LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

5. Septembris 2015

martcore @ 10:51: par to, kā saules enerģija konfūzē tirgu

fjokla @ 09:52: Šodien Merkūrijam dzimene!

f @ 08:28: ne piles alkohola (kā nolemts 1. septembrī). kafija un ciba gultā. migla aiz loga.

martcore @ 03:00: interesanti, vārdi "trīs vītušas rozes un mazs smaidošs foto" tikai man ar kapiem asociējas

Mūzika: ieva mazvērsīte

4. Septembris 2015

martcore @ 23:21: un ja reiz angloameriķāniem dāmai var būt vārds norma, varbūt džekiem varētu būtu vārds nuokejs. āzijā vārds - taneko. tā neko.
kaut arī refnam vienu no varoņiem draivā sauca standarts

kuminjsh @ 21:14: Par aktuālo ;)
Patīk-nepatīk, gribu satikt-negribu... Patiesībā, mani īpaši neinteresē, ko par mani domā. Pirmkārt, cilvēki, kas man patiesi ir svarīgi (un tādu nav daudz) par mani ir stipri labākās domās, kā es pati. Abet tie, kas man nav svarīgi, nu pofig, ko viņi tur domā. Paliks svarīgi, tad satrauksimies ;)

ikvakars, posting in pajautaa @ 20:14: Mūziķis Ludzā/Rēzeknē
Sveiks viedais Cibiņ!
Varbūt Tev zināms, kāds uzticams mūzikants/vakara vadītājs- Ludzā, Rēzeknē, vai tuvākajā apkārtnē, kas 12.septembrī būtu brīvs uzspēlēt un izklaidēt ōmes, astoņdesmit gadu ballē?

Paldies,
lai jauki.

vistu_zaglis @ 18:25: Aplēju vistu ar alu. Sajutos kā Rževskis.

Mūzika: Cousteau / Jump In The River
martcore @ 18:58:

vau, a ķīniešu tankiem dezigns inspirēts no tetra


martcore @ 18:51: kaut arī pēc mūsu fudbolistu annuālajiem izgājieniem stambulā, latvijā no muslmaņu bēgļiem kļūst strjomna!

ripp @ 17:15: taisnākais ceļš uz briesmīgām dusmām:
divas dienas gulēt pusslimam gultā un strādāt A. labā, lai tad, otrās dienas beigās, apskatītu, kas notiek ar kārtību mājās un secinātu, ka briesmu lietas. t.sk. piededzināts piens uz plīts, izlijis jogurts uz grīdas un tā tālāk un tā joprojām biezā slānī. nav ne laika ne spēka. ir tikai dusmas.

dunduks @ 14:55: Itāļu pidars (sliktā nozīmē). Pret Maltu!!!

Tags:
malafemmina, posting in pajautaa @ 14:02: Balkāni un Grieķija ziemā
Labas!
Zinu, ka Balkāni ir plaša teritorija, bet tomēr, ieskatam - tie, kas tur dzīvojuši vai ceļojuši novembra - februāra posmā, cik tur ir auksti/tumši/lietaini? Ir doma par ceļojumu ar velosipēdu tajā krajā un tajā laikā. Man te jau saka, ka teltī gulēšanai būs par aukstu, bet to var risināt ar hosteļiem, tagad galvenais - saprast, vai pašai braukšanai nav par aukstu, vējainu un lietainu, un vai dienasgaismas pietiek.

vistu_zaglis @ 12:42: Starp citu, neviens nevēlas iegādāties tīri labu, pilnībā saliktu un drukāšanai gatavu žurnāla maketu?

Spriežot pēc gandrīz nedēļas klusuma, pasūtītājam viņš īpaši nav vajadzīgs.

fjokla @ 13:27: man pietika ar vienu puslekciju pie skaidras apziņas un kādām septiņām pa pusmiegam, un, kaskas, man tas šiva, es gan viņu tuvumā neesmu redzējusi, jo lekcijās viņš tāds pa gabalu attālināts un no kaceles bezmazām, bet man tā maniere kautkā tā maziski patīk, un man kaukā šķietās viņš, kas vispār reti, tāds stipri cērtams kociņš, vai kā tur, bet tas varbūt tāpēc,ka, pirmkārt, lielas tādas izteiksmīgas ausis un spalvaina gruzīnu papuča cienīga, garšīga runas maniere, kas feministes varētu stipri kaitināt, un otrkārt,ka gribu tās tantriskā seksa lekcijas, kas par astoņsimt eirikiem gabalā, bet man lai do par latu pieēsmit, piemēram. Galvenā doma bij tāda, ka kauko viņš tur sabīda vietās, kas izsļucis, ar pazemošanas un zemē dzīšanas metodēm gan, bet varbūt mums tā arī vaig un esam pelnījuši

savaadaisu @ 13:14: Šodien domas neturas galvā. Nevienu jēdzīgu domu pavedienu nevaru noturēt. Ieskrien un uzreiz arī pamet ... vai tik kādas durtiņas nebūs palikušas vaļā ...

f @ 12:56: ievingrinu roku celtniecībā. jeibogu, es tagad jau zinu, kas ir melnās skrūves, dībeļi un, galvenais, armatūra. bet tagad mēs esam osb, puķika un vates stadijā. un ja jūs kādreiz izstiepjat celtniecības darbus pa divām vasarām, silti iesaku jumta plāksnes pasūtīt otrajā, nevis pirmajā, un pēc tam atklāt, ka divu pietrūkst, jo pasūtīt divas ir, maigi izsakoties, neizdevīgi. piegāde no rīgas 70 eiro, bet no ādažiem - 20. sanāk cietā rieksta jautājums. uzmini nu, uz kurieni jāpiegādā? nē, ne uz kamčatku.

ripp @ 12:32: loģiski, pēc vakardienas iziešanas ārpus mājas līdz survival kit, pastaigāšanas pa pilsētu un pasēdēšanas muklājā, kā arī pēc šīrīta bērna aizvešanas uz dārziņu un pabrokastošanas, spēki atkal ir beigušies.
ļoti velk pagulēt, bet šodien jāpabeidz caurskatīt grāmata, ko palūdza izdarīt A.
jācer, ka vienkārši atrašanās pusguļus ko līdzēs. rīt gribu gan uz filmu/filmām pirmajā dienas daļā, gan uz kaut ko no baltās nakts vakarā.

cita starpā, jautājums tiem, kas kcik skatījušies programmu, kur lai aizbrauc/aiziet kopā ar bērnu? A. būs basketbolā, ir plāns kkur aizdoties ar a., bet vēl nezinu, ko ir vērts iet skatīties ar tādu nemiera garu kā viņa ir.

santa_be @ 12:31: lopkopības ziņas
Sen nav bijušas ziņas par kaķiem. Lūk, tagad viena ir: Lemūram garšo svaigi gurķi. Tā nu tagad katru reizi: gurķis man un gurķis kaķim. Vai arī gurķis man un mizas, gali kaķim.

noisiite @ 12:24: 1g4,5m
Tētis uz nakti izsūtīts gulēt otrā istabā, jo Helmei temperatūra (zobi nāk) un guļ man blakus.
Helme no rīta pamostas, izkāpj no gultas un skraida apkārt saucot- tētis!(un plivina rokas ar žestu, ka nav)
Saku, ka tētis otrā istabā guļ. Helme paņem savu rozā krēslu, piestumj pie istabas durvīm, attaisa durvis, ierauga tēti un pa visu māju skaļi ar sajūsmu un prieku nobļaujas- tētis!

noisiite @ 12:08: Tā kā dārziņā Helme ies nākamgad (nu visticamāk), tad šobrīd te plānojam visādas aktivitātes. Mūzikas skolu turpinam, bet nu jau ir vecums, kad varam likt kaut ko klāt. Aizbrauksim nākamo nedēļu izmēģināt to vispārattīstošo vingrošanu. Pēc tam jau skatīsimies, vingrošanu reizi vai divas nedēļā.
Uz vingrošanu ar novembri viņu vedīs V. (nu ar auto jau visi brauksim, daļa ies vingrot, daļa ārā staigās), jāskatās vēl kā ar mūzikas skolu, varbūt tur jaunākais vienkārši varēs maliņā čučēt, nevienu netraucējot.

dunduks @ 12:07: Uzzinu pēdējais
Gūgle vairs nav vienkārši Gūgle. Tagad ir Alfabēts.

dunduks @ 10:57: Par bēgļiem
Kamēr viņu esamība neietekmē manu dzīves kvalitāti man ir pofig - un pofig par to, kur viņi ir un cik dzīvi ir. Tāpat man grūti iedomāties kā esošie pieškirtie 250 varētu pofigu ietekmēt. Protams, ja runa ir par kādu nākamo vilni, tad kaut kāda robeža varētu būt miljons uz EU, kas uz LV proporcionāli būtu ~4000 - tur jau varētu būt sliktāk.

Par lielajiem glābējiem un aizstāvjiem - чем бы дитя ни тешилось, лишь бы не плакало, šis vismaz varētu būt par kapeiku saprātīgāk nekā kaķīšu(tm) glābšana.

eermaniitis @ 10:38: imigrācijas augļus gaidot
stīvs džobs arī radās no sīrijas imigrējoša personāža ... bioloģiski

mako @ 10:13: Rundāle
Opā, Lancmanis grib iet pensijā pēc trim gadiem.
Piekusis? Viņam būs 77...

petro @ 09:34: Mīļo bebrīt, palīgā! Ko lai es tagad daru???!!!
Grrrr, Piegdienaaaahhhrrrr!
Manu e-pastkastīti, kuru esmu lietojis jau velns viņu zin gadus (gandrīz no interneta pirmsākumiem) grasās slēgt ciet. Vai arī pieprasīt mēneša maksu gandrīz 2 eiras un vēl kaut kādas papildus piemaksas gandrīz 10 eiras par pārreģistrāciju. Es taču nevaru tagad mēneša vai dažu laikā pārreģistrēties visās vietās, kurās esmu bijis reģistrējies jau kopš ~1995. gada, kā arī visiem, kuriem ir mans e-pasts bijis, tagad paziņot par kaut kādu jaunu.

POP3 piekļuvi jau ir piegriezuši

Tas taču ir vistīrākais rekets!

savaadaisu @ 08:41: Vai es pareizi saprotu, ka "bēgļiem" sanāk būs lielākas privilēģijas nekā iezemiešiem?

zefiirs, posting in darbs @ 08:08: meklēju kolēģi
varbūt kāds vēlas pastrādāt par viesmīli? darba vieta ļoti ok, centrs, alga arī normāla, kas svarīgi - jāvar strādāt dienas maiņas, jo vakari un brīvdienas ir nosegtas.
uz kasti-te inbox vai 29238131 (sūtīt sms, sazvanīt mani varēs pēc 18.00)

Mūzika: dj koze
dienasgramata @ 07:38: DELFI. Izglābj purvā līdz kaklam iestigušu vīrieti.

un vēl: "58 gadus vecais vīrietis izglābts, izmantojot īpašu glābšanas virvi."

dienasgramata @ 07:35: Sanēmu epastā uzaicinājumu izmantot "atlaides CROCS kurpēm". Izklausās tāpat kā "šefpavāra īpašais piedāvājums McDonalds restorānā".

3. Septembris 2015

martcore @ 21:53: phz ietekmē arī sāku klausīties mākslinieku edavārdi
man viss baigi patīk

gaismas, posting in darbs @ 18:05: Sīkums
Vajag palīgu uz dienu.
Sakārtot māju.
nedrīkst baidīties no Zirnekļiem!

Jāpārvieto pāris kastes, jāizslauka grīdas, jāizsūknē stūri. Jāpietur lietas, kamēr pieskrūvēju. Jālikvidē zirnekļi vienā telpā, kamēr es kārtoju citu. :)

Došu 15 eiras. Ja sāksim plkst 10tos, varētu ap plkst. 18tiem beigt visu to marazmu.

skropstutussa, posting in pa_leeto @ 17:56: Tīru skapi


Skapis šeit
Parole: 123
Visas lietas ir labi koptas :)
Saziņa e-pasta - skropstutussa@inbox.lv

mako @ 17:40: Tā, tagad man ir tabs, kurš ir rootēts, ar Cianogenmod UN ar Google Play (kuru nebija viegli iemānīt Cianogenmod).

martcore @ 16:27: izrādās, tio atjaunojis arī saldējuma vēsma brendu, varbūt jau agrāk bija, taču nebiju pamanījis
domāju, jānopērk taču šis manas pusbērnības krīzes budžeta produkts no laikiem, kad jaunais un nesaprātīgais organisms varēja aprīt četrus salčukus divdesmit minūšu laikā un pat nenokrekšķināties
pagaršoju
un ziniet ko
man viņš negaršo! viņš garšo pēc terpentīna un nav skaidrs, kā viņš man varēja garšot bērnībā. pē!

tagad cenšos atcerēties limonādes baikāls garšu. starp citu, nekad neesmu sapratis, kā var garšot tarhūns, un kāpēc cilvēki to dzer, ja neskaita kautkādus futūrisma ietekmētus apsvērumus

fjokla @ 13:21: pareiz, tas bij kruta. Dzidras tantei, kas bij omes draudzene, bij tāds dēls Aksels, baigais dzērājs, vispār, viņš beigās to Dzidras tanti miskastē ar visu urnu izmeta, betē, tas bij vēlāk, bet tad, kad es biju maza un viņš vēl tikai sāka nodzerties, ta vienā tādā reizē, vinš man ar viskādiem burvjmākslinieka trikiem, kamēr es sajūsmā lēkāju un situ plaukstas gaidībās, eleganti no kabatas izsniedza stikla tādu bumbiņu zilu, ko es vēlāk stipri loloju, teiksim kādu nedēļu, kas tai laikā skaititos ļoti ilga lološana, betta beigās pazaudēju smilškastē. Nulūk, un tad es kaukad jau liela, vienā bodē atradu četras tādas, ļoti atbilstoši tai krāsā, ta viskādu sakritību rezultātā, bet kā mēs zinām, dzīvē nekas nenotiek nejauši, viena tika pie simja, viena pie manis, viena pie up un tā pēdējā vienam mīļam, bet muļķim, kas nekā nebij pelnījis. Sootvetsvenno, šī savādā kompānija tagat ir zilā bumbiņglabātāju brālība, kas noteikti uzliek kautkādu neskaidru atbildību (iespējams, ar elfu maizi tarbā,erendila, vai kā viņu tur,zvaigzni pudelē būs jāiet kopā uz Mordoru), ar ko arī visus apsveicu.

udensroze, posting in pajautaa @ 11:53: ir nepiecieshamiba paarrakstiit VHS kasetes saturu uz DVD. kur vislabaak (cena nav butiska) to izdarit?

Tags:
dienasgramata @ 09:11: DELFI. Latvijas futbola izlase centīsies atkal apbēdināt Turciju un tās prezidentu.

p.s. atgādināja vecu padomjlaiku anekdoti:

- Šoruden es atkal gribētu aizbraukt uz Parīzi.
- Vai tad tu esi bijusi Parīzē?
- Nē, bet es jau esmu gribējusi.

savaadaisu @ 09:05: Ja tas, ko vakar redzēju pa LTV7 ir taisnība, tad tas ļoti labi izskaidrotu to kāpēc es esmu tāds kāds esmu.

toadbeauty @ 08:45: Ro beidzot uzvedas kā normālam bērnam pienākas. Palaida tauri bērnudārzā. Ar izjustiem spiedzieniem un siekalu tecināšanu.
Vēl pa ceļam priecīgi sauca - Jei! Kuola!
Un tad, kad to " kuolu" ieraudzīja, palika aizdomīgs un lēnīgs. Un savā grupiņā ka laida vaļā.
Es fiksi aizlaidos, jo, ja mani neredz, tad netaurē.
Lai jau pierod. Pirmdien man tik un tā uz darbu. Kur ta liksies...

elevelekaramele, posting in pa_leeto @ 00:29: Spirulīnas pulveris
Nepilns 120 gramu iepakojums (apt. 4/5).
Izplatītājs: Lotos Pharma

Pirkts par EUR 9.88, pārdošu par EUR 4.

Attēls: http://www.lotos-pharma.com/lv/sieviesu/spirulina-silva-slim/

Pieteikšanās komentāros.

2. Septembris 2015

dienasgramata @ 23:10: DELFI. Latvijas demogrāfiskā attīstība būtiski atšķiras no pārējās pasaules. 1897. gadā Latvijā bija 1,9 miljoni iedzīvotāju, šāds pats iedzīvotāju skaits saskaitīts 1940. gadā, 1950. gadā un arī šodien - 2015. gadā.

aizliegts_v @ 21:22: Polārās mitrenes plaukšķina un sajūsmā lēkā :/

udensroze, posting in pajautaa @ 19:59: park&ride?
kuras no Rīga-Aizkraukle vilciena stacijām ir sakarīgas park&ride opcijas, kuras nav bail izmantot arī tumšajā diennakts laikā un kas pēc iespējas tuvāk Rīgas centram, taču park opcijai jabūt vai nu bezmaksas vai lētai

ripp @ 19:50: apslimu, jeij. šodienu guļu gultā. darbi, par laimi, joprojām, nav diez ko daudz. atteicu rītdienas zobārsta apmeklējumu, ceru līdz rītvakaram uzkrāt spēkus un tomēr tikt uz ieplānotajiem pasākumiem.

dunduks @ 18:05: Rudens šogad punktuāls
Vasaras āboli beidzas (un ejot tajos nepieciešams arī lietussargs).
Pirmie gājputni kāši debesīs.

... un divas nedēļas ar mazu, mazu astīti līdz rudens futbola braucienam.

eermaniitis @ 17:16: ok, pēc ierakstu daudzuma pilnmēnesss - par ticības zudumu
bet pēdējā laikā skatos seriālus par izdzīvošanu

man vienmēr licies jocīgi, kur nekurienes vidū var dabūt plakanu dēlīti - sausu, es piezīmēšu, tad vēl taisnu zariņu, arī sausu, tad kaut kādus akmentiņus pareizās formas utt

paskaidrošu, ja vien tas nav jūlija vidus un trīs mēnešus nav lijis lietus, viss, kas mežā ir ir slapjš, vai tikko kā bija slapjš vai vēl nav līdz galam izžuvis. Par taisniem zariņiem un plakaniem dēlīšiem vispār nerunāsim - mežā ļoti grūti atrast kaut ko taisnu

cik bieži jūs mežā ejot esat atraduši akmeni - viss noklāts sūnām, akmeņi dzīvo tikai pie upēm, kur skalojās - a te ne nu parasts akmens, bet krams, kurš vispār tikai krīta nogulumiežos atrodams, Eiropā Beļģijas apkārtnē, no kurienes akmens laikmetā arī līdz mums atceļojis

vai arī - ejam pa mežu un te pēkšņi, nē ne pudele, bet tīra pudeļu lauska - nav nedz ar putekļiem nedz dubļiem noklājusies

vai arī - jūs krāmējat krāmējat malku un te jūsu malkā - kas? pitons! visu dzīvi pitons gribēja nokļūt malkas grēdā, lai kļūtu par pavārgrāmatas ierakstu

neticu!

nekam nevienam!

īpaši uguns iegūšanai berzējot pagali pret pagali - ne-ti-cu!

p.s.
atnesu no meža pussapuvušus sprunguļus, paņēmu urbjmašīnu un mēģināju iegūt uguni - nesanāca

noliku lai pažūst, redzēsim, redzēsim ;)

fjokla @ 16:29: šodien kas ne kas, bet pamanīju, ka pārlieku daudz disharmonijas šai atklātā tipa ofisā, kur katrs, kam nav slinkums ļurinā pa trubām, pilnā balsī un vienlaicīgi un visiem pajebeņ par tiem, kas nekā nevar padomāt šitai tingentangelī, tadnu, pieņemsim, sēdi tu tādā pajumtē, kopā ar citiem tādiem tastatūras klabekļiem, sešiem, teiksim gabaliem, un izdomā, ka vajag kādam piezvanīt un ,iespējams, arī pabļaut procesā, kā? Poll #20485 neim
Open to: All, results viewable to: All

Kā zvanīsi?

View Answers

Paņemšu trubu un iešu diskrēti parunāt/pabļaut kādā intimā kambarī
36 (72.0%)

sēdēšu un runāšu skaļi un viskādi un zvanīšu zvanīšu, kas turko citiem vispār ko ko
0 (0.0%)

vidējs variants kautkur starp intīmo kambari un kabinetu
5 (10.0%)

kili kili, renčik
9 (18.0%)reportiere, posting in pajautaa @ 16:19: Kur (vai vispār) būtu iespejams iegādāties mugursomu, kam vajadzības gadījumā izvilkt rokturi un lietot kā velkamu ratiņsomu (ķipa tirgus tantes soma, bet mugurā velkama)?

mazliet, posting in pajautaa @ 14:00: Bad cold
Vai 50 g balzāma būs līdzvērtīgs 1 koldreks dzērienam? Kas labāks, kas efektīvāks?

Powered by Sviesta Ciba