LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

26. Jūnijs 2016

fedrs @ 21:53: Ziemeļrietumos jau zibeņo, un vējš tieši no tās puses.

ugga @ 20:24: #731
pārāk daudz cilvēki cenšās balstīt/meklēt savu dzīvi un laimi citos cilvēkos vai mantās.

Tags:
kisswithafist, posting in n_komentari @ 21:13: Congratulations, you played yourself.

deloveja_kundze @ 21:02: laime ādā, matos, apdegušos plecos.

un dzimšanas dienu sāku ar peldi Viesītes ezerā agros rīta staros un noslēdzu ar peldi krustvecāku dīķī pēc pirts. ļ. skaisti. zvaigznes debesīs, odi gar ausīm, viss tāds skaists un intensīvs.

(un tagad es esmu definitely older, maybe wiser, maybe just a bit more hopeful.)

shanietis @ 20:47: Brexit dīvainības
Cik saprotu no lasītā, Brexit referendumam bija tikai rekomendējošs raksturs, gala lēmums ir jāpieņem UK parlamentam, kurā tagad ir iestājies kārtīgs bardaks. Bet interesanti ir lūk kas:
http://www.independent.co.uk/news/uk/politics/brexit-eu-no-need-uk-send-formal-letter-exit-process-eu-referendum-david-cameron-a7103991.html Nevajag nekādus papīrus, jūs tikai pasakiet!
Pat sūda sīknaudas projektiem vajag parakstītus oriģinālus, pareizi cauršūtus un izcakotus, elektroniskās versijas un ko tur vēl ne, bet te - iztiksim bez formalitātēm! Gluži kā senatnē - viens ķeizars otru d.rst pasūtīja un aidā - pie ieročiem, tauta! Mūs neciena.

Tags:
vilibaldis @ 20:51: tā diena, kad saproti - pusaudzis ir mani pāraudzis, runājot jāskatās uz augšu. sajutos kā sirmmāmiņa.

begemots @ 20:39: no shit
"Madonnas oriģināls ir spēcīgs kristiešu pielūgsmes objekts."

// Egils Zirnis, Diena.

saccharomyces @ 20:10: azarts
šodien rīsu papīrs pievienojās maniem "kā kaut kas tik fantastisks var eksistēt" produktiem. es no tā pagatavoju ne tikai plānoto kraukšķīgo "vegan bacon", bet (nejaušas kļūdas atklājuma rezultātā īstenojot eksperimentu) arī šokējoši reālistisku "speķi".

cepšu pīrāgus.

_re_ @ 20:03: vai visu negaisa normu šodien iztērējis anonymous? mums solīt sola, bet nedeva, vien viegla dūmaka un dažbrīd saule nespīd tik spoži. jums negaiso?

gnidrologs @ 19:35:

_re_ @ 19:10: manā pasaulē brexit nedzīvo. te dzīvo nepazīstami cilvēki, kas piestāj ceļa malā aprunāties par pavasarī pazudušo bišu stropu, vai meža vidū pie strauta, arī padzerdamies pēc skrējiena, apspriež karstuma ietekmi, sākuma lokācijas, distances garumus un pārvietošanās ieradumus. draudzene tik jāņu rītā noteica: stulbi.

precizitātes labad gan jāsaka – cibu izlasīju. un vēl padomāju, kā nez būs vīra māsas meitai, studējot aberdīnā. visticamāk, nekā krasi citādi nebūs. uzreiz noteikti ne

zin @ 18:54: no padzirdētas sarunas: man tagd dzīvē ir svarīgākas lietas par tevi.
vai tiešām šādi ir ok atšūt!?
esmu mikla un priecājos par barsas vēdekli. šādas dienas nav dienas nekondicionētam sabiedriskajam transportam.
jaunā ēka barona/lāčplēša stūrī ir briesmīga.
mājās esot auksts alus!

evia @ 18:47: Kilkim Žaibu sanāca taaada mağija. It īpaši dzīvojoties ar Romuvos/Rāmavu,dikti feins folkmetāls un nenormāli forši čaļi, otrajā dienā gandrīz neko neklausījāmies, visu dienu džemojām, runājāmies, staigājām pa mežu un laivojām ezerā. Wiuwiuw. Vispār šī nedēļa diezgan episka - sākumā 4as dienas pie jūras, tad diktjauki līgo Lucavsalā un festiņš. Un! Pēc nedēļas atlūgums ^^ .

str @ 18:40: tad būs 19.00 vai nebūs?

neraate @ 18:38: es gan esmu ļoti polāra mitrene, bet man neskauž citu laime. smirdu savā nodabā pēc sviedriem, dzeru krūzi pēc krūzes ūdens un priecājos, ka neesmu ļoti resna vai tāda, kam tūdaļ jādzemdē, tie cilvēki taču vispār nabagi mokās. es vismaz varu pavingrināt pēdas un pasēdēt baseinā

chimera @ 17:53: ā, rīt taču koncertiņš

https://www.facebook.com/events/1033257223409521/

(noteikta suga novērtēs kaļiņingradas apgabala pārtapšanu par senprūsiju :D)

Tags:
gnidrologs @ 17:51: 'The British also understand all too well that globalization leads to ruin even with the best of intentions. The EU definitely does not have good intentions. They value the black hole of the 1%. It isn't 1iberal to despise the ultra wealthy because they truly are parasitic. You have parasites like yourself feeding from the bottom and parasites feeding from the top. In the middle is the working class actually doing something to provide for their neighbors and countrymen.

Small business is what gives an economy actual growth and makes it robust. The 1% megacorp CEOs sell you toxic, throw away goods made in China. They give you nothing but shovelware that dense fucks like you gobble up with pesos given to you by a corrupt bureaucratic machine like the EU. But you keep hating people that want to be free of the human-centipede contraption that is the EU. They are smiling today and they will be smiling even more when that house of cards crumbles around you.'

amanita @ 17:27: Tādas laiskas un labas brīvdienas.
Jāņi, kurus šogad gaidīju ar bažām, bija sirsnīgi un jauki (tautastērpā vienīgi neielīdu). Krišjānis meditēja ap ugunskuru, Karlīna bija sajūsmā par Līgo dziesmām, es jutos liela un lēna, bet vīrs vienkārši ir foršs.
Milzu karstums netraucē, jo mājā ir kondicionieris. Ārā ir mazliet grūti, tāpēc piezadzies laiskums uz dīvāna. Reizēm vajag arī tā. Visiem kopā - rimti un mierīgi.
Aukstās zupas un saldējumi. Un morsi.

_re_ @ 17:25: just for record
gaiss atdzisis līdz +33°

vakar pie staba bija +36°, auto juglā deva +38°

klusais_okeans @ 17:02: ja vīkends būtu jāizsaka ar filmu, tad


wowow @ 16:57: Diena diezgan būtiski uzlabojas, ja ieiet aukstā dušā ar visām drēbēm un tad nāk sēdēt dārzā ar dzērienu, kurā kūst pamatīgs ledus klucis. Vismaz pirmās 20-30 minūtes pēc tam. Tad nākas atkārtot.

fedrs @ 16:34: Dzeja. Nav manējā, bet vienalga labi )

usne @ 16:31: Šogad ne reizi nav piedzīvots negaiss, tāpēc vien tik ļoti gaidu.

zin @ 16:22: vilcienā rēzekne -rīga spēcīgs karstums.
citkad jābrauc tamos 4-os no rīta

saccharomyces @ 16:08: tātad, pabeidzu lasīt radical honesty grāmatiņu. sākotnējā sajūsma noplakusi, noteikti tagad vairs nemētātos apkārt ar tik cītīgiem piedāvājumiem citiem to lasīt, drīzāk norādītu tikai uz vērtīgo izvilkumu kompilāciju. jo vienā brīdī patiešām sāka likties, ka autors vienkārši ir pārāk aizrāvies ar vēlmi būt RADIKĀLI ATŠĶIRĪGAM, izdarīt kaut ko "vairāk", nekā vienkārši pateikt saprātīgas lietas, kas ir fundamentālas, bet ne fundamentāli jaunas. viens paņēmiens, ko viņš izmanto, ir rakstības stils (tāds it kā humõrīgs, visai mačo un diezgan plaši lamuvārdu piepildīts), bet tad tas tā kā nedaudz apsīkst un parādās kaut kāds tāds drusku viszinības un pretrunu aromāts. vispār jau tāda visnotaļ patronizējoša attieksme vijas cauri visam tekstam, kas mani nedaudz mulsina. vēl mani nedaudz kaitina ezotēriskie iestarpinājumi (jāatzīst - nav ĻOTI daudz, bet ir - blāblāblā enerģijas, blāblāblā dievišķā dzirksts mātes klēpī, umm, nu, labi, lai nu tā būtu) un tādi vienkāršojumi (piemēram, pasaka par vienradzi, kuras iznākums ir TIK ACMĪREDZAMS jau no pirmās rindkopas), kas brīžiem atstāj iespaidu, ka autors lasītāju tur par muļķi.


šī goodreads mini recenzija diezgan labi atbilst tam, ko domāju par šo grāmatu, tāpēc tā vietā, lai pati daudz drukātu, vienkārši iekopēšu:

This book is brash, confident, strong, results-oriented, opinionated, simple, and straightforward to the point of over-simplifying. It also has New Age-y sub-themes that will put off some, but that's another matter.

The book's basic point is sound -- honesty is the best policy. However, the implementation of that policy, as described in "Radical Honesty", is not very nuanced. It is a shock program most properly applied to people who are consciously or unconsciously living out self-destructive scripts that they internalized from somewhere or another, for people who are being deeply, fundamentally dishonest with themselves and with others. It is for people who could use a real shaking up, to break free from the false security and real stress of a false persona.

That's fine as far as it goes. However, if you were to apply the principles of radical honesty indiscriminately in your daily life, you would be a jerk, basically, and you wouldn't be able to get anything done in society. It's best considered for bringing health to broken intimate relationships among adults.

On this point, a quote from Khalil Gibran comes to mind:
"If indeed you must be candid, be candid beautifully."

The stark candidness prescribed in "Radical Honesty" is not beautiful, it is raw and ultimately self-centered. It's for emergency use, like approaching the task of redecorating by burning your house down and starting over.

That said, personally I found the author's brash style to be refreshing and likeable. As always, the reader should just extract the personally valuable stuff out of his collection of techniques and his overall message, and simply ignore the rest.


lūk, esmu briesmīgs nelegālis, visi, kam ir vēlēšanās, varat arī ņemt un paši izlasīt: pdf, mobi, epub

gnidrologs @ 16:01: Labi, ka mājās stāv antīks padomju ventilators, kuru savā laikā nekaunīgi atpizģīju pilsonim [info]artizar, kurš šeit laikam vairs nedzīvo. Ventilators smags kā Tōra veseris un laikam tikai es varu viņu pakustināt, lai virzītu vēja plūsmu pareizajā virzienā. Kaut kāds svina, čuguna, ebonīta un obsidiāna sakausējums. Bet ku labi, ka ir. Latvijā politiķiem visu patīk regulēt. Kāpēc vēl nav ar likumu aizliegts šāds laiks?


digna @ 15:39: -
Vasara, ej prom!

Garastāvoklis:: Riebjasšitaslaiks
neraate @ 15:35: ir gandrīz jau pienācis mans mīļākais gada periods - burkā bāšanas trakums. parīt sākšu ar ērkšķogām aukstā ūdenī. un tad, ja pašiem arī tiks, mums būs ķiršu viss. bet to vēl redzēsim - izredzes nav lielas

inese_tk @ 14:51: jūnijs
Saulgrieži man šogad pagāja krāmējot un pārvietojot mantu kastes un pārvedot mēbeles. Pieņemšu, ka tādas nopietnas pārmaiņas saulgriežu laikā būs uz labu. Toties Jāņu trips uz Mētrienu bija ļoti forši, lai gan es pēdējā laika visa veidu overlodu dēļ vairāk biju vērotājs nekā dalībnieks. Nakts bija medžik - redzēju gan sauli norietam, gan uzlecam sarkanu, sarkanu mēnesi, gan sudrabainos mākoņus, gan miglu, gan saullēktu. Vakaru (un rītu) pavadīja gandrīz nepārtraukts Saucēju "koncerts" diezgan pilnā sastāvā, bija 34 metrus garš mielasta galds, milzu Jāņuguns, pūdele un, kā aptuveni saskaitīja demogrāfs Ilmārs Mežs - ap 250 Jāņabērnu.

Jāņi 2016 )

Garastāvoklis:: karsti
Mūzika: Kārlis urbj sienā
Tags:
saccharomyces @ 15:12: Testament (Homage to Walt Whitman)I, Erica Jong, in the midst of my life,
having had two parents, two sisters,
two husbands, two books of poems
& three decades of pain,
having cried for those that did not love me
those who loved me- but not enough
& those whom I did not love-

declare myself now for joy

There is pain enough to nourish us everywhere;
it is joy that is scarce…

and tears to drown in, and bile enough to swallow all day long.

Righteous indignation is the religion of the dead, in the house of the dead
where the dead speak to eachother in creaking voices
each arguing a more unhappy childhood than the other.
Unhappiness is cheap,
Childhood is a universal affliction.
I say to hell with the analysts of minus & plus

the life-shrinkers, the diminishers of joy.
I say to hell with anyone
who would suck on misery
like a pacifier
in a toothless mouth.

I say to hell with doom…
Doom is cheap

If the apocalypse is coming,
let us wait for it in joy…

let us not gnash our teeth on the molars of corpses-
though the molars of corpses are plentiful enough.
let us not scorn laughter though scorn is plentiful enough.
Let us laugh and bring plenty to the scorners
for they scorn themselves.
I myself have been a scorner
and have chosen scornful men,
men to echo all that was narrow in myself, men to hurt me as I hurt myself.

In my stinginess my friends have been stingy,
In my narrowness my men have been mean.

I resolve Now for joy.

If that resolve means I must live alone,
I accept aloneness.

If the joy house I inhabit must be
a house of my own making,
I accept that making…

No joy-denyer can deny me now.
For what I have is undeniable.
I inhabit my own house,
the house of joy…

Dear Walt Whiman, horny old nurse to pain,
speaker of passwords primeval.
merit refuser, poet of body and soul..
You were hankering, gross, mystical, nude,
you astonished with the odour of your armpits,
You cocked your hat as you chose;
you cocked your cock,

but you knew “the me myself’.

You believed in your soul,
and believing made others believe in theirs.

The soul is contagious.
One man catches another’s
like the plague;
and we are all patient spiders
to each other.
If we can spin the joy thread
& also catch it-
If we can be sufficient to ourselves,
we need fear no entangling webs…

How to spin joy out of an empty heart?
The joy-egg germinates even in despair.
Orgasms of gloom convulse the world;

& and the joy-seekers huddle together.

We meet on the pages of books & by beachwood fires,
We meet scrawled blackly in many-folded letters.
We know each other by free & generous hands,
We swing like spiders on each other’s souls.//Erica Jong

Tags:
zazis @ 15:01: Nure, saulgriežu delīrijs veiksmīgi pārdzīvots.
Ar to arī visus apsveicu.

kisswithafist @ 14:51: gaisa nav. ir tikai aerosolizēta, karsta zupa un psiholoģijas slaidi, kurus vēl pa šodienu jāizkonspektē.

how, I do not know.

negaisiic @ 14:48: Kadiķi, elektriskie žogi, govis jūrā un niedres.

bozena @ 14:38: Mēs ar Līželi laižam luni pludmalē. Dzēriens Garāža ar citronu garšu kārtīgi uzsilis garšo pēc karstā pretgripas līdzekļa vai ACC.

mindbound @ 13:50: Right now: Clear, 31 °C
Feels like: Lethargy

Garastāvoklis:: lethargic
Mūzika: Headscan - Pattern Recognition: Carnal Knowledge
Tags: , , ,
kakjux @ 11:51: vārdos neizstāstāma bezspēcība, nogurums, izmisums, bailes, panika un vēlreiz nogurums. can't sleep, can't eat, don't want to think.
un tas viss papildus tiem referenduma rezultātiem. samīļoju kaķi, uzvilku kleitu, ar kuru ir labas atmiņas, uzšņorēšu jaunos vans ar taureņiem un došos pidarēt.

jo man bail. un tā liekas laba alternatīva idejai, ka jāizmēģina kā ir ēst breakfast cereal with beer (instead of milk).

I need a new life, as a lizard in Tenerife, living in that 5* hotel with a view to the ocean.

Tags: , , , , , ,
scaramouche @ 13:04: Ārā spīd kaut kāds cilvēktiesību pārkāpums.

pax @ 11:29: Pēdējo dienu notikumu iespaidā daudz nākas domāt par to, kāda būtu bijusi mana dzīve, ja es būtu palikusi Skotijā.

Daudz nākas domāt par to kā mani šeit kā iebraucēju uztver. Un tad es saprotu to apvainošanās aspektu, kas mani tik ilgi (in fact, gandrīz vienmēr) ir pavadījis. Vislabprātāk, ja man jautā par to, vai vēlos te dzīvot foreva and ever, es izvēlētos atbildēt, ka es te tikai tā, pieredzes uzkrāšanai un kaut kad vienkārši braukšu mājās, bet es labi saprotu, ka, iespējams, LV nemaz vairs nevarētu dzīvot un gribu arī mammai nodrošināt labus dzīves apstākļus. Tas ir tik skumji, ka viss, ko LV man vienmēr bija nozīmējusi tagad ir prom. Ir miljons tik dārgu atmiņu,bet, vai atkal varētu LV dzīvot un, vai viss atkal varētu būt pa vecam, to es nezinu.

chimera @ 12:20: ātri gan

kā nelatviete, kas dzīvo latvijā* un ir saskārusies ar to visu mūžu**, neesmu pārsteigta, protams.

*apzinoties, ka būtu emigrantu scum arī jebkurā citā valstī, varbūt vienīgi mazāk tiešā veidā (šur tur).
**pēdējos gados gan tikpat kā necik, kopš neskolojos, nestudēju, nestrādāju kolektīvos, karoče, nesatieku cilvēkus

heishy @ 12:14: J.L.V.
" Ļoti bieži nejauši sastaptiem cilvēkiem vilcienā vai autobusā mēs stāstam ko tādu, ko neuzdrošinātos teikt, ja tie nebūtu gadījuma rakstura paziņas. Tādi, kurus vairs nekad neredzēsim, ar kuriem būsim kopā tikai līdz nākamajai pieturai vai stacijai."

heishy @ 12:04: Piedošana ir ļoti īpaša prasme. Ja Tu kādam nepiedod, Tu ar šo cilvēku paliec enerğētiski un emocionāli saistīts, šim cilvēkam joprojām ir emocionāla vara pār Tevi.

heishy @ 11:58: bikini
" cilvēki viņa dzīves grāmatā arī palikuši atmiņā tikai viena teikuma dēļ, kuru viņi kādreiz, varbūt nejauši, varbūt neuzmanīgi un nepārdomāti, jūtu pārpilnībā vai acumirklīgā naidā un dusmās, bet, iespējams, arī apzināti pateikuši."
/ J.L.Višņevskis/

helvetica @ 10:37: nedomāju, ka to var prognozēt, nedz kontrolēt
No vienas puses draudīgi, no otras puses varbūt būs iespējams redzēt citus ceļus un veidus, kā eksistēt (tiešām novirzīt daļu EU iemaksājamās naudas vietās un vidēs, kuras šo EU naudu saņēma, atslogojot procesu no smagnēja administratīvā protokola + saslēgt visādus līgumus ar ASV tādējādi EU tirgu vietā tiekot pie ASV u.t.t., u.t.jp. + ja izdosies gana veiksmīgi un rezultatīvi, varbūt tas būs spēriens EU pa pakaļu sapurināt savu birokrātu vezumu un pakustēties nedaudz ātrāk). Šķiet, ka foršāk būtu bijis, ja exit eksperimentu būtu ļāvuši izveikt grieķiem, nevis uk, taču nekas nav tikai labs vai tikai slikts, būs citādāk (un interesanti).

Elites can’t stop, or even affect, any of these movements because they are, at bottom, revolts against their wisdom, authority and virtue. In sum, the west’s establishment credibility is dying, and their influence is precipitously eroding – all deservedly so [..] All of this can be invigorating, or promising, or destabilizing, or dangerous: most likely a combination of all that.

vilibaldis @ 10:15: pilnīgi neatceros, kad pēdējoreiz tik labi izgulējos. Silti. Labrīt!

neraate @ 10:08: man te ir mazā individuālā šmotkērija. un milzīgs azarts ja kādam izdodas kaut ko piespēlēt un vismaz drusciņ mazāk to lupatu paliek un pašai nav jāgriež lupatu paklājos.

bozena @ 09:10: Nakts pagāja meklējot spilvena vēso pusi un kādu mazāk karstu bedrīti gultā.

gnidrologs @ 09:10: If you vote as i vote, you're enlightened. If you vote against my beliefs, you're nazi. How very open minded and librul of you.


217 @ 06:34: 8 mēneši
Portsmuta manā prātā ir kļuvusi par kkādu apsolīto brīnumzemi.
Kad R. pie manis atbrauc, viņš gandrīz katru reizi rāda atkal kādus dzīvokļsludinājumus atradis, vakar arī. Un vienmēr tur divistabu dzīvoklis vai māja (ar visu dzīvojamo istabu un bieži arī skatu uz jūru) mēnesī no katra maksā uz pusi lētāk nekā mana jumtskapjistaba šeit.

217 @ 06:10: Pakaļgājēji
Vienmēr izbrīna, ka ar muguru var pateikt, kad kāds aiz tevis iet vnk tāpat sagadīšanās pēc, un kad kāds tev seko. Šorīt tikko izgāju no biroja, domāju pastaigas pēc iešu pusstundu uz londonbridžu tur kāpt busā mājup. Pēc pāris krustojumiem jūtu, kāds iet man pakaļ. Un es parasti diezgan ātri eju. Neatskatos. Un kādu minūti vēlāk viens džeks mani panāk un mēģina iepazīties. Nedaudz īgni viņu atšuvu, jo negribējās runāties. Nabadziņš vairākkārt atvainojās un nozuda :)

Bet es gāju tālāk un par šito domāju - rekā, čujs. Tā dīvaini, ka var pateikt, kkas soļu tempā/ritmā vai neatstājībā pasaka neredzot.

P.S. Toties tiko pa busa logu redzēju ziedu veikalu "The Badger Bakery" :) hail, hail :)

virginia_rabbit @ 06:15: mazliet pēc 4, tikko kā uzausa saule, uzlikām plecos somas, es ievīstīju sedziņā Sivēnu, I paņēma uz rokām vēl aizmigušo Ēzeli, un aizgājām uz pirmo autobusu. tūlīt būsim jau pusceļā.

(esmu drusku apdegusi, knišļu, blusu, dunduru, odu dāsni sakosta, gulējusi raustītas divas stundas. lasu Baltvilka balvai izvirzītos fentezī, kur nāves soģi klapē galvenos varoņus ar pātagām; diezgan tripīgi; neko sarežģītāku šajā prāta stāvoklī neuztvertu)

Tags: ,
Powered by Sviesta Ciba