13 Februāris 2019 @ 23:22
Pildspalvas  
JJ mīl un lolo savas pildspalvas*, bet man tās svarīguma hierarhijā ir vēl zem šķiltavām. Citiem vārdiem sakot, es tās paņemot un uzreiz iemetot podā. Šodien izdīcu viņam vienu pildspalvu līdzi uz tikšanos. “Labi, ņem. Bet es šai pildspalvai saku uzredzēšanos, nevis ardievu!” man tika pieteikts.

*Kad pildspalva izrakstās, viņa mīlestība nemazinās.
 
 
10 Februāris 2019 @ 12:25
Era Snippets: Men in Woollen Jumpers [15 tracks; 0h57min]  
Šī ir Valentīna dienas athoda dziesmu izlase, kas sastāv no mūzikas, ko radījuši vīrieši vilnas džemperos. Tāda mūzika, ko var tā drusku sapņaini klausīties, ja atmet visādas pretenzijas un to, ko dzīve tev iemācījusi. Vai ir kaut kas harmoniskāks par The Beach Boys? Vai ir kaut kas smeldzīgāks par Toto gabalu "Africa"? Nemaz nerunājot par Saimonu un Garfunkelu un visu to cheesy ass yet sweet soundtraku, ko savām filmām piemeklē Vess Andersons (nepārprotiet, viņa style over substance man besī joprojām, taču mūzikai nav ne vainas). Pleiliste zem attēla.

Spotify
Tags:
 
 
09 Februāris 2019 @ 23:03
Era Snippets: Love in Neon [15 tracks; 1h10min]  
Par godu tam, ka tuvojas Valentīna diena, uztaisīju pleilisti ar savām mīļākajām torch songs un vispār mīlestības hītiem. Ja godīgi, es vispār labprāt Valentīna dienā atkal noskatītos "Miesassargu" ar Vitniju un pēc tam, piemēram, ietu mazliet iedzert. Varbūt tāpēc, ka es jūtos tik blāvi, mani pēkšņi piedur un aizkustina pārspīlētas emocijas. Vai varbūt arī tāpēc, ka Prāta Spēlēs vienkārši bija jautājums par to Berlin gabalu, ar ko sākas šī pleiliste, un tā man uzdzina spēju nostalģiju pēc TV mūzikas kanāliem, pēc dziesmu pārrakstīšanas no radio kasetēs un vispār pēc laikiem, kad viss likās vienkāršāk. Katrā ziņā es tagad pati blāstošu šos gabalus tā, it kā kauns man būtu tukša vieta, varbūt kāds no jums arī vēlas. Pleiliste zem attēla.

Spotify
Tags: