LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

26. Janvāris 2015

watt @ 09:24: joprojām lasu The Peripheral. Grūti iet, ap 25% izlasīts, un sižets tikai tagad sāk sagriezties un savērpties.

zin @ 10:02: ķermenis pļekc
nu jau kādu laiciņu eju savu muguru vingrināt, pie fizioterapeta.
sāka man pag. otrdien plecs sāpēt, asi un spēcīgi. pasūdzējos fiz.ter. jams uz visādām pusēm manu roku pastaipīja, bet kā par spīti tamī brīdī sāpes bija prom (man reizēm sanāk iestāstīt, lai leik mani mierā). laikam padomāja, ka es simulēju ^^ bet nu teipus salīmēja.
tad jau šķita, ka plecs atlaidis, tik reizēm citos rokas reģionos tās asās sāpec parādijās. nu tā, uz 10 min 1 piegājienā mok..
šodien es ciešu. plecā ir tāda smaga neveselīguma sajūta + sāpes atkal. šoreiz gan ne spēcīgi asas, bet tādas gausas, toties ar tvērienu.
vvz, tas varētu kaut kāds iekaisums būt? fiz.ter. apmeklejums tikai rīt vakarā, bet nespēju sevi iedomāties nosēžam vēl 1 dienu darbā. es jau nez, kā šodien būt.

elina, posting in cibinvolejbols @ 10:06: Poll #20303
Open to: All, results viewable to: All

3diena, VEFs, volejs, 21-23

View Answers

būšu
0 (0.0%)

būšu +2
1 (100.0%)

būšu +3
0 (0.0%)

būšu +1
0 (0.0%)sirdna @ 09:57: Pa virsu visam savam nevaldāmajam dzīvespriekam un dzirkstošajai vitalitātei es tīri aiz skopuma izdzēru alu, kas man bija uzdāvināts dzimšanas dienā.

Tā ir novembrī. Alus best before bija norādīts kā 9.janvāris.

Teiksim tā. Pēc kādu 200 gramu izdzeršanas sajūta bija kā pēc 200 gramiem viskija. Pēc kāda litra sagribējās mirt un es atlikušo izgāzu ārā. Stundu pavadīju bezsamaņā, tad iestājās paģiras.

Nedzeriet vecu alu. Tas nepalīdz.

nenoteiksme @ 10:01: grrr, dumjie gudrības zobi izdomājuši, ka pienācis laiks vēl mazliet patorčīt ārā.

sabiju baznīcā, kas atrodas dižsusuru mikrolieguma teritorijā. mikroliegums, susuru mikroliegums vispār ir tāds par lētu naudu nopērkošs faktors.
nu lūk, mani uzpirka arī pašu baznīcēnu sajūsmas spiedzieni, kā šie baznīcas pagrabā atrakuši kapenes. kauliņu čupiņas kā nākas, bet neraža, ka arī susuru frakcija atzinusi šo vietu un iekārtojusies uz pārziemošanu. galvaskausos, protams. kurš gan negribētu gulēt bļodiņā, kur nekas nepūš garām?

chaika @ 09:59: FYI: ŠIVAS PADOMI UN JAUNUMI
Zobu tīrīšanas laikā, lai palielinātu efektu, iesaku pie sevis skaitīt Bidža Mantras अों OM un अौं AUM. OM augšējiem zobiem, AUM apakšējiem.


Tags: , ,
kautskis @ 09:48: Don't cha wish your girlfriend was hot like me?
Sakiet, lūdzu, kāpēc īstenajiem Latvijas patriotiem nepatīk Putins?

Tāpēc, ka viņš apspiež savu pilsoņu tiesības? Bet īstenam Latvijas patriotam taču arī pienākas nievājoši izteikties par cilvēktiesībām, phe. Vienbrīd īstenie patrioti pat vāca parakstus, lai Latvijā ieviestu Putina likumus. Varbūt tāpēc, ka viņš uzbrūk citām valstīm? Bet ja Putins būtu ukrainis un uzbruktu Krievijai — vai arī tad īstenie Latvijas patrioti viņu gānītu pēdējiem vārdiem? Vai tomēr drīzāk teiktu, o, kāds tam krievam beidzot sadod pa muti? Tāpēc, ka viņš pataisījis Krieviju par nedēmokrātisku valsti? Ja man kāds maksātu piecīti par katru reizi, kad īstenais Latvijas patriots gāna "pārprasto dēmokrātiju", es būtu jaunietis ar stabiliem un augstiem ienākumiem. Turklāt Krievija taču skaitās dēmokrātija, tur pat vēlēšanas ir. Vispār tagad nav pieklājīgi sevi atklāti nosaukt par nedēmokrātisku valsti, ij Ziemeļkoreja ir ne tikai dēmokrātija, bet arī tautas.

Putins aizstāv krievu valodas intereses. Tiesa, viņš to dara, močījot citādi runājošos, bet tas taču ir pat atzīstami. Putins stājas pretī homoseksuālistu patvaļai. Putins modernizē armiju. Putins ir spēcīgs vadonis, kas noliek pie vietas jebkādu opozīciju. Krievijas TV kanāli audzina savu pilsoņu nācionālo stāju. Pret ko no šī saraksta iebilst īstenie Latvijas patrioti?

Ka tik nav tā, ka vienīgais iemesls, kāpēc īstenajiem Latvijas patriotiem nepatīk Putins, ir tas, ka viņš ir krievs. Daži vēl īstenāki patrioti ir spējuši tam pārkāpt pāri un atklāti dzied slavas dziesmas Putinam. Citi vēl nespēj un pie sevis purpina, ka mums arī vajadzētu īstu Vadoni, nu, tādu kā Putins, tad gan mums ietu glauni.

Tad varbūt saņemieties? Īsteni nācionālas partijas varētu mest kaunu pie malas un sākt draudzēties ar Putinu. Viņam jau tā ir īsteni nācionālo Eiropas partiju fanu klubs, vēl viena būtu tieši laikā. Citādi kaut kā muļķīgi izskatās — nīst kādu par to, ka viņš dara tieši to, ko gribat darīt jūs.

ninona @ 09:39: Šodien tā diena, kad esmu mājās viena.

Visu dienu varu darīt visu, ko vien pati vēlos.
Piem., skatīt darba failus, uzkopt un kārtot mājokli, gatavot. Vaine?

Pārējie mājās būs ap 6iem vakarā.

virginia_rabbit @ 08:10: 6os istabā ienāca nelaimes vēstnesis Miķelis, un ar to arī nakts beidzās.

spisok_korablei @ 08:13: dators nobrūk tieši brīdī, kad atveras fotogrāfija, kurā A. notverta, atmuguriski un tik tālu atliekusies pār kādas augstceltnes balkona margām, ka liekas - vēl mazliet, un viņa pārlūzīs. tas varbūt ir kāds vīruss. šī fotogrāfija. šī viņas vasara, kurā ir ļoti ļoti karsti - tik karsti, ka viņa izmetusies tik īsā lencīšu krekliņā, ka redzama zosāda un gaišās pūciņas ap viņas nabu. margu aukstums iespiežas viņas lāpstiņās. saule viņas matos vai nu aust vai riet. to nevar saprast. bet ir tik karsti, ka var pat saklausīt, kā ūdens glāzē, viens pret otru saduroties, nošķind ledus gabaliņi. es reizēm domāju, kas sanāktu no tāda eksperimenta, kurā mums katrai iedotu pa māla pikucim. ko mēs katra no tā izmīcītu. cik daudz būtu kopīgā un cik daudz - atšķirīgā tajā. man tikai gribas vasaru. un meitu, kurai rādīt grāmatas un teikt - kad beigsies benzīns, tālāk soļo pati. ko vēl var piebilst? mīlu. mani nemīl pretī. pat šoreiz ne. un varbūt tāpēc gribas nopirkt ziedus. daudz. un dzīvot tā. starp ziediem, vārdiem, rindiņām.

kisswithafist @ 08:10: vot kurā galā esmu retārds, ka pēc negulētām naktīm vienmēr jūtos tik aktīvi un labi un saprātīgi.. šrinks saka, ka man negulēt naktīs ir ļoti kaitīgi. then why does it feel so good?

jojo @ 06:55: novēlojies MAS (vulgārais)
virieši tualetē var čurāt kā grib
a) ja ir vienīgie tualetes tīrītāji,
b) ja apmaksā tualetes tīrīšanas autsorcēšanu.

visos citos gadījumos jāčurā, kā vajag, tā vienkāršā iemesla dēļ, ka neviens mīlošs vīrietis negribēs, lai viņa sieviete tērē savu dārgo laiku pulējot viņa urīna (mikro)piles no labierīcībām. dzīve priekš tā ir par īsu, fakts.

taa_iznaak @ 07:49: gribētu vēl gulēt savu maigo miegu...
Suns izvests, pabarots un pašam miegs acīs atgriežas, bet jāatgriežas darba sistēmā. Jāmeklē bikses.

Iemigu ar domu, ka no rīta varētu doties izskriet pāris km, kā tad! Šī sajūta pārgāja kāpjot ārā no gultas, daudz netrūka, lai es vēl atgrieztos, zemsegas pasaulē. Nu, nekas. Ieradīsies mani skrienamie apavi tad jau gan būs jāsavācās, citādi jūtu, ka vēders jau grib palaisties un palaisties nav grūti.
Jāplāno Vpils brauciens.

Mūzika: https://www.youtube.com/watch?v=qe5Zx9HeuZ4
jojo @ 06:41: pateicības:
ir gulta (kurā bērns visu nakti diezko neļauj gulēt)
ir bērns
ir kafija
droši vien būs brīnišķīga diena

vakar bija bezekrānu svētdiena, pirmā svētdiena, kuras plūdumu es sačakarēju un beigās pati no tā uzvilkos. tas ir, ne gluži uzvilkos, tomēŗ īsti labi arī nebija - biju saplānojusi pārāk daudz darāmā un lasāmā, kam vajadzīga pilnīga koncentrēšanās. rezultātā vieglas aizkaitināmības sajūta un krietni mazāk prieka. bezekrāna svētdienu prieks ir ļaut dienai atritināties savā gaitā, nekādi nesteidzinot un nemēģinot iegrožot. tas ir, kompulsīvi obsesīvajiem neirotiķiem jāizmet ari darāmo darbu saraksts. Agnesei bija vēl viena nodarbība ar slēpošanas instruktori, meitēns progresē vēja spārniem. Sestdienas pievakare bija brīnišķīga, sen nebiju piedzīvojusi tik dzivelīgu pievakari, izdarīju daudz daudz daudz.

DDL šodienai:

bez parastā (darbs, darba e-pasts, pieteikumi, franču valoda, vingrošāna, gatavošanās eksāmeniem)
aizsūtīt saskaņoto paziņojumu (pagājušo nedēļ uztaisīju avāriju (T.teica, kārtējo)),
izkasīties ar piedzinējiem par sodu, kuru esmu samaksajusi, bet viņi nespēj noticēt tādai laimei un sūta man atgādinājumus un uzrēķinus un soda procentus,
izmazgāt grīdas,
piezvanīt acu ārstam (!!!)
vakariņas (?)
laikus kursiem (!!!)

f_g @ 07:25: grūti, grūti, grūti...
Tik grūti pirmdienas rītā sen nav bijis. Gribas gulēt..ļoti, ļoti, ļoti, lai arī it kā savlaicīgi vakar sanāca aizkasīties gulēt. Iespējams, ka pie vainas ir tas, ka saprotu, ka šodien ir atbildīga diena - pirmā Pres ietvaros vizīte uz mūsmāju no citas valsts. Laikam vislielāko raizi sagādā tas, ka nezinu, ko DE pārstāvji gribēs uzrunāt. Jā, ir tas karstais kartupelis ar minimālo algu, bet kas vēl? VVZ.
Rīt arī būs sarežģita diena - jānovada vēl viens seminārs. Nē, it kā jau viss ir labi un man pašai tas patīk, bet nu pirms katra semināra uztraucos, jo nezinu, kāda publika būs un kādus jautājumus uzdos. Laikam jau teicamnieka sindroms - baidos, ka uzdos kādu jautājumu, uz kuru atbildi nezinu...
Bet visādi citādi - viss ir labi.

Tags:
f_g @ 07:25: Garfield
garfield

Tags:
lemurs @ 03:45: zvaigžņu kauni
tā, atzīstos: neesmu nekad redzējusi "Zvaigžņu karus".
un tagad pasakiet man lūdzami, kā latviski ir jāsauc Darth Vader un Luke Skywalker. internetos mētājas visādi varianti, bet kā vajag?

pelnufeja @ 02:41: "It is important to see that we don't just talk about arguments in terms of war. We can actually win or lose arguments. We see the person we are arguing with as an opponent. We attack his positions and we defend or own. We gain and lose ground. We plan and use strategies. If we find a position indefensible, we can abandon it and take a new line of attack. Many of the things we do in arguing is partially structured by the concept of war. Though there is no physical battle, there is a verbal battle, and the structure of an argument - attack, defense - counterattack, etc. - reflects this. It is in the sense that ARGUMENT IS WAR metaphor is one that we live by in this culture; it structures the actions we perform in arguing.
Try to imagine a culture where arguments are not viewed in terms of war, where no one wins or loses, where there is no sense of attacking or defending, gaining or losing ground. Imagine a culture where an argument is viewed as a dance, the participants are seen as performers, and the goal is to perform in a balanced and aesthetically pleasing way. In such a culture people would view arguments differently, experience them differently, carry them out differently, and talk about them differently."

(George Lakoff and Mark Johnson "Metaphors We Live By")

Šis ir tik precīzi - es ļoti bieži tā esmu jutusies gan skolas semināros, gan dažādās diskusijās, kādas mēdz izvērsties ar pazīstamiem vai mazāk pazīstamiem cilvēkiem, proti, mēdz rasties iespaids, ka cilvēki, nevis dalās atšķirīgiem viedokļiem, pieredzēm un pārliecībām, bet uzbrūk viens otram - tam nav jānotiek tiešā veidā, visbiežāk tas ir netieši, agresija izpaužas pat vairāk, nevis tajā, kas tiek pateikts, bet gan, kā tiek pateikts. Un es to tik ļoti nesaprotu. Man tiešām nav saprotama izmisīgā vajadzība citus pārliecināt - manā izpratnē diskusijas jēga ir uzklausīt atšķirīgus viedokļus un izstāstīt savējo, un, jā, iespējams, pakāpeniski iepazīstoties ar citu argumentiem, mainīt savu nostāju konkrētajā jautājumā, bet tam nav jānotiek citu apzinātas pārliecināšanas rezultātā, bet gan tāpēc, ka cilvēks pats ir spējīgs ieklausīties, analizēt un kritiski spriest par lietām. Vismaz man parādās automātiska pretestība un vēlēšanās norobežoties, tiklīdz es sāku just, ka otra puse ir agresīva vai cenšas mani "pierunāt" sākt domāt citādāk, vai nerespektē manu nostāju. Un man ļoti bieži vispār negribas iesaistīties potenciāli ļoti aizraujošās sarunās tikai tāpēc, ka man negribas sajūtu, ka es ar kādu cīnos. Man tas liekas bezjēdzīgi un muļķīgi. Man gribētos kopumā citādāku sarunāšanās kultūru - tādu, kurā pretēji viedokļi var pastāvēt līdzās, nemēģinot cits citu iemīt zemē un nomētāt akmeņiem. Kaujas piegājiens diskusijā man principā nepatīk un nav interesants.

Tags:
usne @ 02:31: Izmetu no draugiem lasītāju, lai abonētu feitas kleitas alterego. Es domāju tas ir kompliments.

usne @ 01:57: Pavisam necerēti šī izvērtās par ideālo svētdienu ar rīta sprefiķi no Sarkanvilka apcirkņiem, izkurinātu krāsni un lēnu puteni aiz loga, sakārtotu māju, aprūpētiem augiem. ( ziedēs arī vanda cristata, jau otru gadu pēc kārtas)
Paģiru zupu, par kuru pašai varens lepnums un paldies Lorensam par aizvešanu/ atvešanu un vispār iniciatīvu pirtij.
Savukārt Gevins iedvesmoja ar austersēņu projektu remediācijas nolūkiem un biblotēkā atradu tieši to grāmatu, kuru pirms nedēļas pasūtiju kosmosam.
Stulbi ka nejauši saplēsu dušu.
Toties sajūtas šobrīd ir fantastiskas, ķermenis ir apmulsis un laimīgs un man beidzot pieleca, ka nevaig to tā nodzīt.
Bet pati esmu iedvesmota un tik daudz ko gribas darīt un nezaudēt fokusu darāmajam.
Februāri gan ņemšu bez alko, vismaz gada īsākais mēnesis, to tak jānoturas.

etalonfunkcija @ 00:47: Nu tā. Lūk, arī pirmā meistarklase pieteicās. Be careful what you wish for.

No be careful tēmas - savā jaunā gada plānā ierakstīju, ka atdošu bankai notērēto kredītkartes limitu (es savā plānā sarakstīju vēl visādas maziespējamas lietas, ja). Kolosāli - manas smadzenes tik ļoti nokoncentrējās uz šo apņemšanos, ka strauji aptumšojās citos centros un izdzēsa kredītkartes pin koda informāciju tieši uz vējainā Lidickās ielas stūra, kad es no bankomāta gribēju izņemt pēdējo naudu, lai taisnā ceļā dotos to notrallināt ar draugiem savā dzimšanas dienas ballītē. Bankomāts aprija manu karti, es trallināju stipri pieticīgāk; un konts pamazām uzkrāj nu jau vairs fiziski vai elektroniski neaizsniedzamos eirikus.

Ā, aizmirsu piebilst, ka meistarklasi, visticamāk, vadīšu čehiski, hhh.

Tags: ,
virginia_rabbit @ 00:52: hmm, 3. stāva kaimiņu, kurš negribēja maksāt par kanalizāciju, nupat, uguņiem mirgojot, aizveda policija

mufs @ 01:02: sieviete, tev ir trīīsčetri, bet tu sēdi augšā līdz vieniem naktī, jo epilē kājas, jo savādāk kautrējies korī pārģērbties???

ej ratatā

virginia_rabbit @ 23:14: Toties "Tamerlano" bija opera tieši man. superīgs, neliels baroka orķestrītis ar klavesīnistu-diriģentu. uz skatuves nevienas butaforijas (tikai nemainīga, gana grezna kolonādes perspektīva un 1 arhetipisks krēsls otrā cēlienā, kas likās jau par daudz), neviena aksesuāra (izņemot vēstuļu nazīti un indes pudelīti), viss spēks gaumīgos, bet autentiksi ticamos galma tērpos un dziedātāju pozās - daudz gulšanās pie zemes un pēkšņas sabrukšanas tiem, kurus apsiež, vai kam sirdis sāp. superīgi tenori-makaroni, kas saspēlēja tā it kā romāns būtu starp viņiem, nevis cīnītos par Astērijas sirdi. viņu amzierēšanās bija komiska, bet netraucēja traģiskajai līnijai, kas nevienā brīdī neaizgāja pārākajā patētikā, jo ar maigu klavesīna pāreju kā teicēja rezumējošo komentāru sākās nākamā aina. plam-pa-ram-pam-pam.
pareizajās proporcijās mūsdienīgums un autentiskums. nevis pašmērķīgs dekoratīvs minimālisms, bet maz priekšmetu, tāpēc, ka vairāk nevajag.

neesmusuns @ 22:36: Feisbuks man iesaka grupu "Māmiņu tusiņš", paldies, nē

wowow @ 00:13: Ascension (3 dubultepizožu TV miniseriāls) - patika, iesaku (vismaz žanra cienītājiem un tiem, kam nemetas pumpas, ka "tā nemaz nevar būt"), vairāk neko nevar pateikt, lai kaut ko nenospiolotu.

Tags:
liljabrik @ 23:15: 'slapen als een roos'
Flāmu bērni guł kā rozes

zazazumm @ 00:04:

So - jau gandrīz 2 mēneši kopš dzīvoju vienu pati. Esmu sapratusi, ka esmu nereāla mājsaimniece un man ļooti patīk taisīt ēst - šodien tapa 1mie mafini. Labi - pirmie mafini tapa vakar kopā ar draudziņu, bet tā kā manā krāsnī nevar regulēt temperatūru, tad nezinājām cik ilgi jātur un pēc 25 min mufini jau bija ar melniem dibeniem, bet šodienas izdevās lieliski!
Un vēl man ļoti patīk plānot - tēriņus, meal plan, u.c. :)Garastāvoklis:: cheerful
Mūzika: Dons - Medus pods
Tags: ,

25. Janvāris 2015

penny_lane @ 23:48: lidot ar transaero ir tāda maza pašnāvība kā rakstīts internetos, vai arī tur komentārus raksta nekompakti resni un izlepuši amerikāņi?

begemots @ 23:42: Par to cik tālu mēs varam aiziet lietās, kas mūs amuzē
Tātad, par ko runājās cilvēki šaušanas spēļu forumos?

Pareizi, par diferenciālvienādojumiem )

P.S. Tā bija astotā lappuse šai tēmā. And it's all for fun. Gandrīz vai arī jākļūst par mūzikas producentu. :D Ja vien man būtu drusku tehniskāka izpratne par lietām...

Tags:
15 @ 23:40: kaut nu neiekaistu padegune

heda @ 22:07: "The Imitation Game"
Uz iepriekšminēto divu pretenziju fona, patriotiskā (protams!) pasaka "The Imitation game" šķiet gluži kā kādu senilu vecmāmuļu kinokomandas radīta. Kaut visi tie hoteļi Kliņģerītes/Samtenītes un citi padzīvojušu ļaužu atpūtas vietu stāsti tomēr mēdz izdoties dzīvīgāki.

The Imitation Game

Tags:
virginia_rabbit @ 22:05: nav jau tā, ka vispār neko nedarīju šodien. biju rīta pusē uz velas mazgātavu (to pašu, kur nozaga drēbes), prunāju ar īpašnieku, kurš saka, ka šis viņam ir pirmo reizi tāds gadījums. pēc tam braucu uz krāmu tirgu piepirkt kādu džemperi biksēm, ko vakar uz atlaidēm paņēmu, bet tās ir zaļi rūtainas, un man nav, ko pie tām vilkt. dabuju pāris tumšus džemperus, atlikušo dienu mēģināju izmazgāt no tiem smaku.
biju arī pēc ēdiena, bet neko negribējās gatavot. I un E ir diezgan slimi, viņi arī neko prātīgu negribēja ēst. ēdām desmaizes un svaigas vafeles (11 extra for free). fišfingerus un paciņu ar semuškām.

quizer @ 22:54: Pirmais biznesa likums. Visiem uz visiem ir jāpelna.

mes @ 20:43: Kaut ko ne to saspaidīju..sievietes. nu neko, viss tagad būs zem atslēgas vai vispār tikai man redzams :D

Pag.nakts viennozīmīgi bija viena no labākajām. Ēda pa 3h un 5 gribēja vairāk mīļoties, līda pie manis tuvāk, bet nogulēja līdz gandrīz 9. Ja neskaita traku iešanu gulēt un to, ka pēdējās visas naktis vīrs liek gulēt mazo. Ir labi! Temp gan vēl šodien pa dienu bij zem 38, bet cerams, ka vairs nebūs.


Ielikām pirmo reizi staigulī. Nu nosolījos, ka to nedarīšu, bet citādāk neko nevaru izdarīt. Skapī atradu ka mums tāds mantojumā ienāciies no kāda. 15min miers un apdarīts daudz. Ilgāk ne. Tāpat aizbrauksim un vairs nebūs nekādu staiguļu. Būs labi.

wowow @ 22:41: Bloks ir kopš ziemassvētkiem

heda @ 21:09: Patriotisks sado-mazo - "American Sniper" / "Unbroken"
Īstvuds atgriežas pie pirmsākumiem un griež veco mačo mīta plati, kura viņam pašam reiz padevās krietni ticamāka kā Kūperam. Gandrīz vai neticami, ka, pēc pašironiskās mīta dekonstrukcijas "Gran Torino", iespējams atgriezties pie tēmas ar kaut ko tik pliekanu.

Arī Džolija atgriežas pie dārgas tēmas, bet tikpat nebaudāms kā sado-mazo sekss "In the Land of Blood and Honey" viņai padevies arī šīsreizes sado-mazo patriotisms.


American Sniper

Unbroken

Tags:
wowow @ 22:39: Neuzrakstīts posts un neiepostēts raksts

quizer @ 22:10: Noskatījos Birdman. Baigā filma. :)

f_g @ 22:27: Atgādinājums
Jāapsola sev nekad vairs bilžu lietu tā neielaist...

Tags:
f_g @ 22:27: Garfield
garfield

Tags:
ld @ 21:20: esmu mājās.
Skrīveru saldējums 3h pārbraucienu izturēja labi.
Anna mani ieraudzīja un aiz laimes kļuva nedaudz traka.

Bet kā vienmēr - pieci soļi dzīvoklī sperti tā atsākas mūžīgais vāveres ritenis.
traukus nomazgāju, virtuvi piekopu, veļu izmazgāju un izkarināju. visur diezgan pabriesmīgs bardaks. bet es esmu mājās un viss ir lieliski.

upd.: Stefans manā prombūtnē buru turēja ļoti labi. gan vecāku sapulci, gan baseinu paspēja nomenedžēt un pat garas pastaigas ar ragavām pēkšņi sasnigušajā sniegā.
lielie bērni gan palaidušies. mani viņi respektē un daudz pretī nerunā, bet tēti, sevišķi Līna tin ap pirkstu.
vienīgā lieta ar ko S netika galā bija Annas slapjās drēbes. bet tas ir normāli. nav ideālu vīriešu pasaulē, ir jābūt kādam trūkumam :)

Tags:
kakjux @ 20:19: kaķīšu internets )

Tags:
pelnufeja @ 22:13: Gāju šovakar gar operu no viena transporta uz otru un pēkšņi sajutu to visaptverošo miera un prieka sajūtu, par spīti miljons atrisināmām/neatrisināmām problēmām, slapjām kājām un daudz ko citu. Viss taču ir tik pareizi un labi. Ir tik daudz iespēju, kā visam būt un notikt, tikai nekrist panikā. Varbūt ir īpaši priecīgi, jo, tā kā man vajadzēja ieiet veikalā, braucu mājās ar trolejbusu, kura maršrutā ir mana vismīļākā sab, transporta pietura kartupeļu iela.

kisswithafist @ 21:45: sentenced - no one there


jocīgi, ka tik depresīvai dziesmai ir tik relatīvi gaišs video. noskatieties līdz beigām, ja nesaprotat, par ko es te muldu.

intenormal @ 21:34:
es nevaru tā paņemt un pateikt - a hui s ņim. tāda ir tā jaunā manas dzīves realitāte.

un tagad vēl viens alus.

Mūzika: Kent - 999
str @ 21:10: http://www.imdb.com/title/tt3140100/?ref_=fn_al_tt_1
grāmata bija ok, paskatīsies

( pirmā no http://www.imdb.com/title/tt2438644/?ref_=nm_flmg_act_9 )

Tags:
biezpientaure @ 21:07: Мариупольская сепаратистка, просившая Путина ввести войска, была убита российским ''Градом''. ФОТО
Жительница Мариуполя, большая любительница "русского мира" Ольга Абдурашитова не далее как 10 июня на своей странице в социальной сети "ВКонтакте" слезно просила российского президента Владимира Путина ввести в Украину войска. Вчера, 24 января, она погибла при взрыве снаряда российской системы залпового огня "Град", из которой русские оккупанты обстреляли ее город.

zum @ 19:54: Pēdējo nopirkto adāmžurnālu pārlapojot, iekrita acīs vārds Kolka. Kas tas par jocīgu angļu vārdiņu, nodomāju, kāds specifisks adīšanas paņēmiens? Jāpiebilst, ka adīšanas valoda ir pavisam cita valodas pasaule, kurā neko nevar zināt. Adīt angliski, vāciski vai vēl kaut kā, nozīmē pavisam citu, nekā attiecīgā valodā runāt.
Kolka izrādījās patiesi mūsu pašu Kolka, pareizāk cepure ar Kolkas motīviem.
Lai gan Gatis Šļūka savā karikatūrā precīzi pasmējies par to lepošanos. Es tomēr lepojos, ka abos pēdējos nopirktajos žurnālos The Knitter 67 un Fair Isle 01.2014 ir pieminēta latviešu pīnīte, the Latvian Braid, vai Lettischer Zopf. Pie mums gan to sauc vienkarši par pīnīti un par neko īpašu neuzskata. Uzsākot adīt cimdu no divām krāsām, pārmaiņus laiž pārstaipus pa labo pusi, nevis pa kreiso, kā pienāktos. Nav jau nekada Nokia, bet vienalga patīkami.

coletya @ 19:39: Pirmo reizi cepam maizi. :)
Smaržo labi.

Powered by Sviesta Ciba