LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

30. Augusts 2014

ripp @ 00:11: bērniņš kulinārs
Alise tā starpā šodien pirmoreiz pagatavoja sev maltīti. un recepti arī izgudroja pati. paziņoja, ka grib jogurtu, tad, ka grib avenes (viņa zināja, ka tie abi ir mājās), pati ielika bļodiņā jogurtu, pati pa vienai ielika avenes, apmaisīja un apēda. tad uzaisīja otru porciju un apēda arī to. :)

t.i. protams, viņa agrāk ir ēdusi jogurtu ar augļiem, bet nekad ar avenēm.

29. Augusts 2014

dienasgramata @ 21:59: Es tomēr nesaprotu Gundegu Repši. Intervijā "IR" viņa atklāj, kā decembrī ar protesta balsojumu iebildusi pret KM naudas piešķiršanu kultūras medijam, kas "tiešā veidā" ticis sponsorēts no Re&Re. Tas gan viņai netraucēja balsot par naudas piešķiršanu citam kultūras medijam, kurš tiešā veidā pieder neskaidras izcelsmes naudai no Šlesera un Kozjola kompānijas, kā arī pašai turpināt saņemt honorārus no šim pašam koncernam piederošas izdevniecības, izmantot Lemberga pašvaldības sponsorētu piederošas rakstnieku mājas stipendiju un izdot savu jaunāko grāmatu ar Latvijas Gāzes atbalstu, kuras kontrolpakete pieder Putina lielākajiem draugiem - Krievijas uzņēmumiem Gazprom un ITERA. Nauda nesmird? - intervijā jautā Repše.

maksiine @ 21:56: I'm a fucking cinderella...
Kāpjot autobusā pazaudēju tupeli...
Par pirkumu no 12 eiro izdevu 45 eiro...
No rīta saliju...
No rīta saplēsos ar S...

Šī noteikti nav mana diena...

dienasgramata @ 21:49: DELFI. Intelekta prominences pulcējas Gaismas pils atklāšanā.

shelly @ 20:52: Pēdējā laikā Lauvas mīļākā reklāma ir "Ja smēķē tu, tad smēķē arī tavs bērns". Sīkos, kas pūš dūmus pa muti, viņš vispār uzskata par supervaroņiem.

kuminjsh @ 19:01: Otra filma (jeb, kā man stāstīja - tomēr pirmā;)):
http://filmix.net/trejlery/92011-sen-loran-stil-eto-ya-saint-laurent-2014.html

eermaniitis @ 18:41: citās ziņās
a ūdentiņš foršs - pēros kā putni strūklakā karstā dienā ;)

ripp @ 18:24: ļoti gribas sēņot. es pat zinu vietas. tikai nekādīgi nespēju saņemties. braukt brīvdienās imho ir bezjēdzīgi, tad visi visu izķēruši jau no rīta un es nekāds rīta sēņotājs neesmu, jābrauc darba nedēļas laikā. bet kā, kā lai saņemas.

klusais_okeans, posting in pajautaa @ 16:04: Iesakiet, lūdzu, kādu drukas darbnīcu, kas uz vietas izgatavo piespraužamās nozīmītes nelielā skaitā - ātri, ne pārāk dārgi, kvalitatīvi un daudz maz centrā.

Paldies jau iepriekš!

martcore @ 13:57: lūk, ziniet man savā rūpalā iznāk diezgan daudz saskārties ar mūsu krievvalodīgajiem iedzīvotājiem - attiecībā uz mūsējiem es nemīlu terminu "krievi", jo tur taču ir arī visādi baltkrievi, ebreji, poļi,tie paši hoholi, kā arī kāda kalmiku izcelsmes dāma
ar krieviem mēs spēlējam hokeju, mūsējie ir vienkārši krievvalodīgie
da i pret mūsu krievvalodīgajiem attieksme ir diezgan specifiska, viņus uztver un asociē tomēr vairāk kā kēnigsbergas inteliģentus, nekā pilsoņus no pilsētas lauku teritorijas kaut kur pie kubaņas

bet turpinot. starp šiem cilvēkiem, protams, ir arī tādi, ko es jau pazīstu vairākus gadus, bet ir arī iepriekš nepazīstami ļaudis
saistībā ar zināmajiem notikumiem es tīrā zemapziņas līmenī cenšos vērot, vai notiek kaut kādas nobīdes ledāju kustībā
vai gadījumā jaunsatiktais krievvalodīgais aiz muguras jau neasina tuteni, lai to impērijas vārdā ietriektu mugurā žīdmasonam martcorem (fakts, kurā viņš ne vienriez vien ir atzinies jehovas lieciniekiem)
un ko viņiem ir sastāstījis pirmais baltijas kanāls un citi kiseļovi judeničas
vai nils jau neizplata kaut kur mikrorajonos lapiņas ar uzsaukumiem
un vai Viņi Paši jau gadījumā neskatās - a varbūt pats žīdmasons martcore tuvākajās dienās taisās pienaglot kādu zīdaini pie okupācijas muzeja sienas

un ziniet - viss hujņa
es pēdējos gados vispār pret sevi ne reizi neesmu manījis kaut ko tādu, ko varētu nosaukt par šovinisma pazīmēm uz nacionālās bāzes
vienīgais kaut cik potenciālais imperiāliskā šovinisma pārstāvis ir blakuspodjezda kaimiņš, kas staigā nošļurkušā sporta kostīmā un braukā ar mašīnu, kurā iemūrējis krievijas karogu. nodarbojas viņa ģimene ar to, ka bāž pastkastītēs reklāmas lapas (viņš ar savu furgonu vadā tās lapas reāli tonnām) - tā laikam ir nodarbe, kurā domā, labāk tagad nošauties pašam, vai gaidīt palīdzīgu roku. es tur ne tikai krievijas karogu piekārtu, bet vēl arī somālijas, un vēl arī idi amina portretu uz bampera. tiesa, pateikt viens otram vairāk par labdien mums īsti nav ko.

bet ar pārējiem, karoče, mums ir ļoti draudzīgas, koleģiālas un savstarpēji cienīgas attiecības. es neredzu iemeslu pacelt ukrainas, putina, zjuganova vai nazarbajeva tēmu. es esmu krass antisovjetčiks. ja cilvēks ir sovjetčiks, mums vispār šajā plānā nav par ko diskutēt, mēs nekad ne pie kā nenonāksim. bet tas, ka mēs bez šīs tēmas varam mierīgi iztikt, un ka tā nav kaut kāda vitāla mūsu dzīves sastāvdaļa - tas ir pilnīgi noteikti. tipa, kečups vs majonēze.

protams, iespējams, ka dzīves pieredze man ir samērā piešķīrusi talantu ļoti ātri raspalagaķ cilvēkus vismaz profesionālajā ziņā, nu jā, bezkaunību un rupjību es neuztveru vispār, a pārākuma izrādīšana mani pārsvarā nevis aizkaitina, bet uzjautrina; galu galā cilvēka arogance, ignorance un nepilnības audzināšanā ir tikai un vienīgi viņa paša problēmas un nevis manas, es te neesmu publiski sabiedriskais psihiatrs dalailama, tāka man pohuj. bet rezultātā sadaļā "secinājumi" mēs varam ierakstīt, ka mūsu valstī mani nekādi "krievi" neannojē. mani annojē tūdaliņu jaunbagātnieks, kas kaut kur štelles-rebes modē ir izpiļījis sev divsimt štukas un tagad ir uzrāpies kā orangutans everesta smailē ar skaudrajos himalaju vējos šūpjošos vafeli. ātrāk par piekto citronu viņš no turienes getot laifu nenolīdīs, a piekto citronu viņš nedabūs nekad, karoče, utiļos norakstāms materiāls. mani annojē jaunais lokālais lateksa nacjonālists, kas ar tetovējumu uz paduses "saimnieks savā zemē" dīdas pa ielām, paralēli cenšoties aprēķināt, kurā momentā viņam kādi kreisie neformāļi beidzot iedos pa muti. mani annojē cilvēki, kuriem piemīt iracionālas bailes, un kas paši šīs iracionālās bailes spēj izskaidrot tikai ar to, ka viņiem ir iracionālas bailes. un vēl mani annojē apkalpošanas kultūra veikalos no tiem, kam pāri 50. bet latvijas krievvalodīgie - tas ir ļoti un pat ļoti ok.

tādi ir mani uzskati

grizzly_bear, posting in pajautaa @ 12:59: bāri Viļņā
kuri ir jūsu iecienītākie bāri viļņā? interesē vairāk kkc/čomska/totaldobžes aka t.s. alternatīvās kultūras gals.
paldies!

martcore @ 11:47: kā tas ir - pēc londonas keba iesēsties mūsu taksī ar individuālā kopuzņēmuma nosaukumu "gold taxi" un no pasaules dabas fonda logo nopizģīto pandu uz sāniem

starp citu, šo divu wwf mūžīgā jaukšana (world wildlife fund un world wrestling federation) nereti noved pie apmēram šādiem šedevriemelina @ 10:40:
Poll #20148 Pēc kā izskatās suns?
Open to: All, results viewable to: All

suņa vārds. Cibas laiks kristīt!

View Answers

Pīķis
6 (22.2%)

Ūsiņš
17 (63.0%)

cits (kāds?)
4 (14.8%)
goddes, posting in es_shobrid_lasu @ 10:22: a

savaadaisu @ 09:27: Piektdienāh!
Manī sēž milzīgs lunis, kas tā vien gaida 6dienu, lai varētu izlauzties un paluņoties.

Pabeidzu lasīt "Pēteris Pirmais". Pārsteidzoši interesanta grāmata. Reiz pa reizei tur tādas pērles :)
Kā pemēram: "Pētera komandieri pēc vienas kaujas sadzerās un sacer 'uzslavas' vēstuli pretinieku (zviedru) komandierim. To visu pieraksta rakstvedis. Sākumā ar sacerēšanu un pierakstīšanu sokas labi, bet pēc vairākiem uzsaucieniem jau sāk nākt tik stipri vārdi, ka raksvedis pat nezin kā tos uz papīra uzlikt."

Baigi gribās dabūt H. G. Velsa darbus

elina @ 09:00:
Pagājušajā nedēļā aktīvi sāku domāt par to, ka man nepieciešams kāds vaļasprieks vai aizraušanās, jo studijas beigušās un nāk tumšie ziemas vakari. Tas viss beidzās ar to, ka vakar paņēmu melnu labradoru. Uz gadu. Tādu, ko pēc tam atdošu, lai audzinātu par pavadoni neredzīgajiem. Nu, gribu uzlabot karmu, tā teikt. Nevaru izdomāt kā saukt - Pīķis vai Ūsiņš. Nobildēšu, varbūt jūs pateiksiet, pēc kā mazais nelietis izskatās :)

Mūzika: http://youtu.be/H9qSMWaeNPc
scope @ 07:51: Šodien atkal manīju "senu draugu" http://klab.lv/users/scope/196672.html
Šoreiz dzīvnieciņš ar VOLVO XC90(NE-21) Viesītes un Bauskas ielas krustojumā pabrauca garām pie sarkanās gaismas stāvošajiem pa nogriešanās joslu, paskatījās, ka pa Bauskas ielu neviens nebrauc un aizbrauca Mūkusalas apļa virzienā zem sarkanās gaismas.
Pēc tam arī Mūkusalas aplī slaloms pa joslām bez pagriezienu rādīšanas un nogriešanās uz Salu tilta uzbrauktuvi centra virzienā no 2.5 joslas, arī bez pagrieziena rādīšanas.

Diez, ja nav video, ir vērts rakstīt CP, lai izsauc dzīvnieciņu parunāties? Nu tā, tīri profilaksei.

petro @ 00:46: No rīta laikam raus ārā zobu.

28. Augusts 2014

eermaniitis @ 23:41: par nēģeriem un rasismu
te nesenkā paviesojos dabas muzejā, pēdējā stāvā - nekas nav mainījies, kā skolas mācību grāmatās bija, tā palicis dalījums rasēs un visādos metisos - nu ja, rases nav sociāla parādība tātad

a ja par ģenētiku runājam, tad var selekcionēt visbaltāko cilvēku amerikāņi ir stāvus aizrāvušies ar krievu šņabi ģenētiku, kur daži vējgrābšļi tirgo DIY un nosūti mums savus paraugus, a mēs tev karti uzzīmēsim, kā tavi seņči pa pasauli blandījušies - un tad tik zīmē visādus tur bimbuļus pa karti
kas interesanti - ir tomēr balto, aziātu, nēģeru "gēni", lai gan es to sauktu par kaut kādu tur marķieri ;) gēni tomēr mums ir diezgan plašs jēdziens ;)

tātad rasu teorijai ir zinātnisks pamats, ne tikai skolas ģeogrāfijas grāmatās atrodams - āfrikā dzīvo nēģeri, āzijā aziāti, indijā indusi un ziemeļpolā ledus lāči ;)

x_f @ 22:02: Slāpes

Mēs svētdien atkal laidīsim gaisā balonu – LAASE-3. Šoreiz tas būs neticami publisks pasākums, jo notiek kopā ar StarSpace.lv, un es saskaitīju jau padsmit cilvēkus, kas būs sākumā un skatīsies uz pirkstiem, pēc tam mazliet mazāk.
Nezinu, kā to pārdzīvošu, taču dzīvē viss jāizmēģina.

Mums būs trīs radio raidītāji. Mēs saņemsim nelielas fotogrāfijas no zondes lidojuma gaitā. Mums varbūt būs arī dzīvais video no palaišanas vietas, ja viss ies labi, varbūt arī pēc tam. Zondei varēs sekot līdzi uz kartes. Mēs būsim tiešsaistē, tas viss būs internetos un visi linki būs vēlāk.

Sākums ap desmitiem no rīta Siguldā.

Jo tuvāk nāk, jo garāks kļūst apjaušamais vēl darāmo darbu saraksts, eh.. Iepinos!Tags: ,
tiga, posting in par_velti @ 21:10: ir iekrājušies vairāki (tāda tipa) maisi, varbūt kādam vajag. 

shelly @ 21:01: Bijām šodien uz iepazīšanās dienu bērnudārzā, ļ. žēl, ka nepaņēmu kameru un nenofotografēju; burvīgi jau tie mazie cilvēciņi.
Skolotāja (liekas, ka tā bija skolotāja, es tai sistēmā vēl nespēju iebraukt) likās piezemētāka par direktori, neiebilda pret džinsām un nelika turēt skapītī rezerves gumijniekus, kas labi, tiesa, viņa uzskata, ka grupiņā bērni nedrīkst skriet. O la la, 15 neskrienoši divgadnieki, kas rātni sēž vienā telpas kaktā un klusi šalc kā bērzu birzs, good luck with this.
// auklīte, reālistiska sieviete, jau izskatījās izbiedēta.
/// jā, un lacītes viņi neizmantojot principā - "lai mācās ēst". Principā tas gan ir drausmīgs sods mammai, nevis bērnam. Piedāvāju atnest veselu maisu ar priekšautiem visai grupai, lai nav trīs reizes dienā visi jāpārģērbj; iespējams, šo ideju izdosies ietirgot.

aizliegts_v @ 20:57: Tiem, kuri vēlas uzģenerēt īpašus Lorem ipsum vai vienkārši par to kaut ko vairāk uzzināt, klikt te.

Tags:
aizliegts_v @ 20:15: Iz čiepstēkļa

Esiet mierīgi. Krievijas iebrukuma gadījumā Latvija no ES un NATO saņems milzīgu morālo atbalstu un solījumus nekad par mums neaizmirst.

gribu_gribu, posting in pajautaa @ 19:48: Labsvakars,Mājā,kurā īrēju dzīvokli, no sienas nobruka daļa apmetuma ar visu to, kas bija starp iekšējo un ārējo sienu. Saimniece jau zvanīja nama pārvaldei, bet šie varēšot ko līdzēt tikai rīt. Jau iepriekš saimniece bija rakstījusi iesniegumu par to ka nepieciešams remonts.Bet namu pārvalde atlikusi šo lietu, ar aizbildināšanos, ka nepieciešams veikt aprēķinus.

Ko vēl būtu nepieciešams darīt ? Zvanīt policijai, kādam avārijas dienestam?


RE

Garastāvoklis:: angry
Mūzika: Overkill
vanga, posting in darbs @ 18:46: padod tālāk, atpakaļ nepieņem:
berlīnes birojs (pašā kreuzberg centrā, ak) priecātos par latviešu darbiniekiem:

***
We are looking for talented applicants who fit our lovely team.
You think you would be a great fit for one of the following offer ?
Send us an e-mail with your resume at jobs(at)devolute(dot)org, we will get back to you !

Design Intern

Ruby on Rails Trainee

Product Owner: Spezifikation und Quality Assurance


Could not find what you were looking for ?
We are always interested in hearing from skilled applicants who can offer something to our company.
We welcome ‘cold’ applications and take care to attentively read through all that we receive.
We look forward to hearing from you !

The d:evolute Team,
jobs(at)devolute(dot)org
http://devolute.org/

f @ 16:02: mammai uzkārās telefons, kamēr es zvanīju, un zvans iesprūda.
viņa piezvana man no cita telefona un saka: gribi dzirdēt, kā tu man zvani?
un tur fonā skan: din-din! din- diin! din - diiiin! din-diiiiiin! diiin-diiiiiiiin!!


Tags:
nuka_kola, posting in pajautaa @ 16:02: Bailes par bateriju:
ja es lietošu kādu trešas partijas bateriju lādētāju, bet tomēr biški brendu (Vivanco, piemēram), tas stipri sačakarēs oriģinālo Sony fotokameras bateriju?

amberss, posting in pajautaa @ 15:33: grāmatnīcas
Pie grāmatnieka kunga grāmatu bode laikam ir slēgta, kur tagad Rīgā pirkt lietotas grāmatas?

murxxe, posting in pa_leeto @ 14:52: Mācību grāmatas
Māšele ar novēlošanos attapusies, ka grib tikt vaļā no mācību grāmatām.

Grāmatas  - 4 eur
Uzdevumu krājumi - 3 eur
Latviešu valoda 10.klasei: Nāc! - 5 eur.

Kaulēties ļauts!

Grāmatu iemaiņa iespējama stacijas rajonā vai ar pašsavākšanu Iļģuciemā!

Komentāri, interesenti: anete.sneidere [pie] džīmaila.commartcore @ 14:04: izlasīju, ka šodien vārdadienu svin auguste guste
tas laikam viens cilvēks

digna, posting in pajautaa @ 13:05: Sēņot ar Rīgas Satiksmi
Kur un ar kādu pilsētas transportu aizbraukt pasēņot, līdzi ņemot bērnu ratos? T.i., mežam jābūt ar kādām stigām un ceļiem, pieejamam iekāpjot Rīgas Satiksmes autobusā.

pecuminjsh @ 10:15: Neesmu smalka dāma un neprotu smalki ēst makaronus. Uz grīdas ir vairāk nekā vēderā (nu labi, nav vairāk… pagaidām).

Ziniet, bēbjiem ir diezgan grūta dzīve, ja viņiem tā notiek katru dienu ar katru maltīti.

Mūzika: radio skonto
osinsh, posting in pajautaa @ 11:46: gāzes meistars
Jaunajā mītnē ir skaitītājs un gāzes trubas, jāpievieno plīts.

Kāds nezin kādu gāzes meistaru, kurš neplēš 35e par vizīti un 20e par diviem metriem mīkstās gāzes trubas? Laikam vajag sertificētu...

Vai /no citas puses skatoties/ - vai tiešām vajag sertificētu? plombe itkā uz vietas skaitītājam....

Tags:
martcore @ 11:44: krī taisnība par mukšanas stratēģiju
aizmūc tu uz kaut kādu zimbabvi, a tur jau baobaba paēnā pie tevi piebrauc humanitārās palīdzības furgons, no kura izkāpj ārā afroafrikānis sniegbaltā uzvalkā ar briljantu ausī, kas ir, fašist, uz kurieni sataisījies, zigfrīdannameirovicieti. un blakus uzreiz tāds otrs no buka notriec albatrosu. visur, visur tā būs. pat antarktīdā, tur uzpeld atomzemūdene ar leduslāčiem un pingvīni zaļos ietērpos bez pazīšanās zīmēm...ko tur

andzika, posting in pajautaa @ 11:34: klavierkoncertu karaoke
vai pastāv un ir pieejami tādi audio faili klavierkoncertiem, kur skanētu tikai orķestra partija?
nu līdzīgi kā džeza standartiem ir "mīnusi".

klavieru karaoke

f @ 10:53: : tortes, kūkas, lašmaizītes, viss svētdienā, nu kam tas vispār der
pēc mēneša man 28.
gandrīz uzrakstīju 29.
uz vecumu sāku aizmirst, cik man gadu.


dienasgramata @ 10:52: Uzliku modinātāja zvana vietā Boba Mārlija "Get up, stand up!" un gandrīz visu nogulēju.

martcore @ 10:51: starp citu, man uz viena kompja stāv septītie logi, a uz otra xp
tādēļ esmu ar psihodēliju sirgstošs cilvēks, kas my computer pogu neveiksmīgi meklē reizēm startā, reizēm uz desktopa

martcore @ 10:47: fudbols rezumē
a vot rafa benitess uzskatīja, ka britosa vietā viņam labāks centra aizsargs nav vajadzīgs
migels pret basku atletiko izgāja uz 35 minūtēm, kurās 1:0 pārvērtās par 1:3, un uz redzēšanos čempionu līga
kaut kā napoli ne aļo būs šosezon, jūtu

savaadaisu @ 10:07: Hmm ... 4diena ... aber jūtos kā 5dienā. Nez uz ko tas?

dienasgramata @ 09:47: DELFI. Vācijas kanclere Angela Merkele nakts telefonsarunā ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu pieprasījusi paskaidrojumus.

p.s. bļa, viņi vēl neguļ vienā gultā?

pzrk @ 01:01: Par valodu.
Pirms trijiem gadiem, kad ierados Igaunijā, es zināju burtiski dažus vārdus un frāzes, nu tur "tere" un "aitäh" un "must kohv" ("melna kafija", lai gan es nekad tādu nedzeru) un varbūt vēl kaut ko. Pēc ilgstošas ņemtnes pašdarbībā un bezdarbībā pirms (1) gada devos apmeklēt organizētus igauņus valodas kursus kopā ar citiem ārzemniekiem, trimdas igauņiem (no malas atgādina amerikāņus parastos) un vietējiem bezdarbniekiem krieviem.

Tagad jau esmu tiktāl, ka esmu pilnībā atteicies no iepazīšanās frāzes "vabandust, ma ei räägi eesti keelt, kas te räägite inglise või vene keelt?" ("atvainojiet, es nerunāju igauņu valodā, vai jūs runājat angļu vai krievu valodā?" (Ā, nu jā, vēl viens gandrīz negaidīts, bet likumsakarīgs bonuss — pa šiem gadiem stipri uzlabojušās manas krievu valodas zināšanas.)

Tagad esmu jau ticis tiktāl, ka saprotu kādus 70% vidējā ziņu raidījumā vai avīžrakstā vai sadzīviskā sarunā, un augstāks procents, ja viss saturs ir paredzams vai izsecināms no konteksta (piem., kora mēģinājumā vai veikalā/restorānā). Bonusā ar advancēšanos līdz šim līmenim nāk arī nekaunība bliezt ārā atbildi igauņu valodā pat tad, ja radusies tikai aptuvena nojausma par jautājuma saturu.

Piemērs iz dzīves ar nevajadzīgi garu fona aprakstu: šodien biju aizbraucis ar vilcienu darīšanās uz Valku. Posmā starp Tartu un Valgu ir daudzas stacijas, kurās no vilciena var tikt ārā tikai caur "C ala" (caur C zonu; es nemaz nemēģināšu skaidrot, kāpēc jaunajos igauņu vilcienos vairs nav vagoni, bet ir zonas) un tāpēc/neviļus pasažieri mēdz drūzmēties/kāpt iekšā un sēdēt tikai tur, kur vēlāk varēs tikt ārā. (Noprotu, ka mans iepriekšējais skaidrojums nav pietiekams. Iedomājieties, dzelzceļa stacija nekurienes vidū, perons ir īpaši īss (nafig meža vidū būvēt 800 m garu peronu), vilciens apstājas meža vidū pie knipucītiņa peroniņa un pasažieri tiek ārā tikai pa vienām durvīm, lai varētu civilizēti izkāpt no vilciena, lai nebūtu jālec mežonīgā veidā.) Vārdsakot, pabraucu es kādu gabalu salīdzinoši pilnā "vagonā", bet tad es izdomāju, ka gribu pārsēsties kaut kur, kur ir elektrības rozete, lai varu savu viedtālruni uzlādēt, jo, ej nu sazin, kā man ies tai Valkā, varbūt netikšu mājās līdz vēlam vakaram un būs jāguļ mežā (joks, es tā nemaz nepadomāju). Ņēmu savas mantas un gāju prom no "C ala", aizgāju, apsēdos, uzreiz klāt konduktore. "Jā, man jau ir biļete, lūk," atbildu es uz viņas pirmo jautājumu savā nevainojamajā Sāremā akcenta igauņu valodā. Tālāk seko cits jautājums, kas ir pavisam negaidīts, bet es jau neesmu uz mutes kritis, pārliecināti atbildu "Jā, daudz, bet ne ļoti daudz", bet vēl līdz šim brīdim man ir tikai aptuvena nojausma, ko viņa man jautāja, un joprojām nezinu, vai man izdevās par sevi radīt komunikabla/atsaucīga cilvēka iespaidu vai arī pasista jefiņa, kas atbild ar nesakarīgām frāzēm, kas nekādi neattiecas uz jautājamo materiālu. Tai sekundes simtdaļā pēc viņas jautājuma, ņemot vērā dažus uzķertos atslēgvārdus, man radās nojausma par šādu konduktores spiedīgo vajadzību, no kā izrietēja mana atbilde — konduktore, kas sēž pustukšā "vagonā", redz no pilnā "vagona" pārnākam kādu jefiņu ar avīzi (kuru nospēru pa ceļam no avīžu stenda), konduktore droši vien grib zināt, vai "C alā" vairs nav brīvas vietas, uz ko jefiņš ar avīzi atbild "Jā, daudz, bet ne ļoti daudz", uz ko konduktore liekas mierā un mazliet ieķiķina.

Kaut kas man liek domāt, ka es biju trāpījis mērķi, jo, kad 2,5 stundas vēlāk iesēdot pretējā virziena vilcienā, kas izrādījās tas pats "vagons" (atpazinu pēc manis atstātās avīzes uz galdiņa), konduktore atkal bija ļoti draudzīga ar mani, it kā būtu atpazinusi jefiņu ar avīzi — bet šoreiz es biju daudz efektīvāks sarunu biedrs un man bija pilnīgi skaidrs, ka viņai ir skaidrās naudas/atlikuma izdošanas problēma, uz ko es ierosināju norēķināties ar karti, bet bija jau par vēlu.

Nu, vai saskaitījāt, cik daudz bonusu ir ceļošanai ar vilcienu Igaunijā, salīdzinot ar braucienu vilcienā Latvijā, kur vilcienu iepirkumu konkurss ir tapis izsmiekls? Es, cita starpā, nevienā brīdī neesmu bijis no tiem, kas automātiski Igauniju uzskata par labāku vietu (jo kopumā igauņi ir tādi paši kā latvieši, tiešām), bet nu, tiešām.

27. Augusts 2014

pzrk @ 23:53: velobonuss
Ko varētu tādu labu atsaukt atmiņā no šiem trim gadiem? Papildus jauniem draugiem no tiem esmu ieguvis arī sev piemērotu hobiju — velotūrismu, kas mani ir novedis nu jau ir tiktāl, ka draudzenes un automašīnas izvēlos atkarībā no tā, cik ļoti tās ir saderīgas ar manu hobiju. (Gandrīz joks — vai arī es pats esmu kā joks.) Šīsvasaras velotūrisma rezultāts gan ir ļoti pieticīgs, daļēji laikapstākļu iespaidā, daļēji citu pasākumu piepildītas vasaras dēļ. Turpinājums sekos...

pzrk @ 23:33: kolimise aastapäev
Šodien paiet trīs gadi, kopš pārvācāmies dzīvot Igaunijā. Kopumā joprojām domāju, ka tas bija labs lēmums (apzināti nelietojot vērtējumu pareizi vai nepareizi), esmu ieguvis plejādi ar jauniem draugiem, jaunas valodas zināšanas, ieskatu domāšanā no citas puses (ne obligāti no lēnākas). Kā ar daudzko dzīvē, esmu guvis izpratni un ticību, ka plāni piepildās un idejas ir iespējams īstenot, tomēr vienmēr jāņem vērā, ka gala rezultāts var materializēties arī negaidītā veidā. Bet nu tas arī ir tas, kas šai dzīvē ir skaists.

Pietiks liet ūdeni, es domāju, ka varētu arī ieliet alu un saskandināt par šo tēmu. Man drīkst, man šonedēļ funkcionāls atvaļinājums — nu, es to tagad tā izdomāju nosaukt, atvaļinājums ir īsts, bet šoreiz vienkārši lietu kārtošanai un nekā nedarīšanai. :) Cita lieta, ka es visu nedēļu turpinu vadāt meitu uz dārziņu, tāpēc alus tikai tik daudz, lai var no rīta pamosties (laikā).

Varētu jau nedzert alu un iet gulēt, bet tikpat labi arī gribas pieskatīt telefonu, kurš savā nodabā atjauno sev operētājsistēmu. Turpinājums sekos...

coletya, posting in pajautaa @ 21:56: Gūglēju un nesameklēju.
Zinu, sūdīgi meklēju.

Kā masveidā aizvākt Cibas pagātni zem actiņas?

Mūzika: The Who - Won't Get Fooled Again
Tags:
watt, posting in es_shobrid_lasu @ 22:53: China Miéville - Perdido Street Station (New Crobuzon #1)


Ļoti skaista valoda. Neil Gaiman faniem iesaku.

martcore @ 22:08: pirmoreiz ielīdu fotošopā dziļāk par resize picture un sharpen
mani jau sen interesēja, kas ir tie visi leijeri un maskas
un vai piemēram no tām daudzajām krāsām ar numuriem dizaineris nestaigā ar sirmiem deniņiem jau respektējamā deviņu gadu vecumā

dienasgramata @ 21:55: TVNET. Māra Oltes dēls izskatās kā izspļauts.

dienasgramata @ 21:37: DELFI. Uz ielām turpina uzdarboties vecu cilvēku apkrāpēji

Powered by Sviesta Ciba