March 2016

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Jun. 29th, 2017

st. = saint

stulbeņi

ieskatot mani pašu, protams

par top albumiem

nu tur viss vienkārši

1. The Future Sound Of London Dead Cities - YouTube
2. The Future Sound Of London Lifeforms Part 1 & 2 - YouTube
x. xxx

FSOL ir ģēniji, ārkārtīgi blīva, koncentrēta mūzikas informācija. Es nesaprotu, KĀ kaut ko tik ģeniālu, tik INTENSĪVU var dabūt ārā. Nopietni.

domāt vaig

bet nu tāpēc bļin domāt vajag!!! ar galvu!!!

baigi raustās kreisais plakstiņš

tas pat ir mazliet smieklīg

tas it kā miez ar aci manai "human kondīcijai"

melanhōlija sirsnīgā svecītes un galda lampas gaismā ar sarkanvīnu glāzē stiklainā

iedzedzu svecīti, klausos Balāde, kurā Vijons lūdz piedošanu - YouTube, ārkārtīgi daiļa dziesmiņa

es nevienam nelūdzu piedošanu, kā bija, tā bija, es jau īpaši necentos, bet nu es jau arī nemāku censties; un man patika, un ne mazums vēl būs

vienkārši bišku melanhōlija mazliet un nau neitrālas persōnas ar ko parunāt tieši šobrīt (jo es nevienam neesmu neko devis, līdz ar to man neviens nav neko parādā, tāda maza neauglīga neitrālitāte, heh), un vai vispār man bez manis paša vēl kādu vispār vajag...

Pečaļ

Bija manā dzīvē tāda epizōde, kad braucu uz Latgali autō pie stūres un visu ceļu (apm. 5 stundas) austiņās klausījos repītā Kino - Pechal | Кино - Печаль - YouTube.

Bet nu vārdus ņifiga neatceros.

Cita lieta, R. Gobziņš, R. Putni. Tos vārdus gan atceros :-)

Šausmīgi gribas vēl iedzert. Rīt darbadiena. Ahhh. Nu besī laukā tāda stulba situācija, nu!

P.S. Un tas kreisās acs plakstiņš, nu ZB raustīties bezsakarā, ja ir ko teikt, zemapziņa, tad lūdzu izsakieties skaidrāk!

sāk atlaist spriedzīte spriganā

bija kaut kāda milzīga spriedze pēdējā mēnesī

nu visi tie obligāti svinamie saulgrieži un jāņi, tas bulšits nevajadzīgais

sāk atlaist

to ļoti labi var just

gāh, patīkama sajūta
Tags:

Jun. 28th, 2017

Melno apeņu sindrōms par končiem

Cibā ir novērojams ļoti pasīvi gruzdošs MAS par atmiņā palikušiem krutiem koncertiem.

1. vieta: Kraftwerk 3D koncerts Positivus festitvālā 2014. gadā. (Kraftwerk koncerta apskats — intro.lv, sūdīgs un bezjēdzīgs apskats, bet kāds nu atradās gūglējot, paldies autōram par cenšanos). Mīļākā grupa, vienkārši awwwesome. Mūzikas virsotne, citas grupas var vienk. atslābt un papīpēt maliņā. Muzikāls un vizuāls un audiāls un konceptuāls orgasms. Stc., pirms vairākiem gadiem biju apmeklējis arī Skonto hallē Kraftwerk koncertu, bet tur kaut kā nepaķēra.

2/3. vieta: Ravela "Bolero" ar dejotājiem kaut kādā dejas festivālā Rīgā (esmu spiests dot saiti uz sevis paša cibu, jo uz ātru roku internetos neronu citas saitiņas: 2010-06-12 19:00 (jāpiezīmē, ka Aņa Delovejevna man patiešām Ravēla grāmatiņu piešķīra un man patika; grāmatu esmu arī atgriezis īpašniecei).

3/2. vieta: Ravela "Bolero" ērģeļu izpildījumā ~2012. +- 2 gadā, vienā no Vecrīgas baznīcām uz ērģelēm (precīzi neatceros, kurā baznīcā, jo visādi citādi cenšos šajās kulta celtnēs nekad neiet, jo, kaut arī laba akustika un mikroklimats, bet tomēr visa tā negatīvā spoku-zombij-Jēzus/deiva pielūgšnas enerģētika).

x. vietas: tām nav secības; tās katra bija lieliska, savā laikā un telpā. Bet ne dzīvi mainoši episki lieliskas pieredzes, vienkārši ļoti labas un vērtīgas pieredzes.

x. vieta: peldošajā darbnīcā Oyaarss koncis (bet tas pirmais, nevis otrais).

x. vieta: Menuos Juodaragis festā "Driežas" koncis x. gadā

x. vieta: "Ēnu kaleidoskops" Ģertrūdes ielas teātrī x. gadā

x. vieta: n+ konči Nefolka festivālā 2016. gadā.

x. vieta: "Brīnumu Nakts Madonā" (laikam 2014. gadā). Kodeks, Gas of Latvia, TV maskava, utt, uttjpr; āwsom. Pirmā reize mūžā, kad man piedāvāja amf... ;-)

x. vieta: Golden Shower koncis Fontaine Fest Liepājā (omg, tas bija mazliet episks brauciens dzeltenā mazā auto ar 3 jaunām sievietēm: golden memoriez; bet nu kurš gads, kurš gads!?)

y. vieta. nu... jā, bet ne šoreiz. stc, laba doma: apkopot. šādas pieredzes.

x+. vieta: grupas Nogu Svelo koncis tajā pasākumā, ko rīkoja burinieku regate (tā pirmā). Stc., ja kāds nezināja, Nogu Svelo ir mega awsom kruta grupa. Vismaz bija, pirms apm 10 gadiem. Ļ. patika. Un nejauši trāpīju uz dzīvo konci par brīvu, patiešām nejauši. Bet kad tas bija!? Hvz. Sen.

Tātad to, ka eksistē tik ahujennijs ārtists kā Zack Hemsey, jūs man arī tīšuprāt nestāstījāt, viss pašam jānoskaidro.

Visus ienīstu.

Tikmēr Ronin ir apmēram viens no krutākajiem albumiem pasaulē, es piezīmēšu. Vid related, bet jūs paklausieties, paklausieties vairāk, viņš tur vietām ne švakāk par Douganu laiž.

https://www.youtube.com/watch?v=Z7m_qmr7KYA

Ak dieviņās, tik sen nebiju tā rēcis (burtiski rēcis, ne smējies), asarām līstot un dūrei pašai par sevi dauzot galdu.

Stāsts ir par mana biedra Simona pirmajām maturbēšana pieredzēm. Simons ir cilvēks, ar ko kopā spēlējam grupā MSK nu jau kādus 10 gadu (grupa pastāv ilgāk, taču viņu iepriekšējais basists aizgāja/tika izmests no grupas ideoloģisku iemeslu dēļ).

Pēc tam, kad pirms neilga laika Simons man "tā, starp citu" pastāstīja par šo savu epopeju masturbācijas dzīlēs, daudz kas, kas ilgus gadus nebija saprotams viņa neordinārajā, hiperseksuālajā, nē, drīzāk vienkārši uz jebkāda veida substanču patērēšanu un bliešanos balstītajā personībā, tapa neizsakāmi skaidrāks.

Masturbēšanu Simons atklāja ievērojami agrāk, nekā vidējais kroplis- 7 g.v. Lieki teikt, ka tā bija 1.narkotika , uz kā viņš uzsēdās.
Simons parasti masturbēja vannas istabā, kas ir droša un sanitāra vieta priekš šīs nodarbes.

Stāsta skaistākā daļa gaida tikt pavēstīta. Simona pirmā ejakulācija bija tik reibinoši spēcīga, ka viņš uz brīdi atslēdzās un krītot atsitās ar galvu pret vannas malu. Un tā bija pirmā no vairākām sadursmēm ar vannu, līdz viņš izlēma, dodoties uz masturbēšanas sesiju, paņemt līdz lielu spilvenu, ko novietot tā, lai atkārtoti neatsistu galvu pret vannas malu.

Tā, lūk, izcēlās seksuālais deviants un hiperhedonists Simons

Tie ģimenes ārsti tad streikos vai kā?

8 stundas miega

Gulēt 2255, pamodos 0655, piecēlos 0711.

Jūtos padraņķīgi, tomēr ir labāk, nekā vakar.

Vakar dzēru alkoholus: divas pinšbundžas alus izstrādājuma.

Oculus Rift Developer Kit PēkPīle par to saka: pēk.

Jun. 27th, 2017

blāķis par brīnumsievieti.
Tags:

What is it like to be eastern European in the UK’s most Eurosceptic town?

https://www.calvertjournal.com/features/show/8470/brexit-britain-eastern-europe-eu-photography-race

mazgulējis (nepilnas 7 stundas) un fantompaģirains

Gulēt 2410, pamodos 0655, piecēlos 0705.

Jūtos ļoti slikti, neizgulējies, bēdīgs. Tā, it kā būtu stipras paģiras, tak vakar nedzēru un vispār nu jau 3 dienas kā neesmu dzēris alkoholus.

Vakar stipri raustījās kreisās acs plakstiņš, šodien mazāk raustās -- paldies par to pašu.

Darbs besī un nestrādājas.

Vārdu sakot, viss ir slikti.

Citādi jau ir normāli, vakar par piemēru salaboju zāles pļāvēja saliekto asmeni un aiznesu stiklus, plastikātus uz šķirošanas konteineriem.

Es nezinu vai es pārvēršos par kaut ko, vai kas ar mani notiek, bet man aizvien vairāk uz nerviem krīt situācijas, kurās kā sievietes vienīgais raksturojošais faktors tiek atzīmēts izskats.
Pēdējais piemērs - lasu jaunāko Klubu, tur Latvijas glābēju asociācijas priekšsēdētājs (or something like that) pozē bildē kopā ar 3 sievietēm, kas stāv viņam blakām. Zem bildes paraksts ar čaļa vārdu, uzvārdu un "viņa daiļavas". Un man tas reāli besī - kas viņas tur kaut kādas skaistumkonkursa dalībnieces? Nahuj nevar uzrakstīt ko viņas dara tajā asociācijā, varbūt viņas tur vispār nestrādā, kā es to varu izpīpēt no apzīmējuma "daiļavas"?
Un tādu piemēru ir desmitiem. Es droši vien būtu ļoti priecīga čiksa, ja būtu norukājusi 5 gadus par glābēju, dabūjusi kaut kādus sertifikātus, pati izmācījusies papildus kaut kādu grāmatvedību, lai palīdzētu asociācijā un tad tiktu apzīmēta ar "daiļava". Jā protams, mana smukā seja ir daudz nozīmīgāka par maniem sasniegumiem un manu personību. Paldies par komplimentu, ejiet dirst.

dažkārt es domāju, ka cilvēkiem nu gan ir slikta humora izjūta (vai arī tās nav vispār).
bet tad es domāju, varbūt ka patiesībā man nav humora izjūtas, un, akjel, kas gan tā būtu par dzīvi, nodzīvota tā alojoties. kaut arī negribas ticēt tam sliktākajam par sevi.
nez vai cilvēks tā patiesi var zināt un noticēt vienlaicīgi, ka viņam piemīt kāda slikta rakstura īpašība.
var jau teikt, ka esmu tāds un šitāds, bet beigu galā, dziļi sirdī, tu tik un tā domā ka esi tā atšķirīgā sniegpārsliņa.

vakaros sāku skatīties the americans.
dažkārt viņiem tās maskēšanās parūkas sanāk nudien labas,
un jau kārtējo reizi pārliecinos, cik kruti tas ir, ja meitene māk kauties.

Pica, pica, nom-nom-nom!