April 2015

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Apr. 27th, 2015

Heh, ja apklust un ieklausās, var dzirdēt svilpšanu, ar kādu es laižos lejā...8)

lielās talkas blaknes.

mūsu savāktos maisus aizveda jau aizvakar. taču vakar parādījās vēl čupa ar dažnedažādiem sūdiem (apģērbi, rotaļlietas, kruķi un pat cītīgi sagrābtās aizpērnās lapas wtf). šodien kāds pieveda un nometa turpat tonnu ar būvrgružiem un kaut kādām smirdīgām vatēm*. rīgas mežu darbinieks lēkāja, sprēgāja un sūkstījās, ka tāda pati aina novērojama visā latvijā.

*atgādinu, konteineris konkrēti šādiem atkritumiem ir dažas pieturas tālāk emmas ielā

priecīga nolēkāju intermediate workout with dumbbells un biju nejēgā ar sevi lepna, līdz manīju, ka 10-gadīga talkas pāriniece braši stiepj aš veselus divus maisus kopsummā uz kilogramiem 70-80. kopumā talkas devīze varētu būt - sievietes un bērni=mūsu spēks.

ziemassvētku egli uz zemlogu mauriņa atstāju, jo tas ir ORGANISKS atkritums, turklāt pret estētiku kā jēdzienu izjūtu vieglu nicinājumu.
Tags:

mark my words

"Now log in to your internet account."

Cik bieži Jūs iztraucē apakšstāva kaimiņi, kad čīkst gulta?

Apr. 26th, 2015

One more man gone Atkal kārtējo krēslu salauzu.

Jābeidz vienreiz tā sēdēšana.

Drusciņ satrīcēja pamati zem kājām - šī dziesma patiesībā ir no sēšseptītā gada!

Apr. 25th, 2015

Lepojos ar čerņas kritumu, ja un tad bams! -  pēc narkašu spota tīrīšanas pie rīgas vecākajiem ūdenstorņiem (bučas tiem zaķukiem, kuri uz savām šļircēm uzsprauda atpakaļ vāciņus) attopos dzeram Skultē, tajā, kur blokmājas pagalmā ir lidmašīna par godu tiem, kas bombardējuši berlīni, rāpjoties uz garāžām, kamēr VISI mums piepišas, kāpēc tur esam, bet nesakot, kā nokāpt lejā. Nostopējām mašīnu uz Imantu, kas beidzās ar to, ka nospēlēju lomu totālā & pilnīgi svešā krievu dzīvoklī, kur paēdu karbonādes ar kartupeļiem, smējos par jauniepazītā sergeja aptaukojušās meitas piebildēm, kuras savas val. barjeras dēļ patiesībā nesapratu & aizgāju projām uz Valmiersielu. Ir agrs, un varu pat nonāk āģenē - tas laikam raujjjj pauri visvairāk.

dalīšanās ar mūziku - Harmonia "Deluxe" (synth-krautroks, 70'tie)

Izveidošo to kā tādu veselīgu paradumu (pretstats, neveselīgs paradums, smēķēšāna) - sūtot kādam "izcilo mūziku" (mūziku, kas ir vai nu timeless, vai nu ģeniāla vai tieši time-full, tā teikt, mūzika, kas izsaka noteiktas ēras [iespējams, noteiktā sub-žanra] tonālo estētiku), es ar šo mūziku padalīšos arī ar jums, mani dārgie drogi. Kačāt šeit. Pirmais albums šajā "paraduma izveidē" - par krautrok grupu uzskatītās Harmonia (stulbs nosaukums, zinu) albums "Deluxe" (vēl stulbāks nosaukums, bet es nosaukumu ziņā no fričiem neko daudz nekad neekspektēju). Grupa pastāvēja tikai 3 gadus - no '73.-76'. - un izdeva 3 albumus (un diemžēl, sātana dzīti, apvienojās 41 gadu vēlāk un jopr.ir kopā - nemaz neesmu un nemēģināšu viņus klausīties "tagad").  

Konkrētais viņu albums "Deluxe", kas orģināli tiek sūtīts manai vienai no labākajām draudzenēm pasaulē, Ilzei (kamēr viņa mani reāli gaida, sakot "nāc šurp", un tagad, uzzinājusi, ka rakstu, saka "nu beidz" un "eu nu"... izbesījusies; nu, kamēr rakstu šo huiņu; piedod, Ilzīt... pēdējais quote: "lai tas paliek ārpus cibas afērām... nopietni"), ir izteikti orientēts uz skaņu ģenerēšanu, izmantojot analogos sintezatorus. Gluži kā cita krautroka mūzika, arī Deluxe skaņdarbi apbur ar absolūti antiklišejisku pieeju materiāla apstrādei un izveidei. Ja vien krautroku kā tādu nevarētu dēvēt par zināma veida/formas klišeju pašu par sevi. 

Tātad, lūdzu, šeit var novilkt Harmonia - Deluxe.

Izcili piemēriņi: 1, 2

iespējams, viena no manām tipiskajām ikdienas kļūdām ir ticība, ka visu iespējams izrunāt, saprast, vērst par labu.


kaut patiesībā tik bieži pasaule parādījusi vidējo pirkstu tiem, kas tic tik vienkāršotai izpratnei par cilvēkiem.

pabeidzu C punktus, visvairāk uzmanības veltīju zīmēšanai. pēc 8 gadu pārtraukuma brīžiem bija traģiskas bezpalīdzības sajūta.
jācer, ka ieskaitīs.
ilustrācijai viens zīmējums. ~A1, grafīts, papīrs, ~3h


Tags:

ik pa brīdim mēģinām ievērtēt kādu no stilīgajiem seriāliem, ko skatās ciba. vakar pienāca banshee kārta.

-kas tas par krievu seriālu
-a kāpēc mēs vēl sasisto lukturu ielu neskatāmies?
-nu cik var dauzīt ar dažādām galvām vienu un to pašu logu

nopūta.

Apr. 24th, 2015

Zasulauks, 19--

http://www.zudusilatvija.lv/objects/object/25905/

tante, kura aizšķērsoja mikriņa eju pie pašām durvīm, un kuru vairākkārt lūdza apsēsties, paiet tālāk, palaist garām cilvēkus ar somām utt, sāka aurot, ka viņa ir invalīde, ka viņa nevar pat pāris pieturas kājām noiet, un ka tas ir terors viens vienīgs.

kājās invalīdei bija 7 cm augstas špiļkas.
Tags:

Apr. 23rd, 2015

pašportretstā jocīgā sajūta, kad skatiens "pielīp" sejai ^_^

Top 10 interneta vietnes, kur NEvar lejuplādēt Safari, kur nav pat linka uz kādu lejuplādes sadaļu?

#1: https://www.apple.com/safari/

Pārējās nav tik interesantas.

Varbūt mēs visi vienkārši dzīvojam romānā ar dikti izteiksmīgiem tēliem. Pāršķirta lappuse par nopietniem politiķiem, kas no tribīnes bubina par seksu, šas būs jāpāršķir nākamā par pensionāriem, kas hūdā cilā graņonkas pie DDT un Kusturicas, un kas par to, ka ir 2015?! Šis ir romāns, ja, te tādi noteikumi neattiecas, nepatīk - nelasi, atrodi interesantāku lasāmvielu.

Aj, bet cik tad reizes nav vispār dzīvē sanācis nodomāt - šis tak nav pa īstam..

the office, mazmiesta edišn

nepietiek jau ar to jaunumu gūzmu vulgaris, kuru nebūs spēka dokumentēt, tak vakar svinīgo darba vakariņu noslēgumā priekšnieks ar priekšnieci gandrīz sakāvās pie bāriņa, ghetto style. priekšniece bija all up in priekšnieka face kanye style [un es citēju "imma let you finish x30"]. un tā tas vakars arī noslēdzās un šodien viņiem, nabagiem, kaut kā jāmēģina plecu pie pleca strādāt. konflikts, starp citu, par kaut kādu neizsāpētu senu, pardon, hemoroīdu - kaut kādas pilnīgas muļķības un netīšām aizskarta cieņa [what a flammable combo!].
man pašai arī iet interesanti, bet šodien tik spēcīga pedžaira, ka kolēģiem atvainojos un atklāti pateicu, ka šodien nestrādāšu un my target for today is to not vomit onto things. skatos [vīn]glāžainām actiņām pa logu un paijāju sev matus. mati, starp citu, ir mans prieks un acuraugs. pat friziere prasīja, huļi man ērkulis tik mīksts, balināts taču! un disenes dāmistabā arī viena smuka čiepiņa mani smalki izprašņāja, kur var dabūt tādus matus. ja ņem vērā kā es te pāris mēn.apukaļ jau gatavojos plikpaurībai, tad tagadiņ, protams, leju prieka asaras :))

notikumi ukrainā neatstāj vienaldzīgus par meksikāņus un death in june fanus

https://www.youtube.com/watch?v=_uNfV46tfnQ&sns=fb

(i call any supporter of donbass heroesto boicott death in june)

Apr. 22nd, 2015

Clouds of Sils Maria, 2014

Tags: