06 Februāris 2036 @ 14:32
 
Kā jau trīsdesmitgadniekiem pienākas, mana māsa izdomājusi, ka jāpabeidz beidzot studijas. Tāpēc viņa ir spiesta iet uz neklātnieku lekcijām. Tur ir daži motivēti cilvēki, tomēr lielākā daļa, protams, ir tormazi. Šodien jāprezentē kaut kādi pētījumi. Viena meitene nolēmusi pētīt Tautas fronti un to, kā tā atspoguļota medijos. Lieliski. Prieku vien aptumšo fakts, ka meitene kaut ko sajaukusi un nav pamanījusi, ka jaunlatvieši un Tautas fronte nav viens un tas pats. Tā, aprakstot Tautas fronti, viņa stāstījusi par 19.gadsimtu un Tērbatu. Bet pie viena pamanījusies šo kustību analizēt, balstoties uz 20.gadsimta deviņdesmito gadu presi. Tas ir izcils līmenis. Mans mīļākais Tautas frontes džeks ir Alunāns. Bet Čevers viņu iegāza, suka tāds. Ēlerte ar savu "Dienu" arī uzēdusies. Cerams, ka Juris vismaz dabūs to Barikāžu pensiju.
 
 
05 Februāris 2016 @ 17:42
Šis vakars  
Šodien ir pēdējais vakars Rīgā Sandrai Mētrai jeb miligrami, pasēdēsim kaut kur centrā pie kādas alkohola glāzes. Varbūt kāds vēlas pievienoties? Ieeja brīva.
 
 
01 Februāris 2016 @ 13:05
Leģendas  
Vai jums, dārgie draugi, nav atmiņā palikusi kāda baisa urbānā leģenda par kādu klejojošu spoku, līķi ūdens trubās vai jebko citu, par ko apkārt reiz vai joprojām klīduši kādi klusās balsīs izsacīti nostāsti?
 
 
27 Janvāris 2016 @ 21:13
 
Es gribētu kādreiz uztaisīt tādu miksteipu, pie kura visi varētu dejot ar asarām acīs. Pie šī labakajā gadījumā var dīdīties ar asarām acīs. Links uz mixcloud.
 
 
26 Janvāris 2016 @ 16:08
Tiešraide  
Šodien nokavēju tiešraidi TV24, jo atradu glāzē ar ūdeni pa pusei dzīvu kodi, kuru mēģināju iebarot mušķērājam.