they won't leave if you don't stop dancing

^^

1/19/20 06:55 pm - [info]tagad

nudien neatceros, kad pēdējoreiz smēķēju. varbūt gads, varbūt vairāk.

1/19/20 05:52 pm - [info]tagad

pirms nedēļas devāmies kāpelēt pa pilsdrupām, kurās kā dzīvo muzikālo pavadījumu drīkstēja dungot tikai to mūziku, kas radusies laikā, kad mūrētas gadsimtiem vecās sienas, kas tagad, īpaši iedobumos pie neesošajiem logiem, vairāk atgādināja haizivs muti - ja tai būtu ļoti daudz plombētu zobu no kuriem liela daļa ir nošķēlušies, atklājot akmens dzīslainās iekšas šķērsgriezumā.

pa ceļam skanēja bbc radio 1 un tur tika jautāts, kas ir tava dating app song - dziesma, kura raksturo tevi un to, kā varētu būt ar tevi kopā. pirmā atskaņotā bija verve - bitter sweet symphony. joprojām iedomājos par šo jautājumu, bet tur ir tā pati problēma, kas psiholoģijas testos, manuprāt - kāds tu esi novērojumā no malas vs kāds tev šķiet, ka tu esi. tā dziesma var galīgi neatbilst patiesībai. bet tas jau nekas, jo tā ir tikai rotaļa. jums ir kādi savi hipotētiskie varianti?

1/19/20 06:02 pm - [info]gnidrologs

1/19/20 04:49 pm - [info]gnidrologs

Pierakstam rindru kā vienu no ne būt ne tik mazskaitļīgajiem cibas wannabe poļiturkiem. Sarkanās sērgas izplatība ar katru gadu šķiet paliek ar vien lielāka, pat starp provinciālajiem latviešiem, kas tikai pārgremo jewrosojuza u.c. lielskungu sprediķus.

1/19/20 10:24 am - [info]10m_zem_uudens

par džeza koncertiem aukstos februāros

1/19/20 12:57 am - [info]temperature - 231 (drudzis)

ieraudzīju video ar to, kā zīmju valodas tulce tulko eminema koncertu, un tas ir tik nenormāli stilīgi, ka es teju apraudājos.
es šonedēļ visu laiku esmu tādā stāvoklī. sāp galva, ir drusku nelabi, lēkā karstuma un aukstuma periodi, neaprakstāmi nāk miegs un gribas raudāt. brīdī, kad bija terapeitei jāpaskaidro, kāpēc es gribu iet no viņas prom, pēkšņi izplūdu asarās un noraudāju visu stundu. un beigās pierakstījos uz nākamo reizi, jo negribēju viņu sāpināt un pievilt. tā bija izcila ilustrācija tam, kā es nepārtraucu nevienas attiecības, kurās jūtu, ka tās nenāk man par labu. es pieciešu nepatīkamus paziņas, palieku ar vīrieti, kas mani ir novilcis līdz pirmsterapijas līmenim, un nevaru aiziet no terapeites, pie kuras nejūtos ērti. jo visu laiku šķiet, ka "nav jau tik traki". "es tikai kaut ko esmu sadomājusies". "man tikai tā šķiet". "viss ir labojams". stulbākais ir tas, ka es tak nemaz necenšos neko labot. tikai ceru, ka viss notiks pats no sevis.

it kā jau tā stulbā pašsajūta ir viegli izskaidrojama. izrādījās, ka mans pms ir spēris vēl vienu soli absolūtas elles virzienā, un nu nāk arī ar "drudzi", tikai bez temperatūras. līdzko sākās mēnešreizes, pazuda visa kaulu laušana. tad es nostrādāju līdz vienpadsmitiem pa dienu (no iepriekšējās dienas pieciem..?) ar pusotras stundiņas nosnaušanos pa vidu. tas manam ķermenim, protams, arī nepatika, un sekas es jūtu vēl šodien. bet man, kā vienmēr, ir grūti pieņemt šo realitāti, un nepamet apziņa, ka tas ir kaut kas vairāk par sliktu režīmu un mazkustīgumu. man vienkārši gribētos, lai tā ir, jo tad es drīkstētu uzprasīties uz žēlošanu. tagad nedrīkst, jo, nu, būsim reāli, pati vien vainīga. jāveic ilgtermiņa izmaiņas dzīvē, nevis jāpīkst par sekām.

tikai tas raudulīgums dīvains. parasti tas pazūd kopā ar pms. bet šoreiz viss ievilcies, tāpēc man joprojām ir te auksti, te karsti, joprojām ir dulla galva un joprojām nākas pinkšķēt par sīkumiem.

1/18/20 11:32 pm - [info]gnidrologs - konservatīvisms

1/18/20 10:22 pm - [info]gnidrologs - swedening

Jimmie Åkesson: "i think immigrants should follow the rules we have here!"
Stefan Löven: "can the nazi talk Jimmie Åkesson! they have the right to live as they please!"
Jimmie åkesson: "then why did your government have burkas on in Iran?"
Stefan Löven: "we followed their rules..."

1/18/20 10:06 pm - [info]zilnezal - suursna

‘’ With a drop of cliché, I could remind you that our human bodies are at least two-thirds water, but more interesting than these ontological maths is what this water does – where it comes from, where it goes, and what it means along the way. Our wet matters are in constant process of intake, transformation, and exchange – drinking, peeing, sweating, sponging, weeping. Discrete individualism is a rather dry, if convenient, myth.’’
- Astrida Neimanis ‘’Bodies of Water’’
Fish represents multiple things. 1) The self that roams the fluid waters of identity. 2) The consciousness that roams the fluid waters of subconscious. 3) The mute and inexpressible part of the self that lives in the verbal world of language and communication. 4) The things I can’t say or the things I can’t put into words. 5) Jesus but outside of a religious viewpoint – Jesus as a mental state that is Zen – the absolute silence – the unity of the macrocosm and microcosm and the breathing of it all. 6) The unbreathable for human (water) is essential for a fish life, thus water represents spaces we inhabit and our inability to imagine a fundamentally different view of life because our own is so intertwined with us that we see it as a part of us.
 

1/18/20 07:17 pm - [info]p_petersons posting in [info]pajautaa - Kvalitatīvas basic drēbes

Ir nedaudz apriebušās lētās, nepareizi sašūtās Made in China/Vietnam/Bangladesh drēbes, kas ļoti ātri sāk izskatīties pēc mēsla, dilt un jukt ārā. No 20 gadus senas pagātnes, savukārt, man vēl arvien ir pāris t-krekli, kuri vēl arvien izskatās diezgan labi. Bet tādas drēbes taisīt laikam ir gandrīz vai zudusi māksla.

Kur mūsdienās Latvijā (vai varbūt ne pārāk eksotiskās ārzemēs) cilvēks var iegādāties kvalitatīvus, vienkāršus (t-)kreklus, bikses, džemperus, kas ir ilgtspējīgi? Apzinos, ka kvalitatīvas drēbes maksā naudu, bet negribētos iekrist citā slazdā - drēbes gabals tiek pārdots par lielu naudu, jo ir "brendīgs", bet tāpat ir mēsls.

Lūdzu, iesakiet veikalus (NE interneta, vajag mērīt). Interesē vīriešu un sieviešu veikali.

1/18/20 02:34 pm - [info]gnidrologs

Pēc džungļu likumiem lauva sanāk spēcīgākais dzīvnieks. Pēc sjw likumiem lauvam nu ir pienākums lūgt piedošanu un iztīties par paklājiņu visu līmeņu vājākajiem zvēriem, lai izpirktu sava iedzimtā supremacisma grēku.

1/18/20 11:27 am - [info]slepkava posting in [info]pajautaa - Māju siltināšana

Labdien, jaukie cibiņi, varbūt kāds zin, kāds ir process, lai pieteiktos ES atbalsta fondiem daudzdzīvokļu mājas nosiltināšanai, ar ko sākt un cik sarežģīts ir šis process?

1/17/20 11:02 pm - [info]tagad

"The ceramics teacher announced that he was dividing the class into two groups. All those on the left side of the studio, he said, would be graded solely on the quantity of work they produced, all those on the right solely on its quality. His procedure was simple: on the final day of class he would bring in his bathroom scales and weigh the work of the “quantity” group: fifty pounds of pots rated an “A”, forty pounds a “B”, and so on. Those being graded on “quality”, however, needed to produce only one pot — albeit a perfect one — to get an “A”. Well, came grading time and a curious fact emerged: the works of highest quality were all produced by the group being graded for quantity. It seems that while the “quantity” group was busily churning out piles of work-and learning from their mistakes — the “quality” group had sat theorizing about perfection, and in the end had little more to show for their efforts than grandiose theories and a pile of dead clay."

1/17/20 08:59 pm - [info]gnidrologs - fudbols

cerams, ka kike setjens iekikos kaut kādu saprātu Barsas spēlē beidzot
divarpus gadu valverdes bija agonija, tikai protams, idiotiskais menedžements viņu izkikoja 1.5 gadus par vēlu, jo nerubī no fudbōla
Jebkurā gadījumā ļoti interesanti. Setiens šķiet kategorisks ideālists Kruifa/Pepa stilā, kas nāk gan par labu gan sliktu. Atceroties kā zem viņa spēlēja Las Palmas un Betis, garantēts ir tas, ka komandas saspēle vairs neizskatīsies tik bezmērķīga.

1/17/20 08:48 pm - [info]martcore

1/17/20 02:36 pm - [info]tagad

* )

1/17/20 01:09 pm - [info]methodrone

Visi baigie kundzinji, a tad kad huinja, tad tikai vaimanaa Jeezulinjam austinjaa. Liekulji visi kaa viens!

1/17/20 12:42 pm - [info]garamgajejs

1/17/20 11:21 am - [info]sarkanvilks posting in [info]pajautaa - žanrs: fantastika

Varbūt kāds atcerās stāsta nosaukumu un autoru?

Kosmokuģis nolaižas uz citas planētas, kuģim pietuvojas citplanētieši, kuri izskatās pēc komandas locekļu radiem. Kosmonauti pamet kuģi kopā ar saviem "radiem", pēdējais paliek kapteinis. Kad pie kuģa pienāk kapteiņa "meitiņa", viņi kopā dodas uz pilsētu. Tur ar "meitiņu" notiek kaut kas..

1/17/20 11:28 am - [info]phz - Atrodi atšķirības

https://www.youtube.com/watch?v=F66rnsHV5wQ
https://www.youtube.com/watch?v=QaykY3xBS1k
Tags: ,

1/17/20 10:55 am - [info]dienasgramata

DELFI. Policija Indonēzijā aiztur afēristu, kurš sevi pasludinājis par 'pasaules karali'. "Viņš apsolīja cilvēkiem, ja viņi sekos viņam, viņiem vairs nedraudēs briesmas un viņu dzīves kļūs labākas," pavēstīja Centrālās Javas policijas priekšnieks Riko Daniels.
.

1/17/20 12:56 am - [info]dienasgramata

Sanktpēterburgā dzīvojot 25 tūkstoši psihoaktīvo vielu lietotāju un 10,5 tūkstoši "vīriešu, kas praktizē viendzimuma attiecības", paziņojis pilsētas veselības aprūpes komitejas priekšsēdētājs Dmitrijs Ļisovecs.

1/17/20 12:27 am - [info]gnidrologs - muh alienz tech

Karoč, ja grib turpināt (Ctulhu?) par tiem klučiem, tad var šeit. Nepisīšos ar kolapsējušajām vairs.

1/16/20 07:29 pm - [info]methodrone

Liidz ko es domaaju sliktas domas, man sachakareejas veseliiba. And I never seem to be able to learn from it.

1/16/20 03:35 pm - [info]ingmars - nē tā nav zinātne

Ko man dod tas, ka uz Titāna smaržo pēc olām un bekona?

1/16/20 01:55 pm - [info]ingmars - FI

Freimaņu Ingmārs.

1/16/20 01:53 pm - [info]ingmars - tās nevajag teikt

Ir lietas, kuras ir aizliegts teikt.

1/16/20 01:33 pm - [info]ingmars - tā zeme

Izpostītā zeme. Mēs braucam pa slikto zemi tagad.

1/16/20 01:21 pm - [info]saccharomyces - note to self / regular reminders

endurism is a coping strategy that means we will spend our life merely coping with pain instead of creating a life that feels good

1/15/20 10:32 pm - [info]alefs

Kādā tekstā vārda "apdraudēt" vietā bija ieviesusies pārrakstīšanā kļūda, un radās "apdraudzēt".

Apdraudzēšana kā vārds patīk, bet ko tas varētu apzīmēt?

1/15/20 10:14 pm - [info]gnidrologs - islam is right about women?

"I don't talk to 'women'": Female employees flee immigrant rich Kista mall
Published January 14, 2020 at 4:31 pm

DOMESTIC. Female employees at Kista Galleria in Stockholm now resign from their jobs at the mall because of oppression and sexual harassment from customers in the immigrant rich district. This is stated in a report by journalist Joakim Lamotte.

In an audio recording from a store in Kista mall that Joakim Lamotte publishes, an aggressive customer is heard declaring that he refuses to receive service from an employee - because she is a woman.

- "It's me who decides whether or not to talk to 'women'. Get evidence and show that this is not possible", says the man, who at the time is said to have been dressed in "full beard and white kaftan".

A male employee who goes in between tries in vain to explain that both men and women work in stores in Sweden. He also accuses the customer of being disrespectful to his colleagues.

However, the man still requires to shop in the store and to be only served by a man. He threatens to "get the police and come back" if his demands are not met.

According to Joakim Lamotte, more and more women are now choosing to leave their jobs in the Kista mall. They testify, among other things, about sexual harassment they have been exposed to outside in the parking lot.

- "In the beginning, I parked outside the mall, but after several times being harassed and getting strange foreign men knocking on my windshield when I sit in the car, I chose to park in the mall's parking garage instead. But it became unsustainable in the long run because of the expensive parking fee", says a woman with whom Lamotte has been in contact with.

Others talk about how they, like the woman in the clip, have experienced that male customers refuse to talk to them. The woman tells Joakim Lamotte that even her female colleagues have been subjected to "the same degrading discrimination" and that this is "more or less everyday food" in the workplace.

1/15/20 08:19 pm - [info]gnidrologs

Viens parametrs manā ģēnimometrā ir, ja klausoties skaņdarbu tu jūties tā priekšā sīks un necienīgs.

1/15/20 05:25 pm - [info]dienasgramata

LSM. Latvijas iedzīvotāji nelegālās cigaretes smēķē mazāk

1/15/20 12:45 pm - [info]martcore

nba ir nospēlēta pussezona, un savu translāciju mēs varam sākt ar ārkārtīgi sliktām ziņām la kliperiem - toronto šobrīd atrodas divīzijas ceturtajā vietā, un skaidrs, ka kails lourijs pat negrasās atstāt ēku
kliperiem kā nebija, tā arī nav pirmā saspēles vadītāja, tur sezonā notiek pilnīga jauntanes pašdarbība
bez lourija viņu otrā opcija - galināri, kas laikam ir tikai bezizejas situācijas variants
un trešā, par ko runā nba kuluāros - uzmanību, bredlijs bīls

kuram, protams, ir dilemma, gaidīt džona vola atgriešanos vai arī nu to visu nahuj
manuprāt, bīls ir gatavs pagaidīt
neskatoties uz daudzajiem zaudējumiem, viņam ir katrā ziņā jautri spēlēt vašingtonā (pretēji prognozēm vismaz vizuāli viņš izskatās priecīgs un enerģisks), ščas vēl vašingtona ar dāvi var mēģināt parakstīt līgumu (pretēji prognozēm arī dāvis izskatās enerģisks un karo par komandu)
vašingtonai ir nauda un potenciāls, un diezin vai, ja zvaigznes labi sakritīs, tā varētu būt sliktāka komanda, teiksim, par bruklinu pēc KD renovācijas uz parketa, cik soļi šādā situācijā viņus šķir no kontenderu statusa?

atgriežoties pie kliperiem/leikeriem - šobrīd kliperiem vispār nav ko piedāvāt savstarpējā cīņā ezerniekiem. ar trojakiem viņus var nomētāt ja nu tikai hjūstonas rockets, taču hjūstonas rockets, hjūstonas rockets...
toļi pietrūkst erekcijas, toļi spermotoksikoze
un, starp citu, viņus vēl var nomētāt dalasa, taču scenāriju, kurā dalasa spēlē 2020.g finālā man ir ļoti grūti iedomāties

tā, ka viss šobrīd ir par labu leikeriem. nākamgad būs savādāk.

1/15/20 06:42 pm - [info]dooora

Raudošā inteliģence

1/15/20 11:50 am - [info]martcore

manā fb idles afgang komūnā reiz pacēlās jautājums par to, kas bija pirmā vinila plate, kuru tu nopirki pats par savu naudu
es šos notikumus samērā sūdīgi atceros, taču teicu, nu, cocteau twins "treasure"
man tā likās
pēc pārs mēnešiem es sapratu, ka tā nav pirmā, bet gan otrā vinila plate storijā
pirmā bija the clash dubultplate "the best of the clash", kuru es tik ļoti klausījos 24 stundas diennaktī, ka beigās adata vairs neņēma celiņus
vienmēr esmu gribējis spēlēt mūziku kā miks džonss un džo strammers

1/15/20 09:35 am - [info]saccharomyces

sapnī satiku abus savus mirušos kaķus

un manā dzīvoklī bija ielauzusies a cappella grupa, kas blakus istabā mierīgi noturēja savu mēģinājumu

1/15/20 12:00 pm - [info]dooora - Sajūt, sajūt mana nāss - kaut kur smaržo anašāss

https://www.zerohedge.com/political/cops-acquire-nasal-ranger-smell-amplifier-crack-down-marijuana-users

1/14/20 11:15 pm - [info]phz - Wie passend. Du kämpfst wie eine Kuh.

Tikko iedomājos, ka lieliska būtu tiešsaistes spēle, kur dueļi starp spēlētājiem notiktu caur vārdiskiem apvainojumiem, bet varbūt tāda jau pastāv?

1/14/20 08:52 pm - [info]dienasgramata

Sporta jaunumi:

1/14/20 07:29 pm - [info]ingmars - Ojojoj

Большие игры.

1/14/20 06:16 pm - [info]gnidrologs

slikts vs hedera - menševiki vs boļševiki?

1/14/20 04:59 pm - [info]gnidrologs - vides problēmas that actually matter

rip

1/14/20 02:30 pm - [info]martcore - par dzeju

savukārt, vidusskolas noslēguma žetonu vakarā mums bija jārādā pēc mūsu lat.lit. skolotājas scenārija un i.ziedoņa tekstiem veidotais mūzikls "motocikls"
šo fenomenālo mūziklu viņa laikam tradicionāli ražoja kopš 80-o sākuma
pusgadu mēs trenējāmies skaitīt pantiņus un dziedāt, disciplīnas, kuras prata ne katrs
rezultātā uz žetonu vakaru es devos tik piepiļījies, ka man no uztraukuma izrādē, pirmkārt, no ragiem uz grīdas ar apdullinošu blīkšķi nokrita stāsta galvenais varonis (tobiš, motocikls), un pēc tam es kaut kā nomurmināju dzejoli un vēl tāpat nomurmināju divas dziesmas
tas ir viss, ko varu pavēstīt par savu fantastisko aktierkarjeru

1/14/20 02:18 pm - [info]martcore

a savādāk es esmu normāls čuvaks, es vnk pamatskolā mācījos vienā klasē ar divmetrīgu blondīni, kuru sauca margita otto, un tāpēc domāju, ka esmu beidzot iekļuvis nopietnā sektā un atbilstoši tam arī rīkojos

1/14/20 12:48 pm - [info]ingmars - no tvitera

Man patīk, ka pēdējā laikā ir parādījusies iespēja lasīt Reiņa miniesejas, iesaku jums arī izmantot izdevību.

1/13/20 11:26 pm - [info]gnidrologs

sarkanais aģitpropagandons jūtami neapmierināts, ka raitwings sācis dogaņaķ viņējos neirolingvistiskajā programmēšanā (aka mēmos)
mammu, viņi atņēmuši mūsu privilēģiju saukāt citus par icky peeple būhū

1/13/20 08:39 pm - [info]gnidrologs - :(

Miris viens no pēdējiem cilvēkiem, kas varēja elokventi paskaidrot kāpēc Bēthovens>Bībers un tikai slimais ar viņu strīdētos.
Sers Roberts Skrutons r.i.p.
rip

1/13/20 08:08 pm - [info]gribu_gribu posting in [info]pajautaa - Angļu valoda

Sveiki,
Ir nepieciešamība uzlabot angļu valodu.
Varbūt Jums ir zināms kāds angļu valodas pasniedzējs Mālpils novadā kurš pasniedz privātstundas?

1/13/20 08:42 pm - [info]dooora - Gaudu jānis ilgi tur

Pirms aptuveni 52 gadiem precīzi šajā stundā pēc Maskavas dekrēta laika mana mamma izgāja no dekrēta, bet es iznācu no savas mammas.
Šorīt, uzsākot kārtējo mājupceļu, autobusā klausījos sekojošu plējlisti:

https://youtu.be/uu5T3sWAg0w /Sers Rodžers Skrūtens, lai viņam ilga piemiņa/
https://youtu.be/0M-BkGAcZ-E /biedrs Śunjamurti/

Tīkls te bija, te zuda, bet es nezūdījos ne nieka, jo aiz loga vīdēja neierasta ainava, turklāt pārtraukumus varēja lieti izlietāt pārdomām.
Visu jums gaišu, kamēr tumsa nāk un iet.
Powered by Sviesta Ciba