cukursēne
30 October 2014 @ 04:41 pm
uzdāvini brīnumu!  
o, mikriņos reklamē iespēju kļūt par olšūnu donoru. un tāds mistisks sauklis, viņi saka - "bezmaksas veselības pārbaude un citi bonusi...". es ceru, ka tie bonusi ir, piemēram, ekskursija uz melno stārķu ligzdu vai 50kg kāpostu bez maksas.
 
 
cukursēne
30 October 2014 @ 12:45 pm
 
man likās, ka pa brīvlaiku man izdosies pavērst visu uz labu, bet tā nav noticis - brīvlaiks tūliņ beidzas, un es slīkstu.
 
 
cukursēne
28 October 2014 @ 08:51 am
you're hot and you're cold  
es uzskatu, ka apkures organizēšanas sistēma "pagriežam naktī karstāku" ir pilnīgs absurds, arī ar visu to "naktī taču ārā nokrītas temperatūra" racionāli. naktī cilvēki tāpat galvenokārt ir zem segas vai guļ, plus, nezinu, kā citi, bet vismaz es, parasti, ejot gulēt, rēķinos ar apkārt valdošajiem apstākļiem un iekārtojos tā, lai justos pietiekami silti aizmigšanai. pagājšziem šitā aizdzīvojos līdz paranojai vai-tik-man-nav-kāda-nāvējoša-slimība, jo mošanos naktī augšā no karstuma mierīgi var interpretēt kā night sweats, bet šogad (un apkures sezona ir tikko kā sākusies, kas nozīmē, ka nav vēl diez ko auksts, kas nozīmē, ka kļūs tikai sliktāk!) mani sevišķi kaitina tas, ka ceļoties ir aukstāks, nekā gulēt ejot, kas nozīmē, ka nav diez ko patīkami līst ārā no gultas. varētu iemācīt kaķiem grozīt radiatora regulējamo puļķi, uzgriezt no rīta, pirms ceļos, vairāk apkuri.
 
 
cukursēne
26 October 2014 @ 02:27 am
ko es salidojumā sapratu  
nil ushakov

nil /nɪl/
noun
nothing, especially as the score in certain games; zero. "they beat us three-nil"
adjective
non-existent. "his chance of survival was virtually nil"
 
 
cukursēne
23 October 2014 @ 04:28 pm
tuc-tuc-tuc  
tuc
 
 
cukursēne
22 October 2014 @ 06:24 pm
coincidence  
šodiena bija tā diena, kad man bija 3x23 trešklasniekiem jāliek gan korī, gan pa vienam pantiņa ietvaros atkārtot frāzi "i like cocks". šodiena bija arī tā diena, kad skolas vestibilā tika izlikts pedofila fotorobots.
 
 
cukursēne
20 October 2014 @ 06:05 pm
viens, divi  
šodien autobusā dzirdēju, ka keita midltone grasoties aprīlī dzemdēt otru karalisko bērneli. man tas liekas mazliet jocīgi tāpēc, ka, lai gan tā speciāli nesekoju līdzi karaļnama aktualitātēm, pat es atceros, ka ap to iepriekšējo bija visādas "ak, nē, keita slimnīcā ar kaut ko bīstamu, vaivaivai kādas šausmīgas grūtniecības komplikācijas!" ziņas. man intuitīvi liktos, ka tad diez vai gribētos tā, līdzko pirmajam apritējis gads, uzreiz ķerties pie vēl vienām gaidībām. nav jau mana darīšana, protams, bet nevaru izvairīties no domas - nez, vai tā nav kaut kāda karaļnama politika, uzdot tempu. cerams, ka ne.
 
 
cukursēne
19 October 2014 @ 03:07 am
you have a pussy - pussy, pussy, pussy cat  
brīžiem man šķiet, ka tās angļu valodas grāmatas autorei, no kā man jāmāca mazie bērni, ir bijusi ne pārāk slēpta reāli izvirtusi humora izjūta. dziesmiņu, kurā neskaitāmas reizes no vietas jāatkārto "pussy", mēs izlaidām, bet nākamnedēļ būs moments, kad man būs klases priekšā jāskaita un jāliek bērniem atkārtot skaitāmpants, kurš, kā mans brālis teica, izklausās gandrīz pēc rammstein jaunākās ēras dziesmas teksta, tur ir divi pantiņi, no kuriem viens sākas ar "i like cocks" un otrs ar "i like chicks". tā nu es tur skandēšu deviņgadniekiem šīs frāzes. vismaz melots nebūs.
 
 
cukursēne
18 October 2014 @ 12:28 pm
biznesa plāns  
privātmāju ciemats "maslova piramīdas"
 
 
cukursēne
18 October 2014 @ 01:22 am
apskaidrība  
- i'm the biggest advocate viedoklim, ka pats vari mainīt to, kā tu jūties par lietām, es tam tiešām ticu un vienmēr esmu tā darījusi, bet šajā situācijā stulbākais ir tas, ka es to vienkārši nevaru izdarīt. bet es tikko sapratu, kāpēc tā ir.
- nu?
-tāpēc, ka tas ir grūti. (pauze)

*kolektīva smieklu lēkme*
 
 
cukursēne
17 October 2014 @ 06:41 pm
 
BĻEĢ TRĪS STUNDAS RAKSTĪJU PIP, NOSPIEDU IESŪTĪT UN MAN IZMETA PAZIŅOJUMU, KA ESMU IZLOGOJUSIES, UN VISS PAZUDA!!! FUCKING HELL, FUCKING HELL, I HATE THIS SHIT.
 
 
cukursēne
14 October 2014 @ 04:51 pm
highway to hell  
Learn the difference between the wisdom of God and the foolishness of the world and realize the importance of having the Holy Spirit as your companion and helper: play "Road to heaven"!

rrrrroad

Road to Heaven™ Board Game comes with a full size bible and has original art work. Both the cards and plastic pieces are made of higher quality than is required and standard.
 
 
cukursēne
12 October 2014 @ 05:48 pm
jo visam vienmēr jābūt līdzsvarā  
laikam nepieklājīgi, bet šobrīd gribētos noskatīties šīs dziesmas kaveru los amigos izpildījumā.
nevaru būt balts
 
 
cukursēne
11 October 2014 @ 01:10 am
frank  
lips - the edges of a very serious wound
 
 
cukursēne
10 October 2014 @ 12:21 am
mūzika un citi zvēri  
visa cita starpā šodien atklāju sev postmodern jukebox, šis projekts mani iepriecina. protams, dažas dziesmas šķiet labāk izdevušās, nekā citas, bet tā ideja ir ļoti mīlīga, labi definēts, manuprāt, galvenais iemesls, kāpēc ir forši, ka dziesmām taisa kaverversijas - "My goal with Postmodern Jukebox is to get my audience to think of songs not as rigid, ephemeral objects, but like malleable globs of silly putty. Songs can be twisted, shaped, and altered without losing their identities–just as we grow, age, and expire without losing ours–and it is through this exploration that the gap between “high” and “low” art can be bridged most readily."

vispār šodiena ir bijusi ļoti laba diena (par spīti visādām grūtībām), esmu smaidījusi, šķiet, vairāk, nekā pēdējās trīs, četrās nedēļās kopā.
varbūt pietiek ar vienu šādu dienu mēnesī, lai dzīvotu. gribētos gan, protams, piemēram, vienu katrā nedēļā.
 
 
cukursēne
09 October 2014 @ 11:12 pm
uz savām kājām  
caur [info]augsne izlasīts citāts no kādas filosōfijas lekcijas radīja tādu mazliet mind-blown! momentu:

vai mēs esam padomājuši, ka vienā dienā mūsu vecāki vienkārši nolika mūs zemē un nekad vairs nepacēla?
 
 
cukursēne
06 October 2014 @ 08:23 pm
why not  
gatavojot vārdu pārbaudes darbu skolēniem, ierakstīju FOOTBALL BITCH kā vienu no sagaidāmajām atbildēm
 
 
cukursēne
04 October 2014 @ 11:47 pm
kā strādāt  
title or description
 
 
cukursēne
04 October 2014 @ 01:02 am
kuram ir tāds  
ārsts, kas reizē izraksta antidepresantus un tomātu sulu, un sieru
 
 
cukursēne
01 October 2014 @ 11:34 pm
dumb  
man pašai riebjas tas, cik salīdzinoši bieži man iznāk nokļūt situācijās "gribējās kā labāk, sanāca kā vienmēr", kad labu domu sabojā kaut kādā veidā nepārdomāts izpildījums