Rna
Recent Entries 
29th-Dec-2010 08:19 pm
Man ir samērā laba atmiņa uz, piemēram, balsīm un sejām, izcila - uz visādiem nevajadzīgiem sīkumiem. Sasodītā pārrēķināšana no collām uz centimetriem absolūti neturās galvā.
8th-Aug-2010 12:45 pm
Draugi, radi utml. ar neregulāru dzīvesveidu tomēr ir foršāki nekā vienmēr pēc perfekta saraksta darbojošamies. Ja pirmie ir pāris dienas nozūd ārpus sasniedzamības, tas parasti nozīmē, ka viņiem iet īpaši jautri. Par otrajiem man zvana nervozas māmuļas /nīgra saviebšanās un pāris klusi lamuvārdi fonā/
31st-Jul-2010 07:57 am
Tas sākās laikam ar ievelšanos strūklakā pie kongresu nama (viena no mīļākajām strūlakām, ja kas).
Turpinājās ar laisku lāceņu liķiera un medus šņabja malkošanu Liepājā.
Atpakaļceļā un Rīgu fantastiski jauks šoferis, kurš mūs aizveda uz Jelgavu.
Jelgavā - ekskursija un izbradāšanās pēc sirds patikas pa LLU pils gaiteņiem, impro-zoo izrāde (t.i. nosmiešanās līdz asarām), izlēkāšanās, izskraidīšanās pa peļķēm negaisa laikā, sadejošanās atkal pilī, melno cepurīšu balerija, aizraušanās un īslaicīga iemīlēšanās :)
No rīta (vai precīzāk agrā pēcpusdienā) uz Rīgu.
Rīgā Saules muzejs un saskriešanās ar "platonisko mīlu mūža garumā" (jāatcerās noskaidrot par gumijlēkšanām), īstās tikšanās vietas noskaidrošana. Vakariņas ar sajūsmas objektu iepriekšminēto, negaidīta ļoti foršā brāļa ierašanās :) Ļeņingrada. Pastaigas basām kājām pa Imantas mežiem un mazām liepām aizaugušām ieliņām nākamajā rītā. Vakarā tikšanās ar V. un R. :) Solīšanas J. tādā pat garā turpināt. Tagad rakstu, mēģinu aptvert un atcerēties pieturpunktus. Šovakar čāpošana ar vīna pudeli pie j. (neiepriekšminēta persona).
Sajūtu amplitūda no eiforijas līdz sirdsāpēm līdz eiforijai (ja pati nebūtu bijusi klāt, painteresētos, ko tad mēs īsti lietojām, lai tādu efektu panāktu). Pieturēšanās pie realitātes minimāla (miega bads dara savu) un čupām glaimojošas informācijas :)
8th-Apr-2010 04:47 pm
Padodu tālāk :)
math class shadow
1st-Apr-2010 01:18 am
of course "friends with benefits" doesn't work for long
but for a while
it can be so damn good ^_^
11th-Jan-2010 11:12 pm
viņa ir forša :)
11th-Jan-2010 02:59 am
Viņa reiz smējās, ka manas labākās īpašības ir slikta dzirde un selektīva atmiņa, to attiecinot uz faktu, ka konfidenciālu informāciju varu vispār nepamanīt un gana bieži tā nešķiet tik interesanta, lai būtu vērts atcerēties.

Ir maz lietu, ko viņa nezinātu par mani. Es ar visu tikšu galā, un apzinos, ka šoreiz pļāpāšana nevienam par labu nenāks, un tomēr mazliet pietrūkst, viņas paļāvīgā "Es zinu, ka tu ar visu tiksi galā". Heh...
11th-Jan-2010 02:58 am
Bail iet gulēt, jo tad taču pienāks rītdiena.
5th-Jan-2010 07:30 pm
Šķiet, ka no visām stulbajām situācijām, kurās esmu sevi ievedusi, šī ir visstulbākā. Tagad jādomā, cik man izmaksās atrisinājums.
Turklāt, ja vēl varu tik laiski sēdēt un apdziedāt savu idiotismu, drošvien nemaz neesmu aptvērusi visus ne pārāk patīkamos aspektus :D
29th-Dec-2009 10:12 pm
Ļoti apbrīnoju cilvēkus, kas māk dzīvi uztvert tā mierīgi, ar humoru un nekad neiespringstot par nebūtisko.
Vakar manu uzvedību (par ilgāku laika posmu, ne tikai vakardienu) noraksturoja līdzīgi.
Oooh, glaimojoši :) pat ja pašai šķiet, ka man par tādu izlikties sanāk tā ne pārāk.
This page was loaded Nov 29th 2020, 8:46 am GMT.