< back | 0 - 10 |  
vakardienas [userpic]

September 22nd, 2022 (08:34 pm)

Manī vienlaikus šobrīd sadzīvo sajūta, ka I am an absolute mess and failure at whom I've wanted to become un arī kaut kāds tāds visaptverošs prieks un sirdi sildoša sajūta, prieks par cilvēkiem, par kolēģiem. Un visu laiku ir arī sajūta, ka ir jāizvēlas,ka vai nu I am a mess un viss ir drausmīgi vai arī man ir paveicies, un es esmu zaķītis. Bet var jau būt abi- es esmu messy zaķītis, ka feilo uz velna paraušanu, bet arī izdara labas izvēles un reizēm ir kādam mīļš un svarīgs, vai vismaz patīkams to be around.Un ka tā prieka sajūta nav neīsta, ka tas nav tikai trešais vīns vai rinda ar distrakcijām. Ka tas ir kaut kas, ko es tiešām pati jūtu un ka ir par ko tā justies.

vakardienas [userpic]

September 21st, 2022 (02:51 pm)

Pasaule ir dīvaina vieta un cilvēki- sarežģīti. Izrunājām kaut kādas lietas par to, ka, kad atbalsts ir pienākums, to negribās dot. Nu un nevar izturēt vājumu. Labi, fair enough, katram savs. Bet ko man tagad, kad vairs nekas nav pienākums, ar to bezgala ieinteresēto, pieglaudīgo kaķīti, kurš vaicā kā man iet un grib ZINĀT par manu dienu un grib mani satikt?!

Pēc pusgada sarunām kā ar sienu, tagad atpakaļ ir tas cilvēks, ko iepazinu, bet manī vairs nav gaismas šim cilvēkam, bet liekas arī kaut kā nepieklājīgi teikt, hei- savu mīļumu paturi pie sevis, šis strādā citādāk. Jo es nezinu kā šis strādā, un reizi nedēļā es arī varbūt gribu, lai kāds ir mīļš pret mani.

vakardienas [userpic]

When I decided to wage Holy War It looked very much like staring at my bedroom floor

September 15th, 2022 (08:42 pm)

What a thing to admit
That when someone looks at me with real love
I don't like it very much
Kinda makes me feel like I'm being crushed
Is this something that you would like to discuss?

vakardienas [userpic]

September 6th, 2022 (11:28 am)

Trigger warning: attiecības ar ēdienu, attiecības ar būšanu dzīvamPēc šķiršanās nevaru neko ieēst, viss ir jāstumj ar varu lejā, uzdzerot lieliem malkiem ūdeni, lai skalojas lejā. Viss liekas pretīgs un rauj uz augšu. Kad šis mainījās, kad kompulsīva emociju apēšana pārvērtās neēšanā. Es nekad neesmu mēģinājusi "vismaz kaut ko kontrolēt" caur neēšanu. Vai tas ir tas, kas notiek, kad ir sajūta, ka kāds ir izrāvis ķeblīti no kājapakšas? Tu ej un atrodi jaunus neveselīgus veidus kā "kontrolēt" savu dzīvi?

Nav tāds aktīvas sāpes, vienlaikus gribās raudāt un dejot, bet ir arī tāds nedaudz rezignēts- oh well, atkal nepaveicās nokrashot pie lidmašīnas pacelšanās/nolaišanās. Kas, ņemot vērā svētdienas notikumus pie Ventspils, liekas ļoti neiejūtīgi, jo tie cilvēki noteikti gribēja dzīvot.
It is not that bad sajūta, bet tad ir tā neēšana, spontānā raudāšana un just let me not exists
Kas droši vien nozīmē, ka es atkal no sevis slēpju kaut ko
man ir zajebala būt visiem "par daudz"
es nezinu kā būt mazāk
lai cik mazu es sevi būtu saspiedusi, es vienmēr beigās izrādās, ka esmu aizņēmusi par daudz vietas, neesmu bijusi pietiekami uzmanīga
I fucking hate it

vakardienas [userpic]

Big feelings

September 3rd, 2022 (12:18 am)

Šī tad, laikam, būs florencīga šķiršanās.

vakardienas [userpic]

But you dont really care for music, do you?

August 30th, 2022 (07:51 pm)

Šodien domāju, ka arvien grūtāk un grūtāk paliek krāt dusmas. Visu laiku fonā ir- ai, bet does it really matter, is it that big of a deal. I don't feel like it is.
Un es nezinu, vai šis ir vai nav veselīgi. Bet kad es tā padomāju, mani atlaiž tas loop of thoughts, kurā es esmu griezusies pēdējo nedēļu.
Nesaistīti, bet tik ļoti saistīti- mans couple's goal ir Mortīcija un Gomezs. Just adore me and let me adore you back. Manī ir tik daudz mīlestības, ko dot, bet vienmēr kaut kāda dzīve un huiņa nostājas starp mani un being able to just fully love and give love to others. Vienmēr jārisina kaut kas tik triviāls kā " bet vai ir iespējams kompromiss?!", "ja kompromiss nav iespējams, vai otram to pateikt aknowledžojot viņa jūtas, ir raķešu zinātne?!", "vai withdrawing ir labākais veids kā risināt problēmu?!"
Kāpēc man ar šo jānodarbojas?! Why can't we just love and fuck and then love some more?
ļoti nogurdinoši

vakardienas [userpic]

Kaķa lāsti debesīs nekāpj

August 24th, 2022 (03:18 pm)

Stulbais komandējums ir vienlaikus ar Dzejas dienām un Homo Novus

vakardienas [userpic]

August 22nd, 2022 (09:18 am)

Šorīt kaut kāds ilgi nepiedzīvots trauksmes krateklis, krata par visu. Katru reizi, kad, piemēram, iedomājos par vakara braukšanu, cauri izšaujas adrenalīna vilnis. Satraucos arī par pasākumiem, kas nemaz nav mani pasākumi, bet mīļu cilvēku pasākumi.
Kaut kas ar mani notiek, bet nesaprotu- kas.
Also, jau otro nakti ap četriem sirdsdarbība uzlec gandrīz līdz 100 sitieniem, vakar pamodos no tā, ka pulkstenis par to brēca, šorīt vnk ieraudzīju līknē.

vakardienas [userpic]

August 16th, 2022 (07:07 pm)

Kamēr kapteinis Amerika tiekas ar pāvestu un plkst. 20.00 glābj pasauli (ir tāda Elbow dziesma), tikmēr es pats sev esmu sarīkojis ballīti ar blekdžeku un kaķīšiem, manā gadījumā gan Purvīšiem, pārgājieniem un filmām.
Tas reizēm ir nedaudz skumji, jo man patīk parādīt, piedzīvot un retrīverēt, bet kinda arī jābeidz ekspektēt, ka lietas būs tā kā es esmu iedomājusies. Man vispār liekas, ka we work with what we have ir ne tikai ļoti pragmatiska pieeja, bet arī sustainable. And there are some things that I want to sustain more than others.
Tā es pavisam nejauši vakar tiku pie absolūti brīnišķīgākā nepārgājienu pārgājiena, ar ziedošu viršu klājienu, bišu sanēšanu, saulrietiem pār siena laukiem, dīvainu mednieku māju, miljons sēnēm un neviena cilvēka (tas izskaidro tās miljons sēnes).
Ja nu jums kaut kad tagad gribās neprasīgu vakara pastaigu 13km garumā, tad lūdzu- https://baltictrails.eu/lv/forest/day/66
No centra autobusi uz Sēnīti iet ik pēc 30 min at least, no Vangažiem atpakaļ arī, viss ir relatīvi viegli atrodams- uz kokiem balt-dzelten-balti marķējumi vai lejupielādēta gpx maršruta karte, ko atvērt LVM GEO app'ā.

If anything will ever save my life it is going to be a movement of sorts.

Šim visam ir arī part One, par to, kā es te nonācu, bet es neesmu droša, ka es zinu, ko par to teikt vai kā par to domāt.

vakardienas [userpic]

If you want to say something, say it fucking clearly- I dont get hints

August 10th, 2022 (09:04 pm)

Kopš decembra no velo esmu nokritusi reizes piecas. Pirms tam vēlos no velo ar ātrumu viens kritiens gadā.
No iepriekšējās reizes pat roka vēl nebija beigusi sāpēt, pirms atkal esmu pacentusies to sasist. Nu what the actual fuuuuuuck!

< back | 0 - 10 |