< back | 0 - 10 |  
vakardienas [userpic]

November 19th, 2020 (08:03 pm)

Man ir drusku piegriezies gaidīt brīnumiņu.

vakardienas [userpic]

November 12th, 2020 (10:36 am)

Dažiem liekas, ka sagatavot atbildi uz jautājumu, nozīmē nomest man 5 lapas copy-paste no dokumenta angļu valodā. Reku, izvelc, ko vajag, un iztulko. Katru reizi iekrītu uz to, ka nodomāju, ka cilvēks tomēr savu daļu darbiņa izdarīs.

vakardienas [userpic]

October 4th, 2020 (11:24 pm)

I just wanted to slip quietly out the back door, without causing any fuss or consequences, and then not stop running until I reached Greenland

vakardienas [userpic]

September 28th, 2020 (10:20 am)

2 dienas pastrādāju no mājām un šodien, nākot uz biroju, neienīdu visu. Besī ārā, ka darbs no mājām jūtās kā tāda krāpšana, ka vajag īpašu iemeslu, lai savu darbu darītu no turienes un ar:" es te nevaru izturēt!" nepietiek.

vakardienas [userpic]

September 21st, 2020 (11:50 am)

Kāpēc mēģinājumi atgūt kontroli pār savu dzīvi ir tik destruktīvi? Tāpēc, ka kontrole ir ilūzija? Vai tāpēc, ka tas nāk no izmisuma, nevis no racionāla plāna? Vai tāpēc, ka mēs tikai domājam, ka gribam atgūt kontroli, bet patiesībā tas ir kaut kas cits?

vakardienas [userpic]

September 18th, 2020 (09:45 am)

mana spēja tolerēt atšķirīgus viedokļus un pieejas lietām šobrīd ir kritiski zema, visu laiku galvā gribās kādam izstāstīt kā viņš nepareizi dzīvo vai uztver lietas vai whatever, you name it.
kas man liek domāt, ka es esmu nogurusi. Un gribu ātrus risinājumus savām un citu problēmām so it doesn't drag out for days.
kaut kā darbs no mājām mēnešos lietas manā galvā bija nomierinājušās, aizmirsušās, bet tagad, pēc pagājušās nedēļas, es visas 5 darbdienas nesekmīgi cīnos ar 0 motivācijas.
Citās un labākās ziņās, trackstand mani ir padarījis par likumpaklausīgāku pilsoni, un tā vietā, lai brauktu pāri pie sarkanā, es rātni trenēju savus trackstand skilus

vakardienas [userpic]

September 16th, 2020 (11:27 am)

Autobusa šoferis, kurš mani apdzina 10cm attālumā, to paskaidroja ar tekstu- Bet te taču ir tik plata ietve.
Kas ir savdabīgs paskaidrojums tam, kāpēc bija jāveic manevrs, kas apdraudēja kāda dzīvību:"Man nepatīk, ka tu te brauc, tāpēc man vienalga, ka varu Tevi nogalināt vai savainot!" Pie kam- 50m pirms pieturas, kāpēc?!!!!
Es esmu ļoti stabils braucējs but god knows es sabijos un noraustījos, tas varēja beigties ļoti bēdīgi. Vienīgā doma gan bija- bļā, man darba dators somā!!!!

vakardienas [userpic]

September 7th, 2020 (02:07 pm)

Man liekās, ka Terapijas pavārs ir stouneris (es padomāju un varbūt tas ir zero waste), citādi nevar izskaidrot tos random produktus visādi citā pierastos ēdienos. Ja vēl tie kkā īpaši uzlabotu garšu, es saprastu, bet ne tak

vakardienas [userpic]

commitment to commitment issues

September 1st, 2020 (09:56 am)

Kāds man varētu paskaidrot, kāpēc es jau labu laiku aktīvi mūku no savas dzīves un kāpēc domājot par dažādiem tās aspektiem, kas pavisam noteikti nav fucked up, manī ir nolemtības un izmisuma sajūtas. I don't want this. Sometimes I think there is really nothing I want. Or am capable of wanting and enjoying in a long term.

vakardienas [userpic]

August 5th, 2020 (02:30 am)

Man liekas svarīgi saglabāt atmiņā to sajūtu, ka es esmu gan šodiena, gan mana ikdiena.
I am both

< back | 0 - 10 |