March 2016

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Jul. 23rd, 2016

Kārtējās laivošanas sacensības aizvadītas. Šoreiz nedaudz savādāks formāts, 1,5h ar laivām orientēšanās un 1,5h pa mežu skriešana orientēšanās. To ko zaudējām airējot skrienot vairs atgūt nevarēja, bet pārmaiņas pēc draudzene nedusmojās uz mani, kad nedaudz ātrāk sāku pārvietoties pa mežu kā viņās komforta ātrums. Draudzenei tagad āķis lūpā grib vēl kaut kādās sacensībās ar laivām piedalīties, jo tur vismaz es aizmugurē airēju un nenesos pa priekšu. Airēt, gan mums noteikti jāpamācās, bet īsti nezinu, kur kāds vispār var kaut kādus pamatus pamācīt, jo tie kuriem zaudējām 1,5h pusstundu vispār neizskatījās iespringuši, kaut gan cik no tām sarunām, kas pie apbalvošanas tika noklausītas viņiem savi 10 gadi ir airis bijis rokās atšķirībā no mums, kam tas bija otrais kopējais airējiens :)

Šī kolekcija tā knapi-knapi sanāktu ideālai nedēļai http://pokazuha.ru/view/topic.cfm?key_or=1213812&f=1&rate_old=10&type=101&lenta_type=15

biju aizbraucis uz vipassana meditācijas kursu, bet sajutu slimības tuvošanos un aizlaidu uz rīgiem. pareizi - saaukstēšanās mani panāca rīgā, knapi mājās aizlīdu. pats kurss gan bija "uz ūsiņu". vārdsakot - pamosties 4os un ej kluknēt uz zāli, tā nonīksti, ka ārprāts, aiz nekā darīt arī meditē (3hx3/dienā). vienīgā izklaide ir ēdienreizes. sievietēm bija dārzs, kur pastaigāties, vīrieši varēja skatīties mūra sienā - forši.
bet atpakaļ menidžēju braucienu cauri visiem tiem lejaskurzemes ciematiņiem - vaiņode, priekule, skrunda. un skats ir nāvīgs. cilvēki dzīvo graustos, ceļi sabrukuši un visvairāk trūkst izkaptis, ko nātres no palieveņa izpļaut. tas vispār nav salīdzināms ar rīgu, pierīgu. kad pa kalnciema šoseju tuvojies rīgai - tā ir pilnīgi cita pasaule vides, infrastruktūras ziņā.
un var saprast, ka viens nav karotājs un labāk ir braukt uz rīgu, kur gan jumts jau uzlikts, gan zāle nopļauta. pieņemu, ka daļa atbildības jāuzņemās likumdevējiem, jo "investoram" ir izdevīgi turēt degradējošu graustu pilsētas centrā, nevis to atdot censonim.

Unsend, because why

Vakar shausmīgi sadzēros un tagad, paskatoties sūtītajās ziņās un komentos, ir WTF -- es pat nesaprotu, kāpēc mans otrais es (Daņila) to sūtīja/rakstīja un kādā sakarā un kādēļ tieši šiem cilvēkiem. Labi, ka nekas traks, vienkārši WTFīgs. Sorrz. Please ignore.

Jābeidz dzert.

P.S. THE INTERWEB HAS TRULY CORRUPTED MY FRAGILE MIND

KK

Cibiņiem, kuriem droši vien visādi fixīš un ne tikai velosipēdi un tā, par šo laikam ne silts, ne auksts.

Bet nupat LV masveidā sākušās KX numurzīmju reģistrācijas, uzkrītoši daudz šādu auto. 2003/4-ā gada Volvo, līdzīga gadagājuma Audi un tā. Uzkrītoši daudz spoži uzpucētu auto ar KX numuriem un blakus [pagaidām] laimīgie jaunie īpašnieki :-)

vecs triks bet patīk spēlēties. ziemeļkorejas 10kilotonas pat nevelk līdz manīm.

http://nuclearsecrecy.com/nukemap/

Jul. 22nd, 2016

meklēju vīrieti 1983 LPSR edition

Caur [info]dooora the explored pēdējā postā piesaukto youtube video par deitošanu LPSR norietā, ieteiktajos video atradu pašu troni, video ar nosaukumu "Meklēju vīrieti 1983", kur LPSR norieta j-kundzes runā par savu, khm, ideālo vīrieti. Galnais, lai nedzer, ne? KLIK TO VAČ BĻ

turpinot par "Tā Magonīte" - "Lowlife" sk.darbu un pašu princesi

Ļoti reti varu izbaudīt moderno, glamūrīgo popmūziku (netīk nedz Gāgas, nedz Melnās dirskratītājas hiti). Taču jaunkundze, ko piesaucu iepriekšējā postā - Tā (mazā) Magonīte - ir tik patīkami mani pārsteigusi arī ziņā, ka man patiesi no sirsniņas tīk viņas singls "Lowlife" (klik šeit, lai noskatītos un noklausītos atkal). 
Skaņdarbā ir tik daudz mīļu niansīšu, piemēram, tas, ka tiek izmantots "DJ efektu bloks", kas ņemts, kā izklausās, no lēto siņķiku t.s. skaņu bloka (visas tās "wow" un "dīdžej" tipa skaņas čōrusā). 

Karoče, klausieties AKAL, izbaudiet, laikojiet, šērojiet un beigās, lūdzu, subskraibojieties, nē... nē, labāk pakarieties (neesmu pašnāvību advokāts, taču dažreiz dzīvē tomēr ir jādara tas, kas ir jādara, vai ne tā; it sevišķi skaistas mūzikas fonā).

Turpinot par pašu Magonīti. Viņa ir tik fantastiska jaunkundze. Jo vairāk pētu viņas vlogu arhīvu, jo vairāk viņa uzbudina visus manus baudu receptorus. Receptējiet, dies, RECEPTĒJIET!!! Starp citu, kāds nezina, kā potenciēt recepciju? (teiksim, lai potenciētu heroīnu un benzodiazepīnu efektu, pāris stundas pirms substances ieņemšanas rekomendējam iešaut orāli pēc iespējas vairāk hinīnu saturošu suslu, piemēram, greifrūtu sulu vai faking limpeni "toniks" (to varētu pārdēvēt par "resnuma toniku").

Pacienāšu jūs ar vēl pāris izciliem viģikiem, kas liks jums viņu iemīlēt, ja vien jums ir sirds (par ko bieži šaubos). Teikism, šī intervija ar viņu (klik hier to vač). Intervētājs ir tāds vagīna, ka viņš nesaprot, ar ko viņš runā (tāpēc šim viģikam piešķiru pāris cringeworthiness punktus). Fucking pussy boy cuckety cuck (tas tagad populārs lamuvārds, ja nesekojat līdz interneta aktualitātēm). 

Un vēl, protams, viss viņas vlogu arhīvs, ko var noskatīties šeit. Rekomendēju tādus īss-video (patiesībā visi ir diezgan īsi), kā šo ("Mīlu savus fanus") un šo ("Ļoti mīlu internetu"), taču patiesībā rekomendēju visus. Tā tumšā, drōnīgā fona mūzika, kas ir gandrīz katrā viņas vlogu video, kontrastā ar viņas burvīgo/pišamo balsi rada perfektu konsonansi, ka, gribot negribot, man katru reizi nobirst pa asaras lāsei. Ah, un viņas jaunā skaņdarba skice - vienkārši meistardarbs. 

you fucking don't say, bitch

Business Insider - Science says the reason you can't remember someone's name is that you don't care enough.

Es neticu. Es tam vienkārši neticu (neizlasīju rakstu, jo TL;DR, va' ne). 

sveikas meitenes

ja meklējat kādu kas jūs varētu izdrāzt vienu reizi un aizlaisties, tad zinu ko ieteikt. uzinstalējiet mint vai tinder.

ja gribat lai drāž daudz, labi un regulāri, uzminiet ko...

1-8-7

Godiigi sakot,

piedzerties vienam piektdienas vakarā nav tā garša. Atšķirībā no 7-4 dienu vakaru iedzeršanās pietrūkst pašpārmetumu, melu un skaidri zināmo nākošās dienas paģiru darbä moku garšas.

UPD. Varbuut man vienkaarshi ir ljoti paveicies ar sievu...

vecums ir, kad tu zini vārdus visām dziesmām, kas skan pa vh1 classic, bet dziesmas pa mtv ir... pa kuru mtv? mtv dance, mtv rock, mtv 24..?

Smagie tesmeņi Holding

holdings "Smagie tesmeņi" ietver piena nozares, kā arī izklaides industrijas komersantus.

Smagie tesmeņi operē reģionu centru prestižākos piena savākšanas punktus un govju fermas, tāpat kā pilsētu centros striptīzklubus ar specializāciju uz striperēm ar izteikti lielām krūtīm

for whom it may concern; update

http://dominantlife.tumblr.com/post/80719100645/updated-library-for-kinksters

http://www.vice.com/read/how-do-pokemon-fuck

: šis nebūs romy & michele school reunion

zīmējas mums te neliels reunion saistībā ar to, ka šogad visiem klasesbiedriem stukņit apaļi trīs nulle, un, taisnībsakot, es pat gribēju satikt savējos, un tad
tikšanās tika pārcelta uz ceturtdienu,
pēc tam tā tika pārcelta uz rīgu,
un apspriedēs pamanīju tos, ar kuriem kopā neesmu mācījusies, un kuri ir, nu, sveši cilvēki, un tad es tā pasēdēju (ļoti īsu brīdi) un padomāju (zibenīgi) -
there's nothing there for me.

jautājumi

Kāpēc viņas labajai rokai ir uzvilkts cimds?Un tas ir tikai viens no neskaitāmajiem jautājumiem par šo fotogrammu un vispār par dzīvi!

šōrīt m. pateica, ka apsver viedtālruņa iegādi. es šausmās aizrijos ar tēju un vaicāju, jel kāpēc. izrādās, šim slinkums kačāt muziku un grib klausīties pa tiešo no interneta. es atgādināju laikus, kad cilvēki laimīgi drillēja visu cauru gadu vienu kaseti un to, ka pieticība izdaiļo garu, a tagad, edz, kačāt slinkums! piekodināju, ka sākas viss ar mūziku, a pēc gada tu jau piedalies pokemonu ķeršanas čempionātā. padod tik mazo pirkstiņu utt utml

bet nu tomēr - atcerējos, ka zz šomēnes par pāriešanu pie viņiem met pakaļ kaut kādu telefonu un sola par 20 centiem zemāku mēneša maksu, nekā man ir šobrīd. moš pāriet un atdot mabilku m.? esmu šobrīd zem amigo, kas nemanot ir kļuvusi par pendžu karti un regulāri sūta man piedāvājums iegādāties pa_leeto biļetes uz kantrī festivālu un aicinājumus balsot šlāgeraptaujā; kas arī atbilst manam mentālajam vecumam, žēl būs šķirties.

un tagad, tārkā ciba, saki man, ar šito telefonu var klausīties mūziku internetā? es neko no tā nesaprotu. viedtālrunis tas laikam nav, bet es pat īsti nezinu, ar ko atšķiras viedtālrunis no vnk telefona ar internetu.

https://www.zeltazivtina.lv/telefoni/telefons/nokia-105/

illuminati pops kļūst pašapzinošs

Mana jaunākā mīļākā MK ULTRA beta sex kitten popzvaigzne. Tik seksīga un tik asprātīga mazulīte - beidzot tā sauktā "illuminati popa" zvaigznes spēj paironizēt pašas par sevi. Kāpēc nonācu pie secinājuma, ka tā ir pašironija? Kaut vai spriežot pēc viņas pagaidām vienīgā mūz-video klipa, kur jau pirmajā ainā viņa sēž piramīdas tronī ar visuredzošo aci virs tās, sēžot faking pagānu dieva Bafometa pozā (klik hier to vač video).

Un pačekojot viņas vlogu arhīvu - tik daudz simbolu un atsauču uz beta/alter/traumu/kognitīvo programmēšanu. Kaut vai tas par to pazaudēto kurpi. Viennozīmīgs viņas "es" pazaudēšanas simbols. Un skelets - viņas handler, kurš viņai iestāsta, kas ir viņas jaunais alter ego (beta programmēšana for dummies 101 ABC).

Atvainojos par savu drunk stupor rakstības manieri, man pašam ir pretīgi no tā, kā šobrīd rakstu, taču informācija ir jānodod tālāk. Es paredzu šai meitenei gaišu nākotni. 

Ak dies, cik ļoti es dievinu šo viņas alter-tēlu. Tāda pedo pišamlellīte. Un tā balss! Mjau, bļaģ.