polija's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in polija's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Sunday, October 13th, 2019
  9:14 pm
  note to self
  nelaist negulējušu bērnu svešā vietā autopilotā kkur braukt ar velo, ja pati eju kājām.
  Šodien tas beidzās ar to, ka bērns ieskrējās līdz gandrīz Juglas kanālasm (no Berģiem). Mums vajadzēja Brīvdabas muzeju. Problēma tā, ka es tiem tempiem netiku līdzi un biju pie pagrieziena uz Brīvdabas muzeju, kamēr mans bērns 400m tālāk un ij nedomāja stāties. Plus vēl pa kalnu uz leju diezgan labā šusē gāja.
  Izmisumā mēģināju balsot mašīnas (ar domu, apstāties aizbraukt priekšā un tā noķert, jo kājām - es TIK ātri nevaru paskriet, lai viņu līdz Juglai noķertu. Ar tur tālāk jau viņa varēja aizbraukt sazinkur.).

  Beigu beigās pamanīju sievieti uz velo, palūdzu, lai lūdzama brauc ātri un aptur tur kkur tālu priekšā braucošu tādu pavisam mazu bērnu, es skriešu pakaļ un kkad līdz turienei aizskriešu..

  Ilgi skrēju, ilgi viņa gaidīja, bet nu, ja mērķis nepārvietojas ar lielāku ātrumu kā es pati, noķert ir vieglāk.

  Paldies viņai.

  Ja pati būtu ar velo, tad jau tak mēs būtu blakus, bet šitā kājām - tas nav nopietni :(

  Uz jautājumu, kur viņa brauca šitā svešā vietā, un kāpēc neskatījās, kur es esmu, un, ka es vispār tur pat redzamības attālumā vairs neesmu, meita atbildēja, ka meklēja kastaņkoku..
  Monday, September 30th, 2019
  3:17 pm
  karoče bēdu ieleja ar to auto
  Nu tb pagaidām kaut kā sataisīja tos sliekšņus, bet nu tur viss ir slikti. Ja sāks kkas vēl maitāties, tad vairs nav vērts taisīt.
  Tgd jautājums - skriet uz skati tūlīt vai gaidīt to oktobra vidu?
  Un nākamais jautājums kad/ja (tfux3) iziešu skati, mēģināt tirgot par puslīdz braucamu cenu vai vilkt līdz nākamajam gadam, cerot, ka nekas liels neizlīdīs pa to laiku?
  Ja tirgo uzreiz, tad visticamāk tomēr vajadzētu kko vietā. Bērns vēl nav tik liels, lai gribētu iztikt ar padirseni, bet citādi ar bērnu kkur izkrāmēties - neiespējamā misija, ja komplektā vislaik nāk padsmit kg smags beņķis..
  Ja pēc gada (kaut vai uz šrotu) - tod mok arī varētu iztikt bez, jo nu var nopirkt kkādu padirseni un vadāt uz tā. 4+ gadi jau būtu arī tas vecums, kad varētu vairs TIK ļoti neiespringt arī uz vadāšanu atmuguriski. Protams, ja savs auto, tad mok jāskatās uz kādu Minikid sēdekli vai tml, jo ar šito toč atmuguriski būs par īsu tūlīt, tūlī..

  Nu lūk un tgd stundu stāvu par šo visu domādama. Jo nu arī šodien ar brāli parunājām - tā arī netapa skaidrs, kādu auto vispār var pirkt, lai nesāktos bēdu ieleja. grābt pa dārgo 3-5 gadi vecu, kad beidzas visam ražotāja garantija, tur tad sākās loterija. Pirms 10 gadi vecu - tieši tas pats, plus vnk vairāk lietu, kas var nobrukt.
  20 gadu vecām jau ir rūsas kaite (kas arī principā ir mana auto gadījums, jo citādi pagaidām tfux3 vainu nav), ko atkal vienā brīdī vairs neatmaksājas risināt..
  Turklāt arī man pat vēl nav skaidrs, kādas kategorijas auto pirkt. Jā, ikdienā man nebūtu vajadzīgs tāds visurgājējs kā šis, bet nu patīkami, ka mežā varu rullēt kā lielā, nevis pie katras bedrītes aš apstāties.. Ok, bet nu uz Magnētu ziemā pa pusmetrīgu sniegu brauc arī ar sēdinātām kupejām, tā kā nu izbraukt kaut kā var ar bezmaz jebkuru auto..

  Saprotu, ka man tomēr IR grūti - pierodu, pieķeros LIETĀM, kas it kā nav pareizi. Bet nu jā - šitam auto jau viss ierasts. Ar velo arī turpinu braukt ar sarūsējušu tērauda tonnu, jo pierasts. Nemeklēju jaunu/citu.

  Bet nu labi - par auto prasībām - jumta reliņi is a must. Cik forši ir tomēr uzcelt velo uz jumta un nečakarēties ar kkādu pusizjaukšanu un likšanu bagažniekā.. :)
  Friday, September 20th, 2019
  8:07 am
  lūk tāpēc mans bērns ēd visu :D
  Aizvakar Magnētā:
  - Meitiņ, brauksim mājās, varēsi pa ceļam mašīnā ĒST maizītes!
  - Nē, es negribu maizīti!
  - Labi, tad tu varēsi mašīnā NEĒST maizītes!
  - Nē, bet es GRIBU!
  - Nu tad tu varēsi ēst!
  :)
  Sunday, September 1st, 2019
  11:00 am
  taisu zupu, iedevu bērnam dēlīti, nazi, lai griež papriku gabaliņos.
  skatījos, skatījos, komentēju, kodu mēlē, līdz sapratu, ka abpusējas garīgas veselības saglabāšanas labad man labāka izgriezties uz otru pusi un mizot kartupeļus :D

  mierināju sevi ar domu, ka TIK ass, lai pirkstus nogrieztu, tas nazis nav, bet pārējais jau ir glābjams.
  Wednesday, August 28th, 2019
  10:07 pm
  es esmu reāla lose
  Paņēmu visgarāko etapu visā šodienas kartē un aizskrēju uz citu punktu, tad vēl vienu par kapeiku īsāku vēl tālāk prom, un tad pie punkta sapratu, ka man taču vajadzēja citu punktu un šis konkrētais punkts atrodas no man vajadzīgā tieši puskartes attālumā cauri kkādiem elles brikšņiem.
  Pēc tam man vairs nebija iekšā skriet. Necik. Ne fiziski, ne morāli. Veicu morālas pārrunas ar sevi, lai vispār sevi piespiestu aizvilkties līdz tam punktam untad caur tiem elles brikšņiem vilkties atpakaļ, nevis iet uz finišu ar statusu DQ.
  Thursday, August 22nd, 2019
  2:10 pm
  auto ziņās
  vkr pie Mola naturāli pārbraucu pie sarkanā - speciāli. Jo izrādās tas luksofors kko sačakarējies. Normāli tur deg autiņiem 3 ciklos gaismas: 1) zaļais visiem, kas brauc pa krasteni un paralēlo ielu; 2) zaļais tiem, kas no Mola puses grib nogriezties uz Krasteni; 3) Zaļais tiem, kuri no Krastenes (centra puses) grib nogriezties uz Molu...
  Tā nu vkr piebraucu, lai grieztos uz Mola pusei (gāzi tai blakus Viadā gribēju uzpildīt), skatos man prieksā buss un divi vieglie, otrā joslā vairāk auto. Viens vieglais ieslēdz atpakaļgaitu un aizgriež uz Krasta ielu atpakaļ.. Gaidu, gaidu zaļo, o - sčas iedegas 2ā cikla zaļais, tūlīt jābūt. Lūru luksoforā - saule spīd, grūti saskatīt, bet nu NAV, bet nu buss un divi vieglie kopā pārbrauc tomēr pāri pa visu sarkano. Jābūt it kā zaļam, bet nē - iedegas 1ā cikla zaļais un atkal 2 min jāgaida. Nu tad, sagaidu atkal 1o un 2o ciklu un, kad būtu jādegas, VĒL cītīgāk lūru luksoforā, bet saprotu, ka nav, labi - braucu pie sarkanā pāri tai krastenei - štrunts ar visu. RS mikriņš pa Krastenes paralēlo ielu taisni ar brauc, pēdējā brīdī pamanu, nobremzēju, palaižu to un pābraucu tālāk pie sarkanā pāri uz savu benzīntanku. Zaļā nav. Pēc tam pildot gāzi pētu tos signālus. Nu nav mani acis pievīlušas. Toč nav. Uzreiz pēc 2ā cikla atkal iedegas 1ā cikla zaļais un no Krastenes uz Molu tiec kā gribi. Tur skati ir asinsstindzinoši, kā tie, kas tur izbesījušies gaidīt, mēģina tomēr braukt, kamēr tiem, kas brauc pa Krasteni un paralēlo ir reāli tīrs zaļais un viņi arī brauc.
  Ieeju samaksāt par gāzi. Pajautāju tai kasierei, mok viņa var kkam pazvanīt par šito (vai jau ir pazvanījuši) - galu galā tūlīt viņiem bezmaz benzīntankā avārija ienesīsies. Nē, viņai neesot laika, neinteresējot, utt.. Labi, vnk nesaprotu, kam zvanīt - pazvanu uz 112 un uz manu jautājumu par ceļu policiju vai avāriju tā arī saku, ka vēl nav, bet izskatās, ka tūlīt būs (jo nu viena lieta ir nestrādājošs luksofors (kad visi brauc uzmanīgi), pavisam kas cits - it kā strādājošs luksofors, kas nestrādā īsti kā vajag).

  Kad braucu prom, skatos ka iebraukusi benzīntankā policijas ekipāža ar mirgalkām. Tā vietā, lai kko paregulētu, vnk stāv. Nu tad jau pie sarkanā neviens nebrauks, skaidrs, ja priekšā policisjas mirgalkas, bet ko darīt tiem, kam tur jānogriežas? Tad vai nu būtu paregulējuši to satiksmi vai vismaz tiem, kas tur stāv, pateikuši, ka jābrauc kkur tālāk pa Krasteni, jāapgriežas un tad varēs uz to ielu tikt...
  Thursday, August 8th, 2019
  3:02 pm
  arī veids kā pavadīt atvaļinājuma dienu
  atdot auto elektriķim, izmirkt, aizveļļojpt ar bērnu uz bd, nopirkt sev humpīšos kaut kādus apavus (pat jaunas kures - pilnīgi jaunas!), mājās sadzerties antihistamīnus, uzlikt kompī uz pilnu klapi Tatu un nomainīt putekļusūcējam maisu un 'sūkt pa dzīvokli putekļus - nu tur gultas, visādi pakši, utt..
  https://www.youtube.com/watch?v=QoExKBxD9c0

  Current Music: Tatu - Zashishatsja ochkami
  Sunday, August 4th, 2019
  8:42 pm
  GRIBU dzīvot Liepājā
  pavisam nopietni.
  Ok - var jau būt, ka tāda mirkļa eiforija, bet nu tā sajūta atgriežas - KATRU reizi, kad tur ir pabūts.. Kkā saistās ar Larnaku, kur nodzīvoti teju 2i gadi..
  Ar darbiem gan tur švaki. Un stulbākais, ka esošais darbs man faktiski ļautu dzīvot jebkur, bet redz mums tas princips, tā sistēma darbā, kas īsti "neuzticas" attālinātam darbam (tb čp situācijās atļauj, bet nu tā tgd pateikt, ka viss šitais darbinieks šancē no mājām kkādu % laika - to gan nē)..

  Bet nu tas ir complicated - darbs, dzīvošana, bērnudārzs, skola jo tur man nav NEKĀ. Pilnīgi nekā. Ne radu, ne tādu tuvu draugu. Ja - daži paziņas, bet nu visiem jau savas problēmas un vēlmes, un vajadzības.
  Bet nu man vēl jāpārgremo tā ideja. Var jau būt, ja man izdotos sevi pierādīt bezmaz kā izcilu darbinieku, kāds arī piekristu, ka ir ok parādīties darbā uz vietas, nezinu, reizi 2ās nedēļās.. Bet nu faktiski jau diez vai... Turklāt darbs patīk, zaudēt nevēlētos - nu vismaz tā pagaidām (es te jūtu, ka sāku raidīt jau neadekvātus signālus kosmosā - jānoformulē precīz vēlme - strādāt esošajā darbā UN dzīvot Liepājā vienlaicīgi, citādi atkal dabūšu to, kas paliks pāri).
  Monday, July 22nd, 2019
  5:19 pm
  gribēju Liepāju, bet....
  Dēļ nestrādājošām atpakaļgaitas lampām csdd uz-ceļa pārbaudes var/nevar nocelt no trases? Problēma vai nu ķēdē vai vados (visticamāk), jo iet uz īso. Ja būtu ķēdē kāds elements, tad tak vnk nestrādātu, ne tā?
  Bļin, dirsā viss..
  Nepietiek ar esošajām problēmām, vēl līdz septembra vidum (tehniskā) jādabū kaut kādā jēgā tā atpakaļgaitas sistēma. Ka iliec atpakaļgaitā (jāslēdzas lampām iekšā), tā pārdeg drošinātājs.

  Es jau teicu, ka man ir apriebies dīlot ar visām tām problēmām - dārziņš, darbs, auto, ikdiena, ēšana, magnēti, bērna izklaides. Šodien neiazbraucām uz bksb - pirmo reizi kopš aprīļa, jo princcesei vajadzēja cūkoties, nevis gulēt un ar negulējušu viņu nav vērts braukt. Izrubijās puspiecos uz dīvāna. Rīt atkal būs jāskandalējas no rīta lai pieceltu.
  Vēl, kad pamodīsies, jāaizved auto uz servisu, labot visu pārējo, kas nav tās atpakaļgaitas lampas. Tām visticamāk šis džeks neko neglābs, jo elektrība. Vajag elektrības meistaru. Tas kaimiņš teica, ka varētu 4dien paņemt, bet par tēmu "jāmeklē vaina". Plus it kā es gribēju 4dien uz Liepāju braukt. Bet tak tur jau arī naktsmītnes vairs atrast nekādas.. 40eur par nakti es neesmu gatava nolikt un 8vietīgā dormā ar bērnu ar negribētu..
  Zinu, ka var paveitkies ar tukšiem dormiem, bet var paveitkies arī ar krācošiem un tusējošiem (weekends galu galā) kaimiņiem, utt.. Tālu no centra negribu, jo tad jāvazājas tur ar auto, jāiespringst par parkingiem, utt.. Tuvāk centram piedāvā par tādu pašu cenu kā tālāk no centra , tikai nav gultu.. Aj sviests. Izpētīju jau visus iespējamos saitus. Kkas jēdzīgs bija tikai airnb - tie divvi augs'tka minētie varianti, vai kādi dormi. Pārējais viss - vai nu kosmosa cenās vai ellē ratā (un kosmosa cenās).

  Bija doma aizbraukt ar auto, palikt kkur tā, lai ar riteņiem var to liepāju puslīdz izbraukāt. Nu vismaz interesējošās vietas.. Sabiedriskos - nu jā var kādu reizīti kur tālāk, bet nu tā, lai nav uz naktsmītnes/diendusas vietu visu laiku jābraukā ar sabiedrisko..
  Friday, July 12th, 2019
  2:17 pm
  šodienas listenonrepeat
  Kaut kādā randomā youtube piedāvāja un atcerējos par tādas dziesmas eksistenci. dc++ gan neizdodas atrast. Tpc listenonrepeat tāpat. Bērnam arī patīk.
  Tuesday, July 9th, 2019
  2:37 pm
  6dien tirgū nopirkām zirņus..
  Tgd meita katra otrā teikuma galā liek vārdu "zirrrrrnītis".. At TIK izteiksmīgu R, ka man katru reizi jāsmejas :D
  Tuesday, June 25th, 2019
  8:58 am
  Kas var būt trakāks par 1gadnieku, kurš tikko iemācījies staigāt, un ceļ no zemes augšā visādus musorus un bāž mutē?

  3gadnieks, kurš apzināti VĒLAS celt visus musorus no zemes augšā un bāzt mutē, un spēlēties, un izklaidēties.. FML.
  Tuesday, June 18th, 2019
  10:12 pm
  notirgojām strideri
  Es jau lūru uz 16collu islu un tecinu siekalu :D
  Stulbākais, ka nu viņa reāli varētu pabraukt ātrāk, ar ar apmalēm varētu būt vieglāk ar lielāku ratu.
  Kādam negribas knapi 2us mēnešus pabrauktu 14 collu woom 2 par "drusku zem veikala cenas"? :D
  Wednesday, June 12th, 2019
  9:16 pm
  tātad, es nezinu, kā handlot bērnu plūkšanās lietas
  Tb nu tā tīri teorētiski es neesmu nekāds pacifists un labā/kreisā vaiga griezējs, bet nu kā saprast, kad IR par traku?
  Nu tur ir teorijas, ka jāļauj bērniem pašiem tikt galā, bet nu, ko darīt, ja bērns lieliski "tiek galā" ar dūru palīdzību?
  Par viennozīmīgām situācijām: mana vai manu kāds apbižoja, īsti jautājumu nav, bet ko darīt ar neviennozīmīgajām?

  Nu, piemēram, piemājas rotaļlaukumiņā ir batuts. Visi pa kārtai lēkā. Mana ar diezgan ilgi palēkājusi, jo citu gribētāju nebija. Bet nu vienā brīdī gribētāju paliek vairāk. Arī pierunāju palaist divas kādu gadu, divus vecākas meitenes, palaiž, atkal palēkā kkādā brīdī.. Nu un tad dublis 1: viens batuts tukšs manējā ierauga pa gabalu, skrien, tās lielākās meitenītes arī ierauga - skrien. Mana ir pirmā. Nepagūst sākt lēkāt, kā tās ir klāt. Meita tām saka: "Es biju pirmā!" Nu bet tur tā neviennozīmīgi, plus vēl tās krievu meitenes, nez, ko saprot/nesaprot ko meita saka. Pasaku, lai tak palaiž tās meitenes un pati kkad vēlāk, jo tak tikko jau atlēkājusies.. Kko piepūšas, bet palaiž.
  Vēl pāris palēkāšanas epizodes abām divām - gan tām meitenēm (gan kopā uz viena batuta, gan atsevišķi), gan manai. Un pēc minūtēm padsmit dublis nr.2: atkal viens batuts brīvs, atkal visas skrien katra no savas puses. Atkal mana pirmā. Šoreiz neko nesaku. Meita grib sākt lēkāt, tā otra arī uzkāpj uz batuta, manējā atkal saka, ka viņa tgd grib lēkāt un to meiteni skrien grūst prom. Pagrūž, šī apkrīt sēdus, sāk spārdīties ar kājām, mana rokām virsū, mēģina nogrūst no tā batuta nost. Tā nu abas tur plūcas. Vienā brīdī saku, lai tak beidz plūkties. Tā lielākā aizskrien pie savējiem žēloties.

  Pēc tam pietieka mani meitai parādīties tuvumā batutam, kā tā otra (ne tā, ar ko viņa plūcās), jau momentā palaiž, tas nekas, ka pati lēkājusi...

  KO man vajadzēja darīt???? Iet tur jaukties par policistu vidū? Es tak ar tur neesmu ar hronometru mērījusi, cik ilgi kura ir/nav lēkājusi vai cik ļoti grib. Ja es skaidri redzu, ka mana provocē kašķi, iejaucos, vai, ja nelaiž lēkāt kādu bērnu, kas tiešām jau kādu laiciņu gaida rindā pie batuta, kur viņa lēkā, vai, ja sāk šefot attiecībā uz mazākiem bērniem. Tāpat arī mana pagaidām nekad neskrien virsū uz batuta "izstumt" kādu citu tur lēkātāju. Var piepūsties, bet pagaidīs, kad būs brīvs vai, kad viņu palaiž..
  Ko mācīt? Piekāpties, neaizstāvēt sevi? Ko darīt, ja vārdi nelīdz (jo otra puse tos nesaprot un otras puses vecāki nav ieinteresēti notiekošajā)? Ok - tas, bērniņ, bija slikti, ka tu grūdi to meiteni, bet, ja viņai pateica, viņa neklausa un mēģina izstumt nost no batuta, kā tad rīkoties? Skriet pie vecākiem? Es jau it kā pagaidām tā saku, ka tieši tā arī vajag darīt, nevis pašai "rešatj probļemi".. Bet nu no otras puses "sūdzambībeles" jau in general ar neviens nemīl.. Kas labāk? Sūdzambībele vai kausle?
  Saturday, May 25th, 2019
  9:16 am
  sapnī šito dziesmu dzirdēju.
  Pus-sapni skanēja galvā..
  https://www.youtube.com/watch?v=7tXEG3P7Mrw

  vārdi )
  Saturday, May 18th, 2019
  5:54 pm
  10 lietas, ko iegūsiet atsakoties no cukura??
  https://medicine.lv/raksti/10-parmainas-organisma-parstajot-lietot-cukuru-8373d64b7e

  Ka tik ne arī.
  Labāks garastāvoklis? 2as nedēļas praktiski bez un es esmu gatava kādu nogalināt. VISU laiku!
  Labāks miegs? - Ak tad tāpēc es nevarēju normāli aizmigt dažas iepriekšējās naktis un sekojoši nevarēju vairs izgulēties divas pēdējās, jo nu varētu vispār necelties no gultas, bet tak bērns bļauj, ka grib ēst :@
  Enerģija? Jā - visu minēto lietoju, cukuru nelietoju un rezultātā tāds bezspēks un apātija, ka ne ta kājas pavilkt, ne ta kaut ko vispār padarīt.

  Karoče, ja nesen nebūtu mr beigušās, domātu, ka PMS.

  Par pārējiem punktiem grūti komentēt - tiem uzlabojums meklējams ilgtermiņā.
  Nu par imunitāti varētu piekrist (galu galā tādēļ arī sāku stopēt to patēriņu), ja vien es atkal nedabūšu kakla iekaisumu no šī "labā" garastāvokļa un sekojošas bļaustīšanās uz visu un visiem..
  Tpc es par šitām šausmām šobrīd leksēju iekšā Frappe AR cukuru un uzgraužu klāt mandeles melnajā šokolādē (ar šo es laikam šobrīd uzņemu vairāk cukura nekā pēdējās nedēļas laikā kopā).
  Thursday, May 16th, 2019
  11:59 pm
  šorīt "glābu" putniņu
  Pie darba ieejas gandrīz uzbraucu virsū. Sēdēja uz ietves un nekustējās. Sākumā domāju - mazs zvirbulēns. Noliku velo, piegāju klāt - dzīvs, bet sēž tā, ka bezmaz jebkurš var virsū uzkāpt. Noliku pie ēkas sienas. Aizgāju, pieslēdzu velo. Nāku atpakaļ - vēl sēž. Domaju - labi, mok kkas kaiš vai kā, paņēmu, nesu augšā uz kabinetu. Tur sēž man uz rokas (es pat viņu neturēju visu laiku), viņš nabags vnk sēdēja man uz rokas.. :O Ar kabineta biedriem nesapratām, kas tas par putnu - liels, mazs, kas, kā. Kolēģis vēl nobildēja. Sapratām, ka zvirbulēns toč nav.
  Tad piepeši šis sāka kko megaklusi čiepstēt. Un spurkt - man uz pleca, tad man matos :D Kolēģe izvilka man no matiem, nepaguvu pieturēt, ka šis jau lido logā. Tur noplīkšķinājās pret palodzi, tad vēlreiz. Palika uz žalūzijas. No turienes nocēlu, un nu jau vaļā nelaidu.
  Izskatījās diezgan dzīvelīgs un brašs lidotājs, tpc izlēmām, ka laikam vnk bij kkur mājā ieskrējis un apdullis un novēlies uz tās ielas. tā kā mums logs uz iekšpagalmu, pa logu laist negribējās. Aiznesu aiz Mākslas muzeja uz parku un palaidu vaļā. Tb vairs neturēju. Pasēdēja man dažas sekundes uz rokas, vēl iečiepstējās savā klusajā balstiņā un aizlidoja augšā liepas zarā :)
  Tiešām izskatījās diezgan dzīvelīgs. Cerams viss būs ok. Reāli negribējās, lai viņam tur tādam apdullušam uz ietves vnk kāds uzkāpj virsū.. Man jau pašai daudz netrūka, lai uzbrauktu, jo viņš tādā "maskēšanās tērpā" neteiktu, ka baigi izcēlās no ietves krāsas..
  Monday, May 13th, 2019
  8:38 pm
  esjauzinājukanevajadzēja
  šodien ar auto..
  No rīta to vien darīju, kā maisījos pa ceļu visiem..
  Pēdējā brīdī nogriežoties pa labi, pamanīju pa ietvi braucošu velo, visādus auto, utt..
  Iečekoju taisnākos ceļus arī caur Purvciema pagalmiem..
  Atceļā salēju gāzi, izstāvēju visas propkas, no bd izbraucu ar norautu roķeni krietnu gabalu.. Un tad vienā jaukā brīdī pamnaīju, ka deg "Check engine" zīme.. Vot tā - prijehaļi.
  Tgd nesaprotu - pie vainas ielietā gāze, pie vainas tas, ka benzīna bāka praktiski tukša (tur gan nekas vēl nedeg, bet bulta jau tuvu 0), tā norautā roķene, pārāk maz antifrīza (hz, cik tur viņa, Subāram tai bundolī neko nevar saprast) vai hz kas vēl :(

  Tgd jautājums, ko darīt. Cik saprotu var nebūt nekas, var būt ieberziens. It kā runājām ar bračku, ka varētu rīt pēc SI iebraukt pie viņa uz darbu, viņš varētu piespraust kko, nočekot vismaz error kodu. JA lasīšot.. Un tad vispār saprast, vai ir prāta doma testies 3dien uz Magnētu Baldonē. GRIBU! Bet laikam ne TIK ļoti, lai paliktu kkur meža vidū ar bērnu neejošā auto.. Biju domājusi rīt ar velo (man jau šodien to propku pietika!), bet nu tad speciāli kkad jābrauc uz pārdaugavu..
  Besīc!

  Plus vēl par elektroniku runājot - pagājušo 5dien tējkanna uzrīkoja feijerwerkus un drusku atņirdzās. Tb strādā, bet neslēdzas laukā. Slēdzis augšā izslēdzas, bet kontakts ar elektrību paliek. Tad iestājas feijerwerki. Tgd visu laiku cenšos atcerēties "Ieslēdzu, ieštepselēju, kad sāk vārīties, pirms izslēdzas slēdzis jārauj laukā no tīkla".
  Ledusskapis jau vairākas naktis sāka izdvest jocīgas skaņas, naktī uz 7dienu šķita, ka pagalam, tpc 7dien pēc dzīvokļa iztīrīšanas pieķēros atkausēt saldētavu. Nu tgd pēc vairāku kg ledus izkasīšanas laukā šķiet, ka drusku klusāk tomēr strādā un saldē/vēsina vienmērīgāk..
  Telefons te vienu nakti savā nodabā ņe to što restartējās (pie tā jau esu pieradusi), bet vnk resetojās.. Pēc kā ilgi nevarēju dabūt atpakaļ piestartēt kaut kādā jēgā.
  Un tad tikko dušā vannasistabas ventilators ari tā sāka grabēt, ka šķita, ka no sienas izlēks laukā..
  Sāk palikt bail komī kko vispār rakstīt :D
  Thursday, May 9th, 2019
  7:28 pm
  ja man kādreiz būs dārzs
  es tajā centīšos ieaudzēt lakšus. Tā nu toč ir lieta, ko varētu ņammāt un ņammāt. Kolēģe no dārza atnesa mūs darba sacienāt, kas vēlas. Kkā citiem necienājas, es gan nekautrējos :D Atstiepu vēl dažas lapiņas uz mājām. Bērns pagaršoja, pateica, ka garšo, tad pateica, ka negaršo, tad atnāca uz virtuvi un paņēma vēl, jo tomēr garšojot :D

  Piegriezu vēl klāt šķīvī zupai. Ēd. :)
  Tuesday, April 30th, 2019
  7:03 am
  Vkr iemēģināju ar auto uz bd, tālāk ar velo uz darbu (jo vakarā vajadzēja auto, lai tiktu ar bērna velo uz BKSB - ar sabiedriskajiem visu dienu īsti nav opcija, bet ar savu velo aizvest bērnu un vēl viņas riteni - tur man trūkst kaut kādu iemaņu :D).
  No vienas puses - reāli besīgi un čakarīgi cilāt to velo augšā uz mašīnas, siet klāt, mēģināt nenogāzties ar to visu lejā vai uz auto jumta, no otras - kad tu uzbrauc uz Vietalvas ielas, a tur viss stāv no Nīcgales ielas krustojuma līdz pat Matīsa ielai, protams, ir forši ar velo paripināties tam visam pasākumam garām, nevis nīkt stundu ilgā korķī.
  Tādā ziņā, Deglava tilta slēgšna vismaz atturēja mani braukt ar auto iekšā centrā. Bet nu es jau neesmu gluži latvietis parastais ar savu veļļošanu pa ziemas saliem un sniegiem ar bērnu uz bd un tādiem ierastiem braucieniņiem uz Bausku ar velo u.tml. Jau 4dien un 5dien novērotais tajā posmā lika domāt, ka latvietis parastais drīzāk tiešām stāvēs 2h korķī (patiesībā vairāk, ja vēl atpakaļ jātiek vakarā, bet tad cik novērots, korķi ir vēl lielāki), nekā kaut ko pārplānos savos loģistikas ieradumos.
  Novērojumi braukājot 1,5 mēnešus posmā darbs - bd ar auto liecina, ka ar auto šis ~7km posms aizņem ~20-55minūtes. Kamēr ar velo: ~20-25minūtes. Tālāk uz mājām - līdzīgi. Plus ar auto vnm braucot es pēc iespējas centos braukt nesakarīgos laikos - nu tur uz 10iem uz centru, uzreiz jau pēc 16iem - prom, lai nestāvētu propkās. Ja brauktu "normālā darba laikā", tad tak tur bez 2h posmā bd - darbs - bd vispār neiztiktu. Un tad jau vēl tālāk uz mājām jātiek.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba