Nepabeigtā dienasgrāmata


5. Augusts 2007

(bez virsraksta) @ 13:04

"Dārgā Liesma!

Es jau sen gribēju Tev uzrakstīt, taču vēl vienmēr vilcinājos. Un galvenais - bija kauns. Arī tagad sarkstu, taču savādāk vairs nevar. Es ļoti labi zinu, ko man tas maksās. Esmu vēl sīka, taču jau pusaudze, un daudzi Tavi lasītāji droši vien nosoda un nosodīs šādu vēstuli.
Es mīlu, un nezinu, kā noskaidrot, kas ar mani notiek. Es jau desmitiem reižu esmu pazemojusies šī cilvēka priekšā. Skraidu viņam pakaļ, un viņš varbūt nezinādams apsmej un ņirgājas par mani, nodarot man milzīgas sāpes. Es raudu un nezinu, ko ar sevi darīt, kā nepazemoties. Dod man padomu, "Liesmiņ"! Tas ir mans vislielākais lūgums. Un vēl - kauns par to rakstīt, es esmu resna. Nav ko slēpt, tas varbūt arī ir iemesls. Bet es gribētu jautāt, vai var smieties par meitenēm - vienalga, kādām, ja tās izturas savādāk nekā citas. Tas būtu viss. Es ļoti gaidu padomus.

Meitene

P.S. Savu vārdu labāk būs neminēt, jo tad vairs neizbēgt kauna."

(c) žurnāls Liesma, 1982. gada aprīlis
 

Comments

 
From:[info]blondulla
Date: 5. Augusts 2007 - 13:51
(Link)
1:04p
"Dārgā Ieviņ!

Es jau sen gribēju Tev uzrakstīt, taču vēl vienmēr vilcinājos. Un galvenais - bija kauns. Arī tagad sarkstu, taču savādāk vairs nevar. Es ļoti labi zinu, ko man tas maksās. Esmu jau sieviete labākajos gados, un daudzi Tavi lasītāji droši vien nosoda un nosodīs šādu vēstuli.
Es mīlu, un nezinu, kā noskaidrot, kas ar mani notiek. Es jau desmitiem reižu esmu pazemojusies šī cilvēka priekšā. Skraidu viņam pakaļ, un viņš varbūt nezinādams apsmej un ņirgājas par mani, nodarot man milzīgas sāpes. Es raudu un nezinu, ko ar sevi darīt, kā nepazemoties. Dod man padomu, "Ieviņ"! Tas ir mans vislielākais lūgums. Un vēl - kauns par to rakstīt, es esmu ļoti, ļoti resna. Nav ko slēpt, tas varbūt arī ir iemesls. Bet es gribētu jautāt, vai var smieties par sievietēm - vienalga, kādām, ja tās izturas savādāk nekā citas. Tas būtu viss. Es ļoti gaidu padomus.

Sieviete

P.S. Savu vārdu labāk būs neminēt, jo tad vairs neizbēgt kauna."

(c) žurnāls IEVA, 2007. gada jūlijs
[User Picture Icon]
From:[info]polkovnik
Date: 5. Augusts 2007 - 14:03
(Link)
some girls are bigger than other, some girl's mother are bigger than other girl's mother
[User Picture Icon]
From:[info]dogvila
Date: 5. Augusts 2007 - 14:18
(Link)
Miiljaa Santa!
Jau sen Tev gribeeju uzrakstiit, tachu vienmeer vilcimaajos.
Esmu geijs, par savu orjentaaciju nekaunos , man ir briinishchiigs draugs , esam kopaa jau 25 gadus. Man viss shajaa dziivee ir kaartiibaa, labs darbs, interesanti draugi, veiksmiigs bizness.
Tachu jau vairaakus gadu desmitus mani vajaa kaada resna sieviete. Vinja ir neliela auguma apaliite, vienmeer tik smiekliigi gjeerbusies, vinjaa ir kaut kas no manas mammas. Vinja skataas uz mani ar skumjaam aciim. Es to vairs nespeeju iztureet. Kaa lai tieku valjaa no shiim aciim? Tas buutu viss. Ljoti gaidu padomus.

Ainaars S.

(c)zjurnaals Santa, 2007.gada augusts
From:[info]blondulla
Date: 5. Augusts 2007 - 14:29
(Link)
Dārgais Ainār!

Tava vēstule ir uzvarējusi vēstuļu konkursā, un Tu esi laimējis ceļojumu uz Sanfrancisko divām personām - Tev un Tavai ilggadīgajai pielūdzējai! Ceļojuma sponsors - biedrība NoPride!

Apsveicam!

Tava Santa

[User Picture Icon]
From:[info]dogvila
Date: 5. Augusts 2007 - 14:46
(Link)
Miiljaa Santa!
Vai Juus vareetu sazinaaties ar laikrakstu Ieva un uzzinaat sievietes adresi, kura rakstiija Jums sh.g. juulija nummuraa. un pateikt vinjai, lai kaarto viizu uz ASV.
Un atsuutiet man NoPride koordinaates, gribu izteikt pateiciibu.
Paldies.
Ainaars S.
[User Picture Icon]
From:[info]rudzupuke
Date: 5. Augusts 2007 - 14:46
(Link)
Dārgā, Marija!

Es nezinu ko darīt. Esmu tuvu pašnāvībai. 1982.gadā iemīlējos puisī. 2007.gadā beidzot viņu ieguvu. Tagad mums ir trīs jauki bērniņi, bet mans draugs pa naktīm pazūd un saka, ka mani nemīlot un nekad neesot mīlējis. Jānis, kas solīja mīlestību, bet nebija sevišķi glīts, jāatzīstas arī resns, mani neinteresēja. Es kā akla skrēju pakaļ tikai viņam. To visu rakstot joprojām sarkstu, jo zinu - citi mani nosodīs.

Lūdzu palīdzi ar padomu!

P.s. Manu vārdu labāk būtu neminēt, jo tad maniem bērniem un man būs beigas.

(c) Žurnāls Marija 2027.gada Jūlijs
[User Picture Icon]
From:[info]martcore
Date: 5. Augusts 2007 - 15:09
(Link)
Mīļā "Ilustrētā Zinātne"!

Es jau sen gribēju Tev uzrakstīt, taču vēl vienmēr vilcinājos. Un galvenais - bija kauns. Arī tagad sarkstu, taču savādāk vairs nevar. Es ļoti labi zinu, ko man tas maksās. Esmu vēl jauns, taču jau pensionārs, un daudzi Tavi lasītāji droši vien nosoda un nosodīs šādu vēstuli.
Es projektēju, un nezinu, kā noskaidrot, kas ar mani notiek. Es jau desmitiem reižu esmu dauzījies ar galvu Termosolģijas Institūta direktora priekšā. Skraidu viņam pakaļ, un viņš varbūt nezinādams apsmej un ņirgājas par mani, nodarot man milzīgas sāpes. Es raudu un nezinu, ko ar sevi darīt, kā nepazemoties. Dod man padomu, "Ilustrētā Zinātnīt"! Tas ir mans vislielākais lūgums. Un vēl - kauns par to rakstīt, es esmu ģēnijs. Nav ko slēpt, tas varbūt arī ir iemesls. Bet es gribētu jautāt, vai var smieties par ģēnijiem - vienalga, kādiem, ja tās izturas savādāk nekā apkopēja Ņina. Tas būtu viss. Es ļoti gaidu padomus.

Vecs zēns

P.S. Savu vārdu labāk būs neminēt, jo tad vairs neizbēgt kauna."

(c) žurnāls "Ilustrētā Zinātne", 2006. gada februāris
[User Picture Icon]
From:[info]shelly
Date: 5. Augusts 2007 - 21:43

(Link)
Šis ir lielisks.
[User Picture Icon]
From:[info]trigger_hippie
Date: 5. Augusts 2007 - 17:06
(Link)
parakstos zem shii:))
[User Picture Icon]
From:[info]dienasgramata
Date: 5. Augusts 2007 - 19:31
(Link)
I'm gonna say;
God was drunk when he made me.
God was drunk when he made me.
God was drunk when he made me.
And that's why I'm so crazy.
Jesus and the fiery furnace. Devil and the deep blue sea.
God was drunk when he made me…but that's okay 'cause I forgive Him.

Nepabeigtā dienasgrāmata