barbala ([info]barbala) rakstīja,
@ 2016-06-07 14:05:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
spēcīga grafika
Šitentādi cipariņi, uz kuriem var ilgi skatīties. Klusumā.






Provēšu noskaidrot, vai pie sabiedriskā sektora ir arī pašvaldību administrējošais aparāts un valsts uzņēmumi/kapitālsabiedrības, bet uzmanība pievēršama ailītēm budžeta resursu tērēšana/budžeta finansēšana. Tad ievelkam elpu vēlreiziņ.


(bet, toties, ar kultūru viss ok.)


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]unpy
2016-06-07 14:30 (saite)
Atļaušos piezīmēt, ka diezgan liela daļa no paša uzpūtīgākā privātā sektora ir tieši tādi paši parazīti, jo dzīvo no valsts pasūtījumiem. Un vēl lielākai daļai "privātā sektorā nodarbināto" ar budžeta pildīšanu ir visai maza saistība, ibo apkopējai "Mikrotikā" jau nu tā kā nebūtu iemesla vīzdegunīgi skatīties uz apkopēju Zaubes kultūras namā.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]barbala
2016-06-07 14:34 (saite)
jā, labi-

izņemam ārā lielākās IT kompānijas (šis joks satur 65% joka), ceļu būvi, būveniecību un teiksim, pusi no PR aģentūrām, kur gan tas "tirgus" un darbienieku skaits un ai, žēl žēl, samaksātie nodokļi arī nav tie augstākie.


un pag, šis nav par augstprātību, bet gluži vienkārši: cik daudz centus kāds samaksā budžetā pret šo pašu centu apēdājmutēm. metaforiņās – cik barojamo vienību ir pret maksātājvienībām.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]unpy
2016-06-07 14:43 (saite)
Es vairāk par to, ka "barojamo" procentuālā ziņā ir stipri vairāk, nekā šajā vienkāršotajā infogramā izskatās un par to, ka "strādā privātā sektorā", tātad potenciāli prātīgs vēlētājs neiztur nekādu kritiku, jo lielākais īpatsvars pavisam dumjo ir tieši privātajā sektorā, kur tad vēl.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]begemots
2016-06-07 18:05 (saite)
Nē, nu, ja grib šādi, tad tikpat labi var izrēķināt ārā no patērētājiem kaut vai tos, kas sab sektorā, piemēram, nodrošina, ka ES finansējums tiek piešķirts Latvijai noteiktā apmērā un nomenedžē, ka tas tiek līdz privātajiem. Jo, kā zināms, ES naudiņas ir gana daudz.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]alefs
2016-06-07 15:40 (saite)
Un var paskatīties arī pretējā virzienā — piemēram, tas, ka cilvēks strādā valsts pārvaldē, vēl garantēti nenozīmē, ka viņš ir tērētājs. Ir amatpersonas (lai cik tādu arī būtu), kuru darbs tomēr nevis traucē biznesam, bet ir ar pozitīvu ietekmi; tādējādi šīs amatpersonas piedalās vērtības radīšanā. Un vēl interesanti — ja kāda hipotētiska uzņēmuma galvenā klientūra ir, teiksim, pensionāri, tad kā skatīties uz šiem pensionāriem un šo uzņēmumu?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?