< back | 0 - 10 |  
vakardienas [userpic]

November 28th, 2019 (07:45 pm)

Ashtanga ļoti ietaupa naudu, pēc konferences aiznesos uz jogu, bet pie durvīm atklāju, ka atcelta. Atbraucu mājās un pats izgāju praimerīgākos no praimerī ashtandziņiem. Naudu ietaupīju un varēju koncentrēties tikai uz sevi un savu elpu ( un reizēm dataru, jo visu pēc kārtas es niatceros)

vakardienas [userpic]

I do

November 22nd, 2019 (10:32 am)

you (don't) need temporary shots of meaning

vakardienas [userpic]

November 22nd, 2019 (09:34 am)

Šis ir tik ļoti fake it till you make it laiks. ļoti labi apzinos, ka nejūtu kā savu, to, ko daru un to, ko feikoju. Bet man arī īsti nav, ko likt vietā. Negatīvās definīcijas ir manas definīcijas.
Es nemāku izstāstīt, kas ir tas, ko gribu, bet diezgan labi zinu, kas ir tas, ko negribu. Varbūt arī tāpēc pie tā tieku, jo to es atpazīstu un māku definēt. Ar labo iet grūtāk. Es gribu ne-šo.

vakardienas [userpic]

November 14th, 2019 (04:22 pm)

Vai mēs lūdzu varam beigt saukt cilvēkus par bomžiem, ņemot vērā šī vārda konotāciju un fucking izbeigt to lietot kā īpašības vārdu. Un kungu, kurš parādās visos publiskajos pasākumos beigt saukt par party bomzi. Satori reiz bija brīnišķīgs raksts par šo, bet nevaru to atrast. Jums gan nevajag rakstu, lai zinātu, ka vārdi dehumanizē.

vakardienas [userpic]

I'm awake, at least I think I am

November 8th, 2019 (11:15 am)

es nevaru pastrādāt, es nevaru padomāt, es nespēju būt kopā ar citiem cilvēkiem, jo visu laiku gribās būt kaut kur citur. To visu pavada sajūta, ka nepieciešams izvemt... asaras. kaut kas kaklā, bet mēģinot no tā tikt vaļā, izsprūk tikai asaras. nezinu kā to paskaidrot.
šīs būs grūts unirjaurudensundrīzbūsziema

vakardienas [userpic]

October 31st, 2019 (12:03 pm)

hehe, izrādās filma, kur es masu skatos filmējos pirms vairākiem gadiem,ir Agneškas Holandas miniseriālītis.

vakardienas [userpic]

eternal sunshine for a fucked up mind

October 25th, 2019 (11:56 am)

vakar jogā skanēja brīnišķīgs Where is my mind? remikss. Tupēju uz ceļiem un raudāju, jo nu jā- where is my mind, what the fuck am I doing and is everything entirely fucked?!
es jūtos gatavs mūvot on no šīm attiecībām. I just am so much better and sane person without them.
es jūtos gatavs mūvot on no visa.

vakardienas [userpic]

October 17th, 2019 (11:18 am)

tik daudz maiguma, kad būtu jābūt paģirām.

vakardienas [userpic]

October 11th, 2019 (05:01 pm)

Arrrgh, katru reizi, kad man ir jāatbild, ka neesmu izdarījusi kaut ko, ko man nemaz neviens nav lūdzis darīt, es jūtos kā drausmīgs darbinieks un ir sajūta, ka arī otra puse domā tāpat.

vakardienas [userpic]

October 10th, 2019 (11:23 am)

vakar pēc darba ieripoju mājās pēc deviņiem ar domu, ka viss. šodien nerunāšu vairs nevienu vārdu un nekustēšu ārā no gultas. Uzminiet, kurš līdz četriem no fucking rīta līksmi čaloja ar otru tādu pašu "šodienvairsnegriburunāt" susuri! Bet bija tik jauki un sirsnīgi, un brīvi. Tagad jūtos ļoti pusaizmidzis, bet arī ļoti pūkains un samīļots visos pareizajos veidos.
Labi, ka šodien lēnā joga, citādi drošvien apvemtos, ha

< back | 0 - 10 |