13 Decembris 2017 @ 20:32
 
Vispār jau man ļoti patīk jaunie instrumentu hiti. Sevišķi video klipi. Teiksim klipā "dienas nakts sakari" klausītāji diezgan smalki tiek troļļoti, un uz brīdi var arī šķist, ka tā dziesma tā arī tur ir ierakstīta. Baznīcā ar super dry vokāliem un ezotēriskiem atribūtiem. Vēl man patīk tā pārcilvēcības sajūta, kas rodas klausoties šo mūziku. Katrā ziņā iesaku paklausīties.  
 
 
11 Decembris 2017 @ 02:41
alumīnija garša (svina garšas sīkvels)  
Citreiz šķiet, ka viss rotē ap fake it till you make it, un es zinu, ka mans radikālais ideālisms ir vistiešākais iemesls visām manām huiņām un stragliem, bet pat tagad, kad jūtos diezgan pamatīgi nospiesta uz ceļiem, es gribu celt gaisā middle fingers un sacīt ejiet taču dirst, nebūs te nekāds fake till you make it - te būs grind till i own it (vai arī sakāve). Atvainojos, bet nu es nekad nebūšu viena no tām jūsu dzīvespriecīgajām mauķelēm (gender neutral) - man vienkārši eventually būs cheery pohujs. Nu, tāds kā Balzakam or smth. Also, es apsveru iekļaut savā CV skillsetā punktu par 2D printing. Also, es apsveru sevi nevis nopelt par visu šo rūgtumiņu un meklēt zen dalailamas apgaismību, jo tā taču būtu tik fucking pareizi un mature, bet gan izmantot to par benzīnu, prap fucking prap.
 
 
09 Decembris 2017 @ 12:46
 
Foršākā DIY lieta ir tā, ka jāgaida ir tikai pašam uz sevi. Taču tas, protams, nemaina faktu, ka šobrīd ir sācies lielais gaidīšanas laiks. Par godu decembrim ar difūziju sarakstījām salīdzinoši popsīgu dziesmiņu viss ir izdevies, par gaidīšanu un pēc svētku garšām. Esmu paspējis saņemt dažu labu kritisku vārdiņu par to, ka dziesma varēja būt noproducēta ar masīvāku elektroniku, bungām un grūvu. Ko lai saka? Viss ir izdevies!