoīdā daba. lūk, vairums neapmierināto grib "to pašu, tikai labāk" - kvalitātīvas izmaiņas. bet atceras tos, kuri ieskicējuši plānu kvalitatīvām - un to visvieglāk izdarīt, ja "maršē pie cita bundzinieka ritma".

hessin @ 20:55: gribētu zināt, kā tie 100(?) zagļi sadalīs guvumu. Kas viņus attur no naudas izņemšas (~13milj/100 uz 1 zagļa) un laišanās lapās ar izņemto, nevis visas vai kaut kādu % atdošanu "bosam".

http://www.theatlantic.com/international/archive/2016/05/japan-atm-theft/483902/

perkons @ 22:56: Nupat pirmais uzvarētājs saņēma savu balvu.
Atsauksmes, ja vēlās, var atstāt zemāk.

Pārējie interesenti vēl var paspēt pieteikties aktuālajai izlõzei.

Tags:
penny_lane @ 22:40: sporta klubā pirtiņas stikls iziet uz dušām. un tur tādas labi dūšīgas slāvu dāmas līksmi apliek pilnīgi visas citas kundzītes, kas dušojas. kam svars par lielu, kam mati galīgi ne tā apgriezti, kam kas.

-o, paskat, kādas šitai varikozās vēnas!
-jā, nevar, nevar palaisties.
-un tagad jau nemaz operāciju nevajag.
-nevajag, kā tad?
-nu, es neatceros, kā, bet lasīju, ka ārstē.
-ā, tad jau labi.

(..)

-pirmās 30 minūtes no rīta, kad tu piecelies, tad nedrīkst slēgt radio, tv, to laiku vajagot tikai sev.
-nē, ja es pamostos klusumā, tad jocīga sajūta, tāda vientuļa.
-nedrīkst. nedrīkst. tās visas negācijas, kas nāk no televīzijas, tas ir šausmas. man meita šito iemācīja. pirmās 30 minūtes- tas nosaka visu dienu. viņa, piemēram, katru rītu sāk ar to, ka sev saka - kāda es esmu gudra. un tā trīsdesmit minūtes. un viss izdodas!

(tagad aiz muguras cita paaudze tērzē par tinderi un mačiem, un es saņemšos neklausīties, saņemšos, svešas sarunas, tas ir tik valdzinoši, ka ar sirdi var aiziet pirtiņā, tik žēl vilkties ārā, un vēl eksponēt sevi dušā, diespas. man arī ir secinājums. krūtis arī 60+ pēc cilvēka izskatās. bikiņ uz zemīti, jā, bet citādi visas tādas apaļas un smukas, nav ne vainas. ak, bet dibeni. visu pieredzi un raksturu taču dieviņš saraksta dibenos. acīmredzami pilnīgā pakaļā pirmie aiziet dibeni. bet no otras puses jauki - pats savu dibenu neieraudzīsi. lai cieš citi.)

hessin @ 20:46: https://www.youtube.com/watch?v=aOVmXsL05Xw

Tags:
huinja @ 22:34: UN TĀ KATRU REIZI
https://gfycat.com/HollowWelllitCarpenterant

simamura @ 22:27: Kā čurāt dīda būt oriģinālam

devour @ 20:19: Vienīgā lieta, kāpēc priecājos, ka ar katru dienu paliek vairāk 25, nekā 24, ir tas, ka varēšu word for word dziedāt līdzi Senses Fail - Lifeboats.

I'm 25 and I still don't fit in

23 gados es ar tādu pašu prieku izbaudīju bLINK 182 - Whats my age again...

yeux_glauques @ 20:20: #daily weird thing II
imma start a series on weird shit that scientists do.

as of right now, they are actually teleporting photons in the canary islands, them crazy fucks.

Garastāvoklis:: the future is now
kakjux @ 18:00: Šodien domāju par to, kāpēc tik ļoti izvairos no braukšanas uz Latviju. Viens no iemesliem ir tas, ka tā nav atpūta, tā ir noskriešanās, jo gribas pagūt pēc iespējas vairāk. Zinu, ka Dzīvesbiedrs saka, ka viņam vislielākie stresi (related to this) ir beigušies, kopš viņš vairs pārsvarā neveido plānus iepriekš. Uzrodas un sazvana cilvēkus. Kuriem ir laiks, tos satiek, kuriem nav - nu nesatiek. Bet es tā kaut kā nevaru. Jo man tomēr ir cilvēki, ar kuriem tas ir sarežģītāk (piemēram, AA). Un vēl vienmēr jau gribas tomēr tos cilvēkus satikt, gribas atrast tam vietu mūsu schedules. Jo nu, teikšu kā ir, ne jau vecpilsētas arhitektūru braucu lūkoties. Kaitinoši ir tas, ka gan AA, gan māte dzīvo katrs savā nekurienē un sabiedriskais transports ne vienmēr ir mans draugs. Reizēm dēļ neveiklā saraksta. Un tad atkal rodas šī kaitinošā problēma, ka tomēr ir jāplāno. Bet vienmēr gribas pagūt vairāk.

Jeb citiem vārdiem - nākamgad pat varētu parādīties atkal Dzimtenē. Ja izdomāšu normālu veidu kā savienot plānošanu ar haosu un nekļūt frusrtētai un nīgrai procesā.
(Rīkot vienu ballīti nav risinājums, ir cilvēki, ar kuriem gribas / vajag savādāk.)

Tags: , , , ,
ravejsledzejs @ 19:29: ne ar ko nesaistīti

ko es šodien uzzināju? ir cilvēki, kas nezina vārda "kõrišs" nozīmi. pat nav šādu vārdu dzirdējuši visa sava ne pārāk īsā mūža garumā... vobšem, es esmu kļuvis tik vecs, ka man cilvēki jau prasa tulkojumu manis teiktajam... kas notiks tad, kad es kļūšu vēl vecāks? es tak neesmu paredzējis nosprāgt tuvākajās pāri dienās...

tvarj @ 19:23: šodien vakariņās - klasiskās BLT maizītes ar asu mērci. nav tas diētiskākais variants, bet soooooo goooood!

gnidrologs @ 19:19: Ir cilvēki, kuri uzskata, ka jebkuri valsts piešķirtie budžeta līdzekļi kādam pasākumam jātērē tikai šo kādu cilvēku interesēs. Jo 'citi' cilvēki laikam nodokļus nemaksā vai arī viņu viedoklis par lietām ir pārāk stulbs, lai to intereses tiktu ar šīs naudas līdzdalību pārstāvēts. Būtu interesanti noskaidrot pēc kādas metodoloģijas tad jānosaka kurām sabiedrības grupām drīkst tērēt no obščaka, kuras jāignorē.

jojo @ 17:41: sodien noprezenteju savu prezentaciju francu valoda. pusi nakts lasiju par laika celotajiem, neko nelidzeja, tapat bija vien jadara.

parafraaze, posting in vajag @ 16:38: Lūgums atsaukties Facebook lietotājus
Sveiki,

Šoreiz palīdzība nepieciešama no Facebook lietotājiem.

Es (LU psiholoģijas studente) šobrīd veicu pētījumu, kura ietvaros ļoti svarīgi dzirdēt Facebook lietotāju domas par portāla lietošanu. Ja Tev ir piecas minūtes laika un vēlies palīdzēt, aicinu aizpildīt anketu:

http://goo.gl/forms/6uxs085cgDkf1jX32

P.S. Ļoti novērtēšu katru atbildi, jo vairāk tādēļ, ka ar anketas palīdzību tiek izstrādāta aptauja, kas palīdzēs izprast, ko un kāpēc mēs darām internetā, arī turpmāk.
P.P.S. Atbildes, protams, konfidenciālas un skatītas tikai kopumā
P.P.P.S. Ja rodas kādi jautājumi - priecāšos atbildēt :)

PALDIES!

begemots @ 17:44: Breindamāž
Kāds negrib rītvakar uz Prāta spēlēm aiziet? Mums rīt viens spēlētājs iztrūkst pilnai spēlei.

https://www.facebook.com/prataspeles/

// Pasākums Čarlstona banketu zālē Blaumaņa ielā no 18:30 - ~21:30

ninona @ 17:43: Šorīt BD bija scēna, bet ne mums.
Viena mamma stipri dusmojās, ka viņas meita atsakās vilkt šortus. "Vai tad es staigāju tikai zeķbiksēs?", kā tas izskatīsies", "tad es tevi te atstāju" u.tml. ņēmās. Līdz apdomājās, ka skapītī ir reitūzes un tad var uztikt bez šortiem.

Nākot tagad ar P no dārziņa, jautāju savai meitenei, vai atceras, kas tur bija par kašķi. Atcerējās ļoti labi.
Pajautāju, kas mammai jādara tādā situācijā - vai ir jālaiž vienkārši zeķbiksēs. JĀ, bija P atbilde.
Es arī P tādā situācijā būtu palaidusi zeķbiksēs, netērētu nervus kašķiem. :)

barbala @ 17:10: pieprasām nekavējošu mediju iesaisti!
[atcerējos]
Dārgā skats.lv redakcija – brīvdienās nobraucu Rīga- Valka- Rīga posmu un apkopojot redzēto izlūgtos - vajag padomus "Kā pareizi fotografēties rapsī" vai - kā sagatavoties pašbildēm dabiņā, jo drīz taču magoņu lauki nāks pašbildējami un cilvēcei jāzina, kādas dramatiskas kļūdas nedrīkst pieļaut?

Varbūt ir slavenību rapšbilzu izlase?
Varbūt visjocildinātā kultūrantropoloģe dr. D. Beitnere varētu sniegt kādu saistošu komentāru, balstoties uz savu disertācijas publikāciju "Mēs, zemnieku tauta?"

nistagms @ 16:55: man nupat izrāva astoto zobu, tas maksāja tikai 70 eiro. tagad man ir vēl viens zobiņš kolekcijā.

ravejsledzejs @ 16:39: sens, tik sens bij' tas laiks,
kad pasaules godība nāca un gāja;
dievs pa pasauli vazājās apkārt,
kaunu un godu dalīdams visiem.
es nebiju mājas.

deloveja_kundze @ 16:37: ciba ciba, man, kā parasti, vajaga padomiņa, proti, es mēģinu saprast, kā pareizāk latviski teikt divas lietas, kas vienlaikus ir un nav savstarpēji saistītas, bet nepieciešamas manam maģ darbam jebkurā gadījumā

proti

kā latviski un civilizēti sauc popielu un blackface?

(jo tā nu ir sanācis, ka man vajadzētu iekļaut teikumu, ka tas un tas piedalās popielā ar blackface, bet nu, saprotiet paši, diez ko akadēmiski nav)

amatieris @ 16:08: Esot cilvēki, kas saka, ka labākā diena dzīvē ir bijusi tā, kad uzrunājis Dievs un cilvēks sapratis, ko Dievs no viņa grib.
Tas, protams, ir jauki un brīdis nudien nav slikts. Bet dzīve uzņem apgriezienus pa īstam tikai tad, kad savas vēlmes izklāstījis arī Sātans.

sirdna @ 15:34: Ach, mācību gada beigas, vasara, un kas tik ne vēl.

Būdams puisis, kuram, skolu beidzot, iedeva medāli, es ļoti labi apzinos vidējās un dajbkuras citas izglītības vērtību.

Kvadrātsakne no -1 desmit ballu sistēmā.

yeux_glauques @ 15:15: #daily weird thing
tunneling, a quantum phenomenon in which particles (such as electrons) on one side of a seemingly impenetrable barrier turn up on the other side without ever passing through the intervening space.

Garastāvoklis:: teleport
saccharomyces @ 15:03: goal vs process
tiem, kam vēl nav izbesījušas skolas etīdes. atvainojos, bet nu, gada beigas, pakāpeniski atvadu procesi un tā.

pre-exam kung-fu )

virginia_rabbit @ 14:43: zemesvēzis ir ēdis! (izgrauzis normālu caurumu burkānā) Mums ir jauns mājdzīvnieks.

unpy @ 14:28: Spama vērotāja piezīmes.
Ielūkojoties spama folderī, atklāju, ka esmu palaidis garām ievērības cienīgu piedāvājumu. Pats kam tādam esmu par konservatīvu, taču gan jau kādam no jums noderēs:chimera @ 14:19: eu, aizejiet kāds uz šo un pastāstiet, kā ir!

http://loveinriga.lv/lv/

_puucinja_ @ 14:14: komplimets par seksu
"Tu zini ko gribi, un māki arī paprasīt!"
Izrādās kaut kas tiešām ir mainījies uz pozitīvo pusi. Būs jāpiekrīt šim komplimentam.
Man arī noteikti drīkst prasīt, nevis ļaut izvēlēties kā un ko vēlos, jo tad būs strupceļš.
Prasīt un likt! :)

es_esmu_dzhims @ 12:24: sākusies baigā steiga un mani nepamet sajūta, ka tāda būs visa vasara - mēģināt paspēt visur, izdarīt visu un cerēt, ka visam pietiks naudas un veselības. ar domām jau esmu latvijā, tur spīd saule, es sandalēs drasēju pa rīgu un ieeju čomskī iedzert aliņu un satikt kādu, tad mēs aizejam uz humpīti, tad uz gauju pēc aliņa, tad pēc sēņu pīrāgiem uz mārtiņa beķereju, tad jāiet uz kkc un tad jābrauc uz ziemupi. gribu arī branču un teātri, un grāmatas latviski

chimera @ 12:48: klau, ciba!

1) a ja vecmīlgrāvī ir iespējams viss, un mēs esam graustu ļimonāri ar privātmāju uz privātzemes, vai mēs varam labākajās samostroja tradīcijās nagla piebūvēt ārsienai trešo istabu? tā kā mēs esam pirmais stāvs, mēs pat ar to nevienu neapdraudam, ja nu vienīgi mājas arhitektonisko veselumu.

2) ir kaut kādi blogi "remonts čaiņikiem"? "būv un citi darbi pilnīgiem lohiem"? jo ir baigi daudz lietu, ko gribas mācēt pašai, bet neveiksmes gadījumā kaitējums būtu ne tikai estētisks, so negribas improvizēt.

217 @ 10:22: Virtuālās telefonmājas, pieķeršanās objektiem un podkāsti
R. piedāvāja iemainīt manu veco s4 mini pret viņa darba galaxy note4, jo manam visa atmiņa un sd karte bija pilnas, a viņam darbam tik principā zvanīšanai pagaidām vajag. Kad viss bija pārlikts uz jauno, un vajadzēja veco pārslēgt uz nulli atpakaļ, sapratu, cik biju pie viņa pieradusi. Sērīgi sametās pat restartēšanas brīdī, it kā kādu glabātu. Kā otrās mājas - ieej, a tur viss tukšs un kluss un nepazīstams. Izdzēsts.

Bet viens labums bija - bij kkādi pāri par 300 podkāsti savilkti sd kartē, nenoklausīti, jaunajā telefonā kkas nesavienojās līkpirkstu dēļ, vajadzēja visu dzēst laukā un tagad varēs visu sākt no gala vilkt un klausīties. Sajūta it kā pēkšņi ļoti daudzi ķeksīši darbu listē būtu atķeksēti :) varbūt šoreiz nesavilkšu tik daudz :) liekam jaunu bildi iekšā

saccharomyces @ 12:31: visa dzīve man viens eksāmens
domāju, varētu sākt savu sociālo dzīvi izvērtēt pēc šī angļu valodas eksāmena kritērija 0-4 punktu skalā :D pagaidām 4 punktus es toč nedabūtu, un atkarībā no dienas un partnera var sanākt tikpat labi 0, 1, 2 vai 3. tsk, tsk, nekonsekvents sniegums.

interaction

saccharomyces @ 12:18: respect your cheese
pārsteidzoši izklaidējoši, ne tikai izglītojoši.

respect

"Making so the cheese understand alone where he must broken."

neraate @ 11:43: kur var nopirkt tos slavenos kožu kontraceptīvos plāksterus? nu, tos, kas pievilina un pielipina tēviņus un tad mātītes dēj neapaugļotas olas? drogās varētu būt? mājai un dārzam

un kafijas taisāmo? nevis kafijas presi, bet kaut kādu tādu, kurā ielej drusku ūdeni un ieber kafiju un tad ar spiedienu iznākot šika kafija. man nav ne jausmas kas tas īsti ir un kā tas saucas, es pat nejēdzu izguglēt. viens gan ir skaidrs - tas aparāts mazpilsētā toč nav pieejams

yeux_glauques @ 11:11: #daily news
Rīga, 23.maijs, LETA. Latvijā iecienītākais zīmols ir "Swedbank", ko par patīkamu atzinuši 15% respondentu, kam seko "Laima" ar 14% un "Apple" ar 10%.

Mūzika: money, chocolate and netflix
le_minga @ 11:43: traki ar tiem Cibas kaķiem :D


Powered by Sviesta Ciba