Sickbay of my imagination [entries|archive|friends|userinfo]
Entitious

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Zabtranz [Jul. 3rd, 2018|12:14 pm]
[Tags|, , ]

Nezinu, kā jums, bet estos ir bezmaksas autobusi. No 1. jūlija viena liela daļa reģionālo autobusu kļuvuši par virspusēji bezmaksas. Šorīt uz darbu braucu, dabūju biļeti par 0.00 ērām.

Bet ideja ir kāda - kādreiz reģionālos busus finansēja no "lielo" maršrutu ienākumiem - Tartu-Tallina, Tallina-Hāpsala, etc. Tad ielaida tirgū luksi, jams uzsēdās uz naudas līnijām, reģionālie sāka raudāt. Subsīdijas cēlās un cēlās, pēdējais, ko es biju dzirdējis - 60% esot bijis subsidēts. Tad Tallina izdomāja, ka ieviesīs bezmaksas transportu tiem, kas reģistrēti pilsētā. Pāris gados saprata, ka nekāda vaina nav. Tagad izdomāja, ka nu nah mocīties un kapeikas pist - subsidēs reģionālos arī par visiem 100%. Bet ne visus maršrutus. Slinkums meklēt, pēc kādiem kritērjiem maršruti tika izvēlēti, bet mans darba buss ir iekļauts. Kas ir interesanti - lai vizinātos par velti, ir nepieciešams iegādāties transporta karti (2 eur, ja nemaldos). Tās darbojas arī Tallinas un Tartu pilsētas busos (kas, stc, ir par maksu. Pie kam nupat pacēla cenas). Tīri statistikai, cik saprotu. Process tāds pats, kā bija - iekāp busā, pasaki kurp, tu nopīkstini karti, čalis izdrukā biļetōnu. Ja kartes nav - maksā ragā.
link2 koki mežā|iestādi koku

[Jul. 1st, 2018|08:48 am]
Laika ziņu v/portālā zem prognozes ir links "piezvani sinoptiķim (1.10€)". Es nevaru saprast - nafig? Noprecizēt, kāds būs vēja ātrums starp miestiem A un B, kuru prognōze ir norādīta, bet interesējošā nē? Jebšu apmierināt kautkādus fetišus?
link1 koks iestādīts|iestādi koku

trokšņi un alkoritmi [Jun. 22nd, 2018|11:04 am]
[Tags|, , , ]

marta koris laikam bija tas, kas pukstēja par to, kad 30 gados cilvēki beidz meklēt jaunu mūziku. Man, kā reiz, 30 bija tas vecums, kad beidzot bija parādījusies nauda pirkt visu to, kas savā laikā tika zagts, tai skaitā maksāt par mūziku.
Pirms tam meklējos pa last.fm - skrobbloju to, ko klausijos, skatījos, ko kaimiņi klausās, rekomendācijas, utt.

Tad pamēģināju gūgles mūziku (jo amazōne tak neuzticās ne-eiropiešiem) par maksu. Piedāvājums ierobežots, rekomendāciju algoritmi arī so-so. Daudz kas no interesējošā vispār nebija pieejams. Pametu pamatā dēļ tā, ka ik pa pāris dziesmām jams vnk uzkarās.

Tā kā jau biju pasācis maksāt, izdomāju, ka jāpagaršo šprotifajs. Mūzikas daudz, gan vietējās, gan zabugorjes. Applikācija darbojas normāli, pleilistes, šērošana starp iekārtam, utt. Ērti.
Kas patīk - rekomendāciju algoritmi diezgan labi viņiem. Sākumam iebaroju savus long-term favorītus (Ministry, Monster magnet, EN (pisviņzirgs to vācisko nosaukumu), NiN, Rammstein, Laibach, Coil, Dimmu Borgir, Kilimanjaro darkjazz ensemble, random elektrōniku), kā arī īslaicīgās intereses. Periōdiski nostaļģēju ar gaudulīgo tīņu periōdu mūziku (Deftones, SoaD, Pink Floyd, Keivs, Death in Vegas, Moonspell, Kino, Rome, Audioslave, etc), daudz elektrōnikas, bišķiņ kontemporārijs, bišķiņ blūzs, bišķiņ metāls. Vārdu sakot, totāla bezgaumība. Visam pa virsu skuķis vēl mājās klausās savu huiņu no mana konta - ikauņus, elektrōniku, kautkādu deju mūziku. Vārdu sakot, īsti dzīvi neatvieglojam.
Par spīti sūdainam inputam, šprotifaja alkoritmi tomēr spēj patīkami pārsteigt ar piedāvājumiem par zināmu, bet piemirstu mūziku (Earth, Bohren & der club of gore, PJ Harvey, The Fall, The Blue Angel Lounge, Brian Jonestown Massacre, White Zombie, Lamb, Autechre, Trent Moller, Coal Chamber), kā arī piedāvāt jaunus interesantumus (Nils Frahm, Swans, (kā es šitos palaidu garām, nezinu), Black Heart Procession, VoX LoW, Suuns) un dahuja somu kantrī mūzikas, because finnish country is the same as estonian pop, right?

Visā visumā esmu apmierināts ar servīzi. Ja neskaita to, ka daudz albūmi mistiski nav atrodami (Oomph! pirmie 5 albūmi, pirms viņi tika kastrēti; Sepulturas Roorback, vēl šis tas). Nevar saprast - tas ir grupu imidžmeikinga polisijs vai kautkādi Sony ekskluzīvi?

Vispār es uzskata, ka tie ļautiņi paši sev iešāva kājā ar lielgabalu ar to DMCA. Tas nu nepavisam nesamazina pirātisma daudzumu, tikai apgrūtina wannabe legāļu dzīvi. Es, kā austrumeirōpietis nevaru skatīties filmas, klausīties mūziku un lasīt grāmatas legāli. Pat gribēdams. Man ir 10x vieglāk nozagt, nekā legāli nopirkt. Gribēju skuķim uzdāvināt vienas vietējās grupeles albūmu. Digitālu kopiju. Ripas var dabūt tikai grāmatnīcās, digitāli - tikai amazōnē. Amazōnes polisiji neļauj tirgot digitālo audio uz austrumeiropu. Tās grupas ierakstu studija ir manā fakin' pagalmā! Retardodrōms
linkiestādi koku

Me legs don't work! [Jun. 14th, 2018|11:33 am]
[Tags|, ]

Otrdien biju uz badmintōna treniņu. Nevis vnk paspēlēt, bet treniņu treniņu. Ar treneri. Jams ierādīja kā pareizi turēt, sist un pārvietoties pa laukumu. Tautasdejas ir vienkāršākas. Vakar/šodien sāp kājas. Augšstilbi šoreiz.

Rotaļu jaunumos - Battlefield V. Preorderoju caur Paypal. Perorderoju piektdienas vakarā, pārskaitījums netiek veikts līdz pirmdienai. Sestdienā izdomāju, ka jāaktivizē jaunā bankas karte, vecā automātiski slēdzās. Paypalā atslēdzu veco karti, pārnesu visus maksājumus uz jauno. Izskatās, ka EA sapisušies meistarībā - no jaunās kartes BFV maksājums vēl joprojām nav novilkts (jau 2+ nedēļas), bet Origins rāda, ka man jau ir. Jācer, ka neattapsies un viss darbosies na haļavu.
linkiestādi koku

[Jun. 8th, 2018|09:11 am]
[Tags|, ]

Estu modes festivāls sevi mārketē kā "Eff". Эффочка?
link1 koks iestādīts|iestādi koku

[Jun. 1st, 2018|12:59 pm]
[Tags|]

Djuddah. Tāpēc, ka nosaukt savu dēlu par Jūdu būtu pārāk vienkārši
linkiestādi koku

[May. 23rd, 2018|05:36 pm]
[Tags|, ]

5 dienas atpakaļ rakstīju, ka pasūtīju tiesības, šodien jau pastkastē.
"Please destroy your expired document by cutting it with scissors". Yeah, right.
Sagadīšanās pēc, šodien ir arī dienā, kad vietējie mutanti noasfaltēs visu pusotru kilometru mūsu ielas vienā rāvienā.
linkiestādi koku

Velopistu novērojumi unpy stilā [May. 23rd, 2018|08:58 am]
[Tags|, ]

2/3 no miesta riteņotājiem, kā izskatās, ir sievietes. Šis cipars mainās, ja izbrauc ārpus pilsētas un pārvēršas par gandrīz 100% onkuļu uz riepām
linkiestādi koku

[May. 21st, 2018|12:17 pm]
[Tags|, , ]

Šodien pirmoreiz sezōnā atrullēju uz darbu. 22km 1h, trešdaļa laika pavadīta gaidot uz luksafōriem. Kad beidzot tiec ārā no miesta, var mēģināt tempu turēt. Nesanāk turēt, korpuskuls kusls - trīs gadi slaistīšanās dara savu. Jācer, ka sezōnas beigās būs labāk. Vienīgais pisiens, ka jāceļas stundu agrāk. Plus vajag atvilkt vismaz dvieli, lai var dušā ielīst, citādi ņiaļo visu dienu klimt apkārt ar kraukšķīgu sāls kārtiņu virsū. Tagad jāminas mājās.
linkiestādi koku

[May. 18th, 2018|10:14 am]
[Tags|, , ]

Efka cepās par to, ka veselības e-portālā nevarot apskatīties receptes un kataklizmas. Es, savukārt, nupat pasūtīju jaunu vadītāja apliecību intervebzos. Atnāca emails un SMS par to, ka vecā beigsies, vajagot jaunu darināt mēneša laikā. Epastā gari un plaši apstāstīts, cik forši ir sūtīt onlainā - nav nekur jābrauc pakaļ (vietējais CSDD ir čuhņā nedaudz), jāstāv rindās un tas ir par 20% lētak. Forši. Ielogojos jamo sistēmā, nedaudz gļuki ar mainīgo aizpildi web formās (servera pusē), 3 minūtes vēlāk viss ir apmaksāts un nokārtots. Sola piegādāt pastkastē 10 dienu laikā. Un šādām darbībām pat kompi nevajag, pietiek ar telefonu.
link1 koks iestādīts|iestādi koku

Wut? [May. 16th, 2018|12:02 pm]
[Tags|]

Iepriecināja ielūgums uz lekciju, kuras tēma ir
"Pindarising for the Glory of the Lord"
linkiestādi koku

[May. 11th, 2018|12:32 pm]
[Tags|, , , , ]

Es te iepriekš pukstēju no Keysight hotspot semināra. Par to, ka boring AF. Slaidus gatavoja citas personas, ne tie, kas prezentēja, attiecīgi tajos bija daudz interesantas info, ko vnk izlaida. Gribējās dabūt slaidus ar prezentera piezīmēm, tādēļ atķeksēju, ka gribētos jamos. Biju cerējis, ka atsūtīs linku uz FTP vai whatever ar slaidiem. Skuju. Šodien saņēmu paciņu no viņiem, aber paciņā CD ar slaidiem. BĻAĢ! Kur man jamo bāzt? Jameklē vecāsmātes lapsis ar ripu lasītāju, bet jautājums, vai man TIK ĻOTI gribas tos slaidus? Digital age my arse

Citādāk - šodien pamēģināju McBaren #2 - vieglāks par #1, mazāk smeķīgs, bet arī smird, šķiet, mazāk. Laikam tomēr pieturēšos pie numero uno. Vismaz tīšana tagad ir vairāk rullēšana, nekā iepakošana. Tobiš nu jau sanāk kautkas cauruļveidīgs, nevis kantains blāķis ar nevienmērīgu pildījumu.
link1 koks iestādīts|iestādi koku

[May. 7th, 2018|10:03 am]
[Tags|, , ]

Šonakt mēģināju nopirkt skābi robežkontroles punktā. Izrādās, ka vajag izziņu par to, ka tiks lietota ārstnieciskos nolūkos. Gāju organizēt, bija jāaizpilda anketa, nepaspēju, pamodos no grūstīšanās.

No rīta, savukārt, darba ķēķī sagaidīja Šāds instruments )
linkiestādi koku

Vecums kaulus lauž [May. 4th, 2018|08:39 am]
[Tags|]

Citās ziņās - roka sāka interesanti uzvesties. Itkā viss normāli, tik pa brīžam iesmeldzas starp zeltnesi un garo Ansi, toč kur pirksti no delnas(?) atdalās, starp tām pirkstu sakņu locītavām. Da i to tikai tad, kad dūrē savelk un īpaši maģiskas kustības veic. Ļoti manāms badmintōnu spēlējot. Vēl patīkamu elektrošoku var dabūt, ja uzspiež starp metakarpāļiem noteiktā punktā - sit cauri līdz pat elkonim. Sākās tā visa padarīšana pāris nedēļas atpakaļ no zila gaisa - kāvies neesmu, kritis arī nē, hz kādēļ.
Vakar aizvilkos pie ģimenes ārsta, pastāstiju, kas un kā, parādiju. Jamā uzdod jautājumus, mēģinot mani iestumt karpālā tuneļa pacientos, es saku ņihuja - erka ir, locīt varu uz nebēdu, sajūta vairāk tāda, ka man tur kāds muskulis nervu galu starp kauliem būtu iespiedis. Šī man izrakstīja kautkādas nezāles un teicās - ja pa vasaru nepāries, tad sūtīsim pie ķirurga. Paņēmu zāles, sāku skatīties, kas tas tāds ir, pēc dozāžas izskatās, ka podagras apkarošanai. "Aristokrātu slimība" my ass. Pilna roka ar urīnskābi? Vat? Labi, poh, palietosim, redzēs, kas notiks. Bija plāns piegriezt šmigas krānu tāvaitā uz kādu laiciņu, nekas kritisks. Vakar ap pusdienas laiku ieplēsu pirmo šaibu, vakarā mīzu dubļus - laikam darbojas, parasti vakarā nāk caurspīdīgs ārā, jo dzeru ūdeni nonstopā.
linkiestādi koku

Cita diršana, kad bikses novelk [May. 4th, 2018|08:35 am]
[Tags|]

Paldies [info]vistu_zaglis par rekomendācijām atkarībiņu sakarā. Aizpeldēju līdz vietējam alkocentram, jamiem bija McBaren #1 un #2 uz vietas, paņēmu pirmo. Tinas ka prieks, var paspēt pasūkāt pirms pirksti deg, sit pa tāfeli arī nedaudz. Brīnijos, ka cena tikai nedaudz virs LD/West, bet palaidu garām paku izmēru starpību - 2x.
linkiestādi koku

[May. 3rd, 2018|10:26 am]
[Tags|, ]

Staigā čalis pa ēku un hujārī ar āmuru pa ugunsdzēšamajiem aparātiem. Pārbaude, saucas.
linkiestādi koku

[May. 3rd, 2018|10:05 am]
[Tags|, , ]

Katru reizi, kad man jāsaskaras ar cilvēkiem, kam vārds beidzas ar "th" (Ruth, Edith, etc), man nāk prātā
šis )
link1 koks iestādīts|iestādi koku

Varētu pataupīt, bet puns paliek puns, sāp un nekur neiet [May. 2nd, 2018|02:56 pm]
[Tags|]

Ņipričomskis
linkiestādi koku

Zegzadrõms [Apr. 30th, 2018|12:44 pm]
[Tags|, ]

Mežā atradām iebraucamo celiņu ar aizdomīgi daudz prežu iepakojumiem. Bracis sākumā naivais jokoja, ka sīči droši vien balõnus pūtuši, kad atradās kaudze ar pašām gumijām, izskatījās ka nedz balonus, ne pūtuši. Pāri pa 20 gabaliem. Kāds regulāri brauc uz mežu pisties un konsekventi vienā un tanī pašā vietā. Jāuzliek kamera, laivstrīms uz PH, varētu stāvus (khehe) bagāts palikt.

Par atkritumiem - kā nākas, ka cilvēkiem nav slinkums vest pāris maisus savu sūdu uz nekurienes vidu kautkur mežā un mest tos tur? Pilsētā lielie konteineri tak ir 10x tuvāk un vienkāršāk. Kas notiek to cilvēku galvās?

Atgriezāmies ar pilnu vāģi ar cepumiem un šmigu. Labi, ne pilns vāģis, 10 tērvetnieki, 10 vēl šādi-tādi pagaršošanai, spainis burbona un goldenleibls uz pasūtījuma. Cenu starpība smagajai artilērijai ir gandrīz 2x, ja trāpas uz atlaidēm.
link1 koks iestādīts|iestādi koku

The Fist of May [Apr. 26th, 2018|11:21 am]
[Tags|, ]

Kā jau daudzkur pasaulē, arī mūsu galā 01.05 ir brīvdiena. Otrdiena. Akadēmiķi izdomājuši, ka nu nah bojāt sev brīvdienas un izbrīvēja arī 30.04, lai varētu tupeņus-rāceņus stādīt až 4 dienas. Bez atstrādāšanas sestdienās vai tamlīdzīgiem gemarojiem. Skaudiet nu!

Мир, труд, май
linkiestādi koku

[Apr. 25th, 2018|10:04 am]
[Tags|, ]

Izdomāju, ka pievērsīšos hipsterismam tā nopietnāk, sākšu pats rullēt zīžampuļķus. Lai padarītu visu procesu par PROCESU, nevis vienkārši pirikuru. Jo kas gan var būt labāks, kā sacepies ar trīcošām rociņām mēģināt uzlocīt stresa noņēmēju.
Protams, ka pirmā nezāļu paka, ko iegādājos, bija pīpēm, jo, redz, kurrati visi zin, kurš skaidu brends ir kam domāts. Skatos, ka te ir dabonami tikai 2 tinamie brendi - LD un West. Ne pirmais, nedz otrais puļķīšu formā nesajūsmina, nospļāvos un paņēmu otro. Izrādās, ka nemaz tik slikti nav, garšo labāk, kā pakotā herņa, pat no dārgākiem brendiem.
Pirmie 10 papīrīši aizgāja eksperimentos, līdz daudz maz iebraucu, kā tas gurķis rullējas. Tagad taisu pa divām, jo laikam pārāk mīkstas sanāk, baisi ātri izkvēl. Jācer, ka līdz pirmās pakas beigām iemanīšos sapakot to visu pareizi, lai ir baudāms.
link6 koki mežā|iestādi koku

Remembrance of past that never happened [Apr. 21st, 2018|12:35 pm]
[Tags|]

Zemapziņa pēc dubļu stauta neliek mierā. Dari ko darīdams, nevar tikt vaļā
linkiestādi koku

Ze zõna! [Apr. 20th, 2018|11:48 pm]
[Tags|]

Atcerējos, ka vecmutere (lai viņai vieglas smiltis un vēl vieglāki māli) mēdza tos saukt par mocikletiem. Vai pilnā versijā par motocikletiem. Laikam valodas jāšana mums skrien saimē
link2 koki mežā|iestādi koku

[Apr. 19th, 2018|11:08 am]
[Putni dzied |sadzīve, pusprāts, soc, fōlijs]

Vakar sēdēju stacijā, gaidīju vilcienu, te pēkšņi dzirdu diezgan paskaļu monolōgu krievu valodā par to, ka valdība iznīcina krievus. Staļina laikos, redz, krievi esot dzīvojuši līdz 90+ gadu vecumam, mūsdienās vidējais krievu tēviņa mūža ilgums esot 57 gadi. Pie visa vainīga esot valdība un militāristi, kas izmanto tehnolōģijas, lai indētu un iznīdētu. Vārot aknas ar mikroviļņu palīdzību (protams, tas nekādīgi nav saistīts ar odekolona dzeršanu), atsakās runāt krieviski (kas pavisam noteikti saīsina mūžu), indē pārtiku un nedod pabalstus. Pie ārstiem arī nedrīkst iet, jo tie visi nekošēri tik mēģina nomērdēt...
Žēl, ka nebija laika nomedīt to deklamētāju un paļurināt (p)ar viņa tārpiem, būtu bijusi rēcīga pieredze.
link1 koks iestādīts|iestādi koku

[Apr. 18th, 2018|12:06 pm]
[Tags|, , ]

Aizbraucu uz semināru, saucas. Keysight hotspot. Par velti jamie organizē informatīvus seminārus/promo/demo. Kopā 5h vilcienā, celšanās 5os no rīta, jūtos sabraukts. Un seminārs most def nav tā vērts. Lēktu atpakaļ vilcienā tūlīt pat, ja nebūtu jāpakārtojas piekabes grafikam.
Kas interesanti, trešdaļa no apmeklētājiem ir indieši un turki. Ēriksõns laikam vietējo verguspēku nevar pavilkt, jāimportē.
linkiestādi koku

Slims vai nē? [Apr. 14th, 2018|08:32 pm]
[Tags|]

Pizğec, tāds puņķis uznāca, ka maz neliekas. Pus dienas laikā. Jau vismaz otro pavasari,cik sāku novērot. Kā paliek silts, tā pisec. Vai nu veiksmīga sagadīšanās,va alerģija. Jāuzliek memo būs uz nākamo gadu
linkiestādi koku

[Apr. 13th, 2018|09:56 am]
[Tags|, ]

Ak, jā, es taču jaunajā šeptē lietoju spaisu. Diendienā. Apcietiniet mani, ak, jēl!
link1 koks iestādīts|iestādi koku

papīrbrīvs [Apr. 13th, 2018|09:32 am]
[Tags|, , ]

Ja izstrādes (development) procesā piezīmes veic nevis vnk noutpadā, bet lateksā, tad rezultātā var sanākt tīri tā neko design dokuments, kurā gandrīz nekas nav aizmirsts.
link3 koki mežā|iestādi koku

LaTex love [Apr. 9th, 2018|10:58 am]
[Tags|, , ]

Ješš, dabūju darba lūzni. Redzēs, vai iebūvētā GPU pavilks altiumu, kam minimālās prasības ir envīdijas 200 sērija, rekomendē top-tier 1080. Tagad setapojas. Tas, kas zem *nix aizņem 10 minūtes, zem win velkas instalējas nejēgā - subversija un latekss. OSSssssss my bum.

Citās ziņās ir tas, ka esmu iedzīvojies krāna kaktusā. Audzēsim savu meskaču.

Jāiet monis diņģēt.
link1 koks iestādīts|iestādi koku

[Apr. 2nd, 2018|09:26 pm]
[Tags|, , ]

Šon pļāpīgs apkalpojošais personāls izspļāva, ka LaMaTa tā pati tēvlija vien esot, tikai nobrendota savādāk. Es nedaudz pārsteigts biju - kurā brīdī tad šie pārdevušies? Atceros, ka bija kautkāds troksnis par šo tēmu, bet kāds kautkur iespringa, ka "mēs jau savu gan neatdosim, kā tie leiši...", beigās trekns veto tika uzlikts. Aizgāju paskatīties jamo mājas lapā, un šekureku, TeliaSonora 24.5%, Sonora Holdings AB 24.5%, itago 49%. Nu, tehniski neesat pārdevušies, ok.

Tanī pat laikā Sorosnoriešu mājas lapā jamie apgalvo, ka
"Telia Company offers mobile services in Latvia through the mobile operator LMT. Telia Company owns 60.3 percent of LMT. Telia Company also owns 49 percent of the fixed network company Lattelecom."

Paga, paga, telekomam taču pieder vēl 23% no atlikušajiem 51% LMT. WHOOOOAAA! Investigatīvais žurnālisms 20 sekundēs
linkiestādi koku

[Apr. 2nd, 2018|08:44 am]
[Putni dzied |sadzīve, wrk]

Ierados. 8ņos ar kapeikām. Pie (g)astronomiem, kas parasti ierodas 10-11, jo tinas hz kad. Durvju karte, protams, nedarbojas, jo noilgusi un neviens priekšnieks nav iedomājies atjaunot. Protams, ārā balta huiņa nevis birst, bet gāžas no pelēkā okeāna virs galvas. Labi, ka grāmatvede bija ieradusies, ielaida. Tagad kempoju virtuvē, sveicinos un ļurinu ar visiem, kas vēl atminas. Darba laiks tikšķ...
linkiestādi koku

Santehniķa brīvdienas [Apr. 1st, 2018|02:13 pm]
[Tags|, ]

Piparkūkas un silikons
linkiestādi koku

[Mar. 31st, 2018|10:09 pm]
[Tags|]

Beidzot saņēmos un izspēlēju otro prototipu. Bļag, tikai 17h geimpleja sveicina iz 2012, bet pārspļauj GTA4 un Fartly 4. Pirmais openvorlderis kopš gta 2 laikiem, kur prieks meklēt kollektibļus. Vismaz tos, kas kartē marķējas. Pis meklēt piketētājus. Atrodot kaseti (srlsy?), dabon paklausīties bikucīt lõres. Pat nesti, vismaz tie, uz kuriem uzrāvos, bija dažādi un interesanti, nerunāsim par mein kvestiem. Vienīgais, ka tie nav marķēti nu abzolūtīgi nekādīgi, tāpat kā piketieri. Nu i labi, neesmu completeonista. Storijs patika, patika tas, ka nav garlaicīgi un jāmeklē, kā izlkaidēties. Jauks balanss. Agresijas daudzums korelē labi ar patērētā džimbima daudzumu, pēc beigām izdomāju, ka jāsaņemas un jāpiebeidz dūms jaunais, tik nokārās bez iemesla. Negaršoja mans GT1060? Hz
linkiestādi koku

Lielas dienas [Mar. 30th, 2018|11:57 am]
[Tags|, ]

Saime aizpidrījusi, viens mājās beidzot. Ja vakar nebūtu aizslīdējis līdz bodei, būtu nostaigājis labi ja pāris simtu soļu, jo nobindžoju visu Narcos pirmo sezõnu ar pus kasti āls. Savādāk - apdeitoju serverus, apdaru mājas darbus
linkiestādi koku

[Mar. 28th, 2018|02:38 pm]
[Tags|, ]

Priekšpēdējā dar(b)a diena, pirmoreiz pa trim gadiem. No biezajiem naudas maisiem klimstu atpakaļ pie zintniekiem. Pirmā aprīļa joks, jopt.
Darbi ir apdarīti un/vai nodoti tālāk, sēžu visu dienu, bumbulēju. Kompis iztīrīts, supersekjūri tuneļi palīdz aizgāzt personīgos failus prom no slēgtajiem un spiegotajiem tīkliem uz VPS relatīvo drošību. Izdiņģēju pēdējo darba dienu brīvu, jo motivācijas strādāt nav un nebūs. Priekš niecība nēsājas apkārt, vāc autogrāfus memoriālajā grāmatā. Nez, kas tā varētu būt...
Bumbulācijas procesā sāku santehniķi stalkot, ož aizdomīgi.
linkiestādi koku

[Mar. 20th, 2018|05:55 pm]
[Tags|]

A mums te cīruļkutenis. Cmuxi visu kaku zem 6 pēdām tīra baltā
link1 koks iestādīts|iestādi koku

Velocepiens [Mar. 19th, 2018|09:51 am]
[Tags|, ]

Piemājas iela mums te ir lekna - zaļa atdalošā josla ar kastaņiem sastādītiem, tiem abās pusēs veloceliņi. Nu, kā jau juropā. Zõna mums miļjõ, redz. Attiecīgi, lai cilvēki savus dārzus nenobetonētu par stāvlaukumiem, piemājas trotuāri apzīmēti ar parkinga laukumiem. Ne pilns auto-uz-ietves, bet daļējs, tikai puse auto ir uz ietves. Tas brīžiem noved pie situācijas, kad starp māju un auto ir 30cm telpas. Reizēm mājas vietā ir brikšņi ar dzeloņiem. Vārdu sakot, ir vietas, kur nevar izbrist pa trotuāru, nākas cilpot apkārt. It sevišķi, ja neesi viens pats pliks. Bet tādas vietas ir retas, 2-3 visā 2km strēķī un visas vienā ielas pusē.
Rajons hipsterīgs, daudz jauno mammuķu ar brēkuļiem ratos klejo, nu nevar viņas tur izlavierēt, nu i iemīlējušas pa veloceliņiem dragāt. Nereti pat 2-3 ar piecvietīgām piekabēm. Pizģec, karoče. Velosipēdistiem tas, protams, nepatīk. Bet nu viņas var saprast.
Otrs anti-velo grupējums ir suņu/kaķu(reiz arī milzīgas melnas cūkas) īpašnieki, kas staidzina savus lopus 3m platajā zaļajā zonā. Saimnieki, protams, slāj pa veloceliņu. Ar lielajiem mošķiem ir ok, tiem troses un ķēdes pa gabalu redzamas, bet es nevaru sagaidīt to burvīgo brīdi, kad kāds sīks kverplis aizlidos kosmosā, kad kāds ašāks riteņotājs nepamanīs to ultraplāno neredzamo žilku, ar kuro jamējie ir piesieti pie saimniekiem.
Abi iepriekšējie grupējumi ledu ir ielauzuši, taciņu iestaigājuši, arī prastie mirstīgie nereti klimst pa sarkanajiem celiņiem. Un ne tikai klimst, bet arī vazņikajut par to, ka cilvēks ar velo mēģina jamos apbraukt. Un pohuj, ka 99% ietvju tomēr ir ar tiem pusotriem metriem brīvās telpas lavierēšanai.
Pa lielam, iezemieši uz divratiem ir diezgan miermīlīgi - kas caur zālienam izmīca, kas izlec uz ceļa, lai apbrauktu traucējošo faunu, bet ir atsevišķi, kas lamājas, bļaustās un visādi citādi izrādās. Bet nu nav brīnums, pats esmu pāris reizes dzirdējis sašutušas gaudas no sīčiem, kam ausis aizbāztas ar tuc-tuc, acis telefõnā, un, protams, ka taisni viņi noslāt nav spējīgi. Uz zvaniem nereaģē, mirgojošām gaismām arī nē, nākas gaidīt Momentu, kad izskatās, ka ir izlēmuši ieņemt vektõrveidīgu kustības virzienu. Tad nu mēģinu mīcīt garām un, tanī brīdī, kad mans priekšējais rats ir vienā līmenī ar šo zombiju, tas izdomā vai nu mesties sāniski vai vēl darīt ko tikpat paredzamu.
Jājautā - NU HUĻI viņi tur lien? Vietas uz ietves ir precīzi tikpat (atkal, 99% gadījumu), cik uz veloceliņa. Pat, ja visas stāvvietas ir aizņemtas. Ar brīvām stāvvietām ir divtik.
linkiestādi koku

Turpinot ateju tēmu [Mar. 6th, 2018|09:16 am]
[Tags|, ]

Preabula - rušinu kantorī ar kādiem 20 čaļiem un 10+ tantēm. Tantes lielākoties telefonistes, džeki analītiķi un programmētāji. Cilvēki tādi, no kuriem itkā sagaidītu kautkādu normatīvu ievērošanu, ja ne tīri ieaudzinātu, tad kaut no smadzeņu daudzuma.
Tātad - divas unisex telpas savu dabisko vajadzību kārtošanai. Uz ~30 purniem. Tīri statistiski, ja katrs tur pavada 5 minūtes dienā, tad 150 minūtes jeb 2.5h telpa ir aizņemta. Tobiš, ir liela iespēja tikt iekšā, redzot to, kas nāk ārā (no telpas, ne cilvēka). Un, bļaģ, tie cilvēki, no kuriem būtu gaidījis visvairāk klīrības (40+ un sievietes) taisa tādu pizģec, ka maz neliekas. Sienas nomīztas; VISAS sienas un, protams, grīda, nolieta ar ūdeni (cerams); spogulis notašķīts ar ziepēm (kā tas vispār iespējams, ja ziepju dispensers iebūvēts tanī pašā spoguļskapī?), utt.
Kas ir interesanti - esmu mēģinājis publiski cilāt šo tēmu un cilvēki taču redz, ka es redzu un zinu, kuri tie ir, bet pohuj, viss turpinās gadu no gada.
link2 koki mežā|iestādi koku

Pīrādziņu mistērija [Mar. 5th, 2018|01:42 pm]
[Tags|, ]

Kāds varētu būt iemesls, tam, ka talčokā ož pēc pīrādziņiem? Varianti:
1. Kāds paslepus topī pīrādziņus? Kādēļ paslepus? Neviens tak nost neņem
2. Kāds dirš (!) pīrādziņus. Izskaidro mistēriskos pīrādziņus, kas periodiski uzpeld virtuvē koplietošanai

Vēl varianti?
link2 koki mežā|iestādi koku

Dubaks [Feb. 27th, 2018|09:59 am]
[Tags|]

Vietējā bodītē nebija nekā cita, nācās smēķus ar klikeriem iepirkt. Tagad tie mavkas salā visi pārplīsuši
linkiestādi koku

[Feb. 19th, 2018|06:39 pm]
[Tags|, ]

Izskatās, ka braukšu uz positīvušmu šogad, jo keivs
link1 koks iestādīts|iestādi koku

[Feb. 17th, 2018|09:50 am]
[Tags|]

Estiem nav ābeču, jo viņiem oficiāli alfabētā nav "c" burta. Tā vietā vuņiem ir "ābiTS", vai vēl vienā variantā "ABD"
linkiestādi koku

[Feb. 7th, 2018|03:48 pm]
[Tags|, , ]

Diezgan bieži sanāk glūnēt "Štaflika a Špagetka v pribehu" (čau, vustu zagli) jebšu pie mums vairāk pazīstams, kā baltā un melnā suņa piedzīvojumi. Jo, redz, rezidējošajam sīcim piedur. Vienīgie, kas pārspļauj ir Maša ar lāci un sivēnmeita Pepa. Tīri aizraujoši, būtu pircis, ja varētu, bet juh, jāzog no žīdu trubas.
Enīvej, tās multenes tomēr ir baisi tripīgas. Gan oriģināli, gan jaunās, krāsainās. Bet tik bieži redzētas, ka pilnīgi neapzināti dungo ķūnus līdz un fiksē visus anumatoru lažojumus un slinkojumus.
A šisviss par ko īsti? A ne par ko, atrodam rutīnā izklaides
link9 koki mežā|iestādi koku

[Jan. 5th, 2018|01:00 pm]
[Tags|]

Sanāca pēc iksmasiem braukāties ar vilcienu. Pie sienas pamaniju jamo plātīšanos ar efektivitāti un precizitāti. 98 koma kautkas procenti laikam bija. Precizitāte tobiš. Manā gadījumā vilciens pieslīdēja ar 10 minūšu nokavēšanos. Nav nekāda Japāna tak
linkiestādi koku

simccīņa [Jan. 5th, 2018|12:38 pm]
[Tags|]

Otrdiena - badmintons 1.5h
Ceturtdiena - teniss 1.5h
Piektdiena - peldēšana 40m + kāpšana 1.5h
Un visam pa vidu riteņošana

Ibaķ, kas es par Rembo būšu
linkiestādi koku

Dāvanas hujāvanas [Dec. 26th, 2017|01:56 am]
[Tags|, ]

Sēžu, slīpēju feiko kanžas džeku, apceru šodienu (vairāk vakardienu, jāatdzīst). Izrādās, esmu nejauši fēčos dikpiku iepostojis. It's out, ladies. Izskatās pupulārs diezgan.
Enīvej, tā kā nepostoju bieži pēdīgā kaikmetā, varētu uztaisīt gada kopsavilkumu (ceru, ka gūfļas taiperis to aizvietoja korekti
linkiestādi koku

Programmētāja ikdiena [Dec. 8th, 2017|11:19 am]
[Tags|]

Darbā maini ūdens filtrus un burbuļgāzi, mājās labo katlam aizdedzes sistēmu. Rrāli apsveru kļūt par profesionālu santehniķi. Pa virsu elektriķim un grāmatvedim.

Drukāt uz šmārtfōna ir reāli kaitinoši, it sevišķi, ja lieto nevārdus, kurus gūgle nepazīst. Bet divstundīgajos mītiņos nekā cita darīt nav ko
linkiestādi koku

[Nov. 30th, 2017|10:36 am]
[Tags|, ]

Šonakt noskrēju pusmaratonu nedaudz virs 2 stundās. Pat īsti aizelsies nebiju. Pa ceļam vēl paspēju izgrūstīties ar kautkādiem pidiņiem, līdz kautiņam neaizvilka.
linkiestādi koku

[Nov. 28th, 2017|12:46 pm]
[Tags|, ]

Jau kādu mēnesi Liepājā esot atvēruši elektronikas rūpnīcu. Esmu ļoti ļoti ieintriģēts, par spīti tam, ka īsti nav skaidrs, vai tā ir iespiedplašu (PCB) rūpnīca jebšu tomēr komplektējoša iestāde, kas stūķē čipšus uz platēm
linkiestādi koku

Bads un mintõni [Oct. 27th, 2017|11:24 am]
[Tags|, ]

Otrdien pirmoreiz mūžā spēlēju badmintonu kā sportu, nevis pabļambāt dārzā ar trīs aliem ribās. Spēle pret 40+ čali, kas jau vairāk kā piecus gadus trīsreiz nedēļā spēlē. Spēlējām 2 nūbi pret viņu. Abi pārsvīduši, vecais pat jaku nenovilka. Pēc 1.5h rotaļāšanās jau trešo dienu kājas un dibenvaigi(!) sāp. Kājas saprotu, aizmirsu izstaipīt, bet kā lai glutus maximus izstaipa pēc treniņa? Krāna-formas priekšmetus nepiedāvāt
link4 koki mežā|iestādi koku

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]