they won't leave if you don't stop dancing

^^

12/7/19 07:40 am - [info]gnidrologs - submission

.

12/7/19 06:24 am - [info]batou

nu tad te par tām jaunajām tehnoloģijām pāris negatīvi vārdi.

pirmais, teļļuka auto palika slīdīgais ķieģelis. izslīdēja no bikšelēm ārā, labi ka sazvanīju šoferi un atpakaļceļā no berģiem iebrauca cirkulī un atdeva. mācība - glabāt jakas kabatā.

otrais. šodien ejot iekšā pa galveno ieeju ņēmu kapuci no galvas nost un notraucu vienu no bezvadu ausīm nost. ar lukturi kādu minūti meklēju, ja būtu baltā krāsā būtu vieglāk. mācība - ausis izņemt vispirms un tikai tad grābstīties gar citām galvas daļām.
Tags:

12/7/19 03:59 am - [info]gnidrologs

Brīnišķīgs video par kiberpanka vēsturi (vispār labs kanāliņš veciem nērdiem)

12/7/19 02:32 am - [info]gnidrologs

Nedaudz par bodī lengvidžu no FIB špika. (Ulvim varētu patikt)

12/6/19 11:52 pm - [info]tagad

atcerèjos vienu jauku shùpuljdziesmu

https://youtu.be/0buZnrZUqjY

12/6/19 06:10 pm - [info]tagad - #uzzinu_pēdējais

galileo laikā nebija precīzu pulksteņu, bet viņš izdomāja, kā pie tāda tikt, atklājot, ka visām svārstībām ir vienāds ilgums. [šķiet ļoti vienkārši, bet nevienam pirms viņa tas neesot ienācis prātā]

leģenda vēsta, ka galileo apgaismojies pizas katedrālē, vērojot liela svečtura lēnās svārstības, katru svārstības ilgumu viņš salīdzinājis ar savu sirdspukstu skaitu, atklājot, ka pukstu skaits katrā svrārstībā ir vienāds.

neilgi pēc galileo ārsti sāka mērīt pacientu pulsus, lietojot pulksteņus - kuri savā būtībā ir vienk svārsti. sirdspuksti tiek ņemti vērā, lai noteiktu, ka svārsta kustības ir sistemātiskas, un tad svārsts tiek lietots, lai noteiktu sirdspukstu regaularitāti. (apļveida arguments)

realitātē nekad netiek mērīts pats laiks, bet tikai fizikāli mainīgi lielumi - svārstības, puksti u.c. un tad tie tiek salīdzināti savā starpā.

12/6/19 08:42 pm - [info]dooora

Džonam ar savu balsi vajadzētu lasīt laika ziņas zvejniekiem un jūrmalniecēm, bet viņš lasa garlaicīgas grāmatas.
šī gan ir diezgan interesanta nodaļa.

Tragedy and Hope

12/6/19 07:51 pm - [info]gnidrologs

.

12/6/19 06:56 pm - [info]gnidrologs - case in point

12/6/19 06:24 pm - [info]gnidrologs

Civilizāciju/kultūru ausma un noriets ļoti līdzīgs cilvēka mikrokosmiskajiem etapiem. Sākumā iepazīšanās ar pasauli, naivitāte, tad sākas vitalitāte, vēlme ietekmēt būt centrā, vēlāk pusmūža viedums, sapratne kā pasaule strādā, bet kaut kādā brīdī sāk atteikt iekšējie orgāni un smadzenes līdz ar to. Šajā pēdējā stadijā ir pašreizējā Rietumu kultūra. Vecs vecūksnis, kas neatceras savu vārdu un involuntāri atstāj ekskrementus aiz sevis to neapzinoties un neliekoties ne zinis, jo viss aizmirsies.

12/6/19 05:30 pm - [info]gnidrologs - māgsla

Radās vēlme precizēt. Priekš manis vispār debate par "kas ir un kas nav māksla" ir paralēla svarīgajam. Svarīgais ir ģēnijs. Vai un kādā mērā izpaužas. Piemēram, diez vai kāds definē Lionela Messi futbola izpausmes kā "mākslu", jo tā nav nedz glezna nedz skaņdarbs vai tml. Tajā pašā laikā tur ir ģēnija klātbūtne. Cilvēka imago dei ģēnijs ļoti spalgā izpausmē. Sapratējiem ne mazāk kaifu un mini transcendenci izraisošs kā Bēthovena stīgu kvartets citiem pazinējiem. Mans uzdirsiens modernajai un postmodernajai māgzlai nav aiz škrobes par definīcijām, bet tā, ka tur ir zero ģēnija jebkāda. Tukšu cilvēku tukšas izpausmes priekš tukšas publikas. Ne velti jāsaraksta milzīgi tomi ar sofistisku ūdeni, lai vispār pamatotu šo mēslu uzstādīšanu galerijā. Ja kaut kas satur gēniju, pat low key maziņā formiņā kā misenes dienišķais ms paint sūdiņš, tad cilvēki pavelkas prosta tāpat. Viņiem nav jāpaskaidro, ka šajā vietā aplausi, jo tāpēc.

12/6/19 04:32 pm - [info]gnidrologs

teiksim lietotāja [info]misene peintā veidotie tēlotāja mākslas darbiņi ir pārāki par Pedro Kamposa fotoreālistiskajām misenēm

12/6/19 03:01 pm - [info]ingmars - planšete tieši jums

Vai esat jau izlēmuši, kā iepriecināt savus tuvākos cilvēkus Ziemassvētkos? Nāciet uz Bite salonu un izvēlieties planšeti. Mums ir arī īpašas atlaides viedpulksteņiem.

12/6/19 02:19 pm - [info]gnidrologs

12/5/19 08:32 pm - [info]methodrone

Viena lieta, ko es neparedzeeju.. ka mana piespiedu chetru meeneshu atvaljinaajuma laikaa, vieniigais cilveeks ar ko ikdienaa sanaaks mijiedarboties buus R. Paariet no situaacijas, kur es 6 seshas dienas nedeeljaa banteroju ar trejdevinjiem randomiem, uz ikdienu, kur teju katru mirkliiti aizvadu ar ljubimchuku nav viegli.

Vakar mani pie kaarteejaas eedienreizes paarnjeema liega panika, baudot apzinju, ka vinjsh driiz kljuus par to neitraalo eksistences fonu, kas ir pashas kjermenis, kad esmu aizpluudusi vienatnes nomiedzii.

12/5/19 05:11 pm - [info]gnidrologs

"All scientists say you should give us all power over every aspect of the economy in order to save the world" is not very far away from, "We deserve all power over every aspect of the economy, because we act on behalf of the workers and you do not". I used to wonder why greenies were so obsessed with this too to the exclusion of far more pressing issues like direct pollution, but once you line it up with the socialist cause it stops being mysterious at all. Just more lusting over centralized authoritarian power.

12/5/19 03:42 pm - [info]martcore - par dotas autošahu

cik var nērfot manas zivis?

matemātika pirmās klases līmenī, zirdziņi + zivis
es tā diezgan daudz esmu ko uzvarējis

a) kāda ir naturālā aizsardzība pret maģiju četriem zirdziņiem? 25%
b) kāda ir naturālā aizardzība pret maģiju divām zivīm? 25%
c) cik dod pipe of insight? 50%

25 + 25 + 50 = 100 = tupa iminunitāte visiem pret maģiju, lol

kā strādā šis zivju nērfs
agrāk šādās situācijās bija 105, jo zivīm bija 30%
tagad 100, nu ok, BET MAN TĀPAT NEPATĪK, KA KĀDS ŅEMAS AR MANĀM STRATĒĢISKAJĀM ZIVĪM!

12/5/19 07:29 am - [info]gnidrologs

The paintings of Madrid based hyperrealist Pedro Campos (1966) , present a world that shines. His subjects -- aluminum coke cans, apples wrapped in plastic, glass marbles, and the spines of coffee table art books -- have an aura of glossy, sanctified perfection about them. They are hand painted essays about purity in which mundane items shock the senses with their virginal splendor. Source: https://www.pedrocampos.net/about

Un tagad iedomājieties, ka augstāk minētais tekstiņš ir uz piecām lappusēm. Modernā māksla ir tik sarežģīta un intelektuāla, ka vienkārši tā nesapratīsi, bet palasot šādus apgaismojošus tekstiņus, pavērsies jauni apvāršņi. Protams, plebam tāpat diez vai pieleks:


(jāsaka, ka mēnešreižu šļaksti pa sienu salīdzinājumā ar šo ir gandrīz vai interesantāki, bet tur jau neiztiks bez kvalificēta akadēmiķa klātbūtnes, lai neapjuktu domas dziļumā un formas lakonismā - ar eseju sējumu var nepietikt)

12/5/19 12:13 pm - [info]tagad

pastāstīšu, kas ar mani pirms dažām dienām notika lidlā. devos uz self-checkout, bet tur bija jāuzgaida, jo aparāti vienmēr mēdz noplīst tā, ka darbojas tikai ar kartēm un skaidru naudu ņem tikai kāds viens vai divi. man kā reiz kartē nekā nebija. jauns darbinieks zilajā uniformā ar skruļļainu bārdu un brillēm paziņo, ka diemžēl nāksies pagaidīt, bet to viņš dara zināmu ar tik galanti cēlu pieklājību, ka varētu nodomāt, ka tiek gaidīts rindā uz vizīti pie karalienes.

lai nu kā, kad nopīkstinu visu groza saturu, ir jāmaksā nepilni 14. man rokā ir divas banknotes - 10 un 5, nekā cita man nav un droši vien tuvākajā laikā arī nebūs. ielieku 10, tas tiek izspļauts, nekas neparasts, mazliet nogludinu, ielieku vēlreiz, to iesūc. kolīdz tas tiek iesūkts, aparāts paziņo, ka tagad var maksāt tikai ar karti un.. kā samaksāto summu rāda - nulles.

saucu puisi ar skruļļaino bārdu. viņš uzmanīgi noklausās un tad skatās uz ekrānu no viena leņķa, tad no cita un tad jautā vai esmu droša, ka ieliku 10? - jā. pēc brīža pajautā, vai esmu absolūti droša. - jā. viņš pasauc menedžeri. menedžeris ierodas ar atslēgām un atslēdz vaļā visu uzparikti, apsēžas uz grīdas un cilā dzelzīšus augšup lejup, skatās tā un šitā. hmm. vai es tiešām ieliku 10? - jā. (ko es citu varēju teikt? šajā mirklī man jau gribējās skriet prom un vairs nekad neapmeklēt nevienu veikalu līdz pat mūža galam)

tad, iestumjot dzelžus atpakaļ, viņš sacīja, ka vienk iedos 10 no citas kases. un tā arī notika. man izdrukāja čeku un iedeva naudu, es ar to aizgāju samaksāt citā kasē. vispār jau viņi varēja man arī neticēt. zinu, ka sīkums - cilvēkiem šajā mirklī tiek šķaidītas smadzenes, transplantētas sirdis, pārgrieztas nabassaites un visumā eksplodē zvaigznes, bet - ak kungs, kādas traumatiskas šausmas, man nofeiloja pašapkalpošanās kase.

12/5/19 11:53 am - [info]tagad

* )

12/5/19 11:28 am - [info]martcore

gada labākās videospēles?

1. disco elysium (ja tev ir 30+ gadi un esi morāli gatavs diskutēt ar krišjāni)
2. death stranding (ja tev patīk nodarboties ar loģistiku)
3. the outer worlds (ja tikpat stulbi, kā es, mīli mass effect forever)

12/5/19 11:33 am - [info]saccharomyces - true benevolence

the universe was exceptionally kind to me this morning, giving me an unexpected gift of something to genuinely smile at

paldies, ak.

12/5/19 09:44 am - [info]martcore

vot paskatieties tagad statistikā uz šo dalasas +/- fenomenālo tendenci
uzvarētā spēlē viss pirmais piecinieks ir mīnusā (!)
mīnusā ir pat pauels, kas iemet 9/9 pustālos

jāpiekrīt ādolfam - riks kārlails kā koučs ir kaut kāds sasodīts dēmons
lūk, viņš, maģiskais reālisms darbībā

12/5/19 01:18 am - [info]gnidrologs

Masculinity is essentially the creative entity, while femininity is the receptive one. Masculinity is the "spirit of God hovering over the waters" while femininity is the chaos that was unformed and void. Which is not to say that femininity is "bad" in and of itself because in it's higher state femininity is an extension of divine purity. As chaos, she is Eve, the temptress, the first to take the apple from the serpent. As purity, she is the Virgin, who trampled the serpent under her heel. This is why things like modesty, propriety and virtue were imposed on women in the past, in order to suppress the aspect "chaos" in an effort to bring out the aspect of "purity". And this is also why women are at the forefront of everything that relativistic and modern whenever they are allowed to descend to their lower nature.

As for men, they can sometime adopt an objectivity that is too hard and lacking in sophistication and spiritual depth. The role of femininity, in many cases, is that of making men a bit softer in order for them to rise up to higher states of being (this was actually one of the subplots of Sanjuro).

But beyond all that, we also need to remember that men and women are essentially two halves of a single being, and without the feminine element men have a tendency to either wither away or becoming even more obtuse and harsh, where as without the masculine element women tend to descend further and further into chaos. Men takes his life force from woman while woman takes her stability from man. Pure potentiality without form becomes chaos and essence without potentiality becomes inaction and sterility.

Incels, men existing without the feminine element, sort of demonstrate the kind of excessively harsh "objectivity" (AKA the black pill) that is devoid of any subtlety or transcendence, where as feminists, women who aren't anchored to the spiritual stability of men, demonstrate an absolute chaotic state.

12/4/19 11:31 pm - [info]martcore

nesen ar vienu frendu runājām par to, kāpēc latviešu poprokmūzikā ir tik maz spēcīgu, neatkarīgu sieviešu respektīvi, kur ir mūsu kimas gordones solalbums, un kāpēc viss ir, tā kā ir.

"nu", es saku, "mums nav tādas tradīcijas, kādas amerikā bija souldziedātājām, vai punk skuķiem anglijā. pateicoties viņām mums arī ir pīdžeja hārvija. a šeit dāmas dziedāja estrādes duetos. bet viss mainīsies."

un pie vārdiem "viss mainīsies" pa rādžiņu sāka atskanēt eirovīzijas - 2002 uzvarētājas marijas naumovas intervija.
par šmotkām un kleitām (dies, kā viņa uz to ir aizciklējusies), par kaut kādiem čigāniem un vēl dievu.

zini, es sacīju frendam, pricipā varētu [cenzēts] [cenzēts], lai arī [cenzēts], neskatoties uz to, ka perspektīvas ir [cenzēts]. a ko vēl.

12/4/19 05:05 pm - [info]kants posting in [info]pajautaa - trumulim par vairlesu

vai bezvadu apraide (kompis - rūteris) mājas lietotāju līmenī pēdējos 7 gados ir progresējusi? piem, tagad ir labākas WiFi kartes? gribu atbrīvot stacionāro kompi no vada.

12/3/19 09:37 pm - [info]gnidrologs - Almanya

Diversity enriched: 20% of the 15-year-olds in Germany are functionally illiterate

12/3/19 08:00 pm - [info]gnidrologs - :)

12/3/19 06:42 pm - [info]dooora - entomolōgi-etimolōgi Johari logos

J.Tupesis (pie frakcijām nepiederošs deputāts; LR 5. Saeimas ārkārtas sēdē 1995.gada 22.februārī).

– Mēs visi zinām, ka Latvijā mēs varam braukt uz kuru katru debespusi, un es jums atradīšu, ja jūs paši nevarat, vēlētājus, kuri tāpat nav lietas kursā, politiskā lietas kursā, par to, kas notiek Latvijā. Tātad ir Latvijā tādi, kas zina un kas nezina, un arī ārzemēs ir tādi, kas zina un kas nezina.

diezgan precīzi 7 gadus vēlāk, ārzemēs, biedrs Ramsfelds nāk klajā ar slaveno neōgnostiķa neōliberālo grēksūdzi:

Reports that say that something hasn't happened are always interesting to me, because as we know, there are known knowns; there are things we know we know. We also know there are known unknowns; that is to say we know there are some things we do not know. But there are also unknown unknowns—the ones we don't know we don't know. And if one looks throughout the history of our country and other free countries, it is the latter category that tend to be the difficult ones.

ko es šodien brīvvalstī uzzināju no pēdējā Džōharija loga:

U.S. President George Bush, Vice President Dick Cheney and Secretary of Defense Donald Rumsfeld may not all get a library, airport or highway named after them. But each has a slime-mold beetle named in his honor. Bush thanks entomologist.
Two former Cornell University entomologists who recently had the job of naming 65 new species of slime-mold beetles named three species that are new to science in the genus Agathidium for members of the U.S. administration. They are A. bush, A. cheneyi and A. rumsfeldi.
The entomologists also named some of the new species after their wives and a former wife, Pocahontas, Hernan Cortez, the Aztecs, the fictional "Star Wars" villain Darth Vader ("who shares with A. vaderi a broad, shiny, helmetlike head"), Frances Fawcett (their scientific illustrator) and the Greek words for "ugly" and "having prominent teeth" and the Latin word for "strange."
avots

Slime-mold beetle. hmm, latviski tas nav pat sūdbambelcebuls. Gļotainā pelējuma vabuļs kaukāds. bet tak jau zvēriņš. diezgan amizants.

Tags:

12/3/19 01:42 pm - [info]dooora

mans jaunpieņemtais botānikas un ģeolōģijas guŗū dalās ar paidogōģiskiem materiāliem un pārdomām par dzīves jēgu.

botānika

Botany in a Day man jau ir, tagad jāpielasa pārējās.

ģeolōģija

ar joni tuvojas izbrauciens uz siltajām zemēm – būs vismaz kaut kas konkrēts, ar ko nodarboties.

12/3/19 01:09 pm - [info]martcore

čuvaki, pastāstiet, kā ir ar 4K
izmantojiet monitorus, televizorus?
cits kabelis kā HDMI?
ceņņiki uz lietām 400 - 1K+?

12/3/19 12:42 pm - [info]dooora

ak tu viens! māšele vakar bijusi uz Gaismu ateljē pavērot van Gogu, Japāņu sapņus un vēl kaut kādu astrō- un metafizisku illumināciju.
izstāde labu labā, vienīgi aplauziens sekoja Ateljē grāmatu un suvenīru bodē, kur izrādījies, ka šai izstādei videōversija nav pieejama, jo kastur-kotur sakašķējušies par autōrtiesībām, klauni-ipsētāji, johaidī!
izstāde veras ciet 5. janvārī. kolaidara-kolaidara? tiešām sēsties zemcenu aviōkolaiderī un aizfigačīt uz vienu žirgtu kvikendiņu uz Lielo Rīgu? labāk jau why-not nekā kādu atkalā vainot.

12/3/19 10:42 am - [info]ingmars - neitrāls virsraksts

Es publicēju cibā savu mākslu un saņēmu komentārus, kuros man pārmeta tīksmināšanos par neveselīgu un neizsmalcinātu ēdienu, tas man patīk.

12/3/19 10:20 am - [info]phz - Titty Tuesday, Aviation Edition

Tags: ,

12/3/19 07:42 am - [info]dooora

natø 70-gadei par godu, šonakt izlēmu iestāties zemessardzē, kā arī aiziet uz kādu no prōzas lasījumiem.
ar pirmo apņemšanos aplauzos nekavējoties. es nekvalificējoties pēc paša pirmā un praktiski vienīgā punkta.
ar otro lauzīšos pakāpeniski, bez panikas.
šodien pirmā stūrēšanas nodarbība pastiprinātas slīdamības apstākļos. man ir ļoti labs instrukdōrs. viņš nez kāpēc domā, ka esmu mākslinieks (mati, moška?), tālab lielu daļu instrukciju īsprōzā nodod caur glezniecības, krāsu teōrijas un kalligrāfijas prizmu, neapejot arī feņ-šuj un latvisko dzīvesziņu.

12/2/19 08:49 pm - [info]gnidrologs - klimatgrētismi

Nu ko, vismaz pārstājuši maskēt savu adžendu vai vienkārši paspruka.

That action must be powerful and wide-ranging. After all, the climate crisis is not just about the environment. It is a crisis of human rights, of justice, and of political will. Colonial, racist, and patriarchal systems of oppression have created and fueled it. We need to dismantle them all.

12/2/19 05:56 pm - [info]gnidrologs

Upd. par pēdējo. Arī otrs nodurtais bija sjw, kāda aktīvistmeitene no tās pašas studentu kompaškas. What comes around... Bet pats dīvainākais (vai tomēr nē) ir nodurtā saulstariņa tēva uzvedība, kurš ir tīri labā noskaņojumā un dzen jokus par konservatīvajiem tviterī kā boss. Sērot par dēla nāvi vai krāt laikus socmedijos - viens otram laikam netraucē. Tagad padomājam par to, ka cilvēki ar šādu psiholoģisko profilu tup valdībās un lemj par savus tautiešus ietekmējošām politikām. What could go wrong?

12/2/19 05:16 pm - [info]rasbainieks

runājot par roaring twenties, man nupat pienāca tas brīdis, kad 19 jāmaina uz 20
šodien izrakstīto rēķinu apmaksas termiņš ir 2020. gada 2. janvāris
drusku dīvaini ir
kad bi maziš un ~2. klasē lasīj marsiešu hronikas (kur viss norisinās vēl deviņdesmito beigās, ja), tad 2000. gads likās tāla un nesasniedzama nākotne

12/1/19 09:57 pm - [info]santech posting in [info]pa_leeto - kaķu drauga starta komplekts

Piedāvāju iegūt savā īpašumā komplektu, kas sastāv no:
Kakumāja. Lietota +/- gadu. Stāvoklis redzams bildēs. Kas nav redzams - ja ļoti sparīgi virina durvis, tad tās mēdz izkrist. Bet ja kaķītis mierīgs, tad viss ir kārtībā.
Kakusmiltis. Cementējošās. Iesākts maiss. Laikam +/-8 litri, kā var redzēt uz iepakojuma.
Kaķu pārnēsājamā mājiņa. Lietota, bet funkciju pilda.
Nagu asināmais dēlis. Lietots, bet ja lops nav izlepis, moš būs ok.
Sausā paika kastrētām kaķenēm. Komplektā mērtrauciņš pēc vecuma. Nezinu neko par derīguma termiņu. Vāaarbūt varēs tikt arī pie slapjās paikas. Bet arī jāpaskatās termiņš. Kaut kāda paciņa un bundžiņa mētājas ledskapī gandrīz gadu jau. Varbūt arī barojamos traukus varēs iedot kaut kādus.

Šo komplektu mainu pret pudeli portvīna (nevis vīna, nevis agdama)

Lokācija - Rīgas centrs. Briāna ielas gals vairāk. Piegādes diemžēl nebūs.

bildes )

12/1/19 03:07 pm - [info]tagad

poētiskā fizika stāsta, ka gaisma krīt uz virsmām kā maigs krusas lietus. ka tās nav lietas vai objekti, kas iesaistās attiecībās, bet drīzāk pašas attiecības rada priekšstatus par 'lietām'. ņudzošs pasaules plīvurs, kurā uznirst un izgaist raksti.
ka akmens ir kvantu vibrācija, kas uz laiku saglabā savu struktūru, tāpat kā vilnis uz laiku saglabā savu identitāti, pirms saplūst ar jūru.

/kas ir vilnis, kas pārvietojas pa ūdeni, nenesot sev līdzi nevienu pašu ūdens pilienu? vilnis nav objekts tajā ziņā, ka tas nav viedots no matērijas, kas ar to ceļo. tāpat arī mūsu ķermeņa atomi plūst iekšā un prom no mums. mēs, tāpat kā viļņi un tāpat kā visi objekti, esam gadījumu plūsma, procesi, kas uz neilgu laiku ir monotoni./

iedomājos par visām sviedru un asaru pilēm, piešņauktajām salvetēm, matiem ķemmē, skropstu uz vaiga, pēdu nospiedumiem uz grīdas pēc dušas, plēksēm no ādas virskārtas, mikroskopisku nāvīšu drūzmas katru dienu. kamēr kaut kur kodolā vārās karsts ķīselis, kurš no svelmainām šļakatām rada kustības un gaitu, smaida, runā.  izliekas par cilvēku un lēnām dziest.

12/1/19 01:29 pm - [info]ecna posting in [info]pajautaa - Ko redzēt, kur iedzert VIĻŅĀ?

Trīs dienas Viļņā, decembra sākums.

Ko apskatīt? Kur iedzert? Kur paēst?

Līdz šim Viļņā būts vien autobuss-koncertvieta-autobuss.

Patīk gan vazāties apkārt, gan kādu mākslu aplūkot, gan alu pagrīdes krogā iedzert.

12/1/19 12:12 pm - [info]dooora

https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/30.11.2019-dzimtaskoks.-jansons.id173930/

12/1/19 11:32 am - [info]gnidrologs

Ir arī laba ziņa no pēdējā akbarista izgājiena - par vienu diegabiksi mazāk.

tas ir kā problēma un prolbēmas cēloņi viens otru anuhilē - vot bi biežāk tā
viņa twatters

Simptomātiski, ka viņa tēvs turpina tiviterī ļirīt random politisku huiņu tā it kā nekas nebūtu noticis. One footsoldier dead, oh well, gotta keep virtue signalling. Tie cilvēki ir hipersociopāti.

12/1/19 01:13 am - [info]saccharomyces

bet ceļā no metro uz viesnīcu dzirdēju vienu pusi no interesanta strīda - kāds amerikānis ar jūtami ļoti spēcīgām emocijām paceltā balsī skaidroja sievietei, ar kuru gāja kopā:

- and you wonder why i don't want to walk around together!
- (nedzirdama sievietes atbilde)
- i mean, i like this place, but everything here is just SO SMALL.
- (nedzirdama sievietes atbilde)
- you walk so SLOW!!! jodie, honestly, i have NEVER met anyone who walks as slowly as you do. except for when we enter, when we're in a crowd (..)

tālāk nedzirdēju. jo es viņus jau biju apdzinusi. :D

12/1/19 12:56 am - [info]saccharomyces

ko es šonakt esmu paspējusi: divreiz apmaldījos divās dažādās vilcienu stacijās, bet tad, kad beidzot biju visam par spīti veiksmīgi nokļuvusi viesnīcā un pat jau iečekojusies, nometu telefonu zemē, saplēšot tā stikliņu. un rīt deviņos sākas darba diena!

labi, ka es nejūtos ne bēdīga, ne, par laimi un pārsteigumu, absolūti pārgurusi.

11/30/19 09:42 pm - [info]dooora - Hello, wordl!

sadaļā Joko akadēmiķi šodien piefiksēsim stāstu par džeku, kurš Ņūkāslas universitātē nostrādā veselas 4 dienas, iekams tiek atlaists par rasistisku izlēcienu.
spellčeks viņa rakstīto uzrunu kolēģei, kuru džeks vēl vispār nav paguvis satikt, pārveido par

Hi Hash Brown,

un, var teikt – gudbaj!
http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/man-sacked-racism-after-calling-20987580

11/30/19 07:41 pm - [info]methodrone - Diaea ergandros.

"All summer long, the mother fattens herself on insects so that when winter comes her little ones may suckle the blood from her leg joints. As they drink, she weakens, until the babies swarm over her, inject her with venom and devour her like any other prey."

11/30/19 04:23 pm - [info]gnidrologs

Džeks, kas neitralizēja stabby ackbaru (ar narvaļa ilkni!!!) bija kaut kāds poļu pavārs. Šī nav pirmā reize, kad similārā situācija (niggeri, ahmedi go apeshit) uzrodas badass austrumeiropietis, kas sadod mežonim taurē. Tagad jāgaida vai cUKed policija neapsūdzēs varoni par nelegālu auksto ieroču nešāšanu vai heitkraimu, kas arī nav reta parādība similārās situācijās šajās valstīs.

btw, perps dzimis Anglijā, tātad, no diegabikšu viedokļa, šī nav migrantu problēma, jo ir taču īstens britu džentlmenis:


un lai rastos priekšstats kā gan tā, migrantu integrācija taču iet tik zaibis un visi brūņi/meļņi kļūst par tādiem pašiem britiem kā visi citi - šeit kadrs no šajā pašā nedēļā notikušā, bet presē mazāk populārā uzbrukuma kinoteātrī Birmingemā, kur tādīja kādu nigger gang-bang filmu:

UK un daudzu citu Eiropas valstu jaunā paaudze.

11/30/19 04:21 pm - [info]saccharomyces

šodien uzzināju, ka tieši pēc manis vokāla nodarbības ir puisim vārdā Tots

11/30/19 10:08 am - [info]methodrone

Priecaajies sasodiita izlutinaataa bochka! Tev viss ir superiigaa kaartiibaa un kas tu neredzi cik daudzus izplatiijumus tu esi projaam un taalu no smaardiigaas velna vircas, kuraa sliiki pirms gadiem. Bljeg, priecaajies un smejies trulaa vobla! Beidz bremzeet un beidz iideet laame! Tu esi inficeeta ar saatana deemoniem un laipni vinjus baro aiz sava ljaunumu un atpaliciibas! Priecaajies idinja, citaadaak no tevis pasaulei nav jeegas un tu esi spljaudiiklis Dieva priekshaa. Ja tu nepriecaasies, lai sasper tevi jods, lai visas pasaules samazgas un puveklji paar tevi nogaazhas, un pat tik daudz tu nebuusi pelniijusi seeraa njunjnja. Priecaajies drostalinja, viss ir persiks un vaniljas saldeejums, maigaa rozhinja, un tu esi laba un dziive ir laba un Dievinjsh ir labs, un visiem viss buus labi, ja vinji vispirms priecaasies.
Powered by Sviesta Ciba