LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

29. Marts 2015

quizer @ 16:11: Valmieras THC vīriešu tualetē ir milzīga izlietne, ap kuru var sastāties kādi četri vīri un tad skatīties viens otram virsū, runāt, darīt savas lietas un izlikties, ka tā ir ikdiena. Bet, jā, patīkami, ka Valmierā ir tik mežonīgi wild publika, kas dejo, laistās ar aliņiem un savās noskaņās atgādina šo klipu. Tas saucās izdzēst šo dienu ar vakardienu.    


mufs @ 15:59: pusķ vsjegdā būģet solnce
nevaru izturēt šito pelēcību.
tāpēc ir trīs dienā un es dzeru viskiju.

stulbi ir tas,ka biju sataisījusies iet uz Kuršiem pēc naža, bet vot man ir neērti iet uz veikalu neskaidrā.
lai gan laikam būtu jābūt neērti par pašu būšanu neskaidrā.

_serpentine_ @ 15:43: Vļeh vļeh, biju plānojusi šodien aizdoties kādā garpastaigā, taču jau otro dienu mokos ar nejaukām kaklasāpēm. Vispār neatceros pēdējo reizi, kad kakls būtu sāpējis; laikam jau nebija tā gaišākā doma doties ballēt tālāk ar iepriekšējās dienas ballēšanas paģiru, jo gan jau kādā brīdī, nemaz to neapzinoties, būšu pamanījusies jestri atsalt. Nu neko, varbūt rīt nebūs tik pretīga sajūta un tad varēs mierīgi kaut kur aizstaigāt, citādi atkal baigā iesēdēšanās sajūta uznākusi.

ctulhu @ 15:35: Labs, optimistisks ZF
Iereklamēsim to arī šeit:

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%82%D1%8F%D0%BD%D0%BA%D0%B0

Labs un optimistisks, lai arī nedaudz vienkāršots tuvas nākotnes scenārijs, simpātiski varoņi.

vilibaldis @ 15:31: vispār jau labi ka aizbraucu, nogulēju līdz pusdivpadsmitiem kā Dieva ausī. izdzīvojot pastāvošo brīdi, ne mirkli uz priekšu vai atpakaļ, vismaz knipucītis spēcinošas drošības.

sveetaa_seeta @ 15:03: Tūliņ jau būs apritējušas divas nedēļas, kopš man ir labs garastāvoklis un draivs. Un arī paģiras vairs nemēdz būt iznīcinošas un tādas, kas liek gulēt pusotru dienu. Sauksim tās par psihosomatiskajām paģirām. Par garastāvokli pohuj, bet draivs ir ļoti kaifīgs, ņemot vērā, ka tas palīdz daudz ko izdarīt, un man jau neko citu šajā dzīvē nevajag kā vien kaut ko izdarīt. Un vēl labi, ja var parunāt ar kādu par upēm. Otrdien bijām pirmajā izpētes braucienā uz Bausku, kur nedabūjām pa purnu - kas par laimi! Toties pirmoreiz dzīvē piedzīvoju tādu mirkli, ka man kopā sasējās kājas. Tas notiek tā: jāsēž vāģī ar vienu kāju pārmestu pāri otrai, kamēr tā sēdi, tikmēr zābaku šņores pašas no sevis aptinas viena otrai apkārt. Mirklī, kad jākāpj ārā, protams, neiedomājies, ka varētu būt sasējušās kājas, tāpēc arī nesaproti, kāda velna pēc kājas vairs neklausa. Un tad, kad saproti, ka ir sasējušās kājas, ir kauns partnerim teikt: "Eu, es nekāpju ārā, jo man sasējās kājas. Pagaidi, tūliņ atsiešu."

Vispār šī nedēļas nogale bija pilna ar kultūru. Piektdien apmeklēju kulta teātra žurkas pirmizrādi. Tas bija tieši tas, ko gaidīju - vienkārši briesmīgs koncerts. Beigās, kad aktieri klanījās, visās sejās bija nolasāma vēlme tūliņ iedzert. Tāpēc vislaimīgākais cilvēks uz skatuves tajā mirklī bija Romāns, kuram tika pasniegtas nevis puķes, bet gan pudele ruma. Tas nozīmē, ka viņam bija vismaz teorētiska iespēja vēlmi piepildīt tūliņ. Tā kā vēlāk viņš mani izvadāja pa dažādām sevišķi slepenām teātra vietām, tad nolēmu tomēr textu nerakstīt. Nav jau nemaz tik grūti novērst slikta texta publicēšanu - vienkārši jāizpilda visas manas vēlmes (arī tās, par kurām pati nenojaušu). No rīta pamodos ļoti labā garastāvoklī. Tā vajadzēja, jo zināju, ka vakarā būs jāiet uz kādu amatieru teātra izrādi. Kaut arī man blakus bija morālais atbalsts, tas tomēr bija smagi. Ne katru dienu gadās redzēt savu tēvu, zeķbiksēs priecīgi dejojot pa skatuvi. Tas atstāja lielu iespaidu, tāpēc piezvanīju Ernestam un uzaicināju iemalkot vīnu. Ernests ir ievērojams ar to, ka ir kruts. Tas, protams, pats par sevi saprotams, bet vēl viņš ir ievērojams ar to, ka ar AK esam viņu novedušas no ceļa. Ernests ir visnotaļ ieturēts kungs, kurš nemēdz klaigāt un mahāties ar rokām, bet tas netraucē labiem hobijiem. Viņš ne vienu reizi vien iepriekš bija pieminēji rokkafejnīcas karaoki, kas ir tāds kultūras piemineklis, ka uz to jāved ārzemju draugi. Tā vakar ap vienapdsmitiem vakarā tur ieradāmies. Kaut arī tas nebija Tallink kuģis, ap šo laiku jau visi metās dziedāt. Manas simpātijas izpelnījās duets "Vasīlijs". Kopīgi ar Ernestu nodziedājām Pet Shop Boys skaņdarbu "It`s a sin". Gribēju arī HIM "Join me", bet tā bija pārāk laba, lai būtu sarakstā.

chaika @ 15:19: trīs zosu kāši pārlaidās pār manu galvu

Tags: , ,
punkts @ 14:54: Jūras krasta psīdija - zemeņu guave.

dooora @ 14:42: Suna no onna
labrīt, zvaigžņu putekļi, Laimesmātes lutekļi.
ja kādam akurāt svētdienā nav ko paliekošu darīt, var nākt uz Preses namu, talkā mazaimijai uztīrīt studiju.
mēs aizvakar sākām skatīties '64. gada japāņu filmu pēc Kōbō Abes Sievietes smiltīs. tik pamatīgs blieziens, ka palikām pusītē – vesela porcija uzreiz bija par daudz. hahā, kamēr pukstinu šos burtus, jau divi cilēki pieteikušies uz talku, lieliski.
pēc tam Ķipī no kādiem 7ņiem: alus brūvēšana, vakariņas, pirts un peldes.
kritušie tiek uzmundrināti noklausīties rīta pamācības un rīkoties tālāk pēc saviem ieskatiem. laheim!

wensdy @ 14:24: Izrāde.
Padegs un Padegs gan bija jauka izrādīte un tieši laikā. Ironija, sarkasms, vāveres zobi un citas neglītās pasaules lietas gaumīgās skaistas. Vismaz uz bīdi varēju tikt ārā no savas galvas.

sieviete_tanks @ 14:09: Vakar aizgāju gulēt piecos pēcpusdienā, šorīt pamodos astoņos - izgulējusi iepriekšējās nakts maiņas miedziņu ^^. Pamodos gan arī vienreiz, jo labā roka atkal naktī tirpst un šoreiz ilgi neatgāja. Bet tagad es gribu kino un picu. Gribu arī Ķemeru purva taku un botaniskā dārza tauriņus, bet to Lieldienu brīvajās dienās. Kaut dumi - trīs brīvas dienas, bet pārējais mēneša grafiks pilnīgs meh.

saccharomyces @ 13:31: OMG OMG OMG

vladislavs izpildīja majasdarbu!!!
jūs nevarat iedomāties, cik tas ir neticami

bet tas ir arī satraucoši, jo tagad es zinu, ka viņam ir (radusies?) kaut kāda iespēja to darīt, un man ir jāsaprot, kas ir tas, ko es esmu (ne)izdarījusi, kas radīja apstākļus, lai viņš izpildītu, jo es taču gribu,lai tas turpina notikt

ierindnieks @ 13:50: brāļi universtāli
Diena:"... brāļi Lauris un Raitis Ābeles, šķiet, būtu ļoti laba izvēle. Blondi, garmataini, spēcīgi puiši, kuri prot un, šķiet, paspēj visu nepieciešamo — gan nolikt pie vietas citādu viedokļu paudējus argumentētās sarunās, gan nepieciešamības gadījumā mesties tuvcīņā, ar dēli zem kājām laisties gan no sniegota kalna, gan pretī okeāna milzīgajiem viļņiem. Uzspēlēt ģitāras savā grupā Soundarcade un savaldzināt meitenes, izpeldēties āliņģī, noķert un izcept zivi, pasēdēt ar draugiem pie alus kausa līdz rīta gaismai, kad mājupceļš sen aizmirsies, izremontēt māju un arī uzņemt kino."

watt @ 09:53: Lūk, diezgan vienkārša lieta - Liepājas bāriņtiesa atņemtos bērnus gatavo adoptēšanai, grib vecākiem aizliegt tikties ar bērniem lai tie netraucē bērnus adoptēt prom. Diezgan skarbs formulējums:
"[3.5] Atbildētājs norāda, ka tā kā 2007.gada 27.martā ir stājies spējā Liepājas tiesas spriedums par aizgādnības tiesību atņemšanu Pieteicējai pār bērniem, bērni ir juridiski brīvi [izcēlums mans -w], viņi ir iekļauti adopcijas reģistrā, par bērniem jau interesējas potenciālie adoptētāji, un lai prioritāri tiktu nodrošinātas bērna tiesības un intereses, Bāriņtiesa pieņēma lēmumu par satikšanās aizliegumu mātei ar bērniem."

Tiesas spriedumu lasot var redzēt ka šeit Tiesa ir pretimnākoša vecākam, daudzas lietas tiek tulkotas par labu mātei (ko pie vēlmes varēja arī atstāt bez ievērības), utt. Paveicās ar tiesnesi.

Papildus interesants moments ir ka šeit nav tieša vardarbība vai tiešs dzīvības un veselības apdraudējums, bet mazu bērnu atstāšana bez aprūpes (cik mazu - no materiāla nav īsti skaidrs, bet pēc piezīmes ka pēc gada bērni "māti vairs neatceras" jāspriež ka gadiņš, zem divi varbūt. (Ap trīs gadiem bērni jau atceras labi - piemēram, ar ko iepriekšējā vasarā ir satikušies, spēlējušies.) Tas ir, māte ir bijusi vieglprātīga, pat stulba, bet ne ļaunprātīga vai vardarbīga.

Būtu plašs lauks sociālajam dienestam, bet tā vietā Bāriņtiesa zvēriski vēršas pret vecākiem, pret ģimeni: nevis palīdzēt, bet izjaukt, atņemt, sodīt. Neļaut tikties, lai māte bērnus "nekad dzīvē vairs neredzētu", nu, gluži tāda vecās derības soģa pozīcija.

Ar bērnu no gada (kad sāk staigāt), līdzi apmēram 3 gadu vecumam, dzīvībai bīstama atstāšana bez aprūpes praktiski ir jebkurš brīdis, kad vecāks uz bērnu tieši neskatās. Sekojoši, jebkura muguras uzgriešana var tikt intepretēta kā bērna dzīvības apdraudējums (un tā tas arī ir - būtu labi, ja vecāki to tiešām izprastu, ka bērna dzīvība tiešām ir no tā atkarīga).

Pat pēc ierobežotās manas pieredzes, pat ar vienu mazu bērnu sāk gribēties lai aprūpē kopā 3 cilvēki, piemēram, var katrs pa 2 stundām (māte, tēvs, vecmāmiņa) - 2 stundu dežūru nolauzi, vari 4 stundas atpūsties līdz nākošajai maiņai. Diviem kopjot bērnu ir par smagu. Par to kāda ir atmosfēra, ja māte ir palikusi tikai viena pati (jebkādu iemeslu dēļ) man grūti stādīties priekšā.

Tas ko es gribu teikt, ir absolūti skaidrs ka bērnu nedrīkst atstāt bez uzraudzības ne uz stundu, ne uz pusstundu. Atstāt vienu uz diennakti ir tiešs veselības un dzīvības apdraudējums (bērnam regulāri jādabū dzert un ēst!), bet jautājums ir šāds: kas palīdzēs vecākiem? Vai ir iespējams palīdzēt bērniem kas ir grūtībās, bez tiesāšanas un sodīšanas?

***

NORAKSTS
Lieta Nr.A42664507
A4077-08/10
SPRIEDUMS
Latvijas tautas vārdā
Rīgā, 2008. gada 25.martā
Administratīvās rajona tiesa

šādā sastāvā: tiesnesis A. Vīksne,
Piedaloties pieteicējai N.B.,
Atbildētāja pusē pieaicinātās iestādes – Liepājas pilsētas bāriņtiesas pārstāvim
Līgai Stendzei,
trešajai personai – B.K., trešo personu K. un B.B. pārstāvei I.S.,
atklātā tiesas sēdē izskatīja administratīvo lietu, kas ierosināta pamatojoties uz
N.B. pieteikuma par Liepājas pilsētas bāriņtiesas 2007.gada 18.oktobra lēmuma
Nr.1-6/387 „Par nepilngadīgo K. un B.B. satikšanos ar māti N.B.” atcelšanu.... tālāk ... )

Tags: ,
nulle @ 13:19: Pēdējos gados man, liekas, mūzika vairs nav tik aktuāla.

au @ 11:07: līst. visu rītu līst.

kramers @ 12:03: Встречаются два еврея:
-Мойша, что я вижу? Ты читаешь антисемитскую литературу?
-Таки да!
-Но как ты можешь?
-Ой, Сема! Почитал я нашу, еврейскую литературу. Сплошной депрессняк- нас все гнали, убивали, мучили, резали, устраивали Шоа и Холокост. Аж тошно! А почитал антисемитскую литературу мы, оказывается, правим миром, мы всем заправляем, всех расставляем на важные посты, всех купили. Сплошной позитив!

antons_v @ 11:02: Twin Peaks ar 2015. gada acīm
Palicis pavisam maz līdz Twin Peaks beigām. Un sajūta kā brīvdienu rīta miegā - jau tajā stadijā, kur saproti, ka guli un sapņo, bet gribi cik iespējams ilgi turpināt sapņot.

spoiler alert - brīdinājums par to, ka izklāstā ir daļēji atklāta sižeta intriga )

Tags: , ,
helvetica @ 11:55: ļ.patīk
 photo democracy_zps9azmp8qk.png

mes @ 11:38: Atkal sākušies murgi par māti/attiecībām ar māti, par to, kāda negribu būt un ko negribu nodarīt savam bērnam.

biezpientaure @ 11:30: daiļskaitļi

antuanete @ 11:21:    Izpildos kā kārtīgs cirslis virtuvē. Tā kā šodien jāuzņem ciemiņi, vakar braucām pa Gemosu un citiem veikaliem; iegādājos tādas ekstravagances kā kilogramu kakao un kilogramu cepamā pulvera (jo šādā iepakojumā pulveris ir 3x lētāks nekā kastītē), taču mājās, sākot cept kūciņas, atklāju, ka kviešu miltu nav VISPĀR. Tā kā bija ļoti slinkums iet uz veikalu, izlietoju no ASV vestos un īpašām vajadzībām taupītos kūku miltus, sakasīju atlikušos speltas kviešu miltus un trūkstošo papildināju ar pilngraudu miltiem, taču ņurkstēt par savu muļķību nepārtraucu. Kas noved pie šī rīta, kad gatavoju kafiju (ko parasti nedaru) un konstatēju, ka KĀDS nav pateicis - pupiņas praktiski beigušās; būtu gan jauki to uzzināt brīdī, kad ciemiņiem tiktu piedāvāta kafija. Un vakar Gemosā būtu varējuši nopirkt par piedienīgu cenu, tagad jāiet uz ekoveikalu, kur Andrito kafiju tirgo ar manāmu uzcenojumu.
   Tādas mums pirmās pasaules problēmas (ja neskaita nozagto stundu pulksteņa griešanas dēļ).

Tags: ,
f_g @ 11:11: par kaķiem
Mīļotajam darbā pieklīda miniatūra trīskrāsu kaķenīte. Vakar ieraudzīju viņu..un iemīlējos! Gribas paņemt uz mājām, jo redzams, ka viņa ir dzīvojusi kādreiz mājās un ir ar gana labu raksturu. Bet mājās man ir manējā mežonīte... Spalvas tak putēs pa gaisu, ja atnesīšu otru kaķi.. ;( Manējais Duksis tikai vienreiz ir ticies ar citu kaķeni, turklāt tas bija vecāku mājās (nepaguvām vecāku kaķeni novaktēt un viņa ieskrēja mājā). Toreiz puķupods bija uz grīdas un saplēsti aizkari, un manam Duksim ieplēsts deguns. Nezinu, kura no abām toreiz bija lielākā kausle, tomēr tagad var gadīties, ka Duksene tomēr būs tā agresīvā savas teritorijas sargātāja..
Bet man tā mazā kaķenīte tik ļoti iepatikās...
Eh...

Tags: ,
klusais_okeans @ 11:12: prokrastinācijas piezīmes
Jo ilgāk kaut ko novilcini, jo vairāk šķiet, ka tā paveikšanai ir paredzēts kāds mistisks "īstais brīdis", kurā arvien vairāk baidies "netrāpīt".

au @ 10:08: pūpols noderēja jeb esi sveicināta parīze, latvieši no rīta viens otru ieklapēja!

f_g @ 10:54: par vasaras laiku
Lai arī esmu par pulksteņu grozīšanu, tomēr šorīt kaut kā dikti grūti. Pamodos saskaņā ar modinātāju, tomēr sapratu, ka miegs vēl dikti nāk. Bet tagad, pamostoties vēlāk, saprotu, ka jūtos nedaudz salauzta.
Iespējams, ka patiesībā nekāda laika grozīšana nav pie vainas, tika manas sajūtas.
Bet vispār...
Apaļš kā pūpols, vesels kā rutks! :)

pupoli

Tags: , ,
f_g @ 10:53: Garfield
garfield

Tags:
gastrida_lien @ 10:48:

zirka @ 10:05: es sapratu. tie resgaļi vienkārši cenšas palīdzēt man ēst gatavošanā ar kritiku
kamēr es sestdien biju darbā, mana divu stundu ilgā cūķa sutināšana-cepināšana un pārējās izdarības iepriekšējā vakarā bija priekš kaķiem vistiešākajā nozīmē. kaķi nolēma, ka cūķis hjūmeniem tāpat sanācis par cietu un, atvēruši cepeškrāsni, izvazājuši tajā esošās cepešpannas saturu pa māju, un visādos stūros gaļu sadalījuši un likvidējuši
labi, ka tas nenotika, man mājās esot. no otras puses, es būtu pēc naksniņām ielikusi pannu ledusskapī. zem čaildloka!
nu, vismaz kartupelīšus atstāja, tie bija sanākuši samērā ēdami

Tags:
helvetica @ 09:19: pie 7dienas rīta kafijas
Briti un komunisms; hitlers, orvels un hobsbaums

adinkra @ 09:11: Pateicoties doktoram un ūberīgajam augu noteicējam, tagad zinu, ka tas koks, par kura iespējamo nosaukumu esmu interesējusies vairākus gadus, ir acer negundo- ošlapu kļava.

Un vispār, ļoti labs augu noteicējs (N.Priedītis "Latvijas augi"). Ar fotogrāfijām, pēc kurām tiešām var atpazīt, nevis- tā kā līdzīgs ir, bet īsti saprast nevar. Tagad paveras plaša iespēja kļūt par nosaukumu speciālistu. Vairs nevajadzēs teikt- tas tur dzeltenais, kas aug pie pakša :)

almighty_j @ 09:11: @CiniSMS
- Cik instrumenti vajadzīgi, lai uzceltu māju?
- Viens. Finanšu.

Tags:
neraate @ 08:41: nu ko - priecīgas! to whom it may concearn - patiesi augšāmcēlies!

būšu atpakaļ pēc kādām nedēļām divām. bučiki bučiki laski laski

yoko @ 08:16: ko par džeku liecina tas, ka viņam ir lodāmurs

daria @ 20:28: šodien tikām kajakot, šitādus satikām miiiiljons
bruņurupuči )

Tags:
10m_zem_uudens @ 06:08:


labrīt, visas aizliegtās pogas

Tags:
mazeltov @ 21:21: Klīnika, nudien.
Pirmo reizi nopirku smaržas internetā. Klīnika - Laimīga ziedonī, hahahaha.
Un vēl pirmo acu krēmu mūžā, loku gaišumam, lai ekseļa šūnas skaidrāk saskatītu.
Kā arī paraudziņus ar sejas špakteli ārpussezonas Halovīnam.

liljabrik @ 04:09: We spend a lot of time talking about how we want to kill ourselves over social media, but when was the last time all of your friends got together and cried? We still participate in upholding the idea of “happiness” as a goal or object that can be worked for, something you “earn”. It would be cool if we could abandon that idea and just chill with our misery.

Audrey Wollen and the Sad Girl Theory
http://www.cultistzine.com/2014/06/19/cult-talk-audrey-wollen-on-sad-girl-theory/

liljabrik @ 02:52: @audreams: weeping alone in Home Depot bc i spent all this time on feminist theory but none on my upper body strength and abandonment issues!!!!!

mafia @ 02:06: Aizmirsu pierakstīt: mana vectēva vectēvu sauca Napoleons. Parasts vārds taču.

mazeltov @ 18:16: Irāņu veikalā jēru klusēšanas diena. Vitrīnas piekrautas ar nodīrātām jēru galvām, smadzenēm, olām, aknām, mēlēm, ribām, kājām, pleciem. Tur viņiem ir arī maizes ceptuve - var nopirkt to bezrauga plāceni segas izmērā un tad vakarā ar to apsegties un no viena stūra lēnām grauzt filmu skatoties.

le_minga @ 01:20: tak neaizmirst... sev un pārējiem...
- neaizmirst ceijrāžus pārgriezt uz priekšu -
- stunda atkal nosperta čort - griežam uz priekšu -
(un nemaz nav tikai gandrīz pusdivi naktī - nē ir jau gandrīz pustrīs!)
-
saldus


paarpratums @ 01:00: #‎artselfie‬

salty @ 00:37: Māsa ar vīru regulāri piedalās spēle.lv pasākumos. Šodien pirmo reizi tā nopietnāk piesaistījos kā atbalsta persona no mājām - vispār interesanti. Dažus uzdevumus pat pirmā paspēju izpīpēt :)

Divas lažas gan nolaidu:
1) neieklausījos A idejā par to, ka video redzamie elementi attiecas uz konkrētu dziesmu (viņš nepareizu izpildītāju nosauca, es uz ātro nevarēju atrast un atmetu ar roku, bet pareizā atbilde tiešām slēpās tās dziesmas tekstā)
2) uzdevums noformulēts apmēram tā: "Grūti noticēt, bet kāda slavena e-komersanta, kas dibināts 1998. gadā, nosaukuma pirmsākumi ir atrodami Rīgā. Kodu atradīsiet T-veida krustojumā netālu no skolas." Pilnīgi pārliecināta biju, ka runa par Google - kurš dibināts 1998.g., un nosaukums ir "accidental misspelling of googol", tātad Gogoļa iela. Un tur T-veida krustā ar Gaiziņa ielu ir skola. Bet figu, izrādās domāts Paypal un Paipalu iela... wtf? Gogoļa ielas versija tad jau sakarīgāk ar uzdevuma noformulējumu par nosaukuma pirmsākumu gāja kopā.

Un viens uzdevums bija pilnīga mistika ("Te dzīvo mani radi - 7.277067448 12.987767325" & "Dodoties ciemos pie radiem, jāņem līdzi apaļi pīrāgi"), joprojām nesaprotu, kā viņi no Kamerūnas koordinātēm un pīrāgiem tika līdz pareizajām koordinātēm Rīgā. Būs rīt jānopratina, kaut kāda matemātika jau ir tur apakšā.

le_minga @ 00:11: noderētu ieteikumi - aktivitātes/ekšens/pārsteigums mazai knīpai...
- māsasmeitai tuvojas 3.g. jubileja - meklēju dāvanu - meitēns mazs, bet advancēts :D - prātīgs, gudrs, ļoti aktīvs -
- tāds uz kuru neattiecas brīdinājumi: "lūdzu nepiedāvāt bērniem zem trīs gadu vecuma" -
- gribētos kādu aktīvu dāvanu - pasākumu, kur viņa var pati piedalīties, tusēt līdz -
- vai tie zvēri, vai sportiņš, vai dejošana (šis vispār būtu ideali) - vajag ko aktīvu, jo nosēdēt nevar - (teātra izrāde par ilgu vēl - par garu, lai mierā sēdētu) -
- (cirks, zoodaarzs - netiek izskatīti - jo: pirmais man netīk, neatbalstu - otrais jau krustu šķērsu izstaigāts) -
- meitēns tusē pa Saulkrastiem - aizvest varu dajebkur, bet ērti būtu protams tas apvidus +/- līdz 100km max -
- Saulkrasti, Limbaži, Rīga, Valmiera, Sigulda utt. -
- jubileja viņai jūnija vidū - meklēju jau laicīgi ;) -
-
- ļoti priecāšos par visiem ieteikumiem un pieredzes stāstiem -


28. Marts 2015

ierindnieks @ 23:28: Vai Račs gribētu lai viņu salīdzina ar tādu kā Latvijas Pugačovu

ripp, posting in baby_boom @ 22:43: bērnu izklaides vietas
bērna izklaidēšanai slikta laika apstākļos ļoti labs izrādījās Riga Plaza Fantasy Park bērnu "stūrītis", jeb, drīzāk, megastūris. no 4 gadu vecuma bērnus tur var atstāt vienus, līdz - ar vecākiem. sacīt jāsaka gan, man arī tur patika, bez problēmām izložņāju visus 3 stāvus ar un bez meitas, pašļūcu no prāva (trīskārša) slidkalniņa un pagulēju bumbiņās :D

5eur par visu dienu, 3eur par pusstundu. kkas pa vidu arī bija ar cenām un laikiem, bet to neatceros.

dumshputns @ 20:25: sleep training
Otrais vakars, kad dēls aizmieg savā gultiņā viens pats.
Vakari liekas tik lieli un plaši tagad, kad viņš tāpēc nemostas ik pēc 1-2 stundām.

Ne jau pavisam bez raudāšanas, bet es tā maigi cenšos, lai zin, ka viņš nav pamests viens guļamistabā ar savu nogurumu. Paņemu rokās, kad raud, un nolieku atkal drīz, kamēr vēl nav aizmidzis uz pleca, un pagaidu ārpusē, kamēr atkal saraudājies un rāpus apvēlies. Tad atkal paņemu rokās un nolieku atpakaļ gulēt. Un tā joprojām, kamēr nolūst mans piena dauķis.

Un vēl dēls nopelnīja mums jaunu bērnnešu šalli esot brīnišķīgs fotomodelis dzīvesstila bildēm. Vai nav vareni!

yoko @ 22:15: stabils viņš ir tik, cik stabils ir viņa stabilizators

kakjux @ 20:05: Mēs ar Andžiju tā izrunājāmies par ceļošanu, ka man jādzer mojito atkal un jāsapņo par Tenerifi. Vai Grieķiju, kur vēl nav būts. Laikam jāsadomā vasaras vaļinājums.

Tags: , ,
Powered by Sviesta Ciba