sarkans0987

About Recent Entries

Paklusē ar maniApr. 16th, 2021 @ 08:12 am
Īsts klusums nepastāv. Pat, ja apklust cilvēku radītās skaņas, sāk skanēt daba. Ja izdodas apklusināt dabas skaņas, tad sāk skanēt domas savā galvā. Un tās nekad nenorimst. Tās ir visskaļākās no skaņām. Īsts klusums neeksistē. Tas ir izdomāts.
Current Music: The sound of silence - Disturbed

MājīgumsApr. 7th, 2021 @ 09:00 pm
Man beidzot izdevās izaudzēt maizes ieraugu. Šodien izcepu pirmo kukulīti. Man jau pilnīgu labsajūtu sagādāja maizes smarža vien. Bet, kad mazie ēdiena kritiķi visus sasmērētos gabaliņus apēda piecās minūtēs un izlūdzās vēl, mana sirds izkusa ātrāk par sviestu uz viņu siltajām maizītēm.

AttīrīšanāsApr. 3rd, 2021 @ 04:27 pm
Bērzu sulas ir labākais, kas ar mani šodien noticis.

1. AprīlisApr. 1st, 2021 @ 11:23 am
Man riebjas 1.aprīļa joki. It īpaši, ja tos publicē portālos un avīzēs. Praktiskie joki ir mazliet labāki (rozā piens un embriju izdrukas tējas burkās), bet vispār - man nepatīk 1.aprīlis.

Mar. 31st, 2021 @ 07:37 pm
Labi, ka domas nespēj telepātiski sarakstīties vēstulēs un nosūtīties, jo citādāk reizēm dažu cilvēku pastkastes plūstu pāri ar manām domās sarakstītajām pārdomām, sarunām, atmiņām, jokiem un piezīmēm.
Current Music: Bandido - Myke Towers
Other entries
» Atkarība
Miegs ir mana jaunā narkotika. Tas atnāk jau pirms galva pieskaras spilvenam. Tas ir tik dziļš, ka mani nepamodinātu pat 3 pāri braucoši tanki. No rīta nav iespējams pamosties un tā nekad nepietiek. Vienmēr gribas vēl un vēl. Sajūta, ka dzīvoju pusaizmigusi gaidot nākamo devu....
» Es esmu vientuļa sala
Sala
» Apokalipse
7. marts - diena, kad sniegs snieg horizontāli. Rīt noteikti kritīs no zemes uz debesīm.
» Piektdienas vakara jautājums
Kāpēc Tu raksti cibā?
» Pārdomas
Man pēdējā laikā šķiet, ka cilvēkiem atkal vajadzētu iemācīties mīlēt, cienīt un novērtēt vienam otru tik pat ļoti, cik viņi mīl dzīvniekus, apkārtējo dabu un savus uzskatus.
» 10
Tieši pirms desmit gadiem man tika dota iespēja sākt jaunu dzīves posmu, paņemot līdzi tikai pašu svarīgāko un atstājot aiz muguras visu lieko. Man bija iespēja izvērtēt, ko patiesi vēlos. Sakārtot sevi un mēģināt vēlreiz. Tagad, atskatoties uz šiem 10 gadiem, es saprotu, ka esmu tikusi gandrīz pie visa, ko sev vēlējos un novēlēju. Tagad es saprotu, cik daudz es esmu guvusi un, cik daudz man šobrīd ir. Un lai gan šie gadi ir bijuši paši grūtākie, tie pavisam noteikti ir bijuši vislaimīgākie manā dzīvē. Un ja man dotu iespēju kaut ko tajos mainīt - - - es nemainītu pilnīgi neko.

Brīnums jau notika
» Bērnības atmiņas
Šodien sēdēju saulē, vēroju, kā zīlītes un zvirbuļi knābā ūdenī izmirkušās sēkliņas un atcerējos, ka bērnībā biju pārliecināta, ka zvirbuļi un zīlītes ir sieva ar vīru. Nu gluži kā - vilks un lapsa. Man bija milzu vilšanās, kad pieaugot uzzināju, cik ļoti kļūdos. Bet tagad bija jāsmaida. Saule man vienmēr likusi smaidīt. Tagad arī zvirbuļi un zīlītes. :)
» Grejas anatomija
Mana romance ar "Grejas anatomiju" ir beigusies. Viņi nogalināja Dereku un es to nespēju piedot un aizmirst. Es beidzot biju atradusi filmu ar skaisto mīlas pāri. Skaisto pāri, kuri novērtē attiecības. Kuri mīl viens otru cauri traģēdijām un sarežģījumiem. Kuri iekāro viens otru kā tajā pirmajā kopā pavadītajā naktī. Kuri līdz pēdējam apgalvo, ka abu attiecības, laulība, ģimene - ir svarīgākais viņu dzīvē. Es beidzot biju atradusi savu pornogrāfiski skaisto kino stāstu. Un viņi to nogalināja.... Un nebūs viņiem iespēja dzīvot ilgi un laimīgi līdz mūža galam. Un to nevar piedot un aizmirst.
» laiks
Es lēni gāju pa piesnigušo ielu. Ausīs skanēja Flipside un uz degungala krita lielas, pūkainas sniega pārslas. Es aizvēru acis un uz mirkli viss šķita tieši kā pirms 15 gadiem. Tās pašas skaņas, sajūtas, tas pats mirklis. It kā laiks būtu apstājies. Bet, atverot acis, sapratu, ka vieta pavisam cita. Tikai es - pavisam cits cilvēks. Tieši šādi mirkļi liek apjaust, cik ātri laiks skrien, ko tas mums nodara un kāds varētu būt mans patiesais vecums.
» doma
Tev prātā iešaujas doma. Tu sāc ar to spēlēties. Tu izpēti iespējas, variantus, plānus. Prāts saka, ka viss ir pareizi, vajadzīgi un prātīgi. Bet "iekšas" saka, ka nevajag, gan būtu jocīgi un, ka nemaz to nevēlies. Tu aizver visus pētījumus, centies aizmirst visu, ko uzzināji. Atmet domu. Bet naktī, kad trauksmains sapnis Tevi pieceļ, doma atkal ir klāt. Tā stāsta, cik daudz jaunu iespēju var iegūt, jaunu redzesloku, jaunu mazo sākumu. Un domas kliedz skaļi un prātīgi, un gudri. Bet, kad miegs tomēr uzmācas, "iekšas" atgādina atkal un atkal - ka nemaz to patiesi negribi, ka tā atkal nav īstā izvēle...
» Sky is awake
Kad debesis neguļ, es arī nevaru. Sapņi mani modina. Nomods nedod mieru. Mana iekšējā saule staro krāsainas gaismas deju.
» guilty pleasure
Pēdējā laikā mans comfort food ir kafija ar putukrējumu. Mazliet. Vienu karoti. Un kad tas putojošais prieks kūst kafijā, tad paliek silti un mīļi. Mani uz šī uzsēdināja viesmīle kādā ļoti mīļā kafejnīcā. Kafejnīca bija lieliska, bet viesmīle - dieviete. Viņa bija no tām, kura jūt, vai Tev šodien vajag desertu, tēju ar medu vai kafiju ar putukrējumu. Es joprojām ilgojos pēc viņas un šīs kafejnīcas.
» hipokrātija
Viņš smejas par eko dārzeņiem, bet lepni un apzināti pērk eko vīnu. :)
» Jā vai nē?
Ir tik labi apzināties, ka pasaulē vēl ir lēmumi, kas man nav bijuši jāpieņem.
» visum?
Vispirms SejasGrāmata izmet reklāmu par vīnu ar nosaukumu "12 crimes", tad Grejas Anatomijā tik skaisti skumji skan dziesma, ka man jāmeklē, kas tā par dziesmu. Un izrādās - Damien Rice "9 crimes".
Visum, ko Tu centies man pateikt?
Top of Page Powered by Sviesta Ciba