March 2016

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Feb. 26th, 2017

no rīta sūdzējos, ka man ir vāju kārniņas.

Biju šo palaidis pavisam garām. Kāds kungs videoklipā lūdz Putinam, lai atkal atļauj tirgot spirtu saturošos losionus, ko parasti dzer nabadzīgie ļaudis. Ģeniāls materiāls. Un pie reizes atklāju interesantu jaunumu - Krievijā dažās pilsētās pat ir aparāti, kas par pāris rubļiem izsniedz ļaudīm nepieciešamo spirta odekolona devu pudelītes formā.

Feb. 25th, 2017

Paris Blohm - Into Dust (feat. Elle Vee)

this is my penis, this is my art

web art phenomenon )

galvenā norise ir saistīta ar cīņu starp divām maskām - speķi, kas simbolizē gaļas ēšanu, ziemas periodu un kaņepi, kas simbolizē gavēni un pavasara periodu. kaņepes uzvara savstarpējā cīniņā iezīmē jauna cikla sākumu.

***

ko mēs šodien redzējām mežā dažādos laikos un vietās:
a) kompozīciju no diviem sniegavīriem un vecas riepas
b) labi ģērbtu omi, kas tupēja egles zarā, zābakus novilkusi un zeķēs apvilktās kājas kupenā balstot
c) no budēļiem nākot - mistiskos jauniešus, kas tumsā un mabilku gaismā spēlēja ko neizprotamu, kas ietvēra sevī daudz skriešans un kliegšanas: grietiņas, sarauj!

pie oficiālajiem budēļiem nepielaistie rajončega iedzīvotāji nesaskaņoti ieveda patvarus utml pamestās skolas teritorijā un dedzināja masļeņicu, bet tas bija ārpus meža.

overheard in mikriņš: portugālē joprojām ir dzīvs če gevara un komunisms, jo manekeni ar rokām rāda tāpat kā padomju savienībā.

neesi bargs pret sevi

Feb. 24th, 2017

aizgāju uz purvīša balvu - lielākoties novadpētniecība, bet ir vērts apskatīt.
vienīgi varēja to jūru ārā parkā rādīt, jo tur vairs nav bērnu rotaļu laukumiņš - tā vietā ir stilīga betona plāksne.

Piemājas tabakērijā bija izbeigušies ierastie cigarešu papīrīši, paņēmu kaut kādus nepazīstamus. Skatos – uz kārbiņas pašā vidū uzlīme ar uzrakstu "noplēs". Nu ja jāplēš – jāplēš, noķibinu arī. Zem viņas vienkārši apaļš līmes pleķītis, uz kura, sobbsna, šī uzlīme turējās. Tas arī viss.

Sēžu tagad, vienā rokā nu jau lipīga papīrīšu kārbiņa, otrā – uzlīme ar uzrakstu "noplēs", sēžu un domāju – a kāda hrena pēc es viņu lipināju nost? Ko es tur cerēju sagaidīt? Kurā brīdī mana dzīve aizgāja tiktāl, ka es bez domāšanas daru to, ko man liek darīt kartona kārbiņa ar papīrīšiem? WTF? Tāda stulba un bezjēdzīga sajūta.

Dzeltenais Hyundai Coupe is no more

Trešdien aizvedu savu dzelteno 1998. gada auto uz Tolmetu utilizācijai, ceturtdien saņēmu kontā naudu.

RIP little yellow car, you served me well.

P.S. Līdz Tolmetam auto aizbrauca pats, ar saplīsušu ģeneratora/dzeses sūkņa siksnu. Nu, gandrīz, 200 metru pietrūka, bet par to citreiz (varbūt).

Es laikam sākšu pierakstīt labākos typo no darbiņa.

"to assist in the (..) froject."

Es pieņemu, ka šis varētu būt froject
Tags:

Based Latvia.

gribu uz vilcienu, apķert somu ar abām rokām, iemigt uz pleca un nedomāt, nemaz nedomāt, ne par to, kas būs, ne par to, kas nebūs, nesapņot īsu brīdi pārmaiņas pēc.

es esmu piedzīvojusi daudz mentālus "stiprās sievietes" fail momentus, bet tikko piedzīvoju pirmoreiz tādu fizisku. d. padeva ziņu, ka jāčekojas ārā, viņš nepaspēs- aizgāja nopirkt urgent lietas, es ātri vācu mantas, jūtu tādu vieglu saaukstēšanās nogurumu, bet diesarviņu. un tad es izstiepju ārā visas mūsu somas, uzlieku plecos bekpeku, uzlieku mugursomu un stiepjos pēc datoriem, tai brīdī man bija skaidrs, ka četri stāvi ir ok, pamēģināšu ņemt visus kg, ja ne, tad nākšu divreiz. un tad es nokritu. vienkārši tupi nokritu, jo nebija spēka nostāvēt. apkopēja novilka d. somu lejā, viņai pat nenāca prātā celt, bija laipna un maiga, vajadzēja atstāt dzeramnaudu, bet man likās, ka, ja runāšu, sākšu raudāt. kaut kāda sviestaina sajūta. sēžu un tricinos no bezpalīdzības.

nav kāds Honkongā dzīvojošs cibiņš?

beidzu tulkot dumb and dumber to. netieku vaļā no iedomas, ka tieši šādi es runāju un izskatos, kad cenšos būt ekstraverta.

like, https://www.youtube.com/watch?v=JshTf0iI5F4
Tags:

Me And That Man - My Church Is Black (Official Video)

par mūzikas spēli

Invent thyself.

Piemājas ķīniešu ēstuvē forši tas, ka paralēli ēdienam var dabūt nopirkt visu ko noderīgu savām vajadzībām. Garšvielas tur, mērcītes visādas, aizdomīga paskata ķīniešu šmigu, radiovadāmu automobili.

nu, savācam Signei naudiņu. Signe ir kaut kas daudz par lielisku, lai netaisītu filmas.

https://www.kickstarter.com/projects/1055277857/my-love-affair-with-marriage