November 2015

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Nov. 26th, 2015

tiktāl par popkornu..

https://www.youtube.com/watch?v=LJEfPLBkqxQ&list=PLPC0Udeof3T61Y093_1Le9OAilX0Mn1lI

Nov. 25th, 2015

o jā, ar secret crsh riktīgi izmīcījāmies. tagad man pienākas bundža alus.

vai jūs zinājāt, ka mazreizējais e-talons (1 vai 2 reizēm) darbojas uz laiku, ne uz reizēm, un to var bezjēgā pīkstināt kaut vai miļons reizes stundu vai aptuveni, lēkājot no transporta uz transporta, ja labpatīk #kapeikas pišot

uzzināju to grūtā ceļā, braucot mikriņā ar vesterna elementiem, kur šoferis un divi pasažieri (viens pusakls, otrs ar kokčika pudeli vienā rokā un viengadīgu bērnu otrā) plēsās par tiesībām izbraukt ar vienu e-talonu uz diviem. sapratusi, ka izgriežam uz vecmīlgrāvja tilta, ātrums ohohō, bet uz ceļu neviens neskatās, piesprādzējos (iespējams, prātīgāk būtu bijis izkāpt, bet es tūlīt braucu uz gejropu, kur bēgļi un terorisms, morāli jāgatavojas; bez tam, diez vai kāds pievērstos man tik ļoti, lai izlaistu). uz atvadām šoferis un pasažieris apmainījās ar telefoniem, lai rītdien nokārtotu šo jautājumu kā vīriešiem pieklājas. tad vairs ar bērnu piesegties nevarēs. viss mikriņš gan korī centās pierunāt šoferi neiet cietumā e-talona dēļ.
Tags:

kā būt laimīgai attiecībās, jei!  8 nodarbības - tikai 160 eiro. 

Dalībnieki:
Sievietes, kuras meklē atbildes, kā veidot laimīgas attiecības ģimenē un ne tikai. Seminārs būs noderīgs sievietēm, kuras vēlas pilnveidot sevi un attiecības ar citiem cilvēkiem. Tās, kuras nonākušas strupceļā attiecībās, kuras vēlas uzsākt attiecības vai, kurām attiecībās iestājusies rutīna. Arī tām, kuras atrodas attiecību krustcelēs... un vēlas izdarīt pareizo izvēli.
(..)
Labākais ir tas, ka šis process notiks katrai patstāvīgi, bez partnera līdzdalības ... un brīnumi notiks! Bet brīnumi notiek tikai tad, kad izdarām izvēli savai izaugsmei. Kļūstam par „trauku”, kurā ieliet jaunas zināšanas. Vērtība visam ir tikai tad, ja to pielietojam praktiski.


Kāpēc man vajadzīgas attiecības, vai kāpēc es esmu attiecībās, Enerģētiskie līmeņi, kuros satiekam konkrēto partneri.
Sajūtu un attieksmju izpausme zīmējumos.
(..)
Sievietes un vīrieša loma ģimenē no seno zināšanu puses.
Sievietes un vīrieša atšķirības - kāpēc esam tik dažādi, kāpēc tik dažādi reaģējam uz situācijām?
Sievišķās un vīrišķās cilvēka dabas līdzsvarošana mūsos caur sajūtām, meditācijām, pieredzi un zināšanām. Tehnika – daļu līdzsvarošanai.
Mīlestība vai atkarība attiecībās. Darbs ar savu neīsto Ego jeb lepnību, lai radītu sevī adekvātu pašvērtējumu.
(..)
Kāpēc un kā attīrīt sevi no iepriekšējo attiecību enerģētikas.
Kā radīt mīlestības enerģētisko lauku ap sevi – praktiski uzdevumi un meditācijas.
Atrast savus sievišķās enerģijas avotus, sadzirdēt savu intuīciju. Kā ieklausīties savā ķermenī – praktiski vingrinājumi.
(..)

Pasniedzēja - Sarmīte Šmite - M.A. NLP, personīgās meistarības trenere.
Tags:

ahtung!

ko aizvest suvenīrā vācu tantei, par kuru zināms tikai tas, ka viņai gadi 50, sirdī hipijs (lai ko arī tas nozīmētu) un, iespējams, ir cīši labs cilvēks (brīvprātīgi izņēma šādus tādus papīrus vēl pirms manas māsas ierašanās, pamatīgi atvieglojot viņai cīņu ar vācu birokrātiju)?
jābūt iebāžamam rokas bagāžā.

Čo, [info]lisij, man šķiet, ka tev ir brīnišķīga iespēja atvest uz Rīgu ansambli The Cure, nu kā, sāc pamazām apzināt interesentus, piestartē kraudfandinga kampaņu, un tālāk jau pats zini, kā tās lietas strādā.

man te ir jautājums antropologiem vai kam nu tas jautājums pienākas, - kā jūs tulkojat "skills obsolescence".
tā kā latvijā tas (kā izskatās) vispār nav pētīts, tad man ir brīvas jēdziena tulkošanas tiesības?

atvēru to ierakstu, CNN, ja, par to, ka šis ir trešais pasaules karš, aiziet video, un paralēli skan mūzika, un tūlīt es klikšķināšu stop uz mūzikas, jo dzirdu tikai daļēji vārdu "war" un tā tālāk, un tad es tā kā klikšķināšu šas stop , bet sastingstu. un kamēr sastingstu, cojs nekaunīgi tik dzied tālāk:

и две тысячи лет война -
война без особых причин
война - дело молодых
лекарство против морщин
kрасная-красная кровь
через час уже просто земля
через два на ней цветы и трава
через три она снова жива
и согрета лучами звезды по имени cолнце
и мы знаем, что так было всегда
что судьбою был больше любим, -
kто живет по законам другим
и кому умирать молодым (..)

un reportieri tikai stāsta kaut ko par lidmašīnām un karu. ir tādi mirkļi, kad viss saplūst vienā pulsējošā bailē.

skuju, skumjas!

karoč, es tomēr izdzīvoju, bet bija tādi pāris momenti, kad likās, ka pašas ķermenis sevi novāks. manam vienajam liekajam kilogramam šobrīd ir aizskrējuši līdzi vēl daži brāļi, cik sveru - nezinu, bail kāpt uz svariem. uzzināju, kā bēdas spēj izpausties tīri fiziski, nu tur bezmiegs un nespēja ēst, rīstīšanās jau gatavošanas procesā un tad pilna miskaste ēdiena, spontāna vemstīšanās darbā un izlikšanās, ka nānanā, man viss kārtībā, jo es nevēlos par to parunāt utt. bet es to visu huiņu sakūlu sviestā un esmu diezgan izķepurojusies. iemācījos, ka it's the little things - pietupieni, džezs, ilgi un garšīgi gatavot, mūzika dušā katru rītu un miegaina vilkšana līdzi, katru dienu citas krāsas zeķubikses, mazāk cukura - fitter happier, īsāk sakot. palīdzēja arī kolēģi, kas mani principā nolika uz lāpstiņām un piespieda sevi mīlēt. deivs vienudien savā pusdienpārtraukumā vienkārši ieradās ar drošinātāju asorti un skrūvgriezi, un minūtes laikā atdzīvināja ledusskapi. un visas tās reizes, kad natālija mani ar čemodāniem un paunām vizinājusi mājās, un dažreiz vienkārši tāpat, ir nu jau nesaskaitāmas. natālija, saprotiet. viņa taču vispār nav mans cilvēks, skaļa tāda un besīga, ka tikai izlekt un vulgāri iznesties, bet arī viņu vairs nevaru nemīlēt. izgāšnedēļ viņa sazvērnieciski man pačukstēja, ka davaj paņemam šodienu brīvu un braucam uz ikea iepirkties, un tā mēs arī darīsim. tā ka var gadīties, ka ciemiņiem drīz būs, kur izguldīties, kas, savukārt, nozīmē, ka jāpagādā arī tātad tie ciemiņi [looking at you] ;)


esmu arī uzsākusi aktīvu soc.dzīvi, jo ziema var iet dirst. 7dien ar prāvu bariņu random svešinieku nogāju 9 jūdzes gar kanālu un izdzēru 2 puspintes alus abos galapunktos. paldies kakjux par meetup.com reklāmu khehe :) šovakar eju uz zinātnisku vienu diskusiju bāriņā, rītvakar uz meditāciju [sekulāro] un 6dien ar dalmu uz čigāniskām pļaskām, esot še kaut kādi vietēji gogol bordello domubiedri. dalma ir ungāru čiepiņa, ko satiku 7dienas pārgājienā - mēs, protams, esam dzīvojušas vienā londonas rajonā, bet tiekamies pirmoreiz šeit :) karoč, viss būs.

neko nezinu par jūsu slavenajām lētajām biļetēm uz trauksmainajām zonām, tūroperatori piedāvā atpūtu ēģiptē par kādiem 30% dārgāk, nekā agrāk/parasti šajā laikā.

Hm. Pārskaitīju savas beidzamā laika dziesmas, kuras klausos padsmit reizes pēc kārtas, ir man tāds jauks paradums. 6 gab. dziesmu. Visas par dzeršanu. Hm 2.

Also, kājas nesalst vairs nemaz, sasodīts. Atkal esmu silts kā pīrādziņš un imūns pret aukstumu.

Nov. 24th, 2015

m. mikriņā atrada zīmīti "sveiki! jūs esat ļoti skaita sieviete, tāpēc nolēmu jums uzrakstīt". paraksts - jānis, telefons tāds un tāds. spriežot pēc tā, ka zīmīte atstāta turpat, skaistule neiespaidojās, bet m. neļāva man zīmīti nekur šērot, lai cilvēki nesāktu jāni izjokot.
Tags:

mans mazais viedoklīts par SU-24 notriekšanu

Īsumā par notriekto krievu SU-24 kaujas lidaparātu un iespējamo ceļu uz WWIII. Neuztraucieties, lai arī Turcija ir NATO, viss būs kārtībā. Jā, tā izskatās pēc NATO provokācijas, gluži kā daudz citu elementu, kas vērsti pret Krievijas vēlmi saglabāt dominējošas lielvaras statusu. Un tāds tas patiesībā arī ir, jo es šaubos, ka Turki atļautos nomočīt Krievu ļoķeni bez augstākstāvošo NATO vīru apstiprinājuma. Tas ir šahs, un tie pagaidām ir bandinieki. Un par laimi (mums) bandinieku mūsdienās ir sasodīti daudz.

dusi saldi

RIP Koils ??? - 2015. Aizgāja ar sirds problēmām nakti vai divas iepriekš. Ceru, miegā.

***

Ja kāds vēlas palīdzēt, notiek naudas vākšana (600 Eur) viņa bērēm, ņemot vērā, ka viņam nav tuvinieki (man teica, ka ir māte, taču viņi nekomunicēja). Ja kāds vēlas piedalīties, zvaniet uz nr. 27420990. Nr. īpašnieks uzņēmās noorganizēt pienācīgas bēres pienācīgam aizgājējam.

jauka mīklas receptīte maizītei. jeb kā mans rīts nomira līdz galam.

Es esmu vēl dzīvs, nevajag tā uztraukties. Kājas salst mazāk, baidos, ka tā tomēr nebija zīme, ka tuvojas kaulainā ar izkapti.

interesanti

interesanti, kādi būs mūsu bērni? ko viņi redzēs, ko darīs?

Nov. 23rd, 2015

kreisā zeķe spiež

starp citu, šobrīd ir tā, ka man spiež kreisās kājas zeķe, tieši īkšķi

varētu jau to zeķi tā kā pavilkt uz leju, sakārtot, bet tas būtu pārāk vienkāršs risinājums

tā nu ciešu

un lasu internetus

(aizdomājos) espatnez, varbūt tas arī bija iepazīšanās mēģinājums šodien (bet es šaubos), kuru neuztvēru tāpēc, ka ja man būtu mašīna, es arī braukātu gar autobusu pieturām un vāktu salstošos brauktgribētājus, just because, tb situācija man nelikās ne aizdomīga, ne creepy, ne vēl kāda.

jā, esmu meitene, kas kāp svešās mašīnās, un ja saruna nevedas, prasa: a ko jūs darītu, ja es būtu manjaks?

or are you dancer?