cukursēne
20 October 2014 @ 06:05 pm
viens, divi  
šodien autobusā dzirdēju, ka keita midltone grasoties aprīlī dzemdēt otru karalisko bērneli. man tas liekas mazliet jocīgi tāpēc, ka, lai gan tā speciāli nesekoju līdzi karaļnama aktualitātēm, pat es atceros, ka ap to iepriekšējo bija visādas "ak, nē, keita slimnīcā ar kaut ko bīstamu, vaivaivai kādas šausmīgas grūtniecības komplikācijas!" ziņas. man intuitīvi liktos, ka tad diez vai gribētos tā, līdzko pirmajam apritējis gads, uzreiz ķerties pie vēl vienām gaidībām. nav jau mana darīšana, protams, bet nevaru izvairīties no domas - nez, vai tā nav kaut kāda karaļnama politika, uzdot tempu. cerams, ka ne.
 
 
cukursēne
19 October 2014 @ 03:07 am
you have a pussy - pussy, pussy, pussy cat  
brīžiem man šķiet, ka tās angļu valodas grāmatas autorei, no kā man jāmāca mazie bērni, ir bijusi ne pārāk slēpta reāli izvirtusi humora izjūta. dziesmiņu, kurā neskaitāmas reizes no vietas jāatkārto "pussy", mēs izlaidām, bet nākamnedēļ būs moments, kad man būs klases priekšā jāskaita un jāliek bērniem atkārtot skaitāmpants, kurš, kā mans brālis teica, izklausās gandrīz pēc rammstein jaunākās ēras dziesmas teksta, tur ir divi pantiņi, no kuriem viens sākas ar "i like cocks" un otrs ar "i like chicks". tā nu es tur skandēšu deviņgadniekiem šīs frāzes. vismaz melots nebūs.
 
 
cukursēne
18 October 2014 @ 12:28 pm
biznesa plāns  
privātmāju ciemats "maslova piramīdas"
 
 
cukursēne
18 October 2014 @ 01:22 am
apskaidrība  
- i'm the biggest advocate viedoklim, ka pats vari mainīt to, kā tu jūties par lietām, es tam tiešām ticu un vienmēr esmu tā darījusi, bet šajā situācijā stulbākais ir tas, ka es to vienkārši nevaru izdarīt. bet es tikko sapratu, kāpēc tā ir.
- nu?
-tāpēc, ka tas ir grūti. (pauze)

*kolektīva smieklu lēkme*
 
 
cukursēne
17 October 2014 @ 06:41 pm
 
BĻEĢ TRĪS STUNDAS RAKSTĪJU PIP, NOSPIEDU IESŪTĪT UN MAN IZMETA PAZIŅOJUMU, KA ESMU IZLOGOJUSIES, UN VISS PAZUDA!!! FUCKING HELL, FUCKING HELL, I HATE THIS SHIT.
 
 
cukursēne
14 October 2014 @ 04:51 pm
highway to hell  
Learn the difference between the wisdom of God and the foolishness of the world and realize the importance of having the Holy Spirit as your companion and helper: play "Road to heaven"!

rrrrroad

Road to Heaven™ Board Game comes with a full size bible and has original art work. Both the cards and plastic pieces are made of higher quality than is required and standard.
 
 
cukursēne
12 October 2014 @ 05:48 pm
jo visam vienmēr jābūt līdzsvarā  
laikam nepieklājīgi, bet šobrīd gribētos noskatīties šīs dziesmas kaveru los amigos izpildījumā.
nevaru būt balts
 
 
cukursēne
11 October 2014 @ 01:10 am
frank  
lips - the edges of a very serious wound
 
 
cukursēne
10 October 2014 @ 12:21 am
mūzika un citi zvēri  
visa cita starpā šodien atklāju sev postmodern jukebox, šis projekts mani iepriecina. protams, dažas dziesmas šķiet labāk izdevušās, nekā citas, bet tā ideja ir ļoti mīlīga, labi definēts, manuprāt, galvenais iemesls, kāpēc ir forši, ka dziesmām taisa kaverversijas - "My goal with Postmodern Jukebox is to get my audience to think of songs not as rigid, ephemeral objects, but like malleable globs of silly putty. Songs can be twisted, shaped, and altered without losing their identities–just as we grow, age, and expire without losing ours–and it is through this exploration that the gap between “high” and “low” art can be bridged most readily."

vispār šodiena ir bijusi ļoti laba diena (par spīti visādām grūtībām), esmu smaidījusi, šķiet, vairāk, nekā pēdējās trīs, četrās nedēļās kopā.
varbūt pietiek ar vienu šādu dienu mēnesī, lai dzīvotu. gribētos gan, protams, piemēram, vienu katrā nedēļā.
 
 
cukursēne
09 October 2014 @ 11:12 pm
uz savām kājām  
caur [info]augsne izlasīts citāts no kādas filosōfijas lekcijas radīja tādu mazliet mind-blown! momentu:

vai mēs esam padomājuši, ka vienā dienā mūsu vecāki vienkārši nolika mūs zemē un nekad vairs nepacēla?
 
 
cukursēne
06 October 2014 @ 08:23 pm
why not  
gatavojot vārdu pārbaudes darbu skolēniem, ierakstīju FOOTBALL BITCH kā vienu no sagaidāmajām atbildēm
 
 
cukursēne
04 October 2014 @ 11:47 pm
kā strādāt  
title or description
 
 
cukursēne
04 October 2014 @ 01:02 am
kuram ir tāds  
ārsts, kas reizē izraksta antidepresantus un tomātu sulu, un sieru
 
 
cukursēne
01 October 2014 @ 11:34 pm
dumb  
man pašai riebjas tas, cik salīdzinoši bieži man iznāk nokļūt situācijās "gribējās kā labāk, sanāca kā vienmēr", kad labu domu sabojā kaut kādā veidā nepārdomāts izpildījums
 
 
cukursēne
01 October 2014 @ 08:28 pm
people grinning  
nokārtu galvu skatījos gar datora klaviatūru uz savu darbgaldu, pamanīju, ka tur divās vietās galda koka virsmā iespiedušies, leņķī skatoties, labi redzami izteiksmīgi smaidīgi ģīmīši a la title or description

pat galds cenšas mani uzmundrināt
nu, vai arī smejas par mani, haha


šī kontekstā sāku domāt par vārdu grin
un atcerējos par people grinnin' in your face
reāli, nekas jau cauri laikiem nemainās, tās pašas tēmas vien ir aktuālas
 
 
cukursēne
01 October 2014 @ 02:21 pm
regulēt, regulēt, nevienu stundu negulēt  
sapņoju, ka vecāku dzīvoklī pa durvju aplodu līda zalktis, tētis to izlika pa durvīm, bet man likās, ka ar to nepietiks, tāpēc gāju ar to kopā lejā pa kāpnēm, visu laiku virzīdama uz izeju. pie ārdurvīm tas pārvērtās par kucēnu, un, ticis ārā, laimīgs pieskrēja pie meitenītes, kura to pielika pie saitītes un man pamāja.

vēl biju pamestā rūpnīcā, kurai viss viens (trešais) stāvs bija izdedzis, ieskaitot kāpnes - bet tikai tas viens stāvs. rāpaļāju apkārt, tad, projāmejot, satiku lielu grupu amerikāņu bērnu tūristu ar divām vadītājām, kas viņus tur bija atvedušas ekskursijā. izstāstīju, lai uzmanās no trešā stāva, novēlēju jauku dienu un pastāstīju, ka dziļāk laukos var redzēt vairāk traktoru, un gāju projām. viņi visi bija šausmīgi priecīgi un es jutos neērti.
Tags:
 
 
cukursēne
30 September 2014 @ 10:48 pm
lēnām pār tiltu  
šonakt būs mana pirmā pieredze mūžā ar miega zālēm.

ārste teica, ka tablete jāēd tad, kad esmu jau gultā, apmēram tā, it kā varētu gadīties, ka noriju ripu un izslēdzos, bet tā gluži nav noticis. mani iepriecina fakts, ka jūtu tādu kā ziņkārību par to, vai šis atšķirsies no parastas iemigšanas, jo es kādu laiku neesmu īsti jutusies ziņkārīgi ne par ko, ja neskaita mācību procesa efektivitātes uzlabošanas paņēmienus, un arī to par ziņkārību varētu dēvēt drīzāk nosacīti.

varētu vēl guļot noklausīties vienu night vale sēriju, gribas dzirdēt to rāmā balsī izteikto good night.
 
 
cukursēne
30 September 2014 @ 09:18 pm
 
gribētos, lai kāds man palasa priekšā pasakas ar laimīgām beigām
 
 
cukursēne
30 September 2014 @ 04:15 pm
biju aizmigusi  
sapnī man kāds autoritatīvi stāstīja, ka baltais trusis no alises brīnumzemē simbolizē sātanu
 
 
cukursēne
30 September 2014 @ 12:28 pm
ārēji un iekšēji apstākļi  
mamma stāsta man par to, ka viņi esot lūgušies dievu tad, kad es piedzimu un gandrīz nomiru

tas liek man domāt, varbūt patiešām nu es beidzot saņemu dieva sodu par to, ka esmu novērsusies no ticības ceļa

pusaudža gados es bieži raizējos par to, vai katru reizi, kad nodomāju vai pasaku kaut ko, kas neatbilst ticības priekšrakstiem, neparakstos uz kaut kādu milzu sodu, es gaidīju, vai mani nenospers zibens vai kaut kas tāds

kaut kas tāds, nu lūk