LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

25. Septembris 2017

martcore @ 01:04:

24. Septembris 2017

martcore @ 20:29: varena man rimworldā bāze, ja to var izdemolēt viens traks jenots, pie tam aizsūtot nokdaunā manu labāko snaiperi, aprijot noliktavā veselas divas tūristu brokastis un vēl dzērveņu ievārījumu turklāt (!), turpinot debošu un maltīti desertā iestiprinoties ar tādām pūlēm izgatavotajām rimworldā atļautajām dabiski sintētiskajām vielām; tālāk apgāžot šaha galdiņu viņš aizgāja izrēķināties mežā ar tītariem. jei bogu, es turpmāk nošaušu ikvienu jenotu, kurš parādīsies pie bāzes kilometra rādiusā

vistu_zaglis @ 14:17: Atbrauca ciemos paciente, tas forši. Paciente palikusi bez balss, tas smieklīgi. Sarunājas čukstus, reizēm atzīst par vienkāršāku uzrakstīt messidžu telefonā, nekā pateikt.

Apmeklējām Jiržikbāru, jo ārstnieciskā Tatru tēja. Taisāmies iet ārā pīpēt, Jiržiks paskatās uz pacienti un saka "It's past ten, so please no shouting".

Garastāvoklis:: Miegains
Mūzika: Tricky / Wait For Signal
saikne_neochin, posting in pajautaa @ 15:13: cibas ancuks
sapisu cibas paskatu nejauši nospiežot pārmainīt pie izkārtojuma, ir kāda opcija kā nesāpīgi atgūt to, kas bija?
un ir kāda īsā pamācība kā dīlot ar žurnāla vizuālo noformējumu, es neateros kā to agrāk darīju, tagad nesanāk..

Tags:
dienasgramata @ 11:45: DELFI. Londonā pērn notika 431 skābes uzbrukums, no kuriem 398 tika sarīkoti Ņūemas rajona Stratfordas mikrorajonā.

23. Septembris 2017

vistu_zaglis @ 16:48: Trikij, čuvak, es esmu vīlies. Mēs te kakbe gaidījām tomēr, ja?

Garastāvoklis:: -
Mūzika: Tricky / Running Wild
iive, posting in pajautaa @ 15:56: Confessionalism
Kā latviskot confessionalism stilu mākslā? Var teikt grēksūdzisms vai grēksūdziskums?

honeybee @ 15:57: Šodien, piemēram, LitAkad prozistes darbu nodēvēju par "rakstītu tādām kā mēs - pusmūža sievietēm, kas vēl arvien iedomājas, ka ir tīneidžeri" :D

/viņa arī apsmējās, protams

martcore @ 15:15: mašīna, no kuras cilvēks krustojumā bļauj pa logu, ka viņam ir priekšroka
tā noteikti ir toijota auris

martcore @ 15:02: muzona recenzijas īsumā.
beidzot noklausījos tinie tempah albumu youth (bija jāsaņemas) - ja agrāk man viņš likās kā kauna traips visai grime scēnai, tad tagad , ka viņš ir vienkārši jebanutijs
toties labs pavadonis austiņās uz ielas ir čuvaks no birmingemas ar savu EP, kurā reizēm šķiet, ka tūlīt sāks skanēt NSRD


22. Septembris 2017

savaadaisu @ 15:23: Interesanti, kāpēc pie rakstiem par "bēgļiem" netiek dota iespēja komentēt? Es personīgi uzskatu, ka visus "bēgļus" kas ir islama ticībā, vai nelaist valstī vai tikai aiz restēm, izteicos smalkāk nekā patiesībā domāju.

21. Septembris 2017

burzj, posting in pajautaa @ 16:11: pagulēt un iztīrīt zobus Berlīnē
Čau! :)

Vai kāds no jūsu paziņām, draugiem, māsām var palīdzēt ar naktsmājām Berlīnē no 27. līdz 30.oktobrim? Neesmu cimperle, varu pārnkšņot uz matracīša uz grīdas, vēlētos tikai vannasistabas opciju un varbūt kaut ko ātri pagatavot virtuvē. Esmu tīrīga un netrokšņoju, Berlīnē būšu pirmo reizi, tāpēc visas dienas plānoju pavadīt ārā.

Neuzticos kaučsērferim un dzīvot hostelī ar astoņiem bekpekeriem negribu, bet Tavai draudzenei vai draugiem varu samaksāt n naudiņas par katru nakti.

Laiks līdz braucienam vēl ir, ja ir piedāvājumi, lūdzu, feliticeira pie gmail

Kristīne

malfor, posting in pajautaa @ 14:33: cik dienas ir ok ledusskapī uzglabāt ceptas bekas (ne burkā)?

savaadaisu @ 11:26: Esmu savā prātā atradis jaunu izklaidi - štruntiņu ko pakstīt!!! Kad ar to muļķību aizraujas, tad reāli var prātu atbrīvot no citām domām uz minūtēm 5 kā minimums.
Tāpat vienrīt man beidzot izdevās tikt vaļā no viena prātgrauža, kas reāli spēja sačakarēt noskaņojumu un pašsajūtu uz ilgu laiku, izvadīju to personu (sevis daļu) no sava prāta.

PS: kopš diezgan regulāri uzturā lietoju klijas, kanēli un melnās plūmes, ir krietni uzlabojusies gremošanas sistēmas darbība.

dominika, posting in pajautaa @ 08:06: Lapaspušu numerācija Open Office Word dokumentā
Jau vairākas reizes Open Office Wordā saskaros ar šadu problēmu - ieliekot footerī lappušu numurus, tie iet nevis pēc kārtas, bet šķietami randomi. Piemēram, šobrīd man piecu lapaspušu dokuments ir sanumurēts 1, 2, 3, 1, 0. Kur ir problēma un kā man to novērst?

martcore @ 06:44: nebiju ievērojis, ka elkor veikalos var iegādāties skaņuplates. deivida bovija skaņuplati, spriežot pēc cenas, uz elkor veikalu bija neilgi pirms došanās uz marsu atnesis pats deivids bovijs

ulvs, posting in pajautaa @ 04:23: Manam superdārgajam velo vajag tādu kā lietussargu/plēvi (kaut ko starp abiem, jo es negribu katru reizi čakarēties ar plēvi, un standarta lietussargs nenosedz visu; varbūt ir hibrīds?), kamēr es to atstāju pieslēgtu kādā vietā, kur nav jumta. Vai varat, lūdzu, norādīt uz kādu komercvariantu, kam varu ineternetos uzmest aci? Atzīšos: man vajag ne tikai veļukam, bet, lai pabarotu savas smadzenes ar info par šo konkrēto tirgu. Pateicos.

20. Septembris 2017

maksiine @ 22:21: Man liekas, ka ome iet uz galu... man paniski bail, ka viņa paraus opi sev līdzi...

versatile, posting in pajautaa @ 21:52: Rīgas Modes
Rokas, viscaur notetovētas līdz pleciem, ir kaut kāds pēdējā laika jauniešu trends, jeb es esmu krietnu laiku sabijis tankā?

kants, posting in pajautaa @ 17:29: čeks
amrikāņi atsūtīja bankas čeku ar dolāriem. 1.x tādu redzu, tagad neizpratne, kur lai viņu atkešo? vai ir būtiska starpība, vai to dara LV vai kambodža?

Tags: ,
x_f @ 15:35: Ticēt rītdienai

Pirmdienvakar ar pīplcilvēkiem aizgājām uz kino, tā notiek regulāri – reizi gadā. Pēc nelielas deķīša paraustīšanas katram uz savu pusi, jo [info]murxxe gribēja pifpaf un negribēja morālās ciešanas, es, savukārt, negribēju šausmeni, bet pārējiem laikam viss derēja, vienojāmies par "Septiņu māsu noslēpumu" ("What Happened to Monday").

Tā ir par nākotni (2073. g.), kur pasaulē trūkst resursu, līdz ar to ģimenē drīkst būt tikai viens bērns, bet viņas ir septiņas, tāpēc filmas gaitā daudziem būs jāmirst.

Pēc tam pārējiem pajautāju, vai vispār ir kāda filma par nākotni, kas ir laba. Tāda, kur viss nebūtu nolaists līdz kliņķim, nebūtu katru dienu jācieš, jābaidās, jācīnās, jāģērbjas skrandās, jādzīvo graustos un tā. Kur nākotne būtu labāka.

Kopijs varēja nosaukt tikai "Piekto elementu" (23. gs.), kam apmēram varu piekrist, cik nu atceros. Vēl iedomājos "Atpakaļ nākotnē II" (2015. g.), kas gan šobrīd vairs nav nākotne, taču tur nebija bēdīgu dzīves apstākļu, bija šis tas uzlabots. Bet vēl?

Tags:

sirualsirual, posting in pajautaa @ 14:27: tulkojuma traumas
no kādiem, piemēram, tehnoloģiju latviskojumiem jums bijušas sliktākās sajūtas? kādas lietas jūs ir aizskārušas daiļliteratūras tulkojumos?

eermaniitis @ 14:27: laimīgu jauno gadu
atkal nav iemesls neiedzert
The Jewish New Year 5778 starts on September 20, 2017 at sunset. This is not the ordinary calendar date. We wait for Rosh Hashanah (the New Year) with the hope that all our troubles, sorrows and misfortunes will disappear as if they’d never existed. We hope that in New Year, nothing will darken or sadden our days.

Rosh Hashanah is a Judgement Day for all G-d’s creatures. On this day, every being passes in front of the eyes of G-d and everyone’s destiny that of every being is determined. Every one of us must evaluate his past on this day, regret mistakes and shameful deeds committed, and realize how much good may still be done. Let the upcoming year bring you and your loved ones a blessing of good health, prosperity and joy.

Wishing you a sweet New Year,
Rabbi Dr. Menachem Barkahan
Chairman of the Board
of the Jewish religious society “Shamir”


_

dienasgramata @ 14:05: NRA. Jau pirms vairākiem gadiem cilvēce cietusi no dažādiem baktēriju izraisītiem nāvējošiem vīrusiem. Zinātnieki pauduši bažas, ka ledāju kušanas rezultātā var pamosties baktērijas, kas gadiem ilgi izdzīvojušas ledājos.

vistu_zaglis @ 12:37: Es jums, līdzpilsoņi, ko pateikšu. Neejiet, līdzpilsoņi, jauno k/f Kingsman skatīties. Feispalms, viens vienīgs nebeidzams feispalms, pa īstam smieklīgi bija tikai vienam cilvēkam zālē. Viņš, starp citu, mums tieši aiz muguras sēdēja.

Mūzika: Radiohead / Present Tense
savaadaisu @ 12:20: Vēl viens prieciņš, ka kopš uzņēmu kursu speķa atmešanai, esmu ticis vaļā no 5 kg.

19. Septembris 2017

martcore @ 19:55: meiteņu stendaps sakiet?
jūs tur mani pasauciet, kad jaunās zvejnieces sāks nodarboties ar normālu betlrepu


mako @ 19:03: Robini Hoodi
Draudziņi - kāds negrib otram ielaist ar bultu? Ir tāda spēle - http://www.atag.lv/ . 10 eiro no sejas, ideālā kompānija - 5 VS 5 un var viens otram slaidi iešaut pa seju. Man ir vēlmi ko tādu paspēlēt...

martcore @ 17:44: А еще когда в море по колено, тебе море по колено

dunduks @ 14:29: Interesanti (un gari un agliski) par to, velns nav tik melns, kā viņu mālē ka ar koloniālismu un anti-koloniālismu viss nav tik vienkārši.

martcore @ 13:52: no intervijas ar baņķieri oļegu tiņkovu

žurnāliste: На твой взгляд, где ты блистаешь лучше всего? Ведь ты блистал в разных местах - с пельменями "Дарья", в пивзаводе?

un kāpēc man šādus jautājumus neviens neuzdod????

savaadaisu @ 11:16: Salst rokas, nevar pastrādāt.

violets_t, posting in pajautaa @ 08:37: Veğetāri+glutenfree paēst?
Komandējumā atbraukusi kolēğe ir veğetāriete un viņai ir glutēna nepanesamība. Kur tādam cilvēkam Rīgā laba pusdienu/vakariņu izvēle? :) Būs te divas nedēļas un pašai gatavot iespēju nav.

goddes @ 00:18: Pirmais un pazīstamais, kas-
ŠOVAKAR 19:00 ģen. mēģ. Morfova jauniestudējums "Svinības" Dailē, 2. rinda! Prasi un ņem no manis! (2gab).

18. Septembris 2017

nomirusi, posting in pajautaa @ 19:25: Lietussargs. Caurspīdīgs.
Vai ir ieteikumi, kur meklēt caurspīdīgu lietussargu bez apdrukas Rīgas centrā? Rīt, interneta veikali nederēs, kaut arī tur nemanīju nekādu spīdošo piedāvajumu.

(Un kur vispār pārdod lietussargus, nopietni, man nav ne mazākās nojausmas, tādus neizmantoju, šo man palūdza, jo Liepājā nevar atrast, ja ir ieteikumi kur Vēju pilsētā atrast, arī der.)

x_f @ 11:36: Eiropas planetārās zinātnes kongress

Šonedēļ līdz pat piektdienai Rīgā notiek astronomisks kongress par daudz un dažādām planetārām tēmām – "vērienīgākais planetārās zinātnes notikums Baltijas un Centrāleiropas reģionā". Biļešu cenas uz to arī ir diezgan elitāras, turklāt tad būtu jāņem vēl viens atvaļinājums, taču dažas prezentācijas ir skatāmas tiešraidē LMT Straumē. Žēl, ka nav visas 1000, viņiem laikam ir kas slēpjams. Noteikti, ka pierādījumi par Nibiru, Vulkānu un Antizemi.

September 18
09.00 Opening ceremony & “Paolo Farinella” Prize lecture 2017
11.00 Formation and Dynamical Evolution of Planetary Systems
14.00 Ceres and Vesta – 10th anniversary of Dawn Special Session
September 19
09.00 In-Space Resource Utilization: Opportunities and Scientific Constraints
11.00 Interplanetary nanosatellites, CubeSats/SmallSats
14.00 Juno at Jupiter and Supporting Earth-Based Observations
16.00 Mercury Science and Observation
September 20
09.00 Mars Interior and Surface
11.00 What do we know and what don’t we know following the cessation of the operational phase of the Rosetta mission
14.00 KBOs and Centaurs
September 21
09.00 Outer planets systems and Pluto
19.15 Public event
September 22
09.00 Planetary Rings
11.00 Lunar Science and Exploration
14.00 Astrobiology
16.00 Site selections for lunar outposts and permanent bases


Tags:
savaadaisu @ 10:23: Ak jā, man tak ķibele sanāca - izmežģīju plecu.

savaadaisu @ 10:00: Nu ko ... no atvaļinājuma atpakaļ. Centos atkratīties gan no soc tīkliem, gan darba lietām. Rezultātā šodien pat uz darbu negribējās braukt, kas savādi, jo agrāk man tādu sajūtu nebija.
Bērni pamazām iebīdās jaunajā skolā. Pagaidām izskatās daudz cerīgāk, nekā ar iepriekšējo skolu. Tikai ceļs uz un no skolas diezgan tizls - no rītiem ilgi jāgaida stacijā, bet pēcpusdienā tos 3 km nākas brist kājām līdz mājām, bet nu, ja grib iegūt labas zināšanas, tad ir arī kaut kas jāziedo.
Tad vēl novācām lielāko daļu ražas, samarinējām un citādi apstrādājām ap 100kg gurķus un vēl kaudzi atdevām kaimiņiem un paziņām.
Arī vējtveri izremontēju, un labi, ka tā, jo izrādījās, ka durvīm starp vējtveri un māju aplodai visriņķī apmēram 2 cm plata sprauga, pa kuru protams regulāri dzesējas māja.

UN pats galvenais - diezgan kvalitatīvi sanāca arī padarīt neko. Spēlēju StarCraft ... par ko liels prieks!

eermaniitis @ 07:47: redzēsim, redzēsim, klusi bārdā noņurdēja vecais nihilists
apnika pīpēt! nu tā ka pat neprasās. diez cik uz ilgu
p.s. galvasāp, sprandu jāmasē, mīlestība uz lieliem spilveniem nepaliek bez sekām

17. Septembris 2017

x_f @ 22:10: Neviens normāls

Lai brīvdienas būtu brīvdienas, pamēģināju noslēpt visus pulksteņus mājās, izslēgt modinātāju un dzīvot pēc izjūtām, tomēr tas nemaz nav iespējams, jo pulksteņi mūsdienās rēgojas no visādām vietām. Telefonā to, piemēram, nemaz nevar paslēpt, bet, nu, telefonu var arī nemaz nelietot. Piektdien aizgāju gulēt ap deviņiem, pamodos septiņos, sestdien aizmigu ap pusnakti, pamodos astoņos. Un kā lai te vienkārši brīvdienas?

Visādas idejas mēģināju norakt dārzā, kas gan neko sekmīgi neizdevās. Esmu ietrenējies iziet cauri tām piecām stadijām – no nolieguma līdz pieņemšanai – ātrā tempā, tagad varu to izdarīt pāris reizes dienas laikā. Jēgas nekādas, bet sestdien vismaz nolīdzināju zemi ap ābeli, izravēju etiķkokus un dažus pārstādīju tālu prom, izravēju divus celmus un izraustīju daļu aveņu, lai tās pārstādītu nomaļākā vietā, tas viss sāk izskatīties brīvāks, beigās varēs skriet un diet.

Vakar bija StarParty #18 par Cassini un Saturnu. Vispār bija interesanti, uzzināju par tādu triecienspektrogrāfiju, ko veic ar ātrumu 6000 km/h. Pie šāda ātruma gan molekulas sadalās un daļiņu sastāvu var noteikti tikai daļēji, bet var.

Šorīt uzvārīju ābolu ievārījumu, taču tā arī nepagaršoju, es to darīju smaržas dēļ. Vēlāk iestādīju izraustītās avenes un novācu pirmās cidonijas, lai aizvestu tās māsīcai, viņa pasūtīja. Izrādījās, ka viņas nav mājās. Laiks labs, aizmīšos vismaz līdz Raganai, desmit kilometri. Pēc tam līdz Sējai, knapi astoņi, sīkums. Tur zīme, ka līdz Saulkrastiem tikai 17 kilometri, tik daudz es šodien vēl mierīgi varu.

Klusā daba ar hipsteriem un jūru

Saulkrastos gan sāka gribēties kaut ko ēdamu, bet līdzi tikai auzu cepums, puse mazā amerikāņu pīrāga un trīs saldi prjaņiki, jo "es taču nekur tālu nebraukšu". Cidonijas ir vesels maišelis, taču tā ir kā zelta rūda – tā jau forši, bet izmantot nevar. Pasēdējis pludmalē, sapratu, ka viss tas gabals tagad jābrauc arī atpakaļ, turklāt, izbraucot no Saulkrastiem, sāka līt lietus. Nomaļiem ceļiem vismaz ir priekšrocība, ka var dziedāt līdzi seniem Massive Attack, Garbage un Gustavo ar "jāapgūst kas neapgūts, lai kļūst par lejām, kalniem", citādi ir pārāk daudz laika un sāk sāpēt galva. Tomēr 30 km no mājām samirkt pie kādiem 13° nav sapnis.

Tags: ,

mako @ 22:04: Mājdzīvnieks
Man parādījies mājdzīvnieks - Jūras rīsu sēne. Viņas darbības produkts - dzēriens -man garšo, un esot visai veselīgs visādos veidos.

tjigra @ 21:26: m?
Un kas Jums jauns dzīvē?

f @ 17:19: this is us (ģimenes drāma vairākās paaudzēs ar lēkāšanu pa gadu desmitiem) vispār, ir baigais tearjerker, vai arī tas ar mani kaut kas ir, bet atrauties es nevaru, un daži momenti ne pa jokam aizkustina. also, milo ventimiglia sen nebija redzēts, un mendija mūra kopš savām "candy" dienām ir tālu tikusi. vīrs saka, ka garlaicīgi, bet man gan tā nešķiet (aha, aha, you see what i just did there?).


Tags:
martcore @ 12:46: kruta peaky blinders otrā sezona iet zem pj hārvijas saundtreka
(pirmā bija zem keiva un white stripes)
un ļoti pareizi tiek atzīmēts, ka te saundtreks ir kā līdz galam nepateiktais ekrānā

martcore @ 12:02: ļoti skaisti

16. Septembris 2017

goddes, posting in es_shobrid_lasu @ 22:01: a

honeybee @ 15:51: Vot kā ir ar to miega bada izgulēšanu - ir kaut kāds limits, cik daudz ir iespējams to atgūt vienā reizē vai ne? Jo it kā jau šorīt es "gulēju, cik gribēju" un pamodos astoņos (tb 2 h vēlāk nekā parasti), nupat atkal atplīsu uz 2 h un pamodos pati no sevis; vai tas nozīmē, ka es varētu būt dabūjusi atpakaļ visu miegu, ko organismam vajadzēja, vai arī tikpat labi varu līdzīgā veidā atslēgties arī rīt?

melnbaltalapsa, posting in kur_nopirkt @ 09:22: Cepuru medības
Vienkārši, pavisam vienkārši - kur nopirkt cepuri, tā kura platmale? Melnā krāsā. M Izmērs.

eermaniitis @ 08:57: uzzinu pēdējais
izrādās vārdam "Moin's" ir vāciskiflāmiska izcelsme

bet lietots ir, tiesa ne ka čau, bet vairāk ar izbrīnu

nu, mions, vecīt

15. Septembris 2017

mako @ 21:43: Dead parrot.
Ja kādam patīk John Cleese, tad tagad ir iespēja doties uz Reddit un ar viņu pačatot.
Intervija beigusies, bet atbildes ir vērts palasīt.

Powered by Sviesta Ciba