February 2018

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

May. 26th, 2018

izrādās, izlikt savas dzīvesvietas fotogrāfijas visiem uz apskati nav ne uz pusi tik forši, kā izlikt kaķīšbildes vai pat savu jauno matu bildes (piemēram), jo tāda sajūta, ka ielaid svešiniekus savās mājās, un viņi iet un visu aptausta un bāž degunu aizvērtos skapjos un baksta ar pirkstu stiklos, un dara to visu ar neapmierinātībā sarauktu degunu.
bet citādi acis sludinājumam nepiesaistīsi.

May. 25th, 2018

Ieiet pirtī pēc 82 noietiem km

Jaunā konservatīvā partija. Jā šis veidojums arī ļoti interesants. Ja partiju par konservatīvu var nosaukt tikai tapēc ka neatbalsta viendzimuma laulības, tad tas ir rādītājs. Pašiem gan piedāvājot ļoti kreisu minimālo algu un pensiju sistēmu :)

Man brīžiem šķiet, ka es esmu dullākais pilsētnieks savu ielšķērsošanas ieradumu dēļ. Taču D.Kaņpi gan neesmu pārspējis. Tikko redzēju, kā viņš, esot uz velo un ripojot pa Lāčplēša, šķērsoja Brīvības ielu pie ilgi degoša sarkanā. What can I say, the man has faith.

Lol, jau 2. dienu pēc kārtas pēcpusdienā izlemju kārtīgi nosnausties. Un abas reizes pamodos ap pusnakti. Un abas reizes izlēmu gulēt tālāk. Līdz 05.00.

May. 24th, 2018

Vienotība pie Dombura labi uguņus nodeva par māmiņām ar maziem bērniem, nav ko viņām skatīties, ko viņām var dot valsts, lai skatās pašas, ko var dot valstij. Un Kariņš ar savu algu paziņoja, ka redz viņš tak var četru bērnu ģimeni uzturēt. Tantuks no Kuldīgas paziņoja, ka redz 90tajos esot uzaudzinājis bērnus un viss tak kārtībā.

May. 23rd, 2018

Šī gada pagaidām vismizerablākais feils?

Ļoti, nepiedodami pārāk vēlu pamanīt, ka tepat Berlīnē 1. jūnijā būs Jorka gigs, atvērt biļešu saitu, lai uzzinātu, ka stāvvietas ir izpārdotas, bet sēdvietas vēl var dabūt, brīdi par to intensīvi padomāt, atvērt biļešu saitu vēlreiz, secināt, ka tagad ir izpārdotas arī sēdvietas.

*noskumst*

5 dienas atpakaļ rakstīju, ka pasūtīju tiesības, šodien jau pastkastē.
"Please destroy your expired document by cutting it with scissors". Yeah, right.
Sagadīšanās pēc, šodien ir arī dienā, kad vietējie mutanti noasfaltēs visu pusotru kilometru mūsu ielas vienā rāvienā.
Tags: ,

Laikam jāuzspēlē Terraria. Pēdējo reizi to spēlēju, nez, kaut kad, kad tā bija tikko iznākusi.

Lūk, pagāja daži gadi un es konstatēju, ka man patīk vēl viena Akvārija dziesmiņa:
https://www.youtube.com/watch?v=LjIoOvrYPfE

: grāmatu simtnieks

sāku lasīt selindžera uz kraujas rudzu laukā, un uzdūros slavenajam holdenam kolfīldam. small world. internetā bijām tikušies jau sen. drošvien tā grāmata ir daudzos topos, bet vikipēdija piedāvā šo, no le monde - 100 gadsimta grāmatas. ieskaitot šo, būšu izlasījusi gan tikai septiņas. dažas tur ir tādas, kuras nedalasīju. piemēram, markesa 100 vientulības gadu. mazo princi. gribu izlasīt 1984, bet bibliotēkā esot, mūždien aizmirstu. savukārt nosaukums mis blendiša orhidejas nesaņems izklausās pēc varen lielas jautrības.

Velopistu novērojumi unpy stilā

2/3 no miesta riteņotājiem, kā izskatās, ir sievietes. Šis cipars mainās, ja izbrauc ārpus pilsētas un pārvēršas par gandrīz 100% onkuļu uz riepām

Trijos naktī laika prognozē spīd saulīte un mīnus viens

May. 22nd, 2018

Iestidzis dubļos kā tārps zemē.

Jaunums no Ādmiņu ielas. Grupas Gultā ar Fantomasu ilgi gaidītais albums. Izteikti vasarīga mūzika. Lasiet relīzi šeit un klausieties šeit.

May. 21st, 2018

Kā tu jūties, apzinoties, ka tava nodokļnauda maksā par manām psihologa vizītēm? Vispār man prieks, ka man tas ir "par velti". Apziņa par kopējo labumu un stulbs smaids.

Es esmu aukstās zupas fetišists. Pofig, vai ar bietēm vai bez (ar bietēm gan labāk). Galvenais, ka tur ir kartupeļi, kefīrs, gurķi, loki un dilles. Nekad neesmu par citu ēdienu fanojis tik ļoti, kā par auksto zupu. Kefīrs un biešu marināde veido perfektus savory toņus.

Bezmugurkalnieku partija NA

http://www.delfi.lv/delfi-tv-ar-jani-domburu/raksti/iesalnieka-aicinajums-krievu-skolu-aizstavjiem-doties-uz-tevzemi-zilem-skiet-nepienemams?id=50050143

Nesen kolēģis paziņoja, ka viņam par bērnu dārza izlaidumu savam sīcim jāmaksā 180eur, kļova :)

Īstenojušās ekspektācijas (links uz rakstu). Tā kā tīņiem tik mīļās saundklaud repa zvaigznes savās lirikās bieži piesauc nomierinošo medikamentu alprazolam, ko parasti izraksta mammām un omītēm, nav brīnums, ka tīņiem šī substance sāks likties pievilcīga. Katrai paaudzei savi teicēji, kuri promotē noteiktu vielu. Deviņdesmitajos tas bija heroīns, pēc tam sazin kas, tagad ksanīts.