28 October 2016 @ 10:21 pm
Miers  
Aizgāju no ballītes agri. Kaut kā izbeidzās. Tagad sēžu un klausos Čaikovski. Oktobris ir vismīļākais. Būs atkal jāsāk spēlēt :3
|Viss taču ir labi, vai ne?
 
 
28 October 2016 @ 06:32 pm
 
Kopš vakardienas manas divas pārējās mājasbiedrenes arī ir prom, tā kā nenakšņoja šeit un ir brīvlaiks, pati izsecināju, ka noteikti kaut kur aizbraukušas - tikko ieraudzīju bildes no Viļņas fb un jau metos rakstīt "you can't imagine how nice it is there without you, thank you for going away, knapi apstājos.
 
 
28 October 2016 @ 06:07 pm
N. M. Bodecker  


"It's raining," said John Twaining.
"Keep me dry!" said John Rye.
"No I will not," said John Willmot.
"You must go!" said John Slow.
"Go where?" said John Square.
"To Jack Crowning," said John Browning.
"What for?" said John Sore.
"Buy some coats!" said John Oats.
"How many?" said John Penny.
"Ten should do," said John Drew.
"Want to bet?" said John Wett.
 
 
28 October 2016 @ 04:14 pm
 
Oh, you look lovely this evening. Have you decreased in mass?

unrelated )
 
 
28 October 2016 @ 02:58 pm
kā nerunāt ar kolēģiem  

- [kolēģis rāda bildes ar savu jauno bēbīti]

- you can just google baby pics online, they all look pretty much the same anyway

- :l

- :l


- [tumšādains kolēģis izsaka komplimentu a la "oh, you've got a nice tan"]

- thanks, you too

- :l

- :l


today can't be over quick enough. also, i'm very sorry.

 
 
Current Mood: :l
Current Music: kolēģi tarkš akaliņ
 
 
28 October 2016 @ 02:18 pm
 
es nesūdzēšos
 
 
28 October 2016 @ 02:05 pm
 
https://www.youtube.com/watch?v=R7aLWbSv0Dg

pirms pusotra gada man šī reklāma likās piemīlīga.
 
 
28 October 2016 @ 01:46 pm
"Nenāc klāt man rudenī", mazā, smalkā balstiņā pīkstēja cirslītis  
Šonedēļ gulēts tik maz, ka ķermenītis viss tāds stīvs un neveikls, prātiņš kļuvis jau īsiņš kā cīsiņš. Atvelku miesu uz darbu, jo skaidrs, ka to pēdējo šīsnedēļas Lielo darbu, kas jāpiebeidz, strādājot no mājām, es vienkārši nesaņemtos izdarīt, lai gan palagi mani ilgi, ilgi nelaida vaļā.
Pa ceļam par mani izņirgājās laikpstākļi (lasīt: Dieviņš). Es tiku viegli cauri, jo manu lietussargu tie izvaroja.
Lai nu kā, es beidzot, mazliet izpluinīta, nonācu galapunktā. Nodomāju sevi palutināt un baltas kafijas vietā pacienāt sevi ar kapučino. Bij'man kaut kā piemirsies, ka piena putotājs ir drusku aizķepis un sabojājies, kā rezultātā debešķīgu piena putu vietā es ieguvu ne vien vienkārši uzkarsētu pienu, bet arī piena eksploziju taisni man sejā un uz krūtīm. Ņemot nost no aparāta piena krūzīti, tā izslīdēja un atlikušais saturs izlija man rokās. Tāda nu es, klāta ar pienu, dodos pie saimniecības skapīša, kur, protams, pašā augstākajā plauktā noliktas salvetes. No rokām man burtiski pil piens un arī acis aizlijušas ar šo sākotnes dziru, es, pastiepjoties, cik nu varu, uz purngaliem, skapja durvis veru vaļā, cenšoties to pēc iespējas mazāk noķērnāt. Atveru skapi un, tā kā tas ir pamatīgi piekrāmēts, man uz galvas krīt trauku mazgājamā līdzekļa pudele. Bet, dārgie draugi, mana veiklība tomēr ir prātam neaptverama! Es noķeru pudeli un izvairos no asiņojoša deguna! Pudeli es noķeru, protams, pagalam ačgārni- ne īsti ar plaukstām, bet plaukstu locītavām (!!!) un šo īso mirkli manās rokās tā atrodas vēkšpēdus, ar korķīti, kurš nav aiztaisīts, uz leju. Atkārtoju vēlreiz "ar korķīti, kurš nav aiztaisīts, uz leju". Jā, no tā strauji uz leju pār jau uz pienā izmirkušu krūtežu notek trauku mazgājamais līdzeklis. Nē, nu labi, ka ne acēs. Es, protams, domāju, ka šitas viss uz lielu laimi vai vismaz veiksmi.
 
 
28 October 2016 @ 10:52 am
 
WHY HAVE ABS WHEN YOU CAN HAVE KEBABS
 
 
28 October 2016 @ 09:43 am
 
paldies draudziņi, jūsu atsauksmes ir tik aizrautīgas,ka nopirku biļetes uz pērgintu.
nezinu,kas mani dīdija paskatīties,bet vispār interesanti - martā tās pašas vietas maksā 20 eiro insted 30,ko samaksāju par febrāri.
ganjau ķer tādus kā es,kas grib apvienot patīkamo ar lietderīgo,tobiš mākslu ar ziemassvētku dāvanām
Tags:
 
 
28 October 2016 @ 04:52 am
 
Forši būt par pieaugušo un līdz pieciem no rīta lasīt grāamtu. Nezinu, vai tas saistīts ar to, ka mani vispār briesmīgi valdzina deviņdesmito sākuma bērnības atainojums, vai ar to, ka pēdējā laikā viens no aspektiem, kas man mākslā patīk visvairāk, ir gaumīgi "mazo lietu" tuvplāni, bet "Ledus apelsīns" mani ievilka tik ļoti, ka es pat aizgāju prom no pasākuma universitātē, uz kuru vakarā biju aizgājusi - gribējās nākt mājās un lasīt. Izlasīju.
 
 
27 October 2016 @ 07:25 pm
 
ja nezinājāt, nav jābūt dzimušam skotam, lai reģistrētu savu tartanu.

arī Irn-Bru ir savs reģistrētais tartans
 
 
27 October 2016 @ 06:11 pm
 
Shoe minders at temples Rs 20
 
 
27 October 2016 @ 04:13 pm
dienas atradums  
cONCERTO fOR tUBA
 
 
27 October 2016 @ 10:20 am
kalni un lejas, zilumi un dejas  

sliktās ziņas ir tādas, ka izgāš7dien skeitojot tik spektakulāri nopisos, ka šī nedēļa aiziet invaliditātes zīmē. bijām izskrējuši ar puikām paskeitot un es kaut kā neveikli ieņurkoju asfaltā un ar kreiso roku iesitu zemei tik spēcīgu high five, ka ar smuku tinkš uzsprāga mans opāla gredzentiņis. kreisā roka tik šausmīgi sāpēja, ka nepamanīju, ka labās elkonis izmežģījies. pārsitu arī celi un saplēsu bikses. tagadiņ uzmaucu elkonim ortōzi, kas ļoti palīdz un es varu pat iztīrīt zobus vai, piemēram, apģērbties/noģērbties vai savākt matus astē, kas ir vienkārši svētki, jo ar vienu roku tas, izrādās, nav izdarāms. ortōze, starp citu, smuka melna, kam tad arī attiecīgi pieskaņoju savu šīsnedēļas garderōbi. un ar viņu ļoti labi spēlējas bass, līdz ar ko man uz rādītāj- un vidējā pirksta ir 2 perfekti apaļas tulznas, ko mēs affectionately saucam par fingerboobs :)

un citas labās ziņas ir tādas, ka dienu pirms līguma parakstīšanas ar vienu stulbu māklerkantori un nedēļu pirms ievākšanās ar vienu spāņu zaķi, lorena apgriezās uz papēža un paziņoja, ka izvācas nahuj un vai es nevēlētos pārņemt viņas apartamentus. es skaicka jā un puikas bija tik stāvā sajūsmā par šādu razkladu, ka kriss visus rēķinus un visas formalitātes man nokārtoja jau nākamajā dienā, piezvanīja arī saimniekam, sarunāja tikšanos un es visus dukamentus dabūju parakstīt jau vakar, nenormāli operatīvi, es jums teikšu. man tagadiņ viņu mazajā 3stāvenē pieder vidējais stāvs, kur 2 istabas [un mana vannāistaba] - mazākajā es gulēšu un lielākajā dzīvos visas manas kleitas hahā. tā ka brittany, kakjux un roskild, fruit salad anyone?

 
 
Current Mood: :)
Current Music: darbakolēģi tarkš un tarkš un neaizveras
 
 
27 October 2016 @ 12:02 pm
 
pamosties no jautājuma, vai tev ir piecgadīgs bērns. lieliski.
 
 
27 October 2016 @ 11:08 am
 
APOLLO. «Iedzīvotāji nav kretīni,» vērtēja eksperts, atzīmējot: ja ekonomiskā politika izveidota tāda, lai nodokļus nemaksātu, tad iedzīvotāji arī nemaksā.
 
 
27 October 2016 @ 09:49 am
Tā dara?  
Kolēģi apspriež plānus – ne daudz, ne maz, bet Halovīniem.

Halovīniem.

Kāds vispār viņus te svin?!
 
 
27 October 2016 @ 04:40 am
 
Pēdējos desmit gadus nav bijis iemesla interesēties par apavu, kas nav sandales un šļopkas, modi (neba nu ka es būtu baigi interesējusies par sandaļu modi, bet nu, pērkot attiecīgās grupas apavus, tendences nākas pamanīt). Tagad esmu priecīgi pārsteigta, ka ir atgriezusies deviņdesmito gadu dažādu garuma slidzābaku tipa mode. Beidzot zābakiem un puszābakiem ir normālas formas purngali un normālas formas papēži, slidzābaku šņorējums priekšā un rāvējslēdzējs sānos. Nez, jāsapērkas čupām, lai nākamajās divās, trijās desmitgadēs ir ko vilkt kājās, kad atkal modē nāks kaut kādi baismīga skata normāli neuzvelkami ķēmi.
 
 
27 October 2016 @ 03:04 am
 
ok es kko daru fundamentāli nepareizi
Tags: