ублюдок ([info]racoon) rakstīja,
@ 2005-05-30 14:26:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
par atšķirīgiem viedokļiem

Komentārs kurš nedrīkst palikt nepamanīts.

by [info]lavendera

Protams, jēdzīgāk ir aizbraukt uz ārzemēm vienkārši pa ielu pastaigāt un iepazīties, nevis te resnos piecdesmitgadīgos sekstūristus medīt :)) Vietējie internacionālie kontakti iespējams, ļoti bieži ir maucība par naudu, bet tas, kāpēc meitenes no ārzemēm atgriežas atplaukušas un ar pozitīvu dopingu un kāpēc pēc latvju bāleliņiem tur nav pieprasījuma, - nesen dzirdēju šādu atziņu: "latvju bāleliņi", kam jau vairāk par trīsdesmit, parasti ir jau izlepuši un slinki. Sakarā ar to, ka te ir sieviešu dzimuma pārsvars, viņiem gluži kā dzīvnieku tēviņiem bez konkurences nav ne jācīnās, ne jāpiepūlas, mātīšu bars visu pašas izdarīs, appuišos, savāks, atsūkās un izmīlēs... un vīrieši kā suga degradējas. Ar tādiem pat kniebties nav interesanti. Tā ka tas suns aprakts ne tikai atšķirīgā maciņa biezumā. (Atbildēt uz šo)

 

Es neko nekomentēšu....(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]hey_blonde
2005-05-30 14:26 (saite)
Reality bites, tas saucas :)))

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]racoon
2005-05-30 14:26 (saite)
okej, atķeksēju.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]hey_blonde
2005-05-30 14:35 (saite)
Labi, labi, jokus pie malas, man traki patīk latviešu vīrieši, man vismaz ir veicies, un man viņi ir baigi forši, interesanti un labi. Bet mani aizskāra tie citi komentāri pie tava iepriekšējā pusta, kur visas latviešu sievietes tiek nodēvētas vienā biezā vārdā, aprakstīts, kādas visas ir maukas, kas tik gaida uz bieziem makiem, visas viņas tādas, un tad citi sit runātājam uz platā pleca un noraušot sūru asaru saka "precīzi"... Nu, kādu mīlestību tu pēc kaut kā tāda ceri sagaidīt?
Varētu jau bizot apkārt un teikt - nēeee, nēee, es neesmu tāda, man mūžā bijuši tikai 3 veči, visi latvieši, visi nabagi, es strādāju 45 stundas nedēļā, pati pelnu, pati pērku pārtiku, apmaksāju dzīvokli, priekšniekam par naudu neatdodos, lūdzu, lūdzu, nesakiet tā par mani, es tāda nesmu... Pašam tas neliekas absurdi? Un loģiski, ka dabiskā reakcija pēc 45 darba stundām un šitāda bulšita ir aiziet un vienkārši pateikt kaut ko riebīgu stilā "pats tu duraks".
Tā kā es neteikšu, ka šis komentārs ir gudrs, bet jāsaka, ka tas bija tikpat "gudrs" kā pats pousts.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]piccolo
2005-05-30 15:18 (saite)
ir dažādi cilvēki abās frontēs un vārdu salikums "visi ir.." man asociējas, ka runātājs ir vienkārši mazinteliģents un/vai norūpējies.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]hey_blonde
2005-05-30 16:17 (saite)
Nu, tieši par to es arī runāju. "Visi" Visi" ir mēģinājums uztaisīt suņu-kaķu-pingvīnu-degunradžu-strausu apvienoto psiholoģiju.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]putnelis
2005-05-30 14:30 (saite)
nu un tas tev bija jaunums?

(Atbildēt uz šo)

:)))
[info]omaars
2005-05-30 14:31 (saite)
:)) Jaa, starptautiskie internacionaalie kontakti ir jauka pieredzes guushana:) bez mauciibas:)))

(Atbildēt uz šo)


[info]krii
2005-05-30 14:34 (saite)
Nu, i?
Izlasīju trīsreiz, tak nevienu nepatiesu vārdiņu nemanīju.:)

(Atbildēt uz šo)


[info]markizs
2005-05-30 14:39 (saite)
diezgan loģisks koments, bet no otras puses, nedomāju ka slinkums ir tas kapēc _ārzemēs_ latvju bāleliņus nezivēlas, bet gan tieši maciņa biezums. Te Latvijā, moš taisnība, sak tie 50gadīgi kas ierodas pežuku medībās, ir gatavi apbērt ar rozēm un šampāniešiem pašu neglītāko latviešu meiteni, ka tik būtu. Kamēr letiņi sevišķi neiespringst, un cīnās par to labāko. Un ja par komentāra autori neviens necīnās, tas nenozīmē ka tā ir visām :) No otras puses es jau arī teiksim sevišķi necīnos ne par ko, slinks esmu, un vienalga nekad nav tā ka nebūtu kas atsūkā (rupjība citēta). Un tas nenozīmē, ka ar mani kniebties būtu neinteresanti. Bet, ja vēlās bezgalīgu maigumu, superbu ļubestību, māju alpos un bērnus ārzemniekus no pirmā ārzemju tūrista pretimnācēja - fīl frī. Es meitenēm bulšitu neciešu spraust ausīs. Un kaut kā neticu, ka visas tās kas te sakarās kaklā arzemniekiem ir pēc tam tās laimīgākās. Gan jau ka pusei to vēcu ir mājās ir sieva un trīs sīkie, otra puse ir sīki iznireļi, kuriem prātiņā nekā nav, un kas spejīgi tikai uz 16gadnieču pavedināšanu ar ārzemnieku sārmu. Un trešā puse vispār pārdos latviešu daiļavas verdzībā :) Tā kā, feel frī, ārzemnieks - fair enuff, letiņš - fair enuff.

(Atbildēt uz šo)


[info]markizs
2005-05-30 14:45 (saite)
man teiksim dikti dīvaina sajūta bija kad viena čika stāstija kā viņas abas ar draudzeni divi grieķi esot izvarojuši viesnīcā. Pašas jau duras ubojnajas, sak piekrita sarīkot grieķiem personīgo švu, tip viena ar otru tur ko neko, bet nu doma kā tāda. Atbrauc kautkādi lohi un #$%@%.

(Atbildēt uz šo)


[info]chaj
2005-05-30 15:50 (saite)
Nav jau neko diži atšķirīgs viedoklis no Tava ieprieksējā, manuprāt! Tikai viena koka otra gals. Kamēr Latvijā sievietes neiemācīsies dzīvot pašas savu dzīvi, neatkarīgu un pastāvīgu, nevis meklēt kādu, kas viņas nodrošina, tikmēr būs gan 19-gadīgas sarkstošas ārzemnieku apskāvienos, gan slinkie 30-gadīgie.
Un mītu par sieviešu pārsvaru šajā sakarā vispār nav ko pieaukt! Tā atšķirība ir uz dzīvildzes rēķina - sievietes vidēji dzīvo par 20 gadiem ielgāk. Reproduktīvā vecuma sadalījums ir vienāds.

(Atbildēt uz šo)


[info]mass
2005-05-30 18:56 (saite)
Offtopiks - ko saki par shitaadiem mochiem:
http://www.werk.lv/SPM/DSCN8636.JPG

Es tā paskatījos un izdomāju, ka ar tādu es labprāt pat brauktu.

Kas tas vispār ir, cik varētu maksāt utt?

(Atbildēt uz šo)


[info]buks
2005-05-31 12:35 (saite)
Nokomenteet te var tikai sievishkju intensiivi kultiveeto miitu "sakarā ar to, ka te ir sieviešu dzimuma pārsvars". Tb klasiskaa sheema: ja mani ienaakumi mazaaki, nekaa es veeleetos, taatad vainiiga ir diskriminaacija, maita priekshnieks, intriganti koleegji, zhiidi/masonji utt. Pagaashruden, seezhot shtaabinjaa pie konjaka grakiisha, viena jaunuve iz statistikas paarvaldes skumji atzina, ka peec statistikas datiem uz 10000 nepreceetu 30gadniechu ir 17000 nepreceetu 30gadnieku.
Taa kaa te ne latvju baalinju zemaa kvalitaate pie vainas, bet gan Rietumu baabu suudiigais interfeiss ij muusu jaunuvju zemaa bilances veertiiba (ja nav smadzenju puslozhu, ar ko naudu pelniit, tad jaapelna ar taam puslodeem, kuras tomeer ir) par iemeslu.

p.s.
Starp mums meiteneem runaajot, baalinju lielais vairums toch konkureetnespoeejiigs (taapeec ar par dziivi nesuudzamies). Tachu taisniibas labadinj jaatziist, ka arii jaunuvju pamatmasa ir duras.

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?