LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

24. Maijs 2018

ttp, posting in pajautaa @ 07:18: Kur Rīgas centrā/aapkaimē var kvalitatīvi salabot viedtālruni, proti, nomainīt priekšējo un aizmugurējo stikliņu?
Stikliņi visi ir, nepieciešama tikai operatīva un kvalitatīva nomaiņa

23. Maijs 2018

vistu_zaglis @ 22:19:

Šī gada pagaidām vismizerablākais feils?

Ļoti, nepiedodami pārāk vēlu pamanīt, ka tepat Berlīnē 1. jūnijā būs Jorka gigs, atvērt biļešu saitu, lai uzzinātu, ka stāvvietas ir izpārdotas, bet sēdvietas vēl var dabūt, brīdi par to intensīvi padomāt, atvērt biļešu saitu vēlreiz, secināt, ka tagad ir izpārdotas arī sēdvietas.

*noskumst*Garastāvoklis:: Srsly?
Mūzika: Nekas neskan, serčiks tak jāskatās
honeybee @ 21:48: Argh, tā situācija, kad tu labu brīdi blenz, domādams "wtf, nafig kaut kas tāds jāraksta" un tad saproti "ā, tas taču bija joks, bet nafig"
Kaut kāds humora uncanny valley

virginia_rabbit, posting in pajautaa @ 19:48: e-pieraksts poliklīnikā (1. slim.)
visu rītu zvanīju poliklīnikai, nesavieno. pierakstīju ar E-pierakstu, bet neviens nav atsaucies. ir kādam pieredze, kad gaidīt atbildi - dienas, nedēļas?

neetiski, posting in pajautaa @ 12:13: Koka apkakšrāmji
Dārgais, cibas spēk,

man pazuduši visi kontakti. Kur mūsdienās pasūtīt apakšrāmjus (nav vajadzība pēc ķīļramja)?
Lūdzu, ierakstiet kontaktus zemāk vai atsūtiet uz epastu: neetiski@gmail.com!

f @ 09:45: : grāmatu simtnieks
sāku lasīt selindžera uz kraujas rudzu laukā, un uzdūros slavenajam holdenam kolfīldam. small world. internetā bijām tikušies jau sen. drošvien tā grāmata ir daudzos topos, bet vikipēdija piedāvā šo, no le monde - 100 gadsimta grāmatas. ieskaitot šo, būšu izlasījusi gan tikai septiņas. dažas tur ir tādas, kuras nedalasīju. piemēram, markesa 100 vientulības gadu. mazo princi. gribu izlasīt 1984, bet bibliotēkā esot, mūždien aizmirstu. savukārt nosaukums mis blendiša orhidejas nesaņems izklausās pēc varen lielas jautrības.


Tags:

22. Maijs 2018

honeybee @ 17:02: O, es pat nezināju, ka JP tagad ir man pieejamā formā (nu tb lasāms, nevis padirs-pusi-savas-dzīves-klausoties-viņa-aplinkus-nīdēšanu), fuck yeah :)

Un jā, es zinu, ka man jāstrādā un jāmācās, bet "RULE 5 / Do not let your children do anything that makes you dislike them" izklausās episki.

"I cite Wikipedia because it is collectively written and edited and, therefore, the perfect place to find accepted wisdom." (Peterson 2018) arī izklausās episki :)

Protams, ir kaut kas ļoti antipētersonisks iekš tā, ka es šādā veidā prokrastinēju, bet bet bet!

"They dwell uncomfortably and self-consciously in the shadow of the all-too-powerful shadow.." who the hell edited this?

..ok, nonācu līdz tam, kā mūsu varonis ar varu baro divgadīgu mazuli, jo abi acīmredzot nevarēja sadalīt karoti; back to philosophy, now.

vikings @ 14:40: Ak jā
Šodien redzēju vienu apburošu un jauku rakstnieci ejam ārā no veselības aprūpes iestādes.
Mani neatpazina, jo droš vien ka norūpējusies bija.
Es devos iekšā iestādē. Paēst.

honeybee @ 09:26: Almighty God! Thou who holdest in Thy hand the minds of men, deliver us from the fatal arts and sciences ... give us back ignorance, innocence, and poverty, which alone can make us happy and are precious in Thy sight"
(Rousseau 1750, Discourse on the Arts and Sciences)

(Šeit, protams, ir zināms paradokss, jo tie cibiņi, kas šitam varētu laimīgi pieslieties, protams, nav lasījuši Ruso, jo fuck that, ignorance is da best!)

21. Maijs 2018

tapetes_puksts, posting in pajautaa @ 23:47: pieredze
Ko cilvēkiem būtu jāzina par Bulgāriju un ko kā jāuzmanās? Kāda ir mākslas, kultūras dzīve? Kuras ir foršākās pilsētas? Varbūt ir kaut kas nenormāli specifisks un tikai šai valstij piemītošs? Vai šeit ir kāds ar personīgu pieredzi, kurš varētu padalīties? (Man tur būs jādzīvo gadu)

elina, posting in pajautaa @ 19:27: Jautāju, vai kāds negrib darbu :)
nu,man te zvana, prasa, vai nezinu kādu, es padodu tālāk :)

Vajadzīgs vismaz uz vasaru, bet, ja izdosies lieliskas attiecības, tad ilgāk, darbinieks Rīgā - jāmontē ventilācijas sistēmas un jāvelk apkure. Var būt bez jebkādām priekšzināšanām,jo ir kas pamāca, bet vajag tā, lai, citēju "rokas aug no īstās vietas" :D Ja cilvēks rokās turējis elektroinstrumentus, tad vēl labāk :) Ja kādam noder, priecāšos :) Droši zvaniet Mārcim 26121510 par visiem jautājumiem un atsaucieties uz Elīnu. Lai izdodās :)

zzk, posting in pajautaa @ 16:08: Vai esat piedalījušies klusēšanas retrītos?
Kādas atsauksmes?

smille, posting in pajautaa @ 15:40: Varbūt kādam ir pieredze - vai ar šo http://www.stollar.eu/bbl550 var taisīt zaļos kokteiļus? Tā, lai neķeras nekas zobos :)

divi_g @ 11:42: Beidzot biju uz Nameja gredzenu. Skuteļa versija ir labāka un, ļoti iespējams, vēsturiski precīzāka ;)

Tags: ,

20. Maijs 2018

vistu_zaglis @ 15:08: Starptautiskās cibas ballītes – tas protams ir jautri un līksmi, bet pamazām aizvien atklātāk izzīmējas kāda problēma.

Nelaime tāda, ka ballītēs iesaistītajām personām nepiedodami ļoti sakrīt gaume ne tikai uz spirdzinošajiem dzērieniem un mūziciņu, bet arī uz sievietēm. Saprotiet, nu, es te viss tāds ar prieku gaidu vakarus, kad varēs satikt flirtīgo zaju, piemēram, kura allaž arī flirtē ar pilnu jaudu un atdevi, bet tad pilsētā ierodas Kx, un, ko domājiet, tagad flirtīgā zaja ar tādu pašu jaudu un atdevi flirtē ar Kx, atliek ieplestām acīm skatīties, plātīt rokas, nē nu pagaidām jau tas viss tāds hihi-haha, bet vispār tak velk uz an accident waiting to happen!

Pat nezinu, kā šitajā jautājumā kaut kādu potenciālu kārtībiņu ieviest, bet nupat jau prasās.

Garastāvoklis:: OK
Mūzika: Radiohead / Staircase
Tags:
scope @ 14:01: Zemgales lauki.
... )

ripp @ 00:31: Šodien bija mana brīnišķīgā, stiprā, saprātīgā, ļoti labsirdīgā, šķelmīgā, neklausīgā bērna sestā dzimšanas diena.
Esot bijusi tieši tāda kā viņa gribēja. No dāvanām īpaši priecājās par burbuļu pūšamo aparātu un basketbola bumbu.
Pirms sešiem gadiem man tiešām nebija ne vismazākās jausmas par veidiem, kādos viņa ietekmēs gan mani gan manu dzīvi.

19. Maijs 2018

pelnufeja, posting in pajautaa @ 14:42: Sveiki!

Vai jums ir pieredze, pēdējā laikā lidojot ar Ryanair, attiecībā uz viņu jaunajiem bagāžas noteikumiem; vai, ja neesmu atzīmējusi bagāžas prioritāti, joprojām būtu iespējams, ka bez lielām problēmām es varētu ņemt rokasbagāžas mini koferi (10 kg) un, piemēram, auduma maisinu, kurā būšu ielikusi datoru, telefonu un maku?

Paldies!

18. Maijs 2018

petro @ 16:34: Ja man vēl kādreiz dzīvē, kāda meitene (sieviete) teiks "es esmu ļauna", es mēģināšu viņai noticēt. Tā droši vien būs labāk.

vistu_zaglis @ 15:29: Minētā serčika sakarā, starp citu, panesās doma par to, ka strādāt par konktraktkilleri varbūt nav nemaz tik slikta karjeras izvēle. Nē nu kā, sākotnējais prieks un viss šitas "apvienot hobiju ar darbu", protams, ātri vien pāries, entuziasms noplaks, kaut kādā brīdī viss, kā jau jebkurš darbs, kļūs vienkārši par nepatīkamu pienākumu. Bet ir milzu priekšrocība – atkrīt visa šitā ņetmne ar to, ka tu it kā izdarīji savu darāmo, bet pasūtītājs viebj degunu un saka, ka īsti nepatīk, pamēģinām tagad šito savādāk, tur gaišāk un logo lielāku. Tu esi pilnīgi brīvs un nesaistīts slepkavošanas metodēs, vieta neierobežotai pašizpausmei un radošumam, nu un nav obligāti jābūt darbā astoņos no rīta, tas arī svarīgi. Ir uz ko tiekties!

Garastāvoklis:: OK
Mūzika: Live / Good Pain
Tags:
10m_zem_uudens, posting in pajautaa @ 12:45: mūzikli
UPD. paldies !

zināju, ka cibiņos ir radošumspēciņš. dziesma atrasta!

..
čau, cibuki ! kādi ir jūsu favorītgabali no mūzikliem?
meklēju kaut ko foršu un daudzpussyīgu, no mierīga uz trakāku un tā.scope @ 14:16: Vakar, vēlā vakarā, pabeidzu 10 nedēļu kursus "Bērnu emocionālā audzināšana" jeb BEA, kurus organizēja "Centrs Dardedze".
Ļoti vērtīgi materiāli, kurus mums palīdzēja apgūt divas ļoti jaukas pasniedzējas, vēl vērtīgāka un neatkārtojamāka bija citu vecāku pieredze, kurā savā starpā dalījāmies - dažāda vecuma bērni, dažāds bērnu skaits ģimenē, ļoti dažādas pieredzes un interesanti knifi "iz dzīves".

Noslēgumā vēl pozitīvo īpašību un laba vēlējumu rakstīšana katram grupas biedram, kas patiesībā ļoti ceļ pašvērtējumu.

f @ 10:21: Poll #21195 everybody's free to wear sunscreen
Open to: All, results viewable to: All

un tātad - vai tu regulāri lieto sanskrīnu, kā to iesaka "visi" dermatologi?

View Answers

īsti nezinu, vai es ticu tam sanskrīnam
2 (6.2%)

jā, jau no ... gadu vecuma
5 (15.6%)

vasarā, jā
14 (43.8%)

taisos, taisos, un nesataisos
7 (21.9%)

netaisos un nesataisos, un nesataisīšos
4 (12.5%)Tags:
ripp @ 09:46: draugi, kur centrā nopirkt teipus?

17. Maijs 2018

lokomatiive, posting in pajautaa @ 18:37: Vai kāds zin par Etizolam legalitāti Latvijā. ASV it kā var mierīgi pasūtīt.

vistu_zaglis @ 16:05: Money for nothing – check, tagad interesē, kur ir chicks for free.

Garastāvoklis:: Mkey
Mūzika: Nick Cave & The Bad Seeds / Finishing Jubilee Street
pelnufeja, posting in pajautaa @ 17:00: Kur mūsdienu Rīgā būtu visērtāk/izdevīgāk samainīt naudu?

dienasgramata @ 16:01: KOKTEILIS.LA.LV Pētījumi ir pierādījuši: vīrieši ir gandrīz divreiz liberālāki nekā sievietes

vistu_zaglis @ 14:30: Jau labu laiku gribējās te kaut ko par serčikiem ierakstīt, bet Money Heist jau jūs visi noskatījāties, Happy!, cerams, arī, nu un vēl man sen gribējās šito pateikt – es zinu, ka tur viss jau sen ir nokavēts, bet es būtu gatavs apprecēt jz [info]mufs par ieteikumu skatīties serčiku par Dirku Džentliju, jo tā ir episkākā šiza, kādu es savā mūžā vispār esmu skatījis, orgkomiteja sūta visu iespējamo veidu pateicības par.

Anyway, es par ko. Lūk, ja arī tev, lietotāj, mīļākais tēls iekš Dirka Džentlija serčika bija Bart – tev visticamāk patiks Killing Eve, kurš nevar lielīties ar milzu budžetu, specefektiem, mega sarežģītu stāstu vai jebko, ko mēs nupat jau sagaidām no mūsdienu serčikiem, bet kam uz šo brīdi pieejamās epizodes aizgāja vienā naktī un atstāja mani plati un apmierināti smaidot, nepieciešamā cinisma un melnuma deva tiek piegādāta intravenozi, autoriem acīmredzami nav pilnīgi nekā svēta, ļoti, ļoti laba skatāmviela, esmu ārkārtīgi apmierināts.

Userpic related.

Garastāvoklis:: Baneru zaja pazudusi
Mūzika: Nick Cave / There She Goes My Beautyful World
f @ 11:54: un kāpēc es nevaru paskatīties caur to ēveselību, kādas receptes man ir izrakstītas vai kāds pieraksts gaida?

f @ 09:54:
black panther - visu laiku labākā filma? tā kā nedaudz piestiepts aiz ausīm, ne? bija visnotaļ interesanti, bet būtu bijis krietni labāk, ja netiktu izlasīti tādi apgalvojumi pirms skatīšanās. visu laiku labākā filma ir piektais elements un léon.


Tags:
piecis, posting in pajautaa @ 08:36: Filatēlists wanted
Bērnībā, pirms parādījās košļeņu papīrīši, cītīgi krāju markas. Tās, nosacīti visiem pieejamās, olimpiskās, darba varoņu, kubiešu un citu pieļaujamo ārvalstu penpalu brīnumus. Kārtojot skapi uzgāju vairākus albumus ar labi stāvoklī esošām markām. Cik atceros, tad senajos laikos runājot ar marku krājējiem, dažas no markām tika visai daudz apspriestas. Bet kuras - tas ir baigais jautājums.
Tad nu ir vēlme uzsaukt kādam entuziastam alu (tēju, kafiju, kvasu, vīnu), lai apgūtu īso kursu filatēlijā, jo skaidri apzinos, ka burties cauri visai vēsturei un nodarbes burvībai laika un baigās vēlmes man nav. Iet pie filatēlijas tirgotājiem atrādīt arī īsti negribu, jo nojaušu, ka ap*isīs vienā setā. Varbūt kāds var ieteikt sevi vai kādu savu paziņu šādai lietai?

16. Maijs 2018

x_f @ 22:40: D#12: Ze diena

Pusdeviņos no rīta un deviņos vakarā. Es nez, varbūt nevajadzēja sākt. Tehniku atveda jau vakar vakarā, taču vēl līdz rītam nebija pilnas pārliecības, ka šodien tiešām kaut kas notiks, ņemot vērā iepriekšējo daudzo nedēļu pieredzi. Nolīdzināts apmēram ir, nogrābt paspēju gandrīz pusi, tur darbs gan jau vēl kādiem pāris vakariem. Un tad vēl jāpielīdzina ar rokām, jo nav perfekti, kas būs vājprāts, ņemot vērā manu OCD, lol. Ceru, ka līdz pirmdienas rītam jau būšu iesējis zālīti. No rīta salauzu lāpstai kātu, glābjot pēdējās atrastās tulpes tumšākajā stūrī. Vakarā salauzu grābekli. Daudz putekļu un neticami daudz akmeņu un akmenīšu. Man ir daudz ko teikt, taču visu dienu gribas ēst, un tagad arī ļoti nāk miegs un sāp dažādas maliņas, tā ka citreiz.

Tags: ,

vistu_zaglis @ 15:02: Nu vot, nu viss tagad. Mana visu laiku mīļākā bāra zaja ir atradusi kā dīlot ar situāciju, ka viņai riebjas pilnīgi visi pasaules cilvēki (izņemot, nez kāpēc, mani, nu un Kx, kad jau šamā te parādās), un grasās vienkārši tā ņemt un iet projām no darba. Un braukt projām no Prāgām uz savu Morāviju. Nē, es saprotu, es arī negribētu šito elles darbu ikdienā darīt, atbalstu šos centienus, bet... Bet man-ta kā tālāk dzīvot? Par to kāds padomāja? Nē, visi domā tikai par sevi! Eh, nu.

*noskumst*

Garastāvoklis:: Pastiprināti negribas strādāt
Mūzika: Camille O'Sullivan / Is that all there is?
livia, posting in pajautaa @ 11:30: Hola!

Nedzīvoju Latvijā, kur lai aizsūtu māsu (kurai ar nav laiks izskriet visu Rīgu) nopirkt Tkreklu ar gaumīgu Latvijas/tautisku simboliku ? - māsa lido 7dien, draugs nav latvietis, tāpēc var būt arī kaut kas klišejisks, galvenais, lai cmukii :) .. Uzvelckreklu gatavais piedāvājums man nepatīk, gribas kaut ko ar karoga krāsām vai latvju rakstiem, cenā apm līdz 30 EUR... Lai forši ar simboliku, tanī pašā laikā velkams ikdienā :)

Paldies!

f @ 13:00: : 30-somethings
tik čakli apmeklējusi dakterus un nodevusi analīzes nekad mūžā vēl brīvprātīgi neesmu gājusi.
tā laikam tā trīsdesmitgadnieku krīze, vai?
pirmās pazīmes?

honeybee @ 09:44: - Mammu, es zinu, kas tas ir?
- M?
- Tas ir zoodārzs!
- Nēēē, tas nav zoodārzs, tie ir kapi
- Nē, tas ir zoodārzs
- Tas var būt vienīgi zombijdārzs

Tags:
komentators @ 00:51: Man bija ceļa krustenisko saišu operācija un man tagad ir jāvingro. Jāsaņemas pirmo reizi mūžā to darīt, nevis slackot kā parasti. Uzlieku fonā big fat quiz un vingroju. Skatos arī tādus, kurus esmu redzējis, bet tas nekas, viņi ir tik forši, ka var skatīties arī divreiz, turklāt pusi no jokiem tāpat esmu aizmirsis pa cikturtiem gadiem.

martcore @ 00:47: vēl izrādās, ka ir gājis bojā amerikāņu rakstnieks un žurnālists toms vulfs, viens no cilvēkiem, kas mūsu paaudzei populāri skaidroja, kā vajadzētu sakārtot vārdus un idejas saliktos pakārtotos teikumos

15. Maijs 2018

martcore @ 23:07: šis bija trešais dāņu izgājiens 2 pret 1? bļaģ, kā mūsējie ar tādu spēles filozofiju vispār var kaut ko tādu panākt

martcore @ 14:22: Poll #21193 fxhbzdfshzdfhsfhfdhfd
Open to: All, results viewable to: All

cik odi jūs līdz šim ir apmeklējuši?

View Answers

neviens
14 (20.9%)

1-3
8 (11.9%)

4-6
12 (17.9%)

7-9
0 (0.0%)

10 un vairāk
33 (49.3%)imix, posting in pajautaa @ 12:51: Tulkojums
Kas tā ir par zivi,kas angliski saucas Shiner?
Paldies

martcore @ 12:34: "Izraēlas pārstāve, pēc daudzu domām, ar savu tērpu un skatuves šovu izrādījusi klaju necieņu japāņu kultūrai."

lūk, šajā ziņā man kļūst incanti, kā varētu izrādīt necieņu latviešu kultūrai. afrikānis ar lielvārdes šalli? sudmaliņas dejojoši japāņi? pludmalē apgūlusies argentīniete, kas aizsegusi seju ar "rīgas laika" atvērumu?
nolādēts, nu izdomājiet, kā aizvainot mūsu reliģiozi-nacionālās jūtas!

petro @ 11:03: Sveiciens Vārdadienā!

f @ 09:23:
bet tie odi vakar vakarā taču bija pavisam aptrakuši! ja viņi būtu kodes, mēs laikam paliktu tīkliņdrēbēs.


14. Maijs 2018

honeybee @ 21:45: (lai nepiedrazotu svešas cibas, tipa n_komentārs)

Vispār jau kontracepcija ir nevis viena cilvēka, bet visu iesaistīto pušu atbildība, tādēļ, pat ja uztveram abortu kā "vēlīnu kontracepcijas mēru", būtu korekti teikt "vairums cilvēku abortu izvēlas kā vēlīnu kontracepcijas līdzekli". Turklāt, ņemot vērā to, ka sievietei grūtniecības beigu posms+dzemdības+zīdaiņa kopšana generally ir stāvoklis ar ierobežotām spējām nopelnīt miljonu vai kaut vai iztiku, vai nodrošināt pietiekamu jaundzimušā aprūpi, es pat teiktu, ka lielākajā tiesā gadījumu lēmumu par abortu "kā kontracepcijas mēru" de facto pieņem nevis sieviete, bet cilvēki, no kuriem viņa potenciāli būtu atkarīga šajā posmā.
Teiksim, manā dzīvē mudinājumu izdarīt abortu ir izteikuši: mana māte, random ginekologs un vismaz 2 vīrieši. Vīrieši jo īpaši izceļas ar knee-jerk reakciju "tev kavējas mēnešreizes? *bēdīgs ģīmītis* tu taču saproti, ka aborts ir tieši tas, kas tev vajadzīgs, vai ne?! *bēdīgi cerībpilns ģīmītis* tu taču saproti, ka tagad nevari atļauties bērnu?"

[cilvēkam, kam bieži kavējas mēnešreizes, ir daudz iespēju izzināt cilvēka dabu, lol]

dienasgramata @ 17:18: DELFI. Nelietderīgu tēriņu dēļ Latvijas iedzīvotāji ik mēnesi šķiras no 20 līdz pat 100 eiro. Interesanti, ka vīriešu makus biežāk nekā sievietēm patukšo kaitīgie ieradumi un ļaušanās impulsīviem, lieliem pirkumiem. Savukārt sievietēm vairāk raksturīgi tēriņi, kas saistāmi ar nevajadzīgu lietu iegādi atlaižu un akciju laikā, kā arī nelietderīgi apģērbu, apavu un aksesuāru pirkumi.

iive, posting in pajautaa @ 16:48: Roalds Dāls vai Rūalls Dāls?
Roalds Dāls vai Rūalls Dāls?

- Dzimis Velsā, bet norvēģu ģimenē.
- Wiki runā sev pretī https://lv.wikipedia.org/wiki/R%C5%ABalls_D%C4%81ls

anna, posting in pajautaa @ 13:51: video par Latviju svešvalodā
Vai ir kādas dokumentālās filmas par Latviju un tās vēsturi (visaptveroši vai par ļoti konkrētiem periodiem, notikumiem), kam pieejams arī tulkojums vai subtitri franču vai vismaz angļu valodā?

(Es galīgi nedomāju Latvijas Institūta un tūrisma asociācijas reklāmas video, kas aicina apmeklēt Latviju.)

dienasgramata @ 09:35: LATVIJAS RADIO. Varmākas rehabilitācijas kursus apmeklē daudz mazāk nekā cietušie

Powered by Sviesta Ciba