they won't leave if you don't stop dancing

^^

9/24/20 04:31 pm - [info]ingmars - dab on them haters

9/24/20 03:37 pm - [info]daina posting in [info]pajautaa

Ļoti vajag Kārļa Vērdiņa dzejoli no krājuma "Pieaugušie", kas skan Sigmas dziesmā "Cik nemanāmi".

9/24/20 03:14 pm - [info]ingmars - fries

Ingmars Friesman.

9/24/20 03:11 pm - [info]ingmars - 2020

9/24/20 02:26 pm - [info]gnidrologs

"“post-industrial society” is not real. it’s just what happens when an empire outsources it’s critical systems. our jobs didn’t magically sublimate into Knowledge Work—they just left. our institutions didn’t progress into the utopian Information Econonmy—they’re just gone."

9/24/20 11:48 am - [info]dienasgramata posting in [info]pajautaa

Kas ir нейтральная передача mašīnas ātrumpārslēdzējā? Latviski?

9/24/20 10:43 am - [info]martcore

teikšu, kā ir - tolaik nespēju pat iedomāties, ka mans kādreizējais jaunības piecu dienu kodiens ogrē var atnest pasaulei pilnīgi jaunu fešena trendu:

9/23/20 08:04 pm - [info]methodrone

Kaada jeega gribeet dzemdeet beernus, ja vinji taapat izaugs un vinjiem tevi nevajadzees. You're a host and a slave for a couple decades, and then you're just that same old lonesome you.

9/23/20 10:49 am - [info]methodrone - Feminine archetypes.

Reckless overindulgence in self pity and excessive depressing melancholy sounds like any song from Patsy Cline.

9/23/20 09:59 am - [info]martcore

pat lejupielādēto mūzikas albumu nosaukumi saliekas dīvainā poētiskā vēstījumā

9/23/20 01:15 am - [info]ingmars - yep

http://www.poet-vitamin-of-feelings-from-latvia.mozello.lv

9/22/20 09:35 pm - [info]lavendera posting in [info]pajautaa

Ja Frīda Kalniņa-Saulīte apprecas ar Žani Lauriņu-Kalnbergu un grib gan pieņemt vīra uzvārdu, gan paturēt savējo, vai viņa turpmāk sauksies Frīda Kalniņa-Saulīte-Lauriņa-Kalnberga?

9/22/20 09:07 pm - [info]saccharomyces - mud, perhaps

if i do not sing what i feel, i will die inside
 

9/22/20 08:55 pm - [info]dailiga posting in [info]pajautaa - autoskolas Rīgā - labās un ne tik labās?

Kuru autoskolu iesakāt 2020.gada rudenī? Un kuru noteikti ne?
Tags:

9/22/20 04:56 pm - [info]methodrone - Neatpazīšana.

Es jūtos, kā mans prāts būtu tik gauži nosmērēts un aizmēlēts ar zirnekļutīkliem un taukiem, ka es neredzu savu paradīzi.

Es sēžu savā saulainajā dārzā, gada pēdējā siltajā dienā, sūcot aliņu un klausoties visādus labos astoņdesmitos un deviņdesmitos, gaidot mājās savu draudziņu, kuram uzgatavot šmori, lai pēcāk kopā snauduļotu uz dīvāna ar kakao, un vēl pēcāk aizmigtu kā silta kanēļmaizīte otrai kanēļmaizītei uz pleca. Bet mans prāts vēlaizvien jūtas kā smags, satraukts lietussargs pelēkzilā krāsā..

Dzīve varbūt dod lietas, bet uncanny formātā, ko mēs neatpazīstam kā savas initial vēlmes. Tāpēc viss laiks aiziet neatpazīšanā, apjēgšanā, disonancē, svešādumā, un ja Dievam labpatīk, tad beidzot padevībā, jebkādiem kārtējiem piedāvātajiem apstākļiem.

9/22/20 05:06 pm - [info]temperature - 235 (kādu es sevi redzu)

man ir:
apaļa, plakana seja ar ļumīgiem vaigiem un pakakli
izgāzies, apaļš vēders
pārāk lielas plaukstas ar strupiem pirkstiem
sakumpuši pleci, kas izstiepto kaklu padara par tādu kā vistai
sausi, salmiem līdzīgi mati
mīkstas, apaļas, vārgas roķeles kā bērnam
kājas, kas būtu skaistas, ja nebūtu drusku līkas
tas nolādētais, nolādētais vēders
un sajūta, ka šis saraksts ir par īsu.

reizēm es saģērbjos un jūtos skaista. līdz brīdim, kad izeju uz ielas starp citiem cilvēkiem, tad sajūtos kā kaut kas grotesks un nožēlojams. kā cūka balles kleitā. tas mēdz pāriet, kad sasniedzu galamērķi, jo starp draugiem es retāk domāju par to, kā izskatos. bet citu skatienos es redzu: "lol, paskaties uz to lauķi. par ko viņa mēģina izlikties?"

9/22/20 02:35 pm - [info]ingmars - akcija

Pērc Samsung Galaxy ar sasistu ekrānu!

9/22/20 01:14 pm - [info]saccharomyces

cibas trends: pārgurušas, pārstrādājušās sievietes

9/22/20 11:07 am - [info]methodrone

No vienas puses man gribas lamaaties uz valdiibu par to, cik konfliktiigi un nekompetenti vinji chakaree sociumu. Bet no otras puses valdiiba jau nav nekaadi transcendeeti woke oversuperlordi, bet gan puny humans. No point in exasperation or anger, no point in apathy either.

Point in hope. Man dazhreiz shkjiet, ka cilveeku pasaule ir kaa miilasstaasts. Kur ir visaadas gruutiibas un paarbaudiijumi.. bet lai kaadas bailes slaapeetu, dzilji sirds ceriibaa tu atdzeries no zinaashanas, ka paliksiet kopaa miilestiibaa un viss buus labi, jo taada ir nepiecieshamiiba.

9/22/20 09:14 am - [info]grao posting in [info]pajautaa - Ereader

Esmu sabriedusi pirkt e-lasītāju. Tikai kādu? Pārsvarā lasīšu zagtus epubus. Vai Kindle vispār ar tādiem sadarbojas? Ir arī lētākas alternatīvas? Kādi ir jums un vai patīk?

Kāpēc viņi visi ir tik maziņi, vai tas nav šausmīgi neērti?

9/21/20 01:36 pm - [info]dienasgramata

DELFI: "Rebenoka slepkavības lietā trīs uzbrucēji – kalsnas miesas būves un tērpti viscaur melnā"

zinu, ka ciniski, bet nevaru neatcerēties vācu nihilistus no Big Lebowski



9/21/20 12:52 pm - [info]zilnezal - ofisa ballītes

ārkārtīgi neveikli. visi stāvam katrs pie savas sienas, vienā rokā turēdami glāzīti ar gruzīnu sarkanvīnu, otrā - papīra šķīvīti ar picas šķēli. ik pēc brīža kāds, kurš ir apēdis savu picas šķēli, platiem soļiem šķērso telpu, lai tiktu pie galda tās vidū, un uzliktu uz šķīvīša jaunu picas šķēli, tad atgriežas atpakaļ ierindā. kāds kaut ko ieminas par to, ka "saulīti šodien laikam nesagaidīsim", kāds pajoko, ka "mēs gan šeit neieturam divu metru distanci". cenšos neiztukšot savu vīna glāzi pārlieku ātri, jo zinu, ka tieku novērtēta - kā jaunākais darbinieks (gan stāža, gan vecuma ziņā). pēkšņi ļoti izjūtu, cik pliki ir mani stilbi, un cik ļoti nesaderīgs mans džemperis ar manu plāno, īso kleitiņu, ko vilku sava krusttēva kāzās. nesaprotu, vai jūtos sešpadsmitgadīga vai divdesmitgadīga. lai iztukšotu pēdējos malkus no vīna glāzes, nākas atliekt galvu uz atpakaļu, atsedzot savu kaklu visu skatieniem - visievainojamāko no ķermeņa daļām. vienlaicīgi atceros divas lietas - ka nu jau sesto dienu dzeru nervu zāles, kuras varbūt nevajadzētu jaukt ar alkoholu; un ka manu kaklu aizvien rotā maigi zili ziedi no mūsu pēdējā atā.
manas kolēģes un es sinhroni salokam papīra šķīvīšus un pametam telpas.
es esmu gatava turpināties.

9/21/20 10:47 am - [info]pelnufeja posting in [info]pajautaa - atkal par to gudrības zobu

Sveiki! Kā jums šķiet, vai, ja sešas dienas pēc gudrības zoba izraušanas tā vieta sāp ar asām, durošām sāpēm, un sāpju intensitāte un biežums tikai pieaug, tas varētu būt normāli? Citādi: pampums ir pazudis, un, cik varu spriest, ar brūci viss ir ok (kad skaloju muti ar sālsūdeni, nekas necērt, no kā sliecos domāt, ka diez vai ir iekaisusi). Vai jūsu pieredzē tā ir bijis, ka sāpes arī pēc nedēļas ir ļoti stipras? Domāju, vai šis ir adekvāti un vienkārši jāpiecieš/kaut kā jāmenedžē ar pretsāpju zālēm, vai arī šis izklausās pēc situācijas, kas prasa med uzmanību?

9/20/20 10:13 pm - [info]emi posting in [info]pajautaa

Labvakar!

Kā lai uz mac atver .bkz failu? Es pirms pāris gadiem uztaisīju backup caur Filefort un tagad kad mēģinu to atvērt, man saka, ka nav neviens application, ar kuru tas būtu iespējams...

9/20/20 09:13 pm - [info]gnidrologs

First rule of George Soros Club - you don't speak about George Soros.

9/20/20 08:26 pm - [info]ingmars - gļēvie dzīvnieki

Dzīvnieki ir gļēvi, cilvēki ir drosmīgi.

9/20/20 07:08 pm - [info]gwendolina posting in [info]pajautaa - Pirts

Interesē ieteikumi pirts iesvētīšanai. Ir uzcelta pirts un gribētos, lai ēku iesvēta latviskā garā, tā teikt, lai dodam svētību. Iztēlojos, ka tie varētu būt dievturi vai kāda folkloras kopa vai kas tāds, kas atbrauktu ar kādu "rituālu" un dziesmām. Vai kādam ir ieteikumi?

9/20/20 04:14 pm - [info]gnidrologs - lol

9/20/20 07:42 am - [info]methodrone

"Why, then, are we locked into lockdowns? In part, because of the way the virus initially spread. Had the outbreak started in, say, Norway or Canada – a country, in other words, where immobilising the entire population was unthinkable – things would have worked out very differently. But because China thinks nothing of detaining people, and because Italy, which had planned a local quarantine, was panicked into extending it nationwide when the news leaked, lockdowns suddenly became the Thing To Do – and the policy which the Something Must Be Done crowd demanded. "

9/19/20 04:08 pm - [info]ingmars - 世界系

セカイ系。

9/19/20 03:44 pm - [info]ingmars - Hutsi, Tutu

Atšķirība starp tutsi un hutu.

9/19/20 03:26 pm - [info]ingmars - EBGK

Eiropas brīvais gāzes kanāls.

9/19/20 02:46 pm - [info]ingmars - baltais seksisms

Ja man būtu jānosauc viens no maniem pretrunīgākajiem viedokļiem, es teiktu, ka es nespēju piekrist apgalvojumam, ka vīrieši nevar būt seksisma upuri. Es varu piekrist tam, ka tikai rasu minoritātes var būt rasisma upuri, jo tas, ko var uzskatīt par rasu minoritāti, ir atkarīgs no konkrētās sabiedrības, par kuru ir runa. Pat tad, ja šo apgalvojumu sašaurina līdz runai par sistēmisku/institucionalizētu seksismu, es nevaru tam piekrist, un es kļūstu satraukts, katru reizi, kad feministu forumā kāds/kāda/kvāds atkal saka, ka vīrieši nevar būt par seksisma vai institucionalizēta seksisma upuriem. Ja vēlaties, varat iztēloties, ka šis ir Stīvena Kraudera raidījums un pierādīt man, ka es kļūdos komentāros, vienīgi es nebūšu konfrontējošs un visdrīzāk piekritīšu visam, ko jūs teiksiet.

Starp citu, kā intersekcionāls feminists es atzīstu, ka man ir baltā, vīrieša un heteroseksuālista privilēģijas, bet tajā pašā laikā es esmu nelabvēlīgākā stāvoklī, jo esmu piedzimis un uzaudzis salīdzinoši nabadzīgā postpadomju, Austrumeiropas valstī. Cilvēki ir labi pieraduši pamanīt, piemēram, rasismu vai seksismu, bet ne tik labi pieraduši pamanīt diskrimināciju pret austrumeiropiešiem, ar viņu neveiklajām dīvainībām, akcentu un zemu atalgotu darbu celtniecībā un lauksaimniecībā.

9/19/20 12:08 pm - [info]lavendera posting in [info]pa_leeto - Viss par piecīti

https://photos.app.goo.gl/yUHy2u2kmCPeau4d6

Aktuālais: 40.izm. mākslīgās ādas zābaciņi ar flīsa iekšu, jauni, šaurai (!) pēdai. 5 eiro.

38.izm. (S/M) pieguļošs pusvilnas mētelītis, nevalkāts. 5 eiro.

Ja man nebūtu par knapu, valkātu pati, it īpaši to foršo mētelīti.

aikidoka @ tvnet. lv

9/19/20 11:44 am - [info]gnidrologs

Ja Ruth Bader Ginsburg tiešām beidzot paspējusi nomirt, tad tā ir liela veiksme Amerikai. Tiesneši, vēl jo vairāk augstāko un pat konstitucionālo tiesu, nedrīkst izmantot savu amatu, lai likumības uzturēšanas vietā bīdītu savu politisko ideoloģisko pārliecību. Good riddance. Tagad tikai jāgaida kārtējais ģermokrātu cirks par Trampa nominantiem. Vai arī viņam vairs nav laika pirms vēlēšanām? (nezinu to nolikumus)

9/19/20 09:39 am - [info]martcore

iecienītais kanāls gandrīz veselu call of duty te publicē

9/19/20 08:06 am - [info]teja posting in [info]pajautaa

Vai Rīgā ir kāds labs stick&poke tetovētājs?

9/19/20 12:28 am - [info]ingmars - Blame! (2017)

Blame! filma Netfliksā nav nemaz slikta. Diezgan kvalitatīvs CGI, ja neskaita seju animāciju. Blame! mangā arī bija slikti zīmētas sejas, bet tur tas bija šarmants sliktums, un es nesaskatu neko šarmantu sliktā CGI. Bet, kā jau teicu, nebija arī tik slikti. Biju jau piemirsis, kā man patika Blame! manga.

Diemžēl neko labu nevaru teikt par GitS SAC_2045, vairāk atgādina SAC parodiju. Iepriekšējais ieraksts bija kontekstā ar to.

9/18/20 10:34 pm - [info]ingmars - qotd

Production I.G mani padarīja par Džokeru.
~Reinis

9/18/20 04:38 pm - [info]ingmars - update

I'm glad to have given you this update today, thank you very much.

9/18/20 02:15 pm - [info]ciruleens

Džīz, čehi un Čehija testē savu kapacitāti. Ar satraukumu gaidu, kad kāds no departamenta saslims un mēs visi tiksim aizsūtīti pašizolācijā. Par laimi lielākā daļa no vasaras eksperimentiem un lauka darbiem ir gandrīz pabeigti, tikai divas nedēļas atlikušas.
Priekšnieks sarkastiski joko par to, kā Čehijas valdība beidzot ir sākusi rīkoties atbilstoši savām spējām.

9/18/20 03:08 pm - [info]ingmars - EU anti-racism Action Plan



https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/ip_20_1654

9/18/20 01:28 pm - [info]dooora

pareizs laiks: pizģec un divas minūtes

9/18/20 11:12 am - [info]ingmars - zvab

Vzbv bz vz zv zvz vz vzv zvzvzvzvzvzvz z zvab zvanz zvabz zvabz vabz zavbza zvabz avzbavz avaz vva vzbz zvabzav vz zvzbzavz zvzbzzvabzvzb azvzabz zzvabzva zavzbzavz zvabzzvabzzvavbzvzbzva zvzbzavz zva azvzbzv zav zzvzz zvzbzAVZ ZVA ZVABZVZ ZAVBAZVVABAZBZAVZBAZVABZA ZVABZ AVZBAZVAVZA BZVAZB ZA ZVABZ AVZBA ZVAZBZ AVZ A ZVABZA ZVAB ZA VZA A ZVA ZVAB Z Vb zza zbvazb zavz avbz avz za vza zab zavaz bazvazvazazvazvaz vzaazvaz avza azvza az zacza za zab zavaz azvbza zavzbaa zva azabaz zabza za baz za azb azvzabaz baz zabza zabaz azbza azbza azbaz zabza azbbaz zabazn azbaznaz baz az azbaz azbbaz azbaznaz zbabaz azbzan azbaz azbaz az azbaz baz azbnaz azbza azbaz zabazb azbza azbaz zabaz baznza azbzan azbaz azb azbaz azbnaz azbaz za zabnza abnzabzna zbazb ban zanz abaz baz azbza azbzaza baz zabnza bzaaz nazbza azbza baznza bza azbza baz zabza azbz abazaz baz aznazbaz azbzanaz azbaz zabzan zabzanza zabaznaz azbaz za zabzanz abzanza baz zabzabza zabzab azbaznaz baznza zabnaz azbaz zabzann zabzabzanz abaznz abzaanz bazna zabaz zabaznza zab za zabzaza baz za zabza zabaz za aznza baznaz bazbaz baznza zabzanbzanzabazbanzav zabaznzabazn az baz zabazn azbza za baz az bazzbabzanbznabzanbz abz bazbazbaz ba bna nbznba znba bnz zabznb abnz nba nbz nbza zbna znb zbn bnaz zanbanzb znba bz bna nbazbaz nbza nazbz avza bazbz bvazbvaz bvza bv zabv zav b avb bza vbaz bvza bvz vbazbvazv a zba vb zab abvzabvavbzva ba vbz vba zbva zvb azbvaz bvzbvavbz vba bvaz az baz vbazvbazbvaz bvaz ba bza vba zabvazbvzabvazv zavb zavb zabv zabv azb abv az bz ab azb va za azb za vbazvbazvz bva za bva vbza vbaz vz vb zavb zav za zav azv zabv azvb za azbvz avb zavb zavba zvbz avbz baz vbazbv azbz avb bvzavbaz baz vaz bva bz vb azvbza vbaz vb zavbz bva zbvz vbaz vbz bva vbaz abz abv za zvb az zv zabvza z az abv za zv az azvb avbaz za azvb azv zab zav zabv zav abvz a z avbz bvazvbz avbaz vb azvbaz vbzav zav az bvaz avbz vba zvbaz avbz azvaz bvaz vbz vbza vaz vbaz vbaz zavb zavb zavbaz zvbaz bvaz vbaz bz vba zbvaz az bva vbz vbaz a z avbaz vba z az avb zvbaz vbaz bva zbvaz az bvaz vbazbvazza azazzczzvz zzvzcz a czavcazvabzvbaz vzabvza bvazb azvb zvbzab abazbcazvbzacavzbvabzvab zba z bzabvazbaz azzvbav.

9/18/20 10:42 am - [info]dooora - invent, dūra

• jātaisa inventūra
• jānodod tara
• jābrauc tūrēs
• jāatgūst vara

9/18/20 10:05 am - [info]ingmars - gada majonēzes

9/18/20 07:09 am - [info]methodrone

Koronaviiruss juutas kaa karsh ar Okeaaniju.

9/17/20 09:23 pm - [info]saccharomyces - 2020 īsumā

A: esmu sapratusi, ka man labāk patīk strādāt džinsās, nevis pidžamā

9/17/20 06:21 pm - [info]methodrone

Noskatiijos netfliksaa Sociaalo Dilemmu, atinstaleeju instu, un tagad seezhu, jo nekas jau taapat nav mainiijies. Es jau zinaaju, ka mani meera, cik ilgi es skatos uz bildiiti. Un jau pirms vairaakiem gadiem Juvals teica, ka internets tevi zinaas labaak par maati. Taapeec mani nepaarsteidz, ka uzrodas notifikaacijas par lietaam, ko pirms sekundeem teicu vai pat domaaju. Veel mazinjsh laicinjsh, shkjipsninja Iilons un pat bez jokiem, domas noklausiisies tik pat viegli kaa ikdienishkjas sarunas. Ja ne telefons, tad televizors vai gaismas spuldziite.

Bet kaa jau vinji tajaa filmaa teica, kameer veel nav singularitaate, kas riikosies kaa pashai labpatiik, cilveeki veel var izveeleeties algoritmus un nebuut in bad faith about it. Vai vinji to dariis?

Bet vai nav psihopaatiski? Pavisam labi zinot, ka cilveeki.. beerni lietojot visus shos elles riikus, ne tuvu nav tik gudri, lai saskatiitu algoritmus, bet gan lolkakjus un pikseliishus saskata, un tikai uz savaam trauslajaam sirdsjuutinjaam un negaisiigo psihi balstaas, tikuntaa vinji tecina asintinju. Deelj naudas! Patieshaam molohi! Maza, nesatabila pusaudziisha sirsninjdraama ir vinju dazhu centu veertu ienaakumu avots.. nice I guess.

9/17/20 07:24 pm - [info]martcore

"simts grami var nostumt pustonnu"
ļoti pavelkos no šī ķīniešu ģenerāļa "mulanā"
nepietiek ar to, ka viņa viduslaiku padotie ģenerāli uzrunā "ser!", viņš vēl kaut kādā padomju armijas argo pēkšņi sāk runāt
universālais kareivis, ko tur teikt

pats kino lika samērā vilties, ekšena pietrūka
Powered by Sviesta Ciba