Journal    Friends    Archive    User Info    memories
 

Vasara un dūmi

Nov. 14th, 2018 07:14 pm biedrs no sistēmas

"Ļoti satraukti ir ne tikai "Lemberga aģenti" vai "oligarhu ielikteņi", bet arī profesionāli un godprātīgi sistēmas darbinieki."

5 comments - Leave a comment

Nov. 7th, 2018 08:12 pm pirms vs pēc

Atprātošanas un vāju vēstures zināšanu dēļ daļa eiropiešu jau tiešām tic vai izliekas ticam, ka melna telts ir Tuvo Austrumu sieviešu tautastērps. Te skaisti un informatīvi attēli par dzīvi, dzīvotu pirms mullas pārņēma varu un kļuva par modes blogeriem - Before sharia spoiled everything - https://twitter.com/beforesharia

Līdz šim nezināju, ka Atvudas "Kalpones stāstu" par sieviešu tiesību zaudēšanu esot iespaidojis ceļojums uz Kabulu un islāma revolūcija Irānā. Bet tiešām interesanti, ka attiecīgā tērpa vēstījumu grāmatā, filmā un seriālā skatītāji nolasa viennozīmīgi, bet melno telšu vēstījumu nē.

Pirms vs Pēc

Tags:

45 comments - Leave a comment

Nov. 7th, 2018 07:26 am Kulturālā bagātināšānās - nākamais līmenis

Malmes mošejas pārstāvji sašutuši, ka apkārtnē plānots celt augstceltnes, kuras aizēnošot mošeju. Pašvaldība, izstrādājot un saskaņojot detālplānojumu, neesot pajautājusi imāmu viedokli. Mošeja esot ne tikai reliģiska, bet arī kultūras celtne un multikulturālisma platforma, kurai jābūt redzamai no visām pusēm.
http://malmo.lokaltidningen.se/nyheter/2018-11-04/-Mosk%C3%A9-befarar-att-de-kommer-skymmas-3445902.html

Arī politisko partiju islamizācijas ziņās šķietami jau ir bijis viss: šariata likumus piemērojoši tiesas piesēdētāji no Centra partijas, Feministu partijas feministes, kuras aģitē, ka ebrejiem jāaizvācas no Izraēlas, palestīniešu teroristu dievinoša Eiroparlamenta deputāte, un visādi islāmisti parastie. Tomēr tagad sasniegts jauns līmenis, kurš pat parasti politkorektajam "Expressen" liek jautāt "Vai var iekarot politisku partiju?" Izrādās, ka Sociāldemokrātu - vecākās un lielākās Zviedrijas politiskās partijas - jaunatnes organizācijas Skones nodaļu pērņēmuši islāmisti. Pirms dažiem gadiem nodaļā pēkšņi parādījies lērums jaunu biedru, kuri ar laiku sākuši draudēt, veikt islāmistisku propagandu, sapulcēs apspriest homoseksuāļu "netīrās asinis", iebaidīt, iespaidot nodaļas vadības vēlēšanu procesu utt. Pat sociāldemokrātiem dārgās un (uzzinu pēdējā!) aktivitāšu noslēgumā ierastās internacionāles dziedāšanu gada sapulcē aizstājuši ar kādu arābu cīņas dziesmu. Labie cilvēki un partijas vadība tikai neizpratnē rausta plecus - nez kā tas varējis gadīties, kaut arī daži partijas biedri par notiekošo ziņojuši partijas vadībai jau 2017.gada pavasarī. Nu ko, gaidīsim, kad kādam meinstrīma medijam pietiks drosmes pajautāt ne vairs "vai", bet "cik ātri" var iekarot valsti?

https://www.expressen.se/nyheter/ssu-harvan-handlar-om-en-strid-mellan-det-gamla-och-det-nya/
https://www.expressen.se/kvallsposten/larmet-s-beroende-av-extrem-falang-islam-ar-botemedlet/
https://www.expressen.se/kvallsposten/uppgifter-ssu-falang-om-homosexuella-smutsiga/

Tags:

5 comments - Leave a comment

Nov. 3rd, 2018 11:04 am

"When asked by Committee investigators whether she had ever met Judge Kavanaugh, she said: "Oh Lord, no.""

Džūdija Manro-Leitona (Džeina Dou), kura apsūdzēja Bretu Kavano izvarošanā, esot tikai bijusi dusmīga, gribējusi uzmanību un paspēlēt taktiskas spēles.
Zviedru pareizais, labais meinstrīms, kuram citkārt tik svarīgi pavēstīt, ko kurš amerikānis ēdis brokastīs pirms 30 gadiem, par šo vienprātīgi klusē. Gan jau citi pareizie, labie meinstrīmi tāpat.
https://www.judiciary.senate.gov/imo/media/doc/2018-11-02%20CEG%20to%20DOJ%20FBI%20(Munro-Leighton%20Referral)%20with%20redacted%20enclosures.pdf

1 comment - Leave a comment

Nov. 1st, 2018 10:04 pm Freedom isn't basic. Kā mēs līdz tam nonācām?

Tik tālu nu esam aizspēlējušies, ka šāds video tiek saukts par strīdīgu un rasistisku.

Freedom is basic

Tags:

10 comments - Leave a comment

Oct. 28th, 2018 03:09 pm

Džordans Pītersons sarunājas ar Bilderbergas kluba zviedru kurjeri (citu brīnumainu apgalvojumu vidū viņa pirms pāris gadiem izcēlās ar apgalvojumu, ka 9 miljoni zviedru mierīgi varētu pie sevis uzņemt 30 miljonus).
JP vs klubiņš
Reizēm pokersejas pastāsta tik daudz.

Tags:

4 comments - Leave a comment

Oct. 23rd, 2018 04:17 pm kā progresīvi skaidrot mākslu

Pēc piecus gadus ilgas renovācijas 13.oktobrī tika atklāts skaisti restaurētais Zviedrijas Nacionālais muzejs, un liels bijis skatītāju prieks, ieraugot, cik sekmīgi muzejs veic izglītošanas darbu, pie klasiķu gleznām izvietojot ideoloģiski pareizus paskaidrojumus tautas apgaismošanai.

Piemēram, Karla Vilhelmsona 1909.g. glezna "Baznīcēni laivā"

Wilhelmsson-Kyrkfolk i båt


Paskaidrojums pilnā apjomā: "Ideja par to, ka pastāv pārmantotas tautas iezīmes, iespaidoja Vācijas un Ziemeļvalstu domāšanu kopš romantisma. Lauciniekiem, zemniekiem un zvejniekiem, kuri dzīvoja pēc senām kultūras tradīcijām un kuriem bija smaga darba apzīmogoti ķermeņi, nācās pārstāvēt ziemeļnieku nacionālos tipus. Kopš 19. gadsimta vidus šo perspektīvu pastiprināja anatomisku muzeja eksponātu kolekcijas, kuras ieguva antropoloģiskas rasu pētniecības virzienu. Eļļa uz audekla. NM 1796. Iepirkts 1914.g."


https://twitter.com/Grandmannen/status/1051443088579682304

Dālarnā gleznotās Andersa Corna gleznas "Vasaras saulgriežu deja" (zviedriem tikpat nozīmīga kā, Jaņa Rozentāla "No baznīcas" latviešiem) priekšā novietots cita mākslinieka darbs - kaste ar gaļas iepakojumos saliktiem sagraizītiem Dālarnas zirdziņiem un paskaidrojums: "(..) nacionālā identitāte ir patēriņa prece ar ierobežotu derīguma termiņu."


https://twitter.com/NymanFurug/status/1054022424361136128/photo/1

Savukārt sabiedriskā medija - Zviedrijas radio - kultūras redakcija piebilst, ka muzejā tagad viss jauki un pareizi, bet nosaukums "Nacionālais" gan esot kā kurpe, kas berž.

https://sverigesradio.se/sida/artikel.aspx?programid=478&artikel=7069621

15 comments - Leave a comment

Oct. 21st, 2018 05:38 pm

Pēdējā laikā viesībās un dažādos pasākumos daudzi pieprasa individuāli piemērotu pārtiku. Zviedru zinātnieki esot to pētījuši un nonākuši pie secinājuma, ka sekulārā valstī diēta aizstāj reliģiju.
Stokholmas Teoloģiskās augstskolas profesore saka: "Kristietībā runā par pakļaušanos kā sava veida brīvību. Atsakoties no kaut kā, upurējot, nedaudz ciešot, man šķiet, ka es daru kaut ko labu." Viņa uzskata, ka līdzīga motivācija vada, sekojot diētām: "Diēta var piepildīt dzīves jēgu tā, ka cilvēks kļūst par daļu no sistēmas un iegūst jēgpilnas kopības sajūtu."

https://www.svt.se/nyheter/vetenskap/darfor-foljer-sa-manga-svenskar-dieter

Tags:

11 comments - Leave a comment

Oct. 16th, 2018 07:44 am 2018.g. rudens, Eiropa, feminisma lielvara

Skats šorīt ejot uz darbu - pa ielas otru pusi soļo vīrs un melnā teltī tērpta sieviete, blakus trīs-četrus gadus veca meitenīte vairākkārtu tērpā līdz zemei, ap galvu cieši apsieti vairākkārtu lakati. Meitenīte iebrien nakts rasas piemirkušajās lapās un mazliet paceļ tērpa malu. No vīrieša puses atskan rējienam līdzīga skaņa, mamma zibenīgi pieklūp un sarausta meitas apģērbu līdz pienācīgajam garumam.

Tags:

38 comments - Leave a comment

Oct. 7th, 2018 10:39 pm

Prieks Bojāra raidījumā skatīties, cik Reizniece-Ozola un Lībiņa-Egnere apmierinātas ar sevi un savām partijām. Nodzīvoties līdz tādiem reitingiem un turpināt pārlaimīgi smaidīt un ķiķināt tik tiešām ir māksla.

11 comments - Leave a comment

Oct. 5th, 2018 08:24 am

Žurnālā "Ir" ērts pārskats par septiņu partiju populārāko kandidātu uzskatiem 24 būtiskos jautājumos. Jautājuma un izvērstu atbilžu par iespējamu sadarbību ar Kremļa maigās ķetnas pārstāvjiem "Saskaņu" gan pietrūkst. Vai "Ir" paļaujas, ka šo atbildi viņu lasītāji jau zina, vai arī tas ir mazāk būtisks par 24 būtiskajiem jautājumiem?


https://irir.lv/2018/10/03/ar-ko-pa-celam

6 comments - Leave a comment

Sep. 20th, 2018 08:21 am Dažu dienu izglītības sistēmas jaunumi

Smolandē 19 gadīgs skolnieks skolā izvarojis skolotāju. Nesaprotami, kā viņš ticis galā ar mācībām zviedru skolā, ja tagad policijai komunikācijai ar viņu vajadzīgs arābu valodas tulks.

Cits skolnieciņš citā skolā izvarojis skolnieci.

Bostādes pašvaldībā trīs skolotāju automašīnām uzbrukts vienā un tajā pašā naktī, divas no tām vandalizētas un sadauzītas.

Savukārt Lundas universitātē medicīnas studente pieprasa nomainīt neirofizioloģijas profesoru, kurš lekcijās pārāk daudz izglītojot par vīriešu un sieviešu bioloģiskajām atšķirībām. Viņasprāt tas neesot savienojams ar attiecīgajām mācībām nepieciešamo genederperspektīvu.

https://nyheteridag.se/19-arig-utlandsk-man-haktad-for-valdtakt-pa-lararinna/
https://www.expressen.se/gt/misstanken-elev-valdtog-annan-elev-inne-i-skolan/
https://www.hd.se/2018-09-18/tre-larare-pa-samma-skola-i-bastad-hemsokta-nattetid-fick
http://academicrightswatch.se/?p=3413

Tags:

3 comments - Leave a comment

Sep. 16th, 2018 01:55 pm

O-hō, kā Bono izpaudies ar asiņainiem zobiņiem un nacistu sveicienu. Reiz esot bijis labs mūziķis, tagad vairs tikai aktīvists un nodokļu nemaksātājs Paradīzes papīros, jo nav taču tāds muļķis, lai maksātu par paša sludināto politiku.

Macphisto

Tags:

6 comments - Leave a comment

Sep. 15th, 2018 11:50 am

"Можно долго ждать солнца
Глядя слепыми глазами в зенит
У нас внутри был хрустальный колокольчик
На него наступили, он больше не звенит
Эта музыка старее, чем мир
Она нелепа и смешна
Но я буду танцевать под неё
Даже если она не слышна"


BG

Leave a comment

Sep. 15th, 2018 09:50 am

Uzmini nu, kurā musulmaņu valstī notiek šis pirmsvēlēšanu mītiņš.

https://www.youtube.com/watch?v=x4uUU4waaNo

Tags:

2 comments - Leave a comment

Sep. 14th, 2018 07:46 am

Vai kāds no Latvijas medijiem ir rakstījis vai stāstījis par to, kā konkrēti Eiropas Parlamenta deputāti no Latvijas aizvakar balsoja balsojumā par autortiesību direktīvu un par 7.panta iedarbināšanu pret Ungāriju?

3 comments - Leave a comment

Sep. 13th, 2018 02:00 pm humānisms

Gēteborgas sinagogas dedzinātāju - palestīnieti -  nevarot izraidīt no valsts, jo antisemītiem neesot droši atgriezties Palestīnā.

Savukārt valdība, neilgi pirms vēlēšanām sūtot signālus attiecīgajam elektorātam, nolēma, ka Palestīna atbalstāma ar 206 miljoniem dolāru zviedru nodokļu maksātāju naudas.


https://www.svt.se/nyheter/lokalt/vast/brandattacken-mot-synagogan-i-goteborg-var-ett-hatbrott
https://ledarsidorna.se/2018/09/sverige-okar-finansieringen-och-spridandet-av-antisemitiskt-propagandamaterial-i-skolor/

Tags:

7 comments - Leave a comment

Sep. 8th, 2018 09:04 am vēlēšanu nedēļa senajā un brīvajā

Islāmisti sola Moderātu partijai 3000 balsu, pretī prasot palīdzību būvatļaujas saņemšanai, lai celtu jaunu mošeju. Solītās balsis sazvejošot imami piektdienas lūgšanās.

Kreiso partijas vadītājs sadarbojas ar antisemītisku un teroristus slavinošu organizāciju, šīs organizācijas vadītājs ir Kreiso partijas biedrs un Riksdāga deputāta kandidāts.

It kā viltota sociāldemokrātu propaganda un to konkurentu nomelnošana arābiski tiek izplatīta no interneta vietnēm Kuveitā, autoriem saistība ar Islāma valsti.

https://www.svt.se/nyheter/granskning/ug/erbjod-moderaterna-3000-roster-for-att-fa-mosketomt-miljopartist-bjod-in-till-mote
https://www.expressen.se/nyheter/val-2018/jonas-sjostedt-hade-mote-med-terrorkopplad-grupp/
https://www.expressen.se/nyheter/val-2018/moderaterna-granskar-s-logner-pa-arabiska/
https://www.expressen.se/nyheter/val-2018/skrev-falska-inlagg-om-m-och-sd-hade-kopplingar-till-is-ledare/

Tags:

2 comments - Leave a comment

Sep. 6th, 2018 10:08 pm loģikas ķēdītes turpinājums

Papildinot iepriekšējo ierakstu:
medicīnas iestādēm tulku pakalpojumi pagājušogad izmaksājuši 667 miljonus kronu,
policijai - 122 miljonus kronu,
tiesu iestādēm - 144 miljonus kronu.
Un ne jau tulkojot somiski, dāniski vai angliski.

Tags:

2 comments - Leave a comment

Sep. 6th, 2018 02:43 pm loģika

Zviedrijas televīzija jautā, tipisks "pareizo cilvēku"  Riksdāga deputāta kandidāts atbild:

- Vai pašvaldību bērnudārzos jāievieš obligāta dzimtes pedagoģija?
- Jā.
- Vai zviedru valodas mācībām jābūt obligātai prasībai, lai iebraucēji saņemtu pabalstus?
- Nē, viņiem var piedāvāt mācības, bet piespiest cilvēkus ir problemātiski.

Tags:

4 comments - Leave a comment

Back a Page