September 2015

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Oct. 6th, 2015

augu tauki

tā bērni - neēdiet šokulādi, saldējumu un šito maizi arī laikam. jo tur ir augu tauki, kas, izrādās ir palmu eļļa. nupat iepazinos. vārdsakot aizštopē visu ciet. tu esi izsalcis, bet jūties pārēdies un uztūcis.
un tagad es nezinu kā tikt vaļā - mēģinu ar griķiem un spiestām sulām.

nav tā, ka džonijam nebūtu līdzīgu lomu, teiksim, rango ir ļoti līdzīga loma. vizuāli šī ir pat visnotaļ kopēta no rango, es pat teiktu.

visādi citādi, tā nebūt nav, manuprāt, ka džonijs spēlē savu mūža lomu vai vispār dara kaut ko šokējošu, vienkārši tik daudz mēslu bijis pa vidu, ka ir atsvaidzinoši, ka viņš neietur savu ierasto pajoliņa flirtu, kas tik ļoti raksturīgs visiem pirātiem. filma ir ok. ne laba, ne slikta, filma ir ok, vairāk tā dvesma ap viņu liek gribēt noskatīties visādus once uponus un krustēvus vēlreiz, vai varbūt es pārspīlēju, visādus departed, teiksim. te trūkst stāsts par apčakarēšanu, mazs tvists ik pa brīdim, kas visu sasviež kājām gaisā, kas tā par gangsterfilmu, ja viss pa lielam ir skaidrs?

*Black Mass, 2015, Scott Cooper


no citām kinoziņām, Welcome To Me (2014, Shira Piven) ir šarmants indie gabaliņš, par meiteni, kas nokāpj no tabletēm, vinnē miljonus un izdomā taisīt tv šovu tikai par sevi, ļoti šizofrēnisku, ļoti skumju un ļoti komisku tv šovu. par egocentriska vājprāta virsotnēm, bez īpašas morāles, bez īpašas jēgas, kas laikam uz beigām sāk garlaikot, bet pirmā pusstunda ir žoklis līdz grīdai un tie neveiklie smiekli, it kā tev būtu kauns kāda cita vietā.
Tags:

izrādās, "veļas mazgāšanas interešu pulciņa audzinātājs" ir reāls darbs.

sezonālajiem čīkstuļiem

zin' kā bija? draudziņš te kaut ko krekstēja pa māju un 5dien jau stenēja ķisenos uz darbu nemaz neaizgājis, un ta' es ka' nācu 5dienas vakarā ar iepirkumu ķeselēm bruņojusies! uzrotīju piedurknes un tādu ķirbjojaģerno zupu uzhujārīju, ka visam rajonam korķus izsita, vo recept:
1) paņem to ķirbi [sviesta ķirbi?] un sahujārī kubiņos, ka šņakst, iemet kādā nebūt karstumizturīgā traukā bez vāka, uzšpricē oliveļļu un lejamo medu un uz tādu treknu pusstundu iestumj cepeškrāsnī. pa vidam var ķirbi apskatīt, pabikstīt, pamāt tam ar ķepiņu, pagaršot, ja nu ikurāt nav nekā labāka darāma;
2) ta' paņem uzmet uz plīts kastroli, pielaiž špicku un tā paskopi noklāj viņam, tam kastrolim, dibenu ar olīveļļu, kurā apzeltina sahujārītu sīpolu, ķiploku un čili piparus. es šoreiz, zarazai par sodu, tur iemetu veselu saspiestu ķiploku un vēl pusīti svaiga vēlāk un 2 čili pipariņus - kamēr draudziņš pie ēšanas spļāva uguņus, es raudāju un bļāvu pret debesi, lai vpestu atpestī;
3) ielej katlā glāzi smalka baltvīna vai, kas reālistiskāk, izosta visus plauktus, atvilknes un kambarus līdz tiek uziets ledskapī mazs kripatiņš pusglāzes atšālējušās proseko. apmaisa to katlā nelabi šņācošo virumu un uzgāž tam pa virsu visu no plīts izkāpušo ķirbi, pavāra kādu momentu;
4) izspiež vienu citronu sausu, iegāž sulu zupā, ta' paņem nost no uguns un sablenderedenderē. kad visa virtuve un pats vienmērīgi noklāts ar zupas visur aizlidojušo šrapneli, tad kastrolī atlikušajai zupai, un tai, kas izgriezta no priekšautiņa, piehujārī saldo krējumu. es minu vegānisko taku un liku lazduriekstu pienu, der arī kokosriekstu vai jelkāds cits "piens". pablendelerē vēl mazu strēķi un pasniedz neko ļaunu nenojautošajam vājiniekam, vēro reakciju no slēpņa.

draudziņa organisms tagadiņ tiktāl iebiedēts, ka neklepo vairs principiāli [t.i. neuzdrīkstas].

: un laimīgie cipari ir...!

izrādās, kamēr svētdien gulēju mājās, kāds tuvējā dus'ā izvilcis lielo laimestu.
es gan superbingo nekad neesmu pirkusi, vismaz ne saviem nolūkiem.
un tagad sēžu un domāju, vot, tāpēc arī ne vella nelaimēju.
kaut gan - ir cilvēki, kas gadiem pērk tās biļetes un pa tukšo, vai arī varbūt tiek pie mini summas un neliekas mierā.
un tad ir tādi caurbraucēji kalngalos, kas varbūt aiz garas nakts nopirkuši biļeti.
nu, un tad ir tādi kā es - nopērk reizi dzīvē un žēlojas, ka "ne vella nelaimē".

skatos bildes ar pupainām vecenēm un it kā būtu forši, ja viņas tos pupus izmantotu pret mani. no otras puses, whatever.

to-do: līdz 5dienai veidot par āķiem dažādus priekšmetus, lai dabūtu no kokles ārā kaut kādu hiperdārgu teātra mikrofona sūdu

Oct. 5th, 2015

Sveiki.

Es esmu pateicīgs par kurpju pucējamo iekārtu darbā, kurai par godu mani apavi bez liekas piepūles mirdz un laistās.
Es esmu pateicīgs, ka ir cilvēki, ar kuriem var parakt zemi. padzert viskiju un parunāt tiešsaistes režīmā.
Es esmu pateicīgs, ka šodien pāris...dažas?...stundas spēju savākties un darīt to, kas jādara, nevis sapņot un baidīties no visa.
Un par to, ka paguvu uz veikalu tieši pirms slēgšanas.

Paldies.

hm

bet kā dzīvot?

ir ko padomāt

reāli nesaprotu, kā dzīvot, milzīgs samulsums

nu jā, kārtība, disciplīna, minimālisms, internetu nelasīšana -- vienīgais glābiņš. bet kā? kā?

manī nekā nav, esmu tukšs, nav vēlēšanās, nav cerības -- tas ir tik jocīgi

kas ir dzīve? kā to dzīvot?

Hm. Kad intensīvi sūkāju dzērveņu+melleņu Lockets tableti un paralēli ošņāju karstu melno kafiju (jā, labdien, mani sauc Sirdna un es ošņāju lietas) rezultātā pasākums smaržo pēc cepta bekona.

Ļoti interesanti!

OK, Windows 10 bija sen un nav patiesība, tomēr dažas lietas turpina kaitināt.

a)video pleijeris. OK, katram sunim sava aste jāceļ. Uzinstalējot Windows 10 tas rupucis pārlika visu multimēdiju failu atvēršanu uz savām defaultajām programmelēm. Es visu saprotu, visi esam cilvēki, mums visiem jāizliekas, ka no mums ir kaut kāda jēga. Man bija slinkums visu atlikt atpakaļ uz Media Player Classic, tāpēc lāpīju slinkumu (uz ko tie rupuči arī cerēja) un skatījos filmas ar jauno pleijeri. Pēc daždesmit minūtēm slinkums man pārgāja un es žigli vien pārliku failu asociācijas tālāk prom no grēka. Es visu varu piedot, bet ne to, ka es noregulēju skaņas līmeni uz šitik te un ne vairāk un ne mazāk!, bet, kad atveru vai no pauzes palaižu filmu, pirmo sekundi vai divas tā sātana tecīla kauc pilnā rīklē un tikai tad attopas, ka ir noregulēta uz divreiz klusāku brēkāšanu. Fui.

b)Parental Controls ir, maigi sakot, FUBAR.

alone with people

pa ceļam uz staciju redzēju bomžus bļaujam un grūstamies. vīr.dz. bļāva uz siev.dz. bomzi un tā kā sita, tā kā spēra viņas virzienā. nolēmu, ka today is as good as any day to get shanked un piegāju siev.dz. bomzim apjautāties, vai nevajadzēja kādu policiju izsaukt vai ko tādu. tad uzreiz arī pie sevis nosmēju, cik stulba ideja - neviena policija nebrauks glābt cilvēku bez pieraksta adreses, un neviens bomzis negrib dabūt bonusā pa seju vēl arī no policijas, lai arī par velti. siev.dz. bomzis uzgrieza man muguru, paslēpa seju rokās un gauži raudāja kamēr pret mani pagriezās vīr.dz. bomzis - mazs puisēntiņš, uz gadiem moš 14. no samulsuma man gandrīz aizlidoja lietussargs - te šausmīgs vējš un gāž. un tas puiks biksēs un tēkreklā. viņš man atvainojās un mierīgi paskaidroja, ka viņu tikko kāds notriecis viņas dēļ, pie 'viņas dēļ' bomze jo skaļi iekaucās. un es sapratu, ka viņa, visticamāk, ir viņa māte. vienīgi puika neizskatījās vispār nemaz savainots, nolēmu turpināt skrējienu uz staciju kamēr viņi vēl nav iedomājušies mani aptīrīt. pāri ielai stāvēja bariņš mazu skolnieku, kas uzjautrināti vēroja manu iejaukšanos kautiņā, tumšzilajās uniformiņās, vecāku sasukāti un apčubināti. laikam vajadzēja tam puikam iedot naudu siltām pusdienām vai ko, bet nemācēju novērtēt, cik droši ir vilkt no somas ārā maku 2 satrakojušos bomžu klātbūtnē. un ko es vispār visur lienu pa vidu, tai proaktīvās dirsīgās pendžas attieksmei taču vēl esmu drusku par jaunu.

noskatījos olive kitteridge daudzsēriju mākslas filmu. tikai 4 sērijas, bet neliek mieru. iesaku tiem, kas jelkad apsvēruši pašnāvību un/vai tiem, kam kaut vai attāls sakars ar depr. vai citām psih.slimībām. ļoti mierinošs stāsts savā ziņā, man daudz kas kļuvis skaidrāks. tur nav baigās morāles vai stulbu pamācību, vienkārši jauks seriāls, tumšs kā dzīve. piestāv rudens vakariem. galvenā varone ir šerpa matemātikas učene, kam asa mēle un sirsnība sveša. vispār forši sasaucas ar manām pārdomām par to, ka cilvēki, kas citus nepātraukti zāģē, nespēj būt bez tiem citiem, zāģējamajiem. jo pašam sevi zāģēt žēl [un nav taču, par ko, vai ne], un tikai mūsu personīgās ciešanas ir leģitīmas. un bill murray tur forši nokrīt no gaisa.

krievu pirts tuvējā spa ir pārsaukta par himalaju sāls pirti, noteikti ģeopolitisku iemeslu dēļ

Oct. 4th, 2015

OK, it's the pateicību time.

Esmu pateicīgs par to, ka šodien bija Skolotāju diena un bija iemesls/iespēja sazināties ar maniem daudzajiem skolotājiem.
Esmu pateicīgs par to, ka až līdz kādiem pieciem vakarā nodzīvoju mierīgi, bez stindzinošām šausmām.
Esmu pateicīgs par šodienas sauli un silto vēju.
Esmu pateicīgs par youtube servisā sadzītajiem TV šoviem.

Jaunais Latvijas Televīzijas seriāls "Māja pie ezera"

Jaunais Latvijas Televīzijas seriāls “Māja pie ezera” uzņemts pēc poļu romāna “Mīla pie ezera” motīviem. Šī noteikti nav kļūda tulkojumā, bet gan apzināta piemērošanās Latvijas skatītājam. Mēs esam daudz pragmatiskāki nekā mūsu dienvidu (gandrīz) kaimiņi. Lai mīla paliek poļu paniem un citiem vientiešiem, mums – ka tik jumts virs galvas, un lai istabā neskan lamuvārdi un nevazājas geji un bēgļi!

Daudzsēriju filma “Māja pie ezera” likumsakarīgi sākas pie jūras, kur norisinās reklāmas aģentūras “Hopart” viesības. To laikā galvenās varones Madaras jaunais kolēģis mēģina viņu koļīt. Uzreiz ir skaidrs, ka šis pieglaimīgais tips būs tas, kurš sievietei sagādās sūdus. Tā arī notiek: jaunais, perspektīvais mārketinga speciālists pierunā šefu, ka Madara jāatlaiž, jo viņa ir veca. Tusofkas laikā gan Madara par briestošo sazvērestību neceļ ne ausu, jo viņai tajā laikā jāpulē romāns ar kurlmēmo kolēģi. Viņa ir iemācījusies arī saprast tos viņa žestus. Madara vispār ir tāda toleranta “nevienu nedrīkst ignorēt un atstumt” vecene – viņa arī bīda sociālo kampaņu par autistu iekļaušanu darba tirgū. Vai nevajadzētu piezvanīt Jūlijai Stepaņenko un palūgt, lai šo ķēzījumu ieslauka musorā? Izrādās, satraukumam nav pamata. Pašpārliecinātā reklāmiste savu projektu prezentē tieši Latvijas dzelzceļā, un lēmumu par projektu pieņem kaut kāds džeks no deviņdesmitajiem, nevis Uģis Magonis, tāpēc skaidrs, ka tas viss ir feiks. Stepaņenko var ar savu slotiņu tirināties tālāk.

Madara plūc aizliegto augli ar savu kurlmēmo kolēģi Ādamu, kaut kas aizdomīgs ir arī ar Artūru Skrastiņu, karoče – visi viņu koļī. Bet arī viņas vīrs Andris Keišs nevaid miris – viņš arī ietur t.s. Parādnieka estētiku un laiž pa kreisi. Tas pat nav jārāda. Mēs – sievietes – tādas lietas vienkārši jūtam pa gabalu kā tādu ceturtās dienas peregaru.

Galvenā varone ir drusciņ tāda spontāna duračka, jo mirklī, kad jaunākā kolēģe viņu informē, ka vajag uzlabot neizteiksmīgo lūpu formu, Madara momentā, lūpām plīvojot vējā, aiztriec uz “Veselības centru 4”, kur veic steidzamo procedūru. Kaut kas noiet greizi, kā rezultātā sievietei aizpampst acis. Vēlāk viņa skatītāju informē, ka pret šādu kaiti labi palīdz rozes. Meitenes, atcerieties - ja džeks Jums dāvina rozes, iespējams, viņš vienkārši negrib skatīties Jūsu aizpampušajās acīs, nevis dod mājienu par savām simpātijām.

Kurlmēmais Ādams jau jūt, ka drīz Stepaņenko nāks ar savu ķēzījumu slotu, tāpēc nolemj doties bēgļu gaitās un nopērk vienvirziena biļeti uz Austrāliju, kaut arī mīl Madaru. Bet tāpēc šo seriālu sauc “Māja pie ezera”, nevis “Mīla pie ezera”. Pohuj mīlestību – ka tik māja! Un to Melburnā ir pa pillam. Ar Madaru viņiem ir īpatnējas attiecības. Vienreiz viņi kopīgi dauzīja bungas un tad nodevās mīlas priekiem. Otrreiz Ādams gan jau cerēja uz to pašu, bet šoreiz viņš sāka dauzīt nevis pa bungām, bet gan ar kulaku pa galdu. Viņš laikam nezināja, ka vairāki sitieni ar kulaku pa galdu simbolizē tukšu pauri, nevis mīlestību. Tā, protams, biju viņu pēdējā tikšanās reize.

Arī Madaras un Andra Keiša pieaugusī meita sper brašus soļus mīlas dzīvē. Viņa aiziet uz dziedāšanas konkursiņu, kur par žūriju uzmetušies daži septiņpadsmit gadu veci čalīši. Tā kā viens no viņiem kurī, izskatās uz visiem astoņpadsmit. Kamēr meitene dzied, gaismotājs gandrīz apgāžas, jo viņas dēļ šim puisim sākuši ļimt ceļi. No tā viņš nav atguvies vēl aizvien. Mīlas apburtais zēns saprot, ka nevajag vilkt garumā, tāpēc nākamajā tikšanās reizē ne tikai velta viņa privāto gaismu šovu, kas mazliet atsit lāzerīšu spīdināšanu logā 2002.gadā, bet arī apber viņu ar spīdīgiem šokolādes papīrīšiem. Es ceru, ka tie bija speciāli gatavoti papīrīši, nevis vienkārši musors no “Laimas” kompešu degustācijas.

Kad galveno varoni Madaru atlaiž no darba, arī viņa nolemj atlaist. Viņa jaunumus atzīmē, pogājot burbonu “4 roses” (“4 rozes”). Kā bērēs! Starp citu, šis pats dzēriens vienmēr gozējas arī Āboliņu ģimenes viesnīcas bārā kulta seriālā “UgunsGrēks”. Šai ģimenei bieži sanāk kādu nomušīt, tāpēc labi, ja pa rokai ir tieši 4 rozes, ko ieņemt uz bērēm.

Spriežot pēc galda klājuma, Madara 4 rozītes dzērusi viena pati. Spriežot pēc tilpuma un tā, kas palicis pāri, viņa vakarā piebeiguse aptuveni puslitru. Nav gluži Nobela prēmijas līmenis, bet diezgan cienījami. Bet tiešām lielu cieņu un godu patriektā reklāmiste pelna par to, ka pēc šī puslitra tādā paagrā rītā vēsā mierā sēžas pie auto stūres, kur sāk trakot. Un Madaras meita, kas sēž aizmugurē, protams, nav piesprādzējusies, jo viņa nepiekrīt tai “Tava galva lidos” reklāmas kampaņai. Kā Valsts policijas šefam nav kauna svinēt dzimšanas dienu, kad notiek tādas lietas?!
Arī nākamajā vakarā Madara ierauj. Šoreiz baltvīniņu. Arī trešajā vakarā viņa ir spiesta pacilāt glāzīti, jo ļaunie kolēģi nozaguši viņai projektu un prezentējuši to Latvijas dzelzceļam. Klusais koļītājs Artūrs Skrastiņš nolemj, ka piekrāptajai sievietei vajag atlaist un uzrīko viņai pārsteiguma balli boulinga klubā, kurā tīņu bars apjukušo sievieti sagaida, dziedot: “Olē, olē, olē, mēs mīlam Madaru.” Tā kā tā ir pārsteiguma ballīte, par pārsteigumu Madarai un arī sev pašam boulingu nolēmis paspēlēt arī viņas bijušais priekšnieks Artis Robežnieks (sliktais tēls, kura tumšo dvēseli simbolizē krēsla, kurā mūžam ietīts viņa kabinets). Viņš ir atvāzis krūtis kā rubenis riesta laikā, bet ar spēli, protams, sevišķi nevedas. To redzot, Madara, protams, pieiet klāt un nonšalanti notriec visus ķegļus ar vienu sitienu. Tas ir viens no veidiem, kā otram pateikt, ka viņš ir idiots. Tā kā es boulingu spēlēju ļoti slikti, tad es pati tomēr biežāk izvēlos vārdus – tā vieglāk saprast.

Pēc uzvaras metienā Madara arī kārtīgi piemetas un neizjūt nekādus sirdsapziņas pārmetumus par to, ka nav ieradusies mājās uz vakariņām, kuru laikā viņas meita bija plānojusi savu ģimeni iepazīstināt ar jauno štuceri. Pat babņiks Andris Keišs, kurš vispār neko negrib, bija ieradies! Andrim jaunais meitas akušieris tā ne pārāk. Uzzinot, ka puisi sauc Toms, viņš jauniegūto informāciju komentē: “Izklausās labi!” Tā saka tikai tad, ja konkrētais cilvēks besī. Zēna vecāki visticamāk ir pļēguri, jo, izrādās, meitene nezina, kas ir viņa mamma un tētis. Un seriālos tā ir – anonīmi ir tikai alkoholiķi.

Arī ceturtajā dienā vīra māte Madarai piedāvā ieraut vienu maziņo, bet paģirainā atsakās. Nedzeršana nes nelaimi – viņai neveicas darba intervijā, salūzt mašīna, izlādējas mobilka un nolūzt kurpes papēdis. Nekad vairs! Visas likstas, kas notikušas šajā dienā un iepriekš (atlaišana un vīra sānsoļi) liecina par to, ka tālāk galvenā varone ko mēģinās mainīt savā dzīvē, jo viss negaidīti ir dziļā dirsā. Var ēst, lūgties, mīlēt, bet anotācijas liecina, ka viņa nākamajā sērijā dosies aprunāties ar savu mammu, kas dzīvo laukos un 100 gadu nav redzēta, jo kaut kā bijis pohuj. Tā kā tomēr oriģināli šo daiļdarbu sauc “Mīla pie ezera”, visticamāk mamma dzīvos pie ezera un tur uzpeldēs kaut kāda mīla. Cerams, ka seriāla veidotāji tomēr pratīsies un, lai brīdinātu skatītāju par iespējamu netiklības tuvošanos, šo sēriju laikā seriāla nosaukumu nomainīs uz “Prieka māja pie ezera”. Protams, var gadīties, ka scenārijs sekos latviskajam seriāla nosaukumam un tas tiešām būs par māju, nevis mīlestību. Tādā gadījumā trešā varētu izrādīties arī pēdējā seriāla sērija. Madara aizbrauktu pie mučas un iesauktos: “Pavei, re ku māja. Ezers arī!” – un seriāls beigtos.

Kopumā “Māja pie ezera” ir kā ekranizēts sieviešu žurnāls no lētā gala. Tur ir viss – sapista laulība, intrigas darbā, nolūzuši papēži, neesošas attiecības ar vecākiem, meita, kas jau izaugusi liela un tūliņ pametīs vecāku ligzdiņu, dzeršana, grumbas un nošļukušas lūpas, kā arī sarunāšanās ar spoguli pirms mājas atstāšanas. Bet galvenais – pārliecība, ka tā nekādā gadījumā nav pašas sievietes vaina.

Ļoti labi, ka “Māja pie ezera” nav iebāzta “UgunsGrēka” laikā. Pieredze rāda, ka šāda laika izvēle pielīdzināma pašnāvībai. Protams, svarīgākais jautājums par jauno seriālu – vai tas ir labāks par “Ugunsgrēku”? Pēc pirmajām 2 sērijām spriežot, vidējais aktieru darbs šeit ir augstvērtīgāks. Arī netrīc kamera. Acīs arī nekrīt kaut kādas loģikas kļūdas, kuras gan var pārmest kulta “UgunsGrēkam”. Bet tas necaurejamais klišeju biezoknis! Visi notikumi šajās 2 sērijās ir bijuši absolūti paredzami, kaut arī to poļu romānu lasījusi neesmu. Un tam cilvēkam, kurš taisa beigu titrus, novēlētu tos kādreiz arī apskatīties. Tas palīdzētu saprast, ka ir vēlams, lai burtu krāsa atšķirtos no fona krāsas.

Vai es seriālu vēl skatīšos? Jā, bet tikai komplektā ar žurnālu "Ieva".

Oct. 3rd, 2015

Biedrs devour rakstīja, ka ir sācis piepildīt savu sportisko sapni, es ar gribu, noskrien.lv salasījos un sākšu gatavoties savam pirmajai ultrai :)

un vēl labā ziņa ir tāda, ka man ir nedēļa lai uzceptu mazu stāstiņu. Atliek tikai izdomāt, par ko.

OK, es pajokoju par tām pateicībām, bet nu papateikšos vēl, grāmatās saka, ka tas ir svētīgi. Uz dančiem vasarā bija tas amerikāņu pasniedzējs, daudz un ātri klaigāja un beigās arī šito izmeta, ziniet, cik humble viņš jūtoties un grateful, ka viņam ir iespēja vizināties pa pasauli un aizrādīt cilvēkiem, ka viņi neprot dejot.

Bet tas kļūst sarežģīti, atrast svaigas tēmas pateicībai. Kas nekaitēja kara laikā. Nedabūji šrapneli zarnās - diena ir izdevusies. Laikam tāpēc tos karus rīko, aprūkstas pateicības materiāla.

Anyway.

Esmu pateicīgs kaķītim, kurš mani neuzbļāva augšā kā parasti, sešos no rīta, bet ļāva izgulēties až līdz pusdeviņiem.
Esmu pateicīgs tam vīram, kurš man pārdeva mobilā telefona akumulatoru un ar šo vienkāršo un cildeno rīcību mani ļoti nomierināja un iepriecināja.
Esmu pateicīgs par (te ir pauze uz minūtēm 20, jo viena ideja man ir, bet to es nerakstīšu, jo tā nav nogatavojusies un es arī ne) to, ka ir sestdiena un rīt ir vēl vesela brīvdiena priekšā.

zooveikalā.
- labdien, kakla siksnas ar dzelkšņiem?
- šeit. kādu izmēru?
- es nezinu.
- cik liels suns? kāda šķirne?
- (nopēta pārdevējas augumu, kaklu) nu..drusku lielāks par jums. šķirne tā pati.
- āā (paliek uz pauzes). pamēģiniet šo. tā ir regulējama.

s-diena

https://www.youtube.com/watch?v=jzHeR-PTVtY&list=PLBOnXOyqRPZZWmb4eFtgdHIOCQXkVR41G&index=7