04 Augusts 2015 @ 23:02
Pretbēgļu pikets  
Par to, ka noteikti jāapmeklē pikets, kurā Nacionālā Apvienība protestē paši pret savu valdību, EK nešaubījās ne mirkli. Taču, ņemot vērā vājprātīgo komunikāciju vēl pirms notikuma, šī bija pirmā reize, kad autore nolēma uz pasākumu doties apsardzes pavadībā. Un tiešām sajūta, ka labi, ka tur nebiju viena. Tas līmenis nu ir sasniegts!

Jau pie Brīvības pieminekļa varēja manīt armijas ūziņās tērptus kungus, kas ar sev raksturīgo tramīgo skatienu, bet brašo soli naski dzīrās Ministru kabineta virzienā. Tā kā neesmu dzirdējuse, ka kāds būtu sajaucis un pulcējies pie Saeimas nama, nopriecājos, ka ļaudis beidzot iemācījušies atšķirt šīs divas komandas. Ne tik strauji!

Kad satikos ar miesassargu, kura pienākums bija sniegt man džeka plecu, un AK, kas neskopojās ar morālo atbalstu, vienojāmies, ka piketa laikā labāk savu viedokli labāk skaļi neizteiksim. Tātad – izslēdzām vārdu “antiņš” no sava vārdu krājuma. Uz saviesīgo vakaru devāmies gandrīz kopā ar Jāni Dombravu, kurš bija tērpies biksēs, kas bija viņam par īsu. Var jau saprast, ka garam cilvēkam ir grūti atrast piemērotu apģērbu, bet tomēr. Labprāt izmantotu dienesta stāvokli un izsludinātu konkursu uz Dombravas šuvējas vakanci. Prasības – jāatšķir garās bikses no bridženēm.

Kad pulkstenis nosita sešus, minot Dombravam uz plikajām potītēm, ieradāmies piketā, no kura jau tad ārā tika raidīts slavenais visa pretinieks Armands Leimanis, kas šīs viesības apmeklēja ar plakātu, kas vēstīja: “I`m with stupid!” Novēroju arī, ka paša kuklukslana vidū nav Vienotības – piemēram, antiglobālisti bija sanākuši ar plakātiem, kurā attēlota pieclatnieka Milda ar visai negroīdiem sejas vaibstiem. Kāds kungs cīnītājus lūdza plakātus novākt. Antiglobālisti lūgumu uzņēma ar ne sevišķi lielu sapratni:

-Uz kāda pamata? Kas jūs tāds vispār esat?
-Organizators.

Arī 6 minūtes pēc piketa starta policista kungs noraidījumu piešķīra kādam iereibušam kungam, kurš bija tērpies vokāli instrumentālā ansambļa “Meat Loaf” krekliņā. Tā kā roka cienītājs bija ne tikai pālī, bet arī romantiski noskaņots, viņš mēģināja uzsākt sarunu ar AK īstenā Kolkas garā: “Iedo papīpēt!” Lai neapgrūtinātu Aneti un viņai nebūtu pa somu jāmeklē cīgu pačka, kungs laipni dzīrās ņemt cigareti tieši no manas kolēģes rokām. Cik gādīgi! Tomēr romantisko satikšanos iztraucēja tas pats policists, kurš jautrajam kungam novēlēja: “Nesienes klāt!” Un prom viņi bija.
Piketā sapulcējušies ļaudis vai nu dalījās ceļojumu pieredzē, vai arī dalījās ar dažādiem saukļiem. Piemēram, kāds kungs kolēģus informēja par to, ka ir bijis Parīzē un zina, kā tur izskatās. Nu, super. Cits dalībnieks norādīja uz piketa organizatoru lielāko kļūdu – izrādās, šo rautu vajadzēja rīkot pie Izraēlas vēstniecības, jo tieši tur tiekot viss izlemts. OK. Tikmēr citi turēja “Nē balto tautu genocīdam”, bet tie, kas apveltīti ar sevišķi ņiprām balssaitēm, bļāva. Piemēram, AK mīļākais tēls bija kāds kungs, kurš, taurējot kā pati Monserata Kabljē, apkārtējos informēja: “Latvija nav Eiropas Savienībā!” Tā kā LNT atkal sākuši uzņemt seriālu “Sirdsmīļā Monika”, tad šim Napoleonam nevar pārmest iestrēgšanu laikā. Bet tomēr, ja kāds par to vēl šaubās, informēju, ka ir 2015.gads un Latvija ir ES dalībvalsts. Kungs arī rosināja, ka tie, kas strādā Eiroparlamentā, varētu saņemt algu no Briseles, nevis no mūsu nodokļiem. Ak, cik laimīgs cilvēks – visas viņa vēlmes piepildās, jo tieši tā arī notiek. Varat paprasīt Robertam Zīlem.

Piketu apmeklēja arī Marģers Martinsons, kurš agrāk visur vazājās ar kameru. Tagad vairs ne, jo zaudējis asumu. Bet tas nekas – Artuss Kaimiņš ir jaunais Marģers Martinsons!

Pikets neizcēlās ar pārdomātu režiju. Bet tieši tāpēc tas ir pikets, lai ikviens varētu atrast improvizācijas teātra aktieri sevī un bļaut, ko sirds kāro. Populārākie saukļi bija apmēram “Imigrantiem nē!”, “Referendumu!” un “VĀĀĀĀĀĀHHH!!!!”. Tomēr par manu favorītu kļuva “Latvija! Latvija! Latvija!”, kas pierādīja, ka ir vēl daži, kas nav pamanījuši, ka hokeja čempionāts ar klasiski sūdīgiem rezultātiem jau sen pagājis. Ievērību izpelnījās arī kāds aktīvists, kurš vienreiz ieķērcās: “Valdība!!!” Iespējams, viņš vienkārši pa telefonu informēja sievu par savu pašreizējo lokāciju.

Par muzikālo pavadījumu rūpējās kāda kundze, kas ar savu vijolīti vilka tik skumju “Dievs, svētī Latviju”, ka šķita, ka Dieviņš Latvijai drīzāk iebaros žurku indi, nevis nosvētīs. Jocīgi, ka lielie patrioti, antiglobālisti, tēvijas sargi un dieva suņi himnas laikā nevis stāvēja mierā vai dziedāja līdzi, bet gan turpināja izkliegt savas sāpes.

Protams, nevarēju apslāpēt modes blogeri sevī, tāpēc uzmetu pa acij arī sanākušo tērpiem. Ņiprākie 27 grādos bija tērpušies ādas mēteļos, Dombravam ūzas pa īsu, daudz motociklistu, bet sevišķu prieku izraisīja ļaudis, kas bija tērpušies zīmola GULAG T-kreklos. Sagadīšanās pēc kukluksklana ķitelīši gan bija atstāti mājās.

Piketa dalībnieku vidū tomēr nevaldīja ne Vienotība, ne Saskaņa, jo, ja viens plakāts vēstīja apmēram “Atlaist valdību! Lēmums jāpieņem Saeimai!”, tad tam pretī stāvēja aicinājums atlaist Saeimu. Skaidrība radās mirklī, kad tika aizturēts kāds nešpetns piketa dalībnieks, kas lika pamatu jaunam sauklim: “Atlaist cil-vē-ku! Atlaist cil-vē-ku!” Vismaz visi vienojās, ka kaut ko vajag atlaist. Piekrītu un visus aicinu tiešām kārtīgi atlaist. Un, ja kāds nezināja, kādu viedokli šeit pārstāv policisti, tad arī tas tika paskaidrots – sabiedrība tika informēta, ka kārtības sargi, kas aizturējuši nemiera cēlāju, ir fašisti. Tiešām – pārliecinošākus fašistus par policiju vispār nevarēja manīt!

Kādā mirklī mūs uzrunāja žurnālists Juris Kaža. Viņš nostājās pie mums un secināja, ka šeit ir mediju pulcēšanās vieta. Tas bija īstais mirklis, lai Juris mēģinātu uzzināt, vai ir jau skaidrs piketa dalībnieku skaits. Izrādījās, ka ne mēs, ne Kažas kungs nebija spējīgi veikt skaitīšanu. Tika nolemts, ka kā parasti jāgaida LETAs verdikts par to, cik tad ļaužu te sanācis. Ja nezinājāt, tad LETA vienmēr ir tie džeki, kas nosaka precīzu jebkura pasākuma apmeklētāju skaitu, jo tur strādā cilvēki ar tā saucamo absolūto redzi, kas spēj uz aci noteikt bara lielumu ar 0,06% precizitāti.

Nepagāja ne stunda, un prom mēs bijām. Jāatzīst, ka tik sūdīgi nebiju jutusies vēl nevienā publiskā pasākumā, kas man jāapraksta. Tiešām paldies apsargam un AK, ka bija kopā ar mani. Uzreiz pēc tam devāmies uz krodziņu, lai mazliet noskalotu sāpes par redzēto. Līdzīgi rīkojās arī Imants Parādnieks, kuru manījām krodziņā pretējā ielas pusē. Vienreiz viņu tur arī redzēju divatā ar Jāni Urbanoviču. Bet tas tā. Labi vismaz, ka viņš no tiem “Atlaist valdību! Atlaist Saeimu! Atlaist cilvēku!” iemācījies, ka ir kārtīgi jāatlaiž. To arī visiem novēlu – kaut ko iemācīties!


 
 
( Post a new comment )
starro[info]starro on 4. Augusts 2015 - 23:17
Dombrava arī bija labādabā morāli briest darba dienai kā citi uzvārdos minētie textu personāži?
(Atbildēt) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 01:08
Mega-genocide
Great work ladies. This had me laughing out loud! Mike.
(Atbildēt) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 04:15
Pašpaslūdinātajām pasaules nabām
Lasot tekstu radās priekšstats, ka jaunās madāmas vairāk par trulu citu cilvēku izsmiešanu nav spējīgas atreferēt. Ar augstu zināšanu līmeni arī autores nevar lepoties, jo nepārzina ES budžeta ieņēmumu struktūru. Laikam tomēr gudri dirst, nav malku cirst. ;(
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
Kangarooo[info]kangarooo on 5. Augusts 2015 - 04:40
Re: Pašpaslūdinātajām pasaules nabām
Katrā jokā ir daļa patiesības un diemžēl arī tādā līmenī arī atrodas pašreiz mūsu žurnālistika. Viņas tēlo (jeb varbūt tomēr ir) nespējīgas uztvert notikumus tik ļoti ka izrauj viņus no konteksta.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 08:15
Re: Pašpaslūdinātajām pasaules nabām
Bet ziņās rādīja apmēram to pašu, ko meitenes raksta. Es redzēju, tieši tādi plakāti, tādi pat saukļi, vienigi to Dombravu neredzēju. Toties bija Dzintars
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 08:24
Re: Pašpaslūdinātajām pasaules nabām
Komentārs par biksēm aizskāra?
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 10:32
Re: Pašpaslūdinātajām pasaules nabām
[Bekons]
Apņirgt vienmēr ir vieglāk. Tikai vajag saprast ka tā ir apņirgšana un tā ir izdevusies. Es pats esmu pret bēgļu uzņemšanu, bet man šķiet diezgan uzjautrinošs raksts :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 12:16
Re: Pašpaslūdinātajām pasaules nabām
Pareizi pateici - "trulu citu cilvēku...". Neko citu daudz par protestētājiem arī cenšoties nevar izdomāt.
Un ar savu "ES budžeta ieņēmumu struktūru" vari bez bēdām atpisties.
//
Lielisks texxxts, paldies autorei!
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 22:03
Re: Pašpaslūdinātajām pasaules nabām
Par to mēs lasītāji viņas arī cienām! Priecājaties,jūs tak ar sajutāties gudrāks un cēlāks šito lasot. Baudiet mirkli!
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
(Anonīms) on 7. Augusts 2015 - 23:26
šitais labs!! :D
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 09:03
Tas nebija māksloti
Kas šausmina, ka vakar redzētais patiešām atspoguļo sabiedrības viedokli. Tos pašus argumentus neiedomājamā daudzumā dzirdu no saviem radiem, draugiem, kaimiņiem. Cilvēki šo situāciju spēj novērtēt tikai caur sava izdevīguma prizmu. Pat daži no tiem, kuri it kā ir "par", argumentē to ar savu (t.i. Latvijas) izdevīgumu. Vienā mirklī sagrūst liela daļa cilvēces un kristīgo vērtību.
Nudien ir kauns.
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
Viņa Gaišība: not enough sleep[info]kautskis on 5. Augusts 2015 - 09:46
Re: Tas nebija māksloti
Izdevīgums nav nekas nosodāms un nekādi neiet pretrunā cilvēces/kristīgajām vērtībām. Man pat šķiet, ka censties darīt tā, lai pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam būtu izdevīgi, ir ļoti sakarīga cilvēces vērtība.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 10:54
Re: Tas nebija māksloti
Protams, ir sakarīgi censties, lai pēc iespējas lielāks daudzums cilvēku iziet plusā, nav šaubu.
Šis nav tas gadījums.
Šoreiz mēs vērtējam apmēram kategorijā .... "ja es iedošu izsalkušam bērnam maizi, man nepietiks naudas vakariņu kaviāram (vispār jau pietiks, bet man vienkārši makā būs par vienu eiro mazāk)."
Nu patiešām - ko mēs salīdzinām, cilvēki mīļie? Vai tiešām pilnīgi VISU var vērtēt tikai no sava izdevīguma pozīcijas?
Bez tam tie argumenti - melnā, baltā rase... Vai tiešām tas notiek šeit, tagad??? Pamodiniet mani, lūdzu!
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
Viņa Gaišība: not enough sleep[info]kautskis on 5. Augusts 2015 - 10:58
Re: Tas nebija māksloti
Jā, protams, šis nav tas gadījums. Es te drīzāk par to, ka nav nekas nosodāms norādīt arī uz to, ka citu tautību cilvēki Latvijai var dot labumu, nevis noēst pēdējo maizes riecientiņu nabaga sirmgalvjiem.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 12:11
Re: Tas nebija māksloti
Galvenais jau ka Latvijas sirmgalvju maizīti neviens neēdīs, jo naudiņa nāk no Eiropas, bet toties tērēta tā tiks šeit, tādējādi atbalstot LV ekonomiku ...
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 10:40
Re: Tas nebija māksloti
nudien ir klauns
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
jauna un kaislīga[info]nrk on 5. Augusts 2015 - 09:09
Tas viens aizturētais, par ko pilni ziņu virsraksti, nebija taču Armands?
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
Tāda veida informācijai jābūt tavā bio tur augšā,[info]saturday on 5. Augusts 2015 - 11:26
nea, tas bija kāds antiglobālists, man policisti ļoti uzstājīgi lūdza aiziet un es..... aizgāju pāri ielai. :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
jauna un kaislīga[info]nrk on 5. Augusts 2015 - 12:46
Labi gan, You rock!
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 10:04
"Artuss Kaimiņš ir jaunais Marģers Martinsons!"
tas tik labi pateikts - sasmīdināja mani :D
Un vispār ļoti labi uzrakstīts,...
(Atbildēt) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 10:11
Skaisti, ļoti sasmējos, paldies! :D
vv
(Atbildēt) (Link)
zvirbuleens[info]zvirbuleens on 5. Augusts 2015 - 10:38
Lieliski! Cik sapratu, bija jauks muzikāli izklaidējošs pasākums, bet nesapratu, kāpēc tā: "Jāatzīst, ka tik sūdīgi nebiju jutusies vēl nevienā publiskā pasākumā, kas man jāapraksta."
(Atbildēt) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 11:27
Gonzo žurnālistika
Nezināju, ka biju ticies ar divām Latvijas "gonzo" žurnālistēm nelaiķa Hantera Tomsona (Hunter Thompson) garā. Ļoti labi uztvers mītiņa noskaņojums. Īsts kreizī haus :). -Juris Kaža
(Atbildēt) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 11:44
pizģec. cik var dirst. izskatās, ka sievišķis aizpēries uz demonstrāciju, ar blociņu pierakstījusi visus savus aizspriedumus, bet ko pati par to visu bēgļu būšanu īsti domā un kāpēc - sūdu sapratīsi. toties daudz sarakstījusi savas domiņas, un kā visi ieraudzītie izskatījušies. gala beigās - nu normāla dāma, aliņu dzer, tā ka viss čiki.
(Atbildēt) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 12:10
Skaistules
(Atbildēt) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 12:39
Kāpēc te ir tik daudz anonīmo? Raksts pārpostēts tviterī?
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
(Anonīms) on 12. Augusts 2015 - 02:29
Pēc komentāru satura izskatās, ka drīzāk "Tvnetā". <3
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 13:15
nu nez
Nu zināma humora izjūta meitenēm ir. Vienīgi tā noraudzīšanās no "es kā modes blogere" augstumiem drusku augstprātīga šķiet. Pārējais - nu ko lai dara... Pasākums tiešām diezgan baiss, lai gan es arī iebilstu pret bēgļu uzņemšanu. Domāju, ka tie daudzie cilvēki, kas idejiski piekrīt protestam, vienkārši neriskēja tur iet, lai netiktu pēc tam izsmieti un asociēti ar šo tirliņu baru.
(Atbildēt) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 13:19
Meat Loaf
Starp citu, Meat Loaf nemaz nav tik sūdīga grupa, 2004. gadā viņiem vēl bija koncerts ar Melburnas simfonisko orķestri. Grupa ir uzrakstījusi, ja nemaldos, tad pasakas "Skaistule un Briesmonis" vienu no soundtrack'iem, kas ir slavenākais ieraksts Meat Loaf. Bēgļu piketa sakarā, tas šķiet visai komiski, jo dziesmas nosaukums ir "I'd Do Anything for love, but I won't do that". :) https://youtu.be/9X_ViIPA-Gc Savukārt, lai ieviestu atšķirīgo viedokļu līdzsvaru, vajag kādu pretī ar Bryan Adams krekliņu, jo viņam ir dziesma "Every thing I do, I do it for you".
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 14:13
Re: Meat Loaf
meat loaf ir mēsls. gaudulīgs sūds. paskaties filmiņu par citplanētiešiem. ar goļivudas brīnumbērnu smitu, ja nemaldos. nolaižas uz zemes kuģis ar marsiešu ģīmjiem. kāds nabadziņiem jautā - jums patīk maltā gaļa, ķipa meat loaf? šie ras ras uzsit gūgli, paskatās - meat loaf nabadziņš gaudo balādes, bļaģ - nu i naher, nē nepatīk maltā gaļa. bet pie velna ar citplanētiešiem - tas gaudulīgais garmatainis ir mēslu bambāls arī bez smita. paklausies labāk acdc vai rolling stonus. vismaz neblēj kā auni barā.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
Come closer[info]nefolk2 on 5. Augusts 2015 - 21:09
Re: Meat Loaf
nedirs, anonīmais losi, Meat Loaf ir cienījams estrādes mākslinieks, kā arī visai neslikts aktieris (Fight Club, piemēram), un Jim Steinman (viņa dziesmu autors) arī ir ļoti labs komponists, vot AC/DC gan ir pārvērtēts, bezgaumīgs un ķērcošs sūds, bet, ja jau reiz tu fano par Smita filmām, tad man par tavu gaumi nav nekā piebilstama
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
krēpjlācis[info]nistagms on 2. Septembris 2015 - 15:42
Re: Meat Loaf
(y)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 13:29
Paldies
Paldies par sho raxtu un priex par autores humora izjuutu :)
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 14:20
Re: Paldies
vnk kpc tk ddz drst?
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 14:21
tā pa labi ir lielā rakstītāja un domātāja, un pa labi mazulīte ir meitiņa tai lielajai? Tāda paklausīga izskatās! A moška draudzenītes? Nu, šitās te, jestrās?
(Atbildēt) (Link)
None of the Above[info]artis on 5. Augusts 2015 - 15:08
AK is a hottie
(Atbildēt) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 17:39
AK has a hot brā.
(Atbildēt) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 22:14
Jaunaiz ze
Nez vai tik daudz komentāru šajā, ar zirnekļa tīkliem (kā izrādās) aizaugušajā lapā jebkad ir bijis. Acīmredzams, ka bēgļi ir THe jaunie homoseksuāļi.

(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
(Anonīms) on 6. Augusts 2015 - 12:26
Re: Jaunaiz ze
Nē, patiesībā ne bēgļi. Bet tik neredzēts rasisms gan.

- Anonīmais tviterlietotājs alias Ilze.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
(Anonīms) on 7. Augusts 2015 - 13:48
Re: Jaunaiz ze
Loģiku studijā
Bļāva par homoseksuāļiem.
Tagad bļauj par bēgļiem.
Nevis par rasismu.
(Ilzei)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 22:26
Tikai
Tikai nesāciet publicēties Delfos tā kā Cehs.lv, agri vai vēlu kāds no vīreļiem, kam pēc lasīšanas būs pārsprāgusi pulsējošā pieres vēna, atgriezīsies kā spoks, lai jūs vajātu.
(Atbildēt) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 23:15
pašai bikses par īsu, bet vismaz tu atšķirībā no tās otras spēj sasmīdināt
(Atbildēt) (Link)
(Anonīms) on 5. Augusts 2015 - 23:20
LOL apsargs visamz bija seksīgs?
(Atbildēt) (Link)
(Anonīms) on 7. Augusts 2015 - 00:27
Pučains
Re kā, neesmu vienīgā ar tādu kleitu :D
(Atbildēt) (Link)
(Anonīms) on 7. Augusts 2015 - 10:07
Biju, bet nepamanīju...
... Dombravas bikses un viņu pašu. Vēl es nepamanīju, ka kāds piketā būtu pacēlis plakātu vai balsi pret to, kas izraisa bēgļu un imigrantu plūsmas.

Vai protestējām pret karu Āfrikā un Āzijā? Vai nosaucām karu vaininiekus, organizatorus, finansētājus? Tikai tā var morāli pamatoti protestēt pret bēgļu straumēm!

Vai mēs protestējām pret korporācijām, kuras pakļauj valdības un veic globālo ekspluatāciju, no kuras arī mēs paši esam cietuši? Gan uzņemot imigrantus agrāk, gan dodoties labākas dzīves meklējumos jau Europes okupācijas laikā. Tikai tā var morāli pamatoti protestēt pret imigrantu plūsmu!
(Atbildēt) (Link)
(Anonīms) on 28. Jūnijs 2017 - 14:17
Hello
Vai vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Dari Meklējat iespēju pārdot savas nieres ar naudu Jūsu finanses ir bojātas, un jūs nezināt, ko darīt, tāpēc, lūdzu, sazinieties ar mums Šodien mēs piedāvājam labu daudzumu nierēm. Mani sauc Dr Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mēs Klīnika specializējas nieru operācijā, kā arī pārvalda pirkumus Un nieres transplantācija ar piemērotu dzīvo donoru. Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja tu Interese pārdodot vai iegādājoties nieres, nevilcinieties Sazinieties ar mums pa e-pastu E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com Mobilā telefona numurs: +2349028230916. Apsveikumi Dr Daniels.
(Atbildēt) (Link)