< back | 0 - 10 |  
vakardienas [userpic]

September 19th, 2019 (04:15 pm)

Two stages of everything- zajebis un zajebala

vakardienas [userpic]

September 16th, 2019 (10:25 am)

Es Tevi ļoti mīlu

vakardienas [userpic]

September 11th, 2019 (11:35 am)

es tikai tagad esmu atnācis uz darbu, bet jau gribu mājās pie raušiem, ieritināties un snaust. ļoti miegains susuriņš šodien.

vakardienas [userpic]

September 10th, 2019 (10:48 am)

cik vakardiena bija drausmīga, tik jauks bija vakars. Mājās sagaidīja vakariņas un tad sēdējām uz balkona, rantojot par dienas šausmiņām un besi. Šobrīd tas ir tas, kas man ļauj izturēt dienas- vakari

vakardienas [userpic]

September 7th, 2019 (02:07 pm)

Rītu pavadu pīpējpt mieru ābeļdārzā, nodarbojoties ar jogu un runājot ar draugu. Pie šī es varētu pierast.
Tik silti un maigi

vakardienas [userpic]

September 6th, 2019 (12:10 pm)

interesanti, ka kaut kādas savas attiecības tu ņem un ieliec tādā idealizācijas kastītē pēc to beigām, un tad kādu laiku dzīvo ar sajūtu, ka jā, tas bija kas īpašs, kas savādāks, bet pēc gada, nejauši ejot cauri sarakstei, iedziļinies un saproti, ka tur taču vispār nekas nav bijis, viens vienīgs juceklis un divi sveši cilvēki, kas viens otram nemaz tik ļoti nepatīk un tikai kaut kādu dīvainu apsvērumu dēļ bija nolēmuši, ka sader kopā un ir jāmēģina.

vakardienas [userpic]

September 5th, 2019 (05:37 pm)

Vēl es nevaru sagaidīt, kad iznāks "Es nemāku, komatus jeb dzejoļi grūti audzināmiem bērniem", jo man viņu tik ļoti gribās uzdāvināt draugam, es tikai neesmu pārliecināta, ka spēšu izstāstīt kāpēc, un viņš paliks nesapratis, kāpēc šo viņam dāvinu. Bet vismaz jūs zināsiet, ka tur ir ļoti daudz maiguma un vēlmes vērst visas lietas par labu

vakardienas [userpic]

September 5th, 2019 (04:53 pm)

labā ziņa ir tā, ka man atkal vakaros gribās iet mājās un būt daļai no "mēs", sliktā ziņa ir tā, ka tas stājas ceļā citām nodarbēm, ko gribu darīt. Nekad nav labi

vakardienas [userpic]

September 2nd, 2019 (04:29 pm)

draugs ir viens no krutākajiem un ātrākajiem riteņbraucējiem, ko pazīstu, ar iespaidīgu praktisko pieredzi močīšanā ar velo skarbos apstākļos. Tāpēc mūsu mazais izbrauciens uz Pērnavu un atpakaļ brīvdienās liek man nedaudz citām acīm paskatīties pašai uz savu fizisko sagatavotību.
Pēc divu dienu braukšanas, kur visos brīžos viņš būtu varējis būt daudz ātrāks par mani, atšķirībā no viņa, es šodien jūtos kā pēc pilnīgi parastām un mierīgām brīvdienām (ja neskatās uz seju, tā izskatās tā, it kā būtu dzērusi trīs dienas no vietas). Es sev esmu nodrošinājusi brīnišķīgas atkopšanās spējas ar savu treniņu sistēmu, beigās arī pēdējos 35km līdz Skultei minu pa priekšu pēdējiem spēkiem pāri par 30km/h, jo kolēģim atteica ceļi un vajadzēja paspēt uz vilcienu. Es biju diezgan pārliecināta, ka pēc šī šodien būšu done and dusted, ka viss sāpēs, bet man sāp tieši nekas no muskuļiem, kājas liekas stipras. Es vispār par šo plānoju pateikties arī tam, ka abās dienās pa vidu atpūtas pauzē un dienas beigās pastaipījos tajās jogas pozās, kas man pa šo laiku ir samācītas un palīdz gan ar muguras sāpēm, gan muskuļu sāpēm.

vakardienas [userpic]

August 30th, 2019 (11:04 am)

mana brīnišķīgākā vakardienas jogas pieredze bija pasniedzēja, kas relaksācijas brīdī runā visādas jaukas un atbalstošas lietas, par to, ka ir jāizturas ar mīlestību pret sevi, ka esam labi un svarīgi un tad- MĒS PIEDZIMSTAM VIENI UN NOMIRSTAM VIENI!

šausmīgi saķiķinājos.
bet man ļoti patīk, cik izaicinoša joga ir manam ķermenim un kā man likās- arī manai galvai. Bet nē, galva tur jūtās kā mājās.
Also, kas notiek ar rokām pēc 180 (vai 120) sveicieniem saulei?! Tev iedod jaunu pāri?!

< back | 0 - 10 |