criminally volga
skaitiet zvaigznītes
Recent Entries 
2.-Jun-2012 11:37 pm
ak dievs, cik es esmu palicis resns
25.-Maijs-2012 12:56 am
15.-Maijs-2012 02:54 pm
18.-Feb-2012 10:02 pm
neticami
18.-Feb-2012 03:12 pm


vienreiz jau rakstīju, tad izdzēsu. tagad sagribējās to pašu uzrakstīt vēlreiz. par valodu savstarpējām ietekmēm. par to, ka krievu valoda, kas padomju pārkrievošanas laikā mums te bija riņķī apkārt uz katra stūra, tomēr latviešu valodu tā negrāva, kā angļu valoda tagad. spriežot pēc tā, ko var lasīt internetā, latvieši runājot savā dzimtajā valodā jau sākuši jaukt locījumus, pareizo vārdu kārtību teikumos, pazudušas pat dažas vārdšķiras. aizvien biežāk latvietis runājot vienkārši iesprūst, meklē vārdus un nevar tikt tālāk, jo vairs nav latviešu valodas iekšējās dinamikas izjūtas. manuprāt, tas tāpēc, ka latviešu un krievu valodas ir līdzīgākas pēc konstrukcijas un atrazdamās blakus savstarpēji viena otru netraumē tik ļoti, cik latviešu valodu pa šo īso laiku ir satraumējusi angļu.
16.-Feb-2012 01:07 pm
morje volnujetsa raz, morje volnujetsa dva.
15.-Jan-2012 07:32 pm
«Последняя сказка Риты» — полнометражный художественный фильм Ренаты Литвиновой, релиз которого ожидается 20 января 2012 года. Рабочее название фильма — «Их было три подруги». На данный момент, лента находится в стадии шумового озвучания и перезаписи звука.

Героини — три женщины. Их сыграли сама Рената, Татьяна Друбич и Ольга Кузина. Мужчины в фильме будут, но они не главные. Известно, что героиня Ренаты Литвиновой, по сюжету, работает в морге.
15.-Jan-2012 06:48 pm
tvnetā baigi diskutē par anmarijas acīm

- Anmary acis nenormāli izbola, tik milzīgi lielas, apaļas, laikam nobijusies. bet dziesma jau tīri laba, no īrijas būtu punkti:)
- Ja Tev dibinā 1BAR iepūstu, ne tā vien acis bolītu!
- man pat palika nedaudz bail, skatoties viņas lielajās acīs... bail viņas vietā...
- VIŅA 100% BIJA KAUT KO SALIETOJUSIES!!!!!!!
15.-Jan-2012 06:05 pm
markuss, pirmā klase, atnāk pie sarmītes ar burtnīcu, nesaprot, kas jāraksta.
- raksti, uz zara sēž zīlīte. zīlīte! raksti zīlīte.
bērns aiziet, pēc brīža atkal atnāk.
- raksti, zīlīte!
bērns saka, ka pildspalva neraksta.
- muļķa bērns! dod man to burtnīcu es ierakstīšu, markuss negrib rakstīt mājasdarbus un mātes prasībām nepakļaujas.
bērns tur kaut ko.
- nu tad paņem kārtis un ej pie kaimiņiem spēlēt cūkas! - sarmīte kliedz.
- ak, dievs - saka bērns.
nejauc dievu ar cūkām! - kliedz sarmīte.
15.-Jan-2012 04:08 pm
internetā jau tiek apspriestas, kādas viņai tur lielas acis un kāpēc tie karogi, un virpuļojusi gandrīz uz ģībšanas robežas. laikam tie pārāk augstie papēži, ko žūrija minēja. bet man tur viss patīk, gan tās lielās acis, gan tas, kas notiek 1:32 minūtē, gan tas kas 2:04, gan tā sviestainā pozēšana uz romas karoga fona. un pāreja vārda bizzi vidū, es pilnīgi redzu uzkurījušu ūdrīti autopilotā dziedot pa virsu melodijai un pats reāli uz tām pārejām uzjautrinoties. viss ir tik labā komplektā. man pilnīgi pietiek arī ar šādiem komplektiem. es varu izpīpēt cigareti un vienkārši laisties krievu dejā un dziedāt līdz skatoties tajās lielajās acīs un man patīk realņikā un es nemaz nevaru uzdziedāt tik augstu līdz, kā gribētos.
15.-Jan-2012 03:44 pm
esmu jau uzsēdies uz tās anmarī dziesmas un man jau vienkārši liekas, ka tā jau pati par sevi nenormāli kruts hits, neskatoties uz eirovīziju.
14.-Jan-2012 11:33 pm - anmary


:)
14.-Jan-2012 09:52 pm
ūdrītis sarakstījis superīgu eirovīzijas dziesmu, annmarī tikko nodziedāja. super, tai dziesmai ir jābrauc. man liekas pat morisejs par tādu eirovīzijas dziesmu ierēktu. varēja tikai tur nebūt tas makartnijs, bet varbūt man tikai jāpierod. beautiful song! un tā annmarī arī tēls.
2.-Jan-2012 02:35 pm


bet es gribu vēlreiz kā vienu labākajām pagājšgad redzētajām filmām pareklamēt šo. filma tomēr nav 2011 bet 2010 gada, tāpēc iespējams jau apspriesta šeit cibā, ko esmu palaidis garām. būtu interesanti palasīt ar nokavēšanos. bet krievijas kritiķu reakcija arī ir laba - kā tā aprakstīta wikipēdijā.

Фильм Лозницы вызвал оживлённую полемику в российской прессе. Ряд критиков увидел в фильме антироссийский памфлет. Например, Елена Ямпольская на страницах «Известий» назвала его «преступлением против национальной гордости, нравственности, да просто — человеческой брезгливости»[5]. Карен Шахназаров, возглавлявший жюри на «Кинотавре», посчитал фильм откровенно антироссийским, описав режиссёрское послание формулой: «надо перестрелять всех, кто живёт в России»[6]. Звучало также мнение, что режиссёр «сознательно балансирует на опасной грани едва ли не самого главного табу — переоценки нацизма»[7]. Роман Волобуев, отметив формальную безупречность фильма, рисующего «Бермудский треугольник размером в страну», высказывает протест по поводу одномерности его содержания: «Сперва это больно, потом удивительно, через час тупеешь и ничего не чувствуешь». Другая часть кинокритиков высказалась о работе Лозницы в положительном ключе:

* Антон Долин в Газете. Ru: «Итак, антирусская чернуха. Пожалуй. Такая же, как „Мертвые души“, „Господа Головлевы“ или „Котлован“. Или как „Груз 200“, хотя „Счастье мое“ радикальнее, актуальнее, правдивее и поэтому безнадежнее, чем гротескная кинофреска Балабанова. <...> Дело в бескомпромиссности автора, не оставляющего никакого намека на катарсис, никакого — даже условного — выхода из заколдованного лабиринта под названием Россия»[8].
* Игорь Гулин в «Коммерсанте»: «О пространстве кадра, о тихом, почти немом способе рассказывать истории Лозница знает нечто такое, что по сравнению с его „Счастьем“ вся „новая русская волна“ кажется детским лепетом. В двух вставных историях режиссер намекает на то, что корни этого ужаса — во Второй мировой, когда русские так озверели, что стали убивать и грабить своих с не меньшим ожесточением, чем чужих. Но объяснение это повисает в воздухе. Зло в фильме настолько бессознательно, что к истории оно, кажется, не может иметь никакого отношения»[9].
* Валерий Кичин («Российская газета»): «„Счастье мое“ — название провокативное, как и сама картина. Это то счастье, которым живет страна. Не ее верхний слой, посещающий „Жизель“ в ГАБТе… Страна. Реальная. Огромная. Вдали от Тверской, от Петербурга, от Екатеринбурга, от Новосибирска, от больших городов. Главная страна, которая и представляет собой Россию... Лозница слишком серьезен, чтобы думать о киношных штучках в духе Балабанова, где из всех щелей прут муляжи»[10].

līdzīga reakcija savā laikā bija arī uz muratovas melodiju leijerkastei, kas tiem krievu kritiķiem ir?!
28.-Dec-2011 08:55 pm
ciemos rūdis uzlika stroboskopu un saka, ka rakstniekiem labāk rakstās, berouzs esot nācis mājās, uzlicis stroboskopu un rakstījis. es saku, varbūt vajag cibu sākt rakstīt pie stroboskopa. santa saka, ja nav stroboskopa, var vienkārši miegt acis.
22.-Dec-2011 06:50 pm
vēlreiz noskatījos sofijas kopolas somewhere un šoreiz man patika. filmā parādīts kinozvaigzne džonijs marko, kurš dzīvo kā vētras acī, kam vidū ir klusums un miers un komforts, bet apkārt virpulis ar stulbiem itāļu televīzijas šoviem, pupainām daiļavām, masieriem, limuzīniem, kortežām, paparaci, un tā tālāk, kā jau piederās kinozvaigznes dzīvē, kad it kā nekur neesi viens, tikai savā viesnīcas numurā. un tas ir forši, jo viesnīcas numurs ir foršs luksusnumurs un tur tas paradokss - ja vēlies tikt ārā no pasaules, tad nevis jābēg no tās, bet jāiekrīt tās tīklos un jākļūst slavenam. jo tieši tā var nokļūt īstajā izolācijā. un ko tad normālam cilvēkam vairāk vajag. komfortu un izolāciju. un ja vēl var neņemt galvā un neņirgāties par tiem muļķiem, kuri tev šo komfortu nodrošina, tad vispār. priecāties, par savu foršo meitu. priecāties par onkuli, kas uzdzied lācīti. priecāties par labu pārtiku, priecāties par grezniem interjeriem un servisu. principā džonijam viss dzīvē ir. tikai sofijai kopolai nav. visi mājā. jo viņa paņem uzfilmē filmu par izdevušos dzīvi, katrs tādu kārotu dzīvot, bet beigās ņem un pati savu foršo filmu samaitā ar kaut kādiem bābu sentimentiem, liekot džonijam raudāt klausulē par to, ka viņš nezin ko darīt, tipa tukšums, un tad aizbraukt kaut kur tuksnesī un iet ar dramatisku seju pret vēju, tipa brīvībā. bet tas jau bija iepriekš paredzams, kaut kur zemapziņā, jo tāds tas standartrisinājums. tā nu visu filmu priecājos, cik forši uzfilmēts, un tomēr paralēli bažījos, kad tad sofija beidzot spers ārā savu kārtējo vientulības tēmu. un tad izspēra. stulbi. vienīgais labums, ka tik tuvu beigām. tad nu sanāca forša filma ar stulbām beigām. filma pieaugušajiem, filmas beigas vidusskolēniem.
18.-Dec-2011 09:27 pm
krievu ukraiņu eksportfilma shchastje moje tāda čerņa, ka neviens pēc tādas vairs ekskursijā uz krieviju nebrauks, kaut kāda armagedona aizstāvība, it kā dievs uz pasaules atnācis, bet tur tāds vāks, ka vienkārši visus apšaut. apšaušanas aina, pēdējā epizode, tiesa, ģeniāla. visa filma arī, tikai nu čerņa čerņai, drūmākā. bet geju dziedātājam džonam grantam patikusi, no viņa vienas intervijas arī uzzināju par to, tagad noskatījos un tad jau laikam tāds rietumu rokstārs arī savu vērtību tādā krievu čerņā saskata, ja jau slavē un rekomendē. varbūt viņš arī ir mizantrops, bet varbūt tur rietumos tā par cilvēcību neviens nerunā.

izcila ir arī epizode tirguslaukumā, kas man atgādināja madonnas klipu dziesmai substitute of love, kur tā monstru balle slēgtajā klubā, tikai šeit filmā krievu variants, tik koncentrēts un zem tādiem leņķiem safilmēts, ka jau uz šausmenes robežas un bez datorgrafikas protams.
16.-Dec-2011 02:36 pm
tagad tēmeklī šī

16.-Dec-2011 01:35 pm
pirmoreiz pats esmu iekritis, tāpēc mani tas tā uztrauc, bet šoziem pirmoreiz arī dzirdu no tik daudz draugiem un paziņām un arī lasot cibu par drausmīgajiem kakla deguna ausu dobumu iekaisumiem, bet masu mediji par to klusē un nekāda epidēmija nav izsludināta. ko tas nozīmē? pat tāda sajūta, ka kaut kas no mums tiek slēpts. salīdzinot ar kaut kādām sūda gripām un vēdergripām. par tām gan ik pa brīdim kladzina, laikam jau vakcīnu tirgošanas reklāmas ietvaros.
12.-Dec-2011 01:45 pm
a es vakar visu laiku biju mierīgs, arī kad piezvanīja armīna tante no dobeles un trauksmaini stāstīja par eiro svārstībām, bet tad izlasīju cibā dienasgrāmatas tekstu - izņēmu naudu no SEB bankomāta un ieliku swedbank naudas iemaksas bankomātā - sapratu, ka tādas lietas jau nedrīkst tā pa tiešo rakstīt, tāpēc gudri cilvēki gudriem cilvēkiem brīdinājumus atstāj spoguļrakstā, joki mazi, tāpēc jāģērbjas un naski jādodas tik uz tuvāko swedbank bankomātu.
11.-Dec-2011 08:41 pm
pie mums latvijā labāk tautu nemierināt, jo pieredze liecina - jo vairāk vakarā mierina, jo lielāki nākamajā dienā sūdi.
11.-Dec-2011 05:34 pm
10.-Dec-2011 03:40 pm - the skin i live in


vakar abi ar armīnu noskatījāmies jaunāko almadovara filmu par ādu, kurā es dzīvoju. bija tāda neliela vilšanās tajā, ka nebija daudz par ko smieties. man almadovars vienmēr bijis tāds rēcamais režisors, pat it kā nopietnajās filmās. laikam cits temperaments, bet ne slikto audzināšanu, ne viss par manu māti, ne kādas citas filmas neesmu uztvēris nopietni un nekad neesmu sapratis tos, kas tās skatoties pārdzīvo jebko citu, izņemot prieku. šis bija tāds it kā pavisam nopietns variants, it sevišķi ja nogriezt skaņu, uzkrītoši atgādināja veco franču filmu par acīm bez sejas, ar to atšķirību, ka eyes without face bija patiešām riebīga un bailīga ar tiem skalpeļiem un sargsuņiem. šī nē. par nopietnu nosaucu tikai tāpēc, ka bija salīdzinoši maz jautrības. vienīgā pa īstam smieklīgā vieta bija, kur māte tika piesieta pie krēsla un tīģeris viņas acu priekšā varoja to mākslīgo džāru. (tā aizbāztā mute! meklēju internetā kādu skrīnšotu ar to kadru, bet neatradu. wtf? cilvēki neprot novērtēt labākos kadrus? būs jātaisa pašam) bet tā kopumā man pietrūka perdošo vecmāmiņu un tamlīdzīgu tēlu. bet skripts baudāms, kas man arī patīk almadovarā, kad visi tie viņa frīki atver muti un sāk runāt. jo dialogos ir tas īpašais almadovariskais primitīvisms un visam notiekošajam parasti tie prozaiskie iemesli. tie ir visās viņa filmās un tāpēc man tās visas arī patīk, arī šī.
9.-Dec-2011 01:54 pm
duets sandra atkal rullē!!!! iečekojiet dziesmu ANDRIS viņu draugu profilā!
http://www.draugiem.lv/duetssandra/music/
23.-Nov-2011 04:05 pm
ir jau tie pagājušā gadsimta sākuma pravietojumi, ka laiku beigās visa nauda kļūs nevērtīga un tikai papīrīši vējā, un visi uz planētas zeme vienā mirklī kļūs vienādi nabagi.
22.-Nov-2011 11:31 pm
dzīvnieku pasakās un filmās ir tāda nolemtība. jo dzīvnieki tur runā kā dzīvnieka un cilvēka krustojums, bet šis krustojums vienalga - ja lauva ir lauva, tad arī paliks lauva, un, ja zaķis ir zaķis piedzimis, tad arī nomirs kā zaķis.
21.-Nov-2011 10:51 pm


skatos televizorā uz agnesi no triānas parka un pat kaut kā kauns atdzīties, jo labu teikt pārsvarā kaut kā mulsinoši, jo ļoti reti kad kaut kas ir tiešām labs tieši man, bet agnese man ir reāls pārsteigums. jo viņa šķiet ir vienīgā meitene uz latviešu skatuves, kura man tiešām ļoti ļoti patīk. un zin kā dāvida psalmos teikts - saldi ir acij sauli redzēt. un ko tur liegties - viņa ir nenormāli līdzīga vinončikam. toreiz, kad viņi tikko sāka ar savām sarežģītajām dziesmām, viņai bija kaut kādi linu kodaļu dredi un balinātas skropstas, pēc tam kaut kāda stulba melna parūka un tās milzu skropstas un viņa izskatījās atbaidoši, un es viņu izslēdzu pat neieslēdzis, bet tagad, kad viņai īsi matiņi un atklāta seja, man arī acis atvērās. es pat nezinu, kā tas triānas parks tagad spēlē, bet tas nemaz nav svarīgi, jo es skatos uz agnesi, vienkārši skatos kā savu mīļāko filmu skatītos un man ar to pietiek.
6.-Nov-2011 03:00 pm
noskatījos atkārtojumā, kā ivariņš no K1 nodzied savu mazliet ilgāk un reāli apraudājos. nedēļas dziesma.
6.-Nov-2011 01:32 pm - Roberto Cacciapaglia The Ann Steel Album (1979)


es tā saprotu, ka tas roberto ir kāds septiņdesmito gadu itāļu avangarda komponists un šis ir viņa darbs, kur avangards krustojas ar popsu. viņš uzaicinājis kādu supermodeli un viņa tur uz elektroniskiem bītiem iespieguļojusi veselu albūmu in skvīkī vois, bet albūmiņš pēc tam gadu gaitā hopsā un kulta statusā.
13.-Okt-2011 12:31 pm
bet es vakar, sakarā ar to ka pazuda elektrība, steidzu pabeigt burvju kalna pēdējās simts lappuses un uzdūros spiritisma seansa aprakstam un beidzot smējos skaļā balsī. sen nebiju smējies par kaut ko izlasītu. tik labs fragments, pat izraujot no konteksta. no vienas puses baismīgs kā iksfaili, no otras puses tik stulbs, ka reāli jāsmejas.
This page was loaded Apr 13. 2024, 6:11 am GMT.