they won't leave if you don't stop dancing

^^

4/4/20 12:34 am - [info]tagad

katru rītu gaisma pārregulē ķermeņa pulksteni. acis ir ne tikai redzes, bet arī laika orgāni - diennakts pārbīdes ciparnīcas, nomoda ēnu aploces. viss, kas šķiet fiksēts savā vietā (katram leņķim sava adrese, zīmogs pasē un personīgais akvārijs) šūpojas, pārklājas viļņotās grupās (un apakšgrupās), lai atkal saietu atpakaļ taisnēs. ienirstu lokā, izrāpjos laukā pa šķautni. [paldies dievišķajam juceklim par šiem ūdeņainajiem gaismas receptoriem.]p.s. paldies jums (komentu aut. pie iepriekšējā ieraksta). tas ir kā gaišas lāpas liesmiņas vai šķiltavu dzirksteļotie sprakšķi melnā tunelī

4/3/20 10:23 pm - [info]methodrone

Arvien biezhaak man galvaa ir taada sajuuta, ka kaut kas deg, kameer es mieriigi seezhu un meegjinu izlikties, ka viss ir labi.

4/3/20 11:23 pm - [info]gnidrologs - corona blues

groovy

4/3/20 10:25 pm - [info]gnidrologs - dzīves fakti

Tikko kā tiku pie nezināmas izcelsmes Corona B 9271 tumbiņām (ha ha ha). Neesmu pārbaudījis strādātspēju, kāds bija izlicis uz ielas. Pačekošu rītdien moš. Pēc ieraksta 83šais, značit vintāža. Man patīk kā viņas liekas tik smagas un bīvas. Ja spole pārdegušas, tad jau poļubomu žopa.
Ir cibā kāds audiofīls?

4/3/20 08:11 pm - [info]methodrone

"They are the living dead: a virus is alive due to its drive to replicate, but it is a kind of zero-level life, a biological caricature not so much of death-drive as of life at its most stupid level of repetition and multiplication."

4/3/20 06:37 pm - [info]martcore

4/3/20 03:08 pm - [info]martcore

lūk, te mums ienācās interaktīvais tehnotrilleris par to, kā briti gribēja aizlidot uz marsu, un kas no tā sanāca
ļoti iespaidoja viens no īsajiem fināliem, kurā manu varoni noindēja jau ātrajā palīdzībā, a mēs tik ļoti gribējām uzspridzināt tualeti ar nitroglicerīnu! (kurš mums to var aizliegt)
visumā pasākums, nu tā, uz trīs ar plus brontozauriem, ne pārāk apjomīgs, un arī prese visumā atzīst, ka late shift un black mirror: bandersnatch bija labāki
the complex vinnē savus punktus ja nu tikai uz kinoperatora un scenārista rēķina (tie visi ir, kā saprotiet, kinošņiki no seriāliem)

bet turpināsim FMV epopeju ar diženo...tā...kā lai to izrunā...ēē...spēli par psihoanalītiķiem...the infectious madness of doctor dekker!

4/3/20 01:40 pm - [info]dienasgramata“Mīlestībā bailes ir uzticības pamatā. Bailes šķirties, jo bail, ka nākamais nebūs tik labs vai tik noturīgs, vai no tā, ka tavs iepriekšējais bez tevis jutīsies tīri labi. Sievietes nemaz tik bieži nepamet dzērāju, kā par to tiek runāts. Dzērājs, būdams brīvdomātājs, vienmēr dabūs citas sievietes, turklāt viņš izraisa mātišķas jūtas un arī seksuālu interesi, jo viņš ikreiz ir cita persona.”

Dona Pauela 1941. gada 3. aprīlī

4/3/20 01:35 pm - [info]liene posting in [info]pajautaa

jautājums datorgudriniekiem - kas varētu būt par iemesliem tam, ka laptops, pieslēgts pie strāvas, pa laikam met ārā paziņojumu "low battery" (reizēm arī vnk izmet uz ekrāna "locking") un slēdzas ārā? Baterija visu laiku turēja ap pusotru stundu, bet vienā dienā pārtrauca lādēties un cauri.

Jā, nav jauns. Jā, ir bijušas problēmas iepriekš.
Šobrīd vnk ir galīgi neaļo pirkt jaunu, tāpēc gribu saprast, vai šis ir kas labojams vai tomēr nav variantu.

Paldies!

4/3/20 09:45 am - [info]methodrone

"Here is how my friend Andreas Rosenfelder, a German journalist from Die Welt, described the new stance towards daily life that is emerging: “I really can feel something heroic about this new ethics, also in journalism – everybody works day and night from home office, making video conferences and taking care of children or schooling them at the same time, but nobody asks why he or she is doing it, because it’s not any more ‘I get money and can go to vacation etc.’, since nobody knows if there will be vacations again and if there will be money. It’s the idea of a world where you have a flat, basics like food etc., the love of others and a task that really matters, now more than ever. The idea that one needs ‘more’ seems unreal now.” I cannot imagine a better description of what one should call a non-alienated decent life."

4/2/20 09:42 pm - [info]dooora

13 peles par barelu

4/2/20 08:15 pm - [info]martcore - kentaurs pret zirgu

manuprāt, kentaurs skrien ātrāk, jo viņam ir automātiskā pārnesumkārba cilvēka galvas formātā
un sver viņš kopsummā mazāk par zirgu
karoč, kentaurs ir reāli ātrāks

4/2/20 05:45 pm - [info]methodrone

Īstenībā visvairāk man pietrūkst iepirkšanās lielā supermārketā.. ne cilvēku, ne ballīšu, ne pasarg' Dievs darba. Bet staigāt cauri mirguļojoši krāšņām produktiņu ailēm, tā ir mazliet paradīze. Lai sevi nomierinātu drusciņ, es šodien Amazon nopirku strawberry and cream sojas svecīti, un mana mīļākā nodarbe ir meklēt produktus, kurus var nopirkt ar delivery date within next few days, nevis nākammēnes.

4/2/20 01:38 pm - [info]10m_zem_uudens

iedvesmojošiem cilvēkiem ir īstas superspējas. paldies viņiem par to.
#bungucilvēki

4/2/20 11:06 am - [info]martcore - daudz burti par likmēm

Tātad tagad totalizatoros uz baltkrievu futeni tiek likti miljoni, jo tas faktiski ir vienīgais reālā un fiziskā sporta veida čempionāts, kas nav pārtraucis savu darbību. 

Tas notiek, jo cilvēkus, kas nodarbojas ar totalizatoru, nekādi vīrusi nespēj apturēt. Tev ir speciāli izdalīts bankrolls, kuru tu vari pacelt līdz līmenim, kad maini pašu bankrollu aka pamatkapitālu augstāk un savāc dividendes, vai arī nolaid viņu līdz nullei, taču darbību nevar pārtraukt - baltkrievu futbols, japāņu korespondentšahs, kubiešu bērnu volejbols līdz 13 gadiem - pofig. 

Tādēļ domāju, uz kibersportu atšķirībā no nožēlojamā baltkrievu futbola šobrīd tiek likti miljardi. Šādi nostādot koeficientus ārkārtīgi stacionārās pozīcijās.

Ja Latvijas valsts budžetu uzliktu uz apbrīnojamo Pari-Match līgas tikai lokāliem līdzjūtējiem zināmo fināla ceturto karti, tas vispār nenobīdītu apbrīnojamo koeficientu uz Fly To Moon komandu 1:7 atsevišķā kartē. Manuprāt šobrīd kibersportā var likt ārprātīgi milzīgu naudu uz dotu vai CS, NENOGRAUJOT KEFUS. Vēl pāris pašizolācijas mēneši, un arī visiem xbetiem nāksies iekļaut kibersportu savā ēdienkartē. Brīdī (kad nedod dies) saslims pirmais baltkrievu futbolists, un nebūs vairs vispār nekā, sāksies pinīgi fantastisks jebatorijs ar e-sporta industriju. Kurā būs nepieciešami eksperti, taču jau šobrīd ir skaidrs, ka līčot no kantoriem ar ekspertīzi varētu būt daudz izdevīgāk, nekā tur strādāt.

Nezinu un neinteresējos, kā ir CS un līdzīgajos, taču vismaz dotā totalizatora principi ļoti atšķiras no fiziskā sporta. Pirmkārt, ir bezjēdzīgi iziet no statistikas. Faktiski jebkurš var apspēlēt ikvienu, visu izšķir draftpiki, motivācija, hotstrīki, morāle, tādēļ nāksies dinamiski kruķīt kefus ar rokām. Kā Pari-Match viņus kruķī ar rokām? Es vienkārši pastāstīšu.
Virtus Pro un Fly To Moon best of five finālā sākotnējais koeficients bija kaut kur 13:1 uz Virtus (domāju, šeit neviens nelika). Tāds viņš saglabājās pie 2:0 Virtus Pro labā, pie 2:1 virtusu labā tas nedaudz nokritās, taču pirms ceturtās kartes, PIRMS CETURTĀS KARTES DRAFTA (!), tas bija 1:7 UZ KARTI!. Pēc tam mēs paskatījāmies draftu, kurā Fly To Moon izredzes bija vismaz manā izpratnē kaut kur apmēram 80% uz uzvaru, ja viņus neautplejos uz skillu, kā tas notika Virtus Pro pusfinālā ar "Hellraisers". Taču atšķirībā no "Hellraisers" man likās, ka autplejot tādus čuvakus, kā Bogdanu, Ženerāli un Alohu ne pārāk ir iespējams, pieredze tur, prasme spēlēt komandā. Ar nelielu pārsteigumu redzot, ka koeficientts nemainās arī PĒC DRAFTA(!!) - biedri, rezumēsim: mums ir 1:7 un tīra uzvara uz rokām - es, protams, cēli iegruzīju savus desmit eiro uz Fly To Moon. Ar ko tas beidzās, tie, kam, vajag zin - FTM vispār uzvarēja finālsēriju. 

Sadaļā "secinājumi": likt uz finālsērijas iznākumu ideja ir ne īpaši laba (pat pie 1:13), uz piekto karti absolūti nē (tur jau nokritās uz 3,5), uz atseviško ceturto karti ar identisku koeficientu gan pirms, gan pēc drafta - jums uzdāvināja 60 eiro.  

Bukmeikeri nevērtē draftus.

4/2/20 09:57 am - [info]garamgajejs

https://www.theguardian.com/world/2020/mar/28/is-factory-farming-to-blame-for-coronavirus

4/2/20 11:03 am - [info]ezss - napalma smarža no rīta

Skaņa, ko nakts murgos es uztvēru kā helikopterus, kas laižas uz tuvējām slimnīcām strīpām vien, izrādās, ir apakštāva beķerejas ventilācija.

4/2/20 10:58 am - [info]ingmars - city rake

Izmantojiet šo brīvo laiku, lai apgūtu atslēgu atmūķēšanu.

4/2/20 10:56 am - [info]ingmars - good news everybody

The best possible outcome for a quick market recovery is shaping up as signs emerge globally.

4/2/20 09:47 am - [info]dienasgramata“Šodien mēs uzsākam garu ceļojumu. Autobuss atiet deviņos no rīta un sasniegs Džeksonvilu divos naktī. Tas ir “ekspresis”, kas pietur tikai vienā vai divās vietās. Salonā pārdod sendvičus un kokakolu, krēslu atzveltnes ir atgāžamas atpakaļ, naktī katrs ieslēdz mazu personisku lampiņu kā lidmašīnās. Un stjuarts palīdz mums ērtāk iekārtoties, pieregulējot sēdekļus, nosaucot nākamo pieturu un pastāstot par ainavu aiz loga. Mēs ceļojam cauri Luiziānai, Misisipi un Floridai. Deltas atzari ir plati kā ezeri, tie mirdz saulē, un Meksikas līcis ir zils kā medusmēneša sapnis. Palmas, kaktusi, rododendri, ziedošas pilsētas, tropiskie meži ar biezu augu valsti, romantiskas mājiņas ar mierpilniem mauriņiem, vientuļas, pussagruvušas būdiņas mežos, mirguļojoša jūra, gurdenas lagūnas, nokarenās “spāņu sūnas”, greznas un biedējošas – vienas dienas laikā Dienvidi atklājās mums visos savos kontrastos. Un šīs dienas laikā Dienvidu lielā traģēdija vajāja mūs kā uzmācīga apmātība. Pat ceļotājs, kura skatu ierobežo autobuss un uzgaidāmās telpas, nevar no tās izbēgt. No brīža, kad iebraucām Teksasā, lai kur mēs dotos, gaisā bija jūtama naida smaka – arogantais balto naids, klusais melnādaino naids. Stacijās respektablas, bezgaumīgi ģērgušās vidusšķiras matronas ar skaudīgu naidu lūkojas uz koši tērptām un jautri rotātām jaunām melnajām meitenēm, bet vīriešus aizvaino nepieklājīgi skaistie jauno melnādaino vīriešu ķermeņi, tērpti vieglos uzvalkos. Amerikāniskajai pieklājībai šeit nav vietas. Drūzmējoties rindā pie autobusa, melnādainie tiek izstumti. “Tu taču nedomā palaist to nēģerieti pa priekšu,” no naida drebošā balsī kāda sieviete saka savam vīram.”

Simona de Bovuāra 1947. gada 2. aprīlī

4/2/20 12:28 am - [info]gnidrologs - socialist distancing

groovy

4/1/20 11:30 pm - [info]gnidrologs

Skatos te dažiem tas korvidiums kļuvis par hobiju un dzīves veidu. Kāda jēga ieviesusies rutinētajā wageslave eksistencē.

4/1/20 10:48 pm - [info]martcore

Нападающий «Зенита» Артем Дзюба рассказал, в теле какой женщины он хотел бы побыть один день.
«Очень трудный вопрос! Трудно сказать. Я никогда не хотел быть женщиной. Но если как в фильмах, на один день…
Понятно, что я люблю Дженнифер Энистон. Хотел бы побыть ей. Она снималась в «Друзьях», встречалась с Брэдом Питтом.
----------------------------
kāpēc grūts jautājums
ellena peidža, protams, lol

4/1/20 10:15 pm - [info]konstruktors - ***

Nē nu skaisti, ciba atkal dzīva, jo tā pat kā man, tai ieslēdzas uzmanības trūkums.

4/1/20 06:31 pm - [info]tagad

izdzēsto domu arhīvs klumburē vien tālāk

4/1/20 05:58 pm - [info]sirualsirual posting in [info]pajautaa - Nosaukums ģimenes ārsta praksei

Draugi vēlas palīdzību, lai izdomātu nosaukumu ģimenes ārsta praksei.

Meklējumus sarežģī tas, ka vārdam jāsākas ar "ai".

Vai ir kādi ieteikumi? Šī ir iespēja atstāt savu nospiedumu pasaulē.

EDIT: Paldies par sarūpētajām, khm, gara mantām. Nosaukums atradies.

4/1/20 02:42 pm - [info]ingmars - 😷🚆

4/1/20 01:17 pm - [info]marule posting in [info]pa_leeto - Birkenstock Arizona, 42 izmērs

Dāvināti, bet nevalkāti Birkenstock Arizona 42 izmērs.Atrodas Rīgas centrā, bet, ņemot vērā situāciju - var arī nosūtīt uz pakomātu. 
Tā kā jauni, gribētu puscenu - 30 €.

4/1/20 12:08 pm - [info]phz - Kas tur vakar bija par otrdienu?

Nedaudz atgādina Klēru Bušēru:
Bet patiesībā nāk no šiem šamanistiskajiem igauņu fotomāksliniekiem: https://rahumaru.tumblr.com/
Tags: ,

4/1/20 12:02 pm - [info]phz - Arī praviešiem vajag ēst

Gribēju jau priecāties, ka iznācis grupas Dvar ambiento remiksu albums, bet izrādās, ka tas ir 2011. gada albums.
https://open.spotify.com/album/18c4rFJxbvR8JjcQj85OW1?si=4uS7ixI6Q9G8DpS6Yn9iOg

Bet jebkurā gadījumā jauki, ka tagad ir arī Spotify. Un īstenais darkwave agrīnajā Piirrah arī tagad ir klausāms:
https://open.spotify.com/album/7mgF5xtMyjqv5Z56424kz4?si=VhT-wyGpTYmQ1iL5MqG1rg
Tags:

4/1/20 11:43 am - [info]dienasgramata“No 25. marta līdz 10. aprīlim gulēju Ostroumova klīnikā. Klepoju asinis. Abās pusēs trokšņi izelpā, labajā pusē paliek trulāk. 28. martā bija atnācis Tolstojs L.N.; runājām par nemirstību.”

Antons Čehovs 1897. gadā aprīlī

4/1/20 01:40 am - [info]batou

kamēr no stīma velkas mb2 banneru lords, gribēju tikai ietvītot ka sešas dienas neesmu izgājis no mājām, jo strādāju no mājām. future is now. ja vien cp77 iznāktu pēc 16 nevis pēc 5 mēnešiem my life would be (almost) complete.
Tags:

4/1/20 12:13 am - [info]gnidrologs

Šeit jau mūsu akadadaēmiskajan marksistam pa lielam taisnība. Vieglā maniere kādā globālais kapitāls privatizē ienākumus, bet socializē zaudējumus ir kaut kas uz ko ne vien skatīties, bet to darīt caur lāpām un dakšām pie attiecīgajiem kantoriem. Tik ironiski, ka viņš pa lielam vedina nacionālsociālisma virzienā, jo ko nozīmē 'nacionalizēt' šajā kontekstā? Atņemt globālistu oligarham/korporācijai un nodot konkrētas valsts adminstrācijas kontrolē.

3/31/20 11:40 pm - [info]gnidrologs - weekly swedening

Every government in the world proved they are incompetent retards. And then there is Sweden. ... tālāk ... )

3/31/20 03:58 pm - [info]10m_zem_uudens

salīdzinājumam - reikjavīkā, ar visu diezgan laicīgo ceļošanas un pulcēšanās ban, inficēti 853 ( valstī kopā 1,135 inficēti, 2 nāves gadījumi; svaigākie dati šeit - https://www.covid.is/data ), kamēr visā igaunijā 745 ( 4 nāves gadījumi), kolumbijā 798 (14 nāves gadījumi!). arī pāris fakti par vecuma kategōriju - visvairāk inficēti tieši 40-49 vecuma grupā, un otrajā vietā 50-59.

pie mums ziemeļos vēl tikai 33 gadījumi, bet tas tikai pagaidām, jo iekšzemes ceļošana starp reikjavīku un citurieni nav slēgta, un šeit daudziem joprojām nav īsti izpratnes par to, cik ātri tas izplatās, jo to "neredz" starp sev tuvajiem - jaunās ģimenītes ar bērniem kārtīgi apmeklē bulciņu iestādes visi čupā (tb, vairākas ģimenes), uz kalniņiem vizinās arī visi baros. islandē kopumā gadījumu skaits, lēnām, bet samazinās.
Tags:

3/31/20 03:14 pm - [info]zilnezal

25.marts

Stirniņ, pelēku palu pilni
Ir rugāji pērnajai pļavai
Un mednieks no tevis vairās
Ar bisi šauj troksni logos

Ir pielijis pilns mans pagalms
Ar ēnās dziestošu rietu
Gaidu tevi
-----------Tu tramīgi nāc
Man no plaukstas lakt siltu pienu

Stirniņ, troksnis ir promejošs solis
Klusums aizaudzē skaļākos robus
Tur no perona tālākā sola
Pamāj vakars
Plecos tam miers

3/31/20 12:10 pm - [info]bikini_kill

mood: kolektīvās sēras par aizgājušo
Tags:

3/31/20 12:47 pm - [info]ingmars - fortress riga

Es prognozēju, ka tuvāko nedēļu laikā tiks iesaistīta armija.

3/31/20 12:36 pm - [info]ingmars - vai babilona jau sadegusi

Es ļoti ceru, ka COVID-19 dēļ nenāksies atcelt šī gada Positivus festivālu. Es tā gribēju pieredzēt to, kā policija ar suņiem pārmeklē mūsu telti pirms mēs ar ģimeni dodamies uz amerikāņu repera A$AP Rocky uzstāšanos.

3/31/20 12:34 am - [info]gnidrologs - haha it's affraid


suņi zin, ko ēduši ^)

3/30/20 11:00 pm - [info]gnidrologs - just african things

https://www.bbc.com/news/world-africa-51869417
A South African king, a nephew of the late Nelson Mandela, has been arrested after allegedly going on the rampage with an axe in the palace.

Buyelekhaya Dalindyebo, freed from jail on parole in December, broke into the Thembu royal palace in the early hours.

Witnesses said he was searching for his son, the regent, who was appointed the acting monarch while he was in prison.

The regent escaped through a window, but his wife has been injured and taken to hospital, a royal spokesman said.

3/30/20 10:07 pm - [info]gnidrologs - pēdējā laika krutākais albums

groovy
Pipe Rider vispār :mindblown:

3/30/20 09:22 pm - [info]zivs posting in [info]pajautaa - mūzikas teorijas privātstundas

Kāda ir normāla stundas likme, ar ko rēķināties par online privātstundām/konsultācijām mūzikas teorijā pamatskolniekam (solfedžo)?

3/30/20 08:47 pm - [info]gnidrologs

"It's just weirdos on tumblr it's not a real thing."

"That's just Canada it won't happen here."

https://www.unz.com/estriker/federal-court-finds-that-misgendering-is-not-first-amendment-protected-speech

The complaint was filed in November 2018 by Shawnee State University philosophy professor Nicholas Meriweather. According to Meriweather, he was reprimanded by administrators at his publicly funded school after a man pretending to be a woman joined his class and began demanding to be referred to as “she” and “ms.”

Meriweather refused to participate in the ideological exercise, but did not “misgender” the student either. Instead, he attempted to compromise and address the student only by his surname. In response the transgender student began threatening him and calling him names, finally enlisting administrators to punish him.

The September 2019 recommendation report by Litkovitz asserts that a public employee’s willingness to participate in gender ideology is not protected by laws and precedents intended to protect faculty speech, the assumption being that transgenderism is an immutable characteristic apparently granting the movements adepts to special Civil Rights act privileges that supersede individual personal conscience. According to Litkovitz’s Orwellian logic, using a person’s made up pronouns “cannot reasonably be construed as having conveyed any beliefs or stated any facts about gender identity.”

Litkovitz also found no evidence that religious discrimination played a role in compelling Meriweather to say things he doesn’t believe.


Te pat nav "nesauc mani x, lūdzu", bet "a nu ka davai sauc mani y a ņeto". Šitas vīruss ir par švaku. We need real purge to quell the madness.

3/30/20 08:42 pm - [info]dooora

elpo caur pieri

3/30/20 06:42 pm - [info]gnidrologs - Woke Health Organization


Viņiem tur droši vien vesels departaments, kas tērē miljonus katru gadu, lai risinātu šādas sasāpējušas problēmas.

3/30/20 11:42 am - [info]dooora

pagāšnedēļ no mums šķīrās Asteriksa kōmiksu tētis Albērs Iderzō jeb Alberto Udercō.

https://www.pipelinecomics.com/coronavirus-asterix/

3/30/20 11:42 am - [info]dooora

virus sorosensis: We deserve better than the family. Abolish da mutherfuckah, haha.

https://www.opendemocracy.net/en/oureconomy/coronavirus-crisis-shows-its-time-abolish-family/

3/30/20 11:42 am - [info]dooora

https://www.dailywire.com/news/france-officially-sanctions-drug-after-78-of-80-patients-recover-from-covid-19-within-five-days

3/30/20 09:37 am - [info]dienasgramata"Gulēju labi un piecēlos vēlu, desmitos. Dažkārt esmu gana dumjš un saēdos asu ēdienu ar mērķi pārbaudīt, vai manas reproduktīvās spējas ir iznīcinātas vai nav. Izdarīju to vakar un dabūju caureju uz visu dienu. Man vajadzētu censties uzbudināt savu miesaskāri pēc iespējas mazāk."

Ļevs Tolstojs 1852. gada 30. martā
Powered by Sviesta Ciba