jā, bet atkal tikai tādu jocīgu veģetāru, kur sojšliki un feikās marinētās siļķes. mani bērni nemāk ēst tādus ēdienus. jāatzīst, ka man arī negaršo gaļas aizvietotāji vai kā savādāk "viltoti" ēdieni. man žēl, ka tur jau vairākus gadus nevar paēst vienkārši - es pusi karaļvalsts atdotu par ceptiem kartupeļiem, piemēram, nav jau baigās vajadzības pēc īstas siļķes vai gaļas. pagājušo gadu noveicās, jo dabūjām talonus uz gardo pupu :), šogad jāsagatavojas uz pašapgādi.
pie kam mulsinoši ātri beidzas jebkāda feikā pārtika un jāiztiek ar "bulkām", kas man tomēr ne visai :( būtu kaut vai vienkārši vārīti/tvaicēti dārzeņi...
Vesels arbūzs, vesela melone, sausās brokastis neglābj vismaz daļēji tālākās dienās? Tad gan baigi jāčurā. Gurķi, tomāti un fetas siers, tas, kas kastītē ar follijas iekšu, ja neattaisīts un ilgi neglabā, vismaz lielajiem vajadzētu būt ok. Var eļļu neņemt, uzspiest citronu, mandarīna daiviņu vai tml. Un kādas aplejamās pārslas.
mums gārsenes pilī būs brokastis, tas pārslu vietā. bet lielo augļus - nu kā es viņus ienesīšu un sagriezīšu? sarežģīti un smagi. es domāju, ka smērēt maizes vai dzert jogurtus jau var vienmēr :)
no pieredzes ar telšu ceļojumiem: ja gribas "normālo ēdienu", un ir pieejams vārošs ūdens, griķus var apliet un pēc 20-30min slēgtā traukā (esmu aplējusi arī tukšā saldējuma kārbā) ir gatavi. Klāt jau tad var variēt pēc izvēles. Dārzeņiem tiešām der tie paši gurķi, burkāni, kolrābji - var grauzt tāpat, tik cik daži labi jānomizo. tām pašām gatavajām siermaizītēm ar nekas nenotiek kaut vai 30C, pa 1-2 dienām arī vārīta ola nenomirs.. Plus, ja var paēst normālas brokastis, cik lien, tas JAU lielu daļu problēmu atrisina. jo manā pieredzē ja brokastīs kanpinās, tad visu dienu var rīt, savukārt paēdot normālas brokastis, var arī visu dienu kko paknaktīties vai arī launagā kko pamatīgu uztaisīt un būs ok..
Es mierīgi varu izdomāt/nodrošināt ēdienu kaut mēnesim. Bet mans ieraksts ir par to, kā man besī, ka festivāls nevar nodrošināt normālu/vienkāršu/parastu ēdināšanu. Jo apliet griķus ir pēdējais, ko gribas darīt festivāla ņiguņegā..
Medniekdesas bija arī pašā pirmajā :) Aij, nu ne jau šlāgerfesta ēdienu gribu, bet, piemēram, tādu garšīgu kā 2015.-ajā gadā, nom nom nom. Un tur iztika bez viltotām desām un biešu kotletēm :)
jā, par paiku tur ir lauzīti šķēpi jau kopš pirmā gada, cik daudz asaru un asiņu izliets, zelta vidusceļu meklējot. Godīgi sakot, priecājos, ka mani tas vairs neskar
zini, es vairs necīnos ar Lielu Māgslenieku redzējumu. Tāpēc esmu prom no tās nozares. Manai nervu sistēmai tas pārāk dārgi ir izmaksājis 15 gadu fanātiskā un aklā ticībā idejai un Augstajai Mākslai, kas beigās vairs nav māksla, bet vadoņu ego. Un es to vairs negribu. Šajā gadījumā ir tā, kā šķiet ok A.S.
šogad būšot Nata cafē, ja tas, ko maina. man gan garšo tie dīvainie ēdieni, bet es tīri izklaidējošos nolūkos parasti ņemu līdzi prīmusu un dārzeņus un tad var kādā garlaicīgākā brīdī izklaidēties gatavojot dārzeņus kokospienā vai kādu citu virumu.
es iztēlojos, ka tāda veida aktivitāte var likties interesanta vai izklaidējoša arī bērniem, bet es tik labi neorientējos, kas izklaidē bērnus un, kurā vecuma grupā.
Uz piecām minūtēm totāli interesēs, tad vairs nē un sanāks brīnumaina dilemma: pieskatīt prīmusu vai skriet pakaļ iekšā mežā :) Mēs gan nedzīvojam teltī, caur to nav arī tādas “mūsu vietas”, kur nobāzēties.
Cilvēki, kas kāpj kalnos vai iet pārgājienos, kur nav veikals uz katra stūra, liek mugursomā šos. https://virsotne.lv/lv/turisma-inventars/turistu-partika-travellunch# Atgriež paku, pielej norādīto karstā ūdens daudzumu, patur norādīto laiku, apmaisa un ēd. Viss, kas ir makaronveidīgais, patiks bērniem. Un nē, tas nav tas pats, kas roltons vai Galina Blanca sausās zupas. Tās ir domātas, lai bez smagas rupjmaizes un speķa varētu Everestā uzkāpt. :) Vienu ēdienreizi iesaku pamēģināt.