they won't leave if you don't stop dancing

^^

10/19/17 09:01 pm - [info]martcore

viss, iešu skatīties finčera seriālu

10/19/17 08:46 pm - [info]stiiine posting in [info]pajautaa - Pirmais randiņš

Kur lai aizved potenciālo rotaļu biedru pirmajā randiņā?

Pirms tējas dzeršanas un sapņainas acīs skatīšanās.Gribas kaut ko padarīt, lai pēc tam sarunas vieglāk raisās.

Paldies par uzmanību!

10/19/17 05:37 pm - [info]methodrone

10/19/17 02:22 pm - [info]konstruktors - ***

Katra meitene grib tējnīcu, katrs puišelis grib ar mašīnītēm spēlēties. Leļļu mājas un spēļu mašīnītes nekur nepazūd, tikai izaug.

10/19/17 11:47 am - [info]feita_kleita - Dzestrs rīts un

uz aprasojušiem automašīnu logiem sazīmēti krāniņi.

10/18/17 11:06 pm - [info]sonnenwende posting in [info]pajautaa

Kādam vajag aviobiļeti Brēmene-Rīga-Brēmene? Bre-rix 15.11, rix-bre 22.11. Par velti, tikai vārds jāmaina loģiskā kārtā.

10/18/17 11:05 pm - [info]pichshsh posting in [info]pajautaa - Dusmu terapija

Vai zināt kādu, kas Latvijā terapeitiski strādā tieši ar apspiestu dusmu sajušanu / saprašanu / izpaušanu?

10/18/17 10:10 pm - [info]qgmr101 posting in [info]pajautaa - Vai ir pieejama Bokas jkdze?

Sveiki, bebri, sususuri, programmētāji, sliņķi (dzīvnieku suga) un citi zvēri.

Ir (subjektīvi) dažās daļās netīra māja (izlietnes, podi, grīda, nu viss šis te IRL stuffs), ... Vajaga "Bokas kundzi". Kura atbrauc un par (sa)mērīgi lielu samaksu vienk. ņem un iztīra.

Nav ko komentēt te komentos, ja ir laba "Bokas jaunkundze", vai jūties tāds/tāda, kurai savādā kārtā aptrūcies uz šo brīdi darbu, lūc informēt uz qgmr101@gmail.com.

P.S. Mopēds mans, sludinājums reāls, gumijas stiepšana nau, navda bišķi ir, māja tīrāma ir. Rajons: Pierīga. Attieksme: mierīga. Pozitīvas sadarbības rezultātā attiecības var tendēt pārvērsties sistemātiskās.

10/18/17 09:37 pm - [info]devour - Visi #tutuu

Es arī uzrakstīšu, jo visiem tik ļoti interesē MANS viedoklis.
#metoo ir bezjēdzīgs mēsls.

Nemelosim sev un atzīsim, ka šī akcija neko nemainīs. Imantas pedofils neizlasīs skarbos stāstus un nenotrausīs asariņu.

Lohi, kuri svilps un aiztiks meitenes to turpinās darīt.
Baltie bruņinieki turpinās būt baltie bruņinieki.
Un ciniķi, nihilisti, kā es, tādi arī paliks.
Diemžēl sabiedrība nemainīsies. Neviens redzot netaisnību vienkārši nestāvēs malā. Redzot kā kāds vīrietis velk bezsamaņā guļošu meiteni vārtrūmē, es nestāvētu malā un es gribētu domāt, ka arī lielākā daļa manu draugu to darītu.
Uzmanības pievēršana šai lietai neko nemainīs.

Tāpat arī otrai frontes pusei. Arī vīrieši ciešs, jā. Bet mērīties - kuram sāp vairāk ir tupi. Visiem sāp un visi ciešs. Un tas ir briesmīgi un drausmīgi.

Es saprastu, ja viss šis būtu sākts ar: sievietes dalās ar saviem stāstiem, lai iedrošinātu citas sievietes runāt un nekaunēties. Lai mēģinātu sodīt cilvēkus, kuri lietas dara reallaikā, nevis - kaut kad sestajā klasē man puisis no paralēlklases uzšāva pa dibenu.
Viss šis #metoo ir zaudējis savu jēgu.

Beigās sanāk, ka divas frontes puses vēlas attenšenhoroties, jo tagad tāds interneta trends.

P.s. Referencei. Mani neviens nekad nav aizskāris. Bet esmu sastapies ar gana daudz bezjēdzīga rasisma un nosodījuma.

10/18/17 09:28 pm - [info]martcore

starp citu, burvīgā latviešu tautas tribunāla lapa, kur aiz dieva nav komata, aizvien eksistē
droši vien īpaši htoniskas bailes tautas ienaidniekos iedzen moments, ka galvenajam kustības brontozauram epasta adrese ir uz hotmeila. jahū! 

10/18/17 06:06 pm - [info]methodrone

Kad es esmu iemīlējusies es esmu pārdabiski skaista nāra ar dzidras mīlestības enerģijas eleksīra krūku rokā, tā ir neizsmeļama un es ar to aplaistu un dzirdu savus pavalstniekus, bet kad man vairs nav neviena mīlestības objekta, tad es pārvēršos vecā raganā, kas visiem klepo virsū kodīgus sodrējus. Labi, ka šīs abas daiļaviņas pagrabā ir iesprostojis mans mazliet sociopātiskais prāts, viņš tās tur ir iesprostojis jau visu mūžību un ir apmānījis kaimiņus, nav nevienā aizdomīgo tipāžu sarakstā, normāls cilvēks, vienkārši sēž uz dīvāna un izliekas, ka ir dzīvs.

10/18/17 07:11 pm - [info]martcore

kas ir, ļaujiet cilvēkam izklaidēties! (viņam mūzas dzer koktēļus un kļūst sentimentālas)

10/18/17 02:52 pm - [info]phz - Tas ir oficiāli

Pūces aste ir uzziedējusi!
https://www.youtube.com/watch?v=o5l2xr5BBq8
Jūtos kā gaidījis visus 9 gadus, bet iepriekšpasūtījis, izrādās, biju 2012. gadā. Alfas pamēģināju laikam vienreiz, bet tagad gan būs jāiziet.
 

10/18/17 12:24 pm - [info]versatile posting in [info]pajautaa - Mājas pasaules malā

Uz nedēļu vajadzētu noīrēt māju jūras malā / netālu no jūras. Der arī istaba viesnīcā, vai kaut kas tamlīdzīgs.
Kādam ir padoms, kā šādu ideju īstenot?
Internetus protu, bet tur izraktie varianti ir nedaudz, hm, sālīti. Seši simti par nedēļu šķiet par šerpu. Jeb, esmu smagi atpalicis no realitātes, un šādas cenas ir normālas?

10/18/17 02:10 am - [info]rasbainieks

iknedēļas daidžests, kurā nebūs par metoo (jo man nav spēka, tam diemžēl vajag spēku, bet metoo, protams, da pat mūsu cibas anti-metoo ir tehniski metoo)
tātad biju pārskrējienā londona – seda – skaņumežs
londonā bens frosts iztīrīja, principā ja jūs vēlaties normālu tādu dvēseles ķīmisko tīrīšanu, vienkārši ejiet uz bena frosta koncertiem
no londonas (ar četriem kilo vjetnamiešu robustas somā, ja) praktiski pa taisno uz purvakazām sedā
kazas ta kazas, bet visu pērkonu nozaga viesiem sarūpētā izklaide garajā starpbrīdī – šaušana mērķī
nekad nebūtu iedomājusies, ka tas mani tā pavilks un patiks un pat sanāks (acumērs vienmēr bijis švaks un attieksme arī tāda kā novusā, no precision, aizmiedz acs un pis)
kāds pie kazu galda komentēja "ā, varējāt izšaudīties, izgāzt visu, kas sakrājies"
a vot nē, gluži pretēji, šaušana mērķi ir faktiski joga – paškontrole, (atvainojiet) apzinātība, precizitāte visā ķermenī, nu un vēl derētu arī tupa neelpot un sirdij nesisties, bet nu tam ir šādi tādi vorkaraundi
un tad, hops, skaņumežs, kur es ātri un eleganti piektdienas vakarā pazaudēju balsi
starp citu, pēdējā saruna pirms balss zuduma man bija ar gadus divdesmit nesatikto štangista brāli (štangistam likšot piemineklīti 1. novembrī, ja kādam ir interese)
turpmākajā festivāla gaitā vairums cilvēku, ar kuriem komunicēju, pat nenojauta, ka man nav balss
(un vai zināt, par skaņumeža saturu man šogad praktiski nav ko teikt, ja nu vienīgi tik daudz, ka uz merzbowa bundzinieku jau nu bočkas kaķīt nevajag)
visā pārējā laikā i've been fun at parties – dizainīgi sēdēt stūrī un viltīgi smaidīt un ļaut sevi saukt par sfinksu, ok – un arī fun at meetings, jo arī dzīve kantorī bez balss ir jautra un interesanta, apsveru iespēju neatzīties, ka balss atgriežas
bet vispār rodas spēcīga vēlme pamācīties zīmju valodu (un vēl es nesen un ļoti gribu ķīniešu, tas tā)
jo ārpus mājām var visādīgi, bet mājās tomēr kaut kā ir jāsazinās – starp citu, visas četras dienas nosacītās vipassanas godīgi izturēju bez sakāmā rakstīšanas uz lapiņām vai telefonā jebkādos kontekstos – un pirmās grūtības ir ar netveramajiem konceptiem "rīt", "vakar" utml, un pilnīgi neiespējami ir uzdot jautājumu
pirmajās mēmuma dienās piezogas domas "a ja nu tagad tā arī paliks", kas nav sevišķi omulīgi, jo dzīve tomēr zolīdi mainās, kad tava gaļa (flapping your meat) nespēj iekustināt gaisu, tas viss ir tik trausls

10/17/17 10:29 pm - [info]phz - Titty Tuesday, Rociņa Edition
Tags: ,

10/17/17 07:50 pm - [info]methodrone

Es šovakar mijkrēslī skrēju parkā, un bija mijkrēslis. Jo bija pa pusei tumšs, bet mijkrēslī arī dega lākturi, un zem lākturiem izgaismojās brūnas, sausas lapas, un koki bija tumši, bet gaismas vēl bija tik daudz, lai varētu izšķirt dzeltenos kokus starp zaļajiem vai brūnajiem. Un es tā skrēju, un gaiss.. gaiss bija tik svaigs un rudens, ke es vienu brīdi paskatījos debesīs, tad uz kokiem, uz lākturiem, lapām, zāli, ceļu, atkal debesīm, elpoju, muļķīgi smaidīju un nodomāju hei Dievs es esmu šeit.

Dažreiz man šķiet, ka tas ir truli domāt, ka manā vientulībā ir kaut kāda klātbūtne, kurai rūp mana labkājība un saviļiņojums vai aizrautība, ka ārs mani jūt un redz. Bet dažreiz man ir vienalga, un es labprāt esmu apmāta un pat sarunājos ar tukšumu. Jo kas gan es esmu.. es katru rītu pieceļos un, kas, ja, tas ka es domāju, ka ir tik pašsaprotami ieiet pasaulē un tur darīt lietas un būt garlaikotai un teikt vārdus, kas man nāk ārā no galvas spontāni bet tomēr kaut ko nozīmē? Es lūdzu, lai būtu minimālas tās reizes, kad es nakts vidū pamostos un nesaprotu, kas ir šis smagums, šis ķermenis, šī telpa, šī 'es' sajūta, šī eksistences sajūta, un tad kad domas attīstās līdz ikdienas pienākumiem, notikumiem, pagātni un nākotni, tad vispār apvemties var.

Bet nē, es zinu, ka es neesmu vienīgā citplanētiete, kas izmisīgi mēģina izdzīvot ķermenī caur vārdiem un mehāniskām darbībām. Es paņemu rokā ābolu un nokožu skābu, spirdzinošu gabaliņu, man tas šķiet tik banāli, absurdi un amizanti, bet manai būnei tas labpatīk. Mana būtne grib nokost arī citus gabaliņus, kas nav ābols.

10/17/17 08:22 pm - [info]phz

Dzīvošanai īres mājā ir viena priekšrocība - var saņemt iepriekšējiem iemītniekiem domāto spamu, piemēram, šodien patīkama pārmaiņa no ierastajām ierakstītajām parādu piedzinēju vēstulēm (starp citu, policija arī vienreiz 07:00 bija ieradusies tās veiklās darbones meklēt) - veco ļaužu laiks jeb katalogs SELECT, kas ir stipri tuvu šim, hehe.
Tags:

10/17/17 06:30 pm - [info]likcepure posting in [info]pajautaa - Japāna

Varbūt kādam ir labi ieteikumi, ko darīt Japānā? Ir mērķis būt Tokijā, Čičibu, Osakā, Narā un Kioto.

10/17/17 05:32 pm - [info]gnidrologs

Nevaru taisīt pollus (laikam), bet vai kāds vēl bez biedra [info]mindbound ieņem pozīciju ka cenzūra pati par sevi nav nekas slikts un vārda brīvība ir svarīga tikai tiktāl cik tā palīdz īstenot mērķus, dot rezultātus (kā saprotu, katrā individuālajā gadījumā, attiecīgā indivīda preferenciālos)?

10/17/17 05:21 pm - [info]runcis posting in [info]pajautaa

Ja te kāds lieto Lattelecom tet kā elektrības 'provaideri'... Ir kādas atsauksmes? Tarifi, klientu apkalpošana, zemūdens akmeņi, soda naudas etc.

10/17/17 02:26 pm - [info]methodrone

Sievišķība un domāt par to un to darīt mani tik ļoti nomierina. Man sievišķība asociējas ar visu piedodošo, dabisko dabas māti, kas ir skaista, krāšņa, dziļa, varena un nepieprasoša un savā mainīgumā mūžīga, tā nesacenšas un nepierāda, tā ir skaista priekš nekā.

Jebkad, kad man ir morāli slikti, man patīk maxot out uz sievišķību, sapucēties un sajusties kā Dollijai Pārtonei saulainā virtuvē cepjot smaržīgus kēksiņus pie sevis klusi, maigi, glāsmaini dziedot.

Kamēr mana pasaule ir skaista, maiga un silta tikmēr es esmu stipra un mierīga un patiesa.

10/17/17 02:42 pm - [info]dooora

Aizvakar nosvinējām 15. Avīzes raksta, ka tās esot dzintara un/vai/jeb stikla kāzas.
Vēl pēc pieciem mums draud zvaigznes un porcelāns.
Kas tālāk? Polietilēns un ceļofāns.

Papam vakar nodzērām 83. Šodien abi melli kā velli, tīrām skursteni un cukājam sukas, arī otrādi.

10/17/17 04:55 pm - [info]saccharomyces - i have the right to a safe home

mani nedaudz kaitina seksuālas vardarbības salīdzināšana ar, teiksim, zādzībām, pat tad, ja tas ir labi domāts un samērā veiksmīgi īstenots kā, piemēram, šeit vai šeit, vai šeit, lai gan pēdējais man šķiet diezgan precīzs. jo zādzība, lai vai cik nepatīkama un personiska, tomēr ir pilnīgi cita nodarījuma kategorija, nekā cilvēka ķermeniskās autonomijas un robežu pārkāpšana, kas notiek seksuālās vardarbības laikā. turklāt (izmantojot to pašu zagšanas analoģiju) pieslēdzot savu velosipēdu ar labu ķēdi iekštelpās drošā rajonā es īpaši neietekmēju savu brīvību dzīvot savu dzīvi un izpausties, kamēr norādījumi, kā mazināt riskus, pareizi ģērbjoties, uzvedoties, un apmeklējot tikai pareizās vietas pareizajos laikos ar pareizajiem cilvēkiem, ir reāli ierobežojumi, kas, jo sevišķi novesti līdz ekstrēmam, gana bieži var nepamatoti sašaurināt man pieejamo dzīves lauku. kuri nebūtu vajadzīgi, ja savu neadekvāto uzvedību mainītu cilvēki, kuri nodarbojas ar seksuālo vardarbību.

vai es esmu pret drošības pasākumiem? protams, ka nē. pašaizsardzības kursi un apdomīga, saprātīga rīcība nevienam par ļaunu nenāk. bet nav pieļaujams risku faktoru mazināšanu minēt un uzsvērt kā tādu failsafe risinājumu, jo atkal un atkal ir pierādījies, ka cilvēku apmācīšana, kā nekļūt par upuriem, galu galā arī negarantē baigo efektivitāti. turklāt tie nekādā veidā nepalīdz cilvēkiem, kas jau cietuši no seksuālas varmācības, un ir vienkārši cietsirdīgi viņiem to bāzt sejā, un ir nejēdzīgi veidot izglītojošas kampaņas, kuras runā tikai par riska faktoru mazināšanu, bet neaicina mainīt sabiedrībā kopumā valdošo kroplīgo seksualitātes kultūru. jo es to atkārtošu atkal un atkal, un atkal, un atkal - ir jārunā ne tikai par to, kā nekļūt par upuri, bet arī kā nenonākt varmākas lomā; ir jāmāca cilvēkiem atpazīt savas vajadzības, tostarp seksuālās, nekaunēties par tām un atrast veidus, kā tās apmierināt, nenodarot citiem pāri; ir jāmaina priekšstats, ka cilvēkiem varas pozīcijās sekss "pienākas" vai arī viņi drīkst to ņemt ar varu; ir jāveido plaša, dziļa un ilga saruna sabiedrības līmenī par to, kas ir un kas nav pieņemami, ir jāatsakās no tendences saskatīt blurred lines seksuālās situācijās. jo, diemžēl, nav tā, ka cilvēki, kas veic seksuālu vardarbību, vienmēr ir kaut kādi briesmoņi, psihopāti un mērķtiecīgi ļaundari, kas staigā apkārt ar plānu kādu izvarot. protams, ka ir arī tādi, bet lielākoties par seksuālām varmākām kļūst cilvēki, kuri būtu varējuši tādi nekļūt, ja laicīgi iemācītos apzināties savas un citu robežas, ja nebūtu uzauguši vidē, kura tiešā un netiešā veidā veicina vardarbīgu attieksmi.

10/17/17 10:31 am - [info]10m_zem_uudens

beidzot-mājās-rīts:

- no kolumbijas atvestā kafija ar kajēnas pipariem, kanēli un medu
- cepeškrāsns challenge accepted: ābolkūka ar mandeļu miltiem, auzīgo pienu un medu
- klavieres
- ģitāras home work
- dārgais, overpriced, yet tomēr manējais yoga mat

ja neskaita intensīvos 6h pārbraucienus un pāris darbu jautājumus nākamajam semestrim, dzīve ir.

10/17/17 01:42 pm - [info]begemots posting in [info]pajautaa - Ūdensvads?

Vai kādam ir zināmi sakarīgi ūdensvadu meistari? Jānovērš bojājums ūdensvada pieslēgumā (zem zemes) un jāierīko kontrolaka. Rīgā.

10/16/17 08:55 pm - [info]methodrone

Vienmēr, kad es arvien dziļāk un dziļāk saprotu savu atstatus būtību, es izjūtu spēju nepieciešamību sevi nodefinēt šajā lomā. Nodefinēt tā, lai es tajā spētu izdzīvot ar godu.

Man šķiet Dievs ar savu pasauli pret mani spēlē tādu ambivalentu spēli. To sakot.. es zinu, ka Dievam un pasaulei es esmu zemāka par zāli un absolūti neievērojama.

Es šodien ejot cauri dūmakai, aptumšotas saules apmirdzēta domāju. Par to kā, kad kārtējo reizi no dzīves nekaunīgi uzrodas kārtējais priekšlikums un gadījums, kas pieprasa manu izmisīgo lēmuma pieņemšanu, kur ir konkrēti izvēles varianti, es nevienā no scenārijiem neuzvaru. Manuprāt, kas mani ļoti sāpina, nav tā, ka Dieviņam ir padomā viens labākais scenārijs priekš manis, ko viņš karsti un sāpīgi vēlas lai es izvēlos. Ja tāds būtu, es tik karsti gribētu to piepildīt. Drīzāk viņam ir vienaldzīga mana izvēle per se, jo viņš kā izejvielu spēs izmantot jebkuru manu izdarīto izvēli. Ja es kļūstu sāpīgi ievainojama un izvēlos sirds pieprasīto, tad Dievs man varbūt nopaijās galvu un teiks šis ir labi, es būšu mazliet nomirusi, ar mazliet asiņainas laimes sajūtu varbūt uz brīdi, līdz es noasiņošu pavisam. Vai tiešām man ir jāizvēlas starp laimi un dzīvību. Bet šķiet manī ir pārāk daudz tumšuma, lai es jebkad spētu būt tīra laimīga.. nē, laime man kaut kādā ziņā ir nepieņemama. Tāpēc es noteikti izvēlēšos vienu no atlikušajām divām izvēlēm. Es izvēlēšos ar ledainu nepatiku un reizē patiesu, dziļu līdzjūtību sirdij pārlaist attālu, cinisku un karsti līdzjūtīgu skatu, un izlikties, ka its application has not been filled out properly to be considered. Tas būs grēks un Dievs tad no manis pataisīs uncanny piemēru citiem cilvēkiem, so viņam tā ir win win situācija. Nu un trešais variants, protams, ir sirdsmīļais limbo, kur es turpinu impotenti trīcēt un šaudīties un neeksistēt un baiļoties, kamēr Dievs mani apmētā ar savām bezgalīgajām iespējām, kuras es sākotnēji gribu izmantot, bet pēcāk noraidu. Un Dievam šajā trešās izvēles gadījumā arī nekas netraucē, jo viņa kolekcijā ir bezgalīgi daudz izejvielas, notikumu, gadījumu, iespēju. Lūk, manuprāt, Dievam ir absolūti viens pīpis, kas notiek ar individuāli. Individuālis var darīt to uz ko viņš vairāk sliecas, un Dievam būs win win. Protams, ja vien es nepieļauju smagu kļūdu vispār šo apskatot naivi laiktelpiski ar brīvās idejas maldīgo sentimentu. Varbūt es, viss ko es daru un izvēlos, mana dzīve, viss esam Dieva atmiņa no sen aizgājušiem laikiem.

Un šeit, savu novērojumu galarezultātā es esmu sapratusi, ka mana esība ir sava veida kaiju vērošana. Es neesmu kaija, es tās nevaru aizsniegt, un tās pie manis nekad nenolaižas. Es ik pa laikam lēkāju neprātā, satrakojos, domājot, ka nupat nupat es pacelšos spārnos līdzi, vai kāda kaija mani beidzot ieraudzīs, ka mana aukstā, badīgā roka pieskarsies tās siltajam debesu spārniņam, un eksistencē atvērsies spoža īstenība. Ka ir iespējama saikne ar pasauli. Bet ar katru kaiju, kas man pārlido un aizlido.. es redzu, ka es esmu vientuļš attāls vērotājs.

Protams, es to jau zināju, es vienkārši gribēju pierakstīt.

Un tagad es gribu sevi nodefinēt. Kāds kaiju vērotājs es būšu. Es gribu saglabāt godu un mieru, pārāk neaizrauties redzot kā vējš tās maigi nes, redzot baltus, mirdzošus spārnus saulē, un vistrakākais, to kliedzienus, kas dur tiešī sirdī. Es gribu izlikties un noticēt, ka šī tukšā, nepārredzamā pludmale ir mana valstība, kurā es dejoju ar grāciju un godu un mieru. Es dejoju un griežos un dejoju, un drīz es vairs sāpīgajām kaijām nemaz nepievēršu uzmanību, jo es esmu visskaistākā dejotāja šajā pludmales valstībā nevis naivs kaiju vērotājs. Kaijas, jūs man nevarētu būt vēl vienaldzīgākas.

10/16/17 10:08 pm - [info]martcore

starp citu, dienasgramata, novērtē - šiks projekts

10/16/17 09:09 pm - [info]martcore

10/16/17 09:06 pm - [info]martcore - ))

10/16/17 04:53 pm - [info]methodrone - blade runner 2017

Šodien Londonā ir nākotne un beigu laiki, sešas apokalipses pazīmes un Hefe filtrs. Pirms pāris stundām bija silts, bet preteklīgi silts vējš, kāds Oktobrī nedrīkst būt, un saule slimīgi mirgoja kā blāva murgu lampiņa aiz vairākām blīvām, smilšpelēkām mākoņu kārtām, lapas strauji un neapdomātos virzienos skurināja vējš.

Stundu vēlāk no Rietumiem sāka velties vēl blīvāki, vēl tumšāki mākoņi, kas nebija negaisa mākoņi. Apkārtne palika krēslaini oranža, preteklīgs silts vējš turpināja tramdīt lapas, un kļuva tumšāks arvien.

Atnākot mājās pulkstenis bija 15:15, bet iekšā bija tik tumšs kā 19:00, kamēr ārā arvien blāvs, oranžs mijkrēslis.

Vētru paliks arvien vairāk, putekļu arī. Atmosfēra pārklāsies ar putekļiem un saule būs kā blāva murgu lampiņa, augi un viss zaļais iznīks, un mēs varēsim ēst tos treknos kāpurus no proteīna fermām.

Un atkritumi, varbūt mēs tomēr noslīksim atkritumos. Miljardiem miljards plastmasas mantiņu, kastīšu, maisiņu, pudelīšu, daļiņu, kosmoss plastmasas daļiņu, kas iespiežas Zemē un mūsu ķermeņos.

Man krāsnī kopā ar burkānu un kartupeli sanāca ielikt cepties uz pusēm pārgrieztu ķiploka galvu, un visa māja smaržo pēc ķiplokiem, kamēr ārā viss ir blāvs un oranžs un logos kauc vējš, un es tagad par to tikai attapos.. tā nav tikai filma, it's collective unconscious.

10/16/17 04:35 pm - [info]methodrone - blade runner 2017

Šodien Lodnonā ir nākotne un beigu laiki, sešas apokalipses pazīmes un Hefe filtrs. Pirms pāris stundām bija silts, bet preteklīgi silts vējš, kāds Oktobrī nedrīkst būt, un saule slimīgi mirgoja kā blāva murgu lampiņa aiz vairākām blīvām, smilšpelēkām mākoņu kārtām, lapas strauji un neapdomātos virzienos skurināja vējš.

Stundu vēlāk no Rietumiem sāka velties vēl blīvāki, vēl tumšāki mākoņi, kas nebija negaisa mākoņi. Apkārtne palika krēslaini oranža, preteklīgs silts vējš turpināja tramdīt lapas, un kļuva tumšāks arvien.

Atnākot mājās pulkstenis bija 15:15, bet iekšā bija tik tumšs kā 20:00, kamēr ārā arvien blāvs, oranžs mijkrēslis.

Vētru paliks arvien vairāk, putekļu arī. Atmosfēra pārklāsies ar putekļiem un saule būs kā blāva murgu lampiņa, augi un viss zaļais iznīks, un mēs varēsim ēst tos treknos kāpurus no proteīna fermām.

Un atkritumi, varbūt mēs tomēr noslīksim atkritumos. Miljardiem miljards plastmasas mantiņu, kastīšu, maisiņu, pudelīšu, daļiņu, kosmoss plastmasas daļiņu, kas iespiežas Zemē un mūsu ķermeņos.

Man kaut kā krāsnī sanāca ielikt cepties uz pusēm pārgrieztu ķiploka galvu, un visa māja smaržo pēc ķiplokiem, kamēr ārā viss ir blāvs un oranžs un logos kauc vējš, un es tagad par to tikai attapos.. tā nav tikai filma, it's collective unconscious.

10/16/17 12:55 pm - [info]methodrone

Es šorīt trīs stundas pavadīju klusumā, kārtojot un metot ārā vecas mantas. Tas tiešām palīdz, klusums ir kā putekļu sūcējs prātam, kā glāsts.

10/16/17 02:06 pm - [info]koki - kosmoss femin - Robin Eisenberg
xIo-C1282 )
Tags:

10/16/17 02:05 pm - [info]ingmars - rzac

Rīsu zupiņa ar cūkgaļu.

10/16/17 02:03 pm - [info]ingmars - lote

10/16/17 01:58 pm - [info]ezss - Stāsti no virtuves

šodien mammai gadījās faux pas ar kaķiju.

Viņa piecēlās pirmā, kaķijs, protams, metas stāstīt, cik briesmīgi izsalcis viņš ir.
Mamma ieber barību. Kad es ieveļos virtuvē, kaķijs turpina žēlabu dziesmu, mamma aizvainota savās mātes barotājas jūtās.
Tad nu paskaidroju, ka, ja bļodiņai var redzēt dibenu, tad tā ir TUKŠA, kaķīšprāt.

10/16/17 10:08 am - [info]10m_zem_uudens

kā teica reinis - no sleep for the wicked. saprotams, ka ar šādu motivāciju pamosties 7:00 ir daudz vieglāk (plus lieliskais saullēkts uz kalniem), paspēju mini relīzi angliski, un tagad tālais ceļš uz ziemeļiem, un pa taisno uz lekcijām. vakardienas lidojumu varēja izmantot mega plānošanai un goal setting. redzēs, kā ies ar realizēšanu. šī būs izmēģinājuma nedēļa jaunajai "routine=oasis" metodei.

iekodos Latvijas ābolā un viss kārtībā.

10/16/17 12:11 pm - [info]perfekta posting in [info]pajautaa - Teātris

Kuru no patreizējā teātra repertuāra izrādēm Rīgā, jūs ieteiktu ( pēc pieredzes)?

10/16/17 10:26 am - [info]phz - In algorithms we trust

Paklausījos pagājušonedēļ tā kārtīgi Sage Francis (lai atcerētos, kuras dziesmas beigās bija joks par adīšanu (bet tā arī neatradu)) un tagad Diskoverā Vīklijā sāk ieskanēties kaut kas no alternatīvā hiphopa, ai laik, verī nājs!
Tags:

10/16/17 10:27 am - [info]dooora

March 30, 1881
PUCK magazine

10/16/17 09:05 am - [info]savaadaisu posting in [info]pajautaa

Vai vēl kādam ir tā bijis, ka būtībā nākošā dienā pēc garantijas beigām nosprāgst saimniecības prece?
Man piemēram 5 dienas pēc termiņa beigām noklājās Whirlpool veļas mašīnas sildelements.

10/15/17 10:32 pm - [info]10m_zem_uudens

Tags:

10/15/17 10:38 pm - [info]methodrone - this slimy, beastly life of eating and drinking

To fuel himself, he imbibed as many as 50 cups of coffee a day. Balzac also dabbled with “a horrible, rather brutal method” which involved eating pure coffee grounds on an empty stomach. When he did this, he wrote, “Ideas quick-march into motion like battalions of a grand army to its legendary fighting ground, and the battle rages.”

*

Marlon Brando had difficulties with his weight throughout his life, veering between crash diets and gorging sprees. Early in his career, he was known to eat peanut butter by the jarful, boxes of cinnamon buns and huge breakfasts consisting of cornflakes, sausages, eggs, bananas and cream, and pancakes drenched in maple syrup. He would devour up to six hotdogs at a time in late-night feasts at Pink’s in Hollywood. Defying attempts by work colleagues and loved ones to regulate his diet, he would break refrigerator locks at night, flee film sets with giant tubs of ice-cream and enlist friends to throw burger bags over the gates of his Mulholland Drive estate.

*

“I was on one of my fruitarian diets [and] had just come back from the apple farm.” This is Steve Jobs explaining the origins of the Apple company name to biographer Walter Isaacson and revealing something of his eating habits in the process. Jobs was a vegan for most of his adult life, dabbled with the even more restrictive fruitarian diet* and would spend weeks at a time eating only one or two foods, such as apples or carrots. (He believed his diet neutralised body odour and meant that he didn’t need to wash regularly or wear deodorant, though his co-workers believed otherwise.) Sometimes Jobs stopped eating entirely, savouring the “euphoria and ecstasy” of fasting, though he was also acutely appreciative of a good avocado. “He believed that great harvests came from arid sources, pleasure from restraint,” noted his daughter Lisa.

*

Henry David Thoreau professed little enthusiasm for food in general. “The wonder is how … you and I can live this slimy, beastly life, eating and drinking,” he wrote. He avoided meat and alcohol. Coffee and tea were dangerous temptations. Salt he regarded as “that grossest of groceries”. Cranberry-pickers were like butchers who “rake the tongues of bison out of the prairie grass”. Even water was an indulgence he would gladly have shunned were he able to live without it.
 

10/16/17 12:25 am - [info]digna

Sapnī redzēju, ka mani atlaida no darba, jo vadība saņēma kaut kādu ārstu slēdzienu, kurā teikts, ka man ir atlikušas 530 nervu šūnas un es esmu bīstama cilvēkiem. Vēl šajā lapā bija atzīmēts, ka mana taustes spēja ir vērtējama uz 8 (no 10).
Tags:

10/15/17 08:20 pm - [info]temperature - -

ja mans kaķis būtu ēdiens, viņš būtu amfetamīns kažokā.

10/15/17 07:02 pm - [info]santech posting in [info]pajautaa

Dzīvsudrabu saturošu ierīci var ienest nodot jebkurā aptiekā, vai arī ir kādas speciālākas filiāles? Aptiekas ir vienīgā opcija, ko sagūglēju, ka tur varot, bet neko vairāk.

10/15/17 05:27 pm - [info]tiga posting in [info]pajautaa

varbūt varat padalīties ar latviešu zīmoliem, kas šuj sporta apģērbus, izņemot zib un muta? liels paldies jau iepriekš!
 

10/15/17 05:09 pm - [info]divi_g

Dohh, kāpēc es neuzliku Noscriptu uz telefona FF ātrāk?...

10/15/17 04:55 pm - [info]phz - Jautājumi jautājējam

Kārtējā labā ziņa tiem, kas grib kalpot sabiedrībai un translēt elektriskās spēles, lai citiem tās nav jāspēlē:
šobrīd tiešraidītāju iecienītākā konsoļu un tamlīdzīgu aparātu video tveršanas karte Elgato Game Capture HD60 Pro iekš Amazon.ko.jūkei tikai par 107€ ar visu piegādi uz Latviju.
Powered by Sviesta Ciba