LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

20. Marts 2018

mako @ 18:52: Kabatzagļi
Būs jāpārvērtē savs ieradums maku un telefonu nēsāt mētelīša ārējās kabatās. Nupat mani 1. tramvajā pie Ģertrūdes ielas gandrīz apzaga. Veikla rokas kustība, ar maisiņu uzreiz aizsegt otru roku... Bet es paspēju un izrāvu telefonu, kurš bija zaglim jau saujā. Bēgot, viņš nosaucās "izvenite" - laikam inteliģents.
Tā ka uzmanieties, turiet makus un telefonus iekškabatās.

f @ 14:44: patiesībā, piedalīties izstādē ir ļoti interesanti, un pirkumi uztur enerģiju, bet tā slodze uz kājām! man kā ofisa planktonam atliek tikai apskaust tos, kas tur ir visas dienas. vakar vien visa diena pagāja, lai mēs ar bračku divatā izvietotu produkciju, saliktu cenas, saslēgtu iekārtas (printeris vispār pieteica streiku un tā arī nepadevās) un iekārtotu stendu.

dienasgramata @ 13:34: DELFI. Latvija nosoda nervu sistēmu paralizējošo vielu lietošanu

vikings @ 10:28: Vispār jau cilvekiem
piemīt tāda lieta, kā miega trūkums. Vakardienzinvai aizdevos pie kolēģa burātāja, kurš kāju lauzis, saķimbālējos, un tad devos mājup, pēc garām sarunām. A bet pa ceļam - gaisā iebrēcās zosis. Tas nozīmē, ka pavasaris klāt, cīgas beidzas un tagad domā nu!
Aizmigu ap 2 naktī, un pamodos ap sešiem. jo tā jau pieradis organisms mazgulēt, ka pats ceļas augšā. Gulēt vajag dikti.

fjokla @ 10:17: Labi, reāls bazsrs. Čo kak, a jesļi naidu? Šodien es pagulěšu un dzeršu buljonu, ar rītdienu, atrodiet man lielu, dusmīgu vīrieti, juristu, ieteicams, no kā visiem uzreiz čurińa trīc, kas var atnākt man līdzi uz mentamed pie direktores un runāt baismos, draudīgos terminos un uzrauga, ko man tur stums parakstīt. Nauda ir!

fjokla @ 09:34: Man ir tāda draudzene, kas šodien pirž manis děl 300 km, man bija tāds draugs, kas pie pirmiem sūdiem aizgriezās. Jo tā jau ir, tiklīdz tu pārstāj būt spějīgs pildīt savu klauna un izklaides funkciju, cīgu un šmigas streļījamo aparātu, no tevis abstrahějas un gaida, tāpat kā pretějo durvju džeks pisaku, atkal to brīdi, kad sāksi pildīt savu veco funkciju. A tur ir varianti. Esiet prātīgi un paši skatieties, kur meža dirsějs, kur cilvěks

fjokla @ 06:21: Saku brālim, laikam aizvakar, guļam pakrituši pie krāsnińas
Es- a tu zini, es tagad jūtos tā ar tevi kā frodo ar semu uz tā akmeńa, paśās beigās, apkārt lava, vis brūk un měs guļam un lūram augšā.
Brāls - jā, viñi tur kaut ko zīmïgu arī teica " i am very glad you are here with me, there, at the end of all times". Tikai vińiem atsūtīja pakaļ ěrgļus...
Es- nja... a ja tā padomā, miks un toms bija mūsu ěrgĺi.
Brāls -toć!

x_f @ 21:50: Dagmāras

Sieviešu diena šķiet tādā pašā statusā kā "Zemes stunda" – vienkārši PR pasākums 15 minūšu slavu alkstošajiem indivīdiem, uzņēmumiem, iestādēm vai pašvaldībām, kam nav nekādas vērtības, ko atceras tikai tai dienā, un ne pirms, ne pēc tam par to vairs neliekas ne zinis. Tik labi publiski izrādīt rūpes un piedalīties, taču visa pārējā gada laikā darīt kā parasti. Simboliski.

Atzīmēt (mūsu pasaules daļā – svinēt) dienu, kas veltīta kādam dzimumam, liekas diezgan absurda ideja. Tā nav izvēle, tas nav arī nopelns, tā vienkārši sanāca piedzimt. Vai ir kaut kas, ko paveikušas visas sievietes? Nu tā, ka visas. Nē. Vai ir kādi sasniegumi, par ko jāsveic visi vīrieši? Nē. Mātes, ģimenes, skolotāju, robežsargu un citas dienas ir pavisam cita lieta, taču dzimuma diena..
Kirī, Tesla, Tečere, Markoni, Naitingeila, Fords, Dikinsone, Pastērs, Pārksa, Ņūtons. Cilvēcei nozīmīgās lietas ir nākušas no atsevišķiem cilvēkiem, tā sagadījies, ka viņi ir gan sievietes, gan vīrieši.

Ja to pareizi sauktu par Starptautisko sieviešu solidaritātes dienu un tā arī domātu, man nebūtu nekādu komentāru, jo ar līdztiesību un vienlīdzību sabiedrībā ir problēmas visu gadu.

fjokla @ 20:37: Es iedevu buču, visu pateicu un atvadījos, vairāk neieśu, resursi ir cauri, diezgan nopietni sāk griběties pakārties, pie gaiļezera hipokrāta statujas, pieměram. smuka tāda, visa marmorā, un kaklā šiltīti, šeit mums deva 20 gadus! Un personu pārskaitījums.

Man vajag kādu, kas aiziet uz to mentamed un tupa izńem papīrus un atlikušo naudu,bet tikai man ir pilnvara, tātat paļubasu jāiet man un jācenšas neiespļaut vai neiemest ğīmī sauju ar monětām, nopěrciet sev kādu vizuli, maukas, nezinu kă to visu nokārtot, vnk, laikam jau, lai aizrijas ar to pārpalikušo naudu.

Nāve ir atpestīšana, yo, man arī gudri izdirsās, haifaiv

marle, posting in pajautaa @ 20:00: Endzelīna joki
Te stāv rakstīts: "Par Endzelīna jaunvārdiem klīst anekdoti un tenkas. Žēl, ka šie seklie joki daudziem ir vienīgais, ko tie vispār zina par Endzelīnu."
Vai jums ir zināms kāds sekls anekdots par Endzelīna jaunvārdiem? Lūdzu, padalieties!

(Man ir zināms tikai tas, kur Endzelīna sieva viņu ierauga kniebjamies ar mīļāko un iesaucas: "Jāni, kā tad tā!? Es esmu pārsteigta!", un viņš atbild: "Nē, pārsteigts esmu es, tu esi izbrīnīta."
Ā, un vēl tas, ka sasvīdis vīrietis un sasvīdusi sieviete pēc viņa ierosinājuma esot svimpis un svīzda.)

zetinja, posting in pajautaa @ 17:45: Teritorijas uzkopšana
Meklēju kādu (uzņēmumu/personu), kas varētu sakopt ~1400 kvadrātmetru teritoriju. Tur ir kā minimums šai pavasarī jānojauc pussabrukusi stikla siltumnīca un dārza mājele, jāizved būvgruži u.c draza, jāiztīra krūmi. Vaig lai ir sava tehnika un transports būvgružiem, jo ir sarežģīti ar konteinera novietošanu (2x tālāk nekā ar auto var piebraukt). Ir kādam pieredze? Variet ko ieteikt?

racoon @ 14:27: Par dzīvokļiem
Steidzami tiek meklēts dzīvoklis Rīgā, labajā krastā , centrs +, izmeri m2 35+, saulains un tā lai uzreiz, nu tā ka gandrīz rīt, var vākties iekšā. Ir arī mazs sunītis. Paldies. Un tas tiešām ir steidzami.

fjokla @ 08:16: Vakar měs ar brāli parakstījām paktu, kad skaněs zvans, měs viens otram sagādāsim heroīnu. Nekad neatstājiet savus tuvos un mīĺos, ne valsts, ne msksas iestāděs, pilnīgi visiem ir piedrāzt, par 900 eirikiem vai latu piecdesmit. Es noskaidrošu konkrětās ārstes uzvārdu (Ingrīda Poriņa), klīniku sauc mentamed, 1. slimnīcas teritorijā. Vakar no rīta atskaněja zvans, nevis no ārsta, bet medmāsas, kas teica, es tīri cilvěcīgi informěju, ka ir koma un tas var notikt jebkurā brīdī. Ļoti operatīvi braucām, es mama, brālis, visi raud, nabaga taksists. Tas, ko es tur ieraudzīju, nopļāva mani ceļos pie gultas, cilvěks reāli gārdz, nekas nav ne iešpricěts, nekas, měs ar mammu uzstādījām diagnozi, plaušu kardonis,es ķerstīju ārsti, lai kaut ko ieśpricě. Saproti, par 900 eur měnesī. Měs pieprasījām skābekļa balonu, kura vińiem nav, měs brutāli googlě iezvanījām skābekļa aparātu nomai, lūdzu, lūdzu, atvediet šodien, tas kas fonā gārdz, tas ir mans těvs. Atveda, onkulis bija gatavs ilgai prezentācijai, kurš pipsis kam un cik šis materiāls labs, bet var arī šo. Es kliedzu, lūdzu lūdzu, vai jūs vińu varat vienkārši pieslěgt. Uz ko onkolis, - ā jūs kaut kur steidzaties? Palåtā, saproti, měğinot pārkliegt gārdzienus. Ně, bļeğ, es kavěju spā čoļi? Paldiesdievsm, pieslědzās divi rīcības cilvěki un tiks izsaukti ātrie, un atkal vińu aizveda uz to elli, no kuras es vińu aizvakar vai aizaiz izvilku. Vienkārši, gādājiet heroīnu katram gadījumam, neatdodiet valstij sevi vai mīļos, arī naudu nedodiet, jo tas ir bezcerīgi. Ārsti iet apgaitās un ganjau spęlě golfu, braukā pa konferencěm, věders iziet labi, miegs ir labs un hipokrāts pie sienas mušu nodirsts, gan jau arī misijas apzińa un laba sirdsapzińa. Realitātě, ja měs nebūtu atbraukuši un es caur zobiem pat nelūgtu, bet pieprasītu, neviens neko nebūtu darījis. Lūdzu, sargiet tuvos, ńemiet mājās, nedodiet nekur, heroīns vistoměr ir humānāk nekā spilvens. Un měs, kaut arī spělějam tenisu un konferencěs gudri diršam un pārstāvam nozari, měs vęljoprojām dzīvojam tumšajos viduslaikos

eermaniitis @ 22:27: vēsture
gads bez saules
trīsdesmit gadi ar apmakušām debesīm
trīsdesmit gadi bez lietus
i hui no nasqua civilizācijas

a jūs par laika apstākļiem sūdzaties

eermaniitis @ 22:00: par matemātikām
desmitnieku matemātika man ir tuva un saprotama
vieninieku nullīšu binārā man arī ir saprotama
angļu 12 mitnieku drusku mulsinoša
bet šumēru daļu, fuck, tur drusku jāpadomā, vet izskaidro viasasiepriekš

dienasgramata @ 20:27: Šodien Getsbijs, pamatīgi izskrējies ar kociņu pa Lielajiem kapiem, vilkās, mēli izkāris, uz māju pusi, tad kaut ko saoda gaisā un, saslējies uz pakaļkājām, metās uz priekšu, kā senu un labu draugu ieraudzījis, tik pēc pārdesmit metriem izrādījās, ka tā ir Jaunā Rīgas teātra publika, kura sasmaržojusies nāca pa trotuāru pretim uz Cerību ezeru vai Procesu, ej nu sazini, bet uz rotaļām šī galīgi nebija noskaņota. Tagad nabags blakusistabā klausās, kā Zviedrijas Radio simfoniskais orķestris izpilda Ģērģu Ligeti, man slinkums piecelties un pagriezt klusāk to radio "Klasika".

eermaniitis @ 19:05: behold and witness
viens no pasaules nē, bet Latvijas galiem nu tiek pieredzēts, "Latvija kā mazā Šveice" kūst un izčākst kā pērnais sniegs .... cerams paraus līdzi visus podsņešņikus (tautas valodā suņu sūdus) kā banku lobiju

racoon @ 16:02: Par dzivokļiem
Kā es varu sazināties ar user=sara?

vikings @ 15:19: divas reizes aizmigu šodien darbā
Abas ar seju klavierē. Moš jāguļ nedaudz vairāk!?

dienasgramata @ 13:31: DELFI. Likuma grozījumus par čaulu aizliegšanu jau 3. aprīlī skatīs valdība un 8. aprīlī tos sāks skatīt parlaments steidzamības kārtībā.

p.s. te viņi burkas grib aizliegt, te čaulas

f @ 13:14: : nav ziemassvētku vecīša, bet kinderola bez lelles?
tikko mani aizķēra kinderola veikalā, un es skatos, ka tur var dabūt kādu no powerpuff girls, well, why the hell not, vai ne, bet tad es izlasīju, ka kolekcijas lelle ir noslēpta tikai katrā piektajā olā! jēzus tu marija, kas tās par svētām šausmām?! nabaga bērni. un vecāki. un es!

savaadaisu @ 10:41: Tā zaraza kas piemetusies sāk līst dziļāk. Par rumpi štrunts, bet padomāt nevar, līdz ar ko darbu darīt normāli nav iespējams. Besī.

f @ 09:11: : primavera

ysl, 1999


Tags:
scope @ 08:17: Interesanta "rāvējslēdzēja" izpratne
Pirms krustojuma, kur korķis, palaižu vienu auto no blakus ielas, bet aiz tā braucošais Jeep Cherokee vadītājs spītīgi spraucas priekšā.
Pēc vairākām taurēšanām un spiešanās mēģinājumiem, kad džips ir jau daļēji uz ietves, parunājāmies:
Es: Atveru logu.
JC: Atver durvis. Man logs aizsalis, nevaru ar tevi pakomunicēt.
Es: Kas man, tagad visi jālaiž? Vienu jau palaidu.
JC: Tu palaidi lohu, kurš pat uz priekšu pabraukt nejēdz.

Tādi, lūk, vienlīdzīgākie un viņu loģika.
Arī pēc tam viņš pie nākamā krustojuma paņēma kādu uz masu, lai tiktu no labās joslas kreisajā.

x_f @ 22:09: Aspekts, prizma un dimensija

Reizēm, nonākot vietās, kur nav redzams laikmeta pieskāriens – nav elektrības stabu, asfalta, plastmasas atkritumu, nav redzamu māju un cilvēku, iedomājos, ka tādā laikam nepiesaistītā ainavā varētu samesties laiktelpa, kā rezultātā, neko nenojaušot, es varētu aizlēkt tuvākā vai tālākā pagātnē.

Silciema mežos, kur šad tad braucu ar velo vai slēpoju, ir daudz pēdējā pasaules kara ierakumu, tur ir gan garas un līkumotas tranšejas, gan lielas bedres tanku slēpšanai. Tur man šķiet, ka pēkšņi kāds brūnā šinelī tērpts vīrs ar šauteni varētu mani apturēt un, turot uz grauda, jautāt, no kurienes, uz kurieni un jebkurā gadījumā – esmu saņemts gūstā.

Ja tie ir klaji lauki, tad ceļam varētu nebūt zālāja pa vidu un pretī varētu nākt kāds pajūgs. Es nobrīnītos par viņu drānām, viņi – par manu alumīnija zirgu. Vārds pa vārdam un – jopcik, tas ir 17. gadsimts. Apžēlotos par mani un pieņemtu saimē, ļautu gulēt stallī. Senos laikos cilvēki vispār gulēja pussēdus. Vai arī uzreiz sadedzinātu uz sārta vai izrādītu gadatirgos kā frīku.

Apģērba dēļ vien jau mani varētu noturēt par citplanētieti – neilons, likra, gumija, plastmasa un viss pārējais. Kas tās par burvestībām, ka t-kreklam nav vīļu? Kamēr vēl telefons nebūtu izlādējies, varētu parādīt dzīvās bildes. Vai vienkārši bildes. Un selfijkameru. Spogulīt, spogulīt. Un mūsdienu mūzika, to būtu pagrūti paskaidrot, ka neviens no instrumentiem, kas dzirdami, nav īsts, ka visas skaņas ir sintezētas, izdomātas no zila gaisa. Lai gan jau telefonā varētu atrast arī ko pieņemamāku no Noras Bumbieres, Armanda, Kārļa Kazāka vai vēl kāda vietējā.

Tā kā tikpat nejauši atgriezties savā laikā būtu pārāk neiespējama sakritība, tad būtu arī kā jāiekārtojas uz dzīvi. Es varētu, piemēram, kļūt par skolotāju dabaszinātnēs vai kaut ko tādu. Tad gan, protams, jāuzmanās ar dažādu pašsaprotamu lietu atklāšanu, par gravitāciju, elektrību, ķīmiju – lai neradītu kādu paradoksu, kas konkrēti sabojātu visas nākotnes vēsturi.

Vai arī varētu vienkārši strādāt par tulku kādiem augstmaņiem, piepalīdzēt ar angļu valodu. Par vācu vai krievu valodu viņi varētu nebūt sajūsmā, un franču tikpat kā vairs neatceros. Tulkot varētu tik ilgi, kamēr mani neiemestu ķurķī par pārlieku familiaritāti un etiķetes neievērošanu.

Varbūt tāda ceļošana laikā arī notiek. Cilvēki taču pazūd bez vēsts. Gan jau ne visi iet bojā vai dara to, labprātīgi mainot identitāti, varbūt daļa nonāk citās dienās. Kaut kā taču piramīdas un Lieldienu salas statujas uzcēla, just sayin'. Tāpat arī esot gadījumi, kad cilvēki uzrodas neparastās vietās, drēbēs un tā. Dokumentēti gadījumi – "pilns internets".

Tags:

klibaa_egle, posting in pajautaa @ 21:48: Brilles
Vai varat ieteikt, kur Rīgā vislabāk iegādāties brilles? Ar plašu izvēli un draudzīgām cenām.

ripp @ 21:05: Bet kur un kā jūs skatāties visus tos seriālus?

mako @ 18:52: Kvartet I
Skatos pārraidi ar Kvartet I
Pārraides vadītājs uzdeva jautājumu - kas jūsos katrā ir pats galvenais? Domāju par sevi, un nevarēju atrast atbildi uz šo jautājumu.
Kā ar jums mani draudziņi, varat nodefinēt, kas jūsos ir galvenais?

f @ 13:38: kas man īpaši nepatīk, ir tā vainas un neērtības izjūta, kura ir tut kak tut, tiklīdz gribu parādniekam atgādināt par nenokārtotiem rēķiniem. nopietni, kas cilvēkam galvā notiek, a?


martcore @ 11:21:

samantta, posting in pajautaa @ 08:06: Ziedu piegāde Rīgā
Labrīt,

Lūdzu iesakiet, kur vislabākā ziedu piegāde Rīgā? Vēlams lai var pasūtīt internetā un apmaksāt ar karti (dzīvoju ārzemēs).

Liels paldies!

savaadaisu @ 09:57: Tā vien liekas, ka arī pats būšu atrāvis gripu vai tamlīdzīgu zarazu. Mēģināšu darbā kādu aplipināt un tad varbūt tomēr ātrāk uz mājām.

f @ 09:08: turklāt, mana mīļā džesika attaisnoja visas cerības filmā molly's game.
neatceros, vai paslavēju savulaik miss sloane, tad goda vietu atstāju te.
abas filmas ne tikai raiti izstāstītas, bet tik tiešām aizraujošas.


Tags:
f @ 09:02: : today is the day
garākas dienas, īsākas naktis, pavasaris sākas 18.15!

gribēju jau izsaukties "lai slavēts allahs un buda", bet riskēju kādam uzrauties drošvien, vai tiešām jāpiemeklē kāds cits dievs vai kāda indiešu dievība, tiem viņu čupām, vai varbūt kādu skandināvu vai seno romiešu dievu.
lai iet "jupiters un buda!" (sanāks ar zīmīgu atsauci uz spartacus: blood and sand, kad būšu dusmīga)

santech, posting in pajautaa @ 08:45: šitais vairs nedarbojas? http://cu.serveris.lv/ciba/santech kur rāda kas tevi piedraugojis nodraugojis?
man šitādu rāda:
XML Parsing Error: syntax error
Location: http://cu.serveris.lv/ciba/santech
Line Number 3, Column 1:Invalid query: Table 'cu_db_0.sc_users' doesn't exist
sql: select id from sc_users where nick = 'santech'
^

dienasgramata @ 07:48: NRA. Ģimene apēd Rīgas kafejnīcā pirktus kebabus un piedzīvo ko gaužām nelāgu.

9h8p26gv, posting in pajautaa @ 01:18: Es zinu, daži mani nievā, Es zinu, daži mani nīst. Bet kā lai tieku zināt, kurš?
Vai te ir tāds rīks, ar ko cibiņš var uzzināt, pie kuriem cibiņiem viņam ir bans?

19. Marts 2018

santa_be, posting in pajautaa @ 21:38: laba planšete omai no budžeta gala
Iesakiet sakarīgu Android planšeti ar max labu ekrānu no budžeta ierīču gala. Oma grib spēlēt spēlītes un zipāt internetus, internetbanku un youtube.

Plus, kas būtu minimālās tehnikās prasības pēc kā atlasīt? RAM piemēram? Svarīgi, lai baigi nebremzē ikdienas darbos un nedarbos.

eermaniitis @ 21:31: diskusiju kultūra
nēnu, es var teikt esmu savas dzīves norietā, mērot pēc laika līnijas

visu, ko esmu iemācījies, ir ka no cilvēkiem pareizā atbilde ir jāspiež ārā diezgan drastiskām metodēm

iemesli ir dažādi, bet atbilde ir viņos, vai nu tā sakrīt ar jūsu viedokli, vai patiesi ir pareizā atbilde, bez zināma pušapa tur neiztikt

šeit dzīvs piemērs

https://www.youtube.com/watch?v=aMcjxSThD54

un viņš ir profesors!

vilks_vienacis, posting in arii_cirsliitis @ 20:35: "Kas gan var būt labāks par svaigi spiestu burkānu-ābolu sulu?!" savā veikumā raugoties nodomāja cirslītis. Iedzerot pirmo malku, radās arī atbilde - sula, kurai eļļas vietā nav pielieta šļuciņa sojas mērces.

anna, posting in pajautaa @ 18:56: ko tu lasi internetā
Kādi ir jūsu kvalitatīvas ikdienas lasāmvielas guilty pleasures internetā? Nu, lapas, portāli, ko lasāt prokrastinējot, vienlaikus kaut ko derīgu uzzinot. Vienalga, pavisam īsi vai drusku garāk, ne obligāti 100% nopietni (100% "vērtīgi").

papuass, posting in par_velti @ 18:03: Ja nu kādam noder, bezvadu Logitech S510 klavierkomplekts. Baterijas 2AA+2AAA līdzi nenāk.

Protams, ka lietots, bet funkcionējošs, kultūrslānis tika noberzts.

brr, posting in pajautaa @ 13:44: Kaktusu izvēle un māla podi
Kur Rīgā izņemto Depo un Lakstos būtu plaša (gan veidu, gan izmēru) kaktusu izvēle?

Vajadzētu arī dažādu izmēru māla podus, Depo un Krauta no neglazētiem podiem ir visai maz stila variāciju.

kants, posting in pajautaa @ 11:11: kolhozs vs. sovhozs
kāda īsti starpība starp sovhozu un kolhozu?

Tags:
atheist, posting in pajautaa @ 09:48: EDS attaisnoto izdevumu atgūšana
Sākšu ar to, ka VID jau zvanīju un tur tante atbildēja no sērijas "tur kaut kur ir kaut kāda poga lejā, man tagad tas ekrāns nav priekšā, dariet tā un šitā", un, protams, man tur nekāda poga un nekā tamlīdzīga. Epastu arī jau nosūtīju, uz kuru man neviens nereģē, jo Latvija. Vai nu nemāku meklēt vai arī gūgle klusē par tik specifiskiem gadījumiem.

Situācija - par vecmammu par 2015. un 2016. gadu biju sniegusi viņas attaisnotos izdevumus, bet tur kaut kā daudz savācās un rezultātā manā šī gada deklarācijā rāda, ka ir joprojām kaut kāda pārceltā summa gan par 2015., gan 2016.gadu. 2017.gadā Latvijā nestrādāju, tāpēc to summu man neviens nemaksās, gribētu to pārpalikumu pārcelt uz māti (kas esot iespējams), bet nesaprotu, kā to izdarīt - kā dabūt to pārcelto summu nost no manis un piekabināt mammai?

Paldies milzīgs jau iepriekš!

Tags: ,
mako @ 10:09: Ai Mori
Šodien atklāju sev Ai Mori - krievu dziedātāju, kura par sevi saka "Бард, стихописец, завывун, глас народа. Пою и ехидно улыбаюсь."
Dziesmiņa par Krievijas vēlēšanām.

https://www.youtube.com/channel/UCLiacXxsN8B1zwI3DOISAPA
https://vk.com/aimori

savaadaisu @ 09:43: Nu tad tā - nedēļas nogale atkal +/- kaut kā novilkta, bet vispār vakar bija totāls iztukšītis. Skraidelējām pie kaimiņienes palīdzēt. Beigās vakarā totāls enerģijas izsīkums. Vispār jau traki kā saliekas lietas rindā. Tantei sasāpas vēders, ciešas, beigās ar ātrajiem uz slimnīcu, izrādās žultsakmeņi pārrīvējuši žultspūsli, operācija. 6dien atvizinājās mājās, bet nu tik sūdīgi tik sūdīgi, ka vnk pipec. Šodien atkal ātrie no rīta, izrādās ka paspējusi vēl saķert gripu. Meita atbraukt pieskatīt nevar jo pati uz operāciju. Citi radi tuvumā ar īsti nav. Tad nu jāparūpējas par tantuku. Bļāviens - enerģijas iztukšītis totāls pēc visas tās ņemšanās.
BET atkal jau parādās tas kā viss tiek salikt pa plauktiņiem, jo man darbā sabīdījušās lietas un apstākļi tā, ka nācās palīdzēt cilvēkam kuram ir bites, tad nu tiku pie medus un ziedputekšņiem, kā reiz brīdī kad bērni sāk krekšķināt un arī pašiem ar pašsajūtu nav īsti OK.

7dien atkal picas. Nākamnedēļ gandrīz vai jātaisa eksperimentss ar picas kārtiņu likšanas secību. Radās aizdomas, ka, ja uz pamatnes pirmo liek gaļu un pēc tam sieru, tad sanāk garšīgāk.

honeybee @ 06:38: Sinisalo "Saules kodols" atsevišķi nav nekas tāāāds (nu tb tā ir nejēgā aizraujoša lasāmviela, bet, imo, pārāk vienos vārtos), bet lasīt Sinisalo un atšķaidīt ar gnidriņu ir samoje to ^^

maksiine @ 00:02: Zini par ko man visvirāk bēdīgi... viņa tur uzņemšanā no 12 dienā... prasija vai mājās būšot kāda sviestmaizīte... diez vai tur sarķenē kādam ienāks prātā viņai naktī piedāvāt ieēst...

18. Marts 2018

darkz @ 14:59: cable management level: n00b
zemgalda kabeļus vēl varētu glīti paslēpt kastītē, bet ko darīt ar tiem, kas uz galda - no idea.

Powered by Sviesta Ciba