17 August 2019 @ 11:29 pm
 
Mēs kāzās dejojām. Un tur bija haoss. Vai tas nav īstais vārds mūsu attiecībām? Haosā dzimusi mīlestība.
 
+
 
17 August 2019 @ 06:43 pm
 
beidzot iegādājos stāvlampu, lai vakarā pirms gulētiešanas varētu gultā palasīt kādu grāmatu.
atnāca. viss skaisti.
a rozetes ta pie gultas nav!
 
+
 
17 August 2019 @ 09:36 am
 
bērns sācis gulēt uz vēdera. acīmredzot, būšana uz muguras ir pieriebusies pat miegā.
tagad tik nesaprotu - ik pa minūtēm pārbaudīt, vai nav uzgūlies uz deguna un sevi nosmacējis, vai arī šajā vecumā zpns vairs nav bīstams?
 
7 | +
 
16 August 2019 @ 12:06 am
 
DELFI. Aculiecinieks atrod simpātiskus pūpēžus
 
1 | +
 
14 August 2019 @ 04:59 pm
: šodien  
lasīju ābolus, spiegdama muku no liela zaļā sienāža, kurš sēdēja blakus ābolam, cīnījos ar aizaugušo mauriņu un pļaujmašīnu, izmirku lietū, kamēr pļāvu pēdējos kušķus, beigās ieskrēju terasē, un bija tāds - akdievsciklabasajūta!

lūk, tas bija pusotru stundu ilgs absolūts awareness of the moment un mindfulness.
 
+
 
14 August 2019 @ 09:55 am
 
no spama: "...zīmoli, ko atradīsi tikai Xnet.lv" Vai tiešām viņi domā, ka tas pārliecina? Zīmoli, kurus neviens cits netirgo?
 
+
 
14 August 2019 @ 08:20 am
 
Sirds, kā jau mūždien, pilna.
Un es ceļos piecos, lai pabeigtu Vējiem līdzi. Nav laika gulēt, jājūt līdzi nelietei Skārletai.
 
+
 
13 August 2019 @ 08:46 pm
 
Priekšniece nelaidīšot mani projām līdz brīdim, kad es atradīšot labi apmaksātu darbu saistībā ar savu sirdslietu - rakstniecību.

Vismaz labi, ka darba laikā atļauj man rakstīt dzeju un pozu.
 
2 | +
 
13 August 2019 @ 10:25 am
labas dzīves sakarā  
iznāc iedzert vakarā :)

rīt neō debesbraukšanas diena un rīgā vairs nebūs. varbūt kādam šodien slāpst?
upd. nerakstiet man feisbuķī, i killed the messenger :) ig/vacaps, lūdzu.
 
 
mood: dzīfs
music: Gang of Four - Damaged Goods
 
14 | +
 
13 August 2019 @ 10:10 am
 
saskaņā ar nīči, kristietība pārvērš "not being able to take revenge" par "forgiveness".
te man ienāca prātā #metoo (too soon?)
 
+
 
13 August 2019 @ 09:58 am
 
redz kā, alain de botton iekš "on pessimism" spriež, ka sagaidīt, ka tavs darbs sniegs tev nereālāko piepildījumu un būs tavs hobijs ir gluži dīvaina lieta, ko sagaidīt, jo kaut vai tīri statistiski, - cilvēki, kuri mīl savu darbu, ir minoritāte. un tas ir ok. dzīvot ar domu, ka tev jāmīl savs darbs, sets you up to failure.
 
2 | +
 
11 August 2019 @ 01:53 pm
 
Nav tāds cilvēks, kuram es varētu piezvanīt pēc sešiem vakarā un teikt: zini ko, braucam pasēdēt uz jumta un apēst lašmaizes!
Zini ko, vienkārši parunājāmies..

Es nekad neesmu jutusies kompānijas dvēsele. Kompānijas cilvēks. Pilnīga vientulības mīlēšana.
 
6 | +
 
08 August 2019 @ 11:29 am
 
saņēmu epastu ar sabdžektu "Fun time with your little one" (sūtītājs TuTuGifts)
 
2 | +
 
08 August 2019 @ 08:05 am
 
kur lai ņem labu galu?
 
10 | +
 
08 August 2019 @ 07:45 am
 
DELFI. Brazīlijas gangsteris pēc bēgšanas mēģinājuma cietumā ņem nelabu galu
 
+
 
 
07 August 2019 @ 10:04 am
 
tagad vēl tik sagaidīt rudeni un tikt uz dermatoloģijas klīniku, lai beidzot, beidzot, beidzot kaut ko izdarītu ar to manu ādas toni (sarkani vaigi un deguns tad no vēja, tad no saules, tad no šampja glāzes, tad no karstuma, tad no aukstuma. karoče, no dzīvošanas)! galvenais, lai nepasaka, ka "šī procedūra nebūs jums piemērota", kā bija, kad es gaidīju ķīmisko pīlingu. nu labi, par to es nepārdzīvoju, un tur arī gaidīju laikam tikai nedēļu vai divas, un ķīmiskais pīlings tomēr, salīdzinoši, ir nekas. bet te ir ādas apstrāde ar jett plasma lift profi, kas, man ļoti gribas ticēt, nudien dara, ko sola. visi fotogrāfijās "pēc" izskatās krietni labāk.
 
11 | +
 
07 August 2019 @ 09:33 am
: bez 5 dienām pusgads  
palicis prātā no tās vitas kalniņas grāmatas - ja nedabū izgulēties vairāk par četrām nepārtrauktām stundām ilgāk par dažām dienām pēc kārtas, tad, nu, viss ir ļoti slikti, sāc jukt prātā u.tml. tad es skatījos vienu ierakstu youtube, kur viņa apgalvo, ka viņai tomēr ir bērni, bet varbūt viņa to pat ne no pieredzes, bet no kāda superpētījuma. lai nu kā, es nedabūju izgulēties ilgāk par 4 stundām pēc kārtas krietni, krietni ilgāk kā dažas dienas... nēn, jukušie jau parasti nezin, ka viņi ir jukuši, tā ka viss varbūt tā arī ir, kā viņa raksta.
lai nu kā, pēdējā laikā tomēr sanāk pagulēt, un es jūtu, cik vieglāka un nesadrumstalotāka kļūst mana galva pēc katras tādas nakts. ne uz ko nevar šai bērnu pasaulē paļauties, tiklīdz pierodi pie viena, gaidi citu, jā, bet, kopumā ņemot, tomēr ir uzlabojumi, un gribas to norakstīt uz neatlaidīgo pieturēšanos pie rutīnas (citiem viss notiek dabiski, bet ar manu nebija tā, ka "kur noliec, tur guļ", varbūt tikai pirmās dažas dienas). un ja sākumā likās - kā es vispār jebkad sapratīšu, ko tas mazais cilvēka bērns grib vai mēģina pateikt? - izrādās, ar laiku un novērojumiem tu nudien sāc saprast. nu, vismaz dažas lietas. tagad baby-e uzveļas uz vēdera, paceļ augšā rokas un kājas un raud, un es saprotu tikai tik daudz, ka tas nav tas rezultāts, ko viņš ar šīm kustībām cerēja sasniegt.

 
12 | +
 
04 August 2019 @ 04:07 pm
 
un šodien biju viena pati ar baby-e veikalā. viņš ķengursomā (jā, kā es tā nokļūdījos, domāju, ka pasūtu ergosomu, bet dažām stundām ir ok), un tā bija mana vienīgā soma, rokas brīvas. sanāca diezgan veikli, i think. vēl tik vienmēr turēt mašīnā nepieciešamo lietu somu, tad tāda braukāšana varētu būt ērtāka. kā arī būtu vēl ērtāk, ja nebūtu jāskraida pa visu māju jāvāc kopā vajadzīgās lietas, jo viena ir vienā istabā, otra ir citā un trešā, tu domāji, ir vēl citā, bet nē, izrādās tur, kur pirmā, un tad tu atkal joz uz pirmo istabu. karoče, tā rodas noskriešanās.
 
4 | +
 
04 August 2019 @ 09:50 am
 
un tad es te sāku skatīties into the woods un manas ausis gandrīz pamira no tā kaķu kora. lai dies pasarg, - kas tas par šausmonīgu mūziklu? visi vienkārši spiedz un augstos toņos izdzied bezmelodiskus teikumus.
 
2 | +
 
04 August 2019 @ 09:32 am
 
vispār, pēdējā laikā esmu redzējusi šo to patīkami izklaidējošu. piemēram, sweetbitter. un avengers: endgame (infinity war mani nogarlaikoja līdz nāvei, nenoskatījos līdz galam, tagad varētu arī paskatīties, lai saprastu, kas tad tur bija). to all the boys i've loved before bija viegla izklaide, un five feet apart, un aizkustināja, kaut arī bija paredzama. bet es jau vispār pēdējā laikā esmu kļuvusi nu tik jūtelīga pret visu ko aizkustinošu. hormoni, obviously. tāpēc gaidu mindhunter 2. sezonu.

bet šodien, domāju, gribētos kaut ko la grande bellezza stilā.
Tags:
 
+