running to stand still

there must be a light that never goes out

3/22/18 09:53 am

es nekad nebiju piefiksējusi - tā apzināti piefiksējusi, cik Ceļojums uz Tukumu ir brīnišķīgi neloģisks, ne tikai absurds. nu, tie dažādie paņēmieni un idejas neturas kopā it nemaz, un tas ir tik lieliski. viņi it kā minēja Monty Python kā ietekmes avotu, bet nu MP filmas tomēr turas kopā kā viens veselums, ne tikai random sižeta pavērsienu līmenī. Bet tā Ceļojuma uz Tukumu iekšējā anarhija.. nu, tas ir atbruņojoši un ļoti, ļoti skaisti.

vakar Ēķis arī teica, ka Sipeniece esot filmējusies šajā filmā par 2 aliņiem, bet nu, ja atceros pareizi to, ko teica pirms kādiem 10 gadiem, kad šo filmu rādīja Lielajā Kristapā, viņai esot bijis honorārs kādu 15 dolāru vērtībā. varbūt tas gan bija tas pats (esot bijuši ārzemju aliņi)

3/21/18 12:10 pm

bet nopietns jautājums: kas notiks ar ABLV paspārnē savākto laikmetīgās mākslas kolekciju?

3/20/18 08:15 pm

vai nu mani soļi ir kļuvuši daudz platāki, vai nu manas kājas - garākas, vai arī mans viedpulkstenis ir drusku sabojājies, jo šodien turp un atpakaļ uz darbu soļu ziņā pa to pašu maršrutu ir par aptuveni 1000 soļiem mazāk nekā parasti

3/18/18 11:38 am

salasījos par Cambridge Analytica, atgriezos pie rakstiem par to, kā vāc info par mums, nodomāju, ka moš beidzot es varētu paskatīties, kāda es izskatos tajos datos, jo pēdējā laikā drusku tāda personības krīzīte uznākusi, ļoti vajag skatu no malas, lai saprastu, ko es daru nepareizi, bet bļin, pēc man atlasītajām reklāmām spriežot, googlei liekas, ka mani interesē motocikli (mani neinteresē motocikli, es tikai eju uz randiņiem ar džekiem, kuriem ir motocikli), nospriedu, ka šis nekam neder, skats no malas būs vien jāprasa mammai.

apskatījos arī savu location history, tur arī ļoti interesanti. no vienas puses, pāris pārsteidzoši precīzi noteiktas vietas, reāli ciemi, un pāris ļoti īpatnēji iztrūkumi, piemēram, pagāšgad divreiz biju Viļņā, neviena reize neuzrādās manā location history (bet no tiem mēnešiem uzrādās citas vietas). bizarre, kas tur par nesaprotamu principu apakšā tam, kā google reģistrē manu atrašanās vietu?

jeb svētdienas prokrastinācija iet pilnā sparā, redaktore jau man sūta zibeņus, bet es nevaru rakstu pabeigt jau trešo dienu.
Tags:

3/15/18 12:51 pm

tas stipri neveiklais brīdis, kad FB uzaicina kāds bijušais draugs, kurš, kā izrādās, 10 gadu laikā, kopš neesat vispār runājuši, ir kļuvis par kaismīgu NA fanu un pārstāvi
Tags:

3/11/18 05:22 pm

mana vecmamma esot daudzus gadus krājusi naudu savām bērēm, bet nomira, pirms paspēja kādam pateikt, kur tad īsti tas naudas žūksnis ir noglabāts. pagājuši jau 12 gadi, naudu neviens joprojām nav atradis.

fun facts no ģimenes kopāsanākšanas nedēļas nogales
Tags:

3/7/18 03:14 pm

es esmu tik nogurusi, ka vienīgais, kas palīdz pēdējās dienas izturēt, ir apziņa, ka es biju tikpat ļoti nogurusi pirms gada, pirms diviem, pirms pieciem un pirms astoņiem gadiem, un kaut kā visu pārdzīvoju.

3/7/18 12:00 pm - #darbiņā

dramatisks uzvedums ''kāpēc es nevaru saņemties darbam'' vienas personas izpildījumā

2/28/18 05:42 pm

es šonakt palikšu līdz pusnaktij nomodā, lai skatītos, kā mainās datums. jo tad, kad pārejam uz martu, viss paliks mazliet labāk, es sev katru gadu saku. bet šogad patiesībā neko baigi daudz labāk nevajag, nav nekā tāda baisa, kas ir pārlieku daudz, pārlieku traki, ir tikai tas, ka ir pārgurums, nepārejoša sajūta, ka mutē smeļas ūdens - bet, palasot savu cibu gadu griezumā, es acīmredzot tā regulāri jūtos - un neizpratne, kur palika februāris.

bet vienlaikus ir jau bijis tik ļoti, ļoti daudz. un rīt mēs brauksim pēc glāzēm, pēc 16 mm filmām, kurās redzama Sanktpēterburga 20. gadsimta sākumā, pēc vīniem un pēc dažādām lietām, izliksim pa visām telpām priekpilnus karodziņus un ignorēsim to visu sviestaino situāciju, kurā esam nokļuvuši, un svinēsim arī spītu, kas, kā liekas, ir viens no vadmotīviem tam, kā vispār šī vieta ir tik ilgi dažādās struktūrās izdzīvojusi.

spīts un drosme.

2/28/18 02:38 pm

šodien uzvilku 8 kārtas drēbju + virsdrēbes. tad vairs īsti nesala.

sīpoliņa piedzīvojumi.

2/26/18 03:42 pm

nu tā.

pirms pāris dienām malai stāstīju, ka viena vieta Eiropā, kur 100% gribu aizbraukt, ir Bādenbādene, jo - kāpēc ne, tas nosaukums vien liecina, ka vietai jābūt labai.
un re, tikko saņēmu ziņu no IR (žurnāla, ne ex-baņķiera), ka viņi organizē braucienu uz Bādenbādeni un 4 vietas vēl brīvas.

sakritība? i don't think so!

2/24/18 06:23 pm

bija laiks, kad es par pēdējo naudu mēdzu pirkt cigaretes un cepumus. tad - periods, kurā es par mēneša pēdējām naudām nopirku spinātus un tofu. šodien iztērēju daļu no pēdējiem krājumiem pirms algas dienas, lai ar taksi aizbrauktu uz veikalu.

bet nu labi, šodien es arī gribēju sev rīklē iepūst pretsāpju aerosolu, bet samulsuma pēc to uzpūtu uz kakla, tāpēc visu dienu viegli smaržoju pēc kaut kādiem smiltsērkšķiem. saaukstēšanās smadzenēm dod interesantu efektu.

2/21/18 12:29 pm

Dons kā Lāčplēsis. hmmm.

''neraudi, kangariņ'' varētu būt skaista dziesma.

2/14/18 05:38 pm

visu dienu bija tāda priekpilna satraukuma sajūta, ka liekas - notiks kaut kas labs. nu, īsti par to, vai kaut kas labs, nezinu, bet galu galā tiešām kaut kas arī notika.

proti, sēžot pie mammas kabinetā uz slimnieku kušetes, nogāzos ar visu kušeti sev uz kājas. it kā nekas nopietns, nu, ja neskaita milzīgu zilumu, brūci un pieaugošas sāpes, bet, protams, sekas varēja būt smagākas.
bet tad nu es tur sēdēju mammas kabinetā ar no kaut kurienes izvilktu aukstu šampja pudeli pie kājas, rakstīju Alisei un ļoti skaļi smējos, jo blakus kabinets ir brūču aprūpes kabinets, savukārt pretī - sāpju aprūpes kabinets.

šodiena vispār ir bijusi ļoti, ļoti jocīga diena. un tā pat vēl nav galā.

2/12/18 09:45 pm

un vēl par kaķīšiem:

Bo ir vannasistabas izlietnes izmērā (viņa tur perfekti iegulst), savukārt Serjoža ir virtuves radiatora garumā. vēl, manuprāt, kaķīšus varētu mēģināt mērīt bļodās un spaiņos.

2/12/18 09:08 pm

man nesen prasīja, kā es jūtos savās mājās, kā man te iet ar visiem remontiem, mājsajūtām un tamlīdzīgi.

es tikko pavadīju kādas 5 minūtes, virpuļojot un griežoties uz riņķi dzīvojamajā istabā, lai izklaidētu kaķīti, tā, lūk, man iet.

2/9/18 10:54 am

asking for a friend

draudzenei būs randiņš ar kaut kādu džeku, ar ko iepazinās kādā pasākumā, tas viss ir ļoti oldschool, un viņi sazinās caur sms. taču viņa ir pamanījusies aizmirst viņa vārdu, un ir drusku tizli iet uz randiņu ar kādu, kura vārdu nezini. būdama laba draudzene, es gribu palīdzēt noskaidrot šī džeka vārdu, man ir viņa numurs, tātad, kāda būtu ieteicamā stratēģija, lai dabūtu viņa vārdu?

2/5/18 01:05 pm

kamēr internetos kārtējo reizi strīdamies ar seksistiem vulgaris, latviešu brašuļiem, kuriem liekas, ka dažādība nominēto filmu starpā un tas, ka - gasp - jau piektā sieviete Oskaru vēsturē ir nominēta labākā režisora godam, ir tikai nodevas politkorektumam, priekpilni atceros vakardienas sarunas ar Markusu, kuru ietvaros pilnīgi mierīgi apspriedām seksismu darba vietā. viņš, piemēram, ļoti priecīgi un lepni stāstīja par savu priekšnieci, kura ņem savu 8 mēnešus veco bērnu uz svarīgām tikšanās reizēm ar bankām, un visi uz maiņām bērnu tur klēpī, un visi ir priecīgi un shit gets done un nobody gets hurt.

sapuvusī citadele Vācija tātad, kuras dēli jūtas mierīgi un pārliecināti, runājot par tādām tēmām kā dzimumu līdztiesība.

1/30/18 05:27 pm

hah, turpinot par naudu, šodien iesniedzu gāzes rādītājus par iepriekšējo gadu, un pēc viņu aprēķiniem man par gadu ir jāsamaksā 0,23 EUR. laikam tā ir atbilde uz jautājumu par to, vai pēc remonta virtuvē atstāt gāzes vai elektrisko plīti.
Tags:

1/29/18 05:39 pm

par to, cik nepateicīgi īsa ir mana atmiņa

sestdien visu dienu strādāju un īgni nopūtos, ka neatceros, kad pēdējo reizi darīju kaut ko *sev*, kaut ko, kas nav darbs vai studijas (kaut arī, protams, manā gadījumā doktorantūra ir projekts sev, jo kam mūsdienās vajag kultūras teorijas doktorus). tad tomēr atcerējos, ka iepriekšējā nedēļā biju uz Persiešu valodas stundām, izlasīju divas dzejas grāmatas, kā arī biju brīnišķīgā brančā uz Fat Pumpkin un vārda dienas svinībās bija jauki draugi, daudz joku un spēle, kur es varēju izlikties par ekstrasensu.

vakar savukārt mammai nopūtos, ka es vispār tik sen neesmu nekur aizbraukusi. mamma paskatījās uz mani drusku lielā neticībā un prasīja, vai tad mans lielais divarpus nedēļu ilgais ceļojums pa trīs valstīm nemaz ne tik sen neskaitās. biju jau par to piemirsusi, godīgi sakot.
Powered by Sviesta Ciba