17 Februāris 2018 @ 13:03
Mednieks  
Mūsu kaķa medību stratēģija brīvā dabā būtu šāda: apgulties uz muguras un rādīt pasaulei savu mīksto vēderu. Garām ietu pele vai burunduks un domātu: "Ooo, cik mīksta midziņa, šeit es varētu iemitināties ar visu ģimeni", un tad viņš caps! ar nagu saķertu medījumu. Slēgtas vides apstākļos peles vai burunduka vietā ir Jāņa roka.
 
 
16 Februāris 2018 @ 20:12
 
Ja man būtu jānosauc latviešu grupa, kura man sāk patikt arvien vairāk, droši vien teiktu, ka tie ir Instrumenti. Man jau patika tie divi iepriekšējie singlu video, bet nu trešais singls vienkārši, nu tur ir viss, ko varu prasīt no stilīgas popmūzikas. Šī dziesma varētu būt par kādu dāmu, kura atteicās pārcelties uz laukiem, izšķīrās un turpināja strādāt par augsta ranga reklāmisti.  Hes un es.
 
 
14 Februāris 2018 @ 15:31
Apņēmība  
Esot Izraēlā, atcerējos stāstu no bērnības. Man bija kādi desmit gadi. Nākot no veikala, uz ielas pamanīju ļoti lēni braucošu auto. Neatceros, tas bija traktors, ceļa remonta transports vai vēl kas cits. "Ārprāts, šis auto brauc tik lēni, ka to varētu apdzīt pat ar riteni!" es nodomāju. Aizskrēju mājās pēc riteņa, aizminos līdz tam lēni braucošajam auto un apdzinu viņu.
 
 
14 Februāris 2018 @ 05:56
normal girl; sza  
Vislielākais gļuks un naktsmiera traucējumu iemesls laikam gan tāpat paliek vainas sajūta, ka es neesmu un, visai iespējams, tā pa īstam arī nekad nebūšu mammām rādāmais materiāls. Nu tur ķipa "veselīga" un braši dara savu shit, dabū labas atzīmes. Tas conditioning uz labām atzīmēm un priekšzīmīgu uzvedību - tā saksess monitorēšanas attieksme, ko tevī iegruzī jau vēl pirms pubertātes. Es par to negruzos tādā klasiskā izpratnē, vienkārši nu. Es nezinu, cik no tā ir mans sašķobītais objektīvs un cik - sociāla realitāte, bet man ir aizdomas, ka tas nav točno tikai viens vai otrs. If anything, es gruzos par to, ka par to gruzos. Par to, ka man nav pofig neatčekoties kaut kādos arbitrāros parametros (smuka, gudra, ar savām interesēm, haha) un ka neesmu vnk zennest of punks, come what may.
 
 
13 Februāris 2018 @ 16:40
Izraēla  
Sēžu, silts, skatos uz palmām. Domāju - vai var būt vēl labāk? Bet var. Pie lielveikala dala bezmaksas alus kuponus.
 
 
13 Februāris 2018 @ 02:42
solo  
Šovakar biju skatīties istabu, bet tieši tur, kur man bija jāgriežas pa kreisi, lai dotos iekšpagalmos, tieši tur bija savilktas policijas lentes un menti dežūrēja. Nācās iet apkārt gandrīz veselu kvartālu. Tur kāds bija sadurts, bet man teica, ka tur tiešām tā nenotiekot visu laiku - kopumā esot visai mierīgi. Manī, protams, ielija sildošs miers, it kā būtu tikko pārbraukusi no eksotiska ceļojuma. You can take the girl out of Kauguri, but you cannot take Kauguri out of the girl. Vienkārši nav ķirurgu, kas operē šajā līmenī.
 
 
12 Februāris 2018 @ 14:12
I never said that I was brave  
Es citkārt mēdzu ieheitot ielu muzikantus par audiālu vides piesārņojumu, bet, kad šobrīd pie Tate Modern kāds vīrs, ģērbies pēc bomzīšu modes, spēlē So Long Marianne, es godavārds varētu ļaut aizkustinājuma asarām vaļu. Bet es to nedarīšu, jo spelgonis pārvērtīs manas asaras lāstekās - gluži tāpat, kā tas jau to ir izdarījis ar maniem pirkstiem, rakstot šo ierakstu.
 
 
07 Februāris 2018 @ 22:28
par cilvēkiem  
Tad, kad tu jūties kā pēdējā lupata, egoistiski tripo uz sāpēm, izturies pretīgi pret sevi un citiem, un neredzi ārā ceļu no tā loopa, es raudu par tiem draugiem, kuriem tas ir pohuj. Man šķiet, ka šajā pasaulē, kur viss ir relatīva, pelēka huiņa, kur katru emocionālo šņagu var ķipa izracionalizēt, kur neviens nav vainīgs un vainīgi ir visi, tad tajos brīžos, kad tev tiešām no sāpēm vienkārši iet ciet, tad tie draugi, kuriem ir pohuj tavas vainas un vājības, un vāplības, kuri tevi vienkārši mīl un pieņem par spīti visam - tas ir labākais, ko var atrast šajā citādi sapistajā un negodīgajā pasaulē, kurā pie visām savām sāpēm vien pats būsi bijis vainīgs, vai vismaz tā tev apgalvos tie, kas dara pāri, un tu viņiem ticēsi. Kad man būs vairāk spēka, es gribu būt labāks cilvēks. Es gribu būt tas draugs, par kuru nav šaubu, kur viņa loyalty lies, lai cik losīgi tie mani draugi arī kādreiz neuzvestos.