< back | 0 - 10 |  
vakardienas [userpic]

August 16th, 2022 (07:07 pm)

Kamēr kapteinis Amerika tiekas ar pāvestu un plkst. 20.00 glābj pasauli (ir tāda Elbow dziesma), tikmēr es pats sev esmu sarīkojis ballīti ar blekdžeku un kaķīšiem, manā gadījumā gan Purvīšiem, pārgājieniem un filmām.
Tas reizēm ir nedaudz skumji, jo man patīk parādīt, piedzīvot un retrīverēt, bet kinda arī jābeidz ekspektēt, ka lietas būs tā kā es esmu iedomājusies. Man vispār liekas, ka we work with what we have ir ne tikai ļoti pragmatiska pieeja, bet arī sustainable. And there are some things that I want to sustain more than others.
Tā es pavisam nejauši vakar tiku pie absolūti brīnišķīgākā nepārgājienu pārgājiena, ar ziedošu viršu klājienu, bišu sanēšanu, saulrietiem pār siena laukiem, dīvainu mednieku māju, miljons sēnēm un neviena cilvēka (tas izskaidro tās miljons sēnes).
Ja nu jums kaut kad tagad gribās neprasīgu vakara pastaigu 13km garumā, tad lūdzu- https://baltictrails.eu/lv/forest/day/66
No centra autobusi uz Sēnīti iet ik pēc 30 min at least, no Vangažiem atpakaļ arī, viss ir relatīvi viegli atrodams- uz kokiem balt-dzelten-balti marķējumi vai lejupielādēta gpx maršruta karte, ko atvērt LVM GEO app'ā.

If anything will ever save my life it is going to be a movement of sorts.

Šim visam ir arī part One, par to, kā es te nonācu, bet es neesmu droša, ka es zinu, ko par to teikt vai kā par to domāt.

vakardienas [userpic]

If you want to say something, say it fucking clearly- I dont get hints

August 10th, 2022 (09:04 pm)

Kopš decembra no velo esmu nokritusi reizes piecas. Pirms tam vēlos no velo ar ātrumu viens kritiens gadā.
No iepriekšējās reizes pat roka vēl nebija beigusi sāpēt, pirms atkal esmu pacentusies to sasist. Nu what the actual fuuuuuuck!

vakardienas [userpic]

Now you see me

August 9th, 2022 (02:14 pm)

http://klab.lv/~vakardiena/2018/05/18/
Hormoniem pēc 4 gadiem viss vienalga, bet es joprojām viņu randomā satieku, šodien iekāpa dzīvžogā, lai es nenolauztu instruktora mašīnas spoguļus pret viņu.
So sorry for what I did when I was driving

vakardienas [userpic]

July 29th, 2022 (11:07 am)

I believe that there is something in me that needs to be held on a very short leash

vakardienas [userpic]

July 23rd, 2022 (10:38 pm)

They ate Bob

vakardienas [userpic]

In the news on how fucked up is fucked up

July 16th, 2022 (03:40 pm)

"All I ask is for you to get to know me on a deep, intimate level while I resist and obstruct your every attempt to do so"
Es tiešām biju veiksmīgi sevi pārliecinājusi, ka es vismaz cenšos pielaist cilvēkus sev klāt. The joke of the day

vakardienas [userpic]

July 15th, 2022 (11:36 am)

Vakar, kad vaicāju instruktoram, kur brauksim, viņš atbildēja:" Brauksim tur, kur Jums būs vieglāk elpot"
Bija tāda filma Van Helsing un tur savukārt bija brīdis, kur Keitas Bekingseilas varone pateica paldies par kaut ko Frankenšteina briesmonim. Un viņš pie tā nebija obviously nebija pieradis.
Tas brīdis vienmēr ir lauzis manu sirdi
Vakar tas bija tāds brīdis

vakardienas [userpic]

July 12th, 2022 (05:25 pm)

man nepatika šodiena, pls kill me

vakardienas [userpic]

Embrace the suck

July 12th, 2022 (09:14 am)

Ik reizi, kad man Jaunajā darbā ir jāizskatās labi un savākti, līst lietus, kas nozīmē, ka parasti es izskatos pēc slapja jorkšīras terjera :) šodien es esmu aizpampis jorkšīras terjers, kam dibenā spiež sagriezies zeķturis.
But we embraced the suck un uz darbiņu braucām smaidīgi un dziedājām visu ceļu. Es domāju, ka man ir sākusies tā stresa sadaļa ar histērisko smiešanos.

Vispār nemaz nesaistīti- jūs, kam ir tie RAINS lietusmēteļi- kā viņi tur stipru lietu? Tur rakstīts, ka ūdens izturība ir 4000mm, un on a good day es varu izraudāt tam cauri. Šoreiz mani mazāk satrauc materiāla elpošanas kvalitātes kā ūdens necaurlaidīgums, jo gribu kaut ko no-uz darbu, nevis gariem velobraucieniem lietū.

vakardienas [userpic]

July 11th, 2022 (10:04 pm)

Ada Limon, https://therumpus.net/2021/05/06/rumpus-original-poetry-the-hurting-kind-by-ada-limon/
Satiks pie pelnufejas un ievilkts savā alā

< back | 0 - 10 |