Emotions

Not All

7/5/22 11:35 pm - [info]brookings - Alexander Boris de Pfeffel Johnson

It seems to me they've been after him since he threatened the opposition establishment of not going after Saville and high-level pedo rings. Now, he might be out of No 10 for hiring a guy called Pincher (for Deputy Chief Whip - kinky) who is guilty of pinching men's arses. The UK is effing barmy theatre.

7/5/22 08:07 pm - [info]iive posting in [info]pajautaa - "Tizlenes" online

Sveiciens!
Vai kāds vai kāda ir sapratis un atradis, kur online, izņemot TET, var noskatīties filmu "Tizlenes"?
Paldies

7/5/22 07:01 pm - [info]piene_ne

lūdzu, palīdziet ar padomu. drauga mammai pūst kāja, tik traki, ka visa māja pēc maitas smird. staigā ar grūtībām, bet pie ārsta ne par ko nevēlas doties. ko darīt? vienu reizi tika pret viņas gribu sarunāta vizīte, viņa uzzinot aizmuka no mājām.

7/5/22 11:11 am - [info]virginia_rabbit posting in [info]pajautaa - parfimērs vajag

ir šeit mūsu vidū kādi avantūriski ķīmiķi parfimēri, kas gatavi sadarboties mākslas projektā?

7/5/22 09:14 am - [info]hotai posting in [info]pajautaa - 1983

1983 var maksāt ar karti?

7/4/22 05:20 pm - [info]ingmars - normāls

Ingmārs tik normāls.

7/4/22 03:29 pm - [info]honeybee

Robin tika RDMV :)))

7/3/22 11:08 pm - [info]honeybee

Un vēl tipa no 7. līdz 10. jūlijam es kaut kādā dīvainā Valtera Dakšas pasākumā* vadīšu kaut kādu free-form prozas meistardarbnīcu (droši vien "darbs grupā", nevis "es individuāli strādāju ar cilvēkiem, kas stāv pie manis rindā"). Tā kā man nekādus rezultātus neprasa un atbildību arī ne**, laipni aicināti visi, kam interesē prozas rakstīšana. Tas ir Saldū, var braukt arī uz īsāku laiku (un rakstīt īsāku proziņu attiecīgi).
Kaut kur feisītī tūlīt būs events, bet varat uzrakstīt šeit, lai pievienoju.

* Teikt "dīvains Valtera Dakšas pasākums" ir apmēram kā teikt "apaļš 360° riņķis", bet hey.

** T.i., man par to nemaksā un attiecīgi es to daru tiktāl un tādā veidā, kā man tas ir priecīgi

7/3/22 12:27 pm - [info]inese_tk - piezīmes no Amerikas

Joprojām neesmu redzējusi nevienu amerikāņu kaķi. Ne stray, ne mājas. Lai gan vienu dienu nācu kādus 6 km kājām no Komo ezera caur dzīvojamajiem rajoniem. Bet ir daudz trušu, vāveru un burunduku.
Tags:

7/3/22 07:01 pm - [info]honeybee

19 000 vārdu un jau trīs līķi, verī nais. :)

7/3/22 10:40 am - [info]zeme

Dog is inda haus. Katra acs savā krāsā. Es saku, jādo vārds Vera. Tas tās grupas pimpfloid sakarā.

7/2/22 06:06 pm - [info]inese_tk - Piezīmes no Amerikas

Vēl es tiešām nesaprotu amerikāņu brīvības koncepciju. Jautāju vietējiem kā var nebūt tehniskās apskates mašīnām - jo tas ierobežojot brīvību - mana mašīna, pats saprotu vai var ar tādu braukt vai nevar. Uz jautājumu, kas tā par brīvību iet pa ielu un tapt nolūzuša riteņa nosistam - neatbild. Mašīnas nedrīkst aiztikt (tas gan dažādos štatos ir atšķirīgi), bet tavu ķermeni var ierobežot. Un ieroči - vakar ziņās stāstīja, ka braucot uz domestic violence izsaukumu nošauti 2 policisti un vēl vairāki ievainoti. Minēja arī, ka pagājšgad šāda veida izsaukumos cietuši gandrīz 200 policisti (no šaujamieročiem). Tātad ir brīvība iegādāties ieroci un būt vardarbīgam pret savu ģimeni, skolasbiedriem un policistiem, bet nav brīvība veikt abortu ne izvarošanas, ne incesta, ne vienkārši nevēlamas grūtniecības upuriem. Es gan atrodos štatā, kurā vismaz pagaidām, ar abortu brīvību viss labi. Starp citu ir teorija, ka Minesotā vispār sociālā aizsargātība ir labākā līmenī (un attiecīgi arī lielāki ar to saistītie nodokļi), jo te vēsturiski ir bijuši daudz ieceļotāji no Skandināvijas.
Tags:

7/2/22 05:37 pm - [info]inese_tk - Piezīmes no Amerikas

* par to briesmīgo amerikāņu kafiju - tā tiešām ir šļura ar kafijas garšu, ko pat visādā ziņā cienījamos iestādījumos vienkārši ielej no termosa. Esam atradušas pāris kafenes ar īstu kafiju, bet nav lēti un strādā līdz trijiem. Blakus viesnīcai ir liela itāļu vieta - restorāns, bistro, veikals un kūciņotava. Noskatījos, ka tur ir pieklājīgs kafijas automāts, pasūtīju kafiju - dabūju no termosiņa.
* Šajā un vēl dažās pilsētās ir ļoti sirreāls veids, kā pārvietoties pa dauntaunu - skyway. Tas ir tuneļu tīkls, kas savieno visādas augstceltnes un ir publiski pieejams. Tur var noiet vairākus kilometrus ejot no biroja èkas uz banku uz fitnesa klubu uz veikalu uz nesaprotamām tukšām hallēm uz viesnīcām uz muzeju uz teātri uz vēlnezinkurieni. Izej pa stiklotu koridoriņu un nomainās smarža, vieta, skaņu ainava, vaibs. Baigi tripīgi https://www.tripsavvy.com/st-pauls-skyway-system-2370010
* starp citu ielas un ietves tikpat bedrainas kā LV. Kad braucām busā no lidostas, kurš iet pa vienu no galvenajām Sentpolas ielām, kungs ar kuru pa ceļam tērzēju, visu laiku atvainojās par bumpy road un teica, ka jūtoties par to apkaunots
* Šodien dzirdēju Ilinoisas universitātes kori - amerikāņi bez saistības ar LV pusstundu ļoti augstā līmenī dziedāja latviski. Arī solo.
* Toties beigās uz open mic parādījās Svetlana no Liepājas (šobrīd no Mičiganas). Tas bija ļoti savādi. Ļoti krindžīgi, bet arī aizkustinoši. Viņa arī ņēma un apraudājās uz skatuves. Un dziedāja latviešu dziesmas džeza ritmos smagā krievu valodas akcentā. https://svetlanastone.com
* No rīta biju uz foršu filmu. http://valiant.lapamuzejs.lv/home-english/
* Trimdas latviešu kultūra ir ļoti jocīga un, jo tuvāk ir iespēja uz to skatīties, jo jocīgāk liekas, bet es pagaidām nemāku noformulēt konkrētāk un nezinu arī vai to vispār vajag kaut kā formulēt
* Vēl jāizcieš rītdiena un tad braucam uz laukiem. Man vispār riebjas karstumā būt pilsētā, bet te ir īpaši nogurdinoši. Daudz ātri braucošu mašīnu, pat zaļais luksofora signāls gājējiem ļoti īss. Un vai nu biroja ēkas vai dzīvojamie rajoni un gandrīz nekur, kur palikt cilvēkam
* Es vispār neesmu bailīga un parasti man ļoti patīk staigāt vienai, bet šeit brīžiem ir visai neomulīga sajūta. Domāju moš esmu vienkārši sadomājusies, bet izlasīju, ka St. Paul has a higher crime rate than the state and national averages, both in violent and property crimes.
* Rīt varbūt aizbraukšu līdz Mineapolei, tur gan nav nekas labāks kā šeit, tikai lielāks
Tags:

7/2/22 09:00 pm - [info]ulvs posting in [info]pajautaa

Labvakar. Vai tas ir nokaltis ceriņš? Kāds ceriņa paveids? Vai kas? Netipiskas lapas. Četras foto šeit: 
https://ibb.co/gy5nYs6
https://ibb.co/ccwLR4F
https://ibb.co/pLFWMJJ
https://ibb.co/bBBMYcX

7/2/22 02:14 pm - [info]ulvs

Mani parasti neuzrunā solo improvizācijas vai izteikti garas solopartijas (ja vien tās nav nekonvencionālākas notis, no kā veidots apjoms). Taču šis ir grūvīgākais un muzikālākais basa "solo" vispār - fragments no bezladu basģitāras virtuoza Jaco Pastorius solo skaņdarba Third Stone from the Sun. 

7/1/22 12:27 am - [info]ingmars - karstais jūlijs

Apsveicu ar jūliju.
 

6/30/22 08:40 pm - [info]eos

Vīraka kociņa gaismā sabirst zeltainos putekļos liekais. Atmiņas, skumjas, saldskābie virši, kuri stāvēja uz naktsgaldiņa laukos.

Kādas siltas rokas tos reiz saplūca, ielika vāzē, un tad tie vienkārši bija. Lauku mājas vispār man asociējas ar pārlaicīgumu.


Mēs ejam uz priekšu. Taču šeit un tagad arī ir skaisti mirkļi.

Es esmu tik ļoti radies ilgoties pēc koppiedzīvojuma. Ja uz jūru, tad kopā. Ja pastaiga mežā, tad kopā.

Un ne jau tāpēc, ka esmu attiecību cilvēks vai man būtu garlaicīgi ar sevi, bet tāpēc, ka kopā pieredzētais šķiet divtik vērtīgs. No kurienes tāda saprašana?

Vai no uzmanības trūkuma bērnībā, kurš daudziem varēja būt, jo vecāki daudz strādāja 90-to sākumā, vai no tā, ka es tik ļoti cerēju atrast kādu, kurš spētu
skatīties uz vienkāršām lietām ar apbrīnu, būtu ar mākslinieka sirdi, meistara rokām, erudītu prātu, un, galvenais, būtu tik mīļš un jauks kā jau patiess draugs.

Kā naivais zēns Pērļu zvejniekā, tā es atceros savu bērnību. Kad citiem interesēja mans Lego, mans dators, ne mana sirds pasaule. Šis viss ož pēc kāda aizvainojuma uz materiālismu, uz kapitālismu, uz baudkāriem bērniem, kuriem multfilmas interesēja vairāk par gleznām.

Bet es pats gāju līdzi mammai uz klasiskās mūzikas koncertiem bērnībā, pats piekritu toreiz, ka kaut kādā ziņā būšu tā inteliģence, kas pārtiek no estētikas.

Kā intervijā kāds šaha starptautiskais meistars teica: "Kad biju zēns, un 2000-tajos gados ieguvu pirmās šaha grāmatas, tajās bija tik skaistas šaha partijas, ka no tāda skaistuma es raudāju".

Lūk, cilvēki, kuri raud no laimes, no skaistuma, no prieka, no sajūsmas, ir mana mērķauditorija kopradīšanai.


Pēc Ķeltu kalendāra Augusta sākumā būs jau gatavošanās darbi rudenim. Taču tagad var plānot, radīt un domāt. Jātic vairāk, ka manas idejas sanāks ievietot šajā realitātē, jo laiks mainās.

6/30/22 10:29 am - [info]inese_tk - Piezīmes par Ameriku

* visi runā, kā filmās
* nav tehniskās apskates - uz ielām ir daudz ārprātīgi izrūsējuši šroti, kas nesaprotamā kārtā turas kopā
* ja negribēsiet ielaisties sarunā ar aizdomīgu (pēc introvertu latviešu standartiem) melnādainu personu, viņš jums sekos vismaz kvartālu, filmējot un bļaujot, ka esat rasistes
* Dauntaunā nav kur random ieiet un nopirkt saldējumu/ūdeni/snacku. Patiesībā vispār nav nekādu veikalu, tikai biroja ēkas
* aptieku arī nav
* Ja gribēsiet klusi un mierīgi izmēģināt ice machine, kas ir katrā viesnīcas stāvā, bet jūsu stāvā nedarbojas un to redzēs kāds no staff, tad pēc mirkļa jums pie durvīm klauvēs un iegrūdīs rokās milzu misenes maisu pilnu ar ledu
* Nav iespējams pačurāt klusi, jo pods ir gandrīz līdz malām pilns ar ūdeni
* Mēs Eiropā dzīvojam ļooooti zaļi. Te atkritumus praktiski nešķiro, vienreizējās glāzītes un galda piederumi ir vēl katrs atsevišķi iesaiņoti plastmasas maisiņā un ēdinātavās visu lielākoties pasniedz vienreizējos traukos, ja vien tas nav ļoti fancy restorāns. Es nespēju arī iztēloties cik daudz resursu prasa saražot milzīgo ledus apjomu, ko viņi patērē. Amerikāņi ir pilnīgi apsēsti ar ledu.
* Kafija ir negaršīga, normālas kafenes veras ciet jau trijos dienā, stārbaks piecos, vēlāk dabūt normālu kafiju ir izaicinājums
* Ēst ir dārgi. Pie itāļiem salāti + pasta arrabiata (viss svaigs, bet atsevišķos plastmasas traukos) + mazais alus - 27 dolāri
* Viņiem ir stulbas kartes, kurās nav norādīts reljefs. Nevar ieplānot pāriet upi pār vienu tiltu un pār otru nākt atpakaļ, jo izrādās, ka otrs tilts iet pa augšu, no klints uz klinti, bet kartē nekas par to neliecina
* Šeit Misisipi krokodīlu nav

Kopumā man šeit nepatīk viss, ko biju iztēlojusies, ka nepatiks un vēl bišķīt, bet kā piedzīvojums, protams, ļoti forši. Gaidu, kad brauksim uz laukiem.
Tags:

6/30/22 09:01 am - [info]honeybee

FUCK

OK, man nepieciešams kaut kā labāk organizēt savu akadēmisko dzīvi lol nupat ieripoja akcepts konferencei un MAN NAV NE MAZĀKĀS IDEJAS ko es viņiem tur pieteicu bļe. Pieteikums google formās.

Āāāāaā.

Nēnu kaut kur jau es atradīšu to failu, bet sounds more like a fail right now

/ ...ble. Bet nu labi, es varētu pieņemt, ka es zinu, *par ko* es gribēju runāt un... FOR FUCKING FUCK'S SAKES. Nēnu labi, abstrakti un nosaukumi konferencēm jau vienmēr mainās, right? Bet kas man kaiš, jebaķ.

6/30/22 07:10 am - [info]dienasgramata

DELFI. "lovin'" ir apakšveļa brīvai, radošai un drosmīgai sievietei, ko atspoguļo arī vasaras kolekcijas iedvesmotāja un mūza – kolorītā Barbara Dzērve-Ozoliņa, kura pati vasaras sākumā apprecējās
Powered by Sviesta Ciba