cukursēne
19 January 2021 @ 12:31 am
tikumības krustneši  
es jūtos kā trillerī
 
 
cukursēne
15 January 2021 @ 10:43 am
 
vai jums arī šodien ir grūti pastrādāt, jo stulbais Satversmes grozījumu priekšlikuma balsojums grozās (badumm-tcss!) pa prātu?
 
 
cukursēne
13 January 2021 @ 11:54 pm
cheerful  
"We're breathing pieces of defecating meat that aren't any more significant or enduring than lizards or potatoes."
 
 
cukursēne
12 January 2021 @ 10:15 am
 
atļāvu sev (a)izgulēties, taču pamodos ar galvā uzmācīgi skanošu dziesmu

roll demon roll
 
 
cukursēne
09 January 2021 @ 12:08 pm
 
vakar sapratu, ka es esmu aizmirsusi saeimas deputātes jūlijas homofobes īsto uzvārdu. tas ir, apzinājos, ka tad, ja kāds man to pateiktu, es noteikti uzreiz atcerētos, bet, kad mēģinu vienkārši tāpat atsaukt atmiņā, tad nesanāk. cik amizanti.

(jāatzīst gan, ka tagad, šo rakstot, vēlreiz mērķtiecīgi gāju cauri visām asociācijām, ko varu iedomāties, un beidzot atcerējos)
 
 
cukursēne
02 January 2021 @ 10:15 pm
make eye contact with a tree  
How to Be Perfect )
Tags:
 
 
cukursēne
29 December 2020 @ 10:29 pm
 
šovakar, kamēr biju ārā, vienā brīdī nevarēju saprast, kas notiek, kāds drusku kliedz - tā "waaaaaaaah". tomēr pēc brīža skatīšanās apkārt sapratu, ka tas ir trolejbuss.
 
 
cukursēne
21 December 2020 @ 12:06 am
so crawl over my face  
and somehow that's totally a jam
 
 
cukursēne
19 December 2020 @ 10:44 pm
 
šonakt sapnī visa cita starpā ar [info]dhonass instagram sarakstē apspriedām, ka ziemsvētkos jādodas uz kādu arābu kafejnīcu, jo viņi tos nesvinot un nebūs jāpārcieš all this fuss. tad [info]french_mime laipni dalījās ar brīnišķīgas vietas rekomendāciju. tikmēr viens no jaunajiem kolēģiem bija piespamojis pilnu instagram ar selfiju video, kuros šļūc pa kādām oranžām ventilācijas šahtām.
Tags:
 
 
cukursēne
18 December 2020 @ 06:00 pm
 
dienas highlights, sarindoti atbilstoši piedzīvojuma raisītā uzjautrinājuma intensitātei:

1. stāvēju ar velo krustojumā, un garām pabrauca jauna veida mašīna ar sirēnu un bākuguņiem - VID busiņš. pilnīgi iztēlojos, ka viņi tur tā steigšus brauc iekasēt nenomaksātos nodokļus kādam čeku loterijā atklātam pārkāpējuzņēmumiņam.

2. ap pieciem sāku domāt, kāpēc jūtos tik pārsteidzoši nogurusi, un sapratu, ka neesmu vēl ēdusi pat brokastis, bet paspējusi gan pastrādāt, gan izbraukāties cauri visai Rīgai. akmens manā plānošanas dārziņā.

3.bankā, parakstot dokumentus biedrības konta atvēršanai, saņēmu komentāru, ka ja mums pēkšņi kontā ienāks miljons, tad noteikti vajadzētu bez īpaša uzaicinājuma atjaunināt klienta anketu. jau gaidu ar maisu, protams, ka mums tūliņ būs miljons.
 
 
cukursēne
09 December 2020 @ 06:56 pm
dienas prieks  
alelūja! vecāki lidmašīnas biļetes pārcēluši uz janvāra beigām. vismaz mēnesi varēšu justies mierīgāk.
 
 
cukursēne
08 December 2020 @ 01:43 pm
makaronu indekss  
pasts atsūtīja sms ar piedāvājumu pienākušu sūtījumu pārvirzīt. es nolēmu - spīd saulīte, iziešu te dienas vidū līdz pasta nodaļai. taču, kad kā parasti pusceļā atvēru aplikāciju, lai pieteiktos rindā, ieraudzīju, ka pirms manis rindā esot 30 cilvēki, šausmās griezos riņķī un metos pildīt pārvirzīšanas pieteikumu. savadīju visādus kodus, sūtījuma numuru, izvēlējos pakomātu, un tad pasts mani informēja, ka šim sūtījumam pārvirzīšana nav pieejama. nu,neko, pieteicos rindā un griezos vēlreiz riņķī, nav jau liela bēda, tikai žēl, ka viņiem nav izdevies izveidot tādu sistēmu, kurā piedāvājumus pārvirzīt sūta tikai tiem, kuriem to reāli piedāvā nevis, acīmredzot, visiem. dīvaini arī, kāpēc tad nevar pārvirzīt, tagad taču visu parakstīšanu tāpat veicot paši pasta darbinieki, un es nekad neesmu pasūtījusi neko tik lielu, ka tas neietilptu pakomātā, un esmu diezgan pārliecināta, ka neviens cits man arī neko gigantisku pastā nav nosūtījis. cerams. :D

UPD: pēc 45 min rindā trāpīju uz tādu pasta darbinieci, kas izskatījās nogurusi, nelaimīga un, ļoti iespējams,nevesela, sēdēja ar masku zem deguna, klepoja, un izņēma man no rokām telefonu, lai apskatītos sūtījuma numuru - tas notika tik ātri, ka es pat šokā nepaspēju noreaģēt un novērst. tāpat nāca vēlreiz atpakaļ sūtījumu neatradusi, bet tad jau es biju gudrāka un uzrakstīju uz kaut kādas lapiņas, ko viņai iedot, kā noteikti uz priekšdienām izdarīšu jau savlaicīgi, ja nevarēs jebkādus sūtījumus pārvirzīt uz pakomātu. mana galvenā sajūta šai kontekstā ir skumjas, jo acīmredzami taču kaut kādu iemeslu dēļ darbiniecei tātad joprojām (par spīti visam!) nav iespējas normāli paņemt slimības lapu un mājās veseļoties,neapdraudot sevi un citus. cik nelāgi.
 
 
cukursēne
24 November 2020 @ 11:23 pm
 
es nesaprotu, kur paliek laiks. tūliņ jau būs nedēļas vidus manā vienīgajā atelpas nedēļā, bet man mistiskā kārtā ir izdevies jau katrai dienai piekrist uz vienu vai vairākām lietām, kuras noteikti nevar klasificēt kā atelpu. es joprojām esmu ļoti tālu no spējas noturēt pietiekami daudz telpas vienkārši sev.

tai pat laikā, kopš sestdien, braucot uz biroju atstāt tur darba datoru un tā aksesuārus, kā arī biroja atslēgu un parakstītas darba laika uzskaites tabeles, piedzīvoju to eiforisko brīvības sajūtu, ka viss, viss, viss, viņi no manis vairs neko nevar prasīt, es kopumā jūtos tik daudz labāk un tas, šķiet, ir acīmredzams, jo pilnīgi visi cilvēki, ar ko esmu nonākusi klātienes vai, biežāk, neklātienes kontaktā, komentē, ka es izskatoties priecīga. un tā arī ir, tad, kad es neesmu satraukusies, ka atkal visu/kaut ko nepaspēšu un ka tūlīt briesmīgi izgāzīšos jaunajā darbā, es jūtos vienlaikus gan reāli iezemējusies, gan arī tā patīkami viegli.

bet šajā atvadu procesā es esmu par sevi daudz uzzinājusi. piemēram, ka es acīmredzot tieši tāpat kā īsti līdz galam nespēju būt pavirša pat tad, kad esmu nolēmusi, ka varētu tāda būt, nespēju arī būt atklāti petty and mean situācijā, kur tas principā būtu visai pieņemami. iespējams, šis norāda uz to, cik daudz darba ar dusmošanos man vēl vajadzēs veikt, taču man joprojām ir grūti pieņemt, ka mana (tak laikam jau pārspīlētā) paškontrole varētu būt kaut kas, ko vajadzētu nevis tikai teorētiski dekonstruēt kā potenciāli ne līdz galam veselīgu uzvedības mehānismu, bet reāli pārvarēt. un vēl viss šis ir kaut kādā mērā licis man noticēt, ka es tiešām esmu sasodīti drosmīga. es zinu, ka no malas bieži izskatās, ka man viss kas ir viegli, nu, vai vismaz, citējot, "tev labi sanāk grūtas lietas", bet patiesībā šo sapiņķerēto, disfunkcionālo un līdzatkarīgo darba attiecību pārtraukšana ir bijusi tik vājprātīgi grūta lieta, un tāpēc es, pat apzinoties, ka man šajā ir bijis tik daudz pamatīga atbalsta - no terapeites, no [info]pelnufejas, no [info]rr_rrr_r, no [info]vakardienas, no G., jūtos tā, ka es esmu paveikusi kaut ko būtisku un ar sevi reāli lepojos. un tas nemaz nenotiek bieži.

es gribētu šo sajūtu saglabāt, un es gribētu spēt par sevi lepoties arī ar tādām paveiktajām lietām, kuras fundamentāli nejūtas kā kaut kas tāds, kas mani procesā ir teju iznīcinājis. man šķiet, ka tas ir iespējams.
 
 
cukursēne
18 November 2020 @ 01:15 am
the joy of brain-farts  
lielisks dienas noslēgums: guļu gultā un balsī smejos no sirds, lasot kaut kādu muļķīgo pārpratumu listi ar situācijām no sērijas meant to say "hold on for a second" or "give me a minute" to a customer, but it came out as "hold me for a second" vai saw a girl carrying a hamster so i asked her if i could pet it, but it was actually a muffin, so i am on my way to jump off a cliff right now
 
 
cukursēne
13 November 2020 @ 01:15 am
difference, not indifference  
the whispering light

the whispering light / the truth is often quiet / like it's whispering in light / it can tell you how to / break the fever / with light
 
 
cukursēne
09 November 2020 @ 09:40 pm
the future is naps / is this the future  
šodien, guļot pusdienlaiku, nosapņoju, ka manā dzīvoklī visādos kaktos, stūros un negaidītās vietās sazaļojuši dažādi augi - puķuzirņi ar koši dzelteniem ziediem (man ir aizdomas, ka puķuzirņi nemaz tādā krāsā nemēdz būt, vismaz dzīvē nekad neesmu redzējusi), kaut kādi smalku, smalku lapiņu ložņājoši augi, papardes, un vairāki no maniem esošajiem augiem bija dubultojušies kuplumā
Tags:
 
 
cukursēne
09 November 2020 @ 12:00 am
 
izdomāju sev supervaroņa vārdu. gribu būt vulvarine.
 
 
cukursēne
08 November 2020 @ 03:47 pm
vakardienas sarunas dienas citāts no.2  
decent people in a good system will outperform excellent people in a terrible system 100% of the time
 
 
cukursēne
07 November 2020 @ 12:03 am
 
džempīši un zeķubikses
 
 
cukursēne
28 October 2020 @ 05:12 pm
sūdīgi  
sratistika