sarkans0987

About Recent Entries

Jā vai nē?Jan. 17th, 2021 @ 01:42 pm
Ir tik labi apzināties, ka pasaulē vēl ir lēmumi, kas man nav bijuši jāpieņem.

visum?Jan. 16th, 2021 @ 04:10 pm
Vispirms SejasGrāmata izmet reklāmu par vīnu ar nosaukumu "12 crimes", tad Grejas Anatomijā tik skaisti skumji skan dziesma, ka man jāmeklē, kas tā par dziesmu. Un izrādās - Damien Rice "9 crimes".
Visum, ko Tu centies man pateikt?
Current Music: Regina Spektor - Better

aptaujiņas-anketiņasJan. 13th, 2021 @ 12:00 pm
Pirms kāda laika (gada-pusotra) man atnāca maza vēstulīte ar piedāvājumu piedalīties aptaujā. Vēstulītē lietotājvārds un parole. Anketiņa eleganti saklikšķināma internetā. Es, nezināmu iemeslu dēļ, nolēmu to anketu saklikšķināt. Viss sākās vienkārši - izglītība, nodarbošanās, šis tas par ģimeni, hobijiem, bet tad palika ļoti personiski - cik draugu, cik bieži tiekamies, kad radi pēdējo reizi satikti un, kā vispār jūtos. Kad visu biju salikusi tā pa cipariem un tematiem, man palika šķērmi un skumji. Bet mani jau bērnībā mācīja iesāktus darbus pusratā nepamest, tāpēc padarīju to arī līdz galam. Kā jau kārtīga stiprā sieviete - rūgtumu noskaloju ar vīna glāzi un dzīvoju savu dzīvi tālāk. Līdz kādā dienā (pirms mēneša vai diviem) pastkastē atkal ieraugu mazu aploksnīti. Atkal uzaicinājums piedalīties aptaujā. Tikai šoreiz jau tēma manu muguru padara slapju - Kovid ietekme uz manu ikdienas dzīvi. Nu vai zini - nodomāju, ka mājās nav tik daudz vīna, lai ko tādu pieveiktu un eleganti to aploksni ar vēstuli iemetu kamīnā. Bet ar to nekas nebeidzas. Pēc divām nedēļām - atkal klāt vēstule. Šoreiz lielāka. Izdrukājuši anketu un ielikuši aploksni, lai varu atsūtīt atpakaļ. Vai ne - jo mana problēma ir tā, ka nav vairs datora un interneta. :D Saburzīju un iekurināju kamīnu. Apmierināti vēroju uguni un sildījos ar domu, ka tagad gan liks mierā. NEKĀ! Paiet divas nedēļas un atkal vēstule klāt - vēl biezāka. Tagad tur iekšā - vēstule, anketa, aploksne un vēl pildspalva!!! Es sāku smieties - jā pildspalvas trūkums ir mana problēma - tāpēc es negribu to anketu pildīt. Nu neko - noliku pildspalvu pie kancelejas precēm, aploksni - nu jūs jau zināt, un satraukti gaidu, kas notiks. Ko vēl viņi izdomās?
Bet es esmu apņēmusies otrreiz uz šī paša grābekļa nekāpt pat ja viņi man atsūta sekretāru, kurš pats to anketu nolasa un manā vietā aizpilda, vienlaicīgi mani barojot ar tēju un cepumiem.

Tava rīta kafijaJan. 6th, 2021 @ 04:07 pm
Man šorīt piezvanīja no Microsoft. Mans dators viņiem sūtot paziņojumus. Kamēr es plikšķināju savas vienmēr pusaizmigušās acis un manas kafiju nedabūjušās smadzenes mēģināja saprast smaga akcenta samocītos vārdus,kas raiti nāca pār zvanītāja lūpām, viņš bija mani apgaismojis, ka viņi saņemot daudzus paziņojumus no tieši mana servera (sākumā - datora) un ka to esot daudz. Un tā nu es klausījos veselu minūti un beidzot attapos, ka "LOL-nau vērc" un noliku klausuli. Mērgļi. Censties izmantot sievieti pirms viņa tikusi pie rīta kafijas litra. Žēl, ka neviena asprātīga atbilde tā arī neiebira manā prātā. Laikam palieku veca! ;)

Bad copJan. 1st, 2021 @ 08:32 am
Jaunajā gadā pavadītas astoņas ar pusi stundas un jau pirmais kašķis, asaru liešana un puņķu slaucīšana notikusi. Man tas ir līdz mielēm apnicis. Man šis gads jau ir līdz mielēm apnicis. Var dabūt nākamo?
Current Mood: 10 grādi zem absolūtās 0
Other entries
» Jaunais Gads
Lai visiem daudz, daudz labas veselības un vēl vairāk izturības!
» Šodien
Gaišus, sirdssiltus, mīļus un omulīgus Ziemassvētkus jums visiem, lieliskie cibiņi un cibiņas! :)Un ko Tu šodien novēli saviem tuvākajiem?
» Santa is on His way
Šodien 19.00 Facebook tiešraidē var vērot, kā Ziemassvētku vecītis pamet savas mājas, lai dotos izvadāt dāvanas. Notikumu var atrast ar nosaukumu "Santa is on His way". :)
» Šodien
Tā kā Ziemassvētku tradīcijas ietver izēšanos, tad man jājautā - kas ir Tavs mīļākais Ziemassvētku ēdiens?
» Dzīves joki
Es šodien iesprūdu bibliotēkā. Nē- dibens nav par lielu. Un nē- durvis nebija par šauru. Es iegāju nodot grāmatu un, ārā nākot, iekšdurvis attaisījās, bet ārējās nē. Uz durvīm uzraksts, ka jāspiež poga. Es lasīt māku (esmu taču bibliotēkā :)) un spiežu nu to pogu: vienreiz, divreiz, trīsreiz, bet kā tajā "Duets Divi" dziesmā "bet nekas no tā nemainās". Tā nu stāvēju tajā stikla būrī starp divām stikla durvīm un domāju - ko nu. Un arī par to, cik stulbi tiem dzīvniekiem akvārijos un terārijos. Bet pirms veikt zvanu draugam nospiedu maģisko pogu vēlreiz - un durvis atvērās.
Man vienmēr bijušas īpašas attiecības elektroniku un tehnoloģijām. Tādēļ man nebūs viedās mājas un arī auto ne.
» Šodien
Kāda ir Tava Ziemassvētku tradīcija?
» Šodien
Vai Tu raksti sarakstus (iepirkuma, darba plānus, nākotnes mērķus utt.)?
» Šodien
Vai Tev ir kāda nodarbe/darbība, ko dari, kad esi viens/viena?
» Šodien
Vai Tavām atslēgām ir piekariņš?
» Smaidi ar acīm
Es šodien sapratu, ka pēc visas šīs masku epopejas, mēs būsim iemācījušies ne tikai smaidīt ar acīm, bet arī koķetēt, dusmoties un pat mēli parādīt. Visi varēsim par modelēm strādāt. :)
» Šodien
Vai Ziemassvētku dāvanas jau sarūpētas?
» Šodien
Vai Tu esi asinsdonors?
» Šodien
Vai Tu proti zīmēt?
» Šodien
Ko Tu šodien dari?
» Šodien
Tavuprāt, kura ir visskaistākā Ziemassvētku dziesma?
Top of Page Powered by Sviesta Ciba