24 October 2017 @ 01:44 pm
fuck  
Make my city proud.
 
 
24 October 2017 @ 12:58 pm
bugs kill  
Bugs don't take prisoners.
 
 
24 October 2017 @ 10:26 am
 
baudu dzīvi - aizmigu ar ruksīti azotē vēl pēc I un E aiziešanas uz darbu un nosutu līdz pus10.
Vispār pēd. laikā sanāk beidzot gulēt, Simons ceļas tikai kādas 2 x naktī. Pirmo reizi ēd 2os, tāpēc līdz diviem es neaizmiegu, tikai netflix & chill.
Tags:
 
 
24 October 2017 @ 05:48 am
 
Pa visām spraugām spraucas iekšā nosodoši pašas izdomāti sprediķi par lietām, par ko teorētiski nepienāktos justies vainīgai vai kaut kādā veidā "sliktai". Ak dies, cik es tomēr esmu slima.
 
 
23 October 2017 @ 11:48 pm
labvakar  
un neej gulēt bez viena laba darba:
noplēsu sienu pliku, būs laikas un naudas, būs dēlīši. Laba sajūta nīcināt pagaidu risinājumus. Lai paliek pliks plēsums un dzīst tāpat gaisā.

- - -
Colin Stetson - High Above A Grey Green Sea
 
 
23 October 2017 @ 11:31 pm
 
tā ir viskrutākā sajūta pasaulē, ka tev ir cilvēks, kas tevi no sirds atbalsta it visā, arī kļūdās, arī pārmēru drosmīgos un neapdomātos lēmumos. it sevišķi tad, kad tu pats šaubies. tā ir jauna līmeņa brīvība. un vieglums.
 
 
23 October 2017 @ 09:04 pm
 
visi gruntējot zīmēšanai audeklus "uz sajūtu". nu dirsā tās jūsu sajūtas, taču nosveriet tās vienreiz un izmēriet, lai krīts nav klāt jāber uz sajūtu, bet vismaz ar karotēm, ar gramiem labākajā gadījumā. ko tad man darīt, ielikt roku maisā un sajust pareizo daudzumu krīta? tas nedarbojas! neeksistē tāds universālais plaukstu sajūtas mērs, ar acīm arī nevaru novērtēt, kā tas pienainais šķidrums uzvedīsies uz audekla un kā tas izskatīsies nožuvis. un pasniedzējiem tas taču prasītu tikai vienu gruntēšanu ar svariem, kuros tad var mest savas sajūtas un tās pierakstīt cipariem, bet to neviens nav izdarījis.
 
 
23 October 2017 @ 06:27 pm
 
ņoki un džiugas

Tags:
 
 
23 October 2017 @ 03:57 pm
 
piektdien svinēsim mana un pētera albuma dzimšanu materiālajā pasaulē. būs daudz dzeršanas un pīpēšanas. vairāk info - https://www.facebook.com/events/1981325928818832
 
 
23 October 2017 @ 01:14 pm
 
es neapgalvoju, ka sieviete vienmēr nav vainīga, ja uzvelk īsus svārkus. gadās es šodien uzvilku īsus svārkus, un pati vainīga, ka tik faking ļoti salst.
 
 
23 October 2017 @ 10:36 am
 
Pretīgums pret visām manām vēlmēm un sapņiem. Atkratieties voblas ja jau jūs esat tik tālu un tik neiespējami. Es turpmāko mēnesi dzīvošu tā it kā vēlmes un sapņi neeksistētu. Es nemijiedarbošos ar kosmosu un neizlikšos, ka saprotu ko viņš murgo. I take great care of myself by carefully shutting myself away.
 
 
23 October 2017 @ 12:19 pm
 
likās diezgan besīgi, ka pāri ielai būs būvlaukums, nu, tur smirdēs un trokšņos, bet patiesībā tas būvlaukums ir labāks par zoodārzu. tajā ir liels, izteiksmīgs, dzeltens ceļamkrāns, kas čakli visu dienu arī kaut ko cilā, un onkuļi visādu krāsu ķiverēs. un lai izstaidzinātu Simonu, pietiek ar pastāvēšanu pretī būvlaukumam, skaļi komentējot - woooow, kā viņi piesien ķēdes, ai kādu lielu akmensvati pacēla.
strādnieki par mums jau ierēc.
 
 
23 October 2017 @ 09:31 am
 
Sapnī jau atkal pārvācos. Es sapņos pārvācos pārāk bieži! Un nekad ne no tās vietas, kur ievācos pagājušo reizi. Un vienmēr vietās, kas ir augstos augšējos stāvos, dziļos pagrabos, noslēptos pakšos, kur nav puses jumta, bet ievākšanās gaitā parādās jaunas istabas.
Šoreiz svarīgākā lieta, kas tika pārvesta bija sienas zefīru skapis, tas ir tāds skapis, kuru attaisot paveras milzīga, vertikāla zefīru kārbas iekšpuse ar leiliem, pufīgiem zefīriem.
 
 
22 October 2017 @ 11:22 pm
 
Bitvas jaunā sezona ir smaga, neviens mani nebrīdināja. Labi vismaz, ka tajā ir skaistais gaismas princis Konstantīns, kurš kā šķīstītājuguns uzliesmo pat visapspokojotajā dzīvoklī un visu padara tīru un jaunu, apskauj un skūpsta, notrauc asariņu un ļoti askētiski, grūtsirdīgi pasmaida, savu spirituālo padomiņu parakstot ar 'Šāds ir mans medicīniskais viedoklis.'

Sabijos tik ļoti, ka gulēt ejot pa ilgiem laikiem aplikšu savu mazo, opāla krustiņu, kuru ikdienā kauns nēsāt.

Vēl es Watkinsā nopirku, beidzot, A Course in Miracles un es ceru, ka I will be able to commit to this new relationship. Man māsa saka, ka all I do is flirt with many books simultaneously and abandon them too soon, while I should be marrying one and see it through.

Miega trūkums, pms un rudenis un karma mani ir mazliet izsmēluši. Viss, ko es gribu ir lai mani kāds izglābj, nes, aijā, sargā, can't you see that I am a naked, vulnerable, raw smallest gentle flower.
 
 
22 October 2017 @ 11:07 pm
mūzika  
Man labu laiku ir licies, ka man pilnīgi neinteresē un nepatīk RnB, bet es arī apzinos, ka neko daudz jau no tā nerubīju. Izstāstīju savu problēmu kādam čomam, un viņš solījās izglītot mani RnB jautājumos. Šovakar no viņa saņēmu ziņu ar trim pleilistēm. Pavaicāju atļauju, vai drīkstu ar to dalīties arī ar citiem, kurus nomoka līdzīga problēma, un, saņēmusi apstiprinošu atbildi, es tad te vienkārši atstāšu dažus Spotify linkus:

1. RnB aizvakar.
2. RnB vakar.
3. RnB šodien.

Sekojiet, mācieties, grūvojiet! Live love laugh! Eat pray shag! Etc. Etc.
 
 
22 October 2017 @ 07:49 pm
 
It's kind of funny. When your heart truly wants something it is all so clear, your heart then finds infinite reasons to pursue it.
But then the doubt comes.
And slowly, slowly your heart's desire disintegrates.
The infinite freezes over and expires in painful, numbing death.
Now you barely own one reason, which is a mere memory.
And memories are not real are they?
Your heart has withered, and now the best you can aspire to is some sort of bitter dignity.
 
 
Current Music: Lana Del Rey - Cherry
 
 
22 October 2017 @ 08:19 pm
 
skatījos vistuzagļa sarekomendēto hitmena bodīgārdu, skeptiski, atzīšos

kamēr ķiķināju, izcepu savu organikapu,kas sterilizējās

thankyouverymuch
Tags:
 
 
22 October 2017 @ 05:52 pm
par fokusu  
Domāju, vai moš nevajadzētu ieviest kaut kādu scrapbook - ja ne īstenībā, tad vismaz savā galvā - un līmēt tur iekšā visādas lietas, ko vēlētos, lai varētu apšaubīt, ka tiešām to vēlos, vai tas ir kārtējais nonsenss, ko vienkārši esmu izdomājusi, jo tā ķipa vajag. Lai vai kā, es šodien tur ielīmētu šo attēlu (čau, I.!), un pierakstītu klāt, ka šis ir mans jaunais role model. Vēl es tur ielīmētu kādu blokčeinu, uzskicētu tumšo dziļo tīklu, un pierakstītu klāt, ka idejiski mani tas viss fascinē, bet - kā jau parasti - tik ļoti negribās tajā pa īstam ienirt un pazaudēt interesi pēc pirmajām grūtībām. Es skatījos doķeni par Bobiju Fišeru, un tajā sacīja, ka visiem talantīgiem cilvēkiem ir viena kopīga lieta - viņi ir ieguldījuši pārcilvēcisku darba apjomu tajā, lai māsterotu kādu skillu. Un to īsti nevar izdarīt ar tiepšanos un piespiešanos, to var darīt tikai aiz mīlestibas. Un, ja kāds ir gifted, viņš nav gifted ar kaut kādu pārcilvēcisku talantu. Viņš ir gifted tieši ar to, ka spēj kaut ko - kaut kādu procesu vai ideju, vienalga - mīlēt tik ļoti un aizrauties, ka nekas cits jau neatliek kā pēc tiem desmit tūkstošiem stundu vienkārši get good at it.

 
 
22 October 2017 @ 05:49 pm
no Omnivas  
 
 
22 October 2017 @ 05:37 pm
 
vispār ir vēderā tāda jocīga sajūta. es ceru, ka no pāris bļodiņas gabaliņiem nemirst.