polija's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in polija's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Sunday, January 13th, 2019
  11:20 am
  tikko pati izbūros cauri MSVCP140.dll missing erroram, palasījos forumus/atbildes, paguvu gan uzrakstīt Polar supportam, bet tad sapratu, kas par vainu, jo dažas atbildes iekš answers.microsoft.com ir tomēr pietiekami jēdzīgas, un "atrisināju" visu pati.
  Sajutos apmēram tikpat krutā, ka savulaik, kad vienā no iepriekšējiem darbiem mūsu (>700 darbinieku) uzņēmuma supports 3 dienas tikai plātīja rokas par mana monitora izdarībām, un nācās izmantot google palīdzību un atrisināt problēmu pašai.. :D
  Thursday, January 10th, 2019
  11:45 pm
  ir tādas dienas
  kad tu aizej gulēt vienos (jo līdz pusvieniem esi kko strādājis darbam no mājām), pamosties pilnīgi neizgulējies, sāc jau taisīt visu smuki darbam līdzi, bērnam brokastīm, sev brokastīm. Tad pieceļas bērns un paziņo, ka gultā ir čura. Tad tu cilvēks visu liec mazgāties, turpini ikrīta darbiņus, saproti, ka uz darba ikrīta standupu vairs nepaspēt... tāpēc pēc bd aizbrauc pa taisno uz veikalu, atdot pavasarī iepirktos siltos gumpīšus (jo gar dekorāciju vietām ir reāli caurumi jau pēc mēneša valkāšanās), pie viena nopērc zāles vajadzīgajā aptiekā (jo tā izrādās tai pat ēkā, kur veikals). Darbā ierodies ar stundas nokavēšanos, cītīgi pastrādā, laidies uz bd, tur izbesījies, jo tajā vienīgajā reizē, kad esi minūti, minūtē pakaļ bērnam, pasaka, ka vēl jāgaida, jo bērni vēl ēd(??) - diendusa tak beidzas 15os, wtf..
  Visu dienu ar velo čortojies, ka priekšējo ātrumu nevar pārslēgt - necik.
  Mājās izkarojies ar bērnu par to, ka granātābolu vajag tūlīt. Apēdat granātābolu, izkar veļu, pierunā bērnu, ka grāmatas skatīsimies tad, kad sēdēs ar karstu kartupeli uz krūtīm, lai tiktu vaļā no tā pabaisā klepus. Pa starpai sazvani ārstus pieraksti bērnu pie LORa. Pēc izkarsēšanās ar kartupeli, pierunā bērnu, ka puse kartupeļa būs zupā un tikai pusi, ja grib, var ēst tagad, bet labāk, nē. Sagriez pusi kartupeļa zupā, kamēr mēģini paēst un iedot bērnam ēst, sazvani SI, lai kārtējo reizi pārrakstītos uz 8ā zoba raušanu (šoreiz ņemot vērā ne tikai darba, bet arī mēness kalnedāru). Mēģini paēst, paralēli izpildot visus bērna pēc-zupas-apēšanas "gribu" un "ēdīšu". Nošausminies, ka ir jau pusastoņi (no darba es eju prom 15:40, atgādināšu).
  Tad nomazgā traukus, tad ej vākt riteni - nu sapūst eļļu, novākt slapjumu, kas satecējis. Atceries par trosīti, ieraugot saspurojušos trosīti pie rāmja, saproti, ka trosīte ir jāmaina. Pirmo reizi dzīvē pieķeries mainīt velo priekšējam pārslēdzējam trosīti.
  Kamēr bērns demolē dzīvokli, vienā brīdī aizsūti viņu padzerties un dzirdi nepārprotamu šķidruma tecēšanas skaņu virtuvē. Pasaki bērnam, ka jāpārģērbjas pašai, savāc slapjās drēbes un iedod bērnam lupatu, lai saslauka čuru. 3x skalo un izgriez lupatu.
  Nočakarējies ar ātrumu pieregulēšanu vismaz tik tālu, lai kaut kā slēgtos un pārāk traki nestrīķētos nekas nekur, konstatē, ka ar šādiem aplokiem rīt neizdosies nobremzēt, ķeries klāt aplokiem, tad vēl konstatē, ka ar šādām bremzēm ar neizdosies neko nobremzēt, tās ar saeļļo.
  Tad, kad viss jau pabeigts un var vākt nost, aizsūti bērnu slaucīt traukus virtuvē. Pēc sekundes dzirdi tādu blīkšķi, it kā būtu saplīsuši visi trauki. Ieej virtuvē un konstatē, ka bērns ir izgāzis laukā atvilktni, tā ir izsitusi flīzē caurumu, rokturis ir noplīsis nost un salocījies. Konstatē, ka bez roktura atvilktni bez palīglīdzekļiem nevaru atvilkt pat pati, nemaz nerunājot par bērnu. Atrodi vienīgo rezerves rokturi (mētājās dzīvoklī ~10 gadus kopš dzīvokļa nopirkšanas laikiem) un domā to pieksrūvēt atvilktnei. Konstatē, ka pa pusei ir jāizjauc atvilktne, jo tai ir dubultā priekša. Skrūvē vaļā atvilktni. Nočakarējies, kamēr dabū rezerves rokturi līdz skrūvēšanai, jo kāds gudrinieks tur vajadzīgajā caurumā ir sagāzis iekšā kaut kādu superlīmi. Kasot laukā līmi, saloci dakšiņu. Pēc ilgām mokām izdodas visu sataisīt (izņemot dakšiņu).
  Novāc virtuvi, novāc velo, konstatē, ka ir jau 21:10 un bērns bija jāliek gulēt jau pirms 45 minūtēm, bet bērnistabā bardaks. Kamēr klāj bērnam gultu, mēģini piedabūt viņu pie lietu kārtošanas.
  Noliec bērnu gulēt, noliec bērnu uz poda (jo "gribu uz poda"), vēlreiz noliec bērnu gulēt (jo "čura nebūs"). Tad slēdzies klāt darba datoram, visām sistēmām un turpini strādāt, lai vismaz kaut kā savāktu vajadzīgās 6h darba laika dienā...

  Labi, ka bērns šodien bija vairāk tendēts uz sadarbību, nevis psihošanu. Es arī. :)
  Sunday, January 6th, 2019
  8:50 am
  firstworldproblems
  kāpēc visi brauc kā cilvēki, bet man auto mūžīgi pilns ar sniegu ledu, tur, kur priekšējā stikla slotiņas "stiprinās"?
  Šoreiz vismaz rudenī lapas izvācu no kapota stūriem, kur notece, un nav sasalis tā, ka slotiņas vairs nekustas (paggad vienreiz kausēju vaļā, lejot karstu ūdeni, jo citādi visas slotiņu stiprinājuma vietas bija iesaļušas vienā lielā ledus klucī un mehānisms vairs nekustējās)..
  Bet tāpat. Paskatījos autiņus vkr Magnētā, visiem tur puslīdz tīrs. KĀ tur iztīrīt??!! Neko nesaprotu :D Atbraucu atpakaļ, kasīju, tīrīju, slaucīju, lauzu ledu nost, atsaldēju visus pirkstus, bet nu neteiktu, ka tur baigi tīrs. Loga apsilde darbojas, pats stikls atkūst, bet tā plastmasa tak tur blakus neuzsilst un ņefiga neatkūst nekas..
  Saturday, December 22nd, 2018
  5:51 pm
  ziemassvētki man tāds "mantkārīgs" laiks - jeb pensiju 3ais līmenis
  Tikko sajutos kā no plaukta nokritusi, jo nu uzskrēju 3ās pensijas līmeņa reklāmai, sāku lasīt.. Kko zināju, kko nezināju, bet nu tas pirmais jau 20% saņemiet atpakaļ, viss skaisti jauki, un tā tālāk.
  Okei - jābūt taču zemūdens akmeņiem, ne tā?
  Tātad - sarēķināju, ka uzturēšanas procentos sanāk samaksāt dafiga. Nu teiksim man pa maksimumu (10% algas, no kā man valsts IIN atmaksātu) uz 10 gadiem faktiski puse iegūtās summas aizietu procentos. Pie tam, ja es pareizi saprotu, kkādi procenti jāmaksā no VISAS uzkrātās summas (kas visu laiku pieaug). Attiecīgi vai tur nesanāk vienā brīdī jau samaksāt visas pirmo gadu iemaksas procentos? Jo nu pieņemsim, ka par pirmo gadu man valsts samaksā atpakaļ 20%x, bet kopā visadās komisijās jau iziet 2,3%x. Nākamajā gadā jau es par šo summu atkal maksāju 2,3%x (bet par to man vairs valsts nekādus % atpakaļ nedod). Pēc vairākiem gadiem esmu samaksājusi jau vairāk kā tos 20%x, ko man valsts vispār par šo summu ir iedevusi.
  Ienesīgums cik saprotu praktiski nekāds? No tā paša (ja tomēr būs peļņa), tad vēl 20% nodoklis jānomaksā būs.. Cik liela iespēja iebraukt vispār mīnusos un pazaudēt jau daļu no tās iemaksātās summas? Cik lielu daļu? KO var darīt brīdī, ka saproti, ka sčas nebūs labi?

  10 gadi arī vēl būtu štrunts. Bet, cik saprotu, nevar jau uz 10 gadiem? Sanāk vismaz līdz 55 gadu vecumam? A ja man pēc 10 gadiem viņi apnīk?? Var / nevar kā 2ajam līmenim doties pie kāda gudrāka? Tas noteikti labi maksā tad?

  Tāpat kā ar drošību? Negribas meklēt un iedziļināties (bet laikam vajadzēs) ES noguldījumu garantiju summa uz šo pasākumu attiecas vai nē? Kontekstā ar iepriekš rakstīto šķiet, ka nē - jo nu tak tā summa jau laikam var arī samazināties, kas tad tur īsti tiktu garantēts?

  Karoče stundu stāvu domādama, vai ~10% ienesīguma dēļ (tas, ja nemainās globāli vēl kādi IIN atmaksas noteikumi, kas mums valstī mierīgi ik pa brīdim notiek) ir vērts vispār iesaldēt to naudu līdz 55 gadu vecumam, plus vēl riskēt.. Un KĀ vispār sasodīts saprast to minimālo līguma termiņu (nu tur 10 gadi) kontekstā ar 55 gadu vecumu? Noslēdzam līgumu uz 10 gadiem, pēc 10 gadiem KAS notek ar to naudu? Es viņai varu/nevaru tikt klāt??

  Vai arī es vnk kko neesmu līdz galam sapratusi atšķirībā no tiem ~300k cilvēkiem, kuriem tas trešais līmenis ir???
  Tuesday, December 11th, 2018
  6:04 am
  ha, ha!
  Vkr izvilku vienu (no laikam kādiem 4iem?) "10-14 dienu laikā pašuzsūcošajiem" diegiem, kuri man pirms >2 ned. tur mutē bija salikti. Nu rihtīgi sāka klankarēties garš gals pa muti, saķēru un izrāvu. Bik sāpēja. Bet, ja šitas uzsūcas "pēc 10 dienām" (kā man ķirurgs teica), tad es esmu dinozaurs. Vai nezinu kas. Tievs, garš, garš, stiprs diegs (pārraut nevaru), kas neuzrāda NEKĀDAS satrūkšanas pazīmes. Šis laikam atsējās, tpc arī izvilku. Vēl pārējie neatsējušies tusē pa muti. Un SĀP. Mok iet vilkt ārā. Bet kā? To, ko pirms nedēļas lūdzu izvilkt/nogriezt starp 6/7 zobiem ķirurgs toreiz mocīja, mocīja, asinis šķīda, līdz pateica, ka izņemt nevarēs tā vienkārši, tikai nogrieza galu, kas traucēja (nu un tgd ir atkal palīdis laukā nākamais gals, kas traucē).
  Sunday, September 30th, 2018
  4:50 pm
  nezinu, kāpēc,
  bet katru reizi, kad dzirdu šo dziesmu, mani parauj uz pinkšķi..

  Nekādu asociāciju (vismaz apzinātu), nekādu atmiņu, vnk asaras acīs..
  Saturday, September 22nd, 2018
  11:36 pm
  2as nedēļas līdz tām sasodītajām vēlēšanām
  bet es pat vispār nezinu, kādas partijas tajās startēs. Un par ko balsot/nebalsot - vispār mistika.
  Sunday, September 16th, 2018
  8:23 am
  tātad, manas prasības pret bd
  -Vēdināšana, lai telpās būtu svaigs gaiss (attiecīgi iespēja to nodrošināt, nevis viena 40m2 telpa uz 15 bērniem, kur bērni slikta laika gadījumā pavada VISU DIENU!);
  -Ēdināšana - nu negribu es tos cīsiņus (kelogus vēl var pieciest);
  -Nekādas multenes 2-3 gadniekiem (ja nu vienīgi kāda apmācību par kko);
  -Iespēja neēst un nemaksāt par brokastīm (alternatīva: nodrošināt, ka arī 2 gadniekam notiek kaut kāda zobu tīrīšana pa dienu, bet tādā gadījumā brokastis PĒC 8:30);
  -Ārā iešana - ideāli 2x dienā, 1x dienā būtu minimums, izņemot, ja ir tiešām drausmīgi laika apstākļi. Neliela smidzināšana NAV drausmīgi laika apstākļi. Bet nu šis iet kopā ar to telpu vēdināšanu. Ja ir iespēja tiešām labi izvēdināt telpas, arī neejot ārā, tad nu to latiņu var palaist zemāk - arī pie mazāk krimināliem laika apstākļiem neiet laukā.
  -Iespēja normāli atnākt ar bērnu atpakaļ no āra, ja viņam vajag uz poda (vai tad ārā podiņš vismaz siltajā laikā). Tas nozīmē - nekāds viens cilvēks ar bērniem laukā, vismaz 2i. Manis dēļ ar iet arī uz parku, ja sava laukumiņa nav, bet parks tuvu, bet tad vēl jo vairāk par drošību jādomā. Un podu.
  -Pietiekami zaļa apkaime - lai var to logu atvērt un ārā iziet, nejūtoties kā izpūtējam aizmugurē - tur subjektīvi propku laikā jaaizbrauc un jāpaosta.
  -Iespēja bērnam pašam aiziet uz poda - nevis kādam, ka jāprasa, jo pods aiz ciktur durvīm.
  -Personāla NEmainība, cieņa pret bērnu - baigi subjektīvi novērtējama lieta. Vienu dienu nemainās, otru - ir nomainījies. Cieņu jau var tikai pa durvju šķirbu nolūrēt, kā rīkojas, kad domā, ka neviens neredz, nevis "aj, es tevi tgd nevedīšu uz poda no laukumiņa, jo tu jau tikko biji, tas nekas, ka tu sačurāsies, pēc tam pārģērbsim". Kaut kāds mīļums man un bērnam pat nebūtu TIK svarīgs, bet nu saprātīga attieksme, neraustot bērnu - gan.
  -Iespēja atstāt pa dienu bērna līdzsvara riteni vai manu velobeņķi kaut kur puslīdz droši (nevis piesliet pie sētas, cerot, ka vakarā vēl būs);
  -Kilometrāža un novietojums, kas ļautu izvadāt bērnu ar velo, izņemot varbūt izcili pretīgus laika apstākļus (jo es vnk drausmīgi negribu sperties iekšā centrā ar auto, ņemot vērā pastāvošas propkas un to, ka tad man darbā speciāli jāprasa auto stāvvieta, par kuru jāmaksā - un kuru tad nav izdevīgi ņemt, ja darbinieks nebrauc KATRU dienu).
  -Ja ir vairāki darbinieki uz tiem bērniem, tad, lai būtu, kas pasaka, kā bērnam gājis, kam ko pajautāt/pateikt, lai tas tiktu nokomunicēts tālāk, nevis neviens neko nezina, jo no rīta&vakarā 2x2,5h ir dežūrgrupa.
  -Nekādas saldumu dalīšanas grupiņās par labiem nopelniem, uzvedību vai tml. (bērnu dz.d, tad tur jau vecākiem jāvienojas, ko censties nest).

  Nu un tad ideālā gadījumā:
  -Labāk mazāk mantu, lai bērni paši atrod, ar ko nodarboties, un nekādu pīkstošo, skanošo, mirguļojošo, utt. (es vispār apbrīnoju bd, kur tādas ir - tas personāls tur dienas beigās nesajūk prātā?).
  -Iespēja bērnam pašam saģērbties - "pirmā stāva" skapītis.
  -Iespēja bērnam pašam padzerties, kad gribas, nevis kādam prasīt.
  -Kaudze smuku darbiņu vajadzīga nav, bet būtu forši, ja tomēr rusku ar bērniem padarbotis ar, citādi 2gadnieki nodarbojas ar kaušanos par vienu mantu..
  - Ja bērniem jāmaina telpas, kur ievērojami atšķiras temperatūra, lai visi darbinieki, kas tur bērnus ved/ģērbj par to būtu informēti un attiecīgi bērnam ko uzvilktu/novilktu, nevis katru dienu saldētu/pārkarsētu (ir jau negatīva pieredze)
  - Vēl negribētu bd, kur ir iestāšanās maksa. Drošības naudu saprotu, bet iestāšanās maksa? Nu man ir jau negatīva pieredze ar vadītāju, kas piestāsta pilnas ausis, bet realitāte ir atšķirīga. Ja pēc 3 ned. atklājas cita aina, tad vismaz nav 100-150eur nomesti renstelē. Pietiek jau tāpat ar to čakaru, kas ir un būs, lai līdzfinansējumu dabūtu (bērnam nav Rīga deklarētā adrese).

  Tas tā, ko uz sitienu varu iedomāties. Es saprotu, ka ņemot vērā to visu, plus vēl faktu, ka īsti nevaru atļauties dārziņu, kur kopā jāmaksā virs 470eur/mēn (attiecīgi montesori dārziņi, kur bez paikas jau jāmaksā 450eur/mēn, atkrīt), tad es saprotu, ka no 4ā oktobra principā varu iet arī prom no darba un sēdēt ar meitu mājās, jo nu 7-8km attālumā no mājām tādu dārziņu īsti nav. Pārdaugavā pat TIK tālu negribu skatīties, jo nu tilts - ziemā, salā, pie ciktur m/s vēja ar bērnu velobeņķī tomēr nav baigais prāta darbs. Ja nu vienīgi būtu kkas tepat Dtilta galā..
  Karoče es reāli nezinu, ko, lai dara. Pārvākties kaut kur ārpus Rīgas bezmaz. Tur atkal IT jomā darba nav. Viss Rīgā. Pāriet atpakaļ uz juridisko jomu kkādos laukos? Nu kkādā līmenī jau kko tur varētu darīt, bet nu ņemot vērā, cik "daudz" es tam pēdējos 5 gadus esmu sekojusi līdzi, tur jau vilciens gandrīz aizgājis. Pie tam jautājums, tad kā ir ārpus Rīgas kurā vietā ar tiem dārziņiem, darbiem, algām, dzīvošanu.. Anyway, tas nav mēneša laikā izlemjams, atrodams un izdarāms.
  Kaut kā man tā problēma, ka es neesmu pieradusi samierināties, ja kaut kas nav. Nav gluži visu vai neko, bet nu ir kaut kādas lietas, kas man šķiet pašsaprotamas. Es vēl saprotu, ja kaut kas nāk par velti (nu puslīdz - piemēram, pašvaldības bd), bet, ja man pašai jāpiemaksā >100eur/mēn neatkarīgi no bd apmeklējuma un ēšanām, tad tomēr gribas kaut ko arī par to visu pretī.. Un tie teksti "ņem aukli, ja nekas nepatīk" - nu imho ir atšķirība - aukle darbojas ar vienu bērnu, man nevajag, lai manam bērnam būtu nedalīta uzmanība. Tieši gribu, lai satusē ar citiem bērniem, viņa pati ar starā tusēt ar citiem bērniem, bet nu aukle vienam bērnam izmaksātu (ja viss būtu oficiāli) kkur 900eur, kamēr bd, kur pieskata 15 bērnus viņi prasa 350eur. Labi, telpas, īre, materiāli un tā, bet tāpat jau viņi audzinātājiem/auklēm nemaksā diži vairāk kā tos 900 uz papīra. Atlikums tiešām telpu īrei, komunālajiem, utt? Par ēšanu nerunāju - tas papildus vēl tiem 350.. Tad kur viņi to naudu grūž, ja neko nevar nodrošināt, logu nomainīt nevar (lai varētu telpas izvēdināt), ļoti bieži ar visu to bērnu baru (arī silītes grupā) tikai viens cilvēks, utt..
  Monday, August 20th, 2018
  8:11 am
  par vecuma un attīstības posmiem
  šorīt cepam un ēdam imagināras smilšu kūkas uz virtuves grīdas..
  Tuesday, July 31st, 2018
  8:14 pm
  šodien atbraucām no dārziņa mājās katra ar savu riteni :)
  8:15 am
  Thursday, July 5th, 2018
  1:00 pm
  konkrēts todleris man te mājās
  Bija viens video, ko nozīmē uzmanīt tādu. Atradīšu - ielikšu linku.
  Nu tur tieši bija šis variants - uz šķīvja kkas nepareizā krāsā/konsistencē, paskatā, sajūtā - fuj-pē kaka. Gribu to rabarbermaizes gabaliņu, bet nē - fuj-pē mīksta - rokās nevar ņemt, mammu - ieliec man mutē! A uz ielas pussapuvušus ābolus un plūmes lasīt un no smilšukastes laukā kaķa kakas - tur konsistencei un paskatam nav ne mazākais vainas! Tās plūsmes arī mutē vēl pati sabāž! FML!
  Friday, June 29th, 2018
  10:58 am
  Dip-dapi, 2gadnieks un ielas
  Tā kā man 2gadniece ir sākusi dip-dapot (pagaidām vēl lēnā tempā), beidzot aizdomājos par drošību. Ok - kamēr staigā ar ātrumu 4 km/h ķiveri nelieku, bet ņemot vērā progresu 2u dienu laikā, to drīz likšu.
  Bet jautājums, kā menedžēt (nu vismaz mēģināt) drošību gan kļūst aktuāls.
  Piemēram, ielas - pāri ielām kā? Kā / ko mācīt pa pagalmiem, kur autiņi arī mēdz braukāt? Bija ideja mēģināt ieskaidrot ka pāri lielām ielām mamma riteni nes un bērns iet pie otras rokas. Kā dara citi?
  A ko pa pagalmiem? Teorētiski tur varētu iet arī pati, bet nu autiņi arī tur braukā..

  Pagaidām gan mums jebkura mācīšana ir ar lieliem skandāliem, bet nu imho vieglāk ir iesākt uzreiz kādu principu, nekā vēlāk mēģināt bērnu "pārmācīt".. Piem., pie ielām (kur es gribētu nest pāri) joprojām (nu labi 2ā diena tikai) vājprātā skandāls. Bet nu domāju, ja stingri pieturētos pie tā principa, gan jau pielektu ar laiku. Bet vai vajag?
  Tuesday, June 26th, 2018
  9:15 pm
  Pirmo reizi kopš sestdienas rīta
  varu ko norīt nesaviebjoties no sāpēm :))) Cik maz vajag laimei! :D
  No rīta aptiekā vēl pat nebiju pin-kodu uzspiedusi, lai par šīm AB samaksātu, kā jau lobīju vaļā paku un lopsīju iekšā tableti :D Pa dienu vēl drusku miru nost, ap 17iem ar vēll nebija nekādā jēgā, bet nu pagaidām (tfux3) sāku justies drusku labāk - laikam sākušas iedarboties.

  Sāp vēl protams, tas kakls gan no iekšpuses gan ārpuses, galvu ar labāk lieki nekustināt, bet nu vismaz rijot nost siekalas vai jebko sāp daudzmaz ciešami, nevis tā kā bija visas šīs dienas, kad vēders brēc no bada, bet doma kkas jārij liek meklēt netā, vai gaddienā nav iespēja par samaksu uzprasīties, lai vēnā kkur salaiž šķidrumu un glikozi..
  Monday, June 11th, 2018
  7:29 am
  stulbs jautājums
  esmu redzējusi, ka daudzi meitenēm - nu tur 2-3 gadi velk vasarās tādus kā kombīšus ķip šorti kopā ar kreklu. Nezinu, kā viņi pareizi saucas. Bet nu vienā gabalā - tādi.. Kkad pāris reižu uz tādiem noskatījos arī humpalbodēs, BET man netapa skaidrs tāds jautājums - KĀ ar tādu padarīšanu bērns iet uz poda??? Vai tiešām sanāk tad visu velk nost? Vai arī tur ir kaut kāda fīča, ko es neredzu/nesaprotu?
  Apgaismojiet kāds!
  Wednesday, June 6th, 2018
  10:28 pm
  Drīz (pie 7.lapas) apkritīšu zem krēsla: http://calis.delfi.lv/forums/tema/18347475-virs-dzili-sirdi-nevelas-bernu/6/ :D :D
  Akdies - ja vien tiešām viņi pieteiktos TIKAI tad un tiem, kas viņus gaida..
  Saturday, May 26th, 2018
  1:12 pm
  vieglāk tomēr iekšā ar slimu bērnu sēdēt ir ziemas laikā, nevis kuro reizi besīties, ka bērns saslimst tieši uz silto laiku :(
  Protams, var jau iet laukā, bet, ja bērnam drudzis, ir 38C un kāpj un viš grib tikai gulēt, enkāda laukā iešana tāpat nesanāks.. :(
  Saturday, May 19th, 2018
  4:47 pm
  stundu stāvu domādama
  Ja rīt starts 8:30, tad cikos jābūt centrā? Cikos jābrauc no mājām laukā - ar velo.. cik laika aizņems tā mantu nodošana, drusku kkā pārģērbšana, čuru pauze un galvenais - rindus izstāvēšana uz mantu nodošanu, velo noparkošanu un wc..
  Friday, May 11th, 2018
  12:55 pm
  Ja bērnam ir 38C (bez zāļu došanas - tb nav knapi nosista uz 38C tā temp.), vai šādā laikā var iet laukā?
  Kko dzer, kko čurā, pagulēja, dzīvojas, ēd maz, bet nav galīgi beigta.

  upd. angīna.. nu tad ar angīnu var/nevar laukā?? :O
  Saturday, April 28th, 2018
  7:38 am
  Visu nakti nostāvēja logs vaļā,
  man jau atkal kakls ciet no tā "svaigā" gaisa, bet vienalga sajūta, ka te viss ož pēc CO2.. O__O
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba