Journal    Friends    Archive    User Info    memories
 

Vasara un dūmi

May. 24th, 2019 08:23 am

Pretstatā iepriekšējam ierakstam par Eiropu, kuru mīlēt nav grūti - prātu izkūkojuša funkcionāra "uzmundrinājums": "Šie stulbie nacionālisti, kuri mīl savu valsti."
Jean-claude Juncker

Tags:

2 comments - Leave a comment

May. 19th, 2019 08:33 pm

Zviedrijas nacionālisti pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām: "Eiropu mīlēt nav grūti", gaišs patriotisms, agrāko skepsi aizstājot ar optimismu, ka jāizdara labākais, kas šajā situācijā izdarāms eiropeiskas Eiropas labā.

(Lai redzētu angļu subtitrus, jāklikšķina uz zobratiņa ekrāna apakšējā malā un blakus izvēlei "Undertexter" jāizvēlas "Engelska".)

Eiropu mīlēt nav grūti

2 comments - Leave a comment

May. 18th, 2019 11:57 am

Vai kāds ir redzējis jauno dokumentālo filmu par Ilmāru Blumbergu? Vai ir vērts skatīties? Komanda tā pati, kas fimēja vājo filmu par Fridrihsonu, tāpēc cerības mazas, bet ja nu tomēr.

Tags:

5 comments - Leave a comment

May. 13th, 2019 08:52 pm

Anna Ardin apsūdzēja Asānžu par kondoma nelietošanu pēc tam, kad uzzināja, ka Asānžs gulējis ne tikai ar viņu, bet arī ar kādu citu grūpiju. Pa šiem gadiem viņa paspējusi kļut par... mācītāju. Bet toreizējās pārliecības tēzes formulētas "The 7 Steps To Revenge", kuras pēc apsūdzības pret Asānžu pēkšņi pazuda no viņas bloga:

Step 1
Consider very carefully if you really must take revenge.
It is almost always better to forgive than to avenge . . .

Step 2
Think about why you want revenge. You need to be clear about who to take revenge on, as well as why. Revenge is never directed against only one person, but also the actions of the person.

Step 3
The principle of proportionality.
Remember that revenge will not only match the deed in size but also in nature.
A good revenge is linked to what has been done against you.
For example if you want revenge on someone who cheated or who dumped you, you should use a punishment with dating/sex/fidelity involved.

Step 4
Do a brainstorm of appropriate measures for the category of revenge you’re after. To continue the example above, you can sabotage your victim’s current relationship, such as getting his new partner to be unfaithful or ensure that he gets a madman after him.
Use your imagination!

Step 5
Figure out how you can systematically take revenge.
Send your victim a series of letters and photographs that make your victim’s new partner believe that you are still together which is better than to tell just one big lie on one single occasion

Step 6
Rank your systematic revenge schemes from low to high in terms of likely success, required input from you, and degree of satisfaction when you succeed.
The ideal, of course, is a revenge as strong as possible but this requires a lot of hard work and effort for it to turn out exactly as you want it to.

Step 7
Get to work.
And remember what your goals are while you are operating, ensure that your victim will suffer the same way as he made you suffer.

3 comments - Leave a comment

May. 13th, 2019 08:09 pm

Zviedrijas prokuratūra šodien atsākusi izmeklēšanu pret Asānžu saistībā ar prezervatīva nelietošanu pirms 9 gadiem. Laiki un tikumi mainās tiešām strauji - ja tolaik zviedriem būtu teikts, ka humanitārā valdīšana lielos daudzumos importēs tādus, kas izvaros baros, un kuriem pat par bērnu izvarošanu piepriedīs tikai pāris mēnešus, viņi nebūtu ticējuši... es arī neticētu.

Tags:

11 comments - Leave a comment

May. 7th, 2019 08:14 am

Saatchi mākslas galerija aizklāj mākslas darbus, lai neaizvainotu kārtējos agresīvos nabadziņus.
https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/art/news/saatchi-gallery-muslim-visitors-sku-artworks-covered-up-a8901526.html

Tags:

4 comments - Leave a comment

May. 4th, 2019 06:16 pm zilizaļi brīnumi

Limhamnas baznīca par Grētu Tunbergu, kura zināmās aprindās pasludināta par klimata glābšanas Žannu d`Arku, savā tviterkontā rakstīja: "Jēzus no Nācaretes ir izvēlējies savu pēcteci", Berlīnes arhibīskaps izteicās, ka Grētas organizētās demonstrācijas atgādinot Bībeles epizodi par Jēzus ierašanos Jeruzalemē.
Savukārt viņas māte, kampaņu aktīviste un operdziedātāja grāmatā par Grētu raksta šādi: "Grēta piederēja mazākumam, kurš mūsu oglekļa dioksīdu varēja redzēt ar neapbruņotu aci. Viņa redzēja, kā siltumnīcas efekta gāzes izplūst no mūsu skursteņiem, ar vējiem virzoties uz augšu un pārvēršot atmosfēru par gigantisku neredzamu izgāztuvi."

Tags:

11 comments - Leave a comment

May. 2nd, 2019 07:46 am

1. maijs. Ūmeo pilsēta izrotāta par godu humanitārās lielvaras premjera vizītei.

karogi

Tikmēr biedri Gēteborgā skraidīja ar Ziemeļkorejas un Čegevaras karogiem un transparentu "Atbalsti Venecuēlu pret Trampa uzbrukumiem!"

https://twitter.com/SofieLowenmark/status/1123582235704209414

Savukārt Malmē sociķu jaunatnes organizācija pirmā maija gājienā auroja: "Lai dzīvo Palestīna, sagrauj cionismu!", bet bijušais pilsētas mērs, sociāldemokrāts Ilmars Rēpalu soļoja turpat blakus un nelikās traucēties.

https://nyheteridag.se/krossa-sionismen-skanderar-ssuarna-med-ilmar-reepalu-i-spetsen/

Tags:

2 comments - Leave a comment

Apr. 23rd, 2019 03:08 pm

Terorakti Šrilankā dažiem radījuši nepārvaramas logopēdiskas grūtības izrunāt vārdu ‘kristieši‘ - Klintone un Obama runā par uzbrukumu ‘Easter worshippers‘, zviedru Centra partijas islamofīle Annija Lēfa par uzbrukumu ticīgajiem. Bet labie cilvēki raksta, ka teroristu vārdu nosaukšana vien jau esot islamofobija.

Tags:

6 comments - Leave a comment

Apr. 22nd, 2019 10:20 pm

Dokumentālā filma "Kurts Fridrihsons". Kā bija jācenšas, lai par tik interesantu un talantīgu personību radītu tik garlaicīgu un vāju filmu?

Tags:

9 comments - Leave a comment

Apr. 19th, 2019 12:36 pm

Pašķirstīju zviedru meinstrīma presi, un radās jautājums - kad atnāks latviešiem tie laiki, kad laikrakstu pirmās lapas rotās virsraksti par to, ka latviešu 'baltās varas' vīri to un šo, un latvieši to turpinās pirkt un lasīt?

5 comments - Leave a comment

Apr. 17th, 2019 07:51 am Māmiņas un puisīši 2019

Esmu te jau rakstījusi par afgāņu, kuri uzdodas par nepilngadīgiem, bariem, kā tādi viņi tiek kopti un ievietoti aizbildņu ģimenēs vai ģimenes bērnu namos kopā ar īstiem bērniem.
Lūk, šāds nabadziņš, kurš ticis kopts kādā ģimenes bērnu namā, izvarojis tajā pašā iestādē ievietotu meiteni un seksuāli uzmācies citai - 13 gadīgai meitenei. 13 gadīgā meitene par uzmākšanos nekavējoties ziņojusi ģimenes bērnu nama māmiņai, bet tā tikai atbildējusi, ka tas pats noticis arī ar kādu citu meiteni, nekāda rīcība nav sekojusi. Tiesas sēdes laikā tā pati algotā ģimenes bērnu nama māmiņa izvarotājam sūtījusi gaisa skūpstus.
Nabadziņam piespriestais sods - 5 mēneši nepilgadīgo ieslodzījuma vietā, naudas sods un 10 gadu ilga izraidīšana no valsts - naudas sodu kopjamais bez ienākumiem, protams, samaksāt nevar un iestāžu mazspējas dēļ šādas izraidīšanas praksē tiek īstenotas ļoti reti (arī Stokholmas teroristam Akilovam bija lēmums par izraidīšanu, kurš netraucēja viņam uzturēties valstī un veikt teroraktu).

https://nyheteridag.se/afghan-valdtog-och-slipper-fangelse-fick-stod-av-familjehemsmamma-som-gav-slangkyssar-under-rattegang/

Tags:

1 comment - Leave a comment

Apr. 5th, 2019 08:18 am kārtībiņa dabas vēstures muzejā 2019

Rietumjētelandes kultūras mantojuma pārvalde pieņēmusi lēmumu, ka jāiztīra Gēteborgas dabas vēstures muzeja krājumi un no tiem jāaizvāc visi cilvēka orgānu eksponāti. Muzeja darbinieki protestēja un sauca lēmumu par politiski motivētu, bet strīdā, protams, uzvarēja lemjošie labie ļaudis, kuri uzskatīja, ka šo "ētiski jūtīgo materiālu" nedrīkst rādīt muzeja apmeklētājiem, tāpēc marta vidū eksponāti no muzeja tika aizvākti.
Kopenhāgenas Medicīnas muzeja bijušais vadītājs to sauc par vēstures cenzēšanu.

https://www.svt.se/nyheter/lokalt/vast/idag-flyttas-manskliga-kvarlevor-fran-naturhistoriska-museet-i-goteborg
https://www.svt.se/nyheter/lokalt/vast/internationell-kritik-mot-vastarvets-agerande-pa-naturhistoriska

Tags:

45 comments - Leave a comment

Apr. 1st, 2019 10:20 pm

Interesanti, kāds būs turpinājums? Ziņos, ka `Lielais Baltais cilvēks` ēdis mazus bērnus?

https://nypost.com/2019/03/31/kristaps-porzingis-reportedly-called-black-woman-my-slave-as-he-beat-raped-her/

Tags:

10 comments - Leave a comment

Mar. 30th, 2019 06:04 pm Filternets

"Godīgās Valdīšanas" sludinājums

Filternets

Tags:

2 comments - Leave a comment

Mar. 28th, 2019 07:35 am

Lai cik arī kritiska es nebūtu pret dažādām zviedru politiķu izpausmēm, šoreiz diemžēl nākas secināt, ka latvju bāleliņi pacentušies vairāk.
Skat. balsojuma rezultātus par Autortiesību direktīvu: igauņiem tikai viens nelietis, zviedriem - 3, latviešiem - vairāk. Tie paši balsoja arī pret izmaiņām direktīvā, kas ļautu mēģināt mainīt strīdīgo 11. un 13. pantu.
https://www.votewatch.eu/en/term8-copyright-in-the-digital-single-market-draft-legislative-resolution-provisional-agreement-amendment-.html

Tags:

12 comments - Leave a comment

Mar. 22nd, 2019 08:06 am biedrošanās 2019

Zviedrijas Likumdošanas padome noraida priekšlikumu kriminalizēt sadarbību ar teroristu organizācijām. Tas nepieļaujami ierobežošot biedrošanās brīvību.
https://sverigesradio.se/sida/artikel.aspx?programid=83&artikel=7180342

Savukārt Stokholmas Sociālās valdes priekšsēdētājs stāsta, kā cīnīsies ar kriminālistiem, diskutējot vīrieša lomu sabiedrībā un vedot skaidrojošas sarunas, bet ar IS teroristiem strādās, zvanot un sūtot vēstules.
https://www.youtube.com/watch?v=vFXW-gHCXFk
https://www.youtube.com/watch?time_continue=34&v=WfieZhcuFs8

Izpētot 29 kaujinieku gaitas pēc karadarbības zonas atstāšanas atklājies, ka 13 no viņiem jau ir iesaistīti kādā vai vairākos noziegumos pēc atgriešanās Zviedrijā.
https://www.svt.se/nyheter/inrikes/flera-is-anhangare-domda-for-grova-brott-efter-hemkomsten

Lai statistika izskatītos mazliet labāka, pētāmajai grupai tika pievienotas arī 12 atgriezušās sievietes, kuras gan IS rindās parasti nav kaujinieces, bet "tikai" pieskata seksa verdzenes un gādā par citām atbalsta funkcijām.

Tags:

8 comments - Leave a comment

Mar. 19th, 2019 08:00 pm

VPN vairs nav ikdienas nepieciešamība tikai Irānā, Ķīnā un tamlīdzīgās valstīs. Šodien, klikšķinot uz kāda amerikāņu linka, tika pavēstīts: "It appears that you are trying to access our website from a location in the European Union, which enforces the General Data Protection Regulation (GDPR). Unfortunately, because of this regulation we cannot provide access at this time. We appreciate your understanding."

Tags:

4 comments - Leave a comment

Mar. 19th, 2019 07:19 pm

Lundas pilsētas parkā pirmdienas vakarā, piedraudot ar pistoli, aplaupītas 11 personas. Policija atsakās nosaukt noziedznieku pazīmes, bet vietējie parku nodēvējuši par Zviedru galdu.

Tags:

5 comments - Leave a comment

Mar. 8th, 2019 09:41 am Garas pamācības dzīvošanā

Turpinot infantilizējošu rakstu sērijas, zviedru meinstīma gigants "Dagens Nyheter" saviem lasītājiem piedāvā jau sagatavotu, vien izdrukājamu, aizpildāmu un ar parakstu apstiprināmu līdztiesības kontraktu - līgumu par to, kas kuram darāms mājsaimniecībā, lai lasītāju mājās valdītu vienlīdzība. Izdrukājams šeit https://www.dn.se/ekonomi/jobb-karriar/ladda-ner-och-skriv-ut-ett-eget-jamstalldhetsavtal/, ja kādam ir vēme DN atalgot par šo svētīgo rūpi.
Par laimi vai nelaimi šāda veida pamācības padoma kāriem līdzpilsoņiem ir tikai svaigā veidā lietojams produkts, tam visai nesens piemērs bija pēkšņās atklasmes, ka šodienas zviedru trīsdesmitgadnieku audzināšanas metodes bijušas pavisam aplamas. Šo metožu "māte" - rakstniece un publiciste Anna Vālgrēna, deviņu bērnu mamma, kura līdz pat divtūkstošo gadu sākumam bija karaļvalsts viedākās mātes statusā un kuras padomi arī medijos sludināti kā nekļūdīgi, pēkšņi izrādījusies briesmone, kuru nīst pašas meita, bērnību pareizas audznāšanas astākļos aprakstot sirdi plosošā grāmatā. Pati Anna noskuma par bērnu un zviedru tautas nepateicību un pārcēlās uz Indiju, kur esot atradusi savu īsto ģimeni.

Tags:

8 comments - Leave a comment

Back a Page