LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

24. Septembris 2014

sirena @ 03:04: Pirmdienas rītā Mārtiņa beķerejā sakaltušas austiņas
man ļoti patīk portāls sudzibas.lv, piemēram: Iegādajos www.meizitang.lv mājaslapā koriģējošu apakšveļu, atnācis sūtījums, saņemu pastā, pie saņemšanas apmaksāju. Atvēru mājās paku, bet tur kaut kādas kafijas paciņas :(

banderlogs @ 01:10: Gribēju nopukstēt par mammām cibā, kas detalizēti apraksta katru sava bērna vēdera izeju, kā tas izskatījās, kāda bija konsistence, un cik liels štrunts tas ir salīdzinājumā ar tiem brēcošajiem bērniem publiskās vietās, bet ir grūti būt piktam, kad vēderā ir šokolādes siera kūka, ledusskapī tevi gaida vēl viens gabaliņš un rītdien lekcija ir tikai vienos dienā.

black_data @ 01:42: Everything’s gonna be fine one day... too late


http://youtu.be/202fjZZO-tI

http://youtu.be/xbW_b8SEV0A

http://youtu.be/MQOnbp_DspY

romija @ 01:35: Ja kāds cibiņš točna grib iekļūt šitajā te mazajā seklajā pasaulītē, tad jāiekomentē vēlēšanos. Es izvērtēšu seklumu cītīgi.

komentāri slēpti

Mūzika: Vous Les Femmes- Julio Eglesias
santech @ 00:51: Piebeidzo Zorro Pirmsākumus. Grāmatu. Manliekaska nākamā arī būs kkas tml. Vismaz tās, ko sanāl papīrā palasīt. Telefonā jāatrod vieta, kur aprāvās Igo Nožēlojamie. Coolreader priekš androīdiem ir baigais verķis

usne @ 00:45: Aizdomas izrādījās pamatotas, veļmašīnas kanalizācijas šļauku biju pieslēgusi pie izejas, kura nobloķēta, kamēr nav vajadzīga lietot. Kaut kā pat neienāca prātā to pārbaudīt. Tomēr kad centrifūgošana tika veikta ar visu ūdeni veselais saprāts ņēma virsroku un kļūdu diagnosticēja.
Izskatās, ka šonakt tomēr aizmigšu mierīgi.

mafia @ 00:29: Man sāp mugura. Pietiek! Rīt jāiet pirkt Schaumstoffmatraze!

wowow @ 00:23: Vēl es gribētu norādīt, ka tas jūsu pērļu kuskus ir baigais mēsls

23. Septembris 2014

asteor @ 23:10: Pie userinfomi3ch komentaros atradu:

- Ну вот как?! Как съесть рататуй, если я даже слова такого не знаю?!

- Да это крыса такая...

- Ужас, что они там в Европе едят. Не врут, стало быть, про кризис и закат европейской цивилизации.evia @ 23:56: what have i become
my sweetest friend
everyone i know
goes away
in the end
and you could have it all
my empire of dirt

if i could start again
a million miles away
i would keep myself
i would find a way

skumja šovakar par to, ka vairs nav ticības cilvēkiem man apkārt. vēl jo skumīgāk, ka esmu notrulinājusies pret šo sāpi un pieņemu melus un slēpšanos par kaut ko normālu. heh. viss jau ir dikti forši, vienkārši tā.

wowow @ 23:57: Kad [info]up sapiktojas, tad, jei bogu, ir mana mīļākā cibas rakstniece

never_know @ 21:49: Vakar bija viena no pēdējā laika siltākajām un saulainākajām dienām un mājas saimnieks, tas kurš arī vasaras svelmē ar pižiku staigā, piedāvāja pieslēgt apkuri. Tad nu šodien mums ir karsts jo karsts radiators, kurš šņāc un izdod citas jokainas skaņas par kurām jau bija piemirsies.

wowow @ 23:50: Jāsaka, ka X-men Days of Future Past man patika vislabāk no šī seriāla filmām.

Tags:
romija @ 23:35: Pirmo reizi pa visiem gadiem sāk krist uz nerviem mazu bērnu vecāki. Un tā indīgi sāk krist uz nerviem!

kaplacis @ 23:31: man vakar 10 gadi cibā palika. esmu cibā vairāk kā trešdaļu savas dzīves.

barbala @ 22:59: Ja es runātu [mēlēs] un dziedātu [balsīs],
tad sacītu katram un vienam,
ka būtu labi, ja pirms met akmeni kāda cita dārzā,
sacīdams, ka visiem jums tie bērni tādi kretīni skaļi un neaudzināti mežoņi un tas traucē man kvalitatīvi klausīties LNSO timpānistē,
tad teiktu es – cilvēk,
bet vai pats neesi traucējis citiem klausīties LNSO timpānistē, ar savām jadore vai boss boss smaržām, tālruņa zvana toni, knosīšanos, programmiņas šķirstīšanu, slikto izelpu, somiņu, stulbo frizūru, debīlo džemperi, vulgāro dekotē, plakanajām krūtīm, blaugznām, plesi, nesaskaņoto jostiņu pie somiņas, pārāk saskaņoto somiņu pie jostiņas vai vēl ļaunāk- ar nelūgtu un nederīgu un pavisam ļauni- nekādi vai sūdīgi argumentētu viedokli?

vai piemēram, pirms met akmeņu kārtas sacīdams,
ka visi citi ir visiem citiem radi un draugi un to vien dara viņi visi ar saviem radiem un draugiem slepšus izzog kopkatlā labumu, atņem "valsts līdzekļus"
tad vaicātu es,–
vai tu tā skaidri vari teikt, ka maz esi ko ieguldījis šajā kopkatlā, kā sastāv ar sabiedrības vienkāršāko līdzdalības formu: samaksātiem nodokļiem šajā taksācijas periodā, nevis vien viedokļiem par jebkuru taksācijas periodu? kā vēl tu piedalies koplabuma celšanā? tā konkrēti, ar darbiem?

vai kad kretinē kontrolējošs stulbums (tas ir tad, kad ne par ko nepārliecināts stulbenis tevi mēģina kontrolēt),
bet tak pati, nevaldot pār kādu situāciju, esmu "sevi mierinot un mānot" uzvedusies kā žēlojams brand/proj/vads bez izpratnes dzenot visus tos
"kur ir/kad būs/kāpēc tā?". Nu nevaru, nevaru mest ar ķieģeli, kaut gribētu un sejā tieši un brillēm nožvadzot."Трудно быть богом."

Pēc pases, alkohola iegādāšanās un pārdošanas vecuma sasniegšanas jāatzīst, ka grūtākā lieta ir spēt sadzīvot ar citiem visiem tādiem ikdienas visā savā un viņu, tas ir - jūsu un mūsu košumā. Bet alternatīvu jau nav.
Tāpēc nē, nē, bērni koncertos nav lielākais ļaunums. Stulbums ikdienā- darbā, kantorī, avīzēs, kaimiņos, tēvē, internetā, mežā- tas lūk, ir visdižākais grūtums.
Tikpat grūti, cik tīkami ir visu maņu un muskuļu atmiņā zināt, kas gan ir tas ko mīli un kāpēc vispār šī vide/vieta/zeme/valsts/telpa/laiks/utt.

ķipa- zec laif und now - liv it.

pinjons @ 23:13: Ak kungs
Vai tiešām Cibai ņehuj citu darīt, kā cepties par to, ka kādam publiskās vietās riebjas klausīties svešu sīko brēcienos? Tāpat nevienu "pareizi" justies neiemācīsiet.

mat @ 23:12: Un vēl sestdien braucu ar kolēģi no sacensībām. Braucām garām roadkilam.
Man uzreiz ir - moš savācam?
Viņam tāds - ai, roadkils.

Bet tālāk viņš palika domīgs.
Cik maksā kilograms gaļas - 4-5 eiro. Nu kādus 15-20 kg jau no meža cūkas var dabūt mierīgi.
Un tad ir tāds - hmm, tikko pabraucām garām 100 eiro. Asiņainiem 100 eiro.
Bet alternatīvās izmaksas ļauj paraudzīties un aizdomāties par lietām citādāk.

mat @ 23:09: O, šodien redzēju Teslu S. Izskatās smuki un brauc klusi. Cik nu klusi pa bruģi var pabraukt.
Aizdomājos par diskusiju ar vienu paziņu par elektromobīļiem, ka es tādu pagaidām neņemtu.
Pa lielam tāpēc, ka sākotnējās izmaksas ir pārāk augstas.

Bet citādi ir dīvaini, ka Latvijā varētu būt pietiekami daudz cilvēki, kas degvielā gadā patērē 50% un vairāk no mašīnas vērtības, kas nosaka to, ka pagaidām elektromobīļi nav mūsu atbilstoši.

kants @ 23:05: jaunākais skandināvu kino
ar pārlieku lielu reveransu žanra klasikai no 70to gadu franču kinō un troma studio, Død Snø 2 (dead snow 2, 2014) tālu atpaliek no pirmās daļas. par spīti šausmīgi daudzajai gōrei un parodijai, jātzīst tomēr, ka bija savi lieliski momenti un arī metateksts kā ģeopolitisks komentārs rietumeiropas vēstures metanaratīvam ar papildus devu ironijas par gīku subkultūrām. 
Tags: , ,
daria @ 12:47: Mani 2 centi par bērniem publiskās vietās
(Šeit, jo man nav trollīga garastāvokļa ielaisties garās diskusijās)

Manuprāt, bērni publiskās vietās un koncertos ir ok līdz noteiktam pulksteņlaikam. Pēc 18:00, ja Tu velc savu bērnu visur līdzi, tad es sagaidu, ka tas bērns ir no pūču perējuma un prot uzvesties (lasi - izmisīgi nekliedz); ja viņš kliedz nevis noguruma, bet gara laika dēļ, tad es sagaidu, ka vecāki viņu izklaidēs (pastaigāsies apkārt, pazīmēs, utt. - da kaut lai skraida apkārt, ja nekliedz un nestāv ar lūdzošu skatu pie mana galdiņa). Ja ir pēc 18:00 un bērns kliedz restorānā/koncertā u.tml., tad man ir Viedoklis par bērna vecākiem. Ne pārāk glaimojošs viedoklis. Ja bērns tiek dzirdīts ar koliņām un iPhoniem/padiem utt., lai tikai izvilktu vakaru un aizvērtu bērnam muti, tad mani tas netraucē, bet viedoklis par vecākiem ir vēl neglaimojošāks.

Jāsaka gan, ka bērnu klātbūtne publiskās vietās/pasākumos man bija gluži vienaldzīga un pat patika, līdz ieviesu pati savējos (tagad patīk tikai savējie :D). Tagad, kad izraujos viena vai, ak mī un žē, kāds prieks un laime, divatā kaut kur ārā, es ļoti novērtēju šo ierobežoto bezbērnu laiku.

apjukums @ 21:49: Aktukungamāte, teiktu mana mīļā latviešu valodas skolotāja

mazeltov @ 15:28: Domājot par kultūras mantojumu, uzskatu, ka Raiņa spārnoto "pastāvēs, kas pārvērtīsies" vislabāk izprot un visaktīvāk dzīvē izmanto politiķi mainot partijas, apvienojot partijas un atkal un atkal iekļūstot Saeimā. Tāpat arī visas tās brīnumainās pārvērtības, kas pie varas maiņas notiek, kad no valdes locekļa uzņēmumā x šī pati persona pārvēršas par valdes locekli uzņēmumā y, u.tml.

lavendera @ 22:26: Izkāpjot Kauņā no lidmašīnas, es uzreiz sāku klepot. Pirmā lieta savilkt mugurā visu kārtu kārtām.
Rīt uz darbu. Cik ilgi izdosies paturēt sevī 33 grādus labsajūtas, to redzēsim. Tagad izžaut peldkostīmu, izvilkt biezāko segu un gulēt...
Mani silda arī atvadu apskāviens (mēs parasti neapskaujamies).

noisiite @ 22:18: Kad Vilhelmīne ir sasniegusi piecu mēnešu vecumu, arī mēs te beigu beigās iemēģinam slingošanu. Jā, varbūt varēja ātrāk pamēģināt, bet nu nav tādas vajadzības bijušas, mums jau te apkārt tādas ielas un nekuriene, ka ērtāk ir ar ratiem. Līgatnes un Siguldas braucienā arī ērtāka bija ergosoma, nevis slings.
Toties Helmei tagad viss interesē apkārt, šādi mēs varam iet un skatīties abas apkārt, vērot dabu un pļāpāt.
Slingu tagad iemetu mašīnā, lai ir līdzi un lieku tajā Helmi, kad viņa jau ratos ir pagulējusi krietnu brīdi, bet man vēl ir laiks pastaigāt pa āru. (tiesa, šis darbojas tad, kad esmu aizvizinājusi V. uz šaha nodarbībām vai futbolu (bieži viņu vedu, jo man vienalga, kur staigāju pa āru un vispār patīk pastaigāt arī pa jaunām vietām, nevis tikai pa mūsu puses putekļainajām ielām))

deloveja_kundze @ 22:00:
es smietos, ja tā nebūtu patiesība un ja tas brīžiem nebūtu, ēē, diezgan traģiski. šodien jau trīs reizes kritu panikā un sniedzu roku pēc ožamā spirta, bet tad atcerējos, ka 1) man vēl nav ieviests ožamais spirts rokassomiņā, un 2) ir tikai otrdiena, vēl panikā nav ko krist. 


mazeltov @ 14:56: Woohoo, found it!

kautskis @ 21:43: Television's second most exciting season is just 200 exciting seconds away!
Jūs zinājāt, ko sāk rādīt 5. oktobrī? Bob's Burgers piekto sezonu, lūk, ko! Un Lielajā Videonomā droši vien parādīsies tieši sestajā oktobrī, ak, Fox, paldies, tā tik tiešām ir burvīga dzimšanas dienas dāvana.

santech @ 21:26: otra pirmdiena
Jebšu pirmdienā negadās tādas fuiņas, kā šodienā. nu it kā jau nekas traks, bet tomēr tizli.
Sākot jau ar darbu, kurā vairs nevar ieviest aili, kurā norāda pilsētu. Var, bet nav verts, jo top jauna lapa ar normālu funkcionalitāti. Bet tā - ne visi dzivo Rīgā ;D
Pēc tam aplauziens ar krānu. Nepamanīju cenu piedāvājumā PVN ;D Bet tāpat ņemšu. Rīt. Kas nozimē, ka jau trešo reizi iešu pēc darba uz bodi ;D Kā tāds muļķis.
Un tad vēl ex-darbs. Varēju tak pasutīt un darīt kad ir laiks. Bet nu neko. Gaidu mēneša beigas.
Un rīt uz darbu ar zābjiem. jo kurpes slapjas šajā sezonā. Un bez šalles ari laiakm vairs nebuis aršana. Jo mani šodien caurpūta divreiz. Bet labi vismaz, ka nu ir lietussargs. Un izskatās, ka nu ir angļu sezona. Jo uzlīst negaidīti. Kad iziets pusdienās, piemēram.
Ka visa sakarā majāsnākot paņēmās zālītes - piparu rūgtais. Kura medus aromātam pie tējas piegāzu vel krietnu karoti medus. Nupat jau pieradu, uz augšu no stipruma vairs neraun.
Rti, tātad, krānu pirkt, elektrību taisīt un

tvarj @ 21:23: bingo!
tiklīdz komentārā pasūdzējos zirkai par to, ka man vēl ir pilns pieliekamais ar burciņām no iepriekšējā gada man radās ģeniāla doma. (nu vismaz tuvu tam)

kāpēc gan nesarīkot "konservēriju" (atvasinājums no vārds šmotkērija)? proti, es varētu paskatīties, kas man tur īsti glabājas un visu skaisti izdalīt cibai. jo, ja es neesmu tam pieķerusies līdz šim, tad skaidrs, ka īpaši nepieķeršos arī tagad.

kādam būtu interese vai arī visi jūs man te esiet tādi paši burciņu oligarhi?

redz @ 21:25: sunday sunday sunday
m stands for mission from god

wowow @ 21:04: Ja kāds gribētu apkarot filmu un seriāu pirātismu, vajadzētu sākt ar kampaņu, lai TV tos rādītu normālos laikos, nevis klasiskajos 23:05 (kur pēc pirmajām 5 minūtēm sākas 10 minūšu gara pirmā reklāmas pauze).

mafia, posting in dubultnieki @ 21:01: mūsdienu popmūzikas esence
nicki minaj vs CN Red Guy )

intenormal @ 20:41: jopta
bļaģ to vīrusu, kas mani te mēģina čakarēt, varētu kādi 159 tatāri izdrātēt. man nav laika tagad tēlot vārguli!

tad nu jūras sāls šķīdums degunā, balzāms vēnā - un rīt būšu vesels!!!

Mūzika: Morrissey - Sing Your Life
tvarj @ 20:23: par šodienas fleimu
šo http://klab.lv/users/unpy/949382.html
un šo http://klab.lv/users/tikko_pamodos/84558.html

es neatbalstu bērnu vešanu uz tiem nepiemērotiem pasākumiem, bet es nekad (dzirdiet heiteri? nekad!) nejutīšos vainīga par to, ka mans bērns publiskā telpā a) skraida, ja vien tas netraucē apkārt notiekošos procesus b) kliedz vai skaļi raud, tieši tāpat, ja vien tas netraucē apkārt notiekošajam un ir nepieciešama mana iejaukšanās. jo (es jums tūlīt atklāšu ameriku) bērni mēdz niķoties! un reizēm vienīgais veids kā ar šo niķi tikt galā ir nepievērst tam uzmanību.

Lūcija ir līdz šim bijusi jau pāris koncertos un uzvedusies priekšzīmīgi, kas man dod pamatu uzskatīt, ka mēs esam spējīgas apmeklēt pasākumus arī turpmāk. ko mēs arī darīsim.

wowow @ 20:32: Ženiāli

usne @ 20:29: Sadzīves feminisms
Pati pieslēdzu veļasmašīnu! Pati!
Paldies jz Sarkanvilks par modernajām pakulām un Jančukam par morālu atbalstu.

15 @ 20:16: Beidzot sakrīt ar astronomisko
Pietrūkst jau uguns dzīvas, krāsns vai tml.

tvarj @ 20:13: šodienas mazais prieciņš
es tik sen nebiju mājās gatavojusi proper vakariņas un šodien kā reizi trāpījās tāds vakars, ka man radās spēks un vēlēšanās to darīt. un sanāca tik kruti, nu tik tik!!!


lūdzu, kūdzu kāds pajautājiet, ko es gatavoju, jo es to recepti izdomāju stāvot rindā pēc zaļumiem tirgū un pati jūtos nereāli lepna par to :D


//upd
tātad es sacepu gabaliņos sagrieztu vistas fileju kopā ar sīki sakapātu sīpolu, to visu smuki nobēru nost katliņā un tajā pašā panna apcepu sakapātu ķiploku. ķiplokam klāt pielēju skābo krējumu, nedaudz ūdens un ēdamkaroti dižonas sinepju. pagaidīju līdz uzmet pirmo burbuli un lēju virsū vistiņai. liku katliņu uz uguns, pavārīju, lai garšas savelkas, piebēru melnos piparus un dāsni jo dāsni piebēru smalki sakapātu pētersīli, gandrīz sauju. pasniedz ar krāsnī ceptām kartupeļu daiviņām, kas bija paspējušas izcepties pa to laiku, kamēr gatavoju visu šo.

šedevrs ne ēdiens es jums saku! :D

neraate @ 20:12: ņer ņer ņer, jeb man ir laringīts, esmu bez balss (vispār) un jau piekususi un niķīga no tā, ka slima. un ar mīļo sarunājos ar žestiem, skaipu un līmlapiņām

krii @ 19:55: Ja par šodienas aktualitāti - pūcēm, cīruļiem un citiem septiņgulētājiem, tad man nudien liekas, ka visa tā pūčošanās ir pēdējo simt gadu tehnikas progresa, konkrēti elektrības lietošanas, izraisīta ķibele. Nespēju iedomāties, sirdsmīļās pūces, kā jūs skala gaismā līksmi lāpītu zeķes, austu prievītes vai grebtu karotes līdz trijiem naktī. Nespēju, un viss.

krii @ 19:52: Sasodīts, man nav, par ko balsot!

zin @ 19:46: šodien meklēju sev nesezonas jaku.
nekur nekā nav
līdz atradu vienu, kuru ieraugot bija skaidrs "gribu!"
270eur
nu nekādi nesanāk...

elpa @ 19:31:
Thom Yorke - Polyfauna 2.0


lennay @ 23:36: Pēc Vistu Zagļa ieteikuma nolūrēju Edge of Tomorrow. Tagad man ir briesmīgi neērti. Manu kompīšspēļu varoņu priekšā. Izrādās, viņi atceras katru manu līko pirksteļu izraisīto no/uzsprāgšanu un sekojošo reloadu. Filmas sākums vispār - šūteros roku galīgi neiesitusi Yannel kusli un tizli kuļās cauri Mass Effect 2 vai 3 tutoriāļa zonai. Mīļi. Mīļa filmiņa par geimiem un geimu learning u.c. curviem.

chaika @ 18:40: krusa, bāc

Tags: ,
virginia_rabbit @ 18:23: šī recepte ir fail: http://www.la.lv/kabacu-un-sampinjonu-sacepums/
jebkā citādi pagatavoti šie dārzeņi ir garšojuši labāk.

zuzanna @ 16:11: Piezīmes par ceļošanas skaistumu
Šī ir tāda diena, kad gribas klejot pa cibu un internetiem un likt mīksto visām nebūšanām ar lēnajām īru bankām un komunikācijas krīzi uzņēmumā.
Bet nu varu tikai atzīmēt, ka man svētdien tiešām sanāca uzstādīt personīgo sprinta un tūļu nogrūšanas no ceļa rekordu. Un ar visu to - kad nokļuvu pie transfer deska, man paziņoja, ka check-in ir beidzies.
Tad zvanoties un ņemoties mani tomēr iečekoja un tad varēju sprintot tālāk.
Es tad uz Dublinas reisu paspēju, bet mans un vēl 7 no Stambulas izlidojošo bēdu brāļu čemodāni nepaspēja.
Bet AerLingus smuki noservēja visu delayed baggage lietu un vakar 18:00 saņēmu savu Turcijas labumiem pildīto čemodānu.
Tagad gribas uzcept jautājumiņu KLM ar mazu pārmetumiņu, ka vai tā ir normāla sistēma, ka nevar sākotnējā lidostā izdot visus boarding passes, kaut arī luggage iečeko līdz galam?
Jo turp lidojot man vispār boarding pass 2.lidojumam izprintēja burtiski pirms iekāpšanas lidmašīnā pie geita. Tad jūs varat iedomāties, kā man vajadzēja šarmēt tax-free shop darbiniekus, lai bez boarding pass viņi man pārdotu gan alkoholu, gan cigārus, gan kosmētiku. Lai cik dīvaini nebūtu, tieši Chanel acu zīmuļa pārdevēja bija visgrūtāk pārliecināma, ka man drīkst pārdot to. Lol

sirdna @ 17:32: Par hronoritmiem, mhm.
Poll #20166 Pūce, cīrulis vai cīce?
Open to: All, results viewable to: All

Kas zīmējas uz gulēšanas ritmiem un manu iecienīto darba laiku, es esmu...

View Answers

Pūce (labprāt ilgi pamptu, pēcpusdienā atgūstu kaut kādu sajēgu un tad pa vakaru un nakti rukāju kā aptracis ezis)
24 (38.7%)

Cīrulis (ceļos agri jo agri, visus darbiņus žigli žigli, pēcpusdienā zaudēju samaņu)
6 (9.7%)

Cīce (kaut kas pa druskai no abiem, ne īsti viens, ne otrs)
32 (51.6%)putnupr, posting in slimie @ 17:22: Vīruss noķerts. Elpceļi ciet, nespēks.

Powered by Sviesta Ciba