telefontubbie ([info]telefontubbie) rakstīja,
@ 2020-04-07 20:03:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
dzemdējiet atpakaļ savus mēslus
2 vīrieši iznirst gar mājas stūri ar 4gadīgu sīko un riteņiem un klepo tieši man virsū,jo vnk ejot no otra stūra viņus nekā redzēt nevarēja,oh wow sorry i even exist. DUDE, dzemdē atpakaļ savu 4gadīgo vīrusu magnētu un tad klepo uz citiem! Obviously neesat homo pāris un bļe tusējot ar random čomaku kopā ar bērnu ir bezatbildīgi,bet oh wait,who cares, jo tas sīcis tāpat beigs savu dzīvi, astoņpadsmitajā dzimpenē ar behu ielidojot kokā(mazpilsētas standarts) vai vismaz nodzersies līdz odekolonam.
You stupid ass people, staigājiet virsū bez iedomāšanās pašiem paiet sāņus,bet neesat demonstratīvi stulbi. Ja man nebūtu darbs,sēdētu mājās all the time, you stupid ignorant stupid why you even make kids people, esiet jel ne tik iedomīgi par saviem puņķu maisiem! Tā jau viss Twitter pilns ar vecākiem,kuri sūdzas,ka viņu pašdzemdētie vīrusu minjoni traucē dzīvot karantīnas laikā, nu tajā 24/7 režīmā. Vnk neuzbāžāties un neklepojiet virsū kuri ir child free :D


(Ierakstīt jaunu komentāru)


(Anonīms)
2020-04-07 21:00 (saite)
oho, humānisms pēc pilnas programmas. pašam nav kauns tā runāt par cilvēkiem, vienalga, kā viņi uzvedas?

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]telefontubbie
2020-04-07 21:42 (saite)
Kādēļ lai man būtu empātija pret diviem covidiotu tēvaiņiem,kas čista nebija geji? Ja viņi ietu sadevušies rokās,tad es neceptos un varētu nosaukt par cilvēkiem, nevis ielikt atmiņu kategorijā trash creatures with trash replicas.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


(Anonīms)
2020-04-08 05:40 (saite)
Lielākais trash šajā visā situācijā nav viņi, turklāt nevis tāpēc, ka tu būtu, bet tāpēc, ka visticamāk tas ir tas, ko tu domā par sevi.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]telefontubbie
2020-04-08 07:09 (saite)
Wow beidzot kāds miera sludinātājs,ezotēriķis un wannabe psihiatrs, i just love internet. Lai tev jauka diena un tai trijotnei arī. Ja neesi pārliecināts par sarkasmu, apdomā dvēselisko lepnības grēku. Namaste!

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


(Anonīms)
2020-04-08 08:57 (saite)
Tev arī! Un lai nepiedzimst mēsli, kurus citiem gribas, lai dzemdē atpakaļ.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]telefontubbie
2020-04-10 14:04 (saite)
Haha, good one,cik tu esi sacepies/sacepusies. Tev paļubom ir bērni,ja šādi sacepies😀

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]zivs
2020-04-07 22:47 (saite)
Izskatās, ka uztraucies par bezatbildību vīrusa laikā, bet galvā vēl lielāka zaraza par visiem covidiem.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]telefontubbie
2020-04-08 08:21 (saite)
Neuztrauktos par čupošanos mazpilsētas ielās, ja es legāli varētu sēdēt mājās(piem.lauzt līgumu darbā vai sazvanīt ĢĀ un melot par fake angīnu kas nav bijis vajadzīgs kopš 2007.gada). Tad es neredzētu, ka vecāki kopā ar bērniem iet šopingot, pieaugušie rindiņā vien ietu kafejnīcā, bērni bariņos pa pieci un vairāk klīstu no jaunogres uz ogres centru. Turpinātu izlikties,ka neredzu,ka augšējā stāva kaimiņš tresī dabstepu krēslas stundā un izmet sīkos pagalmā,kur tie skrubina suņu sačurātus akmentiņus un čiekuriņus un tad kāpj augšā aiztiekot margu nemazgātām rokām. Būvmateriālu veikalu šturmē arī bariņos. Kamēr tur tie gandrīz trīsdesmit vai cik covid pacienta kontaktpersonas plus viņu mājsaimniecībā dzīv. Personas teorētiski sēd mājās tagad....zinot manu pilsētu?NOOOOT.
Then again - sorry i even exist - bariņš uzklepo virsū,jo tas ir veids kā sajusties superior pandēmijas laikā. Tas bērns to atkārtos,neliks mutei priekšā roku kā viņa sencis, jo viņš domā, ka tā darīt ir vispareizāk,jo viņš ir The Paraugs. Bez ups vai oi. Intended.
Asv autobusa šoferis nomira,jo autobusā sieviete klepojot nelika priekšā roku. Un tādu gadījumu visur. Lv policistiem spļauj virsū covidioti.
P.s. Es savu ģimeni un draugus,kā jau godīgs pilsonis šais laikos,satieku virtuāli, pārtiku pasūtu internetā, darba devējs bija presēts,bet bez rezultātiem.
Lai tev laba diena Zivs kung,

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]sarkans0987
2020-04-09 22:41 (saite)
Ja Tu iesaki atdzemdēt visus bērnus, tad neaizmirsti, ka arī Tava vieta, tad ir atpakaļ tēva sēkliniekos. ;)

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]telefontubbie
2020-04-10 11:05 (saite)
Well Tevi trigero vnk tas,ka nesaproti,ka es te rageoju par vienas mazpilsētas čabuļiem, no kuriem viens,starp citu, piedraudēja nodurt vietējo žurnālistu(Ogrenet ziņa šonedēļ sākumā). Iedomājies, bērni piedraud nodurt cilvēku,kam reportēt notiekošo pilsētā ir vnk darbs vairāk nekā 10 vai cik gadus. Nu kā lai necepjas? Viņiem visiem ir vecāki,kas dara to pašu-čupojas laikā, kad ārsti rekomendē vienreiz mūžā izvērtēt savas goddamn prioritātes - savu veselību.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]ieraksts
2020-04-27 01:42 (saite)
"pašdzemdētie vīrusu minjoni" - love this!:D

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?