26 July 2014 @ 01:35 pm
 
Eiženam vēders esot nopūties un tur vairs nevarot ielikt bēbīti
 
 
26 July 2014 @ 12:12 pm
 
biju šorīt uz kapiem. aplaistījām, krūmus apgriezām. un pa Čiekurkalna līnijām atbraucām pie Reiņa.
 
 
26 July 2014 @ 10:49 am
 
it ka es būtu uzbūvējusi veselu papīrfabriku vakuumā un tad nespētu pārstāt brīnīties, kā uz riņķi vien griežas tukša konveijera lente... runa pat nav par to, ka neviens man neticētu. tieši pretēji! visi man tic tik ļoti, ka es jūtos tā, kā varbūt varēja justies filmas "Облако-рай" galvenais varonis brīdī, kad viņš patiešām bija spiests iekāpt tajā autobusā, kurš aizvedīs viņu projām vienkārši tāpēc, ka perpendikuls. vienkārši tāpēc, ka tā sanācis. vienkārši tāpēc, ka tauriņu spārni un viesuļvētras. (es bieži iedomājos par šo filmu. S. man reiz to ieteica noskatīties, kad biju bēdīga. un varbūt viņš tiešām mani pazina, ja jau reiz varēja ieteikt tik foršu filmu.) lai nu kā. katru dienu es kaut ko izdomāju. dienas izskaņā vienmēr pierakstu to, kas ar mani attiecīgajā dienā ir noticis un ko esmu redzējusi sapņos. notikušā pieraksts vienmēr ir vismaz par trīs rindkopām īsāks nekā tas, ko esmu nosapņojusi. es vēl nezinu, vai tas ir labi vai slikti. toties A. pa to laiku ir adoptējusi kaķīti. kaķītis izrāda sajūsmu par zemesriekstu sviestu un tomātiem, bet visādi citādi ir pavisam parasts, pūkains nezvērs. vienīgi aizvakar tas ir sācis dīvaini uzvesties, proti, slēpties zem gultas un nenākt ārā pat pēc vairākkārtējiem uzaicinājumiem. šorīt, piemēram, zvēriņš pēkšņi uzleca uz gultas un ļoti cītīgi mani vēroja. ik reizi, kad pagriezu galvu tā virzienā, minka ieņaudējās tik žēlabaini, ka katrs "maaaaaaau" izklausījās pēc histēriskām elsām. "no entiendo!" es tam teicu. bija bailīgi atstāt viņu vienu.
 
 
26 July 2014 @ 09:37 am
 
vakar atcerējos par vienīgo cilvēku, kurš ar mums draudzējās Islandē. cienāja ar savu reto viskiju un izsmēja norvēģu klīnerus. stāstīju enai par viņa fotoprojektu, gribēju iegooglēt kādu bildi un oppā! uzzināju, ka viņš ir izkritis pa logu Londonas modes nedēļas ballītē: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2203930/Photographer-Peter-Alexander-dies-plunging-window-fashion-week-party.html
 
 
25 July 2014 @ 05:39 pm
 
Šodien centāmies nobraukt Seven Summits, uzkārpījāmies kaut kur pāri pusceļam uz pirmo virsotni un tad atklājās, ka vienam ričukam ir megaaplaisa svarīgā savienojumā un nācās griezties atpakaļ. Par laimi, attiecīgais savienojumsūds ir līdzi, tā kā tagad galvenais ir paspēt to nomainīt līdz vakara downhill šatlam.
Vakar mūs kopā ar vēl četriem Nelsonā uzveda kalna galā un tad nu mēs laidām lejā. Mans draugs brauca visiem pa priekšu un tad vienā brīdi pāri viņa takai pārskrēja grizli lācis. Visi saķērām nedaudz paniku un, cik vien ātri varējām, kratījāmies tālāk. Man liekas, ka es konkrēto posmu nobraucu tik ātri kā vēl nekad. Tie lāči arī diezgan regulāri noliek savus ekskrementus takas vidū - laikam lai cilvēki zina, kurš tur mežā ir galvenais. Bija arī pirmais kaut cik nopietnais kritiens, jo aizķēru ar stūres ragu koku takas malā un tad nu lidoju krūmos - par laimi, nosēdiens bija diezgan mīksts un dibenvaigi palīdzēja visu noamortizēt. Apsitu potīti, bet tā pārstāja sāpēt diezgan drīz, bet rokas gan vēl kādu laiku drusku trīcēja.
Atvaļinājums iet uz beigām, kas nozīmē, ka drīz būsim atpakaļ Toronto un varēsim atpūsties.
 
 
26 July 2014 @ 12:34 am
 
Ja es būtu ar bišķiņ vairāk iekšām un vēl mazāk kauna, nekā man jau tagad ir palicis, kaut kur sadabūtu balto spieķi un ietu izmēģināt, vai tie transporti tiešām apstātos un vadītāji pie manis izkāptu un pavaicātu, vai tas nav transports, ko man vajag, vienk. tas "vadītāja amata aprakstā ir teikts, ka viņiem tā jādara" , izklausījās tā, ka viņi paši šaubās, ka tie vadītāji to vispār zina un varētu realziēt. Plus, man grūti iztēloties, kā, piemēram, centrāltirgus pieturā vai tajā, kas pretī lu, kur nemitīgi apstājas vairāki transporti, varētu notikt. Bet nu, pat ja tas strādātu, par ko es ļoti, ļoti šaubos, es spieķi tāpēc vazāt līdzi enīvej negrasos.

(es vispār domāju, ka ar to, cik neveikla es esmu, es sevi un citus ar to varētu normāli apdraudēt).
 
 
25 July 2014 @ 11:28 pm
spalvaini dinozauri  
 
 
25 July 2014 @ 10:38 pm
tttttt  
 
 
26 July 2014 @ 03:07 am
Pašapsveikums  
Gads bez pīpēšanas. Neticami.
 
 
25 July 2014 @ 08:36 pm
 
Bet tiešām, vajadzētu noskaidrot, vai, ja tai nabaga rīgas satiksmei, piemēram, saziedotu vajadzīgo summu, vai tad viņi būtu gatavi tūlīt ķerties klāt pie transportu aprīkošanas ar kontrastējošām norādēm pusakliem cilvēkiem. Tādā gadījumā varētu sataisīt un internetā izplatīt video rullīti, kurā dažādi cilvēki stāsta, cik sarežģīti ir menedžēt transportu pašlaik un cik vareni būtu, ja tas mainītos. Tikai bailīgi, ka tas varēu izvērsties par gaudām un žēlabām, kādas parasti ir tāda veida reklāmas/lūgumi palīdzēt, es gribētu, lai pamatuzstādījums ir "skaties, cik forši cilvēki, tu taču priecāsies kopā ar viņiem braukt sabiedriskajā transportā", nevis "ak, ak, cik briesmīgi, cilvēkiem ir tik gŗūti". Es tiešām domāju, ka tas, ka es varētu bez grūtībām menedžēt sabiedrisko transportu, pasaulei kopumā nāktu ļoti par labu.

Var jau būt, ka tas ir pilnīgi nereāli un neiespējami, bet varbūt arī nē, par šo ir vērts padomāt.
 
 
25 July 2014 @ 06:11 pm
 
Rau, šeit ir skatāma un klausāma pusotra stunda tās absolūtās laimes, kuru mums bija ļauts pieredzēt un no kuras joprojām īsti nevar attapties, lai pieslēgtos dienišķajiem tekstiem.
 
 
25 July 2014 @ 03:11 pm
 
kaa lai shaados freaking tropu scorching sun and torrential rain laikapstaakljos, kurus neviens izliekas nepamanaam domaajot ka driiz paaries (nepaariet jau meenesi) jo te tachu ir Anglija, gjeerbjas oficiaali (ne paaraak truuciigi) viss besii lohi
 
 
25 July 2014 @ 02:30 pm
Neprasi Gūglei, prasi Cibai  
Čau, draudziņi. Lūdzu, iesakiet, ko darīt diženās františeku zemes leģendām un krievu tūristiem apvītajā galvaspilsētā. Ieteicams ko tādu, kas nebūtu šīm te leģendām un krievu tūristiem apvīts. Paldies!
 
 
25 July 2014 @ 03:19 pm
valodniecība  
Mans mīļākais vārds latviešu valodā ir PIMPIS. Tāds majestātisks un cēls, stingrs vārds.
 
 
25 July 2014 @ 02:59 pm
 
Katrā dzīves posmā ir citi cilvēki, kas tevi uzskata par muļķi.
 
 
25 July 2014 @ 01:47 pm
 


bumbum

tētis skujoties dzied "Подарите мне тигрёнка полосатого, удивленного, смышленного, усаaaaaaaaтого!"

man šķiet, ka tikko nejauši padzirdīju uz ziedēšanu briestošo klīviju ar ziepjūdeni. nav labi.
 
 
25 July 2014 @ 01:12 pm
Jgm  
Atminos uz jūru, detoksicējos
 
 
25 July 2014 @ 11:36 am
vārdi un to nozīme. izpratne  
kādas jums ir asociācijas ar "intuīciju" un/vai "veselo saprātu"?

ja es teiktu, ka "šo problēmu es atrisināju balstoties uz manu intuīciju" kā Jūs to saprastu/tulkotu/atstāstītu citam?

vai atsaukšanās uz veselo saprātu liktu domāt, ka runātājs kaunina klausītājus par tā neesamību?
Tags:
 
 
25 July 2014 @ 11:55 am
 
DIENA. Viens no latviešu dzīvesziņas stūrakmeņiem ir spēja atšķirt ēdamu sēni no indīgas.
 
 
25 July 2014 @ 10:39 am
piedāvājums  
No 4. augusta līdz 1. septembrim būšu Latvijā. Šajā laikā kādam no jums piedāvāju dzīvot mūsu Briseles dzīvoklī. Vienīgais nosacījums - jums jāparūpējas par kaķi. Ja vēlaties, varat samaksāt komunālos maksājumus, bet tas nav obligāti. Dzīvoklī ir dators, Wi-Fi un citas ērtības.