18 Oktobris 2014 @ 18:16
Svētdiena  
Ārā spīd tāda saulīte it kā būtu svētdiena, lai arī es zinu, ka ir sestdiena, bet tomēr izskatās pēc svētdienas, un man par to nāk raudiens, nu par to stulbo gaismu, kas it kā ir tāda ķipa yo yo paskaties cik es mīļi un silti spīdu, bet īstenībā sažņaudz sirdi un spīdzina.
 
 
17 Oktobris 2014 @ 11:23
Ar putniem galvā  
Vakar, slēdzot šurpu turpu televizora kanālus un cenšoties nedomāt par sūro dzīvi, pavisam nejauši sanāca noskatīties raidījuma "Degpunktā" beigu sižetu. Tur bija par vīrieti, kurš izglābis ievainotu kaijas mazuli un kopā ar policijas ekipāžu devās uz veterināro klīniku, lai sniegtu viņam nepieciešamo medicīnisko palīdzību.

Tomēr dīvainā kārtā situācija izvērtās daudz dramatiskāka, nekā gaidīts, jo vīrietis, izrādās, atradās policijas meklēšanā. Neskatoties uz sarežģītajiem apstākļiem, viņš bija vēsā mierā atklājis savus personas datus un vienaldzīgi uzklausījis informāciju par to, ka diemžēl būs jādodas pasēdēt cietumā. Vīrieti interesēja tikai un vienīgi kaija!

Es domāju, ka nekas nav stilīgāks par tādu vienaldzību pret savu likteni iepretim līdzcilvēkam - kaijai.
Es domāju, ka nekas nav stilīgāks par policiju, no kuras notiesāti noziedznieki slēpjas, ķerot Bastejkalnā ievainotas kaijas.

Cerams, ka tā kaija tiešām izveseļosies un varēs atkal lidot.
 
 
14 Oktobris 2014 @ 21:15
 
Ervīns ir iemīlējies un ēd sušī. Viņš ir pārliecināts, ka kādreiz iemīlēties varēja arī ar sarkanām rozēm un kasti Rafaelo, bet šodien der tikai labs sušī. Jo tikai ar suši ir iespējams mīlēt un būt mīlētam. Labākais ir tas, ka ar sušī nevar kļūdīties, tas ir uzvarētāju ēdiens. Un ir skaidrs, ka tie, kas to neēd ir lūzeri pa dzīvi. Tāpēc Ervīns ēd suši un ir iemīlējies.
 
 
13 Oktobris 2014 @ 22:19
 
Vakardien biju tik ļoti vīlies, ka sadzēros šņabi un jau gatavojos saukt santehniķi, šovakar saņēmos un izdarīju visu pats. Klintai ir teorija, ka trubas tik bieži aizsērē, jo mazgāju traukus ar auksto ūdeni un eļļa ar ūdeni sacietē, veidojot tauku aizsprostus. Šī teorija šķistu diezgan ticama, ja nebūtu tik karsti.
 
 
13 Oktobris 2014 @ 20:00
Kvarci  
Tik daudz jaunu iespaidu, bet man grūti tikt līdzi, grūti laicīgi visu apstrādāt un attiecīgi reaģēt. Tāpēc es te sēžu, sakožļājusi pati savu seju, un gaidu, kad jaunie iespaidi vienkārši pārstās būt jauni. Bet kopumā viss kruti, man patīk atrasties tādos apstākļos, kuros tu nekad nevari paredzēt, kādus cilvēkus un notikumus rītdiena piegādās. Neparedzamība, vienīgā īstā maģija, es pat teiktu.
 
 
12 Oktobris 2014 @ 18:40
 
Šovakar Martas Asinis runās radio Naba pl.21:00. Tiešraide šeit.
 
 
12 Oktobris 2014 @ 17:16
 
Šajā nedēļas nogalē noskatījos divas filmas ar mūzikas radīšanas ievirzēm.
Pirmā filma bija Begin Again, kurā spēlēja mana mīļākā aktrise K.Naitlija. Filma ir par to kā ierakstīt albumu uz ielas un būt 100% indī. Šo filmu iesaku visiem, kas nespēlē grupās.
Otra filma bija Frank, filma ir par kādas grupas taustiņinstrumentālistu, patika tas, ka galvenais varonis Džons ir tik līdzīgs man, cer uz lieliem panākumiem, slikti spēlē ģitāru un mūžīgi iekuļas nepatikšanās. Šo filmu iesaku visiem, kas spēlē grupās. Zemāk kadrs no filmas: