07 October 2015 @ 08:30 am
 
Poll #20513
Open to: All, results viewable to: All

vai jums rodas kādas asociācijas ar vārdiem "Annuškas izlietā eļļa""

View Answers

jā, es pat zinu, ar ko
30 (83.3%)

jā, dzirdēts vārdu salikums, bet par ko ir runa, nezinu
0 (0.0%)

nope
6 (16.7%)

 
 
07 October 2015 @ 01:48 am
 
Jā, tajā sapnī par bēgšanu no cietuma bija vēl tāds moments - mēs ejam ārā un kāds piepeši jautā, pag, vai tad nevajadzēja pasēs kaut kādu zīmogu, ka esam atbrīvoti? Nē, kāds cits iebilst, mums taču tur nav zīmogu, kas liecinātu par to, ka esam apcietināti.

P.S. Protams, pareizāk būtu bijis teikt - bet mums taču vispār nav pasu! Taču tas sapnī neienāca prātā.
 
 
07 October 2015 @ 12:50 am
 
DELFI. Jau atkal parādījušies jauni pēdējās stundiņas sludinātāji.
 
 
07 October 2015 @ 12:47 am
 
slinka, bezatbildīga, bez stresa. iekrājumu tērēšanas medusmēnesis. mans mīļākais stāvoklis.
 
 
06 October 2015 @ 11:07 pm
 
Senās dienās man bija paradums katrā oktobrī pārlasīt A Night in the Lonesome October, no Roger Zelazny. Bet tur vajag drusku vairāk atmosfēras, lietu un vējus.

Esmu pateicīgs par dažiem mirkļiem dejās un sarunās šovakar.
Esmu pateicīgs par rumu, kuru es tūdaļ pagaršošu.

Vairāk kaut kā nepateicas. Esmu noguris un not in a good way, manas kājeles smeldz un galva ir nogurusi, bet ne tādēļ, ka būtu darīts kas svētīgs un labs.
 
 
06 October 2015 @ 11:06 pm
 
pēdējā laikā labi guļu. par to paldies jāsaka garajām dienām un visītim vakaros
 
 
06 October 2015 @ 09:54 pm
 
bāc, nu.

gleznošanas tehnoloģija nogalina. viņš pusstundu runā par lina aušanas veidiem. esot vienkāršais divkārtnis, trinīts un skujiņveida. kāpēc mums tas noderēs? es mirstu un zīmēju mazus pimpjus uz galda.

ārā ir šausmīgi auksti. gāju uz pieturu, tur deg miskaste. pie mājām kolas pudele, pildīta ar mīzaliem, tā stāv pie šķības laternas. kaķi sildās uz mašīnām. pastkastē mūžīgi tikai reklāmas.
mana rīga.

šodien sveša modele sarkanās platformenēs ar uzrakstu "love" papēža rajonā nāca fotogrāfēt mūsu modeli, kurš pliks stāv supermena pozā. viņš redz, ka un kur tu viņu vēro. ja tu zīmē krūtis, viņš tās izriež, lai redz muskuļus. ja kāju - viņš sasprindzina. fotogrāfijā noteikti nospriegojies visur.

bet vispār es jūtos ļoti labi. man patīk.
 
 
06 October 2015 @ 09:39 pm
 
Dokaķiļis.
Bērns atnāk pie datora meklēt krāsu nozīmi un simboliku.
"Es tev varu iedot simbolu vārdnīcu."
"Bet mammu, uzdevumā ir teikts atrast internetā!"
 
 
06 October 2015 @ 09:10 pm
 
Tas tā ir bijis vienmēr. Es viena stāvu durvīs, man pretī sēž pārējie. Vai tā būtu skola, vai tā būtu universitāte, vai tā būtu jebkura cita pulcēšanās vieta. Varbūt nemaz nav tā, ka viņiem ir gluži kas pret mani, var gadīties, ka viņi drīzāk ir vienaldzīgi, taču gandrīz vienmēr ir tā, ka viņi tomēr labprātāk iztiktu bez manis.

(Pēters Hēgs "Smillas jaunkundzes sniega izjūta")
Tags:
 
 
06 October 2015 @ 07:19 pm
vīrieši, nepametiet sievietes rudeņos. labāk tad vasarā vai pavasarī, der arī ziema, bet ne rudens  
Visgrūtāk ir vakaros, kad atslēdzu dzīvokļa durvis un mani tur jau gaida sāpīgās domas par to, ko es izdarīju nepareizi.
 
 
06 October 2015 @ 07:06 pm
quiet days in Cēsu str.  
rieksti, mandarīni, vīnogas. viss māgā.
 
 
06 October 2015 @ 06:36 pm
 
Šodiena pārsvarā pagājusi nekā nedarīšanas un černobiļas brauciena plānošanas fāzē. A kas naudu pelnīs?
Nu labi, nav tik traki, cēlos agri, paspēju laikošanu, biju uz veiksmīgu braukšanas stundu un salaboju kleitu peldošiem ceļojošiem, kā arī sarunāju rītdienas zupu ar glītu zēnu, bet tad kā sāku runāt par hosteļiem, bagāžām, bukingiem, paiku, viesnīcām, radiācijas mērītājiem un lidmašīnām, tā tikai tagad pārtraucu.
 
 
06 October 2015 @ 05:50 pm
 
HA! Toties spiritam un vainam ir 46 tk sekotāju, mēs nodzersim tai dievietei to būdu...! Arlabvakar!
 
 
06 October 2015 @ 05:34 pm
Ok, I did it.  
Meklēju netā cmukas kaķīšbildes. Viss reiz dzīvē notiek pirmo reizi. Un jā, es to darīju, jo gribēju apskatīties smukas kaķīšbildes. Es... paskatīšos vēl.
upd: Saskatījos daudz un smukas!! ^_^
 
 
06 October 2015 @ 04:25 pm
 
apēdu vēl medus karotīti
 
 
06 October 2015 @ 02:28 pm
 
atdraugoju ļaunu vēstošo baibiņu, nejau tāpēc, ka baigi bēgļi patīk, bet tāpēc, ka jejbogu, manliekas, ja kādam karma tiešām iedos pa purnu, ta tā būs viņa, un iespējams pat, baznīcā un tad akal mēs visi būsim vainīgi. Tas arī mīļā miera labad, jo visu laiku raustās nīgrie pirksti kautko indīgu piekomentēt. baibiņa mums būtu tāda metru gara meitene ar tikpat metru prātiņā, viņa feisītī nemitīgi postē viskādas sasistas sievietes un bērnus, ar tekstiem "TAS JAU IR SĀCIES...", "TŪLIŅ BŪS", vai "MŪSU KULTŪRA IR APDRAUDĒTA" (ar septiņām kļūdām pavadteikumā, atļaušos atzīmēt). Kur tik agros vecumos (ap divdesmit) viņi piesmeļas naida, aidontov, iespējams viņus kādā smalkā internātā audzina mana mirusē čūsku vecmāmiņa, piemēram. Piekam, dotā baibiņa ienīst gan politiķus (zagļi, zagļi), gan kredītdevējus (zagļi, zagļi), gan ...ZAGĻI ZAGĻI ...tālāk apnika klausīties, ko vēl, vārdusakot, tādas drīzāk žults pieplūdušām venozām omītēm nīstamas lietas, ne pusaudžiem. Nu, uz ko tas viss, nu, stulba tā baibiņa, atdraugoju viņu
 
 
06 October 2015 @ 02:28 pm
 
uzcepu vakardienas kartupeļu biezputru ar sieru
 
 
06 October 2015 @ 01:55 pm
 
Sapnī biju nonācis cietumā. Nav zināms, par ko, bet jautrā kompānijā - ar Kārli Vērdiņu un vēl pāris domubiedriem, ar kuriem kopā izstrādājām bēgšanas plānu. Jau sapnī tas šķita ģeniāls, bet tagad, ja tā padomā - vēl jo vairāk. Mēs sadraudzējāmies ar apsargiem un sākām viņiem stāstīt, ka mūs drīz atbrīvos - kuru katru dienu pienāks pavēle par izlaišanu no cietuma. Norunātajā dienā mēs vieniem apsargiem (tiem, kas sargā pie kamerām) pateicām, ka tur apakšā pie izejas jau esot viss nokārtots, savācām mantas un pārliecinātā solī devāmies lejup - pie vārtiem. Plāa galvenais elements bija izlikties, ka viss notiek tā, kā tam jānotiek. Tur, pie vārtiem, savukārrt, pateicām, ka nu tā diena ir klāt, un mums tur augšā esot viss nokārtots. Tā kā apsargi jau iepriekš bija sagatavojušies mūsu promiešanai, nekādi lieki jautājumi neradās. Atceros, Kārlis vēl bija pieteicis tiem, kas palika kamerā - ja mēs pēc divām minūtēm neatgriežamies, lai zvana grupai "Sigma". Grupas "Sigma" koncertturnejas busiņš tūdaļ piebrauca pie cietuma vārtiem un mūs savāca. Tā, lūk.
 
 
06 October 2015 @ 12:58 pm
 
Iekšā un ārā tik auksts, vāzē vīst puķes un es, tāda negribēta un nederīga, un droši vien arī hormonāli kompromitēta, spēlējos neiroloģijas smilšu kastē, naudas vietā krāsainas podziņas, sajūtas, ka kaut jel kas būtu reāls, vietā - asaras tualetē. Nāk, tuvojas, pielavās, triecas virsū tas briesmīgais, pretīgais, motherfucking cocksucking devītais datums, nu, ko man ar viņu darīt, ignorēt jau tāpat nav iespējams, kaut gribas nogrūst kaut kur dziļi dziļi zem zemes. Ļoti gribas kaut ko maigu (varbūt tā kā Mikela rokas), kas neaplauztu manas trauslās parodijas par ērkšķiem, jo karsts un durstīgs ir labs tikai, kad pati esmu no jūras izkāpusi ar no iztvaikošanas vēsu ādu.
 
 
06 October 2015 @ 10:19 am
Какие люди  
Šī diena vēsturē izceļas ar to, ka viņā dzimuši visādi nozīmīgi ļaudis (nu, vispār visās dienās ir dzimuši visādi nozīmīgi ļaudis, bet nu!!) Tātad sveicam (dzimšanas kārtībā):

šveiciešu arhitektu Šarlu Eduāru Žanerē Grī, plašāk pazīstams kā Lekorbizjē, devis pasaulei dzīvokļus ar zemiem griestiem un apjēgu, ka cilvēkam pienākas minimālā dzīvojamā platība;

latvju grafiķi un gleznotāju Niklāvu Strunki, savulaik viens no tiem bezjēgā stilīgajiem latvju māksliniekiem, kam visi gribēja līdzināties (aizbrauciet uz Igaunijas mākslas mūzeju un apskatieties viņu divdesmito stūrīti, ietekme ir tik aizkustinoši acīmredzama);

norvēģu piedzīvojumu meklētāju Tūru Heijerdālu, kas izvirzīja visādas apšaubāmas hipotēzes un pēc tam devās neaprakstāmi lieliskās ekspedīcijās — it kā lai pierādītu savas apšaubāmās hipotēzes, bet vispār jau šķiet, ka vienkārši tāpēc, ka viņš tā varēja. Starp citu, man savulaik ir bijis tas neaprakstāmais gods šim kungam paspiest roku;

sīriešu diktātoru Hafezu al-Asadu, Bašara papucīti, kas savulaik vairāku valsts apvērsumu rezultātā kļuva par Sīrijas vadoni un sāka vest Sīriju pretī tai gaišajai un saulainajai rītdienai, kas nu ir pienākusi;

daču narkobaronu Klāsu Brēnsmā, kas sāka kā mazs narkodīlerītis, bet visnotaļ drīz jau izauga līdz overlordam, kas tirgoja Pakistānas hašišu daudzos Eiropas tirgos. Padomājiet, ja tolaik Nīderlandē būtu tikpat vaļīga attieksme pret hašišu, droši vien nebūtu pat sācis!;

un, visbeidzot, amurikāņu kinoaktrisi Elizabeti Šū, kas vienīgā no šī saraksta vēl ir ar mums un guva plašu slavu astoņdesmitajos, kad visādās filmās spēlēja galvenā varoņa love interest.

Protams, ja jums ir vēlme, varat papildināt šo sarakstu ar citiem nozīmīgiem ļaudīm, kas arī dzimuši šajā dienā :)