< back | 0 - 20 |  
Fjokla [userpic]
by Fjokla ([info]fjokla)
at January 26th, 2020 (07:28 pm)

Ai, kā ierakstīju par to Fick dich ins Knie ,tik skumji iedūrās, sen nebij dūris, viss tāds samierniecisks. bet ir vairākas lietas, par kurām mēs tikai ar Raimi varētu atbilstoši izzviegties, sootvetsvenno, kā ap četriem iedūrās, tā vēl tagad dur, au au. Atklāju baigi foršo meiteni, bet tur jāpierod, gluži kā pie manis, haha. Klausījos tā, skumu, atcerējos, hei jō, cibabļaķ. Kuros aizkaros ta vēl puņķi noslaucīt? Nu čau!
Īsumā man iet labi. /Kā iet jums, pāris sulīgos vārdos?/ Man tik ik pa laikam kāds grieķis norau jumtu, bet ar tiem tinderiem nekad neko nevar zināt, grieķis uz vienu brīdi iesnaudās, nezinu, šķiet nav pamodies vēl šobaltdien, neesmu interesējusies arī. Bet tas arī bij tāds, gudrs un asprātīgs un smuks, betnu, visu laiku šitie, šov mī mooore, give mī moooor, tak es jau tā visu pieļaujamo nobildēju. Ta nu kautkur aizpisās sirtaki ritmā. Nuja, un kamēr šis iesnaudās tikmēr man sakrīt mač ar tumsnēju kauktādu Irhanu vai tamlīdzīgi, kur man bija zināt, ka viņi mēdz būt arī gari augumā, zinātnieki, gaumīgi piselīgi un vēl asprātīgi. Norau jumtu mo men tā. Ta līdz četriem rītā un viss pa gaisu, jumts uguns liesmās un kaismās dziesmās. Labi tas viss pofig. Tagad pauze, huiviņzin, gan jau pacēla cepuri un aizgāja pisties tālāk.
Nu, uz darbu vēljoprojām neeju, dzīvoju no haltūrām, rakstu bezjēdzīgus kopīraitus un citus bōring priekšmetus, kas man tagad vispār bij jādara,  vienu mēnesi pamēģināju iet darbā, bet man nepatika. attiecīgi, ja dzirdat kko par kaut kādu jocīgu pagrabu, kur vajag kaut kādu jocīgu darbinieku, let mī nov. Normālā negribu, man besī tie uzvalciņi un kūkas pusdienās, lai iebāž sev dziļās vietās jopta. Kas ta vēl tāds? Nekas, paklausieties meiču, interesanta tāda, bučas

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at January 26th, 2020 (05:19 pm)

indieši ir pamanījušies uztaisīt pat likteņa ironijas jeb vieglu garu rīmeiku! un tas nav nekāds joks!

https://www.youtube.com/watch?v=xZcdNFaHrJU

Božena Chodunska [userpic]
Es jau sen to biju pelnījusi...gandrīz 1.janvāris!
by Božena Chodunska ([info]bozena)
at January 26th, 2020 (03:56 pm)

...nedarīt gandrīz neko, gulēt līdz vienpadsmitiem, lasīt ēdienu receptes internetā, cept ķirbi (viņš tak pats cepas, tas nav nekāds darbs!), domāt par plāniem pašai safabricēt falafeļus mājas apstākļos.
Man garšo falafeļi (drīkst, es izrunāšu ar mīksto ļ un vīriešu dzimtē, jo tā izklausās velnišķīgāk!), bet man šķiet, ka tas ir baigi grūti.
Nav ko smieties, man reiz sensenos laikos bija kolēģis vecpuisis. Viņam garšoja griķīši, bet viņš nemācēja tos pagatavot. Sēžam darba ēdnīcā, ēdam griķus, vecpuisis saka, ļoti garšīgi tie griķi, gribētos mājās pagatavot, bet es jau nemācēšu, tas laikam grūti.
Vispār man vajadzētu tīrīt māju, bet es negribu.
Labāk izlasīšu kaut ko interesantu, bet nevajadzīgu. Aizvakar, piemēram, izdzēru alu Žatecký Gus, kuru kāds bija atstiepis, un noskaidroju, kur atrodas Žateka vai varbūt Žateca (Saaz vāciski) un ko tur dara. Maza jauka pilsētiņa ar alusbrūzi un kaut kādiem slaveniem apiņiem.

bija [userpic]
-
by bija ([info]temperature)
at January 26th, 2020 (01:10 am)

"tu jau arī neesi nekāda siltā"

teica mana manikīre šodien.
vēl pirms es kārtējo reizi skatījos uz savu dzīvi un domāju, ko, pie velna, es daru.

in a river of teas [userpic]
by in a river of teas ([info]teja)
at January 25th, 2020 (08:05 pm)

Redzēju beidzot sapnī spocenīti. Manās mājās notika ballīte ar viesību drånās tērptiem komūnas vecbagātniekiem, daudz cilvēku visās istabās vinai bija ap 35, cieti spuraini īsi mati un vina koda cepumā kas izskatījās pēc domino. Vinas mamma teica wow neesmu redzējusi ka tu tā vnk kod cepumu kopš tev bija 18-19. Vińa mazliet distractēti skatījās citur un teica: nu ja jau ir bez glutēna tad var

in a river of teas [userpic]
by in a river of teas ([info]teja)
at January 25th, 2020 (01:09 pm)

Pamanīju ka Netflix ir filma 22.jūlijs - oh nice mana dzimšanas diena - jús neticēsiet, kas notika pēc tam

Pērkons [userpic]
by Pērkons ([info]perkons)
at January 25th, 2020 (12:25 pm)
Tags:

Tu esi vecs kā Pekausis!

porcelāna lellīte [userpic]
by porcelāna lellīte ([info]neraate)
at January 25th, 2020 (12:29 am)

Es viņus vienmēr glābju. No noslīkšanas, no saspiešanas, no nosišanas. Jo nu pretīgi viņi varbūt ir, bet lietderīgi vai ne. Un tagad par to man viens ķēms ielīda nakts džemperī. Nobijos, aizgāju pie vīra, lai paskatās vai uz ribām nekas nav pielipis un palicis, jo es viņu vaimanuvaimanu nejauši nospiedu. Un tagad es atklāju, ka man tur ir pumpa, kas nedaudz tirpst un niez un knieš jo man tas suka zirneklis fakin iekoda padusē

Filips [userpic]
by Filips ([info]quizer)
at January 24th, 2020 (10:01 pm)

Ejot mājās no darba, man bieži sanāk iet garām tumšai privātmājai ar augstu žogu.  Apmēram metru no žoga, mājas pagalmā ir podests  uz kura sēž milzīgs, melns doga šķirnes suns, viņš sāk riet vienmēr, kad redz mani tuvojamies. Nevarētu teikt, ka tas man sevišķi patīk. Tas drīzāk traucē un reizēm arī biedē. Kaut kādā brīdi, lai sagatavotos apriešanai, sāku  laicīgi skatīties uz dogu jau pa gabalu. Vakar, piemēram, bija slikts laiks, un dogs savā tronī nebija. Šovakar laiciņš relatīvi labs. Un dogs ir postenī, redzu viņa melno galvu, viņš sēž un skatās, mums ir ciešs acu kontakts, es skatos uz viņu, viņš skatās uz mani, un tā es paeju viņam garām, un viņš nerej. Iespējams, viņš nemaz nav tik nikns suns. Viņš varbūt vienkārši ir ļoti ļoti vientuļš suns un tikai vēlās uzmanību. Tā man tagad gribās domāt.

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at January 24th, 2020 (08:53 pm)

Māju tīrot, atradu korvalola pudelīti ar izbeigušos derīguma termiņu. Kaķi dabūja piektdienas vakara reiva pārtiju.

frau Strumpf [userpic]
75
by frau Strumpf ([info]juuuda)
at January 24th, 2020 (02:08 pm)

Aušvica tripedvaisorā novērtēta ar 4,5 punktiem.

Ausgezeichnet 74%
Sehr gut 15%
Befriedigend 9%
Mangelhaft 1%
Ungenügend 1%

cukursēne [userpic]
dienas random doma
by cukursēne ([info]saccharomyces)
at January 24th, 2020 (12:57 pm)

kad biju maza un tikko iemācījusies lasīt, es domāju, ka filmu kompāniju sauc "DISNEP", bet kakao nosaukums ir "NESPUIK"

porcelāna lellīte [userpic]
by porcelāna lellīte ([info]neraate)
at January 24th, 2020 (10:30 am)

Šogad vairāk piedomāšu ko un kā pērku. Apģērba ziņā nav vērts pieņemt radikālu 'tagad gadu neko nepirkšu' jo es tāpat pērku reti un pie vajadzības un tad ja der un patīk un dzirkstī to prieku. Pēdējā gada laikā arī uz konkrētu sezonu un ja ir konkrēta vajadzība.
Bet tā kā no mātes māsīcas dabūju divas kleitas, somu, vairākus topus, varēšu iztikt ar to, kas ir, kamēr atkal tieku līdz tai kleitai ar gleznas apdruku (tā leišu beibe) vai augu lapu nospiedumiem (Dilles fashion lapā FB. Smuki ļoti, bet mazi izmēri).

Filips [userpic]
martas asinis - bauda
by Filips ([info]quizer)
at January 24th, 2020 (07:25 am)

Martas asinis jaunais albums ir šeit. Klausieties, vērtējiet un baudiet.

бемби [userpic]
by бемби ([info]grizlii)
at January 24th, 2020 (01:42 am)

visi ir tik apsēsti ar fikciju

f [userpic]
by f ([info]f)
at January 23rd, 2020 (04:42 pm)

šodien viena gājējtante ņēma un sāka iet pāri ielai, kad es biju mašīnā pavisam tuvu. man deg zaļā gaisa, viņai sarkanā, es, turklāt, JAU braucu, viņa paskatās uz mani un iet pār savu nolādēto zebru. ātrums nebija liels, bet ja būtu bijuši ziemīgāki laikapstākļi, es būtu uztriekusies viņai virsū. stulbie cilvēki. i mean, visi idioti, es arī, bet tik un tā.
pēc tam mūsu ceļi krustojās, un viņa smejoties saka: "gandrīz paskrēju zem riteņiem, vai ne? ai, tā ir, kad viss novērš domas." vajadzēja viņu no biksēm izlamāt ārā, jo nez vai viņai daudz rūp tāds jēdziens kā bremzēšanas ceļš un vispār ceļu satiksmes noteikumi, da i loģika vispār. ja tu neesi pašnāvnieks, nelec zem mašīnas, a?

vilibaldis [userpic]
Darbs
by vilibaldis ([info]vilibaldis)
at January 23rd, 2020 (01:58 pm)

Visās sūdu bedrēs ir zelta maliņa.
Tomēr ir sasodīti patīkami, ja tavus darbus kāds meklē kā konkrētu brendu.

brr [userpic]
Mākslas enciklopēdija
by brr ([info]brr)
at January 23rd, 2020 (09:25 am)

Mākslas enciklopēdija. No viduslaikiem līdz mūsdienām.Jumavas izdotā.
Šī.
Jauna, pat īsti nav pāršķirstīta. Atrodas Rīgas centrā. Gribētu kādus 15€.

sieviete, parastā [userpic]
by sieviete, parastā ([info]dhonass)
at January 22nd, 2020 (11:56 pm)

sex dungeoncuddle dungeon

es gribu, lai man pieskaras
kāpēc eksistē Ciba, terapija, krogi un baznīcas, taču nav vietas, kur par attiecīgu samaksu atbilstoši apmācīts speciālists vienkārši pieskartos
oh wait

bija [userpic]
232
by bija ([info]temperature)
at January 22nd, 2020 (11:04 pm)

es sāku zaudēt prātu.

bet pavisam nopietni. man šķiet, ka man uzsprāgs i smadzenes, i krūtis, un es vienu dienu ņemšu un ieiešu jūrā. atrodoties ārā, gribas apgulties ielas vidū. asfalts uz tās šķiet aicinošāks nekā ietve - bet var taču gulēt arī uz ietves, ja tik dikti vajag, tu muļķe. bet nē. iela.
man tik izmisīgi trūkst uzmanības un cilvēciska kontakta, ka realitāte sāk raustīties. vienatnē čukstus runāju ar neesošiem cilvēkiem, iesaistos diskusijās un stāstu, kā man iet. no dušas ilgi nevaru izkāpt, jo aizrunājos. nolāpītā ziepju opera, ko tulkoju jau pusgadu, pārņem manu dzīvi. esmu iegrimusi tai stulbajā mīlas drāmā tik dziļi, ka no ilgām kļūst nelabi katrā reizē, kad galvenais pāris parādās uz ekrāna. bet es skatos. attinu sirdi plosošākos momentus un skatos. un gribu, lai viņi viens otram pieskartos. lai viņi būtu kopā. tas puisis drusku izskatās pēc E. nu, pēc mana ļoti konkrētā vīriešu tipa, kam pieder arī E. un arī cieš klusējot.
smadzenes izskenējušas manu paziņu loku un atradušas, kam pieķerties. tagad, ejot gulēt, es domāju par kādu puisi, kas man patīk jau kopš pirmās ieraudzīšanas reizes, bet patiesībā, visu loģiski apsverot, ikdienā man viņš nemaz nepatiktu. reiz mēs pilnīgā pālī skūpstījāmies. tagad izliekamies, ka tas nav noticis.
domāju par meitenēm, kas izaicina manu heteroseksualitāti. domāju par izbijušiem mīļākajiem. domāju par tinderi. par rīgu.

reizēm šķiet, ka man vajag palietot vielas, kas palīdzētu gūt cilvēcisko kontaktu lielās devās. izjust to mīļumu pirmo reizi...cik? gada? laikā. bet baidos, kas notiks pēc tam. kad atgriezīšos ikdienā, stresā, darbā un tukšumā.

vajag draugus. jānobeidz sesija un jābrauc ciemos. jāiet troksnī. varbūt ar kādu jāpaflirtē.

visu, lai neapgultos ielas vidū.

< back | 0 - 20 |