they won't leave if you don't stop dancing

^^

2/18/18 04:00 pm - [info]gnidrologs

Ja kāds vēlas piemēru kā tad tas viss izpaužas praksē.
Ungārijai 2023 gadā būs iespēja vienu no savām pilsētām deleģēt kā Eiropas kultūras galvaspilsētu. Kā daļa no prezentācijas kandidātpilsētu pārstāvji uztaisījuši īsus klipiņus, kurus demonstrēt ES delegācijai un vispārējai apskatei. Lūk klipiņš par vienu no šīm pilsētām.
Lūk, kas par to bija sakām ES delegācijas pārstāvjiem:
(...) When they introduced the promotional reel on Székesfehérvár, titled 'Full of Life' - accessible on Youtube with 30 thousand visitors - one of the European Union experts made the following astonishing comment:

"This is the propaganda movie of white Christian Europe, where everyone is white, happy, and dances in the streets."

Citing further criticism from the delegation on the Székesfehérvár movie, the mayor also recalled that "They were questioning the absence of poor people and migrants, but they thought there were too many crosses and churches, and especially the attitude that the town looked on these as values."

One delegation member, a Belgian politician, took exception to the idea that the bid's basis and identity were based solely on the Graeco-Roman and Christian - Jewish cultural circle.


Viģiks tiešām kā pa taisno no KKK manuāļa, vai ne? Un tie ir politiķi, kas pārstāv Eiropas Savienību, progresa un labklājības garantu un Eiropas vērtības. Kalergi plāns in action. Tie cilvēki bez jebkādas ironijas vai pārspīlējumiem ir Eiropas tautu ienaidnieki un viņi daudzu prāt ir uzticamāki priekšstāvji par dažādu valstu lokālajiem politiķiem. Es dodu priekšroku blēdīgiem, bet prognozējamiem pašmāju korumpantiem, nevis ļaudīm, kas burtiski vēlas, lai Eiropa pārstātu būt Eiropa un anti-white rasisti. Kā mēs vispār līdz kam tādam nonācām?

2/18/18 01:37 pm - [info]phz - Par tiem kabatu un plaukstu datōriem

Tā jau laikam ir vienmēr - kad dabū jaunu skaitļotāju, tad sākumā priecājies par visām iespējām un sainstalē visas iespējamās aplikācijas, bet laika gaitā noskaidrojas, kuras funkcijas patiesībā ir vajadzīgas.

Līdz ar to ir noskaidrojies, ka telefonā es izmantoju zvanīšanu, īsziņas, lukturi, olu taimeri, reti internāta pārlūku un pavisam reti fotoaparātu un pinbolu, savukārt spēļu datōrā mocīšus, cibas pārlūku un Jūtūbi, kā arī ES File Manager bilžu apskatei uz servera.

Tā es sevi vedinu uz domām, ka pārflešot spēļu datōru, lai aizvāktu stulbo Samsunga Tačvizu un beidzot varētu nomainīt ekrāna izšķirtspēju, nemaz nebūtu tik sāpīgi.

2/18/18 01:20 pm - [info]kreiza posting in [info]pajautaa - Vinila grīdas

Vai kādam ir pieredze ar vinila grīdām? Vai vizuāli un uz tausti ir atšķirība no linoleja? Kā ar izturību? Vai ir lietotas dzīvojamajās telpās un vai esat apmierināti? Jau iepriekš paldies par atbildi! :)

2/18/18 12:15 pm - [info]gnidrologs - p. much sums it up par Peķku

The difference is that Zizek sees in Peterson a pathological obsession with women's wrongdoings.

The difference is that Zizek has an ideological construct he has to try to maintain where as Peterson does not. Peterson has no obsessions of any kind, least of all pathological ones. But Zizek has to believe he does because he cannot afford to accept any point of view opposed to his own could be "reasonable", for that would force Zizek to examine his own Marxists beliefs, which he cannot do. That's all is happening here. Peterson is not an extremist. All his opinions are relatively mild and if you listen to him you actually see that he has a tendency to play devil's advocate and meeting both sides of an argument in the middle. All attempts at painting Peterson as an extreme ideologue fall flat on their faces because he is anything but. In fact he is the very antithesis of an extreme ideologue and you can hate him from the left and the right precisely because his arguments are all aimed at looking for a middle ground and that doesn't square well with the need some people have for ideological confirmation. People like Zizek for instance, or rather, people in the same camp as Zizek, because this is mostly about appeasing his fellow Marxists rather than himself, for i don't think Zizek is dumb enough to believe this bullshit. But he knows his Marxist credentials would be revoked instantly if he were to treat Peterson fairly and charitably.


Gedymin te nesen iepostēja komunistu avīzes The Guardian rakstu par "bīstamu righ wing profesoru". Es nezinu cik galvā sistam jābūt, lai kaut ko tādu uztvertu nopietnu. Manuprāt pat paši ļevoku augsta ranga ideologi nav tik stulbi, lai ticētu bullšitam, kuru tirgo, analoģiski kā PSRS laiku poļitbiroja pimpji irlā piedrāza visus tos idejiski spalgos un smukos lozungus. Bet lūk, cilvēki, kas lasa The Guardian laikam tic gan. Un auditorija šai pamfletu kolekcijai visdrīzāk ir samērā jauni cilvēki ar augstāko izglītību, kas tikai lieku reizi demonstrē, ka if anything, tieši akadēmiski audzināti cilvēki ar puslīdz augstu IQ visvairāk pavelkas uz dažādām idejām "kosmičeskovo maštaba i takoi že gluposķi". Mūsdienu Šarikovs ir hipsteris ar šķidru bārdiņu, bērnisķīgiem vaibstiem un tādām pašām domām. Regulāri refrešo The Guardian lapu savā aifounā. Vidējais proletārietis varbūt nav pārāk gudrs, bet būs mazāk breinvašots ar pilnīgi debīliem uzskatiem un satur sevī vairāk veselā saprāta, jo viņam jāstrādā un jādīlo ar realitāti vulgaris, tāpēc nav laika interesēties par pseidointelektuāliem ekskrementiem publiskajā infotelpā.

2/18/18 10:16 am - [info]gnidrologs

Marksisms, visi tā paveidi, nav politiska ideoloģija. Lai kaut kas būtu ideoloģija, tai jāmeiko sensu kaut vai kādā šaurā kontekstā. Sarkano 'idejas' satur vienīgi korodīvas un destruktīvas tendences. Kreisums ir deformētu, disfunkcionālu smadzeņu pazīme, kolektīva slimiba, kas mēdz piemeklēt dekadentas civilizācijas un neizbēgami beidzas ar to pilnīgu kolapsu.

2/18/18 09:10 am - [info]feita_kleita - .

Parakstot darba līgumu, pamanīju, cik viltīgi ir apspēlēts punkts par manu pusslodzi, respektīvi, tas ļauj ignorēt šo nosacījumu, bet padomāju, ka gan jau man tikai rēgojas. Vakar nācu mājās un raudāju no fiziska pārguruma par to, ka atgriežos pie nekā, ja neskaita suni, kas protams ir lieliski, bet ne tik lieliski, ka pusdzīvai man vēl jāiet laukā ar to pastaigā, jo nav bērnu, kuri to jau būtu izdarījuši, nav mīļota vīra, kura azotē dziedināties. Man nekā nav, izņemot muļķīgu iedomu, ka man vajag studijas. Kaut kādas debīlas cerības. Un par darbu, varētu vismaz maksāt tik, lai nejustos kā dzīves pabira un būt kaut vai mazliet lepns un gandarīts.
Tags:

2/17/18 10:26 pm - [info]martcore

Par to, kā filmēt labus un kā filmēt sliktus detektīvus. Lūk, teiksim, britu teatrāļa un šekspiroīda Keneta Branas "Slepkavība Austrumu ekspresī" pēc paši ziniet kādiem motīviem. Branu, kurš pats ir režisors, galvenās lomas tēlotājs, scenārists, producents, gaismotājs un apkopēja, ar Erkilu Puaro vieno ja nu tikai dziļā patmīlība, kas liek mūsu omegas tēviņam tiražēt ilgstošus personiskus tuvplānus - es jau neko nesaku, tas ir labāk par rumāņu ciskaridzes tofu-kungfu un citiem asiņainajiem špagatiem, ar kuriem skatītāju traumē pirmajās minūtēs, tomēr šeit līdzības apsēstībās arī beidzas. Jā, mēs smējāmies par Puaro simetrijas fetišu ar vārītajām olām un zirgāboliem, tas varētu arī zināmā mērā skaidrot daiļā dzimuma trūkumu slavenā detektīva dzīvē; kā zināms, sievietēm dažreiz viena krūts mēdz būt mazlietiņ lielāka par otru, un tas ir nepārvarams šķērslis. Ūsu biomasas divkārtēja koncentrācija nespēj kompensēt slaveno zaļo acu skatienu. Filma sākas pie raudu mūra Jeruzalemē, tur pēc tam bieži vien gribas atgriezties, lai ar asaru acs kaktiņā panostalģētu par Deividu Sušē.

Bet tas tā, ikdienas rantings. Cita lieta, ka snoupīrsera cienīgās ainavas ar kameru, kura dauzās pret vagonu griestiem, ne īpaši labi impregnē Agates Kristi izejmateriālu - detektīvfabulas smalkums ar dēmonu detaļās ir vēl mehanizētāks par pašu vilcienu. Tur, kur rakstniecei ir perfekti ievēroti taimingi, un pelēm speciāli izliktās siera kripatas ir jāapēd noteiktā brīdī, lai mēs dzirdētu aizcērtoties lamatas, norisinās zināms bardaks. Es saprotu, daudziem patīk Pēnelope Krūza, Mišela Faifere vai Maiks Vālbergs, bet teatrāļi velveta biksēs ar monokļiem pat atzīst Kenetu Branu, taču iespaids rodas viens. Filmmeikeriem bija pohuj uz sižetu un interesēja tikai dramatiskais varoņfināls. Kas arī ir tā uz trijnieciņu.

Un tagad paskatīsimies uz Stīvena Sēderberga "Mozaīkas" pirmo sešsēriju sezonu. Vienam no labākajiem amerikāņu režisoriem, kurš cik jau gadus atvadās no lielā kino, bet aizvien iemet ceļakāju, nulle zīben jau drīz būs tukšs, ir pavisam cits temps un pavisam cita klase. Sēderbergs dažkārt spēj ievilkt vienā atsevišķa filmā tādu Holivudas zvaigžņu plejādi, ka personālsastāvs sniedzas mazliet ārpus astronomijas robežām, taču šeit viņš ir aizgājis pa totālas askēzes zeļu. No daudzmaz atpazīstamiem cilvēkiem mēs redzam tikai latviešu estrādes dīvu Šeronu Stounu, viņa, šķiet, ir izlīdusi nevis no aizmirstības, bet kaut kur no zemapziņas dzīlēm. Ar fundamentālu smagnējumu "Mozaīka" lēnām atver acis, lai novērtētu pasauli apkārt un sāktu urbt dziļumā, kur liela nauda, franču impresionistu mākslas horizonti, savādākas cilvēku attiecību sistēmas. Sēderbergs speciāli atsakās no ierastajiem detektīvkanoniem - te vispār nav neviena asa sižeta pavērsiena, visas mīklas, izņemot divas galvenās, sākas ar to atminējumiem, absolūti viss koncentrējas totālā psiholoģismā. Galvenā varone, kas par tādu kļūst tikai palēnām seriāla gaitā, pēkšņi netransformējas par dedukcijas karalieni, viņa uzdod ļoti normālus jautājumus. Tiesa, mākslas zinātnieces acs dažreiz ļauj saskatīt būtisko tādos sīkumos, par kuriem no pirmā brīža nav iespējams aizdomāties.

Zobratiņi lēnām griežas dažādās kartes daļās. Sēderberga "Mozaīka" nav puzle. Tā ir tieši mozaīka. Labākais seriāls pasaulē uz šo brīdi.

2/17/18 10:06 pm - [info]magic_raddish

Liecos pāri galdam, pāri svecei un aizdedzināju matus. Telpa ļoti pretīgi un izteikti smirdēja. Tam bija agri vai vēlu jānoties, jo es pārāk labi nekontrolēju savus matus.

2/17/18 04:56 pm - [info]dienasgramata

iet uz Kraftwerk vai neiet uz Kraftwerk?

2/17/18 12:40 am - [info]temperature - 137 (es biju tur ārā, tur nekā tāda nav)

karnevāls nav paredzēts skaidriem cilvēkiem.
par to es pārliecinos jau otro reizi. iepriekš bija tā sanācis, ka vienkārši reibuma bija par maz. klīdām pa telpām, vērojām cilvēkus, tad sāka sāpēt kājas un aizgājām mājās. šoreiz esmu uz zālēm, kam instrukcijā rakstīts nevis vienkārši "nedrīkst lietot alkoholu", bet "aizliegts lietot alkoholu". sapucējos tik un tā, cerēdama uz savu maģisko spēju (reizēm) sajust vaibu un pavilkties arī tāpat.

jau pēc terapijas jutu nelāgu priekšnojautu. norakstīju to uz faktu, ka pati sesija mani drusku izvandīja (pat ne temata dēļ, nē, es vienkārši runāju ļoti haotiski un man riebjas būt haotiskai). lai kā centos norakt šo sajūtu, tā nekur nepazuda.

beigu beigās tiku pie mini panikas lēkmes cilvēku daudzuma dēļ (reibumā man nekad nesākas pūļa panika), izklaiņoju ar draugiem labirintu un tad sapratu, ka esmu gatava paspēt uz pēdējo transportu. izspiežoties ārā pa durvīm, ieraudzīju milzu rindu un nopriecājos, ka esmu tikusi ārā no vietas, kur piebāztība tikai augs un augs.

tagad notīrīju acis, ietinos sedziņā un jūtos gauži apmierināta. gliteri no manis birs vēl nedēļu, bet ar to es esmu mierā. gliteri man vienmēr patikuši, tikai kerzainais taču nekad nedrīkstēja to skaļi teikt.

2/17/18 12:04 am - [info]ingmars - hurt

In this world of infinite choices
Every path leads to nothing but hurt.

2/16/18 09:56 pm - [info]zivs posting in [info]pajautaa - web fonti

Vienu dienu sākās dizāsters - gmail, google rezultāti un atsevišķas lapas sāka rādīt visu boldā. Tas Firefoxā. Chrome google izcelsmes lapas un dažas atsevišķās savukārt rāda italicā.
Nočekoju pārlūku settingus - tur viss normāli - Arial parastais, bet fontu paraugus rāda atbilstoši - bold vai italic. Meklēju, gugle ieteica firefox noņemt Hardware Acceleration, bet arī tas nelīdz.
Kas tad nu? Ir kāda ideja, kā to labot? Ārkārtīgi apgrūtina lasīšanu, tik ļoti, ka esmu gandrīz gatavs pārlikt sistēmu.

UPD. Atrisinājums izrādījās elementārs: Nesaprotamā veidā no sistēmas fontu foldera bija izgaisis Arial (defaultais pārlūku fonts). Uzinstalēju to atpakaļ, un voila!

2/16/18 07:24 pm - [info]vasarasnakts posting in [info]pajautaa

Labvakar!
Interesējos par pieredzi ceļojumam uz Indiju. Kur nakšņojāt, kuras pilsētas izvēlējāties apskatīt? Varbūt ir kādi knifiņi, kas obligāti jāzina..
Ceļojumu plānoju 2019. gada vasarā, augustā.

2/16/18 07:47 pm - [info]ingmars - AMA

Jautājiet man jebko.

2/16/18 10:27 am - [info]kbrgs_ posting in [info]pajautaa

Draugi cibisti un cibistes, meklēju mēbelētu dzīvokli jūnija mēnesim Rīgas centrā. Mēģināšu caur draudziņiem vispirms, bet, ja jums ir laba pieredze ar kādu uzņēmumu LV, kas īstermiņā izīrē dzīvokļus (ārpus Airbnb), dodiet ziņu. Ja arī jums pašiem kas piedāvājams, būšu mega pateicīga!

2/16/18 05:19 pm - [info]phz - Beidzot arī priekš pīsī

Ja es sagribētu uzspēlēt kādu RPG, tad es droši vien gribētu pamēģināt Ghibli studijas jauno spēli, bet par žanru gan vairs neesmu pārliecināts - kas tas vispār ir? RPG? Hack and slash? TBS? RTS?
https://www.youtube.com/watch?v=Ba2yENyiTuE
Bet nu, ja apakšā ir Ghibli studijas stāsts, tad kāda starpība, kāds žanrs, varētu izmēģināt arī sen nemēģinātus žanrus.

2/16/18 04:49 pm - [info]phz - Kurš gan vēl varētu būt tik oriģināls

Diez kāds reklāmas kantoris nav jau iedomājies savas (vai klientu) lapas HTTP 500. errora paziņojumā ierakstīt «Nekas, arī kaķēniem acis neatveras uzreiz»?

2/15/18 11:36 pm - [info]rasbainieks

dārgā ciba, šoreiz konkrēti ciba ar suņiem (kas lielāki par kabatas izmēru)
varbūt jums kādam noderētu tāds kā suņu dīvāns?
kā gadījās, kā ne, man te krēslam vienkārši pārvalka vietā atsūtīja pārvalku ar visu pildījumu, tad nu vecais ir pilnīgi funkcionāls un glīts suņu dīvāns
viss tas, kas šajā foto nav krēsla karkass un kājas:

diskleimēju: divos punktos viegli padilis, un raksts ir pabalējis no gaismas un mazgāšanas
jā, mazgāt var pavisam ok, noņem pārvalku no porolona un met vešmašīnā
vēl var atzveltni un sēdekli atdalīt, tad būs divi mazāki suņu dīvāni, nu un spilventiņš bonusā
vienīgi vajag vietu, kur tādu izklāt – teiksim boldriks ar pūci labprāt to paturētu sev kā kaķu dīvānu, bet mums nav vietas, viņiem jau ir viss cirslīšu matracītis
grib kāds tādu? vai man mēģināt piedāvāt kādai patversmei?

2/15/18 12:35 pm - [info]kbrgs_

atkal skolas šaušana. 17 bērni nošauti...šī valsts ir diezgan grūti izprotama

2/15/18 05:36 pm - [info]phz - K k k k kaķurdiena

 

2/15/18 01:17 pm - [info]digna - *

Gribētos, lai man vienu nedēļu negribētos.

2/15/18 12:00 pm - [info]hedera posting in [info]pajautaa - Jautājums biologiem,

jautājums par terminoloģiju: kā pareizi latviski sauc "canopy"?

2/15/18 11:08 am - [info]ingmars - kur ir Mars Argo?

2/15/18 10:36 am - [info]dienasgramata

Šis jāsaglabā gadījumam, kad kādam ienāks prātā runāt par mūsu izcilo aktieru un režisoru neveiksmēm:

2/15/18 09:52 am - [info]saccharomyces

man mēdz būt tāda problēma - kad cilvēki sevi ar mani negaidīti iepazīstina (tā, ka es tiešām jūtos par to pārsteigta un esmu bijusi koncentrējusies uz kaut ko citu), es reaģēju ļoti normāli un laipni, mēs paspiežam rokas, es atbildu uz viņu izteiktajām frāzēm un jautājumiem, bet gandrīz nekad neatceros pēc tam, kā viņus sauc (bieži vien arī neatceros, ko vēl viņi man teica)

2/14/18 11:33 pm - [info]saccharomyces

lai nu ko, bet saldumus un ēdienus gatavot es protu lieliski. šokolādes konfektes ar sarkanvīna krēma pildījumu - check.

2/14/18 08:46 pm - [info]gnidrologs - cibas vērotāja jobanās piezīmes

Ievērots, ka cibā visaktīvākā diršana notiek kaut kur ap nedēļas vidu.
Laikam pirmdien vēl daudziem pohas un ņe do etovo un vispār ņe do čevo ļibo.
Otrdien laikam sākas kaut kāds reāls darbs darbā, vēl arvien uz pohu athadņaka fona, tāpēc vajag saraut un sparīgi imitēt strādāšanubļeģ, kas pats par sevi ir smags darbs.
A vot trešdien maisam gals vaļā, visi tādi skaidri, izskalojušies un saprotoši par par dzeivi, lai pateiktu kādu gudru lietu (i ņikto ņeabižajetsa).
Ceturtdien ir okej, kā kuro reizi, tomēr zivju diena, mazums kurš kādu zivi apēdis. Grūti kaut ko pateikt par ceturtdienu.
Piekdienāaah visi jau no pulksten 10tiem dzer konjaku, tāpēc diezgan daudz ko nesakarīgu samurmulē un pat šur tur panesas, jo grāds prasa savu, bet ap 8ņiem apsīkstās, jo visi aizgāja dzert uz tavernu vai kādā bohēmiskā virtuvē, vai ja nē, tad tēlo, ka aizgāja dzert, jo būtu kautkā obidno postēt piektdienas vakarā kaut ko - uzreiz visiem skaidrs - nolaiferis.
Sestdienas rīti mēdz uzšvirsktīt ar kādu paģirainu/pālī postu par dzīves jēgu, bet tad ātri apsīkst, jo laikam aizgāja izgulēties, bet pēc pamošanās vairs nevarēja tik labi saprast dzīves jēgu.
Svētdiena klusa, kā pienākas Jēzus atkačāšanās dienai. Daudzi gurdi ceļas augšā, kā pēc puteņa Laimes Lāča multenē, lai atraktu kupenā iestigušo zirgu, aiztaisītu jumtā po pjaņi izpīpēto caurumu un sagatavotos neizbēgamajai pirmdienai - opjaķ iģķi v staju. Nu jā, daži atturībnieki vakaros raksta par to cik brīnišķīgi pavadījuši brīvdienas un cik dzīves ir skaista (bļerghhh die die die).

2/14/18 08:42 pm - [info]dooora

tikmēr pie AB bankas filiāles Šanhajā:

stoned robbery

2/14/18 08:06 pm - [info]dooora - parabellum officinalis

— are you on drugs?
— no. war is.

FreeRoss.org

2/14/18 12:58 pm - [info]dienasgramata

DELFI. Pēc 36 gadu ilgas kalpošanas Juris Rubenis vairs nav LELB mācītājs. Viņš ir atdevis savu amata krustu arhibīskapam Vanagam, atdāvinājis savus kolārkreklus, albu un stolas draudzei.

P.S. es jau nez kuro reizi esmu aizmirsis, ka manām kedām ir atdalījusies zole un tās jau sen vajadzēja izmest, tā vietā atkal esmu uzvilcis un konstatēju to tikai jau darba dienas vidū

2/14/18 10:42 am - [info]dooora

lai attiektos no reklåmas, spied šeit.

2/14/18 10:14 am - [info]dooora

čaņbudisti, protōsociālisti, smagie envairametālisti un pārējie protagōnisti, jā, arī abi velkamisti, līgo!un love, kā zināms, killz. killz millionz of Marys'n'Billz.
kaukādā ziņā mēs visi esam survaivōri, for another day, gloria Dei.

2/14/18 09:53 am - [info]ingmars - fakin paldies

Es gribētu pārmīt dažus vārdus ar to kropli, kurš izgudroja krēmziepes.

2/14/18 06:33 am - [info]gnidrologs

Amerikāņu MSM sajūsminās par Ziemeļkoreju. Viss tāds rožaini pozitīvs un sarkans. Pravda un Vremja uz ceļa satikās...

2/13/18 09:12 pm - [info]10m_zem_uudens

bija reiz rokenrols (ir). sākās ar Itālijas tūres džemsešn un izvērtās līdz femme fatale un mocīšiem uz skatuves. pa vidu drausmīgi balss klupieni (grūti klausīties), bet pašcieņa par drosmi iegūta (joprojām atceros, kā ceļi trīcēja pirmajā reizē).

džezs? pa īstam sākās ar Vetriano gleznu Reikjavīkas dzīvoklī un vakariņām Nat King Cole fonā. turpinājās ar Ziemassvētku dāvanu un tagad... tagad ir balss klupienu posms. ar Līgu izdomājām vienu slepenu plāniņu. iedvesmojos no šodienas nodarbības.

garlaicīgi savā ziņā, tāpēc sanāk pārpiparot ar "nu, nezinu, kā to izdarīsim, bet tad izdomās". tāds pašeksāmens, kur daļa ieskaites būs neuztraukties, ko citi par to domā.
Tags: , , ,

2/13/18 10:00 pm - [info]magic_raddish

Tā kā vīram ir dzimšanas diena Valentīndienā, nopirku rozā zemeņu torti.

2/13/18 03:29 pm - [info]ingmars - big and beautiful

2/13/18 02:35 pm - [info]temperature - 136 (pašpārliecinātība ir mīts)

es neesmu īgns cilvēks. es smejos visur un vienmēr, smaidu un laipni sarunājos. man ir teikts, ka no manis staro prieks, tāda kā tā esence. manuprāt, tas arī ir iemesls citu nepatikai pret mani. es uzvedos kā pamuļķe, un tas var atgrūst. man jau pašai arī nepatīk pārāk priecīgi cilvēki.

bet priekš tāda smaidīga cilvēka es ļoti mīlu negatīvo. es ar baudu runāju par savām negatīvajām iezīmēm, pieredzēm, atmiņām. visur es vispirms redzu slikto. nekas man nepatīk. visa komunikācija ar mani ir vienkārši klausīšanās manā čīkstēšanā - es esmu nogurusi, tas nav labi un šitas nav labi, tas man nepatīk un šitas man nepatīk. brīnos, ka man vispār ir draugi. jo tas jau ir tik dziļi, ka melnā humora un tumšu lietu (filmu, attēlu, stāstu) izbaudīšana ir tikai ziediņi. melns purvs ir mana ikdiena. un es tur jūtos bez gala komfortabli.
arī, stāstot terapeitei par savu ģimeni, es ilgi un gari runāju par mūsu nabadzību, tēva alkoholismu, mātes skumjām. sajutu lepnumu, kad viņa bija šausmās, dzirdot par to, kāds tirāns bija mans vectēvs. es peldos šajā perversajā baudā.

un tas taču ir tik slimi.
bet vismaz jau otrās terapijas sesijas sākumā es pēkšņi aptvēru, ka šis upura/nabadziņa sindroms ir tas, ar ko patiešām jāstrādā, nevis tāds aptuvens “zema pašvērtējuma” koncepts.

2/13/18 11:50 am - [info]10punkts15 posting in [info]pajautaa

Kas ir autors šim dzejolim-

Dzirdi es mīlu tevi
Es gribu apņemt tevi par Sievu
Cik tu esi kruts cik tu esi labs
Es skatos tevī un redzu Dievu

Es gribu tev uzrakstīt skaistāko dziesmu
Es gribu apgulties tuvāk tev
Es gribu tevi pārvērst par gaismu
Un nodzīvot tevī visgarāko dienu

Prasi man ko vien vēlies
Es varu tev izdarīt visu
Gan notēlot saules lēktu
Gan aiziet ar pēdējo dzisu

2/13/18 11:45 am - [info]phz - Pu-u-u-pu otrdiena klāt, prieka zvans sāk gaisu tricināt


(var uzspiest, tad varēs labāk saskatīt)

P.S. Man bija lieliski piemērota bilde pagājušajai sniegotajai pupu otrdienai, bet kāpēc es to neieliku? Pa kuru laiku nosirmoja jūra?
Tags: ,

2/13/18 12:26 am - [info]konstruktors - ***

Iegulšos mierīgākā dzīves straumē. Atgriezīšos kādā oficiālā darba plūsmā. Nebūšu nevienam parādā kā fiziska persona, kā cilvēks. Tā tik būs sajūta. Un vēl tie ieņēmumi.

2/12/18 08:23 pm - [info]saikne_neochin posting in [info]pajautaa

kur nopirkt labas (forši ja ekošmeko fērtreidošmeido) tējās (zaļas, mellas, baltas un sarkanas)?
rīgās, internetos?

p.s.beramās, ne maisiņos.
 

2/12/18 07:16 pm - [info]digna - Solis briedumā vai kaut kas tamlīdzīgs

Omg, es pati* aizgāju pie zobārsta šodien, tas ir kaut kas neticams. Pati brīvprātīgi, pirms zobs novests līdz tam, ka jāizrauj un nesagaidot trīs dienu nonstop mokas ar milzīgu pretsāpju zāļu patēriņu.

____
*nu, ok, mani pierakstīja un visu sarunāja darba kolēģis. Pierakstīja it kā uz konsultāciju un rentgenu. Beidzās ar to, ka man tomēr sāka labot sāpošo zobu.

2/12/18 12:39 pm - [info]saccharomyces - guilty pleasure

man patīk skatīties uz to sportistu sejām, kad viņi saprot, ka tiešām ir veiksmīgi pacēluši smagu programmu un/vai dabūjuši kaut kādus fenomenālus vērtējumus.
interesanti, ka daži vairāk savu sajūsmu izrāda uz ledus (ka amerikānis), bet citi - pēc vērtējuma.

hanyu

chen

medvedeva

2/12/18 12:56 pm - [info]_re_ posting in [info]pajautaa - metāla durvis

meklēju kvalitatīvu metāla durvju izgatavotāju dzīvoklim.
ja jums ir kāda konkrēta pozitīva (un arī, ja izteikti negatīva) pieredze, lūdzu, padalieties ar info.

2/12/18 12:31 pm - [info]dienasgramata

DELFI. Par Raiņa spalvaskāta un rakstāmmašīnas nozagšanu piespriež pusgadu cietumā.

No ambulatorās tiesu psihiatriskās ekspertīzes atzinuma izriet, ka vīrietis ar psihisku slimību nav slimojis, bet viņam konstatēti organiski personības un uzvedības traucējumi.

2/12/18 10:11 am - [info]saccharomyces - an alternative to silence

šo varētu izlasīt visi, kuriem kādā brīdī ir gadījies saskarties ar domu, ka varbūt jāpamēģina terapija, bet bail vai arī nav īsti priekšstata, kas tas ir un cik lielā mērā var palīdzet tikt galā ar grūtībām.

Therapy seeks to facilitate the intimate rediscovery of apparently distant emotions so that we can rethink them with our adult faculties and liberate ourselves from their frequently mysterious and painful hold on us. (..) Psychotherapy understands that we like to keep away from ourselves because so much of what we could discover threatens to be painful. (..) Therapy demands that we not try to be too clever and accept the need to feel lost and confused.

We often torment ourselves because we have in our minds a very demanding – and in fact impossible – vision of what we’re supposed to be like across a range of areas of our lives. This vision doesn’t emerge from a careful study of what actual people are like. Instead it’s a fantasy, a punitive perfectionism, drawn from the cultural ether. With the phrase ‘good enough’, Winnicott wanted to move us away from idealisation. Ideals may sound nice, but they bring a terrible problem in their wake: they can make us despair of the merely quite good things we already do and have. By dialing down our expectations, the idea of ‘good enough’ resensitises us to the lesser – but very real – virtues we already possess, but which our unreal hopes have made us overlook. A ‘good enough’ life is not a bad life. It’s the best existence that actual humans are ever likely to lead.

(..)Therapy cannot make us happy every day. But its benefits are tangible nevertheless. After a course of therapy, we’ll stand to feel substantially freer. We’ll realise that what we had believed to be our inherent personality was really just a position we had crouched into to deal with the prevailing atmosphere. And having taken a measure of the true present situation, we may accept that there could – after all – be other, sufficiently safe ways for us to be.

2/12/18 08:09 am - [info]zeme posting in [info]pajautaa - rauga pārslas

Kur iegādāties rauga pārslas Rīgā?

2/12/18 06:35 am - [info]gnidrologs - Zviedrija - džihādistu bāze Eiropā

The fact that Sweden has been a haven for Muslim terrorists might have a clear explaination in so-called political correctness. At least if you believe Peder Hyllengren, researcher at the Defense College.

"You risk being identified as a racist if you speak up against islamism in Sweden in a way that you did not see in other European countries," he told SVT News.

SVT News reports that Sweden - although the country has been relatively displaced from terrorism attacks - has long served as a recruitment base for terrorists.

Peder Hyllengren, a researcher at the Swedish Defense College, states that Sweden has "been in the forefront" as to how the jihadist networks have been able to operate.

For example, by living in Sweden, a number of Muslims have played a key role in terrorism in other countries - including Mohamed Belkaid (terrorist attacks in Paris 2015) and Osama Krayem (Terror attack in Brussels 2016).

In relation to our population, a very large number (at least 300) of Muslims traveled from Sweden to the Arab world to wage war for ISIS.

"There have been great opportunities to act from Sweden and there have also been key personnel who have been free to work in a way that has not really been possible in other European countries," says Peder Hyllengren to SVT.

He states according to the SVT that the jihadist networks have "been able to work relatively undisturbed in Sweden" because there has been an "leftist activism" against SÄPO and against people who have tried to lift the issue.

"If you speak up against Islamism, you risk being called a racist here in Sweden in a way that you did not see in other European countries. There, this question was as uncontroversial as the importance of combating Nazism and right-wing extremism. But in Sweden it have sadly taken a long time before we could even discuss jihadism in the same way that we discussed nazism for a long time, "says Peder Hyllengren to SVT.

2/11/18 11:48 pm - [info]dienasgramata

Pamodos vien, kad jau diena aiz loga, viss nokavēts
trīspadsmit rāda telefons, kuram atlicis nomirt, bet
dīvaini cilvēki sapnī man lika apēst delfīna sirdi
labi, ka pamodos, kakls jau notirpis smeldza
delfīna sirdi apēst uz vietas, padomā tikai, kur prāts,
kas uz nakti pārslēdzas citā režīmā, izstrādā jokus
mēs taču esam ar tevi, saka vēl pirksti uz rokām
delfīna sirdi, no iekšām uz āru izgrieztu, sarkanu sirdi
asiņu straumītes ūdenī izveido lokus, pamodos
tieši īstajā brīdī, kad pelēka diena aiz loga
tirpstoši pirksti un sega uz grīdas, ir vismaz
kāpēc piecelties stāvus un nokratīt redzēto
sapnī, bet diena aiz loga, diena, kas pelēko krāsu
pieprasa pieņemt un parakstīt līgumu asinīm
zinu, ko delfīni domā un jūt nu gluži kā cilvēki
taču, es esmu, es piederu, radu, cilvēks es taču
kāpēc ik rītu, kad diena aiz loga, kāpēc tā skatās
pamodos mazliet par vēlu, es zinu, kā cilvēks
kuru es gribētu redzēt sev līdzās no rīta
tāds cilvēks, kur gan tas ir, kur tas skatās, es zinu
Powered by Sviesta Ciba