February 2015

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Mar. 4th, 2015

Gojiras un Meshuggah pavadījumā rakstu darbinieku novērtējumus. Laikietilpīgs process, bet mūzika palīdz darboties.

nu ko, a man sākusies trešā riņķa griešanas nedēļa.
ko es varu ziņot...
no spēcīgās riņķa sišanās pret miesu esmu sākusi staigāt ar ievilktu vēderu.
kā vecmāmiņas mācīja.

.

Haha, beidzot Latvijā! Visas meitenes, ieprieciniet savus (vai citus, pohuj) vīriešus un kārtīgi iečekojiet šo TVNET galeriju.

Mar. 3rd, 2015

pls
//un
un http://lh4.ggpht.com/-is8fxZJ8myU/VCkYaPg2mpI/AAAAAAAA4bw/c3gqYZTQmcU/s1600/tumblr_mempjg5H261rkvty7o1_500.jpg
un pavasaris https://std3.ru/75/46/1425474677-754627ade55238543b289b6a9707b81f.jpg

o, musulmaņu kosmopolietilēns: http://islam-today.ru/zhenshhina_v_islame/

un vispār. kas tas par banānu deficītu veikalos?
neba nu es būtu izstaigājusi visus pilsētas veikalos, bet tajos, kas ir pa ceļam,
ir vai nu zaļi vai arī nav vispār.

tā nu es esmu palikusi bez brokastīm, jo taisni domāju, ka šodien atteikšos no sviestmaizes par labu banānam.
aha. te tev nu bija.
juniverss teica: "tev brokastīs būs ēst sviestmaizi. vai arī paliksi badā!"

un badā es paliku.
unacceptable!

starp citu, trash bija bija anything but.

Ak, Žāklīti, tas agrais pavasaris.

Oficiāli pasludinu martu par gada ļaunāko mēnesi. Pie tam mēnesim ir tik stulbs nosaukums. M-a-r-t-s. Fe.

: 2005. vai 2015, kāda starpība?

- mēs arī braucam ceļojumā!
- ar ko?
- ar autobusu.
- ō, es pēdējo reizi ar autobusu braucu ceļojumā... kaut kad 2002. vai 2003.
- tas taču pavisam nesen!
Tags:

nē, es ņemšu motorzāģi un iešu, iešu, iešu.. kurš rakstīja šo - "delfi.lv - Lady Gaga pazibina pliku pupiņu". KAS, pie velna, tas ir? tiešām tvnet un delfi domā, ka viņu auditorija ir deģenerāti..vai arī tā tiešām ir?

uz vinyasu.lv aiziet ir forši, jo vairs nejūties kruta kā mikrorajonā, nesanāk tas, tas un tas, kamēr pārējās/pārējie mierīgi lēkā uz galvas, pāriet no špagata stājā uz deguna un what not. nez, cik tur ir cibiņu? pagaidām pa_kluso atšifrēju tikai vienu.

uz vinyasu.lv aiziet nav forši, jo telpa ir ārkārtīgi labi apkurināta, bet padsmit svīstoši ķermeņi vispār pārvērš to par saunu, turklāt jāelpo viens vienīgs slāpeklis, jo logs, kas beidzot tiek atvērts, tiek aizvērts pēc pusminūtes - kādai atkal ir auksti. uz karsto jogu es neesmu parakstījusies.

joprojām nekādi nevaru piespiest sevi ģērbties un pārģērbties, gari svārki pa virsu trenuškām un aidā mājās, grāvis vienmēr ir manā sirdī.

Vai mēs iesim uz šitento izstādi? Hell yeah!

Tad sanāk, ka igauņi latviešiem visur ir "lēnie", jo viņi vienmēr ir bijuši soli, divus priekšā? Diez "mēs" būtu padzinuši sarkanarmijiešus pēc 1. pasaules kara bez viņu palīdzības? Varu derēt, ka, kad mums slānis dirsu nākotnē, arī nāksies viņus saukt palīgā ar visiem viņu "2% no budžeta priekš NATO".

Mar. 2nd, 2015

do you want to be right or friends

ai, nu labi, uzrakstīšu tomēr. priekšnieks šodien nolēma mani paraustīt aiz astes. itkā jau nevar cilvēku vainot, viņš ar mani ir izmēģinājis visas metōdes, bet es joprojām ieturu distanci. sāka mani publiski dirsināt par kaut kādu netīru klaviatūru, saproties. jā, man praktiski nekad uz galda nav kārtības, bet es tur perfekti visu atrodu un, acīmredzot, dzīvoju ilūzijā, ka gar manu darbagaldu nevienam nav nekādas daļas, jo katram tāds ir pašam savs persōnīgs. bet viņš atnāk man kaut ko instalēt, jo es aiz labas sirds piekritu izlīdzēt un piekritu arī veselai kaudzei virsstundu, un sāk tātad mani dirsināt. visi smejas, mani ieskaitot, bet ir tā, ka es savācu savu galdu, kad man ir laiks, jo spodrības day errday man asociējas ar prastu prokrastinēšanu, ar ko mani kolēģi nodarbojas vienā laidā. un viņš man rāda, skaties, reku roksijai tīra klaviatūra, džekam tīra, priekšniecei, pat džeimsam tīra un tas ir džeimss, mkēj. un visi korītī hihī hahā, uz ko es viņam mierīgi atbildu, ka "i don't care, i don't waste my time", kas, pēc visa spriežot, viņu ļoti sarūgtināja. pats sava joka rezultātā pats krasi sabesījās. ņemot vērā, ka man ir ķermojaģernijs pms šodien, es ar sevi ļoti lepojos, jo viņam varēja iziet krietni plānāk. es varēju arī palūgt, ja jau salīdzinām, tad salīdzināt arī produktivitāti un samērīties un apjautāties, porkē tās virsstundas tiek piedāvātas taisni man un vispār atrakstīties no visas šitās izpalīdzēšanas, bet negribēju būt tas idiņš, kurš pārspīlē :) man tikai sanāca smiekli par to, ka viņš pats beigās aizsvilās [ok, es viņu nosaucu par princesi, varbūt nevajadzēja, bet alsō, varbūt nevajadzēja mani aiztikt in the first place]. nezinu, vai viņš man piepišās un sūta smaidīgas īsziņas aiz tam, ka viņam liekas, ka mani vajag steidzami integrēt kolektīvā vai arī mani koļī, man ir pilnīgi vienalga, es nepiedalos. ar kolektīvu man ir ļoti labas attiecības, bet izskatās, ka viņš pats nevar mani sagremot. es zinu, ka neesmu nekāda dieva dāvana un mēdzu būt snappy, bet man nav jāapmierina viņa neadekvātā vēlme draudzēties un būt stilīgajam priekšniekam, kas visu laiku tikai ampelējas un nerubī, kas realitātē notiek. man arī ir tiesības nospraust robežas. viņš mani var bakstīt un močīt, cik grib, es esmu neapgāžama :P

un nabaga katolim džeimsam arī ar mani nav viegli:
dž: [nošķaudās]
es: bless you..
dž: aww, thank you, neō!
es: ..BY SATAN >:D
dž: naww, that's just charming :(
es: too late to take it back, man ¯\_(ツ)_/¯

izskatās, ka 1/2 no ļaunuma saknes ir kviešu milti, koa? man, kā atkarīgajam no sviestmaizēm, diezgan grūti atteikties no maizes.
- desertu vai sviestmaizi?
- sviestmaizi!

principā, nekā cita no kviešu miltiem iekš mana meņjū nav, ja nu vienīgi makaroni, tie paši labi ja reizi mēnesī. nu, varbūt arī pelmeņi. bet tie arī labi ja reizi mēnesī; crap, te nu bija ilūzijas. gan jau tūlīt atcerēšos vēl kaut ko.
bet es no sirds cenšos samazināt maizes daudzumu uzturā. no rīta bez sviestmaizes vēl nevaru, i mean, come on, visērtākais un garšīgākais veids, kā ķermenim piegādāt enerģiju.
savus banānus pataupiet vēlākam laikam.
bet ja pienāks diena, kad no mana uztura pazudīs kviešu miltu izstrādājumi... varbūt tad arī vidukļa apkārtmērs nokritīsies.
pagaidām nesaprotu, kā vispār varēju domāt, ka esmu resna todien, kad viduklis bija 62 centimetri.
(tas bija ļoti, ļoti sen.)

Reizēm ilgojos pēc Dauna sindroma.

a)tā ir ģenētiska problēma, un neviens, lai kā censtos, nevar tev piešūt "pats vainīgs", "saņemies taču vienreiz" un "beidz izlikties";
b)Dauna sindroma aplaimotie ir lādzīgi pēc dabas, kas padara murgudzīvi ar viņiem daudz patīkamāku, nekā ar visādiem nīgriem šizofrēnijas vai depresijas piemeklētajiem, uz kuriem ir daudz ērtāk attiecināt punktu a);
c)vismaz ir zināms, kur ir problēma.

vīrieša otrs es

Mar. 1st, 2015

nesen izlasītā un vēl lasāmā lasāmvielaun tikai 20% no šīs bildes ir iestudēti (「No za4em」 grāmatiņa oriģināli bija zem Dalī-grāmatas)

grāmata "Aukstā āda" ir lieliska, iesaku

+ vēl noskatījāmies šovakar Boyhood (2014), patika

Feisītis piegādā ne tikai smieklīgas internetu bildītes un skaistas pazīstamu cilvēku bildītes, bet arī krautroka izlasi (via Rolšteins).

Dienas varonis ir Alberts Kivlenieks. Goda nosaukums ir piešķirts par frāzi: "Paņemt aiz Lieldienām".

Hehe...8)