Adon ([info]lord) rakstīja,
@ 2018-12-12 13:14:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Entry tags:tāpatvien

par garlaicību #2
paldies par atbildēm par garlaicību... vairumam garlaicība saistās ar bezdarbību, bet man bezdarbība nav nepieciešama, lai garlaikotos... man garlaicīgi ir vienmēr, kad nav uzbudinātas smadzenes un tas ir galvenais iemesls, kāpēc es vispār kaut ko daru, kaut kur braucu, vienmēr cenšos izdomāt kā nodarbināt smadzenes.. es nespēju normāli ēst pie galda vai skatīties filmu nedarot neko fonā, nemaz nerunājot par mūzikas klausīšanos... es reti eju uz koncertiem, lai arī mūzika man patīk, jo koncertā nedrīkst paralēli kaut ko darīt... mazo mobilo telefonu laikā es koncertos iemanījos lasīt grāmatas, tagad tas nav iespējams, jo no ekrāna spīduma divas nākamās rindas viebsies... no teātra izrādēm es parasti aizeju pēc pirmā cēliena un lielā daļā koncertu ir tas pats... [info]heda saka, ka viņai garlaicīgi vājos kultūras pasākumos, šo es ļoti labi saprotu, bet man ir garlaicīgi gandrīz visos... un ziņkārību esmu iemācījies apvaldīt, jau kaut kādus gadus nejūtos slikti aizejot no kaut kurienes, kur esmu samaksājis naudu, lai tur atrastos, nemaz nerunājot par lietām, kur naudu maksājis neesmu...

bet darbs, no fiziska darba es mirstu nost no garlaicības, es pat uz trenažieriem eju ar Kindlu, jo citādi ilgāk par pusstundu nespēju to izturēt...(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]honeybee
2018-12-12 21:10 (saite)
es tamborēju paralēli praktiski visam + rakstu visādas dienasgrāmatas, plānotājus n shit tad, kad būtu galīgi nepieklājīgi tamborēt

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]lord
2018-12-12 21:22 (saite)
tamborēšanas varētu būt risinājums :) man bija modele, kura šādi darīja, viņa visur tamborēja, tai skaitā, bildējoties kaila kapos turpināja tamborēt... un tas bija mega kruti ne tik daudz tēla ziņā, kā tajā, ka viņa visu laiku bija citā pasaulē, ar viņu varēja darīt, ko gribi, viņa vienkārši turpināja tamborēt..

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]melora
2018-12-12 21:55 (saite)
Šitas, starp citu, ir diezgan daudziem mūsu paaudzes cilvēkiem. Es arī nespēju darīt kaut ko vienu, kaut kam ir jābūt fonā. Bet es to nesauktu par garlaicību, vairāk par grūtībām koncentrēties kaut kam. Un zināmu izlaišanos, jā. Informācijas un izklaižu iespēju ir tik daudz, ka smadzenes pierod un vienkārši nespēj vairs dzīvot lēnākā ritmā.

Vārdsakot, datora un TV izlaistā jaunatne, fī un fē :D

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]lord
2018-12-12 22:55 (saite)
jā, jā... jāsāk staigāt uz jogu un meditēt :D

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]unpy
2018-12-12 22:12 (saite)
Man nekad nav garlaicīgi. Arī tad, kad sensenos laikos pusgadu nodzīvoju patiešām dziļā Latgalē viens pats, ar citiem cilvēkiem komunicējot vidēji 15 minūtes nedēļā un vienīgā izklaide bija viena grāmata "Truškopības pamati" un plašu atskaņotājs ar vienu mazo plati, kurai no katras puses bija divas dziesmas. Īstā vieta, kur izklaidēties, ir paša galvā, nevis dajebkuros kopotajos rakstos Kindlē.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]lord
2018-12-12 22:56 (saite)
bet ko darīt, ja galvā vakuums?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]unpy
2018-12-12 23:04 (saite)
Tā nav. Tev pilnīgi noteikti. Ārējie impulsi mūsdienās ir tik spēcīgi, ka pārmāc iekšējos, tas tad arī viss. Ir vecais 3 nedēļu princips - padzīvotu vietā bez ārējiem kairinājumiem, jau ceturtajā nedēļā pats sev atvērtos, aber sestajā - visus internetus atcerētos kā tādu pasaciņu. Mīnuss ir tur, ka mūsdienās nevienam nav to 6 nedēļu.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]lord
2018-12-12 23:13 (saite)
Jā, nu, man tas tā strādāja Camino de Santiago - 50km dienā kājiņām un ārējie kairinājumi pazūd kā nebijuši. Jau pirmās dienas vakarā galva ir brīva. Pēc nedēļas jau Nirvāna. Reizi gadā divos cenšos pastaigāt uz nedēļu, divām.

Ja nav noslēpums, kur tad ir tie dziļie Latgales lauki?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]unpy
2018-12-12 23:17 (saite)
Tie bija sensenie laiki, Krāslavas rajons, Aulejas pagasts. 3km līdz grants ceļam, 7km līdz tuvākajam veikalam, tuvākais kaimiņš 1 km.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]lord
2018-12-12 23:33 (saite)
ā, nu jā, tā puse tāda klusa gan.. ir doma par lauku īpašumu kaut kur tā, lai līdz tuvākajam kaimiņam vai lielceļam nebūtu mazāk par kilometru, bet drīzāk kaut kur Rēzeknes apkaimē, lai nav tālu jābrauc...

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]unpy
2018-12-12 23:39 (saite)
Ja nav uzstādījuma, ka kaimiņiem obligāti jābūt latgaļiem, tad rekomendēju izskatīt Sēlijas virzienu, ap to pašu Jaunjelgavu, kas ir Sēlijas pati robeža, ir tukšums vien, visādi savādāk, protams, Krāslavas nu jau novads, tikpat tuvu kā Rēzeknes apkaime, bet gan tukšāk, gan mīlīgāk.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]lord
2018-12-12 23:57 (saite)
man ir diezgan vienalga, kas man blakus nedzīvo, kaut latgaļi, kaut Krimas tatāri vai pakistāņi, man visi cilvēki vienādi nepatīk :D vienkārši pamatdzīvesvieta tā vai citādi paliks Rēzeknē, vismaz uz ziemu, tomēr esmu civilizācijas izlutināts... bet par Sēliju piekrītu, ka tur ir klusi un labi, ik pa laikam sanāk pabraukt tās vietas.... meži, meži un nekā atskaitot mežus.. ja nu tik kāda pussabrukusi luterāņu baznīcele vai pusmuižiņa... patīk Sēlija..

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?