LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

29. Maijs 2017

vistu_zaglis @ 22:17: (tēlotā atvieglojumā) Nu re, vairs tikai knapi 30, nupat var arī ārā iziet.

Garastāvoklis:: Zajebal Depešmōd galvā skanēt
Mūzika: Depešmōd galvā skan
dunduks @ 20:01: Pleiofi
League One - no one likes us, we don't care, nebūtu gan nekāda vaina arī Bredfordai

League Two - stilīgais (un otrs ilgmūžīgākais) treneris paliek tur pat un rupuči no jūrmalas tiek ārā no pagraba

Championship - terjeri pendelēs piesit haļavščikus (ok, vārtsargs jau arī ir komandā, bet nu tomēr viņiem bija jāpaliek pusfinālā) un Viasat puišeļi var gauži raudāt

Tags:
glam_our, posting in pajautaa @ 14:13: Man šķiet, ka kaut kur esmu redzējusi pieklājīgas vāzes izmēra metāla (konservu?) bundžas. Kur tādas meklēt?

mako @ 14:02: Sirēnas
Aiz loga gaudo sirēnas. Nebūtu kaut kur lasījis, ka šodien kārtējā reize, kad tās testē, patiesi nezinātu ko darīt. Lido bumbvedēji nomest atombumbu Centrā, sirēnas gaudo - kas jādara? Jālien zem ofisa galda, vai kliedzot jābēg uz Daugavu?
Kaut kāds novecojis pasākums.
Man šķiet, daudz efektīgāk būtu viens plakātisks JPG, ko ātri saliek mājaslapās visādi Delfi, Tvneti u.c. mediji tīklā - kur īsi pateikts, kas jādara un kā jādara. Daudz efektīvāk tas būtu.
Tādus vīiivēee aiz loga var dzirdēt tāpat regulāri - ugunsdzēsēji, ātrie... Nedomāju, ka reālās avārijas situācijās tas ko var paglābt.

savaadaisu @ 11:23: Vakar nogalināju zemes vēzi, pretīgs radījums. Aizvakar sastrādāju un savedu mājās izzāģētās apses. Puikas palīdzēja, beidzot. Galvenais, ka vislabprātāk grib palīdzēt tieši vismazākais, tikai viņam tā spēka par maz, bet nu tāpat stiepa baļķēnus.

mako, posting in darbs @ 10:26: Vācu valoda
Meklēju cilvēku, kurš apmēram augustā/septembrī būtu gatavs apmācīt grupiņu no ~10 cilvēkiem vācu valodā. Uzsvars uz sarunu prasmi, ne gramatiku. Klausītāju līmenis - iesācēji.
Saziņa - mako@mako.lv

teja, posting in pajautaa @ 09:50: Kā nokļūt Visbijā?

zirka, posting in arii_cirsliitis @ 08:38: you've got to crack a few eggs to make an omelette
itin labi izgulējies, tak vēl nepamodies cirslītis brīvdienas rītā aplej kafiju un ķeras pie brokastu gatavošanas
sagatavo bļodiņu olu kulteņa jaukšanai, izņem no ledusskapja kartona kastīti ar olām, paņem vienu olu, pāršķeļ ar nazi... un olas saturu rūpīgi ielej atpakaļ, no kurienes izņēmis - olu kastītē

28. Maijs 2017

dienasgramata @ 14:46: DELFI. Pētījums: Tikai 23% Latvijas iedzīvotāju ir visi zobi.

vistu_zaglis @ 12:30: Auditorija satraukti jautā, steidzu informēt.

Šīs interneta vietnes redakcija tik ilgstoši klusē, jo:
neurbj
ir silti
nepūš
un vispār viss ir ļoti zajebisj, nav par ko palamāties, a ko tad citu lai te raksta, jūs man pasakiet!

Mūzika: Cranes / Tomorrow's Tears
vistu_zaglis @ 12:06:

Piezvanīja dzīvokļa saimnieks, jautāja, kādos laikos būšu mājās šodien-rīt. Piebraukšot. Viņam esot man jāatdod nauda. Pārmaksa par komunālajiem. Jūtos nonācis paralēlā universā.Garastāvoklis:: Wut?
Mūzika: Cranes / Inescapable
martcore @ 11:38: beidzot arī sk. sense 8 otro sezonu - iecienīto seriālu, kur varoņi cīnas ar sistēmu reizēm apakšbiksēs, reizēm bez tām, sloumoušenā un romantiska sauntreka pavadībā

27. Maijs 2017

dienasgramata @ 20:47: DELFI. Aizkustinošā operācijā Saulkrastu glābēji atbrīvo izlietnē iesprūdušu kaķēnu. Vispirms glābēji mēģinājuši kaķēnu saziepēt un tad "izslidināt" no izlietnes cauruma, tomēr tas nav izdevies. Beigās pieņemts lēmums uzmanīgi sasist izlietni.

dienasgramata @ 12:24: DELFI. Ozolnieku novada iedzīvotājus satraukusi fotogrāfija

dienasgramata @ 10:59: DELFI. Piektdienas agrā rītā Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par alni, kurš jau ilgāku laiku peld Daugavā. Ierodoties notikuma vietā, informācija apstiprinājās. Aptuveni piecus metru no krasta peldēja jauns alnis.

26. Maijs 2017

vikings @ 13:49: Neeman tools (Northmen)
John Neeman nazis meklē sev jaunu saimnieku
Pārdodu, jo ir Asap piķis vajadzīgs

500€

Bildes

https://ibb.co/jkAiFv

https://ibb.co/jZYg2a

fjokla @ 13:47: prozīt, jopta


snauts, posting in es_shobrid_lasu @ 13:10:

savaadaisu @ 12:23: Vēl bišķīt jāpastrādā, un tad jau varēs uzskatīt, ka darba diena beigusies, un varēs iet ārā pļaut zāli ... atkal. Tā zāle varēja augt lēnāk.

martcore @ 12:19: bļin, palaidu garām
a jā, nebūtu slikti precizēt domas


nebukadnecars, posting in pajautaa @ 09:28: Labrīt!

Vai ir kāda vieta Rīgā vai tās tuvumā, kur cilvēks bez autovadītāja tiesībām (bet pilngadīgs un ar auto māk braukt), var izbraukāties ar automobīli? Kaut kādi laukumi vai kaut kas tāds, vai trases?

elina @ 08:35: Esmu atstāta viena (ar suni) uz gandrīz trīs nedēļām. Ir day 2 un jau jūku prātā.

Mūzika: klausos Olgas Ziemeļvēju, ko gan citu.
fjokla @ 08:03: Man ir tāds draudzińš, něnu, ciknu draudzińš, ja es būtu holmss, tad vińš būtu Moriartijs. Vecmāmuļas kaķīts. Mums ir zināma raksturu nesaderība, es vińu faktiski redzu kā prosķitutku bez principiem, otrā galā, ta to es nezinu. Vārdu sakot, kad vajag ěst, tad vińa maigi glaužas gar kājām, veļas věkšpědus un tělo kaķěnu memi, bet taka neko nevajag, ta vińa visur skrien soli priekšā, nikni atskatās un šńāc, vārdu sakot, lomu spěles, kurās es vińu jakobe vajāju.Tad, kad nekustos, ta vińa paskrien zem kādas tumbočkas, sagaida manu pirmo soli un metas tai virzienā, atkal atskatoties un šńācot. Bļağ bezprincipnaja, tātad. Bet vińa, ziniet, tāda dāma gados, man pat šķiet, ka kaķu alcheimers, jo vińa nemitīgi sěd pie bļodas un neatceras, ka pirms minūtes jau ědusi. Un visa šitā sakarībā, nupat, jūtu, mums atkal veidojusies jauna tradīcija. Katru rītu, tikko kafija gatava un ieslěgts kāds rīta bū i džū om un am, tā aiz manām durvīm atskan bvek bvek, izteiksmīgas tādas kaķa vemšķïbas. Un tas bū i džu om un am ar zvaniñu, piunk, un ārpusě bvek bvek. Tad vińa kādas desmit minūtes apkasa kaku (vismaz procedūru pirms viņa izveic bez skaņas) pa savu plastmasas dobi, tā sulīgi,- skrimš skrimš, un bū i džū om un am, piunk. Un tad iestājas vispārějs miers un kafija arī cauri

divi_g @ 08:10: Sēdēt ļotenē pie avārijas izejas - tā ir īstā lieta :))

honeybee @ 07:31: Bet vispār mani reāli pārsteidz tas, ka cilvēki, kas it kā nav pilnīgi idioti, domā, ka "piespiedu ārstēšana psihiski slimiem cilvēkiem" ir lieta, par ko vispār var runāt kā par vēlamu un potenciāli realizējamu rīcību. Tas būtu extermely disturbing pat tad, ja "psihiski slims" nebūtu tik vaļīgi definēts.

25. Maijs 2017

dienasgramata @ 23:54: šis ir interesants teikums: "Krājumā Poētika tuvplānā. Viena dzejoļa analīzes antoloģija publicēti raksti par 19 dzejnieku dzejoļiem, kurus analizējuši un interpretējuši 18 autori. Analizējamo dzejoļu autoru vidū ir Jānis Poruks, Rainis, Edvarts Virza, Arveds Švābe, Aleksandrs Čaks, Veronika Strēlerte, Zinaīda Lazda, Linards Tauns, Dzintars Sodums, Ojārs Vācietis, Monta Kroma, Egils Plaudis, Knuts Skujenieks, Uldis Bērziņš, Amanda Aizpuriete, Arvis Viguls, Inga Gaile u. c."

izskaitot autorus, sanāk septiņpadsmit. interesanti, kas ir tie divi "u.c", kuriem nepietika vietas?

ulvs, posting in pajautaa @ 19:09: Kāds nezina, kā lai noskaidro, vai kino "Bizē" vēl kaut kad tiks demonstrēta filma "Atbrīvošanas diena"? Viņiem nav tel.nr., un ir nepieciešamība noskaidrot tagad.

mako @ 13:03: Par groomingu
Noskatījies šo video, es sapratu, kamdēļ sociālie tīkli ir tik populāra vieta. Mēs te sanākam visi kā mērkaķīši, paužam savas domas, komentējam citus, liekam laikus un šērojam. Tā ir tā pati ieskāšanās.
Es ar nupat, izgāzies kā viens no tiem mērkaķiem uz vēdera, gaidu, kad mani kāds paieskās ar komentāru. Starp citu, šis ieraksts atkārto vakardienas ierakstīto, pie kura mani neviens nepaieskāja - neviena komentāra.

martcore @ 12:56: es protu redzēt, kas notiks nākotnē
ko jūs man jautātu? kas notiks ar mani?

fjokla @ 11:04: ausīmprieks
vismaz jūtūbe man visu pate sviež rokās, gūd


savaadaisu @ 10:02: Baumas izplatās. Mazā ciemā baumas izplatās varen' ātri.

f @ 09:29: runājot par mitrinošajiem, kurš man šorīt vai nu negaidīti beidzās, vai arī salūza sūknētājs:

"Frankly, I believe that the collagen molecule is too large to work as a topical.
The active ingredient does not penetrate the skin, so you're just getting an overly expensive moisturizer."
—S. Manjula Jegasothy, MD, CEO and Founder of Miami Skin Institute

dienasgramata @ 08:59: DELFI. Pagrieziena punkts dzīvē bijusi arī piedalīšanās konkursā "Miss Bikini 2015", kur Anete uzvarēja un ieguva iespēju braukt piedalīties konkursā Ķīnā. Viņa atceras, ka bijis glaimojoši, ka ķīnieši pievērsuši milzīgu uzmanību, jo apbrīnojuši eiropiešu balto ādu.

samantta, posting in pajautaa @ 01:05: Automatizēti epasti
Jautājums no pilnīga iesācēja visā, kas saistīts ar internetu un automātiskiem e-pastiem.

Labu laiku atpakaļ uzsāku organizēt ikmēneša pasākumu. Sūtu divus e-pastus mēnesī, precizējot laikus un vietas utml. Sākumā bija viegli to darīt manuāli, jo nebija daudz apmeklētāju, taču ar laiku epastu liste ir uzaugusi un manuāli to darīt sāk likties par traku.

Kādi ir ieteikumi šo procesu automatizēt? Esmu lūkojusies uz Mailchimp, bet man ir bail vai uzņēmumu (epasta adreses parasti ir uzņēmumu adreses) epasti kļūst aizvien labāki spama bloķēšanā un ir radies priekšstats, ka visādi automātiskie epasti iekrīt spama filtru melnajos caurumos. Vai tā ir?
Izpētīju, ka ir nedaudz drošāk, ja izdodas palūgt visiem adresātiem 'pierakstīties' un apstiprināt, ka viņi vēlas saņemt attiecīgos epastus, bet tas atkal čakars un negribas to uzņemties, ja vien nav citu variantu.

Kādas ir līdzīgas alternatīvas? Kā un ko labāk/efektīvāk darīt?

Liels paldies par jebkādiem padomiem un ieteikumiem lai šo visu saprotu mazliet labāk!

masha_nje_vasha, posting in pajautaa @ 00:57: Pieneņu pļava
Lūdzu, pastāstiet, kur Rīgā vai tuvumā ir pļava, kur šobrīd zied pienenes. Jo vairāk jo labāk. Vēlams tālāk no putekļiem, jo mērķis ir vārīt pieneņu medu.

24. Maijs 2017

honeybee @ 22:37: Also, šodien uzzināju, ka sievietes kopojas ar lieliem meža kaķiem, pēc tam fiksi nodara to ar savu vīru, iznēsā gan kaķēnus, gan cilvēkbērnus, piedzemdē kaķēnus atsevišķi un atstāj termītu pūznī, un tad tikai dzemdē cilvēkbērnus. Kaķēni izaug un kļūst par lieliem meža kaķiem, kuru skatiens nozīmē nāvi. Tās nav visas sievietes, tikai kaķdzemdētāju meitas, un viņas var atpazīt pēc tā, ka viņas nodarbojas ar homoseksuālām praksēm. Izmantojot no saknēm savītus peņus.

/Evanss-Pričards

gribu_gribu, posting in pajautaa @ 21:34: RAMSTEIN 11.06.17
Sveiki Cibiņi,

Jautājums Nr.1.: Vai kāds no jums vai jūsu paziņām,draugiem,radiem dodas uz Tallinu 11.06 (dodas uz Ramstein konci vai citās darīšanās, un ir iespēja paņemt divus vai vairāk līdzbraucējus? Par ceļu maksāsim!

Jautājums Nr.2.: Vai kādam no jums ir kāds paziņa,draugs,rads Tallinā kurš būtu ar mieru uzņemt pie sevis un izguldīt ,minim.2, max 4 cilvēkus Tallinā pa nakti no 11.06 uz 12.06? Par naktsmājām dosim naudiņas.

Garastāvoklis:: hopeful
nastja @ 21:38: Acis kautri vērās uz svaigi attaisīto šokolādītes batoniņu. Kā gribēdamas vēl saklausīt Sirdsapziņas žēlabas, ka atkal jau, atkal jau..
- Neuztraucieties krūtis, šito es ņemu uz sevi - teica vēders un našķa iepakojums vien nočaukstēja..

panacea, posting in pajautaa @ 20:02: Čīk-čīk-čīkstoša grīda
Augšējiem kaimiņiem pirms pāris mēnešiem ārkārtīgi skaļi sāka čīkstēt grīda (iet cauri aktīvi skaņu bloķējošām austiņām), visu laiku zinu, kur kaimiņš augšstāvā atrodas. Internetā izlasīju, ka dažreiz čīkstošai grīdai palīdz talka pūderis. Kā jums liekas, būtu vērts iet pie kaimiņa ar talka pudelīti un lūgt lai saber? Varbūt ir vēl kādas kreatīvas idejas?

martcore @ 19:25: par dotu
feel it

martcore @ 15:27: par prinčiem un princesēm
pie tevis ierodas princese baltā zirgā
karoče, viņai ir daudz naudas (princese taču), vēl zirgs, un vēl viņa vēlas tevi apprecēt
mēs pieļausim, ka princese ir blonda, vējā plīvojošiem matiem valkīra, nevis tur, kaut kas nestereotipisks
un vienalga nav tas

miiljo_stundinj, posting in pajautaa @ 15:21: Nodot pudeles Rīgā
Sveiki, interesē, vai šobrīd vēl notiek stikla alus pudeļu nodošana pretī saņemot naudu? Tad kur Rīgā, varbū pat Teikā to var izdarīt? Vai var nodot jebkuru alus pudeli vai tikai konkrētu ražotāju?

malafemmina, posting in pajautaa @ 13:44: Старая Площадь Maskavā
Varbūt kādam ir pie rokas kāds Maskavas ceļvedis latviski? Šim laukumam nespēju atrast latvisku ekvivalentu, Gūgle neatrod ne Veco laukumu, ne Staraja laukumu, ne Staraja ploshad laukumu... varbūt ir kāds variants?

f @ 13:13: kautska runas par gleznotāju atšķiršanu, kur es galīgi neesmu stipra, lika man pašai ar sevi pasarunāties, ka, nu, labi, tur tak es neesmu stipra, bet dizaineros gan kaut ko jēdzu!
tad es atcerējos modes skati no laikiem, kad es vēl skatījos ftv, un tas bija 2000. gads, kad tāds, es pat atļaušos teikt, modes mākslinieks izdarīja šito:

un es domāju, ha, šito gan es zinu.
un zinu jau arī, tak kā sauc - aizmirsu.
hussein chalayan.
gūgle pateica priekšā.


Tags:
martcore @ 11:40: par mančestru
vai arī rakstnieks džonatans ko, kuram grāmatā "the rotter's club" viens no varoņiem pabā bildina meiteni, iziet ārā uzpīpēt, un pēc sekundes tur sprāgst IRA bumba
teroristu galvenais uzdevums ir radīt cilvēkos bailes
es vot domāju, viņam pēc tam dzīvē bija no kaut kā bail, ja viss sliktākais, kas varēja notikt, bija jau noticis

savaadaisu @ 11:07: Man garšo alus, labs alus, arī viens nelabs alus garšo, jo no tā nav promiļu sekas. Alus sakarā ir viens jaunatklājums "upeņu alus" - "Lielvārdes upeņu stauts".
Vispār pēdējā laikā vērojama tendence, ka pat lielie sāk ražot interesantu un labu mantu, kaut vai tas pats Lāčplēša Staburaga alus, konkrētāk tumšais.
Turpretī ārzemnieki, liekas ir pilnīgi mēsli. Pēdējo pagājšnedēļ pagaršoju Krombacher kaut kādu gaišo - ūdeņaina susla.
Nu ja - par upenīti prieks!

f @ 09:57: : the invisible guest (2016)
protams, kad tu jau atskaties savu devu trilleru, tu jau zini, ka beigās izrādīsies, ka notikumi nav gluži tādi, kā tev sākumā rāda. bet mācēt tomēr tevi apvest ap pirkstu un turēt uz āķa līdz pašām beigām - tas ir izdevies contratiempo.
ko tas vispār tulkojumā nozīmē? pēc "invisible guest" neizklausās.
Tags:
savaadaisu @ 09:43: Nja ... pēdējā laikā liekas, ka dienas par īsām. Visu laiku kaut kam pietrūkst laika. Nu teorētiski jau varētu rauties vakarā līdz 10iem, bet negribas arī par dzīves vergu palikt.
Puikām skola vēl tikai nedēļu, un tad jau braucam iesniegt papīrus jaunajā skolā. Kā izrādās ne mūsējie vienīgie no esošās skolas tiņ makšķeres. Un tas viss vienas skolotājas dēļ, kā arī iespējamās internāt skolas pievienošanas dēļ. Tas nav normāli, ka skolotāja faktiski strādā tikai ar pāris bērniem (mīlulīšiem), nav arī normāli, ka bērni ar garīgās veselības problēmām tiks likti vienā skolā ar veseliem bērniem.

honeybee @ 08:28: Visu laiku pieķeru sevi pie domas "kādreiz es mācīšu studentiem šo kursu un tad es ieviesīšu šādu vērtēšanas/mācīšanas/darba procesa metodi..."
Ko es sākotnēji, protams, uztvēru kā augstprātības un stulbuma sajaukumu, ajmīn seriously, pati nevar normāli darbus uzrakstīt un tagad citiem mācīs?
Tagad man sāk šķist, ka tā actually ir laba ideja, tbš, nevis kursu pasniegt, bet sastādīt Savu Metodi Kā Pareizi Pasniegt Kursus Bļe, un izmēģināt to uz sevis, jo acīmredzami man ir problēmas ar citām autoritātēm, kamēr sevi es actually mēdzu klausīt un ņemt vērā
Un tas būtu incredibly fun also, gluži kā bērnībā spēlēties ar lellēm UN kā izdomāt sistēmu UN kā mācīt UN kā mācīties

Plus man būtu kam ieviest tādus vērtēšanas kritērijus kā "izlasījis 10 nesaprotamus tekstus, pielāgojis savu stilu visnesaprotamākajam: -1 balle"

honeybee @ 08:01: Stella: Mammu, kāpēc Sarkangalvītei nav tētis? ... Es zinu, tas labais mednieks ir viņai tētis. Es jau izdomāju, kāds viņš izskatās. Gribi, es tev izstāstīšu, kā viņš izskatās? ... Viņam ir brūna āda. Tumši brūna āda, un melni, īsi mati, un labajā pusē kabatiņā viņam ir tāds mazs nazis, bet kreisajā pusē visādi instrumenti. Tā es izdomāju.

Tags:
Powered by Sviesta Ciba