blondulla
..::...:.
<<<--------- Viewing 0 - 5  
blondulla [userpic]
Te pienāca Kindzulis un teica...

Ar to Parādnieka interviju interesanti. Visi (tie, kuri dzirdējuši par Parādnieku) taču jau zināja viņa izslavēto dubultās ģimenes modeli, tā teikt, jau viedoklis izveidojies, nekādu pārsteigumu taču nevarētu būt. Bet tomēr tas neattur lasīt interviju un dziļā riebumā un sašutumā to apspriest. Tā kā nedaudz tas robežojas ar mazohismu* (to pašu, ko pārmet Parādnieka sievai).

*За обедом в Клубе Ржевский рассказывает: «Господа, вот ко мне вчера вечером нищенка постучалась, оборванная вся, кусочек хлеба просит… Не поверите, господа, ебу и плачу, ебу и плачу…»

Interviju neesmu lasījusi, bet viedoklis ir :) Lai vai kādas ir viņa attiecības ar sievietēm, viens gan ir skaidrs, ka par saviem bērniem viņš rūpējas, un tas vien jau ir pozitīvi. Un vismaz viens no viņa bērniem, starp citu, ir ļoti sakarīgs. 

Toties dziļu nepatiku man izraisa tie, kas precās, šķirās un sataisa pa pasauli bērnus, kurus audzina bijušās laulenes vai draudzenes. Bet medijos šie cilvēki diži runā par morāli, latvieša pienākumiem un vērtībām. Tad vienīgais, ko gribas piebilst, ir šis.

 

blondulla [userpic]
Не пора ли замахнуться на Вильяма нашего Шекспира?

Jūs zinājāt, ka top latviešu filma Romeo n' Juliet ? Nu tagad zināt. Te arī anotācija feisbukā.

Sakss un Šekspīrs. Nu kāpēc gan ne.  Atcerējos šo no k/f Берегись автомобиля.

blondulla [userpic]

Romantiskais latviešu kino

Tags:
blondulla [userpic]
Вот так вот

А говорят, ведь юмор — он полезный.

Marizmātisks līderis

<<<--------- Viewing 0 - 5