cukursēne
09 October 2015 @ 01:00 am
magic mushrooms  
bet rimi saldēto sēņu maratons maisījums gan ir īstena dieva dāvana cilvēcei. droši vien laukos pašlasītu sēņu mikslis būtu vēl krutāk, bet šitā arī ir reāli brīnišķīgi, uzmet uz karstas pannas sēnes, aplaisti ar sojas mērci, piemet iepriekš ar verdošu ūdeni aplietās tievās rīsu nūdeles, un supervēlais vakariņu comfort food gatavs.
 
 
cukursēne
08 October 2015 @ 03:34 pm
lepnums  
es šodien esmu uzvedusies un strādājusi kā Īsts Nopietns Pieaudzis Cilvēks. visa cita starpā noorganizēju pirmo mācību ekskursiju savā mūžā, tā notiks nākamnedēļ. turiet īkšķus, lai visi skolēni grib braukt.
 
 
cukursēne
08 October 2015 @ 02:30 am
 
tekstā, kur bija rakstīts "vai esi gudrāks par skolēnu?", izlasīju "vai esi gudrāks par slotaskātu?"
 
 
cukursēne
07 October 2015 @ 08:32 pm
news, april 2015  
Student kills teacher with crossbow
 
 
cukursēne
07 October 2015 @ 03:39 pm
 
complete the checklust!
 
 
cukursēne
07 October 2015 @ 01:20 pm
 
O.o

"Reproductive coercion can be even more extreme than directives and shirking condom use. Dr. Krajewski has seen women who have had their IUDs pulled out by abusive partners, and on Bedsider Dr. Grace Shih writes about a patient whose boyfriend would physically rip her birth control patch off her arm. To curtail abuse by birth control sabotage, Planned Parenthood recommends "incorporating healthy relationship curricula into schools to increase the likelihood of healthy relationships into adulthood," and screening for reproductive coercion during gynecologist visits."
 
 
cukursēne
06 October 2015 @ 12:14 am
neveiklās intervijas  
take that, tikumība - rīt 9.kl angļu valodas stundā izmantošu fragmentu no 50 shades of grey filmas :D
 
 
cukursēne
05 October 2015 @ 11:04 pm
take out the trash from your heart  
"This song is to inspired and motivate people..."

take out the trash
 
 
cukursēne
05 October 2015 @ 08:16 pm
10 000 gadu  
"labāk būtu, ja tu saņemtos. kamēr vēl nav par vēlu."
(..)
"ko jūs īsti gribat no manis..?"
"to, lai tu beidzot sāc kaut ko gribēt!"
"ko tad lai es gribu?"
 
 
cukursēne
05 October 2015 @ 05:29 pm
 
iespējams, nevajadzētu atzīties, bet pēdējā laikā, kad man ir bēdīgi un bailīgi, viena no lietām, kas riktīgi palīdz, ir džihādistu dziesmas , kuras dažas man brālis kaut kādu iemeslu pēc salādējis telefonā. droši vien gan liela daļa no šī ir tas, ka nesaprotu tekstu. atslēga visdrīzāk ir tajā ritmiski semi-monotonajā dziedājumā un apņēmības pilnajā noskaņā.
 
 
cukursēne
04 October 2015 @ 09:45 am
 
šonakt pamodos vienā brīdī ar sajūtu, ka uz sāna uzgūlies kaķis. no sākuma nemaz nelikās dīvaini - pareizi tak ir, viens kaķis pie kājām, otrs pie sāniem. tad, apziņai atgriežoties, sapratu, ka man taču vairs ir tikai viens kaķis un drusku satraucos, gribēju pačamdīt, kas tas tur ir, bet nesanāca - jo izrādījās, ka tā ir manis pašas roka, ko kaut kā izdevies nogulēt pilnīgi, pilnīgi nejutīgu. pārliku roku uz otru pusi un izmantoju izdevību iemigt atpakaļ, sadevusies pati ar sevi rokās. ļoti interesanta sajūta. tikai jutīgums atgriezās pārāk ātri, lai būtu jau pavisam atslēgusies, kad pirksti atkal kļuva sataustoši - un tad jau arī kustināmi.

tagad beidzot jāsvempjas laukā no gultas un jāiet uz aptieku pēc māllēpju tējas, jo jūtu klepus adatas dziļumā, kuras citādāk neizkleposies.
 
 
cukursēne
03 October 2015 @ 08:45 pm
eksotika  
par spīti visām šaubām un sajūtai, ka esmu uz saslimšanās robežas, tomēr aizbraucu šovakar uz olaini, uz eksotiskās dejas koncertu, jo ceturtdien biju nejauši ieraudzījusi plakātā, ka tur kā viesi uzstāsies "chear dance" (:D) grupa "courage" - bija aizdomas, ka diez vai olainē ir vairākas karsējmeiteņu grupas, pajautāju tām savām skolniecēm, kuras man journals rakstīja par savu karsējmeiteņu konkursu horvātijā, un bija tieši tā, kā man likās - tās bija viņas. tas bija brīdis, kad apņēmos, ka tas man jāredz.

un es nemaz nenožēloju, ka aizbraucu. jā, koncerts bija mazliet par garu, jā, man būtu gribējies vairāk skatīties, kā dejo manas skolnieces, bet kopumā tas bija ļoti iedvesmojoši vairāku iemeslu dēļ.

pirmkārt - manas skolnieces dejo fantastiski!!! un ir skaidrs, ka šis hobijs viņām ir svarīgs - un man, savukārt, ir svarīgi zināt un novērtēt to, kas maniem skolēniem ir nozīmīgs, jo tādā veidā es varu apliecināt, ka man patiešām interesē un rūp. puķes mugursomā atvest nevarēju, bet labākajās skolā novērotajās tradīcijās iešķiņķoju katrai pa konfekšu kastei un godīgi acīs pateicu visu, ko domāju par viņu priekšnesumu (t.i.ka es biju sajūsmā).

otrkārt - tā eksotisko deju grupa "oriental flowers", kuras piecu gadu jubilejas koncerts šis bija... vispār ļoti iedvesmojoši. visādu vecumu sievietes, bet galvenokārt tādas, liekas, 40+, bija arī divas tādas teju sirmas galvas, praktiski neviena neizskatās pēc medijos attēlotajām kalsnajām lēdijām, visas vienos krūšturos un garos svārkos tērptas, sajūsmināti plivina lakatus, tricina dibenus, krūtis un vēderus, izskatās skaistas un laimīgas. bezmazvai sāka likties, ka tad, ja es dzīvotu olainē, būtu vērts šai deju grupā pieteikties.
 
 
cukursēne
03 October 2015 @ 09:37 am
get your priorities straight  
 "Thousands have lived without love, not one without water."
 
 
cukursēne
02 October 2015 @ 11:17 am
 
problēma, kaut ko izdarot - gribas sevi atalgot un negribas uzreiz ķerties pie nākamās lietas
 
 
cukursēne
02 October 2015 @ 12:22 am
 
ieraudzīju šo pie [info]honeybee fb like'otajiem postiem, un aiz sajūsmas gandrīz izspurdzu no krēsla. iespējams, neadekvāti un nepamatoti, bet tiešām ļoti iepriecināja, ha.

title or description
 
 
cukursēne
01 October 2015 @ 11:04 pm
 
vairāk būt, nevis vairāk darīt
 
 
cukursēne
28 September 2015 @ 10:45 pm
garas, garas, garas dienas  
es nevaru saprast, vai es jūtos tik sūdīgi, kā jūtos, jo esmu slikti plānojusies un vienkārši atkal sevi tipiski pārgurdinu, vai arī man ir tiesības justies tomēr skumīgi vai īgni.

droši vien jau gan arī, ka abi ir savstarpēji saistīti, jo less-than-ideal apstākļi ir lieliska augsne atgriezties ne tajās prātīgākajās rīcību stratēģijās. šovakar, piemēram, es pat nejūtu nekādu prieku par to, ka parīt ar [info]saldumi iesim uz teātri, es gribu tikai gulēt un raudāt, un bezmazvai vemt. patiesībā vienkārši nejusties tā, ka viss notiekošais uz mani attiecas un ka tūliņ atkal viss sagāzīsies un es dabūšu sejā dzīvi kā ar hloroformu piesūcinātu dvieli.

(es gribētu tādu laika apturēšanas kambari, kāds bija dragonball z, kur viņi tur trenējās, es gribētu tur iet un vienatnē cept ābolu kūciņas un gatavot vegānu sieru, un gulēt, rokas sakrustojusi aiz galvas, līdz kamēr atkal spēju saņemties ķerties pie dzīvošanas. )
 
 
cukursēne
27 September 2015 @ 09:36 pm
lazy arses  
dafuq is this shit, 100 vārdus mesties plaģiātēt, NOPIETNI?!
 
 
cukursēne
27 September 2015 @ 09:30 am
bija karš  
šonakt sapnī nejauši iztērēju 350 eur par nūdelēm un kūku.
Tags:
 
 
cukursēne
24 September 2015 @ 06:37 pm
"jūs visu darījāt pareizi"  
nu, par vienu kaķīti pasaulē mazāk.

un es tagad braucu uz mēģinājumu dziedāt "happy". jo tas ir vienīgais, ko var darīt, priecāties par to, ka mēs dzīvojam pasaulē, kurā eitanāzija glābj no nepieciešamības stundām ilgi klausīties mirstoša minča smakšanu, kamēr tā beidzas pati no sevis.

un varbūt te arī iespēja nokļūt soli pretī apsēstības ar "pareizo" un "noteikumiem" mazināšanai. jo tu vari darīt visu pareizi un tāpat nonākt šeit, pie nenoliedzami tomēr skumja iznākuma.