01 August 2014 @ 06:09 pm
 
Pārdomāju, kāpēc es negribētu dzīvot tādā vietā kā šī. Pēdējā laikā esmu diezgan apguvusi apmainīšanos ar pieklājības frāzēm un pārsvarā to pat izbaudu, man patīk tās "Narvesen" pārdevēju pieklājības frāzes un tamlīdzīgi, un mani iepriecina ikreiz, tā arī patiešām domājot, atbildēt: "Paldies, jauku dienu jums arī!" Es ticu, ka vārdi strādā paši par sevi, un mēs varam izlemt, ko no tiem paņemt sev, ja paņemt. Tātad - kas man traucē tādos miestos kā šis? Tas, ka tie nav kaut kādi small talk ar random cilvēkiem, ar katru garāmgājēju agri vai vēlu veidojas Attiecības. Es negribu Attiecības ar visiem cilvēkiem, kas man paiet garām. Man ir svarīgi, lai es varu ieiet veikalā saraudātām acīm un trīcošām rokām, ja tas ir nepieciešams, un palikt anonīmais pircējs, kam neviens neuzdod liekus jautājumus un neko nesāk "domāt". Tad, ja es gribu veidot Attiecības, es neeju uz veikalu - apmēram tā. Veikals, protams, tikai piemērs. Vietās kā šī Attiecības veidojas, tiklīdz tu sper kāju pāri mājas slieksnim.
 
 
01 August 2014 @ 06:08 pm
 
visu dienu ar irmu un viņas mazo māsu pa zoo. tas ir fak. jāuzkurī un jādzer tarhūns. nekam citam vnk nav spēka
 
 
01 August 2014 @ 05:27 pm
 
Nu viens gan ir skaidrs - vīrieši šeit tiešām ir skaistāki.
 
 
 
25 August 2014 @ 01:12 pm
Jgm  
Vēl 100 km, vorkšops pēc 33 min. Bērns tikko aizmiga.
 
 
01 August 2014 @ 03:26 pm
+  
Pāri pilsētai veļas necaurredzama migla.
 
 
01 August 2014 @ 02:04 pm
 
Ejot pa klusu sānieliņu, izdzirdēju tālumā atskanam kuģa tauri. Pirmajā sekundes simtdaļā uzreiz nesapratu, kas tieši tas ir un sākotnējā doma bija, ka no debesīm nodimd spēcīgs klavieru akords, ka pāri jūrai caur gaisa straumēm nāk ļoti skaļa mūzika, mierīga, izjusta un dziļa, un tās vibrācijas ir tik spēcīgas, ka katra skaņa iet cauri kauliem un liek visam augumam nodrebēt bailēs un labpatikā. Nāvējoši maiga muzikālā apokalipse, kura liek sirdij asiņot.
 
 
01 August 2014 @ 12:20 pm
disene  
Good Charlotte - Lifestyles of the Rich and the Famous

puhuj, piegdiena. es pis visu, sīri-aslī.
 
 
01 August 2014 @ 12:12 pm
 
TLDR: ak dies, kas par huiņu
 
 
01 August 2014 @ 10:09 am
 
man ir jābrauc uz satori nometni, un es laikam esmu vienīgā, kas čakarējas ar loģistiku. šoreiz ļoti raustos par ceļu - brauciens ar autobusu ir vēl ilgāks nekā uz laukiem, un, cik esmu redzējusi Liepājas maršruta autobusus, tie likušies vecākas paaudzes, nekā lielie, kondicionētie Rojas busi. turklāt nav cerību, ka E varētu aizmigt. vakar jau stundu braucot vilcienā, viņš tur gandrīz uz galvas stāvēja. tā kā citu variantu nebija, taisījos jau spiest uz podziņas pirkt interneta biļeti, bet nomīzu. sāku meklēt variantus, līdzbraucējos nekā diža nebija. viss vai nu pretējā virzienā vai pārāk vēlu. un pieteicos vienam vecim, kurš izbrauc pēcpusdienā, kas nozīmē, ka nokavēšu daļu, kur jālasa mājās uzrakstītais. un jūtos stulbi, jo tagad pēkšņi pārdomāt un to veci uzmest arī nevaru. viss nepareizi.
 
 
01 August 2014 @ 09:13 am
 
lai gan šis arī smieklīgs: "Karlīna Caune – reklāmas seja Tomam Fordam"
 
 
01 August 2014 @ 09:13 am
 
WOMAN. Ekspremjera Eināra Repšes māsas meitas ceļš uz pasaules modeļu biznesa virsotnēm vairs nav apturams.
 
 
01 August 2014 @ 09:08 am
 
DELFI. Svētdien un nākamās nedēļas sākumā Kurzemē gaidāms pēdējo gadu lielākais karstums.

p.s. Pēdējo dienu svētie atpūšas
 
 
01 August 2014 @ 02:04 am
 
BNN. Pētījums atklāj, ka Latvijā sievietes ar seksu nodarbojas tikpat bieži kā vīrieši.
 
 
31 July 2014 @ 06:43 pm
 
Izlēmu, ka pēdējais laiks izmantot Lursfot demo versiju, lai iečekotu biedrības X gada pārskatus par 2012. un 2013. gadu.

Biedrības X ziedojumu vācējiem mēle īstajā vietā - Rietumu Banka divu gadu laikā ir dāsni iešķiņķojusi 90 taukšķus, 4Finance 100 stabus un kur nu vēl visādas ceļu būves, celtniecības un azartspēļu biznismeņu ziedojumi.

Sarkanie krusti, ziedot.lv un citas tamlīdzīgas organizācijas, droši vien, nervozi pīpē stūrī, kad biedrības X ziedojumu vācējus ierauga rindā pie potenciālo ziedotāju durvīm :)

Zivs pūst no galvas, jopcik.
 
 
01 August 2014 @ 01:48 am
 
 
 
31 July 2014 @ 04:54 pm
Man pieminekli neceļiet, man automātisko ātrumkārbu nedodiet  
Viena no ceļojuma spilgtajām atmiņām būs arī tā, kur es gandrīz ar mašīnu iemaucu akmens sētā cenšoties to novietot stāvvietā. Nevaru izstāstīt, cik daudz un dažādos veidos mani kaitina automātiskās kārbas. Pirmkārt jau fakinās bremzes - par laimi, tas notika uz klusa meža ceļa pa kuru gandrīz vispār neviens nebrauc un vienīgais, ko tu apdraudi, ir pašas iekšas, kuras lido un atsitas pret krūšukurvi, kad tu atkal nejauši esi uzdevusi no sirds un no rajona pa bremzēm sajūgu pieminot. Savukārt ar akmens sētu bija tā, ka mašīna jānovieto stāvvietā, kas ir mikroskopiskā stāvumā un man šķita, ka auto nepietiks spēciņa uzkārpīties, tāpēc piespiedu gāzi. Kad siena sāka tuvoties izteikti strauji, iestājās panika, bet kādus 20cm no apdrošināšanas gadījuma tomēr sanāca bremžu pedāli atrast.
Protams, ka pārsvarā esmu braukājusi tikai ar manuālo un iebilstiet, cik tik gribat, sauciet par īstu sievieti pie stūres un izmantojiet citus stereotipiskus štempeļus (tas jau nekas, ka avārijas biežāk vīrieši izraisa, kuru tas piš, viņi joprojām ir labākais autovadītāju dzimums vai ne (kas gan uzreiz strauji mainās, ja vīrieši piesēžas pie divriteņa vai moča stūres, tur gan uzreiz viss transportlīdzekļu vadīšanas prestižs un spējas krītas)), bet man šķiet, ka auto ar manuālo kārbu ir vieglāk kontrolēt un vadīt.
 
 
31 July 2014 @ 11:11 pm
 
A patient has the right to receive information regarding his or her state of health from the attending physician including regarding the diagnosis, the plan for medical treatment, examination and rehabilitation of the disease, the prognosis and consequences, the functional restrictions caused by the disease and the opportunities for prophylaxis, as well as the right to receive the information after examinations and surgical or other type of invasive intervention performed within the framework of medical treatment, regarding the results of the medical treatment, regarding the previously unforeseen outcomes and the reasons thereof. (..) It is admitted in the law (Section 4.7.) that, although patients have rights to this information, there may be conditions under which this right can be left unfulfilled, i.e., if a physician has "information or facts" that indicate that the disclosure of clinical knowledge can significantly threaten "the life or health of the patient or other persons". Unfortunately, there are no guidelines about how the law should be applied to particular types of cases. Therefore, every physician is free to interpret the requirements according to his or her subjective understanding of which "information or facts" should be considered as life or health threatening. The requirement of protection of the interests of unspecified "other persons" is even more confusing. What could the nature of a physician's relationship to some third party be, such that it would override his or her primary duties toward the patient? And why would the patient's right to know the truth be ignored in favour of some other person's right not to know it?

(Ivars Neiders, Vija Sile, Vents Silis "Truth-telling and the Asymmetry of the Attitude to Truth-telling to Dying Patients in Latvia")
Tags:
 
 
31 July 2014 @ 10:52 pm
 
pretējā pagalmā uz pilnu klapi skan Puff Daddy
(droši vien dejo lēnās :/)
 
 
31 July 2014 @ 09:01 pm
820