26 January 2020 @ 10:16 pm
 
Bet tas Spotify piedāvājums sekot draugiem ir krīpī - tu pamosties septiņos no rīta svētdienā un redzi, ka Artuss Kaimiņš šobrīd klausās Dido
 
3 | +
 
26 January 2020 @ 07:28 pm
 
Ai, kā ierakstīju par to Fick dich ins Knie ,tik skumji iedūrās, sen nebij dūris, viss tāds samierniecisks. bet ir vairākas lietas, par kurām mēs tikai ar Raimi varētu atbilstoši izzviegties, sootvetsvenno, kā ap četriem iedūrās, tā vēl tagad dur, au au. Atklāju baigi foršo meiteni, bet tur jāpierod, gluži kā pie manis, haha. Klausījos tā, skumu, atcerējos, hei jō, cibabļaķ. Kuros aizkaros ta vēl puņķi noslaucīt? Nu čau!
Īsumā man iet labi. /Kā iet jums, pāris sulīgos vārdos?/ Man tik ik pa laikam kāds grieķis norau jumtu, bet ar tiem tinderiem nekad neko nevar zināt, grieķis uz vienu brīdi iesnaudās, nezinu, šķiet nav pamodies vēl šobaltdien, neesmu interesējusies arī. Bet tas arī bij tāds, gudrs un asprātīgs un smuks, betnu, visu laiku šitie, šov mī mooore, give mī moooor, tak es jau tā visu pieļaujamo nobildēju. Ta nu kautkur aizpisās sirtaki ritmā. Nuja, un kamēr šis iesnaudās tikmēr man sakrīt mač ar tumsnēju kauktādu Irhanu vai tamlīdzīgi, kur man bija zināt, ka viņi mēdz būt arī gari augumā, zinātnieki, gaumīgi piselīgi un vēl asprātīgi. Norau jumtu mo men tā. Ta līdz četriem rītā un viss pa gaisu, jumts uguns liesmās un kaismās dziesmās. Labi tas viss pofig. Tagad pauze, huiviņzin, gan jau pacēla cepuri un aizgāja pisties tālāk.
Nu, uz darbu vēljoprojām neeju, dzīvoju no haltūrām, rakstu bezjēdzīgus kopīraitus un citus bōring priekšmetus, kas man tagad vispār bij jādara,  vienu mēnesi pamēģināju iet darbā, bet man nepatika. attiecīgi, ja dzirdat kko par kaut kādu jocīgu pagrabu, kur vajag kaut kādu jocīgu darbinieku, let mī nov. Normālā negribu, man besī tie uzvalciņi un kūkas pusdienās, lai iebāž sev dziļās vietās jopta. Kas ta vēl tāds? Nekas, paklausieties meiču, interesanta tāda, bučas
 
15 | +
 
23 January 2020 @ 04:42 pm
 
šodien viena gājējtante ņēma un sāka iet pāri ielai, kad es biju mašīnā pavisam tuvu. man deg zaļā gaisa, viņai sarkanā, es, turklāt, JAU braucu, viņa paskatās uz mani un iet pār savu nolādēto zebru. ātrums nebija liels, bet ja būtu bijuši ziemīgāki laikapstākļi, es būtu uztriekusies viņai virsū. stulbie cilvēki. i mean, visi idioti, es arī, bet tik un tā.
pēc tam mūsu ceļi krustojās, un viņa smejoties saka: "gandrīz paskrēju zem riteņiem, vai ne? ai, tā ir, kad viss novērš domas." vajadzēja viņu no biksēm izlamāt ārā, jo nez vai viņai daudz rūp tāds jēdziens kā bremzēšanas ceļš un vispār ceļu satiksmes noteikumi, da i loģika vispār. ja tu neesi pašnāvnieks, nelec zem mašīnas, a?
 
7 | +
 
22 January 2020 @ 03:45 pm
 
DELFI. Daudziem no mums gribētos aizbēgt no ikdienas rutīnas un raizēm, dodoties garā ceļojumā
 
1 | +
 
21 January 2020 @ 09:52 pm
 
DELFI. Laiks apgriezt skarainās hortenzijas!
 
+
 
21 January 2020 @ 02:43 pm
 
DELFI. Tūnberga ieradusies Davosas forumā un pieprasa tūlīt pārtraukt lietot
 
+
 
21 January 2020 @ 12:39 pm
 
DELFI. (rubrikā IZKLAIDE) 71 gada vecumā uzstāšanās laikā festivālā nomiris daudzu mūziķu cienītais Nešvilas folka un kantri mūzikas dziesminieks un komponists Deivids Olnijs. Mūziķis aizvadītās nedēļas izskaņā uzstājās mūzikas festivālā Floridā, kad savas uzstāšanās laikā viņš negaidīti pārtrauca dziedāšanu, atvainojās faniem un aizvēra acis.
 
+
 
21 January 2020 @ 08:46 am
: 11 mēneši  
vienas no E mīļākajām nodarbēm ir gaismas slēdžu slēgšana un kontaktu raušana ārā no rozetēm.
bet šorīt viņš ir ieslēdzis gaismu iebūvētajā skapī, atbīdījis durvis, iegājis iekšā, un aiz sevis aizvēris durvis atkal ciet.
un tagad no iekšpuses klusītēm klauvējas.
citreiz noslēpjas tur un gaida, kamēr kāds ies meklēt.
 
2 | +
 
20 January 2020 @ 10:45 pm
 
Šodien saņēmu kontā 0.50 eiro no Latvijas Loto. Atceros, kaut kad biju reģistrējies viņu mājaslapā, kad 2018. gada pavasarī nopirku pāris Simtgades loterijas biļetes, kas neko nevinnēja. WTF?
 
2 | +
 
20 January 2020 @ 05:31 pm
 
Tāda dīvaina sajūta, ka '' draugi '' vienkārši pazūd. Pazūd no ikdienas. No pleca, no acīm, no pieskāriena. Vienkārši nav ikdienā blakus. Ne zvana, ne raksta, ne ciemos brauc.

Vientulība stipri klauvē un reizēm ir smieklīgi. Smieklīgi, ka patiesība neesi nevienam vajadzīga. Egoisti. 

 
+
 
20 January 2020 @ 12:01 pm
 
DELFI. Vīrietis ar suvenīrbanknotēm nopērk speķi un nokļūst cietumā
 
1 | +
 
19 January 2020 @ 02:35 pm
: svarīgās mēbeles  
ja nu man ir kaut kā patiešām žēl - virtuves galda trūkuma man žēl. mana virtuve ir tik maza, ka tur galdam nemaz nav vietas, tā ir tāda caurstaigājama gatavošanas vieta (toties viss ir rokas stiepiena attālumā, hehe), bet agrāk vismaz bija (sort of) galds, tāda kā paceļama virsma, kura gan turējās tikai uz stiprinājumiem, bez nevienas kājas, tomēr tur varēja apsēsties un kopīgi ieturēt ēdienreiz. galds gan ņēma nelabu galu, jo bija, acīmredzot, domāts cilvēkiem, kas vispār nepieskaras galdam. un kas kasimīgu diskusiju laikā pret to neatspiežas. kurš to būtu domājis. virtuves galds.

un ja tā padomā, man mājās vispār nav neviena normāla augstuma galda vairs. un tagad es to trūkumu nudien izjūtu.
 
2 | +
 
18 January 2020 @ 04:01 pm
 
jāteic, grace and frankie mani ir patīkami pārsteidzis.
Tags:
 
+
 
17 January 2020 @ 10:55 am
 
DELFI. Policija Indonēzijā aiztur afēristu, kurš sevi pasludinājis par 'pasaules karali'. "Viņš apsolīja cilvēkiem, ja viņi sekos viņam, viņiem vairs nedraudēs briesmas un viņu dzīves kļūs labākas," pavēstīja Centrālās Javas policijas priekšnieks Riko Daniels.
.
 
2 | +
 
17 January 2020 @ 12:56 am
 
Sanktpēterburgā dzīvojot 25 tūkstoši psihoaktīvo vielu lietotāju un 10,5 tūkstoši "vīriešu, kas praktizē viendzimuma attiecības", paziņojis pilsētas veselības aprūpes komitejas priekšsēdētājs Dmitrijs Ļisovecs.
 
2 | +
 
16 January 2020 @ 10:16 pm
 
kā mani tracina tie auto renew un auto paymenti. tikko pamanīju, ka mans superizdevīgais dažu mēnešu the new yorker abonements ir beidzies un atjaunojies gada abonementa veidolā pa 169$. gandrīz apkritu. kamēr vēl atradu, kur kancelēt to visu - da nekur, aizrakstīju epastu un, domās nagus grauzdama, gaidu atbildi. mūžam vairs nepasūtīšu neko. pirms tam man šitā look fantastic beauty box atjaunojās automātiski 3 mēnešu abonements. argh.
 
6 | +
 
16 January 2020 @ 12:45 am
 
Paturpinot iepriekšējo domu, varam arī apgalvot:
Software development is a soft skill

Precīzāk situāciju apraksta iepriekšējais salīdzinājums - programmatūras izstrāde ir (pārsvarā) divergent, not convergent.

Bet varam uz to paskatīties arī tā:
- Hard skills. Technical, follow instructions, reach perfect goal.
- Soft skills. Notice subtle nuances in the environment and adapt. No single solution can be applied to multiple scenarios.

Protams, ne viss ir melns un balts.
 
+
 
16 January 2020 @ 12:22 am
 
Divergent thinking is rare. Convergent thinking can be seen everywhere.
And the (mostly) convergent thinkers can't be reasonably expected to understand the conclusions of (mostly) divergent thinkers.

(Šobrīd pat nezinu, kā to sakarīgi uzrakstīt latviski. Varbūt sākt rakstīt tikai angliski?)

Kontekstam - jauks raksts par tēmu.
Ievadversija zemāk.

The process of figuring out a concrete solution to any problem is called Convergent Thinking.
It’s a straight forward process that focuses on figuring out the most effective answer to a problem.
Its characteristics include:
- Speed
- Accuracy
- Logic

Divergent thinking is the process of thinking that explores multiple possible solutions in order to generate creative ideas.
In contrast, divergent thinking refers to opening the mind in various directions and trying out multiple solutions for a problem.
Its characteristics include:
- Spontaneous
- Free-flowing
- Non-linear
 
2 | +
 
15 January 2020 @ 05:25 pm
 
LSM. Latvijas iedzīvotāji nelegālās cigaretes smēķē mazāk
 
1 | +
 
14 January 2020 @ 08:52 pm
 
Sporta jaunumi:
 
+
 
13 January 2020 @ 10:35 am
 
NRA. Publicēta vēstule, kas atklāj jaunu faktu par Diānu

... tālāk ... )
 
8 | +