cukursēne
27 May 2016 @ 04:50 pm
please try to follow the rules  
(hah, tikko pamanīju, ka grāmatiņai uz vāka ir lira.)
ONLY ONE RULE


The sky
Is a suspended blue ocean.
The stars are the fish that swim.

The planets are the white whales I sometimes
Hitch a ride
On,

The sun and all light
Have forever fused themselves into my heart
And upon my
Skin.

There is only one rule on this Wild Playground,

Every sign Hafiz has ever seen
Reads the same.

They all say,

"Have fun, my dear; my dear, have fun,
In the Beloved's divine
Game,

O, in the Beloved's
Wonderful
Game."


//Hafiz, the great Sufi master
 
 
cukursēne
27 May 2016 @ 12:05 pm
mission failed  
nu, un visam pa virsu vēl viens no maniem skolēniem nenolika eksāmenu, un tagad jūtos tā, ka esmu viņu nenormāli pievīlusi.

nepalīdz arī klausīties otrā skolotājā, kurai ir četri tādi, jo viņa tikai skandē, cik briesmīgi ir šī gada skolēni, kādas šausmas.

skolēni nav briesmīgi, neviens skolēns, lai cik riebīgi neizturētos, lai cik neatsaucīgs nebūtu, nav "vienkārši briesmīgs", "nelabojams", "pats pie visa vainīgs". nekas nenotiek vakuumā. man riebjas, kad viņus sauc par "divnieku karaļiem", un neizstāstāmi ļoti sarūgtina, ka man tomēr neizdevās palīdzēt līdz galam noplēst to birku viņam no pieres. jo es zinu, ka tas būtu bijis iespējams. un es jūtos tik vainīga, ka nedarīju kaut ko vairāk.

viņš bija tik nobijies tajā runāšanas daļā. uzlicis krustiņu (bija cits viņa klasesbiedrs, kuram bija ap roku vesela svēto portretu galerija, kas mani riktīgi pārsteidza - bet varbūt bija vērts, viņš arī ir vienīgais visā skolā, kam eksāmenā ir 10), nenormāli rūpīgi saķemmējis matus. un, reāli, līdz sekmīgai atzīmei viņam pietrūka 3 punktu, ko viņš tai runāšanas daļā būtu varējis savākt, ja runātu tā, kā vienmēr, kad viņi trenējās.

sasodīts.

protams, man vajadzētu domāt par visiem pārējiem, varbūt koncentrēties uz tiem dažiem, kam eksāmena atzīme ir pat 2 balles augstāka par gada atzīmi, domāt par tiem dažiem citiem bailīgajiem susuriņiem, kas šaubījās, vai noliks, un gan nolika, gan arī uz vairāk, nekā 4, bet es nevaru. viņš man vakar jau krietni pēc pusnakts mykoob bija uzrakstījis vēstuli ar jautājumu, cik punktus dabūja runāšanā. es pat negribu iedomāties, kā tas būs, kad viņš uzzinās rezultātus. protams, tā jau pats par sevi šis nav nekas briesmīgs. bet man sāp sirds, ka tagad viņam tomēr būs vēl viens metaforisks akmens ar uzrakstu "es esmu stulbs", ko glabāt kabatā. pietiek jau, ka viņam to saka skolotāji.
Tags:
 
 
cukursēne
27 May 2016 @ 08:49 am
radošums eksāmenā  
"you may communicute with other people in real life" - COMMUNICUTE is such a cute word ^ ^

"I try to enjoy you too" - aww
 
 
cukursēne
25 May 2016 @ 12:15 pm
grr, grr, gremošana  
Poll #20726 par zarnu trakta darbību
Open to: All, results viewable to: All

kādas nedienas jūs labprātāk izvēlētos?

View Answers

caureju
8 (50.0%)

aizcietējumus
1 (6.2%)

nelabumu
7 (43.8%)protams, priecāšos par izvēles pamatojumu komentāros!

NB! ar "nelabumu" domāju tieši nelabuma (vemt gribēšanas) sajūtu, nevis tīri vemšanu
 
 
cukursēne
24 May 2016 @ 03:03 pm
goal vs process  
tiem, kam vēl nav izbesījušas skolas etīdes. atvainojos, bet nu, gada beigas, pakāpeniski atvadu procesi un tā.

pre-exam kung-fu )
Tags:
 
 
cukursēne
24 May 2016 @ 12:31 pm
visa dzīve man viens eksāmens  
domāju, varētu sākt savu sociālo dzīvi izvērtēt pēc šī angļu valodas eksāmena kritērija 0-4 punktu skalā :D pagaidām 4 punktus es toč nedabūtu, un atkarībā no dienas un partnera var sanākt tikpat labi 0, 1, 2 vai 3. tsk, tsk, nekonsekvents sniegums.

interaction
 
 
cukursēne
24 May 2016 @ 12:18 pm
respect your cheese  
pārsteidzoši izklaidējoši, ne tikai izglītojoši.

respect

"Making so the cheese understand alone where he must broken."
 
 
cukursēne
23 May 2016 @ 08:45 pm
 
žēl, ka smaržu nevar "nofotografēt"
 
 
cukursēne
23 May 2016 @ 05:58 pm
mind blown  
nebūtu redzējusi, neticētu, ka kaut kas šāds var eksistēt

women are not human

"women don't pursue anything outside of survival, as evidenced by their foolish notions of independence. women are filing papers for men, instead of sucking their dicks for money or means of survival"
 
 
cukursēne
23 May 2016 @ 01:21 pm
bet skolotājs taču nav fiziski smags darbs  
es varētu vienkārši saļimt uz grīdas
Tags:
 
 
cukursēne
22 May 2016 @ 11:09 pm
 
un vēl man arvien vairāk liekas, ka cilvēkiem patiesībā dzīvē, ja neskaita miegu, ēšanu un socializēšanos, un izziņu, vajag tikai "dziedāt, dejot, spēlēties un taisīt lietas", tas ir, principā, kustēties, radīt un radoši izpausties.

man gan tika ļoti pamatoti norādīts, ka principā šis ir tik fundamentāli un visaptveroši, ka it kā jau nekas tāpat nepaliek pāri, bet man šī doma palīdz, jo, iespējams, fokusē pret būtisko. es īsti nemāku paskaidrot. bet tas, kā es par to tagad sadomājos, ir - ja tas būtu kritērijs tam, vai uzskatu, ka esmu dienā gana daudz izdarījusi, ja es katras dienas vakarā vienkārši pajautātu sev, vai es dziedāju, dejoju (kustējos) un kaut ko uztaisīju, tad būtībā gandrīz vienmēr es varētu teikt neapstrīdamu "jā", un visas dienas tātad būtu pietiekami produktīvas. un es varētu sev teikt, ka tad jau esmu laba diezgan.

protams, šis tā nepārdomāti noformulēts un nav jau viss tik vienkārši, bet šis ir tas virziens, kurā gribu domāt un dzīvot.
 
 
cukursēne
22 May 2016 @ 04:22 pm
kulinārijas ceļi nav neizdibināmi  
šodien, piemēram, izdomāju, kā dabūt garšvielu, kuru man trūkst, garšu, un iebliezu zupā ar visu mizu sasmalcinātu laimu, tagad esmu laimīgs.

vakar, savukārt, iebaroju brālim vakariņās "olu" kulteni, par ko gatavošanas procesā saņēmu komentāru "es nedomāju, ka tas varētu būt tik...olīgs", un ko šis noēda, ka šņakst. man pilnīgi bija neliela vilšanās, ka nekas nepalika pāri, lai pati varētu ēst nelielu papildporciju - kaut gan sajūta, ka ir sātīgāks par olām (uztaisīju daudzumu, kas olēšanas kontekstā būtu porcija vienam, bet principā pietika mums abiem, ja klāt pieēd maizīti), kas ir diezgan forši.

vēl nesen vietējā rimi bija kaut kāda ūberakcija mandeļu masai, un tagad visu laiku nagi niez, ka vajadzētu tač to kaut kā radoši pielietot, tāpat arī prasās beidzot tos makarūnus pamēģināt uzražot, pārbaudot aqua faba taisīšanas čakarīguma reālo līmeni.

principā, man gandrīz visu nomoda laiku, ko pavadu viena, apziņas fonā gribas vai nu gatavot kaut ko interesantu/garšīgu, vai muzicēt. nu, vai lasīt, vai arī peldēt, riteņot, pastaigāties. pieauguša, nopietna cilvēka dzīvesveidam īsti nederēs, laikam.
 
 
cukursēne
22 May 2016 @ 02:20 pm
 
vispār es laikam tomēr šūpojos kā tāda niedre vējā -

it kā īpaši neuztraucos par to, kas būs, kad tūliņ, tūliņ beigsies 2gadu periods ar IM mācībām un darbu, un kad arī to darbu minimizēšu līdz hobija apjoma līmenim (un vispār, ja gribam būt godīgi, es saviem hobijiem, jo laikam jau tā to sauc (lai gan man šis vārds šķiet dīvains, nesaprotams un kaut kādā veidā muļķīgs, bet to es līdz galam sapratu tikko), noteikti veltu vairāk laika, nekā plānoju nākotnē veltīt strādāšanai skolā), tajā pašā laikā mani laikam satrauc tas, ka es tā virspusēji un atklāti par to neuztraucos, nez, vai tas nozīmē, ka izlaiduma vakarā sakņupšu kaut kādā baiļu paralizētā čupiņā stūrī ar neona zīmi "lūzeris bez nākotnes" acu priekšā
 
 
cukursēne
22 May 2016 @ 12:43 am
 
kaķītis man no glāzes zog sojas pienu
 
 
cukursēne
21 May 2016 @ 08:25 pm
aquasonic  
aquatic

esmu diezgan sajūsmā
 
 
cukursēne
21 May 2016 @ 08:23 pm
miracle performer  
visi baisākie izmisuma viļņi, izrādās, norimst, kad paskaties uz īsto seju un paklausies īsto balsi
 
 
cukursēne
21 May 2016 @ 02:09 pm
 
"they tried to bury us. they didn't realise we were seeds."
 
 
cukursēne
21 May 2016 @ 01:09 am
if you play, you lose  
pienāk vakars, nakts, beidzas vairāk vai mazāk frantic rosīšanās, un es esmu atpakaļ tieši turpat.

varbūt vienkārši beidzot jāsamierinās, ka tas ir tas, kas dzīve patiesībā ir, ja piebremzē, un jātiecas atpakaļ uz tik aizpildītu laiku, ka tur neatliek vietas pavērties nekādām spraugām nepārtraukti rosīgi produktīvajā, patīkami sociālajā personāžā.
 
 
cukursēne
20 May 2016 @ 02:34 am
melnais caurums  
es jūtos riktīgi viena ar šo, un nelaimīga, nenozīmīga, nepateicīga, nevajadzīga, un es pat nevaru tai sajūtai aizbāzt muti ar kaut kādiem alternatīviem ārējiem pašapliecināšanās ordeņiem, jo arī tos man šobrīd neviens nedod. un, kas arī "labi, skaisti, veselīgi" - es to te tā bezpersoniski izķērcu, tā vietā lai konkrēti izvēlētos kādu un palūgtu, hei, iedod man drusciņ cilvēciska kontakta. ha. haha.

bet nu, rīts gudrāks par vakaru, pilnmēness, blā blā blā, viss, aizmirsti, miers, rīt jāiet uz darbu.
 
 
cukursēne
19 May 2016 @ 05:08 pm
let's play  
the world is open for play

"humanity and our shared reality is made up of fluid elements of language and social structures, which are sometimes codified into rules and pressures, and laws, but even the most rigid feature of what man makes can be turned flexible again, and malleable again, and funny - with play."