March 2016

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Oct. 27th, 2016

arī lūkam keidžam nav ne vainas, bet džesika džounsa tomēr spēcīgāka.

-

Eu, bet kāds ir tas mildronāts/meldonijs? Es tā arī nekad neesmu mēģinājis. Daži no jums to norādīja pie atbildēm (negaidīti).

Shoe minders at temples Rs 20

: kvī, kvī, kvī

draudzenei līdsā esot draugi, kas brauks uz tailandi 3 mēnešus pavadīt, un piedāvājuši viņai šo mēnešu laikā padzīvoties viņu mājā un pie viena visu pieskatīt. no piedāvājuma viņa neatteicās, un piedāvāja arī mums atbraukt ciemos uz to laiku. žvīkš-žvākš un divu nedēļu laikā beidzot sagaidījām biļetes pa 70 eirikiem turp un atpakaļ uz abiem (a bargain! - (lasīt in british english)), un līdz ar to valentīndiena tiks pavadīta anglijā un latvijā, un lidmašīnā. mani šāds scenārijs pat ļoti apmierina. nemaz jau nerunājot par to, ka beidzot es tik tiešām būšu turējusi solījumu un pie kādas draudzenes uz ārzemēm arī aizbraukusi.

ļoti ceru, ka nākamo sanāks noorganizēt braucienu pie jums, [info]zan!

kalni un lejas, zilumi un dejas

sliktās ziņas ir tādas, ka izgāš7dien skeitojot tik spektakulāri nopisos, ka šī nedēļa aiziet invaliditātes zīmē. bijām izskrējuši ar puikām paskeitot un es kaut kā neveikli ieņurkoju asfaltā un ar kreiso roku iesitu zemei tik spēcīgu high five, ka ar smuku tinkš uzsprāga mans opāla gredzentiņis. kreisā roka tik šausmīgi sāpēja, ka nepamanīju, ka labās elkonis izmežģījies. pārsitu arī celi un saplēsu bikses. tagadiņ uzmaucu elkonim ortōzi, kas ļoti palīdz un es varu pat iztīrīt zobus vai, piemēram, apģērbties/noģērbties vai savākt matus astē, kas ir vienkārši svētki, jo ar vienu roku tas, izrādās, nav izdarāms. ortōze, starp citu, smuka melna, kam tad arī attiecīgi pieskaņoju savu šīsnedēļas garderōbi. un ar viņu ļoti labi spēlējas bass, līdz ar ko man uz rādītāj- un vidējā pirksta ir 2 perfekti apaļas tulznas, ko mēs affectionately saucam par fingerboobs :)

un citas labās ziņas ir tādas, ka dienu pirms līguma parakstīšanas ar vienu stulbu māklerkantori un nedēļu pirms ievākšanās ar vienu spāņu zaķi, lorena apgriezās uz papēža un paziņoja, ka izvācas nahuj un vai es nevēlētos pārņemt viņas apartamentus. es skaicka jā un puikas bija tik stāvā sajūsmā par šādu razkladu, ka kriss visus rēķinus un visas formalitātes man nokārtoja jau nākamajā dienā, piezvanīja arī saimniekam, sarunāja tikšanos un es visus dukamentus dabūju parakstīt jau vakar, nenormāli operatīvi, es jums teikšu. man tagadiņ viņu mazajā 3stāvenē pieder vidējais stāvs, kur 2 istabas [un mana vannāistaba] - mazākajā es gulēšu un lielākajā dzīvos visas manas kleitas hahā. tā ka brittany, kakjux un roskild, fruit salad anyone?

63 kg

Mana ķermeņa svars stabili turas ap 63,4 ± 0,2 kg jau nedēļu.

Augums nemainīgs, 175 (176?) cm.

pamosties no jautājuma, vai tev ir piecgadīgs bērns. lieliski.

no tās lapsas grāmatas prātā palika viens teikums par progresu:
- agrāk viņi (caurmēra vietējā ģimene) vakaros sēdēja pustumsā un sarunājās, tagad sēž pie televizora un ēd.
Tags:

nezinu, vai būtu plašs noiets, bet tādiem kā es vajadzētu savu POHUJ remonta piederumu līniju. nu cik var atbildēt uz jautājumiem, kādus toņus un nokrāsas tam un tam es vēlos? manis pēc, melnu, sarkanu, rozā ar dzelteniem zilonīšiem. estētiskā funkcija ir so overrated. iespējams, esmu mentālā daltoniķe - krāsas it kā atšķiru, bet atšķirību starp tām hoķ ubei neredzu.

Oct. 26th, 2016

ziemas riepas — ✓(ček)

Šodien vouvam aizbraucu uzlikt ziemas riepas, Berģos. Viņiem tāda jauka elektroniska pierakstu sistēma, iebaksti savus datus, iemaksā 7 eiro rokasnaudu ar Paypal vai kredītkarti (to iekļauj maiņas maksā), un brauc. Nav jādara tā muļķīgā pa telefōnu zvanīšanas un runāšanas lieta :-)

Šobrīd viņi raujas bez pārtraukumiem, tieši šonedēļ esot sācies lielais ikgadējais klientu pieplūdums tā pa īstam.

skatos koena koncertierakstus, visu laiku smaidu un domāju, kā man nebija iekšā parīzē tik ilgi neēst, lai aizietu uz viņa koncertu toreiz.

— Es vēlos peldēties tavā acī.— Kurā no viņām?

keiva balss visa tāda sāpju izbalināta, tāda klusināta, tāda caurduroša. koena balss tāda, it kā viņš pašu dzīvi smēķētu.

dilans? dilans var iet rakstīt grāmatas.

par to pašu.

tu stāvi tāds, pasaules apmulsināts, bāra vidū, un pēkšņi puspazīstams džeks tev norāda: es par tevi smējos!

tu stāvi tāds, vēl apmulsinātāks.

un tad viņš saka: pirmdien. pirmdien smējos.

un tad tu lēnām pasmaidi. sākumā aiz atvieglojuma. un pēc tam otrreiz aiz atvieglojuma.

remonta dēļ neaizgāju uz taņas dzimšanas dienas ģenerālmēģi, par to besis. dzirdēju, ka tur dramaturģija pieprasa skatītājiem ēst, dzert un dancot, lūk, tādu teātra mākslu es saprotu. ja pie viena būtu opcija ieiet turpat dušā laika optimizācijas nolūkos, būtu pavisam vareni.

autoskolas dēļ savukārt netieku uz elīnu grāmatas prezentāciju (un sava eksemplāra savākšanu). iebāziet kāds to savu (tas ir, manu) apzinīgumu, kur saule neiespīd.

dzimšanas dienā plānoju tripot ar acetonu (nu, nebūs variantu).

Poll #20863 Tavi 3 mīļākie medikamenti
Open to: All, results viewable to: All

Kādi ir tavi 3 vismīļākie recepšu/bezrecepšu medikamenti? (sen aizliegtie/vairs neesošie neskaitās; piemēri: morfīns, kokaīns)

tavi mīļākie medikamenti

Kas ir tavi mīļākie medikamenti? Atbildi pollā, kas būs nākošajā postā. Tie var būt jebkādi medikamenti, sākot no pretsāpju zālēm (vienalga kādām), beidzot ar, nezinu, kodeīnu un xanax/valium. Šajā postā turpināšu par 2 savām pieredzēm ar deksofānu. 

Jā,bet, pirms rakstu par deksofānu, mazliet par tēmu un ideju. Iedomājos - varbūt, ja runājam par legālajām vielām, tad cilvēki varbūt nekautrēsies un atklās, kas viņiem tik no medicīnas. Ko nozīmē "tīk no medicīnas"? Atceros, kad biju students LU JF, tad tolaik kopā ar [info]neesmusuns mēs bijām ļoti iemīlējuši dekstrometorfānu jeb Dexofan, ko aptiekās tirgoja vai nu pretklepus sīrupos vai 30 mg tablešu formā, kas tika tirgotas burvīgos 10 tablešu iepakojumos - tieši tik, cik ir vidējā deva, lai apreibinātos.

Tāpēc pastāstīšu par šo vienu no medikamentiem, kas man savulaik (pirms gadiem 8-9 biju tipisks psihonauts jeb cilvēks, kurš ir ļoti ieinteresēts, banāli izsakoties, apziņas paplašināšanā) ļoti aizrāva.

Lielās devās dekstrometrofāna hidrobromīds (30 mg tablešu aktīvā viela) ir tipisks disociatīvs. Šo substanču klasi vislabāk izskaidro izjūta, ko var raksturot ar vārdiem - smadzenes atrautas no ķermeņa, vai otrādi, bet tas nav svarīgi, jo tu tripa laikā (4-8 h) esi tādā kā caurumā (nelielās devās) vai arī siltā vairogā, kur tevi nekas neaizskar, ja vien tu neesi sabiedrībā (disociatīvi ir tipiska reibinošā substance, ko ieteicams lietot, esot drošā vietā), savukārt deksofāns lielās devās izraisa pilnīgi dissociāciju starp ķermeni un smadzenēm, radot absolūti reālas halucinācijas. Tālākais, kur es šajā ziņā esmu bijis, ir aceteku pilsētas mūri - es, apēdis 600 mg, un pa virsu ieelpojis tā saukto popperi, acumirklī attapos pie kādas senas acetku pilsētas mūriem (geju kultūrā populāra substance, kas balstīta uz ātri iztvaikojošas, ēteriskas bāzes, un kā efekts ir izteikts sārtums vaigos līdz ar sirdsdarbības paaugstināšanos un pāris minūšu ilga mild euphoria, kā ietvaros, tā runā, atslābinās sfinktera muskulatūra, tāpēc substance ir tik populāra geju vidū, jo, to state the obvious, tā vieglāk iebāzt). 

Viena no ļoti mīļāk agrīno tīņu dienu grāmatām man ir Artura Lielā "Konkistadori". Joprojām diezgan dzidri atceros acteku pilsētu aprakstus, to savādos, monolītos mūrus un augstos tempļus, kas slējās aiz tiem. Un tas bija tas, ko redzēju halucinācijā - viss bija pilnīgi fotorealistisks. Interesanti, ka apkārt esošie indiāņi uz mani skatījās ļoti savādu skatienu. Bet bez bailēm. Tas bija viss, ko redzēju - labi, ja desmit sekundes. Popperim, ejot ārā no sistēmas (tam ir ļoti ātrs pussabrukšanas laiks), es momentā atceļoju atpakaļ realitātē ar tik pārlaimīgu ģīmi. Aizmirsu piebilst - vēl mums bija izcils zaļais, un tolaik mana tolerance bija sasodīti maza.

Taču tas ir atpisks trips. Tipisks trips izpaužas kā nevēlēšanās pārvietoties, jo ķermeņa un prāta disociācija ir tik liela, ka cilvēks deksofāna reibumā parvietojas t.s. robowalk'ā jeb stīviem locekļiem, kā 3PO jeb zeltītais robots no Star Wars frančīzes. Cilvēks under influence vienkārši guļ gultā un ceļo savā apziņā. Ceļojumi ir ievilkušies tik dziļi, ka es reiz, aizvērtām acīm, redzēju milzīgu sfērisku objektu, kam pietuvojos savā halucinācijā (tā bija ļ.netipiska halucinācija, jo es reizē apzinājos pasauli) - tā izrādijās esam planēta, uz kā izvietots tāds kā milzīgs ofiss, kur katrā nodalītajā būdiņā ir pa darbiniekam, kurš aktīvi runā pa telefonu ar, pieņemu, kādu citu (vai visiem) šī ofisa dalībniekiem. Piezūmojot tuvāk, es sadzirdēju īstu bābeli - un tā bija ļoti baisa izjūta, jo viņu sinhronās balsis runāja man svešā valodā, un viņu daudzums panāca tādu mega konsonanses efektu, visam nonsensam saplūstot vienā vienotā, pulsējošā skaņā, kas mani aptvēra un it kā vilka dziļāk. Pēc šīs pseidohalucinācijas, jau esot mazliet skaidrāks, es daudz par to domāju. Secināju, ka tā bija planēta Zeme, ko apdzīvojam neviens cits, ka mēs. Taču tas bija kā filmā Matrix - tas ir, es sajutos, kā tās varonis, kurš ir redzējis planētas patieso stāvokli. 

Man ir prieks par šīm pieredzēm. Es pat teiktu tik daudz, ka katra out-of-body experience, kas man ir bijusi, ir mani kaut kādā mērā ļoti, khm, mācījusi.

Tagad tava kārta - ieraksti poll'ā, kas būs nākošajā postā, 3 savas mīļākās legālos (recepšu/bezrecepšu) vai ļoti nesen aizliegtos medikamentus. 

kā mūs redz dators

Ar ko man nereti asocējas zīdaiņi? Spied šeit, lai redzētu. Starp citu, ļoti interesants ir stāsts, kā šīs .gif animācijas ir radītas. Tās radīja dators, pamatojoties uz to, kā zīdaiņi kustās. Aizmirsu citus faktorus, kas ietekmēja šo interesanto rezultātu (tā teikt, pēc datora domām - tādi ir zīdaiņi).

-

Esmu parāk noguris un pat mazliet apreibis no mēģinājuma, tāpēc par Gati Z., cerams, turpināšu rīt. Kāpēc es vispār par viņu rakstu? Nav jau tā, ka es kaut kā vēlētos vērsties pret viņu - lai taču cilvēks dzīvo, kā vēlas. Taču tas neliedz citiem analizēt viņa izgājienus un aprunāt viņu aiz muguras, hehe! Kīp in tač, maza fakas, mazie zvēri.

Oct. 25th, 2016

#selfijsIRmāksla

Nenokavē "LadyLoan.lv selfiju akadēmijas" Facebook tiešraidi no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja jau rītdien plkst. 11:00.