27 February 2015 @ 05:45 pm
 
mani galīgi neapmierina dzīve ar šāda veida un tik augstu nepieciešamās aizņemtības un pienākumu līmeni
 
 
Current Music: serj tankian - empty walls (http://tinyurl.com/or7mm2e)
 
 
27 February 2015 @ 04:08 pm
 
Biju pie jauna zobārsta, nu, zobārstes. Izskatījās jauniņa, droši vien jaunāka par mani. Speros iekšā kabinetā un uzreiz brīdinu, ka esmu bailulis.
Viņa: "Nekas, man arī bail."
Es: ... (fuck, I'm screwed)
Viņa: "..kad es eju pie zobārsta."

Bet visp. bija ļoti jauka un rūpīga.
 
 
27 February 2015 @ 01:43 pm
ech I  
Kaut iepriekš varētu skairi zināt, kurā laikā mūsu jautājumus izskatīs COREPER sanāksmē.
 
 
27 February 2015 @ 01:35 pm
candy cr  
Ministram droši vien vajag pulksteni, jo viņš nelieto telefonu.
 
 
27 February 2015 @ 01:31 pm
casio  
Kad es būšu ministrs, es sev Amazon pasūtīšu rokas pulksteni. Nekad īsti neesmu nēsājis rokas pulksteni, bet domāju, ka ministram tas pieklājas.
 
 
27 February 2015 @ 01:22 pm
Mock of the week  
Šodien uzvarēja šokolādes- biešu kūka. Kolēģi jau, protams, neteiks, ka kūka ir mēsls, bet man liekas, ka sanāca laba. Ja, siltai esot, likās, ka par saldu, tad tagad- varbūt vajadzēja tomēr drusku vairāk cukura, bet tik un tā ne 1,5 glāzes cukura kā norādīts receptē. Es nezinu nevienu kūku, kur patiešām vajadzētu tik daudz cukura!
Sanāca pat kokosriekstu krēma glazūra. Stockmann šobrīd ir atlaide kokosriekstu pienam, kurš ļoti smuki noslāņojas šādai vajadzībai, citiem tā kārta manā pieredzē ir bijusi mazāka.
Dzērvenes dekorēšanai ir must have (dzērvenes pūdercukurā, jo es biju pārāk slinka iet uz Rimi), saldais un skābais šeit sader perfekti!

Recepte te- http://vegan.lv/receptes/sokolades-biesu-kuka/

Jāatzīst, ka vakardienas pierīšanās (jā, tukšumu sirdī un/vai galvā es aizpildu ar ēdienu) ir dekadentiskākā manā pieredzē. Ķelmēnu maize ar kokosriekstu eļļu (es tiešām smīkņāju, kad izlasīju kādas dāmas uhh! un ahh! par šo savienojumu, jo- kas gan tur var būt TIK kruts. Well, fuck!), turku zirņi ar garšvielām, sojas piens ar saldētiem ķiršiem un auzu pārslām utt. Fancy fuck! Future fancy fat fuck :)


Un! Un! Pēc visiem šiem spēka ēdieniem, šorīt esmu uzlabojusi savu skriešanas laiku par 4 min! Pēdējās 3 nedēļas beidzot jūtu progresu. Pēdējās 2 ned. skrēju 45 minūtēs, bet šodien jau stabilas 43 minūtes. Mana personīgā laika kapeiku pišana!

Piektā diena šonedēļ, kad ne tikai nepērku dzīvnieku valsts produktus, bet arī neēdu. Paldies, jūtos ļoti labi. Gatavošanas laiks, protams, drusku besī, tā pat kā izdevumi, bet ko nu vairs. Labprāt tomēr ne tikai nepirktu, bet arī neēstu turpmāk, bet es zinu, ka mamma būs centusies, un man tiešām nav iekšā skaidroties un teikt nē.
 
 
27 February 2015 @ 01:16 pm
Kāda nolaidība!  
Mēs jau cerējām, ka rubriku "Ko ziņās tev nestāsta" varēs slēgt. Bet nē!!!

Latvijas internet, kāda neiedomājama nolaidība!!! Kāpēc es tik svarīgas vēstis neuzzinu no jums!!!

Vakar Arizonā pensionāru ciematiņā izmukušas divas lamas un kādu stundiņu skraidījušas pa ielām, kamēr vietējais šerifs nesekmīgi mēģinājis viņas noķert. Amurikas ziņu kanāli par šādu lietu pavērsienu, protams, krita saprotamā sajūsmā un sāka filmēt visu pasākumu ar helikopteriem un raidīt dzīvajā, jo atzīsit taču, šitāds materiāls gaŗas, nogurdinošas februāŗa nedēļas gandrīz pašās beigās ir tīrais zelts. Beigu beigās lamas noķertas — nē, nopietni — ar laso.

Pagūglējiet llama escape, kaudzēm prieka. Un cienājieties, Delfi TV, man nav žēl.
 
 
27 February 2015 @ 11:32 am
 
Bet runājot par Krutoju, es nesaprotu vienu - viņš taču to savu jubileju jau nosvinēja Operā, pēc tam rudenī Maskavā un tagad atkal arēnā Rīga? Tāda kā ievilkusies dzimenīte?
 
 
27 February 2015 @ 11:26 am
 
Runājot par Parādnieku, ierosinu likumprojektu, kas paredzētu katram deputātam pirms likumdošanas iniciatīvas izdarīšanas obligātu psihologa apmeklējumu.
 
 
27 February 2015 @ 10:08 am
latvijas re  
Nākošajā Ministru kabinetā es varētu būt finanšu ministrs.
 
 
27 February 2015 @ 10:48 am
 
Pirmā reize, kad Stella (manā klātbūtnē) lieto vārdu "es". Konkrētāk - frāzē "Es slauku dibenu".
Tags:
 
 
26 February 2015 @ 10:09 pm
Hahah ahahah  
Sirds auzu putrā.
 
 
26 February 2015 @ 11:10 pm
 
Tā pat kā [info]almighty_j es ar šovakar remontēju aparātus. Vnk uznāca tāds, ē, man taču ir čupa ar beigtu, bet potenciāli normālu audio aparatūru, kā dēļ to beidzot nesākt pārstrādāt naudā? Nu, neko, sāku ar mikserpulti, kurai beigti divi kanāli. Nedaudz pabakstot ar taustu pa plati, paliek skaidrs, ka problēma ir šo divu kanālu slaideros. OK, nu nav liela bēda, gan jau tos slaiderus var dabūt, vien aizdomīgi tas, ka pults samērā nesena, visi slaideri kustas bez kādas čerkstēšanas, bet divi - pilnīgi klusi. Nedaudz pievērsa uzmanību tas, ka korpusā ir tādi kā plastmasīgi - papīrīgi aplīši, kuri manāmi nav no pults nākuši. Jau taisoties vilkt ārā lielo plati lai saprastu kādi tad slaideri jāmeklē vietā, pamanu vienu aplīti arī vienā slaiderī. Ē, paga, vēl viens un vēl. Kā izskatās, kāds tusiņā ir šāvis plaukšķenes, to saturs sabiris pultī, diviem slaideriem ticis zem kontaktiem un licis visam apklust. Haha, vienam slaiderim tos izvilku ārā caur priekšpaneli, otram gan nenācās tik viegli, nācās tomēr raut nost visus 100500 kloķīšus un lodēt ārā un izjaukt poci lai izvilktu vienu aplīti. Nu tik atliek salikt kopā un tikt no tās vaļā.
Tā nu ir, divas mācības kārtējo reizi apstiprinās - gan tas, ka remontos redzēsi tādus brīnumus kādi pat sapņos nerādās un tas, ka lētā gala aparatūrai tomēr visādas tizlas situācijas var būt liktenīgas. Dārgākai pultij ap slaideriem būtu mīksta maliņa, kas neļautu nekam tajos sabirt, bet te - viss vaļā, kaut baro ar auzām.
 
 
26 February 2015 @ 10:05 pm
hm2  
 
 
26 February 2015 @ 08:17 pm
 
es vienmeer dziivoju no taadas izejas poziicijas, ka man neko nevajag, un es daru lietas tikai tad ja kaadam citam no manis kaut ko vajag. un tad es pie sevis dungoju heaven knows i'm miserable now un dusmojos uz citiem kas lieto mani un manu valuable time. but is my time really valuable? beause it looks like 'i' don't even exist to own anything, especially time.. es lasu sava zen viiriesha graamatu, un peec vinja teiktaa sanaak, ka es esmu uz pareizaa celja, ja vien es vareetu atmest domu, ka ir kaut kaads 'es' kursh ir pelniijis visaadas individuaalas lietas dariit ar savu laiku.

i'm just so confused. varbuut kosmoss radiija mani ar ideju, ka es buushu twilight cilveeks. twilight cilveeki ir tadi pashi kaa taas zvaigznes, kas ir izveidojushaas paaraak taalu no galaktikas, lai skaitiitos galaktikai piederiigas, tikai vinji ir peleeki un gandriiz caurspiidiigi. twilight cilveeki dziivo ar vienu vieniigu meerkji, buut visa taa iemiesojumam, kas ir taas lietas, kas buutu notikushas ar pilnasiniigajiem cilveekiem, ja vinji nekad nebuutu sasniegushi savus sapnjus, un paarsvaraa vinji ir pilnasiniigo cilveeku klerki.

es esmu taada pati kaa tas seetnieks Lobsanga Rampas graamataa. tas seetnieks bija ljoti vientuljsh un vinjsh visu dziivi tiiriija koshljenes un spljaavekljus, lai citiem cilveekiem buutu tiiras ielas pa ko staigaat. un tad vienu ziemas dienu vinjsh tuveejaa diikjii redzeeja iekriitam skoleenu. vinjsh vinju skreeja glaabt un izglaaba, bet naakamajaa dienaa deelj izmirkshanas nokjeera shausmiigu plaushu karsoni, un veel peec dazhaam dienaam nomira. taa kaa vinjam nebija nekaadu radu, paareejie seetnieki (kaut kaadi 3) aiz zheeluma katrs sameta pa mazai naudinjai, lai pietiktu prastam koka zaarcinjam kur vinju apglabaat bez piemineklja.

es laikam vienkaarshi gribu izmeegjinaat visas ispeejas justies labaak, pirms es padodos dziivei.

veel es pusdienaas apeedu stir-fried shitake seenes, kas bija shausmiigi, jo vinjaam konsistence ir kaa kailgliemezhiem.
 
 
26 February 2015 @ 08:43 pm
 
Besis
 
 
26 February 2015 @ 07:16 pm
 
Kā zināt, ka esi piedzemdējis nerdu: bērns ir nopircis e-talonu, lai izmantotu telefona NFC un nolasītu e-talona datus :)
 
 
26 February 2015 @ 05:04 pm
 
Cik labi ir atkal atcerēties, ka es principā esmu priecīgs cilvēks. Proti, es sev patīku, un man patīk mana dzīve, un cilvēki man apkārt. (ar visu to, ka daudz kas nepatīk gan sevī, gan pasaulē), drīzāk tas ir tā, ka prieks ir izvēle. Un es to grasos izvēlēties un kultivēt, cik vien iespējams.
 
 
26 February 2015 @ 04:41 pm
ha ha ha ha joks  
Kurām zodiaka zīmēm ir raksturīga māņticība?
 
 
26 February 2015 @ 03:57 pm
 
nolādēts, atkal jau ceturtdienā piektdienas sajūtas.