23 April 2018 @ 04:35 pm
 
QOTD: incanti, vai sieviete var apgalvot, ka konkrēts produkts vai izteiciens apdraud viņas maskulinitāti?

(konteksts: tā kā nesaistītu iemeslu dēļ šobrīd staigāju ar dzelzs pautiem, man ir daudz kas jāsamācās
manspreading done & that was easy
tagad vēl jāsaprot, vai sieviete var pret vīrieti vērst mansplainingu
vai pret citu sievieti, for that matter)
 
 
23 April 2018 @ 04:02 pm
 
pēdējo 7 gadu laikā katru gadu Latvijas iedzīvotāju skaits samazinās vidēji par 20 000.
 
 
23 April 2018 @ 03:59 pm
 
ja skatās uz latviešu kino pasaules kontekstā, tas tur izskatās ļoti, ļoti labi.

jeb oficiālais apstiprinājums par Četriem baltiem krekliem Kannu klasikas programmā ir viena no mīļākajām ziņām kādā ilgākā laika sprīdī. beidzot arī citi filmu gīki zinās, cik latvieši ir stilīgi un cik Uldis Pūcītis izskatīgs.
 
 
23 April 2018 @ 03:37 pm
 
bļe. darba tikšanās, vecis paspiež vecim roku, penija padod arī ķepu. pēc tam otra sieviete man: ko tu dari? vīrieši nespiež sievietēm roku!
 
 
23 April 2018 @ 03:19 pm
 
gribas izlasīt kādu labu grāmatu un mazāk sēdēt pie datora, bet mēnesi vēl jāraksta bakalaurs. nevaru sagaidīt, kad tas beigsies. nedomāju, ka studēšu tālāk. iespējams pēc dažiem gadiem kaut kur ārzemēs, bet Latvijā diez vai.
 
 
23 April 2018 @ 03:01 pm
 
kā uzspīd saule, tā gribas dzert alu un nemācīties
 
 
23 April 2018 @ 01:03 pm
150  
pamodos ar mēnešreizēm netīra un sāpoša, lai atklātu, ka bez brīdinājuma pazudis ūdens. ejot uz veikalu, pa ceļam satiku nobrauktu kaķīti ar ieplestām acīm un vaļā muti. atnākusi mājās, pamanīju, ka nopirktais ūdens ir gāzēts, jo tas izšļācās pa visu virtuvi.
pasaule, atpisies.
 
 
23 April 2018 @ 09:13 am
 
Mīļā, mazā Lēvena. Vasaras karstums un pavasara ziedi, cukurotas vafeles, saldējums, viesnīcas iedotie velosipēdi un silts vējš matos (kas nu jau aizstiepušies atpakaļ man ērtā garumā, pāri pusmugurai). Jaunās sandales, ko mīļais man nopircis "uz mūsu jubileju". Burbuļvanna divatā, kurai burbuļus iemācījāmies ieslēgt tikai otrajā dienā. Neizmērojams miers, ar mīlestību pielijuši kauli, saulrietā ceļu degungalu gaisā, un galvā uz riņķi iet "mīļā, mazā Lēvena, mīļā, skaistā..." Baznīcu torņi un sarunas, tik ērti un droši divatā. Plūst burbuļūdens vēnās un plūst miers kā plata upe, visi asumi nogludināti. Sanāk tik banāli, bet tik ļoti gribas pierakstīt. Kā gulēt vates baseinā, kā karstā šokolāde - bieza, silta un salda. Esmu iemācījusies visas lietas, ko agrāk nemācēju, un tagad ar aizgrābtu prieku vēroju, kā visi sīkumi paši sevi sakārto, cik organiski tiek atrisinātas aizķeršanās, cik dabiski mums abiem nāk viss, ko otram vajag. Tīra sapratne. Nulle baiļu. Pasaki tikai vienreiz. Mīļā, skaistā Lēvena.

Kopā esot jebkura vieta ir laba vieta, kur būt, bet, ja vēl ir skaista vasara un burbuļvanna, es nespēju, man līst pāri malām.

Trešdien beidzas kopīgā nedēļa, un es nejūtos salauzta. Tas nav tas, kā šī mīlestība strādā. Varbūt mazliet gribēsies kopā paraudāt, bet būs pieci no rīta, miegainība pasaudzēs acis. Atkal telefonsarunās skaitīsim dienas līdz nākamajai paradīzei. Divdesmit sešas. Tas paies ātri.
 
 
23 April 2018 @ 09:38 am
kill  
 
 
23 April 2018 @ 08:10 am
Alu cilvēka manifests  
Smejos - nevaru. Nokritu zem krēsla.

http://jauns.lv/raksts/sievietem/278414-viesturs-rudzitis-skirsanos-vajadzetu-aizliegt-ar-likumu

cilvēks ir galīgi sagājis sviestā.

kas būs nākamais?

Verdzība atveseļo sabiedrību?
 
 
22 April 2018 @ 09:05 pm
 
Simo ir krieviņš kā es - fano par multeni "Antoška, idem kopatj kartošku", ēd semuškas, tēlo, ka spļauj aronijas ar caurulīti, un sauc "rižij, rižij kanopatij"
 
 
22 April 2018 @ 08:49 pm
 
Šodien stundu gulēju pļavā piesaulītē izstiepusies visos virzienos kā jūraszvaigzne. Stundu klausījos skaņās, vēroju kokus, debesis. Apkārt man pavadā ganījās zirgs un bija tik labi, mierīgi. Domas neku neskrēja. Pa vienai atnāca, pagrozījās un aizpeldēja prom. Viena brīnišķīga stunda quality time ar sevi un sirku. Pēc gara pārtraukuma nedaudz arī pajāju. Mīļais rausis arī likās diezgan apmierināts ar tādu pavērsienu. Viņš arī lieliski ir iemācījies who's a good boy?! I' m a good boy! ideju. Nosedloju un palaidu vaļā, lai paskrien vai pavārtās, ko nu vēlas, bet viņš visu laiku nāca man līdzi un tajā jautās tāds- nuuuuuuu?! Kur ir?! Es taču nopelnīju! Viņš gan nezina, ka ir "nopelnījis" visus pasaules našķus ar to vien, ka ir.
 
 
22 April 2018 @ 05:48 pm
.  
pieseivošu sev vēlreiz testiņu par attachment styles.
Tags:
 
 
22 April 2018 @ 02:09 pm
 
man uz ekrāna šobrīd palikuši četri iesākti rakstu darbi. dokumentu nosaukumi ir: Sieviete, Mazulis, Prieks un Gaisma.
 
 
22 April 2018 @ 12:12 pm
 
tik daudz plāni.tik daudz darbi.
izgāju ieslidīties un stundiņu paurķēju pienenes .
vsjo, mugura pakaļā, ceļi sāp.
tinos palagā un rāpoju uz kapiem...
Tags: ,
 
 
Current Mood: nožēlojami
 
 
21 April 2018 @ 07:15 pm
 
Sanāca atrast pavecu aptaujiņu, saistītu ar homeopātiju. Likās interesanti, tāpēc nolēmu padalīties.

Nu lūk, doma tāda, ka īpaši tēmu nepētījušu cilvēku vidū nereti pastāv uzskats, ka homeopātijā izmanto visādus ārstniecības augus un no tiem iegūtās drogas vai preparātus (sveķus, izvilkumus, utml). Par to, ka metodes sāls ir šo preparātu atšķaidīšana līdz bezjēdzīgumam, agrāk zināja retais, bet nu jau tas tā kā būtu vispārzināms fakts. Un tomēr, kaut kā joprojām pastāv maldīgais uzskats, ka sāk tos burvju ūdentiņus/cukurgraudiņus taisīt no ārstniecības augiem, un reti kurš ir informēts, ka homeopātijā par pilnīgi leģitīmiem izejmateriāliem tiek uzskatīti, piemēram, petroleja, arsēna trioksīds, ciānkālijs, sifilisa slimnieku izdalījumi, un cits bullšits (nopietni - Excrementum vaccinium).

Nu tad, attiecīgās aptaujas doma - dota liste ar homeopātiskajiem preparātiem. Īstiem, nopērkamiem no atzītiem homeopātijas prekursoru tirgotājiem. Ar vienu izņēmumu - viens preparāts šajā listē gan ir izdomāts. Vai spēj uzminēt, kurš? Piezīmēšu - aptauja ir veikta 2011. gadā, tā kā 1) tā ir noslēgusies, un 2) piedāvātie varianti ir sakārtoti pēc popularitātes; pašā augšā ir tas, par kuru visvairāk cilvēku domājuši, ka "tas nu gan neizklausās ticams", un tālāk dilstošā secībā pēc šī parametra.

(Neliels paskaidrojums - tie skaitļi pirms burta C norāda atšķaidījumu. C atšķaidījums nozīmē, ka sākotnējo preparātu papriekš iedabū ūdenī ar kaut kādu metodi - daudzas no tām ir absolūti muļķīgas pat priekš homeopātijas - un tad šo ūdeni atšķaida ar "parastu" ūdeni attiecībā 1:100. Tā iegūst 1C. Ja iegūto 1C ūdeni vēlreiz atšķaida ar "parasto" attiecībā 1:100, tas jau būs 2C atšķaidījums, kuru pēc tam atšķaidot 1:100 dabū 3C - un tā tālāk).

To, vai uzminējāt, kurš no šiem "ārstniecības līdzekļiem" ir pilnīgs izdomājums, varat pārbaudīt šeit. Kā veicās? :)
 
 
21 April 2018 @ 03:05 pm
 
Reinis aizveda E uz Lenesonu. Simo, labi pavēmis, jau kādu laiku guļ. Bet es esmu pārdzērusies kafiju.
un piededzināju katlu.
 
 
21 April 2018 @ 02:59 pm
Dieva izvēle  
Dievs varēja pie sevis paņemt Makoto Šinkai un atstāt mums Satoši Kon.
 
 
21 April 2018 @ 02:33 pm
partyhat  
Šovakar, tātad, būs jāreivo, tāpēc esmu satraukta, ka varbūt viss beigās būs ļoti stulbi, "neviens neatnāks", es aizdriftēšu kaut kādā badtripā un all that yadda. Uzskatīšu to par labu zīmi, jo lielas gaidas parasti nevienu ne pie kā laba nav novedušas. Tagad aiziešu iegādāties ausu aizbāžņus, minerālūdeni un varbūt kādus augļus, lai rītdiena, kas ir skaidrs kā diena, ka aizies tumsā, tomēr būtu - vismaz iespēju robežās - mazliet nesāpīgāka.

Jūs tikmēr arī mazliet varat pakalbasīties, kamēr reivojat pa tastatūru piespiedu darba dienā. Es kaut ko līdzīgu biju likusi iepriekš, taču izņēmu, lai sapucētu, un man pat šķiet, ka daudz maz izdevās (sapucēt). Te mixcloud links.
 
 
21 April 2018 @ 11:12 am
UZMANĪBU  
Uzmanību, Latvijā atklāts nāvējošs vīruss, kas jau paņēmis 17 cilvēku dzīvības.