March 2016

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Oct. 17th, 2017

ahujeķ

te atkal es, yo, dalos ar to, kas reiz biju, yo

Tā kā manas slepenās posthārdkōra grupeles LOKATORS muzačka drīz, iespējams, būs vienā britu filmā par skeiteriem, thanks to our drummer Didzis J., tad es izmantošu šo niecīgo spike in popularity (instinktīvi gandrīz uzrakstīju "population") un padalīšos ar Lokatora debijas albuma "Pis kamēr silts" mp3 failiem, ko var novilkt šeit (failiem.lv) un noklausīties bendkempā.

Rekomendēju visiem lo-fi, outsider, psst-hardcorepunk un psst-rock faniem. 

the downfall of Sk.Mežs

Aizvadītajā piektdienā man un draugiem sanāca iemaldīties "Sk.Mežā", kas norisa bijušajās k/t "Daile" telpās. Ko lai saka? Vilšanās cikls turpina griezties un griezties. Plus, tā kā ar gadiem muzikāli esmu kļuvis par izteiktāku snobu, neka biju agrāk, tādas mūzikas baudīšana, kas skanēja piektdien "Dailē", bija vairāk kā neizturama. Noklausījāmies divus disonantus vijolniekus un tad divus ritmiski sloppy dīdžejus, un ar to pietika.

Eh, atceros tos laikus, kad "Sk.Mežs" norisa E.Smiļģa muzejā (vairāk kā 10 g. atpakaļ) - tie pasākumi un tie vakari bija kā no maģiskā reālisma *slash* pasaku grāmatām, kaut kas neaptverams, taču pavisam reāls. Tie bija laiki, kad Gailītis mums sniedza ieskatu ļoti kvalitatīvā eksperimentālajā mūzikā, ko veidoja nevis džeki ar laptopiem un efektu blokiem, bet gan, teiksim, džeza bundzinieks, plaša spektra basists/kontrabasists un trompetists, šim spēka trio radot ko neaptveramu un ģeniālu. Varbūt kāds atceras, kā sauca šo grupējumu, kas uzstājās reiz E.Smiļģa muzejā? Atceros, ka savulaik (tas bija pirms mazlie vairāk kā 10 gadiem) aktīvi klausījos viņu albumu pēc tam, kad izdzirdēju viņu daili "Sk.Meža" ievaros.

Protams, tolaik arī bija džeki ar laptopiem, taču viņu mūzika bija daudz augstvērtīga. Man patika latviešu mākslinieks Error, nemaz nerunājot par ģenijiem Claustrum un viņu blakusprojektu Rudens Lapas, ko klausījos vēl daudzus gadus pēc tam.

Sawle

Oct. 16th, 2017

runājot par vīriešsieviešiem, esamu absolūtā sajūsmā par šo keisu*
skaists kā dziesma. vai kā bosha glezna, kā min komentāros.
vīriešnīdējiem ir kur smelties iedvesmu. sieviešnīdējiem - ne mazāk. domājams, interesants rādītājs ir tas, ar ko lasītājs izvēlas solidarizēties. nu, kaut vai kurš liekas mazākais ļaunums. man gan tādu atrast neizdevās.

*https://miumau.livejournal.com/2640983.html

#MeToo http://www.satori.lv/article/esari

Pēcāk darbā ar cietušajiem Valsts policija noskaidroja, ka viņi bija aizbraukuši uz Vecmīlgrāvi, kur kādā autostāvvietā pie pārtikas veikala sācies konflikts ar vietējiem. Kā minēja cietušie, strīds sācies spontāni. Konflikta rezultātā viens no vietējiem Vecmīlgrāvja iedzīvotājiem izdarījis vairākus šāvienus gan uz cietušajiem, gan uz cietušo automašīnu.

ļ. labi, citādi rajonā pedējā laikā gaužām garlaicīgi, pat slaveno vecmīlgrāvja smirdi tā arī ne reizi neesmu saodusi.
Tags:

Kurmji jau strādā! Uz darbu! Uz darbu!

Oct. 15th, 2017

hedai vācelītei!

why did vikings have "allah" embroidered into funeral clothes?

http://www.bbc.com/news/world-europe-41567391

god, help us all.

Latvijā veidoto ģimenes filmu apmeklētāju skaita rekords ir kritis!!! 8 nedēļās 51441 skatītājs!!! Daudzas ģimenes ir devušās uz kino, nevis pavadījušas laiku pie datora... Režisors Varis Brasla filmēšanas noslēgumā saņēma gan torti, gan datoru, gan lietussargu - balti makoņi zilās debesīs..! Skatītāji ar savu interesi par filmu režisora un filmas veidotāju komandas lietus mākoņu aizklātajās debesīs ir iekrāsojuši siltu saulīti!

Ā, šis vēl jāpieraksta. Berlīne, viesnīca, pie durvīm klauvē čuvaks, kurš atnācis viņas saurbt. Atveru.

Čv: [izdod skaņas vāciski]
VZ: Sorry, I have no idea what you just said.
Čv: Do you speak English?

----

Kx: Man bija pārsteigums, ka vārdā "gludeklis" neizrunā burtu "r"!

Kx: *uzkāpj man uz kājas*
VZ: Au!
Kx: Es tev kaut kad iesperšu par šito.
VZ: Par to, ka tu man uzkāpi uz kājas? Jo ņehuj?

Also, vasara. Nē nu kā - vasara, nieka +20, bet tik un tā forši, jāiet iedzert.

kādas vēl ir filmas, kuras Mūsdienu Kontekstā šķiet ārkārtīgi rēcīgas? kā, piemēram, trešais rembo, kur musulmaņi ir labie un palīdz galvenajam varonim.

man prātā ienāca vien 41. gada psrs filma свинарка и пастух, kur krietna krievu meitene atrod sev ideālu vīrieti, kurš ir gandrīz_čečens - dagestānis, viss tāds varonīgs un cēls, nevis netīrīgs un aizspriedumains. ļaunais varonis kā reiz ir meitenes kaimiņš-krievs, kurš sapņo vien par šopingu maskavas veikalos, spēlē ermoņikas, nestrādā un visiem krīt uz nerviem.

es nepierakstīju, ka d. patika disnejlenda. es jau zināju, ka tā būs.

Oct. 14th, 2017

Gribu asti → gaidu asti!

Aste nāk! Jau esot izkuģota laukā!

(1. daļa jeb astes sāgas sākums)

Oct. 13th, 2017

Visīts tomēr nodrošina patīkamu štīmi. Savā ziņā pat apskaidrojošu

Sufi's Life & Merlin - Lonely - YouTube

Sufi's Life & Merlin - Lonely - YouTube

crossroad mountaintop seeshore magic

via šī jaukā kompilācija: Relentless - Peace Therapy [ Melodic Downtempo, Ambient, Chill Out & PsyChill Mix ] - YouTube

Starp citu, novēroju pie sevis, ka brīdī, kad uz samērā vērienīgi krāšņas koncerta skatuves fonā piepeši parādās izmēros tikpat vērienīgs .NET framework error paziņojums, pirmais reflekss ir aplaudēt, nevis fočēt.

Biju piemirsis par Don Caballero.

: wind river

a wind river jūs redzējāt? filma par novārtā pamestu zemes stūrīti, kur indiāņu rezervāts saduras ar apsargājamu gāzes uzņēmuma teritoriju. patiesībā, man pēc tam murgi rādījās, jo, nezin kāpēc, tēmas, kur tiek skarta vardarbība pret sievietēm vairs nespēju aukstasinīgi skatīties. bet filma nebija tikai par to. tāpēc - iesaku.

A veteran tracker with the Fish and Wildlife Service helps to investigate the murder of a young Native American woman,
and uses the case as a means of seeking redemption for an earlier act of irresponsibility which ended in tragedy.