27 April 2015 @ 12:50 am
 
Manuprāt, viens no iemesliem, kāpēc Latvijā ir tik daudz "paši vainīgi" ātro kredītu upuru:Diemžēl, piktochart neļauj norādīt vērtības, kuras ir mazākas par 1%, tādēļ grafikā parādās 0%; pēdējie divi rādītāji ir attiecīgi 0.4% (4000.01 - 6000.00) un 0.2% (virs 6000.00).

Izmantotie dati: Centrālā Statistikas Pārvalde -> Darba samaksa -> Darba ņēmēju skaita sadalījums pēc darba ienākumiem (EUR)
Tags:
 
 
 
 
27 April 2015 @ 12:45 am
 
atjāju riteni mājās pa lietu un ļodzīgajām Briseles flīzēm. es rīt pilnīgi noteikti negribēšu celties.
 
 
27 April 2015 @ 12:32 am
 
man garšo: siļķe, marinēti gurķi, lakrica, avokado, sēnes, jūras kāposti, kalmāri, ikri, marcipāns, zilais siers, olīvas, bekons, plovs, soļanka, suši, grūbu putra, junkfoods, sīpoli, rīsi, majonēze, mellenes ar pienu, avenes, poļu ķirši, melone, zirņi ar speķi, slašijs, rabarberu ķīselis, krabju nūjiņas.

man negaršo aknu plāceņi, olīvas ar zivju pildījumu, borščs, ceptas zivis, piena zupa, upeņu zapte, tortes, kafija, lido cūkgaļas kotletes, hektors, agdams, cēsu light alus, bebra gaļa, griķi (izņemot ar sēņu mērcīti),zemenes, valrieksti, turkkebabs, veikala tomāti
 
 
26 April 2015 @ 09:51 pm
 
braucu netīrs un smirdīgs pusastoņos uz centru pirkt gumijtārpus, jo maksimā nebija un man vajadzēja.
stockmanā nebija. neviens vairs neražo gumijtārpus. nopirku tualetes papīru un alu, gāju skatīties forumcinemās, jo tur lielāks candy king. tur arī nebija. gāju uz origo rimi, tur arī nebija. gāju uz pieturu, nokavējis trolejbusu un tramvaju, jo meitene pirms manis veikalā nebija uz maisiņa uzlipinājusi sveramo burkānu cenu un pārdevēja gāja viņai rādīt, kā tas izdarāms. gaidīju nākamo tramvaju, atkratījies uz centru tikai tualetes papīra un alus dēļ, reāli nožēojami.
tramvajā kratījos un domāju. ar netīriem nagiem kasīju kreveli no galvas ādas un sapratu, ka esmu tieši tik pretīgs, cik tik bieži esmu gribējis būt - netīrām, sen nemazgātām drēbem, eļļas pleķiem uz biksēm, smirdīgām zeķēm sēžu un ožu pēc sviedriem, ķeksējot no taukainajiem matiem ārā noplēsto kreveli, un uz sejas vēl svaigi spiesta pumpa un mazas ūsiņas, netīrītiem zobiem un taukainu degunu, un mana neīstās ādas soma mazliet smird pēc čurām. un tad es sajutos tik priecīgs. gribēju atraugāties, ja vien mācētu. sēdēju un urbināju degunu ar rādītājpirkstu, šņaucu puņķus saņurcītā, pārāk daudz reižu lietotā salvetē un jutos lieliski. iļģuciemā atvērās tramvaja durvis, un gaiss ārā smirdēja pēc bomžiem un alus. gāju uz mego skatīties gumijtārpus. uzpīpēju, pa ceļam nospļāvos, puse spļāviena tika uz jakas. ak, dzīve. perfekti. saliecu muguru kuprī, iegāju veikalā, tur arī nebija gumijtārpu, tāpēc nopirku kūpinātu kalmāru un smaidīgs aizgāju mājās.
 
 
26 April 2015 @ 09:23 pm
 
Mīlu savu zāļu blakusparādības. :*
 
 
26 April 2015 @ 08:42 pm
 
un ar to atvērtā loga sezona arī ir sākusies! uz nedēļas vidu uzpucēs logus un tad būs pavasaris arī midziņā. lapu dinamīts sprāgst un tūlīt smaržos pēc dzeltena, kā gadu vai divus atpakaļ pierakstīju.
 
 
Current Mood: infinite
Current Music: Karmacoma (Portishead Experience)
 
 
26 April 2015 @ 06:01 pm
ttttt  
 
 
26 April 2015 @ 04:33 pm
 
ir man tāda interesanta īpašība - nespēt pamosties, ja notiek intensīva sapņošana. tā nu esmu tikko pamodusies ar briesmīgu atmiņu garšu mutē.

atmiņas vispār ir briesmīgas. atceries labo, un saproti, ka tā vairs nekad nebūs, laikgrieži neeksistē un vispār. beh.
 
 
26 April 2015 @ 03:12 pm
 
Life is like loading twice your cargo weight on your spacecraft. If it's canaries and you can keep half of them flying all the time, then you are all right.

/Star Trek TNG, "The Outrageous Okona"
 
 
26 April 2015 @ 02:31 pm
lūk, tā ir laba erotika  
bet manai atvērtai elpai
tu esi atvērta telpa
manai atvērtai vēlmei
tu esi atvērta dzelme

/Daksis/
 
 
26 April 2015 @ 02:25 pm
 
love is a verb
 
 
26 April 2015 @ 11:37 am
 
DELFI. Kurzemē trusis bērnam nokodis daļu pirksta. Savukārt Vidzemē divus gadus vecs bērns iedzēris degmaisījumu.
 
 
26 April 2015 @ 11:30 am
 
- Elīna Kolāte Vērdiņa dzīvoklī prasīja vai Kaža arī būs, jo reiz viņš Čomskī atkailināja ģenitalijas kā atvadu sveicienu. Kaža māk atstāt iespaidu.
- Jā, tā varētu būt laba pieeja, kā iespaidot Kolāti
Tags:
 
 
26 April 2015 @ 11:16 am
 
"Jā, man jau likās, ka tev var redzēt traģēdiju sejā. Tu varbūt pazīsti Ingu Ābeli, vai esat vienos paziņu lokos?"
"Nē, kādēļ? Viņa arī ir traģēdijas seja?"

Hey. Asshole. FUCK YOU.
 
 
Current Music: Slipknot
 
 
26 April 2015 @ 02:20 am
 
Man sāk šķist, ka manu dzīvi visai precīzi varētu raksturot [info]adele_varbut nesen aktualizētā aina no multenes Alise Brīnumzemē, kurā Alise sastopas ar češīras kaķi:

"Cheshire Cat: If I were looking for a white rabbit, I'd ask the Mad Hatter.
Alice: The Mad Hatter? Oh, no no no...
Cheshire Cat: Or, you could ask the March Hare, in that direction.
Alice: Oh, thank you. I think I'll see him...
Cheshire Cat: Of course, he's mad, too.
Alice: But I don't want to go among mad people.
Cheshire Cat: Oh, you can't help that. Most everyone's mad here."

Reizēm iedomājos par iespējamiem pavērsieniem savā dzīvē un nodomāju "tas gan būtu dīvaini", un tad seko doma "bet vai tad ir kaut kas tāds, kas manā dzīvē nav dīvaini?" Man nekādi neizdodas klusiņām un neviena nepamanītai vienkārši dzīvot klusu un nepamanāmu dzīvi, un es nesaprotu, kāpēc tā ir.

https://www.youtube.com/watch?v=lUnqbBgYZmI
 
 
26 April 2015 @ 02:17 am
kvests  
Pēdējais, ko nopirku, bija olas 10gab, tālāk pārtraukšu pirkt pārtiku, interesē, cik ilgi var iztikt ar to, kas 5 mēn laikā kopš pēdējās pārvākšanās savilcies krājumos. Rupji rēķinot, ir puskilo biešu, saldētavā pusotrs kilo dārzeņu, kilo grūbu, puskilo rīsu, krūze griķu, krūze lēcu, puskrūze auzu. Vēl kafija & tējas.
 
 
26 April 2015 @ 01:53 am
 
hope is volatile
 
 
25 April 2015 @ 11:06 pm
Slavenā Lucavsalas ekokopiena un dziedāšana  
Atmosfēra tiešām mājīga, sajūta, ka apkārt jauki cilvēki, bet... protams, ka viss kā jau parasti iet vienā kavējošā haosā, par to es nebrīnījos.
Brīnījos par to, ka esmu uzaicināta vadīt sadziedāšanos, kur tas interesē 10% apmeklētāju un arī tiem dažiem laikam tik tā viduvēji. Nebiju gaidījusi tik mazu atsaucību un pilnīgu nevēlēšanos piedalīties. Mani taču galu galā tur aicināja! Likās, ka tad jau cilvēkiem interesēs, bet nē.
Tas, ka pakārt haoss un cilvēki pat aplī sēžot tarkšķ un traucē vai blakus spēlē uz ģitāras kaut ko pilnīgi citu, kā es dziedu, to es biju gaidījusi, jo tādi jau ir hipsterhipiji. Bet to, ka tik maz būs dziedātgribētāju - nu nē...
Lai gan viss pasākums atstāja viegli nenobriedušu, tomēr kopumā patīkamu iespaidu, liekas, ka nav vēlmes tur atgriezties.
Kuram gan ir laba sajūta būt uzaicinātam uz pasākumu vadīt kaut ko tādu, kas gandrīz nevienu neinteresē. Liekas, ka tas laikam bija izmisuma solis, jo neviens cits tam baram negribēja dziedāt un vispār piedalīties :D
Bet man ir prieks, ka cilvēki darās. Ekolietas ir atbalstāmas visādos formātos un ideja visam ir ļoti laba.
Lai veicas viņiem.