обои [entries|archive|friends|userinfo]
Scandalo Calmo

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| fffff pajautā komenti jauns labot secondhand vissvienā ]

[31. Jul 2015|17:54]
delfi.lv - Darbību pārtraucis leģendārais klubs 'Pulkvedis'
nav nekāds brīnums. pēc pēdējās reizes, kad bārā tur bija viens tāds tuvu pie 2m bārdains zīdainis ar melnu platmalīti galvā (pēdējā laikā redzēts pie nemiera - pasakiet kāds blankam, lai no tā tizleņa tiek vaļā), kaut kā vairs uz turieni iet negribējās. tad jau uz omas sūdainajiem briljantiem, ja nu tiešām gaumes tik maz, ka pa vecrīgu jāklimst. vai uz alu, oiru ar krakovjaku uzdancot.
Link2 mērījumi|samēramies

[31. Jul 2015|17:06]
Poll #20459 krēmšnite ar fenheļa čatniju
Open to: All, results viewable to: All

A Rīgas stacijas pulksteņa restorānā tu esi bijusi/is?

View Answers

promska
15 (42.9%)


17 (48.6%)

paldies par ideju, būs jāaiziet
1 (2.9%)

vēl viens polls - atfrendošu nh
2 (5.7%)

Link10 mērījumi|samēramies

n_komentārs [30. Jul 2015|12:16]
un, bļe, lakot nagus birojā galīgi nav ok.
Link11 mērījumi|samēramies

[29. Jul 2015|14:50]
tad ir ļaudis, kas mēdz laimēt visādās izlozēs, un vēl tādi, kas mūždien viskko atrod. lūk, es laikam īsti nebiju ne viens ne otrs. šad tad ca. 2x gadā atradu pa piecītim. katru reizi kāda bērna acupriekšā, kā acīs acumirklī kļuvu par varoni - āaaa, kā tu pamanīji. loģiski,tad jāiet par to piecīti, kas bērnam joprojām šķiet baigais piķis,kas nobiris pār galvu, jāiet nopirkt ārkārtas saldējums (būtu bišu dūriens kkur dabūjams, varētu ieviets atrastās naudas bišudūrienu tradīciju).

mans jaunākais brālis krievu laikos smilšu strēlē, kas reiz bija domāta kā jūŗmalas gatves otrā josla, atrada simtiņu. mēs ilgi sēcām aiz šoka. par to naudu tika nopirkts saliekamais divritenis aist (vēl neilgi pirms tam, tas saucās minsk, bet te pēkšņi rebrandings, kas nevienam no mums nepatika, jo kas bļe par stārķi, ja tieši minska kotējās kā labākais braucamais). turklāt parasti minska nāca pa 67 rubļiem, bet aist veikalā parādījās par 113. toties uztūnēts, ar kruto bagažnieku, uz kura varēja stāvēt, ar lukturiem #priekšāpakaļā un 77 atstarotājiem. par spīti tam, ka aist, šis ilgāku laiku bija krutākais braucamais visā imantā I. iespējams arī II un III.

katojot krapu, ar šo vēlējos vēlos piezīmēt un saglabāt kā faktu priekšdienām, ka izgāš6dien, kad razb&kitz hostēja klapi ar karoti_d*, naktī pļavā atradu 50 ērikus. bērni sēca gluži kā mēs toreiz ar to simtnieku smiltājā.

*Музыкальный оливье: https://youtu.be/YKk5OPGbhOI /
Link2 mērījumi|samēramies

[27. Jul 2015|16:14]
slavenā karote_d )
Link3 mērījumi|samēramies

danse macabre (is all you need) [24. Jul 2015|09:55]
paziņu lokā man ir viena dāmīte, ar kuru sen atpakaļ kopā strādāju. viņa bija daiļa, bet viena (tbš bez kopdzīvē pārtapušām ilgstošām attiecībām). latviešu veči viņu besīja, pāris importa eksemplāri arī neattaisnoja garantijas solījumus.
dsclmrs: tas tā, virspusīgs un paviršs vērtējums no malas.
nu vo.
kaut arī vīrieši viņu intersēja. iespējams, pat vairāk nekā citas, kas turpat apkārt maisījās. tēma bija karsta, nenoliedzami, un tiklīdz nāca kāds tur ūdensnesējs vai skursteņslauķis, viņa traucās krāsot svilpi un ierullēt svārkus. tomēr viņas skārlettipa augstajām prasībām nederēja ne viens, ne otrs, ne pilots, ne juvelieris. (agrā rītā viņa paslepen izlavījās no skurseņslauķa mājiņas un žigli bikliem solīšiem tipināja uz tuvāko taksometru pieturu, kautri slēpdama savu krēmkrāsas kleiti, kuru klāja brutālu roku sodrējainie nospiedumi). taksī viņa raudāja par sadirsto dzīvi un velto, vai kā tur bija, un skuma, likdama veltīgi pavadītajiem gadiem grimt viņas lielajās valgajās acīs, kā akās, kurās spoguļojas mēnesnīca.
tad kaut kā pagāja daudzi gadi, kuros ne nieka par viņu nezināju, līdz salīdzinoši nesen sadraudzējāmies kādā sociālā tīklā. izrādās, viņa jau vairākus gadus dejo tango. katrā ziņā tur nebija nevienas citas bildes, kā tikai tādas, kurās viņa redzama savijusies ar kādiem sirmojošiem kungiem, un abi iesnaudušies viens otram uz pleca. tomēr skaidrs, ka iesnaudušies viņi nav, gluži otrādi, izdzīvo dzīvi niansētākajā niansē, gluži kā ieožot parfīmu, kas darīts no saulgriežu naktī ievākta kolibri urīna, vai džemojot uz perlašēzā nozagta o.vailda mata. laicīgā dzīve, tā vien šķiet, ir pārskrējiens no vienas milongas uz otru. turklāt es neatceros viņu ever redzējis baudām eksistenci intensīvāk nekā tagad.
par šito atcerējos tādēļ, ka uz piena terases visi krāsainie krēsliņi šorīt nomainīti ar melniem. izrādās, vakar terase esot bijusi slēgta, un pa to bez apstājas vairāku stundu garumā aizvērtām acīm tango ritmos melanholiski pārvietojušies apskāvušies pārīši. kā teica kolēģe, kas to esot vērojusi no "nemiera", viņi izskatījušies miruši.
Link2 mērījumi|samēramies

[20. Jul 2015|17:39]
tātad svaigākais uzzinu_pēdējais ir tāds, ka mierīgi var nodzīvoties pa šitādu te festivālu skaidrā, haha. aizbraukt smuki uz momentu, kad kaut kas sāk notikt uz skatuvēm, un tad, kad ca. pie dienas hedlainera iestājas orku stunda, pazust vieglajā pasažieŗu automobīlī ķibeņi feņi. un pietiek ar vienu dienu. un vajag paņemt līdzi 9gadīgu bērnu, kam viss patīk, patīk, patīk. tad arī pašam viss patīkx3.
7dien vakarā aizgāju uz maybeshewill, kas uzstājās melnajā 5dienā un ko daudz klausījos kādus 5 gadus atpakaļ. savus drāztākos hitus viņi nospēlēja totāli šķērsām un dezintegrēti, ka teju jāsmejas, toties uz visu citu sakūra tā, ka izmēza no galvas pretenciozo salacgrīvu un iepūta laimi. tikai piebalgas alus ir inde - šo es te cibā rakstu jau otro reizi. tad jau labāk dzert siltu šnabi.
Linksamēramies

kā es to varu zināt? kas es tev - pimpolis kkāds? [20. Jul 2015|15:46]
Pimpolis bija maza tā sauktā zīlnieka lodīte no vaska, kas ar daudzām izdarībām (Alfanzerey) tika pagatavota, un tika turēta gaisā pakārta pavedienā, kad gribēja atklāt tās pašas apslēptas mantas, īpaši zagli. Tas bija arī it kā latviešu orākuls. [Stenders 1783]

Ūpis - latviešu nelaimes putns. [Stenders 1783]
Link4 mērījumi|samēramies

[15. Jul 2015|23:42]
Vakar piepirku ledusskapi ar vīniem, sieriem un ķiršiem, bet tad aizgāju dzert alu ar Vernera salātiem. Man riebjas manu svētku dienas, jo jūtos, ka esmu kādam kaut ko parādā, kaut viss tak ir otrādi. Haha.
Linksamēramies

[8. Jul 2015|08:48]
[Tags|]

sukulents
Link2 mērījumi|samēramies

baltas miškas [6. Jul 2015|10:16]
šorīt kāpu pa metāla saliekamajām kāpnēm pie griestiem aizvērt jumtalogus, jo sola lietusgāzes. uzrāpies virsotnē, nevilšus izlasīju, kas rakstīts uz augšējā pakāpiena - muļķīgs ieradums izlasīt visu, kas kaut kur rakstīts. a rakstīts tur bija “kwikkie”, kas labi sasaucās ar manu iekšējo monologu, augšup kāpjot: “nenopisties, tagad tikai nenopisties”. jo mājās biju viens, un kurš mani evakuētu, ja pēkšņi kwikkijs ar saliekamajām kāpnēm?
brīvdenās biju viļņā, kas bija karsta kā elle, tādēļ ļoti ticami uzdevās par kādu vidusjūras valsts pilsēteli. viss bija kruta, daudz visa kā jauna, ali garšīgi, ēst gardi un lēti, cilvēki brīnišķīgi.
Linksamēramies

[3. Jul 2015|16:19]
Cibās neesmu bijis tik ilgi, ka vairs neatceros kurš bija kurš.
Link9 mērījumi|samēramies

[19. Jun 2015|17:23]
pirms mirkļa uzgāju kāda personāža gada pirmās puses iemīļotāko dziesmu plejlisti, kuru izlēmu paklausīties. atradu šādu skaņdarbu - https://soundcloud.com/talitres/the-call-store-the-letting-go
klausos un gribas apbimbāties (vakar, pirkdams tāla lidojuma biļetes, izdzēru vīna vairāk nekā vajadzēja, un šādās nākamajās dienās es parasti kļūstu diezgan jūtīgs). ar minēto personāžu iepazināmies novembrī pirms diviem gadiem, kad tiktikko (tā, ka iepriekšējā dienā) biju pārvedis savas mantas aka trešās šķiras uteni uz mājokli ar konspiratīvo nosaukumu “velns klauns”. vērodami izteikti maskulīno publiku, kas kaut kur briselē dzelzsbetonīgā volejbola zālē bija savākusies uz the national uzstāšanos, spriedelējām par izteiksmīgākajiem brake-up mūzikas autoriem un izpildītājiem. mēģinājām iztēloties, kā katram no drūzmējošamies bārdaiņiem sāp sirds. jo nh tad viņi te vispār atnākuši.
šodien pusē dziesmas atcerējos, ka ir pagājusi precīzi nedēļa kopš pagājušās 5dienas, par kuru eksistē “actiņas” ieraksts ar atskaites punkta un personīgā arhīva atzīmes funkcionalitāti (tādam oligokalendāram un nehronoloģiskam subjektam kā man). 4 the letting go piektdienas. advente kaut kāda, no kuras šī sanāk pirmā. pirmās adventes moto un atziņa, tātad, ir šāda: the end is not a new beginning. jeb, kā noteikti piebilstu (tomass un) r3v kādreizējais direktors bērziņš - tu vari samelot mums, pedagoģiskajai padomei (vai kā viņu tur), bet nemelo pats sev!

vēl pie šī (iztēlojoties berningenu, kurš šķiet permanenti tikko pēc breikapa, pamīšus pie lūpām cilā te vīna pudeli, te mikrofonu) atcerējos, ka porto nopirku jaunas brilles, jāiestiklo kaut kad.


(upd. noskaidroju. tas nemaz nav mats berningers, lol.)
Link8 mērījumi|samēramies

narcisa sapnis [19. Jun 2015|14:07]
narciss sapņoja, ka pavisam nejauši apmeties kādā ceļmalas viesmīlībā ar atbaidošu peldbaseinu pagalmā. viesmīlības īpašniece uzkrītoši bieži mainīja kleitas. kad šī ieilgusī kleitu maiņa tika pasvītrota ar pēkšņi uzkrāsotām lūpām koši sarkanā krāsā, narcisam ienāca prātā, ka saimniece, iespējams, šādi rīkojas viņa dēļ.
šī atklāsme radās vienlaikus ar pārdomām, kā tur īsti ir - viņš ir neapķērīgs? vai narciss.
Linksamēramies

[19. Jun 2015|13:56]
kultūra, ezītim skaidrs, ka dodas praidā. cita štelle, ja proletariāts dotos, visu kā nākas noformējot feisbūkā.
Link1 mērījumi|samēramies

[16. Jun 2015|16:57]
Uz ielas sastapt attāli pazīstamus ļaudis tu visdrīzāk vari tajā ceļa nogrieznī no drogām līdz mājām, kad liekuļoti nevērīgi nes padusē pasistu lielāko tualetes papīra iepakojumu. Un viņi smīn maitas. Paziņas nevis papīri.
Link9 mērījumi|samēramies

[12. Jun 2015|13:59]
Biju iedomājies, ka mans tēvs pēc ķīniešu kalendāriem ir mērkaķis. Izrādās zirgs.
Link1 mērījumi|samēramies

saulainais stūrītis, ļ [1. Jun 2015|17:43]
Рост с другом Кузей (Эдуардом Кузьминым), которые тогда играли в школьном ансамбле, курили, а Ступа, сидя на толчке, голосил песню «Островок».
http://takiedela.ru/2015/05/alkoroker/
Linksamēramies

[7. Maijs 2015|16:22]
dzīve rit interesanti, ja var uzzināt visu ko jaunu. piemēram, lai ar dīzeli izietu tehnisko apskati, uz TA vietni jābrauc ar otro ātrumu un jāizsvilina kvēpi no skursteņa. jo citādi, ja dara, kā es to darīju, bet darīju es to tā, ka no rīta agrumā fiksi ielecu makinā, un žigliņām uz antēnas ielu, pat ne kārtīgi iesildījis motoru, tad TA vīrs - kā iemina, tā gar acīm nogriezās melns un divnieks uz atestāta.
rīt braukšu uz latgali ar pārīti vecbebru, bet ne el classico vecbebru braucienā, tik vien kā patalkot. tipa reiz jau apciemotā nekurienē pie rogovkas ir džūreļa mātes mājas, kur kāds sagāzies praulu šķūnis jāizjauc un jānodedzina. joks tik tāds, ka patalkoju jau 4.maijā, pēc kā atkal mugura pagalam un talkai nederīga. attiecīgi es tur braucu kā vedējs, kā cilvēks kas taisa ēst un ar kuru iedzert. tāpat es bikstīšu lielu ugunskuru, kas man jau kopš bērnības ļoti patīk.
nupat andrejsalas šnabenes internetā meklējām dzyras. lapā blakus atradās divi degvīni - talka lux un tri starika, kas būtu pa tēmu. vēl ar atlaidīti nopērkama vīnogu kandža, no kuras spļāvu žulti rsb un acdkth sālsballītē, un lai dzīve neliktos salta, luxardo fernet.
Link1 mērījumi|samēramies

[27. Apr 2015|16:35]
šķiet, tikai temperamenta pilnīgi apdalītam cilvēkam izdodas nodzīvot savu dzīvi, nekļūstot par pimpi itin nevienā dzīves situācijā - braucot ar riteni vai auto, slēpojot uz kalna, kruķījoties pa darbiem, attiecībās, pašapkalpošanās ēdnīcā un lielveikalā, utt.
Link3 mērījumi|samēramies

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]