< back | 0 - 10 |  
vakardienas [userpic]

February 15th, 2021 (12:42 pm)

es it kā zinu, ka es neesmu nekāda dieva dāvana zemes virsū, bet es tomēr piedzīvoju sekundes ilgu vilšanās brīdi, uzzinot, ka es TIEŠĀM NEESMU dieva dāvana zemes virsū.

vakardienas [userpic]

February 11th, 2021 (10:39 am)

Man actually patīk mans darbs, es gribētu to darīt citā organizācijā, ar mazāku slodzi (muhahahaaaa), bet man tiešām besī, ka man nav cilvēku, kam paprasīt padomu, lūgt pārlasīt lietas, palabot mani- visi ir pārstrādājušies un lielos vilcienos nedara gluži to, ko es. Vienīgais cilvēks, kas dara, is not a real fucking help to me.
Es visu laiku domāju, ka negribu būt projektu vadītājs, jo I suck at that, bet tagad es sēžu un domāju, ka man tā īsti nav bijis iespējas būt par LABU projekta vadītāju, kas tieši labs es varu būt ar deadline uguni pie pakaļas 24/7?! Nav arī tā, ka man nav ideju, man ir diezgan ok idejas, bet tās a) es noroku pati, jo es negribu vēl vienu darbu čupā, kas jau tāpat bīstami līgojas (es visu laiku domāju par bijušo kolēģi, kas vnk pārstāja darīt lietas projektā un neviens nezināja, ka nekas neiet uz priekšu. Man ir sajūta, ka tas notiks ar mani, ne aiz ļauna, bet tāpēc, ka pamazām izdedz) b) man nav laika MIERĪGI padomāt par to, kas būtu forši vai interesanti, lietas bieži ir steigā un ķeksīša pēc. Kā lai es zinu, ko es varu vai nevaru, ja daru lietas ķeksīša pēc, jo viss norit tajā sūda steigā?!

vakardienas [userpic]

February 4th, 2021 (04:19 pm)

Kad kaimiņiem ir sekss, es regulāri jūtos kā Aiva Birbele savā stand-up stāstā- a....a.....a....a. KAS NOTIKA???? Viņa paģība?! Viņa beidza (yeah, right)?! Kas ir šis par kulminācijas trūkumu?????

vakardienas [userpic]

Trainwreck calling for service

January 25th, 2021 (12:19 pm)

rinda pie terapeites 3 mēneši, ha!
nāksies izdomāt citu veidu kā uzlikt sevi atpakaļ uz sliedēm

jāatzīst, ka tas apbēdināja daudz vairāk kā domāju. Par spīti tam, ka tā bija tāda nosacīti spontāna doma, un bija arī sajūta, ka gan jau būs ok- nav ko zvanīt, kaut kas manī bija pieķēries domai, ka varēšu izrunāties. Ar kādu, kurš jau gadu manī ir klausījies. Izdabūt no sevis šos pēdējos mēnešus ārā for good.
Gribās raudāt.

vakardienas [userpic]

January 22nd, 2021 (09:23 pm)

Es šodien biju tas cilvēks, kurš uz ielas auroja uz autobraucēju un pieprasīja, lai izkāpj (es nezinu, ko es būtu darījusi, ja izkāptu, droši vien turpinājusi aurot).
Viņš savukārt bija tas šoferis, kurš, gribēja veikt labo pagriezienu pāri man, kura brauca taisni. Vienīgais, ko es spēju izdomāt kā attaisnojumu, ir, ka viņš domāja, ka es arī griezīšos. Lai gan pēc sejas izteiksmes, t-veida krustojuma vidū, viņš vnk no manis sagaidīja, ka es bremzēšu.

vakardienas [userpic]

January 13th, 2021 (09:37 am)

Kā atšķirt selfkēru no padošanās?

vakardienas [userpic]

Once i contained not only snacks but also multitudes

January 4th, 2021 (12:46 pm)

varbūt man jāatsāk lasīšana tāpat kā skriešana- lēnām. Cilvēki lasa grāmatas mēnešiem, nevis stundām. Ir diezgan skaidrs, ka es vairs nevaru nokoncentrēties lasīšanai kā agrāk, tad varbūt jāsāk ar mazumiņu. 10min/30 min vai 50lpp. Es ļoti gribu atsākt lasīt. lasīšana un grāmatas ir bijusi mani definējoša lieta mūžīgi (tāpat kā darbs ar zirgiem // bitter laughter), un es zaudēju sevi definējošās lietas milzīgā ātrumā.

vakardienas [userpic]

Город устал

December 22nd, 2020 (02:10 pm)

sirdssāpes nav viegli pārdzīvot arī tad, kad pandēmijas nav. Bet ar katru reizi arvien vairāk sirdi lauž nevis tas, ko kāds ir pateicis vai izdarījis Tev, bet gan tas, ko Tu esi izdarījis ar sev uzticēto sirdi. es nezinu, cik bieži citiem liekas, ka viņiem nevar ļaut iet pie cilvēkiem, būt ar viņiem, jo ir pilnīgi skaidrs, ka kādā brīdī ievainosi viņus. Man liekas, ka mani nevar laist pie cilvēkiem. Nekad. Tas cilvēks, par kuru viņi stāsta, tas taču nevaru būt es. Tās lietas, ko esmu pateicis vai izdarījis, kāpēc es to darīju, es zinu, ka tajā brīdī tā likās vienīgā iespēja, bet tagad, ar distanci, vai vispār ir iespējams nežēlīgāks solis. Un tu esi centies, visu laiku centies, reizēm nav sanācis, bet tu esi centies atkal un atkal, sadzirdēt, saprast, nenoreaģēt ar iekšējo- sāpināto būtni, bet ar racionālo un laipno. Giving the benefit of doubt. Un vienmēr pienāk brīdis, kad tas nav nostrādājis.
Kā kāds, kurš jūtas tā, ka ir tik ļoti centies, var tik ļoti sastrādāt sūdus
māksla nav grūta, grūti ir būt labam cilvēkam. Huļi tas ir tik grūti

vakardienas [userpic]

December 20th, 2020 (11:49 am)

Māsa atkal varēs iet uz Lingas koncertiem

vakardienas [userpic]

December 19th, 2020 (07:08 pm)

Mehehe, viens no exiem uzradies manā instagramā, un es zinu, ka viņš čeko nevis to, kā iet man, bet to, kā iet Uldim Pūcītim. Kas izskaidro to, kāpēc es viņā tik ļoti iemīlējos <3

< back | 0 - 10 |