sarkans0987

About Recent Entries

IzvēlesAug. 11th, 2022 @ 09:59 pm
Šovakar bija jāizvēlas starp dušu un vīnu. Da piekāš to mazgāšanos - vīns dara visus skaistus. :)

Gatavais cirks!Aug. 10th, 2022 @ 08:05 pm
Mani patiesi tracina galda spēle "Cirks". Vienkārši kaitinoša un stulba spēle.

SapņiAug. 7th, 2022 @ 09:29 am
Es sapņos vienmēr kavēju, bet tieši ballītes vai izklaides pasākumus. Un es kavēju, jo pirms tam vienmēr ir pārāk daudz jāpaspēj. Un man ik pa laikam uzliek vēl kaut ko padarīt. Un tad es sāku ģērbt kleitas un taisīt matus, kamēr bakstu kaut ko citu. Un fonā vienmēr ir liels pulkstenis, kas uzstājīgi steidzas uz priekšu. Un es jau zinu, ka visi jau noteikti ballējas un labāko būšu nokavējusi. Bet es nekad nevaru nomest darbus pie malas un vienkārši iet prom. Man vienmēr ir vajadzība pabeigt iesākto.

Growing up and olderAug. 6th, 2022 @ 11:58 am
Laikam beidzot esmu pieaugusi - ceļojuma laikā, ēdot kārtējās ēstuves ēdienu (turklāt diezgan garšīgu), sapratu, ka šobrīd visvairāk gribētos pašaudzētos kartupelīšus ar piciņu sviesta un biezpienu.

HmmmJul. 26th, 2022 @ 10:08 pm
"Virgin River" iznākusi jaunā sezona, bet iepriekšējā beidzās tik stulbi, ka biju apsolījusi sev - jauno neskatīšos. Bet tie dabas skati. Un daži aktieri. Bet stulbi. Bet daba. Un aktieri. Hmmm
Pēdējā laikā izklaidēju sevi ar super stulbu šovu "Nailed it". Tik stulbs, ka smieklīgi. Laikam tāpēc, ka man ik pa laikam pašai gadās "nailed it" momenti.
Other entries
» Mirstošie pikseļi
Vīrs nometa manu telefonu. Pēc vairākām dienām vienā stūrī uzradās rozā pleķis. Pa nakti tas palika lielāks un zilganāks. Izrādās, ka tie esot mirstoši pikseļi. Nevar ne glābt, ne apturēt. Ar laiku nomiršot visi. Atliek tikai pieņemt un samierināties.
» Weekend over
Bija labi. Nobraukti vairāk kā 790km. Redzēti vairāk kā 700 skaistu kadru. Dabūjām arī lietu, bet vakar bija labi - saule, jūra, jahtas - pilnīga laime. Paspējām vairāk kā plānots. Un ar 2 maziem bērniem tas ir grūtāk kā ginesa rekordu uzstādīt. :) Mazais atvaļinājums cauri. Jāuzroka piedurknes jaunai darba nedēļai.
» Weekend
Drīz sākšu 3h braucienu, lai visu nedēļas nogali skatītos, kā līst lietus 300km no mājām. Bet lietus pie jūras taču ir sausāks un skaistāks, nekā pilsētā, vai ne?
» F*** it all
Izplānoju nedēļas nogali - kempinga mājiņa pie jūras, atrakcijas sīkajiem, muzeji un skaisti skati. Bet, protams, ka līs. Visu. Nedēļas. Nogali. Protams.
Laikam jau nav jāatkārto, cik ļoti viss noriebies.
» Zelts vai nē?
Es vienmēr mākoņiem meklēju zelta maliņas. Man vienmēr mākoņiem ir zelta maliņas. Bet ziniet, kā ir ar to zelta krāsu? Tur ir tikai viens milimetrs - un tā krāsa izskatās nevis pēc zelta, bet gan maza bērna kakas. Nu lūk - šobrīd es esmu aiz tā milimetra. Un nekādu zelta maliņu nav...
» Man vs. Bee
Noskatījos. Nepatika. Paredzami. Pārāk stulbi un nesmieklīgi. Turklāt - tā ir KAMENE, nevis bite.
» AAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Nesāpēs, nesāpēs mūžam
» Mājas
Nekur nav tik labi kā mājās.
Un ja vēl ir viena diena tikai sev - tad ir pavisam labi. Nekur neskriet. Neko nesteigt. Skapī atrast kleitu ballei. Pie savējiem nopirkt sapņu kurpes. Vienkārši smaidīt. Vienkārši būt. Lieliska piektdiena.
» Sigulda
Sigulda ir kļuvusi vēl skaistāka un omulīgāka. Noķēru tieši tos skaistos, jautros un lieliskos mirkļus, pēc kā ilgojos. Gribas atgriezties vēl, jo tik daudz ko nepaspējām.
» Es atnācu uguntiņu
Ar basāmi kājiņām
» Ir labi!
Chill-pill atradu, mašīna salabota, mājās miers un darba ballei pat datums nomainīts. Vētra beigusies un varu turpināt muldēt par mākoņu zelta maliņām un saules nosārtināto degungalu.
» Missing
Where is my chill-pill???
» Visi jau nevar. Dažiem jau nepienākas
Pat tad, kad es skaidri un gaiši pasaku, ko vēlos - es to tā pat nedabūju.
» Gulēt mūžīgo miegu
Gulēt mūžīgo miegu
» Dabas nodoklis
Jau otro rītu, atverot aizkarus, es savā dārzā redzu 3 stirnas. Šorīt tās uzsāka teritorijas sadales cīņu ar kaimiņa kaķi. Neuzvarēja neviens - kaķis pakāpās kokā, jo stirnas viņa centienus uzbrukt - ignorēja.
Man sāk šķist, ka tā māte daba ir mazliet aizrāvusies ar sava nodokļa iekasēšanu. Es neko neteiktu, ja šamās grauztu zāli, lai man nav jāpļauj, bet viņas ķeras pie ķiršiem, ābelēm, rožu atvasītēm un droši vien, ka arī manas gazānijas aprija!
Top of Page Powered by Sviesta Ciba