21 August 2019 @ 01:41 am
 
Man ir tāda, teiksim, ne līdz galam ievērota noruna ar sevi nerakstīt Cibu galīgā ķitē. Bet tā parasti attiecas uz nedēļas nogalēm, un tagad mums ir otrdiena, tā ka drīkst taču. Bijām LMA ballē, skaisti pabijām, tad Aleponijā pabijām. Cilvēki ir skaisti.
 
 
20 August 2019 @ 04:26 pm
uzvaras un zaudējumi  
man ir vienas bēšas bikses, kurās es, kā izrādās, beidzot vairs nevaru tikt iekšā. rīta steigā rauju biksi uz augšu, pāri apakšstilbiem vēl kaut kā, bet tas pēdējais pusmetrs - pižec, dibenu tūcīju biksē ziliem pirkstiem. stīvā galopā aizdabūju sevi līdz spogulim, tīri paņirgt, un sapratu, ka no vidukļa uz leju asinsrite atslēgta. mana garderōbe mīnus vienas bēšas bikses = MAN NAV, KO VILKT :) es šobrīd mēģinu pieņemties svarā, kas nava populārs sarunu temats un ballīšu ice-breaker's, kad visi apkārt sevi uzskata par resniem un sēž uz vairākām diētām vienlaicīgi.

kaķutante pēc nedēļas nogales atnāk uz darbu un stāsta, kā gājusi gadatirdziņā vazāties un norājusi vienus neģēļus - cilvēki atvēruši pīrāgu stendu un viens no pīrāgiem saucās "wild beaver pie" vai kaut kas uz to pusi. kaķutante, sajutusi visu veģetāriešu kopīgās dusmas savās asinīs, izmetusi, ka tas taču ir tik pretīgi un tad atkārtojusi to augstākos toņos, lai stenda īpašnieki dzird un zina, ko viņa domā par viņu bebru rausi. stendā strādājošā kundze kaķutantei paskaidrojusi, ka "wild beaver" šajā gadienā ir domāta alus šķirne, uz ko kaķutante nosarkusi un, pirms nozušanas tuvējos krūmos, izmetusi uz atvadām, ka tik un tā pretīgi, jo viņa dzerot tikai lāgeri.

vēl viena dīvaina lieta, kas notiek manā dzīvē - mēs ar šeiniju uzsākam kopdzīvi. no sākuma izmēģināsim beta versiju, kur viņš ievācas pie manis, un tad, ja visas iesaistītās partijas izdzīvo bez nopietniem miesiskiem un psihiskiem kaitējumiem, mēģināsim kopdzīvi romantiskā divatnē. turiet par mani īkšķus, es ļoti sen neesmu dzīvojusi ar vīrieti tādā razkladā, kur nevaru gulēt savā ķisenārijā lepnā zvaigznītē. drošvien izsijās zeķes pa perimetru un tiks ielocīts tām blakus atpakaļ čemodānā. on the plus side, viņš ļoti labi gatavo :)
 
 
Current Mood: :)
Current Music: mūžīgais kolēģu koris
 
 
20 August 2019 @ 09:04 am
MMG  
Mani moka gāzes.
 
 
20 August 2019 @ 02:49 am
 
Pamodos no apokaliptiska murga, kur plātnes ar senatnīgu tekstu lēnām likās vienotā datorkodā, visas iespējamās notikumu versijas ar dažādu nedaudz agrāku notikumu galu iemirgoja kā uzplaiksnījumi starp esošo realitāti, mans mirušais tēvs nāca uz tikšanos ar ģimeni, un mums visiem uzbruka uguni spļaujoša dieviete ar pūķi. To apturēt mēs spējām tikai skaļi saucot viņas agrāko formu vārdā, vārds bija Minitari, Minitari, Minitari. Es pamodos ar šo vārdu kā svarīgu vēsti uz lūpām. Viņa tad pārvērtās par sievieti ar pūķa vai pat čūsku locekļiem.
Lūk, kas notiek, kad lasījumā lasi himnu Astartei un dzejoli, adresētu Dionīsam.
 
 
20 August 2019 @ 12:55 am
 
Man ir brīnišķīgi bērni
I mean seriously mēs pavadījām visu dienu lidmašīnās un lidostās un neviens no viņiem nevienā brīdī neuztaisīja nekādu huiņu, I'm fucking amazed

(Rīt noteikti nāks ārā tas, kas pa ceļojuma laiku bija paturēts iekšiņā, tā ka man šis ir jāieraksta, lai rīt atcerētos, kh)
Tags:
 
 
20 August 2019 @ 12:12 am
 
vai jūs arī visu laiku pavada sajūta, kas neatstājas, ka jūs tikai izliekaties, ka esat pieauguši
 
 
19 August 2019 @ 03:48 pm
 
Pa trepēm šodien uzkāpt vēl grūtāk, jo jāspiež ciet deguns. Pirmajā stāvā vēl ož pēc kaut kādas dzīvnieku barības. Otrajā jau grūtāk saprast. Nu un trešajā jā, līķis. Ceturtajā līķa atblāzma. Nu un piektajā viss norm. Labi, ka dzīvojam piektajā. Var vienīgi cerēt, ka mani reiz atradīs, pirms es sākšu smirdēt.
 
 
18 August 2019 @ 03:01 pm
 
Kimai ir tumšādainu bērnu bariņš, man - blondu

Tags:
 
 
18 August 2019 @ 01:26 pm
 
Gribu vīru, bērnus un māju laukos, bet vienīgais, ko ar darbu un piepūli varu panākt, ir sasniegumi karjerā.
 
 
18 August 2019 @ 12:04 pm
 
Tiesa, puiši momentā noliek telefonus un vērīgi seko līdzi norādēm, ja paņēmienus demonstrē uz grupas daiļākās jaunietes, īpaši, ja viņai ir skaista dekolteja un jāaptur asiņošana korpusā (vēders, krūšukurvis). Komiski. Cienītās līdzpersonas, esiet, lūdzu, jaunas un skaistas, tad jūs neatstās noasiņot.
 
 
17 August 2019 @ 09:46 pm
 
Šis ir aizaudzis skrejceļš, kam galā ir zampa, un virs galvas lidmašīnas zīmē sirsniņas

 
 
17 August 2019 @ 04:06 pm
 
kāpēc cilvēki reizēm kā komplimentu saka ''pat pazīt vairs nevar''? jo defoltais pieņēmums ir tāds, ka tu esi ļoti neglīts, un tad, kad vairs nevar atpazīt, esi glīts?
 
 
17 August 2019 @ 09:58 am
 
Tags:
 
 
17 August 2019 @ 09:37 am
 
Pirmās palīdzības sniegšanas kursi; visi pusaudži - auditorijas lielākā daļa - vai nu snauž (5dienas nakts ftw) vai sēž mabilās. Apsveicu mūs visus ar nākotnes šoferiem.
 
 
16 August 2019 @ 01:26 pm
 
iznācis Josh Garrels jaunais albums "Chrysaline". I'm mighty happy.
 
 
Current Music: https://www.youtube.com/watch?v=GOnt8jm6RGY&list=RDFtr-v03aY
 
 
16 August 2019 @ 01:17 pm
 
jāraksta 3 raksti. FK, P un es jau aizmirsu, kas bija trešais
Tags:
 
 
16 August 2019 @ 10:48 am
a cascade of malfunctions and operator errors  
A hydrogen explosion occurred in the reactor core due to a cascade of malfunctions and operator errors. The world's first major nuclear reactor accident.

Varētu būt filma vai seriāls par katru kodolenerģijas negadījumu vēsturē.
 
 
16 August 2019 @ 01:09 am
 
bijām ar Eiženīti atkal uz Pēru Gintu, un iesim 3.x, jo troļļi ir tik cool
stalkera foto no pretējā balkona )
 
 
15 August 2019 @ 06:54 pm
Kas tur bija ar tām skabargām, acīm un baļķiem?  
Gan jau, ka daudzi cibā ir pamanījuši tādu personāžu [info]extranjero. Viņš parasti dara tā: atnāk uz kādu cibas ierakstu, iekomentē kaut ko vāji saistītu ar tēmu, ja kāds iesaistās, turpina atbildēt ar vēl vājāk saistītām tēmām, utt. Kad kādam šitāda Giša auļošana pieriebjas, un [info]extranjero tiek palūgts auļot prom, viņš kļūst aizvainots, sūdzas, ka tak gribējis tikai godprātīgu diskusiju, bet te, redziet, neviens negribot iesaistīties atklātā diskusijā un atbildēt uz viņa argumentiem. Par spīti šai sīki apnicīgajai lietai, kura viņa izpildījumā mēdz izvērsties uz desmitiem komentāru, gan nekad neesmu viņu banojusi. Jo nu, diezgan neikaitīgs jau vispār, parasti nav rupjš, kad apnīk, var vai nu ignorēt, vai dirst pasūtīt.
Taču nu izrādās, ka [info]extranjero pašam pacietība gan ir tikai kāda desmitā daļa no manas, jo es viņu tikko izbesīju un izpelnījos nedēļas banu ar ne vairāk, ne mazāk kā tikai sešiem komentāriem. Njā...

Bet ja jau šitā, tad man palika interesanti parunāt vispār par tēmām, kas tur iezīmējās.
Pirmkārt, vai tiešām tādas lietas kā 5G tīkls vai bitcoinu lietošana būtu ierindojami pie vides piesārņojumu topa, un katram zaļajam par to būtu jāsatraucas vairāk kā par siltumnīcas gāžu tiešajiem avotiem? Un ja nesatraucas, tātad īstenībā nemaz nerūp viņiem klimata pārmaiņas?
Otrkārt, ja salīdzina patērēto enerģiju (un kopējo dabai nodarīto kaitējumu), vai tiešām varētu būt tā, ka bitcoin vai tai līdzīga nākotnes valūtas sistēma būtu ievērojami dabai nedraudzīgāks pasākumus par tradicionālo valūtas veidu? Un ja mūsdienu politiķe no zaļo partijas pieņem ziedojumus bitcoinos, vai tas ir pierādījums viņas liekulībai attiecībā uz vides politiku?


Savukārt par to, ka 5G varētu būt kaitīgs cilvēku veselībai - nezinu, neesmu eksperte. Bet kaut kā nu ļoooti izklausās līdzīgi kādreizējai panikai ap mobilo telofonu lietošanu vispār.
 
 
15 August 2019 @ 01:43 pm
 
Bet vispār, kopš pēdējiem tulkojumiem, ko pārmaiņas pēc veicu no angļu uz latviešu valodu, un saņemtajiem redaktora labojumiem, esmu sapratusi, ka milzumu vārdu lietoju ne tajā nozīmē, kāda tiem patiesi ir latviešu valodā. Vai arī piešķiru tiem daudz plašākus nozīmju laukus. No vienas puses labi - mūžu dzīvo, mūžu mācies, bet no otras puses - esmu iedzīvojusies vēl vienā lietā, par ko satraukties, un tagad pie vismazākajām aizdomām par neprecizitāti, reliģiozi studēju tēzauru. Ak vai.