LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

22. Septembris 2017

iokaste @ 08:34: Var jau būt, ka dievs un egoisms ir viens un tas pats - tie abi caurauž, pieauž cilvēku pie vertikālā batuta.

Cauraudzītis - tas gan ir viens savpatns vārds.

hedera @ 07:41: Individuālās preferences sārtvaidzībā
Domāju, neviens neapšaubīs, ka rīdzinieku sārtvaidzības modes topā jau dažus gadus stabilu vietu ieņēmusi skriešana. Nav jau nekāds pārsteigums - pasākums lēts un viegli pieejams. Nenoliegšu, es arī, kaut arī ar ilgākiem pārtraukumiem, tomēr esmu šīs modes upuris. Un "upuris" šoreiz ir tikai nedaudz pārnestā nozīmē, jo, pat periodos, kad esmu regulāri piespiedusi sevi skriet, tā vienmēr ir un paliek piespiešanās. Nu neķeru es nekādu kaifu no skriešanas, nav, nenāk, nedodas kājās. Tas rada likumsakarīgu problēmu - mūždien trūkst motivācijas, kā rezultātā arī šī aktivitāte sanāk periodiska.

Peldēšana, lūk, pavisam cita lieta. 45 min vienmuļi močīt turp-atpakaļ pa baseinu - ō, jā, sajūta fantastiska un pēcsajūta viegli eiforiska.

Tagad, šķiet, esmu atklājusi vēl vienu individuālo preferenci - klinškāpšanas siena. Vakardien ~40min pārāpuļoju, būtu rāpuļojusi vēl un vēl, ja vāji trenētās rociņas nebūtu uzstādījušas ultimātu, ka nu jau pietiks. Pēcsajūta pacilāta, tikai nedaudz kreņķis, ka neparāpuļoju ilgāk. Gribu vēl. Tikai nagi būs jāgriež īsāki, vienīgais mīnuss.

jojo @ 06:00: no otras puses, daudzkas ir iespējams, ja tā padomā. varu skūt kājas vai spēlēt klavieres, uz austiņām, protams, palasīt grāmatu (bet aizmirsu kindlu gultā), tikko ielavījos pēc savas piezīmju kladītes un mīļākās pildspalvas un kaut ko jau apgāzu, un, ja negribu ģimenes skandālu, otrreiz lavīties pēc kindla nevajadzētu. ir nu gan veiksme, dzīvot ģimenē, kurā visiem trausls miegs. manējais, starp citu, ilgus gadus pat nebija trauslākais. jā, var pakrāsot krāsojamās grāmatas vai noskatīties kādu jūtūbes video, un tad, kad tu cilvēks esi apzinājis visas brīnišķīgās bezmiega iespējas, jātaisās uz darbu pelnīt dienišķo desu. uz diezgan aizņemtu dienu. kaut gan, aizņemta diena ir relatīvs jēdziens, citreiz darāmo darbu liste no šejienes līdz ņujorkai, bet viss raiti vedās, kaut ko apdara citi un beigās viss padarīts, un citreiz piņķerējies ar kaut ko vienu un nekas nešķiras -
novembra vidu uz kādām piecām dienām taisos uz Latviju, vēl neesmu izlēmusi, kad tieši, bet braukšu. un vēl man paliks kādas dienas brīva laika. gūglēju jogu un spāniju. nākamnedēļ sākas spāņu valodas stundas, kalderon de la barka, es jau nāku -

jojo @ 05:54: bezmiegs, bezmiegs, bezmiegs.
vai, ja grib iztaisīties pozitīvi, vienkārši agrs rīts, tikai bez sajūtas, ka visa diena vaļā un viss ir iespējams.

simamura @ 01:19: Beidziet atvainoties par nekārtību mājās. Un beidziet būt tik tīrīgi. Tas ir pasīvi agresīvi un kaitē jums pašiem arī tīri fiziski. Atcerieties tos retos baudas brīžus, kad ar sakārtošanu varēja nesteigties. Īpaši reizēs, kad nekārtībai ir līdzzinātājs, kurš jūs nenodos. Bet tiešām nenodos. Atmetiet šo pasīvo agresivitāti. Jūs neesat vainīgi. Un neesiet tik kopti. Kopts nav tas pats, kas labs.

smejmoon @ 01:03: 568 ml kultūras
Amerikāņu kultūra

kakjux @ 22:44: ōōō! es biju uz to Ras ieteikto jogošanas nodarbību. pirmkārt, mēs tur bijām tikai divas pacientes, bet arī tad tur nebija tik daudz vietas :D bet nu, oktobrī tur sola, ka būs lielāka studija.
bet nu omg. es šitik fantastiski nebiju izmocījusies ļoti sen. totālas mokas, totāla sajūsma. dodiet vēl.
also, beigās dabūju uzslavu, ka esot diez gan lokana un man nemaz nevajagot beginneru līmeni, vajagot iet pie viņas vēl.

Garastāvoklis:: noguris
Mūzika: kaut kāda huiņa teļikā
Tags:
methodrone @ 00:20: I always feel like there is this incredible hot sheer power of human spirit in me, and if only I could channel it I could conquer everything and win the world with a simple glance and a sleight of hand.

21. Septembris 2017

zum @ 22:13: Vakar bija burvīga nakts. Ap sešpadsmit grādiem. Šodien pa dienu ēnā 18. Neticas, ka jau septembra beigas.
Vecāku sapulce vilkās bezgalīgi un es bezgalīgi snauduļoju.
Bet tad mūs sadalīja pa klasēm. Izrādās Mazajai Dūdai ir ļoti simpātisks angļu valodas skolotājs.
Kad man apnika klausīties un es sāku zimēt aitiņas, viņš pa starpu savai runai izmeta,
"Jūs ļoti skaisti zīmējiet"
Es viņam runas beigās palūdzu nebūt tik stingram pret nabadziņiem. Nav jau vēl iesildījušies.

iguaana @ 23:10: visapkaart ir klepojoshi un shkjaudoshi elementi. nemaz negribas publiskaas vietas diez ko uztureeties

methodrone @ 22:35: Šodien gulšņājot uz ļežikiem Oludeniz pludmalē ir ap pieciem vakarā. No priekšā esošā ļežika pieceļas turku kungs gados, melnās saulenēs, un mums tuvojas ar lielu nazi uz kura uzdurtas divas, nomizotas ābolu pusītes.. Viņš smejas un saka, lai ņemam.. mēs izbrīnītas arī smejamies, ņemam un piecas reizes sakam vai, ak vai, paldies. Apēdam ābolu pusītes vērojot paraglaidus debesīs. Nav pagājušas ne piecas minūtes, kad turku kungs atkal smejoties soļo klāt ar persiku daiviņām rokā. Mēs atkal piecas reizes sakam paldies un visi smejamies. Persiks ir sīrupains, sulīgs, salds un aromātisks. Gulšņājam, vērojam paraglaidus vēl arvien. Nav pat piecas minūtes pagājušas, kad kungs smejoties ir klāt nu jau ar plastmasas kārbiņu, kurā ir ielikti divi mazi kruasāni, un četri mazi cepumiņi pūdercukurā. Mēs visi medaini smejamies, sakam paldies un viņš tikai atmet ar roku. Es pārvaru savu vegānismu un ēdu pūdercukurcepumiņu. Mana sirds kļuvusi mazliet mīkstāka.

aborigens @ 22:08: Viens no tiem cilvēkiem, kuram vajadzētu būt par filozofu tīri tāpēc, ka piemīt šī retā spēja pāris vārdos precīzi noraksturot situāciju, cilvēku vai da jeb ko. Par 20gadīgu blondīnīti, kura vienmēr pārmēru piedzeras darba pasākumos. Nu tu jau zini, viņa ir klusa, bet...pamanāma.

Mūzika: PSY - HANGOVER
krii @ 22:25: Sveicināti, rinovīrusi un adenovīrusi. Turpmākos desmit mēnešus, kā jau ik gadu, es būšu jūsu barotne un hostelis. Uzvedieties kārtīgi, atstājiet ķermeni dzīvu un pārāk neizmocītu - gan jau nākamgad jums atkal to vajadzēs.

teja @ 22:23: "nu kāpēc gan mēs vēl cits citam sūtām lietiņas"

ulvs @ 20:36: Dāmas, vai ir kādas atsauksmes par to kontracept.rīku, kas izskatās
, kā T burts, ap ko aptīta vara stieple? Runā, ka esot labs, jo patriarhiju nogalin pašā tās pamatā- spermai radot ļaundab.vidi.

kants @ 20:29: maģijas izpēte
patīkami, ka tavu zinātnisko rakstu pēc ilgas klusēšanas pēkšņi publicē piedienīgs importa žurnāls, bet vēl patīkamāk - ka VKKF tagad var radošos braucienus iesniegt elektroniski!

Tags: , ,
teja @ 20:20: tikko atradu 10 gadus vecu publikāciju, par kuru biju jau aizmirsusi, un tur bija šāds teikums
Kā tu tik labi runā, viņš vaicāja, un atbildi zināja no galvas – esmu bijusi apmaiņas programmā

garamgajejs @ 18:17: Elbow & John Grant! https://www.youtube.com/watch?v=Z1XT7Iw4b3Y

ulvs @ 20:03: Manām zelta rokām neizsakāmu riebumu sagādā, piem., tā pati eļļošana, tāpēc patentēšu kkādu ātri izvelkamo plēvi-l.sargu, lai turpmāk visi varētu to pa lēto sapirkt un tad atstāt mierīgi savus velo kaut dirsā. Piemēram, no 300 d. gadā 180 tavs velo pavada mitrumā, tiešā, jo uzņēmumam nav spec.velo novietņu. Es tik neprofesionālā manierē pētu tirgu.

bozena @ 19:31: Jaunie gumijnieki nemaz nepalīdz. Man pavisam slapjas kājas.
Stāv mājās priekšnamā un nepalīdz. :(

heishy @ 17:50: Šodien darba diena kā pie zviedriem - 6h.

iguaana @ 17:42: jāvelk zeķītes, neko darīt. un jāsaprot, ka miljons kontā nebūs ne no kurienes

jebalaitung @ 16:33: civilizācija.
manuprāt viena no civilizācijas pamatpazīmēm ir prasme apieties ar uguni un siltumu. tāpēc es esmu ļoti laimīgs, ka pa ilgiem laikiem atkal esmu vietā, kur apkuri palēnām sāk čunčināt jau agrīnā rudenī. radiatori manā dzīvoklī sāka silt pirms vairākām nedēļām. pašam silti, drēbes žūst normāli. un vispār katrs kārtīgs saimnieks zina, ka māju izaukstēt ir epic fail, tā ir vardarbība pret ēku un bremzē pietiekamu uzsildīšanu vēlāk.

un es joprojām nesaprotu to dīvaino sistēmu, kas ir rīgā, kad apkuri pieslēdz tikai tad, kad x grādi trīs dienās nav sasniegti vai kaut kas tamlīdzīgs. visiem saprotams, ka sistēma ģibilu radīta un jāmet miskastē. bet tas netiek darīts.

jebalaitung @ 16:29: tipa cibiņš anonymous un nacisti, performans žeņiāļ


punkts @ 17:23: atcerējos, ka zhora man kaut ko jautāja par šo filmu https://en.wikipedia.org/wiki/Querelle_of_Brest bet es neatceros, ko. jānoskatās filma.

kā arī zaļš taisnstūris, kuram stūros čīkst dēļi.

prtg @ 16:34: Trīs telpas dimensijas taču ir neērts racionalizācijas joks. Objekti telpā jāapraksta vai nu kā integrālis virsmas punktu attālumiem pret objekta centru, vai pret redzamā visuma centru. 4 Pī, es esmu runājis.

punkts @ 16:07: šī filma ir gada pizdec.

!!!PREVIEW.Yuriev.den.600x900.BG

pukis @ 16:00: Nu jau man ar pavisam nedaudz palicis līdz tai plastikāta kartiņai, kura patstāvīgi ļauj vadīt mehānisko transporta līdzekli. Vai ku gudri pateicu.;)) Un pēc brauciena ar 90 pa šoseju, pilsētas 50 šķiet kā mūcīšanās uz vietas. Pēc gadiem varēs iet par tālbraucēju.:))

ninona, posting in iztulko @ 15:17: Apgreidot Trados Studio?
Kolēģi, ko domājat - ir vērts tagad apgreidot savu Studio? Kārtējo reizi dod ar atlaidi un tā. Vai turpināt gaidīt un cerēt uz akciju, kad tuvosies nākamā versija?
Pirms 17tā palaišanas bija "apgreido uz aktuālo un automātiski dabū jaunāko, kad tā iznāk".

Man ir Studio 2014. Tas noteikti līdz ar jauno versiju (par kuru gan vēl nekādas ziņas neesmu manījusi, man vienkārši priekšlaicīgā nervozēšana) kritīs tādā pat nežēlastībā kā 2011 līdz ar 2017, to jau vairs apdeitot "pa lēto" nevar, jāpērk jauna licence.

Šobrīd tādu prieku varu atļauties. Kas zina, vai varēšu, kad pienāks pēdējais brīdis (diez vai līdzekļus atlikšu :D)

missalise @ 14:56: Pirms kāda laika naktī sapņoju, ka man kājā asinsvadā ir iestrēdzis trombs.
Un no rīta pamodos ar sāpošu kāju -kaut kur ceļgalam aizmugurējā pusē un drusciņ augstāk. Sākumā domāju, ka pāries tāpat, bet nepāriet. Pierakstījos pie ārsta - būšot nākošajā nedēļā. Tas mans sēdošais darbs, protams, arī nepalīdz. :(

lavendera @ 14:50: Varēs baudīt un nopirkt svaigi mestu medu.

Vai tikai man tas liekas dīvaini?

Tags:
lavendera @ 14:28: Dailes "Svinības".
Kopānācējs jau minūtes 20 pirms starpbrīža sāka pētīt un burzīt savu biļeti un pie pirmās izdevības notinās, man gan bija interesanti, pamatā jau tēmas dēļ. Un arī "grūti uzbūvējamā" scenogrāfija izskatījās ļoti veiksmīga. Bet!
Tās beigas!
Izskatījās kā pielipinātas. Nu apmēram tā: dizainējam un uzšujam kleitu, bet, redzot, ka audums paliek pāri, pieķibinām to atlieku kaut kur apakšmalā, un tā, lai labi kristu acīs.
Ne tās sasaucās ar izrādi, ne ar loģiku, ne ar dinamiku, ne arī pievienoja kaut ko labu "pēcgaršai". Tās bija apstulbinošas, bet tas apstulbums bija par režisora ieceri, nevis par izrādes stāstu.

Ak, un pārdomas pēc tam "kā būtu ja būtu" - ja tie cilvēki, kuri bērnībā piedzīvojuši kaut ko līdzīgu, to patiešām pateiktu. Visticamāk, ka būtu tieši tāpat, jo visam tak ir jābūt smuki.

Nupat noskatījos Vinterberga filmu, galvenokārt lai redzētu, kādas beigas ir tur. Loģiskākas. Bet kopumā Dailes izrāde man patīk labāk.

vilibaldis @ 14:31: Bella
Bella ir kā todlers, atliek nopietnāk pievērsties darbam utt., lai viņa kā mazs maniaks censtos mani atgriezt sadzīvē - lien klēpī, glaužās gar rokām, par klavieres krustušķērsu pārstaigāšanu un gulšanos priekšā ekrānam vispār neizteikšos.

brookings @ 14:27: Poor sod

See, I was involved in women's football (was a manager for two years, my daughter is an U17 international)... and I can tell you that there are probably millions of words that managers say to players. All that lawyer had was one comment about ebola in all that time she was a player (over 100 caps). It was a similar comment a mate of mine made about a teammate coming back from an affected country. This mate spends his free-time in Africa doing aids awareness through football coaching - so, you know, a real bigot.

And on FB all my PC footy friends are utterly silent on this, cos comments get you in trouble - which I suppose means they feel they have something to hide - which means they are using their brains at least.


jebalaitung @ 13:30: valoda
es domāju, ka jāievieš viens jauns jēdziens, bez jau līdz tupumam nodrāztā "fake news". tātad, laipni lūgti, iepazīstieties! "hate news" - ziņas, ar kurām apzināti vai neapzināti tracina un kacina humanoīdus, vairojot naidu pret dažādām sabiedrības grupām.

prtg @ 14:28: Kontrkrastinācija

prtg @ 14:28: Latentais grāmatvedis

jebalaitung @ 13:24: lodžik paranormāl idiotu nācijas pārstāvja izpildījumā
komentētājs zem raksta diena.lv demonstrē intelektuālas analīzes spozmi

zināsim vēl vienu kangaru nelegālo imigrantu - potenciālo teroristu iekšā vilcēju Egīlu Grasmani...cilvēki, kas ir saskarsmē ar viņu nekautrējieties paust savu nostāju, jo tieši tādi kā viņš bija tie, kas veicināja sarkano komunistu ienākšanu Latvijā 1940. gadā, tādi kā viņš vēlas, lai tiktu izvarotas mūsu sievietes un notiktu asiņaini imigrantu rīkoti terorakti!

jebalaitung @ 13:21: sabiedrisko murgu aptauja
Poll #21078 öl
Open to: All, results viewable to: All

kāda ir tava atruna, lai nepildītu katra humanoīda pienākumu un nedzertu alu?neraate @ 14:00: šodien satiku prusaku. virtuvē. noķēru zem katla vāka pirms ieguglēju un izsaku galējo slēdzienu. ņemot vērā to, ka viens tāds, tikai citas sugas (attīstības stadijas?) bija wc uz grīdas, tiešām ir laiks izvākties

punkts @ 13:55: Izkāpt no plaukta jeb atbīdīt plauktu no sevis.

saikne_neochin @ 13:55: ā, vēl man vajag tepiķi.

jebalaitung @ 12:51: dienas bilde
raimis un rainis, yo! )

teja @ 13:44: Kas ir seja?

virginia_rabbit @ 13:29: noliku bēbi gulēt, bet tā vietā, lai izmantotu šo laiku un palasītu par kultūras vietu aktīvā eksternālisma teorijā, gāju kāpņutelpā skrūvēt no sūdiem atmazgātās ratu detaļas. stumjot sēdekļa apvalkā putuplasta pamatni, salauzu to.

Tags: , ,
lavametender @ 13:22: hū iz hū
Saņēmu ēpastu no kāda ar mūziku saistīta cilvēka par labu dīdžeju meklējumiem. Bet teksts noderēs arī dejot kārajiem blenžot uz afišu stabu ar nepazīstamiem vārdiem...

...jo pašam ienāca prātā mākslinieks un eklektiskas eksperimentālās mūzikas cienītājs/producents Kaspars Groševs un tumšā tehno dīdžeje alise/esila, bet citus neziāju. Skaties, ko raksta mana kolēģe, varbūt noderēs citkārt: mans pēdējais jaunatklājums ir Afterzen , spēlē dažādus transa paveidus līdz tehno un elektro, bet pēdējā Rasolā bija baigi ieturēti un labi; ja vajag tieši tādus, kas nav vispārzināmi vietējā scēnā tad arī Drone (Andris Rauda) - tehno; ļoti ekscentrisks & atraktīvs > Bastard Gyzus - džūks, breakbīts, tehno, pops - baigais mikslis parasti, bet nepieradināts un gaumīgs; labus savas oriģinālmūzikas (bet ne tikai) setus, parasti ieturētus no ambienta līdz hausam spēlē Ubisound (Reinis Semēvics); Podruga (alise|esila + reinis rabenau) spēlē arī DJ setus, ne tikai uzstājas ar savu mūziku; bet nu mani ierastie vietējie tehno favorīti, kurus vienmēr iesaku, protams, ir - Gesta, SKD, Ģirts Reiniks, W3C; pēdējā laikā interesantus setus spēlē arī Ze Ivarzz; un, protams, vienmēr labs ir arī Raitis, viņa kontaktu gan man nav un saišu arī.

Tiekamies uz deju grīdas.


punkts @ 12:43: Trimmerim ir motors, zāģim, mocim, mašīnai. Visi viņi taisa dažādu troksni un darbojas uz izmirstošo testosteronu (vārdu pārbaudiet ābecē).

iguaana @ 12:39: bisku jau, protams būšu pārspīlējusi ar drēbju pirkšanu, bet nu ko darīt, ka pirmais un nav saprotams, cik daudz vajadzēs..:)
tagad vajadzētu kaut ko arī pašai sev un vēl beigu lietiņas no aptiekas un tad jau varu likt maišelī.

neoplasm @ 09:43: do you want what you want or what's best for you

pēdējā laikā praktizēju rīta cēliena iesākšanu ar štengru raķešdegvielas stipruma kafiju un tvinpīkām ķisenārijā, kas principā automātiski garantē izdevušos dienu. vienīgā problēma tāda, ka man tagad viss liekas tāds tvinpīkains. visi tie dīvainie dialōgi man seko un es brīžiem jūtos kā aģents kūpers/dagijs, kas ir pats besīgākais tēls pasaulē, jo pārsvarā stulbs un nevarīgs, bet viņam visu laiku veicas. patīk šitās tvinpīkas - ļoti patika nine inch nails [patika arī, ka trents sievai iedod paturēt tamburīnu uz skatuves, tip, yeah, yeah, she's totally in the band], rebekai del riō [gandrīz nepazinu, jo mulholland drive bija ļoti sen, balsi gan] nonšalanti fōnā giču piespēlējošais moby, chrysta bell kā aģente [lol] un randomly no gaisa nokritusī monica bellucci, kam linčs po prikolu pat nav iedevis tēlu vai vārdu un viņa vienkārši spēlē pati sevi hahā, forši viņam joki vispār.

vēl es nesen ieņirdzu par kapitālismu, jo reku polaroid kamera, diezgan dārga, kā redzat, un made in uk, starp citu. gribēju dāvināt džonatanam dzimmenē, kad vēl nebijām šķīrušies, tamdēļ iegāju jebajā un nopirku par 44.00 mārciņām, tieši tādu pašu, identisku. 44.00 mārciņas [ar šippingu ieskaitītu, i'll have you know, bez šippinga vispār meta pakaļ]. no jū es end ejas, prikaļi. mēģinu izdomāt, vai ir [pieklājīgs] veids, kā to džonatanam uzdāvināt bez reālas satikšanās, jo paturēt sev neinteresē. mēs šobrīd mēģinam būt [vai tēlojam, ka esam] draugi un īsziņojam šad un tad, bet fiziska tikšanās, man liekas, nebūtu veselīga nevienam iesaistītajam.

vakardien virtuvē, tā pār plecu, apjautājos puikām, vai negrib kādu dzērienu vai ko, uz ko kriss iepauzēja un teica, ka esmu pret viņiem pārāk laba. man tas iesita kā ar elektrību un es vēros viņā neizpratnes pilna, jo vispār domāju, ka pārklausījos. vienkārši pirms tam jōgā, kamēr visi nodarbības beigās atslābināja ķermeņus pa vienam muskulim vien, es sev biju paspējusi ieskaidrot, ka esmu neciešami slikts cilvēks un neesmu pelnījusi tik labu dzīvi. tādas vienkārši intrusive domas, visticamāk, ka pms sakarā. bet krisa teiktais iesvēra kaut ko pretējā kausā un viss nostājās līdzsvarā [mani hormōni tb]. cenšos nebēdāties un saku sev, ka viss būs, i'll be fine, i'm always fine.Garastāvoklis:: dzeru kafiju kā dagijs
Mūzika: IT džeks šodien sēž te, ļerkst un besī
virginia_rabbit @ 12:17: stāv dirsa uz ietves šķersām, aizšķērsojusi visu ietvi - no apmales līdz iebrauktuvei maksas stāvvietā, runā pa tel. un rakņājas bagažniekā. un rāda man lai apbraucu viņu pa ielu.
es ar bēbi priekšējā sēdeklī neesmu pārāk manipulēt spējīga, lai dotos pretējā virzienā Tallinas ielas straumē. Tāpēc gaidu. Dirsa turpina nesteigties un rāda man, ka nebrauks prom, lai es braucot pa ielu. es iedodu bērnam maizi un turpinu gaidīt. viņa sāk dirst, ka es nedrīkstu atrasties uz ietves. es saku, ka drīkstu, jo šajā satiksmē man ir nedroši. viņa saka, ka nedrīkst bērnu uz riteņa vest, ka es pārkāpju noteikumus. saku, ka noteikumus pārkāpj viņa. saka, ka es nedomāju ar galvu, ka bērnam uz riteņa ir bīstami. es saku, ka viņas mašīna ir bīstama. viņa uzcepjas - kā gan mašīna ir bīstama. saku, ka tā bojā gaisu. un tad viņa pāriet ad hominem, ka esmu bomze un bojāju gaisu.
aizbrauca, kad otrā pusē cilvēks ar ratiem arī netaisījās iet pa ielu.

Tags: ,
Powered by Sviesta Ciba