26 May 2016 @ 07:18 am
 
Katrs suns grib būt barā galvenais, pat ja bars sastāv no diviem īpatņiem, un vismaz sākumā izmēģinās visas robežas. Tāpēc, ejot pēc piena, kuci vairs līdzi neņemu, jo pēdējoreiz atpakaļceļā on a whim izlēma pakampt zobos kaimiņienes vistu un tā normāli izpurināt, ka spalvas pa puspagalmu. Atdeva ļoti negribīgi. Viņai vēl nav desmit mēnešu, tāpēc tādos brīžos mana apšaubāmā autoritāte neizbēgami kapitulē dabas priekšā. Aizaizvakar, kamēr [info]apolineers tētim rādīju, kā darbināt jaunnopirkto krūmgriezi (cik nepierasti kādam dot tehniskas dabas padomus), šī pati no ārpuses attaisīja un ielīda Treibergu trušu būrī, kur draudzīgi pakošļāja būra saimnieka kāju. Kā šis kvieca! (Tagad zinu, ka truši spēj kviekt.) Bet vispār man ir ļoti paklausīgs suns. Vienīgi ērču magnēts

Tags: ,
 
 
Current Music: Vincenzo Salvia - The Volkswagen of Death
 
 
26 May 2016 @ 04:50 am
lietu daba  
zemessardze ir jauns lokālais rpg trends.
 
 
Current Mood: postchess
Current Music: sarasehan karawitan surakarta
 
 
25 May 2016 @ 10:23 pm
 
Tagad tā domāju, ka nemaz daudz labāk nejūtos par to, ka aizgāju strādāt uz pus slodzi. Jūtos, ir vieglāk, jo par to nebūs tik daudz jādomā, jāuztraucas, bet jau nākamajā dienā sāku domāt par to, ka varbūt tagad, kad būs mierīgāk, tad es apmierināšos ar to, kā ir un visām kaut kādām savām izdomātajām pārmaiņām dzīvē atmetīšu ar roku. Apslinkšu.
Es no tā tik ļoti baidos, jo negribu, ka tā ir. Gribu, lai manī ir tāda pati motivācija kā iepriekš, kad biju izmisis. Šis ir pēdējais laiks pārmaiņām, tā bija kaut kāda pēdējā dzirksts, jo es jau zinu, kas šis ir par periodu - vai nu es 'norīvēšos' / "pieaugšu" (ļoti pēdiņās) un tā arī tāds dzīves ielauzts dzīvošu vienmuļu, nekādu dzīvi, vai arī saņemšos un beidzot kaut ko izdarīšu ar savu dzīvi / sevis dēļ. Ja vien es zinātu, kas tas ir.

Var jau būt, ka tās ir tikai manas iedomas, kaut kādas ilgas. Vēl vairāk par pēdējiem gadiem LU, kad esmu pat teicis "es vēl neesmu sācis dzīvot".
 
 
Current Music: M83 - Wait
 
 
25 May 2016 @ 09:38 pm
 
Ek, kā viens cilvēks var no sevis nogurt.
Tags:
 
 
25 May 2016 @ 09:30 pm
mongōļu stabuļbalss  
ja esi mongōlis, kas pazaudējis pūšamo, nebēdā!

šis nav vēlviens rīkles dziedāšanas paveids, bet gan neticami precīza instrumenta atdrināšana ar balsi. uz doto brīdi nav izdevies neko no šī fenomena atrast publicētu audiōformātā, meklējumi turpinās.
 
 
Current Mood: ~~~~~~~~~~~~
Current Music: tas pats
 
 
25 May 2016 @ 09:30 pm
 
Beidziet komentēt šo žurnālu. Man 80% jūsu grafiti zem maniem murāļiem nepatīk. Te nav Fb
 
 
Current Mood: pacienti
 
 
25 May 2016 @ 09:17 pm
 
KASJAUNS.Skandāls ap Mākslas muzeja kafejnīcas interjeru. Dizainere norobežojas no tur redzamā.
 
 
25 May 2016 @ 08:42 pm
 
Un pēkšņi viena lieta kļūst apmēram tik slikta, kā sliktā japāņu televīzijas drāmā?
 
 
25 May 2016 @ 06:32 pm
.  
pa galvu blandās rindiņas no jimmy carr un brodska. nice mix. un man ir žēl, ka krievu valodu jau esmu piemirsusi un īsti nevarēju nokoncentrēties uz barišņikova lasīšanu, jo acis lipa klāt tekstam [angļu valodā]. bet pēc izrādes tas viņa lasīšanas ritms vēl skanēja iekšā. gribētos audio versijā to visu dabūt un tad, kad gribēsies skumt un domāt pat vecumu, vēl paklausīties. un skatīties uz to lieliski veidoto vīrieti viņa 68 un domāt, ka forši izskatā tiem gadiem, arī ir nice.
 
 
25 May 2016 @ 04:31 pm
 
Bet vispār tā ir diezgan laba sajūta, ar vieglu roku izdzēst nodaļu no sava romāna un saprast, ka no tā kļūst labāk; un vēl - saprast, ka visas pauzes darbā ir "es tagad pasēdēšu un padomāšu", nevis "es esmu neglābjams losis, kas pat grāmatu izrediģēt nevar".
 
 
 
25 May 2016 @ 03:28 pm
 
pusē stiklos iekšā. nedrīkst tik alkatīgi rīt grāmatas. gribas kaut ko ar ledu, gribas atgulties un lasīt tālāk.

kafija un montāža. tagad.

kaut kur pasaulē būs tāda vasara, kur šūpuļtīklos starp sienāžiem, vardēm vai vēl kaut kādiem romantiskiem mošķiem drīkstēs izlaisties un priecāties, bet vēl ne, vēl ne.

un vispār - kā lai iemācās tā mierīgi, ar baudu, tā it kā laiks tā vien negaidītu tādus brīžus, lai brutāli apčakarētu?
 
 
25 May 2016 @ 03:09 pm
redmer hoekstra  vēl

www.redmerhoekstra.nl
Tags:
 
 
Current Mood: jāiet ārā
Current Music: kalyani lakshminarayana - chakkani raja : kharaharapriya
 
 
25 May 2016 @ 03:06 pm
 
nekad nav bijuši šitik īsi mati )
 
 
25 May 2016 @ 03:03 pm
 
Tādas iesnas, ka gribas paraudāt. Bet nevar, jo no tā būs sliktāk. I can't even.
 
 
25 May 2016 @ 11:39 am
Home  
Lets have the best week ever!
 
 
25 May 2016 @ 11:01 am
Brioche  
rihards bražinskis performēs ostaševska dzeju. Nedaudz ievēmu sev mutē (un tagad nebūs problēmu atdāvināt pēdējo Ost. dzejas krājumiņu prom).
 
 
25 May 2016 @ 10:54 am
 
Lai Kosmoss man piedod, bet nupat nospriedu, ka Caladan Brood man tomēr nepatīk. Pirmkārt, bezkaunīgs Summoning klons. Nu tā, ka reāli par daudz. Labāk tad jau Emyn Muil. Otrkārt, Kaladana (Atreidu nama dzimtā planēta) un Dune universs vispār ir pārāk futūristisks, lai attaisnotu tik arhaisku (un plaģiētu) skanējumu grupai ar šādu nosaukumu. Delete

 
 
Current Music: Caladan Brood
 
 
25 May 2016 @ 10:36 am
Tautas medicīna  
Nekādi nesaprotu: kādēļ tiek tirgoti visādi līdzekļi pret aizcietējumiem, ja ir tik vienkāršs, pašsaprotams un viegli pieejams līdzeklis kā kafija?
 
 
24 May 2016 @ 10:07 pm
people are people and boys will be boys  
uzzināju, ka vincents kādreiz bija meitene, kas mani mazliet pārsteidza. par anju puikas man pateica īsi pirms iepazīstināšanas, līdz ar to nebija iespējas vai vajadzības pašai spekulēt. vincents ar anju ir mājasbiedri un kādu laiku bija arī iesaistījušies viens ar otru attiecībās, bet man nebija ienācis prātā, ka bārdainais vincents kādreiz būtu varējis būt sieviete. kas interesanti, izrādās, ka arī lgbt komūnā diskriminācija nav sveša [es tiešām nezināju] un vincents, kā ieinteresēts biseksuālis, mēdz niekoties ar grinder'i, kas ir geju tinderis, un tur viņu mēdzot diezgan rupji atšūt un lamāt taisni aiz tam, ka viņš ir transgender. bet tas ir mans persōnīgais ideālistes naivums, kas līdz šim bija licis domāt, ka apspiestajiem vajadzētu zināt un kultivēt līdzcietību un toleranci. būtu jau jauki, vai ne.

bet man patīk tā nesaudzīgā atklātība, kas starp mums valda. roudtripa laikā bijām piestājuši atpūsties un, kamēr pārējie puikas aizskrēja pēc kafijas un bulciņām, kriss sēdēja pie stūres un stenēja kamēr es no muguras viņam masēju plecus un spogulī skatījos uz viņa baudkārē pavērto muti un aizvērtajām acīm [un teicu don't worry, i won't tell ross you're actually straight hahā]. man liekas, mēs tur sēdējām un gaidījām veselu mūžību un viņš man tikmēr izstāstīja, kā ziemassvētkos viņa ģimene atradusi viņa vectēva līķi. krisam ir traks onkulis, kurš bija aizbraucis vectēvam pakaļ, lai vestu tradicionālajās z-svētku vakariņās zem eglītes, bet atradis viņa kādas 3 dienas veco [nepārprotami] līķi un meties to glābt, tur masēt sirdi un elpināt. cilvēki mēdz būt tiešām jocīgi, piemēram, iepazinos ar džeku, kas nesen iznācis no cietuma, jo bija sašņaucies kokaīnu un sakodis policistam seju. ross ir tik saudzīgs, ka kādā momentā pa kluso man piedāvāja mašīnā sēdēt priekšā nevis blakus tam džekam, jo es biju palikusi tāda klusa un viņš domāja, ka man varbūt bail. es vienkārši biju bēdīga, jo esmu nodrāzusi savu dēli, kā rezultātā jāmaina pāris detaļas, un smējos par viņa piedāvājumu, lai arī žestu ļoti novērtēju, mani tik sen neviens nav sargājis. bet no džeka man nebija bail, jo viņš no manis ļoti kautrējās un acīmredzami nervozēja, un/vai man varbūt ir salūzis pašsaglabāšanās instinkts.

vispār skatos uz puikām un priecājos, vienkārši par to, ka mīlestība, acīmredzot, vēl kaut kur pastāv. bet tad skatos uz sevi un domāju, ka man vairs nekad nebūs attiecību, jo es nezinu, vai es vēl kādreiz spēšu kādam piekāpties un vai manī pietiktu maiguma sevi kādam atdot. un šajās pārdomās nav vispār nekādu skumju, man nekā netrūkst, man drīzāk kaut kā nemanot ir nobrukušas visas attiecību idejiskās konstrukcijas un es pēkšņi vairs nesaprotu, kāpēc cilvēki to dara un nafig savulaik arī es. tā nav kaut kāda kategōriska nostāja, es vienkārši neatceros. cik dīvaini.
 
 
Current Mood: daudz jautājumu nāk.gadam
Current Music: Kate Bush - Running Up That Hill