LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

29. Aprīlis 2016

az @ 22:50: tētiņš mirst.
un ez viņu tā arī laikam nekad nesamīļošu.
jo nu. prioritātes.

almighty_j @ 23:43:

'' Kāpēc Padomju Savienībā nedrīkst izdot Hitlera Mein Kampf?
Tāpēc, ka padomju cilvēks tūlīt sapratīs, ka tā ir padomju ideoloģija.''

/citāts atrasts pie [info]94sd

ulvs @ 23:17: mēbeļu vešana = nāve komunikācijām
Burvīgi, kaut kur steigā, skrienot uz mēbeļu vešanu, padirsu simkarti. Likās, ka tā (maziņā) ieslīdēja manā cheapo typical drug dealer tipa samsungā, un es to bez sirdsapziņas pārmetumiem izārdīju, bet nekā - nav simkartes.

Nopirku pa 99c pagaidu amigo. Mans pagaidu nr., ja kas, 22499861. Ja kas, cilvēki, kuri zina, ka man tuvākajā laikā vajadzēs jūsu nr., lūdzu, atsūtiet uz šo tel. Protams, es ceru dabūt nr. izrakstu (mani nr. nav noseivoti - lietas seivo tikai mīkstie, tā teikt), un, līdz ar to, visus nr. ceru dabūt atpakaļ. Bet sazin, kad tas notiks. Tā kā, lūdzu, ja nav slinkums vai ja ir/būs vajadzība, sūtiet/zvaniet/rakstiet uz 22499861 vai u.ulvis at gmail. Paldies par uzmanību.

***

Citās ziņās - man beidzot ir feina gulta. Tik jāsaliek.

zirka @ 23:14: Dungādziesmiņa
Don't waste your life, Claire
Don't waste your life, Claire
Don't waste the things that you might doDon't waste your bus fare
Don't waste your bus fare
Don't waste the places you might go

digna @ 23:12: *
Klausījos Vārnu laiku un baigi sailgojos pēc tā laika, kad strādāju Nabā un Nabaklabā vēl bija forši tusēt.

kramers @ 23:11: Latviešiem ir Ķēniņiene!
http://apollo.tvnet.lv/zinas/noskaties-pamatiedzivotaju-keniniene-stingra-staja-pret-policiju/728965

perkons @ 22:22: Baltā galdauta svētki
Varbūt, kā 4. maija saukli varētu ieviest «Nu, tad uz otru kāju!»? Ja jau mēs te tā dažādus apzīmējumus un saukļus svētkiem piešķiram.

anonymous @ 21:25: Just shopping around
No preces apraksta:
"...no appliqués, solid colour, buckle, round toeline, leather/rubber sole, flat, jesus sandals".

perkons @ 21:03: Šovakar tiks izlozēts cibiņš...
Un šīs dienas laimīgais cibiņš ir: [info]black_data!

Ar to arī apsveicam!
Laimīgais uzvarētājs ir ieguvis bezmaksas Sportimas apmeklējumu, kurā ietilpst 45 minūšu skvoša treniņš manā vadībā, kā arī svaru zāle, baseins un pirtis. Sīkāku informāciju jautāt e-pastos.

Bet, lai pārējie dalībnieki neskumtu, un, ja šī loterija ieinteresēja, tad varu mēģināt šo izlozi padarīt kā mazu tradīciju un viņu atkārtot reizi mēnesī.

Kā ir? Vai ir interese?

Tags:
unpy @ 20:47: Atsaldēto mudazvonu vērotāja piezīmes.
Mani tiešām netraucē vairums cilvēku, lai kas un kādi viņi nebūtu, līdz tam brīdim, kamēr gluži ar nazi nebāžas virsū vai ļoti tamlīdzīgi. Šodien pamanīju, ka ir modusies tā nelielā absolūto kretīnu grupiņa, kuri man riebj no sirds un par kuriem esmu cieši pārliecināts, ka tos vajadzētu izsūtīt pēc iespējas tālāk no mūsu Visuma, jeb citiem vārdiem runājot, tā kā kosmosā izsūtīt ir pārāk dārgi, tad pietiktu ar to, ka uzmauktu šiem galvā celofāna maisiņu un rūpīgi to aizsietu. Stāsts ir par tiem morālajiem kropļiem un deģenerātiem, kuri savus motociklus uzprišina tā, lai no šiem nāktu ārā pēc iespējas lielāks troksnis. Draņķi. Dirsā viņiem vajadzētu iebāzt tos viņu jobanos izpūtējus. Kamēr karsti. Jau minūtes desmit sāp galva pēc šo pabraukšanas garām.

evia @ 20:55: Kaut kā man tomēr liekas, ka es nevarēšu iemācīties to dzīves īslaicīgumu. Gan tikai tajā aspektā, kad ir jābūt prātīgam un sevi jāsargā, saprotot ar prātu visas savu sajūtu nepastāvības. Es nemāku iemīlēties un sāpēt par ne 100 procentiem. Un arī dikti negribētos. Galējības ir diezgan liela daļa no pasaules skaistuma, ja to var samērot arī ar mieru un vislielāko mīlestību. Varbūt tas vienkārši saistās ar to, ka man ir milzīga sajūta, ka es miršu jauna :D .

dooora @ 20:42: rokinroll žif
a jā iščō ņē

intenormal @ 20:04: 5
Poll #20706 5nizza
Open to: All, results viewable to: All

piegdienah?

View Answers

jāāā jau notiek, bļāāā
1 (12.5%)

say what, jau klāt? nopietni?!
0 (0.0%)

nebūs. esmu nokodējies.
3 (37.5%)

nu vēl nav, bet vēnas jau gaida dziriņas injekciju
1 (12.5%)

nāvi hipsteriem!
2 (25.0%)

manam galdiņam vairs neliet
1 (12.5%)Mūzika: Jumprava - Lielais Notikums
f_g @ 20:09: par sapņiem un mirušajiem
Kažu baba mammai sapnī atnāca un teica, ka Imants ir bankrotējis un viņa nopirkusi bites. Mamma gan jautājusi, kas tās bites skatīsies, jo mana mamma to īsti neprot. Baba kaut ko teica par to, ka viss jau sarunāts.. Bet mamma tad redz, ka bites lien no stropa un krīt zemē..un tad mamma pamodās. Tas bija kādu laiku atpakaļ.
Šodien tētis aizbrauca uz Kažiem art un aizgāja paskatīties, kas ar bitēm. Visi stropi tukši! Līdz ar to visdrīzāk dārzā šogad varēšu mierīgi strādāt-neviens man vairs sejā nedzels.
Sāku ticēt, ka mirušie mums var ko pastāstīt...
Kādus gadus atpakaļ Kažu baba pirmo reizi atnāca pie manas mammas sapnī un stāstīja, ka vienu sievu pagastā vērši sabadījuši. Mamma toreiz teica tētim, ka jāaizbrauc uz kapiem pie babas. Aizbrauca, bet tur visi kapi "sabadīti" un bija ko noņemties tētim ar brāli.
Šo trīpadsmit gadu laikā kopš baba ir mirusi, viņa nav nākusi ne pie manis, ne pie tēta. Vien pie savas vedeklas- manas mammas. Un abas reizes sapņi bija "par lietu".
Interesanti... Un tiešām sāk likties, ka jātic tam, ka pēc tam arī ir dzīve..

Tags: , ,
saldumi @ 19:49: According to Parsons, the cosmopolitan medical approach tolerates illness as sanctioned social deviance; however, patients have the duty to get well (1985:146, 149). This attitude implies that those who do not get well cannot be rewarded with "the privileges of being sick" (1 985:149).

(Aihwa Ong "The Production of Possession: Spirits And the Multinational Corporation In Malaysia")

Tags:
kas_tad_te @ 00:22: A very happy teacher.
Vismaz mēnesi ilgs mēģinājumu process, kurš mums laimīgi pagāja garām, jo ārzemju pasniedzējus pārāk nenoslogo ar šādām lietām [dažreiz gribētos piedalīties vairāk, bet kā ir, tā ir], un šodien vadībai un vecākiem tika prezentēts Neparasto valodu skolas audzēkņu progress. Ar prezentācijām, runām un dziesmām. Latviešu valodas grupa dziedāja Prāta vētras "Starp divām saulēm", un paši uz ģitāras spēlēja pavadījumu. Bija skaisti. Jutos un vēl arvien jūtos ļoti lepna. Malači! Dziesma nav viegla, ja tā jānodzied, it sevišķi, ja nav dzimtajā valodā un jāatceras no galvas.
Vadība varēja par mani ieķiķināt gluži tāpat kā mūsu komendanti par mani ieķiķina, kad saņemu paciņu, jo pa visām vīlēm staro prieks - smaidu un plaukšķinu, un priecājos. Arī par savējo prezentācijām priecājos, lai arī neko nesapratu, jo ķīniski, priecājos par latviešu valodas grupas puisi, kurš bija izvēlēts par vienu no četriem vadītājiem. Tik ļoti smaidīju, ka viņam arī kādā brīdī pazuda stresainā sejas izteiksme un lūpu kaktiņi noraustījās smaidā. Nezinu, kā tas viss izskatās no malas, bet man tiešām par viņiem prieks. Lai kā es purpinu un dusmojos, un lasu morāles viņiem nodarbību laikā, viņi ir forši un ja saņemas, tad var izdarīt ļoti daudz ko. Piemēram, šodienas dziesmu, jā.
Viss pasākums nebija ļoti ilgs pārmaiņas pēc - skolēnu priekšnesumi (četras valodas, līdz ar to četri bloki, katram apmēram 15 minūtes), dažas runas (jo bez tām nekādīgi), fotografēšanās, kaut kādu mistisku balvu pasniegšana (arī mums - smalkas tintes pildspalvas, kuru man būs bail lietot, lai visu nenoķēpātu). Labi, ka nedaudz sapucējos, nebija kauns visu priekšā, jo ienākot zālē mūsu ģeniālais plāns klusi sēdēt pašās beigās tika sagrauts putekļos un nosēdināja pirmajā rindā (haha, atskaņas no universitātes un neveiksmīga mēģinājuma nobāzēties pēdējā rindā uz eksāmenu). Taču tā kā nebija ilgi un man bija perfekta vieta, lai nofilmētu mūsējo priekšnesumu - nesūdzos.

shiry, posting in paardod @ 19:16: Jauni, nevalkāti Superdry meiteņu džinsi. )

fedrs @ 19:08: Inflācija aprīlī bijusi 7,69% - kožļājamā gumija kļuvusi dārgāka par 4 centiem par paciņu.

penny_lane @ 18:21: kāds zina, kur var meklēt franču (beļģu) torentus, kas, rādās, ENG nekur nemētājas?

virginia_rabbit @ 17:41: E neraudāja potējoties,turējās. bet, iznākot no kabineta, viņam uznāca vēmiens. pēc tam ilgi klusēja, sen tā nebija bijis.

Tags:
lord @ 16:39: par mani un nacionālismu
Pirms kāda neilga laika ļoti sapriecājos, kad uzzināju, ka tas, ko daudzi antropologi domā par nacionālajām idejām ir visai tuvs manām domām, ar to vien atšķirību, ka man tā ir vienkārši intuitīva sajūta vērojot dzīvi, bet antropologiem tā ir zinātne, kas ir pamatota ar pētījumiem un teorijām. Viss pārējais izskatās visai līdzīgi. Kaut kad ļoti sen šeit rakstīju par to, ka latviešiem nacionālā identitāte ir Aldara alus un hokejs, tagad piemestu tam klāt Eirovīziju un šķiet, ka Aldara alus arī ir zaudējis savu popularitāti, taču cik nu var noprast, ar hokeju viss ir kārtībā. un tālāk garš bla bla, kuru labāk nelasīt tiem, kam šķiet, ka būt latvietim ir gods, bet ja gribas kasīties, var lasīt, bet es neatbildēšu uz kasīgajiem komentāriem, ja tādi būs :D )

Mūzika: Therion - Clavicula Nox
Tags:
up @ 17:13: ok, nu tad beidzot es esmu kapitāli nojūgusies. nopirku tirgū rabarberus. nomazgāju, nomizoju, sagriezu. sakūlu 5 olu dzeltenumus ar cukuru, pieliku divas paciņas biezpiena krēma, vaniļas pastu, iecilāju saputotus olu baltumus, ielēju mīklu pannā, pārbēru rabarberus, tie nogrima, es paraustīju plecus un iešāvu rabarbermaizi uzkarsētā krāsnī. pēc kādām minūtēm piecām man pieleca: a milti??????????.

karoč man ir (bija) viena lielā cepešplāts ar rabarberu/biezpiena omleti. I rest my case. Kaut kas tāds man gadās, un es nepārspīlēju, pirmo reizi mūžā.

kini @ 17:11: .
šo man parādīja jautrākai 5dienai un, ja jau kungs saka, ka 'es iesaistos, lai būtu Tautai cilvēks, kurš runā kā Tauta, domā kā Tauta un uzklausa kā Tauta', tad man dikti žēl tās mūsu tautas.

Tags: ,
iokaste @ 16:46: dievišķā cūka
Cūka ir vispārākā cilvēka pakāpe. Tur rij kā cūka, nosvīdis kā cūka, piedzēries kā cūka, skopā cūka, viltīgā un nekrietnā cūka, krievu cūka un slapjš kā cūka.
Jo tā cilvēks ir kā mūjābele bez dvašas un pases, apaļu mutīti, taisns kā stabule. Tikai pēkšņas iedvesmas rezultātā - luņķiga cūka.

saccharomyces @ 16:35: konkursi, konkursi
ar visu to - vai varbūt tieši tāpēc - , ka šis galīgi nav mūsu formāts, droši vien būtu labi, ja paturētu īkšķus par manu burvīgo kolektīvu šovakar. a cappella tomēr nav gluži standarta pop pasākumiem ierasts, hah.

dooora @ 16:42: ajnszwaj
dvaj.
te mēs welcome svītru.
ne es jums, ne, būsim uz zekundi godīgi, jūs man īpaši nepatīkamat.

wer kennt
den Weg
zurūck?
https://youtu.be/lmvbGGUdcDs

likcepure @ 15:23: Skaistums
"Man dzīves trīsdesmitā gadā
Rūgts kauna kauss bij' jātukšo.
Ar savām rokām kausu šo
Man sniedza Osiņī Tibo.
Viņš bagāts Orleānas bīskaps,
To godā kā visvareno,
Es viņa varu neatzīstu."

panacea, posting in aptauja @ 13:08: Sinerģijas paveidi
Poll #20705 Par kaitinošām un viegli uzbudinošām skaņām un attēliem
Open to: All, results viewable to: All

Vai tev ir mizofonija (diskomfortu izraisa visādas ar muti saistītas, piemēram, žļembājošas, čāpistinošas, u.c. skaņas vai arī ritmiskas skaņas, piemēram, pulksteņa tikšķēšanu u.c.)? https://en.wikipedia.org/wiki/Misophonia

View Answers


6 (42.9%)


8 (57.1%)

Vai tev tas pats, kas mizofonija ir arī redzes laukā t.i. diskomfortu izraisa trīceklīgas vai ritmiskas vizuālas kustības?

View Answers


4 (28.6%)


10 (71.4%)

Vai tev ir ASMR (patīkams ne-seksuāls kairinājums dzirdot skaņu vai redzot attēlu), kas rodas no audio stimuliem? https://en.wikipedia.org/wiki/Autonomous_sensory_meridian_response

View Answers


10 (76.9%)


3 (23.1%)

Vai tev ir ASMR, kas rodas no vizuāliem stimuliem? https://en.wikipedia.org/wiki/Autonomous_sensory_meridian_response

View Answers


7 (53.8%)


6 (46.2%)ieraksts @ 14:52: Skatos autobusa biļeti uz Prešovu no Užgorodas. Lapā ir jāieraksta e-pasta adresi, citādi parādās šis lieliskais brīdinājums:

Enter this input by all means

Mūzika: Heldon
punkts @ 14:48: Replican party.

chaika @ 14:45: es jau nedēļu nevaru atdot kolēgim sešu centu parādu - tieši tik maz es operēju ar skaidru naudu (vai naudu vispār. šonedēļ..)

punkts @ 14:42: Džiliana Andersone izdirsusi ogas.

pinjons @ 14:35: Par to, kādēļ ateistiem nav iebildumu pret Ziemassvētku vecīti.


missalise @ 14:12: Es kā vienkārša meitene no laukiem tikko šoku noķēru, vēl tagad nevaru atiet. Mums uz iestādi piegādā gaļu no firmas "Nākotne" - ērti, jo ir lētāk, gaļa ir normālas kvalitātes u.t.t. Bet šonedēļ es esmu nobriedusi veikt tādas darbības kā pirmoreiz mūžā pastāvīgi izvārīt galertu, tāpēc pasūtīju cūku kājas un cūku astes. Bet, kad es tās astes ieraudzīju, gandrīz no krēsla nokritu - kaut kādi strupuļi. Ja nebūtu uzdotas par cūku astēm, domātu, ka noskūtas kazas ļipas, goda vārds. Ko mēs vispār ēdam?

liljabrik @ 12:54: bez resnajiem un spalvainajiem ir jāreabilitē arī cilvēki bez zobiem vai ar drausmīgi sūdīgiem zobiem

dooora @ 14:00: eita, meitas, jūŗiņā
ja ir atrasta eitanāzija, tad kā nākamo meklēšanā varētu izsludināt eitaneirōpu.

liljabrik @ 12:51: jautājumu par kodeīna withdrawal man vairs nav, right in the middle of it
es vispār ienīstu farmācijas industriju

bet neko, pie visa vainojama mana alkatīgā vēlme būt ar zobiem, jo tas ir tas, kas paliek pāri, mēginot izdomāt, kā es būtu varējusi no šīs situācijas izvairīties. ejot līdzi dabai un pēdējos 10 gadus neieguldot drausmīgus līdzekļus un laiku un ciešanas, lai citiem radītu ilūziju, ka man ir daudz maz ok zobi

pilnigigaram @ 13:50: šī ir modernā māksla.


dooora @ 13:42: Occupation: Poet and translator
cik man vēl bija atlicis? nepilni trīsdesmit.

gods&slava

Vaidenbaumam pat tik nebija.

klau, ienesiet luc krikatiņu zē, citādi es drīzumā piepisīšos ar kā. bet man vēl jāstrādā, jāstrādā. cilvēki gaida. cer, romantiķi. kamēr producents dzer… no košer

dooora @ 13:13: achtung
ja raidījumā redzamo cilvēku pamanāt ārpus televīzōra, nekavējoties zvaniet nulle divi!
nekādā gadījumā netuvojieties šim sevišķi bīstamajam noziedzniekam – viņš var būt bruņots ar ermōņikām, neatvairāmām acīm un sasodīti taisnu muguru.
pārvalda franču valodu, c++ un NLP.Tags:
gedymin @ 13:19: "Team, just letting you know that X has graduated and we’re all excited to see how she uses her superpowers in her next big adventure."

Izlasīju "Disrupted: My Misadventure in the Start-Up Bubble". Savus piedzīvojumus startupā apraksta eks-žurnālists, viens no HBO "Silīcija ielejas" autoriem. Diezgan labs ieskicējums, kāpēc mani nesajūsima doma par strādāšanu IT industrijā.

dooora @ 12:42: divdesmit devītais aprīlis.
ejiet dirst ar savu relatīvismu.

kur, kur?

rīta vingrošanas beigas.

dooora @ 12:42: neērtā inērce
uz pilsētu pie Māteres es visbiežāk braucu ar ātrvilcienu Kaija: Minska-Tallinna via Tartu.
bānīša vairs nav. mašīnists pakāries, sliedes pārkausētas Šanhajā un Kobē.
bet džeki tik soļo.

zegewold-dorpatTags:
penny_lane @ 12:32: kad dailē skatījos dzeguzi, bija skaidrs, ka viss, kas man patīk te, ir tikai vāja atblāzma no filmas. jūtas pret filmu liek uzskatīt šo diezgan 1:1 nokopēto izrādi, par ok.

bet amadejs, amadejs, vienīgā īsteni labā dailes teātra izrāde, viņa arī ir šitā ņemta un... pfū, dailes teātri, nekā prātīga tevī nav.

Tags:
dooora @ 12:42: undžǣli ķǣrc: nauwǣrc, nauwǣrc
citreiz

ingmars @ 12:25: my god,
Maizīšu smarža, kafija, skaistas pārdevējas.

neoplasm @ 10:11: algas paaugstinājums angļu stilā

 priekšniece izsauca uz vienu intimu piecminūti:

- you've probably noticed an increase in your salary. i made a mistake handing in our pay reviews as i'd forgot you've not worked here a full year yet, but the director has already signed the papers and it'd be too much trouble for me to reverse it now. besides, you work well anyway, so i don't really mind you getting that raise. sorry for the mistake, just keep it to yourself.

- lol. i forgive you :)Garastāvoklis:: 5diena
Mūzika: tarkš'n'tarkš'n'neaizveras, kā lai te nenopīpējas lidz nāvei
penny_lane @ 12:06: jānoskatās beidzot chi-raq atkal un līdz galam. toreiz TĀ sajūsminājos.

līdz mums vispār kinotejāteriem vispār atnāk kāda nebaltādaina ASV filma?

Tags:
vikuks @ 11:55: eu, a kad īsti ir Valpurģi?


vikuks @ 11:54: Sveiki! vai ir kāds cibiņš vai arī kādam cibiņam tuvs draugs/paziņa, kas strādā lombardā? Gribētu uzdot pāris jautājumu viena projekta sakarā!

Powered by Sviesta Ciba