cukursēne
10 December 2014 @ 05:36 pm
nogurums un jaunumi  
es šodien dusmojos.
 
 
cukursēne
06 December 2014 @ 12:07 am
draugi  
šovakar es esmu laimīga. man sķiet, šodien ir bijis pārmaiņas pēc diezgan labs darba un dzīves balanss. kaut šitā varētu vēl kādreiz!
 
 
cukursēne
30 November 2014 @ 10:26 pm
sāp acis  
gribas izlasīt kādu grāmatu, kas nav saistīta ar darbu. vai, labāk, atkal gulēt.
 
 
cukursēne
27 November 2014 @ 10:50 am
4.30-16.30  
es esmu tik ilgi jau nomodā, man riktīgi gribas tagad iet mājās un gulēt, nevis vadīt stundas un pēc tam vēl sēdēt līdz četriem, gaidot uz konsultāciju bērnus, kuri, gandrīz garantēts, ka neatnāks. un man vienmēr ir bail, ka es tajā konsultāciju laikā, mēģinot neiemigt un kaut ko plānot, kabinetā sākšu raudāt, un tieši tad atnāks skolēni. līdz šim par laimi nav atnākuši.
 
 
cukursēne
22 November 2014 @ 05:19 pm
what they say  
"life itself will grind every one of us into the saddest version of ourselves before it's all said and done"
 
 
cukursēne
22 November 2014 @ 02:10 am
pierīgas ritmi  
nu, fuck, nu, besī, ka sabiedriskais transports nepielāgojas pārceltajām darba dienām. labi, ka es vispār atcerējos apskatīties, vai ir kādas atšķirības autobusu sarakstā, bet iepriecinoša, protams, ziņa, ka jāizbrauc 40min ātrāk, nepavisam nav. pēc 4h ceļoties jau būs jāsteidzas.
 
 
cukursēne
21 November 2014 @ 01:30 am
 
"it's not suicide if you're already dead"
 
 
cukursēne
20 November 2014 @ 09:35 pm
stratifikācija  
man gandrīz vienmēr ir diezgan ļoti žēl smirdīgo bomzīšu autobusos, jo visiem, izņemot varbūt cilvēkus bez ožas, viņi (pamatoti!) riebjas, bet kaut kā tomēr liekas negodīgi, ka cilvēkam, kuram nav pat resursu, lai nomazgātos un dzīves kvalitāte visticamāk jau tāpat nav tā augstākā, būtu tāpēc visur jāiet kājām.
 
 
cukursēne
20 November 2014 @ 12:16 am
bare necessities  
cik žēl, ka tuvumā nav diennakts veikalu, kuros varētu nopirkt melnas žaketes un vismaz 10 veidu konfektes.
 
 
cukursēne
08 November 2014 @ 08:46 pm
p.s. ceturtdiena  
Poll #20205 darbošanās
Open to: All, results viewable to: All

vai Tu esi uz procesu vai uz rezultātu orientēts cilvēks?

View Answers

uz procesu
11 (78.6%)

uz rezultātu
3 (21.4%)

 
 
cukursēne
03 November 2014 @ 04:04 pm
atbalsts  
reizēm man liekas, ka IM ir telepātu armija.
 
 
cukursēne
03 November 2014 @ 12:15 am
kas meklē, tas ne vienmēr atrod  
visam pa virsu šodien vēl esmu pazaudējusi pulksteņrokassprādzi, ko man uzdāvināja ilze, pulksteni bez ciparnīcas, bez rādītājiem, par ko vienmēr visiem, kas prasīja, ko tas nozīmē vai cik rāda pulkstens, varēju atbildēt, ka man pieder viss pasaules laiks. likumsakarīgi laikam to pazaudēt brīdī, kad laiks ir iztecējis un man nepieder teju necik no pašas laika. es tik ļoti ceru, ka tas atradīsies.
 
 
cukursēne
30 October 2014 @ 04:41 pm
uzdāvini brīnumu!  
o, mikriņos reklamē iespēju kļūt par olšūnu donoru. un tāds mistisks sauklis, viņi saka - "bezmaksas veselības pārbaude un citi bonusi...". es ceru, ka tie bonusi ir, piemēram, ekskursija uz melno stārķu ligzdu vai 50kg kāpostu bez maksas.
 
 
cukursēne
30 October 2014 @ 12:45 pm
 
man likās, ka pa brīvlaiku man izdosies pavērst visu uz labu, bet tā nav noticis - brīvlaiks tūliņ beidzas, un es slīkstu.
 
 
cukursēne
28 October 2014 @ 08:51 am
you're hot and you're cold  
es uzskatu, ka apkures organizēšanas sistēma "pagriežam naktī karstāku" ir pilnīgs absurds, arī ar visu to "naktī taču ārā nokrītas temperatūra" racionāli. naktī cilvēki tāpat galvenokārt ir zem segas vai guļ, plus, nezinu, kā citi, bet vismaz es, parasti, ejot gulēt, rēķinos ar apkārt valdošajiem apstākļiem un iekārtojos tā, lai justos pietiekami silti aizmigšanai. pagājšziem šitā aizdzīvojos līdz paranojai vai-tik-man-nav-kāda-nāvējoša-slimība, jo mošanos naktī augšā no karstuma mierīgi var interpretēt kā night sweats, bet šogad (un apkures sezona ir tikko kā sākusies, kas nozīmē, ka nav vēl diez ko auksts, kas nozīmē, ka kļūs tikai sliktāk!) mani sevišķi kaitina tas, ka ceļoties ir aukstāks, nekā gulēt ejot, kas nozīmē, ka nav diez ko patīkami līst ārā no gultas. varētu iemācīt kaķiem grozīt radiatora regulējamo puļķi, uzgriezt no rīta, pirms ceļos, vairāk apkuri.
 
 
cukursēne
26 October 2014 @ 02:27 am
ko es salidojumā sapratu  
nil ushakov

nil /nɪl/
noun
nothing, especially as the score in certain games; zero. "they beat us three-nil"
adjective
non-existent. "his chance of survival was virtually nil"
 
 
cukursēne
23 October 2014 @ 04:28 pm
tuc-tuc-tuc  
tuc
 
 
cukursēne
22 October 2014 @ 06:24 pm
coincidence  
šodiena bija tā diena, kad man bija 3x23 trešklasniekiem jāliek gan korī, gan pa vienam pantiņa ietvaros atkārtot frāzi "i like cocks". šodiena bija arī tā diena, kad skolas vestibilā tika izlikts pedofila fotorobots.
 
 
cukursēne
20 October 2014 @ 06:05 pm
viens, divi  
šodien autobusā dzirdēju, ka keita midltone grasoties aprīlī dzemdēt otru karalisko bērneli. man tas liekas mazliet jocīgi tāpēc, ka, lai gan tā speciāli nesekoju līdzi karaļnama aktualitātēm, pat es atceros, ka ap to iepriekšējo bija visādas "ak, nē, keita slimnīcā ar kaut ko bīstamu, vaivaivai kādas šausmīgas grūtniecības komplikācijas!" ziņas. man intuitīvi liktos, ka tad diez vai gribētos tā, līdzko pirmajam apritējis gads, uzreiz ķerties pie vēl vienām gaidībām. nav jau mana darīšana, protams, bet nevaru izvairīties no domas - nez, vai tā nav kaut kāda karaļnama politika, uzdot tempu. cerams, ka ne.
 
 
cukursēne
19 October 2014 @ 03:07 am
you have a pussy - pussy, pussy, pussy cat  
brīžiem man šķiet, ka tās angļu valodas grāmatas autorei, no kā man jāmāca mazie bērni, ir bijusi ne pārāk slēpta reāli izvirtusi humora izjūta. dziesmiņu, kurā neskaitāmas reizes no vietas jāatkārto "pussy", mēs izlaidām, bet nākamnedēļ būs moments, kad man būs klases priekšā jāskaita un jāliek bērniem atkārtot skaitāmpants, kurš, kā mans brālis teica, izklausās gandrīz pēc rammstein jaunākās ēras dziesmas teksta, tur ir divi pantiņi, no kuriem viens sākas ar "i like cocks" un otrs ar "i like chicks". tā nu es tur skandēšu deviņgadniekiem šīs frāzes. vismaz melots nebūs.