LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

24. Jūlijs 2017

martcore @ 23:22: vai arī maikls felpss zaudējis sacīkstē lielajai baltajai haizivij
st. spīlbergs: "nezinu, es liku uz haizivi piecdesmit dolārus. es šādi nopelnu naudu visām savām filmām jau no 80-jiem..."

art_sua, posting in darbs @ 21:21: Meklēju kolēģi
SIA "Central Hostel" aicina darbā recepcijas administratoru.

Ja Tev patīk:
- interesants un atbildīgs darbs dinamiskā vidē;
- pozitīvi, draudzīgi un atsaucīgi kolēģi;
- elastīgs darba grafiks,

ja Tu esi apveltīts/-a ar:
- ļoti labām latviešu, krievu un angļu valodas zināšanām;
- labām iemaņām darbā ar datoru un biroja tehniku;
- spēju strādāt precīzi un augstu atbildības sajūtu;
- pozitīvu attieksmi un vēlmi strādāt komandā,

tad aicinam Tevi pievienoties SIA "Central Hostel" kolektīvam.

Lūgums CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: reception@centralhostel.lv

mako @ 20:22: Falco attā
Aizgāja mans Falco Legend. Labāk, lai kāds ar to šaudās, nekā putekļojas pie sienas.

martcore @ 19:20: latvijas nacionālās bibliotēkas ēkai vienmēr ir kārdinājums pieiet lietišķi, ar lodāmuru
vēl tikai vajadzētu latvijas nacionālo operu no kanifolija

dunduks @ 13:18: Dažas nedēļas nogales izklaides
Pēc tam, kad uz laukuma ar Innsmouth mūs (un visu pārējo pasauli) kārtējo reiz apēda (šoreiz tas bija šis jaukumiņš), tika pieņemts lēmums, ka sen nav uzvarēts un tāpēc nākamā partija tikai ar pamatspēles laukumu un paņemts tika pēdējais nespēlētais - pats tematiskākais, oponents. Jau no paša sākuma viss, kas varēja notikt slikti tā arī notika - regulārie četri kauliņi bez saksesiem, monstri no maisiņa viens par otru nepatīkamāki, daudz jāārstējas (kas gan bija paredzams pie max San&Sta -1), bet pamatspēle vien daudz piedod un pie pieciem doom tokeniem klāt ir pirmie sīli un tad jau viss sakārtosies. Lika nedaudz pagaidīt. Tajā brīdī no Mythos kāršu deka kārta pienāk šai. Nākamajās astoņās mythos kārtīs neatvērās neviens jauns geits, bet tas nebija nepieciešams, jo astoņas reizes pēc kārtas tika uzmests vieninieks vai divnieks (lai rumouru noņemtu bija vajadzīgs sabiedrotais, kuru nomest, bet 1) nevienam īsti nebija atbilstošu resursu iegādei, 2) atnākot Arkhamas enkounteram, kur varētu tikt pie tā, protams, no diviem kauliņiem saksess neuzmetās). Rupucis pamodās un kirdik. Vīkenda treša partija gan uz mazā laukuma notika pēc plāna - lai arī visiem pārsvarā bija jābūt lēnākiem nekā būtu gribējies, un clue tokeni kaut kur iztērējās, bet aktīvi verot ciet ar četriem sīliem pietika, lai vienā brīdī atvērto geitu vairāk nebūtu.

Nedaudz paskatījos Eiropas čempionātu futbolā sievietēm (nu tur pa minūtēm 15-20 no kādām sešām spēlēm). Tas tā tīri medicīniskos nolūkos, lai netecētu ārā acis skatoties Latvijas virslīgu.

savaadaisu @ 09:30: PS: Lielvārdes upeņu stouts reāli ir pagaidām labākais relaks padzēriens! 7dien sēdējām ar sievieti uz jaunajiem āra krēsliem, šī laka medalu, bet es upenīti, puikas ēda saldējumu un mums bija svētdiena!!!

savaadaisu @ 09:28: Vēl viena atziņa bērnkopībā - ja uzdod bērnam darāmo, tad nevar stāvēt blakus, jo 100 punkti, ka bērns nedarīs pareizi pēc mana prāta. Tā arī bija ar to akas vāka krāsošanu un durvju krāsošanu, ja būtu stāvējis blakām ,tad noteikti būtu vai nu izbesījies vai tāpat pārņēmis darāmo.

savaadaisu @ 08:37: Perfekta nedēļas nogale. Lai arī nesanāca ieplānotā logu apdarināšana, tomēr beidzot vecais skapis pārtapa par akas vāku, savilku ārdurvīm ģeometriju, lielais un vidējais puika krāsoja akas vāku un durvis. Bērni pie TV tikai tik daudz cik no rīta. Datoru vispār neieslēdza. Lielais nopļāva visā sētā zāli, par to saņēma 1 EUR, jo bez atgādināšanas un čīkstēšanas. Par EUR uzzināja vidējais, tad nu arī tas 7dien bija zelta gabaliņš. Beidzot bija tādi bērni kādus es gribu lai tie būtu. Nedēļas nogale tiešām izcila, arī tāpēc, ka beidzot vasara ... wīīīīī

23. Jūlijs 2017

mako @ 21:25: Vasariņa
Nāc tu tāds, tikai šortos pa meža celiņu, korintes saēdies no jūras uz māju. Pirksti koriņšu zilgani, apkārt zaļš mežs un viss tāds vasarīgs. Un tad vien kļūmīgs solis, čība aizķeras aiz kaut kādas saknes - un bladāc! Guli kaut kur meža vidū, spļauj asiņainas siekalas un domā - a nafig celties? Varbūt novelties sāņus no taciņas un klusām nosprāgt... Jo pisiens pa pakrūti un zodu ir gana stiprs, lai būtu sāpīgi un demotivējoši. Fuck you , realitāte.

22. Jūlijs 2017

martcore @ 23:28: bļaaa )))


honeybee @ 23:02: Demotivācijas paraugs nr.1: kad tu, cilvēks, tulko, lai pabeigtu dienas normu (jā, sestdienas vakarā vienpadsmitos, FUCK OFF) un tev atmet labojumu iepriekšējam tulkojumam. For fuck's sakes. Āāāā. Manas acis. Un redaktora acis.

martcore @ 21:59: panesās


martcore @ 20:48: plus, jā, vasaras muzikālos festivālus šogad var droši neapmeklēt
pilnīgi pietiek ar k/f baby driver aplūkošanu

(pirmās piecas minūtes zem jon spencer blues explosion liek jebkādam gajam ričijam nokaunēties un pastāvēt kaktā)

martcore @ 20:45: do you remember your doppelganger?
beidzot apgādājos ar tasi kafijas un gabalu ķiršu pīrāga
un sāku pievienoties tiem, kas jau ir tēmā
skat, lilands tagad arī tuso rokenrola slavas zālē

brokolis, posting in pajautaa @ 09:46: Labdien,

Vēršos pie Jums, jo tiešām nevarēju internetā atrast.

Kur var nopirkt šķidro parafīnu (lakas cietēšanai) ?

Paldies

21. Jūlijs 2017

martcore @ 23:34: este bueno
iešu lasīt vien tālāk o.henriju
kāposti ar karaļiem nezaudē savu svaigumu arī pēc gadiem

aai, posting in pajautaa @ 17:47: Patoss vs Pathos
Vienkārši moka ziņkāre (un arī pieļautā kļūda sarunā ar angli, smadzenēm tobrīd domājot latviski (rakstot WhatsApp ziņu latviski), bet esot angliskā vidē) - svešvārdam "patoss" un pathos (angliski) taču ir vienāda izcelsme, ne? Taču nozīmes pielietojumā ir teju pretējas:

Pathos is a quality of an experience in life or a work of art that stirs up emotions of pity, sympathy and sorrow.
Patoss - kaislīga jūsma, aizgrābtība, ļoti liela pacilātība.

Kā nākas?

blond, posting in pajautaa @ 18:17: Hei! Atceros kādu runājam, ka Ventspilī jauns krogs esot atvēries? Ka tik pat ne "hipsterkrogs"? Vai kāds kaut ko zina un var ieteikt?

vistu_zaglis @ 16:29: Labi, būs man arī jauns tags jāievieš.

K-x: ārā stāv čuvaks un ar automehānisku zemes placinātāju placina zemi. skaņa wtf.
VZ: Bļaģ, pagaidi, hasn’t the flat earth society gone too far already?

Also, ar nevaldāmu jaudu nemīlu šo dienu, es viņai pa labam iesaku vienkārši doties projām un vairs nebūt.

Garastāvoklis:: Reference error
Mūzika: Zrní / Následuj kojota - Live Acoustic Version
Tags:
lemurs, posting in pajautaa @ 14:18: perniones
visu zinošā Ciba, saki, kā latviski sauc tos niezīgos, sarkanos pampumus, kas no aukstuma parādās galvenokārt uz roku un kāju pirkstiem un locītavām. (nē, tie nav gluži apsaldējumi, jo parādās aukstumā un mitrumā arī temperatūrās virs nulles). latīniski perniones, angliski chilblains, itāliski gelloni, leitiski nuožvarba, krieviski цыпки utt.
izdodas atrast tikai apzīmējumu “sala puni”, bet jābūt taču vēl kādam. mums tak te mēdz būt auksts!
ir "dzērvju zābaki", bet to lieto tikai par ielaistu stadiju kājām. bet rokām?
paldies jau iepriekš!

kalevala, posting in pajautaa @ 09:09: jautājums mazu bērnu (līdz 6–7 gadiem) vecākiem vai citām bērniem tuvu stāvošām personām
Kā mūsdienu bērni sauc tualeti?

20. Jūlijs 2017

vistu_zaglis @ 22:14: Īsi par pretsmēķēšanas likumu.

Sēžu piemājas barčikā, bārmene noliek priekšā glāzi, sākumā padomāju, ka tur Dzidrais iekšā, paostu, nē, ūdens.

Wtf?, jautāju.

Nu kā, benčikus kur dzēst!, viņa man atbild.

Garastāvoklis:: Ok
Mūzika: SpB
mako @ 22:00: Tomogrāfs
Šodien pirmo reizi gulēju datortomogrāfā. Nez, ko tur atradīs?
Bildei ilustratīva nozīme :)


prtg, posting in pajautaa @ 20:31: Vai jūsuprāt ir atrodams pamatojums tam, kādēļ valsts noslēpuma statuss ticis piešķirts pierādījumiem par tirgošanos ar ietekmi? Likumā valsts noslēpuma jēdziens traktēts šādi: "..informācija, kuras nozaudēšana vai nelikumīga izpaušana var nodarīt kaitējumu valsts drošībai, ekonomiskajām vai politiskajām interesēm". Valsts ir visi tās pilsoņi, tātad manā izpratnē valsts noslēpuma statusa Rīdzenes sarunām piešķiršanas fakts ir nevis valsts intereses sargājis (kā to paredz likums), bet gan tiešā veidā tām kaitējis.

vistu_zaglis @ 15:02: Šī bija privāta vēstule, bet mans kauns ir tik liels, ka es atļaušos to aptuveni atdzejot un publiskot arī šeit.

Jūs sapratīsiet, kāpēc.


***

Ir ļoti neērti ko tādu teikt. Bet es to nespēju arī turēt sevī. Man tas ir kādam jāizstāsta.

Hm, kā to tā vislabāk noformulēt? Nē, nav labu veidu, kā to noformulēt, vienkārši teikšu kā ir.

Es tikko uztaisīju bildītes ar motivējošiem citātiem.

Jā, tieši tādas, kādas savos feisbukos postē astoņpadsmitgadīgas ēmō meitenītes. Jā, tieši tādas.

Mans apšaubāmais attaisnojums ir tāds, ka tā nebija mana ideja. Tā bija klienta ideja. Es to darīju par naudu. Bet tas šo situāciju nepadara labāku, vai ne? Es tikko šo jau tā besījošo pasauli padarīju vēl neciešamāku ar 12 motivējošus citātus saturošiem jepegiem.

Kad (ja?) (es sapratīšu, ja pēc šī jūs nekad vairs negribēsiet mani redzēt, tāpēc – ja) mēs kādreiz satiekamies klātienē – vienkārši nogaliniet mani.

Paldies, ka uzklausījāt.

Garastāvoklis:: OK
Mūzika: The Jesus And Mary Chain / My Little Underground - Live
anima_de_nera, posting in pajautaa @ 13:12: placis
vai un kur Gulbenē vai tās tuvumā ir kāds placis, stāvvieta vai skatu laukums, kur ar mašīnu var nolikties un pārnakšņot bez apkārtējo sašutuma un arī bez vietējo jauniešu bariņiem apkārt? ne gluži statoilā varbūt.
Paldies!

yeux_glauques, posting in pajautaa @ 12:12: vai ir kāds medicīnisks vai specifisks termins, kā saucas mūsu pleznu pārpalikumi - ādas krokas starp rokas pirkstiem? angliski hand web

mako @ 11:46: Dumjais es...
Lūk ieraksts no kura saprotu tikai dažus vārdus, un gan jau ka ne pareizajos kontekstos. Njā, laikam vajadzēja skolā fiziku un matemātiku labāk mācīties. Atzīmējieties kāds, kurš bez [info]mindbound un [info]ctulhu saprot par ko ir runa :) Varbūt es viens tāds humanitārs pamuļķis...

maksiine @ 00:25: I just ate a sandwich want those leftovers too, sweetheart?

honeybee @ 00:23: reizēm lielākā daļa no problēmas ir saprast, ka tā vispār nav tava problēma

19. Jūlijs 2017

far_away, posting in pajautaa @ 16:20: Pārtikas kodes
Atvedu no omes kaltētus ābolus, izrādījās, ka tajos dzīvo pārtikas kodes. Ābolus izmetu, bet kodes jau paspējušas savairoties, lidinās virtuvē ap skapīšiem, un tiktāl izķert nav izdevies ne man, ne kaķiem, pie tam, ir aizdomas, ka jau tikušas pie miltiem un citiem produktiem, šodien skapītī pāris lidinājās. :( Kā tikt no kodēm vaļā? Apsveru domu izmest visas miltu, mannas, tējas paciņas un likt jaunos produktus tikai ledusskapī, bet ir kaut kādi tautas vai veikalos atrodami efektīvi līdzekļi, kā viņas apturēt? Ja viņām nebūs nekā ēdama (mana pārtika), dzīvos tik un tā pie manis?

Internets pilns ar padomiem, bet gribu praksē pārbaudītas receptes.

silpurene, posting in pa_leeto @ 17:19: apaļš galdiņš
Vēlos atbrīvoties no apaļa galda, kurš turas uz 3 kājām.  Baltā virsma piedzīvojusi pāris balītes, bet krāsu var nokasīt, dekupēt vai citādi radoši izpausties. Augstums 61 cm, diametrā 65 cm. 
Čemodāni jau paņemti!.
Bildes te
Cenu nosauc Tu un lietas savāc Ģertrūdes ielā.
ja interesē, raskti lūdzu uz esmu punkts silpurene at džīmeils komdeloveja_kundze, posting in pajautaa @ 12:31: ļoti vajadzētu sakontaktēties ar Anriju Kavalieri, kura apraksts goodreads.com ir šāds: "Prof., dr.habil.iur Anrijs Kavalieris divdesmit astoņus gadus strādājis par izmeklētāju. bijis gan Rīgas Milicijas pārvaldes izmeklēšanas daļas priekšnieks un priekšnieka vietnieks operatīvajā darbā, gan Iekšlietu ministra vietnieks. No 1984.gada Anrijs Kavalieris vadījis Minskas leM augstskolas Rīgas fakultāti, bet kopš Latvijas Policijas akadēmijas dibināšanas ir šīs augstskolas Kriminālistikas katedras vadītājs."

internets ļoti sazvērnieciski klusē, ieskaitot par to aspektu, vai, lai sazinātos ar Kavaliera kungu, nu jau ir jāizmanto garu izsaukšana. vai kādam no jums ir kādas ziņas? ļoti priecātos, nepieciešama intervija.

savaadaisu @ 09:55: Tā kā vajadzētu sākt izstrādāt vienu fīču iekšējai darba aplikācijai, bet baigais sliņķis. Ja tās fīčas izstrāde būtu darba plānā, tad jau būtu OK, bet tas tā nav, tās ir tikai manas iedomas, ka vajag, jo atvieglotu darbu kolēģiem. Eh ... pagaidīšu kosmisko staru.

aai, posting in pajautaa @ 07:14: Eko-šmeko
Vai vācvalodu zemēs (šoreiz - tieši Austrijā) vārdu salikumam "eko-šmeko" arī ir tā (mazliet) nievājošā pieskaņa, kas latviešu valodā? Jebšu tas neko specifisku nenozīmē? Tieši tā "šmeko" daļa..

18. Jūlijs 2017

martcore @ 21:23: vaidzētu nopirkt rīt bulku sīkajai kaijai
jūs zinājāt, ka kaijas mēdz piļīt savas atvases ārā no ligzdām nevis tad, kad mazie prot lidot, bet kad tie prot staigāt?
vot sīkais pie mums arī staigā, trenējas lidot (pagaidām rekords - 1m virs zemes), un žēli diskutē ar mammu
kas atrodas uz septītā stāva jumta, un pārsvarā kaut ko pēta laikam internetā

lai arī kāds tur sīkais, viņš ir vienpersoniski lielāks par baložu pāri
acīmredzot, mamma no sākuma viņu no sākuma ir trenējusi ar lauku labumiem, oliņām, krējumiņu un speķīti ar kartupeļīšiem
iznākusi ir miniatūra džefa monsona kopija

scope @ 17:19: Dažiem zīmoliem ir interesanta cenu veidošanas politika.
Šodien tiku pie no-name zāles pļāvēja ritentiņa (parasts plastmasas gabals, ne tur gultņi, ne kas) par 2.80 EUR/gab., savukārt pie monopolista Stokker, tāds pat plastmasas gabals maksā ne mazāk, ne vairāk kā 15 EUR/gab.
Līdzīgi bija kolēģim, kurš bija sabojājis savai Toyota numura apgaismojuma lampiņas korpusu - oriģināls ap 30 - 40 EUR, bet sanāca tā, ka viens paziņa strādāja auto daļu veikalā un ieminējās, ka šādi pat ir arī, laikam, Citroen, rezultātā kolēģis bija priecīgs samaksāt 7 EUR par štruntiņu, kuram izmaksas ir labi ja 1 - 2 EUR.

savaadaisu @ 11:58: Jau otro dienu muguras kreisā puse savilkta. Baigi traucē tā uzspiestā miegainība.
PS: reāli besī, ka nu jau 3. gadu pēc kārtas Latvijā ir tikai 2 gadalaiki - baltā un zaļā ziema.

eermaniitis @ 10:57: dienesta pārbaude
jeb pašuršīsim cibas svārku ziņu dienestu

ļaunas mēles melš, ka Laimas muzejā esot šāds eksponāts - taisnība, vai interneta feiks?


https://drive.google.com/file/d/0B3cP9yf8Ys4SakhReEtrR2I3UDA/view

eermaniitis @ 08:42: noklausīts
"ja cilvēks nespēj kontrolēt savas emocijas, viņš cenšas kontrolēt citu cilvēku darbības"

kas te sanāk? fOšisms! uz līdzenas vietas!

es, aizstāvu cilvēku tiesības justies apvainotiem! tāpat kā es aizstāvu cilvēku tiesības justies nelaimīgiem - akmansdievs, ja viņš tā grib, lai taču jūtas!

un atpisās ar padomiem, kas man būtu jādara, lai tas tur, tā nejustos! tās ir viņa dabiskās, cilvēciskās tiesības, tā justies! neatņemiet to viņam!

versatile, posting in pajautaa @ 06:55: Love me tinder
Vai ir tāds "Tinder" variants priekš diezgan depresīviem vientuļniekiem, un citiem dīvaiņiem? Savādāk, parastajā Tinderī sāk smacēt normālo cilvēku īpatsvars.

17. Jūlijs 2017

martcore @ 23:51: tāpat, biedri, atcerieties, ka jūs varat nomirt katrā brīdī, tur satiksmes negadījumi, agrīnas sirdslēkmes, slikti cilvēki apkārtnē, mums te abortos pilsoņi beidzas nulle, komats, nulle gadu vecumā, tāpēc par to, ka esat nodzīvojuši divdesmit, trīsdesmit vai čēesmit gadus nevajag pateikties dievam un debesīm, tā ir vienkārši apstākļu sakritība, un jums ir nedaudz paveicies ar to, ka vēl puslīdz normālā laikā esat piedzimuši, piedzimtu senajā romā par vergu, jūs zarubītu tīneidžeru vecumā, tiesa, arī 21.jā gadsimtā jūs varat piedzimt par japāni, kas strādā fukuokas atomelektrostacijā vai afrikāni, kas somālijā nodarbojas ar cilvēku nolaupīšanu, kā redzat, tur izredžu dzīvot ilgu un laimīgu dzīvi ir visai pamaz, tāpēc kaifojiet no tā, kas jums ir. 

f @ 21:29: : esi izslāpis, iedzer sprite
it kā jau varētu skatīties kaut ko neredzētu, bet, izņemot preacher 2. sezonu nekas prātīgs nav uzradies, tāpēc true blood maratons veldzē manas slāpes (pun intended).

upd. game of thrones taču šodien!

martcore @ 20:50: viens no maniem mīļākajiem goliem fudbolā

martcore @ 19:07: rutrekers
На данный момент проблема в основном решена, но все же, если вам не удается попасть на Рутрекер, то:

1) Пожалуйтесь своему провайдеру. Законы РФ о блокировках действуют только на территории РФ, и вам совершенно необязательно получать трафик, пропущенный сквозь сито российской цензуры. Пусть ваш провайдер свяжется с нами - мы выработаем механизм решения этой проблемы.
--------------------------------------------------

vot, vot! tā ir viņu likumdošana, nevis mūsējā!

french_mime, posting in pajautaa @ 16:54: Cik ilgi jāgaida, kamēr sadzīst salauzta sirds?

martcore @ 18:57: da labi!

pelnufeja, posting in pajautaa @ 18:25: Mērfijs
Ne uz ko īpaši neceru, bet es meklēju citātu no Semjuela Beketa grāmatas "Mērfijs", ko esmu lasījusi pirms daudziem gadiem. Āķis ir tāds, ka man nav šīs grāmatas un es nevaru pateikt, kāds tieši bija tas citāts, bet tas bija nodaļā par psihiatrisko slimnīcu, un tur bija teikts kaut kas par to, ka, ja citi cilvēki meklē veidus, kā izārstēties un izkļūt ārā, tad viņš nē, jo šis beidzot ir glābiņš no dzīves (bet, jā, es tiešām lasīju varbūt pirms desmit gadiem, tāpēc varu būt arī kaut ko sajaukusi :D). Lapaspuse man nav vajadzīga, jo tas nav akad. darbam, bet tikai pats teksts, varētu būt pāris teikumi.

Anyone?

aborigens, posting in pajautaa @ 16:26: Vai Dschinghis Khan dziesmai Moskau apakšā ir kaut kāds politiskais vēstījums?

santa_be @ 16:09: ikdienas piezīmes
Tikko tā padomāju, ka vēsā vasara man galīgi netraucē ne strādāt, ne atpūsties.

Powered by Sviesta Ciba