29 May 2020 @ 07:35 pm
 
Kā revitalizēt ekonomiku? Vienkārši! Atvērsim:

Zemnieku saimniecību "Pohuj rudzi"
Mākslīgās apsēklošanas staciju "Pis tevi zirgs"
Intīmās lāzerepilācijas klīniku "Dirsā mati"

Laipni lūgti pievienot savus jaunuzņēmumus komentāros. Piegdienāh!
 
 
29 May 2020 @ 03:56 pm
 
nezinu, kā es jūtos par atgriešanos pasaulē, kurā ir meikaps un krūšturi. it kā jau neviens nespiež, vai ne, bet ieradumam ir spēks.
 
 
29 May 2020 @ 03:49 pm
 
Ziedonītī nesankcioneti dzied viens pats Čikāgas piecītis
 
 
29 May 2020 @ 03:47 pm
 
Anti-sistemātiska domāšana
 
 
29 May 2020 @ 03:34 pm
 
"(..) the perceptual shift that distinguishes work from play, even when the task and goals are identical: working typically means finding “the least effortful way of achieving [one’s] goal” and being done with it, while in play, goals “are subordinate to the means for achieving them” such that the joy is in the process (..)"
 
 
29 May 2020 @ 03:04 pm
thanks nintendo  
COVID-19 StreetPass.
 
 
29 May 2020 @ 11:16 am
 
note to self: nākamreiz pirkšu telefonu ideal'ā.

1) ielogojos tele2 lapā, izdaru pasūtījumu, tas uzkaras.
2) zvanu tele2 konsultantam, paskaidro, lai daru visu vēlreiz, lapā problēmas nav.
3) viss uzkaras vēl trīs reizes, padodos, zvanu tele2 konsultantam.
4) tele2 konsultants noskaidro, kādu modeli es gribu, nosūtīšot invoisu.
5) nākamā diena, invoisa nav.
6) zvanu tele2 konsultantam, gribu invoisu.
7) saņemu invoisu, apmaksāju to, gaidu ziņu par piegādi.
8) nākamā diena, zvana par piegādi, varot piegādāt tikai sestdien, piektdien nevarot. ok, fine, bet tad uz laukiem - vai kurjers reāli brauks te, taču nē, varbūt varu savākt tuvākajā miestā? nē, nē, kurjeri ir vispār bez problēmām, atradīs, elementāri, lai es neuztraucos.
9) zvana tele2, nevarot piegādāt sestdien, bet varot piektdien tomēr. ok.
10) piektdien astoņos no rīta zvana kurjers, pamodina mani, bet nu labi, kurš putniņš agri ceļas, agri dabū aifouniņu. vai es esmu šosejas malā, nē, neesmu, piedāvāju aizsūtīt koordinātas. jā, bet vai es netaisoties braukt uz tuvāko miestu. īsti nē, bet garām braukt sanāks. ok, kurjers ielikšot pakomātā. saku, lai tik liek, ja negrib mocīties ar braukāšanu, es taču neesmu nekāds monstrs.
11) atnāk ziņa ar kodu, ka esot pakomātā. draugs, braucot uz rīgu, piestāj. zvana man, ka kods nestrādā.
12) zvanu kurjeram. kurjers saka, ka moš pakomāts restartējas, lai es piezvanot uz biroju, iedos jaunu kodu. draugam nav laika gaidīt, brauc uz rīgu.
13) zvanu uz biroju, gaidu 20 minūtes savienojumu. izstāstu visu, drusku jau emmm... nīgra. beibe nicīgi paziņo, ka šis nav klientu apkalpošanas, bet pasūtījumu tālrunis, lai es zvanot uz otru numuru.
14) zvanu uz otru numuru, gribu kādu nožņaugt. izstāstu situāciju. džeks saka, ka atsūtīs jaunu kodu.
15) atsūta kodu. to pašu veco.
16) zvanu vēlreiz, atkal gaidu kaut kādu mūžību. ā, jā, viņš esot atsūtījis veco kodu, tagad noteikti pakomāts esot restartējies, lai es pamēģinot.
17) pamēģināt varēs tikai vakarā, kad atkal būs iespēja iebraukt miestā, un ja tas kods nestrādās, ja tas kods nestrādās... nu ko ta es darīšu, neko. bezpalīdzīgi īdēšu internetā. ak, iepirkšanās internetā ērtums un prieki.


idealā nebija sarkana uz vietas. tā iet, kad sagrib sarkanu.
 
 
29 May 2020 @ 12:06 am
 
Mīļo Sīrupiņ, šodien es sasniedzu vēl nebijušus prokrastinācijas augstumus - telefonā uzinstalēju klavieres (pirms 15 gadiem par šādu frāzi es jau sen būtu Aleksandra Augstumos) un iemācījos nospēlēt Still Dre; šis reāli ir mans visspilgtākais pandēmijas laika notikums, jo būsim godīgi, nekas daudz tiešām nenotiek, ja vien neskaita lēnu gruzdēšanu kaut kur dziļi dvēselē, kur pieputējušā pagultē ir nobēdzināts viss mans kauns, visas manas bailes un viss, kam es negribu stāties pretī, lol

Šī būs vasara, kurā es klausīšos tikai PJ Harvey, brīvdienu rītos ar pirmo vilcienu braukšu uz jūru, naktīs gulēšu kaila pie atvērta loga un ledusskapī allaž gaidīs kāds dzēriena trauks, kura norasojušās, sievišķīgās formas ieguls manā karstajā plaukstā kā granāta

Oh well
 
 
28 May 2020 @ 09:33 pm
 
ā, un es gribēju būt baigi smart un sapirkos stādus, kas vēl nebija diezko pavērušies, un tagad man ir riebīgas krāsas vasaras dālijas, rozā (nevis sarkana) mandevilla un neļķes, ar kurām tikai princi iepļaukāt, jo līdz 8.martam/9.maijam jau neizturēs
Tags:
 
 
28 May 2020 @ 09:14 pm
 
jau divas nedēļas lopi pārtika no svaiga gaisa, mīlestības un saldētavas atraugām, šodien biju nolikusi, ka nu toč, uz tirgu IR jābrauc.

bet iepriekšējo dienu velotaukdzīšana bija mani atkal izsmēlusi un nevarēju piecelties, kad tas beidzot izdevās, metu un braucu. Bez kafijas.

delfu uztura speciālisti saka, ka neesot labi dzert kafiju tukšā dūšā, bet tā nu es sāku savas dienas; jau biju aizmirsusi, ko mans knapi pulsējošais spiediens saka, ja to neizdara.

pēc gaļas paviljona iegriezos stādu placī, bet aši aizmuku, jo nu esnevaru to tirgu, lieciet man mieru! aizbraucu uz Depo, lēni staigājot izdomāju, ko man vajag, atcerējos, ka pagājšgad aizmisu scēvolas, izlasīju podiņus visam ar max neizplaukušiem pumpuriem, samaksāju pāri pussimtam un laimīga devos prom.

un tad man sāka sāpēt galva. ļoti.
atbraucu mājās, izdzēru daudz ūdeni. ūdeni ar solpadeīnu. vīnu. nepārgāja.

diezgan stulbi, ja ir ap 40 kg gaļas, kas jāsagriež un jāsaporcionē,ja nāk vēmiens no galvas sāpēm - man jau tāpat vienmēr nāk vēmiens no tās gaļas.

vīrs atveda ibumetīnu, tas ar vēl vairākām vīna glāzēm nostrādāja, gaļu piebeidzu, puķes stādīšu rīt.
Tags: ,
 
 
28 May 2020 @ 07:08 pm
 
es tikko nejauši uztaisīju vegānu "tunča" smēriņu. šī bezdedlainu dzīve mani padarīs par haotisku mājsaimnieci.
 
 
28 May 2020 @ 02:13 pm
video spēļu vīrietis savam dēlam  
Atceraties Deus Ex? Tā ir viena laba videospēle. Half-Life, System Shock 2, fantastiski. Arcanum. Man ļoti patīk visas Dark Souls spēles, ļoti patika Sekiro. Mans dēls nesen man jautāja, kas ir grūtākā videospēle, kuru esmu pabeidzis, un es atbildēju, ka Sekiro bija visgrūtākā. Man ir personiska aizraušanās ar Final Fantasy spēlēm, bet es neteiktu, ka iesaku tās spēlēt citiem. Domāju, ka Final Fantasy IX varētu ieteikt spēlēt citiem. Es neesmu spēlējis Fallout un Fallout 2, tādēļ bieži par to izpelnos citu cilvēku nosodījumu. Heroes III ir klasiska spēle, reizēm spēlēju to kopā ar savu sievu.
 
 
28 May 2020 @ 01:30 pm
jautājums sievietēm  
Kāpēc cilvēki mūsdienās vērtē tikai ārējo izskatu? Un tāpēc es vēršos pie sievietēm. Kādu vīrieti jūs meklējat? Tādu, kas lieto alkoholu, pīpē un jūs neciena? Vai arī tādu, kurš nelieto alkoholu un nepīpē, un tādu, kurš jūs uzklausīs grūtā brīdī un vienmēr būs kopā ar jums? Vai arī tādu, kas nelieto alkoholu un nepīpē, un jūs neciena? Vai arī tādu, kas nelieto alkoholu un pīpē, un jūs neciena? Vai arī tādu, kas lieto alkoholu un nepīpē, un jūs neciena? Vai arī tādu, kas lieto alkoholu un pīpē, un jūs ciena? Vai arī tādu, kas nelieto alkoholu un pīpē, un jūs ciena? Vai arī tādu, kas lieto alkoholu un nepīpē, un jūs ciena?

Es varu teikt, ka esmu parasts cilvēks, kurš dzīvē ir daudz piedzīvojis. Bet es par to neuztraucos – kas bija, tas bija. Es esmu tāds, kāds esmu. Bet esmu gatavs mainīties.
 
 
28 May 2020 @ 11:43 am
R/T?  
Jums vairāk patīk rosols vai tosols?
 
 
28 May 2020 @ 11:33 am
a piece of advice  
Uzaiciniet vīra draugus ciemos, pacienājiet ar garšīgām pusdienām vai vakariņām. Varat paflirtēt, bet ļoti smalki, uzmanīgi un gaumīgi. Flirts norāda, ka vīrietis sievietei simpatizē, un apliecina, ka viņš ir interesants. Iegaumējiet viņu vārdus, nodarbošanos, hobijus. Palūdziet palīdzību vīra draugam, piemēram, lūdziet apskatīt, vai automašīnas riepa nav pārāk mīksta.
 
 
28 May 2020 @ 10:49 am
 
Covid testa rezultātu gaidīšana ir īpaša neziņas forma. No vienas puses nekas taču nav mainījies, man nav piemērota karantīna vai parādījušās pazīmes, kas liecinātu, ka esmu slima, viss ir tieši tāpat kā pirms nedēļas, kad es vēl nezināju, ka mani sūtīs uz testu.
No otras puses viss ir pilnīgi citādāk, es tagad atlieku visu nonākšanu cilvēkos līdz brīdim, kad būs zināma atbilde, jo būtu ļoti stulbi aiziet, teiksim, piketā vai nodot tehniku skolā un pēc tam uzzināt, ka esmu slima, un būtu varējusi pagaidīt dienu, to zināt, un neapdraudēt citus.
Rezultātus solīja vakar pēcpusdienā, tagad jau pagājušas 48 stundas, vēl nekādas ziņas. Šī īpašā neziņa.
 
 
28 May 2020 @ 10:53 am
Derek  
In the suburb of Oakdale, hundreds of protesters gather outside the home of Derek Chauvin.
 
 
27 May 2020 @ 09:18 pm
 
Nekādi nevaru atrast salīdzinājumu fiziskajai pašsajūtai. It kā miesai nebūtu dzīvība, es to vispār nejūtu. Cenšos.
 
 
27 May 2020 @ 01:04 pm
 
Pie blakusgaldiņa šitais franču īpašnieks runājas ar kaut kādu tetovētu tēvaini, cik kilīšus viņš ceļ. zinot visu vēsturi ar to, kāds seksists viņš ir, šis perfekti ierakstās. šādas musīšu sarunas, ak, jūs plikpaurainās pusmūža krīzītes, kad viņš mani nopētīja, es tik ilgi skatījos viņam virsū, līdz viņš novērsās, tā vienmēr ir patīkama sajūta.


Pirmoreiz pieaugušā vecumā noskatījos Being John Malkovich, varbūt es beidzot iemācīšos, ka Spaiks Džonss nav Spaiks Lī nav Maiks Lī, like seriously, jūs, Holivudas brālēni Ābeles.

Es mīlu Kaufmanu, bet šis tomēr nebija TAS Kaufmans par dzīvi un nāvi, šis drīzāk bija Kaufmans piesmēķētā virtuvē, kur tiek izfantazēti smieklīgi un muļķīgi un sāpīgi scenāriji, bet nekas tāds, kas tevi sasit pret asfaltu un padara par peļķi.


Nesaistīti - izdomāju vēl vienu filmu, ko gribētu uzfilmēt. kaut nu vienmēr būtu veselība un drosme, hah.

Nesaistīti, gribu uz Parīzi. Sinematēkā nopirkt to pēdējo Cahiers, ja tas jau nav kaut kāds kolekcionāru numurs, sēdēt ielas kafejnīcā ar oversized brillēm, un ar savu austrumeiropas akcentu, biezu kā bagete, pasūtīt dzērienu, kaut ko tādu, ko dzertu tikai Parīzē, piemēram, sliktu limonādi atšķaidītu ar vēl sliktāku alu, panašē, tā to sauca, vai ne, un sasmaidīties ar vīru, kurš jau piecdesmit gadus kasa vienu un to pašu loterijas biļeti, viņš man pajautātu no kurienes es esmu, es izlabotu, ka ne no Lietuvas, no Latvijas, un tad iegrimtu savā lasījumā, lai diespasarg, šī saruna neizvērstos, varbūt izsmēķētu grēcīgu un tievu cigareti, bet vakarā ietos gar Sēnu, cik romantiski, žurkas, hašišs un pusaudži, kas skūpstās tā, it kā gribētu viens otru apēst.

Labi, lai šis būtu publisks ieraksts.
 
 
27 May 2020 @ 11:26 am
 
darba, nenoliedzami, ir mazāk
jo mazāk darba, jo slinkāk strādāju. man vajag kaudzi darba un deadline pressure, lai būtu patiesi produktīvi.
nu, besī arī, ka ir stundas kindof jānobumbulē.

vai es bumbulēdama esmu, piem, ko vērtīgu izlasījusi, nē, protams.

gribētos iet dārzā raustīt nezāles vai apcerīgi blenzt, bet blakus mājā dzīvo veselas divas kolēģes, abas šobrīd dekrētā, a ja nu nostučī?

esmu pieļāvusi konceptuālu kļūdu, nepadomājot, ka cidonijas zied, zied riebīgā krāsā un zied ilgi; visa kompozīcija sadirsta ar Babītes lavandu, Feju un visiem citiem, jo man tikai rozīgi lillīgo toņu, bet gribu cidonijas.