LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

21. Augusts 2014

dooora @ 20:42: 1928, duh kra$h is comminge
jāatzīst, ka es to Bernēzes Propagandu tā arī nebiju lasījis. politolōģijas kursā to neminēja.
http://www.historyisaweapon.com/defcon1/bernprop.html

pikaczu @ 19:51: spoileru karaliene
Lasu Brifzetes Dzhonsas treszo graamatu. Tur ir par tieveeszanu, izszkjirstiiju visu graamatu, lai apskatiitos uz svara svaarstiibaam un apskatiitos vai graamatas beigaas vinja ir resna vai tieva.

chaika @ 20:49: loģiski secinot - straujuma 10 gadus kopš baltijas ceļa nebija kārtojusi māju

Tags: ,
vilibaldis @ 20:47: ...un tā kā man ir nespēja vienai iztukšot pudeli vīna uztaisīju tēju.

noisiite @ 20:32: Līgatni un Siguldu izbraukājām. Godīgi sakot, Līgatnē pa pēdējiem pāris gadiem nekas diži nav mainījies. (noplēstas vien norādes un apraksti pie apskates objektiem vietām). Divdesmitajā datumā remontēja ūdens vadu un tā rezultātā abas kafejnīcas bija slēgtas, Lāču migā restorāna pakalpojumi neesot vairs pieejami, bet pašā reh centrā ir tāds padrausmīgs ēdiens, godīgi sakot.

Par laimi, iepriekšējā dienā Vilhelmīne paspēja apciemot Vilhelmīnes dzirnavas,tiesa, bļaustīgā noskaņā. Aši izgājām no situācijas, uzklājām uz galda sedziņu, uzlikām tur Helmi un bērns bija apmierināts (tik liela meitene taču neies ratos gulēt).

Ergosoma arī savu darbiņu izpildīja, pa Līgatnes takām un Siguldu Helmi nesu tajā, jo ar ratiem tā pagrūti izbraukāt būtu, drīzāk pat neiespējami. Ja pirms kāda laika viņa tajā brēca tā, ka es pat ielikt somā viņu nevarēju, tad pēdējās nedēļās viņa ļāvās tajā vismaz sevi ielikt. Un man par lielu brīnumu, visas šīs dienas, ejot pastaigā, viņa somā arī gulēja.

Un jā, mazā peka jau ir četrus mēnešus un vienu dienu veca!

dooora @ 20:42: utōpiskais alefbeits


augsne @ 20:19: [info]orissa manī neklausās, jo lasa manu cibu, lai uzzinātu, kā man iet. Izdomāju, ka man arī jāpalasa - nez, kā man iet.

chaika @ 20:12: Piemēram, februārī dzimušiem atklāts lielāks risks sasirgt ar narkolepsiju – hronisku centrālās nervu sistēmas slimību, kam raksturīga pārmērīga miegainība dienas laikā un citi miega traucējumi.

Tags: , , , , ,
nomirusi @ 19:55: Beidz runāt par karu, politiku un cilvēku vājprātīgo stulbumu.
Nē, puslabie cilvēki neder. Tāpēc es pieturos pie kretīnisma taktikas. Turklāt mani-kretīnu ir grūtāk salauzt kā mani-tāda-kāda-esmu. Es izliekos, lai spētu izdzīvot. Dusmas arī palīdz. Es zinu, ka cilvēkiem es nepatīku. Necenšos arī.

zin @ 20:01: ja man kādreiz izdotos rekonstruēt oriģinālā oreo garšas..

redz @ 19:29: rudens.jpg
some songs that I used to hear

blond @ 19:35: Āāāā, kā es esmu nogurusi.

ld @ 18:13: Iiiii un aaaa.

Bijām rāpties pa virvēm un laisties lejā. Izgājām bērnu maršrutus, kāmēr es pēdējos gaidīju, Maksis aizskrēja uz grūto. Vēlāk ejam skatamies, kur tad ir mūsu Tarzāns. Ha! Sēž augšā uz platformas un raud! Viņam esot bail. Mēģināju kā mācēju iedrošināt, viss velti. Tā kā aiz puikas neviens nebija rāpos pati. Tikko biju nonākusi uz dēla platformas tā viņš aizgāja! Un tad es sapratu ka ir ziepes, jo man ir bail! Tur tādi baļķīši trosēs iekarināti, švankājas uz visām pusēm un nekādas palīgvirves, tikai drošības virve un tas viss aptuveni 10m augstumā.
Garš stāsts īsi- pārgāju pati, bez palīdzības, bet otreiz neparakstīšos. Rokas sāp nenormāli. Likās ka neatstūrēšu mājās tos 40km.

Bet tagad jau trešo stundu nēsāju slimo Annu uz rokām. B/d pēkšņi 38.4. Tagad vēl pacēlās, tad nu vien vajadzēja meklēt svecītes. S būs pēc astoņiem no 4 dienu komandējuma. Un labi ka tā, man mazais nespēks.

217 @ 18:06: ā jē, ā jē, vienvirziena biļete uz Mumbaju 28. oktobrī kabatā :)

Mūzika: AC/DC - Are You Ready
apjukums @ 17:54: Šodien birojā uzzinājām, ka:
1) man tiek piešķirts darba līgums uz nenoteiktu laiku (kas NL un krīzes kontekstā interpretējama kā prieka vēsts, jo šāds līgums darbiniekam
paredz ļoti izdevīgus nosacījumus attiecībā uz eventuālo atlaišanu tuvā vai tālā nākotnē),
kā arī, ka
2) divu citu darbinieku līgumi netiek pagarināti.
Nezinu, kā man ar tiem diviem nabadziņiem tagad apieties, būšu kā dadzis acī.

rasbainieks @ 19:05:
beidzot iekopēju telefonā karuļa pēdēefu
esmu bruņots dzīvei, eju paceltu galvu


emiilia @ 19:01: Iegāju veikalā un aizdomājos - moš pāriet uz bulciņām? Nu, es ar vienu-divām varu aizštopēt kuņģi, sanāks lētāk dzīvot. It īpaši tuvējā stūra veikaliņā labi un lēti ir. Varbūt aizķersies kāds lieks cents makā un tur vairs nepūtīs vējš.
Cik vienkārši un viegli ir pierast pie normāliem ienākumiem, bet kaut kā pagrūtāk iet ar to sauso periodu. Bļin,nu. Pilnīgs depresņiks.


samta @ 18:37: ļoti saasināti uztveru neizgulēšanos. šonakt lielākoties vēroju zvaigznes un klausījos, kā ceriņkrūms skrāpē jumtu. un jau pus septiņos pamodos. šodien tāds vājums, tāds ģībums, karsoņi un kas tik vēl ne.
varētu pavakariņot un līst gultā, bet pie i. jau no četriem ciemiņš un es piestrādāju par pareizu valodiņu.

Tags:
kramers @ 18:12: Ak, skaistā jaunība, tā nenaks vairs...

http://jurashz.livejournal.com/5825328.html

ninona @ 18:04: Veidoju ar abām meitenēm kopā čeburekus.
Es dusmīga, P brēcoša, M situācijas nospiesta.

Stress un šausmas, un viens vienīgs glābiņš prātā - šovakar A nav nekādi plāni un viņš mani "izglābs". Princis baltā zirgā... vēl tikai pusstunda!

Un tad man atnāk īsziņa "būšu vēlāk". Pi%&%&c i$^$Wmaķ katevidivideviņi!
Naher tos čeburekus!

Atkal PMS un "ovulācija beidzās".

huinja @ 17:55: Cementa maisītāji.
http://imgur.com/gallery/3q8O6

lietuveens @ 17:37: Šodien svinam mūsu 1000to bildi shutterstockā.

wowow @ 17:17: grimstu aizvien dziļākā biezenī

Tags:
dooora @ 17:05: 42+11
kas patika angļu meitenēm šai nedēļā pirms 53 gadiem?
dooh. Jānīc patika.

Layton

remember, remember the augustest member

iguaana @ 17:03: šodien sliktā diena.
varētu jau vainot mēness fāzes utt, bet tad man jāveic pētījums gada garumā. ir tādas sliktā garastāvokļa dienas kā šodien, kad riebjas pati un vsi citi un negribas iet ārā uz ielas, jo negribas nevienu satikt. a biju spiesta iet 3x un satiku visus. vēl būtu pietrūcis satikt kādu ex desertā, bet visu jau var šodien paspēt.
jutos izplūdusi, nesmuka, pumpaina un ar pelēku sejaskrāsu. un pieņemu, ka tas viss ir ļoti stipri pārspīlēts.

dooora @ 16:42: you like tomahto, i like tomaytoe
vecāki atveda vēl vienu kravu ar saviem tomātiem. izskatās, ka atkal jāvāra Dzuppa to Māte.
ēšana, visticamāk, Ķipī
ap 8ņiem

intenormal @ 16:13: arrrrgh
nu kas i ko? kas jauns?

es esmu jauns.

jau vairākas dienas cenšos piecelties 6-7.

skuju.

Mūzika: Morrissey - Sing Your Life
lemurs @ 15:59: meteoroloģiskās ziņas
auksta lietus lamatas. esmu auksta lietus lamatās noķerts nosalis lemurs. aiaiai.
sēžu savā ārnīcā, Pandolfo klausos, garus teikumus mudžinu, un tad tā kā sāk līt. izžuvušās skrienamķeskas mājas sausumā fiksi ienesu, drusku aplīstu, līdz ārnīcai atpakaļ atskrienu. un tad uzreiz augšā kāds atver slūžas, un ūdeņi gāžas lejā. un tā es tagad tāda pusslapja te tupu. no debesīm nāk balts. ilgi jau nāk. nāk tik spēcīgi, ka nekādi neliekas iespējami ar datoru un grāmatām veikt vienu vai vairākus pārskrējienus līdz īstai pajumtei. slapjš. auksts. ļoti skaļš. kaut nu nesāktu tecēt uz galvas/datora no ārnīcas jumteļa.
lietus lamatas ir saldējošas. ak mani stīvie pirksti.
kā viņiem tur augšā neizbeidzas ūdens?!

un pēc rasbainieka ieraksta man briesmīgi gribas ābolus. mums šogad nav. nemaz. sīpoliņi 2 (divi) gab. kokā rēgojas. bet piekritīsiet, ka divi sīpoliņi neskaitās.

kants @ 15:52: briļļainajiem
outlets lācplēša ielas galā (jau nedēļu) ir sācis ofic. izplatīt Zeiss optiku. ura!

Tags: ,
rasbainieks @ 15:30:
cibā pēkšņi tāda dzīvība, salīdzinot ar vēl pavisam nesenu posmu, kad visi rakstīja maz un komentēja necik
trijos atjēdzos, ka jūsu nakts un rīta ierakstus vispār vēl neesmu acīs redzējusi
pēc futbola ir labs miegs, un futbols ir labs, īpaši labs knapi kvorumā vai knapā kvorumā, jo tad visi skrien kā mīlīši un nemaisās viens otram pa kājām
vēl labs ir motorzāģis un palīdzīgas rokas - viena pāri ceļam nogāzusies ābele aiziet vidēji pusstundā, un es vēl paspēju pusi dārza atmīnēt (baltās dzidrās mīnas ļoti garšīgas)


Tags: ,
ripp, posting in dziivo_te @ 14:52: mājiņa bukultos
Ir ļoti žēl šķirties no pašreizējās dzīvesvietas, bet nu jau ir palicis par šauru, tādēļ piedāvājam īrei mazu (45m2), bet omulīgu un jauku mājiņu ar visām ērtībām, jaukā vietā.

tātad:
... tālāk ... )

sirdna @ 14:51: Pirms pāris mēnešiem es papētīju, cik tad esmu sakrājis pensijai. Šodien papētīju vēlreiz, cik tad man tās bagātības būs klāt pieripojis. Un tad pilnīgi negaidot!

Izrādījās, ka mana pensija ir sarāvusies sīkāka. Daudz ne, pāris eiro, bet tomēr. Es šausmās norasoju un sāku meklēt, kur tad aizplūduši mani kapitāli. Izrādījās, ka visa posta sakne ir pieaugušais dzīves līmenis, ka viņu rāvis.

Formula ir šāda: pensijas apmērs = (sākuma kapitāls + pensijas kapitāls) /G /12

G - plānotais laika posms gados, par kuru no pensijas piešķiršanas gada tiek plānota vecuma pensijas izmaksa personām, kuras sasniegušas 65 gadu vecumu

Jūnijā mans paredzamais eksistences ilgums pēc 65 gadu iestāšanās bija 16.23 gadi.
Augustā Latvijas tautas veselība, kā par nelaimi, uzlabojās, un man piesprieda 16.45 gadus.

Nu, un ja tu, cilvēk, dzīvo par 0.22 gadiem (80 dienas, ja nekļūdos) ilgāk, tad, diemžēl, arī pensija tev ir mazāka. Tādi ir aritmētikas likumi.

kihelkonna @ 14:34: mazzaķa hronikas - atmiņa utt
sargies bērni  )

klusais_okeans @ 14:47: ā, un gatavoju ēst es arī kādu reizi nedēļā, jo "nav laika". Ceru, ka atradīsies kāds, kas man uz Tvaika ielu nesīs sojas pienu. Labi, ka ir laiks cibā ierakstīt.

chimera @ 14:46: rajons turpina mākslinieciski izpausties.Tags:
ave @ 14:28:
Mjā, es tikko sapratu grāmatvežus.
(Un man sāp galva, protams.)


klusais_okeans @ 14:22: Šī vasara izvērtās tik aizņemta, ka noskatītās filmas nepārspīlējot var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem.

Pēdējā bija Vesa Andersona Budapešta, njā, nepiedodami plakans sižets, bet Broudijs, Broudijs! Kā viņš tur izskatās! To filmu nedrīkst skatīties pirms gulētiešanas, visu nakti mani "mocīja" erotiski sapņi un pie tā vainojams melnais Dmitrijs, neviens cits.

virginia_rabbit @ 13:22: ņippī! saņēmu honorāru un uzreiz atveseļojos.

investors @ 14:11: Par to, ko esmu piedzīvojis
Labas ziņas, šorīt samiegojies skatījos TV un reklāmā ieraudzīju, ka viņi ir uzražojuši gillette skuvekli ar.. [bungas rīb, taures pūš, solists dzied falsetā] ..PIECIEM ASMEŅIEM!!!!! Es to esmu piedzīvojis! Kokam gadus skaita gadskārtu zīmēs, cilvēkam - dzīves laikā pieredzētajos skuvekļa asmeņa skaita palielinājumos. Tagad sākam gaidīt sešus! Un vispār iztēlojos kā mani mazbērni stāstīs kādiem citiem mazbērniem - mans vectēvs piedzīvoja skuvekļus ar vienu asmeni! Un tad visi teiks "Wooooow".

Citās aktualitātēs, vakardien pēc darba braucu vilcienā, priekšā sēdēja viens džekiņš adītā džemperītī (pēc izskata varētu būt kaut kāds klišejisks laborants vai kāds cits zinātnes darbinieks). Kad sākām braukt, šis attaisīja vienu dubulto snikerīti, to gardu muti nolocīja un, kad es taisījos uz ārā kāpšanu viņš jau cītīgi pakoja vaļā otru dubulto snikerīti. Gribētos zināt, ko viņš ēda vakariņās un cik bieži viņam ir kariess.

mafia @ 14:20: Taisnība vai nepareiza analoģija?


deloveja_kundze @ 12:19: film lovers are sick people / francois truffaut
starp mūžīgo būšanu bārā līdz četriem rītā ar filmmeikeriem, kritiķiem, festivālu cilvēkiem un alekseju, aleksejs ir mans mīļākais festivālu mēbele, viņš vienkārši ir visur un vienmēr, strādāšanu viesnīcas numurā no rītiem un pēcpusdienās, un starp seansiem, starp iepazīšanos un networkingu ar tūkstošiem cilvēku un vienkāršu dabas un vides apbrīnošanu katrreiz, kad pacel acis, nu, mēs te arī skatāmies pāris filmas, ja. un pāris ir arī tādas, kuras redzēju citur, bet neesmu vēl paspējusi pierakstīt, tāpēc šis ir beidzot atskaites un apskates posts jeb filmas, kas mani nelaiž vaļā. 


klik klik, mans viedoklis ir pareizākais viedoklis )

Tags: , ,
_puucinja_ @ 13:56: nogurt no apmierinātības
Tikko sajutos tā, itkā būtu piekususi justies labi. Tas laikam nogurdina mani vairāk kā neapmierinātība. Kad esi dusmīgs tev vismaz ir dusmu energy, kas ir aktīva un tevi kaut kur dzen. Apmierinātība padara laisku un apātisku :P :P

mes @ 11:56: Labi, ka mums nav jāmaksā par notecināto ūdeni, bet viss jau iekļauts īres maksā. Mazajai viens no retajiem paņēmieniem kā gulēt un ne man klēpī. Ieraksti, mob.appi neder. Tas redz nav tas :)

Tags:
indulgence @ 13:17: iz sociālo tīklu vēstures
"Divi inteliģenti tautieši, to vecums 40 g. atgriezušies no Krievijas. Vēlas aizmirst pagājību un vis... (nesalasāms) sapņainu nākotni pie latvju meiteņu krūts. Vēstuli pēc iespējas ar fotograf. un giograf. lūdzam nodot "Jaun. Z." kant. zem J un N 391"

"Oficiers, labdabīgs, lielākas lauku māju īpašnieks, vēlas nopietnā precības nolūkā sarakstīties ar jautrām un godīgām mātes meitām, ne vecāk par 30 gadu. Kapitāls nav no svara, bet gan izglītība un audzināšana. Vēstules ar īsu dzīves aprakstu (vēl arī fotogrāfiju, kuruuz vēlēšanos tiks atpakaļ sūtīta) adresējamas uz š avīzes kant. zem "JB 389"."

"3 inteliģ vīrieš kārtas radījumi, kopv. 80 g. kurus pārņēmušas ilgas pēc mierīgākas dzīves un glāstiem, bet kuru mat. apst. to neatļauj, vēlas nop. nolūkā iepazīties ar jaunavām (nesalasāmi) jaunas bezb. Netiek (nesalasāmi) arī atraitnes (nesalasāmi) ar dzīv. apt. un foto kuras tiks atpakaļ sūt. š. av. kant. zem "A. B. S. 381".

" Divas atraitnes, kopvec. 77 g. mīlīgas dabas ilgojas pēc mīļa mūža biedra no 45-50 g., atraitņi nav izslēdzami, tikai nopietni domātas vēstules lūdz nod. "Jaunāko Ziņu" kantorī zem "H. un A. N°394."

"Jaunākās ziņas", Nr. 36., otrdien, 31. decembrī 1918. gadā, 5. lpp.

Tags:
black_data @ 13:40: Par svinamajām dienām
8. gads: skārda kāzas.
Dāvanas: Cepšanas formas, mašīna.

Principā, ja pāris pārdzīvo 8. kāzu jubileju, tad kaut vai Krievijas tanki. Es tā saprotu?

Tags:
virginia_rabbit @ 12:29:

karaliene @ 13:12: a kur un kādus apavus pērk sportam? bērniem. jo b/d mums līdz šim zeķes sportam vajadzēja, ne apavus....

saikne_neochin @ 13:06: es uztraucos un neuztraucos es uztraucos un neuztraucos es uztraucos un neuztraucos es uztraucos un neuztraucos

antijahve @ 12:51: Mums ar Mārtiņu atkal jauns dzīvoklis.
Cik sen te nav būts. Man pat parole aizmirsās.
Vienmēr, kad ir noslēdzies kāds atklāsmju posms manā dzīvē, gribas te kaut ko ierakstīt. Kas ir slikti, protams. Vajadzētu biežāk. Vajadzētu biežāk attīrīties, biežāk piefiksēt atmiņām.
Un tad arī sanāktu labāki stāsti un lekcijas. To pārdomu par vadīšanu, darbu komandā, mērķu sasniegšanu, laika plānošanu un stratēģijām jau ir daudz.

Tas, kas ir svarīgi šoreiz: ir atklātas vājās vietas. Es neprotu nodot tālāk. Es zinu, cik būtiska ir pēctecība, es vienmēr par to runāju. Bet es neprotu, manas organizācijas darbība pēdējā gada laikā pierāda to, ka es neprotu uzlikt rāmi, kurš ir tik filigrāni "obligāts", ka par to nav jautājumu. Jāmācās.
Un vēl es neprotu runāt ar sarežģītiem cilvēkiem. Es risinu konfliktus tikai tad, ja +/- varu paredzēt iznākumu. Vai tad, ja vide tam ir labvēlīga. Vai tad, ja visas puses saprot, ka to vajag. Jāmācās.

Jo vilšanās un bezcerības sajūta citos patiesībā ir mūsu pašu darbības/bezdarbības rezultāts. Mūsu cerības visbiežāk ir sabiedrības uzskatu atspulgs, nevis mūsu pašu vērtības un prioritātes.

Kaut kad vajadzētu arī sarakstīt visu notikušo. Man ir tik bail aizmirst. Man ir tik bail aizmirst to sajūtu, kā ir, kad ar savu komandu tu 4.00 no rīta pēc 4 negulētām dienām iekāp kails karjerā un zem zvaigznēm klausies Ben Howard. SLF tiešām bija lielisks.

Un kur nu vēl Gaismas pils. Es nezinu, kādiem dieviem man jāpasakās par iespēju, kas man tika dota šajā vasarā. Un Siguldas klīnika. Un Didzis. Un darbs LSA valdē. Un positivus. Un jebkādi random pasākumi.

Un viss pārējais. Ir tik bail aizmirst.

Jau trešo rudeni (un tieši rudeni) mani uzmeklē Milo Greene. Pilnīgi īstajā vietā un laikā.

Garastāvoklis:: pārgulēts miegs2
Mūzika: Milo Greene
pinjons @ 13:04: Grūša dzīve vegāniem


Powered by Sviesta Ciba