22 August 2014 @ 05:12 pm
 
Karsts, māja smaržo pēc vēršastu buljona, bet korona ar laimi man palīdzēs to visu pārdzīvot!
Kā arī - kārtējo reizi man prasīja uzrādīt dokumentus par mani kādus 10 gadus jaunāks džeks. "Wow, good for you" bija viss, ko viņš izdvesa, kad ieraudzīja manu izlaiduma gadu.
 
 
22 August 2014 @ 10:35 pm
 
mēs esam cieti
 
 
22 August 2014 @ 09:53 pm
BFF  
http://youtu.be/s3VlHRmF7m0

(bij. telefona automātiski ģenerēta montāža)
 
 
22 August 2014 @ 08:18 pm
.  
ēdot pašsagatavotu ēdienu cilvēks vienmēr riskē ar dzīvību. kur skatās pvd un dzīvnieku aizsardzības biedrība. visiem tādiem un šitādiem aizliegt ar visādām šausmām barot ģimenes locekļus.

(to es par sevi.)
 
 
22 August 2014 @ 07:29 pm
 
 
 
22 August 2014 @ 04:24 pm
 
Aizvedu savu mazumu uz slimnīcu. 3 stundas no kurām 1, 5h gaidījām čuru. It kā viss OK. Teica, lai līdz svētdienai gaidam. Ja paliek sliktāk vai ja svētdien joprojām t, tad jābrauc atkal.

Nopirku jaunu termometru, jo mājās rādīja 38.4, bet slimnīcā 39.0. Un viņa vislaik bija vienādi karsta.
Tags:
 
 
22 August 2014 @ 05:21 pm
Strēlnieku ielā  
Kā es gribu, tā man iet!
 
 
22 August 2014 @ 03:35 pm
 
Par pašreklāmu runājot, viegla pašironija arī nav slikta lieta.

"Šī grāmata ir mana atbilde miesas kultam, cilvēcības komercializācijai, egocentrisma triumfa strupceļiem, nemākulībai mīlēt un atmiņas zudumam, ka esam šajā dimensijā mirstīgi ļaudis. Tā ir arī atbilde vispārējai daiļvārdībai."
/Gundega Repše/
 
 
22 August 2014 @ 03:02 pm
elektrosvings  
smukas medūzas.
 
 
 
22 August 2014 @ 11:22 am
My heart is beating like a jungle drum  
Šito prieku! Islandē, kā stāsta, tuvākā laikā varētu izvirst vēl viens vulkāns. Pats par sevi, protams, tas nav nekas tāds baigi priecīgs (lai gan, ja noveiksies, nelidos lidmašīnas un nesmidzinās ķīmiskās astes), bet šito, atšķirībā no Ejafallajekula, var izrunāt. Bardarbunga Baurdarbunga!!! Jēziņ, cik izcils nosaukums, Baurdarbunga! Gribas taisni dibināt kaut kādu folkmetāla kolektīvu vai vikingu kospleja pulciņu, jo nosaukums jau ir rokā.
 
 
22 August 2014 @ 08:21 am
 
Precamies?
 
 
22 August 2014 @ 04:04 am
 
DELFI. Rīt uz Latvijas ceļiem būs plaši starptautiski policijas reidi. Akcijas mērķis ir pievērst iedzīvotāju uzmanību.
 
 
22 August 2014 @ 12:19 am
patriarhālisma satrunējusī elpa  
Pa dienu zvanīja tēvs un sašutis pārmeta, ka neesmu viņam pateicis, ka rīt "precos". Viņš bija ļoti apvainojies, ka viņam tas jāuzzina no citiem. Mēģināju viņam paskaidrot, ka tas nav nekas sevišķs, ka nebūs nekādu kāzu un ka vienkārši reģistrēju 4 gadus ilgas attiecības, kas visu šo laiku pēc būtības ir bijušas pielīdzināmas laulātu cilvēku kopdzīvei, un daru to tādēļ, ka valdības diskriminē pārus, kuri nav reģistrējušies, bet viņš mani pārtrauca, sakot, lai es nemuldot. Varbūt man vajadzētu viņu svinīgi informēt, piemēram, arī par to, ka deklarēju dzīvesvietu vai piesakos bērna pabalstam. Kopumā esmu diezgan apvainojies, ka man jāuzklausa tādi pārmetumi.
 
 
21 August 2014 @ 11:46 pm
 
biju uz pilsētstāstu projektu dzimtajā Zoļikā, kur vietējie uzstājās ar saviem talantiem - dziedāja, meitenes dejoja, kaut ko raka un skaitīja pašsacerētu dzeju. mēs ar operas kolēģi izdzērām krūmā labi spirtotu kolas koteili un nospriedām, ka tā ir labākā #hen_party
 
 
21 August 2014 @ 11:33 pm
 
Lorde - 400 Lux

We're never done with killing time
Can I kill it with you
'Til the veins run red and blue?


sorry but Lorde is so the new and better Lana. vainīgā bauda, tā teikt, lai arī ar Lordi es biš vairāk pēdējā laikā identificējos kā ar Lanu. laikam maucību mēģinu supresēt, hz.
 
 
21 August 2014 @ 11:29 pm
 
kāpēc ir tik auksti?
 
 
21 August 2014 @ 10:01 pm
 
Šodien aizgāju uztaisīt e-talonu. Acīmredzot, viņiem sarakste ar mani sistēmā neparādās - darbiniece bija ļoti laipna un korekta. Tagad man ir divi e-taloni - viens pašai, otrs pavadonim, kas nozīmē, ka tajās reizēs, kad es transportā braucu ar kādu kopā, vairs nebūs jāčakarējas ar vadītājiem un biļetēm, ja nu vienīgi nakts transportā, kur e-taloni vispār nedarbojas. Šo sistēmu viņi ir izdomājuši tiešām ērtu un funkcionālu, cits jautājums, cik viņu transports cilvēkiem, kam tas ir par brīvu, reāli ir pieejams. Bet būtu tik forši, ja visi darbinieki visādās iestādēs būtu tik prātīgi un saprastu, ka es tikai neredzu, nevis esmu kukū, un ar mani ir iespējams normāli komunicēt un nav jājūtas nekā "ārprāts, ko lai tagad dara?", jo, kad cilvēki tā jūtas, lai cik viņi nebūti "pieklājīgi", to principā nav iespējams noslēpt. Vēl ļoti veiksmīgi izrādījās, ka tajā klientu apkalpošanas centrā, kurā es biju, bija dzīvā rinda, nevis nr. sistēma.
Toties zvaigznes grāmatnīcā, kur es Leldei pirku kulturuloģijas mācību grāmatu, gan es biju šokā par komentāru "vai tiešām jūs nevarat atrast pati, kāpēc man ir jūsu vietā jāmeklē?", un te pat nav runa par to, ka "ja jau tu neredzi, nafig tev to grāmatu vajag", jo es tiešām nejutos tā, ka, lai lūgtu palīdzību ar grāmatas atrašanu grāmatnīcas darbiniecei, man būtu jāspecifizē "es pati to nevarēšu lasīt, bet mana draudzene palūdza nopirkt", lai gan, kad viņa tikai norādīja virzienu un sāka pukoties, es, protams, teicu, ka es neredzu un nevarēšu atrast, bet principā vienk. wtf, viņiem tak jābūt ieinteresētiem man kaut ko pārdot, es esmu grāmatnīcās regulāri lūgusi palīdzēt atrast lietas arī agrāk, jo es principā sūdīgi orientējos un pamanu, kur kas atrodas.
Un skaidrs, ka, visticamāk, es būtu atradusi un identificējusi to grāmatu arī pati, bet tas man paņemtu nenormāli daudz laika (jo tā nebija maza grāmatnīca), plus, viņi vēl man, ļoti iespējams, pagūtu piesieties, ka es fotogrāfēju, murmuļi tādi.

Vēlāk es gāju diezgan pagarā pastaigā ar dž un, šķiet, ka būšu tuvējā apkārtnē atradusi tādu pastaigu maršrutu, kas man ļoti patīk (un nav mežs). jo es dubļainā rudenī pa mežu bradāt netaisos. Tagad gan maz nogriezos no lielajām ielām, darīju to tikai tad, kad biju droša, ka te ir orientieri, kurus es noteikti atcerēšos un atradīšu ceļu atpkaļ, bet būs forši pamazām visu izpētīt arvien vairāk, un es arī ceru, ka ar laiku es sapratīšu, kurā virzienā tas ir, kur es eju staigāties ar suni, jo, cik saprotu, no šejienes varētu būt relatīvi tuvu visādas vietas, uz kurām es varētu gribēt kādreiz aizet.

Vēl es, diemžēl nevarēju palīdzēt angļu valodā runājošai sievietei atrast viņas viesnīcu, bet vismaz esmu pārlauzusi sevī nespēju runāt vispār, un varēju pateikt, ka man ir ļoti žēl, bet es nezinu, kur tas atrodas. Man tiešām bija ļoti žēl, ka nevaru palīdzēt, jo es, protams, ļoti spēju empatizēt nezināšnu, kur tu atrodies un kur tev jāiet.

Dž nebija nekādi iebildumi, kad es apstājos runāties ar svešu cilvēku, bet ar ņūtonu gan viņš nepavisam negribēja draudzēties.
 
 
21 August 2014 @ 10:25 pm
 
šodien domāju - ko man atgādina Signe Baumane? Atcerējos - El Greko gleznas.

 
 
21 August 2014 @ 09:18 pm
ievan polkka 4  
iekritu atkal atkarībā
https://www.youtube.com/watch?v=bDAK3ZQ-87o