polija's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in polija's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Tuesday, July 7th, 2020
  1:19 pm
  stuck in a loop
  es jau divus mēnešus gribu atvaļinājumu, kurš man dafiga arī ir uzkrāts un pienākas, bet vislaik ir visādi darbi darbā, kas jāpiebeidz, un tad sāk ņemt atvaļinājumus kolēģi.. Gribēju jūnija pa tiek siltajiem laikiem, bet tad toč bija kkas jāpabeidz. Un tā nu loops ir tāds, ka neko nevaru jēdzīgi pabeigt, jo nevaru normāli pastrādāt, esmu vnk izbesījusies no tā visa bezsakara, kas tur notiek, visām tām kļūdām un nepilnībām un no savas nespējas normāli saņemties, bet tas tikai noved pie tā, ka nevaru nonākt līdz punktam x, kurā tīru sirdsapziņu varētu pateikt, ka vsjo - man tgd vajag atvaļinājumu, to var pārņemt tas, to - šitas, es atpūšos.
  Nu un plus vēl aizkavē arī fakts, ka vasara nobeidzās. Mani plāni, ko varētu darīt brīvdienās, ir tusēt pie jūras, peldēties, blandīties pa Latviju, bet laikā, kad jāģērbjas 5os džemperos man kkā pat negribas.. Da i negribas, protams, cūcības likumu - tgd paķert brīvu a tad, kad jāatsāk strādāt, piepeši atkal būs +30C.
  Karoče besis.
  Monday, June 29th, 2020
  5:19 pm
  savedu auto kārtībā
  taisni nagi niez kur aizbraukt.. :)
  Saturday, June 27th, 2020
  12:06 pm
  šodien gribas aizbraukt uz kādu ezeru (jūrā nesolās būt siltais ūdens, imho), bet negribu tuvo pierīgu. Bet gribas arī kādu kasti atrast.
  Vot tā. ko darīt, kā būt?
  Thursday, June 18th, 2020
  5:20 am
  kā jūs dariet meitenēm pie ūdeņiem vasarā ar tām peldenēm/apenēm?
  Vkr jau padzīvojāmies pie Daugavas, izpeldējāmies, tad meita tur sāka ar mantām pa smiltīm un visu spēlēties. Nu neko nepārvilku, jo it kā tāpat iet ūdenī drusku, pietupjas, viss pārvilktais arī slapjš..
  Nu un tad problēma - nez citiem meiteņiem (puikiem laikam mazāks risks) arī tā ir, ka jau sākas, ka biežāk jāskrien čurāt, it kā kkas jau būtu apsaldēts? Tgd jau naktī arī piecēlās (normāli pa naktīm čurāt ceļas, nezinu - 2x gadā.. Labi, ka piecēlās, vkr jau vakarā sačurājās, nepaguva, man bija pārliecība, ka šonakt gulta pludos).
  Zinu, ka nav labi, ja tur auksts, slapjš peldeņu audums ap dupsi, vējā (da i nav arī mums te nekādi 35C, ka viss ātri izžūst). A kā darīt? Pārvilkt sausu katru reizi kā slapjš. 3 peldenes man ir, teorētiski varu mainīt, bet nu tad tas ir 5min jautājums. Laist pliku negribas arī. Nu tgd jau lielāka, bet tāpat - negribas, ka visos savos caurumos dabū smiltis - piemēram, apsēžoties ūdenī/smiltīs (ar puikiem ar šo pluss). Plus lv izskatās, ka vismaz publiskaš peldvietās arī tādus mazos bērnudārzniekus plikus reti kurš laiž..

  Man jau pašai arī, ja pastaigāju ar slapjām peldenēm ilgāk vējā, ar līdzīgi, ka varu principā jau tās pašas dienas vakarā sākt skairīt pa katrai mazai čuriņai. nekādi iekaisumi, nopietni apaukstējumi tfux3 bijuši nav, bet šis jau ar ir gana nepatīkami, ka tiklīdz savajagas, ir jāskrien. Un tad pēc dienas, divām - pāriet. Izskatās pēc pagaidām novērojumiem, ka meitai tas pats. Tāpēc pati agrāk braukāju uz nūdistiem - tur jautājums atkrīt (vismaz man).
  Bet ko tam bērnam darīt? Cik redzēts meitenes baigi ar neviens nepārģēbj - skraida kāds nu tas peldikis/peldenes ir. Tiešām mēs te vienīgās ar tādām čuru "problēmām"? :D
  Saturday, June 13th, 2020
  4:21 pm
  par velo
  katru reizi, kad izbrauu ar to savu Speederīti, iemīlos vēl vairāk. Ja iepūš vējš mugurā, tāda sajūta, pats brauc uz priekšu (un brauc jau arī, jo, ja ripinos, neminu, tad šitā pūšot vējam mugurā, mierīgi ātrums palielinās pat pa dažiem km/h).
  Viegls, ātrs, ar 32c riepiņām vajadzības gadījumā var arī pa meža takām izbraukt, nav tik traki. Esmu braukusi ar pa kūdras purvu un priežu saknēm - nav ne vainas.
  Vispār jau sen esmu rakstījusi, ka man šķiet lv ir krietni pārspīlēta platu pumpainu riepu un mīkstās dakšas nozīme ikdienas braucējiem.
  Ja vien negrasies braukt downhilu vai nopietnos mtb sačos par pirmajām vietām cīnīties, mierīgi var iztikt ar cieto dakšu un krietni vien šaurākām riepām. Attiecīgi: lētāks, vieglāks, mazāk čakaru ar apkopi.
  Salīdzinājumam šorīt pie veikala ieraudzīju kaut kādu brīnumu - lētā resna mīkstā dakša (aļa nu nopietnam mtb), komplektā ar v bremzēm (nu ok, var jau), resnas riepas (manam zieminiekam ir tievākas), priekšā klaņu sistēma - lielais zobrats tiešām lielais (nu tur uz 48 izskatījās) - nu labi, pieņemsim, mok cilvēks arī pa ielu grib pabraukt ātri (tur gan lielāku labumu dotu 3x tievākas riepas un iespējams cietā dakša, domāju baigi jākapā, lai to traktoru ar lielo zobratu uz priekšu vispār padzītu), kronis visam - aizmugurē zobrati - no rihtīga šosejas kasete. Lielie zobrati tādi, ka tur būs par mazu jebkuram stāvākam kalniņa! Nu kas tas par murgu vispār?! Bet cilvēki pērk un brauc...
  nu, ja gribi universālu velo, tad vismaz saliec visus galus pietiekami universāli. Tb lai der gan pa mežu, gan pa štrāsi. Je nebrauksi pa kalniem (jo nu apparently neuzbrauksi), tad nu nafik tev tā mega platā smagā riepa un dakša?
  Tuesday, June 9th, 2020
  11:39 pm
  houston we have a problem
  jaucējkrāns virtuves izlietnei.
  Vajag laikam nomainīt pret kaut kādu jaunu&normālu. Jo esošais laiž garām ūdeni (blīves beigtas) arī aizvērtā stāvoklī jau :((
  Jautājums - kādu? Tb forma man būtu skaidra un visas dizainiskās prasības, bet nu no ilgmūžības viedokļa. Var nopirkt pa 15eur, var pa 150+ eur.
  Uz kādiem parametriem būtu jāskatās, lai nenopirktu sūdu uz kociņa par 75eur?
  Galīgo lētuci negribas ņemt, jo pati nomainīt nemāku, attiecīgi mainīt ik pa 2i gadi ar nav nekāda iekāriena.. Velkomētas idejas, kurš māk/var (Ķengarags), plus piekļuve ir absolūti debīla - viertuves izlietnes, virtuves stūrī, iebūvētā izlietne, piekļuve ar garām rokām šķiet tikai uz tausti tur iespējama :((
  Monday, June 8th, 2020
  9:51 am
  psc
  nu tik vedīšu uz bd, nu tik strādāšu.
  Pati pamodos 8:50. Bērns pamodās 9:20. Ar tekstu "man sāp pirksts". Rādītājpirksts reāli piepampis un drusku sārts.
  Visvairāk sāpot tieši tā lielā locītava pirkstam. Piepampis kkur sākot no vietas zem naga līdz pat pirksta "apakšējam" galam. Nags un ap nagu kā reiz izskatās ok (tieši jau uzgooglēju, ka bieži esot naga iekaisumi, bet tad jau būtu pie naga).
  nu mok vkr kāds ods iekodis, bet vai tāpēc būtu TIK briesmīgi VISS pirksts piepampis?? Locīt var, nekas cits kodis neesot, neatceras vismaz neko tādu.
  Vkr gar jūru gājām. Grāba visādas smiltis rokās vēl kko. Mok kāds kukainis iekoda un tika kāda baktērija? Ko darīt? Gaidīt? Likt kko virsū? Ko? Iet pie ārsta? Pie ģā vai pie ķirurga? āāā!!!!
  Sunday, June 7th, 2020
  10:37 pm
  jēziņ, ko es te čīkstu par vienu
  Piemējas bērzā vārnām izlaidušies 4(!!). Vot kā tās tiek galā? Katrs cits par citu gudrāks uz savu pusi, da i vēl ēst jāsameklē, kamēr tā bada vazājas pa pagalmu. Apsēžas 3m no kaķa un taisa tualeti. Jopcik! Kaķim neizturēja nervi, sāka zagties klāt, vārna ar skaļu "Krā!" metās no misenēm (tur meklē paiku un tad pa vienam pasauc mazos, tie laižas klāt un ar kko viņus pabaro) atpakaļ ieņemt pozīcijas kkur pa vidam starp to sīko dumiķi un kaķi. Es pa logu saucu kaķi vārdā (tas no mūsu padja pirmā stāva kaķis), lai novērstu uzmanību. :D
  Uz to brīdi izdevās..
  Tie trīs vārnulēni jau tādi diezgan ņipri - uzlaižas jau augstākajos koku zaros, uz ielas laternas, uz palodzēm (viens viens reiz man mēģina cauri stiklam kko izknābt :) ) Bet tas viens - tāds nu izskatās, ka neiet viņam tik labi ar lidošanu, da i piesardzība (no kaķiem un cilvēkiem, ņemot vērā viņa NElidošanas prasmes varēja būt lielāka). Tam es diemžēl ilgu mūžu neparedzu. Bet nu var jau paveikties, var jau lielās arī varbūt nosargāt.
  Friday, May 15th, 2020
  2:15 pm
  rakstīju kkad, ka dabūju tumbiņas pie otra monitora, ja?
  Mana mūzikas gaume noteikti par 99,9% atšķiras no pārējās cibas mūzikas gaumes, bet šodien ražīgākam darbam klausos: https://www.youtube.com/watch?v=FmOQNR8klsw un https://www.youtube.com/watch?v=rnkBVhe8p5Y un visas pēc kārtas citas viņa diesmas :)
  Žēl, ka viņam bija pagājušajā gadā jānomirst, lai atkal atklātu sev viņa dziesmas...
  Tuesday, May 12th, 2020
  2:01 pm
  veselības ziņās
  Nu jau drusku vairāk kā nedēļu zem acīm virs vaigu kauliem uzmetušās tādas kā čūliņas, tāds kā vnk sarkanums.
  Nu sauli mans ģīmis ir redzējis gan senāk, gan arī šopavasar. Apdedzināts šopavasar gan nekas nav bijis. Agrāk tur gan.. Nesamazinās. Nesāp. Čūliņas pazuda, bet sarkanums īsti ne un nez - man tāda sajūta, ka bik ir gājis plašumā. Kopā kāds kvadrātcentimetrs zem katras acs. Protams, man pirmā doma, melanoma, ādas vēzis, karcioma... Nu - tad protams, pirmā doma pretī: "simetriski abās sejas pusēs vienlaicīgi???" Un te nu man nav ko teikt...
  7dien pirms tusēšanas pie jūras, uzliku tur virsū pretiedeguna krēmu (ar domu, ka nu nav ko lieki kairināt), esu mēģinājusi uz nakti ar Evijas ziedi smērēt, šķita, ka palika labāk. Tgd vkr un šodien atkal izskatās, ka bezmaz tas pleķis zem katras acs tikai lielāks.. Nu, kas var šitā simetriski uzmesties?? jo tak ārā arī, ja saule, tad tak ar nesnaāk visu laiku pret sauli, parasti sanāk kkā vairāk viena vai otra puse, viens vai otrs vaigs..

  Plus vēl papilomas sasparojušās. viņas man uz kakla tad sametas, tad pazūd, tad es viņas noplēšu un pazūd. Nu un man trīs sāka izbesīt, sāku plēst. Tgd 3 puni uz kakla. Gaidu, kad atkal apaug ar kreveli, bik apdzīst un plēšu vēlreiz - kamēr izdodas izplēst līdz "saknei". Katrā ziņā es nesaprotu - tās ir kkādas pumpas parastās vai tiešām papilomas kā man vienreiz dermatologs teica (biju vienreiz aizspērusies par šīm pakonsultēties). Toreiz man teica, varot noņemt, viena tik un tik maksā, bet tikpat labi augšot vietā vai citur. Sapratu, ka tikpat labi viņas man ik pa brīdim pazūd, vai noknibinās, lolnauverc

  Karoče jā - labi, ka neviens dzīvs cilvēks īpaši ikdienā nav jāsatiek, jo izskatos krimināli.
  Monday, May 11th, 2020
  12:40 pm
  vkr aizbraucām uz MŌLU
  man pašai vnm ir ļoti patikuši VISI MŌLI. Jo trakāki, jo labāk. Pagājušajā reizē pie Liepājas D mola sapratu, ka nebūs. Pa akmeņiem bērniņš vēl nebūs nekāds lēkātājs. Bet vakar izskatījās, ka tā lieta sāk aiziet. Līst, kāpelēt, rāpties augšā, lejā - ideāli! Vēl labāk nekā jebkurā rotaļlaukumā! :) Būs kkad jāatkārto :)
  Plus vēl mōla galā arī "mammu, gribu tur lejā" (stāvu zemāk, bet nu normāli betoni, viss ok, nekā baigi bīstama). Pati nokāpu. Pateicu, lai kāpj pati, neko necelšu. Nokāpa :D Atpakaļ arī: "mammu, uzcelsi mani?" Pateicu, ka necelšu vis. Uzkāpa :D Nekā jau tur augsta vai traka nebija, bet nu pats princips..
  Pie tam pie mūsu esošajām aktivitātēm, kur šobrīd dominē tikai velobraukšana un iešana, ļoti noderīga slodze ir jebkurai citai ķermeņa daļai - tā kā kāpelēšana viskautkur, turēšanās ar rokām, utt. - tieši laikā :)
  Thursday, May 7th, 2020
  9:04 pm
  dieniņa
  šorīt pati jutos kā izd***ta jāņoga. Pamodos 6os, nevarēju pamosties. Tad pamodos vēlreiz, sapratu, ka ir bez 20minūtēm 8i. Tad piecēlos un nesteidzīgi dzēru rīta kafiju, lai pamostos. Rīta kafijai aizmirsu pielikt cukuru, pamosties lāga neizdevās. Tad 8:35ās pamodās bērniņš, samīļoju, aizsūtīju ģērbties, neģērbās. Es nespēju pietiekami daudz uztraukties. Pieslēdzos darba kompim un sāku kko darīt. Tad pēc 2h sapratu, ka gribu ēst. Ēdu. Bērniņš turpināja neko nedarīt pliks pa savu istabu. Tad bērniņš izdzirdēja, ka ēdu, un piepeši atskrēja saģērbies. Pirms 11iem. Iedevu 8os izvārīto putru (aukstu) no visa katla. Pie protesta paziņoju, ka viņa nav noslaucīju traukus, tāpēc bļoda ir slapja un tā kā viņai bija jābūt bd, šobrīd tad es negribu NEKO dzirdēt un, ja kaut kas nepatīk, var droši doties uz savu istabu BEZ brokastīm. Ēda no visa katla.
  Turpināju strādāt. Bērniņu 5x aizsūtīju 3 mājas tālāk. Ap 14:30 izdzēru kafiju, lai vēlreiz pamostos. Beidzot izdevās pamosties. Vēl drusku pastrādāju un tad jau ap 16iem ēdām pusdienas. Ap 17iem atnāca sarunātais paziņa saremontēt ūdenskrānu virtuvē (nu jau 2 mēneši kaut kas tur turējās tikai uz makgaivera un nu jau pēdējās dienas vairs neturējās arī ar to)..
  Tad ap 19iem izbraucām līkumu ar velo. Meita paņēma 20collnieku.. Nu ir, ir par lielu vēl, bet baigi gribēja. Ļāvu tāpēc. Tā kā viegls un viņa ļoti labi brauc, tad varēja ar nosvempties nost pati normāli, kaut arī tas standovers tur tiešām reāli štruntīgs :D Atsalu, jo vējš nenormāls.
  Vienu kasti neatradām, otru - ko jau reiz biju nesekmīgi meklējusi - atradām. Tgd vakariņas un atkal gulēt nesanāks ātrāk par 21:30.. Cerams rīt piecelsies normālākā laikā (bez diendusas). Un cerams es ar rīt pēc cilvēka vairāk jutīšos..
  Sunday, May 3rd, 2020
  9:14 am
  -dziesmiņa var būt par māju, dziesmiņa var būt kāju, bet pati labākā, bet pati labākā, ir dziesmiņa par smaidu
  -dziesmiņa var sanākt drosmīga, dziesmiņa var sanākt dusmīga, dziesmiņa var sanākt spocīga...
  //tikai pierakstu.. Nezinu, ko viņi tur tai dārziņā mācās, bet nāk te laukā visādas pērles. Vkr paņēma sarullētu papīru kā mikrofonu, iedeva man arī un mums bija jādzied, par ko var būt dziesmiņa.. :D :D
  Un tad viņa zīmē visāduz zīmējumus, zīmē kartes, kur ir daudz punkti, un ceļi, pa kuriem jāiet, un džungļi, kuriem cauri jāiet. Un taisa "kastītes" ar sarullētu papīru iekšā un zīmuli klāt, un "skaties, mammu, es pirmā atradu kastīti, tur vēl vēl neviens nav ierakstījies!! Tagad es ierakstīšu sevi, tu - sevi."

  un es risinu pa to laiku geo mistērijas un plānoju nākamo geo tripu. Man nepatīk "park and grab" varianti, bet gribas tādu, kur varam kkur noparkoties, un smuki izstaigāt vai izbraukt ar velo kādu līkumu, salasot punktus. Treili tpc ideāli. Vai arī kā vakar. Aizbraucām, noliku auto, izmetām ~5km līkumu pa 3 kastēm, atnācām uz auto, un tad vēl atceļā pieskrējām vēl vienu sameklēt. Tas vēl viens gan ievilkās līdz tumsiņai, jo bija zirdziņi un cilvēki, un nefiga nevarēja atrast.. :)
  Tgd funktierēju šodienai un rītdienai plānus..

  upd.. "Ja cilvēks kakā, tad dziesmiņa var sanākt par kaku.."
  Monday, April 27th, 2020
  10:34 pm
  šodien dabraukājāmies :D
  Sapinās ātrumā, ietves šaurībā, neskatīšanās uz ceļu un meistarībā - kā sāka trakot ar to velo, kā likās nost no apmales zālē, kā lidoja pāri stūrei!
  Man sākumā šķita, ka toč piena zobiem atā, bet nu viss vēl vietās, asinis gan pilna mute (smagana atkal pārsista tai pat vietā, kur jau nesen bija), drusku augšlūpa saskrambāta un pavisam drusku deguns..
  Bet nu padzēra ūdeni pēc brītiņa jau atguvās, aprija banānu un atkal sāka trakot. Es tik vilkos līdzi un turpināju atkārtot "lūdzu, uzmanīgāk, lēnāk, turi rokas uz stūres, utt.." Vakariņās pateica, ka viņa gribot kaut ko mīkstu. Sataisīju jogurtu ar biezpienu, banāniem un atkausētām mellenēm. Tad piepeši savajadzējās arī maizi ar sviestu un sieru. AR garozu (neļāva griezt nost, tai maizei tā garoza IR cieta, bieza). Tad vēl sākās salmiņus, galetes, ko tik vēl ne. Nostopēju šitās vēlmes, pateicu, ka var dabūt gaļu (sasutināju pusdienās, iedevu tāpat aukstu). Sarunājām, ka kko reāli graužamu tikai rīt no rīta, ja atkal nesāks asinis tecēt. Zobus pat tīri ok ļāva iztīrīt - labi, tur kur caurums tur ikurāt neberzu..
  Friday, April 24th, 2020
  2:52 pm
  nestrādājas
  pārdomas vkr izraisīja arī šis: https://calis.delfi.lv/forums/tema/18405769-velosipedu-kreslini-24-g-bernam-kadu
  2,4 gados man bērns jau dragāja r Strideri. 2,4 - nu jā -laikam jau tomēr bija tas velobeņķis, bet nu mainly tāpēc, ka negribējās ar auto vazāt uz bd, a ar kājām baiss gabals..
  Bet nu tur teksti, ka 2,4os vecāki vēl ratos vadā. Vot to gan nesaprotu. Manējai bija Strideris - lai mauc, rati pēc 2u gadu vecuma sasniegšanas šķiet tika izmantoti 1u reizi (lai būtu kur diendusu nolikt gulēt :D ) Pie 2,4 jau škiet tika arī atdoti.
  10:03 am
  paturpinot par meitas akrobātiskajiem "sasniegumiem" ar velo
  Vakar viņa mierīgi izveica to, kas man pašai šķiet dažas reizes dzīvē ir normāli izdevies - vizināties ar velo stāvus kājās un ar vienu roku tikai turēties pie stūres..
  Es tikai ļoti ceru, ka viņa šitā neizdauzīs sev zobus vai ko trakāku :(
  Es šitādas lietas šķiet pirmo reizi mēģināju tikai ap 30 gadu vecumu :D
  Thursday, April 23rd, 2020
  12:37 pm
  a jūsu bērni arī var vieni paši stundām mētāt ūdenī akmeņus, un visādu drazu, mērcēt zarus, makšķerēt ar zaru laukā to drazu un akmeņus, maisīt ūdeni, slaucīt ūdeni, slaucīt kaut ko iekšā ūdenī, slaucīt kaut ko laukā no ūdens? Vākt zariņus, zāli, akmeņus, nokaltušās puķes, smilgas, lobīt zariņus, utt., utjpr. Jeb man vienīgajai tāds gandrīz 4gadnieks pagadījies? Mamma tur vispār nav vajadzīga, ēst vispār nav vajadzīgs, uzmanība vispār nav vajadzīga..
  Mamma pa to laiku var ložņāt pa krūmiem un kokiem kastītes meklējot. Tikko mēs esam ārā, tā tas bērns mierīgi atrod, ar ko sevi izklaidēt pat 2h un NEKAS viņam nav vajadzīgs, ja vien mamma kkur nevelk un nerauj prom no iesāktās nodarbes.
  Sunday, March 29th, 2020
  7:44 pm
  pagaidām lv ir pirmajā vietā pēc aktīvo gadījumu skaita un bez neviena mirušā..
  Aiz mums Slovākija un Kuveita..
  Iepriekš skatījos, ka Čehija izvilka līdz 1000+ gadījumiem bez mirušajiem. Tgd jau ir vairāk, bet tāpat mazs procents.
  Manuprāt, tas tikai liecina, ka valsts pietiekami agri ir sākusi KAUT KO PAREIZU darīt.
  Un jā - es pati 12.03. priecājos par valdības lēmumu. Vajadzēja kapeiku agrāk, bet nu labi. Cerams tie, kas 12.03. uzskatīja, ka tas ir pārsteidzīgi, redzot, kas notiek visur pasaulē, ir pārdomājuši? Arī šodienas ierobežojumus vajadzēja PIRMS šīm brīvdienām, nevis pēc.
  Es domāju, ka tas ir pareizi, ka mēs sākam ieviest tādus ierobežojumus brīdī, kad mums ir 300+ gadījumi un vēl neviens nav miris, nevis sagaidām 30 mirušos vai 800 mirušos (kā Itālija).
  Katrā ziņā pievienojos viedoklim, ka labāk, lai retrospektīvā rodas cilvēkiem sajūta, ka mēs pārspīlējām (jo tas liecinātu, par tiešām savlaicīgiem ierobežojumiem), nevis vēlāk jākritizē valdība, ka nav pietiekami ātri nekas darīts.
  Jo patiesībā būs tikai šie divi varianti - te vnk NAV iespējams nekāds vidusceļs, un trešais (ideālais) variants..
  Friday, March 27th, 2020
  6:59 am
  :D
  -vakar dārziņā visi bērni ēda kivi. Nu ar to dzelteno mizu, kāds tev tur stāv [melone], bet man bija jāēd plika roka.
  -?
  -Nu es gribēju noēst to mizu, tā lai tur nekas nepaliek, un tad Lolita to mizu noplēsa...
  Tuesday, March 24th, 2020
  7:47 pm
  Es vislaik skatījos, ka kuģis stāv otrajā stabiņā: https://www.youtube.com/watch?v=qgylp3Td1Bw augšgalā un vidū.. Ilgi, ilgi. Un pa šodienu kuģis ir nokritis jau uz trešo stabiņu..
  Latvija vēl pagaidām turās pa 67o vietu (no rīta pēc iepriekšējās dienas ciparu paziņošanas), un tad dienas gaitā nokrīt dažas vietas zemāk.

  Taču pēc vakardien ieviestās "mazāk-testēšanas", man šķiet reālo saslimušo līkne sāks ļoti strauji attālināties no tās, kas būs redzama oficiālajos datos :(
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba