Sickbay of my imagination [entries|archive|friends|userinfo]
Entitious

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Jo tālāk, jo trakāk [Sep. 14th, 2020|03:44 pm]
[Tags|, ]

Tauta šūmējas par kronīti, ka nevarot tusēt un vēlnezko. Neko nezinu, mūsu tusiņi tāpat parasti ir dzeršana un diršana dzīvokļos. Disenītes un zaļumballes īpaši nekrata, lielveikali un ķinīši arī nē. Un vispār - jo ilgāk dzīvoju, jo mazāks man tas paziņu loks kļūst. Un attālinātā draudzēšanās īsti nedarbojas manā gadījumā. Visi tie čatiņi, skaipiņi.. nav tas. Paļerkst piecas minūtes un noklust. Pēdīgā laikā arī IRLā līdzīgi. Tad vēl ir tās sociālās babačkas, jebšu paziņas, kas grib draudzēties un runāties uz ielas. Vakar bija - čalis (kas dzīvo 3 mājas tālāk un ar ko esmu runājies labi ja 20x pēdējās piecgades laikā) slāj pa ielu, ierauga mūs. Pieklājības pēc pamāju un duru tālāk. Šis pat nenoslinkoja pāri pa ielu pārnākt un mēģināt smalltalku bīdīt. Nācās atteikt, ka mums jāskrien (kas vismaz bija taisnība). Es nez, kautkā pat neinteresē izlikties, ka būtu kāda interese par citu cilvēku dzīvi. "How's things?", "fine, you?", "fine, fine, cya". Nu kam tas vajadzīgs? Bezjēdzīgie rituāliņi. Kundzīte visu laiku boksterē, ka es esot rupjš. Kāda, najuh, rupjība? Vienkārši apnicis atbildēt uz stereotipiskajiem jautajumiem, ko uzdod ārzemniekam un/vai cilvēkam, ko īsti nepazīsti. Vieglāk ir izlikties par iezemieti. Līdz brīdim, kad sarunu briedis piefiksē, ka tev ir dīvains akcents. Bet esmu iemanījies 80% gadījumus atšūt pirms jamie ko piefiksē. Aber par [ne]paziņām - nez, kā lai izvairās no šiem rituāliņiem?
Nez, zajobs kautkāds. Laikam dabīgo endorfīnu līmenis pēc divdiennieka zems.
link1 koks iestādīts|iestādi koku

[Jul. 22nd, 2020|08:43 am]
[Tags|, , ]

šorīt, pa ceļam uz darbu redzēju kundzīti šokējamies par beigtu caunu pie viņas autiņa. Uzpisējs stāvēja blakus vienās apenēs un sievu sitējā, platam kājām un vēl platāku paģiru. Normāls dzīvojamais rajōns klusajā centrā.

Tas man atgādināja vēl vienu lietu, par ko gribējās uzrakstīt. Kādu laiku atpakaļ pie mums miestā Bolts ievazaja tos elektriskos skūterīšus, par ko silikōna ieleja cepās pāris gadus atpakaļ. Vienu rītu izeju no mājas un tur stāv priekšā divi, noparkoti uz trotuāra un skatās uz mani. Sajutos kā Makijs no tās dienvidparka epizōdes. Vēlāk sākās izklaides. Jau iepriekš ievazātie ~1000 nomas vellapēdi jau rada diezgan haosu, jo tie tirliņi, kas braukā, viņi pat uz ceļu neskatās, tikai posī telefōnos. Pie tam, CSN viņiem neesot jāzin un ķiveres arī nah nevajag. Tagad vēl šitie ķēmi, kas pa trotuāriem nesās uz 25-30 km/h (jā, es mērīju ar savu velo - braucot uz 25 man ir traukušies garām). Ar autiņu braukt vispār tagad forši - paskaties, neviena nav, sāc griezties un izlido viens priekšā no nekurienes. Jo ar 30km/h var nu ļoti negaidīti izlidot. Un viņi pie tam vēl spieto pa ceļiem, nelaiž garām mašīnas un lecas ar šoferiem (redzēts jau reizes 10).

Tad nu pāris nedēļas atpakaļ bija pirmais upuris - gribēja smagajam izlavierēt pa priekšu. Nebremzēja, neievēroja "dodiet ceļu" zīmi, nesās pa brauktuvi krustām, ignorējot faktu ka 5 tonnas nevar momentā apstāties. Krč ugunsdzēsēji pēcāk vēl pus dienu smadzenes kasīja pa visu krustojumu. Nabaga smagā šoferis, kuram tagad jādzīvo ar sevi.
link3 koki mežā|iestādi koku

[Jul. 8th, 2020|01:21 pm]
[Tags|, ]

Man te projekts sadarbībā ar francūšiem. Viena no lietām, kas jamiem ir jādara - jāizdomā kā piejūgt instrumentus datōram lauka apstākļos. Nu, tur sanāk diezgan daudz kabeļi un konnektōri. Izdomāja, ka paši nejāsies un autsōrcos. Gadu vēlāk saņemu "tehnisko dokumentāciju" ekselī. 8 šīti ar bildēm. Sazīmētas kastes, interfeisi un slēgumi - gan elektriskās, gan mehāniskās shēmas. Mehānikai blakus vēl pierakstīts mērogs. Protams, viss pa prancisko. Es ņeparļē, stundu sēdēju ahujā ar gūgltransleiteri un mēģināju iebraukt, kas kur un kā. Un tas viss prieks 4.5 kilonaudiņas par vienu, 2.5 ja ņem 25+. Tas ekselis vien ir 2 tonnas vērts
linkiestādi koku

[Jun. 2nd, 2020|10:37 pm]
[Tags|, ]

Note to self - PGP bekapus varētu turēt kautkur mājās arī, ne tikai fleškā darbā zem galda.
linkiestādi koku

Spammer wanted [May. 27th, 2020|09:29 am]
[Tags|, , ]

Linkdinc informē, ka Twilio Inc. meklē "Software Engineer (Junior level) - Messaging Unwanted SMS Messages".

Šitādu ierakstu savā CV gan negribētos. Pēcāk aizej uz darba interviju un dabon bietē par to, ka palīdzi spameriem.
linkiestādi koku

[May. 26th, 2020|09:47 am]
[Tags|, ]

Šonakt biju ciemos pie [info]ez uz viņas jaunatvērto kafūzi.
linkiestādi koku

IR atkal delivero [May. 22nd, 2020|08:28 am]
[Tags|, , ]

"..profesionālajā sportā atcelta divu metru distance, izņemot cīņas sportu.."

Grieķu-romiešu cīņas, džudo un karatē varētu būt jautri skatīties
linkiestādi koku

Runnigganigganigga [Apr. 21st, 2020|03:01 pm]
[Tags|, ]

Nekad neesmu sapratis skriešanu kā vorkautu. Zajobs tak desot apkārt kā pamuļķim. Saprotu skriešanu spēles robežās - futbōls, teniss, basis, etc. Bet vnk desot uz riņķi? Nah.
Gadus 5-7 atpakaļ sākās dīvains bzdiks. Parasti ap 3-4 no rīta, kad esi pilnīgā vafelē, uznāk skrienamais. Vnk skriet mājās no bāra, pāris kilometrus. Diezgan prātu čakarējošs pasākums, kad pamosties pohains un ar sāpošām kājām. WTF BRAIN?
Tagad, kopš kronīša distancēšanās uzsākšanas, jūtu, ka pietrūkst fiziska slodze (visas spēles atceltas, velosezōnu vēl negribas uzsākt). Ar bērnu no rītiem tāpat darīt nav ko, dodamies velopastaigās. Sākumā es staigāju, bērns brauca, tad vienā brīdī izdomāju paskriet līdz, lai jams negarlaikojas mani gaidot. Noskrēju 2km, biju pārsteigts, ka plauša neatteicās. Kājas (celis) atteicās. Tagad esmu pasācis 2x nedēļā skraidīt ar bērnu, varu novilkt jau trīsarpus vienā piegajienā, pirms celis sāk gaudot. Nākamajā reizē ierubīju trekeri, izrādās, ka motōrs 90% laika virs 160 bpm, ko trekeris klasificē kā "All-out intensity". Šis ilgst jau pāris nedēļas, motōra intensitāte lēnām krītas, laikam tas gaļas gabals aug.
Un viss augstāk minētais ir par spīti tam, ka pīpēts tiek uz nebēdu un šmigas patēriņš ir pieaudzis līdz litram džimbuļa nedēļā (3-4 vakari, pa lielam). Dad bod.
link5 koki mežā|iestādi koku

Zupas cenas [Apr. 7th, 2020|01:13 pm]
Mums te miestā interesantumi notiek ar degvielas cenām. Tā kā dvieļagalvas dempingo naftas cenas, visur zupa krītas. Kas bija arī pie mums. Līdz 2 nedēļas atpakaļ, kad VISAS uzpildes stacijas pilsētā un ap to (izņemot vienu tīklu) piedāvā degvielu par vienu cenu, kas nav mainījusies jau 2 nedēļas. Baisi smird pēc karteļa. Ķip, pohuj par pāris simtiem klientu turpu-šurpu, vismaz visiem būs konstants un stabils navars. Izskatās, ka veiksmīgi arī paslīd zem radara, jo viss ir pilns ar kronīti.
link1 koks iestādīts|iestādi koku

Āmen [Mar. 31st, 2020|01:37 pm]
[Tags|, , ]

Saistībā ar karnatīnu, pulcēšanās ir aizliegtas. Dievnami arī nepasargā no zinātnes. Ergo, nac. zombojaščiks ir pasācis pārraidīt dievkalpojumus svētdienās. Skatīties nesāku un īpaši neiedziļinājos, bet nupat radās jautajums - dievkalpojums ir luterāņu vai katoļu? Un ko dara visi citi (žīdi, dvieļagalvas, uc)?
linkiestādi koku

Freshmaker [Mar. 26th, 2020|01:02 pm]
[Tags|, ]

Nez, menti arī raustās no kronīša? Jau otro nedēļu braukāju ar autiņu uz darbu un ne reizi neesmu redzējis nevienu mentu autiņu. Pat netrafarētos nē. Posmos, kur vasarā gandrīz katru dienu sēž, jo naudas posmi (80 zōna). Vai tagad vispār kāds vēl liek pūst trombōnā, ņemot vērā apstākļus? Tobiš vai var sīņot pie stūres nesodīts mūsdienās?
link3 koki mežā|iestādi koku

[Mar. 25th, 2020|12:55 pm]
[Tags|, , ]

Kā jau ierasts, pēc darba un vakariņām nolikos uz 10-20 minūšu powernapu. Piecēlos tikai no rīta. 11h uz dīvāna, apģērbts. Slims neesmu, baisākais pārgurums arī, šķita, ka nav. Dzerts nav veselas 5 (!) dienas. Nez, kas korpusam uznāca.
link1 koks iestādīts|iestādi koku

TP histērija pt2 [Mar. 16th, 2020|06:44 pm]
[Tags|, ]

Nedēļas nogales šoppingu pārcēlu uz šodienu. Nu, tur pienu, gaļu, etcetera.
Aizbraucu uz bodi, cilvēku nav daudz, bet joprojām krietni vairāk, kā parastā pirmdienas pēcpusdienā. Vairāk izskatījās pēc parastās sestdienas. Protams, ka ziepes, zobu pasta un TP beidzās kā reiz tagad. Tad nu nācās izskatīties pēc viena no panikas cēlājiem un sirot pa higiēnas līdzekļu nodaļu. TP bijas pieejams tikai daudzbērnu ģimenes pakās, poh. Ziepes izpirktas, zobu pastas izpirktas (WTF? cilvēki tikai tagad sākuši zobus tīrīt?). Kas pārsteidza, ka ir izpirkti ne tikai makarōni un griķi, bet arī visa veida milti, olas un dārzeņi. Pat kāļi, kurus parasti neviens nepērk, bet mūsu mājās izbeigušies. Wow.

Kas patika, bija roku dezinfekcijas šķidrums un salvetes pie izejas.

Vēl kas - ieskrēju aptiekā pēc D vitamīna, jo mūsu polārajā lokā sauli nesola līdz nākamajam novembrim. Viss aizbarikadēts, ka tik cilvēki nelien kautko taustīt. Aptiekāre gandrīz vai skadandrā - maska, cimdi, cimdu malas vēl ar lentu notītas.
link1 koks iestādīts|iestādi koku

TP histērija [Mar. 13th, 2020|09:35 am]
[Tags|]

Vakar iepeldēju piemājas bodītē nopirkt pāris alus un čipšus. Bodītē 80% telpas ir aizpildītas ar šmigu, pārējais ir ilgi stāvoša un nocenota pārtika - pēdējās dienas maize, desa un siers ar nedēļas termiņu, grūbas, burciņzupas. Nu un pirmās nepieciešamības preces - ziepes, šampūns, tampōni, sūdu ruļļi un sezonālais saldējums. Pirmais, ko pamanīju - skuķēns ap 20 ar astīti krāmē 6(!) pakas sūdu ruļļa uz letes. Blakus rati piekrauti ar kaudzi. Aiz viņas stāv uzpisējs, vēl vieni rati, arī ar kaudzi. Bļaģ, es pat nezināju, ka viņiem veikalā vispār rati ir pieejami.
Pačolēju, ko īsti viņi pērk - pus rati piekrāmēti ar limonādēm un čipšiem. Pārējais burciņas, maize, siers un desa. Ok, jaunatne. Veiksmi.

Alu tā arī nenopirku.

Vakar ar kundzīti parunājāmies par to, ko mēs ar paiku darīsim. Parasti mums mājās ir rupji 2 nedēļām īzī paika, uz putrām varam mēnesi izvilkt līdz pilnīgam sausumam. Šonakt būs jāpamēģina aizbraukt uz diennaktnieku un arī piekrāmēt kādu ķerru. Ir aizdomas, ka ik-sestdienas augļu/gaļas/piena pirkšana rīt būs apgrūtināta.
linkiestādi koku

Take one for the team [Mar. 13th, 2020|09:31 am]
[Tags|, , , , ]

Skat, kā Putlo ziedojas valstij:
"Krievijas prezidents Vladimirs Putins apstiprinājis likumprojektu, ka ļaus viņam vēlreiz pretendēt uz jaunu pilnvaru termiņu, savu lēmumu pamatojot ar bažām par globālo nestabilitāti, jaunā koronavīrusa izplatību un citiem draudiem Krievijai."

Voloģa šas visus nostabilizēs un sadakterēs.
linkiestādi koku

[Mar. 11th, 2020|04:44 pm]
[Tags|]

Vakar, saistībā ar zinātnes otrdienu, izdevās aizvilkt uz krogu iekapāt, jo čoms uzstājās ar prezentāciju. Ok, pēc prezentācijas sēžam, pļāpājam, slīpējam alus. Čalim alus beidzas, šis aizslāj līdz bāram, pasūta, attopas, ka maks jakā, atnāk pēc maka, samaksā, savāc alu un atgriežas. Visu šo laiku un visu ceļu viņam astē sēž kautkāds dīvainis. Saku čalim - eu, tev aste, moš grib piesēst un aprunāt uzstāšanos vai vnk papļāpāt par tēmu. Ok, aste piesēžas pie galda un sāk liet pilnīgu beztēmu. A ļa "es esmu zinātnieks, bet nodarbojos ar investīcijām, jo zinātnē ne sūda nemaksā". OK, good for ya. Tālāk tēma par kroņavīrusu un ražošanas supply chain, blablabla. Šis saka - a kas ta man? Es pretī - ja čipus un silikōna vafeles neražo, nebūs tev nedz ledusskapju, nedz vešmašīnu, nedz kompju nedz autiņu, jo visur tak proči un cita elektrōnika, kuru ražo no tās pašas smilts. Pretī dabūju "a man poh, man ir raspberry pi un vispār, es lietoju tikai opensoursu". Seja pret galdu, labi, let it slide. Tālāk sākās vnk bezsakarīgs betōns - par to, ka viņam 97% tehnika darbā esot opensoursīga (lai ko tas arī nenozīmētu), par to, ka vistizlākais bārs bārs pilsētā ir īstenībā visforšākais. Jo (šas būs LOĢIKA), tur viena slavena zinātnieka mazdēls esot dabūjis pa seju. VAT?

Pus stundu vēlāk vairs nevar tolerēt to sūda straumi, kas no astes plūst. Mēģinājām pieklājīgi, kā jau iezemiešiem pienākas, aizmigrēt pie cita galda pa vienam. Šis piefiksēja un slāja pakaļ. Tad tika skaidrots, ka mēs pēc viņa kompānijas netiecamies. Mājienu nesaprata. Konkrētu tekstu par to, ka pis nah arī nesaprata. Nācās solīt pa purnu, ja līdīs klāt un mēģinās runāt (es arī esmu slavena zinātnieka mazdēls, un šis bārs kļūs par labāko bāru pilsētā, kad viņš dabūs pa seju no manis). Brīdināju 3x, asti kājstarpē ierāva tikai tad, kad piecēlos. Tad sākās draudi, kas mani noveda līdz asarām. "Jobanie latvieši! Es pastāstīšu /90gadīga kolēģa vārds/, ar kuru es iepazinos pirms 25 gadiem, ka tu šitāds. Es pastāstīšu /cita kolēģa vārds/ un tev būs dirsā!" Mierīgi mēģināju paskaidrot, ka var stāstīt kaut vai ANO asablejai, man tas nekrata, ja vien šovakar būs miers no viņa. Sākās histērija ar bļaušanu, kuras dēļ man atkal nācās piecelties kājās, kas izrādījās labs motivātōrs. Brīdī, kad tas pidars bļaustīdamies izmuka no bāra, visi apmeklētāji sāka applaudēt.

Īpaši nesajūsmināja fakts, ka cilvēks neko citu bez vardarbības nesaprot, bet labāk to, nekā 5h garu smadzeņu pišu.
link3 koki mežā|iestādi koku

De-bill koleģiāts [Feb. 28th, 2020|09:30 am]
[Tags|, ]

Kundzīte pastāstīja par kaļeku, kas aizbrauca uz Itāliju ekstendotajā nogalē (mums te bija valsts svētki, pirdiena brīva), tur saslima, un otrdien, šķaudīdams un klepodams, aizvilka uz ofisu. Cilvēks, kuram jau normālos darba apstākļos NAV tur jābūt. Vēl jo mazāk, ja esi slims. Vēl jo mazāk, ja atgriezies saslimis no ārzemēm. Vēl jo mazāk, ja tas viss notiek globālas epidēmijas laikā. Vēl jo mazāk, ja tu atgriezies no epidēmijas skarta reģiōna. Kur prāts?
link2 koki mežā|iestādi koku

[Feb. 20th, 2020|09:34 am]
[Tags|, ]

Ak, jā, vēl viena lieta šinī pat sakarā - ja ir plāns pirkt dzelžus (cietos, atmiņu, komplektētus datōrus, etc), silti iesaku to darīt tagad. Vēlāk būs dārgāk. Vismaz procentus 10. Jo stāv ne tikai PCB, bet arī silikōna vafeļu, čipšu ražošana, kā arī visa veida detaļu ražošana. Kas nozīmē to, ka, tanī brīdī, kad ražošana atsāksies uz pilnu klapi, būs caurums supply-chainā. Ja vafeles neražos vēl mēnesi, bet atmiņas/cietos lēnām liks kopā, paies kāds mēnesis PĒC ražošanas atsākšanās, līdz šis caurums tiks aizpildīts. Kas nozīmē 2 mēnešu dīkstāvi daudziem-jo-daudziem. Kas nozīmē to, ka būs iztrūkumi. Kur trūkst, tur cenas ceļas.
link3 koki mežā|iestādi koku

Par profesionālo nCOV19 [Feb. 20th, 2020|09:14 am]
[Tags|]

Kā jau katru gadu, Ķīna bija ciet uz 2 nedēļām lai jaungadotos. OK, industrijā visi to zin un ar to rēķinās. Šīgada kroņavīruss bišķiņ čakarē plānus. Dēļ tā sākotnējie termiņi bija "Closed until Feb 10th", tagad visi apgalvo, ka darbojas minimālajos režīmos - ražo tikai standarta setapus un tikai mazos apjomos (līdz 1m2). PCBWay sniedz patiesāku infu - ar minimālu cilvēkresursu mēģina iztīrīt backlog'u, reālie termiņi ir ~1.5 mēnesis iepriekšējās nedēļas vietā. Man kā reiz deg 4slāņu ar dubulto kaparu. Nāksies bleķot eiropiešiem 5x, lai iekļautos termiņos. Ar komponenšu iepirkšanu ir tas pats. Labi, ka farnelim un digikeyam ir noliktavas Eiropā, kas ir daudz maz pilnas (pagaidām)
linkiestādi koku

Atskats uz gadu 2019 [Jan. 20th, 2020|09:45 am]
[Tags|]

Neko daudz nerakstīšu, tik vien to, ka elektrības rēķins gada griezumā krities par ~20 naudiņām (salīdzinot ar 18). Par spīti tam, ka elektrības cenas ceļās, par spīti tam, ka ir ieviests papildus apgaismojums. LED spēks. Gada laika 5gab atpelnās. Jāsagaida, kad atlikušās kvēlspuldzes nonīks, varēs arī tās nomainīt.
link1 koks iestādīts|iestādi koku

[Jan. 6th, 2020|09:09 am]
[Tags|, , ]

Vietējais zombojaščiks jau gadus piecus nepārtraukti translē 2 serčikus - Tvinpīksus un Puarō. Ir 3 nac kanāli, kuri raida bez reklāmām un abi šie sečiki klejo no viena kanāla uz otru. Katru reizi, kad vakarā pēc desmitiem ierubīju kasti, lai paglūnētu kautko no cietņa, kamēr cietnis lasās, redzu, ka atkal ir. Tas notiek rupji reizi-divas nedēļā. 5 gadus! Vismaz! Tas ir kautkāds nacionālā līmeņa eksperiments? Ārējā tumsa jāizdedzina ar iekšējo?
linkiestādi koku

[Dec. 30th, 2019|12:37 pm]
[Tags|, , ]

Ņamkamgad braucu uz Somiju uz SoaD, Disturbed, Deftones, Korn, Gojira un kemikāļiem. \m/
link1 koks iestādīts|iestādi koku

IR skrejlapa delivero [Dec. 20th, 2019|08:52 am]
[Tags|, ]

"Gripas epidēmija Latvijā šogad norit ar smagām komplikācijām."
linkiestādi koku

[Dec. 16th, 2019|09:25 pm]
[Tags|, ]

Postāls otrais GOGā par velti
link1 koks iestādīts|iestādi koku

Svīt svīt revendž [Nov. 4th, 2019|09:09 am]
[Tags|, ]

Vafflfīlda jaunā sezōna sākās ar Iwo Jima un Fafiffic Ifwands. Veiks nāks droši vien uz xmasiem. Amīši ir kaitinoši, japīši rēcīgi, jo ierunāti ingrišā ar tradicionālo "L" burta trūkumu. "We are ROOSING the point!". Pirmo reizi kad dzirdēju, rēcu pilnā balsī.
Tā kā kartes pa lielam ir atvērtā formāta ar pāris bunkuriem, totāls džetfests. Bet tad es atklāju, ka Fliegerfausts ir štelle. 2 salūti un tie lidojošie tarakāni gāžas zemē. Es aiz prieka gandrīz apčurājos, gadu krātais naids uz bomberiem beidzot tiek izlādēts. Pārspecojos ar azultu uz AT mīnām, AT akmeni un FF. Pietrūkst vien metināmais aparāts. Raunda laikā 7 lidmašīnas un 5 tanki, kājniekus tagad ignorēju principā. Džeteri gaudo, ka "FF is for faggots! L2P!". Jācer, ka nenonerfos, jo tas ir vienīgais variants, kā cīnīties ar pidariem debesīs, jo, apparently, WW2 AA šāva ar zirņiem
linkiestādi koku

Wild wild east [Oct. 5th, 2019|09:32 am]
Piedur autobusa vadītājs govjupuikas platmalē. Bļaģ, tu esi bezmaksas reģionālā autobusa vadītājs. Tev ir tizla veste un tu braukā pa granķeni grabažā ar izjātu ātrumkārbu, pilnu ar pohainiem vai vēl pālī esošiem lauķiem. Te pat saule nespīd, 90% dienu ir apmākušās un skaidras debesis ir tikai pa naktīm. Kas cilvēkam prātā, kad jams izvēlas šādu aksesuāru? "Jā, šis ir tieši tas, kas man ir vajadzīgs, lai efektīgi aizbrauktu saulrietā (uz Mazpisāņiem) ar uz aizmugurējā sēdekļa vemjošu Feģu".
link1 koks iestādīts|iestādi koku

[Oct. 2nd, 2019|01:29 pm]
[Tags|, , ]

Piektdien aizmirsu telefōnu darbā. Pusceļā uz transportu attapos, ka nav. Padomāju, nospļāvos un atstāju. Šodien dabūju atpakaļ (tusējos pa mājām ar sīci divas dienas). 0 neatbildētu zvanu. Bet šīs 4 dienas bez telefōna glāstīšanas bija acis atverošas. Nu, nedaudz. Brīvajos brīžos nevis rēcu par slashdota komentiem, bet gan lasīju grāmatu vai biju klātienē visam notiekošajam. Reizēm biš pietrūka iespējas veikli uzgūglēt kautko, bet arī tas pa lielam izrādījās nevajadzīgs. Laikam jau tā atkarība nav tik smaga.

Citās ziņās, šonakt efka ar zan pa kautkādu kalnainu pilsētu ganījās. Mēģināju viņas panākt, jo kautkas svarīgs bija jāpasaka (protams). Nekādīgi neizdevās, jo zan zināja visādus šortkatus un nevarēju tikt līdz. tf, brain?
link1 koks iestādīts|iestādi koku

[Sep. 28th, 2019|08:50 pm]
[Tags|, ]

linuskis paziņoja, ka jāapdeito greps. Bļaģ, ko viņi pa 40 gadiem vēl tur nav saveduši līdz perfektumam?
Alzo, ciba apgalvo, ka efka esot jāapčubina. Virtuāli čubinam, tad.
link2 koki mežā|iestādi koku

[Sep. 26th, 2019|09:21 am]
[Tags|]

Ahh. Laikam vairs nav tas vecums, kad pietiek ar 5h miega nedēļu no vietas. Jau pēc otrās dienas jūtos kā sabraukts.
linkiestādi koku

Kultūrklešs [Sep. 23rd, 2019|09:31 am]
[Tags|, , ]

Nogalē bijām līdz Narvai aizšāvuši. Pa ceļam iebraucam kalnraču muzejā. "Gatavojieties savam mūža dziļākajam piedzīvojumam!" Yeah, right, 8m :D
Bet nu Narva ir konkrēta krievu pilsēta ar attiecīgo kultūru. Jau vizuāli visas kundzītes ar tradicionālo metru meikapa, viss bling bling, par spīti vispārējai pelēcībai. AirBNB, kurā palikām, izrādījās dzīvoklis pūznī. Apkures, protams, nav, ārā nulle, iekšā šņabis virtuvē pie galda un elektriskais termoventilātōrs. Nu, vismaz nepīpējam virtuvē pie diskusijām par dzīvi.

Tur viņiem tāds interesants koncepts kā Narvas Venēcija. Ķipa garāžu kooperatīvs, tikai auto garāžu vietā laivu garāžas. Un ceļu vietā kanāli uz ezeru. Joprojām vieta, kur aizmukt no sievas un bērniem, patusēt ar kaimiņiem, grillu un šņabi. Vai iebūvēt pirti. Daudz visādas kolorītas huiņas saskatījāmies, prieks.

Pirmo reizi ar jauno agregātu dabūjām pa tumsu braukt. Instrumentu paneļa apgaismojums nedarbojas, labi, ka mēs tikai sekojam līdz priekšā braucošajiem, nevajadzēja spidometru redzēt. Mājās pārbaudīju visus drošinātājus, viss kulē. Atradu, ka numura apgaismojums pusizdedzis. Kā arī atklāju, ka nakts apgaismojums ir jāieslēdz manuāli, gaismas sensōru kā 30gadīgajam leksim bija, nav. *facepalm*. Pie automātikas radušie. Vismaz iepazīstamies lēnām ar to pelēko zārku.
linkiestādi koku

[Sep. 20th, 2019|02:13 pm]
[Tags|]

Atceros kautkur internetos redzējis testus, kā noteikt cik noguris tu esi. No sērijas "apgulies, turi karoti rokās virs metāla bļodas, kad izslēgsies, roka atslābināsies, karote iekritīs baļļā un troksnis tevi pamodinās". Nogurumu mēra kā laiku no eksperimenta sākuma līdz pamošanās brīdim. Tur bija kautkas par to, ka ja aizmiedz ātrāk par 2 minūtem, tad esi superpārguris, ja zem 5 tad noguris, ja virs 10 tad esot ok. Man pa dzīvi ārkārtīgi reti sanāk neaizmigt ilgak par 2 minūtem, lielākoties ir tā, ka noliec galvu uz spilvena un pamosties no rīta. Reizēm ar seju grāmatā. Vai arī kautkad nakts vidū, jo kautkādu černi sapņo. Es vispār varu gulēt jebkurā laikā un vietā. Savā laikā, kad rukāju divās maiņās, mierīgi varēju šņākuļot stāvus tramvajā.
link1 koks iestādīts|iestādi koku

[Sep. 18th, 2019|09:20 am]
[Tags|, ]

Šorīt menti šķērsoja regulēto gājēju pāreju pie skolas zem sarkanā. Bez bākugunīm. Paspēja, pirms sīči sāka tuntuļot pāri. Iezemieši aiz sajūsmas taurēja.

Izdomāju, ka nepirkšu vairs rotaļas, kamēr nebūšu dabeidzis visu iekrāto. Vaffļfīlds zb, tur nekas jauns nenotiek, tikai čīteri. Karšu un možu vietā tikai duncīši.
linkiestādi koku

Atvasara [Sep. 17th, 2019|11:32 am]
[Tags|, ]

Ir 17. ceptembris. Ārā saka, ka 9.9 krādi, "jūtamais" 6.8. Darbā pieslēdza apkuri. Mājās piejūdzām jau nedēļas nogalē. Ēdiet šito, skudru pūžņu iemītnieki!

Tikmēr man pa nakti gribēja griezt apendicītu, uzlika masku narkōzei, bet es tā arī neatrubījos, pusnomodā piefiksēju, ka esmu pusnomodā, guļu uz muguras un gaidu atrubōnu.
linkiestādi koku

[Sep. 12th, 2019|09:02 am]
[Tags|, ]

Saistībā ar sīča atvilkto dizentēriju, meklēju mājās ogli. Vienīgo atradu savā ceļojumu vanity bag. Datums virsū maijs 2013. Poh, ogleklis tak tik ātri nesabrūk.
linkiestādi koku

[Sep. 11th, 2019|09:37 am]
[Tags|, ]

Vakar interesants bags bija. Ripoju mājās un ap piecpadsmito kilometru pēkšņi smadzene izslēdzās uz dažām desmitdaļām sekundes. Attapos, ka braucu zālē. Korpuss neklausa, galva griežas. Kādu pus sekundi vēlāk pierunāju roku nospiest bremzes. Labi, ka tas gadijās uz veloceliņa blakus štrāsei un veloceliņš bija atdalīts ar zāli + barjeru. Ja šis būtu noticis uz štrāses un mani būtu pavilcis uz kreiso pusi, nevis labo, varētu arī attapties zem fūres. Pēcāk kādu pus stundu sajūta bija tāda, itkā kreisā puslode būtu elektrošoku dabūjusi. Noveļu to uz elektrolītiem, jo sīcis kautkādu dizentēriju mājās atvilcis.
link1 koks iestādīts|iestādi koku

Vēl par pirmo ceptembri [Sep. 3rd, 2019|09:34 am]
[Tags|, , ]

Iet uz skolu vai uz piketu? Ja man šādu jautājumu kāds būtu uzdevis, es arī to skolu nah boikotētu.
linkiestādi koku

[Sep. 3rd, 2019|09:25 am]
[Tags|, , ]

Pirmais ceptembris - svētdiena. Uzzināju, ka daudzi vecāki priecājas, ka visi AKTI notiek svētdienā un pirmdienā sākas jau reālā skološana. Ne visur, protams, bet lielā daļā skolu teitan.
Pērnajā akadēmiskajā mums te reizi nedēļā pilātes notika. Mani arī meičas kūdija - davaj, davaj, tu tak mums sportisks (wut? Es biš ložņāju pa jumtiem un braukāju ar velo, zec it, bet nu labi). Pērn nesanāca, vakar bija šī gada pirmais pasākums. Nodomāju - labi, iesim pačolēsim uz dibeniem un kā kolēģītes krūtažiņas staipa. Aizgāju, aber tur seniōri un džeki vien. Ehh, nopūtos, nodomāju, ka labi, vismaz stundiņu pastaipīšos. Izrādijās, ka tā vecene, kas skolo, ir kautkāda power jogas fane. Šodien sāp pleci, prese un glutus maksimus. Visādi variōri, planki un visa veida suņi ir meh, tur citas interesantas pōzas bija. Lai gan 2 minūtes kārtīga variōra ir jūtamas. Piedūra, iesim vēl.
linkiestādi koku

[Aug. 27th, 2019|09:27 am]
[Tags|]

Izrādijās, ka pēc pusotrdiennieka arī poha ir pusotru dienu. Vakar nācās vēl vienu ielāpu uzlikt. Tad ielīdu pakuģot, atradu kosmosa staciju tradicionālajās meža kamō krāsās. Vienā pusē melna debess, otrā pusē sarkana nebula. Labi paslēpa, jopt.
Savādāk pa nedēļu esmu padirsis kādus piecus kormorānus (destroyer-klases kuģus), labi, ka lēti, pa 5MISK nākt atpakaļ ar visu ekipējumu. Izdomāju, ka nemainošu, bet nodarbošos ar salvedžu un ekipējuma tirgošanu. Pēc 10-20 kuģu misijas var mājās mierīgi atstiept detaļas 5 ļimu vērtībā. Mainings pagaidām neatmaksājas. Zinātni un eksplorācīju ārpus WH neesmu vēl atkodis
linkiestādi koku

[Aug. 26th, 2019|09:43 am]
Aizbraucu piesīņoties pie Peipusa ar skibelmaņiem. Gulējis 2h, poha kā māja. Atkal iepazinos ar vienu ōsam veci, kas samācīja, kā pareizi patērēt ēteri un kaltēt voblas krievu stilā. Tagad vajadzētu sadzīt aizkavēto miegu, jo plostot līdz sešiem, piecelties astoņos un skatīties, kā tauta tecina šņabi pa bārdu... ir nepietiekama atpūta.
linkiestādi koku

[Aug. 19th, 2019|12:17 pm]
[Tags|]

Kautkur sen atpakaļ biju uzzinājis, ka starp koderiem esot populāri mikrodoti. Ķip palīdz fōkusēties un vēl nez ko. Nu, protams, tuneļredze palīdz. Mikrodoti nav dabonami, izdomāju, ka pamēģināsim improvizēt ar ceturtdaļu taba. Baisākais abloms. Pirmā stunda, kad tikai sāk pavilkt, bija ok, pēcāk jau par daudz. Pakodēt nevar, priekš tripa biš par īsu. Nu neko, Simpsōni tad.
link1 koks iestādīts|iestādi koku

[Aug. 14th, 2019|08:33 pm]
[Tags|]

Maineriem, izrādās, ir tikai 3-4 misijas. Vismaz lvl1, tās, ko atradu. Un uz riņķi vien. Pie kam mainot var tikai tieši tik, cik ir. A ir tieši tik, cik vajag kvestam. Ergo pašam ne sūda nepaliek, tikai kapeikas par kvesta izpildi (20k ISK? viens žurkas bauntijs nereti ir vairāk par to + lūts).
Izdomāju, ka nah tos maineru kvestus, sitīšos pa sekjūritijiem. Jo skraidīt kā kurjeram īsti neieper (blenzt asteroīdā vs blenzt vārpā), bet zintnieki neņem kulē, jo vajadzīgi kautkādi noteikti skilli. Kas ir tikai omegām. Paņēmās omega.
linkiestādi koku

Kosmiskās atskaites, daļa 2 [Aug. 12th, 2019|10:20 am]
[Tags|]

Viss kulē. Ielogojos, maineru čats, uzprasīju kautkādu pilnīgu nūbismu, skatos, ieripo 20mil. Tāpat, nūbu supportam. Vēl uzkrita pāris krekli ar piedāvājumiem piegādāt hārdvēru. Najs. Otrus 20mil tikai pa 4 dienām iemanījos sakasīt.
Dabūju destrojeri, priecīgs. Sakabināju 6x 150mm sliežu metējus, reliku skeneri, atradu melno caurumu. Ielīdu, beidzos 2 sekundēs - gankeri uzmet warp bloku un pat kapsulu nonīcināja. Sūc ar ekipējumu, tur max 4mil bija, padirsu 2 augmentus. Žēl. Tagad gudrāks.
Pēcāk čatā uzzināju, ka normāla prakse hisekos skauts nokloukojas pie WH, un informē otrā pusē esošos gankerus par to, kas nāk. Directional skanus jalieto. Vēl uzzināju, ka nullsec ir visdrošākā vieta, kur būt, lowsec ir visbīstamākā. Šķiet absurds, bet, ja aizdomājas - loģiski.

No mājām turpinu security misijas, no darba pamēģināšu mainingu un industriju, cerībā, ka nevajag daudz laika resursus tam veltīt.

Vēl - darbā arī šas liksies linuskis. Pis to vindu, piegriezušies bezgalīgie restarti.
link5 koki mežā|iestādi koku

Kosmiskās atskaites [Aug. 9th, 2019|02:00 pm]
[Tags|]

Trīs dienas Ieviņā, trīs specializētās kvestu līnijas izietas. Ražošanas līnijai pēdējais kvests laikam bija tas, kur vajadzēja kuģi uztaisīt. Uztaisījām, nav problēmu. Lai nodotu kvestu, jaunajam kuģim jābūt trūmē. Nācās nopirkt lielāko transportieri tikai lai nodotu kvestu. Marazms, bet nu labi.
Maineru čats ir spēcīgs, sen nebiju tā rēcis. Laikam skatīties uz asteroīdiem nav tik aizraujoši, paliek daudz laika trešot čatu. Tur viens čalis ar 340mil bauntijiem piedāvāja šmotkas 5 ļamu vērtībā. Tāpat, par skaistām acīm. Man tagad šmotkas dārgākas par bankas konta saturu :D Tikmēr savākti jau kādi 8 kuģi, kāposta pietiek diviem pleksiem, omegai laikam vajag 500. Derp.
linkiestādi koku

Marteļa kortelis [Aug. 8th, 2019|02:33 am]
un fōnā EVE online trešais piegājiens 10 gadus vēlāk. Laikam esmu nobriedis. Zem Lutra
link1 koks iestādīts|iestādi koku

[Jul. 2nd, 2019|07:52 am]
Netrafarētajam mentu autiņam numurs 069-BSY. Kādam ir humōra izjūta
link2 koki mežā|iestādi koku

Ilumināti kļūst izmisuši [Jun. 27th, 2019|10:22 am]
[Tags|]

HOW TO JOIN ILLUMINATI BROTHERHOOD FOR RICHES, FAME AND POWER.
JOIN THE ILLUMINATI BROTHERHOOD TODAY AND HAVE ALL YOUR DESIRES IN LIFE."NO HUMAN SACRIFICE".THE OCCULT FESTIVAL IS HERE AGAIN!
Join the Illuminati Brotherhood online today for Riches, Fame, Power and all round Success Every new member(s) receive undeniable rewards of 1,000,000.00 Euro plus other material benefits immediately after initiation This is to succor or help the new member fit the class and status of the club Members New member(s) also receive 700,000.00 Euro as monthly salary. Note that the higher you go in the society, the better your life becomes. Join us today and become rich, famous and successful. For more information, Contact us with the email or the cell phone number displayed below. You can contact us today as we prepare you for your initiation.Make good use of this great opportunity and have all your desires in life WhatsApp +44(776)132-8073 or email illuminatiibrotherhood101@gmail.com
linkiestādi koku

Nekustamo īpašumu saimnieku izklaides [Jun. 25th, 2019|08:51 am]
[Tags|]

Ja atmiņa neviļ, šie bija visgarlaicīgākie jāņi manā mūžā. Biš pasēdējām ar kurratu-poļu krustojumu (kurwatiem?), sabetonēju trotuāru, pārkrāsoju gandrīz visus logus mājā un noskatīju otru garlaicīgāko autiņu uz planētas.
link1 koks iestādīts|iestādi koku

[Jun. 19th, 2019|04:31 pm]
[Tags|, ]

Menisks saniķojies. Jau 2 nedēļas atpakaļ. Staigāt var, bet sāp. Vairāk par kilometru vienā piekājienā negribas. Nopirku "Back on Track" pārvalku celim, suka izstaipijās. Nācās ņemt lielāku, nekā vajag pašam celim, jo savādāk nospiež manus gaļīgos lielus un atmirst kājas. Laikam jāpāriet atpakaļ pie elastīgās saites. Neērtāk, bet vismaz darbojas, kur vajag. Foršākais ir tas, ka man vieglāk ir 25km ar velo nomīcīt ar to sūdaino celi, nekā 2x1km kājām noklibot. Jācer, ka pēc jāņiem būs pierimies un varēšu turpināt odometru kruķīt.
linkiestādi koku

Mūzika visur [Jun. 17th, 2019|10:46 am]
[Tags|, , ]

Šonakt kapčuroju kautkādu ļoti aktīvu wifi trafiku, nodzenu I/F uz audio un klausos, ka sanāk tīri cmux melōdiskais industriālis ar sieviešu vokālu, kas dzied neeksistējošā valodā. Ventilācija, savukārt, šodien hujārī nepabeigto jauncelņu (EN) stilā.
linkiestādi koku

[Jun. 14th, 2019|03:13 pm]
[Tags|, , ]

Miesta viedās galvas izdomāja, ka vajag veselīgi un labi. Uzblieza stārtapu ar ciskudriļļu nomāšanu. Tā, ka pilsētā ir ~70 vietas, kur jamie pieslēdzas un melnais tūkstotis pašu aparātu (ok, mājas lapa saka, ka 240 parastie un 510 elektriskie). Ideja vienkārša - piereģistrējies aplikācijā ar savu autobusu/bankas karti, aizej uz tuvāko pārkingu, izčeko vienu ārā, otrā pilsētas galā tādā pašā pārkingā piestiķē atpakaļ, kad ir apnicis. Maksā tas piecīti dienā vai tricāru gadā + 1 naudiņu par katru stundu pēc pirmās. Ergo, pirmā stunda katram braucienam ir par velti, katra nākamā ir 1 naudiņa.
Doma forša, bet ir viens bet. Ja normāli pilsētā ir ap 2000 velodrastu, kas brauc tikai tad, kad ir ērti un/vai vajag, jebšu uz ielas vienlaicīgi ir max 50% no visiem, tad tagad visi skudru pūžņu iedzīvotāji, kuri mūžā nav pedāli redzējuši, kur nu vēl zin, kā un pa kurieni braukt, ir ielās. Neesmu bijis centrā, tur droši vien pilnīgs pizdauskis, bet mūsu galā tāpat ir redzams, ka hujārī kur nu kurš grib. Kas pa trotuāru tantēm virsū brauc, kas pa ielas vidu mīca. Nerāda ne pagriezienus, ne ķiveres valkā. Redzēs, cik ilgi tas turpināsies, pirms autobraucēji ar metinātājiem nāks.
link2 koki mežā|iestādi koku

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]