LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

2. Februāris 2015

ripp @ 00:25: dažas lietas nenotika, kā gribējās, bet. atskaitot to šodiena bija tiešām jauka. gan pirmais cēliens ar bērniem, gan otrais bez. šogad gribējās "vecos draugus", tas ir dažus cilvēkus, kas ir bijuši mani draugi jau ilgu laiku. tā lai būtu "kā agrāk". savā ziņā bija, atskaitot E., kura apslima un netika.

tagad zināšu, kā pareizāk cept kūku ar bezglutēna miltiem :) un kādu pildījumu nelikt.

toties tagad man ir stāvlampa 4stāvā un pārbīdītas mēbeles turpat. krietni mājīgāk. tā vien gribas iet tur un sēdēt, hehe

reportiere, posting in pajautaa @ 00:22: Ko dāvināt sievietei 45. dzimšanas dienā?
Nav pat svarīgi par personību, šobrīd vienkārši trūkst dajebkādu ideju - uzklausīšu visu.

Var ieteikt kaut ko arī pāra dāvanai, jo sievietei šogad arī 25. kāzu jubileja (t.i., piemēram dāvanu kādam netālam atpūtas braucieniem, ko tad attiecīgajā datumā arī īstenot).

anima_de_nera, posting in pa_leeto @ 00:00: šeit visādi loriņi - radiopulkstenis, vējstikla aizsargs, mīklas rullis, 5l (laikam) stikla burka, īstas ādas gabali ~1m*0.7m (govs varbūt un kkāds zamšs), trīs dažādu tapešu rulļi, 2 ģitāras siksnas, plastmasas kafijas filtrs, keksu/ kūku forma, tual.papīra turētājs 
cena simboliska - mums garšo rieksti, žāvēti un svaigi augļi, saldējums, šokolāde, cepumi utt.
pašsavākšana vakaros Pļavniekos vai arī nākamā dienā varu uz darbu paķert līdzi - Valdemāra/ Lāčplēša stūris
pieteikties komentos!


1. Februāris 2015

shelly @ 22:31: Vai Jūs, piemēram, zinājāt, ka slīdošās trepes lielveikalos var apturēt katrs - pietiek tikai nospiest visiem pieejamu pogu "STOP" trepju apakšā?
Es to uzzināju sekundi pēc tad, kad Lauva bija noliecies un šo pogu nospiedis.
Kad Jūs uzzināt, kā tās trepes atkal iedarbināt, lūdzu, paziņojiet. Mēs tā arī nesapratām.
Pēc minūtes Lauva iestrēdzināja arī virpuļdurvis (ejot pretēji to griešanās virzienam). Tad gan man uznāca neliela nervu lēkme, nometu civilizācijas masku, sagrābu savu nemierīgo atvasi zobos un, skaļi rūcot, šņācot un sprauslājot, metos prom, kur acis rāda apmēram šādi:
... tālāk ... )
Citādi mums šodien gāja ļoti jauki, mēs paēdām vietējā fāstfūdā, Lauva iemēģināja viņu rotaļlaukumu (nekādas vainītes, jā) un pabraukāja ar lielveikala Lamborgini. Viss šis fenomenālais brauciens mums izmaksāja 3,15 eiro (!!!) (aizmirsu paņemt savu Rīdzinieka karti ar vecās cenas taloniem...), bet tas noteikti bija to vērts.

divi_g @ 22:41: Jums Ciba komentus uz epastu sūta?

Un kļūdas nemet, piem: [Error: Can't locate Email/Date/Format.pm in @INC (@INC contains: /home/lj2005/live/cgi-bin /home/lj2005/devel/trunk/Inline/lib /home/lj2005/live/src/s2 PERL5LIB /etc/perl /usr/lib64/perl5/site_perl/5.12.4/x86_64-linux /usr/lib64/perl5/site_perl/5.12.4 /usr/lib64/perl5/vendor_perl/5.12.4/x86_64-linux /usr/lib64/perl5/vendor_perl/5.12.4 /usr/lib64/perl5/site_perl /usr/lib64/perl5/vendor_perl /usr/lib64/perl5/5.12.4/x86_64-linux /usr/lib64/perl5/5.12.4 /usr/local/lib/site_perl . /usr/lib64/apache/ /usr/lib64/apache/lib/perl) at /usr/lib64/perl5/vendor_perl/5.12.4/MIME/Lite.pm line 1100, line 1136. @ klab1.inbox.lv]

upd.: Tātad ciba saliekusies :(

Tags:
martcore @ 21:50: gaming


šķiet, tas ir konceptārts no battlefleet gothic armada
skatoties uz to gribas visu un uzreiz


maksiine @ 21:39: Šodien uz vienu mazu mirklīti sajutos normāli- autobusā, klausoties mūziku un lasot( visnotaļ smieklīga grāmata)...
Pēc tam kad beidzu sajusties labi, ņēmu un apraudājos turpat autobusā...
/Pirmo reizi pēc krietna laika sagribējās nodarīt sev pāri...

Vienmēr pirms ieiešanas baznīcā saminstinos, bail, ka nesāk spert zibeņi neuznāk pērkons un nepienāk pasaules gals...

dienasgramata @ 20:34: DIENA. Pieaugot ekonomiskajai labklājībai, naudas un varas resursiem indivīda līmenī, tiek izmēģināta poligāmija, ko kristietība noliedz, bet islāms atbalsta. Sekas var būt pakāpeniska reliģiju nomaiņa.

ikvakars, posting in pajautaa @ 19:33: Alimentu piedzīšana un bērna aizgādība 50/50
Sveiki Cibas viedie!
Vēlētos uzzināt, varbūt kādām nācies iet cauri Latvijas tiesu sistēmai, lai piedzītu alimentus, un vienotos caur tiesu par bērna aizgādību - 50/50 katram vecākam?
Paldies jau iepriekš.

P.s Ja nav velme komentāros izteikties, tad uz snif@inbox.lv būtu jauki!

divi_g, posting in pajautaa @ 19:09: Pansionāts vecam cilvēkam, kurš vēl patstāvīgi pārvietojas, taču ikdienā jau ir nepieciešama palīdzība - ieteikumi, pieredze?

elina @ 18:40:
Ventspils, miglainas mežacūkas, jūra, monopols un 2 negulētas diennaktis.
Atpakaļceļā apokalipse kindlā un dziesma "Everything's gonna be alright" tieši brīdī, kad policists pasniedz protokolu.

Mūzika: http://youtu.be/X9jXnZS3ouU
ziemelji, posting in pajautaa @ 18:26: rotkalis
Labvakar,

priecāšos, ja kāds varēs ieteikt labu (no pieredzes) rotkali!
Paldies!

divi_g @ 18:24: Pansionāts vecam cilvēkam, kurš vēl patstāvīgi pārvietojas, taču ikdienā jau ir nepieciešama palīdzība - ieteikumi, pieredze?

kuminjsh @ 17:50: Kīno
Pirms dažām dienām noskatījos http://filmix.net/dramy/80822-mandariny-mandariinid-2013.html Man patika, arī dažas asaras beigās noraudāju, bet kāpēc nominēta Oskaram - īsti skaidrs nav :) Kaut gan viņu loģika man nekad īsti skaidra nav bijusi ;)
Tagad skatos: http://filmix.net/dramy/96160-voyna-freken-friman-fr246ken-frimans-krig-serial-2013.html - šī varētu patikt [info]krii :)

putnelis @ 17:02: Latvenergo-sprāgoņas
Esmu ārkartīgi neapmierinata par to, ka neskatoties uz sūtītiem ē-pastiem par to, ka nevēlos izlīdzinato maksajumu, bet gan vēlos nodot rādijumus kā līdz šim - man uzspiests šis idiotiskais un man liekais Latvenergo izdomātais produkts!

scope @ 16:34: Šodien, pastaigas ar bērnu laikā, sanāca nofotografēt vienu CP ekipāžu (01.02.2015 plkst. 15:56, ekipāžās vnz FU-5633), kura, par spīti tam, ka uz ielas ir ļoti daudz vietas kur novietot auto (3 joslas, brauc tikai pa divām), bija izvēlējusies slēpties un palikt uz gājēju ietves. Formāli viņiem taisnība, bet citādi - neko labu par viņiem nevaru teikt, jo, pēc tam braucot garām ar ratiņiem, kamēr viens apstrādāja Honda CR-V ar krievu numuriem (ļoti ātri tas notika, nez kāpēc protokola nebija), otrs pavēra logu un vaicāja par fotografēšanas iemeslu.

Aptuvenais dialoga atreferējums:
Inspektors: Kāpēc fotografējat?
Es: Tāpēc, ka stāvat uz ietves, kaut arī uz ielas vietas pietiek un nevienam netraucē.
I: Zinat, ka ir izmaiņas likumā, varam stāvēt arī uz ietves.
E: Labi, bet es taču drīkstu jūs fotografēt? Tas taču nav aizliegts?
I: Jā, bet jābūt uzmanīgam šadā laikā fotografējot.
E: Kāpēc? Kas tad var notikt?
(tikmēr jau pienācis inspektora paārinieks, kurš Hondu jau ir palaidis vaļā)
Pārinieks: Jābūt uzmanīgam, jo var paslīdēt...
E: ???
... )

martcore @ 16:29: rubrikā "līdzcilvēki iepērkas lielveikalos"
mēneša pirkums: man priekšāstāvoša blondīne brillēs iegādājas melnus gumijas cimdus un divas kinder surpraiz olas
femi-gestapo starter kit, tā teikt

heishy, posting in es_shobrid_lasu @ 16:15:

vistu_zaglis @ 12:52:

Ļ. cien. Trikij, ja tu gadījumā lasi šo blogu, es tikai gribēju pateikt – nezinu, vai tu pamanīji, bet man šķiet, ka tas bārdainais čuvaks, kurš atbildīgs par koncerta apskaņošanu, vienkārši aizmirsa tev un tavai madāmai ieslēgt mikrofonus.

Nē nē, nepārdzīvo, Lucernas mūzikbārs ir pietiekami maziņš, lai mēs +/- dzirdētu arī tāpat, neko tālu no skatuves jau nebijām, da i skaņdarbi no galvas zināmi. Bet kopumā ir sajūta, ka pasākums tomēr uzskatāms par ne līdz galam izdevušos.P.S. Oh, pat organizētāji ohujā un až atvainojas publikai. Tusiņš feisbukos šodien jautrāks, nekā pats pasākums

Mūzika: Tricky / Parenthesis
mufs, posting in pajautaa @ 12:01: Auss sāp
1) vai ir idejas,kur var tikt pie LORa svētdienā? ja nav, kur var tikt rīt no rīta?

2) ko darīt,ja sāp auss? jau pāris dienas šķita tāda pajocīga, bet šodien jau nevaru normāli izšņaukt degunu, pēc pēdējā šnauciena jau konstanti viegli sāp.
par iemesliem - nezinu, mož sapūsts, vēl arī šonedēļ tīrot ausi ar kociņu sāpīgi iebakstīju.

nav absolūti viedokļa par ausīm, nekad nav bijušas problēmas, nezinu,ko darīt. plīz help!

zimbardo, posting in pajautaa @ 11:34: darbi,nedarbi
Sveiciens,cibiņi!
Jautājums. Kur Jūs zinošie, visur esošie ieteiktu Rīgā meklēt darbu angliski runājošam cilvēkam? Ir University College London diploms antropoloģijā un arheoloģijā. Nav jābūt saistītam ar iegūto izglītību. Sludinājumi tiek čekoti. Varbūt zināt uzņēmumus,kur darba valoda ir angļu utml. Milzonīgi pateicos!

Tags:
santa_be @ 11:38: maltītes
Pēdējo dienu sasniegumi:

1. Beidzot uzspraudu vistu uz alus bundžas. Rezultāts bija ļoti garšīgs,vien jāpiestrādā pie zaļumu sviesta sarīvēšanas vistai zem ādas- nebija gluži vienmērīgi.
2. Klāt nu tur standartiņš- karčiki, salātiņi un mērcīte- svaiga blenderēta paprika, pētersīļi, čiploks, sāls, asās paprikas pulveris un maztauku bezgaršas jogurts.
3. Šorīt beidzot saņēmos un pamēģināju sacept griķu pankūkas. Rezultātā, sapildītas ar pārpalikumu salātiem un mērcīti, bija ļoti gardas. Tiks atkārtots jau ļoti drīz.

iokaste, posting in pa_leeto @ 11:18: apavi 45.5-46 izm.

30EUR (man tomēr par lielu, parasti pērku 44.5-45izm.) pāris reizes uzvilkti, diezgan ātri dilst zole, citiem tā paša laidiena zābakiem pieliku jaunu, jo es staigāju daudz ar kājām (t.i. + 10eur). ja nestaigā daudz - var nelikt. te links.

t.: 2 555 39 24 (vefs/teika/centrs)crescendo @ 10:25: Cibas tēmas
ļoti interesanta infografika dažu pēdējo dienu diskusiju kontekstā.


Izrādās, ne tikai mēs te tādi ne ļoti ticīgi, bet vieni no konkrētam, personificētam neticīgākajiem Eiropā.


maksiine @ 00:50: Pizģec... izskatās, ka mani bezmiegi ir atpakaļ...

ripp @ 00:02: es neesmu līdz galam riktīga, laikam tomēr cepšu to kūku.
liels prieks, ka tomēr aizbraucu :) jau biju nolēmusi audzēt savu jau tā krietno piepību un nebraukt, bet, paldies iesaistītajai pusei, tomēr, ar pamudinājumu, saņēmos.

31. Janvāris 2015

shelly @ 22:30: Manu klukstes dabu nav iespējams ilgi apslāpēt: vakarā sataisīju ķirbju krēmzupu (pāris dienas atpakaļ Rimčikā nopirku tiešām šiku riekstu ķirbi), dresēju Lauvu podiņmācībā un izskaloju viņam matus (lai gan to jūs droši vien jau dzirdējāt - to dzirdēja visa planēta!)

maksiine @ 19:40: botāniskajā dārzā acālijas uzziedējušas...

dute, posting in pajautaa @ 18:44: Cien. cibiņi, vai kāds no jums ir izmantojis paklāju ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumu? Rezultāta un cenas attiecība bija apmierinoša? Varbūt varat ieteikt kādu konkrētu servisu?

ikvakars, posting in pajautaa @ 16:13: Cibiņ! Cibiņ!
Apstāsti lūgtum, kā darāms tas - noteiktu tekstu postā palikt zem saīsnes, lai uzkikšķinot atvērtos vēlamais teksts? Piemēram, palagu par Rupuču dzīvi- paslēpt zem teksta - Rupuči- un uzklikšķinot, atveras Cibas posts par Rupuču dzīvi?
Paldies jau iepriekš.

martcore @ 15:31:

star citu, predestineišenā visvairāk ieliek šī 70-o(?!) futūristika
žēl, ka zīmols aizsegts


martcore @ 15:25: teniss
ahahaha, bet krievu eirosportā ranoičs tomēr pamanījās kļūt par rajoniču
no vienas puses ģeniāli

ripp @ 15:24: чай на столе, сухари и сушки
ночью убежала голова с подушки... голова..
(с)

ripp @ 14:34: māju tā kā esmu apvākusi, atlikusi vien virtuve, ar ko darbošos krietni vēlāk. tagad vanna, tad mācības, tad varēs domāt vai ir gana spēka kur braukt, jo vakarā vēl jāgatavo ēst.

shelly @ 14:13: Big Hero 6 (2014)
Man liekas, Lauva mēnešiem ilgi nav palicis ar mani vīkendā vesels. Parasti viņš paliek Rīgā tikai tad, ja ir pārāk slims, lai kaut kur dotos. Bet šajā nedēļas nogalē - bungas un taures! - man beidzot ir vesels bērns! Un mēs devāmies uz ForumCinemas Bērnu rītu.
Kas tik tur nebija - suns Plankijs (kurš mums ļ. patika - Lauva sajūsmināti vispirms raustīja Plankiju aiz astes, tad ilgi spieda roku, kamēr Plankijs viņam prognozēja politiķa vai mērčendaizera karjeru), ar pulti vadāmi auto (mēģinājām vadīt, aktīvi jutām līdzi), sumo rings ar plastikāta alusvēderiem, atvainojos, kostīmiem (aktīvi jutām līdzi), foto stends, zīmēšanas galds, milzu zābaki (šos gan man žēl, ka nepamēģināju) utt; vārdu sakot, kad nonācām zālē, mūs jau maz kas varēja pārsteigt.
Kino zālē Lauvam vislabāk patika mazā multenīte, ko rādīja pirms lielā kino (bija tur tāda, par diviem izēdājiem - sunīti un viņa saimnieku) - diemžēl pats "Lielais 6" Lauvu galīgi neieinteresēja. Man gan patika tīri labi. Bet Lauva sāka skraidelēt un rāpot aizvien tālākos lokos ap mani, kad mēģināju samazināt to diametru, mans zvēru karalis iegaudojās pa visu zāli, un kļuva skaidrs, ka kino mums diemžēl beidzies. Salasījām loriņus un notināmies, palēkājām pa tukšo sumo ringu, papriecājāmies par panorāmas skatu uz satiksmi un taisījāmies uz māju - ēst picu!
Jūtos kā tāds brīvdienu tētis, tik tiešām - vienas vienīgas izpriecas, nekādu pienākumu vai disciplīnas. Visai superīga sajūta.


ganesha, posting in par_velti @ 14:00:

https://onedrive.live.com/redir?resid=FFF624D82A4333CE!1123&authkey=!AOVWIyWAF3snV6o&v=3&ithint=photo%2cJPG

Atdodu grāmatas līdz 19:00 Rīga Plaza otrajā stāvā.ripp @ 12:53: bez tā, ka ir milzīgs noguruma un vienatnes sajūtas fons (sapratnes ziņā), ir ļoti daudz labā. visādi (šķietami) nieki. kopīgas pastaigas. augšā uznesta kafija, dauzīšanās un grāmatu lasīšana. bet šobrīd, kad kādu laiku nav gana gulēts, morāls un fizisks nogurums klājas pāri kā sega.

vienmēr ir labāk, ja ir vairāk spēka.

staigāju apkārt, kārtoju, klausos mūziku un domāju par labo.

30. Janvāris 2015

daarta, posting in pajautaa @ 23:49: Biļete uz Piafu Liepājas teātrī
Varbūt kādam no šejieniešiem interesē 1 biļete uz Piafu svētdien, 1. februārī - 7. rindā 6. vieta. 20 EUR.
Ir no Rīgas arī transports, kurā var paķert, pēc tam atpakaļ.
zvont 25259213

shelly @ 22:10: Pieļauju, ka man ir mērena šizofrēnija - vispirms es gudroju elegantus saukļus sievietes reproduktīvajās brīvības slavināšanai, pēc tam es to visu paslauku pagultē un kopā ar dēlu skatāmies bēbīšu video youtube.com un Lauvas pirmās bildes albumā (Lauvam ir parādījusies dzīva interese par visiem, kas maziņi - tātad, Mazāki par viņu).

spuldziite, posting in pajautaa @ 21:07: misisng person Stephan Engelbrecht meklējam lielo lāci Stefanu- palīdziet!
vai kādam ir kontakti āgenkalnā un ķīpsalā?

šobrīd meklējam cilvēkus pazudušā stefana meklēšanai,
kuri būtu ar mieru rīt pastaigāt pa rajoniem, pārķemmēt krūmus, kaktus un pagaldes
vai vismaz savos skatlogos, logos un mašīnu spoguļos salīmēt skrejlapas.
omītes aptaujāt, iedzīvotājus saurdīt uz meklēšanu.

maksiine @ 21:39: Ziemassvētkos es aiszūtiju Viņam savu mīļāko grāmatu, man pat mazliet bija žēl... Šķiet Viņš nomainijis adresi :(

martcore @ 21:36: rezumējot
predestination diža un megalieliska filma
brāļi spīrigi tagad ir mūsu saifaja no 1

anima_de_nera, posting in pajautaa @ 20:42: pārdot drēbes
kur var pārdot drēbes - nu, ir viens vienreiz vilkts (kāzu) uzvalks un viens mazlietots uzvalks, tādi, ko šeit pa lēto cibieši izbrāķēs (jo nebūs pa lēto), un par velti galīgi atdot negribas. Jo ir labi!
nu komisijas veikali kādi vai otrā elpa varbūt pērk? vai varbūt lombardā kādā var atdot?
ss.lv un citur jau mētājas, bez maz ebayā jāliek, vai?

Tags:
martcore @ 20:34: brāļi spīrigi tagad jebošī pēc hainlaina
redakcija atgādina, ka daybreakers bija redakcijas gada filma - 2009

shelly @ 18:37: Nekad neesmu skatījusies visas tās "Muzikālās ģimenes", bet domāju, ka pēc pāris gadiem būsim gatavi tādās piedalīties - mēs sākam muzicēt kopā: vispirms es pūtu ermoņikas un Lauva dziedāja, un tad otrādi.

vikings @ 18:18: Un kamēr kristīgi parādnieki
Tad Marka 9,43 ir par roku runāts, pieļauju, ka kristiešiem uz mēli arī tas attiecas.

miss_doherty, posting in par_velti @ 18:15: matracis
atdodu matraci 180 x 200 cm, nav pārāk labā stāvoklī ne vizuāli, ne gulēšanas ziņā, bet nav arī pavisam drausmīgs. nu - varbūt kādam noder, varbūt nē.
atrodas sarkandaugavā, jāsavāc pašiem.

vikings @ 17:53: Par tiem kristīgajiem abortiem
Ko nēsā uz kakla kristietis? Krustu ar vingrotāju.
Ateists, savukārt, savu galvu uz sava kakla.

violets_t, posting in pajautaa @ 15:09: industriala muzika Latvijå.
Ārzemju paziņa interesejas par industriālo mūziku Latvijā. Es neko nezinu. Ir mums kas tāds un kā to sauc?

hurray, posting in pajautaa @ 14:31: Viesnīca Pāvilsotā
Varbūt kāds var ieteikt kādu jauku viesnīcu Pāvilostā vai tās apkārtnē?

Paldies!

Powered by Sviesta Ciba