lara's LiveJournal
 
[Jaunākie ieraksti] [Kalendārs] [Draugi]

Šeit ir 20 jaunākie dienasgrāmatas ieraksti ieraksti lara dienasgrāmatā:

  [ << 20 vecākus ]
  Friday, June 7th, 2019
  11:42
  Ja Vilibaldis rakstīja par aukstiem ananāsa gabaliņiem kā labāko ēdienu šādos laika apstākļos, tad es turos uz salami desiņām ar asajiem pipariem. No diētiska gala ir tomāti, bagātīgi apsālīti. Varētu ēst sāli pa tiešo no trauka. Varbūt piemaisīt kafijai karotīti sāls?
  Ko tu, Cibiņ, ēd karstajās dienās, ja vispār ēd?
  Tuesday, June 4th, 2019
  14:01
  Transformeri
  Jums arī tā gadās?
  No rīta piecēlos, saģērbos, izgāju no mājas. Drēbes kā jau drēbes. Bikses, plāns džemperītis pavasarīgā krāsā. Auskari. Braucu ar velo. Braucu, braucu un saprotu, ka nevaru izturēt. Tās drēbes. It kā normālas drēbes, bet nu kaut kā man nav labi. Es jūtos neglīta, noplukusi, kaut kāda resna un vienlaicīgi kā maisā iekāpusi. Un viss tā kā šļūk, tā kā spiež, tā kā nepareizi. Arvien grūtāk elpot un uz cilvēkiem vispār negribas skatīties.
  Piestāju pie lielveikala nopirkt pusdienu salātiņus. Pēc pusstundas iznācu tērpusies kleitā, kas izskatās kā pagarināts kombinē, un džinsu jakā. Vienīgi kurpes un auskari vecie. Džinsu jaka man nav bijusi kopš pusaudzības. Un šodien man to jaku vajadzēja kā ēst. Iegāju džinsu veikalā, pirmo uzmērīju un nopirku. Ir. Turklāt ar atlaidi. Mana jaka. Ceru tagad kādus 10 gadus ar viņu draudzēties. Kleitai ir tāds šķēlums sānos, ka braucot ar ričuku, kāju var redzēt gandrīz līdz ribām. Būs jāizdomā kāda saspraude.
  Bet jūtos es labi. Nekas vairs nespiež, nešļūk un nežņaudz. Ja nu vienīgi maciņš.
  Wednesday, April 18th, 2018
  13:06
  Netīšām izlasīju "Padari savas krūtis efektīvākas". Tur īstenībā bija "Padari savus rītus efektīvākus"
  Tuesday, January 3rd, 2017
  15:19
  Viss ir vieglāk, kad ir gaisma.
  Tuesday, December 20th, 2016
  20:47
  Vēl tumšāks vairs nekļūs.
  Tuesday, November 1st, 2016
  13:17
  Svēto dienas brīnums
  Šodien piedzīvoju tādu satricinājumu, it kā Dievs mani būtu uzrunājis no degoša krūma. Vai kā būtu ieraudzījusi vienradzi Bieriņu parkā.
  Vakar vakarā prātā ienāca ideja instalācijai. Darbam vajadzīgas vairākas žaketes. Vēlams vienādas vai vismaz līdzīgas. Šodien uz labu laimi iegāju kristiešu humpalās, un tur - četras pilnīgi vienādas melnas vīriešu žaketes! Par eur 2.00 gabalā, un vēl ar 25% atlaidi. Nezinu, vai spējat iztēloties, kāda tā ir sajūta. It kā tas darbs, kas pagaidām ir tikai manā galvā, būtu pats no sevis daļēji materiliazējies. Būs jāuztaisa līdz galam. Bet es vēl arvien jūtos kā vienradzi satikusi.
  Thursday, April 21st, 2016
  11:59
  Šorīt bibliotēkā atdevu divas grāmatas, bet vienai pagarināju termiņu. Bibliotekāre ieskatījās savos reģistros un teica, lai to trešo grāmatu lasu ātri un nesu atdot drīz, jo pēc šīs grāmatas esot rinda. Tā grāmata, kura jāgaida rindā, ir Ievas Melgalves "Mēness teātris".
  Thursday, January 21st, 2016
  16:40
  Es gribu apmeklēt visus kursus un nodarības, iemācīties valodas, redzēt filmas un teātra izrādes, noklausīties koncertus un meditēt dzīves skolās, kur māca laimi un pilnību. Es gribu maģistrus un interešu pulciņus. Uzrakstīt grāmatu un izstādes gribu daudz visu laiku. Gribu aiziet pie visiem draugiem uz visām ballītēm. Gribu neko nedarīt no rīta līdz vakaram. Gribu agri iet gulēt, celties agri, celties vēlu. Nopelnīt visu naudu. Nu labi, vismaz daudz naudas. Gribu sasniegt. Paspēt. Likties mierā un dzīvot šim mirklim. Bet tomēr paspēt. Un lai būtu viegli un viss notiktu it kā pats no sevis. Kaut arī būtu jāpārvar grūtības. Kā to izdarīt, kā?
  Friday, December 25th, 2015
  00:33
  Saēdusies magoņu cepumiņus ar magoņu pienu, eju gulēt. Ceru, ka gulēšu saldā miegā līdz pašam rītam. Pilnmēness cērt acīs zili baltu gaismu, tie gaišie taisnstūri slīd tieši gultai pāri. Bet šonakt mēģināšu dusēt kā Dieva ausī.
  Priecīgus Ziemassvētkus, mīļie!
  Wednesday, December 23rd, 2015
  10:25
  Vakar vakarā uztaisījām paši savu bluķi. Nekur nevilkām. Pastāvējām ap bluķi. Mēnesim apkārt bija milzīgs dārzs. Kad iegājām mājā, sāka līt.

  Sunday, December 13th, 2015
  12:28
  Šodienas bildē: tas pats logs, tikai ar palodzi un radījumiem, kas to apdzīvo. Fērbijs gan tikai viesojas.

  10:58
  Vakar Rīgā bija saule, bet pa ceļam uz Cēsīm - putenis un apsnigušas ainavas. Sniegu nenobildēju, bet Rīgas sauli darbnīcas logā gan.

  Tuesday, August 11th, 2015
  12:47
  Darba vēl arvien drausmīgi daudz, bet tuneļa galā jau var redzēt spīdam mazu gaismiņu, kura sola vairāk brīvu mirkļu un pat kādu atpūtas dienu. Par spīti darbiem dienas sākumu pavadīju, ņemoties pa virtuvi. Izmetu ārā kaudzi sapūdētu un sakaltušu zaļumu. žēl, bet šovasar nesanāk laika normāli gatavot ēst. Ja man ir kāds brīvs brīdis, vislabprātāk to pavadu sēžot ārā pagalmā vai uz balkona un nedarot pilnīgi neko.

  Kukaiņi, ķēmi tādi, nograuzuši manas skaistās balzamīnes, kas visu vasaru ziedēja ēnā zem kļavas. Tagad būs jāstāda atkal jaunas. Vai arī kāda citas puķes, kurām patīk ēnaini nostūrīši.
  Wednesday, August 5th, 2015
  11:03
  Viss skaidrs
  "Tas var likties smieklīgi un neticami, bet fiziķi patiešām nopietni izvirzījuši teoriju, ka pastāv simulācija, proti, mēs dzīvojam robotu izveidotā datorsimulācijas pasaulē, un esam vien rotaļlietas inteliģentākas civilizācijas izveidotā spēlē." Apollo.
  Wednesday, July 29th, 2015
  06:51
  Pamodos sešos. Pelēks rīts, visi projām, pat kaķītis naktī bija savās kaķa gaitās. Uztaisīju kafiju, brīdi pasēdēju klusumā mierīgi bez nekādām domām galvā. Tad saplānoju dienu, noskaņojos jaunām darba uzvarām, ceru, ka pietiks spēka visu to paveikt. Ārā klusums, vēl nekas nenotiek, tikai ūdens pil no lapām. Vasara, par spīti visam šī ir vasara, un balkona durvis ir vaļā visu nakti un visu dienu, un koki ir zaļi un dobēs zied puķes. Paldies jau par to vien.
  Friday, July 10th, 2015
  13:29
  Vakar vakarā devos skrējienā pa parciņu pie upes. Skrienot atcerējos, ka biju gribējusi vasarai par godu iet uz Laimi Rācenāju, bet bija jau viss nokāvēts. Toties atradu eur monētu uz taciņas.
  Šodien briesmīgi sāp galva visu rītu un nepāriet. Un nogurums un miegainība.
  Thursday, July 9th, 2015
  06:59
  Šodien es noteikti izdarīšu kaut ko vasarai par godu. Vēl nezinu, ko, kuru un kā, bet noteikti.
  Monday, June 8th, 2015
  09:17
  Šorīt pamodos un atcerējos, cik ļoti man patīk ceļot. Tagad mans kuģītis slīd gar salām un tuvojs Stokholmai. Un man ir vesela nedēļa ceļojumam un izstādei, cilvēlu satikšanai un ainavu vērošanai. Šobrīd man ir labs skats pa logu un jau otrā rīta kafija. Esmu izgulējusies un moža, tas nekas, ka diena apmākusies. Kalmāra, es nāku, un man ir pilna soma ar diegiem jūras zilā krāsā.
  Thursday, May 7th, 2015
  14:47
  Vēl es gribētu magnoliju. Pie mājas man nav tādas labas magnoliju vietas, bet varbūt varētu Parkā. Man šis ir puķu sapņu pavasaris. Pagaidām gan neesmu iestādījusi pat ne vienu atraitnīti. Viss ir tikai manā galvā.
  Tuesday, May 5th, 2015
  13:15
  Es gribētu vēl vismaz vienu brīvu dienu, lai mazliet atpūstos. Brīvdienas bija labas, bet es nebiju mājās, man vairs nav tīru drēbju un kaķis ir piečurājis dīvānu tā, ka tas laikam būs jāmet ārā.
  Uz darbu braucu ar riteni caur ziedošu koku tuneļiem.
  Daudz darba, bet es atkal pētu rododendru stādu veidus un cenas. Man ir sapnis par rododendriem pie mājas, un man tik ļoti, ļoti gribētos šogad tos iestādīt. Nu labi, vismaz vienu. Lūdzu, lūdzu.
[ << 20 vecākus ]
About Sviesta Ciba