18 September 2014 @ 06:50 pm
 
Skatos pa logu, parkā atkal tas mikrosunītis, bet tikai kopā ar onkuli, tantes nav. Sākumā izskatījās, ka onkulis ir viss melnā, svaigi kā atraiņa kārtā, bet tad pamanīju, ka tomēr nē - kājās ir trenūzenes ar kaut kādu baltu svītru. Kaut ko tur ņemas - onka pasper bumbiņu, suns teš pakaļ, nes atpakaļ, vārtās pa zemi; gadās, ka arī onka pats skrien, lai sunim lielāks azarts.
 
 
18 September 2014 @ 10:59 pm
 
šodien visu dienu galvā skan flower of scotland.
 
 
18 September 2014 @ 10:28 pm
 
 
 
18 September 2014 @ 10:15 pm
 
no garāmbraucot noklausītas sarunas mājas pagalmā: "И он обявльяет, якобы я говорил "Я вашу мать ебал!". А я ничего такого не говорил. Да, помню, я орал: "Блядь, суки вы ёбаные!", но это и всё!"
 
 
18 September 2014 @ 08:43 pm
 
man gribas vemt.
man tik ļoti nepatīk, kas notiekas, ka liekas, ka jāmeklē pēdējā izeja un vienkārši jāpamet šis neloģiskums.
ja nav kazai piena, tad nav.
 
 
18 September 2014 @ 09:25 pm
 
mani aicina piedalīties futbola mačā precētās vs neprecētās, bet man bail, ka es esmu piemirsusi noteikumus
 
 
18 September 2014 @ 08:08 pm
Oh god why  
ir tas, kā gruzīns aprakstītu manis gatavoto tkhemali, kura recepte klejoja tepat cibā. Es nekad neesmu ēdusi tkhemali, bet diezgan droši zinu, ka tam nav jābūt saldenam, vai ne... bet es arī zinu kāpēc. Jo nepareizās plūmes. Pareizās tobrīd nebija pieejamas, un es nolēmu padarīt sevi par vienu iiinteresantu ēdiengatavošnas reizi bagātāku.
Oh well.
 
 
18 September 2014 @ 08:03 pm
 
Rubrikā "nīgruļa hronikas"

2dien un 3dien jutos tik slima, ka izvēlējos zīdaini vest mājās ar taksi.
Šodien braucām kā parasti, ar diviem transportiem, no kuriem abi bija pilni.
Ierados mājās pusstundu vēlāk nekā tad, kad braucu ar taksi, bet toties daudz labākā garastāvoklī.

Un nē, tas nav kompliments Rīgas Satiksmei (lai arī principā kāpēc ne, lai jau viņiem tiek).
 
 
18 September 2014 @ 03:43 pm
negribeet  
kaa jau briivdienaa, kad aaraa ir neizturami miiliigs un vasariigs rudens septembra beigaas, seezhot maajaas pie galda un diivaanaa, vannasistabaa, staavot virtuvee, skatoties uz sienu, nereti un arii shoreiz rodas apzinjas mijkreeslis. un tu saac domaat par apzinjas mijkreesli, it sevishkji par to, kaa to piespiest pie sienas un nodefineet un kaada vareetu buut mijkreeshlja jeega vai funkcija dziivee. uz briidi tu domaa, ka vareetu shim apzinjas mijkreeslim ljaut vienkaarshi sevii lieties, vai ljauties tam kaa iemidzinoshiem duumiem, kaa miega paraliizei, jo tas nav galiigi bezjeedziigi, vismaz tas ir varbuut zen un, no malas skatoties, tu seezhot vannasistabaa smokot apzinjas mijkreeshlja 'zen' izskaties postmoderniski, tu varbuut pat esi taads par kuru raksta Riigas Laikaa, vai par ko Niiche pateiku 'nu ljoti labi'. apzinjas mijkreeslii dziljaa pamostas bezgaliiba prieks ir mans liecinieks.

bet 'zen' ir taadi pashi pa pusei iedomiigi un pashtaisni, pa pusei naivi un izmisiigi meli kaa absoluti viss ar ko cilveeks saskaras dziivee, apsverot sociaalo konstrukciju potenciaalu sava mezhoniigaa eksistenciaalisma nomierinaashanai vai pieradinaashanai

es esmu diezgan maksimaalistiskaa tonii paarliecinaata, ka manas smadzenes nekad nevar buut zen, ka apzinjas mijkreeslis ir unsustainable, unstable state of being. mani kaa buutni taisiitu no atomiem un visaam paareejaam kvantu huinjaam kopaa satur vieniigi dajebkaada jeega. dajebkaada jeega ir shkjietami no zila gaisa radusies, bet iistaniibaa probability induced atzinja, kas no mana viljnju funkcijaam veerptaa apzinjas mijkreeshlja izcelj kaarteejo buushanas manieri, kas attaisnotu un uztureetu manu atrashanos visumaa.
 
 
18 September 2014 @ 05:50 pm
mm skola  
mazmurkšķis pilda mājas darbus. tur jāvelk svītriņas, un skolotāja visulaik piesienas.

tagad mm mājasdarbā (pie jautājuma "kas ir silts", dabaszinības) ir uzrakstījis: RADIJĀTORS.

ļoti gribas zināt, vai skolotāja to izlabos, un vai par to noņems atzīmi!

(atzīmes nav, ir +, - un /. es pēc iespējas nelaboju, jo mm šķiet ļoti patstāvīgs, un būtu nepraktiski apkarot šo īpašību.)
 
 
18 September 2014 @ 05:21 pm
 
100 g kultūras diskusija ar Rudzīti (grabs popcorn).
 
 
18 September 2014 @ 03:40 pm
qt  
Pajautā Ingmāram.
 
 
18 September 2014 @ 04:26 pm
Burma  
tas, kas angliski ir Burma - nepateiksiet, kā tas ir latviski? (vieta tāda.)
 
 
18 September 2014 @ 03:46 pm
What are you doing tonight? Gaining weight...  
Ar katru mirkli post it lapiņu daudzums uz visām virsmā paliek lielāks, un pusdienu kafijas krūzē brūnais šķidrums sasniedzis pakāpi, kad vairs nav dzerams, jo ir auksts. Nervozi lecīgais (jumpy) gara stāvoklis. Un doma, ka šovakar ritenim nē un ābolmaizei jā.
 
 
18 September 2014 @ 02:44 pm
 
Šodien ķip svarīgs privāts koncis bet es tikai uztraucos par to, ka ņemot nost laku atstāju pāris nesmukas vietas
Cik depo maksā baltā krāsa un šķaidītājs?
 
 
18 September 2014 @ 01:26 pm
Grass widow  
Man vajag dizainīgus salmiņus tām reizēm, kad esmu pārāk nogurusi, lai vīnu gultā dzertu uzslējusies sēdus, citādi guļus dzerot pār lūpām tek un gultā arī tiek, kā sacīt jāsaka.
 
 
18 September 2014 @ 11:17 am
wev  
Welcome to the next wave of Ambilight TV.
 
 
18 September 2014 @ 10:48 am
bbbfr  
Soft and smooth.
 
 
18 September 2014 @ 10:28 am
crocs  
Es vienreiz gāju pa ielu, un tur vārtrūmē bija viens onkulis. Viņš teica: "Klau, čalīt, negtibi mazliet paostīt DMT?" Nu ko, es gāju un paostīju arī (tikai, lai sajustu smaržu), un es jums teikšu, tas ož pēc Krokšiem.
 
 
18 September 2014 @ 10:24 am
eeeee  
Par DMT lietošanu vai uzglabāšanu nelielos apmēros izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 200 latiem.