polija's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in polija's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Saturday, May 25th, 2019
  9:16 am
  sapnī šito dziesmu dzirdēju.
  Pus-sapni skanēja galvā..
  https://www.youtube.com/watch?v=7tXEG3P7Mrw

  vārdi )
  Saturday, May 18th, 2019
  5:54 pm
  10 lietas, ko iegūsiet atsakoties no cukura??
  https://medicine.lv/raksti/10-parmainas-organisma-parstajot-lietot-cukuru-8373d64b7e

  Ka tik ne arī.
  Labāks garastāvoklis? 2as nedēļas praktiski bez un es esmu gatava kādu nogalināt. VISU laiku!
  Labāks miegs? - Ak tad tāpēc es nevarēju normāli aizmigt dažas iepriekšējās naktis un sekojoši nevarēju vairs izgulēties divas pēdējās, jo nu varētu vispār necelties no gultas, bet tak bērns bļauj, ka grib ēst :@
  Enerģija? Jā - visu minēto lietoju, cukuru nelietoju un rezultātā tāds bezspēks un apātija, ka ne ta kājas pavilkt, ne ta kaut ko vispār padarīt.

  Karoče, ja nesen nebūtu mr beigušās, domātu, ka PMS.

  Par pārējiem punktiem grūti komentēt - tiem uzlabojums meklējams ilgtermiņā.
  Nu par imunitāti varētu piekrist (galu galā tādēļ arī sāku stopēt to patēriņu), ja vien es atkal nedabūšu kakla iekaisumu no šī "labā" garastāvokļa un sekojošas bļaustīšanās uz visu un visiem..
  Tpc es par šitām šausmām šobrīd leksēju iekšā Frappe AR cukuru un uzgraužu klāt mandeles melnajā šokolādē (ar šo es laikam šobrīd uzņemu vairāk cukura nekā pēdējās nedēļas laikā kopā).
  Thursday, May 16th, 2019
  11:59 pm
  šorīt "glābu" putniņu
  Pie darba ieejas gandrīz uzbraucu virsū. Sēdēja uz ietves un nekustējās. Sākumā domāju - mazs zvirbulēns. Noliku velo, piegāju klāt - dzīvs, bet sēž tā, ka bezmaz jebkurš var virsū uzkāpt. Noliku pie ēkas sienas. Aizgāju, pieslēdzu velo. Nāku atpakaļ - vēl sēž. Domaju - labi, mok kkas kaiš vai kā, paņēmu, nesu augšā uz kabinetu. Tur sēž man uz rokas (es pat viņu neturēju visu laiku), viņš nabags vnk sēdēja man uz rokas.. :O Ar kabineta biedriem nesapratām, kas tas par putnu - liels, mazs, kas, kā. Kolēģis vēl nobildēja. Sapratām, ka zvirbulēns toč nav.
  Tad piepeši šis sāka kko megaklusi čiepstēt. Un spurkt - man uz pleca, tad man matos :D Kolēģe izvilka man no matiem, nepaguvu pieturēt, ka šis jau lido logā. Tur noplīkšķinājās pret palodzi, tad vēlreiz. Palika uz žalūzijas. No turienes nocēlu, un nu jau vaļā nelaidu.
  Izskatījās diezgan dzīvelīgs un brašs lidotājs, tpc izlēmām, ka laikam vnk bij kkur mājā ieskrējis un apdullis un novēlies uz tās ielas. tā kā mums logs uz iekšpagalmu, pa logu laist negribējās. Aiznesu aiz Mākslas muzeja uz parku un palaidu vaļā. Tb vairs neturēju. Pasēdēja man dažas sekundes uz rokas, vēl iečiepstējās savā klusajā balstiņā un aizlidoja augšā liepas zarā :)
  Tiešām izskatījās diezgan dzīvelīgs. Cerams viss būs ok. Reāli negribējās, lai viņam tur tādam apdullušam uz ietves vnk kāds uzkāpj virsū.. Man jau pašai daudz netrūka, lai uzbrauktu, jo viņš tādā "maskēšanās tērpā" neteiktu, ka baigi izcēlās no ietves krāsas..
  Monday, May 13th, 2019
  8:38 pm
  esjauzinājukanevajadzēja
  šodien ar auto..
  No rīta to vien darīju, kā maisījos pa ceļu visiem..
  Pēdējā brīdī nogriežoties pa labi, pamanīju pa ietvi braucošu velo, visādus auto, utt..
  Iečekoju taisnākos ceļus arī caur Purvciema pagalmiem..
  Atceļā salēju gāzi, izstāvēju visas propkas, no bd izbraucu ar norautu roķeni krietnu gabalu.. Un tad vienā jaukā brīdī pamnaīju, ka deg "Check engine" zīme.. Vot tā - prijehaļi.
  Tgd nesaprotu - pie vainas ielietā gāze, pie vainas tas, ka benzīna bāka praktiski tukša (tur gan nekas vēl nedeg, bet bulta jau tuvu 0), tā norautā roķene, pārāk maz antifrīza (hz, cik tur viņa, Subāram tai bundolī neko nevar saprast) vai hz kas vēl :(

  Tgd jautājums, ko darīt. Cik saprotu var nebūt nekas, var būt ieberziens. It kā runājām ar bračku, ka varētu rīt pēc SI iebraukt pie viņa uz darbu, viņš varētu piespraust kko, nočekot vismaz error kodu. JA lasīšot.. Un tad vispār saprast, vai ir prāta doma testies 3dien uz Magnētu Baldonē. GRIBU! Bet laikam ne TIK ļoti, lai paliktu kkur meža vidū ar bērnu neejošā auto.. Biju domājusi rīt ar velo (man jau šodien to propku pietika!), bet nu tad speciāli kkad jābrauc uz pārdaugavu..
  Besīc!

  Plus vēl par elektroniku runājot - pagājušo 5dien tējkanna uzrīkoja feijerwerkus un drusku atņirdzās. Tb strādā, bet neslēdzas laukā. Slēdzis augšā izslēdzas, bet kontakts ar elektrību paliek. Tad iestājas feijerwerki. Tgd visu laiku cenšos atcerēties "Ieslēdzu, ieštepselēju, kad sāk vārīties, pirms izslēdzas slēdzis jārauj laukā no tīkla".
  Ledusskapis jau vairākas naktis sāka izdvest jocīgas skaņas, naktī uz 7dienu šķita, ka pagalam, tpc 7dien pēc dzīvokļa iztīrīšanas pieķēros atkausēt saldētavu. Nu tgd pēc vairāku kg ledus izkasīšanas laukā šķiet, ka drusku klusāk tomēr strādā un saldē/vēsina vienmērīgāk..
  Telefons te vienu nakti savā nodabā ņe to što restartējās (pie tā jau esu pieradusi), bet vnk resetojās.. Pēc kā ilgi nevarēju dabūt atpakaļ piestartēt kaut kādā jēgā.
  Un tad tikko dušā vannasistabas ventilators ari tā sāka grabēt, ka šķita, ka no sienas izlēks laukā..
  Sāk palikt bail komī kko vispār rakstīt :D
  Thursday, May 9th, 2019
  7:28 pm
  ja man kādreiz būs dārzs
  es tajā centīšos ieaudzēt lakšus. Tā nu toč ir lieta, ko varētu ņammāt un ņammāt. Kolēģe no dārza atnesa mūs darba sacienāt, kas vēlas. Kkā citiem necienājas, es gan nekautrējos :D Atstiepu vēl dažas lapiņas uz mājām. Bērns pagaršoja, pateica, ka garšo, tad pateica, ka negaršo, tad atnāca uz virtuvi un paņēma vēl, jo tomēr garšojot :D

  Piegriezu vēl klāt šķīvī zupai. Ēd. :)
  Tuesday, April 30th, 2019
  7:03 am
  Vkr iemēģināju ar auto uz bd, tālāk ar velo uz darbu (jo vakarā vajadzēja auto, lai tiktu ar bērna velo uz BKSB - ar sabiedriskajiem visu dienu īsti nav opcija, bet ar savu velo aizvest bērnu un vēl viņas riteni - tur man trūkst kaut kādu iemaņu :D).
  No vienas puses - reāli besīgi un čakarīgi cilāt to velo augšā uz mašīnas, siet klāt, mēģināt nenogāzties ar to visu lejā vai uz auto jumta, no otras - kad tu uzbrauc uz Vietalvas ielas, a tur viss stāv no Nīcgales ielas krustojuma līdz pat Matīsa ielai, protams, ir forši ar velo paripināties tam visam pasākumam garām, nevis nīkt stundu ilgā korķī.
  Tādā ziņā, Deglava tilta slēgšna vismaz atturēja mani braukt ar auto iekšā centrā. Bet nu es jau neesmu gluži latvietis parastais ar savu veļļošanu pa ziemas saliem un sniegiem ar bērnu uz bd un tādiem ierastiem braucieniņiem uz Bausku ar velo u.tml. Jau 4dien un 5dien novērotais tajā posmā lika domāt, ka latvietis parastais drīzāk tiešām stāvēs 2h korķī (patiesībā vairāk, ja vēl atpakaļ jātiek vakarā, bet tad cik novērots, korķi ir vēl lielāki), nekā kaut ko pārplānos savos loģistikas ieradumos.
  Novērojumi braukājot 1,5 mēnešus posmā darbs - bd ar auto liecina, ka ar auto šis ~7km posms aizņem ~20-55minūtes. Kamēr ar velo: ~20-25minūtes. Tālāk uz mājām - līdzīgi. Plus ar auto vnm braucot es pēc iespējas centos braukt nesakarīgos laikos - nu tur uz 10iem uz centru, uzreiz jau pēc 16iem - prom, lai nestāvētu propkās. Ja brauktu "normālā darba laikā", tad tak tur bez 2h posmā bd - darbs - bd vispār neiztiktu. Un tad jau vēl tālāk uz mājām jātiek.
  Wednesday, April 24th, 2019
  8:23 pm
  sadzīves ainiņas
  Mēģinu iepirkties veikalā, bērns skriada visu demolēdams, mēģinu savākt, gaidu pie kases. Meita sāk rāpot kkur pie/zem kases. - Meitiņ, nerāpo pa grīdu, tu neesi bebis! - Mammu, rekur nauda! (Izvelk no kkurienes tur 20 centus, iedod man.) - Rāpo vēl, meitiņ, parāpo vēl!
  Tuesday, April 23rd, 2019
  10:01 pm
  Par papildritenīšiem bērna velo
  Jā - es arī salasījos visādas gudrības, ka nevajag, ka būs slikti, utt..
  Paldies Dievam tikko draudzenei viens pieskatāmais puika 3+ gadu vecumā pēc dragāšanas pa māju ar papildriteņiem pēc dažām reizēm laukā aizbrauca bez.. No viņas saklausījos, plus vēl viņa tā puikas velo papildriteņus iedeva. Tie papildriteņi gan bija 12 collniekam, mums 14 collu velo. Tā nu man sanāca ideāli - tieši kā biju iedomājusies, ka vispār varētu (ja nu tomēr AR tiem papildriteņiem), ka papildriteņi ir ~2cm virs zemes. Respektīvi bērns uz velo apsēsties var - tik traki negāžas uz sānu tas velo, bet braucot (ja normāli brauc) pie zemes tie ritentiņi neskārās necik. Tikai drusku līkumos pieskārās.
  Mājās ar to padarīšanu grūti gāja. Meita skatījās uz pedāļiem, bet tur viens, divi minieni un jau stendere. Sapratu, ka jāiet laukā. Laukā vienu vakaru izgājām, kkas tur pa pusei zigzagojot starp asfaltu un zālāju sanāca. Tad tikām uz platākas ieliņas - tur jau labāk, tad gar skolu pa bruģētu laukumiņu, kur pietiekami plats, lai nebūtu pēc vienas kļūmes uzreiz zālājā vai pie bordes un tīri labi aizgāja. Līkumi gan vēl tā piesardzīgi. Nākamajā vakarā jau visus līkumus izņēma ar kā lielā un tikai sākumā drusku pazigzagoja pa zālāju. Nu tad 3ajā dienā sataisījāmies uz veikalu. Pēc 100m chrush, kurā nojuka viens papildritenītis. Noņēmu pavisam, jo tas bija vieglāk nekā uzmudrīt atpakaļ. Meita drusku paprotestēja, bet, kad palīdzēju uzsākt braukt un saprata, ka viss labi, ka nekur viņa nekrīt, nekādu problēmu. Vēl ierādīju, ka tgd pie apstāšanās arī ritenis jātur tāpat kā viņas Strideris, citādi kritīs. Arī tas smuki pieleca. Tad ar to vienu papildiriteni smuki nobraukājām visu rītu - kādus 3,5km nobrauca uz veikalu, laukumiņu, mājās.. Pēcpusdienā vēlreiz kādus 2km uz laukumiņu un mājās.. Jau saprata, kā jāuzsāk braukt pašai, nebalstoties uz tā palīgriteņa. Un tad nu 4ajā dienā aizbraucām uz veikalu, tad laukumiņu un izskatījās, ka tas atlikušais viens papildritenis jau nu tikai vairs traucē, pie zemes tas netika praktiski nekad, tikai aizķērās viskautkur, ja tuvāk kkam piebrauca.. Tad nu arī laukumiņā prasīju meitai, vai var ņemt nost. Viņa teica, ka varot. Tad arī uz vietas noņēmu. Viņa pēc tam no laukumiņa uz citu laukumiņu braucot paņēma to velo un šķiet pat nepamanīja, ka tur tā papildriteņa vairs nav. :D Pacēla velo uzkāpa un aizbrauca.
  Tāda mana velo-apmācības pieredze. :D
  Ā un vēl mājās pirms šitā visa dažus vakarus biju uzstutējusi to velo tā, lai viņa varētu patrenēties pedāļus mīt uz priekšu - tā lai aizmugurējais rats nekur klāt neskaras, lai var patit uz priekšu un nobremzēt.

  Domāju, ka tas Strideris viņai rihtīgi palīdzēja stūrēšanai un līdzsvaram un tad to pedāļgriešanu tik pielika klāt un viss skaidrs. Plus vēl viņa gribēja braukt ar pedāļu riteni, vnk tā uzkāpšana uz tā velo, kāju uzlikšana uz pedāļiem sākumā grūtāk, bet, ja velo uzreiz krīt, tad neiespējami, tur arī visa gribēšana ātri apsīka (mamma grib/saka, ka jāgriez pedāļi uz priekšu, bet viņa sākumā pat nesaprot, ko vispār nozīmē griezt pedālus, jo dzīvē to nav darījusi).. Tur arī tie papildriteņi noderēja - sarast, ka viņa var PATI uzkāpt uz velo, PATI pamēģināt mīties uz priekšu un nekur nekrist, PATI apstāties, sakārtot kājas uz pedāļiem, utt. Un tad uzreiz arī nāca gribēšana mēģināt vēl. Visas dienas man skandināja "mammu brauksim laukumiņu pedāļiem riteni" :D Kamēr iepriekš pēc pāris neveiksmīgām epizodēm mājās, pat virsū negribēja skatīties tam velo vairs.
  Ar tiem palīgriteņiem tāpēc domāju - tā, ka mok lielāks bērns, kas normāli atsniedz tādam velo kājas līdz zemei, ir spēcīgāks, var to velo kārtīgi noturēt, varbūt vairāk spēj jau reāli izdomāt savas darbības uz priekšu (tgd sēdīšos, likšu kājas, griezīšu pedāļus), var arī tā uzreiz aizbraukt bez palīgritenīšiem. Bet mums tie ļoti noderēja. :))
  Bremzēšanu gan vēl neesam līdz galam pielikušas klāt, tas nākamais. Kad spēs droši un sakarīgi nobremzēt, tālāk jau tikai braukšanas vaina :)
  Saturday, April 20th, 2019
  6:49 pm
  aj, noņēmu to otru papildriteni arī nafig. Meita teica, ka drīkst. Tgd pati sāk braukt, pati beidz, mūk no manis un bremzēt nemāk :D Vienīgais labums, ka tad, kad bļauju, ka pie ielas jāstāv, ja nevar apstāties, rauj kkur pa kreisi un ar līkumu apstājas zālājā :D
  To, ka viņa pirms 3 gadu vecuma brauks pati ar velo, toč necerēju :)
  Tuesday, April 16th, 2019
  10:53 am
  A kas ir par problēmu, ja pie manas drausmīgās pašsajūtas, zaļajiem puņķiem jau gandrīz 2as nedēļas, klepus, krekšķa, drebuļiem, temperatūras no 36,5 līdz 37,0 asinsaina ir ideāla?
  Hemoglobins vispār 138, CRO - 1,67?
  Vienīgais, kas man nepatīk, ir WBC, kas it kā ir normā (5,3), BET tā kā parasti normālā situācijā man viņi ir konkrēti zem normas (2,5-3), tad šis sanāk gandrīz 2x paaugstināts cipars.
  Tas nozīmē, ka nav iekaisums? A kas ir? Kāpēc es esmu beigta? Tiešām jāsāk meklēt audzēji kaklā vai jāmeklē limfoma?
  Wednesday, April 10th, 2019
  1:11 pm
  njā - psihologs man neskādētu..
  Kkādā čau, ko dari, nevaram neko sarunāt satikties līmenī ar vienu džeku jau pāris nedēļu čatojam tinderī..
  Un tad vkr šis izmeta par tēmu, kāpēc tu neļauj bērna tēvam tikties ar bērnu. Es brīdināju, ka šito tēmu nevajag cilāt..
  Aptuveni īsumā apskaidroju situāciju, ka nu nevis es neļauju, bet cilvēks žēlo sevi, viņam bērnu nevajag, es neredzu iemeslu skriet pakaļ, lūgties, jo bērnam no tā toč labāk nebūs. Bet šis tik vēl kko maļ. Reāli uzsita TĀDu dusmu!!! Nu tādu - viss iekšā vārījās. Vnk svaigā atmiņā mani pēdējie mēģinājumi ar to kretīnu pa telefonu kaut ko runāt bērna sakarā pat pēc tam, kad šis pie maniem zvaniem vnk met nost trubu un e-pastus vnk ignorē.. Vēl kko mēģināju rakstīt, bet pie teksta, ka visu varētu mēģināt sarunāt, ja ES to vēlētos, pateicu atā un unmatchoju, kamēr vēl nebiju uzrakstījusī šim to visu, ko varētu arī teikt tam tirliņam, kurš savu bērnu ir pametis un neliekas ne zinis!
  Pēcāk gultā lasīju kkādu ievas veselību, lai nomierinātos..
  Nu pļac vnk!
  Friday, March 29th, 2019
  7:14 pm
  Mans mazais plāns ir 2dien savest kārtībā auto, 3dien savest kārtībā velo un tad jau varētu braukāt ar velo atkal. tāpat pēc 4ā aprīļa (akropoles atklāšana) es neloloju ilūzijas par iespēju iebraukt ķengaragā pēc darba.. No rīta pirms tur kkas ir atvēries izbraukt mok vēl pat varētu..

  Pēdējais teikums: https://www.riga.lv/lv/news/maskavas-iela-izveidots-lidz-sim-sarezgitakais-luksoforu-objekts-riga?16602
  Thursday, March 28th, 2019
  10:31 pm
  Par zobiņiem...
  Kopš pag-gada padsmitā novebra pie zobārstiem esmu bijusi 8as reizes. 3 zobi izrauti, 5i salaboti. Vēl viens diezgan steidzami jālabo un viens - jārauj (plus jāsaprot par vietā likšanu).
  3 vēl jālabo drusku nesteidzīgāk un iespējams vēl viens jārauj..
  Fantastika.
  Es drīz zināšu visu zobārstniecības terminoloģiju no galvas.
  Tuesday, March 26th, 2019
  8:24 pm
  Jau turpinu apgūt propku apbraukšanu, neizmantojot waze (jo nestrādā man, nekad nav strādājis).
  Šodien atkal no SI braucot uz bd, sapratu, ka nebūs labi - visas estakādes virs slāvu apļa stāv, viss slikti. Pēdējā brīdī pirms pabraucu garām, iedomājos, ka var tak maukt lejā uz Piedrujas un tad smuki tālāk pa Rēzeknes un tad Ilūkstes. Nav tak ikurāt jāstāv tas puskilometrs sastrēgumā, lai līdz tam Ilūkstes ielas pagriezienam tiktu..
  Bet nu jā - nepatīk man tās visas D tilta estakādes - nav līdz galam izdomāts kaut kas tur - mūžīgās propkas un tad divas joslas, kur mēģina saspiesties visi, kam vajag augšā un lejā un tad nu krustām šķērsām mainās.. un tie, kam vajag nogriezties, sanāk JAU bezmaz stāv propkā, un negrib laist laukā tos, kuri brauc uz tilta virsū. Plus vēl patrāpās daži burta kalpi, kas nelaidīs, kamēr neiestāsies pārtrauktā līnija.. It kā tie, kuri mēģina notīties nost no tā visa bardaka, viņiem traucētu propkā stāvēt.. Aj - nepatīk man tur braukt. Šodien jau no Krastenes uz Pļavniekiem ar tur tāda nervoza uzbraukšana sanāca, kaut tā estakāde jau nu galīgi nav tā noslogotākā - tur vismaz uzreiz neviens nemēģina tikt nost no tilta, kā tas ir nākamajā uzbrauktuvē..
  Tuesday, March 12th, 2019
  7:45 pm
  Es goda vārds nevēlos iedomāties, kas notiks Ķengaragā pēc Akropoles atvēršnas. Šobrīd jau bezmaz vienīgo joslu, lai no Ķengaraga tiktu uz Pļavniekiem pietiek kādam nobloķēt un viss - propka pa visu Ķengaragu - līdz pat Zoom.
  Es arī piederu pie tiem ļaunajiem, kas caur pagalmiem apbrauc propkas, bet nu come on - 2h stāvēt. Bet nu jā - tie, kuru tur dzīvo saka - jauki - knapi esi iedarbinājis mašīnu un jau stāvi propkā..
  Bet ko darīt - tur ir absolūti debīls plānojums tam stūrim. No 3 vietām saplūst vienā vietā visi auto - no Krasta rajona, no Ķengaraga, kam vajag uz Pļavniekiem, uz centru vai D tiltu, no Krasta ielas, kam vajag uz sliedēm, No D tilta, kam vajag lejā uz sliedēm.. Tur ir vnk vājprāts. Un tur ir 1a josla!! Tie visi auto rezultātā nonāk 1ā joslā??!!! Kur savstarpēji jāizmainās un uzbraucot pa vienu nākamo joslu augšā estakādē, nonāk nākamajā vienā (!!!) joslā, kur spiežas visi, kam vajag no D tilta vai Krastenes lejā uz Slāvu apli...
  Tas ir murgs kaut kāds!
  Es saprotu (un esmu pilnīgi par), ka uz centru var būt propkas, ka nav ko ar auto līst centrā, utt.. Bet tak D tilts vispār ir bezmaz kā apvedceļa sastāvdaļa. Plānots savienojums ar Jelgavas šoseju, otrā pusē savienojumi ir/plānoti, lai nebrauktu iekšā nekādos mikrorajonos/centrā un varētu smuki visur apbraukt riņķī, kur mazāk cilvēku, kur mazāk kam tie auto traucē.. Realitātē uztaisa 1u sasodītu joslu, kur propkas nav tikai nezinu nakts vidū un dienas vidū vismaz ir kautcik saprātīgi izbraucams.
  Un pavisam drīz šajā joslā ielīdis vēl visi, kas brauc uz/no Akropoli.. Dieva dēļ - nebrauciet tur ar auto! Nu nevajag!

  Par gājējiem ar tur ir tikpat "labi" padomāts. Gar Maskavas ielu, lai tiktu pa apakšu Dienvidu tilta estakādei sliežu pusē un 100 metriem garām Akropolei, ir šķiet 4i gājēju luksofori, no kuriem šķiet 3 bija ar pogu (~250m posmā??!!!).., bet nu anyway.. Uztaisa debīlu infrastruktūru un atkal varēs bļaut, ka tantiņas skrien pāri pie sarkanā??? Tā jau no Ķengaraga un Krasta rajonu un atpakaļ tikt nav nekāda medusmaize ne ar kādu transporta veidu/kājām. Tgd būs vēl debilāk.

  Un gar sliedēm arī - kur pārtaisīja visu ielu blakus akropolei - vai tad tur kaut nedaudz padomāja par velobraucējiem? Jā, "protams"! :D Ja vēl agrāk bija plata iela ar it kā vienu joslu katrā virzienā (labi, brauca divās pārsvarā), bet nu velo vieta tur pietika, visi kkā apbrauca, viss bija ok, tad tgd uztaisīja divas joslas, kur velo un auto vienā joslā vietas galīgi nepietiek. Attiecīgi konfliktu potenciāls krietni palielinās. Trotuāri malās ar ķieģeļiem, augstām boordēm, ne velojoslas, ne vietas uz trotuāra (trotuāri iet tieši cauri pāris pieturām)..

  Fantastiska pilsētplānošana. Un galvenais, ka potenciāls tur bija/ir uztaisīt, lai būtu labi visiem.. Aj sviests.
  Monday, March 11th, 2019
  6:55 pm
  7dien no rīta braucām uz Magnētu
  pa tukšu ielu, uz pilnu klapi mašīnā skan: https://www.micrec.lv/lv/ieraksts/dziesmu-izlase-kas-manim-kaiteja-putninam-nr1 20ā dziesma.. Piepeši priekšā tur policija - blakus joslā, vidējā ar, stāv ar alkometru. Es tgd nesaprotu, kā jādara pareizāk - jāstājas otrās joslas vidū, vai tomēr malā. Tā kā policists stāvēja otrajā joslā, tad stājos otrajā joslā pa vidu. Apstājos lielām acīm, nesaprotu, kas tgd ir pareizi jādara (ar šo auto mani policija nekad vēl nebija apturējusi). Knapi saprotu kā logu attaisīt.. Policists ierauga manas lielās acis, izdzird mūziku (klusāk neattapu pagriezt), pat nekur neliek pūst.. Pasmaida, novēl laimīgu ceļu un palaiž.. :D
  Tuesday, March 5th, 2019
  6:44 pm
  Šodien pirms iziešanas no darba atcerējos, ka
  pie ārsta ta jāiet, bet visi nosūtījumi un dokumenti palik mājās. Značit vispirms vēl mājās jāiebrauc (labi ka mājas nav tālu no tās Kaņiera ielas). Mazāk par stundu palicis līdz vizītei, bet es vēl ceļā no darba uz bd.. Saprotu, ka laika ziņā nebūs, un sāku ar draudzeni bīdīt dzelas pa telefonu, lai aiziet uz manu dzīvokli un vismaz paņem tos papīrus, citādi, kamēr mēs pēc bd vēl uz mājām, tad ar visu bērnu uz 4o stāvu, tad vēl atpakaļ, tur ārsts 100 punkti nokavēts. Tā jau pamatīgi visur sanāca līst visiem priekšā, lai kkur paspētu..

  Nu tad bd sarunāju, ka bērnu sāk ģērbt, kamēr nāku. Palīdzēja saģērbt. Aizskrējām uz auto. Mašīnā, kad tuvojamies, zvanu draudzenei, lai iziet laukā no mājas, fiksi piebrauksim, paķersim pa logu un brauksim tālāk. Taisnības labad gan jāsaka, ka es parasti uzspiežu zvanīšanu, kad stāvu pie kādiem luksoforiem, ieslēdzu skaļruņa režīmā nometu kkur uz sēdekļa to telefonu un tā runāju - nez cik tas skaitās/neskaitās brīvroku režīms. Runājam ar draudzeni. Piepeši meitas balss no aizmugures: - Mammu, nedrīkst mašīnā runāt pa telefonu!
  Monday, February 18th, 2019
  10:32 pm
  6dien vēl palūrēju savā mutē un es beidzot sapratu, KAS man tur sāp jau gandrīz 3 nedēļas. Tak tur VĒL diegi palikuši!! Un surprise, surprise! Tieši tajā vietā, kur man arī sāp visu laiku, kur nevarēju saprast, kas.. Tie diegi, kuriem jau vajadzēja pirms 10 dienām uzsūkties un tā, bet nu neiedziļinoties sīkumos, ņemot vērā, kā uzvedās līdz šim visi iepriekšējie, tad šitie ir ar potenciālu drīzāk izgrauzt man smaganā caurumu līdz pat tā nelaimīgā 7ā zoba saknei, nekā uzsūkties.. FML..
  Ar šadu perspektīvi acu priekšā ķēros pie pincetes, bet rauj kā gribi, nevar izraut neko tik tālu, lai kkādā saredzamā (nemaz nerunājot par sasniedzamību) vietā būtu tā diega mezgls.. Otru galu ar nemanīju.
  Padevos sāpēm un noliku visu malā. Tgd 3o dienu gaidu, kad sāks uzsūkties :D Vai kad atkal man uznāks drosme tur kko raustīt.

  Labā ziņa gan pagaidām ir tāda, ka 7ais zobs nesāp. Ķirurgs pie raušanas deva aptuveni 95% garantiju, ka sāpēs. Uz karstu, aukstu, un ka tieši 7ais arī sāpēšot visvairāk - nevis tie caurumi, smaganas un kas tik tur vēl.. Pagaidām man sķiet man tai mutē ir sāpējis viss izņemot to 7o zobu.. Cītīgi dzeru kalciju un domāju pozitīvas domes (a ja nu tai nabaga saknei iepatīkas tas kalcijs? :) )
  Tuesday, February 12th, 2019
  9:24 am
  Citās ziņās - izlasīju praktiski visus žurnālus, kas bija mājās atstiepti. Ķēros pie Dikensa "Davids Koperfilds". ~850lpp, 1954.gada izdevums, ko kkad atradu noliktu pie miskastēm, un pievācu.
  Kādam laiciņam pietiks, ko darīt.
  Sunday, February 3rd, 2019
  6:33 pm
  katru reizi no web ieejjot tinderī, pirmā lieta, ko izlasu ir "match, chat, die"...
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba