Emotions

Not All

2/5/23 10:13 pm - [info]brookingsdabiski
 

2/5/23 01:01 pm - [info]eos - Viss ir iespējams

“Piektdienas vakarā sazvanījos ar draugu, kurš aizveda mūs uz Viļņu. Tur bijām pirmo reizi. Viņam regulāri devām naktsmājas Rīgā, tāpēc viņš, loģiski, atvēlēja mums dīvānu savā dzīvoklī Viļņā.

Viļņā braucām ar katamarānu pa upi Neru. Tad ēdām vegānu kafejnīcā.

Kas ir mājas? Viņai patīk gatavot fantāzijas tērpus. Piemēram, lielu elfu meitenes kostīmu. Vai vienkārši auskarus no sudraba pēc rasējumiem.

Taču kā cilvēks viņa ir telpa un vide. Ar viņu esot kopā, es jūtos droši un ērti. Mēs saprotamies viegli, daudz smejamies. Maģiskais reālisms, taču bez maģijas.

Mēs radām to, ko vēlamies. Tik daudz ko var gribēt, tik daudz ko var realizēt, ja ir četras rokas. Jā, var daudz sapņot, var izveidot jaunu valodu, jokus, kurus saprotat tikai jūs divi, taču beigu beigās tāpat ir jautājums -
vai vari atļauties Zemenes ziemā, snovbordot vasarā un kāpt kalnos Sibīrijā? Vai Tu vari atļauties sev nodrošināt laimīgu dzīvi? Vai mīli sevi pietiekami, lai Tev viss būtu?


Mūs dara laimīgus vienas un tās pašas lietas. Tāpēc jau satikāmies. Saullēkts ziemas rītā, knibināties ar aksesuāriem, silta tēja pēc pastaigas.
Būt blakus, sapņot un tad to visu dzīvē realizēt – tā ir fantastiska sajūta.

Protams, mēs daudz strādājam, jo mīlam savu darbu. Protams, audumi maksā naudu. Arī kosmētika maksā. Taču viss tiek ieguldīts, lai gūtu pieredzi. Stāstu stāstīšana un maskuballes, leļļu teātra izrādes un spēlēšana stīgu ansamblī, tās visas ir mazas pērlītes, kas veido lielo pieredzi.

Es, piemēram, gribēju palikt Latvijā, taču draugi sauca uz ārzemēm. Un es atsaucos. Es gribēju dzīvot atsevišķi, bet tikai tad, kad sakārtoju attiecības ar radiniekiem, tiku dzīvot savā dzīvoklī.

Visi pagātnes cikli jānoslēdz, jābūt atvērtam. Un jāstrādā.

Man ļoti patīk, ka viņai patīk sava miesa. Tik daudz kartes uz tās. Ir it kā normāli, ka sevi mīlot un kopjot, patīk sava miesa. Ja Tu jūties uz 22, tad miesa arī var palikt ļoti, ļoti ilgi kā uz 22. It īpaši, ja dzīvesveids ir pakārtots vēlmei dzīvot vismaz līdz simts.

Kāda vispār visam ir nozīme? Ja mēs, esot kopā, jūtam, ka varam visu, ka viss Visums ir mums vaļā, jo mēs esam ātrāki par gaismas ātrumi, tad ir vērts nest miskasti ārā -20 grādos čībās.

Sajūtas ir viss. Tad nekas. Tad atkal viss. Tad kaut kā lietas stabilizējas.

Mēs kaļam plānus. Mazus, maziņus. Ar darbiem parādām, ka visi mīlēšanās laikā izteiktie vārdi ir bijuši domāti ļoti, ļoti nopietni. Turam vārdu. Skaisti darām, ne tikai runājam.
Mēs izmetām visus sabiedrības stereotipus ārā. Viņam jābūt bagātam, viņai jābūt skaistai. Protams, skaista dvēsele un gaismas uzkrājums. Labi, un tālāk?
Katru dienu mēs ejam, rīkojamies un darām. Būvējam savu dzīves ceļu. Ja viens būvē ar zelta olīšiem, cits ar stiklšķiedru, cits ar duļķainiem māla pikučiem, tad kā noturēties, neiestiegot? Ledus ir tik trausls, cik mūsu ticība spējai lidot.

Mēs piedzimām, jo kaut ko gribējām. Satikāmies, jo gribējām vienu un to pašu. Jo lielākā vecumā esam, jo mazāka izvēle. Daudzi pusaudžu vecumā vienkārši gribēja būt ar kādu kopā. Pēc tam dāmas gribēja bērnus, kungi gribēja dāmas, kuras ne tikai ir labas gultā un virtuvē, bet arī jūt līdzi viņu karjerai un hobijiem. Vēlmes pieauga.

Pusmūžā daļai cilvēku paliek bail palikt vieniem, tāpēc viņi pieļauj kļūdu, savas vēlmes samazinot. Tad to nožēlo un atkal paliek vieni, taču traumēti un sarūgtināti.
Daļa domā, ka otrs palīdzēs viņiem sasniegt viņu mērķus. Vai liks justies laimīgiem. Taču, ja kādam esi līdzeklis, nevis galamērķis, tad skaidrs, ka tiec izmantots.
No izmantošanas var izvairīties, ja visu izrunā un mērķi ir pilnīgi vienādi. Ja ir pilnīga atklātība. Godīgums un atvērtība.

Lietuvā nonācām, jo es tur gribēju aizbraukt studiju gadu sākumā. Un pēc tam uz kaķu kafejnīcu. Taču sievietes laime ir savu māju radīšanā. Jā, bērni arī. Taču mājas ir tas, kur ir mūsu radošā telpa, savs klusais stūrītis, kur varam vizualizēt visu, ko vēlamies.

Tanī laikā es nevienam to neteicu, bet apsvēru pabeigt studijas un dzīvot Lietuvā. Jo tur bija radinieki. Es toreiz nejutos mājās ne Rīgā, ne Liepājā, tāpēc apsvēru dzīvot Šauļos. Interesanti, ka šādas lietas, kuras toreiz man bija tikai zemapziņā, var dažas lietuviešu dziesmas atkal uzjundīt.

Mans paziņa pārcēlās uz Tartū un tur iedzīvojās. Palika arī pēc studijām. Tā kā viss ir reāli.”

2/4/23 09:13 pm - [info]inese_tk - februāris

gan mēs, gan Decibels katrs savā kalendārā velkam krustiņus līdz viņa brīvlaišanai. šobrīd jau nedēļu nodzīvojis bez ārā iešanas. viņš ir atkopies un sakopies un rīt vēl pēdējā AB šprice. caurums ir diezgan aizvilcies, tūskas nav, vairs nesmird, tik apakšpusē vēl tāda kā kabata, kurā krājas caurspīdīgi balts brūces eksudāts. mugurkauls zaudējis asumu un apaudzis ar smuku miesiņu. ēd dūšīgi un neizvēlīgi. kastīti viņš ir apguvis aptuveni. regulāri izrāda vēlmi iekakāt dīvānā un divas reizes ir to izdarījis. dīvāns gan jau no sākuma tika apklāts ar miskastes maisiem un vecu pledu, tā kā vismaz savākšana nav ļoti grūta. bet visādi citādi ar smagām nopūtām un neapmierinātību izmanto kastīti. lielākā problēma ir tajā, ka viņš jūtas labi un viņam ir garlaicīgi. drusku paguļ un tad staigā apkārt drausmīgi bļaudams. no durvīm uz logu, tad citām durvīm un citu logu un tad sēž vienkārši telpas vidū un bļauj. diemžēl viņu nav iespējams nekā izklaidēt, jo viņa pasaulē neeksistē spēlēšanās koncepts - uz mantiņām nereaģē nekā vai izvairās. pētīt māju, kāpt uz skapjiem, izokšķerēt pakšus viņam neinteresē, viņš pārsvarā staigā pa vienām un tām pašām trajektorijām. multenes skatīties viņš nemāk, viņš nemēģina skatīties uz ekrānu (ja Riksim rāda kaķiem domātos video gan telefonā, gan kompī viņš skatās, groza galvu un ķeksē ar ķepu). viņš vispār ir neattapīgākais kaķis ar kādu man bijusi darīšana. nenormāli mīļš un sirsnīgs, bet totāls baurs/urla. vienīgais veids, kā atklājām, kā uz brīdi var iepriecināt un nomierināt Decibelu ir sapūst guļamvietā kaķumētras spreju. tad viņš kādu laiku tur valstās, nebļauj un arī uz kādu laiku iemieg. nu vēl var ņemt rokās un auklēt kā zīdaini, stāvot kājās. tas viņam arī patīk. viņš guļ rokās, spiežas klāt un murrā. vienkārši klēpī neder. vistrakāk ir naktīs. viņa ne visai labo kakāšanas paradumu dēļ atstājam viņam pieejamu koridori, kurā ir wc kastīte un virtuvi, kur vienā krēslā viņš ir iecienījis gulēt jau no laikiem, kad viņš tikai sāka pie mums nākt, ir barība un ūdens. bet guļ viņš ļoti maz, pārsvarā staigā šurpu turpu bļaujot, skrāpējoties gar durvīm un kāpj uz virtuves galda dauzīties pie loga. galds jau pamatīgi saskrāpēts. Rikardo arī ļoti izbesījies par visu šito. manliekas viņš sācis Decibelu nicināt. nu vismaz tādas jūtas, manuprāt, pauž viņa sejas izteiksme.

otrdien no rīta vedam kastrēt un nočekot kakla caurumu. tad lai izguļas un adjū. manliekas, viņš sapņo par to kā aiziet kādam kaķim iedot pa seju. tikai nezinu cik viņam bez oliņām vēl to gribēsies. gan jau kādu laiku vēl interesēs. es, savukārt, sapņoju iztīrīt, izvēdināt un sakārtot māju, un par mieru un klusumu.

tādas, lūk, jaunākās kaķu ziņas.

(esmu sākusi ļoti apbrīnot cilvēkus, kas regulāri dod pagaidu mājas visādiem random bezmāju kaķiem visādos random veselības stāvokļos)
Tags:

2/3/23 05:40 pm - [info]cibotik posting in [info]pajautaa - Randiņa pastaigas

Iesakiet, kur ir forši aizbraukt pastaigāties šajā laikā. Ne gluži centrā, bet kaut kur Rīgas apkārtnē, tuvāk dabai. Ja vēl kāda laba ēstuve tuvumā, tad vispār ideāli.

2/3/23 01:07 pm - [info]inese_tk - februāris

es nevarētu teikt, ka esmu sajūsmā par to, kā ir iesācies šis gads. drausmīgi daudz stresa dažādās frontēs. zirgu staļļa remonts un problēmas ar cirka bardaku. pirmās izrādes bija drausmīgas, jo cirks tā arī nebija salabojis staļļa tualetes un gaismu skatītāju zonā (un izskatās, ka nebūs arī uz nākamajām izrādēm) + bija vēl miljons neizdarīti svarīgi sīkumi. par mūsu naudu remontētajā kabinetā ir auksts un ir nezkāpēc izmestas ārā čupa ar kabineta mēbelēm. viss joprojām stāv kastēs un nekas nav atrodams. Decibela epopeja, kura joprojām turpinās un turpināsies līdz otrdienai. mēs visi esam viens otram drausmīgi noriebušies. mums Decibels - mēs viņam. viņš tikai staigā apkārt un bļauj un grib ārā, kakā dīvānā un grib kasīt savu brūci. fords, kam decembra skatē ielika vienu divnieku, kas tika saremontēts un mašīna praktiski netika kustināta, tagad dabūja 9 divniekus un tas papildu izmaksām, rada arī loģistisku jebļu. K visu laiku migrēnas. visu laiku. Salaspils mājā cīņā par hegemoniju ir pilnīgi uzvarējušas kaķu kakas. aizbraucu tur gulēt pēc 5h garas sapulces, man uzklupa iedzēris tētis, kurš gribēja, lai es eju lejā fočēt īrnieces kaķu kaku un citas drazas ārprātu un lieku bildes feisbukā. tad mēs viens uz otru bļāvām - es par to, ka sociālie tīkli tā nedarbojas, viņš, ka vairs nevar to izturēt. un tad atkal es - ka lai viņš iet un to saka īrniecei, nevis man. viņš uzskata, ka es esmu vismaz daļēji esmu par to atbildīga, jo tā ir mana draudzene. tas nekas, ka vairs nav. tad viņš aizgāja uz viņu bļaut pats, koridora vidu viņa savāca, bet es nākamajā dienā nogāju lejā un gandrīz papildināju to drazu ar savu vēmienu. pie kamīna un plikas dēļu grīdas ir vnk čupa ar kādām 10 kaķu kakām. ar Arāja projektu ar neiet baigi gludi. uzzinājām, ka ebreju kopiena ir sašūmējusies par to, ka izrāde par holokausta noziedznieku notiks cirkā. par to cirks - joki, klauni, pasmiešanās konotāciju. un ar scenogrāfiju arī galīgi neiet kā plānots, viņa negrib iespiesties esošajā budžetā. karoč visu laiku ir kaut kāda nepatīkama ņemšanās un nebeidzamas problēmas. būtu arī vieglāk, ka tās visas būtu par vienu tēmu, nevis ļoti dažādos virzienos, tas šausmīgi noņem enerģiju un spēju koncentrēties. ļoti, ļoti gaidu Decibela brīvlaišanu, lai vismaz mājās varētu dabūt miera sajūtu.

jābrauc peldēt un slēpot.

2/3/23 12:56 pm - [info]aai posting in [info]pajautaa - Stenografēšana

Ahoi,
Gluži par klasisko stenografēšana ne, bet par visādiem meeting notes/minutes utt., ar ko sanāk saskarties profesionāli - ir kādi ieteikumu, kā to visu uzlabot? Kādi online/klātienes kursi, kkādi citi know-how resursi ar padomiem?

Man it kā ir labs rokraksts (ko citi teikuši), bet paša piefiksētās meeting minutes (ko rakstu ar roku un tam dodu priekšroku), kas ātrumā rakstītas un ar saīsinājumiem, pēc 10min kļūst par ārsta izrakstītu recepti, kad pats jau vairs skuju nevaru izpīpēt, kas uzrakstīts, lai pārnestu digitāli.

Ieteikumi, padomi utt.? Nu, viens ir nominēt kādu citu, lai nav tā, ka viens gan vada/runā, un arī cenšas kko pierakstīt, bet tas ne vienmēr ir iespējams.

2/3/23 09:22 am - [info]brookings - Principia Mathematica

vienas brokastis

you have the plural form of 'one'

Es jūs visus apsveicu. Pat ja esmu kaut ko pārpratis.

2/2/23 08:34 pm - [info]ulvs - Pagātnes milžu fenomens

A rare optic sight, the "Brocken spectre," which occurs when a person stands at a higher altitude in the mountains and sees his shadow cast on a cloud at a lower altitude.

2/2/23 06:34 pm - [info]f3

pēdējo reizi raudāju sestdien. šodien šķita, ka raudāšu, bet es īsti neraudāju, tikai jutu, ka acīs sarodas nedaudz asaru. interesanti, vai tas skaitās

2/2/23 02:38 pm - [info]rkktzd - čīk

es nemāku hiphopu :( man likās, ka tas ir viegli. Nēnu ganjau arī ka tas ir viegli, bet es vnk nemāku un laikam esmu diezgan lielā aplauzienā par to. Mana pirmā kasete mūžā ir Beastie Boys Licensed to Ill. Pusaudža saundtracka trešdaļu aizņēma Cypress Hill un ICP. Vēlāk ilgu laiku burtiski dievināju visu, kas iznāk no Anticon. Līdz šim man ir izdevies uztaisīt popsu, romantisma laikmeta kamermūziku, moderno džezu, nokopēt Morikoni, Kino, uztaisīt kreizī laikmetīgas multikanālu skaņu ainavas un ko tik vēl ne, bet faking hiphops neizdodas. Esmu kautkā ablomījies sevī un tas baigi asi iebaksta. Taisu versiju pēc versijas, bet vienīgais kas progresē ir migrēnas :(

2/1/23 05:14 pm - [info]zeme

Velkom to ačkariku, četrracu un citu dzīvnieku pasaulē. Nu kā lai nelamājas , nakubļaģ, nakuijbļaģ. Sukas tās brilles ir sukas, būs lēnām jāpierod. Zajebala bļaģnakui.

2/1/23 04:56 pm - [info]ulvs

Pēc nedēļas atsākšu studēt LU JF bakalaura programmā. Februāris neklātienē, jo "LU nav naudas apkurei", bet no marta sākuma studijas klātienē (nevaru sagaidīt).
Šajā semestrī jānokārto 3 kursi: Konstitucionālās tiesības, Administratīvā procesa tiesības, Vides aizsardzība. Un jāuzraksta studiju darbs II.
Rudens semestrī 3 kursi, plus, šis tas vēl - Jurista ētika, Tiesību filozofija, Straptautiskās privāttiesības - mācība par kolīzijnormām, plus, kontroldarbs Civiltiesību vispārējajā daļā un eseja ES materiālājās tiesībās (abās pietrūkst pa kredītpunktam). Un 3. semestrī, nākošaja pavasarī, būs jāraksta bakalaura darbs.
Tāds, lūk, plāns tuvākajam pusotram gadam. Pārāk ilgi atliku šo atsākšanas procesu. Lai Akvīnas Toms man stāv klāt visu šo laiku!

2/1/23 04:42 pm - [info]honeybee

Pirms pāris dienām Stella pie Tigera parāda man rozā pūkainas bumbiņgaismiņas Valentīndienas stendā

Es, automātiski: awww cute
Stella: Bet man viņas patīk tāpēc, ka izskatās pēc gaļas. Tā kā cūku olas.
Tags:

2/1/23 04:27 pm - [info]ulvs

Pirms pāris nedēļām pirmo reizi mūžā apgriezu sev pats matus. Tas ir interesants process. Katru nākošo dienu notika pielabošanas darbi, līdz, es teiktu, ka kaut kur septiņu dienu laikā mana frizūra tapa perfekta. Septiņu, jo ne jau katru dienu es tur kaut ko pielaboju.

2/1/23 02:02 pm - [info]sramgni - globālo sasilšanu

Es esmu izraisījis klimata pārmaiņas.

2/1/23 09:11 am - [info]sramgni - un vol

Un agréable vol.

2/1/23 08:13 am - [info]sramgni - oh hi

Ko lai ieraksta, kaut ko pēc iespējas autentisku. Ne jau par to, ka nav iespējams domāt par nākotni, nedomājot par zaļo transformāciju.
 

2/1/23 01:51 am - [info]eos

Dažreiz tik ļoti gribas kaut ko jaunu dzīvē. Jaunu un harmonisku. Taču tas ir jānopelna ar izietām
iepriekšējām mācību stundām.

Skolā ir divi semestri. Četri ceturkšņi. Mēnesī ir četras fāzes. Tātad, iedaļa ir viena nedēļa. Cita iedaļa, nodomu izteikšanai un materializācijas pārbaudei, ir trīs dienas. Trīs dienas kā mūžība.

Ja es gribu paildzināt laiku, es varu skatīties kā ziedi uz palodzes aug. Astoņas stundas dienā. (Dienas paliek garākas)
Es gribu redzēt kā dzīvības zieda struktūra izplešas, taču tas notiek kvantu laikā. Bez lineārā laika klātbūtnes.


Ja paciesties būtu viegli, tad tas nebūtu tikums. Kurš ir pateicis, ka vispār vajag kaut ko paciest?

Šo vārdu “pacietība” var izmest no vārdu krājuma uzreiz. Ja gribi, radi vietā. Ja Tev ir laiks, tad Tev ir resurss.
Domā, domā, kā to saprātīgi ieguldīt.

1/31/23 12:39 pm - [info]adirred posting in [info]pajautaa - komentu lapa

Heijā! Kāds bija links uz cibas komentu lapu? Nu tāda lapa, kur rādās komenti man (ja esmu ielogojies) un linki uz maniem komentiem citu žurnālos. Kaut kur atkal pazaudēju linku, jopcikrazīt.
 

1/30/23 07:29 pm - [info]vizuliitis posting in [info]pajautaa - Kādu mūziku klausaties pirtī?

Draugs no ārzemēm dikti grib iemēģināt pirti. Gaidāma arī traditional spanking with birch. Lai kopējo pieredzi pastiprinātu, domāju par fona mūziciņu. Pats vien iedomājos par Prāta Vētras Veroniku. Varat ieteikt kādu vietējo mūziku? Paldies jau iepriekš!
Powered by Sviesta Ciba