running to stand still

there must be a light that never goes out

12/16/19 12:41 pm

piektdien aizgāju pie frizieres. nokrāsojām matus ne tādā krāsā (nejauši sajaucām toņus, bet viss smuki), kā arī izmērījām, ka mani mati ir 65 centimetrus gari, un es īsti nezinu, ko ar šo informāciju darīt, tāpēc padalos arī ar jums.

11/27/19 11:46 am

no festivālu apmeklētāja, kurš paliek pie random paziņām viņu koju istabiņās uz grīdas un parasti ir starp tiem, kas no bāra tiek izmesti rīta gaismā, esmu kļuvusi par tādu festivālu apmeklētāju, kuram apmaksā viesnīcu, turklāt tādu, kurai ir peldbaseins, ko eju izmantot 8 no rīta, jo kādi vairs bāri un pēdējie viesi.

11/12/19 11:21 am

galvenais būtu atmest saknē to domu, ka es kaut ko nevaru paspēt tāpēc, ka esmu par slinku. citādāk sanāk visu laiku ne tikai skriet un smagi koncentrēties, bet arī vēl par to ļoti pārdzīvot, jo liekas, ja nebūtu tik slinka, varētu paspēt vēl vairāk. bet tā vienkārši nav taisnība.

11/3/19 09:40 pm

lietas, ko nekad nebūtu iztēlojusies sevi darām: sēžu svētdienas vakarā mājās, dzeru alu, lasu NAP 2021-2027

10/27/19 12:33 pm

Saistībā ar festivālu ir viena lieta, kas ar katru gadu griežas ausīs arvien vairāk. katru gadu arvien vairāk salecos, kad cilvēki saka RIFF, nevis Riga IFF, jo, nu RIFF ir cits festivāls, tas ir Reijkavīkas Starptautiskais kino festivāls, kuri pirmie savāca šo saīsinājumu, tāpēc mums paliek tikai pilnais nosaukums un Riga IFF.

tas tā, publisks paziņojums, pēc kura neviens nekad nav saucis.

10/5/19 04:00 pm

es esmu tik ļoti nogurusi no tā, kā mēģina - un arī pārdod - filmas, notikumus, mākslas darbus ar "sabiedrībā slavenu cilvēku" viedokļiem.

10/1/19 06:27 am

pagājušā nedēļa tā izsita no ierindas (divas pilnīgi negulētas naktis, dažas stundas pa dienu tā vietā), ka miegs ir pilnīgi sačakarējies. tā nu esmu augšā jau no četriem, un, kā normāls, pieaudzis cilvēks nospriedu, ka ja jau tā, varu arī vienkārši jau sākt strādāt.

9/16/19 11:52 am

publiski atzīstos, ka tad, kad mākslinieks man saka, ka augstums būs 4 metri un ka būs diezgan liels objekts, man līdz galam ne vienmēr pielec, ka tie četri metri patiešām ir ļoti, ļoti augsti, bet šī atklāsme nāk nakts vidū, kad viss jau principā ir uztaisīts, un man pēkšņi paliek bail par šī izveidotā objekta patiesajiem izmēriem.

9/5/19 10:55 am

šajā dzīves periodā vismazāk kopīgā man ir ar tiem cilvēkiem, kuri neatceras, kad pēdējo reizi darījuši kaut ko jaunu. es savukārt neatceros pēdējo reizi, kad darīju kaut ko to pašu, nemēģinot izdomāt katru reizi jaunu riteni un pilnīgi jaunu koncepciju, nemaz nerunājot par tām lietām, ko tiešām iemēģinu pirmo reizi.

8/23/19 08:48 am

sasodīta saaukstēšanās vate un migla galvā.

varētu domāt, ka kaut kad ķermenis pierod pie tā, ka ir gadalaiki un ka ir gadalaiku pārmaiņas, un ka par to baigi nevajag pārdzīvot, bet laikam tas brīdis vēl nav pienācis.

8/17/19 04:06 pm

kāpēc cilvēki reizēm kā komplimentu saka ''pat pazīt vairs nevar''? jo defoltais pieņēmums ir tāds, ka tu esi ļoti neglīts, un tad, kad vairs nevar atpazīt, esi glīts?

8/15/19 10:34 am

Bijušā drauga mamma vairs neskatās manus IG storijus, laikam viņš beidzot ir pateicis par mūsu attiecību beigām.

8/9/19 04:45 pm

arvien pieaugoša sajūta, ka ir ļoti nepieciešams uzlikt zināmas barjeras starp sevi, manu dzīvi un to, ko citi zina par to. un ieviest tajā gradāciju.

citādāk manā dzīvē un galvā nudien ir pārāk daudz cilvēku, it sevišķi tādi, kuru viedokļi man ir kaitīgi. un tādi, kuriem ir viedoklis, bet nav ne jausmas.
tādas, lūk, aktualitātes pēdējā gada laikā parādījušās.

7/28/19 05:27 pm

šodien ķēros klāt māju tīrīšanai. esmu salikusi kādus sešus maisus, kas jānes uz Otro elpu, vienu maisu, kas ir ar ex-bf drēbēm, kuras viņam kaut kā jāatdod, vienu kasti, kas jāatdod vecākiem, kā arī kādi seši, septiņi maisi, kas vienkārši tika izmesti. un šie ir tikai ziediņi, jo šīs ir lietas, kuras pat nav acu priekšā, šīs ir dažas no kastēm, kuras kaut kur noliktas.

iespējams, sakārtot mājas nudien ir labākais veids, kā es šobrīd sev varu palīdzēt un par sevi parūpēties.

7/24/19 10:08 pm

īsumā par svarīgāko jeb asking for a friend

Poll #21313
Open to: All, results viewable to: All

Cik reizes dienā tu apsveicinies ar savu kaķi un pasaki, ka viņš (-i) ir vislabākais/-ie?

View Answers

nevienu
0 (0.0%)

nevienu, es esmu normāls cilvēks
0 (0.0%)

1-5 reizes
8 (32.0%)

6-10
2 (8.0%)

neskaitu, bet pietiekami regulāri
8 (32.0%)

katru reizi, kad eju garām
7 (28.0%)

7/20/19 12:49 pm

un vēl es gribēju piemetināt, ka vispār jau Serjožam ir lielākais FOMO, ko es vispār esmu kādā radībā redzējusi. tā iepriekš nebija, bet tā ir ļoti izteikti tagad: viņš grib būt visur, kur tik kaut kas notiek, bet viņš vienlaikus īsti nesaprot, kas notiek. piemēram, Bo vienkārši sēž uz palodzes un rūc uz kaijām, Serjoža atnāk apsēsties blakus un mēģina pieglausties Bo un izpelnīties uzmanību. bet Bo diezgan tas besī, tāpēc viņa reizēm Serjožam vienkārši iesit pa purniņu.

Bet Serjoža turpina nepacietīgi mētāties no viena kakta uz otru, meklējot galveno ballīti, jo acīmredzot vienmēr kaut kur citur notiek kaut kas foršāks nekā tur, kur viņš jau ir.

7/20/19 12:43 pm

bāc, man tā patīk skatīties Queer Eye. es saprotu, cik tas viss ir iestudēts un saplānots, and yet šis ir kaut kas tāds, ko, manuprāt, mums visiem derētu paskatīties, turklāt diezgan regulāri.

7/14/19 07:29 pm

ir vasaras vidus, un kopš vasaras sākuma es esmu paspējusi izceļoties (un smuki iedegt), riktīgi aizrīties ar dilli (nacionāla līmeņa nodevība!), saplēst metāla ūdens pudeli, nokļūt slimnīcā, izbeigt attiecības, kā arī izdomāt visepiskākās post-breikapa brokastis (izkusis saldējums ar musli).

nez, man it kā likās, ka vasara tāda palēna, bet izskatās, ka tomēr nē.

7/11/19 06:59 pm

man patīk tās draudzības, kurās tu satiec cilvēkus pēc 2 gadiem, un nekas nav īsti mainījies. un jūs turpināt sarunu pusvārdā.

7/3/19 04:58 pm

ja mani interesē padomju sieviešu seksualitāte un jutekliskums mākslā, vai, diez, ir kaut kādi pētījumi, kuros varu ieskatīties? protams, Ingas Pērkones grāmata par sievietēm latviešu kino jau ir uz galda.
Powered by Sviesta Ciba