09 Jūlijs 2020 @ 15:52
Varbūt kādam te arī noder  
Es (kā parasti) kārtoju savas spotifaja pleilistes un pēdējā laikā atkal esmu pieķērusies visai tai mūzikai, ko klausos fāzēs, kaut kādos atsevišķos periodos un noteikti ne katru dienu. Gan jau drīz atkal apniks, bet tikmēr:

Es uztaisīšu vēl listi ar Tudoru mūziku, varbūt vēl kaut ko, un tad jau atgriezīšos mūsdienās.
 
 
07 Jūlijs 2020 @ 22:43
Glāžu un dakšiņu šķindoņa  
Šovakar atnāca ciemos dažas draudzenes iepazīties ar Filipu (kaķis). Tikai tagad, kad viņas jau prom un trauki nomazgāti, pēkšņi atskārtu, ka pie manis tik reti nāk ciemiņi. Es biju aizmirsusi, ka man taču īstenībā patika uzņemt viesus. Tiklīdz kā viņi aiziet, mājas pēkšņi top tik tukšas un klusas, bet pat tā ir arī laba daļa no visa tā viesošanās prikola. Tētis mēdza teikt, ka "ciemiņš mājās - dievs mājās". Kaut kā tā arī ir.
 
 
28 Jūnijs 2020 @ 19:41
Par onlainu  
Vakar no rīta piecēlos, neēdu, iegāju ātrā dušā, pavirši sapakoju somu un devos uz Zemitānu staciju. Aizbraucu līdz Saulkrastiem, no kurienes tālāk kopā ar Alises ģimeni braucām uz Bausku. Vilcienā es pēdējoreiz paskrollēju telefonu, pēc tam to paņēmu rokās tikai tad, kad ap pusdesmitiem vakarā zvanīja Lāsma, lai pavaicātu, kādus dzērienus paņemt. Mājās biju mazliet pēc pusnakts. Tad atkal paskrolēju telefonu. Mūsdienās par laimīgām dienām uzskatu tās, kad telefons ir noraksts kaut kur somā un pārāk mani neinteresē. Tādu dienu diemžēl nav pārāk daudz.