falter ego
09 February 2016 @ 03:52 pm
 
Toties, par vijoļu tēmu turpinot — mājās vairs nav nevienas pašas, oh, happy day. (Vairs tikai divi čelli, trīs sintezatori un draudošas klavieres, bet nu vienalga, progress.)
Klavieru sakarībā, savukārt, tā arī neesmu spējusi saprast mūzikas skolas nagu lakošanas tabu. Galu galā, ja nagi ir pietiekami īsi un spēlēšanai netraucē, kāda kuram darīšana, kādā krāsā tie ir.
 
2 | +
 
falter ego
09 February 2016 @ 01:44 pm
 
Un tad vēl visi pēdējā mēneša notikumi ir iekšās atmodinājuši fundamentāli primitīvās bailes no nāves, un skuju tur kaut ko ar loģiku atspēkosi un nomierināsi, jo nekādas loģikas tur vienkārši nav un šitās lietas nekā īsti nevar prognozēt. (Te jau arī bija pilnīgi negaidot; vienu dienu vēl tepat, un jau nākamajā vairs nebija, un stulbākais tas, ka tur var būt simtiem variantu — mašīna uz gājēju pārejas, asinsizplūdums smadzenēs, faking virsū uzgāzies meteorīts, I mean, seriously.)
I'm too pretty to die, goddammit.
 
10 | +
 
falter ego
08 February 2016 @ 04:21 pm
 
Jes, tieši tas, kā man pilnīgai laimei pietrūka — vēl 18 veselas un apmēram tikpat daudz dažādās salauztības pakāpēs esošas vijoles.

Also, puķpodā iesprausts vijoles lociņš auga atšņorēšanai — neapšaubāma pazīme par atrašanos mūziķa mājās.
 
2 | +
 
falter ego
07 February 2016 @ 12:06 pm
 
Sunday morning cuteness overload.
 
+
 
 
falter ego
05 February 2016 @ 11:43 am
 
Mani vajā viens sirms mats.
Izdomāju te pagājšgad ataudzēt savu galvasrotu mātes dabas piešķirtajā tonī (ne jau, ka man kaut kas pēkšņi būtu pret krāsotiem, nebūt ne, bet man ir Plāni, kas daudz vienkāršāk būs realizējami uz dabīgiem, so), un tagad man visu laiku uz pakauša pusi rēgojas viens sirms mats. Vīrs saka, ka nekā tamlīdzīga tur neesot, bet man katru rītu, spogulī skatoties, tas sudrabaini baltais atspīdums tur rēgojas un nupat jau sāk diezgan pamatīgi kaitināt.
(No otras puses, ņemot vērā, ka pēc skata esmu vairāk tēta gēnu pūlā atsitusies, man par sirmiem matiem vēl ilgi varētu nebūt jāsatraucas; tētim sirmo tikai bārda, un no tā jau nu gan varu absolūti nebaidīties.)
Tags:
 
2 | +
 
falter ego
05 February 2016 @ 10:28 am
 
Dzīvot[ies] ir foršāk ar lielu mērķi ne pārāk tālā nākotnē, patiešām.
 
+
 
falter ego
01 February 2016 @ 02:49 pm
 
In other news, absolūti nespēju saprast, kāda velna pēc tamponi tik dārgi kļuvuši. Visu laiku bija 2,40-2,50 eiro robežās, tad novembrī 2,85, decembrī 3,20, un tagad jau 4-fucking-15, the fuck is that, nu. (Kārtējā pirmās pasaules problēma, zinu jau, zinu.)
 
3 | +
 
falter ego
29 January 2016 @ 04:57 pm
 
Nopirku, tātad, krēslu. Pēc formas tieši tāds, kādu gribēju, sasodīti skaists un ērts, vienīgā vaina tāda, ka jāpārvelk, jo netīrs un nobružāts. Kas arī principā nebūtu nekāda baigā problēma, jo vīles vienkāršas, nekādu caku nav, viss izdarāms. Īsāk sakot, tikai audums jāatrod, un būšu tikusi pie ideālā krēsla. Tad nu izstaigāju šodien audumu veikalus. Secinājumi? Deviņdesmit procenti piedāvājuma ir fugly as fuck, bet pārējie 10 ir tik tālu ārpus pieļaujamā budžeta, ka par tiem var mierīgi aizmirst. (I mean, 238 eiro/metrā! 238, Karl! Un turklāt par šauro audumu! Tur jau niere jāpārdod, lai varētu krēslu pārvilkt, Jesus fuck.)
 
2 | +
 
falter ego
29 January 2016 @ 01:52 pm
 
No pozitīvās puses: cik forši ir tas, ka sintezatorus var spēlēt, klausoties uz austiņām; ļ. forši, jo nav jābesa dzīvesbriedis ar monotonu gammu drillēšanu.
No negatīvās puses: kurš ambīlis izdomāja, ka austiņas sintezatorā jāsprauž aizmugurē; man nav trīsmetrīgu austiņu, kuras palaist pa apakšu, lai vads nestiepjas taustiņiem pāri, nu.
First world problems.
 
2 | +
 
falter ego
28 January 2016 @ 02:13 am
 
Akšausmas, cik ļoti pēdējam Vinam Dīzelim vičhanterim vajadzēja Konstantīna režisoru.
(But get this;
- Uhh, yeah, so we can't get the Constantine guy, but we did manage to find someone who looks a lot like him, only younger.
- Perfect!)
 
3 | +
 
falter ego
25 January 2016 @ 05:35 pm
 
Pagatavoju sava mūža pirmo čili, un pirmajai reizei iznākums stipri vien satriecošs. Nākamreiz moar beans and moar chilli, bet tagad iešu ka laimīgi ieslīgt ēdiena komā.

On a side note — "pirmie kucēni jāslīcina"; what kind of a fucking sicko came up with that??
Tags: ,
 
2 | +
 
falter ego
20 January 2016 @ 11:27 pm
Snovborda ziņās.  
Ja pēc iepriekšējās reizes man bija nozilinātas ne tikai visas kājas, bet arī stipri vien delikātākas vietas, tad šoreiz tie ir tikai ceļi, bet toties , mein Gott.
('Cause I'm a strong and independent woman who don't need no man knee pads. (Un pagājšreiz sniegs bija svaigi sasnidzis un līdz ar to arī krietni mīkstāks, boo hoo.))
 
+
 
falter ego
20 January 2016 @ 01:15 pm
 
My new favourite thing — acu ēnas svaigu zilumu krāsā.

Visādi citādi, lavei taisnība, The Expanse series is quite entertaining indeed, pat par spīti tam, ka nav gluži mans iecienītākais žanrs.
Tags: ,
 
+
 
falter ego
18 January 2016 @ 09:23 pm
 
Kā mans vīrs kliedē pirmdienas vakara garlaicību.
 
+
 
falter ego
08 January 2016 @ 07:51 pm
 
Achievement unlocked: sarkano lēcu zupa beidzot izdevusies stipri vien ideāla.

Visādi citādi, tā gribētos kaut ko paspēlēt, ka teju vai acīs cērt, bet viss tik nesmuks, viss tik nesmuks. Skaidrs jau, ka pēc Bastiona kaut ko vizuāli līdzvērtīgu varētu būt grūti atrast, bet nu tomēr. Why so ugly.
Tags:
 
11 | +
 
falter ego
07 January 2016 @ 02:33 pm
 
You live, you learn; piesēdos beidzot šīgada kalendāru paķēpāt, lai svarīgās dzimšanas un vārda dienas neaizmirstas (kas mums te ļoti regulāri gadās), un uzzināju, ka 18. novembrī vārda dienu svin Brīves. Really? Un tad "ziņu" portālos katru gadu taisa dīvaināko piešķirto personvārdu apkopojumus; kāds tur brīnums, ja uz to puslīdz oficiāli vēl pamudina.
(Bet nu look who's talking. Ja man būtu bijis bērns, es tāpat visdrīzāk kaut kādu galīgi dīvainu vārdu būtu piešķīrusi.)
 
+
 
falter ego
06 January 2016 @ 11:04 pm
 
Izmēģināju šovakar kopā ar kārtējo Korejas šmāķu pirkumu kaut kad saņemto augļskābju pīlinga paraudziņu. Kā internetos vienā atsauksmē bija rakstīts, "I will note that this smells kind of fishy, in fact, it smells exactly like the liquid that shirataki noodles are packed in". Yeah, no; no fish here. It smells like dick.
(Bet iznākums ļoti patīkams. Just like with a dick.)
Tags:
 
+
 
falter ego
06 January 2016 @ 06:46 pm
 
Preses un internetu sieviešnodaļās bieži vien attiecību ilgtspējas uzlabošanai un nodrošināšanai tiek ieteikts kopīgi nodoties kaut kādiem nebūt hobijiem un aktivitātēm, jo viss, ko dara kopīgiem spēkiem, pāra attiecībām nākot tikai par labu.
Mēs ar vīru šodien tā arī darījām. Par abiem iztapsējām zārku.
 
+
 
falter ego
05 January 2016 @ 04:57 pm
 
Klasiskajā mājsaimniecībā sekmes arī mainīgas; iemetu savu mīļāko melno džemperi (is there any other kind?) izmazgāties (ne pirmo reizi) un pēc tam izžāvēties (arī ne pirmo reizi), un šis, protams, ņēmis un neglābjami sarāvies. The fuck.
 
+
 
falter ego
28 December 2015 @ 02:43 pm
 
Ir jau, protams, patīkami no ārpuses mīnusiem ienākt siltā istabā, bet 27,3 grādi varbūt tomēr nebūtu gluži vajadzīgi.

Also, tas vien, ka šodien esmu milzu vienradzis, nenozīmē, ka uz mani tik cītīgi jāblenž.
 
+