LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

29. Maijs 2015

pzrk @ 22:55: tā gadās
Nejauši biju aizgājis padziedāt baznīcā ar korķuviļķi žaketes iekškabatā.

Mūzika: Johnny Cash - (Ghost) Riders in the Sky
noisiite @ 22:06: Sēž Helme ratos rozā štātēs, kājas piesegtas ar zilo bunkeru, pienāk tante.
-Tas ir puisītis?
-Meitenīte.
-Bet kādēļ tad zila sega?
-Un? Jums ir bārda, tātad esat vīrietis?

Jautājumu vairs nav, tante aši pazūd, esmu lieliski iemācijusies runāt at ziņkarīgajām Āgenskalna tirgus tantēm. :D

martcore @ 21:50: многоходовочка
šovakar iepērkos maksimā, man priekšā iepērkas inteliģenta paskata vīrs ar zelta acenēm un sirmiem deniņiem
orks martcore pēc ellē nopašītajām divarpus nedēļām piegdienas vakaru uzsāk nedaudz omulīgā garastāvoklī
vīrs jau iet ārā pa durvīm, taču izrādās, ka viņš ir aizmirsis visas nopirktās preces un šobrīd determinēti pamet namu kā elviss

cilvēces glābšanas vārdā kā brūss viliss brienu viņam pakaļ
- eu, mister! (nekādas reakcijas) kungs! (nekādas reakcijas) šef, slāpē motoru! (inteliģentajā pilsonī pēkšņi ieslēdzas lukturi)
kad sklerotiskais pārpratums ir atrisināts, visi draudzīgi nosmejas, brienu prom no veikala
imantā ir visskaistākais saulriets rīgas mikrorajonos, to nevajag nokavēt
aiz muguras
- aļo! (tas man?) molodoj čelovek! (nē, noteikti ne man) pareņ v džinsah! (no šī aburdistiskā manifesta tagad man ieslēdzas fāras)
sieviete, kas stāvēja aiz manis:
- вы забыли сдачу!

skatos, stāv tiešām atstāts piečuks, saku, paldies, visi draudzīgi nosmejas, brienu prom no veikala
atnāku mājā, skatos - nē, finanses jau minēto džinsu kabatā ir par pieciem eiro lielākas
tātad tas laikam nebija mans piecītis

šī bloga redakcijas mīļākais īsās prozas autors reimonds kārvers noteikti izdomātu kaut kādu morāli šim visam, bet es nespēju

honeybee @ 18:18: Dzīve ir brīnums

Un cilvēki ir brīnums

Un ir tā sajūta, ka tā, kā tagad viss ir uzzīmējies - ka tā ir sasodīta dāvana, un es nezinu, kā es esmu to noķērusi, es ar savu absurdāko problēmrisināšanas metodiku ever

anima_de_nera, posting in pajautaa @ 14:15: iesakiet šujmašīnu meistaru - labu (pēc pieredzes labu vēlams - nevis tādu, kas notura nedēļu pie sevis, noplēš naudu, bet ir tikai saeļļojis!)
labojamais objekts - Čaika 2.

Tags:
vistu_zaglis @ 12:54: Mums ir nenovērtējami svarīgi zināt, kādu vārdu tev piešķīra dators, lūdzu informē, cik ātri vien iespējams!

petro @ 13:12: Nedēļas sākumā, pēc 3 nedēļu marinēšanas, beidzot sāku kaut ko darīt ar kora "Namejs" koncerta videoierakstiem, kurus sabiedriskā kārtā biju uzņēmies apstrādāt. Šodien pirmie kucināmie slīcēni jau Tutrubā

dienasgramata @ 12:01: APOLLO. Dīvaina situācija izveidojusies Ventspilī Lielajā prospektā pie kāda veikala, kur, domājot, ka aiz sienas dzīvo iemūrēts kaķis, gada garumā iedzīvotāji metuši pa sienas spraugu iekšā ēdienu.

pzrk @ 11:52: Kā es gandrīz ielikos citam auto sānos
/jāsāk rakstīt ikdienas piezīmes/

Aizvakar biju uz kori aizbraucis ar auto un noparkojies citā vietā (vēl paguvu padomāt, soļodams uz Uni. galveno ēku, cik forši tomēr esmu iekārtojies, ka ikdienā tā savā nodabā pāris reizes nedēļā sanāk soļot pa vecpilsētu), pēc kora devos mājup pa citu maršrutu* un nonācu krustojomā, kur Annuška eļļu jau bija izlējusi. Vārdsakot, pieripinos es pie galvenās ielas, lai brauktu ārā no vecpilsētas bruģa labirintiem, bet tur skats uz dzīvi ir apmēram šāds**: pa labi autobusa pietura, pa kreisi — gājēju pāreja, un tas viss vēl tādā lēzenā līkumā, kur mana bruģētā iela ir iekšmalā. Tad nu tai brīdī, kad piebraucu pie ielas malas, man garām pabrauc autobuss un piestāj pieturā. Man jāgriež pa labi, es palūru kārtīgi uz visām pusēm un ripinos autobusam apkārt. Kad esmu autobusam blakus, vēl uzmetu acis, vai kāds trakais nelec ārā uz ielas no autobusa priekšas, tad pēc acumirkļa skatos atkal uz ielu sev priekšā, un – ko es redzu – viens džigits man tieši priekšā brauc ārā no savas vārtrūmes tā, it kā iela būtu visa viņa rīcībā. Es lieku pa bremzēm un pa tauri, apmainījāmies igauniski mierīgiem žestiem un braucām katrs savās gaitās. Mācība? Padomāt, pirms vārtrūmē dari to. (Man jau pašam liekas, ka pats neko nepareizi tur nedarīju.)

* Ikdienas maršrutu izvēle man vienmēr ir niansēs apdomāts lēmums.
** Google Maps saite, ja nu kādam baigi gribas klikšķināties.

martcore @ 10:09: šis mani parāva līdz asarām


f @ 09:56: un vēl par lielām šausmām sev atklāju, ka mazajā, jaukajā veikaliņā, kur pirku savu urban therapy "un ērkulis pārvēršas zīdainās lokās" līdzekli, tā vairs nav. tukšs. plaukta vietu aizņēmis cits. nodevība.

martcore @ 09:52: toties es esmu emīls. emīls dārziņs-zolā fon dirkheims, eskvairs. paldies.

dienasgramata @ 09:49: DIENA. Informācijas tehnoloģiju gigants Google ir izlabojis rupjo neeksistējošas ielas nosaukumu Rīgas elektroniskajā kartē, novēroja aģentūra LETA.

petrovichs @ 09:34: Pārdomas
Visstabilākā mēbele ir taburete ar trim kājām.
Interesanti, kāpēc evolūcijas gaitā nav radušies trīskājaini dzīvnieki?

dienasgramata @ 09:23: DELFI. Katra Сomedy Woman uzstāšanās ir vesela izrāde, kurai ir, kā jau pienākas teātra iestudējumam, ievads, kas ieskicē problēmu, un visiem saprotams un skaidrs noslēgums, kas liek skatītājam domāt.

dienasgramata @ 09:22: DELFI. Comedy Woman - unikāls kolektīvs, kurā sievietes spēj fantastiski pasmieties par sevi un apkārtējiem, viņu uzstāšanās vienmēr izceļas ar oriģinalitāti un numuriem, par kuriem var smieties, cik gribas.

dienasgramata @ 09:18: DELFI. Dažreiz vīrieši, pašiem to neapzinoties, sāk atdarināt sievieti, taču tas tikai tāpēc, ka viņam radušās simpātijas. Atdarināšana var izpausties ar smiešanos, smaidīšanu, žestiem vai pat līdzīgu runas veidu.

dienasgramata @ 09:15: DELFI. Ja vīrietis tikai smaida, bet tomēr nesaņemas ar drosmi aizsākt sarunu, nevajadzētu šo žestu ignorēt, bet gan vērsties pie vīrieša pirmajai.

savaadaisu @ 08:56: Atklājums. 3dien beidzot saņēmām "pavasarīgu pārsteigumu" no Viasat. Visādi tur štruntiņi un frisbija šķīvis. Lūk arī pārsteigums. Vakar ar sievu tā aizrāvāmies, ka vakarā pat negribējās iet iekšā bērnus likt gulēt. Viens sūda plastmasa gabals, bet jautrība uz vairākām stundām! Protams, ka brīdī kad mums pievienojās sīkie, tas šķivis tika arī traumēts. Bērni ir bērni un viņi iznīcina visu, kas vecākiem liekas labs un interesants. Vakarā tomēr saņēmāmies un ievilkāmies iekšā. Sadomājām paskatīties cik tad tāds prieks maksā, lai varētu nopirkt vēl, gan sev, gan sīkajiem. Bļāviens ... tas sūda plastmasas ripulis maksā vismaz ap 10 EUR. Plastmasas ripulis. Es uz pakaļas. Gludekli par 10 EUR var nopirkt. Un tagad tādas 50/50 pārdomas - no vienas puses tas ir ārkārtīgi interesants un uzjautrinošs pasākums, neslēpsim, ka arī noderīgs kā kustīgs sportiņš, bet no otras puses 10EUR par plastmasas ripuli.

Nu ja, un pirms frisbija mētāšanas biju aizgājis apraudzīt bišu saimes. Kas vienai bitei bij uznācis nezinu, bet šī taisnā trajektorijā no stropa ietriecās man nāsī un iedzēla. Vēl tagad augšlūpa tirpst un deguns nedaudz piepampis.

martcore @ 08:20:

f @ 08:10: : privātās telpas un komandējumi
atceros, kaut kad teicu, ka gribētu džeku, kurš brauc komandējumos. well.
be careful what you wish for.
nē, tā jau viss ir labi - man ir sava privātā telpa, varu gatavot, ko gribu, t.i., pārtikt no dārzeņiem, vistas un kafijas, varu dzīvot pēc sava grafika, ko man ir grūti izdarīt, ja dzīvoju kopā ar kādu. jā, esmu no tām, kam tiešām jāpiedomā, lai nepazaudētu savu es. vai arī es vienkārši pie tā visu laiku piedomāju, un tāpēc man liekas, ka citādi nevar. negribās pārbaudīt, ja godīgi.
ne īpaši labā daļa ir tā, ka vakarā nav tās izvēles iespējas - ņemt un satikt.
pieradumā ir šausmīgs spēks (kрасота это страшная сила! (c))

28. Maijs 2015

mako @ 23:30: Mad Max
Svaigais Mad Max skalda, valda un rullē. Tiešām , pa visu filmu 2-3 dialogi, bet tas action paņem tā, ka nav laika savus tacos iegrauzt.

martcore @ 22:07: sk. ārthausa telerežisora mamontova (tā paša) aktuālo dokumentālo filmu "sodoma" (par to pašu)
cita starpā, nozīmīgu lomu stāstā spēlē kaut kāds tavistokas institūta atmaskotājs, kas stāsta, kā hipiji esot kluvuši par gejiem, un geji kļūšot par kiborgiem
ļoti aizraujoši

f @ 17:24: un rītvakar, ja planētas būs labvēlīgas, pirmo reizi gulēšu savā gultā. ne dīvānā. gultā. jau no pirmdienas stāv te salikta pa kastēm, traucē pārvietoties, un matracis vispār nostutēts tieši tualetes durvīm priekšā, ko es dažkārt aizmirstu, un tad dabūju ar duvīm pa nierēm. bet, jā. gulta. kur tie laiki. nez vai man vispār kādreiz bijusi gulta? raskladuška, izvelkamais krēsls, mazs dīvāns, lielāks dīvāns, vēl lielāks dīvāns, bet joprojām - dīvāns. un tagad - oh-boy-oh-boy-oh-boy!


noisiite @ 17:19: Skrituļslidot ir tiešām feini, nu jau katru nedēļu sanāk aizbraukt izslidoties, vajadzētu šo mēģināt vismaz divreiz nedēļā izveikt.
Helmei mūzikas skola tūlīt beigsies, piektdienas būs brīvākas, varbūt tad. Vismaz arī to vienu reizi parasti apvienoju ar iešanu uz tirgu.
Vispār derētu arī saņemties, savākties un aizdoties arī šovakar uz Kalnciema ielu, tur Kazāks šovakar, bet nu tad redzēs.

elina @ 16:05: nirvana
Saņēmos aizbraukt uz Bausku, rimčiku, sapirku vistu sirsniņas un citas delikateses, lai vakaros nav vientuļi un var stāvēt pie plīts. Uz lauka sasēju gurķus, salātus un burkānus. Cerams, ka kaut kas arī izdīgs, jo sunīši, protams, pēc tam nostaigāja pāri. Ābeļdārzā zāle gandrīz līdz viduklim, tur vairs ar parasto pļaujmašīnu neko nenopļaus, jādarbina traktors. Aiz gara laika pat nomazgāju mašīnu, nu, nevis tā glīti, bet vismaz vairs nav dubļu tik daudz, ka nevar pateikt mašīnas krāsu. Tagad sēžu, izgāzusies dārzā, ar vienu aci pieskatu tos trīs vilciņus, ar otru aci rakstu te, un ar ausīm skatklausos Bloodline. Nudien - kas gan nekait laukos dzīvot!

dunduks @ 15:50: Tolerance ir tad, kad krogā pie viena galdiņa runā par foršajiem homoseksuāļiem, bet pie otra, ka pidarus jāsit tik ilgi, līdz tie paliek rozā. Un abām kompānijām vienai par otru ir pofig.

Attiecībā uz bēgļiem vienkārši - kvotas jāsadala kaut cik proporcionāli pret iedzīvotāju skaitu, resp., ja ES ir 500mlj. iedzīvotāju un LV ir 2mlj., tad no 60000 bēgļiem LV pienākas 240. Godīgi un solidāri, ja jau piedalāmies šajā balagānā.

slepkava, posting in pajautaa @ 15:08: Cik grādi ir neapkurinātā telpā, ja ārā ir -20C?

f @ 14:17: kopumā ņemot, es neesmu apmierināta ar laikapstākļiem. vienu dienu tev iedod saulainu starp septiņām, kuras ir apmākušās. ķipa, tagad visss baigi labi? a vējš? nekas nav labi. kājas jaunajās kurpēs salst uz velna paraušanu, un, nē, tās nav high heel strappy sandals. viss slikti. šņuk.

glam_our, posting in pa_leeto @ 11:22: dāmām
Koši zili gumijnieki 38 izm. un ne reizi nevilkta koraļļu (?) krāsas jaka, M izmērs. Katrs pa 5€, jānāk pakaļ uz Elizabetes ielas sākumu vai Vecrīgu.
http://foto3.inbox.lv/jozy/28-05-2015

hurray, posting in pajautaa @ 11:06: Angļu valodas kursi
Varbūt kāds var ieteikt sakarīgus angļu valodas kursus Rīgā?
Valodas zināšanas ir, taču nepieciešams tās pilnveidot.

savaadaisu @ 10:49: Vienas interesantas un noderīgas fīčas pamatus esmu apguvis. Iepriekšējā darbā tas arī bija darba plānā, bet tagad to tā garāmejot izdevās sariktēt. Pamatiņš ir, tālāk ierobežojošais faktors ir iztēle.

Jūtos lepns ar sevi.

honeybee @ 09:25: Pat ja to nesaka mans vīrs, to saka mans laulības gredzens.

Kur var paplatināt gredzenu? Vēlams, centrā (vai ķengaragā, haha).

pzrk @ 09:24: īsumā
Bet es... bet man... Man arī jāpažēlojas, ka kaut kā nav sanācis pēdējā laikā rakstīt cibā, bet man iet labi, jūs man visi patīkat, ciba vispār ir pats labākais sociālais tīkls.

Darbs brīžiem dzen izmisumā un kokā, bet nu jau ir tā, ka ikdienas pašsajūtas apzīmējumiem esmu ieviesis apzīmējumu, ka gaisma tuneļa galā jau spīd, tad jau būs labi. Nezinu, ko darīt tālāk, kad šis darbs būs izbeidzies.

Sestdien dodamies 200 km izbraucienā uz Tallinu, ar riteņiem, vienā dienā. Tāds priecīgs satraukums.

martcore @ 00:28: te cilvēks atnesa aizvēsturisku laptopu
pēc vairāku mēnešu uzraksta ekrāna stūrī у вас нелегальная копия виндоуз kompis beidzot pēc obligātās uz izvēles programmas izpildīšanas iepriecināja īpašnieku ar permanentu bsod
varbūt kāds vīruss?!, centās atminēt mīklu īpašnieks

uzliku viņam cilvēcisku vindu un kaut kādā džankjārdā pat atradu strājošu draiveri tīkla lana adapterim
taču manu netu viņš ne tas, ka totāli atsakās pieņemt, rāda, ka zakontačījies, sūta kaut kādus mikroskopiskus pakadžus šurpu turpu, bet saitus vaļā never, un šādi heteroseksuālā ceļā viņam pārējos draiverus man neuzlikt
varbūt kāds specjālists var minēt, kur ir triks
kaut kādos dupļeksos vai kur
ja nu kas

27. Maijs 2015

tjigra @ 22:16: pavasaris arī te :)


elina @ 17:46: uzspiest zilumam un iekšēji pavaidēt

vistu_zaglis @ 16:28: Kalnainās pilsētās ir novērojama tāda īpatnēja zāles pļaušanas metode, kā "aitas un kazas".

Un kad man pastāstīja, ka es pilnīgi mierīgi, ja vēlos, varu tikt pie cienījamā urbānā aitu gana amata, man acis sajūsmā iepletās pa visu galvu un vēl vairāk. Pēc tam gan tika pieminētas kaut kādas summas, kas par šo lietu tiek maksātas, un tas viss pārvērtās ne vairāk, kā veiksmīgā jokā, pasmējāmies un aizmirsām.

Šodien, cīnoties ar pacientiem, sāku domāt, ka varbūt tomēr ne jau naudā laime.

honeybee @ 15:29: Idiotisko sajūtu tops:
kad tev šķiet, ka kaut kas ir salūzis, bet tu nezini, kas

eermaniitis @ 15:08: izklaidītes
izskatās, ka šovasar visas izejamās dienas nosēdēšu vai nu šautuvē vai ierakumos

kad lai cehu palaiž? ko? reku akcīzes augšā skrūvē ... ech!

udensroze, posting in pajautaa @ 14:52: maajas generaaltiirishanas cenas?
Cik maksaa tuksas maajas (110kv.m 2 sanmezgli, virtuve) generaaltirishana? Drosi vien, ka der uzzinat ari jusu pieredzi ar dzivoklu generaltirisanu izmaksam. Paldies

savaadaisu @ 14:42: Vakar nopirku pīrāgu, ko paņemt šodien līdzi uz darbu. No rīta ieskatījos somā, lai pārliecinātos, ka visu esmu paņēmis, un par lielu pārsteigumu atklāju, ka pīrāgs ir somā izvilkts no maisiņa. Pirmā doma - sīkie atkal pa manām mantām rakājušies. Tad izvilku pīrāgu no somas un ... akujel ... pīrāgam pazudis viens gals un viss gaļas saturs.

martcore @ 13:37: runājot par kautska pieminēto enerģētikas krīzi cibā
varētu nedaudz klasificēt kaut vai to, kas uztur aukstu enerģētiku tajā pašā lj

a) kas attiecas uz tēmu "uzlabosim sev drusku ainisriti", tad ar fleimvāriem pie mums ir tā, ka viņi te ir gājuši par vienu tēmu hamelonu rotaļu cienīgās distancēs, ir bijuši gan autorvakari, gan benefices, gan nahuj sūtīšanas uz bis. runāt cibā par femisismu ir apmēram kā skatīties k/f limuzīns jāņu nakts krāsā - reizi pāris gados jau var un pie tam pālī, bet pēc tam auditorija labāk pārslēdz programmu uz reklāmu ar zeķbiksēm.

b) fotoblogi. ēdienus, zāli un savu anfasu mums cilvēki paŗāk nebildē, tomēr pārvarā viss pamats nenāk no hipsteru paaudzes
c) politisko diskusiju klups. vienīgā kaut cik tuvu esošā latvijas politdzīvei darbinieka intenormal ieraksti cibā pārsvarā sastāv no vārdiem bļaģ un alus divdesmit ceturtajā fonta izmērā, līdz ar ko pārāk lielu rezonansi no potenciālajiem respondentiem negūst
d) kulinārie blogi. ir cilvēki, kas cenšas faršēt vali ar govīm, taču "nerunāsim par ēdienu, man vēl līdz pieciem jāsēž darbā! fotkas zem kata!"
e) intīmsfēras tematiskie blogi aka dace rukšāne krīzes periodā. pie mums nekad nav kotējušies
f) profesionālie blogi, kur autors stāstītu par interesanto savā darbā vai vismaz hobijā. te, lūk, arī ir paša jz kautska panākumu atslēga, cik noprotu, tas vispār laikam ir daudzmaz pirmais šāda veids cibā.

cibas jaunās paaudzes pārstāvji un citi galvaspilsētas viesi, šķiet, pagaidām jūtas kā sestdienas dabas piknikā amazones krastā, kur blakus miermīlīgi atpūšas aligatoru saime. jā, šašlikus labāk necept.

kaut kā tā

martcore @ 13:11: sapnī biju māstermainds un cīnījos pret mafiju varenā trillerī (šķiet, viņu konkurentu labā)
man vajadzēja mafijai, kas plašķos un platmalēs man sekoja starp garāžām pakaļ kaut kur imantas mikrorajonā, nodot somu ar divdesmit tūkstošiem dolāru, kas pazuda pakaļdzīšanās ar kuteriem laikā
taču es izdomāju triku

zinot, ka mājokli agri vai vēlu pārmeklēs
izzāģēju griestos kaut ko līdzīgu pamatīgam konteineram, kur ieliku jau minēto somu, pilnu ar tukšām baterijām un pēc tam, nedaudfz padomājot, pievienoju vēl spaini ar cementu, un lūku aizvēru
pēc kāda laika, kad slēpos tuvējā mežā, un pa atvērto logu varēja redzēt līkņājošus stāvus, bija dzirdami būkšķi un skaļš bļaģ (tur nāca lejā cementa spainis)
"biedri, mūs visus ir uzpisuši", vēlāk plātīju rokas organizētā krusttēva priekšā

vārds tev, psihoterapeit!

f @ 13:10: : wink wink!
... tālāk ... ) lietus līst, saule nav redzēta miljons gadu, nu tad vismaz lai tomijs pamirkšķina ar aci.

Tags: ,
savaadaisu @ 13:06: Kaut kad drīzumā mums mājai mainīs logus. Ja vien man būtu kaut jel kāda nojēga ar kādām problēmām man jārēķinās. Skaidrs, ka bērnus nāksies uz to laiku deportēt.

cheshiras_kakis, posting in pajautaa @ 12:51: AirBaltic un Departure Gate
Sveiki!
Vai kāds varētu, lūdzu, pateikt, cik ilgu laiku pirms izlidošanas AirBaltic slēdz izlidošanas vārtus? 10 min, 20 min, 45 min? Viņu mājas lapā īsti neatradu, bet iespējams, ka neesmu skatījusies pietiekami uzmanīgi.
Mēģinu saplānot laiku un saprast, kāds ir vēlākais laiks, kad varu ierasties lidostā, nenokavējot lidojumu.
Paldies :)

UPD.
Kādā vecā biļetē atradu tekstu, kur pats AirBaltic's raksta -

"Please be at your departure gate no later than 25 minutes before departure time."

Paldies visiem :)

Tags:
noisiite @ 11:25: Vakar bija uznācis tāds enerģijas uzplūds, ka kārtīgi visu māju iztīrīju, pabijām ar Helmi muzejā un vakarā vēl mazkeksus izcepu, iepriekš šis varēja būt veselas nedēļas plāns. :D

grizlii, posting in pajautaa @ 11:00: postījumu minimalizēšana
mīļie vecāki un citi cibiņi, pēc ballītes uz baltas, krāsotas sienas ir nonācis milzīgs eļļas krītiņu gleznojums. ar ko noņemt un vai vajag, ja siena tāpat ir jākrāso?

tapetes_puksts, posting in pajautaa @ 08:33: Kur Latvijas teritorijā ir pamestas. pieejamas sanatorijas?

Powered by Sviesta Ciba