< back | 0 - 10 |  
vakardienas [userpic]

December 13th, 2018 (05:13 pm)

Ienāca prātā, ka man tik ļoti nemeiko sensu, ka cilvēki varētu ar mani gribēt runāties un pavadīt laiku tāpēc, ka esmu interesanta vai gudra (es šo rakstot krindžoju), ka es automātiski pieņemu, ka tas ir kaut kas seksuāls. Šo es te atstāšu sev.

vakardienas [userpic]

December 13th, 2018 (12:11 pm)

Vasarā biju mācibu braucienā, kurā iepazinos ar brīnišķīgiem cilvēkiem, tai skaitā pāri, kas organizē šīs mācības. Abi ļoti ļoti lieliski un svīt. Šodien uzzināju, ka vīram augustā konstatēta leikēmija and he is not handling it too well (kas loģiski) un šodien nokļuvis intensīvās aprūpes palātā. Tieši pirms nedēļas viņš man FB uzrakstīja, it kā neznozīmīgas muļķības (viņš ik pa laikam uzraksta, un es nezinu kā es par to jūtos), bet kaut kā tā saruna trīs teikumos nonāca pie aprautām beigām, par kurām es nejutos labi. Tagad es saprotu, ka viņš vienkārši gribēja kaut kādu sarunu, kaut kādu uzmanību, kas novēŗš domas, bet manas atbildes droši vien nebija ļoti welcoming. Es nebiju rupja, bet es arī nebiju warm and sweet. Šobrīd šis mani grauž.

vakardienas [userpic]

December 11th, 2018 (09:52 pm)

Arrrrgh, savācies mazais! Tagad, kad tik svarīgi būtu ievērot režīmu, kustēties, pietiekami gulēt un ēst ēdienu, es daru visu, izņemot to. Un es jūtu, ka esmu viss izjucis pa gabaliņiem galvā un ķermenī. I am a messy mess, un es zinu, ka to varu novērst, bet nē. Es zinu, ka man tagad būtu jāēd, bet negribas, negribas piecelties, gatavot, košļāt, negribas celties no rītiem, sasiet skrienambotu šnores un un skriet. Negribās vairs vakaros braukt ar riteni. Neko negribas. Un jo mazāk daru, jo mazāk gribas, un iekša kļūst aizvien mesīgāka. In a way es jūtos kā netīrs, pieputēji dzīvoklis. Will there never be balance in my life?!

vakardienas [userpic]

December 6th, 2018 (02:54 pm)

Tas, ka man jāiet piecos pie ārsta, ir vienīgais iemesls, kāpēc es jau neesmu vīna pudeles beigās ap šo brīdi.

vakardienas [userpic]

December 4th, 2018 (08:57 pm)

Sēžu bārā Berlīnē, dzeru alu, kuru jau vairs nevaru atļauties, un raudu. Es pēdējās pāris dienās daudz raudu. Bet kāpēc. Objektīvi viss ir labāk. Terapijā nolēmām, ka viens no maniem mērķiem būs tas, ka mācīšos būt godīga pret sevi un atpazīšu jūtas, nevis racionalizēšu. Un es te sēžu un nezinu, nav pat ko racionalizēt. Kāpēc es jūtos tik nelaiaimīga brīdī, kad lietas galīgi nav slikti.

vakardienas [userpic]

what we do when we do it

November 27th, 2018 (04:37 pm)

benefitu draudziņš mēdz mani reizēm saukt par dievieti (jā, es zinu, pofig, he makes me happy), un tad es atbildu ar "Jā, Viestur!" un ļoti smejos. Lieki teikt, ka smieklīgs šis joks liekas tikai man.

vakardienas [userpic]

November 22nd, 2018 (03:33 pm)

sēdēju darbiņā un domāju, ka grūti saprast- bēdiņa spiež krūtis vai tomēr krūšturis.
Attaisīju, izrādījās, ka abi pie vainas

vakardienas [userpic]

November 22nd, 2018 (11:22 am)

ļoti interesanti, ka es tulkoju ar lielāku vieglumu tad, kad to daru nevis datorā, bet rakstot ar roku. Go figure

vakardienas [userpic]

November 20th, 2018 (01:46 pm)

es visu laiku cīnos ar slīkšanas sajūtu

vakardienas [userpic]

November 19th, 2018 (11:02 pm)

ielogojos tinderī, un kā viens no pirmajiem uzpeldēja dārgais K. HA FUCKING HA, ļoti smieklīgi, mīļo visum, Tava humora izjūta ir nepārspējama. Automātiski nosvaipoju pa kreisi, un tagad besis, jo neapskatīju ne bildes, ne tekstu. Es tomēr esmu diezgan nosy neighbour. Ufff, biš trīc kājas, funny bunny of the year

< back | 0 - 10 |