falter ego
22 May 2015 @ 02:27 pm
 
Nez, kas skaitītos labāk, pārdzīvot par to, ka (un kā) nav tagad, vai arī atlikt visu uz kaut kādu nenoteiktu nākotni un pārdzīvot, ka (un kā) nav bijis tad.
(Nepārdzīvot vispār, šķiet, ar konkrēto iekšu konfigurāciju laikam tomēr nav variants.)
 
+
 
falter ego
20 May 2015 @ 04:39 pm
 
Jes, apmēram šādi beidzas katra reize, kad iedomājos kaut ko no sērijas "a varbūt šodien bez melnām acīm varētu iztikt". Izrādās, ka nevarētu vis.

Un vēl par to pašu nelaimīgo picu runājot — pastāv baigā aizdoma, ka līdz ar pirmspēdējo picas kasti ir ticis izmests arī viens no jaunā un sasodīti smukā ēdamrīku komplekta nažiem, jo nav absolūti nekādu citu ideju par to, kur citur tas varētu būt likts. Faking fak, nu, pica, I trusted you. (Un tikai nepadomājiet, ka es kā kaut kāds barbars picu ēdu ar nazi un dakšiņu, nebūt ne, bet kaut kā taču tās satriecoši sieraini bekonīgās šķēles viena no otras ir jāatdala.)
 
+
 
falter ego
19 May 2015 @ 03:08 pm
 
Also, have become the sodding Goldilocks of teas; mājās ir 11 dažādi melnās tējas veidi un maisījumi, no kuriem šobrīd neviens negaršo un nespēj aizvietot manu joprojām nekur nedabūjamo rīta tēju. First world problems, vienvārdsakot.
 
+
 
falter ego
19 May 2015 @ 02:34 pm
 
Ar pirmā stāva virtuļiem un blakusmājas kebabnīcu sadzīvojām bez mazākajām problēmām, bet, kopš tajā pašā kebabu mājā no otras puses picērija ievācās, mein Gott, es laikam pēdējos pāris mēnešos esmu apēdusi vairāk picas, nekā pa iepriekšējiem desmit gadiem kopā ņemot.
Case in point — pirmdienas pusvienpadsmitos vakarā piemeklē bads? Kāda runa, jāiet pēc picas.
Ugh.
Bet nu neko, šodienas ēdienkartē tamdēļ visādi frukti. Un pāri palikusī pica.
 
5 | +
 
falter ego
18 May 2015 @ 02:13 pm
 
Vēl šodien ik pa brīdim prieciņš par vakar noskatīto sāgas "Kā tanks uz trīsriteņu salidojumu atbrauca" pēdējo sēriju.
Tags:
 
+
 
falter ego
17 May 2015 @ 11:36 am
 
Wtf, pusdivpadsmitos svētdienas rītā (jes, tas vēl ir rīts) vēl vārtāmies pa gultu, kad čellists atkal klauvē pie durvīm.
 
+
 
falter ego
15 May 2015 @ 08:31 pm
 
Oh, dudes, what is my life — kamēr ar vīru sēžam virtuvē un zviedzam par citplanētiešu sazvērestību teorijām, lielajā istabā tikmēr čellu spēlē pilnīgi svešs vīrietis, kurš te, pirmkārt, ieradās bez jebkāda ielūguma vai brīdinājuma un, otrkārt, ar nolūku nopirkt čellu. (Lieki piebilst, ka ne mūsmājās kāds vispār prot spēlēt čellu, ne arī kādam te tāds pieder.)
 
+
 
falter ego
15 May 2015 @ 11:23 am
 
Tikmēr skaistumkopšanas ziņās:

tā vien skatos, ka šovasar mans purniņš būs tik vasarraibumains kā vēl nekad agrāk;

Missha Closing Cover korektors ir kaut kāda melnā maģija (jo kā citādi lai tas būtu tik pigmentēts, šķidrs, izpludināms un lēts);

un delikātu vietu epilēšana emocionālā ziņā ir ne vairāk un ne mazāk kā tieši šāda.
 
9 | +
 
falter ego
14 May 2015 @ 04:10 pm
 
Tā kā vakar skatījos Hobitu, šodien konditorēšanas cīņā devos, rūķu kaujas saucienus skandinot. Faking fak, bezglutēna milti, es jūs ienīstu.

Also, this.
 
6 | +
 
falter ego
12 May 2015 @ 05:24 pm
 


Esmu beidzot uzvarējusi tās ellīgās šausmas, kas ir bezglutēna milti (I hope you're proud of what you've created, Satan), un varu ne bez pamatīga lepnuma paziņot, ka man pirmoreiz mūžā ir sanākusi brīnišķīgi izrullējama bezglutēna pīrāga mīkla. Drinks all around!
(Tas, ka akūtas sajūsmas uzplūdā savu rabarberu pīrāgu biju paguvusi aizlīmēt, pirms atcerējos, ka iekšā vēl sviests bija jāliek, jau ir stipri vien sekundāri.)
 
2 | +
 
falter ego
12 May 2015 @ 12:53 pm
 
My kingdom for a decent cup of tea; nevienā Rīgas tējas bodē vairs nav mans rīta maisījums dabūjams. Cruel and unusual punishment, citu vārdu nav. (Un ja vēl būtu par ko.)
 
+
 
 
falter ego
06 May 2015 @ 12:25 am
 
Nez, iekš Holivudas filmām ir arī kāds zinātnieks, kas obzervē pa gabalu un nevis rīkojas "ooh, look at the shiny" stilā
jeb
noskatījāmies Europa Report.
Nēnulabi, Prometeju tāpat nepārspēja.
(Also, mana lasāmvielas tematika transcendē mediju robežas.)
 
4 | +
 
falter ego
05 May 2015 @ 05:59 pm
 
Cik izteikti akūti pagājšnedēļ lasāmvielas izvēle vislaik sliecās par labu "and they all lived happily ever after" variantiem, tik neglābjami ļoti šodien velk uz "rocks fall, everyone dies" versijām. Nu kas tas ir, rumpi, ko, kādu vitamīnu tev tagad vēl trūkst.
Tags:
 
+
 
falter ego
04 May 2015 @ 05:50 pm
 
Ex Machina bija v. nice indeed, bet, tā kā dzīve diemžēl un joprojām nav rožu dārzs, programmas turpinājumā hokejs. Fucking death group, nu.
 
+
 
falter ego
02 May 2015 @ 07:07 pm
 
Bijām uz speisekspo, un teikšu godīgi, esmu vīlusies — klimata izmaiņu stendam nebija izmantota pareizā polārlāča bilde.

Also, vai zinājāt, ka Tolkīna daiļradē eksistē elfs, vārdā Teleporno? Jo man vēl nemaz ne tik sen nebija ne jausmas. Made my whole week.
 
1 | +
 
falter ego
02 May 2015 @ 11:22 am
 
Vīram ir absolūta taisnība — ja mani izmodina nelaikā, es kļūstu stipri vien šāda.
 
5 | +
 
falter ego
29 April 2015 @ 06:14 pm
 
Jāsaka, kā ir — a zakaļebala jau. Visu dienu galvā skan zvaigžņu karu imperiālais maršs.
 
+
 
falter ego
23 April 2015 @ 05:16 pm
 
Pēdējā dauntaima laikā nospriedu, ka sirdssāpes nāk un iet, bet kurpes paliek, un nopirku sev satriecošas spīguļaini tirkīzzilas kedas. Sure, sirdssāpe pārgāja, toties tās vietā dabūju noberztus papēžus. Steve Madden, ka tavu māti, kā tavos Āzijas svetšopos izmērus tupelēm piešķir, metot šautriņas izmēru tabulā, un, kuram trāpa, tas arī tiek? Faking fak, nu, citu vārdu nav.
 
2 | +
 
falter ego
23 April 2015 @ 12:15 pm
 
Viena no ikdienas lielākajām problēmām — ja es šuju, nevaru lasīt, bet, ja lasu, es nevaru šūt. Ko nu darīt, kā man tālāk būt, un viss tāds.
(Un nē, audiogrāmatas nav risinājums; apģērbu šūšana ir pagalam nepateicīga multitāskošanai. Mehmehmeh, vienvārdsakot.)

Bet toties pozitīvajās ziņās — šī ir tā vēsturiskā diena, kad mūsu mājsaimniecībai pievienojas projektors. Ak, draudziņi, kā es tagad pa visu guļamistabas sienu skatīšos stārtrekus un Pacific Rim, āāā!
(Speaking of, par Zapp Brannigan joku smējos ilgāk, nekā tas būtu strikti pelnījis, tas pats ar uz ērģelēm aizmigušo Zimmera kungu.)
 
+
 
falter ego
18 April 2015 @ 10:00 am
 
Que pasa, zemapziņa; pagājšnakt jau otro reizi dažu dienu laikā sapnī ņēmu un nomiru.

Bet visādi citādi, ja man dod iespēju izvēlēties gaisa atsvaidzinātāju vīra melni matētajai badass sporta mašīnai, loģiski, ka es ņemšu to, kas ir varavīkšņaini spārnota vienradža paskatā. Duh.
 
+