they won't leave if you don't stop dancing

^^

8/21/18 10:40 pm - [info]feita_kleita - Atpakaļceļā.

Pavadīju Adu uz mikriņu un izgājām caur kaku laukumu, kurš būtībā ir izbijis stadions un kamēr cits suns iet pa apli blakus saimniekam, manējais ganās laukuma vidū kā kaza.
Tags:

8/21/18 08:46 pm - [info]batou - atkal par to pašu fallautu

jo vairāk es domāju par to ko vajag nākamajā FO5 jo vairāk esmu pārliecināts, ka bethesdai ir jāiet witchera3/asscreed origins ceļš. kur karte katra lokācija ir pārdomāta, nevis vienkārši sabūvēt objektus un thats it.

plus beidzot atbrīvoties no autolevela. ja francūži var, tad arī amīši var. tas vienkārši ir lazy design, ja ir autoleveloti pretinieki spēlē.
Tags:

8/21/18 04:39 pm - [info]phz - Dakšiņa nazis

Nevar teikt, ka no Fortnaita nav nekāda labuma, re, piem., iepazīstina jauno paaudzi ar Tehnovikingu, bet izrādās, ka viņi nav samaksājuši Tehnovikingam ne centa, tā nu gan ir izcila kapeikpišana, ja ņemam vērā arī neseno lēmumu Androīda versijai neizmantot Gūgles veikalu un tā vietā radīt augsni blēžiem.

Citi dejotāji jau sūdzas - https://www.dexerto.com/fortnite/chance-the-rapper-wants-fortnite-to-pay-rappers-for-using-their-dance-emotes-and-music-118013
Tags: ,

8/21/18 03:00 pm - [info]dienasgramata

DELFI. Pagājušajā nedēļā smiltīs Vakarbuļļu pludmalē "Delfi" lasītāja Marija Tuče smiltīs novēroja hieroglifiem līdzīgus veidojumus.

8/21/18 01:39 pm - [info]dienasgramata

DELFI. Piena likšana durvīs, gaļas neturēšana speciālajās atvilktnēs, ledusskapja kondensatora netīrīšana, ēdienu kārtīga neiepakošana un dārzeņu neturēšana speciālajās kastēs – piecas izplatītākās kļūdas ledusskapja ikdienas lietošanā

8/21/18 01:19 pm - [info]ingmars - やまとなでしこ

ちりもつもればやまとなでしこ?
「し」抜きで いや 死ぬ気で!

8/21/18 10:05 am - [info]gnidrologs - [current year - Back To The USSR (DNC vs dj Soros remix)]

dei dindu nuffin

fakin Krievija sāk izskatīties pēc demokrātijas un runas brīvības citadeles uz visa pēdējā laikā notiekošā fona
truly Deus Exian

8/21/18 09:20 am - [info]zilnezal

labrīt, šorīt mēs ar kursabiedreni-domubiedru P.K. ēdām brokastis brīvības laukuma makdonaldā. Pēc tam grauzām austiņas uz soliņa Galerijā Centrs un spriedām, kur varētu strādāt rindā pie "Sala" stāvošās sievietes smilškrāsas kostīmiņos

8/21/18 01:54 am - [info]zilnezal

reiz man pie galvas slēdza vadiņus, un lika klausīties mūziku, pāris nedēļas vēlāk es staigāju pa oglēm un auklēju baložbērnu, un pāris mēnešus vēlāk krītot zvaigznēm ieraudzīju savu mūža mīlestību. šodien mana orhideja izmeta otros pumpurus šovasar. ir ok

8/21/18 01:54 am - [info]zilnezal

čehijā mēs skatījāmies cirku sēžot uz liela krūma un dzērām vināru, tad kāpām lejā no kalna, un jo zemāk kāpām, jo vairāk gribējās čurāt

8/21/18 01:53 am - [info]zilnezal

man ir jāieliek daži savi svaigakie tvīti klabā lai mana kursabiedrene-domubiedrs man nevarētu pārmest, ka viņai nav nekā ko izlasīt manā klabā atskaitot depresīvu šņukstēšanu par aizvien nemirstošām vecmāmiņām

8/21/18 01:53 am - [info]zilnezal

es gribēju veikalā ar karti samaksāt par cigaretēm, bet mazs korejietis aiz kases man teica "one hundred" tāpēc man nācās nopirkt dārgāko mazo čipsu paciņu manā mūžā tikai lai varētu uzpīpēt mentola vinstonu

8/21/18 01:52 am - [info]zilnezal

lietas ko es parasti daru divos naktī: skatos dokumentālās filmas par korejiešu plastisko operāciju biznesu / detalizētu demonstrāciju pīrādziņu gatavošanas tehnikām viktorijas laika anglijā

8/21/18 01:52 am - [info]zilnezal

mana kursabiedrene-domubiedrs potenciālas cīdziņas piecos no rīta uz čaka ielas krustojuma paskatā šobrīd droši vien lej svešās, putekļainās glāzēs rumkoliņas un izliekas, ka smejas par ārzemnieku jokiem

8/20/18 11:16 pm - [info]martcore

mani ieteikumi lgd pret virtus pro - instant ban broodmother, instant ban chen
a tālāk, kā zvaigznes sakritīs

upd: pirmie divi bani no lgd - čens un brūda. es saprotu šo spēli, vai ne

8/20/18 09:25 pm - [info]martcore - par dotu / the international 8

skatos pirmo pleiofa spēli optic vs liquid, sajūta, it kā būtu ielējuši asinīs trīslitru burku ar adrenalīnu
liquid pēkšņi ņem alķīmiķi

8/20/18 07:32 pm - [info]batou

ok ja kādam gribas ēst un viņš ir pilns dzīvesprieka tad šo te neskatīties.

https://www.reddit.com/r/AskReddit/comments/98s98x/what_are_some_of_the_most_disturbing_wikipedia/ (instant depression)

un jā, ir skatīti visādi gore video un tā, bet neviens nevar būt īsti vienaldzīgs. un vairākas lietas jau esmu redzējis pirms tam (piem tas japāņu nukleārais aksidents nāk prātā), bet tad atkal atceries un bweh, vairākas stundas jāskatās video ar kaķēniem or smth.
Tags:

8/20/18 07:05 pm - [info]gnidrologs - muh private companies

Federal subsidies, tax waivers and ouright funding built Silicon Wallley, not some skinny iPhone cult leader that never changed his clothes.

Politiķi, kuriem konstitūcija neatļauj darīt to, ko dara googlags & co, deleģē šīs darbības šīm kompānijām. Daudziem cilvēkiem tas laikam nešķiet nekas īpašs, jo policejiska domu kontrole pagātnē vienmēr tika asociēta ar drūmiem čekistu pagrabiem un valsts nacionalizētām raidstacijām. Šobrīd tā notiek caur progresīvām un cool IT kompānijām, kur drūmus čekistus nomainījuši kalsni, bārdaini hipsteri ar tviterakountu. Subordinēti viņi ir tam pašam vecajam politbirojam tho.

8/20/18 04:15 pm - [info]gnidrologs - pārdomas par the great internet purge

Btw, look back a in the 90s: Janet Reno was fining Microsoft $1 million dollars a day for bundling Windows with Internet Explorer.

But now look at Google: Operating systems, phones, search engines, browsers, internet service, GPS satellite tracking, traffic monitoring, social network, email, Youtube, the largest ad network etc etc etc.

That's such a monopoly it makes most previous antitrust cases look ridiculous.

...

Again, it's like someone built a great big highway through town and then suddenly said no allowed after everyone had become accustomed to it. Sure, you can take all the back roads, but your competition is using the highway. And the fact that there's already a highway means that a new one isn't likely to be built as most people are satisfied with the current one. And even if you could afford to build a new highway, which you probably can't, the people who made this highway can afford to sabotage you and try to cut you out so that you can't build your own.

...

Yeah, my main concern is that the government has shifted from trying to stop companies from becoming too big back in the early 20th century to seeing companies becoming too big as a good thing, since if the company does whatever the government wants, that size becomes an asset.

That broadly seems to be why the government hasn't stepped in with Google: they're working for the government, so why bother?

Reality is quickly becoming one huge blackpill. I'm not sure what to suggest as an out at this point, short of revolution, which I always avoid talking about because its both impractical and likely to cause more harm than good.

8/20/18 06:50 pm - [info]feita_kleita - .

8/20/18 05:42 pm - [info]temperature - 175

baigi prasās jums kaut ko pastāstīt, bet viss, par ko iedomājos, šķiet mazsvarīgs.

es esmu sākusi ticēt, ka varu cilvēkiem patikt. tā ir tik savāda sajūta. lācis manā galvā laikam vēl nav īsti to pamanījis, neliek domai smagu ķepu virsū, nerūc par to, ka tā visa ir tikai izlikšanās un pieklājība. nedaudz kaut kur dzirdu pīkstienu, ka tā esot iedomība. ka sāk notikt tas, no kā baidījos, - terapija mani padarīs par egoistisku, iedomīgu kuci. bet laikam es šobrīd fiziski jūtos tik slikti, ka man nav pat spēka par to īsti uztraukties.

bet vienmēr, kad jūtos mīlēta, pašapziņa paceļ galvu. es ceru, ka atkal ikdienas pelēkums nenodzēsīs kaut kādas dzirkstis.

8/20/18 03:42 pm - [info]panacea posting in [info]pajautaa - Afternoon Slump

Vai jums arī pēcpusdienās uznāk liels pagurums? Kā jūs ar to tiekat galā?

8/20/18 12:38 pm - [info]ingmars - baidās

Putins baidās no Obamas.

8/20/18 09:21 am - [info]ingmars - kā to var

Kā var "nokopēt pasi"?

8/19/18 10:28 pm - [info]gnidrologs - UK delivers bigly


Male, pale and stale university professors are to be given “reverse mentors” to teach them about unconscious bias, under a new Government funded scheme.

Under the project, white men in senior academic posts will be assigned a junior female colleague from an ethnic minority as a mentor.Oy vey!

8/19/18 09:48 pm - [info]gnidrologs - lewlŽēl, ka darvinonkulis tik reti atalgo stulbumu ar adekvātu balvu, bet daudz biežāk cieš nejauši garāmgājēji, kam jāsaskaras ar stulbeņu radītajām sekām. Nebūtu slikti novākt visus diegabikšus bariņā un aizsūtīt šādā ekskursijā. Much good riddances could be had.

8/19/18 06:25 pm - [info]kristiiine posting in [info]pajautaa

Ko iesakat apskatīt Berlīnē? Kas pašiem palicis spilgti atmiņā vai ir must see utml

8/19/18 07:17 pm - [info]gnidrologs


(lokācija: The Arkansas State Capitol building. Clinton country.)

Dēmonu pielūdzēji kļūst ar katru mirkli jo brašāki un atklātāki. Visādas pizzageitas pēdējo laiku kontekstā liekas tik banāli ticamas un visdrīzāk ikdienas rutīna šo kropļu aprindās.

8/19/18 12:38 pm - [info]ingmars - internets

Un ko internets domā par šo kājiņu?

8/19/18 12:09 am - [info]ingmars - tj

Tūkstošiem cilvēku gājuši bojā, simtiem nogalināti.

8/18/18 10:53 pm - [info]martcore

nesen paskatījos finčera "meiteni ar pūķa tetovējumu", agrāk nebiju redzējis, vispār jutos ļoti vīlies
a čo, stīgs larsons arī rakstīja samērā draņķīgus, pretenciozus un pārsvarā garlaicīgus detektīvus, naher ar to bija finčeram sasieties

8/18/18 07:16 pm - [info]gnidrologs

Parāda to, ka vienīgais saprātīgais veids kā apieties ar muslimiem ir Izraēlas stils. Regulāri spert ar zābaku pa purnu profilaksei, jo tikai tāda valoda palīdz šiem agresīvajiem šakāļiem pakāpeniski nekļūt par dominējošu spēku tavā dzimtenē.
haram

8/18/18 06:27 pm - [info]feita_kleita - viss ir tik smieklīgs, ka

vng, kas mani šeit vēl notur ir mans suns, jo nevēlos, ka to iemidzina kādā patversmē.
 

8/18/18 01:10 pm - [info]sim posting in [info]pa_leeto

Irregular Choice kurpes, 37., 38. izmērs )

8/17/18 03:21 pm - [info]banderlogs posting in [info]pajautaa - Brokastis Rīgā

Pirmdien ap 10 ielido kavalieris un pirms iečekošanās airbnb gribētos kaut kur aizvest paēst brokastis. Vai kādi gudrāki cilvēki varētu pastāstīt, kur Rīgā darbadienas rītā var kaut ko garšīgu apēst? Man pašlaik uz sitienu nāk prātā tikai Gauja un Buržujs Berga Bazārā, bet kur vēl var?

8/17/18 02:01 pm - [info]gnidrologs - case in point

"For the record, the burka was banned in newly Isis-liberated areas in Iraq as well as in Tunisia, Libya, and Egypt (especially pre-Arab Spring) by Muslims themselves. The UK now has harsher hate crime laws against Muslims than Muslim countries. "

8/17/18 01:36 pm - [info]gnidrologs

Spēj apjēgt vai nē, grib atzīt vai nē (tādi kā Ctulhu it īpaši), bet islama izplatīšanās Rietumos var notikt tikai dēļ nicīgās attieksmes pret kristietību un tās norietu Rietumu civilizācijā. Diezgan simptomātiski, ka visas tās valstis, kas vis tālāk aizgājušas no kristīgajām vērtībām, pieļāvušas un normalizējušas visāda veida fagotēriju, ir tieši tās, kas šobrīd vis vairāk cieš no islama mežoņu agresivitātes, jo viņi ir kā meža dzīvnieki, kas ož asinis un adrenalīnu. Viņi *zina*, ka ateistiskie eiriopieši ir vāji un viņus un viņu radiniekus var drāzt mutē un par to viņiem nekad nekas nebūs un viņi smejas šiem cilvēkiem sejā un turpina drāzt. Šausminošs skats. Agri vai vēlu poļi etc. viņus uzdurs uz pīķiem, bet tas nenotiks pirms Eiropas Rietumvalstis nebūs izdarījušas totālu pašetnocīdu.

8/17/18 10:23 am - [info]peacemaker

mūsu ciema bibliotēkā bija tomātu izstāde. uz plauktiņiem bija izlikti 12 dažādu šķirņu tomāti. visi eksponāti nāca no bibliotekāres dārza/siltumnīcas

tad tie pazuda. novērošanas kameras (jo, protams, tur tādas ir) atklāja, ka tomātus paņēma kāda sieviete, kas nesen bija pārcēlusies uz ciematu un ir viena no retajām regulārajām lasītājām.

bibliotekāre atnesa jaunus eksponātus. kad sieviete atgriezās bibliotēkā, pajautāja viņai, kā tad tomāti garšojuši. sieviete visu noliedza.

kopš tā laika viņa bibliotēkā nav atgriezusies.

~fin~

8/17/18 09:41 am - [info]saccharomyces - everything is connected

pārsteidzošā kārtā pirksts tomēr (gan pavisam paciešami) sāp arī braucot ar velo, ko es nebiju gaidījusi
 

8/17/18 07:18 am - [info]digna posting in [info]pajautaa - LU maģistrantūra - sklolotājs

Labrīt!
Meklēju kādu, kurš ir studējis LU skolotāju maģistrantūras programmā (piektdienas, sestdienas), lai privāti aprunātos par studiju norisi.
Tags:

8/17/18 01:44 am - [info]10m_zem_uudens

Tags: ,

8/16/18 08:17 pm - [info]methodrone

8/16/18 06:22 pm - [info]missalise posting in [info]pajautaa - Interneta provaideris Upeslejās

Kādu interneta provaideri labāk izvēlēties Upeslejās? Mēdzu skatīties filmas tiešsaistē, kā arī šad un tad lejupielādēt kādu nebūt failu.
Tags:

8/16/18 01:33 pm - [info]saccharomyces - piedzīvojums

savu kolēģu acīs es esmu tāda sieviete, kura, nopērkot (nu, vai ieraugot kolēģes nopirktu) lietotu grāmatu, kuras pirmajā lapā ierakstīts parasts LV telefona numurs un "zvani 16.augustā" to arī izdarīs.

un...viņām ir taisnība, es tiešām īstenībā esmu tieši tāda sieviete, ar visu to, ka man principā nepatīk zvanīt pa telefonu. jo man patīk stāsti un es esmu zinātkāra un visai ziņkārīga, un patiesībā arī ļoti drosmīga.

8/15/18 07:43 pm - [info]saccharomyces

aizbraucu komandējumā uz Liepāju un satraumēju kājas pirkstu. lauzts gan laikam, par laimi, nav, bet drusku izskatās pēc plūmes.

8/15/18 04:38 pm - [info]methodrone

All is futile forever.

8/15/18 06:42 pm - [info]dooora

beibe runā tekošā swahilī. vai kādā tur hjundaj mēlē.

Arthroficial Intelligence has arrived

8/15/18 10:10 am - [info]tiesibsargs posting in [info]pajautaa - vinils un fons

spēlējot plates, ir kaut kāds dīvains fons, jau ieslēdzot plašu atskaņotāju. neesmu pārliecināts, ka tā tam jābūt - lai gan, jau skanot mūzikai, šķiet, ka ir ok.

pats stereo aparāts ir ok, tumbas arī, jo skanot radio vai spotify, tāda fona nav.

varbūt pie vainas varētu būt phono vadi, kas savieno plašu atskaņotāju ar stereosistēmu? tie gan ir pirkti jauni, bet varbūt esmu nopircis kādu lētu un draņķīgu variantu...

8/15/18 01:42 pm - [info]dooora

novičox

8/15/18 09:44 am - [info]gnidrologs - labs kopsavilkums tam kāpēc šis bērnišķīgais arguments nestrādā

In the intense debate that followed the rapid-fire censorship of Alex Jones and Infowars across virtually every major digital distribution platform last week, no argument has been lazier than the comparison with Christian-owned bakeries.
Powered by Sviesta Ciba