padomju laiks attēlos
sine ira et studio
interesanti 
4th-Dec-2021 01:40 am - metāls
Brīvā laika trūkums, COVID-19, sliktie laikapstākļi, viegla pēdas trauma, visi šie apstākļi ir noveduši pie tā, ka kādu laiku nav sanācis skeitbordot. Tomēr katru dienu vingrinu stacionāru manual balansu uz plānas sedziņas (riteņi ripo, bet nesitas tik stipri pret grīdu), ir progress, stacionāri manual varu nobalansēt desmit sekundes. Esmu dzirdējis, ka kustībā tas esot daudz vieglāk, bet līdz šim mana pieredze ir liecinājusi par pretējo. Iespējams, man vienkārši ir bail to darīt. Redzēsim, kā būs, kad būs iespēja izmēģināt ar jaunajām iemaņām.

Pēdējo reizi ārā skeitbordoju 14. novembrī, to var redzēt šajās fotogrāfijās. Tas nav labs ollijs (es varētu daudz labāk, ja nebūtu noguris un ja man būtu vēl kāds mēģinājums), bet var labi redzēt, cik nesen ārā bija jauks laiks, kā arī man ir labs apģērbs, jo pirms tam sasvīdu un man nācās aizņemties metālistu kreklu no Santas. Metāls nekad nemirs.

3rd-Dec-2021 10:39 am - īsta problēma
Es esmu iestidzis nihilismā kā tādā purva akacī. Lai kā es censtos izkļūt ārā, es to nespēju, tikai lēnām grimstu arvien dziļāk.

Ja tas tā turpināsies, es pamazām kļūšu par tik nepatīkamu cilvēku, ka visi no manis novērsīsies, un es palikšu viens ar nihilismu.
3rd-Dec-2021 10:08 am - par doxu
Informācija par mani internetā ir kā uz delnas, un es neslēpju savu identitāti cibā. Neskatoties uz to, ja kāds šo informāciju apkopotu un publicētu, es to viennozīmīgi uztvertu par pret mani vērstu agresiju. Lielākajai daļai cilvēku manas dzīves detaļas neinteresē tik ļoti, lai viņi tās meklētu un apvienotu portfolio, bet pēc publicēšanas tās būtu zināmas katram nejaušam garāmgājējam, kā arī kopā parādītos interneta meklējumos. Var runāt par to, kurā brīdī īsti tiek pārkāptas likumā noteiktās robežas, bet kaitējums visdrīzāk tiek nodarīts arī līdz šai robežai.

Manuprāt, ir būtiska atšķirība, vai cilvēks apmierina savu personisko ziņkāri ar publiski atrodamo informāciju, vai arī vāc informāciju publicēšanai. Kā zināms, informācija, kas tehniski ir pieejama publiski, ne vienmēr ir tik viegli atrodama un redzama līdz brīdim, kad kāds sāk to mērķtiecīgi meklēt.
2nd-Dec-2021 05:42 pm - harizmātisks
Neesmu vainīgs pie tā, ka esmu tik harismātisks.
2nd-Dec-2021 08:40 am - ...
50 is the new 30. Happy Birthday to me!
1st-Dec-2021 07:54 pm - Samsung Galaxy Z Flip3
Vai esat redzējuši jauno Samsung reklāmu, kurā skan Backstreet Boys — I Want It That Way? Man patīk tā reklāma, jo tā ir forša dziesma, un es novērtēju Samsung salokāmo telefonu eleganci. Katru reizi, kad redzu šo reklāmu, noskatos to līdz galam. Man patīk jaunā salokāmo telefonu tehnoloģija, tas liek man domāt un skatīties tādu kompāniju kā Samsung virzienā. Kas gan būs nākamā lieta, ko mēs varēsim vienkārši salocīt un padarīt kompaktu? Šeit daudz darba zinātniekiem! Es personīgi domāju, ka Samsung Galaxy Z Flip3 varētu būt laba dāvana Zimeassvētkos elegances un jaunāko tehnoloģiju cienītājiem.

https://www.youtube.com/watch?v=tnMCh9PIaL8
30th-Nov-2021 09:32 pm - tw:s2
Spēlēju Total War: Shogun 2.

http://m.untu.ms/19t1_o.jpg
30th-Nov-2021 07:51 pm - gandarīts
No viena kilograma iepakojuma palikusi pēdējā umeboši, lielāko daļu no tā apēdu es.
30th-Nov-2021 07:25 pm - my name
Mans vārds ir viss.
30th-Nov-2021 04:55 pm - tomāts 2
Tomāts divi.
29th-Nov-2021 07:56 pm - flash biohazard
28th-Nov-2021 11:51 pm - LA VICTOIRE
La stratégie du jour.
28th-Nov-2021 12:52 pm - Šī diena vēsturē
Tālā 1627. gada 28. novembrī Anglijas kroņa konsuls Dancigā, slepenpadomnieks sers Frānsiss Gordons (sir Francis Gordon of Braco) izgāja pastaigā uz pilsētas pludmali kopā ar savu laulāto draudzeni un abām atvasēm, guvernantes mis Dūdlijas un sekretāra mistera Hantlija pavadībā. Diena solījās būt jauka – jau izejot no nama Lielajā Tirgus ielā 39 (Langer Markt 39), sastapa savu bijušo kursa biedru no Rostokas universitātes studiju laikiem fon Brīmeru, kas nu bija visai ievērojams vīrs Saksijas kūrfirsta galmā. Labi sakari nevienam neskādē.

- Raugies vērīgi, Džordž, jo šādu ainu nezin vai mūsu pēcteči kaut reizi piedzīvos! Visa Polijas karaļa kara flote izgājusi jūrā, visi 10 kuģi! Un nosaukumi tādi, ka kārtīgs skots bez puslitra viskija ne tikai izrunāt, bet pat izlasīt nespēj: “Święty Jerzy”, “Latający Jeleń”, “Płomień”, “Arka Noego”… Pierakstījāt? Un nu viņi saņēmušies, lai jūrā pie Olivas ciema stātos pretī 6 Zviedrijas kuģiem!

Gordoni, mis Dūdlija un Hantlijs rimti vēroja Dancigas līcī izvērsušos jūras kauju, dzerot siltu tēju un uzkožot sendvičus. Kad kauja gāja uz beigām – viena zviedru galeona nogrimusi, otra sagrābta abordāžā, konsuls rezumēja:
- Vajadzēs admiralitātei nosūtīt sīku šī notikuma atskaiti. Ja poļi šitā turpinās, tad pēc gadiem vēl var sākt pretendēt uz kundzību Baltijas jūrā.
- Nu, ser, tas diezin vai notiks, - flegmatiski iebilda Hantlijs, - Kā pie mums, Aberdīnšīrā saka, ar vienu reizi vēl par sodomītu nekļūst.
26th-Nov-2021 11:39 am
"Un mēs atkal esam

Tanī vietā iekšā,

Kas, kā labi zināms,

Neatrodas priekšā..."

V.Artavs
25th-Nov-2021 09:44 am - dr
dienas raksts:

***
Neapšaubāmi, ka Krievijas klātbūtne rada ļoti lielus drošības riskus visām tās kaimiņvalstīm. Ikvienai valstij Krievijas kaimiņos ir jāspēj būt gatavai adekvāti reaģēt uz jebkuriem drošības riskiem, kurus varētu radīt Krievija. Līdz ar to arī mūsu aizsardzības izdevumiem jābūt tādiem, kas ļautu nosargāt Latvijas drošību. Tomēr arguments par “Pleskavas tankiem”, kuri tikai gaida mirkli, lai tūdaļ pat ielauztos Latvijā, liecina par attiecīgo personu tumsonību, nekompetenci un vēlmi spēlēt uz vecām, 20. gadsimtam raksturīgām ideoloģiskajām klišejām. Pašlaik jau rit 21. gadsimta trešais gadu desmits un militārajā sfērā notiek radikāla pāreja uz jauniem ieročiem, jauniem taktiskiem un stratēģiskiem militāriem līdzekļiem.
...Latvijas izvēle ilgtermiņā stiprināt armijas kaujas spējas, iepērkot bruņutransportierus, nedaudz atgādina 20. gadsimta sākumā Sudānas neatkarības cīnītāju rīcību, kuri veidoja lielus šķēpu un bultu krājumus, lai ar tiem padzītu angļu kolonizatorus, kuri jau bija apbruņoti ar ložmetējiem. Kad Latvijas armija tiks apbruņota nevis ar bruņutransportieriem, bet ar paštēmējošu prettanku dronu armādu, tad nekāda “Pleskavas divīzija” Latvijas neatkarību vairs neapdraudēs. Varbūt tomēr ir pēdējais laiks izbeigt tērēt līdzekļus, lai Latvijas armiju apbruņotu ar 20. gadsimta ieročiem, bet ir jāpāriet uz 21. gadsimtam atbilstošu militāro bruņojumu?
***

https://neatkariga.nra.lv/komentari/juris-paiders-3/364592-biedesana-ar-pleskavas-tankiem-liecina-par-tumsonibu-un-atpalicibu
25th-Nov-2021 01:57 am - viens no maniem principiem
Katru dienu ir nepieciešams sevi kaut kādā veidā pilnveidot, padarīt sevi par labāku cilvēku.
25th-Nov-2021 01:50 am - asap
Cibas pēdējo publisko ierakstu saraksts ir kļuvis par kaut kādu murgu, es ceru, ka drīz būs pieejams tas filtrs.
25th-Nov-2021 01:38 am - grr grr
Centos kādu laiku izvairīties no ironijas, tagad atkal kļūšu ironisks.
25th-Nov-2021 12:42 am - : ^ )
Man pašam nav iebildumu, bet vēlos, lai jūs zināt un ņemat vērā, ka lietotājs bauda mani imitē. Viņš pats to atzina nesenā ierakstā, kā arī pats pamanīju. Ja nu jums pēc kaut kādām pazīmēm šķiet, ka vēl kāds no kontiem cibā ir mans, apdomājiet to labi.
23rd-Nov-2021 10:59 pm
Šodien nonācām pie konceptuālā latviešu slow cinema: seriāla formātā ekranizēta "Zaļā zeme". Zemnieks visu sēriju brauc ar zirgu pa ceļu. Vai viņš nonāks galā? Skatieties nākamajā sērijā!
23rd-Nov-2021 08:27 pm - pret žultainumu
Nolēmu turpmāk pievērst uzmanību tam, lai mani ieraksti un komentāri nebūtu žultaini.
22nd-Nov-2021 07:32 pm - es esmu parasts čalītis


Pierādījums, ka es esmu tikai parasts čalītis.
21st-Nov-2021 11:17 pm - kb
Jāatceras kaķiem nopirkt barību.
This page was loaded Dec 4th 2021, 9:48 am GMT.