LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

23. Janvāris 2018

nistagms @ 14:08: kāpēc mūsdienās, kad visi vienādi strādā ofisiņos, iespējas saņemt normālu algu sievietēm kopumā nav mazākas nekā vīriešiem un feminisms vispār ir triumfējis (izņemot ASV, haha), joprojām bieži tiek gaidīts, ka zēniņš pirmais izrādīs iniciatīvu, maksās par ēdienu un biļetēm, utt.?

meljkje @ 13:51: Novērojot nelielo mazohismu, kas man aizvien piemīt, esmu pietuvojusies saprašanai par dažādām motivācijām tam, ka savulaik mēdzu sev darīt pāri (lielākoties graizot ādu un dzēšot pret to cigaretes). Divas lielākas iedaļas, ar kurām noteikti ir viegli asociēties vairumam cilvēku ar trauksmi un līdzīgiem kompleksiem, ir vai nu jušana pārāk daudz, vai par maz. Proti, pirmā situācija ir sakāpinājums, kāds notiek, piemēram, panikas lēkmes rezultātā, kad sajūtas ir sapiņķerējušās un kļuvušas neatpazīstamas - tās ir psihiskas sāpes, kuras viselementārāk mazināt ar fiziskām, jo fiziskas sāpes viegli novērš uzmanību no jebkā cita. Savukārt otrā ir, piemēram, ieilgusi apātija, kuru pa brīdim cilvēks mēģina pārkāpt. Atceros, ka manā bērnībā tētis mēdza it kā vienkārši tāpat ēst čilī piparus, kurus audzēja mazā podiņā virtuvē. Esmu droša, ka tas ir tikai daļēji saistīts ar viņa vispārējo patiku pret izteiksmīgām garšām.

lennay @ 13:37: Titrēšanas softa rūpes par mani (cipars titrā!!!! VAI TU TO VISPĀR PAMANĪJI??? IS THAT OK??? VAI TIEŠĀM TEV TAS ŠĶIET PIEŅEMAMI??? TIEŠĀM, TIEŠĀM?!?! skaļš BLING!) jau tā ir mani piebesījušas, ka nu jau uz tādu blingu atbildu ar skaļu un nīgru YES, THAT IS OK!!! To ķērkšanu gan jau var atrubīt, bet bail, ka nepalaižu garām kādu noderīgu brīdinājumu.

jebalaitung @ 12:42: terapija

Лечение Православия Головного Мозгаjebalaitung @ 12:07: ziņas
a jūs padomājiet, pirms klaigāt un zaimot varbūt. tā māja, kuģis vai pontons, nu nav tik svarīgi, kā to definē - tas varbūt ir speciālais noasa šķirsts latvijas iedzīvotājiem. vot tad, kad nāks lielie plūdi, tas jūs tur varēsiet stāvēt, un jūs nelaidīs uz klāja, jo būs piefiksēts,ka tviterī rakstījāt "nēnupizģec stulbā tiesa notic, ka māja ir kuģis, a es moš varu govi kā krokodilu piereģistrēt?".

pirmā gaidāmo tuvējā reģiona kataklizmu zīme bija jau vakar. zviedrijā, falšēpingas pilsētā bijusi zemestrīce.

jojo @ 12:06: gribu macities ritdienas eksamenam un stradaju. sovakar A koferi jakarto ....

lmr @ 12:25: es nespēju izturēt būt ārpus apļa, pagrieztās muguras, kā viņi ļoti skaļi smejas par joku, kuru muguras noslāpē, kā svešinieku skatieni smejas par manu vientulību pūlī, un kā laiks pēkšķi velkas tik lēni un mokoši. un to visu taču izdomāju es. it kā viss grieztos tikai ap mani, stulbu egoistu, jā, jā, pažēlo sevi vēl. un prāts paspilgtina tā brīža emocijas, aprakstot apkārtējo vidi - sniegs labā dienā var krist skaisti un pūkaini, bet sliktā dienā šķist kā auksti spļaudekļi uz sejas. prāts izkrāso krāsojamo grāmatu. un var mēģināt to visu uztvert un izkrāsot citādi, bet tā pirmā sajūta jau nekur nepazūd, tā ir kā spītīga nezāle mana prāta augsnē, met pār visu lielu ēnu, bet prieks - tas ir kaut kāds eksotisks zieds, kas neaug visur, kur pagadās. un vai mēģinājumi visu uztvert gaišāk nav tikai tāda sevis mierināšana? nezinu. patiesība ir kaut kur pa vidu vai vispār otrā lapas pusē.

santech @ 12:47: kad retro synth wave beidzas, jāpāriet atpakaļ uz dnb
http://www.psychedelik.com/drum.html

Tags:
chimera @ 12:30: bet igauņu ekstrasensu cīņās man ļ. patika, ka bija jāmin, kas tad ir attēlots apslēptos portretos.

vienā bija attēlots ilvess. otrā - ilvesa sieva. trešajā - wait for it - vēl kaut kāda ilvesa radiniece.

bet kopumā smagi pietrūkst dinamikas, jā.

slepkava @ 12:20: Tiem kas apgalvo, ka labu filmu var skatīties dvdscr kvalitātē un izbaudīt, vajadzētu vispār aizliegt patērēt kino.

vilksskabais @ 12:00: Mazās apņemšanās.
Rīts vēss,izrāpšanās no gūltas prasa sava veida piepūli.Nesaniedzis 40 gadus,mani nomoka ķermenī mitošais apakšīrnieks,kuram pēkšņi ir iepaticies mani padarīt mazliet fiziski nevarīgu.Atverot acis jūtu ka mazliet stīvs,un seja negribīgi uzblīdusi.Pofig,mazais astainais draugs,laiza pieri vicinot asti.Gribu lai tu mani izlaid ārā,tur ārā..tur kur balts,kur viss ir skaists.Tik daudz visādu ziņu ,notikumu.Svempjos augšā,apziņā aizvien ir skaidrs,ka kamēr neesmu miris pienakumi pret saviem dzīvniekiem netiks atcelti.Tas priecē jo motivācija dzelžaina.Svemties augšā,un veikt darbibas kurām ir vajadziga griba.Tās man vēl ir daudz,tieši tik daudz cik vajag lai pēc vienas cigaretes ,un ducošās skaņas tējkannā varētu doties barot vistas,izlaist suņu,pabarot otru suni.Tad atgriesties savā dzestrajā majokli,ko nakts ir izvilkusi sev tuvāk,vismaz ar vēsumu tuvinot sev.Tā nu iestivēts,bet kustams iekuru krāsni,tā sāk lēnām vilkt savā skaņā uz skursteni.Sprakšķi nodod ,ka ir izdevies iekurties ar pirmo piegājienu.Tas liek iekšēji pasmaidit,tātad vēl tik traki ar mani nav.Jo reiz kaut kur dzirdeju bērnībā ka Ome teica,ka cilvēks kas nespēj vairs guni iekurt ir dziestoš.Domadama ar to,ka ja tas ir darits vienmer,un tad pēkšņi nevari vairs,kaut kas nav labi.Uguns kuras,tēja iekustina asinsplūsmu ,sāku samanīt dzīvi sevī.Aiz loga klaudzina zīlītes,to spugšana no speķa uz speķi,knibināšanas jau pusmiegā mudina domāt,ka ir dzīvība arī tur ārā;-)
Man patīk,man tik ļoti patīk sajust dabas esamību tepat,būt ar viņu līdzpastāvošā esamībā.Man bija vajadzīgi gadi lai no plēsoņas,kas ieriko mauriņu,sariktē sterilo vidi ap sevi nonāktu sajutā ka visam vajag savu telpu,un tas mauriņš ir maucīgs mārketinga triks cilvēka stulbuma uzturēšanai.Jo visi tā dara;-)Te pat lauku ciematā mauriņu kā no holivudas filmām ir vairāk,kā vēl kaut kā dabiska.Un tas ir skumji smieklīgi,ka cilvēks ir ar mieru pavadīt stundas ar zāles pļaujamo agregātu didoties pa piemājas teritoriju padarot to gludu un mirušu.Kur nepļautā zālē ir tik daudz dzīvības,kas baro citu dzīvību,un tā ķēdītē iet.Te tiko pieķēru sevi pie domas,ka vairāk bail ir pamest savu dzives vietu jo visi tie putni kas atgriezušies pa šiem gadiem uz dzīvotnes laukumu būs spiesti pamest vietu pēc friko jauno īpašnieku izpļaušanas,izmēšanas.Eh..kur lai saņemas...nu tā jamet mieru prātuļošanai,jāiet savilkt malka mājas krājumos,jo ja šodien ir spēks un duka,tad jaizdara.Lai dienā kad duka nav,var kaut rāpus bet iekšpusē iekurties.
Apņemšanās ir turpmāk ,katru dienu ko uzrakstit sev,te cibā,lai prāts rāmāks..un stresa mazāk..jo viss jau galvā,viss tajā galvā pats notiek.

neraate @ 12:07: šonakt pūtu es. reizes sešas, pa vidam pazīdot, mierinot nr.1 un guļot i uz grīdas i pašas gultas kājgaļa stūrī. sešos apvēmās arī viens no sīčiem un kādu nepalaidu uz b/d jo šis toč ir vīruss. un tā kā pirms nesenās celšanās pēdējoreiz dzērusi biju ap tiem 8iem, tagad man sāp galva, lai gan lēni dzeru ūdeni un vēl mazo suliņu lai cukuru uzkačātu

chimera @ 11:37: kopumā body positive man šķiet mēģinājums kopīpeistot vienu no tupākajām lietām, ko dara vīrieši un kas noteikti ir viens no būtiskākajiem iemesliem viņu būtiski zemākajam life-expectancy. izlikšanās, ka ķermeņa nav. ka ar to var darīt pofig ko, un tas neko neietekmē. ok, tas, ka mana vecuma vīrieši mēdz izskatīties uz 50, varbūt ir sūds. sliktāk ir tas, ka viņi tik tiešām tricārā+ ir sasnieguši pussabrukuma periodu. neapspriežot personīgo brīvību veikt izvēles, kas man šķiet stulbas, diez vai kāds man iestāstīs to, ka tas ir way to go.

/citādi neizprotu, kāpēc vētrainākie protesti ir pret dažādiem uztura un kustību ieteikumiem, ne "spiedieniem" mālēt ģīmi vai piebāzt pilnu skapi ar lētām par banānu mizu šūdinātām lupatām/

teja @ 11:39: ko dara cibas mātes?

"When a child notices me and my “invisible feet” … all too often the parents pull them away, and tell them they are being rude and teach them to avoid interacting with people like me. I understand the parents think they are being polite and teaching their children manners - but what they really are doing is teaching their kids to ignore the existence of disabled people. I’d much rather have them see me as just someone who is a little different."

Tags:
phz @ 11:34: Īstās fāstfūda degustācijas nav domātas biroju darbiniekiem
Šorīt pamostoties bija sajūta kā Batfeldā bez ieroča un ar 20% dzīvību.Tags: ,
rasbainieks @ 11:37:
pārbraucu es mājās no siltajām zemēm, aizeju uz vingrotuvi, un kas mani tur sagaida? ziņa par to, ka visu laiku brīnišķīgākā jogas pasniedzēja pamet darbu. aiz sirdsēstiem nogulēju rīta vingrošanu.
uz tā fona fakts, ka arī pijo pasniedzēja dara to pašu, jau likās dzīves sīkums.


Tags:
investors @ 11:16: Par atkritumiem
Atmetu ar roku atkritumu škirošanai. Papīra un plastmasas miskastes vienmēr pilnas un nākas visu sašķiroto vienalga mest nešķirotajās. Stiklam gan vienmēr vieta atrodas, to turpināšu šķirot.

missalise @ 10:44: Tā, divus abonimentus jau vingrošanā esmu izmantojusi, jāpērk nākošais. Tāpat šodien arī jāaiziet uz pastu pakaļ tām no Iherb pasūtītājām tabletēm, kas to laimes hormonu palīdz veidot. Jo to kā reiz vajdzētu.

Vakar pabeidzu šūt biezos aizkarus virtuvei. Un vēl vakar uzgāju labas kvalitātes simpātisku biezo aizkaru audumu tajā centra Abakhanā - tādā apjomā, ka pat pietiktu mūsu lielajam logam ar balkonu. Nopirku. Ja nu tomēr nederēs mūsu jaunajam dzīvoklim (kaut gan man ir čujs, ka tomēr tīri labi varētu derēt), sašūšu aizkarus un aizvedīšu uz laukiem (jo tur jau sen vajadzīgi jauni).

usne @ 10:51: internetu vārdi ir tik forši!
kaimiņos, piemēram, ir House_Lanister
un
Pentagon

vilibaldis @ 10:38: Pamodos trijos ar sajūtu, ka puse galvas atdalījusies un SĀP! Tā arī dzīvoju aizmigt nevar, pa īstam atmosties arī ne.

indulgence @ 09:34: tāpat vien
Saka, ka ja Dievs kādu gribot sodīt, tad viņš tam atņem prātu. Te gan jāpiebilst, ka ja kādu grib sodīt Sātans, tad tas viņš tam piešķir nesatricināmu pārliecību un striktus politiskos uzskatus.
Rezultāts abos gadījumos vienāds taču, kā jau tas notiek ar Sātana izdarībām, viņa gadījumā rezultāts ir aplam pliekans un sekls – ne kripatas no tā cēluma, kas piemīt dažām prāta sajukšanas formām.

Tags:
au @ 09:28: mī un žē
šī ir kaut kāda sporta dzīve
jeb
es te tā paskatīju, ka nedēļas laikā es esmu bijusi uz divām jogām, četrām slēpošanām un vienu peldēšanu.

krii @ 07:02: Telefona laika ziņu aplikācija šorīt veikusi drosmīgu domu eksperimentu - pieņēmusi, ka Rīga varētu atrasties Turcijas dienvidos (jo - kāpēc gan ne?)
Tā nu es priecājos par šobrīd ārā valdošajiem +27 grādiem.

zum @ 01:32: Ieva un Marat Samauski, lai ar jums notiek tieši tas pats, kas ar mani tagad. Viss. Un lai Dievs jūs sargā mani satikt jebkad dzīvē. Es jums vienkārši iespļaušu sejā.

bljanna @ 19:20: bija arī tā
Starp citu, tālajā 2011.gadā es biju sekmīgi iestājusies budžeta grupā dārzkopības maģistros Jelgavā. Nomācījos kādus divus mēnešus, līdz sapratu, ka šis nav mans ceļš un atzinu sev, ka tur kaut kā neiederos. Nē, nu labi, ka tā, citādi vēl nebūtu iepazinusies ar visiem antro draudziņiem un vispār visiem tiem foršajiem, ko tagadiņ pazīstu. Toties prastu potēt ābeles. Es vēl aizvien gribu prast potēt augļu kokus. Es par šo atcerējos, kad šodien ar
[info]elina sapņaini runājām par spēju apkopt 150 liliju stādus. Es ļoti ceru, ka kādreiz mēs abas mācīsimies potēt āboļus. Tas, ka mēs vecumdienās kopā dzersim sidriņu un raudzīsimies, kā ziedu mušas danco pa mūsu cīnijām, ir diezgan skaidrs. Nē, nu mēs jau tagad to darām.

Mūzika: Dave Gahan
Tags: , ,
ingmars @ 00:21: dks3 dlc cont


22. Janvāris 2018

vacatio @ 23:54: Ielien epastā, sameklēt audumu veikala pazudušo paroli un pēc atslēgas vārda atrod sev adresētu erotisku stāstu.
10 gadus senu.
It kā no citas dzīves. Bet dzīve tāpati. Turpinās tikai citādi.

Paroli neatradu, karstvīnu pārvārīju.
Lai pāris mirkļus sajustu atkal tīkliņzeķes uz kājām. Sēžot čībās.

2 gulošu bērnu elpa fonā. Un vēl viens silts ķermenis blakus.

Čau! Bija labi tevi atkal satikt, pagātne mana. Pienāc vēl. Tikpat skaisti un maigi.

Tags:
zum @ 22:48: Šodien bija laba diena. Uzzināju, ka Vācijā labā roka nezin, ko dara kreisā. Nostaigāju lielu gabalu Nord walking. Izgulējos. Beigās vēl netīšām uzgrūdos, ejot pēc paketēm uz Budni, vienam mazam vīrelim zirgastītē, a la Parādnieks. Tas sāka protestēt un lamāties, tad pārskrēja ar savu dāmu pāri ielai un parādīja man to, ko es savu mūžu Vācijā redzējusi nebiju, jūs mani sapratāt. Jūtos ļoti apmierināta. Biju tērpusies jūrnieku džemperī un ūdensnecaurlaidīgā jakā. Laikam zēnu kaitināja zilā krāsa. Vai bija problemātika ar īso augumiņu. Vai arī nebija ilgi dabujis, kas to lai zin

vacatio @ 23:39: Tas aizgājušais laiks, kurš nekad vairs nebūs atgūstams,
Nekad mūs arī nepametīs
Tās aizpūstās smiltis ir berzušas un skrāpējušas
Tas aiztecējušais ūdens ir slīpējis un veidojis
Gludus, ar skrāpējumiem, reizēm izrautiem robiem, cerams, pieslīpētiem.
Varētu gribēt mazāk strīpu, vairāk gluduma. Bet ir kā ir.
Un viss ir tepat- tas laiks un smiltis un ūdens.

Tags:
anonymous @ 23:32: The Killing of a Sacred Deer (2017)


Tags:
ulvs @ 23:30: Tear of Justin are tears of Justice.

krii @ 23:29: Tā dīvainā pacilājošā eiforija mirkļos, kad iedarbojas pretsāpju līdzekļi...

artis @ 21:20: https://mobile.twitter.com/AthertonKD/status/954113399973015552#

kapnutelpa @ 23:00: man patīk, ka neesmu izlogojusies "mājās- mājās" no sava youtube konta un ik pa laikam, pateicoties mammai, pie "watch again" un rekomendācijām parādās tādi seriāli kā "Как выйти замуж за миллионера"

extranjero @ 20:10: Ketijas kļūda bija intervēt Pītersonu 4. kanālā (=4chan). Mēs taču zinām, ka 4chan nekad nav iestājušies par politkorektumu :D

mazeltov @ 20:23: Iesaku nosaukumus jaunām biedrībām un fondiem, ja aptrūkušās idejas:

"Kukuļiem vajag kontu"
"Arī sile var būt māksla"
"Transakcijendum"
"Kā piecus pirkstus..." (īpaši Travkinai, varbūt labāk sanāks vākt ziedojumus Daugavas krastu nostiprināšanā ar likteņakmeņiem, dvēseļu mežiem un ko nu tur)

snauts @ 21:18: Pēc vairāku gadu pārtraukuma, manā akvārijā atkal ir uzziedējuši ūdensaugi.virginia_rabbit @ 20:51: Simoniņš aizgāja pie Eiženiņa un apēda viņam visu.

Tags: , ,
zin @ 20:37: bet vispār, jā, laikam ir mājas.
man gan vēl trūkst krietni daudz kā ērtai dzīvošanai.
piemēram, galds. vai krēsli. vai kaut kas līdzīgs kumodei.
aizvakar iepirku galda piederumus. gandrīz vai fkn 60 eur..!
un, mani mazliet biedē kā izskatīsies konta stāvoklis, kad nomaksāšu mēneša komunālos. un, cik liels tas rēķins būs..

chimera @ 20:38: nez vai Eesti selgeltnägijate tuleproov (igauņu ekstrasensu cīņas) var kkur skatīties onlainā ne-igauņu valodā? manas smadzenes kādu laiku nav tikušas notrulinātas.

santech @ 19:59: ak, jākrāj šī gada galvenajam pasākumam. citādi es nemaz negaidītu noplīstam savas siberia v2 un ieķertu beyerdynamic.

telefontubbie @ 19:53: kandža un bomži
Spīdošā likuma interpretācija:
Ja bomzis tramvajā ved burkā kandžu, tad viņam nevar konfiscēt tramvaju. :D
Varbūt tāpēc vēl joprojām eksistē 7.tramvajs, kurš smird pēc bomžiem.

170.2 pants. Nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošana (ražošana), glabāšana un pārvietošana
uzliek naudas sodu fiziskajām personām no trīssimt piecdesmit līdz septiņsimt euro, konfiscējot alkoholiskos dzērienus un to pārvietošanai izmantotos transportlīdzekļus vai bez transportlīdzekļu konfiskācijas[..]

meljkje @ 19:39: Latviešu puiši šajā dzīves periodā man ir 100% neizprotams fenomens.

meljkje @ 19:23: Šajā semestrī esmu bijusi skolā kādas trīs dienas. Nolēmu, ka tas jāmaina, tāpēc šodien iekāpu apzinīgajā un aizbraucu vismaz uz ceturto stundu. Bet skola bija ciet, jo aizsala ūdens trubas. Vot. Un kā man, interesanti, tagad šo apņēmību noturēt? Pēc tāda uzmetiena.

wowow @ 19:25:
My Dropbox is full
May God bless your efforts as you seek to please Him,
Paul


Tags:
klusais_okeans @ 19:17: šomēnes par mīlas ķibelēm raudāts tikai mazliet vairāk nekā par naudas. neslikta aritmētika, bet vēl ir, uz ko tiekties.

meljkje @ 19:09: Kopš iestājos vidusskolā, vismaz pāris reizes gadā izjūtu nepārvaramu vēlmi interneta vidē apliecināt savas jūtas pret Martas Asinīm. Te tad nu tas atkal ir - es forever mīlu Martas Asinis.

ulvs @ 18:14: Kārtējo reizi novērots, ka ļoti daudziem biedriem/paziņām pēdējās divās nedēļas ir emocionāli smagi. Man smagums pārgāja vakar, kad ierakstīju "max depress" postu. Vai īsi pēc tam. Rakstīšana (pat bulšita) ir izcila terapija.

Es te piesaucu šo novērojumu publiski ar mērķi, lai citi arī pamana šo sakarību, ka, lūk, šobrīd tev apkārt patiesībā cieš un straglo arī citi cilvēki. Dzīvot ar šo apziņu, proti, ka šīs "masu ciešanas" savu cēloni rod kādā pārpasaulīgā elementā un/vai astroloģiskā konstruktā, uzreiz ir vieglak. Vismaz man.

fedrs @ 18:14: Dzirdēju, ka garākais vārds latviešu valodā esot pretpulksteņrādītājvirziens. Nemācēšu teikt, cik autoritatīvs bijis pētījums, taču uz sitienu nāk prātā vēl garāks - pretpulkstenīšrādītājiņvirzieniņš.

ctulhu @ 18:39: Zbiggy strikes back
also pa to laiku pie mums:
http://jauns.lv/raksts/zinas/267422-arhibiskapam-stankevicam-izdevies-parliecinat-zalzemniekus-neatbalstit-stambulas-konvenciju

Powered by Sviesta Ciba