March 2015

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Syndicate

RSS Atom
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Mar. 26th, 2015

Zinkā, nopirku galdu, vai zinies. Zinkā, galds baigi forši, ir, kur pie datora piesēsties. Pasūtu pa 90 eirikiem. Gaidu 6 nedēļas. Optimuss sazvana, mēbeles ir klāt. Nevilkšu stāstu garumā - tā mauka salikta kopā pēc instrukcijas izjūk, kad pabīdu tuvāk sienai, izplēšot jobanus caurumus visos dēļos.Bļa, jābrauc pēc montāžas līmes, jālīmē tie caurumi ciet. Vot, pasaki man, kapēc man jāpērk galds, kas nepilda galda pienākumus? Nē, pareizāk būtu - kapēc jāpārdod tāds galds?


Labi, lai jau. Pagaidām turās. yay!

Mar. 23rd, 2015

Krievu puika treniņā stāstīja.

Šis aizgājis aiz skolas uzpīpēt, nākot atpakaļ izdomājis stikla durvīs iespiest zīmuli. Ienākusi doma pārlauz vai ko tur. Atver tās durvis un dauza to zīmuli. Durvis tā skaisti atlec un šis priecājās. Dzird, ka kaut kur tante pa telefonu runājās. Paskatās, telpā sieviete un caur tām durvīm skatās uz viņu. Šis drusku sakautrējās, tante nāk ārā. Var redzēt, ka viņai kaut ko prasa, viņa arbild ar "Tak neko. Krievi"

Mar. 19th, 2015

Kādam ir bijusi sirdstrieka? Elpas trūkums un duroša sāpe sirds pusē skaitās?

Feb. 26th, 2015

Mašīnai pabira amortizators un pakaļā gultņi. Kikai mašīnai bortdators laikam nodega, vispār neko nedara. Saimniece teica, ka nākšot dzīvoklim labot boileri, aiznesusi pie reizes daļu mēbeļu. Man kaut kā tas viss liekas sīkums, meitene saka, ka viņai esot histērija. :D

Dec. 27th, 2014

Čirrrk - čirrrrk,
Cietais disks čirrrrrkst.
Gatavojās nāvei.

Laiks sakomplektēt stacionāru monstru.

Oct. 21st, 2014

Esmu sajājis diršanas grafiku. Agrāk bija skaists rītā-vakarā cikls. Tagad ir kaut kāds pusdienlaiks-pēcpusdiena. Baigi neērti.

Sep. 4th, 2014

Es esmu aminoskapis
Tags:

Aug. 21st, 2014

Jāpiezvana mātei rītdien. Labu laiciņu nezinu, kas ar viņu jauns. Gan jau dusmojas uz manis.
Cik bieži ir jāzvana mammai, a?

Aug. 19th, 2014

Darbā priekšniece ar papīra lapu sagrieza man lūpu. Tagad domāju, kā labāk tiesāties.
Tags:

Aug. 12th, 2014

Pēdējā laikā menti, kad vien nav slinkums, tur mani nost, liek pūst trubiņā un prasa, kur es mašīnu dabūjis un kapēc nav vietējās numura plāksnes. Kaut kā baigi bieži tas sāk sanākt.

Jul. 14th, 2014

Skype messidži nāk tikai tad, kad kādam ir dzimšandiena. Šodien sanāca sūtīt vienu failu un sapratu, ka ļoti ilgu laiku neizmantoju. Un kapēc gan? Ir taču facebook. Mazāk čakara. Tāpat visi kā zombiji ik pa stundai pārbauda. Bet ir taču tā, ka skype mirst, ne?

Jul. 2nd, 2014

81.2kg > 75.5kg = 5.7kg
02.07-04.07 = 2 dienas
Tags:

Jun. 29th, 2014

Gatavojos izbraucienam uz ārzemju sacensībām. Katru otro dienu trenējos 2x dienā. Pieceļos 6.00. Izskrienu 5km, izsitu kādus 2 ēnu raundus, pievelkos pie stieņa. Tā, tīri, lai savāktu labu formu. Pēc Jāņiem gan sanākušas tikai 2 šādas reizes.
Pirmajā reizē pie Gaujas man skrēja virsū suns. Klausījos mūziku, mazliet satrūkos, suns izskatījās nikns. Saimniece sauca, sauca, es pārgāju soļos un gāju tālāk. Kad biju nosoļojis labu gabalu, es sabļāvu uz saimnieci, lai savalda tak savu suni. Uzvilkos mazliet, kas par nahuj, pabeidzu treniņu. Vienu dienu izlaižam, un vēl viens agrais rīts. Šoreiz domāju, varbūt nevajag skriet pa parku, mazliet tomēr no tā suņa raustos. Bet tad spītība pārņēma savu, parks taču pieder visiem, vienas stulbas vecenes dēļ nav ko uztraukties. Kad trase jau bija noskrieta līdz tam posmam, kad jāgriežas atpakaļ uz māju pusi, jau nopriecājos - šoreiz suņa nebūs. Izskrienu no meža taciņām uz lielo parka ceļu - ieraugu suni un suns - mani. Šoreiz austiņas izrāvu laicīgi un šoreiz dzirdēju uzbrūkošan sunim raksturīgu sērkšanas skaņu. Jā, suns grābās man rokā. Paspēju izraut roku ārā no žokļiem (kodiens nebija nopietns, tā bija vairāk ķeršana ar zobiem). Bet šis padumjais vilku sugas zvērs nespēlējās ar mani. Viņš pat nerēja pārāk, tikai rūca un šņāca. Saimniece atkal sauc suni un kamēr es stāvu kā sastindzis, mierīgā solī nosoļo tos 50 metrus, kas mūs šķir.
Kad suns ir paņemts aiz kaklasiksnas (pagāja kāds laiciņš, suns skrēja projām un lēca atkal man virsū) es viņai sāku bļaut virsū, nafig viņa to suni nesavāc. Viņš mani grasās sakost, vai nav bailes, ja mazs bērns staigās pa parku, sakropļos? Viņa tik nosmej, ka jā, suns jau sakost gan var. Es uz tādas pauzes labu laiku nebiju bijis. Es pat nezināju, ko tādam cilvēkam atbildēt. Es ieteicu uzlikt uzpurni, un lai tak tur pavadā, ir pietiekami gara. Pēc tam vēl lasīju morāles, bet sievietei bija pilnīgi pie dirsas. "Nu tak vienkārši pateikt varēji, lai suni savācu, lai neskrien virsū un viss". Atgādināšu, suns 50m skrēja man virsū un pat pēc tam viņa nevarēja savaldīt.
Meklēju pašvaldības policijas kontaktus. Dežūrlaiki 3x nedēļā, pa pāris stundām, pēcpusdienās un vakaros. Sameklēju pilsētas mājaslapā sadaļu, kur var adresēt problēmas. Iemetu kartē karogu, aprakstīju situāciju. Cerība, ka vismaz kaut kādas zīmes uzstādīs - piesieniet suņus. Vakarā skatos, vēl nav nonācis līdz izskatīšanai. Paiet vēl diena - ziņojumu vienkārši aizvāc.
Kad studenti staigā pa to parku ar alu un desām, policija visus nahuj noķer un izkrata, joptvaj.

Mana ideja ir rokas notīt ar boksa saitēm, uz kājām kikboksa aizsargi, galvā gopro, pēdējo reizi izskriet pa to parku, video materiālu ar iesniegumu uz policiju. Lai dara kaut ko, pidarasi. Nošautu es to suni pašaizsardzības nolūkos, tad gan vietējā avīzē iemestu "potenciāls narkomāns-psihopāts uzbrūk sunītim".

Jun. 24th, 2014

Jun. 19th, 2014

Biju Rīgā, mazliet pastrādāju, vakarā Chilli Picu pasūtot 23.00, saņem ap 2.30, paldies, riktīgi vēl gribās ēst. Patrenējos Rīgas klubos, sāncenši normāli pa jebaļņiku mēģina sadot.
Austiņu puļķis iesprūda ausī, šodien gāju pirkt pinceti un pats ķeksēt ārā, jo pie ārstiem tāda nieka dēļ negribējās. Nezinu, cik pareizi rīkojos, bet tagad viss kārtībā. Ar superlīmi piekabināju to gumiju pie dzelža, lai nepiš prātu vairāk.

Centrālajā stacijā novēroju, kā vieglā svara mma paveida čempions izslēdz kaut kādu čali, kas laikam kaut ko bija pateicis ne tā. Čalis izvairījās pa visu Origo un tinās prom no konflikta, kad gāju garām RIMI kasēm, tas jau parubīts gulēja, apsargs vaininieku tur aiz rokas un viens pieaugušais mma varoni grasās sist. Rīga, bļin.
Dzimšanas dienu svinēšu Sibīrijā. Vīza vēl spēkā, kapēc neizmantot, ne?

Jun. 2nd, 2014

Es šodien esmu bijis reti produktīvs.

Tags:

May. 30th, 2014

Uztaisījām atvilkni ar sejas masku, gumijas cimdiem, prezervatīvu paciņu, virves saišķi, ducktape, šļirci. Pasūtīju arī gag ball, šis būs triks, ar ko ir plāns testēt tikko iepazīto dāmu noturību uz stresu. "Tēja ir apakšējā atvilknē". Redz, uz kaimiņa draudzeni šo nedrīkstot mēģināt. Bullshit, if you ask me.
Tags:

May. 23rd, 2014

Jaunā Godzillas filma bija stabils sešinieks. Brīžiem no mooda izsita stulbās cilvēku emocijas un kkāds pilnīgs stulums.
Bet tāpatās - es teiktu, var noskatīties.
Tags:

May. 7th, 2014

2 ali - reibumā

May. 5th, 2014

draugiem.lv man atgādināja, ka man tuvojās svētki. Tas tik būtu bijis šoks kārtējo reizi.