falter ego
20 April 2014 @ 07:07 pm
 
Svētdienas bilance:
• izstaigāti purvi — 2 gab.;
• redzētas čūskas — 2 gab.;
• redzētas ķirzakas — 1 gab.;
• piesmelts zābaks — 1 gab.;
• noberzts papēdis — 1 gab.;
• traktorista iedegums — ir.

Visnotaļ pozitīvi, jāsaka.
 
+
 
falter ego
16 April 2014 @ 01:46 pm
 
Pirmkārt, ceļā uz skaistāku sevi atkal esmu pamatīgi asteskaulu nobrāzusi, un, otrkārt, nupat atradu 2001. gada pierakstus, saskaņā ar kuriem mani miesīgie apkārtmēri līdz pat šai baltai dienai nav mainījušies ne par centimetru.
Un tad nafig es no nabaga asteskaulu moku, nu.
 
+
 
falter ego
13 April 2014 @ 08:03 pm
 
Noskatījos visu Banshee (dudes, cik tur brīžiem ir fucking skaista vardarbība, āāā; sajūsmā spēju tik vien kā aizgrābti tirināties ar visiem saviem adīkļiem rokās) un vairs nezinu, kādā virzienā lai savas seriālkārās ačteles vērš, jo viss cits tagad tik pliekans, ka neaizgrābj necik un nemaz. (Nebaltām dienām gan vēl ir pieglabātas sešas vilkaču sērijas, bet tās nevar skatīties, jo tad vairs pavisam nebūs ko skatīties, un tam nu es it nemaz neesmu gatava. (Citiem vārdiem sakot, rōzā bambusa biksīšu stāsts, like, seriously.))

Visādi citādi šis ir mans pirmais brīvais pavasaris pēdējo, cik, sešu, septiņu? gadu laikā, un arī par šo faktu teju vai varētu sajūsminātās spazmās mesties, jo, ja tas nav viens pamatīgs iemesls svinībām, es pat nezinu, kas tad tas varētu būt. (Kinda like Christmas combined with your birthday, wrapped in unicorn bacon, sprinkled with fairy dust, served by a half-naked hot person of your choosing. In bed. It's that good.)
 
10 | +
 
falter ego
13 April 2014 @ 05:25 pm
 
Brāļameita vakar tā nodzenāja, ka šodien visi muskuļi kā pēc pamatīgākā treniņa sāp. Bet nu laikam jau tas tikai normāli, kad gandrīz astoņgadīgs sīcis piggyback rides un sunīšus pieprasa. (Thank fuck, ka ne vienlaicīgi, gan.)
 
+
 
falter ego
07 April 2014 @ 10:09 am
 
Pagājšnakt sapņoju, ka pa šķēlēm smuki sev nograizīju visu gaļu zem kreisā ceļgala, lai paliek tikai kauls. Nez, tas laikam tāpēc, ka pirms gulētiešanas lasīju romantiskas muļķības par soulmeitiem, ja?

Visādi citādi sestdienas žūpošana bija reti jauks pasākums, kura laikā, pašai to nemanot, tā ir izdevies kāju atdauzīt, ka tas baisā paskata uzpampušais asinsizplūdums tagad pat guļot nav tā iekārtojams, lai nesāpētu. Iedzimtā veiklība un grācija strikes again, vienvārdsakot.
 
5 | +
 
 
falter ego
04 April 2014 @ 12:28 pm
 
12 Years a Slav, paldies, made my whole morning.
 
+
 
falter ego
02 April 2014 @ 05:36 pm
 
Pēc mana pēdējā tetovējuma ieraudzīšanas mammai, protams, jau atkal bija bet vairāk gan netaisi reakcija, uz ko man, savukārt, vienīgais, kas uzreiz nāk prātā, ir šis piegājiens. Cerēsim gan, ka līdz tam nenonāks.

In other news, baklažānu pilni jumti (un viens no tiem lidojošajiem liellopiem ir braši noķēzījis logu), Vicious ir izrādījies stipri vien piemīlīga skatāmviela esam, un kāpēc es līdz šim neesmu zinājusi par Six Degrees of Hitler, ko.
 
+
 
falter ego
28 March 2014 @ 10:15 pm
 
Šodien esmu:
• bijusi iepirkties;
• uzšuvusi svārkus;
• uzšuvusi džemperīti;
• izcepusi ķiršu pīrāgu (Dean Winchester would wholeheartedly approve);
• padzīvojusi grīdas dzīvi;
• nopelnījusi vakaru gultā šokolādes saldējuma bļodas un ziepīgu vilkaču kompānijā.
 
+
 
falter ego
27 March 2014 @ 02:47 pm
 
Blenžu attālos galaktikas nostūros un mēģinu noskaņoties darbam, jo man vienkārši vajag jaunus minisvārkus, tur pat divu domu nav. (Domu nav, un motivācijas arī ne. Figures.)
 
5 | +
 
falter ego
21 March 2014 @ 09:41 pm
 
Brīnišķīgs piektdienas vakars — piedzēros un tagad apsveru iespēju adoptēt pingvīnu Austrālijā un pieteikties rolerdērbija treniņos. (Abi gan savstarpēji nesaistīti, ja nu kas.)
 
+
 
falter ego
19 March 2014 @ 05:36 pm
 
Pret higiēnas sapņiem teorētiski man nebūtu nekādu iebildumu (garlaicīgi, jā, protams, bet ne tas sliktākais variants), ja vien katrreiz, kad sapnī tīru zobus un spļauju putas izlietnē, tādēļ reālajā dzīvē nenoslienātu pusspilvenu. Pēdējā reizē vēl arī visu roku nopludināju, nu, so not cool.
 
+
 
falter ego
18 March 2014 @ 01:15 pm
 
Iekritu te un pazaudēju krietnas divas stundas. (Ne jau, ka es to nožēlotu, though.)
 
5 | +
 
falter ego
12 March 2014 @ 06:26 pm
 
Nav ne mazākās nojausmas, ko universs man ar šito grib pateikt, bet jau kuro reizi uzraujos déjà vu sajūtai, kaut kur pamanot frāzi "psychic pineapple".

Visādi citādi, dārgā frendliste, šis ielūgums joprojām aktuāls, ja nu kādu vēl interesē.
 
2 | +
 
falter ego
11 March 2014 @ 05:45 pm
 
Pagājšnakt sapņoju, ka sapņoju, ka satiku vidusskolas solabiedreni, tad pamodos un domāju, ka obligāti jāatceras, un tad pamodos un domāju, ka obligāti jāatceras. Sure, why not.

In other news, nelaimīgi raustīgais plakstiņš joprojām nelaimīgi raustās, vīra kungs ik pa brīdim izplūst wrecking ball dziedājumos, un labākajiem un daudzveidīgākajiem apakšveļas piedāvājumiem sanāk uztrāpīt tieši tad, kad fiziski neesi spējīgs sevi normāli ne iz-, ne apģērbt, kur nu vēl paveikt to vairākas reizes pēc kārtas, lai kaut ko nebūt piemērītu. Dzīve kā dzīve, īsāk sakot.
 
+
 
falter ego
10 March 2014 @ 04:35 pm
 
Es, protams, jau iepriekš atvainojos visiem potenciāli aizvainotajiem katoļiem, bet "does the Pope shit in the woods" turpmāk būs viens no manas sarkastiskās leksikas stūrakmeņiem.

Visādi citādi jau trešo dienu pēc kārtas stipri vien nonstopā raustās kreisais plakstiņš, un nupatās jau sāk diezgan pamatīgi apnikt. Lai neteiktu vairāk.
 
3 | +
 
falter ego
08 March 2014 @ 10:51 pm
 
- Here, iedzer ibumetīnu.
- .. vai četrus.
 
+
 
falter ego
07 March 2014 @ 02:50 pm
 
Nu bet taču vai nav viens liels milzu fff — atkal esmu pamanījusies kinogājienu trāpīt pa virsu pirmajai sezonas play-off spēlei, nu faking fak, nu, kas tas vispār ir. (On the plus side — gratuitous pecs and abs, and violence ahoy!)

Also, par kino kā tādu runājot, bija plānots vīkendā lotratonu rīkot, bet rīt ir otrais play-off hokejs (so, you know, priorities), un par svētdienu arī vēl nevar īsti zināt, vai miksmāsters vīrs nepieprasīs mieru un klusumu mūzikas ražošanai un geju kluba logo dizainēšanai, tā kā pagaidām solās atkal kārtējā reize, kad reālā dzīve iespraužas priekšā vēlamajam. (Ne jau, ka es sūdzētos, ja; I love you, real life, no need to get nasty.)
 
3 | +
 
falter ego
28 February 2014 @ 07:49 pm
 
Izlēmu vadīties pēc principa "go big or go home" (un, tā kā jau biju mājās, atlika tikai pirmais variants), un izcepu septiņas plātis zemesriekstu sviesta cepumu. Pati pagaršojusi vēl neesmu, bet vīra kungs saka, ka esot awesome, so eksperimentu pasludinu par izdevušos un līdz ar to jūtos godam nopelnījusi dīvānā slinki izgāzušos vakaru hokeja pavadībā. Jesss.
 
5 | +
 
falter ego
27 February 2014 @ 06:21 pm
 
Pēdējās dienas kaut kā pilnīgi nejauši un tajā pašā laikā pārsteidzoši regulāri sanāk izvēlēties lasāmvielu, kurā vismaz garāmejot ir pieminēti zemesriekstu sviesta cepumi (then again, tikpat un pat vēl biežāk lasu par visāda veida zarnu izlaišanām — nereti tajos pašos cepumu gabalos —, bet nu, kā saka, that's neither here nor there), un tā rezultātā tagad čuķ ņi vai acīs cērt, kā vajag tādus pie drīzākās varēšanas izcept.
Tajā pašā laikā lieliski apzinos, ka pastāv vismaz 80% iespējamība, ka nebūšu spējīga apēst pat vienu no tiem nelaimīgajiem cepumiem (tā vienkāršā iemesla dēļ, ka man riebjas zemesrieksti jebkādā to agregātstāvoklī, kas nav svaigi lobīti, bet vienmēr nez kāpēc šķiet, ka varbūt tomēr tā nepatika ir pārgājusi, varbūt tomēr šis konkrētais zemesriekstainais objekts nebūs šķebinošs; yeah, as if). (Tieši tāpat es ik pa laikam uzraujos uz kaut ko ķirbjainu; blergh.)
Ko man tagad darīt, un kā man tālāk būt, īsāk sakot, ja.
 
9 | +
 
falter ego
26 February 2014 @ 10:32 am
 
Pagājšnakt atkal biju vidusskolā; šoreiz Aldonkuli tikai satiku gaitenī, bet stresoju toties nelaiķes ķīmijas stundā. Progress?
 
+