Oktobris 26., 2022
| 21:22 Sēžam, tātad, ar konkurenti uz pētniecisku pozīciju, pļāpājam par posthumānismu - ok tad kā tu tulko nonhuman? - citbūtne - hmmmm, tas man neder, jo es runāju arī par lietām... lai gan, no otras puses, lietas arī "ir", tātad tās ir būtnes... - vēl bija vārds "radība", bet tam ir reliģiskas konotācijas - jā, un nav jau teikts, ka tas ir radīts, varbūt drīzāk radies... varētu lietot vārdu "rasts" - hmmm - ...tas labi piederētos kvīru studijās - (spēji nosarkst) jā, man jau šķita, ka tur kaut kas nav kārtībā
|
Comments:
palīdziet man abas ar "nonhuman sounds"
atkarībā no konteksta, lūdzu, jo normālā situācijā tās būtu "necilvēciskas skaņas"
es savā šitajā teiktu "ārpuscilvēka skaņas" bet tas izklausās idiotiski
"ne cilvēka radītas skaņas" varētu būt saprotami un neitrāli?
"rastu bļaušana" :D
paldies. ta ka tur ir "human and no human sounds", varbūt bus ok teikt "cilvēka un citu skaņas avotu radītas skaņas".. or smth
"gan cilvēku, gan citu radītas skaņas"
"ne tikai cilvēku radītas skaņas"
Šī ir laba demonstrācija tam, ar ko nodarbojies tu un tavs lauciņš lmao.
btw, no offense, lai veicas. Kad es biju jauns liberālis, tieši ar par ko tādu sapņoju. Dzīve izmācīja citādi.
Ja nu mēs runājam par jocīgiem lauciņiem:
// neo-Platonism and its idea of the One, from which all existence emanates. Marsilio Ficino (1433–1499) sought to integrate Hermeticism with Greek and Jewish-Christian thought,[1] discerning a prisca theologia which could be found in all ages.[2] Giovanni Pico della Mirandola (1463–94) suggested that truth could be found in many, rather than just two, traditions. He proposed a harmony between the thought of Plato and Aristotle, and saw aspects of the prisca theologia in Averroes (Ibn Rushd), the Quran, the Kabbalah and other sources.[3] Agostino Steuco (1497–1548) coined the term philosophia perennis.//
Muļķiem gudri cilvēki liekas jocīgi. To ievēroju jau bērnības sociālajā dinamikā.
paldies par komplimentu, I'll take it
Tu esi tā meitenīte, kas raustīja klases audzinātāju aiz brunča un sūdzējās, ka Gnidriņš nav mājasdarbus taisījis.
Intraverti bērni parasti tā nedara.
Meitenes tā dara, jo viņām pats svarīgākais ir autoritāte un konjunktūra, kurai pakļauties, kurā rast stabilitāti. Nav svarīgi kāda konjunktūra. Honeybee pirms 150 gadiem būtu draudzes aktīviste un studētu sv. sakstus.
/ autoritāte un konjunktūra, kurai pakļauties/
šitas ir par teistiem, tevi ieskaitot :P
Nē, nu tas skaidrs, ka daļai skolas laikā pretējais dzimums likās kā citplanētieši, jo parasti jau redz jau tikai skaļākos, kamēr klusie cilvēki vnk klasē neeksistē. Ģimnāzijā tikai aizdomājos, ka es pārāk slikti domāju par zēniem,līdz ar to sāku kasīt nost savus stereotipus un pieņēmumus, bet nu katram sava pieredze:)
Interesanti, kāpēc valdībā tik daudz liekuļu, pat ja liela daļa tur ir vīrieši. Drosmīgi ideālisti mūsdienās ir retums, neatkarīgi no dzimuma.
Par pēdējo piekrītu un tā ir kopējas morālas degradācijas pazīme, bet neatceļ principus, kas radikāli atšķir dzimumus. Sievietes ir submisīvas kolektīvistes pēc dizaina, ar ļoti retiem izņēmumiem. Tas nav nekas slikts. Slikti ir tad, kad ir slikti gani, sliktas vērtības.
Nē nē radība nav labi, objekts moš der
nu nē, viņiem būtu jāietver arī lopiņus
nu tb "objekts" ir forši tad, ja mēs darām OOO, bet tad mums visi ir objekti, arī cilvēki
OK, nu jā es biju domājis vispārīgu terminu un protams ka cilvēki arī ir objekti.
`` autonoma aktīva sistēma`` - tas būtu viss kas kas ir norobežots, kamā notiek procesi, kas kaut ko dara - cilvēki , roboti, lopiņi.
Nu un tad cilvēki ir viena šādu sistēmu klase
...uuun sākam atpakaļ ciklu no sobstvenno ieraksta :D
Bet Tev prātā vai tad vārds "būtne" nesaistās ar kaut ko dzīvu? nu, vai Tev nešķiet, ka "nedzīvas būtnes" ir drusku oksimorons, lai arī tam vajadzētu būt normālam apzīmējumam kā pretstatam dzīvām būtnēm?
Jā un nē. Būtne ir no būt. Un tam jau vairs nav tik ciešas sasaistes ar dzīvumu.
Jā-vārddarina Raiņa stilā. Citbūtisks. Citbūtes. Necilvisks. :D
Vispār tas mūs pārmet pie jēdziena ``dzīvs``, also ja ``dzīvs`` = tikai``C bāzēts - koloidāls -šūnveida`` tad nē būtne ir arī robots, plazmoīds, silokoīds untātālāk.
"Necilvēks", un tas, ka tur ir kaut kādas konotācijas, man šķiet vairāk feature, kā bug, jo "non-human" praktiski vienmēr ir arī "as opposed to human" (kaut vai atšķirību uzsvēršanas, ne obligāti antagonisma (bet vispār jau arī antagonisma) ziņā)
bet tad mums nav tulkojuma vārdam "inhuman" |
|
|