running to stand still

pasaule

5/26/18 09:25 pm - [info]krii

Šodien pagaidām izdevies viss.

Gulēju ilgi un laimīgi;
Skrēju pa ziedošajiem parkiem - kopā ar staipīšanās pauzēm sanāca 1 h 20 min.;
Sauļojos, lasīdama "Jelgava'94";
Apciemoju mammu;
Biju nodarbībā, satiku foršus cilvēkus, to skaitā ļoti iedvesmojošu [info]honeybee;
Apēdu saldējumu.

Tagad plānoju ar seru Ričmondu apskatīt kaimiņu forštati.

Rīt būs mazliet jāpastrādā.

5/26/18 06:42 pm - [info]runcis posting in [info]pajautaa

Padalies, lūdzu! Vai ir kaut kur kāda prezentācija/apkopojums/video, kur normāli un ne pārāk sarežģīti izskaidrota vispārīgā datu aizsardzības regula?

5/26/18 03:47 pm - [info]neraate

rūs, rūs tās vecās mīlestības. vakar netālu no viņa darbavietas (un šo es zinu jo vnk zinu nevis baigi interesējis noskaidrot) redzēju vecu mīlestību braucam ar mašīnu. nulle emociju. ne par to kas man mugurā (nebiju sapucējusies) ne par to kā es izskatos (nesaķemmējusies, dažas krunkas un daudzi kg vairāk, visi ap nabu) ne par to kā mēs (ne)šķīrāmies, ne dusmas? aizvainojums? par to, ka viņš mani nemīlēja un negribēja un aizgāja pie citas (briesmīga rakstura un neglītākas, jā es par šo ilgi pārdzīvoju) bet vienkārši tā - oi, baigi līdzīgais. ai, laikam bija. good riddance. gribu saldējumu, ceru, ka draudzene kafiju līdzņemšanai jau nopirka

5/26/18 03:41 pm - [info]neraate

skaidrs ir tas, ka traki ir tad, kad pazūd humoriņš, bet kāds humoriņš, ja ir traki vai ne. vakar visu nakti raudāju, JO, jo viss ir slikti un es varu sakasīt tik naudas lai Tabora Izmēra dzīvesvietu nopirktu kaut kādā Pācē piemēram. šodien protams sāp galva. tad nu mēs pa vidu brokastīm un bērniem (ir gandrīz neiespējami normāli samenedžēt laicīgu sarunāšanos par tēmām un organizatoriskiem jautājumiem, kāds tur brīnums ka jādzīvo vienā ciklā ar grābekļiem) risinājām Sarunu

- a tev patīk kā mums tagad ira? tu gribi šitā dzīvot turpmākos 20 gadus. man nepatīk. es negribu
- kāpēc 20. davai visus 30 viņš saka un es atcerējos to, ko biju aizmirsusi (vai par ko cieši centos nedomāt)

5/26/18 02:34 pm - [info]kisswithafist

jaunais earworm
Bi-2

5/26/18 01:06 pm - [info]nistagmsJanina Green
Tags:

5/26/18 11:44 am - [info]saccharomyces

izskatās, ka varbūt tā arī netikšu atpakaļ pie sava Skype konta. ja jums ir kādi konti, kas izveidoti agrā jaunībā ar kaut kādu dīvainu lapu, kuras nu jau vairs neeksistē, e-pasta adresēm, nomainiet gan uz normālu e-pastu. jo atstatīt paroli ir vienkārši, bet iziet to "verify that you are the owner of this account" procesu, kad saproti, ka jaunā parole nosūtīta uz e-pasta adresi, kuras vairs nav, acīmredzot ir teju neiespējami. bet nu labi, aizpildīšu VĒL vienu formu, ja nu tomēr izdodas. eh.

labi, ka es to Skype tāpat vairs īstenībā gandrīz nelietoju.

5/26/18 11:19 am - [info]teja

s0miem ir mazāk ikdienā dzīvo pagānisko tradīciju. vairāk dzīvs ir sentiments. piemēram, pirts pēršanas zinības viņiem nav zināmas, visi bija šokā par maniem (trešā uzlējuma recyclētiem) pēršanas skilliem; tāpat arī tautasdziesmu dziedāšana (viņi varbūt zina 1-2 dziesmas; lai arī vispār folkmūzika, ko viņi klausās, ir daudz kvalitatīvāka. besī tas pašlaik LV modē esošais folk production stils un videoklipi vispār ir krindž līdz debesīm); olu krāsošana (lieldienās ēd šokolādi), arī par manu pašlasīto zāļu tēju krājumu viņi bija apbrīnā un šokā. nezinu, kāpēc es vislaik salīdzinu, varētu arī nesalīdzināt. tajā pašā laikā viena meitene vakar man iemācīja kā var vārīt un ēst ugunspuķu lapas. smaržo kā cūkupupas, garšo nedaudz pēc jūras.
pamanīju, ka manī organiski sadzīvo anti-patriotisms un anti nacionālisms ar visu šo folku un koku apskaušanu. es šīs lietas jūtu, līdzīgi kā jogu, kā senas zinības par sinhronizēšanos ar dabu. sinhronizēšanās ar dabu ir vienkārši fizisks kaifs, es to nevaru paskaidrot vai attaisnot.

5/26/18 02:01 am - [info]kisswithafist

Vēl man šķiet, ka ir tādi cilvēki, kas apzināti aizspiež ausis un izvēlas būt neciešami. Tipa "tu tāpat mani nekad nesapratīsi", "mani nevar savaldīt", utt utjpr. Nē, jūs vienkārši esat lohi, kas negrib strādāt.

Man kādreiz šķita, ka būt par liktenīgo sievieti, visu tādu noslēpumainu, patiesās domas slēpjošu, neadekvātas attiecības veidojošu, ir baigi kruta, #goals and shit, bet nē. Mērķtiecīgi čakarēt dzīvi sev un citiem nav kruta, tā ir destruktīva infantilitāte ar sūdīgu rezultātu.

Forši vispār saprast, ka tiltu dedzināšanas modelis vairs nav manējais. Whew!

5/26/18 12:47 am - [info]kisswithafist

Es sapņoju par jaukāku pasauli, kurā ļaudis ir pieklājīgi, nelien rindā pa priekšu un vietējie mediji trešu, ja publicē, tad dara vismaz to ar stilu.

Uzkāpa uz nerva šodien viena fida, kas uzskata, ka rindas pie mikriņa nav domātas viņai, iesēdās manā mīļākajā vietā un turpināja visu ceļu ņemties ar saviem sūdīgajiem, aplūzušajiem matiem, demonstrējot 4mm ataugušu gelišu (man nācās sēdēt aiz viņas, jo es mikriņos principiāli sēžu tikai atsevišķajās vietās, ja braucu viena).

Uzkāpa uz nerva Vismīļākais, kas kaut kāda velna pēc izdomāja, ka jāpamodina mani, lai paziņotu, ka iet pasnaust. Tagad turpina gulēt, a es esmu augšā un man nav ko darīt. Visur, kur skaties, nolādētā GDPR vairāk vai mazāk nopietnā formātā, nu blin, tā nav dzīve.

Uzkāpa uz nerva principā visi tēvēneti ar to sūdu, ko viņi publicē par vietējām "slavenībām". To var darīt arī kvalitatīvāk. A ko man vēl lasīt, ja viss jau izlasīts. Es negribu līst tur, kur ir sprādzieni, šaušanas, Repeal the 8th un citas nopietnas lietas, ir piektdienas vakars.

Nenormāli bendē nervus iesnas, šādas man laikam simts gadus nav bijušas. Ar visu komplektu un pat šķaudīšanu, kas man vispār nav raksturīga. Es ļoti gribētu būt kaut kur citur, pie dabas vai ārā, bet visa šī puņķbūšana un apkārtskraidīšana puņķainai ir bateriju nosēdinājusi tā, ka nespīd. Ja līdz dabai aizbrauktu, nav ne jausmas, kā tiktu atpakaļ.

5/25/18 11:51 pm - [info]krii

Un rīt es gulēšu, gulēšu, gulēšu, ēdīšu,varbūt pasauļošos, pastaigāšu ar suni un atkal gulēšu, gulēšu, gulēšu...

5/25/18 11:31 pm - [info]inese_tk

TVNET: lai izvairītos no kaitīgajiem dūmiem, cepot gaļu, ir jāsaģērbjas pēc iespējas pilnīgāk, lai nebūtu atsegta kaila miesa, kā arī pēc ēšanas ir steidzīgi jāskrien pārģērbties, jo kancerogēnās vielas var slēpties apģērbā un «uzbrukt» cilvēkam tāpat. Zināms, ka ceptas gaļas smarža ir ārkārtīgi patīkama, tomēr, pateicoties ķīniešu zinātniekiem, mēs tagad zinām – tā ir viltīga maska, aiz kuras slēpjas vēzis. Ne tikai to cilvēku, kuri ēda cepto gaļu, urīnā bija kancerogēnās vielas, bet arī to cilvēku, kuri stāvēja blakus.

(uz šī pamata varētu aizliegt publisku gaļas cepšanu, lai pasargātu nevainīgus līdzcilvēkus no pasīvās ceptas gaļas ēšanas kaitīgās iedarbības)
Tags:

5/25/18 08:39 pm - [info]krii

Vakar vakarā mēs ar Ričmondu sastapām ezi. Viņš iznāca no tās dzīvojamās mājas pagalma, kas atrodas blakus Vasarsvētku draudzes namam. Ričmonds ļoti gribēja ar viņu parunāties, bet ezis noslēpās aiz divriteņa, kurš bija pieslēgts pie ieejas pagrabā, un saritinājās.
Tā nu mēs gājām mājās, bet ezis palika uz spoži apgaismotas ielas, pa kuru šurpu turpu skraidelēja pavasarīgi pārīši, sadzērušies tīņi un viesnīcas "Ģertrūde" skandināvi.

5/25/18 04:43 pm - [info]neraate - par neērto un nesievišķīgo

man jau sen ir problēma. neērta, stulba un apkaunojoša, tādēļ par to nekad nebiju skaļi domājusi. nesen izrādījās, ka arī manai draudzenei tāda ir. tātad ne mums vienīgajai un varbūt ir kāds risinājums. tagad, mīļās dāmas, lūdzu stāstiet, ko jūs iesākat ar sasvīdušām un noberztām ciskām? tajā vietā, kur ciskas satiekas (t.i. tiem cilvēkiem, kam kājas nav gluži sērkociņi). bērnu pūderis? cinka ziede? nav iespējams visu laiku staigāt gana garos šortos un svārkos šī problēma Problematizējas

5/25/18 04:26 pm - [info]klusais_okeans

personīgais piespiedu grafomānijas rekords, četri raksti divās dienās - hit me baby one more time

5/25/18 04:20 pm - [info]sirualsirual

one's the one

5/25/21 01:36 pm - [info]snorke

Konflikts negaiditi atrisinaajaas

tas cilveks gan man atrakstija "Dear sandra" - ari ar mazo, bet tas laikam vinju taa prieceeja, ka pateica, ka es esmu izskaidrojusi pietiekami - nespeeju noticeet!

es atbildeeju pazemigi ar paldies un paldies, un ka es tagad visu uzlabosu

ilgojos pec darba lidostas tualeetes

5/25/18 02:20 pm - [info]miligrami - ieteikumu meklējot

Vai jūs varat ieteikt kādu kaut cik legit dermatologu Rīgā, kas pieņem par valsts līdzekļiem? Tb man ir nosūtījums no ģimenes ārsta. Visur, kur zvanu, tikai kaut kādi privātie plēsēji.

5/25/18 11:41 am - [info]au

biju Norvēģijā, dienvidos, mājā ar terasi un skatu uz ieleju, ar smilškasti un milzīgām koka trepēm, uz kurām zvilnēt visu dienu. nav brīnums, ka astoņu dienu laikā izbraucām tikai trīs reizes- dienu pa oslo, pa 17. maija svētkiem mazmiestā un pa troļļu takām. viss pārējais pasaules lielākajā čilā. izcili.

5/25/18 11:05 am - [info]santa_be posting in [info]pajautaa - Mākslas piederumu veikals Rīgā ar dāvanu karti

Lielākais/centrālais mākslas piederumu veikals Rīgā? Vēlams ar dāvanu kartes opciju?
Powered by Sviesta Ciba