29 June 2016 @ 08:39 pm
what a shame  
Pēdējā laikā esmu pasācis katru vakaru pirms gulētiešanas taisīt frizūras savam vecākajam dēlam. Nesen izdomājām, ka varētu viņam nokrāsot matus melnā vai baltā krāsā, bet tagad sieva man saka, ka viņa negribētu, lai tā notiek.
 
 
29 June 2016 @ 08:12 pm
 
by [info]gamall
Tags: ,
 
 
29 June 2016 @ 03:58 pm
what if  
kādu rītu tiek paziņots, ka ir beigušies cipari - visi izlietoti. līdz ar to visas mērvienības arī beigušās. nav laika, nav svara, nav garuma.
 
 
29 June 2016 @ 04:16 pm
 
migrēna, kašķi, potes
 
 
29 June 2016 @ 03:55 pm
new low  
sākās tas viss ar izvairīšanos no komunikācijas ar attālākiem paziņām IRLā, tad arī ar tuvākiem draugiem un radiem, tad pārstāju reaģēt telefonā. (pirms dažām dienām, uz bračkas sms ar jautājumu,vai esmu mājās, reaģēju aiztaisot žalūzijas un turot muti suņiem,kad piebrauca auto un telefons sāka zvanīt)
bet nupat jau es biežāk tikai nodomāju komentāru internetā, bet neuzrakstu, alarmējoši,zinvaizin.
trīsgades plānā,šķiet,gribi negribi nonāksim pie ta,ka palikšu par maugli,kas vairs nemāk runāt,jo, būsim reāli, suņi gana labi mani saprot arī bez runāšanas a kaķim tāpat pofig. (labi,tas joks, ar vīru es runāju)

mazliet nesaprotu, vai jau esmu tādā ķīselī,ka pati neapzinos,ka esmu ķīselī, jebtomēr beidzot esmu brīva dzīvot tā,kā man patīk?
jāatceras pajautāt hiham.
Tags: , ,
 
 
29 June 2016 @ 03:44 pm
"smaržu ainava"  
Paejot garām krogam ar atvērtām durvīm, paejot garām frizētavai ar atvērtām durvīm, ziedu veikalam un "ražots ķīnā" apavu veikalam, vecām mājām mitrās vietās un jaunajiem projektiem, smaržu ainava līdzīgi kā instrumentu uzskaņošana pirms koncerta, izklausās stihiska, taču ir ļoti likumsakarīga.
 
 
 
29 June 2016 @ 11:39 am
 
Ērti es jūtos tikai stresa un emocionālo sāpju klātesamībā. To es saprotu, tas man neliek uzdot jautājumus. Tas, principā, nozīmē, ka nodarbojos ar cilvēku abjūžošanu, lai tiktu pie šī stāvokļa. Un tā ir briesmīga atklāsme. Cik ļoti žēl, skumji un besīgi, ka tāds ir mans maindsets. Par vienu pazīstamu tarakānu vairāk.
 
 
29 June 2016 @ 09:30 am
partija  
Vai partija "Latvijas attīstībai" atbalsta zāles legalizēšanu vai dekriminalizēšanu?
 
 
29 June 2016 @ 09:05 am
 
re, parcikpartik, man šodien bija jākļūst par cilvēku, kas portālos diņģē kaķēniem jaunas māmiņas un tētiņus, aiz tā vienkāršā iemesla, ka asistēju pie dzemdībām ezernieku bēniņos, tā tēlaini izsakoties, jo, asistēšana izpaudās tikvien kā kandžas pauzes uzskriešana trepaugšā, pārliekšanās pār māmuļu un fakta konstatācija "aha, mhm, laukā ir", tāka šmigā faktiski kļuvu tāda kā feju krustmāmuļa. ko es gribēju teikt. Kaķīts vaig? ja ņem divus, ta dāvanā galošas
vispār, es gribēju teikt, ka nupat pīpētavā izdomāju labu vārdu kādam mājdzīvniekam, vēl neesmu īsti izdomājusi kādam, bet, parcikpartik, ja labi kārtis saguls, mans personīgais dzīvoklis tūdaļ iekritīs man taisni rokās, ta kautkādu siltu kumšķīti jau vajadzētu, moška, sesku, moška kaktusu. ā. tas vārds, tas vārds ir ŠTEPSELS.
 
 
29 June 2016 @ 08:54 am
 
Tautas mērs sen pilns kā vadzis,
Sodīs katru, kas te zadzis –
Būros ieslodzīs kā zvērus,
Augstākos dos soda mērus.

Feministēm, dibenrastiem
Tīties laiks no mūsu krastiem.
Gana perverso mums spaidu –
Ellē lai sev rīko praidu!

Jauna Atjēga mūs liedēs
Atgriezt tēvu zemi sliedēs.
Nost ar mantas, varas kāri!
Laid lai zied tai tauta pāri!

Savu zemi ņemsim svešiem,
Bankas tīrīsim no bešiem,
Sauksim trimdas tautu mājās,
Tēvzemē lai rušinājas.

Bērnu bendes malā vāksim –
Bērnus beidzot atgūt sāksim.
Ministrijās vai uz ielas
Tīrīšanas sāksies lielas.

(Kaspars Dimiters)
 
 
29 June 2016 @ 08:50 am
 
iegāju Rasnača Feisbukā, paskatīties, kāds tad tas slavenais skapis izskatās
 
 
29 June 2016 @ 02:11 am
 
Es neatceros, kad pēdējo reizi raudāju laimes asaras, bet šo reizi.. es gribu atcerēties vienmēr.
 
 
29 June 2016 @ 12:05 am
 
Tomasiņš dod pieci. Viņam šogad būs divi. Nākamreiz, kad viņu varēšu satikt, droši vien četri. Fakjū, imigrācija.
 
 
28 June 2016 @ 08:58 pm
 
Tags:
 
 
28 June 2016 @ 08:21 pm
 
otro dienu gleznoju pasūtītu portretu.

fonā skan imanta kalniņa 4. simfonija, es sēžu uz taburetes, uz taburetes man blakus - palete. kaķis vārdā frīda ķer mušas vai spēlējas ar manām kurpju šņorēm. modelis sēž bērza atzveltnes krēslā, speciāli nopircis, pieskaņojis interjeram, lai tikai gleznā nebūtu jāsēž uz biroja krēsla. uzvilcis savu mīļāko kreklu - tāds violets indigo, iepriekš lika man izvēlēties, kuru no trim labāk vilkt - gaiši zilo, violeto indigo vai trešo, kas esot visdārgākais. man dod ēst zemenes un avenes, un pat pauzē man uztaisa kokteili ar biezpienu, banāniem un sojas pienu, kamēr ārā pīpēju. es neesmu gleznojis ļoti ilgi, man šķiet, ka pārāk labi nesanāk, bet ar katru stundu kļūst labāk, un modelim ļoti patīk. un es atkal grimstu sejā. acu lodēs, spīdumā, lūpu griezumā, auss gliemezī, deguna smalkumā, krunku upēs un rugājos.
un visu uzgleznot! nepilna kvadrātcentimetra acu baltumā slīdošo gaismu un krītošo ēnu no plakstiņa. un rokas gleznot, tām izspiežas vēnas, sadala daudzstūros, kas katrs citā plaknē, tumšāks un gaišāks, tādas rokas izskatās pēc sadragātas mašīnas.

un tas viss notiek mājā, kura pretī balkonam, uz kura ļoti senā naktī, sakurījies spaisu un tikko sagaidījis ātrās palīdzības sirēnas skaņas un kursabiedrenes kliedzienus, jo bijām ciemos, kura raudot uz spoguļa ar lūpu krāsu ātri rakstīja nesaprotamus burtus un blakus istabā klusām piezvanīja ātrajiem, lai viņu ved uz tvaika ielu. es uz viena no tiem balkoniem tonakt gulēju ar elīzu. uz divām taburetēm.
 
 
28 June 2016 @ 08:30 pm
 
Tags:
 
 
28 June 2016 @ 07:52 pm
 
Pienāk īsziņa, ka vajadzētu precizēt izmēru, lai var izgatavot t-kreklu pasākumam. Esmu tikko ienākusi pa durvīm (nav ieslēgts dators, lai ērti pārbaudītu neskaidrības), tāpēc atbldu, ka s vai m, vēl piebilstot, ka no britu izmēriem parasti vislabāk der astotais. Vienkārši ir tā, ka es no izmēriem neko nesaprotu, ļoti ilgi vispār nezināju, kāds izmērs man ir nevienā sistēmā. Pērku drēbes uz izjūtu. Principā man der mazie izmēri, bet reizēm valkāju arī lielāku izmēru drēbes, ja man vienkārši tās patīk. Pienāk atbilde, ka starp s un m esot milzīga atšķirība. Nez, man tā neliekas, īpaši jau t-kreklam, ko var valkāt arī lielāku, turklāt, tas, visticamāk, izskatīsies ne pārāk labi jebkuā gadījumā. Like, not a big deal.

Starp citu, runājot par feminismu, kā jūs jūtaties, kad sieviete-taksometra šofere ceļ bagāžniekā jūsu visai smago koferi?
 
 
28 June 2016 @ 07:03 pm
brīvību, brīvību  
man nepatīk cilvēki, kuriem nepatīk cilvēki, kuri lieto nenormatīvo leksiku. cilvēks vārdu ir izdomājis, cilvēks to var lietot. (jā, es vēl tuprinu prātā apviļāt politkorektuma jautājumu - man nav ciešas pārliecības tā sakarā un uz doto brīdi es to esmu pieņēmusi kā "pārejas posma" mehānismu, kā ar maz resursiem panākt ātru un reālu rezultātu: kādas grupas diskriminācijas/pazemošanas mazināšanos/izskaušanu; lai gan konceptuāli man šķiet idiotiski nelietot vārdus, ja tādi ir vai vēl idiotiskāk - rezervēt to lietojumu ekskluzīvi kaut kādām noteiktām sabiedrības grupām.)
 
 
28 June 2016 @ 04:26 pm
 
"I am made and remade continually." (Virginia Woolf) biologically correct

body