01 October 2016 @ 08:28 pm
 
Ar skumjām jāsecina, ka manu peldkostīmu no balkona ir aizpūtis vējš.
 
 
01 October 2016 @ 08:05 pm
 
Miķelītis ir notievējis, viņš ķer peles, kārtojas dārzā un kaujas it kā nebūtu kastrēts nemaz.
 
 
01 October 2016 @ 04:24 pm
dia de los muertos  
man ir viens foršs darbakolēģis, pōls vārdā. ļoti erudīts un pašpārliecināts, parasti ar kādu ieģipsētu ekstremitāti, jo spēlē hokeju, un viņam ir arī kiborgīkšķis, kas vispār ōsam. i'd totally tap that, ja vien viņš nebūtu laimīgi precējies 5 bērnu tēvs. lielai daļai biroja viņš besī ārā, jo viņam patīk skaļi brūķēt muti un viņš ir totāls alfa. viendien pusdienpārtraukumā viņš man virtuvē pienāca un teica, ka esot brīvdienās iepazinies ar latviešu eposu lāčplēsis un tad es viņam lēni un ilgi mācīju izrunāt lāčplēsi, laimdotu un spīdolu, un parunājām par paralēlēm ar beowulf'u. manā pēdējā dzimpenē viņš komunālajā birojkartiņā daudzas laimes man novēlēja latviski, par ko es biju gandrīz vai aizkustināta. drusku skumstu pēc vecajiem labajiem laikiem, kad viņš man sēdēja aiz muguras un tarkšēja par visu mani interesējošo, par ziņām un qi ieskaitot, kā paskaļš, bet interesants rādiō. es ar viņu nekad nerunāju, bet vienkārši pietrūkst tāda līdzīgi domājoša cilvēka, kam, atšķirībā no manis, zināšanas iespaidīgi enciklopēdiskas. un man liekas, ka ir daudz labāk lielīties ar zināšanām, kuras tev ira, nekā ar to, ka ņehuja nezini, kas ir pārējo kolēģu mīļākā nodarbe. mēs neesam nekādi draugi, bet es vienmēr pōlu aizstāvu, kad viņš tiek aizmuguriski aplikts. viņš ir arī šausmīgi acīgs un 1reiz jautāja, kas šitas te ira, rādot uz manā kompī atvērto cibas tabu - bija ievērojis, ka katru dienu šite dirnu darbalaikā hahā [nē, viņš nelasa, viss kārtībā]. es gribu vairāk interesantu darbakolēģu, plīz.

tonijs, on the other hand, joprojām ir stulbs, bet alsō joprojām mans priekšnieks, un praksē tas izskatās šādi:
es: have you responded to shereen's email yet?
t: not yet. listen, you were complaining i've not chased [uzņēmums x] and now you want me to email shereen, i can't do both at the same time, ok?
es: well, you've had all day and have managed to do neither. explain yourself.
balss no ņirdzošu kolēģu pagaldes: yeah, you tell him, neō!

pārējo laiku mēs satiekam ciešami, izņemot vienu reizi, kad speciāli mani izbesīja un viņam iešņācu sejā, ka i will fuck you up. tad viņš palika tāds maziņš un klusiņš un vēlāk atsūtīja pielienošu jēpastu.
 
 
Current Mood: ballīte!
Current Music: A Perfect Circle - Passive
 
 
01 October 2016 @ 02:58 pm
on the most unimaginable sausages  
Visneiedomājamākās desas.
 
 
01 October 2016 @ 11:46 am
 
saņēmu dāvanā no amerikāņu draugiem Ņujorktimes abonementu ar nosacījumu, ka nekad nerunāšu ne ar vienu amerikāni, kurš būs balsojis par īspirkstu trolli
Tags:
 
 
01 October 2016 @ 10:02 am
 
E: "paldies, ka saraudināji! un tas ir ironiski"
Tags: ,
 
 
01 October 2016 @ 12:53 am
.  
ellie goulding pēdējā albuma klausīšanās šonedēļ no army pārgāja uz winner un beigu beigās uz I do what I love. nice transition ;)
 
 
Current Music: ellie goulding - army
 
 
01 October 2016 @ 12:34 am
 
man bija migrēna visu dienu, daļēji iztrūkst atmiņas par to, kā gāju pakaļ E. vilku lielas saulesbrilles.
Tags:
 
 
30 September 2016 @ 09:16 pm
 
Visi aizgājuši zemsegā, bet es gribu uz bāru?
 
 
30 September 2016 @ 08:59 pm
 
Esmu izlēmis savu auto nepārdot. Esmu ierauts tādā kā rutīnā, so auto man dod iespēju ietaupīt 1.5h dienā. Man arī patīk ka man ir ofisa ēkas parkinga atļauja. Tas man liek justies svarīgam.
 
 
30 September 2016 @ 08:12 pm
 
uz svētkiem sev dāvinu aisbergu ar cilindriem
 
 
30 September 2016 @ 07:34 pm
 
Ja ir vēlme notestēt savu acumēru, to var izdarīt ar šīs spēlītes palīdzību:

http://woodgears.ca/eyeball/

Doti vairāki teorētiski vienkārši ar ģeometriju saistīti uzdevumi, visiem cauri tiek iets trīs reizes, un tad tiek aprēķināta vidējā kļūda. Jo tā mazāka, jo labāk, protams. Pie viena iespēja noskaidrot, kas tieši padodas vislabāk, un kas - vissūdīgāk. Man pašam (acīmredzot) pie neliela izdzertā vīna daudzuma vislabāk sanāk "uzkonstruēt" paralelogramu un noteikt leņķa bisektrisi, pie gandrīz tukšas pudeles vislabāk sanāk noteikt viduspunktu starp diviem punktiem (un interesantā kārtā uzlabojas kopējā precizitāte). Savukārt sameklēt trijstūrī ievilktas riņķa līnijas centru, tobiš, punktu, kas ir vienādā attālumā no visām trijstūra malām man padodas ellē sūdīgi pie jebkura patērētā tilpuma.
 
 
30 September 2016 @ 04:38 pm
 
neesmu pārliecināta, vai man izdevās šonakt iemigt, vai arī visa nakts bija plūstošs stream of consciousness.
neatceros nevienu pamošanās reizi, tikai būšanu nomodā. klausījos blakus guļošā kaķēna šņākuļošanā un rāmi skatījos istabas ļoti tumšajā tumsā.
vienā no reizēm, kad skatījos pulkstenī, bija jau gandrīz modinātāja laiks. gribētos gan domāt, ka kādā brīdī tomēr arī gulēju, jo šodien nav neesmu-gulējusi sajūtas.


biju jau morāli sagatavojusies šodien justies miserabļe, bet diena universitātē pavadīta visnotaļ labi - veiksmīgi izvairījos no jebkādām interakcijām ar klasesbiedriem
 
 
Current Music: IYES - Lessons
 
 
30 September 2016 @ 03:13 pm
 
Tā kā 6/7 no cibas ir tulkotāji, tad apsveicu jūsu aroda svētkos, svētais Hieronīms lai jums stāv klāt no aizvēja puses.
 
 
30 September 2016 @ 12:45 pm
par kļūdām  
Nav vērts raudāt par katru kļūdu.
 
 
30 September 2016 @ 10:55 am
 
patlaban līdz galam neizšķirt - esmu pieradusi pie savas sejas un uzaudzējusi nedaudz pašapziņas ādas sirsnīgu draudziņu vai substanču dēļ, bet nu pretenziju man tiktāl nav, sajūta faking fantastiska. kules gan tukšas un sober october pienācis vēja spārniem, tā kā bindžs ir cauri un varbūt tikšu arī pie atbildēm. cerams, viņas nesāpēs.
bet arī - fuck, vecīt, vai tad ir, kam īsti sāpēt? pat ja tās ir substances, ne skaistās dvēsles kaimiņos - tā ir tikai jauna perspektīva pašai par sevi un spējām. un tā jau ir, ka pinos visādās situācijās bez parastās standarta atbildes, bet tajā pat laikā jau D teicu - manuprāt, nav obligāti jādod vaļā pilni uguņi, ja pietiek taču arī vienkārši ar sajūtu, ka šķiltavas kabatā. un arī ja būs jāpārskata kāda komunikācija griezumā bez vielām - domas ko šķipelēt būs. kas nozīmē, ka tuvākajā laikā nevajadzēs piedomāt sev problēmas tāpēc, ka garlaicīgi.
smaidīga, viegli bezatbildīga, ar rudeni matos gāžu tālāk. YES.
 
 
30 September 2016 @ 11:49 am
 
Izrādās, esmu Latvijā tieši trīs mēnešus. Tikai. Man šķita, ka daudz ilgāk.
Vai ka Manilu vispār esmu tikai no sapņojusi.
Vai desmit gadus bijusi komā. Near-death tripā ar animētiem milzīgiem krāsainiem ziediem, kādi realitātē nepastāv.
 
 
30 September 2016 @ 11:37 am
 
Mans laiks un laiks pasaulē plūst dažādos ātrumos. Biju pārliecināta, ka šodien trešdiena, bet izrādās, ka piektdiena. Rāmi lēnām ramm.
 
 
30 September 2016 @ 11:33 am
anime became real  
1995. gads bija gads, kad anime kļuva par īstenību.
 
 
30 September 2016 @ 11:02 am
 
pavadīju savu mājsaimnieces rītu, čatojot ar Kjoto dzīvojošo mājsaimnieku draugu, apmainījāmies saimniekošanas un bērnkopības padomiem.
Es ieteicu šo: https://www.amazon.com/Dantes-Journey-Virginia-Jewiss/dp/8874611137/
Man ieteica šo: http://www.worldcat.org/title/wife-with-an-unusual-talent-hekkoki-yome/oclc/85842210

un kopā vienojāmies, ja pietrūkst free-shippingam, jāpaņem pa piecīti kāds no šiem neaizstājamajiem produktiem mājsaimniecībā:
https://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss?url=node%3D10667898011&field-keywords