31 October 2014 @ 12:17 am
 
There is nothing more reliable than your death.
 
 
31 October 2014 @ 01:23 am
 
When I asked Sukey why the Hmong community accepted her so readily, she said, "The Hmong and I have a lot in common. I have an anarchist sub-personality. I don't like coercion. I also believe that the long way around is often the shortest way from point A to point B. And I am not very interested in what is generally called the truth. In my opinion, consensual reality is better than facts.

(Anne Fadiman "The Spirit Catches You and You Fall Down")
Tags:
 
 
30 October 2014 @ 10:55 pm
 
izlasīju Žoludes "Santa Biblia". Sākās kā "jauka post-apo noskaņa, man patīk stacijveida koncepts", izgāja cauri "galvenās varones haotiskie domu atainojumi ir kaitinoši" un beidzās ar "kaut kā bija jābeidz, žēl, ka es tā arī nesapratu".

bet es mums galīgi neesmu asākais zīmulis kastītē, vaine
 
 
30 October 2014 @ 08:42 pm
 
Pa starpu ieroču un uzturēšanās atļauju tirgošanai, uzcels arī Laikmetīgās Mākslas Muzeju par privātajiem līdzekļiem.
Un tomēr, izlasot šo ziņu, prātā ienāca tā pasaka "we'll see". It īpaši par to maksāšanas daļu. Jo šobrīd runa ir par "uzcels", bet es gribētu zināt, kas būs ar pārējām izmaksām - apsaimniekošanu, darbinieku, ekspertu komosiju algām/atalgojumiem, vai pastāv iespēja, ka par valsts naudu pēkšņi vajadzēs īrēt sienas un nagliņas , kur uzkārt bildītes, utt.
Tad jau redzēs pēc 7-10 gadiem.
 
 
30 October 2014 @ 09:22 pm
Kas gan ir aukstas rokas, galvenais, lai nav auksta sirds.  
Šorīt jau izejot ārā likās, ka kaut kas nav kā parasti - viss bija burtiski oranžīgā miglā. Mjā, ierastā pikpik vietā no mašīnas atskanēja pikpikpik. Neaizslēdzu? Ā, nē, nav tik traki, aizslēdzu, vnk naktī nostrādājusi signalizācija brīdī ... kad kāds izblieza divus logus un no salona nozaga [info]lenorad segu, [info]remedia šalli, 56K iezvanpieejas modemu, dažus vadus un servisa grāmatiņu. O, tas tik kādam ir bijis guvums! It īpaši netīrā sega un arhaisks modems. Tad tizla policiste, kas negrib rakstīt aktu un to rakstot stāsta kāds esmu lohs, ka mašīnā atstāju lietas (akjā, piedod, nezināju, ka Ķengaragā ir tādi datorvēstures fani, kas 10 gadus veca modema dēļ iepiš logā āmuru). Biju jau gandrīz atbrīvojies no stereotipiem par Ķengaragu. Bet jāstrādā jau ir, aiztinu logus ar burbuļplēvi, aizbraucu uz torni savākt dažas grabažas. Atbraucu atpakaļ, burbuļplēves dēļ vienu pusi neredzu un jau trešajā vietā ieskrambāju pakaļējo bamperi. Vakarā rakstot apdrošināšanas visu ierakstīju kā divus negadījumus, ka nozīmē - divas reizes jāmaksā pašrisks. Bet, nekas, pats jau vien pie tā esmu vainīgs. Tik stulbi, ka turpmāk būs jāmaksā arī par stāvvietu, lai tāds sviests neatkārtotos. Ja vien man paliks darba auto.
--
Vakarā vēl pamanīju, ka SAF tehnika meklē plašu projektēšanas inženieri. Palika kaut kā skumīgi. Bāc, (manuprāt) atbilstu gandrīz visām prasībām, pie tam zinot SAF vēsturi un ikdienā apgrābstot SAF mūsdienu iekārtas, SAFs man šķiet kā viena no THE vietām, kurā gribētos strādāt. Un vēl viens no SAFa THE cilvēkiem ir DL, kuram esmu "biggest fan". Bet OK, man jau tā pat ir (iespējams pat pārāk) laba vieta, kurā strādāt to, kas reāli patīk. Pie tam es esmu vairāk kā gadu ikdienā zīmējis plates, man tomēr gribas ne tikai blenzt ektrānā, bet arī izkustēties, regulāri padarīt melnos darbus un kaut kur aizbraukt, kas šobrīd ir plus mīnus perfektā līdzsvarā.
--
Bet vispār aiztinot vienu pusi ar burbuļplēvi nav jāsatraucas par zagļiem, atnāk zaglis, sāk spaidīt burbulīšus, puk, puk, puk un aizmirst, ka gribēja ko zagt.
--
Īstenībā jau nav tik slikti, ir tik daudz ko interesantu darīt, plus nākošnedēļ cilvēkiem jāstāsta par telefonu vēsturi un kaut kad rezonanses krāsnī jācep grauzdiņi.
 
 
30 October 2014 @ 09:19 pm
 
'Nights are long when one can't sleep
The road is long for those exhausted'
 
 
30 October 2014 @ 06:38 pm
 
vienas no manaam baileem ir, ka es nomirshu, neizlasiijusi visas graamatas ko es izmisiigi veelos izlasiit. tas buutu nozheelojami, meemi, shausmiigi, es buutu tik danjkjiigs cilveeks, un nemuuzham nenokljuutu debesiis, un par sodu reinkarneetos susljikaa, kursh nemaak lasiit un nezina graamatu magjisko straavojumu un burviibu
 
 
30 October 2014 @ 08:32 pm
Ko es šodien redzēju  
jeb veltījums [info]vistu_zaglim

... tālāk ... )
 
 
30 October 2014 @ 04:42 pm
oh man  
nopirku dr. bronners piparmeetru ziepes, lai peles man naktii nebaaztos virsuu, un galiigi neparedzeeju how minty they'd feel on the bod. tagad katru reizi iznaakot no dushas, juutos kaa tikko meikautojusi ar edvardu kallenu hot yet cold
 
 
30 October 2014 @ 06:07 pm
 
Šodien pie manis pieķērās modernā medicīna un pilnīgi negaidot atzina, ka nemaz tik beigts es neesmu. Nu, ka acis man, iespējams, nevis iet boja, bet ir ar tādu pabiezāku čaumalu un tāpēc rada mānīgu iespaidu, ka tūdaļ sabruks. Visādas smalkas uzpariktes, zodiņu te, pierīti šite (es mulstu, kad attiecībā uz mani lieto deminutīvus), gaismas zibšņi un zili mirdzošs futūristisks sprungulis iesprausts acī.

Kā arī uzzināju, ka esmu vēl tīri jauns cilvēks, man vēl dzīvot un dzīvot, lūk.

Tas viss par nieka 37 eiro.
 
 
30 October 2014 @ 05:00 pm
ar kaklu pret kaklu  
beigu nebeigas
 
 
30 October 2014 @ 03:41 pm
Lūdzu  
Tagad tikai dodiet man veselību, un es darīšu brīnumus.
 
 
30 October 2014 @ 02:17 pm
 
paskaidrojums - Annis ir Annis, jo lai cik man arī nepatiktu vārds Anna, šobrīd tas šķiet par nopietnu tādam mazam bērnam. "Anniņa" man nepatīk. manos plānos meitai kā mīļvārdiņš bija paredzēts "Annele", bet kaut kā tomēr ikdienā nelietojas.
vakar bd un šodien pie doka Anna rādīja raksturu - ja viņa kaut ko negrib, tad viņa to nedarīs un visi var iepūst, reizē palekties vai sarauties. es to vienkārši akceptēju, jo pati esmu tieši tāda pati, bet attālākiem ļaudīm ir grūti samierināties, ka tik mazs bērns tik noteikti pretojas.
Tags:
 
 
30 October 2014 @ 02:03 pm
-8-  
Kārums ar bērnības garšu.
 
 
30 October 2014 @ 01:51 pm
BB  
Es ēdu savu mazo brāli bekonu.
 
 
30 October 2014 @ 11:43 am
 
SAEIMA.LV Nesmēķētāju tiesības ir prioritāras pār smēķētāju interesēm.

Kas tālāk? Nekā nedarītāju tiesības ir prioritāras pār to interesēm, kuri kaut ko dara?
 
 
30 October 2014 @ 10:42 am
 
Annis rūpējas, lai man nebūtu garlaicīgi, kā arī lai mums neienāktu prātā papildināt ģimeni ar vēl kādu cilvēciņu.
Īsi sakot- mana dzimšanas diena sākās 3 naktī ar bļāvieniem un iekaisušu kakdibenu. Tā kā bd bija izkārtne "noro vīruss" , tad iespējams būs jautri.

Dr apmeklējums gan izvērtās ļoti pozitīvs un pēc tam no vīratēva saņēmu milzīgu puķu pušķi.
 
 
30 October 2014 @ 11:29 am
zarnas  
"tās ir zarnas", mz teica, aplūkojot bildē smadzenes.
 
 
30 October 2014 @ 09:12 am
 
Atvarinājums, tas ir jauki. Var gulēt až līdz astoņiem rītā. Ilgāk nevaru, ēst gribas un mugura sāp. Es jūtos īsti piemērots šādam dzīves veidam. Ja maitas kapitālisti nebūtu visu izjaukuši, mums tagad būtu komunisms, katram taptu dots pēc vajadzībām, un es šitā varētu pavadīt tuvākos 20 gadus vismaz. Kāpēc maitas kapitālisti visu izmaitāja?
 
 
30 October 2014 @ 06:33 am
 
Kļūšu par to neciešamo kaimiņu, kas sešos no rīta pa visu māju nekaunas rībināt savu shitcore mūziku.
 
 
Current Music: Bring Me the Horizon - Sleepwalking