cukursēne
10 April 2024 @ 11:08 pm
note to self vol.2  
boundaries are the distance at which i can love you and me simultaneously
 
 
cukursēne
09 April 2024 @ 12:53 am
note to self  
old friends are precious
but once
all your old friends were new
 
 
cukursēne
28 March 2024 @ 11:25 pm
āda  
esmu priecīga un pateicīga par to, cik ļoti atsaucīga mana āda ir tintei
 
 
cukursēne
27 March 2024 @ 12:04 pm
negaidīti ieguvumi  
cik labi, ka ir suns, kurš tad, kad es vispār palaižu garām durvju zvanu, jo esmu iegrimusi darbos ar mūziku austiņās vistālākajā dzīvokļa galā, atskrien par to informēt!

citādi būtu bijis paciņai jāiet pakaļ uz pastu, kas ir diezgan kaitinoši. lieliska sadarbība.
 
 
cukursēne
24 February 2024 @ 10:16 pm
 
es jūtos ļoti neomulīgi par to, ka šovakar jau vairākkārt esmu dzirdējusi salūtu.

protams, varētu izdomāt kādas labās interpretācijas, bet mani nepamet drūma sajūta, ka tie visticamāk ir vietējie prokremlisti, kam šķiet, ka šodien ir svinamā diena.
 
 
cukursēne
05 February 2024 @ 11:37 pm
rūpes par sevi  
šodien nopirku vitamīnus ar milzīgu atlaidi un biļetes uz "melnais samts" pirmizrādi
 
 
cukursēne
21 January 2024 @ 12:09 am
 
realxing!
 
 
cukursēne
20 December 2023 @ 10:53 pm
 
- bet tur nevajag neko darīt, vajag vienkārši noticēt.
- noticēt nemaz nav vienkārši. kā to vispār dara? es gribu soli pa solim instrukcijas.
 
 
cukursēne
14 November 2023 @ 08:44 pm
esi patriots  
sapisies Latvijai par godu
 
 
cukursēne
31 October 2023 @ 11:02 pm
 
bet varbūt es esmu šovakar īgna tikai tāpēc, ka šodien kārtējo reizi pārliecinājos, ka nekam nevar uzticēties, tostarp fiziskajai pasaulei sev apkārt.

jau gandrīz gadu strādāju vienā un tai pašā biroju ēkā, un šodien pirmo reizi bija ciet durvis, kuras vienmēr stāvēja plaši vaļā. gaitenis tur nez kāpēc nav apgaismots (varbūt iekšpagalma dēļ, bet, newsflash, ap sešiem vakarā ar pagrieztajiem pulksteņiem ir jau reāli tumšs), durvis ir stikla, caurspīdīgas. rezultāts: dodoties mājup, es pilnā jaudā ārkārtīgi tizli ieskrēju šajās durvīs ar pieri un celi, un tas tiešām bija ļoti sāpīgi.

celis tagad uz nakti sāp tikai arvien vairāk, meh. bet raudāt par šo vairs nedrīkst, jo paraudāju jau pēc noklunkurēšanas pa biroju ēkas kāpnēm, pirms kāpt uz velo, lai brauktu mājās.
 
 
cukursēne
23 October 2023 @ 02:41 am
 
nezinu, kāpēc, bet nevienas filmas vai seriāla skatīšanās nekad nesniedz tik lielisku efektu kā nesātīga grāmatu lasīšana. laikam vienkārši jāpieņem, ka man ir absolūti nepieciešams laiku pa laikam atrast iespēju ņemt un veltīt kādas piecas, sešas stundas 400+ lappušu grāmatas aprīšanai, lai es justos kā es pati un gribētu dzīvot, haha.
 
 
cukursēne
15 October 2023 @ 11:37 am
#goals  
"I stopped asking, “How will people experience me?” and started asking, “How do I experience my Self?”"

// Sara Kuburic, 2023, "It's On Me"
 
 
cukursēne
09 October 2023 @ 09:52 pm
 
"as long as we are alive, we will never stop becoming"
 
 
cukursēne
13 September 2023 @ 12:07 pm
state of the union  
neadekvāti daudzas reizes (domāju, ka jau viena būtu par daudz, bet nu bāc, viņi pat izvilka Viktorijas Amelinas bildi) raudu, klausoties SOTEU fon der Leienas runu un sekojošās debates, un es nevaru saprast, vai tas ir vienkārši no pēdējo dienu ekstra stresa un fona skumjām, vai no tām tēmām un vienkārši veiksmīga runu rakstītāja darba, vai arī no kognitīvās disonanses par to, ka sakāmais vietām izklausās gan vērtīgi un saprātīgi, gan kā absolūts bulšits, un brīžiem kļūst tiešām grūti atšķirt, kas ir kas.
 
 
cukursēne
15 August 2023 @ 10:51 pm
 
wish I never met you

discover weekly izmeta šādu dziesmu, klausījos un domāju - vai jums ir cilvēki, par kuriem gribētos teikt "wish I never met you" (un kas ir cilvēki, ar kuriem jums ir bijušas kaut kādas jēgpilnas mijiedarbības kādā laika posmā, ne gluži tur "džeks, kurš mani uz ielas aplaupīja")? mani ļoti interesē, jo es sapratu, ka pat cilvēki, kas mani ir ļoti sāpinājuši vai kur kaut kā citādi ir bijis traki, es laikam ne par vienu nevarētu gluži šādi teikt, jo jūtos tā, ka no visām arī sūdīgajām pieredzēm esmu tikusi pie kaut kā būtiska. pat, ja teorētiski droši vien varētu būt bijis iespējams tās lietas saprast vai uzzināt citādi, es joprojām kaut kā varu novērtēt to cilvēku ieguldījumu (un man tas nepatīk, ka šādi jūtos). nez, vai šis nav kārtējais aizsardzības mehānisms, haha.
 
 
cukursēne
12 August 2023 @ 09:21 pm
 
'cause you like their femme screams
 
 
cukursēne
06 August 2023 @ 11:54 pm
 
ārā ir tik ļoti vasaras nakts
 
 
cukursēne
28 July 2023 @ 01:10 am
plāns "Slazdi"  
Rīgas reģiona pārvaldes teritorijā darbojas plāns "Slazdi".
 
 
cukursēne
26 July 2023 @ 12:11 am
 
šodien ripoju mājās un domāju, varētu taču sākt runāt par gaļas ēšanu kā par kaitīgu ieradumu
 
 
cukursēne
24 July 2023 @ 08:32 pm
if life were a board game no one would want to play this shit  
"Well here’s the biggest irony of all: we’re so concerned with a runaway AI -- we create all these works of fiction in which AI turns us all into slaves or paperclips -- when it’s the system we live in that’s the real runaway AI! Exploiting the millions and cooking the planet and for what? To add virtual zeros in some bank account in a database on a server somewhere! We’re trapped in this perverse game of Monopoly, where whoever wins keeps all the money winning again, and again, and again, and again FOREVER! If life were a board game no one would want to play this shit! And if you try to fix the rules and make the game just the slightest bit less unfair, you get mowed down in front of a fucking shopping mall! Is it really so hard to understand I’d prefer an algorithm to this shit? That for me, a computer would be a fucking improvement? No AI ever operated a sweatshop, dumped mercury into a river, no AI siphoned billions off to some tropical island somewhere, fired people, or fired at them! An AI might not have a heart, but it’s goddamn nowhere near as heartless.

… Shit. That’s what I should have told them."

//"Killer app", The Program audio series
Tags: