26 July 2016 @ 10:05 pm
.  
man ar jāsāk uzskaitīt pateicības, lai kaut kas paceļ omu.
- atkal pabraukāju ar auto un jutos droši un labi;
- pokemonos 19ais līmenis un noķēru 2 eevee;
- sajūta, ka zinu, man ir vismaz 3 draudzenes, kurām varu padot ziņu, ja savajagas, uzklausīs un papaijās; es gan vienmēr ar visu pati, pati, bet tā apziņa ir jauka.
Tags: ,
 
 
26 July 2016 @ 04:50 pm
 
Pēdējā laikā tik daudz "oh for fuck's sake", ka pat kompītis tā nosaucās.

Un vispār, oh for fuck's sake.
 
 
26 July 2016 @ 02:37 pm
yoaormn  
Your one and only raw minced meat.
 
 
26 July 2016 @ 01:20 pm
kājminamā motōrgalva  
Tags: ,
 
 
Current Mood: }^{
Current Music: ali farka toure
 
 
26 July 2016 @ 10:52 am
UR  
Unreliable narrator.
 
 
26 July 2016 @ 10:42 am
s6s6s6s  
Nolēmu pārstāt ēst saldumus.
 
 
26 July 2016 @ 10:30 am
#EsGribuTeviAtpakaļ  
Atbildot uz vairākiem komentāriem, man nākas paskaidrot, ka iepriekšējais ieraksts nav realitātes apraksts.
 
 
26 July 2016 @ 09:47 am
 
windows 10, word 2013. vai ir iespējams uz mūžu, nevis līdz fakinajam nākamajam restartam izdarīt tā, lai NEKAD VAIRS man neviens nemēģinātu vardarbīgi sadžestot un autokorektēt vārdus?
 
 
26 July 2016 @ 09:30 am
 
man ir aizdomas, ka šonakt pie mums nolija visa Latvijas lietus gada norma. Puikas sajūsmā, pagalmā pašiem sava jūra :)
 
 
26 July 2016 @ 07:55 am
 
o, o, malacīši, nu jau vēstures grāmatās no Hitlera uz Veimāras republiku atkāpušies. Nē, nu, ok, varam jau gatavoties veimāras finala atkartojumam, varam - zinot vēsturi un cerot, ka tieši mēs nonāksim otrā pusē - jau laicigi izprātot savus morālos attaisnojumus un pamatojumus, ko klāstīt pēc tam; taču es nesaprotu, nafig uzvesties tā, it kā būtu nolikts kāds ezotērēts liktenis, ko varam tikai piepildīt vai neko. Tieši to pašu enerģijas daudzumu, ko šobrīd pro-globāla-konflikta histērijā, var ieguldīt dzīvē, lai tā būtu tieši tāda, kādu vēlies. Neviens neliedz, pastorāli runājot, stādīt kokus, būvēt mājas un taisīt dēlus, ja gribi pasauli, kurā ir koki, mājas un bērni. (nē, nu, protams, ja gribas uz ežiņas galvu nolikt, tad citādāk, laipni lūdzam turpināt)

Jeb citiem vārdiem - man neinteresē praktiski militāri scenāriji (esmu sieviete, man tos nesaprast-daba liks pagulties zem uzvaretaja pec noklusējuma, thhh), man interesē tīri domas rotaļas līmenī iezīmēt, kuras sabiedriskās apziņas jomas un cik ļoti (kā) būtu jāpagriež, lai kļūtu konceptuāli iespējams (šobrīd) iedomāties nekonfliktu.
 
 
26 July 2016 @ 01:00 am
 
bēbīts pamodies nakts vidū, klusi spēlējas gultā ar mantiņu
 
 
25 July 2016 @ 06:45 pm
 
dažreiz HONY paņem līdz iekšām

“The War In Chechnya was going on during the time I was in law school. I remember watching a news report where a young boy walked up to a journalist and asked for help waking up his grandfather. The grandfather had just been killed by a bomb. I decided then that I’d be a human rights lawyer. I went to work at the United Nations. I pictured myself drafting stronger human rights laws. I thought I’d meet with heads of state and convince them to form better laws and better institutions. And those meetings did happen. I did my research and made my presentations. You should have seen me— I was so passionate and confident and sure of my reasoning. The leaders would nod their heads, and say ‘thank you very much,’ but then nothing would change. Unless there was an economic benefit, nobody cared about protecting children, or empowering women, or stopping genocide. And it wore me down. My colleagues were worn down too. After ten years I had to quit. Last week I opened this bar. It’s not human rights, but at least now I can drink for free.”
 
 
25 July 2016 @ 10:23 pm
starp citu:  
Svaigi klajā nācis kārtējais "Nationalities papers" izdevums un "East European Politics & Societies" izdevums - speciālais "International Linkages and the Dynamics of Conflict", wink, wink.
Tags:
 
 
25 July 2016 @ 06:43 pm
 
optimism makes us angry
you don't get angry if you expect something to happen

/alain de botton on pessimissm

sēžu savā četrpadsmitstundīgajā autobuspārbraucienā no londonas uz aberdīnu
jau iepriekš zināju, ka šis nebūs nekāds glamūrkomforts. rēķinājos arī ar iespējamību, ka autobuss kavēs (un to arī pa veselu stundu darīja) kājas šķiet neērtas, krustkaulā sāka durt jau lidmašīnā no sēdēšanas, gaiss nāsīs šķiet apgrūtinoši sauss. bet es tā īsti nekā par to nejūtos.
tas viss bija antisipeitojams un es negaidīju. ka notiks kaut kas labāks.

bet pozitīvais šajā visā ir tas, ka varu pavadīt veselu dienu kā sēne, kas neko nedara tik vien kā šķaidu domas pa galvu
 
 
25 July 2016 @ 03:42 pm
 
“Prapusķiķe invaļida,” paziņoja kāda sieviete, kas pie kases nostājās starp mani un rajona jaunekli pirms manis, un uz kases lentas mēģināja novietot alus bundžu.

Rajona jauneklis krieviski paskaidroja, ka šitas jau ir bezkaunīgi un ņeprojģot, un rindas gals ir tur, tālāk. Viņam piebiedrojās latviešu sieviņa, kas stāvēja aiz rajona jaunekļa, un sacīja, ka “jesļi bi u ņej maizes kukulītis bilo”, tad vēl varētu saprast, bet šādi par traku. “Pareizi,” ar vieglu akcentu latviski sacīja rajona jauneklis, “bez tā alus viņa badā nenomirs”. Latviešu sieviņa gan piebilda, ka ko gan viņa saprotot, jo “pasaule tak mūsdienās kājām gaisā apgriezusies”.

Kad pārdevēja sāka spurgt, es tā arī nesapratu, vai tas bija par šo etnolingvistisko saskaņu un vienotību zem sociālā taisnīguma karogiem vai arī par saldējuma kaudzi, kuru pa to laiku biju sakrāvis uz kases lentas.
 
 
25 July 2016 @ 03:38 pm
 
Esmu karsta pankūka izklājusies pa gultu zvaigznītē
 
 
25 July 2016 @ 01:22 pm
Dienas šoks.  
http://psihosomatika.lv/page/jaunumi/psihiskas-veselibas-nozares-sakartosana

Da fuck?? Man likās tam jau ir lielisks apzīmējums - ārsts psihoterapeits, lai nošķirtu vienus no otriem. Un jā, nozari VAJAG sakārtot, bet ne jau izmetot miskastē pusi no nozares!! Am, am, am... Koa? Šis nereģistrējas.
 
 
25 July 2016 @ 02:06 pm
brahmas naktstaurs  


brahmaea wallichii, spārnu pletums līdz 16cm
Tags: ,
 
 
Current Mood: сонлевый
Current Music: faiyaz & niaz ahmed khan - rāga bageshri
 
 
25 July 2016 @ 01:29 pm
budžeta ietvaros  
īsi par apbedīšanas biznesa pārstāvja ārkārtas pienākumiem.

портфолио
 
 
Current Mood: neizgulējiespuspamodies
Current Music: faiyaz & niaz ahmed khan - rāga todi
 
 
25 July 2016 @ 01:33 pm
 
ienāk ķoķenķa, vsja v šaneļe, uzdod jautājumu, nokož desu.

what the fuck is wrong with you.
Tags: