LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

27. Aprīlis 2015

zaralustra @ 01:24: Yayo, yayo Moo-la-lah Yayo Bitch better have my money!
Bitch Better Have My Money (Live At The 2015 iHeartRadio Music Awards) (Explicit)

wowow @ 01:16: 2001 un 2010

Tags:
nulle @ 01:12: "Алёшкина любовь"

zaralustra @ 01:09:

nomirusi @ 00:19: Aw... Cik ļoti gan mainās domas un domāšana (emocijas jau arī) atkarībā no fiziskās pašsajūtas. :)
Vispār jau man neiet slikti. Izskatās, ka būs pat labi (kaut kad). Vai ļoti, ļoti labi. Tas, ja par dzīves praktisko pusi.
Bet ja par to otru pusi... nu nav jau arī tā, ka es būtu konkrētajam cilvēkam vienaldzīga, vienkārši mani nemīl. Un jā, tas var būt par daudz prasīts. Un vispār nav loģiski prasīt no viena cilvēka "Visu". (It īpaši, ja man nemaz Visu arī nevajag, paldies.)

Man tāāāāā patīk, kad viss ir šitā tik loģiski. Ne tā kā iepriekšējā ierakstā. Emocijām ir sava loģika, un dievinu, ja tā darbojas. Kad emocijas ir patiesas. Un kas ir patiess, tas ir arī loģisks.

dooora @ 00:42: mai kainda tīč
https://youtu.be/eXcJMblF5B8

slepkava @ 00:34: Cik bieži Jūs iztraucē apakšstāva kaimiņi, kad čīkst gulta?

zaralustra @ 00:32:

skazhy @ 14:48: rekur pāris čaļi pārņēmuši stafetes kociņu no Leatherface. nesen razorcake atgādināja cik lielisks ir tas ieraksts & tagad galvenais albums, kas pleijerī tiek atskaņots.

in other news: biju komandējumā uz Portlendu. visstereotipiskākais portlandijas moments bija kafetērijā, kur no vinila skanēja wu tang un kafiju no draudzīgas ekvadoriešu ģimenes plantācijas brūvēja zaptes burciņā.

Garastāvoklis:: vārās kvinoja
Mūzika: bear trade
zaralustra @ 00:21: Clinic - Bubblegum
Clinic - Bubblegum

a love that you're taking
with no limitations
no one is vacant
no limitations here
for you

zaralustra @ 00:14: "dustin.marshall™ ‏@DustinMartian 45s46 seconds ago
I have to be hard on myself because my parents aren't around to criticize my personality & everything I do until I am afraid to lift my arms"

mindbound @ 00:05: TBD tonight: One more test run of the new hybrid (neural fields + spikes) simulator code, at least one more overclocked coffee to fend off tiredness and apathy.

Garastāvoklis:: tired
Mūzika: Bach/Rachmaninoff - Suite from the Violin Partita in E (BWV 1006)
Tags: , , , ,
evia @ 00:04: Wiu, bij mežā, gulēj sūnās un raganojos ^^

Mūzika: james - getting away with it

26. Aprīlis 2015

eureka @ 23:15: vakardien beidzot realizēju plānu tikt līdz Daugavgrīvas cietoksnim. patiesībā jau diezgan neticami, ka es, vēsturnieks būdams, līdz šim vēl tur nebiju bijis. tas ir tāpat kā es tikai pag. gadu redzēju Liepājas karaostu. un vispār jau es tur ierados tā kā nelaikā, jo pretim sastapu ķerru stūmējus un zālienā atlūzušus talkotājus. aizbraucu līdz tālākajam kaktam, lai nerādītos acīs, uzrāpos pie skurtseņu gfaliem un atlaidos zālītē. saulīte tik patīkami sildīja un nogurums no ceļa lika sevi manīt. nemanot nogulēju tur stundu. biju jau aizmirsis, cik labi ir būt vienam dabā, bez skatītājiem un garāmgājējiem, bez steigas un plāniem.

šodien skatos spogulī un nespēju noticēt - esmu ieguvis zolīdu sejas iedegumu. Bet vispār visa diena paiet lasot Krupņikova "Dialogā ar vēsturi". Man jau visi saka, lai esmu piesardzīgs ar viņu...nu neezinu, es tur redzu gudru žīdiņu, vēsturnieku no kāju nagiem līdz galvas matiem, kas visu mūza mācījies apvienot savu vēsturnieka un privātpersonas godaprātu ar laikmeta vējiem. Droši vien jau, ka nav viņš visur tik taisns, kā pats saka. Toties tā ir tāda neizsakāma bauda atrast viņa atmiņās izskaidrojumus daudzām līdz šim tikai virtuves līmenī izrunātām tēmām. turpat turpat starp rindiņām prātā lasu jau savus skaidrojumus un redzu, ko viņš nav uzdrošinājies pateikt līdz galam. Piemēram, Pēteris neatļaujas pateikt to, ka letiņu nolaišanās uz pārējo baltiešu fona ir saistīta ar mērķtiecīgu Kremļa mērdēšanas politiku. Es to, protams, neapgalvoju un dievs pas, ka vēsturnieks to kādam skaļi teiktu, jo tā jau ir tīrā retorika. Tik un tā, blogs ir mans un vēsturnieka ņuhs man arī savs. paldies, Pēteri, ka atdari man acis!

Mūzika: krupņikovs, daugavgrīva
juuuda @ 23:41: ir diezgan grūti, ja tev ir tikušas iedalītas pīles kājas, bet pati neesi pīle un ik pa laikam tomēr jāpērk jauni apavi.

anonymous @ 23:40: Braucām mazlietiņ ātrāk par atļauto, un laikam gan labi, ka tā. Jo uz mūsu pusi skrienošo un jau pavisam tuvu - pretējā braukšanas joslā esošo alni pamanīju vien savā sānu logā, un bijām viņam garām pirmie.

zaralustra @ 23:06: piedod [info]ulvs, sakakāju tavā žurnālā. izdzēs tos dubultkomentārus, lūdzams.

mindbound @ 23:01: Pirmo reizi nodemonstrēta ilgtermiņa atmiņu saglabāšanās C. elegans nematodē vitrifikācijas ceļā inducētas kriostāzes laikā un pēc sekmīgas atdzīvināšanas.

Garastāvoklis:: working
Mūzika: Flesh Field - Belief Control: The Truth Within
Tags: , , , ,
zaralustra @ 22:57: lately ir tā, it kā mācītos domāt no jauna. un tas ir tik sāpīgi. kā mācīties staigāt ar salauztām kājām.
yeah, I'm in the hall already, on the wall already, I'm a work of art, I'm a Warhol already. On another level, on another plane already. my brain on that wall, already, On another level, on another lane already. Enough already. Brain on the wall already.

zaralustra @ 22:45: Rainis riot
ja es pareizi sapratu, tad pirms pāris dienām Krievijas prezidents Vladimirs Putins no cietuma izlaida (apžēloja, ja pareizi sapratu) iespaidīgu skaitu cilvēku.
tas, kā lietas man apkārt jūtās (jau kādas 2-4 dienas) liek domāt , ka viens no tiem cietumniekiem tiešām esmu bijis es. well. свабода! мама аим каминг хоум.

LOL UPD: centos kaut ko sīkāk uzzināt, atceros tik vien, ka kaut ko pa ausu galam nesen dzirdēju BBC, bet vecākas ziņas tīklā saka:
"Russia plans mass release of prisoners to be sent to war in Donbas say Ukrainian security officals
February 3, 2015". es ne raudāt, ne smieties. will lay low already. enough with the brain on the wall already. but if I'm really pardoned for some crime most likely not of my design and intent (my part of the crime consisting of functioning under serious levels of drug intoxication and inexhaustible advocacy [fall 7 times, stand up 8] for human dignity and few other things that hold our darn planet together while being hanged in the wrong crowd(s)) - then - well, thank you, for my long awaited freedom. sincerely - thank you.

santech @ 22:49: Braukt uz Vāciju strādāt par santehniķi - tāda diezgan pornogrāfiska ideja.

chaika @ 22:44:

pēc mīkstās piezemēšanās bulduru bīčā |phonefoto


Tags: , , , ,
wensdy @ 22:25: Kaķa profils.
Es biju dzirdējusi par tādām lietām kā mājdzīvnieku dzimšanas dienas, kad viņus satērpj kleitās un uzvalkos, sasprauž bantes un rīko ballīti ar īstām dzīvnieku barības kūkām. Runa ir par kaķiem un tiem mazajiem šunelīšiem. Es zinu tādu lietu arī kā zīmolu mājdzīvnieku profilus sociālajos tīklos. Bet jaunums man ir kaķu, kuriem ir satraumēta, t.i., daļēji vai gandrīz aizšūta acs, profili sociālajos tīklos. Šovakar vien FB atradu piecus. Piemēram, kaķis Kiborgs. Tie ir no ielas nākušie izdzīvotāji.

Mūzika: forest swords
yoni @ 22:28: Sekss sapņos
Mani bieži vien apciemo šim blogam tematiski sapņi. Tomēr, ņemot vērā, ka esmu ļoti krāšņa sapņotāja, tas salīdzinājumā nav nemaz tik liels procents. Ņemot vērā, cik daudz es ar to nodarbojos, cik daudz skatos pornu, erotiku, lasu to, domāju par to un pat rakstu, kopumā liekas, ka vajadzētu būt vairāk, bet nav.
Tomēr tādi sapņi nav retums un tiem ir manāmas konkrētas iezīmes.
Pirmā no tām aizsākās jau vēlā pusaudzībā. Jāatzīmē, ka par seksu man nebija lielas praktiskas intereses līdz pat 24 gadu vecumam. Jā, protams, ka man šis tas interesēja, bet, jo tālāk gāja, jo interese kļuva mazāka un beigās izvērtās nepatikā. Cēloņus neizklāstīšu, un, kā var manīt, tas ir ļoti mainījies kopš tā laika.
Taču jau kopš kādiem 14 gadiem vai varbūt jau agrāk man rādās šāds motīvs: es vēlos ar kādu nodarboties ar seksu, bet visur veras vaļā durvis, kāds mēģina ielūrēt pa logu, izrādās, ka istabā ir vēl kāds cilvēks. Svarīga detaļa - neviens nekad nepieķer, bet ir kaut kādi bīstami apstākļi, ka kāds varētu ieraudzīt un viss izjūk pirms reāli sācies.
Tad vēl ir interesanta lieta ar apzinātajiem sapņiem - tajos man nekad neizdodas nodarboties ar seksu. Ar apzināto sapni es domāju situāciju, kurā es 100% zinu, ka esmu sapnī, mana domāšana nav izmainīta, es uz 100% kontrolēju to, ko daru, būtībā esmu kā dzīvē. Tādi man negadās bieži, lai gan to, ka tas ir sapnis, es zinu 80% gadījumu. Parasti gan es lāga nevaru saprast, ko tas nozīmē, nekontrolēju, ko daru, sapnim ir sava virzība un es reizē esmu iekšā, reizē vēroju no malas ar domu - paskat, kā es daru...
Tātad, tajos samērā retajos īstajos apzinātajos sapņos, man vienmēr velk uz seksu. Iedomājieties - apkārt tik daudz cilvēku, var mākties virsū katram, kam grib, nekādu seku... Vai nav kārdinoši? Vismaz man vienmēr, ja neesmu viena, gribas kāpt virsū jebkam (gandrīz), kas tur ir. Tomēr nekad vēl tas nav izdevies. Tikko kā es paļaujos savai vēlmei, sapnis sāk jukt un brukt un pāriet parastajā sapnī vai arī pazūd vispār. Atceros vienu reizi, kad man izdevās kādu minūti kaut ko padarīt, bet tas ir vienīgais, un arī pēc tam viss pazuda. Ja es nepievēršos šai idejai, apzinātais sapnis var iet ļoti ilgi, tajā es satieku dažādas būtnes, risinu interesantas sarunas, bieži vien lidoju, arī kontrolēju sapņa "matēriju", varu pārvietot ar domas spēku jebko, pat atvērt debesis uz citām dimensijām vai nomainīt vienu tēlu ar citu. Būtībā - ļoti interesanti, bet man vienmēr nu... velk uz tādām negarīgākām lietām. Ļoti bieži sapnis beidzas ar to, ka es nespēju pārvarēt kārdinājumu mēģināt kādu sapņa tēlu pavedināt.
Tas izklausās zīmīgi, bet konkrētus secinājumus es no tā nespēju izdarīt.
Vēl ir tā, ka, lai cik man nebūtu liela pieredze (nav jau arī milzīga, bet tomēr) ar dažādiem cilvēkiem dažādās kombinācijās, sapnī viss bieži vien ir ne pārāk detalizēts un izplūdis. Sajūtas ir izplūdušas, tauste nedarbojas tik labi, dažkārt notiek nenosakāmas realitātes deformācijas, sapņi ar seksu parasti nav gari. Skūpsti mēdz būt ļoti izjusti, tāpat dažādas romantiskās detaļas ir skaidras, bet, tikko viss nonāk līdz konkrētam seksam, viss kļūst mazāk īsts un izplūdis.
Kopumā man sapņi ir ļoti detalizēti, dzīvi, bieži vien radot DMT līdzīgu "reālāks nekā realitāte" sajūtu. Tiem ir fantastiski, filosofiski, dziļi simboliski motīvi. Tomēr, kad sākas sekss, viss izplūst, kļūst juceklīgs un nesakarīgs.
Ir bijuši daži spilgti izņēmumi, kā šonakts sapnis, kāpēc iedomājos par to uzrakstīt, tomēr jaukais 2+2 tāpat uz beigām izplūda un beidzās jau ļoti nesakarīgi, lai gan sākums bija necerēti skaidrs un baudāms. Sapnis gan nebeidzās. Tikko sekss beidzās, tas ieguva savu ļoti skaidro un reālo raksturu.
Bauda bieži vien ir ļoti īsta. Pat tad, ja attēls ir deformēts un neskaidrs, dažkārt mēdz būt ļoti reālistiskas sajūtas un orgasmi. Brīžiem nevar saprast tajā juceklī, kas tieši notiek, bet var saprast, ka tas, kas notiek, ir ļoti labi :D
Diez kā ir pārējiem - vai seksa sapņi ir tādi paši kā pārējie? Vai tie ir skaidri? Vai ir fiziska bauda?
Man nav ne jausmas, kā tas ir citiem. Tāpat gribētos zināt, kāpēc man ir tāda sapņu seksa problēma. Tas ir tik ļoti sistemātiski, ka liekas - nu tur ir kaut kas psiholoģisks. Kaut kāda problēma. Kāpēc tieši uz šo vienu tēmu, ko es sapņos vēlētos piedzīvot bieži un krāšņi, man ir tādas problēmas..? Nebūtu tas tā vienmēr, domātu - nu ok... bet kaut kas tur ir.
Diez kā ir citiem?
Zinu, ka šī ir ciba un visticamāk, ka nesaņemšu nevienu pašu atbildi, bet interesē ļoti...

lmr @ 21:51: braucu netīrs un smirdīgs pusastoņos uz centru pirkt gumijtārpus, jo maksimā nebija un man vajadzēja.
stockmanā nebija. neviens vairs neražo gumijtārpus. nopirku tualetes papīru un alu, gāju skatīties forumcinemās, jo tur lielāks candy king. tur arī nebija. gāju uz origo rimi, tur arī nebija. gāju uz pieturu, nokavējis trolejbusu un tramvaju, jo meitene pirms manis veikalā nebija uz maisiņa uzlipinājusi sveramo burkānu cenu un pārdevēja gāja viņai rādīt, kā tas izdarāms. gaidīju nākamo tramvaju, atkratījies uz centru tikai tualetes papīra un alus dēļ, reāli nožēojami.
tramvajā kratījos un domāju. ar netīriem nagiem kasīju kreveli no galvas ādas un sapratu, ka esmu tieši tik pretīgs, cik tik bieži esmu gribējis būt - netīrām, sen nemazgātām drēbem, eļļas pleķiem uz biksēm, smirdīgām zeķēm sēžu un ožu pēc sviedriem, ķeksējot no taukainajiem matiem ārā noplēsto kreveli, un uz sejas vēl svaigi spiesta pumpa un mazas ūsiņas, netīrītiem zobiem un taukainu degunu, un mana neīstās ādas soma mazliet smird pēc čurām. un tad es sajutos tik priecīgs. gribēju atraugāties, ja vien mācētu. sēdēju un urbināju degunu ar rādītājpirkstu, šņaucu puņķus saņurcītā, pārāk daudz reižu lietotā salvetē un jutos lieliski. iļģuciemā atvērās tramvaja durvis, un gaiss ārā smirdēja pēc bomžiem un alus. gāju uz mego skatīties gumijtārpus. uzpīpēju, pa ceļam nospļāvos, puse spļāviena tika uz jakas. ak, dzīve. perfekti. saliecu muguru kuprī, iegāju veikalā, tur arī nebija gumijtārpu, tāpēc nopirku kūpinātu kalmāru un smaidīgs aizgāju mājās.

mafia @ 21:44: Goda vārds, mulsinošāku terminu par "tradicionālo medicīnu" neatrast... Kā "tradicionāla" var būt medicīna, kam nav vispār nekāda sakara ar tradīcijām. Bet tautas medicīna, kas patiesībā ir tradicionālā medicīna, tiek saukta par "netradicionālo". Kaut kāds mārketinga triks, kad lietas nosauc pretējos vārdos.
Tad tikpat labi varētu teikt, ka latviešiem ir tradicionālie svētki Valentīndiena, un netradicionālie - Līgo.

Kurš velns to ir izdomājis???

zaralustra @ 21:42: say whaaa?
"Ia am whatever you say I am [..]"
say whaaat?ya know?Mūzika: Eminem - The Way I Am
_re_ @ 21:43: es redzēju jūru, kuras nebija, es dzirdēju kuģi, kura nebija, es manīju nūdistus, kuri nebija

dhonass @ 21:23: Mīlu savu zāļu blakusparādības. :*

f_g @ 21:23: jāieskrāpē!
Schiller BERLIN - Fr, 14.10.16, 20:00 Uhr
o2 World Berlin

Zinu, ka muļķīgi plānot kaut ko pusotru gadu uz priekšu, bet vienalga! :)

Tags:
f_g @ 21:17: par skapjiem un drēbēm
Kārtējo reizi secinu, ka uz mani neattiecas princips - ja gadu-trīs kaut ko neesi ģērbis, tad to var mest ārā.
Muļķības! Izvilku kostīmu, kas 10 gadus (!!!) stāvējis. :D Nu, neko, tuvākajās dienās to atkal uzģērbšu! :)

Tags:
khosmos @ 21:05: Recipient: sickboy
ZB garīgā mūzika, šodien tikai blekmetāls un hard electro, my innocence is so long gone, I could burn a church just by entering.

Garastāvoklis:: just kidding
Tags: , ,
f_g @ 21:16: Garfield
garfield

Tags:
str @ 21:15: novai

http://plentyofcolour.com/2012/03/25/modern-zen-gardens-objects-of-desire/

zaralustra @ 20:59: tel est le prix


begemots @ 20:39: Urbi et Orbi


Tādam, manuprāt, būtu jābūt cietumsarga vai bendes namiņam.
Iespējams, ka tas tā arī ir bijis. Bendes namiņš ar skatu uz Svētā Pētera katedrāli no vienas puses un Kolizeju no otras.

Lai arī diez vai. Bende droši vien dzīvoja saspiestībā lejā, kopā ar pārējo miljonu iedzīvotāju.

Zem zemākās arkas tek upe vai kanāls (akvedukta daļa?). Durvis (tādas trīsmetrīgas divupusīgās tā vien gribās saukt par portālu) mūsdienās iziet uz nekurieni, un viss ir daļa no, šķiet, kāda parka, kuru vairs neatceros.

Bet gaisma tiešām Romā ir īpaša.

kants @ 20:44: kāda varētu būt irānas vampīrfilma, kuras ir režisore ir kāda jauna sieviete? ja tā izrādās melnbalta, pārsteidzoša, romantiska, lieliski stilizēta detaļās un skaisti izkārtota pārdomātās, klasiskās mizanscēnās, ja tev šķiet, ka tur ir katrs burts no kāda tava mīļākā režisora rokraksta, bet iespaids paliek svaigs un oriģināls, jo tu jūties gandrīz tā, kā pirmo reizi skatoties kaut ko labu no franču jaunā viļņa, tad tā droši vien ir a girl walks home alone at night (2014). diezgan noteikti labākais vampīru kino kopš džārmuša only lovers left alive un mūzikas izmantojuma ziņā no pēdējā tālu neatpaliek. 


Garastāvoklis:: excited
Tags: , ,
zaralustra @ 20:41: sunday evening I'm shooting up, don't even know who's bet is this.

Mūzika: Gwen Stefani - Hollaback Girl
zaralustra @ 20:28: alternate bio 3 in 1, ble


gary_crant @ 20:08:

intenormal @ 19:24: pensija
kad es būšu vecs, es gribu izskatīties kā džordžs kārlains. vai arī kā šons pens.

bet gan jau ņihuja man nesanāks un es izskatīšos vienkārši kā sevis paša tizlāka versija.

Mūzika: The Lost Patrol - Safety Pin
intenormal @ 19:21: neērtie jautājumi
vakar man atkal 1 meitiešhumanoīds uzdeva jocīgu meitiešhumanoīdu jautājumu. ak nē, precīzāk, tas vispār pat nebija jautājums.

- nu pastāsti kaut ko labu!

es tagad īsti neatceros, kādu huiņu es tur sāku gvelzt, bet es pamatīgi apmulsu.

Mūzika: The Cure - Lovesong
ingmars @ 18:01: ttttt


gonzokidd @ 18:31: f


f/0.33intenormal @ 18:22: 6dienah
raunds 2 ir noslēdzies. jautājums - kurš uzvarēja?

Mūzika: Against Me - Pints of Guinness Make You Strong
zin @ 17:56: rimi zaļi, apvītuši sparģeļi 5.20 buntītē. balti, smuki- 5.70 or somth.
buntīte = 500 gr
man viņi ļoti garšo, bet ne TIK ļoti..

gedimmteversion @ 17:25: Pēterpils
abas dienas (gan piektdien, gan vakar) Sanktpēterburgā bija fantastiskas - ar zilām debesīm bez mākoņiem un sauli, tā ka nevilšus atmiņā uzpeldēja Mandeļštama dzejolis par bāli zilo emalju aprīlī; tikai bērzus īsti pilsētā neredzēju, ūdeņus gan, un universitāti, un Ermitāžu; bet vakar vakarā Kronštatē uz armijas kuģa trīsreiz zvanīja zvans, mēs ar Nastju minējām, vai tur vakara junda, vakariņas vai dzīres, un tad viņa izlaboja man tagadnes īst.izt. pabeigtā aspekta viensk. 2. pers. verba 'peldēt' formu выплывешь, jo es saminstinājos, tēlaini uzburdams slīkonības ainu, kas būtu vērojama, ja kāds iekristu ostas kanālā - tam ir trakoti stāvi krasti, un tad mēs vēl runājām par senkrievu un senslāvu valodas atšķirībām un refleksiem mūsdienu krievu valodas pareizrakstībā, es demonstrēju krievu valodas septiņas frāzes intonācijas, ko sasistematizēju pēc vienas MVU nopirktas brošūras; man sanāk, kad nepiedomāju, jo intonācijas ir kaut kas aizvalodisks, dziļāks par sintagmām, morfēmām un fonēmām, tās nāk no valodas dzīles un ir pirmsracionālas; un tad pie mikriņa atvadoties es uzdāvināju viņai tantes doto smago sudraba gredzenu (t.s. Nameja gredzenu?), ko es bez jēgas staipīju līdzi jakas iekškabatā, uz pirksta nenēsāju, man nepatīk gredzeni, tie ir βάρος περιττό, tikai lieks svars, tāpat kā nožēla par bijušo vai atriebīgas domas, vai varbūt vispār domas - - - ne jau velti viedais Veidenbaums ir teicis "prāts tik bēdu kaudzes ceļ // gudrais domas ellē veļ" vai kaut kā tamlīdzīgi; Nastjai gredzens ļoti patika, viņa teica, ka to varot samazināt un tad vēl sudrabs palikšot pāri.

На бледно-голубой эмали,
Какая мыслима в апреле,
Березы ветви поднимали
И незаметно вечерели.

Узор отточенный и мелкий,
Застыла тоненькая сетка,
Как на фарфоровой тарелке
Рисунок, вычерченный метко,--

Когда его художник милый
Выводит на стеклянной тверди,
В сознании минутной силы,
В забвении печальной смерти.

<Апрель?> 1909

kisswithafist @ 16:33: ir man tāda interesanta īpašība - nespēt pamosties, ja notiek intensīva sapņošana. tā nu esmu tikko pamodusies ar briesmīgu atmiņu garšu mutē.

atmiņas vispār ir briesmīgas. atceries labo, un saproti, ka tā vairs nekad nebūs, laikgrieži neeksistē un vispār. beh.

evia @ 16:05: Akdies, cik labi būt vienam.

heishy @ 15:41: kas traucē būt patiesi laimīgam ..
Vērsis

Vērša lielākais izaicinājums ir reaģēt. Tieši tā- reaģēt uz notiekošo, reaģēt uz cilvēka emocijām. Mijiedarbošanās, pielāgošanās apkārtējai videi viņam sagādā nopietnas grūtības. Ja Vērsis spētu būt spontāns, ar ātru reakciju un vēlmi uz komunikāciju- viņš būtu neievainojams tanks. Vērsis bieži vien izvēlas nogaidošo taktiku, kurā reaģēšana izpaliek. Principā, tā arī ir viņa reakcija- nogaidīt, ar domu, ka iespējams viss pats atrisināsies, vai gaidāmā vētra vispār aizies garām. Vērsis kustas tikai tad, kad ir galēja nepieciešamība. Ja viņš spētu palielināt savus apgriezienus ātri, tad būtu „pilns komplekts”. Vērsis ir mērķtiecīgs, taču viņam ir nepieciešams laiks, lai uzņemtu ātrumu. Kā mašīna, kurai ir lēns uzrāviens un sliktas bremzes. Jo, kad tiek līdz vēlamajam ātrumam, tad ir grūti apturams. Tāpēc Vērsis savu laimi sasniegs, ja sapratīs, ka laiks ir nauda, proti, tērēs laiku patiešām lietderīgām nodarbēm, un velti to nešķiedīs. Bieži vien, šī ātrā reaģēšanas trūkuma dēļ, viņš palaiž garām vai noguļ labas iespējas.

Powered by Sviesta Ciba