LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

7. Oktobris 2015

f @ 14:36: tagad, kad mana darba diena sākas astoņos no rīta, varu teikt, ka reāli gatava darbam tik un tā esmu tikai ap desmitiem, kaut arī jau ap pusdeviņiem jūtos pamodusies un piecēlusies, un izgulējusies.


eermaniitis @ 14:34: aukstumiņš - wiii
sprāgstiet sprāgstiet riebīgie kaitēkļi un es ne tikai par laputīm un ērcēm

honeybee @ 14:28: Stella konsekventi saka nevis "papagailis", bet "kakabailis". Un sejā aš izlasāms tas "a es esmu maziņš bērniņš, kas nemāk runāt, iepūt man!"

Tags:
savaadaisu @ 12:41: Koleģis aiztinās un sačakarēja manu dienas ritmu. Parasti viņš tiņ makšķeres ap 14.30. Tagadiņ man liekas, ka ir 14.30 .... nu kā man neiet.

savaadaisu @ 11:22: Bļins ... komata vietā vajadzēja plusu. Lūk, tā ir kad steidzas. Programēšana simbolu kļūdas necieš.

martcore @ 11:05: tagad cenšos atcerēties, kur es šo hohmu par mušu dzirdēju pirmoreiz
pirms kādiem gadiem, nezinu, piecpadsmit
vai vairāk. atmiņā palikusi kā anekdote no gorbačova laikiem


martcore @ 10:57: saundtreki, kurus es mīlu


honeybee @ 09:31: Atklāju vēl vienu latento kristietības gļuku, tb domu, ka īsta mīlestība gaida nekad nebeidzas
Kas pat nav akurāt nepatiesi, bet aumež nezinātniski

Droši vien kaut kur krīpīgajos amerikāņu self-help grāmatu blāķos ir grāmatiņa ar nosaukumu "Learn To Love Today: how to grow and spend more love than you could ever imagine", kurā ir aptuveni tāda shēma
1) mīlestība varbūt ir neizsmeļams vai varbūt atjaunojams resurss, hujzina, bet tas nav neierobežots resurss
2) atslēgas punkts varētu būt rezervuārs/akumulators un tā ietilpības palielināšana (lai ienākošā m. neaiziet postā) => pieņemu, šeit ienāk visādas garīgās prakses, ētikas studijas, meditācija, literatūra, māksla, vārdsakot, viss, kas kaut kādā veidā paplašina tavu iekšējo telpu
3) ienākošās mīlestības plūsmas palielināšana
4) izejošās mīlestības plūsmas menedžēšana, a.k.a. "vai man nonest mīļotajai zvaigzni no debesīm vai katru dienu visa gada garumā pieciest to, ka ziepēs ir ielipuši viņas mati? jo enerģijas abiem točna nepietiks" un "tu neesi ievērojis, ka savai nežēlīgi pretīgajai kolēģei, kuru tu visu laiku centies paciest un saprast, tu iztērē vairāk mīlestības nekā savam bērnam?" [un cilvēki būtu greizsirdīgi nevis uz tiem, kurus viņa partnerim ir viegli mīlēt, bet uz tiem, kurus ir grūti, nu tipa "oooo, tev ir jauna mīļākā? tad jau man arī būs puķes un končas, jeij!" un "bļaģ, ja tu vēl vienu reizi nakts vidū atbildēsi uz priekšnieka e-pastu, jei bogu olas nogriezīšu"]

Un, ja nav šitādas grāmatiņas, točna vajadzētu, tikai tādu maksimāli creepy, ja

lmyth, posting in pajautaa @ 10:05: Veselības aprūpe un higiēnas normas
Kurai no valsts uzraugošajām institūcijām būtu jādod ziņa, ja veselības iestādē netiek nodrošinātas elementāras higiēnas normas?

martcore @ 09:53: skatos listi ar džeimsa bonda ievaddziesmām, domāju, kas gan bija labākā, un kas sliktākā
sliktākā, man liekas, ir pola makartnija live and let die, pilnīgi garlaicīga dziesma ne par ko
klasiskā šērlijas beisijas moonraker man ļoti patīk, bet nu man patīk daudzas tādas dziesmas
adeles skyfall ir diezgan čoina
a labākā - tā ir tiešām gledisas naitas dziedātā licence to kill, neaizmirstams motīvs, kas trāpa bondiānas pārējā saundtrekā 10/10

savaadaisu @ 08:39: Šodien un galvenais rīt būs pārbaudījums, kā bērni tiks galā ar sevi.

petro @ 05:56: Ložņajumi.
Varētu kaut ierakstīt kaut ko vairāk, bet riebjas no telefona bakstīties.
Vakar no vienas izbijušās rūpnīcas atstiepu veselu maisu ar kolbām, retortēm Un mēģenēm. Īsti nezinu nafig man to vajadzēja,kur tagad to visu likt. Būtu varējis stiept arī traukus ar ķimikālijām (nu tur COOH(OH), AgSO4 un vēl visvisādiem), bet bija bail, ka varētu kāds pa ceļam saplīst un uzlīt uz muguras.

dienasgramata @ 01:48: Jā, tajā sapnī par bēgšanu no cietuma bija vēl tāds moments - mēs ejam ārā un kāds piepeši jautā, pag, vai tad nevajadzēja pasēs kaut kādu zīmogu, ka esam atbrīvoti? Nē, kāds cits iebilst, mums taču tur nav zīmogu, kas liecinātu par to, ka esam apcietināti.

P.S. Protams, pareizāk būtu bijis teikt - bet mums taču vispār nav pasu! Taču tas sapnī neienāca prātā.

dienasgramata @ 00:50: DELFI. Jau atkal parādījušies jauni pēdējās stundiņas sludinātāji.

6. Oktobris 2015

kuminjsh @ 23:08: Mani šorīt patiešām iepriecināja veselību atguvušās [info]muzungu optimisma pilnais: "Kad es nākošreiz atbraukšu, mums jāuzrīko kas patiesi LIELISKS!" Mhm, pilnīgi piekrītu.
Ceru, ka viņa tomēr novaldīsies un vīram par mūsu vakarvakaru neatskaitīsies, citādi viņš 100 punkti nelaidīs mūs kopā uz Gruziju! :D
Un vēl man ir liels prieks, ka vienubrīd viss aizgāja mazliet greizi, un tāpēc man neizdevās izpildīt savu Plānu B, tb demoralizēt viņas pretiniekus, parādot viņiem pupus... Tā, ja ;)

P.S. Galvenais bija vienu dienu pieņemt lēmumu, ka es no šī brīža dzīvoju franču filmā, un viss kļuva visnotaļ interesanti. :)

martcore @ 22:29: a vēl uz kristapa bilbordiem var sadalīt vārdus šādi
mainām
ska
tu
punk
tu

martcore @ 22:07: skaists moments futbolā
nu un tur kontakta imho vispār nebija, aizlidoja reisā pēc plāna un bez izmaiņām


honeybee @ 21:39: Dokaķiļis.
Bērns atnāk pie datora meklēt krāsu nozīmi un simboliku.
"Es tev varu iedot simbolu vārdnīcu."
"Bet mammu, uzdevumā ir teikts atrast internetā!"

adelise, posting in pajautaa @ 21:28: ēst gatavošana
Zelta dzīve ir beigusies un vairs nevaru/negribu atļauties katru dienu ieturēt maltītes ārpus mājas, pēc tam, kad pagājušajā nedēļā jutu totālu spēku izsīkumu, sapratu, ka mans plāns neēst ārpus mājas, bet gatavot pašai, ir izgāzies, jo arī mājās neko negatavoju un vairāk vai mazāk pavadu laiku neēdot. Neprasiet kā tas ir iespējams, bet ir. Gribas ēst, negribu gatavot, ātri uzkožu ābolu un aizmirstu tad jau, ka gribējās ēst.
Bet saprotu, ka tā turpināt nevar, man patīk gatavot, bet ir pāris "bet":
1) visbiežāk ēst gatavoju tikai sev
2) es ēdu ļoti mazas porcijas
3) parasti nav laika, lai ilgi rosītos virtuvē
4) man netīk visu nedēļu ēst vienu un to pašu zupu/whatever ko, bet gatavot vienai reizei arī nav aršana

Tāpēc es prasu tiem, kas dzīvo vieni vai gatavo ēst tikai sev - ko jūs gatavojat un kā jūs gatavojat ēst? Priecāšos par ieteikumiem un arī reālām receptēm.

martcore @ 21:17: incanti, kāpēc mazi sunīši ar acīm kā pogām, paņemti uz rokām, izkāruši mēli strauji elpo
viņi taču nav noguruši no skraidīšanas vai ātras tipināšanas

ripp @ 19:37: vakar aizsēdējos pie L., kā dēļ aizgāju gulēt īsi pirms diviem. rezultātā visu dienu nāk miegs, eh.
rīts bija nejauks, 2x strīdējāmies ar a.
nebijām kurinājuši kopš aizvakardienas. rezultātā visu dienu salstu. tagad kurinu jau vairākas stundas, bet aizvien salstu. eeh.

melnbaltalapsa, posting in pajautaa @ 18:56: Bitītes planšete
Hei, kā ir ar tām Bites lojalitātes programmas piedāvātajām planšetēm? Ir labas?

zivs, posting in pajautaa @ 18:50: Coolpad
Vai Coolpad ir normāls telefons?

fjokla @ 17:50: HA! Toties spiritam un vainam ir 46 tk sekotāju, mēs nodzersim tai dievietei to būdu...! Arlabvakar!

maksiine @ 17:07: Es esmu TIK tizla un neveikla un aizmāršīga... Uz mašīnas jumta noliku maku un tur arī aizmirsu... Nav vairs ne maka ne naudas nekā... Dura bļin...

marule, posting in pajautaa @ 16:44: Ēdināšana brīvdabā
Sveiki!

PIe kā vērsties, ja gribu pabarot aptuveni 25 cilvēkus nosacītā brīvdabā (lasīt - vietā, kur tuvumā nav ēdināšanas iestāžu). Gribētos ko interesantu - a la lauka/armijas virtuve, bet šamie baro no 150 cilvēkie, tā kā šoreiz nederēs.

Ir kādi ieteikumi?

fjokla @ 14:28: atdraugoju ļaunu vēstošo baibiņu, nejau tāpēc, ka baigi bēgļi patīk, bet tāpēc, ka jejbogu, manliekas, ja kādam karma tiešām iedos pa purnu, ta tā būs viņa, un iespējams pat, baznīcā un tad akal mēs visi būsim vainīgi. Tas arī mīļā miera labad, jo visu laiku raustās nīgrie pirksti kautko indīgu piekomentēt. baibiņa mums būtu tāda metru gara meitene ar tikpat metru prātiņā, viņa feisītī nemitīgi postē viskādas sasistas sievietes un bērnus, ar tekstiem "TAS JAU IR SĀCIES...", "TŪLIŅ BŪS", vai "MŪSU KULTŪRA IR APDRAUDĒTA" (ar septiņām kļūdām pavadteikumā, atļaušos atzīmēt). Kur tik agros vecumos (ap divdesmit) viņi piesmeļas naida, aidontov, iespējams viņus kādā smalkā internātā audzina mana mirusē čūsku vecmāmiņa, piemēram. Piekam, dotā baibiņa ienīst gan politiķus (zagļi, zagļi), gan kredītdevējus (zagļi, zagļi), gan ...ZAGĻI ZAGĻI ...tālāk apnika klausīties, ko vēl, vārdusakot, tādas drīzāk žults pieplūdušām venozām omītēm nīstamas lietas, ne pusaudžiem. Nu, uz ko tas viss, nu, stulba tā baibiņa, atdraugoju viņu

savaadaisu @ 14:38: Visi tādi racionāli un uz matemātiku paļāvīgi, ka nav neviena, kas mani saprastu.

dienasgramata @ 13:55: Sapnī biju nonācis cietumā. Nav zināms, par ko, bet jautrā kompānijā - ar Kārli Vērdiņu un vēl pāris domubiedriem, ar kuriem kopā izstrādājām bēgšanas plānu. Jau sapnī tas šķita ģeniāls, bet tagad, ja tā padomā - vēl jo vairāk. Mēs sadraudzējāmies ar apsargiem un sākām viņiem stāstīt, ka mūs drīz atbrīvos - kuru katru dienu pienāks pavēle par izlaišanu no cietuma. Norunātajā dienā mēs vieniem apsargiem (tiem, kas sargā pie kamerām) pateicām, ka tur apakšā pie izejas jau esot viss nokārtots, savācām mantas un pārliecinātā solī devāmies lejup - pie vārtiem. Plāa galvenais elements bija izlikties, ka viss notiek tā, kā tam jānotiek. Tur, pie vārtiem, savukārrt, pateicām, ka nu tā diena ir klāt, un mums tur augšā esot viss nokārtots. Tā kā apsargi jau iepriekš bija sagatavojušies mūsu promiešanai, nekādi lieki jautājumi neradās. Atceros, Kārlis vēl bija pieteicis tiem, kas palika kamerā - ja mēs pēc divām minūtēm neatgriežamies, lai zvana grupai "Sigma". Grupas "Sigma" koncertturnejas busiņš tūdaļ piebrauca pie cietuma vārtiem un mūs savāca. Tā, lūk.

g1gaman, posting in pajautaa @ 11:05: Svaigs gaiss un plezīrs
Iedomājieties, ka Jums piešķir 5-10 ha lielu meža gabalu ekskluzīvi PARKA ierīkošanai.
Kuru parku un no kuras Latvijas pilsētas Jūs gribētu nokopēt priekš sevis?
Paldies!

toadbeauty @ 10:46: Родители хотели, чтобы из меня вышел толк...


Толк вышел, бестолочь осталась.

divi_g @ 09:16: No 30 līdz 15k, bet laikam jāpamēģina ar dažādām austiņām/tumbiņām.

upd. pēc [info]krusts komenta: Ja tic http://www.h3xed.com/blogmedia/youtube-info.php, tad labāk izmantot šo un tad man sanāk 20-18k, ha.

Tags:
savaadaisu @ 08:46: Šodien sajūta kā pirmajā septembrī pirms daudziem gadiem. Tas bij tik sen.
PS: vakar savā ziņā veiksmīgi izveicām sen nepielietotu nodarbi TAJĀ. Vajag regulārāk, savādāk zūd ...

f @ 08:41: : un laimīgie cipari ir...!
izrādās, kamēr svētdien gulēju mājās, kāds tuvējā dus'ā izvilcis lielo laimestu.
es gan superbingo nekad neesmu pirkusi, vismaz ne saviem nolūkiem.
un tagad sēžu un domāju, vot, tāpēc arī ne vella nelaimēju.
kaut gan - ir cilvēki, kas gadiem pērk tās biļetes un pa tukšo, vai arī varbūt tiek pie mini summas un neliekas mierā.
un tad ir tādi caurbraucēji kalngalos, kas varbūt aiz garas nakts nopirkuši biļeti.
nu, un tad ir tādi kā es - nopērk reizi dzīvē un žēlojas, ka "ne vella nelaimē".

scope @ 07:52: Viena roka aizņemta ar mobilo telefonu, kuru jātur pie auss, pie otras pirm- vai otrklasnieks, protams, ka neatliek laika paskatīties, ka luksoforā jau sen kā deg sarkanais un pāri tā kā nevajadzētu iet...
Un pēc tam sanāk šādi https://www.facebook.com/100004079419697/videos/754978091314831/

P.S. Daļā no gadījumiem šajā video ir autovadītāju vaina (gājēju pārejas, dzīvojamās zonas), bet netrūkst 100% stulbības no gājēju puses, arī tāds interesants paradums kā skriet pāri gājēju pārejai.

5. Oktobris 2015

martcore @ 22:38: palasīju sirdnas pārdomas par win 10, un nokļuvu drusku reālā ahujā, ka ir kāds, kas skatās viģikus ar windows pleijeriem (ir vēl īpašie nakts seansi ar nero, es zinu)
nē, nu nopietni
man visu laiku likās, ka cilvēki skatās viģikus ar tiem pleijeriem, kur ir vismazāk kašmāra ar kodekiem, pie tam vilks ar viņu, video, to tev kāds tupa neparādīs, bet kad dažreiz audioceliņu laikā sāc ilgoties pēc glāstonberijas skatuves skaņas sistēmām uz klusās murmulēšanas fona
(pats bs+vlc)

martcore @ 22:17: nu...labi


martcore @ 21:51: nesaprotu, jaunais vilnis notiek sočos
a telekanāla tnt mašīnītes braukā pa rīgu
viņi nav pamanījuši vai

3_5469mhz, posting in pajautaa @ 18:05: Rasols
Kā angliski sauc rasolu?

Papildināc: Paldies visiem par variantiem un iesaistīšanos.

fjokla @ 18:53: pěc ilgām părdomăm, vairăkkārtějas aiziešanas no domas un akal atpakaļnăkšanas, nolĕmu , un es tiešām nesaprotu, kamdĕļ šis jautājums mani nodarbina, ka visforšākā garša pasaulě ir gurķis ar krĕjumu kolektīvā ar rupjmaizi ar sviestu ziestu, visur pāri sāls, jă

honeybee @ 18:34: - Paskaties, vai tu šito grāmatu lasīsi?
- Mhm, dirsā lasīšu.
- ???
- Tā bija metafora.

Tags:
zuz, posting in pa_leeto @ 17:07: Equus biļetes 6. oktobrī
Pārdodu lētāk, nekā pirktas 4 biļetes uz Equus izrādi Dailes teātrī 6. oktobrī
Izrāde visnotaļ slavēta un nominēta, apraksts te: http://www.dailesteatris.lv/izrade/441/equus
Biļešu cena 20 EUR par katru (visas 11 rindā), atdošu par 15 EUR katru - kopā 60 EUR un četri cilvēki priecīgi.

savaadaisu @ 17:05: Labī! ENTER uz gandrīz pilnā testa proces, turam īkšķus un dodamies nopirkt veļas mīksto.

rasbainieks, posting in es_shobrid_lasu @ 15:32:

savaadaisu @ 15:15: Virzos uz to labo rezultātu. Ja šis multiprocessing izies cauri, tad būs zvērā. Uz šī bāzes ta varētu būvēt augšā arī citus datu atjaunošanas modeļus. Gaidu testa procesa rezultātus. Varētu jau uztaisīt mazākas datu kopas testiem, bet ... ēēē ... gan jau arī šādi būs lābi. Pie tam vajag arī kaut kad no ekrāna atrauties, savādāk vakarā smadzenes un acs iet šķībi.

Mantra:
Neviens darbs nav tā vērts, ja tas traucē izklaidēm ...

yeux_glauques, posting in es_shobrid_lasu @ 15:00: writing is, in effect, the act of verifying the distance between us and the things that surround us. what we need is not sensitivity but a measuring stick.


annu, posting in darbs @ 14:28: Meklēju jaunas izaugsmes iespējas
"No vārdiem sienu neuzcelsi."
Vai tiešām? Es tā nedomāju. Es domāju, ka labs vārdotājs i uzcels, i nojauks ne vienu vien sienu.

Ja domā līdzīgi un jūti, ka Tev noderētu kāds cilvēks, kas ietērptu vārdos to, ko Tu gribi uzcelt vai nojaukt, tad dod ziņu.
Strādāju par kopīraiteri un gribu augt augstāk un plašāk, kā rezultātā meklēju cilvēkus (uzņēmumus, privātpersonas u.c.), kam nepieciešams tekstu rakstītājs - tie var būt gan īsi reklāmteksti, gan arī garāki uzņēmuma bloga vai SMM raksti.

Ja domā, ka "tu kā podiņš, es kā vāciņš", tad uzraksti man uz elga.berke gmailā.

honeybee @ 12:49: Biju grāmatnīcā, no 5 grāmatām viena pat bija ieplānota. Greit saksess.

savaadaisu @ 11:41: Liekas, ka stars mani ir sasniedzis. Tāpēc tagad tik rukāt un nenovērsties.

dienasgramata @ 09:21: Dienas citāts: "Nedrīkst bez biksēm nākt uz teātri." (Nils Ušakovs)

... tālāk ... )

Powered by Sviesta Ciba