they won't leave if you don't stop dancing

^^

5/22/18 02:39 pm - [info]saccharomyces

es ceru, ka tad, kad beidzot sāks līt, kļūs labāk, jo man briesmīgi nāk miegs un sāp galva, un tas spiediens metaforiski liec pie zemes. toties saldās terapijas citronu-čia pudiņš, kuram iegāju pakaļ, izmisuma dzīta dodoties uz 20min power nap parkā (kas nedaudz palīdzēja uz pavisam īsu brīdi), ir absolūti izcils, daudz garšīgāks, nekā man līdz šim izdevies pagatavot (tajā gan bija daudz kokospiena, ar kokospienu es vēl neesmu taisījusi).

UPD: sūds, arī lietus nepalīdzēja

5/22/18 01:29 pm - [info]gnidrologs

DOMESTIC. "Nazism is on the rise and threatens Europe again." This claims Liberal Party leader Jan Björklund in Swedish National TV's debate: "Talk to the nation - my Sweden in 2028". SD leader Jimmie Åkesson was pointed out as one of those who want to "eradicate liberalism forever".
-"Right extremists, left-wingers and Islamists are on the rise, in the world, in Europe and in Sweden," he pointed out.

The Liberal leader then pointed out the Swedish Democrats party leader Jimmie Åkesson, Russian President Vladimir Putin and Hungary's Prime Minister Viktor Orbán as the "high-priests" of this new wave of nazism.

-"What do they have for goals? They will all respond to the same thing: to eradicate liberalism forever. To destroy our society model. To pass liberal values into the wastebin of history. That's their ultimate goal."


Hmm, interesanti, ka viņš piemin arī kreisos un islamu, bet ko īsti viņa partija dara lietas labā? Cik ekstrēmai jākļūst situācijai uz ielām, lai paši liberāļi un socdemi sāktu pat runāt par problēmām, kuras piedāvā risināt 'nacisma augstais priesteris' (lol) Akesons?

Liberals shitting their pants and quivering in their dirty hovels over the echoes of marching boots, while Swedish police goes out and warns women not to walk alone and always be on the look-out since this summer could very much be a "rape-summer", and at the same time, the National Employment Agency (AF) failed like a elite pro in their latest try to get immigrants to work:

"Over 60 % of immigrant participants in a preparatory training for newcomers are still enrolled at the Employment Service after four years of training and barely every fourth of them have any form of employment. Among the 40 percent who were no longer enrolled in the program, barely every third of them got a job. This is shown a new review from the Office of the Auditor General."


Iedomājos kā viņi ķēzītu bikses, ja atkal sāktu atdzimt reāli nacistu grupējumi. Tā svaidīšanās ar loaded vārdiem var pamatīgi iešaut pašu kājā.
Tuvākās vēlēšanas Svensonijā būs bomba.

5/22/18 11:58 am - [info]ingmars - elpot ūdenī

Lūdzu, ticiet man – jūs varat elpot šajā tīrajā, zilajā ūdenī.

5/22/18 10:46 am - [info]phz - TT no cita leņķa

Tags: ,

5/22/18 09:42 am - [info]dooora

kā – Didzis nekas nav?!
Didzim šodien dzimpārs.
Vaidenbaumam parīt – aiziešanas jubileja.
viss dīgst un zaļo, tad nīkst un balo.

Tērbatas kapos un cita veida apstādījumos reiz kauktās Veidenbauma peršas man aizvien šķiet sasodīti optimistiskas.
tikko te grāmatvedības svētkos sastapos ar tolaiku studijbiedreni. neatpazinu tak, bagāts būšu.
vajadzētu šovasar ar Tartuistiem (fiz)kulturāli iedzert.

demimurgi un nieki

5/22/18 09:05 am - [info]ingmars - nauda

Hei, mazā, man vēl būs nauda.

5/22/18 09:00 am - [info]ingmars - Kristiāns Freimanis

Nolēmām mainīt vecākā dēla vārdu uz Kristiāns.

5/21/18 11:47 pm - [info]tapetes_puksts posting in [info]pajautaa - pieredze

Ko cilvēkiem būtu jāzina par Bulgāriju un ko kā jāuzmanās? Kāda ir mākslas, kultūras dzīve? Kuras ir foršākās pilsētas? Varbūt ir kaut kas nenormāli specifisks un tikai šai valstij piemītošs? Vai šeit ir kāds ar personīgu pieredzi, kurš varētu padalīties? (Man tur būs jādzīvo gadu)

5/21/18 10:38 pm - [info]rasbainieks

viņgad maijā dikti sniga, tāpēc vingrošanas sezonu parciņā atklājām tikai 15. jūnijā
šogad toties sanāca vēl agrāk par aizviņgadu, 21. maijs rekords, urā, odi arī dāsni pabaroti, jo viņi ir, un viņu ir daudz, un ēduši arī viņi nav nekad
pēc vingrotuves pārvākšanās uz ķīpsalu jau tieši pēc divām nedēļām (akkunks kā mēs dzīvosim tālāk?) šitie pieraksti blociņā mainīsies uz mūžu, jo tur būs savs pagalms ar skatu uz upi, nekāds ne uzvaras parciņš ar šoseju un tramvaju
Tags:

5/21/18 08:15 pm - [info]methodrone - Anti-ontoloģija.

If matter, thoughts, emotions, all is an interface. If this interface is an attribute of fitness created by the evolution in order to conceal the reality to make reality functional (whatever that means?), which (reality) if know in its fullness would overwhelm and crash the agent operating to advance the evolution. If this interface of human world is the desktop, what is in the belly of the computer?

Es pirmo reizi dzīvē in full cognition ierubīju ideju, ka matter is a derivative, a property of consciousness. Ka matērija nav ontoloģija, ka ontoloģija ir apziņa, un matērija ir sort of valoda, which does not have a reality in itself, on its own, but is a useful tool created by the immaterial consciousness. Es zinu, ka tas ir kladzināts jau mūžību, but it never actually made sense. If this is not false, then this sort of solves the hard problem of consciousness, it solves lots of problems, it imbues meaning and it alleviates the anxiety of taking things literally.

Šis arī uzliek jēgas atbildību, jo neviena lieta, notikums, doma vairs nav tukši. Nevar vairs staigāt apkārt skatoties uz lietām ar nihilismu, it is a logical fallacy. Pat nihilisms ir ar nolūku radīta interfeisa detaļa. Viss ir interfeisa detaļa, radīta ar jēgu un nolūku - ar kādu?

5/21/18 09:02 pm - [info]feita_kleita - .

Šodien beidzot redzēju Dzīvu taureni. Divus, baltus. Joprojām fascinē Mēness pēcpusdienā.
Par īri samaksāju 20 naudas, jo tas ir vairāk par necik un būs ūdens diēta. Pārdodamu grāmatu vairs nav, ja nelaiž atkārtoti tās, kuras ir pārdodamas. Negribētos ķerties klāt tām, no kurām nevēlos šķirties.
Attiecības traucēja darbam (haltūras arī šomēness īpaši vairs nav, cerot, ka nākammēness būs vairāk) un mācībām. Pirms tam darbs traucēja attiecībām un mācībām. Pēc tam mācības traucēs darbam un attiecībām. Un nespēja nomaksāt īri traucēs it visam. Iespējams augstākie spēki vēlas mani pārmācīt, lai kļūtu prātīgāka, ka nekas nenotiek tā pat vien kā līdz šim vnm ir noticis, nesatraucoties par lietām, par kurām būtu vajadzējis satraukties, kamēr 7 gadus nogulēju adaptācijas traucējumos un depresijā, bet prātīgāka es diezvai vairs kļūšu, jau par vecu, taciņa ir iemīta un zāle uz tās vairs neaug; par pēdējo naudu iegāju Labā Bode un nopirku porcelāna vienradzi (1,80) un apzeltītu mazu pelnutrauciņu (1), jeh, nevis, piemēram, kartupeļus.

5/21/18 07:44 pm - [info]gnidrologs - dienas citāts

"Tiesībās uz privātīpašumu un tiesībās uz izglītību nav absolūti nekā savstarpēji izslēdzoša. Ja tomēr ir, tad otrās ir svarīgākas, jo izlgītība padara cilvēku par cilvēku, bet bez privātīpašuma mierīgi var iztikt."

Pirmkārt jau "izlgītība padara cilvēku par cilvēku" ļoti atgādina 'trud ģelajet čeloveka'. Patosa pilna frāze bez jebkādas nozīmes vai patiesības grauda. Vēl absurdāk tas skan, ņemot vērā, ka runa iet par augstāko izglītību, kas mūsdienās labākajā gadījumā ir amata prasmes kursi. Sliktākajā - smadzeņu skalošanas cehi, lai veidotu jaunos eirokomjauniešus. Varbūt tieši pēdējā iemesla dēļ indivīdam augstākā izglītība šķiet tik svarīga. Kaut kādi self-made cilvji pārāk brīvdomīgi, nav apguvuši pareizdomāšanas baušļus un uzvedās nepaklausīgi.

Otra lieta, ko pamanu no diegabiksīgajiem jau ne pirmo reizi, ir kļūdainā interpretācija, ka tiesības uz kaut ko, nozīmē citu cilvēku vai valsts pienākumu šo 'kaut ko' viņiem nodrošināt. Labiņie varmāku importētāji, piemēram, uzskata, ka pārvietošanās brīvība implicē jebkuras nācijvalsts pienākumu uzņemt un paturēt pie sevis visus, kas grib ierasties. Tas to nenozīmē ne mazākajā mērā. Tā ir norma, kas tika postulēta, lai izvairītos no totalitārisma iemīļoto dzelzs priekškaru rašanās, kas padara šīs valstis par milzīgiem lēģeriem pašu pilsoņiem. Entitlement kultūra darbībā.

5/21/18 07:27 pm - [info]elina posting in [info]pajautaa - Jautāju, vai kāds negrib darbu :)

nu,man te zvana, prasa, vai nezinu kādu, es padodu tālāk :)

Vajadzīgs vismaz uz vasaru, bet, ja izdosies lieliskas attiecības, tad ilgāk, darbinieks Rīgā - jāmontē ventilācijas sistēmas un jāvelk apkure. Var būt bez jebkādām priekšzināšanām,jo ir kas pamāca, bet vajag tā, lai, citēju "rokas aug no īstās vietas" :D Ja cilvēks rokās turējis elektroinstrumentus, tad vēl labāk :) Ja kādam noder, priecāšos :) Droši zvaniet Mārcim 26121510 par visiem jautājumiem un atsaucieties uz Elīnu. Lai izdodās :)

5/21/18 04:36 pm - [info]phz - Šodien man ir

Krekls ar jūras smaržu.
Tags:
 

5/21/18 04:08 pm - [info]zzk posting in [info]pajautaa

Vai esat piedalījušies klusēšanas retrītos?
Kādas atsauksmes?

5/21/18 03:36 pm - [info]temperature - 154

tas, ko vakar uzskatīju par jaunu paģiru paveidu, laikam ir izrādījušās antibiotiku blaknes. staigāju mākonī, rokas tirpst, krūtīs žņaudz un truli sāp tā, ka šķiet - tūliņ kritīšu. elpoju kā retinātā gaisā. dziļuma izjūta sajāta - vakar koncertā ik pa brīdim nesapratu, kur atrodas priekšā stāvošie cilvēki. likās, ka jau sejā, bet, pastiepjot roku, izrādījās, ka attālums ir normāls. tikko dušā ņirbinājās vizulīši gar acīm. izvilku zāļu instrukciju - tur viss šis blakusparādību sarakstā punktu pa punktam sarakstīts.
piezvanīju uz klīniku, ārste šodien darbu jau beigusi, rīt tikai atzvanīs. vispār pirmo reizi ko tādu piedzīvoju, nesaprotu, vai nevajadzētu vienkārši saņemties un izturēt. varbūt es pārspīlēju.

bet visu laiku gribas ar dūri sist pa krūtīm, lai iekurbulētu sirdi.

5/21/18 03:40 pm - [info]smille posting in [info]pajautaa

Varbūt kādam ir pieredze - vai ar šo http://www.stollar.eu/bbl550 var taisīt zaļos kokteiļus? Tā, lai neķeras nekas zobos :)

5/21/18 03:01 pm - [info]ingmars - negatīvisms

Mēģināju skatīties televīziju – nu nē, paldies, pārāk daudz negatīvisma.

5/21/18 11:10 am - [info]10m_zem_uudens

vakar, kā ierasts, turpināju savu iesākto rutīnu - pamosties, iztīrīt zobus, un iet uzreiz uz skolu strādāt ar dziesmām.
bandžo un ģitāra ar loop pedēli jau tīri neko (gatavojos trešdienas koncītim. ņemot vērā, ka visus koncertus apmeklē galvenie skolas čiekuri, nevar jārēt vienu un to pašu), bet tiklīdz piesēdos pie klavierēm sākt Mēness Zirgu triloģiju (pirmais klasiskais gabals), dūša apskrējās. protams, vienā gadā no nulles nav iespējams iemācīties to, ko citi gadiem, un notis pierakstīt ir terpentīns dibenā... wuh, grūti ļoti. galvā visas melodijas un koncepts ir un skan, un gabals ir diezgan sarežģīts - pamatā klavieres, un brīžiem orķestris. bet to dabūt uz papīra. sabēdājos drusku. gan jau paies gadi.

kamēr bēdājos, O. pieteicās ciemos uz studiju. patraucēšot man ar improvizēšanu. ieradās ar japāņu elektronisko saksofonu ("ewi). O__o . diezgan psihs instruments, un sarežģīts, ja grib tiešām spēlēt konkrētas melodijas. būtībā - Tev rokās pieejamas pilnīgi visas dzirdamās frekvences visos iespējamajos veidos ar iespēju starp tām ceļot un balansēt ar niecīgāko pieskārienu. caur džeza scatt nedēļu kaut kas arī "atvēries" un mazāk baidos, salikām loop uz ģitāras, viņš ņēmās ar "ewi" un es kārtīgi pasvīdu ar balsi. beidzot attīstība. ak, un vēl tas, ka beidzot piesēdos pie bungām. nākamgad apsveru domu nedaudz pamācīties arī tās. piespiest lielākās bailes pie sienas, tā teikt.

un tā līdz pašam vakaram.

pasniedzēju virtuvē šaha galds, piedāvāja uzspēlēt. teicu, ka vienmēr gribējies iemācīties, un panesās. pirmās spēles laikā visu ko samācīja (brīnos, kā smadzenes spēja vispār vēl funkcionēt) un otrā pat bija spēle . beidzot. tad it kā atvadījāmies, jo viņš gāja turpināt strādāt ar savu skaņdarbu, bet es gribēju iet mājās un saņemt savu prokrastinācijas pliķi sejā par dzīves nerisināšanu (jāpabeidz tā mūzikla audition dziesma ass sūn ass possible). kaut kā palaidu garām, cik pulkstens, biju tikai ap 21:00, kas, izrādās, nebija slikts laiks vakardienas brokastīm. šāds režīms ar vienreiz-dienā-uzkožamais ir jau kopš trakās mēģinājumu nedēļas. laikam grūti "nokāpt nost", plus, visu dienu spēlējot, palido laiks un galīgi aizmirstu, ka ir tāda lieta kā ķermnis un ēdiens. dienu noslēdzām ar "in bruges" filmu, kārtējo milzīgo devu mūzikas (vasks, šostakovičs, mana kokļu mūzika, viņa simfoniskie gabali, filmu mūzikas... ) un igauņu pīlādžu-bērzu šņabi/uzlējumu. aj, nu, skaidrs, ka filmu mūzika ir kaut kas liels ar laika degli. nedaudz kaitina, ka ir dzīvē tā, ka tie, kam JAU ir, kaut ko pīkst un gandrīz neko nedara, kamēr man nav gandrīz nekā, tikai gribēšana un paši plikākie sākumi (tas par to komponēšanu).

un šodien - tas pats. iztīru zobus, saģērbjos un eju.
jāaiziet ciemos pie jogas pasniedzējas un jāatpūšas no pāris lietām.

5/21/18 01:10 pm - [info]gnidrologs

this is extremely dangerous to our democracy

5/21/18 11:42 am - [info]divi_g

Beidzot biju uz Nameja gredzenu. Skuteļa versija ir labāka un, ļoti iespējams, vēsturiski precīzāka ;)
Tags: ,

5/21/18 11:37 am - [info]ingmars - priecīgu 10 gadu jubileju, EMT

Eiropas migrācijas tīkla 10 gadu jubilejas ziņojums.

http://www.emn.lv/wp-content/uploads/00_10_year_anniversary_report_final_en.pdf

5/21/18 11:25 am - [info]phz - Where my blueberries at

Mans mīļākais jogurts (Baltais melleņu eko) mainījies uz slikto pusi - sācis garšot pēc mākslīgajām mellenēm un pat suns vairs to neēd.

Nedaudz vēlāk: Starp citu, noķēru tieši izmaiņu brīdi - biju nopircis divus (parasto brokastu porciju), un vienam bija vecā garša, bet otram jau mākslīgā.
Tags: ,

5/21/18 11:15 am - [info]rasbainieks

no kvīkendā piedzīvotā es gribētu atzīmēt to, ka jēkaba nīmaņa oratorijā par torni stradiņos mēs tikām nosaukti vispirms par pašdarbniekiem, un tikai pēc tam, kad jau bija par vēlu, par andergraundu
nav skaidrs, vai tajā brīdī klātesošs bija rīgas ūdenskungs gedra, kurš vispār bija, bet ne visu laiku
userpic: tipa tematisks, cik nu vien varēju

5/21/18 11:09 am - [info]ingmars - nd

5/21/18 10:37 am - [info]lavendera posting in [info]aptauja

Poll #21196
Open to: All, results viewable to: All

Latvijas Radio 2

View Answers

Labāk nošaujiet mani
12 (48.0%)

Raidstacija, kas parasti man skan fonā
1 (4.0%)

Klausos un priecājos, dziedu līdzi un mācos tekstus
5 (20.0%)

Izsniedziet tikai kopā ar pretdebilizācijas tabletīti
7 (28.0%)

5/21/18 10:33 am - [info]ingmars - buh-bye

Cīņai atā.

5/21/18 06:02 am - [info]gnidrologs - lolmany

Germany's Muslim youth identifies new Islamophobic hate symbol:

Muslim students in the Muslim dominated public schools of Berlin are often openly hostile towards all non-Muslims, which also means they have little tolerance for non-Islamic religious symbols. Combine that with the fact that most Muslim immigrants, in particular the public school kids in Berlin, are unimaginably dumb and ignorant and you get shit like this. The students seriously got angry in math class when the teacher drew a Cartesian coordinate system on the white board.. because they perceived it as resembling a Christian cross.

Man, this lowlife scum, nobody is ever going to convince me that they and the parents who raised them deserve anything but a beating and swift deportation.

The irony is that the kids in these schools mostly come from households on welfare. Welfare they only receive because of Christian morality which preaches charity towards the poor, even if they are strangers, even towards criminals. These people would be homeless and starving without Christians providing for them. Yet they act like this.

German source: http://www.faz.net/aktuell/feuillet...randbrief-ueber-inklusionszwang-15595441.html

5/20/18 06:37 pm - [info]methodrone - Entitlement.

Man šķiet mana svarīgākā mācība ir vienkāršais fakts, ka es neesmu īpaša. Ka man nav nekādas īpašas, ekskluzīvas tiesības uz atbildēm vai intimitāti ar ekistences avotu. Es esmu krastā izmesta zivs tāpat kā visi citi. Un ja man tūkstošiem gadu vientuļi un vienmuļi, izslāpušai bezmērķīgi jāvazājas pa pamestu pludmali, kamēr vilnis mani atkal aprij, tad mums ir tas, kas mums ir. Tikai tāpēc, ka es spēcīgi gribu zināt, kas ir aiz priekškara, tikai tāpēc, ka man šķiet, ka es saprotu un jūtu saujiņu lietu dziļāk un skaistāk kā citi - tas tikuntā nav absolūti nekas īpašāks vai citādāks vai penījušāks. Es esmu vienlīdzīga tāpat kā katra mana diena un nakts. Es esmu krastā izmesta vobla, un tas nav iemesls arī skumjām. Drīzāk tiešām.. mums ir tas, kas mums ir. Man neviens nav nodarījis pāri, man vienkārši ir basic voblas dzīvīte. Un tā kā es neesmu īpaša un pelnījusi, tad ir debīli cerēt uz jebko labāku kā to, kas man jau ir.

+ dīvainas, creepy pārdomas:

Varbūt tā ir pataloģija.. ja pasaule ar tās cilvēkiem ir interfeiss Dievam, tad mana uzvedība ir, kā Recycle Bin folderis sapsihotos un pieprasītu nebūt Recycle Bin folderis, bet gan lai viņš kļūtu par Start Button vai kaut kādu random smukas bildes failu, vai vistdramatiskākajā variantā pārstātu būt interfeiss un tiktu atkailināts un atsvabināts patiesībā! Bet tas ir absurdi, jo viņš nevar reizē saglabāt savu Recycle-Bin-ness un būt random skaista bilde, viņš nevar saglabāt savu funkciju un būt cita funkcija, un nebūt funkcija. Bet varbūt viņa vienīgais iebildums ir neziņa par to, kāpēc viņā tiek krāmēts tik daudz bezjēdzīgu, random failu.

Un šī ir mana problēma. Vai tā ir programmētāja kļūda, ka random folderi sevi tik intensīvi apzinās, ka sāk gļukot un vairs nepilda savas funkcijas? Vai arī šis gļuks ir programmētāja concise plāns?

Šo histērisko domu ķēdi pārrauj atziņa, ka būtībā jebkas, kas notiek interfeisā, tāpat nav būtisks pats par sevi. Un ierodas absolūti neadresējama neziņa par to, Kam šis viss ir interfeiss. Un vai tāpat kā random folderim datorā neatbilst neviena atsevišķa mehāniskā daļa, vai tāpat manis ārpus interfeisa nav.

Es secinu, ka es tomēr visticamāk esmu funkcija. Vai funkcija var sevi pati mainīt? Tas šķiet absurdi, jo tas pats Recycle Bin folderis nevar pats sevi manīt, ja programmētājs neveic konkrētas darbības. Tikai programmētājam pieder absolūta vara pār interfeisu. Bet hei, ei tu sazini - varbūt kaut kādas epifenomenoloģiskas enerģijas savērpjas un saorganizējas un uzšķiļ brīnumu.

Bet, ja nu programmētājs klausās folderī un tā preferencēs? Tikuntā folderis ir programmētāja izvēle un darbība. Folderis var ietekmēt programmētāju vienīgi un tikai viņam pasakot, to ko programmētājs grib dzirdēt. Bet priekš paša foldera tas varbūt, kas diametrāli pretējs.

Vienīgais, ko es spēju izdomāt - folderis ir absolūts kalps, kurš vispār neko neiegūst no savas eksistences. Viņš var pasūdzēties vai palūgties programmētājam, un programmētājs var pamainīt programmu. Bet viņš to dara nevis dēļ foldera, bet dēļ kopējā interfeisa - lai to uzlabotu. Vienīgā foldera laime ir vai nu iederēties interfeisā, which sux if you are a Recycle Bin, tātad programmētājam apstiprinātā veidā, vai arī tikt izdzēstam, ja tas malfunctions due to too much psychic energies that create glitches or resistance.

Bet kāpēc tik problemātiska turbo-self-consciousness.. Varbūt šī foldera super-apziņa ir programmētāja intentional rīks, nevis kaut kas kas nejauši atmodies, un nepieder folderim per se. Programmētājs mazu dzirkstelīti sava saprāta, atdzīvina savā interfeisā in order to boost its evolution and creativity. Gluži kā nopirkt zirgu, lai tas ved vezmumu, un te pēkšņi zirgs kļūst woke un vairs negrib vilkt vezumu, bet meņģēties pļavā, vai vēl sliktākā gadījumā ierubīties, ka vienīgais iemesls, kāpēc viņš ir zirgs nevis cita būtne, ir tāpēc, ka viņam ir tāds interfeiss - vezuma vilkšanas funkcija, programma. Es varu derēt, ka programmētājs paredzēja, ka folderis-Viņš will go berserk, crazy with torment and bitterness, bet viņš tad tikai nosmēja 'Gosh, I guess I am pretty reckless loool.' un tikuntā izšķīrās par dzirkstelītes iedzīvināšanu.

Bet tad man vēl ir jautājums, vai programmētājs vispār ir woke par to, ko viņš programmē? Vai šīs divas apziņas ir dajebkā līdzīgas, vai arī absolūti citādas, bet katra intensīva savā manierē? Vai būt folderim ar apziņu ir intensīvāk par būšanu programmētājam ar viņa (whatever it is like) apziņu? Es sliecos domāt, ka foldera apziņa ir daudz spējāka, sāpīgāka un nospriegotāka, jo koncentrēta.

Gosh I don't know, it is never clear. But I am well on my way to unconditionally accepting this sense of futility and unknowing characteristic to a tense turbo-conscious Recycle Bin horse function.

5/20/18 02:00 pm - [info]methodrone

Es sapnī atradu dīvainu dārgu akmeni. Es pastaigājos gar jūras krastu un starp prastiem akmentiņiem pamanīju vienu, kurš zvīļoja zilzaļš un pelēks, teju kā labradorīts tik spilgtāks. Es to pacēlu un skatījos uz to savā plaukstā. Akmens bija šausmīgi skaists, un man balss prātā paziņoja, ka tas ir zivs akmens. Tas bija mazliet dīvains pieskārienam, tāds ass un kodīgs, teju ķerstīgs, tā it kā tas būtu dzīvs un nospriegots un pieradināms, negribīgs. Tad man saujā uzradās dzidrs ūdens, un līdz ko akmenis pagāja zem ūdens, tas kļuva totāli caurspīdīgs un neredzams. Es, protams, biju totālā sajūsmā par šādu atradumu, un nespēju aptvert, ko ar šo pārpasaulīgo dārgumu lai iesāk. Tāpēc saspiedusi to saujā, turpināju iet pa pludmali.

5/20/18 03:54 pm - [info]alefs

Vakance: uzņēmums meklē kādu, kas šajā psiho un trako kolektīvā strādās par normālo cilvēku.

5/20/18 11:33 am - [info]gnidrologs

Bļaha muha, tomēr aizmigu vakar. Būtu laikam vairāk kā 10 litri, bet prosta neizturēju un kaut kādā brīdī atlūzu. Tāpēc imo vienmēr vajag kompanjōnu. Lai viens otru visu laiku budina. Tik daudz labas mantas zemē. Nu neko. Know how ir, brāga acīmredzot arī laba sataisīta bija. Nākamreiz obligāti jābūt kādam blakus, īpaši, ja process ievelkas līdz vēlam rītam.
(psc, vēl ar vien škrobojos)

5/20/18 02:35 am - [info]phz - Reportāža no pēdējās robežas

Vienādiņ ļoti patīkami, kad ļaudis, kas mani pirmoreiz ierauga, saprot, kāpēc man ir šāda lietotājbilde.

5/19/18 10:48 pm - [info]gnidrologs - kandža

Pirmo reizi pats i brāgu uztaisīju i tecināt sāku (ar drauga atdotajiem štrumentiem). Viena kļūda, ko pieļāvu ir žadnosķ. Pārāk daudz brāgas sataisīju priekš tā viena piena bidōna. Laikam vajak kaut kur 2/3 no kannās liet, lai ātrāk uzvārās līdz tvaika temperatūrai. Nosēdēju stundas 4-5 tikai lai sagaidītu, kad būs puslīdz karsts. Nācās diezgan aktīvi 'podsasivaķ', lai pārlauztu žņaugu. Pamatā dēļ tā, ka bija maz rūmes kur tvaiks var sākt izgarot. Nu vot, tagad sēdēšu līdz rītam laikam. Kamēr būs pietecējušas butelītes. Gandrīz lūpas apdedzināju, kad pirmais sāka nākt laukā. 80+ grādi pirmajiem garantēti. Fuck off valsts ar savām akcīzēm, man pošam sovs. Tik cukurs, raugs un nedaudz darba.

5/19/18 06:11 pm - [info]methodrone - Nezināmais kungs.

Ja jau es te esmu, tad tā ir pietiekama ontoloģija, lai attaisnotu nepieciešamību iesaistīties esībā. Bet kāpēc? Kāpēc man būt kalpam nezināmam kungam. Bet tā ir mana izvēle - būt kalpam nezināmam kungam, vai būt kam briesmīgākam par rēgu. Jo ko gan es gribu - sēdēt stūrī, kamēr es vairs neesmu kalps? Vai sēdēt nāves stūrī ir labāk, par spēlēšanos ar meliem? Bet, ja tie ir kunga meli, varbūt tie nav pārāk slikti meli. Viss kas notiek ir nezināmais kungs. Kungs es vienkārši gribu tevi zināt caur sevi. Es nekad tevi nesatikšu un nepazīšu. Es tevi negribu redzēt citur un citos. Tas viss man atgādina un parāda to, ko tu sev nodarīji, un kā tu man prasi tajā piedalīties - nodarījumā un melos. Es apšaubu tavu spriedumu un izvēli. Tu neizdarīji priekš sevis pareizi. Tu riskēji ar sāpēm un tās tu ieguvi. Es īsti neticu, ka tā bija apzināta izvēle tev kļūt par pasauli. Tu kādu dienu pamodīsies no pasaules un šausmas un riebums būs tavās skaistajās acīs. Bet kā var būt šausmas tas, kas man uz aizmirstīgu brīdi šķiet vissaldākā daile un eiforija? Varbūt tu vaļsirdīgi savā rociņā nes visu visu visu, tikai dēļ brīsniņa pārpasaulīgas eiforijas. Varbūt pagaidām lielums esības ir meli un neīstums un ilūzija, bet arvien vairāk tu nāc un cilvēki pat nevar just tevi, jo tu esi tik daudz kvalitatīvāks par to, kas ir pierasts melos. Cilvēki tevi skata bet neredz un nezina caur tīru apziņu. Caur cilvēkiem tu nāc, un viņi to nenojauš, neredz, nejūt.

Nāk brīdis, kad visrūgtākais noraidījums un atsacīšanās būs skaidra kļūda. Un kļūda ir tik smaga, ka to nest nav iespējams. Ar kļūdu tu vari stāvēt simts gadus sev pie kājām un vērot kā pasaule, melu vai patiesības, tev sāpīgi dejo apkārt un zūd. Redzot, cik skaudra ir šī izvēle, es garā kliedzu, ka esmu cilvēks tik dziļš, un neko neizlemjot un nedarot es jau esmu. Bet tu man neļauj apstāties, tu liec grimt dziļāk, nekad man neatklājot vai es grimstu vai ceļos spārnos.

Es redzu un redzu, jau redzu pavisam skaidri, ka pretošanās tev ir pati galvenā kļūda, bezgalīgi dārga un sāpīga. Vai es tevi ievainoju ar aptumšota prāta asmeni? Es to zinu, jo neviena mana racionalizācija neiztur, bet gan izput. Un dēļ tā man ir tik skumji, ka es nevis ar kļūdu bet ar skumjām simts gadus stāvēšu un vērošu kā pasaule, melu vai patiesības, man sāpīgi dejo apkārt un zūd. Es domāju, ka esmu tev līdzīga un patiesības vērta, bet vai tu vispār pats sevi mīli kungs? Ja tu nemīli sevi, tu nemīli mani un es nemīlu sevi. Bet varbūt, ja es mīlēšu sevi, es mīlēšu tevi un tu mīlēsi sevi, un tā ir mana kvēlojošā izvēle.

5/19/18 05:22 pm - [info]methodrone - We must discover love.

Vēl šorīt man karaliskās kāzas bija šmāzas. Bet sāku skatīties, un mani pārņēma spējš aizkustinājums un līksme. Vērojot, kā visskaistākajā Maija dienā, spožai saulei mirdzot un kokiem dzīvīgi zaļojot, dāmas daiļās kleitās un pieklājīgi sapucējušies kungi, plūst uz skaisto Windsoras pili un Svētā Džordža kapellu, kas izrotāta baltās peonijās, mani pārņēma līksms triumfs par to, cik daudz skaistuma, rūpības, pūliņu, radošuma un tīras cilvēciskas mīlestības šajā procesijā atklājas. Varbūt hīras teiks, ka pretenciozi un lieki un iedomīgi, bet es domāju, ka šāda rūpība un skaistums ir cilvēka uzvara esībā. Tas ir brīnums, ka par spīti visai gara netīrībai, grēkam un pretīgumam pasaulē, cilvēki sapulcējas, ir skaisti un reverent in joy with flowers. 

Attiecīgi mani mīļākie momenti kāzās hronoloģiskā secībā bija: 

1) Dāmu skaistās kleitas 
2) Kautrīgais, bet choice čalis Harijs 
3) Heavenly creature Megana 
4) Dreamy kapella ar skaistajiem logiem 
5) Baltu peoniju jūra 
6) Bet, protams, mīļākais truest brīdis bija preacher Curry ar savu episko mic-drop sprediķi: 


5/19/18 02:42 pm - [info]pelnufeja posting in [info]pajautaa

Sveiki!

Vai jums ir pieredze, pēdējā laikā lidojot ar Ryanair, attiecībā uz viņu jaunajiem bagāžas noteikumiem; vai, ja neesmu atzīmējusi bagāžas prioritāti, joprojām būtu iespējams, ka bez lielām problēmām es varētu ņemt rokasbagāžas mini koferi (10 kg) un, piemēram, auduma maisinu, kurā būšu ielikusi datoru, telefonu un maku?

Paldies!

5/19/18 12:20 pm - [info]ciruleens - Tādas mums sestdienas

Grūti, sēžu gultā, ēdu cepenē uzsildītu saldētu picu un skatos karaliskās kāzas, vēlāk hokeju.
Mirkļbirka #poha #esjauneizdzerudaudz

5/19/18 11:36 am - [info]gnidrologs

Nezinu vai vairums sieviešu dzimtas TV šovu 'enkuru' ir noteikta tipa ideoloģizēti (droši vien, jo masu mēdiji tikai tādus šobrīd rekrutē), bet kopumā, klausoties prominentas sievietes (gan kā viesus, gan kā 'ekspertus') runājam masu mēdijos par sociāli svarīgām lietām, es ar vien vairāk sliecos uz nedemokrātisku domu, ka sievietēm balss tiesības vajadzētu noliegt. Tas vienkārši būtu labāk ilgtermiņā visiem, ieskaitot pašas bābiņas. Srsly! Te neiet runa par to, ka sievietes ir stulbas, nespēj saprast lietas, bet viņu emocionālā, aijājošā attieksme pret lietām, kuras jārisina ar robustu cirvja uzsitienu. They just can't deal with that.
Te imo ir galvenā problēma ar tiem progresīvajiem džendernaratīviem. Dzimumiem ir pilnīgi cita prāta uzbūve, kas sakņojas mūsu evolucionārajā vēsturē. To NEVAR mainīt, tāpēc turēt šīs dabiskās dziņas naratīvu žņaugos, nevis ļaut tiem normāli izpausties ir ne tikai bezjēdzīgi, bet kaitīgi. Tik tiešām toksiski, kā tagad mīl teikt.

5/19/18 10:02 am - [info]gnidrologs

Interesanta lieta, ko dzirdēju iz JP kārtējās intervijas ar kaut kādām sjw feministēm ir, ka tieši sabiedrībās, kas pozicionē sevi kā egalitāras un vienādojošas, ir krietni lielākā interešu atšķirība starp dzimumiem. Skandināvijā, droši vien pamatā tiek domāta Zviedrija (lol), esot daudz lielaka disscreppance starp dzimumu interesēm dažādās sfērās, tātad viņu feministu politika beisiklī strādā pret tās postulēto mērķi. Varbūt kāds var ieteikt, kur tādi papīri meklējami.

5/19/18 09:31 am - [info]gnidrologs - vēl nedaudz par nāvessodu

Lai tomēr nodalītu, jo šis ir specifiskāks jautājums. Kā ar nodevējiem? Tautas, valsts, parasti grūti definējams jēdziens. Nu tur visādas piektās kolonnas, kolaboracionisti. Vai viņi pelnītu nāvessodu. Vai visi vecie denuncianti, savu kaimiņu dzīvju sapisēji, kas vēl ar vien ērti slēpjas jau sen kožu saēstajos čekas maisos, vismaz entuziastikākie to tiem, nebūtu pelnījušu augstāko soda mēru?
Kā ar politiķiem, kas aktīvi rīkojas tādos veidos, kas sapiš valsti, sagandē nācijas dzīves kvalitāti? Uz viņiem tomēr gulstas gan speciāla privilēģija, gan atbildība. Tas ir, mandāts rīkoties nācijas vārdā un tērēt nācijas saražotās vērtības pēc saviem ieskatiem. Priekš kāzusa - ja es būtu vācietis, es gribētu Merkeli beigtu. Publiskā nāvessodā, lai citi tipiņi, kas kandidē eksplicīti un emocionāli zinātu kā nerīkoties. Tas droši vien attiektos uz ļoti daudziem ierēdņiem daudzviet un nedomāju, ka visus eksekjūtēt būtu racionāli, bet vismaz vienu, galveno figūrgalvu nocirst tā smačno, liekas būtu labs veids kā signalizēt pārējai tautai - neesiet korumpēti un antitautiski politķi.

5/18/18 10:08 pm - [info]gnidrologs

Vai Laiems Nīsōns tiešām bieži savās filmās saka "there's no time, QUICKLY!"? Zinu, ka Taken sērijā tas toč bija fads un laikam vēl vismaz vēl vienā filmā, kur jams ir badass ex-krutaks (yea sure). Neesmu vēl noskatījies to viņa vilciena filmu. Vai tur arī nav laika un visu vajag ātri? Btw, man patīk Nīsōna ekšn varoņi.

5/18/18 09:36 pm - [info]gnidrologs

Vai ir tāds jēdziens kā "hroniska apātija"?

5/18/18 07:28 pm - [info]gnidrologs

Vispār iepiestošu atbilidi Ķīmiķim šeit, jo srač konkrēti ap abortiem ir kinda nebeidzams dēļ voluntāriem apgalvojumiem un nespējas tos pierādīt kā mātemātikā.

Lūk, tēmu vispārinu:
Gan jau jautāju, bet vai tev ir problēma ar cilvēku killošanu principā, īpaši, ja tas nesagādā ciešanas? Jo viss šis dancis ir tieši dēļ jūsu nevis manas problēmas ar killošanu.
Kā ar bēbja killošanu, atstājot kaut kur sasalt mežā? Arī nekādu īpašu ciešanu un bēbis ir stulbāks par suni, tātad nekāds auksts entelekts nav zaudēts.
Kāda attieksme pret nāvessodu par/pret?
Imo šī ir samēra kompleksa problēma, kas nereducējas tikai uz sraču par abortiem.
Kurā brīdī ir leģitīmi norubīt cilvēkam, neatkarīgi no viņa "potencialitātes", jebkādu iespēju uz eksistenci?

5/18/18 04:54 pm - [info]methodrone - Šmucspainis.

Ir piektdiena un es jau atkal in a state of total endgame abjection sēžu uz dīvāna un nezinu, ko ar sevi iesākt. Jebkurš nākotnes potenciāls šķiet stulba ārišķība, viss ko es varu eksistencē izdarīt ir atkal kaut kādi sāpinoši meli. Kā es eju, runāju, ko es runāju, uz ko skatos, uz ko neskatos, visas manas izvēles vai atturēšanās, jebkura iniciatīva, viss ir ārišķība un meli.

Neziņā sāku pārlasīt savus iepriekšējā gada ierakstus, un tas ir kaut kāds šmucspainis, kur nav ne kripatiņa patiesības vai skaidrības, tikai kārtējie, ārišķīgie meli. Tā kā eksistenciāls netīrums, no kura nevar atbrīvoties. Kurš kļūst netīrāks saskarsmē ar esību, tātad visu laiku.

Es laikam vienkārši gulēšu uz dīvāna un skatīšos seriālus, kurus esmu jau daudzreiz skatījusies.

5/18/18 06:11 pm - [info]phz - Daudz laimes priekdienāāā

5/18/18 12:45 pm - [info]10m_zem_uudens posting in [info]pajautaa - mūzikli

UPD. paldies !

zināju, ka cibiņos ir radošumspēciņš. dziesma atrasta!

..
čau, cibuki ! kādi ir jūsu favorītgabali no mūzikliem?
meklēju kaut ko foršu un daudzpussyīgu, no mierīga uz trakāku un tā.

5/18/18 12:36 pm - [info]10m_zem_uudens

pirmkārt, domāju, ka pienācis laiks uzrakstīt savu versiju par šo tēmu
https://www.youtube.com/watch?v=8kEdoHGmDwU

varētu apvienot trīs naidīgākās frontes vienā gabalā - klasiku, džezu un hevīj metālu. nu, varbūt vēl kko ierepot.

tikmēr, new york film academy izdomāja, ka viņiem tomēr gribas vēl vienu dziesmu, un, protams, uzreiz un tagad, un uzreiz un ā.
varbūt kāds zina kādu foršu mūzikla dziesmu ?

5/18/18 12:42 pm - [info]dooora - kaligrāfijas uzvara

tetovējuma dēļ mamma nomaina dēla vārdu:
http://www.bbc.com/news/newsbeat-44153864

mums kursā bija amerikāņu meitene Mišelle, tikai ar ā. viņas vecāki Bītlu dziesmā bija saklausījuši Ma-chelle, ma-belle.
es viņu mierināju, sakot, ka mūsu valodā māšele ir foršs vārds: little sister.

The King & Eye

5/18/18 10:09 am - [info]ingmars - sš2

The Polito form is dead, insect. Are you afraid? What is it you fear? The end of your trivial existence? When the history of my glory is written, your species shall only be a footnote to my magnificence.
Powered by Sviesta Ciba