LorDRameX

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

24. Jūnijs 2016

martcore @ 23:03: par seriāliem
nezinu, kā jūs, bet es ļoti gaidu šo
vinonas raideres novecošana ir vēl tas nazis sirdī, taču nāksies to pārdzīvot, citas izvēles nav


pirmslietus, posting in es_shobrid_lasu @ 22:23:


ripp @ 21:15: Šie ir bijuši vieni no skaistākajiem jāņiem, ko esmu piedzīvojusi. Plus teju īsta burvestība. Tieši tajā gadā, kad biju nolēmusi, ka nākošos jāņus gribu pie jūras (tas bija uzreiz pēc pagājušajiem jāņiem), nelīst. Un ir labs laiks.
Desmitiem ugunskuru gar jūras krastu. Tas ir TIK skaisti. Plus laba kompānija, kas tika galā pati ar sevi tieši pareizajā manierē :)

dunduks @ 20:32: Nejauši uzslēdzu "Eurosport" un tur Riga Masters 2016. Būtu zinājis agrāk, varbūt būtu arī saņēmies klātienē apskatīt, bet nu labā ziņa, ka tas ir nu jau ikgadējs turnīrs un atliek tikai pamēģināt nākošgad atcerēties par šādu pasākumu.

spuldziite, posting in pajautaa @ 19:13: Siet sieru
Stundu stāvu maisīdama
Nerec mans Jāņu siers..

Kur problēma, ka nekādas sūkalas nedalās (par karstu, par aukstu, karote nav no īstā koka?)
un
kā glābt visu pasākumu? (pacietība? Citrona sula? Alus?)

Tags:
divi_g @ 19:34: Incanti, kādēļ "Marlēnā" amerikāņu karavīri nēsā kaut ko, kas baigi izskatās pēc padomju M-36 ķiverēm vai ļoti brīvas štālhelma interpretācijas, taču toč ne pēc M1.

fjokla @ 17:37: nučau!

martcore @ 17:32: visā šajā pasākumā es gribētu būt kopā ar šiem cilvēkiem
https://www.youtube.com/watch?v=JAAbuGX-qEY

dunduks @ 17:47: Mana ikdiena
Pirmie ķirši un zirņi uz Jāņiem ir spēcīgi.

Pa garajām brīvdienām var paspēlēties ar CivV un modiem.

Breksits ir inčīgs - gan tālākie notikumi, gan emigrantu sašutums par to kādi viņi rupuči, gan tas, ka LV nekas tāds nebūtu principiāli iespējams, sk. iestāšanās referendums.

martcore @ 15:34: brexits


f @ 16:17: nemaz nav nekas pretī pašiverēties pa āru, bet negribas darīt neko saulē, jo, well, hmm, saule?
tāpēc - preacher, preach!
dominiks kūpers man vienmēr paticis.


Tags:
martcore @ 14:27: d2
tāpat diablo 2 solo atsvaidzināju zināšanas par assasinu, viss izrādījās negaidīti viegli un vienkārši
templaročka (es nevarēšu laikam nekad vairs atkratīties no dotas psiholoģijas) ir ļoti kļovs čars ar saviem charge up skilliem, teiksim, fire fists pirmais sitiens pa dajebko, otrais uz rādiusu, trešais pa resnāko pretinieku, un tas viss vienā sekundē, prikoļna ļoti. tiger clawam ir savādāk 100, 200, 300 attack procenti
kā zināms, sinai viss ir atkarīgs no ķepām, it sevišķi ja spēlē ar dubultķepām un bez vairoga. ir labas ķepas - labs asassins. nav labu ķepu - slikts asassins ar zemu killreitu. tas, kā izkrīt.

man sākumā izkrita divas kataras ar 7 punktiem poisonā for 3 seconds, plus vēl gredzens ar +6 indē. spēlēt ar 20 punktiem poisonā kļuva pavisam aizraujoši. nav vairs nepieciešams nevienu tieši piebeigt, vnk pieskrien, iesit un skrien tālāk - gandrīz jebkas nomirst no indes pēc sekundes

aizsardzība, protams, sinai nav nekāda, vairoga nav, ir skills ar vienu punktu uz bloķēšanu (laikam 27%?), bet pēc idejas mani būtu jāzamočī visiem, kam nav slinkums, pretiniekiem ar lokiem, teiksim, ja tu stāvi uz vietas. taču ir viens moments. sina ir viens no personāžiem, kas ļoti, ļoti daudz liek savā dexā (līdz 120, ne dēļ aizsardzības, bet dēļ tām pašām ķepām), kā rezultātā es no pudeles atdzēros tikai divreiz un abas pret bosiem, ir ļoti grūti iefigačīt personāžam, kas tāpat atrodas zem permanenta speed bursta, plus vēl sāk skriet, plus vēl ar dex kaut kādu 60. būtībā mani var tikai frīzot (ko arī spēle dažreiz cenšas darīt), bet es pastāvēšu, atdzeršos, iziešu no frīza, un tad visiem viņiem paliks ļoti slikti

kaut kā tā

martcore @ 14:19: Poll #20752 jsjdrkdkdgfhkgfhkfk
Open to: All, results viewable to: All

annual report

View Answers

esmu dzīvs un mobils!
23 (76.7%)


0 (0.0%)

nekas, tūlīt būs vēl labāk!
7 (23.3%)martcore @ 14:15: šī diena ieies vēsturē kā britu līgosvētki
nu tur naktī pie ugunskura apgrozi šašliku, iekapā vanagu un nospied telefonā aplikāciju "we're out!"

divi_g @ 13:29: Gribu zilu plastmasas rokaspulksteni kā Lisneram "Būdā uz baznīcu".

f @ 11:52: : pa abiem daugavas krastiem. tā kā līgo, tā kā ne
tā ir vispāratzīta patiesība, ka es neesmu sajūsmā par iespēju vadīt auto, not my thing. deviņdesmit procentus no visiem gadījumiem. bet tad ir tie desmit procenti, kuros viss saliekas, kā vajag, un es sēžos pie stūres, bruņojusies ar dus'a kafiju ar pienu, cigaretēm un fotoaparātu telefonā, un piekrītu doties pabraukāties. tā vakar un aizvakar mēs apbraukājām parkus, pastaigājāmies, vilkām, kurš nu ko vilka caur papīra filtru, pētījām muižu vēstures, dzērām saldējuma koktēli un bija viegli, bet, kā vienmēr, nokavējām strūklaku. a pa atjaunotiem ceļiem īpaši patīkami braukt. i vienā daugavas pusē, i otrā.

un pēc visa lielā svaigā gaisa daudzuma
es līgo svētku vakarā vienpadsmitos aizmigu pēc trim bundžiņām ciderman un iekurtā ugunskura.
labi, ka ne pie ugunskura, jo, jeibogu, likās, ka līdz gultai nepietiks spēka.
a beigās pietika spēka pat kosmētiku noņemt.

svētki aizvadīti teju vai skaidrā (trīs sidri nav nulle).
varat smieties, bet tas ir personīgais rekords.


eermaniitis @ 11:02: filmas
es tik nesaprotu muusu fiirerus -kaapeec nav filmas par muusu afgaanjos kritusajiem nogriezeejiem

23. Jūnijs 2016

martcore @ 18:34: šašliki
par morāliem imperatīviem runājot
varbūt pāriet tikai uz cūkgaļu
govis, aitas un vistas cilvēkus neēd
toties cūkas ēd visu pēc kārtas
killers against killers

yeux_glauques, posting in es_shobrid_lasu @ 11:11: 1

kaktu_kakts, posting in pajautaa @ 02:39: ārsts
Kurš ir Latvijā labākais psihiatrs, jūsuprāt?

dienasgramata @ 01:46: NRA. Vasaras saulgrieži jeb Jāņi latviešiem ir īpašs laiks, kad labākas nākotnes vārdā ieteicams veikt maģiskas darbības.

dienasgramata @ 00:51: DELFI. Par automašīnas vadīšanu lieguma laikā aiztur nihilistisku šoferi.

maksiine @ 00:16: Šis būs ļoti sāpīgi...

22. Jūnijs 2016

ripp @ 22:12: vakar ciemos atbrauca vecāki ar māsas jaunāko dēlu (a. vienaudzi). pa diennakti, ko viņī te ciemojās, tēvs kādas 3 reizes apjautājās vai mums vieniem te nav vientulīgi/garlaicīgi. godīgi sakot? itnemaz. nē, tas ir, mums visiem patīk ciemiņi. mums patīk tos sagaidīt un pavadīt ar tiem laiku. taču mums ļoti patīk arī pašiem ar sevi. nu tā, ka patiešām. šķiet, tas nav saprotams visiem, hehe.

un es, personīgi, neesmu nekāds vientuļnieka tips. vienai pašai man paliek par vienu pēc kādām 2 dienām. bet kopā ar A. un a.? nu nez. tur vajag ilgāku :)

ripp @ 17:41: Mēh. Kamēr pasnaudu (pusstundu), ar pledu neapklātās kājas sakoda odi. Jūtu kā niez un domāju par visiem tiem odu desmitiem un simtiem ko būs radījušas manas asinis. Vē.

f @ 17:19: taisnībsakot, tāda sajūta, ka visiem 23. jūnijs bija jau šodien, un es vienīgā biju darbā.

maksiine @ 15:54: Pirmo reizi mūžā jāņus svinēšu/ nesvinēšu mājās. Negribas opi pamest vienu :(

martcore @ 11:54: par brexitu
palasījos [info]sara un [info]ulvs diskusiju
nu, bļa
atkal viss tas pats, it kā jau, kad dibināja, nebija skaidrs, ka tiek organizēta nevis vroclavas ziņģētāju biedrība, bet gan gigantisks prodžekts ar nulles iespējamo pieredzi tamlīdzīgos prodžektos - jau tad bija skaidrs, ka tas būs birokrātijas perēklis uz gadies desmit vai divdesmit, un tikpat daudz reizu viņš arī feilos, krīzēs un vēlzinko darīs. bērni, kad mācās staigāt, arī diezgan daudz gāžas vēkšpēdus.

bet nē, vajag visu uzreiz un tagad, gribētos pamosties tēvoča skrudža naudas baseinā vēl in my lifetime
nekādas ticības ideāliem
kam būs taisnība? mums vai viņiem?
kā ļoti pareizi izsakās vokālists morisejs, times tide will swallow you. and me too.
un times tide ir vienota pasaule.

gribi to vai nē. vari iet spārdīt upes tecējumam pretī ar kājām. vari mitoloģiski viņai mēģināt ar tām pašām kājām palīdzēt plūst straujāk. viņai pofig. it flows to the sea.

honeybee @ 11:32: Khhh. Atbraucam no saulgriežu svinēšanas Jūrkalnē (rādītājs: sīkā nepamodās ne tad, kad tika stiepta no mājiņas uz autobusu, ne autobusā, ne ceļā no autoostas uz mājām), es vēl retrospektīvi ņurdu par to, ka tur pilnīgi divas reizes drusciņ smidzināja un zāle bija slapja, domīgi saku "bet nu Rīgā laikam lija drusku vairāk".

Tagad skatos bildes no tiem jūsu plūdiem, really?

martcore @ 11:24:

Russian man, Nikolai Machulyak, feeds a polar bear and his cubs with condensed milk, 1976.


divi_g @ 11:20: airbnb ir labs serviss, žēl tikai, ka tā līdz bezjēdzībai pārskriptotā lapa sūkā (arī līdz bezjēdzībai).

f @ 08:38: : thermage cpt
ziniet, nudien šķiet, ka atsauksmes latviešu internetos raksta tikai neapmierinātie.
man tik tiešām grūti noticēt, ka nevienam nav pozītīvu atsauksmju par termāžu.
bet iespējams, ka tās sievietes (un vīrieši) vienkārši tur savu noslēpumu pie sevis un strādā, nevis tup atsauksmju forumos.

jau iepriekš biju stāstījusi mammai par procedūru, bet tobrīd viņu tā doma neaizrāva, bet tagad parādīju bukletu, ko paķēru no salona, un interese radās.
un tagad man ir trīs mēnešu laiks, lai noskaidrotu maksimāli daudz par šo termāžas efektu, jo tāpat kā ar dzimumzīmēm, šāda stiula skaistumkopšanas procedūras rekomendē veikt rudenī (lai nedabūtu visu seju pigmentācijas plankumos, jēj!). gribu atrast cilvēkus, par kuriem runā te.


Tags: ,
martcore @ 08:06: screwdriver beach party
kamēr es te pa laukiem dzīvojos
ziniet, zem kā vēl brīnišķīgi aiziet tas jūsu elektriskais muzons? zem diablo 2! ļoti sen nebiju nodarbojies, gandrīz visu aizmirsis, taču kaut cik spēju atsaukt atmiņā boņika pagatavošanas receptes, ar pirmo piegājienu aizlīdu līdz pat tadžmahalam, kur mani beidzot nosita resnais zaļais boss - aizmirsu par antifrīzu, joba, kur nu mani iesirmie deniņi to visu var atcerēties. kā arī to, ka ar kubu taču no trīs dārgakmeņiem varēja gatavot vienu jaudīgāku, un tā pa eksponenti, vaidzēja pietaupīt. nu un pareizās mantas manam boņikam ārā kā nemetās, tā nemetās. tirdzniecības sektorā arī lohi.

taču ar muzonu, jā, tas gan. a ko, man skaņu no spēles nevajag, lai klausītos tur oponentu kurkstēšaņu aiz durvīm, es tāpat zinu, ka viņi tur ir, da i man pohuj ir vai nav, atveram durvis un draudzīgs sveiciens ar bone spearu vai preventatīvo terroru. ko tur vēl klausīties, identificētāja "stay for a while and listen", čuvak,  nevaru, man autobuss iet pēc grafika. bet, lūk, piemēram, zem klasiskā motorcycle - as the rush comes burvestības pašas burās, kur vajag, sērs reibina un skeleti dzied. paklausieties, paklausieties, tur pēdējā instrumentālā pusotra minūte ir vispār godlike.

a šonakt par godu tam, ka ods man sakoda acs plakstiņu, iebliezu morgana peidža setu elektriskajā deizijā, vot, tur jau vietām sākās ienaidnieku, peles, stereotipu, klaviatūras laušana, it sevišķi hailaitos (piem.showtek -slow down, everyone knows this fuel?!). bļaģ, tas bija tik kruta, oh. run and cast!

a par boņiku, nu kaut kā man pašam līdz galam nepatika, kas sanāca, kāpēc gan man vajadzēja drusku dim visionu, kas to var pateikt. tur taču viss vienkārši - punkts golemā, punkts viņa māsterošanā, punkts amplify damagē un astoņdesmit astoņi punkti zobu līnijā. builda nosaukums: Protēzists. nākamreiz viss būs labāk. 

btw, varētu ar kādu lanā kooperatīvi uzraut, teiksim, kosmo, nevēlies?! vai tev pret diablo personiskas dabas iebildumi? (starp citu, izlasīju tavu īsziņu kaut kad nesen, tu man zvanīji un smsoji uz veco telefonu, ko es neizmantoju faktiski, a to es brīnījos, kur tu pazudi). paņemsi sev personāžu, kuram mazāk jāklakšķina pa pogām, nezinu, tur, man liekas, tādai bowzonei ņihuja nav jādara, bet es vispār vāji orientējos tajos jūsu barbaros, paladinos un amazonēs, es ar nekro pārsvarā piļīju un ar asassinu drusku. 

tādas lietas
aiziešu līdz upei  

ps. kāds no veterāniem atceras - ja jewelam ir īpašība mīnus19% requirements, džūels nērfo prasības tikai konkrētajam priekšmetam, vai tas attiecas uz visu?


21. Jūnijs 2016

elina @ 20:58:
Dabas koncertzāle Lūznavā bija nīkulīga. Video projekcijām - 10, bet mūzikai - knaps 5. Bez Muktupāveliem tāda pablāva diskotēka. Tad jau Ausmeņas kebaba jubileja, kurā pie Voiceks voiska lielā lietū varēja izdejoties, bija kādas 10x labāka. Bet tā - Latgale, protams, atkal apbūra, ar podniekiem, ar tikko sietu sieru un aliņu, ar sirsnību, ar lielo mēnesi, nakts peldi un naktsmieru virs pirtiņas.

Mūzika: https://youtu.be/_ElORM9O-0U
cimone, posting in es_shobrid_lasu @ 20:10:

grells, posting in es_shobrid_lasu @ 18:37: Ruka/Bley "Gruzija. Sarunas ar dūjām"
Domājot par eventuālu došanos (beidzot) uz šo lepno un skaisto kalnu zemi, paņēmu izlasīt daudzus gadus grāmatplauktā noputējušās "Sarunas ar dūjām". Esmu pusē, bet pagaidām nešķiet, ka būtu labi uzrakstīta grāmata. Pārāk daudz seksuālas norūpētības it pārlappusē, arī valoda varētu būt sakoptāka, kaut kādi nemotivēti reģistra noslīdējumi pilnīgi nevietā ("inčīgi"). Teksta autore sev ļoti patīk, dažviet par pārāk. Bet narcisisms jau mūsdienās nevaid grēks. Samērā vājo tekstu tomēr kompensē absolūti fenomenālas fotogrāfijas. 
Grāmatai nebūtu kaitējis profesionāls korektors, šur tur komati nav kārtībā.grells, posting in es_shobrid_lasu @ 18:34: Dž. Orvels, "Toreiz Birmā"
Oriģ. Burmese Days. Izlasīju tulkojumā, samērā labs tulkojums, dažas nedalasītas drukas kļūdas, kā jau "Dienas Grāmatā" pierasts. Romāns par koloniālās varas nežēlību un nodzeršanās briesmām vientulības apstākļos. Neteiksim, ka Orwell at his best, bet gaumīgs un lasāms. Dažas ciniskas mizogīniskas replikas atsit uz Nabokovu.  


wensdy, posting in pajautaa @ 13:35: Veselības dati
Kādam varbūt ir atsauksme, ar ko dalīties, par mani veselības dati . lv?runcis, posting in pajautaa @ 12:52: Uz kurieni Rīgā doties, lai amatieris varētu iegādāties savu pirmo tripodu foto kamerai, ar kuru dažreiz gribēsies arī kaut ko uzfilmēt neprofesionālā līmenī? Kur varētu būt tāds veikals ar samērīgu izvēli, lai var piemeklēt savai gaumei un budžetam, kas nav nekāds lielais?

Tags:
savaadaisu @ 08:38: Nu tad ar saulgriežiem!
Tā kā pa lielam visi jau ir tusiņu noskaņojumā, tad arī man vairs īsti nav ko darīt. Pastīsies kāda būs atmosfēra darbā, ja būs tik pat garlaicīgi, tad jātiņ makšķeres, jo galu galā no mājām arī ieskrējušos epasta darbus varu nokopt.

Līgo Jāņo un saulgriežo!!!

20. Jūnijs 2016

martcore @ 23:59: skatījos rus-wal pa tina-tv, nabaga tēvocis gena žēlojas, ka velsā, nu kas tur par klubiem, llangfwyldd kaut kādi
par kārdifu ar svonsiju viņš laikam nebija kursā
kā arī LEĢENDĀRO REKSHEMU!!!!111

martcore @ 21:34: pusmiljards kara rokenrolam!
a tikmēr labi cilvēki un grupa židrūns uz ielas badojas


fakts, posting in pajautaa @ 20:17: Jaunas mājas
Laba diena!
Varbūt kādam ir kas piedāvājams jaunai ģimenei (abi strādājoši), ar diviem bērniem, mazu suni un kaķi, kuri meklē sev jaunu dzīves vietu (īrei, vai ar izpirkuma tiesībām ) Jūrmalā?! Meklējam dzīvokli, 2 - 3 istabas, jauki ja izolētas. Arī mājas īri apsveram. Labāk ne augstie stāvi, bet nu visu jau nevar gribēt. Lūdzu, ja kādam ir, kas piedāvājams - rakstiet uz lauris.bajars@gmail.com
Dzīves vieta tiek meklēta ilgtermiņam.
Paldies!

f @ 18:44: iedomājoties, ka jessica jones 2. sezona būs tikai 2017. gadā, man sākas lomkas.
ar daredevil salāpīties nesanāca. un es tā saprotu, ka luke cage vēl nav iznācis.


Tags:
vistu_zaglis @ 17:15: Es tik naglo

OK, tātad kolektīvam Archive dīleri ir pagādājuši jaunus, vēl nebijuša sastāva pulverīšus.

Nu redzēs, par ko tas izvērtīsies, bet pagaidām šķiet, ka man šis domu gājiens patīk.Mūzika: Archive / Driving In Nails
eermaniitis @ 17:06: 36 stundas
36 stundas nepārtrauktas karadarbības, bezmiega un stresa apstākļos, tūlīt pēc vētras, 4 no rīta piektdien sanākšana, ieroču un ekipējuma saņemšana, mašīnas piekraušana ar papildus ekipējumu, pavēles saņemšana un izbraukšana jau ap 8 no rīta

es pamodos ap 6 relatīva miera stājā, kas man - es esmu tikai nosacītais pretinieks, bet skats aiz loga mani iedzina vieglā izmisumā - ja tas tā tur tiešām ir, kā izskatās, tad man bija jāiziet stundu agrāk, jo transports mani var aizvest tikai pa 1,30 h, kamēr ar velli es tieku turp pa 40 min

šoreiz tā nebija, tiki tikai pa 70 min. Un tās bija pēdējās civilizācijas pēdas, kad paņēmu krūzīti kafijas no automāta - viss! Tālāk tikai viena paciņa rīsu un viens konservants. Bet es biju tikai pretinieks.

tiem tur - viņiem "sašāva" mašiņu uzreiz pēc ierašanās - viss, tālāk ceļš kājām, ņemam tikai pašu nepieciešamo - ātri, ātri, mašiņa "deg"

tad nu paķēra "patrulenes" kurās iekšā kas? muņa, granātas, signālraķetes, kaut kādi speclīdzekļi un principā arī viss

noejot pāris kilometrus viņi saprata - otrā forma zābaki rezerves zeķes un bildītes no klases salidojuma, kas palika mugurenēs ir mēsls un navparkodomāt - viņi nepaņēma ūdeni!!!! un paiku!!! 36 stundas nepārtraukta kustība ar to, kas tev kabatās, kas pie jostas, kas noslēpts patruļsomā - un ar to būs jādalās ar pārējiem 13, kas arī neko no paikas un ūdens nepaņēma - 36 stundas ... tadāaaaa!

neslikts sākumiņš, vai ne? nu un tas rezultējās uz divu dienu negulēšanas, vislaik kaut kur skraidīšanas, kaut ko meklēšanas un apšaušanas - vismaz man, toties man nevajadzēja līst caur 80cm caurteku, man nevajadzēja ieņemt nocietinājumus, kurus aizstāvēju un man nevajadzēja mukt no manis, kas pārvietojās apvidū ar auto - bet tik un tā šorīt pamodos kā vecs vecis, sāp visas maliņas

un ļoti gribās gulēt!!!!

f @ 16:26: cilvēkiem, mani ieraugot, ir kaut kāda tieksme man atdot lietas.
tātad, sākumā bija kurpes (divi pāri, brand new), tagad - trīs pāri bikšu (might i add, ļoti glīti un der kā uzlieti, ja atskaita to, ka visi par garu) un vasarīgs džemperītis, ar piebildēm "tādus vairs nevaru nēsāt," "šitais par īsu" un "šitam man krāsa nepatīk". bet man nudien jāsāk aizdomāties - vai tas ir juniversa pirksts, vai arī es izskatos pēc cilvēka, kuram vajag atdot apģērbu (jeb, kuram nav, ko vilkt, - ko es esmu teikusi gadiem).
ja nu kāds vēlas atdot vēl kaut ko - jūs zināt, ko darīt.


honeybee @ 15:12: Aizvedu bērnu uz tualeti, ir, emm, liels produkts.
Es: Tas nu gan bija plunkšķis.
Stella: Jā! Plunkšķis! Tā kā mazajai nāriņai!
Es: ...

Tags:
f @ 14:08: šodien mani izseko skailis 666.
vispirms telefongrāmatā, pēc dažu kontaktu izdzēšanas.
un tagad darba atskaitēs.
sātan, atkāpies!

vistu_zaglis @ 12:40: Vasaras sezonas aktuālākais instagramiņu trends ir, protams, saulaina klusā daba ar cigaretēm un dzērienu, nu un tur vēl grāmata vai dators nevērīgi kadrā redzami, nu jūs tak zināt, par ko es.

Piepeši sapratu, ka es taču varu neatpalikt un piedalīties )

Mūzika: Royksopp / Here She Comes Again
Powered by Sviesta Ciba