falter ego
27 March 2015 @ 09:00 pm
 
Nezinu, protams, bija tur depresija vai kas cits, bet — pēc sazvanīšanās ar tēti mazliet apstulbu no tā, cik otrādi to uztveru; viņš, skatīdamies ziņas, spļaudās par to pilotu, kāds tas kretīns bijis, uz ko kas man kā pirmā reakcija? To cilvēku kaut kā attaisnot un aizstāvēt.
 
+
 
 
falter ego
06 March 2015 @ 02:47 pm
 
Laughed harder than I probably should have.

Also, ik pa laikam uzpeld kaut kādas bērnības atmiņas, kuru rezultātā vairs pati nesaprotu, kāpēc man par sevi tik priekšzīmīgs iespaids radies. (Visdrīzāk visu teicamniecisko skolas un ekstrakurikulāro aktivitāšu dēļ, bet tas, protams, nemaina faktu, ka I was a smart-assed little shit right from the get-go.)
 
7 | +
 
falter ego
06 March 2015 @ 09:15 am
Because I'm Batmoses.  
Noskatījāmies vakar Exodus: Gods and Kings, un, pirmkārt, why would anyone do that (gan to filmu skatīties, gan vispār tādu taisīt), un, otrkārt, pilnīgai laimei pietrūka vien divu diskleimeru pašās beigās:
"No Hebrews were harmed in the making of this movie"
un
"Don't let your head injuries go unchecked; untreated head trauma often leads to religion".

Bet nu vispār ugh.
 
16 | +
 
falter ego
05 March 2015 @ 01:40 pm
 
Uh, excuse you, this is just how we roll.
 
1 | +
 
falter ego
05 March 2015 @ 10:57 am
 
Mīļotais vīra kungs ne tikai šorīt noklausījās, kas man galvā skan, bet vakar vēl arī tulpes atnesa, kā zinādams, ka pirms dažām dienām pie sevis prātoju, ka, vot, tulpītes gribētos, vai. Miniatūrā telepātija ftw, vienvārdsakot.
 
2 | +
 
falter ego
03 March 2015 @ 02:56 pm
 
Sure, why not — mūzika kaķiem.
Tags:
 
+
 
falter ego
02 March 2015 @ 11:12 pm
 
Dear social anxiety,
please fuck off and die.
Kthxbai.
 
1 | +
 
falter ego
01 March 2015 @ 11:38 pm
 
Tags:
 
7 | +
 
falter ego
28 February 2015 @ 06:10 pm
Pikapu sezona šogad gan agri atklāta.  
- Mēs gribētu ar tevi iepazīties!
- Nu, sāksim ar to, ka esmu precējusies.

Pirmkārt, "mēs"? Jūs divi, es viena, how would that work, exactly? Nēnu, es saprotu, how that would work, but still, how would that work?
Otrkārt, nākamreiz tādus mazus puisīšus ar savu vecumu patraumēšu.
 
1 | +
 
falter ego
27 February 2015 @ 09:50 pm
 
Akšausmas, cik šodiena bija viena liela milzu nojāšanās pa guļamistabu (and no, not of the fun kind). Vecās tapetes nost dabūjamas tikai vairākos piegājienos, jo jāmērcē katrs slānis atsevišķi, bet nu vismaz jaunās neplānoti veiksmīgi nopirkušās — jau ar rūpnieciski uzklātu līmes kārtiņu, āāā, dudes, до чего дошел прогресс!!
 
+
 
falter ego
17 February 2015 @ 02:24 pm
 
Also, breakfast wine Tuesday!

Also also, pagājšnedēļ nomontēju pieaudzētos matus un rīt eju apcirpties; jāsaka, ka nepilna pusotra gada laikā var ļoti pieklājīgu garumu atlaist. Gribēšu gan redzēt, ko internetos izslavētā frizētavā no tā visa var dabūt gatavu.
 
9 | +
 
falter ego
09 February 2015 @ 06:18 pm
 
Medicīniskās komisijas rindā zirgojos ar diviem turpat satiktiem skuķiem, kad viena izdomā man uzjautāt, vai arī tiesības likšu. Atbildu, ka nē, manējām jau termiņš beidzies, jāatjauno. Kā, bet vai tad uz desmit gadiem nedod? Nuja, dod. Klusums. Tad — bet cik tad Jums gadu??
Beigās vēl dabūju dzirdēt, ka labi saglabājusies esmu. Tā, it kā man uz piecdesmit jau būtu, vai, khh.
 
+
 
falter ego
09 February 2015 @ 10:16 am
 
Kā saka, I'm not always rude and sarcastic, sometimes I'm asleep (viens no manu jauno irōnisko tēkreklu četrpakas, starp citu), bet nu tiešām, ja solīds, globāls iestādījums pirmdienas rītā atļaujas man meilā vēlreiz iemest jau piektdien atsūtītos rēķinus ar viena vārda pavadījumu — ATGĀDINĀJUMS! (jā, kapslokā) —, tad ir tikai loģiski, ka atbildē viņi saņems manu Paldies par ATGĀDINĀJUMU, bet rēķinu apmaksu veicu jau piektdien. Pielikumā bankas maksājuma izraksts. Ar cieņu, bla bla bla.
Really.
 
+
 
falter ego
25 January 2015 @ 01:50 pm
 
Noskatījāmies vakar The Imitation Game.

- What about us, are we normal?
- Kā kuru dienu.
 
+
 
falter ego
21 January 2015 @ 09:49 pm
 
Esmu noskatījusies Hart of Dixie pirmās trīs sērijas un jau laižu slienu par seksīgo redneku galvenās varones garderobi. Paredzu daudz estētiska baudījuma pilnu vakaru manā tuvākajā nākotnē.
 
+
 
falter ego
19 January 2015 @ 04:28 pm
 
Pateicoties savai caurumainajai atmiņai, nācās izcept savu hipsterīgāko konditorejas izstrādājumu yet — bezglutēna vegānu burkānkūku. Well. It better taste good, is all I'm saying.
 
+
 
falter ego
15 January 2015 @ 04:58 pm
 
Brīnišķīgi pārlasījos dienišķā grouserīšopinga laikā — Lai dzīve pēc vēža turpinās! vietā dabūju Dzīve pēc vīrieša turpinās. Paldies, zemapziņa, you shouldn't have.
 
+
 
falter ego
14 January 2015 @ 12:50 pm
 
In other news, kopš ārpasaulē atkal plusi, mājās piegriezta apkure, kā rezultātā salstu nost. 22,4 grādi! Tā taču nav iespējams dzīvot.
 
7 | +
 
falter ego
14 January 2015 @ 12:08 pm
 
Kad biju sīka un vēl iekš kristietības, nekādi nespēju pieņemt to, ka vislielākais sods pēc nāves ir nonākšana ellē. What complete and utter bullshit. Ellē visas elles; lielākajam sodam vajadzētu būt pilnīgai un visaptverošai apjēgai par to, cik stulbs esi bijis, cik nepareizi esi domājis un rīkojies un cik apkārtējiem sava idiotisma dēļ esi problēmu sagādājis.
I was what, six, seven? And it only went downhill from there.
 
7 | +
 
falter ego
10 January 2015 @ 12:07 pm
 
Plakāti atvaļinājumiem uz eksoplanētām — yes, please.
 
1 | +