20 January 2018 @ 02:18 am
 
Es vienā vārdā esmu taisnprātīga, ja man ir kaut kur jādodas, un man ir iedota ideja par pareizo virzienu, tad tajā es arī došos, un, ja kaut kas liecinās par to, ka virziens nav pareizais, es meklēšu citu. Un tam, vismaz manuprāt, nav īpašas saistības ar naivumu, ko man reizēm cenšas piesiet. Pēc šodienas ballītes galvenais secinājums ir tāds, ka man 95% cilvēku nepatīk un es ar tiem sadarbojos un kontaktējos tikai vajadzības pēc. Un jo vecāka es palieku, jo mazāk man ir vēlmes redzēt un satikt, un pieredzēt cilvēkus tikai novitātes, pieredzes un interesantuma pēc, jo visādus es jau esmu redzējusi un pieredzējusi, un man viņi nepatīk, apātiski, noliegumā, melojoši vai vnk stulbi vai arī lišķīgi, godkārīgi un nepatiesi, draudzīgi aiz ziņkārības un piesardzības, no visiem viņiem man rauj uz augšu šovakar un po žizņi.
 
 
19 January 2018 @ 10:19 pm
kompānija  
Man šodien nepatīk būt vienai.

Man patīk būt citiem cilvēkiem, man patīk realizēt/izpildīt labāko sevis versiju, kad esmu kopā ar citiem. Un tas nenozīmē melot vai izlikties, es ļauju sev būt slinkai un nožēlojamai, un nogurušai, un introvertai arī citu (tuvāko) cilvēku klātbūtnē, bet ar citiem cilvēkiem tam ir robežas. Citi cilvēki mani motivē. Ja man kaut kas ir ieplānots ar kādu citu, es izdaru vairāk, nekā tad, ja man ir brīva diena, jo brīvā dienā es to vienmēr varu izdarīt "vēlāk". Ar citiem cilvēkiem manu iekšējo dialogu izaicina un papildina domas, kuras man pašai nebūtu ienākušas prātā. Citi cilvēki mani informē par lietām, par kurām es neinteresējos. Citi cilvēki dzēš vēlmi pēc nemitīgas izklaides un trokšņa, es nespēlēju Nonograms stundām ilgi un nesēžu seriālos vai telefonā, man pietiek ar to vien, ka blakus ir cits cilvēks, lai es justos mierīga un negarlaikota.

Šajā ziemā man pietrūkst dzīvokļa biedra. Vai dzīvesbiedra. Un slikti ir arī tad, kad jādzīvo kopā ar jebkuru, īpaši, ja tas notiek kojās, kur ir tikai viena istaba, bet man vismaz šoziem vajag cilvēku(s). Tas būtu tāds ārējs labotājs manām neproduktivitātes, miega režīma, ēdienreižu režīma, suņa pastaigu režīma, trokšņa un citām problēmām.

Tas rada manī vēlmi attaisnoties, kaunēties par to, ka es netieku galā viena pati, vienkārši ar stingru un dzelžainu disciplīnu un apņēmību, bet tā nu tas ir. Nav man tās apņēmības.
 
 
19 January 2018 @ 06:26 pm
 
Komūnā krāmu tirgus šodien:

- "zārks nelietots 30eu" Fotogrāfijā redzamas melnas čībiņas, kas kārtīgi noliktas pavērtajā zārkā.
- "Vēlos nodot labās rokās Vilim Lācim piederējušu rakstāmgaldu. Bildē galds nav pareizi salikts." 10 eiro. (Ļoti skaists, liekas, masīvkoka galds.)
- "150 USD, nedaudz bojāti." Fotogrāfijā redzams, ka dolārus apgrauzušas žurkas. Cena 50 EUR.
- "Ragavas asām izjūtām. Velkamas aiz transpotlīdzekļa." Mašīnas priekšējais pārsegs, kam uzmontēts autosēdeklis.
- "Oriģināla dāvana Valentīna dienā!" Anatomiskā līdzībā veidotas sirds kuloniņš, lakots.
 
 
19 January 2018 @ 06:15 pm
 
- Eižen, ja tu varētu izvēlēties, kādā ģimenē tu gribētu būt?
- es negribu citā ģimenē pie normīšiem...
- tev nav jābūt pie normīšiem, iztēlojies, kāda būtu ģimene, kas tev patiktu vislabāk. tā ir tikai fantāzija.
- tādi kā jūs, tikai ar labāku dzīvokli. un ja mamma arī spēlētu Terraria
 
 
19 January 2018 @ 04:30 pm
 
Tātad. Lai gan mani ļoti vilināja Kanārijas, nolēmām, ka tas būs cits brauciens kopā ar kādu, kam ir tiesības. Nopirkām biļetes uz Kubu!
Lai dabūtu vīzu, jābūt nokārtotai palikšanai. Vai kāds ir bijis un var ieteikt kādu casa particular Havanā, kur palikt?
Finansiālie resursi visai ierobežoti.
 
 
19 January 2018 @ 04:11 pm
 
tas milzīgais nogurums ir sezonāls, ja? es visu laiku uztaisu plānus un tad tos pati atceļu, jo vienkārši nav spēciņu nekādiem jauniem iespaidiem.
Tags:
 
 
19 January 2018 @ 02:32 pm
Pieredzei atbilstošs atalgojums  
Labdien, pēc šī projekta pabeigšanas kā atlīdzību vēlos saņemt 14 biezpiena sieriņus, no kuriem kā minimums sešiem ir jābūt ar kokosriekstu garšu, paldies, gaidīšu Jūsu atbildi.
 
 
19 January 2018 @ 10:47 am
 
simon, ko tu zīmē? - mammītes pupīti
 
 
18 January 2018 @ 11:45 pm
 
man prieks, ka Cat Person vailais vairālisms man uzdāvināja apjautu, ka jālasa The New Yorker snobiski lubenīgie īsie stāsti. "Like someone flew a plane into your soul."
 
 
18 January 2018 @ 05:31 pm
 
Starp muļķīgākajām sajūtām ever: kad tu, cilvēks, sparīgi uzliec produktivitātes appu uz 25 minūtēm, pēc četrdesmit minūtēm sāc domāt, nafig nezvana, un tad pirmo reizi pacel galvu no darāmā, lai konstatētu, ka neesi to figņu nemaz palaidis.
Nēnu kindof nostrādāja droši vien, varbūt tikpat labi nostrādātu, teiksim, maza zīmīte uz datora "ciba šodien neiet" vai "feisītī sēž cilvēks, kam tu apsolījies atdot piecdesmitnieku, bet vēl neesi atdevis"*

*šim gan man vajadzētu atrast kādu, kas būtu ar mieru aizdot piecdesmitnieku, bet nu no otras puses, ja man strādā nepalaists produktivitātes apps, droši vien strādātu arī "tu kādam no saviem feisīša draugiem esi parādā piecdesmitnieku, kura tev šobrīd nav - kontā skatīties pat nav vērts -, un turklāt tu pat neatceries, kuram un kāpēc, also, dedlains ir nevis 31., bet 21. janvāris, also, tiem, kas iet uz tualeti, pirms ir pabeiguši dienas normu, podā dzīvojošā žurka iekož dibenā"
 
 
18 January 2018 @ 02:42 pm
what sows around, reaps around  

par līdzsvaru [manā] juniversā:

- šorīt šausminoši aizgulējos un darbā biju gandrīz pusstundu vēlāk, kas ir kas nebijis

- nava daudz gulēts, bet šodien tieši vissmagākā diena - pa taisno pēc darba bokss un svaru cilāšana

- pats briesmīgākais ir fakts, ka man kāds ir nopizģījis manu mīļo darba kafijaskrūzi, tas nu reiz ir sitiens zem jostasvietas

+ neesmu bijis atbildīgs pilsonis šonedēļ un neko īsti neesmu gatavojusi, bet šodien darbā man ir provajdētas veselas 2 pusdienas - vienas no kaķutantes [brīnišķīgs dārzeņu kārtojums baltvīna mērcē un sieru ar lociņiem un chorizo desiņām, omg] un vienas no šeinija [asa veģ. okras zupas, jēziņ], kas, tātad, būs vakariņas. un rītdien kaķutante pieteikusies man uz vēl vienu pusdienu gatavošanu, kas šausmīgi mīļi, it's raining food! es jau tā aizdomu pilna apjautājos "what are you guys feeding me up for? am i gonna end up being sold for parts on the black market?":)

+ ak jā, brokastis arī šorīt no šeinija atrāvos :)

+ nopirku [zil]zaļas kurpes :)

 
 
Current Mood: saguris un līksms
Current Music: New Order - Age of Consent
 
 
18 January 2018 @ 03:44 pm
 
Un tad ir tādas dienas, kad galva darba nebijās, rokas darba izbijās, rokas darba izbijās, nah nezinājās parakstīt.
 
 
18 January 2018 @ 03:09 pm
 
esmu pagatavojusi 2 kartona putekļu sūcējus un 1 vešeni.
Tags:
 
 
18 January 2018 @ 02:58 pm
 
Rudenī bija pieejamas preses relīzes par faktu (Homēra tulkojumu), taču te ir intervija ar tulkotāju: What does it mean to have a gender bias when translating literature
 
 
18 January 2018 @ 11:58 am
 
Neveikli mēģinājumi iegūt kontroli pār savu diennakts laika patēriņu neglīti izgāžas, bet es zinu, kur iet, lai atrastu cilvēkus, kuri nevis besās un ņerkst par salu un sniegu, bet priecājas, tā pat kā es - jāiet uz klabi.

"Šonakt" gulēju no 19:30 līdz 21:00 un tad no 7:30 līdz 11:00. Kāpēc.

Bet balkons ļoti, ļoti skaisti apsnidzis.
 
 
18 January 2018 @ 09:10 am
On this day  
Pirms gada, šajā dienā spīdēja saule, bija auksts un bija sniegs.
bet es beidzot biju palaista mājās no Traumpunkta bez ģipšā. "Gāju" mājās un raizējos par visām tām lietām, kas varētu noiet greizi, bet nenogāja (greizi nogāja viss cits, par ko neiedomājos). Es šogad esmu močījis kā nekad un potīte ļoti reti par to ir īdējusi. Pat ne īdējusi, tik vien kā tāds kautrīgs khm khm
Tad nu iedzersim par to,ka bailēm ir lielas acis and lets not let those fuckers get us down
 
 
18 January 2018 @ 08:27 am
 
basic biohacking ziemai - ja trūkst energijas, lielāku pauzi starp 1. un pēdējo ēdienreizi. līdz pat 18 h. ja pietrūkst uzrāviena, var mazliet pabadoties, jo tad palielinās kortizols.  nesen izpētīju kortizola ražošanas ciklu un atkrita uztraukums par to, kāpēc gadiem esmu modusies no trauksmes lēkmes. tā vienkārši strādā smadzenes https://en.m.wikipedia.org/wiki/Cortisol_awakening_response

pats sliktākais, ko darīt ar ziemas miegainumu, ir sākt ēst vairāk saldumus, jo tas rada tikai haosu galvā. iesaku boostot kakao, piem uztaisīt biezu kakao dzērienu ar kanēli, kardamonu un auzu pienu (bez cukura); melno šokolādi arī var uzēst, vislabāk šo. ģeniāls produkts.
 
 
18 January 2018 @ 12:38 am
 
Nākamajā atvaļinājumā jābrauc uz Bulgāriju
 
 
17 January 2018 @ 11:23 pm
.  
hm, gribās pacepties par darāmajiem, bet turpat galvā domā - no tā nav pilnīgi nekādas jēgas. lieka enerģijas tērēšana kkur stresot, par to domāt, ieguvums nekāds. tāpēc var nečīkstēt un vnk mierīgi lēnā garā irties cauri visam daudzjādaramazlaika. ne pirmā, ne pēdējā reize. un nav jau arī nemaz tik traki, tas tikai no kaut kādas perspektīvas skatoties liekas, ka vajag visu tagad un uzreiz. bet, sadalot reizinātājos, ikdiena parastā. 

vakara dzejolis, lasa autore.
When I am an old woman I shall wear purple
With a red hat which doesn't go, and doesn't suit me.
And I shall spend my pension on brandy and summer gloves
And satin sandals, and say we've no money for butter.
I shall sit down on the pavement when I'm tired
And gobble up samples in shops and press alarm bells
And run my stick along the public railings
And make up for the sobriety of my youth.
I shall go out in my slippers in the rain
And pick flowers in other people's gardens
And learn to spit.
Tags: ,
 
 
17 January 2018 @ 10:13 pm
 
mācos deju un somatiku, bet pamazām pa diedziņam risinās dažādas citas tēmas, piemēram šodienas nodarbībā sapratu savas attiecības ar noteikumiem. how does one turn rules into a score?

savā movement research šobrīd risinu dejas vijīgumu. kurš mani ir sācis loti besīt. mani interesē, vai mūsu vēlme dejot līgani ir bioloģiska vai arī no kultūras? jo īpaši tās apļveida locītavu un plecu kustības. tas ka tu pakāpeniski radi vilni sākot no pleca līdz plaukstas locītavai. laikmetīgajā dejā to nedara, bet amatieri pilnīgi visi. es domāju arī par enerģijasplūsmas likumiem. taiči un cigunā mēdz strādāt ar viļņa attēlu. un kad tu ieej tajā cigun transā, tu tomēr arī kusties it kā būtu medū.

mēs kādreiz visi bijām maybe zivis.