lara's LiveJournal
 
[Jaunākie ieraksti] [Kalendārs] [Draugi]

Šeit ir 20 jaunākie dienasgrāmatas ieraksti ieraksti lara dienasgrāmatā:

  [ << 20 vecākus ]
  Tuesday, August 11th, 2015
  12:47
  Darba vēl arvien drausmīgi daudz, bet tuneļa galā jau var redzēt spīdam mazu gaismiņu, kura sola vairāk brīvu mirkļu un pat kādu atpūtas dienu. Par spīti darbiem dienas sākumu pavadīju, ņemoties pa virtuvi. Izmetu ārā kaudzi sapūdētu un sakaltušu zaļumu. žēl, bet šovasar nesanāk laika normāli gatavot ēst. Ja man ir kāds brīvs brīdis, vislabprātāk to pavadu sēžot ārā pagalmā vai uz balkona un nedarot pilnīgi neko.

  Kukaiņi, ķēmi tādi, nograuzuši manas skaistās balzamīnes, kas visu vasaru ziedēja ēnā zem kļavas. Tagad būs jāstāda atkal jaunas. Vai arī kāda citas puķes, kurām patīk ēnaini nostūrīši.
  Wednesday, August 5th, 2015
  11:03
  Viss skaidrs
  "Tas var likties smieklīgi un neticami, bet fiziķi patiešām nopietni izvirzījuši teoriju, ka pastāv simulācija, proti, mēs dzīvojam robotu izveidotā datorsimulācijas pasaulē, un esam vien rotaļlietas inteliģentākas civilizācijas izveidotā spēlē." Apollo.
  Wednesday, July 29th, 2015
  06:51
  Pamodos sešos. Pelēks rīts, visi projām, pat kaķītis naktī bija savās kaķa gaitās. Uztaisīju kafiju, brīdi pasēdēju klusumā mierīgi bez nekādām domām galvā. Tad saplānoju dienu, noskaņojos jaunām darba uzvarām, ceru, ka pietiks spēka visu to paveikt. Ārā klusums, vēl nekas nenotiek, tikai ūdens pil no lapām. Vasara, par spīti visam šī ir vasara, un balkona durvis ir vaļā visu nakti un visu dienu, un koki ir zaļi un dobēs zied puķes. Paldies jau par to vien.
  Friday, July 10th, 2015
  13:29
  Vakar vakarā devos skrējienā pa parciņu pie upes. Skrienot atcerējos, ka biju gribējusi vasarai par godu iet uz Laimi Rācenāju, bet bija jau viss nokāvēts. Toties atradu eur monētu uz taciņas.
  Šodien briesmīgi sāp galva visu rītu un nepāriet. Un nogurums un miegainība.
  Thursday, July 9th, 2015
  06:59
  Šodien es noteikti izdarīšu kaut ko vasarai par godu. Vēl nezinu, ko, kuru un kā, bet noteikti.
  Monday, June 8th, 2015
  09:17
  Šorīt pamodos un atcerējos, cik ļoti man patīk ceļot. Tagad mans kuģītis slīd gar salām un tuvojs Stokholmai. Un man ir vesela nedēļa ceļojumam un izstādei, cilvēlu satikšanai un ainavu vērošanai. Šobrīd man ir labs skats pa logu un jau otrā rīta kafija. Esmu izgulējusies un moža, tas nekas, ka diena apmākusies. Kalmāra, es nāku, un man ir pilna soma ar diegiem jūras zilā krāsā.
  Thursday, May 7th, 2015
  14:47
  Vēl es gribētu magnoliju. Pie mājas man nav tādas labas magnoliju vietas, bet varbūt varētu Parkā. Man šis ir puķu sapņu pavasaris. Pagaidām gan neesmu iestādījusi pat ne vienu atraitnīti. Viss ir tikai manā galvā.
  Tuesday, May 5th, 2015
  13:15
  Es gribētu vēl vismaz vienu brīvu dienu, lai mazliet atpūstos. Brīvdienas bija labas, bet es nebiju mājās, man vairs nav tīru drēbju un kaķis ir piečurājis dīvānu tā, ka tas laikam būs jāmet ārā.
  Uz darbu braucu ar riteni caur ziedošu koku tuneļiem.
  Daudz darba, bet es atkal pētu rododendru stādu veidus un cenas. Man ir sapnis par rododendriem pie mājas, un man tik ļoti, ļoti gribētos šogad tos iestādīt. Nu labi, vismaz vienu. Lūdzu, lūdzu.
  Friday, April 17th, 2015
  08:55
  Atnāca slapjš kaķītis ar asiņainu ausi, izēda bļodiņu ar sauso barību un bļodiņu ar konserviem, nogāzās gulēt. Īsts kaķu vecis.
  Wednesday, February 25th, 2015
  12:05
  Šodien pirmo reizi šajā gadā braucu uz darbu ar riteni. Nebija auksti.
  Saturday, January 10th, 2015
  20:20
  Tā vietā, lai pavadītu normālu sestdienu, darot darbus, kas nav darba darbi, es tomēr gandrīz visu dienu esmu sēdējusi pie datora un maketējusi darbam e-grāmatiņas. Darāmā tuvākajiem mēnešiem sarodas arvien vairāk. Tie ir labi darbi, interesanti, tādi, kurus vēlos darīt. Bet to blīvums gan ir biedējošs.

  Tagad izslēdzu gaismas, skatos, kā ārā snieg. Ļoti gaišs. Gandrīz vai varētu iziet ārā pastaigāties.
  Sunday, January 4th, 2015
  13:38
  Svētki pagāja vienā lielā svinēšanas ņudzeklī, mājās nemitīgi kāds viesojās, notika klusākas un skaļākas ballītes, tagad ir patīkams nogurums, un šī diena būs veltīta rāmai atpūtai un pastaigām pa puteni.
  Tuesday, December 30th, 2014
  23:45
  Katru rītu apņemos, ka vakarā noteikti iešu gulēt ātrāk. Tad atnāk vakars un tad jau arī nakts, un apņemšanās izčākst kā nebijusi.
  Monday, December 29th, 2014
  01:12
  Jūs šovakar tik daudz interesantu stāstu esat sarakstījuši.
  Man bija gara un laba diena, neprātā daudz visa kā vienai dienai, bet vairs nav spēka to pierakstīt.
  Wednesday, December 10th, 2014
  21:30
  Paldies, sanāca ļoti jauks ābolu saldais, kurā bija pa druskai no visa, ko šeit ieteicāt.
  Un vēl šī bija laba diena. Mazliet pastrādāju un daudz saimniekoju. Uzcepu piparkūkas no Skrīveru mīklas. Ļoti garšīgas. Man patika rudzu ar ķimenēm, bet klasiskajām arī ne vainas. Stipras. Būs jānopērk vēl kādas citas garšas mīkla.
  Ir ļoti jauki būt par mājsaimnieci laiku pa laikam. Bez pārspīlējumiem.
  12:54
  ko pagatavot no āboliem?
  Šajā gandrīz brīvdienā es varētu kaut ko pagatavot no iekrātajiem āboliem. Tie ir no Parka rudens ražas atlikušie šķībi greizi, pumpaini, acaini, skābi āboli. Gribētos kaut kādas ābolmaizītes vai ko tamlīdzīgu. Plātsmaizi klasisko manā plītī izcept nevar (draņķīga plīts, kas sadedzina kūkām malas un vidu atstāj jēlu), bet var mazāka izmēra cepumiņus. Vienkārši gribētos karstu ābolu un kanēļa smaržu pa visu māju, un tad apēst kaut ko garšīgu. Tikai, lai nav sarežģīti un laikietilpīgi. Varbūt jums ir kāds padoms neliela izmēra supervienkāršam kaut kam ceptam no āboliem?
  Monday, November 17th, 2014
  16:44
  Kārtojot zirnekļainos kaktus, atradu vairākus neapgleznotus audeklus un kaudzīti ar apakšrāmjiem. Par brīvu virsmu trūkumu vairs nevaru sūdzēties. Būtu tikai spēks un laiks to visu apgleznot. Lielāko dienas daļu esmu pavadījusi pa druskai gleznojot un daudz domājot, ko un kā gleznot tālāk. Nekas vēl nav skaidrs. Bailes no plaknes. Ja nav telpas, es jūtos kā apmaldījusies.
  Sunday, November 16th, 2014
  15:21
  Jau tagad - īsi pirms pusčetriem pēcpusdienā - ir pārāk tumšs gleznošanai. Esmu sagatavojusi iestrādes, lai varētu turpināt mālēt arī pie elektriskās gaismas. Tomēr gleznošana gada vistumšākajā laikā ir sarežģīts pasākums. Brīžiem šķiet, ka acis samežģīsies no sasprindzinājuma. Labi, vēl pakrāsošu rāmjiem maliņas un tad taisīšu pelnītu pauzi.
  Thursday, November 13th, 2014
  16:01
  Šodien es neko nevaru. Nevaru pastrādāt, nevaru pakustēties, nevaru saņemties. Es jūtos tieši tā kā ārā izskatās. Pelēks un drēgns. Būtu bijis tikai godīgi, ja visu dienu gulētu.
  Monday, November 10th, 2014
  15:51
  Es biju uz dzejkoncertu. Es raudāju. Mazliet arī smējos. Beigās apskāvos. Man nebija līdzi puķu. Bet man ļoti patika.
[ << 20 vecākus ]
About Sviesta Ciba