falter ego
23 April 2015 @ 05:16 pm
 
Pēdējā dauntaima laikā nospriedu, ka sirdssāpes nāk un iet, bet kurpes paliek, un nopirku sev satriecošas spīguļaini tirkīzzilas kedas. Sure, sirdssāpe pārgāja, toties tās vietā dabūju noberztus papēžus. Steve Madden, ka tavu māti, kā tavos Āzijas svetšopos izmērus tupelēm piešķir, metot šautriņas izmēru tabulā, un, kuram trāpa, tas arī tiek? Faking fak, nu, citu vārdu nav.
 
2 | +
 
falter ego
23 April 2015 @ 12:15 pm
 
Viena no ikdienas lielākajām problēmām — ja es šuju, nevaru lasīt, bet, ja lasu, es nevaru šūt. Ko nu darīt, kā man tālāk būt, un viss tāds.
(Un nē, audiogrāmatas nav risinājums; apģērbu šūšana ir pagalam nepateicīga multitāskošanai. Mehmehmeh, vienvārdsakot.)

Bet toties pozitīvajās ziņās — šī ir tā vēsturiskā diena, kad mūsu mājsaimniecībai pievienojas projektors. Ak, draudziņi, kā es tagad pa visu guļamistabas sienu skatīšos stārtrekus un Pacific Rim, āāā!
(Speaking of, par Zapp Brannigan joku smējos ilgāk, nekā tas būtu strikti pelnījis, tas pats ar uz ērģelēm aizmigušo Zimmera kungu.)
 
+
 
falter ego
18 April 2015 @ 10:00 am
 
Que pasa, zemapziņa; pagājšnakt jau otro reizi dažu dienu laikā sapnī ņēmu un nomiru.

Bet visādi citādi, ja man dod iespēju izvēlēties gaisa atsvaidzinātāju vīra melni matētajai badass sporta mašīnai, loģiski, ka es ņemšu to, kas ir varavīkšņaini spārnota vienradža paskatā. Duh.
 
+
 
falter ego
17 April 2015 @ 10:48 am
 
Deividam Haselhofam ir jauns mūzikas video. There are no words, just, none.
Tags:
 
7 | +
 
falter ego
16 April 2015 @ 10:36 am
 
Nomonym!!1
Tags:
 
14 | +
 
falter ego
13 April 2015 @ 10:56 am
 
Sirdssāpe ne bez sekām — zinu visu Teilores Sviftas pēdējo albumu no galvas. Oh boy.
 
7 | +
 
falter ego
06 April 2015 @ 03:13 pm
 
Pēdējās naktis staigāju pa dzintaru noklātām pludmalēm, nevaru pabeigt vidusskolu, jo neeju uz fizikas un bioloģijas stundām (wtf, zemapziņa), netieku ārā no puspamestiem pagrabiem un, pati savu smilkstu pamodināta, vairākkārtīgi mostos no murgiem, kuros neesmu spējīga pakliegt. (Šis gan visdrīzāk tamdēļ, ka cītīgi maratonēju The Blacklist; pēc White Collar beigām manā seriālu pasaulē bija uzradies akūts FIB konsultējošu cepuroti dirsīgu noziedznieku iztrūkums, kuru tagad jūtos laimīgi aizpildījusi. The little things, vai ne.)
 
2 | +
 
 
falter ego
28 March 2015 @ 12:05 pm
 
Bet toties brīnišķīgajā šmāķu pasaulē — vakar prasījās teju vai gaismas staru no debesīm un eņģeļu kori fonā, jo izraku no vannasistabas skapīša dzīlēm gandrīz aizmirsto Missha M Perfect Cover, un omg, you guys, it is so. GOOD. (Labāks pat par Laneige spilvenu, true story.)
So sorry for ever abandoning you, bby, I promise to never stray again.
 
2 | +
 
falter ego
27 March 2015 @ 09:00 pm
 
Nezinu, protams, bija tur depresija vai kas cits, bet — pēc sazvanīšanās ar tēti mazliet apstulbu no tā, cik otrādi to uztveru; viņš, skatīdamies ziņas, spļaudās par to pilotu, kāds tas kretīns bijis, uz ko kas man kā pirmā reakcija? To cilvēku kaut kā mēģināt attaisnot un aizstāvēt.
 
+
 
 
falter ego
06 March 2015 @ 02:47 pm
 
Laughed harder than I probably should have.

Also, ik pa laikam uzpeld kaut kādas bērnības atmiņas, kuru rezultātā vairs pati nesaprotu, kāpēc man par sevi tik priekšzīmīgs iespaids radies. (Visdrīzāk visu teicamniecisko skolas un ekstrakurikulāro aktivitāšu dēļ, bet tas, protams, nemaina faktu, ka I was a smart-assed little shit right from the get-go.)
 
7 | +
 
falter ego
06 March 2015 @ 09:15 am
Because I'm Batmoses.  
Noskatījāmies vakar Exodus: Gods and Kings, un, pirmkārt, why would anyone do that (gan to filmu skatīties, gan vispār tādu taisīt), un, otrkārt, pilnīgai laimei pietrūka vien divu diskleimeru pašās beigās:
"No Hebrews were harmed in the making of this movie"
un
"Don't let your head injuries go unchecked; untreated head trauma often leads to religion".

Bet nu vispār ugh.
 
16 | +
 
falter ego
05 March 2015 @ 01:40 pm
 
Uh, excuse you, this is just how we roll.
 
1 | +
 
falter ego
05 March 2015 @ 10:57 am
 
Mīļotais vīra kungs ne tikai šorīt noklausījās, kas man galvā skan, bet vakar vēl arī tulpes atnesa, kā zinādams, ka pirms dažām dienām pie sevis prātoju, ka, vot, tulpītes gribētos, vai. Miniatūrā telepātija ftw, vienvārdsakot.
 
2 | +
 
falter ego
03 March 2015 @ 02:56 pm
 
Sure, why not — mūzika kaķiem.
Tags:
 
+
 
falter ego
02 March 2015 @ 11:12 pm
 
Dear social anxiety,
please fuck off and die.
Kthxbai.
 
1 | +
 
falter ego
01 March 2015 @ 11:38 pm
 
Tags:
 
7 | +
 
falter ego
28 February 2015 @ 06:10 pm
Pikapu sezona šogad gan agri atklāta.  
- Mēs gribētu ar tevi iepazīties!
- Nu, sāksim ar to, ka esmu precējusies.

Pirmkārt, "mēs"? Jūs divi, es viena, how would that work, exactly? Nēnu, es saprotu, how that would work, but still, how would that work?
Otrkārt, nākamreiz tādus mazus puisīšus ar savu vecumu patraumēšu.
 
1 | +
 
falter ego
27 February 2015 @ 09:50 pm
 
Akšausmas, cik šodiena bija viena liela milzu nojāšanās pa guļamistabu (and no, not of the fun kind). Vecās tapetes nost dabūjamas tikai vairākos piegājienos, jo jāmērcē katrs slānis atsevišķi, bet nu vismaz jaunās neplānoti veiksmīgi nopirkušās — jau ar rūpnieciski uzklātu līmes kārtiņu, āāā, dudes, до чего дошел прогресс!!
 
+
 
falter ego
17 February 2015 @ 02:24 pm
 
Also, breakfast wine Tuesday!

Also also, pagājšnedēļ nomontēju pieaudzētos matus un rīt eju apcirpties; jāsaka, ka nepilna pusotra gada laikā var ļoti pieklājīgu garumu atlaist. Gribēšu gan redzēt, ko internetos izslavētā frizētavā no tā visa var dabūt gatavu.
 
9 | +