falter ego
17 September 2014 @ 03:16 pm
 
Es ticu, ka tiem, kas smēķē pieturās un pēdējo dūmu izpūš, iekāpjot transportā, ir rezervēts atsevišķs kaktiņš ellē.

Visādi citādi, ja nu kādreiz sadomājat aptetovēties un meistars sadziedēšanas procesam iesaka lietot Bepanthen ziedi — don't do that.

Un vēl visādi citādāk, jau kuro dienu sāp iekšas un galva, rīklē kaut kāds lipīgs kasītājs, deguna caurtece vairākkārtīgi pārsniedz normu, un ir visriebīgākā temperatūras sajūta ever. Vienīgā problēma, ka pašas temperatūras nav.
Bet vismaz savu ilgi gaidīto gliemežu krēmu dabūju, ohboy ohboy.
 
6 | +
 
falter ego
12 September 2014 @ 12:36 pm
Šmāķu lietas.  
Un ar visu to, cik ārkārtīgi ļoti man patīk krāsoties, pat nevaru īsti nekādās diskusijās par tēmu iesaistīties, jo, pirmkārt, nebirst un neizsmērējas man ne ēnas, ne zīmuļi, ne tušas, krāsojums nekur nepazūd arī pēc ārkārtas pārnakšņošanas ar netīrītu seju, un maģisko hailaiteru, konturēšanas un vaigu sārtumu pasauli atklāju jau krietni sen.
Vienīgā sāpe, kurā varu dalīties, ir tas, ka tā vien gribas ierasto bb krēmu pret cc nomainīt, bet iekšējais žīds neļauj, jo plauktā četri nepiebeigti bb gaida. First world problems, atkal jau.
 
+
 
falter ego
12 September 2014 @ 10:56 am
 
Stipri vien dīvainas beigas maigi dabstepīgas Ave Maria pavadībā gan, bet visādi citādi The Signal bija baigi smuki uztaisīts.

Toties kāda gaļa man šonakt rādījās viena nelaimīga oda dēļ, ak, draudziņi, ja vien jūs zinātu.
 
+
 
falter ego
11 September 2014 @ 10:23 am
 
Aizpagājšnakt sapnī vajadzēja intervētājai nosaukt piecas īpašības, kas mani vislabāk raksturo. Divas, sitmannost, neparko neatceros, bet pārējās trīs bija, attiecīgi, gudra, pieklājīga un viltīga.
Yes. Quite.
 
+
 
falter ego
09 September 2014 @ 07:35 pm
 
Kāzu piecu gadu jubileju atzīmējām ar Fonteina burgeriem un roudreidžu.
Ist gut.
 
+
 
falter ego
06 September 2014 @ 06:45 pm
 
Šodien jūtos tik izteikti nīgri hipsterīga, ka teju vai pašai riebj. Ko nu darīt, kā man tālāk būt, un viss tāds, vienvārdsakot.
 
+
 
falter ego
04 September 2014 @ 04:51 pm
 
Kā izrādās, esmu pamanījusies par četrdesmit eiro nopirkt dabīgās ādas zābakus, kuru cena uz kastes gozējas kā 80 mārciņas, un turklāt ar piegādi mājās.
Nēnu, kam negadās, vai ne.
 
2 | +
 
falter ego
04 September 2014 @ 02:25 pm
 
Šodien viss tik ļoti caur negribu, ka pilnīgi nezinu, kur likties.

Mazais pagalma kaķis notveršanai neļāvās un, protams, bija izvēlējies tieši to pagalma stūri, no kura brīvi bija iespējams tikt uz divām dažādām noparkotu mašīnu pilnām platībām, un līdz ar to nekādi iebarikādēt viņu arī neizdevās. Un pa nakti kaut kur aizklīdis prom. Ēdamā un ūdens bļodiņas vēl atstāju, ja nu tomēr uzrodas, bet pati tikmēr ar savu nepārtraukto acs uzmešanu pagalmam drīz pārvērtīšos vienā no tiem blenzīgajiem babuļiem, kas var pa minūtei precīzi atstāstīt, kad kurš kaimiņš atnācis vai atbraucis un aizgājis vai aizbraucis, kas pie kura ciemos bijis, un cik bieži kurš atkritumus iznes.
Ugh.
 
+
 
falter ego
02 September 2014 @ 06:04 pm
 
Pagalmā vakar no nezin kurienes uzradies kādus mēnešus trīs, varbūt četrus, vecs kaķēns, un LAUŽ MANU SIRDI. Mežonīgs nav, bet rokās arī īsti negrib doties, tad nu nonesu ēdienu un ūdeni un mēģinu pielabināties. Actiņa pūžņo, pats (vai pati; who knows, you know) sarāvies kamoliņā, bet paēda un padzēra, un tad gulēja, aptinies bļodiņām. Un LAUZA MANU SIRDI. Un tagad ceļo līdzi izzūdošajiem saules pleķiem, lai sasildītos, un vai es jau minēju, ka LAUŽ MANU SIRDI?
Tādu noķert, aizstiept pie veta un tad ieriktēt labās mājās, lai noēdas liels un izlaižas kā maiss.

Par vetiem, kaķiem un pūžņojošām acīm runājot, mammas mīkstmiesis šodien atbilda visiem kritērijiem. No savas jaunās kaimiņu draudzenes laikam dabūjis pa [vienīgo] aci un tagad staigā apkārt, stenderēs triekdamies, bet mammai tikmēr, protams, LŪST SIRDS.
 
11 | +
 
falter ego
31 August 2014 @ 10:23 am
 
Divas trešdaļas pagājušās diennakts pavadīju miegā, and it was glorious.

Visādi citādi, šis ir kļuvis par manu ikvakara drinku un veiksmīgi aizstājis visus citus našķus, so, iesaku izmēģināt. (Garšvielas gan ņēmu pa piektdaļai no minētā (jo kur es citādi to visu samaisītu, trīslitru burkā? yeah, I don't think so), šķidrumus normāla izmēra krūzei vajag pa 2/3 cup jeb kādiem 175 ml, tēju, attiecīgi, divas tējkarotes, garšvielas — 1/3 tējkarotes. Un četrus gabaliņus brūnā cukura. Un tad tas viss ir tik nenormāli garšīgs, ka spēj tik katliņu mazgāt. Srsly, try it.)
 
+
 
falter ego
26 August 2014 @ 01:56 pm
 
Schrödinger's douchebag: someone who says offensive things and decides whether he was joking based upon the reaction of people around him.

Yes.
 
6 | +
 
falter ego
24 August 2014 @ 06:06 pm
 
Jīš, tāds naivums manā vecumā - samalu garšvielas čajam, visu smuki samaisīju, un tad izdomāju pasmaržot. Tagad tāda sajūta, it kā viss deguns ar ingveriem un kardamoniem pilns būtu.

In other news, kaķis šodien izdomāja grāvī izpeldēties.
Yeah, I don't even know.
 
+
 
falter ego
22 August 2014 @ 05:23 pm
 
Behold, šīgada pirmais rudens cepiens:Jau tagad gara acīm redzu, kā rīt no rīta, vienā rokā turot tā gabalu, bet otrā — tējas krūzi, ierāpšos atpakaļ vēl siltā migā, āāā. ^_____^
 
6 | +
 
falter ego
22 August 2014 @ 02:06 pm
 
Nu jau vairāk kā nedēļu man ir jauns mīļākais albums, kuru vienkārši nespēju neklausīties. Katru dienu. Burtiski.
Gaidīju jau, cik tad ilgi vīra kungs izturēs, neko neteicis, un, man par pārsteigumu, tas bija veselas divas dienas ilgāk, nekā biju paredzējusi. Good for you, vīra kungs, tava pacietība ir uzslavējama.
(And if he only knew, ka tas albums man iet uz riņķi vidēji reizes četras dienā, khh.)
Tags:
 
+
 
falter ego
20 August 2014 @ 03:46 pm
 
Ir jau tā, ka delikātajās attiecību padarīšanās lielākie kašķi un problēmas mēdz izcelties aiz tā, ka viens otru zāģē par to, ka otrā kaut kā pietrūkst, vienlaikus aizmirstot paturēt prātā visu to, kas ir. Grūti tikai saprast, par ko — un vai vispār — ir vērts pamatoti čīkstēt, jo teorētiski jau gribēt var sazin ko, jautājums tikai par to, vai to tiešām vajag. Jo varbūt nemazām arī nevajag. (Bet varbūt tomēr vajag gan.)

Nepareizo zābaku sakarībā toties ņēmu un aizrakstīju bičīgu pārspriedumu par tēmu. Redzēs, ar ko tas viss beigsies.
 
+
 
falter ego
19 August 2014 @ 03:38 pm
 
Bet, neskatoties uz to, ka uz pieres dīgst ja ne rags, tad gada krāšņākā pumpa noteikti, ka nekādi neizdodas notrāpīt uz labu acu ēnu bāzi, un ka vīra kungam nu jau teju vai nedēļu kaut kas aizdomīgi gripveidīgs piemeties (gan jau Russian flu, kā mums Utopijas iespaidā labpatīk melni jokot), dzīvei kā tādai patiesībā nav ne vainas.
(Un kāpēc lai būtu, ja pa visu māju ir jau rudens gaisma, mūzikas jaunieguvumi šomēnes ir neviltotas sajūsmas vērti, un tūlīt būšu pabeigusi vēl vienu kleitu.)
 
3 | +
 
falter ego
19 August 2014 @ 01:24 pm
 
Gribēju te pastāstīt, kā pēdējās dienas piecas iekšķīgie ķīmiskie balansiņi pa augšām vien dzīvo, bet tad laimīgi pārnācu no pasta ar savām divām laimīgi saņemtajām pakām, kuras tikpat laimīgi izķidāju, lai beigās paliktu vien pa pusei laimīga, jo kamēr korejieši visus šmāķus izsnieguši īstos, tad tie mani ilgi gaidītie zābaki? Atsūtīti nepareizie.
(Kas, starp citu, visā manā ībejošanas karjerā ir tāpat gadījies ar tieši vēl vienu pirkumu — zābakiem, kurus ar šodien saņemtajiem biju cerējusi palaist godam nopelnītā pensijā. Kas tas vispār ir, kaut kāda pseido-baikerzābaku karma, vai?)
Un tagad man visa rudens/ziemas apavu nodaļa izpurgāta, jo, pirmkārt, nav ikdienā slājamo zābaku, un, otrkārt, (gan pavisam citu iemeslu dēļ) ir divi vienādi pāri brīnišķīgi skaistu augstpapēžnieku. Nu kas tas vispār ir, nu.

Iešu vismaz par savu jauno gliemežu acu krēmu papriecāties, ka jau visi kurpju svētki izpaliek.
 
+
 
falter ego
15 August 2014 @ 04:35 pm
 
Pagājšnakts vidū pamodos pārbijusies, jo tieši pirms tam sapnī kādam uztraukti stāstīju, ka "there's a little girl looking in through my window". Mm, yes, mazi bērni, scary shit.
Scumbag brain, nu, kā citādi lai to nosauc.
 
+
 
falter ego
14 August 2014 @ 04:08 pm
 
Pati ventiņos esmu krietnus piecus gadus nodzīvojusi un viņu īpašo izteiksmes veidu iemācījos ātri vien, bet nu zomg, cik ļoti manu iekšējo gramatikas nazi joprojām uzvelk tā ģenitīva un akuzatīva nepareizā lietošana, akšausmas, akšausmas, nu kāpēc.

Par uzvelkošām tēmām turpinot, draudzenes lēmums ieviest suni manī nez kamdēļ ir izraisījis stipri vien neizmērāmāku WTF par to, kas bija attiecināms uz viņas lēmumu ieviest bērnu. Go figure.
 
+
 
falter ego
13 August 2014 @ 02:48 pm
 
Rakstu, nodzēšu, rakstu atkal, pēc brīža arī to izdzēšu, atkārtoju procesu atkal un atkal, un tad vēlreiz.
Īsumā — iekšā atkal uzpeldējušas visādas draņķības (jā, zemapziņa, fuck you very much), kā [netiešā] rezultātā esmu uzšuvusi pasaulē seksīgāko un foršāko peldkostīmu, ilgi gribēto kleitu un svārkus, bet virtuvē tikmēr smaržo citronkanēlīgi muskatriekstains persiku pīrāgs un vista tomātbazilika maskarpones mērcē. Esmu aizņemta un trenēju savus nedomāšanas skillus, vienvārdsakot.
Tags:
 
+
 
falter ego
13 August 2014 @ 10:21 am
 
Oh, my my [it would break your heart].
 
+