running to stand still

there must be a light that never goes out

8/15/18 12:23 pm

skatos Ilgo ceļu kāpās, turklāt pirmo reizi pieaugušā vecumā no sākuma līdz galam.
visu laiku gaidu mīlestību, jo esmu iepazinusies ar materiāliem par to, kā šī filma ir saraudinājusi teju visu padomju savienību (skatītāju vēstules reizēm ir pārspīlētas, un atmiņas par tām - vēl jo vairāk), bet te pagaidām tikai politika vien, nekādas episkas mīlestības. pat Artūra un Martas Brīdis siena šķūnī ir ar politisku zemtekstu.

nu, gluži kā mani 20's.
Tags:

8/14/18 04:47 pm

(es): bet vistrakākie ir tie pagraba vīri. viņi vienkārši ienāk pagalmā, vispār neko nesaka, atver pagraba durvis un metas iekšā. un man tipa ir jāpieņem, ka tas ir normāli, skatoties pa logu. vismaz apsveicināties varētu, nevis izlikties, ka oo, mēs te tā nonšalanti jūsu iestādes pagrabu izrevidēsim, neliekaties traucēti.
(kolēģis): tev te ir viens pagalms pa logu, bet viņiem dienā ir kādi 215 pagrabi. katram pateikt labdien taču ir par daudz prasīts.
Tags:

8/13/18 01:03 pm - īsa etīde par to, kā reizēm gadās nepamanīt to, kas tev jau ir

ā, un vēl
vakar sēžam ASunī pēc Vegānfesta un runājam par politiku (varētu cerēt, ka mani draugi varētu ar mani runāt par ko citu, ne politiku, bet pastāv maza iespējamība, ka es pati vairs nevaru ne par ko citu runāt, vien politiku un muzejiem), tur iet tāda meitene ar rudiem matiem garām. nosaku Marutiņai, ka es ļoti gribētu tādu toni, viņa atbild - bet tev jau tāds ir.
Tags:

8/11/18 01:04 pm

Tags: ,

8/8/18 11:03 am

dzīve vienai varbūt ne vienmēr ir veselīga: esmu pieradusi skaļi runāt, bet nu tā, pa dažiem vārdiem vien. pēdējā laikā esmu pamanījusi, ka randomā skaļi sarunājos ar tekstu, kas tajā brīdī ir uz ekrāna. bet kolēģi un draugi, kas ir apkārt, ne vienmēr saprot, ka tas nav kaut kas tāds, uz ko ir vērts atbildēt.

tikko es ekrāna tekstam uzkliedzu ''saņemies taču!'', kolēģi drusku samulsa.

8/4/18 10:40 pm - nogurušas piezīmes no kino telts

ja tā padomā, Streiča filmas pamatā ir par vilšanos cilvēkos.

man par šo vēl ir jāpadomā, diemžēl Streiča gads jau sen ir beidzies, tagad jādomā par Brenču, bet - tā vilšanās tēma ir kaut kas ļoti interesants, kas parādās gan tajā pašā Limuzīnā, gan Mans draugs - nenopietns cilvēks, un pat ''Kapteiņa Enriko pulkstenī'' ir par to, kā Tomiņš viļas savos lielajos draugos, kas nekādi draugi gan nav. un tas - pat nerunājot par to visu lielo čerņu kā Carmen Horrendum un Atcerēties vai aizmirst.
Tags: ,

8/4/18 03:44 pm

mana paviršā pētījuma ietvaros esmu secinājusi, ka šī brīža seksīgākā latviešu grupa ir the bad tones.

8/3/18 12:04 pm

es sāku darbadienu ar peldi jūrā.

vasaras festivāliem, it sevišķi tiem, kas notiek pludmalē, nevis aukstos, tumšos pagrabos, ir pāris lieliskas priekšrocības.

Liepāja ir burvīga. skepse par šo vīkendu pamazām izčākst.

8/2/18 01:15 pm

kurā temperatūrā piedienas atsākt nēsāt krūšturus? asking for a friend

8/2/18 10:41 am

tā. es vispār cēlos 6.30, lai sakārtotu māju, izmazgātu matus, sagatavotu ēdmaņu kaķīšiem un pabeigtu krāmēt čemodānu, kā arī pabeigtu kačāt failus. bet izrādījās, ka autobuss, kuram vajadzēja būt šorīt 8, vispār būs rīt 8.00 no rīta, tāpēc tāda viegli apmulsusi atgriezos mājās un turpināju kačāt failus.

bet nu man vajadzētu šodien nokļūt Liepājā no Rīgas, varbūt maģiskā kārtā jūsu starpā ir kāds, kas brauc uz Liepāju ar mašīnu šodien pēcpusdienā / vakarpusē? īsākais brauciens ar autobusu ir 3 stundas, es saprotu, ka ar mašīnu ir tikai mazliet ātrāk, bet ērtāk- noteikti.

8/1/18 03:24 pm

es taisu apmēram 3 to-do sarakstus dienā. pēdējais paliek arvien lakoniskāks: tajā vienkārši ir punkts ''zvans''.
Tags:

7/30/18 12:50 pm

turpinu pārlasīties un izlasīt ''Sicario 2: karteļu karš'' nosaukumu kā ''kartupeļu karš''.

upd. un tas man atgādina, atkal un atkal, par to lielisko kino žurnālu ''Padomju Latvija'' no kādiem 50tajiem, kur bija kartupeļu mizošanas sacensības vienā ciematā.

7/29/18 12:20 pm

kaķīši ir patiešām kļuvuši par Dalī pulksteņiem un tagad savas dienas vada, ļengani nokarājoties no dažādām vietām dzīvoklī.

7/28/18 09:25 pm

cik daudz kilogramus melleņu jūs parasti apēdat vasarā?

asking for a friend

7/28/18 03:51 pm

pēdējo dienu laikā ir bijušas vairākas brīnišķīgas ainas, un krietnu daļu no tām publiski apspriest nepiedienas. bet viena no tām, kas ir totāli sfw, ir tas, kā mēs vakar m_s ballē ar Džimu un Īvi stāvējām ar dzērieniem rokās un vienkārši runājām par kaķīšiem, ko kurš no viņiem dara un kā kuram klājas šajā karstumā. manējie, piemēram, vienkārši vārtās pa grīdu un tusnī. un met spalvu.

un tad jau bija nakts vidus, es gāju mājās un dejoju pa pilnīgi tukšo ielu. jo kāpēc lai to nedarītu, it sevišķi karstās jūlija naktīs.

7/27/18 12:35 pm

vārgs izsauciens internetos, ko cerams kāds sadzirdēs: es pēdējā gada laikā ļoti dāsni esmu devusi citiem cilvēkiem savas grāmatas, it sevišķi dzeju. mans devīgums komplektā ar visnotaļ nogurdinošām atmiņas īpatnībām (es atceros grāmatas vāka izskatu, ne nosaukumu, bet ir baigi grūti atrast to savu svarīgo kult teor antoloģiju, ko kādam aizdevu, pēc vāka apraksta vien) nozīmē arī to, ka man nav ne jausmas, kur aizklejojušas dažas no manām mīļākajām pēdējo gadu grāmatām. es, protams, arī neatceros, kas tās ir par grāmatām, vien tāda nomācoša sajūta, ka kaut kas bija, bet vairs nav. (no otras puses, vai tā nav adulting definīcija kā tāda?)

vienvārdsakot, ja pie jums ir nokļuvušas grāmatas, kas, iespējams, nākušas no manis, es labprāt tās sasauktu atpakaļ mājās. un arī no tām ļoti random grāmatām, kas ir uzradušās pie manis, es arī labprāt gribētu tikt vaļā. kāds viesis, šķiet, reiz aizmirsa, piemēram, ''Dvēseļu puteni''. bet vispār pēc vienas no manām episkajām mājballēm pie manis ir palikusi arī random bieza sega un vīriešu jaka. sega pat ir mazāk mulsinoši.

7/26/18 11:05 am

dažas piezīmes no Prāgas

- pretī universitātei stāv divi džeki, kas vienkārši piedāvā tūristiem aptaustīt lielas, dzeltenas čūskas, kas viņiem ir ap pleciem. tā kā tas ir pilsētas centrs, tur ir pilns ar tūristiem, no kuriem liela daļa vienkārši sāk kliegt, ieraudzījuši šos vīrus ar čūskām. liekas, ka tāds ne pārāk labs biznesa plāns. uz šī fona mūsu ideja par aplikāciju Taxidermify šķiet daudz labāks plāns.

- konferencē dod vegānisku ēdienu

- interneti visur ir briesmīgi, Latvijas internetu kvalitāte tomēr izlutina, bet šeit nāku rakstīt epastus un cibas Starbucks

- karsts, palieku viesnīcā bez kondicioniera istabā, bet ar vilcieniem aiz loga. vilcieni cita starpā intensīvi sāk kursēt jau ap sešiem no rīta

- vakar bija gara saruna ar konferences dalībnieku grupiņu par Brexit, sapratu, ka man ir tāds savāds paradums izveidojies, proti - es tiešām visur mēģinu saskatīt kaut ko labu.

prāts tāds tukšs, tukšs. visi tie vīniņi, pārgurums un nemitīgā darbošanās uz riņķi, šķiet, prātam arī nepalīdz.

bet tā vispār Prāga ir pavisam burvīga.

7/25/18 02:10 pm

šodienas citāts, kas izrauts no lekcijas par feminismu meinstrīma kino konteksta: ''būsim godīgi, Brīnumsieviete izskatās pēc Kardašjanu pazudušās vecākās māsas (..). formastērps un pēc-seksa matu sakārtojums viņai liek izskatīties tā, ka viņa ir gatava katrā mīļā brīdī vai nu lekt gultā, vai nu glābt pasauli.''

brīvs tulkojums, protams.

7/24/18 07:23 pm

sēžot savā popkultūras pētnieku konferencē, kārtējo reizi saprotu divas lietas. pirmkārt, tāds labs atgādinājums, kāpēc popkultūra, nevis highbrow kultūra, kurai pārsvarā ir visas atbildes un viss jau ir skaidrs, bet popkultūra un masu kultūra nenāk ar pareizo - vai pieņemamo - atbilžu krājumu, tas ir rasols, kur tev turklāt jāanalizē jautājumi, izmantojot metodes, kuras 'highbrow' kultūras pētnieki neiedomātos izmantot.

un otrā lieta, ko es sapratu, jau atkal, jo mans prāts iet upwards spiral (es vismaz tā ceru, ka uz augšu, nevis leju) un es regulāri saprotu vienu un to pašu, vienkārši katru reizi drusku vairāk? nezinu. šī metafora (jo, kā Naciščione un Charles Forceville man ir iemācījuši, mums ir vajadzīgas jaudīgas metaforas, lai sakārtotu savas pieredzes) vēl ir jāapdomā. bet nu tātad. otrā lieta, ko (jau atkal) sapratu, ir tas, ka man vajag savu tribe, savu kopienu, kur es varu ierakstīties, jo es daudz ko varu saprast un izdomāt pati (ieskaitot daļu no šīs lekcijas, pie kā biju nonākusi pati piezīmju ceļā), bet tas, ka vari vēlreiz izdomāt divriteni, nenozīmē, ka tas tev lepnā vientulībā arī ir jādara.

7/20/18 05:36 pm

es saprotu, ka Captain Obvious ir pamodies no vasaras miega, bet esmu ļoti šokēta un nepatīkami pārsteigta par to, ka darba spējas un koncentrācijas spējas nav konstants lielums, ar ko vari rēķināties katru dienu.

vēl šokētāka esmu par to, ka šādi, kā izrādās, mēdz notikt tad, kad ir ļoti daudz darba, katrs savā jomā. šoku vēl vairāk paspilgtina tas, ka par šo biju aizmirsusi kopš iepriekšējās reizes, kad šādi gadījās, kas, ja nemaldos, bija aprīlī.
Powered by Sviesta Ciba