LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

27. Jūlijs 2016

engell, posting in pa_leeto @ 10:02: Dāvanu karte uz 3 pavāru restorānu
Dāvanu karte uz 3 pavāru restorānu, vērtība 15 eiro, atdošu pa 10.
Derīga līdz 6. augustam.
Saprāta robežās iespējams kaulēties.

engell pie inbox lv

26. Jūlijs 2016

crescendo @ 23:47: End of The world as we know it.
Paskatījos John Oliver.

Palika bail. Jo Trumpa opozīcija nav mācījusies no Brexit - emocijām saskaroties ar faktiem, fakti zaudē.
:/

pirmslietus, posting in es_shobrid_lasu @ 22:55:


masha_nje_vasha, posting in pajautaa @ 19:22: Cietā diska piramīdas shēma?
Lūdzu apgaismojiet mani - kas tās par piramīdas tipa shēmām saistībā ar datora cietā diska iznomāšanu? Tiek pelnīts un vēl citi iesaistīti? Kur ir tas āķis?
Sagūglējot gudrāka nekļūstu.

galadriela @ 16:24: Velk uz negaisu.
Gan sajūtās, gan ārā...

goddes @ 15:50: a

f @ 14:13: vai ir tāda lieta kā sirseņu sezona?!
nevar vispār logu atvērt, bizeņo apkārt un cenšas ielidot.
nevar pat uzlīmēt insektu tīklu, pizģec kaut kāds.

savaadaisu @ 12:13: Ak jā, tak viens no iemesliem tai milzu braukāšanai bija radagabala 80 gadu jubilejums! Es vismaz līdz tik gadiem neplānoju savu eksistenci, bet nu ja tomēr sanāks, tad gribu būt kā tas radinieks. nu bļāviens, čalis savos 80 izdancināja visas jubilejuma dāmas, piedalās ciema mūzikas konkursos un vispār dikti aktīvs un kustīgs onka. Tik kustīgs un žiperīgs, ka līdz šim domāju, ka viņam kādi 65 maksimums. Vienvārdsakot kruts čalis!
Nu lūk, un visu to padarīšanu organizēja jubilāra dēla bijušā sieva. Baigais malacs, ka tādas klapatas uzņēmās. Nu un vispār gala secinājums bija tāds, ka mēs ar sievu esam pašpietiekami. Man visa tā pasākuma laikā bija cieši garlaicīgi, jo man patiešām neinteresē radinieku dzīvesstāsti. Man ir pilnīgi pie kājas kur kurš strādā, cik seksa partneri kam ir, un cik kurš bērnus saražojis. Itogo esmu(esam) pa lielam ārkārtīgi neinteresanti kompānijas biedri, vismaz tad kad kopā. Nē nu ... moš ja varētu ieraut grādīgo, ta būtu citādāk, bet tā kā man tad pa nakti bij jāstūrē uz mājām, tad atkrita.
Sevi parādījām, uz citiem paskatījāmies un ķeksītis ir, pārmest man neko neviens nevarēs!

savaadaisu @ 11:49: Baigi ļoti sāp acs. 3 dienās nobraukāti pa Latviju gandrīz 2000 km, un manai redzei tas ir par daudz. Tāpēc 1dien paliku mājās un centos darīt neko, kas saistīts ar redzes piepūli.

reportiere, posting in pajautaa @ 10:07: Vai Miķeļbākā tagad apmeklētājus laiž?

25. Jūlijs 2016

vistu_zaglis @ 20:54: Juhūūū, page 114 / 114 done.

Fuck you, bankas gada pārskat, fuck you!

Mūzika: Halou / Wholeness
vistu_zaglis @ 13:01: Traki tomēr Pel. Cūkam; tā kā mājās īsti nav nekādu paklāju, nākas pievemt pašam savu krēslu.

Nu un vēl vakar, ar vienu aci modernās mūzikas televīziju paraugot, ienāca prātā doma, vei, dienās lasīju interviju ar Šaronu Robinsoni, šamā tur zūdās, ka no dziesmu rakstīšanas kopā ar Koenu ne pie kādas bagātības tā arī nav tikusi, tik cik maizītei pietiek. Nu bet loģiski, Šaron, kuru interesē visi tie tavi Boogie Street, es esmu pilnīgi pārliecināts, ka 90 % Koena ienākumu ir no licencēm kārtējam, divtūkstoš piecsimt piecdesmit astotajam nevienam nevajadzīgajam skaņdardarba Hallelujah kaveram.

Mūzika: The The / Kingdom Of Rain
magnolia, posting in pa_leeto @ 10:16: Pārdodu.
Ja nu kāds vēl nav "pārslimojis" F.Beigbederu:
-"14,99eiro" par 2,-eiro.
-"Romantiskais egoists", 3,50. /par abiem 5,-eiro.
magnolia23@inbox.lv

divi_g @ 08:32: Cik labi darbā - var atpūsties no pokemonu ķeršanas (šajā vīkendā esam nostaigājuši kādus 40-50km, man sāp kājās).

24. Jūlijs 2016

kaukau, posting in pajautaa @ 23:13: meklēju saldējumu
Kāds var palīdzēt? Jūs esat ēduši saldējumu ar sāļo karameli? Parasts plombīrs vafelē. *Kaut kur*, neatceros, kur, nopirku, bet nesanāk vairs tādu atrast. Ražotāju neatceros, bet bija garšīgs pēc vella..

ripp @ 23:03: Tomēr būs jāpērk spiediena mērītājs, eh. Bet nu ko lai dara.

Cita starpā, ir jauki, ja draugi rīko ballītes tavā pagalmā. Nekas diži nav jādara, nekur nav jāiet, viss un visi atnāk pie tevis un tu, kad gribi, vari aiziet pagulēt. Un tad atkal iet patusēt, ja gribās. Ļoti jauki, jā :)

santa_be, posting in pajautaa @ 20:34: kaķu maltītes
Diezgan ilgu laiku kaķīši ir dzīvojuši teju uz 100% Royal Canin diētas. Viena no kaķu raksturiezīmēm ir tendence izrīt trauciņus mežonīgā ātrumā un kliegt pēc paikas n-reizes dienā.
Mājās izbeidzās kaķu ēdiens un garāmejot nopirku Ontoratio sauso barību. Kaķi viņu ēd, bet mazāk. Uzēd, aiziet prom, atnāk pēc laiciņa uzēd un tā tālāk. No vienas puses tas acīmredzami nozīmē, ka šī nav viņu iecienītākā barība, no otras- tāds miers. Nu beidzot normāli kaķi. Ko man darīt, kā man būt?

dunduks @ 16:47: Biedzot noskatījos Vikings 4.sezonas pirmās desmit sērijas. Seriāls, kuru ir vērts skatīties vien dēļ sākuma titru mūzikas un atmosfēras. Notikumi seriālā pārklājas ar vēsturiskajiem, protams, šur tur nobīdoties pa gadiem simts, pārceļot notikumus un tā, tomēr saglabājot izglītojošo daļu, it sevišķi, ja āķis lūpā un pēc tam vēl šo to palasās. Lielākais fēleris ir vikingu ģeogrāfijas zināšanu robi, kuri atbilst gadus piecsimts senākam statusam. Pašam bija interesanti aizpildīt balto plankumu attiecībā uz stopu (crossbow) vēsturi, jo CivV kaitīgajā ietekmē man to parādīšanās laika skalā bija teju pusotru gadu tūkstoti vēlāk nekā tas notika realitātē, bet nu tagad vismaz zinu.

Skatīšos vēl.

sonnenwende, posting in pajautaa @ 13:39: Zvērināts tulks latviešu - vācu Rīgā. Gribu lētu un diezgan ātru. (Dzimšanas un laulību apliecības) Kādi ieteikumi?

martcore @ 11:52: taču tas, protams, ir apbrīnojami - no rīta pie mazā veikala pretī barčikam uz asfalta atrodas gulošs jauns vīrietis, kuram no galvas ir iztecējuši pāris litru asiņu, taču viņš vēl ir dzīvs
un tagad pamēģiniet uzminēt, uz kurieni šādā situācijā zvana barista (tie, cik es saprotu, bija viņas klienti)

dunduks @ 02:20: nedaudz kultūras un tā )

23. Jūlijs 2016

elina @ 23:56: Iekoda lapsene. Tur, sirds rajonā.

martcore @ 23:05: kas tas ir, kādēļ es nekad to nepamanu, bet, izrādās, janvārī vienai no manām mīļākajām grupām pasaulē bija uzradies jauns singls
redakcija brīdina: skaļi un vēl stroboskopi (nē, nu agrāk it kā tā nebija)


martcore @ 17:26: vēl aizraujoši par sportu
par pagājušo eiropas futbola čempionātu tika izteikti viedokļi, ka tas nebija īpaši interesants, jo tajā nebija pārāk daudz golu
komentators vasilijs utkins reiz kaut kāda čempja sakarā izteicās, ja ir daudz brīnišķīgu vārtu, tas liecina ne tik daudz par uzbrucēju meistarību, kā gan  komandu neprasmi spēlēt aizsardzībā

patīsim nedaudz filmu atpakaļ un aplūkosim aļeiņikova golu anglijai eiro-2008 (tie ir pirmie vārti, kas tiek gūti šajā spēlē)

ko mēs redzam? 
mēs redzam, ka glens hodls mēģina apspēlēt pie sava soda laukuma oponentu, rezultātā apgriežot visus savus aizsargus
pie tam, nevis vnk apgriežot
kad es trenējos futenē,  maniem krievvalodīgajiem treneriem šādās situācijās bija termini "обрез" un "пружина", starp kuriem ir būtiska atšķirība - atspere ir tad, kad ātrumā neviens no taviem aizsargiem nepagūst pagriezties ar seju pret oponentu, un pretinieki šajā brīdī vienkārši ir ātrāki, tu skrien atpakaļ, ņihuja neredzi, ko un kuru segt šajā situācijā tev galīgi nav skaidrs, rīkojies intuitīvi, bet pizģec ir tāpat

lūk, šādus vārtus, kā glena hodla gadījumā, mēs diezin vai redzēsim mačos ar, khm, "paaugstinātu koncentrēšanās un atbildības līmeni". tā pati albānija domā par saviem aizsargiem, etc
 


martcore @ 16:17: es īpaši nesekoju peldēšanai, taču visu šo laiku biju pārliecināts, ka maikls felpss ir austrālietis, nevis amerikānis
kādēļ, ne mazākās jausmas

martcore @ 14:12: par seriāliem
un kā jums stranger things?
manuprāt diezgan teicami

vikings @ 10:15: Makosan!!!
http://m.blocket.se/kalmar/Askeladden_14_segelkombi_med_battrailer_68104160.htm?ca=11&w=3


Ir iespēja šo atvest augusta vidū! Tu par tādu interesējies! Te laba cena ar visu treileri!

22. Jūlijs 2016

maksiine @ 22:49: Artusam esot līgava. Ļotī bēdīgi

martcore @ 22:30: nē, draugi, es visu saprotu, un saku agata nevis agate kristi, kas būtu pareizāk, tikai tāpēc, ka visu savu neapzinīgo dzīvi esmu lasījis rakstnieci agatu kristi
taču es drusku šaubos, vai jūs, dārgie lingvisti, visu dzīvi esat teikuši šarlota, nevis šarlote


honeybee @ 21:55: Rrrr, visu dienu noņerkstēju par tēmu "nekad vairs nedzeršu" un "akdies, what is wrong with me, tāāādas pohas no trim neapiņainiem aliem", līdz beidzot tak pierāpoja, ka man vienkārši ir baiss miega bads (2 naktis, kuras ir pavadītas, panikā klausoties katru troksnīti, kas varētu būt no gultas 2. stāva krītošs bērns, plus viena nakts ar kādām 6 h tipa miega ar tiem pašiem trim aliem).

Nu neko, pastīsies, rīt tak būs labāk.

f @ 21:05: vecums ir, kad tu zini vārdus visām dziesmām, kas skan pa vh1 classic, bet dziesmas pa mtv ir... pa kuru mtv? mtv dance, mtv rock, mtv 24..?

martcore @ 18:16: Никогда не делай того, что она тебя просит. Ты должен понять, что действительно ей нужно, а не то, что она говорит, что ей нужно.

honeybee @ 15:27: Tulkojot izmetīšu no bērnu grāmatas pieņēmumu, ka "idiots" ir okei lamuvārds. Ielikšu vietā "apdauzekļi", lai jaunā paaudze mācās būt kreatīvi.

Also, izrādās, ka dotā grāmatiņa mēdzot tikt aizliegta par referencēm uz šņaucamo/zelējamo tabaku un alkoholu, tās gan es centīšos atstāt.

f @ 12:18: : šis nebūs romy & michele school reunion
zīmējas mums te neliels reunion saistībā ar to, ka šogad visiem klasesbiedriem stukņit apaļi trīs nulle, un, taisnībsakot, es pat gribēju satikt savējos, un tad
tikšanās tika pārcelta uz ceturtdienu,
pēc tam tā tika pārcelta uz rīgu,
un apspriedēs pamanīju tos, ar kuriem kopā neesmu mācījusies, un kuri ir, nu, sveši cilvēki, un tad es tā pasēdēju (ļoti īsu brīdi) un padomāju (zibenīgi) -
there's nothing there for me.



yeux_glauques, posting in pajautaa @ 11:52: saistīts ar iepriekšējo postu (jz. marule). vai kāds varētu rekomendēt labu, uzticamu juveliersalonu rīgā, kur var salabot dārglietas? jāpielāgo zelta gredzens (jo man ir smalkas, tievas rokas lol), jāsalabo pāris saplīsušas ķēdītes utml.

fjokla @ 11:42: mums sekretāre pa šmigai samežģījusi potīti, kas pats pa sevi, saprotams, nav nekas smieklīgs, bet, kad vārdspavārdam skaipā ar kolēģiem izpeld šitas, ta vāhs un turiet mani četratā


martcore @ 11:04: vēl, kas mani ļoti savulaik ieinteresēja heira testā, ir stāsts par diviem kanādiešu sērijveida slepkavām, polu bernardo un karlu homolku
kā informē wiki, karlai bija 5/40 un polam 35/40
un 35/40 es vēl varu saprast, taču karlas 5/40, tas, es atgādinu vēlreiz, nav intelekta tests, tas ir tests par noslieci uz psihopātiju

marule, posting in pajautaa @ 11:16: auskaru remonts
Sveiki!

Kur es varētu atkalapvienot auskaru ar tā kājiņu - skādi var redzēt šeit.


martcore @ 10:15: vēl mani sāk interesēt, vai cilvēks var redzēt absolūti melnus objektus, objektus, kas neatstaro gaismu, mēs taču redzam tikai to, kas to atstaro, ne tā, tad varbūt maļēviča melnais kvadrāts nav nemaz tik melns, kā viņu mālē

honeybee @ 10:16: ..tas mirklis, kurā tu priecīgi iespiedzies VID inspektoram ausī "wow, tad jau izrādās, kas es vēl neesmu valsti apzagusi!"

martcore @ 08:57: o, heira tests, man ir 14

ripp @ 08:44: Oma kā laikapstāklis.
Patiesībā nē. Oma krietni agresīvāka par šo maigo un raudulīgo rītu.

21. Jūlijs 2016

vistu_zaglis @ 20:01: Lietotāj!

Lietotāj, ja tev tekstā gribas smuki pārnest kādu vārdu nākamajā rindiņā, bet paragrāfs vēl nebeidzas, tad atceries: Shift+Enter, lietotāj, Shift+, bļaģ, Enter!

Un cilvēce būs tev pateicīga trīs paaudzēs, svētīs vārdu tavu, un mazgās tev kājas pienā, divprocentīgajā, pa 0.80 eiro litrā.

Mūzika: We Are Bodies / Fake Shelter
martcore @ 20:35: ar ko slikta ir hilarija? es neesmu saskatījis viņas idejās, vai izteikumos neko tādu, kam pats nepiekristu. vai tas ir elementārs republikāņu bathērts no sērijas "ja ne man, tad nevienam"? vai tās ir nepatīkamas atmiņas par britu mārgaretu? mēs jau reiz ievēlējām sievieti, beidzās ar to, ka viņu ienīda bezmaz vairāk par hitleru?

dienasgramata @ 20:21:

martcore @ 16:34: tāpat žurnālā "klubs"var iepazīties ar šo plaši atzīto dogmu, ka vīrieši karo dēļ sievietēm
jūs varat vainot mani, ka es nesu kaut kādu huiņu, taču amerika iznīcināja hirosimu un nagasaki dēļ sievietēm?

savaadaisu @ 15:52: Pārslodze acij. Draņķīgi, ka tā. Un vispār baigi prasās pēc acārsta apmeklējuma, bet tā kā man defaultā besī viss kas ar ārstiem saistīts, tad laikam tik drīz nesaņemšos.

toadbeauty @ 14:59: Krāšana
Ja jau ierunājāmies par krāšanu...
Sev par attaisnojumu varu teikt, ka man ir uzkrājošā dzīvības apdrošināšana. Bet tas arī viss.

Kā te dažs izteicās, LV iedzīvotājs, ja saņem summu x, tad nodzīvo summu x, un to pašu izdara ar summu y.
Es daru tieši tā pat. Kāpēc? Elementāri. Jo vajadzības jau ir sakrājušās par summu Z, kas pārsniedz gan x, gan y.
Un nē - tie nav ne braucieni uz maldīviem, ne restorāni. Tas ir zobārsts (ja Tu vēl nezini, cik protezēšana maksā, tad gan jau uzzināsi), labas brilles, jauna veļasmašīna, ūdenssūknis, mašīnai riepas, kādai no ēkām jumts, reizi 100 gados nehumpaļu apģērbs (kāda izvirtība!) uuuun tā tālāk.

Zin kā - ja ikdienā nebūtu visu laiku tā cemme par to, ka vot atklal to un šito nevar, jo nav par ko, tad, iespējams, papildus ienākusies nauda netiktu ar tādu entuāzismu momentā notērēta.

martcore @ 14:45: starp citu, aleksandra kiršteina vikinodaļā ir kaut kāda vilka pēc norādīta valodu prasme
"Pārvalda latviešu, angļu un krievu valodas."
nezinu, tas gadījumā nav tas, ko mana paaudze pilnībā prot pēc vidusskolas?

juriic, posting in pajautaa @ 14:35: brīvdabas telšošana
jautājums par to vai Latvijā pie jūras kaut kur nomaļā vietā var cilvēks vienkārši sliet telti un palikt pa nakti. Ne gluži pludmalē, bet ideālā gadījumā kādā priežu pamežā.
vai tas ir vispār legāli? ja nē, vai kādu tas piš? vai ir kaut kādas speciālas zonas varbūt, neskaitot kempingus? vai kāds tā ir darījis?

Powered by Sviesta Ciba