Red or Dead

About Recent Entries

It Starts With Us - Colleen HooverMar. 22nd, 2023 @ 09:19 pm
"It is my wish.
For you to be my fish."

Šis ir turpinājums manis pieminētajai "It Ends With Us". Un kā jau turpinājums - totāla vilšanās. Pilnīgi pieļauju, ka vaina ir manī, jo man gandrīz vienmēr grāmatu un filmu turpinājumi, kā arī seriālu nākamās sezonas visbiežāk liek vilties. Šajā gadījumā, ja pirmā grāmata bija kā straujš, burbuļojošs kalna strauts, tad turpinājums ir kā pirts dīķis, kurā ūdeni izkustina reizi pusgadā kļūdas pēc iemaldījusies pīle. Notikumu praktiski nav. Tiek malts atkal un atkal viens un tas pats. Līdz tādam līmenim, ka citē pirmajā grāmatā izlasītās dienasgrāmatas... mehhhh

Bet - šodien pavisam nejauši Instagram ieraudzīju, ka tiks filmēta filma "It Ends With Us" un galvenajā lomā būs Bleika Laivlija. Jau tagad nevaru sagaidīt. 🙂

LovesickMar. 19th, 2023 @ 09:27 pm
Smieklīgs, izklaidējošs seriāliņš laiskiem vakariem. Dažas sērijas ir līdz asarām smieklīgas.

Colleen Hoover - It ends with usMar. 13th, 2023 @ 08:02 pm
"JUST KEEP SWIMMING, SWIMMING, SWIMMING"

Beidzot, beidzot, beidzot - aizraujošs, interesants, seksīgs stāsts, kuru gribas klausīties arī mājās un ne tikai pastaigu laikā. Brīžos, kad šķita, ka viss ir pārāk labi un paliek "par saldu", stāsts atkal un atkal uzņem citu ātrumu un pavērsienu. Šis tiešām bija tas, ko ilgu laiku biju meklējusi. Līdz pat pēdējam teikumam un autores paskaidrojumiem.

Bretman Rock - You're That BitchFeb. 26th, 2023 @ 12:33 pm
Grāmatu ieteica google algoritms un mani piesaistīja nosaukums... laikam. Par valodu neizteikšos - nu ko gan es gaidīju no grāmatas ar tādu nosaukumu?!... BET ļoti pozitīvs un aizraujošs stāsts. Ļoti daudz uzmundrinošas enerģijas. Smieklīgu stāstu. Mazliet cerēju, ka labāk sapratīšu visu to influenceru pasauli un būšanu, bet jāatzīst, ka neko daudz vairāk neesmu sapratusi, kā to, ko jau zināju - ja Tu patiesi tici sev un savām spējām, un ja Tu zini, ko gribi - tad Tu vari to sasniegt un Tu vari tos kalnus gāzt. Nu labi - vēl vajag, lai Tev ik pa laikam vienkārši paveicas.
Bretman Rock es nesekošu, lai gan atzīstu, ka apskatījos viņa Instagram un youtube, bet viņa radītais saturs galīgi nav man domāts. Tomēr patiesi apbrīnoju viņa apņēmību, pašapziņu un ticību sev. Un grāmata bija kā saules apspīdēts, svaigs ūdens malks - tieši tas, ko jau ilgi biju meklējusi.

Pastaigas laikā radušās pārdomasFeb. 23rd, 2023 @ 02:15 pm
Ja es varētu būt transportlīdzeklis, tad es noteikti būtu ekskavators. Tas tik būtu vareni - atbastīties uz kausa un griezties ap savu asi. Un rakt. Un rakt. Un rakt.
Other entries
» Viena lieta man zāļu skapītī stāv
Kas ir viena lieta, ko Tu patiešām, patiešām, patiešām ļoti vēlētos darīt - tagad, rīt, parīt?
» Sērijveida slepkava
Es esmu istabas augu sērijveida slepkava. Es savus upurus izvēlos apzināti. Rūpīgi izpētu, kuriem nepieciešama neliela aprūpe. Izvēlos tos, kuriem ir zemas prasības. Atnesu mājās. Nolieku un ignorēju. Viņi ir apmierināti, jo viņus liek mierā. Es esmu lepnīgi laimīga, jo man ir dzīvi augi. Un tā mēs dzīvojam - laimīgi ignorējot viens otru. Un tad atmostas sirdsapziņa un vainas apziņa, un velns zina kas, bet es sāku par viņiem rūpēties - laistīt un kužināt, un bakstīt un aprūpēt. Un, protams, ka nedēļu/divas vēlāk - alveja izvemjas uz baltās sienas pirms saļimst pretīgā brūnā čupā, līdakaste paliek dzeltena un izgāžas uz trepēm un kaktuss, klusi ciešot, paliek pelēkbrūns un sašķeļas daivās. Un viss tikai tāpēc, ka manī ir pārāk daudz mīlestības. Es goda vārds varētu arī akmeni sapūdēt, ja vien man dotu iespēju....
» Daniel Keyes - The Minds of Billy Milligan
Autobiogrāfija. Gara, bet interesanta. Viegli klausīties, bet grūti "sagremot", ka pasaulē dzīvo cilvēki, kuri sevī var nest vēl 24 cilvēkus un to personības. Gan jau ir tādi, kuros mīt vēl vairāk...Manām smadzenēm grūti saprast, kā vispār tā var būt. Grāmata vēlreiz pierāda to, cik liela loma cilvēka dzīvē ir vecākiem, jo visas problēmas Billija dzīvē sākas ar pretekli, necilvēku patēvu....
» This Is Us
People only look for leaks where the water's coming out, but it's the pressure that'll get you.
» Protams
Protams, ka pārplānoju braucienu.
Protams, ka būs daudz ķēpīgāk un nogurdinošāk.
Protams, ka dārgāk.
Bet, ko Tu padarīsi - life sucks and then you die.
» Eirovīzija
Vakardien Eirovīzijas fināls bija ne tikai Latvijā, bet arī Zviedrijā un es ievēroju, ka Zviedrijas fināla pasākuma vadītājai ir tieši tāda pati kleita, kāda bija Ketijai pusfinālā. Nebūtu ievērojusi, ja tā kleita nebūtu bijusi tik atbaidoša.
» AirBaltic SUCKS!!!
Vasarā viņi krietni sabojāja lielo ceļojumu izbraukšanas rītā paziņojot, ka izlidošana kavēsies par vismaz stundu. Beigās kavējās 2h un mums paveicās tikt uz savu nākamo reisu tikai tāpēc, ka tie abi bija AirBaltic reisi un viņi aizturēja otro. Bet sīkie bija izbesījušies un mums visa diena bija izbojāta.
Tagad tie ķēmi atsūta paziņojumu, ka mans lidojums aprīļa beigās ir atcelts. Maitas. Es pa desmit gadiem beidzot esmu ieplānojusi meiteņu weekendu un viņi atceļ manu reisu. Bet mums viss ir saskaņots un sarunāts, un sarezervēts. Protams, ka es pārplānošu, jo es esmu maniakāls plānotājs, bet šobrīd dusmas sasniedz +100 līmeni. Maitas.
Viņi izbojāja ne tikai plānotās brīvdienas, bet arī sestdienas vakaru un vienu "Welcome to Chippendales" sēriju.
Iešu kaut ar kājām, bet ar šitajiem nelidošu....
» Sapņi
Vakar meita iet gulēt un es viņai saku: "Lai Tev smuki sapņi. Lai Tu sapnī redzi visu, kas Tev patīk - vienradžus, lapsas, kaķus un suņus." Viņa pasmaida un atbild: "Paldies. Tev arī, mammīt, lai sapņos rādās adīšana un kafija!". 🤣😂🤣😂🤣😍😍😍
» Baltie pirksti
Šī ir pirmā ziema, kad es nevis neapzināti resnēju, bet gan apzināti tievēju. Un man iet labi. Un es pati ar sevi lepojos. Bet tam ir viena blakusparādība - šausmīgi salst. Rokas gandrīz vienmēr ir ledus aukstas. Atgriezušies pat baltie pirksti, kas nebija redzēti gadus 20.
» Today
I am wasting my time. And I am loving it!
» Daniel Keyes - Flowers for Algernon
Ļoti interesanta. Liek aizdomāties. Saldi skumja. Brīžiem patiesi skumja. Lielisks atgādinājums, ka likteni nevar apmānīt un apiet. Vienalga, kuru ceļu Tu izvēlies, tāpat nonāc Tev noliktajā galamērķī.
» The Menu
Garšīga filma. Nevarēju atrauties. Jā - brīžam šķita absurda un varbūt mazliet par daudz, bet laiks pazuda nemanot. Sen nebija izdevies tā patiesi pazust filmā...
» Par naudu
Mana mamma kādu laiku bija naktssardze, tādēļ viņa jokoja, ka viņai ir viena no divām profesijām, kas guļ par naudu.
Es šobrīd esmu tādā dzīves posmā, kad sēžu par naudu.
» Idiocracy
Pēdējo nedēļu šķiet, ka esmu viens no filmas "Idiocracy" varoņiem. Un arī man nekādu laika mašīnu atrast neizdosies....
» ...
Pilnmēness "džentlmeņu" klubs
Top of Page Powered by Sviesta Ciba