polija's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 4 most recent journal entries recorded in polija's LiveJournal:

  Wednesday, November 23rd, 2016
  8:56 am
  GRIBU SAULI
  Daudz SAULES
  Thursday, November 10th, 2016
  5:56 pm
  šodien bezmaz pirmo reizi iztikām bez mega-traģēdijas uzliekot cepuri..
  Sasmējos, jo pēdējās reizes viņai tūcīju galvā kko, kas izskatās rihtīgi silts un, kad pie tās tiku šķita, ka nu tik būs ziemai, bet izrādās šobrīd jau ir krietni par mazu, un tad tik bija nepajokam brēkšana.. :D

  Bērnam uz viņa paklāja laikam nepatīk - visu laiku veļas vai nu istabas vidu uz lamināta, vai lien zem krēsla, galda, dīvāna.. Patīk viņai ir pirksteļiem vilkt pa laminātu un klausīties to čīkstošos skaņu. :D tikko ezjēgā sačinkstējās, iesmērēju smaganziedīti - it kā beidzās činkstēšana. mok tiešām līdz.. Vai arī vnk paēda un nomierinājās :D

  Kas vēl? Vai nu zobi vai kas, bet nu šodien ir piekrāmējusi pamperi jau 4as reizes. Un abas pēdējās - viss tik zaļš, tik zaļš..
  Monday, August 15th, 2016
  1:37 pm
  upd.
  Ne tikai lasu un komentēju.
  Kopš paggad uzzināju par the Situāciju, rakstu ar.
  Ja nu kādai/am interesē gari un garlaicīgi bērnkopības ieraksti par tēmu "vissirslikti", var piedraugot/pieteikties komentos, piedraugošu..
  Friday, February 6th, 2015
  6:10 pm
  pirmais un pēdējais ieraksts
  Kāpēc es izdzēsos no Cibas?
  Kāpēc šis ir pirmais un pēdējais ieraksts?

  Ja nevēlos virtuālu komunikāciju ar cilvēkiem, kuri nevēlas mani satikt dzīvē.

  Joprojām ir dienas, kad jūtos vientuļa, kad gribas ar kādu parunāt, bet neviena nav, kad tāpēc gribas izraut dvēseli un izlikt to te, skatīties kā virknējas vārdi, burti, domas, haotiskas , bet dažkārt tomēr TIK sakarīgas... Skatīties kā sāpe izliekas uz papīra.
  Un tad izlasīt kādu random komentāru, un saprast, ka nav vērts, ka virtuālā pseidokomunikācija un tomēr nav tas, kas ir vajadzīgs.

  Tos cilvēkus, ar kuriem dalīt gan priekus, gan arī bēdas, nevar iegūt te - Cibā. Dažreiz palasīšu tos, kurus mēdzu agrāk lasīt, dažreiz kko ied***u. Whatever.
About Sviesta Ciba