sarkans0987

About Recent Entries

6dienaDec. 4th, 2021 @ 03:29 pm
Piecēla mani jau 6.30. Darbdienās ceļamies 6.40. Sabaroju ar brokastīm. Izkārtoju samazgāto veļu pa plauktiem, izšķiroju nolietotās/mazās drēbes, nomainīju gultasveļu, iztīrīju guļamistabas, izmazgāju un izkāru vēl veļu, iztīrīju abas WC, koridorus, virtuvi, uzvārīju zupu, salaboju dēlam un meitai bikses, pabaroju ar pusdienām visus, noliku sīkos gulēt pusdienlaiku, izbraucu veikalu pēc pārtikas un Ziemassvētku dāvanām, uztaisīju piparkūku mīklu, sataisījām šokolādes Ziemassvētku dāvanām....un pulkstens ir tikai 15.30.
Labi gan, ka ir brīvdienas- kad gan citādi būtu laiks atpūsties...

I miss it whenNov. 30th, 2021 @ 08:38 am
I only wanted to have fun
Learning to fly, learning to run
I let my heart decide the way
When I was young

Deep down, I must have always known
That this would be inevitable
To earn my stripes, I'd have to pay
And bare my soul

I know I'm not the only one
Who regrets the things they've done
Sometimes I just feel it's only me
Who can't stand the reflection that they see

I wish I could live a little more
Look up to the sky, not just the floor
I feel like my life is flashing by
And all I can do is watch and cry

I miss the air, I miss my friends
I miss my mother, I miss it when
Life was a party to be thrown
But that was a million years ago
Life was a party to be thrown

PadomsNov. 26th, 2021 @ 09:08 pm
Būtu labāk ēduši!

Labajā nosprūst naidsNov. 23rd, 2021 @ 08:48 am
Labajā nosprūst naids

9 divās nedēļāsNov. 19th, 2021 @ 01:23 pm
Es to izdarīju. Sašuvu 9 aizkarus divās nedēļās. Kad skatos uz jauno logu apdari, pati nesaprotu, kad to paveicu. Esmu bijusi darbā visas darba dienas. Mājās vienmēr bijušas siltas maltītes. Visi izskatās pietiekami apmazgāti un pat māja nav pārāk "aizaugusi". Iespējams, ka esmu kļuvusi par mēnessērdzīgo un šuju naktīs. Tas izskaidrotu miega trūkumu organismā. Vai nu arī - es esmu atklājusi kaut kādu "time loop". :)
Other entries
» Aijā žūžū
Miegs. Visu laiku nāk miegs. Varētu vakarā aiziet gulēt un pamosties pēc nedēļas.
» Girlboss
Adulthood is where dreams come to die!
» Viss zupā!
Es esmu atklājusi garšīgu zupu noslēpumu!
Pēdējā laikā visas zupas kļuvušas garšīgas. Vienalga, ko sametu katlā, visi ēd, slavē un prasa vēl. Nē - es neesmu pa kluso izgājusi "Gardu zupiņu vārīšanas kursiņus". Un arī laimīgo zelta pavārnīcu neesmu atradusi.
Viss ir vienkārši - buljons...Jā. Es jau to zināju, bet domāju, ka tas ir cimperlīgu namamāšu izdomāts niķis. Bet nekā. Ja ūdenī ieliek buljonu - tad pēc tam var bāzt iekšā vienalga ko: gaļu, dārzeņus, makaronu, kaut vai cirvja kātu - zupa sanāk garšīga! Es, protams, neesmu tik centīga, lai šo gardo zeltu savārītu pati - es nopērku eko buljonu veikalā. Bet ja jau pat Džeimijs Olivers to atzina par gana labu - diez vai man ir tiesības smādēt.
» Abpusēji
Es zinu, ka es daudziem riebjos ar savu apzinīgumu, ar savu teicamnieces sindromu, kas man neļauj iet pāri ielai pie sarkanās gaismas, kas man liek ievērot likumus un noteikumus, kas mani piespiež piecelties agrāk, lai rūpīgāk sataisītu bērna matus un izgludinātu drēbes, kas man liek uzņemt ciemiņus tā, lai viņi justos gaidīti un mīlēti, kas man aizver muti, lai neteiktu to, ko otrs negrib dzirdēt. Un vēl daudzas citas lietas. Es zinu. Esmu nagla pakaļā.
Bet ziniet ko? Jūs man arī riebjaties. Visi, kuri uzskata, ka likumi ir izdomāti, lai tos pārkāptu. Visi, kuri dzīvo ar to nebeidzamo pārākuma sajūtu. Visi, kuri ik dienas saukājas un apņirdz pārējos. Visi kuri zina savas tiesības, bet vienmēr aizmirst par pienākumiem. Visi, kuri smejas par otra sāpēm. Jūs man arī dziļi riebjaties. Abpusēji.
» Pazust
Es atkal esmu sākusi pazust un aizmirsties filmās. Uz filmas brīdi dzīvot svešu dzīvi, domāt svešas domas.
Sen nebiju tā darījusi, tāpēc repertuārs pagaidām viegls un pozitīvs.
Tā nu vakar es dzīvojos pa Āfriku un glaudīju ziloņus, vēros zvaigznēs un baudīju netveramu vieglumu.
» Uhhh
Nu gan diena!!!... Labi gan, ka ir izgudrota vanna, glāze un vīns.
» Trakie
Šorīt septiņos no rīta dzeru kafiju un domāju: "Kurš trakais kaimiņš septiņos no rīta TUMSĀ pļauj zāli?" Pēc trešā malka sapratu, ka trakā esmu es, jo atkal aizmirsu, ka vakarā ieliku veļu "uz taimera" mazgāties un sākusi darboties veļas mašīnas centrifūga. Labrīt! 🤦‍♀️
» Kamēr Tu šo spēli spēlē...
SQUID GAME- cilvēkiem ar vājiem nerviem neiesaku, bet liek aizdomāties par spēlēm, scenārijiem, iemesliem, rezultātiem, uzvarām un zaudējumiem.
» Fire
I see fire
» To be or not to be
Es nekad neesmu ilgojusies pēc cilvēka, kurš gatavs manis dēļ mirt.
Man vienmēr ir bijis vajadzīgs tas, kurš gatavs manis dēļ dzīvot.
» Stāsts par jaku jeb 2m
Pirmdien atnāku uz biroju un, kamēr krāmēju datortehniku no mašīnas, atnāk kolēģis, novelk virsjaku un pakar uz pakaramā tieši pašā vidū. Es jau zinu, ka birojā visiem patīk distancēties, tāpēc nolieku savējo - uz paša malējākā no āķiem.
Otrdien es esmu pirmā. Nolieku tajā pašā vietā, kur pirmdien. Atnāk kolēģis - noliek savu jaku - vienu āķi tālāk no manējās.
Trešdien es, ieradumu cilvēks, jaku nolieku kur vienmēr. Viņš - pārbīda par vēl vienu vietu.
Šodien viņa jaka stāv uz paša pēdējā āķa.
Bail domāt par rītdienu.
Tā lūk - izrādās, ka pat jakām vajag savus 2m.
» Kamēr vējš pār zemi nakti sūta
Vispār jau es esmu cilvēks, kurš redz dzeltenās lapas un nevis pelēkās peļķes. Kurš dzird putnu dziesmas un nevis šņaukājošos degunus. Kurš pamana saules starus, kas laužas caur melnajiem mākoņiem. Bet rudens kā tāds tārps izložņā manu smadzeņu tumšākos nostūrus un uzrok sen piedotas patiesības, kas izrādās nepiedotas un neaizmirstas. Tas atrod un barojas uz vientuļiem vakariem, karstām asarām un sirds plaisām.
Es biju aizmirsusi. Es esmu aizmirsusi. Bet tomēr šķiet, ka atceros. Ja pārbaudīšu, tad zināšu. Un nekad vairs neaizmirsīšu...
» Dzeltens
Šogad rudens ir dzeltens. Nevis krāsains, bet dzeltens. Man patīk arī dzeltenais. Silti.
» Sievietes roka
Vīram pēc būvniecības projekta palika pāri cements. Viņš to ielēja cimdā. Sanāca ļoti dabiska izskata roka. Es to roku pieliku alvejai - lai neaug līka. Tagad, katru reizi to ieraugot, man neviļus jāatceras satori stāsts par nāvessodu izpildītāju, kura māte vienmēr viņam atkārtoja, ka viņam mājās pietrūkst "sievietes roka". 
» Drosme
Interesanti, kādu drosmi es biju sarijusies, kad nolēmu, ka man jebkad būs laiks un spēks sašūt 9 aizkarus... Bet nāksies. Jo audums atnāca. Un ir ļoti skaists.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba