Rna
 
25th-Jun-2008 05:13 pm
mani kompleksi ir labāki par jūsējiem, tāpēc es tajos atzīstos!  (c)[info]krii

teju vai sāku sajūsmināti aplaudēt tepat pie biroja galda :D
This page was loaded Jun 25th 2026, 3:23 pm GMT.