falter ego
31 August 2014 @ 10:23 am
 
Divas trešdaļas pagājušās diennakts pavadīju miegā, and it was glorious.

Visādi citādi, šis ir kļuvis par manu ikvakara drinku un veiksmīgi aizstājis visus citus našķus, so, iesaku izmēģināt. (Garšvielas gan ņēmu pa piektdaļai no minētā (jo kur es citādi to visu samaisītu, trīslitru burkā? yeah, I don't think so), šķidrumus normāla izmēra krūzei vajag pa 2/3 cup jeb kādiem 175 ml, tēju, attiecīgi, divas tējkarotes, garšvielas — 1/3 tējkarotes. Un četrus gabaliņus brūnā cukura. Un tad tas viss ir tik nenormāli garšīgs, ka spēj tik katliņu mazgāt. Srsly, try it.)
 
+
 
falter ego
26 August 2014 @ 01:56 pm
 
Schrödinger's douchebag: someone who says offensive things and decides whether he was joking based upon the reaction of people around him.

Yes.
 
6 | +
 
falter ego
24 August 2014 @ 06:06 pm
 
Jīš, tāds naivums manā vecumā - samalu garšvielas čajam, visu smuki samaisīju, un tad izdomāju pasmaržot. Tagad tāda sajūta, it kā viss deguns ar ingveriem un kardamoniem pilns būtu.

In other news, kaķis šodien izdomāja grāvī izpeldēties.
Yeah, I don't even know.
 
+
 
falter ego
22 August 2014 @ 05:23 pm
 
Behold, šīgada pirmais rudens cepiens:Jau tagad gara acīm redzu, kā rīt no rīta, vienā rokā turot tā gabalu, bet otrā — tējas krūzi, ierāpšos atpakaļ vēl siltā migā, āāā. ^_____^
 
6 | +
 
falter ego
22 August 2014 @ 02:06 pm
 
Nu jau vairāk kā nedēļu man ir jauns mīļākais albums, kuru vienkārši nespēju neklausīties. Katru dienu. Burtiski.
Gaidīju jau, cik tad ilgi vīra kungs izturēs, neko neteicis, un, man par pārsteigumu, tas bija veselas divas dienas ilgāk, nekā biju paredzējusi. Good for you, vīra kungs, tava pacietība ir uzslavējama.
(And if he only knew, ka tas albums man iet uz riņķi vidēji reizes četras dienā, khh.)
Tags:
 
+
 
falter ego
20 August 2014 @ 03:46 pm
 
Ir jau tā, ka delikātajās attiecību padarīšanās lielākie kašķi un problēmas mēdz izcelties aiz tā, ka viens otru zāģē par to, ka otrā kaut kā pietrūkst, vienlaikus aizmirstot paturēt prātā visu to, kas ir. Grūti tikai saprast, par ko — un vai vispār — ir vērts pamatoti čīkstēt, jo teorētiski jau gribēt var sazin ko, jautājums tikai par to, vai to tiešām vajag. Jo varbūt nemazām arī nevajag. (Bet varbūt tomēr vajag gan.)

Nepareizo zābaku sakarībā toties ņēmu un aizrakstīju bičīgu pārspriedumu par tēmu. Redzēs, ar ko tas viss beigsies.
 
+
 
falter ego
19 August 2014 @ 03:38 pm
 
Bet, neskatoties uz to, ka uz pieres dīgst ja ne rags, tad gada krāšņākā pumpa noteikti, ka nekādi neizdodas notrāpīt uz labu acu ēnu bāzi, un ka vīra kungam nu jau teju vai nedēļu kaut kas aizdomīgi gripveidīgs piemeties (gan jau Russian flu, kā mums Utopijas iespaidā labpatīk melni jokot), dzīvei kā tādai patiesībā nav ne vainas.
(Un kāpēc lai būtu, ja pa visu māju ir jau rudens gaisma, mūzikas jaunieguvumi šomēnes ir neviltotas sajūsmas vērti, un tūlīt būšu pabeigusi vēl vienu kleitu.)
 
3 | +
 
falter ego
19 August 2014 @ 01:24 pm
 
Gribēju te pastāstīt, kā pēdējās dienas piecas iekšķīgie ķīmiskie balansiņi pa augšām vien dzīvo, bet tad laimīgi pārnācu no pasta ar savām divām laimīgi saņemtajām pakām, kuras tikpat laimīgi izķidāju, lai beigās paliktu vien pa pusei laimīga, jo kamēr korejieši visus šmāķus izsnieguši īstos, tad tie mani ilgi gaidītie zābaki? Atsūtīti nepareizie.
(Kas, starp citu, visā manā ībejošanas karjerā ir tāpat gadījies ar tieši vēl vienu pirkumu — zābakiem, kurus ar šodien saņemtajiem biju cerējusi palaist godam nopelnītā pensijā. Kas tas vispār ir, kaut kāda pseido-baikerzābaku karma, vai?)
Un tagad man visa rudens/ziemas apavu nodaļa izpurgāta, jo, pirmkārt, nav ikdienā slājamo zābaku, un, otrkārt, (gan pavisam citu iemeslu dēļ) ir divi vienādi pāri brīnišķīgi skaistu augstpapēžnieku. Nu kas tas vispār ir, nu.

Iešu vismaz par savu jauno gliemežu acu krēmu papriecāties, ka jau visi kurpju svētki izpaliek.
 
+
 
falter ego
15 August 2014 @ 04:35 pm
 
Pagājšnakts vidū pamodos pārbijusies, jo tieši pirms tam sapnī kādam uztraukti stāstīju, ka "there's a little girl looking in through my window". Mm, yes, mazi bērni, scary shit.
Scumbag brain, nu, kā citādi lai to nosauc.
 
+
 
falter ego
14 August 2014 @ 04:08 pm
 
Pati ventiņos esmu krietnus piecus gadus nodzīvojusi un viņu īpašo izteiksmes veidu iemācījos ātri vien, bet nu zomg, cik ļoti manu iekšējo gramatikas nazi joprojām uzvelk tā ģenitīva un akuzatīva nepareizā lietošana, akšausmas, akšausmas, nu kāpēc.

Par uzvelkošām tēmām turpinot, draudzenes lēmums ieviest suni manī nez kamdēļ ir izraisījis stipri vien neizmērāmāku WTF par to, kas bija attiecināms uz viņas lēmumu ieviest bērnu. Go figure.
 
+
 
falter ego
13 August 2014 @ 02:48 pm
 
Rakstu, nodzēšu, rakstu atkal, pēc brīža arī to izdzēšu, atkārtoju procesu atkal un atkal, un tad vēlreiz.
Īsumā — iekšā atkal uzpeldējušas visādas draņķības (jā, zemapziņa, fuck you very much), kā [netiešā] rezultātā esmu uzšuvusi pasaulē seksīgāko un foršāko peldkostīmu, ilgi gribēto kleitu un svārkus, bet virtuvē tikmēr smaržo citronkanēlīgi muskatriekstains persiku pīrāgs un vista tomātbazilika maskarpones mērcē. Esmu aizņemta un trenēju savus nedomāšanas skillus, vienvārdsakot.
Tags:
 
+
 
falter ego
13 August 2014 @ 10:21 am
 
Oh, my my [it would break your heart].
 
+
 
falter ego
12 August 2014 @ 03:05 pm
 
Ok, viss, nākamreiz, kad šūšu un/vai īsināšu sev apģērbu, jāpatur prātā, ka nost jāgriež tieši 5 cm mazāk, nekā man sākotnēji šķiet vajadzīgs. Jo nu labi, man patīk mini, manā skapī, ja neskaita bikses, nav nekā cita kā vien mini, bet nu jābūt taču arī kaut kādam īsuma ierobežojumam, es tā pieņemu.

In other news — siltums piegriezts (bū!), bet za to atkal varu krāsoties, kā vien labpatīk, nesatraucoties, ka pēc stundas viss jau būs nokusis (jēi!).
Mazie dzīves prieciņi.
 
2 | +
 
falter ego
03 August 2014 @ 12:16 am
 
Oh, happy day — I've located another one of my spirit animals.
 
3 | +
 
falter ego
02 August 2014 @ 01:34 pm
 
Citiem tā laikam ir ar kafiju, bet es arvien biežāk piefiksēju, cik ļoti līdz rīta pirmajai tējas krūzei neesmu ne lietojama, ne runājama, viss ir slikti, pasaule ir riebīga, un apkārtējie — kaitinoši.

Visādi citādi, vakar iesākām užasķiku The Strain, kas būtībā ir kārtējā sāga par cilvēku stulbumu. Un sazin kāpēc šis konkrētais sižeta pavediens neizturami lien ārā no visa, kas pēdējā laikā skatīts, bojājot gan labas aktierspēles, gan specefektus, gan teorētiski labus stōrīlainus.
Then again, varbūt vienkārši jādzer vairāk tējas.
 
2 | +
 
falter ego
01 August 2014 @ 06:37 pm
 
Nesaprotu, kāpēc visām ēdienu piegādēm vēl nav uztaisīta opcija pasūtīt internetā. Es negribu zvanīt svešiem cilvēkiem, mani jau pietiekami nervozu padara tas vien, ka jāatbild uz telefona zvanu saņemšanas brīdī.
 
4 | +
 
falter ego
31 July 2014 @ 05:47 pm
 
Tas, cik pagalam vēlīgi man pēdējo nedēļu bijuši šopinga un atlaižu dievi, nav pat īsti vārdos izstāstāms, tāpēc tosts ar tējas krūzi un milzu sajūsminātas pateicības viņu virzienā.
Tagad tikai atliek saskrabināt kādas nebūt pacietības paliekas un to visu vēl arī sagaidīt, ouboiouboiouboi.
 
+
 
falter ego
31 July 2014 @ 09:36 am
 
Oh, dudes, ja vien jūs zinātu, cik šīssezonas Utopija ir brīnišķīga.
 
+
 
falter ego
27 July 2014 @ 12:30 pm
 
Ja līdz šim bija vienkārši kaifīgi silts, tagad beidzot ir sasniegta "too hot for wearing a bra" temperatūra.
 
+
 
falter ego
25 July 2014 @ 09:19 am
 
Tā kā vakar pirms aizmigšanas skatījāmies dokumentālu filmiņu par Černobiļas apgabalu, klusībā pie sevis jau paredzēju, ka sapņos varētu visādas stulbības redzēt.
Tā arī bija — dabūju eksāmenu pie Aldonkuļa.
Jesus fuck, kad tas reiz beigsies, akšausmas, akšausmas.
 
+
 
falter ego
24 July 2014 @ 09:23 am
 
Mein Gott, vakar brīvprātīgā piespiedu kārtā dabūju noskatīties douche-fest '14 jeb svaigākos transformerus.
Vienīgais, ko varu pateikt, ir tas, ka viss tas filmveidīgais izstrādājums bija krietnas trīs stundas par garu. Ugh.
 
+