September 2014

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Sep. 20th, 2014

pēkšņi nezinu kāpēc, bet sāku domāt - vai tad nebūtu slikti izjāt aziāti?


flešbekojot (~ http://www.youtube.com/watch?v=7Ve7zdqSUXQ) par seriāla atziņām. varbūt nebūs saprotams, kāpēc, tas laikam vēl nav apspriests, bet vajadzētu būt skaidram: vnk skatoties tagad filmu, spriežu - lielpupaina zaķa piselīguma kritumu uzreiz izjūt ļoti asi. ja nav citu vērtību. reāli - ja lielie pupi ir galvenais un vienīgais trumpis, un vispār kārts ar punktiem, - kas paliek pāri, ja nevar to pist?!

Ja pagājušajā sezonā West Hama ne pēc kā neizskatījās (tad Karols ievainots, tad Vaz Te), tad šajā sezonā viss izskatās krietni cerīgāk. Alardaiss, gan jau tik un tā kādā brīdī tiks atlaists, bet par to vēlāk.

Un nepaies ne gadi 3-4, kad līmenis klubam normāli uzkačāsies. (Sakarā ar visām stadionu maiņām u.t.t.)

Kārtējo reizi atmaksājas tradīcija skatīties filmas, iepriekš par tām neko nelasot un neredzot treilerus.

Pie sestās dienas nolēmu sevi paizklaidēt ar kādu spriedzes ķini, pa ausu galam bija dzirdēts, ka Edge of Tomorrow esot ļoti neslikts pastāsts par to, kā Toms Krūzs un blondīne glābj planētu no eiliēniem.

Nē, ja es nebūtu šo vērtējumu dzirdējis no uzticamiem avotiem, es nekad mūžā neskatītos filmu par to, kā Toms Krūzs un blondīne glābj planētu no eiliēniem, ticiet man.

Nē nu ko. Sākumā ir tāds "emmm, ok, lai tā būtu", un pēc tam ir "wait, wut!?, es pareizi redzēju?", un uzreiz pēc tam tāds O_O, un beigu beigās šis izrādās viens no kļovākajiem pēdējā laikā redzētajiem trilleriem, ticiet man. Až žēl, ka uz kino neaizgāju.

(tikai nespoilējiet komentāros, ja?)

neticamu, neticamu grāmatu atradu šodien grāvja tirgus grāmatnīcā: http://socgrad.ru/blog/3716.html (это должен знать каждый!!1)
Tags:

visu laiku priecājos, cik neuzkrītoši šogad notiek priekšvēlēšanu aģitācija (ja neskaita latviešu krievu savienību, kuri ik dienu pamanās ielīst manā fb lentā ar aizcinājumu iešķiebt "gandrīz bezmaksas" parakstu pret homoseksuālisma propagandu, lol), bet priecājos pāragri: vakar grāvja virtuālajā kopienā ielīda ušakovs, īstais.

kā komentē tauta: Теперь Нил будет знать где стоят контролеры, где можно в Грависе подстричься и сделать гелиш.
Tags:

Sep. 19th, 2014

nupat iemēģināju jaunās krāsas, sanāca kaukāds oranžs bardaks. kaugan paradzēta bija lidojoša brjūna biete. nu labi - otas arī sūds. vārdsakot visu noslaucīju nah. bet pats tāds priecīgs pie sevis bubinu, ka ceļš sākās ar pirmo soli un gaidu saules gaismu un nākošo sesiju. jesss.

Space Station 76

izvācu vienu skapi
dosies uz otraelpa kkad
jo izmest pa' grūšu

worst case of douchebaggus laevisomnus

kopš atkal sāk pamazām zust uzaugušais svars, nevaru vairs sevi pielauzt iet kačāties, man tiešām riebjas sports. man riebjas iet publiski svīst un elst un sevi pierunāt un pielabināt paņemt smagāku hanteli, un pacelt viņu vēl vienu reizi vairāk un vēl vienu, tikai drusku vēl, tikai vēl drusku augstāk. un to diētu, ko draudziņš man grafika formā izprintēja, es uz viņas žāvēju tabaku, lai pēc tam tītu splifiņus un tad uz mančijiem pierītos līdz ūkai, vot ķebe ģieta. bet tāds īstens smēķētājs es vairs neskaitos jau nedēļas trejas [vai varbūt četras, es vairs kalendāri nesaprotu]. jāatzīst gan, ka tas jaunais liekais svars protas nosēsties pareizajās vietās, dekoltejai arī godīgs procents ieskaitījies, tā ka grēks vaidēt. tomēr vēl neesmu atmetusi cerības, ka man ar laiku vairs neriebsies tā vingrošana tik ļoti un varbūt kaitīgas atkarības vietā varētu rasties kaitīga neatkarība nē, bet veselīga atkarība, kam sports vārdā. šovakar, piemēram, derētu aiziet pasvīst, bet es nezinu, ar ko lai sevi piekukuļoju [jo aug slodze un aug prasības hā]. ak jā, ir atnākušas kleitas no amazōnes, bet es nepakoju ārā, jo zinu, ka viņās tāpat neielīdīšu haha.

sāku skatīties the thick of it un mīlēt malkolmu. man jau tā pie skotu akcenta drusku ļimst ceļi, bet kad viņš vēl tā histēriski dirsina visus no panckām ārā, tad man vispār sārtums metas vaigos :)) vai nav jauks, ko?

un reku mūsmāju pēdējā laika iecienītākais hīts [douchebag reggae], pie kā tirināties un dziedāt kamēr gatavojam ēst :))

Man viens kolēģis ir tik gudrs kā podnieka suns - ēd mālus un dirš podus.

divas nedēļas gāju uz "akmeņiem manās kabatās" un beigās aizgāju. smieklīgi, ka pirmie četri cilvēki, kas (neatkarīgi viens no otra) ienāca zālē (un gan jau kāds no turpmākajiem), bija tādā vai citādā veidā saistīti ar cibu un manu friendlisti. nu, bet kas vēl apmeklē rīta seansus darbdienās?

un pirmais treileris pirms filmas, protams, bija manis nesen nodotais (kā atgādinājums, ka man vēl 2 reeli palikuši, jājā, atceros).

interesanti zināt, cik ilgi būtu jātaisa pietupieni, lai varētu uzvilkt "yes i do squats" krekliņu? (atradu lapu ar 30 day fitness challenges)

tātad, vakar sarunāju ar rimi pārdevēju, metālisti, .. kkāds sviests. un tagad pēc scenārija es pazūdu. sarunāt - pazūdi.

sarunāšanas sporta veids :D

He, tagad būtu Anglijas kārta sarīkot referendumu par izstāšanos no Apvienotās Karalistes.

Sep. 18th, 2014

viens no labākajiem cilvēkiem krievijā saka tā )

Latvian lore and mental retardation

Ādamam bija septiņi dēli, septiņi dēli,
ne tie ēda, ne tie dzēra, ne tie zin', kas jādara,
ne tie ēda, ne tie dzēra, ne tie zin', kas jādara,
visi dara tā!

Ādamam bija septiņi dēli, septiņi dēli,
ne tie ēda, ne tie dzēra, ne tie zin', kas jādara, jo tie bija tik ļoti garīgi atpalikuši, ka nacistu eigēnikas vienība, kuru rokās nonāca viņi, izrādīja neticamu, iepriekš neredzētu žēlsirdību attiecībā uz šiem dzīves pabērniem, veicot coup de grâce manierē "pistoles lode sejā" [viņiem pat nelika rakt pašiem savus kapjus, jo viņi bija tik debili, ka neko daudz nesaprata, ākstījās, un bija pat gadījums, kad viens no vecākajiem brāļiem iesita ar lāpstas metāla daļu pa galvu jaunākajam]
un tad viņi tiešām neēda, nedzēra un nezināja, ko darīt, savukārt visi darīja tā [kā teica TV].

https://www.youtube.com/watch?v=ofaRvNOV4SI

40 minūtes lai sāktu stopēt.

lai neradītu par sevi nepareizu iespaidu, es tikai gribēju pateikt, ka esmu saticies arī ar ne-resnu [pakaļu] un ne-lielpupainu. nav jau tā, ka ar mazākām krūtīm un mazāku pakaļu būtu trūkums. vnk lielie pupi un lielā pakaļa ir radījušas vislielākās vilšanās.

spriežot pēc tā, kā medijos to visu slavē, cerības neapšaubāmi ir augstas.

šovakar galvenais neaizdzerties.

Čakenes vidū tikko stilīgs bmw ar kaut kādu cayennes tipa džipu skaisti ar purniem saskrējās. Drīz iela būs ciet abos virzienos, jo draudziņi stāv pusizšķaidīti ielas vidū. Cietušo izskatās, ka nav.
Ņemot vērā Čaka ielas īpatnības, brīnos, kā dzīvojot pie viņas pēdējos 5us gadus, neko tādu nebiju redzējis agrāk.

workout

https://www.youtube.com/watch?v=apP-J-ernN0