LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

16. Janvāris 2018

fjokla @ 11:32: ja sprosiļ u jaseņa
—— ——
——————
—— —— 29. Си-кань. Повторная опасность
—— ——
——————
—— ——
Не падайте духом, но это - одна из четырех наихудших комбинаций. В вашей жизни наступило время потерь и поражений. Единственное, что можно сделать, - это сократить до возможного минимума число ударов судьбы. Наберитесь терпения и ждите, пока богиня счастья вновь удостоит вас своего взгляда. Через два, самое большее - через пять месяцев положение начнет меняться к лучшему. А пока у вас достаточно времени, чтобы заняться научными изысканиями, чтением, просто домашней работой, которой обычно предостаточно. Не нервничайте, и сохраняйте спокойствие. Это период, когда самоанализ и трезвая оценка положения гораздо важнее, чем отчаянная борьба с судьбой.

***

ПА АХ
(«Нектар умиротворения»). Жизнь ваша спокойна и радостна, а намеченные цели будут вскоре достигнуты. С помощью друзей вы обретете значительную прибыль, а с врагами дело кончится миром. Используйте нужные лекарства и увидите, как болезнь покидает вас. Ваш духовный мир не замутнен никаким злом, так что опасности нет. Потерю следует искать возле водоема.

***
Руна Беркана (прямое положение)

Беркана — руна роста; ее символ — береза. Рост может быть физическим и духовным. Сфера действия руны чрезвычайно широка. Приводит к расцвету и созреванию.

savaadaisu @ 10:06: Mazākais vakar pazaudējis nu jau 3. cimdu pāri 2 mēnešu laikā. Pie tam ne jau veikala sūdus, bet gan radu tanšu adītos dubultos dūraiņus. Skaistulis bļe.
Tāpēc šorīt piešuvu gumiju pēdējiem viņa izmēra dūraiņiem, lai staigā kā bērndārznieks, ja savādāk nevar.

f @ 08:43: : the cool hunter lasot
jā, starp citu, man arī ir apnicis dzirdēt vārdu 'koncepts', jo īpaši tirdzniecības nozarē. vēl viens garlaicīgs koncepta veikals, un there will be blood.

We are all getting tired of clinically sterile, copycat concept stores that seem lifeless and completely void of adventure, story or history.
And the sameness seems to be getting worse.
(c)


Tags:
affair @ 08:33: Vakar veikalā rindā pirms manis stāvēja kāds krietni grīļīgs lumpenis, kurš bija paņēmis lielo paku ar Rolton pelmeņiem (nezināju, ka tādi ir). Kamēr iepirkos un izgāju ārā no bodes, ieraudzīju skatu, kā viņš no trotuāra lasa savus pelmeņus, kas izbārstīti “Ansīša un Grietiņas” stilā garā rindā. Acīmredzot, paka bija izkritusi no rokām, bet to paceļot vīrs uzreiz nebija spējis piefiksēt, ka paka ir caura un birst ārā pelmeņi. Nu, un viņš lasīja tos no nospļaudīta, netīra trotuāra un pa vienam lika atpakaļ pakā. Šo skatu atcerēšos ar siltu smaidu ikreiz, kad šķitīs, ka man dzīvē iet sūdīgi.

15. Janvāris 2018

martcore @ 22:21: starp citu, kā liecina man planšetē pašrocīgi ieoperētie muzikālie kvizi (pēdējā laikā iecienīta tēma), es tēmā orientējos samērā labi
vislabāk no fragmentiem izdodas atpazīt mārvinu geju, queen un nezkāpēc demisu rusosu (vispār jau grūti ar kaut ko sajaukt)
visgrūtāk klājas ar modernajiem klubu skaņdarbiem, es nesaprotu, kāpēc dzied meitene, a man jāizvēlas starp variantiem, vai nu "david guetta", kāda hujetta, vai nu "alan walker", jebal es jau to jūsu transprodjuserismu kopā ar visu avicii

melnākais joks šodien - kad nevaru izdomāt, vai tas ir cranberries vai the corrs gabals, nedaudz alttabojos uz pasaules ziņām, a tur izrādās, ka doloresa čau, nu es i vēsi spiežu - the corrs, oh, grifidorai mīnus pieci punkti
kranberijiem taču ģitārists ir drusku labāks, vajag domāt ar galvu

a nē, vēl man melnais omens ir teilore svifta, es ar dūkulīti jau reizes piecas esmu iepisies mīnusā, moš viņas "albums" kādreiz jānoklausās
toties ļoti viegli ir atšifrēt šakiru - pēc bīta

kas vēl? neatpazinu this mortal coil. es domāju, ka tā ir enja

martcore @ 22:13: paskatījos pēdējo oxxxy interviju vladtv, tad tur aizgāja runa par to, ka hiphops ir tumšādaino cilvēku kultūra, kuru baltie ir piesavinājušies
un oksijs saka - jā, no vienas puses tā arī ir
saprotams, ka gribas izteikt pretenzijas, ka neviens mūzikas žanrs nevienam nepieder, un kā aziāti uzdrošinas spēlēt rokenrolu
taču šajā gadījumā runa nav par kultūru, runa ir par naudu

dienasgramata @ 21:48: Blakus istabā skan Radio Klasika ar Šostakoviča klavierkoncertiem, bet tāda sajūta, it kā tur rādītu "Bonifācija brīvdienas". Tagad speciāli paskatījos - nekā kopīga. Dīvaini. Te ir tas Allegro no Otrā klavierkoncerta.

crescendo @ 15:43: End of the F**** World.
No tiem seriāliem, ar ko kā ar Dexteru - kāds ieteica 'nu tieši Tev noteikti būs ļoti interesanti' - sāc skatīties un tad aizdomājies, ē... ko _tieši_ man gribēja ar to pateikt?

Bet - tiešām, ļoti jauks, ļoti britisks dramedy. Iesaku.

Un nav garš -mazliet zem 8x20 minūtēm, mierīgi noskatāms vienā piegājienā - vai vairākos, jo atšķirībā no filmas, pieturzīmes ir jau kārtīgi saliktas.

vistu_zaglis @ 13:51: Viņi salauza piemājas barčiku! Ņēma un salauza piemājas barčiku!

Es varbūt (varbūt!) (lai gan maz ticams!) būtu sadzīvojis ar tiem visiem krāsainajiem spēļu aparātiem, kas izdod visādas nelabas skaņas, lai gan tas jūsu sātaniskais gaisa hokejs ar savām nelabi džinkstošajām malām būtu pelnījis degt ellē bezgalīgi. Bet tad viņi ieviesa jukebox. Kas atskaņo jūzeru muzikālās gaumes trūkumu neciešamā skaļumā. Ja man būtu iespēja atdzīvināt kādu vēsturisku personu, tie būtu jukebox izgudrotāji. Tīri tāpēc, lai es viņus varētu nogalināt vēlreiz. Nu tu saproti, ja, ka kaut kādā brīdī skaties mēmajā teļika ekrānā kārtējo MTV Rocks klipu un sapņaini domā par to, cik labprāt tu šobrīd klausītos kaut vai Noelu Galaheru. Vai Moriseju, tur pat tiek atcelts jautājums par to, kāda hrena pēc Morisejs tiek rādīts kanālā MTV Rocks!

Pēc daudz un aktīvām ciešanām noskaidrojām pie bāra zajām, kā čehiski gramatiski pareizi raksta "aparāts nedarbojas", lai varētu izdrukāt kādas 10 lapas ar šo uzrakstu, un ikreiz, pa ceļam uz tualeti, neuzkrītoši novietot uz ekrāna cerībā, ka noticēs.

Īsi pēc tam, kad bijām par šo vienojušies, jukebox salūza, un atlikušo vakara daļu stāvēja kaktiņā kluss un tumšs, lai slavētas iesaistītās dievības.

Tur parādījās kaut kādas cerības, ka augstākie spēki ir mūsu pusē, paaicinu bāra zaju (BZ) uz vēl dažiem svarīgiem jautājumiem.
VZ: Klau, a mēs drīkstam nogalināt tos čuvakus? *rāda uz hiperaktīviem gaisa hokeja spēlētājiem*
BZ: Ō, droši!
VZ: Hm, tas bija vienkārši. Tas kaut kāds maksas pakalpojums?
BZ: Pilnīgi par brīvu, mēs jums par to uz bāra rēķina alu uzsauksim.

Garastāvoklis:: Pirmdiena, vai?
Mūzika: Nevar izlemt
Tags:
martcore @ 14:47: Miers virs zemes un cilvēkiem labs aparāts

elina @ 13:08: Teikšu, kā ir - gan Three Billboards Outside Ebbing, Missouri, gan The Shape of Water likās garlaicīgas. Nu, tādas, kur viss skaidrs jau pirms tam. Tūdaļ skatīšos Call Me by Your Name, visas cerības uz to. Pirms tam gan aizbraukšu uz Depo pēc lampas un špaktelējamā. Starpcitu, vai es jau teicu, ka darbadienu pēcpusdienas tur ir īsta zelta bedre tām jaunkundzēm, kuras meklē vīrus? Tajā laikā tur ir pilns ar jauniem, praktiskiem vīriešiem sapņainām acīm.

savaadaisu @ 09:50: Nedēļas nogali bišk noslinkoju, bet arī tā reizēm vajag.

Starp citu man ir aizdomas, ka tā "viltus" trauksme Havajās varētu nebūt arī tik ļoti viltus trauksme. T.i. 50/50 pieļauju iespēju, ka tiešām salām tuvojās raķetīte, tikai no Guamas paspēja to pārķert.

14. Janvāris 2018

scope @ 22:25: Kolka - not so cool
... )

vistu_zaglis @ 20:25: Pie šī, vobšem. Maldāmies pa kaut kādu nekurieni, šoseja, parasta šoseja, visapkārt lauki, cik vien tālu var redzēt, ejam, zolīdi pakāpjoties nost, kad nu kādam tur jābrauc, piepeši, tāda paša lauka vidū, no nekurienes uz kādiem 100 metriem - trotuārs. Un labs tāds, plats, flīzītes glītas, apmales, būvēts nesen un ar mīlestību.

VZ: *plāta rokas, skatās apkārt* Huh? O_O
Kx: (lietišķi) Zini kā. Gan jau it's a high pedestrian traffic area.

Tags:
vistu_zaglis @ 12:46: Jēēēēj, [info]rediiss, daudzlaim, urā!

Mūzika: Natalie Portman rap
lidot, posting in pajautaa @ 09:07: Labrīt, biedri!
Vai uz Ķīšezera ledus jau var slidot?
(Ja tur nevar, tad kur var?)

13. Janvāris 2018

pzrk @ 21:55: regulārais ieraksts par pazudušo laiku
Nesen, haha, nesen, septembrī, aprunājos ar vairākiem cilvēkiem no tiem pašiem laikiem, kad reģistrējos cibā. Daži no viņiem absolūti nav mainījušies, daži no viņiem nosirmojuši. Kur tas laiks skrien...

Kaut kāds psiholoģijas žurnāls ieteica vakaros veikt pierakstus, lai labāk iemigtu. Tas esot secināts pētījumā. Tad nu tagad klabinu taustiņus. Vēl gan vajadzētu filmu paskatīties.

vistu_zaglis @ 18:02: - (drūmi skatoties apteksnes virzienā) Vispār es varētu aiziet un kaut kā pajautāt zajas telefona numuru. Pēc tam piezvanīt, pateikt, ka mums als beidzies.

iive, posting in pajautaa @ 17:01: Vēmiens uz Baronielas
Vai ir kāds izskaidrojums tam, ka vakarā ejot prom no centra pa Barona ielu gar Tokio City, īsi pirms krustojuma ar Lāčplēša ielu, vienmēr nosmird pēc vēmekļiem? Eju pārsvarā vakaros ap pusdesmitiem, pa dienu tur, šķiet, nav tādas smakas, bet varbūt neesmu ievērojusi.

vistu_zaglis @ 15:19: Es tikai atnācu piezīmēt, ka tur netālu no Anděl vienā kvartālā tīri labi sadzīvo iestādes ar nosaukumiem 'General Reality' un 'Astrál'.

Garastāvoklis:: n/a
Mūzika: Peter Gabriel / Intruder (Live)
Tags:
f @ 08:59: aah, vakar slidoju, ak dievs, kā es varēju aizmirst, cik tas ir forši. tagad tikai atkal atduros pret slidotavu trūkumu tuvākajā apkārtnē. un vispār?

12. Janvāris 2018

darkz, posting in pajautaa @ 15:12: Labdien,
zinu, ka šitais vairāk piestāv [info]kur_nopirkt, bet tā vieta izskatās pārāk neaktīva manai presējošajai vajadzībai.
tātad kā lv sastāv ar standing deskiem? preferrably būtu tāds, kas ir ar motoru, liekās uz jau esošā rakstāmgalda un pie vajadzības "pieplok" un paliek par normālu galdu, gribu lai viņš paaugstinās par kautkur 60cm, ja vajag pasūtīšu amazonā vai kur citur. Īsāk sakot man vajag standing desku asap.

fjokla @ 10:40: Kak mi s Vasiļiem obreļi drug druga:Kā jau te un citur brēcu, ieraudzīju es Jelgavas patversmes lapā to rotaļīgo Žani, ieraudzīju un sacēlu vispārēju trauksmi, jo man bija lats piecdesmit, un negribēju, lai Žani savāc atkal kāda tanta, tākā to iepriekšējo (tavu laimi, kā mēs tagad zinām). Nulūk, sacēlu trauksmi, dabūju naudu, dabūju vedēju. Kādos piecos jau stāvēju pie vedējas vingrošanas nodarbību durvīm un tur viņa nāca ar visu pavisam beibī, paldiesdievam, kā mēs tagad zinam, siltā kombinzonā. Pa ceļam iebraucām vetveikalā pēc sarkanas siksniņas, gardumiem, kaku maisiņiem u.c. priekšmetiem, visiem pieskaņotiem pie melbaltas suņu personas, tātad, parametriem. Pa priekšu patversme tika kodināta, sak, notiek kas notikdams, nedodiet nekādām tantēm to žani, mēs braucam. Nu, braucam un braucam, čerez iecavu viss skaisti, mazā Gulafija čāpstina piparkūkas un salonā valda vispārēja harmonija. Tas tā līdz brīdim, kad sākas lauku grants ceļi ar milzīgām peļķēm, piparkūkas visiem krīt no mutes laukā, skats baisms, bet izbraucam vairākas un pateicamies visaugstākajam.

Un tad, tad nāk tā liktenīgā, ieraugam, milzīgu pļančku un grants ceļa un blakus vēl vienu, bezmaz jau cienījama dīķīša izmērā, kur jau lauks sākas. Nu, es jau ko, man tiesību nav, neko pa šito nezinu, vārdu sakot, pilote izlem braukt pa lauka malu, pasakam šļorb (līdz patversmei atlicis 1,5 km), pasakam šļorb un dirsā mēs esam. Dubļi dubļos, vējš ieskrējies un kā no marazilkas, lauzam rokas un saucam mūsu tēvu debesīs. Pēc vispārēja nemiera sākam (daži) domāt reāli un tikai nesatraukties, zvanam patversmes meitenēm, sakam, tā un tā, šitā te tagad ir noticis. Tad sākas drausmīga cīņa ap koordināšu nosūtīšanu, jo visiem nosaluši pirksti un atteikušies nervi. Šausmīgi, šķiet ilgi tas bija, kādas divas mūžības un tad jau es čurāju un pīpēju turpat pie mašīnas durvīm, jo tai žļurgā pilnīgi pofig, ko darīt. (pirms tam vēl mēģināju stumt un laukā kāpjot, līdz ceļiem pančkā, karoče, bij nenormāli auksts).

Nu, vēl pāris mūžību, mazā Gulafija vairs galīgi nepiekrīt piparkūkām, laigan, paldiesdievam, iekšā salonā silti, pāris mūžību un cīgu līdz beidzot- ceļa galā ieraugām gaismiņu, kas tuvojas tuvojas nakts melnumā, aizvien tuvāka un siltāka un gaišāka.

Un klāt viņas ir, sidrabainā milzu džipā un kuzovu, krītu ap kaklu, piedodiet piedodiet, mēs tādas muļķes, tikai neatņemiet mums Žanīti. Nu, meitenes, kā jau teicu, no Remarka izkāpušas, māte ar meitu, kā vēlāk izrādījās. Brezenta biksēs un pieres lampiņu, uz muguras dubļos un zem mašīnas trosei āķi meklēt, kura, protams, nebija, betnu, nav spēka man šitik gari to visu, melnu muti un smiedamas, vienu otru komentēdamas, viņas mūs izvilka sausumā un tad jau braucam šīm pakaļ tumsā un drīzā drošībā un pēc minūtes klāt mēs esam, suņi rej, gaisma spīd, esam klāt.

Mani, tātad, jūs varat iztēloties, kāda smuka es tur atbraucu, dubļi līdz ceļiem, maisiņš ar suņa aksesuāriem un gardumiem, vēja pluinīts, rokā sažņaugts, šalle ap galvu. Nutad, ieved mani pie tā Žaņa. Tas bij foršs, dikti augstu mācēja uzlekt, ielaida mani pie šā būrī, lēkā lēkā, bet kautkā tā skatos, kam viņš lēkā, nesaprotu, principā, jūtu, pohui kam lēkāt viņam, smuks bez gala, saprotams, bet pofig. Nu, Remarka dāmas arī saka, apskatiet visus, reku, tagad ieiesim pie viena cita mazulīša, nu, ieeju pie mazulīša, tāds brūns, garspalvains maigumiņš, taisa trikus, gāžas uz vēdera, tinas man šallē, bet arī tā, tikpat labi man, tikpat labi visumam vai jebkurai vecenei. Nu, domāju, oi, kautkas tak būs jāņem, šitā dāmas tak līdzēja, patīk jau visi, nekādu iebildumu. Nu, tā Remarka meitene saka, šito apskatījāt, reku, ieiesim pie Džoņuka. Skatos uz to angāriņu, kautkāda ruda pakaļiņa kārna, domāju, nulabi, pieklājības pēc jau var, bet tā pakaļa tāda, vispār, neuzrunājoša, parasta tāda kvekšķa pakaļa. Nu, ieeju, essaku, vairāk pieklājības pēc, apsēstos uz matracīša, tie dubļainie zābaki un visas dekorācijas sašķiebušās, un ta skrien man līksmi pretim tāds, kautkas nesaprotams, pilnu muti plīša lācīša. Skrien, tātat, pretim, izbirdina to lāci un hujak, bučiņu. Nezinu, kurā brīdī tās acis, betnu, tā sacīt, kā mīlas romānos un vecmāmuļu stāstos, ieskatījāmies mēs, tad jau bumbiņa rotaļās un otrā bučiņa, tad jau trešā un es saku, – ŠITAIS! Lagan, es pie acīm jau zināju.

Tad Remarka dāmas ar papīriem, es tais dubļainos sābakos, visu šķību, visu parakstu, manis pirktā kaklasiksna, protams, pa lielu, atstājām to vietā un dabūjām citu, klabināja zobus kā traks, sevišķi par muguras siksnu, visa spalva gaisā, bet man jau pofig, es ar klabinu. Tad kāda stunda drebināšanās man uz ceļiem mašīnā, stāvus gaisā, vajag visu redzēt un tad jau skrienam pretim krustētiņam simim un pēc pusstudas jau guļam vēderu gaisā pie krāsniņas, tā arī gulējām, es galvgalī sašķiebusies, viņš kājgalī un ik pa drīdim, krāsniņas ēnās katrs atvērām pa vienai acij, lai pārliecinātos, ka esam viens otram uz vietas. Lūk šitāte, šis, tagad jau - Zaķītis Lupatiņš, atnāca pie manis, vai es pie viņa, kas to lai tagad zin. Ne miņas no klabināšanas, absolūts maigums un paļāvība, brīnišķīga sirsniņa. Tikai nākamā dienā atšķīru papīrus un noskaidroju vecumu un tādas lietas, bet tas nekas nav svarīgi. Mūsu kompānijā un ģimenē tagad ir par vienu delikātu, gudru šķelmi vairāk. Vot i skazočke koņec, kto proslušal molodjec

11. Janvāris 2018

vistu_zaglis @ 14:57: Dārgie Whatsapp veidotāji, nu nopietni? Nopietni? Šis, tā vietā, lai pieliktu settingos ķeksi, kurš manis pēc var vienkārši uzģenerēt to nolāpīto failu?

Izmantojot iespēju, vēlētos arī pateikt, ka jūsu produkts ir ņevjebenna neglīts.

Garastāvoklis:: Nopūta, žests
Mūzika: Juno Reactor / Trans Siberian
f @ 13:43: : fancy-fancy

alexander mcqueen s/s 2018 pre edit


Tags:
elina @ 12:33:
Mani diezgan spēcīgi ietekmē negulētas naktis un kaut kādas laika maiņas. Katru reizi pēc Amerikas mokos ar džetlegiem vismaz mēnesi. Labi, ka Dienvidāfrikā bija tāda pati laika zona, kā mums. Tagad, pēc Jaungada negulētās nakts, arī vēl neesmu atgājusi - nespēju iemigt ātrāk par četriem rītā. Manu ikdienu tas ietekmē maz, jo parasti savus bildēšanas darbus plānoju pati un vakar bildēšana vienos, piemēram, bija tieši laikā. Dzīvesbiedrs, protams, nav laimīgs par manu režīma maiņu, jo, kuram gan patiktu, kad kāds blakus naktī skatās Sophie's Choice ar Aušvices kliedzieniem miega fonā. Nu, bet ko darīt. Vēl naktīs tīri labi lasās, strauji uz priekšu iet Sapiens: A Brief History of Humankind, kur katru trešo rindkopu gribās pasvītrot un nopurpināt "jā!!!". Lai nu kā - no jaunā gada esmu tikusi gan pie jauna fotoaparāta, gan jaunām studijas gaismām, tāpēc iešu ka pabildēt kaut ko stokiem. Tagad jau pērk jebko, kas nobildēts uz "wooden table".

Mūzika: portishead
scope @ 12:28: Vispār interesanti.
Kolēģim pie mājas privātā teritorijā viens no kaimiņiem regulāri liek stāvvietā automašīnu, kurai nav biedrības izsniegtās atļaujas.
Jautrais fakts ir tāds, ka municipāļi atbrauc, sodu uzliek, bet to jau var nemaksāt, jo automašīnai ir UK numurs, kuru pārbaudot DVLA servisā, var redzēt, ka automašīna noņemta no uzskaites 2014. gadā.
Vakar kāreiz pievērsu uzmanību vienam pa priekšu braucošajam ar UK numuru, piefiskēju - izrādās, tas pats varonis.

No kā var secināt, ka pa LV 3 gadus var mierīgi braukāt ar ārzemju auto bez tehniskās apskates (diez, kas ir ar OCTA) un neviens to pat nepamanīs.

mako @ 12:18: Āboļu mīlētājiem
Apple atzinusies, ka esot modificējusi savu operāciju sistēmu , kad iznāca jaunie modeļi - visādi iPhone X utt. Tas, ka modificē un sūta patchus, jau nav grēks. Bet šīs modifikācijas mērķis bija padarīt veco modeļu iPhonus lēnākus. Motivācija - telefonu baterijas noveco, netur spēku, un mēs te drusku palīdzējām senioru modeļiem ilgāk izdzīvot - jo lēnāks taupīgāk ēd strāvu.
Par šo lietu pāris Eiropas valstīs jau iesākta tiesvedība.

degeneralis, posting in pa_leeto @ 11:53: Molly´s Game, Sestdien, 21:15
Ir - divas biļetes uz Molly's Game (http://www.imdb.com/title/tt4209788/) šo sestdien, Cinnamon Kino Alfā, plkst. 21:15.

Pirktas par 15,80 EUR, atdošu par 10,00 EUR.

savaadaisu @ 10:03: Bērns no rīta atklāja, ka atnācis mājās tikai ar vienu savu zābaku! Otrs zābītis ir kāda cita bērna. Nu nebeidz pārsteigt!

fjokla @ 09:39: nuko es varu pateikt, Zaķīša Lupatiņa on že Aksels Munte on že Džoņuks on že "Čmok"(vienkārši bučiņas skaņa), vārdsakot, mazā bārabērna pieņemšana ģimenē, tas ir bijs ļoti labs lēmums, iespējams, pats labākais, kā jau teicu. Tagad darbā pusslodzē pārgājuse uz brīdi, šķirti puzotru stundu, tātad, gļukojās cak cak cak solīši ik pa brīdim, un roka tāda debila labā, kad iet pa ielu viens, nav kur viņu likt, sarkanā siksniņa ar visu zaķi pat astrāli vienmēr līdz. To iegūšanas stāstu, garu un skaistu, pa dubļiem, kataklizmām un Remarka meitenēm pastāstīšu kādā sestdienā, svētdienā pie banānu pankūkām, esmu visa tāda salauzīta un aplupuse, pienākumos, skrejoša, vislabāka māmuļa Karlsonam, dikti noguruse, bet tā vairāk priecīgi, bučiņas, jāstradaj.
P.S. Sima, brauc māje!


f @ 09:19:

kā es vispār dzīvoju, nesaprotu. silikoni kosmētikās!

attiecīgi, tagad redzu, ka arī manis slavētais paula's choice ar savu labo gribu ir iebriduši biznesā, un saķēpājuši labu lietu, vairākos serumos kā pirmo sastāvdaļu ieliekot cyclopentasiloxane, kas jau varbūt arī nebūtu nekas traģisks, ja tas būtu meikaps, nevis sejas ādas kopšanas līdzeklis (salīdzinājums ilustratīvos nolūkos; meikapā mums arī nevajag aizsērētas poras).

tagad man ir vēl viens ingredients, kurš jāskanē visos savos produktos, jo "silicones inhibit this [cell renewal] process by slowing down the production of new cells and keeping dead cells stuck longer" un tas nu ir pēdējais, ko mēs gribam.Tags:
honeybee @ 08:08: Padomāju un nonācu pie secinājuma, ka, ja Rakstnieku savienība sāks uzstāties kā organizācija, kas vērtē biedru ētiskos pārkāpumus, es no turienes izstāšos. (Vai, variants B, sēdēšu komisijā, kurā tiks atrasti un izlustrēti visi rasisti, homofobi, elitisti, eiblisti un #metoo materiāla gādātāji. Bet nu tas ir tā kā reāli mazticami + šaubos, ka vispār ir jēga mazgāt, labāk taisīt augšā jaunu.)

10. Janvāris 2018

dienasgramata @ 22:22: vēl cīņa nav galā un nebeigsies,
tev, Rokpelni, pietiek.com palīgā ies!

vistu_zaglis @ 14:30: Šitā doma vakar tur tajā šķiltavu tēmā komentāros tika pacelta, vei, jz [info]dumshputns uzskata, ka šitie nekurienē izgaistošie priekšmeti ir pierādījums paralēlo universu teorijas patiesīgumam. Sliecos piekrist, bet nu jūs saprotat, ko tas nozīmē, vai ne?, ka eksistē universs, kurā nepastāv ne tikai saprātīgas dzīvības formas, nē, tur nepastāv vispār nekāda dzīvība, izplatījumā vientuļi peld visādi akmeņi un zvaigznes, un melnie caurumi, un pa vidu tam – arī šķēres, šķiltavas, vientuļas zeķes, vientuļi cimdi, šitas te viss. Un ko zini, varbūt arī tur uz kaut kādas randomas planētas pamazām parādīsies pirmās aminoskābes, nu un  tur vārds pa vārdam, un iet viens tāds paralēlā universa homo-gandrīz-sapiens ar savu krama cirvi medīt paralēlā universa bifeli, a tur skatās un hobana!, dakša mētājas, un pudeļu attaisāmais. Nu vai melnas šķiltavas ar uzrakstu "Made in China".

Un vēl ir aizdomas, ka tas varētu izskaidrot šī brīža lielāko neskaidrību par to, kas tad izraisīja to Lielo sprādzienu. Viss tā arī bija, kaut kāda vienmērīga kvantu šļura, kas rātni savā nodabā eksistēja miera stāvoklī līdz brīdim, kad tajā piepeši parādījās plastmasas ķemme.

Nu un tālāk jau mēs visi zinām, kas tur panesās.

Garastāvoklis:: Negribu strādāt
Mūzika: Royksopp / Sparks
f @ 10:21: pasaulei vajag jaunas labas piedzīvojumu filmas. vēlams vismaz triloģijas.


Tags:
savaadaisu @ 09:06: Reku vēl viena +/- sāpīga tēma par ko padomāt.
Tā kā dzīvoju laukos, man ir gana daudz vietas tādai lietai kā atkritumu šķirošana. Atkritumu šķirošana ir prātīga štelle un normāla lieta, ja padomā 100 gadus uz priekšu. Tomēr re pret ko atdūros ... es ta varu nolikt trīs misenes kur vienā stikls, otrā plastmasa trešajā bleķis, pie tam man ir vieta vēl piecām misenēm, kur dalīt zaļo,balto un brūno stiklu utt utjp. BET visa šī labā doma atduras pret vienu milzīgu BET - atkritumu apsaimniekotājs atbrauc ar vienu auto un visu manu sašķiroto sagāž vienā čupā. Un tagad vēl pabļaujiet, ka esmu slikts cilvēks, ka nešķiroju atkritumus!
Sistēma sucks un nevis cilvēki negrib vai nevar šķirot. Sistēmai būtu jābūt elastīgai.

dienasgramata @ 09:05: Vēl es tagad varu darīt to, ko nedrīkstēju, kad biju precējies - klausīties divas mūzikas vienlaicīgi. Vakar uzliku viesistabā CD ar Frenka Zapas "Man From Utopia", bet darbistabā sagribējās pēkšņi paklausīties Genesis "Three Sides Live" uz datora. Tā arī sēdēju un kādu brīdi klausījos abus. Produktīvi.

savaadaisu @ 08:45: Hmmm ... saliku rindiņā paris klipiņus par sasniegumiem robottehnikā un nākas vien secināt, ka filmas "Es robots" realitāte vairs nav aiz kalniem. Pieņemu, ka 2050 gadā, var būt pat 2030, jau būs reāli mājkalpotāji roboti. Vai es gribu tādu nākotni? Stipri šaubos. Man vienkārši nepatīk, ja kāds cits izlemj manā vietā, dara manu darbu un galu galā megabrain sacelšanās pret cilvēku ir pat ļoti reāla, pat ja tiek ievēroti Aizimova (vai kā viņu tur) 3 robotu/robotikas likumi.
No otras puses cilvēku tāpat uz planētas ir krietni par daudz un kā izskatās daba pagaidām ar šo sērgu īsti galā netiek, līdz ar ko tas pat varētu būt riktīgi labs veids kā atbrīvoties no cilvēkiem - izmantot pašus cilvēkus lai sevi iznīcina.

Tad jau sanāk, ka es par robotiem!

9. Janvāris 2018

dienasgramata @ 21:08: Uzcepu kartupeļus (ar koka lāpstiņu tas ir daudz vieglāk un pannai draudzīgāk, nekā bakstīt ar dakšiņu vai nazi), apēdu ar skābu kāpostu salātiem, tagad dzeru balto tēju, bet dzīves kvalitāti man šodien vēl uzlaboja Getsbijs, kurš parkā gandrīz nemaz neaprēja suņus, tikai ļoti brīnījās un ar trijiem pat saostījās un saluncinājās. Man gan būtu žēl, ja tas būtu tikai tāpēc, ka es viņu visu dienu biju atstājis dzīvoklī vienu pašu (no deviņiem līdz septiņiem ar pusi). Vēl es sapratu, ka Getsbijs atklājis nišu aiz durvīm gaiteņa galā, kur nomestas dažas vecas tvīda žaketes (pirktas Liepājas humpalā par 1 latu gabalā), un labprāt tur ieritinās, lai pagulētu. Tikai nezinu, vai tas tāpēc, ka viņam nepatīk viņa jaunā gulta, vai arī viņam vienkārši ļoti patīk manas vecās tvīda žaketes. Vēl, protams, nišas faktors. Sava niša vienmēr ir cool.

pelnufeja, posting in pajautaa @ 17:29: Klau, vai kāds no jums pēdējā laikā, teiksim, kopš vakardienas, ir mēģinājis sazvanīt ARSa reģistratūru? Vienkārši es uz turieni esmu zvanījusi kādas padsmit reizes, bet visi operatori vienmēr ir aizņemti, un tas tomēr liekas drusku neticami.

Vai ARS ir beidzis pastāvēt, aizgājis atvaļinājumā, vai arī visus darbiniekus vienlaikus ir nolaupījuši citplanētieši?

vistu_zaglis @ 16:35: Es atvainojos par troksni ēterā, bet šis ir jāpastāsta, šis ir žanrā 'things that are exactly where they are supposed to be'.

Nu kā, radās doma pārmaiņas pēc uzbraukt tajā nolāpītajā kalnā, kura galā dzīvo RL, ar busu. Bakstos pa gūgles karti, skatos, kur tur vispār pietura.

Kx: *lūr pār plecu* Nu un kur tur ir tas autobuss?
VZ: Nu laikam šeit. *ievelk street view cilvēciņu vajadzīgajā ielā, atveras bilde*

Garastāvoklis:: Exact
Mūzika: Fluke / Squirt
Tags:
vistu_zaglis @ 16:05: Un vēl par šito jāpasūdzas, ja?, vārd'sakot, bija man tādas zilas šķiltavas. Ne ar ko ne īpašas, vienkārši šķiltavas, līdz vakar no rīta izrādījās, ka viņu vairs nav. Nu nav. Nekur nav. Atradu kaut kādas pusdzīvas, kuras palīdzēja izvilkt līdz vakaram, vakarā vjetnamieša bodītē iegādāju melnas šķiltavas, arī ne ar ko ne īpašas, es tās krāsas pieminu tīri tāpēc lai jūs labāk saprastu manu šīrīta O_O

Jo šorīt izeju uz balkona, bāžu roku kabatā, tur ir zilās šķiltavas. Melno nav. Nekur.

Mūzika: Fluke / Bermuda
vistu_zaglis @ 15:25: Dārgie veikalu ķēdes Billa īpašnieki, ja jūs gadījumā lasāt šo ierakstu – ziniet, es jums vēlu ļaunu.

Nē nu nopietni, viss bija labi, viss darbojās, bet nē, piepeši tagad vajag ņemt un pārkārtot visu bodi.

Visu. Fucking. Bodi.

Un tu cilvēks staigā pa it kā pazīstamu telpu, un nevar atrast neko, vispār neko, vīns ir kaķupaikas plauktā, kaķupaika ir kosmētikas plauktā, kafija ir vīna plauktā, tur, kur bija siena, ir caurums, pa kuru nav skaidrs, vai drīkst iet, par to nesaņemot administratīvo sodu, jo ko tas nozīmē – var nokļūt uzreiz pie vīna kafijas vīna kafijas plaukta, neejot gar desu nodaļu, kas tas vispār viss tāds ir, jūs man pasakiet!

Iekšējais autists griež vēnas, vārd'sakot.

Garastāvoklis:: Huh, wut?
Mūzika: Fluke / Blue Sky
mako @ 14:56: Western Digital
Izrādās, ka visos Western Digital MyCloud ārējos diskos ir backdoor. Ievadiet lietotāja vārdu mydlinkBRionyg un paroli abc12345cba - un būs jums pilnas administratora tiesības. Ja kāds šo risinājumu lieto, iesaku to atslēgt no tīkla. Jāpārbauda uz WD MyBook (kas man mājās) - ja nu (tfutfutfu) strādās arī tur?

dienasgramata @ 12:36: Kas šodien varētu uzlabot manu dzīves kvalitāti? Nopirkt koka lāpstiņu pannai vai jaunu katliņu? Vai kā uzlabot dzīves kvalitāti, neko nepērkot?

UPD. nopirku koka lāpstiņu. 0.65 eiro

mako @ 12:32: Zloti
Nejauši uzzināju, ka Polijā joprojām nav ieviests eiro.

honeybee @ 10:45: Klau, šitais mani beidzot samulsināja.

Ja mums ir (lielākoties, bet droši vien ne tikai) sociāli determinēts dažādu rādītāju kopums, kas ir apvienots vienā kompleksā X (un kur daļa no šiem rādītājiem savstarpēji korelē, bet citi atkal ir no pilnīgi citām sfērām) + mainīga sociālā situācija + dažādas sociālās vides

Un ir zināms, ka šo rādītāju kopumu (bet: ne visus elementus vienādi!) ietekmē dažādi faktori, tostarp ģenētika, epiģenētika, audzināšana (nu tb bērnība vispār), sociālā un fiziskā vide, saslimstība, personības īpašības utt. - faktori, starp kuriem atkal pastāv visvisāda veida attiecības

Cik jēgpilni vispār ir mēģināt šīs abas sfēras izteikt ar vienu skaitlisku indeksu? Ko tieši mums šis indekss pasaka?
Vai ir jēgpilni veikt pētījumus par to, kā mainīt izejošos faktorus, ar mērķi uzlabot nevis gala rādītājus, bet gan šo indeksu? Kāpēc?

Nu, piemēram, ja cilvēka vajadzību apmierināšanu paņemtu kaut vai pēc (ļoti vienkāršās) Maslova skalas, tad tur droši vien varētu atritināt kaut kādu vienu indeksu, kas ļautu pateikt "šim cilvēkam vajadzību apmierināšana ir 5,6, kamēr šim te - 7,2, bet tam - 3,1", bet vai, zinot *tikai šo indeksu* (tas, kā šis indekss tiek noteikts, kopumā ir "melnā kaste"), būtu iespējams kaut ko jēgpilnu pateikt par šo cilvēku? Vai būtu jēga veidot zinātnisku pētījumu par to, kādi ģenētiskie faktori korelē ar *indeksu*, un kā attiecīgi varētu uzlabot ģenētiskos faktorus tā, lai uzlabotu *indeksu*?

f @ 09:39: bet varbūt tā hialuronskābe tikai noteiktā kombinācijā ar kaut ko citu dod solīto efektu, vai arī tikai iešpricēta tīrā veidā. vai arī vispār nekas nedod nekādu efektu, un patiesībā visa anti-aging kosmētika tevi noveco, and "you're all gonna die down here".

8. Janvāris 2018

neither_nor, posting in pajautaa @ 19:52: kā izdzēst sc kontu (ne šo), ja neatceros ne tā paroli, ne ar to saistītā e-pasta paroli?

Powered by Sviesta Ciba