March 2016

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Dec. 6th, 2016

beidzot arī mans instruktors atļāvās atslābt, runāt pa telefonu, sūtīt sms, kam par godu es, protams, atļāvos eleganti gandrīz_iebraukt kupenā.

also, jātiek vaļā no pieraduma visu darīt ar maksimālu spēku. mašīna nav gurķu burka, pārnesumu kārbu noraut nav obligāti. stūrē arī var neķerties tā, it kā tā būtu glābšanas riņķis, bet tu - slīcēja.

Nacionālo partizānu biedrības vietā izlasīju nacionālo kurtizāņu biedrība. Cauri ir ar mani.

: nekad vairs neiešu ziemas kursos

kad šorīt modinātājs zvanīja 5.40, es gan acis aizvēru, bet nekādi snoozi, un 5.45 izlīdu no gultas. starp citu, rīta tumsā autobuss ar visām savām lampiņām no iekšienes izskatās kā kosmosa kuģa gaitenis.

The gods are pussies

Tā, un tagad, kad es beidzot zinu visu to, ko es tagad beidzot zinu, es gribu skatīties Westworld vēlreiz no sākuma. Pie viena varbūt mazliet rūpīgāk sekojot līdzi tām dažām "wtf?, kas ir tas, ko jūs mums te tagad rādāt?" epizodēm, piemēram.

Uh, cik tas izvērtās episki krāšņi, biedri; nu labi, aplausi būtu nevietā, bet tikai tāpēc, ka ko es te tā viens pats pie ekrāna plaukšķināšu.

! komentāros spoileri !

Dec. 5th, 2016

Ja cilvēce visus tos resursus, kuri tiek izniekoti Ziemassvētku jezgai bērnudārzos, veltītu jēdzīgākiem mērķiem, mēs šodien ar virsgaismas ātrumiem dzenātos pa kosmosu, prastu ārstēt iesnas, ceļotu laikā visos virzienos un internets mums nāktu ap terabaitu milisekundē.

no feisīša dzīves veistītis

[info]yulungu feisītī padalījās ar šo animēto attēlu, tas ir tik smuks, ka jāpieglabā arī te, cibā.

Būtībā manas dzīves un atkarības no interneta lasīšanas ilustrācija, tikai es esmu mazāk smaidīgs. Gadās arī tā, I guess :-)Daiļi.

Bet kāpēc tā jābūt? Bet vai uz visiem jautājumiem jameklē atbildes [internetā]? :-)

Ceļš uz laimi


P.S. Viena vai vairākas no šīm bildēm jau kaut kad bija, bet tas nekas.

izrādās, ka lsm.lv par latviešu ziņu redaktori strādā krieviete - tāda jaroslava sizova, kura pat nepārvalda latviešu valodu.

d. saka, ka braukt ar autobusu esot bīstamāk. mani tas nepārliecina. mani nekas augstāk par zemi nepārliecina.

šodien socmedijos ieraudzīju divus paziņas, kas svaigi iedzīvojušies melnos dredos.
man roka neceļas ne ielaikot, ne iekomentēt, ka smuki, pat ja noteikti var atrast vidi, kurā tie iederas.
nu, piemēram žurnāla fotosesijā vai aiz dīdžeja pults.
vai ar pīpi zobos jamaikā.
tomēr galvenais, skatoties uz viņiem, atceros, ka arī pati, pirmo reizi pārvācoties uz galvaspilsētu, iztaisījos melna, gluži pretēji tam, kāda biju iepriekš, un man tas likās, kā lai pasaka... normāli.
man bija 16.
acīmredzot, vecumam nav nozīmes.

Grupa Ryga dedzina ar savu jauno videoklipu "Priecīgus Ziemassvētkus". Un kaut ko tādu vēl atbalsta MicRec. Brutālāk nekā MSK.

man jau likās, ka šogad ziemassvētku aktivitātēs būs kāds progress, un, kopumā ņemot, ir, tomēr līdz pilnīgam adultingam vēl ir tālu.
adventes vainags - check.
aizdedzinātas svecītes - viena.
adventes kalendārs - check.
apēstas šokolādes - viena.
eglītes uzstādītas - nulle.
eglīšu rotājumi  iegādāti - pagājšgad.
nu ko lai es saku. ziemassvētku gars manī nav dzīvs. interesanti zināt, pa kuriem gadiem tas paspējis izčibēt.

Dec. 4th, 2016

Man ir viens draugs, kuram bērnībā gadījumā, ja bijis jāpamet valsti, bijusi zīme, ka viņš ir radioaktīvs (un ka, teiksim, viņš nedrīkst turēt rokās zīdaini). Tas tāpēc, ka viņam tika izoperēts kaut kāds sūds kaklā (dziedzeris). Viņš izdzīvoja, taču atlikušo mūžu lieto kaut kādas zāles un ir diezgan resns.

Klau, cienītie interneta reklāmu tīkli, bet es to nedomāju kā joku, es pavisam nopietni, jums vajag ne tikai podziņu "aizvākt", bet arī podziņu "jau nopirku, paldies!".

Kas notiktu, ja mēs atzītu un pieņemtu to, ka cilvēkā ir zināms ļaunums, tieksme darīt pāri citiem, nogalināt, dedzināt, iznīcināt (paralēli spējai mīlēt, radīt un tā talāk)? Domāju, tad mēs labāk saprastu, teiksim, tos pašus saucamos pedo-illuminati un visus pārējos modernos sātanistus un konspiratoru tik ļoti mīlētos masonus (remember about the duality of men - the good and the bad).

man it kā nedrīkstētu būt laiks. bet, lai arī dārgā dzīve bija klišeju pārsātināta, naiva un brīžiem nenormāli muļķīga, man patika tā filma. un mēs gājām pasmieties par bolivudu, bet augstprātība dabūja pa degunu. ne ar ko neatšķiras no rietumu romkoma. kaut nē, bulšit, atšķiras. no šīs filmas izgāja cilvēki, kad saprata, ka tā apstrīd "tradicionālās" vērtības. 

- are you a Lebanese? jautā noraizējies vecāks radinieks meitenei, kas strādā Bolivudā par operatori, visā tajā samaitātajā un pagalam "liberālajā" pasaulē. un es pat smējos. tāpat smējos tad, kad viņa, lai slēptu asaras, aprija čili, un tad paziņoja, ka raud - jo čili. tiesa, smējos arī pie ārkārtīgi aizraujošā product placement. bet, jā, tā filma apstrīd tik daudz ko, kas šeit tomēr akmeņos iekalts. bezierunu cieņu pret vecākiem. šrilankā pat ar likumu aizliegto slikto homoseksualitāti. sievietes maucīgumu tad, ja viņa uztur nenopietnas attiecības. nepieciešamību iziet pie vīra. un vēl un vēl un vēl.

jā, nav nekā īpaši subtle, ar āmuru pa pieri. un tomēr saraudājos. un sasmējos. un arī nokaunējos, ka gāju ar domu ienirt svešā un "atpalikušā kultūrā". pati tāda. 

rītvakar malaizija. tas ir, ja mani nenositīs viena no pasaulē bīstamākajām kompānijām. to apgalvo statistika, ne es. 
Tags:

Milzu respekts par to, ka Kastro k-gs uzstāja, lai pēc viņa nāves netiek celti nekādi pieminekļi (par godu viņam).

fantasy about sea too uan eidzh too seven enn ou ou, baby

                                                                             

                                            C21H27NO

šogad everyday is halloween mēnesis izdevās labāks, nekā jebkad. no vaininieka gan, iespējams, ir pienācis laiks atvadīties, bet tur ir vismaz trīs veidu pelējums, kurš arī grib dzīvot!!mīļo sīrupiņ! kad es beidzot izjutīšu kaunu/sabiedrības spiedienu kļūt par kārtīgu saimnieci/smth?

citās ziņās: es tikko saraudājos bolivudas filmā. 8.5 reitings imdb tomēr.