< back | 0 - 10 |  
vakardienas [userpic]

May 28th, 2018 (09:16 am)

Es nezinu, kad pēdējo reizi ir bijis tā, ka visu dienu neizeju no mājas, bet vakar tā bija. Vismaz izdevās savest dzīvokli daudz maz kārtībā. Es jūtos daudz juceklīgāk tad, kad mājās ir juceklis.

vakardienas [userpic]

I could do better but is it worth it

May 20th, 2018 (02:55 am)

Ožu pēc Aleponijas mīkstā krēsla

vakardienas [userpic]

Regulāra velomaršruta blaknes

May 18th, 2018 (08:02 pm)

Cik stulbi, ka nepazīstu to cilvēku, kurš man un maniem hormoniem liekas tiiiiiik ļoti fuckable. Iepazīties ar viņu?! Nevuh!

vakardienas [userpic]

May 17th, 2018 (10:07 pm)

Tā kā berza kurpes, no Āgenskalna un centru nācu basām kājām (pirmās 10 min such sensory overload). Interesanti, varēja redzēt, ka cilvēkiem tas liekas kaut kā dīvaini, onkulis parkā pat smējās un grozīja galvu. Kopš kura laika basas kājas ir kas īpašs?! Kāpēc tas ir īpaši Rīgas centrā, bet ne mežā vai pļavā, kur arī var savainoties.

vakardienas [userpic]

May 16th, 2018 (11:48 pm)

Es nemāku cilvēkus, es ļoti cenšos (kas, iespējams, ir problēma), bet man nesanāk. Esmu pārāk daudz... jebkas. Tā vietā, lai vienkārši pateiktu, ka raizējos, es iejaucos, jo liekas, ka vienkārši pateikt, ir pārāk vienkārši. Es mēģinu deliverot rezultātu/risinājumu. Citās ziņās, darbs ir brīnišķas zāles visam, ja ir pietiekami grūts un steidzams, tā, lai nevar mūžīgi atlikt. Vispār ir ļoti daudz vàrdu, bet arī tos es neprotu. Ir grūti un labi vienlaikus. Varbūt es saprotu tikai "grūti".

vakardienas [userpic]

captain Obvious on thinking duty

May 10th, 2018 (11:44 am)

brīdī, kad pieņemam netradicionālo un nepierasto, mūsu pasaulē skaistā kļūst daudzkārt vairāk

vakardienas [userpic]

May 8th, 2018 (10:19 pm)

Izrādās bijušais draugs ir vienīgais, kura priekšā es nebaidos izrādīties dumja. Nav skaidrs, vai tas ko pasaka par manām vai tomēr viņa kvalitātēm. Citās ziņās- šodien teicu sirkam- Varbūt tu tomēr gribētu atnākt pie manis?! Un viņš, tā, it kā visu dienu to vien būtu gaidījis, atnāca arī pie manis. Tā es vadu savas dienas. Vēl tur ir visu iesūcošs stresa melnais caurums, bet... Sirks!

vakardienas [userpic]

May 7th, 2018 (02:10 pm)

jēzustumaria, cik slikta un neveikla ir mana angļu valoda rakstot.
Un latviski arī drausmīgs, nestrukturēts (pun intended) ūdens.

vakardienas [userpic]

...and in the darkest hour spoke truth to the power

May 6th, 2018 (09:20 pm)

Es netieku galā ar savu galvu

vakardienas [userpic]

May 3rd, 2018 (08:21 pm)

Savdabigi, kādām tik lietām mēs nepiešķiram domu, ka ja man būt TAS, es būšu LAIMĪGS. Cilvēki šajā ir ļoti radoši. Un gandrīz vienmēr kļūdās

< back | 0 - 10 |