lara's LiveJournal
 
[Jaunākie ieraksti] [Kalendārs] [Draugi]

Šeit ir 20 jaunākie dienasgrāmatas ieraksti ieraksti lara dienasgrāmatā:

  [ << 20 vecākus ]
  Tuesday, September 16th, 2014
  11:21
  Fantastiski. Nogulēju visu nakti bez pamošanās. Sapņus neatceros. Pamodos īsi pirms septiņiem moža, priecīga, stipra. Palasīju grāmatu, pavingroju, uztaisīju brokastis, piekārtoju māju, savācu mantas, ja nu gadītos šodien pēc darba kur aizklīst. Tagad strādāju kā tāds malacis. Kas notiek - kāda superlabvēlīga laika prognoze vai kas?
  Sunday, September 14th, 2014
  05:06
  Mēness spīdina acīs zilu gaismu. Pamodos, aizgāju līdz ārdurvīm paskatīties, vai kaķītis nav pārnācis. Jā, kaķītis bija pie durvīm, ielaidu mājā, iebēru bļodiņā barību. Palasīju Cibu. Tagad sēžu mēness izgaismotā gultā un gaidu, kas būs tālāk. Rīts vēl īsti nav, būtu jāguļ.
  Saturday, September 6th, 2014
  12:22
  izelpa
  Grūti noticēt, bet esmu iekārtojusi darbnīcas izstādi. Pēdējā brīdī notika brīnums un palīgos pieteicās D., bez viņas es netiktu galā ar bilžu karināšanu. Tagad divas dienas pa sešām stundām būšu zāles uzraudze. Tā taču ir laika jūra! Skaidrs, ka apmeklētāja nebūs neviena, bet es varēšu lasīt grāmatas, maketēt iekavētos darbus, nolakot nagus un domāt par dzīvi. Varbūt pat kaut ko pierakstīt. Varbūt sākt adīt ziemai cimdus?
  Tuesday, September 2nd, 2014
  09:02
  Esmu ļoti nogurusi. Jāiztur šī diena, varbūt kļūs mierīgāk. Arvien grūtāk tikt galā ar spriedzi, tā atņem vēlēšanos uzsākt jebko. Gribētos brīvdienas.
  Sunday, August 31st, 2014
  07:58
  Neko nelīdz, ja gulēt aiziet vienos. Tik un tā 3.30 mostos, acis platas, domāju visādas domas. Tā arī neizdevās aizmigt.
  Ap pieciem sāku šķirot fotogrāfijas projektam, ap sešiem izdzēru pirmo kafiju, septiņos gāju lasīt akmeņus (tam pašam projektam). Tagad nezinu, ko darīt - mēģināt aizmigt vai doties brokastīs.
  Kā, lūdzu, iemācīties gulēt?
  Thursday, August 28th, 2014
  14:27
  uzrakstiet, lūdzu, kāds, ka viss būs labi.
  bet tikai tā, lai var noticēt.
  09:49
  dzīve parastā
  Esmu garā, garlaicīgā rindā, gaidu mašīnas tehn.apskati. Līst lietus. Man ir Statoil kafija un Ciba. Vēl 10 mašīnas pirms manis. Ļoti nāk miegs.
  Monday, August 25th, 2014
  21:39
  dienas atskaite
  Visu daru. Sāku no viena gala un daru. Ceru nokļūt visiem darbiem arī otrā galā.
  Dienā pa ceļam uz V-ielu samērcēju vasaras kurpītes pilnīgi un galīgi. Iegāju vistuvākajā veikalā un nopirku pirmos kaut cik pieņemamos zābakus un turpat veikalā arī uzvilku staigāšanai.
  Gribētos vēl kādu siltu dieniņu šogad. Lūdzu.
  Thursday, August 21st, 2014
  04:54
  Kāpēc gulēt ir tik grūti?
  Sunday, August 10th, 2014
  19:16
  Nupat gultā atradu beigtu putniņu. Tas bija gādīgi nolikts līdzās manam spilvenam. Kaķītis visādi izrāda savu mīlestību un rūpes. Bet es, nepateicīgā sieviete, viņu bieži pametu uz vairākām dienām ieslēgtu darbnīcā pie ūdens un sausās barības. Atkal jau pārāk reti esmu mājās.
  Friday, August 1st, 2014
  11:22
  trīsstūri
  Sasodīts, viņiem bija taisnība! Ir viens no tiem retajiem brīžiem, kad es gribētu, kaut atcerētos kādu noderīgu formulu un varētu izrēķināt... es pat nemāku izstāstīt, ko tieši man vajag izrēķināt. Tikai miglaini atceros kaut kādus trīsstūrus, kvadrātus, taisnstūrus un to, ka vispār bija iespējams kaut ko aprēķināt, ja ir zināmi daži dotie lielumi. Bet rēķināt es nemāku. Tagad nāksies izlīdzēties ar intuīciju. Kā parasti. Bet viņiem - skolotājiem - tomēr bija taisnība, kad teica, ka dzīvē jums, bērni, reiz rēķināšana noderēs.

  Nu kā lai es saprotu, vai 850 m lentas uz 3 m objekta ir daudz/maz/pietiekoši?
  Saturday, July 26th, 2014
  09:23
  Mājai visas durvis, visi logi vaļā - visi, kurus var atvērt. Ārā klusums. Vēja nav, kokiem ne zariņš nekustas. Nenopļautajā pagalma stūrī smilgas un aveņu krūmi nekustīgi kā fotogrāfijā.
  Klusa iela. Ne mašīnu, ne gājēju. Nav arī rīta skrējēju pie upītes. Neviens neiet pastaigā ar suni. Nav nevienas mammas ar bērnu ratiņiem.
  Nedzird pilsētu, nedzird Ulmaņa gatvi, kas parasti šalc tālumā kā upe. Nedzird vilcienus, pat lidostu nedzird. Viss apstājies. Esam mēs divi vien ar kaķīti pagalmā, ēnā zem kļavas zariem.
  Monday, July 21st, 2014
  12:39
  Es nezinu, kā ar visu tikt galā. Atkal jau pārāk daudz visa kā kopā. Darbs un māksla. Kā paspēt, draugi, sakiet, lūdzu, kā paspēt.
  Saturday, July 5th, 2014
  10:02
  Tas nu beidzot viens īsti vasarīgs rīts Parkā. Man šodien ir brīvdiena. Pavisam īsta brīvdiena. Es neplānoju to izmantot kaut kā īpaši, tikai pastaigāties, palasīt grāmatu, padarīt sīkus darbiņus un viss. Nekā sadomāta un samudrīta. Parasta brīvdiena. Bez pārspīlējumiem.
  Sunday, June 29th, 2014
  22:54
  Bet tas, ko vēlējos ierakstīt pirms Teo bija uzkāpis uz klaviatūras, - turpinu dzīvot pusmiegā. Citu neko nevaru patstāstīt. Viss ir citādi pēc visa tā trakuma. Skaistais un sāpīgais kopā kārtām vien kā parasti.
  22:52
  8u77777777777777

  (Teo vēstījums Cibai un pasaulei)
  Friday, June 27th, 2014
  20:56
  Guļu un guļu un gandrīz neko citu darīt nevaru. Vakar un aizvakar Rīgā satiku vēl dažus māksliniekus pirms viņi devās projām uz mājām. Visi priecīgi, viss viņiem paticis. Biju darbā. Tas, ko parasti izdaru dažās minūtēs, tagad bija neiespējami sarežģīts uzdevums, kura paveikšanai man vajadzēja vairākas stundas. Darbā aizmigu uz dīvāna.
  Thursday, June 26th, 2014
  12:26
  Ir labi, pat ļoti labi. Atvainojos visiem, kuriem neesmu atbildējusi uz e-pastiem un ziņām. Es vēl nevaru. Nogurums tāds, ka tikai ar grūtībām sevi kustinu uz priekšu. Bet tas bija to vērts. Uzkāpām milzīgā gaismas kalnā, visu ko piedzīvojām, daudz dedzinājām un lējām, un beigās pacelāmies spārnos un lidojām. Vēl tagad lidoju pat ar visu nogurumu un miegainību. Liels piedzīvojums tas viss bija.
  Paldies tiem, kuri turēja īkšķus. Ziniet, tas darbojas.
  Friday, June 13th, 2014
  00:40
  Žēl, kav laika šo laiku pierakstīt.
  Wednesday, June 4th, 2014
  09:20
  brokastis diviem
  bīsties - kaķīši! )
[ << 20 vecākus ]
About Sviesta Ciba