July 2014

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Aug. 2nd, 2014

bet šonakt kāds piegdienīgs autobraucējs netika galā ar straujo satiksmi un iebrauca pa taisno vietējā humana tīkla veikalā.
Tags:

vēl vienu šāvieniņu Taņas un tad gan gulēt ;) :D

Ka es jums saku, nav pasaulē pārākas sajūtas par līšanu kūpošā ezerā pēc visas dienas, pavadītas mežā, marķējot rītdienai trasi. Un par atlaišanos zem moskītu tīkla ezera krastā. Un naksniņās - torte..

Taņa kaut ko vervelē, ka noliks tūlēt gulēt

Aug. 1st, 2014

agri vai vēlu, bet tam bija jānotiek: http://www.imdb.com/title/tt3085500/

šovakar pie manis Taņa.

būs kārtīgi jāpavālē!!!

ak šie dārgie bijušie boifrendi, kas mūsu dzīvē nesuši tik daudzas vērtīgas mācības, piemēram, nekad nemaksā par savu puisi, un ja viņš saka, ka viss mainīsies, vienkārši netici viņam, bet triec pie visiem velniem. mēs jau zinām, ka tas nav tik viegli izdarāms, bet pēc tam, kad mans bijušais pateica, ka parādu man neatdos (atcerēsimies arī, ka viņa sencis draudēja nogalināt gan mani, gan visus manus darba kolēģus (nezinu, ko tie bija noziegušies)), bet māte apvainoja par necilvēcīgu attieksmi), kas man tāpat bija skaidrs, un pēc tam vēl piedraudēja, ka izstāstīs manai mātei dažas manas dzīves epizodes, par kurām, es, pats par sevi saprotams, tomēr vēlētos, lai viņa dzīvo svētlaimīgā neziņā, es sapratu, ka man ar šo cilvēku vairs nav nekā kopīga, un es nesaprotu, kāpēc es viņa mantas vienkārši uzreiz nesadedzināju ugunskurā.
vecāki, neesat ēsoli, neaudziniet savus bērnus par ēsoliem.

sērija "iepisties priekš sevis smalki"

Every time just like the last
On her ship tied to the mast
To distant lands
Takes both my hands
Never a frown with Golden Brown

/ The Stranglers "Golden Brown" skaņdarba lirikas izgriezums (klik hier to listen).

***

Nez kāpēc nereti pasmaidu, pamanot komentāru pie *šādām* dziesmām, kaut ko no sērijas "atnākšu mājās no šī jobanā darba, uzlikšu *ieliec šeit atbilstošo gabalu, kur estētiski tiek piesaukts lielais h*, iešaušos un būšu faking rex mundi". Varbūt empātija. Katrā ziņā vismaz vienu reizi es esmu pat pārsmējies, lasot vienu no komentāriem, šķiet, pie Dž. Keša NIN kovera - izcilās popdziesmas (tāpēc, protams, banāla, paredzama, vai, vai, vai, ko tik nevaram atrast!) - "Hurt".

dažreiz, domājot par manu un m. nevarību visādās praktiskās lietās, rokas nolaižas un "laukos mēs točna neizdzīvotu".

un vēl (rajončega iedvesmotas) domas par to, kāpēc t.s. nabadzīgās ģimenēs, kur tas tā kā būtu izdzīvošanas jautājums, bērni (un vēlāk pieaugušie) ne tikai neiemācās "darīt ar rokām" vispār neko, bet iegūst arī nepārtraukti fonējošu riebumu pret mācībām (plašākā nozīmē - iemācīties ko jaunu) un darbu kā tādu, tiecoties uz stāvokli, kur valda mūžīgā flegma un itin nekas nav jādara? (jā, moralizēju, scuko)

vēl viena lieta, kā es biju līdz šim palaidis garām t.jānsones stāstus? tie ir ideāli. ideāli tīri un skaisti. džārmušs un bergmans un kaurismeki, viss vienā. tikai tīri, nesamudrīti, bez pompas.

Jul. 31st, 2014

esmu pievērsies ķīniešu glezniecībai, ja kas. pagaidām tikai pievērsies. domājams, pāries, tāpat kā citu gadu atvaļunājuma "projekti", bet tas nekas. un iesitu sev šodien ar raketi ļoti stipri pa potīti, izgāja skaņa līdz matu galiem pat cauri, un atņēma kāju uz minūti. un esmu diezgan mierīgs, par spīti, ka nav seksa jau ilgāk kā trīs dienas (sarkanā līnija; palieku dumjš) noteikti. vispār negribas arī nevienu satikt īpaši. tās ir tās vīriešu reizes man laikam. jāievieš kalendārs, vai ir sakarības vai nav.

rajons dzejo:

Вецмилгравис это сила,
Говорят тут всем могила,
Тут вагоны с рельсов сходят,
Люди ночью не выходят.
Жгут машины тут ночами,
Машут гопники ножами,
Вот обменник грабанули*,
Химовоз перевернули,
Вырывают сумки суки,
Угоняют, жгут маршрутки,
И такая дребедень,
Происходит через день.
Но не глядя на все это,
Лучше ведь района нету...

*šitais svaigs, pirms pāris stundām
Tags:

bezgalība )

esiet mīļi un palamājieties komentāros smuki un aizmirsti latviski! nu tur- jupis tevi rāvis, tikai smalkāk, aizmirstāk, gleznaināk.

vakar bija maziņš triatloniņš Jelgavā ar burvīgu 100m nirienu mazā dīķītī (3 apļi pa 30m, ja!!!!), velo bik vairāk par 10km, un pēc tam 2-2.5km skriešana ar bridienu pāri upītei pirms finiša spurta. emociju pārpārēm, atcerējos, kā ir mīt uz pilnu jaudu, gribēt noķert visus priekšā braucošos un nomirt skriešanas laikā, un visam pāri, priecāties, priecāties un vēlreiz priecāties par kustību uz priekšu :)
tā kā starts bija dalīts, dīķī laida pa 2cilv ik pa 2min, tad man nācās ķert pārējās meitenes. daļu noķēru, daļa startēja tik daudz pirms manis, ka fiziski nepaspēju. rezultātu sarakstā gan :)
tik ļoti samulsu par rezultātu, ka... nu, ka ļoti samulsu :) ņemot vērā, ka startēja meitenes, kuras brauc un skrien, un to dara regulāri, tas bija pēdējais, ko gaidīju. apbalvošanas laikā, kamēr mans velo tika tūcīts bagāžniekā, lepni bildēju savus starta numurus :D
bet, lai arī kausiņš un šampis, un arbūzs ir labas mantas un netiek smādētas nekurā gadījumā, tomēr vislielākais prieks, ka izliku visu, labi, gandrīz visu, kas bija izliekams. laba pēcgarša, liels smaids un labs, ārkārtīgi labs miegs :) un šodien es esmu kosmetologa sapnis, jo izskatās, ka pa visu seju kaudze melno punktiņu. beidzot es redzu nenomazgājamu flomasteru triatlonā!
Tags:

vgrvajg

glīginstrādjas, jo prkšnkprom

vakar piespiedu kārtā tiku iepazīstināta ar latviešu popmūzikas aktualitātēm. bija arī šedevrs ar refrēnu "rauj jumtu!" piemēram - "pilns dupsis gurķa sēklu. rauj jumtu!"
tā nebija joku dziesma.

http://grooveshark.com/#!/s/09+Problems+Of+Meditation+II/3rSacA?src=5

Come As You Are

.

http://www.theguardian.com/education/2012/nov/12/improbable-research-seeing-upside-down