Atpakaļ 20

7. Jun 2023

Hermanis atkal soctīklos izsmej oponentu ārieni. Un tad brīnās, kāpēc neviens ar viņu strādāt negrib...

Man patīk vintāžas pastiprinātāji, bet man drusku apnika visi tie mazie kompromisi, ar kuriem vajadzēja samierināties. Moderns pastiprinātājs ir piemērotāks digitālajam saturam, kā arī viņam būs garantijas remonts. Pat nomainīt tumbas jaunajam pastiprinātājam neprasīs vadu kniebšanu vai lodēšanu. Vēl jāpaklausās, kā skan plates, un var uz kādu laiku pielikt punktu visādas vecas tehniskas uzkrāšanai. Es gan nenopirku pastiprinātāju par diviem tūkstošiem, bet ir labāk, kā līdz šim.

Vēl es arī tiku pie Magnat tumbām. Atkal jau - tas nav Transpuls, bet par tādu naudu bija grūti nepaņemt. Skan daudz precīzāk kā Radiotehnika. Bet visu cieņu Radiotehnikas deviņdesmitniecēm, viņas tomēr spēj dažas lietas, ko nespēj Magnāta stabiņi. Ir kaut kāda astoņdesmito skaņa, kas vienkārši ir teju radītā Radiotehnikas tumbām.
Tags:

Žēl, ka šis vēl nebija iznācis pagājušajā pavasarī.

https://youtu.be/T-jNkwesjpk

6. Jun 2023

Epic Tails (Argonuts), 2022

Nezinu, kāpēc "Argonautiem" imdb.com ir tik zems vērtējums. Nekautrīgi smieklīga un pozitīva multene par visa veida nederīgajiem: mazajiem, vecajiem, slimajiem, tievajiem, resnajiem vai vienkārši beigtajiem. Keep moving in rigth direction!

title or description

Un jā, es zinu, ka sengrieķiem nebija robotu vai runču vārdā Sems. Bet nu dieva dēļ...

Green Honda

https://youtu.be/Q_z2WgAEoBQ
Tags: ,

5. Jun 2023

Neesmu tulkojis ilgi. Piedāvā tulkot no ENG, uz LV. Vaicā pēc rate. Nav ne mazākās nojausmas, cik tagad skaitās normāli prasīt par 1 vārdu vai 1 lapu. Varat palīdzēt, lūdzu?

4 vārdu sms

Pirmdienas, kā zināms, man brīvdienas, tāpēc piedāvāju kopā ar mani uzspēlēt nelielu spēlīti, kuru nupat pati izdomāju.
Kāds mutes bajārs internetos sola palīdzēt (par nelielu, bet taisnīgu samaksu, protams) sievietēm un atklāt, ar kādiem četriem vārdiem var atgūt vīrieti, kurš liekas zaudējis visu interesi par attiecībām. Nu, tā, lai šis neceļos noklīdušais pielūdzējs uzreiz saprastu, kādu dārgumu pakāsis un mestos savu kļūdu labot uz karstām pēdām, piedāvājot savu roku, sirdi un visas citas ķermeņa daļas, kas vien ietilpst komplektācijā.
Pakasīju aiz auss un nolēmu, ka mans variants būtu: "Nupat vinnēju miljonu loterijā!"
Jūsu varianti?

4. Jun 2023

Atzīšos, ka arī mani cibā savulaik ir nodoksojuši. Turklāt tas pats cilvēks, kas pēc pāris mēnešiem doksošanā publiski apvainoja mani. Lai gan varu sist roku pie krūts un apzvērēt, ka nekad neesmu ko tādu darījusi.
Un es zinu, ka mana ciba tiek pārstāstīta, kam vajag (lai cik neticami, bet jā - ir tādi, kuriem to acīmredzot vajag. weird as fuck)
Līdzjūtības visiem, kas ar šo saskārušies.

3. Jun 2023

Praids parībēja zem darbiņa logiem, bet es nekā neredzēju, jo bija atnākuši apmeklētāji un gribēja grauzt zinību granītu par visu naudu.

Industrial aftercare

Meistars ieteica 2x dienā pabīdīt un tīrīt arī pašu stieni, that mf painful as shit. Kādam ir pieredze un padomi prātīgai pirmo dienu kopšanai?

1. Jun 2023

Kopumā mēs darbiņā esam ļoti jautrs pulciņš. Tā šodien, plānojot kārtējo pasākumu, iedvesmojāmies Bīna Vistlera "Mātē" un "Jāņa Indiāņa" franšīzē.

kā jūtubē atrast normālas līgotnes, kas nav a la Drēģeris ar rumpi pumpi vai arī akadēmiskais koris? (vēlams komplektos, nevis pa vienai)

Vasara ir sākusies!
Tas nozīmē, ka:
- var celties astoņos, nevis sešos. Urā!
- tramvajā iekāpj džeks, kuram uz krekla rakstīts "get the good". Un kamēr tu mierīgi apceri, vai viņš būtu tas labais, kas tev šodien vajadzīgs, izrādās, ka no viņa nes pēc sviedriem. Un nevis vienkārši nes, bet TĀ nes, ka turpmāko braucienu tu nesaproti - vemt vai ģībt, par ar visu sejas masku (paldies dievam, man bija arī tāda). Jik!

31. Maijs 2023

Uz neredzēšanos, ceturtā klase! Izvadījām ar bērnu šampānieti, friškām, meduskūku un "Piktajiem putniem 2" manā sinhronajā tulkojumā un ar Lauvas tiešām asprātīgajiem komentāriem.

Par sliktiem sapņiem esot jāizstāsta, tad tie nepiepildās, vai ne?

Bet man vakar un aizvakar, pērkot dzērienus, uzprasīja dokumentus. Kas tāds pēdējo reizi ar mani bija noticis trīsdesmit sešu gadu vecumā Alā, kad sanāca svinēt dzimšanas dienu manai piecus gadus jaunākajai draudzenei. Protams, es neiedomājos, ka es izskatos tik jauna, bet nu pat ja tā ir pavecāka kundze, kas sliktāka apgaismojuma vai savu redzes īpatnību dēļ pēkšņi notur mani par stipri jaunāku, nekā esmu - ir taču patīkami.

30. Maijs 2023

Sapņoju, kas Pīlēns ievēlēts.

29. Maijs 2023

Nobanot varēja tikai, ja kāds atstāj komentāru tavā cibā, jeb bija kaut kāds vēl veids? Lapas kartē kaut kā nespēju ieraudzīt.

Poll #21607 Brīvdiena
Open to: All, results viewable to: All

Vai Saeimas izsludinātā brīvdiena attiecas uz Tavu darbu?

View Answers


17 (43.6%)


19 (48.7%)

Kaut kā citādāk, paskaidrošu komentāros
3 (7.7%)

28. Maijs 2023

Papardes Zieds

Ļoti specializēts jautājums, bet vai kādam, kas kādreiz darbojās Papardes Ziedā, gadījumā nav saglabājušās koka loceklīšu bildes? Varbūt kāds, kas bijis Papardes Zieda vienaudžu izglītības programmā, pamanījās vienu nofočēt? Asking for a friend.

Marts 2020

Svētdiena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Powered by Sviesta Ciba