LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

25. Maijs 2017

saccharomyces @ 19:03: darbiņš Jūlijai Stepaņenko
kino uzzināju, ka cilvēki veido ilgtermiņa attiecības ar mēbelēm

zin @ 18:56: un reizēm gluži vienkārši vārīti rīsi, ar garnelēm un čili, var būt labi.
bet, var būt tur vainojams rums

black_data @ 17:29: KINO: Sean McAllister
Vakar ļoti šaurā lokā bija iespēja noskatīties divas Šona Makalistera filmas. Bija, protams, iespēja viņas redzēt arī ne tik šaurā lokā, bet pat tie trīs citi skatītāji bija atnākuši tikai uz pirmo filmu, kas, manuprāt, bija vājākā no abām, toties pirmā bija filma par mīlestību, par cīņu, par cīņu par mīlestību un vispār treileris un filmas nosaukums solīja mīlas stāstu. Un tagad šķiet, ka šodienas nīgrumam ir kāds sakars ar vakardienas filmām, jo kā citādi izskaidrot to, ka šodien Feisbukā noskatoties vienu "inspirational" filmas rullīti, garastāvoklis sabojājās vēl dramatiskāk. Kamēr "inspirational" video rullītim var sarakstīt skaistu un pareizu scenāriju par īstajām vērtībām un pareizajām dzīves izvēlēm, tikmēr dokumentālais kino parāda skarbo realitāti, kā mazais cilvēks no dzīves dabū pendeli pa pakaļu, un teikšanas par to ir visai maz. Mazais cilvēks pat grib visas tās pašas īstās vērtības, ko reklamē "inspirational" video rullītis, vienīgi viņam nav palaimējies ar scenārija autoru. Ja ir labs scenārijs, ir pat iespējams noticēt, ka kādas pilsētas mērs ir jauks un sirsnīgs cilvēks, bet labs scenārijis reizēm pat par naudu nav nopērkams. Kā arī uz visiem vienu scenāriju neuzrakstīsi, jo kā saka viena krievu paruna, kas krievam labi, tas vācietim nāve. Un tad vēl arī tas Kornels ar savu pakāršanos. Tāds, lūk, uz āru neizrunāts kino.

Tags:
santech @ 17:24: Rīgas pašvaldības vēlēšanās uzvarēs tie, kas apsolīs nocirst/nozāģēt vismazāk koku. Koki tagad ir manipulācijas rīks. Koki. Feisī sadžestojās posts no kaut kāda Stepaņenko. Esot izdarījis tā, ka nenocērt cik tur tos kokus, jo ir vākti paraksti pret koku ciršanu. Ilūkstes ielā. A kāds tos kokus grasījās cirst maz? Laikam jau retorisks jautājums. Politika šmolitika.

black_data @ 17:21: Par krītošām zvaigznēm
Domāju, ka nav cilvēku, kas zinātu, kas ir Kriss Kornels, bet nezinātu, ka viņš nesen... nomira? (Daudzpunkte ir tribjūts apjukumam kas rodas, kad cilvēka nāvi apraksta kā kādu ceļojumu uz tālāku vietu) Bet ko es riktīgi palaidu garām ir fakts, ka viņš pakārās.

Lūk, tāda tā dzīves svinēšana.

Tags:
psihs @ 17:07: https://www.youtube.com/watch?v=Uf7l_em3nrs

zazis @ 16:58: Turpinam priecāties par dzīvi.


inese_tk @ 16:19: Ciniķi
vakar biju uz pirmizdrāzi. man liekas būs ļoti labi. būs. vakar bija labi pirmie divi cēlieni, bet trešajā aktieru pārgurums un pārslodze lika sevi manīt - pazuda dinamika, temps, likās, ka aktieri spēlē tādā kā slow motion. vizuāli ļoti, ļoti skaista. milzu skaļrunis jau no paša sākuma asociējās ar Melanholiju (Trīra), bet, kad Guna 3. cēlienā sāk runāt par eksistenciālajām skumjām, tad pavisam salikās kopā. tā vispār - tas, ko Vlaģiks visās savās izrādēs (vismaz tajās, ko esmu redzējusi) sauc par mīlestību, vispār nav mīlestība, bet ego un tāpēc arī tur viss vienmēr notiek tik destruktīvi.

jāaiziet kkad noskatīties vēlreiz 3. cēliens un no kādas tālākas vietas, vakar sēdēju 2. rindā, bija forši, bet manliekas, scenogrāfiju labāk var izbaudīt no attāluma.

p.s. vispār, zinot Vlada problēmas ar dedlainiem, jāatceras iet skatīties viņa jaunās izrādes jau kādā 2. vai 3. blokā

Tags:
kochka, posting in diskoteka @ 16:24: I'm not yours, I'm mine
Slacks

melnbaltalapsa @ 16:17: Reiz..
Pirms pāris gadiem, kad dzīvoju vēl miera ielā ar toreizējo dzīvesbiedru, atceros kā mēs ņēmām un sacenāmies skaļumā ar blakus dzīvokļa kaimiņiem - ārzemnieku un latviešu skuķi. Khm, interesanti bija no rītiem satikties ar to ārzemnieku, slēdzot dzīvokļa durvis. Tādi savdabīgi skatieni no viņa puses vienmēr. Nu pareizi vien, jo es taču uzvarēju skaļumā..

neraate @ 16:15: mamma mamma mamma mamma!
ko tu gribi? esi gatavs nākt no vannas laukā?

ko tu gribi?
piecas minūtītes tad vannas laukā
piecas minūtītes un tad no vannas laukā es paklausīgi saku un todleris uzreiz viss tāds priecīgs, ka saorganizējis tā kā vajag

Tags:
neraate @ 16:14: mātei būs bezdarbnieku valodas kursi un man ir besis pat ielikt sludinājumu, jo man besī meklēt aukles jo tas ir briesmīgi sarežģīti

neraate @ 15:58: man sāk patikt koncepts kapsulas garderobei (divu sezonu). jo citādāk visās malās ir lupatas. tās gan ir diezgan tiešas sekas ilglaicīgai beznaudai, lupatu mantošanai un drēbju izmēru staigāšanai (jā, vidukli, es zīmīgi skatos uz tevi), šobrīd pamazām samazinu apjomu, krājas kaudze ar iešujamiem/pāršujamiem gabaliem, tiešām liela daļa lieti noder lupatām vai par paklāju izejvielām, bet es tiešām sapņoju par dienu kad būs gana, viegli saskaņot un atrast (katram atsevišķi un visiem kopā) bet tas visticamāk ir pārāk tālā nākotnē un diez vai būs, jo man briuesmīgi grūti atturēties ja tiešām skaists rakstiņš vai apdruka. labi, ka maks tur saprāta robežās :D

saccharomyces @ 16:01: group photo

sirdna @ 15:50: Vasara ir drusku pierimusi un klimats ielās ir tuvs cilvēcīgam. Tas jauki. Vismaz var noiet 100 metrus bez ģīboņa.

Dvēseles mieram uzliku ausīs šito un mēģinu sev iedvest, ka man ir lāābi :)

https://www.youtube.com/watch?v=dMs_BjenuWE

penny_lane @ 15:39: kaut kāda meitene aptaujāja par vēlēšanām, sākumā bija varen pārsteigta, ka mani ļoti interesē, kam un kā šie rezultāti tiks izmantoti, bet tad pritī mač neiloja visu pasākumu ar trim jautājumiem.

vai balsosiet?
-jā.
-vai zināt, par ko?
-jā.
-vai zināt, kuru no mēra kandidātiem labprāt redzētu par mēru?
-nevienu.


skumja aptauja.

tipa75 @ 15:38: o! tagad es zinu, ko nozīmē "kaimiņiem ir kondicionieris".

slepkava @ 15:15: Šodien vienā iestādījuma bija jautājums aptaujā, ko vēlētos uzlabot uzgaidāmajā telpā. Atklāti arī uzrakstīju, ka gibu dzērienus un striptīzdejotājas. Ceru ka ieteikums tiks ņemts vērā.

coletya @ 14:10: 27 gados bijušas 15 adreses.

Mūzika: Compact Grey - S.A.Y.
Tags:
au @ 14:58: neapmaksāta reklāma
- spices rimčikā ir patiešām patiešām garšīgi arbūzi (nu, tādi, kādiem jābūt - saldi un kraukšķīgi)
- bodīšopa kaņepju roku krēms (kuru pamanīju slavējam tepat kaut kur cibas apriņķos) patiešām patiešām ir ātriedarbīgs brīnumlīdzeklis

tvarj @ 14:33: dārznieciskas dilemmas
gribas labiekārtot mūsu stāvvietu ar zaļo dzīvžogu, kas ar laiku aizsegtu neglīto sienu tai apkārt. arī apstiprinājumu no īpašniekiem tam esmu saņēmusi. patiesību sakot, pēdējā vizītē viņus vairāk pat interesēja dzīvžogs, nevis tas, ka fasāde brūk kopā vai stāvvads būtu jāmaina. :D
tak, kur ņemt kādu, kas man izstāstītu, ko tur iebakstīt un kā tam sagatavot vietu? nezinu vai varu atļauties algot profesionālu dāzrnieku/dārzniecību/aiznavu arhitektu. bet varbūt tieši vajag? koa?

murx @ 14:25: TGV
pavizinājos - pietiks :)

dooora @ 14:15: Pirākstu pirktija

jojo @ 13:02: ārā +26, spīd saule, viss ir zaļš, sulīgs un priecīgs, atgādiniet man šo rudenī -

jojo @ 13:00: ļapota
pateicības:
brīvdiena,
laiks lasīt,
ārā saule, es ar savu grāmatiņu un spilveniem sēžu uz deķīša zem bērza un skatos dīķītī, kuru pati rūpīgi iztīriju,
izmazgāto veļu izklāju dārzā plivināties, smaržos viss skapis pēc svaiga gaisa,
kaut kā mazliet skumji, bet arī priecīgi vienlaikus. ome virtuvē regulē satiksmi, bet tas arī ir labi.

Tags:
unpy @ 13:26: Gribu zināt.
Soctīklos ik pa laikam esmu manījis reklamējoties dažādus fotogrāfus. Bezmaksas fotosesijas un tā. Gan jau tālab, lai tiktu arī pie maksas fotosesijām. Kaut kādā brīdī aizdomājos un pat drusku ieinteresējos, pastāstiet man, lūdzu:

1.Cik tādas maksas fotosesijas maksā, apmēram?
2.Kāds ir to fotoattēlu pielietojums?
3.Pazīstat arī kādu vīrieti, kurš ir maksājis par sevis māksliniecisku fotografēšanu?

murx @ 13:19: TGV
307 ( no kalna lejā :P )

murx @ 13:14: TGV
pret kalnu nevelk .. 267 km/h

telefontubbie @ 11:23: Čipši, prese un vēlēšanu sviests.
Dažreiz es kā vecs pensionārs nopērku čipšu paku un kādu avīzi, jo galu galā man reizēm interesē, kas ir aktuāli 50+ cilvēku klačās (t.i. ļaudis, kuri ir absolūtā iepriekšējā paaudze, ļaudis, kas ir manu vecāku vecumā un vairumā)

Ar lielu joni tuvojas pašvaldību vēlēšanas (to, ka tās tuvojās, varēja jau pagājušogad vai pat vēl senāk) un uzmanības epicentrā ir lielākās naudas slauktuves (lielās pilsētas), kur gadiem ilgi ir vieni un tie paši mēri.

Es vēl neesmu izlēmusi, par ko balsot. Toties pastaigājot pa rajonu secināju, ka tagadējais mērs ir pašslavējošs lohs. (p.s. iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās nebija interese piedalīties, bij interese tikai par Lielo simtgalvnieku tolaik).

Krasta rajonā nekas tā pa lielam nav mainījies kopš manas bērnības. Jau 90-to gadu beigās visur bija salauzti soliņi, nozāģētas skulptūras (jā, tādi brīnumi arī bija šai rajonā), piespļaudītas tramvaju pieturas un atkritumi. Skolas laikā maģiski no pagalmiem sāka izzust dzīvība, te pazuda daļa babuļu, te pazuda šahisti, pazuda arī sīči, kas spēlējās konkrētas mājas lielajā pagalmā.

Vienīgie būtiskie jauninājumi šajā Ghetto paskata rajonā bija pilnībā no jauna uzceltā skola (2007.gads, pirms Ušakova), Dienvidu tilts (tas arī tā kā būtu speķa celtniecības gadu projekts) un kārtējā atpūtas kompleksa LIDO jauninājumi (Ķirsona bizness). Rajonā ir praktiski 0% sakarīgas publiskās telpas un iestādes. Ir neskaitāmas dzĪKS pārvaldītes, no kurām vienīgais labums bija "domofonu" ierīkošanas ierosināšana, lai uzlabotu drošību šai ghetto nostūrī. Promenāde? Tas uzlietais asfalts pie salu tilta nav vairs Krasta rajons. Pie garāžu kooperatīva ir vecais asfalts.

Tātad, vienā nelielā rajonā, kurā dzīvo tūkstošiem ļaužu (vienā "trīspaģiku"deviņstāvenē ir vairāk kā 100 dzīvokļi), ir izveidojies savdabīgs ghetto. Super, ar ghetto. Pie Supernetto pārtikas veikala pulcējas daudz cilvēku, lai nopirktu alkoholu un rijamo. Tādu cilvēku rajonā daudz, kas sēž bloķenēs, rij un nodzerās, jo ārā pat nav īsti, kur pastaigāties un kur nosist laiku. Vismaz lai tiktu līdz kaut cik estētiskai videi pie Daugavas, jāmēro ceļš caur izdrupušajiem pagalmiem. Bibliotēka šajā rajonā nav, ir tikai blakus rajonos, Rēznas ielā un Ķengaragā pie Nekropoles būvlaukuma.

Pirmajās siltajās dienās ar D. iesmējām par ļaudīm, kas uz asfalta sēdēja TUPUS (6 cilvēki) un uz mājas apmalēm, jo apkārt nav neviena soliņa. Šī tad ir tā īstā Nila Ušakova Rīga, tā nav tāda, kādu to jamais pats reklamē. Protams, ka mērim ir izdevīgi sakārtot apkārtni ap Spīķeriem, jo kurš gan mērs gribētu skatīties uz TUPētājiem, kas tukšo 0,3 kokteilīšus. :D

Krasta rajonā dzīvo ļoti daudz krievu un tajā lielākā skola ir mazākumtautību 75. vidusskola, kur, starp citu, ir pussabrucis stadions, zem kura krājas atkritumi un izdrupušas trepes, no Maskavas ielas puses. Re, kā Ušakovs "rūpējas" par krievu bērniem! :D Tas ir tikai mīts, tas "Ušakovs-krievvalodīgo interešu aizstāvis" tēls. Ar D. atzīmējām kadastrs.lv pašvaldībai piederošos zemes gabalus Krasta rajonā - arī pašvaldību zemes pleķos-rotaļlaukumos ir pliks, apzāģēts dzelzs un smilšu kastes aizaugušas. Tā radās ideja uztaisīt fočenes ar konkrētajām vietām un krievu uzrakstiem. Lai Krasta rajona krievvalodīgie kaimiņi sāk apjēgt, ka apkārtne ir Bomžu kūrorts un ka Ušakovu rēali interesē vien no katra Rīgas iedzīvotāja izsūkt maksimāli daudz naudas par sūda Rīgas satiksmes biļetēm.

Nosūtīju bildītes (Krasta rajona konkrētu teritoriju foto ar kadastra numuriem + paint art) Facebook profilam "Rīgas mēris". Ar cerību, ka vismaz fočenes redzēja ne tikai latvieši, bet arī krievvalodīgie, kas patiešām dzīvo Krasta rajonā un tādējādi kaut cik apjēgs realitāti.

Man diži neinteresē politika, bet besī pašslavējoši lohi-biznesmeņi un cilvēki ar īsu atmiņu un aizmālētām acīm, kas par tādiem balsos. Cerams, ka būs redzami detalizēti balsojumi no iecirkņiem Krasta rajonā, cik liels ir "Sasmakas" atbalsts vietā, kur 8 gadus nekas nav darīts. Varēs apmēram nojaust, cik pamatīgi darbojas Vesti segodņa un MK RusskijMir avīžu propagandiņa + Ušakova aģitācija vides reklāmās.

murx @ 12:57: TGV
Kāpēc tās mašīnas uz šosejas stāv?

murx @ 12:52: TGV
286 km/h

psihs @ 12:38: tbh
not one of my proaudest faps

zin @ 12:33: bet tā, viss labi, izņemot to, ka darbu pāri galvai
tehniski, arī tas nav slikti ;)
nākamnedēļ toč likšu autoteoriju.

zin @ 12:20: fak..

dominika @ 12:12: O, nejauši ieraudzīju reklāmā, ka Pozitivusā šogad būs Rhye and The Lumineers. Šos abus klausījos visu cauru vasaru pirms kādiem 4 gadiem, kas bija pietiekami nesen, lai joprojām šķistu interesanti redzēt dzīvajā. Sāku domāt, ka varbūt šogad ir tas gads, kad būtu vērts beidzot zaudēt savu Pozitivusa nevainību. Kas man te no draudziņiem bija tādi aktīvāki Pozitivus apmeklētāji, pie kuriem varētu piemesties kompānijā? [info]karmena? [info]zirka?

ilka @ 11:28: Man bija solodziedāšanas paraug-12-minūtes

Nu nekas, gan jau būs nākamreiz arī 20 minūtes, jo es to darīšu publiski bez kluba sienām - paldies Guntim Vanagam, ka nenometa mani no skatuves pēc pirmās dziesmas izpildīšanas.

https://failiem.lv/f/fg7uhs64

de_profundis @ 11:25: Ego is a particular way of understanding self (!). It's characterized as follows:

1. Based in the past (memories).
2. Conceptual -- i.e. there's a boundary between "me" and "the world/others", there's persistent ideas, narratives, and images associated with "this is how I am"
3. Anxiety-driven: ego wants to survive, powered by evolution
4. It is an element of the mind's model of reality -- a Lego piece in a Lego world held within the mind
5. Used for prediction, control, explanation
6. Subject to being compared to others, assessed and judged and "punished" if inadequate or rewarded if successful.
7. Maintained by automated psychological processes: no choices are needed, no awareness needed.

(es uzskatu, ka šis ir jāmāca skolās!!!!)

Mans ir jauns mīļākais rakstnieks @quora

https://www.quora.com/Because-of-my-messed-up-childhood-and-upbringing-I-got-a-damaged-core-I-am-aware-of-my-flaws-and-bad-habits-and-yet-everytime-I-make-a-decision-my-insecure-and-fearful-self-resurfaces-How-can-I-repair-the-damage-the-past-has-done-to-me

roncijs @ 11:20: tā ir tāda uzvara, kad pēc atvieglojošas pasēdēšanas aizej nomazgāt rokas un spogulī ieraugi, ka ūsas pašas ir uzskrullējušās vienkārši lieliski.

ena @ 11:14: Ko tu dari

ulvs @ 11:08: Šonakt bija baisākais sapnis. Izčurāju pa uretru abus pautus. Un tētis atteicās vest mani uz slimnīcu, jo bijām Lielajos kanjonos. Tētim patīk Lielie kanjoni. Pamodos turot roku starp kājām.

ingmars @ 11:02: vs
Musashi vs Kojiro.

santech, posting in gribam_zinaat @ 10:36: Kurš ir vislētākais taksis pasaulē, lai aizvestu veļas mašīnu no sludinājuma adreses līdz manam miteklim? Rīgas robežās. Vai arī kāds var izpalīdzēt ar savu vāģi par simbolisku(10e) smaksu? Un piepalīdzēt ar ie/iz kraušanu? Jo eseskā ir visādas lētas veļenes, bet visur samovivoz.
Ledusskapīti arī vajag. Varbūt tev ir kāds lieks un maziņš?

de_profundis @ 10:34: Santa plīz
https://www.amazon.com/dp/0819576743/ref=olp_product_details?_encoding=UTF8&me=

meness_berns @ 10:29: ---
http://www.delfi.lv/news/comment/comment/cehslv-recenze-pargajienu-loti-slikta-dokumentala-filma.d?id=48878695

klusais_okeans @ 10:04: bijām vakar uz "Ciniķiem", nebiju domājusi, ka kādreiz to teikšu par Nastavševu, bet - ļoti garlaicīgi un neveikli, atstāja pavisam negatavas izrādes iespaidu. Dažas foršas ainas gan lika domāt, ka pēc pāris mēnešiem varētu būt labi.

kinskis @ 09:47: šajā dzīvoklī esošais ledusskapis ir nojūdzies. it kā veras ciet normāli, bet reizi/2h sāk pīkstēt, tipa durvis vaļā.
tagad vēl caur veikalal kārbu sasaldēja olas, kas atradās tuvāk dibensienai. cepu divas olas formas lodītes bez čaumalas.
bet iznāca tānekosev. ar plūstošu dzeltenumu un kraukšķīgu maliņu.

varbūt kādam kaut kur zem grīdlīstes mētājas nelietots ledusskapis, ko es varētu vismaz aizņemties uz kādiem mēnešiem, m?

chimera @ 09:38: esmu sūdīga kapeikpisēja, kas nevar un nevar atprasīt savas mantas, kas aizdotas citiem.

no otras puses, tur tomēr arī ir zināma resursu pišana (šajā gadījumā vietas resursa), jo, ja mantu nespēj savākt mēnešiem ilgi, tātad to arī nevajag, abet mājās nu ir vairāk brīvas vietas.

neraate @ 09:23: kādam bēbīšu drēbītes? ir kāds 56.-68.izmērs. daaudz drēbīšu, rozā arī, bet nav nomācošā vairākumā. pietiks vairākiem bēbīšiem, ja nu gribētāju pavairāk. komenti skrīnoti

uldris @ 09:20: attaisnojums #3
es šorīt nokavēju darbu, jo ar brāli izvērtās saziņa par dzeju

Tags:
ingmars @ 09:12: diplura


https://en.wikipedia.org/wiki/Diplura

Powered by Sviesta Ciba