03 March 2021 @ 12:39 pm
Par svarīgo  
Ja jums ir kaķītis un jūs par viņu regulāri nesacerat humoristiskas dziesmiņas, tad nafig jums kaķītis
 
 
03 March 2021 @ 11:40 am
 
Šodien aktuālais konservatīvajā domā: Holivudas kino ir liberastu sacūkots tik tālu, ka nu jau tiek upurēta vēsturiskā precizitāte.
 
 
03 March 2021 @ 10:33 am
 
Biju pie ģimenes ārsta nesaistītā sakarā, tur diezgan cītīgi vakcinē. Staigā dāma un senioriem prasa, vai viņi uz vakcināciju atnākuši.

Es gan esmu 40 gadus par jaunu. No vienas puses škrobe, no otras puses drīzais tricārs vairs neliekas tik briesmīgs. Ещё не вечер.
 
 
03 March 2021 @ 09:10 am
 
kaķīši ir jau pārgājuši uz 1 m distanci. Kentons saka purr ņau, Sabine saka khaaa pššsss, bet liekas, ka viņiem ir dialogs, kuram es varu vairs nesekot
Tags:
 
 
03 March 2021 @ 08:31 am
 
tas, ka bērniem mācībās tagad visiem vajag datorus/tel, es vēl kaut kā apsmadzeņoju - nu, dažiem valsts izīrē, citiem vecāki iedos savu veco samsungu, nu kaut kā tas tur darbosies (lai gan mans vecais laptops vairs nespēja pavilkt MS Teams).
bet realitātē ir vajadzīgs arī printeris katrā mājā!
tikko sakās valsts diagnosticējošais darbs 3.klasēm, kur 8.30 atsūta uzdevumu lapas printēšanai ar piebildi, ka tiem, kam nav, lai pilda uz tukšām lapām, t.i., lai pārraksta visus uzd., kamēr pārējie aizpildīs tikai ailītēs check un krusts vai ievietos trūkstošos vārdus. Klausīsies klausāmo uzd bez tabulas priekšā utt. it kā nianses, bet es zinu atšķirību izpildījumā, kopš.. mums ir printeris
 
 
02 March 2021 @ 09:38 pm
 
Šodien taisīju Madrasas kariju no paštaisīta karija pulvera. Nezinu, kas nogāja greizi, bet rezultāts ir nejēgā intensīvs. Neteiktu, ka slikti, bet laikam tomēr pirktais man patīk labāk. Žēl, ka tas Cēzarā bij izbeidzies, vismaz maigajā versijā. Aso es necik tālu neaiznesīšu.

Protams, ir ļoti smieklīgi, ka man ir 0 nojausmas, kā autentiskajai versijai būtu jāgaršo. Bristolē dzīvoju virs indiešu restorāna, kurā gan ne reizi neiegāju, jo tolaik domāju, ka visi indiešu ēdieni garšo vienādi un man negaršo. Kāda iedomība, kāds stulbums. Lai arī vietējais ķīniešu džoints man gan nepatika. Bet vismaz pamēģināju.
 
 
02 March 2021 @ 07:05 pm
 
Kaut kā šodien piezagās bezcerība, ņemot vērā to, ka tūlīt būs riņķī gads, kopš šis sākas un to, ko par aprīļa beigu prognozēm, saka SPKC. Un mana situācija ir tiešām laba
 
 
02 March 2021 @ 06:44 pm
 


Kaut ko esmu palaidis garām (vēl neapskatījos)
 
 
02 March 2021 @ 02:34 pm
The end is only the beginning  
Noraudājos ar i visu loģiku, i saprašanu, ka veci cilvēki nedzīvo mūžīgi. Omei laikam delīrijs iestājies, bet vismaz vēl saprot, kas es esmu, kad es zvanu.
Vēl jau cerība ir, ka mazliet apskaidrosies, bet brīnumu laikam gaidīt arī nevar. Tikai brīnumus.
Gremž, ka nevaru tikt uz Latviju atpakaļ arī šobrīd..
Pa telefonu - pa pusei smejoties, pa pusei nopietni - teicu Omei, ka viņa vēl nedrīkst mirt, jo es uz bērēm netikšu.
Ome smējās. Teica, ka centīsies.
Among all other things.
Life is strange.
Tags:
 
 
Current Mood: sad
Current Music: This will Destroy You - Syncage
 
 
02 March 2021 @ 02:11 pm
 
Brīnišķīga diena. Jau no paša rīta izpildījām piedzīvojumpilnu izklupienu. Saule, gaisma, svaigs gaiss un pavasara sajūta.
 
 
02 March 2021 @ 12:13 pm
sliktu ceļu  
Konservatīvajiem novēlu neizdošanos. Paredzu, ka intelektuāls konservatīvisms ir šauras nišas produkts, kas tā arī neatradīs vērā ņemamu auditoriju. Piemēram, lielākajai daļai homofobisko cilvēku nav vajadzīgs Aristotelis, lai ienīstu gejus.
 
 
02 March 2021 @ 11:43 am
prezidents  
Es esmu Latvijas posthumānistu asociācijas prezidents.
 
 
02 March 2021 @ 11:23 am
es esmu tikai čalītis, kas grib spēlēt videospēles  
Pēdējās trīs dienas daudz spēlēju Dyson Sphere Program. Līdzīgs Factorio, tikai daudz glītāks un nopulētāks. Vakar pabeidzu jauno konveijeru līniju, kas ciešamā ātrumā ražo un orbītā palaiž Daisona mākoņa satelītus.
 
 
02 March 2021 @ 11:20 am
kristiešu radikalizācija  
Nekad nevarēju iedomāties, ka mans 2013. gada raksts Satori izraisīs šādu ķēdes reakciju.
 
 
01 March 2021 @ 09:40 pm
 
šodien pec vairākiem mēģinājumiem nogludināt nesaskaņas starp kaķiem, mēs nu jau kādu brīdi turam vaļā durvis starp istabām un Sabīne nemetas uzbrukt. Vispār viņa izturas kā īsta mātes meita (femi nazi), bet Kentons ne velti ir daudzkārtējs šķirnes čempions. Sabīne sper uguņus, rūc un šņāc, bet Kentons viņai draudzīgi saka "murņau" un sauc draudzēties, ir absolūts miera mika un diplomāts. Sabīne apmīzās no dusmām, bet pieklusa.
 
 
01 March 2021 @ 08:57 pm
 
man jau otro reizi no Adentas atnāca īsziņa, ka "pienācis laiks jūsu zobu higiēnai".
lai maz neliktos, arī zobi paši pēkšņi brēc, ka zobakmens smags.

bet man bail. ko lai dara, dakter?
 
 
01 March 2021 @ 08:46 pm
 
Man nav iespējams nevajadzēt to, kas ir manas vajadzības.
 
 
01 March 2021 @ 01:47 pm
 
Latvija brīžiem ir kaut kāds kognitīvās disonanses iemiesojums. Lasu šodien ziņās, kā vēl tikko brīvdienās bļitkotāji dzenāti nost no ledus. Uzreiz nākamā ziņa - sestdien jau reģistrēts pirmais kūlas ugunsgrēks.
 
 
01 March 2021 @ 12:16 pm
 
Šodien nositu pirmo lodžijas mušu. Bija krietni jāpacīnās, galīgi nebija miegaina. Pavasaris sācies vardarbīgi.
 
 
01 March 2021 @ 11:03 am
Iepazīstieties - Kenotns, mans jaunais zvērs  


(sabīne ir ārprātā)