running to stand still

there must be a light that never goes out

4/8/21 04:25 pm

ko jūs darāt, kad gribat sevi palutināt?

3/29/21 05:05 pm

es esmu tik ļoti nogurusi no tā, ka viss ir tik ļoti, ļoti slikti.

jo nav jau. bet ir tik daudz negāciju, kuras vienkārši izsūc spēku. viss ir slikti, visi ir slikti, neviens neko nemāk, izņemot pašus, un vispār. kaut kāds lūzumpunkts, liekas, sasniegts. feisbuku nu jau mēģinu izmantot pēc iespējas mazāk, tviterī vienkārši daudzus lieku uz mute, beigās paliek tikai instagrams un letterboxd, tur vismaz ir stipri gaišāka pasaule.

3/26/21 03:19 pm

klau, cibiņas, es zinu, ka šis ir jautājums, kas bieži parādās, un tomēr vēlreiz: jūsu mīļākie internetveikali, kas sūta uz Latviju? mani īpaši interesē darba kleitas, ērtas, funkcionālas un tādas, kas īpaši nenovērš uzmanību un netraucē ikdienā, bet vienlaikus ir arī gaumīgas. nu, resp., man patīk cos un tamlīdzīgi, bet gribu paskatīties plašāk.

3/15/21 04:39 pm

ziniet, pēc šī gada pandēmijas zīmē viena lieta nu ir vēl skaidrāka nekā iepriekš: cik labi, ka ir kaķīši. es pat negribu iedomāties, kāds būtu bijis šis gads, ja šie zvēriņi nebūtu ar mani kopā.

3/10/21 06:04 pm

man sniegs patiktu daudz vairāk, ja es nezinātu, cik tas izmaksā pilsētai un cik ļoti pilsēta nespēj ar to tikt galā, jo sniegu, tāpat kā spāņu inkvizīciju, neviens negaida. un ja es nebūtu runājusi ar cilvēkiem, kuriem liekas, ka esošā situācija ir normāla.

2/17/21 01:07 pm

jo agrāk sāc strādāt, jo agrāk sāk likties, ka neko neesi paspējis un viss laiks ir izniekots

2/9/21 02:28 pm

mana dzīve ir nebeidzamas sapulces, kur cilvēki ļoti ilgi izsaka dažādus komentārus, kuriem nav nekāda sakara ar tēmu, kas sākotnēji bija paredzēta kā sapulces tēma

2/7/21 07:18 pm

es diezgan bieži sev klusi saku, ka viss būs labi

1/27/21 12:34 am

piedodiet, lūdzu, manas banalitātes, bet vienīgās zāles pret nāvi ir būšana kopā, lietu darīšana kopā, laika pavadīšana kopā. un kopīgu atmiņu taisīšana.

1/27/21 12:05 am

man brīžiem liekas, ka dzīve turpina pārbaudīt to, vai es tiešām esmu atmetusi smēķēšanu, jo visu laiku notiek tik daudz lietu, kas vienkārši liek gribēt uzpīpēt.

1/24/21 08:03 pm

pirms dažām dienām man likās, ka man ir covid. mamma jau atkal par mani pasmējās, sakot, ka pagaidi dažas dienas, tev vienmēr reizi mēnesī liekas, ka tev ir covid. šoreiz likās, ka tas ir citādāk, uztaisīju testu, kas bija negatīvs, un protams, dažas dienas vēlāk izrādījās, ka jau atkal, liekas, kādu ceturto reizi pēc kārtas pms izpaudās kā covid simptomi.

vai jums arī tā ir? es nevaru pagaidām nekādos forumos atrast līdzīgas liecības, esmu tikai atradusi par to period flu, ko jau iepriekš pieminēju, bet es nekādi joprojām nesaprotu, kā un kāpēc tā notiek

1/21/21 04:45 pm

pirmo reizi uztaisīju covid testu, pagājuši jau 10 mēneši pandēmijas zīmē tomēr. pirms tam ļoti satraucos par to, vai būs sāpīgi un riebīgi, bet kāds bija ierakstījis internetos, ka tā sajūta līdzinās tam, kad iešņauc degunā ūdeni, un tas laikam ir precīzākais tās sajūtas apraksts, ar kādu esmu saskārusies.

ceru, ka nāks priecīgas un negatīvas ziņas. un ka simptomi ir vienkārši noguruma izraisīti gļuki.

1/2/21 11:58 am

es principā visu laiku guļu, un mani tas drusku satrauc / pārsteidz.

12/10/20 10:49 pm

Odins ir tik ļoti, ļoti, ļoti foršs kaķis.

gaidu, kad varēs atkal aicināt ciemos citus cilvēkus un kad arī draugi varēs ar Odinu iepazīties.

12/7/20 10:50 pm

es jau kādu laiku mājās jūtos fiziski sliktāk, ir tāda sajūta, ka ir ļoti sauss, viss ir nepatīkami, āda izkalst, viss ir briesmīgi. šodien beidzot izvilku ārā gaisa mitrinātāju, ko nez kāpēc nebiju iedomājusies izdarīt iepriekš, darbinu visu dienu, jūtos arvien labāk.

izrādās, tās nereti nav pat baigi lielās lietas, bet mazie sīkumi, kas uzlabo dzīvi. piemēram, gaisa mitrināšana.

11/9/20 05:36 pm

to, ka mani vairāk interesē pirkt grāmatas, nevis tās arī, nu, lasīt, laikam vislabāk apliecina tas, ka es kaut kad vasarā nopirku no Neputna grāmatu kaudzīti, kurai, ļoti iespējams, neesmu joprojām aizgājusi pakaļ.

''Ļoti iespējams'', jo mans kalendārs ir tik pārbāzts un prāts - tik noguris, ka man reizēm grūti atcerēties, kas ir noticis.

11/9/20 04:26 pm

esmu nonākusi pie secinājuma, ka ir laiks iegādāties divus jaunus apģērbu komplektus. pirmkārt, man ir nepieciešams uzvalks. bet otrkārt, lai viss nebūtu pārāk nopietni un oficiāli, man ir nepieciešams arī mājas treniņtērpa komplekts, lai varētu arī normāli dzīvot.

10/31/20 03:23 pm

es nezinu, kas notiek ar youtube algoritmiem, bet atstājot autoplay opciju ieslēgtu, es jau trīs reizes šodien esmu nokļuvusi līdz Prāta vētras dziesmai par rudeni.

sezonas aktualitātes tātad.

10/29/20 04:51 pm

šodienas un pēdējo mēnešu sarunu notīs iedomājos uzdot šādu pārdomātu un pavisam izsvērtu jautājumu:


Poll #21395
Open to: All, results viewable to: All

Ja seksualitāte būtu izvēle, kā tev liekas, vai tu izvēlētos būt heteroseksuālās attiecībās?

View Answers

Visticamāk, ka jā
22 (61.1%)

Visticamāk, ka nē
14 (38.9%)

10/28/20 08:47 pm

es nespēju nopietni uztvert bildes, kas pat ir salīdzinoši nesenas bildes, kurās man ir īsi mati. protams, jāņem vērā, ka tajās bildēs man mati ir mazliet virs lāpstiņām, tā ka par īsti īsiem tos nevarētu nosaukt.

un tomēr. katram savi pandēmijas laika hobiji, un mans ir audzēt garus matus.
Powered by Sviesta Ciba