LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

6. Februāris 2016

maksiine @ 14:11: Kapēc internetā var pasūtīt visādus sūdus, bet lakricu ne?

Slima un nelaimīga, pati vainīga...

mako @ 11:58: Kurts Rasels ārdas.
Kāds smuks fakts - ģitāra, kuru Tarantino The Hateful Eight saškaida Kurts Rasels, nav bijusi rekvizīts, bet no muzeja aizlienēta 1870. gada relikvija. Scenārijā šāda aina bija paredzēta, bet plānots filmēt ainu divās daļās, aizvietojot sitiena brīdī orģinālu ar repliku. Vai nu Kurtam aizmirsa to paskaidrot, vai viņš aizrāvās... Muzejs esot drusku neapmierināts.

https://zippy.gfycat.com/EnergeticCourageousButterfly.mp4

dienasgramata @ 12:08: "Jebšu es arī staigāju tumšā ielejā, taču ļaunuma nebīstos, jo Tu esi pie manis, Tava gana vēzda un Tavs gana zizlis mani iepriecina." Psalmi 23:4

putnelis @ 11:13: Pārkrāmējos. Tik daudz lieka... :(

toadbeauty @ 00:39: Cloud Atlas ir gara filma, bet ir vērts noskatīties.
Savādāka.

5. Februāris 2016

mako @ 23:47: Kerks Duglass
Opā! Kerks Duglass vēl ir dzīvs, un viņam ir 100!


eermaniitis @ 16:46: ok, liekam mierā vagīnas, parunāsim par pupiem
salīdzināt cilvēku ausis itkā skaitās ne visai pieklājīgi, teiksim lutaušu gadījumā, kad ļutenes atļukušas, dažas un daži cenšas to nomaskēt zem kuplām un mazāk kuplām frizūrām

kā ir parunāt par šo - salīdzināt ausu ļipiņas un sistematizēt ausu gliemežnīcu savērpumu?

ok, sākām par pupiem, tad nu - visi zin, ka ražotāji pupus klasificē, tur a, b, c utt bļodiņās, zinu ir tādi, kas tīksminās par alveolām, viņu lielumiem un krāsām - UN KUR NU VĒL PAR PAŠIEM ZĪDEKĻIEM

tagad, kā būdu stāsts par šo, vai arī raisītu vispārēju sašutumu?

upd

es vēl joprojām no skapja augšas skatos, kā jūs tur lejā plūcaties ;)

racoon @ 14:59: Par investigatīvo žurnālistiku
Priekšvārdam varu teikt, ka mani mūždien ir izbrīnījuši delfi.lv joku slejas tēli, to izdarības dažādos klubos un apšaubāmā publicitāte. Visādi tie Raspopovi, dročīšanas eksperti un tas te pamuļkītis Kiops ar Kombuļu Inesi. Nē, to ka garā vājie mums valstī netrūkst, par to esmu pārliecinājies jau sen, vairāk izbrīna tā ballēšanās un nekādīgi neatbildamais jautājums - par kādu naudu?

Pusdienojot skrollēju telefōnā feisīti un nezkāpēc uzdūros šim rakstam
http://www.tvnet.lv/zinas/regionos/594812-engure_mola_ipasnieks_bloke_pieeju_attirisanas_iekartam_pasvaldiba_ielauzas_teritorija

Īsumā, Engures kanalizācija plūst uz SIA"Unda" piederošajām attīrīšanas iekārtām, kas uzbūvētas uz kādam Mārtiņam Dzenītim piederošās zemes - Engures mola, ko tas pats Mārtiņš Dzenītis nesen nopircis izsolē. Tagad jaunais īpašnieks no SIA"Unda" grib 18k EUR gadā par savas zemes nomu. Unda nepiekrīt, tas uzliek barģūru. Unda netiek klāt savām attīrīšanas iekārtām un Engures kanalizācija iet pār malām jūrā. Par maniem secinājumiem pēcāk. Tagad turpināsim ķēdīti.

Šī raksta šērīte pie manis nonākusi čerež - čerez ar pirmavotu - tādu Kasparu Cauni. Pēdējais savukārt savā FB pēc visiem virsrakstiem liek noprast ir ļoti pietuvināts vai pats arī tas krāvējs nožogojumam, kura dēļ tagad kanalizācija tek jūrā. Pats viņš to dēvē par "cīņu". Vēl ir šāds komentārs, datēts ar 9.janvāri - "Šodien bloķejam pilsētas kanalizaciju Engure. Engures iedzīvotaji un dome nesaprot neko pa labam. Kā var but tik stulba tauta. Tagad nečurās un nekakas vairāk".

ļoti interesants feisbūks, starp bildēm no Maldiviem , Abu Dabi un citām eksotiskām vietām tiek bramanīgi eksponēts Landkruīzers, kas it kā piederot viņam, un dikti liela priecāšanās par sodu nemaksāšanu, jo auto apkrāmēts ar LT numuriem un tajā LT reģistrēts uz kaut kādu UAB. Pēc komīšiem spriežot jaunietis ir sarūpējis sev kaut kādu olu laizītāju svītu, kas viņu par visiem šiem varoņdarbiem dikti slavē.

Tur pat arī rodams tāds Dairis Vnk Dairis, kuram laikam arī pieder lendkruīzers no Lietuvas, un abi kopistiski priecājās par bildēm ar šādu virsrakstu: "Dairis Vnk Dairis cik liels ir prieks, kad tu ēd vakariņas, bet arā stāv policists un salst -20 un raksta sodus no kuriem nav jēgas, par Lielu Latviju". Komentos kāds Toms jautā
Toms Zaķis Kapēc nav jēgas?
1 · 6. janvāris plkst. 20:18
Dairis Vnk Dairis
Dairis Vnk Dairis Mēs godīgi mums nav jamaksā.
Kaspars Caune Renģēdāji to nekad nesapratīs:)


Kaspara feisbukā zem virsraksta "Beidzot cilvēki saņem pēc nopelniem:) " rodams arī šāds raksts - http://skaties.lv/latvija/bez-tabu/kaimina-izdaribu-del-miera-ielas-iedzivotaji-spiesti-dzivot-sudos-lidz-ausim/?utm_source=twitter&utm_medium=link&utm_campaign=social . Pēc virsraksta tulkoju, ka Kasparā mājo ļauns prieks par notiekošo un neizslēdzu iespēju, ka Kaspars pie šā "projekta" stāv tikpat tuvu cik pie Engures. Es neesmu Miera ielas komūnas fanāts, bet ja mana kaimiņa kafetērijā ienāktu kaut kāds čmošņiks un izdarītu to, kas redzams rakstā pievienotajā video, lietas notiktu savādāk, nevis ar bez Tabū. Labticīgo miera ielas iedzīvotāju taisnības cīņas šādā formā nekad nenovedīs pie viņiem vēlama risinājuma un būtu beidzamais laiks to saprast. Krievu valodā pat ir tāds vārds :"терпила".

Tad visā tajā bezgalīgajā "pavei cik es kruts" bilžu jūklī pavīd arī pa kādai galerijai no ballītēm un restorāniem kur līdzās ietagots arī uzminiet kas? Latvijas seksa eksperts Edgars Toreto. Paskrollēju. Nu jā, nu, es pat nezinu. Dikti patika Dairis Vnk Dairis ieraksts par edžiņu kad tas esot kaut kādu vecu bmw atdabūjis :"Viss beidzās veiksmīgi!!! Auto atgriests un atradās stāvietā, Viļņā. Auto zagļi auto atgrieza, jo bijuši pagātnē saistīti ar tādu dzīves veidu. Nav te nekāda sakara ar to ,ka kāds nobijās, bet pastāv nerakstīts likums visiem, kam bijušas saistības ar tāda veida dzīves veidu. Tiem, kam ar to nav bijis sakars, tie to nesapratīs!" Dikti patikās šis :"nerakstīts likums visiem, kam bijušas saistības ar tāda veida dzīves veidu" . Savā laikā ieslodzījuma vietās bija zināms segments ar ļaužiem, kuri savu alumīnija bļodiņu un krūzīti nēsāja piesietus sev pie jostas, lai viņu alumīnija bļodiņas un krūzītes netīšām kopgaldā nesajauktos ar citām, un kāds cits netīšam no tām neuzēstu. Visticamāk šis pats likums attiecas arī uz lietotām automašīnām. Neviens normāls nebrauks ar gaiļa mašīnu un ja dzīvo pēc "likumiem", viņam savu auto vajadzēja piesargāt, vai kaut kādīgi nomarķēt, lai tajā netīšām neiekāptu neviens kas nav bijis nolaists. Attiecīgi, par šitādu huiņu, ka uztaisa padstavu normāliem džekiem pašam ekspertam vajadzēja dabūt taurē. Tātad, ja edžītis ir no "tiem" un tusējās ar "šiem", tad loģiski sanāk, ka "šie" arī ir ārlietu ministra domubiedri un tas izskaidro no kurienes edžītis dabū fuņķikus ballītēm. Тема сисек разкрыта!

Tagad nedaudz par nopietno. Mani interesē kāpēc un kādā sakarā Engures pašvaldība nav izmantojusi savas pirmpirkuma tiesības. Otrkārt, kāpēc izsolē nav atnākusi pati SIA"Unda" un to gabalu nopirkusi. Kā ir izveidojusies situācija, ka pašvaldības infrastruktūrai nozīmīgs objekts nokļūst kādas trešās personas valdījumā tādā veidā radot augsni šantāžai, kuras sekas mēs šodien redzam? Varbūt būtu vēlams uzdot jautājumu ZTI kas rīkoja izsoli, vai prasītājam, kādas konsultācijas un ar ko ir notikušas pirms izsoles un kā tas nākās ka iznākums ir šāds. Es pieļauju, ka SIA "Undai" pirms izsoles piezvanīja kāds svešinieks un piedāvāja samaksāt kaut kādu naudiņu, lai viņš nepiedalītos izsolē un neceltu cenu. Gan jau ka SIA šo priekšlikumu noraidīja un uz izsoli gāja. Attiecīgi svešinieks arī, nosolot summu kas Undai un pašvaldībai nav pa spēkam. Turpinājumā, tā kā SIA neiedeva uzreiz atkāpšanos naudu, to ar soda procentiem un iztērēto investīciju vajag atsist ilgtermiņā. Nu i zēni izmantojot savas likumīgās tiesības nosprauž tādu nomas maksu kas nav pa zobam. Konflikts eskalējās un šodien Engure slīgst mēslos.

Skumji. Divtik skumji ir tas, ka mazie sēž VID intervijās, katru mēnesi maksā nodokļus un tiek drāzti par niekiem, kamēr gomosjaķina var ballēties un likt rakam veselas dzīvokļu ēkas un pat pašvaldības. Un to ka PVNšiki , tas jau no pirmajām bildēm redzams. Es vot nesaprotu, kur Temīda?

eermaniitis @ 14:13: par vaginālajām apskaidrībām
bija reiz vīrelis, kas savas pasijas atlēja tā teikt pašā apakšējā plāksnē un tālāk tās stutēja pret sienu un karināja izrādīties
skaistums un daile, jo viņš neko neverbalizēja - kas nu ir tas ir un tas nu tur pie sienas karājas
šampis glāzēs, lentītes un svinīgā runa beneficē - publika skatās acis paplētusi - elš un pūš, bet neviens neko nesaka, tikai pasmaida vai novaikstās

un tad parādās viņš - viņš neko neatlej, viņš nevienam neko nerāda, viņš izstāsta savas sajūtas un domas

un kas ta nu - izrādās sarkanā līnija pārkāpta - viņš par TO runā

māāāāķ, maķ, maķ!

un tad ir es no skapja augšas - a kas notikās? m?

upd
nē es nevienam neko neteikšu un nevienam nepiekritīšu - bet par ko tāds cepiens ja ir lietas, ko rāda, tad ir lietas, ko salīdzina, un ja reiz salīdzina, tad ir kaut kādi kritēriji, kas individuāli, nujopcik ;) par gaumi nestrīdas, dažs var būt ir fēču eksperts ;) bet te pēkšņi izrādās daudziem ir ko piebilst! un es atkal sajūtos uz skapja augšas - e? kas notikās, ko? visi speciālisti izņemot mani un to tur, ko norej? ;)

savaadaisu @ 11:51: Nespēju šodien savākties. Gribu kādā barčikā pasēdēt un paķert gaisotni.

savaadaisu @ 10:27: Vieda diena man bijusi.

savaadaisu @ 10:18: Es savā jaunībā esmu bijis foršs čalis. Vispār laba doma. No 10.03.2003.

Vakar atrodoties savā pasaulītē un atkārtoti skatoties Girl, Interrupted man prātā iešāvās ģeniāla doma - ja man būs sunis, tad es vinju par Dievu saukšu!

Dievs, nāc šurp, sēdi, guli, idiots tāds atkal pie kuces aiztinās!


savaadaisu @ 08:55: Vakar nebiju savā ādā. Arī citā ne.

dienasgramata @ 08:51: DELFI. Tikmēr intervijā LNT astronoms Ilgonis Vilks pauda pārliecību, ka visumā ir citas dzīvības formas. Viņš cer, ka savas dzīves laikā piedzīvošot to atklāšanu.

tikko_pamodos, posting in pajautaa @ 00:54: kaitinošais snobisms
Vai uz šīs pasaules ir kāds, kam nepatīk Imants Lancmanis?

4. Februāris 2016

martcore @ 21:35: vienmēr esmu uzskatījis, ka cv ir jāiekļauj arī horoskopa zīme
kaut kur pie iemaņām un prasmēm
internet, yahoo email, microsoft office 2007, gaišmatis, pēc horoskopa dvīnis

dienasgramata @ 20:59: DELFI. Uz ielas guļošu Kiberzemessardzes komandieri smagā reibumā nogādā slimnīcā.

honeybee @ 14:45: Lampu drudzis MT prezentācijas sakarā noreducējies uz "nu tad šodien neko saprātīgu nedarām + skatāmies, ka bumbulējoties prezentāciju nenokavē", pēdējais izklausās pat reālistiski :D

honeybee @ 09:21: Šīrīta "lasīju un saraudājos" stāstiņš
How to Get Back to the Forest
by SOFIA SAMATAR

3. Februāris 2016

ripp @ 23:44: parīt braucam uz vāciju. neskaitot pašu mašīnu uz lidostu, tie būs 4 dažādi transporti plus beigās vēl gājiens līdz mājai, ja bērniņam vēl būs spēks. tad jau redzēs, kā ar to veiksies. plus pati būšana tur. bērniņš nav baigais gājējs, gājējs tur kur citiem vajag un/vai ļoti klausīgs cilvēks.

šodien bija deju pulciņa koncerts. visu pirmo deju pa pusei dejoja, pa pusei stāvēja un meklēja mūs. kad atrada, praktiski pārstāja dejot, kad deja beidzās, palika skraidīt pa zāli un tad apraudājās aiz vēlmes tikt pie manis. tika, paraudāja, aizvedām uz grupu. tur pakaļ atnāca audzinātāja, teica viņai, ka K. nav pāris, jāiet palīdzēt dejot, un, spārnota ar auklītes solījumu pēc dejošanas saņemt konfekti, aizskrēja dejot. nezinu, cik daudz viņa dejoja un kā, bet tad, īsi pirms koncerta beigām, atskrēja viena pati briesmīgi raudoša. esot nejauši saskrējusies ar galvu ar vienu no bērniem.
visādi citādi, joprojām esmu ļoti priecīga par to, ka dārziņš piedāvā pulciņus. no keramikas viņa kategoriski atteicās jau vasaras beigās, bet joprojām apmeklē sporta vingrošanu un dejas. manuprāt šādas nodarbības ir ārkārtīgi noderīgas mazās būtnes veidošanās procesā. ir tik vareni vērot, kā mazlie kunkulīši, kuri pirms pusgada/gada varbūt tikai mācījās staigāt, jau prot izpildīt secīgas darbības ritmā un tas nedara tām pāri. tās mācās.
un forši, ka dārziņš to piedāvā turpat un darba laikā. vecākiem tik jāvirina maciņš.

īpaši labi šis ir tādai personai, kā a., kas ir strauja, aizrautīga un pēc dabas nemīl piepūli. mācīties secīgas darbības un ilgtošu piepūli kāda mērķa vārdā viņai ir ļoti būtiski.

martcore @ 23:40: xxx

hedera, posting in arii_cirsliitis @ 19:30: Cirslītis šodien darbā nolemj paņemt mazu pauzīti dažām privātām padarīšanām. Aizstaigā uz tualeti, nodara, kas darāms, un tad nolemj, ka būtu vērts iziet laukā uzpīpot. Ārā slapjš un vējš, tādēļ pīpīti uztīt tak labāk tepat, siltā pajumtē. Tā nu cirslītis veikli tin savu pīpīti, darbiņš jau tik ierasts, ka var ļauties visādām augstām gudrām domām. Daiļās domas domādams, uztin pīpīti, ķepiņa pati somā jau šķiltaviņas sameklē un... Pēdējā brīdī gan cirslītis attop, ka, tfu tu, gandrīz vai darba tualetē aizpīpojis.

eermaniitis @ 16:18: par salašņu komandas spēlēm
man iepatikās verbalizācija: "pārsteiguma sekss"

lūk, iepazīsti kultūru un pārsteiguma seksiņš bonusā ;)

savaadaisu @ 15:12: Ha ... zinu, kas vajadzīgs lai atkal uz laiku varētu justies normāli - jāsatiek vienu no lēdijām.

savaadaisu @ 14:34: Vai es esmu nenormāls, ja man patīk Kailijas Minogas mūzika?
Nē nu vispār ir pamanīts, ka ar katru gadu, ko tuvojos savai nāves dienai, arvien vairāk tomēr iet pie sirds mierīgāka un muzikālāka mūzika. Lai gan reizi pa reizei The Prodigy un Metallica arī iegriež!
Eh ... vecums ... un vispār vēl tikpat ir paredzēts dzīvot ... ja jau dzīve līdz šim besīja, tad ko darīs turpmāko pusmūžu?

savaadaisu @ 11:42: Darbā atrubīta apkure, kaut kāda trubu kaite. fck ... tādā aukstumā nespēju padomāt. Rokas rauj krampī no aukstuma.

lmyth, posting in pajautaa @ 10:17: Jautājums eksakti un/vai praktiski noskaņotajiem cibiņiem:

Vai galda piederumi, kuriem sedzošā virskārta ir nolietojusies gadu gaitā un redzamas apsūbējuma un rūsas klātbūtne, ir droši lietojami ikdienā un pamatā cieš vien ēdāja estētiskā pasaule vai tomēr ir pamats noteikti domāt par citu rīku iegādi?

Vizuālais materiāls

Galda piederumi I


Galda piederumi II


Un vēl līdzīgs jautājums par katliem. Gadu vecos katlos uz iekšējās pamatnes ir kaut kas tāds.

Katls

Pirmo reizi ar to sastopos, un jautājums ar līdzīgu ievirzi.

fjokla @ 09:37: šitie būs joki tagat

dienasgramata @ 09:23: Turies, prezident!
Vēl dsudz Tavu dardu gaida Latvijaa!

Un nekas nav nesasniebzamams, ja Tu mīli
Mums katram reiz doto Dievzemītī!


Normunds Beļskis Feisbukā

f @ 08:44: : syfy prezentē
 the expanse ir patīkams atklājums. piedzīvojumi kosmosā, cilvēki apdzīvo marsu un zemi, un starp viņiem jostas teritorija, gaiss un ūdens dārgāks par dzīvību, aukstais karš, un kāds grib sanaidot marsu ar zemi. nekādu citplanētiešu (pagaidām), bet
oh, i can feel the suspense behind the curtain!

Tags:
racoon @ 08:24: Par ziņām, kas nedaudz iepriecina
http://www.delfi.lv/auto/modelu-jaunumi-testi/skoda-apvidus-auto-prototips-visions.d?id=47015155

Ja gala produkta formas būs kā bildēs, tad tas būs viens skaists auto, jo no Jeti man burtiski gribas vemt.

savaadaisu @ 08:29: Vajadzētu atmest liekos kilogramus, bet kā?

maksiine @ 00:05: Pāragra pavasara depresija

2. Februāris 2016

ripp @ 22:45: pirmoreiz pa daudzām reizēm nepiededzināju riekstus. tagad jāmēģina nepiededzināt arī auzu pārslas.

vistu_zaglis @ 21:19: Ā, nu re, pāris dienas vajadzēja paciesties.

https://www.youtube.com/watch?v=vkcgUZ21NRc

krii, posting in pajautaa @ 20:50: Privātstundas latviešu valodā
Cik aptuveni (kādās cenu robežās)šobrīd Rīgā maksā latviešu valodas privātstundas cilvēkam ar dzimto krievu valodu (iepriekš nav LV dzīvojis)?

putnelis @ 20:05: Kā zilbēs dalīt vārdu "atrisinājums"?

laielais, posting in pajautaa @ 18:08: php, mysql
Labvakar!
ir divas tabulas A un B savienotas ar "relāciju" saiti, atteicīgi tabulas B identifikatora skaitlis rādās tabulā A.
Kā paveikt to, lai tabulā A tiek atainots tabulas B nosaukums, nevis identifikators?

kisswithafist, posting in pajautaa @ 17:04: Antonija un Alberts
Labsvakars,

kur šobrīd Antonijas/Alberta ielu rajonā var garšīgi iedzert? Neko fancy. Ēst nevajag. Nav laika aiziet pārbaudīt :)

ikvakars, posting in pajautaa @ 15:18: ķīmiķis
Sveiks Cibiņ.
Varbūt Tev zināms/pats esi ķīmiķis, kas būtu ieinteresēts sadarboties ar divām māksliniecēm, lai veiktu izgudrojumu? Mērķis ir skaidrs, šobrīd ir nepieciešams, kāds, kas ir kompetents ķīmijā, lai pateiktu, cik lieli līdzekļi u.t.t ir nepieciešami tam visam un vai maz tas ir reāli?
Par sikāku info - raksti lūdzu uz - motiv.crew@gmail.com

fjokla @ 15:04: sapnī simis dikti smējās par manu kombinzonu, tāpēc izriezos visa indībā, atvāzu krāgu un uzšņācu :"Reflektē!". Fonā stāvēja cibas kants un derdzīgi irdza.

10punkts15, posting in pajautaa @ 14:11: Berete
Kur Rīgā nopirkt bereti (melnu) meitenei (apmēram 15 gadi)? Pieaugušo nederēs.
Paldies!

rasbainieks, posting in es_shobrid_lasu @ 13:45:

mako @ 12:46: Par tumsonību.
Tie, kas ar prātu saprot, ka nevar palīdzēt ūdens, kurā nav ne molekulas aktīvās vielas, bet, balstoties uz to, ka "nu palīdz taču, paziņām palīdzēja etc.", pieņem šo līdzekli...
Nu iedomājieties līdzību.
Jums sāp galva, un "ārsts" paziņo, ka vajag 3x uzplaukšķināt. Tas palīdzēšot. Tikai vajag to darīt ilgstoši un regulāri. Jūs plaukšķināt 3x katru stundu - un pret vakaru galvas sāpes pāriet. Bingo! Palīdzēja plaukšķināšana. Iesakāt metodi kaimiņam. Jā, par recepti gan ārstam smuki jāsamaksā, citādi nepalīdzēs.
Tas pats ar tiem ūdens/spirta pilieniem.

mako @ 11:51: Nošaujiet mani...
"Latvijas Farmaceitu biedrības prezidente: Homeopātiskie līdzekļi ir līdzvērtīgi ķīmiskajiem medikamentiem, palīdz gan vieni, gan otri... Arī es, būdama farmaceite, vienmēr pati sev cenšos profilaksei izvelēties kādu no minētajiem – organismam "draudzīgākajiem" – medikamentiem, nevis ķīmiskos."
Farmaceite...
Klau, nošaujiet mani kāds, es negribu dzīvot pasaulē, kurā profesionāls farmaceits tā ne tikai klusībā uzskata, bet publiski sludina. Pie kam atdalot Ķīmiskos no Dabīgajiem.
Ko, ko viņai pasniedza studijās? Farmaceiti taču kaut kur mācas, kaut kā sertificējas, ja? Gribu viņu studiju programmu redzēt, ja nu tur kas teikts par zīdaiņu asiņu, kas iegūtas pusnaktī krustcelēs, ārstnieciskajiem efektiem, vai vēl kāda cita tumsonība?
Nu ar prātu jau es saprotu, ka ražotāji un aptiekas gūst krietnu peļņu no tiem preparātiem, ko starp citu, par zālēm kautrējas saukt, bet dēvē par Pārtikas Piedevām. Bizness ir bizness, ja ir tumsoņas, kas gatavi maksāt, kāpēc nepārdot cukuru tabletītēs un destilētu ūdeni par smuku naudiņu.
... bet būtu vismaz izmantojuši iespēju paklusēt.
[UPD]...arī Ārstu Biedrību vada tumsonis.

dienasgramata @ 10:12: 2. februāris - Starptautiskā Mitrāju diena

savaadaisu @ 09:08: Cerams, ka nenoskaudīs, bet ... man patīk mans darbs. Itkā varētu būt vairāk to radošo darba uzdevumu, lai gan no otras puses pofig, jo šajā iestādē vismaz novērtē tos manis radītos rīkus. Nav kā iepriekšējā, kad varēju ģenerēt visādus labumus, bet tā arī ļoti daudzi netika ieviesti, jo lielais šefs bij/ir mīzējs. Un tagad tajā iestādē manā bijušajā departamentā ir pajukusi ļoti laba komanda, jo ... nu, jo bik zemāks šefs ir bāba un blakus departamentā šefs ir bāba. UN ... lielais šefs ir mīzējs.
Un es te sēžu, gaidu kad kompis sarēķinās datus un dzeru kafiju. Un saņemu algu par 200 vairāk kā iepriekšējā darbā.

dunduks @ 00:19: Kultūras piezīmes
Izmantojot brīvo laiku un to, ka "Netflix" pirmo mēnesi bez maksas, nedaudz padzēsu baltos plankumus. Sāku gan ar pašausmināšanos par mazo izvēli, bet kaut kas tomēr arī priekš manis atradās.

Pēdējo četru dienu bilance:
1. "Elementary" pāris pirmās sērijas, kuras biju palaidis garām (tieši sākums man arī labāk patīk, jo ŠH jābūt ģeniālam un nepareizam, nevis īsā laikā jāpaliek par politkorektu paipuisīti).
2. "Blacklist" pirmo sezonu - uz beigām gan palika pārāk vienveidīgi un paredzami (resp., personāži pārāk dumji***), bet kopumā ēst var.
3. "Broadchurch" abas sezonas - kaut kur kaut kādus fragmentus biju redzējis (iespējams esot UK), bija ok, galvenais jau vide un, lai nav galīgi idioti.
4. "Hinterland" pirmo sezonu - arī kaut kur kaut kādus fragmentus biju redzējis (iespējams esot UK), papildus interesi iedeva tas, ka es esmu bijis Aberystwyth, nu un Velsa, kalni, pļavas, aitas un pārējais.
5. "Keith Richards: Under the Influence" - ļoti mīlīga, jā.
6. Nepavilka - "Sense8" pamēģināju, bet likās pilnīga huiņa un "The IT Crowd" likās kā adresēts tīņiem, bet tiem, kuri piedzīvojuši 90o pirmo pusi.

*** - dumji tādā nozimē, ka skatītājam, kuram ir mazāk informācijas, acīmredzamas lietas ir pārsteigums varoņiem tur iekšā

1. Februāris 2016

martcore @ 13:24: youtube savos ieteikumos man uzstājīgi piedāvā paklausīties grupas nickelback un linkin park
youtube, ko es esmu tev tādu izdarījis, ka tu man atpakaļ tagad tā

helvetica, posting in pajautaa @ 12:17: Vai kāds, lūdzu, var pateikt priekšā, kad (vai) būs vaļā viesnīca "Rīga"? Gribētu iekārtot viesus Staļinlaiku architektūrā, prātā nāk tikai "Rīga", bet tā ir bezgalīgā rekonstrukcijā..

Powered by Sviesta Ciba