April 2014

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Syndicate

RSS Atom
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Apr. 11th, 2014

Vakardien pamodos asarojot un klepojot, gandrīz bez elpas, joptvaju, šodien man istabasbiedrs prasa, kā šonakt, jo licies, ka es nobeigšos. Es nez, liekas, ka esmu izgulējies, raustu plecus. :D
Visu nedēļu dzeru zāles, liekas, nulle efekta.

Apr. 9th, 2014

Kurlmēmais hipster pat nevarēja dzirdēt, ka viņš izskatās, padebīli. A mož nebija kurlmēms, tikai hipsters...

Mar. 24th, 2014

Sen neredzētās Rokija filmas noskatītas no jauna. Nu ir sasodīti labas, tik tiešām.

Pamazām sevi nokrauju ar videotehniku. Manā sarakstā tagad ietilpst jaunākais GoPro ar praktiski visiem iespējamajiem aksesuāriem - liec tur uz krūtīm, galvas, pie mašīnas utt. Pasūtīts jau metru garš slaideris artsy šotiem, drīzumā tiks pasūtīts normāls statīvs ar fluid galvu, kuru varēs arī uz šī slaidera uzlikt, kā arī lētā gala glidecam ar quick release plāksni. Pagaidām vēl neesmu saņēmies, bet ir nolikta nauda T3i DSLR iegādei, tik negribās sasteigt, jo tam jau arī uzreiz vajadzētu daudz laika, lai apgūtu. Katrā ziņā, man ir padomā pāris video, ko vasarā gribētu safilmēt, plus, kad atlaidīs no darba, varēšu kāzas filmēt un dzert bez maksas. :D

Šodien izbaudīju čīgānu pirti, kas izskatās apmēram šādi. Es nebiju pazīstams ar šo fenomenu. Galīgi nenožēloju. Kā nekā man šī bija pirmā brīvā diena no treniņiem pēdējo 2 nedēļu laikā.

Un, runājot par sportu - mani pašu pašreizējie rezultāti neiepriecina, taču esmu tādā dīvainā semipro stāvoklī, kur man sāk apmaksāt dažas lietas un es ar savu lauķa sirdi jūtos tā, itkā mani būtu nopirkuši. Tagad izskatās, ka mans pienākums būs sisties ar ārzemniekiem, tepat LV par visādām tituljostām un iznīcināt pretiniekus amatieru sacensībās. Dīvaina štelle - street cred un tāda kā pienākuma sajūta aug, taču, manuprāt, līmenis - ne. Depresīvi, a ko darīt?

Esmu atsācis lasīt. Pašlaik gan tie ir žurnāli (kuri, starp citu, tika pasūtīti līdz šā gada sākumam, taču nez kāpēc joprojām nāk kaudzēm - nevaru paspēt izlasīt) un iesākta paīsa fantastika, taču mani tas priecē.

Ar rokas pumpi nekad nepumpēšu velo riepas. Salocīju ventili, plus, riepa vēl tukšāka kā pirms tam. Katrā ziņā velosezona tūlīt sāksies. Par to esmu priecīgs.

Es esmu vienīgais, kuram vairs nesanāk mierīgi ieelpot brīvajā laikā? Vai tā ir tāds pieauguša cilvēka pienākums - būt uzvilktam visu laiku? No rīta pieceļos - tā, šodien atpūtīšos šādā veidā: un sastādu sarakstu. Tad saprotu, ka neiekļaujos deadlainā un sāku steigties. Nedod dievs, kaut kur uzaicina, kas izjauc grafiku. Vienā brīdī sāc domāt - wtf notiek? Kur paliek nesteidzīga tējas malkošana uz balkona, skatoties uz koku galotnēm un bērniem, kas pagalmā spēlējas? Nē - ja tēja, tad tur var iebāzt vēl klausīties podkāstu, kuru nesanāca dzirdēt, plus, paralēli jau var šķirstīt foto žurnālu, kurā bija neizteiksmīgi raksti krievu valodā, kurus nemaz negribās lasīt. Tad vēl - varētu pie reizes locīt izmazgātās zeķes. Pag'. Ko es daru? Info un darāmā apjoms laikam ir tik liels un laika ir tik, cik viņa ir, jāsadod sev pa dirsu un jāļauj izbaudīt brīdi, kad nav jāsteidzas. Zajebal jau tā steiga.


A savādāk - same old, same old.

Mar. 16th, 2014

Sazvanījos ar māti, tā izstāstīja, ka dzimtajā pilsētā televīzijas priekšā neviens nemāk uzvesties.
Noskatījos vienu, Timrotam ir tas šarms, līdz gulētiešanai var paskatīties vēl.

http://www.ltv.lv/lv/izklaide/te/visi/

Staigāju pa mājām vaifbīterī, jūtos lieliski. Nu, un, protams, sievietes redz, ka esmu gatavs nopietnām attiecībām. :D

Feb. 19th, 2014

Vakardien izšķīrāmies arī feisbukā. Šodien pa ilgiem laikiem sēžam skaipā un smejam par to, kā arī apceram savus dzīves plānus. Pilnīgi gribās sev ieliet alkoholu un uzlikt jautri sērīgu pleilisti.

Feb. 18th, 2014

Man patīk svētdienas. Svētdienas ir manas let-go dienas. Visu dienu pavadu pie kompja, kad paliek tumšs, uzvelku jaku, iebāžu ausīs netīru muzonu un uzvilcis kedas, šļūcu uz veikalu. Laikam tā gaita un pašsajūta vienmēr ir ļoti uzbāzīga, jo cilvēki vienmēr blenž, kas tas par bomzi-narkomānu ar uzdauzītu seju te vazājās. A huļi, pat alkoholu nepērk.

Video

Vienkārši fantastiski!
Tags:

Feb. 16th, 2014

Vakardien esmu saņēmis normālu sitienu ar galvu pa degunu, šodien pieblīdis, ledus nav palīdzējis. Interesantākais, ka nekādu asiņu.
Tags:

Feb. 2nd, 2014

Nopirku svarus. Atnesu mājās, uzkāpju - rāda par 4kg vairāk kā parasti. Domāju nest atpakaļ uz veikalu, bet tad saprotu, ka mani vienkārši nosauks par resnu un naudu neatgriezīs. 3 dienas esmu nosēdējis dīvānā.

Jan. 26th, 2014

Vienīgā dziesma šogad, kuru izdzirdot, gribas pielietot fizisku vardarbību

Tags:

Cēsu hārdkorā bija interesanti. Galīgi nesūdzos. Tā dabūju pa deniņiem un lūpu, ka tagad varētu arī iet gulēt.
Tags:

Jan. 13th, 2014;D

Jan. 5th, 2014

Esmu tik ļoti attālinājies no datorlietām, ka, pirmā lieta, kas nāca prātā, kad uzmetās bluescreen un win7 manu SATA HDD nevarēja norepairot un pēc tam pat BIOSs nedetectoja, bija - HDD nodega. ;D Jau ilgāku laiku liekas, ka citreiz disks čarkst.
Šodien pamodos un ideja bija - ja jau man šodien ir brīva diena, vai nu jāsataisa, vai jāiet uz veikalu pēc jauna cietā. Pagrozīju vadus un BIOSu, liekas, ka Windows 7 tagad instalējas.

Sākumā bija patiess prieks, ka problēmu atrisināju, tad nokaunējos, par ko es priecājos. :D


Varbūt aiziet līdz datorveikalam, nopirkt papildus 1TB cietni? Mazums kas, kādreiz nodeg. Ir ārējais, tas tiesa, bet tie nelegālie faili pēdējā laikā sver tik ļoti daudz...

Dec. 29th, 2013

Es jau 5 minūtes viens pats pa dzīvokli kliedzu " Ēēēēēj DIRST!" kamēr fonā iet UFC168 Weidman vs Silva.

Nu vienkārši, ĒĒĒĒJ DIRST! Es nevaru. Tas ir pizģets kaut kāds.
Tags:

Nov. 27th, 2013

Mugura čupā. Aiziet, sports, sportiņš!
Invaliditāte rullē.
Tags:

Nov. 23rd, 2013

Kursabiedrs, Maximas Zolitūdē skrūvējis reģipsi un ielicis "inside" rakstu, par to, kā strādājis nelegāli, kas nozīmē, ka visi darbinieki tur ir tādi bijuši, apraksta, cik šķībi tur sienas bijušas, ka reģipša plāksnes neesot pasējušas. Cilvēki komentos raksta, ka viņš ir tautas varonis un būtu jāiet uz prokuratūru, nedrīkst klusēt, vaininieki jāsoda.

YEAH! Jo reģipsis tur to visu māju kopā. Es labprāt pārlasītu flīzētāju rakstus, ka grīdas nav bijušas līmenī un tad attēlu, kur paintā ir uzskatāmi parādīta sazvērestības teorija.
Ej tak tu nost.Plus, šodien pilsētas maksima kā kapsēta, pārdevējas laipnas kā cukurgailīši, a es, raujot maisiņu paprikai, sadragāju pirkstu pret to plēšanas trijstūr-dzelzi.

Nov. 19th, 2013

Uzspiedu 100 kilo guļus.
Kačokiem tagad žopa. Nākamais mērķis notupties ar 130 kilo uz jau tā sajātās muguras. :D
Tags:

Nov. 12th, 2013

Filma Teeth ir par meiteni ar vagīnu, kurai ir zobi. 5 zvaigznes. Mazliet pietrūka aktierspēles, ideja gan - izcila.
Tags: