running to stand still

pasaule

8/14/18 01:19 pm - [info]sirualsirual

"Why did he start recording again? I don’t know. Why did I stop drinking? Why does anyone try the knob of that one door they’re sure is locked?"

https://www.theparisreview.org/blog/2018/08/09/the-sad-boys-of-sadcore/

8/14/18 01:21 pm - [info]kisswithafist

Nevaru saprast, ko lai dara ar grīdām. Zem linoleja, seguma, kas man izraisa morālu alerģiju, ir betons. Bija doma noslīpēt, bet sāku internetos meklēt un pēcslīpēšanas pārklājumi ir kaut kādi pretīgi spīdīgi. Visu laiku domājām par laminātu, bet nu lamināts mani arī bišku kaitina. Tāpat arī paklāji. Ko darīt, kā būt?!

8/14/18 11:34 am - [info]neraate

iekremoju bērnam rokas. tagad tas pats cilvēks priecīgs ieziež ('iekremo') sev vēderu. ar siekalām. nolaiza rokas un tik zieķē
Tags:

8/14/18 10:04 am - [info]penny_lane

vai nu es neguļu patiešām gana, vai arī tikko pagāju garām savam pirmajam draugam. ticamības efektu deva tas, ka viņš arī caur saulesbrillēm mani nopētīja, gan tas, ka 10 metrus aiz viņa gāja kompānija, kas tērzēja franciski.

8/14/18 08:29 am - [info]neraate

šodien bija viena no tām dienām, kad tu jau pusastoņos nevari sagaidīt kad būs 11. un tu varēsi iet gulēt. uz nakti
:D
:(

8/14/18 02:30 am - [info]miligrami

Ko es meklēju,
To jau zaudēju,
Pirms vēl labi es to atradu.
Ko es dzirdēju,
Es vairs nezinu,
Pirms vēl labi es to sapratu.

/Rainis, 24.01.1909./

8/14/18 12:17 am - [info]sirualsirual

i have come full rectangle

8/14/18 12:14 am - [info]sirualsirual

neomulīgu atkalredzēšanos vasara

8/14/18 12:13 am - [info]sirualsirual

the airs of someone ugly who doesn't want to be

8/13/18 11:35 pm - [info]neetiski

"Bēdīgi slavenais Lizuma recidīvists Mazulis aiz restēm."

8/13/18 11:04 pm - [info]neraate

nesen noskatījos "A Little Chaos". jo Keita Vinsleta, Versaļa un dārzi un man ļoti patika. visvairāk aizkustināja aina galmā, kad visas dāmas klusi pieminēja savus mirušos bērnus. tajā mirklī biju ļoti pateicīga tam, ka es un manu bērni dzīvojam šobrīd. ar mūsdienu medicīnu. un vienlaikus man tā šķita mīļākā un siltākā epizode visā filmā. apmēram tāda sajūta ir arī cibā. ka tā ir tā vietiņa, kur klusi pasērot, pasāpēt, padusmot, paizsamist un kāds saka 'es zinu', cits 'es arī' un cits ja ne ko citu, tad vismaz kopīgi paklusēt pirms sasist plaukstas un atkal būt priecīgiem jo smukt ir aizliegts

tā kā paldies jums par kompāniju un par komentāriem

8/13/18 10:02 pm - [info]krii

nesen - varbūt šodien pat - lasīju kādu satraucošu paziņojumu, ka Latvijā samazinoties sikspārņu skaits.
Varbūt sikspārņu pētnieki viņus nemeklē pareizās vietās?
Lūk, mēs ar seru Ričmondu pirms apmēram piecām minūtēm divus (sikspārņus, nevis pētniekus) sastapām Lāčplēša ielā pie Avotu ielas.
Arī Ģertrūdes - Ādmiņu - Stabu trijstūrī viņi ir redzēti, čakli medījam. Un Mūrnieku ielā arīdzan.
Avoti ir sikspārņiem svētīta vieta!

8/13/18 09:42 pm - [info]dooora

augu dienu, nakti augu
drīz mans trambajs
trollībuss būs

TGIM

8/13/18 09:10 pm - [info]inese_tk - augusts

šodien, piemēram, es ganīju kazas ārzemiešu vampīrseriāla uzņemšanas laukumā. man sāk rasties sajūta, ka es nedzīvoju nekur un strādāju miljons dažādos random beksteidžu darbos.

8/13/18 07:42 pm - [info]dooora - The sphincter is a-coming

8/13/18 01:41 pm - [info]vistu_zaglis

– Skaties, egļu vēris!
– A kurš viņu vēra?
– Nu gan jau kādam darbs tāds. Viss tāds aizņemts, mol, netieku, veru egļu. Egļa ohujā, protams

8/13/18 11:46 am - [info]vistu_zaglis

Es zinu, jūs neviens nebrauksiet uz lielisko pilsētu Tāboru, jo nav pilnīgi nekāda laba iemesla turp braukt, es neko nepārmetu un nenosodu.

Bet ja nu kaut kāda traģiska notikumu virkne jūs tur tomēr noved – neminstinieties ne brīdi un dodieties uz barčiku ar sevi pilnīgi attaisnojošo nosaukumu Cool Bar. Šī iestāde ir tik lieliska, ka gribas viņu izzāģēt un atvest uz Prāgām, nolikt kaut kur neuzkrītošā, netālā vietā un regulāri apmeklēt.

Pie vakara tur skan brīnišķīgs industrial, blondā bārzaja ne tikai lej putojošos dzērienus, bet, ieraugot, ka mēs taisāmies iet ārā pīpēt – saka, lai neiespringstam, rekur jums pelnutrauks, jo fuck the system, that's why. Nākamajā dienā tur var sēdēt uz terases un patērēt vīntonikus, uzēst ārkārtīgi lieliskus burgerus ar marinētiem kaktusiem, skatīties, kā apteksnis izsniedz pastāvīgajiem apmeklētājiem pīpējamos zaļumus un pats pamazām ar viņiem apsitas, un noskumt, kad saproti, ka kļovā blondā bārzaja ir ieradusies tieši tajā brīdī, kad jāpako mantas un jātaisās uz vilcienu, un nav līdz galam skaidrs, kur tieši palika diena, jo labā sabiedrībā ar labu vīntoniku stundas kaut kā pazūd kā nebijušas.

Brīnišķīga, brīnišķīga iestāde, dēļ tās vien ir vērts braukt uz pilsētu Tāboru. Gan jau ir arī citi iemesli, jo par spīti necilajiem izmēriem – viesnīcas tur ir teju izpirktas, tak man nav ne mazākā priekšstata, ko cilvēki tur dara un kāpēc. Un vispār, taisnību sakot, drusciņ arī vienalga. 10/10, darīs atkal.

8/13/18 11:49 am - [info]teja

es priecājos ka postinternet estētika vai vismaz mēmu ēra ir pagājusi jo man no viņas sirds dziļumos bija bailes

8/13/18 10:57 am - [info]meness_berns - ---

Izlasīju "2666". Pilnīgi piekrītu visiem, kas šī darba sakarā izteikušies – ja jums šķiet, ka lielais romāns ir miris un 21. gadsmitā vairs nav nekā, kas stāvētu līdzās Markesam, Rušdijam vai Džonam Irvingam, tad izlasiet Bolanjo! Sen nebiju tik ļoti taščijies no literāra darba. Iesaku šo visiem, kas vēl nav lasījuši. Bolanjo ir fan-tas-tisks! Paldies viņam par manis ieraušanu tik burvīgā pasaulē ar tik daudz patīkamiem estētiskiem baudījumiem, pārdzīvojumiem un pārdomām! Un, protams, paldies Lemuram, bez Tevis tādiem svešvalodu nepratējiem kā es, būtu jādzīvo mucā.

8/13/18 09:27 am - [info]vakardiena

Rage, rage against the dying light
Powered by Sviesta Ciba