February 2018

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Mar. 17th, 2018

Atsāku regulāri trenēties.
Darbā ir dienas, kad pārcilāju 3 tonnas ar lietām.
Pēdējās divas nedēļas trenējos 7 dienas nedēļā.
Jūtos labāk...
Gains!

Vakar, tātad, šitāda te epizode bija. Bija jāaiziet līdz Jiržikbāram mazliet pasocializēties, un tur vienā brīdī piesakās EtF, ka vajag sazvanīties, nu es izeju laukā, apeju ap stūri šķērsieliņā, kur klusāk, stāvu mierīgi, pīpēju, runāju telefonā. Un tad piepeši pa galveno ielu, kaut ko bļaustoties, skrien bars kaut kādu cilvēku, un es tāds stāvu, pīpēju, komentēju telefonā šo faktu, bet pamazām parādās apjausma, ka, ja ticēt kino redzētajam – šitā parasti visi skrien un bļauj tad, ja viņiem seko zombiji vai eiliēni, nu un parādās tāda kā dīvaina sajūta, ka varbūt vispār man arī ir pēdējais brīdis skriet un bļaut, nevis stāvēt un vērot to visu, jo es tak neredzu, kas tur ap stūri notiek! Un kamēr es paspēju šito izdomāt – tajā pat virzienā vēl kaut kāds opaps aizskrien, klusējot gan.

Bet nu neko, noturējos, neaizskrēju, labā sabiedrībā labi iedzert tomēr svarīgāk bija.

Toties ārpusē visu dienu krīt baltie mēsli, kas te notiek?, kad šitas vienreiz beigsies?, tak jau bija pavasari ieslēguši, an nē, huuuujakc!, nnnnnna!, priecīgi, bļaķ, ziemassvētki nāk! Nosodu.

Sarūgtināts par to, ka viņa atklājumi nav tikuši pietiekami novērtēti, Raudive mirst 1974. gadā.

Drīz pēc nāves Raudive atkal liek par sevi manīt — viņa balss atskan daudzu Eiropas parapsihologu dzīvokļos un magnetofonos — lenšu, kasešu un video formātā.

Viņš iejaucas datoru un printeru darbībā. Viņa balss atskan no radio un televizoru skaļruņiem, un dažiem kolēģiem beigu beigās viņš pat piezvana pa telefonu.

/un es tikai gūglēju, vai nav kādas atsauksmes par vakardienu/

šorīt, braucot no treniņa un parkojoties pie mangaļu rimi, ar mani notika divas lietas vienlaicīgi. a) kāpjot ārā no auto, es iebelzu sev ar mašīnas durvīm pa seju un šobrīd izskatos pēc ģimenes vardarbības upura, b) sastiepu nezin ko labajā pusē (nekad neizlaidiet pēctreniņa stiepšanos!), un atlikušie kilometri bjija bojeviku labākajās tradīcijās, kad varonis, asiņodams un sāpēdams, tomēr pēdējiem spēkiem cenšas tikt pie mērķa. nebiju domājusi, ka ātrumu pārslēgšana var sagādāt tādas sāpes. vietā joki par sporta kaitīgumu.

Mar. 16th, 2018

pat ja es nebūtu visu videnes laiku veltījusi garu saukšanai (daudz vairāk nekā mājasdarbiem) un mūsmājās regulāri nefunkcionētu "radiorūķis" (ko dažkārt nomaina "radioīgņa"), kas lieti noderēja šīsnedēļas karantīnas ietvaros, man ļoti, ļoti patiktu raudives radio!

Dīvaini, Patrika diena ir rīt, bet leprekonu ievēl parīt.

(informācijai - leprekons ir sīks riebeklis ar zelta podu).

Falco peregrinus

Pastāstīšu īsumā par savu mīļāko putnu. 

 

Lielais piekūns ir visātrākais dzīvnieks uz zemes, pikējot spējot sasniegt ātrumu 393km/h. Viņa nāsīs ir speciāls kaula veidojums, kas pilda to pašu funkciju, ko koniskais objekts reaktīvā dzinēja centrā (samazina tā gaisa ātrumu, ko uzņem dzinējs). Šāda evolūcija, lai putns varētu pikējot milzu ātrumā paelpot. Viņa spārni ir izliektāki par citu plēsīgo putnu spārniem, tādējādi sniedzot perfektu aerodinamisku formu, piekūnam sakļaujot tos pie ķermeņa. Zīmīgi, ka Ņujorkā 70tajos ieviesa lielo piekūnu, lai tiktu galā ar pieaugošo baložu problēmu (baložus pilsētās, savukārt, pirms vairākiem gadsimtim ievazājām mēs paši), un tā tur šis putns ir iedzīvojies - šobrīd uz pilsētas augstceltņu jumtiem mīt 16 lielā piekūna pāru. Pilsēta ir viņiem perfekts medību lauks. Lielā piekūna nagi ir asi kā žiletes, tie ir paredzēti upura (diēta: citi putni) notveršanai. Tāpēc putns, pārojoties ar pretējo dzimtas pārstāvi, vienmēr savus asmeņus saliec tādā leņķī, lai netraumētu savu partneri. Šeit jauks video, kur tas ir redzams. 

Es nezināju, ka brazīļu cūciņām ir tāds spēks.

As above, so below.

“Beauty—or the desire to be beautiful—is in itself a dangerous motivation. Someone (I forgot who) once said, ‘Does the person who loves someone for their beauty really love them?’ So don’t focus on beauty . . . a respectable appearance is sufficient to make people more interested in your soul. It is the sum of our experiences that makes us interesting, and having been through a time in your life in which you were in a bad place (or what you perceived as a bad place) physically can be useful. It can even be necessary.”

(c) karls l.

Purniņš


ja nu gribas nēsāt leiblus

šobrīd cenšos pārvietoties racionāli, resp, tomēr izvēlēties sabiedrisko, ja tas ir izdevīgāk (izpētot, piemēram, šodienas satiksmes ierobežojumus, nospļāvos un sapratu, ka uz izrādi brauksim ar mikriņu), bet tomēr bišk zāģēju sevi, sak, jābrauc ir tik kruta, lai tas būtu izdevīgāk vienmēr. es gribu braukt kā džeks no drive! (lai gan man pēdejā laikā visai patīk, kā es braucu. par parkošanos nerunāsim).

ņemu atpakaļ savus vārdus par lohiem gājējiem. lūdzu, esiet! ja nebūtu džeka, kurš valšķīgi slāja pāri mašīnu pārpilnai brīvībenei, apstājās ceļa vidū, pagriezās pret kādu auto, atspiedās pret kapotu un sāka kko ļečīt šoferim, es nemūžam nebūtu izgriezusies tur, kur man vajadzētu.

Mar. 15th, 2018

Доброго всем времени суток, ищу девушку на е38 которая в ночь со среды на четверг (07.03-08.03) ехала по пр. Виестура в сторону вецмилгрависа и остановилась предложив помощь, ибо виною поломки коня заморского стала полуось окаянная. Хочу отблагадорить за доброту и отзывчивость.

***

VecmīlgrāvIs: pie kāda manāmi iereibuša kunga policija atrod nezināmas izcelsmes vielas paslēptas “Kinder Surprise” oliņā
Tags:

ceļā uz kino uzzvanīju mātei, ko feisbukā manīju nesen ejam uz to pašu paradīzi 89. mātei drīzāk patika, taču viņa brīnijās par desmitgažu rasoļņiku - sak, meiteņu kleitas drīzāk iederētos filmā par septiņdesmitajiem (principā jā - 89. es stiloju džinsu šortos, džinsu vestē un džinsu jakā, un mēs bijām nabadzīgi un dzīvojām pāķos. džinsus, tiesa, nācās pašiem vārīt virtuvē), un arī aizliegtās grāmatas 89. gadā - kas tās tādas? vēl viņa prātoja, nez kā latviešiem ir ieskatīties acīs saviem kādreizējiem sapņiem un centieniem.

vispār ir tā, ka jau labu laiku eju uz latviešu filmām nevis berzēdama rokas, sak, kāds sūds tik nu būs, kā es tūlīt rēkšu, bet nu kā uz normālām filmām. pat neatceros, kurā brīdī tas mainījās.

ak jā! pirmo reizi popkorna citadelē gandrīz pilnā zālē bija iespējams perfekti baudīt filmu, ne klausīties svešas sarunas vai gremošanu. jo 90% apmeklētāju bija bērni. srsly, pieaugašajiem ībļiem drīzāk derētu izbanot no operām un lidmašīnām sevi.

Saeima sabalsojusi, ka 11.novembri derētu noteikt par svētku dienu.

Sajūtas divējādas. Brīvdiena, tas, protams, ir jauki. No otras puses - žēl, ka man pie kājas un uzskatu to par muļķošanos.

Šodienas skaņas: Divine Frequencies - The Mother Goddess (Compiled by Fada)

Divine Frequencies - The Mother Goddess (Compiled by Fada) [Full Compilation] - YouTube

Mana mīļākā pēdējo gadu lirika pasaulē ir iz Broadcast "Tender Buttons" (besī šis vārdu salikums, jo atgādina vidējo hip indie band nosaukumu) skaņdarba. Čukstēšana līdzi kā refleksija. Atgriež ticību angļu valodas dailei. Man ļoti pietrūka romantisms mūzikā.

The coal
The coal light
The callous
The caress

The comb
The calm
The color
The cortex

The code
The codeine
The comma
The context

The collector
The green
The fine
The fall
The financier
The dream
The fen
The fine
The fin
The defend
The fawn
Then do

The coal
The coal light
The colors
The caress

The comb
The calm
The color
The caress
The cortex

The comb
The codeine
The comma
The context

The corpse
The likeness

Die cut
Die cut
Die cut
Die cut
Die cut
Die cut
Die 


Tēvu urīns glābj dzīves.

Ļoti laba sula!Vī, its vitamin sī!