May 2020

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Nov. 27th, 2021

Skatos uz melnās piektdienas spēlīšu piedāvājumu un nevaru saprast, ko gribu, viss tik garšīgs. Varbūt jāpaaudzē zoodārzs, varbūt jāpaspēlē 1800 vai arī jāuzspēlē assassin's creed origins, it kā jau katra maksā ap 10eur, bet nopērkot GTA ar zirdziņiem vienīgais, ko esmu tur darījis un guvis baudi ir pokera spēlēšana.

Nedaudz pārsteidz, ka ir interesanti cilvēki, kuri uzskata un izsakās kamerās, ka ir tā "valsts", kura nepalīdz un esam tie mēs, kas nemaksā nodokļus.

Nov. 26th, 2021

:Kad tu izšauj visu dopamīnu, tev gribas, lai tevi izpiš dirsā."

- Anrijs par modernajiem feminine males.

: donoru dienas

izrādās, ar asins nodošanu var normāli sakrāt sev (apmaksāta) atvaļinājuma dienas! pieņemot, ka ar tām viss ir ok, un tās ņem pretī.

kas ir gājis to procedūru cauri - kā tās lietas notiek? tur dod kaut kādu izziņu priekš darba vietas, ka tu esi gājis nodot asinis un esi pelnījis brīvu dienu?
un kā ar to pašu asiņu nodošanas dienu? ja jūties slābens - paliec dīvānā, ja viss ok, ej atpakaļ uz darbu, vai kā? ja nodod asinis no paša rīta, pēc tam visu atlikušo dienu vaļoties šķiet tā kā baigi glauni, ne?

Nov. 25th, 2021

dienas notikums vai, iespējams pat, mēneša notikums, - E bija pie friziera un tagad viņš izskatās pēc maza puisīša. divos gados un deviņos mēnešos, pilnīgi cits cilvēks!

šogad darbā visi skrien mainīt brilles. nākamgad mainīsies noteikumi, līdz ar to, kā saprotu, samazinās kompensējamās summas apmēru. bāc, es nezinu, tā administratīvā reforma, tur nav nekāda caurspīdīguma. ja es pati nebāztu degunu visur iekšā, es vispār neko nezinātu. nu ko es jums varu teikt - jāsteidz ka man arī pierakstīties uz redzes pārbaudi. mana alga nav tik liela, lai es varētu atļauties atteikties no kompensācijām. mēs jau gan ar mesjē (ar kuru esmu nolēmusi tomēr mēģināt piedot, kas ir grūti, jo esmu liels bērns un man ir abidkas) runājām, ka, ja nu kas, tad viņš mani uzturēs un ja nākotne neatnesīs gaidītās izmaiņas, tad jāiet prom, lai maļas paši, un tad būs laiks cepināt augšā savu biznisu. jo viss jau neko, bet tas darba apjoma un algas samērīgums - tāda nav un, kaut arī samērīguma jau tā nav, tas kļūst vēl mazāks, paldies kovidam un prasībām. (tagad arī - no 6.12. visus testēs. un kurš nodarbosies ar to testu dalīšanu, jūsuprāt, a? jūs domājat, te ir kāda speciāla nodaļa or smth, mazi rūķīši, kas visu pako un skaita un dala un grāmato, un izvadā? nav tādu rūķīšu.) varbūt rīgā, ministrijās, nezinu, vadībai, kuras vietā visu dara citi, varbūt tiem maksā labi, bet citādi - kā tiek noteikta samaksa, es nezinu. protams, tu iegūsti pieredzi un kontaktus, ko citur neiegūtu, bet citi ieguvumi? lūk, briļļu kompensācija, yes, we'll take it. vajag vai nevajag, but we'll take it. veselības apdrošināšanas nav.

Nov. 24th, 2021

Atklāti sakot, man dzīvē visvairāk pietrūkst labs fotoaparāts.

kāpēc neizgulējušies cilvēki dažkārt kļūst glītāki?

: ziņas

īpaši man patika tas, ka jaunums par to, ka bērnu no 5 gadu vecuma sāks vakcinēt decembra beigās, noslēpts zemāk, nevis uzreiz pašā augšā.

Nov. 22nd, 2021

I
nākamais gads tīģeriem sola visādus labumus.
neatbildētie jautājumi saņemšot atbildes, lietas, ko nevarēja pabeigt, nu varēšot pabeigt, un vispār dzīve sāks krāsoties rožainākās krāsās.
well, it's about time.

II
šogad slēgsies ciet mana pirmā nopietnā un ilgākā darba vieta,
tā ka šis ir tāds zīmīgs gada un dzīves posma noslēgums.
sirreāli.

III
no 18.11. esmu kompaktas un ekonomiskas
acis nededzinoši zilas
toyota yaris īpašniece.
ar iso fix stiprinājumiem (!)

filmu sauc "love is a dog from hell", un rakstīts, ka shot on 10 various cameras, īpaši uzsvērts, ka arī uz super8.

tas ir kā piekaut ar sarkanu karogu.
Tags:

Lasu Sbeketa mazo pelēko (jauno) grāmatiņu, tur piem. ir teksts - "Kurp tu dodies manu lāga zēn, ar savu kaziņu" (tur uz skatuves bija uznācis čalis, kurš turēja kazu aiz raga un pret gaismu izskatījās kā kentaurs juniors).
Un lasīt ir grūti, jo acis ir samidžinātas ar tviteri, instagramu utt.

Šķiet, ka interneti, FB, tik-toki ir Čūskas kalpi, kuri midžina nost uzmanību. Bet uzmanības gaisma jau arī ir dievišķā dzīvības enerģija, kas dzen asnu no zemes vai nagu no pirksta laukā. Tāpat izskatās, ka Čūska ir pārņēmusi pasauli, vismaz internetu, bet pēc iņ-jaņ principa jābūt arī baltai lāsītei, bet nedod saredzēt.

Nov. 21st, 2021

ļoti pietrūkst vietas, kur vakaros ērti vientulībā pasēdēt cibā un internetā. bet nu jau drīz. it kā. visu laiku tas pārcelšanās datums pārceļas.

piekrītu tiem, kas saka, ka lāzeršovs ir krietni labāks par svētku salūtu. arī bērniem un suņiem nav bail. un var ilgt no ceturtdienas līdz svētdienai. un ir cerība arī, ka migla un mākoņi izkliedēsies, un būs arī kaut kas redzams. man vispār šķiet, ka 18. novembrim iekrist nemiglainam - tas būtu gadsimta notikums. cik daudz salūta daļu palaists garām miglas dēļ! bet te neliela migla var būt pat efekts.

Mēs tak visi esam patrioti, lai ko tas nozīmētu :)

https://www.youtube.com/watch?v=CQCtTHbEiWM tik vienkārši un skaisti :)

Nov. 20th, 2021

Cluster - In Ewigkeit

https://youtu.be/SwMsdOSlEZo

Nov. 18th, 2021

covidu izdomāja mākslīgais intelekts.
vienā vistu firmā MI kalkulēja cilvēku paradumus pirkt vistas, kas tos ietekmē ect.
summa summarium - cilvēki sēž ieslēgti kamerās ēd vistas, vegāni sapērkas suņus un ar vistām baro tos.

"It's pathetic though
You're weaker than you know
Parasitic mob
Faceless undertow
Himpathetic bro
You're weaker than you know
You don't have a say a-a-anymore"

kāds nezina KKF mājas durvju kodu?

Nov. 17th, 2021

: apocalypse now

es jau vispār sāku domāt, ka mēs šādā apokalipsē tagad dzīvosiem līdz mūža galam. īpaši sinematogrāfiski sajutos, braucot vilcienā (kā redzams, brauciens ar vilcienu ir bijis viens no maniem aizraujošākajiem pasākumiem pēdējā laikā, jo tiek nemitīgi pieminēts), kad katrā pieturā ļoti skaļi un ļoti gari no skaļruņa skanēja atgādinājumi par epidemioloģiskajām prasībām. visi sēž maskās. vēl tik pievienot iebiedējošus tekstus par to, cik nāvejošs ir kovids un skandināt mirušo skaitu, ārā pievienot dūmus no līķu dedzināšanas un, voila!