cukursēne
28 July 2015 @ 10:54 am
 
šonakt sapnī biju saderinājusies ar citplanētieti, kā arī manam tēvam piederēja visskaistākais bunkurs, kādu jebkad esmu redzējusi.
tas atradās uz citas planētas (ne tās, no kuras mans līgavainis - kurš sapņa gaitā tā arī pats neparādījās), un, lai tajā nokļūtu, bija jābrauc ar tādu savādu pacēlāju (milzīga, kustīga betona konstrukcija, kas pārvietojas, slīdot vairākos virzienos un tranformējoties, fiziski mainot izmērus, leņķus, ai, ja es būtu arhitekts, varbūt mācētu izskaidrot), kura iedarbināšana prasīja bāzt roku duļķainā, aļģēm aizaugušā pančkā, lai parautu kaut kādu kloķi. toties braukšana pacēlājā bija lieliska, un vai es jau minēju, ka tas bija skaistākais bunkurs ever?
Tags:
 
 
cukursēne
28 July 2015 @ 12:24 am
 
cherophobia: an attitude towards happiness in which individuals may deliberately avoid experiences that invoke positive emotions or happiness due to belief that when one becomes happy, a negative event will soon occur that will taint their happiness, as if that individual is being punished for satisfaction
 
 
cukursēne
27 July 2015 @ 11:41 pm
a self-fulfilling prophecy has come to pass  
Eventually her sulk burned out. Eventually she calmed enough to realize the truth. You couldn’t fight the tide or change the wind. And if there was a storm? Well, a girl should batten down and bail, not run the rigging. How could she help but make a mess of things, the state that she was in? She’d strayed from the true way of things. First you set yourself to rights. And then your house. And then your corner of the sky. And after that . . . Well, then she didn’t rightly know what happened next. But she hoped that after that the world would start to run itself a bit, like a gear-watch proper fit and kissed with oil. That was what she hoped would happen. Because honestly, there were days she felt rubbed raw. She was so tired of being all herself.

//Patrick Rothfuss, The Slow Regard of Silent Things, 2014
Tags:
 
 
cukursēne
27 July 2015 @ 02:02 am
get on with YOUR life  
šovakar pirms iet ārā no mājas uz pikniku ar [info]saldumi man bija tāda halucinācija, ka es pilnīgi iekliedzos balsī - pēc tam izrādījās, ka pāri dīvānam vienkārši pārripoja no kaut kurienes nokritusi matu gumija, bet es redzēju melnu, sprīdi garu, neticami ātru un lunkanu radījumu, tādu kā milzīgu spīļasti. tad ceļā uz parku, runājot par saviem argumentiem un ieganstiem, saplīsa manu vismīļāko šābrīža apavu (kas ir vienīgie apavi, ko esmu labprātīgi ar mieru valkāt vasarā), unisex sandaļu lences stiprinājums. bet es pagaidām atsakos ticēt, ka tās varētu būt zīmes, kas rāda, ka plānotais "new beginning" ir slikta ideja. kā var būt slikta ideja pārmaiņas pēc pierādīt sev, ka māku ne tikai (pa)ciest, bet arī realizēt proaktīvus risinājumus pati savas dzīves problēmām?
 
 
 
cukursēne
25 July 2015 @ 10:40 pm
purvciema bruņinieks un tumsā visas meitenes uz velosipēda izskatās pēc smēķētājām  
wow, nekad nebūtu domājusi, ka purvciems būs tā vieta, kur saskarties ar negaidīti laipniem cilvēkiem. apstājos ar velo ceļa maliņā, lai izlasītu, kāpēc tālrunis čiepst, un kāds garāmejošs jaunietis pilnīgi ne-creepily pienāca un ar tādu patiesi noraizējušos balsi pajautāja, vai kaut kas noticis, uz ko varēju lepni atbildēt, ka viss kārtībā.

vēl mani šovakar divreiz mēģināja apturēt un palūgt cigaretes viens un tas pats vīrietis, otrajā reizē, sapratis savu kļūmi, sāka smieties vēl vairāk, nekā es.
 
 
 
cukursēne
24 July 2015 @ 03:56 pm
collision  
nesām ar brāli no cenukluba milzu kasti ar viņa jauno datorkrēslu, pa ceļam satikām manu skolēnu, kas pa vasaru strādā mcdonalds - un viņš smaidīja, metās mani apkampt (o.O) un prasīt, kā iet pa vasaru. zīme no augstākiem spēkiem? gah. vidusskolēni jau nav vainīgi, ka sākumskola iesūkā, vai ne. un, protams, gribētos dot ieguldījumu tajā, lai viņi galu galā vēlāk var droši strādāt labākā vietā par maķīti.
 
 
cukursēne
21 July 2015 @ 05:37 pm
- what do you do for a living? - i make 3D human skin models  
The lab is currently working to develop even more advanced animal-free tests for cosmetics, some of which involve growing three-dimensional models of artificial human skin to see how a cosmetic would affect the human body.

"It's a very powerful tool for doing away with the traditional animal experiments,"observes Dr Carol Baker, founder of XCELLR8 . "One of the major advantages of these models us that, because the models are 3D, they contain all the critical layers that human skin contains"
 
 
cukursēne
20 July 2015 @ 02:07 pm
 
man principā patīk, ka cilvēki dara visādas izaicinošas lietas, mēģina "sasniegt cilvēka spēju robežas", utml, bet tad es noskatījos šobrīd internetos atkal uzpeldējušo lēciena video:

ethan hunt wannabe

un tagad domāju -
mana otrā reakcija (jo pirmā bija - šis nevar būt īsts, jo, ja nekas nebremzē viņa kritienu, tad viņam vajadzētu būt ļoooti salauztam, batuts galu galā nav ne sniegs, ne ūdens) bija: pat, ja tas būtu īsts - nafig? kam tas būtu vajadzīgs?

man likās, ka tas vairāk parādītu nevis kādas spējas un pūles, un izturību, bet vienkārši pārgalvību un kaut kādas, iespējams, pseido-suicidālas tieksmes. un tagad es nevaru saprast - vai galvenais, kas rada negatīvo reakciju, ir tas, ka nevaru uzturēt suspension of disbelief un dusmojos par to, ka mani mēģina apmānīt, vai arī, ja tas kaut kādā mistiskā veidā būtu īsts, tas tāpat neatstātu nekādu iejūsminošu iespaidu?

ja tas kaut kādā mistiskā veidā būtu īsts un ja tur vairāk būtu kaut kā parādīts, kāds ir paša tā cilvēka ieguldījums, lai šo paveiktu (ja neskaita "ja nu gadīsies, esmu gatavs mirt traka trika vārdā"), kāda ir motivācija (lai gan - kas vainas motivācijai "gribu izdarīt trakāko lietu, ko varu iedomāties"? hmm.), kāds ir ieguvums (nu tur, piemēram, kad baumgartners nolēca no kosmosa robežas, pētnieki ieguva datus par to, kādu iespaidu uz ķermeni atstāj kritiens, pārsniedzot skaņas ātrumu, utt - datus, kurus var izmantot, izstrādājot drošības tehnikas, ierīces, protokolus), vai tad man tas arī būtu licies aizkustinoši, nevis kā vienkārši dārga izrādīšanās?
 
 
cukursēne
20 July 2015 @ 12:18 am
sounds alright, eh?  
"Women in 1953 would spend three hours a day doing the housework, an hour walking to and from the shops in the town centre, an hour on the shopping itself and another hour making dinner. Many had lunch to prepare, too, as many husbands came home to eat in the middle of the day.

[They spent time] walking the children to and from school, since the family car was still a rarity. The children needed playing with, too, as few families had a TV set to keep them quiet.
(..)
Evening entertainment involved listening to the radio again, curling up with a book or playing board games. And in a less disposable age there was always plenty of darning and mending to do by the fire.
(..)
Housewives in the 1950s enjoyed much more active sex lives than women of today, other research has found, because their time was not divided between career, childcare and socialising as it is now."
 
 
cukursēne
19 July 2015 @ 12:38 am
da huge machine star which became ehvil  
malaysia
 
 
cukursēne
17 July 2015 @ 06:23 pm
 
Each creature experiences itself as alive and perceives the abundant nature all around it. Existence has no implicit meaning and no explanation. (..) It is as originless and boundaryless as the universe; in fact, it is coterminous with the universe. The night sky is an irrevocable statement of this condition. It gathers infinity into a radiant field and envelops the Earth. It is at once the most blatant clue to the origin of all this and the shroud which negates any possible resolution and leads every trail into wilderness. The night sky expresses the order and cohesiveness of the creation, but also its chaos and arbitrariness. The constellations were one of our species' first attempts to impose its own order and meaning onto the impinging randomness of nature.

We are beings who require a context for each little thing we do but have no context for the whole big thing. This is the primary disturbance within human society and the force that drives us through structures and symbols in search of an impossible resolution. (..)

The modern universe may be random and disordered, but it seems s also exquisitely interrelated and connected down to the minutest layer. Astral mythology and magic reflected this symbolically and symphatetically; later astrophysics has shown that all matter obeys the same laws - that the stars appear where they do for the reason that the wind blows, the grasses sprout, and cells divide.(..)

Science unwittingly misleads us. We can certainly explore the stars and the planet's with instruments. (..) We know a great deal about what is around us, what we are, how we interact, and how we perceive, cognise, and express the nature of things. But for all this, we cannot know and express the creationary event. We can only manifest it.

//Richard Grossinger, 1981, The Night Sky: The Science and Anthropology of the Stars and Planets.
Tags:
 
 
cukursēne
14 July 2015 @ 11:02 pm
nogurums kvadrātā  
tik ļoti gribas mājās

šī pasīvi agresīvā vide ir vienkārši mokoša, labi, ka vismaz ir spožie mirkļi, piemēram, kad mēs ar tēti pie galda apspriežam, uz kuras planētas būtu vislabāk dzīvot, lai maksimāli izbaudītu saules aptumsumus
 
 
cukursēne
14 July 2015 @ 01:04 am
 
When I fuck a boy who likes it when I’m bleeding, we leave behind a huge, blood-splattered mess in the bed.

When I have any control over the particulars, I try to get fresh, white sheets to use. And I change positions and move around the bed as much as possible so there’s blood all over the place. When we’re fucking I like to be sitting or squatting so gravity helps as much blood as possible flow out of my pussy. If I simply lie there, the blood just pools. I also love it when someone goes down on me while I’m bleeding. It’s kind of a test of mettle for the guy.

When he’s finished licking and looks up with his blood-smeared mouth, I kiss him so we both look like wolves who’ve just ripped open a deer.

//Charlotte Roche, 2009, Wetlands
 
 
cukursēne
14 July 2015 @ 12:45 am
all about that ass  
"Wetlands" by Charlotte Roche ir viena no dīvainākajām grāmatām, ko esmu lasījusi samērā ilgā laikā. visdīvainākais man liekas fakts, ka tā iekvalificēta pie erotiskās literatūras, jo, lai gan tur it kā ir salīdzinoši daudz satura, kas saistīts ar dzimumorgāniem, es nezinu gan, vai to varētu uzskatīt par kaut kādā veidā uzbudinošu literatūru, katrā ziņā, grāmata neatstāj iespaidu, ka tas būtu tās mērķis.
 
 
cukursēne
13 July 2015 @ 10:42 pm
 
tētis: es kādreiz dzēru tēju, kas bija stiprāka, nekā..
kr: ..nekā pašreizējā valdība
Tags:
 
 
cukursēne
11 July 2015 @ 05:46 am
only you  
brālim zvana telefons.

- hallo? mhm.
*klausās*
- lieliski, paldies. visu labu!
*noliek klausuli*
- neko nevarēja saprast, ko viņa saka.
Tags:
 
 
cukursēne
11 July 2015 @ 01:09 am
match  
an eccentric softie like yourself
 
 
cukursēne
10 July 2015 @ 07:58 pm
 
All children are to attend school until the age of sixteen or until they have learned everything, whichever be sooner.

//Jasper Fforde, 2009, Shades of Grey
Tags: