LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

17. Janvāris 2017

krishjaanis @ 00:54: bēbīšu daļas ir izdevīgas!
https://energycommerce.house.gov/sites/republicans.energycommerce.house.gov/files/documents/Select_Investigative_Panel_Final_Report.pdf
http://www.breitbart.com/big-government/2017/01/15/mcaleer-planned-parenthood-investigation-finds-horrifying-criminal-practices/

"The House investigation found one case where Stem Express harvested an intact aborted baby’s brain at a Planned Parenthood clinic. They reportedly paid Planned Parenthood $55 but sold the brain to a researcher for over $3000 – that’s a 2,800% profit. Planned Parenthood reportedly made their money on volume sales and “charitable donations” from these body harvesting companies.

The Senate investigation published invoices which showed in June 2014 ABR bought a fetus from Planned Parenthood for $60. From that one fetus ABR “sold its brain to one customer for $325; both of its eyes for $325 each ($650 total) to a second customer, a portion of its liver for $325 to a third customer; its thymus for $325 and another portion of liver to a fourth customer; and its lung for $325 to a fifth customer.”

Then, the report says, they piled on fees for “disease screening” and shipping. That one aborted baby reportedly brought the company $2,275. The House Investigative Panel found Stem Express generally marked up the baby parts by 400% to 600%."

Nu jā, nekādu pārsteigumu, Āfrikas ciltīs bēbīšu daļas arī mēdz izmantot maģijai. Līmenis tas pats.

Tags: , , , ,
krishjaanis @ 00:27: the aesthetic movement XXIMūzika: MALLSOFT MIX/2016/
virginia_rabbit @ 00:36: šodien Simons daudz daudz vairāk ēda un māz-mazlietiņ labāk guļ

Tags: ,

16. Janvāris 2017

bozena @ 23:23: Noskatījos romantisko grāvēju Krēsla. Kur tālāk vēl varētu tiekties?
Nu patiesībā jau tikai vienu sēriju.

liljabrik @ 23:06: Es arī sapratu, ka Alvis Hermanis ir mans dēls, bet par to sīkāk nākamajā ierakstā.

krishjaanis @ 22:59: "Cits izplatīts risks ir psiholoģizēšana. Tieši to gan daudzi baznīcēni gaida. Ja gribat ātri dabūt pilnu baznīcu, sakiet „psiholoģiskus” sprediķus! Tie parasti seko vienai paradigmai: „Jūs reizēm jūtaties šādi, vai ne? – Jūs maldāties, ja domājat, ka… – Tas ir šādu iemeslu dēļ un nozīmē sekojošo… – Ziniet, Bībelē arī par to ir kaut kas teikts…” Ir arī izplatīts uzskats, ka privāta grēksūdze ir tas pats, kas pastorāla padomdošana, un tās abas kopā – tas pats, kas psihoterapijas sesija. Nenoliegsim ne psiholoģiju (īstajā laikā un vietā), ne pilnas baznīcas. Problēma ir tāda, ka psiholoģizēšana baznīcā nav jebkā cēlonis, tās jau ir sekas.

Filips Rīfs, viens no Freida biogrāfiem, jau pagājušā gadsimta vidū rakstīja par „psiholoģiskā cilvēka” rašanos un psiholoģiju kā tirāni. Viņš jautā – kā tas varēja notikt, ka pašrūpe jau tolaik (vēl jo vairāk šodien) tapa atzīta par visaugstāko zinātni? Rīfs atzina, ka tas notiek daudzējādā ziņā tādēļ, ka cilvēkam vairs nav nekā cita, ko apliecināt, kā vien viņš pats. Tas saucas ar Bergera un līdzautoru rakstīto apmēram tajā pašā laikā grāmatā „Bezpajumtes prāts” (The Homeless Mind). Tajā parādīts, kā modernitāte izveido cilvēku, kur patība ir kaila, nepiesaistīta institūcijām un lomām un no tām neatraujamās atbildības par citiem.

Institūcijas, tostarp baznīca, cilvēkam vairs nešķiet uzticamas, un „bezpajumtes prāts”, gribot negribot, meklē jēgas un nozīmes sevis paša subjektivitātē, jo nekas cits tam vairs nav atlicis. Kādu laiku mēs paši sev varam būt pat ļoti interesanti, bet viss liecina, ka cilvēks nav vientulībai aicināts. Viņš agri vai vēlu meklē kopību un vadību, kādu nu „subjektīva realitāte” var piedāvāt."

f_g @ 22:56: Dīgsti

str @ 22:36: С каждым годом все труднее привыкать к тому, что тебе уже не восемнадцать. Давно. Совсем.

nulle @ 22:27: Rodioomotiera dorbnīcā )

au @ 22:10: nominācija, kurā ir viss, pilnīgi viss
Nominācijā "Elektroniskās vai deju mūzikas albums" nominēts N'Works jeb Normunda Rutuļa albums "3.45", grupas "Oyaarss un dzejnieki" albums "Corpus Poesis", izpildītāja "Northern C" albums ar tādu pašu nosaukumu, dažādu izpildītāju albums "Otra Puse remiksi 1996-2016", kā arī grupas "Gas of Latvia" albums "Swan Lake".

ulvs @ 21:16: Yo, cibiņ, nobalso manā poll'ā!

iokaste @ 21:01: runāju ar karavīriem par zābakiem un par obligāto militāro dienestu. pretargumenti esot, ka visa šmuce, kas armijā notiek, būs zināma sabiedrībai + nebūtu racionāli apmācīt krievus rīkoties ar ieročiem, jo viņi ir tauta ar augstu nacionālo pašapziņu un ļoti uzticīgi krievijai.

tati @ 20:59: Darbs vairs nešķiet svarīgs un nopietns un vajadzīgs.
Tas laikam uz labu. Vai pārmaiņām.


pinjons @ 20:36: Nu kā lai aizmirst šo žanra klasiku? :)


ravejsledzejs @ 20:04: ar mani ir pavisam slikti. jūs man neticēsiet, bet... es pat nezinu, kā lai to pasaka... vobšem - es jau vairākas dienas ēdu MAIZI! pats aizeju uz ķēķi, paņemu šķēli, apsmērēju ar sviestu un tad vēl... tad vēl... apkaisu ar SĀLI! vobšem pīzģeC ir.

vobšem, man sāk atteikt strādāt garšas, smadzenes un citas ķeskas. viss. jāiet uz bodi pirkt baltas čībiņas un citus aksesuārus koka mētelītim. tas nu ir pienācis.

sirdna @ 20:03: Starptautiskā gardēža piezīmes.

Šovakar izbaudīšu īru virtuvi. Padzēru īru alu, jābrauc mājās dzert īru viskiju.

krishjaanis @ 19:05: fake news
Nē, es nevaru. Ieslēdz vienu LV televīzijas kanālu, un tur tev, sākot ar ziņām līdz specifiskiem raidījumiem saka, kā pareizi domāt par Trampu. Un visapbrīnojamākais - ieslēdz citu LV TV kanālu, un tur žurnālisti un "eksperti" visā nopietnībā saka to pašu, TV3 ir bezmaz vai speciāls Trampam un Krievijai (ievēro, vadošā naratīva veidotāji abus terminus ir tikpat kā sapludinājuši) veltīts raidījums "Melu teorija", tur Tramps, Brexits, Krievija tiek uzskatīti par viena pūķa dažādām galvām. Kā tas ir iespējams? Jo man visu laiku ir tā naivā cerība, ka žurnālisti tomēr ir neatkarīgi, atsevišķi, unikāli cilvēki, kuri paši kaut kur urķējas un kaut ko dara, meklē utt. Taču te izskatās, ka vispirms ir pasūtījums, un tad žurnālistam tas ir jāizpilda. Dīvaini. Hivemind, groupthink un viss pārējais. Un tad man visādiem norūpējušamies, apjukušiem radiem, paziņām utt jāskaidro par Trampu, ka nav jātic visam, ko saka televīzijā, pat ja sacītāji ir latviešu ziņas, it kā "labie".

Runā, ka Soross 8. novembra izskaņā ir zaudējis lielu naudu.

penny_lane @ 22:06: šodien gūgles kartēs kaut kā nejauši iezīmējās/ierakstījās āzija, un padomā tik, zem "asia" ir revjūzi un zvaigznīšdošana, gluži tāpat kā restorāniem 'n shit. sēdēju, skaļi lasīju komentārus un ņirdzu.

"beautiful country, very big", "nice cuisine" vai garāki a ļa "asia is beautiful, but don't go to russia or north corea", un nekā pat tāda īsti ironiska, tikai reāli cilvēki dāsni bārstījušies ar atsauksmēm par āziju.

pat nekā tāda kā "there's a nice restaurant. i don't remember the name, but when you enter asia, turn left and after 200 meters you will see it". nu, piemēram. vai "nice, but too many asian people".

nožēlojami. bet visā visumā āzijai ir teju 5 zvaigznītes. go, asia!

au @ 16:13: sapnī visu laiku braucu peldēties un priecājos par ļoti iedegušām peldkostīma lencītēm sev uz muguras.

kakjux @ 13:18: Btw, pie mums te stāsta, ka šodiena esot gada depresīvākā diena. Nezinu par depresīvismu, bet galvā ir domas, kuras nav labi skaļi paust.
Māsai arī totāls pizģets galvā un sirdī. Viss ir slikti un drāma, bet tik slikti, ka nav spēka drāmai. Nu... māsa2 arī sabesījusies par dzīvi.
Tādi esam.

Tags: , , , , ,
tors, posting in paardod @ 14:21: Diktofons OLYMPUS LS-12E

Pārdodu digitālo diktofonu Olympus LS-12E. Pārdodu, jo vēlos nopirkt citu modeli, ar citādāku (XLR) mikrofona ieeju (mūzikas nozarei specifiskāks). Šim ir 3,5mm mikrofona ieeja. Kā visiem, ir arī iebūvētie stereo mikrofoni. Labi uztver balsi un vidi. Labs interviju noturēšanai, balss ierakstīšanai utml. Ļoti labā stāvoklī.
Cena 100€, bet labprāt kaulējos. Jauns e-veikalos maksā sākot no ~160€.
Atrodas Rīgā, centrā. Jautājumi - blackantlerrs@gmail.com
Atmiņa: 2 GB Iebūvēta + 2 GB SD
Atmiņas kartes tips: SDHC (Secure Digital High Capacity)/SD (Secure Digital)
Strādā ar divām AA baterijām.
Kontaktligzda (mikrofonam / austiņām): Jā / Jā
MP3 failu atskaņošana Jā
Savietojams ar datoru: Jā (USB 2.0)
USB vadu dodu līdzi.
Svars: 170 g

artis @ 13:01: "I think we are moving into a post-NATO environment, so we jolly well need to be able to survive without NATO. The security assumptions of the past 25 years have been fundamentally undermined by the combination of, first of all, low defence spending in Europe"

https://deepbaltic.com/2017/01/16/the-baltic-states-in-a-post-nato-environment-an-interview-with-edward-lucas/

bauda @ 13:43: Hellyeh, Rabia Sorda Rīgā 16.02

Melnie kucuzuki Meksikas mūžumežos
Pēdējos 5 gadus patīk vairāk par Hocico.Mūzika: Rabia Sorda
Tags:
sirdna @ 13:14: Šodien ir Martina Lutera Kinga diena.

Nez, vai Eiropā būtu bēgļu problēmas, ja MLK būtu izvēlējies nešūpot laivu?

ulvs @ 13:08: kosmoss iks
Ģeniāli. Nacistu tētiņi savos kapos norauš asaras aiz sajūsmas par to, cik liels izaudzis ir viņu bērniņš..

perkons @ 12:07: Žēl gan, ka izpārdots. (bēdīgs ģīmītis)perkons @ 11:56: Atceros, ka Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē #61, jeb vienkārši — bērnudārzā, šī bija viena no iekārojamākajām rotaļlietām.
Tak i liels ir mans izbrīns, ka šo un vēl arī RAF ātro palīdzību, 220.lv šobrīd tirgo pa trīs piēsmitdeviņi gabalā. Un tas ta mūsu 2017. gada 16. janvārī.Vot incanti. Viņas tiešām kāds vēl ražo, vai ir atrasta kāda labi slēpta padomijas laiku noliktava?

kakjux @ 09:01: Pa sapņiem tik izmisīgi bija jāiet Latvijas skolā. Un nuclear power station bija uztaisīts Līča (jā, Rīgas) vidū, bet tūlīt pat izslēgts, jo kara laikā nevarot turēt darbīgu. Viena tagadējā kolēģe tur pārgurusi sēdās mašīnai pie stūres un gribēja aizvest kaut kur, parādīt nozieguma vietu, baigais prikols. Un es visu laiku sprūdu sastrēgumos. Ā, un man ļoti vajadzēja to nuclear power, jo ar to gribēju darbināt viesnīcu. Un bija jāiet uz skolu, kas atradās zem AA Rīgas dzīvokļa, kurš vairs nebija viņa, bet viņš man piedāvāja tur palikt pa nakti, lai es no rīta nekavētu skolu ar savu aizgulēšanos. Un rižā kolēģe gribēja braukt peldēties. Tad viss sapinās tiktāl, ka nācās pamosties. Jo nu, wtf.

Šorīt salst. Piefiksēju, ka tinderis diez gan bugains tajos savos attāluma rādiusos. Bieži gadās attālāki cilvēki un tad visiem besis. Lai cik ļoti besītu dating, swiping joprojām patīk. Resursu veidot lietas nav, commitment issues - ir, bet paskūpstīties gan gribas. Tādi esam.

Ieplīsa austiņas. Vakar likās, ka nav jau tik traki. Šorīt besī ar nevaldāmu jaudu.

Tags: , ,
krishjaanis @ 10:08: Poll #20933
Open to: All, results viewable to: All

vai tev ir apnikusi visa estetizācija? (instagrams ir tikai neliela daļa no kopējā fenomena, īstenībā, vismaz vizuālajā ziņā, instagrams ir visa estetizācijas galapunkts)

View Answers


3 (27.3%)


5 (45.5%)

cik interesanta, estētiski saistoša aptauja! ("izskatās labi")
3 (27.3%)rasbainieks @ 13:31:
nu tā, lūdzu tagad paturiet īkšķus par maniem fukuokā mazsālītajiem gurķiem
man taču jāatstāj iespaids uz omīti, izskatās, ka viņa liek uz maniem gurķiem lielas cerības
nošķinu mijas sūtītās dilles, par kurām omīte bija trakoti priecīga – lapas atliku omītei ēšanai, kātus savācu sev gurķiem
sašņakarēju dārzā, ko nu varēju, zariņu tādu, lapiņu šitādu, ceru, ka nekas no tā nav indīgs, salasīju virtuvē šādus tādus launaga gatavošanā pārpalikušus kātus
tā viņi man te izskatās )
(no tā, kas pa labi, gurķos gāja tikai ķiploks un čili)
starp citu, pie launaga, kad beidzot sēdējām ap galdu ar visiem permakultūristiem reizē – gan šejienes saimniekiem, gan voluntieriem no jaunzēlandes un japānas, pajautāju, ko viņi domā par to, ka šīs salas nosaukums gandrīz perfekti sakrīt ar sēklubumbu un permakultūras guru masanobu fukuokas vārdu, kaut kā neviens to nebija iedomājies, un tik klusais jaunzēlandiešu zēns ļoti skaļi un dobji smējās


penny_lane @ 12:41: šīrīta mīlīgākais citāts: es jūtos kā karsējmeitene bērēs.

bet vakar, risinot to, vai britu čalis ir vai nav gejs, d. bija ļoti elegants:

-man vienalga, jo viņš ir interesants cilvēks.
-tu gribi teikt, ka garlaicīgi cilvēki nevarētu būt geji?
-nē. es gribēju teikt, ka tad man nebūtu nekā cita, par ko viņa sakarā domāt.

un vēl, priecājoties par to, cik kruta viņš darbojas ar bērniem:

-nu, ja es nebūtu ar tevi bijis kopā vairāk kā gadu, es nošautos.
-kas man ir kopīgs ar sešgadniekiem?
-nu, gandrīz viss.

šodien mēs domājam iet vienkārši pastaigāties. vakar bija gara un sarežģīta diena, daudz arī visādas emocionālas huiņas no visām malām, šorīt beidzot paši savā istabā par to tērzējām, droši vien būtu jāpieraksta arī šeit. bet tagad es gribu staigāties gar ezeru un dzert karstu kafiju. laiks ir rudenīgs, nav tik auksti, cik svaigi un nepierasti, ar jaciņu un lakatu pietiek, kaut kas sen aizmirsts, kaut kas mazliet pavasarīgs ierastās svelmes un mitruma vietā.

ctulhu @ 04:44: Jaunvārds
Eimētika

pēc analoģijas ar ``eigēniku``

t.i. memētiskā inženierija atšķirībā no ģenētiskās.

klusais_okeans @ 04:31: mana mīlas dzīve ir kā nosperta no placebo dziesmu tekstiem. Jeb uzmanies ar to, ko vēlies [15 gadu vecumā]

Someone to bruise and leave behind

liljabrik @ 01:48: sniega buda, tīģeru mēness

kakjux @ 22:52: saņēmu dokumentu ar savu appraisal. heheh.
viss kā parasti. priekšnieks uzraksta, es aiziešu parakstīt.
viss tas, ar ko esmu zaudējusi prātu pēdējā gada laikā, tas uzrakstīts dažos bullet points.
un uzskatu, ka iešana uz paaugstinājumu nav kaut kas, ko vēlos.
jo.
jā. :)
jāiemācās labāk rakstīt kodu.

Tags: ,
krishjaanis @ 00:44: yes we can
Paldies, Obama, tavā laikā ASV no jauna tika izgudrots rasisms! Tāds rasisms, kāds vēl nebija manīts ne Buša, ne Klintona, ne Buša vecākā laikos. Paldies par tautas apvienošanu un saliedēšanu, urrā!
Rasisms, fašisms, seksisms, ksenofobija - lūk, Obamas mantojums, astoņi nācijas vienošanas un saliedēšanas gadi. Breitbārts jau pirmā termiņa laikā savu darbību balstīja uz dusmām par to, kā kreisie šķeļ sabiedrību, radot viltus konfliktus, identitāšu imploziju, šķelšanā histēriju.
Bet nu neko, kreisie šķēla sabiedrību arī 19.gs. UK šādos apstākļos atrada labas zāles - https://en.m.wikipedia.org/wiki/One-nation_conservatism

inese_tk @ 00:12: janvāris
senioriem.lv: ""Esmu pārliecināts, ka vairāk nekā 50 procentu cilvēku ir sātana apsēsti," intervijā portālam Mango atzina eksorcists. Pēc viņa domām, Austrumeiropas iedzīvotājos iemiesojušies sevišķi bīstami dēmoni, ar kuriem grūtāk tikt galā."

Garastāvoklis:: rakstu referātu
Mūzika: Esmerine
Tags:
saccharomyces @ 22:44: našķi
[info]saldumi iedvesmota beidzot pieķēros uztaisīt granola bars, tas ir, auzu pārslu batoniņus. biju apsolījusi sniegt atgriezenisko saiti par visu pasākumu.

nu tad lūk -
gaviles un fanfaras, [info]saldumi, tas patiešām ir supervienkārši! es uztaisīju vairākus veidus (nevienā neizmantojot dateles, kas parasti ir standarta kopā saturošā lieta, bet vajadzēja bez, ja Tev šī sastāvdaļa nederēs, jo negaršo). reāli, viss, ko vajag, ir auzu pārslas, kaut kādi žāvēti augļi vai ogas (man vienā ir pīlādži, vienā kaltēti āboli, vienā rozīnes un žāvētas dzērvenes), kaut kādas sēkliņas vai ko nu kraukšķīgu gribas (es vienā iemetu kaņepju sēklas, vienā mazliet sasmalcinātu lazdu riekstu, un mandeles), un kaut kādu lipīgu saldu lietu, ja neliek dateles, var medu vai kādu saldo sīrupu (es gan liku vienkārši cukura sīrupu, jo tas bija tas, kas man skapītī bija :D). man, protams, vajadzēja daļu arī noglazēt, uzlēju daļai izkausētu melno šokolādi, daļai - pašizdomātu vegānisku "jogurta" glazūru, kurai gan nesanāca laba tekstūra, bet garšo jauki. tā ka - varam taisīt kādu granola bars darbnīcu, kad būsi atpakaļ! (:

granolabars

nulle @ 21:55: Es vienkārši izrādīju, kas man bija izrādāms, un neizrādīju to, kā nebija.

gnidrologs @ 21:53: velkomisma sekas


prtg @ 21:43: The Italian Job (1969)

Tags:
iokaste @ 21:42: lēni un jēdzīgi


f_g @ 21:23: 15.janvāris
Visa diena nobumbulēta pa mājām.
Dienas pirmo daļu meklēju biļetes, viesnīcas, idejas apskates objektiem. Šo to atradu arī. Bet tagad jāsaprot, vai to visu izveikt uz maija svētkiem, vai tomēr organizētāk novembrī.
Dienas otro daļu pavadīju dīvānā ar grāmatām. Nezinīti pabeidzu, pieķēros Kunderas "Nemirstība". Šobrīd atkal ir iestājies grāmatu lasāmais laiks. Pienāks pavasaris un pavisam citās lietās tiks notērēts viss brīvais laiks. ;)

gnidrologs @ 21:02: Face of modern Western science
vot tā

mazeltov @ 19:27: Kā lai tagad pēc visas tās hujārīšanas pa svaigu pūderi un pa sapresētu pūderi saņemas, lai savāktu mantas pa somām?
Pēc vīna, alus, saldumiem, čipsiem?
Un mati arī jāmazgā.

samantta @ 18:17: Atbraucu mājās, ienācu pa durvīm, visur gaismas saslēgtas, mājāža nav mājās, trauku mazgājamā mašīna un veļasmašīna iet uz riņķi, bet iekšā viens krekls un divas zeķes. Trauku mašīnā baidos pat skatīties. Nu goda vārds, kā var cilvēks būt tik stulbs un nepraktisks 38 gadu vecumā. Vai viņš tiešām iedomājas, ka es palēkdamās maksāšu tos lielos elektrības un ūdens rēķinus? Argh.

digna @ 20:08: *
Es ļoti priecāšos, ja izrādīsies, ka līdz ar zobu šodien man izrāva depresiju, ar visu sakni nahren!
Pagaidām zoba neesamība ir tik ļoti uzlabojusi manu pašsajūtu, ka jūra rādās līdz ceļiem visās dzīves frontēs un taisni vai jāaizdomājas, ka varbūt tiešām vismaz daļa čerņas manā galvā perinājās viena sasodīta jau sen sāpoša zoba dēļ? Tik ļoti biju pieradusi pie ikdienas sāpēm, ka tagad izbaudu šo absolūti brīnumaino stāvokli - mutē NEKAS un NECIK nesāp! Eiforizējoši!

Garastāvoklis:: labs
Tags: ,
rasbainieks @ 00:38: runājot par muzikālo tūrismu
šovakar vakariņās nokopām red snapperi
aizviņdien dūriņas dzd nosvinējām ar grouperi
ko vēl tādu muzikālu lai apēd?

red snapper

grouper

15. Janvāris 2017

mazaa_mija @ 19:33: Mans 2miljonu vērtais koferis ir pagalam, jo nepietiek, ar to, ka tam ir nolauzts ritenis, tur uzsprāga arī zivju mērce! Gribu zināt kurš par to maksās!

Posted via Journaler.

jojo @ 16:57: A. ballītē, es guļu. visu dienu guļu, pagriežos uz otriem sāniem un guļu tālāk. ā, un mazliet apraudos. no rīta pikojāmies un smējāmies.

Powered by Sviesta Ciba