running to stand still

pasaule

1/23/19 06:12 am - [info]jimmy posting in [info]pajautaa - Izdevēju uzraudzība?

Olā, komrādi. Vai kāds zin teikt, kāda iestāde pārrauga izdevniecības? Ir situācija, ka izdevējs par sen izdotu grāmatu nemaksā, domāju kā risināt?
Līgums, protams, ir, bet vai tiesa ir vienīgais ceļš?

1/22/19 10:49 pm - [info]vairsneat - 269

divas nedēļas riņkī un sāk pietrūkt ļaužu, draugu un vairāk par visu - sarunu. jūtos drusku pazudis it kā būtu izkritis ārpus laika un telpas. tā kā peldot baseinā un stiepjot roku pēc apmales dažkārt gadās, ka pirksti tik tikko netrāpa, noskrāpē ūdeni un ar kustībā ielikto ķermeņa masu panirst zem tā. es peldēt iemācījos kaut kādos padsmit gados. tas ir vēlu priekš bērna, kas uzaudzis pie jūras.
mēģinu pats sev izvirzīt pieturpunktus, bet vedas grūti. man šķiet, es pat nezinu, kas tie tādi. mierinu sevi ar domu, ka esmu iztulkojis vienu stāstu, izlasījis trīs grāmatas, izfočējis filmiņu un iemācījies pateikt dažas basic lietas katalāniski. diemžēl esmu noskatījies arī visas drag race epizodes, ko varēju atrast. to vismaz vairs nedarīšu.

bet saules gaisma gan ir baigā štelle!

1/22/19 05:37 pm - [info]khosmos posting in [info]pajautaa

labas dienas! kā var paskatīties tos atdraugotājus/piedraugotājus? google nekā nav, tur taču nevar zināt, kādā formā iepriekš pasniegts jautājums.

1/22/19 02:34 pm - [info]neraate

kāpēc? mamma kāpēc? prasa viens kad otram mierīgi paskaidroju, ka vajag aiziet un no paklāja nolasīt tur izbirošos skābu kāpostu gabaliņus. netīrumi, es saku, ja tie ir nokrituši uz grīdas, tie ir netīrumi, tie vairs nav kāposti. kāpēc netīri kāposti? viena māsa pagriežas un prasa otrai
Tags:

1/22/19 02:02 pm - [info]neraate

Sandrai Kalnietei ir tik brīnišķīgi skaisti sirmi mati! šito kaut kā galīgi biju palaidusi garām

1/22/19 01:13 pm - [info]neraate

iebāž pirkstu degunā, izvelk, paknibina un priecīgi paziņo 'ķīselis'
hm
Tags:

1/22/19 12:02 pm - [info]neraate

biju iecerējusi visu uz tādas objektīvas pozitīvisma nots. jo man vienmēr šķiet, ka es jau neko tādu nedaru un ka tās lietas kas būtībā ir likumsakarīgi panākumi, ir kaut kāda veiksme, tad nu pie šī gada panākumiem gribēju nosaukt to, ka viena nakti guļ bez pampera, protams, izgulēšana sausā ir tikai 1:3, jo ceļamies mēs vēlu. nu jau kādu nedēļu bez knupjiem jo vienu aizmirsām ciemos, divus jkdzes pašas nokārtoja tā, ka atradīsies pēc pusgada, bet tad tikko viens kamēr aizgriežos izvelk no poda piešņauktu papīra gabalu un izžmaidza pa dīvānu, istabas grīdu un saceļ Milzu Brēku kad ieliktam vannā, izplēšu no rokas, noskaloju pavisam un vēl ar dušu izšķīdinu plaukstās palikušās plēksnītes

tā kā viss kā parasti - mainīgā līdzsvarā
lol
Tags:

1/22/19 11:12 am - [info]kants - jauns gads, jauns pulciņš

iesaistījos vēl vienā pulciņā - tagad mākslas vērošanas. vakar vērojām veru muhinu (filmu un darbus), bija labi un pareizi.

1/22/19 08:05 am - [info]hedera

Kaut arī sniegs un sals ir sodība, janvārim ir viena ļoti laba lieta - dienas strauji kļūst garākas, ir vieglāk no rītiem celties.

1/21/19 10:32 pm - [info]tvarj

apbrīnojami
viss besī šodien, nu tā globāli, kur vien paskaties, kaut kas besī.
 

1/21/19 10:06 pm - [info]sirualsirual

tu kolonizēji manus sapņus kā Krievija

1/21/19 03:31 pm - [info]panacea posting in [info]uzzinu_pedejais

Čipšus var pagatavot mājas apstākļos, plānās šķēlītēs sagrieztus un eļļā apmērcētus dārzeņus uz 5 min ieliekot mikroviļņu krāsnī.

1/21/19 12:21 pm - [info]neraate

šonakt bija ļoti ļoti jocīgs sapnis. flešbeks? nu tā, ka kājas plati, visa tāda saspringusi, nosvīdusi, koncentrējies uz dzimumzīmi uz ceļgala un tai blakus augošiem matiņiem, šņāc, krāc un domā kā viss, ar vienu spiedienu jāmēģina, jo tur lejā viss dedzina, tūdaļ tas bērns nāks. un šitas bija uzreiz aizejot gulēt, apķēros mīļajam, iemigu uz sekundi, piecēlos ar tricekli, gāju naktī pabeigt šodien nododamo mazdarbiņu, jo nu mani reāli tresīja. ļoti fizioloģiski precīza sajūta, nu tā, ka no šausmām visi matiņi saceļas stāvus jo sapnī tu zini, ka neesi stāvoklī un nedzemdē, bet neko nevari iesākt - jāspiež, JO.

1/21/19 12:15 pm - [info]neraate

nopirka man mīļais to ziemas jaku. nav jau, protams, šuba*, bet man patīk. Didrikson Eline. viegla, tik silta ka apenēs un basām kājām pie sloguļa grozoties ar visām balkona durvīm vaļā, bijka karsti. piedurknes, protams, par garu, bet nu toties krūtīm ir ērti. rakstīts 100%waterproof. tad nu varbūt saņemšos labi drīz iemēģināt. gribētos ar sīcēm uz kalniņu, bet pēc pēdējās reizes es nedaudz tomēr baidos ārā viena ar abām :D

*kā tajā jokā par slāvu tautības vīriešiem. nopirka kažoku, značit ļubofff, drīz gaidi gredzenu un baltu kleitu

1/21/19 11:05 am - [info]kisswithafist

Labā ziņa šajos ziemīgajos laikapstākļos ir putnu un to sugu pieaugums barotavā. Nu mums regulārs viesis ir parastais ķeģis un zaļžubes. Mazi, bet nikni, un arī visai krāsaini putneļi (slinkums likt linkus vai bildes). Patīk dzenāt zīlītes un zaļžubēm arī vienai otru, tāds zaļi-citrondzeltens mākonis gaisā.
Uzradies arī vēl viens, izmēros mazāks dižknābis. Nez kāpēc gribas domāt, ka dižknābe, jo izskatās kā otrs dižknābis, tikai mazāks. Tā vairs nav tik chill kā OG knābītis, tā gan ir teritoriālāka un tramīgāka.

Visādi citādi es pat dabūju divas brīvdienas aiz tā, ka serveris bija nokāries un kurš ta brīvdienās to labos. Secināju, ka man nepatīk brīvdienas un pēc tādām laiskām dienām ir vēl grūtāk pirmdienot. No thank you.

1/21/19 08:47 am - [info]krii

ранним зимним утром
вышла на крыльцо
лёгкий бриз сдувает
с черепа лицо

© ZAK

1/20/19 11:57 pm - [info]inese_tk - janvāris

pagājšnakt bija grandioza sniegputeņvētra. aukas gaudoja skurstenī un gar mājas sienām, logos triecās mazi ledus gabaliņi un miklas sniega pikas. pārslas tika mētātas, raustītas un purinātas vienlaicīgi visos iespējamos virzienos. sapluinīti mākoņi, ik pa laikam atsedza mēnesi.
no rīta spīdēja saule, lievenis bija pieputināts ar sniegu un nekas neliecināja, ka kādreiz pār pagalmu gājuši iztīrīti celiņi. pagāja gandrīz stunda, kamēr es izraku mašīnu un aizrakos līdz ielai. ap 12iem dienā reģionālais valsts autoceļš P18 vizuāli neatšķīrās no apkārtējiem tīrumiem un pļavām.
arī jāšanas laukums piesnidzis ar svaigu sniegu. jājot šķita, ka zirgs lēkšo pa mīkstiem, pūkainiem mākoņiem.
šovakar mēness lēca milzīgs un oranžs uz sirreāli violetu debesu fona. tagad -9, ēnas sniegā ir asas un aukstas, debesis gandrīz skaidras un visam pāri līst salta pilnmēnessgaisma. tāda nepielūdzamas metaziemas sajūta.

1/20/19 07:47 pm - [info]kants - iz rajōna

aizgāju pēc ilgiem gadiem uz baseinu (olimp. centrā) un sajutos noziedzīgs, sev tik ilgi to liedzis.
domāju pēc tam paņemšu labietī pudelīti alus - kādā reklāmā redzēju, ka ir tumsas ragana (man no viņu brūvējumiem tiešām garšo gaismas ragana un aroniju ragana). pudelēs neesot, bet var man ieliet litru plastmasā. nu labi. mājās skatos - tā izrādās vairāk nekā 15 (!) grādus stipra bronzas laikmeta žiža. garšo kā kvass ar kafiju un stipr. vīnu.

1/20/19 06:32 pm - [info]de_profundis

churches stand for what we once did

1/20/19 06:30 pm - [info]de_profundis

ēka tevi lūdz pat ja es esmu tukša
Powered by Sviesta Ciba