Comments: |
uzspēlēt teātri skatītājiem, kuri par biļeti samaksā vismaz 10eiro, partnerēs Elita Kļaviņa
es gribētu darīt stand-up comedian šovu kaut vai pa trīnīti vai neko. bet, šķiet, tikai vēža dēļ savāktos skatītāji.
Nu tu varētu saspēlēt ar Valteru Krauzi, biļetes izpārdotos uz viņa bildes afišās
![[User Picture]](http://klab.lv/userpic/2695/981) | From: | str |
Date: | 3. Maijs 2014 - 21:17 |
---|
| | | (Link) |
|
ja šovakar vēlu- ko nu vairs.sākumā iedomājos- apzvanīt draugus, bet tad jau tas būtu žēluma izprasīšana. man aicinājums būtu laiskoties.siltajās zemēs
Ja gads laika, tad vispirms uz Ukrainu, tad Meksika, Venecuēla, Andu kalni, Ugunszeme un visbeidzot kāds klosteris Ladakā vai Himalajos.
Uzkāptu kādā kalnā (ne gluži klintī). Pabeigtu pasaciņu, ko sāku rakstīt Lauvam, pirms sākās citi darbi. Un gribētu, lai mūsu ar Lauvu "medumēnesis" nekad nebeidzas, lai man nebūtu jāiet uz darbu un jaatsāj viņu jau pavisam drīz.
![[User Picture]](http://klab.lv/userpic/169111/38314) | From: | lara |
Date: | 3. Maijs 2014 - 23:33 |
---|
| | | (Link) |
|
Es darītu aptuveni to pašu, ko jau daru, tikai intensīvāk un ar apzinātāku baudu. Taisītu mākslu, rakstītu, dejotu, satiktu cilvēkus, daudz staigātu un skatītos. Varbūt pieteiktos vadīt kādas mākslas nodarbības. Daudz mīlētos. Ēstu garšīgas lietas. Runātos ar Dievu.
![[User Picture]](http://klab.lv/userpic/23857/1066) | From: | jojo |
Date: | 4. Maijs 2014 - 07:07 |
---|
| |
| (Link) |
|
zīmētu. varbūt padzīvotu klosterī.
Ja šovakar, tad es darītu tieši to pašu, ko pēc pusstundas grasos darīt - iet mācīties kizombu :)
![[User Picture]](http://klab.lv/userpic/171875/24152) | From: | nova |
Date: | 4. Maijs 2014 - 14:11 |
---|
| | | (Link) |
|
tas fonds manas vēlmes toč nespētu nofinansēt vai kā citādi atbalstīt | |