LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

29. Maijs 2015

virginia_rabbit @ 07:11: faking stulbums, Miķelis vairs nesver 8, bet 12 kg, un viņu atsakās laist braukt salonā kā rokas bagāžu. turklāt airbaltic sistēma neuzrāda to, ka par Miķeli ir samaksāts, lai gan man ir invoice.
bagāžas nodalījumā arī viņu nepaņēma, jo nevarēja atrast būri. vienvārdsakot, Miķelis nekur neaizlidoja.
paldies, [info]sw par pacietību un agro celšanos.

sirdna @ 08:08: Also, 560 cilvēku frendlistē stundas laikā ģenerē precīzi 0 ierakstus. Kā jūs zeme nes, a?

sirdna @ 07:59: Arvien vairāk atpalieku no modernām tehnoloģijām. Piemēram, ka Youtube video šārēšana Facebook'ā saucas "aplikācija". Lai gan viss, ko "aplikācija" dara ir pievienots teksts pēc šablona "X darīja Y. Tas, kas pēc tam notika, šokēja nāciju!" Un neatlaidīgs lūgums mīlēt šo aplikāciju, jo, ziniet, mēs burtiski sitamies vai nost, lai šitos kolosālos kadrus jums sagādātu un debīlos tekstus izdomātu. Vai, vēl labāk, ja jūs mūs nemīlat, paliksiet nešokēts uz visu mūžu. Lai gan nav grūti paskatīties video nosaukumu un sameklēt Youtube, ja nu man tieši šodien ir šoka trūkums organismā pēc iepriekšējā šoka, kad sunītis nolaizīja kaķīti.

vaarna @ 07:42: Pāris bērnu dzejoļi, nosapņoti
Vēja čupa (Dzejolis bērniem, lai labāk iemigtu)

Varbūt izklausīsies glupi,
bet man pieder Vēja čupa;
kabatā, kas caurumcaura,
glabāju es Vēja tauri.

Un, kad pienāk vakars tumšs,
sāku taurēt – ak tu mūžs!
Vēja čupa, dejodama
aizlido līdz Tadenavai.

Un tad atpakaļ, turp-šurp,
kamlīdz nogurusi ņurd:
„Apnicis man skraidīt tā-
likšos labāk gultiņā.”

2015.g.23.maijs

KO GRIB VIST (dzejols bērnam, lai iztīra zobus, nosapņots)

Viskauko grib vist-
grib sēt, grib stādīt, grib skurstenī līst.

Bet pirms tam viņ vienmēr iztīr zobs.

Ja nu tu ar grib skurstenī līst,
vai rāpāt pa kokiem, lūst vai plīst,

iztīr zobs.

2015.g.29.maijs

Tags:
sirdna @ 07:02: Dators man piešķīra vārdu "Persijs". Priecājos iepazīties, Sirdna Abramovičs Persijs. Jaunākais.

virginia_rabbit @ 05:57: dzīvoklis, protams, pēkšņi kļuvis mīļš, galvenokārt Eiženam, kam šīs bija bērnības mājas. nākamais būs netāli no parka, kurā ir putni, tāpēc mēs to saucam par Putnu parka dzīvokli, un nu jau reizēm par Putnu ielu

ctulhu @ 06:51: Kas tur ir iekšā?
Krieviem te vienu brīdi bija uznākusi remisija no viņu parastā kautrīguma, kā rezultātā bija ielaiduši ekskursiju aizhorizonta pretraķešu radarā.

Enjoy:

http://topwar.ru/9781-ekskursiya-na-radiolokacionnuyu-stanciyu-don-2n.html

Netā nav pārāk daudz iekšskatu no pretraķešu radariem, jo citi arī ir kautrīgi.

virginia_rabbit @ 05:43: un nu viņš ielikts somā dodas uz lidostu

kakjux @ 00:17: vēl man ir neliela blodziņa krīze, jāatzīst. rakstu par darbu, par bietēm, par mentālo veselību (trakumu, nu!), par koncertiem...

kas atgādina - rīt beidzot iešu uz Dylan Moran.

.. kur es paliku? jāiet gulēt.

Tags: , , ,
kakjux @ 00:12: Tātad mūzikas blodziņā.. nnu labi, cik ta tur tās mūzikas bija?

Amandas stāvoklis ir visai redzams. faktiski, tas bija otrais, ko es viņā pamanīju. (pirmais bija mati, man ir neskaidrības par viņas matiem.) Neils ir cēls. acīmredzami, ka anglis. (sorry, amerikāņi.) Nolasīja smuku rakstudarbu par ideju nemirstību. Tad aizrunājās par to Čārlija lietu un tā. un tad Amanda nodziedāja (jāsaka, ka ļoti pamatīgi) (pati piespēlējot sev klavieres) veco labo "The Killing Type".

Nu tur, izrādās, bija kaut kāda žurča vakars, kuru abi augstākminētie bija vadītāji (nu un salikuši vienu žurča numuru kopā arī), tātad bija arī visādi viesi. jocīga skata poēte, diezgan agresīvs kōmiķis (par kuru es nez kāpēc nekad neko nebiju dzirdējusi), džeks no Radio 4 un viena cita rakstniece (kas esot sarakstījusi grāmatu par Neilu). Neils un Amanda daudz runāja par vārda brīvību un pāpratumiem internetos un tā. Amanda uzdziedāja vēl ik pa brīdim. Bet vienā brīdī, kad Neils kaut ko runāja, viņa drusku atgūlās un apsedzās ar pledu :D Neils arī nodziedāja vienu dziesmu ("I googled you" bija biežākā rindiņa?). Nedzirdētajam komēdianam bija labs joks par to if you're something, clap your hands, nu tur versija "If you're depressed and medicated, clap your hands" un tādā garā. ļ. labi sanāca.

Beigās Amanda uzņēmās vēl "Ukulele Anthem", bet divreiz ņēma pauzi dziesmā, jo palika grūti. vienreiz pat skrēja ūdeni padzerties.

Izklausās sausi un neinteresanti, kad tā uzraksta, bet bija milzīgi lieliska atmosfēra un mēs visi vienojāmies biežās gavilēs un applausos.

Un, ja godīgi, drusku sajutos, ka tieku izglītota. Jo patiesībā cilātās tēmas bija nopietnas un skar mūs visus. bet šādā veidā tas likās lieliski un fantastiski.

es viņus abus briesmīgi mīlu un man briesmīgi jāturas neiegādāties visas Neila grāmatas uz kindles (jo man jau tā sapirkto un savilkto grāmatu tur pietiks vismaz pusgadam, ja daudz dzeršu - tad gadam).

Tags: , ,
kochka, posting in diskoteka @ 02:00: Sveiciens vasaras sākumā, lai gan vēl īsti nav jūtama


kants @ 01:26: vēl viens lācars
olivija vilde izskatās visai labi arī nemirones lomā jaunajā the lazarus project (2015), ko nevajag jaukt ar lazarus effect, nedaudz cita nemiroņu žanra drāmu. abām gan ir kopīga augšamceltās apziņas interpretācija, šinī gadījumā pie tam ar interesantu pavērsienu. diemžēl, atšķirībā no sižetiski (zinātnieku nedarbi laboratorijas apstākļos un mīla) tuvā klasiskā stāsta par herbertu westu, šim gabalam vairāk tādas kā šausmu filmas iezīmes.


Tags: , , , ,
psihs @ 00:41: kur var cilvēks manos gados aiziet "izklaidēties", es nezinu, nu, piemēram, pie ugunskura uzcept kādu desu vai palasīt bībeli?

planeeta @ 00:12: 78 slaidi 15 minūtēs ir reāli?

28. Maijs 2015

gary_crant @ 23:57: jums vajag paskatīties kaķīša murrāšanu

-IKASĪTE-

shiry @ 23:53: So. Bijām uz Mad Max. Un nupat noskatījāmies Kung Fury. Un tagad es pat nezinu, kā pēc visas šīs epikas lai aiziet gulēt.

Tags:
virginia_rabbit @ 22:48: es ceru, ka miķelīts šonakt vēl ieritināsies pie kājām

daria @ 13:46: nabaga salmiņš
Pirmais, ko man Miķ audzinātāja bēdīgā balsī paziņoja, bija: "He didn't have any appetite today. He only ate one portion of tuna, and didn't ask for second portion of veggies or fruit! Is he ok? I offered him more, he said no."

Tā maniem bērniem izpaužas neēšana.

Tags:
mufs @ 23:01: tāpat kā es nevaru atmest smēķēšanu, es nevaru pagaidām atmest cibu.
itkā.
pēc trešās dienas lomkas reāli pārgāja, bet man ir bijusi tik fantastiska nedēļa,ka gribas padalīties,a bez mātes man īsti nav,kam stāstīt, jo ar savu ieilgušo depresņaku praktiski esmu pazaudējusi kontaktu ar visiem "dzīvajiem"draugiem.

pirmkārt, es jau nedēļu atkal varu elpot. es neticēju,ka tam būs tāds efekts, bet kad A. ar mantām izgāja un mašīna aizbrauca, bija reāla sajūta,ka atvērušās plaušas.

otrkārt, arī vīrs vairākas dienas (gan ne visu solīto nedēļu) nodzīvoja pie saviem vecākiem. noskatījos iekavētus seriālus, pārstrādājos līdz nemaņai dārzā un biju simplī hepī,ka mana māja ir atkal mana un es varu darīt,ko gribu. nu,ne līdz galam, jo no rīta plikai nākot lejā samīļot lopus, jāveic pārskrējieni starp logiem,lai fasādes meistars,kas ierodas ap 7, hmm... varbūt tāpēc viņš ierodas ap septiņiem?

treškārt, pateicoties au biju uz Antigoni, afigeķ, man trīcēja rokas, iznākot no trātra, tāsen nav bijis. Bet nu, es esmu tieši tik psiha, lai ļoti identificētos ar viņu

ceturtkārt, šovakar biju uz Latvian Voices ģenerālmēģinājumu, ja neskaita dažas dziesmas un ..hmm...ee.. tērpus, bija tiešām skaisti. un prasiet bis, viņas dzied Koena Hallelujah, kas ir manā bestofzebest topā

ienesu istabā klēpi ar ceriņiem un maijpuķīšu pušķi, reibstu.

nav jau tā,ka viss ir rožaini, īpašie pateciības vārdi manai mātei ar pēdējo izgājienu bet vainas apziņa manī sit augstu vilni. nenormāli apraudājos,kad ieraudzīju,ka kapavietai,kur apglabāta manas šībrīža mājas saimniece(kas māju novēlēja mūsu ģimenei) un kuru es tā arī neesmu līdz galam sakopusi, tikai izrāvusi mūžvecos dzīvības kokus, viņas mazdēls,kas iegriezies Latvijā reizi desmit gados un kuru nesastapu pie savas mājas (bet vīrs) un ar kuru tā arī nenorunāju tikšanos, lai atdotu viņa ģimenes bildes un papīrus, ir uzlicis rāmi un sastādījis ledenes. zec trikī, jo es nemaz nezināju,ka saimniecei ir kāds dzīvs radinieks, kas varētu pie kapa atnākt, then again, tā kapavieta ir uz mana vārda un man bija jāsakopj, ai,nu vienvārdsakot, es tāpat varu appinkšķēties no nekā.

bet vispār es gribēju teikt,ka - es izdzēsos,jo tai vakarā man bija visakā par daudz, īpaši jau šīs vainas apziņas, ka es neesmu gana laba, un tas tik drīz nepāries. bet neviens nav pie tā vainīgs, jo viss jau ir tikai manā sapistajā galvā.

vīra dzīvē nekāda saule nespīd. tai vakarā A sagraizīja atkal rokas - ko viņš uzzināja nākamajā dienā,kad viņa pieprasīja,lai aizved no skolas mājās, jo esot slikti. es nosēdēju stundu uz telefona ar krīzes tālruni,kas orientējās uz manis sūtīšanu pēc palīdzības un teica,ka mēs tiekam terorizēti. šo nedēļu A. ar tēvu nerunā, tikai tik,cik paprasīt naudu mostly (un samelot par to,cik naudas vajag ekskursijai, karoče, turpina viņu močīt, es turpinu mēģināt neiesaistīties un iekšēji neuzvilkties)Bet viņš ir diezgan priecīgs redzēt,ka es esmu diezgan priecīgāka. es ceru,ka mums sanāks puslīdz bezrūpīga vasara.

un vēl es atvainojos Tev,ar kuru man bija sarunāts otrdien tikties, bet es ATKAL biju aizņemta ar sevi un faking darba tīmbilding pasākumu un tagad ir jau par vēlu mīlēts. es tā negribēju.

black_data @ 23:20: Laternu stabi
Tā, mīlīši, man nav šampanieša. Jo ir iemesls. Krāsotāju ielas ietve atkal visā garumā ir noasfaltēta, un ir iedegtas laternas. Ken jū imēdžin zēt?

Bildes taisīšu, kad būs tumšāks un skaidrāks.

Tags:
bljanna @ 23:15: Gribu iegulties ceriņos kā Oblomovs.

Mūzika: Jauns Mēness
alefs @ 23:10: Iemīļotajā lielveikalā kādā no apģērbu tirgotavām ienāca kāds pāris.

— Pfff, kādas augstas cenas, — sacīja viens no apmeklētājiem, pataustījis tuvāko žaketi un atradis cenu zīmi.
— Pfff, vajag skatīties, kādā veikalā nāk iekšā, — atbildēja pārdevēja.

Tags:
mazaa_maasa @ 22:42: 553. Cerastium arvense
Biometrija un mikrobioloģija nokārtota, palikusi botānika, augu fizio un bioķīmija. Un kursa darbs.
Pag.nakts negulēju, šodien visādus negulējušu biologu jociņus spēru laukā. Bet ieskaite un Zaķusala pārdzīvota, tagad vēl tik punktiņi uz i.
Jāpalasa grāmata.
Gaidu jaunos Digimonus.. :/
Es ēdu pārāk daudz glikozes un pārak maz proteīnu - varbūt tāpēc es nevaru beigt lasīt un domāt visādas [gudras] lietas, bet nav spēka neko izdarīt fiziski :/

klusais_okeans @ 22:51: šīs dienas episkākais ziņu virsraksts: http://www.focus.lv/dzive/aprindas/apsu-bars-nogalinajusi-slavenu-geju-pornofilmu-aktieri-punduri
Mēs ar Elviju esam tik sajūsminātas, ka rīkosim aktiera daiļrades retrospekcijas vakaru

mindbound @ 22:48: Pirmo reizi izdevies veikt pilnu ilgtermiņa atmiņas supresijas un atjaunošanas ciklu, izmantojot kombinētu intracerebrāla anizomicīna (-) un optoģenētiskas hipokampa engrammu stimulācijas (+) akciju.

Garastāvoklis:: awake
Mūzika: Xmal Deutschland - Tocsin: Mondlight
Tags: , , ,
bozena @ 13:14: tajā pat laikā paralēlajā pasaulē
Vidusskolā mēs ar draudzeni dikti irgojām, iztēlojoties, kā gan tas būtu, ja mēs būtu piedzimušas kā puisīši. Mēs būtu divi stulbi draugi, garais un īsais. Es, protams, būtu īsais. Mums nebūtu jāvaksē kājas un jāskuj paduses. Un uzacis varētu atlaist. Un ūsas.
Un mēs varētu savstarpēji nekonkurēt. Man, protams, tiktu visas īsās meitenes, bet draugam - garās. Un mums būtu pašiem savi krāni. (Ar krāniem bija tā, ka zēni mums patika, bet tie viņu krāni ne pārāk, drīzāk izraisīja bijību, kā nekā mums toreiz bija tikai 17 gadu). Saskaņā ar stereotipiem man būtu jābūt piselīgam, lai kompensetu savus metrssešdesmitpieci, bet garajam jābūt labsirdīgam.
Mēs pajautājām vecākiem, kā mūs sauktu, ja mēs nejauši būtu puikas. Mana mamma teica, ka sauktu par Pēteri, par godu vectētiņam. Bet tas nav tik droši, jo mums ģimenē tolaik nevienam normālus vārdus nelika. Māsa teica, ka sauktu mani par Marianu (!). Tas vispār ir ticamāk, ņemot vērā anamnēzi. Draudzenes mamma aizsapņojās un teica, ka dēlu nosauktu par EMRIKU! EMRIKS! Tas esot cilvēka vārds. Esot bijis tāds aktieris. Un, tātad, es kā Marians zvanītu Emrikam (EMRIKAM!) un , kad klausuli paceltu viņa mamma, sacītu, labdien, Emrika mamm, vai Emriks mājās? Un viņa teiktu, nē Marianiņ, Emrikiņš ir airēšanas treniņā, muahhh!

daria @ 12:08: Ski to Sea
Kas tas ir:
https://www.youtube.com/watch?v=-C_D7RrpBNA&feature=share

Pašā sākumā, pie pirmā skrējiena var redzēt jūzeri ledus, dzeltenā garroku kreklā ar pelēkām reitūzenēm, ļoti lielisks starts. Un tad tie pirmie kajakeri (surfski'eri) - labi, tad vēl nebija viļņu, bet paskatieties, kā viņi to laivu iemet ūdenī, paši ielec iekšā un aiziet motoriņš. Uhhh.

Jā, es nevaru nomierināties. Tagad gan viss.

deloveja_kundze @ 21:53: Es tikko biju seansā, kur mēs skatījāmies filmas uz ekrāna, kas piestiprināts pie griestiem. Un saproti, sīrupiņ, tā bija tāda skatīšanās bauda, kas strādā gan formā, gan saturā, ka es beidzot esmu priecīga un dziļi apmierināta. Jo kino jebkurā veidā un formātā nav tikai laika aizpildīšana un izzināšana, kad negribi lasīt Prātu un jūtīgumu, tas ir - un tam vajag būt - notikums. Pats par sevi. Vai tas ir seanss ar dzīvo mūziku, seanss ar īsfilmām uz pilsētas sienām, seanss ar ekrānu griestos vai seanss, ko apmeklē ar savu mīļoto, tam jau vairs nav nekādas nozīmes, ja vien tas it notikums pats par sevi.

Tags: ,
mazeltov @ 14:32: Mans foršais draugs - Makgaivers uztaisīja manam ritenim riepu, kurā iekšā nav kameras - tur ir tikai pliks gaiss (un mīlestība) un speciāls šķidrums, kas riņķo pa orbītu un ātri vien aiztaisa caurumu, ja riepu pārdur.
Domājams, ka viņu uz šo risinājumu iedvesmoja pagājušā gada pieredze kalnos, kad mums nācās apstāties uz vienas asiem akmeņiem klātās takas apmēram 5 reizes 300 m ietvaros un līmēt kārtējo caurdurto kameru.

quizer @ 21:27: Tas varētu interesēt sievietes un arī vīriešus.
Vai sievietes guļ labāk nekā vīrieši?
Nē. Sievietes iemieg daudz sliktāk. Bet vīrieši naktī pamostas daudz biežāk nekā sievietes.
Vai sievietēm biežāk uznāk miegs?
Jā. Gandrīz divas reizes biežāk nekā vīriešiem.
Vai sievietes sliktāk panes alkoholu nekā vīrieši?
Jā. Viena glāze alkohola iedarbojas uz sievieti tāpat kā divas glāzes uz vīriešiem.
Vai sieviete pērk dāvanas vairāk nekā vīrieši?
Jā. Sievietes pērk dāvanas daudz labprātāk un apcērp ģimeni ar plašāku vērienu.

(c)Zvaigzne, 1992.


wensdy @ 21:28: Ārā.
Šodien beidzot uz ilgāku laiku izlīdu ārā. Notrimmerēju zāli. Tas šķīšanas process un smarža bija tik iedvesmojoši, ka man tagad trīc rokas no pārpūles. Jau mēģināju iztīrīt zobus vai izķemmēt matus - šovakar toč nesanāks. Bet tā ārpasaulē mani nedaudz pārsteidza jaunākās stila tendences - zolīds apģērbs kopā ar krāsainām botām. Teiksim, es bērnībā kko tādu saucu par urlām. Tur uzvalks plus botas, vai plānās zeķubikses plus botas (nevis kedas, kas ir cool). No otras puses gan jāsaka, ka, atceroties pašas ciešanas, strādājot valsts iestādē, kur ir jāievēro zolīdais stils, vbt tas nozīmē kko labu, ne tikai urlu. Bet varbūt tie ir pārvelkamie apavi? Tāda lieta vispār vēl eksistē? Un Rūtiņai, šodien bija ballīte - viņa palīdzēja pļaut vai drīzāk bļaut zāli. Tas bija vai nu no priekiem, vai no bailēm, bet šodien viņa bija izcili vokāls mincītis pļaušanas  biedrs. Savukārt Olivers ir nograuzis alveju. Kā jau veselīgs mincītis. Kaķi tomēr ir svarīgi, viņi ir jāiepin gandrīz visur. Jādodas izkarot vieta gultā, jo man arī ļoti nāk miegs.

tipa75 @ 21:24: Kāpēc jaunie prezidenti nevēlas mitināties Jūrmalas rezidencē?
Jo tur ir novērošanas, noklausīšanās sistēmas.
Tātad viņiem ir kas īpaši slēpjams.
Slepeni darījumi valsts prezidentam?! Hmmmm......

evy @ 22:12: par netaisniibas likumiem [vai nu sauciet kaa gribiet] runaajot, veeleejos atkal tikai pachiiksteet. jo shodien suunu ciemu apciemo black eagles prezidents, kursh ir izdaudzinaats balliishu karalis. bet!!! man riit no riita ir daaaaaaarbs! balliitees nesleepjas taa laime, juus teiksiet, ja? un darbs dara dariitaaju, aarbaits maheno briivu, ja? nee! man, luudzu, balliites padavaikje. vot, ieshu gan es shodien balleet! pofig, ka riit es mirshu nost. gara aciim jau redzu, kaa leeni un pohaini suudzos cibai par sliktu pashsajuutu..
jel, piedod, ciba.
bet balliitei buus buut!

upd. aizmirsaas piemetinaat, ka shobriid balliite jau rit pilnu sparu, bet man veel divas stundas jaastraadaa...shnjuk, nu!

emiilia, posting in dziivo_te @ 20:37: Komunālais dzīvoklis centrā - 2 izolētas istabas
Piedāvāju 2 istabas komunālajā dzīvoklī - istabas ir izolētas, nav jāiet caur kādu citu istabu vai jākomunicē ar kaimiņiem, veido burtiski savu atsevišķu "dzīvoklīti". 
Vecā māja, augstie griesti, katra istaba aptuveni 16 m2. Pirms gada, pusotra veikts remonts, skaisti griesti. Koplietojama virtuve, vannas istaba un tualete.

Mēnesī 170 eur, konstants maksājums visu gadu (iekļauti komunālie un īre, reizēm jānoziedo daži eiro par gāzi).

Dzīvoklis ir Tērbatas ielā - viss sasniedzams kājām.


Ja ir interese, raksti uz dariijumi pie gmail  


saldumi @ 20:26: Es arī nevaru saprast, vai gribu iet praidā. It kā jau ir sajūta, ka tā ir pareizā lieta, ko darīt, tāpat kā tad, kad gāju uz zibakciju pie operas vai mītiņu pie Krievijas vēstniecības, vai taml (nu, par šādām lietām nav daudz jādomā - ir svarīgi parādīt, ka pietiekami daudziem cilvēkiem nav vienalga), un tajā pašā laikā man ir problēmas, kā kādā nesenā sarunā mēs ar kādu cilvēku to nodēvējām, ar visu to poniju pusi, nu, proti, homoseksuāli cilvēki nav nekādi pokemoni, kam obligāti jāģērbjas krāsainās drēbēs un jāiet izkliegt saukļus. Kaut kas tajā visā man nepatīk. Tas būtu tāpat kā lepoties ar savu ādas krāsu, tautību vai taml. - tās ir cilvēkus raksturojošas pazīmes, kas vienkārši ir un viss - man liekas, par tām nebūtu ne īpaši jākaunas , ne jālepojas, ne jāsatraucas - protams, protams, nebūtu tad, ja pasaule būtu daudz labāka vieta, ar daudz vairāk iejūtīguma un veselā saprāta, es zinu, ka Latvijā praids ir ļoti svarīgs, un tajā pašā laikā es nejutīšu sirdsapziņas pārmetumus, ja tajā dienā man būs citi plāni, turklāt es neesmu skapī, es par savu seksualitāti esmu pilnīgi atklāta, bet tajā pašā laikā es nejūtos tā, ka būtu absolūti nepieciešams iet to izpaust milzīgā cilvēku pūlī (nu, labi, mani arī kopumā ne visai sajūsmina doma par atrašanos pūlī). Un, man šķiet, ka tikpat liela pilsoniskā aktivitāte ir, ja es mēginu savai ģimenei izskaidrot, ka homoseksualite nav nekas slikts.

Ok, tad jau redzēs, vispirms tiksim galā ar izglītības forumu.

usne @ 20:32: "Последняя Сказка Риты."
mans mīļākais kinocitāts ir renata ļitvinova ar izskapti (starp citu nezinu kā pareizi rakstīt ši brīnumainā instrumenta nosaukumu)

black_data @ 20:20: Par dūmu detektoru
Vakar pēc futenes, kamēr tiku mājās, kamēr dzēru alu, un ēdu siermaizes, kamēr visi citi aizgāja gulēt, tā ap diviem, beidzot, gāju dušā. Dušojos ilgi un pamatīgi, tomēr daži ali ribās, un es viss tāds sasists un sastiepts. Beidzu dušoties, slaukos, dzirdu, kāds klauvē pie durvīm. Divos naktī. Pēc brīža apjukuma, jozu ap sevi slapjo dvieli, gāju skatīties. A tur seja tev prasa: "Ko tu tur dari, pīpē?" Uz ko es norādīju, ka es, tipa, vispār nepīpēju, un tad atcerējos par cigāriem. Pirms iegrimām manos pīpēšanas paradumos, parādījās tēma, ka es takš no dušas esot iznācis. Jā, ir tāda lieta, diezgan loģiski un uzskatāmi. Tad seko jautājums, vai man dūmu detektors nedeg. Jā, deg.

Nu, lūk, izrādās dūmu detektori ir, maukas, tik jutīgi, ka arī tvaiks viņiem šķiet aizdomīgs. Rezultātā rīt nāks mainīt pret termo detektoru. Lūk, nezināju.

Tags:
mazeltov @ 13:16: Forša velo stāvvieta )

mirdzums @ 20:05: Nu, varbūt kāds tomēr pieņems mani kompānijā, lai nav Tik bezdievīgi dārgi
http://www.labadaba.lv/zinas/t/33985/

str @ 19:49: dzeršu miegam kumelīšu tēju

panacea @ 17:24: Vaimanu papildinājums
atzīšos, parakos sevī vēl, un atradu vēl nedaudz vaimanu materiāla.

vispār, par melnādainajiem, aizdomājos, ka mani reāli arī tracina tas, ka latviešu valodā trūkst normāla apzīmējuma rasēm -- nu un ne tikai latviešu valodā. es īsti nezinu, bet man liekas, ka Aminata ir pa pusei balta un pa pusei melna, un īstenībā tā arī derētu viņu visprecīzāk saukt, ja ļoti gribētos runāt par rasēm. bet dēvēt viņu par mulati? nu nezinu, vai tas tomēr ir superneitrāli. īstenībā, superneitrāli būtu tas pats, ko es teicu par homoseksuālu seksu -- ja mēs vispār neredzētu viņas ādas krāsu, bet vnk vērtētu, vai viņa dzied labi vai nē, bet nu līdz tam kad vēl nonākt... cik es zinu, asv viņi risināja šo problēmu pašiem citu rasu pārstāvjiem prasot, kā viņi grib lai viņus sauc un nonāca pie person of color (kas nav perfekts, ok ok, bet tomēr kaut kas).

un vispār, kas man arī liekas vērā ņemami un arī mani sadusmo. cik nav aptaujas rādījušas, ka latvijas krieviem ļoti jūtīgs jautājums ir tieši saukšana par russkij un latiš. un kad es te organizēju ārzemēs latviešu biedrību, es ļoti gribēju iesaistīt latvijas krievus, bet tikai tad sapratu, ka ko tad viņi vispār gribēs ar lv latviešiem svinēt -- 18. novembri? 4. maiju? kad mēs (latvieši) sasitām viņus (krievus)? un galvenais, ka mēs tak visi tjipa vienādi jaunieši, visi auguši vienā valstī, bet reāli, tā bija liela problēma un bieži nepārvarama. a politiķi gan jau to apzinās un bieži speciāli izmanto, a latvietis parastais gan jau neaizdomājas.

iepriekšējā tekstā pieminēju arī divu vīriešu seksu un vēlāk aizdomājos, ka latvijā parasti šausmīgi naidīgi izturas tieši pret gejiem, bet ir tāds it kā labāks viedoklis pret lesbietēm. un daži to popularizē kā pseido-toleranci. vismaz man ir nācies dzirdēt tādu it kā ironiski labvēlīgu: 'kas var būt skaistāks par divu sieviešu mīlestību'. it kā lesbiešu sekss būtu radīts tam, lai uzbudinātu heteroseksuālus vīriešus. līdz ar to, nēē, tā nav tolerance pret lesbiešu seksu -- tas ir lesbiešu seksa izsmiekls, kas ir tik pat slikti kā naids pret geju seksu. nu un, protams, otra galējība ir ka visas lesbietes tiek uzskatītas par galēji vīrišķīgām, neskūtām, īsmatainām būtnēm. nu un pat ja ir -- cik tad mums ir heteroseksuāli čaļi ar sešpaku un sievietes ar 90-60-90?

šeit laikam man jāprecizē, ka es ne tikai uzaugu latvijā, bet arī reālā mazpilsētā un pieredzēju tās postošo klačošanās spēju un tolerances trūkumu. līdz ar to varbūt ne gluži vaina ir tik daudz latvijā, kā vienkārši mazpilsētas sindromā. jo, protams, tas ir visā pasaulē novērojams fenomens, ka jo lielāka pilsēta, jo lielāka tolerance, neatkarīgi no pašas valsts striktuma. latvija pati par sevi ir maza, tad varbūt arī tolerance pati par sevi ir grūti panākama, es nezinu.

mazeltov, posting in hanna_beedz @ 12:26: Tev ir standarta vai nestandarta augums? Kur var ar tiem standarta kanoniem iepazīties? Kāpēc meiteņu vietā neizmantoja vārdu "modeles"?


Izveidosim skaistu stāstu ar nestandarta auguma bezkompleksainām meitenēm!


etalonfunkcija @ 17:05: Vispār, nesen es sev uzrīkoju piedzīvojumu un jaunu pieredzi. Labāk, protams, nebūtu tā darījusi, bet vai tad es varēju zināt.

Pieteicos par specefektu grima modeli pilnai sejas maskai - lai uztaisa mani par vecenīti vai zombiju - interesanti taču. To, ka nebūs labi, es sajutu jau pirmajās pāris sekundēs pēc iepazīšanās ar grimētāju, nu, ne tā, ka griezīs rīkli, bet kaut kādas nesaskanīgas frekvences. Sajūtu vēl vairāk pastiprināja nemājīgais dzīvoklis un man pasniegtais, tikko ielietais dzeramais ūdens, kurā peldēja putekļi un kaķa spalvas. Pēc tam viss gāja tikai uz leju.

Lai uztaisītu pilnu sejas masku, ir diezgan liels čakars - vispirms tevi noklāj ar kaut kādu aļģu materiālu, kas ātri cietē, tam pa virsu uzlīmē ģipša pārsējus, tad tu viss tāds ar ieģipsētu seju, kurā neaizzieķēti ir tikai nāsu caurumi, sēdi 20 minūtes, un pēc tam ģipsis uzmanīgi tiek noņemts, lai nesabojātu tavas sejas negatīvu aļģu masā. Pēc šīs procedūras modelis var iet mājās līdz nākamajai reizei, bet grimētājs veido vajadzīgo masku, ko pēc tam liek uz sejas.

Ir tādi cilvēki, kuriem nevar dot neko rokās, vēl jo vairāk citus cilvēkus. Viņu kustības ir asas, neprecīzas, rupjas, un viņi neievēro detaļas - tieši tāda bija mana grimētāja. Tas, ka es pati uz savu galvu biju paņēmusi līdzi vecu kreklu, viņai likās ļoti laba ideja, taču ne nepieciešamība, kā var spriest. Pēc viņas darba es gan šo kreklu varēju pa taisno izmest, jo, apdomājot iespējamos zaudējumus, izsniegto plastmasas maisiņu uzklāju uz biksēm, un labi, ka tā. Nepietiek ar to, ka pirmā aļģu pļecka nonāca nevis uz manas sejas, bet uz krūtežas, vēlāk es biju notecināta pilnīgi slapja ar ģipsi. Bet tas viss ir sīkums! Vislielākās šausmas es piedzīvoju brīdī, kad sapratu, ka aļģu putra līst man degunā, bet mute jau ir aizsmērēta, un es nevaru paelpot. Pamēģiniet paelpot putru - tas ir drausmīgi, un man iestājās panika. Kaut kā mēs tur nocīnījāmies, līdz beidzot es tiku pie normālas gaisa padeves, panika pārgāja. Pēc 20 minūtēm ģipsis tika noņemts un konstatēts, ka kaut kur bijis gaisa burbulis, un maska jāliek vēlreiz. Šoreiz es palūdzu pilna auguma plēvi, tika pat ieslēgta apkure, lai es nenobeigtos savā slapjajā kreklā, piesolīts, ka tiks uzmanīts mans deguns, bet atkārtojās viss tas pats, un rezultātā es 20 minūtes no ģipša elpoju tikai ar vienu nāsi. Vēl jāpiebilst, ka sākumā netiku brīdināta, ka aļģu masai ir piparmētru garša, tā nu pirmo piegājienu nosēdēju pārdomās, vai tas ir normāli, ka man dedzina seju, vai tas viss nonāks nost ar manu ādu.

Lūk. Tagad ar šausmām gaidu, kad maska būs gatava. Nav pārliecības, ka gribu pie šīs kundzes atgriezties.

Tags:
psihs @ 19:26: AND LOVE SAID NO

perfekta @ 19:10: Cik tas ir grūti izveidot misiju un vīziju.
Tomēŗ workshop ar visām valstīm novadīts, šķēpi salauzti un rezultāts sasniegts.
Viss. I'm off.

Tags:
mazeltov @ 11:49: VKKF atbalstītie projekti, kas veltīti Latvijas simtgadei: http://www.vkkf.lv/#2659

Piemēram, projekts "Pagātnes pārvarēšana, tuvojoties Latvijas valsts simtgadei" - piešķirti 6000 EUR. Ceru, ka tā būs psihoterapeita uzruna sabiedriskajā televīzijā.

Projektam "Latvijas zelta pods" (iesniedza Letonikas fonds) piešķirti 20 000 EUR. Varēs norakt zem zelta tilta (joks).

Latvijas skaņa/21. Latviešu mūzikas CD simtgades sērija starptautiskai distribūcija - 7000 EUR. Tie būs vieni no tiem CD, kuri aizņem vietu lielveikalos un kuri atradīsies vienā plauktā ar bolīviešu stabulētājiem?

Bet nu - bail iedomāties, kādi tad bija projekti, kurus atšuva.

lmr @ 18:04: ance vilnīte rakstiskajā kompozīcijas eksāmenā par piemēru kā mākslinieku pieminējusi mani.

viens dzeru atlaižu vīnu, ēdu halvu, klausos sensitive artist un jūtos lieliski. šodien ar terpentīnu un švammi berzu no skolas skapīša pirmajā kursā piekaltušu eļļas krāsu, ārā saule raidīja savu uv, un es zilajās kāpnēs, kur trīs sienas sastāv no logiem, kurus nevar atvērt, jutos kā zem palielināmā stikla dedzināta skudra. nodevu skapīša atslēgu un sekmju grāmatiņu un arvien vairāk jūtu, ka tūliņ viss būs cauri, un tā kā mazliet skumji, tā kā ļoti prieks.

papeles atkal met pūku un tramvajā ķeras pie onkulīšu rugājiem, irši pie virtuves loga pamodušies un es jau atkal skočoju grāmatu pie slotaskāta, lai to izmantotu par slepkavošanas ieroci.

pirmdien pilnībā apjautu sevi kā fizisku būtni no miesas un asinīm, un tas bija brīnišķīgi un ļoti nomierinoši.

un drīz dzimšanas diena.

Mūzika: King Missile - Sensitive Artist
unpy @ 18:41: Tīri piefiksēšu.
Lūk, šobrīd esmu pilnīgi laimīgs. Spīd saule, čivina putni, skan ļoti pieklusināta un neuzmācīga muzīka, esmu paēdis, nedz redzes, nedz dzirdes laukā nav itin neviena cilvēka vai citu cilvēku radītu trokšņu, šī brīža pilnīgi visu manu niecīgo vēlmju apmierināšanai ir viss, pat ar uzviju. Un šī brīža priekšā atkāpjas pilnīgi viss, dēļ kā man laimīgam nevajadzētu justies itin nemaz. Ir tikai šis riktīgi lieliskais brīdis ar dzelteno taureni, kurš sēž man uz ceļgala.

usne @ 18:36: rīt Bērnu Mājā izlaidums un pēdējā šīs sezonas deju nodarbība B.
sāk sākties vasara

nomirusi @ 18:15: Man likās, ka ir dažas lietas dzīvē, kurām var uzticēties. Piemēram, alkatīgajiem naudas slaucējiem. Bet acīmredzot nē. Kaut gan... tas viss dēļ alkatīgiem naudas slaucējiem. Nu neko, mazliet gan žēl, ka tagad sanāks tā nesmuki mazliet.

Powered by Sviesta Ciba