falter ego
18 December 2014 @ 02:19 pm
Skaistumkopšanas ziņās.  
Urban Decay acu ēnu bāze manas ekspektācijas ne tik vien pievīla, bet vēl arī piesmēja, un iepriekšējo, protams, neapdomīgā optimisma uzplūdā jau biju paspējusi izlidināt ārā. Ko nu darīt, kā man tālāk būt, un viss tāds.

Also, kāpēc visi klusē par to, ka mums ir ne tikai pašiem sava interneta nodaļa, bet Rīgā ir aš veseli divi taustāmi Missha veikali; es visu šo laiku būtu varējusi pie labā šampūna un kondicioniera tikt bez divu nedēļu uztraukšanās par starptautisko pasta sūtījumu uzticamību. (Bet nākotnei — ohboyohboyohboy!)

On a completely unrelated note, cik gan dīvainas vietas mēdz pēc špagatu staipīšanas sāpēt; who would've thunk.
 
8 | +
 
falter ego
17 December 2014 @ 08:43 am
 
Ja vēl pirmdien sporta somā blakus augstpapēžiem liku legingus un parastu kokvilnas krekliņu, tad šorīt tās jau ir tīkliņzeķes un mežģīņu topiņš. Jo ko nu vairs.
 
+
 
falter ego
15 December 2014 @ 03:49 pm
 
Oohh, look at all the pretty.
 
4 | +
 
falter ego
25 November 2014 @ 06:36 pm
 
Kā izrādās, vienīgās divas lietas, ko pēdējā mēneša laikā esmu jūtūbē meklējusi, ir serial killer documentaries un dažādu adīšanas tehniku tutoriāļi. Brīnišķīgs kombo, if I do say so myself.
 
2 | +
 
falter ego
20 November 2014 @ 01:45 pm
 
So, what's next on the agenda, pray away the gene?
 
3 | +
 
falter ego
20 November 2014 @ 12:10 pm
 
My day started out just fine and then people happened.

 
1 | +
 
falter ego
19 November 2014 @ 02:48 pm
 
Lumbersexual, jes, tā viņus to sauc.

(Coincidentally, pašai šobrīd mugurā melns tēkrekls, tam pa virsu liels sarkanrūtaina flaneļa krekls, un nošļukuši un caurumaini džinsi. People in glass houses, and all that.)
 
8 | +
 
falter ego
18 November 2014 @ 12:12 pm
 
Nezinu, kā un kāpēc tas tā izstrādājies, bet līdz vēlai naktij gultā kopīgi skatīti UFC kautiņi man garo brīvdienu sajūtu uzdzen tik labi kā nekas cits.
(Un cik sirsnīgi vakardienas sērijas beibju cīņā vienai viņas puķkāposta auss tika sašķaidīta, āāā, tur vienkārši puse uzreiz nost, akšausmas, akšausmas.)
 
+
 
falter ego
14 November 2014 @ 02:36 pm
 
Skatos pa nedēļu iekrātos deilīšovus un kolbērus un vingrinos paškontrolē. Jo citādi jāiet uz vīra istabu to ruma pudeli sameklēt.
 
+
 
falter ego
12 November 2014 @ 01:09 pm
 
Saskaņā ar uzdoto man šodien būtu jāapseko vispasaules praidu lapas, bet tā vietā scumbag brain izpildās precīzi šādi.
(Bet nu kādi vēl praidi, ja jādzer kafijota tēja, jāēd cepumi un jāglāsta mai prešassss lappuses.)
 
+
 
falter ego
07 November 2014 @ 11:35 pm
 
Bijām uz ārkārtīgi satriecošu Interstellar. Iesaku visiem. Uz pēc iespējas lielāka ekrāna. (Because you're worth it!)
 
4 | +
 
falter ego
06 November 2014 @ 11:45 am
 
Vakar nācu mājās un pa ceļam uz žoga ieraudzīju pielīmētu reklāmas lapiņu. Tā jau, pats par sevi, nekas neparasts, ja ne tās pašas nelaimīgās lapiņas saturs — Kristīgā joga. Domu process ieklemmējās, the mind boggled. Tas tagad ir kā, svētā gara āsanas un koncentrēšanās uz Jēzus ielaišanu sevī? What?

Pardon my French, bet nu nafig tāda tumsonīgās pagātnes atrauga kā reliģija ir vislaik jāvelk līdzi. Nu kāpēc to nevarētu vienreiz izbeigt, ir taču pienācis laiks, kad, citējot krievu kino klasiku, космические корабли бороздят Большой Театр просторы Вселенной, nu taču atšujieties ar savām kristietībām un islāmiem, un visiem pārējiem brīvā laika aizpildīšanas pulciņiem par tēmu.
Manā uztverē tā ir tāda vecvecāku (un varbūt vēl arī vecāku, ņemot vērā, ka manējiem ir krietnu strēķīti vairāk par manu vienaudžu radītāju vidējo vecumu) paaudzes neiroze un līdz ar viņiem tā mierīgi varētu nomirt dabīgā nāvē, kopā ar casual rasismu un, nezinu, kreiļiem adresētiem aizspriedumiem.
Ugh. I can't.
 
12 | +
 
falter ego
04 November 2014 @ 04:55 pm
 
Šodien bija introverta ideālais friziera apmeklējums — nerunīga friziere, uz manis aizmidzis viņas kaķis, un laba grāmata. (Also, Oxford commas ftw.)
 
3 | +
 
falter ego
31 October 2014 @ 01:25 pm
 
Kaķis vakar norāva guļamistabā aizkarus, par ko, protams, atrāvās, par ko, protams, pēc tam staigāja pa māju, aizlauztā balsī žēli bļaudams un durvis dauzīdams. Kārtīgs pusaudzis, vienvārdsakot.

Visādi citādi, pēdējā laikā arvien biežāk pieķeru sevi wtf-ojam par reliģiskiem cilvēkiem, jo, nu sitmannost, nekā citādi kā par paša izvēlētu un kultivētu psihozi to neesmu spējīga uztvert.
Also, atkal esmu iekritusi dokumentālo filmiņu par sērijveida slepkavām bedrē.
Viens ar otru it kā nesaistīti, and yet.
 
3 | +
 
falter ego
27 October 2014 @ 06:17 pm
 
Maza filmiņa par smukām lietām.
 
1 | +
 
falter ego
24 October 2014 @ 10:54 pm
 
Četrās dienās izrāvu visus trīs labirinta skrējējus (sižetiskās loģikas caurumi, protams, left, right, and center, bet izklaidējoši nonetheless, un kaut kā tomēr aizķēra) un esmu jau krietnu strēķi iekš Gone Girl, kas, jāatzīmē, ārkārtīgi viegli un patīkami iet uz priekšu un kas, ja galīgi nemaldos, būs pirmā grāmata kopš visiem Poteriem, gredzenpavēlniekiem un hobitiem, kuru izlasu pirms filmas. Good for me.
(Un fōnā tikmēr jau iekšķīgi spriežu, ko ņemt nākamo, marsieti vai snoukrešu? Snoukrešu vai marsieti? Vat tu dū, vat tu dū, un viss tāds.)

In other news, vīrs aizbraucis un sev līdzi paņēmis arī manu spēju elpot. Bet ne jau tur kaut kādā viktoriāņu romantiskās literatūras veidā, nē, as if. Viss ir daudz nopietnāk — viņš ir pievācis vienīgos darbojošos deguna pilienus.
Tags:
 
11 | +
 
falter ego
21 October 2014 @ 10:01 am
 
Mīļotajam vīra kungam nupatās tika uzjautāts, vai viņam gadījumā nebūtu mans telefona numurs zināms.
Nē, nebūtu gan. Mēs sazināmies tikai telepātiski un, ārkārtas gadījumos, ar pasta baložiem.
 
+
 
falter ego
18 October 2014 @ 12:55 am
 
Kā man patīk tas gabaliņš iz mīļotā šuvējdizaineršova, kur uzvarētājam kā viena no balvām tiek piesolīta vesela Samsung "mājas izklaides sistēma". Kas tādā ietilpst, jautāsiet? Oh, you know, the usual — televizors, skaļruņi, kamera, planšete. Un putekļsūcējs.
Jo mēs taču visi zinām to teicienu — the party don't start 'til I walk in get my vacuum cleaner out.
 
+
 
falter ego
16 October 2014 @ 10:15 am
In the army now.  
Pagājšnakt sapnī bija neaprakstāmi brīnišķīgs action, kurā, pirmkārt, biju vīriešcilvēks un, otrkārt, iedzīvojos virs potītes nocirstā kreisajā kājā. (Viens ar otru gan diezgan nesaistīti, jāpiezīmē.)
 
+
 
falter ego
15 October 2014 @ 07:41 pm
 
Ugh. Šosezon tiešām par galveno hokeja saukli ir kļuvis "sorrow, sorrow".
 
+
 
falter ego
14 October 2014 @ 03:25 pm
 
Vakar noskatījāmies Lucy, kas, pirmkārt, bija vizuāli ļoti forši uztaisīta un, otrkārt, pilnīgi nejauši izrādījās otrā filma pēc kārtas, kurā tika apspriests tas, cik ierobežotas, for lack of a better word, ir cilvēka smadzenes. Tagad pilnīgi nezinu, šovakar tēmu turpināt vai tieši otrādi, piemeklēt kaut ko pilnīgi pretēju.
And anyway, arī ar visiem ierobežojumiem, redz, var uzmeistarot krutākās protēzes ever.
 
3 | +